-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyVas. Aug. 05, 2012 11:01 pm

Virágmerénylő? Merre? >.>



Láttam rajta, hogy kissé rácsodálkozik a csészéimre, amit igazából nem nagyon értettem. Talán repedtek, és én észre se vettem? °O° Ijedtem meg, s gyors mozdulatokkal magam is ellenőriztem, de nem volt rajta semmi különös. scratch De akkor mi a csudán lepődhetett meg? o_O Végül vállat vontam, s a csésze fülét fogva a számhoz emeltem a teát. Ha bármi baj van, majd úgyis szól. ^_^
Megnyugtatott, hogy neki is ízlik a tea, még ha néha igen furcsa arcokat is vágott, ami érdekes látványt nyújtott. Most hogy ültünk jobban szemügyre vettem, elvégre nem igazán tudtam róla semmi, csupán a nevét, én pedig itt iszogatok vele nyugodtan, pedig kár iratokat ellenőrző kém is lehet! °w° Bár ez igen valószínűtlen, mivel ők nagyon gonoszak, és nem segítettek volna a szép virágokon, sőt ők maguk lapították volna ki őket! >_< Mumushoz is túl kedves volt, meg hát nappal ők nem jönnének ki a szekrényből, ha jól emlékszem, hogy miket is mondott Keisuke~sama. scratch
- Örülök, hogy ízlik – mosolyogtam rá, hiszen még csak az kellett volna, hogy rájöjjön, hogy min is töprengek °O° - Ha van kedved máskor is nyugodtan tévedj erre – nevettem el magam, és nagyon reméltem, hogy ő is viccesnek találja inkább, mint bántónak.
Aztán zavartan ismét egy tincset igazítottam a fülem mögé, elvégre lehet, hogy ő nem gondolja úgy, hogy olyan viszonyban lennénk, hogy viccelődhetek vele. T.T Bár akkor nagyon szomorú lennék, elvégre eddig egészen jól kijöttünk, bár ő is, hozzám hasonlóan, nem tűnik olyan beszédesnek, de ez nem baj, hiszen nem muszáj csacsognunk. ^_^ Végül pedig letettem a padra a csészémet, hogy érdeklődve végig hallgathassam a mondandóját, de legnagyobb meglepetésemre nem volt túl hosszú. Pedig ha én eltévedek, annak mindig rengeteg oka van, és ezekről sosem én tehetek, de igazán nem! >_< Ráadásul azt sem mondta el, hogy hogyan keveredett el az utcákon, csupán annyit, hogy a tizenegyedik osztagba szeretne eljutni. Surprised Akkor végülis nem tévedt el nagyon, csak rossz oldalra jött, mert az pont szemben van. ^o^ Vagyis én úgy tudom, hogy velünk szemben lévő kapitányság az az, de lehet tévedek, és jobb lenne egy térképen is megnézni. ^-^”
- A tizenegyedik osztag nincs innen messze, s nem is tévedtél el annyira, mint hiszed – mosolyogtam rá – csak rossz irányba fordultál le az egyik utcán szerintem. Pont szemben kell lennie a kapitányságuknak Surprised – mutattam is az irányba, bár a faltól úgy sem látszik, döbbentem rá. Fészpalm - Látogatóba mész? ^_^
Bár az is lehet, hogy tizenegyedik osztagos, döbbenek rá. O.O Nem mintha ez baj lenne, csak nem feltételeztem róla, és ilyen butaságot kérdeztem, eh. >_> Remélem azért nem bántottam meg, mert nem mintha nem tudnám elhinni, hogy elég erős ahhoz, csak mégis inkább kedvesnek tűnik. ^o^” Jól van, most már nem mentegetőzök, csak ha muszáj, de ne legyen muszáj. T.T
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyHétf. Aug. 13, 2012 7:48 am

-A tizenegyedik osztag nincs innen messze, s nem is tévedtél el annyira, mint hiszed csak rossz irányba fordultál le az egyik utcán szerintem. Pont szemben kell lennie a kapitányságuknak. - mondta.
~Szembe? De hisz akkor nagyon tehetséges vagyok!~ gondoltam lelkesen. Igyekeztem, hogy ne látszódjon rajtam, hogy mennyire örültem.
- Köszönöm! - hajoltam meg felé. Persze büszke voltam magamra rettenetesen, hogy majdnem megtaláltam a jó utat.
~ Most ha megkérdezi, hogy mit akarok a tizenegyedik osztagnál, akkor lőttek ennek az ismeretségnek. Igaz, hogy nagyon kedvesen elnézte azt, hogy a virágaira huppantam, sőt oda adta a letörteket. És ha ez mind nem lett volna elég, még ilyen nagyon finom teával is megajándékozott! Ha ennyi mindent eltűrt már tőlem, akkor nem tudom, hogy reagálna arra, ha megtudná, hogy szomszédok vagyunk! Meg is van! Valami izgalmas beszédtémát kellene találnom, és talán elterelődik a figyelem a témától. Igazán nem szeretném a korábbi pánikolásommal elrontani az osztagomról kialakított képet! Szóval jó lenne kerülni a témát. Vagyis miről lehetne beszélni? ~ Gondoltam magamban, de noha maga az ötlet nagyon jó volt, a tématereléssel meg mindennel, de valahogy sehogy se jutott semmi az eszembe. Igencsak megfeszített gondolkodás eredményeképp végül mégiscsak beugrott egy minden bizonnyal közös téma. (Pontosabban Gingitsunénak, de hát többek közt ezért is tarom, vagy mi a szösz) Tekintettel, hogy rögtön teával kínált meg, valószínűleg szereti, vagyis ha a teaceremóniával kezdem el fárasztani, még talán élvezni is fogja a beszélgetést, és végérvényesen elfelejti megkérdezni, hogy mit keresek a tizenegyedik osztagnál. Persze nem élvezhettem sokáig a siker ízét. Már épp szóra nyitottam a szám, de még mielőtt egy hangot sikerült volna kinyögnöm, megelőzött.
- Látogatóba mész? - O.O jött a következő kérdése, minek hallatán úgy emberesen félre nyeltem. Miután lerendeztem a villám randit a halállal, majd visszaköhögtem magam valahogy az életbe,lelkesen görnyedeztem még egy picit, majd kissé vöröslő fejjel adtam meg rá a választ.
- Igazából ott lakom! - köhögtem még néhányat, könnytelenítettem a szemeimet, persze ezt csak titokban, és úgy is csak lopva, nehogy valaki is észre vegye, hogy por ment beléjük, majd miután minden elvégezhető elsősegély műveletet elvégeztem magamon, (lásd a fentebb fölsoroltakat) végül kénytelen voltam Hime szemeibe nézni. Nem tudtam, hogy mi lesz, ha ezek után miattam csalódik az osztagomban, de csak remélni mertem, hogy nem romboltam le porig a juuichibantai-ról alkotott képét. Igazán kár lett volna, hisz elég keményen megdolgoztak érte a társaim, az elődeinkről nem is beszélve...
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyKedd Aug. 14, 2012 12:11 pm

Virágmerénylő? Merre? >.>

Láttam rajta, hogy mennyire megörült a hírnek, mondjuk, lehet, hogy sürgős dolga van, és ezért örül, hogy nem kell messzire mennie. T.T Pedig már egészen összebarátkoztunk, olyan kis csendes, és kedves, bár igazán gyakran jön zavarba, kicsit emlékeztet Takashi~kunra. Mondjuk, őt csak ritkán láttam zavartnak, az is főleg miattam volt. Embarassed Bár lehet Aikawa~san is miattam jött zavarba? O_o Talán valami rosszat mondtam? T-T Reméltem, hogy nem, elvégre akkor biztosan szólt volna… Remélhetőleg. @_@
Aztán hirtelen cigányútra ment a korty. Gyorsan oda pattantam, hogy segítsek, teát, csészét hátrahagyva. Te jó ég! Úgy megbántottam volna, hogy majd meghalt itt nekem! T^T Kissé bűntudatosan pislogva rá várom, hogy ismét normálisan szedje a levegőt, nem akartam én bántani, csak kíváncsi voltam. .__. De lehet inkább hallgatnom kellett volna, igen az lett volna a legokosabb, szépen, csendesen, illedelmesen teázni. >_< Nem gondoltam volna, hogy a tizenegyedik osztag emlegetése ennyire megrémíti. Ráadásul ott is lakik, elmondása alapján, amit sikerült velem megosztania, amint ismét szólni tudott. Akkor én igazán nem értem, hogy mér ijedt meg ennyire. o_O Lehet nem is megijesztettem, hanem ilyen rossz volt a tea? TT_TT Csak nem, hiszen előtte dicsérte meg… Kérdőn pislogtam rá, már igazán nem értettem semmit, de így legalább kicsit közelebb voltam hozzá.
- Értem – feleltem kissé zavartan – Ezek szerint a tizenegyedik osztag tagja vagy? – Kérdeztem rá, biztos, ami biztos, de elég szükségtelen kérdés volt. Neutral - Akkor biztosan nagyon erős és ügyes vagyok, oda csak az igazán erősek kerülnek csak be! – Mondtam lelkesen. ^o^
Nekem legalább még száz évig edzenem kellene, hogy oda kerülhessek, nem mintha valaha el akarnám hagyni a juubantait, túlontúl is szerettem itt lenni. :3 Meg persze az osztag tagjait, akik olyanok voltak, mint egy nagycsalád, ahol tulajdonképpen még mind gyerekek voltunk, és Shiroichi~taichou volt a kedves nővérke, Keisuke~sama pedig az okos apuka, vagy inkább bolondos nagybácsi? scratch Mindegy, a lényeg, hogy egy nagycsalád voltunk, amitől mindig szívesen segítettem az osztag ügyeiben. Kivéve az espereseket, nekik többet nem! >__<
Aztán rádöbbentem, hogy annyira elgondolkoztam, hogy szegény Aikawa~sant hagytam csendesen unatkozni. O.O Törtem a fejem, hogy mit kérdezhetnék még tőle, de a máskor talán tökéletes témák olyan unalmasnak tűntek, elő sem mertem velük hozakodni. De akkor mi legyen? >_< Amikor pedig rám nézett, mosolyogva félrebillentettem a fejem, hogy biztassam, hiszen nincs miért zavarban lennie, elvégre semmi rossz nem történt.
- Ha szeretnéd, szívesen elkísérlek, nehogy ismét eltévedj! – Ajánlottam fel neki, hátha emiatt aggódik. Majd magamhoz veszek egy térképet, hogy minden rendben legyen, feltéve, ha igent mond.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Aikawa Chiyo
11. Osztag
11. Osztag
Aikawa Chiyo

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 398
Age : 32
Tartózkodási hely : Jobb esetekben ruhán kívül :P
Registration date : 2012. Feb. 21.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te31700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (31700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 2:20 am

- Ezek szerint a tizenegyedik osztag tagja vagy? Akkor biztosan nagyon erős és ügyes vagy, oda csak az igazán erősek kerülnek csak be!
Hirtelen nem igazán tudtam hova tenni a reakcióját. Ennyire tönkre tettem volna mindent? Általában, ha az embereknek elárulom, hogy 11. osztagos vagyok, már csak az osztagomtól elkezdenek félni. De ő ehelyett inkább lelkesedett. Amint befejezte a mondandóját, kiss zavartan elhallgatott. El se igazán akartan hinni, Én az ő helyében már ott félholtra vertem volna magamat, amikor rápottyantam a virágokra. Ám kedves házigazdám felettébb elnéző volt velem. Csöndben iszogattuk a lassan langyuló teáninkat, és meglepődve tapasztaltam, hogy ez a tea langyosan is kiváló ízű... ellentétben az általam megszokott zöld teával. Néha kedvesen rám mosolygott, ami megintcsak meglepően érintett, hisz nem voltam túlzottan hozzászokva ilyen indokolatlan és ilyen tömérdek kedvességhez... Kissé zavartan, picit pirulkodva fogyasztottam el a fenséges nedüt a csészéből. Alighogy végeztem vele, megtörte Hime-san a csöndet.
- Ha szeretnéd, szívesen elkísérlek, nehogy ismét eltévedj! - mondta, egy ragyogó mosoly kíséretében. Mintha ismert volna. Amint kissé zavartan bólintottam fölkelt, és elsietett arra, amerről jött mikor pánikolva rárontottam.
~Ébren vagy Gingitsune?~
~ Mondd Drága, mit szeretnél? - kérdezte Ezüstke. A hangján hallottam, hogy nem aludt.
~Csak érdekelt, hogy alszol-e ~ vágtam rá gondolkodás nélkül. ~ Mivel én nagyon jól éreztem itt magam, érdekelt, hogy veled mi van, de inkább felejtsd is el!
Rosui-san eközben eltűnt a hálókörletükben, (ezért beszélgettem addig a rókámmal) majd egy elég terjedelmes térképpel felruházva tért vissza. Kíváncsian szemléltem meg a művet előlről, hátulról, még fejjel lefelé is megnéztem, de sokkal bonyolultabbnak tűnt, mint egy choka vers, kaesiuta zárással. (Shion az ilyen verseket mindig mumusként emlegette, olyan ősi és nehéz volt még nekünk is, pedig mi is elég rég éltünk...) Mivel mint kiderült nem csak az utcákon, de a térképen sem tudok eligazodni, így a térkép Hime-sannál maradt, és mivel mind a ketten útra készek voltunk (természetesen a kis csokor virágot nagy gonddal szorongattam a kacsómba újfent kissé pirulva) hát nagy elánnal elindultam. Ekkor derült ki, hogy nem tudom, hogy merre is kell menni, így kissé zavartan újdonsült és első barátnőm mellé léptem, és igyekeztem úgy követni, hogy ne legyen nagyon föltűnő, hogy fogalmam sincs, miként lehet a kertből kijutni. Mikor sikeresen elértük a 10. osztag kertjének a kapuját, persze megint ügyesen fordultam volna balra, de hála Hime-chan jelenlétének, még időben megtorpantam. Valamiért volt egy olyan érzésem, hogy ez az út most nem fog órákig tartani, de ami még erősebben ott volt bennem, az az a fölötti öröm, hogy életemben és azután se, még sose volt egy lány barátom se, és most ezzel a mosolygós, szőke lánnyal, valami barátságféle kezdett kialakulni, hisz már teáztunk is együtt, a tőle kapott virágokról nem is beszélve...
Magamban mosolyogtam míg ezt gondoltam, de nem csak én. Gingitsune is felettébb jó hangulatban volt, ezt tisztán éreztem.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 8:38 pm

Virágmerénylő? Merre? >.>



Csendesen teltek a percek, nem tudtam eldönteni, hogy most megbántottam, vagy valami rosszat mondtam volna? Mióta itt van szegény állandóan zavarba jött, s nem tudtam elképzelni, hogy mi az, amivel ennyire frusztrálom. T.T Talán az osztagával van a baj? Surprised De ha nem tetszik neki, csupán az áthelyezését kell kérnie, és ezt biztosan ő is tudja. ^o^ Ha pedig nem ez a baj, akkor mi lehet? O.O Fogalmam sem volt róla, rákérdezni meg mégsem mertem, elvégre nem vagyunk olyan régi ismerősök, bár megmentette a virágaimat, *-* így azért mégis egészen megkedveltem. Vagyis nem csupán ezért, hiszen kedves, meg jól el vagyunk, szóval nem csak a virágok miatt! >_< Bár, aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet, szóval minden oké. ^_^
Amikor rábólintott a kísérésre, amit igazán hízelgőnek találtam, gyorsan visszaszaladtam a hálókörletbe. Egyrészt, hogy kiürült csészéinket biztonságba helyezzem egy orv mumustámadás elől, másrészt pedig, hogy magamhoz vegyek egy térképet, amit előtte meg kellett keresnem. @__@ Bár a lakórészemben mindigis pedáns rend uralkodott, ennek ellenére dolgaim folyton folyvást megvicceltek, vagy pedig álnok mumusporontyok eldugdosták a dolgaimat. >__> Egyszer a papucsomat a konyhaszekrényben leltem meg, amit biztosan nem én tettem oda! ˇ^ˇ Szóval igen kényes, és nehezen kivitelezhető műveletnek ígérkezett a térkép felkutatása, amit azonmód beszereztem, miután első alkalommal keveredtem el az utcák között. ^-^” Így hát neki álltam módszeresen átkutatni a helyiségeket. Természetesen ott kezdtem, ahova biztosan nem tettem volna, s ahol már több ízben is találtam elrejtett, nem oda illő dolgokat, vagyis a konyhában. >_< Minden szekrényt átnéztem, ezután következett a sütő, a hűtő, majd pedig a mosogató, de nem volt sehol sem, így tovább mentem a fürdő irányába. Itt is átnéztem a legapróbb zugig mindent, de erre sem leledzett a térkép, így az étkezőben folytattam, ahol csupán a szőnyegek, és az asztal alá kellett benéznem, de ott sem volt, így a hálómba mentem, ahol azonnal megleltem a ruhás ládám tetején, ahol magam hagytam. Fészpalm Okos húzás. >__> Ezt biztosan azért tették, mert rájöttek, hogy rájöttem, hogy ők dugdossák el a holmim, és így oda tették, ahol biztosan nem keresném, vagyis, ahova én tettem. Fejlődnek ezek a mumusok! O.O Aztán sietve, nehogy közben megunja a várakozás Aikawa~san, ki is lebbentem elé a hatalmas térképpel.
- Nos, látod, mi itt vagyunk, a 11. osztag pedig pontosan itt szemben! ^_^ - mosolyogtam rá, miközben magyaráztam, persze nem kellett megjegyeznie, elvégre megígértem neki, hogy elkísérem. Smile
Aztán elindultunk, kifelé a kertből, közben azért gondosan megmutogattam neki kedvenc virágaimat, majd miután majdnem ballra fordult, egy torokköszörüléssel jeleztem, hogy ne siessen annyira, és mutattam neki a helyes irányt. ^-^” Talán furcsa látványt nyújtottunk, ahogy én kezemben a hatalmas térképpel próbálok kiigazodni az utcákon, közben pedig ő cserfesen, pihenést nem ismerve szinte körbetáncol. ^_^ Mosolyogva vettem tudomásul, hogy valószínűleg mégsem terhes számára társaságom, aminek örültem, s talán máskor is szívesen teázik velem. Persze ezt nem kérdeztem meg, talán majd, ha összeszedem a bátorságom… Egyszer. Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Aug. 29, 2012 6:04 am

Hakuda edzés, Shizune-chan keresztlányomnak *.*

Éppen edzést tartottam Simán Csak Keisuke-sama kérésére, mert ő nem ért rá a napi programot megtartani, ezért magamra vállaltam a feladatot, meg aztán azt mondta, hogy kapok ametiszt, ha megcsinálom, szóval csak úgy kavicsosan belevágtam a feladatba. De lehet kicsit eltúloztam az edzés első felét… Embarassed Igyekeztem azt csinálni, amit általában Keisuke-sama szokott, ahogy tanácsolta – bár tudnám, mik is azok, sose jártam be az edzésére, mert zanjutsut oktatott én meg azt nem szeretem, mert béna vagyok benne és kész… T_T Ezért próbáltam áthidalni a hakudamakudára az egészet, az mégis könnyebb. Legalábbis azt hittem, mert kiderült, hogy többek azt se tudják mi a helyes esés fogalma… °o° Persze ezt csak akkor mondták, amikor már többeket is véletlenül erősebben ütöttem meg… Fészpalm No, ez van, szóltak volna előbb... -_-’’ Mert igenis visszafogtam volna magamat! T^T És én nagy naivan azt hittem, hogy tök vicces edzésnek nézünk elébe itt a kertben, a szabad levegőn meg minden.
- MohohohoHimmecchan, olyan kár, hogy nem vagy itt, kellene a segítséged. T3T – nyafogtam csak úgy magamnak. Nem elég, hogy Keisuke-sama nincs jelen, de még Himmecchan sincs itt a gyerkőcök miatt, kik olyan hirtelen jöttek meg már dupla keresztanyasággal is kell emiatt szembenéznem… Pedig én tuti, hogy rossz keresztmama vagyok! Shizune-chant is olyan régen látogattam meg, pedig mennyi gumicukrot összegyűjtöttem neki! T^T Lehet, hogy már nem is emlékszik rám! ToT
Krokodilkönnyeket hullajtva ütöm ki az egyik tisztet, akinek egy menő hakuda fogást szerettem volna megmutatni, csak túlságosan elkalandoztam és nem sikerült emiatt visszafognom magamat.
- Elnézést. Én csak, én, szóval… – igyekeztem fölsegíteni szegényt a földről, meg leporolni a ruháját és megnézni, hogy nem tört el e semmije, mert ha tört, akkor szólnom kell Himmecchannak ő mesélt azt hiszem nekem egy jó orvosról... aki biztos nem olyan jó, mint amilyen Ai-san volt, de akkor is orvos... Ai-saaan! T___T Már napok óta nem láttam sehol! TwT
Fájdalmas sóhaj hagyta el ajkaimat, amikor kemény ütést éreztem fejemnél, melytől elterültem, ráadásul egy keveset még csúsztam is a füvön. Döbbenten pislogva, sajgó arcomat simogatva – mert teljesen olyan érzésem volt, mintha kiesett volna egy fogam, de nem –, szóval teljesen meglepve néztem körül, hogy lássam, ki is volt a hirtelen jött elkövető, mikor megláttam egy fehér hajú lányt fölém magasodni. Pillanatokig tartott mire sikerült kapcsolnom és leesett, hogy ki is ő, csak kicsit máshogy, olyan nagyban, olyan felnőttben! *.*
- SHIZUNEE-CHAAAN~ *____* – pattanok fel nyomban a földről, hogy elkapjam egy csontropogtató ölelésre. - Kavicsra, de sovány vagy, nem etetnek rendesen? És milyen nagy!! Még nálam is magasabb! °o° Elképesztő! Olyan régen láttalak! El se hiszed, nem rég gondoltam rád… a gumicukrokra, meg… meg… T-T Bocsáss meg, hogy nem vittem a gumicukroootTwT – összetörve próbáltam megmagyarázni neki a dolgot, a mumusokról, a kavicsokról meg a 12. osztagról és Keo-báró-sama testőrségéről, ami mind – mind megakadályozott ebben. Majd amint láttam, hogy nem igen érti hadarásomat egy köhintéssel zártam le mesémet, majd próbáltam normál hangvételre váltani, amit ő is kitűnően megért.
- Szóval, rég láttalak… Shizune-chan. *w* – lelkes mosollyal néztem rá, hirtelen minden gondról megfeledkeztem, még az edzésről is, amit elméletileg a többieknek tartanom kellene. Az egyik tiszt fel is hívta erre figyelmemet tétován, csak tudnám miért ilyen bátortalanul, ez nem a világvége, avagy az hollow apokalipszis, esetleg mumus támadakció, hogy ennyire félni kelljen! Surprised
- Jajj, igen az edzés, az edzés! – vakartam meg tarkómat zavartan, majd Shizune-chanra néztem. Tudom milyen nagyon ügyes a hakudában, most is, hogy leterített már! Talán ha megkérem rá, segít nekem bemutatni egy mozdulatot? *-* - Mond csak Shizune-chan, nem szeretnél te is edzeni? Hakudát gyakorlunk, csak kicsit nehézségekbe ütköztem… thehehe^w^” Esetleg, segítenél bemutatni, amit meg kellene ma tanulniuk? Nem tudom, mennyire ismered a váll fölött átdobást… Surprised – magyarázok neki, még kezemmel is mutatva a mozdulatit, mintha valakit éppen átlendítenék vállam fölött. És kicsit meg is lep, amikor valami olyasmit felel, hogy nem tudja, hogy miről beszélek. O_O Ezt sürgősen, de azonnal orvosolni kell!
- Akkor tudod mit Shizune-chan? Megtanítom neked! *.* – határozottan húzom ki magamat, bemelegítő mozdulatokat téve karjaimmal, majd elhessegetve az itt tolongó tiszteket, csak egyet kértem a maradásra, aki viszonylag ügyes volt a mai napon és tudja is, hogy kell esni, hogy ne fájjon. - Állj, te maradsz, shinigami! Twisted Evil – csak olyan Ai-sanosan (TT-TT) szólítottam meg az elosonni készülő tisztet, majd ezután szembefordultam Shizune-channal.
- Oké, sajnos csak itt tudunk gyakorolni, legutóbb kicsit legyaktuk az edzőtermet… Embarassed – vakartam meg a tarkómat zavartan, majd széles vigyor váltotta fel a zavarodott arckifejezésemet. - Na de a lényeg a lényeg: az edzés! A váll fölött való átdobás nagyon hasznos ám’! A kezdő lépésnél meg kell fogni itt a másik ruháját. – kezemet nyújtom, az itt maradt halálisten felé, kinek mellkasánál megszorítom a fekete öltözéket. - Nagyon fontos, hogy erősen fogd, mert különben nem fog sikerülni a lendítés, ami ezután következik. Megmutatom! – a ruha mellett megfogom a shinigami jobb csuklóját is, majd átlépek karja alatt, miközben átlendítem őt jobb vállam fölött, így ő a földön landol előttem.
- Látod? ^o^ A karján a csuklója a legkeskenyebb pont, azt könnyebb átfogni, ezért kell azt megragadva lendíteni. Ha jó kondiban vagy, akkor még a ruháját sem kell megfogni és akkor elég, ha a kezénél fogva lendíted, hihi. *w* – gyöngéden megpöccintem öklömmel Shizune vállát. Valami azt súgja ő, képes lesz a ruha megfogása nélkül is simán áthajítani a másikat a válla fölött. - Na, tetszik? *_* Ha gondolod, gyakorolhatunk! *o* – mondom vidáman, majdnem megfeledkezve egy nagyon, nagyon fontos elemről a mozdulatsor gyakorlata előtt.
- Óh, igen, a landolás! – koppintom meg kobakomat, amiért voltam ilyen felelőtlen, hogy majdnem megfeledkeztem róla. - Majdnem elfelejtettem! Nagyon fontos a landolás, nem mindegy, hogy esel. A kezeddel, mindig tarts ellent, mert ha a hátadra huppansz, az nagyon fáj. T-T Ne is akard tudni, hogy mennyire! – a háttérben motyogott valamit az osztagtársam, akin bemutatóztam a mozdulatot, valami durvaságról, nem is értem, honnan jött ez most fel neki, nem is a témába illő, hmpf. >.>
- Feküdj le, megmutatom, hogy értem. Surprised – amint megteszi, mutatom is, hogy kell tartani a kezét, miközben zuhan és azt is hozzáfűzöm, hogy a buksiját is feljebb kell húznia, mert az sem jó, ha azt üti be, mert elájulhat tőle, és ha pont rosszat lát az nem jó, mert én már álmodtam rosszat, amikor bevertem a kobakomat és nem volt túl jó. Lehet, hogy okosabbak leszünk tőle, de azért ne kockáztassunk. Surprised
- Na, akkor… kipróbálod? *-* Először rajta, aztán ha úgy érzed, hogy megy, megpróbálsz engem földre vágni, na? Mit szólsz? szemöldökrángatás – adok némi ösztönző kihívást hozzá. Amikor alacsonyabb volt azt szerette, remélem ezt a jó szókását nem hagyta el. Shunpoban is, emlékszem, milyen profin lekörözött már anno! *.*
Amint rábólint, hogy szerencsét próbálna, átadom nyomban a helyemet neki a körnélküli ringbe, de előtte figyelmeztetem a halálistent, hogy csak óvatosan Shizune-channal, mert ha egy hajszála is meggörbül, akkor lesz ne mulass. Neutral Az én első számú keresztlányomat csak ne bántsa senki sem, mert bosszúból lehet, véletlenül eltöröm kezét, lábát, csak, hogy tudja mi a körünkben a módi. Persze ha Nacchanékat fenyegetné veszély, akkor ugyan úgy bevédeném őket, mert ők az első-másodszámú keresztlányom-fiam. >o>
- Mindent bele Wink – kacsintok rá Shizune-chanra, miközben átadom a helyemet. Büszkén kihúzva magamat vonulok arrébb és ülök le egy nagy kavicsra (***.***), miközben [/i]Shizune-chan[/i] keresztlányom begyakorolja a tiszten a mozdulatot, amit bemutattam neki. Persze végig figyeltem, hogy mit, hogyan csinál pontosan, nehogy elrontson valamit.
- Várj, Shizune-chan, maradj úgy. Surprised – állok fel és megyek oda, hogy megigazítsam a fogást, ahogy a tiszt karját fogta, mert kicsit feljebb ragadta meg, mint kellett volna többször is és az nem jó. Hogy miért nem, hagytam, hogy magától jöjjön rá, mert Shizune-chan naaagyon okos és 100%, hogy rájön egyedül is. *.*
Megvártam, míg Shizune-chan úgy gondolta, eleget gyakorolta a mozdulatot ahhoz, hogy szerencsét próbáljon. Vidám mosollyal az arcomon álltam fel, leporolva ruhámat, aztán felálltam alapállásba, készen a gyakorlásra.
- Mehet, Shizune-chan? *3*A lényeg, hogy a most tanult fogással próbálj kiütni, oké? Ne fogd vissza magad! ^w^ – mondom, de mire befejezem még meg sem tudakoltam tőle, hogy mehet e, a keresztlányom addigra már mozdul is! °o° Igaz, hazudnék, ha azt mondanám: nem látom, mert látom és ki is használom, amikor rosszul próbálkozik. Azt szeretném, hogy lássa, hogyan lehet hárítani azt, hogyha valaki így próbálja leteríteni a padlóra. Mint például, amikor ruhám irányába nyúl és két kezemmel, mint valami ollóként, úgy ragadom meg a felém lendített karját, hogy félre söpörjem oldal irányba, így ő a lendületétől előrezuhan, amennyiben nem reagál időben. Aztán egy olyat is csinálok, amikor már készülne átlendíteni válla fölött, már épp megragadná csuklómat, amikor jobb lábamat beakasztom a felém közelebb lévő lábába, hogy megrántva kibillentsem egyensúlyából. Meg amikor átlendítéskor nem érkezem le teljesen a földre, hanem az általa adott lendületet kihasználva, karjára rászorítva – amivel megfogta kezemet – átlendítem őt magam fölött.
De a végén csak sikerül úgy kicseleznie, ahogy azt el is vártam tőle. Teljesen meglepetésként ért felbukkanása előttem, fel se tudtam készülni védekezésileg, simán leterített a padlóra, talán még keményebben is, mint azt kellett volna. @.@
- Fhúúúha, nahát! Shizune-chaaan~! – rázom meg fejemet, amiért a landolásom nem volt éppen tökéletes és koppant egy picit a talajon a buksim. - Ez aztán erő a javából! – kelek fel pár jobbra és pár balra dőlést csinálva, hogy kiropogtassam végtagjaimat. Majd elmászok a kőre terített haoriért, amit az edzés erejéig vettem le, de azért itt hagytam, hogy szemmel tartsam, nehogy megszóljon ezért Masa-jii. Aztán citromos sütivel kínáltam Shizune-chant, mert olyan rémesek kis sovánka, kell neki az erő! ToT
- Jól megizzasztottál, mint amikor versenyt futottuk Karakurában. *w* Tényleg, mi hír a kisvárosban? Surprised És… várjunk csak… te, hogyhogy itt vagy?! O.O – kapok észhez, annyira megörültem, hogy Shizune-chan itt van és, és, és kárpótolhatom a látogatások hiányáért és a gumicukor készletének utánatöltését, hogy ez eszembe se jutott! Hiszen elméletileg nem lehetne itt, nem? Miről maradtam én le?! O.o
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 4:30 am

Mi… Te… Mit… Hogy??? O.O Na megállj csak Jobbkéz, most aztán verés lesz. Twisted Evil
Hatalmasságom úgy döntött, hogy ideje a pórnéppel vegyülni, meglesni a népet, hogy mit is csinálnak mostanában. Büszkén, peckesen lépkedtem a birodalmam egyik székhelyén, az alattvalóim nem is merték tekintetüket rám fordítani. Jól is tették, tudták, hogy itt lenne a számukra a vég. Természetesen az nem történhetett meg, hogy azért nem néztek rám, mert nem vettek észre. Részükről egyszerűen ez csak a félelem kifejezése volt, és szavamra, micsoda remek érzés volt. Már csak egy valakinek a rettegésére van szükségem, Jobbomnak, Anaonak, aki olyan szerencsés volt, hogy engedélyeztem számára azt, hogy foglalkozzon csodás személyemmel. Kikefélje a szépséges bundámat, megtöltse csodás gyomromat. Erről jut eszembe, elmegyek, és megnézem a királyi veteményest. Amit a tiszteletemre hoztak létre. Persze azt mondták, már akkor megvolt, mielőtt ide érkeztem. Balgaság, érezték, hogy jönni fogok majd, csekélyke tudatuk vészcselekvése volt ez. Nem akarták haragom megérezni, és még ha véletlenül rám is léptek, vagy odébb tettek, csak az mentette meg az életüket, hogy sajnos még szükségem volt rájuk. Az nem fordulhat elő, hogy gyengébb lennék, csak a szükség fontosabb, mint a bosszúm. Bár a gyaloglás ellen tennem kell valamit, de majd rábízom ezt a Jobbomra, hogy kerítsen valami szállításra alkalmas eszközt.
Végül csak kiértem a kertbe, és a veteményesbe. De amit ott láttam… szavamra, az minden volt, csak nem megbocsátható. Ám elsőnek közelebb kellett mennem.
- Szavamra, hát mit merészelsz?! Dézsmálod a királyi termést!? - haragom most lesújt rá, csodás hangom is teli volt méreggel. Legfélelmetesebb hang lehetett ez. (Vékony nyuszis hang, ami mérges, és akkor képzeld el Very Happy ) Hihetetlenül csodás lába izmaimat kihasználva elrugaszkodtam a talajtól, fel Anao hátára, beleharaptam a hajába, és húzni kezdtem a fülét, de ez nem volt minden. Felmásztam a fejére, és borzolni kezdtem a haját, aprókat rántottam rajta. Nem akartam túl nagy fájdalmat okozni, mert még azért szükségem lesz rá. (Persze, az a húzás talán annyi, mint amikor a szél fújja a hajad.) De biztos tudja, hogy ha még egyszer ilyet tesz, akkor nagyobb szenvedésben lesz része, és még nincs vége. Lenyúltam, elkaptam az orrát, és próbáltam csavargatni, csak sajnos a tenyeremben valami puha ízék voltak, a fene essen bele, akkor inkább valahogy felnyúlok az orrlyukába.
- Szavamra, hát kell ez neked!? Most jó, hogy megbüntetlek!?- nem is feltételezem, hogy amit mondok, az egyesek számára kicsit félreérthető, de akkor majd kapnak azok is büntetést. Pont mint Jobbom, akinek már az orrát piszkálom, a fülét húzom, a haját meg rágom.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:52 am

A veteményes

Morogva baktattam ki zöldségutánpótlásért a kertben lévő veteményeshez KatsuSa ellen. A fél órával ezelőtti zöldségcsatánk igencsak megfogyasztotta elraktározott készleteimet, papírseregemről nem is beszélve! Szerencsére annak utánpótlásának elkészítésébe be tudtam venni Himmecchant és keresztgyerekeimet a kicsi Naocchant és Natcchant. Mondjuk emlékszem én arra, mikor még kisebbek voltak, most már sokkal nagyobbak, de attól még van mit tanulniuk, mint például most is a hajtogatást Himmecchantól. Én is tőle tanultam, hogyan kell menő ugráló békát hajtogatni! Surprised Mintha csak tegnap lett volna, áh! *w* Tisztán emlékszem, hogy cserébe megmutattam neki, hogyan kell hajat fonni! *_*
A vidám emlék hatására arcomra rakom a Keo-báró-samatól kapott kavicsos napszemüvegemet, ami Himmecchan által tele van immáron szárazvirág dekorációival is. Senkinek sincs ilyen menő napszemüvege, mint nekem! Simán Csak Keisuke-samanak is mondtam, hogy jobb lenne, ha ő is rakna a sajátjára valamit, mert azzal csak menőbb lesz, de nem fogadta meg a tanácsomat. T3T Pedig micsoda hódítás lett volna az a KFC számára! Surprised
Felsóhajtottam, majd a veteményesre vezettem a tekintetemet, ahol volt minden… sütőtöktől elkezdve a paradicsomon át a paprikán keresztül a zelleren túl a répáig! *o* És minden terem szépen, gyönyörűen, egyszerűen tökéletesen, hogy fáj leszednem, de hát a háború az háború, nem érzékenyülhetünk el ilyesmik miatt most!
Megrázom fejemet, majd letérdelek, hogy elkezdjem leszedni a sokféle zöldséget a KatsuSa elleni következő harchoz, nem is veszem észre Scarcchan közeledését, csupán akkor, mikor megszólít. Bár hangjából nem igen lehetett kihallani, de mintha mérges lett volna? Méghozzá rám? o.O De hát miért?
- Valami baj van, Scarcchan? – billentettem oldalra kobakomat, amiért nem értem, hirtelen mi baja van. - Áúáúáúúú~ T-T… ez fáj, hagyd abba! Miért csinálod ezt? T3T – kérdezem tőle, amiért olyan durván felelt kérdésemre cselekedetével, mintsem szóban. Húzta a fülemet, hajamat, teljesen leterített, mire rájöttem, hogy talán játszani akar! Surprised Csak érteném, hogy miért ilyen durván… T_T - Megadom magam, megadom magam fenségednek! Kegyelemért esedezem! TwT – kezdek bele máris a játékba. Tudom, hogy ezt szereti, szóval meg kell adnom a módját, akkor talán megmondja, hogy miért akart bántani. T^T” Csak ne csikálná a mancsaival az orromat, nyomban tüsszögni kezdek tőle, ha nem hagyja abba. @.@
- Egyáltalán nem jó fenséges uram! Kérlek, áruld el nekem, hogy miért is bántottál? – teszem fel neki a kérdést, amint engedte, hogy szóhoz jussak, meg is hajoltam előtte, mint egy igazi uralkodó előtt. Bár kobakomban nagyjából kezdem kapizsgálni, hogy mi is lehetett az oka. Talán a zöldséget szeretne enni? Surprised - Vagy… csak nem ezt szeretnéd? – feledkezem meg a játékról és nyúlok a leszedett zöldségkupac közé, hogy elővegyek egy répát, amiről tudom, hogy szereti, majd felé tartom. Talán ha ezt odaadom neki, nem fog utána haragudni rám. *w*
- Merre kószáltál mostanában Scarcchan? *o* – érdeklődöm tőle buksiját meglapogatva, hátha mesél nekem izgalmas kalandjairól, hiszen tudom, hogy nem él unalmas életet. Kicsit elhanyagoltam mostanában, mert nagyon lekötött a KatsuSa elleni háború, szégyellem is magamat érte, na de most bepótolom! *w* - Vannak már barátaid, Scarcchan? Úgy tudom, hogy Micchan lányom talált egy kicsi nyuszit, picit félénk, hasonlít is rád, mondjuk ő alacsonyabb és persze nem is olyan okos, mint te. – mosolygok rá lelkesen, hátha felkeltem érdeklődését a nyuszival kapcsolatban, amiről hallottam Micchan lányomtól. Feltéve, ha még nem ismeri őt Scarcchan, hiszen ő egy híresség Sereteiben, egy uralkodó, mindenki ismeri! Surprised
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te25700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (25700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyKedd Okt. 23, 2012 8:45 pm

Rokonlátogatás


*Itt, újra itt. Ismerem a földet, ismerem a lelkeket, szegeket, helyeket. Itthon vagyok, azt hiszem. Talán így is érzek, de tudom, hogy ez nem a valóság. Csábító vonzereje magával ragad, szemébe nézek, de mégsem találok válaszokat. Hol az élete? Hol vannak a félelmek; s mi több, miért vigyáz rám? Karját mindig nyújtja, szüntelenül áll előttem védőpajzsomként. Igen, ez volnék én a tükörben állva. Hiszen a főhadiszálláson annyi időm van elmerengni dolgokon, megtörtént eseményeken. Jelenleg pedig a megtörtént dolgok szépek és fájdalmasak egyben. Lelkem pedig nagyon úgy néz ki, hogy magányba burkolózik. Nem engedhetek senkit magamhoz közel, ahhoz túlságosan gyengének érzem magam ezekben a pillanatokban. Mégis, ahogyan kitekintek az ablakon, láthatom a Seireiteihez kötődő emlékeim. Távozásom, majdan érkezésem érzése keveredik. Eszembe jut mégis, hogy ezekben az időkben mégis lenne valaki, akit meglátogatnék. Az egyik rokonomnak ugyanis köszönettel tartozom azért a napért. Kiállt mellettem, s neki köszönhetően túléltem; megszöktem Soul Societyből. Szerencsére már régen félre tettem valamit a számára, így egyszerű lesz most átadni neki. Egyébként is a szövetség óta a Daitenshi tagjai szabadon mászkálhatnak a városban. Magamhoz veszem a tárgyat, aztán felveszek valamit. Még szerencse, hogy könnyen beszerezhető hacukák ezek, így aztán nem nehéz egy shinigami kimonot felvennem. Mondjuk, elég hülye pillantásokat kaphatok a bent lévő tagoktól, hogy miért veszek fel ilyesmit; de nem érdekel. Akinek a véleménye pedig érdekelne, az éppen nincsen itt. Kicsit messze lesz az osztag, de elég hamar ott leszek.
Pár perc elteltével már a Juubantai kapujában állok, s az osztag tagjának adom ki magam, mint legújabb újonc. Mondjuk elég szépen el is tévedek már elsőre, mert sosem jártam még itt. Viszont ezek a jelző tüzek nem is olyan rosszak. Elég csak követnem az osztagon belüli, talán egyetlen ép helyhez vezető utat, s máris megpillanthatom Anaot, ahogy visítva üti le az egyik tisztjét. Ácsi, Anaoból kapitány lett? O.O Kiélezett szemekkel állok egy helyben, s várok egy bizonyos pillanatra. Abban a pillanatban pedig az arcon taposós technikámmal támadom be mindenki nagy meglepetésére.*
- Yo! *Röviden, futólag köszönök. Ám az ölelése nagyon nem tetszetős ebben az esetben. Nem mintha nem kedvelném, csak éppen nem vagyok híve ezeknek a bugyuta módszereknek. Ha meg akar ölni, akkor legalább nyílt eszközökkel, és ne öleléssel tegye azt. >.> Kihámozom magam belőle, majd a szokásoktól eltérően némi komorság kerül az arcomra. A földre bámulok, mintha csak keresnék benne valamit; vagy valakit? Az utóbbi közelebb lenne a valódi válaszhoz, de azt senki nem értené meg úgysem. Jobb lesz, hogyha azt magamban tartom.*
- Anao, nem vagyok már gyerek. Magamért vállalok felelősséget, de azért megköszönöm. *Furcsák lehetnek ezek a szavak a számból, viszont ahogy telik az idő, úgy változom én is. Vagyis inkább Yukezo volt az, aki igazán megváltoztatott. A hiánya pedig valamit megtör bennem állandóan. Nem undok megfelelően koncentrálni magamra; kivéve arról, ha harcról van szó. Akkor egyfajta pusztító eszköznek érzem magam, hiányzik Yuke jelenléte.*
- Nani? Miről beszélsz te? *Nem igazán kapcsolok, hogy miről is beszél jelenleg Anao. Éles helyzetekben majdnem tökéletesen tudnám imitálni az általa kérdezett technikát; viszont most valóban tök a fejem. Szétszórt vagyok, és hanyag. Legalább két napja nem is edzettem már, kimaradtam mindenféle tréningből. Valójában nincs is most mesterem. Vagyis van, mert Yuusuke a jelenlegi mentorom; de azt hiszem, most mindenki azt akarja, hogy lenyugodjak. Nem is merem most betenni a lábamat az edzőterembe, de talán ezt a helyet elnézve, nagyobb kárt nem tehetek. Nem tudom miféle játékokat űznek ezek itt, de kész csatatér az egész osztag! >.> Bólintok egyet, s végig nézek az osztag többi tagjain. Szerencsétlenek, ez a mai edzés nem az igazi.*
- Felőlem, de előre szólok, hogy kicsit megrándult a bal csuklóm. Ha megszorítja itt nekem valaki, tuti a földbe döngölöm! *Kissé undokul vágom oda. Mondjuk igaz is, még akkor rándult meg, amikor Yuke visszatartására teljes erőmből a földbe vágtam. Köbméterek szakadtak ki a földből, nekem pedig a bal csuklóm kicsit megrándult. Még kell neki egy- két nap, hogy helyre jöjjön. Addig úgyse lenne kedvem edzeni, de most más közegben vagyok. Ha magamért nem is, Anaoért segítek. Törlesztem a tartozásom, és akkor nem lesz bennem semmi szálka. Felhúzom egyik szemöldökömet megszólalására. Kitől is tanulhatta ezt a stílust? Anao mintha kicsit megváltozott volna; nem csoda, kapitány lett belőle. Letépek a ruhámból két darabot, és átkötöm a csuklóimat, hogy nagyobb erőkifejtésre legyek képes. Ehhez hozzátársul az is, hogy némi bemelegítést végzek a kezeimmel. Ők már biztosan bemelegítettek, nekem kell még néhány perc, hogy izmaimat átmozgathassam. Addig is lesz elég időm végig nézni, hogy mit is akar bemutatni Anao. Nem tűnik egy túlbonyolított műveletnek, legalább is akkor, ha valaki tényleg jól akar landolni; ahhoz kell egy fajta reflex. Ebben nekem van ugyan tapasztalatom, de mindig van hova fejlődni. Még Yukezo tanított arra, hogyan tudjak gyorsabb ellenféllel szemben megfelelő reakciót produkálni; elég kemény edzések ezek. Ennek talán hasznát fogom most venni, hogy ne teljesítsek szinten alulin; de ehhez sajátos módszerhez kell folyamodnom. Még szerencse, hogy a tisztet a jobbjával ragadta meg. Vagyis, utólagosan kiderülve, ha elég erőkifejtést teszek, elég csupán az egyik karom hozzá. Amikor a feladat megmutatása után öklével meg akarja koppintani a vállamat, tenyerem fogásával állítom meg kezét.*
- Jó lesz, csak egyet árulj el. Hogyan gondoltad ezt az eséses dolgot? *Engedem el a kezét. Láttam, hogy a tiszt nem mindennapin esett el. Ez is egy külön feltétele lehet a technika tompításának. Bár én más eszközöket is tudnék a hatástalanításra;ezúttal fontos, hogy megtanuljak, megfelelően esni. Kíváncsi vagyok arra, hogyan gondolta ezt el. Lefekszek, ahogyan kéri, s meglepően furcsának találom a testhelyzetet, amit kér tőlem. Mármint éles helyzetekben hasznos lehet, de csak úgy, ha valaki már annyit csinálta, hogy automatikusan így esik el. Ez csakis akkor lehet hasznos, ha be van rögzülve. Ezért biztosan nem lesz nekem elég egyetlen alkalom ahhoz, hogy teljes mértékben elsajátítsam ezt az esés módot. Mindenesetre egy kisebb mosoly valahogyan mégis az arcomra keveredik. Talán egy kisebb fejsérülés egy harcban nem fog akadályt jelenteni, de a csonttörésnek már valamennyivel több idő kell a gyógyuláshoz. Azzal meggyűlne a bajom, ezért sem találhatom ezt a két kombinációt hasztalannak. Egy asztal alatt sajátíthatok el egy sajátos dobást egy védekezőnek titulálható technikával. Nem árt, ha valamivel tudok védekezni az esés ellen. Behunyom szemem, s szinte elképzelem az egész mozdulatsort. Az is nyilvánvalóvá válik, hogy az esés pillanatában jobban járok, ha kifújom a levegőt; mert könnyen beszorulhat. Urahara említette már annak idején, hogyha levegővel a számban csapódok az sokkal fájdalmasabb, mintha megelőzném egy kifújással. Volt rá tapasztalatom, így ezt itt is alkalmaznom kell. Akkor ezek szerint a kezem megfelelő súlyterhelésével akár arra is képes lehetek, hogy rögtön visszanyomjam magam a földről. S ahogy elnézem, ebben a kettő technikában a súlyok megfelelő elosztását kell megoldanom. Nagy és pontos erőkifejtésre van szükség. Legalább olyan ez, mint amit Yukezoval gyakoroltunk az Andokban. A robotok deaktiválását is nagyobb erővel, és pontossággal kellett végrehajtani; azon felül, hogy shunpora kiélezett küzdelem volt. Sóhajtok egyet, majd felállok.*
- Csak vigyázz, hogy jól ess Shiroichi Anao! Neutral *Elfogadom a kihívást; miért is ne tenném? Elvégre maga a tudat, hogy leteríthetek egy kapitányt (teljesen legálisan) már vonzó értékű. Noha nem vagyok ezúttal kárörvendő, csak van olyan visszafojtott idegállapotom, hogy szeretnék már valakit jól a földhöz csapni. Ő pedig szabad akaratából kínálkozott fel, miért ne élnék vele? szemöldökrángatás Habár kicsit cinikusan pillantok Anaora. Nem értem mire ez a féltés; ezek szerint nincsenek is tudatában, hogy a Daitenshi tagja vagyok? Ott ennél sokkal nehezebb dolgok is érhetnek, s legjobb az, ha megtanulom megvédeni magamat. Furcsa érzés tudni, hogy engem sokan megpróbáltak már megóvni, mégis aki igazán megtudna; az éppen miattam halt meg. E gondolatra kicsit bepöccenve állok neki a mozdulatoknak. Túlságosan rossz helyen próbálom megfogni a shinigamit, amitől egyszerűen elszakad a ruhája lendítés alatt. Ráadásul maga a lendítés sem jó, mert a bal csuklóm nem akarja megadni magát nekem. Kicsit fel is szisszenek, de nem adom fel. Az a gond, hogy pontosan tudom, hogy mit kéne elérnem, de nehezen tudom kizárni az indulataimat ebben a helyzetben. A shinigami egyszerűen a földhöz vág, én pedig az esés pillanatában érzem magam a legfelszabadultabbnak. Viszont én most mit is csinálok egész pontosan? Örülök annak, hogy legyőznek? Egy sima shinigami egyszerűen legyőzne? Na nem! Kiteszem karjaimat, s fejemet feljebb húzom. A csattanás pillanatában megfelelő ellenerőt szolgáltatok ahhoz, hogy a következő légvételre a földtől elrugaszkodva, álló helyzetben ragadjam meg. Aztán jön a hirtelen megállás. A kezemen való érintés egy fajta katarzist okoz bennem; megnyugvást a feldúlt pillanatokban. Meghallom szívem szüntelen dobogását, mély átérzés uralkodik el rajtam.
Anao még csak nem is érti, hogy a testtartásom kiigazítása többet jelent nekem, mint egy új technika megtanulása. A kezdetektől tudom, hogy számomra a pusztakezes harc az érzelmek kifejezésére is szolgál. Keresem az értelmet a mozdulatokban, a segédkeze pedig tökéletesen elér. Megfelelő motivációt ad arra, hogy alá ássam magam a maximalizmusnak. Megragadom a shinigamit a mellkasánál, majd közelebb húzom magamhoz.*
- Bocs, de azt hiszem, ezt követően viszlek a Yonbantaihoz! *Hirtelen mozdulattal engedem el mellkasát, így némileg kibillentem az egyensúlyából. A testének bizonytalanságában megragadom újra a csuklóját, s átérezve a technika alatt lezajló történteket, szinte elemi erővel lendítem át a vállam fölött. Aztán pedig, amennyiben megfelelő reakció időm van, magam fogom meg, hogy ne csattanjon akkorát a földhöz. Ki tudja, milyen károkat is szenvedne, ha az én testi erőmmel csapódna a földhöz.* - Csak vicceltem! Rolling Eyes *Jelentem ki fennhangon, aztán a technika tanítója felé nézek. Válaszra sem méltatom a kérdését, máris egy shunpoval tűnök fel előtte, hogy leterítsem. De túlságosan elbízom magam ahhoz, hogy a technika egyből sikerüljön. Anao kivédi a támadásom, de ettől még nem hátrálok meg. Azok a mozdulatok, amiket végez, azokat már láttam. Noha, nem gondoltam volna, hogy ezekben a kombinációkban is lehet őket alkalmazni; ezek szerint megint csak új dolgokat láthatok. De maga a helyzet is rendkívülien emlékeztet valamire. Amikor gáncsolni próbál, azt egy előre szaltóval ellensúlyozom, hogy ne essek el. Újra betámadom, de megint csak sikertelen lesz a támadásom. Akkor mégis miért? Egy pillanatra viszont mintha az idő állna meg körülöttem. Emlékeim egy folyama kezd el előttem merengni. A szemeit bámulom, ahogy éppen magyarázza, hogy mindenkinek megvan a sajátos mozgási koreográfiája. Ha minderre rá jövök, szinte észrevétlenül támadhatom be. Viszont ez lehetetlen, ha a testemet nem tudom megfelelő gyorsaságra bírni. Újbóli próbálkozásaimnál megfigyelem Anao mozdulatait, s fel is fedezem bennük a vakfoltját. Nekem úgy tűnik, hogy túlságosan is a látására koncentrál. Így a legközelebbi gáncsolásánál hagyom, hogy kicsit előre bukjak, majd kifordulok a testhelyzetből, s a másik oldalon alulról feltörve ragadom meg csuklóját. Innentől kezdve pedig a lendítése már kutya dolog. Megragadom a mellkasánál is, majd átlendítem; talán nagyobb erővel is, mint azt kellene. Őt viszont egyáltalán nem fogom meg, szinte fel vagyok készülve arra, hogy megoldja majd.
Míg ő a technika befejezését követően arrébb megy, addig én a kert tavára meresztem tekintetem. A fák halálukkal levelüket a felszínre engedik; csakúgy, mint ahogy Yuke távozott. Leintem a sütit, majd visszapillantok rá.*
- Mondtam már, hogy nem vagyok gyerek. A daitenshi tagja vagyok már egy ideje. Tudod, azé a szervezeté, amit Sierashi Yuusuke vezet. * Kicsit furcsállom, mondjuk, hogy nem tud erről.* - Mondjuk nekem furcsa, hogy nem tudod. Biztos elment a hír, hogy részt vettem Yuu szöktetésén. Vagy te akkor még nem voltál kapitány? *Érdeklődve húzom fel egyik szemöldökömet.*


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Okt. 24, 2012 9:41 am

Üdv!

Nara Shizune: Szétszórtságod okán akadt némi nehézséged egy általad már talán ismert mozdulat bemutatásánál, de miután Anao kiigazított, rátérhettél a fő feladatodra, oktatód kicselezésére. És mivel a feladatot jól oldottad meg, a tanultak pedig újat is jelentettek neked, 1000 LP-vel gazdagodsz, ami 2 pontot dob a hakudádon.

Shiroichi Anao: Minden szeleburdiságod ellenére jó mester vagy, csakhogy egy olyan képzett pusztakezes harcosnak, mint Shizune, talán kicsit bonyolultabb kihívást is adhattál volna. Ettől függetlenül az edzés sikeres, és mivel ez volt a második ilyen, most citromos süti helyett 1000 LP-t kapsz, mely neked is 2 ponttal növeli a hakudádat.

LEZÁROM az edzést!
Vissza az elejére Go down
Rosui Motochika
11. Osztag
11. Osztag
Rosui Motochika

Férfi
Hozzászólások száma : 94
Tartózkodási hely : 11. osztag területe, vagy Baa~channál.
Registration date : 2011. Apr. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 1:54 am

A veteményes.
Baj, meg miért csinálom ezt? O.o Ilyen szemtelenséget, még rá is kérdezett, nem tudja a bűneit, de az attól még nem menti fel az alól amit tett. Királyi veteményesből lopni bűn, még akkor is, ha Jobbkéz az elkövető, akkor is. Nem tekinthetek máshogyan Rá, a végén még lázadás lenne az alattvalóim között. Hiába esélytelenek ellenem, akkor is, a végén egy isten is eldőlhet, ha sokan támadják. De akkor se ússza meg Jobbkéz. Csípem, vágom, harapom, húzom.
- Tudod, hogy miért, ne tagadd!- fáj, tudom, hogy fáj, azért csinálom. De elhiheti, fáj nekem is, hogy így kell bánnom Vele, de megérdemli, ebből tanulni fog. Legközelebb lehet fenséges térdemre fektetem, és elverem a Holdnyi hátsóját. Bár a könyörgése már kezd egy kicsit meghatni. Legalább azt megtanulta, hogyan is kell hívni csodásan ragyogó személyemet. Ám nincs vége a büntetésnek, ennyivel még nem ússza meg. Kapja tovább az orrára is, egészen addig, még nem mocskolja össze a kezemet, valami ízével, ami a testéből jött ki.
- Fúj... ez meg mi!?- törlöm a hajába a kezemet, és amikor meg hajlongani kezd, sikerül elvesztenem az egyensúlyomat, és leesni a fejéről. Már támad is?! Miket meg nem merészel engedni. Üssék le a fejét, üssék le… Ja, de ostoba vagyok, nincs is itt senki. Akkor nem marad más, hogy Én legyek az, aki megbünteti, vagyis büntetné, ha nem vett volna elő egy répát. Elkerekedik az egyetlen szemem, a füleim hátra simulnak, az orrom is elkezd mozogni, és lassan nyúlok a répáért, és ahogy hozzáért, gyorsan is elveszem. Az kéne még, hogy erre is rá akarjon majd kapni. A szemtelenje.
- Nyah, most az egyszer megbocsátom, hogy a Királyi veteményesből akartál szedni, de csak most az egyszer.- amikor a fejemet kezdi simogatni(?), akkor lecsuktam a szememet, és élveztem, tudja, hogy kell a kedvembe járni, ilyen jó helyettest, és lakájt nem tudnék találni. Még egy kis fenyítés, és meg is tanul mindent, majd megköszöni. - Összevissza járkáltam, és olyan sötét, és gonosz terveket fabrikáltam, amivel Te, és Én leszünk a mindenség urai.- valamin még nem gondolkoztam el. Jobbkéz fiú, vagy lány? Ezt jó lenne tudni. Na mindegy, majd megnézem, amikor tisztítsa a bundáját, biztos van Neki.- Barátok? Azok meg minek, nekem szolgákra van szükségem, akik majd szobrot emelnek, és megtesznek mindent, amit csak akarok.- dörzsölgetni kezdtem a répámat, és elsötétült az arcom, egy kis drámai fokozás. Ám a nyuszi említésére eltűnnek azok a fekete felhők, és kisüt az arcomra a Nap. - Persze, hogy nem olyan okos, nincs senki, aki olyan okos lenne, mint Én vagyok. De legalább tud beszélni? Vagy arra se képes, mert akkor nem méltó a társaságomra se. Neutral És Te mit csinálsz már? Azt mondták, az embereknek párjuk van, hol van a Te párod, akivel megosztod az ágyad, és kiskölykötök lesz? Persze, legyen szép nő… vagy férfi, akármit is akarsz.- lehet kicsit kioktató volt a hangom, de meg kell értenie. Utódlásra szükség van, mert hát csak Jobbkéz leszármazottjai lehetnek majd a vezető tisztségekben.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:08 pm

A veteményes

Egyáltalán nem értem, hogy most Scarcchan miért bán velem ilyen mostoha módon! T^T Hiszen tényleg nem követtem el semmit, ami számára rossz lenne, nem igaz? Szóval mit kellene tagadnom? A semmit? Ráadásul Scarcchan annyira feldúlt, hogy meg sem hallgat! T3T Győzök mentegetőzni, meg kérlelni, hogy engedjen el, mígnem orrom sínyli meg. Szinte érzem, ahogy feldagad és lüktet, mint azokban a mesékben, mint amit keresztlányom és fiam szokott nézni szabadidejükben. Kérdését meg sem hallom, amiért nózimat fájlalva igyekszem elállítani a vérzését a haori ujjával… oh, hopsz… Masa-jii ezért biztosan nagyon mérges lesz. Embarassed
De amint rájöttem, hogy Scarcchan miért is tette azt, amit tett, ha akartam se tudtam volna haragudni rá, hogyan is lehetnék erre képes, amikor olyan aranyosan tud nézni azzal az egy szemecskéjével, miközben hátracsapja naaagy, hosszú füleit? Olyan vicces, hogy ő is csak fél szemére lát, mint én! Bár ő legalább úgy néz ki, mint egy kalóz! Surprised
- Köszönöm fenségednek! *w* – vigyorogva kezdek játszani két hosszú fülével, hogy ne csapja hátra, hanem rendesen álljanak felfelé, mint ahogy a többi nyuszinak szokott. - Wooow! Ez aztán izgalmasan hangzik! És milyen csuda jó ötletek születtek eddig kobakodban, hm? – pislogok rá kíváncsian, hiszen milyen viccesen és hasznosan tölti el az idejét, mikor nem látom! Bár nem tudom, mi jó lehet abban, hogy valaki a mindenségen uralkodjon, de hát, Scarcchan biztosan tudja, ha nem tudná, nem akarná elérni. Különben is, ha ő ezt szeretné játszani, hát legyen, én aztán nem állok az útjába. A nő – és férfiegylet hadakozása is nagyon szórakoztató emiatt, bár egyesek szerintem túl vérmesen veszik a dolgot, mint például a félszemű kalóz, vagy hogyan is szokta hívni őt Simán Csak Keisuke-sama
- De ha uralkodni akarsz a minden ízé fölött, akkor nem kellenének hozzá barátok, akikkel élvezni tudod az uralkodásod gyümölcsét? Surprised – csodálkozva nézek Scarcchanra. Egyetlen egy barátja sem lenne? Az nem lehet! Még jó, hogy tudom Micchan lányomról mennyire is szereti a nyuszikat és, hogy ő is gondoz egyet. Hát akkor majd mindenképp találkoznom kell ezzel kapcsolatban vele, hogy aztán megismerhesse Micchan lányom nyuszija Scarcchant. *-*
- Igen, igen, azt hallottam, hogy tud! *o* – bólogatok helyeslően, tudatva vele, hogy mennyire is megfelelnek a játékból fakadó elvárásainak. - Ha szeretnéd, akkor beszélek erről Micchan lányomnak és akkor találkozhattok… sőt! Látogasd meg te őket! Nehéz lenne eltéveszteni azt a helyet, nagyon szép babaházra hasonlít, a városban van, bár most kicsit hiányos, mert valami buta halálisten lerombolta a felét. T-T De attól még tudnak vendégeket fogadni! *w* – hozakodok elő egy briliáns ötlettel Scarcchannak. - Sőt, fenséged akár ki is deríthetné ki volt az a faragatlan elkövető, aki romba döntött egy ilyen csodaszép helyet! Surprised – teszem vállára kezemet, miközben egyre több részlet rajzolódik ki előttem elmémben. Hát, nem meglepő… Simán Csak Keisuke-sama megmondta nekem is és Himmecchannak is, hogy egy zsenik vagyunk valójában. Cool
- Tessék, Scarcchan? o.o – billentem oldalra fejemet értetlenkedve kérdésére. - Párom, akivel megosztom az ágyamat? De hát Scarcchan, te is jól tudod, hogy én PonPonal alszok, miért kéne mással is aludnom? Nem férnénk el a futonon… – vakarom meg a fejemet csodálkozva, amiért Scarcchan ilyesmit kérdezett. Meg mégis milyen kölyökre gondol? Gyerekre utal? Ehh… de hiszen nekem elég Micchan lányom…
Kicsit vörös arccal fordulok a leszedett zöldséges felé, hogy egy újabb dinnyétsárgarépát – fogjak a kezembe és adjam Scarcchannak.
- Szerintem hagyjuk ezt a témát, thehehe^w^” – legyintek jobbommal párat, mert most nem ez a fontos, kíváncsi vagyok a világmeghódítós ördögi terveire, hátha tudok segíteni neki benne, hogy sikeresen végre tudja hajtani legalább az egyiket! Surprised
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Dec. 12, 2012 3:12 pm

Az osztag kertje - Page 4 Kitty7MumusMegfigyelésAz osztag kertje - Page 4 Kitty7

Koradélután volt, de már elég meleg volt az idő, hogy odakint is játszhassunk. Az ikrekkel voltam otthon, mert Suzzucchan elkéredzkedett Takashi~kunnal. ^w^ Úgy gondolta, hogy így majd kevesebb gondom lesz, de persze Natcchan és Nacchan elevenségével nem számolt. Nehéz sóhajjal pillantottam fel, és a futkározást látva határoztam el, hogy inkább a kertben folytatjuk aznapi tevékenységünket.
Összekészítettem néhány csipeszt, pokrócot, és két széket, aztán már csak a gyerekeket kellett előkerítenem, ami az apró lakrészben nem is volt olyan nehéz. >w< Attól függetlenül, hogy mosolyogva közöltem velük, hogy az udvarra megyünk, egyből tudták, hogy nincs helye a vitának. Engedelmesen követtek, én pedig csak odakint tettem le a dolgokat. Szerettem a szabadban lenni, itt, ha az ember jó helyre lépett, nem tett kárt semmiben. A füvön lehetett szaladgálni, így a gyerekek is kiélhették magukat, én pedig kicsit nyugalomban lehetek, miközben ők játszanak.
- Nos, segítségére lehettek a Juubantainak egy nagyon fontos küldetésben! Surprised – Mondtam nekik, miközben alig két méterre állítottam a székeket. – Tudjátok, a kertben is ólálkodnak mumusok, és dézsmálják a veteményes termését, Shiroichi~taichou biztosan nagyon örülne, ha sikerülne kézre kerítenetek a gaz mumusokat!
Való igaz, hogy mostanában rengeteg zöldség tűnt el, és a megfigyelés alatt, én is szemmel tudom tartani a rosszcsontokat. A székekre terítettem a pokrócot, majd a csipeszek segítségével rögzítettem is, így egy igazi kis sátrat alakítva ki, a bátor mumusmegfigyelőknek. Rájuk pillantottam.
- Persze nem maradhat ki a legfontosabb! – Emeltem fel a mutatóujjam, és elővettem a 3D-s napszemüvegemet, amit még Shiroichi~taichoutól kaptam. – Ez egy nagyon fontos eszköz, aki viseli, az látja a mumusokat! >w< Nagyon vigyázzatok rá, és nem összeveszni rajta! – Adtam oda nekik, immár elég nagyon voltak, hogy maguk is lássák, mivel is van dolguk. Persze nem űzhetnek egyedül, csak megfigyelhetnek, mert most ez a feladat!
Letelepedtem mellettük, és tovább olvastam a könyvemet, így hogy elfoglalták magukat, nem kellett azon aggódnom, vajon mikor történik valami velük, ráadásul közel voltam, hogyha valóban felbukkanna egy mumus, akkor rögtön megsemmisíthessem. Cool De a veteményes ezúttal csendesnek tűnt, pedig néha Shiroichi~taichout is szoktam itt látni. Surprised Elégedetten szívtam be a friss levegőt és a virágillatot, és erről eszembe jutott, hogy ideje lenne a kertben is utánajárni a dolgoknak. Letettem a könyvet, és félszemmel a gyerekekre pislogva ránéztem a virágokra, amiket még Chiyo~channal mentettünk meg. Elővettem az öntöző kannát, és meg is öntöztem őket, addig is elfoglalva magam, míg elő nem bújnak a galád mumusok. >w>
- Láttatok már valamit? Surprised – Kiáltottam oda hozzájuk, mert már túl sokáig kucorogtak csendben, és kezdtem attól tartani, hogy valami történt.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyPént. Dec. 28, 2012 1:19 am

MumusMegfigyelés!
Suzu~chan elment Apuval, ugyanis Anyu egy nagyon komoly és felelősségteljes feladatot akart ránk bízni Nao~channal, és a hugunk biztonságára is gondolnia kellett. Apu azonban vállalta, hogy vigyáz rá, így aztán életünk első közös mumuslesére készülődhettünk. Megtörténtek az előkészületek. Nao~chan is és én is megfigyelő ruhába bújtunk. Olyanba, amiben könnyen lehetett mozogni, ezt persze helyben ki is próbáltuk. Valami tündérien festett az öcsém! Ha másért nem is, de őérte biztos elő bújnék, ha mumus lennék. Megbizonyosodtunk róla, hogy szabad mozgást engednek a felvett ruhák, hisz komoly baj lenne, ha a helyszínen derülne ki, hogy nem lehet benne kényelmesen ls szabadon mozdulni. (Erre Apu tanított meg Cool és persze hogy egy kis bemelegítő szaladgálással lehet erről a legjobban meggyőződni!) Anyu kivezetett minket a kertben, ahonnan több mumusgarázdaságról szóló bejelentés is érkezett! Persze csak szóba, nehogy a galád ellenségeink megneszeljék, hogy észrevettük őket! Talán ezért is nem szoktak a nénik és a bácsik mindent leírni... Biztonsági okokból, hogy az álarcnélküli mumusok se tudják elolvasni ami fontos! Amíg ilyen komoly dolgokra jöttem rá teljesen egyedül, addig egy csodálatos rejtekhelyet csinált Anyukánk. Nem túl nagyot, nem túl kicsit. Kényelmesen el lehetett benne helyezkedni, de nem is volt túl feltűnő! A mumusok biztos, hogy nem vették észre! Majd amikor végzett, és elfoglaltuk az őrhelyünket, egy speciális szemüveget adott ránk.
Ez egy nagyon fontos eszköz, aki viseli, az látja a mumusokat! >w< Nagyon vigyázzatok rá, és nem összeveszni rajta! - világosított fel minket Anyu. Kissé talán tisztelettel pislantottam mint az Anyukámra, hisz ilyen benfentes titkokat ismer, amiket biztosan csak a legjobbak tudnak, még az osztagon belül is!
Vagyis akkor ezért van mindig szemüveg Keibáán! Elvégre ő a tizedik osztag jelenlegi hadnagya, és mint hadnagy neki is mindig látnia kell a mumusokat, hogy segíteni tudja a kapitány munkáját! A kapitányoknak pedig biztosan már olyan szeme van, amivel látja segítség nélkül. Talán a kinevezésükkel együtt kapják meg ezt a szemet! Felettébb büszkén figyeltem, ahogy Naoki~kun felvette a szemüveget. Még hogy ilyesmin összeveszni. Kissé értetlenül megcsóváltam a fejem, hisz Nao~chan és én, mi valójában egyek vagyunk... Anyu elmagyarázta, hogy mielőtt megszülettünk volna, még Anyu pocakjában, mi egyek voltunk, csak jött az a gonosz varázsló bácsi és külön választott bennünket. A varázslat eredménye, hogy most ketten vagyunk. Majd megkérdem Anyut, hogy hogyha nagyon ügyes leszek, és sok kidou-t megtanulok, akkor visszafordíthatom-e a varázslatot. Szóval azon veszekedni, hogy ki vegye fel először a szemüveget olyan lenne, mintha azon veszekednék reggel magammal, hogy melyik kezemre húzzam először a ruhám ujját! Mellesleg hogy lehetnénk az új Hitsugaya kapitány Nao~channal, ha folyton veszekednénk? És ha már itt tartunk, biztosan majd m is megkapjuk a mumus látó szemeket, ha kapitány leszünk! Mindenesetre Nao~chan figyelte a rejtőzködő mumusokat, én pedig óvatosan a mumus kardomra tettem a kezem, hogy ha véletlenül rá támadna egy, az én angyali öcsémre, meg tudjam védeni! Főleg akkor voltam készenlétben, mikor Anyu elment virágot locsolni. Kitudja, lehet hogy a mumusokon kívül még gonoszul sertepertélő lányok is a közelben lehetnek! Ás mivel rejtőzködtünk, még távol tartó aurát sem küldhettem szét, hisz akkor oda lett volna a gondosan elkészített álcánk! Ekkor jutott az eszembe, hogy Apuék mindig maszkot viselnek, hogy ne ismerjék fel őket! Nekünk is tökéletesíteni kell az álcánkat! Ellopakodtam, és egy kis vízzel, egy kinti edénybe sarat kevertem, majd ezt felkentem az arcomra. Nao~chanhoz is odanyújtottam.
- Nao~chan Natsuki ezt álcázáshoz csinálta! Kendd be vele az arcoda, hogy nehogy felismerjenek a mumusok. És akkor olyan lesz Nao~chan is és Natsuki is, mint Apu! Natsuki szerint az a virágágyás nagyon gyanus! - mutattam a fal melletti virágok felé. Szabad szemmel is jól láthatóan magukon viselték a mumus ténykedés nyomait. - Nao~chan, mindenképp szólj, ha mumust látsz! Talán Anyunak is szólni kellene! A gonosz gazmumusok megtámadták a szép virágait! - A szabad kezemmel magamhoz öleltem Nao~chant, majd aggódva Anyu felé pislantottam.
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyKedd Feb. 05, 2013 5:21 am

Mumusmegfigyelés Cool

Hai. Surprised Kacsaláb már megint a szandálom, nem értem, anyu, Natsu-chan, vagy Suzi-chan hogy nem cserélik mindig össze a kettőt, amikor ugyanolyanok. Hai. Anyu mondott erre valami módszert, de az olyan bonyolultnak hangzott, és megint elfelejtettem, hai. Sad Na se baj, ha mi leszünk a Hitsugaya, nem lesz ilyen baj az öltözködéssel, mert Hitsugaya-sama menő kifordított ruhában, fordított cipőben és kócos hajjal is. Cool
Ma újra küldetést teljesítünk, rendkívülien szupertitkos küldetésen veszünk részt, végre anyu rájött, hogy már suli előtt is elég jók vagyunk hozzá, hogy shinigami feladatokat végezzünk Natsu-channal. Hai. Elvégre, apu az anyukánk, és anyu az apukánk, nem érhet baj. Hai… sírás Ezt is összekevertem. Hai.
Miután Natsu-channal bemelegítettünk, elindultunk ki anyuval, hogy elkapjuk a mumusnyulakat, akik megeszik a virágokat és a növényeket. Bár nem tudom, ez miért rossz, hai. Embarassed Nem szeretem a brokkolit, a karfiolt, a répát, ezek gonosz ételek, biztos a mumusok is azért szeretik. Hai.
- Anyu, Natsuki-chan, hai!- megrángattam anyu kimonójának ujját, miközben megfogtam Natsu-chan kezecskéjét. - Miért baj, ha a mumusok megeszik a zöldségeket, hai? Nem is finomak, hai.
Amint anyu válaszolt, kimegyünk, és elhelyezkedünk a szupertitkos napvédett bázisunkon, amit anya tök egyedül épített, hai! És milyen gyorsan! Persze, ő a mi mamánk, hai! Ad nekünk egy szemüveget is, amit én teszek fel először, de oda fogom adni Natsu-channak is, nehogy elrabolják, mert nem látja a mumusokat, hai.
A szemüvegtől tényleg jobban látok, de persze ez nem meglepő, hiszen Keibá is napszemüveget hord éjjel-nyárban télen-nappal, még akkor is, amikor szerel valamit Kotomi nénivel, hai. Biztos ő is látni szeretne mindig minden mumust, nem akarja hagyni, hogy elfussanak előle, még ha Kotomi nénivel szerel valamit az ágyon, hai. Surprised Én viszont nem látok semmit, lehet, hogy a mumus tud a napszemcsiről, és napköpenyt öltött magára. Hai. Okos mumus. Natsu-chan viszont okosabb, hai. Vetődik
- Kööööszi, hai! Surprised- levettem a szemüveget, hogy magamra kenjem az álcafelszerelést, az érintése nagyon kellemes volt, de úgy döntöttem, nem elég, ha nem látják az arcom. Összekentem a hajam is, nehogy meglássák, hogy szőke, mert felismernek, utána pedig kikötöttem a kimonóm, és kibújtam belőle, megfordítottam, és feljebb húztam, hogy takarja az arcom. Akkor már komolyan kell álcázni, hai. Cool Felhúztam az orromig, viszont megkötni nem sikerült. -Natsu-chan, összekötnéd, hogy le ne csússzon, hai? Utána én is megcsinálom neked, Natsu-chan, hai… jaj, kell valami álnév, hai! Mi-mi-mi legyen az, hai? :OO:- most már nem ismerhetnek fel, de ha elmondjuk a nevünk, felesleges minden, mert a mumusoknak elég egy név is Keibá szerint. O.O Hai.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te24700/30000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (24700/30000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyVas. Feb. 24, 2013 4:36 pm

Az osztag kertje - Page 4 Kitty7MumusMegfigyelésAz osztag kertje - Page 4 Kitty7


Megsimogattam Nacchan fejét, és elgondolkoztam a kérdésén, mert én sem igazán láttam még, hogy Shiroichi~taichou ette volna a zöldségeket, inkább Katsuo Masaru~sannal szoktak kardozni. Pedig a zöldségek tele vannak vitaminnal, és azt olvastam, hogy azok nagyon egészségesek, éppen ezért elengedhetetlen a fejlődő szervezetek számára. Nacchan, Natcchan és Suzzucchan pedig egyenesen villámos tempójú fejlődő szervezetek, szóval nekik többször annyit kellene ennie, mint bárkinek. Surprised
- A zöldségek nagyon egészségesek, és szükséges megennetek ahhoz, hogy olyanok lehessetek, mint Hitsugaya~taichou volt. Biztos vagyok benne, hogy ő egy szem répát sem hagyott a tányéron! ^w^ - Mosolyogtam a gyerekekre, velük szemben ez volt a legjobb ütőkártyám. Még jó, hogy ő maga nem hallja már, hogy mennyi mindent csinált, lehet, hogy magára sem ismerne. ^o^”
Valahogy sokkal nyugodtabbnak éreztem magam, miután kicsit foglalkoztam a drága virágokkal. Felettük guggolva megsimogattam egy árvácska szirmát, és azon gondolkoztam, hogy talán a gyerekek is elég nagyok már ahhoz, hogy ő maguk is megtanuljanak mindent róluk, ahogyan én is Kanaetól tanultam. Megtöröltem a homlokomat, sokkal melegebb volt, mint azt gondoltam volna bentről kinézve, de nem bántam, az ilyen napok mindig megmosolyogtattak. A gyerekek felé fordultam, de az arcomon szétterülő mosoly teljesen odafagyott, sőt egyenesen döbbenetbe csapott át. Én tudtam, hogy egy perc is elég ahhoz, hogy valami őrültséget eszeljenek ki, de azt gondoltam, azzal hogy kint vagyunk, kevesebb lett a rendelkezésükre álló eszköz, de úgy látszik tévedtem. .__. Nagyra tágult szemekkel figyeltem a két nyakig sáros gyereket, és képtelen voltam eldönteni, hogy nevessek-e, vagy legyek mérges, amiért valószínűleg a fél éjszakát mosással kell majd töltenem. Neutral Végül a kerti csapra tévedt a tekintetem. Még szerencse, hogy meleg volt, így szinte semmi esély arra, hogy egy kis víztől megfázzanak. Óvatosan, nehogy észrevegyék, miben sántikálok, a csaphoz lopakodtam, majd felszereltem rá a slagot, hogy messzebb elérjen, ezután már csak arra volt szükség, hogy egy mozdulattal meglepjem őket, ami nem volt nehéz, hiszen a Juubantai sansekije volnék. Cool Megnyitottam a csapot, de nem túl erősre, majd egy shunpo mozdulattal előttük teremtem, és egyenes rájuk irányítottam a vizet.
- Ideje pancsolni, sárlakók! >w> - Kiáltottam, és figyeltem, ahogy a barna kosz lassan lefolyik róluk, és ismét fehér ember alakot öltöttek. Közben persze a szegény bunki is kapott egy kevéske vizet, így az kókadtan csöpörészett. – Nah, gyertek elő, had mossam le a maradék sarat is. Surprised – Szólítottam fel őket. – Most pedig kezeket fel! :3 – Ismételten megsoroztam őket, s mire végeztem, sikerült kihámoznom a gyerekeimet a sárkupacból. Elégedett arccal zártam el a csapot, és tettem le a slagot, majd visszasétáltam eléjük, és kicsit megkócoltam nedves hajukat, így is hamarabb szárad majd a napon. – Mit szólnátok, ha kertészkednétek kicsit anyuval? ^w^
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyKedd Jún. 18, 2013 1:23 am

Mumus megfigyelés hai
Naoki~chan is óvatos volt, és bekente magát az álcázó festékkel. Aztán az eszébe jutott, hogy nem csak az arcocskáját, de a hajacskáját is be kellene kenni, sőt a ruhácskáját is olyan ügyesen átrendezte, hogy pár pillanat alatt fel sem lehetett ismerni. Mármint a ruháját. Nao~chan az álcával együtt is tündérien aranyos volt. Embarassed Mikor megkért, meg is kötöttem neki, majd én is tökéletesítettem az álcámat hai. Cool Ebben pedig Naoki~chan segített hai Vetődik Végül az álneveken kezdtük el törni a buksinkat. Embarassed Lehetnénk Cica és Cica. Vagy esetleg Anyu és Apu, és ha a mumusok meghallják, szörnyet halnak az ijedtségtől. Cool Vagy mind a ketten hívhatnánk magunkat és a másikat is Kei~bának hai. Elvégre Keibá nagyon ismeri a mumusokat, és akkor biztos a mumusok is ismerik őt nem? Végül eszembe jutott a tökéletes terv.
- Nao~chan 
- szólaltam meg izgatottan - Mi lenne, ha Natsukit Nao~channak hívnák, Nao~chant pedig Natsukinak. És akkor jól megkevernénk a mumusokat hai bounce  - eddig ez volt a legragyogóbb ötletem. - És akkor Natsuki magát is Naokinak fogja hívni hai! Naoki~chant meg Natsukinak hai. EmbarassedÉs akkor a mumusok annyira összekeverednek, hogy addig akár el is lehet őket fogni hai! bounce És akkor gurgulázni fog a szemük körbe körbe, és a végén elszédülnek, majd összeesnek. Esetleg ők is körbe fognak tántorogni, és egymásnak esnek, és akkor majd jól beütik a maszkjukat, ami eltörik, és eltűnnek. Akárhogy is, Nao~chan és Natsuki győz hai! Cool- egészen fellelkesültem a tervem tökéletességén. Ezt a képességemet Aputól örököltem és tanultam, hisz ő szokott mindig ilyen jól kidolgozott tervekkel elindulni a küldetésekre. És ez a mumusles ugyebár igazi küldetés. Olyan, amilyeneket Apu szokott elvégezni. Ezért is voltunk álcázva! Pont, ahogy ő szokott lenni. Még Nao~chan a ruhánkat is átalakította hai. Cool Mert Nao~chan ügyes és nagyon okos Embarassed És az egyetlen öcsém Embarassed Egyszóval tökéletes. Cool A csodás mumusmegfigyelő helyen fészkelődtünk, mikor egyszer csak hirtelen támadás ért bennünket. Olyan irányból, amire nagyon nem számoltunk. A mumusok a hátunk mögé lopóztak, és hirtelen jég hideg vizet locsoltak a nyakunkba! szomorú Nagyon okos mumusok lehettek, és nagyon ügyesek, ha észrevétlen a hátunk mögé tudtak lopakodni úgy is, hogy nálunk, rajtunk volt a mumus látó szemüveg! A hirtelen hidegre elakadt a lélegzetem. Éreztem, hogy Nao~chan is hasonló gondokkal küzdött pár pillanatig. A hideg vízzel egy gonosz kis mumus a mellkasunkra telepedett, és gonoszul vigyorogva elkezdte azt szorítani. Nem kaptam levegőt miatta. Homályos lett a világ, és elkezdett megint vizesedni a szemem. szomorú De nem sírtam, mert Anyu és Apu is erős, így én sem sírtam Arrogáns Arról nem is beszélve, hogy mit szólt volna Naoki~san, ha elsírtam volna magam. Embarassed Biztos ő is megérezte volna, mint ahogy én szoktam, ha ő szomorú. És nem szomoríthattam el az én tündéri öcsémet.
Ekkor azonban Anyu lépett mellénk. A gonosz és csúnya mumus már a puszta jelenlététől elmenekült a tüdőcskémről. Egyszer Anyuval olvastuk, hogy ez a tüdőm, és én meg is jegyeztem, így tudtam, hogy a mumus a tüdőmön trónolt Anyu megjelenéséig. Ezután Anyu megsimogatta a hajunkat. Rögtön nyugodtabb lettem, ahogy Anyu kezéről a tündérpor rám potyogott. Igaz, hogy így ő is vizes lett, de a tündérport egy kis víz nem moshatja le hai. Cool Mert Anyukánk ilyen erős. Smile Mivel a gonosz pára elmenekült, vagy az is lehet, hogy meghalt Anyu tündérpora miatt. bounce
Ezután a megrázó élmény után mentünk, hogy a mumusok garázdálkodásainak a nyomait eltüntessük. Mert Anyu ilyen aranyos volt, hogy még erre is gondolt. Csendesen mentem oda Naoki~kunhoz, öleltem magamhoz.
- Natsuki~chan ugye nem lett bajod? - olyan ügyes voltam, hogy még a kódnevekről sem feledkeztem el Cool- Naoki nagyon aggódott hai! 
Eközben bementünk Anyuval a kertben. Sok szép virág volt ott. Gyorsan le is kuksoltam az egyikükhöz.
- Anyu, ez ehető? - kérdeztem, miközben rámutattam egy szép virágra. Sok volt belőle, a földön elfeküdve, vastag és szép kerekek voltak a pici levelei, és olyan fura szaga volt. Apu mindig azt mondta, hogy ne vegyünk mindent a szánkba, így okos lány módjára megkérdeztem az Anyukámat hai! Cool 
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Aug. 14, 2013 2:12 am

Újonc a láthatáron!
(Ogiwara Ryushi)

Gyönyörű szép, nyári nap volt, van, vagy valami ilyesmi. Mindegy. A lényeg, hogy a napocska fent mosolyog ránk, nagy vidáman nem is sejtve, hogy ez így tökéletes lehetőség arra, hogy KatsuSa~ megtámadjon minket! Igen, mióta ő is elkapta a fehér pestist jobban kell vigyáznom, mert PonPon székére is fáj a foga, és ha elvenné… °o° PonPon nagyon szomorú lenne miatta! T^T
Szóval teljes egészében érthető miért fontos különböző óvintézkedéseket megtennünk az osztagban, csak sajnos Himmecchan nem ért rá valami gyerekekkel kapcsolatos ügylet miatt, pedig szerintem nyugodtan jöhettek volna ők is, hiszen sosincs késő megkezdeni a fiatalokat megtanítani a csapda állítására, akár mumusok vagy KatsuSa~ ellen! :oMeg aztán Simán Csak Keisuke-sama is jöhetett volna segíteni, csak őt nem találtam meg az osztagban, de akkor is! Hát ezért kértem az irodájára új tetőt? T3T Ricchannak meg túlságosan fárasztó munka lett volna, kegyetlenség lenne ilyesmibe belerángatni főleg, hogy ő a tervekért felelős… mert, hogy ő tud rendesen írni meg minden, szóval a kezeire is vigyázni kell, így egyértelműen nem segíthetett. Oh, de hát MasaSu biztos segített volna, hogy felejthettem el! Fészpalm
Morcosan igyekszem kibiztosítani az egyik láb ügyben elhelyezett kötelet, amit ha meghúznak papírrepülők hada indít dinnye – borsó – támadást arra, aki óvatlanul nem lépett át fölötte, mert nem vette észre. És hát KatsuSa~ nem elég szemfüles ahhoz, hogy feltűnjön neki bármi is lábügyben. Feltéve, ha még idén sikerül rendesen megkötnöm, mert a mai nap már harmadszorra oldódott el a nagyszerű kavics-csomóm és fedték fel magukat rejtekükből a repülők papírostul, zöldségestül és hát mindenestül! De negyedszerre semmiképpen sem ronthatom el, nem mintha bármi bajom lenne a négyes számmal, sőt mi több szeretem is és én nem pikkelek Amaririsu-kun osztagára, hiszen mindig olyan kedvesek és meggyógyítanak ráadásul Akki-kun sem fogorvos! Surprised
Miközben gondolataim a négyes szám körül forognak, észre se veszem a kerten keresztülvágó tisztet, vagyis észreveszem, de már túl késő ahhoz, hogy időben szóljak neki, hogy KatsuSa~ csapdája pont lábügyben van és lépjen nagyot. Bár még sosem láttam őt, nem is ismerem, pedig én ismerek mindenkit az osztagban! °o° Lehet, hogy pont KatsuSa~ küldte, pont ezért, pont azért?! Möhh… >.>
Felfújt arccal konokul hallgatok inkább a bokrok rejtekében, onnan figyelve, hogy sikerül-e a legmenőbb 10. osztagos csapdát elkerülnie vagy sem. Függetlenül attól, hogy átbukott rajta és megrohamozta őt a papírrepülő sereg zöldségestül, avagy valami hihetetlen csoda folytán nemes egyszerűséggel kikerülte, mindenképpen előpattanok a bokorból, hogy mégis megtudjam ki ő és micsoda és honnan és merre és meddig!
- Kavicsosabbnál is kavicsosabb napot mumusoktól mentesített övezetben! – villámtánccal libbenek elé, fülig érő vigyorral. Ha KatsuSa~ embere, akkor nem árt vigyáznom, de először kiderítem, hogy mégis kicsoda és, hogy mondjuk… mondjuk… van e tényleg bármi köze KatsuSához… igen, azt hiszem ez az első és legfontosabb!
- Mi szél hozott erre? Te nem itt szolgálsz ugye? Vagy igen? Mármint… nem mintha baj lenne, csak nem ismerlek, ugye nem egy mumus kebelezett be és emiatt nem láttalak még eddig? °o° – kétségbeesetten helyezem nyitott tenyereimet arcom két oldalára, leesett állal, ahogy belegondolok, hogy a mumusok mégis mifélét tehetnek a tisztekkel, akik mint Ayucchin külsősként dolgoztak és hirtelen visszatértek, majd a gonosz álnok élőlényekkel, a ravaszdi mumusokkal találták szembe magukat, nem ismerve a legmegfelelőbb technikákat az elűzésükre és így óriási bajba kerültek már a visszatérésük napján! O_O
- Amúgy, hogy hívnak? Én Anao vagyok :3 – nyújtok kezet neki, elhessegetve a mumusokról szóló rossz témájú gondolataimat, hiszen rajtam van a napszemüveg és egy mumust sem látok a közelben… szóval biztonságban vagyunk és ez a lényeg! Cool
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te6400/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Aug. 14, 2013 6:51 am


Újonc a légtérben! 


Na, ez a nap is eljött. Nem mintha túlságosan izgatott lettem volna miatta, de hát akkor is, végre történik valami. Shinigamiként azért tuti fontos az osztag, egy csomóan rohadtul paráztak az Akadémián is, hogy melyik csapatba osztják be őket... Engem különösebben nem izgatott a dolog már akkor se, akárhová is kerültem volna be, biztos találtam volna jó arcokat, ahogy valószínűleg itt is fogok. És ha mégse az sem gáz, akkor kénytelen leszek kezelésbe venni a bandát. Twisted Evil  Bár azok alapján amiket jeles osztagomról eddig hallottam, a lehető legjobb helyre kerültem. Milyen unalmas lenne már egy csapat aktakukac zombi között halálistenkedni, így legalább lesz kivel elbaromkodni ezt a pár száz évet. Cool
Tipikus, enyhén szétesős és koordinálatlan mozgásommal rovom Seireitei szűk utcáit, mindenféle szabálytalan ritmust csörögve fém láncszemekből álló karkötőmmel. Néha elhalad mellettem egy-egy komoly képű "kolléga", láthatóan mindnek valami halálosan fontos dolga lehet. Legszívesebben megállítanám őket, elmagyaráznám nekik mennyire szép napunk van, és próbáljanak egy kicsit lazábban hozzáállni ehhez a csúnya szellemküldözgetős, rondasághajkurászós melóhoz. De most inkább hagyom az önjelölt apostolkodást, néhány perc múlva meg is érkezem az osztag épületeihez. A tájékozódás sosem volt az erősségem, de azt hiszem itt nem csak a hozzám hasonlóknak kéne el egy szonár, vagy valami helyzetjelző eszköz. Hosszas bolyongás, és a tervezők hangos "méltatása" után egy kertben kötök ki. Nem igazán szeretem a természetet, de úgy látszik az osztag tagjai ezzel pont ellenkezőleg vannak, még a kicsit arrébb elterülő veteményes is szépen rendben van tartva.
Rugalmas léptekkel, a végtagjaim folyamatosan mindenfelé dobálva, valami kisagy nélküli zombit megtestesítve vágok át a helyen. Csoda, hogy a testemet alkotó lélekrészecskék nem veszik át ezt a lazaságot, mert bizony akkor már valahol a város felett szálldogálnék. Mikor azonban a tavacska mellett haladnék el... Még éppen megérzem, hogy valami nem stimmel a talajszinten, a következő pillanatban már kötélbe gabalyodott jobbomnál fogva zúgok el, miközben úgy látszik, hogy egy komplett vadászrepülő kötelék is kiszemelt magának! Az utolsó pillanatban persze kiderül, hogy igazából egy zuhanóbombázó rajjal van dolgom, és kíméletlenül szórják ki rám halálos terhüket. A borsószemek több létfontosságú szervemet találják el, én pedig nem vagyok képes felkelni a támadás után a földről... Természetesen az azonnal rám törő röhögőgörcstől. :DEgy pillanat múlva viszont már felettem is terem valaki, szinte a semmiből bukkanva elő. A köszönése viszont csak még tovább fokozza a vihogásom, a földön fetrengve, könnyesre nevetett ábrázattal próbálok érthetően válaszolni miután feltette a kérdéseit, miközben a kavicsok, mumusok, borsóval felfegyverzett zuhanóbombázók és a vélhetően ezek mögött álló lány között próbálok valamiféle kapcsolatot találni, persze sikertelenül.
- Neked is hasonló szépeket! De, tudtommal ez a tizedik osztag területe, engem pedig hozzájuk osztottak be az Akadémiáról... Bár, lehet, hogy Soul Society titkos légi támaszpontjára bukkantam? o.O
Mikor kezet nyújt, picikét összeszedem magam, és még mindig rázkódva ugyan a nevetéstől, de már állva viszonzom a kézfogást.
- A nevem Ryushi, csak nem a földi személyzet vezetőjét ismerhetem meg benned? - hatalmas vigyor, egyből megkedveltem ezt a helyet, ha itt mindenki ilyen mint ez a kiscsaj, eszméletlenül fogom élvezni.


A hozzászólást Ogiwara Ryushi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 17, 2013 2:32 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzer. Aug. 14, 2013 9:57 am

Újonc a láthatáron!
Fejemet vakartam, miközben a hahotázó halálisten fölött álldogáltam és nem igazán tudtam hova tenni nagy boldogságát. Sosem hittem volna, hogy találkozni fogok olyannal, ki ennyire boldog lesz attól, hogy papírrepülő sereg fogja megtámadni, miután majdhogynem nyakát törte a 10. osztag egyik legmenőbb csapdájában. O.o” Nem mintha ilyen gonosz szándék vezérelt volna, de no, mintha gúnyt akarnának űzni velem, vagy nem is tudom. T~T
- Mimimimi?! Azt mondtad, hogy „Akadémia”? – lenyűgözve néztem rá, ahogy eszembe ötlöttek a régi emlékek az első osztagomból. Mennyire izgatott voltam és milyen nagyszerű volt! Bár a mostani életemet semmiképpen se cserélném le a régi szép időkért. Jó volt, remek volt, de elmúlt és így hirtelen visszakerülni beléje nem lenne ugyan az. :/ - Hát akkor üdv a családban Ryucchan! *w* Nem, nem egészen, én a Kavicskapitány vagyok, de majdnem Wink– körülnézek, majd közelebb hajolok hozzá, hogy halk beszédemet tisztán hallja, de olyan fülek, akiknek semmi közük a 10. osztag belső ügyeihez, azok ne. Bár nem tudom, hogy akad e most olyan a környéken, de sosem lehet tudni!
- Igazából csapdát állítok fel KatsuSának. Tudod, KatsuSa a 10. osztag egyik új riválisa, most a 7. osztag kapitánya, anno ő is az osztag tagja volt, de a zöldségháború még mindig tart! – mondtam arcomra kiülő teljes komolysággal, majd hátrább hajoltam és kedvesen hátba lapogattam Ryucchant, hogy ne komorodjon el emiatt, mert annyira nem para helyzet. Erősnek tűnik, így jó keményen veregettem hátba, ahogy Keo-báró-samát és Simán Csak Keisuke-samát is szoktam. Közben azon törtem a fejemet, hogy mit is kellene kérdeznem  vagy mondanom egy tényleges újoncnak, mármint az osztagban többeket áthelyeztek, nem is emlékszem, hogy volt e olyan, aki az Akadémiából rögtön hozzánk érkezett… :oDe nem baj, lesz mit mesélnem neki! *o*
- Nos Ryucchan, mivel már te is a nagy családunk tagja vagy, így elmaradhatatlan kiegészítőt kapsz, mindenkinek van ilyen a 10. osztagban! Hm… hová is rakhattam…
– mondom lelkesen, közben zsebeim között kutatva előhalászok egy még sértetlen napszemüveget, ami ráadásul semmi extrával sincs még felturbózva, így Ryucchan élheti majd át azt a szórakoztató pillanatot, hogy mindenféle aprósággal teleaggatja a szemcsijét. *.*
- Nagyszerű, meg is van! *-*
– nyújtom át neki a napszemcsit. - Tessék, a tiéd! :3 Így most már hivatalosan is a családunk része vagy! *o* Tudod, sokan a Goteiban azt hiszik, hogy ezek egyszerű napszemüvegek… pedig nem! Eskü! Képzeld, ezzel látni lehet a mumusokat! SurprisedÉs higgy nekem a mumusoknál ravaszabb lény nem is létezik a világon! Nem csoda, hiszen a mumusok is hollowok, csak nem Hollowiában vannak, hanem itt élnek közöttünk az ágyunk alatt, a szekrényünkben! Sőt a legrosszabb, hogy képesek más alakját is felvenni! – mint valami kísértet sztorit úgy adom elő a mumusokról szóló beszámolómat, amit minden 10. osztagosnak tudnia kell! :oHiszen, ha nem tudnak róla, akkor váratlanul érheti őket és veszélybe kerülnek és a 10. osztag senkit sem hagy hátra a bajban!
- De ne aggódj, te és én is tiszták vagyunk, mumusmentesek Wink– kacsintok rá, megveregetve megint a hátát. - No, vedd fel! Lássuk, hogy áll! *w* – mutogatok a napszemüvegre izgatottan, ezzel bíztatva is egy kicsikét, ha még nem húzta fel, míg beszéltem.
- Ha gondolod te is rakhatsz majd rá kis kavicsokat, kész gyűjteményem van belőlük, nagyon csini lesz tőle! És szárított virágokat is, Himmecchan, ahhoz nagyon jól ért, csak sose lépj piszkos cipővel a folyosóra, mert azt nem szereti. – vetek fel ötleteket a napszemüveg csinosítására. Megvillantva az enyémet a nap fényében. Nem hiába az enyém a legszebb, mert az én napszemcsimen kavicsok is díszelegnek, meg szép virágfejek is. *-*
- Úúú, jut eszembe Himmecchan meg is tud tanítani téged majd a mumusűző dalra, igazi fegyver ellenük, egyszerűen tehetetlenek lesznek tőle és megfutamodnak, mielőtt bármi kárt tehetnének! Cool
– ugrik be az újabb infó, amit érdemes tudnia a mumusokról Ryucchannak, majd hirtelen belém hasít a gondolat, mintha… alig hagytam volna szegényt szóhoz jutni. Amolyan „hehe ^^’’” tekintettel pislogtam rá, zavart mosollyal az arcomon, tarkómat vakargatva.
- Ízé… de ne csak én beszéljek! Mesélj magadról Ryucchan! :oAz osztagról szép lassan mindent megtudhatsz amúgy is, de rólad nem tudok semmit! :oA Kavicskapitánynak pedig tudnia kell mindenkiről mindent! Ezt még anno Masa-jii mondta, tudod, ő volt az, aki rám bízta a fehér leplet, hogy vigyázzak rá – forgok körbe, hogy megnézhesse a fehér kimonót, aminek hátulján az osztagszámunk díszeleg, ezzel megmagyarázva mire is gondolok a „fehér lepel” alatt. Igen, igen, mert már beszéltem olyannal, aki nem egészen értette mit takar e két jelző, pedig ezzel így kevesebb az esélye, hogy lebukjon az osztagunk mikor megejtettük azt a hibát, hogy az 1. osztag függönyével pótoltuk ki a kapitányok haoriját, mert véletlenül a mosásnál kicsit hát… nem úgy sikerült, ahogy a nagyok azt gondolták. De hát, na, el kell ismerni, hogy sokkal jobb munkát végeztünk Amaririsu-kunéknál, és ez nagy szó! Csak volt, akinek nem nyerte el a tetszését… nem is értem miért… :/
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te6400/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptySzomb. Aug. 17, 2013 1:16 pm


Újonc a légtérben!


Érdekes módon eddig mindig egy komoly katonai szervezetként képzeltem el a Gotei 13-at, ahol sosem fogok ennyi "fontos" információra szert tenni rögtön, miután a saját kapitányom által felállított csapdából feltápászkodtam... o.O
Az Akadémiáról való érkezésem közlése által kiváltott reakcióból csak arra tudok következtetni, hogy már régen nem volt szerény személyemhez hasonlóan hatalmas tehetséggel és képességekkel megáldott shinigami az újoncok között, így én vagyok hosszú ideje az első, akit természetesen azonnal felvesznek ebbe az elit társulatba Cool  Neem, a zöldségháború és a mumusok ismertetése után inkább az valószínűbb, hogy egy jó hosszú időnek el kell eltelnie, mire az újoncok agya annyira megzápul, hogy átkerülnek a mumusvadász-osztagba, így közvetlenül az Akadémiáról nem szoktak ide érkezni. De várjunk csak. Akkor az, hogy én kapásból ide kerültem, azt jelentené, hogy... Cöhh, mindig is utáltam ha normálisnak, néztek, annyira unalmas. Fojtogat, az átlagosság béklyója folyamatosan húz lefelé a középszerűség sötét mocsarába, ahol a többi szürke élet vár rá, hogy beolvassza a nagy arctalan masszába ürességtől kongó lelkemet. Vagy egyszerűen mondhatnám úgy is, hogy rohadtul utálom ha valaki átlagosnak sorol be.
- Ó, akkor már értem, hogy miért volt szükség ilyen gyilkos borsóbombákra. Talán egy répa-rakéta támadással kéne meglepni az ellenséget... - szúrom közbe, miközben elég bénán tetettem a komolyságot a kapitány bizalmas hadiállapot-felvázolása alatt. Aztán csak folytatja, szinte megállíthatatlanul ömlik a szó Nao-ból. Pár percen belül azon kapom magam, hogy napszemüvegben feszítve, hozzáértő arckifejezéssel bólogatok a mumusok tartózkodási helyére vonatkozó felvilágosításra, aztán viccből körbe is nézek, hátha egyből kiszúrok egy halálos mumust. :O Persze semmit sem látok a kert sötétebb változatán kívül, viszont ez érthető is, hiszen a tizedik osztag területére sosem teheti be a lábát észrevétlenül egyetlen mumus sem!
- Kösz, de asszem a világok nem annyira az én virágom... Ööö, azaz a virágok nem az én világom. -mosolyodom el a saját nyelvem összekavarodásán - Viszont a dalt mindenféleképpen meg kell tanulnom, hogy én is felvehessem a harcot a mumusokkal! Jólesik egy picit mindenre elszánt tizenévest játszani, és eltökélt tekintettel üzenni hadat a mumusoknak. Igazából fogalmam sincs, hogy léteznek-e vagy sem, ez az ágy alatt bujkálós történet elég érdekes, de kit érdekel, halál vicces lehet a tizenhárom védelmi osztag egyikének tagjaként rejtélyes mumusokat hajkurászva teljesíteni a feladatot. Very HappyÉs ha mégis léteznének, akkor mi mentettük meg az inváziójuktól Soul Societyt!
- És mit szeretnél tudni? - kérdezek vissza mosolyogva látva a zavart arckifejezését, miközben felveszem a földről és elkezdem kisimítani az egyik általam a röhögőgörcstől való fetrengésben összegyűrt papírrepülő szárnyait.
- Nem akarod újra felállítani a csapdát? Közben minden kérdésedre válaszolok, de sosem tudhatjuk, mikor jár erre a hetedik osztag kapitánya. - kacsintok, és válaszra sem várva már nyúlok is a kötélért. Sosem tervezek előre semmit, de azért nem gondoltam volna, hogy egy másik osztag kapitányának fogok csapdát állítani papírrepülőkkel és borsóval, a zsír új 10. osztagos mumusfigyelő napszemüvegemben... Hülyeség az egész, pont ezért imádom! De vissza a csapdához, hiszen a zöldségháború még mindig tart!
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyVas. Aug. 18, 2013 3:32 am

Újonc a láthatáron!
- Hm? Hmmm… igen répa rakéta! Milyen nagyszerű ötlet! – csillan fel a szemem Ryucchan igen okos gondolatait hallva a haditerv felállításához. Fejemet nyomban törtem is azon, vajon akad e egy répa a veteményesben, jól tudom, hogy az a fehér végű zöld rúd – póréhagymára gondol –, ami remek közelharci fegyver is lehet szorultabb helyzetekben. Már csak a szaga és az íze miatt!
- Pedig sok hozzád is illő virágot találnánk a kertben, Ryucchan Surprised De ahogy gondolod! Kavicsot viszont mindenféleképpen rakj rá, mert a kavicsok nagyon szépek, rettegnek tőlük a mumusok, elegánsak és… és ja, és szépek! Jahjj, ezt már mondtam, de hát, ha azok? Nohh… – próbálom meggyőzni a kavicsokról Ryucchant, miután a virágokat a napszemcsi díszítésére elutasította. Csak volt egy pár másodperc mire megértettem a világ-virág dolgot, mert először nem értettem, hogy miért javította ki magát, mert hát elsőre is tökéletesen értettem és csak miután belegondoltam utána koppant kobakomban, hogy de hát a kettőből a második volt a helyes! Surprised
- Hát őőő… mondjuk őő, hát úgy mindent! De nem úgy mindent, hogy mindent, hanem mindent, de mindent! :3 – mondom elgondolkodva, mert tényleg szeretnék minél több dolgot tudni Ryucchanról, de nem igazán tudom, hol lehetne, vagy éppenséggel kellene kezdeni! Surprised
- De. Szerintem is fel kellene… – motyogom orrom alatt, ahogy eszembe jutott, hogy számtalanszor elrontottam már azt a csomót, és biztos vagyok benne, ha segített volna valaki, akkor sikerül a csapda rendes felállítása, de várjunk csak… - Ryucchan, te… – óriásira nyílt, csillogó szemeimet emelem rá. - Te segítenél? *o* – hatalmas mosoly bontakozik ki arcomon, ahogy lelkesen elkezdem felkutatni a fűben a terveket, amiket gondosan összeállítottam és így KatsuSa~ támadása ellen bebiztosíthatom az egész osztagot védelem terén! Cool
- Ez a beszéd Ryucchan, te vagy az én emberem, vagyis shinigamim, hehe, nem lényeg, az a lényeg, hogy itt vagy és segítesz! *w* – felveszem a földről a lapot, amelyen különböző jegesmaci figurák jelzik a teendőt, hogy miképpen kell felállítani a csapdát, nyíllakkal és mindenféle dologgal részletezve a feladatokat. Sajnos mindent, amit gondoltam nem tudtam leírni, mert annyi hiraganát még nem ismerek, pedig névrokon Naocchan nagyon, de nagyon sokat foglalkozik velem, hogy tudjak rendesen olvasni és írni. *-* De így legalább, ha a hetedik osztag találta volna meg a tervemet, akkor nem értettek volna belőle semmit sem, ami a papíron van, és így 10. osztag csapdája sem bukott volna le. Szerencsére ez nem történt meg még egyszer sem! :3
- Hm… az lesz a legjobb, ha elkezdjük összeszedni a dinnyéket – borsó –, hogy egy helyen legyenek, aztán a papírrepülőket kell kisimítani. Szerencsére éghetetlen papírból van hajtogatva így azok strapabíróbbak és többször fel lehet őket használni, más különben sem használnánk hozzá, ugyanis a lapok a mumusok aljas fegyverei el kell őket űzni az örökké lobogó tűzben a hadnagyi irodában! Aztán a hálóba gyűjtjük őket, persze miután a dinnyékkel feltöltöttük a tárukat, és a végén felkötjük a fára a lábügyben elhelyezett kötéllel együtt! *-* Mit gondolsz Ryucchan, menni fog? Surprised – magyarázom a haditervet a képekre mutatva minden egyes lépés ismertetésekor, ha esetleg nem lenne kivehető a rajzon mit szerettem volna ott ábrázolni. >.< - Oh, és a répa rakétát is vegyük bele, mert az nagyon jó ötlet és KatsuSa~ biztos nem számít rá! Asszem’ van is nálam egy – kettő! *3* – teszem hozzá lelkesen előkapva haorim belsejéből két-három darab répát – póréhagymát – óriási vigyorral az arcomon. Legyőzhetetlenek leszünk! Cool
- Ryucchan eszembe jutott valami kérdés! Te szereted a citromos süteményt? Nekem az a kedvencem! Meg a citromos ízű cukor, a limonádé sok citrommal, a te rengeteg citrommal és sütemény rengeteg citrommal! *w* Ízé, hoppá, ezzel kezdtem… thehe… – zavartan vakartam meg tarkómat, ha esetleg szereti a citromos sütit meg is kínálom, mert természetesen van nálam pár Kocchan féle fincsi sütemény, meg aztán, ha a citromos cukrot szereti azt is tudok neki adni, mert Shizcchintől elnyertem múltkor pár darabot pókerjátszma közben! *-*
- Ú, ú és tudsz pókerezni, Ryucchan? Simán Csak Keisuke-samáék gyakran összegyűlnek iszogatni és pókerezni legközelebb te is jöhetnél, nagyon jó buli! *_* – ötlik az előbbi gondolat hatására eszembe a múltkori party, amit a Kidóstájcsó csinált. - Férfiegylet címszóval csinálják, de erről részletesebben Simán Csak Keisuke-sama fog tudni mesélni. – vigyorgok rá, majd a borsók összeszedése közben azon kezdek még merengeni, hogy mit szeretnék nagyon, de nagyon, de olyan főnagyon megtudni Ryucchantól.
- Ryucchan… nekem sosem beszélt eddig senki arról, hogy érezte magát az Akadémián. :3 – pislogok rá, cicamosollyal karöltve, hátha ezzel érti, mire is szeretnék kilyukadni, mert én tényleg meghallgatnám valakitől, hogy mi jót tett hét év alatt az iskolában! Én emlékszem, milyen jól éreztem magam egész idő alatt, bár igen nehezek voltak a tantárgyak, de akkor is! No meg aztán Hyozanryuut is ott ismertem meg. *-*
Vissza az elejére Go down
Ogiwara Ryushi
10. Osztag
10. Osztag
Ogiwara Ryushi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2013. Aug. 05.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te6400/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (6400/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyHétf. Aug. 19, 2013 4:48 am


Újonc a légtérben!

A "hozzám illő virágok" gondolata hallatán látványosan felszalad a szemöldököm. Én és azok?? Sosem vennék fel semmit amin virágok vannak, hogy néz már ki? És amúgy is, az emberek valósággal szerelmesek beléjük. Órákig képesek nézni egy virágokkal teli mezőt, virágot adnak annak akit szeretnek, de még a halottaknak is virág kerül a sírjára. Fásult háziasszonyok versenyeznek egymás között a virágjaikkal, virágszirmokat szórnak a házasok elé, vagy éppen egy romantikus éjszakán az ágyra, sőt, annyira nem tudnak betelni velük, hogy művirágokat is gyártanak... Lehet, hogy szépek, lehet, hogy illatosak de attól még csak virágok, semmi több. Nao lelkes magyarázata közben van alkalmam megcsodálni a rajztudását is, asszem elég nagy nehézséget okozna egyedül, csak erre az útmutatóra támaszkodva összeraknom a cuccot. Még szerencse, hogy elmagyarázza mellé a dolgokat... Azaz... Dinnyék? o.O Talán az előbbi csapda csak egy prototípus lett volna, és az igaziban dinnyék szerepelnek? Neeem, itt valami nagyon sántít. Kizárt, hogy akármennyire is varázspapírokkal állunk szemben, elbírjanak egy dinnyét, sőt valószínűleg rájuk sem férnének. Mikor viszont a csapda ismertetése után előkerül pár póréhagyma, gyorsan összeáll a kép, a kapitány enyhe zavarban szenved a zöldségek neveit illetően... Vagy Soul Societyben a kezdetektől fel vannak cserélve zöldségek nevei? Neeem, Rukongaiban még normálisan hívták őket, ergo nem én tudtam hülyén. Mosolyogva ráhagyom a dolgot, nekem annyira mindegy, mindenki úgy hívja őket ahogy csak akarja. Very Happy
- Simán megcsináljuk! Tiéd a flotta újbóli összeállítása és felfegyverzése, én addig helyreállítom a hangárt. - rakom le a kötelet a földre, és a mondat végére már a fa alsó ágain egyensúlyozok, immár a hálót szorongatva, miután lényegében utasításokat adtam a saját kapitányomnak. :O Sosem érdekelt különösebben az emberek rangja, nem az határozza meg őket számomra, és amúgy sem hiszem, hogy Nao ezen különösebben fennakadna a közvetlen stílusomon, az övéből kiindulva. Smile
- Nem igazán bírom a citromos dolgokat, bár magukat a sütiket szeretem, de tudod, legyen jó cukros és édes, ne savanyú. Wáá, gondolom ismered az érzést amikor a savanyú cucc húzza össze a szádat, mintha az egész beszippantaná önmagát. - ráz ki a hideg még csak a gondolatától is a dolognak, miközben fancsali képpel a fejem ingatva válaszolok. A póker és a pia említésére viszont egyből felcsillan a szemem.
- Tényleg? Hát egy kicsit még megy a dolog, régebben elég sokat játszottam. És ha pia is van, asszem kötelességem elnézni, természetesen csak azért, mert te ajánlottad, és a kapitányi ajánlásokat ugye kötelességtudó kisfiúként illik megfogadni. - vágok be kisfiús angyalfejet. Mindenképpen meg kell majd keresnem ezt a Keisukét, felőlem hívhatjuk akármilyen egyletnek az ivászatot. Very Happy
- Fúúh, tudod az a hét év elég érdekes volt... - kezdek bele miközben éppen egy ágról lógok, két kézzel felhúzom magam, és az egész vastag ágra ráállva, a hátam a fa törzsének támasztva folytatom.
- Eleinte nagyon fura volt nekem a cucc, hogy egyáltalán pont nekem van annyi lélek közül magas szellemi energiám, hogy bekerülhettem az akadémiára. Sokat filóztam rajta, vágod, pont én legyek shinigami, aki ezt a nagy lelkiismeretes melózást közelről sem ismeri, és milyen már ezt az egész felelősségteljes dolgot rám kiosztani. Végül is, a rajtunk múlik a lelkek sorsa, mi vagyunk értük a felelősek és mi tartjuk fenn az egész világot - elmosolyodom, milyen jól hangzik már így a dolog - azzal, hogy biztosítjuk a körforgást. Szóval nem nagyon volt kedvem az egészhez, leszartam a dolgokat az elején, valahogy átcsúsztam a vizsgákon de nem éreztem sok értelmét. Aztán egy nap küldetésre indultunk az emberek világába... Igazából nem történt semmi különös, pár szánalmasan gyenge hollowot kellett csak elpusztítani, nem volt gáz. Viszont, az egyikük elől éppen egy lélek futott, akit miután a szörnyeket levágtuk a csoportot vezető shinigami átküldött. A többieknek inkább a harc jelentett többet, de nekem a lány arca, ahogy érezte, hogy olyan helyre kerül, ahol biztonságban lesz, és kap egy újabb esélyt... Na, ez ezerszer többet jelentett. - bámulok elgondolkodó tekintettel magam elé, a hálót a kezem köré csavarással szórakozva.
- Attól a naptól kezdve teljesen máshogy álltam a dolgokhoz és szinte elszállt a következő pár év. Rájöttem, hogy nem kell véresen komolyan venni ezentúl sem semmit, de én is megkaptam az új esélyt azzal, hogy itt kötöttem ki, ezért tartozom annyival, hogy én is adok másoknak egy új reményt, ideküldve őket... De hol vannak már azok a zuhanóbombázók, talán arra vársz, hogy bemutassak neked valami egzotikus táncot ezzel a hálóval, netán csavarjam bele magam és legyek én az élő lövedék? Very Happy- kérdő pillantással vigyorgok rá, miután gyorsan visszavedlettem a könnyed énembe.
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te5000/15000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 1:09 am

Mumusles, hai
 
 Ahogyan már eddig is tudtam, Natsuki-chan örökölte anyu eszét, én meg apu erejét, ami így együtt kell hozzá, hogy Hitsugayák legyünk. Ez az ötlet egyszerűen zseniális, belegondolva, én is összeütköznék Natsuchannal, ha anyu azt mondaná, hogy ő apu, és apu, hogy ő apu… vagy anyu, vagy Taki-nii… hú, ez olyan bonyolult, hai. Épp ezért nincs esélyük a mumusnéniknek, hai. bounce
 - Rendben, Naoki-chan, ha…iku… ha…j. Hai. Surprised- úh, elrontottam, de nem baj, Natsuchan is szokott haiolni, tehát nem tűnhet fel nekik, hogy néha én is azt mondom, hogy hai. Sőt, lehet, hogy ebbe még jobban belekavarodnak, mert ha én lennék Naoki, és Natsukinak álcáznám magam, akkor nem mondanám, hogy hai, hai. :oEz így olyan zseniális, ahogyan az Toushiro-samához illik, úgyhogy nekünk is meg kell enni a répát, ahogy anyu mondta. :OO:
 Hirtelen orvtámadás ér minket, és bár érzem, hogy Natsuchan megijedt, én tudom, hogy nincs rá ok, mert ez a hideg csak azt jelentheti, hogy itt van Hitsugaya-sama! Ez Hyourinmaru, hai! :glomp:Hú, biztos felfigyelt ránk, annyi kérdésem lenne, meg még kell atógramma is, hai. Meg hogy mivel festi ilyen kúlra a haját, ha… ja, ez csak anyu egy slaggal, hai. szomorú
 - Aaaanyuu, most nézd meg mit tettél, hai! Így felismernek minket a mumusok, hai!- ráadásul, hideg. És nem Hitsugaya-sama kardja volt, úgyhogy nem is menőn hideg, hai. :SHú, remélem, nekem is menő jégzanpum lesz, hai. Surprised
 - Azt hittem, hogy Toushiro-sama van itt, hai. :(Pedig csak egy hideg vizes slag, persze megfagytunk volna, ha Hitsugaya-sama önt le, Na… oki-chan, hai. :oIlletve nem hai, hai. Neutral- elrontottam, mondjuk most már az álruhámnak úgyis annyi, úgyhogy a mumusok láthatnának, ha nem lenne rajtunk a szemcsi, és nem látnánk meg mi őket, hai. Surprised
 Miután visszavettem a kimonóm, elindultam anyu és Natsuchan után a kertbe, hogy segítsek a kertészkedésben. Egy Hitsugayának érteni kell mindenhez, úgyhogy ezt is meg kell tanulni, még ha én csak egy fél Hitsugaya vagyok, hai. De lehet, hogy egyszer egész leszek, és akkor egyszerre lesz két Hitsugaya, hai.
 - Anyuu, képzeld, tanultam egy virágnövesztő kidout, hai! Kipróbálom, hai!- azt mondja… kezet a földre, szembecsuk, koncentrál, és… - Hari senbon, hai! Az osztag kertje - Page 4 39548
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Az osztag kertje - Page 4 Cl0te40700/45000Az osztag kertje - Page 4 29y5sib  (40700/45000)

Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 EmptyHétf. Szept. 02, 2013 12:01 am

Újonc a láthatáron!
Vigyorogva fogadom a harci szellemet, ami Ryucchanból árad, ez a beszéd! Sosem szabad feladni, mert az mégis milyen már, a 10. osztagban főleg nem ismert kifejezés a lehetetlen, mert mi mindent képesek vagyunk megoldani, ha törik, ha szakad, vagy legyen akármi és kelljen megtenni bármit.
- Aye’! – katonásan haptákba vágom magamat és szorgalmasan kezdem a papírepcsiket kiegyenesítgetni, hogy felszállásra készen álljanak, majd felszerelem őket különböző zöldséges támadóeszközökkel, amivel megrohamozhatják KatsuSát és az embereit, kiknek a székre fáj a foguk, ami PonPoné és csakis az övé.
- Pedig nem minden savanyú, ami citromos! Surprised – meglepetten pislogok, hiszen a citromos süteménynél a piskóta és a citromos krém íze pont egálban vannak és így se édes, se savanyú, hanem valami olyan… édesen-keserű! *o* Olyan, olyan… nagyon fincsi, érdekes íze van, ami különlegessé teszi, én pont, hogy emiatt szeretem. :3 De ha nem, hát nem én nem vagyok semmi jónak az elrontója, ráadásul több marad nekem, thehehe Cool
- Pontosan, jól teszed Ryucchan, én mondom nagyon jó buli, de tényleg! *w* A városban van a főszálláshely, de ha Kidóstájcsót kérdezed a dologról ő is sokat tud ám’ mesélni – bólogatok nagy okosan, hiszen rendkívül otthon vagyok a dologban. Ráadásul a női és férfiegyletes játékokban minél több a résztvevő annál jobb és viccesebb! *o*
Miközben azon dolgoztam, hogy a papírrepülőknek olyan repülő és egyenes papír alakjuk legyen figyelmesen hallgattam végig Ryucchan meséjét az Akadémián töltött éveiről, hiszen ő az első, aki komolyabban mesél nekem arról, hogy mit, hogyan, mettől és meddig az iskolában! *-* Egy idő után pedig azon kaptam magamat, hogy csak Ryucchant figyelem, ki fent ült az ágon a hálóval foglalkozva, és a kezem pedig már nem is dolgozik a papírrepcsik kiegyenesítésén.
- Mi? Ja! Nem, nem, már készülnek *<*’’ – kaptam észhez, ahogy a meséje során háló és lövedékek kerültek szóba, hirtelen azt sem tudtam, hogy hol vagyok, ki vagyok, mi vagyok. Aztán rögtön folytattam a munkálataimat, majd azon töprengtem, hogy mit kellene mondanom. A komolyabb szóbeszédeket nem szeretem, mert akkor olyan feszülté válik a levegő, de Ryucchan már a család tagja és megérdemli, hogy minden tudjon, ami 10. osztag és hát úgy gondolom, hogy nyugodtan beszélhetek neki erről…
- Én sokáig, nagyon sokáig nem tudtam, hogy van családom egy baleset miatt, ami az Akadémián ért, részben ez is az oka annak, hogy a 10. osztag olyan, mint egy nagy család – hoztam fel hirtelen a témát. - és nem tudtam, milyen célból lettem halálisten, de Hyozanryuu a zanapkutom megmutatta. Szerintem nagyon remek tőled, hogy a komoly feladat mellett a jókedvnek és bőségesen adsz helyett, ez nagy erény :3 De a 10. osztagban minél inkább az a lényeg, hogy önmagad légy, mert egy családban az őszinteség a legfontosabb! ^3^ – mosolyogtam rá Ryucchanra. Majd hirtelen ölbe kaptam a szépen kiegyenesítgetett papírrepülőket és felugrottam a fa ágára, amin Ryucchan telepedett meg, hogy a hálót kirögzíthesse.
- Én megvagyok, a háló hogyan áll? *w* – nézek az említett eszközre, már amennyit láttam belőle, mert, hogy a papírepcsik elég sokat kitakartak és nem igazán láttam, hogy mi mettől – meddig volt. - Mert ha készen van, akkor Ryucchan segíthetsz belerakni a repcsikbe a lövedéket és előbb készen lesz a csapda *o* – jelentem ki lelkesen és akkor nem egyedül kell csinálnom, ami sokkal lassabb, mert, hogy ez uncsi és monoton része a dolognak és annyira nem is szeretem.
- Remélem te jól meg tudod kötni, nekem eddig egyszer sem igazán sikerült úgy, ahogy kellett volna… – osztom meg vele csalódottan sikertelenségemet. - Pedig eskü, hogy minden osztagedzésen részt veszek és most már Simán Csak Keisuke-samáén is megszoktam jeleni, többször, mint eddig! – szívemre tettem a kezemet, hogy őszinteségemet is tükrözzem, de megfeledkeztem a kezeimben tartott papírrepülőkről, melyek most esőként potyogtak lefelé. Egy halk „hupsz” – t hallatva pislogtam lefelé a föld irányába. Hát erre nem számítottam! ^^”


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az osztag kertje - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Az osztag kertje   Az osztag kertje - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Az osztag kertje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 10. Osztag-