-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 6:02 am

//Látnok, WTF o.o//

Szerencsére nem is kellett túl hosszú előadást tartanom Ciaráról, és az alapvető információk, amiket közöltem róla, elegendőek voltak, hogy kielégítség Gwen kíváncsiságát. Bár eléggé érdekes képet vágott az alakleírásomat hallva, ami nem csoda, mivel az ember vagy egy oroszlánszerű szörnyetegre, vagy egy perzsacica méretű táskadögre gondol, amikor azt hallja karakál. Pedig egyik sem igaz, bár mi tagadás, elég kevés közepes testű cica van, főleg rajta kívül a gepárd a gyakori, bár az jóval gyorsabb és rövidebbek a lábai. Mindenesetre enyhe kétkedés is átfutott rajta, de úgy tettem, mitha a legkevésbé se vettem volna észre ezt. Elvégre, nem mindenki tudja elsőre elhinni, hogy szó nélkül beleegyezik egy főnök, hogy az alkalmazottja egy eléggé veszélyesnek számító lényt tartson, aki ráadásul ezere örömmel élezi a körmeit egy iroda berendezésén. Na, igen, csak az én kapitányom lehet ilyen laza, és ezért hálával tartozom neki. Bár azóta már főnökcsere volt, Ciara csakis azért maradhatott, mert nem volt rá panasz. Ha rajtam múlik akkor nem is lesz, hiszen ő az egyetlen, aki kibírja hosszabb ideig is mellettem. Ráadásul minden titkomról tud, és még meg is ért miattuk, ami végképp nem könnyű egy dolog. Végül újdonsült barátnőm csak megszólalt, és bár a hangja eléggé kétkedően hangzott, azért örömet és elragadtatást is észrevettem benne. Akkor jó lesz ezt az álcát még jobban felerősíteni.
-Hát azok után, amit elszenvedtem miatta, ez volt a minimum! A kedves cica az elején két óránként tönkre vágta a szobámat, ráadásul amilyen kicsi volt, három óránként etetni kellett éjjelente is. Ezek után mikorra végre megneveltem, annyit talán csak elvárhattam, hogy meg is tarthassam. Az volt életem legfárasztóbb két hónapja, amíg le nem zárult a papírmunka, nekem kellett róla gondoskodnom. Bár jobban jártam, mint a kedves beosztottam, aki egy ritka éjjeli madarat kapott. Neki operaelőadást kellett hallgatnia alkonyattól hajnalig.- mondom, és ez valamennyire igaz is, elvégre tényleg van egy bagoly az egyik tagnál, amit a barátnőjétől kapott. Nem is csoda, hogy szakítottak, egy ilyen ajándéktól engem is kiverne a frászt, pedig elméletileg nagy állatbarát vagyok. Ha nekem jut madár, egy napra nem kell gondoskodnom macskatápról, mert tuti, hogy nem élné meg a reggelt egy tollas szőrcsomó, akármennyire is engedelmes cicuskám van.
A karaoke színpad előtt álva enyhe rossz érzés fogott el, de végül megembereltem magamat és Gwent követve felmásztam a lépcsőkön. Mikor felértünk ő már rutinosan nyúlt a mikrofonért, én meg igyekeztem nem bevörösödni. Felzendültek a kezdő akkordok és végül egyszerre kapcsolódtunk bele a zenébe. Az én hangom kicsit magasabb volt az övénél, de gyengébb is, így elég jól kiegészítettük egymást. Persze a figyelmemet nem kerülte el, hogy nagyjából a szám felénél barátnőm kicsit megszédült, de igyekeztem egyenlőre nem leleplezni. Mégiscsak lehet valami az előző elméletemben. Nem tudom mi váltotta ezt ki nála, de végül csak sikerült a végére is érnünk a szövegnek. Alighogy felzendült a taps, ő már igyekezett lefelé, és közben szólt, hogy rosszul van. Én meg persze mentem utána, de nem volt az olyan könnyű. Jó páran elém áltak és róla érdeklődtek, nyilván felismerték. A legrámenősebbek még egy-egy telefonszámot is a kezembe nyomtak, de azokat amint átjutottam a tömegen leejtettem. Kint már nagyban beszélt valakivel, pontosabban mintha beszélt volna, de a felzendülő óriási csattanástól nem volt könnyű megállapítani. Utána leesett, hogy nem beszélgetett senkivel, csak próbálta a párt megvédeni, mivel azok ilyedten fordultak a leomlott épületrész felé. Ez éppen elég bizonyíték volt nekem arról, hogy a lány nagyon is hasonlít rám. Most már nem engedhetem el, hiszen szemmel láthatóan nemcsak nem tudja az erejét uralni, de még azt sem tudja pontosan mi ez. Mondjuk a másodikat én sem, hiszen neki egy-egy tárgy is kivállthatja a látomást az események alapján. Óvatosan mögé léptem, és tudtam, hogy nem tud rólam, ezért kedves ugyanakkor határozott hangon tettem fel neki a kérdést:
-Tudtad, hogy ez lesz, igaz? - csaptam egyből a közepébe a dolgoknak, mire megpördült és hullasápadt lett. Valami magyarázatfélét is megpróbált kinyögni, de ezzel már nem foglalkoztam. Egyszer kihúzta magát, még egyszer nem fogja. Ha kell, akkor én fedem fel magamat először. De mivel még mindig nem válaszolt egyenesen, jobb ötletem támadt. Erősen koncentráltam arra, amit én találtam a jövőben időközben. Egy jelenet, éppen az erejéről beszélek neki. A fejemben ez táncolt, miközben kinyújtottam a kezem és megfogtam az övét: - Talán ez meggyőz arról, hogy nem kell nekem hazudnod. - világítok rá a dolgok értelmére, miközben képek száguldanak át a fejemen az ő emlékeiből, és így megtudom végre, mi is ő. Messze nem olyan kiterjedt az ereje mint az enyém, de más szempontból hatásosabb is. Az arcomon nem mutatom, hogy közben többet megtudtam róla, mint hinné, hiszen épp elég volt ennyire megrémíteni őt.

//Bocsi gyakorlom a magyar betűkkel írást, de ez nem mindig siekrül, előre is elnézést, ha értelmetlen egy-két szó//
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyPént. Jan. 29, 2010 4:13 am

// Shinigami, WTF?! o.o //

Nem sokára Misty jelent meg mögöttem, a nekem szegezett kérdésre pedig először csak habogtam valamit. Az nyilvánvaló volt, hogy nem mondok neki semmit, hiszen a fiúk, a bandából, akiket már ezer éve ismerek, sem tudnak rólam semmit. Akkor pedig nem fogom megosztani egy olyan emberrel, akit alighogy egy-két órája ismerek. Ez a srácokkal szemben azt jelentené, hogy nem bízom meg bennük annyira, mint egy idegenben. Nyilván Misty nem a szó szoros értelmében használt idegen, de akkor sem érdemli még meg egyelőre, hogy akármit is eláruljak. Nem azért, mert szemét vagyok, hanem elvi alapon. Bármit is mondd, én elhatároztam, hogy tagadni fogok egész végig. Ha rámenősködik, akkor pedig egyszerűen faképnél hagyom. Ez lett volna az ideális megoldás, ám ezt csak ímmel-ámmal sikerült megvalósítani. Egyszer csak elkapta a kezem, amivel aztán nem tudtam mit kezdeni.
Amint lehetett elrántottam onnan a végtagom, majd megpróbáltam lerázni őt, hiszen az már nyilvánvaló volt, hogy nem fogom lazán megúszni ezt az egészet. Azelőtt még csak sejthette, de szerintem most már egyre szilárdabban körvonalazódik benne az, hogy valamiért más vagyok. De engem ez nem érdekelt. Inkább kockáztatom a lebukást, minthogy emberek halljanak meg a nyusziságom miatt. Megembereltem magam és határozottan elmondtam az újabb kis hazugságot, miközben mélyen a szemébe néztem.

- Fogalmam sincs, miről beszélsz - állítottam szemrebbenés nélkül. - Mindössze összetévesztettem őket valakikkel, de talán ez volt a szerencséjük. A lényeg, hogy nem történt semmi, bár szó mi szó, azt az épületet ezek után meg kell vizsgálni. De úgy látom téged ez az egész nagyon felzaklatott, még a kezemet is elkaptad, amit megmondom őszintén nem tudok mire vélni, de betudom az izgatottságnak. Azonban, azt állítani tudtam, mi fog történni valljuk be, igencsak nagy badarság lenne, hiszen jósok nincsenek. Csak azok, akik egy sátorban a kristálygömb felett görnyedve átvágják a hiszékeny embereket. De ők is csak pénzt akarnak kicsikarni ebből. Ne haragudj, de szerintem megártott az a pár koktél. Tény, hogy nem volt bennük sok alkohol, de van akinek ez is megárt! Nem szeretnél inkább pihenni? Esetleg hazakísérjelek? Jól érzed magad? Nem szédülsz? Tudod, ha valakinek a fejébe száll a pia, az kezdi kicsit elveszteni a kontrollt, nem akarom ,hogy bajod essen!
A sok értelmetlen kérdéssel, amik csak úgy maguktól jöttek, próbáltam elterelni a figyelmét, ugyanakkor azt is láttam, mennyire rá van kattanva a témára. Nyilván nem lesz egyszerű kimagyarázni magam, ha tovább lovagol ezen, de magamtól biztos, hogy nem fogok vallani, és ez olyan biztos, mint ahogy itt állok!
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:56 pm

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

Csak sikerült egy időre elterelnem mindenki gondolatait az éneklésről. Jódarabig eltáncolgattam volna Mitsuval, minthogy énekeljek egy sort, bár jobban belegondolva egész jó hangom volt, meg minden, de akkor is na...
Azért a tánc nagyon kellemes volt, főleg mert Mitsuval táncoltam, de sajnos hamar vége lett az éppen aktuális dalnak, és mehettünk vissza az asztalhoz, mert a színpadot elárasztották a karaokezni vágyók. Visszaértünk az asztalunkhoz, és folytathattuk a félbehagyott beszélgetést, ám kezdett egyre melegebb lenni a környéken, így indítványoztam, hogy mi lenne, ha kimennénk kicsit. Nem lett volna rossz ötlet kettesben Mitsuval kint kicsit, ám mielőtt elindulhattam volna kifele, Vera megindult a színpad felé, és bunkóság lett volna, hogy én meg Kedvesem kint andalgunk, míg a hadnagyom itt énekel, szóval már csak ezért is bent kellett maradnom, na meg kíváncsi is lettem volna Vera hangjára, mert énekelni még nem sűrűn hallottam. Bár lehet, hogy magában szokott, mikor egyedül van az irodában, de én azt nyilván nem hallom.
- Áh, majd kimegyünk miután énekeltünk. - adom meg magam végül, és karolom át Mitsut. Úgy sem tudtam volna kibújni a dolog alól, na meg ki más mutassa meg a többieknek, hogyan kell énekelni, ha nem a kapitány? Példát vehetnek majd rólam. (xD)
Kényelmesen hátradőltem a bőrkanapén, és magam után húztam Kedvesem is, így most félig fekve, Mitsuval a karomban figyeltem, ahogy hadnagyom felmászott a színpadra. Oldalra néztem Kaira, és kacsintottam egyet. Nem mindennap látja az ember a kedvesét, meg a hadnagyát énekelni, át kell adni magunkat a pillanatnak, és csodálni gyönyörű hangjukat. Néhány perces előkészület után azonban végre elkezdődött az esemény, és Vera belefogott az éneklésbe. Szám mosolyra húzódott, mikor meghallottam hangját, ki nem nézte volna az ember, hogy ilyen szépen tud énekelni (azért Mitsunak szebb hangja van, csak a miheztartás végett xD), bár mintha kissé meg lett volna szeppenve, de ez természetes volt, kíváncsi leszek magamra majd...Kedvesem szorosan magamhoz ölelve hallgattam végig a dalt, majd nagy mosollyal tapsoltam meg hadnagyom, miután a dal végéhez ért. Kai már ott várta a színpad előtt, és rögtön át is vette a helyét, majd Ő is rákezdett az éneklésre. Neki is elég jó hangja volt, elismerően bólogattam, míg énekelt. Aztán Ő is végzett, és mindketten visszatértek az asztalunkhoz.
- Nagyon szép hangod van Vera, tehetséges vagy, és persze Kai is! - ismertem el tudásukat egy mosoly kíséretében, közben kortyoltam egyet italomból is. Nagyon kellemesnek bizonyult eddig ez az este, pedig mikor kitalálták, hogy hova is menjünk, nem nagyon akartam bejönni, de hát végül is nem bántam meg. Sóhajtottam egy mélyet, majd felálltam kedvesem mellől, hisz eljött az idő, és menni kellett énekelni. Legalább túl leszek rajta.
- Utánam Te jössz! - csókoltam meg kedvesem gyengéden, majd elindultam a színpad fele. Veráék mellett elhaladva vigyorogtam egy sort, hogy magabiztosnak tűnjek, holott gőzöm nem volt róla, hogy mit énekeljek, hisz nem ismertem egy szerelmes dalt sem. Aztán egy ilyesmi mégis az eszembe jutott, bár ez inkább másfajta volt, de nagyon jó szám volt, és szerettem is. Max kiröhögnek, és egy-két fej a porba fog hullni. Odamentem az zenés sráchoz, megmondtam neki, hogy melyiket szeretném, aztán magabiztosan kiálltam a színpadra, és kezembe vettem a mikrofont. Eleresztettem egy mosolyt még Mitsu fele, majd beindult a szám. Hát na, nem voltam olyan romantikus szellem. Azért rendesen beleéltem magam, imádtam ezt a számot. Néhány perc múlva, mikor a végéhez értem, kaptam egy jó nagy tapsot, miszerint a közönségnek is tetszett. Gyorsan meghajoltam, majd lespuriztam a színpadról, vissza a többiekhez.
- Szódával elmegy, nem? - kérdeztem vigyorogva a többiektől, majd vártam, hogy Mitsu is elmondja a véleményét, elvégre az Övére voltam a leginkább kíváncsi.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyKedd Feb. 02, 2010 6:24 am

//Látnok, WTF? O.O//

Ez a lány csökönyösebb még a sok éves átlagnál is, mert még mindig tagad, ráadásul teljesen hülyeségeket mond, de ezt nem veszi észre. Nyilván fél elmondani az igazat egy idegennek, és az előző kis akcióm sem jött be. Hogyan tudnám akkor megpuhítani? Szép szóval jó ideig kéne próbálkoznom még, a rávezetés nem jött be, marad a megfélemlítés. El kellene hitetni vele valamit az erejével kapcsolatban, ami meg tudja annyira ilyeszteni, hogy megnyíljon. Ez nem éppen a legszebb dolog, de más választásom nincs, hacsak nem akarok idő előtt elbúcsúzni tőle. Pedig nagyon érdekelne, mi lesz még belőle. Már nem egész egy év és kiderül, mit kapott ő a sorstól. Ha olyan mint én, az ereje 18 évesen észrevehetően felerősödik. Fortuna eléggé érdekesen szokott válogatni, és a kegyeltjeivel nem mindig törődik. Megértem az ellenkezését, nem mindenkinek lehet könnyű teljesen egyedül megbirkózni egy ilyen helyzettel, ráadásul régebben fogadjunk azt sem tudta megállapítani, mi az, amit lát. Most már felépült benne egyfajta páncél titkokból, akárcsak nekem, és ezt kellene a lehető legrövidebb idő alatt ledöntenem, hiszen nem tudhatom, pontosan mikor is látom újra. De egyenlőre ötletem olyan nincs, ami működne is. Talán, most éppen azt hiszi nem vagyok normális. Ha úgy teszek, mintha nekem tényleg lenne egy látnok ismerősöm, az beválhat. Szuper, amilyen aggódóan néz rám, elég egy zavart tekintet és kész az álcám. Egy kicsit homályosabbra a szemem, mintha könnyen csillognának benne, és fájdalmas arckifejezés. Ilyenkor imádom, hogy volt időm alaposan megtanulni a színészkedést. Mikor kész a kinézet, jöhet a szomorú hang:
-Bocsi, gondolom most alaposan megilyesztettelek. Valójában azt hittem, te is látnok vagy. De ezek szerint nem hiszel bennük. Pedig annyira hasonló volt az előbbi reakciód az övéihez... - mondom kicsit zavartan, majd egy levegővétel után folytatom a kis színjátékot. - Talán túlságosan is aggódom. De egyszerűen nem akarok, hogy ami történt, még egyszer megismétlődjön. - szövegelek továbbra is, ezzel felkészítve egy nem túl szívderítő történet előadására. Ha ez sem segít, egyszerűen túllépek rajta, de még meg kell próbálnom. - A jövőbe látók léteznek, én ismertem egyet. Az intézetben élt, ahol én is. Olyan volt nekem mint egy nővér. Szegény, előre látta, ha egy emberrel szörnyűség történt. De megakadályoznia nem mindig sikerült, mivel rajtam kívül nagyon kevesen hittek neki. A 18. születésnapja után annyira felerősödtek a képességei, hogy nem tudta őket rendesen irányítani. Ha nem voltam a közelében, teljesen elveszett. Intézetbe küldték és nem engedték, hogy látogassam. Azt hitték, megőrült. Végül tényleg ez lett vele, és nem egészen két év múlva öngyilkos lett. - fejezem be a könnyfakasztó előadásomat és látványosan pislogom el a felgyülemlett (nem létező) könnyeket a szememből. Ha ez sem juttatja át a holtponton, akkor hanyagolom a témát. De mivel még nincs 18, talán hatásos lesz. Szegénykét most biztos a frász kerülgeti, ideje akkor visszatérni az előbbi viselkedésemhez. - Ez az egyik legszomorúbb része az életemnek. Kicsit megilyedtem, sajnálom, hogy olyan voltam az előbb. Remélem most már megértesz és visszamehetünk még beszélgetni. - térek napirendre, bár nem hiszem, hogy neki is sikerült ez...
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyPént. Feb. 12, 2010 9:53 pm

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_


Mielőtt még indultunk volna ki a hidegre, Vera hirtelen a színpad felé indult. A szemem szinte azonnal csillogni kezdett, hiszen végre megkezdhettem a „Csaljuk fel Sukét a színpadra” akcióm. Már legszívesebben ugráltam volna örömömben, de úgy gondoltam, hogy inkább várok ezzel, mert még előbb hallanom kell az én Üngyümbüngyümömet. *.* Így tehát kicsit arrébb lett tolva a friss levegőzés, mert már kezdett furdalni a kíváncsiság a többiek hangjával kapcsolatban.
Vera lassacskán megkezdte az éneklést, és meglepetésemre igen szép hangja volt. Nem gondoltam volna, hogy a dohányzás ellenére is lehet valakinek szép hangja. Meglepődve figyeltem, hogy milyen természetesen viselkedik a többi fiúval Kai jelenlétében. Szerintem ha én ugyan ezt tettem volna, valószínűleg fejetlen férfiak rohangáltak volna az épületben. Bár biztos, hogy végig ölelgetnék néhány emberkét a teremben, csak a hecc kedvéért, hogy lássam hogy reagál az én Drágaságom. Vicces lett volna látni, ahogy dührohamot kap. Vera dala után, Kaié következett. Sukét átkarolva mosolyogtam, és hallgattam, ahogy a Kai énekel. Akárcsak Verácskának, neki is jó hangja volt. Már kezdtem kellemetlenül érezni magam, hiszen én nem büszkélkedhettem valami csodálatosan szép hanggal. Igaz, olyan szörnyű se volt, de azért annyira még nem volt jó, hogy megélhessek belőle… Lassacskán Kai is végzett a maga dalocskájával.
- Szép hangotok vaaaaan!
Visítottam csillogó szemekkel, majd Suke felé fordultam, aki már indult is a színpad felé. Kicsit meglepődtem, hiszen nem gondoltam volna, hogy csak így, egyszerűen megadja magát. Azért reménykedtem, hogy be kell vetnem ellenállhatatlan vonzerőmet, hogy felküldhessem énekelgetni egy kicsit, de így is tökéletesen megfelelt. Repestem az örömtől, hogy végre hallhatom énekelni. Ragyogó szemekkel hallgattam, ahogy énekel az én Egyetlenem, és ha még rekedt kappanhangja is lett volna, én akkor is azt mondtam volna, hogy nála gyönyörűbbet még nem hallottam. Icipicit talán elfogult vagyok, de hát milyen legyen az ember a párjával… Ráadásul nekem énekelt, senki másnak, és ez még rátett egy lapáttal a csodálatos érzésre. Szinte azonnal a nyakába tudtam volna ugrani, de azért megvártam, hogy befejezze, és lekászálódjon a színpadról. Azért még se rohanhatok fel a színpadra, és ugorhatok a nyakába…
Végül Szívszerelmem is befejezte az éneklést, és én következtem a sorban. Amint visszaérkezett, beöleltem, és megcsókoltam.
- Csodálatos voltál, édesem.
Suttogtam, majd indultam is, hogy kérjem a számomat. Viszonylag kevés szám volt, amiket ismertem, hiszen nem nagyon hallgatok zenét, de azért bepróbálkoztam eggyel, amit ismertem valamennyire. Amint megvolt a megfelelő dalocska, máris feldenszeltem a színpadra, és vártam, hogy megkezdődjön.
A lábam kissé remegett az izgalomtól, és kicsit féltem, hogy felsülök ezzel az egésszel, de megpróbáltam nem törődni vele, hiszen ott volt az én egyetlenem, aki bárkit képes lenne lekaszabolni azok közül, akik kiröhögnek. *.* Végül elindult a szám, és én el is kezdtem énekelni. Na igen… lehet, hogy picit talán csöpögős zenét választottam, de akkor is… Nekem tetszett, igaz, nem volt kedvenc.
A dal végeztével letrappoltam a lépcsőn, és Jegesmaci nyakába ugortam, majd megszuttogtattam.
- Na? Hogy tetszett?
Kérdeztem mélyen a szemébe nézve, hogy ha füllent, azt is észre vegyem. De azért valahol reméltem, hogy tényleg tetszett neki, nem csak azt állítja majd. Ha csak füllent, akkor természetesen majd kupán vágom, mert nem szeretem, ha valaki nem mondja meg az igazat. >.<
- Tényleg! Úgy volt, hogy kimegyünk!
Jutott eszembe, hála Kainak. És tényleg úgy volt megbeszélve, hogy majd kimászunk kicsit levegőzni, hiszen elég érdekes időjárás volt a bárban, ami engem már kezdett kicsit kikészíteni.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te8500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (8500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyVas. Feb. 14, 2010 5:55 am

Bandaösszehozós est:

Mihelyst a lányok eltűztek, egy igazi lazulós est vette kezdetét. Mindenki menőzött, ki min tud játszani, meg hasonló. Bírtam ennek a Kei srácnak a szövegét, de akkor is olyan esetlennek tűnt. Na jó, Nobu sem volt egyszerű eset. Kezdem azon nagyon izgulni, hogy mi lesz velünk, ha mi tényleg egy bandába kerülünk össze.
Az este jól telt. A srácok bemutatták tudásukat, igaz a langaléta talán túlságosan is féltette gitárját. Viszont eszméletlenül játszott mind két ürge! A nagy zenélésbe igazán belefeledkeztünk. Fogyott a pia is, s részemről már a füst is elég tömény volt körülöttünk. Már azért az alkoholt is éreztem.
- Kezdek bepunnyadnii~!
Ásítozott össze vissza.
- Jah, hisz már hajnali 1 van...
- Áh, ez nem fair, Justin-t is akarom hallani, hogy playel a dobon!
- Mégis hol mutatná meg, hajnalban?
- Felőlem elzúzhatunk hozzánk... a cucc a pincében van felállítva...
- But but, tényleg ilyenkor normal ember nagyban sleepel!
- Minden szigetelve van, no problem, bro’!
Kacsintottam oda nekik.
Már amúgy is a negyedik tag is kezdett bealudni, jobb is volt, hogy indulóra fogtuk. Bevallom, a doboláshoz még kedvem is volt! Nem tudom miért, de örültem neki, hogy ezekkel a szerencsétlenekkel összefutottam. Reménykedtem benne, hogy összejön a banda...


/Mivel nincs kedvem hozzá, hogy egy ember miatt abbamaradjon a terv, kihagyjuk, és a sztori folytatódik Justin házában Wink/
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 5:23 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

*Biztos vagyok benne, hogy ezt a sok vörös színt megint csak én látom, hiszen minek is lengné körül Kait? Még csak nem is… mosolyog. Csak az egyik idegen lány az, aki részesül a tökéletes fogsorának a látványában, nem én. Persze, neki sokkal nagyobb melle van, mint nekem, és biztosan nem olyan idegesítő és őrült, mint én. Nem csodálkoznék azon, ha Kai tényleg utálna, minden oka megvan rá. Sosem fogja elfelejteni azt, ahogyan viselkedtem vele. Az ő szempontjából pedig lényegtelen, hogy én voltam-e az, vagy Suwun, a lényeg, hogy megtörtént, és én is ugyanolyan bűnös vagyok, mint ő. Nem kellett volna hagynom ideáig fajulni a dolgokat, mert ezzel csak még jobban bántom őt. Pedig tényleg nem akartam semmi rosszat, csak jól érezni magam, és megmutatni neki, hogy én nem csak olyan vagyok, ahogyan akkor megismert.
Vörös színben hullámzik az egész terem, a mulatozók hangja pedig lényegtelen morajlássá változik körülöttem. Egyedül Kai alakja az, ami megmarad tisztán, és a düh, igen, mintha csak sugározna belőle. A vibráló vörös szín pedig inkább a fenyegető haragot, mintsem a szenvedélyt jelzi ebben az esetben. Tekintetem Kaira függesztem, és meg sem hallom, amint az egyik srác, akivel nemrég még bájosan csevegtem, most táncolni hív. Nem azért, mert nem akarom, hanem mert nem vagyok rá képes, és tényleg nem hallok mást, csak az éneket.
Végül a dal véget ér, Kai pedig leugrik a színpadról, hogy megdicsérje a hangomat, majd véleményt kérjen a sajátjáról. A bók hatása alatt lebegek pár pillanatig, mert igazán nem vagyok hozzászokva, ha valaki őszintén megdicsér, ráadásul ez a sok, piros izé is eltűnt közben, és mintha ismét mosolyogna. Közben pedig a taichou és Mitsu taichou is gratulálnak nekünk az éneklésért, bár őszintén szólva sokkal jobban örülnék annak, ha azért gratulálnának nekünk, mert mondjuk én és Kai összejöttünk. Igazán kiismerhetetlen számomra; az egyik pillanatban még bókol, utána pedig más lánnyal flörtöl. Még az is lehet, hogy nála ez a természetes viselkedés, és minden szabad nővel kikezd, és talán én is csak egy vagyok a sok közül. T_T*
- Igazán nem kéne ennyit kéretned magad, a helyedben büszke lennék az énekhangodra. - *vetek most rá egy olyan szomorkás-fajta mosolyt, mert olyat még úgy sem látott tőlem, s hagyom, hogy most a hajammal játszadozzon. Kifújom a füstöt, és eloltom a cigarettámat, ugyanis az már a végét járta, és lehajtom a maradék sakét is, amikor visszaérünk az asztalhoz, hogy újabbat töltsünk magunknak. Hirtelen még én is jobban megkívántam a cigarettát, úgyhogy nem is telik el sok idő a következő szálig.*
- Előbb hallgassuk meg a taichouékat is. - *dugok bele egy szálat Kai szájába, mert hát ő már megkínált két szállal is, itt az ideje, hogy viszonozzam neki a szívességet. Meg aztán, én inkább a drágább cigarettákat pártolom az erős, középkategóriás márkájúak helyett. Igaz, nem szívok annyit, mint Kai, aki már igen nagy mennyiségű nikotinrudat fogyasztott el a délután folyamán, viszont egészen más az íze az enyémnek, mint az övének. Sokkal tisztább és finomabb, és remélem, hogy értékelni fogja a gesztusom. Wink
A taichou és Mitsu taichou dala annyira nem az én stílusom, mert nekem az egyik nem elég nyálas, a másik meg már túl nyálas, de azért izgatottan próbálom figyelni őket, a cigarettát egyre gyakrabban a számhoz tartva, miközben próbálom elhessegetni a gondolatokat, miszerint én egyáltalán nem tetszek Kai-nak. Ami persze biztos nem igaz, különben nem karolna át, és már maga a tény, hogy én ülök Kai mellett, és az én vállamon pihen a keze, máris azt bizonyítja, hogy biztosan többet érek neki, mint az a kislány, akivel nemrég kikezdett.
Amikor Mitsu taichou a dalának a végét énekelte, mi is odamegyünk Kai-al. A szívem persze csak jobban kezd el sajogni, amikor látom az összeölelkező kapitányokat. Olyan jó nekik, annyira irigylem őket…*
- Igen, remek volt, ugye, Kai? - *emelem tekintetem ismét a férfira, majd meghallva Mitsu szavait már karon is ragadom Kai-t, hogy vonszolni kezdjem őt kifelé.*
- Akkor menjünk. - *cipelem magammal vidáman teljesen megfeledkezve arról, hogy milyen hideg is van odakint, vagyis megint én szívok a nagy hideg miatt, de nem baj, mert ott lesz velem Kai, és talán eszébe jut felmelegíteni. *.* xD
Végül az ajtó előtt állapodunk meg, ami közlekedés szempontjából nem túl kellemes, mert persze kifelé nyílik az ajtó, de szerencsére nincs akkora forgalom, hogy túlságosan kellemetlen legyen. Persze egyből elkezdek vacogni, de marhára nem hat meg, úgyhogy sorozatban a harmadik cigimre gyújtok rá.*
- Mondd csak… Annyira utálsz engem? T_T - *szegezem hozzá a kérdésem, mert nincs nagyon kedvem köntörfalazni, és mégis csak jobb, ha egyenesen tőle hallom a választ, miszerint mennyire gyűlöl engem az első találkozásunk óta. Minden oka megvan rá, megértem teljesen, engem nem lehet szeretni. Csak egy élősködő vagyok, aki ráadásul kétszínű is, de talán segítene, ha végre valaki a szemembe mondaná…*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyKedd Feb. 16, 2010 4:58 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Igazán tetszett neki Mitsu hangja, bár neki túl nyálas volt a szám, amit énekelt. A kapitányától nem várt se többet, se kevesebbet annál, mint amit nyújtani tudott: végülis egyikük se akart énekelni.
- Igazán jó hangja van, kedves Mitsu-taichou.... - bókolt, majd ugyanezt elmondta a kapitányának is csak persze átfogalmazva. Aztán némán rágyújtott még egy cigarettára, és az újabb telefonszámot, amit egy lány csúsztatott a zsebébe, beledobta a hamutartóba. Nem volt szüksége ilyesmire... Természetesen tökéletesen építette azt a gondolatát, hogy meg se kell mozdulni a nők miatt. Természetesen nem élt vissza a helyzettel mindig. Az utóbbi időben, az utóbbi két évben egy lánnyal volt tartós kapcsolata, de ővele sem tudja miért van: nem is kötődnek egymáshoz, szinte csak a szexen alapul az egész. Valahogy kezdi úgy érezni, hogy Sakura csupán felvág vele... kissé sekélyes egy lány, és egy jó ideje nem is találkoztak már... Most éppen a szakítás utáni fázisban vannak, de valószínű, hogy megint össze fognak jönni... Vagy nem. Ki tudja...
- Ohh, persze, menjünk! - hagyta, hogy Vera kiráncigálja, és minden másodpercben félreállt az újabb érkezők vagy távozók elől. Aztán megunta a dolgot: azt is, hogy Vera vacog, meg azt is, hogy pattognia kell. Ezért egyrészt ráadta Verára a kabátját, aztán meg magához húzta, hogy ne tiporják agyon - körültekintőek is lehetnének azért... Miután megmentette apró kis hadnagyát az eltaposától, elhúzta egy kicsit néptelenebb helyre, és rápillantott. Aztán elővett egy szál cigarettát - persze nem volt olyan az íze, mint amit az előbb kapott tőle, de megtette ez is. Aztán majd' megfulladt a hozzávágott kérdéstől, s értetlenül nézett a hadnagyra.
- Már bocsáss meg Vera... Miért utálnálak? - nézett rá értetlenül. Ami azt illeti, nagyon is kezdte megkedvelni, ami rá nézve elég veszélyes volt. Aztán egy félmosoly kíséretében lehajolt, és odasúgta a lány fülébe a válaszát:
- Ami azt illeti, nem utállak. Ez az éned egészen kedvelni való. Nem lehet megoldani, hogy "Suwun" helyett is ez maradjon meg? - kérdezte, majd adott egy gyors puszit a lány arcára, és mielőtt a cigarettája végleg meghalt volna, beleszívott még kettőt, és eloltva a kukába dobta. Aztán gyorsan visszatért Verához, és hátát a falnak vetve köhintett egyet, miközben egy újabb cigarettát vett elő. Már éppen szólni akart, amikor egy hihetetlenül jó illatot árasztó, puha kezű valaki érintette meg a karját. Meglepve fordult felé, hogy tekintet végigsimuljon egy égkék szemű, hosszú barna hajú, csodaszép lányon.
- Szia. Izé... bocsi. Nem lenne kedved meginni velem valamit? - s miközben egyik kezével megszorította a karját, a másikkal egy telefonszámot igyekezett a zsebébe csúsztatni. Egy sötét, jeges mosoly kíséretében lefejtette a kezet karjáról, és a kézcsók után elsuttogta válaszát is:
- Sajnálom, hercegnő, de nem tudok önnel tartani. Jelenleg egy önnél is csodálatosabb hölgy társaságát élvezem, és nem lenne szívem itt hagyni. Remélem, megért... Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy találni fog egy nálam jóval alkalmasabb személy is, aki élvezi majd a társaságát helyettem is. - búgta rekedtes, mély hangjmajd egy mosoly kíséretében igyekezte ignorálni a lány szemében fellobbanó sértett hiúságot és a tömény haragot, gyilkolhatnékot, amivel Verát kezdte el fixírozni. Valószínűleg most sok férfitársa habozás nélkül húzott volna kufircolni, de ő nem. Ő feleslegesnek és unalmasnak tartja a strigulagyűjtést kapcsolatmentes időszakban... Régebben persze nem így gondolta, de egy iső utéán mint minden, ez is unalmassá válik.
- Mondd csak, Vera. Leszel a fogadott hugom, hogy jobban megismerjük egymást?
Halálnyugodtan kifújta a füstöt, és eldobta a csikket. Egy újabb szál cigarettát tüntetett el másodpercek alatt....
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 10:17 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

Csókkal viszonzom Kedvesem lelkesedését, bár én úgy gondolom, hogy egy szakadt 90 éves ex metál rockernek is jobb hangja van, mint nekem. Leülök Veráék mellé, és figyelem, ahogy Mitsu fel lejt a színpadra, és várja, hogy elkezdődjön a dal, amit énekelni szeretne. Egyik belső zsebemből megviselt cigarettás dobozt kotrok elő, amiben már csak néhány szál dohány van, Idejét sem tudom már, mikor vettem itt Karakurában. Mióta Mitsuval együtt vagyunk, kevesebb alkalmam nyílik rágyújtani, bár jobban belegondolva, nem is hiányzik. A dohány a régi, Mitsu előtti időkre emlékeztet, amiket nem akarok újra átélni, szóval ezért sem nagyon szoktam rágyújtani, azonban úgy gondolom, ez egy különleges alkalom, amit megéri egy szállal jutalmazni, hisz nem mindennap énekel a párod egy színpadon csak neked. Hátradőlve kortyolok bele a sakéba, majd egyből le is teszem a csészét, mikor végre felhangzik Mitsu hangja, és addig nem is figyelek máshova, míg be nem fejezi. Párom attrakciójából már nem vitás számomra, hogy nem csak az arca és az alakja gyönyörű, hanem a hangja is legalább olyan szép. A dal fajtájától függetlenül nagyon tetszett az előadás, hisz nekem szólt. Hangos tapssal jutalmazom előadását, majd mikor visszaér megfogom derekánál fogva és ölembe ültetem mit sem törődve a többiek reakciójával, majd megcsókolom.
- Csodálatos volt! - mosolygok rá a csók után, majd elnyomom cigarettám, és kedvesem játékos csiklandozásával vagyok elfoglalva. Néha kell az ilyen, nehogy hiányt szenvedjen valamiben is. Szemem közben meg megakad a szemem a hamutartóban eltűnő telefonszámcetliken, amiket Kai juttat oda. Arcomon széles vigyorral bólintok neki, nem lenne jó dolog, ha Vera meglátná, hisz még a végén féltékenykedni kezdene, de ahogy láttam, nincs mire, mivel Kai eddig minden nő próbálkozását visszautasította. Nem tagadom, nálam is próbálkoztak már néhányszor, mióta Mitsuval vagyok, ám ezek inkább könnyed kis Karakurai plázacicák voltak, akik úgymond pénzért szoktak boldogságot osztani a férfiak körében, ám nekem erre természetesen nincs szükségem, hisz itt van nekem a Párom. Gyanítom, ha elmondanám Mitsunak, rövidtávon megszűnne a prostituált ipar a városban, mert egyenként vadászná le az összeset. Hirtelen elkapom tekintetem a hamutálról, és értetlenül nézek a távolodó Veráék után. Első pillanatban azt hittem, hogy máris megyünk haza, pedig még csak nem rég érkeztünk, ás bár az elején annyira nem díjaztam az ötletet, most, hogy már túl vagyok az éneklésen, egész megkedveltem a helyet, és még maradnék is kicsit. Miután megértettem a helyzetet, bólintok Páromnak, hogy mehetünk kifele, majd felállok, átkarolom és elindulok a kijárat felé. Kissé meleg volt idebenn, nem ártott egy kis kinti levegő. Útközben látom, hogy kicsit Veráék megakadtak az ajtónál. Vállvonva hagyom rákjuk a dolgot, ha nekik ott jó, akkor csak tessék, nyilván Ők is egy kis együttlétre vágynak, úgy, mint mi is. Kinyitom az ajtót, hogy Mitsut előre engedjem, majd én is kilépek Kedvesem után. Mihelyst lábam elhagyja a benti fülledt teret, hajamba egyből belekap a hűvös esti szél, ami igen jól esik a benti légkör után. Tekintetemmel megkerestem Mitsut, és odasiettem hozzá. Megfogom derekát, majd a közeli falhoz vezetem, és háttal kicsit neki döntöm, majd gyengéden megcsókolom.
- Ugye tudod, hogy mennyire szeretlek? - ez inkább megállapítás volt, mint kérdés, de sosem tudom elégszer elmondani neki. Homlokom nekitámasztom Mitsuénak, és úgy súgom neki, hogy mennyire imádom Őt. Sokáig azonban nem tarthatott ez a csodás állapot, hisz elég hűvös volt odakint, és nem akartam, hogy megfázzon Mitsu, szóval karon ragadtam, és visszahúztam magammal a bárba. Az ajtóba érve szemem összetalálkozik Kaiéval, és szólok neki csendesen, hogy az asztalunknál leszünk, majd megyek is tovább, mert nem akarom zavarni őket. Az asztalhoz visszaérve előre engedem Kedvesem, majd én is leülök mellé, és átkarolom. Gyorsan felmérem az asztalon helyet foglaló alkohol készletet, majd arra a megállapításra jutok, hogy az bizony eléggé fogyóban van, így intek a pincérnek, és leadom a rendelést. Ezúttal azonban nem sakéról volt szó, úgy gondoltam, hogy itt az ideje kicsit beújítani, és ha már én fizetem a számlát, igyunk valami igényeset is. Néhány perc múlva ki is hozta az értékes italokat kis koktélpoharakban. Mostanában nem ittam mást, csak sakét, ezért úgy döntöttem, hogy megismertetem kis társaságunkkal az egyik kedvenc koktélomat, ami totálbiztos, hogy gondoskodkodni fog arról, hogy ne egyenesen haladva érjünk haza aznap este.
- Várjuk meg Veráékat, Kedvesem. - szólok mosolyogva Mitsunak, hisz együtt szeretném elfogyasztani eme tökéletességet. Néhány perc múlva, mikor az "ifjú pár" visszaér, arcomon széles mosollyal köszöntöm őket újra, és intek, hogy üljenek le.
- Úgy gondoltam, nem esne ellenetekre, ha kicsit változtatnánk a menün, így bátorkodtam elkészíttetni a kedvenc koktélom. Íme a Daishi koktél! Garantálom, hogy felpörög tőle mindannyiótok estéje! - mutatom be röviden az italt, majd kezembe veszem a koktélos poharat, és megvárom, míg a többiek is így tesznek. Ellenvetést nem fogadok el, mivel én vagyok a kapitány, engedelmeskedniük kell, ez parancs. Wink
- Nos akkor, egészségetekre! - mondom a rögtönzött pohárköszöntőt, és egyből le is húzom a koktélom, ami gyakorlatilag néhány perc múlva hatni is kezd elég rendesen.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 10:05 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_

Örültem, hogy tetszett mindenkinek a dalom, különösen Sukének örültem, hiszen lényegében neki énekeltem. Ráadásul már csak az is boldoggá tett, hogy végül sikerült rávenni egyetlenem arra, hogy énekeljen. Nem is sejtettem, hogy egyszer csak szó nélkül vállalja, hogy elénekel egy dalt, hiszen eleinte nagyon tiltakozott. Igazából kicsit sajnáltam is, hogy ilyen könnyen megadta magát, hiszen lett volna egy naaaagyon jó ötletem, hogy hogyan is kényszeríthetném az éneklésre. De hát… majd legközelebb. Mert hát úgyis lesz legközelebb, ha rajtam múlik, és akkor majd egy közös számot is fogunk énekelni. Legalábbis én így szeretném. Az meg nem feltétlenül zavar, hogy ő mit szeretne. (xD)
Lassacskán mindenkinek eszébe jutott, hogy eredetileg kifelé tartottunk, szóval meg is indultunk, Kaijal és Verával az élen. Édesek voltak együtt, és reméltem, hogy ennél azért még sokkal komolyabb dolog is kialakulhat kettejük között. Tekintetemmel követtem őket, ahogy az ajtó mellé húzódtak. Valószínűleg ők is egy kis magányra vágynak. Igaz, nem biztos, hogy Kai rajongói miatt olyan sok lesz a kettesben töltött idejük, de azért szorítottam nekik. Én minden esetre örültem, hogy Sukét nem táncolják körbe azok a hülye libák, akik azt hiszik, hogy ejtenek egy bájos mosolyt a férfi felé, és máris az ujjuk köré csavarták. Komolyan… az ilyenektől rosszul vagyok… Szerencséjük, hogy nem kerültek kedvesem közelébe, különben valószínűleg kihalt volna Karakura női állománya… Amint elhagytuk a bár épületét, Jegesmackó megragadta a derekamat, és a falhoz húzott, majd gyengéden neki döntött, és megcsókolt.
- És te tudod, hogy én tudom, hogy szeretsz?
Mondtam huncutul mosolyogva, majd szelíden oldalba böktem, s megcsókoltam. Nem voltunk sokat odakint, hiszen elég hűvös volt, és már a szél is rá tett egy lapáttal. Már éreztem kabáton keresztül is, hogy hideg van, és ez azt jelentette, hogy nem ajánlatos túl sokáig kint lenni, hiszen így könnyen megfázhatok. Még a hideg is kirázott kicsit.
Lassan végül visszaindultunk a helyünkre, hogy bevárhassuk Kait és Verát. Visszafelé haladva ismét rájuk mosolyogtam, s mellé még kacsintottam is egyet. Jó volt látni, hogy más is boldog rajtunk kívül. Annyira aranyosak voltak, és annyira szerettem volna őket nézni, de nem akartam tapló lenni, meg hát… volt más, akit nézzek. *.* Szóval inkább kedvesem vállára döntöttem okos kis buksim, és így bambultam ki a fejemből.
- Rendben. De egyébként… ez mi?
Mondtam, miután kihozták Suke rendelését. Koktélt már ittam, nem arról volt szó, csak épp még ilyet nem kóstoltam, és már kezdtem kíváncsi lenni. Végül Veráég is befutottak, és én ismét csak úgy mosolyogtam rájuk, mintha valami irtó jó dolog történt volna két másodperccel ezelőtt.
Suke pólójával babrálva próbáltam elterelni a figyelmemet egy időre a csábító koktélról, amit már be is mutatott nekem egyetlen szerelmem. Ezzel csak azt sikerült elérnie, hogy még inkább felcsigázta a kíváncsiságomat. Óvatosan nyúltam a pohár felé, majd felemeltem, s egy pillanatig még vizsgálgattam, szagolgattam, majd végül belekortyoltam.
- Vhoaaaa! Ez aztán a koktél!
Tettem le az asztalra a félig teli poharat. Kicsi gyomrom próbálta analizálni a kotyvalékot, így egy kis ideig próbáltam nem rátukmálni még egy adagot, mert ki tudja, hogy mi történne.
- Most az a célod, hogy ne tudjunk haza menni? Mégis szerinted ki fog minket hazahurcolni, ha totál K.O-ra isszuk magunkat?
Kezdtem el huncutul a fülét cirógatni, majd egy puszit nyomtam az arcára.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzer. Márc. 24, 2010 5:05 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


*Hiába van rajtam Kai kabátja, aminél már csak az lenne jobb, ha ő maga melengetne egy öleléssel. Veszélyesen közel van hozzám, és én nem vagyok olyan, mint Suwun. Nem tudok gyűlölni. Érdekes, még észre se vettem mindeddig, de mintha valami hiányozna. Igen, a hangok, amik végigkísértettek életem során, most, hogy kettesben vagyunk, megszűntek létezni. Talán csak ideiglenesen, ki tudja. A külvilág zaja is elmosódni hallatszik. Szórakozó fiatalok mindenütt, meg valahol a közelben lehet Mitsu és Watanabe taichou is, bizonyára egy kis magányra vágynak. Mégis csak egy pár, velem és Kai-al ellentétben.
Kérdésemet komolyan gondoltam. Hiszen minden oka meglenne arra, hogy gyűlöljön. Minden vagyok, ami nem szerethető. Még magamat se szeretem, nem várhatom el másoktól, hogy kedveljenek. Jól mondta a harcunk során, egy gusztustalan patkány vagyok, erre meg egy ilyen helyzetbe ráncigálom. Nem volt jogom arra, hogy megénekeltessem. Önző vagyok, elszállt és beképzelt. Egy álomvilágban élek csupán, amit én magam alkottam. Nem, nem álom, hanem a fantázia, amit a valósággal helyettesítek, csak hogy ne kelljen szembesülnöm velem. S lám, mégis képes vagyok gyűlölni. Gyűlölöm magam, gyűlölöm.
...Ő pedig nem gyűlöl. Reményem, miszerint talán engem választ a fangörljei helyett, most igazán valósnak tűnik, s elkerekedett pupillákkal bámulok az ő szemeibe a puszi, s a Suwunról tett megjegyzése után. Váratlanul ért mindkettő, ám a tudat, hogy megértette, felfogta a dolgot, hogy nem én voltam, akit először megismert, újabb reményekkel lát el. Ő az első személy, aki képes átlátni rajtam. Talán most is pontosan tudja, hogy mit gondolok, s mi az, amit kezdek érezni iránta. Ez több részemről, mint szimpla kis lobbanás és fellángolás. Ugye több annál?*
- Ő erősebb nálam. - *rázom meg a fejem egy mosoly kíséretében, ami azonnal eltűnik, amikor egy idegen lány próbálkozik be Kainál. Nem nehéz észrevenni Kai szemében a csillanást, szóval inkább a földet kezdem el bámulni magam előtt, azt kívánva, hogy legyen végre vége. Kai kabátjának olyan jó illata van...
Lila szemeim egyből felkapom, amikor a lány gyakorlatilag vérig sértve hagy ott minket, egy "mindjártmegöllek" tekintettel engem mustrálva pár pillanatig. Már várom azt, hogy Kai megkérjen arra, hogy legyek a barátnője, mert biztosan erről lehet szó! Különben nem küldte volna el azt a másik lányt, aki legalább rendelkezik a hódításhoz megfelelő mellméretekkel, velem ellentétben.
Fogadott húg. Na tessék, most szépen pofára estem. Kénytelen voltam zavart tehetetlenségemben azt csinálni, amit Suwun. Magamra erőltettem egy félszeg mosolyt, s elrebegtem egy "igen"-t, bár hiába, én sose fogok tudni úgy tekinteni, mint egy bátyra. Biztosan ez a büntetésem az Égiektől, hiszen ezt rengeteg szenvedés fogja követni, de nem, nem nyomoríthatom meg Kai-t is magammal.
Örülök, hogy végre visszamehettünk a melegbe, ahol a taichou már valami extrém koktéllal vár minket. Nem lepődnék meg azon, ha feltűnne nekik, hogy a sírás határán állok, de nem fogok itt, nyílvánosan ennyire szerencsétlennek tűnni.*
- Egy pillanat... mosdó. - *rakom le Kai kabátját a kanapéra, majd azonnal felkapom a táskám és szaladok a mosdóba, ahol a tükörben szembenézhetek szánalmammal, és ömlő könnyeimmel. Elég, nem bírom tovább, én nem ezt akartam! Még szerencse, hogy van itt valaki, aki átveheti a helyem...
Milyen gyenge... Szánalmas. Végül is ő kért meg rá, és az ő érdeke is, hogy helyrehozzam a dolgokat. Na persze, az emlékek alapján ez a Kai rájött arra, amiről neki nem kéne tudnia, ideális esetben, persze. Csak a Hold azt az ösvényt mutatta meg számára, ami ideáig vezetett, és ha ez az Istenek akarata, akkor én sem tagadhatom meg. A tükörből már nem az a patetikus, gyenge teremtmény néz vissza. Igen, én vagyok az, kinek nevét annyian ejtik ki gyűlölködve, szinte sziszegve fogaik közül.
Persze, ha már játékra hívtak fel, akkor már én szabom meg a játékszabályokat. Ugyanaz az úgynevezett "Verás" mosoly látható arcomon, ahogy visszaslisszolok az asztalunkhoz, elnézést kérve a kellemetlenség miatt. A félhomály miatt kötve hiszem, hogy bárki is felfedezné, hogy a sírástól kicsit vöröses az arcom. Hiába, ezt sminkekkel se tudnám takarni, bármennyire is szeretném.*
- Imádom a koktélokat, taichou! *.* - *csillognak szemeim, csak mert én azt akarom, hogy csillogjanak. Végtére is ez egy remek alkalom arra, hogy jó benyomást keltsek magamról két kapitány jelenlétében, Kai pedig... Játékszernek tökéletes. Magasra emelem hát a poharam, ahogy a többiek is, a lehető legközelebb húzódva Kaihoz, mert gyanítom, kicsit félreértették szegény kicsi Vera kapcsolatát az újonccal. Mindjárt megsajnálom. Jaj neki.
Nem mondom, elég erős egy koktél, szinte azonnal érzem a hatását. Nem lesz ez így jó, mostantól gyengébbeket kell innom. Persze azt nem bánom, ha a többiek felöntenek a garatra, de én érthető okokból nem engedhetem ezt meg magamnak. Amint ideér a pincérnő, hogy elvigye az üres poharakat, rendelek is magamnak egy finom koktélt, amit szürcsölgethetek még akár egy óráig is, és nem olyan magas az alkoholtartalma, hogy problémát okozhasson a későbbiekben.*
- Mitsu taichou, nincs kedved duettezni egyet? - *rángatom magammal a színpad felé, mert Vera is pont ezt tenné. Arra pedig kíváncsi vagyok, Kai vajon észrevette-e a váltást. Bár amilyen üresfejű idióta, biztosan nem.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyPént. Márc. 26, 2010 6:21 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Soha nem gondolta volna, hogy ez bekövetkezik, de mintha valami fájdalom-lángot látott volna fellobbanni Vera szemében. Talán fájt neki, az, amit mondott? De hiszen mindig is vigyázott rá, hogy mit mond a nőknek. Vera... nem akar a húga lenni? Az meg sem fordult a fejében, hogy esetleg mást akar, arra gondolt helyette, hogy kifogásolja a személyét. Úgy, mint az a patkány énje... Nem, nem volt az az izomagyú selyemfiú, akinek Suwun titulált. Egyszerűen csak más értékrendet képviselt, mint az a nő... Bár tény, hogy ő az első és egyetlen női lény - vagyis inkább annak része, amit utál. egyszerűen nem bírta elviselni, és nem azért, mert csorbát ejtett a büszkeségén. Egészen más ok miatt. Meg persze azért, mert fájdalmat okoz minden lehetséges módon ennek a törékeny, kedves lánynak, aki bár felfoghatatlan, mégis abban a testben lakik, mint amiben ő.
Semlegesen engedte maga elé Verát, közben pedig a világért le nem vette róla a tekintetét. Látni akarta. Jelenleg ez volt az egyetlen, amit biztosan tudott. Nem volt még ilyen, és biztos volt benne, hogy addig nem nyugszik, amíg ki nem deríti, hogy miért. Más esetben már rég megfűzte volna, hogy beadja a derekát, ha az hajtja... de ez különbözött azoktól. Nem is hasonlított rá.
- Jól vagy, Vera? - nézett rá, mire a lány faképnél hagyta a bűvös "mosdó" jelszó kíséretében. Ennyi.
Vett elő egy szál cigarettát, és leült a helyükre. Szabad kezét az álla alá tette, és unalmasan teltek a percek számára. Jobb időtöltést is el tudott volna képzelni. Vagy csupán a hirtelen hangulatváltozás képzelgés lenne? Nem, ő nem szokott ilyen álomvilágban élni. Valahogy érezte, hogy míg élt sem volt rá jellemző, inkább ellenkezőleg.
A mosdóból visszatérő Vera nem a régi volt számára. Mintha valami megváltozott volna benne, ő igenis így érezte. Miután Mitsut elrángatta karaokezni, elnyomta a csikket, és kapitányára nézett.
- Watanabe taichou... Nem tűnik úgy neked, hogy valami megváltozott Verában? - kérdezte, és a pohár után nyúlt. Nem ivott annyit, hogy annak a hatása legyen, különben is, jól bírta az alkoholt... Nevetséges lett volna, ha nem bírta volna az alkoholt. Hiszen ki engedhetné meg magának, aki olyan, mint ő? Nem arról van szó, hogy képtelen lett volna lerészegedni, hanem egyszerűen arról, hogy annyira kevés ital volt még benne, hogy a megérzései nem lehettek annak a hatása.
- Mondd csak, hozzunk még piát? Bár én szívesen keresnék valami kaját, mert kezdek éhes lenni, és nem árt az alkoholt felitatni valamivel, ha a lányokat ma még haza akarjuk majd innen vinni... – mondta szinte semlegesen, hiszen nem akart semmit sem ráerőszakolni kapitányára.
Nagyon tetszett neki Mitsu és Vera attrakciója, bár a furcsa érzése Verával kapcsolatban nem hagyta nyugodni. Az a lélekdarab nem ilyen mű-szemcsillogást produkálva csöpögne az asztalon. Ő őszinte… Ez valahogy pedig annyira műnek hat előtte.
- Igazán szépen énekeltetek, Vera. – nyomta meg az utolsó szót, némi jelzésképp. Vagy feltűnik neki, vagy nem, a reakciótól függően fogja tovább alakítani az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyPént. Ápr. 09, 2010 12:54 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

Vera mintha egy kicsit megváltozott volna, mióta visszajött a mosdóból. Nem nagyon foglalkozok a dologgal, a hadnagyom eddig is a "furcsa" kategóriába volt sorolható, már megszoktam, hogy néha furcsán viselkedik, de én így szeretem, nekem is jó, ahogy van.
- Most, hogy mondod, tényleg. Mi baja lehet? - kérdem Kaitól, elvégre szerintem Ő jobban ismeri nálam, hisz együtt vannak. Én is jó ideje ismerem már a hadnagyom, de közel sem olyan közelről, mint Kai. Gyorsan dűlőre jutok a dologgal, és inkább a koktélommal foglalkozok.
Amint legurul torkomon a koktél, egyből érezni kezdem hatását. Nem véletlenül ez a kedvenc italom, igazán perfekt kis ital az ilyen alkalmakra. Hanyagul intek egy közeli pincérnek, hogy hozzon még egy kört, mert egy semmire sem való, kell minimum 2 ahhoz, hogy jól érezze magát az ember. Bár ezúttal nem terveztem lerészegedni, csak kell az alap hangulat , ha már itt vagyunk egy bárban. Amúgy is akkor már sakét vedelnék literszám, ha be szeretnék rúgni, nem pedig méregdrága koktélokat.
- Nem, csak kell az alaphangulat egy ilyen helyhez, drágám. - osztom meg Kedvesemmel is teóriámat, és nyomatékosítom egy puszival. Jókedvűen bólogatok a többieknek, mikor dicsérik a koktélomat, látom rajtuk, hogy nekik is tetszik.
Mosolyogva nézem Verát és Mitsut, ahogy közelednek a színpad fele, még egy utolsó "Valami szépen énekeljetek ám!" mondatot megeresztek feléjük, bár nem biztos, hogy ezt meg is hallják. Én ma már letudtam az éves éneklési adagom, szóval kényelmesen hátradőlve hallgattam Kait, és vártam ,hogy kihozzák a koktéljainkat.
- Egyetértek. Valami kaja jól esne. Piát meg már eleget fogyasztottunk, áttérhetnénk az üdítőkre, ha egyben akarjuk hazavinni a csajokat. Rendelhetnénk mondjuk pizzát, vagy itt is ehetünk valamit, nekem mindegy. - osztom meg véleményem tisztemmel. Eddig nem is éreztem, de most, hogy Kai szóba hozta, egyből elkezdett korogni a gyomrom. Rá férne már egy kis utántöltés.
Míg Mitsuék visszaültek az asztalhoz, magunkhoz intem a pincért, és megkérem, hogy hozzon étlapot mindannyiunknak, mert megéheztünk.
- Gyönyörű hangotok van! - dicsérem a lányokat, Mitsunak még egy csókot is adok, jutalmul az előbbi előadásért. - Ideje lenne enni, nem, Lányok? Szóltam a pincérnek, hogy hozzon étlapokat, mert kezdek éhes lenni. Na meg az elkoholt is fel kéne valamivel szívatni! - jelentem be a dolgot viccesen, Mitsut meg megcsiklandozom kicsit, mert már rég "kötöttem" bele Szerelmembe.
Néhány perc múlva meg is érkezik a pincér az étlapokkal, és szétosztja őket. Lapozgatni kezdem a füzetet, nem igen találok benne olyat, ami most jól esne, így én a melegszendvicsnél döntök. Leadom a rendelést, majd kíváncsian bújok oda Kedvesemhez, hogy Ő választott e már.
- Te mit fogsz enni? - kérdem tőle, míg haját csavargatom ujjaim között.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 15, 2010 11:53 pm

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_

Amint Vera visszaért a mosdóból, már a koktélok is megérkeztek, és ittuk is őket rendesen. Igen erősnek bizonyult, még nekem is, habár újabban elég könnyen ki tud ütni az alkohol… Meg hát újabban azért tényleg többet iszok, legalábbis azt hiszem, hiszen régebben nem jártam sűrűn bárokba, meg kocsmákba, csak otthon ültem, és vagy „dolgoztam”, vagy meg épp valamivel foglalkoztam. De persze mostanában egy csomó minden megváltozott, miért ne változna ez is? Elvégre megtaláltam életem párját, és hamarosan összeházasodunk, na meg kapitányi címet is kaptam, ami aztán tényleg csodálatos. Igazából, nem is tudom, hogy akartam-e kapitány lenni, vagy se, de azt hiszem, hogy ez most így jó. Most végre teljesen uralkodhatok a tisztek felett. *.*
Sikerült elég mélyen elmerülnöm a gondolataimba. Azt is csak későn vettem észre, hogy Vera egyenesen a színpad felé vonszol, mint egy krumpliszsákot. Valószínűleg énekelni akar velem, így hát nem álltam ellen. Viszont Vera ezenfajta megnyilvánulása meglepett. Igaz, még nem ismertem eddig, de valahogy nem hittem volna, hogy még egy szolgálaton kívüli kapitány is képes csak úgy szó nélkül elrángat. Bár lehet, hogy szólt, csak én voltam ismét olyan bamba, hogy nem tűnt fel. Gyorsan megérkeztünk a színpadra, elvégre közel voltunk hozzá, így miután ledumáltuk a megfelelő emberkével, hogy milyen dalt is szeretnénk együtt énekelni. Próbálunk nem túl nyálas, de azért kifejező számot választani, amit még nagyjából ismerünk is. Amint meg találtuk a megfelelőt, már indul is a zene, hogy aztán elkápráztathassuk édesdrága szerelmeinket ezzel a csodás dallal. *.* (Képzeljetek ide valamilyen dalt... xD)
Amint befejeztük az éneklést, lemásztunk a színpadról és mentünk is vissza szeretteinkhez, hogy tovább pusztítsuk agysejtjeinket a Suke által rendelt koktéllal.
- Köszi szépen, Vera~~!
Ölelem meg a lány, miközben haladunk vissza a fiúkhoz. Kitörő örömmel fogadtam a dicséreteket, hogy milyen szép hangunk van. Hát már miért ne lenne szép? Surprised Elvégre a szép lányoknak szép hangjuk is van, nem? Surprised Persze azért vannak kivételek, melyek erősítik ezt a szabályt. A dicséretért cserébe Kait is jó alaposan megölelgetem, és reménykedek, hogy Suke azért nem lesz féltéken, és nem próbálja darabokra szedni szegényt. Ha megtenné, nagyon morc lennék az én egyetlen Jegesmackómra. >.< Suke jutalmától csak még magabiztosabbnak érzem magam, elvégre ki ne válna azzá, ha szerelme megcsókolja? *.*
- Hümm… Jó ötlet. Már amúgy is kezdtem éhes lenni. Elvégre nekem sokat kell ennem, mert még fejlődök.
Bökdösöm vissza Sukét válaszként a csiklandozásra. Tudja, hogy nagyon csikis vagyok, és mégis csinálja. Gonosz! >.< Ez bosszúért kiált! De majd csak a legváratlanabb pillanatban teljesítem be bosszúmat! Még a végén ki tudná védeni…
Néhány perc múlva az étlapok is megérkeznek. Amint sikerül megkaparintanom egyet, máris bőszen lapozgatni kezdek, hátha találok valami érdekes kaját benne. Végül meg is találtam, hogy mit akarok. Természetesen az egyik a kedvencem volt, mi más, a másik meg pizza. Egy teljes pizzát fogok kérni, és egyedül betömöm! Vagy kérjünk inkább egy nagyot, hogy megoszthassam a többiekkel?
- Egy mezei sajtos pizzát, és egy epres fagyikelyhet kérek. Csak nem tudom, hogy a pizza nagyméretű legyen-e, mert magamat ismerve simán megenném az egészet...
Végül a nagyméretű mellett döntöttem, hiszen azért mégse vagyok tapló… Miután leadtam a rendelést, és az étlapot, odabújtam Sukéhez, és elkezdtem köröket rajzolni a combjára, csak úgy szórakozásból. Abban viszont nem voltam biztos, hogy mennyire is csikis ez számára. Végülis mindegy, legfeljebb megállít, vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te48500/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (48500/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzer. Ápr. 28, 2010 10:19 am

Jpop bálvány új megvilágításban ~ újabb moe a gyűjteménybe?

*Mostanában talán túl sok szabadidőm van, mert harcok helyett folyton ebben a putriban flangálok, mintha valami dolgom is lenne, pedig nincs. Már nem kicsit unom a kempelést, mert már odahaza Hueco Mundoban is kimerítettem minden szórakozási lehetőséget azon a diszkón kívül, márpedig én oda be nem teszem a lábam. Az imázsomnak örökké vége lenne, ha hajlandó lennék egy olyan helyre bemenni, meg már a zenének nevezett valami, ami lényegében csak pár sláger undorító, belekevert zajokkal, szóval igazán nem értem, mit lehet benne szeretni. Nekem túl gépies, meg tele az a hely szőke kis plázacicákkal, akik a feneküket alig takaró miniszoknyában rángatják a csípőjüket azt remélve, hogy ettől majd több hímnemű akarja őket hazavinni. Hát gratulálok nekik. Semmi önbecsülésük nincs. És még csodálkoznak meg rinyálnak tovább, ha egészen véletlen ki lettek használva. Mondjuk maguknak köszönhetik, és amennyi eszük van, meg is érdemlik. Mindenki saját magáért felel ebben a világban.
Szóval, megunván a hummusz bárban meg a kocsmában, és a szobámban való kempelést, ismét ide jutottam ki. S hogy miért pont a karaoke bárban? Mert miért ne. Itt valószínűleg békén hagynak, nem néznek terhesnek, van alkohol, meg írhatom tovább a naplómat ebben a rongyos füzetben. Amúgy is el lett hanyagolva már egy jó ideje, mert mindig volt valaki vagy valami, ami megszakítson… Nem, nem küldetés. Espada vagyok, mégis miért is küldene el Aizen-sama valamilyen feladattal? -.-’’’ Komolyan, néha úgy érzem magam, mint egy nyugdíjas, aki örül annak, ha egyáltalán van valaki, akivel beszélgethet, mert addig se unja magát. Bár, ami azt illeti, ha nem haltam volna meg, akkor már nyugdíjas lennék. Tuti kiakadna az embersereg, ha megtudnák, hogy valójában mennyi idős vagyok. Azért remélem, hogy az újonnan a kedvencemmé avanzsált bőrkabát meg az új frizurám fiatalít annyira, hogy még véletlenül se nézzenek öregnek. Meg azért nagyjából képben vagyok a mai világgal, és egész jól sikerült beilleszkednem, és tökéletesen embernek tűnök, meg minden, mert ha már egy kocsit elvezetek Hueco Mundoban, akkor már egy mozgólépcsővel is elboldogulok.
Meglepően tapasztalom, hogy egész normális és élvezhető a zene a karaoke bárban annak ellenére, hogy ez egy karaoke bár. Az ember, vagyis arrancar nem feltétlenül számít jóra, ha ilyen helyre megy be, de a látszatra velem nagyjából egykorú fiatalok úgy tűnik, kifejezetten jól szórakoznak a mikrofonnál. Kifejezetten családiasnak tűnik a csoport, meg legalább biztosan nem engem fognak zavarni apró ügyekkel. Bár azt már előre kikötöm magamban, hogy én aztán tuti nem megyek ki énekelni… Lehet, hogy már nem is tudok, hiszen már régen volt az az időszak, amikor emberként ezzel tartottam el magam. Na jó, még mindig éneklek zuhanyzás közben, na és? Úgy se hall senki. Meg szerencsére nem is lát. Ha meg mégis, akkor a legutolsó dolog, amit láthat az illető, az a két ujjam lesz, amivel kikaparom az illető szemeit és megetetem vele. Márpedig én megtudom, ha valaki utánam koslat, és baromira nem tolerálom az ilyen nyomorékokat. A magazin címlapos incidens óta különösen nem. Talán kicsit paranoiás lettem, na, de nem is csoda a „paparazzoim” után. Remélem, hogy az az istennyila nyomozóiroda rendesen dolgozik az ügyön, bár Adán elég megbízható egy srác, és biztosan kivesézi a tettest. Szó szerint is. Bár azt se bánnám, ha rám hárítaná a munkának ezt a részét, szívesen nyeletném le az illetővel a fényképezőgépét.
Szóval, éljen a kempelés, amikor úgy igazából semmi dolgod nincs, viszont legalább a sör elég hideg, meg különösebb problémák nélkül írhatod tovább a naplódat, ahol elmeséled, hogy mi történt veled az utóbbi napokban, meg miért olyan fontos ezt leírni. Csak tudnám, hogy ez a szőke gyerek mi a fenéért bámul így… Oké, talán illetlenség felraknom a lábamat bakancsostul az asztalra, de hát ez van, senki sem szólt rám, akkor meg miért érdekeljen? Különben sem én vagyok az, aki rá van kényszerítve arra, hogy megfeleljen másoknak.*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te23500/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (23500/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 9:36 am

Espada új megvilágításban ~ Nem félek, nem félek, de félekT.T

Csodálatos virgácsait kitolva a kellően modern és tökéletesen egyedi lemezkiadó monstrumból, hatalmasat sóhajtott. Még az sem vidította fel, színes mobildíszei csörömpölve szálltak levegőbe, majd leszakadva terültek ki az aszfalton! Pont most! Ez biztos rossz ómen lesz számára. Elhagyják kedvenc mütyürjei, mert volt olyan kedves megígérte elmegy valahova, amit nagyon jól tudott merre van, de inkább úgy akarta mutatni nem tudja, mert ha tudná nincs visszaút és mennie kell. Szörnyűség! Itt van a belváros legforgalmasabb utcáján és ügyetlenül szedeget kövekből kirakott cipőt, plüss macskát és minden mást, ráadásul tiszta depressziósan, mert egy nem jut eszébe jelzős randira kell mennie. Ott fog ücsörögni a karaoke bárban, amit azért mondtak, mert ha más nem a hangja, majd biztos rabul ejti és rá fog mosolyogni egy vadidegen nőre. Természetesen viselkedik, amikor ismerkedni sem szeret. Túlságosan lámpalázas és tele van kényszerképzetekkel. Most is az foglalkoztatja, mi lesz, ha a kiszemelt nő kleptomániás, szadista, vagy rendelkezik idegesítő szokással. Mi történik, ha megsérti vagy untatja? Egyáltalán minek rángatták bele?! Így áll bosszút Rii?! Még mindig mérges lenne, amiatt a rettenetesen sajnálatos rúgás miatt?! Lelki ápoló imádottja pedig, arra merészel hivatkozni túl zárkózott?! Azt nem lehet megérteni NEM AKAR randizni! Bevetnek ellene aljas húzásokat és semmi kedve hozzá. Szerez valakit, ha szeretne. Különben is! Mi van, ha már van valakije? Meg sem fordul a fejükben. Magától értetődő magányos farkas. Reménytelen szerelemre senki sem gondol?!
-ÖRÜLEEEET!-
Kiáltott fel szőke haját rángatva. Még ez is! Eszébe jut, szakemberek rontották el gyönyörű tincseit. Fogták a bódítóan mandula illatú löttyeiket és ráborítva fekete csodájára nézték el Tomátó utasításait. Itt áll borzalmas hajszínnel. Így nem mehet randira! Végleg elillant a hangulata, már csak megoldásra kéne találnia. Ha felhívná Tigrisbigrist és közölné rosszul van, biztos megesik rajta a szíve, aztán randizhat máskor. Vagyis soha! Remek ötlet volna, ha nem ülne odafent a probléma okozója. Kegyetlen Rii! Elűzi valamilyen nő karjaiba, csak ne legyen útban. Ismerte annyira, hogy észlelje, mi az oka. Partit rendezne, de kicsi Umi-t ehhez el kellett távolítani. Legalábbis szerinte így állt a helyzet. Meglátásai pedig az esetek 99,9999%-ban helytelenek voltak, de a mérge azonnal szolgáltatta a kezdő lökést. Megindult öles léptekkel a randi helyszínére. Ha ez kell, megteszi! Lássa csak Rii mennyire nem érdeklik az aljas szándékai. Bár, kissé szégyellte magát, hogy nőt fog kihasználni. Elvégre azért meg oda, mert másra mérges. Ezt nem akarja! Majd mondja neki, hogy barátot szeretne és nem barátnőt! Hitte, hogy ez be fog válni.
Belépve a helységbe kissé népes tömeg fogadta. A sok ellenkező nemű, pedig meggyőzte nem tudja milyen személyt keressen. Elfelejtett ismertetőjelet kérni. Viszont egyetlen embert sem fog zaklatni. Ő nem megy oda azokhoz az agyonrúzsozott vagy épp ráncos lányokhoz. Inkább kényelembe helyezte magát egy asztalnál. Tipikus "láthatatlan" Umi módszer szerint az itallap takarásából sandított körbe. Nem sokra jutott megoldás terén, de határozottan rájött a szembe lévő nő elég szokatlan az ízléstelenül idomaikat kirakott egyedekhez képest. Szóval, jöhetett a megoldás! Mind többször fordult a lábát felpolcolt asztalhoz. Hosszú ideig fel se tűnt kicsiny agyának, lebukott. Legalábbis nagyon és nem barátságosan meredtek rá. Nem volt visszaút, kínosan rámosolygott. Illetve kitartó merek, mégse játék, majd átintett jámbor bárány szemekkel. Tisztában volt vele, ezt odasétálva és szóban kellett volna megtennie, de annyira remegtek lábai! Ezzel viszont bunkó marad! Első benyomásra megsérteni valakit szörnyű érzés lenne! Úgyhogy nincs másik út. Gyönyörűen feltápászkodott és befékezve áldozata előtt vörösödött el feje. Néma csend, némi hintázás, aztán Umi zavart gagyogással bevetette magát.
-Sa-sajnálooooom! Nem akartalak megsérteniii! Valahogy jóvá tehetem? Tudom-tudom! Meghívlak valami finom italra! Ugye-ugye....jó lesz?-
Ragyogtak szemei lendületet és bolygó méretű szemeket szabadon eresztve. Ha nem válik be ott van a kiskutya csaholása! Utána meg...sietősen távozik! Több ötlet nincs a tárban, de előtte gyors bemutatkozást illik színre vinni! Tartotta is mancsát széles vigyorral.
-Hoshi Ikari vagyok! Neked mi a neved?-
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te48500/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (48500/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzomb. Május 01, 2010 4:40 am

Jpop bálvány új megvilágításban ~ újabb moe a gyűjteménybe?

*Valami kellemesebb, pörgős számra dobolok az ujjaimmal, bár nem mondom, a srácnak azért kissé hamis hangja, lenne még hová képeznie magát. Nem mintha a dal megkövetelné a hatalmas énektudást, de na… Aki meg már a szövegébe is belezavarodik, na az már tehetséges balfék. Nem gondoltam volna, hogy találok ilyen embert is, viszont a srác legalább nem zavartatja magát, és hangos dudorászással tölti ki azokat a sorokat, amik hirtelen nem jutottak az eszébe. Önbizalma legalább van elég, meg igazából nem is zavar annyira, hogy néha kihagy a szövegből teljes sorokat, és csak a refrén az, amit tisztességesen el tud énekelni, szóval tovább irogatom mindennapi életem nagy dilemmáit a naplóként funkcionáló füzetbe. Persze, más szemszögéből biztosan hülyeségnek tűnhet az egész, de na… Egyre inkább érzem azt, hogy nem bízhatok Aizen-samához. Persze, ettől még hűséges vagyok hozzá, meg minden, de mi van, ha egyszer ugyanazt fogja velem is csinálni, mint annyi privaronnal? Lehet, egyszer kijelenti, hogy egyszerűen nincs szüksége rám, aztán pedig egész Hueco Mundo rajtam fog röhögni. Nem élném túl, ha az eddigiek után így kéne végeznem, márpedig tisztában vagyok azzal, hogy a legtöbb arrancar milyen megaláztatásoknak tenne ki. Nem fogok közröhej tárgyává válni, azonban menekülni sem fogok, hogy aztán a rám vadászó Las Noches-iek elől bujkáljak, mint az a gyáva René. Egyszóval sehol sem jó, és cseppet sem érzem magam biztonságban espadaként. Minden nap újabb fenyegetéseket tartogat számomra, és ha nem teljesítek elég jól, Aizen-sama biztosan valóra váltja jelenlegi legnagyobb félelmemet. Emlékszem, pár hónapja még az volt a legnagyobb bajom, ha valaki a naplómba lesett, legalábbis ezt láttam, amikor Maya eltalált azzal a furcsa kidouval, és nekem a legnagyobb félelmem kellett hallucinálnom. Ha most újra megküzdenénk, és ezt a technikák alkalmazná, már biztosan azt látnám, ahogy közröhej tárgyává válok, és felsülök espadaként. Néha úgy érzem, mintha nem lenne nekem való ez az egész vezetősdi. Már az is elég bizonyíték erre, hogy némelyik fracciónom is elég nehezen visel el engem… Bezzeg Mr. Antiszocnak nincsenek ilyen gondjai. Igazán kíváncsi vagyok, hogy csinálja.
Szóval, időnként igazán jól esik a lazulás, ilyenkor rendbe is szedhetem a gondolataimat, meg minden, és kitörölhetem a fejemből az olyan hülye gondolatokat, miszerint ott kéne hagynom az eddigi életemet, ha nem akarok idegösszeroppanást kapni. Már csak azért is megérte eljönni ide, hogy jókat mulassak a kis szöszikén, aki úgy bámul engem, mint aki még nem látott Espadát. Vagy… várjunk csak. Tulajdonképpen én lehetek az első Espada, akit valaha is látott, meg ha van egy kis szerencséje, az utolsó is, hiszen mi elvileg a gonoszak vagyunk, akik valaha emberi lelkekből táplálkoztak. Meg most is néhanapján, bár amióta van hummusz bár, igencsak megkönnyítették a dolgunkat, meg változatosabb étrendet is követhetünk. Aztán végül hozzám szól, amire én megrökönyödött arckifejezéssel válaszolok, mert igazából nem értem azt, hogy mivel is sérthetett meg. Mindegy, lényeg, hogy nincs benne ártó szándék, meg ilyen alacsony lélekenergiával amúgy is én vagyok az, aki őt tudná bántani és kihasználni, nem pedig fordítva. Nem mintha célom lenne, mert nem vagyok én olyan rohadék, és szívesen seggbe rúgnám azokat, akik kihasználnak bármilyen módszerrel másokat. A René félék meg csak feltételezzék tovább, hogy csak azért „védelmezek” nálam gyengébbeket, mert így akarom bebizonyítani, hogy erős vagyok. Na és? Irigykedik? Semmi köze hozzá. >_> Amúgy se direkt válok mindig valamiféle Teréz anyává, csak egyszerűen így alakulnak a dolgok, na. --.- Persze, az italra való invitálás máris mindent megváltoztat. Mwuhaha. Egy sejtelmes és felettébb sunyi vigyor kíséretében megiszom az utolsó kortyokat a sörömből, a pohár pedig az asztalon csattan, majd fel is pattanok, hogy átkaroljam a fiút (remélem, nem esik össze ettől xD), és megveregessem a hátát. Ő az én emberem, ebben biztos vagyok. Cool *
- Remélem, hogy nem csak a szád jár, és te is iszol velem. Már amúgy is untam a firkálást. Slarin Sleryrrlyn’dreskel vagyok, az ötödik… Örülök a találkozásnak, Ikari-kun. - *veregetem meg a vállát, majd becsukom a már kissé megviselt füzetet, amibe mindeddig irogattam életem nagy dilemmáit. A közelben flangáló pincértől rendelek is két sört, mert az alap, hogy Ikari is velem fog inni, szóval vissza is helyezem magam a fotelba, és kényelmesen visszarakom a lábaim az asztalra. Eddig nem szóltak miatta, szóval nem fogok problémázni belőle. Odahaza, Las Nochesben se szokott senkit sem érdekelni. Vagy lehet, hogy igen, csak nem mernek szólni. Egyre kevesebb az olyan ember, aki ki meri nyögni, ha valami nem tetszik nekik.*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te23500/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (23500/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzomb. Május 01, 2010 8:21 am

Espada új megvilágításban ~ Nem félek, nem félek, de félekT.T


Kicsit, nagyon máshogy alakult a helyzet, mint várta. Bár igazából semmit nem várhatott, hiszen se szó se beszéd letámadott egy hölgyet. Sőt! Mindennek tetejében, úgy kezdődött ez az egész kínos kutya pitizés, hogy szemtelen módon bámulásba fogott. Pedig ő nem azért figyelt! Esze ágában sincs elcsavarni más fejét! Meg akarta előzni a félreértéseket! Annyira megalázó lett volna, ha vidáman rábukkannak és legyen olyan szívtelen elzavarja. Nagyon tud fájni az elutasítás! Nem tudná rászánni magát. Ezért kellett nézelődnie! Gyorsan kiszúrja a még mindig nincs sejtése személyt, aztán villámgyorsan elhadarja mit szeretne. Talán megértenék és még lehetnének barátok! Milyen szép lett volna! Amúgy is kevés igaz barátja van, szám szerint egy. Talán, ha ellenkező nemű még jobban kijöttek volna. Csodás képben azon pinduri zavar keletkezett, hogy az említett nő cseppet sem tűnik barátságosnak. Ahogy ránézett! Legszívesebben bebújt volna az asztal alá. Nem tehette! Ki kellett tartania, mert bízott abban, ha most ott marad kijöhetnek az este folyamán. Amúgy is bűntudata van. Kicsit sem a partnere miatt jött el. A mérge kergette idáig és gyors hazaérkezéssel mutatná, egyszerű ürügy volt a kényelmesen ücsörgő.
Természetesen nem hagyhatta. Érzelem és alacsony értelem világából származóan túlságosan foglalkoztatta mások belső világa. Sokkal jobban befordul, ha ő és nem őt bántják meg. Inkább eltölt egy kényszerűen zötyögő estét. Amúgy is bízik abban barátokként válnak majd el. Ezen erősített a tény, hogy átkarolták. Mennyire, de mennyire remekül esett neki! A korsó levágásából, persze valamilyen elzavaró szándék jött le, de ez! Valami csodálatos!*.* Nem is indulhatott volna tökéletesebben! Pedig rettegett mi fog kisülni a perverz hajlamokra utaló kukkolásából. Az eseten viszont túlléptek és most üdvözlően megölelik! Eszméletlenül kedvesnek vélte és úgy felbuzdította, hogy viszonozta a gesztust. Merészségétől némileg elvörösödve kapkodta a levegőt és lányos zavarában csak bólogatni tudott a bemutatkozásra. Mázlistának érezte magát, ahogy leült a székre. Barátságosan fogadták, bár az ivás rész sántított. Nem számított alkohol tűrő vagy nagy fogyasztónak. Vagyis két-három kör és garantáltan tetőfokára hág hangulata. Tudta, ha visszautasítja az felérne sértéssel, szóval egyetlen mimikai izmát sem engedte a sör hallatán megrándulni. Hagyta inkább a firkálás és ötödik foszlányokból kiindulva kérdezgetni. Elvégre, ami szívén az száján! Néha rossz, de általában jó tulajdonsága, minden kósza gondolatot kimond.
-Jajaj! Én is örülök a találkozásnak! És-és! Író vagy festő vagy? Csak-csak, mert említetted az előbb!-
Csillogtak szemei puszta kíváncsisággal. A firkálás csak ezt jelenthette szemében. Elvégre csak azok foglalatoskodnak egy bár közepén ilyesmivel, akiknek ez a szakmája. Ráadásul az az ötös. Biztos valami rangjelzés. Valamilyen híres művészcsalád ötödik generációs leszármazottja?! Micsoda fantasztikus dolog lenne! Találkozhatna egy igazi alkotóval! Olyan emberrel, aki ilyen világban nőtt fel. Eszméletlen! Máris teljesen odáig és vissza van Sarin, Sarlin, Sárlottért! Vörösödött még intenzívebben arca, némiképp nézelődve a helységben. Eddig le se esett neki a hamis nyivákolás, vagy monoton dünnyögés a mikrofonnal zsonglőrködő, többségében nőktől érkezik, de egyik híres számuk felcsendültével, azonnal meggyőződött nem a megszokott férfi hangok köszönnek rá vissza. Kisebb kuncogást produkálva legyezett asztaltársa felé.
-Érdekes ilyen változatban ez a szám, igaz? Amúgy...gya...gyakran szoktál idejárni? Nekem nagyon tetszik! Otthonos a hangulata!-
Pattogott székén a poharat tologatva. Természetesen pontosan követte, illetve dúdolta a dallamot. Szerette ezt a számukat. Egyszerre tudott vidám és szomorú lenni tőle. Na jó, hirtelen hangulat váltásaiban elenyésző szerepet töltött be a zene. Azért ráfogni remekül ment. Most azonban sokkal érdekesebb kihívásnak minősült, mit kezdjen a sörével. Igyon kérdezés meg minden nélkül. Nincs erre szabály? Fogalma sincs! Annyit tud, hogy pezsgővel koccintani szoktak. Tényleg! Mi lenne, ha most is megejtenék! Inniuk kéne a találkozásukra, vagy kívánni jövőbeli sikert. Az előbbi jobban hangzik. Már csak rá kellett szánnia magát, hogy megemelje poharát. Amint sikerült széles mosollyal, szorgalmasan rugózva és oktávokat ugráló hanggal rázendített köszöntőjére.
-KOCCINTSUUUUNK! Igyunk, igyunk, igyunk...a...a...aaaa, mondjuk egy remek este kezdetére!-
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzer. Május 19, 2010 6:17 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


*Túlzott gesztusok, szempillarebegtetés, drámai hangsúly és cuki nézés; másik énem az igazi szőke nő kategóriába tartozik, hiszen elég, ha egy kicsit butának tettetem magam, és rájátszok a Marilyn Monroe stílusra, és máris sikerül hitelesen alakítanom a szerepem. azt hiszi, hogy ettől lesz szerethető, bár való igaz, a legtöbb férfi biztosan hamar rákattan a csalira. Idióták, és csak a farkuk után mennek. Ha Verának lenne egy kis esze, már rég rájöhetett volna, hogy mindenki csak azért volt kedves vele a bárban, mert könnyen elérhetőnek tűnt. Ez alól talán Kai sem kivétel.
Az imént említett, egysejtű szintjén álló hímnemű még annyi agysejttel sem rendelkezik, hogy rájöjjön, Vera mit is szeretett volna tőle, és miért produkálta ezt a hirtelen eltűnést. Mindegy, végül is jobb neki is, Verának is és nekem is, hogy nem alakult úgy a helyzet, ahogyan az Vera fejében lejátszódott. Egy kicsit azért elfog az undor a tudattól, amiért ezek a kezek nemrégiben a haját fonták, csupán szórakozásból, mintha csak egy játékbaba lenne, élő verzióban. Kai igazán megtisztelőnek érezheti a helyzetet; sikerült abban a formámban látnia, amit teljességgel megvetek és szégyellek. Nem vagyok kifejezetten oda azért a hisztis és sírós kislányért, ki másik énemnek merészeli nevezni magát. Ha lesz rá alkalmam, biztosan lekoppintom, hogy élhessem tovább egyszerű kis életem, ugyanis nincs szükségem felesleges érzelmekre, csupán hátráltatnának. Addig is, míg a lehetőségre várok, hogy eltüntethessem és kiirtsam magamból végleg ezt a szennyet, majd elnyomom, hogy addig se kelljen vele foglalkozni. A tény, hogy Kai elutasította, máris elég ahhoz, hogy legalább egy hétig ki se merje dugni a képét onnan, ahonnan jött.
Mitsuko taichout sikeresen elrángatom a színpadra, ahol közösen elő is adunk egy duettet. Persze, a dalnak nekem semmi jelentősége nincs, hisz nincsenek érzelmeim, nem tudom átérezni a dalokat. Egyetlen kivételnek a sötét vonulatú zenék számítanak. Azok valóban mintha lelkem legmélyéből szólnának.
A Kaitól kapott bóktól Vera biztosan szétolvadta volna magát, bár ő minden kedves szót valami kislányos mosollyal hálál meg, szóval én is úgy teszek. Kiváló színész vagyok, hiába, és nincs olyan ember, aki képes lenne átlátni álcámon. Végül arcomat közel tolom az övéhez, ezzel hátat fordítva a két kapitánynak, és egy hideg, érzelemmentes csókot lehelek Kai ajkaira, már csak visszavágásként is a múltkoriért.*
- Veheted hálám jelének. Miattad most hetekig nem meri majd elődugni a képét a másik énem. Köszönd csak magadnak, amiért ennyire megbántottad "Verát".
*Rideg mosolyt mellékelek valódi énem és kilétem pillanatnyi megmutatása mellett, az ügyet innentől kezdve lezártnak tekintem. Lelkesen az asztal másik oldalához ülök, és Kai-al szemben foglalok helyet, hogy továbbra is játszva szerepem az étlapot kezdjem el böngészni. Vera a helyemben bizonyára nem tudna dönteni, és képes lenne órákat is a megfelelő menü kiválasztásával törődni, ám én most megkímélem magam a fejfájástól, szóval néhány perc tettetett tanácstalanság után egy minipizza mellett döntök. Én amúgy sem eszek sokat, alacsony testmagasságomhoz és törékeny testalkatomhoz mérten meglepő is lenne, ha sokat fogyasztanék, ám jelenleg egy cigaretta elfogyasztása sokkal jobban boldogít, mint a pizza gondolata. Nem igazán vagyok oda ezekért az étkekért, bár válogatós sem vagyok, és amíg finom, igazából mindegy is, mit eszek, bár a tradicionális, Japán étkeket nem tudja még egy igazi, olasz pizza sem pótolni.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyPént. Május 21, 2010 9:32 pm

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Miután egy újabb szál cigaretta került elő a zsebéből, és meg is gyújtotta, és miután megköszörülte a torkát, úgy döntött, nem terheli kapitányát azzal, hogy megossza vele azon sejtését, mely szerint Verából "kettő van".
- Lehet valami nem tetszik neki... - vágta ki magát, és legalább az a csöppnyi elégedettség eltölthette, ami azért járt, mert legalább nem csak neki tűnt fel a hirtelen hangulatváltozás. Úgy tűnik, Suwun mégsem lehet annyira ügyes, mint szerette volna hinni. Bár, valószínűleg némi sikerben kellett részének lenni, ha egyszer már hadnaggyá játszotta fel magát. Továbbra is rajta tartotta a szemét, és gúnyos mosollyal figyelte azt a szemcsillogást, amit olyan ügyesen produkált ki magából.
Kissé meglepte Mitsu-taichou váratlan beölelgetési-akciója, de gyorsan viszonozta, és még egyszer, vigyorogva megdicsérte a hangját. Aztán gyorsan arrébb csúszott, hogy a visszatérő Vera- Suwunnak helyet adhasson. Persze egyből megcsapta a tömény elbűvölő - kisugárzás, miközben az étlapjáért nyúlt. Egy pizza mellett döntött, ahogyan szinte mindenki más is. De persze a csípősebb fajtájúból választott egyet, mert igencsak kedvelte ezt az ízt. Gondolatait kissé félre kellett tennie, mert a hadnagya bemászott elé, és megcsókolta. Tipikus rideg, undorít csók volt, amitől még inkább támad az embernek hányingere. Ha eddig nem volt biztos a dolgában, most már biztos lehetett.
- Annyira hiányzott már a társaságod, hogy nem bírtam tovább nélküled, Suwun... - nyomta meg az utolsó szót jelentőségteljesen. Persze kis párbeszédüket úgy játszották le, hogy a két kapitány nem hallhatta, így ők nyilván abban a tévhitben éltek, hogy ők ketten most összejöttek. Pedig mi sem áll tőlük távolabb... Előbb fojtaná meg ezt a patkányt, mintsem hogy bármi köze is legyen hozzá. Azonban nem hagyhatta figyelmen kívül, amit mondott. Mintha tényleg rosszul esett volna Verának a fogadott-húg dolog. Elképzelhető lenne, hogy a lány talán többet akart volna tőle, mint ilyesmit? Az ő állapotában igen veszélyes lenne egy kapcsolatba belebonyolódni, ezzel csak saját magára aggatna újabb célpontot, amire Suwun nyilván boldogan hajigálna nyilakkal, hátha megsebzi. Nem esett volna nehezére összejönni Verával, de semmi kedve nem volt hozzá, hogy esetleg egy meghittebb pillanatban átvegye Patkány a Kedves helyét. Semmi oka nem volt rá, hogy bármiféle módon is örömet akarjon szerezni a hadnagyának. Valószínűleg olyan mélyen utálták egymást, hogy a helyzeten nem lehet javítani, és Suwun úgyis egy üresfejű ficsúrnak tartja. Annál nagyobb élvezet lesz a képébe vágni később pár dolgot, és nézni, ahogyan leesik neki: mégsem a hülyék közé tartozik az a ficsúr.
Miután kihozták a megrendelt ételeket, vígan ragadta magához a csípős pizzáját, és látott neki az elpusztításához egy "Itadakimasu!" felszólalás kíséretében. közben néhányszor ivott pár korty innivalót, ami ezúttal mentes volt bárminemű alkoholtartalomtól: az üvegben, amit emelgetett, csupán kóla rejtőzött. Igaza volt Sukénak annyiban, hogy ha egyben akarják hazavinni a nőket, akkor ideje áttérni az üdítőkre...
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te48500/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (48500/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 12:48 am

Jpop bálvány új megvilágításban ~ újabb moe a gyűjteménybe?

*Talán sokaknak igazuk van abban, hogy elijesztek magam körül mindenkit görcsösségemben, amikor én igazán próbálok lazább lenni. Valahogy a közvetlenségem még mindig nem elegendő ahhoz, hogy úgy igazán önmagukat adják a körülöttem lévők, és tényleg nem tudom, hogy mit kéne tennem azért, hogy ne érezzem állandóan ezt a fojtogató feszültséget akár köztem és fracciónjaim közt a levegőben. Bár talán ez is csupán arrancar mivoltomnak köszönhető, mintha csupán egy figyelmeztetés lenne számomra, miszerint én többé nem vagyok ember.
Most mégis úgymond barátkozok eggyel, de hogy őszinte legyek, most marhára nincs kedvem a hülye következményekbe belegondolni. Néha én is megérdemlem, hogy tényleg önfeledten szórakozhassak, és ne kelljen feltétlenül megfelelnem mindenkinek. Se a rangomnak, se a Las Nochesben jelenleg uralkodó, diktatórikus hatalomnak, se a barátaimnak, se fracciónjaimnak, s legfőképpen önmagamnak nem.
Nem zavartatom magam, amiért majdnem sikerül kiböknöm, hogy az 5. Espada vagyok, de ha még véletlen ki is csúszik a számon az igazi bemutatkozásom, akkor se hinném, hogy Ikari-kun hallott volna bármit is rólam. Hiszen tuti, hogy nem hallott a shinigamikról, a lidércekről, Aizen-samáról, Las Nochesről és az Espadákról pedig pláne nem, szóval úgy hiszem, hogy nem kell tartanom egy olyan személy leleplezésétől, aki még csak azt se tudja, mi fán terem az arrancar. Különben is, nagy eséllyel a mai este után soha többet nem találkozunk, hiszen miért is kéne pont Nekem egy magafajta halandóval bármiféle kapcsolatot is folytatnom? Majd levelezünk, persze… Az lesz, hogy most szépen fogom magam, rendelek pár italt, jól érzem magam a kis szőkeséggel, majd holnap elfelejtem. Nem ez lenne az első alkalom, hogy alkalmi ivócimborákra akadtam volna.
A háttérben elhangzó vonyítás komolyan fejfájást okoz, mintha pofán csűrtek volna a mikrofonnal, vagy nem tudom, de életemben nem hallottam még ilyen borzalmas dalt. Más esetben bizonyára most megrökönyödötten bámulnám a tinilányokat, akik erre a dalra énekelnek valami szerelemről szóló, nyálas szöveget, de most nem érdekel, van jobb dolgom is annál, miszerint velük foglalkozzak. Maximum majd kiállok én is a színpadra, és megmutatom nekik, mit is nevezek Én zenének.*
- Öhm… Olyasmi… Igazából zenész vagyok, vagyis voltam, de szoktam rajzolni és festeni is… De most csak a naplómat írtam. - *lepődök meg a kérdésén, mert nagyon nem vagyok hozzászokva, hogy bárki is őszintén érdeklődjön irántam és a hobbyjaim után, meg hogy egyáltalán olyan kérdéseket tudjanak feltenni, amire lehet is értelmesen válaszolni, na nem mintha én jobb lennék.
Azért bevallom, igencsak meglep, amikor Ikari-kun dúdolgatni kezdi ezt a hülye dalt; persze, képzelem, a média biztosan minden szennyet, így ezt is el tudja adni a népnek a megfelelő marketinggel. Bizonyára hónapok óta csak ez a dal megy a rádiókból és a TV-ben is bizonyára valami nyálas pop banda vigyorog kifelé, akik fenekük alakját kiemelő, feszes farmerükkel meg fehéren csillogó, Colgate reklámba beleillő vigyorukkal feszítenek, mint a cövek, és azt hiszik, hogy most minden szép és jó, elhozták a világbékét, csak mert valaki odafent úgy döntött, hogy őket rakja a slágerlisták élére. A kis tini csitrik pedig bizonyára boldogan dobálgatják az élő hangot playback-kel helyettesítő koncerteken a cuki, bolyhos plüssfigurákat. Nem tudják, mi az igazi zene… Éljen a rock’n roll, ott legalább tényegesen a zenétől süketülsz meg, nem pedig a hisztérikusan sikoltozó, elszánt és elvetemült lánytömegtől.*
- Ekkora szart még soha életemben nem hallottam. - *válaszolom drámai hangnemmel, majd pedig úgy döntök, hogy nincs kedvem tovább beszélni erről a témáról, és kész.*
- Hát akkor, egy remek estére, Ikari. Amúgy nem, először vagyok itt, és nem igazán vagyok hozzászokva az ilyen szórakozóhelyekhez, de végül is nem rossz. Na és te? Nem tűnsz egy olyan alkatnak, aki csak úgy társaság nélkül jön egy ilyen helyre, bár ezt talán nem pont nekem kéne mondanom. Vagy vártál valakire esetleg? - *igyekszem kérdezősködni felőle egy koccintás kísérete után, természetesen ügyelve a szemkontaktusra. A lábaim felvonszolom a kanapéra, hogy ezúttal törökülésbe helyezkedek, mert miért ne, nem törődve azzal, hogy pár perc múlva már igencsak zsibbadhatnak a végtagjaim.*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te23500/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (23500/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 4:01 am

Espada új megvilágításban ~ Nem félek, nem félek, de félekT.T


Széles mosollyal pislogott, hol az asztalon heverő sörre, hol az elgondolkozóba esett lányra. Buta kérdésekre nem futotta, viszont muszáj volt barátkoznia a sárgán bugyogó és említések szerint keserű itallal. Be kellett határolnia! Kinézetre egy fincsi pezsgő lebegett lelki szemeiben, viszont az íz kérdéskörnél, már az utált köptető ózsdi üvege pörgött mindenfelé. Nem akarta, de a fránya hideglelés magától kiszökött, így száját elhúzva rángatózott és hallatott elfojtott nyüszítést. Utálta azt a ragacsos löttyöt! Mindig ráborult az a tömény édes, nyúlós, gusztustalan izé! A környezete már a szagáról tudta, hogy beteg! És még az orvosi bácsi se mentette ki! Hiába mondta nem szereti, csak azt kapta! Ha pedig tisztességesen bevette, meg se dicsérték vagy adtak nyalókát az önfeláldozásáért.
Az emlékek negatív kihatása, bőségesen elérte összekuporodjon székén. Nem volt vele Nyuszka, kedvenc plüsse, hogy megvigasztalja, úgyhogy rászorult a sörös korsó ölelgetésére. Nem is hitte, ilyen gyorsan lenyugtatja! Ilyesmire nem sok példa van! Még a végén megkedveli, mert van egy lelkére ható, mágikus kisugárzása! Nem hiába sárgás-barnás színe van, amiről azt állította lakberendezője, nyugalmat sugároz! Mennyire igaza volt!*.* Rii, pedig csúnya, amiért pisihez hasonlította! Már egyértelműen kiderült, nincs igaza! Csillantak fel szemei és meredt rá, továbbra is elgondolkozott asztaltársára. Muszáj volt megosztania felfedezését, hátha neki is van valamilyen különleges bigyója, amire most jött rá!
-Uhuhuuu! Képzeld-képzeld-képzeeeeeld! A..aaaa...a sör színe megnyugtat! Lehet teszek párat a szobámba! Biztos tündéri díszítések lennének! Ihiz...ahm...a üvegeseknek, milyen formájuk van?-
Pislogott Salamon, akarja gondolni, Sárára! Tényleg érdekelte mit gondolhat, meg arra rá se jött, kissé fura kérdéssel drukkolt elő. Kínos csend helyett, inkább ráharapott a művészlélek foglalkozásra! Kész polipisztor, vagy micsoda nevük van az ilyen embereknek. Nem számított, mert csodálatosan érezte magát, hogy egy különleges személlyel találkozhatott. Szépségesen kapta is kacsóját szája elé. Hihetetlen véletlenek! Ráadásul énekes, mint ő! A sors akarta találkozzanak! Tuti, remek barátok lesznek! Mindenhová együtt mennek és hordanak barát karkötőt, meg, meg, azonos márkájú sapkát! Elmesélik egymásnak a fontos dolgokat és sírhatnak egy-egy romantikus filmen! Pletykálhatnak a házi néni és gondnok, titkos szerelméről és válogatnak cd-ket! Biztosan hasonlít az ízlésük! Az övé a manapság annyira kelendő RnB, tehát nem tévedhet!
-Ezt a véletleeeeeent! És-és-és...mond csak, miért hagytad abba? Kihívás? Bátor lehetsz.-
Pitizett kíváncsi szemekkel, néha, néha tovább dúdolva számukat. Nem tehet róla, jobban lekötötte az ismerkedés. Végre találkozott érdekes emberrel, aki lehet lelki társa lesz! Ettől pattanásig zsongott benne a boldog jövőkép! Pontosan tudta, vigyáznia kell! De, ha egyszer nem ment! Annyira felpörgött, hogy előre dőlt székével és szinte felfeküdt az asztalra. Hallani akarta a történetet! Minden apró szót el akart belőle csípni! El akarta képzelni, együtt akart sírni, nevetni, gondolkozni Saridon-nal! Mindent, mindent meg szeretett volna tenni, hogy kiválóbbnál is jobb hallgatóság legyen! A várva várt hallgatást, azonban számára fájó mondat követte. Nem pont arra és kicsit sem a betáplált adatra kapott választ. Szóval, míg arcára fagyott mosollyal gondolkozott a megalázóan őszinte mondat tartalmán, szépen visszahelyezte normális szögbe kerek hátsóját. Mintha, csak vége szakadt volna mindenféle hívásvárakoztatásnak bökött sértetten maga elé! Ez igazi hátba támadás volt! Míg magához édesgette a művész és egyéb felvezetéssel, addig elfenekelte munkássága nullás értékelésével! Micsoda balszerencse! Pedig azt hitte különleges emberrel találkozott! Huppant vissza székére és terült ki az asztalon. Jelenleg nem tudta foglalkoztatni mit képzelnek róla. Hagyják szenvedni! Most ő a mártír, ha minden igaz. És miért ne lenne?! Elvégre látatlan módon, de...értitek!
-Umi! Hívj, nyugodtan Umi-nak!-
Dörmögi orra alatt, miközben kelletlenül belekortyol a sörbe. Lehet a depresszió, lehet a helye, de nagyon finomnak bizonyult! Ereje nem nyúlt olyan messzire, rendbe jöjjön, maradt szépen az asztalon fekve. Tapló meg végképp nem lehetett, úgyhogy az abroszra harapva szorította háttérbe mérges felét. Csak nem támad egy védtelen nőre! Sose heverné ki. Igaz, védelmeznie se kellett még senkit sem, mert általában erősebbek voltak nála. Most, még a szégyen is! Gömbölyödött össze hatalmas drámája közepette. Kedvéből fakadva oda se figyelt mit fecseg ki. Lassan teljesen mindegy lesz, ne?...
-Hem iha'ány! Nyem szejtek ilen helekle já'ni! A füty meg tyok embej! Joban szejtek séjtá'ni éjs fajizni! Hájööömajö töbije'l küljte'k je, mel ninsz bajátnőm éjs maj'd ők szeje'znek...Vicc'hes! Nyem gondoljod? Úgj néjek ki, miny akijek szükszéje vany já?-
Rövidke szipogás, majd szívinfarktust garantáltan okozó feltápászkodás. Még inni! Az egyetlen megoldás! Aha, eddig remek a tervezet, de mit! Ő nem ért a színek, illatok és erősségi skálák használatához. Még akkor se, ha egységes elven működnének, mondjuk világos színtől a sötétebbig haladva lesz egyre rémesebb az alkohol. A többiek viszont említettek rövid meg hosszú és ilyen keserű-édes dolgokról is. Vagyis van egy alkohol univerzum skála és azon belül kisebbek? Remélte sok szín és minta van benne!*.* Csúnya egy üres világ.
-Mi...izéke...mit hozzak neked, mármint, ami nem sör és rövid és gyorsan lehet tőle buhuhuhuuu!-
Imitálta a részegen hajlongó egyedet, bár inkább látszódott gumiember utolsó rángására, de ebből Umi sosem gyárt problémát. Inkább sűrűn pillantott hátra, hátra és hátra, miközben egyszer sem felejtkezett el ártatlan mosolyáról. Szüntet nem bírva, kalimpálni kezdett karjaival. Vége volt! Most akart inni! Nem akart ennyit agyalni! Már csak az a kérdés miért háborodott fel. Talán érezte nem veszik komolyan, ami nem nehéz feladat.
-MOST MI VAN?! BE AKAROK RÚGNI! És..és, és, és...és...velem tartasz?*.*-
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:43 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

Vera hirtelen "megváltozáa" az Én érdeklődésem is felkelti ugyan, de olyan nagy gondot nem fordítok az esetnek, hisz köztudott, vagyis számomra köztudott, hogy kicsit labilis az idegrendszere. Azóta sem mondtam el senkinek sem a csészés dolgot, de azért én nem felejtem el, és ilyenkor jól jön, mert tudom mihez kötni a furcsa viselkedést, és nem állítom be Hadnagyom egy közveszélyes őrültnek. Pedig nem az! Egy aranyos, mindig jókedvű Lány, aki - sok más tiszttel ellentétben - mindig megcsinálja a papírmunkát időben, ráadásul még arra is marad ideje, hogy ki díszítse ezzel azzal. Ez óriási segítség nekem is, mert lényegesen lerövidíti azt az időintervallumot, míg átnézem a fontosabb iratokat. Enélkül elvesznék és belekeverednék a papírokba.
- Lehet...majd megbékél. - bólintok Kainak, majd részemről a dolog le van zárva, hisz Mitsuék is visszatérnek, és elkezdünk mással foglalkozni, mint például a kajarendeléssel. Pizzához nem igen van most kedvem, így a sima melegszendvicsnél döntök, viszont a többiek úgy tűnik, hogy azt esznek. Kissé kilógok a sorból, de hát ritkán ehet az ember normális melegszendvicset is, és itt lehet, hogy kivételesen minőségi szendvicset csinálnak! Meg sem lepődök, mikor Kedvesem a pizzánál hezitál, sőt azon se, hogy azon filózik, vajon a nagyobb méretű pizza nem lenne e túl nagy falat számára, de nem tudom Mitsut úgy elképzelni, mint akin kifogna akármilyen kaja is. Életét kockáztatva is elpusztítaná az utolsó falatkáig. Surprised Azért a végén mindenkinek sikerül választania, s én pedig magamhoz intem az egyik pincért, és leadjuk neki szép sorjában a kívánt menüt, majd mindenki elkezd foglalkozni a másikkal, nevezetesen Én Mitsuval, Kai meg Verával. Közelebb is húzom magamhoz az Érintett Nőszemélyt, majd egy lágy csókkal jutalmaznám, mikor valaki hátulról meglök és arcom Mitsu keblein állapodik meg ennek következtében. Nem mintha ellenemre lenne a dolog, azért káromkodok egy sort a csávónak, aztán utólag befejezem, amit igazából akartam, vagyis megcsókolom Menyasszonyom. Azért szerintem neki sem volt kifogása az előbbi akció miatt, azért mégsem egy karaoke bár közepén kéne csinálni, ráérünk otthon, nyugisan, kettesben is!
Közben vetek egy oldalpillantást Kaiékra is. Úgy tűnik, hogy épp beszélgetnek, hogy miről, nem azt hallom, meg nem is érdekel, és közöm sincs hozzá, de lényeg, hogy jól kijönnek egymással. Verának is szüksége van már valakire. Mégsem élheti le az egész életét a kutyájával! Kell neki valaki, aki vigyáz rá, és Kai biztos tökéletesen alkalmas erre a feladatra. Nézelődésem a pincér szakítja félbe, aki kihozta a rendeléseinket. Nem mondom, egész gyors a kiszolgálás, már ezért jár egy plusz pont a cég vezetőjének, azonban a karaokezásért jár vagy -10, szóval van még mit ledolgozni a hátrányból. Árgus szemekkel rá a két jól megrakott szendvicsemre, majd Kai után becsatlakozva én is hallatok egy diadalittas "Itadakimasu!" harci kiáltást, és nekiesek az éteknek. Nem tart sokáig, mindössze két darabból áll a menüm, azonban jól tele van rakva minden jóval, sonkával, sajttal, meg minden cuccal, ami a meleg szenyóba való.
- Kell segítség, vagy bírsz vele egyedül is? - kérdem vigyorogva a mellettem szorgosan falatozó Menyasszonyomból, majd azért csak elcsenek egy szelet pizzát tőle, mert igaz, hogy jó volt a szenyó, mégse laktam tőle olyan nagyon jól. Azért remélem nem szedi le a fejem érte. Surprised A pizzaszelet kivégzése után vetek egy oldalpillantást az órára, majd egy szusszanással jelzem, hogy ideje lenne lassan indulni, mert késő van, és még van egy kis dolgunk Mitsuval, meg fel is akarunk kelni reggel időben, mert ugyebár nem akarunk elkésni a munkából. Surprised xD
- Indulnunk kéne hazafelé, nem? Késő van már, és holnap munka!- intem kérdésem elsősorban Kaihoz, hiszen itt mi döntünk, nem a Hölgyek. Ők már kikönyörögték a karaokezést, így a hazaútról mi döntünk! Surprised
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptySzer. Júl. 07, 2010 2:47 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_

Kicsit aggódva pislogok Veráék felé, de elkönyvelem magamban, hogy biztos csak egy kis problémájuk akadt. Elvégre minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek és hegyek, de akkor is. Szegény lány tökre összetörten viharzott ki a mosdóba, és félek, hogy Kai mondott neki valami olyat, amit nem kellett volna.
Miután leadtuk a rendelést, közelebb húzódom Sukéhez, és odabújok hozzá. Pontosabban inkább ő húz közelebb magához. Tök idilli a dolog, még meg is csókol, viszont valami tapló barom meglökte, és ennek következtében belefejel az átlagosnál talán kicsit nagyobb mellembe. Hát szabad ilyet csinálni, kérem szépen? Surprised Szerintem tuti nem, szóval az a dinnye döglött degenerált bocsánatot kérhetne, amiért ezt tette a tökéletes pillanatunkkal. Igaz, kedvesem már kedvesen leordította a szőrt a képéről, amit mellesleg meg is érdemelt, de akkor is. Illik ilyenkor bocsánatot kérni.
Végre már a kaja is megérkezik, szóval lehetett abrakolni rendesen. Rögtön betámadom az óriásméretű pizzám, és már alig néhány perc leforgása alatt el is tűnt az összes szelet. Imádom a kaját, és a kaja is imád engem, hiszen szerencsére nem hízok.
- A-a… Elboldogulok vele. – kapom be az utolsó előtti szelet maradékát. Majd pedig – mivel Suke galád módon ellopta az utolsó szeletemet - következik az agyfagyasztó fagyikehely. Töhöööök fincsi volt, és tényleg majd megfagyott az agyacskám, miközben ettem. Mondjuk lehet, hogy az is benne volt a dologban, hogy naaagy kanalakkal ettem a fincsi eperfagyit. Persze azért még morc vagyok Sukcsira, amiért elorozta előlem az uccsó szeletet, mert hát az csak és kizárólag az én kajám volt. Én se nyúlkáltam az ő melegszecsójához, ő se nyúlkáljon a fincsi pizzácskámhoz.
Bambán pislogok szerelmemre, míg végül leesik, hogy mit is mondott. Menni akar haza! Innen! De miért? Eddig olyan jól éreztük magunkat, és én még mindig jól érzem magam, igaz, már kezdek álmos is lenni, meg fárad, és talán kicsit megártott az a koktél is, szóval szédülök is, meg hadarok, és nem tudom, meg staff. Szóval kicsit bepörögtem. Ideje lenne leállítani a pörgést, vagy meg valami mással tovább fokozni. Otthon. Nem itt! Otthon!
- Részemről mehetünk. Úgyis kezdek kicsit fáradt lenni. – mondom, holott számomra is tökre feltűnő, hogy igazából nem is tőlem kérdezte. Valószínűleg Kait faggathatta, de attól nekem is van beleszólásom a dolgokba. >.>
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 7:44 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

*A Szánalom Gyermeke komolyan azt gondolja, hogy képes lesz elrettenteni azzal, hogy kicsit többet tudott meg rólam, mint egy átlag ember? Mégis ki hinne egy harmadrangú kis tisztnek, aki csak arra jó, hogy nőket hülyítsen? Első ránézésre is egyértelműen lerí róla, hogy egy értéktelen kis nyomorék, aki abban leli az élvezetét, hogy elhiteti magával, hogy igenis, van benne mit szeretni. Azok a kis utcalányok, akik meg a lábai előtt hevernek, csupán IQ hányadossal nem rendelkező csitrik, a női nem szégyenei. S Vera könnyedén olyanná válhatna, mint ők, ezzel pedig csak azt éri el, hogy saját magának rengeteg fájdalmat okoz, nekem pedig beleszól az életembe, keresztül húzza terveim és számításaim, s talán még a karrierem is tönkretenné. Épp ezért minél hamarabb el kell távolítanom a ficsúrt a közelünkből, nem csak saját magamért, Vera érdekeiért is. Egyikünknek sem lenne jó, ha szerelembe esne, hiszen ez az a bizonyos érzés, mely annak idején teljesen tönkretett minket. Nem kívánjuk még egyszer átélni, s épp ezért temettem el magamban mindent. Talán egy lelketlen szörnyeteggé váltam, de legalább erőssé válhattam, hisz érzelmek nélkül nem kell foglalkoznom a kegyelemmel, s nem hatnak rám a másokat olyannyira gyengítő tényezők, mint a harag, a düh, vagy éppen a szeretet. Nem vonatkoznak rám a földi halandók szabályai, s azon vagyok, hogy ez továbbra is így legyen. A programozásban sajnos történt egy kis hiba és létrejött egy selejt, akit magamtól „Vera” névvel különböztetek meg ezzel jelezve a köztünk lévő orbitális különbségeket, s ha nem leszek óvatos, valóban képes lehet felforgatni az egész életem. Beleszólt a játékomba, elmozdított néhány bábut a sakktáblán, ezzel izgalmasabbá téve a meccset, ám minél nagyobb a kockázat, annál nagyobb a jutalom.
Nem tulajdonítok nagy jelentőséget annak, hogy a két kapitány most valószínűleg azt hiszi, hogy én és ez összejöttünk; sokkal fontosabbnak vélem, hogy minél hamarabb felitassam a szervezetembe került alkoholt, hisz nem kívánok részegen hazatámolyogni, az egyrészt nem az én stílusom, másrészt pedig mondhatok olyan dolgokat, amiket amúgy nem mondanék, ezzel igencsak kockáztatva egy esetleges maszklehullást, azt pedig nem engedhetem meg magamnak.*
- Jézusúristen, már ennyi az idő? - *szimulálom a meglepődést, amikor a többiek felajánlják, hogy távozzunk. Bár valóban nem lenne kellemes másnap később kelni, hiszen azt az egyet nem vagyok hajlandó engedni, hogy a papírmunka felhalmozódjon, inkább minél hamarabb végzek vele. Különben meg, sokkal értelmesebb feladat, mint a hülye edzéseken a Kai-féle szerencsétlenek képét bámulni.*
- Egyet értek, tényleg ideje lenne elindulni, nekem holnap korán kell kelnem. - *fizetem ki a részem, majd némi készülődés után megállapítom, hogy mindenem megvan, nem hagytam el semmit, ráadásul Kai is elég fancsali képet vág, akárhányszor rápillantok. Nem is volt olyan vészes ez a nap, s ha minden igaz, az üresfejű bájgúnár nem fog többé Vera közelébe koslatni. S ha még egyszer megteszi, akkor kénytelen leszek radikálisabb eszközöket bevetni. Nem engedem, hogy egy hozzá hasonló, szánalmas kis féreg legyen az, aki közém és a terveim közé áll.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-