-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Május 18, 2009 3:44 am

Karakura town egyik legzsúfoltabb környékén található ez a bevásárló-objektum. A hölgyek és az urak is szívesen járnak ide, hiszen helyet kapott benne ékszerüzlet, női- és férfi divatáru üzlet, fehérneműbolt, egy kisebb élelmiszer diszkont, egy kávézó, hírlapkereskedés, virágbolt valamint egy gyerekjáték üzlet.
Mindenkinek kellemes kikapcsolódást! Smile
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyKedd Május 19, 2009 10:12 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Rohasztó meleg volt HM-ban, ezért kikönyörögtem magamnak egy szabadnapot. Unalmas volt fetrengeni a szobámban, ezért úgy döntöttem, átmegyek Karatura townba, hátha találok valami jó elfoglaltságot. Ma mág egy jó kis csetepatéhoz sem volt kedvem, így inkább előbányásztam a póttestemet és megnyitottam az átjárót.
Szokatlan érzés volt kötöttségek nélkül sétálgatni az utcán, bámulgatni a kirakatokat.
~Lehet beülök egy cukrászdába, vagy keresek néhány apróságot kicsinosítani azt a rettenetes szobát. -ültem le az egyik padra a parkban. Ekkor egy ismerős lélekenergiát észleltem.- Elmira.. mit kereshet itt? -pattantam fel és elindultam felé.

-Szia Elmira! -böktem meg az oldalát, amitől egy hatalmasat ugrott.
-Jajj, sziaaaaaaaaaa! -ugrott a nyakamba zavarában.- Te hogyhogy itt vagy?
-Kivettem egy szabadnapot, és gondoltam, szétnézek itt egy kicsit. Akarok venni valami apróságot a szobába. És te miért vagy itt?


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzer. Május 20, 2009 3:55 am

Mackósajtocskám kicsit paprikásan morgolódott, amikor felvetettem az ötletet, hogy csámpázzunk el egy plázamustrára, mert persze rögtön megjött a kedvem a szórólapot látva. Annyira hipper-szupper érdekes nevecskéje van! Jönni akartam a lehető leghamarabb! Minden modern városi lányka tudja mekkora nyitási akciócskák vannak szokásban ilyenkor!(*.*) Kihagyhatatlaaaan! Ráadásul jön a hosszan tartó napsütéske és semmi nyári holmim sincs még...Tarthatatlaaaaan!>.< Egyedül csak azt bántam, hogy kicsi nyuszifalatkámat nem tudtam elrángatni magammal. Most kérhetek meg idegeneket a megfelelő rucik kiválasztásához!
Ahogy kirakatról kirakatra battyogtam előre, egyre kevésbé bírva az izgatottságommal na meg a vággyal, hogy minden második csini helyecskébe be ne robbanjak valaki váratlan orvtámadást indított a tökéletes alakom ellen. Gondolatban már belőttem a macskakörmeimet, amikkel kipingáltam volna a csúnya arcát, de meglátva a lila hajkoronát rögtön tudtam kicsidi keveredett errefelé. Elemi erővel kezdtek el a fejem felett szívecskék és repkedni és csillogó szemekkel ugrottam áldozatom karjaiba.
-Jajj, sziaaaaaaaaaa!-nyomorgattam meg régen látott barátosnémnak azért még ki nem nyilvánított társacskámat.-Te hogyhogy itt vagy?- pattantam le róla és pislogtam rá hatalmas szemekkel. A választ türelmesen végighallgattam szorgosan bólogatva hozzá, aztán ártatlan fejet vágva megpróbáltam válaszolni.
-Egész hétvégére elengedett Cielo-chaaaan*.* Olyan édes cukorfalatka neeeeeem? Meg ezt a színes lapocskát találtam és meg kell nézzem a rajta szereplő helyeeet!-kezdtem el ugrálni kitörő lelkesedéssel. Lenyugodva kicsit mellé ugrottam és átkarolva pillantottam fel rá bociszemekkel.
-Nincs kedved jönniiii? Dumcsizhatnánk egy csomóóóót! Meghívlaaaak ebédreeee iiiiis! Sőőőőőt szerzeeeek hordárokat is a vásárooolt cuccoknaaak! Naaaaaaa?-folytattam tovább a tenyérnyi, könyörgő szemeimmel való terrort.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzer. Május 20, 2009 10:01 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Még mindig szokatlan volt számomra ez a stílus, pedig szinte minden héten összefutottunk valahol. De hát ki is tudna megszokni egy ilyen stílust?? ^^"
Gondoltam, elfogadom az ajánlatát, hiszen még én sem voltam a "Szivárvány plázában" és talán találok valami nekem való dolgot. Na meg persze nem sok beszélgető partnerem volt, úgy értem olyan, mint egy barátnő, így hát az is nyomott a latba, hogy vele megbeszélhetem a gondjaimat. Mindig is közvetlen volt az emberekkel, meghallgatta a panaszokat, és nem adta tovább: megbíztam benne.

-Rendben, menjünk! Rám férne egy kis kibeszélés! Na meg legalább te sem egyedül vágsz neki. Még a végén elrabolna Tarzan! -nevettem el magam, miközben elindultunk a színes lapon megjelölt helyre.
-Jaaaaaj, úgysem merne! Beleharapnék a kezébe, hogy engedjen el! Vagy sikítoznék! Biztosan akadnának cuki fiúkák, akik megmentenének! -csavargatta szőke haját az ujjával, és rám vigyorgott.
Mindig is csodáltam, hogy sugárzik belőle az élet, sosem mutatja, ha gondja van.
Befordultunk a sarkon és megpillantottuk a színes mozaikkövekkel díszített épületet. Hatalmas volt, és gyönyörű. Alig tudtunk eljutni az ajtóig, annyi ember rohangált.

-Mindjárt kitépem a hajamat! Honnan szabadult ez a sok idegbeteg őrült? -toltam magam előtt a tömeget, hogy minél hamarabb kijussunk közülük.
-Nyugika van! Mindjárt kijutunk, addig is élvezd a hullámzó tömeget! -engedte el magát, de nem volt annyi ember, hogy megtartsa.
-Hékás! -szerencsére még időben a keze után kaptam, így nem vágott egy seggest a frissen polírozott járólapokon.
-Húúh, beépített hullámvasút, nagyon szupcsiiii! -állt a lábára és elnevette magát.
Persze a beszólását én sem hallgattam fapofával, kitört belőlem a röhögés. A pláza egész földszintje minket bámult, de kit érdekel?
-Na keressük meg azt az ajándékboltot szerintem, úgyis itt van a földszinten.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyPént. Május 22, 2009 2:10 am

Kész csoda vagyok, olyan hipcsi-szupcsi gyorsan sikerült meggyőziznem a rosszlánykát. Őszintén szólva még öriztem is neki! Tökre tudunk majd megint pletyizni egy jó nagyocskááát! Ez piszkoskára hiányzik egy jó ideje! Sajna bajna régen tudtunk összehozni egy talcsit és kifecsegni mindenfélét. Furdalt is a kiviség, hogy mi történt eddig az én lila barinémmal!
Elengedve egy éljenző ugribugrit kézen ragadtam szeppentkét és megrohamoztuk a távot. Az valami eszméletlen csúcs volt, hogy mekkora színeske épületbe szuszakoltak be ennyi boltit. Engem az előtte tolongó tömeg nem hozott zavarba, viszont Nai-nai kicsit beparázott. Rögtön oldani is akartam a hangulatocskát! Nehogy már a bejutás előtt elege legyen a cuciból! Jöhetett a jól bevált szabadeséske! Ilyenkor elengeded magad és élvezkedsz, ahogy sodor előre az emberke had. Nem éppen a terv szerint, de sikeredett elvigyorintani. Ennek felettébb örültem! Szeretem, ha ugyanolyan jókedvűek a körülöttem lévők mint én!*.* Meg persze az sem utolsóka szempont, hogy a túl sok homlok ráncitól Nai-nai baba végén még öt évet öregszik. Csúnya rondácska ráncocskák így is letámadták szegény arcát. Rögtön tudtam is, hogy egy szépségkúrára is elrángatom magammal egyszer. Jót fog neki tenni!*.*
-Hűűűűűűűh! Ez mekkoraaaaa!-csillogtak hihetetlen fénnyel a szemecskéim. -Hát nem kicsi, az biztos...-
-Ühüüüüüm....-bólogattam teljes átéléssel. Valami baromi nagyocska volt már a földszint. Egyedül a csempével támadt kisebb problémám, hiszen a magassarkúm őrült módjára csúszott rajta. Rögtön vettem is a bátorságot, hogy megszabaduljak tőlük. Szépen odacammogtam egy helyeske fiúkához és a vállát megkocogtatva ácsorogtam szende szűziké pózban.
-Ne haraguudj! Kérhetnék egy apró szívességet?-játszadoztam teljes átéléssel a szöszke tincsecskéimmel. Közben persze nem megfelejtkezve a bociszemeimmel való kérlelésről.
-Hát persze!-habogta csorgó nyálacskával a szépfiúka.
-Remeeek!-csaptam össze a tenyereimet szélesen mosolyogva. -Annyit szeretnék kérni, hogy elvinnél a legközelebbi mosdóig? Sajnos szörnyen nehéz ebben a cipőben járnom...-villantottam ki a combomat is utolsó támadás gyanánt. Az igenlő válasz után csápolni kezdtem Nai-nai-nak is. Miután befutizott elújságoltam az izmoskák ajánlatát és megkérdeztem kérne e ő is segítséget. Eléggé vonakodott a tündérlánykája, ezért kicsit oldalba böktem az egyik fiúkát, aki minden további nélkül ölbe kapta a meglepődött Nai-nai-t. Kisebb kuncogás után még egy kicsit derültem a műsoron, hiszen nem tetszett neki a helyzetke, de csak belenyugodott. Ezután már én is felkapaszkodtam a kiszemeltem hátára és megindulhattunk egy mosdóka felé.
-Váááh! Tudsz futniiii?-zendítettem rá egy újabb őrült ötletre.
-Elmiiiiraaaa!-fordítottam hátra a buksikámat teljesen ártatlanul.-Inkább csak jussunk el a wc-be, oké?-
-Nyaaaa! Ünneprontó!-nyújtottam ki rá durcásan a nyelvemet.
Végezve az izgi fuvarral elköszöntem a teljesen jó alvázzal megáldott gyönyörűségektől és karon ragadva a morcos Nai-t berobbantam a női mosdóba. A táskámból szépen előkotortam a lapos talpú cipőkét és nekiestem átcserélni a lábbelimet.
-Éééééés? Mi van veled, gyönyörűségeeeem? Hallani szeretnék mindeeeeent!- vigyorogtam bele a tükcsibe totál megnyerően.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyPént. Május 22, 2009 4:43 am

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Majdnem dobtam egy hátast, amikor leszólította azt a srácot, majd jött a jel, hogy minden rendben. Meglepődtem azon is, hogy egy hordárt nekem is beszervezett, és úgy vágtattunk el a mosdóig. A srác aki felkapott elég megnyerően mosolygott, miközben a hátsómat taperolta, de nem akartam betörni az orrát, hiszen még csak most jöttünk. Na meg jól esett érezni, hogy nőnek tekint. Azt vártam, mikor fog tőlem hülyeségeket kérdezni, pl. van-e barátom, vagy ráérek-e este, esetleg kocsikázunk-e egyet, de még mielőtt szólásra nyitotta a száját morcin ránéztem, és egyből abbamaradt minden kíváncsi mozdulata.
Szerencsére hamar odaértünk a mosdóhoz, Elmira bájos mosollyal és kacsintással, én pedig egy gyors Kössz-szel intéztük el a dolgot.
Még jóformán be se záródott mögöttünk az ajtó, máris pakolgatta a cipellőjét a mosdókagylóra egy gyors csere végett.

-Éééééés? Mi van veled, gyönyörűségeeeem? Hallani szeretnék mindeeeeent! -nézett rám a tükörből és vigyorgott.
-Öhh.. nem is tudom, hol kezdjem.
-Az elején kiscsillag! Pasik terén van valami? -kacsintgatott, én pedig elfordultam, hiszen fülig pirultam.
-Ami azt illeti, akad.
-Na meséééééééééélj! Ki az, ismerem? Ne kelljen mindent harpcsifogcsival kirángatniiiiii!
-Ismered, az egyik arrancar. Egész jól megvagyunk egy ideje.
-Naaaaa, név, mióta vagytok együüüütt? -fogta meg a karomat, amiben még a fél cipője hevert.
-Két hónapja... és Puno az.
-Hűűűűh csajszikááááám! -ölelgetett meg.- Te aztán tudsz valamit! Azt a nőcsábászt elkapni! -kacsintott.- Éjjss hol jöttetek össze?
-Az egyik küldetésen.. egy menost kellett befogni. -néztem körbe, remélve, hogy senki sem hall minket.- Kicsit elkalandoztak a kezei. -nevettem.
-Naaaa mesélj! Mindent tudni akarooooooook! -húzta át a másik cipőt is.
-Hát.. elég rámenős volt, én meg ugye nem akartam semmit tőle. De ez a hülye nem hagyott, és hát mi tagadás, nem rossz pasi. Aztán kicsit közelebb kerültünk egymáshoz azon a napon, és este elvitt vacsorázni.
-De romantikuuuuuuuuuuuus! -csillogtak a szemei.- Na és azóta is együtt vagytok? De örülööööööök nékteeeeeeek Nai-nai! -ugrott a nyakamba, amitől a szám tele lett a hajával.
-És nálad mi a pálya srácok terén? -váltottam gyorsan, mielőtt a szaftos részletekre térne rá...


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzomb. Május 23, 2009 2:32 am

Szerikére Nai-Nai-ból nem kellett minden egyes tőmondatocskát kiráncigálni. Persze eleinte döcögősen, de aztán egyre jobban belejött a mesélésbe. Tiszta heppike lettem, hogy a drágaságomnak kezd helyre jönnikézni a magánéletecskéje. Láthatóan kezdett a morgós énecskéje is elvonulgatni. Majd megzabiztam annyira jó volt látni! Na, meg hallgatni is! Szinte teljesen el is felejtkeztem a cipőke cserémről,úgy vigadtam.
Kicsikét lenyugodva aztán folytattam a hadműveletemet, ami komoly figyelmet igényelt tőlem. Perszécske rögtön goncsiztam a visszakérdéske sem marad el, így csak elmosolyodtam, amikor felőlem érdeklődött Nai. Mutiztam is gyorsan, hogy várjon egy pötyikét, amíg befejezem a váltást. Rögtön láttam is rajta, hogy megszeppent. Biztos valami nagy sztorira várt a jelzéseimet követően. Végezve a megterhelő munkácskával fújtattam egyet és mindent a helyére igazgattam. Még párszor megsasoltam magam a tükcsiben, aztán hátrafordultam és felhuppantam a mosdókagylóra.
-Nem fogooood elhinniiii!-nyújtottam ki a nyelvikémet, aztán vigyorogva odatartottam a nózija elé a bal kézfejemet. A reakción, csak hangosan kuncogtam. Akkora szemecskékkel meredt a gyűrűs ujjacskámra, hogy azt hittem kiesik.
-Uram egy éééééég! Ez...ez? Mikor? Hol? Ki a szerencsés?- szegezett nekem sok kérdéskét azonnal, de aztán a nyakamba ugrott és elkezdett ölelgetni.
-Ju-juuuuuuj! Lassíts, édeskéééém!-lapogattam vissza.
-Mindent el kell mesélned!-
-Perszécskeee! Csak nem gondoltak, hogy megkíméllek a történetkétől!- kacsintottam rá. Leszállva az ülőhelyikémről az ajtó felé baktattam.-De majd útközben! Elég nagy ez a hely, hogy tudjak rendesen mesélniiii!-ugrottam ki a csempére kézen ragadva Nai-Nai-t. Kicsit gyerekesen szökdécselve haladtam végig az első kirakatig.
-Merre kezdjüüüük? És miveeeeel? Ekkora helyen sose tudooooom mit kéne csinálniii!-nyöszörögtem toporzékolva.
-Mondjuk irány, balra! Szép sorjában mindent megnézünk és bemegyünk oda, ahol látunk valami érdekeset!-
-Okééééé!-ugrottam egy hatalmasat szívecskéket küldözgetve az én okoska barátnőcskémnek. Gyorsan karon is ragadtam és nekilódultam a távnak.
-Szóvaaaal? Azt mondtad mesélsz!-
-De türelmetlenke vaaagy!-böktem oldalba vigyorogva.-Lásssuuuuuuuk! Tulajdonképpen már lassan egy éve miatta mászkálok át, de erről pssst! Nem arrancar és köze sincs Hueco Mundo-hoz...-
-Áhám! Tiltott gyümölcs?-
-Hogy érted?-
-Öhm...Ember? Shinigami? Egyszerű lélek?-
-Egyik seeeem!-nyújtottam ki megint a nyelvimet, amire csak bambán pislogott Nai.-Jaaaaaj!-kuncogtam magamnak.
-Csak nem? Akarom mondani...vaizard?-csengett picikét még nekem is észlelhetően aggodalmasan ez a kérdéske.
-Ühüüüüüm! De nincs baaaj! Az én macikám ennivalóan édes!-bólogattam heveskén az egyik kirakathoz rángatva.
-Nehéz róla elhinni...-
-Jaaj, mááár! Tudom, hogy mindenki azzal jön milyen gonoszkák...meg, meg agresszívkák!Nééééézd! Az ott, de édeeeees! Meg az iiiis! Ebben a boltban tök cukker rucikák vannaaak!-váltottam témácskát, mert tök éjdi butikocska elé tévedtünk.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzer. Május 27, 2009 2:28 am

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Szájtátva bámultam a gyűrűt a kezén. Nagyon örültem annak, hogy az én flúgos barátnőm végre megtalálta a társát. Nem bírtam magammal, a nyakába ugrottam örömömben. Mielőtt a kérdéseimre válaszolt volna, elindultunk, hiszen még az egész nap előttünk állt, de a pláza termékei fogynak.
Alig indultunk el, ismét a témára tereltem a szót. Alig akartam hinni a fülemnek. Nem HM-ből való. És még csak nem is "egyszerűbb" lélek, egyenesen egy vaizard. A hideg is kirázott, hiszen eszembe jutott az a személy, akivel itt találkoztam nem is olyan régen az egyik boltnál. Aztán a harc.. Gyorsan visszatereltem a gondolataimat, de ekkorra Elmi már a kirakat felé ráncigált.

-Oké, menjünk be, de még koránt sincs vége a beszélgetésünknek! -mentem utána, egyenesen a butikba.
Amerre csak a szem ellát, női ruhaköltemények voltak felaggatva vállfára.
-Ezt nézcsizd meeeeeeeeeeeg! -rohant oda az egyikhez, ami a kék soron volt. Meg is lepődtem, hogy nem a rózsaszín oszlopot rohamozta meg. Mire odaértem, már 4-5 ruhát szorongatott és csillogó szemekkel vizsgálta a többit.- Aztaaaa de széééééééééép! -ragadott ki még egyet és a többire dobta.- Neked is nézünk mindjárt valamit! -kacsintott felém.
-Ami azt illeti, már ki is néztem egyet! -indultam el a vörös estélyik felé, és megfogtam az egyiket.- Olyan gyönyörű, de úgyse tudnám hova felvenni.
-Ne beszcsizz butaságokaaat! -tolt a próbafülke felé.- Naaa mutiii, hogyan néz ki rajcsiiid, Nai-nai!
Kisebb szenvedés után sikerült is felvenni, majd kikukucskáltam.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Jún. 01, 2009 12:39 am

Az én kicsi barinécském, valami aranyszöszmösz mennyire aggódalmacskázik értikém. Nagyon jól esikézett, hogy valaki ennyire fogizik velem. Tittára úgy éreztem, mintha kapiztam volna egy kiárusításon egy ritka szép darabka nővérkét szinte tök ingyenkén! Persze a megjegyzéskéjére csak legyintgettem, most jobban érdikézett a butikocska. Túl gyöngyci ruhácskák leledzettek már a kircsirakatban. Hát csorzitott is a nyálam, amikor beértünk és körbekuksiztam. A kezeimet az arcocskám elé hullattam örömkönnyecskéket. Maga volt a shoppingolás mekkája! Hatalmas erőcskével vetiztem is be magam a sorok közé. Persze megtalizni nem volt nehéz, mert hang és látvány hatásocskákkal spékeltem meg a válogatást. Pluszban az ugri-bugrit sem hagyikázhattam ki a progiból.
Úgy voltikáztam vele, végigrobizok az összes sorocskán, de hiper-szipcsi-szupcsi leleményeskén a legkedvencebb szinikémet, hagyom a végére. Bár mostankában egyre ritkábban öltikéztem pinkybe. Valahogy amióta macilacikával lődörögtem, azóta jobban szerikéztem a kéket, meg a pirikét, sőt feketécskét is gyakracskán vettem magamra. Végtére nem is bajocska! Kinőttem már a kislányos színecskéből és így tudom kicsit álcácskázni a Barbie baba mániámat!
Miután telepasiztam az összes létező kezikémet és meggyőziztem magácskámat több rucikát nem bircsizek el, odaugrottam Nai-Nai-hoz. Eleinte, csak csendeskén figyikéztem miket nézeget, de nem tetszikézett, hogy semmit se vegyikél el próbáláshoz, ezért az egyik estélyi csodaszépséggel bezavargásztam próbszizni. Türelmetlenül topcsiztam arra, hogy belebujizzon a tűzvörös királylányka költeménykébe. Lassacskán már be is akartam menni hozzácská, hátha nem sikeredik felvenni.
-Muta, mutaaaaaa!-szórtam szívecskéket, amikor meglátiztam a fejikéjét. Gyorsan el is rántiztam a fülke sötétijét és csillogó szemekkel pislogtam végig rajta. Aztán csak annyit csiniztem, hogy könnyezve a nyakába borcsiztam.-Gyönyörűűű vaaaaagy!-
-Kö...köszi! Jaj, ne sírj már!-
-De annyira meghatiztaaaam! Ezt a ruhácskát neked talcsizták ki! Meg kell vennikézni!-
-De mondtam, hogy felesleges lenne...-
-Csitt!-tettem csípőcskémre a mancsikáimat és nézikéztem ellentmondást nem tűrően Nai-nai-ra.
-Elmira...-probszikázott tovább a tiltakozgatással.
-Akkor megveszikézem én, neked! Elő szülcsinapcsi ajándéééék!-vigyorogtam elégedetten, hogy ilyen oksiságot talcsiztam ki.- De még ennyikével nem uszcsíztad meg! Még próbsziznod keeeell!-fenyikéztem kicsikét szegénykét és hurcoltam oda a saját halmomat. Kisebb fújtikázás után beverettem egy szabadka fülkébe, de előtte még mondcsiztam Nai-nai-nak, hogy nyugodtan vegyikézze fel a kupiból, ami tetszikézik neki.
Nálam a próbálgatás kissé könnyikébben ment. Kész divatbemutit vágtam le neki, de úgy tüncizett élvikézi, mert sokat nevetett. Az meg külcsiképpen tetszett, hogy kész nézőtömegecske figyikézte a bemutatómat. Jót tett az egókámnak, hogy ennyi hódolókám van jelen. Játszikáztam is rendesen a sztárkát. Kis idő múlva pedig barinécskámat is berángattam magam mellé. Eleinte félecskézett, de a végére tökre belejött. Büszke is vagyikáltam rá!
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Jún. 01, 2009 2:41 am

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Még én is elcsodálkoztam mennyire meghatotta, hogy ebben az álom-ruhakölteményben látott. Mi tagadás, tényleg nagyon szép volt, a vállfán, de nem hittem, hogy jól fog állni nekem. Végül sikerült rábeszélnie egy furfanggal, hogy vegyük meg. Talán majd egyszer tényleg fel tudom venni valahova.
A halom ruhájával együtt bevágódott az egyik fülkébe, nekem meg szinte megparancsolta, hogy nézzek még ruhát.
Ismét pásztázni kezdtem a sorokat, és úgy döntötten, jár nekem is annyi szórakozás, hogy egy napot a kedves barátnőm, na meg a saját szórakoztatásommal töltsek. Találtam még néhány kedvemre való darabot, na meg az ő által kinézett darabok között is volt egy-kettő, amit meglehetősen jónak találtam. Mivel ezek a ruhák mellben nagyok voltak (nem is tudom, miért xD ) már ránézésre is, úgy döntöttem, azokat próbálom fel, amiket az előbb találtam.
Ekkor lépett ki az első felpróbált darabbal Elmici, így leültem az egyik puffra, megnézni a bemutatót.

-Nagyon jól áll neked! Nem gondoltam, hogy a fekete ilyen szépen kiemeli a szemedet. -döbbentem le a látványtól. Kész modell ez a lány, az alakja szinte tökéletes, főleg az enyémmel szemben.
-Jajj, Nai-nai, bizcsi szépcsi? -vizsgálgatta magát a tükörben.
-Hidd el, mesésen áll rajtad!
-Okcsi, jöhet a kövcsi! -kuncogott, elhúzta a függönyt és alig egy pillanat múlva már egy tűzpiros koktélruhában feszített.
-Azta... -esett le az állam, miközben körbeforgott.- Egyszerűen mesés. Van egy olyan érzésem, hiába anonim előttem a vőlegényed, abban biztosak lehetünk, hogy el fog ájulni, ha ezt felveszed.
-Necsi már! Most komcsika.. Ennyire dögi?
-Az nem kifejezés.
-Nai-nai, te is próbizz közben, mercsi még sok butikocska várcsizik ránk!
-Megyek! -kaptam fel magam az ülőalkalmatosságról, és ekkor vettem észre a kíváncsi tekinteteket.
~Szórakozzunk kicsit! -vettem fel az egyik darabot, és kiléptem a függöny mögül. Elmira is kint volt és együtt forogtunk jobbra-balra. Az emberek tekintete követte a mozdulatainkat, mi meg kuncogtunk egymásnak.
Miután sikerült még egy tucat ruhát összeszedni fejenként, a kasszához mentünk és fizettünk. Szerencsére volt nálunk helyi valuta, különben elég nagy bajban lettünk volna.
Szatyrokkal megrakodva léptünk ki az üzletből és egy ékszerboltot pillantottunk meg mellette.

-Ide is be kell mencsiznünk!
-Rendben, addig se kell cipekedni.
-Amúgy se fogcsizunk, majd szercsizünk pasikákat, akik segcsiznek nekünk!
-Ja, tényleg, ezt már mondtad, de van egy kis bökkenő, hol találunk itt egész napos hordásokat? -léptünk be az üzletbe.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyKedd Jún. 09, 2009 7:42 am

Sok szép csomagocskával a kezünkben hagytuk el a boltocskát. Van egy érzéském, hogy ide vissza fogok még térikézni! Annyira baba a felhozija! Tisztára oda vagyikálok érte! Alig két lépéske után a csili-vili ékszer üzletkénél rögtön jelikéztek a szenzorkáim! Muszcsi volt oda bemennikézni! Valamicske szépségeske és gyönyörke cuccikát venni akarkáltam az én egyetlenke főnököcskémnek! Úgyis ráférne pincurkányi csinosítgatáska! Olyan befásultka...Fogtam is szépikén Nai-Nai-t és berántiztam magammal az üvegeske ajtón. Szerencsikére önmükcsisek voltak, így nem ütizhettem be semmikémet. Csúnyácska lett volna, ha nekifutizok!
Beérikézve még nem maradikázott időcském szétnézikézni, mert barátnécskám lehetetlenke dolgocskáról kezdett beszcsizni.
-Tudod mit! Beavatlak a hatalmaska titkocskába!- fogcsiztam meg a kezikéjét és hajolkáztam közelebb. A hódítócska tippi-mippiket nem kellizett, hogy sokacska idegenke hallgatgassa. Így sem szeriztem, amikor féltékenyke lányocskák akargattak megölikézni a szemecskéikkel, pedig csak a megjelenikéjükön múlik az egészke!
-Mindenke a megnyerőkéden múlcsizik! Ha kellőcskén esetlenke és dögöske maradsz akár ebédkére is meghíviznek a csinoska fiúkák! Én is tudok rendesen beszélni, ha akarok! Bár lehet a viselkedés már nem menne...-kacsiztam rá az elképedett pofikájára, amin kunciztam is egyecskét. Biztos nem számcsizott ilyenke értelmeske mondatocskára tőlem. Tulcsiképpen már mézesmaccmacc sem szokcsizott szólizni, ha így kezdek el parádézgatni neki.
-Juuuuj! Az ott,de baba édipocaaaaaaaaaaak!-rohsziztam egyeneskén a kiszemizett áldoztkámhoz. Hosszasan forcsiztam a tárolójával vagy micsudácskájával, mert nem akartam elkapcsizni Cielo-chan ajándékocska választiját. Igaz nem szokott örizni a meglepicskéimnek, de nem adizom fel! Egyszer csak mondizik rájuk valamicskét.
-Hűh, tényleg szép!-
-Ugyiiiii?-csillogtak a szemecskéim.-Mit gondszizol? Tetszizne egy ilyenke nyakláncka Cielo-chanocskácskámnak?-
-Jaj,de nehezet kérdeztél!-vakarászgatta zavcsijában a fejecskéjét, amiből tudikáztam nem akar megbántizni a válaszkájával. Egy mosolyka után arrébb ugriztam egyeneske a gyűrűcskékhez.
-Nézzünk nekteeeek gyűrcsikeeeeet!-
-Nekünk?-sápizott el totálkára megfagyva. Lehetke még levit is elfejizett venni.
-Vicceltem!-bökcsiztem oldalkába gyorsacskán, mielőtt fel kellizne locsizni. Bár ha helyeske az ápolócska még jól is járizhatna. Nemke! Akkor Puncsika lennizne féltékenyke. Kész drámit hoziznék össze...-Áh, de szupiii!-ugrottam egy óriáskát meglátizva egy fontoska sarkocskát telis tele díszikkel. Habizás nélkül vetiztem magam közéjük és kezdiztem el szogoskán válcsizni. Az én gyöngyöcskémnek a legtutkóbb ékszerkét akartam kiválasztizni!
-Öhm...Elmi!-
-Tessiiiii?-paksziztam a hajacskámat a fülikém mögé, hogy ne zavaizzon.
-Minek neked piercing?-
-A micimacimackómnak leszizne...de butuska vagyok hozzájuuuk! Azt se veszikészem észre melyik merrikére valócska!-szomiztam el azonnalka. Nekem egyformácskák voltak pedig mondszizta istenkém,hogy nagyon is küliznek.
-Emiatt ne aggódj! Valamelyik eladó biztos segít nekünk!-
-Igaaaaaz! Olyan okoska vaaaagy Nai-Nai!-ölelkéztem magamhoz jó szóroskán hálácskám jeléül. Megmentizte az üreske fejecskémet!
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyVas. Jún. 14, 2009 10:44 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Kerek szemekkel hallgattam a fura jó tanácsokat, na meg majdnem vágtam egy hátast, mikor normálisan beszélt. Eddig abban a hitben voltam, hogy eleve van egy kis plázacica beütése, de úgylátszik, nála ez a hódító-hadművelet része.
Fangirl rohammal indult egy nyaklánc felé, amit Cielonak szánt. Szerintem túlságosan csilivili volt az ő ízléséhez, de önmagában nagyon szép kis ékszer volt.
A gyűrűs fellángolásnál a vérnyomásom a padlót verte, annyira ledöbbentett ezzel a hülyeséggel.
~Még hogy gyűrű nekem meg Punonak. Kicsit még korai lenne, na meg nem hiszem, hogy szívesen elkötelezné magát. -kedvtelenedtem el tőle, de mikor Elmira oldalba bökött, visszatért belém az élet.
Ismét meglátott valamit, aminek a következménye loholás lett utána. Nagyon meglepett, mikor észrevettem, piercingeket válogat. Nem tudtam hova rakni a dolgot, de szerencsére kibökte, hogy a vőlegényének szeretne venni. Hatalmas ölelés járt az okos ötletemért, hogy keressünk egy eladót.
A pénztárnál láttam is egyet, megbökdöstem Elmit, majd odasétáltunk.

-Jó napot, elnézést! Tudna nekünk segíteni?
-Jó napot! Természetesen, parancsoljanak.
-A macikámnak szercsiznék piercingecskét vencsizni.
-Ehm, azt hiszem értem. És milyenre gondolt? -nézett értetlen fejjel az eladó.
-Kis cucika halálfejcsiset, ha vancsizik. -nézett bociszemekkel a nőre.
-És hova? Szemöldök, orr, száj, intim testrész? -kérdezgette tovább, miközben visszaértünk a piercinges sarokba.
Ekkor láttam meg egy aranyos, kék kis köves darabot. Nagyon tetszett, bár én eléggé távol éreztem magam ettől a dologtól.
-Kölcsibe leszcsi! -nézelődött tovább közöttük, mikor meglátta, hogy szemezek az egyikkel.- Micsi Nai-nai?
-Csak találtam egyet, ami nagyon tetszik nekem. Szerinted jól állna? -emeltem az arcomhoz.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyVas. Jún. 21, 2009 3:22 am

Az én hiperszuper okoska barcsinőcském villámgyorsikán talcsizott egy eladikát, akihez rögtönkén oda is viharziztunk. Hagyikáltam őt beszikézni, hiszenke az enyémke szövcsikélést nem biztoska megértizné a bambácskán pisliző lányocska. Na, azért besegitiztem a magyarázgatásba, mert uncsiztam a várcsizást. Minél hamarabbka akcsiztam vennikézni mickesmackósdörmickének valamicske totálra egyedicske édibédibizbaszkát. Úgy se adikáztam neki semmike szépikét, amióta együttke vagyikálunk, szóvcsi itt volt az időcskéje talizgatni hozzá illőcske cukiságot!
Felszedizve a furikán nézcsizőt visszaindulkáztunk a gyöncikékhez. Útacska közben kérdizett folytin mit-merre-hogyacskán szeriznék, amikre hatalmaska átélizéssel adogatiztam válaszkákat. Fullkára elmondizva mindent kutacskázott a cuccoskák között én meg alig bírcsiztem magácskámmal. Annyira be voltiztam már sócskázva, hogy leütikézni se mencsizett volna senkikének! Pattizva és topizva, csillogó szemikékkel vizsliztem a macsikámba nyomott színeske tündérkéket. Nekem az összeske elnyerte a tetszikézésemet, na de nem magácskámnak kutiztam! Szóval visszafogiztam a túláradgató fanatizmuskámat és odamencsizve a segítőcskémhez adiztam feltételkéket milyenkéket pakszikázzon a kezecskémbe.
Már legalábbka négyecske felhozatalka közül próbszikáztam kiválcsizni az igazicskát, amikor meglátiztam, hogy az én nyusszancskám beleszerelmescsizett egy darabkába. Odaszökcsizve mellé látiztam neki kiderizni micsit csinizget.
-Csak találtam egyet, ami nagyon tetszik nekem. Szerinted jól állna? -
-Húúú! Az én Nai-Nai-om modernizi magát?!-tettem a pofikámhoz a kezecskéimet elbűvizve a látványkától.- De űbercsinoska lennél veleeeee!-kapiztam fel az első tükörkét és toliztam elé.
-Tényleg nem rossz.-
-Ultra szexiskeeee!-vettek körülke szívecskék az elragadtatottságocskámat kifejcsizve a világocskának.
-Biztos jó?-
-Esküzizek a bolcsiságomra!-tettem a szívikémre a kezecskémet.-De azt mostacskán akarod kilövizni is?-
-Még nem tudom.-
-Tudod micsit?!-hajcsiztam hozzáka teljeskén közelke.-Vedd meg! Így lesz mit tenni,ha elhatározod magad!-kacsiztam rá, de aztán jöttikézett egy ötikém! Még egyszerke se próbsziztam ki milyenkén festiznék egy ékszerkével.
-És én hogyikán festiznék egyel?-rakiztam egy pillangócskás darabkát a köldököcskémhez szorgoskán szemlélcsizve a kinézetkémet.
-Aranyos.-
-Tényleg aaaz! De ez nem bántizná a bőrikém?-mutiztam a díszike szárnyacskáira kérdőcske pillantgatással. Végül meguncsizva a válaszkára várizást visszácska tériztem a hezitálgatáshoz. Néhányka percike elteltikéjével még mindig nem tudcsiztam dülcsikére jutni, hiába törikéztem a fejikémet.
-Segiiiiiz Naaaaaiiiii!-sipiztam neki könnyecskés szemekkel.-Nem tuccok döncsizni!!!-könyiztem durcáskán az üvegecskére.
-Jövööök!-termizett mellettkém mosizva-Mutasd mik a kiszemeltek!-
-Okécskaaaaa!-bökcsiztem rá a hét félécske mityirmütyürkére, amik valami tüneményeskék volcsiztak az én meghatározgatáskámban és még illiztek is az én szívemszotyijához.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Jún. 22, 2009 11:59 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Bár Elminek nagyon tetszett a kis köves drágaság, mégis elbizonytalanodtam. Még sosem volt ilyen testékszerem, és nekem is pont akkor jut eszembe csináltatni, mikor már nem is élek. Még nézegettem egy darabig, és egyre nagyobb volt a kísértés, hogy megvegyem.
Eközben Elmira is talált egy neki megfelelő darabot. Nem volt csúnya, de talán túl kislányos hozzá, ami elég nagy szó őt ismerve. Teljesen belemélyedtem a gondolataimba, és arra eszméltem fel, hogy valaki kiabál. Persze, hogy Elmira volt, még mindig nem tudott választani. Gyorsan mellé pattantam, és megnéztem a felhozatalt.

-Bár nem ismerem a lovagodat, de ez azt hiszem, passzolna mind a kettőtök ízléséhez.- nyújtottam ki a nyelvem, és jobbról a második kis ékszerre mutattam.
-Az bizti, hogy nekem teccizik. Remcsizem, hogy az én mézesmackómnak is fogcsizik! -ugrált mellettem, majd a nyakamba borult.- Köszcsi Nai-nai!
-Jajj, igazán nincs mit, én is remélem, hogy tetszeni fog neki. Szeretnél még valamit venni?
-A pillcsis piercingecskét szercsiztem volna, de bizti bántizná a bőrőcskémet.
-Akkor mit szólnál, ha keresnénk valami mást? Láttam az előbb egyet... -törtem a fejem, miközben visszamentünk a nőiesebb darabokhoz.- Igen, ez lenne az! -emeltem ki egy köldökpiercinget, ami nem volt túlcicomázva: 5 szirma volt, benne átlátszó, fényre színváltós kövekkel, a közepén pedig egy kék kő díszelgett.- Na, hogy tetszik?
-Hűű, Nai-nai ez szupcsiiii! -kötött ki ismét a nyakamban, majd miután kitombolta az örömét a pénztárhoz siettünk.
-Már csak ki kell találnunk, hol és mikor rakassuk be. -vettem elő a pénztárcámat, hogy fizessek.
-Ha gondolják, van itt egy szalon a másik utcában. Gyorsan és aránylag kis fájdalommal csinálják. -mondta az eladó, miközben a visszajárót ideadta.
-Úúú, Nai-nai, majd ha ittecskén végcsiztünk elmencsizünk? -nézett rám bociszemekkel.
-Persze, ha már megvettük. -kacsintottam, majd kiléptünk az üzletből.- Irány a többi bolt!


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 7:53 am

Meginkére frankócskán meg lettizett mentikézve a ékszerke rajcsizásom. Egy tutkócskára menőcske szépikét válcsizott nekem. Azt se tudcsiztam merre ugrizzak örcsimben! Olyan sok fényikében pompizott, hogy az valamike őrületecske! Imcsizni fogom az bittike! Már csak a mircimarcimnak kell beadcsiznom a meglepikét. Nem szercsizném, ha kitépizné azt a külscike hajcsiját! Viszont az elmizés közbiben eszcsimbe fészizett Nai-Nai modicája! "Nem is ismeri!!! Ezen változtatni kell!" Vilcsizett hatalmaska lámpcsika a fejcsim felett. Úgy gondcsiztam rácsörizek morimorcira és elhivizem ebcsikézni! Bár aztacskát még kikellcsizett talcsiznom mivivel vegyizzem rá, hogy pláziba jövizzen.
Fizcsizés közben kapiztuk is a tippit merrecskére menizzünk a lyukacskázás miatt. Annyira be voltam zsongizva, hogy azzonalka pattiztam volna arrafeléke, de az én barcsinőcsimnek másocska tevije voltizott! Folytiztuk továbbka a vásárizást.
-Rendikeeee!-ugriztam széttárizva a kacsikáimat a sok cuccival. Aztán kezdizett a probszika. Melyik kirakatocska legyizzen a kövike áldozatka! Ahogy kétségibe escsizve néziztem körbécske körbécske, meglátiztam ennivalócska plüsscsikkel telike tömizett boltocskát. Rögtön tudcsiztam is, oda fogizok bemasizni!
-Odaaaaa! Nézizzünk széééétikeeeeeeee! Könycsikeeeee!-rángiztam teljeske extázcsiban Naicsi karcsiját.
-Vettem, vettem ne őrülj meg!-
-Belesizünk?-vágiztam be a pitikéző kutyicska szemcsijeiemet.
-Nem igazán értem mit szeretnél egy játékboltban, de legyen. Elvégre van időnk.- lépizett mögöttem lassikán. Énike meg ficiztem összécske visszácska, annyira örcsiztem a hírinek. Rá is tapcsiztam az üvcsire, hogy még közibbről megcsodizhassam a felhozcsit. Annyi szépcsike vircsizott odabent! Mindegyikecskét hazacipizné szívikém szerint, de nem tudcsiznám hovácska pakszizni őkiket. Ígyecskére nagyot sóhiztam és elhatiztam csak egyecskét veszizek, ha nagyonkára belezúgizok.
-Jaaaaaj, imcsizleeeeeek! Olyan falcsiznivalókák azok a szőrpamcsiiiik!-
-Szerintem is! Viszont belülről még szebbek lehetnek, szóval irány a bejárat!-kapcsiztak le az üvcsiről és toliztak befeléke. Hátocskára énike tutkókára elaliztam a látványkától. Bődületeske volt odabentke és mindenfelcsire édikézni gyömszikéző tüncsiménykék volcsiztak. Ácsiva tátiztam is a számikámat! Lehetke bekölcsizek! Annyikára menőcskén festizett!
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyVas. Júl. 05, 2009 4:01 am

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Kicsit értetlenül álltam a folyosón, velem szembe a könyörgő szemű Elmivel, de hát ha már ennyire szerette volna azt is birtokba venni, nem ellenkeztem.
Beirányítottam az ajtón belülre, ahol szájtátva bámultuk meg a felhozatalt. Nem sok időbe telt, mire rátört a plüssláz, elkezdett rohangálni a kicsiktől egészen a nagyokig, szinte mindent végigtapogatva. Utolsó áldozata azonban valami más volt: az eladó, akin egy tigrisjelmez volt.

-Üh, bocsikaaa! -hátrált egy kicsit shoppingtársam, de közben ő is elkezdett nevetni a félresikerült akción.- Nainai! Ezt nécsizd! -rohant oda hozzám, cseppet sem zavartatva magát. Egy hatalmas plüssmackót szorongatott a kezében, aminek a bundája fehér volt, arcán pedig hatalmas barna szemek ültek.
-Nagyon aranyos! -mosolyodtam rá, miközben én is elkezdtem nézelődni.
-Olycsi cukicska, mint az éncsi micimackókám!! -ugrált örömében, miközben magához szorította az állatot.
-Ez azt jelenti, hogy meg fogod venni?
-Még nem tudcsizom. Szercsizném, de nekicske biztike nem teccizne.
-Egy próbát megér, nem? Ha esetleg neki nem is kell, a tied is maradhat, így ha azt nézed, mindig vele alhatsz.. -kacsintottam rá.
-Igazcsikád vagyon! -csillantak fel a szemei. -Megveszcsizeeeem!
-Helyes, még én is nézelődök.
-Micsit szercsiznél vennikézni? -ugrott mellém, és serényen kémlelte a polcot, ahol nézelődtem.- De édikeee! -ragadott meg egy lila plüsspónit.
-Nekem annyira nem tetszik...
-De Naicsi, ez tiszcsire te vagycsi!
-Mi? -néztem rá meredező szemekkel, de ő csak nevetett.
-Nézcsizd meg! Lilácska, hosszúcska hajcsi! Poncsi te!
-Inkább nézzük meg a másik sort is... -vakargattam a fejem, majd elindultam a pöttyös kisállatok felé, de volt egy olyan érzésem, hogy a pónival még majd találkozunk...


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Júl. 20, 2009 3:43 am

Annyikára besóziztam, hogy muszájkára volt mincsikét végigtapcsiznom! Ha nem tehizhettem volnikára meg, akkorka kirobbizott volna a hisztikécske belőlecském, mertikére ne mondizzák meg nekikém micsidit csinizzek és itt ezikék a plüsscsikék szintikére könnyiztek, hogy tapcsizzam meg őket. Emiattkára rohancsiztam fel-alácska és mindenkét megnyomcsiztam, amicske csak az utikámba kerülkézett. Bittikére semmicskét se hagyiztam ki, amikorka meglátiztam a legnagyobbacska szépikét. Topcsiztam is kincsikét a látványkában gyöncizve, majd rávetiztem, de a csíkoska bolyhoska beszcsizni kezdizett. Emiattkára nagycsikat pislizva nyomikáztam meg a noziját, mert azt hitiztem ilyenke felhúzizós állatocska. Azonbankára rá kellett jöttiznem, hogy nemike. Szóvcsira bocsikát kércsiztem és rohiztam is oda a szerizett ölelizni valócska mackókámmal barcsinécskémhez. Viszire annyikára izgiben voltcsiztam, hogy nem bíriztem leállni és szó szerintire lóbiztam az arcikája előtt. Ettőlkére nem tudcsizta szemügykére vennizni csak sokadikocska próbszikára.
Én nagyocskán heziztem micsidicskét csincsizzek velike, mertikére az ilyenke gyerekecskés dolgikákat az én mézespuszedlicskén ki nem állcsizhatta. Ígyíkére meg nincsenke semmicske értije megvesszizni, de Nainai annyikára okoska volcsizott megintke. Kezdikézem szupcsira imcsizni! Olyan ügyike ötlijei vanniznak! Tisztikére el is képcsiztem ahogykára ezzel a tündikécske plüssikével alcsizom, emiattkára agyonöliztem, amíg tovább néziztünk a boltikában.
Aztánkára taliztam egy lilácska poncsipacit, amike tisztikére a kiköpizett másikája volt, de nekicske nem tetszizett a dolgocska, úgyhogy tovább meniztünk. A pöttyikkel diszcsizett kutyikák is annyikára édibédikék voltiztak! Alig bíriztam elszakiszni tőlükék, de Naicsi elrángizott és kikötiztünk mindenfélécske babácskák meg fajátékocskák között. Viszontkára aztacskát nem értiztem minek tettizték ki a földire. Az egyikecskében annyikára megbotliztam, hogy borcsiztam az előttecském ácsizó barcsinőcskémet is. Szegényke dőlizett is elfelé,de szerencsécskére egy ilyen irtó-mirtó-puhi-muhi babzsákocska székire esizett.
-Nem ütizted meg magad, Nainai?-pattiztam melléke és vágiztam aggódócska fejikét, mivelkére az én hibim volt az egészke balesetecske.
-Nem, szerencsére! Jó helyen volt ez a valamicsoda.-
-Fotelke! Tökcsire kényelmeske! Próbszizd ki!-ugriztam rá a másikacskára, amicskén semmicske se voltizott. Tittikére kényelmeske és unáskáig lehizett benne fészizni! Oltárkára élviztem, de a barinénikém már kevésbécske lelkeskén hupizott le rá. Emiattkára kerizni kezdidztem a szemikéimmel valamicsodácska kedvjavítócska izébigyómicsodácska utánka. Erre meglátiztam egy póncsilovacskás asztikát. Inkábbkára nem szóliztam rólikára, de a mellettemkére lévőcske napszemcsicskék között válcsiztam páracskát és hülyécske fejikéket vágizva fordiztam Nainai feléke.
-Nézikeee! Hipcsire menőcske szemcsiket talcsiztam!-villiztam a disney figuráskás rózsaszínke szemellenzőkében.
-Vhoa! Nagyon menő!-
-Gyere! Válcsizz te is! Utánkára kipróbizhatnánk azokat ottacskán!-mutiztam a hatalmaska gumilabdacsokra amicskével tök jól ellehetizett pattizni.
-Szerintem nem kéne. A végén még kiteszik a szűrűnket.-
-Ugyaaaaaaaaankaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nem ismizel még engecskémet!- rántiztam felke és húziztam magamka után a labdacsokhoz. Annyikára ki akiztam próbálgatni már ezeket a cuccikat, hogy most tutkóra ki is fogizom.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyPént. Júl. 24, 2009 6:45 am

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Miután sikerült a fanlázát képező állatkák mellől elrángatnom, máris jött az újabb probléma: fajátékok, és az őket követő esési kísérlet. Miután megmenekültem egy orrbetöréstől és egy arcújrarendezéstől, kényelmesen elhelyezkedtem a fotelban.
Pár pillanat csend után Elmi felfedezte a mellettünk lévő napszemüvegeket, így bemutatót tartott nekem. A rózsaszín nagyon elnyerte a tetszésem, persze csak idézőjelben. Miután eléggé passzív voltam a szemüveg-próbálgatás terén, az újonnan kiszemelt labdák felé vonszolt, amit egyáltalán nem tartottam jó ötletnek. Már így is biztosan kinéztek minket a boltból, nem hogy még ovisok módjára nekiálljunk pattogni.

-Na de tényleg.. Nem hiszem, hogy jó ötlet!
-Ne nyafcsizz Nai, megycsizünk és poncsika! -ragadta meg a másik kezemet is, és addig nem nyugodott, amíg az egyik labdára le nem tettem a hátsómat.
-És most?
-Pattizzunk egyszikére! -ragadta meg a kis szarvacskákat a labdán, és elrugaszkodott a földtől. Fülig érő vigyorral közeledett felém, majd elpattogva mellettem az egyik sor felé tartott.- Naicsi, ne marcsikázz le!
-Heh...-sóhajtottam- jövök! -néztem körbe, remélve, hogy nem látja az egész pláza a kirakaton át, milyen őrültséget művelünk.
Elindultam a szőke leányzó után, aki miután hátranézett, elüvöltötte magát, hogy versenyezzünk. Nagyot nyeltem, de tudtam, nincs visszaút, így belementem a rallyba. A sorok közt üldöztem Elmirát, majd az egyik kanyarnál kicsúszott alólam a labda, így egy hatalmas seggest nyomtam a padlóra. A sejhajomat simogatva tápászkodtam fel, miközben társam csak hangosan nevetett előttem.
-Jajj, de vicceske vagycsizol! -ugrált továbbra is, majd egy gyors hátraarcot vágott, és elindult a kassza felé.
-Hova mész? -ragadtam meg a labdát és futásnak eredtem.
-Nem ércsizik, pattikáznod kell!! -nézett rám szúrósan, miközben egyre közelebb értem hozzá.
-Szerintem már eleget játszottunk... -lassítottam le, de tovább baktattam felé.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyHétf. Aug. 24, 2009 10:28 pm

Csillogócska szemcsikékkel kezdiztem pattikázni a gumicskámmal, de Naicsit már sokkalka nehezebbke volcsizott rászedizni mint megtalizni ezeket a játékocskákat. Annyikára muriska volcsizott. Tisztikére olyanka mintecske a vidcsiparkocskában az egyik ilyenke furcsimurcsi játékocska. Egyszerkére odácska is elmehtizhetnénk! Juuuj, de tutkóhipcsiszupcsi frankócska lennizne! Én biztikére nagyonkán élvizném! Imcsizem az ilyenecske helycsikéket és nem szólcsizik senkicske, hogy nem próbizhatod ki ezt meg aztacskát. Úgy garázdálcsizol, ahogy jól esizik!
Miközbecskén elképzikéztem, hogyacskán fogcsizok hullámocskásvasutacskázni, azért előrécske is figycsiztem, meg Nainai-kára is hátrácska pillcsiztem, nehogykára lemarcsizzon vagy itt hagyikázzon. Nem szercsizném, ha ő is megutizna. De az eséskéje oltárkára vicceske volcsizott. Kevéske hiányzizott, hogy leesikézzek a sajátka labdácskámról annyikára mulcsiztam. Utánkázhatatlan fejcsikét vágizott be! És azocska a pózocska! Istennőcske vagycsizol Naicsi!
Kimulcsizva magácskámat meglódiztam a célvonalka felécske, mivelke a versenykének még nem szülcsizett győzteskéje és úgy goncsiztam a pénztárocska tökéleteske leszizik. Viszontacskára Naicsi nem ígyecske láttizta és rohankázni kezdcsizett utánacskám. Nem is ércsizett! A gumibigyókán kellcsizett jönnikéznie! Inkábbkára szediztem a lábcsijaimat hisztikézés helyett. Úgyikára én fogcsizok nyerizni, mert betartiztam a szabcsikákat. Sikcsizett is elsőcskén beériznem. Örcsiztem is ezerkével, hogy milyenke ügyike vagyizok. Az eladócska meg csak bámcsizta a dekoltázsocskámat kikerekedőcske szemcsikékkel. Rá is kaccsiztam had virulkáljon még továbbkára.
-Én nyercsiztem!-nyújtiztam ki a nyelvikécskémet a végikén befutizó barcsinécskémre. Még mindikére morcocska fejcsikét vágizott, ezértkére elszediztem a kasszácskánál lévőcske tartiból egy varázspálcsákát és nekilátiztam jó kedvecskét csirbúcizni nekicskéje.
-Ha...ha...ha!-
-Ugyan Naicsi! Ne szontyikázz már eeeeel!-húziztam vigyorkácskára a szájacskáját és vágcsiztam megnyerőcske fejikét.
-Azokat visszavinnék, ha nem veszik meg?-
-Perszecskeeee!- dobcsiztam szívecskéket az eladócskának és ajcsiztam meg egy kószácska öleléskével is. Majdacskán beavcsiztam Nainai-t, hogyacskára énecske visszarohizok a cuccoskáért meg amicskét vennizni akcsiztunk ő meg várizzon meg ittenke. Bele is egyezkézett, úgyhogykán gyorsacska kercsizni kezdiztem a cuccocskáinkat utánkára pedig fizcsiztünk és távcsizhattunk is.
-Ilyet még egyszer nem csinálok...-
-Micsikét?-
-Ezt a pattogást.-
-Nem tetszizett?- rápillcsizek a fejcsijére, ami elárulkázza rögtönkére, hogy nagyonkára nem. Fel se teccsiztem a vidámparkoskás ötletecskémet. Mivel ölelgetnivalómackócskám se hinnécském, hogy eljöttizne velem, majdacskára megyizek egyedülkén! Inkábbkára nem szomcsiztam rajtacskán, hanemkára elindulkáztam az egyikecske pékségecske feléke, mertikére kezdiztem kajócskás lennizni.
-Éheskés vagycsizol Nai-csi? Ottankára szerintecském finomacska kajócskát talcsiznánk! Vagy ülcsizzünk be az egyikecske teázókába?-
-Szerintem üljünk be valahova. Nyugodtabban lehet úgy enni.-
-Meg beszcsézizni is!-
-Ez is igaz!- ölcsiztem át a barcsinéncsimet és mencsiztünk el az egyikecske szépecske helyecskéhez. Kinéziztünk egy tetszetőcskés asztalkát és lehuppiztunk. Irtócskára kényelmeske volcsizott. Bámcsizás közbenkére azért körbe nézcsiztem mindenke cuccoskánk meg van e. Szerencsikére igenke, úgyhogy felsóhizhattam.
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 10:42 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Végre utolértem őt a kasszánál, ahol épp az eladót bűvölte a melleivel.
~Javíthatatlan férfifaló... -mosolyodtam el, de egyből komor lettem, mikor léptem és belenyilallt a hátsómba.- Ejj, ez kék foltos lesz.
Mikor a pálcával kezdett hadonászni olyan volt, mint egy óvodás. Megcsóváltam a fejem, hiszen ennyi őrültségre még én sem voltam felkészülve, mint ami itt ért ebben a boltban.
Mikor elkezdte húzni az arcomon a bőrt, kénytelen voltam elnevetni magam, hiszen ilyen fejet még életemben nem láttam tőle.
Míg Elmi összepakolt, elővettem a pénztárcámat és még a pulton heverésző csecsebecsék közül választottam egyet ajándékul a mai nap emlékére a shopping-társamnak: egy pár kék, vízcsepp alakú fülbevalót. Reméltem tetszeni fog neki, így gyorsan kifizettem, mielőtt a többi cuccal megérkezett volna.
Végre kiértünk a boltból, persze ismét tele kezekkel, és a hátsóm még mindig sajgott. Láttam, mennyire elkedvtelenítette Elmirát az, ahogyan válaszoltam, és kissé elkomorodtam. Nagyon szerettem a társaságát, bár néha kissé kiborítóan viselkedik. Na de annyi baj legyen, inkább legyen vidám, mint egy befásult, mogorva nő.
Tetszett az evős ötlet, hiszen már elég ideje bolyongtunk az épületben, így én is megéheztem.
Nagyon kényelmes fotelekben foglaltunk helyet, és még a pincér is aranyos volt, amit persze barátném minden adandó alkalommal kihasznált. A másik asztalról áthozatta a virágot, rózsaszín szalvétát kért piros helyett, és persze a pult mögé rakatta a cuccunkat, nehogy valaki ellopja mellőlünk. Félelmetes, mire képes a bájaival!
Annyira nagy volt a választék, hogy beletelt pár percbe, mire választani tudtam az ételekből. Úgy döntöttem, valami salátát eszek elsőnek, aztán egy könnyed főfogás. Elvégre van időnk enni és csevegni, miért ne lakhatnánk jól?

-Nah és ezután mit szeretnél még megnézni?
-Passzocska, még vencsizni szerikéznék valami cukiságot, de nem tudikálom micskét.
-Én pár kisebb képet vagy vázát szeretnék még nézni, lehet te is találsz magadnak valamit. -töröltem meg a számat, majd belekortyoltam a narancslevembe.


A hozzászólást Naito Suisen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 23, 2009 8:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nekura Kata
Ember
Ember
Nekura Kata

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura town plázája, discoi
Registration date : 2009. Aug. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: A legbájosabb plázacica *.*
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyPént. Aug. 28, 2009 9:43 am

°`˙´°Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr°`˙´°

Reggel morcosan és hatalmas karikákkal a szemeim alatt ébredtem.
~Úh, de hosszú volt ez az este! De legalább mindenre emlékszem! -kacsintottam magamra a tükörben, majd megkerestem a megfelelő sminkeket és emberi formát varázsoltam magamra.
~Meg is volnánk ezzel! -zártam be a szempillaspirálomat, és a fésű után nyúltam.- Jajj, szegény hajam! Na nem baj, egy perc és már készen is vagyunk! -bogoztam ki a kisebb kócokat, ami egyértelmű jele volt a tegnapi partihangulatomnak.
~Ma már nem megyek be a suliba. Amúgy se szándékoztam, úgy mind a hét eddigi részén se tettem! -hagytam el a fürdőt, és a konyhába siettem.

Elővettem egy tálat, beleöntöttem egy kis gyümis müzlit, ráöntöttem egy kis tejet és miközben a kávém főtt, megettem.
Pár percig csak ültem és néztem ki a fejecskémből, majd úgy döntöttem elindulok plázázni. Úgyis akartam már venni egy új szoknyát és felsőt (amiből kb. mindene kint van) na meg úgyis unatkoznék itthon. Lehet még egy mozit is megejtek, úgyis van most valami új film, amit meg akartam nézni.
Ismét a fürdő, fogmosás és szájfény, majd irány a pláza!
Mivel hétköznap van, így elég kevesen mászkálnak az épületben, így könnyedén tudok lépkedni még a magassarkú papucsomban is.
Megleltem a kedvenc boltomat, ami az emeleten volt, és legalább 15 mély dekoltázsú blúzzal indultam a próbafülke felé. Út közben láttam pár fiúkát is, de túlságosan ki voltak gyúrva.
Végre eljutottam a függönyig, majd próbálgatni kezdtem. Az 5. körül járhattam, mikor észrevettem, hogy a szomszéd fülkéből az egyik fekete ing átesett hozzám. Szerencsére már éppen rajtam volt a jelenlegi próbadarab, így elhúztam a függönyt és halkan beszóltam.

-Elnézést, ez az ing átesett hozzám! -vártam, hogy valaki kinyújtsa a kezét, vagy kidugja a fejét.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzomb. Aug. 29, 2009 4:04 am

[ Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr ]

A reggeli idegborzoló ébredést követően jöhetett egy élénkítő arcpakolás és énekes barátunk máris sokkal vonzóbban érezte magát. Természetesen már a színes pakolástól mentesen. Inkább nem akart megijedni önmagától, úgyhogy rá se pillantott a tükörre. Miután túlesett a rituálén megevett egy mézes müzliszeletet és jöhetett a probléma. Unatkozott! Nem tudta mit csináljon! Erre a napra bárhogy is forgatta macskás naptárát semmi sem volt feljegyezve. Rögtön jött is a kósza ötlet, hogy másik két társa közül felkeresi valamelyiket, de hamar rá kellett jönnie mindketten elutaztak. Cseppet sem volt nehéz kitalálni miért is. A nőfaló, szégyentelen szíve csücske biztos a híres playboy villába ment hódító körútra, míg az okostojás egy vidéki tanyán próbál kikapcsolódni néhány idegileg labilis főszereplővel rendelkező mangával. Fogalma sem volt, hogy lehet ezt a két dolgot ennyire szeretni. A sok nőtől fél nap után sikítva rohanna el, hiszen ekkora elvárás alatt semmije sem működne. Az erőszakos és kattant rosszfiúk meg rémálmokat okoznának neki. Vér, vér és vér! Mehetne orvoshoz nyugtatókért, amit gyönyörű bőre egész biztos megsínylene.
Reménykedve halászta elő Apple Iphone-ját, de a kijelzőn csak a szokásos hello kitty figura karmolászott vidáman. Senkinek sem hiányzott. Egyedül hagyták. Kicsit be is csapva érezte magát. Mindig annyian sürögnek forogna körülötte, bezzeg ha szüksége lenne egy barátra csak a fal integet vissza. Ettől a depresszív hangulattól rögtön óhajtott szabadulni. Törni is kezdte divatra érzékeny agyát mihez kezdjen. Végül tépázott lelkének tökéletes ragtapaszként azt találta, ha betér a plázába felderítő körútra. Arrafelé legalább vidáman tud eltölteni akár egy egész napot is. Gyorsan rohant is átöltözni.
Megcsodálva kinézetét mosolyodott el. Tökéletesen festett. Utolsó simításként fújt magára kedvenc Giorgio Armani parfümjéből és máris indulhatott! A biztonság kedvéért leemelte a napszemüveg állványról kedvenc Ray Ban modelljét a slusszkulcs társaságában, aztán kilépett a házból bekapcsolva a riasztót. Kocsijával nyugodtan gurult el az óriási épület mélygarázsáig, pedig Umi teljesen be volt sózva. Alig bírta kivárni, hogy bevethesse magát a butikok sűrűjébe. Az autó elhagyása előtt vett egy mély levegőt és megigazította haját a visszapillantó tükörben. Készen állt a túrára! Már csak a feltűnés kerülését kellett teljesítenie.
Felérve a lifttel kezdte a földszintet végigtérképezni, de legnagyobb sajnálatára egyik felhozatal sem volt azaz igazi sikítósan tökéletes. Emiatt úgy határozott betér az örök kedvencébe. Ott úgy sem érheti meglepetés. Átsétálva a lopásjelző kapu terén intett oda az eladónak széles, megnyerő, fiús vigyorával arcán. Amint azonban túlesett a visszajelzésen türelmetlenül vette magát a sorok közé. Napszemüvegét precízen felhelyezve feje tetejére látott neki válogatni. Néha annyira belemerült, hogy kéjenc módjára enyhén terpeszbe állva düllesztette csípőjét. A telepszemle után nem panaszkodhatott. Alig bírta elhurcolni az összeválogatott holmik millióit a próbafülkékig. Sikert követően húzta magára a függönyt, de a sok anyag kifogott rajta és egy sikeresen át is esett a szomszédba. Mérgesen toporzékolt bosszúságát látva. Szerencséjére voltak a másik oldalon, így a fekete inget készségesen próbálták visszaadni. Boldogan kukucskált ki, mellékesen egy igen gyönyörű nőhöz.
-Áááh! Köszönöm szépen! Sikerült túlterhelnem ezt a kicsi helyet! Bocsánat, hogy megzavartam!-szedte el az inget, amit nem is értett miét hozott be magával. Fekete hajhoz ilyen szín? Még a végén azt hinnék temetésre megy. Nem baj! Rájött mielőtt kínosan érezné magát. - Jaaaj! És remekül áll ez a top! Bár ha kicsit visszafogottabb lenne a színe nem nyomná el a csodálatos szemeidet!- kacsintott rá vidáman és tűnt el újra a zuga mögött.
Vissza az elejére Go down
Nekura Kata
Ember
Ember
Nekura Kata

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura town plázája, discoi
Registration date : 2009. Aug. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: A legbájosabb plázacica *.*
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzomb. Aug. 29, 2009 8:53 pm

°`˙´°Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr°`˙´°

Már amikor megláttam, hogy ki van a szomszédos fülkében, akkor elállt a lélegzetem, nem hogy akkor, amikor bókolni kezdett. Biztosan teljesen hülyének nézett, amiért egy kis ideig nem válaszoltam, majd csápolva magam előtt a kezemmel próbáltam valami értelmeset kipréselni magamból.
Ekkor vettem észre, hogy megunta a várakozást és már a függöny ismét teljes hosszában futott végig a sínjén.

-Köszi! -feleltem kissé bizonytalanul, majd úgy döntöttem visszamegyek az öltözőbe, mert még van pár ruha, amit fel kell próbálnom.
Miután elhúztam a függönyt és a tükörből arcképem meredt vissza rám, elcsodálkoztam.
~Igaza volt! Túl sötét ez a szín... Milyen elragadó! -repkedtek kicsi szívecskék a fejem fölött.- És nincs elszállva magától, hiába az egyik kedvenc bandám tagja. Vajon mit szólna hozzá, ha kérnék egy autogramot? -gondolkoztam, miközben továbbra is szorgosan próbálgattam a ruhadarabokat.
Mikor hallottam, hogy mellettem elhúzzák a függönyt, és megláttam Umit, fénysebességgel pakoltam össze a széken fekvő ruhákat, leadtam, ami nem tetszett (köztük a sötét felsővel), majd a pénztárt vettem célba, hátha ott még láthatom őt.
Már csak úgy 6-7 ruha volt a kezemben, de ez is elég volt ahhoz, hogy beakadjon az egyik árjelzős oszlopocskába, majd a cipőm sarka is megrekedt két járólap között, és olyan szépséges, 10 pontos hasra esést mutattam be, ahogy azt kell.
~A fenébe! -próbáltam meg összekaparni magam a földről, mikor egy kéz landolt az arcom előtt, fel akart segíteni.

-Gyere, fogd meg a kezem! -mondta egy ismerős férfi hang, és imádkoztam, csak álom legyen az egész, és ne pont ő segítsen fel!
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptyVas. Aug. 30, 2009 6:43 am

[ Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr ]

Jó pár perc eltelte után fújtatva meredt a két kupacra. Elégedetlen volt. Sokkal többet kell visszatennie, mint ahány jól festett rajta. Komoly dilemmába is esett. Kezdett elbizonytalanodni a külsejét illetően. Eddig ugyanis rengeteg holmit talált magára. Szinte minden verzió cikázni is kezdett fejében. Elhízott? Valóban több sütit fogyasztott bánatában. Ugyanis az utóbbi időben Rii kekeckedése jobban megviselte. Egyre rosszabbul viselte érzékeny lelke a sok szúrós pillantást és lenéző beszédet. Másrészt... Többet kondizott a kelleténél? Az edzőteremben töltött órák száma is növekedett egy ideje. Nem találták túl férfiasnak a vékony alakját, ezért bezavarták izmokat gyűjteni. Az a fránya hasa mégse akart úgy kockásodni ahogy ő akarta. Sokat is forog rajta. Valahogy nem tud megelégedni a látványával. Akadnak eszement ötletei, hogy plasztikai sebészhez nyúl. Azonban a csapatmenedzser csak egy hatalmas ajtócsapással válaszolt a kijelentésére. Valami miatt mindenáron meg akarták tartani ebben a törékeny kisfiú szerepben. Ennek ellenére nem értette minek kell edzésekkel nyomorítani magát.
Túljutva a helyzet elemzésén támadott le egy biztonsági őrt, akinek a segítségével elhárította a visszapakolás és nehezebb kupac szállítását, míg Umi a jóval kevesebb színkavalkáddal kezében libbent a pénztárhoz. Néha nagyon hasznos tudott lenni a közvetlensége, ami azért saját bevallása szerint is gyakran párosult pofátlansággal. Ez van! A hírnévvel együtt szép fokozatosan tűnnek el az illemszabályok. És bármennyire próbálkozik megtartani az eredeti természetét, még így sem tud kitérni a beképzeltség és közösségcentrikusság elől. Elmélkedés alatt közelebb ért a célhoz, úgyhogy napszemüvegét szemei elé téve váltott át rejtőzködő üzemmódra. Végig büszkén mutatva barátságos mosolyát. A vérében volt már. Emberek között mosolyogni és nyájasan viselkedni. Jól betanult és működő recept. Amíg gyakorolta a sztármodorát, addig arról sem felejtkezett el hogyan üsse el az időt. Elvégre ki kellett várnia, hogy a ruhák szatyrokba kerüljenek. Szorgosan figyelni is kezdte a kassza mögött komoly szín és összegrendszer alapján elhelyezett ékszereket. Néhány darab roppant mutatósan festett, magának viszont nem vehette meg. Tehát maradt az újabb szemmel csodálás. Ebben lassan nagyon bele fog jönni. A legtöbb imádott dolgot, úgyis csak így kaphatta meg.
Újabb hangulatváltását az eladó zavarta meg. Végre mehetett! Már vette is volna át a cumóit, amikor csattanásra lett figyelmes. Ijedten kapta hátra a fejét. A földön kiterült szegény lány látványától pedig szája elé tette kezét. Szörnyen megsajnálta. Biztosra vette a cipője tréfálta meg, hiszen ekkora sarokban egyetlen élőlény sem tud normálisan közlekedni. Robogott is hezitálás nélkül segíteni. Tudja mennyire kínos egy ilyen helyzet, szóval nem hagyhatta cserben a sorstársait. Ráadásul úgy festett egyetlen úriember sem akadt a környéken. "Jellemző!" Sóhajtott elkeseredetten. Sajnos az utóbbi időben egyre több elkényeztetett gazdag fordul meg itt, akikben annyi jó modor sincs, hogy elhagyják az egyesszám első személyt. Nem is szeretett errefelé véletlenül szóba keveredni.
Kellő távolságba érve erősen igyekezett nem venni tudomást a kivillanó női fehérneműről. Jelenleg pont a perverz bámulása hiányzott a legkevésbé. Inkább nyújtotta is a kezét felesleges önmarcangolás vagy fantáziálás helyett. Azonban a gesztusát elég nehezen fogadták el. Remélte nem azért, mert ennyire unszimpatikusnak bizonyult. Bár akadnak, akik utálják a túlzottan kedves stílusát.
- Megütötted magad? Azért örülnék, ha ezek a méretes darabok nem okoznának nagyobb gondot. Bőven elég elviselni neked ezt a kínos jelenetet. Tehetek érted valamit? Nem akarok tolakodó lenni, de szívesen kikísérlek az autódig, hogyha úgy érzed fáj a lábad. - beszélt szórakozottan a szétszóródó és mellékesen igen ízléses darabokat tartalmazó szatyrokat összeszedve. Ha nem is kívánatos személy legalább ennyit megtesz. Aztán mehet isten hírével. Úgyis van még néhány bolt ahova benézhet.
Vissza az elejére Go down
Nekura Kata
Ember
Ember
Nekura Kata

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura town plázája, discoi
Registration date : 2009. Aug. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: A legbájosabb plázacica *.*
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza EmptySzomb. Szept. 12, 2009 9:54 pm

°`˙´°Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr°`˙´°


Csak bámultam hatalmas, csillogó szemekkel a fiút, miközben próbáltam magamból néhány értelmes szót kibökni.
-Jó-jól vagyok, azt hiszem. -simogattam a hátsómat, miközben megpróbáltam összeszedni magam, azaz a helyére rakni a felsőmet és a szoknyámat.
~Vajon melyik méretre gondolt? -néztem végig magamon, és a majdnem kibuggyanó melleim jutottak eszembe, aztán rájöttem, hogy a sarkakra gondolt.
Reméltem, hogy az esés közben nem sok mindent láttak az emberek az elmozduló darabok miatt, hiszen már maga az esés is elég ciki volt.
A bokám eléggé sajgott, így bicebóca módra battyogtam ismét a kassza felé a visszakapott szatyorkáimmal, oldalamon a miattam kissé aggódó fiúval.
~Nem akarom kihasználni, de tényleg szükségem lenne egy kis segítségre. Azonban ilyen állapotban nem tudnék vezetni, még ha lenne kocsim, akkor sem. -gondolkoztam, majd végre válaszoltam.

-Tudod, nincs kocsim... -tördeltem kissé idegesen az ujjaimat, miközben végre fizettem, és kiléphettem a boltból.
-Értem. -simított ki egy tincset a szeméből, miközben vakítóan fehér fogsorral vigyorgott rám.- Akkor esetleg hazavihetlek?
Majdnem zakóztam egy újabbat a kérdéstől, és hosszas ö-öö-zgetés után végre válaszoltam neki.
-Ha nincs fontos dolgod, elfogadom! -mosolyogtam bociszemek kíséretében, amin ő ismét csak teli szájas vigyorral nézett.
-Gyere, segítek! -kapta ki a kezemből a ruhákat, majd karon ragadott és a mozgólépcső felé indultunk, miközben felrakta a hiperszuper napszemcsijét.
~Most komoly? Egy ilyen hírességgel az oldalamon megyek haza, az ő kocsijával? Beszaráás! -szórtam képzeletben rózsaszín szívecskéket a fejem köré.
-Köszönöm!
Végre leértünk a mélygarázsba, és lassú léptekkel sétáltunk a szebnél szebb kocsik között.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-