-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te11800/15000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyPént. Szept. 26, 2008 4:04 am

Miután sikerült kiszednem a hajamból azt a ragadós vackot, eltelt egy kis idő... Épp a hajamat szárítottam, mikor kopogtattak.
-Pillanat!- kiáltottam ki, majd az ajtó felé vettem az irányt.
-Tessék?!- nyitottam ki.
-Elnézést, de sürgősen velem kellene jönnie, új fejlemények vannak a mérgezéses üggyel kapcsolatban, többet majd ott mondanak.- mondta a tiszt.
-Azonnal indulok, menjen nyugodtan, odatalálok. Köszönöm, hogy szólt.
~Gyorsan magamra csatoltam a katanamat, és a gyengélkedő felé indultam. Út közben összefutottam Hanaval.~
-Szia! Hallottad mi történt?
-Szia! Azt pontosan nem tudom, a tiszt, aki jött szólni, csak annyit mondott, hogy fejlemények vannak, és hogy menjek a gyengélkedőbe. Te tudsz valamit ezen kívül?
-Magához tért Akane és Mitsuko. Többet én sem tudok, de majd ott biztos felvilágosítanak bennünket.
-Igaz.. - válaszoltam.
Mikor megérkeztünk, már majdnem mindenki ott volt, mi is leültünk a terembe és vártunk...


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 3:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te33500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 10:14 pm

Épp az egyik automatával társalogtam igen kellemes hangnemben, amikor egy tiszt termett mellettem ezzel sikeresen halálra rémítve engem.
-Elnézést hadnagy!-Pukkadt meg majdnem a röhögéstől, hogy a gépet szorongatom félelmemben. Gyorsan kapcsolva elengedtem a masinát és kihúztam magam mintha semmi se történt volna.
-Ezt az üzenetet kérték adjam át Önnek!-felém nyújt egy kis tekercset.
-Köszönöm! Ennyi lesz?-
-Igen.-
-Akkor elmehet.-miután végre eltűnt kibúj belőlem a sértődöttség és jól belerúgtam az automatába, ami sajnos inkább a lábamnak fájt mintsem a fémkaszninak. Elsántikáltam biztos távolságba a "fenevadtól" és átfutottam a tekercset. Nagyot szusszanva visszaindultam a gyengélkedőbe.
-Szia! Hallottad mi történt?-botlottam majdnem szó szerint Kuro-ba.
-Szia! Azt pontosan nem tudom, a tiszt, aki jött szólni, csak annyit mondott, hogy fejlemények vannak, és hogy menjek a gyengélkedőbe. Te tudsz valamit ezen kívül?-
"Ej, már megint ez a titkolózás a kisebb rangúak előtt..."forgattam meg a szemeimet morcosan.
-Magához tért Akane és Mitsuko. Többet én sem tudok, de majd ott biztos felvilágosítanak bennünket.-
-Igaz.. -

A mindig mogorva kapitány és csipkelődő Mitsuko fordított viselkedését látva, a kezeim mögé bújva kuncogtam a látottakon. Fujimuto kérdő arcát látva igyekeztem elkomolyodni mintha törném a fejem valamilyen kérdésen.
-Én mindjárt megpukkadok a röhögéstől...-súgtam oda Kuro-nak.
-Nem kéne...-nézett rám kicsit szemrehányóan.
-Tudom, na!-erőltettem komolyságot magamra.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te40500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Szept. 27, 2008 10:29 pm

Nem sokkal később felpattantam a helyemről, mikor egyértelmű jelét láttam annak hogy magukhoz tértek. Mitsuko ugyanis fogócskát játszott az őt ágyba parancsolni akaró tisztekkel. Majd mikor nagy nehezen sikerült lecsitítaniuk, úgy döntöttem megpróbálok kideríteni tőlük valamit. Szép nyugodtan besétáltam a kórterembe, bár tudtam hogy nagy a baj, de nem akartam hogy Akane kapitány emiatt aggassza magát.
-Jó napot Akane, Mitsuko! -köszöntem mosolyogva
-Jó napot Hanae kapitány! -mondta kedves ábrázattal Akane, amit hirtelen kicsit ledöbbentem.
-Szép jó napot kapitány, milyen szép időnk van. Úgy ennék most fagyit. -mondta Mitsuko, amin annyira nem lepődtem meg, hisz láttam mit művel az előbb.
-Ne haragudjatok hogy ezzel zavarlak, de nincs valami különös dolog ami az ájulásotok előtt történt? úgy értem semmi furcsát nem tapasztaltatok, vagy már korábban valami jele a rosszullétnek? Fontos lenne hogy mindent megtudjunk, és utána tudjunk járni a dolognak, és kiderítsük mi okozta ezt a betegséget. -kérdezem inkább Akane kapitány felé fordulva, mert amint láttam ő talán értelmesebb információkkal tud szolgálni, mint az időközben Amayától nyalókát szerző Mitsuko.
Vissza az elejére Go down
Shiroyuki Minori
6. Osztag
6. Osztag
Shiroyuki Minori

nő
Scorpio Dog
Hozzászólások száma : 41
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te7500/10000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 3:36 am

*Minori kíváncsian figyelte, ahogy behozzák a két beteget, majd újra Amayára tévedt tekintete, aki mindenkinek szinte szórta a cukorkáit. Bezzeg alig akarták elfogadni, ő maga viszont olyan szivesen elszopogatott volna még valamit, már az íze is mindegy volt. Ám hamarosan felébredt a kapitány és a hadnagya is, és elég különösen kezdtek el viselkedni. Minori mivel nem ismerte őket azt hitte, hogy valójában is ilyen a természetük. * ~De akkor hogy lehetett Mitsuko hadnagy, ha egy 3 éves szintjét súrolja?~ *ám mikor rávézett megint Amayára már nem is foglalkoztatta ez a kérdés. Ám az furcsa volt, hogy Amaya szinte mindenkit az őrületbe kergetett, de Akane kapitány teljes nyugalommal beszélt hozzá. * ~Valami csak nincs rendben...~ *majd a fehérhajú lány bátortalanul körbenézett, de inkább letett arról hogy megkérdezze, hogy mindig ilyenek-e szokott lenni a kapitány és hadnagya. De mégis felugrott ülőhelyéről, mikor Hanae bement a kórterembe, majd lassan odasompolyogva figyelt. Hiszen ha küldetésen van nem maradhat le semmiről, és hátha megtud valami fontos információt.*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te18300/30000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 5:42 am

Vörös boszi kedves köszöntése után azt se tudtam mi van. Magam elé bámultam aztán az öreg bácsira, majd a többiekre. Végül egy "JUHÉÉÉ" megeresztése mellett felugrottam Vörös boszi mellé és rugózni kezdtem a hasán.
-De kedves vagy ma Vörös boszi!-kócoltam össze a haját és húztam meg az orrát
-Hadnagy! Kérem szálljon le újfent a betegről!-
-NEEEEEM!-nyújtottam ki a nyelvem a bácsira és folytattam tovább az ugrálást.-Hány éves vagy Vörös boszi? Mi a kedvenc sütid? A kedvenc állatod?-kezdtem bele rögtön a barátkozásba Akane-val.-Kapsz nyalókát is! Vagy cukorkát jobban szeretnél?-ráncigáltam meg az arcát, amit a gyerekeknek szokás csinálni. Nem sokkal később Mitsu-chan-hoz is átugrottam.
-SZIA MITSU-CHAN!-pofozgatom meg egy kicsit.-Hoztam neked is gyógycukit!-vigyorgok a képébe és szuszakolok bele a tenyerébe egy zacskó tejkaramellát. Elégedetten leugrom az ágyról és figyelem a körülöttem lévők döbbent arcát.
-Ízlett a nyalóka Hófehérke?-termek hirtelen mellette és mászom fel a hátára.
Vissza az elejére Go down
Kamitora Kenzo
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Kamitora Kenzo

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 60
Age : 33
Tartózkodási hely : A pokol trónján vagyok
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Egy balesetben elhunyt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te5000/10000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 02, 2008 6:45 am

Kamitora tovább állt az ajtónál és támaszkodot össze kulcsolt kézzel. Mikor meglátta Amayát hogy ugrál a betegek közt elvigyorodot kicsit rajta. ~De mi a fene lehet ez a betegség és ki terjeszti? Kamitora tövábbra is nézet maga elé mikor a tetvágy már nagy volt benne rögtön kérdezet.
-És merre voltak a betegek többsége és nem kell csoportokra osztodni vagy valami?
Majd egy széket húzot magához és leült rá. Majd megint gondolkodot. ~Ha sikerül megtudni merre van az a hely ahol találták őket akkor biztos ott lesz majd a fertöző is. Majd Kamitora felállt és úgy várta a választ. Közben le le pillanntot a padlóra ami tele volt édeséggel. Kamitora lehajult pár darab édeségért a földre amit zsebre tett.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te45500/65000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyPént. Okt. 03, 2008 9:45 pm

- Szia, Mitsuko!
*Üdvözli viszont a hadnagyot, bár kissé csodálkozó képet vág közben. Mintha múltkor máshogy viselkedett volna beosztottja... No, mindegy - biztosan ő emlékszik rosszul...*
- Kérlek, maradj nyugton, csak jót akarnak...
*Próbál a lány lelkére beszélni - látszólag hatástalanul -, miközben lassan felül az ágyban. Még mindig fáj egy kicsit a feje, bár ebben lehet, hogy Masaki és Amaya évődése is közrejátszik. Néhányan szintén visszatérnek - az érkezők somolygását azonban nem tudja mire vélni...*
- Mi olyan szórakoztató?
*Kérdezi halkan, fejét kissé oldalra döntve. Azonban nem foglalkozhat tovább ezzel a problémakörrel, mivel Kawazoe kapitány egyenesen feléjük tart, és rögtön kérdéseket intéz hozzájuk.*
- Különös dolog?
*Ismétli el, mintha csak ízlelgetné a szavakat. Gondolkozásának jeleként enyhén összehúzza szemöldökét, és fejét tenyerébe hajtja.*
- Lássuk csak... Reggel felkeltem, miután elkészültem, az irodába mentem, aztán Mitsukót kerítettem elő, végül elaludtam a jelentéseken... Csak a szokásos. Ekkor kaptam a pokollepkét a járv...
*A mondat végét elharapja, és ijedt képet vágva a másik kapitányra néz.*
- Csak nem?
*Hogy ez a kérdés mire vonatkozik, talán maga sem tudja... Mindenesetre néhány percnyi csend - és megfeszített gondolkodás - után végül ismét megszólal.*
- Megvan! Tegnap kiküldtek minket a Peremvidék egyik távoli északi kerületébe, mert történt arrafelé valami... A 73.-ba, ha jól emlékszem...
*Arca szinte felragyog, annyira örül annak, hogy segíthet másoknak - jobb bele se gondolni, micsoda balhé lesz majd itt, ha meggyógyul...
Alighogy befejezi a beszédet, Amaya a hasára ugrik, aminek hatására Akane nyekken egy nagyot. Valami rejtélyes ok miatt ugyanis nincs hozzászokva ahhoz, hogy kislányok ugráljanak rajta... Megpróbálja a hadnagyot lehámozni magáról.*
- 182 vagyok, de nincs kedvenc sütim vagy állatom...
*Válaszol türelmesen az újabb kérdésekre, majd elhallgat, amikor a kislány megcsipkodja arcát.*
- Köszönöm, kedves vagy.
*Fogadja el mosolyogva a cukorkát Amayától, majd rögtön ki is csomagolja, és megkóstolja az édességet...*


A hozzászólást Akiyama Akane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 04, 2008 4:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te25000/30000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 12:54 am

*Mitsuko elgondolkozott Hanae kérdésén.*
- Különös? Mit ért azon, hogy különös?
*Vágott értetlen fejet Mitsuko, de aztán eszébe jutott valami.*
- Ma még nem voltam WC-n! Ez a különös kategóriába tartozik?
*Kérdezte reménykedve, de aztán rájött, hogy a kapitány valószínűleg nem erre kíváncsi, így tovább kutatott emlékezetében. Meghallotta Akane válaszát, és elkezdett hevesen bólogatni. De annyira, hogy elszédült tőle. Hirtelen oda ugrott hozzá Amaya.*
- SZIA MITSU-CHAN!
*Üvöltötte, és közben képen vágta Mitsukot.*
- Amaya-chaaan!
*Nyomorgatta Amayát. A lány kéznyoma az arcán még mindig sajgott kicsit, de nem törődött vele, inkább az a csomag karamella foglalkoztatta, amit Amaya a kezébe nyomott.*
- Júúúj! Tejkaramell! Köszike Amaya-chan!
*Szorongatta még jobban a lányt, aki valószínűleg már enyhén fuldoklott a szorongatástól.*
- Hopika, bocsika.
*Nézett bocsánatkérően a lila hajú lányra. Elkezdte nyitogatni a karamellás zsákot. Sikerült olyan lendülettel kinyitni, hogy a fele a földön kötött ki.*
- Ez nem ér!
*Sikolt fel Mitsuko, és látszik, hogy könybe lábad a szeme. Hirtelen felpattan, de rögtön vissza is esik az ágyba. Feje még mindig sajog egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te53000/65000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 5:08 am

Majdnem megszakadtam a röhögéstől a két buggyant shinigami-t látva. "Hát ezt fejbe is üthetnél egy vázával...fel se venné!"pukkadoztam csendesen az egyik sarokban üldögélve. "Csak Amaya hozzám ne jöjjön megint valami édességgel, mert felfordulok!Rühellem azt a sok egészségtelen vackot..."dörmögtem még egy ideig.
-Már elnézést,de egész nap itt fogunk várni a csodára, hogy ezek a hibbantak észbe kapjanak? Nem kéne megnézni a...-rábökök Akane-ra, mert nem jut eszembe a neve.-Szóval a zakkant kapitány által megemlített 73. kerületet? Szerintem még az is izgalmasabb információval szolgálhat...-türelmetlenül felállok.-Ne szarakodjatok már ennyit! Valakiiii!-forgattam körbe a szemeimet, hogy ne csak maguk elé bámuljanak a többiek.-Ki jön? Vagy teadélután lesz és hétig szigorúan tilos a kijárás?! Engem hidegen hagy, hogy azokkal mi lesz,de ha már idekérettek, ne csak a seggünket meresszük egy kibaszott helyen!-
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Okt. 04, 2008 6:18 am

//Mesélő//

*Az idő közben távozó Kuro és Hana visszatérnek, miután meghallják a hírt, miszerint felébredt a két beteg. Ezalatt Hanae nekilát Akane és Mitsuko kifaggatásának, aminek - a két nő állapotát figyelembe véve - egész jó eredménye van: kiderül, hogy előző nap Rukongai északi, 73. körzetébe vezényelték ki őket... Ez az egyik legtávolabbi és legerdősebb kerület, és az életkörülmények sem valami fényesek - bár nem is laknak valami sokan arrafelé.
Mindenki meglepődik a két shinigami különc viselkedésén, ugyanakkor néhányan igen jól szórakoznak rajtuk. Hana egyelőre csak mosolyog, Masaki hangosan röhög, Amaya pedig nekilát kifaggatni a kapitányt és a hadnagyot, bár nem éppen a járvány miatt. Még cukrot is kapnak tőle, aminek nagy része a földön landol, így Kamitora is elemel néhány darabot közülük. Fujimoto ezt látva egyre sápadtabbá válik: elméletileg ugyanis neki kellene a betegek épségéről gondoskodni, amit az ugráló Amaya egyelőre meghiúsít...*
- Hadnagy, kérem, szálljon le a betegekről!
*Kétségbeesetten próbálkozik úrrá lenni a helyzeten.*
- Úgy vélem, Masakinak igaza van: nem ártana elindulniuk, hogy felderíthessék az említett környéket...
*Szólal meg végül, az utolsó szalmaszálba kapaszkodva. Ekkor érkezik egy küldönc, Usake Tedeko kapitányt keresve. Üzenetét a címzett fülébe suttogja, aki sűrű bocsánatkérések közepette távozik a helyiségből.*


A már említett körzetben járőröző shinigamicsoport tagjai egyre nyugtalanabbá válnak: mintha sűrűsödnének a gyanús zörejek és mozgolódások... Hamarosan vezetőjük is tanúja lesz ezeknek, ugyanis hirtelen különös szagot éreznek mindannyian, így parancsot ad a visszatérésre, amit a bokrok mögött lapuló ismeretlen elégedetten vesz tudomásul. Újabb shinigamik estek áldozatul a "járványnak"...

//A következő postokat, amiben elindultok a célhelyszín felé, Rukongai megfelelő helyszínére írjátok majd.
Usake Tedekót inaktivitása miatt kimeséltem, mivel már vagy két-három hete be sem lépett. Legalább szólhatott volna, ha nem ér rá.//
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te41000/55000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyKedd Dec. 09, 2008 8:15 am

Miután sikeresen leszedtem a maszk egy darabját a robbanás amit a cerom okozott eltalált és egy eléggé súlyos sebet okozott rajtam. Mikor összeszedtem magam odamentem Hanaehoz aki még épp volt és odaadtam a maszk darabot, hogy ő vigye mivel tudtam, hogy nem fogom bírni a shunpot. A maszkom is lassan elkezdett repedezni majd nagyobb darabokban lehullot. Miután sikerült a küldetésünk elindultunk a 4. Osztagba, de míg a többiek sebesen haladtak én csak "vonszoltam" saját testemet.
~Ez az utolsó támadés... Én sokszor használtam a cerot és eddig mindig áthatolt a testen vagy falon amin használtam és csak a távolban robbant. Vajon, hogy robbant pont az arrancar testébe hatolás után? Még az arrancarok kemény teste se lehet olyan kemény, hisz eddig még csak a járda és Hueco Mundo homokja állta útját a ceronak. Akkor vajon ez, hogy történhetett?- gyötörtem magamat ezekkel a kérdésekkel. Lassan a 4. osztagba értem ahol már ott voltak a többiek. Egyből odajött hozzám egy shinigami, hogy megnézze sérüléseimet...
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te11800/15000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 11, 2008 8:21 am

Miután sikerült megszereznünk az arrancar maszkját, és őt is megsemmisítettük, visszaindultunk a 4. osztag gyengélkedőjébe. Vészesen fogyott az időnk, ezért a lehető leggyorsabban akartunk visszatérni. Azonban Dai elég rossz passzban volt, így előre küldött minket. Nem ellenkeztünk, a hozzánk csapódott shinigamival a gyengélkedő felé indultunk.
Mikor beléptünk, Hanae elmondta az orvosoknak, hogy mire való a maszk, és hogy oldják fel, majd adják be a fertőzött lelkeknek. Egy csapat azonnal munkához látott, míg mi egy rakás ápolóval lettünk körülvéve, akik ellátták a sebeinket. Már majdnem végeztek, mikor Dai is megérkezett, így őt is megvizsgálták, majd kezelésbe vették. Mikor mindenki egy darabban volt, megjelent a főorvos, aki nagy beszámolóval készült.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te33500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 2:53 am

-És te? Jobban vagy?-érdeklődött Hanae az állapotom iránt. Némi nyöszörgés kíséretében kiszedtem a földből Kin Tennou-t és némi mosoly kíséretében válaszoltam.
-Megmaradok!-egy kis szerencsétlenkedés után még a zanpakuto hüvelyét is sikerült megtalálnom. Dolgom végeztével körbenéztem, hogy tényleg mindenki megvan e, aztán egy sóhaj kíséretében tudatosult bennem, hogy meg kéne moccannom, mert Dai a kezében tartja azt, amiért jöttünk.-Akkor most vissza a negyedik osztaghoz?-
-Igen!Gyere, segítek felállni!-
-Köszönöm!-mondtam vontatottam, mert már nem volt erőm ellenkezni. Aztán odatámolyogtam Kuro-hoz, hogy tényleg lássam minden rendben van e vele. Kölcsönösen eltámogattuk egymást a célig, mivel nekem nem volt shunpo-m, neki pedig homályos volt a látása.

Beérkezve az osztag területére azonnal lerohantak minket az ápolónénik és bácsik. Sűrűn pislogtam, hogy mennyien vesznek körül, aztán egy perccel később már valaki vitt befelé.
Beérve a gyengélkedőbe lepakolt egy székre a hordárom, alig bírtam egy köszi-t elereszteni, mert máris újabb három arc jelent meg előttem. Gyorsan megváltozott a kedélyállapotom, amikor előkerült egy tű, mint egy baba úgy dőltem el. A rövidke áramszünet után arra keltem fel, hogy a vállamnál motoszkálnak, ahogy odanéztem láttam, hogy már csak a kötést kell befejezni rajta.
-Szépen kiütöttem magam!-fogtam a fejem zavaromban.
-Semmi gond, hadnagy! Amúgy is tudjuk, hogy van némi félelme tőlünk.-
-Na, igeeeen...-vakarásztam tovább a kobakomat. Közben belépett hozzánk az öreg is, hogy közölje mire jutottak.
-Sok van még hátra?-
-Nem, uram! Már csak a kötözést kell befejeznem!-
-Értesítette az osztagokat?-
-Igen, uram!-odafordul hozzám.-Ezt Önnek küldték!-
-Nekem?-vágtam bamba fejet. Egy újabb bólintás után az épp kezembe nyomta a kis fecnit. ~MEGNYÚVASZTALAK!~ vettem ki nagy nehezen a hosszú tollvonásokkal összetákolt feliratot. Egy "A fene!" kíséretében hátravágódtam az ágyon.-Bent fognak tartani?-
-Csak néhány órára.-ment el mosolyogva az ápolónőm. Felülve a pihe puha ágyikómon, néztem rá az öregre, hogy el tudja kezdeni a beszédét.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te40500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 4:04 am

Miután minden kitisztult és lecsendesedett Daisetsu lépett oda hozzám és nyomta a kezembe a maszkot.
-Tessék.A legjobb lesz ha te viszed el. -mondta
-Rendben. -bólintottam majd elvettem tőle a maszkot.
Mielőtt elindultam körbenéztem a többieken, úgy látom mindenki épségben vissza fog jutni. Majd shunpora kapcsolva igyekeztem minél hamarabb visszaérni a 4. osztag gyengélkedőjébe. Még az utolsó métereken sem lassítottam le, így nem kis meglepetést okozott amint előtűntem a semmiből a terem közepén.
-Hol a főorvos? -kérdeztem sürgetve az egyik ápolónőt aki az ijedtében elejtett papírjait szedegette össze.
-Kapitány! -sietett oda hozzám az egyik kórteremből.
-Itt az ellenszer, törjék porrá és úgy adják be a betegeknek! -adtam oda a főorvosnak, aki egyből kiadta az utasítást a többieknek.
-A kapitány jól van? -nézett végig aggódva a kicsit zilált kinézetemen.
-Én jól vagyok, de készüljenek fel hogy sérültek érkeznek! A csapatból néhányan komolyabb sérüléseket szereztek, és úton vannak idefelé. Engem küldtek előre az ellenszerrel.
-Értem. -mondta az orvos- Készítsenek elő néhány kórtermet, és elsősegélynyújtó felszerelést is azonnal! -adta ki a parancsot.
-Ha nem bánja én ittmaradnék még egy kicsit. Szeretnék megbizonyosodni róla hogy mindenki épségben ideér. -mondtam aggódva
-Természetesen kapitány! -bólintott a főorvos
Én kimentem az épület elé és ott leülve egy padra vártam míg mindenki megérkezik.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te18300/30000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzomb. Dec. 13, 2008 7:05 am

Ahogy Masaki elengedett hozzáláttam, hogy elszedjem a fényes izét lövöldöző Furapofától a maszk darabját. A többszöri próbálkozásomat megunva erényesen ordította le a fejemet, hogy hagyjam békén. Megsértődve hagytam ott és indultam el Aktakukac nyomába,mert tetszett, hogy annyira gyorsan megy. Végül rendesen kifogyva a levegőből terültem el a negyedik osztag épülete előtt.
-Jobb lenne,ha felállnál Amaya!-
-Nem bírok!-hisztiztek hangosan.
-Akkor legalább ülj fel ide...-mutat a padra. Összeszorítva a fogaimat feltápászkodtam és Aktakukac mellé másztam. Még beletelt jó pár percbe mire előkerültek a többiek.-Alig bírnak járni!-lóbáltam a lábaimat.-Viccesen néznek ki! Olyanok mintha túl sok sake-t ittak volna!!-vigyorogtam magamnak.
-Igen, így úgy fest...de szörnyen fáj nekik, mint, amikor elvágod az ujjad, csak nekik sokkal több van belőle!-
-Húúúúú...-képzeltem el a dolgot.-Az tényleg nagyon tud fájni!-pattantam fel.-Majd segítek nekik!-ugráltam nagy erőkkel.- Megkeresem a cukorkáimat!-tűntem el azonnal.
Beérve a szobába, ahonnan elindultunk addig mászkáltam, amíg megláttam a lila táskámat. Rávetve magamat kerestem a cukorkákat és szedtem össze annyit, amennyit csak bírtam. Felpakolva a kezeimet nekilátta a többiek kereséséhez. Kisvártatva sikerült is elcsípnem őket. Szinten mindenki körbe volt tekerve hófehér csíkokkal. "Múmiák..."gondoltam magamnak és nevettem jókedvűen.
-Hoztam cukorkát! Ez majd meggyógyít mindenkit!-kezdtem el szorgosan osztogatni őket az összes csuhásnak. Aztán én is kaptam ragtapaszt a horzsolásaimra, de ilyen állatfigurásat, ami a másik világban volt közkedvelt.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te53000/65000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptySzer. Dec. 17, 2008 11:44 pm

Egy halleluja után, hogy sikerült egy rohadt darabkát megszerezni abból a szánalmas maszkból visszafelé vettük az irányt a shinigami portára. Már előre libabőrős lett a hátam, hogy sok fekete ruhás vadmarha fog majd a körzetünkbe kerülni.
"Nekem oda kurvára nem kéne betennem a lábujjamat!"fékeztem be Primadonna mögött. Egy fejvakarás kíséretében hátranéztem a szar bőrben lévő vaizard társacskámra. "Az a cero, hogy az istenben ütött így vissza?! f*sz se tudja, de neki ellátásra lesz szüksége..."
-Há' asszem, én nem megyek tovább!-
-Mégis miért nem?-érdeklődött azonnal a balerinák gyöngye.
-Mert tilos az átjárás!-
-Máskor is bejöttél már a városba...-
-Jah!De akkor nem szándékoztam ledekkolni egy osztagnál sem...A főkapitány szerintem már odaküldte a vérebeit, hogy elfogjanak! Eddig se tetszett neki, hogy errefelé eszik a penész...-fülvakarás.-Talán így, Dai cicácskáról is elterelődik a figyelem, és békén hagyják.-hátrafordulok a másik vaizard-hoz.-Valahol bevárlak a retkes shinigami fedezékhez közel.-
-Szerintem meg tudnánk oldani, hogy ne legyen gond...-
-Áh, csigavér kapitányka! Elleszek!-kacsintok egyet.-Aztán egyben beérni! Na, csá!-tűntem el azonnal a shunpo-mat használva.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te45500/65000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 8:19 am

- Hova mentek a kapitány urak és hölgyek?
*Kérdezi meg Fujimotótól, amikor a többi shinigami otthagyja őket.*
- A gyógyszert indultak el felkutatni, kapitány.
- Fuj...
*Fintorodik el, miközben tanácstalanul megvakarja feje búbját, majd visszadől az ágyra és lehunyja szemét. Mitsuko a közelében még mindig az ápolókkal hadakozik, így a mellette lévő háború zajait hallgatja... Időnként oldalra pillant, hogy lássa is az eseményeket.
Így telik el az a pár óra, amíg ismét mozgolódni nem kezdenek el kint. Reménykedve ül fel ágyán: a hangokból ítélve a többiek érkeztek vissza a gyógymóddal... Bár azt nem igazán érti, hogy minek kell őt is meggyógyítani, hiszen szerinte semmi baja sincs...
Hamarosan ismét besiet Fujimoto, kezében egy-egy pohárral. Az egyiket Akane, a másikat pedig Mitsuko kapja.*
- Ezt igyák meg, kérem.
*Hallja az idős gyógyítótól, de már nincs érkezése visszakérdezni, hogy pontosan mi is ez a lötty, ugyanis a shinigami szigorú tekintete miatt inkább nem mer ellenkezni...
Arca hirtelen eltorzul, ahogy lenyeli a gyógyszert - kicsit öklendeznie is kell, de ez hamar elmúlik szerencsére -, majd hangosan felköhög.*
- Ez rohadtul keserű! Mi a szart itattál meg velem?!
*Kiált fel - stílusán már érződik a szer hatása... A következő pár pillanatban egyre jobban kitisztul agya emlékeivel együtt... Elszörnyülködve gondol vissza az utóbbi órákra.*
- MI A SZAR TÖRTÉNT VELEM?!
*Ordít fel ismét - pláne akkor, amikor meglátja a cukorkás papírokat.*
~ Csak azt ne... Bele se merek gondolni, mit csinálhatott az a kis ördögfióka itt... Remélem, nem fog ezután barátjaként kezelni... ~
*Vágódik ismét vissza az ágyra, már némileg lehiggadva. Még úgyis biztosan itt fogják tartani rövid ideig valami megfigyelésre...*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te25000/30000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 9:52 am

*Még mindig az ápolókkal hadakozik, Fujimoto mérges pillantásait észre se véve. Az egyik ápoló vérző orral, a második törött karral, a harmadik törött bordával a negyedik pedig betört fejjel vánszorog ki a szobából. Utóbbinak azért tört be a feje, mert Mitsuko az ágya melletti lámpával szépen fejbe vágta, mikor az, megpróbálta az egyik karját lefogni. Kintről mozgolódás hallatszott, ami miatt Mitsuko kicsit lenyugodott, hiszen ha a többiek megérkeztek, akkor valószínűleg már a gyógymód is meg van. Lassan felül az ágyában, és az ajtó felé fordul, hogy lássa, amikor megjön az orvosság.*
- Ezt igyák meg, kérem.
*Nyújtotta át Fujimoto a gyógyszerrel teli poharakat. Mitsuko gyorsan lenyelte a neki nyújtott büdös lötyit, amitől kissé kellemetlenül érezte magát. Gyorsan kirohant a közeli mosdóba, hogy meggátolja az esetleges vacsora viszontlátását. Idegesen lépett ki a mosdóból, majd rögtön neki támadt az idős orvosnak.*
- Ez meg mégis mi a franc akart lenni, vénember?! Rosszabb, mint valami méreg!
*Alig tudják lehámozni az idős férfiről, de végül visszanyomják az ágyra, hogy ne ugráljon, hiszen még csak lábadozik. Ahogy észre vette, kapitánya is visszakapta régi énjét, és már azon szörnyűködik, hogy miket tehetett, miközben nem volt magánál. Mitsukonak halványan derengett, hogy miket művelhetett. Sosem tartotta magát normálisnak, de azért a régiben történteket kicsit túlzásnak tartotta. Mindenkivel jó pofizott, amit mindennél jobban utált. Még azokkal is kedves volt, akiket mindig is utált...*
- Ajánlom, hogy most senki se jöjjön a közelembe, mert nem garantálom az épségét!
*Üvölt magából kikelve, majd levágódik az ágyra, és befordul a fal felé hogy még csak véletlenül se lássa, hogy ki lép be a szobába.*
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 10:29 am

//Mesélő//

Miután sikerült megszerezni a maszk egy darabját, a kis csapat visszavonult Seireitei-be, azon belül is a negyedik osztag gyengélkedőjére, ahol leadták a gyógyszert, amit az osztag tagjai Hanae instrukciói alapján azonnal el is készítettek. Az ital bevált: szép lassan mindenki visszaszerezte eredeti énjét - bár ez talán néhány esetben nem lett volna szükséges...
A felderítők sebesüléseit is azonnal ellátják az osztag képzett ápolói, még akkor is, ha azok ellenkezni próbálnak.

//A küldetés ezennel véget ért. A résztvevők fejenként 2000 lélekenergia pontot és 2000 ryou-t kapnak, Ninomiya Mitsuko és Akiyama Akane pedig ennek felével, vagyis 1000 lélekenergiával és 1000 ryou-val lesznek gazdagabbak.

Köszönöm a játékot! Smile //
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te33500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 9:15 am

//Új családtag//

-Miért, hogy nézek??-
-Mintha kivégző osztag előtt állnék...körülbelül!-
-Tegyél le!-
-Mih? Dehogy!-
-Légyszíves!-tiltakoztam elég fenyegetően. Szerencsére már bent voltunk az épületben, úgyhogy legalább az eljutás problémája megoldódott.
-Miért? Mi a gond?-
-Csak csináld...kérlek!-
-oké-oké!-mivel előre görnyedtem azonnal jött is vissza kontra.-Biztos jó ötlet volt ez?-
-Te érzed vagy én?-
-Öhm...te!-
-Istenem. Rosszabb vagy mint egy koffeinnel túladagolt teknős.-
-Erre nem tudok mit mondani. Öhm...most...-
-Mindjárt mehetünk!-
-Nyugalom, nyugalom...majd igyekszem türtőztetni magamat!-
-Ha nem beszélnél aggódni kezdenék, hogy élsz e még...úgyhogy semmi gond!-egyenesedtem ki egy sóhaj kíséretében.-Azt hiszem lassan elindulhatunk...nem, ne vegyél fel! Csak fogd a kezem.-
-Sétálni jobb? De így nem fogunk sokára odaérni a szobához?-
-De,de,de...hjaaaj! Drágaságom kismanó nem fog még egy ideig előbújni.-
-Annyit még én is tudok, hogy nem pottyannak ki két perc alatt!-
-Pedig megkönnyítené a dolgomat...-újabb fékezés.
-Most mi a gond?-
-Ne...Neee! Jól vagyok! Nyugi!-
-Az ott mi?-
-Háh...van két hírem!-
-Hallgatom őket!-
-Egy,nem feleslegesen jöttünk.Kettő, örömmel jelenthetem be, hogy fogalmam sincs hány óra múlva, de hivatalosan is apuka leszel!-
-Ez,ez...ez...-torokköszörülés.-Az a víz vagy mi jelenti ezt?-
-Öhm...igen. Húúh, ez most nagyon rossz!-támasztottam meg a fejemet a férjecském mellkasán.-His!-
-Hümm?-
-Megkérhetnélek, hogy menj el valakiért?-
-Téged meg hagyjalak itt?! Még mit nem!-
-Egy perc az egész a te tempódat ismerve. Addig leülök arra a padra!-könyiszemek bevetése,aminek nagy nehezen beadta a derekát.
-Rendben. Sietek!-
-Oké!-huppantam le, de sehogy se volt jó ülni.

Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 9:45 am

/Új családtag/

-Egy perc az egész a te tempódat ismerve. Addig leülök arra a padra!
Elég nehezen adta meg magát, de talán így lesz a legjobb.
-Rendben. Sietek!-

-Oké!
Mintha rakéta nőtt volna Hisagi hátsófelébe úgy haladt a 4. osztag folyosóin. Lehet, hogy korán volt, vagy túl késő, de egyenlőre nem talált senkit az egész épületben. Csoda, hogy a tücskök nem ciripeltek, vagy molylepkék nem repkedtek. Pár pillanat múlva megpillantott pár tisztet, gyorsan odalépett hozzájuk aztán bele is kezdett a mondókájába.
-Szükségem van magukra.

-Egy perc.
-Most... a feleségem éppen szülni fog, úgyhogy nincs egy perce... még egy fél perce sincs nemhogy egy...
-Miért nem ezzel kezdte?
-Magam sem tudom, szerintem túlságosan izgulok.
-Nem kell izgulnia majd...
-Nem lehetne útközben?
-Ja de...
Indultak meg végre Hana felé.
-Szóval ott tartottam, hogy nem kell izgulnia jó kezekben lesz a felesége.
-Ajánlom is.
Fél pillanat múlva Hisagi már Hana előtt termett. Időközben két tiszt lemaradt a csapatból és bement egy terembe.

-Jól van... most be kellene menni abba a terembe...
-Könnyű azt mondani.
-Nyugi szívecském, majd segítek... na gyere szépen.
Fogta meg Hisagi Hana kezét és próbálta a legkíméletesebben felsegíteni őt. Miután ez megvolt betámogatta a kórterembe. Egy-két óvintézkedés és szervezkedés után Hana ráfeküdhetett egy ágyra, ami látszólag nem volt kényelmes. Már csak azért sem, mert "kórházban" volt ez az ágy, ott meg semmi sem kényelmes.

-Bennt maradhat a feleségével, de akkor megkell hogy kérjem, ezeket vegy föl.
Emelt föl az egyik tiszt valami zöld köpenyt, valami fura sapkát meg egy zöld cipővédőt.
-Ezeket? Na jó...

Vette el a kezéből a cuccot, aztán magára aggatta őket, aztán visszasétált Hana mellé.
-Úgy nézel ki mint egy orvos...
-Na igen, csak nekem foggalmam sincs, hogy mit kell tenni ilyen helyzetekben.
-Neked most azt kell tenni, hogy nem mész el innen, mert megnyugtatsz.
-Rendben.
Fogta meg Hana kezét nyugtatás képpen az egyik ujjával még simogatni is kezdte a kézfejét, de idegessége miatt nézelődni kezdett a szobában.
-Otthonos ez a szoba... mondjuk... nem hiszem, hogy egy normál szobában van infúzió meg ilyen szerkentyűk. Habár... ha valaki flúgos, vagy fura dolgokat gyűjt, akkor lehet, hogy így néz ki a szobája... de ahhoz már nagyon őrültnek kell lennie valakinek, hogy orvosi műszereket gyűjtsön...
Hisaginak be nem állt a szája azóta, amióta az orvos tisztek kimentek a szobából. Hana viszont túlságosan is csendben volt ezért lenézett a feleségére.
-Jól érzed magad? Visszahívjam a fickókat?
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te33500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 10:11 am

//Új családtag//

A kórházi ágy kényelmi faktora sehogy se tudott zavarni. Ha a földön feküdtem volna se éreztem volna jobban magamat. A műtős szerkóba bújt Hisagi-n képtelenség volt nem vigyorogni és szó nélkül sem hagyhattam. Az ágy mellett üldögélve egy ideig csendben volt, de aztán elkezdted egy szusszanásra elmondani egy monológot. Eleinte csak nagyokat pislogtam, remélve, hogy nem beteg. Miután megszoktam csak némán hallgattam és mosolyogtam azon, mi mindent hord össze idegességében.
-Jól érzed magad? Visszahívjam a fickókat?-
-Hogy mi? Nem...jól vagyok! Általában te szoktál engem hallgatni, most hagyom, hogy kiéld magadat. Ha szeretnéd elviszek neked valamilyen kütyüt.-
-Nem azért mondtam.-
-Tudom, de ki nem hagyhattam.-kezdtem el mocorogni az ágyon.-Csak helyezkedem, mielőtt újra feltennéd a jól vagyok-e kérdést.-gondoltam ülőpózban egy kicsit jobb lesz a dolog.-Add csak a kezedet!-
-Mi? Jah, perszeee!-tettem a hasamra a kezét.-Jézusom!-
-Rendesen lejjebb csúszott, igaz?-
-Az nem kifejezés...tisztára durva ez az egész! Pfúúú...-
-Az bizony! Őrület!-vigyorogtam a döbbent arckifejezésén és nyomtam egy puszit a homlokára.-Próbálj egy pindurit megnyugodni, mert hulla leszel mire egyáltalán odáig eljutunk, hogy ténylegesen kibújik a manóka.-
-Igyekszem.-
-Gyere ide!-
-Hova ide?-
-Istenem...ülj már fel az ágyra. Nem vagy fertőző beteg! És én is jobban örülnék, ha nem azon a széken ücsörögnél...meg így még közelebb vagy hozzánk!-
-Ez már egész hosszú szövegecske volt!-
-Még a végén kijövök a gyakorlatból!-
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 10:40 am

/Új családtag/

-Ez már egész hosszú szövegecske volt!-
-Még a végén kijövök a gyakorlatból!-
Hisagi hosszas gondolkoás után leült Hana mellé amilyen közel csak tudott, pedig eleinte azon jártatta az eszét, hogy a legtávolabbi csücsökbe ül, de aztán eszébe jutottak a következmények. Most először elég csendben volt. Volt amikor az ajtót nézte, volt amikor Hana hasát, sőtt olyan is volt, hogy a padlót nézte hátha lát valami érdekeset, de nem igazán talált semmit. Minden patyolat tiszta volt, a fülsüketítő csendről nem is beszélve. A folyosóról néha léptek zaja szűrődött be, de aztán ismét csend.
-Mostmár tényleg előkell keresni az apai eszemet. Nem mintha eddig nem vettem volna elő, de... eddig nem sok szerepem volt az apaságban.

-Höhö... te egyenlőre csak megcsináltad mi?
Bökte oldalba Hana Hisagit egy nagy vigyor kiséretében.
-Hát... jól van már, ha nem csinálom meg akkor, hogy került volna a pocakodba?

-Akkor vagy sehogy vagy...
-Ne... inkább maradjunk az egyszerűbb módszernél... elég az, hogy én vagyok az apa.
Szakította félbe felesége mondókáját. Egy jó ideje a jegygyűrűjével játszott, ha gyorsabban és erősebben forgatta volna az ujján talán már füstölt volna, vagy elvékonyodott volna a gyűrű. De aztán gondolt egyet és megfogta Hana kezét.

*Szörnyű ez a várakozás, nem siettetni akarok, de jobb lenne már, ha túllennénk rajta. Mindhármunknak könnyebb lenne, de ha így folytatja a manócska, akkor itt leszünk egy ideig. Bár ki akarna kijönni a hideg világba, mikor anya pocakjában meleg van...*
Ezeken a gondolatokon elmosolyodott, bár inkább azon mosolygott, hogy, hogy lehet ilyen ostoba. Hosszú idő után egy tiszt lépett be a szobába, látszólag csak ellenőrizte a dolgokat, mert semmi fontosat nem mondott.
-Nem lennék orvos... főleg nem szülész.

-Miért nem? Tök jó...
-Mi tök jó van ebben? Csak várunk és várunk...
-Én meg szenvedek...
-Igaz, de legalább már Amaya nem fogja azt mondani neked, hogy meghíztál...
-Ne is emlegesd... akárhányszor elmagyarázom neki, hogy terhes vagyok, öt perc múlva már megint kövér vagyok és nem terhes...
-Tudom. Engem is megüldözött már párszor... de tőlem azt kérdezte, hogy miért hagyom, hogy ennyit egyél...
-A kis ördög...
Mindkettőjük arcán széles mosoly jelent meg, Hisagi végre vette a bátorságot és végigsimította Hana arcát, de aztán ismét szótlanul ücsörgött az ágy szélén. Visszatért a nézelődéshez, viszont megunta a semmittevést ezért a szabad kezét rátette a felesége hasára és simogatni kezdte. Eleinte elég furcsa volt, hogy egyre többször mozdul meg a baba, de aztán megszokta a helyzetet.
-Kíváncsi vagyok, mit fognak szólni a tisztek ha hazamegyünk... de már nem ketten hanem hárman.

-Ahogy őket ismerem, biztos megkérdezik vagy ezerszer, hogy, hogy vagyok.
-Remélem jelentést nem kell ezekről írnom... mert elég nagy hülyeségeket írnék bele...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyengélkedő - Page 2 Cl0te33500/45000Gyengélkedő - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 12:12 am

//Új családtag//

A jelentés szó után lelki szemeim előtt láttam, ahogy Hisagi fejét vakarva ücsörög, hogy ide meg mégis mit kéne írnia.
-Érdekes lenne az biztos! Magánakció, 4. osztag...-nevetés a részemről-Aztán órákra bontva leírnád mi történt. 15:30 megmozdult egy légy.-
-Öhm...-^^"
-Tudom,tudom megint elkalandoztam...amúgy milyen érdekes dolgokra gondoltál?-ezek után a férjecském láthatóan komoly fejtörésbe kezdett, hogy hogyan fogalmazza meg a dolgokat. Szerencsére kapott is időt, mert bejött végre a doktornéni is. Szokásához híven most is fülig ért a szája és jókedvűen köszönt nekünk.
-Áh, hello család!-
-Szia, Yuko.-
-Hirtelen megrémültem,hogy megint elestél.-
-Uuuh, nem. Szerencsére.-
-Helyes. Hoztam neked rabruhát és köpenyt. Az apuka, hogy viseli?-
-Türelmetlen és ideges, de túléli.-
-Ez már csak így szokott lenni. Megnézem mi a helyzet, rendben?-
-Okés!-
-Szerintem, te inkább menj ki, Hisagi. Elég lesz neked egyszer is ez az egész.-
-Nem lesz semmi gond!-iparkodtam valami pozitív dolgot is mondani,ha már rám nézett, hogy mi legyen.
- - - - - - - - - - -
-Élsz még?-kukucskáltam ki az ajtón.
-Miért vagy fent?-
-Oh...a doktornéni óhaja alapján mászkálnom kell.-
-Én csak azt mondtam, hogy nem fog ártani, ha egy kicsit sétálsz. A doktornénit meg még egyszer meg ne halljam!-
-Igen is! Tartom a számat!-
-Megint túltöltötted az elemeket? Túl sok energiád van.-
-Háh, ez nem volt szép.-battyogok ki sértődött arcot vágva a szobából és kapom el a férjem kezét mielőtt újra elkezdi tördelni az ujjait.-Van kedved egy csiga tempós folyosó randihoz?-böktem oldalba, hogy adjon életjelet.
-Ezt utasítsd vissza!-vigyorgott Yuko.-Remélem a második felvonást is ilyen jól fogod viselni.-
-Egyenlőre bírja a tűréshatárom. Valamire még jó, hogy hetente voltam felétek.-
-Azért csak óvatosan. Hagylak is titeket "randizni". Egy óra múlva visszanézek.-
-Jobban vagy egy pindurit?-semmi válasz.-Hmm...akkor tessék azon röhögni, hogy rózsaszín rabruhát kaptam. Annyira az én színem, hogy lecserélem a ruhatáram.-
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 EmptyHétf. Jan. 12, 2009 8:39 am

/Új családtag/

Miután Hisagi szépen meg lett kérve, hogy menjen ki a szóbából, kicsit döcögősen ugyan, de kiballagott. Az ajtó mellé támaszkodott aztán tördelni kezdte az ujjait. Kicsit rossz szokás, de jó idegesség űző. Talán csak pár perce állt kint a folyosón, de neki már egy örökkévalóságnak tűnt, ha nem a saját szemével látja a tükörképét az egyik ablakban, akkor bemeséli magának, hogy megőszült a várakozásban.
-Élsz még?
-Miért vagy fent?
-Oh...a doktornéni óhaja alapján mászkálnom kell.
-Én csak azt mondtam, hogy nem fog ártani, ha egy kicsit sétálsz. A doktornénit meg még egyszer meg ne halljam!
-Igen is! Tartom a számat!
-Megint túltöltötted az elemeket? Túl sok energiád van.
-Háh, ez nem volt szép. Van kedved egy csiga tempós folyosó randihoz?
-Ezt utasítsd vissza!-Remélem a második felvonást is ilyen jól fogod viselni.-
-Egyenlőre bírja a tűréshatárom. Valamire még jó, hogy hetente voltam felétek.-
-Azért csak óvatosan. Hagylak is titeket "randizni". Egy óra múlva visszanézek.-
-Jobban vagy egy pindurit?-Hmm...akkor tessék azon röhögni, hogy rózsaszín rabruhát kaptam. Annyira az én színem, hogy lecserélem a ruhatáram.
-Inkább maradj meg a mostani ruháknál... különben akármiben gyönyörű lennél.
Indultak el lassan a folyosón kézen fogva, mintha ezt így kellene tenni ezekben a percekben.
-Tényleg? Még tütüben is szép lennék?
-Persze... de abban a ruhában csak az én fantáziámat húznád.
-Miért is?
-Talán azért, mert enyhén be lehet látni a kicsike szoknya alá.
-Nahát, ejnye, de az alatt még van más is...
-Mondtam, hogy azzal csak a fantáziámat indítod be...
Vigyorodott el végre Hisagi.

-Na akkor... ha a tütühöz veszek fel térdig érő acélbetétes bakancsot, meg egy csomó láncot?
-Hm... akkor kimondhatatlanul extrém lennél, de nekem még úgy is tetszenél. De azért, ne menjünk nagyon messzire... úgyhogy... vegyünk egy szigorú jobb kanyart...
-Szigorú?
-Ahha... szigorú, erős, meredek.
-Oké-oké értem, hirtelen nagy kanyar?
-Te csak ne hirtelenkedj, inkább lassan is bevehetjük azt a kanyart.
Miután bevették az irdalmatlanul csúszós, kavicsos és veszélyes kanyart, ugyan olyan lassan elindultak visszafelé. De mintha elvesztették volna a témákat a nagy kanyarban, mindketten csöndben voltak. Hisagi ismét elkalandozott és javarészt a földet bámulta, hogy ne essen orra. Bár ilyen bambulás közepette ugyan mindegy, hogy mit néz.

-Föld hívja a férjemet... nem akarom, hogy marslakó legyen belőle!
-Áh nem... én a Jupiterről jöttem.
-His hazatelefonál?
-Persze, már csak az hiányzik, hogy az éjszaka kellős közepén a mutató ujjamat nyújtogassam a hold felé...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyengélkedő - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyengélkedő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 4. Osztag-