-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Nov. 16, 2008 4:26 am

Hirtelen felbukkant előttünk egy furcsa bácsi, aki Flúgos néninek mondott olyan szót, amit nagyon nem értettem. Rá is kérdeztem azonnal a kilétére, de némi gondolkozás után a szokásos választ kaptam, majd később elmondom. Alig fordult vissza egy felsőt dobott vagyis inkább vágott az arcába a furcsa bácsi. Azonnal elkezdtem kuncogni, meglátva Flúgos néni bamba fejét. Indulatosan vágott vissza neki, amitől csak még hangosabban nevettem. Aztán a bácsi felém fordulva közölte, hogy egy szoba tele van sütikkel. Ezzel a mondattal egy szempillantás alatt felkeltette az érdeklődésemet. Széles vigyorral az arcomon, akartam volna megindulni amerre az ujja mutat, de eszembe jutott valami. Ha most se szó se beszéd elmegyek, nagy szidást fogok kapni Flúgos nénitől. Toporva ácsorogtam meg mellette és néztem fel rá bociszemekkel, hogy mondjon igent. Elém guggolva kaptam meg a pozitív visszajelzést. Villámgyorsan eliszkoltam tőlük és nyitottam be lendületesen a szobába. A korom sötétben azt se láttam hová lépek. Az ajtó elengedése után óvatosan lépegettem befelé. Épp valami fényt akartam csinálni, amikor nem éreztem talajt magam alatt. Egy vészjósló sikítás után eltűntem a lyukban. A zuhanás közben kapálóztam kézzel-lábbal, hogy valamiben meg tudjak kapaszkodni, de semmit sem találtam útközben. A hátamra nyekkenve értem földet. Felpattan kezdtem ordibálni.
-Az a csúnya bácsi átvert!- a dühömet felváltja a sírós sajnálkozás.- És nagyon fáj a hátam…-a földet érés óta éreztem, hogy valami nyomja a hátamat, ezért kíváncsian néztem meg mi lehet ott. Egy feltekert papírt tapogattam ki. Felcsillant szemekkel és újra mosolyogva rángattam ki kimonomból a frissen szerzett ereklyémet. Rájöttem, hogy ebben a sötétben semmit se fogok látni, ezért elővettem a telefonom és annak fényében vettem jobban szemügyre. Általam olvashatatlan krikszkrakszok voltak rajta, de az határozottan tetszett, ahogy az aranyszínű jelek játszottak a fényben. Jól elszórakoztam ezzel egy ideig, de aztán ismerőst éreztem magam felett.
-EZ BOTSÁSKA!- ugrottam fel örömömben és fejeltem le valamit a lendülettel. A buksimat fogva néztem fel durcisan, de inkább valami kijáratot kezdtem el keresni a szemeimmel.
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te5000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyPént. Nov. 21, 2008 2:59 am

-Ne is álmodj róla, te perverz disznó!- mondta sértődötten.
-Én? Perverz disznó?- néztem felé majd a cerot kivédve hártébb ugrott.
-Brávóóó!- kezdtem el tapsolni a figurája után. -Mutatsz még ilyeneket? Segítek, lesz mit kikerülnöd!- mondtam majd visszacsúsztattam a zanpakutomat a hüvelyébe. Miután ezzel megvotlam előre tartottam mind két kezemet. Mindkettőben energia egy-egy lapda kezdett megjelenni.
-Hadou 31: Shakkahou - Artillería Carmesí és Hadou 33: Soukatsui - a rombolás útja.- mondtam majd két labdát lőttem felé.
~Gyorsra fogom a dolgot.- gondolkoztam majd ismét egy cerot kezdtem el tölteni.
-A figurák közt szerepeljen a sztriptíz.- fokoztam tovább az eddigieket majd ellőttem a cerot is. Közben meghallottam a kis lány sikítását.
-Hmm... Most jött rá, hogy nem cukros terem.- eresztettem el egy vigyort. -Legalább nem zavar minket, de kicsit siethetnél... Kezd unalmas lenni.- ásítottam majd elővettem Tskoyomit, de támadni nem támadtam.
-Mosmár te is támadj, mert unatkozom.- jeleztem, hogy még mindig unatkozom.
Vissza az elejére Go down
Tadeo Dellomeurtre
Privaron Espada
Privaron Espada
Tadeo Dellomeurtre

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 175
Age : 34
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 106. Privaron Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te25500/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (25500/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptySzomb. Nov. 22, 2008 12:25 am

Ahogy támasztottam a hátamat megütötte a fülemet, hogy Akiyama kapitány beszél, ráadásul magával. Először azt hittem nekem szánja ezeket a szavakat, de nem volt nehéz rájönni, hogy nekem nincs közöm ehhez az eszmefuttatáshoz. Örültnek, azért nem hittem a hevesen magyarázó shinigamit. Sejtésem szerint a zanpakuto-jával tárgyalt meg valamit. Nem akartam belefojtani a szót, ezért hagytam, hogy csevegjenek egymással. Elvégre nem volt semmilyen fontos dolgom, ráértem kivárni a soromat. Megunva a padló nézelődését a falnak támasztottam fejemet, és figyeltem a megállíthatatlanul utat törő napsugarakat. Hiába próbáltam, talán én voltam az egyetlen, aki képtelen volt megszabadulni az emberi érzéseitől. Igyekeztem elnyomni, de hiányzott a régi életem. Egy halvány mosollyal vettem tudomásul, hogy elért engem is a napfény.
- Tessuru!- kiáltotta el magát Akiyama kapitány, visszazökkentve engem is a helyszínre. A hangja határozottan felém irányult és a mozdulatsor is nekem szólt. Felnéztem a kapitányra, hogy miben töri a fejét, de ekkor homokká vált alattam a talaj és hosszú kezek kezdtek lefelé húzni.
-Úgy fest túl könnyelmű voltam.-tűröm nyugodtan, hogy lefelé rángassanak. -Mi vár rám odalent?-érdeklődtem még mindig rideg hangon. Valahogy feleslegesnek éreztem a szabadulási kísérleteket. Ha valaki futóhomokba lép a mozgással csak gyorsítja a süllyedést, kijutni viszont biztosan nem tud.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Nov. 23, 2008 4:01 am

~ Nofene... ~
*Figyeli a karok "előadását", ami még számára is újdonságot nyújt. Alig hiszi el, hogy ennyire képes volt zanpakuto-ja titkolózni tulajdonosa előtt... Vajon miért csak most tudta meg ezt a képességet...? Azt eddig is tudta Hisshinoseijinről, hogy rendkívül önfejű, de hogy még egy támadását is titkolta, azt nem gondolta volna. De legalább viszonylag időben megtudta... Még mindig jobb fél lábbal a sírban értesülni ilyen "apróságokról", mint amikor már teljesen benne fekszik...
Tadeo könnyen észreveheti a kapitány meglepetését, aki halkan füttyent is egyet a látványtól - már amennyire erejéből kitelik.*
- Úgy fest, túl könnyelmű voltam. Mi vár rám odalent?
- Ha én azt tudnám...
*Válaszol vigyorogva az espadának, miközben tanácstalanul meghúzza vállát.*
- Talán érdeklődj a közeledben álló hölgytől, ő biztos tudja a választ... Főállásban ő a bankai-om...
*Emeli fel kezét nehezen arra a helyre, ahol Hisshinoseijin előbb állt. Most azonban hűlt helyét találja a bankai-nak... Amikor ezt észreveszi, visszaejti kezét ölébe, és morogva szólal meg:*
- Neked meg ki mondta, hogy szó nélkül eltűnhetsz?!
*Néz körül a teremben bosszúsan, de már csak zanpakuto-ja gúnyos röhögését hallja.*
- Örülnék, ha beszámolnál arról, amit látni fogsz a homok alatt... Úgy tűnik, a kardom megunta a szerencsétlenkedésünket és egyelőre nem szándékozik felvilágosítani egyikünket se...
*Pillant ellenfele irányába vigyorogva, és tovább figyeli a homokot. Ekkor azonban ismét felcsendül zanpakuto-jának hangja...*
~ Nem ártana eltűnnöd innen... Ha elfelejtetted volna, most használod először ezt a módszert, így csak rövid ideig tart a hatása...~
*Ezt meghallva összegyűjti maradék erejét, és lassan megpróbál kibotorkálni a teremből. Szemét mindenesetre az espadán tartja...*
- Nos... Akkor a minél későbbi viszontlátásra, Tadeo!
*Köszön el a bejáratnál ellenfelétől, majd kardjára támaszkodva elindul egy véletlenszerű irányba a folyosón. Remélhetőleg hamarosan belebotlik valakibe - egyelőre jobban szeretne egy társával találkozni, mintsem hogy ismét egy arrancarral hozza össze a sors... Valószínűleg azt már nem úszná meg...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Nov. 23, 2008 5:44 am

A vörös picsa képe rögtön morcos lett, hogy eloroztam előle a zanpakuto-mat, de azért még bepróbálkozott egy kósza ütéssel. Egy kicsit arrébb húztam az arcomat, így csak végigsúrolta a maszkot. Nem voltam előzékeny kedvemben, hogy hagyjam agyonveretni magam. A sikertelen kísérlete után rögtön távozott a körzetemből.
-Mi van? Büdös vagyok?- szagoltam meg magamat, gúnyolódva és tártam szét a karjaimat értetlenül.
- Hát rendben... Te akartad...- válaszolja annyira lassan, hogy majd megaludt a tej a pofájában. Egy megszokott "cöh" kíséretében kihúztam magam és a vállamra löktem zanpakuto-m.
-Lássuk, lássuk bogaras kisasszony!-sürgettem a maszkot is feltolva, így láthatta a fülig érő vigyoromat. Valamit hablatyolt, talán spanyolul, ha a többi Hueco Mundo-i nyomorékot is számításba veszem. A szövegelést vakító fény követte, ami ellen a kezeimmel próbáltam védekezni. A hirtelen támadt fényesség gyorsan elszelelt és velem szemben állt...na, erre csak röhögni tudtam.
A térdemet csapkodva könnyeztem a sok röhögéstől, amit Alegra ressureccion-ja váltott ki belőlem. Jó pár perc után erőt vettem magamon, és torkomat köszörülve igyekeztem újra komoly lenni.
-Mondhattad volna cseszd meg, hogy vakító egyéniség vagy...akkor hozok napszemüveget. Amúgy...-pukkadozok még egy kicsit.- Ez valami lepedőből készült Halloween jelmez? Bassz...eladhatnálak a Körben a gyilkos kis picsának...Olyan pöpec, hogy mingyá behugyálok. Mond csak! Az a támadásod, hogy halálra rémisztesz?-
~Fejezd már be,te agyalágyult!~ kezd el esni az eső és találom magam egy omladozó épületekkel teletűzdelt világban. A mennydörgés, villámok és sötétség rögtön közli velem, hogy drága vámpírkám felébredt a téli álmából.
"Mi a faszt akarsz?"
~Én is örülök, hogy látlak Masaki.~
"Te aszol mindig, nem én...."
~Ezt most ne feszegessük.~
"Nekem aztán mindegy..."
~Örülnék,ha végre használnál is és nem csak dísznek tartanál.~
"Álljon meg a nászmenet! Te kérted, hogy hagyjalak békén, nem?"
~Az majd ötven éve volt! Nem gondolod, hogy kicsit régen?~
"Tudja a halál...Még valami?"
~Ha kevesebbet nevetgélnél és játszanád az eszed, gyorsabban végeznél.~
"Akkor halálra unnám magam...Engeggyé már! Szarrá ázok ebben az esőben!"
Bampaia csak megrázta a fejét, gondolom valami lúzer vagy valami hasonló járt a fejében, aztán hátat fordított nekem és egyre távolabb sétált. Ezek után újra szellemlánnyal találtam szemben magam.
-Jó van már...-forgatom körbe morcosan a szemeimet.-Bankai!-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te7000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (7000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Nov. 23, 2008 9:05 am

- Mi van? Büdös vagyok?
- Nem büdös, hanem hülye.
*Válaszol nemes egyszerűséggel a provokációra. Resurrecciónja után kérdő tekintettel néz a vaizardra, láthatólag nem érti, hogy miért röhög ellenfele annyira... Tekintetéből egyértelműen ki lehet olvasni: "ennek még a maradék esze is elment..."
- Mondhattad volna, cseszd meg, hogy vakító egyéniség vagy... akkor hozok napszemüveget.
- Ó... Nyugalom, nemsokára remélhetőleg nem lesz szükséged ilyesmikre... Szívesen kinyomom a szemeidet.
*Jegyzi meg jól hallhatóan. A többi poénkodást figyelmen kívül hagyja.
Az őrültség-nézetet az is megerősíti ekkor, hogy Masaki egy időre túlságosan elcsendesedik...*
~ Biztos a zanpakuto-jával beszél. ~
*Fut át Alegra agyán. Látszólag nem figyel rá, azonban inkább nem támadja meg - ahhoz túl könnyű célpontnak tűnik. Egyébként sem tartja túl etikusnak ilyenkor megtámadni a másikat... Ehelyett csak egy újabb ceróhoz kezd el energiát gyűjteni, majd rögtön el is lövi, amikor ellenfele elkiáltja magát, Alegra pedig meghallja a bűvös "bankai" szót. A lövés talán elpusztít néhányat a fekete pengék közül...*
- Hát azt is megértem, hogy használod a kardodat... Ráadásul rögtön bankai-t...!
*Szólal meg gúnyosan, majd felugrik a levegőbe, és felülről igyekszik rárontani Masakira. Érdekli, hogy mikre képesek az apró pengék... Ha felsérti bőrét, egy darabig még képes lesz harcolni, bármilyen hatása is legyen a bankai-nak. Egyedül arra vigyáz, hogy fejét ne érje semmilyen támadás - azt ugyanis még zanpakuto-ja előhívása után sem tudja meggyógyítani...*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyHétf. Nov. 24, 2008 8:48 am

//Mesélő//

Mitsuko és Naraku megtalálták a helyiséget, ahol a tekercset rejtegetik. Az épületben egy üvegvitrin volt, ám nem a keresett tárgy feküdt alatta, hanem egy sima kő. Valószínűleg sejtették, hogy valaki már elvitte, de csak remélni tudták, hogy a csapatuk egyik tagja volt az.
Nem tudhatták, hogy a tekercs Hanánál és Amayánál vannak, aki épp egy harc kezdetén tartanak.

Hanaénak sikerült legyőznie Retsut, majd sebesüléseivel elindult felkeresni a többieket. Yamazakura meg is kérdezte Hanaét, hogy begyógyítsa-e sebeit, de ő visszautasította. Las Noches sötét falai közt, Daisetsuval találkozott össze, aki szintén végzett már a saját Espadajával.

Hana az Amayát elkergető férfivel társalog, nem épp baráti viszonyban. Itachi azonnal egy Ceroval indít, amit Hana, éppen hogy ki tudott védeni zanpakutoja képességének köszönhetően.

Amaya boldogan szaladt át a sütikkel teli szobába, de csalódnia kellett, mert a szoba teljesen üres volt. Egy kicsit játszott telefonjával, végül kicsit később megérezte Masaki lélekenergiáját egy emelettel feljebb.

Akane sikeresen alkalmazta a zanpakutoja új támadását, de mivel nagyon le volt sérülve, és már az ereje is fogytán volt, minél hamarabb el kellett hagynia a termet. Hisshinoseijin természetesen magára hagyta Akanét, hogy másszon ki egyedül a slamasztikából.

Masaki csak kritizálni tudta Alegra ressurrecctionját. Egy ideig veszekedett saját zanpakutojával, majd ő is előhívta Bankaiát, és így folytatják tovább a harcot.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 8:14 am

*A másik bejártat nyitva volt, így Mitsuko bátran átsétált rajta. A szeme előtt elterülő látvány kicsit megdöbbentette, hiszen a terem szemközti oldalán egy nagy lyuk tátongott. Az ajtóban lehetett hallani, ahogy valakik beszélnek. Az egyik egy női hang volt, akit azonnal felismert.*
- Kapitány? Nocsak, hát őt is elcsípte egy arrancar?
*Ismerte fel kapitánya hangját, majd azonnal elindult a hangok irányába, de mire odaért, Akanénak már hűlt helye volt, helyette csak egy arrancart talált. Dermedten nézte a férfit, aki úgy tűnt, hogy folyamatosan süllyed. Valamilyen homokkar húzta lefelé a mélyben. Eddig még sosem látott ilyen technikát. Mikor rájött, hogy az arrancar már nem tud ellenük semmit se tenni, elindult arra, amerre a kapitányát sejtette. Nem kellett sokat mennie, hiszen kapitánya a sérüléseivel nem juthatott túl messzire.*
- Naraku, gyere segíteni.
*Szólt hátra az őt követő férfinek, és hátulról belekarolt Akanéba, hogy segítsen neki. Reméli, hogy meglepetésében nem kap semmit sem kapitányától.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 27, 2008 8:28 am

Épp az egyik sötét folyosón bolyongtam mikor valaki megszólalt.
*A fenébe, elfelejtettem elrejtőzni* -rezzentem össze, de közben rájöttem hogy ismerős hangot hallok.
-Szia, Látom neked is sikerült, gratulálok.- mondta a feltűnő Daisetsu.
-Á, szia, de megijesztettél. -sóhajtottam egy nagyot- Hát igen én is győztem ugyan, de teljesen eltévedtem, összezavarodott az irányérzékem. A többiek is nagyon szétszóródhattak, mert mindenfelől érzek egy kis ismerős energiát, így nem tudom merre induljak. Esetleg neked van valami ötleted? -néztem rá kérdőn- Össze kellene szednünk a többieket. -tettem még hozzá
Kicsit megkönnyebbültem, hogy már nem vagyok egyedül *talán ketten többre jutunk, jó lenne már összeszedni a többieket. És vajon a tekercset sikerült megtalálnia valakinek? Nem kellett volna szétválnunk, rossz ötlet volt. Ha valakinek baja esik akkor engem is terhel a felelősség mint a Gotei 13 13. osztagának kapitánya. Nem szabadott volna ilyen felelőtlennek lennem* -ráncoltam a homlokom miközben gondolkodtam.
-Szóval most merre induljunk? Kinek a lélekenergiáját vegyük célba? -kérdeztem, miközben még mindig a sérült karomat szorongattam.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyPént. Nov. 28, 2008 7:43 am

-Á, szia, de megijesztettél. -sóhajtott egy nagyot- Hát igen én is győztem ugyan, de teljesen eltévedtem, összezavarodott az irányérzékem. A többiek is nagyon szétszóródhattak, mert mindenfelől érzek egy kis ismerős energiát, így nem tudom merre induljak. Esetleg neked van valami ötleted?- kérdezte majd úgytünt elgondolkozott.
~Igaza van, sok helyen érezhető a lélek energia és emiatt nehezen határolhatóbe.- gondolkoztam el miközben megtörte a csendet:
-Szóval most merre induljunk? Kinek a lélekenergiáját vegyük célba? -kérdeztem, miközben a sérült karját szorongatta.
-Látom súlyos a sérülésed miért nem kéred meg Yamazakurát, hogy gyógyítson meg?- kérdeztem tőle miközben a mellettünk álló sárkányra néztem.
~Biztos Yamazakura is erre gondolt, tehát Hanae utasíthatta el.- ábrándoztam el.
-Szerintem induljunk el Akane kapitány energiája felé, talán neki jobb ötlete is lesz.- mondtam majd a válaszára vártam.
~Vajon a többiek már befejezték a harcot? És vajon megtalálták a tekercset? Remélem, hogy megvan a tekercs és ha vége a harcuknak akkor ők győzedelmeskedtek...- gondolkoztam ismét miközben vártam Hanae kapitány válaszára.
-Hát akokr induljunk el valamerre, mert ha nem is indulunk el nem kell ezen gondolkoznunk.- jelentettem ki az ajtóban állva.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te33500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (33500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyKedd Dec. 16, 2008 7:33 am

-Sztirptíz a fenéket...-dörmögtem miközben kikerültem a cero-t. A kölcsönkabát kicsit megpörkölődött és egy kisebb lyuk keletkezett rajta.-Bocsesz! Egy picit megsérült...-^^". Tovább nem is volt időm engesztelni az újdonsült "barátomat", aki azonnal egy kombinált kidou-t küldött felém.

-Ez nem ér!-játszom a durcás kislányt és mutogattam felé sértődötten. Aztán rájöttem, hogy valamit csinálnom is kéne mielőtt telibe kap, úgyhogy előhúztam Kin Tennou-t és a földbe szúrva létrehoztam a pajzsot.-Nem volt kedvem mással fárasztani magamat...-jegyzem meg zavaromban a fejemet vakarászva. Aztán Amaya elkeseredett sikítása szűrődött ki a szobából.
-Mégis hova esett le????-kérdeztem számon kérően.-Lehet, hogy nem kedvelem, de azért azt nem szeretném, hogy rövid úton elhalálozzon.- jöttem rá, hogy sokat beszélek, ezért gyorsan befogtam a számat, mert láthatóan már így is szörnyen unatkozott.
-Most már te is támadj, mert unatkozom.-hangzott a tömör válasz, ami egy kicsit se klappolt az én kérdésemhez.
-Hogy mekkora egy tapló vagy!-rángatózott idegesen a szemöldököm és húztam ki ingerülten a zanpakuto-mat a földből.-Akkor had szóljon!-cseréltem katana-t.

-Fukkou, Akai Mamono!-gondoltam már flancolok egy kicsit és kimondom a parancsot is egy sima shikai váltás helyett. A lélekenergiámat jó szokásomhoz híven most a létminimumon tartottam, hiszen nem akartam feleslegesen pocsékolni. -Gondolom pillanatokon belül meg fogsz szólalni, hogy a shikai ellened kevés lesz, nem igaz?-csúsztattam hátra a jobb lábamat, hogy felkészüljek a támadásra.-Azért ha nem bánod, előbb ezzel próbálkoznék,csak!-lendültem el és tűntem el azonnal. Közvetlen előtte tűntem fel újra, ezzel a lépésemmel, az egyetlen célom az volt, hogy végre megmozduljon és ne unatkozzon annyira.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyKedd Dec. 16, 2008 9:23 am

Néhány lépés után kővé dermedve álltam meg, mert eszembe jutott, hogy hátha itt is vannak elszórt lyukak. Óvatosan kitapogattam a levegőben ragadt lábammal a talajt és végre mindkét lábammal a talajon álldogáltam. Újra előkotortam a telefonomat és maga előtt megvilágítva az utat indultam el a halvány fény felé. Amiatt, hogy nem néztem fel elbolyongtam egy darabig a helységben. Körbe-körbe mászkáltam egy ponton keresztül. Végül csak sikerült elérnem a fény forrásához.
-Egy ajtó!-szomorodtam el azonnal, hiszen alacsony voltam ahhoz, hogy elérjem a kilincset, de megláttam a közepén tátongó lyukat, ami már adott némi reményt. Lábujjhegyre álltam és kikukucskáltam rajta. Egy egyenes folyosó volt előttem, viszont az nekem nem volt jó, hiszen Botsáskát tőlem jobbra érzékeltem.

Ezek ellenére felkapaszkodtam és felhúzva magamat estem át a lyukon. A földre érkezés se bizonyult simának, mert lejtett, emiatt egy kellemetlen gurulás is várt még rám. A falnak ütközve álltam meg és kezdtem el pityeregni. A sírós helyzet sem tartott sokáig, mérgesen pattantam fel, hogy megveretem valakivel azt a bácsit, aki ide küldött, de a lendület csak odáig tartott, hogy elindultam a folyosón.
-Azt se tudom merre van...-szomorodtam el és kezdtem el tovább szemezni a fallal, ami a Botsáska felé vezető utat zárta el.-Hogy is voltak azok a fényes izék...-gondolkoztam el a kezemet szám elé téve.-Áááh!-ugrottam egyet és emeltem fel a kezemet.-Már csak a nevére kéne emlékeznem...-gondolkoztam el újra.
*Amayaaaaaaaaa-chaaaaaaaaaaaaaan!-tűnik fel egy díszes ruhákba öltöztetett nő, aki sírva kezd el rohanni a lila kislány felé.*
-Jéj!Egy néni!-integet vissza neki, de ekkor a tornádóként érkező nő engem felkapva kezd el ölelgetni.
*Annyira hiányoztál, Amaya-chan!*
-Te is! De ki is vagy te?-ettől a néni hátraesett és még jobban elkezdett sírni.
*Nem emlékszem rám, Amaya-chan???*
-Nem!-mosolyogtam ártatlanul.
*Én vagyok az! Otaki!* Némi csend állt be közöttünk, mert én gondolkoztam beazonosítás céljából, ő pedig a kimono-m ujjában törölgette a krokodil könnyeit.
-MEGVAN!-ugrottam nagyot.-UKIUKI!-
*Már el is felejtettem, hogy így szoktál hívni!-ölelgeti tovább Amaya-t.*
-Jó lesz már!-próbálom eltolni, mert már a szuszt is kifojtotta belőlem.-Át kéne itt jutnunk, Ukiuki!-mutatok mosolyogva a falra.
*Hát használd azt a fényes izét...minek is hívjátok?*
-Azt nem tudom!-
*Én se emlékszem!*
-Valamit kell mondani és a kezedet így magad elé kell tenni!-
*Akkor próbáljuk meg!-ugrált örömében, hogy valami izgalmasat fognak csinálni*
-Hadou...hadou...3...3...1...most ezt egybe kéne...Hadou 31: Shakkahou!-született meg nagy nehezen a varázslat.
*Vau!-nézett át a hatalmas lyukon.-Ez aztán a szép munka, Amaya-chan!-újabb lapogatás és ugrálás*
-Akkor menjünk!-
*Okéééé!*
Ezután szökdécselve elindultunk és még egymás kezét is megfogtuk. Sajnos Ukiuki, azt mondta csak addig marad, amíg odaérünk Botsáskához.
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te5000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Dec. 21, 2008 6:42 am

-Gondolom pillanatokon belül meg fogsz szólalni, hogy a shikai ellened kevés lesz, nem igaz? Azért ha nem bánod, előbb ezzel próbálkoznék,csak!- lendült el és tűnt el azonnal. Ekkor én lassan Tsukuyomi markolatára tettem a kezem majd lassan elkezdtem kihúzni. Mikor kihúztem a kardom előttem jelent meg és felemcsapott amit hárítottam.
-Kouka hirameke, Tsukuyomi.- aktiváltam.
-Még nem is dicsérted meg a szemem... Nem találod furcsának, hogy az egész arany?- kérdeztem miközben kicsit tartottam a kardom.
-Nake(énekelj) Tsukuyomi.- mondtam halkan majd egy halk hangot adott ki a zanpakutom.
~Ha ezt meghallja minden érzékszerve csődött fog mondani. Lehet túlzásba vittem?- gondolkoztam majd előrántottam a másik Zapakutomat is Amaterasut. Tsukuyomival ellöktem magamtól a lányt és én is hátrébb ugrottam.
-Az én szememben ol,yan vagy mint egy lassított felvétel, tehát a shunpod nem fog használni... Javaslom találj ki mást.- mondtam -Mert ha nem: VÉGED- fejeztem be miközben egy újabb cerot töltöttem.
-Remélem még nem halsz meg, mert érdekel a bankaiod, jah és jössz egy fehér köpennyel!- tudtam, hogy lehet nem hallja a technikám miatt, de azért szövegeltem.
-Nos shinigami-chan itt vég. Sajnálom, hogy nem mutatod meg képességeid korlátait: a bankait.- fejeztem be és lőttem el a cerot.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyHétf. Dec. 22, 2008 10:59 am

~ Te csak maradj csöndben! Még szerencse, hogy nem patkoltam el a hiányos tájékoztatásod miatt... ~
*Válaszol bosszúsan a fejében visszhangzó röhögésre. Hisshinoseijin a változatos sértéseket hallva pedig inkább sértődötten elhallgat - bár ennek Akane talán most még örül is. Bár nem szívesen találkozna ismét egy ellenséggel, mert ezek után aztán még shikai-t sem tudna kikönyörögni tőle...
Ilyen gondolatok közepette tántorog előre a folyosón, amikor is hátulról elkapja valaki...*
- Engedj el, te roha...!
*Sziszegi fogai között - természetesen a nagy zsörtölődésben nem figyelt a többiek lélekenergiájára, így azt hitte, megint valami arrancar került útjába... Egyébként sincs most valami jó formában.*
- Mitsuko!
*Csodálkozik el, amikor nehezen hátrafordulva meglátja hadnagyát. A kapitány látványa a másik két shinigaminak már közel sem lehet ekkora élmény... Ruhája és arca is csupa vér, valamint bal szeme sincs a legjobb állapotban. Bár ez utóbbit még csak most veszi észre, ahogy Hisshinoseijin képessége eltűnik szép lassan. És egyelőre nem is törődik vele - most fontosabb, hogy kijussanak innen... A valószínűleg elrettent arcokat látva mogorván hördül fel:*
- Mit bámultok úgy, mint aki nem látott még sose halálistent? Egyébként is képes vagyok segítség nélkül menni...
*Próbál kiszabadulni hadnagya kezei közül, de vagy túl erős Mitsuko szorítása, vagy pedig ő gyengült le ennyire a harcban... Nagyot sóhajt, majd beletörődik, és hagyja, hogy támogassák. Jobb is így talán - kezd megnyugodni a küzdelem heve után, és egyre inkább érzi, ahogy elhagyja maradék ereje is...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyKedd Dec. 23, 2008 1:30 am

A lila pindúr pandúr fan azonnal neki is látott, hogy megpróbálja leépíteni a nagyra nőtt egómat, de már az első percben is megmondhattam volna, hogy nem fog sikerülni. Mindegy had szenvedjen az idiótája!
-Tsuiraku, Kanasii Ruisu!-jelentek meg az apró pengék a penge szélein."Na, most szóljá be te részeg vérszopó köcsög!" magyaráztam magamban a zanpakuto-mnak, hiszen a csöves díszpinty minden gondolatomat hallja.
~Ahelyett, hogy engem szidsz, nézz magad fölé...~
"Már megint pofázol? Mi lett veled?" Mivel választ nem kaptam, csak hortyogást rögtön tudtam, hogy azaz idióta megint téli álomba szenderült. "TE SZEMÉTLÁDA! Agyon foglak verni egy ébresztő órával biz isten!"

Felülről érkezett hozzám az égi lila áldás és nem csinált nagy ügyet abból, hogy a fekete pengék igazi lyukas sajtot varázsolnak belőle. Lehet egy macskát kellett volna magammal hoznom, garantáltam eltüntette volna.
-Cöh...látom szeretsz szenvedni mazochisták gyöngye!-gyorsítok a pengék sebességén a gondolataimmal. "Gyorsabban te vén bugris...ha már ennyire bankai-olni akartál erőltesd meg magad és ébredj fel!"magyaráztam tovább annak a rakás szerencsétlenségnek.-Látom érzékeny vagy a kincstári értékű fejedre! Ennyire azt hiszed, hogy sok ész van benne?!- ekkor hatalmas ásítást hallottam a fejemben, amitől majdnem felrobbant a fejem.
~Talán azért védi ennyire, mert a gyengepontja.~
"Kussolsz, te kétszáz éves aszalt szilva! Mi a faszért kell ásítozni a fejemben???"
~Mert álmos vagyok.~
"Bazz! Te benyugtatóztad magad?"
~Az inkább neked kéne...Támadt az espada. Figyelsz te egy kicsit is?~
"Fogd már be a lepcses pofádat és hagyj harcolni! Vagy segíts vagy takarodj vissza aludni a retkes odúdba!"
~Könnyekig hatott ez a kedves kérés.~
"Gúnyolódj anyáddal!"
~Ismered? Bemutatnál neki?~ ekkor egy kellemetlen vágást érzek meg a vállamon.~Kissé dekoncentrálttá tettelek, hogy végre rám is figyelj! Ha nem teszed továbbra is elterem a figyelmedet!~
"Te most zsarolni próbálsz???"
-El ne bízd magad nyuszilányka! Most csak szerencséd volt!-húzok ki egy apró pengét és rejtem el a másik kezemben, miközben felegyenesedek, bár pokolian fáj a vállam, és alig bírom tartani a katana-t. Fél füllel a nekem beszélő vérdetektorral kezelt hófödte trágyadombra figyelem, de most igyekszem nem mutatni a behipózott ribancnak,hogy nem vagyok ott teljesen.
~Remélem segítettem neked!~
"Meg nem fogom köszönni, vén trotty!"
~Valahogy sejtettem!~
A földről elrugaszkodva ugrok fel és bukfencezek egyet a levegőben. Amíg ezt a mozdulatot csináltam jó pár pengét kilőttem elég nagy tempóval ahhoz, hogy megizzasszam a másikat. Közben a lépésemet terveztem, amivel arcon döfhetem a beképzelt tetűtenyészetet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Masaru
10. Osztag
10. Osztag
Sierashi Masaru

Férfi
Leo Dog
Hozzászólások száma : 66
Age : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 0. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te7000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (7000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Dec. 28, 2008 2:43 am

- Felettébb csöndes vagy...
*Jegyzi meg gúnyosan, miközben felülről támadja Masakit. Az apró pengék természetesen alaposan felsértik kemény bőrét, azonban nem zavartatja magát - azonnal helyrehozza sérüléseit. Bár ez a folyamat már sokkal lassabb, mint az előbb, amit Masaki is könnyen észrevehet, ha eléggé figyel rá...*
~ Gyorsan be kell fejeznem ezt... ~
*Fut át agyán, amikor érzi, hogy egyre inkább kezd kifáradni. Sajnos öngyógyító képességének kapacitása sem végtelen - pedig milyen jól is jönne ilyen helyzetekben!*
~ Szóval mérgezett pengék... Te rohadék! ~
*Szisszen fel halkan. A testén megjelenő újabb hegek egyértelműen bizonyítják számára, hogy nem közönséges pengéket lő rá a másik... Ha azok lennének, még nem hagytak volna maradandó nyomot rajta... A mérget azonban csak ilyen áron tudja semlegesíteni szervezete.
Ráadásul még újabb pengéket is indít felé. Most már Alegra is óvatosabb: megpróbálja kikerülni a darabkák többségét sonido-jával, azonban még így is jó néhány telibe kapja.*
- Hoppá, nem talált...
*Vigyorodik el, amikor pár penge felszakítja ruháját vállánál - ezzel láthatóvá téve a bal vállánál lévő lyukat -, majd rögtön el is távoznak azon keresztül.
Ezalatt igyekszik minél távolabbra kerülni ellenfelétől, miközben azon gondolkozik, mivel tudná megszorongatni a másikat. Aztán hirtelen eszébe jut a megoldás...*
- Kösz, hogy hozzád érhettem az előbb. Igazán sokat segítettél vele.
*Gyanúsan komoly arcot vág szavai közben, mialatt próbál ugyanakkora távolságot tartani Masakitól. Aztán beveti utolsó aduját: körmeivel végigcsikarja a mellkasán lévő legnagyobb heget. Még nem túl erős ez a mozdulat, így a fellépő fájdalommal egyelőre csak meg akarja törni ellenfele támadását.*
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptySzomb. Jan. 03, 2009 3:48 am

//Mesélő//

Mitsuko és Naraku megtalálták Akanét, aki már végzett ellenfelével, Tadeoval. A kapitány szeme egyre inkább aggasztóbban kezdet kinézni, ráadásul látszott rajta, hogy sok sérülést sikerült, így Mitsuko és Naraku a segítségére sietett, de Akane úgy gondolta, hogy saját maga is képes elindulni, de tévedett. Annyira legyengül, hogy alig bírt lábra állni.

Daisetsu és Hanae is sikeresen egymásra találtak, már csak a többiekkel kell összeakadniuk. Hamarosan fel is tűnhet nekik, hogy a közelben ismerősök vannak, hiszen pont a Mitsuko-Naraku-Akane csapat melletti folyosón haladnak. Ha tovább mennek, találhatnak egy ajtót, amin átjuthatnak Akanéékhez.

Hana és Itachi még mindig harcolnak, de ha Hana még egy kicsit kitart, lehetséges, hogy megérkezik a felmentő sereg, akik majd segítenek a vaizard Itachi ellen küzdeni.

Mivel Amaya egyedül maradt, így egymagának kell megtalálni a helyes utat. Idő közben a Zanpakutoja lelke is megjelent, és segítségével kirobbantotta az egyik falat, amin keresztül átjutott egy újabb folyosóra.

Masaki és Alegra harca még mindig folyik, bár Masaki inkább a zanpakutoja lelkével foglalkozik, mint Alegrával. Alegra egy újabb támadását fedi fel, amivel átérezteti ellenfeléve azt a fájdalmat, amit ő érzett, mikor egy sérülést megszerzett. Persze ez csak akkor történhet meg, ha Alegra előtte megérinti az alanyt, ami már meg is történt...
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te25000/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Jan. 04, 2009 7:18 am

- Inkább fogja be, és örüljön, hogy segítünk, kapitány!
*Mordul fel, mikor kapitánya erős tiltakozásba kezd, és elutasítja a segítséget is. Szemmel látható, hogy még állni sem tud egyedül, nem hogy menni… Mitsuko hirtelen megérzi, hogy kapitánya abbahagyta a ficánkolást, és lemondott a szabadulási kísérletről, így megpróbálta őt a legközelebbi kapuhoz vonszolni, kisebb-nagyobb sikerrel.*
- Nem kéne még akkor is hisztiznie, mikor valaki segíteni próbál. Egyébként is…
*Mondatát már nem tudta befejezni, hiszen ekkor hangokat kezdett hallani a túloldalról. Valamiért ismerősnek tűntek ezek a hangok, de valamiért nem tudta beazonosítani őket.*
- Mindjárt jövök.
*Súgta oda Akanénak, majd leültette az egyik fal mellé, és elindult a legközelebbi ajtó felé reménykedve abban, hogy nem ellenféllel akad össze.*
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te40500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (40500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Jan. 04, 2009 7:33 am

-Látom súlyos a sérülésed miért nem kéred meg Yamazakurát, hogy gyógyítson meg?- kérdezte
-Á ez? -néztem rá a karomra- Semmi komoly ^^"- mosolyodtam el fájdalmasan mikor megmarkoltam- Meg amúgy sincs most időn ilyenre! -váltottam határozottabb hangnemre
-Szerintem induljunk el Akane kapitány energiája felé, talán neki jobb ötlete is lesz. -vetette fel az ötletet.
-Rendben. -bólintottam, majd behunytam a szemem és próbáltam elkülöníteni a lélekenergiáját a többiekétől.- Meg is van! -szólaltam meg kis idő múlva- Nincs is olyan messze! -mutattam a mellettünk lévő fal felé- Valahol a túloldalon lehet. Keresnünk kellene egy ajtót vagy hasonlót. -indultam el a fal mentén.
Nem sokkal később meg is láttunk egy átjárót. Daisetsu előre ment hogy megnézze szabad-e az út, majd intett és én is utána mentem. Elindultunk visszafelé a folyosón és a forduló mögül meg is hallottuk Mitsuko hangját.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te41000/55000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (41000/55000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyVas. Jan. 04, 2009 7:55 am

Miután Hanae behatárolta Akane lélek energiáját elindultunk. Viszonylag sűrűn visszanéztem a kapitányra, hogy jól van-e amíg a terepet derítettem fel. Lassan elindultunk Akane irányába. Nem sokkal később Mitsukot láttuk meg.
-De jó, hogy megtaláltuk egymás Mitsuko ^^.- mosolyogtam. -Gondolom tudod, hogy merre van Akane kapitány?!- kérdeztem meg tőle, de mielőtt válaszolni tudott volna megláttuk a sérült kapitányt és Narakut.
~A csapat fele már megvan.- gondolkoztam el.
-Örülök, hogy látlak titeket!- mondtam Akanenek és Narakunak miközben megdöbbenve mértem végig a kapitányt.
-Akane kapitány hól van?- kérdeztem meg az 5. osztag kapitányát
~Az én sérülésem ehez képest semmi.- gondolkoztam el.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te33500/45000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (33500/45000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyHétf. Jan. 05, 2009 2:48 am

-A szemeidet? Nem is figyeltem őket Mr. Egoista!-kezdett nagyon idegesíteni, hogy ennyire el van szállva magától,de ez van. Ha ennyire szereti önmagát, egészségére. Halkan mondott valamit, tisztán ki se tudtam venni, hogy mégis mi lehetett az. Ami ezután jött az maga volt a pokol. Alig kivehető zajt hallottam és ezt követően teljesen megszűnt körülöttem a világ. Nem láttam semmit, nem hallottam semmit, nem éreztem egyetlen illatot sem és még a katana markolata is semmivé vált a kezeim közül.
Azt sem tudtam mit csinálok, hogy megmozdultam e, hogy élek e még egyáltalán. Egyre jobban elkezdett eluralkodni rajtam a pánik. Az eszemnél voltam, de nem éreztem a testemet és az érzékszerveim jelét. Pont olyan volt, mint abban az egy percben, miután meghaltam és elhagytam az emberi testemet.
"Félek! Srácok! Segítsetek!"
~A rohadt életbe! Mégis mi történt?~
°Nem látok semmit!°
~Egy árva hangot se hallok!mondtatok valamit? Miért lökdösöl angyalka?!~
"Mondjátok, hogyan védekezzek, mert nekem semmim sem működik!"
°Megpróbáljuk! Épp most próbálom megértetni Akai-al, hogy írja le, amit lát!°
"Gyorsan! Biztos nem ül a babérjain az ellenfelem...."
°Ha ki tudom venni a macskakaparását, akkor cer...cero! Jesszusom! Az nagyon nem jóóó!°
" A pajzsot....Hogyan tudom így lehívni?"
°Öhm...°
A következő pillanatban erős fájdalmat éreztem a hasamnál. Elsőre képtelen voltam beazonosítani, hogy mi lehet, de aztán leesett, hogy a cero, amiről az előbb beszélt Akai, biztos most talált el. A vér fém ízét éreztem a számban, bár arról fogalmam sem volt, hogy mennyire súlyos, milyen testhelyzetben vagyok és merre vannak a zanpakuto-im.
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te18300/30000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (18300/30000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyHétf. Jan. 05, 2009 3:09 am

Egymás kezét fogva ugráltunk örömünkben. Egészen addig, amíg Ukiuki el nem tűnt hirtelen mellőlem. Nagy szemekkel pillantgattam körbe-körbe, hogy merre lehet. Amikor nyöszörgét kezdtem hallani a lábam alól. A talapamat felemelve kérdezgettem, hogy hol van.
"Amayaa-chaaan! Itt vagyok lent!-
-Hol lent?-vigyorogtam, mert azt hittem bújócskázunk.
"Az épület oldalán!"
-Miért sírsz?-kukucskáltam le és láttam meg, ahogy egy kiálló rúdba kapaszkodva sír. Amint meglátott még jobban elkezdtek potyogni a könnyei és arra kért, hogy szedjem fel onnan.
-Olyan buta vagy! Te ott tűnsz fel, ahol szeretnéd! Nem fogsz leesni!-mosolyogtam tovább és ültem le az földre. Némi kétségbeesett segélykérés után csend lett. Lenéztem, de nem láttam sehol.
"Annyira okos vagy,Amaya-chan!" Ölelt át hátulról és szorította ki belőlem az összes szuszt. Már lilult a fejem, a sok levegőveszteségtől, amikor végre elengedett. Épp ráakartam verni a fejére, hogy mennyire buta, amikor tőlünk két méterre becsapódott valami.
-Az meg?-mutattam rá a fekete valamira.
"Valami fekete fém izé!"
-Aham...BOTSÁSKA!-jött a felismerés és fordultam arra, amerről gondoltam, hogy érkezett a bigyó.-Ott is van!-
"Az a csúnya szavakat mondogató,mérges bácsi?"
-Aham!-
"Nem akarom, hogy odamenj! Még a végén megöl!TT.TT"
-Botsáska nem fog!-pattantam fel és kezdtem el indetegetni neki.-SZIA BOTSÁSKA!-
Vissza az elejére Go down
Minamoto Muramasa
9. Osztag
9. Osztag
Minamoto Muramasa

Férfi
Hozzászólások száma : 41
Tartózkodási hely : Keress meg! ;)
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te5000/15000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyKedd Jan. 06, 2009 7:39 am

-Hát vége?- kérdeztem meglepdőve mikor betalált a cero neki.
~NEM! AZ NEM LEHET! EGY HADNAGY TÖBBRE KÉPES!- kételkedtem, de láttam továbbra sem mozdul.
-Hát tényleg vége, két gyönyörű percig érezni fogod a fájdalmat, de érzékszerveidet nem tudod használni.- tartottam kiselőadást a technikám hatásaiból majd elindultam felé.
-Nem ölhetek meg egy nőt, soha, ezért inkább elviszlek a társaidhoz. Remélem nem sokára újra találkozunk és újra megküzdhetünk, de légy felkészülve.- mondtam tudva, hogy nem hall. Eközben felvettem a hátamra majd elindultam egy ismeretlen lélek energia felé. Pár perc múlva megtaláltam egy csapat shinigamit és egy vaizardot. (Hanae, Akane, Mitsuko, Daisetsu, Naraku) Egy darabig észre vétlenül közelítettem feléjük majd megjelentem előttük és feléjük sétáltam. Pár méterrel előttük letettem Hana-t majd eltűntem a szemük elől.
Vissza az elejére Go down
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te45500/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (45500/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyKedd Jan. 06, 2009 10:50 am

- Rendkívül örülök...
*Válaszol kedvenc hadnagyának mogorván. Beletörődve hagyja, hogy cipeljék, mint valami zsákot...*
- Nem szokásom hisztizni. Egyébként is egy hadnagy csak ne beszéljen így a felettesével...
*Oktatja ki továbbra is Mitsukót. Meglepve veszi tudomásul, ahogy a kapu melletti falhoz ültetik. Csak nem jön valaki? A fenébe is, alig hall valamit... Pedig egész jó hallása van, pláne Hisshinoseijin képességével kiegészülve.
Mitsuko pedig nemsokára tényleg vissza is ér - méghozzá Hanaéval és Daisetsuval...*
- Szarul vagyok, de azért annyira még nem, hogy ne tudnálak orrba vágni...
*Pillant bosszankodva a vaizardra. Valahogy most egyáltalán nem képes értékelni mások poénkodását, különösen úgy, hogy ő a szenvedő alany...*
- A többiek hol vannak amúgy?
*Kérdezi meg rövid idő múlva, még mindig nehezen formálva a szavakat.*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Cl0te53000/65000A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 08, 2009 8:47 am

Már-már kezdtem azt hinni, hogy egy kamikaze akció részese leszek, amit talán látni fog valaki,-hiszen közelgő lélekenergiát éreztem- mert a lila ribanc nagyon nem akart lelassulni a pengét ellenére sem. Egy szokásos cöh kíséretében könyveltem el, hogy ebben a percben megúsztam az újabb elhalálozást.
-Lassulsz tündérkirálylány!-bökök fejjel a combját stílusosan kockássá tevő vágások felé, amik láthatóan lassabban akaróztak befoltozódni.-Mindjárt kiköpöd a tüdődet. Kevés doppingszert vettél be, cicuka! Legközelebb jobban turbózd fel magadat, mert jelenleg annyira vagy kemény mint egy rohadt szivacs...bár lehet a szakállad miatt nem foglak felismerni!-vigyorodok el látva, hogy majd fel robban az atombomba az újabb sértésre.
Az újabb támadásomat már kevésbé viselte fapofával egy helyben szobrozva. Igyekezett kitérni a gyorsasága révén,de azt nem vette számításba, hogy addig amíg látom a táncmozdulatait nem tudja átsasszézni a pengéket. A bajor sörtánc eljárása után az újabb felvonás lebonyolítása előtt még arrébb is araszolt. Láthatóan nagyon szeretett volna messzebb kerülni a sátántól.
-Hova hátrálsz hegkupac? Ilyen kibaszottul vakító a mosolyom?!-
-Kösz, hogy hozzád érhettem az előbb. Igazán sokat segítettél vele.-
-Gyúrsz az emberi kapcsolattartásra vagy mi a szar?! Csak nem magányos vagy, hogy így tapizgatsz?-
-Szia Botsáska!-hallottam hangfoszlányokat magam mögül, amitől az összes idegszálam megfeszült. Félve sandítottam hátra, remélve, hogy csak képzelődöm a sok homoktól. Ráfókuszálva a sötét valamire, egy apró lila pacát láttam átkozott tempóval csápolva a kezeivel. Azonnal jött a felismerés és vágtam magam kupán, de nem sokat segített.
-Már csak ez az idegesít bolhafészek hiányzott a mámorhoz...-dörmögtem az orrom alatt és fordultam vissza az agyonkínzott szellemlánykámhoz. Épp bele akartam kezdeni egy elmés mondókába, amikor valami fénysebességgel csapódott be a hátamba. Kihámozva a gerincemből a töltényt, megláttam a letörölhetetlen lila csicska mosolyát.
-Mégis mit művelsz,te idióta?!-
-Örülök, hogy látlak!-
-Leszarom, hogy látsz e vagy sem! Most nem puzzle-el szórakozom! Harcoltam, te kis takonymanó! Ilyenkor nem szokás repkedni...meg támadni! KURVÁRA NEM TUDOM MINEK MAGYARÁZKODOM NEKED! Húzz a mögé a kavics mögé és várd ki, amíg végzek ezzel az északi bányarémmel.-
-De nem akarok odamenni!-
-Mész és kész! Tojok arra, hogy mit akarsz!-kászálódok fel, hogy újra nekiessek a mondókámnak,de a lila tacskó csak állt mint egy rakás szerencsétlenség.-TAKARODJ ODA, DE RÖGTÖN!-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//   A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva// - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Tiltott Tekercs nyomában //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Hueco Mundo :: Küldetések Hueco Mundoban :: Lezárt küldetések-