-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyHétf. Szept. 08, 2008 1:54 am

Urahara után Soul Society egy mágussal, Nocturnnel vette fel a kapcsolatot. Így a tudóst felváltotta egy különleges alak, akiről még vajmi keveset tudhatunk. Egy biztos, a mágus szövetségesnek számít, így széles kapcsolataival segít a továbbiakban a Gotei Juusantai őrosztagának. Maga a bolt kintről semmi változást nem szenvedett el, csupán belülről. Amennyiben valaki beteszi a lábát, egy valóságos ódon kastélynak a látványa éri. Ez egy láthatatlan portálnak köszönhető, amely csak az arra alkalmasaknak aktiválódik. A kastélynak van egy pár lakója, s megfelelő utasítással a megváltozott környezetű, bolt alatti területre is beláthatunk.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Szept. 24, 2008 9:39 am

Egész nap azon agyaltam, vajon vigyek-e fürdőruhát vagy se. A felvetés jogos volt a múltkori látogatáson történtekből kiindulva. Hosszas tanakodás után arra jutottam, hogy viszek, ha más nem feleslegesen cipeltem.
-Na ezzel meg is lennénk.- tettem egy táskába az ajándékot és a kis szatyorba becsomagolt fürdőruhát. -Már csak a többieket kell megkeresnem... Vajon hol lehetnek?- tanakodtam, majd elindultam a konyha felé, azzal a reménnyel, hogy Hana-t ott találom. Szerencsére a gyanúm beigazolódott. Ő is és Renji is ott volt, így két legyet ütöttem egy csapásra.
-Szia Kuro, de jó, hogy jössz.- üdvözölt.
-Szia Hana, szia Szívem! - csókoltam meg, majd az ölébe ültem, és Hanahoz fordultam.- Miért kerestél?
-Azt szerettem volna megkérdezni, hogy te hozol magaddal Daihoz fürdőruhát?
-Minek az? Van medence is??- csodálkozott el Renji.
-Igen. Azért nem tudom, mit vigyek.- könyökölt az asztalra Hana, és rátette a kezére a fejét.
-Én tettem el, szerintem nem árthat, ha hozol.- válaszoltam.
-Na jó, akkor megyek, bepakolok, mindjárt jövök, addig jók legyetek!- vigyorgott.
-Vajon mire gondolhatott?- fordultam Renji felé, és egy csókot adtam neki.
-Nem tudom..- csókolt vissza.- Megyek én is összeszedem magam, várj meg!
-Nyugi, nem megyek sehova nélküled.- álltam fel az öléből, hogy elmehessen.
Úgy 10 perc múlva Hana visszatért, teljes harci díszben és indulásra készen.
-Ez a jómadár merre tűnt?
-Jön mindjárt..- mikor ezt kimondtam, megérkezett.
-Mehetünk!- karolt belém.
-Többiek mikor jönnek??- érdeklődtem.
-Nem tudom, gondolom őket nem hívta segíteni Dai, majd később érkeznek meg szerintem.
-Akkor mehetünk.
És elindultunk Dai háza felé.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyHétf. Okt. 13, 2008 7:55 am

//Véletlen találkozás - Urahara Kisuke//

-Jinta, kérlek engedd be a vendégeinket!-játszom a legyezőmmel.-Úgy érzem ma sem fogok korán lefeküdni...-sóhajtok nagyot és igazítom meg a kalapom.-Ururu!-bököm meg a némán bambuló lányt a "séta botommal".-Kérlek hozz csészéket.-
-Azonnal készítek teát!-
-Az pompás lesz.-csapom össze a legyezőt és várom,hogy a vendégek végre felbukkanjanak.-Áááh, Wakahisa kisasszony! Nem gondoltam, hogy ilyen hamar viszont fogom látni. És Lachance kisasszony?! Micsoda meglepetés!-beinvitálom őket az asztalhoz.-Kávét? Vagy esetleg teát?-leülve a szokásos helyemre az asztalnál, rögtön folytatom a legyezőm babrálását.-Nem is tudtam, hogy Önök ismerik egymást...Nos, miben segíthetek ilyen későn?-
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyHétf. Okt. 13, 2008 8:23 am

//Véletlen találkozás//

*Hamar el is érkezik a vegyesboltba, ahol Jinta fogadja őket.*
- Csak nem hagytál itt valamit, te idióta?
*Köszönti "kedvesen" a fiú az érkező vaizardot.*
- Én is örülök a viszontlátásnak...
*Jegyzi meg Shun gyilkos pillantás kíséretében, aminek láttán fiú inkább elhallgat. Jobban is teszi, különösen a vaizard jelenlegi hangulata miatt...*
- Üdv, Urahara. És inkább teát kérnék.
*Szólal meg, miközben nyugalmat próbál erőltetni az arcára, valószínűleg elég sikertelenül, majd besétál az asztalhoz, és leül Urahara mellé.*
- Talán azért nem tudtad, mert délutánig tényleg nem ismertük egymást... Amíg belém nem ütközött.
*Válaszol mogorván. Amennyiben Eve ki akarja javítani azt az apróságot, hogy nem ő rohant a vaizardba, hanem fordítva, Shun egy gyilkos pillantással megpróbálja lecsendesíteni a másikat... Megvárja, míg Ururu kihozza a teáját, majd nagyot kortyol a forró italból, és csak utána folytatja mondandóját.*
- Nemrég találkoztunk egy arrancarral... Akit szemmel láthatóan érdekelt Eve nyaklánca...
*Kicsit hátradől ülés közben, majd sóhajt egyet. Kíváncsi, mit reagál Urahara erre az apróságra...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te3500/12000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (3500/12000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyKedd Okt. 14, 2008 3:34 am

//Véletlen találkozás//

*Gyorsan meg érkeztek Uraharához. Nagyon úgy nézett ki, hogy már várták őket. A Shunt üdvözlő vöröskét szinte észre se veszi. Ez feltűnik neki is, ezért el kezd magának morogni valamit. Miután belépnek, Urahara rögtön megkínálja őket.*
- Üdv! Köszönöm, nem kérek.
*Mondta, majd lehuppant az asztalhoz.*
- Chö... Még hogy én ütköztem belé...
*Morog magának Eve, de mikor meglátta Shun gyilkos pillantását, jobbnak látta, ha inkább csendben marad.*
- Esetleg nem lehetne valahogy kideríteni, hogy miért érdekelte annyira a nyakláncom?
*Kérdezte érdeklődve Uraharától.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyKedd Okt. 14, 2008 4:21 am

//Véletlen találkozás -Urahara Kisuke//

-Talán azért nem tudtad, mert délutánig tényleg nem ismertük egymást... Amíg belém nem ütközött.-Shun gyilkos pillantására egy zavarodott mosoly a válasz.
-Azért még nem kéne ilyen szoros barátságot kötniük!-Shun most felém vetette szikrázó tekintetét, úgyhogy elrejtettem az arcom a legyező mögé.
-Értem, értem...micsoda véletlenek vannak!-lépek ki a gondolataimból egy mosollyal. Nyugisan szürcsöltem az útközben kihozott teát, amikor Shun szokásos vágjunk a közepébe stílusával közölte a látogatásuk okát.
- Nemrég találkoztunk egy arrancarral... Akit szemmel láthatóan érdekelt Eve nyaklánca...-nyugodtan leteszem a bögrét és rápillantok az említett tárgyra.
-Értem...de ehhez nekem mi közöm? Nem árulok családi ereklyéket a boltomban.-hirtelen Eve előtt termek és továbbra is a flúgost játszva közelebbről is szemügyre veszem a tárgyat.-Csinos csecse-becse...bár egy arrancar nyakában határozottan nem állna ennyire jól, mint kegyed nyakán!-tértem át bókolásra.
-A szentségit!-pattan fel Shun és vágja a fejemhez a bögrét.
-Már bókolni sem szabad?-fogom az immáron termetes púppal megáldott fejem.
-Úgyis tudom, hogy tudsz erről valamit! A terelés helyett beszélj végre arról, ami miatt ide jöttünk!-
-Értek a szép szóból is.-ülök vissza a helyemre és nyugalommal nyugtázom a még mindig tüzet köpő Shun-t.-Sajnos nem sokat tudok róla, de ha már egy arrancar is szeretné a saját vitrinjében látni valamiféle erővel lehet megáldva. Kegyed, hol tett szert erre az ékszerre?-
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyKedd Okt. 14, 2008 6:13 am

//Véletlen találkozás//

*Urahara megjegyzésére hasonló pillantással reagál, mint az előbb Eve tiltakozására.*
- Jobban örülnék neki, ha ezek a véletlenek elkerülnének engem...
*Jegyzi meg orra alatt, miközben újabb kortyot iszik a teából. Unottan figyeli, ahogy játssza magát Urahara, mialatt kérdezgeti az újságírót a nyaklánc eredete felől. Néhány perc után végül megunja az egész színjátékot.*
- Egy arrancar nyakán a feje sem áll jól, a szentségit!
*Pattan fel helyéről, és Urahara fejéhez vágja a bögrét - de természetesen csak azután, hogy tartalmát megitta belőle...*
- Figyelj, tudom, hogy tudsz erről valamit! A terelés helyett beszélj végre arról, ami miatt ide jöttünk!
*Folytatja mondandóját, végül inkább visszaül helyére, és úgy várja Urahara válaszát.*
- Nem hiszem, hogy csak friss levegőt szívni jött ide az az arrancar, vagy hogy emberek ékszereit nézegesse... Nem gondolod, hogy Aizen küldte ide valami miatt?
*Kérdezi meg a volt kapitányt, miután visszanyerte nyugalmát, majd hozzáfűzi:*
- Le tudnád valahogy ellenőrizni azt a láncot? Elég fura érzésem van a közelében...
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te3500/12000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (3500/12000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyKedd Okt. 14, 2008 8:57 am

//Véletlen találkozás//

- Csinos csecse-becse...bár egy arrancar nyakában határozottan nem állna ennyire jól, mint kegyed nyakán!
*Termett Eve előtt hirtelen Urahara. Majdnem kiugrott a szíve a helyéről.*
- Öhm... Köszönöm.
*Mondta kicsit elpirulva, miközben Urahara a medált nézegette.*
- Kegyed, hol tett szert erre az ékszerre?
*Szegezte Evenek a kérdést. A lány igazából számított erre a kérdésre, így már előre felkészítette magát.*
- Anyától kaptam búcsúajándékként az nap, amikor apával Karakurába költöztünk. Azt mondta, hogy már rég óta a családé, és hogy mindig az első szülött lány kapja.
*Kezdte el mondani. Kicsit úgy hangzott, mintha betanulta volna, de nem foglalkozott vele.*
- Csak ennyit tudok róla, mást nem. Remélem ennyi elég.
*Mondta reménykedve Uraharának.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 4:47 am

//Véletlen találkozás - Urahara Kisuke//

- Anyától kaptam búcsúajándékként az nap, amikor apával Karakurába költöztünk. Azt mondta, hogy már rég óta a családé, és hogy mindig az első szülött lány kapja.-
-Azt véletlenül nem tudja mióta van az Ön családjának kezében? Elképzelhető, hogy kapta valakitől az egyik felmenője?
-Szóval mégis tudsz valamit!-harapta le majdnem a fejem Shun.
-Csupán puhatolózom Wakahisa kisasszony.-^^
- Nem hiszem, hogy csak friss levegőt szívni jött ide az az arrancar, vagy hogy emberek ékszereit nézegesse... Nem gondolod, hogy Aizen küldte ide valami miatt?-
-Meglehet...mindenesetre Lachance kisasszonyt egy ideig kitüntetett figyelemmel kéne kísérni. Megkérhetném Ön Wakahisa kisasszony, hogy vigyázzon Eve-re? Ha már így összeismerkedtek...-babrálok tovább a legyezőmmel.
-Ami a nyakláncot illeti...-töröm meg a keletkezett csendet.-Elkérhetném Lachance kisasszony. Talán van módja, hogy megtudjuk a titkát!- csapom össze a legyezőmet.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 5:49 am

//Véletlen találkozás//

*Nocsak, kezd kiugrani a nyúl a bokorból - Urahara kérdezősködése legalábbis erre utal.*
- Szóval mégis tudsz valamit!
*Jelenti ki határozottan, és az asztalra könyököl. Ezt jól is teszi, Urahara következő mondatai után ugyanis majdnem leesik a székről...*
- Megkérhetném Önt, Wakahisa kisasszony, hogy vigyázzon Eve-re? Ha már így összeismerkedtek...
- Micsoda?!
*Kerekedik el a szeme. Már csak ez hiányzott... Méghogy egy embert is a nyakába varrjanak... Ráadásul pont ezt a kotnyeles újságírót! Az elkövetkező néhány percben mintha megnémulna ettől a tudattól. Közben viszont azon gondolkozik, hogyan tudná másra hárítani a feladatot.*
- Ööö, Urahara...
*Kezdi el lassan felvázolni javaslatát. Néhány másodperc hatásszünet után folytatja:*
- Jól tudom, hogy jelenleg is van a városban néhány shinigami? Masaki meg segít nekik...
*Kérdezi meg hirtelen. Ebből már talán sejtheti a másik, hogy mire akar kilyukadni Shun...*
- Mit szólnál ahhoz, ha ők is segítenének?
*Remélhetőleg beleegyezik Urahara. A vaizard ugyanis nem igazán szeretne egymaga szembenézni Aizen csatlósaival...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te3500/12000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (3500/12000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 7:27 am

//Véletlen találkozás//

- Azt véletlenül nem tudja mióta van az Ön családjának kezében? Elképzelhető, hogy kapta valakitől az egyik felmenője?
*Tette fel az újabb kérdéseket Urahara.*
- Hát ha jól tudom, akkor a dédmamám készítette a nyakláncot. Találtam is egy képet, amin épp rajta van. Egy pillanat és mutatom.
*Kezdett el kotorászni táskájában. Minden fontosnak vélt dolgot magával visz, így nem csoda, hogy olyan nehéznek tűnik. Miközben a képet kereste, Urahara Eve védelméről beszélgetett Shunnal.*
- Hogy mi?!
*Egy pillanatra megállt a keze, és ránézett a férfire, aki épp most kérte meg Shunt, hogy legyen Eve "testőre".*
- Nekem nem kell bébicsősz. Tudok magamra vigyázni.
*Jelentette ki határozottan, majd tovább folytatta a kutakodást.*
- Ami a nyakláncot illeti... elkérhetném, Lachance kisasszony. Talán van módja, hogy megtudjuk a titkát!
- Öhm... persze...
*Mondta nyugodtan, majd levette nyakáról a láncot, és odaadta Uraharának. Ez után folytatta a keresést.*
- Ha jól emlékszek, akkor egy férfivel van a képen, akin egy fehér köpeny van, és a háttérben pedig a 12-es szám látszódik. Na, meg is van.
*Kiemelte a képet, és átadta a férfinek.*
- A dédmamámat Kawada Nariének hívták.
*Ekkor felfigyel Shun ötletére, miszerint a városban lévő shinigamik is segíthetnének.*
- Hogy a shinigamik? Ráadásul többesszám? És hol? Mióta? Miért?
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te40500/45000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (40500/45000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 7:34 am

//Véletlen találkozás//

-Na ezzel meg is volnánk! -álltam fel nyújtózva az asztalomtól miután becsuktam és félretettem az utolsó dossziét is- Ezt a napot mzszály volt ellógnom az iskolából hisezn nekem kötelességeim vannak itt Seireiteiben amiket nem hanyagolhatok el. Még szerencse hogy hamar végeztem a tennivalóimmal és mehetek is vissza Karakura townba. -szedtem össze gyorsan a holmimat majd elindultam kifelé az irodámból és útközben találkoztam az egyik tisztemmel.
-Jó napot kapitány! -köszönt már jó messziről és ahjolt meg mikor meglátott.
-Jó napot Daiko! -mosolygok rá
-Máris vissza kell mennie az emberek világába? -kérdezte szomorúan.
-Igen, sajnos még van ott elintéznivalóm, úgyhogy megint távol leszek egy darabig megint távol leszek. Apropó, szólnál kérlek a hadnagynak hogy helyettesítsen még egy kicsit.
-Igenis kapitány! -mondta tisztelttudóan, majd rohant is megkeresni a hadnagyot.
*Még mindig nem szoktam meg ezt a kapitányi tiszteletet. Kicsit feszélyezve érzem magam hogy ekkora udvariasságot kapok, de ez sajnos a pozícióval jár.... Tényleg, nem is gondoltam volna hogy kevesebb idő alatt mint amennyi ideig tartott volna az egyetemet elvégezni ilyen magas pozicíóba jutok* -mosolyodtam el, majd hirtelen előtörtek az emlékeim amitől elkomorodott a hangulatom. *Emlékszem mindenre, tisztán mintha csak tegnap történt volna.Egyedül annak örülök hogy nem kellett látnom a családomat mikor megtudták mi történt velem... És a halál érzése...ez az amit soha nem fogok tudni elfelejteni milyen az mikor tudod hogy minden ami voltál meg fog szűnni....* -megnyitottam a kaput majd átkeltem rajta, és elindultam Urahara boltja felé. mikor odaértem, hirtelen eszméltem rá hogy a bolt előtt sepregető Jinta a szokásos kedves modorában üdvözöl.
-Neked is szia Jinta. -mondtam anélkül hogy figyeltem volna arra mit mondott az előbb. - Urahara-san itt van? -kérdeztem.
-Bent van hátul. -bökött oda félvállról a bejárat felé.- Valami némberrel tárgyal egy családi bizsuról. -morogta, mert láthatóan nem volt kedve a rá bízott sepregetéshez.
-Köszönöm szépen. -villantottam egy mosolyt fel, amire ő egy grimasszal válaszolt.
-Jó napot!-dugtam be a fejem az ajtón- Urahara san? -néztem körbe, majd mikor megláttam a bolt hátsó részeben összegyűlt kis társaságot, közelebb mentem és üdvözöltem őket.
-Örvendek! Elnézést a zavarásért, csak szerettem volna szólni hogy visszatértem a Seireiteiből és újra szükségem lenne majd a póttestre. Hacsak nincs valami probléma amiben segíthetnék.... -néztem kicsit aggódva az összegyűlt kis társaságra.


A hozzászólást Kawazoe Hanae összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 16, 2008 1:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te41000/55000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (41000/55000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 7:59 am

//Véletlen találkozás//

Otthon gyorsan összekaptam magam és elindultam Urahara-hoz a szállítmányért amit kértem. Nyugodtan sétáltam az utcán miközben bámészkodtam. Nem sokára megérkeztem és beléptem. Ott volt Eve a szomszédom az egyik idióta vaizard.

-Jó napot urahara-san! Eve, Shun!

Biccentettem majd megláttam a nyakláncot.

-Csinos nyaklánc, bár eddig Eve nyakában láttam. Urahara-san nem is tudtam, hogy te hordasz ilyeneket... Na, de mind1 a rendelésemért jöttem.

Jelentettem ki. Urahara beküldte Ururut érte. Pár perc múlva kihozta a lány és átadta Uraharának aki ide adta.

-Miiiii? Ez nyulas!? Chappy nyuszi!?

Kiáltottam fel dühösen.

>Ez az utolsó darab.

-Hát jó

Sóhajtottam és kifizettem. Ekkor láttam, hogy elég zaklatottak.

-Egyébként miről megy itt a csevegés? Mert ha kell segítek, valamiben.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 8:19 am

Végre vége volt az első napnak a suliban... A suli előtt találkoztam Renjivel, mert az utolsó óráról kiküldték. ^^
-El sem hiszem, hogy kint vagyunk..
-Pedig elhiheted. Vagy csípjek beléd egyet??
-Ne csípj.. inkább csókolj!- állt elém, én pedig megcsókoltam.
-Rossz ötlet volt.
-Miért?
-Most már én érzem úgy, hogy ez nem a valóság.
-Pedig hidd el, hogy az.- megfogta a kezem és Uruhara boltja felé mentünk.
Út közben a folyópartra is lementünk, ezért csak sötétedéskor értünk haza. Benyitottunk, és egy kisebb tömeg fogadott minket: Uruhara, Hanae, Shun, Dai és Eve.
-Jó estét! Lekéstünk valamit?
-Jó estét! Nem, pont időben érkeztek. A kisasszonyokkal akadt egy fontos megbeszélnivalónk, és nem árt, ha Önök is képben lesznek..
Majd elmesélték, hogy miért is gyűlt össze a kupaktanács.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te53000/65000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (53000/65000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptySzer. Okt. 15, 2008 8:29 am

A suliból kiszabadulva leginkább azzal voltam elfoglalva, hogy Amaya és Mitsuko ne találjanak meg. Nem voltam olyan hangulatban, hogy a csesztetéseiket elviseljem. Szokásomhoz híven sokáig csámpáztam a városban minden ok és cél nélkül. Mondjuk úgy, annyira sötét volt mire visszaértem a boltba, hogy hasra estem Ururu seprűjében. Egy kellemes esti mesének is elmenő káromkodás után benyitottam.
-Itt meg milyen szaros kupaktanács folyik? Kinek van szebb legyezője?-ácsorogtam unott fejjel és zsebre dugott kezekkel az asztalnál ücsörgő társaság előtt.-Ez a Gyárkémény meg mit keres itt? Cigi leértékelés van a plázában?-bökök Shun felé.
-Inkább foglalj helyet Masaki!-vág hasba úgy a legyezővel Urahara, hogy levegőt se kapok egy másodpercre. Némi morgás kíséretében lehuppanok és az ujjaimmal dobolva hallgatom végig, hogy egy ékszeres luvnyának védelemre lenne szüksége...
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te13300/15000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (13300/15000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 12:32 am

Mivel nem egészen tudtam mit csinálni, fogtam a kardomat, és elnéztem Gennivel együtt Uaraharához. Genni sokkal hamarabb bepattogott, de amikor meglátta, hogy nincs egyedül, vörös képpel köszönt és leült. Én meg...nem néztem magam elé, csukott szemmel mentem, majd nem vettem észre az álldogálo Kamitorát, akinek neki is mentem. Mindketten elestünk, és én szólaltam meg először.
-Jó napot...
-Ken, ne zavartasd magad, csak feküdj rajtam!
-Bocsika^^''-azzal feltápászkodtam, de mivel én is megláttam a kis csoportot, nekidőltem a falnak, és befogtam. Befogtam volna, de Genni odajött hozzám.
-Kapitány, miért vagyunk ennyien?
-Nem tudom. De szerinte, inkább ne kelts feltűnést, rendben?
-Hát persze!-azzal visszament a helyére, és leült.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te45500/65000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (45500/65000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 4:38 am

*Végre ennek a tanítási napnak is vége. Ugyan még csak két napja tért vissza az iskolapadba, mégis mélységesen unja az egészet... Nagyokat ásítozva baktat vissza Urahara vegyesboltjáig, táskáját hanyagul félvállra vetve. Az Akadémián valahogy teljesen más volt a helyzet...
Ráérősen sétálgat a városban. A friss levegő határozottan jót tesz neki a középiskola után... Egy-két óra után unja meg a városnézést, és már tényleg vissza is indul Uraharához.*
- Mi ez a nagy tömeg?
*Kérdezi meg gyanakodva, miután átverekedte magát Jintán és Ururun. Előbbi a kapitány fejét akarta kicifrázni a baseballütőjével a késés miatt, míg a kislány mindig az orra előtt akart sepregetni, és többször is majdnem felbuktak egymásban...*
- Cuki vagy azzal a Chappy-vel.
*Jegyzi meg vigyorogva, amikor meglátja Dai-t a kezében szorongatott nyuszival. Ekkor veszi észre az asztalnál ácsorgó Uraharát, amint éppen nagyban magyaráz valamit egy ismeretlennek.*
~ Ember?! ~
*Kerekedik el a szeme, amikor érzékeli a másik lélekenergiáját, miközben várja a magyarázatot...*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te18300/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (18300/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 5:40 am

A tanítás után visszafelé tartottam az Urahara boltba,de megláttam egy kislányt, aki lila macis táskával sétált. Nekem se kellett több. Azonnal a követésére indultam...az útja egy hatalmas épületbe vezetett. Sok emelete volt és rengeteg bolt volt benne. Az egyik szinten meg is találtam a "shop"-omat! Egy játékbolt! Nagy erővel vetettem be magam az üzletbe. Egészen zárásig ott dekkoltam és próbáltam ki mindenféle játékot. Három nagy zacskóval távoztam az épületből. A zacsikat a földön húzva szökdécseltem visszafelé. Beérve a boltba Jinta-t előbb gyomorszájon, aztán fejbe vágtam a zacskókkal, mert nem tetszett, hogy le akar szídni, amiért ilyen későn jöttem. Dolgom végeztével összecsaptam a tenyereimet és keresztül gyalogoltam a fekvő fiún.
-Megjöttem!-rontottam be vigyorogva a szobába, de majdnem orra buktam a fal mellett ácsorgó Daisetsu lábában. Visszanyerve az egyensúlyom körbenéztem,de megakadt a szemem az ételhordón.
-CHAPPY!-szedtem ki pillanatok alatt Furapofa kezéből a dobozkát. Némi kergetőzés után kisírtam magamnak, hogy nekem adja az étel tárolót. Elégedetten huppantam le az asztalhoz és vártam, hogy kiderüljön minek ücsörgünk ennyien a szobában. Saját magam reméltem, hogy ünnepelni készülünk, mert akkor lesz süti is...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te33500/45000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (33500/45000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyCsüt. Okt. 16, 2008 6:57 am

Korán visszaértem tanítás után a boltba és épp az ágyon feküdtem a lábamat lógatva, amikor elkezdett csipogni a telefonom. Kapásból a fülemhez emeltem és szólaltam meg:
-Moshi-moshi!-semmi választ kapva, szemügyre vettem a kütyüt és rájöttem, hogy lemerülőben van az aksi.- Neeeee!-TT-TT jött a felismerés.-Otthon hagytam a töltőt!-nem volt más választásom a hátamra kaptam a várost és legyalogoltam a lábaimat, hogy kerítsek a mobil tipusomhoz kellő töltőt. Egy tartalmasan eltöltött délután után, hulla fáradtan battyogtam visszafelé a bolthoz. Előbb rezegni kezdett a telefon, amire indiántáncot jártam, hiszen a zsebemben elég furcsa érzés volt, hogy működik. Aztán mire előkotortam kiírta,hogy LEMERÜLT és kikapcsolt a készülék.-Legalább azt láttam volna,hogy ki hívott...-néztem szúrós tekintettel a mobilra. Beledobva a táskába folytattam tovább az utam.-Jézusom,de késő van már!-vakarásztam a fejem. Visszaérve a bolthoz feltűnően nagy forgalomba botlottam. Szinte mindig bent csücsült és meredten bámult Urahara-ra,hogy mit fog mondani.
-Jó estét! Itt meg mi van készülőben?-^^"
-Azonnal elárulom,de előbb megvárom, hogy mindenki visszaérjen!-invitált beljebb Urahara és bökött le egy kis helyre,hogy üljek le.
-Azonnal megteszem,de előtte végre feltöltöm a telefonom!-siettem be a hálóba mielőtt Jinta utánam jönne. Végezve a mobillal csatlakoztam a többiekhez és vártam, hogy Urahara magyarázzon.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te20500/25000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (20500/25000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyPént. Okt. 17, 2008 7:12 am

Roku a hosszúra nyúlt délelőtt után amit az iskolában töltött úgy gondolta, hogy az lesz a legjobb ha hazamegy és alszik egy jót. De ember tervez Isten végez, nem jött össze neki a dolog ugyan is félúton megállította őt két kislány akiknek a kezében doboz volt.
-Csókolom.
-^^” …. Sziasztok…
-Nem tetszik a bácsi venni tőlünk egy doboz sütit?
-Öhm… köszi, de most nem kell süti.
Roku megkerülte a lányokat aztán folytatta az útját, vagy is csak folytatta volna, ha a két kislány nem megy utána.
-Na nehogy már… vegyél sütit!!!
-Ehhe… mondom, hogy nem kell a hülye sütitek!!
-És miért nem? Felfogjuk jelenteni a bácsit, testi sértésért.
-Hogy miért?? Hozzátok se nyúltam… na menjetek innen.
-Azt már nem… vagy vesz sütit vagy sikítunk.
-Uram atyám… oké veszek sütit, de utána nagyon gyorsan eltűntök innen.
-Rendben!
A kislányok odaadták Rokunak az egy doboz sütit, ezután fizetett nekik és tovább ment. Pár pillanat múlva előkaparta a táska legmélyebb bugyraiból a telefonját, megkereste Hana számát aztán felhívta.
-A szám pillanatnyilag nem kapcsolható…
-Gondoltam…
Rúgott bele a telefonba egy akkorát, hogy a készülék ripityomra tört.
-Na akkor majd elmegyek magamnak abba a boltba.
Fél óra után megérkezett a boltba a dobozt letette Amaya elé ezután levágódott az egyik székbe és várt.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te12000/25000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (12000/25000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyVas. Okt. 19, 2008 6:45 am

A hosszú, fáradalmas nap után unott fejjel baktattam vissza Urahara vegyesboltjába. Nehezen értettem meg, mi hajtja a tanárokat arra, hogy a kevéske fizetésükért nap mint nap korán keljenek, és egy csésze kávé után órák hosszat prédikáljanak a sík-hülye diákoknak (tisztelet persze a kivételeknek). Mérhetetlen szánalom fogott el, de nem nagyon foglalkoztam vele. Majd elmúlik.
Hosszasan belegondolva rájöttem, hogy akár én is segíthetnék ezeknek a szerencsétlen teremtményeknek. Dúlt bennem a tettvágy. Szorgalommal és egy kis akaraterővel akár egy kicsit megkönnyíthetem az életüket, és így a világ is szebb hely lesz. A világmegváltó gondolatok után már vidáman szökdécseltem az úti célom felé, ahol csak egy dolog várt: a pofáraesés.
Ahogy megérkeztem rögtön a szobába rohantam, és nekiestem a tanulásnak. Az első öt percben még úgy tűnt, lehet belőlem zseni. Később romlott a helyzet -* Sikerülni fog!*- bíztattam magam, hogy újult erővel folytassam a küzdelmet. Sajnos hiába. Vesztettem. A padlón feküdtem kiégve, vágyaim szertefoszlottak. Az önsajnálatból csak a beszűrődő zaj tudott kizökkenteni. Lassan feltápászkodtam a földről elindulva a hang forrása felé.
Már elég sokan voltak a szobában ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődésemet a helyzet, és az életkedvemen is dobott egy kicsit a látvány. Kíváncsi lettem, ezért lehasaltam a padlóra tovább szemlélődve. Hirtelen megpillantottam az Uraharánál lévő ékszert. * Vajon arról lesz szó, hol lehet ilyet szerezni? Remélem…*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te25000/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (25000/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyHétf. Okt. 20, 2008 1:53 am

*Mitsuko Uraharához tartott, miután végzett az iskolába. Nyugodtan sétált végig az üzlet felé vezető úton, ami nem épp barátságos embereiről volt ismert. Balszerencséjére, nem messze az iskolától összetalálkozott néhány töketlen motoros alakkal.*
- Szia, szivi! Jössz egy körre?
*Csapkodta az egyik degenerált a motorja ülését, közben pedig erőteljesen rángatta a szemöldökét.*
- Húzz el. Nem érdekelsz.
*Mondta nyugodtan, a cseppet sem józan férfinek. A férfinek se kellett több, letámadta Mitsukót, és megpróbálta erőszakkal magával vinni. A lány azonnal rátaposott az alak lábára, aki ettől hangosan ordítva elengedte.*
- Te kis... Mit gondolsz, ki a franc vagy te? Most azonnal velem jössz!
- Jobb ha te azt nem tudod.
*Mondta, majd egy rúgással leterítette a férfit. Még néhányat nyöszörgött a padlón, majd Mitsuko hátat fordított, és elindult. Természetesen a társai nem hagyták, hiszen a lány szépen helybenhagyta főnöküket.*
- Hé! Te, ott!
*Kiáltanak utána. Valószínűleg rosszul tették... Mitsuko feléjük fordult, és megkérdezte:*
- Akartok valamit?
- DÉMON!!!
*Kiáltanak fel egyszerre, mikor meglátják Mitsuko arcát. Összekaparják, a még mindig fetrengő főnöküket, majd kereket oldanak. Mitsuko tovább folytatja útját az üzlet felé. Mikor megérkezett, Jinta és Ururu épp sepregettek. Jinta szokásához híven akarta üdvözölni a lányt, de mivel félre lépett a támadás elől, ez nem sikerült, így a kis vöröske közeli kapcsolatba került a fakerítéssel. Nyugodtan sétált tovább, majd belépett a hátsó szobába, hogy üdvözölni tudja Uraharát. Mikor belépett, észre vette, hogy épp valami tárgyalásféleség zajlik.*
- Hát itt meg mi van? Történt valami, hogy ilyen sokan vagyunk?
*Nézett körbe, aztán egyszer csak megérzett egy furcsa lélekenergiát, amit ebben az üzletben elég ritkán érzett. Megkereste tekintetével azt a személyt, akivel eddig még nem találkozott.*
- EZ MEG MI A FRANCOT KERES ITT?!
*Kezd el üvölteni, mikor meglátja a Shun mellett ülő, tőle nem sokkal idősebb embert.*
- Most már tényleg mondta el valaki, hogy mi folyik itt!
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te13000/15000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (13000/15000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyCsüt. Okt. 23, 2008 8:28 am

Yasu a hídról nézte az eget, ami egyre inkább kezdett besötétedni. Még álldogált egy kicsit, végül úgy döntött, hogy elindul Uraharához. Nem volt túl hosszú az út, így gyorsan megérkezett. Jinta a szokásos kedvességével üdvözölte.
- Már megint elkéstél tökmag! Urahara a hátsó szobában van.
- Nézd csak, kibeszél... Nekem ne mond, hogy kicsi vagyok, mert kibelezlek. - Morogta maga elé, miközben belépett az üzletbe.
Hallotta, ahogy Ururu és Jinta elkezdenek veszekedni. Unottan lépett be a szobába, majd leült egy szabad székre. Először fel se tűnt neki, hogy egy ember van köztük.
- Meg lehet kérdezni, hogy miért vannak itt ennyien? - kérdezte meg végül. - Esetleg valaki hajlandó is lesz válaszolni? - nézett körben a teremben, majd észre vette az eddig ismeretlen embert. - Ez meg ki? És mit keres itt? És miért ül a lyukas csaj mellett? - mutat a Shun mellett ülő lányra.
Elkezdett nyújtózkodni, és ásítani. Kicsit már fáradt volt, így szerette volna minél hamarabb megtudni, hogy mi történt, és hogy miért van itt ennyien.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyPént. Okt. 24, 2008 6:26 am

//Véletlen találkozás -Urahara Kisuke//

-Yare...yare...-hajtom le a fejem egy percre a feje tetejére állt szobát látva. Mindenki egyre jobban hangot ad a ténynek, hogy majd egy órája ülnek valamiféle magyarázatra várva.-Na,de kérem.-pillantok fel végre a legyezőmmel babrálva.-Ha nem hallom a saját hangom mégis, hogyan adjak magyarázatot?-pár pillanattal később megnyugtató csend honolt a helységben.
-Na látják, megy ez!-némi suttogás.-Szóval az indok,ami miatt ekkora tömeg gyűlt ide, az Lachance kisasszony!-mutatok rá a legyezőmmel.-A meglepődött arcukat látva gondolom fogalmuk sincs arról, hogy ma espada járt a városban. Netán mindenkinek egyszerre merült le a telefonja, hogy senki sem ért a helyszínre?-még nagyobb csend.-Az espada történetesen komoly érdeklődést mutatott a hölgy nyakéke felé. Mivel nem tudjuk a dolog miértjét a maguk dolga lesz vigyázni Lachance kisasszonyra.-
-De miért mi? És minek kellünk ennyien?-
-Ha már egy espada jött felderíteni, akkor Aizen Souske keze is benne van a dolgokban. És ebből egyértelműen következik, hogy a legközelebbi látogatásnál már nem egyedül fog érkezni. Addig is kérnék valakit, hogy értesítse minél hamarabb Seiretei-t az eseményekről. Tatsuki kapitány, megvizsgálná a laborjában az ékszert, már ha nem okoz túl sok gondot?-
-Ami a védelmet illeti én huszonnégy órás váltott műszakban folyó felügyeletre gondoltam!-mellém pattan Ururu egy pálcával és Tessai egy táblával.-Amint a mellékelt ábra is mutatja ez a nagy piros...paca?-
-Nem tudtam jobbat rajzolni ilyen rövid időn belül.Sajnálom...-TTT-TTT
-Jól van, jól van...Így is megfelel bőven a célnak, csak ne sírj már! Szóval Ő a célszemély!-
-Igenis...-lapoz.
-A feltűnés elkerülése végett. Valaki végig mellette marad majd!-Ururu rábök sárga foltra.
-A személy kilétét majd megvitatják,de én Wakahisa kisasszonyt ajánlom.-gyilkos pillantással ránéz Shun.-Illetve még két shinigamit ajánlok hátvédnek! A többiek mindent folytatnak úgy,ahogy eddig tették,de feltétlenül legyenek telefonközelben.-
-Mióta van arca egy telefonnak?-kérdezi meg csendesen Ururu.
-Fogd be a szád, amikor Urahara beszél,te félkegyelmű!-kiabál előre Jinta a tábla mögül kidugva a fejét.
-Azt hiszem elég lesz a demonstráció...-mosolygok rá a tömegre.-Kérdés?-
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt EmptyPént. Okt. 24, 2008 7:26 am

*Na ne... Már csak ez hiányzott. Azt ugyan tudta, hogy vannak shinigamik a városban, de hogy ennyien, az már túlzás. Előbb egy kapitány érkezik, majd még egy és még egy... Valamint hadnagyok és tisztek is jönnek. Arca mintha kissé el is sápadna a shinigamitúltengés láttán...*
- Na, az udvariasság koronázatlan királya is itt van...
*Jegyzi meg a hangos káromkodást hallva. Már meg sem lepődik a vaizardok felbukkanásán...*
- Majd adok én neked cigileértékelést, exkapitány úr!
*Éppen ugrana neki a másik vaizardnak, miközben rántaná elő zanpakuto-ját, hogy egy cero-t lőhessen felé, amikor Urahara először Masakit vágja gyomron legyezőjével, ezalatt pedig szabad kezével "finoman" fejbe csapja Shunt, aki ennek hatására visszaül a székre...*
- Jobban örülnék, ha felfüggesztenétek a veszekedést...
- Értettem, tanár úr...
*Válaszol gúnyosan. Ekkor újabb shinigamik érkeznek, köztük egy kislánnyal, aki a vaizard közelében ül le az asztalhoz. Megrökönyödve figyeli a másikat, miközben abban reménykedik, hogy nem fog hozzászólni...*
- Teadélutánt tartunk...
*Szólal meg Mitsuko kirohanásakor.*
~ Ennél aztán már tényleg nem jöhet rosszabb... ~
*Gondolja, amikor megérkezik Yasu is. A csepp vaizard már megint őt pécézi ki gúnyolódása tárgyának... Még nem tudja, mi vár rá néhány percen belül...*
- Lyukas csaj?! Nekem csak ne beszélj, te kis vakarcs!
*Kiált felháborodva. Szép dolog is ez a bajtársiasság... Ezúttal egy kidou-t próbál meg elereszteni a másik felé, azonban Urahara most is fejbe vágja a legyezővel. Így tehát unottan visszaül helyére, és hallgatni kezdi a beszámolót. Megpróbál a táblára koncentrálni, azonban amikor sokadjára sem képes kivenni semmit az ábrából, inkább feladja, és Urahara szavaira kezd figyelni. Elmélkedéséből néhány kifejezés rángatja ki: "valaki végig mellette marad majd" és "én Wakahisa kisasszonyt ajánlom"...*
- HOGY MICSODA?! NA AZT MÁR NEM!
*Pattan fel helyéről dühösen. Méghogy shinigamikkal őrizzen egy embert... Ilyen jelenetek még legrosszabb rémálmaiban sem kísértették...*
- Nem vállalom!
*Jelenti ki végül, azonban ezt követően rögtön egy újabb ütést kap a fejére, ezúttal Urahara sétapálcájától.*
- Hogy is mondta, kisasszony?
- Ööö... izé... elvállalom...
*Sóhajt fel végül, fejét simogatva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nocturn Vegyesbolt _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-