-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te68000/100000Nappali - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyKedd Márc. 09, 2010 6:24 am

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]

Szerencsére Masaki még mindig fölényben van, annak ellenére is, hogy hollow-maszkos valóm ellen harcol. Seisuke képtelen felülkerekedni rajta, hisz’ nem rendelkezik azokkal a képességekkel, amelyek a Vaizard eltiprásához lennének szükségesek. Shinigami technikákat egyáltalán nem képes használni, pedig fegyvertáram legnagyobb részét a különböző Kidouk képezik. Minden tekintetben hátrányban indul, habár Ő ezt nem hajlandó elfogadni. A bordák felé indított szúrás rövid úton semmisé válik, amint az ex-kapitány megragadja a pengét. Pillanatnyi ideig meglepettség fut át lidérc énem arcán, ám nem sokáig virít ott a kifejezés. A Zanpakutuo markolata szépen találkozik a homlokommal, aminek köszönhetően hamar a földre kerülök. Egy pillanatra elhomályosodik a kép, ennek köszönhetően belső világomban is szürkület kezd uralkodni. Testem az ájulás szélén lebeg, azonban még van annyi lélekjelenléte a bitorlónak, hogy visszaküzdje magát az éberség küszöbére. Nagyobb adag vért köp ki oldalra, mivel sikeresen elharapta a nyelvem esés közben. A szerencsétlen, még azt sem tudja miképp kell biztonságosan elesni! Az arca oldalán helyet foglaló maszk terjedni kezd az egész testemen, úgy tűnik utolsó mentsvárként a teljes hollow-formát akarja Sachira uszítani. Szánalmas próbálkozás, amelynek köszönhetően rég elfeledett dühöt ébresztenie bennem. Tombolva lendül ismét támadásba, katanámat vadul forgatja maga körül. Tahókirály szavai ekkor jutnak el belsőmhöz, ahol valóban gondolkodásra késztet. Dotonryuu kérdő íriszei arcomra villannak, miközben kint a teljes pusztítás kezd eluralkodni.
~ A barlang ismét csendes, de most a feszült némaság terjeng a levegőben. Ideje döntésre jutnom, mielőtt még túl késő lenne. A király jelölt elbukott, ehhez nincs kétség. Egy ló sosem fog érteni a kormányzáshoz, mint ahogy az uralkodó sem a föld túrására termett. Kapitány voltam, a legnagyobbak egyike. Nevemet arany betűkkel vésték volna fel Soul Society történelmének márványfalára, ha nem jött volna közbe az a bizonyos baleset. Minden összekuszálódott, azonban Én ki fogom egyenesíteni a szálakat. Alakom körül ezüstösen kék aura materializálódik, melynek fényes izzása hideg csillogással tölti be a teret. Acélkék íriszeimben eltökéltség tüze lobban, majd ezt követően elemi erővel rántom vissza sötét oldalamat a belső világba. Hangos dördülés kíséretében csapódik be a sziklába, azután fojtott kiáltás kíséretében próbál talpra vergődni. Egyhangúan szemlélem szerencsétlenkedését, már döntöttem sorsáról.
- Elbuktál féreg, ideje visszatérned megérdemelt helyedre. – jelentem ki fagyos tárgyilagossággal, vonásaimon egyetlen érzelem sem tükröződik. – Számodra nincs hely a való világban, kiderült, túlságosan is gyenge vagy hozzá. Márpedig Nekem céljaim vannak, melyek megvalósítása nem tűr halasztást. Most pedig takarodj vissza a homályba!
Nem várom meg, míg kellően összeszedi magát, hanem rögtön rohamot indítok ellene. Szemmel követhetetlen shunpoval lépek elé, aztán fegyverem csapásra emelem. Csupán a vakszerencsének köszönheti, hogy reflexszerűen sikerül maga elé kapnia pengéjét. Azonban támadásom olyan elsöprő erővel bír, amellyel képtelen dacolni. Vágásom nyomvonalán mértes darab hasad ki ellenségem kardjának lapjából, ami süvítve húz el az arcom mellett. Seisuke jobbnak látja menekülőre fogni a dolgot, habár elkerülhetetlen bukása. Egy bounto nő emlékképe villan be elmémbe, aki hasonlóképpen próbált ellógni pusztító haragom elől. Egy pillanatra lehunyom a szemem, s eltemetem magamban a régi idők sérelmeinek rémképeit. Jelenleg nem szabad másra koncentrálnom, csak az előttem lebegő feladatra. Hangtalanul siklok a talaj felett, menetszelem felkavarja a port. A finom homokköd selymes köntösként öleli körül testemet, itt minden az én irányításom alatt van. Újra én vagyok a király! Pengém ezüst villámként csap le, s elválasztja a hollow fejét a nyakától. Alakja szertefoszlik, ezt követően visszatér sárkányom testébe. Finoman biccentek a lény felé, azután elengedem magam…

Egy brutális csapással zúzom össze az arcomon terpeszkedő maszkot, azonban már túl későn jutottam el ide. Masaki pengéje megállíthatatlanul tart a kobakom irányába, valószínűleg ezzel akar véget vetni az ütközetnek. Egy szempillantásnyi időm van reagálni. A szoba mérete miatt nem vagyok képes kitérni, meg amúgy sem lenne elegendő a sérülés elkerüléséhez. Reflexszerűen koncentrálok reiatsut a tenyereimbe, majd rántom őket homlokom elé. A jéghideg acél égető érzés kíséretében szúrja át kezeimet, de nem képes tovább haladni rajtuk. Eközben saját lélekölőm hangos csendüléssel karöltve csapódik a parkettának. Kissé megviselten emelem oldalra karjaimat, ezzel láthatóvá téve arcomat. Ajkaimon hamiskás mosoly látszik, amit nem tesz valami hitelessé a szám sarkából lecsorduló vékony vérpatak.
- Sierashi Yuusuke…- nyögöm ki végül rezignáltan, miközben tarkóm a falnak támasztom. – Ezt vésd rá… Meg kellene egy jó idézet is. Mondjuk, lehetne ez: „Jó volt, kúl volt, de végül csak kimúlt!”
Talán kicsit erőltetnek hat, ámbátor szerintem még pont belefér. Be kell valljam kicsit megizzadtam a harc során, habár egy valódi harcban a másik Vaizard sem úszta volna meg sérülések nélkül a dolgot. Remélem, szándékozik kihúzni a bökőjét a mancsaimból, mert ez így igen kellemetlen. Szúrtak már át egyszer-kétszer, így tudom mennyire fog csípni, amikor a férfi „finoman” eltávolítja Zanpakutuoját. Úgy is mondhatnám, hogy odafigyelése valószínűleg majd könnyeket fog csalni a szemembe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te53000/65000Nappali - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptySzer. Ápr. 14, 2010 8:01 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

Aszfaltkaparó fésű növendék górna rá havat meteorkreppes sávhullásos, cakkozó neonfény sugármeghajtásos rinya-risza felhőben leértékelt sminkkészlet madzagján csüngő buzi macska degenerált pogácsaszaggató rinyájávalm, hogy volt akkora fáról koszba szakadt tehenész fóka, összegányolta soha-napja-messiást nem csekkolt gányunkat! Sípolná szét a tróger szalagnyirkálós lájv show-ban! Engedte meg a kerti törpe szakállas tetve rájelöljön a papírtenyészeti tároló lefolyási falpuffadás szekcióját! Kapná el a kolbászt lóbáló trappista sajt extra szűkös sikátorban kilibbenési vörös zóna idejében! Lesasoltatnám kukkerral, akkor is fasza gyerek, egy liter tejtől beföldel, vagy kiszenvedi másfélig?! Ennek a leértékelt tuskó tőkének, csak a letagadott indexe szökik egekbe. Fészkes franciska farát, már! Húzza visszafelé virgácsait lélek csatorna rohadtul leszart zugába szotyit hántolni lekopasztott tyúkok tollreptetésével! Bőven sok lesz ennyi tetves meló. Így is lumbágós toronyóra dőlési szöget kapok, mire kipenderítem koszmarcit a kapásból varjat fejelő szabad égbe szivárványos naplementét hányni! Igaz, szarnak ütögettem ABC sorrendbe a maffia levágásra alkalmatlan bütykeimet, mivel sárga épületből oklevéllel szabadult sorozatban rángatózó zombik se szemlézik ki Jancsi szeretethiányát. Elbaszott szófosó nyomorékként vakerálok rongyosra bukott lúzerek gyöngyvirágos verandaszöge fénylő árkaként, retkes befordult marha köröm rágta homuszba liliomtiprását, szutyokkal csócsált bevilágított púder címke divatos tökvágása helyett. Veszi fel a herélt kappan azokat a garantáltan zsebkímélő rád akaszkodik göncöket! Előbb húzok domborulat fenntartó merevítést a bokámra! Engem meg ütne el a kombájn őszi homályban, New York kellős közepén. Tolnám itt a mozipukkasztó vászonfolyató nyáladzást, befingatva a jelmezes tonnák kireptetését.
Lazán visszavágtatva fehér lovas kopogtatásból, világgá hajítottam Casanova hajlamaimat sikító ringyók szifiliszével együtt és benzinnel láthatatlan pacákká piróztam repesztettfazék üldözési mániámat. Szétfüstölve agymirigyeim löktem harmadik csipát kompressziós lázálomban vergődő Csipa Jancsinak. Ettől úgy kipattant a röntgennel bordák között táncoló szikét kiszúró képessége, hogy csettintésre átlátott kukkoló lyukas pofonosztó eszközén. Oda se neki, kettőt kaptál a teleshop kibaszottul átverlek nyolcvanhatezredik kapán a csillag generációs teleszkóppal csak álmodtál igényes vízi gezemicéjéből! Szal, bőven van garancia papírral mássz klotyóra szájeregetésed! Hitte a hegyről gurult tangabugyi ebben a ujjszexes felvilágosító filmben ugat teliholdas jégesőbe! Hát ha már veri a tamtamot ritmustalan gügyögéssel kapjon gazdaságos csörgőt kloffolóval! Nem kap "I love Yulí" idézetet kérges tempóval karistolt fedőrétegére. Inkább belököm a Nasa centrifugába bárányhimlőt fakítani. Az meg jegeskávé c-vitaminnal, rádöngetett a nyásra húzó party grillesek termére, mert holtkóros gyökér és folyton szelel a pofája!
-De mókás a flótás, szarcsimbók! Ha már ilyen fasza kór ütött tarkón takaríccsá fel! Akkora ganét csinált nyomorék ökröd, amit Plutó panorámás paneljából is rekorder bűzkupacnak visítják!-
Rohadt figyelmetlen rizsföldi parasztbuktató gyökér szállt meg, de érdekli Manyika vegetáriánus galócáját! Mekibe kotrok szlogenes szemétért, annyira csipázom! Lehet, de csak bolhafasznyira lehet, targoncára kéne hajítani lágy tojás sárgáját. Kidől, fel nem kaparom! Idevonszolom puffasztott kukoricát, átmatatja, ráizzít egy neoncsőt, aztán limbózhatja körbe az egész pöcegödröt! Asziszi beússza, mert elkapta a molylepkét?! Kispista aranyere stoppoljon utca sarki minuszos narancs tökfödő népmesei fatelepen! Szépségesen letosztam a mittom milyen retekhámozó piros verés csicskára(PVC) had pácolódjon, én meg hoztam fénypostai ajánlott szardíniával mikrózott bálnauszodát. Majd éberre pumpálja hímségi frászt, ha tapírok matatnak makkos réti csemeték sorában. Ha meg kimarad a cucc, akkor vagy feldobta a mamuszt, vagy keresztelők törzsvendége, vagy kibaszott perverz állatkert töltelék. Tökön a vasutas! Az én csőröm férges saláta piszkálja. Mi a francnak tolta ide pulykatollas valagát?! Suttyó kukótojás! El nem regéli a thriler előzetest.
-Szal...mi a rákos dohánypapír perelt mán be?-
//ritka szar, de legalább írtam^^"""//
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te68000/100000Nappali - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyKedd Ápr. 20, 2010 8:27 pm

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]

Hamarosan eltávolítódik a penge kézfejeimből, amiért felettébb hálás vagyok. Egy futó pillantásra méltatom sebeimet, azután fáradtan rogyok össze a fal tövében, fejemet a megviselt falnak támasztva. Egy szép kis lyuk is keletkezett rajta, így szinte tökéletesen át tudok látni Shun szobájába, habár gondolom Ő ennek nem fog annyira örülni. Sikerült egy cseppet leamortizálnunk a szobámat, úgy néz ki az egész, mintha egy kibaszott bomba robbant volna a helyiségben. Masaki ordibálása nagyon irritálja hallásomat, ráadásul hülyeséget is beszél. Miért Nekem kellene mindent feltakarítani, amikor ugyanúgy segédkezett a berendezés szétbarmolásában, ahogy én. Ráadásképp még az ágyamat is tönkretette, amikor a fekvőalkalmatosság lábával vert pofán. Oda sem figyelve bólogatok szavaira, miközben fél kézzel az éjjeliszekrény fiókját keresem. Nem telik bele sok időbe a megtalálása, s néhány másodperc elteltével egy bontatlan doboz cigaretta kerül elő. Kissé remegve próbálom meg kinyitni, ami igen komplikált akciósornak tűnik a jelenlegi helyzetben. Végül addig-addig szerencsétlenkedem, amíg próbálkozásaimat siker koronázza. Egy kicsit vérfoltos lesz a szál, meg össze is gyűrődik egy kicsit, de azért még az enyém marad. Fájdalmas szisszenés kíséretében lököm errébb a dobozt, majd mutatóujjamba reiatsut koncentrálok, s az energiától izzó testrészt a bagó végéhez érintem. Talán nem kellene pazarolnom ilyenekre a lélekenergiám a jelenlegi helyzetben, de nincs most kedvem a gyújtóm után kotorászni. Kérdésére nem válaszolok rögtön, előbb elfogyasztok néhány slukkot a dohányáruból. Hirtelen ólmos fáradtság önti el tagjaimat, nem vágyom másra, minthogy belefeküdhessek megviselt ágyikómba.
- Volt egy kis balhé odaát Seireiteiben… - kezdek bele rekedt hangon két füstkifújás között. – Az a kard, amivel először Rád támadtam, egy régi ereklye, melyet a Gotei 13 egyik raktárából nyúltam le. Csak hát belefutottam néhány shinigamiba, akikkel muszáj voltam végezni, mert különben még lebuktattak volna. Ezek után szerintem nem kell ecsetelnem mi történt. A Főkapitány kiadta az elfogatási parancsomat, azonban nem engedhettem, hogy elkapjanak. Összecsaptam régi barátaimmal, de amint látod, nem én kerültem ki vesztesen a harcból. Aztán nem tudtam hova mehetnék… Ezért első utam ide vezetett, hátha egy ideig meghúzhatom magam Nálatok.
Direkt nem említettem az okot, amiért a dezertálás mellett döntöttem, hiszen még magam se tudom mihez kezdjek az információval. Talán túlságosan elhamarkodott döntés volt elhagyni a Tiszta Lelkek Városát, viszont már nem tudtam bízni a vezetőségben. Kenshin szavai máig füleimben csengenek, ahogy az ellenünk szőtt összeesküvésről beszélt. A merénylet igazából csak ellene irányult, azonban jelenlétem nem gátolta meg őket a gyilkossági kísérlet elkövetésében. Ráadásul az egészet megpróbálták a hollowokra kenni, ezáltal még elszántabb harcost faragva Belőlem. Jól átgondolt terv volt ez, csupán arra nem számítottak, hogy Shala’zhar túléli a merényletet. A Király szemének visszaszerzése után megváltoztak bennem a dolgok. Nem tudtam úgy gondolni a munkámat és megélhetésemet biztosító szervezetre, mint annak előtte. Érzéktelen gépként hajtottam végre a feladatokat, már nem törődve azzal kit teszek tönkre ezzel. A bountok abban a kastélyban… Sosem gyilkoltam hidegvérrel, viszont akkor ez is megtörtént. S ha ez nem lenne elég, akkor még jön a tény, miszerint az én áldozatom egy nő volt. Nem foglalkoztam vele, a parancs az parancs volt.
- Röviden ennyi a történet. – szólalok meg ismét cigim végére érve. – Most szerintem az elsőszámú közellenségként tekintenek Rám Soul Societyben. Ismerem az eljárást, szóval már biztosan hajtóvadászatot indítottak utánam. Az érdemek elévülnek, amint valami olyasmit teszel, ami nincs a rendszer ínyére. Valójában igazuk is van, hiszen ártatlan embereket öltem meg. Vezetőként elbuktam…
Utolsó kijelentésemben fájdalmas igazság fogalmazódik meg, amely szinte fizikai fájdalmat okoz. Legnagyobb álmom volt kapitánnyá válni, mégis oly’ könnyedén mondtam le erről a kiváltságról, mintha arról lett volna szó, hogy ki vegye el az utolsó onigirit a tálból. Ennyire felborult volna az értékrendszerem? Egy ködös utalásért és egy baráti kérésért eldobtam mindenemet egy olyan cél megvalósításának érdekében, amiről senki sem fog tudni a végén. Viszont én választottam ezt az utat, szóval semmi jogom nincs most rinyálni érte. A csikk sisteregve alszik be a parkettán, aminek már úgy is mindegy. Újra a doboz után nyúlok, hogy a láncdohányzással próbáljam meg elterelni a figyelmem. A vérveszteségtől kezd rám jönni a hányinger, viszont nem törődök vele. A füst újra betölti a teret, ennek köszönhetően már tényleg olyannak tűnik a szoba, mintha bombatámadás érte volna. Félig lehunyt szemeim alól Masakira tekintek, majd laza mozdulattal felé hajítom a szinte még teli dohányrudacska tartalékom. Illendő megkínálnom, miután segített lecsillapítanom dühöngő hollowomat és segített egy új arculatot adni a kecómnak. Amúgy sem tetszett a fal színe, azonban ezen most lesz lehetőségem változtatni. Csak annak tudok örülni, hogy a plazmatévét nem tettük tönkre. Nagyon a szívemhez nőt, ráadásul egy kisebb család féléves fizetésébe került.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te53000/65000Nappali - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:47 pm

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

Kiszálkázhattam a bambuszra taknyát verő íróeszköz tintahal állományát, mire szétcsapta tehén zsinórját és maszlagot hajított facölöpökkel mázolt pofám felé. Mer, a rühes egom addig hadonászott korpakrémmel, amíg az összes buzi gyökér bele nem költözött a köcsög fedőrétegembe, de ne csillogtassák a fogszabályzót UV-fényben! Előbb rántom ki a büdös képüket, mint lepedő huhogó a halottas kocsit. Retkes nincs lóvés, élő pálcika háromszög nyolcvanezer fényévvel arrébb! Kevergessenek molotov koktélt takonyból, oszt engem meg hagyjanak megrohadni a helyszínre cuccoló szaros dögök vonós nóta tévéjétől, amit artista ganajtúró segglövedékek és pálcika sáska aszfaltsarki numerák kísérgetnek. Kibaszott szemfenntartó lúzerkedés! Lehet vmelyik kivégzett, ízesített rőzse gyűjtő kotró gépezetével kibiggyeszteni a dupla egyenességet, mer az a tapéta szaggató, gubbasztó, festékkel nyakon baszott, szemét kis fűista, sugárzás érlelte tápoldat, kurvára tartósított bivaly vörös löttyét tepsi csonton tartva tarhál szmogcső után. Ráadásul visszafelé bezombult tempóval! Gigább tiplivel talál tökön vágott földteke végi éjjel-nappaliban, fület baszogató, mocskos felfújt ruhás, lécen dekkoló, agypukkasztást okozó, torok eregetést bevágó csitri feldugó O.K tampont, amin bónuszként az a felajzott tini picsa kurvul rád, nehogy sikító agyfasz nélkül maradj, miközben szanaszét folyva döglesz bele a görcsök kötögetésébe. Hát nem űbergáz! Egy atomgagyi kocka szenvedés visszatérő, hidrogénezett, seggét apja zakójával törölgető, virnyogásait rohadtul csukott hallójárattal vételező műmájer bámulna. A sok humuszmenti kis paraszt meg veszi a szarjait, mint koldus a bugyirózsaszín szennylapokat. Középső ujjamat az undorító látóidegei közé! Ez osztán akkora értelem a mennyezetet rugdosó talpnyalóknak, hogy kurvára még anyázóbb számú konzerv doboz sorfalban harapod be a betont...
Peckeket lakoltatva, azért csipáztam mi a cserépbe vizelést vágnak tarkón furkós bottal. Volt ottan egy elhajított, ránézésre villogó, olasz maffiás, rozsdás fém, pár nyeszlett idióta kifingása, akiket a temetkezési vállalkozó sem sajnál be, meg húzási útvonal. Ja, és becuccoltatta a leprát idefelé. Oltárira fasza! Bár ennél méretesebb pöcegödörbe nem hajigál az eset. Asszem, azért a mínuszba colozott csürhe még szétvergődik a textilen, melyik házba hozott rágülüzől ott döglesz tapaszt a ruszki uborka ültetvényről, néhány elfajzott hippi. A bárány kanyarított mazsolámat, inkább az horgolja surranónak, mi a gányt csesszek vele. Még egy köcsög ingyenélő nem dob válságba, szal a gyógyszerezett bejelölés rángását lehet francba górni, de ezzel a most pottyant ki vernyogással felhőbe küldi az gyes számra rúgott mázológyáram. Ha kő tovább cicomázhatom a képet. Nekem itten kupacolja fel a kussolsz társadalmi rendet, vagy odatolom egyik nyomorékot a rengetegből! Talpig mászott a gebaszba, most már ne sírjon a szája közterületi hallójáratok előtt. Csendes pihenőben úgy szoríthatja habzó képpel az állott penészt, ahogy a szarkofág bóvli színezéke szédül le a vakuval hadonászó gyökerektől!
-Cöh! Addig döglesz itt, ameddig a cseszett ingerenciád tartja, de ha idecsődül az elit feketeség, az aszott kaja feldolgozási fonalaiddal küldöm Nebraszkába az oxigén pacáidat!-
Sasoltam rajta végig és kapott el a durva felismerés! Mi a rákot csövezek én ottan. Tököm tudta, de addig se kapott szét a könyök támasztása. Mondjuk lassan húzhattam az alvégre, mert a fogyija stopperrel lehet belőni mikor ír rusnya felest a levegőbe. Addig kagylózhatnának a csóri Matyuska formációnak, mer szarnak sincs kedve kimászni, letötymörögni a fennsíkról és kipecázni a zavarosból. Ráadásul most bökték ki a friss tejföl, katica matricátlan dobozolásával, kúrta polcra hajított forgó protézisem. Szal jó bunkó titulus alatt szerencsétlenkedve felkanalaztam a nagyítóval ne közelegyé részleget. Azon mennyi mikrós szemét üvöltötte Elvis sztájlba a séróm. Leszarom! Ennél döglöttebb zombiként a röntgen alatt sem fogok kirajzolódni. Azé, mielőtt rákapcsoltam a gázra, "kölcsön dögölj meg visszajár" kopottas elvet lenyúlva kanalaztam fel eredeti sztori távoli rokonát és küldtem hajléktalan Julis felé! Mielőtt lesz oly szerencsétlen kukatúró begyűjt minden retkes oxigén nyomorító, tanyasi vasvilla bökdösőt, terítse be a seggét!
-Hogy baszol szét pajkos póni szellentésén nevelt bab lepedőket, ha kidőlsz, he? Valamit még spenót huszár?-
Tettem vízszintre a méretes ülőgumóm és kussoltam be újfent, mint a természet filmek Rózsika pajta akciója alatt. Betolom a kátrányt, aztán bezavarok a vidéki idillbe! Rá is kéne kacsintani arra a hobós Vilmos almára. Az én lázmérésem nem tossza telibe a taperolást, szal ki lehet felejteni a mókából. Én kurvára kivégeztem a menüt és desszertnek húzok piszkáló pálcát kutatni. Vakarom kifelé a csatasorba vágódott korpáimat, nehogy banzájt képzelegve randalírozzanak. Majd nyög pöttyös labdát idős bácsival karöltve, ha akad nyalija.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te40700/45000Nappali - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyKedd Jún. 28, 2011 10:20 am

Betörés Vizard lakba Anao módra, avagy találkozás a 10. osztag volt kapitányával *>*
Azt hiszem fölösleges mostan ecsetelnem azt, melyet általában szoktam, mint például azokat a bizonyos unalmas reggeleket, melyet a Karakura city kiruccanása előtt szoktam megtenni. Feltéve, ha unalmas reggeli akciónak nevezhetem az újabb csőtörés okozását a Juubantaiban, mely persze teljesen véletlenül történt (Rolling Eyes), no meg a nagybevásárlás egy édességboltban Seretei legtehetősebb cukrászdájában. Hatalmas zsáknyi gumicukor, az összes mely jelen volt éppen az üzletben. Úgy vélem ezúttal Ördögkölök nem mondhatja rólam, hogy rossz rokon vagyok – vagy legalább három Ördögkölközésért járó falba építést megúszok – ezzel. Meg ezúton is remélem, hogy hálás lesz mindezért, hiszen jó pár heti adagját intéztem el ezzel a bevásárlással, még a szőnyeg alatt rejtegetett titkos vagyonom is odaveszett ezzel, melynél kényszerültem csupán fémből készült zsózsót összeszedni, mert a papírpénz hamar végzetét lelte a Juubantainál rejtélyes okok miatt. A mai napig nem értem, hogy gyulladhatott ki a shakkahouk miatt a fél osztag! Surprised No, mindegy, ami titok az titok marad, de az se kizárt, hogy a Niibantai keze volt ebben a dologban, ezért nem tud róla senki. Neutral
Kifizetve a hatalmas gumicukor adagot – mellékesen megjegyezve, hogy egy bizonyos személy számlájára kértem a felét - egy óriási zsákot vonszolhattam végig a fél városon, egészen Keo-báró-sama kúriájáig, ahol „titokban” igyekeztem átosonni a dengaion, mely egy több kilós gumicukorral kitömött zsákkal igencsak nehéz volt. Főleg, hogy hossz, átmérő, magasság, celziuszfok és társai pont úgy voltak kiszámítva, hogy mindegyiket plusz eggyel meghaladta. Neutral Mi más választásom lehetett volna, azon kívül, hogy egy jókora láb jobbegyenest lekeverjek neki hátulról, hogy jól kiszáguldjon az alagút végén látható fényen? Cool Persze sikerörömöm, ha ilyen sokáig tartott volna már felértem volna egy Kami-samaval, de nem… T-T azok az átkozott senkaimonok amikor Én megyek át rajta mindig valahol a magaslatokban nyílnak meg ekkor. Természetes, hogy felkészületlenül ér és zúgok egyet! T-T De legalább most puhára eshettem, mert a zsák felfogta a nagy zuhanást. *.*
Sikeresen lekászálódva a gumicukorral kitömött zsákról fej vakarva tekintek körül, hogy vajon hol is lehetek most, mikor a szívroham is utolér, amiért teljesen váratlanul ér Keo-báró-sama felbukkanása a zsákból, majd elsétálása. Nagyokat pislogok a zsákra, majd nagyfőnök után, hogy mikor kerülhetett bele, hiszen nem vettem Keo-báró-samat az édességüzletben. O.O Megvonva a vállamat kezdem el cipelni végül magam után a zsákot, hiszen mégsem az Én dolgom a főnök dolga, tud magára vigyázni, jómagam csak főtestőr vagyok. Végül is félúton sikeresen eltévedek Karakurában, ahogy Ördögkölköt próbáltam előkeríteni. Egy számomra teljesen ismeretlen helyre sikerült érkeznem, eléggé kihalt hely tele tároló, raktárszerű helyekkel. De sikerült egy ismeretlen fazont kiszúrnom az egyik ilyen épület ajtajánál ezért nem haboztam odavonszolni magamat útbaigazítás érdekében.
- Elnézééééééééééééést~ Ördögkölköt keresem, nem tudja, hogy hol találom véletlenül? Sőt jobb kérdés hol vagyok? – kérdezem félúton miközben megyek felé, nem tudom miért is fordulhatott meg a fejemben az ötlet miszerint Ő láthat, de ki tudja. A remény hal meg utoljára, ahogy mondják és jelenleg Ő volt az Én reményem, aki… hogy merte becsukni előttem az a tetves ajtót?! >.> Idegesen lépdelek nagyokat előre már az épület előtt letéve az óriás gumicukorral kitömött zacskót és egy jól irányzott rúgással, mellyel a zsákot is illetem az átjáróban, akkorát irányitok a bejáratra. Cselekedetem először csak egy bekopogásnak indult, de véletlenül bedőlt az ajtó… >.<’
- Né, már, ugyan úgy nyílok az ajtó, mint otthon! *>* Khm… ano… b… békés szándékkal jöttem Anyahajó - szólalok fel lelkesen cseppet sem törődve az ajtó sorsával és még dühöm is alábbhagyott, hogy kimagyarázhassam magamat ebből a feszülté vált helyzetből. Majd tekintetemet az elém táruló bár igazán érdekes illetőkre szegezem. Zavartan lesek körbe, mikor az egyik alakon megakad a szemem. Az arca meg minden abból a könyvből mely oly’ aljasul betámadott az egyik tűzoltó hadműveletemnél. Fejemre esett, majd kinyílt, akkor valami 10. osztagos kapitányként volt bejegyezve és hát, mint Juubantai tag természetes, hogy régóta találkozni szerettem volna vele. Csillogó szemekkel nézek felé, mintha egy istent látnék, majd sikerült alig pár szót kihoznom magamból.
- 10. osztag volt kapitánya… itt. *.* Légy a meste~… - lépnék egyet előre, de megfeledkezek a kidőlt ajtóról és hát… igen megbotlok benne jó topaságomhoz híven, mivel a fekete macska átka még mindig tart és megejtek egy gyönyörű szép pofára esést felköszöntve ezzel a talajt, mint minden új házban. Emiatt még istenítő szövegemet se tudtam befejezni. T-T De remélem, érti, hogy mire is gondolok! *-*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te32500/45000Nappali - Page 7 29y5sib  (32500/45000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyPént. Júl. 01, 2011 5:34 am

Betörés a vaizard lakba Anao módra - hát te meg ki vagy és hogy kerültél ide? Σ(゚Д゚|||)

A föld alatti terem egy eldugott szegletében ücsörögtem és Yukizorával múlattam az időt. Tudom, hogy házi őrmester megengedte, hogy odafent is játsszak, de azért mégsem akartam úton útfélen idegesíteni vele se őt, se a többieket. Ez volt a kifogás egyik része... Másrészt pedig nagyon jól esett egy kicsit elvonulni csendes magányomba. Az utóbbi időben még nagyobb lett a nyüzsgés a raktárban mint eddig volt, és én még az azelőtti állapotokhoz is épphogy csak hozzászoktam. Nem arról van szó, hogy ne szeretném Shizu-chant, vagy antiszociális lennék, csak néha kicsit sok... hiába is tagadnám, azért meglátszik, hogy nagyon sokáig életem egyedül... igénylem a csendet magam körül. Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy szeretek egyedül lenni, sőt sokkal jobban szeretem ha néha ott van körülöttem valaki, de mindketten elmerülve a saját dolgunkban ténykedük valamit, csak érzem a jelenlétét ami megnyugtat. Viszont mivel ez a raktár lakosságát elnézve lehetetlen kivitelezésű idillkép, ezért vonultam most is le ide, lévén az edzés céljából létrehozott megbűvölt termet szinte senki sem használja, így tökéletesen biztonságos hely arra, hogy elő merjem venni Yukit. Nem mernék azzal kísérletezni, hogy a nappaliban látok neki hangolni, mert egészen biztos vagyok benne, hogy elég lenne egy óvatlan pillanat, és máris harcászati eszközzé funkcionálna át. Azt pedig nem engedhetem. Szokás szerint nagyon belemerültem, így nem tudom mennyi időt tölthettem el odalent. De ha hiányzom valakinek, úgyis megtalál ha nagyon akar. Viszont mikor már efféle dalokat kezdtem el pengetni, úgy gondoltam mára talán elég lesz. Régebben nagyon sokat játszottam ezt, mert emlékeztetett Haruora. Nem szerettem volna megint nagyon elszomorodni, hiszen azt hiszem lezártam magamban a múltat, de tiszteletem jeléül, azért még befejeztem a dalt. Majd szépen összecsomagoltam Yukit és felosontam vele a szobába, hogy minél előbb biztonságba helyezzem. Magamhoz ölelve, szinte kommandósokat megszégyenítve gubbasztottam az ajtók mögött, és rohantam keresztül a nyílt hadszíntereken, míg el nem értem a biztonságot jelentő vaskos ajtót. Odabent elpakolva a helyére, és egy kis rendet téve a holmijaim között fogalmazódott meg bennem az elhatározás, hogy átkutatom a konyhát egy kis édességért. Valahogy úgy éreztem jót tenne most a lekivilágomnak. Felbuzdulva ezen az ötleten igyekeztem le az említett helyiségbe, igaz mostmár valamivel kevésbé körültekintő módon, aminek következében majdnem orra is buktam a nappaliban felgyűrődött szőnyegben. Ami mellesleg valószínű, hogy az én előbbi akcióm eredménye volt... de ez most mellékes. A konyha viszont nem sok jóval kecsegtetett. Pár darab morzsás pirítóson kívül nem sokmindent találtam, így tettem még egy elkeseredett kísérletet a kamrában is. Fáradozásaim azonban meghozták gyümölcsüket, ugyanis az egyik savanyú uborkás üveg mögé félig becsúszva találtam egy majdnem teli üveg mogyorókrémet. Telitalálat. Nem tudom ezt valaki direkt rejtegeti-e de én most megkínálom magam vele és felhasználom azon szent cél érdekében, hogy élhetőbbé tegye azokat a szegény hányattatott sorsú pirítósokat. Újabb sikeres akcióval a zsebemben, és egy nutellás pirítóssal a kezemben lépkedtem vissza a nappali felé, mikor határozott robajra lettem figyelmes a bejárati ajtó -mikor megláttam, kiderült hogy már csak a helye- irányából. Egy pöttöm, de annál vehemensebb lányzó kandikált ki az ajtóban ácsorgó Masaki mögül. Már épp kérdeztem volna, hogy ő hozta-e magával, hiszen ő is nemrég érhetett haza, mivel az előbb még nyomát sem láttam, de a következő pillanatban a lány valamiféle csatakiáltással vetődött felém. Igaz az ajtó romjai megakadályozták benne, így szépen orra esett. Nem értetem miről van szó, és kicsoda ő, de nagy valószínűséggel ő tudja hogy én ki vagyok, mert ha jól hallottam a 10. osztagot emlegette.
-Öö izé, jól vagy? -léptem oda mellé, hogy felsegítsem. -Ne haragudj, nem tudom, hogy honnan ismersz, de attól félek én nem tudom ki vagy... Talán találkoztunk már ezelőtt? -kérdeztem, miközben eltüntettem a pirítósom utolsó morzsáit. Közben pedig kérdőn pillantottam a környéken állókra, de rejtélyes módon mindenki elszivárgott a helyszínről, így ketten maradtunk. Míg a lány azzal volt elfoglalva, hogy összeszedje magát, én tettem egy röpke kísérletet arra, hogy visszaállítsam a helyére a bejárati ajtót. Sikerült is majdnem hanyatt esnem vele, mikor felkaptam, de kisebb manőverezés után csak visszakerült a pántjai közé. Nem ez az első eset, hogy nekem kell visszaszerelni a kidőlt nyílászárót, így nem került különösebb erőfeszítésbe a dolog.
-Nah ez is megvan, szóval mondd csak ki vagy te? -fordultam vissza a vendégem felé.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te40700/45000Nappali - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptySzer. Júl. 06, 2011 9:22 am

Betörés Vizard lakba Anao módra, avagy találkozás a 10. osztag volt kapitányával *>*

Bevágott homlokomat dörzsölgetve, szinte még a kobakom felett körbe-körbekeringő raktárajtókat is észlelem. Szemem sarkából felsandítva a mozgó objektumokra hessegetem el őket szabad mancsommal, majd felfigyelve, hogy a 10. osztag volt kapitánya odáig süllyedne, hogy jelentéktelen valómat felsegítse, kicsit elszégyellem magamat, hiszen ilyesmire kényszeríteni a volt kapitányt kész büntet! ToT Ülésbe igaz sikerült felkényszeríteni magamat, viszont most patthelyzetbe kerültem, amiért nem tudom eldönteni, hogy most fogadjam e el a Juubantai volt kapitányától (*.*) a segítséget, ezáltal csorbát ütve hírnevére, avagy utasítsam el, így megvédve a becsületét, de ez által talán mínusz pontokat szerezve a szemében (T-T). Nehéz döntés, és kevés idő…
~ Mit tegyeeeek?! TToTT ~ kiáltom magamban a hatalmas, eget rengető kérdést tehetetlen módon imbolyogva elmémben a két választás között, amiért nem tudom eldönteni, melyik lenne a megfelelő lépés. Jobbra-balra dülöngélve, összeszorított szemekkel végül hipersebességgel felpattanok és mélyen meghajlok előtte.
- Igen minden rendben, sajnálom, hogy gondot okoztam! >.<’’ – hadarom el úgy, hogy szinte fel se tűnik nekem, hogy annyira egybe mosódott a mondat, hogy az is csoda, ha egy-két szót megértett belőle. Feltéve, ha értette, mert még ez sem biztos. Kicsit idegesen nézek rá, hiszen túlontúl izgatott vagyok amiatt, hogy a 10. osztag volt kapitányával állhatok most szembe és csak így, ilyen egyszerűen beégetem magam előtte. T.T’’ Miért érzem úgy, hogy Ő se fog teljesen normálisnak tartani?
Saját magam emésztésével foglalatoskodva kicsit késve érkezik meg hozzám kérdése, melyre kicsit meglepődök, s erősen gondolkodni kezdek, pedig eléggé egyértelmű a válasz, mely szerint még az életben nem találkoztunk. Kivéve, ha a mostani alkalmat nem számítjuk bele. Surprised
- Öhm.. hát ízé… - zavart fejvakarás kíséretében próbálom kibökni magamból a választ, de csak a csodás ő-zések jöttek kibe belőlem pár minutumig. – Találkoztunk! *>* Legalábbis Én láttalak egy könyvben! *>* - mondom végül hatalmas lelkesedéssel, hiszen jómagam és a könyvek párosítása egy mondatban már maga hihetetlen! Surprised Ezután kicsit elhalkulva, két mutatóujjamat zavartan böködve egymásnak, leeresztett fejjel teszem hozzá. - Mielőtt… „véletlenül” felgyújtottam volna… - igen, mostanra a Juubantainál rendszeressé váltak a balesetek tűz formájában, mely egy-két fontos dolgot is „néha” magával visz, amiért nem tudjuk megmenteni a többiekkel – mert erről eléggé gyakran megfeledkezünk Rolling Eyes-. Bár más alkalmat nem igen tudok előhozni a találkozásról, mégis ott motoszkál elmémben az a gondolat, hogy valószínűleg már láttam valahol, de hiába igyekszem csupán csak erre a sejtelemre gondolni, nem akar előbújni az a régi esemény melynél találkozhattunk vagy valami, emlékeim szerint. Surprised S miközben ezen morfondíroztam egy apró zajra figyelek fel pont időben, amiért sikerült félrehajolnom a közelgő nyílászáró elől, nehogy lecsapjon a Juubantai volt kapitánya vele, pedig csak azon szorgoskodik, hogy a helyére szuperálja. Nagy csillogó szemekkel meredtem rá, ahogy láttam a művészi cselekedetét, melyet eddig csak álmaimban képzeltem, s nem voltam rest megtapsolni ezért! *.*
- Sugoi na~ - szökik ki a számon közben a dicsérő szó, amely megválaszolja a reakciómat erre a nagyszerű ajtó visszahelyezésre. Utána kicsit bambán nézve, még a tapsomat is abbahagyva a kérdését hallva, melyben a kilétem után érdeklődött, amiért meglepett, de nem haboztam felelni neki, hiszen… hiszen a 10. osztag volt kapitánya kérdezte! *.*
- A nevem Shiroichi Anao desu~! *-* Örülök, hogy megismerhettelek, vagyis már ismerlek, de érted! >.< - ráztam kezet vele nagy mosolyogva, ahogy bemutatkoztam közben, bár picit bekavartam a témában a hozzácsatolt szövegemmel, no de a Juubantai volt kapitánya biztosan érti. *3* – Ugye leszel a Mesterem? *-* - kérdeztem meg tőle végre rendesen, hiszen a legutóbbi próbálkozásom enyhén – nagyon besült. >.<’’ Persze a hatalmas, könyörgő boci szemeket nem hagytam el, amiért hatásosabb legyen így az összhatás, hisz valahogy el kell érnem vele, hogy helyeslő választ adjon! *.* Miközben feleletére várok, hirtelen átnyilall elmémben az a bizonyos hiányérzet, melyre rögtön rá is jövök vajon mi miatt fordult meg bennem. A gumicukrok kint maradtak! O_O A végén ellopják!
- A gumicukorkák! o___O – kiáltom el magamat, nagy lassított felvétellel vetődve közben már az ajtóhoz, hogy kinyissam, de olyan erővel rántottam meg véletlenül, hogy maga a bejárat a kezemben maradt, amit az előbb helyezet vissza a 10. osztag volt kapitánya. Elhúzott szájjal, tehetetlen fejvakarás kíséretében próbáltam rájönni, hogy most mégis mit tegyek, hiszen választanom kellet… a gumicukor vagy az ajtó? Félve nyelve egyet végül a cukorkák mellett döntök. Majd megkínálom vele a Juubantai volt kapitányát, hogy ne nehezteljen rám. *-* Emiatt az ötlettől vezérelve elhajítottam az ajtót, majd már rohantam is a hatalmas zsákért, hogy felkapva azt behozzam a helyiségbe. Megküzdve a zsákkal és az ajtófélfával pár pillanatnyi szenvedés után sikerült betuszkolnom a bejáraton, majd pihegve, megtörölve homlokomat megszólaltam.
- Hoztam édességet! *3* Mind a Tiéd lehet! *>* - szólalok meg nagy vigyorral túltéve magamat a fárasztó munkán és lelkesen mutattam a zsákra, persze a tartalma volt a lényeg, melyről megfeledkeztem, hogy valójában Ördögkölöknek vettem… *>*"


A hozzászólást Shiroichi Anao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 13, 2011 3:38 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te32500/45000Nappali - Page 7 29y5sib  (32500/45000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyHétf. Júl. 11, 2011 7:38 am

Betörés a vaizard lakba Anao módra - hát te meg ki vagy és hogy kerültél ide? Σ(゚Д゚|||)

Látszólag úgy tűnt valamiféle konkrét időpontra vonatkozó memóriagondokkal küzdök, ugyanis vendégem állítása szerint már volt szerencsénk egymáshoz ezelőtt. Aztán pillanatokon belül kiderült, ő elég sajátosan értelmezi ezt a találkozást, mégpedig olyan formában, miszerint ő már látott engem egy két dimenziós fotólenyomaton. Sajnos, mivel nem élünk olyan hájtech világot, hogy összeköttetésben álljak, az összes eddig rólam készült fényképpel, ezért számomra továbbra is homályban marad, hogy kicsoda ez a rejtélyes látogató, akinek még mindig nem tudom a nevét. De vajon hol láthatta azt a képet? Csak nem valami régi magazinban, ami még akkoriból származik, hogy fellépegettem a bandával? De ha gitározni jött, akkor miért nincs nála gitár? Nem értem.. bár ha jobban megnézem nem tűnik idevalósinak.
-Örülök, hogy tetszik, de ha lehetne többet nem szeretném vízszintesen látni az ajtót. -jegyeztem meg halkan a mutatványom dicséretére rendezett ámuldozást észrevételezve. Ezután végre sor került a bemutatkozásra is, minek eredményeképp legalább a nevét megtudtam. De azzal még mindig nem vagyok előbbre, hogy mi szél hozta erre. Annyi viszont biztossá vált, hogy Seireiteiből jött, hiszen csak úgy árasztja magából a lélekenergiát. Ez elég veszélyes dolog ideát... Nem csak magát sodorhatja vele bajba, hanem minket is! De talán Hacchi védőfalán belül nem lesz belőle probléma... jut eszembe, egyáltalán hogy jutott át az akadályon? Egyre jobban kezd érdekelni miféle szerzet ez az Anao... mielőtt azonban tovább faggathattam volna az engem érdeklő tisztázatlan részletekről, végre kibökte látogatásának apropóját is. Hát nem kicsit lepődtem meg azon amit kért, azt hittem rosszul hallok. Ha még nálam lett volna a pirítós, most biztosan félrenyelem, és fulladozva kezdek el vergődni a hátam mögött lévő kanapén keresztülesve.
-Hogy aaa micsodád? -pislogtam kicsit értetlenül bambulva Anaora akin viszont úgy tűnt a határozottan csillogó szemeit elnézve, hogy eléggé komolyan gondolja amit az imént mondott. Ha most itt lett volna valamelyik másik raktárlakó a hátam mögött, tuti helyből kiröhög. De nyugodt szívvel mutattam volna be neki a Masakitól ellesett egyezményes mozdulattal. Bár tuti, hogy tőlem nem hatna olyan meggyőzően, mint tőle, de nem is terveztem, hogy lepipálom az efféle gesztikulációban. Valahogy nem az én asztalom. De jobb volna most azzal foglalkozni, hogy mégis mit mondjak ennek a szerencsétlen lánynak, aki egész idáig eljött, csak hogy a tanítványomul szegődjön. Ez még gondolatban is viccesen hangzik, de nem akarom megsérteni azzal, hogy kiábrándító hűvösséggel szépen hazatessékelem. Míg nagyban tépelődtem azon, hogy miképp válaszoljak, szépen faképnél is hagytak. Azt hittem megunta a várakozást, és távozik, de miután ismét kidöntötte az ajtót, amit felé kinyújtott karommal és egy elhaló nyöszörgéssel sirattam meg, pillanatokon belül ismét feltűnt, kezében egy hatalmas zsákkal. Először kicsit levert a víz, hogy rögtön ide is akar költözni, hogy hozza magával a holmiját, de aztán megnyugodhattam, hogy az csak egy nagy halom édesség.
-Az ajtóó... -huppantam le a mögöttem lévő kanapé felső támlájára. A felém intézett felajánlást pedig egy nagy sóhajjal nyugtáztam. Kezdtem azon gondolkozni, hogy melyik gyerekfelvigyázóból szökött át ide, és kit hívjak fel, hogy küldjenek érte valakit aki hazaviszi... viszont ha hallott rólam, akkor mindenképp felsőbb szinteken kell mozognia, hogy ha csak véletlenül is, de hozzáférjen a régi aktáinkhoz. Ezek szerint akkor még mindig őriznek belőle példányokat az osztagon belül.
-10. osztagos vagy igaz? -kérdeztem megerősítésképp, de valószínűnek tartottam, hogy helyeslő választ kapok. -Köszönöm, de azt hiszem ez túl sok lenne nekem... -ráztam meg a fejem az édességes zsákra vetve egy futó pillantást. Remélem nem bántottam meg vele, de ha ezt mind elfogadnám, lehet hogy cukorbetegségbe hajszolnám magam mire mind elfogy. Nem értem gyerekként hogy bír az ember annyi édességet megenni... már nem is emlékszem, hogy én is ilyen édesszájú lettem volna. Bár visszagondolva egy igencsak édes momentumra, az más kérdés, hogyha ízlésesen van tálalva az az eperlekvár, akkor nem igazán számít a mennyisége... Az orrom előtt legyezgetve próbáltam meg elhessegetni gyűlni készülő emlékképeket, mielőtt az eper színe az arcomat is birtokba veszi. Megköszörülve a torkomat koncentráltam inkább arra, hogy végre válaszoljak valami érdemi dolgot is Anaonak.
-Hm, most mit kezdjek veled... -sóhajtottam halkan.- Mondd csak mégis miért szeretnéd, hogy a mestered legyek, és miért pont én? -faggattam tovább. tényleg nem igazán értettem, hogy mit taníthatnék neki, miért pont engem szemelt ki a sok más Seireiteiben lévő kiváló shinigami mellett. Pláne, hogy én nem is vagyok már shinigami. De valahol mélyen azért mintha megmozgatott volna bennem némi büszkeséget a lány hajthatatlansága. Valószínűleg egy egész álomképet épített fel amit most épp igyekszem lerombolni. Pedig nem szeretném ilyen csúnyán kiábrándítani, de fogalmam sincs, hogy most mit kellene csinálnom. De talán abba még nem halok bele ha adok neki egy esélyt.
-Tudod mit, egye fene! De ígérd meg, hogy erről odahaza nem beszélsz, hogyha nem akarsz bajba kerülni, vagy az itt lakókat bajba sodorni. -szögeztem le a legalapvetőbb feltételemet. Nem volt más választásom, mint bízni benne, hogy nem fog ezután egész Seireitei a nyakunkra járni, ne adj isten valami rossz dolgot utánunk küldeni. Félek a helyzettől, de már így is elég sok shinigamival tartjuk a kapcsolatot és eddig nem volt gond belőle.
-És ööö mégis mit szeretnél, hogy tanítsak neked? Elég váratlanul ért ez a felkérés, és nem igazán van gyakorlatom ebben, hogy egy komplett edzéstervet húzzak elő a tarsolyomból. -kopogtattam meg tanácstalanul a kobakomat.
-Talán vidd le az edzőterembe nagyokos... -hallottam a hátam mögül egy igencsak ironikusan megfogalmazott jótanácsot. Ignorálva a sértő hangnemet, most kivételesen jó ötletnek tartottam, és intettem, hogy jöjjön utánam.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te40700/45000Nappali - Page 7 29y5sib  (40700/45000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 12:33 am

Betörés Vizard lakba Anao módra, avagy találkozás a 10. osztag volt kapitányával *>*

Igaz, ritka mód Ördögkölköt kívántam meglátogatni, mégis ezerszer, de ezerszer jobb személybe botlottam azzal, hogy egy ismeretlen helyen kötöttem ki, mert valójában tényleg fogalmam sincs arról, hogy hol a szöszben vagyok jelenleg. O.o De így legalább a 10. osztag volt kapitányát végre valahára személyesen is megismerhetem. *^* Ha, ezt elmesélem egyszer Simán Csak Keisuke-samanak nem fog hinni a fülének. *3*
A~ Sensei! *.* Onegaiiiiii~ - ismételtem el visszakérdezésére a dolgot, mely miatt nem igen értem, hogy miért lepődött meg ennyire, hogy szinte felfoghatatlan dologként kezelte e kérést. Hiszen ez teljesen normális… a 10. osztag volt kapitányát~ *.* ilyesmire kérni. Biztos vagyok benne, hogy képességei felülmúlhatatlanok, rengeteg dologra képes meg… meg minden! *.*
Sajnos önmagamban folytatott bálványozást félbe kell szakítanom a gumicukorkák elvesztéséről szóló hirtelen jött apró gondolatfoszlány miatt, mely hatására azonnali fejvesztett cselekvésbe kezdtem, aminél sajnos muszáj volt merényletet végeznem az újonnan visszahelyezet ajtó felé. T-T Gomenasai~ Juubantai volt Taichouja-sensei! T-T
Miután berángattam a jó nagy zsák gumicukkert készségesen ajánlottam fel a Juubantai volt taichoujának, hiszen külön kiemelte, hogy: az ajtó csak függőleges állapotban elfogadható itt, jómagam meg ismét vízszintesbe tapostam. T.T~ Így hátha elnézi iménti brutalitásomat, mely általában a Juuichibantai szokott művelni, pedig aztán semmi közöm ahhoz az osztaghoz. o.o” Szégyenjelek sokaságával guggoltam le az édességgel teletömött zsák mellé, szememet a földre szegezve, s jobb mutatóujjammal köröket írtam le a padlón az iménti debil viselkedésem miatt. Ha, most azt állítanom, hogy abban az osztagban vagyok, amelyet Ő vezetett anno… akkor… akkor nem hinné el? T>T
Kérdése reményként csengett fülembe, hiszen ezután a „mindent lezúzok, ami az utamba kerül” hozzáállásom után még képes úgy gondolni, hogy a Juubantai tagja lehetek? Ez… az kész csoda! *.* Azonnal felpattantam, melynek kis híján az lett a vége, hogy a nagy lendülettől előre taknyolok, mely persze normális, mindennapi mozzanat tőlem, de nem kellene a 10. osztag volt kapitányát efféle szerencsétlen lépésekkel boldogítanom. ToT Így ügyes madárszerű kézcsapkodással sikerült megtartanom egyensúlyomat, s nem estem előre. Cool
Igeeeen a Juubantai tagja vagyok a juusanseki, vagyis aaaa… sanseki, sanseki! >.<””” – amilyen hirtelen kívántam megint mondani azt a fránya számot az iménti sikeröröm miatt; annyira ügyesen sikerült beletrafálnom tízzel nagyobb társába, pedig igyekeztem végre valahára rendesen megosztani valaki mással a besorolásomat! T-T Szenvedésem közepette hallva elutasítását az édességet illetően rögtön helyesnek véltem elterelni az előbbi baklövésemről a témát.
- Azért itt hagyom, hogy ne vesszen kárba. ^.^ – csapkodom meg a jó nagy zsák oldalát közben. Egyenest kétlem, hogy még egy utazást kibírna, oszt ha már nem találtam meg Ördögkölköt, majd a 10. osztag volt kapitánya eldönti, mit is kíván tenni majd a zsák finomsággal. *^* E dolgot letudva tovább szuggerálom hatalmas kutyaszemekkel a Juubantai volt taichouját, hogy kaphassak valami pozitív választ iménti kérésemre. Pillanatok kérdésén múlik, hogy végre valahára egy álmom válik valóra – avagy sem, de remélem nem ez lesz, hanem az előbbi -. Csoda, hogy izgatottságomban nem veszem számba fekete kimonom ujját, hogy azt rágcsálva levezethessem a bennem felgyülemlő feszültséget, melytől majd kiugrik szívem a helyéről, amiért annyira várom a válaszát.
- Hogy miért pont Te…? O__o Úgy most viccelsz?! o__O A 10. osztag volt kapitánya vagy!! *.* Ami biztossá teszi, hogy a képességeid fantasztikusak, meg… meg ez nem is volt kétség! Akarom mondani, biztos remek hozzáértésed lehet aaaa… hakudához. – püfföltem meg a levegőt a látványosság kedvéért. Meeeg~ biztosan nagyon jó shunpoval is rendelkezel! *^* - villámtánccal közelítettem meg, hogy ez által azt is bemutatózhassam, így nyomatékosítva mire gondolok. Egy ilyen lehetőség, mint a Juubantai volt taichoujával összefutni és esetleg tanítványává válni nem mindig akad, s remélem az imént előhozakodott magyarázattal hathatok rá. Bár az Én képességeim a nyomába sem ér a 10. osztag volt kapitányáéhoz és… és ezért, egyszer szeretnék olyan ügyes lenni, mint Ő! *.*
*____* Igenis 10. osztag volt kapitánya – sensei! – bólintottam rá a feltételre habozás nélkül, egy haptákba vágást követően, katonás komolysággal megspékelve. Ha csak ennyin múlik az egész, akkor lakat lesz a számon. *^* Meg milyen kísérteties is lenne, hogyha nem tudnának róla odahaza hol is tanulok. – Hm… jó kérdés… - gondolkodtam el halántékomat dörzsölgetve, hiszen hiányosságom van annyi, mint égen a csillagok és fogalmam sincs, hogy hol is kellene kezdeni ennek kiküszöbölését. De ennek ellenére szeretnék segédkezni a 10. osztag volt kapitányának ennek kiötlésében, ha már oly’ váratlanul támadtam le emiatt. – Egy – két új hakuda mozdulatot?! *.* - hozakodok elő fergeteges ötletemmel, hiszen a pusztakezes harcból sosem lehet elég, annyira változatos, hogy az ember nem ismerheti az összes változatát, s ki tudja milyen fogások vannak, melyek még rejtélyek számomra? *3*
Hallva egy másik tanácsot kis sértéssel megfűszerezve azt, azonnal nem tetszésemet nyilvánítottam rá az ördögien megvillanó szememmel, hiszen hogy merészel a 10. osztag volt kapitányával ilyen hangnemben beszélni?! Már ruhaujjaimat is felhúztam ezzel jelezve: verekedést szítanék! S meg is tettem volna, ha nem intett volna a Nagymester (*.*), hogy kövessem. Ezért maradtam a formalitásoknál… morogva öltöttem ki az idegenre nyelvemet egy: „ Te nem ehetsz a gumicukorból!” szöveggel gazdagítva az egész előadásomat, majd fennhordott orral követtem a Juubantai volt taichouját. Megvédhettem a becsületét! *.*
A Mester után iramodva kíváncsian vártam, hogy a megadott helyre érjünk és láthassam azt a bizonyos edzőtermet. Igazából nagyon meglepett, amikor valami föld alatt kialakított helyhez mentünk. Sosem láttam ilyen megoldást, alapból egy dojora merészkedtem gondolni, amilyen odahaza is van Sereteiben, melyek közül nem egy párat tönkre is vágtam már. *>*” De úgy nézem, ilyesmi veszély nem fenyegethet, majd itt. *.*
- Woaaaah! *.* - fejezem ki nagy csodálkozásomat nem csak gondolatban, hanem szóba is átitatva. – Ez csúcs szuper! *^* - fordultam egyet tengelyem körül, hogy jobban szemügyre vehessem a hely minden egyes szegletét. Sensei, ezt nem lehet tönkre tenni! *.* - szólaltam meg nagy álmélkodásom közepette lelkesen, utalva ezzel kártékony felemre, melyet mindenhova magammal viszek, ezt követően a 10. osztag volt kapitánya felé fordulva, óriási csillogással szememben néztem irányába. – Akkor? *.* Mi lesz az első „lecke”? – még sosem örültem ennyire a tanulásnak, és azt még kevésbé hittem volna, hogy ezt valaha is megélem, amikor boldogan állok ki a terepre okosodás szent céljából. Ritka alkalmak egyike, melyet nem ártana följegyeznem? scratch
Vissza az elejére Go down
Yamakida Tsuki Reiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Reiko

nő
Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2010. Aug. 13.
Hírnév : 34

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te6000/15000Nappali - Page 7 29y5sib  (6000/15000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyHétf. Dec. 05, 2011 10:24 am

Zsák, zsák, telizsák, piros alma, aranyág


Télapó itt van, télapó itt van! ***_*** Az oviban megtanultunk mindent róla, sőt, még levelet is rajzoltunk neki, hogy mennyire jó gyerekek voltunk. Mert én jó gyerek voltam, Tsuna-san csak hazudott az óvónéninek, amikor azt mondta, hogy én rossz gyerek voltam! Surprised De a télapó tudja ám jól helyettem is, hogy én igenis, jó gyerek vagyok, ráadásul nagylány is, de persze elég kicsi ahhoz, hogy mindenképpen kapjak ajándékot a télapótól. Nekem pedig elmondtak mindent, amit a télapóról csak tudni lehet, meg Rudolfról, meg a krampuszról, meg a manókról is. Bár nem értem, miért jön egyszer télapónapon meg karácsonykor is, de nem bánom, mert szeretem a csokit meg az ajándékokat is, úgyhogy jöhet bármikor máskor is, én szívesen megkínálom őt bármikor tejjel és sütivel. Surprised
Viszont otthon mindenki nagyon nagylány már és nagyfiú, és így nem kaphatnak ajándékot a télapótól. Ez így nem igazság! Surprised Pedig még Shun néni is jó kislány volt, mert egyszer olvasott nekem mesét. Surprised Úgyhogy eldöntöttem, ha kell, akkor becsapom a Mikulást, viszont mindenkinek kapnia kell csokit, még Judit bássinak is! *-* Ha én rakom ki a csizmákat, akkor biztosan tudni fogja, hogy én azt szeretném, hogy mindenki boldog legyen, és mindenkinek jusson a csokiból, na meg nővérke is biztosan büszke lesz rám, amiért nem csak magamra gondoltam. :3
Masimasi bássitól még kefét is szereztem, amivel majd rendbe teszem a cipőket meg a csizmákat. Az enyém az első, piros színű, és a kedvencem, mert úgy tudok belebújni, hogy nem kell felhúznom a cipzárt (mindig szétjön), tépőzára sincs (nem tapad), se cipőfűzője (nem tudom bekötni). Még egy ronggyal is levettem róla a sarat, ahogyan azt Masimasi bási szokta, na meg nem akarok virgácsot kapni, olyat csak a rossz gyerekek kapnak.
Shishi néni csizmája és Masimasi bási tornacipője a következő. Remélem, nem veszik majd észre, hogy beosontam hozzájuk elcsenni a cipőiket. Embarassed Mindez azonban azért, hogy holnap együtt csokizhassunk, és akkor Yasuyasunak sem kell elmennie enniért. Az enyém mellé teszem Shishi néni és Masimasi bási csizmáját és cipőjét is, bár attól félek, Masimasi bási nem fog túl sok csokit kapni a cipőjébe, mert nem fér bele. Buta-buta Masimasi bási, hát még ezt sem tudja, hogy kicsi cipőbe nem fér bele sok ajándék? :/
Hamarosan megtudom, hogy sokan nagyon buták, mert még Judit bássinak, Kyoukyounak, Yasuyasunak, sőt, még nővérkének és Sachisachinak is sportcipője van. Ezekbe alig fog csoki férni! Surprised Kikészítem őket is a többi mellé, meg szépen leszedem róluk a koszt, mert az a Télapónak biztosan nem fog tetszeni. Shunshun néni viszont akár csak Shishi néni, naaagyon-nagyon okos, amiért ilyen jó nagy csizmája van, mert ebbe annyi csoki fér bele, hogy hűűű! *_* Most már tudom, hogy kik azok, akiktől legközelebb kérdeznem kell, ha okos akarok lenni, hiszen mi mást is jelentene a nagy csizma?
Azonban most nekem kell okosnak lennem, el kell érnem, hogy a Mikulás mindenkinek sok csokit adjon. Néhány papírlapot fogok, amikre először is sok szép színes rajzot rajzolok, mert az a Mikulásnak biztosan tetszeni fog. Még őt is lerajzolom, meg hópihét, meg hóembert, meg Rudolfot is, a rénszarvast, naaagy, piros orral. Ezután úgy, ahogyan az oviban is tanultam, tölcsért csinálok a rajzokból és belerakom őket a cipőkbe, hiszen így nagyon sok csoki bele fog férni, és mindenkinek jut majd elég. Énekelve megyek vissza Nővérkéhez, hogy mehessek aludni, mert reggel korán kell kelnem, hogy megnézzem, mi mindent hozott nekem és mindenkinek a Mikulás. **>** Remélem, mindenki örülni fog holnap a csokinak. :3 Mert ugye lesz csoki… ugye?

Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te21000/30000Nappali - Page 7 29y5sib  (21000/30000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyKedd Dec. 06, 2011 10:12 am

//Zsák, zsák, telizsák, piros alma, aranyág... a fene se tudja, hogy van tovább...//

*Épphogy csak az orromat dugom ki az ajtóból, hogy meggyőződjek arról, tiszta a terep - a szokásoktól eltérően még csend is van, hiszen mióta Rei-chan itt van, (majdnem) mindenki megjavult egy csapásra, legalábbis az éjszakai aktivitást illetően, és korán bevonulnak a szobákba... Ahol aztán időnként folytatódik egymás hajtépése, ha valaki éppen szociálisabb hangulatba kerül és meglátogatja a másikat, de hát mégiscsak halkabb, mint ha a nappaliban menne a cirkusz. Komolyan, lassan már jegyet is lehetne árulni rá, abból aztán lenne bevételünk! No mindegy, az a lényeg, hogy mióta a kislány itt van, igyekeznek a legjobb formájukat mutatni bizonyos tekintetben. Talán hamarabb be kellett volna szerezni...
Ja, igen, és újabban óvodába is jár, sikerült elintézni. Csak azt nem értem, miért nem uszította még ránk egy óvónő sem a gyermekvédelmiseket azok alapján, amilyen viselkedéseket eltanulhat tőlünk... Mondjuk én is simán verekedtem a velem egyidős fiúkkal ilyen idősen és mindig nyertem is Cool A rokonok persze nem díjazták, de hát ez van, később magyaráztam én nekik, hogy ezek minden bizonnyal pusztakezes harcmodorbeli önkéntes edzések voltak, de nem igazán hittek nekem. El nem tudom képzelni, miért. Szóval, kiderült, hogy a mai nap különleges, mert valami piros ruhás, nagyszakállas öreg ajándékokat - főleg csokit - osztogat a gyerekeknek. Meg mindenki másnak is. Így hát elhatároztam, hogy suttyomban becsempészek egy kisebb ajándékcsomagot Renének is (hiába tűnt el a nagy harcok óta szó nélkül, előbb-utóbb majdcsak vissza méltóztatik jönni, különben tényleg megharagszom rá és ne akarja megtudni, milyen az, amikor én ráncigálom elő a rejtekhelyéről). Aztán, ahogy Rei-chan nagy délutáni készülődését szemléltem - persze csak úgy, hogy ne lássa meg -, megfogalmazódott az az ötlet, hogy neki is mindenképpen hoznom kell csokit, hiszen ki mástól kapna? Esetleg Shióról tudom elképzelni ezt, de a többiek még lehet, észre se vennék! Nem hagyhatom, hogy üresen maradjon Rei-chan csizmája! Hiszen egész nap erre készült, és még a szokottnál is aranyosabban művelte mindezt. Egyébként nem is gondoltam volna, hogy valaha ezt fogom mondani egy gyerekről, de ő tényleg nagyon tüneményes... Egyszer még az esti meséjét is én olvastam fel neki Cool Persze ehhez előbb a raktár többi lakóján is végig kellett verekednem magam (úgy tűnik, mindenki hasonlóképp érez irányába), de bőven megérte a kék-zöld foltokat. Azokra már egyébként is immunis vagyok, meg se kottyan egy-két kisebb papucs általi zúzódás. Igaz, hogy olvasás közben tulajdonképpen a kislány mesélte végig az egészet, mert véletlenül mindig elrontottam... Egyszer Renének is be kell mutatnom Rei-chant, biztos ő is egyből megszeretné!
Tehát még a délutáni készülődés közepette magamra kaptam kabátomat és az ablakon kiugorva hagytam el a raktárat, hogy ne vegyen észre senki, majd az üzletek felé vettem az irányt. Itt aztán mindent alaposan végigjárva és mérlegelve kiválasztottam egy nagy adag, finomnak tűnő csokit (nem kóstoltam még ugyan, meg nem is vagyok édesszájú túlzottan, de hát mindenütt ezeket hirdetik és nem is valami olcsók, szóval csak nem lehet rossz), majd indultam is vissza, az előzőhöz hasonló lopakodó üzemmódban a szobámban, ahogy megvártam, míg mindenki elcsendesül.
Miután meggyőződtem a terület néptelenségéről, lábujjhegyen kióvakodok a folyosón, egyenesen a kifényesített csizmákhoz. Először természetesen Rei-chanét töltöm fel, majd szép sorban haladok a többivel is. A franc se gondolta volna azonban, hogy pont a kedvenc hosszúszárú csizmámat találja meg majd Rei-chan, amit már kerestem egy ideje! Biztos túlságosan beleolvadt a ruhásszekrény sötétjébe a rajta lévő sok sár miatt. Arra pedig végképp nem számítottam, hogy Shiónak is hasonló méretekkel operáló lábbelije van, hogy Masaki tornacipőnek álcázott csónakjáról már ne is beszéljek... Mindezek pedig ahhoz vezettek, hogy a végére már komolyan számolgatnom kellett, hogy legalább nagyjából egyenlően legyenek elosztva az édességek, de azért remélem, díjazni fogják majd reggel a Mikulás legújabb segédjének művét!*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 7 Cl0te53000/65000Nappali - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:50 am

Elő a kornyika mappával! - szentfazék újra üzembe lőve

Nagyon túrós bukta, megint én trafáltam bele a lekurtított kasznis hurkapálcikába. Egyszer bomladozhatna az én elfajzott irányzékomba is az ákom-bákomos mézes madzag. Oltári ágyék berepesztő hahota dongna körbe, pofán nyeríthetem diszkó piszkot és nem ő terpeszkedhet rézbödönös fuksz villódzásban a bársonyosan kipacsmagolt páholyából, megint jól benyakaltam a lúzer löttyöt. Köbön wattos izzószálért nem tok lekattanni a szefósan eltömpörödött heti zseb jóslat humbug leosztásról?! Marhára bevédeném a hátsó fertályomat frász közeg oldalra lőtt rafkós kattanástól, mekkora csöppentősre lobbantó kozmásodásba gurulásztam a lecsonkosodott burámmal, egyetlen gettó csettintésre előkecmergő foggyer vakerjára. Valagamat lódíthatnám vitrinbe ilyen cinkes szituktól, ha nem zsongna bendőben a kamu jós zsiger, atom brutálisan kipöccintsem a nudista firkák kövi kiadványában szagló központ alá csúsztatott derengést, mit körözik spirálba egymást mormon csincsilláék. Távlatokban lobbanó durranásként nyöghetem, meredeken telibe trafálva a beton szarkofágot, bebuktam, megest. Repeszes gőzmozdony meg rutinos csökevényként feszítette az üzemi abs-t, olyat, de olyat sóz a tucskó mekegő ábrázatomra, kecót ementálira cakkozó, porcelán spriccentést becsiccsentve soroztam be non-stop sippantásra betárazott sóder köhécseléssel, amiből cefre ellésre nem akaródzott kipottyannom. Toltam a betintázott szamóca rizsát, mekkora cafat leszek a szutykos alkesz párlatban. Nem fetrengett ínyenc tálcán, megest rám tukmálja az ima károgó csuhát, oszt még szabdossa befelé a türelmi rendeletem azzal, nem vakkanthatok csatornában bűzölgő kántálásokat az éterbe. Ha meg arra gyúrnék itten kifingott a kondér gulyás rottyantás, hát chilis perec! Bónuszként még lecsapatott rajtam egy dohos akta kartont is és nyomulhattam balek gyűjtödébe. Rinyálnom kellett a sika flakonok magasságokba toloncolt góréjához, Domestos-hoz. Ne meredeztesd kocsányokon csüngedező bagolylesőd, mert totál frankó vágányon zötyögve vételezed az adást. Le kellett gördítnem egy gázosan begyaluló nyalizó tömörülést…
Tyúkszemből kiszippantottam a szitut, összes csülkét lóbáló gorillát, tepesdő ringbe fogja csődíti, nehogy csórikámék lecsusszanjanak tapper szentfazék gógyi tágító szájeregetéséről. Meg gyúrt rá ezerrel, ha baki koptató alá sumákolnám a felduzzasztott hóbelebancot, legyenek csicskák, akik bemószerolnak a lefalcolásért. Perdítené retinán egy üzbég lajhár! A plafont paskoló ego komám, úgy se csuccsantott volna rá, rafkósan kitekergőzzek a spontán besült güri menüm elől. Felmarkoltam a Marson csillanó vigyorral kijelzőmbe tolt gyász köntöst, elzúztam átvedleni és fikamakit kilakoltatva csörtettem le csordához kamu vackokról lökni a hanta mázolmányt. Azt nem porlasztották törlesztő záradékba, másszak ki a szanaszét cincált gattyerból, csippantsam le a fém madzagokat, vagy legyek, olyan felföldi fokfikusz, ne acél roppantósban ügessek keresztül a porfészken. Ennek már sörétessel lőttek, mert fel nem kotrok még egyszer az gránitba ütlegelt májer szabályzat! Mellékesen ottan kuksolt a nyeregre hoppantott okostojás sugár terapeutás vergődést telibe rittyentő lencséim. Arra vonyíthatták a kerekded imádatot, kül meg, terrorista gatyamadzagot se kaparászok ki egyetlen csíragizda vésetből se, ha nem pöffeszkedik a képemen. Nem, mintha a szürke kéreg fogó fecni csokorból akarnék tereferét csapatni.
-Halle, Krishna…-Ennél tengelymenetre ficcentett gógyi zsibbantás ki se perdülhetett volna a légtelenítő berendezésemen. Kaparásztam kifelé a begyöpösödött talicska toszogató korpa cimbiket, míg pofán nem találtam kongatni szarkofág fáslit a szerkóhoz adagolt blabliával.-Ku…kázd a re…ttenetes stílusod, gyermekem, vagy kénytelen leszek extra leckét csurrantani a tenyér pacsin tanusított ba…dar viselkedésedést!-Csikorgattam a zománcokat kéregre celluxozott vicsor lekapargatásával. Nem csusszant vazelines pontyként ez a rácsok mögé szorultatott rizsa aratás.-Aki, netán pukkadozó hahotát kíván kapni, hú…-itten tempósan le kellett eregetni a begyöpösödött gázkazánt, vagy durrdefektes palimadárként zakózok befuccsolt körzetbe.-pattanjon ki és ne bomlassza fa…faragatlanságával ezt a rend szajkózó mazsolás átcsutakolást. Kösszentem!-
Zümmögő csíkos fullánk evickélődését vételezve csekkoltam le, melyik díszpintyőkének lövik fel a pattogó sutyerák overallt, de a sok sánta rozmár nagyon rágerjedhetett miféle zabhegyező kis vasutas sztorikat fogok elregélni. Akkora kripta némulásba bukfenceztek sasoló ellenzőket felcurikkoltatva radaroztam terepet, miben tördelik a balhé dárdákat. Valszeg, arra nyomultak trottyos beállásig károghassanak alfától romeo-ig a csuhás mutatványomról.
-Okker!- Vágódtam le popóka támasztékra. Hiszi a piszi cölöpöket meresztve oszlopolok, amikor a dühöngő negyed full extrás löttyöt szürcsölve pöffeszkedik selyemmel tömködött fa tákolmányokon.-Lövésem sincs ezekről a témát ro…ppant körülményesen körbemászó szövegelésekről, szal lapozzunk! Mér szavazzatok Domes pajteszra? Azé, mer az ő jóakaratából nem támadott még be titeket semmilyen te…rmetes szalmonellával meghintett kolerásan felturbózott tífusz. Ergo, tegyetek red…ületlen lelkesedéssel szivit nyom…atékosan vakerálva az életetekért! Suvickoljatok a kórtenyészetek kilakoltatásáért és nyögdécseljetek flancos imákat a mindezt lehetővé tevő Domestos-hoz! PÖTTY! -Kipiszkálva a kagylóban állomásozó idegenlégiós reteszelőket nyögtem be a móka tárasan humusz alá gyepálandó végbélkúpot.-Kérdés pupákok?-
Lepofoztam a centerben tolongó hering konzervet. Azért, ha még lubickolnának a zsoltár koptató rendelésben, bekongattam kunkori vaker jeles szónoklatra kupont.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nappali - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Iparnegyed :: Vaizardok búvóhelye-