-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyPént. Jún. 19, 2009 5:44 am

Az én bolygókat benépesítő és örökké dicsőítve élő egoizmusomat egy rohadt arrafelé lézengő sem akarta kiszúrni. Minden tetűláda csak jött meg ment meg néha osztódott valami atombrutál módon, de egyik sem méltóztatott rám gülükézni! Kezdett is az egész kibaszott karrázós szónoklat piszkosul kínos lenni, de legalább átéreztem mekkora szívás manapság felkelteni a süket értelmi fogyatékosok figyelmét. Szar lehet a copfos csirkész cserkész rövid szoknyás lánykáknak! A vakond is inkább tanyát vált mint, hogy ajtón nyisson a kapafogas hadtestnek. Na, de én faszakölök vagyok a helyi gettóból! Nem adhatom fel ilyen ku*va könnyen! Maximum egy stukkerrel statuálok faszom példát!
Szóval óriási töprengést levágva arra a Szibériát fonákra fordító elhatározásra lyukasztottam ki a villodzófeszület szilikonbögyeit, hogy mindenki képébe hajolva folytatom tovább a lelki terrort. Nekilódulva a maratoni távnak, ami folyton görbült ide-oda mint valami baszott légy szélviharban, arra lettem figyelmes, hogy a sas lezuhant! Hát rögtön padlót fogtam, amikor a katonai repcsi belandolta az általam pillantással stoppolt területet. A köcsög surmója az égi reptéjével ki tudta kerülni a drótkerítést és az körülötte feszítő aknamezőt! Lelki traumában szenvedve tűnt el előlem a tekintetemmel ostorozott félkegyelmű. Aztán valami virágos mezőn vagy hol a rákban tértem magamhoz egy kibaszott romantikus film kellős közepében. Már csak az egymás neveit átszellemülten vonyító nyálban tocsogó párocska hiányzott a totálisan hányingerkeltő emlékcafathoz.
Partra vetett bálna üzemmódban átkanalaztam magam a hátamra, mert kezdett elfogyni a tüdőm aztán meg egy fej takart be oltári error-t váltva ki bennem. Valami torzszülött pókfajzat közeledett felém vacsi csócsálás céljából és valami lavinát emlegetett. Biztos a nyomoronc párája a hegyekből lett elfuvarozva valamelyik agyhalott állatbefogó által.
-Milyen ágyékkötő...meg mi barna?! Ha Afrikátot keresed két ajtóval arrébb, szörnyella! Buhúúúú....de sok szemed van!-röhögtem magamnak a mittom milyen elfajzott dög mittom milyen alaktrészét bökdösve az ábrázatán.
-Jesszus, Masaki!-
-JESSZUS, JÉZUS!-kontráztam rá sikítozva a hatalmas felismerésre, de aztán ki lett téve a szűröm. Felületettek és arra kényszerítettek rendesen üljek, karót nyelt vizipipaként.
-Undok!-nyújtottam ki a nyelvemet sértődötten, hogy véget vetettek az összkomfortos szórakozásomnak. -Teteteeeee...Teeh!-lóbáltam előtte a kezeimet.-Milyen lavórról karattyoltál az előbb?- fókuszáltam embert próbálva magam elé, hogy lássak is valamit a kacsalábon forgó intézményen kívül. Na meg néha kénytelen voltam hátrafelé is csapkodni, mert egy szadista légy baszakodott a nyakamnál.
-De aranyos! Gyakrabban is viselhetnéd így a hajad!-
-Milyen-hogyan?-lendítem oldalra fejem hipersebességel. Azonban magasztalt gógyim elfelejtkezett a mérleghintára hajazó dőlésszögemről, így gumibaba effektben vágódok le a trónomról.-Höh...itten van egy...höh...höh...höhö...gumiiii!-kotorásztam elő az ezernyi lomot magába foglaló kanapé alól a színes tasakot. Azért a művelethez kihagyhatatlan eszelős vigyorom sem húzott el csacsit sétáltatni.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyVas. Júl. 12, 2009 6:54 am

Üldögélek itt, miközben sikerül bezsebelnem két köszöntést, meg egy papucsot az arcomba. Az előzőeknek örültem, az utóbbinak nem annyira. De hát ilyen az élet. Vidáman pöfékelek, miközben arcom egy gomba értelmi képességeit tükrözi. Nem sok hiányzik, hogy elkezdjen folyni a nyálam, azonban a Shunc-féle hajborzolás ezt megakadályozza. Úgy csodálkozom a világra, mint egy újszülött, míg a kezemben lévő csikk megégeti az ujjamat. Hirtelen felüvöltök, s ugyanezzel a lendülettel hátraesek a kanapén. Hatalmas csattanással terülök el a bútordarab mögött, és rögtön vegetatív állapotba vágom magam. Hangos horkolás hallatszik, míg én az álmok földjére tévedek...
~Egy szép, virágos mezőn ébredek. Hirtelen fogalmam sincs róla, hogy hol vagyok. Fejemet értetlenkedve forgatom, hiszen az előbb még egy partin voltam. Egyre inkább kezdenék kétségbe esni, ha nem Sierashi Yuusuke lennék. Viszont mivel az vagyok, így csak megrázom a fejem, s elindulok az egyik közeli ösvényen. Kellemes az idő, a madarak csicseregnek. Csak tudnám, hogy hogyan kerültem ide... Magas fák alatt, ahol a törpök gombaházakban laknak, haladok végig. Túl nagy a csend, és én rosszat sejtek. Lehetséges, hogy paranoiás vagyok. Erre a gondolatra hátra kaptam a fejem, de nem követett senki. Épp mentem volna tovább, de egy nagy tollas test az utamat állja. Szerencsétlen módon a földre kerülök, és onnan nézek fel az elém kerülő monstrumra. Szemei ellenkező irányba néznek, s arcán bárgyú vigyor játszik. Legalábbis, azt hiszem, mert nem t'om csőrrel lehet-e vigyorogni. Na, mindegy is. Rám néz, én ránézek. Nézzük egymást. Valami rejtett agressziót láttok a tekintetében, ami megrémítene, HA nem lennék ekkora hős. Nagy már a csend, így úgy döntök, megszólalok.
- Szevasz, Pingvin koma! - köszönök rá, majd megemelem felé a kalapom. Vagy mégse, nincs is kalapom. - Hol jársz itt, ahol a madár se jár?
Egyértelmű a kérdés, és azt is sikerült beazonosítanom, hogy milyen lény is Ő. Azonban biztos valami furcsa génmutáció miatt lehet tevepatája. A háta mögött, mintha egy sivatag húzódna. Nem látok rajta felségjelzést, így gondolom vadon él. Hm, egy sivatagi vadpingvin? Hát mégis csak léteznek?! Teljes extázisba jövök ettől a felfedezéstől, amikor az SVP is megszólal.
- Üdvözöllek, Yuusuke! - üdvözöl hasonló-képpen, mint én, bár hangjában mintha lenne valami természetfeletti. Most hogy jobban megnézem, mintha egy kobra-alakú sisak lenne a fején! Surprised Szóval goauld is? Ez kezd egyre furcsább lenni... Az egész úgy tűnik, mintha csak egy álom volna. - Semmit, csak a napi sétámat végeztem az elmédben. A lelked egyik része vagyok.
- Mit lehet csinálni, egy ilyen üres helyen? Áhh, inkább ne is meséld el! Lelécelek! - kérdezem, miközben körbetekintek a környéken. Valóban eléggé kihalt. Megvonom a vállam, mert elég unalmas egy csóka. Vagyis pingvin. Madár-madár. Úgy döntök, inkább visszamegyek arról, amelyről jöttem. Egy szép, fényesen világító fény felé veszem az irányt, ami mögöttem van. Még egyszer visszapillantok a szambázó vadállatra, majd fejemet megcsóválva előre lépek.~

... és beverem a fejem a kanapé aljába. A fájdalomtól ismét felmordulok, de azért megpróbálom kiélesíteni a képet. Parketta, nyáltócsa. Alattam. Hm, akkor ez azt jelenti, hogy jó a buli. Viszont semmi zene nem megy. Legalábbis, én egy muzsikaszót sem hallok. Mivel a lábamban van a boogie-woogie, így ezt nem hagyja a vérem. Valamely csodálatos módon felkelek, és átvágok a helyiségen. A hifihez lépek, majd válogatni kezdek Rose CD-i között. Ez annyiból áll, hogy széthajigálom őket, azután találomra kiválasztok egyet. Néhány másodperc múlva beolvasódik a lemez, s valami ősrégi disco-szám hangzik fel. Csípőmmel körözni kezdek, miközben almaszedő mozdulatokat utánozok. Remélem, hamarosan valaki csatlakozni fog hozzám, mert egyedül tré táncolni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te16000/30000Nappali - Page 6 29y5sib  (16000/30000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 4:19 am

A pokol egyre inkább elszabadult, hiszen mindenki egyre részegebb volt, és személyiségük kezdett az átlagos ellentéte lenni. Ez engem mondjuk kicsit sem zavart, hiszen addig se harapjuk le egymás fejét. A szemem Yuusukére tévedt, aki boldogan fetrengett a kanapé mellett, saját nyálában.
~ Ajánlom neki, hogy ne nekem kelljen kimosnom…
Morogtam magamban, amit balszerencsémre Toshi-chan meg is hallott. Mondjuk ő mit nem hall meg abból, amit én mondok, vagy gondolok? Hiszen ő végül is a részem…
~ Idióta! Miért pont te mosnád ki, ha egyszer ő Seireiteiben él?
Kezdett el azonnal üvölteni. Azt hittem szét szakad a fejem, olyan hangosan ordított.
~ Mondasz valamit, Toshi-chan…
Vágtam a szokásosnál is bambább fejet, de ekkor hirtelen megláttam, ahogy Kensei Yasu kezébe nyom egy pohár, gyanús színű valamit. Hirtelen átfutott az agyamon, hogy mi van, ha a pohárban benzin van. De aztán leesett, hogy az nem lehet, mivel egyikünknek sincs se kocsija, se benzinkútja. Gyorsan oda táncikáltam Masakihoz, hogy szóljak neki arról, hogy mit csinál drága és hőnszeretett exhadnagyocskája.
- Mas-chan, nézd mit csinál Kenseeeei! Le fogja itatni Yasut.
Kuncogtam vadul, miközben Yasuék felé mutogattam.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te13000/15000Nappali - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 4:20 am

A kicsit erős fanboy rohamom után megpróbáltam feltápászkodni a kanapéról, hogy körbenézhessek a szobában. Érdekelt, hogy ki, mennyire itta már le magát. Shun, mint mindig most is túl kedvesen viselkedett az átlagostól eltérően, és folyamatosan ölelgetett mindenkit. Engem szerencsére eddig nem talált meg… De ahogy az ölelgetés eszembe jutott, felvillant előttem ismét Masaki, ahogy engem ölelget a padlón. Szinte azonnal elvörösödtem, de megpróbáltam nem elájulni, vagy hasonlók. Már szinte mindenki a sárgaföldig itta magát. Talán én voltam az egyetlen, aki még nem ivott, de nem is igazán hiányzott, hiszen ha akár egy kicsit is becsípek, az nem lenne túl jó dolog, mivel akkor eléggé erőszakos tudok lenni.
~ Még szerencse, hogy Kensei nem talált meg a gyorsan ható lötyijeivel…
Sóhajtottam, azonban ezzel, szinte egy időben megjelent előttem Kensei, egy pohár, furcsa kinézetű folyadékkal, ami nem volt valami bizalomgerjesztő. Mivel Kenseijel sose mertem ellenkezni, ezért inkább elfogadtam tőle, és belekortyoltam a méregzöld színű, keserű valamibe, ami természetesen azonnal hatni kezdett…
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te32500/45000Nappali - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 5:03 am

Ahogy szép fokozatosan kezdett leesni ki fetreng az ölemben, szépen pakoltam is kifelé onnan.
-Nem is vagyok undok. -húztam félre a szám, mikor nekemszegezték a kérdést- Nem lavóóór Lavi. Manga, ördögűző, naagy meg hosszú kalapáccsal, de csak akkor ilyen ha mondja, amúgy elfér a tenyerében, oylan kis kicsi, tudod. Jahogymeg hogy néz ki, hm... vörös hajúú, zöld szeme van, de csak az egyik látszik, mert a másik nem, mert az el van takarva, de nem tudom miért. -kezdtem el nagyban magyarázni, de észre sem vettem hogy akinek magyarázok az már rég lent fetrengett a kanapé előtt a földön. Először meglepetten hallgattam el és nézegettem körbe szemmagasságban, de nem láttam sehol, aztán valahonnan a lábam alól meghallottam a hangját, ami irányba állította a tekintetem.
-Hát ide tűntél. -hajoltam le hozzá csodálkozva. -Nézdmár ha ezt ide teszed már majdnem hasonlítasz. -szedtem ki a kezéből a tasakocskát, és pakoltam rá az egyik szemére. -Jaj de ha megmozdulsz ez nem fog így maradni. -szomorodtam el kicsit. Nem tudom miért, de eszeveszettül elkezdtem azon gondolkodni, hogy hogy tudnék Masakiból Lavit csinálni. Bár fogalmam sem volt hogy hogyan, és arról sem, hogy ha netán mégis sikerül akkor mit fogok csinálni vele.
-Neked van egy csomó kendőd igaz? -jutott eszembe az infó- Várj meg itt hozok egyet, hogy tökéletesítesssük a jelmezed. -bámultam rá csillogó szemekkel, majd felpattantam a kanapéról, de két lépés után máris megbotlottam valamiben, vagy valakiben....arra nem fordítottam különösebb figyelmet. Gyorsan feltápászkodtam, és hatalmas célorinetáltsággal botorkáltam fel az emeletre, hogy aztán bevágódva a szobába ráhasaljak Masaki ágyára.
-De jó hely van itt. -fordultam hanyatt- De miért is jöttem? -dörzsöltem meg a fejem hátha eszembe jut. -A kendő! -ültem fel hirtelen, de sikerült olyan hirtelen, hogy azzal a lendülettel estem is előre az ágyról lefelé. Kiterülve a padlón lehetőségem nyílt betekintést nyerni az ágy alá, ahol mit ad isten, néhány kacat, és egy doboz mellett megpillantottam egy fekete színű, fehér mintás kendőt.
-Megvaaan! -vetődtem be érte, majd a zsákmányommal a kezemben diadalittasan siettem vissza a nappaliba. -Masaki nézd, ez pont jó, hol vagy hadd rakjam fel. -kiabáltam a kezemben lengetve a kendőt. Hirtelen megint nem láttam hogy hol van, ezért visszahuppantam a kanapéra, hátha felbukkan a környékén.
-Ooodzuchi, kooozuchiiii, bannn, bannn, bann. -kezdtem el magamban énekelgetni a kanapén ücsörögve.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te21000/30000Nappali - Page 6 29y5sib  (21000/30000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyKedd Júl. 14, 2009 3:25 am

- Yuu-chan... Yuu-chaaan...
*Bökdösi elmélyülten a nagy csattanás után pár percig az álomba merült kapitánykát, hátha sikerül életre keltenie, és kicsalogatni egy-két szál cigit tőle. Akciója azonban nem jár sikerrel: Yuu úgy fetreng továbbra is a padlón, mintha nem is élne már... Így hát csalódottan könyököl rá a kanapé háttámlájának tetejére, miközben igyekszik nem a másik füstgyár mellé pottyanni. Annál is inkább, mivel a környékén egyre nagyobb tócsa alakul ki...*
- Hé, Lisa-chan, mit csinálsz?
*Pattan hátha elvörösödve, amikor érzi, hogy valaki éppen azon testrészeit készül tapogatni, melyeket nem igazán illik ilyen módon szemrevételezni... Azon pedig felesleges sokat gondolkodni, hogy ki vetemedhet erre a galádságra, elvégre a raktár lakosságának csak egyetlen tagja jöhet számításba...*
- Kihasználom a lehetőséget - máskor úgysem hagynád, holnapra meg úgyis elfelejted...
- De ezt nem szabad!
*Hallatszik Shuntól az újabb elmés megállapítás - ekkor már szegény egyébként sincs olyan állapotban, hogy komolyan tiltakozzon vagy hogy értelmes megjegyzéseket tegyen. Megpróbál gyorsan feltápászkodni a kanapéról, miközben Lisába kapaszkodik - legalább ennyi kártérítés hadd járjon neki az előbbi sérelmekért...*
- Köszi, Lisa-chan!
*Vigyorodik el bambán, miután sikerült talpra állnia, végül pedig átkarolja a másik lányt, és megpaskolja a hátát, majd tovább áll, hátrahagyva a diadalittasan somolygó vizardot.*
- Yasu-kuuun!
*Szemeli ki pár pillanattal később már következő áldozatát, és "egyenesen" felé indul. Amikor odaér célpontjához, megpróbálja összeborzolni a fanboy haját is, ezt követően pedig igyekszik hangos "Legalább mi, exhadnagyok, tartsunk össze!" felkiáltással megölelni. Az persze már más kérdés, mit fog szólni ehhez az akcióhoz a célszemély...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyKedd Júl. 28, 2009 12:56 am

Olyan jót döglődtem a földön, na meg annyira mocskosul nyáltócsa alkotós látképem volt alulnézetből, hogy tankerral se kényszerítettek volna genyósan ciki visszavonulásra! Nekem baszottul istenkirály dolgom volt ott, ahol szórakoztam az idióta tasakkal, amit elmebeteg pillanatomban megetetném az első szembehaladóval, de most annyira elittam az agressziómat, hogy akár ugrálhatnának a tökömön is! Azért örülnék, ha valamelyik anyaszomorító nem próbálná ki mennyire igaz a vakerom. Lehet, hogy nem akarok kicsi idegbeteg Masaki-kkal elárasztani ezt a tetves bolygóhollandi nyomott tojást, de azért impotens szerencsétlen szerepét kurvára kihagynám ebből a szutyok játékból! Ha másról van szó, persze egy baszott szavam sincs, érdekli a tetőfedő szögét, hogy a nyomorék leszédült a létráról!
Egészen jól meresztgettem a csipás bagolylesőim, amíg megint hullafrászt nem keltett az érzékelten síkságomban, hogy egy óriási polipcsápokkal megspékelt banya pofátlankodik be elém a retkes forgalmi dugóba, aki ráadásnak mindenféle mocskosul értelmetlen marhaságról untatta a dekódolásra képtelen gógyimat. Azt se vágtam le minek toszogatja hozzám a zacskót, ennyire párosodni akart, mert végelgyengülés fenyegeti? Lassan ott tartottam letépem az egyik szagfogó zoknim és elhallgattatom, de követhetetlenül tetves szélvész tempójával elhúzta a belét, hogy még a traffipax is helyből error-t dobott ki. Én meg csak vigyorogtam mint egy zakkant kertitörpe és zoomolással próbálkoztam a két lezbi fruskát befogni a műholdammal, de mire valamicske köcsög célt értem feloszlott a duó. Beszoptam! Ki is nyúltam mint béka ha légyelvonós koplaláson döglődik és próbálkoztam gecire bestoppolni a forgolódó szobát. Gondolom faszom nehéz rádöbbenni ez mennyire esélytelen szánalomtengeres próbálkozásnak ígérkezett, köbö mintha a Lindsey anorexia királylánynak igyekeznél vért izzadva elmagyarázni mi az a rohadt gyök kettő!
-Mas-chan, nézd mit csinál Kenseeeei! Le fogja itatni Yasut.- állt meg bennem,de istenesen még a húgy is a semmiből előhókuszpókuszoló kattant némbertől. Kevés híja is volt, hogy szívatás alapot adjak a kukkoló tenyészetnek egy szőke picsás sikollyal.
-Heeeeh? Mé nem vedel magától a csicsiiiiiiicska?-
-Nem úgy! Alkohollal!-
-Azt a ku*va tehenészlány mancsait! Há akkor itten lesz némi X. Ámokfutó Henrik elkúrt lázadása!-
- Inkább kapd össze magad te szerencsétlen és előzd meg a bajt vagy kitaposom a beled!-
- Hűhűűűűűűű, de baszottul kemény kitincáncélosod van! Te vagy aaaa szenilis szoknyakukkeros teknős?!-
-TAKAROOOODJ!- csúszantam végig nyugdíjas kotrással a parkettán, ami körülbelül még a könnyed izmaimat is lehámozta rólam. Az piával leküldött aszott szilvámmal fel se fogtam, hogy megcsonkítottak csak betépett kanadai zászlóként lobogtam a vedelő csicska alatt. Biztos kurvára örült az épp Shuncikával hadakozó törpetacskó a bevetődésemnek, de őszapót se hozza zavarba, ha tömegesen taknyolnak a szakállán!
-Szeva, Yasu-maszuuuuu! Majd nem maszturbál! Wohoooooo!- kanalaztam felfelé magam. A számításomból azt az aprócska tényt cseszettül elfelejtettem, hogy alulról szagolom pattogó répa seggét, így a bizonytalanul dülöngélő függőlegesbe helyezkedésemmel őt is löktem felfelé a rakéta kilövő állásba. Ritkán, szám szerint nullaszor pöffeszkedhetett a nyakamban, szal viruljon az alkesz agresszora, hogy velem akar jobba-balra borulni mint lenge nádszál esti szellőben vagy úgy tökön baszom, hogy átrepüli a Csendes-óceánt. Addig meg letesz a pattogatott szegecslányzó szétszedéséről is, vagy se! Csakhogy engem szólongattak mint valami messiást az alvégen. A tintahal vagy csápos nílusi pöcök hörcsög kutatott utánam a cserkész kendőjével. Biztos retek kekszet akart velem árultatni az utcasarkon! Viszont a fejemen trónolt egy potyautas, emiatt nem is moccantam, bár rohadtul jobb is, mert azzal a lendülettel vágódtam volna el mint egy oszlopot alakító kígyó, ha sokkot kap. Rá is zendítettem csápolni, hogy ha akar a méretes egomtól tolja ide a képét! Közben meg próbálkoztam fogni az agybajt kapó vibrátort a fejemen, nehogy leszédelegjen a magaslati kakasülőjéből.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzer. Aug. 12, 2009 11:26 pm

Ebből a partiból kezd kifogyni a tűz. Ennek jelei mer felismerhetőek, hisz' a többség már a földig itta magát. Épp Mr. Beant megszégyenítő mozgáskoordinációval táncikálok, amikor eszembe jut, hogy én haza akarok menni. E felfedezésbe még a fejem is belefájdul! No nem azért, mert olyan nehezemre esne a gondolkodás, hanem megcsúszok valaki kilöttyintett italán, s full sebességgel belefejelek a közeli szekrénybe, amin a hifi pihen. ennek köszönhetően elterülök a padlón, miközben a szerkezet számot vált. Hamarosan bársonyos hang száll végig a termen és felhangzik a mindenki által ismert „I'm so lonely..." kezdetű dal. Elgondolkodva a jelentésén rájövök, hogy bizony én is lonely vagyok. Ez a dolog ismét annyira mellbe vág, hogy minden partihangulatom elszáll. Felvonyítok fekvő helyzetemben, majd megpróbálok feltápászkodni. Arcomon mélabús szomorúság tükröződik, s elordítom magam.
- LELÉPTEM! - rekedtes hangom biztos jó hatással lesz a tömegre, így immár halkabban fűzőm hozzá csak úgy magamban. - Chiyo-chant akarom!
G.I. Joet megszégyenítő ügyességgel juttok át a hadszíntérré változott nappalin, majd határozott mozdulattal kizuhanok az ajtón. Halk nyöszörgéssel jelzem, hogy ez fájt, de most nem törődöm efféle apróságokkal. Természetesen nyithatnék magamnak egy senkai kaput, viszont Zanpakutoumat szerencsésen otthon hagytam. Ki gondolta volna, hogy szükségem lesz rá? Hát én biztos nem... Így muszáj vagyok elvánszorogni Uraharáig. Megpróbálom shunpora kapcsolni, aminek eredményeként felkenődök a legközelebbi villanyoszlopra. Fájó orromat, valamint tökeimet markolászva fetrengek egy kicsit az utcán. Természetesen egy teremtett lélek sincs errefelé, ezért szenvedhetek nyugodtan. Miután már vagy tíz perce mozdulatlanul heverek, úgy döntök ideje felállnom, mielőtt még megfagynék vagy valami. Hősi mivoltomat jelezve ismét felkelek és egyenesen haladva próbálok eljutni a boltig. Felborult kukák, s összetört virágcserepek jelzik az utamat, azonban hamarosan sikerrel járok. A távolban feltűnik az apró épület, de szívemet mégis földöntúli öröm önti el. Ujjam is majdnem felizzik, mint a ZE.T. -nek, csak én nem hasonlítok egy ráncos szarkupacra. Ebben a pillanatban átérzem azt, amit ő érezhetett akkor, amikor végre hazatérhetett. Egyenletes mozdulatokkal kezdem a betörni az ajtót, ám Urahara egy jól időzített pálcabökéssel megállítja a további rombolást.
- Ejh-ejh, Yuusuke-san! Mintha kissé kótyagosak lennénk, nemde bár? - mormogó választ hallatok, amiből az anyád, az afgán szamár és a több kiló vazelin szavak a leginkább érthetőek. Az összetétel már homályos, de biztosan elég sértő lehetett. Hortyogva horkolni kezdek, s újra elalszom a bolt küszöbén. Kisuke csak vigyorogva megcsóválja a fejét, azután Tessait hívja segítségül, hogy együttes erővel hazavihessenek. Másnap a saját ágyamban keltem, ami azt jelenti sikerrel jártak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te16000/30000Nappali - Page 6 29y5sib  (16000/30000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 4:21 am

Enyhén szólva is bepánikoltam, mikor megláttam, hogy Kensei, Yasut itatja valami furcsa, kitudja honnan származó löttyel. Az is lehet, hogy az ufók hozták, hogy kipróbálhassák, hogy milyen hatással van az emberekre. Viszont annyi biztos, hogy nem ajánlatos a törpével alkoholt itatni, mert akkor elszabadul a pokol…
Nagy nehezen sikerült Toshinak rávennie Masakit, hogy intézkedjen ez ügyben, hiszen mégiscsak az ő fanboyáról van szó, én meg elmásztam Kenseihez, egy néhány szappan és szivacs kíséretében, hogy megkapja tőlem az alapos fejmosását.

- Kensei, te címeres ökör!
Cseréltünk gyorsan helyet Toshival, hiszen a nevelésben őt lehet a profinak mondani.
- Mégis elmondanád, hogy mi a nyavalyának kellet annak a vörös törpének piát adni?
Vágtam hozzá sorban a kezemben lévő szappanokat, majd miután az elfogyott, jöttek a kézközelben lévő piás üvegek, és egyéb tárgyak. Na igen… szokásom dühömben leamortizálni akár a ház berendezéseit, ezért is kell olyan sűrűn új pohár és tányérkészleteket venni. Én nem eszek belőlük, hanem megetetem másokkal.
- Masaki, te meg intézd el minél előbb, különben 200 kört kapsz még ajándékba!
Kaptam le a cipőt és vágtam hozzá Hiyori sztájlban a cipőmet, ami tarkón is találta, majd visszatértem a mérföldköves vadbarmomhoz, és tovább gyilkoltam tekintetemmel.
- Nem gondolod, hogy egy kicsit túl reagálod a dolgot? Gondoltam, hogy segítek a törpének mulatni… Olyan nagy baj ez?
Hát ettől a két kérdéstől még inkább felugrott az agyvizem, már lassan a napot érte… Már lassan kezdem érteni, hogy mostanában miért van olyan rohadt meleg. Az én vérnyomásomnak köszönhetően már annak a hőmérséklete is jóval nagyobb lett, mint normális állapotában. Kezdem unni, hogy ilyen sok idiótával vagyok körül véve.
- Kuss, és inkább pakold el a szaraidat, amíg szépen mondom!
Zavartam el Kenseit a sok üvegével. Mondjuk lehet, hogy tényleg túl reagáltam a dolgot, és több kárt tettem a házban, mint amennyit Yasu tesz majd az esetleges részeges dührohamaival… Lehet, hogy kezeltetnem kéne magam valami dilidokival…
- Szia Yuu!
Köszöntem el a távozó, és enyhén szólva is ittas állapotban lévő vaizard kapitánytól.
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te13000/15000Nappali - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 7:33 am

Egy idő után már nem kellett Kenseinek itatnia, ittam én magamtól is, viszont egyre morgósabb lettem.
- Yasu-kuuun!
Közeledett felém visítva a különböző fém szarokkal teleaggatott füstölő házimozdony. Már éreztem, hogy valami nagyon nem jót akar velem csinálni, hiszen keze egyenesen a fejem felé mutatott.
~ Hát abból nem eszel, sötéttündér…
Léptem kicsit arrébb, aminek köszönhetően tovább száguldott, mint ahol én voltam. Valamiért nagyon nem volt kedvem a degenerált idióták között lenni, akik csak leinni tudják magukat… Egyik vadbarom dől ki a másik után… Yuusuke már lassan úgy néz ki, mint egy három hete rohadó szarkupac, ami már elkezdett mozogni és beszélni. Hát szép látvány, mondhatom… Ráadásul Masaki is rákezdte a szokásos „Szeretek mindenkit, had öleljelek meg” részeg dumáját…
- Szeva, Yasu-maszuuuuu! Majd nem maszturbál! Wohoooooo!
Érkezett seggen csúszva Masaki drága, de hogy mi a frászt keresett a földön, azt rohadtul nem vágtam… De ráadásul nem hogy mellém, de egyenesen alám csúszott. Azért könyörgöm… ne játszunk már autószerelőset, mert a képébe taposok…
- Mi a francot keresel a földön?
Alig tettem fel a kérdést, máris állt volna fel a zsenije, aminek köszönhetően a nyakába kerültem. Hát valamiért nagyon nem tetszett a fenti levegő, ráadásul szeretem, ha praclijaim a talajt érik, épp ezért vágtam fejbe drága ex-kapitányomat úgy, ahogy legtöbbször ő engem. Hála ennek a kis akciónak, hátra dőltünk, és én meg leestem a nyákból. Kellemes volt a landolás, mint ne mondjak. Csoda volt, hogy nem lett belőlem palacsinta…
- Meg ne próbáld ezt még egyszer, Masaki!
Rángott egyre hevesebben a szemöldököm, és dudorodott ki az ér a homokomon. Hát ideges voltam na… -.-˝
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te32500/45000Nappali - Page 6 29y5sib  (32500/45000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyCsüt. Aug. 13, 2009 10:25 am

Csendesnek épp nem mondható magányomban, dúdolgatva nézelődtem és mértem fel a nappaliban uralkodó helyzeteket. Nem mondom, mindenki szépen kifordult önmagából...velem együtt, de ennek ugye én nem nagyon voltam teljes tudatában. Ahogy nagyban nézelődtem, egyszer csak megmozdult a padló.... Hirtelen majdnem szívinfarktust kaptam, mert azt hittem forog velem a világ, csak eddig nem vettem észre. Szemeimet erősen dörzsölgetve aztán nagy nehezen sikerült megállapítanom, hogy az nem a padló, hanem az abba eddig tökéletes inkognítóval beépült Yuu lendült mozgásba.
-Már mész is Yuu-chan? -bambultam utána ahogy kivánszorgott a bejárat felé. -Jóó~ éjt, és vigyázz magadraaa! -integettem utána olyan lelkesedéssel mintha az utolsó paradicsomlés üvegért kampányolnék a kisboltban. Egy darabig még integettem, de aztán eszembe jutott, ahogy felnéztem hogy mit lóbálok, hogy azt a kendőt én Masakira akartam aggatni, akit épp nem találok. Kitűzve a szent célt, eltökélten álltam fel a kanapéról, hogy a végére járjak a potenciális cosplay alapanyagom hollétének. Nem is kellett sokat keresgélnem, hiszen, egy oltári nagy puffanással földet érő többméteres torony alsó tagjaként meg is találtam.
-Tejóég! Egyben van még a fejed? -vetődtem megint oda hozzá. Kicsit megint megpofozgattam az arcát, hogy tényleg megbizonyosodjak afelől, hogy épségben van-e. Alacsony látóteremben azonban egy kissé idegesen toporgó lábra lettem figyelmes. Felnézve, ahogy megláttam a tulajdonosát, nem is kicsit képedtem el. Egy ideges és agresszív Yasut volt szerencsém élőben látni.
*Na neeeh, ennyit azért nem ittam, hogy ezt lehallucináljam* -dörzsölgettem megint a szemeimet, hogy ez valóság-e. Világmegváltó ötletként eszembe jutott, hogy megkérdezem ő-e az egyáltalán aki velem szemben ácsorog.
-ÖÖ te tényleg Yasu vagy?-bámultam ráérdeklődő szemekkel- Miért vagy ilyen morcos? -folytattam tovább a hevesen rángatózó szemöldökű vaizard faggatását, de közben azzal is foglalatoskodtam, hogy újdonsült szerzeményemet ráaggassam az áldozatomra. Ez azonban nem ment olyan könnyen, hiszen folyton ide-oda mozgatta a fejét, és magyarázott mindenfélét, de nem adtam fel. Hatalmas elszántságom minden morzsáját latba vetve végül feloperáltam a homlokára a kendőjét.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te21000/30000Nappali - Page 6 29y5sib  (21000/30000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzomb. Aug. 15, 2009 9:11 am

*Nos, Yasu ellen tervezett "merénylete" kudarcot vallott... Az alany elegáns mozdulattal ugyanis arrébb lép, Shun pedig csak trappol tovább, egyenesen a semmibe. Végül aztán az állítja meg, hogy valami rejtélyes oknál fogva visszakerül a kanapéhoz, és onnan figyeli a további eseményeket. Magában pedig azon kesereg, milyen mogorva is lesz Yasu ilyenkor... Pedig most semmi rosszat nem akart csinálni! De, ahogy látja, nemcsak vele szemben ennyire durcás, hanem még Masakival is, akit pedig úgy szeret - bár azt senki se tudja, miért.*
- Gyere el máskor is, Yuu-chaaan! Jó éjt~!
*Kalimpál a "visszafoglalt" ülőhelyről az ajtó felé, enyhén homályos és bamba tekintettel. Mondjuk nem érti, miért is megy vissza Seireitei-be, ráadásul ilyen hamar, amikor itt alhatna nyugodtan... például a kanapén. De mintha valakihez sietne, olyan hevesen távozott! Talán barátnője lenne, aki nem tűri a kimaradásokat? Micsoda papucs akkor...
Épp idáig jut a gondolkodásban - ami, valljuk be, ilyen állapotban igencsak megerőltető számára -, amikor különböző, a részeg Shun által kétségkívül beazonosíthatatlan tárgyak kezdenek el röpködni az egész nappali területén. Kíváncsian néz körül, hogy megtudja ennek a különös égi jelenségnek az okát, amikor is meglátja, ahogy Aya (pontosabban szólva Toshi) éppen Kenseit agyusztálja. Egy rejtéllyel kevesebb sajnos - pedig hogy milyen jó is lenne, ha valami nagy nyomozói bravúr során fennmaradna a neve!
Nagyjából ez az utolsó momentum a napból, aminél még tudatánál van. Ezután pedig nemes egyszerűséggel előrebakkan feje, és elalszik. Hát igen - úgy látszik, túl nagy megterhelés volt ez a többszörös gondolkodás-halmaz már agyának, ami így lekapcsolta a rendszert... Arról pedig már gőze sincs, hogy ezután a raktár valamelyik erősebb (és még nagyjából józan) lakója mélyet sóhajtva felemeli, és halkan dorgálva a békésen szuszogó Shunt, lassan felcipeli a lányt szobájába...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyKedd Okt. 27, 2009 5:33 am

Rakétakilövős, űbergáz, debilkedésemet a terminátortól szabit kapott törpetacskó fenyítős sallerja vágta zátonyra. Én meg dőltem szépen elfelé, mint a robbantott csiga két pislogás között. Elvégre amúgy is elég hajlongós kedvemben lengedeztem a szélben, szóval ez a kis kézrátétes gyógyítás, csak előrébb hozta a betonrengető taknyolásomat. Nullára visszaesett felfogó képességgel vonyítottam, kiterülve akár egy nevetőgázt nyelt lúzer. A szétvedelt gógyimmal odáig jutottam el, hogy másképp látom ezt az elbaszott világot és valami cseszet oknál fogva rohadt röhejes volt a csicska csülkeit látni mindenfelé. Tisztára olyan fílingem volt, mintha köcsög E.T-ket stírölnék valamelyik mocskos űrsiklóból és épp a lebegés fogalmát gyakorolnám. Persze a szánalmas úszóleckére hajazó előadásomból agresszió injekcióval túladagolt piros paprika osztott ki. Kurvára nyomi ábrázata volt! Mint egy NATO katona Hawaii-i napozás közben!
-U-juuuu...ujuuuuuuu! Halalkabban morcoskaaaaa!- üvöltöztem túl a leginkább képzeletbeli barátaim által kreált techno kovácsműhelyt, miközben próbáltam megpaskolni békés szándékaimat hirdetve öreg cimbimet. Csodálatosan nyomorék hippi lett belőlem! Még rosseb füvet se kellett legelnem, hogy átváltozzak. Ezt a kicicomázott sztorit meg hallgathatom száz éven keresztül, extra rendezői változatban, bőven teleszórva mocskos hamis jelenetekkel. "Nem baaaj! Pereleeek!" Bandzsítottam be és kopogtattam be újfent a padlón, amikor megint bevetődött a színre a tintahal királylány. Azt levágtam, hogy jár a szája, de hogy mi a rákról?!
-Bváháááá...- mutogattam túláradó iq-val, ami még egy gyépést is fél perc alatt lealázott. - Milyen feeeej? Levágták a fejeeeeem?- fogdostam minden kézközelbe eső szarságot, aztán szirénázásba fogtam, mert nekem rohadt poénosnak tűnt, ha arról üvöltözök fába szorult féreg üzemmódban, hogy ez a förtelem egy robot, aki belemászott csicska bőrébe! Az meg csak adta alám a falovat, hogy csápos aranyhal rémüldözött meg vigyorgott rajta ezerrel. Rajta kívül viszont az előadásom a halálnak se jött be. A célpont meg agyvérzést kapva rázta ki belőlem az összes alkoholt. Jobban tolta mint a detoxos izompacsirta ápolóbák.
-TE SZERENCSÉTLEN IDIÓTA! NEKEM TÉRJ ÉSZHEZ! MINDJÁRT KI IS VÁGLAK A LEVEGŐRE! AKKORA HÜLYE VAGY, HOGY A JÁTSZÓTÉRRŐL IS KITAGADNÁNAK, MERT NEM ÉRNÉD EL A SZINTET!-
-Játszi?!-vigyorogtam beszívott canabis levélként, két frenetikus színváltás között és imitáltam, mennyire rohadt erősen gondolkodom. Aztán rángógörcsöt kapva csusszantam ki a rémálom osztag karmai közül és lódultam meg elementális cikk-cakk futkározással az ajtó, vagyis a szemét arrébb ment, szóval falnak. Matricát és komplettebb idiótát kreálva magamból röhögtem fél sort és végre kivágódva a szabadba nagy levegőt vettem.
-HINTAAAAAAAAAAAAAAAA!- emeltem égnek valami isteni sorscsapásban reménykedve, hátha visszapendíti az egoista eszem. Utána túlságosan mosógépben kezdtem érzékelni a világot, úgyhogy vaksággal spékelve kerestem támpontot. Ezt rövidesen megtaláltam valami puha és kellőképp gömb formában. -Huuh, de jóóó!-hajoltam teljesen a mittom mi a fene közelébe, hátha így már befókuszálom a kilétét. Viszont az az irdatlan izé elkezdett beszélni. Azt hittem seggel koccolom le a humuszt! Ráadásnak tökre hasonlított békésrakétapukkanásra.
-Psz! Pssssz! Megettek, tintahal?- suttogtam a megvilágosodás határán, hogy melleknek csevegek...
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te16000/30000Nappali - Page 6 29y5sib  (16000/30000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzomb. Okt. 31, 2009 8:23 am

Nagyon örültem, hiszen egyrészt kezdtünk fogyatkozni, másrészt mert elkezdődött az akció is. Yasu, Masaki verésbe kezdett, hála Kenseinek, aki leitatta szerencsétlen kölyköt... Mondjuk kapott is érte rendesen, de jókat is röhögtem a dühöngő Yasun. Jó volt nézni ezt a néhány órás szerepcserét, hiszen általában pont fordítva szokott ez menni.
- Öhm... Azt hiszem, hogy már menned kéne aludni, Yasu...
Sétáltam az egyre kattantabb töpszlihez, majd elkezdtem tolni a lépcső felé, enyhét arra utalva, hogy már ideje lenne elhúzni aludni. Remélhetőleg vette az adást és elszállingózik a szobájába.
- Srácok, azt hiszem, hogy elintézem a pufogó vöröskénket, mielőtt szét szedi a házat.
Mondtam kicsit zavartan, majd egy enyhe ütéssel kiütöttem Dulifulit, majd a vállamra kaptam, és felrobogtam. Ledobtam az ágyára, és rázártam az ajtót, hogy még csak véletlenül se tudja rontani lent a levegőt. Azért nem szerettem volna, ha romhalmaz lenne a házikóból, hiszen akkor nem lenne helyünk... És semmi esetre se engedném be őket a saját aranyos házacskámba... KIZÁRT!
- Megyek, és elteszem magam holnapra. Nem szét bontani a házat, érthető voltam?
Kiáltottam le az emeletről, majd eltáncikáltam a szobámig, ahol belevetettem magam a pihi-puhi ágyacskámba, és vártam, hogy az álommanó elhozza nekem az édes álmokat. Bár ez számomra teljesen lehetetlen volt, hiszen az esetek többségében rémálmom van... Na, de mindegy is...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te13000/15000Nappali - Page 6 29y5sib  (13000/15000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 6:17 am

Miután Kensei megitatta velem azt a furi löttyöt, kezdtem egyre furcsábban érezni magam. Azonban ez nem csak nekem, de a környezetemben lévőknek is feltűnt, hiszen a furcsa érzéshez, furcsa akciósorozat is társult. Na igen... sose volt ajánlatos le itatni, mert akkor a természetem épp az ellenkezőjére fordul.
- ÖÖ te tényleg Yasu vagy?
Kérdezte Shio érdeklődő szemekkel.
- Még szép... Kit vártál? A húsvéti nyuszit selyemgatyóban?
Tettem fel a kérdést kissé morogva.
- Miért vagy ilyen morcos?
Folytatta tovább Shiori a faggatózást, ami egyre jobban nem tetszett... Hiába no... becsíptem... Ráadásul még az a lökött káposztalé agyú Masaki is folyamatosan idegelt. Kezdett kissé zavarni, hogy körülöttem már mindenki nagyjából olyan részeg, hogy simán vissza lehetne őket pakolni az oviba, mert senkinek se tűnne fel a különbség... Főleg Masaki idegesített, aminek jelét is adtam, elég látványosan.
- TE SZERENCSÉTLEN IDIÓTA! NEKEM TÉRJ ÉSZHEZ! MINDJÁRT KI IS VÁGLAK A LEVEGŐRE! AKKORA HÜLYE VAGY, HOGY A JÁTSZÓTÉRRŐL IS KITAGADNÁNAK, MERT NEM ÉRNÉD EL A SZINTET!
Kezdtem el rázni az idióta oviselejtet, hátha sikerül kicsit kijózanítanom ezzel, azonban nagyon úgy tűnt, hogy ettől csak még hülyébb lett. Hirtelen azonban úgy éreztem, hogy valaki mintha lökni próbálna, egyenesen a lépcső felé. Nagy meglepetésemre Aya volt az, aki mint mint mindig, most is úgy viselkedett, mint valami idióta.
- Nem kéne mennem aludni... Előbb még szét akarom rúgni annak az idióta vakegérnek a seggét.
Morogtam válaszként, amikor Aya ágyba próbált tessékelni. Nem tetszett az ötlet, így minden erőmmel tiltakozni próbáltam, viszont ez nem nagyon sikerült. Miután egy kicsit erős ütést sikerült kapni a fejemre elájultam, s már csak arra emlékeztem, hogy valaki az ágyba pakol, és kulccsal zárja rám az ajtót...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 9:39 pm

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]

A senkai némán jelenik meg a hajnali napfény első sugaraival karöltve. Fürgén szökkenek ki az átjáróból, miközben jobbomat vérző szememre szorítom. Az az átkozott Nagano majdnem elintézte, hogy hátralévő életemben félvakon kóvályoghassak a világban. Felpillantok, s megpróbálom bemérni vajon hova is dobott ki a kapu. Ismeretlen környékkel találom magam (fél)szembe. Megadó sóhajjal ugrom fel az egyik közeli épület tetejére, azután shunpora gyorsítva indulok el keleti irányba. Minden ismerős hely legalább öt mérföldnyire van innen. Gondolataimba merülve száguldok végig a városon. Szívemben még mindig ott tátong az az űr, melyet Seiretei elhagyása szakított. Nem kapitányi rangom elvesztése fáj, hanem a szeretteimnek okozott kín tudata. Néhányuknak nem csak lelki, de fizikai sérülést is okoztam. S mindezt miért? Egy ködös utalásért, amely a világvégét vetíti elém? Rá kell döbbennem, hogy egyedül nem megyek semmire. Hiába a hatalmas lélekenergia, ha még így is akadnak olyan ellenfelek, akikkel nem bírok el. Egységben az erő, magamban gyenge vagyok. Gondolataimban egyre-másra villannak fel az esetleges ötletek, ámbátor még egyik sem kiforrott. Nagy elmélkedésemben kiesem a ritmusból, s az alattam lévő sikátor egyik konténerében landolok. Ingerülten másznék ki, azonban visszahanyatlom. Lehajítom a banánhéjat a fejemről, majd fáradtan dőlök hátra a szemeteszsákok tömegére.
~Végre ott vagyok, ahova tartoznom kell... ~ - gondolom epésen, miközben a még vörös aljú felhőket bámulom. ~Hogy jutottam ide? Azon kívül, hogy lezúgtam a tetőről... Muszáj lesz találnom egy helyet, ahol meghúzódhatok egy ideig. Valamint kell néhány ember, akik a segítségemre lehetnek majd. Ez egyértelmű... Viszont hova is mehetnék?~
Hirtelen fény gyúl elködösült agyamban. Hiszen nekem van egy saját kis zúgom a Vaizardok kecójában! Keserűen felnevetek saját szerencsétlenségemen. Rögtön kimászok a kukából, s betájolom merre is lehet a raktár. Letépek egy darabot felsőm ujjából, azután rögtönzött kötést szerkesztek sérült szememre. Nem lett épp a legjobb és talán el is fertőződik majd a seb, de Hachi majd úgyis lekezeli. Sokkal magabiztosabban indulok el, hisz' már ismét van célom. Háztetőről háztetőre ugrálok, mígnem egy kihalt területre érkezek. Megpillantom az ismerős helyet, s máris érzékelem az épületet körülölelő akadályt. Megfontoltan állok meg ellőtte, majd kezemet a Kiduo-pajzsra helyezem. A fal sárgán felvillan, azonban felismer és egy embernagyságú lyukat nyit magán. Hosszúra nyújtott léptekkel vágok át a néptelen raktárhelyiségen, ezt követően a lakórész felé veszem az irányt. Fogalmam sincs milyen fogadtatás vár rám, de remélem nem dobnak ki. Ordibálás hangja szűrődik ki a nappaliból, ezért úgy döntök ott teszem először tiszteletemet. Botor dolognak tűnhet besétálni a harcmezőre, azonban én már csak ilyen vagyok. Nagy levegőt veszek, végül erőteljesen belököm a helyiség ajtaját. Kínos csönd áll be a szobában, minden szempár rám szegeződik.
- Öhm... - kezdek bele full értelmesen. - Megjöttem! Remélem, még mindig van hely egy megfáradt Vaizardnak.
Beszéd közben egyre nagyobb vértócsát hagyok a nappali megviselt parkettáján, habár nem tőlem származik a rubint-szín folyadék legnagyobb része. Csak most fogom fel igazán, hogy mennyi sérülést is okozhattam a Sōkyoku hegyen. Ismét elfog a rosszullét, de azért megpróbálok egy mosolyt erőltetni az arcomra, nem sok sikerrel. Szép látványt nyújthatok mocskosan, fejemen egy szakadt felsőből fabrikált kötéssel. Tekintetem találkozik Masakiéval, akinek máris kidudorodik a düh-ér a homlokán. Magamban könyörületességért fohászkodom az Úrhoz, eztán egy hatalmas sóhajjal nézek szembe a kitörni készülő rettenettel.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzer. Nov. 18, 2009 7:40 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

Kibaszott punk-rocker kakas rapszódiáját beelőzve tartottak orgiát a piros lámpás negyedben, fehér kabátos, suttyó nyomorékok, akiknek szótárból is kiradírozták a mocskos tolerancia jelentését. Muszáj is volt letolnom magasztos pofámat, hogy kiverjem a szart is belőlük és rávezessem szentjánosbogarakat szájszaggal irtó koromfekete kéményseprőtől örökölt értelmiségi szintjükre, gemkapcsozzak össze pofájukat, majd takarodjanak törpesnaucer csicskáknak előírt dühöngőbe színes labdákat válogatni. Nekem ne kúrják szét a kecót, főleg, ha saját kézjegyem nem feszít valamelyik puzzle darabokra rosált bútoron! Miféle új tend ez már? Közösítsük kifelé a pokoli szemű articsókát! Hát a középső ujjam körmét a fülzsírjukba! Akkor is odatolom a göndör farkú mezei poszáta képemet! Szal kezdhetnek rinyálni, fakereszteket hányni és fülcsesztető áriát ereszteni, mert Lucifer spontán szenesedésére kipakoltam a bütykeimet frissen polírozott privát zugom nyílásán! A még ezerszázalékosabb feszkó kedvéért, pedig lovak csörtetését vittem tróger falva színére. Miután a vakoknál is maradandó agykárosodás gólt rúgtam könnyed szatír eleganciájára hajazó pszichopata burámmal, levágódtam a szemétlerakónak kikiáltott süllyedő mocsáron és plázából szakadt kilósminkes hímringyó techno csápolásával arcszőrön simítottam klotyópapírbújópletykarovatcímezdét. Kurvára nem pöccintette a fikáját se felém, de piros betűs pechjére pont helyben volt egy energialöketes kámeháméhoz. Ki sem vegetálva a hullóbárányfelhő csapódási pontját mozdult bele Csurkázottturistacsemege mocskos plazma tv képcsövembe. Több égi jel még UFO kutató gyökereknek sem kellett, úgy bemostam neki a perwoll black magic-et intravénásan, ahogy Mari anyó fütyül két foggal! Ekkor jött el az Apokalipszis, ahogy az kőbe van ütve Bilifejűgeometriaiálom fogaival! Minden számháborúzó zizzent rácuppant egy szomszédos uborkaművelő bokájára.
Az arculat rendező találka kifingatása után be szellem vonatoztam egy Velociraptor görbülő régészcsontjával fekete löttyöt rámolni. Persze áramba dugott körömcsipesz sérőbelövés nélkül ez a kiruccanás sem szédülhetett az enyészetbe, majd kipöckölte látóidegeim túlélőit szögezettcövekalátét diszkójátéka a neoncső árnyékában. A fészkes viszkető por bőrgyógyító hatására nem képes körbetekerni lyuggatott bányarémségét valami hatványozottan sötét sügér anyaggal?! Inkább tipliztem is a rákba, mielőtt meteorzápor hullik rám. Összetákolva ács mesteri címével naná, hogy kurvára egoistaként egy személyes seggmeresztőt, betoltam az ébresztő Csőrikémet. Ha naiv útszélre száműzött lotyó lennék, most baszottul virulnék, hogy have a fuckin nice day!, de kilencedik utas Borat érzetem azt szajkózta a java még ott szteppel a fagyban. És micsoda rohadt nagy igazság tetvészkedik ebben a piros rohadj meg vonalakkal túladagolt postban! Szép parasztosan betoppant porfészek city első számú csukavadásza! Úgy feszített a brooklyn-i cirkusznemzedék késdobáló asszisztense, mint Lukas Luke Yoda mellett. Hirtelen azt se vágtam, melyik bolygóról kúrták ide a méretes valagát.
-Cöh...Mit kapirgál itt ez a rozzant kakamaki?! És mi a picsáért...HENTES MŰSZAKBÓL TOLOD IDE A POFÁD?!- téptem cakkosra, amúgy is önkényesen ritkuló sérómat. Ez a szerencsétlen nájlonzsák kurvára nem csipázza, mekkora szadista verekedés kisikálni azokat a mocskos pacákat a lábblökiből. Tutira babapiskótát gyártok belőle! Gyere a papihoz és úgy kifordítalak mészáros legény, hogy Juliska sem azonosít reflektor áradatban.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:57 pm

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]
Érdekes látni az arcokon végbemenő változásokat. Először a meglepetés, majd a beletörődés kifejezése a jellemző. Még egy féloldalas mosolyt is felvillantok, miközben viszonozom a kedves intéseket. Ekkor lép be a képbe a Taplókirály. Vakerál valamit, ami biztos Neander-völgyiül van, ezért nem is értem. Ám a megszólítás hangerejéből és a fújtató Masaki képéből arra tudok következtetni, hogy nem nagyon örül érkezésemnek. Sikerül megszabadítania magát jó néhány marék hajtól, ami mind a padlóra hullik. Jobb szemöldököm kissé megemelkedik, míg volt kapitányom valami lábblökiről hablatyol épp. Sajnálatos módon, nem tudom feldolgozni a reakcióját, miszerint idegbetegséget kap egy kis vérfolttól, viszont a saját hajszálai már nem nagyon érdeklik a kopott parkettán. Megadó sóhajjal emelem fel a kezem, azután lecsatolom magamról a véráztatta fekete köpenyt és kihajítom a nappaliból. A folyóson szerencsére csempe van, így egy pohárka Coca Colával simán fel lehet mosni. Mielőtt válaszolnék a habzószájú vérebnek, előtte ellenőrizem a szememen lévő kötést. A vérzést sikerült elállítanom, azonban m,ég mindig fájdalommal jár behunynom jobb lélektükrömet. Szitkozódva dobom el az elhasználódott rongydarabot, ezen idő alatt Hacchi feláll és kezelésbe vesz.
- Higgadj le, Sachi! - szúrom oda félvállról, eközben hála a Kidou-mester közbenjárásának, máris érzem a fájdalom múlását. - Fogalmad sincs mi történt Seireiteiben, így én a helyedben nem verném a nyálam.
Egy biccentéssel köszönöm meg az óriásnak a segítséget, s ujjaimat végigfuttatom a vékony vágás után maradt hegen. Hirtelen megszédülök, majd nemes egyszerűséggel előre dőlök. Rövid időre sikerül elveszítenem az eszméletem, ennek köszönhetően fejem nagyot koppan a padlózaton, mintha eddig sem lettem volna eléggé lesérülve. Forog körülöttem a világ, de nem értem mi okozza. Egyértelműen nem a vérveszteség a ludas. Alig tudtak megsebezni, s amit be is kaptam, azok is csak elhanyagolható felületi károsodást okoztak. A harc sem vett ki különösebb erőket belőlem, hisz' régen túlszárnyaltam már ellenségeimet.
Ellenség... Különös kimondanom eme szót úgy, hogy nem hollowokra gondolok. Hamar rájövök mi okozza rosszullétem. Heveny önutálat érzése kúszik fel a torkomon, gombócot képezve ott. A szívem mélyén lakozó félelem sárkánya diadalittasan felüvölt, mert érzi a rettegést, ami elönti az ereimet. Magamra maradtam... Tetteimmel sikerült elvágnom azokat a szálakat, melyek összekötöttek barátaimmal, társaimmal és... szerelmemmel. Habár fogadalmat tettem magamban, hogy visszatérek hozzá, valójában fogalmam sincs miképp lehetne ez a dolog kivitelezhető. Tekintetem elhomályosul és a közelmúlt eseményei peregnek le íriszeim előtt. Suke, amint védelmezőn próbál Mitsu elé állni, de nem ellenfele pengémnek. Fájdalmas kiáltások visszhangoznak, miután a 10. osztag kapitánya sérülten a földre rogy. Ezt követően módszeresen elintéztem mindannyiukat. Semmiféle kegyelem vagy könyörület nem fordult meg a fejemben, s ez az, ami leginkább megrémít. Lelketlen gépként kaszaboltam le őket, holott semmit nem tettek ellenem. Igaz még véletlenül sem harcoltam teljes erőmmel, de így is sikerült életveszélyes sérüléseket okoznom. A lemészárolt tisztek már nem voltak ilyen szerencsések. Még mindig visszhangzik a fejemben a fulladozó shingami szájából felbuggyanó szó: áruló.
- Sajnálom... - suttogom szinte alig halhatóan, ám szemeim szárazak maradnak. Érzem ugyan a késztetést, de mit érnék a sírással? Sokkal több vagyok, mint egy megtört ember. Küldetésem van, nem szabad elbuknom! Sokkal több forog kockán, mint az érzéseim, életem. Nehézkesen próbálok négykézlábra állni, küzdve a heveny hányingerrel. Gondolataim már sebesen cikáznak, egy új terv vázlatát kirajzolva előttem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 6:49 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

A kávémat hánytam sugárban a tarkómra, mekkora fogvillantó morzézást lerittyentett. Mi a szar van?! Buzibáros napijegy találkozó Virgácsbiggyesztő községből, hogy itten csuklóból tossza szuvenírként a retkes csempére a szakadt báránybőr luvnyáról tépett, csöves kabátját?! Esse hurkolták helyére, miután kioldalazott az idegszanatórium szomszédságában gebedő kocsmából! Még egy sugárterápia se csalogatná vissza az elaszott agysejtjeit! Ágról karatézott mókus lábtörésére beszégyellem a könnyeim, hogy ez a kókler metroszexualista gányadék az én csöves kuglófom alatt árulta a cserkész sütiket! Bár tökön a pofázó miteszer monológja, mert agyalapi sírtúra címkén se plakátolták ki a simított ficsúr képemet. Szal mákos tortás beszívásom van! A csöves szőrből ki se kandikáló piromániás tatán kívül franc se vágja leledzünk ebben a láb közé lapított fagyi gombócon. Ennyiből nem is lenne hepaj, de annak az ásatáson elszenesítendő veszélyeztetett rinocérosz ivadéknak muszáj volt bekóstolnia a gigantikus cserediák programmal elügetett türelem pirulámba! A jegesmedve talpából gyártok madár eledelt, hogy itten nyögdösgeti befelé elélvezett, fogatlan banya képében a rühes névkártyámat! Én leszarom milyen harmadik világos terrorista próbálgatja a tenyésztett cserepes muskátlis bombáit abban a fogyatékos porfészekben, de nekem ne koptassa az X éve fiókba skatulyázott szarságomat! Hova a Falusi Magda könyves polcáról szabadult a málnásba kucsmát vadászni? Ha maga az arannyal kivert rapper menő tolná ide koksszal kezelt lepratelepét se pöckölném a bütykömet az Odaát csomag vásárlói pultjához. Engem aztán marhára nem izgat miféle etiópok szedték ízekre a fekete, csöves, gyászhuszárok díszseggét!
-'Nyádat! Tudod melyik netmodem szerelő Macgayver-t etesd ezzel a nyomorék rizsával! És engem ne hívogassá alamizsnával kolompos tehenész botocska!-
Beszarás. Befordult Pöttyöslégpuska szagától az ibolyás kifli alá, hogy lecsekkolja vannak e még atkák a metropoliszban. Pedig még be se röffentettem a tajparaszt üzemmódom! Elszokott a kis hugyos! Majdan ráhúzzák az ecetes almát osztán pörögni fog, mint kötözött sonka delfin fóbiában! Azért csak nem kellett volna rögtön ott hagyni rohadjon csak vízszintesben, bár érdekli a szifiliszes ostoros tunyacsápot! Gyorsan körbe is kukkeroltam, hátha valamelyik seggét meresztő ingyenélőben lapulni fog szándékféleség, hogy felevezzük winnetout a c vitaminok tápolásába. A nagy szart! Az összes úgy felszívódott a lajhár ketrecébe, ahogy zsepit cincál egy sokkterápiás malamut. Én meg csak nem görgethettem árokba egy "beszoptad-cuncimókus" táblával az arcszőrén. A hegyről szaltózott Nike cipőfűző forgási sebegességébe mán! Kibaszott szentkondérkodásom fog tökön baszni sírkővel! Az a fertőzőbeteg élőhalott tonhalas szendvics meg pittyegést se kúrt felém, szal kénytelen voltam felhajítani a traktor tetejére. Igaz, felpuffasztott rizsszem jankó kellemes csontkovács tonnáitól lazán kiszültem Oprah-t és marhára behallucináltam, hogy máris bassza az idióta károgó műsorát. Há majdnem bejött. Nem ő, hanem zacskós tejet szipákolt vérszáros motyogott kattant érproblémás tata képében. Na jó, inkább területjelölő lázban ragadt házi blöki! Legalábbis úgy harmonikázott négy bütyköm, mint tornádóban lengedező cseréptető.
-Háh? Beszívtál?-
Simítgattam arccsonton, hátha eléri a felvilágosodás. Ennyire Mekkába mászott nekem nyóc, de ne a nappali közepére pakoljon már szaros hexametert! Vonszolom a pofáját, egye fene! Én kurvára nem nyalom fel az ebédét polip nedvszívóval! Fetrengjen csak a saját négy sarkában! Oda akkor se húzom a belem, ha világvégét tűznek naptárra és azaz egyetlen nyomoronc sarok az egész univerzumban, ahol lökhetek még egy tízest a szánalmas életemre.
-Öcséééém, mi a faszt műveltél? Úgy festesz, mint egy impotens vakond, baszd ki!-
Cakkoztam irányba a gyökér pofánkat. Elvégre a baszott kaptatón kellett feltolnom a kantárra csövezett kockacukor rágcsálót...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyKedd Feb. 02, 2010 2:47 am

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]
Hamarosan állkapcsom is csatlakozik fájó testrészeim sorába, amikor váratlanul létesít fizikai kapcsolatot Masaki tenyerével. Fojtott jajdulással konstalálom, hogy szépen pofán vertek. Reakcióra sincs időm, s testem máris a magasba emelkedik. Hallucinációim sűrű ködjén átbámulva még az is megfordult a fejemben, miszerint repülök. Nem mintha annyira hajaznék egy madárra, de bármi megtörténhet a mai világban. A le-fel lebegéstől csak még jobban felkavarodik a gyomrom, félő, le fogok okádni valakit. Látásom kiélesedik, így szembe találom magam volt kapitányom farával. Röpke értetlenkedés villan át elmémen, hisz’ ez már túlmegy a barátságon. Pár pillanatnyi töprengés után villannak fel a közelmúlt eseményei. Jah, szóval elvesztettem az eszméletemet és most a Taplókirály cipel felfelé a szobámba. Hm, milyen idillikus kép is ez. Az igazat megvallva más kedves Vaizard segítségére számítottam, viszont ha nincs jobb, akkor Ő is megteszi. Választékosan megfogalmazott kérdésére csupán egy szakadozott sóhaj a válasz. Egyetlen szó se jut most az eszembe, ami kellően kielégíteni a „Mi a faszt műveltél?” szóvirágot. Ide-oda himbálódzva már látom is az ajtómat. Masaki egy úriemberhez méltóan rúgja be a vékony fából készült nyílászárót, aminek nem sok kell a kiszakadáshoz. Amint ágyamban találom magam, úgy döntök itt az ideje a válaszadásnak. Szám érdekes módon kiszárad, mintha a Góbi-sivatag összes homokját a pofámba hordták volna. Nehézkesen próbálom meg ülő helyzetbe tornázni magam, támaszt keresve fájó hátamnak. Vértől mocskos tincseim az arcomra tapadnak, miközben tekintetemben fakó üresség tükröződik.
- Megöltem őket… Mindannyiukat… - nyögöm ki végül remegő ajkakkal. Ismételten erőt vesz rajtam a hányinger, viszont próbálom megőrizni kevéske tartásomat, ami még maradt. – Lemészároltam legalább egy tucatnyi védtelen tisztet. Érted?! Esélyük sem volt menekülni! Hamarabb érte utol őket a Végzet, semmint hogy reagálni tudtak volna.
Kezeimet ölembe ejtem, hisz’ heves gesztikulációmnak hála majdnem leütöttem az éjjeli szekrényen pihenő lámpát. Acélkék íriszeim mozdulatlan karjaimra villannak, amelyek a remegés egyetlen jelét sem mutatják. Emlékszem micsoda félelem járta át a testem Chiyo-chan szobájában, ám most nem érzek semmit. Csupán a sötétség maradt, ami lassan elemészt. Szívverésem egyre gyorsul, miközben a helyiség élei elmosódni látszanak. Fényes villanás után Dotonryuu barlangjának képe tárul szemeim elé. Értetlenkedve tekintek körbe, hisz’ ilyen nem szokott történni a belegyezésem nélkül. Furcsa módon a sárkányt se látom sehol, így rossz érzéseim kezdenek előtörni. Vérfagyasztó kacaj zengi be a kihalt csarnokot, azután egy gyilkos indulattal teli bariton zengése száll felém.
- Most én leszek a király! – szól, majd kardja markolatával mellkason bök. Zuhanni kezdek a végtelenbe, Hollow énem ördögi mosolyával kísérve. Nem tudok ellenkezni, az irányítás kicsúszik a kezeim közül…
Eközben a valóságban hatalmas mennyiségű reiatsu törik elő meggyötört testemből. A szokásos ezüstös fény helyett most fekete sávok táncolnak körbe. Megállíthatatlanul remegni kezdek, míg artikulálatlan üvöltést hallatok. Arcomon szellemi részecskék tucatjai kezdenek materializálódni, hogy felvegyék szokásos maszkom alakját. Dermedten, külső szemlélőként figyelem csupán a történéseket. Ugyan az átváltozás még nem teljes, azonban gonosz oldalam már öntudatra ébredt. Hátborzongató kacagás zengi be a szobát, s shunpo hangja visszhangzik fel. Nem telik bele néhány másodpercbe és máris Masaki fölött vagyok. Önkénytelenül emelem öklöm csapásra, holott testem minden sejtje küzd a mozdulat ellen. Tiltakozásom végül sikerrel jár, amikor a Vaizard feje helyett a szemközti falba ütök méretes lyukat. A hulló vakolattal mit sem törődve lendülök ismét támadásba, ezúttal könyökkel próbálva tarkón vágni a Taplókirályt. Ezen idő alatt kétségbeesve próbálom visszaszorítani a tomboló rettenetet, kevés sikerrel. Szerencsére még nem jutott eszébe katanát rántani, s remélem ez nem is fog megtörténni. Ráadásul jelenleg két penge is van nálam és nem hiszem, hogy Sachi kemény feje akadályt jelentene az acélnak.
~ Meg kell állítanom! ~ - csendül fejemben a gondolat, pont úgy, mint amikor végeztem azzal a Privaron Espadaval. Akkor túl gyenge voltam, de most nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 8:14 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

A tehenész szalmafonatos pöcegödrébe, de méretes kufferral szerelték fel ezt a betépett wc csészét! Rohadtul nem vedeltem fehér tejport, hogy puffasztott mazsolaként hajigáljam előre kifundált szögben a szaros vízszintes támaszára! És ezek a hóhér lihegések a pofámba?! Verjék már tökön egy forgatókönyvvel, mert itten kurvára nem tartanak horrornyáladzó, kenceficés fószer szelektálást a szakadt universal "B" kategóriás agyonspórolt részlegének legelhánytabb és ötvenmilliárdszor elsütött tekercséhez! Kanyarítson egy Neo-t bealázó hátra manőverezést a befordult reklámtábla alatt osztán húzzon Sósföldére mogyorót hántolni engem meg hagyjon a világválságban sérvet kapni! Az se vágom, hogy a faszormányos bögrefesték válogató, libafos nájlonzsákos, kukaszatyros, piacsörgető, elektrosztatikus neccharisnya szemeibe volt képes így bekómálni. Ha az a környezetvédő rabruhás bolondgomba zabáltatta fel vele a házilag tenyésztett, kani füvét akkor lehet rosálni! Mindenhez ért az a szakadt futóborostyán csak hasznosítható lomok előtukmálásához nem! Komolyan mondnom a pofám szakadt le, amikor bekóvályogtam a vegykezelten hormonzavaros üvegburájába. Bazz, már a levegőtől beállva kaptam rángógörcsöt a humuszban és azt a szart sózza kőbüki Rózsika néni migrénére! Gyökérteleníteném a szénafejére pillanat ragasztott fedőjével együtt! De legalább vágom, mitől fagyott a képére az a taposni való vigyorgása...
-Cöh! Befordult a Kalmopyrin nyele?! Mégis melyik temetetlen múltas kripli erkölcsét húztad le a klotyón, hogy így berágtak?-
Gondolta volna keresztes lovag mocsárba gázol talpig páncélban rúgkapálva. Ez aztán úgy képen hajított meglepi téglával, hogy a szempillám fordult kubista festmény részletébe! Folyton baszódik valami slágerrádiós vészduda, amikor anonimista gázsókat földelünk el, akkor meg mi a rákról megy a drámai hős lilatrundás bugyizsonglőrködése?! Be nem visítanám a malac farkát új hobbi címke alatt kapta elő a szivárványos nászéjszakát és számolta ki rühes mondókával melyik vásári kobold bödönét szelje fél centikre. Sántít itten a dedós nyalókája, de elnézve adatkábel szénceruzával gödrözött szemtámaszát, felvilágító okítás marad a jövőheti shounen fejezetére, amit Kubu megint amnéziás rozmár görcsével fog rácsócsálni a hidrogénezett rajzlap szegélyére, miközben isteni diktatúrára törekvő processzorát vérszomjas luvnyák kattogtatják lejárt lemez, jégvirág bolhafing áriázó full poszterével és persze kifogyott parcellás, főhősét kidobós büntijében dekkoltató, fiatalító bőrkrémek reklámarcaként paparazziknak lesokkolt fejet vágó főmuftijával mindenkit átbaszó trógerként megadja! Kifricskázza a sikító frászban orrvérzést kapó plázaszökevények szemét és tarkón gyűri a Lassie hazatéréséért rimánkodó kórust, nehogy pontozható látványeffekt mérgezésben fetrengjen a nép.
Azért kirángatva az elviselhető paraszt énemet beseggeltem a földre, hátha rájön a szófosás vagy vonyíthatnék. Rohadtul nem feküdve elkényeztetett öleb emésztésemnek, ha vissza kéne nyargalni, mert bekómált vércafatot elkapta az isteni szikra. Mennyire soha zsebre nem vágott lottó fődíjam lett! Épp csak a nővérkéért vergődő részben lőttem verebet! A kis fosos utolsó lónyugtatója is szentlélekként elpárolgott, mert úgy szitálta a napnyugtai szembökést, hogy menten behallucináltam töltőt dugtak seggembe! A modortalan tuskó szálkáját a hónaljába! Mostan borított vörös szőnyeget erre még a "pirospacsi-kapd-el-hollow-loboncát" is felhajítja retkes érme nélkül! Teri néni mentőöv receptjével köpné fülzsíron egy vajúdó láma analfabéta orrpiszkáló légyszeme! Ezért minimum holdról lecsekkolható alázást szakítok a fejére! Már ha a kibaszott univerzumunkban hozzám teleportálja valamelyik csóró médium azt a fáról csüngve hajfixált lajhárt! Én kurvára a privát négy sarkom körzeti vámportáljához nem araszolok! Ez a becincált gereblye szédítő biztosan elporlasztaná a kurva vagyonos mániám túlélő csomagját! Viszont addig is frigóztatni kéne globálisan rajtam melegedő ókori színházi dráma tagozatot, vagy kurvára megrontott parasztként hajolgathatok a szénaszálakért koszos megye börtöntöltelékei között. Szóval marokba kanalazva balhé fóbiám baszarintottam útba a csápjaimat. Mekkora poroltós süllyesztés lenne már, ha benyelek egy túlspilázott dezodor szellőztetést?! Inkább rágyúrmáztam a szitura és válaszborítékot zúdítottam a képére, aztán elrúgtam a picsába. Tetvészkedjen más húgyhólyagán sárga tócsáztatási célorientációval! Emeltem is kibaszott elegánsan a középső pálcikámat. Szarok bele ki a rák kötögeti rám a balhé szalagokat. Ha erre vágyik én kikozmetikázom ránctalanító pénzverés helyett!
-Rohaggyá meg, de súlyos pofád van... VALAMELYIK NYOMORÉÉÉK! KÜLDJÉTEK BE FÉNYPOSTÁVAL A KÖCSÖG KASZABOLÓM!-
Kukkeroltam fél gülüvel szörcsögő förmedvényt, mikor kaparja össze a seggét. Bár akarta hagyni a nádtrombitás anyóka szellentése szabadon vergődjön. Zálogosíthatnám felhőkarcolókat bealázó egoista létszemléletem, ha nem rittyentenék rühes kasztanyettás diszkó szambát! Falcoltam is az orrom elé, hátha nem meresztettem végelgyengülésig a csülkeimet és ütnek térdkalácson reumát is hatványozottan beszüntető cero-val. Fog a lepedőben lúzerkedő élezni az arató kaszáját, amíg egy seggét melengető naplopó idetolja a képét és nagy kegyesen bebassza a vámpírom. Meg ezt a szentfazekat se cakkozom, ha ő se hadonászik sétálóbottal. Szal szépen odatolom a méretes pofámat és férfiasan átformáljuk egymás ábrázatát...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyPént. Feb. 12, 2010 11:07 pm

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]

Szédülés, pillanatnyi múló fájdalom. Masaki rúgásának hála átrepülök a szobán, azután a szemközti falnak csapódok. Érzem, amint az összes levegő kiszorul a tüdőmből. Rendes körülmények között most egy kicsit biztos lefeküdtem volna pihenni, ám őrült hollowom nem hagyta magát. Újabb fülrepesztő ordítás hagyja el számat, miközben maszkom egyre csak növekedik az arcomon. A regeneráció ereje végigfut a testemen, s meggyógyítja az esetlegesen eltört bordáimat. A férfi a többiekért ordít, hogy hozzák fel lélekölőjét. Jó döntés, nem tudom, meddig leszek képes elterelni másik énem figyelmét a hátán lógó fegyverekről. Szerencsére eddig beérte a pusztakezes csihi-puhival, de ki tudja mikor szabadul el a pokol. Próbálom ráerőltetni az akaratom, kevés sikerrel. Túlságosan alámerültem már az önsajnálatban, egyszerűen képtelen vagyok felül kerekedni. Az ágy rúgói megreccsenek, ahogy testem ismét mozgásba lendül. Felfoghatatlan gyorsasággal forgok a levegőben, eközben kezem Hisou Karite markolatára csusszan. Valós rémület járja át a testem, amint megérzem az anyag érintését tenyeremben. Kilépek a forgásból, kardomat csapásra emelem. Mozgósítom minden megmaradt erőmet, és visszarántom őrjöngő valómat Dotonryuu dimenziójába. Egész valóm görcsbe rándul, azután hatalmas puffanás kíséretében landolok Sachitól nem messze. Nem leszek képes sokáig visszatartani, viszont remélem, nyerek elég időt ahhoz, hogy megszerezhesse Zanpakutuoját. Eközben belső valóságomban remegve emelem fel katanám, s fogom fekete-fehér hasonmásomra.
- Ismét sikerült meglepned, Sierashi Yuusuke… - hallom felcsendülni azt az olyannyira gyűlölt hangot. Megrökönyödve kell tapasztalnom, miszerint vonásai sokkal élesebbek és jobban kivehetőek, mint előző találkozásaink alkalmával. Töprengve pillantok kézfejemre, ami mintha elmosódottnak tűnne. Nem kell sokat gondolkodnom, hogy rájöjjek a megoldásra. Valószínűleg most is háttérbe szorít, megpróbál elmém legsötétebb sarkába bebörtönözni, így már gond nélkül átveheti az irányítást. Szokatlan magabiztossággal szemlél, aranyszínű szemeiben nyoma sincs az őrület lángjának. Megváltozott, ahogy én is. Sokkalta fensőbbségesebb, talán ennyire biztos győzelmében? Keményen tartja pengéjét, míg az én kezemben egyre csak megremeg a fegyver. Félek egy harctól, ami régebben sose fordult volna elő. Számtalan ellenséggel küzdöttem már meg, s mindannyian a porba hullottak. Azonban most egyik legnagyobb riválisommal, önmagammal kell megküzdenem.
- Győzd le önmagad, hogy legyőzhess másokat? – kérdezi gúnyosan hollowom, miközben ráérősen körözni kezd körülöttem. – Ismerem a gondolataidat, Seireitei bukott kapitánya. A félelmeidből táplálkozom, ez ad nekem erőt. Most pedig erősebb vagyok, mint valaha. Már nevet is találtam magamnak ennek köszönhetően… Kérlek, a későbbiekben szólíts Seisukenek.
Lenéző mosolya egyre inkább megerősíti kisebbségi érzésemet. Most valóban Ő a király, ezért nekem jut a ló szerepe. Komolyabban kellett volna vennem, amikor leigázásommal fenyegetőzött. Atyai mosoly fut végig arcán, ezt követően egy sonidóval eltűnik eddigi helyéről és pontosan előttem tűnik fel újra. Rémülten lépek hátra, azonban megbotlok egy nagyobb kődarabban, s a földre huppanok. A pánik érzése kezd eluralkodni tagjaimon.
~ Mi a rákért nem vagyok képes rendesen küzdeni?! ~ - kérdezem magamtól ingerülten, majd kapkodva próbálok arrébb húzódni. Ellenfelem fölényesen néz le Rám, az arcán játszó mosolyból rögtön meg tudom állapítani, hogy Ő tudja a választ az előbb feltett kérdésre. Négykézláb vánszorgok Dotonryuu felé, azután remegő tenyerembe zárom a komor színű tsukát. A rázkódás szűnni látszik, azonban legbelül még mindig érzem a bizonytalanságot. Igazából, nem is tudom miért lenne érdemes harcolnom… Mindent elveszítettem, ami valaha is értékes volt az életemben. A rangomat, a barátaimat, a szerelmemet… Ér így akár egy fabatkát is az életem? Lehet igaza van a lidércnek… Jobb, ha ő uralkodik.

Rikoltás zengi be a helyiséget, aztán meggyötört testem újra felemelkedik. Vonásaim immáron békések, s teljes hollow-maszkom kialakult már arcomon. Nemes egyszerűséggel tolom félre, így ismét látható válik a pofázmányom. Azonban szokásos acélkék tekintetem helyett, egy sárgán izzó szempárral találja szembe magát egykori kapitányom. Oldalra döntöm a fejem, megropogtatva elgémberedett nyaki ízületeimet. Ajkaim tétova mosolyra húzódnak, miközben körbetekintek a szobában.
- Helló, Világ! – szólalok meg földöntúli hangon, ami csak hollowifikációm során szokott megtörténni. Némán csodálom végtagjaimat, valamint a közeli berendezési tárgyakat. Seisuke végre a megérdemelt helyén lehet!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptySzomb. Feb. 27, 2010 1:15 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

A naptárban bekeretezett pontosvessző viagrás rohamaira, de tetűre evett az idegvéső szú, amiért Tarzan flangált ágyékkötős overálban és űzött kígyós béka pakolást aszott fejemre, hátha befiatalodnak a táskák övtatyóra. Ki a szart izgatja miféle pokolból szalasztott öregasszony kapálása marna cicafarkas pamutgyártmánnyá?! Inkább löktem a gülüimet kockára meredésre, hátha kikaparják a gesztenyéből Ichigo eperültetvényi zálogosítását, mert marhára nem vágtam mi fene operás szarakodásba kóvályogtunk. Azért rohadt kegyesen rám szakadt egy fejezési mániával ámokfutó Henrik fodros csipke felsőjének mellény alól kikandikáló gombja. Francnak se dekkoltam sarki közértben hegyi levegős légszomjat kölcsönző orrtapaszért, hogy kiszórakozza magát kalaptartó aprós kunyerálás kíséretében, aztán elhúzzon egy zsírúj krómmerciben bömböltetve az RnB-t. A műanyagkártya méretvágó kütyüjének rozsdásodási címkéjére szedegetek rőzsét az őzike etető mellett! Elhajítottam zálogosított türelmi rendeletem és keresztes cuccban feszítve vártam a Hallelúját, hogy azt az istentelen szarjankót pápai véset nevében elemire szedjem és szétkenve a földön adjak hálát a sivatagi Dzsihád túlélő táborának, amiért befertőzték a római seggmeresztőket kibaszott humoros dádá hullámukkal. Kár, hogy marha elemi elsős agytekervényekkel gyűjtöttem csokorba hallójárati sokkot, mivel pénz automatát eszközzel tángáló símaszkos lúzerbélának elsöpörhetetlen betegbiztosítási fosztás kirázása támadt. Én meg ottan meresztettem a pofámat célkeresztezési zöld lámpa hullámban, hogy a fémkereskedési lapon csekkolt burám kunkorsági korban diagnosztizálva kezdett morajló tenger görbülésébe vedleni. Mákomra fél milivel elszállt bespeedelt libatoll párna. Úgy festett bekancsult csóka rossz ajtón verte a tamtamot, hogy neki hugyoznia kell. Na, de érdekelte a kockás fülű nyúl divatbukfencét miféle szaros vizelettartási recept lebegtetése támadt fel hamvaiból. Húztam a belem centiző masina kiverésére. Persze a retkes hurrikánt nyomató hardcore videó forgatás zsírkrétával felmázolt területén ki nem tosztam bütykeimet. Csak toporogtam néptáncos rakott szoknya lebegtetéssel, hátha fizikálisan is bekövetkezik az eget rengető mentos ötlettár színre keverése és valamelyik popcornt zabáló diétás kólával fittséget tartó kanapékoptató idecsosszantja székformára plasztikázott ülőgumóját. Hát a nagy frászt! Az espagnole köcsög tücskök keresztapa hegedű szólóját lespórolva lyukas garas zsebszellőztetésre hivatkozva hagytak megrohadni egy szál goodbye tangában az északi sark zászlója társaságában. Szajkóztam is színváltós gyűrű hangulat durannásáig. Nehogy mán aszidjék csettintésre ajtó aló fordulva hisztériázok anyácska után.
-POFÁZTAM A KÖRÖMLAKK BUKÉBÓDÍTÁSÁBA MÁN!-
-Mit problémázol megint?-
-PROBLÉMÁZOK?! Budikefével pucolom régészeti műemlékké a hallójárat, nyújtódeszka förmedvény!-
-Csak szeretnéd pöttömpondró! Na, mi a nyűgöd?-
-Kotord elő a villanyborotvámat...MOST!-
Rodeóztam betépett bika ügetésével nyolcasokat teleszkópozva a forrósági oázis szomszédsági cigi adagolójához. Addig kellene megérkeznie tépett gatyás futársrácnak, amíg a hátam közepére nem dedikálják a Kámaszutra legnyaktörőbb műveletét. Húgygyűjtő zacskó katéterrángatására rafkós Manyika néni fenyítő seprű eregetése pattant le vállamról, amikor visszaügetett lakatlan szigeti kiruccanóval pókhálósított szőrállat a vörös színre nyáladzó alvajárómmal. Szétrángatva fáról csüngő buggyos homoinget mutogattam turbó fokozottal fogselyemmel pucolt vigyoromat, de szarnak se kellett, mert az ördög műszakját lecsekkoltatva húzott vissza pokolba. Füstjelzőt csikiző agyalapi miriggyel szobroztam retkes szobára marha átszellemülten pislogó szentjános bogárka kergető cserkészövezet pápaszemes gyűjtögetőjére. Ugyanis a kis Miska trabant pöffentését szipuzó palotapincsijére hajította el világfájdalmas fetrengését és előbb le akarta csavarni a palackom gazdaságos tetejét, majd ártatlan bárányka szempilla rebegtetésével bepróbálkozik tisztára mosni talpig szurkos csontkukac mindenségét. A sófürdő karcolásmaró rettentével szadizná könnyfakasztásra méhecske csíkosságától mentes íriszét! Ezért balhéztam ide ezt a szaros ananász kiburkoló konyhakést?! Pofáztam feleslegesen! Hagyja is magát Pápai Jócika buszmegállótól szisszenő szolmizációs levegőztetése! Odavágtattam pankrátor csukaszakállát rágcsálva. Felmázoltam a harci díszítést, kirángattam az első lábam elé borult vízszintesen gerinctámasztó szarság kedvezményesen széteső darabját és úgy pofán kúrtam arcoskodó vendégünk egóját, hogy kurvára reméltem a Marson kikötve pókerezik félmeztelen üfónőkkel.
-NEKEM NE KEMÉNYKEGGYÉ CSICSERIBORSÓ! HA FRANZ KAFKA ÁTVÁLTOZGATÁSÁT GYAKORLOD TAKARODJ SZÁZLÁBÚKAT KUKKOLNI EGY ASZOTT MÚZEUMBA!-
Rezegtettem maximális hangerőn a házimozirendszert. Kicsapta a biztosítási alapom ennek a törpepapagájnak sunyi húzása. Vágja a képembe, ha nem szimpi a pofám, de ne terelgessen itten a válsági helyzetet sorozatgyilkossági bűntudatba! Vonszolja csak vissza magát akkora szépségkúrát akasztok a nyakára, hogy az anyja se szúrja ki a menny kapuban tolongva. Viszont addig elköptem a köszöntésem. Nem vagyok ám akkora nevetlen paraszt, úgyhogy kibaszott illedelmesen elmormoltam a lexikonban apró betűs szemkicsapó méretben sem fellelhető zagyvámat. Viruljon a kaszási módban ragadt minimorisz ábrázata, már ha előkerül. Lassan beunom a sorszám tépkedést annyira felszívódott.
-Neked is üdv, te szarházi!...Gyere csak! Még nem döglöttél meg! Intézzük el a büntetőjogi szerencsétlenkedést!-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te68000/100000Nappali - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 3:57 am

[Híró színre lép - avagy hogyan is próbáljuk tönkretenni a kúlságot]

Nagyon is jól ismerem volt kapitányomat, ezért Engem nem igen lepett meg, amikor az ágy egyik darabjával, iszonyatos erővel fejbe vágta amúgy sem sértetlen valómat. Vonásaimon még is némi értetlenkedés fut végig, hiszen hollow-énem mindenre számítottam szerintem, kivéve erre nem. Érzem, ahogy testem a földnek csapódik, azonban nem marad ott sokáig. Gyorsan hátra bukfencbe megy át a dolog, azután könnyedén kézenállásba tornázza magát. Néhányszor leengedi testemet és utána kinyomja azt. Miután megfelelőnek találja a mozgáskoordinációját újra két talppal áll a talajon. Szemöldökeimet összevonja, aztán elemi erővel kezd kutatni emlékeim között. Elmém egyik sötét sarkában megremegek a fájdalomtól, de nem vagyok képes ellenállni neki. Gondolataim nyitott könyvként hevernek előtte, így nem sokáig tart rájönnie támadójának kilétére. Szerencsére még sosem harcoltam Masakival, ezért nem tudhatom, milyen képességei vannak. Seisuke elgondolkozva törli le a vért, amely az ütés nyomán serkent ki. Ajkain gúnyos mosoly villan, majd lassú mozdulattal előhúzza lélektelen kardomat. Hisou Karite a szokásos ezüstkék fény helyett feketésen villan, ami a hollowifikáció eredményeként könyvelhető el. Tehetetlen nézőként szemlélem csupán, hogy milyen szörnyűségeket készül tenni az Én testemmel. A katana búgva szeli a levegőt, ahogy a lidérc megpörgeti maga körül azt. Néhány suhintás és döfés után a fegyver hegye vaizardtársam szívével egy vonalban állapodik meg. Az aranyszín íriszekben vadállatias gyilkolási vágy jelenik meg, szinte szikrázik a levegő a visszafojtott indulattól. Azonban még nem lép támadásba, általa irányított karom is lehanyatlik oldalam mellé. Érdeklődve méri végig az ex-kapitányt, majd túlvilági hangon ismét megszólal.
- Masaki Sachi… - ejti ki a nevet negédes hangon. A pengét belevágja a parkettába, ezt követően mindkét kezével rá támaszkodik. – A mindig is nyers ember, kit kapitányként is gyakran elkerültek a beosztottjai. Érdekes párhuzamot vélek felfedezni kettőnk között… Maga is meg nem értett lélek, akárcsak Jómagam. Nem beszélhetnék ezt meg civilizált módon? …Ha nem, hát nem…
A másik férfi arckifejezését látva ez egy alapból elvetélt ötlet volt, nem is tudom, miképp képzelte ezt. Semmilyen körülmények közt nem fogják hagyni, hogy kisétálni innen, még akkor is megállítják, ha ehhez el kell venniük még az én életemet is. Hideg egyetértés járja át lelkemet, amint ezen eshetőségre gondolok. Természetesen mindannyian így vagyunk ezzel, ezért bármikor mozgásképtelenné tenném bármelyiküket, ha a Sors úgy hozná. Túl hatalmas erővel rendelkezünk, ami veszélyt jelenthetne a halandó emberek számára. Hiába merülök gondolataim tengerébe, a történések mégsem állnak meg. Egy pillanatra sikerül elfelejtkeznem a tényről, miszerint épp nem Én irányítom a testem. Seisuke sonidója segítségével lendül támadásba, s hihetetlen gyorsasággal képes mozogni. Szempillantásnyi időre van szüksége a szoba átszeléséhez, és máris Masaki felett van, majd onnan próbál gyilkos csapást mérni a férfire. Számomra eddig ismeretlen hévvel, valamint szenvedéllyel harcol, jól láthatóan élvezi a vérrontás esetleges bekövetkeztének gondolatát. Csapás csapást követ, míg hollowom egyáltalán nem tűnik fáradtnak. Sőt! Különleges adottságaimat kihasználva tűrőképességem határáig feszíti a terhelést. Ugyan nincs beleszólásom a dolgokba, de mégis érzem az izmok fájdalmas lüktetését tagjaimban. Újra alámerülök a mélabúságban, ezzel egyetemben újabb falat húzok fel, amellyel megpróbálom megvédeni meggyötört lelkemet.
~Újra Dotonryuu barlangjában találom magam, ahol a kint történtekkel ellentétben halálos csend uralkodik. Lépteim visszhangot vernek, miközben a csarnok közepére sétálok. Hangos hívásomra nem érkezik válasz, úgy tűnik, hogy a sárkány is inkább gonosz énemet tartja megfelelőnek a kormányzásra. Egyedül maradtam, egyes egyedül… Szívverésem egyre jobban hallható, már-már a föld is remegni látszik. Bele telik egy kis időbe, mire rájövök az igazságra; valóban mozog a talaj! Fásult tekintettel emelem fel fakó íriszeimet, amelyeket egy vágott, hüllőszerű lélektükörbe mélyesztem. Tétova mozdulattal emelem fel jobbomat, s így próbálom megérinteni Zanpakutuom lelkének materializálódását. Ujjaim kemény orrpikkelyeket tapintanak, amik most mintha haragosabb színekben pompáznának.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyedén feladod a küzdelmet, Yuusuke. – szólal meg morajlást idéző hangján a lény. – A legnagyobb fényesség szüli a legsötétebb árnyékot, ezt Te is tudhatnád. Seisuke nem más, csupán az árnyékod. Egy nevetséges bohóc, aki megpróbál játszani a való világban, holott egyáltalán nincs felkészülve a kinti életre. Mond, miért hagyod uralkodni azt, ki nem erre termett?
Nem tudom, mit reagálhatnék szavaira. Természetesen igaza van, mint mindig, ám most mégsem érzem a késztetés önmagam megvédésére. Dotonryuu jobban ismer akárki másnál, viszont ez nem is csoda, hiszen valójában Ő is Én vagyok. A sárkány képviseli mindazt, ami belőlem hiányzik. Türelem, bölcsesség, hidegvér… Mélán bámulok magam elé, egyre nagyobb sóhajok kíséretében. Nem odázhatom tovább a válaszadást, így hát ingerülten beszélni kezdek.
- Megtörtem… - jelentem ki nemes egyszerűséggel a dolgok állását. – Nincs értelme tovább küzdenem, amikor erőmmel csak szörnyű dolgok véghezvitelére vagyok képes. Rengeteg ártatlan vér tapad a kezeimhez, akiket csupán szükséges veszteségként könyveltem el magamban. Shinigamikat öltem… Bajtársaimat, beosztottjaimat! Megérdemelném, hogy Masaki most rögtön végezzen Velem.
Keseredetten rogyok térdre, feltörő önutálatom kezd felülkerekedni rajtam. Belemarkolok a barlang kavicsos talajába, tenyereimben érzem a kövek szúrását, még ha valójában minden csak illúzió ezen a helyen. A porszemek fürgén szöknek ki markomból, s az idő múlását juttatják eszembe. Lenne még értelme harcolnom? Vajon van kiért élnem?

A harc eközben tovább folyik. Seisuke minduntalan ellenfelének támad, holott jól észrevehetően gyengébb, mint a másik Vaizard. Ennek ellenére tébolyult kacajjal lendül előre újra és újra, mit sem törődve az esetleges sérülésekkel. A gyilkolás utáni vágy vörös vérködje elfelhőzi szemeinek élességét, ezért rengeteg szabad rés tátong védelmén. Csupán egy pontos döfésre volna szükség, s máris vége lenne az egésznek…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nappali - Page 6 Cl0te53000/65000Nappali - Page 6 29y5sib  (53000/65000)

Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 EmptyKedd Márc. 09, 2010 12:28 am

[Híró utánzat befeszít avagy kurvára pukkasszátok ki ezt túlkokszolt Sylvester Stallone-t!]

Laza breakshow lekeverése után mentőzött haldokló újraélesztéses lámpadekkolásával rúgta vesén a fémvillantós bemutató kieszelős fogyatékosát, mert köcsög tücsök ráeszmélt kibaszottul rossz lencsék lesből támadása közepette bólogat fukszban leföldelt nádszállegények hadarására. Ottan lyuggatta Óz a nagy lyukas réteg szemgödrét megengedett sugárzásnál még Csernobil szarkofágos egyiptomi nyaralását is pislantásos terrorral bealázó egyesszám kibaszott első személyes imádatával. Szakadna rá a Jupiter napfogyatkozásos vakegér pillanatában és hullatna rá nejlonzsákot az aszott tata kórral égen poshadó csillagképe! Asziszi szenttelen Ferenc helyett Jólszúette Józsika, eszem faszom zálogosítva fetrengek szappant nyakalt veszett öleb rángásával, akkor szarjon sünt! Én aztán nem fogok hegyi levegős rágózás kíséretében nyálamat csapatva térdre csonkítani magam. Takarodjon BKV (beszoptad köcsög vasutas) kórban hánykolódva gazdaságos arcplasztikáért, mert vállalja el az éhbérért tequilába kukacokat dugdosó mexikói ezt a bealázó sérv osztást! Egyáltalán azt se szeltem díjazott vadbarom geometriai formájára, melyik tanyasi rocker kakas baktériuma láncolta Buddha pózba azt a száját eregető szellentést. Mindig feszít napolajozott kondimatyi, de eszem álljon villámcakkjába csokornyakkendőben, ha ezzel a földi gilisztával az összes bevárásló budipapír pontozás ki van pipálva! Fasznak műholdazná szőrős szakállú tejelő kecske mekegésével, milyen betűvetődés rohad a pofámat igazoló szutyok szánalmas pillanatképe mellett?! Tán ereszt memóriatára, hogy ennyire koptatja a tetves megkülönböztető jelzésem?! Baszod! Aztán meg rám küld egy benyalós rohadj meg,de szeretlek bókcsokrot. Ennél tutkóra sántít a rozmár fogzománca! Megkergült a kis szaros. Mostan kiprédikálhatom azt a lelki zavaros tetűt odvából. Kurvára odáig meg vissza szaladom fejbe baszottan deformált bolygónkat az örömtől. Rohadhatnék sziesztában erre bébiszittelhetek egy skizofrén klinikai zubbonyos csókát. Nagyon fasza! Kapna fulladásos pacsker égre emelést valamelyik eltévedt bevándorló hajszálától!
-Fasz bajod van...kérte a lerágott bot forgácsa a szánalmad, te buzi másodhegedűs! Mond csak faszkalap, milyen nevet véssek a halotti zsákodra?!-
Lököm vissza postás galambnak, aki valszeg idegre szívta rizsámat, mert úgy berontott a privát zónámba, ahogy farkas hasonlít vén nyanyára. Na, de segáz! Nem rosálok be a vérre utazó szakadt tróger lendületes mészárlási hentes próbájától. Majd beadom a kulcsot zaciba és napalmmal perzselik le a pofám, mert bealázott egy mitugrász, kikötözött pünkösdi sonka! Álmodik szexi macákkal az impotens fóka! Inkább szedjen elemekre egy ventilátor, mint lealázzon befordult világfájdalom idomított házi kedvence! Geci se tudja meddig húzom centivel a karomat szaggató csápolásokat, meg dedós iderúgok-odarúgok lúzerkedést, de úgy mínuszba vágom a seggem, ha tovább kóstolgatunk, ahogy Vili bácsi falevél páleszében hisztis picsa sikolyban tör ki viagra. Ráadásnak ez a forró homokos tengerpart, még kurvára natúrba akar zavarba! Már majdnem full cafatokra kaszabolta a tetves takarómat. Ha a varróm száma kő aszondja, de ne csupaszítson! Kibaszottul nem vagyok karácsonyfa, te színes bogyókat zabáló szefós! És ez a sátánista üldöztetéses hahota?! Kivergődtünk már abból az időszámításból Mr. őskövület! Ráadásnak túlcsordult a bögrém annyira besírt a tátongó űrben megvillanó koponyám, ettől a szutykos hangszál eregetéstől. Úgy tarkón lőném simán lefolyna tésztaszűrőn! Kár, hogy becsörtetett fülzsírban ragadt, mert így ha kifingatom üldözni fog berágott huhogó Casper utánzata! Szal hagytam túlfűtött kohót maxon rángatózva beborozott aratót játszani, mert nagyon úgy állt a mezei széna tojik az egy részletes megjelenésre. Aztán totál elreppentve néhány homlokról kamikaze-zó cseppet köptem pofán baltás gyilkos elvéreztetési címkéjét. Rámozdulva az oldalbordáimra próbálkozott be nyársra húzva grilleztetni, de magasról szarva a szitura bemarkoltam nyesőjét. Bocsi, pityuka madár, még rohadtul nincs ingerenciám sültként díszelegni koszos kannibálok asztalterítőjén! Rántottam egy csettintésre lezavart tánchoz pszichopata ábrázatom felé, majd merő vendégszerető státuszból kiindulva homlokon basztam lajhár markolatával.
-Kapard össze magad, retkes csicska! Egy volt fehér köpenyes csókának legyen annyi vér a pucájában, hogy nem szorongatja rinyálva anyuci fotóját!-
Ugattam amíg kiterülve hörgött több, mint esélyes mércével marha feleslegesen, de már szétrágta a tűrésküszöböm ez a degenerált tehéntrágya. Untam a rusnya képét. Azt meg kurvára nem vágtam mi a nagy dráma alapszituja. Érdekelte a tanyasi paraszt fingási kényszerét! Szánalmas, hogy pisis módjára nyafog, mert más útvonalon ez a szőrös jeti nem tud kibújni a barlangjából. Mindegy! Szarok rá! Kap egy felest két szám között! Addig keménykedjen, oszt próbáljon kivéreztetni meg erőlködjön odabent, hogy ezt a tahót beszippantsa a fekete lyuk! Zavartam le a magánhasználatú farsangi álarcomat. Nah, keménykedhetünk! Csapattam le fogóeszközömről vöröskét és lódultam szemet takarítani. Mostan becsengetek egy szál alulról lendített kóróval, hátha beájul a hódolótól!
-Hulljon a férgese!-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nappali - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Nappali   Nappali - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Iparnegyed :: Vaizardok búvóhelye-