-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 12, 2009 9:48 am

Megcsörrent a telefon... Ahogy a szavaiból kivettem Shinji volt az, de gondolom szorosan mellett gubbasztott a fél ház is. Próbáltam megállni, de nevetni kezdtem. Mikor ledobta a telefont az ágyra, és morgós megjegyzést tett Shinjire megint felszólaltam.
-Hogyhogy nem mertek bejönni? Hiszen láthatták hogy egész nap, ki be mászkálok, és semmi bajom.... -dörzsöltem meg a tarkómat- Ennyire azért nem vagy ijesztő.. -döntöttem kicsit oldalra a fejemet mintha jobban szemügyre akarnám venni.
Egyre inkább kezdett elmúlni minden rosszkedvem, amire nem keveset játszott rá az is hogy Masaki egyre jobb állapotban volt a sérüléseit tekintve.
- Öhm...Nem akarlak nagyon ugráltatni...de…azt hiszem most jól esne az a leves, amivel még az adósod vagyok…-hozakodott elő a kéréssel.
-Már magadtól van étvágyad? Ez remek! Dehogy ugráltatsz, mondtam hogy csak szólj ha kell valami. -ugrottam fel megint, és megint majdnem elestem, mert eszembejutott hogy lassan egy napja nem aludtam.... -Hopsz elnézést... -igyekeztem egyenesben maradni- Azonnal hozom is. -viharzottam ki az ajtón.
-Olyan dinkák vagytok.... -mentem el fejcsóválva a kanapén összecsoportosulva gubbasztó tömeg mellett- Végül is csak egy emelettel lakik feljebb, nem értem miért nem lehet személyesen kérdezgetni tőle.... -néztem rájuk kicsit zavarban, amire pár bamba nézés volt a válasz- Jólvan ti tudjátok... -menekültem be inkább a konyhába.
Kerestem egy másik tányért mivel az előző összetört, és tűzhelyhez lépve meglepetten konstatáltam hogy senki más nem szereti a paradicsomlevest, mert csak annyi hiányzott belőle amennyit én megettem, meg amit felvittem.
*Pedig ez a legfinomabb leves...* Merítettem egy újabb adagot és felegyensúlyozva a lépcsőn megint leültem mellé.
-Szeretnéd hogy megint én adjam, vagy mostmár inkább megpróbálkozol egyedül? -kérdeztem, mert nem akartam hogy kiszolgáltatottnak érezze magát, hiszen tudtam hogy méretes egóval van megáldva, de én nem bánom. Mosolyogva vártam hogy mit válaszol.
-Örülök hogy kezdesz jobban lenni, mert ha van erőd felhúzni magad Shinjin az már határozottan jót jelent... -emeltem mégis felé a kanalat, mert amennyit hezitál a végén még kihűl a leves....Ha nagyon szeretné közben úgyis kiveszi a kezemből és folytatja magától- Valami mást nem szeretnél esetleg? Mert ha igen mondd csak nyugodtan. -kérdeztem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 12, 2009 11:35 pm

A hívásra vonatkozó kérdésre inkább nem válaszoltam. Sajnos vagyok ennyire ijesztő. Emlékszem legutóbb Hiyori rontott be a szobába, aminek köszönhetően nem maradt ajtóm. Azonnal pipa lettem és annak ellenére, hogy mindkét lábam törött volt kivágódtam az ágyból. Megragadtam az ott heverő baseball ütőt és a csurkás fejéhez dobtam. Ezután persze senki se merészkedett a körzetembe, csak éppen magatehetetlenül feküdtem a padlón. Beletelt legalább egy órába mire meg tudtam fordulni. Az ágy tetejére való felküzdés meg maga volt a rémálom. Hívtam is Hacchi-t, mert visszatértem a kiindulási állapothoz. Minden sebem felszakadt...
A leves említése nem várt sikert ért el. Shiori majd kiugrott a bőréből örömében. Jó volt látni, csak szörnyen bántott, hogy ennyire fáradt. "Ha visszajön valahogy elérem, hogy aludjon. Pihennie kéne, mert kezd nálam is rosszabbul festeni. Istenem, még menni is alig bír..." Sóhajtottam egy nagyot és időtöltés gyanánt bámultam magam elé. Már untam az ülés és fekvés kombinációt, pedig még legalább két ilyen nap várt rám. És elnézve az 'ápolónőmet' szigorúan be is lesz tartva a folyamat. Már csak azért is, mert nem lenne szívem nézni, hogy még jobban aggódik értem.
Hamarosan be is futott a paradicsomlevesem és kaptam egy újabb kérdést. Tanácstalan voltam, mit kéne rá felelni. Egyrészt már kisebb gond nélkül menne önmagam etetése. Így neki se lenne több gondja velem és az egom is a helyén maradna. Másrészt igenis nagyon jól esett, amikor ő etetett.
-Örülök hogy kezdesz jobban lenni, mert ha van erőd felhúzni magad Shinjin az már határozottan jót jelent... -
-Hm?...Eh, azzal sosem volt gond...Egy pletyka szerint volt olyan, hogy eszméletlenül is veszekedtem a többiekkel. Legalábbis megállás nélkül jöttek belőlem a trágár szavak...-mosolyogtam egy fejcsóválás után. Hiszen a történet valóságalapja kérdéses, főleg egy okból kifolyólag. Ismertem a vaizard társaim hatalmas képzelőerejét és mesélő tehetségét. Képesek lennének egy vaknak is bemagyarázni, hogy lát, csak túl sötét a napszemüvege.
Közben Shiori is önállósította magát, amit cseppet se bántam. Már csak az evés fogalmával kellett megbirkóznom. Sose voltam bélpoklos természetű, de ha beteg voltam, végképp nem ment le egy falat se a torkomon. Azért hősiesen próbálkoztam vele, nem akartam elrontani az örömét.
Újfent érkezett felém egy kérdés. A válasszal szándékosan húztam az időt azzal, hogy inkább ettem. Kényes téma merült fel nálam és szükségem volt időre, hogy végiggondoljam, hogyan is kéne megoldani. "Shiori-t még se kérhetem meg rá...Sírva rohanna ki a világból! És véglegesen meggyőződne arról, hogy tényleg egy érzéketlen tuskó vagyok...Mondani kéne valamit! Nagyon néz! Anyám borogass, ez a tekintet...gyönyörű! Szedd össze magad, ne bámuld ennyire feltűnően!" Kapartam maga össze a padlóról és koncentráltam gyorsan a válaszomra.
- Őszinte leszek...Két kérésem lenne. Az első, hogy tessék lepihenni! Rossz nézni mennyire ki vagy merülve. Már sokkal jobban vagyok...nem lesz semmi gond. De ha mégis, akkor ígérem felkeltelek.- mosolyodtam el kicsit aggódva. - A második pedig...szólnál valamelyik közelben lévő srácnak?-jöttem zavarba, hogy milyen módon kéne ezt elmagyaráznom. -Kéne egy kis fürdőszobai segítség...- válaszoltam kínosan.
Egy kicsi hatásszünet után még befejeztem az evést, aztán Shiori kirohant keríteni egy segítőt. Úgy gondoltam megártott neki a kérés és levegőzés céljából sietett ki ennyire feltűnően. Az ujjaimmal dobolva vártam, hogy visszajöjjön és magyarázkodni kezdhessek, de Kensei belépője kissé pofán csapott. A beszólásától fél perc alatt ideges lettem. Kedvem lett volna ordibálni, hogy hangot adjak a mérgemnek, de Shiori-ra pillantva türtőztettem magamat.
- Pisi téma?...Huh, de csendben vagy! Nah, induljunk! -állt meg az ágyam mellett és várt, amíg magamtól kezdek el menetirányba fordulni. Tudta nagyon jól, ha ebben is segítene sérülne a fene nagy büszkeségem.
-Öregszel...egyre lassabban megy!-
-Kuss!-röhögés Kensei részéről, majd a hónom alá nyúlva igyekezett a lehető legfájdalommentesebben kiegyenesíteni. Eléggé rongybaba látszatát keltettem, mert dőltem rá azonnal teljes testsúlyommal. Igaz jobban lekötött, hogy hang nélkül vészeljem át a mozdítást.
-Hej, ember! Ahogy elnézem vihetlek ölben! Még a lábadon se bírsz megállni...-
-Fogjad már befelé!-kommentáltam halkan a történéseket. A magas hústorony tényleg felkapott a padlóról. Nehéz volt beismerni, de igaza volt. Ha nem engedtem volna ott támaszkodom rajta ítélet napig. Természetesen továbbra sem maradt csendben, hogy elindult a fürdő felé. Nekem meg már mindegy volt miről jártatja a száját, sokkal jobban lekötötte a figyelmem, hogy ne vesszek meg a fájdalomtól. Ilyenkor aztán lehet szidni az anyámat is, fel se veszem.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 4:18 am

*Szóval már ennyire látszik rajtam hogy mennyire fáradt vagyok?...na csodálatos, hogy lehet egy éjszakázástól ennyire kidőlni...mintha nem virrasztottam volna már át napokat mikor küldetéseken voltam...annyira elszoktam mindentől....* -merengtem mikor előadta a másik kérését is. Bevallom számítottam már rá, ezért nem jöttem annyira zavarba, hanem inkább gyorsan kisiettem Kenseiért. az ajtóban álltam mikor feltámogatta Masakit.
*Alig bír lábraállni...* -bámultam arra, majd megint zavarba jöttem és kimentem kicsit levegőzni.
Egész jó idő volt odakint. Sütött a nap, bár már nem sok volt hátra naplementéig. Felmásztam a tetőre és onnan nézelődöm kicsit. Még szerencse hogy a raktárnak elég lapos teteje volt, ezért nehéz lett volna leesni róla. Kerestem egy helyet ahonnan belátni a városba, leültem és gondolkodni kezdtem.
*Annyira különös a sors...Hajlamos mindig a legváratlanabb fordulatokat hozni...sok dolog amit véletlennek hiszünk mind egy nagy terv részei...vajon velem mi a terve?...Hiába küzd az ember és függetleníti magát mindentől, a sors akkor is be tud avatkozni az életébe. Azt hiszem én most örülök ennek....* -ücsörögtem a tetőn, miközben a várost figyeltem. De aztán elkezdtem fázni és úgy döntöttem inkább visszamegyek. Ahogy lenéztem a tetőről, láttam hogy még nyitva van a szobaablak.
-Elfelejtettem becsukni, a végén még teljesen kihűl a szoba. -shunpoztam az ablakpárkányra, csak azzal nem számoltam hogy szegény szobatársamat ez elég váratlanul érheti. Hirtelen észbekaptam.
-Jaj ne haragudj! -fordultam hirtelen arra, de megbotlottam és beborultam a szőnyegre. -Nem akartam a frászt hozni rád.... -tápászkodtam fel és becsuktam az ablakot.- Csak eszembe jutott hogy elfelejtettem becsukni az ablakot, és nem akartam hogy megfázz... Azt hiszem tényleg aludnom kellene, egyre többet esek-kelek.... -ismertem be végre hogy mennyire fáradt vagyok. Odabaktattam a vendégágyhoz és hanyattdőltem rá. Forgolódtam pár percig, aztán fogtam a takarómat és se szó se beszéd odacipeltem Masakihoz.
-Nagyon zavarna ha itt aludnék? -kérdeztem az ágy másik felére mutogatva- Ígérem nem leszek útban, majd kihúzódom az ágy szélére, de legalább kéznél leszek ha kell valami. A vendégágy túl messze van és nem tudsz felébreszteni... -adtam elő magyarázkodva a kérésemet. Igazából túl fáradt voltam ahhoz hogy megvárjam mit válaszol ezért ledőltem és már aludtam is...de egy valamit még ki tudtam nyögni mielőtt elnyomott az álom.
-Ugye megígéred hogy felébresztesz, és nem állsz neki mászkálni?....- motyogtam már csukott szemmel.
Úgy éreztem mintha már napok óta nem aludtam volna...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 6:09 am

A segítőm sikeresen leszívta az agyamat pár perc leforgása alatt. Főleg azután, hogy elkezdett poénkodni, majd megpisiltet egy húsfogóval. Nem bírva a stresszel egy kisebb ordítást engedtem szabadjára, mert féktelen káromkodásba nem volt energiám belekezdeni.
Amikor újra az ágyban találtam magam végre fellégeztem egy kicsit. Nem akartam panaszkodni, de nem esett jól ez az ölben séta. Miután végre méltóztatott távozni, életemben még sosem érzett hálával fogadtam a beálló csendet. Sajnos ilyenkor még én is jobban örültem a nyugalomnak. "Ez borzasztóan fájt...és nem csak a sebeimnek ártott meg a Kensei túladagolás..." Szorítottam fejemet a működőképes kezemmel.
Pár pillanat múlva az is feltűnt, hogy Shiori még nem jött vissza. Reméltem nem aludt el állva a lépcsőfordulóban vagy valami hasonlóan kényelmetlen helyen. Egy mosoly után hátradőltem a párnámra és igyekeztem relaxálni, ami sosem volt az erősségem. "Mit szoktam ilyenkor csinálni? Nincs kedvem aludni...zene!" néztem oldalra a komódra. "Mi ez a kupi?! Uram isten, mindjárt elkezdek rendet pakolni...inkább azt a drótot húzogasd!" Fogtam meg a fekete zsinórt és szép lassan elkezdtem magam felé rángatni. Kisvártatva a hozzá tartozó ipod is kizakózott. De, amilyen szerencsés voltam a földön landolt és még a fülhallgatóból is kicsúszott a csodamasina. Szemöldökrángatózás közepette vertem szemmel az árulót, aztán áttértem a 'hogyan vegyem onnan fel' témára. Az egyik láncom ott hevert mázlimra kézközelben, így azzal kezdtem el szenvedni, hogy az ipod alá tudjam csúsztatni és meg tudjam emelni. Már félig sikerült is, amikor Shiori egy csettintésre felbukkant az ablakban, majd sikeresen be is esett hozzám. Az ijedtségtől majdnem fejjel előre levágódtam az ágyról, de jobban izgatott, hogy egyben maradt e a berepülő pilóta.
-Semmi baj...Nem esett bajod, csak ez számít. - nézett rám kérdően, hogy minek fogok egy fémláncot a kezemben.- Épp cowboy-osdit játszok...kötél híján meg gatyalánccal próbálom befogni az ipod bikát! -
-Oh, értem már! Kivételesen besegítsek?-
- Azt hiszem nem fogok ellene tiltakozni...- löktem le a "kötelemet" az éjjeliszekrényre és vettem át a szökevény zenelejátszómat. - Köszönöm. -
- Azt hiszem tényleg aludnom kellene, egyre többet esek-kelek...-
-Támogatom az ötletet...- bíbelődtem a fülhallgatóval, ami annyira lefoglalt, hogy el se jutott hozzám miről beszél. Azt észleltem csak, hogy besüpped az ágy másik vége. Kicsit meglepetten pillantottam oldalra, de gyorsan moderáltam magam. Olyan kimerült volt, nem volt szívem lezavarni a fekvőhelyéről.
-Ugye megígéred hogy felébresztesz, és nem állsz neki mászkálni?....- egy vigyor után kényelembe igyekeztem helyezni magam.
-Megígérem...Te viszont nyugodtan használd a párnákat....meg ha fáznál ott a takaró másik fele.- ezek után esett le milyen takaróról és egyáltalán milyen ágynemű használatba vételéről van szó. Érdekes módon nem éreztem zavarban magam. Sőt nem is bosszantott a válasz nélküli helyfoglaló.
Fura módon megnyugtatott Shiori közelsége. Úgy éreztem ezt meg tudnám szokni. Minden nap örülnék neki, ha itt aludna, mellettem. "Remélem, azért én nem fogok neki rémálmot előidézni..." néztem újra oldalra.
Teljesen ellazulva, felém fordulva feküdt. Az egyik kezével a párna csücskét szorongatta a másik kicsit lentett hevert a takarón. Na és arca! Olyan békés volt és minden részletében törékeny. Egyszerre volt a szememben kislányos és meseszép. Egy csodás álom, aminek nem akartam a végét.
Ahogy sikerült magamhoz térnem a kábulatból még magamban 'jó éjszakát' kívántam neki, aztán összeszedtem magamat és elfordultam tőle. "Biztos nem szeretne arra kelni, hogy bámulom. Inkább lefoglalom magam és nem mozdulok. Elvégre megígértem. Jófiú leszek, amíg alszik..." Dőltem hátra a párnámra és indítottam végre el a zenebonát. A hangerőt azért levettem. Nem akartam megzavarni Shiori álmát. Valahol a girugamesh asking why című száma közepén tartottam, amikor engem is elkapott az alvás.
Valami nagyon megárthatott nekem, mert elég különös álmot sikerült összehoznom. Eleinte minden nagyon szép és jó volt. Volt egy fantasztikus nő az életemben. De, hogy ki azt nem tudom...sosem láttam tisztán. Mindenesetre boldog voltam, de aztán ugyanaz történt mint régen...
"...Egy ütés és minden elsötétül. Amikor magamhoz térek egy fáklyával kivilágított kőpincében találom magam. Előttem pedig az a nő áll, akiben vakon megbíztam. Beszélni akarok, de amint az első szót meghallják öten fognak le.
-Segíteni fogsz!-hajol le hozzám rideg tekintettel...
...Futok. Minden erőmet összeszedve szedem a lábaimat. Nem shinigami öltözék van rajtam. Tiszta vér vagyok mindenhol, de nem az enyém. Még csak zanpakutou sincs nálam, de akkor hogyan? Félek, rettegek valamitől.Menekülök előle az eszemet vesztve. Mit műveltem? Hol vagyok? Kitől tartok ennyire?
-Megvagy, báránykám!-rohantam egyenesen az ostort szorongató vörös hajú nő karjaiba.
-Mit tettem?-kérdeztem reszketve a kétségbeeséstől. Annyira kiszolgáltatott és összezavarodott még soha sem voltam azelőtt. Sírtam, akár egy csecsemő.
-Ártatlanokat öltél...önszántadból...ahogy én kértem! Indulás!- lökött el magától. Nem ellenkeztem, még csak meg se próbáltam mást tenni...
...Nem tudok megmozdulni. Le vannak szíjazva a kezeim. A hirtelen kigyulladó fénytől egy pillanatra semmit se látok. Egy ajtót elhúznak mögöttem. Halk léptekkel valaki közeledik felém. Újra az előbbi nő. Dühtől eltorzult arccal kezd el ordibálni velem...és én félek. Szeretnék láthatatlanná válni.
-Azt parancsoltam mindenkit! Az a kislány túlélte! Ha ezt akarod növelni fogom a dózist és magadat is széttépheted nem fog izgatni! Találok másik balféket erre a munkára!-hallgatott el hirtelen és fülemhez hajolva folytatta tovább.-A mulasztásért büntetés jár! Jól ismered már a korbácsomat, nem igaz?- összerezzentem a szó hallatán és megváltásért imádkoztam. Azt kívántam bárcsak belehalnék az első ütésbe. "

-NEEE!-ordítottam fel és futottam volna ki azon nyomban az ajtón, de csak az ágy mellett kötöttem ki. Sikeresen lefordultam róla a halálfélelmemmel együtt, bár legalább magamhoz tértem és nem kezdtem mindenféle összefüggéstelen dologról beszélni.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 7:16 am

Megint álmodtam...nem szerettem álmodni, mert akárhányszor csak álmodtam mindig sírva ébredtem. Sokkal jobban örültem, mikor egész éjszaka csak tudattalanul alszom.
"Egy parkban sétáltam. Talán tavasz lehetett, mert a fák mind üde zöldek voltak. Kellemes meleg szellő lengedezett végig közöttük. Én csendben sétáltam, nem tudtam hova de határozottan tartottam valamerre...kerestem valakit, de nem nem tudtam megmondani ki volt az. Mire észbekaptam egy cseresznyefa előtt kötöttem ki. Ez más volt mint a többi...élt még ugyan, de alig volt rajta pár levél.
-Szegény fa...vajon mi történhetett vele? -tettem a kezem a törzsére. Kicsit elszomorodtam.
-Shiori, hát eljöttél? -fogta meg valaki a kezemet. Ekkor rájöttem. *Ő az! őt kerestem! De vajon ki ő?* -fordultam volna hátra, de akkor valami furcsa dolog történt. A fa kivirágzott előttem. Éreztem a tenyerem alatt hogy újra megtelik élettel. Csodaszép volt az a sok cseresznyevirág. Hirtelen felerősödött a szellő, és az arcomba fújta a szirmokat a hajammal együtt. Most már tényleg hátra akartam fordulni a kezemet fogó rejtélyes idegenhez, de ahogy megmozdultam kiáltást hallottam..."

Felriadtam.
Oldalra néztem, de Masaki nem volt mellettem. Átvetődtem az ágy másik oldalára és megpillantottam a földön fekve, ijedt és zaklatott tekintettel.
-Te jó ég! -ugrottam le mellé, és próbáltam óvatosan felsegíteni, mert gondolom nem tett jót a sebeinek ez a manőver- Mi történt? Rémálmod volt? Nyugodj meg minden rendben. -szólongattam aggódva, majd azon kaptam magam hogy megint megölelem.
*Vajon milyen szörnyűségről álmodhatott? El sem merem képzelni....Még sosem láttam ilyen rémültnek a tekintetét* -néztem aggódva.
*És vajon az én álmom mit jelenthet? Ki lehetett az a férfi? És honnan tudta hogy ott talál? És az a fa....* -jutott eszembe hogy mit álmodtam az előbb.
-Fel tudsz állni? -próbáltam megemelni hogy visszasegítsem az ágyba- Hozzak esetleg egy kis teát?
Hirtelen nem jutott más az eszembe hogy mivel tudnám megnyugtatni, pedig nagyon szerettem volna. *Nem igaz hogy még álmában sem lehet nyugta...mennyit szenvedhetett már, hogy az álmaiból is így ébred?*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 9:32 am

Még annyira sokkhatás alatt voltam, hogy akaratom ellenére is elkezdett az arcomon szép csendesen végigfolyni a vörös könnyem. Utáltam, ha bármilyen apró tárgy vagy szó eszembe juttatta a múltamat. Olyankor teljesen eluralkodott rajtam a félelem és pánik. Akármennyire tiltakoztam ellene, sose sikerült. Az agyam mindig csődöt mondott.
Bőgtem. Rémülten meredtem magam elé. Fulladoztam. Minden nesztől összerezzentem. Motyogtam az orrom alatt, hogy "nem akarom". Most is ez történt. Semmi sem változott ezen a téren.
A mellettem kikötő Shiori-t se ismertem fel elsőre. Még a szavai sem jutottak el hozzám. Az ölelése viszont nagyon eltört bennem valamit. Olyan hatással bír felettem, amit nem tudok megmagyarázni. Egy apró gesztussal képes elérni az igazi az énemet. Azt, akit már egyetlen személy sem ismer. Vajon ha itt maradna visszatérne az igazi Masaki is? Lehetséges volna?
Mindenesetre elég súlyosan fakadtam ki. Ennyire kibukni még egyszer sem sikerült. Bár ideje lett volna már megkönnyebbülnöm egy kicsit.
Nem elég, hogy viszonoztam, de még magamhoz is szorítottam szegény Shiori-t. A vállára hajtottam a fejemet és sírtam egészen addig, amíg képes voltam újra visszanyerni az irányítást magamon, minden szempontból tekintve. Körülbelül két szó fordult meg a fejemben, amikor leesett, hogy mit művelek "Bassza meg!". Lassan elengedtem és előttem bámulva a padlót szerettem volna elsüllyedni. Láthatatlanná váli. Bármit, csak gyorsan eltűnni a szemei elől.
-Ne haragudj...-nyögtem ki nagy nehezen. Egy darabig csend lett aztán elém tartott pár zsebkendőt. Fel se nézve rá vagy megköszönve a dolgot vettem el egyet és kezdtem lekaparni magamról a szememből távozott véremet.
-Fel tudsz állni? -kis idő múlva bólintok és a segítségét huzakodva, de elfogadom. Innentől fogva egy darabig megint kőbunkó leszek. Bántott, hogy pont ő fogja ezt elszenvedni a közelemben, de talán emiatt hamarabb össze túlesek a holtponton. Ennyit minimálisan is megérdemel és egyenlőre úgy se vagyok képes többet tenni érte.
Miután újra az ágyon voltam, hosszasan kezdtem bámulni a plafont. Egyedül a pislogásom árulta el, hogy ébren vagyok. Kommunikálni se esett jól. Egyáltalán semmihez se volt ingerenciám. A tea kérdésre is csak azért bólintottam helyeslően, hogy addig se keljen látnia Shiori-nak a nyűglődésemet. "Nálam szánalmasabb lény még nem élt ezen a Földön...miért pont most álmodtam erről? Nem lehetett volna hétvégén? Sohanapján?! Mindjárt kiugrom az ablakon komolyan mondom...elegem van! Pedig már kezdtem jobban érezni magamat. Hogy tudjam betartani az ígéretem, ha még az álmaiban sincs nyugtom?"
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 10:09 am

Megint úgy reagált mire nem is gondoltam volna. Mikor megöleltem magához szorított és sírni kezdett. Hagytam hadd maradjon így ameddig jól esik neki, sírja csak ki magát nyugodtan, mert tudom hogy attól megnyugszik az ember. *Megint azok a vörös könnyek...* -behunytam a szemem és én is a vállára hajtottam a fejem.
Annyira jólesett az ölelése, hogy kicsit szégyelltem is hogy én így élvezem a helyzetet. Éreztem hogy kezd kicsit megnyugodni. Ekkor szép lassan elengedett és feltámogattam az ágyra. Adtam neki pár zsebkendőt hogy felitathassa a könnyeit. Nem szólt semmit, láttam hogy ezért most szégyelli magát hogy így kifakadt...
*Talán míg lemegyek teáért addig végleg megnyugszik és nem fordul megint magába...* -sóhajtottam egyet, majd megint megrohamoztam a konyhát.
-Milyet is válasszak. -ácsorogtam tanácstalanul a gyűjteményem előtt, majd végül egy karamellás mellett döntöttem. *Sosem akar már felforrni ez a víz...* -toporogtam a tűzhelyen melegedő teáskanna mellett. Majd mikor nagy nehezen elkészült, előkerestem a kedvenc pöttyös bögréjét, meg egy másikat is és indultam is vissza.
-Azt hiszem leteszem őket egy kicsit ide, mert még elég forró... -pakoltam le a két bögrét az éjjeliszekrényre.
-Emiatt nem kell rosszul érezned magad... -szólaltam meg megint félszegen- nem szégyen sírni...néha mindenki kiborul...sőt szerintem akkor van baj, ha már nem vagy képes sírni. Van amikor a rossz érzéseink csak így tudnak távozni, és hagyni kell őket. -beszéltem hozzá, annak ellenére hogy még mindig tüntetően bámulta a plafont- Főleg előttem nem kell szégyellned magad, hiszen én is folyton bőgök...na jó az más, mert én nő vagyok....de ugyanolyan ember mint te...nem rejtheted el mindig a fájdalmadat.
*Mi lehet olyan szörnyű ami még őt is megrígatja?...semmi jogom megkérdezni...de igazából nem is akarom hogy újra felidézze magában azt ami annyira fáj neki. Bárcsak tudnék valahogy enyhíteni a fájdalmán....* -néztem rá szomorúan. Közben eszembejutott a tea...Elvettem az egyik bögrét és csendben kortyolgatni kezdtem.
Legszívesebben megint magamhoz öleltem volna, de most nekem volt sírhatnékom. Annyira vágytam rá hogy megint mosolyogjon. Olyan rövid ideje ismertem meg a mosolyát, most mégis annyira hiányzott...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:02 am

"Egy szoba a város közepén. Se ajtó, se szék, se rács, semmi sincs benne. Teljesen üres, kietlen az egész. Pont olyan mint egy halott lélek cellája. Élettelen. Igaz, a test még küzd a nyilvánvaló tény ellene. Hiába.
A külvilággal egy hatalmas ablakon keresztül tarthatja a kapcsolatot, bár képtelen a hangjával eljutni az emberekhez. Senki se hallja. Senki se látja. Elsétálnak előtte, mintha nem is létezne. Láthatatlan a szemeikben. Mégis szüntelenül próbálkozik. Nem akarja feladni. Még élni szeretne...
Minden áldott nap az üveglapon át bámulja a boldogságot. A barátjától virágot kapó lány kipirult arcát. A mosolygó házaspár örömét,ahogy figyelik a galambokat kergető gyereküket. A barátaira türelmetlenül váró lányt az oszlopnál. És az édesanyjával telefonon beszélgető fiú aggódó tekintetét. Vágyik ő is kimenni a térre. Kíváncsi milyen lehet átélni ezeket az érzéseket. Valakit szeretni, félteni, aggódni érte. Meglepni, felvidítani és kitartani mellette akármilyen a fájdalma. De tudja, ha kimenne a szobából őt senki se várná a téren. Ott is magányos lenne. Kirekesztenék. Ezért szomorúan ellép az ablaktól és visszaül a sötét sarokba. Nincs értelme elhagyni a rejtekét. Nincs kiért próbálnia kitörni..."
Halkan visszhangzanak füleimben Shiori szavai. Tudom hogy ő az. Bármilyen helyzetben megismerném a lágy, érzelmekkel teli hangját. Annyira szép. Képtelenség nem venni róla tudomást. Néha azt kívánom bárcsak örökre hallanám, ahogy hozzám beszél. Minden szava nyugtatóan hat rám. Egy gyógyszer, amiből soha sem szeretnél kifogyni, mert elcsendesíti a benned keletkező űrt. A hiányától szenvedsz és egyre többet szeretnél belőle. Ha létezik függőség, akkor én azzá váltam. Egyedül ő tudja enyhíteni a fájdalmamat.
A szava tartalma ennél már sokkal nehezebben jutnak el hozzám. Jólesik a biztatása. Még senki sem próbált ilyen kitartóan meggyőzni arról, hogy normális érző lény vagyok. Nem tudom ezt neked semmilyen módon meghálálni. Akkor meg...
-Miért?-csúszott ki hangosan is a számon.
Továbbra se fordultam felé. Nem adtam egyértelmű jelét, hogy neki céloztam a kérdést. Csak a tenyerembe temettem az arcomat. Nem voltam abban biztos készen állok e válaszra. Ha a részvéttel magyarázná, ami elég valószínű az ajtón kívülre pakolnám. Ez az egyetlen dolog, ami nincs szükségem.
//Húh, most nagyon megszállt valamiXD//
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:50 am

Szomorúan figyeltem ahogy magában őrlődik. Annyira rossz volt hogy nem találtam a módját annak hogyan érhetném el és vezethetném ki a napsütésbe. Miután elhallgattam megint beállt a csend...de egyszer csak megszólalt.
-Miért? -kérdezte, de továbbra sem nézett rám. Nem tudom hogy ez egyáltalán nekem szólt-e, annyira el volt merülve a gondolataiban. A kezébe temette az arcát.
Kétségbeesetten pörgött az agyam, kínoztam a gondolataimat hogy mivel tudnám megnyugtatni, de mind hiába. Csak üres szavak, semmitmondó együttérző mondatok jutottak eszembe. Sokkal többre tartottam annál minthogy ilyenekkel próbáljam meggyőzni.
Újabb megmagyarázhatatlan indíttatásoktól vezérelve visszatettem a teásbögrét az éjjeliszekrényre, szótlanul felmásztam mellé az ágyra és a mellkasára hajtottam a fejem.
-Mert érzem hogy dobog a szíved.... -mondtam halkan majd behunytam a szemem.
*Milyen jó érzés...* Úgy éreztem örökre ezt akarom érezni, érezni magam mellett a közelségét és a teste melegét, hallgatni a szívdobogását. Az érzés megint elnyomta a józan eszemet. Kellett pár pillanat, mire eljutott az agyamig hogy épp hol vagyok....
*Már megint mit csinálok? Teljesen elvesztem az irányítást magam felett. Azt hiszem most nem az eszem dönti el hogy mit csinálok...olyan furcsa megint érezni azt hogy a szívem vezérel. De akkor is!* -kaptam fel hirtelen a fejem, és hátrébb húzódtam.
-Ne haragudj! A sebeid...nem akartam...nagyon fáj? -vágtam megint szánakozó képet az ágy szélén ücsörögve -Azt hiszem jobb lenne kicsit elmennem mielőtt mégtöbb butaságot csinálok. Az előbb is...nem tudok az eszemre hallgatni...nem akarok ezzel ártani neked. -bámultam felé
Zsongott a fejem, azt hittem elájulok. Annyira eluralkodtak rajtam az érzések. Szabadulni akartak...legszívesebben kiálltam volna a főtér közepére és onnan üvöltöztem volna hogy mennyire mellette akarok lenni. De még ahhoz is túl gyáva voltam hogy csak itt elmondjam neki. Az agyam tiltakozott...nem tudom miért de nem hagyta hogy beismerjem magamnak hogy megint szerelmes vagyok. Ő csak a tényekre és a szomorú következményekre emlékszik amik ezzel járnak. De a szívem másra is emlékszik....arra amiért érdemes vállalni a kockázatokat...ezért akar mindenáron felülkerekedni. Remélem sikerül neki....
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 5:00 am

"Csend..." Jegyeztem meg csalódottan magamban. Túl jól esett hallgatni Shiori szavait. Annyira hiányoztak. Teljesen a rabjává váltam és most, hogy nem hallottam, újra üresnek és szomorúnak éreztem magam. "Ki vagy te nekem, Hanabi Shiori?"
Az aranybarna hajzuhatag egyszer csak a mellkasomon landolt. Levegőt venni se volt hirtelen merszem.Szerintem még a szívem is elfelejtett dobbanni.Mérhetetlenül zavarba jöttem. Az arcom szó szerint lángolt a vörös árnyalatában és annyira melegem lett, hogy egy mélyhűtő se lett volna képes észhez téríteni.
Az illata kábulatba ejtő volt. Azt a képet ébresztette bennem, ahogy tavasszal virágzik a természet. Láttam magam egy csodálatos színekben pompázó réten. Mindenhol szebbnél szebb fák és virágok. Nem bírtam ki és odasétáltam az egyik fához. Közel hajoltam az egyik cseresznyevirághoz, de amint megérintettem lehullott az ágról. "Csak elpusztítom a szépséged..." Tettem vissza az ágyra a kezemet. A látott kép csak tovább győzködött arról, hogy nem tehetem bármennyire is vágyom rá. Nem ölelhetem meg és tarthatom itt.
Egyetlen dolog nem hiányzott. A magyarázkodása. Ettől csak még rosszabbul éreztem magam. Nem elég, hogy ilyen tetteket csikarok ki belőle, de ez a sok zavarodott beszéd is... Biztos is, hogy csak szánalomból csinálja.
Mégis villámként hasított belém az elkeseredés, amikor meghallottam az "elmegyek" szót. A fejem egyfolytában csak azt mondta, hagyjam elmenni. Meg kell szakítanom azt az apró kötődést kettőnk között. El kell mennie, bármennyire fáj is. Addig kell megtennem, amíg még lehetőségem és erőm van rá. Viszont a mellkasomban megint más fogalmazódott meg. Hezitáltam. Egyszerűen nem tudtam mihez kezdjek. "Mit tegyek? Hogyan? Merjek kockáztatni?"
-Jól vagyok...-suttogtam tanácstalanul. Még csak rá se néztem. Időre volt szükségem. Csak egy kicsire. Épp annyira, hogy dönteni tudjak. "Mond ki! Könyörgöm mond már ki! El fog menni! De hisz ezt akarom! Vagy mégsem? Nem értek semmit se! Könyörgöm valaki segítsen! Valaki mondja el, mi a bajom?!"
Végül az ég világon semmit se tettem. Csak továbbra is egy pontra meredtem a plafonon. Hagytam kisétálni az ajtón. Nem tettem semmit. Szívtelennek éreztem magam. Kedvem lett volna kínomban ordítani. "Egy szerencsétlen vesztes vagyok! Miért vagyok ennyire rideg? Miért nem tudtam mondani bármit is?" Vettem tudomásul csüggedten, ahogy csukódik Shiori mögött az ajtó.
Dühömben a mögöttem lévő párnát el akartam hajítani,de még ezt is képes voltam elszúrni. A bögrét vertem csak le az éjjeliszekrényről. "Bassza meg! Még a nekem készített teáját is elpocsékolom."
Arra kaptam észbe, hogy a földön ülve szedegetem a szilánkokat. Teljesen be voltam kattanva. Nem éreztem semmit. Azt se, hogy a mozgástól fájna bármim is. Azt, hogy szédülnék a vérhiány miatt. Azt, hogy vérzik a tenyerem annyira szorongatom a bögre maradványait. Egyszerűen megszűnt minden. Én pedig összetörtem a tehetetlenségemtől, akár ez a porcelán...
-Utálok ez lenni...-dőltem hátra az ágynak és bámultam újra cél nélkül a semmibe. Nem tudom mennyi idő után, de összekapartam magamat. Előszedtem pár zsebkendőt és nekiláttam feltörölgetni a dühöngésem eredményét. A bögre maradványait elszenvedni a kukáig eltartott egy ideig. Miután végeztem visszabotorkáltam az ágyamra. A tenyereim kicsit se izgattak, inkább megpróbáltam aludni. "Hátha nem kelek fel..."
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 6:50 am

-Jól vagyok... -mondta majd nem szólt többet...még csak rám sem nézett. Annyira rosszul éreztem magam ettől hogy ordítani tudtam volna.
*miért nem szól semmit....küldjön el a fenébe, vagy akármi, de miért nem szólal meg?*
Ostoba voltam...a szívem legmélyén abban reménykedtem hogy azt mondja majd hogy "ne! ne menj" de csak feküdt, és bámulta a plafont. A fejem mégjobban zúgott, szédültem mikor felálltam az ágyról és az ajtó felé indultam. Minden egyes lépés után sóvárogva fürkésztem a csendet hátha meghallom a hangját, amivel marasztalni próbál.....de csend volt...mire odaértem az ajtóhoz az arcom már megint könnyben úszott. Még szerencse hogy nem látta mert háttal álltam. Lenyomtam a kilincset és kiléptem az ajtón. Ahogy becsuktam magam után eltört a mécses. Leroskadtam az ajtó előtt és keservesen sírni kezdtem.
*Hogy lehettem ekkora idióta, hogy azt reméltem hogy szüksége van rám....pedig én tényleg azt hittem...hogy végre újra találok valamit az életben amiért érdemes élni...* -zokogtam az falnak dőlve. Ekkor a szobából csörömpölést hallottam. Be akartam rohanni hogy megnézzem mi történt de nem tehettem. Nincs szüksége rám...
*Nem teheted! Hagyd békén....világos volt nem? Nem kellesz neki, akkor ne nehezítsd meg az életét* -győzködtem magam, de nem tudtam elhinni. *De akkor miért nem szólt egy szót sem? Sokkal könnyebb lenne ha csak annyit mondott volna legalább hogy "menj" vagy "nekem mindegy" de ez a hallgatás a lehető legrosszabb...Nem öli meg az emberben a reményt, és hagyja tovább szenvedni....És tessék már megint magam miatt problémázom...gyűlölöm azt hogy akármiből ki tudom hozni hogy nekem miben árt...inkább örülnöm kellene annak ami neki jó....* -próbáltam abbahagyni a sírást, és meredtem üresen a szemközti falnak. Már nem hallottam semmilyen zajt odabentről.
Csend volt...ugyanolyan üres mint amilyen én lettem egy szempillantás alatt. Az egyetlen érzés ami megmaradt bennem az a mértéktelen önutálat.
*Miért nem mondtad meg neki? Ha megmondtad volna akkor könnyebben elutasíthat és már rég messze járhatnál hogy kilépj az életéből....* -vádoltam magamat -*De én nem akarok elmenni! Itt akarok maradni! Mellette...látni ahogy mosolyog, meghallgatni a bánatát és segítő kezet nyújtani ha elveszettnek érzi magát. És nekem is szükségem van rá hogy mellettem legyen...itt ülök a szobája előtt és olyan nyomorultul érzem magam mintha rám zuhant volna egy repülőgép...miért akar ennyire elüldözni magától? Ha tényleg őszinte volt az a mosoly akkor miért lök el magától? Én nem akarom!* -hirtelen felpattantam. Megmagyarázhatatlan köd lepte el az elmémet, és teljesen az érzéseim irányítottak. Kinyitottam a szobaajtót, egy pillanatig ott álltam és bámultam könnybelábadt szemmel az ágyán fekvő Masakit. Tudtam hogy eszméletlen nagy őrültséget készülök tenni, de nem érdekelt...Addig nem tudtam elengedni míg végleg el nem lökött magától...meg kell tennem, el kell mondanom neki mit érzek különben az ő lelkében is egy újabb mély sebet hagyok...ha csak rá gondoltam hogy fájdalmat okozok neki felfordult magamtól a gyomrom...
Félszegen megtettem az első lépést, majd egyre gyorsítva a végén már szinte futva értem oda az ágyához és borultam újra zokogva a nyakába.
-Nem... tudok elmenni...nem tudlak... magadra hagyni...míg el nem küldesz! -próbáltam abbahagyni a sírást hogy érteni lehessen hogy mit beszélek- Itt akarok maradni veled, mert....mert.... *tedd meg vagy különben felesleges volt minden....* -abbahagytam a sírást, aztán felemeltem a fejem és a szemébe néztem- ...mert Szeretlek
Ahogy kimondtam, hirtelen eloszlott a köd az elmémről és rádöbbentem hogy mit tettem. De nem akartam magyarázkodni...vállaltam a szavaim következményét. Ha anélkül mentem volna el hogy kimondom örökre bántam volna. Kimondtam...könnyűnek éreztem magam...Megkönnyebbültem...vártam...vártam hogy ellökjön és azt mondja "hagyj békén" De nem bántam...most már el tudtam fogadni az elutasítást...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 10:57 am

Az alvás sehogy se jött össze. Hánykolódtam össze vissza. Nem találtam a helyemet. Kényelmetlen volt minden póz. Egyetlen párna sem felelt meg a marha nagy igényeimnek. A takaró túl meleg volt. Nélküle viszont fáztam. Egyszerűen nem bírtam elviselni saját magamat. Folyton csak az járt a fejemben mekkora lúzer vagyok.
Amikor az egyik fordulás után az ajtóra tévedt a tekintetem legszívesebben felpattantam volna semmivel se foglalkozva. Feltéptem volna a zárat és addig le sem nyugodtam volna, amíg meg nem találom Shiori-t. El akartam neki magyarázni mennyire nem értek az emberek érzéseihez. Mennyire nem vagyok képes kifejezni önmagam. Mennyire fontos nekem, azóta, hogy megláttam abban a poros Seiretei-ben. És leginkább bocsánatot akartam kérni, amiért nem mondtam egyetlen szót sem. „Nálam sokkal jobbat érdemelsz! Kérlek, értsd meg! De annyira fáj, hogy megbántottalak! Muszáj elmondanom valahogy! Meg kell tennem!”
Született meg végre a várva várt elhatározásom, mégsem moccantam meg. Továbbra is az ágyban feküdtem. Csak gondolatban volt merszem kirohanni a szobából. „Szánalmas...” Fordultam a hátamra. „Hányingerem van. Undorom és gyűlölöm a valómat. Ki akarok jutni innen. Menekülni szeretnék. Gyáván elfutni minél messzebbre. Hogy leszek képes ezek után a szemébe nézni? Egyáltalán egy légtérben meglenni vele? Hiányzik! A fenébe is! Annyira szeretném, ha megint itt aludna mellettem és hallhatnám a hangját! Érzeném újra a csodálatos illatát! Nézhetném a mosolyát és elveszhetnék a szemeiben! Útálom! Annyira útálom magamat! Miért nem haltam meg?! Akkor soha sem süllyedek ilyen mélyre. Akkor nem kéne miattam sírnia! Akkor nem élek vissza a szere…Nah, ne! „ Olyan hirtelen kaptam oldalra a fejem, hogy végigroppant az egész gerincoszlopom. „Kit akarok becsapni? Az nem lehet. Biztos nem…És én? Mindig is foglalkoztatott mi van vele. Szerettem volna segíteni, miután elvesztette a kapitányát. Boldognak akartam látni. Most meg közel engedtem magamhoz. Itt forgolódom azon, amit csináltam. Olyan lelkiismeret furdalásom van… nem, még annál is rosszabb, mint, amikor megöltem… Hiro-t! Úristen! El kell neki mondanom! Nem akartam vele játszadozni…de mégis milyen módon? Csak egyszerűen állj már fel, te istenverte idióta! Majd ha ott fogsz előtte állni gondolkozhatsz ezen! Gyerünk! Mozdulj meg!” ültem fel az ágyon és löktem le a takarómat. Ettől az erőteljes mozdulattól azt hittem kiesnek a szemeim. Legalább száz kés szúrását éreztem a hasamban, ami végjárta szép lassan minden porcikámat. Egy halk nyögés után tovább foglalkoztam a felállással. Nem tudott érdekelni mi bajom van, ha már idáig eljutottam nem állhattam meg.
Alig kaptam rendesen levegőt és kezdtem a testem felett újra átvenni az irányítást kinyílt az ajtó. Ott állt előttem Shiori. Bizonytalanul tett egy lépést, aztán csak bámulta a padlót. Azt hittem káprázik a szemem. Mégis miért jött volna vissza? A választ hamar meg is kaptam. Egy pillanat alatt engem átölelve sírt. Olyan gyorsan történt az egész, hogy reagálni se tudtam. Csak tátogtam mint egy partra vetett aranyhal. Fura módon a nem várt támadástól megnyugodtam. És a szavai… Annyira szükségem volt erre. Annyira akartam hallani. Csak tőle, senki mástól. Mérhetetlenül boldog voltam és kicsit sem rémisztettek meg a szavai. Végre rádöbbentem, kölcsönös az érzés. Felesleges lenne tiltakoznom. Nem is bírtam visszafogni a mosolyomat. Őszitén örültem. Életemben talán először.
Kicsit ügyetlenül, de átkaroltam. Lehet túlzottan is vigyáztam ne legyek durva, mert alig éreztem, ahogy hozzáérek. Mohó voltam és nem akartam sem megijeszteni, sem összetörni a szorításommal. Már csak azzal volt gondom, hogyan adjam a tudtára mit érzek. Néztem azokat a gyönyörű szempárokat és szinte beleborzongtam mennyire megbabonáznak, még akkor is ha szomorúak. Nem akartam elszúrni a lehetőséget. Nem játszhattam el. Nem tehettem. Meg akartam tartani, ameddig csak élek.
- Kérlek…maradj! –nyögtem ki rekedtes hangon, szinte érthetetlenül. Szerettem volna befejezni a gondolatmenetemet, de semmi értelmes sem jutott eszembe, úgyhogy most vettem elő azt az idézetet, ami a fejemben motoszkált egész nap folyamán. – Lehet…hülyén fog…öhm…hangzani…-vakartam meg a fejemet. Aztán vettem egy nagy levegőt és újra a szemébe néztem. – Végtelen sebek tépték szét a lelkemet. Ezzel apró szilánkokra törve az életemet. Reményt vesztve, szárnyak nélkül zuhantam a feneketlen sötétségbe. Magányban szenvedtem a rémálmaimmal összezárva. Lassan elvesztettem az emberi valómat. Üressé váltam és a szívem megszűnt dobogni. Egyetlen vágyam a megváltó halál volt. Nem érdemeltem semmit, mégis rám talált egy angyal. Megérintette fagyos szívemet, életre keltette meggyötört lelkemet és visszaadta az elveszettnek hitt életemet. Szabadulni akarok a börtönömből. Méltó akarok lenni egy égi teremtményhez…Mond, Shiori! Egyszer kiérdemelhetlek?-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 1:02 pm

Ahogy ott, őt átölelve álltam azt kívántam bárcsak sose lenne vége...*Csak még egy kicsit..csak még egy kicsit mielőtt el kell mennem* -hajtottam a vállára a fejem és behunytam a szemem. Álmomban sem mertem volna remélni, de ekkor kimondta azt amire annyira vágytam...
- Kérlek…maradj!- suttogta alig érthetően, de nekem ez is bőven elég volt. Éreztem hogy ő is átkarol. El akartam felejteni mindent és csak a pillanatnak élni. Érezni az illatát, a gyengéd érintését...nem akartam hogy vége legyen. Örökre így akartam maradni. Megint csend lett. De ez a csend nem az a fájó és üres csend volt amit ezelőtt éreztem. Nem is törődtem vele, míg újból meg nem törte a hangja. Felnéztem és megint mosolygott. Annyira hiányzott...bármit megadtam volna hogy megint láthassam. De amit ezután mondott az minden álmomat túlszárnyalta.
– Lehet…hülyén fog…öhm…hangzani…-szedte össze a bátorságát és a szemembe nézve szavalni kezdett. *Egy idézet lehet? Gyönyörű...*
Elmondott vele mindent amit én is éreztem. Ahogy hallgattam sorra szállt el egymás után minden félelmem és kétségem. Megint azt a határtalan boldogságot éreztem amit már ki tudja mikor éreztem utoljára. Mosolyogtam...de még ezt is annyira kevésnek éreztem ahhoz képest ahogy ő kiöntötte nekem a lelkét. Az utolsó mondatra azonban felkaptam a fejem.
-Mond, Shiori! Egyszer kiérdemelhetlek?-
Nem tudtam szavakba önteni...nem találtam elég szép szavakat ahhoz hogy megfogalmazzam a szívemet elborító és minden részét kitöltő érzést.
-Ez már rég nem kérdés.... -mondtam még mindig könnyes szemmel, de a mosolyom elárulta hogy milyen könnyek ezek.
*Egy angyal?...nem, én nem vagyok angyal...csak egy másik megtört lélek aki végre gyógyírt lelt szíve fájdalmára. Azt hittem soha többé nem találok igazi boldogságot, de a sors újabb különös véletlennel ajándékozta meg az életemet. És én megérdemlem-e?* -merültem el még mindig a tekintetében. Kicsit szomorú voltam hogy nem tudok elég méltó módot hogy tudtára adjam mit érzek. Ekkor megint a szívembe néztem...és abban meg is volt a válasz...
Az arcához emeltem a kezem, majd lassan előrehajoltam és gyengéden megcsókoltam. Az ajkai olyan puhák voltak. Olyan rég éreztem ilyet utoljára hogy beleremegtem. Nem voltam tolakodó, vagy erőszakos...csak addig folytattam amíg ő is akarta. Melegség öntötte el a testemet, ami a mellkasomból indult. Éreztem ahogy szétárad bennem. Teljesen ellazultam és kiélveztem a pillanatot. Reménykedtem abban hogy nem ér véget.... Azt akartam hogy ne érjen véget...úgy éreztem még egy csapat feldühödött menossal is fél kézzel elbánnék. Még valamire rájöttem...furcsa érzés volt az is hogy már nem cipelek súlyos és fájdalmas terhet a szívem helyén. Az évek alatt már megszoktam, de most eltűnt...
-Örökre veled akarok maradni...minden éjjel a karjaidban aludni el, és minden reggel a mosolyodra ébredni. -gondoltam, azonban észrevettem hogy ezt hangosan is kimondtam. Már nem zavart hogy az éréseim csak úgy kicsúsznak a számon...ezt is csak egy mosollyal nyugtáztam, és őriztem az ölelését.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyVas. Márc. 15, 2009 3:42 am

A nehezen összeszedett mondataim után egyszerűen csak néztem Shiorit. Nem tehettem róla. Mágnesként vonzotta a tekintetemet minden egyes porcikája. Némán szerettem volna figyelni akár órákon át minden mozdulatát. Kémlelni az aranybarna hajzuhataggal játszadozó napfényt. Gondolatban megérinteni a tökéletes ívű arcát. Kipuhatolni a szemein keresztül, milyen a hangulata. Csak nézni minden cél nélkül. Ennyit szerettem volna. Persze zavarba sem akartam hozni a tolakodásommal, úgyhogy néha lepillantottam az ágyra.
Látszódott rajta valamit még mondani akar. Nem éreztem a szükségességét, de türelmesen kivártam. Bármilyen szavak is hagyják el a száját, tudtam, hogy mérhetetlen nyugalommal fognak eltölteni, mert tudtam mit érez és semmi más nem számított. „Rég nem kérdés… Sokáig tartott ide eljutnunk, igaz?” Alig tértem magamhoz ebből a gondolatból máris újabb esemény történt. Az arcomhoz ért kecses ujjaival és egyre közelebb hajolt hozzám. Meglepődtem. Nem nehezedett ólomsúly a mellkasomra. Kaptam rendesen levegőt és a szívem se rémülten dobogott a torkomban. Nem ijedtem meg, inkább türelmetlenül vártam, hogy elérjen hozzám. Amikor végre összeértek az ajkaink a paradicsomban találtam magamat. Minden tökéletessé és értékessé vált. Az összes rossz érzés megszűnt létezni. Helyette féktelen boldogság vett körül. Szabadnak éreztem magam. Egy madár voltam a végtelen égen, aki gondok nélkül szárnyalt a messzeségbe. „A megmentőm csókja!”
Másrészt elég esetlennek tűnhettem és bátortalannak, mert nem mertem túlbonyolítani a csókot. Még mindig tartottam attól, hogy durva leszek. Túlságosan féltettem Shiori-t és inkább megszakítottam, amikor éreztem, hogy elszakadni készül a cérnaszál, ami visszatartott. Túl mélyen érintett. Kezdtem elveszíteni a józan eszemet.
Csukott szemekkel igyekeztem visszanyerni az önuralmamat. Lepottyanni a kék égről és megtalálni a valóságot. Ezeket kellett gyorsan teljesítenem. Muszáj volt megfeledkeznem egy kicsit Shiori-ról. Ki kellett zárnom a fejemből. Magamhoz kellett térnem a kábulatból.
- Örökre veled akarok maradni…- észhez kapva nyitottam ki a szemeimet. Kicsit sikerült túl sokáig elmerengnem. -...minden éjjel a karjaidban aludni el, és minden reggel a mosolyodra ébredni. -
Szinte láttam a szemeim előtt ezeket a meghitt pillanatokat. Ahogy átölelve vigyázok az álmaira. Ahogy reggelente egy csókkal ébresztem. Át akartam élni ezeket a napokat. Istenem, mennyire vágytam rájuk. „És minden perc mostantól kezdve egy ajándék számomra, mert azzal tölthetem, akit szeretek.” Nyitottam ki végre a szemeit egy sóhajt követően. Mosolyogtam, mert kimondtam magamnak mit érzek és mert végre azt tettem, amit szerettem volna. Szeretni. Ezt a fantasztikus nőt, akit itt tartok a karjaimban.
- Akkor így is lesz…nem engedlek el. Megígérem. -
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyVas. Márc. 15, 2009 4:55 am

- Akkor így is lesz…nem engedlek el. Megígérem. -
Egy álomban éreztem magam. Minden más megszűnt létezni. Rózsaszín ködben úsztam, újra láttam magam előtt azt a cseresznyefát amiről álmodtam. Virágzott...és most már azt is láttam ki talált ott rám...Itt áll velem szemben. És azt ígérte velem marad...A hangja lágy volt és kedves, bár kicsit bizonytalan mint a csókja. De bíztam benne, feltétel nélkül hittem abban hogy betarthatjuk az ígéretünket. Istenem annyira vágytam rá! Az a sok üres hétköznap...teltek a hetek, múltak az évek és semmi nem változott. Habár azt hittem túlléptem rajta a lelkem mélyén továbbra is gyötrődtem...éreztem ahogy szép lassan felemészt...
A szívem most örömtől lázasan dobog. Félek elengedni akár egy pillanatra is nehogy elveszítsem. Ahogy magamhoz szorítottam valami furcsát éreztem. Felemeltem a kezem és láttam hogy csupa vér. Ekkor ijedten engedtem el és néztem végig rajta. A ruhája tele volt az anyagot átitató vérfoltokkal. Majdnem az összes sebe felszakadt.
-A sebeid!... -motyogtam aggódva
*Ennyire elszántan utánam akart jönni? Nem is törődve magával? Lehetek én valakinek ennyire fontos?* -néztem a szemébe, mert nem tudtam hogy most boldog legyek vagy sírjak. Óvatosan átkaroltam és segítettem neki leülni az ágyra.
-Hozok kötszert! -siettem ki a fürdőszobába és szedtem össze a szükséges dolgokat. Lepakoltam mindent az ágyra és kezelésbe vettem- Tisztára átázott a pólód...szerintem le kéne venned és ha bekötöztelek hozok egy másikat. -szedtem elő az elsősegélydobozból a sebfertőtlenítőt, majd hirtelen felkaptam a fejem- Jaj, ne hogy azt hidd hogy le akarlak vetkőztetni, csak, izé a kötés elég csúnyán átvérzett, és le kellene cserélni... -mutogattam a hasára, miközben éreztem hogy teljesen elvörösödtem. Zavartan felkászálódtam az ágyról és odatrappoltam a szekrényhez. Feltűnően sokáig keresgéltem hogy az arcom színe legalább egy árnyalatot fakuljon, és hagytam hogy leküzdje magáról a ruhadarabot, majd előkaptam egy pólót és hátrafordultam.
-öö Ez jó lesz? -mutattam meg neki, de ahogy ránéztem megint elvörösödtem. Eszembe jutott az előbbi csók, amire ha csak rágondoltam úgy éreztem mintha gyomrom borsónyira zsugorodott volna össze és a szívem ki akart ugrani a helyéről. Szép nyugodtan visszasétáltam és a hasán lévő hatalmas sebbel kezdtem. Óvatosan lefertőtlenítettem, majd gézlapokat raktam rá és sebtapasszal rögzítettem. Oly annyira belefeledkeztem a kötései kicserélésébe hogy azzal sem foglalkoztam hogy még mindig tiszta vörös voltam.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 16, 2009 4:44 am

Kezdtem egy kicsit szédülni, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Leginkább azt hittem az érzéseim kavartak fel ennyire. Emiatt nem bírok talpon maradni. Végül is ilyesmit még nem tapasztaltam. Meglehet régen nem is szerelmes voltam, csak gyerekesen rajongtam egy nőért. Ez teljesen más volt. Rémisztő kötődés és félelem. Szüntelen boldogság és megfelelni vágyás. Alig ismertembe magamnak, hogy szeretem máris erősen kínoztak ezek az érzések. Mégsem fordultam magamba. Elég volt, ha ránéztem Shiori-ra azonnal megszűnt bennem minden kétkedés. Ő nekem az élet és a cél. Akiért megtanulok majd létezni. "Nélküled elvesznék a világ hömpölygő tengerében..."
Becsuktam a szemeimet, amikor újra meghallottam a hangját. Halk volt és aggódó, mégis mennyei muzsikaként csengtek a füleimben. Úgy éreztem végem van, menten meghalok. Nem is baj, hogy magamhoz térített a távolodásával. Álomból ébredve néztem végig magamon. Már értettem, miért rémült meg. Egy bágyadt mosolyt tudtam csak kicsikarni magamból. Hirtelen elfáradtam, de ezt nem akartam megmutatni neki. Épp eleget sírt már miattam.
Valahogy nem esett le, miért jön zavarba a pólóm levételétől. A pír az arcán viszont kihozta belőlem a nevetést. Gyorsan próbáltam összeszedni magamat látva, hogy nem esik jól neki. Biztos gúnyolódásnak vette a részemről pedig én inkább a tetszésemet fejeztem ki vele.
Az ágyat villámgyorsan hagyta el. Már kezdtem azt hinni keres valami lapátot, amivel leüssön. Helyette a váltás ruhát kezdte el hosszasan keresgélni. Valami elszóláson törtem a fejemet, mert nem volt ínyemre ez a zavarodottság.
-Nem vagyok szégyenlős típus...-válaszoltam felszabadultan. Már nem volt kedvem átgondolni mit kéne és hogyan mondanom. Úgy akartam viselkedni, ahogy szoktam. Persze megsérteni nem szándékoztam valamelyik elmés káromkodásommal.-...és már láttál párszor ennél lengébb öltözetben is.-vigyorogtam elégedetten, miközben szép lassan kibújtam a pólómból.
-Nekem most a te egyik bugyirózsaszín top-od is megfelelne...-magyaráztam halálos komolysággal a kérdésre,de pár pillanat múlva már inkább röhögtem ezen a kijelentésemen. Valami nagyon megártott nekem. Nem volt szokásom viccelődni, főleg nem hangosan. Illetve elképzelni se szoktam a mondottakat. Látni magam egy fodros felsőben, ami két számmal kisebb a keleténél elég kiábrándító látvány nyújtott egy szórakozott nevetéshez.
Miután sikerült normalizálódnom Shiori nekilátott a sebeim rendbe szedésének. Nyugodtan figyeltem a szakszerű átkötést és egy pillanatra se felejtkeztem el nézni az arcát. Még mindig vörös volt, de láthatóan jobban lefoglalta a munkája. Az utolsó friss kötés felkerültére már félig elbóbiskoltam. Hiába szerettem volna minél tovább ébren maradni a fáradtság legyőzött.
-Aludj velem...-dörmögtem az orrom alatt, amikor észleltem, hogy ellép az ágytól. Energiám nem volt kinyitni a szemeimet, de azért reméltem eljutott hozzá ez a két szó.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 16, 2009 5:35 am

-Különben is az nem bugyirózsaszín...-vágtam durcás képet miután kinevetett- Ha akarod szívesen megmutatom... -kezdtem el most én nevetni, mert elképzeltem az előbb említett szituációt. Ahogy csendesedni kezdett az érzelmeink előbbi kitörése egyre nyíltabbak és felszabadultabbak lettünk. A zavarom is kezdett elmúlni.
*Igazából ha visszagondoltam tényleg láttam már egy szál törölközőben is, szóval nem tudom miért jöttem egy pólólevételtől ennyire zavarba...talán csak azért mert már máshogy viszonyulunk egymáshoz? Nem tudom...sok mindent újra meg kell tanulnom ezekről az érzésekről...*
Azonban Masakin látszott hogy még mindig nagyon kimerült, mert majdnem elaludt ott ültőhelyében. Sajnáltam is tovább kínozni mint szükséges ezért igyekeztem minél hamarabb befejezni.
-Na ez rendben is van. -pakoltam össze az elsősegélydobozt- Ha nem kezdesz megint radikális magánakciókba akkor majd csak holnap kell megint lecserélni. -keltem fel az ágyról és indultam hogy visszavigyem a kötszereket a helyükre.
-Aludj velem...-hallottam meg a hátam mögött. Hátrafordultam, de azt hiszem már el is aludt...legalábbis csukott szemmel feküdt az ágyon. Azt vettem észre hogy megint elmosolyodom. Jólesett ott ácsorogni és nézni ahogy pihen, de eszembe jutott hogy hova indultam, ezért besiettem a fürdőbe és a helyére pakoltam az elsősegélydobozt. Visszafele menet megint belenéztem a fürdőszobatükörbe. Hirtelen észrevettem benne a hátam mögött ácsorgó Shugotenshit.
-Shiori. -bámult rám könnybelábadt szemmel
-Mi az Shuu, mi történt? -pördültem meg hogy szemben álljak vele. Nem tudtam mire vélni ezt a reakciót, hát még azt amikor a nyakamba borult -Hé, hé mi a baj? -néztem értetlenül.
-Olyan boldog vagyok. -szedte össze és hámozta le magát sikeresen rólam. Mikor rámosolyogtam megint majdnem bőgni kezdett.
-Ejnye mióta lettél ilyen érzelgős? -néztem rá még mindig mosolyogva
-Jólvanna...már örülni sem szabad?
-Nem azért mondtam! -szólaltam fel hirtelen kétségbeesve mikor láttam hogy megsértődik, de aztán elvigyorodott.
-De egyet azért leszögezek... -váltott komolyabb hangnemre- Ha miatta megint szomorú leszel akkor velem gyűlik meg a baja...
-Köszönöm hogy aggódsz értem, de hidd el mostantól minden más lesz...*Remélni sem mertem, de most megváltozik az életem...ha csak belegondolok bizsereg a gyomrom. Legszívesebben egy percre se hagynám magára* -mosolyodtam el megint. Kicsit megenyhült az arca majd eltűnt.
Én visszasétáltam a szobába és óvatosan felmásztam az ágyra. Hozzábújtam Masakihoz, de csak félszegen, mert féltem hogy felszakítom valamelyik sebét.
*Napokat el tudnék így tölteni...istenem ez tényleg valóság? Sosem voltam még ilyen közel hozzá, pedig már hónapok óta egy szobában lakunk...És ez most nem csak a fizikai közelségre vonatkozik, sőt! Végre beengedett a világába ahol megláthatom az igazi Masakit, akit már olyan régóta vagyok megismerni. De eddig sehogy sem sikerült..sőt talán minden próbálkozásommal csak távolabb űztem magamtól. Most pedig közelebb érzem magamhoz mint eddig bármikor. Remélem egyszer majd mások előtt is sikerül végre megnyílnia* -pirult ki megint az arcom. Elmosolyodtam, és a mellkasára tettem a kezem. Én nem tudtam aludni...csak feküdtem mellette és hallgattam a szívverését. Azt hittem már alszik, de elkezdett fészkelődni.
-Valami baj van? -kérdeztem kicsit félszegen, mert nem tudtam hogy miattam mozgolódik-e.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 1:36 am

Fél füllel még hallottam a fürdőben motoszkálni. Úgy festett valakivel beszél. Elég sok esélyes helyzet állt fent, hiszen lehetett valamelyik kíváncsiskodó vaizard vagy éppen a kard szelleme is. Inkább az utóbbit tartottam valószínűbbnek. Túl családias volt a hanglejtése. Amikor valakit tökéletesen ismersz és zsigerből jön, hogyan beszélj vele. Pont így csengett a füleimben az a pár szó is, amit elcsíptem. Jobban odafigyelni a dologra nem szándékoztam. Elég valószínű, hogy magán jellegű témáról csevegtek, emiatt inkább a pihenésre koncentráltam.
Biztos a feszültség megszűnése hozta rám ilyen hirtelen a fáradtságot. Már nem volt okom idegeskedni, ezzel együtt pedig elszállt a maradék energiám is. Annyira kimerültem, hogy napokat is át tudtam volna aludni. Viszont még ki kellett tartanom. Vártam Shiori-t. Nem akartam addig elaludni. Még egy kicsit érezni szerettem volna. Magamhoz húzni és átölelni. A hosszú barna tincsekbe temetni az arcomat és elveszni a tavaszt idéző illatában. Önző vagyok, de nem bírok ezek nélkül létezni. Kettőnk álmát akarom tovább folytatni.
Alig hittem el, amikor valóban teljesült az elképzelt képem. A jobb oldalamon feküdt a legszebb teremtmény az egész földön. Legszívesebben elordítottam volna magamat, hogy csípjen meg valaki. Féltem, csak a képzeletem játszik velem. Akárhogy is teljesíteni akartam az előbbi képet. Lassan mozgolódni kezdtem. Óvatosan kiszabadítottam a karomat és átkaroltam vele. Messze volt. Alig ért hozzám. Nem hagyhattam. Muszáj volt még közelebb húznom magamhoz. Egy mosollyal könyveltem el, amikor végre rendesen rá bírt nehezedni a mellkasomra.
-Nem török össze…-dörmögtem az orrom alatt és egy sóhaj után végre megadtam magam. „Aki egyes egyedül számít nekem, itt van a szobában. Zavarba ejtően lesi minden kívánságom és riadtan ugrik fel, ha egy mozdulatot teszek. Mindent megtesz értem egyetlen zokszó nélkül. Kiszolgál. Vigyáz rám. Etet és ápolja a sebeimet. Nem csupán egy egyszerű angyal a szemeimben, ő az én védőangyalom. Nem eshet bajom, ha a közelemben tartózkodik. Ezek után mégis miért kéne nyugtalannak lennem? Semmiért…”
Alig kerültem félálomba, amikor valaki elkezdett a fejemben dörömbölni. Ha ez még nem lett volna elég kiabáltak is hozzá. Olyan volt az egész, mintha egy tüntetésen állnék a tömeg előtt. Ráadásul két hang kiemelkedett az összes közül. Kísértetiesen emlékeztettek csorbacsíkra és a csurkás terroristára. Aztán valami nagyot puffant és néma csend lett. Ekkor tértem én is magamhoz. Meglepően könnyen tudtam felülni ijedtemben. Bár eltartott egy ideig, amíg tudatosult bennem az oka. Nem volt mellettem Shiori. Próbáltam az ajtó fele fókuszálni, ahol sikerült valakinek az alakját kivennem.
-Mi a ku*va isten fasza van itt? Pizsama parti?-
-Nyugalom…-
-Nini! Felébredt a drágaság!-
-Végre, hogy adsz magadról életjelet, te agyatlan tuskó!-
Ennél szebb ébresztőt nem is gondolhattam volna magamnak. Az előbbi hangorgia ezek szerint valóban megtörtént. Némi fejvakarásra volt szükségem, hogy észhez térjek. Amint ezt megtörtént kérdések sora fogalmazódott meg a fejemben. Inkább még nem sütöttem el őket, mert a kelleténél is szebb szavú voltam. Bár annak kifejezetten örültem, hogy a két hívatlan vendég a szobám ajtaján kívül tartózkodott.
-Hát nem tüneményes, amikor kómás? –
-Kussolj már el!- A bekövetkező műsor nem volt az ínyemre. Egy, a hangzavar túlment a tűréshatáromon. Kettő, még mindig egy szót se értettem. Három, utáltam, ha a vakító vigyor nyalizott. Heves táncba is kezdett azonnal a szemöldököm. A gatyaszaggató káromkodástól meg csak egy hajszálnyi választott el. A többiek szerencséjére Shiori észrevette az idegállapotomat, úgyhogy gyorsan elkezdett magyarázkodni.
-Semmi gond nincs és ne haragudj, hogy felébresztettünk. Shinji csak emlékeztetett rá, hogy a kabátod, a pénztárcád, és a másik zenelejátszód kint maradt…-
-Bassza meg!-válaszoltam tömören egy fejbecsapást követően.
-De nincs probléma! Mindjárt kimegyek érte!-
Kicsit sem voltam elragadtatva az ötlettől. „Nem elég, hogy hulla fáradt, még ő ugorjon a lomjaimért?! Még mit nem!” Néztem szúrós tekintettel magam elé. Kivételesen trágár szavak nélkül kezdtem el kifejezni a felháborodásomat.
-Oh, nehogy már…menjen valamelyik naplopó! Egész nap talpon voltál nehogy már te menj!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 3:18 am

Persze a nyugalom most sem tartott sokáig...pedig most már nagyon kijárt volna mindkettőnknek, vagy legalábbis neki mindenképp...
Hirtelen arra riadtam fel a gondolkozásból amibe belemerültem, hogy Shinji dörömböl az ajtón. Óvatosan kibújtam Masaki mellől..jaj de nem akaródzott...aztán odavetődtem az ajtóhoz.
-Nem lehetne kicsit csendesebben? Hagyjátok már aludni szegényt. -néztem kicsit megrovóan, amire először pár bamba, majd flegmába váltó arckifejezés volt a válasz. De már mindegy volt mert Masaki felébredt...
Shinji megemlítette hogy a holmijai kint maradtak az utcán, én pedig felajánlottam hogy elmegyek értük.
-Oh, nehogy már…menjen valamelyik naplopó! Egész nap talpon voltál nehogy már te menj!-
Nagyon jól esett hogy aggódott értem.
-Igaz...de mivel én találtam rád, egyedül én tudom hogy úgy körülbelül merre lehetnek a cuccaid...és különben is a friss levegő jót tesz a fáradtság ellen. -mosolyodtam el, majd igyekeztem eltessékelni az ajtóból a közben az előbbi megnyilvánulástól kicsit lesokkolt Shinjit. Miután letereltem a földszintre visszamentem a kabátomért.
-Azt hiszem most el is indulok, mert mindjárt sötétedik- néztem ki az ablakon- Jaj ne nézz már így, nem háborúba megyek.... -mondtam, mikor megláttam milyen fájdalmas képet vág. A biztonság kedvéért a hátamra vettem Shugotenshit, majd indultam volna kifelé, de az ajtóban megtorpantam. Elmosolyodtam, majd megfordultam, odamentem hozzá, és adtam egy puszit az arcára.
-Ha ott leszek, majd felhívlak további információkért. -igazítottam meg magamon a kardot, majd lesiettem a földszintre.
-Légyszíves ne nagyon akasszátok ki, míg vissza nem érek jó? -néztem végig kérlelően a bandán majd kiviharzottam a bejárati ajtón.
Emlékezetből a tegnapi helyszín felé vettem az irányt, azonban most nem aggódtam...Villámlépés közben olyan könnyűnek éreztem magam. Eszembe jutott hogy mennyire szerettem a villámtáncot...Kisukének meggyűlt velem a baja rendesen..nem tudta mire vállalkozik mikor megígérte hogy megtanít rá. Mint akkoriban mindenben, ebben is elszántan bizonyítani akartam, és ezért hajtottam és hajtottam hogy egyre jobban menjen. Néha már én is éreztem hogy Kisuke idegeire megyek az elszántságommal, de annyira boldog voltam mikor végre sikerült elég magas szintre fejlesztenem. Volt hogy órákat töltöttem azzal hogy körbejártam Seireiteit...élveztem a sebességet és a könnyedséget, és ahogy a levegő elsüvít az arcom mellett. Felfrissített.
Lassan közeledtem a helyhez ahol rátaláltam Masakira. A csata nyomai még most is ott voltak...Körbenéztem de nem láttam sehol a holmijait. Úgy döntöttem felhívom. Eltartott egy darabig mire felvette, gondolom a telefon megint valahol az ágy alatt hevert...
-Szia! hol is hagytad pontosan azt a kabátot? -kérdeztem miközben a környéket kémleltem- ...Egy fára felakasztva? -bámultam egyre elmélyültebben az általam belátható városrészletet- Á azt hiszem megvan! -vettem észre a ruhadarabot egy épület melletti fán. Egyből arrafelé vettem az irányt, de annyira el voltam merülve a telefonálásban, hogy nem vettem észre a meglazult cserepet a tetőn amin végighaladtam. Sikeresen megcsúsztam rajta, legurultam a tetőről, és belezúgtam egy sövénybokorba. Kínomban nevetni kezdtem mert eszembe jutott hányszor hoztam már a frászt Seireiteiben az utcán békésen sétálgató shinigamikra azzal hogy az orruk előtt zakóztam le egy háztetőről gyakorlás közben.
Aztán rájöttem hogy a vonal másik végéről elég információhiányos ez a szituáció, ezért kikászálódtam a bokorból és a fűben landolt telefonomra vetődtem.
-Itt vagyok! csak kicsit drasztikusabban távoztam a háztetőről mint szerettem volna. -hasaltam a földön- Nem, nem, jól vagyok, mert szerencsére volt egy sövénybokor a ház mellett ami felfogta az esést. -magyaráztam a helyzetet. -Hé nem ér nevetni! -fordultam durcásan hanyatt. Felnéztem az égre, ami a naplementétől csodás lila árnyalatokat öltött. Egy pillanatra elmerengtem, aztán felálltam és elkezdtem kiszedegetni a hajamból a leveleket, de szerintem bőven maradt még benne.
-Akkor nemsoká otthon leszek! -mondtam még, majd letettem és zsebrevágtam a telefont.
Nagy nehezen lehalásztam a fáról a csomagot, és megláttam hogy nem csak a cuccai vannak benne hanem egy halom édesség is.
-Nahát szóval ezért indult el tegnap este. -raktam helyére a dolgokat.- Azt hiszem itt van minden... -vettem számba a pénztárcát és az ipodot.- Akkor indulhatunk... -néztem körbe nincs-e itt még más. A betonon még ott volt a rászáradt vér, amitől kicsit összeszorult a gyomrom, de aztán arra gondoltam hogy már minden rendben ezért megnyugodtam.
Hazafelé kicsit tüzetesebben is szemügyre vettem a környéket. Most hogy lement a nap, az utcák kezdtek megtelni bandázó fiatalokkal, és andalgó párocskákkal...Eddig nem nagyon foglalkoztam ilyenekkel, de most úgy érzem megint része vagyok a világnak, és nem csak örök kívülállóként figyelhetem a történéseit.
Pár perc múlva rendben vissza is értem a raktárhoz.
-Megjöttem! -kiáltottam el magam reflexből mikor beléptem a bejárati ajtón, majd felsiettem az emeletre.
-Na látod, már itt is vagyok -nyitottam be a szobába mosolyogva- Megtaláltam minden holmidat...amúgy ezt a sok édességet mind magadnak hoztad? -huppantam le a zacskóval az ágy szélére, miután letettem Shugotenshit és a kabátomat egy székre.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 2:08 am

A szépen megfogalmazott kirohanásomtól rendesen kikerekedtek Shinji szemei. Annyira értetlenül bámult kifelé a fejéből, hogy lassan kezdtem azt hinni hívhatok egy mentőt neki. Természetesen én, szándékosan kerültem a kérdő pillantásait. Így is eléggé kereszttűzben éreztem magam, hát ha még arrafelé fordultam volna. Biztos, hogy azon nyomban vallatásba megy át a helyzet. Ehhez meg semmi kedvem nem volt. Egyáltalán bármilyen nemű magyarázathoz sem volt ingerenciám. Inkább elkezdtem szorgosan igazgatni az egyik kötésemet, amíg Shiori becsukja az ajtót és végre megszabadulok a száz voltos mosolyától. Ilyen kínosan még életemben nem éreztem magam. Ez pedig jobban bosszantott mint bármi más. Kezdtem komolyan kétkedni abban is, hogy a nyilvánosság előtt képes leszek emberként bánni Shiori-val.
Egyre inkább rádöbbentem mennyi mindent kell újra megtanulnom. Már csak az volt a kérdés, hogy ténylegesen meg tudok e változni. Olyan személyt érdemelt, aki becsben tartja és érezteti a környezetével 'hozzám tartozik' meg ' nem érdekeltek, akkor is szeretem'. Plusz, aki kedves vele, meghallgatja a véleményét, türelmes és nem kivégzésre készülő arckifejezéssel hagyja el a szobáját, ha kettesben indulnak sétálni. "Nekem ez nem fog menni..." Vakartam meg csalódottan a fejemet. "Legalábbis egyenlőre..."
Visszatérve az ablakban álldogáló gyönyörű nőre szegeztem a tekintetem. Aggódtam érte. Nehezemre esett elengedni, pedig nem ment messzire. Azzal is tisztában voltam, hamar megjárja az utat. Mégis a puszta tudattól, hogy itt hagy a frász kerülgetett. Legszívesebben elkísérném mindenhová. Persze nem tehetem. Attól, hogy féltem, még nem vehetem el a szabadságát. Egy undorító állat lennék, ha önző módon egy kalitkába zárnám. Ki kell bírnom. Mást nem tehetek.
- Jaj ne nézz már így, nem háborúba megyek.... -
-Tudom, tudom...-vakartam meg a fejem bűnbánóan. -Majd számolom a falon lévő...és nem létező repedéseket. Vagy keresek pókokat a sarkokban!-
-Inkább csak maradj nyugton az ágyadban.-eleresztek egy beleegyező bólintást, aztán elkezdem pofozgatni a háttámaszként funkcionáló párnámat. Jobbnak láttam sürgősen lefoglalni magam, mielőtt még rosszabb pótcselekvésbe kezdenék. Legalább kiadom a feszültségem egy részét. Közben azért a szemem sarkából figyeltem a távozó Shiori-t.
-Nande?-vágtam bamba képet a megtorpanást észlelve.
-Ha ott leszek, majd felhívlak további információkért.- az arcomon landolt puszi teljesen transzba ejtett. Még egy okét se bírtam kinyögni, csak nagyokat pislogva néztem ki a fejemből. Tisztára mint egy óvodás, aki élete első pusziját kapta. Vörös fejjel és bárgyú mosollyal vágódtam hátra. Mindezt persze akkora lendülettel, hogy természetellenest nyekkent az ágyam.
-Készen vagyok mint egy pont...-fújtattam nagyokat és igyekeztem visszaterelgetni magamat a valóságba. Annyira lekötött a kitűzött célom, hogy a telefon csörgését se vettem észre elsőre. "Valami mintha zenélne... A TELEFON!"Ültem fel az ágyon kétségbeesetten. Már csak meg kellett találnom. A környékemen nem volt, ezért lemásztam a fekhelyemről és körbe-körbe mászkáltam. Kis idő múlva rájöttem, így nem fog menni. Jöhetett a hang irányába való mozgás. Még pár csörgés eltelte után végre meg is volt a forrás.
-Vagyok!-feküdtem hanyatt vágódva, félig az ágy alatt. Fejvakarás kíséretében kezdtem szűkszavú magyarázásba. Sokkal jobban tetszett az ő hangját hallani. Még az sem zavart, hogy szívbajt kaptam a landolásától, bár a mesélés után inkább vicces volt az egész történet. Szívesen megnéztem volna élőben is. A vonal megszakítása után vigyorogva csóváltam meg a fejemet. Határozottan lenyugodtam a rövid beszélgetéstől.
Az egyetlen feladatom már csak az volt, hogy kivárjam amíg hazaérkezik. Szerencsétlen telefonomat dobálgatva igyekeztem elütni az időt. Nem sajnáltam a halálán járó masinát. Úgyis le kellett volna cserélni valami ütés, kopás, tűz és víz álló szuperkütyüre. Ahogy a mumifikálódott múmia szokta mondani 'Masaki-val kéne teszteltetni a telefonok strapabírását! A világ leggazdagabb emberei lennénk, mire feltalálnak egyetlen túlélőt is!'
Kapásból a nyíló ajtó felé kaptam a fejemet. Berögződött mozdulat a behatolók ellen. Szerencsére Shiori lépett be hozzám továbbra is mosolygós arccal. Viszonoztam a gesztust és rápillantottam a kezében tartott cuccaimra. Láthatóan mindenem megvolt. Pedig azt hittem valamelyik szemfüles gyerkőc már régen lelopta a fáról.
-Azért ennyire nem vagyok édesszájú...mindenkinek vettem valamit. Fel tudok robbanni a hisztijüktől, ha megtudják, hogy boltban voltam és nekik nem hoztam semmit se. Neked is van ott egy csoki.-kezdtem el kotorászni a zacskóban.-Tessék! Ez csakis a tied!-csörögtem tovább a csomagolásokkal.-Tegnap ölni tudtam volna ezért a rizses csokiért...Imádom!-
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 4:21 am

-Azért ennyire nem vagyok édesszájú...mindenkinek vettem valamit. Fel tudok robbanni a hisztijüktől, ha megtudják, hogy boltban voltam és nekik nem hoztam semmit se. Neked is van ott egy csoki.-kezdett el kotorászni a zacskóban.
Tényleg? -néztem bele érdeklődve a szatyorba
*Nem hiszem hogy csak a hiszti miatt gondolt a többiekre is...csak azt nem értem a többiek miért nem veszik észre...olyan furcsa...elkönyvelték egy tahónak akitől jobb távolmaradni és status quoban együttélni vele...kivéve talán Yasu aki tényleg szereti...Bevallom míg Seireiteiben éltünk én sem nagyon kedveltem őt. Túlságosan sok volt az előítéltem és úgy alapjában sem szerettem az embereket, mert fájt ahogy viselkedtek velem a származásom miatt...a szemembe mosolyogtak, míg a hátam mögött minden lépésemet kigúnyolták. Alig volt ember akiben teljesen megbíztam....Különös, és máig sem értem ugyan, de mikor kapitány lettem kezdett megváltozni a hozzáállásom. Meg akartam ismerni az embereket...és őt is. De mire végre rászántam volna magam, a sors közbelépett és elváltak útjaink. Vagyis ez az én gyávaságom hibája volt...a sors inkább besegített azzal hogy újra lehetőséget adott. Márcsak ezért sem szabad eljátszanom. És nem is akarom...már tudom hogy tényleg ide kellett jönnöm, és megint találkoznom vele * -néztem merengve miközben az édességek között keresgélt.
-Tessék! Ez csakis a tied!-nyomott a kezembe egy tábla kekszes barackos csokit, majd tovább kotorászott és előszedett mégegyet -Tegnap ölni tudtam volna ezért a rizses csokiért...Imádom!-
Ez megint egy olyan megnyilvánulás volt amit nem bírtam ki mosoly nélkül. Annyira boldoggá tett hogy végre láthatok egy-egy igazi reakciót is tőle, nem csak a 'cöh' kíséretében történő nézéssel álcázott gondolatokat. *Milyen kis apró dolog, mégis annyira sokat tud jelenteni...remélem ezentúl egyre több ilyet fogok látni*
-Nahát! Ráhibáztál az egyik kedvenc csokimra. -mosolyodtam el, közben pedig szemügyre vettem a többi szerzeményt is.
-Tippelhetek hogy melyik kié? -vigyorogtam mikor megláttam mi van még itt- Kezdjük a legkönnyebbel... -szedtem el a cigirágót- Ez biztos Shuné!... -egy bólintás után rátértem a következőre- Ilyen színes vackokat Mashiron kívül senki se enne meg... -néztem kicsit furán a neonszínű cukorkákra- Fogadjunk hogy ez meg Shinjinek szól... -szedtem elő a hieroglifás csokitallért.
Mielőtt folytathattam volna, hirtelen azt vettem észre hogy megkordult a gyomrom. Kicsit elszégyelltem magam. Eszembe jutott hogy ma még alig ettem valamit és hát ez a sok csoki...de mégis valahogy úgy éreztem hogy nem kell zavarban lennem. Csak belenéztem a szemébe és egyből megbizonyosodtam róla. Eddig szinte sosem mertem sokáig a szemébe nézni, de mióta felfedeztem milyen gyönyörű, szinte vonzza a tekintetemet. Akárhányszor találkozik a tekintetünk dobban egy nagyot a szívem.
Oly annyira lefoglalt Masaki ápolgatása hogy egy tányér paradicsomlevesen kívül a többi étkezés szépen kimaradozott, és már este van...
-Ugye nem baj ha én ennek most neki is kezdek? -húztam magam elé a csokit, és letörtem egy darabot- Kérsz? -nyújtottam a szája felé, közben letörtem még egy darabot magamnak, mielőtt megint korogni kezdene a gyomrom.
-És mikor akarod nekik odaadni ezeket? -motyogtam csokival a számban.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 7:40 am

Nem tudtam mit mondhattam, ami ennyire vicces, bár láthatóan nagyon elnyerte a tetszését. Jött is azonnal a válaszom. A csokit szorongatva sértődötten nyújtottam ki a nyelvemet. Kicsit meglepődött ezen a véleménynyilvánításomon, emiatt gyorsan nekifogtam a csomagolás precíz lehámozásához.
Néha rajtam volt az öt perc és mindent a lehető legtökéletesebben akartam csinálni. Most is ez volt. Szerettem volna már nagyon megkóstolni a csokimat, mégis halálos nyugodtsággal, szép lassan választottam szét a színes papírt. Pontosan a ragasztás mentén haladtam, valaki akár centivel is meggyőződhetett erről. Amikor elkészültem a nagy tettel az egész tábla csokoládét széttördeltem. Annyi kockára, amennyi már ’gyárilag’ is benne volt. Úgy festhetett az egész, mint valami rituálé. Nem hiába szoktak őrültnek elkönyvelni.
- Nahát! Ráhibáztál az egyik kedvenc csokimra. –
- Tényleg?- képedtem el. –Nem gondoltam volna… de örülök, hogy sikerült beletrafálnom! Legalább biztosan fog ízleni. – figyeltem mosolyogva, ahogy közelebb húzza magához a szatyrot. Félszegen belekukucskált, majd megkérdezte tippelgethet e, melyiket kinek szántam. Határozottan bólogatva jeleztem, csak nyugodtan garázdálkodjon, nem fogok megsértődni vagy mérges lenni. Tőlem akár az összes édességet végig is kóstolhatta volna. Bármit megengednék és megtennék érte. Egyetlen szavába kerül az egész.
Arrébb tettem a saját csokimat és nézni kezdtem, mire bukkan a zacskóban. A gyerekes kíváncsiság. A játékos elgondolkozás és a beazonosítgatások. Normál esetben egyiket se találtam volna érdekes elfoglaltságnak, de ha csak Shiori-ra pillantottam, tudtam, hogy ez nem hétköznapi eset. Boldogság. Apró percek, amiket csodálatosnak látsz és mélyen elraktározol az agyadban. Felejthetetlen emlékekként gondolsz mindig vissza rájuk, mert tudod bármikor szomorú vagy, ezek a mozdulatok melegséggel fogják megtölteni szívedet. Jelentéktelen cselekvések, mégis az idő multával pótolhatatlan kincsekké duzzadnak számodra. Én is akartam ilyen kincseket, minden napról, amit Shiori-val eltölthetek. A mosolyáról, gyengéd hangjáról, hibátlan arcáról, tökéletes alakjáról. Azokról, ahogy reagál a történésekre. Bánat, öröm, szomorúság. Mindenről, ami csak őt jellemezte.
Annyira elvesztem a csodálásában, hogy majdnem kibukott belőlem egy szó. Mielőtt megtörtént volna, egy gyomorkorgásra emlékeztető hang térített magamhoz. Én még mindig nem kívántam semmilyen ételt, úgyhogy nem én lehettem. Felnéztem Shiori szemeibe, amik elárulták, ő volt az éhes fél. Gondolhattam volna. Az ápolásom mellett nem sok ideje lehetett enni. Természetes, hogy ezt nem bírta sokáig cérnával a szervezete. Legszívesebben leszabadultam volna a konyhába összeválogatni valamiféle menüt. A kész vacsorát felhoztam volna és máris sokkal jobban érezném magam. Jól esne egy kicsit kényeztetni, mert megérdemli és szívesen tenném.
-Ugye nem baj ha én ennek most neki is kezdek? –
-Nyugodtan, de nem kéne inkább valami tartalmasabbat enned?-
-Lehet…majd meglátom.- tartott a számhoz egy darabot.-Kérsz?-
-Vigyázz, mert eleszem előled!-vigyorodtam el és horgásztam ki a kezéből a nekem szánt csokit. Nem számítottam nagy falánknak édességek terén, de a rizses és barackos-kekszes csokit kifejezetten kedveltem. Tábla számra így se tudtam őket fogyasztani. Gyakran megesett, hogy egy hétig ettem a kapott csokimat. El is szoktak szörnyedni ezen bőven a nagyra becsült lakótársaim. Számukra elképzelhetetlen ennyi ideig rájárni egyetlen tábla csokira. Náluk több édességet szerintem az egész bolygó nem pusztít el. A megszokott, személyemre irányuló jelző Mikuláskor a válogatós szokott lenni. Vakító vigyor szerint mindenre van kifogásom. Inkább tapasztalatnak mondanám. Mit csináljak, ha egyszer nem tetszik?! A gumicukor már túlzottan rágós az ízlésemnek, a cukorka mindig felsértette a nyelvemet, a rágót szokásom lenyelni és fulladozni percekig, mert elakadt félúton. Talán még a nyalóka azaz édesség, amivel még puszipajtás viszonyban vagyok. A többivel csak akkor élek, ha megkínálnak vele és nem szeretnék meghalni, ha visszautasítom a gesztust.
–És te kérsz az enyémből?-szakítottam félbe az édességekről folytatott gondolatmenetemet.
-Később igen!-
-Akkor hagyok neked.- láttam neki én is a csokimnak. Valahogy már nem kívántam annyira ezt a nyomokban kakaót tartalmazó ’izét’. Ráfogtam az állapotomra, de csak azért is megettem pár kockát.
-És mikor akarod nekik odaadni ezeket? –
- Hüm… -vakartam meg a fejemet.- Passzolom a kérdést. Gondolom, majd ha a nővérke engedélyezi, hogy elhagyjam a szobámat. –mosolyodtam el Shiori-ra nézve. - Esetleg, ha meg akarom őket vesztegetni. Vagy ha csendet szeretnék. Pár percre garantáltan elhallgattatja őket! Gyere csak közelebb!-mutogattam szorgosan kézzel is. Kicsit előrébb hajoltam és a hüvelykujjam segítségével letöröltem a szája szélén éktelenkedő maszatot. Észre se vettem, hogy rátévedtem az ujjammal előbb az alsó aztán a felső ajkaira.
Lassan haladtam rajtuk végig. Minden részletüket érezni akartam. Rabul ejtettek. Képtelen voltam szabadulni, már ha szándékomban állt volna menekülni. Helyette inkább még közelebb merészkedtem és megcsókoltam Shiori-t.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:14 am

-Vigyázz, mert eleszem előled!-vette el vigyorogva a neki szánt kockát. A kijelentésen csak mosolyogni tudtam. Azt se bántam volna ha az egészet megeszi, legalább látom hogy visszatér az étvágya, mert aki csokit akar enni annak nagy baja már nem lehet...Figyeltem ahogy precízen küzd a saját rizses csokija kicsomagolásával, kicsit talán szégyelltem is magam, látva hogy ő milyen pedánsan hámozza ki a papírból az édességet, míg én csak szaggattam ahol értem.Még sose figyeltem ilyen közelről hogy mit csinál...csak távolról szemléltem.
–És te kérsz az enyémből?-kérdezte mikor sikerült a kicsomagolási rituálé végére érnie.
-Később igen!-
-Akkor hagyok neked.- látott neki, de aztán hamar félre is tette. Igaz eddig sem volt nagyevő, de azért látszik hogy nem jött még teljesen rendbe...
-És mikor akarod nekik odaadni ezeket? –jutott eszembe hogy ezeket még ki kell osztogatni.
-Passzolom a kérdést. Gondolom, majd ha a nővérke engedélyezi, hogy elhagyjam a szobámat. –mosolyodott el - Esetleg, ha meg akarom őket vesztegetni. Vagy ha csendet szeretnék. Pár percre garantáltan elhallgattatja őket!
A nővérke megjegyzést egy nyelvnyújtogatással kommentáltam, de aztán kicsit komolyabb hangnemben fejtettem ki az álláspontomat.
-Ma este szerintem még csak maradj nyugton, de holnap már mászkálhatsz. -gondolkodtam el azon hogy milyen tempóban szoktak gyógyulni a sebek- De azért akkor is csak mértéklettel...gondolok itt a nappalifelforgató társalgásokra... -néztem kicsit szigorúan.
*Amilyen kemény fából faragták, biztos hamarabb felépül mint egy átlagember. Ahhoz képest is hogy tegnap ilyenkor szinte haldoklott, most már alig bír nyugton maradni.... Bárcsak a többi sebe is ilyen gyorsan gyógyulna... Idővel talán az összetört lelkét is sikerül meggyógyítanom. Megérdemli hogy boldog legyen...még én is megrémültem mikor láttam a szemében azt a fájdalmat amit a rémálma hozott elő. Azt akarom hogy soha többé ne kelljen így látnom...megpróbálok mindent megtenni hogy ne kísértsék tovább azok a szörnyűségek, amiket én fel sem foghatok...* -a hadonászása zökkentett vissza megint.
-Gyere csak közelebb!-mutogatott felém, majd közelebb hajolt. Én hirtelen nem tudtam mit akarhat, de nem húzódtam el. Hagytam hogy hozzámérjen. Letörölte a szám szélén maradt csokimaszatot, amit egy mosollyal nyugtáztam, de itt nem hagyta abba. Gyengéden végigsimította az ajkaimat. Az érintése tele volt kedvességgel és gondoskodással. A szemében láttam a vágyat hogy birtokba vegye. Ahogy még közelebb hajolt behunytam a szemem, mert tudtam mi következik... Egyetlen porcikám sem tiltakozott ellene. Mikor az ajkaink megint összeértek, újra elöntött a forróság. Úgy éreztem mintha Shuu nekem adta volna a szárnyait és most azokon lebegnék. Átkaroltam a nyakát, és még közelebb csúsztam hozzá
-Finom a csokid. -mosolyodtam el és húzódtam kicsit hátra mikor megéreztem, de nem bírtam leállni- Kérek még. -hajoltam vissza hozzá. El akartam érni hogy ne fogja vissza magát. Azt akartam hogy engedje el magát, és ugyanúgy adja át az érzésnek mint én. Tudtam hogy miattam ügyel minden mozdulatára, és kicsit bántott hogy emiatt nem tud ellazulni. Túlságosan is kíméletesen bánik velem...
-Kérlek ne gondolkodj. -fogtam két kezembe az arcát, belenéztem a szemébe, majd oldalra döntöttem a fejem és így indítottam újabb támadást.
*Ez az érzés, ez a mámor...ha egy örökkévalóságig tartana sem lenne elég...Nem tudom hogy valaha is meg tudom-e majd hálálni a sorsnak hogy ilyen kegyes volt velem. Talán odafent ezt már előre eltervezték, csak mi avatkoztunk be folyton a és akadályoztuk meg hogy beteljesüljön...Hányszor forgolódtam már álmatlanul vagy ébredtem könnyezve, mikor újra átéltem az elhalasztott lehetőségeimet, és szembesültem azzal mi történhetett volna ha nem vagyok gyáva...De most nem álmodom...valóság az egész...azt kívánom bárcsak egész életemben ezt az álmot élhetném...vele együtt...és minél több szép emlékkel megtölteni a lelkét. Talán ez egy lépés lehet ahhoz hogy újra békére találjon...*

----

Néhány napig, még azért nem nagyon hagytam hogy mászkáljon és hadakozzon, de aztán hamarabb helyrejött mint gondoltam volna. A sebei szinte nyomtalanul eltűntek, csak halvány hegek emlékeztettek rájuk, és csatlakoztak a többihez. Annyira hozzászoktam ahhoz hogy egész nap mellette vagyok, hogy szinte nehezemre esett tudomásul venni hogy már nem kell ápolgatni. Egyre többet gondolkodtam azon hogy vajon a többiek mit gondolnának ha tudnák hogy mi történt kettőnk között, de egyelőre talán elég lesz ha mi találunk ehhez egy megfelelő életmódot...addig jó míg a kedves vaizard lakótársaink ebből nem sejtenek semmit...
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te53000/65000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30, 2009 5:54 am

Szokásos napi elfoglaltság. Bámulom a monitort és negyven napnyi zenét válogatok össze, amit még a büdös életben nem hallgattam végig. Biztos dúlt bennem a Lost mánia, hogy gépre szállok és lezuhanok a semmi közepén. Aztán isteníthetem a hatalmas eszemet, hogy hónapokra elegendő szórakoztatást basztam össze az ipod-ra.
Ideje volt kisebb pihenőt beiktatni, mert kanji-kat láttam minden pixel-ben. Rosszabb volt mint a Mátrixos anyaszomorítóan szemkiverős neon zöld betűk. Na, meg megígértem a főnökasszonynak, hogy nem erőltetem túl magam. Inkább nem akartam kivárni, hogy sodrófával kergessen körbe az egész tetves városon. Vagy oltári szopatásként egy hónapnyi kényszermelót szakítson a nyakamba annál a flúgos bakkecskénél. Szépen fogtam is magam és nyújtózkodás kíséretében elkezdtem 'rendet' rakni. Magyarul precíz mozdulatokkal minden szart belegórtam a kukába.
Egész jól haladtam. Két perc alatt félig üres lett az asztal. Aztán a kezembe akadt valami hirdetéses röplap. Jó szemkiverősen színes volt, nehogy már a napfényben el is tudjam olvasni.
-Teázó?-néztem a fecnire nagy szemekkel. -Nincs is messze...-vágódtam vissza a székbe, mivel merényleten kezdtem el azonnal mesterkedni.
Már elég jól voltam ahhoz, hogy kimászhassak a négy fal közül. Ráadásul napok óta gagyibbnál debilebb ötletek fordultak csak meg az agyamban. Ez pedig végre használható cuccnak nézett ki. Úgyis szerettem volna valamivel kedveskedni neki az ápolgatásomért. Kellően messze is volt a sárgaháztól. Na jó, nem eléggé. Azt fényévben kéne mérni, de legalább el tudnánk egy kicsit szakadni a zárt osztály ámokfutásától.
Amikor belépett a célszemély elvigyorodtam és heves fejvakarás közepette végigpörgettem mit és milyen körítéssel kéne mondanom. Persze kinyitni a számat már kevésbé volt ilyen egyszerű.
-Azt a rohadt...-dörmögtem az orrom alatt.
Természetesen erre a kortyintásomra Shiori oltári kérdően fagyott le menet közben. Szerencsétlent rendesen kiakasztottam. Lehet kezdett egyre inkább gyanakodni arra, hogy nem vagyok százas beszámíthatóság terén
-Eeeh...-fordultam hátra.-Minden oké...csaak...-torokköszörülés, forgolódás a székkel és minden egyéb megvalósítható kényszercselekvés. -Tudod...öhm...BASSZA MEG!-vágtam magam látványosan homlokon.
Őrület, hogy még egy ilyen egyszerű meghívást se tudok kinyögni normálisan. Egyáltalán elmondani! A szavak kimondásával ugyanis komoly problémáim akadtak, akárhányszor akartam is beszélni Shiori-val. Valami miatt mindig megkukultam. Aztán annyival végződött az egész hóbelebanc, hogy kiviharzottam a szobából és órákra eltűntem valamerre.
Jobbnak láttam megelőzni a bajt, ezért szépen felálltam, odasántikáltam hozzá és a kezébe nyomtam a papírt. Picit megböktem a feliratot jelezve, hogy olvassa el. Amíg ő olvasott én próbáltam lenyugtatni magam. Idegbajos voltam az újfent elhatalmasodó "balfékizmusom" miatt és ilyenkor a tökéletes megoldás, ha meg se nyikkanok.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Cl0te32500/45000TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 30, 2009 7:45 am

Ahogy teltek a napok egyre jobb kedvem lett. Egyrészt azért mert Masakinak szinte már kutya baja, másrészt pedig mert mellette lehetek. Rég voltam ennyire elememben, mint most, és ezt sajna kedves lakótársaink is kezdték észrevenni rajtam. De gondolom betudták annak hogy végre itt a tavasz....ha tudnák hogy mennyire...
Ma épp rajtam volt a bevásárlás sora, amit nem is bántam, mert csodás idő volt odakint. Nagyon jólesett a séta...igaz egy valami, vagyis valaki azért még hiányzott a tökéletes életképből, de tudom hogy ennek még idő kell. Igaz azóta kicsit mindig zavarban van ha valamivel hangot akar adni az érzéseinek. De én cseppet sem bántam, vagy bizonytalanodtam el mikor párszor némi hebegés után csak úgy fogta magát és kiviharzott a szobából. Ilyenkor csak leültem, és megvártam míg visszajön. Bár volt hogy majdnem egy egész többkötetes mangát el tudtam olvasni mire visszajött...Én általában ilyen alkalmakkor szoktam elgondolkodni a dolgokon, és próbálom helyretenni őket. Lassan de biztosan haladok, és ahogy észrevettem Masaki is próbálkozik.
Vidáman, zenével a fülemben sétálgattam a városban és igyekeztem a méteres lista minden elemét beszerezni. Amin ugye miért is ne a város ellentétes pontjain beszerezhető holmik sorakoztak..de ez már csak így szokott menni. Ennél különbözőbb igényekkel megáldott embereket keresve se tudtak volna jobb összeállításban összezárni.
Miután hazaértem és lepakoltam a csomagokat a többiek meglepetten konstatálták hogy minden megvan és nincs semmi amiért problémázhatnak. Én csak vigyorogtam mint a vadalma, majd viharzottam is tovább az emeletre.
-Szia megjöttem! -rontottam be reflexszerűen a szobába. Masaki épp a gép előtt ücsörgött és egy szórólapnak tűnő fecnit szorongatott. Mikor köszöntem jókedvűen mosolygott, majd megint belekezdett a fogalmazós témába. Mivel tudtam hogy ez eltarthat egy darabig ezért kényelembe helyeztem magam az ágy szélén és mosolyogva vártam mit akar mondani.
-Azt a rohadt...-dörmögte az orra alatt. Majd még szenvedett egy sort a székkel, de én türelmesen vártam, bár már kezdtem kicsit zavarban lenni hogy mit akar ennyire elszántan megfogalmazni. Hirtelen meglepődtem mikor megállt velem szemben és a kezembe nyomta a szórólapot és rábökött a hirdetésre.
-Egy teázó? -néztem csodálkozva- Láttam is mikor jöttem hazafelé. Egész hangulatos helynek tűnik. -mosolyodtam el. Felnéztem rá és láttam hogy már megint olyan ideges hogy kevés kell hozzá hogy megint kitrappoljon a szobából.
*Komolyan azt akarhatja hogy menjünk oda? Nagyon úgy tűnik...* -pirultam el és szorongattam most én a papírost. Az eddigi magabiztosságom egy perc alatt elszállt mikor elképzeltem hogy kettesben ücsörgünk egy teázóban. *Nah mondj már valamit..egész nap ilyesmin képzelegtél, tessék itt a lehetőség* -nógattam magam.
-És izé, mikor menjünk oda? -próbáltam biztatóan mosolyogni, mert láttam hogy mindjárt kirohan a szótlanságomat látva. -Szerintem most egész kellemes idő van, meg különben is egy kis séta sosem árthat....amúgy is hallottam hogy az emberek a boltokban emlegették ezt a teázót, és jó véleménnyel voltak róla... -kezdtem el hadarni hogy levezessem a zavaromat, aztán észbekaptam hogy ezzel talán csak rontok a helyzeten ezért inkább abbahagytam. -Szóval csak azt akartam mondani hogy szívesen mennék. -mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!   TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

TAKARODJ A KÖRZETEMBŐL SZOBA!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Iparnegyed :: Vaizardok búvóhelye-