-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Fon Seiran
2. Osztag
2. Osztag
Fon Seiran

Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2011. Sep. 24.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Sanseki, Kanritai (檻理隊) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te16500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (16500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 5:43 am

~ Rejtvényfejtés, találkozás a kapitánnyal, kavicsok.. ~


*A rejtvényfejtés olyan, mint az egyszer egy. Vannak szavak olykor- olykor, amint el kell gondolkodni, de különösebb gondot nem igazán okoz. Be kell valljam, néha feledtébb unottan szoktam ezt az elfoglaltságot űzni. Viszont valamivel le kell kötnöm magamat, és a "jó" népet oda lent. Ha nem csinálsz napi rutint egy olyan helyen, akkor könnyen lehet, hogy előbb utóbb utolér a végzet. Nem sokan bírják ki pszichikailag a kanritait. S én csupán a szerencsémnek köszönhetem, hogy egy lehetek azok közül, akik a legtovább bírták. Sóhajtok egyet ezen gondolatokra. Valahogyan mindig sikerül visszagörbülnöm a munkám irányába, holott jól tudom, hogy ennek az estének tőle mentesnek kéne lennie. Tán az öltözetem okozhatja? Vagy az elkötelezettségem? Bárhogyan is van, az onmitsukidou lépten nyomom követ engem. Egy olyan katonai szervezet, amelybe ha valaki belép, többé nem fog tudni visszafordulni. Éppen ezért merem feltételezni, hogy Yamasaki-san hiába hagyta el a köteléket, valahogy tudom, hogy valahol még mindig gyakorolja azokat az elveket, amiken mi felépültünk.
Némi áhítattal meredek a messziségbe, igyekszem félre vinni a gondolataimat a munkáról, hogy ezúttal valóban megengedjem magamnak a pihenést. Ha nem így lenne, feltehetőleg már rég itt futkosnék a parton, hogy azt követően különböző gyakorlatokat állítsak fel magamnak. Számomra az edzés is szórakozás, s a fizikumomra mindig is oda figyeltem. Ez volt az első lecke, amit megtanultam: " A kanritai tagjainak teste olyan éles, akár egy zanpakuto kifogástalan élessége." De ez még nem elég, azt hiszem a magam 136 évével még nem értem el ezt a szintet. Majd egyszer talán ennek is el jön az ideje, s én kétségtelenül meg fogok ezért mindent tenni. Nem csupán magamért, hanem egy olyan hozzátartozómért, akit megakarok védeni, ha annak el jön az ideje. Elvégre is, Kagami Ai a húgom, és a múltam ezen sötét oldalát nem tehetem félre. Bármennyit is lehet a kanritaiban, őt nem fogom a karrierem érdekében félre tenni. Feltehetőleg ő sem tenne így, ha tudná, hogy én vagyok a bátyja. De eme titkot már évtizedek őta őrzöm, s való igaz, nem szándékszom fel fedni a világ előtt. Ai már a Kagami főnemesi- ház tagja a húga miatt, valamint kapitány is, nem teszem kockára egy ilyen hírrel a karrierjét. Ki tudja a nemesi körök mit kombinálnának, ha megtudnák, hogy Fon-házhoz köze van, ráadásul a bátyja az onmitsukidou harmadik tisztje. Ilyen köröket nem szeretnék lefutni, de ettől fügetlenül még vigyázni tudok rá. Remélem soha nem kerül arra sor, hogy az osztagomban kell látnom őt, bár nem hinném, hogy erre sor kerülne.
Érdeklődve figyelem a felém iramodó kapitányt. Szavaira kissé oldalra billentett fejjel vonom fel egyik szemöldökömet. Azt hiszem, ez nem lehet az ő napja. Azonban az onmitsukidou megtanított türelmesnek lenni, így várok, míg eszébe jut a mondandója, bár nem tudom milyen viszont kötheti a.... Összecsapom a rejtvényeimet, és zsebre vágom. Nem normális eset, hogy ha valaki a kavicsok után vonzódik. Esetleg elmebeteg lenne a Juubantai taichouja? Érdeklődve figyelem az esetet. Bár, amikor egy sütit raknak elém..nos, abban a pillanatban majdnem dobog egy hátast. E helyett egy hátra szaltóra sikerül az egész, de legalább kellő távolságba kerülök ahhoz, hogy a homokba esett sütiknek ellent tudjak állni.* - Elnézését kérem Shiroichi taichou, de az onmitsukidou tagjaként nem élhetek ilyesmikkel. Figyelnem kell az étrendemre, de kárpótlásképp az elhanyagolt sütikért meghívnám teázni, ha megfelel önnek! *Hadarom le félig leizzadva mind e közben. Nem szeretnék megtapasztalni egy ideges kapitányt, aki lehetséges, hogy őrült is. Meg kell vizsgálni ezt az esetet, mindenképp.*
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 06, 2011 9:59 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától

Továbbra is azon tanakodok, milyen lehet Misty fürdőruhája, majd hamarosan megérkezik Ő! A szám tátva marad, amikor meglátom. A szemeim szépen lassan körül vizslatják az alakját, végül az ő szemeiben állapodnak meg. A kérdésére elmosolyodok, majd megrázom a fejem.
- Nem, nem várattál meg! - felelem. - Meg hát, egy ilyen ritka lehetőségnél nem lehetek türelmetlen!
Ezután oda lépek hozzá és felajánlom neki a segítségemet. Inkább én cipekedek, mint Ő. Ha rám bíz valamit, akkor vidáman viszem a tengerpartra, ha mégsem kapok semmit, akkor sem keseredek el.
- Azt hiszem, kicsit alul vagyok öltözve. Nem baj, hogy így megyek oda? Lehet jobb lett volna, ha ott vetkőzök neki és nem rohangálok félmeztelenül az osztagtól a tengerpartig. - ekkor húzok egy kicsit a számon. - Na mindegy, majd legközelebb hamarabb fogok gondolkozni!
Ezután szépen lassan kicammogunk a tengerpartra, ahol nekilátunk a „táborverésnek”. Miután elkészülünk, kedvesen rámosolygok.
- Nagyon jól nézel ki! - szólalok meg. - Igazán szép vagy. Nagyon tetszik a bőröd színe. Ahogy hallottam más pasik társalgását, a többség a barna bőrre bukik. Nekem viszont inkább a szép világos bőrű lányok jönnek be. - kacsintok rá kissé huncuttan, miközben kipirul az arcom.
Igazat mondok, valóban a szép fehér bőr tetszik nekem. Szeretem én a szép nap barnította bőrt is, de a hófehér az, ami igazán a meg tudja dobogtatni a szívem! Főleg ha szép fekete haja van az illetőnek... mint Mistynek.
- Azt hiszem én most megyek és csobbanok egyet. Szerintem Te sem hagyd ki. - mondom majd beszaladok a vízbe.
Ez amolyan védekező reakció tőlem. Az imént olyan dolgokról beszéltem, amikről sohasem szoktam, pláne nem egy hölgy jelenlétében. Sajnos az életemben nem volt időm megismerkedni másokkal. A régi életem abból állt, hogy az egyik megbízatást teljesítettem a másik után... A kapcsolatom az emberekkel pedig egyenlő volt a nullával. Így hát nem is tudom mihez kezdjek mások társaságában. Szívesen beszélgetek, csak hát nincs olyan téma amihez hozzá tudnék fűzni dolgokat.
Így jár az, aki fiatalon hal meg és a rövidke élete csak a gyilkolásból állt. Most viszont van esély a változásra! Azt hiszem majd ez is változni fog az évek során.
Igazán hideg a víz, de sajnos ez csak akkor jut el a tudatomig, amikor már derékig vagyok benne. Legszívesebben felkiáltanék, hogy megfagyok, de nem tehetem! Ezzel eléggé sokat veszítenék a „tekintélyemből”. Éppen ezért teljesen elmerülök benne, majd kicsit arrébb felbukkanok, de akkor már csak álltól felfelé látszok. Ha még Misty nem jött volna be, akkor kikiabálok neki:
- Gyere te is! Kissé hideg, de azért tűrhető a víz hőmérséklete!
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te19800/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 13, 2011 6:44 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától


Jól van, már egy ideje attól ugyan nem jövök zavarba, hogy rövidebb ruhában megyek végig az osztag területén, de ez a fürdőruha még akkor is ütős nekem. Sokan mondták, hogy jó alakom van, de a saját szememben tökéletesen testesítek meg egy kicsit magasabb japán iskolás lányt, hiszen nem áldott meg soha a sors egy-két feles kilóval a férfiak számára figyelemfelkeltő testtájékokon. Sokkal inkább az az izmos alkat vagyok és ez látszani is fog hamarosan, így azért nem nagyon akarom a figyelmet arra irányítani, hogy hamarosan megnézem közelebbről a tengerpartot. Omote tudja, mert vele megyek ki, de a többieknek nincs sok közük hozzá, bár, az ő kinézetét tekintve ezt nem lesz könnyű el is titkolni. Mindegy, legalább tudom, hogy nem én vagyok alul öltözve, ez egy jó pont a mai napom után. Egy apró mosollyal meg is jutalmazom, amiért volt olyan kedves megnyugtatni, hogy nem késtem el, holott pontosan tudom, hogy életemben nem volt erősségem a pontosság és csak akkor tudok valahova időben beérni, egészen biztosan egyben az utolsó pillanatban is, ha azon nagyon sok múlik. Most éppen nem hinném, hogy veszélyes lenne a dolog, mivel maximum picikét megvárakoztathattam volna az egyik tisztemet és barátomat, ennyi igazán belefér a dologba. Én is tudok várni, ha más késik, így ezt nem tartom nagyobb problémának. Az már picit jobban zavar, hogy érzem magamon a tekintetét, de úgy vagyok vele, hogyha ezzel megúszom, hogy a parton méregessen komolyabban, akkor egészségére. Ott úgyis lesz min zavarba esnem, addig semmi baj, ha megúszom a dolgot. A segítségét egyenlőre nem fogadom el, nem olyan nehéz egy női táska, hogy ne bírjam el, még akkor sem, ha nem vagyok hozzászokva a cipeléséhez. Tíz perc a part, nem halok bele igazán. Azt meg inkább nem kommentálom, hogy Omote nem nagyon öltözött fel, ennél kevesebb ruhában is láttam már férfit, nem pont most fogok zavarba jönni. inkább csak nevetne megráztam a fejem a kérdésére majd követtem ki. Ha már én ajánlottam ezt a szórakozást, igazán ki is kéne használnom az alkalmat...
- Köszönöm! - jegyeztem meg kicsit zavarban, mikor pakolás közben megdicsért, hogy jól nézek ki, mivel én ebben nem lennék olyan biztos. Mielőtt azonban a kétségeimnek hangot is adhatnék, folytatja, és már nem is akarok annyira közbeszólni. Eredetileg azt akartam mondani, hogy nekem túl világos a bőröm, már inkább ijesztő, mint kellemes látvány, de kifejtette, hogy neki pont ez tetszik. Nos, igaz, hogy a legtöbb ember itt elég idős, de már megszokták az újításokat és régen nem e nemesség szimbóluma ez az árnyalat, aminek hála inkább félig albínó leszek, mint szépség. De remélem ma sikerül egy kis színt összeszednem, mert nem túl sok esélyem lesz rá a későbbiekben. Mindegy, mielőtt még komolyabban feltűnne, hogy lefagytam, Omote beszaladt a vízbe, én pedig végre elkezdtem rendesen kibújni a ruhámból. A cipőt már leoldottam és ezt is le kéne vennem, mivel feltett szándékom volt úszni egyet. A víz még tűrhető, igazán nem ártana kicsit kiélveznem. Mire a tenger felé fordulok, a shinigami már nyakig elmerült a vízben és kikiáltott nekem, hogy igazán bemehetnék én is. Egy nagy levegőt véve végül elindulok és bár fel voltam rá készülve, hogy nem lesz valami kellemes elsőre a találkozás a tengerrel, azért meglepett, milyen hideg. Szinte azonnal libabőrös lettem, így gyorsan megtettem még pár lépést a meredek parton, hogy elég mélyen legyek az úszáshoz. A testem tiltakozott ellene, de azért még belemerültem a vízbe, végül pedig lassan úszva el is indultam mélyebbre.
- Nem hittem volna, hogy ennyire hideg a víz... de azért egészen kellemes! - jegyeztem meg mosolyogva, majd kicsit alámerültem, hogy teljesen hozzá tudjak szokni a víz hőmérsékletéhez. Pár pillanat múlva feljöttem, majd kicsit aktívabban kezdtem úszni körben, hogy alaposabban megszokjam a hideget. Egyenlőre még kicsit furcsa volt, ezért még egyszer mély levegőt vettem és két mozdulattal lemerültem jó két méterrel a vízfelszín alá, ahonnan nagyon könnyen szemügyre tudtam venni a homok és a sziklák elrendezését. Nem éppen egy trópusi sziget ez a hely, de különleges, főleg, ha valakinek jó tüdeje van és szereti a kagylókat meg a rákokat, mert itt halat nem nagyon fog látni. Nem, azokat már régen elijesztették az erre járó pihenő shinigamik. Végül lassan felemelkedtem, hogy újra a napon legyek, hiszen nem éppen a könnyűbúvár vizsgára készülök. A víz még mindig kicsit hideg volt, főleg a felszín közelében, de alig két perc múlva már nem zavart annyira a dolog, és mosolyogva mentem közelebb Omotéhez, hogy kicsit megmozgassam, mert láthatóan ő nem volt olyan aktív mint én. - Verseny a bójáig? - néztem rá kíváncsian, hiszen nem ártana egy kis mozgás, ráadásul pedig így van indokom is rá, hogy megpróbáljam magamból minél jobban kihozni a maximumot. Mellé értem és kíváncsian vártam a válaszát, meg sem próbálva eltitkolni, hogy nekem nagyon is tetszene az ötlet. Szeretek úszni, de egy ideje nem nagyon volt rá lehetőségem, így most szeretném kicsit bepótolni. Ráadásul visszafelé tudnánk továbbra is beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyHétf. Dec. 19, 2011 5:14 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától

Miközben kipakolt, megköszönte a bókjaimat. Még talán kissé zavarba is hoztam a fecsegésemmel. Azonban nem bántottam meg, legalábbis nagyon úgy tűnik.
Miután belevetettem magam a víz hidegébe, Misty nekiállt megszabadulni a felesleges ruhadaraboktól, míg végül csak a fürdőruha maradt. Én ezt természetesen végig nézem, majd amikor befejezte, idegesen félre kapom a fejem. Talán kissé túlságosan feltűnően bámultam meg. Remélem azért nem vette észre... Sajnos túl távol vagyok, hogy bármit is észre vegyek az arckifejezéséből.
Hamarosan már Ő is ott van a vízben, megjegyzi, hogy nem pont ilyen hőmérsékletűre számított, viszont szerinte kellemes.
- Ami azt illeti, számomra nem túlzottan az! - válaszolok. - Nem vagyok hozzászokva ilyesmihez. Mondjuk az előző életemben nem is nagyon volt alkalmam csak úgy úszkálni. Megtanultam úszni, de a tudásomat nem nagyon kellett használnom. Arra meg sohasem volt lehetőségem, hogy pusztán azért úszkáljak, mert kikapcsolódásra vágytam. - mondom, majd sóhajtok egyet.
Nem volt jó ötlet felemlegetnem a régi emlékeket. A régi időkben, amikor még csak egy egyszerű bérgyilkos voltam, a napjaim azzal teltek, hogy egyik küldetést a másik után teljesítettem. Közben pedig mindig a következő kihívásra kellett készülnöm... Olyan luxust, mint az úszást, vagy más pihentető dolgokat nem engedhettem meg magamnak. Ha lazsáláson értek valakit a szervezetnél, azt keményen megbüntették. Így hát nagyon fura ez nekem.
A gondolataimból végül Misty hangja „emel ki”. Kérdőn nézek rá, majd szépen lassan felfogom az imént elhangzottakat. Lassan a bójára nézek, majd újra a nőre. Halványan elmosolyodok, majd bólintok egyet.
- Benne vagyok! - válaszolok, majd felkészülök a versenyre.
Amint elkezdjük, sebesen úszok mellette, majd egy idő után kissé lemaradok tőle, csak hogy azt higgye, rossz úszó vagyok. Viszont amint a bójához közel érünk, megragadom a lábát, valahol boka tájékán és szemtelenül vissza húzom. Ezután pedig könnyedén megnyerem a versenyt.
- Áh, ez jó volt! - mondom vigyorogva. - Remélem nem haragszol az előbbi kis cselemért!
A szavaim után bocsánat kérően nézek rá, hátha sikerül hatnom rá egy kicsit. Ilyet is tanultam annak idején a kiképzésem alatt. Sok dolgot megtanultam az előző éltemben, azonban ezeket még nem hasznosítottam itt. Meg hát, nem is akarok megjátszani egy kitalált képet, amibe csak úgy beleszeretnek az emberek... inkább engem kedveljenek, mint egy kitalált személyt!
- Ha gondolod, mehetünk egy versenyt visszafelé, de akkor már nem fogok csalni! - ajánlom fel a visszavágót.
Ha elfogadja, akkor ezúttal egy szoros versenyben hagyom, hogy legyőzzön. Az előző győzelmem nem volt túl szép...
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 11:40 am

~ Havazás ~


*Teltek múltak a hónapok, s lassan éven is túl vagyunk már. Túl rengeteg fejlődésen és katasztrófán. Rengeteg rossz és egyben pozitív élményen is keresztül mentünk s mindig ki tartottunk egymás mellett. Ám az élet nyarán jöhet ősz is, s majdan a tél fog bekövetkezni. Az elmúlás hava pusztítja végig az utcákat, s lelkemet egyaránt. Érzem mindazt, ami már hetek óta a levegőben, s tudom azt is, hogy ennek hogyan is vethetnék véget. A kérdés csupán az, hogy vagyok-e oly' erős, hogy mindezzel elszámoljak? Annyi minden történt, annyi idő előttem lehet. Mi tévő legyek? Várjak...várjak, hogy majd az idő begyógyít, s visszavezet hozzá? Talán ennek így kéne lennie, rá kéne bíznom a puszta véletlenekre a dolgot, ahogyan mi össze is jöttünk. Így kéne lennie, ám ezúttal minderre képtelen vagyok. Most már elég erősnek érzem azt hiszem magamat, hogy a kezembe vegyem az irányítást, és végre kimondjam azt, amit érzek, vagy azt, hogy mit akarok. Ez az idő megtanított arra, hogy nagyon is számít az, mi az amit kimondok és mi az amit nem. Keisuke esetében sokszor nagyon is szükséges ez, hiszen ő nem mindig érti meg a tekintetem. Nem mindig tudja mi folyik le bennem, de nem is hibáztatom mindezért. Ezért is az edzés után az arcomra hintet fagyos puszi után eldöntöttem végre azt, hogy mit akarok. Egy pokollepkét küldtem Keisuke után, hogy a tengerparton várom kései hajnalon. Bizonyára mentoráltammal Hajimevel remekül érezheti magát, és vétek volna nekem mindezt elrontanom, de sajnos ez nem várhat tovább. Itt az ideje, hogy leüljünk, és megbeszéljük gondjaink. Itt a döntés ideje, azé a döntésé, amire tudat alatt valahol mindenki számított. Így hát egy télies kimonoban, s azon a hófehér haorimban várom őt a parton a távoli vizeket kémlelve. A hűvös szél bizony itt- ott megcsap..de mi is ez valójában a lelki fájdalmak, és gyötrelmek mellett? Semmi! Ahhoz képest ez a havas szellő csupán egy kellemes nyári fuvallat egy csodálatosan szép virágos mezőn. S mikor a lépteket már hallom is, komoly hangom felcsendül ebben a csendes környezetben.*
- Szervusz...Isami! *Szokatlan megszólítást használok ebben a különleges szituációban, melynek mélységét azonnal ki is veheti tekintetemben. Szerintem valahol ő maga is tudja, hogy éppen miért hívtam ide. Csupán azt nem tudom, hogy ennek mi lesz a vége. Hazudnék ha azt mondanám nem félek, csak éppen a sok rossz mellett, ami itt történhet az már lehet éppen a kevesebb rossz lenne. Ezt még nem tudhatom, hiszen nem tudom mi fog történni pár perccel később. S mikor szembe is fordulok vele, ha tesz is egy lépést felém kezemmel jelzem, valamint egy hátráló lépéssel, hogy most ne. Nem szeretném ezzel elrontani ezt a jellegzetes pillanatot, mert hogy itt komoly dolgokról lesz szó. Sóhajtok egy hatalmasat, s tekintetemet az övébe fúrom. Legalább annyira, hogy mindent megérthessen.*
- Te sejted már, hogy miért hívtalak ide...megromlott a kapcsolatunk. Egy kicsit mindkettőnk hibájából, de javarészt...magamnak köszönhetem. *Az utolsó két szót már félig remegő hanggal. Ő az egyetlen olyan személy Suwun taichoun és Ritsun kívül, aki valóban látott már gyengének. Ez is éppen eléggé hasonló helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te23400/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (23400/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 12:17 pm

{ Havazás }


Tényleg nem akartam mást, csak egy találkozót. Igen, észrevettem, hogy mostanság egyszerűen nem akarnak úgy alakulni a dolgok, ahogyan régebben alakultak. Mind a ketten változtunk eleget, hibáztatni viszont nem lehet egyikünket sem. Én mégis bízok abban, hogy mindezt majd az idő begyógyítja. Vagyis ennek úgy kell lennie. Lesz egy szép kis bukkanó, amit nehéz átlépni, de végül sikerül, nemde?
Jól éreztem magam az öcskössel, és igazándiból az a pár korty alkohol sem látszik meg rajtam, mégis csak fiatalkorút vittem Kenpachi ivójába, meg aztán megígértem Ainak is, hogy találkozunk. Vagyis hát én kértem rá. Mégis, van valami nagyon rossz érzésem az egésszel kapcsolatban, érzem a gyomromban, ami minden bizonnyal nem az ivóban adott, rossz minőségű sajtburesznek köszönhető, ez valami más. Tudat alatt mindent tudok, de valami meggátol abban, hogy ezt a felszínre hozzam. Nem naivság, nem elfogultság, csak a színtiszta szeretet és az elveszett reménykedés számlájára írható fel, azt hiszem. Talán tényleg ennyire reménytelen volnék?
Néhány perces késéssel érkezek, de nincs nagyon más választásom, hiszen már későre jár, és nem akartam, hogy Hajime miattam keveredjen bajba, így inkább hazakísértem őt abbéli reményemben, a szülei nem akarnak majd nyakon vágni vagy valami. Kicsit idegesen vakargatom meg tarkómat, hiszen nem akartam megvárakoztatni Ai-chant, remélem is, hogy nem vár rám olyan régóta.
- Ne haragudj, haza kellett kísérnem Hajime-kunt. ^^” – mentegetőzök tarkómat vakargatva, és lépek előre, azonban amikor megkapom a jelzést, talán nem is annak köszönhetően, de a belőle áradó, végtelen ridegségnek köszönhetően gyökereznek földbe a lábaim. Más kérdés, egyáltalán mióta kezdett el engem Isaminak nevezni, de valahol, valahol legbelül már pontosan tudom a választ. Azt is tudom, hogy miért vagyunk mindketten itt, sőt, még ez a megállíthatatlan havazás is mintha nekünk, csakis nekünk szólna. Mégsem érzem a hideget bőrömön, pedig nem vagyok rétegesen felöltözve. Túlontúl lefoglal az a marakodó érzés a mellkasomban, és hogy minél inkább próbáljam észrevehetetlenné tenni ezt arcomon.
- Azt hiszem, életem legnagyobb hibája volt elmenni arra a küldetésre. ^^ – mosolygok rá a szeretett nőre úgy, mintha nem tudnám, hogy éppen… hogy többé nem lehet az enyém. Küzdenem kéne? Nem… Most már nem lenne értelme.
Mégis közelebb lépek, mosolyommal próbálom eltitkolni mindazt, amit valójában érzek. Talán az a pár korty szaké még életmentő is számomra jelen helyzetben. Mégis képtelen vagyok arra, hogy a szemébe nézzek, többé nem. Egy pillanat elég lenne hozzá, hogy megtörjek. Pont, mint egy instabil kártyavár, elég egy fújás, és mindennek vége.
- Én nem akarom, hogy… – fejezem félbe mondatát; hangom elcsuklik, de tartom magam, hiszen férfi vagyok, nem sírhatok. Azt akarom, hogy Ai erősnek lásson. Nem viselném el, ha utálna. Túl sokat jelent számomra. Hiszen ő számomra az a nő, aki egyszerűen tökéletes nekem. De magam sem értem önmagam, hogy akkor miért nem küzdök érte még tovább. Lehet, örökké bánni fogom, hogy ezt mondtam, hogy nem mondtam mást, de jelenleg nem tudom, mi mást is mondhatnék. Hiszen annyira tiszta az egész. Mégis mi mocskolta be azt, ami valaha szent volt, mégis hová visz a vég?
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 12:37 pm

~ Havazás ~


*Az idő már csak ilyen. Egy végtelenbe menő selyem fonál, amely itt- ott megszakadozni látszék, de a szálak mindig összefutnak. Akár csak az időjárás most az éppen kettőnk közé keveredő szituációval. Nehezemre esik megtartani most azt az álarcot, amit igazából ő már nagyon sokszor áttört. Ismer, nagyon is jól ismeri azt, amilyen is vagyok. S számára nem kell megmagyaráznom azt, hogy miért. S hogy ne tereljem a dolgokat, nem is teszek megjegyzést arra, hogy hazakísérte Yuki-sant. Igazából azért ez megnyugtató érzéssel tölt el. Hajime nagyon fiatal shinigami még, ráadásul nagyon tehetséges is. Bízok benne, hogy megtudná védeni magát, de a biztonság kedvéért helyes döntés volt hazakísérni őt. Másrészt így legalább Shiratori taichou is nyugodtabb lesz, mintsem a fia szabadon mászkáljon éjnek évadján az utcákon. Fiú...milyen jó is lett volna... Eme gondolatra komoran sütöm le tekintetemet, s lelkemmel mintha befelé szipolyoznám mindazt, ami valójában a külvilágban játszódik le. Mert, hogy a belső világom egyelőre megrendíthetetlennek tűnik. Bár jól sejthetem, hogyha ennek rövidesen búcsút mondhatok? Becsukom szemeimet, s mire ismételten felfigyelek már egészen nyugodt vagyok. Szokatlanul teljes mértékben megnyugodok ebben a pillanatban.*
- Csak azt tetted, ami a feladatod volt..ne okold magad e miatt. Nézd.. *Teszek felé egy lépést, de aztán rögtön visszafogom magam, s visszalépem ugyanezt. Nem léphetek közel hozzá, mert félő, hogy olyasmit tennék amit később megbánok. Nem hagyhatom most, hogy elködösült elmével hozzam meg azt a döntést, mai gyakorlatilag egy ideje már nagyon is egyértelmű. Tehát csupán elterelem tekintetemet, s végre belevágok mindabba, amit mondani szeretnék neki.*
- Keisuke..nem kell elmondanom milyen volt számomra az elmúlt hónapok. S azt is tudod, hogy nagyon sokat adtunk egymásnak. Azonban...azonban én képtelen vagyok továbbra is...szeretni..téged. Valahányszor rád pillantok eszembe jut...az...az a dolog. Újra felszakadnak sebeim és menekülni szeretnék...s hiába vagy mellettem, nekem ez jelent problémát..hogy...mellettem vagy. Őszinte és korrekt..akarok lenni...én úgy érzem, hogy ebből...már nem tudunk kilábalni. *Csalódottan lépek arrébb, s tekintetemet a messzi tenger felé vezetem. A messziségbe, abba az ismeretlen jövő irányába, ami még nagyon is ismeretlen. Mindkét szemem sarkából egy apró sós patak keresi meg útját arcom csücskein, s a szél..a szél fagyassza be mindezt.*

Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te23400/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (23400/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 1:08 pm

{ Havazás }

Sajnos tökéletesen értem. Talán az a személy vagyok, aki mindennél és mindenkinél jobban ismeri őt, hiszen szeretem. Tökéletesen ismerem ezt a nézését, tudom, hogy ilyenkor nagyon próbálja önmagát megóvni álarcával, azonban ennek ellenére is én csak azt a sértett, törékeny lelket látom, akibe beleszerettem. Tudom, hogy vannak, akik számára Ai ijesztő, mert egyszerűen nem látnak az álarc mögé. Túlságosan körmönfont, ragaszkodik vele büszkeségéhez, de engem sosem zavart, mert én szeretem. De mi lesz, ha ez az érzés gyűlöletté alakul? Mi lesz, ha elvakulttá válok, és egyszerűen úgy kezelem majd őt, mint a többit? Nem akarom gyűlölni… Pedig mennyivel könnyebb lesz majd elfelejteni.
Feszült arckifejezéssel hallgatom végig Ai-chant. Próbálok semleges, kellően komoly ábrázatot erőltetni magamra. Mit nem adnék jelen pillanatban én is egy álarcért! De nekem nem jut olyan, én nem húzhatok magamra maszkot, mert én nem vagyok olyan. Talán csak egy bolond vagyok, meglehet. Bolond, amiért nemrégiben még bírtam reménykedni.
Mindeddig tökéletesen kerültem tekintetét, na nem azért, mert nem figyeltem rá, hanem mert egyszerűen tudtam, hogy nem bírnám. Hosszú időt töltöttünk együtt, és egyszerűen maga a gondolat, hogy ha holnap felkelek, nem lesz mellettem kellemesen meleg teste, nem fogunk együtt nevetni, nem tervezünk randevút a korcsolyapályára, nem fogunk békésen teázgatni, jövőt tervezni, múlton merengeni, csillagokat számolni és még csak lasagnét sem vihetek az irodájába, ez pedig, ez pedig egyszerűen félelmetes. Mintha hirtelen elengednék a kezem egy sötét, veszélyes erdőben, és tudnám, már magamra maradtam, és senki sem mutatja nekem a hazafelé vezető utat, a fények kihunytak, csak a csalóka, távoli, mégis közeli, ijesztő és félelmetes, állati hangok maradnak. Félelmetes, hogy úgy kell tovább élnem, hogy nincs ott, hogy kitépték belőlem. Mert nekem ő a tökéletes, ő volt a mindenem, és végre, annyi évtized után képes voltam elhinni magamról, hogy jó ember vagyok és hogy megérdemlek egy újrakezdést, hogy megérdemlem, hogy nekem is boldog életem lehessen. Tévedtem. Csak csalfa ármányokba ringattam magam. S most, most fel kell ébrednem, ez pedig nehéz. Olyan, mintha megtanultam volna víz alatt lélegezni, most azonban rákényszerítenének arra, újra a levegőt szívjam. Fájdalmas és nehéz. Még sem küzdök ellene, hogy újra a régi legyen. Nem kapok az erdőben a másik keze után, hogy ne hagyjon el, ne vesszek el, nem nyomom vissza fejem a tenger hűs, kellemes, hideg, ám biztonságot nyújtó vízébe, nem. Csak tűröm a szenvedést, csak várom, hogy szenvedjek, úgy igazán gyötrődjek, és várom azt is, hogy végre elmúljon, és hogy így jobb legyen. Néhány másodpercre pedig belenézek azokba a csodás íriszekbe, amikért örökké epedezni fogok, amik örökké kísértenek majd, s amiknek kereszttüzét már sosem érezhetem magamon, amikor épp egy sikeres, apró, ám kissé humorosnak szánt, kedveskedő meglepetésem arat sikert. Minden annak a dolognak köszönhetően, minden csak amiatt… és mert nem tudtam itt lenni akkor, amikor Ainak a lehető legnagyobb szüksége volt rám.
- Köszönöm, hogy végre elmondtad, Hisae. – erőltetek magamra újabb hamis mosolyt, kezemben pedig zsebemben turkálok. Távozásra készen vagyok, és biztos vagyok benne, hogy elszívok jó néhány doboz cigarettát. Kezem mégis egy apró, kicsi fémbe ütközik, s erről eszembe is jut az a gyűrű, amit ma találtam meg olyan hosszú idő után. Vicces a Sorstól, de igazán.
A gyűrűt a kezembe fogom, és úgy tartom, hogy Hisae is láthassa azt. Markomba szorítom és közelebb megyek a parthoz; a víz még nem fagyott be, így tökéletes lesz arra, amit készülök. Néhány lépés nekifutás után hajítom bele a vízbe, jó messzire, minél messzebbre, megszabadulván ezáltal örökké attól a tárgyi emléktől, melynek eredeti célja az lett volna, hogy összekössön minket. Mostantól viszont már minden más. Nincs jegygyűrű, nincs házasság.
- Kívánom a legjobbakat... – nézek még egyszer, utoljára a szemeibe, s egyúttal engedem, hogy ő is meglásson mindent, mely bennem dulakszik, még akkor is, ha ez azt is jelenti egyben, hogy én magam is meglátom, ami benne dúl, ahogy talán önmagával vívódik. Lépteim ezután sietősre veszem, hogy minél hamarabb elmehessek innen, fussak, rohanjak, s ne is nézzek vissza.
Mindegy, nem számít már. Valaha egyek voltunk. De nem számít, hisz vége van már.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te14000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (14000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Dec. 20, 2011 8:26 pm

Havazás...


Mostanában sok, talán túlságosan is sok olyan esemény történik velem, ami bűntudatot ébreszt bennem. Egy részüket túlreagálom, ebben egészen biztos vagyok, de akkor is rendszeresen megfordul a fejemben, hogy mi lenne, ha... Egyszer-egyszer már magát a kérdést sem tudom feltenni, ilyenkor aztán tudom, hogy én vagyok túl aggodalmas, de azért előfordul, hogy túljut a fejemben ezen az első akadályon a téma, és akkor kénytelen-kelletlen át kell rágnom magam rajta. Így míg az, hogy mégis hogyan vigyázhattam volna jobban Onee-samára, az csak az én eltúlzott lelkiismeret-furdalásom eredménye, addig a Sierashi-akta az már arra a lapra tartozik, mely akár rajtam és az én inkompetenciámon is múlhatott. Elvégre ha máshogy közelítettem volna meg az árulót, akkor talán jobban kinyílik előttem, és rájön, hogy előttem nem kell semmit sem elhallgatnia, mert ugyanazt próbáljuk elérni. Ki tudja, talán sikerült volna valami olyasmit kiszedni belőle, ami valós előrelépést jelenthetett volna az ügyében, amiből kiindulhattam volna. Hisz mint kiderült utólag, például Tamachi Yukezo-dono is a társai közé tartozott, noha ez az adalék éppenséggel... inkább visszavetette volna az esélyeit a racionális érvek felhozásának.
Akárhogy is, eléggé felzaklatott a látogatásom a Senzaikyuuban, illetve az azt követő események, de mostanra sikerült nagyjából lehiggadnom, és átgondolnom a helyzetet diplomata-szemmel is. Mindebben segített, hogy Ai-samával is beszélhettem a dologról, bár kissé csalódott voltam, amikor kiderült, hogy az egyik testőröm volt túlságosan közlékeny. De annyira talán nem katasztrofális a helyzet, mint azt eleinte hittem, és a Tamachi-birtokkal kapcsolatos eszmecsere valamilyen kicsavart asszociációja során eljutottam oda, hogy beszélnem kell majd Masaru-samával, sőt talán Kacchant is felkeresem azzal, hogy tagadják meg az apjukat. Mindannyiunknak az lenne a legjobb, ha így tennének, hiába szörnyű még belegondolni is abba, hogy mennyire elvetemült körülmények szükségesek ahhoz, hogy egy gyermek ilyesmit kövessen el az apjával szemben.
Szerettem volna, de legnagyobb sajnálatomra nem tudtam részt venni a nővérem által tartott edzésen az este, pedig szívesen tanultam volna tőle. Büszke voltam arra, amit elért, bár nem sok közöm volt hozzá. Sokkal méltóbb lenne a családfői pozícióra mint én, aki sosem jutott előrébb az 5. tiszti pozíciónál shinigamiként. Persze nem a halálisteni rang a legfontosabb az arisztokrata világban, de ha végigveszem a főnemesi házakat, mindegyik nemesi vérvonal kiemelkedő tehetségű shinigamikat szül... kivéve a Kagamikat. Ai-sama viszont más volt, talán túlságosan is. Megmagyarázhatatlan, hogy miért, de idegen érzéseim voltak vele kapcsolatban... főleg az utóbbi időben, mióta megtörtént... az. Ezekez az aggodalmaimat jogosnak éreztem, hiszen testvérek voltunk, mégsem viselkedtünk gyakran úgy egymással szemben. Én is, Otou-sama érdekében rá vagyok kényszerítve, hogy ne mindig adjam meg neki a kellő tiszteletet, hogy úgy kezeljem, mintha nem lenne több egy kiemelt jelentőségű alkalmazottnál. Szörnyű vagyok, amiért nem tudom őszintén kezelni a helyzetet és megtalálni a megoldást.
Mikor hajnalban egy átdolgozott éjszaka után kinéztem az ablakon, és észrevettem Onee-samát távozni a birtokról, úgy gondoltam, hogy itt lenne az alkalom arra, hogy eltöltsünk egy kis időt kettesben. Én éppen végeztem, Ai öltözete pedig arra utalt, hogy nem hivatalos dolog miatt ment el... talán csak sétálni akart a hűvös reggeli időben. Sietve átöltöztem, majd a nővérem után siettem, bár külsőm így is kicsit ziláltabb volt a szokásoshoz képest. Én viszont elégedett voltam magammal, egy átlagember számára nem látszott sok különbség. Szapora léptekkel igyekeztem utána, de túl sok időt fecséreltem el, így csak nehezen értem utol. A tengerpart homokja nyaldosta már a lábamat, amikor újra megpillantottam őt. Megtorpantam, hiszen vele együtt Kei-kunt is észrevettem. Egyből rájöttem, hogy rosszul időzítettem, és már fordultam is volna vissza, hogy egyedül hagyhassam őket, de a szél által felém fújt szavak megállásra késztettek. Földbe gyökerezett lábakkal álltam ott, és nem hittem a füleimnek. Meg kellett, hogy tévesszenek, másképp nem lehet. Biztosan csak valami félreértés, vagy valami... de hiába szerettem volna azt hinni, erre semmi jel nem utalt.
- Miért? - bukott ki belőlem ez az egyetlen szó keserűen, mikor láttam Kei-kunt feldúltan elsietni, ezzel felfedve jelenlétemet Onee-sama előtt is. Szememből könnyek csordultak ki, ahogy hátat fordítottam neki és elrohantam. A lábaim maguktól vittek, ki tudja merre. Csak bukdácsoltam a homokban, miközben megpróbáltam értelmezni az imént látottakat... ám az felfoghatatlan volt számomra. Annakidején, amikor először találkoztam a testvéremmel, pusztán abból, ahogy ránéztem, éreztem a kötődésem felé. Hogy kettőnket összeköt egy láthatatlan szál. Ugyanígy, egy hasonló, de mégis más szálat Masaru-samával kapcsolatban is éreztem. És egy, erre az utóbbi szálra kísértetiesen hasonlónak össze kellett kötnie Kei-kunt és Ai-samát is, biztosan érezték ők is! Azonban ők mégis eltépték ezt a köteléket, talán örökké. Csalódtam Kei-kunban, amiért ilyen könnyen feladta, és csalódtam a nővéremben is, amiért sem akkor, sem most nem szólt egy szót sem arról, hogy problémái vannak. De csalódtam magamban is, mert nem vettem mindezt észre. Méltó vagyok én arra, hogy a húga legyek, ha látszólag ilyen messze állunk egymástól? És vajon egy nap az a kötelék is el fog szakadni, ami Masa-chanhoz köt?
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptySzer. Dec. 21, 2011 4:39 am

~ Havazás ~


*Hideg sodor végig, s meg-megüti arcomat is egyaránt. Eme pusztító hideg a tél kezdetén nem ígér semmi jót. De ahogyan az életben is, úgy a természetben is először a legnagyobb rosszon kell túl lennünk. S bármennyire is fáj, nem tehettem mást. Nem dönthettem másképpen, mert azzal önmagamat öltem volna meg belülről. Kézen foghatóbb megoldásnak tűnt az, hogy váljunk szét, hogy aztán megtalálhassuk belső békénket. De még magam sem tudom, hogy voltaképpen mit is akarok. Egyik pillanatban úgy érzem Keisuke a világon legmesszebb áll tőlem, másik pillanatban pedig epekedve pillantok árnyéka felé. Az élet furcsa paradoxonokat űz velem. S ezek az ellentétek szívem belsejében mélységes káoszt ütöttek fel, amelyet e havazás sem tud kioltani. Csupán bezárhatom a racionalitás mezsgyéjén és véget vethetek ennek, ezzel kiölve magamból ezeket az ellentéteket. Mert ha magamnak nem adok választási lehetőséget, sem neki, akkor bizonyára a gondjainkat szőnyeg alá seperhetem, s majd gondolhatom azt, hogy ezzel minden rendben lesz. Talán így lesz, tán nem de ezt még én magam sem tudhatom. Csak azt, hogy amit elhatároztam, azt végre kell vinnem. Még utoljára küzdenem kell önmagamért, hogy elfeledhessem ezeket a rossz dolgokat, s végre kilábalhassak. Könnyező szemeim ugyan fájnak, de nem akarok már depresszióban szenvedni. Szeretnék nyugodt életet élni, küzdeni az álmaimért és szeretteimért. De ez nem megy, ha a fájdalomban elvesztem önmagam, mert akárhányszor rá nézek elkap a fájdalom. Képtelen vagyok együtt élni a tudattal, hogy elvesztettem kettőnk gyermekét. Ez azt hiszem örök pecsét lesz rajtam, s valójában félek is újra teherbe esni. Egyetlen gyermekem volt, és az is marad. Ha újra teherbe esnék, akkor az azt jelentené, hogy milyen könnyen túl tettem magam egy életen, és én ezt nem akarom. De maga a gondolat is lehetetlen már, hiszen éppen most fogom Keisuket elveszteni, lehet, hogy örökre.
Összeszorul torkom, mikor kezében előbukkan egy tárgy, egy rendkívülien ismerős tárgy. Még az Amfiteátrumban láttam, amikor éppen..éppen azt akarta volna. De mit is mondhattam volna annak idején? Nem voltam képes arra, hogy nyakába boruljak és örüljek annak a gyűrűnek. Jogom sem lehetett volna rá, hiszen hogy is tehettem volna gyász alatt? Habár ő nem tudhatott minderről, s én mégis a nyakába borítottam mindent. Így belegondolva itt én magam is hibáztam. Nem kellett volna, de akkor és ott az tűnt helyesnek, hogy tudnia kell róla, mert neki joga van hozzá. Hiszen én ott megbuktam, mint anya. Egy anya, aki elvesztette a gyermekét, milyen ismerős... S mennyi mindenre képes az élet ezáltal megtanítani. Lassított felvételben látom az előttem kibontakozó eseményt. Látom, ahogyan számomra két nagyon fontos személy is eltvolodik tőlem, s állok én ott tehetetlenül. Az élet ilyen, mindig elvesz valamit, hogy aztán visszaadjon valami mást. De mindig amit ad, az s csak is az képes előre mozgatni az élet körforgását. Elvesztettem az édesanyám, s apám egyaránt..ezért erőssé válhattam. Most pedig én, mint anya elvesztettem a gyermekem, amellyel rá jöttem, hogy mennyire is fontos a szülői kötelék. Feltehetőleg egy ilyen helyzetben, ha Kanata elém kerülne, abban a pillanatban a nyakába omlanék. Mert hiányzik, hiányzik az, hogy az édesanyám karjai öleljenek és nyugtassanak afelől, hogy majd minden rendben lesz. De még az is hiányzik, hogy egyszerűen kimondja a nevemet. De mindez itt és most lehetetlen. Most csak én vagyok itt, lassan egyedül. S végig nézhetem, ahogyan elvesztem a húgomat és életem legnagyobb szerelmét egyaránt. Tehát elvettem magamtól Natorit azért, hogy megtudhassam mennyire is fontos nekem? Most akkor a szívemben dúló káosz mit is jelent? A bűntudatom és érzéseim közötti harcot. Azt, hogy bűntudatosan lehetnék boldog ha elfelejteném mi is történt az elmúlt hónapokban. Aztán pedig ott van Ritsu is, életem másik értelme. Áldott húgom, aki iránt oly' mértékű szeretet érzek, hogy képes lennék bármikor az életemet dobni érte csak is azért, hogy őt biztonságban tudhassam. Jól tudom, hogy mostanában gyakran támadó jelleggel viselkedek feléje, ám nem szándékosan teszem. Túl sok stressz hárul rám, s most, hogy így elszalad. Elijesztettem...elmartam őt is. Kétségbeesetten pillantok magam elé. de csak addig, míg fel nem fogom, hogy az imént mit is tettem tulajdonképpen. Önmagamért küzdeni? Mégis mikor lettem én ilyen önző? Mikor váltam ilyen...undorítóvá? Mindig azért küzdöttem, hogy egy erős és tisztességes, példás shinigami lehessek. Erre éppen ebben a pillanatban váltam az utolsóvá csak mert gyászolok. A gyásznak nem kéne oknak lennie a butaságokra. A gyász egy magányos folyamat, amit mindenkinek magában kéne lefolyatnia, bizonyára. Én pedig...hiába a büszkeség, nagyon rosszul cselekedtem, sokkal rosszabbul, mint amit elvárhatnék önmagamtól. De hiába is nézek körbe, nem látok senkit már. Elmentek, elmentek...de mit is érne az élet, ha nem próbálnám meg? Válaszút elé érkeztem talán? Nem! Letörlöm könnyeimet és még utoljára a távolba tekintek.*
~ Én nagyon sokat küzdöttem azért, hogy idáig eljussak. Megmutattam mindenkinek, hogy nem lehetetlen Rukongai szegény környezetéből főnemessé válni; a 11. osztagból kikerülve Soul Society egyik kidou mesterévé lenni; a Gotei Juusantai egyik kapitányává válni úgy, hogy előtte számtalan osztagot megjártam; s nem utolsó sorban a Nőegylet Alelnökévé válni...Rengeteget küzdöttem, s minél előrébb jutottam annál nagyobb veszteni valóm lett. Bár sokan nem mernek ennyit magukra vállalni, én mégis megtettem. Most pedig itt állok...lefogom törölni a könnyeimet. Társam leszel-e Fuhaku Yashi..zanpakutom?...Lelked darabjából vagyunk mi, shinigami. S bár olykor ellenségnek tűnhetünk, mi melletted állunk Ai. Indulj, nem kell félned..~ *Lehunyom szemeimet és élesen kifordulok, hogy villámtánccal olyan gyorsan haladhassak amennyire csak tudok. Nem, ennek itt még nem lehet vége. Ennek itt még nem lehet vége, képes vagyok küzdeni. Képes vagyok valahogyan kilábalni, képes vagyok felismerni. Nem akarok ilyen lenni, én..én jó akarok lenni. Én a helyes oldalon akarok állni, és megtalálni a helyemet Natori mellett. Mert van mellette helyem, nem tudom még hol és hogyan, de nem számít most, mert utána kell mennem. S a húgom...Ritsu...köszönöm. Miattad képes voltam végre tisztán látni, végre túl látni a lelki válságomon.
Néhány perc elteltével mivel ismerem a járást nagyon jól, bevágok Keisuke elé a semmiből. Lehunyt szemmel, egyik kezemet a mellkasára illesztve állítom meg lépésében. S csupán két levegő vétel után pillantok szemeibe komolyan. A legnagyobb őszinteségemmel fordulok felé, hogy tudja, amit mondok azt nagyon komolyan gondolom.*
- Nem akarlak elveszteni! *Suttogom, habár a mondatom végén kissé megremeg hangom és bizonytalanul emelem el tekintetem róla. Most hogy előtte állok nem is olyan könnyű mindazt elmondani neki, amelyekre éppenséggel néhány perccel ezelőtt gondoltam.* - Nem akarom elveszteni azt a személyt, aki..akit szeretek. *Mondom ki újra, ám egy lépést hátra teszek, és sóhajtok egyet.* - De nekem ez most így nem megy... *Ekkor tekintetem tovább halad és éppen ekkor pillantom meg a nyakában lógó nyakláncot, amelyen bizonyára a kulcs is rajta van. A földre sütöm tekintetemet. Nem hittem volna, hogy valaha ilyesmit megtennék bárki előtt is, hogy nem néznék a szemeibe, amikor valami fontosat szeretnék vele közölni.* - A kulcs nyitja azt...ami majd mindent elmond. Ritsu...talán majd segíthet. *Suttogom s majd meghátrálok. Nekem nincs itt keresni valóm, nem igaz? Nem lehet könnyű...sosem az. De talán ha Ritsu emlékszik még arra a hatalmas ládára a gardróbomban, akkor talán...talán akkor majd Keisuke megért mindent. Hiszen abban zártam le mindent a múltammal s jelenemmel egyaránt. Tárgyak, iratok, naplók, fényképek és még át nem adott ajándékok vannak benne elzárva. Meg persze az álmaim leírva lapokra, valamint vágyaim, melyben ő is megjelenik. Nekem ez volt a valódi ajándékom, nem pedig azaz ócska kulcs. Születés napjára, én mindenemet neki adtam...igazán kár, hogy most már lehet mindez felesleges volt, mert elrontottam. Az osztagom felé veszem az irányt.*
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te40700/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:14 am

Nyomozás, találkozás a szikla támadóval Seirrrranal és KAVIIICSOK *o*
Kérdőn pislogva meredtem az előttem állóra, amint letudott egy remek fordulatot, akárcsak egy cirkuszi artista, amit nem hagyhattam csak úgy jutalomtalanul. Ekkor még fel se tűntek a hirtelen veszendőbe ment sütemények, éppen azzal voltam elfoglalva, hogy megtapsoljam a remek előadásért a tisztet, s csak ez után tudatosult bennem, hogy az ártatlan sütemények miképpen végezték… T___T
- A sütiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik………………. – nyüszítettem, leguggolva eléjük, jobb mutatóujjammal böködve széttrancsírozott maradványaikat. Szegény fincsi, citromos sütik, pedig Kocchan annyit dolgozott velük és most, így... így végezték. Földbe tiporva, milyen szörnyű! T.T – El kell temetnünk őket! Nem hagyhatjuk csak annyiban itt! – panaszolom, és már teszem is rájuk a homokot, s egy Kavicsokkal megalkotva a sírkövet próbálom összerakni a sírjukat, ugyan igencsak trehányul néz ki, de hirtelen ezt tudtam rögtönözni nekik. Ez is több mint a semmi! Legalább, ha jön valaki erre láthatja, hogy itt nyugszanak a kárba ment Kocchan féle finom citromos sütemények. T-T
- U- ugye, t~te tudsz írni, süti gyilkos? (>.>) T.T – tartok oda egy Kavicsot, és mivel íróeszköz volt nála a nemleges válasz nem lesz hihető. Neki kell feljegyeznie azt, amit mondok. – Írd rá, hogy itt nyugszanak a Kocchan féle citromos sütemények! T^T – szabad kezemmel, mint egy madár úgy csapkodok megpróbálva így sietősebb cselekedetekre bírni, e nélkül nem lehet teljes a sütik sírja.
Amint teljes egészében elkészült, valami furcsa imát mormolva, ami az égetős nótára emlékeztet dallamban és részben szövege is hasonlít rá. De ez pontosan jó erre az alkalomra, s így kívánok „nyugodjék békében”-t nekik. A gyász végeztével felállva, leporolva magamról a homokot figyelek a sütemény gyilkos magyarázatára. Ha tényleg nyomós indoka volt, esetleg elnézem ezt a szörnyűséges cselekedetét, bár aki Kavics nagytesón ült… fúúúNeutral … hát nem is tudom. >.>”
- Miiiii? °o° Étrend, figyelni… hem? Ez nem csak nőknél van? Surprised Különben nem úgy nézel ki, mint akiben egy – két citromos sütemény kárt tenne, amúgy is ezek erőt adnak, egymilliószor erősebb lehetsz tőlük! *o* Meg úgy is leadod mozgással! Vagy valami ilyesmi…scratch - én tudom, én tudom, hogy van összefüggés a citromos sütemény és turbózása között! Én is mindig gyorsabb leszek tőlük, tuti nem beképzelem, hanem tudom, én tudooom! *.* Hm…? Tea… engem, hívni? *.* - kicsit kellemetlen lenne beismerni, hogy én valójában eltévedtem, ha már ilyen nagy felépített elképzelése van a kapitányokról... nem szeretném én azt romba dönteni… szóval rábízom, hogy visszavigyen az embeshinigamik közé! *o* Persze mindezt úgy, hogy erről ő nem is tud! Zseniális vagyok! Cool
- P-persze, hogy megfelel, de a tea mellett mindenképp meg kell kóstolnod a citromos süteményeket! *o* Ettől nem menekülhetsz el! szemöldökrángatás - villámtáncikálok mellé, hogy párszor hátba veregetve fejtsem ki előtte, hogy ugyan nem menekül el a finomságos Kocchan féle sütik elől. – Na, akkor induljunk!3D-s kavicsos napszemcsimet felhelyezve, mutatok egy random irányba, amerre a teázó helyet vélem. Szóval csak remélem, hogy arra van, mivel nem tudom, hogy mi merre is van pontosan. @.@ De biztosan kijavít, hogyha rossz irányba mennék, ugye? Surprised
- Amúgy furcsa, első olyan halálisten vagy, aki így visszautasítja a citromos süteményeket! Ha nem eszel az étlap… micsodád miatt sütit, akkor mit eszel helyettük? O.o Hogy lehet édesség nélkül élni?! °o°” – próbálok tapogatózni ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy egészséges édesség nélkül élni, de tuti nem egészséges nem szeretni az édességet! ._. – Nem rosszból, de esetleg S-s—suwun tájcsó tiltja meg? >.>” – nem azért, de kinézem belőle, bármi rejtőzhet a róka-farkas, farkas-róka vigyora mögött. – Amúgy hova is megyünk teázni? ._.” – terelem inkább a témát kellemesebb vizekre. Nem tehetek róla, hogy azt sem tudom merre, hol, mikor, miért vagy… na, mindegy, merre is megyünk pontosan. Így is eltévedtem, Soul Society alaphozzájárója, hogy minden Anao eltéved benne. *<*” De legalább találtam soook~ Kavicsot. *3*
- És mond csak, hogy hívnak? >o<” Gondolom nem lenne túl jó, hogyha „süti gyilkosnak” szólítanálak, mivel nem volt szándékos tőled… Surprised – kissé késve, de törve nem végül idáig is eljutok, amikor hirtelen felvillan bennem a dolog, hogy nem is tudakoltam meg még tőle a nevét és halványlila gőzöm sincs arról, hogy kellene szólítanom, pedig ő tudja, én ki vagyok. Én pedig nem… várjunk! Lehetséges, hogy ismerem, csak nem emlékszem rá?! °o° Milyen szörnyű is lenne! – De várj csak! Honnan tudod, hogy én ki vagyok?! °o° – szinte leesik az álam, ahogy jobban belegondoltam ebbe, kezeimet a fejemhez tapasztom, ahogy kibukik belőlem a költői kérdés, s várom, mit mond erre, remélem nem azt feleli, amire gondolok. o.o”
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te19800/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 11:05 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától





Igazság szerint soha nem mondtam senkinek, hogy nem vagyok elégedett a testemmel, mert hazugság lenne, általában az ég világon semmi bajom nincs vele. Már amikor csak ülnöm kell a szokásos egyenruhában és kapitányi haoriban egy asztal mögött, akkor kifejezetten jól is jön a magabiztosság, de minél kevesebb rajtam a ruha, ez annál nagyobb csorbát szenved. A bőröm nagyon világos, és Omote kifejtette, hogy neki pontosan ez tetszik, de attól én még nem leszek sokkal elégedettebb vele. Esetleg örülhetek a tudatnak, hogy őt ez nem zavarja, ráadásul pedig más nincs a közelben, így valószínűleg feltűnő sem lesz. Ebben reménykedem pontosan, amíg bele nem kerülök a vízbe, ott már csak az lesz kicsit feltűnő, hogy lapos is vagyok. Oké, a testalkatomhoz képest nem annyira, meg nem is vagyok az a csontos modell, de attól még határozottan jobban szeretem, amikor egy kimono vagy valami képes eltakarni a vonásaimnak azt a részét, amit nem szeretek. Vagy még a nyári ruha is megtenné, válltól combig az is pontosan annyira tünteti el a testem, mint bármi más, utána pedig a lábaimmal kifejezetten elégedett vagyok. Ott nincs sok takargatni való, a magasságomnak hála arányosak is, de ezzel vége is a felsorolásnak. Azért magamon éreztem jó alaposan a tisztem szemeit, mikor a vízhez közeledtem és csak reménykedni tudtam benne, hogy van elég tapasztalatom ahhoz, hogy ne vörösödjek el rendesen. Nos, nagyjából össze is jött a dolog, viszonylag emberi színnel kerültem bele a tengerbe, ott pedig már tovább esélyem sem volt ilyesmire, mivel a víz eléggé jegesnek bizonyult. Mindegy, nem vagyok jegesmedve, de ettől nem leszek rosszul, mozgásnak ráadásul pedig ott volt a táv, amíg elértem Omotét. Nem sok, de kis extrákkal elég, hogy már ne fázzak, miközben beszélünk. Igaz, megint előjött az a téma, amelyet nem kedvelek. Tisztában vagyok vele, mennyire nem akar az emberi életére és a családjára gondolni, de ettől még valahogy nem lehet teljesen megkerülni a dolgot. Ráadásul neki egyenesen bele is kellett kerülnie egy ilyen helyzetbe, nekem megvolt a menekülés lehetősége, így bármennyire néz is úgy ki a dolog, hogy megértem, valójában csak elképzelni tudom, ő mi mindent élhetett át ennyi idő alatt.
- Valójában én is itt kezdtem el úszni, előtte nem is nagyon tudtam... - vallottam be, hiszen abban a korban, mikor én éltem, nem túl sok olyan ember volt, aki képes lett volna ilyesmire. Nem, akkoriban azt gondolták, aki a víz felszínén tud maradni, az arra hivatott, hogy a víz isteneit szolgálja és adja tovább a képességét másnak, mikor meghal. Szóval esély nem volt tisztességesen megtanulni ilyesmit, nekem azért sikerült részben, mert a papok egymás között sok titkot képesek voltak megosztani. De ez nem jelenti azt, hogy egyben tökéletesen is tudtam, Soul Society-ben, egy kevésbé népszerű osztag rejtett tisztjeként sokkal több időm volt viszont hódolni a szenvedélyeimnek és kaptam erre is esélyt sok minden más mellett. Most már jóval kevesebbet vagyok a nyílt vízen, de ezzel még nincs vége a dolognak. Nem fogom feladni, esetleg ritkábban jövök ki ide, főleg tavasszal és ősz elején, amikor még a nap nem fogja a bőrömet kapásból szépen rákvörössé főzni.
Az úszóversennyel úgy voltam, hogy szórakozásnak javasoltam csak, de azért nem esett rosszul, hogy Omote mindezek ellenére belement. Nem akartam követhetetlenül gyors lenni, ilyesmi nem izgatott, csak egyszerűen megpróbáltam a lehető leghamarabb megtenni egy távot anélkül, hogy őt nagyon lehagynám. Lassan előztem meg, de centinként éreztem, miközben tesszük meg a métereket, hogy kezdett lemaradni. De az utolsó pillanatban tűnt csak fel, hogy ez gyanúsan könnyen megy, mikor már nem volt esélyem menekülni. Hirtelen rántást éreztem a bokámon, majd elmerültem a vízben és mire újra feljutottam, valaki szépen megelőzött és nagyon is kárörvendően mosolygott rám. Na, ezt nem fogja megúszni, abban biztos vagyok. Persze nem büntetésként akarok neki jutalmat adni, csak megpróbállak jó alaposan befürdetni. Ne csak én élvezzem a víz alatti világot... Biztosíthatom róla, hogy nem haragszom rá, de attól még meg fogok neki ezért fizetni. Egyszerűen csak megráztam a fejem, majd elindultam a bója felé, mintha meg akarnám érinteni. Pontosan mellette mentem el, majd az ajánlatát hallva meg is fordultam, mintha készen állnék a versenyre. Úgy is volt, csak éppen nem abból a szempontból, ahogy ő gondolta.
- Rendben! - válaszoltam mosolyogva, miközben felé fordultam, de az utolsó pillanatban ahelyett, hogy elindultam volna, elkaptam a vállát és teljes erővel rá támaszkodtam, amíg el nem merült a vízben. Egy apró mosollyal vettem tudomásul, hogy most ő játszik ázott kutyát, majd gyorsan hátrébb kerültem pár méterrel, mielőtt megpróbálta volna ezt viszonozni. Egyszer elég volt, köszönöm szépen. - Ezt megérdemelted! - közöltem vele mosolyogva, miközben a felszínre jött és valójában most már az sem zavart volna, ha gyilkos tekintettel közeledik. Persze gondolom nem tette meg, hiszen ugyanazt kapta, amit ő művelt velem, csak én ötletesebb voltam. Meg gyengébb is, de ez mellékes volt. Lassan, háttal a part felé fordulva kezdtem el hátúszással megtenni pár métert, majd újra kiegyenesedtem, csalogatva, hogy jöjjön velem...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyVas. Jan. 01, 2012 11:29 pm

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától

A versenyünk előtt kiderül, hogy Misty ebben a világban tanult meg úszni. Ez kissé elgondolkodtató. Vajon az ő élete milyen volt? Mit kellett csinálnia, milyen teher volt rajta? Őt is kihasználták, majd eldobták, mint engem, vagy vele más volt a helyzet?
Nem tudok sokáig töprengeni, ugyanis hamarosan elkezdjük a versenyt. Igazán jól úszik. Valószínűleg még az is feltűnt neki, hogy nem erőltetem meg magam túlzottan. A kis csalásom pedig egész jól sül el és megnyerem a versenyünket.
Ezután elfogadja a visszavágót, viszont meglepetésemre arra nem kerül sor. Egyszerűen csak a vállamra teszi a kezét, majd lenyom a víz alá. Nagyon meglep a dolog, nem is vártam volna, hogy ilyesmit tesz. Mondjuk nagyon örülök, hogy megbosszulta az előbbit. Miután a felszínre keveredek, közli velem, hogy megérdemeltem. Erre bólintok egyet, majd válaszolok neki.
- Igen, tudom. Így most egálban vagyunk, legalábbis egyelőre. - mosolyodok el. - Jobb lesz, ha vigyázol, még megleplek valamivel!
Ezután hátúszásban arrébb megy pár métert, majd megáll. Látom rajta, hogy engem hívogat. Kissé elpirulok, majd oda úszok hozzá.
- Remélem nem voltam az előbb túl durva. Ha mégis, akkor bocsánatot kérek! Nem akartam fájdalmat okozni! - hebegem.
Sajnos még nem sikerült elsajátítanom, hogyan bánhatnék az emberekkel. Viszont már kitaláltam valamit, amivel megoldhatnám ezt a problémát. Csak még nem biztos, hogy működne a dolog. Kissé elgondolkodok, majd kíváncsian nézek Mistyre.
- Van valamerre a városban könyvtár? - szólalom meg kis szünet után. Ha ez alatt ő nem mondott semmit, akkor én töröm meg a csendet.
- Arra gondoltam, hogy kikölcsönöznék egy könyvet, amiből majd megtanulok az emberekkel bánni. Kicsit zavaró, hogy nem nagyon tudok bekapcsolódni mások beszélgetéseibe. Emlékezz csak vissza arra, amikor a fürdőben voltunk. Shiratori hadnagy is ott volt. Ti olyan kellemesen elbeszélgettetek, én pedig csak hallgattam. Egyszerűen nem tudtam mit csinálni, azért léptem le akkor. Sokat gondolkoztam, mihez kezdjek magammal a továbbiakban. Nagyon sokáig nem is kívántam ezt az életet, meg akartam szabadulni tőle... - mondom, majd hirtelen abba hagyom.
- Ne haragudj, beszéljünk inkább másról. Valami sokkal vidámabbról. Olyan jó így úszkálni. - vigyorodok el, majd Mistyre fröcskölök egy kevéske vizet.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te19800/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (19800/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Jan. 27, 2012 8:58 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától




Oké, nem terveztem száz százalékig azt, hogy egyszerűen fogom magam és elkezdtem fojtogatni Omotét a vízben, de ez volt az első dolog, ami eszembe jutott, miután volt olyan kedves egy csalással kitolni velem. Félreértés ne essék, nem zavart, hogy kicsit merészelt kevésbé úgy viselkedni velem szemben mint a felettesével, ezt a fajta felfogást próbáltam már hónapok óta a többi tiszt fejébe verni. Jelenleg örültem is neki, hogy nem bánik velem kesztyűs kézzel, hiszen egyik oldalról nem vagyok olyan törékeny virág, amilyennek a legtöbben néznének az első találkozáskor, a másikról pedig nem szabad elfelejteni, hogy mindenkinek vannak olyan szokásai, amelyek mások számára eléggé idegennek, szokatlannak hatnak. Nálam még mindig idegen sokaknak, hogy egyszerűen szeretem a közvetlenséget és sokkal jobban érzem magamat akkor, ha mindenki legalább képes megbízni annyira bennem az osztagomból, hogy nehezére essen elárulni. Ha mégis megteszik, annak is vannak határai, amit még meg tudok érteni és általában elég nehéz ezeket komolyabban átlépni. Ráadásul jobban szeretem azokat, akik képesek a közelemben maguktól is kinyitni a szájukat és kérdezni, esetleg őszintén válaszolni a kérdéseimre, hiszen nem csak a szavai, de az arca, a mimikája és a hanglejtése is el tudja valakiről árulni, hogy most mennyire tud engem elfogadni. Omote elsőre olyan tartózkodó volt még, hogy azt is csodáltam, egyáltalán hajlandó volt rám tíz percnél többet szánni, és most kellene megnézni, nem csak nyit felém, de szemmel láthatóan igyekszik egy olyan életet élni, aminek van értelme, célja és motivációja is. Ezt tisztelem benne, sokkal jobban mint azt, hogy volt lelki ereje szembe nézni a múltjával, pedig az sem éppen a legkellemesebb dolog lehetett neki. Ennyi idő után pedig igazán nem tud zavarni, hogy kicsit pimasz velem, sőt, ezer örömmel adom neki vissza a kölcsönt, aminek hála jelenleg a hosszú hajával eléggé ázott kiskutyára hasonlít. Szerencse, hogy a szemeit nem tudja ennyire kedvesre változtatni, mert a végén rávenne még, hogy én kérjek tőle bocsánatot, pedig ő kezdte az egész heccelést.
- Semmi baj, engem igazán nem zavart a dolog... - jegyeztem meg mosolyogva a bocsánatkérésére, hiszen egy kis víz nem éppen az a dolog, amivel engem ki lehet hozni a sodromból. Már amennyiben nem egy egész vödörnyiről van szó, amelyet a kész papírmunkámra öntenek rá, mert azért egészen biztosan jó csúnya büntetést akasztanék valaki nyakába, tekintetbe véve, hogy mennyit szoktam szenvedni azokkal a szerencsétlen iratokkal, mire nagyjából elfogadható állapotban készítem el őket. Különben már kaptam párszor egy ki vizet a nyakamba, mikor valaki úgy gondolta, igazán le kéne hűtenem magamat, de azon csak nevetni szoktam. Most meg ráadásul még én is javasoltam a tengerpartot és az úszást, igazán nem nézhetek ferdén, amiért valaki ennek az előnyét is látja, nem csak a hátrányát. Omote viszont kicsit kiszámíthatatlan reakcióra, ezért még el is mosolyodom biztatásnak, hogy tényleg nem zavart a kis próbálkozása. De ha megint megteszi, egészen biztosan újra vissza fogok neki vágni. Ennyit kibír, férfiból van...
- Könyvtár? Igen, a város közepén van egy eléggé szépen felszerelt... - néztem rá elgondolkodva, miközben lassan elkezdtem a part felé úszni. A víz kezd hideg lenni, ha az ember nem mozog benne, a bója pedig nem volt kifejezetten közel a víz széléhez és az előtt ki kellene legalább kicsit jutnom, hogy begörcsöl a lábam. A mozgás meg nem árt meg, ide felé jövet inkább a sebességre figyeltünk mindketten, most igazán ránk fért volna egy kis alaposabb torna is. De azért érdekelne, mire kell Omoténak a könyvtárba mennie hirtelen. Oké, az egészen nyilvánvaló, hogy egy könyvet fog kivenni, hiszen ott nagyon mást nem is lehet csinálni, maximum még előkereshetné a régi diafilmeket és képeket, amelyeket valaki évtizedekkel ezelőtt rakott el, de nem hiszem, hogy túl sokan tudnának a létezésükről és arról, hogy hol keressék őket. Mindegy, lényeg megvan, tudom merre van a könyvtár és szívesen megmutatom neki, ha érdekli. Úgyis körül kellene ott néznem, egy ideje már nem sikerült jó könyvet találnom benne.
- Emberekkel bánni? Azt nem könyvekből kéne tanulnod, hanem tapasztalatot szerezni. Egyszerűen inkább el kellene menned valahova szórakozni, beszélgetni és egy idő után sokkal jobban menne... - adtam neki tanácsot, miközben igyekeztem a figyelmét elterelni a témába belecsempészett apró fájdalom buborékról. Nem volt könnyű élete, erről tudok, de ideje lenne legalább még egy kis lépéssel eltávolodnia tőle, hiszen nem minden a múlt. Ha engem az irányítani, valószínűleg még mindig a 10. osztag mélyén rejtőznék, minimális baráttal számbelileg és még kevesebb rendes kapcsolattal. Nem volt könnyű, de túl kellett lépnem azon a korszakon, azóta pedig úgy érzem, nem volt érte kár. De Omote még nem tart itt, viszont neki tudok benne segíteni, nem is keveset. Egy apró mosollyal szökteltem vissza a vizet az arcába, miközben a part szemmel láthatóan elég közel került hozzánk. Itt már igazán lehet kicsit beszélgetni, addig jó, amíg nyakig eltakar a víz...

//bocsi a késésért, géphiány -.-" //
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptySzer. Feb. 01, 2012 10:28 am

Omote visszatér - Mentsük meg a Taicho-t a munkától


Kissé megnyugtat, amikor közli velem, hogy nem okoztam neki semmilyen fájdalmat. Majd elárulja hol a könyvtár. Azonnal megjegyzem a hely koordinátáit, később elmegyek oda és szétnézek. Ezután Misty a part felé úszik. Így hát elmerülök a víz alatt, így teljesen eltűnök a szeme elől. Nagyon lassan úszok, kiélvezem a víz alatti világot. Ilyenre még nem volt alkalmam sohasem. Amikor kifogyok a levegőből, a felszínre úszok és körbenézek. Szerencsére nem keveredtem el túlzottan a kapitányomtól. Gyorsan oda úszok mellé, majd meghallgatom amit mond.
A szavaira képzeletben újra visszarepülök a múltba. Valószínűleg nem ugyanazt jelenti számára a szórakozás, mint amit nekem találtak ki a főnökeim. Ha éppen nem volt munka, akkor kikapcsolódásként gyakorolnom kellett, vagy éppen jól ellátták a bajomat, mert épp jól esett nekik. Arra persze ügyeltek, nehogy olyan kárt okozzanak bennem, amivel képtelen lennék teljesíteni a küldetést. Olyan lehetőségek a kikapcsolódásra, mint a tévé, vagy a rádió, számomra nem adatott meg. Szórakozóhelyen sem jártam még soha. Még olyan ember sem volt, akivel beszélgethettem volna. Néha megengedték, hogy nézzem amit ők csinálnak. Nőket hoztak a szállásunkra, akikkel szépen elszórakoztak, majd megaláztak előttük. Ha Ő is ilyen szórakozásra gondol, akkor azt hiszem inkább kihagynám azt.
- Ami azt illeti, még sohasem volt esélyem a szórakozásra. - sütöm le a szemem, mikor ezt kimondom. - Ha pedig az a szórakozás, amit velem műveltek, akkor lehet, hogy inkább kihagynám. Nem akarok senkit sem megalázni, sem megverni.
Majd megrázom a fejem, ezzel verem ki a régi eseményeket az emlékezetből. Misty biztos nem ezt akarná! Van más módja is a szórakozásnak, csak azt még én nem tapasztaltam meg, sajnos. Viszont itt áll előttem az új életem. Majd most kipróbálhatok mindent, amit korábban nem tudtam. Még az is lehet, hogy a szerelem is megtalál valahol. Ekkor azonnal elpirulok, mivel az eszembe jut az, amikor Mistyvel harcoltam és kaptam tőle egy csókot. Nagyon kellemes érzés volt, de nem hiszem, hogy hamarosan sor kerül ilyesmire.
- Van egy olyan érzésem, megint butaságot mondtam. Nem hiszem, hogy az lenne a szórakozás, amit velem műveltek annak idején. Az inkább kínzás volt. Biztos másmilyen dolog a szórakozás, igaz? - kérdezem. - Azt hiszem jó lenne kipróbálnom minden olyan dolgot, amit annak idején kihagytam. Majd valamikor tévézni fogok, meg zenét hallgatni. Nagyon kevés zenét hallottam életemben. Hmm, pótolni fogok minden kimaradt dolgot, közben végzem a Shinigami teendőimet is! - vigyorodok el.
Nagyon keveset mosolygok, illetve ritkán vagyok vidám. Ezen is változtatnom kell!

//Semmi baj, én türelmesen vártam Smile Illetve szóltak is, hogy nincs géped! //
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyKedd Május 01, 2012 1:39 am

Hawaii, Dizsi, Napszemüveg! Cool
Muramasa & Shinrou


Hosszú hónapok óta folyamatosan küldetésekre és edzésekre jártam ha tehettem ezzel megpróbálva elfeledkezni édesapám halálát. Ugyanis ha eszembe jutott akkor általában három részre rúgtam a gyakorlóbábukat vagy éppenséggel ami az utamba került. Ezért kellett a családi lakásból áthoznom az osztagba az ágyamat. Egy fárasztó nap után eszembe jutott édesapám és egy laza mozdulattal kettérúgtam az ágyam. Sokan a szobámhoz szaladtam, hogy mi történt, de nem nyitottam ajtót csak kikiabáltam, hogy minden rendben, csak véletlen belerúgtam az ágyba és annak volt ilyen hangja. Természetesen nem hitték el, de legalább elmentek a szobám elől. Most éppen egy fárasztó Karakurai őrjáratról tértem vissza a 9. osztagba, hogy leadjam a jelentésem a kapitánynak aztán pedig ledőljek aludni, mert hát hogy is mondjam kicsit fárasztó egy őrjárat volt. Mostanában egyre több és vadabb hollow merészkedik Karakurába, hogy táplálkozzanak az ott található lelkekből. Nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka. Lehet az, hogy Aizen elbukott így nincs ki visszatartsa őket.
A fáradság egyből ledöntött a lábamról mikor az ágyam mellé értem. Úgy dőltem el mint egy lisztes zsák és körülbelül egy perc alatt elnyomott az álom. Apám halála óta csak vele álmodtam. A régi emlékek törtek felszínre álmaimban. Amikor még együtt laktunk és volt időm hazamenni. A hakuda edzések, a közös evések. Magamat éreztem felelősnek a haláláért. Nem lehettem mellette, hogy megvédjem. Talán ha nem csak a saját sikereimmel törődtem volna akkor lehet, hogy még most is élne és nem éreznék bűntudatot. Természetesen anyám azt mondta, hogy ne okoljam magam. Apám is ugyan úgy megvédhette volna magát hiszen ő is shinigami volt, de ezek szerint egy elég erős gyilkost küldtek rá. Bár tudnám az okát, hogy miért kellett meghalni. Soha nem tett semmi olyat amiért halált érdemelt volna. Jó ember volt, segített azokon akiket mások levegőnek néztek. Mindig a mások jóját tartotta fontosnak saját magával nagyon keveset foglalkozott. Ahogy anyámtól hallottam az utóbbi években a Minamoto család rezidenciája egyfajta gyermekotthonként szolgált a rukongaiban élő szegény gyermekek számára. Apám hakuda edzéseket tartott nekik, hogy ha kell meg tudják majd védeni magukat ha valaki rájuk támadna.
Hirtelen kinyíltak a szemeim és nem tudtam visszaaludni. Lehet, hogy a sok felhalmozott, elzárt emlék felszínre törése miatt történhetett, hogy nem tudtam visszaaludni, de nem baj legalább nem alszom át a mai napot. Kimásztam az ágyamból és levettem a shinigami egyenruhámat aminek következtében az apámtól örökölt egyedi öltözékem maradt csak rajtam. Mivel elvégeztem a kötelességeimet tudtam, hogy mos van egy kis szabadidőm. Nem vettem vissza a shinigami egyenruhámat. A kardomat a hátamra kötöttem és összeszedtem egy fürdőnadrágot és egy törülközőt majd elindultam apám sírjához és utána pedig a tengerpart felé fog vezetni az utam. Nem volt valami messze apám sírja mert a családi ház területén lett eltemetve a kert egyetlen árnyékos helyére egy cseresznye fa alá. Halkan érkeztem meg, nem akartam feltűnést kelteni. A család vezetését apám öccse vette át és ő nem nagyon kedvelt engem, nem tudom miért. Éppen ezért nem szerettem manapság a családi kúria közelében tartózkodni mert a végén még családi viszály törne ki közte és köztem aminek nem lenne jó vége. Minél gyorsabban elmormoltam egy imát apám lelkéért és el is indultam. Pont akkor érkezett meg a szokásos őrjárat amikor én a kerítés tetejére ugrottam és onnan tovább egyenesen a tengerpart felé, hogy végre kipihenjem a sok munka okozta fáradalmakat egy jó kis pancsolós, napozós nappal.
Körülbelül húsz perces séta és shunpozás után megérkeztem a tengerpartra ami egy kicsit zsúfolt volt, de azért még volt pár szabad hely. Egyből lecsaptam egy jó napozós helyre ahol letelepedtem és átöltöztem majd bemelegítésképpen kifeküdtem egy kicsit a napra... természetesen közben a szép bikinis lányokban gyönyörködtem és azon gondolkoztam, hogy vajon melyiket tudnám befűzni legalább egy éjszakára. Körülbelül húsz percet feküdhettem és nézelődhettem amikor egy elég érdekes kinézetű embert vettem észre. Ismerősnek tűnt csak nem tudom honnan. Lehet, hogy valami nemes hiszen olyan tiszteletet parancsoló a kinézete...
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Május 11, 2012 2:53 am

Hime és Takashi avagy egy csillagfényes éjszakán!

A tengerpart egy sziklájának vetettem hátamat. csöndben ácsorogtam és néztem a Napkorongot, ahogyan lassan alábukott a horizonton. Narancsvörös sugaraival még befestette a tenger vízét, de látszott, hogy egyre inkább átadja az eget a Holdnak. Keleten már látszott is az égi Úrnő szürke fátyolba öltözött karcsú vonala. Fogyóhold volt. Hime-chan nem volt ennyire karcsú. Szerencsére. Derekának finom vonala, kissé teltebb volt. Kebleinek kecses íve, bármelyik férfit azonnal a szerelem mámorába volt képes taszítani. Mekkora szerencse volt számomra, hogy ez a csodálatos nő, akit volt szerencsém megismerni, engem választott párjának és nem valaki mást. Igen. Szerencsés vagyok. A tenger morajlását hallgatom és közben a szikla mögé pillantok, ahol egy kisebb ajándékkosárka várja, hogy gazdára leljen. Van benne egy Jázmin illatú parfüm, három szál virág és egy díszes kimono. Egyik sem volt túl olcsó, de szerencsére el voltam látva munkámból adódóan megfelelő pénzmaggal. Szerelmemnek szántam, hát tettem róla, hogy tetszését elnyerje az ajándék. Igazából, még igen hosszú ideig nem fog jönni, jóval korábban kiértem a tengerpartra, minthogy megbeszélt találkozónk időpontja elérkezett volna. Addig is eldugtam az ajándékkosarat, hogy megfelelő meglepetéssel szolgáljon. Kivételesen nem gyakorlóruhát viselek. Egyszerű, díszítéstől mentes öltözéket viselek. Övemben most is ott pihen zanpakutom, Heiwa. A tenger felől érkező fuvallat sós ízt hagy a számban, ahogyan az elpárolgott víz apró cseppjei neki ütköznek ajkamnak. megnyalom számat s megízlelem a sós párát. Egyetlen, aprócska köpéssel szabadulok meg a sótól. A holdra pillantok. Még korán van, Hime még nem jön. Kényelmesen elhelyezkedem a sziklán, ami mögé elrejtettem az ajándékkosarat. Kezembe veszem zanpakutomat és lassan fuvolázni kezdek. Nem egy konkrét dalt játszok. Mindössze a tenger hullámzását kísérem játékommal. Igyekszem felvenni a hely harmóniáját, a hullámzás periodikus mozgását zenévé alakítani. Olyan ez, mint amikor az emberek hullámtörőket építenek, hogy csillapítsák a tenger dühét. Én nem falat húzok a hullámok ellen. Át engedem lelkemen, hogy ihletet merítsek belőle és így formálom harmonikus zenévé. Annyira belemélyedek a tengerpart nyújtotta harmóniába, hogy Hime-chan lélekenergiájára sem pillantok föl. Mindaddig folytatom meditációm eme formáját, amíg elég közel nem jön ahhoz, hogy társalgásba kezdhessünk. Amikor elég közel jött, lassan elnémul fuvolám és megszólalok.
- Hallottam lépteid. A tenger súgta és a szél hozta.
Mondom és megfordulok. Szerelmem, mint mindig most is csodálatosan szép.
- Örülök, hogy itt vagy.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Május 11, 2012 10:43 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!


Alig bírom kivárni, hogy leteljen a szolgálat ideje, úgy érzem még sosem vánszorgott ilyen lassan az idő. .__. Az izgalomtól kissé összegubózik a gyomrom. Végül pedig elérkezik a várva várt pillanat, *>* amikor is futólépésben vetődöm be a szobám ajtaján, amit nemrégiben foglaltam el. Még az ajtót csukom, amikor már landol a cipő és a zokni a padlón. Fütyörészve, könnyed mosollyal az arcomon indulok a fürdőbe, hogy kellően felkészüljek az estére. ^.^
Erre az alkalomra egy rövid, combközépig érő yukatát választottam. *>* Fekete alapon, rózsaszín árnyalatú, hatalmas virágok díszítik, és egy, a virágokkal megegyező szín obival viselem. Lesimítom az anyagot, úgy nézek végig magamon, és elnyeri a tetszésem, amit látok. ^__^ Dudorászva nyúlok a fésű után, és gondosan gubancmentesítem hosszú hajam, végül zóriba bújok, és a lemenő nap fényében elindulok a találkozó hely felé.
Az álmodozó mosoly teljesen elterül arcomon, és így fel sem tűnik, hogy többen is végig mérnek az utcán. :3 Már jó néhány kanyaron és kereszteződésen túl vagyok, mikor rájövök, hogy fogalmam sincs, merre kellene mennem. o.O Zavartan pirulok el, és nézek körbe, hátha találok valakit, aki útbaigazít. ^_^” Szerencsére az első szembejövő tiszt tudta, hogy hogyan is juthatnék a tengerpartra a leggyorsabban. Közben leereszkedik a nap, és kissé hűvösebb lesz, de így sem fázom. A narancsos fény, csak még szebbé teszi a partot, ahol lépkedem. Közben a zórimat leveszem, és mezítláb lépdelek a homokban. :3 Remélem, hogy felfedezem Takashi-kunt, mielőtt teljesen besötétedik. ^__^
Lassan haladok a parton, közben a naplementében gyönyörködöm. A part menti szél hosszútincseim tekergeti, főként a szemem környékére, így nehezen tájékozódom. Próbálom a fülem mögé kényszeríteni őket, de néhány másodpercnél tovább nem maradnak ott. Aztán meghallom a dallamot, a fuvola hangot, ami aznap másodszor csábít olyan helyre, amit nem ismerek.
A vízmorajlása és az egyre hangosodó dallam tökéletesen összesimul, mintha maguk a hangjegyek ringatóznának a tenger hullámain. Követem a hangokat, amik vezetnek, akár egy lehelet vékony fonál, ami Takachi-kunhoz van kötve. Akár csukott szemmel is eltalálnék hozzá, de nem lenne jó belepottyanni a tengervízbe, elvégre ahhoz már elég hideg van.
Megpillantom, egy sziklán ül, nekem háttal. *>* Mosolyogva közelítek felé, de nem szólok egy szót sem, nem szeretném félbeszakítani a csodálatos dalt. :3 Amikor már csak néhány méterre vagyok, befejezi a dalt, s felém fordul. Kiszökik a levegő a tüdőmből, és néhány pillanatig nem is kerül friss a helyére. Hangja bársonyosan fut végig rajtam, s pír kúszik az arcomra. :$
Ekkor tudatosul bennem, hogy teljesen egyedül vagyok evvel a férfival, akit alig ismerek, és akivel eddig csak egyszer találkoztam. Nem mintha bármi rosszat feltételeznék egy tisztről, csupán meglepett saját vakmerőségem. Zavartan nézek fel rá. Vajon tényleg örül, vagy csak kedvességből mondja? A hajammal kezdek játszani, hogy leplezzem pillanatnyi zavarom, de sehogy sem sikerül.
- Én is örülök, hogy itt vagyok… Vagyis, hogy itt lehetek, és te is… szóval, hogy – teljesen elpirulok, és immár a homokba mélyedt nagylábujjamat nézem.
Mi történt velem? Elég határozott szoktam lenni, és még sosem keveredtem hasonló helyzetbe sem! >.< Ráadásul pont Takashi-kun előtt! Pedig csak annyit kellett volna tennem, hogy kedvesen mosolygom, és bólogatok, ha kérdeznek, kulturáltan válaszolok. >.> Nem nehéz! Én mégis belesültem az első mondatomba! >.<
Majd felpillantok ismét, hogy neki kezdjek a mondatnak, de összeakad a nyelvem, és egy hang sem jön ki a torkomon. Inkább nézem Takashi-kunt, és várom, hogy mondjon valamit, hogy mit is csinálunk ezután.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyVas. Május 13, 2012 2:30 am

Hime és Takashi, avagy egy csillagfényes éjszakán!

Nem is tudom csodálatomat leplezni. Amikor megpillantom Hime-chan ruháját... szemeim elkerekednek. Ritkán láp a férfi ember, ehhez hasonló szépséget. Szerencsésnek mondhatom magamat. Akadozó szavaira elmosolyodok. Nem, nem nevetem ki. Inkább, annyira aranyos, ahogyan belesül a saját mondandójába. Nagyon szép, ahogy arcára kiül a pír. Már a puszta megjelenésétől boldog vagyok, hogy hajlandó volt eljönni randizni velem. Nyugtatólag felemelem üres kezemet és jelzem, semmi baj. Nyugodjon csak meg. Az hiányzik nekem, hogy zavarába elmeneküljön.
- Nyugodj meg Kagehime. Mindketten örülünk, hogy itt vagyunk és találkozhattunk. Ha megengeded, mielőtt sétálni indulnánk, szeretnék átadni neked egy kisebb ajándékot. Kérlek csukd be a szemed, ne less.
Miután becsukta a szemét a szikla mögé rejtett kosárkához fordulok, hogy kivegyem a rejtekhelyről. Miután sikerült előbányásznom ezeket a dolgokat, könnyed léptekkel indulok meg Hime-chan felé. Szívem a torkomban dobog az izgalomtól, hogy vajon mit fog szólni hozzá. Amikor oda érek Hime-chan elé, halkan szólok, nyugodt hangomon.
- Kinyithatod a szemed. Ez a tiéd. Van benne néhány apróság.
Valóban van benne néhány dolog. A sárkány mintával díszített kimono talán az egyik legértékesebb darabja az aprócska ajándékkészletnek. De a mintás, formás üvegben pihenő, Jázmin illatú parfüm se lehet utolsó. A Virágok egy kissé megnyomódtak. le is biggyesztem az ajkam, maikor előkerül a virág is a kosárból és kiderül, hogy kicsit összenyomódott.
- Bocsánat, ez nem ilyen volt, de úgy tűnik, hogy egy kicsit összenyomódott. Nagyon sajnálom.
Mondom őszintén és csillogó szemekkel figyelem szerelmem reakcióját. nagyon örülnék neki, ha tetszene neki az ajándék, mert tényleg teljes szívből és szeretettel vettem neki. kivéve a virágokat, azt a családi házunk előtti kertből szedtem, tulajdon kezeimmel. Miután kiderült, a reakciója, elmosolyodom és ismételten megszólalok.
- Szívesen. Arra gondoltam, hogy sétálhatnánk és közben beszélgethetnénk. Nincs semmi komolyabb tervem, túl szép a lemenő nap látványa és a tenger, hogy elrontsuk valami mással. Persze, ha van jobb ötleted, vagy valami különleges kívánságod, akkor azt teljesítem.
Mondom teljesen nyugodt arckifejezéssel, de szemeim ragyognak a csodálattól. Annyira szép.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyVas. Május 13, 2012 9:25 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!



Valamiért egyszerűen nem tudom legyőzni a zavaromat, pedig egész nap ezt a pillanatot vártam. Várjunk csak! Miért is? o.O Alig ismerem ezt a férfit, én mégis izgatottan készülődtem a vele való találkozásra, és most itt állva egy szót sem vagyok képes normálisan kinyögni. Valami nem stimmel, valami nagyon nincs rendben. >.< Bár arra sehogy sem tudok rájönni, hogy miért lehet ez. Biztos a sok újdonság teszi. Igen! Ez lehet az oka. ^__^ Ahogy nyugtatni próbál, azt annyira aranyosnak találom, hogy elmosolyodom, és fel is pillantok rá. :3 Adni? Nekem? Mit? *>*
Teljesen izgalomba jövök, bá fogalmam sincs, hogy mivel érdemeltem ki az ajándékot. És, vajon mi lehet az? Engedelmesen lehunyom a szemem, és várakozón előre-hátra billegek a sarkamon. Erősen összeszorítom a szemhéjaimat, de nem lesek, elvégre sokkal jobb a meglepetés. Izgalmamban az alsóajkamba harapok, de egészen addig nem nyitom fel pilláimat, míg azt nm mondja, hogy már lehet. Hallom a homokon a lépteit, ahogy felém közelít, ezek szerint már nem a sziklán van. Szinte érzem, amikor megáll előttem, nem tudom hogyan, sem azt hogy miért, de érzem, hogy ott van.
Azonnal kipattannak a szemhéjaim, amint azt mondja, hogy mostmár megnézhetem, amit számomra tartogat. Egy kosarat tart a kezében, amit felém nyújt. Mosolyogva nyúlok érte, de már a tartalmát kémlelem. *>* Egy összehajtogatott anyag, és egy üvegcse. A díszes üveget emelem ki először, és jól szemügyre veszem. Nem igazán tudom eldönteni, hogy mi lehet, még hasonlót sem láttam eddig soha. Mosolyogva teszem vissza, majd valakitől megkérdezem, de nem szeretném Takashi-kunt evvel zavarba hozni, elvégre olyan kedves, hogy gondolt rám, bármi is legyen ennek az oka. Kiemelem az anyagot is, és csodálva nézem a rajta elnyúló sárkány motívumot. *>* Eddig csak Kanaetól kaptam kimonót, de nagyon tetszett, amit számomra választott, örömömben szinte a nyakába ugrok, de azért visszafogom magam. Ahogy kiveszem a ruhát, felfedezek néhány szál virágot. Valóban kissé hervatagnak tűnnek, mint ahogy meg is jegyzi, de ez egyáltalán nem zavar, hiszen imádom a növényeket. ^__^ Óvatosan kiemelem őket, és a fülem mögé helyezem.
- Nagyon köszönöm, igazán szépek! – mondom lelkesen – de miért kapom? – nézek kérdőn rá. o.O
Nagyon foglalkoztat ez a kérdés. Nem szeretem, ha valamit nem tudok, mindenre kell, hogy legyen válaszom, vagy legalább teóriám, de erre egyik sem volt. >.<
- Nincs más ötletem, és szívesen sétálnék – mosolygom rá továbbra is.
Tényleg így gondolom, hiszen napközben is nagyon jól éreztem magam, miközben együtt sétáltunk. Ráadásul most nem is kell sietnünk sehová. Ha elindul, akkor mellette lépkedve haladok.
- És milyen napod volt? – érdeklődöm, mert nem jut jobb az eszembe.
Természetesen érdekel, hogy milyen napja volt, de kissé félek is, hogy valami butaságot mondok, vagy teszek, ezért maradok inkább az ártatlanabb témáknál. >.<
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Jún. 01, 2012 7:16 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!

Arcomon látható örömmel szemlélem, ahogyan sorban előszedi az ajándékokat. Nagyon örülök neki, hogy látszólag tetszenek neki az ajándékaim. Más sajnos nem jutott eszembe csak ezek az ajándékok. De ahogy elnézem, arcán őszinte öröm és boldogság, meg némi kíváncsiság is kiül. Tehát tetszett neki az ajándékom. Aztán megkérdezi, hogy ezeket miért kapta. Na vajon miért kapta? Valószínűleg azért mert tetszik nekem és gondoltam kedveskedem neki, ezzel a kevéske ajándékkal. A jázmin illatot szeretem, szóval ezért is vettem neki jázmin illatú parfümöt. A kimonóhoz a méretét az osztagom hírszerzési alakulatán keresztül szereztem meg. Micsoda lehetőségek vannak abban, ha valaki a Omnitsukidou tagja. Kedvesen rámosolygok, majd válaszolok a kérdésére, hogy miért is kapott, tőlem ajándékot. A válasz egyébként egyértelmű, tetszik nekem és ezzel is szeretném kifejezni iránta érzett rajongásomat. Rajongás? Oh nem, ez így nem feltétlenül igaz. Rajongani például a kapitányom iránt rajongok és a hadnagyom iránt. Hime-chan iránt teljesen más érzelmek vezérelnek. Mondjuk úgy, hogy sokkalta inkább a szeretet és a ... szerelem? Nem is tudom, hogyan erős érzelmi hullám kerített hatalmába, amikor megpillantottam, hogy nem is tudom elsőre elmondani, hogy mégis mit érzek iránta. Bizonyos, hogy nem vagyok közömbös. Ez amit minden bizonnyal tudok. Még nem voltam szerelmes, így fogalmam sincs, hogy szerelem-e vagy sem. Az viszont teljesen biztos, hogy szeretem őt és szeretnék majd sok időt vele tölteni. De itt a válasz ideje és rézékelve, hogy teljesen nyíltan nem tudok rá mit mondani, kissé elpirulok, ami jelzi zavarom, majd megszólalok.
- Az igazság az, hogy úgy éreztem, kedveskednem kell neked. Azért gondoltam, hogy veszek neked pár apróságot. A parfümmel kezdtem a vásárlást, de aztán elbizonytalanodtam, hogy biztosan tetszeni fog... szóval végül kibővül egy kimonoval és azzal a szegény virággal, ami legnagyobb sajnálatomra elég csúnyán végezte.
Mondom neki teljesen őszintén, bár arról nem beszélek, hogy utánanéztem milyen méret kell neki, szóval alaposan meg fog lepődni, amikor a kimono teljesen jó lesz rá. Sőt! Mondhatni olyan érzése lesz, majd amikor felpróbálja, mintha rászabták volna. Ami mondjuk teljes mértékben megfelel a valóságnak, annyi különbséggel, hogy Ő nem volt ott és természetesen nem tudott róla. Ez azonban olyan apróság, amin nem szabad fennakadni. Lényeg, hogy örül neki és ez jó. Válaszára, hogy szívesen sétál, ismét egy kedves mosolyt küldök felé és bólintok, hogy akkor sétálunk.
- Örülök, hogy szeretsz sétálni. A séta jó dolog, de csak akkor, ha az ember nincs egyedül. Vagyis... egyedül se rossz, de társaságban határozottan jobb a séta.
Mondom és következő kérdésére, hogy milyen napom volt, egykedvűen válaszolok.
- Fárasztó volt. Jelenleg inkább papírmunkát végzek és edzéseken veszek részt. A Taichou a közvetlen felettesem. Így az ő parancsait teljesítem, de jelenleg csak papírmunkám van.
Mondom munkám unalmasabb részét. Tény és való, nem mondhatom, még véletlenül se, hogy a kivégzőosztag tagja vagyok és feladatom az elítélt shinigamik kivégzése. Elég hülyén hangzana, ha egy tengerparti, romantikus sétán arról beszélnék, hogy milyen munkát is végzek pontosan. No nem mintha nem élvezném a munkámat. A családom generációk óta a 2. osztag tagja. Nálunk ez már hagyomány. Nem is tudom mit szólt volna az apám, ha az akadémiából nem a 2. osztaghoz kerülök. Lehet, hogy ki is tagadott volna.
- De nem unalmas, örömmel segítek a kapitánynak. Verashu Suwun kapitány igen nagy becsben álló személy. Megtiszteltetés közvetlenül neki dolgozni.
Ahogyan az is megtiszteltetés, ha Ő adja ki a parancsot egy shinigami kivégzésére. Ilyen azonban még nem történt és remélhetőleg nem is fog. ha egy shinigami kivégzéséről döntenek, akkor az illető egy igen komoly vétséget követett el a Gotei 13 ellen. De elég a munkából. Beszéljünk valami másról, én legalábbis szívesen beszélnék valami másról.
- Örülök, hogy itt vagy. Kár lett volna, ha kihagyod ezt a csodálatos naplementét. Bár, ha lehetek őszinte leginkább annak örülök, hogy eljöttél a hívásomra.
Kissé elpirulok. Na most hogy folytassam? Megállok egy pillanatra és Himera nézek.
- Szép vagy, nagyon jól áll ez a ruha, amit választottál.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyVas. Jún. 03, 2012 12:10 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!



Érdeklődve figyelem, ahogy elgondolkodik a válaszon. Talán tudnom kellene, és most mindent elrontottam? T.T Nem, az nem lehet! >.< Biztos vagyok benne, hogy a fontos dolgokra emlékezni szoktam, de most egyszerűen semmi sem ugrik be. Az eddig a kezemben tartott zórimat a kosár aljára teszem, hogy ne legyen minden végtagom foglalt, és addig is el tudom foglalni magam, míg a válaszára várok. ^o^” A művelet végén felnézek rá, s kipirult arcán egyszerűen elmosolyodom. Smile Még ez a nagy és erős férfi is képes arra, hogy zavarba jöjjön. :3
A válasza egyszerre tölt el feszültséggel, és nyugtat meg. Megnyugtat, hiszen nem felejtettem el semmit, és zavarttá tesz, hiszen gondolt rám. :$ Vagyis nem csupán az én gondolataim foglalkoztak vele a nap nagy részében. De ez vajon mit jelenthet? °O° Biztos nagy jelentőséggel bír, hiszen elég ritkán látni férfiakat elpirulni. Ráadásul Takashi-kun olyan megfontoltnak tűnik, nem gondoltam volna, hogy képes leszek kimozdítani a lelki egyensúlyából, hiszen az elején még ő nyugtatott engem.
Parfüm? o.O Az vajon mi lehet? scratch Valószínűleg az van az üvegcsében, de mi a csudára használhatják? Na, ennek majd utána kell kérdeznem.
Ahogy mesélte az ajándékokat, hogy mit hogyan is csinált, úgy éreztem, egyre inkább belegabalyodik, így a földre téve a kosarat megérintettem a karját.
- Igazán nagyon szépek, és köszönöm! A virágok pedig külön tetszenek, nagyon szeretem őket ^o^ - érintem meg a fülem mögé tűzött szirmokat.
Remélem, hogy ez megnyugtatja, hiszen tökéletes ajándékok voltak. Bár azt nem tudom, hogy a kimonó mérete stimmel-e, de biztos vagyok benne, hogy egy kis alakítással bármilyen problémát meg fogok oldani, ezen kár aggódnom.
- Erre jövünk visszafelé is? – kérdezem, mielőtt elindulunk – Mert ha igen, akkor itt hagyom a kosarat ^_^
Ha azt mondja, hogy erre, akkor a szikla mögé helyezem a pakkot, ha nem, akkor a kosarat lóbálva indulok el. Lassú léptekkel haladok mellette, figyelve minden szavára. Félre döntött fejjel mosolygom rá, ahogy belezavarodik a mondandójába. Smile
- Igen, jó társaságban élvezetesebb – nyugtázom szavait.
Érdeklődve figyelem, hogy milyen tisztelettel és csodálattal beszél a kapitányáról, kicsit talán irigyelve is. Ha rólam mondana hasonlókat, biztos örömmel töltene el. ^o^ Várjunk, de miért? °O° Miért vágyom én efféle dolgokra? Alig ismerem Takashi-kunt, és mégis úgy gondolok rá, mintha a legrégebbi barátom volna, már-már vetekszik azokkal az érzésekkel, amit Kanae iránt érzek. o__O Nem sok hiányzik, hogy hajamba túrva gondolkozni kezdjek, de nem szeretném, ha rájönne, mi is jár a fejemben, vagy rákérdezne. Félek, zavaromban egyértelmű lenne a válasz. :$
Hogy kissé lehűtsem magam, arcomat a tenger felől érkező hűs szellő felé fordítom, s élvezem az enyhén sós fuvallatot. :3 Kósza tincseimet, teljesen feleslegesen, hiszen pillanatokon belül úgyis elszabadulnak, a fülem mögé igazítottam. Így kissé lemaradva követtem, és hallgattam Takashi-kunt.
Mélyen elpirulok, ahogy arról beszél, hogy mennyire örül az itt létemnek. Tulajdonképpen én is nagyon boldog vagyok, hiszen élvezem a társaságát és a kedves szavait. ^o^ Bár tény, hogy a társaságában az idő nagy részében vörös pír színezi az arcom, és különösebben értelmes szavakat nem tudok egymás után helyezni. >.< De ez nem különösebben zavar, elvégre így is megért. Azt hiszem. ^_^” Remélem. >.>
Aztán megáll velem szemben, így majdnem nekikoccanok, de szerencsére időben észreveszem. Alig fél méterre állva tőle, látva zavarát, még inkább meglep a bókja. Egyszerűen azt se tudom, hogy erre mit is kellene, hogy feleljek. Tekintetem ide-oda jár, s próbálok valamit kitalálni, de semmi se jut eszembe, így nevetve újabb tincset igazítok a fülem mögé. Majd egy aprót próbálok hátralépni, hogy valahogy kiszabaduljak a hatása alól, amivel visszanyerhetném a lélekjelenlétem, de ez bizonyul a legnagyobb hibának. Talpam alól ugyanis, egy nyálkás, csúszós hínár szökik meg, óhatatlanul is kigáncsolva. Ilyen az én szerencsém! T_T Ahogy testem néhány pillanatig a súlytalanság állapotában időzve, megmásíthatatlanul közeledett a föld felé, behunyt szemmel csupán csak azt kívánom, hogy Takashi~kun ne nevessen majd nagyon hangosan. >.< Azt már nem bírnám elviselni. T.T Így szidva saját két ballábasságom, és reménykedve a nem túl csúfos földet érésben, tartottam a puha homokba.
Fortuna, csak egyszer találkozzunk! >.> Nem leszek én sem kegyes! >.<
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Jún. 22, 2012 11:14 pm

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!


Örömmel tölti el szívemet a tudat, hogy nagyon tetszik neki az ajándékom, amit adtam neki. Arra gondolok, hogy milyen jó érzés ezt látni. Olyan édes ahogyan mosolyog és valljuk be.. a ruhája is szívdöglesztő. Vagyis hát nem a ruhája, hanem a .. hé Takashi hová nézel? Viselkedj. A végén még azt hiszi rólad, hogy valami perverz ajándékozós, mutogatás tahó vagy. Tekintetemet ismételten arcára vetem és tetszik az ott megjelenő és hosszant tartó pír. Az se zavar, hogy zavarában összekeveri, hogy mit akar mondani. Nem zavar, én is gondban vagyok.
- Természetesen errefelé jövünk vissza. Nyugodtan itt hagyhatod őket, hiszen nem fogja elvinni senki.
Mondom mosolyogva Hime-channak, hiszen senkinek eszébe nem fog jutni itt keresni bármit vagy elvinni. Sétálunk tovább és helyeslő válaszára ismételten elmosolyodom. Közös ponton vagyunk, mindketten szeretünk beszélgetni ez jó. nagyon örülök neki, hogy ilyen kedves és csinos lánnyal sikerült találkoznom. Talán még apámat se zavarná, hogy nem 2. osztagos. de miért is aggódok emiatt, hiszen a családunkban nem csak 2. osztagosok szolgálnak. na természetesen elég sokan vannak közülünk 2. osztagosok. Aztán valami furcsa történik, éppen a naplementében csodálkozunk, majd újabb pírral fogadja a bókomat, amikor látom, hogy elcsúszik egy hínáron. Szívem nagyot dobban, mégsem engedhetem, hogy a homokba essen. Nem, mintha nagyon megütné magát, de valljuk be nem lenne jó.. pontosabban kínosan érezné magát, ha a randinkon elvágódna. Így Hime-chan mögé shunpozok, hogy elkapjam és ne essen el szegényke. Pechemre. nekem is sikerült rálépni ugyan arra a hínár darabra. Most már ketten zuhanunk. A különbség annyi, hogy én érkezem először és Hime-chan pont az ölembe esik. Mivel azonban bennem volt, hogy elkapom és ezt úgy akartam, hogy vállai alá dugom kezemet és ezzel elkapom, így most konkrétan átöleltem. Fura érzés kering bennem, hogy ez a gyönyörű nő, csak így az ölembe esett. Ettől hirtelen leblokkolok és csak szorosan ölelem nem is tudom meddig, talán percekig. Végül annyit sikerül kinyögnöm...
- Elkaptalak.
Válla fölött előre nézek, hogy ellenőrizzem hol is vannak a kezeim. Hime-chan hasán pihennek a kezeim összekulcsolva. megmentő pozitúrában.
- Vagyis, próbáltalak elkapni, mielőtt a földre esel, de így most...
Fülig vörösödök, ahogyan azon kapom magam, hogy jól érzem magam Hime-channal az ölemben. Ne, ne, ne... csak most ne. Kezdem kényelmesen és jól érezni magamat. Csak fel ne tűnjön neki. Majd a hirtelen megnövekedett adrenalin szintre fogom az esetet. XD
- .. az ölembe csüccsentél. Innen viszont romantikusabb a lemenő nap fénye és a tengerpart összhatása. Nem gondolod?
Kérdezem még mindig erősen zavarban... csak észre ne vegye.

__________________
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyPént. Jún. 29, 2012 11:42 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!

Gyors mozdulatokkal leteszem az ajándékkosarat, nem szeretnék tőle lemaradni. ^o^ Valahogy séta közben sem sikerül megnyugodnom, pedig korábban, mikor mentünk akkor egészen el tudtam lazulni, de ez most valahogy más. Mintha ezernyi lepke keringene a gyomromban, de azt nem rántja össze a félelem, hanem lebegősen zavarttá tesz. ^_^” Valahogy egyszerre ver gyorsan a szívem az izgalomtól, és a félelemtől, hogy valamit elronthatok.
Pedig csodálatos ez az este, csillagos az ég, kellemesen fúj a szellő, és sötéten kavarog a tenger. *>* Szeretem a vizet, hiszen életet ad, de amilyen szeszélyes, egy viharban el is veheti azt. Nélküle nem lehet létezni, de együtt élni vele sem könnyebb. Alkalmazkodni kell, mint az embereknek egymáshoz. :3 Ahogy két szerelmes képes összesimulni, úgy simul egymáshoz a part homokja és a hullámok, s bár néha-néha felgyűrik egymást, mégis együtt a legszebbek. *3*
Gondolatmenetem pirulásra késztet. Embarassed Rengeteget olvastam már a szerelemről, de még sosem tapasztaltam. Számtalanszor elképzeltem, hogy milyesfajta érzés lehet. Hogy vajon meleg, átható, vagy éppen könnyed, de óvó. Mégsem tudtam jobban megfogalmazni, minthogy olyan, mikor egy lédús barackba harap az ember. A cukros lé végig folyik az arcán, s ettől nem csak neki, de körülötte mindenkinek mosolyognia kell, s talán kissé ragacsos lesz, de mégis tudja, hogy csak így érdemes megenni egy barackot. Igen, valami efféle érzés lehet. Surprised
Aztán megtörténik az, aminek nem lenne szabad, s aminek veszélye mégis szinte minden mozdulatomban benne van. >.< Nem tudom, hogy egy felsőbb hatalom mért élvezi folytonos megaláztatásaimat, s miként éri el folyton-folyvást, hogy a gravitáció rám sokkalta erőteljesebben hasson, de talán nem is a körülmények fontosak, csupán az, hogy ismételten a föld felé tartottam, önszántamon kívül, természetesen. .__.
Valahogy az esések közben mindig rengeteg időm van gondolkozni. Ezt főként azzal töltöm, hogy vagy könyörgöm egy jobb indulatú őrangyalért, aki kicsit kevesebbet szórakozik az én kontómra, vagy pedig határozottan szidom a jelenlegit, aki hanyagul végzi a rá kiszabott feladatot. .__. Már ha egyáltalán végzi… >.>
Aztán mégsem érek csúfosan földet. °O°
Tulajdonképpen nem érkezem puhább talajra, mintha a homokba pottyantam volna, csupán csak más. Meleg, és kemény, és mozog. o_O Ekkor ébredek rá, hogy tulajdonképpen Takashi~kunra estem. O.O El se tudom képzelni, hogy ez mégis hogyan történhetett meg, de megtörtént. >.> Én pedig teljes zavaromban, lélegzetet venni se merve ülök, várva, hogy most mi is lesz, vagy tulajdonképpen mi is van? °O° Érezem, ahogy alattam megfeszülnek az izmai, s karjai szorosan hasamra fonódnak, így ha akarnék, akkor sem tudnék felkelni. Nem, mintha nem akarnék, vagyis nem úgy gondoltam, hogy rossz így, csupán… Embarassed Már magamban sem tudom eldönteni, hogy tulajdonképpen miről is van szó. A lényeg, hogy a zavart hallgatást végül megtöri.
- E-el – nevetek zavartan, s egy tincset is a fülem mögé igazítok, a romantikus megjegyzésére még inkább feszéjez a dolog – sa-sajnálom, hogy ilyen ügyetlen vagyok Embarassed
Ahogy felé pillantanék, meglátom, hogy a másik oldalamon pillant előre. Ijedten fordítom arra a fejem, de olyan közel van hozzám az arca, hogy ettől teljesen leblokkolok, majd megpróbálok kissé hátrébb húzódni. A lendülettől kicsúszom az öléből, és mellette landolok, keresztbe vetve a lábamat rajta, amin az amúgyis rövid kimonóm még inkább felcsúszik, én pedig felsőtestemmel elterülök a homokban.
Tekintetem a csillagokkal találkozott először. Aztán lehunyom a szemem, egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni, hogy megint ilyesmi történt velem. T_T Vagy a balszerencse üldöz, vagy egyszerűen elátkoztak. De ki ellen vétkezhettem ekkorát? >.> Nem tudom megemészteni a tényt, hogy ilyen ügyetlen legyek. Ráadásul pont Takashi~kun előtt. T.T Egyszerűen ez lehetetlen!
Tenyereim mögé rejtem az arcom, nem bírnék most a szemébe nézni. De a könnyeimet visszatartom, az lenne a legrosszabb, ha most azt is végig nézné, ahogy elsírom magam. Azt már biztosan nem viselném el. Szóval csak fekszem, és próbálok nem arra gondolni, ezután bármikor, ha találkozunk, az fog eszébe jutni rólam, ahogy többször is végig terülök rajta, miközben a testem nagy része fedetlen. T^T
Fedetlen? °O° Abban a pillanatban rádöbbenek, hogy valóban majdnem az egész combomról felcsúszott a ruha. Hírtelen ülök fel, és rántom helyre a ruhámat, így ha fölém hajol, hogy megnézze mi történt velem, valószínűleg még össze is fejelünk. confused Ez az én formám, lassan hozzá szokhatnék… T_T
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 EmptyVas. Júl. 01, 2012 4:03 am

Hime és Takashi avagy egy csillagfényes éjszakán!

Hime-chan elég különösen reagált arra, hogy az ölembe csüccsent. Igaz bben én is ludas vagyok némileg, hiszen én csúsztam meg azon a nyamvadt hínáron vagy micsodán. Pedig hitemre mondom, hogy nem szoktam így elesni. Viszont, hogy miért estem el, ez most lényegtelen. Hime-chan olyan aranyos, ahogy pironkodva magyarázkodni kezd és bocsánatot kér, amiért elcsúszott és rám esett. Nincs szívem haragudni rá, így én is mosolyogni kezdek.
- Ugyan már, semmi baj.
Mondom neki teljesen nyugodtan és mosolyogva, hogy egyáltalán nem haragszom, nincs miért. Amikor azonban elterül a földön, hirtelen nem tudom, hogy most mi van. Lehet, hogy rosszul van? Na de mégis mitől? Hiszen nem ütötte meg magát túlzottan, akkor meg mi lehet a baj? Kezeivel eltakarja az arcát, amiről én magam azt hiszem, hogy fáj a feje vagy valami. Fel sem tűnik számomra, hogy ruhája mennyire felcsúszott és, hogy akár gyönyörködhetnék a combjaiban is. De nem ehelyett lassan fölé hajolok, hogy mégis mi baja lehet. Már éppen kérdezném, hogy ugyan mi történt vagy fáj-e valamije, amikor hirtelen felül. olyan sebességgel és hévvel kap ruhája után, hogy azt lehúzza, hogy takarja combjait, hogy nincs időm elkapni a fejemet. Ez természetesen nem tesz nekem túl sok jót, hiszen homlokunk olyan erővel koccan össze, hogy most én terülök el a tengerparton. Pár pillanatig komolyan mondom, hogy az égen közben felbukkanó fényesebb csillagok és a hold lassan táncba kezdenek a fejem körül. Kissé kótyagosan fogom és tapogatom meg a homlokomat.
- Furán mutatod ki a zavarod.
Mondom és jóízűen felkacagok az eseten, hogy mégis hogyan sikerült valakinek megfejelnie engem. Komolyan mondom erre aztán nem számítottam, hogy Hime-chan, akit teljes szívemből kedvelek fogja magát és véletlenül megfejel. Ráadásul ekkora erővel.
- Kemény koponyád van, tudsz róla? Eddig még egy arrancarnak sem sikerült, ekkora erővel leterítenie. De neked az első randin tökéletesen sikerült kiütnöd.
Mondom közben nevetve. Szórakoztat a tudat, hogy randin fejelnek meg. Persze az érzett fájdalom annyira nem élvezetes, de na nem is olyan borzalmas, hogy azonnal felkeljek és továbbálljak. Annyira nem volt durva.
- A hold viszont szép.
Mondom a nevető hullám után és fekszek még egy kicsit a homokban.
- Arra gondoltam, ha megígéred, hogy legközelebb nem fejelsz meg, akkor elvinnélek vacsorázni.
Folytatom, miközben mosolyogva Hime-chan felé fordulok és nézem egy darabig a lányt. Olyan szép és aranyos, hát mégis ki gondolná, hogy direkt csinál ilyeneket? Senki. Ahogyan meg is vagyok győződve arról, hogy nem is direkt csinálta. Egyszerűen csak a véletlenek összjátéka az egész.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-