-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Kingyo   Kingyo EmptyHétf. Júl. 05, 2010 7:46 pm

Mint ahogy a topik rövid leírása is mondja, ez a hely egy fürdővel egybekötött teaház. Az épület egyik fele a teaház, másik fele pedig a fürdő.

Teaház:

Ez, egy hatalmas terem. Asztalokkal és körülöttük nagyon puha párnákkal. Néhány felszolgáló a különlegesebbnél különlegesebb ízű teákat szolgálnak fel. A fürdőben pihenő emberek, vagy akár a teaházba érkező ínyencek is kaphatnak reggelit, ebédet, vacsorát, vagy csak egyszerűen süteményeket.

Kingyo Henry-e-huntington-library-and-art-gallery-san-marino-ca272

Fürdő:

A fürdő két elzárt fürdővel, és egy nyitott fürdővel rendelkezik. Míg az előzőnél nemek szerint vannak bontva a látogatók, addig az utóbbiban nők és férfiak vegyesen lelhetik kedvüket a kellemesen forró vízben. Ez, az udvaron helyezkedik el. Az épületben van egy előcsarnok, itt lehet bejelentkezni a személyi szobákba.

Kingyo Ph-roten

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:51 am

Fürdőző ikrek Smile

Előző nap hallottam hírét a hamarosan megnyíló Forró fürdőnek és teaháznak, és nekem megtetszett az ötlet, gondoltam is, hogy másnap Rikával kettesben elmehetnénk oda, hisz már lassan 100 éve nem volt közös programunk. Az éjjel nehezen aludtam el, folyton a másnapi teendőimet tervezgettem. Aztán másnap reggel elég korán fel is kelek, és azonnal rohanok a fürdőbe, hogy még mielőtt megyünk, lefoglaljak egy szobát.
- Jó reggelt! -Köszönök a recepciós kisasszonynak- Konami Chika névre, szeretnék lefoglalni egy éjszakára, egy kétszemélyes szobát.
- Rendben. –közben kifizetem a szobát. – Az önöké lesz a hármas szoba, érezzék jól magunkat.
- Később jövünk még, csak gondoltam, előre lefoglalom a szobát, nehogy ne maradjon.
- Rendben. Akkor viszont látásra.
- Viszlát! –Kimegyek az épületből. Még korán volt, ahhoz, hogy Rika fenn legyen. Neki eleve is szabadnapja van, nekem pedig ki kell vennem 2-t, plusz még az enyémek közül egyet Rikának adni, hogy a holnapból ne legyen baja.
Bemegyek a hadnagyhoz, hogy a szabadnapokat intézzem. Közben megkérdezem, van e kedve velünk tartani. Majd elköszönök, s távozom. Már kb. 10 óra van, szóval megyek Rikához, hogy meghívjam. Tudom, hogy engem nem utasít el.
Elértem a szobájához, s bekopogtam. Egy elég fáradt hang szólt ki, hogy szabad belépnem, és én nem is haboztam.
Rika teljesen torzonborz hajjal ül az ágyán, és ecseteli még hullafáradtan, hogy felkeltettem.
- Bocsibocsi… de nem leszel mérges rám, ha megtudod, miért keltettelek fel. –bízom el magam. Kérdően figyel, s én folytatom mondókám. –Bejelentkeztem az új Forró fürdőbe egy éjsza… -nem tudom befejezni, mert Rikából kiszáll minden fáradtság, és rám veti magát, éljenzések közepette.
- Van fürdőruhád? –Persze, hogy van neki, de azért megkérdezem, mivel én ki szeretném próbálni a nyitott fürdőt is. Aztán szépen összeszedi a dolgokat, amiket hozni akar. - Indulhatunk is! –mosolygok, mert én már réges-rég összeszedtem a cuccaimat, így rám már nem kell várni.
Odaérünk a fürdőbe, és Rika már alig bír magával.
-Ó, amúgy meghívtam Suwun hadnagyot is, ha nem bánod, de azt mondta, hogy egy kicsit később ér ide. –Ennek is úgy örült, akárcsak a fürdő hírének.
A hely gyönyörű szép volt belülről, és még én is nagyot néztem, habár voltam itt korábban.
- Hogy nem tűnt fel ez nekem reggel?! Nagyon tetszik!! –Odamegyünk a recepcióhoz –Jó napot! A hármas szoba kulcsait kérném, Konami Chika névre lett lefoglalva.
– Jó napot! Hmm… -A foglalókönyvben keresi a nevemet.- Igen, máris adom. –A recepciós, kisebb keresgélés után, ideadja a kulcsot. –Érezzék jól magukat.
- Köszönjük! –És elindulunk a szoba felé, hogy lepakoljunk.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/10000Kingyo 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyKedd Júl. 06, 2010 8:03 am

Fürdőző ikrek bónusz


Egy újabb elátkozott reggel és egy újabb küzdelem a vekkerrel, nem nagyon akarok kimászni az ágyból, ám rá vagyok kényszerítve. Nagy nehezen kikászálódom az ágyból, miközben a takarom és a párnám a földre zuhannak, miközben én a naptáramat nézem meg. A mai dátum mellett egy medence és egy kis házikó van. Továbbá a mellette lévő kis rubrikában is hasonló jeleket látok. Csak nem, de végre itt a jól megérdemelt pihenőm ideje, ugyanis ma nyit meg a kingyó, nem is olyan rég megkértem az egyik kis rangú halálistent, hogy jegyeztessen be nekem egy szobát, amikor megnyílik az építmény. Végül mégsem kellett volna megkérnem a fickót, ugyanis reggel hétkor keltem. A hagyomány szerint magamra öltöttem a sima utcai ruhámat. Sokan nézték eme tevékenységemet rossz szemmel, bár ez engem annyira érdekelt, mint hogy mi történik a hangyával az úttest közepén. Miután felöltöztem kiléptem a szobámból és első utamat egy étkezde felé vettem. Ettem egy finom rántottát, hozzá pedig kivételesen egy szakét kértem. Nem sűrűn szoktam inni, ennek ellenére egész jól bírtam. Még életemben sem sikerült részegre innom magam, mi több még a második életemben sem feküdtem árokpartban. Talán annak köszönhető, hogy önmegtürtőztetést tartottam minden alkoholtartalmú ital irányába. Minden esetre miután a szakét megittam és a rántottát is megettem utána kifizettem a reggelit és távoztam. Ezek után, tekintve hogy már másvalaki ment helyettem a kingyóba úgy döntöttem otthon ejtőzöm egy kicsit. Amint hazaértem rögtön befeküdtem az ágyba és gondolkodtam mit csináljak. Na meg, hogy meddig csináljam. Úgy döntöttem, hogy elmegyek egy kicsit edzeni, úgy tíz óráig és utána betámadom a kingyot. Az edzésem felülésekkel és guggolásokkal kezdtem, na meg futással. Utána "hadonásztam" egy kicsit a kardommal, végül pedig a kardom lelkével is "beszélgettem". Miután egész jól szórakoztam, nem is csodálkoztam, hogy hamar eljött az a bizonyos tíz óra. Gyorsan összepakoltam a cuccomat és lassú léptekkel indultam meg az intézmény felé, mégis hamar odaértem. A helységben rengeteg szép nőt láttam, bár ridegségemet nem igen tudták meghatni, így fapofával kullogtam a recepcióhoz, ahol a hölgyet megkérdeztem van-e szoba foglalva "Hosijo Ren" névre. A recepciós hölgy azt mondta, hogy nincs. Megkérdeztem, hogy van-e még szabad szobájuk, lehetőség szerint egy személyes. Sajnos csak három személyes volt, ami elég drágának bizonyult, ám más lehetőség híján kibéreltem. Ezek után dühösen elmentem a szobámba, ahol lepakoltam az otthonról elhozott cuccaim. Ezek után valami miatt úgy döntöttem, hogy álldogálok egy kicsit a recepció mellett.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyKedd Júl. 06, 2010 11:01 pm

Ma szabadnapos vagyok, szóval aludhatok akár délig is. 10 órakor valaki kopogtat az ajtómon.
- Tessék!- szóltam és felültem az ágyamon, eléggé torzonborz lehet a hajam. –Áá Chika, tudtad, hogy felébresztettél??
- Bocsibocsi… nem leszel mérges rám, ha megtudod, miért keltettelek fel. – hízelgett, és mivel nem válaszoltam fojtatta- –Bejelentkeztem az új Forró fürdőbe egy éjsza…- nem tudta befejezni, mert félbe szakítottam.
- Éjjen!! Jupíí, már 100 éve nem töltöttünk együtt egy napot!- örültem és a mosolyom fülig ért :3
- Van fürdőruhád?- kérdezte ok nélkül.
- Persze, hogy van. Megyek és összepakolok.
Fel alá rohangáltam, hogy minél hamarabb összepakoljak.
- Indulhatunk is!- mosolygott
Odaérünk a fürdőbe, már alig bírtam magammal, de úgy láttam, hogy Chika is kíváncsi, hogy milyen lesz.
-Ó, amúgy meghívtam Suwun hadnagyot is, ha nem bánod, de azt mondta, hogy egy kicsit később ér ide.
- De jóó legalább többen leszünk!- örvendeztem
A hely nagyon csodálatos volt, alig várom, hogy megnézzem a szobánkat. A plafonon lógott egy hatalmas csillár, pár asztal székekkel, a várakozóknak tették ki, gondolom.
- Hogy nem tűnt fel ez nekem reggel?! Nagyon tetszik!! –közben odamegyünk a recepcióhoz –Jó napot! A hármas szoba kulcsait kérném, Konami Chika névre lett lefoglalva.- mondta a nővérem
- Jó napot.- köszöntöttem én is a recepcióst.
– Jó napot! Hmm… -A foglalókönyvben keresi Chika nevét.- Igen, máris adom. –A recepciós, kisebb keresgélés után, ideadja a kulcsot. –Érezzék jól magukat.
- Köszönjük! –mondtuk kórusban.
Elindultunk a szoba felé. A folyosó hosszú volt és abból nyíltak a szobán úgy tűnt, hogy a miénk a legeslegvégén van. A szoba gyönyörű volt, 2 ágy volt benne, ami szépen le volt terítve egy ágytakaróval, mellettük pedig egy-egy éjjeli komód. Volt még egy fésülködő asztal is egy hatalmas tükörrel.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te25250/30000Kingyo 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyHétf. Júl. 12, 2010 8:41 pm

Fürdőző ikrek ~ várjunk csak, mit is keresek én itt?

*Ha hadnagy vagy, nem igazán jut időd kikapcsolódásra, hiszen nincs időd arra, hogy hagyd az osztagod szétesni, hisz ott vannak a papírok, az edzések, a jelentések, s néha még küldetést is kapok, bár szerencsére egyre ritkábban, s úgy vettem észre, hogy a taichou jobban szereti az utóbbi feladatokat elvégezni. Vagyis gyakorlatilag csak a küldetések terhe az, amit meghagytam neki, meg amúgy is erősebb nálam, s nekem tökéletesen megfelel az, hogy a háttérben meghúzódva végzem a hadnagyi teendőimet. Nem vagyok egy olyan személy, akit büszkén mutogatnának, mint Seireitei hősét, nem nekem való pozíció, s számomra a kellemes izgatottság helyett legfeljebb pánikkal vegyes teljes elborulást képes okozni a harc. Nem szeretek harcolni, nem tehetek róla, hiszen kiváltja belőlem énemnek azon részét, amit jobb lenne nem megismerni. Nem szeretem mások előtt felfedni igaz valómat, s különben is, én csak egy lélekszilánk vagyok… Egy a kettő közül, csak egy darabja egy teljes léleknek. Senki se beszélne arról szívesen, hogy a másik énje egy arrancar. Arról meg pláne nem, hogy van egy másik énje, ugyanis cseppet sem kellemes a dolog. Az a két ember pedig, akinek hajlandó voltam beszélni róla… Bár a taichounak csak kényszerből, ráadásul árulónak is kikiáltott érte, Kai pedig… Ideje lenne talán szembesülnöm a ténnyel, hogy hiába a belé fektetett bizalmam, sohasem volt az a személy, akinek hittem, s bármennyire is fájdalmas, többé nem lehetünk együtt. Nem akarok többé férfit látni. Túl nagy csalódás ért ahhoz, hogy olyan könnyen tovább léphessek végre.
A szakításom nem mondom, hogy titokban tartottam, de egyszerűen nem kérdezett rá senki, és nem vagyok olyan állapotban, hogy másoknak meséljek róla. Bár lehet, hogy azóta Kai már talált valaki mást, akit kedvére hülyíthet, végül is mindene megvan, amit egy nő kívánhat. Szívdöglesztő, művelt, s kapitány. Persze ez nem azt jelenti, hogy csak azért jöttem volna össze vele, mert magas rangja van, s különben is, amikor először találkoztunk, még csak az osztagom egyik tisztje volt a sok közül, s nem vagyok egy olyan lány, aki a rangokra pályázik, mert egyszerűen nem, viszont biztosan vannak egy csomóan, akiknek már ez is elég hogy végleg elvegyék tőlem azt, aki valaha a legfontosabb volt nekem. Már úgy sem az enyém, végül is. Már azok az emlékek is elegendőek ehhez, amikor a szemem előtt kezdett ki vele néhány másik lány. Állandóan megtörtént, ezzel teljesen kellemetlen helyzetbe hozva engem. A karaoke bárban, az étteremben, az utcán, mindenhol. Van miből válogatnia, s biztosan amúgy is jobbak nálam. Egyszer mintha megpillantottam volna egy hosszú, fekete loboncot, ami hozzá tartozik, de lehet, hogy csak bemeséltem magamnak. Hiszen gondoskodtam arról, hogy még véletlenül se menjek a 11. osztag egész területének a közelébe sem. Nem kínzom magam tovább feleslegesen.
Azt hiszem, már a taichounak is feltűnt, hogy valami nincs rendben velem, mert az eddig munkáját mindig tökéletesen végző hadnagyból sikerült átavanzsálnom valami kis szerencsétlen kétbalkezessé. Még szerencse, hogy csak a taichou látta, amint megbotolva a kávésbögrém tartalma eláztatta az iratokat. Nem is akarom tudni, hogy Tomoko hadnagy mit szólt volna, hiszen vele ilyen sohasem történne meg, hiszen ő olyan tökéletes, velem ellentétben. >.< Bár a taichou nem az a sokat mérgelődő fajta, de a legnagyobb sokk mégis csak akkor ért, amikor elküldött nyaralni, mert szerinte pihenésre van szükségem. A parancs pedig parancs, szóval kénytelen voltam rendezni magamnak egy szállást valamilyen újonnan nyitott fürdőben. Egy szobásat.
Tudtam jól, hogy Chi-chan és Rika-chan is itt vannak valahol, és azt mondták, hogy szívesen látnak, szóval miután megtettem az előkészületeket az üdüléshez (vagyis teljesen felesleges dolgokat gyömöszöltem bele néhány bőröndbe, végül pedig a fejembe toltam egy napszemüveget), millió wattos mosollyal indultam meg a Kingyo felé. Az út felénél pedig arra is rájöttem, hogy nagy hiba volt ennyi cuccot magammal hoznom, de végül elhatározásom döntött, na meg persze az, hogy ciki lett volna, ha visszafordulok. Végül megérkezve a kiszemelt úti célomhoz lerendezem a szobámat, s beköltözésem után pedig a közeli teázóba veszem az irányt, bár inkább kávés vagyok, de biztos vagyok benne, hogy felszolgálnak itt jó kis törökkávét is, olyat úgyis ritkán iszik az ember. >< *
- Chi-chaaaaaaa~n! Rika-chaaaaan! - *integetek az ikerpárnak az elfoglalt asztalom felől, amikor meglátom, hogy a teázó felé tartanak.*
- De jó, hogy itt vagytok… Eddig nem láttam itt ismerős arcot. Foglaljatok csak helyet, ha gondoljátok. - *veszem le méretes kézitáskámat az egyik székről, hogy biztosan legyen ülőhelyük, s erről azért eszembe jut, amikor a hadnagyiban futottam ki a székekből. Nem, nem engedhetem, hogy ez még egyszer megismétlődjön a saját önzőségem miatt. >.< *
Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyHétf. Júl. 12, 2010 11:50 pm

Fürdőző ikrek, plusz a Hadnagy és Bónusz Ren

Megérkeztünk, végre a fürdőben vagyunk. Ez a nap sem lesz már unalmas, hiszen meghívtam Verát is, és ha már nem vagyok egyedül, akkor nem lehet rossz. Alig várom, hogy ő is megérkezzen és menjünk együtt a nyitott fürdőbe, majd miután már ő is sikeresen lepakol a szobájába. Nem tudom, hogy ő hogyan akarná a szobáját, mert végül is én csak egy kétszemélyeset foglaltam le, és nem többet. Valószínű, hogy vesz ki magának egyet, remélhetőleg jó közel hozzánk, és akkor nem kell átjárnunk az egész területet, hogy láthassuk egymást. Én és Rika már le is pakolunk a szobánkba, és eldöntöttük, hogy mivel még én sem és ő sem ettünk semmit, elmegyünk a teaház részbe, és eszünk valami finom sütit, esetleg még kipróbálunk egy-két érdekes ízű teát is. Mivel még csak érkeztünk meg, és a hely is most nyitott, nem ismeri egyikőnk sem a járást, így kisebb nagyobb eltévedések, rossz helyen lefordulások, és vitatkozások (a következő irányt illetően) után, végre kilyukadtunk arra a folyosóra, amelyik átvezet a teaház épületébe. Miután átértünk, az egyik asztalnál megláttuk Verát, aki nagy integetés közepette kiabál nekünk.
- Chi-chaaaaaaa~n! Rika-chaaaaan! –Kedvet éreztem rá, hogy odaszaladjak hozzá, de nem akartam megint zuhanós jelenetet rendezni, így eme lehetőséget ráhagytam Rikára, én pedig szaporáztam lépteim.
- Vera! Szia. –Megyünk oda hozzá. Jó volt látni nem munka közben kedvenc hadnagyunkat, mert szerintem ezzel az érzéssel nem vagyok egyedül, és biztos, hogy Rika is így gondolja. Megbotlottam, még így is hogy nem rohangásztam, de nem estem el. Mindannyian szoktunk bénázni, mostanában már Rika is elkapja tőlem az esések sorozatát, és mióta Haruval találkoztam, annyira jó kedvem van, hogy nem sikerül elesnem. Szinte a fellegekben járok, ott pedig nincs küszöb, vagy hasonló, amiben sikeresen eleshetnék. Azt nem mondom, hogy nem botlok meg egyáltalán, sőt inkább azt mondom, hogy rengetegszer megbotlok, csak végül nem látom a világot a földdel egyenlő szintben. Jobb is ez így, legalább nem lesz tiszta kék zöld folt a lábam, és nem kell szégyellnem azt sem.
Vera felajánlja a másik két széket az asztalánál, pontosabban párnákat, amiket örömmel elfogadunk mind a ketten. Annyira kényelmes, hogy szinte képes lennék elaludni rajta, és olyan mély álomba zuhanni, hogy még a Hercegem csókja sem ébresztene fel. De ilyenre nem is szabad gondolnom, nem vagyok álmos, vagy ilyesmi, eleget aludtam én az éjjel, persze, hisz tudtam, hogy ma este Rika egyáltalán nem fog hagyni aludni. Mindig ez van, ha együtt alszunk. Na jó nem…, én nem hagyom őt aludni, de, ha egyszer annyi minden van, amit mesélni szeretnék neki. 100 évet nehéz csak úgy elregélni, mint egy altatót.
- Köszönjük! –Ikrek vagyunk, de az azért mégis sok, hogy már egyszerre is beszélünk, és ugyanazt is mondjuk. Eddig nem sokszor történt ilyen, akkor is ráfogtuk, hogy véletlen volt. Mikor még éltünk, az étkező asztalnál beszélgettünk, és emlékszem hogy kérdezett édesapánk valamit, nem mondta, hogy kitől kérdezi, Risa, Rika és én teljesen egyszerre válaszoltuk ugyanazt. Manapság kettőnkkel egyre gyakrabban esik meg, rémisztő hogy a lelkünk mennyire egy hullámhosszra kerül, ha egy kicsivel több időt töltünk el egymás mellett.
- Mi már lepakoltunk a szobánkba. - Említem meg, mivel meglátom a hatalmas bőröndjét mellette. –Megvárunk, amíg te is lepakolsz majd. -Aztán elkezdem böngészni a sütemények listáját, és megakad a szemem egy Japán Torta elnevezésű süteményen. Tudtam, hogy azt karácsonyra szokták sütni főleg, de annyira megkívántam. Rengeteg emlékem fűződik eme süteményhez. A piskóta íze, a krém, ahogy a számban meg szét, és az eper, melyet egyébként is nagyon szerettem, mind felettébb fontos emlékeim sorát idézik fel. Na, szóval én rendelek egy ilyet, és még rendelek hozzá egy édes, lágy aromájú zöldteát is, melynek furi neve van, Shincha Ujitawara… na, de ha egyszer ez a tea lett szimpatikus. Rika és Vera nagyot néztek, mert még eddig nem hallották ennek a teának a nevét, és ugyan én sem, azért is vagyok itt részben, hogy újdonságokat is kipróbáljak. Régen is imádtam a teákat kóstolgatni, és nem kevésszer hívtam el a barátnőimet sem teaházba, hogy igyanak velem. Akkor is mindig a legfurább teát választottam. Mikor megkapom, akkor látom csak, hogy az egyik legtisztább és legritkább tea, egyáltalán nem olcsó mulatság ez, de hát a vágyaknak nehéz ellenállni, és én most pont erre vágyom. Szerintem ezek a teafüvek importálva lettek Japánból, mivel errefelé nem sok lehetőség van a termesztésükre. Ott is nem rég volt a teatermelõk és teakedvelõk ünnepe, és ezt a fajtát azután szedik nem sokkal. Nem is olyan rég szereztem be erről egy könyvet. Eszembe jut, hogy következő programnak be kéne ajánlanom a fürdőt, mert én már nagyon a vízbe kívánkozom, szóval felhozom a témát.
- Lányok, ezután, meg persze miután Vera lepakol, mit szólnátok, ha bemennénk a nyitott fürdőbe? –Érdeklődöm meg tőlük, hogy mit gondolnak az ötletről, de nem hiszem, hogy más lenne a válaszuk, az én elképzeléseimtől, mivel mindannyian pihenni jöttünk, vagy mi.
Miután eszünk, ígéretemhez híven megvárjuk, míg Vera lerakja a cuccait, aztán elindulunk a fürdő nyitott részére. Fürdőruhát vettünk fel mindenesetre, ha netán lenne benn egyed az ellenkező nemből is.
És nem tévedtünk nagyot, mert tényleg voltak benn.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/10000Kingyo 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:14 am

Fürdőző ikrek - bónusz


A recepció mellett álldogáltam egy kicsit, hogy mégis mihez kezdjek. Mikor már túl sok ideje álldogáltam a melegben a gondolkodásmódom elcsavarodott az élet nagy dolgai felé. Hogy miért kék az ég, hogy miért süt a nap, miért fúj a szél, miért van ellenségeskedés ezen a világon. Aztán fejemet megcsóválva, hogy egy épületben, hogy a fenében lehet ilyen fülledt meleg. Aztán elindultam a lefoglalt szobám felé. Miután átléptem a küszöbömet becsuktam magam után az ajtót és egy kis hűtő felé vettem az irányt. Szerencsére volt ott egy kevés kis hűtött ital, amik közül fogyasztottam egy keveset. Valamivel jobb kedvvel vettem észre, hogy felkészültek erre a buzi nagy melegre, ugyanis a szobában találtam egy ventilátort. A legmagasabb kapcsolatra nyomtam az erősségét és elkezdtem lehűteni magamat vele, miközben leültem az ágyamra. Ekkor vettem észre, az előttem lévő üres ágyat. Igaz is, csak kétágyas szoba volt. De miért nem lehetne kivinni ezt az idegesítő ágyat. Mindegy, legközelebb hozok majd magammal valakit. Legalább olcsóbb is lesz, hiszen akkor csak az ár felét kell majd kifizetnem. De vajon kit kéne elhívnom, hiszen nincs egyetlen barátom se. Habár amilyen a hozzá állásom nem is csoda, hiszen a legtöbb halálistent és embert gyűlölök. Lehet, jobb lenne összebarátkozni velük. Végül is, akkor a szerepemet is könnyebb lesz majd játszanom. Gondolataim után kényelmesen elterültem az ágyon, majd egy ideig a plafont bámultam. Aztán hirtelen megéheztem, elmásztam a hűtőhöz és megnéztem, mi is van benne. Csak az a három sör, amelyikből már egybe belekóstoltam. Úgy döntöttem megiszom az egyik üveget, aztán elmegyek enni a teaházba. Igen, kissé meglepő volt, hogy egy olyan helyen eszem, ahol általában inni szoktak. Miután megittam az italom elindultam a teaház felé. Nagyjából fél perces sétát, hála a navigációs hiányaimnak sikerült potom húsz perc alatt megtennem. Minden estre belépve a teaházba egy hűvösebb helyet kerestem, amit meg is találtam. Mikor leültem rendeltem pár süteményt, amiknek a nevét se tudtam, a lényeg csak az volt, hogy ehető legyen. Rövid idő múlva meg is hozták a rendelést, amit nagyjából öt perc alatt el is fogyasztottam. Finom volt, bár nem tartott sokáig. Na, mindegy „örüljünk az élet adta kis örömöknek” tartja a mondás, én pedig most úgy döntöttem örülni is fogok. Valamint az öröm mellett rendeltem még egyszer ugyanilyeneket. Ismét jóízűen megettem, majd öt perc múlva kértem a számlát. Miután kifizettem a leírt összeget, úgy döntöttem visszamegyek a szobámba. A szobában rögtön a ventilátorral hűtöttem magamat. Már egy régi barátomként tekintettem rá, aki segít, ha majd szétégek. Lehet, hogy a saját lakásomba is veszek majd egyet. Hasznos kis cucc végül is. Időközben a plafonon észrevettem egy kis pókot. Kicsit könyörtelen dolognak tartottam volna szétnyomni a kis állatot, így megpróbáltam óvatosan megfogni. Ő viszont állandóan csak menekült, nem tudta, hogy én csak segíteni akarok neki. Többször is annak a közelében jártam, hogy végre meglesz, ám akkor hirtelen mindig nagyobb sebességre kapcsolt. Már-már az idegeimet feszítette, amikor már húsz perce harcoltunk, ám végül sikerült elkapnom és kiengedtem az ablakon a szabadba. Látszólag még tovább a szobámban akart volna maradni, ám én gyorsan becsuktam utána az ablakot. Majd ismét a régi barátot használtam, hogy lehűtsön és talán kissé meg is nyugodjak tőle. Ám ekkor egy nagyon idegesítő dolog lépett be a képbe, egy újabb pók. Tanulva az előzőnek a cselekedeteiből, inkább rögtön agyonnyomtam. Nem volt számára kegyelem, ugyanis az elégé már elégé felhúzta az agyamat. Időközben úgy döntöttem elmegyek egy kicsit fürdőzni. Először a férfi fürdőbe mentem el, mert nem volt kedvem kimenni a szabadba, ám miután a sok férfi együtt sok baromságot csinált, így nem sok kedvem volt ottmaradni. Mikor lefröcskölt egy nagyobb darab fickó eldöntöttem, hogy távozom. A hajam teljesen összekócolódott a víztől, de nem törődtem vele, rohadt dühösen kisétáltam a szabadba, ahova megérkeztem a kellemesen meleg vízbe. Itt nem volt egyetlen örült figura sem, aki hülyéskedett, ezért kicsit boldogabb és nyugodtabb is lettem. Ám sajnos itt sem volt minden teljesen nyugodt, ugyanis a legtöbb fickó, úgy gondolta jó ötlet lenne itt felcsípni egy csajt. Én szerencsére nem tartózom a nőkeresők társaságába, így nem is kutattam a hölgyeket. Éppen nyugodtan lebegtem a víz tetején, amikor egy fiú épp egy „nagyobb falatnál” próbálkozott. A vége az lett, hogy a leányzó egy csattanós pofon után elviharzott, a jelenet után magamban nevettem egyet, majd kiúsztam a medence széle felé. A szélen mindent szemmel tudtam tartani, így biztos voltam abban, hogy nem maradok le semmiről. Szerencsére arról sem maradtam le, amikor három női kolléga közelített a fürdő felé. Az egyik közülük hadnagy volt, mi több a másik kettő harmadik tiszt. Szerencsére ismertem őket valamennyire, hála annak hogy néha-néha figyelek. A biztonság kedvéért megpróbáltam láthatatlan maradni és a víz alól csak a fejem egy kis része látszódott ki. Nem sok kedvem volt, most beszélni a kolleginákkal, de valószínű, hogy majd kell.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyKedd Júl. 13, 2010 5:02 am

Éjjen fürdünk!!

Miután megérkeztünk és lepakoltunk a szobában, elhatároztuk, hogy körülnézünk egy kicsit és megkeressük Chikával a teaházat. Elég sokszor eltévedtünk és egyszer-kétszer össze is kaptunk, mert nem tudtuk eldönteni merre kéne menni. Alig vártam, hogy végre fürödhessünk, a biztonság kedvéért előre felvettem a fürdőruhámat, ha netán lennének ott férfi nemű lények is, és ahogy láttam a nővérem is így cselekedett. Megtaláltuk a teaházat és megpillantottuk a kedvenc hadnagyunkat.
- Chi-chaaaaaaa~n! Rika-chaaaaan!- köszöntött minket fülég érő szájjal
- Szia!!!- és megöleltem, nagyon örültem neki, hogy látom és most nem a papír kupac mögül kukucskált ki, ahogy azt szokta.
- De jó, hogy itt vagytok… Eddig nem láttam itt ismerős arcot. Foglaljatok csak helyet, ha gondoljátok. - ahogy ezt mondta levette a kézitáskáját az egyik székről.
- Köszönjük- mondtuk a nővéremmel, mostanság elég sokszor történt meg, hogy egyszerre és ugyan azt mondtunk, míg éltünk is sokszor megtörtént velünk.
Kíváncsian nézegettem az étlapot, ami már előre az asztalra volt készítve, elég sok féle finomság volt, én az epertortát választottam, és kedvem támadt egy teához is. Én az őszibarackosat választottam míg Chika egy eléggé fura nevű teát.
-Mi már lepakoltunk a szobánkba. – említette meg a nővérem.–Megvárunk, amíg te is lepakolsz majd.
- Igen- helyeseltem
- Lányok, ezután, meg persze miután Vera lepakol, mit szólnátok, ha bemennénk a nyitott fürdőbe?
Örültem ennek az ötletnek, mivel bármilyen szuper is volt itt, a fürdőzést mindennél jobban vártam.
- Rendben. Alig várom- mosolyogtam el.
Miután megettünk és megittunk mindent, elkísértük Verát a szobájához és megvártuk, míg lepakol és indultunk is a fürdőbe. Egyelőre még nem voltak túl sokan, de nem baj attól még jó lesz. Alig vártam, hogy pihenjek egy picikét, miután a nővérem felébresztett hajnalok hajnalán, de most nem bántam sokkal jobb itt mint az ágyban gubbasztani.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te25250/30000Kingyo 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 4:41 am

Fürdőző ikrek, bónusz Ren, szétesett hadnagy – Kai, mit is keresel itt? o.Ó

*Nem hiszem, hogy el kéne kapkodni a dolgot, ráérünk szépen, kényelmesen megreggelizni, úgyhogy miután befaltam a török kávém mellé a rántottám meg egy halom palacsintát – mely igazából feleannyira sem jó, mint amit annak idején Kai sütött - , visszavonultam a szobámba, hogy most már _tényleg_ csak a legfontosabb dolgokat hozzam magammal. Pár perc múlva már strandpapucsban, virágmintás bikiniben és egy derekam köré tekert törölközővel pózolok a napszemüvegem csillogtatva, s határozott léptekkel vonulok végig a folyosón, hogy aztán ismét csatlakozzak Rika és Chika társaságához. Igazán vidámak a lányok, és tényleg jól érzem magam köztük, s legalább végre van valaki, aki kirángat ebből a szánalmasságomból, amibe a szakítás taszított. Épp itt az ideje annak, hogy kilábaljak a depressziómból, így is eleget emésztettem magam. Persze ezek után soha nem leszek képes bízni egy férfiban sem, de talán jobb is a világnak, hisz amúgy sincs szüksége senkinek egy magamfajta szerencsétlenre, C kosaras mellek ide vagy oda. Az egyetlen dolog, amiben jó vagyok, az irodai munka, ám kényszerszabadságon vagyok, szóval jelenleg még azzal sem foglalkozhatok, amiben nem csak örömöm lelem és élvezem, hanem még egyfajta tehetséggel is megáldott a Sors.
Normális esetben az lenne az illendő, ha fürdőruha nélkül, meztelenül mennénk fürödni, azonban Rika és Chika úgy döntöttek, hogy a közös fürdőbe menjünk, oda pedig ezek szerint mégis csak fürdőruhát kell viselni. Változtak az idők és a szokások, bár bevallom őszintén, eddig nem gyakran vettem igénybe a vegyes részt egy onsennél sem, ahol valaha is jártam.
Mielőtt még bekempelnék a vízbe, még veszek magamnak egy koktélt, mert bizonyára jól fog esni a forró vízben a finom nedű, s egy százvattos vigyort magamra erőltetve már be is fészkelem magam a lányokkal a vízbe, amikor megpillantok egy valahonnan nagyon ismerős, hosszú, fekete loboncot a hozzá tartozó felsőtesttel, aminek volt alkalmam minden négyzetcentiméterét kiismerni, valamint az a bizonyos, jellegzetes tetoválás, ami végképp egyértelművé teszi, hogy nem káprázik a szemem és valóban Kait látom alig néhány méterre tőlem.
A vigyorom egyből a képemre fagy, ezzel együtt szilánkokra törve a maradék önbizalmam is. Nem hittem volna, hogy pont a szabadnapomon fogok Vele találkozni és pont itt, ilyen körülmények közül. Amikor szakítottunk, világosan közöltem vele, hogy soha többé nem akarom a közelemben látni, amiért csak egy kihasználható fruska, egy egyszerű bútordarab voltam számára, s eddig úgy tűnt, hogy tartotta is magát ehhez a megállapodáshoz. Legalábbis én tettem arról, hogy még csak a 11. osztag közelébe se kelljen mennem, s legutóbb talán akkor találkoztunk, amikor elkeseredésemben megpróbáltam végezni saját magammal. Őszinte leszek, nem sokra emlékszem abból az éjszakából, hisz hogy is fejezzem ki magam… kicsit elborult az agyam. Nem voltam megkülönböztetni a valóságot az illúziótól, s igazából még a mai napig nem jöttem rá, hogy ezt az egészet csak beképzeltem, álmodtam, vagy valóban megtörtént. Csak a hideg érintésére emlékszem s a nyers, durva szavaira, majd arra, hogy egy pokollepkét küld a taichounak, hogy vigyázzon rám. Akkor igazából el sem gondolkoztam azon, hogy hogyan is kéne kezelnem a helyzetet, és azon sem, hogy ez valóban megtörtént, vagy csak egy újabb szörnyű, nyomasztó, fojtogató, lelkemet teljességgel felemésztő rémálom volt csupán. Nem kizárt, hogy valóban csak a képzeletem és a trükkös zanpakutom szórakozott velem. Előfordult már többször is, nem ez lenne az első eset.
Nem tudom, hogyan kéne kezelnem ezt a találkozást, s igazából csak az első fejemben megszólaló hangra hallgatok, amikor egyszerűen rávetődök egy random, a közelben lévő, egyébként totálisan ismeretlen shinigamira, hiszen a hangok azt mondják, hogy nem láthat boldogtalannak… nem láthat szinglinek. Remélem, hogy Ri-chan és Chi-chan nem lesznek rossz véleménnyel rólam és nem néznek valami olcsó, könnyen megkapható kis fruskának, meg majd mindenképpen elmagyarázom nekik a dolgot, ha végre messze, nagyon messze kerültem a potenciális veszélyforrástól. Bár kétlem, hogy észrevenne, hisz a jelenleg zöld hajjal villogó, elvileg ex-barátnője, Sakura – bár ki tudja, hogy valóban szakított-e vele, amikor velem volt – igencsak igyekszik a lehető leginkább eltulajdonítani őt.*
- Már annyira hiányoztááááá~l! *.* - *köszönök a vadidegen shinigaminak hatalmas lelkesedéssel s borulok a nyakába, hogy azután a karjába csimpaszkodjak, mintha valóban együtt lennénk. Szörnyen érzem magam, amiért kénytelen vagyok kihasználni szegény srácot, de nincs nagyon más választásom, ha túl akarom élni Még mindig emlékszem arra a pofonra, amit azon a napon kaptam, amikor végérvényesen szakítottunk. A legfájdalmasabb pofon, amit valaha is kaptam az élettől.*
- Bocsi, de… segítenél? Tudod, az exem, nem akarom, hogy… - *pislogok rá nagyokat, míg közelebb hajolva hozzá magyarázom el röviden és tömören a helyzetet, eközben egészen véletlenül a karjaimmal kicsit összeszorítva a melleimet, hogy nagyobbnak tűnhessenek. Hát szabad nekem nemet mondani? Surprised *
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te15500/30000Kingyo 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 6:14 am

-= Fürdőzés egy exxel ~ Vera, ismét összefutunk... =-


Napok óta tartó virrasztás rányomta bélyegét: tekintetében a sötét árnyék elmélyült, és ez akkor sem tűnt el, amikor Sakura újra felbukkant mellette. Nem felejtette el amit vele tett, bocsánatot nem ismer- sosem csalt meg senkit sem, míg együtt volt vele-. de kikapcsolódásra megfelel a lány. Mást nem akar tőle úgy sem, megmondta neki, hogy Vera nyomába sem ér, ne reméljen semmi komolyat... a lánynak mégis megfelel a helyzet. jót tesz a hírnevének, ha egy kapitánnyal látják. Valódi számító személy, aki csak kihasználja a körülötte levőket. Nem számít, kölcsönös a dolog... Ő csak a kínzó magányt űzi el vele maga mellől. Hiába fordult meg ágyában számtalan arctalan és névtelen nő a szakítás óta, egyik sem csillapította őrjöngését, és még a legvéresebb pusztítás sem volt számára elég. Nem lelt békét benne... Az éjjelei pedig sajátosak voltak. hiába volt mellette alakra és formára hibátlan testek tömkelege, a személyük hibádzott... Nem voltak jók semmire sem. Bűntudata is hiába marta a lelkét- nem voltak együtt, tehát nem csalta meg őt. Mégis, lelke legmélyééig undorodott magától. Kétségbeesés mardosta, de nem mehetett oda hozzá. Hiszen Ő esküdött a távolságra, nem szegi meg a szavát. Hadd éljen a lány nélküle, legyen boldog annyira, amennyire csak lehet.
Bár ezen reményét feladta tudat alatt, amikor az öngyilkosságot akarta véghezvinni. utólag hálát rebegett azért, hogy hallgatott rossz érzésére, és ellopózott a lányhoz- hogy időben tépje ki a kezéből a pengéket, melyekkel önnön életét akarta megszakítani. Lelketlen galádság, bocsáthatalan bűn! A világot megfosztani egy Angyaltól, mely minden lépésével békét és szeretet ad akkor is, ha szenved?! Csoda hát, hogy dühödten ordított rá? fejéhez vágta ostobaságát, amiért poklot kívánt hozni rá? Mélyebbet, mint amiben vergődött? Ha nem is miatta... ha már olyan mélyen gyűlöli őt, akkor ne miatta... az imádott taichoujáért, a drága Ayumuért maradjon hát életben. Vesse őt kénköves vulkánba, inkább, mint hogy hagyja Őt meghalni! De otthagyta, elment, nem volt joga ott maradni, és remélte, hogy önuralomhiánya nem hagyott nyomot a lányban - azt a lopott csókot remélte, elfelejtette. Nem akart ő így játszani, így érezni sem akart, hiszen az érzelmek csak kínos teher részei, és a jelenlegi helyzet erre a legtökéletesebb bizonyíték. Lehet bárkivel, csak egyvalakit hiányol... Ez a valaki pedig boldog visongással vetődik egy másik karjaiba. Tekintet villámokat szór, elsötétül.... Nem a jókedvéről volt híres eddig sem: csöndes volt, s a kisugárzása beszélt helyette: hagyják őt békén, ha jót akarnak. Most valami más is társult bele: gyilkolni vágyás. Őrült féltékenység támadta meg, tekintetét inkább elkapta a kis párról, helyette Sakura lányos idomaira vetette lila íriszeit. A lány megpróbálta felcsigázni, húzta maga után egy medence felé, és a vízben leplezetlen céllal préselte magát hozzá. figyelme mégsem rajta járt, szórakozottan játszott a hosszú zöld hajjal, miközben a hullámzó vizet figyelte. Itt van az egyik, ott a másik... Az egyik mindent, a másik semmit sem ér. A fontosabb mégis mással rajong az életért... De legalább boldog. Él, virul, kihasználja az új lehetőséget. Leplezett vágyakozással tekint a hosszú, szőke hajra, és eszébe jut, milyen jó volt belefúrni az arcát, miközben a lány rajta aludt. Most talán jobban szerette, mint régen. A különbség csak annyi, hogy nem mehet oda hozzá.
- Itt akarsz maradni? - kérdezte mély hangján, és az igenló válasz után elővett egy szál cigarettát. Kiült a medence szélére, nem volt kedve a vízben ázni. Sötét hangulata sugárzott belőle, és miközben hosszú, fekete haját kihúzta szeméből, újabb gyilkos pillantást vetett az alakra, akihez Vera tapadt...

Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 10:54 pm

Fürdőző ikrek, A hadnagy, és az általa letámadott Bónusz Ren – Bikinigyilkos Chika


Mikor visszakísértük Verát, úgy gondoltuk, hogy mivel már úgyis rajtunk van a fürdőruhánk, csak lerakjuk az afölött lévő felesleges ruhadarabokat, és megyünk is egyből a medence felé. Az én fürdőrucim egy piros alapon fehér pöttyös, rendes tehát nem bikini ruhadarab volt, és elég kényelmes is. Jó néhány párt láttam a medencében, és eszembe juttatták, hogy éppen nem láthatom Harumat, és ettől egy üresség érzetem támadt, ami jelzi a hiányát. Már éreztem korábban is, de próbálok nélküle is élőnek tűnni, és szórakozni, amit eddig elég nehezen sikerül, mert mindig az eszembe jut valamiről, vagy valakiről. Nem gondolom, hogy valaha képes lennék mást szeretni, Haru tökéletes számomra, úgyhogy remélem, hogy senki nem akar kikezdeni velem itt, mert akkor csak egyfajta választ leszek képes adni, és az pedig a nemleges. Valószínű, hogy nem igazán tudnám kezelni a helyzetet, ha Haru elhagyna, és lehet, hogy teljesen össze is törnék, de erre nem szabad gondolnom. Szép jövő áll még előttünk. Teljesen fülig ér a szám, ha erre gondolok, ám még mindig nyomaszt a hiánya, ami egyelőre nem fog megszűnni, így aztán képtelen vagyok elviselni.
- Végre! –Sóhajtok hatalmasat, amint belemerülök a számomra olyan kellemes meleg vízbe. Szinte érzem, ahogy a végtagjaim ellazulnak, és már teljesen ki vagyok kapcsolva. Végül is ezért jöttünk, hogy mindannyian lazítsunk, és elfeledjük mindennapi problémáinkat, mert valószínű, hogy Verának sem az az egy dolga van, hogy a papírokat rendezze, és Rika is éli lassan a saját életét. Igaz én is hasonló helyzetben vagyok, hisz Haruról eddig nem meséltem Rikának, amiért valószínűleg haragudni is fog. Jut eszembe, itt a tökéletes alkalom, hogy beszélgessek vele, mert hát, ha már Vera így elfoglalta magát a tiszttel, akkor nekem sem lenne szabad magányosan pihengetnem, hisz pihenni lehet beszélgetés közben is. Úgy gondolom, oda kéne mennem hozzá, mert elég messzire ült le tőlem. Ahogy felállok és elindulok felé, éppen az egyik pár mellett készülök elhaladni, a férfitagot mintha már korábban láttam volna. Ahogy közelebb érek egy picit, biztossá válik a gondolat, miszerint a nem messze szerelmeskedő férfi, a 11. osztag kapitánya, Matetsaku Kai. Hallottam róla, néhány tiszttől, hogy korábban az én, vagyis a mi, tehát Rika és az én tisztségemet töltötte be. Biztos nagyon erős, ha ennyi idő alatt feltornázta magát, egy tisztségtől a kapitányságig. Éppenséggel nem érdeklődtem felőle túl sokat, mert nem érdekelt…, a 11. osztaghoz valószínűleg soha nem fogok tartozni. Vagy, ha mégis, akkor most tévedek^^. Áthelyezem tekintetem a teljesen merülőben lévő Rikára, aki még nem vette észre, hogy közelítenék felé, és ekkor megtörtént a baj, egyszerűen megcsúsztam. Orra készültem esni, ám hirtelen elkaptam valamit, ami éppenséggel a kezem ügyébe került. Ugyan nem gátolta meg az esésemet, és még csak nem is enyhítette. A vízcsobbanásra szerintem mindenki felfigyelt, aztán már nem én érdekeltem őket. Éreztem, ahogy a pillantások átpásztázódnak az elkapott ruhadarab által fedett területre, ami immáron szabaddá vált. Ezt én csak akkor vettem észre, mikor ismét felálltam a vízből, és köhögések közepette emeltem fel a kezem, melyben az eltulajdonított bikini felsőt tartottam. Meghajoltam miközben már annyira jól begyakorolt szövegemet fújtam, és nyújtottam át a ruhát, mert nem szándékozom megtartani (amúgy is nagy lenne a kosárméret...), habár ezzel nem sokat segítek, hisz még mindig félmeztelenül van a hölgy.
- Bocsánatbocsánatbocsánat! Elnézést kérek, nem volt szándékos! – nyögtem ki egy szuszra bocsánatkérésemet, és néztem fel hirtelen, ám ekkor egy hatalmas pofon csattant el arcomon, teljesen érthető módon.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/10000Kingyo 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 12:05 am

Ezért engem ki fognak nyírni… duplán : (


Rövid ideig élvezhettem csak az egyedül létet. A társaság egy szőke hölgy képében jött, egész nagy kosara volt. Talán nem is bántam volna annyira a társaságát, ha nem úgy üdvözölt volna, mint aki már évek óta ismer. Érdekes dolog az első találkozás alkalmával a „hiányoztál” szót hallani. Majd hirtelen nagy lelkesedéssel a nyakamba ugrott, na, most vagy nagyon jó színész, vagy tényleg bejövök neki, esetleg amnéziás vagyok. Végül is nem lenne csoda elkapni több mint 130 évesen az Alzheimer kort. Majd ekkor elárulta, hogy pontosan mi is a helyzet. Így már világos volt, miért is tetteti nagyobbnak a melleit.
Szememet becsuktam és lehajtottam, kicsit elkeserítő volt, hogy csak kihasznál, de végül is még úgysincs senkim, tehát nincs veszteni valóm. Bár, ha lenne valakim, akkor nyilvánvalóan nemet mondtam volna erre az ajánlatra. Ám most inkább csak hagyom, hogy kihasználjon, de persze van egy határ, ahonnan már nem engedek tovább. Természetesen ezt is el lehet érni, bár nem hiszem, hogy a hölgy addig elmenne. Bár nem tudom, hogy eme teremtményt meddig is engedném, de a lelkem biztos tudná hol a határ.
Azon kívül a volt pasija gyilkos pillantásai, nekem azt jelzik, hogy a veszély hatalmas, ráadásul, tudtommal ő a 11. osztag kapitánya. Tehát nem kellene neki túl sok, ahhoz hogy könnyedén a porba tiporjon. Talán jobb lenne, minél hamarabb lelépnem innen, de akkor valószínű, hogy a hadnagy nagyon megharagudna és elintézné, hogy életem végéig valami szörnyű melót kelljen csinálnom. Hát, inkább kockáztatom egy kicsit az életem, végül is, a kaland nélküli életnél még a halál is jobb.
Hirtelen az egyik vele jött leányzó elindult, majd olyat tett, amit valószínű az összes strandoló megbámult. A hölgy megcsúszott és a kapitánnyal jött hölgynek véletlenül letépte a melltartóját. Nem tudom, hogy véletlenül kapaszkodott-e meg a ruhadarabban vagy direkt, minden esetre a szegény leányzó a mutatványt egy pofonnal jutalmazta. Minden esetre, abban a pár másodpercben, amelyben nem volt, ami takarja a melltartóját megnéztem a hölgyemény idomait. Annyira nem volt rossz, de hát nem is várható el egy kapitánytól, hogy egy rossz nővel jöjjön el a kingyóba.
- Na, és nagyjából meddig kéne játszanunk azt, hogy együtt vagyunk? – Kérdem a mellettem lévő hölgytől halkan, amíg nem közelít meg bennünket a férfi. Bár szerintem addig kell, amíg a férfi el nem hagyja a látótávolságot, vagy pedig, amíg ki nem békülnek. Habár valószínű, hogy ki fognak békülni, hiszen a legtöbb esetben így szokott lenni. Bár nem vagyok valami nagy szerelemszakértő és romantikus filmeket sem szoktam nézni, mint oly sokan mások, de szerintem ez így van. Aztán vagy tévedek, vagy nem. Bár szerintem tévedek, hiszen semmit nem tudok sem a párról sem pedig a szerelemről.
Mi több 132 évesen még egyetlen barátnőm sem volt, de ha lesz is, valószínű, hogy nem fogok evvel a történettel dicsekedni neki. Hiszen, ki a bús fene dicsekedne azzal, hogy egy lány kihasználta. Ráadásul csak azért, hogy lerázza a volt pasiját. Tényleg, egyáltalán miért is engedem én ezt neki. ja igen, mert a felettesem és bármikor elintézheti, hogy örök életemre vécét pucoljak, vagy mosogassak az osztagoknál vagy nem tudom mit. Nyilván sokféle büntetést bír kiszabni rám, de remélem, hogy ezután nem kapok büntetést, hiszen most éppen szabadságon vagyok.
Időközben a kezemet a leányzó vállára tettem, hogy még jobban egy párnak tűnjünk. Bár igaz, ami igaz, nincs ebben semmi perverz vagy romantikus dolog, egyszerűen csak sok pár ezt csinálja és egyfajta divattá vált. Talán még régebben lehetett ennek valami jelentősége vagy valami, ám szerintem mára már feledésbe merült a jelentése, de nem tudom, hiszen nem szoktam közösségben lenni. Minden esetre egyelőre nyugodtan várom a további fejleményeket és próbálok megfelelően reagálni rájuk.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 1:27 am

Chika, a fürdőruha gyilkos>.<

Annyira örültem, hogy végre nyakig elmerülhetek a forró vízben. Volt egy olyan érzésem, hogy bele akarok ugrani, de végül nem tettem, mert elég sokan voltak. Ott volt a 11. osztag kapitánya, aki régebben a mi helyünket töltötte be ő a barátnőjével jött azt hiszem, mi hárman meg még egy pár ember volt ott, akit alig ismertem. Vera amint meglátta kapitány urat, egyből Rennek, azt hiszem így hívták a nyakába ugrott mondva, hogy a pasija. Gondolom, ők régebben egy párt alkottak, mert eléggé ellenszenvesek voltak egymással, de úgy tűnk mindketten féltékenyek a másikra. Elmerültem a gondolataimban és észre sem vettem mikor Chika, közeledett felém, hirtelen megcsúszott a lába és megpróbált megfogni valamit és lehúzta egy hölgynek a fürdőruha felsőjét. Jesszusom, csak az én két ballábas illetve két ball kezes nővéremnek lehetett ekkora szerencséje, mikor felállt természetesen bocsánatot kért, de válaszul egy hatalmas pofont kapott. Pillanatnyi késztetést éreztem, hogy visszapofozzam, de végül nem tettem. Gyorsan odaszaladtam Chikához, hogy nyugtázzam, jól van. Észrevettem, hogy mindenki minket bámul és férfiaknak majd kiesik a szeme annak a hölgy keblei láttán, akiről a nővérem sikeresek leszedte a fürdőruhát.
- ÖÖ… Chika, jól vagy???- aggódtam a nővérmért, mert elég nagyot eshette
- Ja, persze. Egy pofonba nem halok bele.- mosolygott és megdagatt az arcán a piros tenyérnyom.
Kiszálltam a vízből és elmentem a teaházba kérni jeget, adtak is és beletteték egy kendőbe, odafelé még odataláltam de visszafelé eléggé nehezen tudtam közlekedni. Mikor visszaértem Chika mér kint ült és teljesen feldagatt az arca, rátedtem a borogatást.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te25250/30000Kingyo 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 3:32 am

Fürdőző ikrek, bónusz Ren és gyilkoskám ♥


*Azt hiszem, most már kiérdemlem a „legrosszabb” jelzőt. Eddig nem ismertem ezt az oldalam, legalábbis sohasem volt alkalom arra, hogy csak azért tapadjak rá egy vadidegenre, hogy Kait féltékennyé tegyem. Előfordult már, hogy féltékeny lett, megjegyzem, a részemről teljesen oktalanul, hiszen csak azért, mert szeretek kicsit emberibben bánni a tisztjeimmel és hajlandó vagyok szóba állni a férfinem más tagjaival is rajta kívül, még nem jelenti azt, hogy bármikor egyáltalán megfordult volna az eszemben az, hogy megcsaljam, egyszerűen nem voltam képes rá… Jobban belegondolva pedig még mindig nem vagyok képes rá. Nem tudok mást elképzelni magam mellett, s ha Kai nem lehet az enyém, akkor nem is kell senki más. Bár akárhogy is nézem, számunkra nem adatott meg a közös és boldog jövő lehetősége. Olyan súlyos karmával rendelkezünk, ami lehetetlenné teszi, hogy együtt lehessünk. Mintha minden ellenünk játszana… Néha megfordul a fejemben, hogy mi van akkor, ha valóban nem voltak emlékei az emberi életéről, s különben is, a Pokolra kellett volna jutnia a bűnei miatt, ehelyett mégis itt van, sőt, kapitánnyá vált… Túlságosan félek az igazságtól és az újabb csalódásoktól, s nem lennék képes elviselni még egy pofára esést. Így is szenvedtem eleget, megvannak a magam problémái, s nem várhatom el, hogy mások levegyenek valamennyit a vállamról átvéve ezzel egy hatalmas terhet. Soha többé nem válhatok azzá az angyallá, akit Kai látott bennem. Nem akarok többé annak az ártatlan kislánynak tűnni, nem akarok kihasználható bábbá válni, nem leszek többé egy kellemes játékszer az ágyában. Bizonyára Sakura tökéletesen megfelel neki, s elnézve kéjelgését talán az ágyban is sokkal jobb nálam. Több partner több tapasztalatot is jelent, úgyhogy a kapitány úr legyen elégedett a szukájával, bizonyára örömmel teljesíti minden kívánságát. Kétségtelenül egymásnak valóak, s inkább én vagyok az, aki annak idején elvette Kait Sakurától, gyarló, megvetendő, önző céloktól vezérelve. Magamnak akartam egy igazi démont, s elhitettem magammal, hogy boldog leszek attól, ha a tulajdonomnak tudhatom. Mégis csak keserűség és csalódás lett a vége, s általa megismertem az igazi poklot, amihez még csak Eras mesterkélt kis ténykedéseire sem volt szükség. Ám tanultam az esetből, s végre tudom, hol a helyem. Nem lehetek ember, többé nem… Maradok hát egy két darabbá hullott lélek selejtes darabja, s hagyom, hogy felőrölje minden maradék erőmet az a tény, hogy képes vagyok érezni. Selejt… Jelen pillanatban tökéletesen annak érzem magam, s nincs más szó, mely jobban jellemezne. Nem kellek én senkinek, hiszen nem vagyok jó semmire, maximum egy kis ágytornára és a szokásos papírmunkára, csak mert sikerült abba a hitbe ringatnom magam, hogy ezáltal hasznos lehetek Soul Societynek. Hiába adatott meg nekem egy olyan hatalmas mértékű erő, amiről a legtöbb átlagos shinigami még csak álmodni sem mer, mégsem használom ki, hogy egy magasabb, vezető pozícióba lépjek, hogy hatásosabban legyünk képesek fellépni Aizen ellen. Talán mert igazából a Gotei 13 sem jelent számomra semmit. Hiszen nem azért jelentkeztem annak idején az Akadémiára, mert mindenféle dicső célok lebegtek a szemem előtt, hanem puszta unalomból, hogy lekössem magam, s persze azért, hogy ismét átérezzem, milyen érzés is valahova tartozni. Még sem érzek semmit sem… Még a saját kapitányomnak is félek elmondani olyan dolgokat, amiket tényleg jobb lenne, ha tudna, ám önző módon ezeket a titkokat is megtartottam magamnak, csak mert félek szembesülni azzal, hogy néhány hülye jelentésnél talán sokkal nagyobb feladatokra is képes lennék. Inkább csak jópofizok az egész osztag nevében az irodámban s vigyorogva tologatom az aktákat az egyik helyről a másikra. Kai legalább velem ellentétben tudja, mit akar, s hogy mit tud felajánlani a Gotei 13 szolgálatába. Nyers erő… Legalább olyan nyers, mint a személy maga. Gratulálok, rátalált a tökéletesen hozzá való osztagba. Mintha csak neki találták volna ki a Kenpachi nevet.*
- Tényleg ne haragudj… T_T Nem vagyok olyan lány, nehogy félreértsd, de ez most tényleg vészhelyzet. Tudod, elég csúnyán végződött a kapcsolatunk. Ha végre eltűnt a képből, ha akarod, meghívlak egy kajára, persze csak barátilag… Amúgy Verashu Suwun vagyok, de mindenki Verának hív.
*A tekintetem folyamatosan odavonzza a férfi, akiért valaha meghalni is képes voltam – most pedig meghalnék, amiért nem lehet velem. A hülye is észrevenné, hogy neki sem közömbös ittlétem, bár nem is tudom, melyik lenne a rosszabb: ha idejönne, vagy ha teljesen ignorálna. Valamiért kicsit izgatottá válok csupán azért, mert tudom, hogy néz. Ám maga a tekintet, a haragtól s mély sötétségtől izzó íriszek egyáltalán nem emlékeztetnek arra a mindig gyengéd s törődő szempárra, amiben olyan kellemes volt elmerülni. De most, most mintha egy ítélőszék előtt ülnék, s nyoma sincs azoknak a lágy arcvonásoknak s a kellemes mosolynak, amit annyira szerettem. Néhány másodpercre elmerülök a kiismerhetetlen, ismerős, mégis idegen szempárban, mintha egyszerűen ezzel ismernénk el egymás létezésének a puszta tényét, csak hogy aztán ismét elkapjam róla a tekintetem, s vörös arcomat inkább a hajamba fúrjam. Végül is, nem is olyan nehéz azt tetetnem, hogy mással vagyok együtt… Fájdalmas, számító lépés, de legalább működik. És ha Kai azt hiszi, hogy megint játszhatja a sértett lovagot, és esetleg megpróbálhatja megölni Rent, akkor nagyon téved. Legutóbbi harcunkkor is csupán a véletlen műve, hogy sikerült legyőznie, egyszerűen nem mertem minden erőmet bevetni. Jobban mondva, amióta Suwun már nem létezik, sohasem volt olyan alkalom, amikor valóban minden erőmet bevetettem volna.
Chika balesete ismét a tiltott gyümölcs felé tereli figyelmem, bár nem mintha Sakurát nagyon zavarná bikini felsőjének hiánya, sőt, talán mintha felszabadultabb is lenne. Hülye kurva. >.> Azt azonban nem vagyok hajlandó tűrni, hogy az egyik tisztemet pofozgassa csak úgy kedvére. Gyorsan elnézést kérve Rentől bontom ki magam a karjaiból, a napszemüvegem pedig előbb még a szemembe tolom – ezzel mintha megakadályoznám, hogy Kai túl sokat képes legyen kiolvasni lélektükreimből. Egyszerű, ám hatásos védekező mechanizmus, ami mindig működik.*
- Kenpachi Úr igazán megnevelhetné a kis cafkáját, és nem leszek hajlandó a továbbiakban tűrni, hogy a tisztjeimet bántalmazza, különösen, miután Chi-chan bocsánatot kért. - *rendezem le röviden és tömören a dolgot, vagyis csípőre tett kézzel magyarázom el a tényeket. Hosszú idő után ez az első alkalom, amikor egymáshoz szóltunk. Mikor is volt utoljára? Két hónapja? Három? Vagy négy? Mintha egy örökkévalóság lenne…
Megfordulván durcás képpel igyekszem vissza a koktélom felé, ám az enyhe megszédülés következtében lábaim egy kicsit megremegnek, s csak remek és kifinomult egyensúlyérzékemnek – erre harc közben amúgy is hatalmas szükségem van – köszönhetem, hogy nem rendeztem egy csobbanás kíséretével még egy hatalmas műsort a fürdőnél.*
- A-Azt hiszem, a napfény egy kicsit megártott, talán még sem volt olyan jó, ötlet koktélt hozni a meleg fürdőbe. - *támasztom meg magam a fürdő falánál. Eddig nem fordult elő velem efféle gyengeség, s elég nehezen is betegszek le szerencsére, de bizonyára hamarosan jobban leszek, ugyanis még a pánikroham jeleitől is merőben különbözik, ahogyan kezd kicsit elsötétülni a világ, s a hangok is olyan távolinak tűnnek…*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te15500/30000Kingyo 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 5:23 am

-= Fürdőzés ikrekkel, exxel, kibelezendővel, és... Angyallal =-


Ajkai keskeny vonallá préselődve, vértelenül olvastak hófehér bőrébe, melyen egyetlen forradás sem volt látható. Az emberek nem ezt várnák el egy kapitánytól, nem igaz? főleg nem a 11. osztag kapitányától, a nagy Kenpachitól, aki mind közül a legszenvedélyesebb harcos. De voltak más dolgok is, melyek egyáltalán nem jellemeztek egy átlagos Zaraki osztagbelit: zongorázott, s művelt lélek volt, de ezt egyedül csak az a lány tudta róla, akivel az ágyán kívül valami mást is megosztott. S hogy akkor, ott miért zárta le a harcot olyan brutálisan? Mert vagy tébolyodottan rontott volna a lánynak, saját indulataitól megrészegedve, vagy pedig a lány őrült volna meg teljesen- jobban, mélyebben, mint eddig valaha. pillantását mágnesként vonzotta az imádott test, és a csengő hang vággyal vegyes gyűlöletet ébresztett benne. Az a pondró, akivel ott enyeleg, az a féreg... a birtokának tekintheti őt. Vele fekszik össze minden éjjel, azt az alakot öleli... ÉS ő nem tehet semmit sem. Hiába undorodott már a mellette magát kellető lánytól, karját most mégis a vállára tette, napok óta először. Valóban, megpróbálta elfelejteni Verát, de sikertelenül.
Mégis jobban esett neki a medence szélén ülni, és onnan követni figyelemmel a zöld hajú lány sápítozását, amint a Vera társaságában levő letépte a felsőjét. Nem kibukkanó idomait figyelte, hanem a szemét, ami a romlottságáról tanúskodott. Csöppet se zavartatta magát: pofonvágta a merénylőjét, majd ajkán bájos mosollyal fordult Vera hímjéhez. remélte, mérgezett az érintése, és a hím fel fog fordulni az első érintéstől- de ha ez mégsem így lenne, majd Ő gondoskodik a dolgokról- hiszen már haldokló állapotában is képes lenne megtalálni ezt az energiát. De ugyanakkor... ha Vera már valóban nem szereti őt, és azt az alakot akarja maga mellett tartani, miért bántaná jobban a lányt, akire mindennél jobban vágyik? A cigarettacsikket beledobta egy kihelyezett tálkába, és felállt. Nem kívánta tovább figyelni a ribanc magakelletését - elég volt ezt tűrnie az elmúlt napokban, hiszen a lány a gátlástalan módon keltette magának a hírnevet-, így hát el akart indulni hazafelé- de útját állta valaki. Még úgy is, hogy csak magázta, de itt volt előtte, és hozzá szólt. Bár arcvonásai zárkózottak maradtak, pillantásába mégis vegyült valami a visszafojtott érzelmekből, és hangja is ugyanazt a mércét ütötte meg, amellyel mindig is beszélt a lányhoz.
- Suwun kisasszony, a cafka néven emlegetett lánynak van neve: Sakura. Ezt Ön is nagyon jól tudja, mellesleg nem az Én osztagomban van, hanem az Önében... és mellesleg nem a cafkám. További kellemes napot! - hajol meg előtte búcsúzásképpen leplezetlen szándékkal: nem fogja tovább nézni, ahogyan itt enyeleg a lány másokkal. tőle úgy játszhatja a méhkirálynőt, ahogyan akarja, megteheti: nincs senki, aki gátat szabjon neki. De ő nem az a játékbábu, ami hagyja magát kínozni. igen, egy aljas, rohadék módon megölte annak idején a lányt... de nem voltak róla emlékei. Nem ment volna a közelébe, ha tudta volna, mit tett vele. De ezt már megmondta neki, ha nem hisz neki, hát nem. Ő megtartja a szavát, kisétál az életéből. Nem tudta, hogy itt lesz ma a lány, nem járhat azon az esze minden szabad másodpercében, hogy mi van vele, és hogy hogyan kerülje el...
Azonban hiába fordít hátat a lánynak, a mondata mégis megállította. Régóta ismerte, hónapokig voltak együtt, de egyetlen egyszer sem ártott meg neki a napfény. Tartuffe-álarca lehull róla egy pillanat alatt, s tekintetében aggódó láng gyúl. Mozgása szinte szemmel követhetetlen, az elájult lány máris a karjaiban pihen. Érintése úgy esik, mintha a szomjazó hosszú napok óta először kapott volna egy csöpp vizet. talán a kelleténél szorosabban is ölelte a lányt magához, s tekintete nem hagyott kétséget felőle, hogy mi lesz a Vera felé lépő hím sorsa, ha nem hallgat rá..
- Takarodj, ha élni akarsz. - morogta gyilkos indulattal, és félrelépett az alak elől. Meg sem állt egy placcig, ahol napozóágyak voltak ernyővel ellátva. Óvatosan lefektette hát a lányt, s meg sem mozdult addig, amíg fel nem ébredt...
- Jobban vagy? Sajnálom, de nem hagyhattalak ott bent...- kutatta tekintetével a lányét, s közben minden apró vonását magába itta- nem mintha akár egyetlen pillanatra is képes lett volna maga mellől száműzni az arcát. Egy pillanatra ugyanaz az alak volt, akinek a lány mellett érezhette magát... de villámgyorsan felállt, és hátrálni kezdett. Nem akaszkodhat rá... Hátat fordított a lánynak, és idegesen egy szál cigarettáért kutatott a zsebében.
- Hogy a rohadt életbe az egésszel...- morogta alig hallhatóan, és fejét alkarjára tette, melyet az épület hideg falának támasztott. mély levegőt véve akarta magát lenyugtatni. Az akció több- kevesebb sikerrel zárult: így csak még jobban tudatosodott benne, hogy Vera ott van, hiszen jellegzetes, egyedi parfümjének az illata most betöltötte minden porcikáját...
Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:20 am

Leskelődünk. LESKELŐDÜNK?!


Fogalmam nincs, hogy hogyan rondítottam így bele ebbe a csodás pihenésnek induló napba. Verának biztos, hogy teljesen elrontottam a napját, ezzel az egész incidenssel, mert hallottam én a tisztek felől valamit, Kai taichoról és Veráról, de tényleg nem úgy esett a figyelmem. Ha figyelmesebb lettem volna, valószínű hogy nem is éppen azt a személyt kezdem el vetkőztetni, mondanom sem kell teljesen véletlenül, aki a taichoval jött, hanem akkor már inkább egy teljesen más személyt. Nem érdekel a pofon, hisz tudtommal ennyibe egyáltalán nem lehet belehalni. De Rika mégis jeges borogatásért rohant, még csak fel sem tudtam tartani, mondván, hogy semmi baj, majd elmúlik, de nem várta meg. Vera is anélkül szólt, hogy kértem volna egyszer is. Nem szeretem, ha másoknak kell gondoskodniuk rólam, még akkor sem, ha jól esik sokszor a törődésük. Igaz, egyáltalán nem tudok róluk mást elképzelni, és ha ellenkeznék, még akkor sem hagynák abba a mondandójukat, vagy épp cselekedetüket, amivel pontosan értem akarnak tenni. Míg ők folyamatosan védenek, én egyre jobban úgy érzem, hogy burok alatt vagyok, ahonnan lassan nem tudok majd kitörni. Habár feléjük nekem is hasonló érzéseim vannak, én is mindenáron védelmezném mindkettőjüket, és valószínű nem csak őket, hanem Harumat is, igaz ő nem valószínű, hogy valaha is rászorulna, de ki tudja, s rajta kívül még biztos, hogy bármelyik random tisztnek is a védelmére kelnék. És az is valószínű, hogy direktben senkinek sem okoznék bántódást, legalábbis maradandót nem. Hát látom már megint nem sikerül a védelmezési ötletem, mert még az ájuló Verát sem tudom elkapni. Kezdem úgy érezni, hogy tényleg csak azért vagyok, hogy kolonc legyek a nyakukon, és minden egyes tettemmel kellemetlen helyzetbe hozzam őket. Persze Kai tájcsó azonnal reagált, még, ha az előbb olyan csúnyán is beszéltek egymással, ő mégis segít Verának. Viszont nem értem, hogy hova rohan el vele ilyen hirtelen. Nincs kedvem egyedül követni őket, és egyébként is van akkora lélekenergiája mindkettőjüknek, hogyha meg akarnám találni őket, akkor nem kéne sokig keresgélnem. Tehát úgy döntök, beszervezem Rikát is a leskelődésbe. De sajnos nem tudom, hogy merre van, és most nem akarok rohangálni, ráér akkor, ha majd visszaér. Addig is követem a tisztet vissza a medencébe, akire nemrég annyira ráförmedt taicho, mert, valószínűleg ide fog jönni.
- Bocsánat, hogy elrontottuk a pihenésed. –Kérek tőle is bocsánatot, Vera, és Rika nevében is. Hisz ennek sem kellett volna benne lennie a pakliban. –Egyébként, a nevem Konami Chika, és a 10. osztaghoz tartozom. –Próbálok azért barátságosnak tűnni, nem áll szándékomban mindenkit elriasztani. A medencénél kiültem a legszélére, mert már éreztem a meleg víz káros hatását, mintha én is kómás lennék, bizony, a gőz nem tesz jót. Vera is most tapasztalta meg. Jönnie kéne már Rikának, aggódom, hogy Kai mit csinálhat Verával éppen, ugyan semmi rosszat, biztosan, de akkor is aggódom miatta. Ahogy rágondoltam, éppen meg is érkezett. Azonnal a képemhez nyomta a jeget, ami egy kicsit csillapított, a fájdalmon, amit épp az előző percekben kezdtem el érezni, s ami már gondolkodni is alig hagyott. Elmondtam neki, hogy szeretném megnézni, hogy, hogy van Vera, de nem akarok zavarni. Biztos van valami, amit meg akarnak majd beszélni, és nekem semmi kedvem beleavatkozni mások magánéletébe. Nekem is rosszul esne, ha engem lesnének meg Haruval, vagy akárki mással, és az is biztos, hogy ezzel nem csak én vagyok így. Rika belement az ötletbe. Aztán elkezdtük keresgélni, majd végül az egyik placcon meg is találtuk őket. A legközelebbi takarásban lévő helyen elbújtunk, én meggyőződtem arról amiről akartam ám Rika továbbra is maradni akart, mert ő még a később történtektől is félti Verát. Így elrejtőzve,s alélekenergiámat annyira visszaszorítva, hogy alig legyen észrevehető, maradtam mellette, mint egy cinkostárs. Kicsi korunkban is rengeteg ilyen helyzet volt, még akkor is, ha mindvégig én számítottam az idősebbnek, s hallgatniuk kellett volna rám, neki és Risának is, de mivel folyamatosan engedtem a csábításnak, elvesztettem a hitelem, mint „határozott nővér”. S ezt azóta sem sikerült visszaszereznem, még egyetlen évszázaddal később sem.

Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/10000Kingyo 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:53 am

Vissza a vízbe… keressünk nőt…

Még Eli-sama előtti időben játszódik >_<


Miután az „áldozat” felpofozta a szerencsétlen leányzót, a mellettem lévő hadnagy kissé dühös lett. Rögtön el is döntötte, hogy leszidja a hölgyet, talán kicsit meg is értettem a helyzetét, de túlságosan nem érdekelt. Úgy gondoltam ez az ő dolga és jobb, ha nem csatlakozom ahhoz a pár emberhez, amely összegyűlt az eset miatt. Hiszen, ha nem lennék halálisten, akkor én is csak egy szemlélő volnék, akihez nem jött volna oda Vera. Egy kisebb veszekedés alakult ki a lányok esete körül, bár sokkal inkább veszekedett a kapitány és a hadnagy és a kapitány, mint a két leányzó. Látszólag egyiküket sem hatotta meg az eset, feletteseiket annál inkább. Ebből is látszódik, hogy valójában még szeretik egymást, csak nem szeretnék beismerni egymásnak, de hát ez az ő dolguk, jobb lenne most őket, inkább kettesben hagyni.
Suvun hadnagy az eset után tovább ment, majd hirtelen elájult, amit én egy kis fáziskéséssel vettem csak észre, mivel végig az eget néztem. Ám akkora már a volt pasijának a karjaiban volt, kicsit talán lassabban is indultam meg, mint ahogy azt kellett volna, így mikor odaértem a kapitány megfenyegetett, annak érdekében, hogy ő menthesse meg a hercegnőjét. Nekem mindegy, hiszen egykoron még is csak egy pár voltak, nagy baj nem lehet belőle, ráadásul, ahogy viselkednek, még most is kedvelik egymást. Legalábbis szerintem. Aztán vagy tévedek, vagy nem, minden esetre szerintem itt nem kezdenének el harcolni vagy hasonló.
Mikor visszaértem a helyre, ahonnan elmozdultam azt vettem észre, hogy az egyik lány követ. Miután bocsánatot kért, az incidens miatt és bocsánatot kért kiült a medence szélére.
- Nem történt semmi! – Mondom neki monoton gép hangon, majd hozzáteszem. – Az én nevem Hosijo Ren. – Úgy illik, hogy én is bemutatkozzak, ha már ő is megtette. Majd nemsokára jött a másik lány is és a piros kézlenyomatra jeges borogatást tett. Én inkább, úgy döntöttem, hogy ha nem kezdeményeznek beszélgetést, akkor nem is szólok egy szót sem. Jobb nekem így, hiszen mindig is egyedül voltam, ahogy erre a kiruccanásra is egyedül jöttem. Majd rövid idő múlva távoztak, nem nagyon érdekelt, hogy hova mentek, ha fontos lett volna, akkor elárulják, ebben biztos vagyok.
Minden esetre most ismét egyedül vagyok, én és a gondolataim. Ahogy egyre közelebb kerülök ahhoz, hogy elég erős legyek, ahhoz hogy csatlakozzam Aizen seregéhez, úgy egyre jobban vonzódom a Tiszta Lelkek Városához is. Bár erőm nem nőtt sokat, mégis kevésbé haragszom a gyerekkorom miatt, amiért bosszút akartam állni eme romlott világon. De nem, most hogy erősöm gondolataim azon járnak, hogy inkább meg kéne változtatni a világot, nem pedig a bosszúért élni. Talán megeshet, hogy nem is csatlakozom Aizenhez, hanem megpróbálok a halálistenek között elhelyezkedni. Végül is ide kerültem, nem pedig az arrancarok közé, evvel a gondolattal talán meg kéne barátkoznom és itt elérni azt, amit szeretnék. Nem pedig mindig csak az erő után áhítozni és egy-egy kudarc után epekedni azért, hogy mi lett volna, ha sikerül.
Mindegy, most nem ezen kéne agyalnom, hiszen itt vagyok egy jó helyen. Azon a helyen, ahol a legtöbb férfi megpróbálja becserkészni a hölgyeket. Talán nekem is ezt kéne tennem, hiszen azt szokták mondani, hogy „a férfi nő nélkül csak fél ember”. Vagy valami hasonlót, nem tudom, minden esetre talán tényleg keresnem kéne egy párt magamnak. Lehet, jobban járnék, ha lenne valaki, aki szeretne engem és ő is szeretne engem. Lenne kivel megosztanom a titkaimat, lenne, aki főzne rám, mert az nem lesz jó, ha a reggelikből készült vegyi fegyvereim egyszer csak ellepik a házamat és végül beledöglök a mérgező gázukba. Mondanom se kell, nem hangzik valami jól az, hogy egy halál isten a saját mérgező gázába fulladt bele.

Ezen gondolaton még jobban elmerengve elkezdtem keresni a nőnemű egyedeket a kingyo területén. Mikor megtaláltam az első egyedet kicsit elszörnyülködtem, valami borzalmas teste volt, a hasába vagy három gyerek fért volna el, olyan termetes volt. Ez nem igazán tetszett nekem, így inkább gyorsan tovább kutakodtam. Ismét találtam egy hölgyet, ez már valamivel formásabb volt, ám az arcát pattanások fedték, így nem igazán tetszett meg nekem. Nem volt mit tenni, tovább kutattam találtam egy újabb kisasszonyt, arca egész szép volt és a hasa se volt túl nagy, ám a melle igen kicsinek bizonyult, továbbá elég fiatalnak tűnt hozzám képest. Még hosszú ideig kutattam a megfelelő csaj után, de egyik sem felelt meg. Valami nem tetszett egyikben sem, illetve volt egy, amelyik jó lett volna, ám az egy férfit olyan tahó módon utasított vissza, hogy már előre árulkodott a jelleméről.
Talán így rendelte a sors, hogy nekem sohasem lesz barátnőm, vagy nem tudom. Lehet, csak később találom, meg az igazit vagy nem tudom, mindegy, még pihenek egy kicsit. Gondolataim után a medence szélének dőlve az eget kezdtem el nézni, ismét.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 9:18 pm

Leskelődünk. Leskelődünk??>.<

Mikor visszaértem a jeges borogatással, Chika elmondta, hogy mi történt közben, azt hogy Vera elájult.
- Na, 10 percre megyek el és ez történik.- morgolódtam- Éjjen, leskelődjünk hát.- fel voltam dobva, de féltem, hogy Vera leharapja a fejünket, hisz én sem szeretném és szerintem a nővérem sem, ha utána leskelődnének. Kezdett izgalmasabbá válni az egész „szabadság”, sose szerettem az eseménytelen napokat, mindig is sokat szerettem menni és imádtam mikor bajba kerültünk és a szüleink egy hét szobafogságba ítéltek minket, amit később együtt kellett végezni, lehet a többiek nem így voltak vele, de én igen. Bementem az öltözőben, és elkezdtünk keresgélni, végül meg is találtuk őket. Elbújtunk a legközelebbi helyre, ami mögül nem látszódtunk. A nővérem meggyőződött arról, amiről akart, de én még maradni szerettem volna, hisz nem akartam, hogy Verának bármi baja legyen. Eléggé vissza kellett szorítani a lélekenergiáinkat, de végül sikert. Emlékszem, kicsi korunkban rengeteg ilyet csináltunk, együtt vagy sehogy, szinte mindent együtt csináltunk.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te25250/30000Kingyo 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyPént. Júl. 16, 2010 11:13 pm

Fürdőzés az ikrekkel, kempelés Rennel, sopánkodás gyilkoskámmal ♥

*Igaz, néha talán túlságosan is sokat érzelgek, és talán valóban jobb hadnagyot is kívánhatna nálam az ember, de valóban nem volt még példa arra, hogy csak úgy a szó szoros értelmében a semmitől elájuljak. Elég erős szervezettel áldott meg a sors, s bár rengeteg nálam erősebb shinigami létezik, még sem tartom magam gyengének, vagyis lélekenergiám gyakorlatilag ellenállóvá tesz az olyan apróságok ellen, mint a napszúrás vagy a megfázás, hiszen kinek van ideje arra, ha közben háborúban kell harcolnia különböző formát öltött és képességű arrancar ellen? Na jó, ez azért egy kicsit hazugság, mert nem is szeretek harcolni, és ha lehet, akkor kerülöm az összecsapásokat, és inkább maradok a mosolygós titkárnő, akit a taichou annyira szeret nyomorgatni, mintha csak valami plüsskutya lennék. Egyszerűen nem fűznek olyan kellemes emlékek ahhoz a zanpakutohoz, hogy szeressem használni. Senkinek sem lennének kellemes emlékek, hogy lelki nyomorékot csinál mindenkiből, akivel valaha is összemérte az erejét. Nem, ez nem azt jelenti, hogy legyőzhetetlen vagyok, ez korántsem igaz, hiszen a legutóbb Kai is legyőzött, és amikor a taichouval edzettem, az is a vereségemmel végződött. Elég bizonyíték viszont kardom kegyetlenségére, hogy gyakorlatilag miatta nem vagyunk már együtt Kai-al… Ő fedte fel bennünk ezeket az elrejtett, elfeledett emlékeket, csupán szórakozásból, puszta élvezetből, hogy vigyorogva nézhesse végig a szenvedésünk. Nem kizárt, hogy minden ellenfelem hasonló tortúrának tette ki, s igen, bátran állíthatom, hogy tiszta szívből gyűlölöm a zanpakutomat. Kíváncsi vagyok, ő is hasonlóan érez-e, hogy ezt tette velem. Ha akkor és ott nem kényszeríti belénk azokat az emlékeket, akkor nem kellett volna ilyen hosszú időn át szenvednünk, nem kellett volna minden éjjel kialvatlanul vergődnöm, nem kellett volna megfosztanom saját magam a nyugalomtól s a biztonságérzettől, amit Kai puszta létezése biztosított, s most valószínűleg én bújhatnék oda hozzá a kis cafka helyett.
A fejfájás, amire felébredek, nem teszi kellemesebbé az állapotom, s hamar rájövök, hogy az a valami, ami nyomja a fülemet, a napszemüvegem, úgyhogy hamarosan megszabadulok tőle. Azt hiszem, reménytelen eset vagyok, a kislányos sikítás, amit kiadok magamból, amikor megpillantom Kait, egyértelműen jelzi döbbenetem. Úgy értem… Kai. Itt van tőlem alig pár centiméterre, és ismét azzal a bizonyos tekintettel néz, amivel egy pillanat alatt képes volt levenni a lábamról. Kezeimet a szám elé kapom, hogy próbáljam elfojtani a hirtelen bekövetkezett riadalmam, valószínűleg nem sok sikerrel.*
- Kö-köszönöm. - *markolászom kissé idegesen a napozóágy szélét, s tekintetem inkább a lábaimra vetem. Mire visszafordítom az arcom, hogy ismét Kai lila íriszibe merülhessek el csak egy futó pillanatra, ő már hátat fordítva morog valamit, bár a fejemben keletkezett káosz megakadályozza, hogy megértsem, amit mond. A kézitáskám, amit még mindig szorongatok, most az ölembe veszem, hogy egy doboz cigaretta után kutassak. Az utóbbi időben valóban rengeteget dohányzok, napi két dobozzal is képes vagyok elfogyasztani az idegességnek és a stressznek hála. Tudom, hogy nem tesz jót az egészségemnek, de egyszerűen képtelen vagyok leszokni róla, s az idegnyugtató hatására ha valamikor, hát most tényleg szükségem van. Más esetben rögtön észrevenném, hogy vannak, akik éppen utánunk leskelődnek, ám a fejemben kavargó káosz mintha a képességeim is leárnyékolná.*
- Nincs kedved… beszélgetni egy kicsit? - *próbálok feltápászkodni a székből, amiből egy esetlen bukdácsolás lesz a vége. Ez nagyon nem az én napom, nem vagyok az a típus, aki olyan könnyen eleshet. A fránya napsütés és a forró víz, na meg az alkoholtartalommal rendelkező koktél úgy tűnik, megtette a hatását. Bár egy futó pillanatra azért megfordul a fejemben, hogy talán még sem ezek összessége az, ami hirtelen rosszullétemet okozza, de az ötletet egyből elvetem, hiszen akkor bizonyára már látszódnia kéne valami nyomnak, s különben is, mi mindig vigyáztunk…*
- Nem tudom, mi van velem… Az utóbbi hetekben egyre gyakrabban fordul elő. Talán túl sokat idegeskedek. Tudod, a papírmunka, meg minden… - *mentegetőzök, majd végül úgy döntök, hogy talán még sem olyan jó ötlet felállni, szóval megelégszek azzal, hogy felülök a napozóágyon, s kicsit remegő kezekkel, de rágyújtok egy szál cigarettára, s persze Kait is megkínálom, hisz amíg együtt voltunk, gyakran inkább ő adott a saját cigijéből, mert neki mindig volt.*
- Tudod, sokat gondolkoztam azon, ami a legutóbb történt. Tudod, a küzdelmünkkor… Amikor Kagami megmutatta azt a dolgot, ami miatt… Szóval biztosan emlékszel. Akkor, hát nem voltunk éppen beszédképesek.
*In medias res… Rögtön bele a közepébe, ám úgy érzem, hogy egyszerűen muszáj ezt megbeszélnünk. Úgy értem, nem bujkálhatunk örökké egymás elől, s nem élhetjük le úgy az egész életünket, hogy közben attól rettegünk, melyik útkereszteződésnél futunk bele a másikba. Nem leszek képes elengedni, ha nem beszéljük meg a dolgot normálisan. S még mindig nem vagyok képes nélküle élni.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te15500/30000Kingyo 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptySzomb. Júl. 17, 2010 5:29 am

-= Exek nagybeszéde kukkolókkal spékelve =-


El tudott volna képzeli ennél szebb reakciót is, de nem nagyon várt mást. Kezdett elege lenni abból, hogy ostorozza magát minden pillanatában- Vera akarta annyira kényszeresen elhinni, hogy egy lelketlen rohadék, aki csak őt kínozza. Így legalább már ő is megtudta, hogy mennyit ér a lánynak. Ajkán kissé tébolyult mosoly jelent meg, majd ellökte magát a faltól.
- Emlékeim szerint nem viselt meg eddig semmi sem, pláne nem a papírmunka. - mondta, miközben vett egy szál cigit Verától. A folyamat során teljesen véletlenül hozzáért a kezéhez- de úgy tett, mint aki erre ügyet sem vet. Leült a lány melletti napozóágyra, és belenézett a szemébe. Valóban, elfogadhatatlan volt a helyzet. Örökké kerülgetni a másikat, mint ahogyan a macska kerülgeti a forró kását? Addig nem mennének a másik közelébe, míg érzelmeik végleg eltűnnek, s kapcsolatuk emléke rideggé, semmivé nem válik? Egyáltalán ez lehetséges-e? Jelenleg úgy érezte, mintha egy elszánt démon ott üvöltött volna a mellkasában, s könyörgött volna egy késért, ami egyenesen a szívébe hatolt... Szinte fizikai fájdalmat okozott neki az, hogy nem nyúlhatott Verához.
- Azt hiszem, én akkor mindent elmondtam, azóta semmi sem változott nálam, ugyanúgy érzek... nem tudok hozzátenni semmit sem. Nincsenek emlékeim az emberi életemről, Vera. Amire pedig emlékszem... arra nem vagyok büszke. - mondta érdes hangján, s mélyet szívott a cigarettából. Régen ezt szívta, de túl sok volt az emlék, ami hozzá kötötte. Így átszokott a szivarra, és azt emésztette éjjel- nappal. tetemes mennyiséget képes volt elszívni, egy normális ember tüdeje már rég elrohadt volna ennyitől. Csak hát ő nem volt normális... Elég, ha belenézünk a múltjába, melyre nem emlékszik. Tömeggyilkos, aki megölt egy ártatlan lányt- aki később a szerelme lett.
- Azóta változott meg valami? Neked van egy úgy látom, boldog kapcsolatod... Még elnézést kell kérnem a párodtól, kissé durván viselkedtem vele. - keresnie kell magának valakit. teljesen értelmetlen egyetlen lányba olyan mélyeb beleszeretni, hogy ne bírjon élni nélküle.
Nem akart magából hülyét csinálni, és nem tartozott a modern filmek szívtipró vámpírjai közé sem- ő nem kínozza sem magát, sem a lányt. Vera túllépett rajta, és neki most nincs kedve ahhoz, hogy semmiségekről csevegjenek, csupa udvariasságból, vagy esetleg hálából azért, mert elkapta őt. Ezt mindig is megvetette, nem szerette már a színjátszást.
- Ha megbocsátasz, nekem még ezer dolgom van. A látszattal ellentétben mostanában sok a papírmunkám...- mondta, majd felállt. Bár a dolgaiért még be kell mennie, és valószínűleg Sakura ismét rá fog akaszkodni, de most gond nélkül le fogja rázni. nem akar mást, csak tíz perc időt, magányt, hogy elszívhasson egy szál cigit, és megpróbáljon mindent lezárni, újra... ezredjére is sikertelenül.
Újra megjelent benne a téboly, melyben része volt a küzdelmük során. névtelen, hangtalan féreg, mely berágja magát a testbe, s ki nem lehet űzni onnan. Először az elmét teszi ruganyos, iszapos mocsokká, s csak ezután rágja szét a bőrt összetartó húst... Ugyanolyan galád, mint az emberek, akik pletyka reményében férkőznek közel másokhoz. nem érdekli őket, hogy szenvedést okoznak a tevékenységükkel, számukra csak az fontos, hogy tudjanak miről és kiről beszélni. hol érdekelné őket, hogy ennek van-e valóságalapja? Ez mindig is lényegtelen volt... Ugyanúgy, mint a kétségbeesés és fájdalom, űr, melyek már nem elégedtek meg a létezéssel, a benne való örökös élettel: mozogni, tenni akartak- s lakmározni belőle. Érzelmi hulla volt, melyet néhány testi szükséglet tartott életben. Egy halott lélek, emberi testben... Méltóság és büszkeség: csupán ez a két érzelem tartotta benne a "lelket", mely már rég olyan sötét volt, mint az éjszaka. A lány valóban elhiszi, hogy könnyen tér nyugovóra?
Valami, ami eddig nem volt ott, megmozdult benne- életre kelt. lehetséges, hogy valami halottból... élő szülessen?
Ki ő, hogy csak így meg akarjon futamodni, gyáva óvodás módjára elfutna előle? Éppen azért nem mehet el ennyire egyszerűen, mert mindent jelent neki. Sosem ártaná bele magát egy kapcsolatba... Milyen könnyű ezzel etetni azt a kis ficsúrt, aki elméjébe fészkelte magát! hiszen máris megtette- a párja elől ragadta el. Az azonban nem tetszett neki, hogy a fiú hagyta, hogy ennyire egyszerűen "elrabolja" Verát. Ha az övé lehetne, újra... Sosem engedné, hogy bárki is elvegye tőle. Szemeiben furcsa láng gyúlt, miközben megfordult, és köhintett egyet. Gyors léptekkel odalépett az ágyhoz, és nemes egyszerűséggel felemelte magához a lányt úgy, hogy meg bírja ölelni. Sosem volt az a jellem, aki könnyezve borult volna a nyakába a kedvesnek, és úgy vallott volna szerelmet... Ez is épp elég volt ahhoz, hogy Vera megtudja, mi érez. Ellökheti magától, vissza az eleven pokolba, hogy megfulladjon a bűntudatban és magányban, de ez ebben a pillanatban lényegtelen volt...
- Nem akarlak elengedni...- csúsztak ki ajkain akarata ellenére a szavak...
Vissza az elejére Go down
Konami Chika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Chika

nő
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Hb/ 10. osztag/ vagy ahol akarod:)
Registration date : 2010. May. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptySzomb. Júl. 17, 2010 9:05 am

Ezt, lehet jobb lett volna, ha nem látjuk…


Már lassan idegesített, hogy őket nézem, bűntudatom támadt miatta. Nem tudtam, hogyha a hadnagy rájön erre, akkor mégis mit fog szólni, vagy hogyan fogunk kikapni tőle. Én az egészbe azért kezdtem bele, mert hát, na, aggódtam Veráért, de ez már sérti az ő magánszférájukat szerintem. Elkezdem húzogatni Rika vállát, hogy ideje lenne mennünk már, Vera elboldogul maga is, van annyira önálló, mint mi. Majd odasúgom a fülébe:
-Menjünk teázni!! –nem mertem visszaajánlani a fürdőt, mert legutóbb is már szédültem a gőztől, és lehet, hogy ez okozta Vera ájulását is, nem tudom. A teaház ideálisnak tűnt számomra, vagy még reálisnak találtam a pingpongozást is, mindegy, legyen bármi, csak ne kelljen látnom ezt most, nem akarom ezzel is még jobban bántani szegény hadnagyot. Szívem legmélyén kívántam, hogy Vera boldog legyen, azzal a személlyel, akit szeret, s ha ő Kai taichot szereti, akkor vele. Így utólag már örülök, ha szabad ilyet mondanom, hogy megaláztam, puszta véletlenből is a nőt, akivel a taicho jött. Igaz még mindig sajnálom szegény, mert tényleg nem szándékos volt, s ha lett volna rá lehetőség, akkor anélkül is megpróbáltuk volna megteremteni a mostani helyzetet, csak hogy lássuk az örömkönnyeiben úszni Verát. Végül otthagytuk őket, kettesben, ahogy valószínűleg a kezdetekben is lenni akartak volna.
A teaházban már fellélegezhettünk, s nem kellett visszafogni a lélekenergiánkat sem.
-Ezt lehet, hogy nem kellett volna látnunk, Rika… -Teszem fel az egyszerű megállapításomat, s már előre félek, nem Verától, hanem a kapitány úrtól, mert Renre is olyan csúnyán ráförmedt, mondjuk biztos volt oka, s lehet, hogy éppen az, amit mi pillanatokkal ezelőtt láttunk.
Én rendeltem még egy ugyanolyan zöld teát, mint a legutóbb, mert abból is elég koffeint tudok bevinni a szervezetembe. Sajnos, ha egy elég megerőltető helyzetbe sodródom, akkor muszáj vagyok valami koffein forrást keresni magamnak, nem mondom, hogy függő volnék, mert nem, de néhanapján szükségem van rá, mint a dohányosoknak a cigire, vagy az alkoholistáknak a szeszesitalra. Ez az éppen csak egy-egy alkalom hordozza magában későbbi függőségemet, melyet valószínűleg ellenezni fognak páran, és lehet, hogy én nem fogom megfogadni a tanácsukat. Most csak arra tudok gondolni, hogy megigyam a teám, és lenyugodjak.

Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/10000Kingyo 29y5sib  (5000/10000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptySzomb. Júl. 17, 2010 10:06 am

Majdnem semmi ...

Még mindig egyedül voltam, ám mostanra feladtam a keresését az "Igazinak". Szerintem nem egy ilyen helyen fog rám találni a szerelmem, főleg nem a nemrég történt események után. Nem, szerintem valami sokkal romantikusabb helyen fog rám találni az életem megváltója. Bár még semmit nem tudok róla, úgy gondolom hatalmas jellemváltozást fog hozni a szürke és sivár életembe, melyben most csak Aizen serege és az emberek irtása a célom. Úgy gondolom, hogy ő lesz majd az a tünemény, aki egy hatalmas vihar után majd szivárványt hoz ebbe a sivatagnak nevezhető valamibe. Ki tudja, talán megfelelőbb életcélt is talál a számomra, bár nem tudom, szerintem ez még nagyon távol van. Aztán megint jön a vagy igaz, vagy nem igaz. Szinte semmiben nem vagyok, biztos. De hát a bolondok, mindenben biztosak, a zsenik pedig mindent csak feltételeznek. Legalább is, így hallottam, bár nem hiszem, hogy én valami zseni lennék, sőt ellenkezőleg, inkább egy nagyon határozatlan hülye vagyok. Mindegy, keressünk valamit, amin el lehetne gondolkodni, ezt a témát már unom.
Gondoltam magamban, szinte úgy, mintha lenne velem még valaki, úgy döntöttem a tématerelés dolgáról. Mindegy, minden bizonnyal ez a saját hülyeségemnek köszönhetem. Időközben elkezdtem keresni valamit, ami megfoghatja az elmém, mindenfelé csak árok találhatók, meg el-elvétve egy-két egyedinek mondható magányos farkas, illetve farkaslány. Sok pár a gőzben megbújva romantikázott, ám voltak akik, inkább csak pihentek. Na meg természetes módon voltak veszekedő párok is. Miután a fürdőt végigszemléltem a teázó felé tekintettem. Az új épület, elég furán festett, ugyanis voltak páran, akik szinte fürdőruhában mentek oda. Nyilván nem volt kedvük átöltözni a fürdés után, de másra nem is igazán lehetett számítani, hiszen ki a fene vacakolna az öltözködéssel, amikor alig pár méterre tőlük egy csomó ugyanilyen ruházatú egyed található. Időközben tekintetem az égre emeltem, a fehér felhők ritkásan takarták a gyönyörű kék eget. Hála a ritkaságunka könnyen ki lehetett belőlük venni különböző formákat. Esőre ilyen módon nem lehetett számítani, tehát a strandozok nyugodtak lehetnek.
Miután a tájat sikeresen megcsodáltam, úgy gondoltam teszek egy kis túrát a medence körül. A hadnagyasszonyt és párját gyors lélekenergia keresés után meg is találtam. Hála annak, hogy nem átlagos lelkek. Természetesen az ellenkező irányba indultam el, ugyanis nem akartam találkozni velük, had legyenek kettesben, hiszen így illik.
Az egyik kezem a medence szélére tettem és ellökve magamat tőle sikerült felállnom a vízből. Izmos testem így már nem fedte semmi, csak a fürdőgatyám és a lábam egy részét a víz. Bár szerencsére senki nem vette észre, hogy elmozdultam eddigi helyzetemről, így mint kém közlekedhetek a medence körül. Egyik lábamat felemelve felléptem a kissé nedves medence szélére, majd a másikat is utánatettem, ezután pedig elindultam a "túrára". Lassú léptekkel közlekedtem, hiszen nem siettem sehova, na meg amúgy sem akartam megcsúszni. A látvány nem volt meglepő, hiszen a terepet már az előbb is felfedeztem, csupán annyi különbséggel, hogy most mozogtam. Semmi sem változott, a párok ugyanúgy viselkedtek, a vízgőznek pedig nem volt kedve eltűnni, hiszen kicsit rosszabbul láttam tőle, de nem tudott megvakítani. Talán túl hamar a másik végére értem a medencének, mindegy minden esetre óvatosan visszamásztam a kellemesen meleg vízbe.
Magamban hálát adtam az embernek, aki kitalálta ezt a kingyot, tényleg vajon ki lehetett az, aki kitalálta ezt a csodás vizet. Na meg kinek volt ama ötlete, hogy csodás fürdőmellé még illene teaházat is építeni. Mindegy, majd ha kiderítem hálát mondok neki. Gondolom magamban, miközben a vízben elnyújtózkodom.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te5000/15000Kingyo 29y5sib  (5000/15000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyVas. Júl. 18, 2010 10:08 pm

Lehet, tényleg el fog minket fenekelni Vera.


Miközben leselkedtünk Vera hadnagy után Chika megrázta a vállamat.
-Menjünk teázni!!- súgta a fülembe és bólintottam, hogy menjünk, mert elég volt ennyi a hadnagyunk magánéletéből.
-Menjünk - mondtam neki suttogva. Reméltem, hogy boldog lesz, ha Kai taichoval vagy nélküle csak boldog legyen. Már kezdtem gondolkodni, milyen teát vegyek, míg visszafelé mentünk a Teaházba. Azt hiszem, kipróbálom azt a teát, amit Chika is.
-Ezt lehet, hogy nem kellett volna látnunk, Rika…- mondta meg könnyebbülve, mert itt már nem kellett visszaszorítanunk a lélekenergiánkat.
- Lehet, de még hogy, el fog fenekelni minket Vera.- mondtam és örültem, hogy végre nem kellett suttogva beszélni. Chika ugyan azt a teát választotta, és én is kipróbáltam, nekem eléggé erős volt és nem az én világom. Még mindig kíváncsi voltam, hogy mi történik a hadnaggyal, de már lehet tényleg túlmentünk a határon. Kicsit éhes is voltam, rendeltem egy szelet csoki tortát, amitől újra eleven voltam a csokitól újra energiával voltam feltöltve.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te25250/30000Kingyo 29y5sib  (25250/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyVas. Júl. 18, 2010 10:13 pm

~ ○ ~ Exek nagybeszéde, immáron kukkolómentesen ~ ○ ~

*Lassan kívülről fújom Kai gondolkodásmódját; csak azért, mert valaki beszélgetni szeretne vele, esetleg a barátjává válni, vagy egy kicsivel kedvesebb hozzá az átlagosnál, már egyből azt hiszi, hogy mindezt azért teszik, mert szánalmasnak tartják, lesajnálják, vagy éppen a magas rangja az, ami ámulatba ejti őket és a ranglétrán akarnak ezáltal felkapaszkodni. Nem értem, miért nem képes bízni… Nem csak bennem, hanem úgy általában véve a környezetében lévőkkel. Túlságosan paranoiás, s egyszerűen nem képes bízni abban, hogy nem mindenki akar neki rosszat, s nem mindenki sajnálatból vagy önzőségből szeretne közel kerülni hozzá. Nem képes hinni a saját értékeiben, s nem hiszi el magáról, hogy igenis, vannak jó tulajdonságai. Olyan, mintha egy ősrégi csapóajtóra bukkannánk, sivár, semmitmondó felülete pedig egyáltalán nem mutat felénk semmi jót, s talán még ijesztőek is lehetnek a felfestett szimbólumok, ám ha valaki végre képes felnyitni ezt a rejtett csapóajtót, olyan kincsbe botlik, amiről álmodni se mert volna, s aranysárga fényük kellemesen melengető ragyogása bőven biztosít arról, hogy megérte a szenvedést. Hát valóban nem veszi észre, hogy mekkora értékek rejlenek benne? Annyira muszáj neki még most is a büszkesége mögé bújnia? Pedig tudja, tudnia kell, hogy mit érzek iránta, s nem, nem lehet annyira kegyetlen, hogy direkt taszítson el még most is magától. Semmi mást nem kérek… most az egyszer egy kevés bizalmat, s egy kis időt, hogy legalább megpróbáljam megértetni magammal a történteket. Nem többet. Az együtt töltött hónapok után azt hittem, hogy ennyi kijár nekem, még ha többé nem is támaszkodhatok rá, nem is bújhatok hozzá azokon a bizonyos éjjeleken, amikor a hangok dicső áriájukkal az őrületbe kívánnak kergetni, s nem érezhetem többé cigarettától kicsit érdessé vált, ám mégis oly gyengéd hangjának jótékony hatását. Csak egy kis bizalmat… Épp csak egy cseppet…*
- Miért nem tudsz… egy kicsit… bízni bennem? - *dobom a földre a cigarettát, amit normális esetben egy üres cigarettás dobozba tennék, ám jelen pillanatban nem akarok ilyen apróságokkal foglalkozni. Nem leszek Angyal, ki akarok törni, s ha ehhez az kell, hogy kicsit megkeményítsem a lelkem, akkor rajta hát, megteszem, mindegy, milyen árat kell fizetnem érte. Ha kell, még másik énemmel is ismét eggyé válok, s megbocsájtom neki mindazt, amit tett Kai-al, hiszen láttam rajta, mennyit kínozta. Egymás ellen fordított minket, s amikor már éppen minden tökéletesen rendben volt köztünk, villámként csapott közénk, hogy ismét szétválasszon minket. Mégis képesek voltunk kitartani, átvészeltük ezeket az időszakokat, ezáltal erősebbé, sokkal erősebbé válva, mint azelőtt. Ám a kapcsolatunknak mégis vége lett, egyetlen egy buta illúzió miatt, egy darabka emlékfoszlány által, melyről máig sem tudom, hogy van-e valóságalapja. Vagyis, jobban mondva, inkább csak szeretném azt hinni, hogy csak egy gonosz hazugság volt, bár valahol mélyen mindketten tudjuk, hogy amit akkor átéltünk, nem csak egy rossz rémálom volt. Olyan jó lenne meg nem történtté tenni, miért nem olyan egyszerű? Miért nem vagyok képes a nyakába vetődni, könyörögni a megbocsájtásáért s elmondani, hogy szeretem, és hogy csak őt szeretem, senki mást? Vajon mennyiben változna a kapcsolatunk, ha ismét együtt lehetnénk? Milyen mély nyomot hagyna a múlt, s miért nem vagyunk képesek egyszerűen eltakarni, ráteríteni egy szép, díszes szőnyeget a csúnya foltra, mintha ott sem lenne, miért nem vagyunk képesek trehány módon az ágy alá söpörni?
Az ölelés s a kimondott szavak bármilyen sütemény ízénél is édesebbek, az oly régóta áhított meleg test forró érintése pedig kiváltja belőlem talán legszánalmasabb valómat. Hiszen remegek! Nem bírok erőssé válni, nem vagyok képes az érzelmeim nélkül létezni, hiszen én maga vagyok az Érzelem! Átkarolva a számomra legfontosabbá váló személyt hagyom, hogy az oly régóta magamba fojtott érzéseim sós könnycseppekként távozzanak, hiszen tudom, hogy utána könnyebb lesz. Megkönnyebbülök, s engedem, hogy végre ajkaim közül kicsúszhasson minden, amit már hosszú ideje magamban tartok, ezzel érzéseim zúdítva a szeretett férfira. Nem engedem, hogy most elmeneküljön, s olyan erősen szorítom magamhoz, hogy ne legyen képes olyan könnyedén kiszabadulni. Még ha a kezeim, a lábaim és a hangom is remegnek, most akkor sem húzom meg a vészféket, hisz azt talán örök életemben bánnám.*
- Az a férfi… nem a barátom. Nincs köztünk semmi. Csak kicsit bepánikoltam, amikor megláttalak, de sosem nyúlt hozzám. Nekem nem kell más, csak téged szeretlek… - *erősítem meg mondandóm egy rövid, lágy csókkal, míg igyekszem a lábujjhegyeimen egyensúlyozni, hogy elérjem a szeretett férfi ajkait.*
- Annyira fontos az a papírmunka? Nem lenne kedved esetleg… újrakezdeni? - *engedem ki magamból mindazt, amit már réges-régen el kellett volna mondanom. Nélküle még csak annyira sem vagyok egész, mint ahogyan egy lélekdarabnak kéne éreznie magát, bár gyanítom, túlságosan egyedi eset vagyok ahhoz, hogy magamhoz hasonlót találjak. Végül is, egyszer már elvettem őt Sakurától, s bűntudat nélkül tenném meg ismét, ha ez kell a boldogságomhoz. Talán önző vagyok, amiért csak magamnak akarom, s nem vagyok hajlandó osztozkodni rajta. Borzalmas a tudat, hogy rajtam kívül más nő is hozzáért Kai-hoz, ha nem többen… Nem akarom tudni, hogy hány másik nő fordult meg az ágyában, amíg nem voltunk együtt, s inkább leszek tudatlan, de boldog. Felveszem a szemellenzőt, eltakarom magam elől a valóságot, s azzá az Angyallá válok, akit Kai annyira látni szeretne bennem. Csak hadd kapjam vissza, hadd legyen ismét az enyém. Esküszöm, többé nem adok esélyt annak a démonnak, aki el akarja venni tőlem.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kingyo Cl0te15500/30000Kingyo 29y5sib  (15500/30000)

Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo EmptyHétf. Júl. 19, 2010 12:12 am

= Exek nagybeszéde, immáron kukkolómentesen =


Éretlen és éretlen felfogásra valló mozdulatsort hajtott végre az előbb, hogy magához szorítsa vágyai tárgyát, többé el sem engedvén azt. ölelve, magához láncolva, magába olvasztva s kétségbeesetten kapaszkodva a szalmaszálba, ami maradék emberségéhez fűzi. minden egyes ölelésben eltelt másodperc rontott a helyzeten, képtelennek érezte magát az elengedésre és a búcsú kimondására.. hiszen pont most kötötte magához egy újabb súlyos lánccal , mely valóban csak szavakból állt, de mégis... a létrejövő kötelék eltörhetetlen, széttéphetetlen és nem utolsó sorban visszavonhatatlan volt. Még ha visszakozik is, az emléke a kimondásnak megmarad, és bármikor felidézhető lesz. A kérdés, melyet hozzá intézett a kedves, furcsa, kongó érzést keltett benne. Bízni? Bizalom valaki iránt? Miért? Eddig is csak hibákat követett el, megoldhatatlan és megbocsáthatatlan hibákat! A bizalom túl súlyos ár volt a boldogságért, legutóbb is megbízott önmagában, és saját magát csapta arcon elfeledett tettének felidézésével! már maga a gondolat is bűn, az elkövetés pedig megbocsáthatatlan szörnyűség! Az elfeledés miatt pedig a pokolba kell jutnia! S oda is fog, ebben a tudatban élt mióta a démoni emlék felszínre bukkant benne. Angyalt ölt, még akkor is, ha az angyal tébolyult volt. Soha többé nem fog bízni magában, a legnagyobb ellensége önmaga lesz. S az, hogy benne is van jó? Hogyan jöhet valaki ekkora égbekiáltó hamissággal? Belőle kiölt minden jót a lét, s nem is próbálta visszaszerezni. Még a szerelme sem volt tiszta és szép érzelem- mohó, kapzsi vágy, birtoklási akarta, maró féltékenység és eszeveszett vágyakozás. Ezekben mi a szép? önmagát pokolba taszítandó elengedte a lányt, és hátra lépett mellőle. Egyfajta elszakadási kísérlet, mely már azon a ponton belefulladt a kudarcba, maikor tekintetük találkozott. megbilincsel és rabként magánál tart a másik szempár, melyből mindent ki lehet olvasni. Vagy talán a kiolvasottat csak ő hallucinálta bele? A felé szálló szavak édes reményt oltottak a lelkébe, melyet rögtön porrá is zúzott. valóban, el tudja hinni a lányról ezt? Képes lenne mást ilyen módon kihasználni, önös érdekből? Valószínű igen, mert nem szokása a hazugság... Igen, akkor félreismerte. Beleképzelt mindent, ami jó, és a benne rejlő rosszat átcsoportosította Erasba. Kezével vágyakozva fogtam meg a lányét, és fonta össze ujjaikat- már az apró érintéstől is fény gyúlt a szemében.
- Ha képes vagy megbocsátani, akkor... igen.- ő nem akart semmiféle kompromisszumot kötni, de ezt muszáj volt megjegyeznie. Ő nem képes létezni nélküle, erre kiváló bizonyíték az a pár hónap, amit külön töltöttek. Alakok és arcok, melyek megfordultak az életében, mégsem hagytak nyomot: egyikben sem volt semmi, ami rá emlékeztette volna őt. Nem bánta, hogy nem emlékezett rájuk, nem volt jelentőségük. Az előbbi csók emléke azonban még mindig élénken élt benne, nem úgy, mint az ezelőttiek, akik mással csattantak el. Felhúzta magához, ölelte, mintha fuldoklana, és ő lenne az egyetlen út vissza az élethez, vagy a halálba... Mindegy volt, hová kerül, ha ő vele lehet. féregként rágta a bensőjét a gondolat, mely szerint ilyen jobban szeretni valakit önmagánál... Ajkai könnyedén megtalálták a szeretett nőét, és közben szorosan ölelte, mintha magába akarná olvasztani. Nem akart nélküle létezni, mindent akart, amit tőle kaphatott...
- Végig téged akartalak...- szólalt meg, miután ajkaik elváltak egymástól. A benne rejlő bűntudat elnémult, s mikor újra fellángolt, csak erősebb volt, mint eddig. ez a lány képes megbocsátani neki mindent, amit ellene tett, újrakezdeni... tekintse magát akár önző démonnak, az ő szemében akkor is egy angyal lesz, aki életben tartja, S a benne rejlő sötét érzelmeknek nem kell kitörnie: elég, ha csak őt magát emésztik majd a végtelenségig.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kingyo _
TémanyitásTárgy: Re: Kingyo   Kingyo Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kingyo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-