-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyPént. Nov. 05, 2010 3:33 am

[ Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? ]

Tökre irigylem Slarint, hogy még mindig képes megállni, hogy ne támadjon le játékokat, vagy plüssöket. Én is ilyen akarok lenni. T_T Jó, persze az nem szupi, hogy szegényke feszeng, meg zavarban van, de akkor is… Irigylem. Mondjuk annak meg örülök, hogy nem morc azért, amiért teljesen lejáratom az oviba illő viselkedésemmel, hiszen lényegében nem jellemző egy korombeli egyénnek, hogy úgy viselkedjen, mint valami kis cuclis. Na nem mintha nem szeretném a picurka babákat, de nekem már akkor is ideje lenne normális felnőtt nőhöz méltóan viselkednem. Viszont hiába… akárhogy próbálkozom, még nem sikerült megváltoznom. T_T
- Jajj, már Slarin… Azt nem lehet csak úgy elfelejteni… Biztosra veszem, hogy ott van bent a pici Sla-chan is, csak elzárva tartod, mert félsz, hogy tök idiótának látszol, ha kiszabadul. – magyaráztam neki teljes beleéléssel, majd szinte azonnal el is kezdek fankodni az óriási plüsszsiráfra. Én is akarok egyet, de attól tartok, hogy nem férne el szegényke, ráadásul a drágaságos szerelmecském is morc lesz, ha megtudja, hogy megint szereztem egy bazinagy plüsst, amit megint nem fogunk tudni eltenni, mert sehova se fog elférni.
- Bocsánat… – motyogom halkan. Újdonsült barátosném mindenbizonnyal teljesen égőnek tartja, hogy én itt holmi plüssökre fanulok, holott az lenne a normális, ha normális, emberi lényekre, pontosabban inkább férfiakra fanulnék. Jó, persze nekem van egy tökéletes példányom otthon, de ez nem jelenti azt, hogy nem nézhetek meg másokat is. Elszontyolodva figyelem a távolodó zsiráfot, amíg kifizetem az újabb plüssmaciszerzeményem, ami természetesen egy jegesmackó lenne. Vagyis hát… szerintem, arra hasonlít, és senki olyan véleménye nem érdekel, aki az ellenkezőjét állítja.
- Ööö… azt hiszem, hogy itt a közelben kell lennie egy könyvesboltnak… Bár elég ritkán járok arra felé. – gondolkozom el egy pillanatra, miközben sétáltunk a kajálda felé. Igen, enni megyünk, és igen, én is eszek, és nem, nem fogok sokat enni, mert vigyáznom kell a vonalaimra. Az meg amúgy egyáltalán nem számít, hogy gyors az anyagcserém, és egyáltalán nem látszik meg rajtam, hogy sokat eszek, akkor is vigyáznom kell, hiszen hogy ha lesz babám, akkor akár meg is hízhatok a sok kajálástól. Hozzá kell szoknom, hogy csak keveset eszek, és nem zabálom be a fél éttermet, ha épp megyek valakivel. Jó, persze ez alól kivételek az édességek, mert hát abból sose elég, na meg sose tudtam megállni, hogy ne egyek belőlük sokat. Hiába… édesszájú vagyok, és lehetséges, hogy pont ettől is vagyok olyan cuki, amilyen. Surprised
- Már mindjárt ott va… – harapom el a mondatot, hiszen hirtelen nagy erejű húzóerőt érzek meg a karom irányából. Először meg is fordul a fejemben, hogy valami óriási fenevad kísérletezik a karommal, hogy mégis hogyan tudná kitépni a helyéről, de aztán rá kell jönnöm, hogy bizony Slarin rángat összevissza, hiszen valami hangszerboltot látott meg. Én nem értek a zenéhez, de még én is látom, hogy néhány hangszer mennyire tök szép, és tök jó látni, hogy végre Slancsimancsi is jól érzi magát, és kifankodja magát. Hatalmas, elkerekedett szemekkel pislogok körbe, és vizsgálgatok meg néhány, számomra amúgy teljesen jelentéktelen gitárt. Számomra csak esztétikai értékük van, hiszen én úgy se tudom őket használni, meg amúgy se vonz a zene ezen része.
- Hát miért nem próbálkozol meg például a dobbal, vagy a zongorával? – kérdezem meg tőle mosolyogva, majd hirtelen le esik, mit is mondott még. „Az én időmben…”. – Ööö… Mennyi idős vagy? Csak mert azt mondtad, hogy a te idődben. Olyan rég óta lenne divat a gitár? – kérdezem homlokráncolva. Mondjuk nekem fogalmam sincs, hogy mi is lehetett az Emberek világában, elvégre én törzsgyökeres Seireitei vagyok, ott meg ugye elég sokáig nem volt divat az emberi világból cuccokat hozni. Ritka volt, ha egy-egy olyan dologgal találkoztunk, amit az emberek világából hoztak át…
- Nézd, de aranyos! – bökök rá egy gitárra, amin tök aranyos malackás minta van. Na nem mintha ilyet akarnék, vagy valami, csak tök cuki, meg vicces, hogy ilyeneket is gyártanak. Lehet, hogy kisgyerekeknek csinálták, vagy nem is tudom, de tök vicces. Én tuti, hogy elfogadnám, ha valaki csak úgy megajándékozna vele. Surprised Tök aranyos, és vicces, meg minden, és én tuti imádnám, de sose használnám. Surprised xD
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te14000/15000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (14000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 3:37 am

HeLp! PiRaTe In TrOuBlE... - ShOpPiNg!

- Ha jól számolom, olyan tízen, tizenketten élhetünk ott. De mindenkinek megvan a saját kis kuckója. Persze vannak napok, mikor igen nehezen tűrjük meg egymás társaságát, de nagy általánosságban véve jól meg vagyunk.
Felelte igen diplomatikusan. Ahogy kis csészéjének tartalmát kavargatta, eszébe jutott, hogy voltaképp nem minden olyan mázos, mint ahogy ő azt előadta. Persze, szerette vaizard társait, hiszen egy családba tartozik velük, de a túl különc viselkedése, igaz maga sem tudta miért, de mindig is olyan volt, mintha egy áttörhetetlen védőpajzsot képezne maga körül. Nem volt vele sok baja ugyan, de néha, egy-egy elmerengősebb pillanatban azért jól esett volna neki, ha az a védőburok fátyolként hullik alább és egy meleg kéz felé nyúl. Egy kis szeretet senkinek sem árthat.
Épp ezért vágyott minél inkább Cedric társaságára. Ellentmondásos gondolatai közepette eszmélt fel arra a felvetésre, miszerint hallatnia kéne énekhangját. Bizonytalannak ugyan bizonytalan volt, de azért lelke mélyén örömmel fogadta a kíváncsiságot. Szívesen énekelne szíve választottjának, semmi kétsége sincs e felől, már csak erőt kell magán venni. Talán ha hazaérnek, ráveszi magát erre is.
- Köszönöm. Ez igazán jól esik Tőled. De mindenek előtt igyekszem fejleszteni a hangomat.
Mondta, miután kiürítette csészéje tartalmát. Talán egy nap eléri célját, és színdarabokban léphet föl. Neki már ennyi is boldogságot nyújt, még ha csak pusztán ábrándkép is az egész.
- És mit szólnál ahhoz, hogyha én főznék neked valamit? Annyi minden jót tettél értem, legalább így had háláljam meg Neked!
Pattant fel eddigi helyéről, miután mind a ketten elfogyasztották rendelésüket. A sétálgatás közepette ki is szúrta magának azt az áruházat, ahol minden alapanyagot megtalálhatott magának. Egy kosarat kezébe véve szelte végig a sorokat párjával, s kíváncsian faggatta, mit is kívánna meg vacsorára. Millió és egy ötlete támadt, mivel tudna kedveskedni neki. Az előételtől kezdődően a desszertig minden de mindenről megkérdezte, s már-már lassan összeállni látszódott az esti menü. Szikrázó mosolyával nézegette a felhozatalt, s lelkesen pakolta befele a kosarába az édesebbnél édesebb fűszereket, és az ínycsiklandó nyalánkságokat. Miután mindent összeszedett, felkereste az italok osztályánál szerelmét, s kézen fogva a kasszához értek. Miután dűlőre jutottak a fizetést illetően, felesbe elosztva az összeget fizettek, majd hazafelé vették az irányt. Sachiko már nem vágyott még több rózsaszín ködfelhőre. Igaz jól esett neki, s meghatódott a törekvésen, mégis, sokkal felszabadultabban és boldogabban vette azt tudomásul, hogy otthon valaki mellette alszik, és hallja minden egyes szusszanását, vagy azt tudja, hogy valaki a nappaliban bömbölteti a focimeccset. Mindig is egy harmónikus, idilli életre vágyott, ami úgy tűnik végre valóra válhat.

Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 4:11 am

Leárazás nem volt, de helyette kaptam egy jobbat *.* - avagy Kamill találkája Touma-val *.*

Minden egyes szavát figyelemmel kísérve hallgatom végig. Persze hogy aggodalmam nem hagy alább, sőt kételyeimet csak még jobban erősíti. Akármennyire is tagadja, hogy megbékélt helyzetével, pillantásai, és mozdulatai teljesen mást sugallnak. Szinte magamra ismerek, mikor tarkójához kapott. Annyira egyértelmű kínos a téma, mégis úgy tesz, mintha minden rendbe lenne.
Én is sokszor megjártam ezt a poklot, át tudom érezni mindazt, amin most épp keresztül kell mennie. Magam sem tudom, vajon én hogyan tudtam kordában tartani ezt a hatalmat, mellyel megáldottak... vagy esetleg megátkoztak, de arra jól emlékszem, minden erőmmel azon voltam, hogy ez a feloldhatatlan pecsét ne eméssze be magát a lelkembe.
Amikor a telefonjáért kutakodott, erőt vettem magamon, s úgy határoztam megragadom az alkalmat. Mindkét kezemmel megszorítottam egyik szabad kezét és a lehető leghatározottabb énemet előkapva próbáltam minél több erőt átadni.
- Nehogy azt hidd, senki vagy. Igenis, a gyógyítás és a gyors léptek is olyan csodák, ami nem mindenkinek adatott meg. Tehát ne úgy fogd föl, hogy ez sorscsapás, hiszen ha jobban belegondolsz... ezt mind az előnyödre fordíthatod. Csak ne add föl, ez a lényeg! Érted, Touma, érted? Nem szabad megfutamodni, és a sors elől nem kell bujdokolni. Mindent magad alakíthatsz, bármin lehet változtatni. Csak pozitívan mindenhez, csak pozitívan!
Simítottam végig kezét, majd elengedtem. Így belegondolva nem bántam meg, amit tettem, csak kissé kínos volt ez mind a kettőnknek. De tudtam, hogy Touma-nak szüksége van a bátorításra. Saját tapasztalatból gondolom így, hiszen mikor szükségem lett volna rá, azt a bíztatást soha nem kaptam meg. Ami azért a szívem mélyén még most is nagy tud fájni, s ha csak belegondolok, legszívesebben ordítanék.
Mindezek után, mintha mi sem történt volna, már csak azon kaptam magam, hogy egy szőke herceg karjaiban találom magam, és egyenest a taxi felé tartunk. Nem kell említenem, hogy a lehető legviccesebb formájában jött ki rajtam kislányos zavarom: egész arcomban lángoltam, s csak mosollyal tudtam felelni.
- Szóval mégis észrevetted... – motyogom, ahogy elhelyezkedem az ülésen -...pedig próbáltam titokban tartani. A szép cipők átka mindig megtalál.- mosolygok.
- Mondd csak, ha már hazakísérsz, nincs kedved meginni egy teát, vagy egy kávét? Vagy... ez elég nagy illetlenség egy nőtől?
Jut eszembe hirtelen a gondolat, amiért csak ismét elszégyellem magam. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen sűrűn fogok elpirulni egy férfi előtt. Pedig a sok fotózás és a rengeteg kérés után, már azt hittem nem érhet meglepetés. Hiába is tagadhatnám, egyszerűen Touma-ban találtam valamit, ami nem hagyott nyugodni. S most, hogy már megnyílt előttem, szinte már kötelességemnek tudtam, hogy szüksége van valakire, aki őt támogatni fogja. És igenis, ki fogok mellette tartani, mert még ha ugyan alig ismerem, s voltaképp nem tudhatom milyen életet is él valójában, muszájnak hiszem, hogy vele legyek. És akármennyire is utálni fogja, de én akár megteszem még azt is, hogy az ablaka alatt szobrozzak és kiáltsam neki, hogy "Mindent bele, Touma!"

Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptySzer. Dec. 08, 2010 1:15 am

"Vigyázz, a Shonen Jump néha szombaton jelenik meg!"


Ó igen, azok a gyűlölettől lángoló szemek, az idegességtől remegő ajkak, az ökölbe szoruló ököl, ezek mind-mind gyorsaság terén aratott fényes győzelmemet jelzik. A quincy helyváltoztató technikával még a shunpo sem veheti fel a versenyt, emberi szemmel követhetetlen a mozgás, gondolom a csajnak fogalma sincs, hogy hogy került a kezembe a hőn áhított újság. Tágra nyílt pupillákkal, euforikus állapotban pörgettem végig kezeim között a lapokat, szám szélén talán a nyálam is kicsordult. A markomban van, az enyém, nem lehet tőle engem megfosztani többé, fejemben már fekete-fehér képek, szövegbuborékok és kanjik táncolnak, epic harcjelenetek bontakoznak ki, kosármeccsek dőlnek el az utolsó másodpercben, mangák rajzolódnak meg és vívnak élet-halál küzdelmet a Tezuka-díjért... jó kifogytam a szuszból, túl hosszú a felsorolás.
- Shinigamiiiii? Shinigamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?! Nagyon el vagy tévedve öreganyám, biztos megártott a sok Desu Nouto, hogy ilyesmiket képzelődsz!
Háborodtam fel meghallván a cseppet sem hízelgő szavakat, és csupán egy hajszál választott el attól, hogy ne keverjem magam még nagyobb bajba képességeim felfedését tekintve, annyira felhúzott a feltételezés, hogy én halálisten lennék. Hát kikérem magamnak, semmi közöm sincs ahhoz az aljanépséghez, az én ereimben bizony nemes quincy vér csörgedezik. A hangnemen már fenn sem akadtam, persze az sem tetszett, hiszen ki szereti ha így beszélnek vele, de az még úgy-ahogy érthető volt tekintve hogy mitől is fosztottam meg éppen. Én is rohadt dühös lennék a helyében, de nem vagyok az, mert az én kezemben van a győzelem, bár ez a pszichó fej amit levágott itt most az azért elég ijesztő... lenne, ha félős kislány lennék Razz
A kezembe nyomott mangagyűjteményt és a hozzáfűzött megjegyzést viszont már nem tudom mire vélni, főleg azután, hogy a kiadványt kinyitva arcom kapásból rákvörössé válik annak tartalmától, és egy pillantás oldalra elég is hogy meggyőződjek a könyv jellegéről, már ha a kóstoló nem lett volna elég erős utalás >.> Micsoda perverz banya, jó hogy nem kapásból hentait nyom a kezembe, vagy egy imouto-témájú erogét. Még hogy ez nekem való, cöh >.> Fiatal vagyok én még ahhoz, hogy fujoshi váljon belőlem, ahogy crossdresser pasik sem kötnek ki a lakásomban minden nap. Mindennek köszönhetően azonban késve vettem észre, hogy az antológia valami másnak a helyét vette át a kezemben.
- Temeeee, add vissza te mocskos tolvaj!
Kiáltottam a nő után, majd szavamnak nyomatékot adva még utána is hajítottam a BL-kiadványt. Ugyan nem baseballoztam, hanem íjászkodtam, de egy ekkora fejet talán még eltalálok egy könyvvel, viszont biztosra akartam menni, így kihasználva hogy háttal áll nekem ellenségem, előhívtam íjamat és egy gyenge nyilat idéztem meg. Ezzel biztosan eltalálom a kezét, annyira pont elég lesz a nyíl hogy megcsípje, kiejtse a kezéből a JUMPOMAT én pedig bevetődve elkaphassam és rohanhassak vele a pénztár felé. Briliáns terv, nem? Cool
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 5:46 am

>< Kutyavásár Keptönéknél ><

Rendíthetetlenül húzom magam után Miccut, nem is figyelve arra, hogy esetleg Neki tetszik e a dolog vagy sem. Amúgy is, neki mindennek tetszenie kell, amit én csinálok, mivel imád engem. Surprised xD Mindenesetre átfut az agyamon, hogy talán lassítani kéne egy kicsit, mert már biztos távolságban vagyunk azoktól a förmedvényektől, amiket kutya név alatt árultak ott az állatkereskedésben, mégsem teszem. Majd kicsit később, ha már tuti biztos leszek benne, hogy messze vannak. Hála istennek rekordgyorsasággal érjük el a pláza kijáratát, de a nagy sietségben elfelejtem, hogy van lépcső is. Persze, mikor ez sikerül, már késő kicsit, így egy férfias kiáltást hallatva zuhanok le a mélybe, és hangos puffanással terülök szét az aszfalton. Több járókelő is kiröhög, nyilván azt hiszik, hogy egy holdkóros vagyok, vagy egy részeg egyetemista, jobb esetben. Morogva tápászkodok fel és nézek mindenkire "meg ölöm az anyádat is" nézéssel, aki rám mer nézni, természetesen Mitsun kívül. Bár lehet rá is úgy néznék, ha kinevetne. >.>
- Kell a francnak kutya. Itt vagyok Én! Nincs kutya, semmilyen kutya sincs. -.- - dühöngök még egy sort, miközben visszasorolok Kedvesem mellé.
- Érthető voltál. >.> - teszem még hozzá Mitsu előző kijelentéséhez, hogy igenis megértettem, hogy kölyök kutya kell. Ettől függetlenül nem értem, minek neki kölyökkutya. Úgyis megnő, akkor meg nem mindegy? Csak a bajt fogja a fejünkre hozni. - De figyelmeztetlek, nem érdekel, hogy kölyök kutya. Ha csak egy cipőmet, vagy akármimet szétrágja, repül. >.> xD
Nincs kedvem reggelente arra kelni, hogy a cipőimből egy kupac használhatatlan valamit lett, vagy esetleg bele lett csinálva. Pedig a házban való kutyatartás egyik legnagyobb hátránya ez. Na mindegy, Mitsué lesz a kutya, az Ő felelőssége, majd Ő megneveli, ellenkező esetben szankciókat vezetek be az eb és Ellene. Csendesen magamban puffogva haladok Mitsu mellett, akinek nyilván feltűnik a rossz kedvem, de nem érdekel, most épp hisztiztem egy sort. Néha nekem is kell, nehogy már csak a nők hisztizhessenek! Kissé féltékeny vagyok most, mert épp egy harmadik személyt akar behozni MItsu a házba, mégha csak egy kutyáról is van szó. Na mindegy, majd túlélem. Azért hirtelen mégiscsak magamhoz ölelem szorosa Kedvesem, és lágy csókot lehelek szájára.
- Ugye tudod, hogy imádlak? - kérdem csendesen, miközben hátát simogatom. Mindegy, úgysem fog nálam jobban szeretni senkit, mert én vagyok a legjobb.
Kis idő után végre aztán megérkeztünk a kutyamenhely elé, és igazából gőzöm sincs, hogy mihez kéne kezdeni. Nyilván először be kell menni a portához, szóval el is indulok befele, oldalamon Mitsuval. Befelé menet lelki szemeim előtt egy 20as éveiben járó fiatal, dekoratív hölgy fogad mosolyogva a portán, ám mikor beérünk arcomról egyből lefagy az üdvözítő mosoly a kábé 70 és a halál között lévő öregasszony láttán. Az sem segít a helyzeten, hogy úgy néz ránk, mint aki ölni tudna már a puszta tekintetével is.
- Te beszélsz vele... - súgom oda nagy bátran Feleségemnek, és adok neki egy kis kezdő lökést, hogy meginduljon a banya fele.
Míg ők elvannak, én a bal oldalon lévő víztartály felé veszem az irányt, hogy felfrissítsem magam. Sosem használtam még ilyen szerkezetet, de nyilván nem fog gondot okozni egy ilyen egyszerű találmány, így nem is félek különösebben. Nagy vagányan veszem kezembe a műanyag poharat, ami mellette található, majd megnyomom jó erősen a gombot, minek hatására a gépezetből sugárban kitörő vízsugár teljesen belep. Az üveg oldalán található kis tájékoztató szöveg elkerülte a figyelmem, így persze nem számítottam rá, hogy ha nem lágyan nyomom meg a gombot, akkor tiszta víz leszek, az üvegben uralkodó túlnyomás miatt. Legalább már nem vagyok szomjas, és fürödnöm sem kell ma. Idegbeteg képpel fordulok meg és battyogok vissza Feleségemhez, aki már remélhetőleg elintézte a dolgot, és hamarosan jönni fog egy alkalmazott, aki elvezet minket a kutyák ketrecei felé, hogy választhassunk magunknak egy apró kis szörnyeteget. Remélem ma már semmi ilyesmi nem fog történni, mert enyhén szólva elveszteném a fejem, és az senkinek sem lenne jó. Már így is úgy érzem magam, - és úgy is nézek ki- mint egy kivert kutya. >.>
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyKedd Dec. 21, 2010 1:37 am

» Kutyavásár Keptönéknél «

Hát már komolyan kezdtem úgy érezni, hogy Szukcsi nagyon ki akarja tépni a karomat a helyéről, annyira rángatott elfelé a kisállat kereskedéstől. Mondjuk fenének se kellenek olyan ugató patkányok. Ki tudja, hogy milyen biológiai kísérleteket végeztek el rajtuk, amiért ekkorák, és ilyen hangot adnak ki. Ráadásul tök agresszívnak is tűntek első ránézésre. Meg… milyen már, hogy ilyen csepp vackokat egyáltalán pénzért osztogatnak. Én simán rásóznám az első utamba akadó dilisre. Miközben épp karomat próbálom nem elveszteni, azon agyalok, hogy miért is olyan féltékeny egyetlen szem rumos Mackóm a kutyira, ha egyszer tudja, hogy ő nálam legeslegelső helyen áll, és senki se foglalhatja el a helyét. Attól, hogy nekünk lesz egy szőrmókunk, még nem biztos, hogy átveszi drágaságom helyét. Úgy hogy tényleg nem értem, hogy miért is morog folyton annyit. Amúgy is… ha nem tetszik neki az ötlet, miért nem azelőtt nyavalygott, hogy eljöttünk volna, vagy úgy egyáltalán beleegyezett volna. Komolyan nem értem az én Mézescsupromat, de ha már megígérte, akkor igenis megveszi nekem azt az állatkát, ha akarja, ha nem. Nincs mese, és nem nyitok róla vitát, így hát morgolódását inkább csak simán elengedem formás fülecskéim mellett.
- Nyugi, nem fogja megrágni a cipődet. De ha még is, akkor veszel újat. Azt hittem telik cipőre a kapitányi fizudból, Mókuskám. – magyarázom. Mind eközben örülök, hogy nem szakadt le a csinos és formás karom, meg hogy befejeztük a vontatósdit. Mégis mi vagyok én? Elromlott személygépkocsi? Surprised Hívjuk az autómentőket akkor, mert hát szegény Szukcsusz még beleszakad a dinnyeszállító vontatásába. Surprised (xD)
Halkan sóhajtva jövök rá végül, hogy Egyetlenem totálisan reménytelen eset, hiszen nem hogy megnyugodott volna, inkább tovább morog magában. Hát és? Úgy is megbékél majd, elvégre rám sose tudott haragudni. Mondjuk én is így vagyok vele, szóval azt hiszem szerencsések vagyunk, hogy ilyen gyorsan megbékülünk. :3
- És ugye te tudod, hogy én tudom, hogy te imádsz? – bököm oldalba kedvesen Egyetlenemet. Mert hát megérdemli, mert olyan kis izé volt egész nap, szóval már kijárt neki egy kis kötöszködés. Jajj, én drága Cukormorzsám! >.<
Némi battyogás után végül megérkezünk a menhelyhez. Hatalmas szemeket meresztve pislogok rá az épületre, és azon kezdek agyalni, hogy vajon milyen rémséges banyák élhetnek itt, akik csak azért élnek, hogy a kutyulikat gondozhassák. Ráadásul mi van, ha szegénykéket kínozzák reggeltől estig, és direkt úgy intézik, hogy az ember megsajnálja, és elvigye magával. Milyen gonosz hárpiák dolgozhatnak már itt… Surprised Borzalmas, és látszólag úgy is tűnik, hogy képzelgéseim beteljesülnek, hiszen a portán egy irtó ronda nyanyával találjuk szembe magunkat. Kicsit megilletődve pillogok a nagymamira, hátha lesz kedves és barátságosan int, hogy totyogjak oda, de tévednem kell. Sajnos egyre valószínűbb, hogy gonosz vénséges rossz boszik élnek ezen a helyen, és biztos az én ártatlanságomat akarják. T_T Bizti meg akarnak rontani, vagy valami.
- MIIII?! – sipákolom egyetlen Cukorborsómnak, hogy azért nem kéne a dolog nehezét rám hárítani, elvégre ő vesz nekem kutyut, szóval neki kéne intéznie a dolgokat, nem pedig nekem. Ráadásul nem csak parancsba adja, hogy én beszélek Mrs. Bibircsókos Banyával, ráadásul még felé is lököget, hátha pofára esek, és kiröhög. Szép férj az ilyen, mondhatom.
Lemondó sóhajt hallatva végül belenyugszom, hogy bizony nekem kell a rondasághoz oda csoszognom, és megkérdezni, van-e legalább egy übercukikutyuskájuk. Torkomat megköszörülve lépek végül a portás nénihez, és köszönök a lehető legkedvesebben vigyázva arra, hogy cseppet se tűnjön fel az a tény, miszerint: Totálisan be vagyok szarva a banyától! O.o Jó, tudom, hogy nálam nem szokás az ilyen szavak használata, meg minden, de azért egyszer az évben nekem is szabad ilyeneket. Főleg, ha tényleg igaz az állítás. Tarkómat vakarászva próbálom ecsetelni a helyzetet, amikor a gonosz vén nagymami valami felettébb sértőt mondd rám.
- Elnézést, de ha bolhás, nem engedhetem a kutyák közelébe, ugyanis elkaphatják. Senki se szeretné, ha plusz pénzt kellene költeni a bolhairtásra, igaz?
Először azt se tudtam, hogy mit válaszoljak. Még hogy én bolhás O.o Ki kérem magamnak. Minden nap kétszer fürdök, és minden nap eperillatú tusfürdővel fürdök. Tuti, hogy nem vagyok bolhás már csak azért sem, mert zavaromban vakarásztam a tarkóm. Nem ér, hogy ez a Büdös banya meg beszól nekem. Nem telefon ez, kérem szépen. >.> Miután szépen kiosztottam, és elregéltem neki jöttünknek indokát, meg miegyéb, szájhúzogatva csörgött be az egyik gondozónak.
~ Na, ha ez is valami gúnyolódós szipirtyó lesz, komolyan feladom a kutyavásárlósdit, és inkább haza megyek. Elég lesz nekem, ha szülök egy gyereket, azt is lehet babusgatni. >.> ~ magyaráztam magamnak, mikor néhány perc múlva meg is jelent egy tök rendes csajszinak tűnő leányzó, aki vigyorogva tessékelt be minket a kutyák ketrecei felé. Vigyorogva karoltam bele egyetlen Nyuszitappancsomba, és már indultunk is tovább.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te16000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (16000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:02 am

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]


Egyre jobban érzem azt, hogy Yuu-chan elhallgat valamit, vagy nem úgy mondja el a történeteket, mint ahogy valójában meg eshetett. Nem is értem, hogy vajon miért. Igazából eddig egy egész rendes, illedelmes, jóképű férfinek ismertem meg, aki nem képes, és nem is tud hazudni. Én ilyennek látom, és ha más esetleg tök másnak látná, annak a lábát töröm. Vagyis nem én, hanem majd Toshi-chan, hiszen ő az agresszív állat, nem pedig én. Én cuki vagyok, meg szeretni való, és ez nem is kérdéses. Ha bárki is megkérdőjelezné, azzal futtatok pár kört, meg csináltatok vele néhány fekvőtámaszt, és nem érdekel, hogy ki az illető. Surprised
Hümmögve hallgattam végig a vaizard magyarázatát, aminek még mindig kicsit kamu szaga volt, de betudtam annak, hogy túlságosan is beképzelek magamnak dolgokat újabban. Elvégre ez nem létezhet, hogy bárki is hazudjon nekem, hiszen mindenki tudja, hogy mi lesz a következménye, ha rájövök a turpisságra…
- Hát… ha tényleg így történt, akkor hálás köszönet, hogy megmentettél engem, a raktárat, és a többi vaizardot. - mondom angyali mosollyal. Nincs okom hazugnak titulálni, hiszen eddig még semmi olyat nem mondott, ami miatt ezt megtehetném. Fülig érő vigyorral lépkedek mellette, elvégre megyünk vásárolni, és talán hálám jeléül még Yuu-chant is sikerül meglepnem valamivel. Habár még halványlila fogalmam sincs, hogy mit kéne venni neki. Nem szoktam másoknak sűrűn vásárolgatni, inkább csak magamnak. Talán épp ezért is lehetséges, hogy annyi cucc van a gardróbomban, hogy már el se férek tőlük. Lehet, hogy kicsit lomtalanítani kéne már, vagy be kéne ereszteni egy újabb sárkánykát a szobámba, hátha leégeti a maradék rucikat is. Legalább fel tudnám újítani a ruhatáramat. *.*
- Hát… szerintem haladjunk szép sorban, aztán hátha találunk valamit – válaszolom elgondolkozva. – Ööö… azt hiszem, hogy rendben van. De ne valami olcsó vackot keress, főleg ne nagymami bugyit, mert azoktól irtózom. Fújj! >.>
Már a gondolatától is rosszul vagyok. Milyen ember venne fel olyan alsóneműt, ami akkora, mint egy sátor? Simán aláférek 42-szer. O.o Egyébként meg igazából fogalmam sincs, hogy hol kéne kezdeni, hiszen mindenhol tök szupcsi cuccok vannak, amik közül köbö mindent felvásárolnék. Sajnos azonban nincs annyi pénzem, hogy minden egyes dolgot felvásároljak, ami teszik. Így is éheznem kell minden egyes héten, amiért annyit vásárolgatok, amennyit. Ez van, ha az ember csinos akar lenni.
Engedelmesen lépkedek abba az irányba, amerre Yuu-chan irányít, és tadaaam… Máris egy tök jó fehérnemű boltban találtuk magunkat. Kircsi, hogy Yuunak ennyire van szeme a dolgokhoz. Ki tudja, talán még néha ő maga is betéved egy-kettőbe. Igazából nem nagyon ismerem, szóval akár még egy perverz disznó is lehet, aki a zsebében bugyikat dugdos, meg ilyenek. Surprised Lehet, hogy talán nem is vele kellett volna elindulnom, vásárolgatni, hanem egy egészen más emberrel? Surprised Ki tudja, lehet hogy öltözés közben megles, vagy tudom is én…
Bátortalanul sandítok a társaságomban lévő vaizardra, majd mikor már kezdek feloldódni a sok bugyi között, elkezdek nézelődni, és mutogatni. Meg hát fel is teszek néhány kérdést neki, miszerint szerinte jól állna-e rajtam, vagy jól néz-e ki szerinte. Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak, na… Azt hiszem, hogy ez annyira nem nagy probléma, de azért azt biztosra veheti, hogy nem fogok divatbemutatót rendezni neki mindenki szeme előtt. Nem vagyok olyan lány, aki megtenné. Surprised
- Vhoaaa~! Nézd milyen szupcsiii~! – mutattam fel egy piros full csipke melltartó-bugyi kombót. Igazából nem is szeretem a pirosat, csak hát olyan tök jól néz ki. *>*
- Te Yuu-chan… Surprised Hiszel a mumusokban? – kérdezem teljes komolysággal. – Csak mert szerintem lakik egy a szekrényemben, és ha már ennyire szeretsz hősködni, igazán kitakaríthatnád onnan. Éjszakánként már kezd kicsit zavarni, hogy folyton kinyílik a szekrény ajtóm, meg minden.
Tényleg érdekelne, hogy ugyan mi lehet a szekrényemben. Lehet, csak képzelődöm, de az is lehet, hogy valami mókus, vagy állat van benne. Viszont az is lehet, hogy tényleg van egy szekrénylakó mumusom, aki folyton megles, és csak arra vár, hogy elrabolhasson. Remélem, hogy ez nem igaz, és csak én képzelődöm.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyPént. Jan. 07, 2011 10:22 pm

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]

Egy vállrándítással intézem el a dolgot, szerintem igen is megfelelő lett volna számára az általam kiválasztott ruhadarab, azonban nem vagyok egy megalomániás őrült, így nem fogom ráerőltetni az akaratomat… egyelőre. Elmémben feldereng egy emlékfoszlány, mely szerint jártam már ebben a boltban, sőt vásároltam is, ám hogy kinek és mit, arra nem lennék képes rájönni. Egy pillanatra rémület járja át a szívem, hisz’ talán alvajáró vagyok, s ennek köszönhetően különféle női alsóneműket vásárolok magamnak! Még a gondolat is abszurdnak tűnik, ráadásul egyetlen erre utaló nyomot sem találtam eddig a szobámban, szóval értelmetlen találgatás az egész, nem is érdemes vele tovább foglalkoznom. Úgy tűnik, kezd eluralkodni Rajta a vásárlási láz, mivel egyre felszabadultabban pattog ide-oda, különféle típusokat mutogatva. Kérdéseire nemigen tudok kielégítő választ adni, részemről a gömbölyded formákat részesítem előnyben, viszont Aya számára talán érdemesebb lenne a gyerekosztályon válogatni, ott biztos van minden a méretében. Gonosz röhögésemet visszafojtva fordulok el, miközben kezembe veszek egy falatnyi anyagot, aminek körülbelül annyi értelme van, mint egy medvére kalapot adni. Szerény személyem nem tartozik azon férfiak közé, akik szeretik nézni a csomagolást, sokkal jobban érdekel az, ami alatta van, persze ez csak abban az esetben érvényes, ha a portéka megüti az elvárt szintet, különben sajnos rendszerint vissza kell küldeni a feladónak. Elégedetlenül csóválom a fejem, annyi minden nehezedik a vállamra, egyszerűen képtelenség ezt ép ésszel kibírni. Nem is csodálkoznék amúgy különösebben, hogyha tényleg behallucináltam volna egy sárkányt a szobába, simán kinézek magamból ilyen ökörséget, főleg a bolond hadnaggyal való összecsapás óta.
- Ez egy nagyon jó kérdés. – reagálok a mumusok említésére, miután eleget taperáltam a kezemben tartott tangát. – Egy képzeletbeli lényként van elkönyvelve, ám ha belegondolsz, magunk is azok vagyunk, bár az emberek többsége nem hiszem, hogy hinne a halálistenekben, a vaizardokról pedig fogalmuk sem lehet. Csak egy módon lehet erről megbizonyosodni, az pedig a szemtől szemben állás. Mivel a sárkányt már kinyírtam, így egy szekrénylakó nem jelenthet gondot. Wink
Királyságom teljes tudatában lebegek tovább a sorok között, nem csodálkoznék, ha egy külön gravitációs mező alakulna ki körülöttem, akkora spíler vagyok. Jobban belegondolva, a 11. osztag volt kapitányának aggódása nem is tűnik annyira megalapozatlannak. Történetesen ismerek egy olyan személyt, aki imád elbújni mások szobájában, azután meglesni Őket, mialatt öltöznek vagy zuhanyoznak. Él a raktárban egy hihetetlenül perverz lény, amellyel nem érdemes kekecgedni, mert az ember hamarosan egy doujinshi hasábjain találhatja magát, ahol ismeretlen férfiak, illetve nők veszik körül és olyat csinálnak, amire még az otakuk is azt mondják: fúj. A Lisa nevű jelenség minden lakó életét megnehezíti, kevesen vannak azok, akiket még nem sikerült becserkésznie. Szerencsére jómagam még érintetlen terület vagyok és reményeim szerint ez nem is fog változni a közeljövőben. Kényszerű szeműzetésemet a Seireiteiből már nem húzom sokáig, addig is szeretnék megrontatlan maradni, így is elég lelki törést szenvedtem el mostanában, nem kell ide még egy szexuális zaklatás is. Szívesen rágyújtanék, azonban láttam a bejáratnál egy „No smoking” táblát, ami esküdt ellenségeim közé tartozik. Nem tudom, hogy a kabátnak mi köze van a bagózáshoz, ám az ábrán egy áthúzott cigaretta látható, csak ezért tudom mit jelent. Néhanapján eltöprengek a dolgon, miszerint ilyen mentalitással hogy lettem kapitány… Mondjuk már akkor is veszettül jóképű voltam, egyértelműen ez is közrejátszott a kinevezésemben. Miután egy bólintással nyugtáztam magamban ezt az információt, irányba állítom vásárlópartnerem, majd az öltözőkabinok felé lökdösöm. Nincs idő a megállásra, pörögni kell! Most kapásból bevágnék egy egész mogyorós csokit, de mivel ez egy ruhabutik, így ez nem megoldható. Fene!
- Nos, öltözz át nyugodtan, Én addig keresek magamnak is valamit, ha nem bánod. – szólalok meg röviddel akciómat követően, viszont elég félreérthetőnek érzem mondatom, ezért gyorsan korrigálom is. – Mármint a férfiosztályon, férfiruhák között, A férfinak, azaz Nekem. Jó mulatást, majd keress meg!
Miután sikeresen lepasszoltam az utánfutómat, nincs más hátra, mint belevetni magam a vásárlásba. Legnagyobb szerencsémre nem vagyok nő, ennek hála már kész tervvel indulok el, nem fogok időt pazarolni a nézelődésre. Kiválasztom a megfelelő méretet és színt, azután bebaszom a kosárba, s kész is! Esetleg néhány magazinnal is megajándékozom magam, amelyek szigorúan felnőtteknek szólnak, azonban nem csak a pucér csajok miatt érdekelnek, sok jó cikk is található bennük. Eddig nem sikerült egy ilyet sem elolvasni, számomra érthetetlen betűkkel vannak írva, holott folyékonyan tudok írni-olvasni, de ilyenkor az agyam mégis leblokkol. Kevés agysejtem maradt az egy évszázad óta tartó italozás miatt, ám most már késő bánkódni emiatt, valójában semmit nem tudok tenni, hogy visszafordítsam a folyamatot. Egészségesen élni pedig eszemben sincs, arra ott vannak a hippik. Még akkor is ezen röhögök, amikor fél lábon ugrálva próbálok belebújni a kiválasztott nadrágba, nem sok sikerrel. Szerencsétlenkedésemmel csupán annyit érek el, miszerint hangos puffanás kíséretében terülök ki, mint egy hal, alsó végtagjaim pedig be vannak szorulva. Remek, utálom a méretezést… >.>
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te16000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (16000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:46 am

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]

Boldogan rohangálok le-fel az üzletben, és nézegetem egymás után a csinibbnél csinibb fehérneműket. *.* Most még szebb lesz a fehérnemű készletem, mint volt. Legalábbis így gondolom. De ha már itt tartunk… Nem kéne nekem egy új komódot is vennem? O.o Elvégre a bugyijaimmal együtt az is szénné égett, szóval nincs hol tartanom őket. Ez most viszont ráér, mert valahogy most nincs kedvem holmi komódokra költeni a pénzem. Na jó, igazából muszáj, és muszáj rá spórolni is, vagyis nem vásárolhatom fel a fél üzletet, csak a negyedét. De ez van, talán majd legközelebb…
Szemlátomást Yuu-chan nagyon szeretne nekem segíteni a válogatásban, vagy pedig egyszerűen csak tetszik neki a fehérnemű bolt. Sose gondoltam volna, hogy ennyire perverz, hogy csak úgy el kezdi tapizni a tangákat. De az is lehet, hogy valakinek szeretné venni. Lehet, hogy nekem venné meg, bár az igaz, hogy nem is tudja a méreteimet. Surprised Igazából nem is baj, meg természetesen arról is ledumálnám, hogy vegyen nekem bármilyen alsóneműt, mert fogalma sincs, hogy milyen az ízlésem. :/
- Ugye megtennéd, hogy leellenőrzöd? *.* – mondom örömben ugrálva a vaizard körül. Remélem elvállalja ezt a kis plusz munkát, mert akkor hálám jeléül ledumálom Toshi-channal, hogy ne adjon neki X ideig büntit. Lehet még örülne is neki Yuu-chan, hogy nem kell kifutnia a lelkét csak azért, mert valami rosszat tett. Tuti jó jutalom lenne a számára, és még pénzbe se kerülne, hiszen a futás mindenki számára ingyenes, ráadásul sosem árt, ha valaki tud futni. Én mindig azt mondom, hogy szégyen a futás, de hasznos… Viszont ezt sose engedte a nővérkém. Mindig az mondja, hogy nyuszi vagyok, amiért folyton el akarok futni a problémáim előle. Pedig nincs is igaza… teljesen… T-T Jó, persze tényleg megalázó ha el kell menekülnöm, de akkor meg még kellemetlenebbül érzem magam, ha vereséget szenvedek. Persze akkor meg Toshi-chan izélget folyamatosan, hogy miért nem állok bosszút, meg minden. De engem nem is érdekel… Meg egyébként is… Mindig Toshi-chan harcol helyettem, és miatta is lettem anno a 11. osztag kapitánya. Jó fejek voltak ott az emberek, meg minden, de akkor is egy rakás durva állat. Surprised Mondjuk most nem tudom, hogy mi a helyzet arra felé, szóval inkább nem is alkotok róluk véleményt, de annyi biztos, hogy régen borzasztóan barbárok voltak. Surprised
Nagy nehezen összegereblyézem azokat a cuccokat, amik megtetszenek, és már csak egy próbát kellene beiktatni. Természetesen elhatározom magamban, hogy nem fogok Yuu-channak fehérneműs divatbemutatót tartani. Na nem azért, mert nem érdemli meg, hanem mert úgy sincs sok látni való, ami már azt hiszem neki is feltűnt. Hiába… Nem áldott meg a természet hatalmas méretekkel. T-T
Bamba arckifejezéssel engedem, hogy terelgessenek a próbafülke felé. Lehet, hogy szeretne valamit csinálni a fehérneműkkel. O.o Ráadásul azt mondta, hogy ő is keres magának valamit. Persze aztán magyarázkodik, meg minden, de én nem hiszek neki. Tudom, hogy magának keres, meg minden, és lehet, hogy csúnya dolgokat is művelne velük. Nem, most konkrétan nem arra gondoltam, hogy ráhúzza a fejére az egyik tangát, és repülőset játszva rohangálja körbe az üzletet, hanem valami egészen csúnyára. Surprised Mindegy, a lényeg, hogy elkezdtem felpróbálgatni a ruhákat, meg a többi egyéb cuccost.
Már épp belelendülnék a próbálgatásba, amikor hirtelen egy puffanásra leszek figyelmes, nem is messze tőlem. Vicces lenne, ha vaizardka elkezdte volna lebontani az épületet… Surprised Na, de lényeg, hogy végül elhatározom: elmegyek megkeresni Yuu-chant és megvédem az üzletet tőle, meg talán még az egész épületet se ártana. Persze előbb felkapok magamra valami göncöt. Azért alsóneműben mégis csak ciki lenne fel-le rohangálni. Az egyik eladót kifaggattam, hogy látta-e, hogy pontosan merre is sétált a társaságomban lévő emberke, és amint elmagyarázta, máris utána futottam, hogy megmentsem, ha esetleg valami baj történt. Bár valószínű, hogy inkább láb alatt lennék, ha tényleg történt volna valami… :/
- Megjöttem, Yuu-chan, mit történt?! – tépem fel a próbafülke ajtaját, aztán le is dermedek hirtelen, hiszen meglátom a nadrággal küszködő Yuu-chant. Először majdnem el is kezdek röhögni, de aztán mély levegőt veszek, és inkább fel ajánlom segítségemet, mint hivatásos gatyafelráncigáló.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:31 am

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]

Ennél zavarba ejtőbb helyzetbe csak kevesen képesek kerülni, persze vannak olyanok is, akiknek az ehhez hasonló események mindennaposak, ám szerencsére Én nem tartozom ezek közé, legalábbis eddig így gondoltam. Ellenben egy öltözőfülkében feküdni, miközben se le, se fel nem tudom tolni a nadrágomat, kétségtelenül kimeríti a balfékség fogalmát. Íme, a jövő reménysége, nézze meg mindenki magának, mert ez volt az első és utolsó eset, hogy így láthattak! Nos, valójában senki nincs a közelben, puffanásom is sokáig visszahangzik, de ennek ellenére egy ideig senki sem siet a segítségemre. Már épp méltatlankodni kezdenek a kiszolgálást illetően, amikor léptek zaja üti meg a fülemet. Gondolatban máris összeraktam egy jó kis történetet, miszerint egy csapat terrorista tette ezt Velem, azonban végül mégse kell alkalmaznom, hisz’ egy bögyös eladólány helyett csak Aya kukucskál be újdonsült börtönömbe. Gyorsan hálát adok a Gondviselésnek, amiért egy társ talált meg, nem pedig valami vadidegen, aki valószínűleg lőtt volna Rólam egy-két képet, s csak azt követően oldaná meg béklyóimat. A most lejátszódó jelenetről mélyen hallgatni fogok, amíg élek, sokat rontana az imidzsemen, hogyha ez a történet napvilágra kerülne. Felőlem akár negyvenezer kört is lefutok, csak maradjon titkos az információ. Lövésem sincs, milyen módon akarja felráncigálni amúgy nem túlméretezett hátsórészemre ezt az anyagot, viszont kétségtelenül olyan helyeken kell matatnia majd, ahol csak olyanok jártak előtte, akikkel komolyabb kapcsolatom volt vagy épp mocskosul részeg voltam, amikor találkoztunk. Ámbátor a 11. osztagban szolgált, akik nem épp a finomságukról híresek, ráadásul a koedukált szó jelentését kétségtelenül nem ismerik, szóval kettőnk közül nem Ő lesz zavarban, az fix… Meg nem is Én.
- Ehh… - kezdek bele teljes értelmi kapacitásom legjavát megvillantva. – Fogalmazzunk úgy, hogy történt egy kisebb baleset, amiről szeretném, ha kettőnkön kívül nem szerezne tudomást senki sem. Még csak tippelni tudok, de szerintem az a bizonyos mumus ide is követett és hallotta az ajánlatomat is. Megpróbál eltenni láb alól, mielőtt még jómagam tehetném meg ugyanezt Vele. Átkozott!
Néha-néha azért elgondolkodom egy-egy hazugságom értelmén, ám általában sokkal jobban kitalált és összetettebb füllentéseket tudok kieszelni, de most egy olyan nővel állok – valójában fetrengek – szemben, aki kanyar nélkül elhitte a mesét, mely szerint egy bébisárkány barmolta szét a komódját, nem pedig egy felelősségét nem vállaló dohányos. Eme gondolatra megint elkap a nikotin iránti vágy, jó lenne már rágyújtani, viszont előbb meg kell szabadulnom ettől a rettenettől, mert ezzel képtelen vagyok a mozgásra. Néhány percnyi megfeszített munkának köszönhetően végül mégis felkerül az átkozott cucc és már elrebegnék egy imádságot, amikor újabb probléma üti fel a fejét. A koronázási ékszerek biztosan nem férnek be, ráadásul begombolni se tudom, mivel egyáltalán nem ér át. Most vagy valami baja van a gigaiomnak, s átméretezte magát vagy tényleg annyira sügér vagyok, hogy nem tudom megkülönböztetni az M betűt mondjuk az XL-től. Itt már nem segíthet semmi, ezért is sóhajtok egy méreteset, mely tett váratlan láncreakciót indít el. Először csak egy varrás pattan el a combomon, majd mint egy parancsszóra az összes megadja magát, fülsértő reccsenés kíséretében. Fejemet vakargatva próbálok napirendre térni a dolgok felett, miközben élvezem a visszakapott szabadságomat is. Eszemben sincs kifizetni valamit, amit utána képtelen leszek használni, szóval különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül hajítom át a másik kabinba, mert ilyen jó fej vagyok. Részemről ezzel véget is ért a vásárlás és egy ideig még a pláza közelébe sem fogok jönni. Talán keresnem kéne egy szabót, aki rendelésre készít az embernek ruhákat, akkor biztosan nem történnének ilyenek, ráadásul nincs is jobb egy személyre szabott öltözéknél.
- A helyzet súlyosabb, mint gondoltam. – adok hangot aggályaimnak, miután ismét saját gönceimben feszítek. – Egy olyan sötét erővel állunk szemben, mely ugyan eltörpül Aizen fenyegetése mellett, ám mégis eléggé zavaró. Az ellenség már bejutott a szobádba is, valahogy ki kell füstölnünk onnan. Van is egy ötletem…
Gyorsan feltankolok két napszemüveggel a közeli polcról, aztán fizetést követően távozunk az üzletből. Eléggé beleolvadunk a környezetünkbe a sok szatyorral meg mindennel, valamint a sötét lencséknek hála elég baljós kinézetet is kaptunk. Valamiféle csapdát kell állítanunk a lénynek, Nekem pedig azt is ki kell találnom, miszerint ki fogja eljátszani azt. Természetesen a válasz magától értetődő, nem a semmiért sajátítottam el annakidején a klónozó démonmágiát. Amíg a shinigami kutat a megfelelő felszerelés után, addig magam részéről olyan cuccokat kezdek gyűjteni, amik segítségemre lehetnek egy jó álca megalkotásához. A feladat nehézségét az adja, hogy nem vagyok túl ügyes kezű, sajnos csak a gyilkoláshoz értek, sosem volt erősségem a művészet. Ám most a lebukásom, valamint az önbecsülésem védelme a tét, ezért mindent bele fogok adni, s a tavasz fiatalságának ereje győzedelmeskedni fog! *<*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te48500/65000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (48500/65000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyKedd Jan. 18, 2011 6:44 am

{Kiruccanás Karakura Townban – Milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged?}

Igenis, függök mások véleményétől… Bármennyire is próbálom egy fallal körülvenni magam, még a szemellenzőm sem takarja mások irányomban mutatott szimpátiáját vagy unszimpátiáját. És bár a többség véleménye nem kifejezetten érdekel s egy laza vállrándítással túlteszem magam rajta, azért… még így is nagy a különbség megaláztatás és megaláztatás között. Mégis, hiába hittem eddig, hogy sosem fogom túltenni magam rajta, ha egy plázában rohangálok sétáló zsiráfokat meg édes… szóval kiskacs… akarom mondani, kacsákat bámulgatva, azt hiszem, végre ideje lenne megszabadulni ettől a feszültségtől. Lehet, csak egy masszázs kéne, hogy az espadaként felgyülemlett stresszt kicsit leadhassam. Hiszen biztos kellemes lehet, ahogyan a lapockáid alól masszírozzák ki a görcsös csomókat. Meg valószínűleg fájdalmas is abból ítélve, hány ellenfelem karját feszítettem már hátra puszta kézzel. Bár legalább kegyelmes vagyok… Nem hagyom, hogy sokat szenvedjenek.
Mindez viszont teljesen lényegtelen, hiszen a zenészek mekkájába érkeztünk. Továbbra is tartom magam azon álláspontomhoz, miszerint a gitár már régóta nem trú, mert nem az és kész. Ettől függetlenül elengedhetetlen kelléke egy rockbandának, mert hogy én egyszer még alapítok, az tuti biztos! Surprised Nem mintha a hírnév motiválna… hiszen mégis csak egy hollow vagyok, s nem szándékozok visszatérni a holtomból, mint Michael Jackson, még jó pár évtizeddel ezelőtt. Ó, igen, mert ő is arrancar, ugyanolyan, mint én, csak szánalmasabb és gyengébb. :/ Csak Aizen kirendelte pénzt keresni a showbiznisszel, és még póttestet is kapott meg minden! Surprised Az emberek meg komolyan bevették a plasztikai műtéteket… hülyék. Rolling Eyes
- Hátööö… 23… Tudod, a fiatalság… Már minden kis 13 évesből rocksztárt faragnak. Rólam bezzeg szinte teljesen megfeledkeztek. :/ – magyarázkodom egy kamu korral kiegészítve, hiszen testileg valahogy húsz és huszonöt között lehetek, bár nem tudnám megmondani, pontosan mennyinek tűnhetek. Arrancarként az öregedésem újra elkezdődött, bár jóval lassabb, s ez a folyamat pedig mindenkinél más sebességgel zajlik. Úgy tudom, a shinigamik is hasonlóképpen öregednek. Az a volt főkapitányuk se lehetett mindig ilyen télapó figura.
Nagyokat pislogva fordulok Mitsu irányába, miután megszemléltem az egyik zongorát, s kerekre tágult szemmel vizslatom azt az ocsmány, foltos valamit, amiből csak másodpercek múltán tudtam kivenni, hogy az valójában micsoda. Tény, láttam már egy-két extrém hangszert életemben, de inkább jó értelemben, s ezelőtt sosem láttam ilyen ronda gitárt, mégis kacagni kezdek. Kis híján könnyeim is kicsordulnak, s nehezen, de úgy egy perc múltán (ekkor már Mitsu vállaiban megkapaszkodva) sikerül végre lehiggadnom.
- Ne haragudj… xD Csak… xD Mindegy… Talán tökéletes is lenne ehhez a kottához. – szedek le egy füzetet egy közeli tartóról, ami a nyomtatás szerint a Dzsungel Könyve musical verziójának kottáit tartalmazza. Igaz, nem gitárra, de oly mindegy… :/ A gitárral a kezemben lépek a kasszához, s a kiszemelt szintivel együtt megveszem ezt is, csak hogy a világ legocsmányabb gitárja megtisztelő pozíciójára nyugodtan jelölhető hangszert Mitsu kezébe nyomjam mondván ez az övé, ha már ennyire tetszik neki.
Kibámészkodva magam magyarázom el Mitsunak határozottan, hogy bennem aztán nem él egy pici Sla-chan sem, mert a büszkeségem nem engedélyezi létezését. Hiába, mindig is utáltam ezt a becenevet és már a gondolatától is dagadni kezd az a bizonyos ér a homlokomon, de figyelmeztetnem kell magam, hogy most „emberként” tartózkodok itt, küldetésen kívül. Espada létemre azt hiszem, egész humánus vagyok… Például nem ütök meg nőket meg gyerekeket, ha felhúzták az agyam, kivéve, ha kajáról van szó és lelkeket kell magamba szippantanom. Meg ha valami shinigamival kell harcolnom. De az itt most egy sincs, tudtommal pedig Seireiteiben nem divat az emberi holmik használása, vagyis nem kell tartanom attól, hogy valami kis patkány megzavarja az ártatlan szórakozásom. Nem is olyan rossz hely ez a pláza… komolyan, pozitívan csalódtam! Surprised Ettől függetlenül azért bűntudat nélkül gáncsolom el véletlenül az egyik tipikus kis rózsaszín cicababát, miután kiléptünk a hangszerboltból. Nem tehetek róla. :/ Megláttam az arcát és felidegesített. :/ Ösztönlény vagyok, senki sem hibáztathat miatta. :/
- Majd felkaparja magát… – vigyorgok, miután a kottákkal felszerelkezve spurizok el a tett helyszínéről. A hangszereseknek egy kamu címet adtam meg, hiszen csak nem várhatom el tőlük, hogy vigyék a holmim Hueco Mundoba. A felét pedig kifizettem, a másikat, majd amikor megérkezik a szintetizátor – Renéhez. Meg az óriás plüsskacsa is. Most mi van? Nem szállítanak Las Nochesbe, valahogy meg kellett oldanom! Surprised Ez a minimum az elmúlt hatvan akárhány elmulasztott szülinapomért és karácsonyokért… ¬_¬
- Na, keressünk egy pizzázót vagy egy gyorséttermet. Bár a pizza laktatóbb. Talán valami ital is belefér, nos? – célzom meg a mozgólépcsőt, bár először állok ilyenen. Csak rövid idő múlva esik le, hogy talán óvatosabbnak kéne lennem, hisz igazán nem számítottam arra, hogy ez mozogni fog. Egy kisebb sikolyt hallatva kapaszkodok meg Mitsuban s próbálom egyensúlyban tartani magam. Talán most hálát adhatok a több évtizedes gyakorlatnak, talán nem esek el… Embarassed

Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 11:14 am

Vásárlással egybekötött találkozó egy shinigamival/Shiroichi Anao/


Untam magamat nagyon, nem tudtam mit is kellene csinálnom. Nem voltam senkinek se a fraccionja eddig, talán ha lenne egy Espadám, akkor minden máshogy lenne. De mivel nincs, így kénytelen vagyok majdnem mindenkinek engedelmeskedni. Vagyis csak azoknak, akik erősebbek, mint én. Sajnos olyan pedig sok van. De tegyük félre ezt a témát, itt az ideje, hogy kezdjek valamit magammal. Elhatároztam, hogy mivel ma nem jelentkezett be senki hozzám, hogy bárminemű feladatot rám bízzon, ezért „szabadnapot” veszek ki. Mire lesz szükségem? Egy póttestre, az megvan, valami ruhára, az is megvan, öö mi is az? Ja, pénz, igen az is kellhet valamennyi. Csontos vidáman ugrál, én pedig rendre intem csak.
- Nem Csontos nem, nem viszlek magammal. Honnan kéne neked is szerezni egy testet? Ha emberit szerzek, akkor lehet, kínos helyzetbe hoznál. Szagolgatnád az emberek kutyáinak a hátsóját. Azt pedig inkább nem.
Pár ilyen mondta, és egy orrára csapás után megértette, hogy nem lehet. Sajnos van egy érzésem, hogy mire haza jövök minden kupi lesz, szétrágva, és a többi kellemetlen dolgot ne is említsem. Na az ideiglenes testemre emberi ruhát adok, a pénzt a zsebébe rakom, feldobom a vállamra, majd valami szabad térre megyek és nyitok egy, kaput amin keresztül az Emberi világba megyek. Az meg nem érdekel, hogy talán pár shinigami kiszúrja, hogy itt vagyok, nem harcolni jöttem, inkább pihenni. Na, és ha találkozok egy csinos hölggyel, lehet más is.

Emberek világa.

Sikeresen megérkeztem egy kietlen sikátorba. Na ideje a testembe menni, remélem sikerülni fog minden baj nélkül. Amint ezzel megvagyok, kisétálok a sikátorból. Egy bolt kirakatában megnézem magamat, nocsak nem is rossz ahogy kinézek. Ez a pár kiegészítő, mint a nyaklánc, és szemüveg, egészen jó benyomást kelthet az emberekben. Körbehordozom a tekintetemet az embereken, és a nagy nézelődés közben megakad a szemem egy épületen. Pláza? Érdekes neve van, megyek és megnézem, talán találok is valami hasznosat. Belépve az épületbe, hát bevallom, elcsodálkozok. Egy hatalmas hely, ahol rengeteg bolt van, ezt ki kell használnom. Egyik üzlet kirakatától a másikig sietem. Szinte teljesen rátapadtam a kirakatüvegre.
~ Nekünk miért nincs ilyen? Na mindegy menjünk, vegyünk pár ajándékot az otthoniaknak.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te40700/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyPént. Jan. 21, 2011 12:11 pm

Küldetéssel (vásárlással) egybekötött találkozó egy arrancarral/Karasu Vex/

Karakura... milyen régen voltam itt. És, mily meglepő még mindig ugyan úgy néz ki. Sok utca, sok fura szerkezet (autók), sok ember. Sok... na, jó ez már sokkoló! De hol is keressem? Nézek bele már a második útszélén lévő kuka tartalmába, keresés címszó alatt.
Fölösleges lenne azzal untatnom a közönséget, hogy mit is csináltam mielőtt idejöttem az Emberek világába. Hisz az esetek 90%-ban egy Shinigami csak a küldetés miatt jöhet ide. o.O Na, persze tisztelet annak a csekélyke 10% kivételnek, aki egyéb dolgok miatt fordul meg itt... hanem fordítva van... xD Na, de összesűrítve azért vagyok itt, hogy elkapjak/hatástalanítsak egy különleges lidércet lehetőleg minél előbb. Csak tudnám, mi különleges van egy lidércben? -__-" Legalábbis, ha jól emlékszem ez volt a „küldetés”. Persze ez a feladat rajtam nem foghat ki, de nem ám! Mivel ez egy igen, ritka lidércnek számít - gondolom a "különleges" kifejezés csak erre utalhat - nem vehetem egy kalap alá a többivel. Biztosan szeret megbújni a... hm...
- A plázába!! - veszem észre a zsúfolt utcán tolongó emberek sokasága között az igencsak kiemelkedő épületet. Pontosan, ez lesz az a hely. Egy lidérc csak ide jöhet! Fogom magam és keresek egy kis zúgott, ahol belemászhatok a póttestbe, amit eddig a kezemben tartottam. Nem akartam fölöslegesen használni, de ha már elhoztam kihasználom. Még mindig kényelmetlen, ez van. >_<' Rögtön bementem az említett plázába miután összeszedtem magamat, illetve gigaimat. De hol is kezdhetném a lidérc keresését? Bizonyára be kell olvadnom az emberek közé. Gondolkodva nézek körül, ahogy beléptem az épületbe, ahol rengeteg üzlettel találhattam szembe magam. Rögtön kiszúrtam egy ruházati boltot, ahova be is iramodtam. Beolvadás környezetünkbe akció végrehajtás érdekében, ugyanis csak a megfelelő ruha segítségével történhet az meg. Ahogy bementem nagy csodálkozva néztem körül, ilyen helyet csak újságokban láttam illetve a többiektől hallottam, hogy létezik. De, így látni teljes valójában sokkal, de sokkal érdekesebb. Kisebb nézelődés után a ruhaválasztásom egy méretes – mert nálam sokkal nagyobb - fekete bőrkabátra és hasonló színű kalapra esett, kiegészítőnek egy fekete napszemüveget vettem. Mivel egy könyvben azt olvastam annakidején, hogy a kémek vagy mik’, ilyen ruhát viseltek. Ami biztos, hogy a lidérc nem fog így felismerni. *-* De, mintha hiányozna valami... amint fizettem és magamra kaptam a vett dolgokat árcetlistül, a szemközti boltot szúrtam ki. Egy vadászati üzlet, melynek kirakatában ott virított egy távcső. Remek már csak az kell ide! Rögtön beviharoztam az árudába és az eladós örömére nagy hadarásokkal és a távcsőre mutogatásokkal elmagyaráztam neki, hogy azt kérem. Miután ez is meg volt elindulhattam a hollow felkutatására. Elsőnek egy élelmiszer üzletet vettem célba. Mintha attól félnék, hogy a lidérc bárhol itt ólálkodhat óvatosan haladtam a sorok között itt-ott elbújva vagy földön csúszva. Nem is értem miért néztek olyan furán az emberek mikor az egyik sornál csúszva a padlón haladtam végig, majd a végén, mielőtt kimerészkedtem volna a távcsővel szemléltem körbe a terepet és miután biztonságosnak ítéltem akkor mentem csak tovább. Az egyik sor előtt, nevezetesen az édességsornál egy retró ételes kiállítás volt, kóstolóval és hasonlókkal. Tisztességes távolságból, már lassan nyál csorgatva néztem az ott felsorakoztatott nyalánkságokat. Többek között volt ott Kakasnyalóka, Kojak nyalóka, Pezz cukor, régi fajta Boci csoki, és ni’ csak, Téli fagyi. *>*
- Lehet, hogy kellene venni pár darab Téli fagyit? A lidérc biztosan kapni fog rá! - állapítom meg nagy okosan, ahogy észreveszem az említett ételt a pulton a messzelátó segítségével.
Nagy elmélkedésemet egy teli bevásárló kocsival megrakott anyuka zavarta meg, amiért elment volna arra, ahol épp ácsorogtam, így nagy tisztelettudóan álltam el az útjából, de amiért nem néztem magam mögé, véletlenül az újdonsült WC-papír márka bemutató tornyot meglöktem mely, úgy dűlt össze, mint a ház a részeg kőműveseknél... Csak úgy gurultak, gurultak elfelé a papírhengerek mindenütt az üzletben. Nem is értem miért hajtott ki őrjöngve a biztonsági őr a bevásárló helyből, ezt követően Neutral... főleg, hogy nem is mutatott ott jól. Ráadásul az út közepén volt. Mindegy is úgysem volt ott a lidérc. ˇ.ˇ Utamat a virágos cserepek mögött megbújva folytattam. Persze nem számítottam arra, hogy a hátulról jövő járókellők látnak. Neutral De erre csak akkor jöttem rá, mikor nagy távcsöves megfigyelésem közben valaki megszólított.
- Mondd kislány, mit csinálsz?
- Nem vagy kislány!! Különben is dolgozom! Madár lesen vagyok! - harapom le kis híján szegény ember fejét, majd inkább tovább áll. Mondjuk elég érdekes, hogy madár lesen vagyok egy boltban, ahol egy árva rigó, vagy cinke, esetleg egy Csőrike sincs. De azt mégse mondhatom, hogy lidércre vadászok. o.O" Továbbfolytatva kommandózásomat átbukfenceztem egy másik növényhez, majd a másik oldalt is körbeszemléltem hátha ott van a lidérc. De, sajnos nem jártam sikerrel, viszont egy igen érdekes ketyerét véltem felfedezni. Egy ATM a folyosó végén legalábbis ez volt nagy nyíllal odabiggyesztve a szerkezet fölé. Több ember is megfordult arra, beletettek valamit, majd mintha olyan fizető eszközt dobott volna ki nekik, ami nálam is van, miután berakták, azt a micsodát. Ez aztán érdekes, ekkor a bőrkabát zsebébe néztem, ahol csak egy-két apróm volt már. Mi a... hova lehetett a pénz, amit hoztam? Nem is értem hova tűnhetett Rolling Eyes … De vajon milyen kidout használhatnak pénzszerzés érdekében? Végül is ráveszem magam és oda rambozom az ATM-hez, hogy közelebbről is szemügyre vegyem.
- Ide tettek bele valamit... – tanulmányozom, majd előkotrok a zsebemből valami kacatot, amely belefér a kártyabeadó résbe, de csak benyeli, és semmit nem csinál. A számokon is nyomogatok valamit, ami a kezelőfelületen volt. Mire végre ki ír egy szöveget. Kérdőn olvasom el a piros felíratott: "Error".
- E...error? Mi van? - pillogok nagyokat a kiírt szövegre. - Hé' add vissza a lapot, amit beléd tettem Te fránya ördögi szerkezet! - húzok be a doboznak, de csak több "Error" kiírást kapok, mire már fülsértő riasztószerű hang is el kezd szólni. Értetlenül kapom fel a fejem a hang hallatára, majd már az idegeimen táncolva ez a dolog, előkényszerítette belőlem azt, amit nem akartam megtenni. Ezt csak is magának köszönheti! A szerkezet közelében álló ülőalkalmatosságot fogtam, majd egy jól irányzott dobással beleállítottam a padot az ATM-be, kisebb kacaj kíséretében. Ekkora már a biztonsági őrök is közelítettek. Talán még se kellett volna?
- Hé, maradjon ott! Kezeket a tarkóra! - figyelmeztetnek, miközben vészesen közelítenek felém. Teljesen olyan, mint egy rablós- üldözős filmben, ahol én vagyok a főszereplő. *>* Akkor ez azt jelenti, hogy most futnom kellene? Azt’ hiszem igen. De még is csak rosszat tettem confused... De kinek van most ideje fogócskázni?! Fontosabb dolog miatt vagyok itt! Ütöm meg öklömmel fejemet, hogy észhez térjek és ismét a feladatra koncentráljak. Az elkapás elkerülésének érdekében elviharzok az ellenkező irányba, hogy megfelelő helyet keresek ahhoz, hogy levehessem magamról, ezt az átkozottul kényelmetlen póttestet. Már a sokadik folyosón fordultam be, mikor az egyik végén megláttam a kijáratott. Rögtön elindultam arra, de előtte magam mögé néztem, hogy mennyire sikerült kiviteleznem a fickók lehagyását, így mivel nem magam elé néztem észre se vettem, hogy van előttem valaki, akibe nemes egyszerűséggel nekirohantam, bár az illetőt meg se tántorította a dolog, velem ellentétben, amiért az ütközésnek köszönhetően felköszöntöttem a padlót. Fájlalva fejemet, a két kezemet a búbra tapasztom melyet csóknak szánhatott a padlózat, üdvözlésképp. xD
- Elnézést!! - pattanok fel, majd ránézek, hogy kibe is sikerült így belerohannom. ~ Jézusom! Milyen kicsi vagyok már megint! Vagyis, hogy lehet ilyen magas!~ javítom ki magam nagy csodálkozva, ahogy a srácra nézek, minek hatására kisebbségi komplexusom tünetei ismét jelentkezni kezdtek. De nem időzők sok ezzel. Lekapom magamról a kabátot, melyet a kezébe nyomok, majd a kalapot a fejére teszem, a távcsövet pedig elhajítom nem törődve landolási helyével. Ahogy ezt végrehajtottam már látni is lehetett a sarkon beforduló biztonságiakat, akik csak most értek be, bár semmisé téve álcámat már nem volt könnyű megtalálniuk. De, amiért a kiszemelt áldozatomon hasonló felszerelést véltek felfedezni gyanakvóan kezdték el faggatni, ahogy odaértek.
- Nem látott egy gyerek nagyságú, lányt, aki hasonló ruhában volt, mint amit Ön tartogat a kezében? - kérdezik az alaktól, utalva az általam kezébe nyomott bőrkabátra.
- NEM... - kezeimet rögtön a számra tapasztom, mielőtt a "vagyok gyerek" részt is kiejthettem volna. - Vagyis ... ízé.. bátyó, mit akarnak ezek a csúnya bácsik? – improvizálok egy á’ szöveget, nehogy lebuktassam rögtön magamat. Kisebb színészi vénámnak köszönhetően talán még el is hiszik, hogy csak erre járó bevásárlók vagyunk.
- Lehet, hogy arra a csúnya alakra gondolnak, aki idejött és a kezedbe nyomta ezt a sok kacatot? - terelem rossz útra a biztonsági őröket, majd a srácra nézek, aki áldozatul esett színészi játékomnak. - Ha, lebuktatsz halott ember vagy... - motyogom elégé vészjósló tekintettet vetve felé, nem gondolva a dolog esetleges következményeire.


A hozzászólást Shiroichi Anao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 23, 2011 5:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyVas. Jan. 23, 2011 3:58 am

Vásárlással egybekötött találkozó egy shinigamival/Shirochi Anao/

Csodás nagyon csodás, mennyi minden van itt, és mennyi mindenki. Remélem, ha egyszer tervbe lesz véve, hogy elfoglaljuk ezt a világot is, az ilyen helyeket meghagyjuk majd. Nagyon tetszik, és szerintem a többieknek is tetszene. Ez a sok üzlet, és amiket benne találhatok. Jelenleg egy játékboltba mentem be, és lenyűgöz, amit itt találok. Sok kis bábu, amiknek lehet mozgatni a végtagjait, sőt van, amelyiknél kard is van és pajzs. Gondolom, ha belerakom a kezébe a kardot és pajzsot, akkor harcolhat is? Venni kéne belőle két darabot, és akkor egymással harcolnának, egy kardost és egy olyat, akinek buzogánya van. Már nevet is adtam nekik Bazi és Grox. Bazi a vad harcos, aki le akar számolni ősi ellenségével a gonosz Grox-al mert az elrabolta Bazi feleségét, és otthon csak gyűlik a mosatlan. Már majdnem el is rakom őket, amikor más játékokra leszek figyelmes. Egy szempillantás alatt előttük termek.
- Társasjáték.
Hú, ezt többen is lehet? Akkor nem kéne magammal játszanom. Szólnék Adorának és együtt játszanánk. De melyiket vegyem meg? Van egy olyan hogy „Ki nevet a végén” és egy „Gazdálkodj okosan”. Melyiket vegyem meg? Á mindkettőt meg kellene, de ahogy nézem az ár, amit ráírtak az túl drága, csak az egyiket tudnám megvenni. Először halkan majd egyre hangosabban meghalok valami zenét. Ez honnan jöhet? Nagyon jó. Ott hagyva mindent a játékboltban, elindulok felkeresni a zene forrását. Egy új üzletbe jutok, ahol rengeteg CD van, és mindegyiken zene. Sőt, van, amelyikbe bele is lehet hallgatni. Az egyik állványhoz megyek, amin egy füles van, leveszem és rárakom a fejemre, és hallgatni kezdem a zenét . Jó nagyon, tetszik ez a zene. Tehát ebben a fülhallgatóban van? Rendben akkor ezt viszem el, megfogom a vezetéket, ami az állványba vezet, és kitépem belőle. Hé, most meg miért hallgatott el? Ilyen hamar tönkrement? Na, mindegy akkor, visszarakom a fülest az állványra és megyek innen inkább. Kilépve az üzletből egy hangot hallok meg. Ösztönösen nyúlnék Orgo-ért, de sajnos ebben a testben nincs nálam. De mi ez a beszéd? Honnan jön? S mit akar azzal, hogy akció van egy ruházati boltban? Micsoda misztikum és rejtély. Megvonom a vállamat és kicsit hitetlenkedő arckifejezéssel indulok tovább a felfedező körutamra. Pár csinos emberlány feltűnően figyelt, lebuktam volna? Nem az nem lehet, ebben a testben hogyan bukhatnék le? Az egyik, egy kis vörös felém kezd sétálni, közben mosolyog. Lehet, meg kell majd vernem? Csak a fizikai erőmre hagyatkozhatok, remélem elég lesz, és mindenki látja, majd hogy önvédelem volt az egész. Felkészülök a legrosszabbra….de nem történik semmi, mosolyogva bemutatkozik, és megkérdezi nincs e kedvem csatlakozni hozzájuk? Minek csatlakoznék? Már tartozok az Arrancarokhoz. Á, ez olyan izé, na, mi az már. Megvan, lehet kel nekik egy férfi társasága, nekem mindegy. Mosolyogva bólintok, és oda megyek hozzájuk. Csak pár percet beszélek velük, amikor megint valami zaj üti meg a fülemet. Megint mi ez? Leginkább csörgésre emlékeztet. Jé, valami kis téglalap szerű tárgyat vesz elő az egyik lány és beszélni kezd hozzá. Érdekes, nagyon érdekes, mi lehet az? Megint eltelik egy kis idő, amikor elrakja azt a kis fekete tárgyat. Szomorkás mosollyal néz rám, és közli, hogy menniük kell. De ha megadom, a telefonszámomat majd felhív. A telefon mimet? Ajaj, ha most nem leszek okos, akkor lebuktam.
- Ő izé, most tervezem, hogy venni akarok egy telefont. De ha megmondod, a tiedet megjegyzem. –remélem elhiszik.
Az arcuk arról árulkodik, hogy bolondnak néznek. De végül az a lány, aki telefonált, (mert gondolom azt csinálta) elkezd valami számokat diktálni, én pedig okosan bólogatok, mintha tudnám miről is van szó. Gondolom ez a telefonszáma, integetnek, majd elmennek. Na, ez megoldva, ideje lenne valamit vennem is. Mert eddig csak nézelődtem, és ha már van, ilyen papír fecni nálam gondolom, amit pénznek hívnak, akkor el is kellene költeni. Vissza a küldetésemre, a játék és a zene nem volt eddig jó, nézzünk valami ruhát. Elsétálok egy férfi ruházati bolthoz, út közben láttok pár WC-papírt a földön gurulni. Mi történhetett? Egy kis kitérő, és már ott is vagyok, ahol a WC-gurigák gurulnak a földön. Semmi, csak pár ember néz egy helyre, ahol egy táblán egy szöveg van. Valami reklám. „Ezt használja, a király is ezzel jár a trónjára”. Mosolyogva megrázom a fejemet, hát érdekes egy reklám az biztos, én szerintem meggyőzőbbet tudnék. Hm, tényleg, mi lenne, ha otthon az Espadák is így hirdetnék magukat? Új Fraccionokat keresnek, és csak kiraknak egy táblát, amin a képük szerepel, pár ajánlat és kész. Már várhatják is a jelentkezőket. Szerintem megemlítem majd párnak, de nem is ismerek egyet se. Remek, akkor ez kilőve, majd inkább adok fel én egy hirdetést, hogy Espadát keresek magamnak. Csak úgy tolongani fognak az ajtóm előtt 1-10-ig. Na persze, majd pont én, kellek nekik? Megrázom a fejemet és inkább megyek tovább, egyenesen az édességes bolthoz. Valamit már tényleg vennem kell. Amint oda érek, kellemes édeskés illat kúszik az orromba, azonnal megindul a nyáltermelődésem, sűrűn is kell nyelnem, mert ha nem akkor kifolyik le a padlóra, amit lehet, nem tetszene pár személynek. A szemeim hatalmasak, a nyelvem a szám sarkában, és mutogatok arra, amit kérek.
- Kérek három zacskó savanyú cukrot, aztán három zacskó édeset, aztán kérek még három tábla tej csokit, és sima csokit, áá olyan nápolyit is gyümölcsöst, utána jöhet még egy kis sós, igen pár csomag ropi is, olyan húsz darab nyalóka vegyesen, tíz csomag rágó szintén vegyesen, és végül két gombóc fagyi. Epres és vaníliás. Ja és a fagyi kivételével kérném mindet csomagolni. – már érzem, ahogy a hideg és édes fagyi a nyelvemhez ér, alig tudom kivárni, hogy, megehessem.
Kifizetem az összeget, amit kértek tőlem,azaz majdnem mind pénzt átadom és megvárom, hogy kiválasszák, ami kell neki. Bal kezembe fogom a szatyrot, amiben az édesség van, a szabad jobb kezemben pedig a fagyit fogom. Alig tudom magam türtőztetni, hogy arccal belevessem magamat ebbe a hűs finomságba. Nem is törődve a zajokkal, amik a Pláza egy másik pontjából szűrödnek, amik leginkább a törésre emlékeztetnek engem. Egyenesen egy eldugott helyre megyek, á egy kijárat ez jó is lesz, megeszem a fagyit és utána megyek is haza. Szinte belassul az idő, ahogy közeledek a nyelvem hegyével a fagyihoz, amikor egy rettenetes dolog történik. Érzem, hogy valami nekem csapódik, bárcsak elestem volna, de nem. Rosszabb, a fagyim kirepül a kezemből, én pedig lassítva kiáltok „NEEEEEE” de már késő, a fagyom földet ér és szétkenődik a talajon. A sírás is megkörnyékez, ez már túlmegy minden határon. A bocsánat kérésre figyelek fel, a hang irányába nézek, vagyis le a földre ahonnan jött a hang.
- Semmi baj, de a fagyim. – csak azt hittem káprázik a szemem, de amikor feláll igazam lesz, tényleg elég kicsi.
Hé, most meg mit csinál? Rám dobálja a ruháit? Ez a kalap elég hülyén fest a fejemen, és a kabát is, mint valami vén perverz. Ez gyanús nekem, minek dobja el a távcsövet, és minek rakta rám a ruhákat, és miért kérdezik az érkező biztonságiak, hogy nem láttam-e egy gyerek nagyságú lányt, akin olyan ruha volt, ami nálam van? A szemem sarkából a fagyi romboló barbárra nézek, aki befogja a száját, hmm, érdekes. Én a bátyja? Komoly a helyzet, és ez olyan tud, hogy értsd helyzet akkor. Komolyabb ábrázatot erőltetek magamra és a „húgomra” nézek.
- Nem tudom húgi, szerintem tényleg azt keresik, aki ezeket rám aggatta. – minek segítek én? Hm, fogjuk rá ara, hogy mivel nem ebbe a világba tartozok sokat nem jelent.
A tekintetemet az őrökre fordítom, és továbbra is komoly arccal szólalok meg.
- Az illetőt kirohant az ajtón, és a fagyit is tönkretette, amit az én drága húgomnak vettem. –hogy rájátsszak a szabad kezemmel átkarolom a „húgom” vállát és magamhoz húzom.
Az örök hümmögnek párat, oda adom nekik a ruhákat, majd a kijárat felé kezdenek menni. Elengedem a „húgomat” , és felvont szemöldökkel és kérdő arckifejezéssel nézek rá a kis csajra.
- Na, szerintem egy magyarázattal tartozol. Minek kergetek? Ja, a nevem Karasu Vex a…-a rossz beidegződés, majdnem mondtam, hogy Arrancar 87. - …kinek a fagyiját sikerült tönkretenned. Szerencsére a cukornak és a többinek nem eset baja.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te40700/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyVas. Jan. 23, 2011 8:11 am

Küldetéssel (vásárlással) egybekötött találkozó egy arrancarral/Karasu Vex/
Igazából nem vártam el ettől a vadidegentől, hogy együttműködjön a színjátékomban. Hisz, a szöveg, amit benyögtem kicsit zavaró lehetett számára. De, ezek szerint tényleg elég félelmetes lehetett, ahogy ránéztem. Ritka alkalmak egyike, ami összejön. *-* Igaz, ennyi balszerencse után ez volt a minimum. Bár nem hittem volna, hogy ennyire megviseli a fagylalt végzete. De, az biztos, jól alakítja a nagy testvér szerepét. Talán túlságosan is jól… még az ütő is megáll bennem, amikor a színjáték hitelesítésének érdekében magához húz. Na, de kérem! Ez… ez már túlzás! Ha nem fogják elhinni, esküszöm, hogy kinyírom bárki is ez… Szemem sarkából ránézek. Várjunk csak. Véletlenül nem egy vén perverzet szemeltem ki áldozatnak, hogy mentsem magamat? A fehér séró miatt csak erre tudok utalni. Bár ránézésre nem látszik olyan öregnek. Eh… ez abszurd… megrázom a fejemet, hogy visszatérítsem magamat az eredeti kerékvágásba.
- Igen, ahogy Onii-chan mondja! – helyeselek nagyban a srác mondatára, nehogy a biztonságiak gyanúsnak találjanak az iménti fejrázásom miatt. Miután az őrök távoztak az újonnan szerzett hamis információval, megkönnyebbülve sóhajtok fel, közben komoly elhatározásokat vetek fel magamban. Megfogadom, hogy olyan ATM micsodába nem fogok olyan ülőkét hajigálni többször! Túlságosan nagy az ilyesmik miatt az esetleges lebukás veszélye. Rendben, csak el ne felejtsem, hogy nem tehetek legközelebb ilyen ballépést.
- Na, szerintem egy magyarázattal tartozol. Minek kergetek? Ja, a nevem Karasu Vex a… kinek a fagyiját sikerült tönkretenned. Szerencsére a cukornak és a többinek nem eset baja. – kezd bele színésztársam a faggatásomba. Bár nem csoda… nem elég, hogy majdnem betiportam a padlóba eszetlen rohanásom miatt, de még a fagyija is rosszul járt. Ráadásul ebbe az elterelő akcióba is belerángattam. Én is így reagáltam volna, azt hiszem. Eh… ez most olyan, mintha magamat hibáztatnám. Shocked Pedig ő volt rosszkor, rossz helyen! Nem tehetek erről! ˇ.ˇ Vagy... még is…?
- Dehogy tartozok magyarázattal! Különben is! – mondom felemelt hangon, amiért nem értem hirtelen, hogy mégis minek kellene elmondanom neki az előzményeket, de valójában belegondolva az esetbe. Hogyan is volt…?
- Igazság szerint… - kicsit elgondolkodok, hogy miért is futottam én, mint az örült. Olyan hirtelen történt, hogy alig maradtak meg a dolgok. Rövidtávú memória forever! Razz – Fogalmam sincs. – mondom zavartan megvakarva a tarkómat. Közben egy apró vigyor jelenik meg az arcomon. – Elfelejtettem. – teszem hozzá úgy, mint akinek teljesen természetes az, hogy megfeledkezik az eseményekről. Ritka az ilyen ember mi? Vagyis inkább shinigami. De, miért is kellene ilyen fölösleges dolgokat az eszemben tartanom? Örülök, hogy a nevem olyan fontos, hogy nem felejtettem el, bár belegondolva, mintha eszembe kellett volna tartanom valamit. oO Mindegy is. Oh, tényleg névről jut eszembe! Ő volt olyan rendes és bemutatkozott. Nekem is meg kellene tenni. Bár kicsit fura hangzású neve volt. Lehet, hogy külföldi… Nem agyalva tovább ezen, rendbe vágom magamat, mint aki tisztelegni akar egy feljebb valónak vagy valami hasonló és csak utána teszem közé az adataimat.
- Shiroichi Anao desu~ a 10. osztag… - a számhoz kapok, mielőtt folytathatnám a rutinszöveget. – … a 10. osztálykirándulásomon vagyok. – bököm ki magamból jókora füllentésemet csoda, hogy a mennyezet még nem adta meg magát. Amiket most itt összehordtunk a biztonsági őröknek, ráadásul most ez is. Szerencse, hogy repedések sincsenek még rajta. De jobban oda kellene figyelnem arra, amit mondok. Nem kis híja volt most, hogy lebukjak. Bár egy ember úgyse értené, hogy mire értem, ezt a tisztes dolgot. Azt hinné csak, hogy valami katona vagyok vagy valami hasonló nem? Áh... Én ostoba, ki kellene találnom valamit.
- De, mivel maga miatt nem tudtam rendesen elmenekülni, ezért hívjon meg fagyizni! – mondom úgy, mint egy rosszkedvű kisgyerek, hogy ne tűnjön túl furcsán az imént mondott szövegem és ne azzal foglalatoskodjon. Jobb dolog is eszembe juthatott volna, de a fagylaltjáról, legalábbis ami megmaradt belőle, csak ezt tudta bennem előidézni. Jobb, mint a semmi. De... várjunk, csak! Nem kellene ilyesmikre pazarolnom drága időmet, melyet lidérc vadászatra kellene szentelnem. o_O Bár várjunk csak... ha van mellettem egy csali. Tegyük fel, hogy ez személyesen Ő. Akkor lehet, hogy jobban fog kapni a dologra a Hollow és egy idő után felbukkan magától is és nem kell keresgélnem. Azt, ha nem jönne össze és máshol jelenne meg, azt csak-csak jeleznék Sereteiből. Haaa' Anao, Te egy zseni vagy! Dicsérem meg magam remek gondolat levezetésem után, majd Karasura nézek, széles baljós latú vigyor kíséretében, ami a gondolataim miatt jelent meg, közben kíváncsian várom válaszát.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyVas. Jan. 23, 2011 11:49 am

Vásárlással egybekötött találkozó egy shinigamival/Shirochi Anao/

Menyetek már, gyerünk tűnjetek innen gyorsan. Nem sok kedvem van ahhoz, hogy ha lebuknánk, hogy nem vagyunk testvérek, akkor az emberi hatóságnak magyarázkodjak. Nem is ismerem az itteni törvényeket, az eljárásokat, a végén börtönbe küldenének, ahol nem biztos, hogy kitudnék jönni ebből a testből, főleg ha elveszik minden holmimat, mert akkor tényleg bajban leszek. Utána jön a közös zuhany, áá, ahol, ha elejtem a szappant, akkor sok kellemetlen dolog lenne. Na, azt nem, tényleg nem, már azon vagyok, hogy inkább elmondok mindent az őröknek. De ekkor az én ideiglenes testvérem megszólal. Rendben nem hagyhatom, hogy bajba kerüljön, ha ezt megúszom, utána szépen lelépek. Rájátszok egy kicsit a szerepemre, összeborzolom a haját és mosolyogva beszélni kezdek.
- Pontosan. A kijárat felé ment az illető, máskor lehetnének igazán éberebbek, és nem kellene hagyni, hogy ilyen alakok, mászkáljanak itt. – na, eltűntek végre az őrök, én pedig elengedem a húgi vállát, és várom a válaszát a feltett kérdésemre.
Nem hiszem, hogy az emberek közt ez a bevett szokás. Komolyan, nálunk otthon nincs ilyen dolog. Igaz, sajnos sok más sincs, mint ez a Pláza, á nem tudok vele betelni, legszívesebben elbújnék itt bent valahová, és megvárnám a zárást, utána csak az enyém lenne egész éjszaka ez a hatalmas csoda, csak az enyém. Erről jut eszembe, valamit kellene venni az egyetlen olyan Arrancarnak, akivel jóba vagyok, az pedig Adora lenne. Édesség az van sok, de mi van, ha nem szereti? Hiába néz ki fiatalnak, nem biztos, hogy olyan is. Minek örülne leginkább? Lassan ismét körbetekintek egyszer, majd visszafelé, és megint el, végül megakad valamin a szemem. Mozi, igen ahol filmeket vetítenek. Szerintem ez jó lenne, veszek neki egy bérletet és akkor majd jöhet filmet nézni, amikor csak kedve van. Ez lesz az ideális ajándék neki. Aj, de eltértem a mostani tárgytól. A magyarázatra, türelmesen várom, de nem nagyon akar jönni az a magyarázat. Bár mintha elkezdene valami olyasmit, de mégse.
- Az igazság szerint.....? – leginkább mutatnám a kezemmel, hogy hajrá várom azt a magyarázatot.
De itt megint elakad, az emberi nők, ha ilyen fiatalok is, olyan furcsák. Először azok a lányok, igaz csinosak voltak, de a számokkal nem értem mit is akartak, utána most ez a fiatal emberlány. De belegondolva, szerintem odahaza is ilyenek a női Hollowok, Adora is, amikor tanított golfozni, a fenébe már, mindig hozzá lyukadok ki. Ideje lesz megismerkedni más nőkkel is, mert ez így nem állapot. Talán hm, egy Espada nő kegyeibe férkőzni, igen az jó lenne, szert tennék vele egy kis támogatásra, és egy igencsak erős testőrféleségre is. Ez megoldva, most térjünk vissza a jelenbe. Na, magyarázatot nem kapok, helyette azt, hogy nem emlékszik arra, ami történt. Először hitetlenkedve nézem, majd felvonom a szemöldökömet, és végül elnevetem magamat. Pedig fiatal és máris mennyire feledékeny, szerintem egy férfi akkor lesz csak öreg, ha elfelejti a sorrendet. Cipzárt le, a dolgot elő, és vizelni. Na, ha ezt elfelejted, akkor vannak már problémák a memóriával. Hm, megint valami érdekes, miért kapta a szája elé a kezét? Mindegy, én is furán közöltem a nevemet, ezért elnézem neki.
- Örvendek Shiroichi Anao desu a 10. osztálykirándulásból. De ha megkérdezhetem, miért kergetek az őrök, ha az osztályoddal vagy? Elloptál valamit? – hát már mindegy, az őrök azt hiszik, hogy a testvérem, csak akkor lesz baj, ha keresi majd az osztálya.
Iskola, de régen is volt, hogy láttam iskolát, talán amikor utoljára ebben a világban jártam, akkor lehetett. A sok vidám emberi gyerek arc, és a tanárok nevetése, annyira kellemes látvány volt. Kár hogy onnan kellet enni, de hát régen volt, és elmondhatom, hogy igazi suli kaját ettem. Ismét szemöldök felvonás.
- ÉN?? Hiszen te jöttél nekem, és miattad veszett oda a drága fagyim. De rendben, mivel szeretném pótolni, ami elveszett visszamentem volna venni egy másikat. Nem oszt nem szoroz, ha veszek neked is egyet, de ha megkérhetlek hanyagoljuk ezt a magázódást…a bátyád vagyok elméletileg. –szélesen elvigyorodok. – Útközben pedig elmesélheted, hogy milyen ez az osztálykirándulás. – valamiről beszélni is kell, hát beszéljünk az iskoláról.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te40700/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyHétf. Jan. 24, 2011 9:27 am

Küldetéssel (vásárlással) egybekötött találkozó egy arrancarral/Karasu Vex/

A mellettünk lévő kirakat üvegén próbálom rendbe rázni összekócolt hajamat már, amennyiben sikerül. Még a fésülés után se áll rendesen. Na, most meg végképp nem… így ijesztőbb vagyok, mint egy madárijesztő. Savanyú ábrázattal borzolom össze a hajamat mérgemben, miután harmadik próbálkozásra se áll úgy, ahogy kellene. Ami nem megy, azt nem erőltetem. Fél füllel pedig hallgatom, amit Karasu mond. Épp, hogy nem esek arccal a földnek, ahogy hallom kérdését. Még, hogy Én? Lopni? Na, de… ki kérem magamnak, én nem teszek ilyet! De, nem ám’! Jó tiszt módjára hoztam magammal a pénzt, amelyet a szobámban lévő szőnyeg alatt sikerült összekuporgatnom ezekre az időkre. Szóval ilyen, mint a lopás nem szerepel kicsinyke szótáramban. Az pedig mellékes dolog, hogy még is honnan sikerült szert tennem némi apró pénzre. Neutral
- Ki kérem magamnak én még, azt az „L” betűs szót se ismerem, hogy lopni. Bizonyára egy apró félreértés volt. Ennyi az egész. – adom tudtára a dolgot, mielőtt rosszul ítélne meg. Persze nem, mintha oka lenne rá. ˇ.ˇ Hisz én egy földre szállt angyal vagyok. *>* Vagy is hát inkább shinigami lenne a helyes kifejezés…? Hatalmas gonoszkás vigyor jelenik meg arcomon, ahogy hallom eleinte igaz vonakodó, de helyeselő válaszát. Szerencsémre még azt is elhitte, hogy „osztálykiránduláson” vagyok. Már amennyiben ez nevezhető jónak. >.> Iskoláról is, csak a többiektől hallottam még odahaza, onnan jött ez a fergeteges ötlet. Eh… túl sok mindenről hallok és tudok meg apró információkat, de való életben én még nem is láttam, illetve tapasztaltam. El kellene kezdenem erről a modern Emberi világról tanulni egy keveset? Mikor még én éltem emlékeim szerint ilyesmi, hogy pláza nem is létezett. Még is miről beszélek? Én tanulni? Ugyan nem, inkább többször kellene megfordulnom errefelé. Ha, jobban belegondolok alig voltam itt egy-két alkalommal és elsősorban gyakorlat keretein belül. Igazán körülnézni pedig egy régebbi küldetésen tudtam. De még is, mikor volt már az? Na, de vissza a fő problémához, azt mondta, hogy majd beszélünk erről az osztálykirándulásról vagy miről, közben. Persze, persze Onii-chanak bármit… heeeh? Hogy mi? Ch…chotto matte {egy pillanat}! Miket hadovál ez?! Nem is vagyok a húga! Hé, haver túljátszod a szereped. Ez már több mint abszurd. Arckifejezésemre a teljes döbbenet ül ki, amiért nehezen jut el az agyamig az általa mondottak, melyeket szép lassan dolgozok, csak fel. Túlságosan is belemerülhettem a lidérc elkapási stratégia kidolgozásába. És… ennyire… leszipolyozott?! És, ez még csak az „A” terv volt! Mindenesetre természetesen kell viselkednem, ha már idáig fajultak a dolgok. Főleg, hogy most egy gigaiban vagyok, mint egy átlagos ember, nem egy szörnyekre vadászó szamuráj. Pontosan! Pontosan! Ha, a tovább folytatott színjáték miatt őrjöngeni kezdek, akkor ezzel csak felhívnám az őrök figyelmét és semmi kedvem sincs egy isten háta mögötti cellában kikötni. Még akkor sem, ha egy idő után keresni kezdenének. Nincs az a pénz, hogy én kibírjak egy pár hetes bezártságot. De nem ám’! Gondolataimmal már a leges legrosszabbakat fitogtatom, mire eljutok a válaszadásig. Bár most inkább beszélek mint, hogy folytassam örült képzelgéseimet.
- Oké, Onii-chan! De, figyelmeztetlek a fagyinak minimum hat gombócnak kell lennie! ˇ.ˇAkkor megegyeztünk! =3 Let’s go! – folytatom a színjátékot, végül is ő kezdte, majd megragadom a karját és örült sebességemmel kezdek el száguldani a fagyi árusig, mielőtt a hat gombócos kritériumommal szembeszegülhetne. Csoda, hogy szerencsétlen nem repül el fél úton a hiperszonikus gyorsaságom miatt. Majd amint odaértünk, - amit persze nekem köszönhetően hamarabb kivitelezhettük, mint gondolhattuk volna - félrelökve utamból az ott álló vásárlókat, már a dobozra is nézek, amibe fel voltak sorakoztatva a fagylaltok sokasága. Épp, hogy nem estek ki szemeim a nagy tanulmányozás közben és még választani is nehezemre esik a sokféle jeges finomság közül. Reakcióm igencsak megegyezik a mellettem álló hasonló cselekedetet végrehajtó kis hét éves gyerekével. Persze mind ez föl se tűnik, mivel teljesen belemerültem a választásba, de külső szemlélőnek igazán érdekes látvány lehet. Mindegyik nagyon jól néz ki. Oh… mondd, te kit választanál? Bár jelen helyzetben melyiket mintsem kit.
- Egy csokisat, egy epreset, egy vaníliásat, egy karamellásat, egy zöld almásat és egy… - kezdtem el sorolni, majd jól szemügyre vettem a maradék ízt, hogy utolsó választásomat a megfelelő finomságra tegyem. – Zserbósat! *.* – mutatok végül a hatodik gombóc betöltő szerepére. Bár még az eladót is megdöbbentette a dolog, hogy ennyit akarok megenni egyszerre. – Most te jössz, Onii-chan! – mondom Karasunak vigyorogva odébb állva, hogy láthassa a választékot. De, azért remélem nem fogom lesemmizni pénztárcájának tartalmát ezzel a kevés fagylalttal. Rolling Eyes Míg várom, hogy magának is vegyen pár gombócot kijjebb evickélek a további vásárlok sokaságából, hogy jól szemügyre vegyem a terepet. Ha, én egy lidérc lennék hol lennék?


A hozzászólást Shiroichi Anao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 25, 2011 8:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyHétf. Jan. 24, 2011 12:27 pm

Mosolyogva nézem, ahogyan a haját babrálja. Hiúság, nő a neved. Oké, egy kicsit megborzoltam a haját, és akkor mi van? Szerintem nem sok minden, biztos csinálta már ezt neki más is, a szülei, a tanárja vagy az osztálytársai. S ha már én álcából a bátyja vagyok, akkor én is megcsinálhattam, persze csak is álcából csináltam. Semmi hátsószándékom nem volt, persze hogy nem. Miért is lenne? Mert a fagyimat tönkretette, vagy, mert megvolt az esély arra, hogy bezárnak valahova? Ahonnan kitudja, mikor szabadulnék, és utána minden arrancar ismerősöm rajtam röhögött volna? Á persze hogy nem ezek miatt csináltam XD. Látom meglepte az, amit kérdeztem. De hát minden normális ember, vagy arrancar erre gondolhat, hogy lehet azért kergették, mert lopott. Én legalábbis erre gondolok.
- O értem én. Véletlen volt, hogy rám dobáltad azokat a ruhákat, és az őrök pont érdeklődtek, hogy nem láttam e valakit arra szaladni. De ha félreértés volt, akkor miért menekültél? Na, mindegy is, mivel segítettem neked már én is bűnrészes vagyok, és veled ellentétben szerintem én kaptam volna büntetést te pedig nem. – már csak abból is kiindulva, hogy ő gyerek volt, én pedig felnőtt.
Erről a gyerek dologról jutott eszembe, lehet otthon is kellene egy ilyen izét csinálni, na, mi az már? Ahol a kis arrancarok játszhatnának egymással, lenne délutáni alvás és ilyenek. De mi a neve? Ja, megvan, óvoda igen csinálnánk egy óvodát. A neve pedig lehetne „ A kis lyukak óvodája” utalva itt a gyerek arrancarokra. Lehet, lenne keletje a dolognak, szerintem kezdetnek előterjesztem majd pár erősebb arrancarnak, talán az Espada jó is lesz. S ha ők rábólintanak, akkor majd magának Aizen-samának is előterjesztem. Csak jó lenne ez az óvoda, a kis arrancarok megtanulnák használni az erejüket, és így hatékonyabb gyilkosok lehetnek majd. Ez kigondolva, már csak a megvalósítás kell. De Anao-chan miért vigyorog, és főleg miért így? Lehet nem is kergették azok az emberek? Ő lehet ilyen beépített ember, igen, aki így vadássza le azokat a vásárlókat, akik nem tisztelik a Pláza törvényét, és a Pláza Ászait, az őröket. Jobbra és balra pásztázok a szemeimmel, figyelve hogy mikor is ugranak rám majd az őrök, sajnos nem engedhettem meg , hogy bezárjanak. Főleg mert visszakell jutattnom az édességet az én világomba, és Adorának is vennem kell valamit, ja, igen, a bérletet is megkell majd megvennem. Megint csak a kicsi „húgomra” nézek, és látva az arckifejezését elnevetem magamat.
- Nyugi, csak vicc volt, tudom, hogy nem vagyunk rokoni kapcsolatban, nem is hasonlítunk egymásra. Hat gombóc? Az nem lesz sok? –vigyorogva vakarom meg a tarkómat, majd egy „hmm” és már száguldunk is.
Mekkora erő van benne és gyorsaság, ha nem tudnám tartani a lépést vele szerintem repülnék. A szemeim hatalmasak lettek és teljesen fehérek, a szám is nyitva, teljesen megdöbbenő arckifejezés van az arcomon. Ami el is múlik, amikor láttok egy szétvert gépet. Eh, ki lehet az a szakbarbár, aki ezt csinálta? Várjunk csak, őt kergették, nem lopott, és a gép tönkre van menve. Hmm, lehet ő verte volna széjjel és ezért kergették? Á nem hiszem, azért elég masszívnak nézet ki ez a szerkezet, egy ilyen kicsi lány csak nem csinálhatta. Bár engem is meglepő könnyedséggel tudott megrántani és elhúzni a fagyishoz. Ahova végre megérkeztünk, ahol elég egyszerűen félre lök mindenkit. Ne álljunk egy gyerek és a fagyija közzé, mert ez lehet a következménye. Hú, de rátapadt a szeme a választékra, csak nehogy ki is essen, bele a fagyiba, mert nem hiszem, hogy elhinnék, a vásárlok, hogy ez is hozzá tartozik a fagyihoz. Egészen aranyos így, ahogy válogat, de azért hat gombóc? Nem fog megfájdulni a torka? Bár nem az én dolgom, szerintem amint megkapja a fagyit pár szót váltunk még és utána elválnak az útjaink. Na, végre választott, most én jövök. A többi vásárlótól pedig bocsánatot kérek a „húgom” viselkedés miatt. Megelégednek azzal a magyarázattal, hogy imádja a fagyit, már függője a fagyinak. Sőt, van, aki sajnálatát is kifejezi. Na, én jövök végre.
- Nekem is jó lesz az, ami neki, kivéve hogy a Zserbós helyet citromosat kérek. – eh, megint fizethetek, remélem, marad annyi, hogy megtudjam venni a bérletet.
Kifizetem a kért összeget, már egy kicsit tapasztaltabban, mert már tudom mi mennyit is jelent. Kiszállok a sorból, és a „húgom” mellé álok.
- Na, egészségedre. Most pedig elkéne menni a mozihoz, egy barátomnak szeretnék venni bérletet. Ha gondolod, elkísérhetsz, ha nem. Hát akkor örülök a találkozásnak….húgi. Very Happy – megint csak elvigyorodok, és vagy jön velem, vagy nem, a fagyimat nyalogatva megyek a mozi felé.
Ah, de jó ez a fagyi, ahogy hűti a nyelvemet, és az íze. Ezt is be kell vezetni Hueco Mundoban. Pont az óvoda mellé, és a kis arrancarok, amikor mennek haza, vehetnek fagyit is. Csodás, nagyon csodás, csak úgy sziporkázok. Amint odaérek/érünk, a mozihoz a pénztárhoz megyek.
- Üdv. Egy izé kéne nekem, egy olyan, na, mi az már? Bérlet igen egy bérlet kellene, amivel egy hónapig lehet jönni filmet nézni. –ezt is kifizetem, és sikerült lenulláznom magamat. Ha jött velem Anao, akkor mosolyogva ránézek, és csevegő hangnemben kérdezek. – És most merre?
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te40700/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyKedd Jan. 25, 2011 8:29 am

Küldetéssel (vásárlással) egybekötött találkozó egy arrancarral/Karasu Vex/

- Hollow… - mondom orrom alá, ahogy a terepet kémlelem. Annyira belemerültem a környék tanulmányozásába, hogy fel se tűnik, hogy Karasu végzett a fagyi vásárlással addigra, sőt már mellettem áll.
- Na, egészségedre. Most pedig el kéne menni a mozihoz, egy barátomnak szeretnék venni bérletet. Ha gondolod, elkísérhetsz, ha nem. Hát akkor örülök a találkozásnak… húgi. – épp, hogy nem hajítom el a kezemben tartott hat gombócos fagylaltot a váratlan beszéd miatt. Kócos hajamból még pár hajszál is felfelé kezd ágaskodni a sokkoló hatás miatt. Bár az is közrejátszhat, hogy nem éppen jó a lelkiismeretem. Nem is értem miért. Neutral De mit mondott hova kísérhetem el? Moziba? Az meg mi a jó isten? Sose hallottam róla! Hát mennyen, ha szeretne. Még legyintek is párat „oké” címszóval egybekötve a búcsúzást. De pár másodperc elteltével leesik, hogy a csalit nem hagyhatom futni! Á! Én idióta! Kis híján a zseniális ötletemből lett volna egy „Füstbe ment terv”. Szépen néznék ki! Körülnézzek, hogy lássam merre indult el, ahogy tekintetemmel keresem még az őröket is meglátom, akik kergettek. Nyelek egyet. Már dupla ok, amiért inkább a mozis útján tartok. Egész hamar beérem.
- Inkább még is jövök, Onii-chan. – mondom vigyorogva mögötte haladva. Ahogy követem fagylaltomat eszegetve – amit egész hamar befalok -, nézegetem a különböző üzletek kirakatait. Különösen megakad a tekintetem egy Elektronikai boltnál, ahol egy szerkezet van kirakva, mint bemutató példány, ezzel a szöveggel: „Heti bemutató termékünk az újdonsült mikró”. Oldalra fordított fejjel kíváncsian olvasom végig a szöveget, majd szép lassan közelítem meg a gépet. Körülnézek, hogy hátha van itt valaki a környéken, akire rákérdezhetek, hogy még is mi a szösz ez. De nem volt egy közeli áldozat se, így magamra utalva kezdtem el tanulmányozni.
- Vajon mi lesz, ha ezt megtekerem? – teszem fel a kérdést magamnak, majd az említett gombot el kezdem tekerni abba az irányba, melyre a nyíl mutatta rajta. Tekerem, tekerem és egyszer csak… bumm… a szerkezet füstölögve adta meg magát. Ijedten ugrok hátra és már fognám Zanpakutom, hogy védekezzek ez ellen az ördögi masina ellen, de nem jártam sikerrel a mozzanatommal, mivel kardom hűlt helyét tapogathattam csak. El is felejtettem, hogy most gigaiban vagyok. Feladva tisztes távolságból öltöm ki a nyelvemet a gépre, majd Karasu után iramodok, egész hamar beérem, de ekkor egy újabb érdekességet fedezek fel. Forog és hideg van tőle. Mi lehet ez? Elolvasom az ketyere alá biggyesztett kis cetlit, amin a „ventilátor” szó ékeskedett. Vajon mire jó ez? Meglátok egy kisebb ilyen ventilátornál szórakozni egy kisgyereket. Beszél bele. Talán ez valami telefon lehet? De, akkor hol a tárcsázó? Mindegy. Kipróbálom! Odahajolva a ventilátor fúvó részéhez kezdek el bele beszélni, mire az egy kicsit eltorzítja a hangomat, legalábbis úgy hallatszik. De jó. *-* Hazaviszem! Megfogva az említett szerkezetet próbálom elhúzni, de az nem nagyon szeretne jönni.
- De nehéz… - mérgelődök, de amint egy kicsit erősebben megrántom, abba hagyja a benne lévő lapátszerűség a forgást. Mi ez már? Csak egy próba verzió volt? Akkor nem kell. Leteszem, majd tovább megyek Karasu után, mintha mi sem történt volna. Ő már oda is ért, ahhoz a mozi nevű helyre. Szóval ez lenne a mozi! Még is… milyen hely akar lenni ez? Értetlenül nézem a kiposzterezett helyet. Kérdőn megvakarom fejemet, majd megvonom a vállamat, végül is ő tudja.
- Üdv. Egy izé kéne nekem, egy olyan, na, mi az már? Bérlet igen egy bérlet kellene, amivel egy hónapig lehet jönni filmet nézni.heh? Talán ő se jár erre túl sokszor. Elég érdekesen hebegte össze a dolgot. Furák az emberek az biztos. Miközben várok, a mozival szemközti kiállításra nézek. Legalábbis gondolom, hogy az szeretne lenni. A legfeltűnőbb dolog, mely felhívta a figyelmemet az a kártyákból összerakott vár szerűség. Odamegyek, hogy közelebbről megnézhessem. Milyen magas. *-* Az aljára nézek, ahol feltűnik nekem egy kicsit ferde papírlap.
- Ez rosszul van iderakva… - lehajolok, hogy a helyére igazítsam, de csak annyit értem el vele, hogy a jó magas építmény összedűljön. – Haaa?! – döbbenten nézek, majd gyors eldobom a kezemben tartott lapot, hogy nehogy lássák én voltam a bűnbak és villámsebességgel visszairamodtam Karasu mellé a mozihoz, hogy még ne is tudjanak gyanakodni rám.
- És most merre? – kérdezi, amint befejezte a vásárlást. Pont visszaértem addigra mellé. Szerencsére nem látta az előbbi kiruccanásomat. Szemem sarkából az imént állt kártyavár felé nézek, ahol már több ember aggodalmaskodik és keresi a tettest. Zavartan vakarom meg tarkómat.
- Nem tudom, de innen el messzire. Nem tetszik ez a mozi. Ijesztő. – mondom az á’ szövegemet, majd már indulnék is elfelé mikor a zsebemből csipogó hang hallatszik. Kicsin múlott, hogy ne a plafonon csimpaszkodva kössek ki, mire leesik, hogy a hang tőlem származik jobban mondva a kis szerkezetből mely segítségével Sereteiel tudok kapcsolatot tartani. Nehezen sikerül előhalásznom zsebemből, melyen a keresett hollow helyét mutatta. A közelben van. Szóval tényleg jó ötlet volt egy embert csalinak használni! *>* Dicsőítem gondolataimban magamat. Juj, tényleg. Karasura nézek, hogy még is, hogyan magyarázhatnám el neki a dolgot. Végül a rögtönzés mellett döntök.
- Ööö… bocsi gyors megnézek valamit! Rögtön jövök! – mondom elhadarva, majd elfutok és az első fordulóban a lehető leggyorsabban vetkőzök ki a póttestemből. - A csudába ezzel is, hogy ilyen nehéz kijönni belőle. – mérgelődök mire sikerül kivetkőznöm magamból, mármint gigai önmagamból és rögtön elindulok a Pláza kijárata felé, amihez persze át kellett haladnom a mozi előtt. Bele se gondoltam, hogy esetleg valaki láthatja a lelkeket. De, mire az ajtóhoz értem volna, a kis szerkezet a zsebemben ismét csipogni kezd. Értetlenül kapom elő, mire az jelzi, hogy „küldetés befejezve”. Nagyokat nézek, hogy ez még is, hogyan történhetett hisz még ki se mentem az épületből. Lehet, hogy nem csak én voltam az egyedüli, akit kirendeltek ide? Na, ezt megjegyeztem! Duzzogva indulok meg visszafelé.
- Akkor miért is kellett idejönnöm? – kérdezem magamtól, ahogy haladok vissza póttestemért. – Fráh… most nagyon mérges vagyok emiatt… ennél rosszabb nem is jöhetne. – mérgelődök menet közben.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:13 am

Vásárlással egybekötött találkozás egy shinigamivel/Anao/, majd valami más.

- Hmm, mondtál valamit? – mintha azt mondta volna, hogy hollow.
Tényleg azt mondta volna? Hollow? Nem szerintem nem, csak én képzelődök, rémeket hallok már lassan. Miért emlegetné azt, hogy hollow? Csak akkor tehetné ha ő is az, de nem láttam soha otthon, bár lehet, hogy Shinigami? Á ahhoz túl fiatalnak nézem. Hiszen az ő alkalmi testük is olyan, mint az eredeti, és nehogy már egy ennyire fiatal lány Shinigami legyen. Kivan zárva. Csak képzelődtem, biztos még mindig az első fagyim elvesztése miatt átélt sok hatás alatt vagyok. Igen ez lesz a magyarázata ennek az egésznek. Na nekem irány a mozi, ő pedig tényleg nem jön velem. Nos, hát legalább segítettem valakinek, lehet ez a napi jó cselekedetem. Éppen elindulok, amikor meghallom, hogy mégis jön velem. Furcsa, de örülök neki, legalább van valaki, akivel beszélgethetek. Nem érzem magamat annyira elveszetnek.
- Na akkor menjünk. – ő mögöttem nyalakodik, én pedig előtte.
Gyorsan rogyik a fagyim, sajnos, de már a pénzt meg kell hagynom Adora-nak szánt ajándékomra. Hogy festene, ha a jelenlegi egyetlen barátomnak nem vennék semmit? Nagyon rosszul mutatna az önéletrajzomon. Nem számíthatna rám senki ajándékozásban, akkor én se kapnék soha ajándékot a halálszületés napomra. Az-az a nap, amikor meghaltam és újjá születtem. Na arra nem kapnék senkitől se ajándékot, az nem esne annyira jól. Igaz, senkinek nem mondtam el mikor is van ez, de nem is kérdezték. Ez szemétség, inkább lehet nem is veszek senkinek semmit. Na elfogyott a nyalakodni valóm, jöhet a tölcsér. Hmm, ez finom és ropogós, lehet vajon ilyet külön is venni? Ha igen veszek egy kiloval és dobozos jégkrémet is, láttam is valahol olyat. Na és akkor saját fagyim lesz, én egy zseni vagyok. Ahogy haladtunk a mozihoz láttam egy kártyavárat, ejha, valakiknek sok a türelme, de nem törődtem vele, nyomás a mozihoz. Végre megvan, amit akartam, és amikor megfordultam látta a kártyavárat. Eh, ki lehet az a szemét, aki ezt csinálta? De tényleg? Rengeteg munkájuk volt benne, és valaki csak úgy összedöntötte. Hát komolyan, ezt csinálni, de mindegy Anao is itt van, és ő elakar innen menni. Nem tetszik neki a mozi? Pedig nem is annyira szörnyű hely ez. Hmm, egy másik remek ötlet, csinálni egy mozit otthonra. Lopnánk pár itteni filmet, berendezést, és kész a saját szórakoztatásunk. Sziporkázok a mai napon.
- Na, akkor gyere, menjünk. –elrakom a felsőm belső zsebébe a bérletet.
Mi ez a csipogás? Megint valakinek az a telefon izéje? Jé ez Anao-chané, neki van telefonja? Talán ha elkérem, akkor lehet, hogy megmutatja hogyan is működik. De a telefonok mióta pityegnek, és mutatják valaminek a helyét? Eh, tényleg az lenne? Á nem hiszem.
- Rendben én addig itt várok rád. – sürgős neki nagyon.
Szépen megállok és dúdolgatok, néha oda-oda pillantok amerre Anao szaladt, és hát a sokadik pillantásomra elkerekedik a szemem. A tekintetem követi, ahogy kimegy a Plázából. Na ne, tényleg egy Shinigami? Rajtam fog mindenki röhögni, hogy segítettem egy shinigaminak. Na ez szívás. De azért így átverni? Na rajta, ha ő ledobta a gúnyát, akkor én is megteszem. Hol egy WC? Szaladgálok jobbra és balra, amikor végre megvan a férfi WC. Sorba kopogok be mindegyiken, valahonnan az hallom, hogy húzzak el az édes anyukámba. De kedvesek néhányan, de van egy szabad fülke. Bemegyek, lehajtom az üllőkét, ráülök, az ölembe vesszem a szatyromat, és kijövök nagy nehezen a testemből. Végre a rendes alakomban vagyok, a hátamon Orgo, rajtam az arrancar egyenruha, a Gigam pedig szépen elüldögél itt magának. Ki a WC-ből, ki a folyosóra, látom elszaladni ellőttem Anao-chant, már csak a hátát látom, és elcsípem az utolsó elhangzott szavait. Elkedvtelenedett arccal nézek Anao útán, a hangomban is hallatszik, hogy nem vagyok valami boldog.
- Nekem mondod….húgi?- Orgoért nyúlok, majd a mellkasom előtt keresztbe ráfogok mindkét kezemmel.
- Pedig fagyira is meghívtalak. Hát, így bízzon az ember a családjába.-szélesen elvigyorodok és várom Anao első lépését.


/Bocs hogy rövid :S/
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:44 am

Az otthon rabságából "menekülve" - Rii vásárolni megy


Hajnalban kelt, ugyanis a pici Bao sírása olyan volt, mint egy vészcsengő. Ő pedig egy apró neszre is olyan hamar pattant ki az ágyából, és sietett el a kiságyhoz, mintha nem is aludt volna. Lassan már a mindennapjai részévé válik, hogy a kicsiny lurkó így veri fel álmából. Hiába telt el már azóta két hét, azok a sebek lassan gyógyultak. És Bao fájdalmas sírása, mindig emlékeztetni kényszerítették. Igaz, ha csak a cumisüvege után pityergett, akkor is fájt neki hallani a baba szomorú hüppögését. Még a szeme is csukva volt, de már rohant felé. Sajnos még nem volt ideje beletanulni a "pót apa" szerepébe, de nem volt más választása. Úgy érezte kötelessége az, hogy ő nevelje. Nagyot ásítva vette fel a kicsit, és próbálta csitítani. Bao olyan erősen gyűrte össze pólójának ujját, hogy ha akarta se tudta volna letenni. Így összebújva csoszogott le a földszintre, hogy a konyhában megmelegíthesse a tápszert. Addig pedig próbálta elterelni a gyerkőc figyelmét. Arról kérdezgette, álmodott-e valamit, meg délután szeretne-e kimenni a játszótérre egy kicsit hintázni. Viszont a picur nem volt túl beszédes kedvében, inkább csak hüppögött tovább, szinte teljesen belefúrva fejét Rii vállába. Úgy gondolta, hogy nem próbálkozik tovább, hanem iparkodik összedobni a bébiételt neki. A szekrényről levette a dobozt, a pultra tette, majd kihúzta a fiókot. Ezeket a munkákat leginkább a szakácsnő végezte el, de jelen pillanatban ő most biztosan jókat alszik még otthonában. No meg aztán a kisbaba Rii felelőssége volt. Csak tudná, merre vannak elrejtve az evőkanalak. Lehet, a keresés egyszerűbben ment volna, ha felkapcsolja a lámpát, de akkor biztosan eltűnt volna a maradék álmossák mindkettejük szeméből. Még bízott abban, hogy Bao-t vissza tudja altatni, ha megetette. Így tehát erősen rá kellett állnia a témára, hogy megtalálja azt a vacak kanalat. A kinti fények bevilágítottak az ablakon keresztül, így sejtései legalább voltak. Miután végre előkotorta, kivette zsebéből a cumisüveget, letekerte annak tetejét, és lassan adagolni kezdte a tápszert. Bele sem mert gondolni, vajon mennyit szórt félre, és mit fog érte kapni a bejárónőtől. De most az volt a fontos, hogy Bao hasa ne korogjon tovább. Amikor ezzel végzett, eresztett a csapból egy kis vizet, majd jól felrázta. Nyugtatásképp pedig minden egyes mozdulatát kommentálta, abban bízva, a rajta csimpaszkodó kis ördögfióka végre abbahagyja a sírást. Mindezek után pedig ismét letekerte a cumisüveg tetejét, és az üveget bedobta a mikróba, hagy melegedjen. Csöngetés után kivette a langyos tejet, visszacsavarta annak cumi részét, és lassan visszacammogott a hálószobába. Mivel Bao úgy gondolta inkább Rii ölében kívánja elfogyasztani "reggelijét", ezért Rii kénytelen volt felülni az ágyra, és megvárni azt, amíg Bao hasa meg nem telik. Azért bármennyire is lehetetlennek hangzik, de Rii-t örömmel töltötte el, hogy hozzákerült a kicsi fiú. Csak tartotta a babának az üveget, s a nagy csöndben pedig sikerült neki egy pillanatra elbóbiskolnia. Csak arra riadt fel, hogy a pici a kezében van-e még. Nagyot lélegzett, ahogy látta, még mindig öleiben pihen, most már mélyen szundítva. Mivel azt kitapasztalta, hogyha ölében alszik el, már a kiságyba képtelen beletenni úgy, hogy fel ne ébredjen, így a lehető legóvatosabban próbálta maga mellé fektetni. Miután betakarta, odabújt mellé, és a hátát simogatva ő is álomba szenderült.
Igaz, nem volt időhöz kötve, de már berögződött nála, hogy korán kelljen kelnie. Így történt ez ma is. Leszámítva a hajnali akciót. Nyolc órakor már teljes egészében megvilágította a szobát a Nap. Már csak emiatt sem tudott tovább békésen aludni. Na meg aztán ott volt a korán kelő Bao is. A reggeli teendőknek ezért hamar neki kellett fognia. Kezdve a pelenkacserével. Rühellte! Annyira bénán oldotta meg a dolgokat, hogy szegény Bao csak pislogott, mit szerencsétlenkedik össze keresztapja. Legtöbbször ezt a feladatot vagy egy szobalányra, vagy egy arra mászkáló, gyanútlan beosztottjára sózta. Vagy Umi-ra, aki a napokban egyre többször volt vendége. Néha már az is megfordult a fejében, lehet haza sem kéne mennie, csak kipakol a vendégszobából, és elszállásolja zenésztársát. Azért, jól esett neki, hogy tudott kihez fordulni, ha valami kínja volt. Ha egyedül maradt volna a babával, biztosra veszi, hogy belebolondult volna. Viszont így, hogy volt mellette valaki, nem érezte akkora megpróbáltatásnak. Ahogy karjaiban a lurkóval lemasírozott a konyhába, dermedten látta maga előtt az ürességtől kongó szekrényt. Pedig szentül meg volt róla győződve, még Bao uzsonnája a mai napig ki fog tartani. Megítélése mégsem volt helyes. Úgy tűnik a kis gazfickó többet is eszik, mint azt gondolta. Rég volt Rii gyerek, fogalma sem volt arról, milyen mennyiségeket burkolnak be. Főleg a kisfiúk! Ezért az utolsó üveget levéve a polcról bontotta fel, majd egy kiskanalat is elővett. Beletette a székbe Bao-t és elkezdte megetetni. Addig pedig pirított magának egy kenyeret, amit megvajazott. Mellé még csinált egy gyors keverős kávét. Sovány reggeli, de nem volt ideje enni. Viszont a kávé mellé szívesen szívott volna el egy szál cigarettát. Már azt sem tudja, mikor cigizett egy jót. a Kicsi mellett nem nagyon mert. Ráadásul a füst durván bele tud szívódni a ruhába, ami ugyan úgy nem tesz jót a babának. Tehát szükségesnek látta, hogy felhagyjon káros szenvedélyével. Amit viszont néha igen nehezen bírt elviselni. De hát valamit, valamiért...
Szíve mélyén azért kezdte egyre jobban elunni magát a monoton mindennapok miatt. Csak otthon ücsörgött, és abban sem sok szórakozását vélte, hogy álruhában vigye le a bikficet a játszótérre. Persze örült annak, mikor Bao fülig érő vigyorral szaladgált, és nevetgélt, de ez Rii-nek akkora váltás volt, hogy nehezen dolgozta fel. Hiányzott neki a munkája, a nagy sürgés-forgás, az előkelő vacsorák híres színésznőkkel, vagy az estébe nyúló iszogatások elismert üzletemberekkel. A fellépésekről pedig szót sem ejtve. A tragédia miatt pedig a koncert körútjukat is le kellett fújni, ami azért legbelül mégis elszomorította. Persze fontosabb volt, hogy Bao-nak jó legyen, de sajnálta a rajongókat is. Viszont ezzel jelen esetben cseppet sem tudott foglalkozni. Ám, itt volt az alkalom, hogy egy kis időre, de szakítani tudjon az unalmas hétköznapokkal; bevásárol a plázában!
Délelőtt megcsörgette Umi-t, hogy megkérje, ha tud, próbáljon előbb jönni, vigyázzon Bao-ra, míg ő elmegy bevásárolni. A hűtő is kiürülőben volt, bébikaja is nuku, és szívesen körbenézett volna a babaosztályon is. Nem mondhatni, hogy annyira szeretett ruhákat vásárolni, de igazándiból tetszettek neki a csinos babaholmik. Ha véletlenül látott a kirakatokban egy-egy darabot, aztért azokat megnézte magának. Annál a cégnél, ahol ő is modellkedett egy időben, sok babaruhát is forgalmaztak. Mindig jókat nevetett azon, hogy kiköpött mását gyártották le annak az összeállításnak, amelyben őt is fényképezték. Csak egy kicsivel kisebb kiadásban.
Mikor Umi megérkezett, a szobalány ajtót nyitott. Egyeztettek, és összeállítottak egy listát, mindazokból, amit meg kellett vennie Rii-nek. Ennek tudatában horgászta elő bankkártyáját, pénztárcájába rejtette azt, amit pedig farmerjának zsebében süllyesztett el. Utcai viseletet választott, mert nem üzleti körútra szánta fejét, hanem egy teljesen hétköznapi dologra. Ilyet is régen csinált! Előkotorta slusszkulcsát, elrobogott a bejárati ajtóig, onnan még intett a fiúknak, és megindult a garázs felé.
A pláza felé vezető út olyan volt, mint a többi: unalmas, és dugókkal színesített. Már csak azt kellett átvészelnie, hogy parkolóhelyet találhasson. Miután ezzel is megvolt, leállította a motort, és gondolatban átfutotta, mit kell bevinnie magával az épületbe. Ekkor jutott arra az elhatározásra, hogy ismét be kell öltöznie. Nem volt kedve a felhajtáshoz. Egyébként is túl sok baromságot írnak a mostani szennylapok a magánéletéről. Olyan pletykák is keringtek, amitől pedig legszívesebben rókázni lett volna kedve.
Ahogy belépett az épületbe, nyakik beburkolózva a sálba, a napszemüveg mögül koslatta, merre is kellene először elindulnia. Hiába a hatalmas táblák, ha még sosem járt a szupermarket részlegen. Annyira lekötötte a táblák szorgos olvasgatása, hogy figyelmetlensége miatt nekiment valakinek. Az illető pedig szerencsétlenül ért földet. Kissé meglepődött, és egyben zavarba is jött, hogy mennyire szerencsétlen, amiért nem tud több dologra figyelni. Tehát heves mentegetőzésben tört ki, kezét nyújtva a lány felé.
- Ne haragudjon kisasszony, rettentő figyelmetlen vagyok! Kérem, engesztelésül, hagy hívjam meg valamire! Szereti a kávét, esetleg a süteményeket? Tudok itt egy isteni helyet! Lenne hozzá kedve?
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te7700/12000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (7700/12000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyVas. Feb. 06, 2011 5:19 am

Zaklatónak hittem egy sztárt o.O Micsoda, égés ><


Nem volt túl kellemes napokig betegeskedni, ami azt illeti, egyenesen utáltam egész nap az ágyban aszalódni, unalmas volt és még egy idő után a rajzolást is meguntam, pedig az a kedvenc szórakozásom T-T Meg persze az a sok gyógyszer, amivel tömtek, lázcsillapító, valami borzalmas ízű szirup, köhögés ellen, fejfájás csillapító, meg még tudom is én, micsoda… Aztán meg persze az orvos, aki ráadásul férfi, én meg az átlagnál is sokkalta jobban szégyenlős vagyok, úgyhogy egy kész kínlódás volt ez a pár nap, de végre valahára meggyógyultam *.* A dolog egyetlen pozitívuma az volt, hogy megismerkedtem Taka-kunnal, aki nagyon-nagyon-nagyon kedves fiú, úgyhogy haza is kísért, meg minden. Én meg meghívtam itthon teára és különlegesen jól szórakoztunk. Kár, hogy nincs sokat Karakurában, többet is találkozhatnánk, de mindegy, foglalkozzunk most a mai nappal. Szóval, amikor ma csörög az órám, amire igazából semmi szükség, mert szombat van, akkor csak kinyomom és aludnék tovább, de persze Mici már megint elkezd nyaggatni, hogy keljek fel, mire én majdnem falhoz vágom szegény mókust >< Pedig egészen szépet álmodtam, majd mindenképp megrajzolom, de nem most, mert most dolgom van, el kell mennem, ki a szabad levegőre. De hová menjek én ilyenkor? Ez az, elmegyek vásárolni, úgyis olyan régen vettem már magamnak új ruhákat, ezek már nagyon elavultak… vagyis egy hónaposak ^^” Majd odaadom őket egy szeretetszolgálatnak, vagy kórháznak, vagy árvaháznak, úgyis úgy szeretek segíteni szegény kis picúr, beteg, elárvult gyerekeknek, sokszor látogatom az otthonokat. Próbáltam már rávenni anyuékat, hogy fogadjunk örökbe nekem egy aranyos kis húgocskát, de azt mondták, nem lehet >.> Anyu mindig azt mondja, egy testvér nem olyan, mint egy kutya, nem csak szeretgetni kell, meg néha enni adni neki, aztán kész, hanem állandóan vele lenni, megosztani vele a szobámat, meg minden ilyesmit csinálni, amit persze szívesen meg is tennék és ami a fő, hogy se egy tesót, se egy kutyát nem unnék meg és nem adnám be vissza menhelyre, ez tökéletesen ki van zárva, de a szüleim akkor sem engedik és szerintem ez egyáltalán nem igazság. Szóval, ruhák… koncentráljunk egy dologra, különben az egész napomat akaratlanul agyalással fogom tölteni, ami pedig nem jó, mert akkor nem tudok elmenni, vásárolni, akkor pedig túl sok lesz a zsebpénz a bankkártyámon, aminek nem örülök, mert… na jó, elég a szövegelésből, nem is tudom, mi van ma velem, nem szoktam ilyen lenni. Lehet, hogy az utóbbi időben felgyülemlett energia teszi, nem tudom, hiszen olyan régen voltam már így bezsongva valami miatt. Erre mondja mindig anyum, hogy be vagyok sózva és ez főleg akkor fordul elő, amikor vásárolni készülök és mivel pont azt akarom csinálni, lehet, hogy azért is vagyok ilyen >< Szóval, miután végzek a mai teendőim magamban való felsorolásával, kipattanok az ágyból és a fürdőszoba felé veszem az irányt. Kivételesen zöldalmás sampont és balzsamot használok, azt csak olyankor szoktam elővenni, amikor ünnepre készülök, de ez most egy kivételes alkalom *-* És persze a tusfürdő is különleges, bőrhidratáló, nagyon könnyen kiszárad a bőröm a klóros víztől. Az pedig nem jó, mert borzalmasan ronda a bőröm és kellemetlen is, mert húzódik, amikor megmozdulok, meg igaz, hogy használok kézkrémet, de akkor is olyan kellemetlen lesz a tapintása. Miután lefürdök és megmosom a hajam, megszárítom a víztől csöpögő, kicsit sötétebbnek látszó szálrengeteget és egy szál törülközőben átlibbenek a gardróbszobába, hogy válasszak valami jó kis vásárlós ruhát. Selejteznem kéne, vannak már öt hónapos cuccaim is, amik már rég kimentek a divatból :/ Bár nem mindet fogom kidobni, meg elajándékozni, mert vannak olyan darabok, amiktől nem tudok megválni, egyszerűen imádom őket. Végül egy jó egy órás tanakodás után sikerül kiválasztanom a tökéletes darabot, egy gyönyörű, bokáig érő, hosszú ujjú, égkék ruhát. Mellé természetesen egy hozzá illő csizmát, no meg persze kabátot. Szeretem a kék színt, főleg, hogy illik a szememhez. Sokan mondták már, főleg idősebb férfiak, akik rám indultak, hogy milyen szép a szemem, meg minden. Érdekes módon csak nálam jelentősen idősebb emberek udvarolnak nekem, úgy nálam hat-hét évvel idősebbek és a fölött… nem értem, ez már lassan pedofilság, mit szeretnek annyira a náluk sokkal fiatalabb lányokon? Ahelyett, hogy keresnének a saját korosztályukból maguknak valakit :/ Na mindegy, nem az én dolgom, általában én finoman megmondom nekik, hogy túl nagy a korkülönbség és ott hagyom őket, úgyhogy ezzel nekem nincs bajom. Főleg, ha megtudnák, mi is vagyok valójában, valószínűleg maguktól rohannának el a közelemből és távolsági végzést is kérnének, aminek én kivételesen csak örülnék ^^ Ezen gondolkozva sétálok le a földszintre, hogy egyek valami reggelit. Ez a nap egyik legfontosabb étkezése, nem szabad kihagyni, különben nem lesz energiája az embernek, azt pedig nem engedhetem meg magamnak, hogy tökéletesen „lemerülve” vásároljak, hiszen a szatyrokat cipelni igenis nagy fizikai megerőltetés a testemnek. Nem vagyok én súlyemelő >.> Lehet, be kéne szereznem, vagy inkább úgy mondom, fel kéne vennem valakit, aki majd cipeli helyettem a hatalmas nagy és kövér zacskókat, amikkel a boltokból kijövök. Igen, ez egy jó ötlet *.* De most egyelőre még nincs ilyenem, úgyhogy be kell érnem azzal, amit én elbírok. Na mindegy, elég lesz annyi is. Amikor kinyitom a hűtőt, elkerekedett szemekkel veszem észre, hogy nagyjából teljesen üres. Anyuék elment egy hétre, valami utó-nászútra és képesek voltak nem bevásárolni?! Azt akarják, hogy teljesen fogyasszam le a kártyámat? O.O Na mindegy, akkor majd jól bevásárolok, azt, amit én akarok, de a szüleim sosem engednék meg. Van egy olyan furcsa és jó tulajdonságom, hogy bármiből bármennyit is eszem, egyszerűen nem tudok hízni, úgyhogy most majd veszek egy csomó édességet, tejszínhabot, meg mindent *.* És igaz, hogy nem tudok sem főzni, sem sütni, de létezik szakácskönyv, meg kreativitás, majd lesz, ami lesz. Ezzel az elhatározással rohanok le a garázsba, hogy kölcsön kérjem apu valamelyik csodálatos autóját. Úgyse használja most, akkor nincs is szüksége rá, vezetni meg tudok, bár jogosítványom nincs ^^” Egy rövid válogatás után végül egy kevésbé kihívó, Porsche mellett döntök, aminek azonnal fel is kapom a kulcsát és be is pattanok a vezetőülésbe. Életemben nem ültem még ebben az autóban, utasként sem, kíváncsi vagyok, milyen lehet vezetni. Kévetelesen azt hiszem, kifordulok magamból, úgyis annyi sok-sok felgyülemlett energiám van, ki kell adnom valahogy. Szerencsére nem megyek neki senkinek és semminek, sőt egy rendőrrel sem találkozom útközben, pedig nem mondhatnám, hogy lassan jöttem el idáig, de addig jó, míg nem büntetnek meg. Először elmegyek, vásárolok valami ételt, hogy azért ne haljak éhen, no meg persze Mici se, aztán jöhetnek a ruhák *-* Így aztán biztos léptekkel veszem utamat a Pláza Supermarketje felé, hogy beszerezzek mindenféle hizlaló, édes, szénhidráttal telített étket. Tervemhez híven veszem utamat az édességosztály felé, de előtte belebotlok a hűtőrészbe, ahol a tej is van. Micsoda választék *.* Többször kéne eljönnöm, vásárolni. Melyiket válasszam, melyiket válasszam? Nagy elgondolkozásom közepette észre sem veszem, hogy valaki eltulajdonította tőlem a kocsit, de végül is mindegy is, hiszen nem volt benne semmi. Mikor fordulnék vissza, hogy szerezzek egy másikat, hirtelen valaki durva és otromba módon nekem jön, aminek következtében fájdalmas kiáltás kíséretében a földön végzem. Először döbbenten pislogok, majd mikor kiheverem a sokkot, rápillantok támadómra, akinek személyében egy igen félelmetes, kabát, sál és hatalmas napszemüveg mögé rejtőző illetőt veszek észre. Pont ilyenek azok, akik elrabolják a lányokat és eladják… eladják… rabszolgának, meg ilyesminek o.O Meg is szólal, meg akar hívni engem kávézni. Szóval így akar elcsábítani az emberek tömegéből, hogy elvihessen és eladjon valami arab sejk ágyasának! Rémülten pattanok fel a földről és rohanok be a legközelebbi polcsor mögé.
- Ki maga és mit akar tőlem?! Hagyjon engem békén, tudom, hogy csak azért lökött fel, hogy utána elcsalhasson valami kihalt helyre és… szóval csináljon velem valamit, amit én nem akarok! Ez a zaklatók új módszere? – kiabálok ki neki, résnyire összeszűkült szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te21000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (21000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyHétf. Feb. 07, 2011 10:31 am

//"Vigyázz, a Shonen Jump néha szombaton jelenik meg!"//

*Ilyen az én formám. Meghallott... Legszívesebben fészpalmolnék magamon, amiért újfent sikerült leégnem, ráadásul egy ilyen kiscsaj előtt. Úgy tűnik, ez az átok nem fog már elengedni, én pedig úgy érzem tőle magamat, mintha egy agyatlan slice-of-life tucatcucc főszereplője lennék, ott vannak ilyen "véletlenek". Hurrá, komolyan.*
- A fene se nézi-olvassa azt a vacakot, csak feleslegesen ajnározza mindenki! >.>
*Szór szikrákat tekintetem a visszavágással párhuzamosan - már a sértés is feltételező! Még hogy én Death Note-ot olvassak?! Na jó, tényleg elolvastam, de csak és kizárólag azért, hogy megtudjam, mit esznek rajta annyira. ¬_¬ És végül is, annyira nem volt rossz, csak azok a doujinshik ne lettek volna! Igen, Lisánál olvastam párat a témához, ami megvolt neki éppen... Csodálkoztam is rajta, azt hittem, nem vesz meg minden szemetet. Hát, tévedtem. A romlott szemüvegesnél ugyanis mindenféle minőségű kiadvány megtalálható, csak korhatáros legyen, szóval nem kellett volna magas minőségre számítanom. Tovább azonban nincs alkalmam nyűglődni a vélt vagy valós kliséken és vizardtársam mangaarzenálján, amikhez rendszeresen szerencsém van, ugyanis előző bravúros húzásomnak köszönhetően újra magaménak tudhatom életmentő képregényválogatásomat, és már slisszolok is vele a pénztár felé. Franc se gondolta volna, hogy fizetés előtt észrevesz újra a tinilány.*
- Tolvaj? Ugyan már, úgy csinálsz, mintha kifizetted volna már...
*Fordulok vissza, és az utolsó szó kimondásának pillanatában az a bizonyos isteni szikra meggyullad agyamban. Fizetni, igen! Mi lenne, ha hagynám, hogy elvegye a cuccot, kifizesse és az üzletből kilépve visszaszerezném, majd villámgyorsan elshunpóznék a naplementébe? Rizikós terv, tudom, de nincs más megoldás, különben nem fogom tudni levakarni magamról többé a lánykát; menekülési, akarom mondani, visszavonulási képességeimben pedig bízom annyira, hogy végrehajthatónak ítéljem a veszélyes hadműveletet. Hiszen a legkisebb késlekedés, és búcsút mondhatok örökké ennek a példánynak! Ráadásul elég meggyőző volt a loli sebessége is - biztosan nem egyszerű ember... De akkor mi lehet, hiszen jól láthatóan a shinigamiságra is kiakadt? Nem hiszem, hogy egy egyszerű halandó így felkapná a vizet... No mindegy, annyira nem érdekel a kiléte, a lényeg, hogy megszerezzem a heti betevő Jumpomat, és már húzok is vissza a raktárba. Ja, és még pénzt is megtakarítok vele, ami nem utolsó szempont.
Egészen idáig jutok gondolatmenetemben, és folytatnám a terv kidolgozását, amikor valami nagyot koppan fejemen, ennek köszönhetően pedig kis híján megfejelem a legközelebbi polcot, de nem engedek a Jumpból - látszólag legalábbis... Csak el ne rontsam a színészkedést!
A következő másodpercben azonban valami megszúrja a bal kezemet, amiben az ominózus kötetet szorongatom. Nem túl erős a fájdalom, arra azonban épp elég, hogy kiejtsem az antológiát... Fejemet arrafelé kapva pedig mintha valami halványkék nyílszerűséget látnék még épphogy szertefoszlani kézfejemnél. Szóval quincy lenne, mi? No, megálljon csak!*
- Add vissza!
*Ugrom utána, természetesen nem érve utol a lányt - ezennel életbe lép A Terv: reszkess, ismeretlen nevű otaku! Már csak azt kell kivárnom, hogy fizessen, aztán az ajtónál bedobok minden tőlem telhetőt és már itt sem vagyok... Legalábbis remélem.*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 6:09 am

[ Kiruccanás Karakura Townban – Milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? ]


- Csak nem te is sztár voltál régen? *.*
- kérdezem hatalmas, csillogó szemekkel Slarinra pislogva. Még sose találkoztam eggyel se, s most hirtelen össze is barátkoztam egyikükkel. Milyen szuper. *.* Húúú ha ezt elmesélem majd Szukcsinak, mennyire irigy lesz. Surprised Sose gondoltam volna, hogy akár eggyel is fogok itt találkozni, s most tessék. Lehet kérnem kéne autogrammot is? Surprised De igazából azt se tudom, hogy milyen zenei stílusban volt régen, meg ilyenek. Surprised
Időközben már bambán pislogva nézek Slarinra, aki lassan röhögő görcsben készül fulladásos halált elszenvedni. Kicsit azért meg sértődök, hiszen mégiscsak azt nevette ki, amit épp találtam. Pedig szerintem igazán pofás kis gitárt sikerült mutatnom neki. Annyira gonosz, hogy ennyire kinevet, meg minden. Tisztára, mint a férjecském, aki minden kisebb-nagyobb hibámat kiröhögi, és benyög valami olyat, hogy „Ez annyira mitsus volt…”. Azonban mérgem nem tart sokáig, hiszen amint meglátom az ominózus kottát, én magam elkezdek kacagni az egészen. Még hogy A Dzsungel könyve… Van humora a csajszinak, lehet ezért is kedveltem meg ennyire, és ilyen gyorsan.
Örömmel fogadom el tőle a gyerek gitárt, hiszen szép emléke lesz a találkozásunknak. Tuti, hogy akárhányszor rá fogok nézni, mindig elkap majd a nevethetnék, de az is tuti, hogy Cukormázashúsospuffancsom nem fogja megengedni, hogy bárki is láthassa ezt a „remekművet”. Pedig én tényleg szeretném mindenkinek megmutatni, mit is kaptam. Legalább látnák, hogy nem egy unalmas akárkicsoda vagyok, hanem igenis még megtalálható bennem az a gyermek, aki idővel kihal a felnőttekből, és lassacskán megsavanyodott, komor, hisztizős akárkivé válnak. Na, én bizti nem leszek ilyen. Nem leszek besavanyodott. Nem vagyok én uborka… -.-’
- Hékás! Ez nem volt szép, Slarin! Surprised – súgom neki, hiszen csak azért mert a plázacicák olyan buták, hogy nagyon, meg olyan rondák, hogy borzasztó, még nem kéne kibuktatni őket. Először még fel se tűnik, hogy pajtosom lépteit felgyorsítva hagyja el a színhelyet, majd mikor leesik, és koppan is, én is belehúzok kicsit, hiszen nem lenne jó, ha engem gyanúsítanának meg olyannal, amit nem én tettem. És amilyen izé vagyok, úgy sem árulnám be Sla-chant, és aztán Szukcsi megint összeszedhetne valami olyan helyen, ahova amúgy nem jutnék soha. T-T
- Veled aztán nem unatkozik az ember… - mondom lihegve. Nem olyan egyszerű ám gigaiban rohangálni, elvégre rendesen le van gyengítve szegény, hogy tényleg embernek tűnjünk, ha esetleg átjönnénk. Na, de azért Urahara mégis adhatott volna hozzá néhány pluszt. Legalább egy kis shunpot, vagy nagyobb tűrőképességet, vagy tudomisén… >.<
- Benne vagyok! Tudok is egy szupi helyet, ahova mindig ellátogatunk a Jegesmackómmal. – ragadom meg a kezét, és húzom abba az irányba, ahol Szukcsival már sokszor megfordultunk, ha pizzára fájt a fogunk. Szerencsénkre volt szabad asztal is egy egész jó helyen, szóval azonnal be is foglaltuk. Lepakoltam a cuccokat, a gitárral együtt, melyet óvatosan a falhoz döntöttem. Nem akarom, hogy bármi bántódása is essen, hiszen egy új barátnőtől kaptam, és így igazán fontos számomra.
-Szóval, milyen sztár is voltál? Milyen zenét játszottál? Bandában, vagy egyedül? Sokan rajongtak értetek? – támadom is le rögtön a kérdésözönömmel, ami lehet nem tetszik neki, de nem is nagy baj. Nem az a lényeg, hogy neki tetsszen, hanem az, hogy válaszokat kapjak, mégpedig itt, és most! Surprised
Időközben a pincér is célba ért, így a rendelésünket is leadhattuk. Magamnak egy családi négysajtos pizzát rendeltem, plusz egy jóóó nagy adag üccsit, hiszen azért mégiscsak kell valami, amivel leöblíthetem azt a sok pizzát, nincs igazam? Az meg igazából meg se lepett volna, hogy ha Slarin meglepődik, mennyit tudok enni. Mindenkinek leesik az álla, ha megtudja, hogy valójában szinte egész nap csak falok, és semmi se látszik meg rajtam. Fogalmam sincs, hogy miért, de az tuti, hogy nem azért, mert shinigami vagyok. Hiszen van olyan, aki pont azóta kezdett el rendesen meghízni, mióta betölt valami szerepet a Gotei13-ban.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 7 Cl0te16000/30000Szivárvány Pláza - Page 7 29y5sib  (16000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 6:15 am

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]


- Egy pilcsi! – pontom teljes nyugodtságot színlelve, majd elkezdek turkálni a táskámban. Némi matatás után végül sikerül előkaparnom kedvenc telómat, melyről millió apró bizgentyű lóg, ahogy általában a karakurai fiataloknál szokás. Nem, nem segítséget óhajtok vele hívni a drága Yulcsihoz, hanem épp ellenkezőleg. Először szeretném megörökíteni ezt a csodálatos pózt, és ha valamit nem úgy csinál majd, ahogy én szeretném, befenyíthetem azzal, hogy szétküldöm az összes ismerősének. Na, most mondja bárki is, hogy annyi eszem van, mint egy csirkének! Surprised
- Most már mehet – mondom vigyoromat elfojtva, majd megpróbálom a vaizardot két lábra állítani. Valahogy nem méltó hozzá a földön fetrengés, akármilyen sűrűn is műveli a sok pia miatt. Egyszerűen nem áll jól, és valahogy olyan… viccesen jön ki, hogy pont ő bénázik el valamit. Nem tehetek róla, egyszerűen furának tartom.
Halkan hümmögve hallgatom végig magyarázkodását, miszerint biztos a mumus tehetett neki keresztbe, s történhetett meg ez az egész. Nem is csodálkoznék rajta, ha tényleg így lenne, hiszen a mumusok elég szemfüles teremtmények. Engem is többször megijesztett már, és az eszemen is túljárt már párszor. Egyáltalán nem lepne meg, ha Yuu-channal is gonoszkodott volna egy kicsit.
- Na, akkor háromra megrántjuk a nacit. Okés? – kérdezem tőle, majd a választ meg se várva megfogom a gatyó derekát, és rántok rajta egy hatalmasat. Remélhetőleg nem lett túl erős, és nem bántottam féltett testrészét sem. Bár igazából jelen pillanatban csak egy dolgon jár az eszem: hogyan bosszuljam meg a Yulcsi ellen elkövetett gaztettet, s miképp nyírjam ki a mumust, aki az én életemet is megkeseríti éjszakánként. Habár az a gondolat is megfordul a fejemben, hogy talán csak megint megpróbál átverni, mint ahogy a sárkányos dologgal is, de végülis arra az álláspontra jutok, hogy minden bizonnyal tényleg a mumus keze lehet a dologban, elvégre csak nem olyan béna, hogy elnézze a méretet, s jóval kisebbet próbáljon fel, mit amilyen valójában kellene neki. Azonban az is egy lehetőség, hogy kínában már megint a súlyproblémákkal szenvedő tinédzsereket próbálják még tovább nyúzni, s ezért ismét csak elszámozták a ruhadarabot. S mivel bízok a társaságomban lévő hímnemű egyedben, ezért csak erre a két dologra gondolhatok. Ám mivel már én is pórul jártam a mumussal, így jelen esetben az lesz az első számú feladatunk, hogy megtaláljuk, s mindörökre végezzünk vele.
Szokásos bamba ábrázatommal hallgatom végig újabb mondandóját, s mélységesen egyet is értek vele. Muszáj megállítanunk ezt a valamit, mielőtt még nagyobb galibát okozna. Az új csini napszemcsiben olyan vagyok, mint aki a CSI: Helyszínelőkből szabadult. Na nem mintha nézném, vagy valami, de azért tévét még néhanap nézek. Még ha nem is olyan sokat.
Szóval, immár már napszemiben feszítve próbálom beszerezni a megfelelő eszközöket, melyekkel eltörölhetjük a földszínéről azt a fránya lényt, mely most nem kicsit alázta meg Yulcsit. Viszont annyi biztos, hogy van humorérzéke, hiszen elég vicces volt így látni. Nem minden nap lehet szemtanúja az ember egy ilyen eseménynek, s mivel meg is örökítettem, így most már maradandó is marad számomra. Majd zsarolhatom vele, ha esetleg nem óhajtja teljesíteni a követeléseimet. Twisted Evil
Karomon megannyi szatyorral loholok végig a fél plázán feltúrva az összes üzletet, beleértve a játékboltokat is, hátha találok valami hatásos eszközt is. Sok érdekes dolgot lehet itt találni, többek között vizipisztolyt is, olyan jó nagyot, aminek még tartálya is van, na meg varázspálcát is, valami Harry Potter nevű filmből. Természetesen megvettem mindet is, néhány pukipárna, és találós kérdéses gömb társaságában. Bár utóbbi fogalmam sincs, hogy mennyire lesz hasznunkra, s van egy olyan gyanúm, hogy kb. semmire se. De azért tetszik, ahogy kitalálja, mire is gondolok épp. Surprised A ruhákat természetesen időközben lepasszoltam egy amolyan csomagmegőrző izébe, és a kulcsot bedobtam a táskámba, majd elindultam, hogy megtaláljam hű társamat, kinek segítségével legyőzzük a gonoszt. Még idő közben beugrottam egy-két üzletbe, és vettem tökéletes „szellemírtó rucikat”, melyek csodaszép ezüst színben pompáztak, és vettem két darab porszívót is, hátha az is hatásosak lesznek ellene. Ha nem legfeljebb lesz mivel kitakarítani csinos kis raktárunkat. Úgy is folyton nagy a kupi arrafelé, s talán ezzel sikerülne több embert rábírni a porszívózásra, meg egyéb dolgokra.
- Te Yulcsi… Szerinted ennyi minden elég lesz? – teszem fel a kérdést, bemutatva csodálatos fegyvertárunkat, amint sikerül megtalálnom az illető vaizardot. Remélem sikerült minden eszközt megtalálnom, nem szeretném, ha bármiben is hiányt szenvednénk a háború alatt. Surprised
- Te milyen dolgokat találtál? – kérdezem kíváncsiskodva, miközben figyelem minden mozdulatát, és próbálom bemérni az általa túrt dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-