-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 8:55 am

|| Bandaösszehozós est ||

Peches mutatványa után érzett bűnbánata üres fülekre talált, mert többségében, vagyis mindenki feltűnő belépővel hadonászó barátjára szegezte tekintetét. Ettől némiképp fellélegzett. Jobban szeret a tömeg szélén, mint közepén tartózkodni. Kissé furcsa egy zene pályafutáson gondolkodó személytől, de a színpadon sem lenne egyedül! Lekötné a zene iránti szeretete és soureina! Több sem kéne neki, hogy megőrjítse a közönséget. Legalábbis elméletileg! Ki tudja mikor tesztelheti gitárzsonglőri állását. Illetve miként reagálna tényleges közönség előtt. Egész életében tartó viselkedését nézve egy remegő térdekkel színfalak mögött Kei nyakában síró depressziós sokkal közelebb áll a valósághoz. Addig a percig marad a csendes figyelő pozíciója. Nem kéne mondjuk valamelyik hölgy dekoltázsába juttatni egyik piercing-ét, hiszen kitelne tőle egy ennyire szerencsétlen mozdulat is. Elég lesz mára szegény üvegpoharak súlyos szenvedése! Maradjon csak az asztal lapjának elemzésénél! Illetve a bemutatkozások hallgatása és újabb-újabb megszólalónál felpillantás. Remek lenne nevekhez arcokat is társítani. Elvégre személyazonosságot sosem képes pusztán a betűk alapján megállapítani. Nincs mit szépíteni, pocsék a névmemóriája! Némi társas életet magára kényszerítve, igyekszik néha mosolyogni a bemutatkozókra. Gyakoribb azonban ujjai tördelése és gyűrűi piszkálása.
Az utolsó beszélőnél nagyobb lendülettel húzta végig körmét játékszere mintáján, ezért csodálatosan végigszántotta ujját. Elfojtott jajveszékelését halasztva fagyott le. Túl kellett élnie ezt a rémes stresszt, ráadásul még cimborája is újra hozzányúlt követhetetlen idegen halandzsájához. Menekülési ösztöne veszett módon jelezte meneküljön, de mire elszánta magát az összes körülötte lévő szempár őt kémlelte. Hatalmasat nyelve váltott pózt, megint a pohártartót molesztálva. Kisebb csörömpölés és kínos csend után erőlködött kipréselni néhány szót. Sehogy se akart összejönni. Túlságosan lámpalázas volt! Szégyenében elbújt volna, de nem engedte a torkában uralkodó gombóc szóhoz jutni. Arra a bizonyos "i"-re a pontot Kei noszogató bökése tette fel, amitől óriásit rándulva gömbölyödött össze székén.
-Nobu! Nagano Nobu!-
Sutyorogta felsője takarásából, átadva beszédesebb ismerősének a magyarázkodás és további témázás lehetőségét. Saját döntését kizárva azonban úgy határoztak neki is be kell csatlakozni a történet mesélésébe. Vagy valami hasonlóra lehetett következtetni a szünetet tartó, erősen torok köszörülve őt szugeráló szőkeség néma fenyegetéséről. Tudomásul véve nyöszörgött két sort és hadarta el a rá eső szöveget. Kissé túlzottan tőmondatokban.
-Leütöttek. Beestem a verekedős ölébe. Felgyújtottam...-
Csillogó szemekkel meredve oszlik el sötét aurája. Elementális erővel, igenlően rázva fejét mosolyog rá társára, aki szipogva fogadja reakcióját. Láthatóan nagyon szívén viseli a történteket, de ha akarna sem lenne képes haragudni hozzá képest aprócska zenésztársára. Örömmel ölelgetné meg, azonban egymásra találós műsoruk után, inkább napolja az elképzelést. Helyette hallgatott, ahogy eddig és engedte a mese befejezését. Kissé másképp zárult mint békés ücsörgés. Gitár rokonnak rögvest ki kellett találnia menjenek el a beígért italokért, amihez tulajdonképpen semmi köze, mert nem ő ajánlotta fel. Viszont túl nagy a szíve, hogy ellenkezzen. Szépen fel is tápászkodik, immáron az asztalt hímes tojásként kezelve. Némileg megnyújtóztatva tagjait vár, vár és még mindig vár. Remélte eszébe jut szöszke társának fel kéne venni a rendeléseket. Nem lepte meg az eredmény. Lényeg helyett ezernyi kérdést pakolt egymás mellé. A néma csendből ítélve pedig nem csak neki volt sok ez a témakör. Sóhajtással konstatálva az eseményeket szánja rá magát beszédre.
-Amíg kiderül, mit innátok?-
Mukkan meg továbbra is halkított üzemmódban. Valószínűleg nem sokan érthették. Majd szólnak érte. Mindenesetre kezdett számára kellemetlen lenni mennyire mindenki fölé magasodik. Emiatt megint a talaj nézését választotta, miközben előre-hátra hintázott.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 17, 2009 3:21 am

// Shinigami, WTF? O.O //
- Ez teljességgel lehetetlen. Hogy érthetnék oda addigra? Esetleg, ha előbb tájékoztatnak...
- Mi az, hogy előbb? Még három órájuk lenne a fellépésig.
- Maga tényleg komolyan gondolja, hogy meg lehetne szervezni egy komplett koncertet ennyi idő alatt? Szerintem nézesse meg magát egy orvossal! Legalább pár nappal előtte kellett volna szólnia! Három óra alatt még én sem tudok elkészülni!
- Ebben az esetben kénytelen leszek mást keresni a ma estére. Mélyen csalódtam magukban, amatőrök!
- Na, idefigye... Halló! Halló! Szemétláda, nem letette?
Dühösen dobtam telefonomat az ágyamra, majd levetettem magam mellé. Teljesen ki voltam akadva azon, mennyire határtalan is az emberi hülyeség. Ez a fickó épp azt akarta tőlünk, hogy három óra alatt szervezzünk egy menő kis koncertet az újonnan nyílt bárjába. Szinte biztos voltam benne, hogy akiket először felkért, azok lemondták, ezért kezdett el most vaktában telefonálgatni a jobb együttesek után.
De akkor sem volt joga így viselkedni! Nem a mi hibánk, hogy nem sikerült összehoznia a tervezett programot, mégis velem hisztizett. Nem értem az ilyen embereket, ha valami nem sikerül, máson verik le a dühöt, ami összegyűlt bennük. Komolyan, leginkább Alexis nénikémre emlékeztet, csak férfi kiadásban. Ő szokott ugyanis mindenkit piszkálni, miután valami nem sikerült neki. Egyszer például odaégette a hálaadási pulykát, és még a férjét szidta le, hogy miért nem szólt neki, mikor ő világosan megkérte arra, hogy amint csipog a sütő szóljon. Holott szerencsétlen bácsikámnak fogalma sem volt róla, miről beszél a felesége, hisz nem is volt otthon aznap, Alexis néni azonban teljesen magabiztosan állította, hogy szólt neki. Na igen, szeretett volna szólni... Maximum!
Az emlékek rohama után, nem lévén estére programom, ismét taxit hívtam és elugrottam a Red Dragon Karaoke bárba ifjú tehetségeket keresve. Na nem mintha az a menedzser alkat lennék, csak kíváncsi voltam kiből lehet majdan konkurencia számunkra.
Egyébként meglepő, milyen sok kallódó tehetség van az ilyen bárokban. Gyönyörű, tiszta hangú kis pacsirták, mégsem képesek felfedezni őket. Sosem értettem a zenei piacot. Ilyen embereket elszalasztani! Minimum a hét főbűn egyike. Persze voltak köztük teljesen amatőrök is, akiket inkább nem hallgattam volna, ám ha már ott voltam, úgy gondoltam ennyi szenvedést el kell viselni, lesznek majd még jobbak is.
Amint megérkeztem, rögtön helyet foglaltam egy asztalkánál, ami tökéletes kilátást biztosított a bár egészére. Mindent és mindenkit jól lehetett látni, semmi nem kerülhette így el a figyelmem. Pont jókor érkeztem, épp egy lány énekelt. Az ő hangja olyan kettő közti állapotban lebegett, nem volt se túl jó, se túl rossz, ilyen kis baráti összejöveteleken a "sztár" kategóriába sorolnák, ám itt csak elment. Ezután jöttek még jobbak és kevésbé jobbak. Volt egy-két produkció, ami kifejezetten tetszett és olyan is, amitől az asztalt kapartam.
Mikor a sok narancslé amit rendeltem kezdte kifejteni hatását, gyorsan kislisszantam a mosdóba és elvégeztem a dolgom. Mielőtt kijöttem volna, még megigazítottam a sminkem, ugyanis úgy vettem észre, hogy a szemfestékem kicsit elfolyt. Dolgom végeztével kiléptem az ajtón, majd véletlen nekiütköztem egy lánynak, akiről azonnal beugrott egy vízió.
A látomásban a lány tűnt fel, nem sokkal később, mikor is egy véletlen következtében az egyik asztal rendelése rajta landolt.
Mikor a csaj látta, hogy kicsit megtorpantam, egyből megszólított.

- Jól vagy?
- Öm, persze! - vágtam rá, már reflexből, hisz' ez a szituáció már sokszor előfordult.
A lány mosolygott, majd elindult és én bambán néztem még egy darabig. Valamitől teljesen leblokkoltam, majd láttam, hogy a pincér közeledik a lány felé. Odasiettem hozzá és elrántottam a felszolgáló útjából, így a tálcán lévő ital a földön landolt a lány ruhája helyett.
A megmentett csak értetlenül nézett rám, én pedig magyarázatképp a következőt adtam.

- Kár lenne ezért a ruháért.
Látszott rajta, hogy ezen feloldódott, majd megköszönte a segítséget és elfordult. Én is visszatámolyogtam az asztalomhoz, és onnan szemléltem a további fellépőket.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 17, 2009 6:18 am

// Látnok, WTF? O.O //

Soul Society... egy hely, ahol mindenkit elfogadnak, és tolerálnak. Pontosabban ez lenne a hivatalos álláspont a városban, de persze ez messze nem igaz. Akinek van egy kis sutnivaloja, és képes rejtegetni képességeit, hozzám hasonloan megteszi. A város hivalatalosan mindent elfogad és tolerál, de ennek ellenére senki nem olyan hulye, hogy bevallja mire is képes. Az én képességeimrol például osszesen három ember tud csak, és ok is megeskudtek, hogy soha nem fedik fel a titkát a tobbieknek. Mikor már ugy érzem, nem vagyok képes tobb informáciot befogadni, el kell mennem. Most is ez volt velem, ezért a város egyik legeldugottabb részében probáltam nyugalmat találni magamnak. Nincs szerencsém, pont ma akar mindenki elmenekulni a munkájátol, és persze senkinek sincs olyan mázlija, hogy nyugalmat hagyjanak neki. Itt ma nem fogok pihenni, de talán máshol van rá esélyem. Elvégre a kapitányom a megérto fajtábol van, és mindossze egy icipicit kell rá szomoruan néznem, máris megengedi, hogy a délután további részét máshol toltsem, és egyfajta szabadnapként konyveljem el. Ez az uj hely, pedig nem lehet más, mint Karakura Town. Ott nem kapok nagy eséllyel hidegrázást senkinek a lélekenergiájátol, és nem is fogok nagyobbnál nagyobb idegbajt kapni a kulonféle cselek és hazugságok miatt. Ami ott torténik, az engem messze nem érdekel, ráadásul még kozbe sem tudnék avatkozni. A fonokomnek elég volt megemlítenem, hogy nem tudok rendesen figyelni a dolgokra, annyi itt a zavaro dolog, és mivel neki kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy az én lelki terheim érdekeljék, inkább az utamra engedett. Oriási megkonnyebbuléssel indultam meg a legkozelebbi átjáro felé, hogy a nap további részét valami nyugodt helyen tolthessem. A pottest nem a kedvenc eszkozom, de szerettem volna láthato is lenni, így el kellett fogadnom ezt a kis kellemetlenséget. Persze a ruhámat megint magam választottam meg, és a kapunál állo shinigami uveges tekintetébol ítélve, elég jol sikerult megtalálnom az ízlésemnek megfelelo, kihívo darabokat. Egy kis rábeszélést kovetoen az ugyeletben lévok még arra is hajlandoak voltak, hogy kozvetlenul a városi park bejárata mellett nyissák meg a kaput. Egészen felszabadultam, mikor kilépve a város zengése mellett a friss fák szaga is bejárta a kornyéket. Szinte azonnal elindultam az erdoszeru, sotét része felé. Mindig is vonzott az ilyesfajta sotétség, és nagyon megszoktam, sot kifejezettem szerettem a sotét erdo látványát. Bár a nap még nem ment le, itt már félhomály volt, és szinte senki nem járt erre. Tokéletes helynek bizonyult, hogy átgondoljam a dolgokat és kiurítsem a fejembol azt a rengeteg felesleges informáciot, amit felszedtem az utobbi idoben. Szép dolog a hadnagyi kinevezés, de ennek hála tobb emberrel kell találkoznom, és akaratomon kivul is tobb emberrol tudok meg személyes dolgokat. Most, hogy van egy kis nyugtom, igyekszem ezeket kitorolni a memoriámbol. Persze nem minden akar eltakarodni, így azokkal nincs más váalsztásom, mint egyszeruen jo mélyen elásni, és reménykedni benne, hogy nem torténnek meg dolgok. Mikor már végre valahára meg is nyugodtam, ugy dontottem, ideje belevetni magunkat a városi forgatagba. Ha sok ember van a kornyéken, nagyobb az esélye, hogy nem tudom, kirol tudok meg dolgokat.
Semmi kedvem nem volt továbbra is az utcán járkálni, konnyen elofordulhat, hogy valamelyik részeg konnyuvérunek néz. Inkább megcéloztam at egyik bárt, de csak elé érve vettem észre a Karaoke feliratot. Most már egyre megy alapon bementem, bár semmi kedvem nem volt énekelni. Na jo, hangom van, de nem szeretem megmutatni, mivel tulságosan is hozzá vagyok szokva a régi, lassu számokhoz, és az ujabbaknál mindig elvesztem a fonalat. A hely, elso látásra nézve elégnépszeru lehet, mivel szinte tele volt. Odasurrantam a bárpulthoz, és probáltam a leheto legkisebb feltunést kelteni. A színpadon éppen egy elég jo hangu fiu volt, ezért nem is nagyon torodtek velem. A pultos normális volt, azonnal kiszolgált. Semmi kedvem nem volt alkoholhoz, azzal ráérek késobb is alapon egy narancs-citrom koktélt kértem. Éppen fordultam volna meg, amikor rájottem, ha megteszem, kapok egy ingyen zuhanyt. Probáltam lelécelni, de nem tudtam a tomegben, így nem volt más választásom, mint a leheto legtávolabb huzodva megvárni, hogy a pincér ráborítsa szerencsétlen lányra a tálcája teljes tartalmát. Mielott azonban még megtortént volna a baleset, egy másik lány kozbelépett, és megmentette a helyzetet, vele egyutt engem is. Na jo, akkor itt sem tul biztonságos, de most már mindegy. Remélhetoleg tobb két bal kezes nincs a kozelben...
Hát ez meg? Valami nem stimmelt, mivel magamat láttam, amint oda megyek az ugyes kiscsajhoz. Na mindegy, elobb-utobb kiderul miért is kellene ezt tennem. Talán vihetnék neki is valamit? Hát, max. elutasítja. Egy ujabb koktéllal felpakolva oda léptem az asztalához.
-Szia! Ugye nem baj, ha leulok? Minden más asztal tele van. – fuztem még magyarázatot hozzá, majd választ sem várva lehuppantam vele szemben. Tudtam, hogy nem fogja bánni, ráadásul szeretek kozvetlen lenni, sokkal konyebb mint az állando színlelés. – Amugy koszi, hogy megmentettél az udítozuhanytol! – teszem hozzá, de kérdo tekintetét látva kisebb magyarázatot is ossze kell hoznom – Pont a pincér mellett álltam, ha nem rántod el a lányt, a fele engem ért volna. – mondom mosolyogva, majd mindkét poharat leteszem. Tudom, hogy szemmel koveti a mozdulatomat, és ez is a célom. Nem tudom miért, de az az érzésem, meg kell tudnom rola dolgokat. Remélem a viselkedésemmel nem érek el nála ellenszenvet, és talán siekrul rájonnom egy érintésbol, miért is kellett megismernem.
–Esetleg elfogadsz cserébe egy italt? Citrom-narancs koktél mindketto, és egyikben sincs alkohol. – megadom neki a választás lehetoségét, hátha ebbol rájon, hogy nem tettem semmit a poharakba, elvégre a másikat én magam fogom meginni. Akkora marha meg nem lehetek, hogy saját magamat ussem ki. Egy kedves mosolyt felvillantva probáltam a szemébe nézni, ám ekkor hirtelen mintha valaki foldhoz vágta volna a bár mikrofonját. Oriási sebességgel fordultam meg, hogy lássam a hiba okát, de már meg is bántam. A színpadon egy egyhén szolva is bányarém lány állt, és amint kinyitotta a száját, azt hittem a falra mászok. A hangja nagyon hasonlított a furészek osszeutkozésének nyikorgására, és szinte rosszul lettem tole. Huu, hogy fogom én ezt a számot kibírni. Probáltam elterelni a figyelmemet, de nem siekrult. A lány azonban már szemmel láthatoan egy hullámhosszon van velem, mert szintén elég fájdalmas képet vág.
-Uuu, remélem nem akar ráadást adni. – utalok a merész onjelolt énekesnore. A mai napombol ugyis csak a fejfájás hiányzik.
- Amugy Misty vagyok. - mutatkoztam be, elvégre beszélgetéshez ennyi legalább kell.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 2:56 am

Nemsokára hatalmas meglepetés ért. Egy idegen lány tűnt fel a semmiből és úgy döntött, hogy a társaságom választja. Nagyon örültem neki, mivel imádtam új emberekkel ismerkedni, bár legtöbbször a sablondumákat vetettem be, első alkalommal, de utána már képes voltam bármiről beszélni. Ő azonban, azzal hogy felvette a fonalat, megmentett attól, hogy megkérdezzem, miért jött ide, kicsoda is ő és az efféle unalmas közhelyek.
- Egyáltalán nem! - vágtam rá, mikor megkérdezte, hogy leülhet-e.
Közben azonban rájöttem, hogy elfelejtettem köszönni neki.

Mekkora bunkónak tarthatott... Pedig csak elfelejtettem, hisz elragadott a hév. Az velem a baj, hogy amint meglátok egy új embert, egyből minden a fejembe tódul, amit meg akarok kérdezni tőle és utána, meg nem tudok sorrendet felállítani. Plusz az ő esetében még egy kérdésre is felelni kellett, és be kell valljam nálam ez már a túladagolás veszélyével fenyeget. Túl sok a jóból. Felettébb szeretek kérdésekre válaszolgatni, mert általában akkor kérdeznek, ha érdekli is őket a válasz a kérdésre. Aki nem ezért teszi, az meg inkább zárkózzon be egy szobába és játsszon két fémgolyóval. Soha nem értettem, minek kérdeznek, ha utána nem figyelnek oda a válaszra. Udvariasságból? Hát, az nem udvariatlanság, ha nagy ívből lepottyantja a válaszom? Szerintem az még rosszabb, mintha nem kérdez semmit, csak a kérdésekre vár, minthogy feleslegesen tegyen fel kérdést.
- Amúgy, szia! Bocsánat, elkalandoztak kicsit a gondolataim, remélem nem vetted modortalanságnak, hogy nem köszöntem egyből. Néha teljesen kiesnek dolgok, ebben hasonlítok az egyik rokonomra, aki mindig elfelejt valamit. Hát, én most speciel köszönni felejtettem el, de nem azért, mert nem is akartam, csak pusztán azért, mert elfelejtettem. Meg, mert el is kalandoztam.
Ezek után köszönetet mondott. Hát, hogy őszinte legyek, először halvány lila gőzöm nem volt róla, mit köszönget és hogy milyen zuhanyról beszél, mindenesetre szimpatikus volt, hogy ilyen kedves kis csaj. Aztán mikor megérkezett a magyarázat, máris világossá vált minden. Milyen furcsa játéka a sorsnak, nem? Azzal hogy megmentettem valakit, egy másik emberrel is jót tettem tudtomon kívül. Jó, ez nem egy ilyen életmentő akció volt, de milyen kellemetlen, ha küldheti tisztítóba a ruháját egy ilyen incidens után! Ráadásul az egész estét egy ilyen löttyös ruhában kellett volna végigülnie. Micsoda szenvedés lett volna! Én utálom, ha tudom valamelyik ruhadarabomról hogy szutykos, és mégis abban kell maradnom után még pár órát. Egyszerűen kiborít! Mennyivel jobb érzés, ha egy szép tiszta ruciban feszíthetsz újra!
- Ah, nem tesz semmit! Gyakran előfordul, örülök, hogy nem lett semmi bajod. Na, meg hogy a ruhádnak se! Az italt pedig naná, hogy elfogadom, sőt meg is köszönöm! Imádom a narancsot. Micsoda véletlen, nem? Ez a mai nap a véletleneké, komolyan mondom! Ha nem kapok lá...
A francba! Majdnem elszóltam magam. Én meg az a nagy szám. De most mit tegyek?! Valamivel gyorsan ki kell vágnom magam!
- Ha nem kapok lámát - helyesbítettem. - Akkor ma nem lettem volna itt, és lehet, hogy összeüdítőzték volna a csini ruhádat! Botrány, nem? - vigyorogtam kissé kínosan érezve magam az előző bakim után.

A párbeszédet, most a borzasztó hangú fellépő akasztotta meg. Akartam is mondani a lánynak, hogy nem bánnám, ha lassan befejezné és utána szépen hazamenne, de ő megelőzött.
- Nahát, én is pont erre gondoltam! Eszméletlen!
Aztán végre bemutatkozott. Tényleg! Le sem esett, hogy nem tudom még a nevét. Pedig már legalább három perce ismerem.
- Gwen vagyok, örvendek! - mosolyogtam a lányra.
Na, most már minden hivatalos procedúrán túl vagyunk, végre jöhet az igazi és kötetlen traccsparti! Persze, csak ha ő is benne van. Márpedig miért ne lenne? Hiszen ő ült le hozzám, aminek én nagyon is örülök.
- Gyakran jársz ide? Egész kellemes ki hely, szerintem. Én többször is jártam már erre, tudod, a konkurenciát felmérni, merthogy énekesnő vagyok. Tényleg, neked mi is a foglalkozásod? Várj, kitalálom! Szerintem, te kozmetikus vagy! Vagy ruhatervező? Tuti, hogy valami ilyesmiben utazol... Vagy mégsem? Na, ne csigázz!
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Dec. 19, 2009 8:55 am

// Látnok, WTF? O.O //

A kiscsaj eloszor azt hittem észre sem fog venni. Nagy csodálatomra azonban amikor megszolalt, a hangjábol sugárzott a vidámság, nyíltság és megértés. Kedvesnek tunt már elso pillantásra is, ezért amint neki állt mondani a magáét, minden pillanatban rá figyeltem. A színpadon nem volt valami nagy tehetség, így inkább az o modataira figyeltem. Minden egyes szavával ujabb és ujabb tulajdonságait fedte fel elottem. Mikor befejezte az elso szoveget, már tudtam, hogy a velem szemben ulo ismeretlen lány nagyon barátságos, illedelmes, már amennyire, legalábbis nálam biztosan jobb neveltetésu, és imád dumálni. A szovege kozben nem egyszer másra terelte a szot, de kulonosebben ez nem zavart, megtanultam már egyszerre tobb dologra figyelni, foleg egy-két szeleburdi shinigami mellett.
-Oh, semmi baj. Velem is nem egyszer elofordul, hogy elfelejtem, bár szerintem szándékosan, az alapveto viselkedési normákat. A koszonést talán nem, de kopogni nem szoktam. - szegény kapitányom emiatt nem egyszer kerult a szívroham kozeli állapotba. Mázlija, hogy tudom mikor nem érdemes rátorni, így legalább kidobnia nem kellett. Bár szerintem az én szemem is megbuntetne érte, ha véletlenul a barátnojével enyelgés kozben nyitnék rá. Plusz két ujabb hét rémálom saját buntetésnek, amit nem szívesen élek át ujra.
Ujabb szovegbe kezdett, de nem tudtam pontosan hova tenni. Utána leesett, hogy a ruhám épségének orul, és neki is feltunt, hogy nem éppen szokásos darab. Hát igen, mindig is fura egy ízlésem volt, ami szoges ellentétben állt minden szabállyal. Egyre jobban bele jott, és én orommel hallgattam. Egyik pillanatban azonban elkezdett valamit mondani, majd hirtelen félbe hagyta. Lá? Sanda gyanum van mi lehet ez, de ilyen nagy szerencsém nem lehet. Utána persze o is észre vette, hogy nekem feltunt a hirtelen elakadása és rogton javított. Láma? Ennél jobb nem jutott az eszébe? Konyorgom, ugye nem hiszi, hogy ezt beveszem? De mivel nem akarom kínos helyzetbe hozni, inkább ugy teszek, mintha megérteném. Az arcomra csak kis dobbenet ult ki, de azt remélhetoleg a láma számlájára írja. Mázli, hogy az arcizmaimon volt pár száz évem megtanulni uralkodni. De akkor lássuk mit hoz ki egy kicsit kínosabb helyzetbol?
-Mii, milyen lámát? Az állatra gondolsz? Huu, te is szereted az egzotikus állatokat? Esetleg megnézhetem valamikor? - bár én a vadabbakat kedvelem. Jobban szeretem, ha 4 lába van, nem tul nagy, és vagy hosszu kormei, vagy irto eros álkapcsa van. Szoval, azt hiszem ezt nem találnám olyan érdekesnek. De attol még kifejezetten kíváncsi vagyok az arckifejezésére, és a reakciojára, amit erre mond. Mindenesetre azért remélem ijedtében nem kopi rám az elobb elfogadott udítot. Az egy kedves gesztus volt, és talán nem lesz belole egy elozoleg meguszott elmaradt áztatás. Azért orultem, hogy eddig tulélte a ruhám. Ha az este végéig kibírja, akkor keltek egy kis kozfeltunést. Talán még megteszem, hogy ebben mászok vissza az osztag épuletébe is. Nagyon kíváncsi lennék a tobbiek arckifejezésére, még nem szokták meg az extrém hadnagyukat. De szerintem az életben nem is fogják. Na mindegy, most már ideje lenne nekem is vissza térnem a velem szemben ulo lányhoz. És még o kért elnézést azért, hogy folyton elkalandozik. Szerintem én sem vagyok jobb nála, csak rajtam ez nem látszik meg. Egy kis gyakorlás után rajta sem fog. Na mindegy, de végre megtudtam a nevét, Gwen. Ha jol emlékszem ez a Gwendolyn rovidített formája. Angol név. Hát, hozzá ez illik, el nem tudnék neki képzelni egy japán nevet. Na nem baj, de hirtelen kozvetlen formára váltott. Végre valami eredmény. Soha nem hittem volna, hogy ennyi kell neki a megnyíláshoz. De azért orulok, remélem nem is változik semmi. Ez a kozvetlen stílus nekem eddig is megvolt, és msot, hogy neki is megy, már nem lesz itt semmi baj. Viszont a kovetkezo kérdése a falhoz kent. Mégis mit kéne neki mondanom, mi a munkám? Hát az igazat meghallva nyilván hulyének nézne, de nem akarok neki hazudni. Ha olyan mint én, vagy legalábbis részben olyan, akkor kideríti az igazat. De eddig is velem volt, ha olyan lenne mint én, akkor a színésznot mondta volna a jovom alapján. Szoval az o ereje még korlátolt, akkor nincs más választásom, mint kideríteni mennyire is. Elotte azonban illene neki válaszolnom, és talán ha elég emberien fogalmazom meg, nem is fog hulyeségnek tunni.
-Valojában most vagyok itt eloszor. Eddig nem is tudtam a hely létezésérol, most is csak véletlenul akadtam rá. Tudod, nem tul gyakran járok erre. Nem mindig engednek el. - uuu, a fene, majdnem én is elszoltam magamat. Szerencsére, nekem ez még mentheto. Csak jol meg kéne fogalmaznom. De elotte még gyorsan elterelem a szot a hibámrol. - Te tényleg énekesno vagy? Ez nem hiszem el! Szuper! Ha szépen megkérlek tartasz egy kis bemutatot? Nagyon kíváncsi lennék a hangodra! - jelentem ki teljesen magabiztosan, és teljesen igaz is. Bár remélem ez nem kolcsonos, nem hiányzik, hogy a színpad kozepén bakizzak bele valami szovegbe. Eléggé érdekes látvány vagyok én égés nélkul is. Gwent azonban most valami sokkal jobban izgatta.
-Jol van, látom tényleg nagyon érdekel mi is lehetek. Megprobálom ugy elmondani, hogy te is megértsd. Hivatalosan hadnagy vagyok a kozeli katonai támaszponton, de sokkal inkább titkárnoi feladatokat látok el a fonokom mellett, és a kiképzést felugyelem. Tudom, nem látszik rajtam, hogy katona vagyok. - teszem hozzá nevetve, mikozben probálok nem kacagni az arckifejezésén. Pedig el kell ismerni, az nem konnyu. Hogy leplezzem a dolgot, inkább beleittam az italomba. Remélem amíg én a koktélt kostolgatom, neki is sikerul rendeznie a vonásait.
Mikor felnéztem, már semmi más nem volt az arcán a mosolyon kívul, amit eddig is viselt. Ilyen jo színészno nincs, szoval tényleg nem zavarja a dolog. Azonban nagyon kíváncsi lennék rá, hogy mennyi ereje van. Probáljuk meg a legegyszerubben kitalálni, egy kis kérdéssel. Ha saját magambol indulok ki, talán a fejlodési részeket tudom azonosítani. - Tudom, én sem szeretem ezt a kérdést, de mivel nagyon érdekel a válasz, fel kell tennem. Elárulnád mennyi idos vagy? Ne érts félre, nem nézlek oregebbnek nálam, csak egyszeruen nem tudlak hova tenni korban... - probálom egy mosollyal fedezni a zavaromat.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyHétf. Dec. 21, 2009 5:14 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_



Kíváncsian pislogtam a szerelmespárnak tűnő Verára és Kaira. Úgy tűnt, hogy Vera szinte rajong Kaiért, hiszen szinte le se vette lila szemeit a férfiről. Kuncogva hallgattam, ahogy elhangzott a szokásos „Csak egy csók volt, de nincs köztünk semmi…” mondat. Na persze… Ha ez igaz, akkor jövőre el megyek Télapó imitátornak. Biztos, hogy van köztük valami, hiszen akkor a hadnagy nem viselkedne így. Vagy csak ilyen a természete? Végül is nem igazán ismerem, hiszen csak néhány dolgot hallottam róla Sukétől. Személyesen még csak most találkoztunk először.
Vigyorogva sandítottam Suke felé, aki látszólag bárhol máshol szívesebben lett volna, mint itt. Úgy tűnt, elhatározta, hogy akár mivel próbálkozok is, nem fog énekelni. Kicsit sajnáltam, de megpróbáltam beletörődni a dologba, habár elég nehezen ment. Szerettem volna, ha párom legalább egy dalt énekel nekem… T_T Bele kell nyugodnom, hogy Suke nem akar nekem énekelni, pedig olyan cuki lenne… Mindegy, hiszen ha ő nem énekel, majd énekelek én.
- Ööö… Hogy mi…? mióta?
Kérdeztem vissza kicsit zavartan. Jó… tudom… szégyen, ha az ember nem tudja, hogy mióta is van együtt a párjával, de végül is Sukével nem tűnik fel, hogy repül az idő.
Kezeimen hirtelen számolgatni kezdtem a hónapokat, s végül miután kiegyeztem a 4-5 hónapos együttléttel, ezt megosztottam a többiekkel is.
- Ha jól számoltam, akkor már olyan 4-5 hónapja lehetünk egy pár. Ugye, szívem?
Pillantottam páromra megerősítést várva. Reméltem, nem sikerült elszámolnom semmit, és ennyi ideje boldogítjuk egymást. Na nem mintha ez nem lenne szuper… *-*
A sok iszogatástól már kezdett nagyon énekelhetnékem/táncolhatnékom lenni, és tekintetem egyre többször kalandozott a színpad felé. Valószínűleg egy másnak is feltűnhetett, hiszen szinte egyszerre kezdett el mindenki a táncolással jönni. Meg igazából a két fiún is látszott, hogy inkább táncolnak, minthogy akár egy hangot is énekeljenek.
- Felőlem mehetünk.
Ittam ki a nemrégiben újratöltött csészémet, és már fel is pattantam. Suke kezét megragadva szinte azonnal a színpad felé kezdtem vonszolni. Nem érdekelt, hogy nem akar, vagy minden erejével tiltakozik, akkor is fog táncolni, legalább egyszer, különben most már tényleg morc lettem volna. >.>
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te11000/25000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (11000/25000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Dec. 22, 2009 3:00 am

[Bandaösszehozós est]


Miután végre mindenkinek sikerült bemutatkoznia a két újonnan érkezett ipse a közelmúlt történéseit adta elő. Az asztalra könyökölve támasztottam meg államat a balommal, miközben a társaság többi tagjának arcát fürkészem. Jobb kezemmel megemelve a poharamat a számhoz emelem, s kiürítem a poharam tartalmát. Eme műveletemet befejezve halványan elmosolyodok Keien, hisz’ mióta csatlakoztak megállás nélkül beszél, s beszél. Nobu viszont meglehetősen szűkszavú, érdekes páros. Rövidesen véget ért a mese, ami természetesen happy enddel végződött, hála a mi szőke, önkéntes hősünknek, aki nem mellékesen karatézni is tud.
- Eleinte bulizásnak indult, utána bandaalapítás lett, majd karate bemutató, végül lidércnyomás.
Mondtam el egy levegővel szűkszavúan a történéseket. Eközben a gitártokra pillantottam, mely egészen jó ötletet adott. Talán még ma sikerülne találni magunknak gitárost.
- Látom te is gitározol. Hobbi szinten, vagy bandában játszol?
Néztem Nobura. Eközben felemeltem az itallapot valami normális innivaló után kutatva. Már éppen kezdtem feladni, mikor a borokhoz értem. Némán futattam végig eme listát is, mikor találtam egy egész szimpatikusat. Miután a többiek elmondták választásukat én is megosztottam a világgal.
- Akkor én Cheval Blanc-et kérnék.
Mondtam, miközben visszafektettem az asztalra a gyűjteményt.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzer. Dec. 23, 2009 1:22 am

Láma... Ekkora hülyeséget! Mondhattam volna lámpát, lábost, lázat, lángost, ládát, de nekem lámát kellett. Én, idióta! És most meg meg akarja nézni, hát, erre mit mondjak? Persze? De akkor előbb szereznem kell egy lámát. Nem. Valamit ki kell találnom rá. Valami olyat, amit nem tud megnézni, vagy meg tud, de az nem egy állat, hanem például egy program a számítógépre, vagy betegség, vagy tárgy, vagy valami. Egyértelmű, hogy kamuznom kell. Mondjuk, erre kisebb koromban már volt példa, de mostanában leszoktam róla. Nem mintha nehéz lenne hazudozni, az a világ legegyszerűbb dolga. Ám, hogy hihető is legyen az már egész más tészta.
A gyorstalpaló szerint, ami én kreáltam az első és legfontosabb szempont egy hazugság közben az önbizalom. Ha nem hiszel abban, hogy elhiszik azt a hatalmas nagy baromságot amit mondasz, akkor nem is fogják. Az első szempont értelmében tehát, még mindig mosolyogva, azonban a többi arcvonást megkeményítve próbáltam komoly arcot vágni.
A második szempont, a nyugalom volt. Ha izgulsz közben, akkor rájönnek a turpisságra és megint csak annyi a tervnek. Egy pillanatra kikapcsoltam az agyam, hogy higgadt tudjak maradni, majd a lányra emeltem a tekintetem. Itt jön be a harmadik szempont, a boci-pofi-hadművelet.
Fontos, hogy a szemeink ne árulkodjanak, ennek értelmében fel kell vennünk a legártatlanabb arckifejezést. Nem, nem a filmekben látott bugyuta kiskutya fejet, hanem a boci-pofit! Ez az egyik leghatásosabb fegyver manapság a pszichológia hadviselésben. Vegyíti a bocik szép nagy szemeinek és szintén nagy és rózsaszín orruknak varázsát.
Miután ezzel is kész voltam, Mistyre néztem, és a lehető legkomolyabb hangon próbáltam válaszolni.

- Sajnos nem tudod - kezdtem -, ugyanis egy tévedés volt az egész. Tudod, a szomszédomban egy rettenetesen gazdag ember lakik, egyedül a kacsaláb hiányzik a kastélya alól, de hamarosan szerintem azt is megoldja, tehát neki van egy mini állatkertje és abba próbált lámákat szerezni. Pontosabban kapott is, csak a címet elírták és így hozzám szállítottak ki három darab lámát. Mire megértettem a szállítókkal, hogy nem én kértem őket, a programom ugrott, így úgy döntöttem eljövök ide. Mellesleg meg kell mondjam, ezek a munkások nagyon bunkók tudnak lenni! Olyan hangnemben válaszolt, hogy legszívesebben ráugrottam volna és lekaptam volna az arcbőrét, de nem vagyok ennyire agresszív, úgyhogy szépen és nyugodtan, nagy mosollyal próbáltam leplezni a dühöm és intézni az ügyet. Teljesen hülyének néztek, azt hitték nem tudom, melyik házban lakom, ez pedig nagyon tud dühíteni. Tehát, remélem nem csalódtál, hogy nem tudod megnézni a lámát!
Reméltem, hogy nem jön rá a kis hazugságomra, ami valójában nem is volt olyan kicsi, hisz nagyjából eget rengető nagy hülyeség volt, ami annyira abszurd, hogy akár meg is történhetett. Hogy eltereljem a témát erről a dologról inkább megpróbáltam a kijelentéseire reagálni, lecsaptam minden egyes mondatára és kommentárokat fűztem hozzájuk, hogy minél messzebb kerüljünk ettől az ingoványos talajnak számító láma-incidensről.
- Most először? Hű, hát akkor minden koktélt meg kell kóstolnod, igaz én nem nagyon, sőt szinte soha nem iszom alkoholt, így az olyanokat, amikbe ezt tesznek nem nagyon ismerem, de a gyümölcskoktélok valami fantasztikusak! A mangó és lichi a legédesebb, nekem az kicsit ütős is, de a narancs és kiwi az rettentő jó! Tudod mit? Kérek is neked egyet! Helló, pincér! Igen, te! Légy oly szíves egy narancs és kiwi koktélt! Köszi! Na szóval - fordultam ismét Mistyhez -, tudni kell rólam, hogy narancsfüggő vagyok, ezért imádom az olyan koktélokat, amikben narancslé van, főleg ha 100%-os... Az a legjobb!
Ez után hirtelen a szakmámról kezdett el érdeklődni. Kicsit furcsálltam ezt a hirtelen váltást, de belefért, hisz első alkalommal találkoztunk, ezért érthető, hogy többet szeretne tudni rólam.
- Igen, tényleg az vagyok és nagyon szívesen tartok bemutatót, de csak kicsit később. Nem akarom elvenni a teret a bimbózó tehetségektől! Addig még beszélgessünk egy kicsit! Például, a szakmádról! Egyáltalán nem nézel ki katonának! Hogy jött ez az egész, hogy annak állsz? Persze, mint az előbb említetted, csak titkárnői feladatokat látsz el, de hadnagy vagy. Voltál már éles bevetésen? És a családod mit szól hozzá? Van egyáltalán családod? Mármint, anya, apa, gyerek férj? Félre ne érts, nem nézel ki idősnek, csak kíváncsi vagyok, van-e a katonai teendőid mellett időd a családra, már ha egyáltalán van!
A kérdésbombával egy időre biztos, hogy elfeledtettem vele a lámás dolgot, de hogy bebiztosítsam magam, a kérdésére adott válasz után még visszakérdeztem.
- 17 vagyok, még nem töltöttem be a 18. évet - vigyorogtam kicsit szégyenlősen -. És te hány éves vagy?
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzer. Dec. 23, 2009 3:17 am

// Látnok, WTF? O.O //

A láma dolog sikeresen kiakasztotta, nem hinném, hogy egykonnyen talál rá megfelelo fedotorténetet. Kissé elgondolkodott, de utána a szemébol ítélve siekrult osszeszednie magát és találnia egy bombabiztos magyarázatot. Valojában elég hihetoen hangzott, de kicsit akkor is abszurd volt. Nyilván nem vette észre a szovegében a buktatokat, de nekem feltuntek. Kicsit se gyanus, hogy egy ilyen lányt megtur a szomszédjában egy nagyon-nagyon sznob ember. Azon kívul, hacsak Gwen nem kifejezetten gazdag, a szállítok nem tudták ennyire eltéveszteni a címet. Na mindegy, ha van a dolognak gyenge pontja, akkor én azt megtalálom. Oszintén szolva, nem tudom mennyire tehetséges színészno a lány, de ha legalább negyedannyira jo mint én, akkor ez olyan nagy hazugság volt, amitol a plafon szakadna le. Majd kiderul, remélem a hihetetlen érdeklodésemet nem veszi zokon, max. azt hiheti rá a munkám miatt van:
-De azért érdekes állatok lehetnek. Én eddig csak képen láttam oket, de akkor nagyon nem néztek ki szépnek. Nem budosek? Amugy meg, szerintem ugysem érezném jol magamat veluk. Az egzotikus állatok kozul csak a farkasokat és a nagymacska féléket szeretem. Tényleg, olyat nem tart? - oho, ideje lenne lassan leállni, mert ez a hazugság már egy gyengébb idegzetu embernél kiuti a biztosítékot. - Egyébként hogyan sikerult neki ennyi mindent szereznie? A ritka állatokért példányonként kell van otven kitoltott urlap és kulonbozo engedélyek. Nem lehetett kis munka elintézni... - még akkor sem, ha pénze volt tonnányi. Teszem hozzá magamban, mikozben rájovok kicsit tuljátszottam a szerepemet. Gwen szemmel láthatoan kényelmetlenul érzi már magát, ugyhogy inkább hagyom. Majd másképp derítem ki a dolgokat. - Na igen, beszélek én. - jegyzem meg a hangulat javítására, de nem sokat segített. Kettonk kozé hirtelen ijeszto csend telepedett le, ami nem is csoda. Nem vártam el, hogy válaszoljon az elozo kérdéseimre, de nem volt semmi beszélgetésotletem, amit bedobhattam volna a helyzet mentésére. Szerencsére o is kapcsolt, mert amint osszeszedte magát a bárra terelte a témát. Nagyon orultem neki, mert amíg o beszélt az én egyetlen dolgom a figyelés volt és keresni a válaszokat a ki nem mondott kérdésekre. Kozben o meg tulságosan is belelendult az itteni alkoholmentes koktélok elemezésébe. Uuu, remélem nem gondolta komolyan, hogy mindet tényleg végig kostolom. Tudom, hogy egészségesek meg minden, de valahogy nem tudok kettonél tobbet meginni beloluk egyszerre. De ez a lány ugy tunik nagyon rá van kattanva. Mire osszeszedtem magamat máris rendelt két ujabbat, pedig én még az elozot sem tuntettem el. Jobb lesz kicsit gyorsítani. Megfogtam a poharamat és kis adagokban elkezdtem beszéd kozben leapasztani a tartalmát.
-Koszi a koktélt, szívesen megiszom, de nem vagyok egy nagy gyumolcsrajongo, ezért egyenlore, ha kérhetlek, tobbet ne rendelj belole. Valojában én is szeretem a narancsot, viszont jobban kedvelem a fanyarabb ízeket, például a citromot, gréfrútot, áfonyát vagy az ananászt. - ez igaz is volt, a nagyon édes dolgok nem a kedvenceim. Ujra felnéztem rá és találkoztam a kérdo tekintetével. Rájottem, hogy van még egy dolog, amit nem említettem neki. Az alkohol. Na igen, mit is mondjak rola? Talán nekem is be kell vetnem egy kis hazugságot, de csak annyit, amibol nem jon rá, hogy az egyik nagyivoval áll szemben. Na jo, akkor nagy levego és tessék szépen kitalálni egy jo magyarázatot. - Valojában én az alkoholt nagyon jol bírom, de ma inkább nem innék. Csak estére kaptam kimenot, és még jozanul vissza is kellene érnem. - ami persze annyira nem igaz, mivel szerintem senki nem torodne vele, hogy most lehajtottam-e egy saket vagy valamit. Egyedul a részegséget nem szereti a kapitányom, de azzal nincs is baj, mivel én sem. Ráadásul nem tudom, alkoholos állapotban mi mindent mondanék el magamrol, ezért kerulom jo messzirol. A kovetkezo téma annál inkább a kedvemre valo volt egy pontig. Az o munkáját nagyon érdekesnek találtam, de valoszínuleg o is így volt ez enyémmel, mert ujabb kérdés áradatot zudított a nyakamba. Nincs más választásom, mint válaszolni. Hogy egy kis idot nyerjek, a számhoz emeltem a poharamat és egy keveset ittam belole. Ha sokáig szurcsolom az feltuno lett volna, ezért rogton utána beszélni is kezdtem:
-Ez sok így egyszerre. Megprobálok egyenként válaszolni a kérdéseidre, de elég nehéz katonai szakszavak nélkul megmagyarázni mindent. Hát eloszor is, tényleg nem nézek ki katonának, mivel engem nem a fizikumom, hanem az ugyességem és stratégiai tehetségem miatt válogattak be. Csak egy véletlen otlet alapján lettem pont ez, mivel hulyeségbol tobben bejelentkeztunk egy katonai kiképzésre kamaszként és mindannyian ott is ragadtunk. Én jelenleg hadnagy és titkárno vagyok a stratégiai fejes mellett, szoval a legtobbszor csak ulok az asztalnál és kitalálom mi a legjobb modszer. De persze kuldtek már el bevetésekre is. Mindenki megy a képességeitol fuggoen. Engem akkor alkalmaznak, ha feltétel, hogy nem lehet emberveszteség, vagy nem derulhet fény a kozremukodésunkre. - ez volt a konnyebb része, ez után jon a rosszabb. Nem szeretek az éetemrol beszélni, és ez kifejezetten jol jon. - Valojában nincs családom. Árva voltam mindig is, ezért sokkal konnyebb volt beilleszkednem "a társaidon kívul semmi sem fontos" felfogásukba. Férjnél sem vagyok, ugy gondolom, van még idom késobb elkotelezni magam és egyenlore elégedett vagyok a szabadságommal. De sokan élnek boldog kapcsolatban a barátaim kozul is. - fejezem be a torténetet, majd mivel nem akarok ujabb kérdéseket kikapni, gyorsan rá terelem a szot. -Most pedig te josz! Mesélj valamit magadrol! Mit dolgoznak a szuleid? Van barátod? - sorozom meg, remélve, hogy ez egy idore lefoglalja majd.
Mikor azonban elárulja akorát kishíján leszédulok a székemrol. 17 éves? Nem csoda, hogy messze nem olyan jo mint én. Az én képességeim is csak a 20. szulinapom után kezdtek el kibontakozni. Neki még rengeteg ideje van megtanulni használni oket.
-Valojában pontosan nem tudom mikor van a szulinapom, de ha azt vesszuk 25 éves vagyok. - hogy miota azt inkább ne fejtegessuk...
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzer. Dec. 23, 2009 8:41 am

{ *:.Bandaösszehozós est.:* }



Mókásnak találtam ezt a Kei fiút. Valóban sokat beszélt, és az még dobott rajta, hogy a sztorizása közben egy csomó külföldi szót is beletűzdelt a mondandójába. Valahogy annyira nyugisan vette a dolgokat, olyan, mint egy gátlástalan kisgyerek. Viszont ezt nem lehetett elmondani, a mellette feszengő barátjáról. Látszott rajta, hogy azt sem tudta, hova legyen. Pedig semmi oka nem akadt arra, hogy parázzon tőlünk. Lehet még benne volt az előbbi incidens. Mert mi tagadás, igen durva volt. Én is biztosan sokkot kaptam volna. Ahogy végighallgattam a srácok regéjét, az ajánlatra természetesen egyből felfigyeltem.
- Fú nem is tudom, mit innék...
Nem akartam alkoholt inni, hisz nekem még haza is kell vergődnöm valahogy. És ahogy ismertem magamat, nem igen bírom az alkoholt. Emlékszem, egy szilveszteri buli alkalmával, a barátok annyira akartak itatni, hogy voltam olyan rosszul, hogy nem is emlékszem teljesen, hogy mi történt aznap. Egy ponttól teljes filmszakadás. Egy fél nap teljesen kiesett. Aztán a másnaposság se volt semmi! Majdnem az egész napot az ágyban töltöttem, annyira rosszul voltam! Persze a rókázás sem maradhatott el. Ráadásul nem is egyszer kellett! Borzalmas volt! Ez is lett az újévi fogadalmam, hogy nem rúgok be többször!
- Azt hiszem, egy eperturmixot kérnék!
Mosolyogtam rá a fiúkra. Rég ittam már epres üdítőt. Egyébként is imádtam az epret. A tortákból is csak az epres torta jöhetett szóba. Voltaképp az édességek terén is azokat részesítem előnyben, melyekben eper is van. Az ilyen illatszereket is nagyon szeretem. Az epres parfümért pedig odáig vagyok! Mindig is az ilyen illatú kence-ficéket szoktam legelsőnek felkutatni a drogériákban!
Míg mindenki elsorolta a kívánságát, Kei feltett egy vicces kérdést, mire Irusi egy szuszra válaszolt is. Én heves bólogatással nyugtáztam az egészet, mikor úgy tűnt, a mellettem ülőnek felcsillant a szeme. Bőszen kérdezgetni is kezdte szegény Nobut, aki látszólag még mindig nem tudott feloldódni.
~ Na nem baj...- gondoltam ~ Ha más nem, majd a sósav segít...
Mosolyogtam magam elé, kezeimet dörzsölgetve.
Ahogy végre sikerült Nobut szóra bírnia Irusinak, közben a bolondos Kei fiú elrohant az italokért. Perceken belül vissza is tért, egy pincérnő társaságában, aki segített kihordani az üdítőket. Ahogy mindenki kézbe kapta az innivalóját, én bele is kezdtem a szürcsölgetésébe. Igazán finom volt az az eperturmix! Nagyon jól esett az a kicsit hűs ital.
Az este kezdett igazán érdekesre fordulni. Minden úgy festett, hogy itt ma meg fog alakulni a zenekar! Már a gondolattól is izgatott lettem, viszont abba bele sem mertem gondolni, mi lesz, ha valóra válik! Biztos boldog lenne Irusi, és ettől pedig én is nyugodtabb lennék. Viszont akárhogy is próbálkoztam, kezdtem egyre jobban fáradni. Szó mi szó, a munka igen kiveszi minden erőmet, így nem hiszem, hogy ezt a mai estét reggelig bírnám.
- Nos, fiúk, örültem, hogy megismertelek benneteket, de én azt hiszem, jobb lesz, ha hazamegyek! elég későre jár az idő...
Néztem rá az órámra, kicsit szomorkodva, hogy itt kell hagynom a társaságot.
- Viszont ti érezzétek jól magatokat a továbbiakban is, remélem veletek meg nemsokára ismét találkozhatok!
Pattantam fel a helyemről, vigyorogva. Ahogy kezdtem összeszedni a holmimat, néha.néha odapillantottam Irusira, akinek -valljuk be- nem túlzottan tetszett az ötletem.
- Te csak maradj itt nyugodtan, tudod, hogy nem lakok messze! Nyugodj meg, nagylány vagyok, nem lesz baj!

- ...Akkor mehetnénk is együtt akár!
Hallottam meg a hátam mögött Matsu hangját.
- Na tessék, így nem lesz gond! Sőt, lehet tudunk fogni egy taxit! Úgyhogy nem kell parázni, fiúk, megoldjuk!
Kacsintottam oda Justin felé. Mihelyst mind a ketten menetre készen álltunk, még visszaléptem Irusihoz.
- Aztán nem ám nagyon becsiccsenteni! Jó éjszakát, vigyázz magadra!
Nyomtam a szájára egy puszit.
- Nektek is jó éjt!
Köszöntem el integetve a társaságtól is, majd elindultunk az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzer. Dec. 23, 2009 1:43 pm

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

*Vörösödő fejjel hallgatom végig a kapitányom válaszát, miközben Mitsu kuncogása a háttérben csak még kínosabbá teszik számomra ezt a helyzetet. Pedig őszintén is válaszoltam meg minden... Nem értem, hogy ezért miért kell engem kicsúfolni. ><*
- Taichou, tudja, jól, hogy nekem nem lehet a betegségem miatt... - *morgom halkan, miközben ebben a furcsa magzatpózban hintázok, s gondolok arra, hogy milyen jó is lenne eltűnni. Valami miatt valami kínzó fájdalmat is érzek, amiért Kai is kijelenti azt, hogy valóban nincs köztünk semmi. Egy reményvesztett pillantás Kaira, aztán hagyom, hogy elsötétüljön a világ, s egyszerűen eltűnjek.
Mikor legközelebb ismét kinyitom a szemem, már láthatatlan vagyok; Mitsu és Suke láthatóan elfoglalják egymást, Kai pedig mosolyogva néz az álompár felé. Az alkalom tökéletes arra, hogy Kai gönyörű hajával babrálhassak... Hisz úgy se lát meg, mert láthatatlan vagyok! :3
Csendesen kúszok arrébb a kanapén vigyázva arra, hogy még véletlenül se fedezzen fel, hamarosan pedig a kezemben is tartok egy gyönyörű tincset. Olyan szép selymes... Annyira puha... Majd mindenképp meg kell kérdeznem tőle, hogy milyen sampont használ. Majd amikor már visszatértem a küldetésemből, s ismét láthatóvá válok.
Kai szemei egy pillanatra mintha engem néznének, de tudom, hogy ez lehetetlen. Belemerülök hát a hajfonásba. Talán megérewzte, hogy ott vagyok, ám szerencsére a célpont ezek után úgy tesz, mintha nem történt volna semmi. Csupán egy fuvallat voltam, ám nem buktam le. Az eredmény így két, gyönyörű, fonott hajtincs, melyek Kai sátorként lelógó hajkoronáját díszítik.
Elégedetten bámulom hát a végeredményt; hajgumi sajnos nincs nálam, de a kis tincseket elég szorosan összefontam ahhoz, hogy ne bomoljanak szét néhány mozdulattól. Aztán hallom, hogy a szám valamilyen kérdést is feltesz a célpontomnak valami táncról; ám lehet, csak behallucinálom ezt is. Hiszen én most láthatatlan vagyok. Ha nem lát, akkor ne is halljon. Addig is ki tudom használni az időt azzal, hogy erőteljesen bámulom azt a két, csodaszép szempárt, amiket egyszerűen nem tudok megunni. Szinte szuggerálom tekintetemmel, mely fokozatosan Kai arcának többi részét is feltérképezi. Mintha örökké bele akarnám égetni az agyamba az arcát. Az íves szemöldökét, majd a szabályos orrát, a markáns állkapcsát, s legvégül azt, ami a leginkább magára vonzza a tekintetem a szemeit leszámítva - az ajkait. Látom, hogy nyílásra kerekednek, hogy valamilyen választ adjon a fantomképem kérdésére. A hangok, melyek azt tudatták volna velem, hogy szívesen eljön velem táncolni, csak félig érkeznek meg. Megbabonázva bámulom inkább az ajkakat. Csalásnak számítana-e, ha láthatatlanul megcsókolnám? Hisz két hajtincsét is befontam már, és semmit se vett belőle észre...
Egy kicsit előredőlök, miközben gondolataimmal vívódok. Amíg nem lát, nem lenne értelme. Hisz ha nem tudja, hogy én voltam, akkor sose gondolna rám... És ez a nyugalom, ahogyan ül, s néz előre - vagy tán pont az én íriszeimbe? - különös érzéssel tölt el. Nem, nem akarom megzavarni. Ennek acsendnek a részévé akarok válni. Csak a része, semmi több, nem a megzavarója. Így, hogy senki sem lát, azt hiszem, mindent elértem, amit csak el lehet. Olyan jó lenne megörökíteni ezt a pillanatot... Akár egy versben, vagy egy képben... Még ha csak a légüres tér is maradna meg a helyemen, hisz a képeken sem látni azt, ki láthatatlan.
Táncolás! *.* Hirtelen minden mást kiráz a fejem; már nem emlékszek arra, hogy nemrégiben még láthatatlannak képzeltem magam, s még azt is képes vagyok elfelejteni, hogy én magam fontam be azt a két, lelógó tincset. Nagy vigyorral felszerelkezve ragadom meg Kai karját, és ráncigálom magammal a táncparkett felé. Most amúgy is valami pörgős szám megy, ami remekül illik a jelenlegi hangulatomhoz. Nem mintha az alkohol lett volna, hiszen még csak egy fél isshou üveggel sem ittam meg.*
- Jé, így sokkal jobban áll a hajad! - *mondom kerekre tágult szemekkel, hogy aztán hagyjam, hogy ő vezessen. A mozgásom itt, a táncparketten már inkább hasonlít arra a kecses, s elegáns vadászra, aki a harctéren is vagyok, a kislányos arckifejezés, s a rajongástól csillogó szemek viszont egésszen mássá teszik azt.
A kapitányom és Mitsu is táncolnak, s úgy látom, hogy el vannak foglalva egymással. Már eszembe is jut, hogy nemrég beszélgettek arról, hogy mióta is vannak együtt. Ennek természetesen csak örülni tudok. Igaz, 3-4 hónap nem sok, de ha a két fél igazán szereti egymást, akkor nem is számít, mióta is vannak együtt. Lehet, hogy igazából sokkal több időnek, akár éveknek is tűnik nekik, hisz annyira egymáshoz vannak szokva. És tényleg, olyan szépek együtt... Olyan jó látni őket, ahogy táncolnak... Én sose leszek olyan gyönyörű, mint Mitsu. T_T Tényleg, nagyon irigylem. T_T*
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te8500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (8500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 4:55 am

Bandaösszehozós est:

Azt hittem, Nasi-nál nem létezhet idiótább lény a föld kerekén, de mit ad Isten? Létezik! Ráadásul dupla annyit beszél, mint ő! Nem is értem, hogy hozhat össze a sors ilyen ürgékkel. A kicsi pali szövegén viszont rendesen padlót fogtam. Az az előadás, amit leművelt! Nehezen bírtam magamat türtőztetni, hogy ne röhögjem ki csórikámat. Bár mondjuk első ránézésre, nem gondolná az ember, hogy ennyire szerencsétlen. Viszont a másik ipse... Róla meg végképp nem hinném, hogy ilyen tesze-tosza-nyüzüge. Már a termete sem ezt sugallná. Tőle sem kéne egy pofon, az hót ziher! Erre mit látnak szemeim? Csak ül, magába roskadva, mint egy nebántsvirág. És valóban! A haverja csak egy kicsit bökte oldalba, és azt hittem tényleg lezuhan a földre. Hát ismét egy furcsa társaságba botlottam, az is biztos!
- Asszem nekem jó lesz a sör!
Jelentettem ki. Nem akartam berúgni ugyan, de úgy gondoltam nem lesz semmi bajom egy korsótól. Egyébként is, eddig csak kólát vedeltem. Remélem, nem fogja bánni Matsu sem, ha valami férfiasabb italt választottam.
A piámat kortyolgatva Irusi bele is kezdett a srácok kifaggatásába. Ő Nobu-t vette célkereszt alá, így én, pedig próbáltam a sültbolond Kei-vel társalogni.
- Na és te? Te zúzol-e valamin?
- Oh, bro’! Még szép, hogy igen! Én is gitáron keménykedek!
- Áh, szóval keménykedsz... basszeron is megy?
- Bass guitar? Well, nem tökéletesen, de simán bele tudnék tanulni. Bár voltaképp, az ex-bandámban én szólógitáros voltam...
~ Nem is rossz... nem is rossz. Sőt! Ha megtudjuk őket fűzni, lehet összejönne a zenekar. Viszont érdekelne mit tudnak, remélem nem csak szájhősök, hanem tényleg tudnak is valamit. Mennyire király lenne az egész, nagyot ütnénk, az tuti!
Tervezgettem magamban. Igazán el is merültem a gondolataimban, csak arra lettem figyelmes, hogy a velem szemben ülő pár egyik tagja indulóra fogta a dolgát. Néztem is nagyokat, mikor Matsu is mozgolódni kezdett mellettem.
- Nekem ez akkor sem tetszik...
- De tényleg nem lesz baj!
- És ha igen? Én így nem engedlek el! Akkor megyek én is. Tudod, milyen mocsok ez a mai világ... nem akarom, hogy bajod essen!
- ...Sőt, lehet tudunk fogni egy taxit! Úgyhogy nem kell parázni, fiúk, megoldjuk!
Kacsingatott felém Kamill, de nagyon nem győzött meg.
- Jó, legyen... Hisz úgysem tudlak benneteket lebeszélni... Viszont kötelezően taxival menni, háztól-házig! Tessék, állom az utadat, kicsim!
Nyomtam a kezébe elegendő pénzt az útra.
- Nade...
- Ne ellenkezz! Ha már nem megyek veled, ennyit hagy tegyek meg!
Fogtam meg a derekánál fogva, és magamhoz húztam.
- Matsu, tényleg vigyázz magadra!
Csókoltam meg. Nagyon nem akartam elengedni, mert rettenetesen féltettem. Tényleg későre járt, és igen sötét volt. Viszont Kamill már nagyon menni akart, így elengedtem Matsu kezét, és visszahuppantam a helyemre. Míg ki nem léptek a lányok az ajtón, addig követtem a tekintetemmel őket. Nagyot sóhajtva iszogattam tovább a sörömet, és próbáltam magammal elhitetni azt, hogy nem történhet semmi baj.
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te17000/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (17000/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyPént. Dec. 25, 2009 11:53 pm

Bandaösszehozós est:

Érdeklődve hallgattam a történetet, és bevallom valami hasonló eszementségre számítottam ettől a két alaktól. De azért egy macskát hajkurászni....ez azért még engem is kicsit meglepett. Igazából sokkal jobbfejek volt így hogy elkezdtünk beszélgetni, mint amilyen szerencsétlen pasiknak néztem őket. Pláne hogy a kárbaveszett italaink miatt is felajánlottak egy újabb kört.
-Én azt hiszem maradok egy újabb narancslénél. -mosolyogtam rájuk megnyerően.
Ahogy a fiúk egyre jobban belemerültek a társalgásba, egyre izgatottabb lettem azzal kapcsolatban, hogy a végén tényleg megalakul az együttes az este elején felhozott véletlen kis felvetésből. Olyannyira magával ragadott a lelkesedés hogy gondolatban már egy koncerten tomboltam az én Justinom után csorgatva a nyálam.
*De azok a libák még mindig nem hagynak nyugodni, akik majd a telefonszámaikat fogják feldobálni neki, jobbesetben.... * -morgolódtam magamban -*De majd megmutatom én nekik kivel packázzanak... Úgy a képükbe tolom a bandainterjúkon hogy az én fiúm tabu, mint annak a rendje* -tervezgettem a merényletemet, mikor Kamill szóba hozta az indulást.
-Várj Kamill! Azt hiszem nekem is jobb lenne indulnom, szóval akár mehetnénk együtt is. -álltam fel az asztaltól.
-Jaj ne aggódj már annyit szivem, taxival megyünk, Kamill is ott lesz, szóval esély sincs arra hogy bajom essen. -csendesítettem le egy búcsúcsókal majd elbúcsúztam a többiektől is.
-További jó szervezgetést, és kellemes estét. -integettem, aztán Kamillal együtt kiléptem az ajtón.
-Túl sokat aggódnak ezek a fiúk. -ráztam meg a fejem elmosolyodva- Remélem azért lesz valami ebből a dologból. Annyira jó lenne már nekik segédkezni. -tört elő belőlem megint az alakulófélben lévő együttes fanolása.
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Dec. 26, 2009 2:52 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤



Lassan valóban ténnyé válik, hogy ez két külön személyiség. Ahogyan az is, hogy Vera közelebb áll hozzá, mint Suwun. Vele inkább… veszekedni lehet és utálni. Meg még ezer mást is… Vera kedves, aranyos, és olyan, mint egy gyerek. Ha jobban belegondolunk, akkor láthatjuk, hogy Suwun nélküle semmi. Tagadhatja ő akárhogyan is… szelíd mosollyal figyelte Vera magánakcióját, majd előrenyúlt egy szakés csésze után. Lehajtotta az italt, majd szemügyre vette szobornyugalma jutalmát. Befont hajtincseitől kirázta a hideg, de ennek semmi jelét nem adta. El tudja viselni… és olyan nincs, hogy a hajában bármiféle forma megmaradjon. Olyan egyenes, mint a szög: még sosem aludta el, és még a nők hajborzolásai is hatástalanok maradtak.
- Valóban, Vera? Örülök, ha tetszik… - nézett a megszólított szemeibe, majd hagyta, hogy a táncparkettre vonszolják. Egy pillanatra elhúzta a száját: sosem kedvelte a hangos banzájokat, ahol az volt a menő, aki a legtöbb piát döntötte magába, és a leghangosabban ordított. Természetesen ez teljesen más volt: ez nem kocsmulás volt. Inkább kikapcsolódás néhány kedves személlyel, és az, hogy közülük kettő kapitány, a harmadik meg hadnagy, cseppet sem zavarta Kait. Mosolyogva táncolt, lépett egymás után, és közben igyekezett nem túl nagy feltűnést kelteni. Ahogyan figyelte a hadnagyát, alig bírt elfojtani valamiféle gúnyos kis kacajt. Nem, nem utálta, csupán… előre látta Suwun reakcióját, amikor közli vele, hogy tud róla és Veráról. Az az arc, a feltörő harag, és… igen. Valószínűleg meg akarja majd ölni. De, nem fog neki menni. Legalábbis, ő mindent el fog majd azért követni, hogy ne menjen. Sőt.. meg fogja neki mondani, hogy nem szabadul meg tőle. Akkor sem, ha nagyon akarni fogja. Mert ezt a kis szegényt, Verát, nem hagyja egyedül. Miért is engedné, hogy Suwun kiélje rajta szadista vágyait? Ezt pusztán emberségből sem engedheti, hiszen nagyon megkedvelte Verát. Úgy, mint egy barátot, vagy egy kedves kis pártfogoltat. Bár jelenlegi helyzetéből nem tud érte sokat tenni: A nő a felettese, és valószínűleg öregebb is nála. De ha nem, akkor talán majd rábeszéli majd Verát, hogy legyen a fogadott húga. Ha szeretne. Másra nem mer gondolni: nem akarná, hogy beleszeressen Verába. Könnyen megtörténhetne, de szerencsére mesterfokon képes irányítani az érzelmeit. Miért is tenné? Hogy aztán Suwun, az a dög játsszon vele is és Verával is? Teljesen felesleges lenne, és talán még fájdalmat is érezne; az pedig nem hiányzik neki. Egyelőre pont elég lesz az, ha barátjává válik ennek a kettős lelkű nőnek. Hogy mit csinál a szabadidejében, az persze nem tartozik rá. Ahogyan az sem, hogy ő kivel lenne. Nem mintha mostanában lenne ideje bármin is törnie a fejét: hiszen a hadnagya annyi munkával halmozza el, hogy semmi másra nem marad ideje. Ez vajon szándékosság lenne? Nem, nem fárad el, és nem is haragszik, vagy unja. Csupán mosolyogni tud rajta. Ez valamiféle kicsinyes bosszú lenne? Ha igen, elég szánalmas. Ha belegondol, ha visszaemlékszik az első harcukra, akkor nem érez semmit már. Valóban felhúzta akkor Suwun. Még ma is orrol rá érte: kinek képzeli magát? Még egy patkány is becsesebb nála, amelyet a csatornából halászik elő… De erre jobb nem is gondolni. Megtalálta a tökéletes megoldást: mielőtt bármit is érezne a kis Vera iránt, egyszerűen csak a másik személyiségére gondol. Ennyire egyszerű lesz az egész. Az undor olyan ereje fog rajta végigsöpörni, hogy ereje java részét arra fordítja majd, hogy elirányítsa gondolatait.
Megpörgette Verát, aztán, szépen letette.
- Köszönöm a táncot, de én most leülök, Vera… Nem igazán élvezem a táncolást. Nem az én világom, legalábbis nem ez a fajta…. - szólt, és elindult, hogy rágyújtson. Nem volt ellenérv: nem dolgozott, és lehetett bent dohányozni. Persze remek táncos volt, de jobban szeretett klasszikus zenére táncolni, vagy valami latin zenére. Keringőre, salsára, chachacára, vagy bármi másra, mint modern táncra. Persze attól, hogy nem szerette, tudta: vagy a génjeiben volt, vagy az elveszett emlékeiben kellene megoldást keresnie. De nem igazán volt hozzá kedve, hogy megint ezen töprengjen. Helyette inkább megragadott egy újabb poharat, és tartalmát magába öntötte. Egészen jól esett neki az ital, ahogyan égette a dohányfüsttel átitatott torkát. Aztán szépen leült a kanapéra, és ujjai közé fogta azokat a tincseket, amelyeket Vera befont. Már szétbomlott: egy-két tincsben maradt halvány nyoma a dolognak; halvány hullámok. Egy félmosoly kíséretében kifújta a füstöt, amit sokáig bent tartott, majd ujjaival kifésülte a haját. Persze ez ne a hadnagya különös viselkedésének, vagy a befonásnak szólt: csupán a gubancot simította ki, ami a tánc során jött létre.
- Vera drága, nincs kedved kimenni kicsit? Egész meleg van. Persze, megértem, ha inkább bent maradnál, kitalálok egyedül is…– mondta egészen a lány füléhez hajolva. Az ajka majdnem érte a lány fülét, de azért mert nagy volt benn a hangzavar. Ezután cigarettát és szakét nyomott a lány kezébe. Persze azonnal elmosolyodott a gondolatra, hogy mit fog ebből kivariálni Mitsu vagy Watanabe- kapitány…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyVas. Jan. 03, 2010 2:11 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Kezdett tudatosulni bennem, hogy most csak némi időt sikerült nyernem azzal, hogy szóba hoztam a táncot, és végül úgy is énekelnem kell majd, ha akarok, ha nem, pedig én hangoztattam rendesen, hogy nincs kedvem, meg égő. Na mindegy, legfeljebb kimászok majd a színpadra és nyomok valami klasszikus rockot, aztán a hallgatóság meg szétfolyik majd az ülőhelyén a gyönyörtől, mert olyan szép, bársonyos, és sztárokat megszégyenítő hangom van. Úgyis imádom az AC/DC-t, vagyis imádtam, míg éltem, de ez mostanra se változott, csak már jó ideje nem hallgattam, de attól még majdnem ugyanolyan élethűen eltudom énekelni! Vaaagy, esetleg az eye of the tigert, és még bokszolok is hozzá a levegőben, hogy én még ilyet is tudok. Beszólni senki sem merne, vagy fitymálni a hangom, mert az rövid távon megismerkedne Aokival, és a 10. osztag kapitányának "csúnya" nézésével, amitől leesne az egyik keze hirtelen, vagy a lába. Háhá, milyen előnyökkel nem jár a kapitányi rang, ugye? Magamban eljátszottam a gondolattal, miszerint csak próbálja meg valaki fikázni a hangom, és megtudná, milyen vagyok, ha ideges vagyok. Még Mitsu is azt mondaná biztos, hogy szép a hangom, persze Ő azért, mert szeret, és persze azért is, mert tényleg jó hangom van, csak eddig nem hangoztattam, mert amolyan rejtett tehetség vagyok. A sakésüveg tartalma is szépen fogyott, szóval ha más nem, hát azért is tetszene nekik a táncom, na meg a hangom is. Ittam is gyorsan egy csészényit, és bólintottam Mitsunak, miszerint 4-5 hónapja vagyunk együtt.
- Igen, annyi, de mintha már évek óta együtt lennénk, legalábbis én így érzem. Hiába, repül az idő, mikor szerelmes vagy. - kacsintottam a jelenlévőkre, kissé borvirágos arccal. Gyorsan felvázoltam, hogy mi lenne, ha táncolnánk egy sort, aztán azt vettem észre, hogy Mitsu húz magával a színpad fele. Kicsit be is vágtam a WTF fejet, mert a táncolást úgy kb 2-3 óra múlva gondoltam, de hát már mindegy volt. Veráék is felálltak, és elindultak a táncparkett felé, majd levettem róluk tekintetem, és mosolyogva, tök magabiztos arccal Mitsura néztem, és átkaroltam kedvesem. Persze legbelül már rég beletörődtem, hogy befogok égni.
- Ez az első táncunk, mióta együtt vagyunk, szívem. Milyen érdekes! Többször kéne, hogy megtáncoltassalak! - mondtam csendesen, míg lassúztunk valami lassabb hangvitelű számra. Szorosan öleltem magamhoz, és vezettem a táncot.
- Így táncparketten még gyönyörűbb vagy, mint egyébként. - súgtam kedvesem fülébe csendesen a bókot. Lassan véget ért a szám, és szemet lesütve suttyogtam gyorsan vissza kedvesemmel a helyünkre, mikor pedig leültünk, tök elégedetten néztem mindenkire. (xD)
- Nagyon jó volt ez a tánc! - hazudtam bele tök nyugodtan mosolyogva mindekinek a szemébe. Kai és Suwun megint nagyon jól elvoltak, vigyorogva figyeltem fél szemmel, ahogy közel hajol hozzá Kai, és mondd neki valamit. Csak egy hülye nem értette volna, hogy miről is van szó, de vállat vontam, elvégre szerelmesekről van szó. Bolond lett volna a srác, ha nem fogadja el a lány szerelmét.
- Mondd csak kedvesem. Nincs idebent kicsit meleg? Kimehetnénk levegőzni egyet! - adtam elő a kamubajokat, és reméltem, hogy palástolni tudom vele azt, hogy nem akarok énekelni.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 1:10 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_


Sukét azért csak sikerült elrángatni táncolni, még ha énekelni nem is akart, de elhatároztam, hogy mindenképp megénekeltetem, ha tetszik neki, ha nem. Csak jó alaposan le kell itatni, hogy feloldódjon, és ki merjen állni a színpadra énekelni. Már kíváncsi voltam, hogy milyen lehet a hangja. Csak nem lehet olyan rossz, mint ahogy azt állítja… De ha mégis, természetesen nem fogom neki megmondani, hiszen azért mégiscsak a vőlegényem, és ez nem lenne szép dolog tőlem. Na meg… ha bárki bármi rosszat mond is rá, tuti, hogy megfosztom az illetőt néhány testrészétől. >.>
Látszott Sukén, hogy valahogy nem így, vagy nem ilyenkor gondolta a táncolást. Kissé érdekes fejet vágott, miközben a táncparkett felé vonszoltam. Halkan kuncogtam, miközben a veszélyzóna felé haladtunk. Veráék is csatlakoztak a táncolásba. Mosolyogva figyeltem őket, ahogy táncolnak, és igen aranyos párnak találtam őket, majd tekintetem párom felé fordult, aki szintén őket nézte.
- Igen… Ez nekem is feltűnt, viszont nem tudom, hogy mennyire járnál jól, ha sűrűbben táncoltatnál meg.
Mondtam huncut mosollyal arcomon, majd orromat az övéhez érintettem. Igaz, lábujjhegyre kellett állnom, hogy ezt véghez vihessem, hiszen - nem sokkal ugyan – de magasabb nálam. Az, hogy csak kicsit tudok táncolni, már lassan nyílt titok. Olykor eléggé botlábam van, és képes vagyok akár a saját virgácsaimban is elhasalni. De végül is… ha nagyon szeretné, szívesen összetöröm magam akár minden nap.
- He-he… Köszi.
Pirultam el egy kicsit, ami remélhetőleg nem nagyon látszódott a félhomályban. A szám is lassacskán véget ért, mi pedig mentünk vissza a helyünkre. Jól esett egy kicsit megmozgatni magam, még ha nem is ment annyira. A kevéske sakénak köszönhetően már kissé imbolyogva jártam, és úton-útfélen fel akartam botlani valamiben. Úgy tűnt, sikerült elszoknom az ivástól.
Kai és Vera jól elvoltak egymással. Aranyosak voltak így együtt. Jó volt látni, hogy tanúi lehetünk egy újabb szerelem kibontakozásának. *-*
- Benne vagyok. Lehet, hogy jót tenne egy kis frisslevegő.
Tényleg kicsit füllett volt bent a levegő, és ez valahogy nem volt jó. A levegőre érve, kellemes, hűvös szellő csapott meg. Jól esett a benti fullasztó hőség után. Valószínűleg az egyre több ember miatt lehetett.
- Kezditek magatokat meggondolni az énekléssel kapcsolatban?
Kezdtem puhatolózni. Ha Suke nem is mer egyedül kiállni, hát majd én vele tartok, és együtt égetjük le magunkat. No nem mintha én nem égetném le magam nap, mint nap az emberek előtt. Ez már nálam már csak amolyan hobbiszerű valami.
A hűvös szél már úgy tűnt, hogy teljesen lehűtött, hiszen a hideg is kezdett kicsit rázni, ezért odabújtam Sukéhez, és jó alaposan átöleltem.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te6500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (6500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 6:16 am

Bandaösszehozós est

A little szívecském akart megszakadni, mikor mindenki szépen elsorolta mit kíván inni. Azt hittem lesznek olyan visszahúzódók, hogy csak a szöszke fog piát rendelni. Kicsit elpityeredve hallgattam végig a wishlist-et, de ha már felajánlottam, csak nem gondolhattam meg magamat. Mindegy, annyi baj legyen. Majd megyek ki a főtérre, s gitárolok, hátha megszánnak az emberek, és bele-belehajigálnak a gitártokba némi aprópénzt. Enyhe túlzással Nobuval hónom alatt battyogtunk a pultig, hogy kikérjük az italokat. Mivel voltam olyan szerencsétlen, így muszáj volt egy pincérke segítségét kérnem, s két tálcán visszavittük a drink-eket az asztalunkhoz. Nobu jól tudta, hogy óvatosnak kell lennie, így a lehető legtávolabbi point-ra helyezte le ülőgumóját. Mikor mindenki megkapta a megfelelő itókát, valamilyen okból kifolyólag a legdark-osabb ipse elkezde question-ökkel bombázni drága tesókámat. Szegénykém, az elején csak dadogni tudott, amiért én very-re megsajnáltam. Már épp azon voltam, hogy valahogy kihúzom szorult helyzetéből, mikor a „BlondePrince in a WhiteHorse” engem is faggatni kezdett. Persze én lazásan vettem a figurát, s csak úgy löktem neki a good rice-t.
Szinte majdnem a nyakába jum-oltam örömömben, mikor a világ legcsodásabb hangszeréről kezdett el kérdezgetni. Még szép, hogy tudok rajta play-elni! Egy ilyen hihetetlenül csodálatosan szépségesen szóló musical instrument-en nem tudni játszani szinte bűn lenne! Minden dream-em és vágyam az volt, már little boy-ként, hogy egyszer megtanulhassak gitározni! Azt, pedig csak legvadabb álmaimban sem tudtam volna elképzelni, hogy egyszer egy híres banda tagja lehetek. Ráadásul szólógitárosként lehettem a rivaldafényben! Oltári volt! Sajnálattal hallottam, mikor azok a gay-ek ki akartak paterolni, csak mert bounto vagyok. This is not fair! Kegyetlenek voltak velem, így rá kellett, hogy jöjjek, nem érdemelték meg, hogy a csodálatos Gross-fiú népszerűsítse őket. Viszont most reménykedtem abban, hogyha ezek a srácok tényleg valami bandaalapítást terveznek, és engem is felkérnek, akkor nem lesz ugyanaz, mint az előzőkkel. Bíztam abban, hogy ők mások.
Könnybe csordult tányérszemekkel néztem a lányok után, akik elhagyták köreinket. El is szégyelltem magamat, ’cause attól féltem, miattam, vagy miattunk léptek le. Pedig semmiféleképpen nem akartam őket elijeszteni. Nem volt semmi ilyesmi szándékom! Abban reménykedtem, hogy a fiúik vissza tudják őket tartani, de igen makacsok voltak, így seperc alatt kiszáguldottak az ajtón. Jómagam is úgy véltem, nem veszélytelen este kóficálni, de a taxi csak nem rabolja el őket.
Egy kis idő múlva kezdett eluralkodni felettem az a terrible big nikotin-hiány, így muszáj voltam rágyújtani. Pöfékelve tértem vissza lelkiekben is a szőkéhez. Ahogy jobban belemerültünk a témába, egyre jobban kezdtem izgatottá válni. Már láttam magam előtt, ahogy a színpadon állunk, s a ráadást nyomatjuk, mikor én az egyik hangfalról lejump-olok és menőzök a basszerral a kezemben. Majd amikor oldalra pillantok, meglátom, ahogy Nobu ott szerencsétlenkedik azzal, hogy hőn szeretett gitárját kiszabadítsa az egyik fan rózsaszín tangájának rabságából. Ahogy ebbe belegondoltam, akarva akaratlanul is röhögni kezdtem, minek következtében a félre szívott füsttől majdnem sikerült megfulladnom.

Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyHétf. Jan. 11, 2010 8:50 am

// Shinigami, WTF? o.o //

A lány csak nem szállt le a láma témáról, de ha csak egyszerű "nem tudom" lenne a válasz, akkor az túl feltűnő lenne, próbáltam elnyújtani a gondolatmenetet, ami alapján esetleg elhitethetem vele, hogy tényleg így történt. Persze nem, de ha nem zavartatom magam, akkor talán végre leszáll a témáról.
- Tudod - kezdtem -, sok közöm nincs hozzájuk, de tény, hogy még a kocsiból is éreztem a szagukat, viszont azt, hogy rondák, nem mondanám. Egész aranyos fejük van, míg nem köpnek szemközt. Akkor azért nem tudod értékelni még a nagy szempilláikat sem, amiket olyan elbűvölően tudnak rebegtetni. Mindent összevetve tehát egész aranyos állatkák. A másik kérdésedre visszatérve pedig, lehet, hogy tart ilyesmiket is, nem tudom konkrétan, viszont manapság a pénz nagyúr, neki meg sok van, így még az űrlapok sem okozhatnak olyan nagy gondot. Szerintem így sikerült elrendeznie magának ezeket az állatokat. Bár, annyira nem érdekel... Mindenki arra szórja el a pénzét, amire akarja, nem? - mosolyodtam el, majd beleszívtam a koktélba.
Az újabb "kis" hazugság után kellett egy kis szünetet tartanom, mivel azért nem voltam hozzászokva az ekkora lódításokhoz, majd miután visszatértem a valóságba, aztán kezdtem el újra felvenni a beszélgetésünk fonalát. Ezen a téren már nem lehet baj, könnyen mesélek az életemről, nincs semmi rejtegetnivalóm a képességem kivételével. Azt azért még nem szeretném elárulni.
- Sajnálom, hogy nem ismerhetted a szüleidet, nem lehetett könnyű. Bár, biztos sokan mondták már ezt, és kicsit sablonként hangozhat, de én komolyan gondoltam, hidd el - szóltam teljes komolysággal. - Viszont, a szakmád nagyon érdekes, nem mindennapi, azt biztos.
Gondolkodtam, a közelben lévő katonai helyek közt keresgéltem emlékemben, de hirtelen egy sem jutott eszembe. Mondjuk, annyira még nem vagyok ismerős itt, mindegy is.
- Nos, az apám üzletember, ezért elég könnyen boldogulok az életben. Már, ha érted mire gondolok. Néha-néha még támogatja is a zenekart, amiben éneklek. Bár azt nem mondhatnám, hogy teljes mértékben rá támaszkodunk, ugyanis most már önállóan el tudjuk tartani magunkat. Anyám pedig tipikus amerikai feleség, aki otthon van, esetleg kozmetikushoz, wellness hotelbe jár, és a többi, ettől független nagyon szeretem, de szegény életében nem sokat dolgozott. De ha nem kell neki, minek is dolgozna, ugye? Hát, ők az én szüleim. Nekik nagyon sok mindent köszönhetek, viszont most már igyekszem önállósodni.
Most jött a kényesebb téma... A barát rész, amiben azért nem nagyon brillírozok mostanság.
- Sajnos nincs barátom, elég nehéz eset vagyok pasiválasztás terén. Az elvárások annyira nem nagyok, bár ez relatív, viszont kevés olyan van, aki megfelelne nekik, mármint külsőleg még elmenne, de belsőleg... De biztos érted te is! Nem kell magyaráznom, főleg, hogy idősebb is vagy egy kicsit. Ne érts félre - mentegetőztem - , nem azt mondom, hogy öreg vagy, csak hogy idősebb! Jut eszembe, megígértem, hogy énekelek majd neked. Nem lenne kedved inkább egy duetthez? - kacsintottam rá.
Kíváncsi voltam belemegy-e, addig is elterelem a figyelmét a látomásos dologról.
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 12, 2010 2:58 am

|| Bandaösszehozós est ||

Lányos zavarában sokáig tartott bepontosítani neki érkezett kérdés, így nem is volt meglepő, csak hosszas szünet után kapta fel kobakját. Az értelem magas fokán pislogott rá könnyed eleganciával szétterülő asztaltársára és heves mutatóujj egymáshoz érintgetés társaságában kérte halkan a dolog ismétlésére. Szerencséjére vették a lapot és újra lefogatták a felvételt. Égi megkönnyebbüléssel csettintve vigyorodott el. Végre leesett neki és ez mérhetetlen boldogsággal töltötte el! Már csak a válasszal akadtak problémák. Szerencsétlen Nobu szakadatlan dilemmával nézett szembe, mert persze neki nem elég egyszerűen válaszolni! Rögtön belegondolt a szörnyű következményekbe. Ahogy őrültként kényszerzubbonyba dugva tömik tele színes bogyók ezrével, mert azt merészelte mondani egy húsz éve fénypontját élt együttesben gitározott! Ráadásul a tagok már régen a föld alatt pihennek őt is beleszámítva! "Ez borzalmaaaas!" Visított gondolataiban Sikoly képet megtestesítve. Fékezhetetlen szörnyülködése közepette, azért kénytelen volt a fájó valóságba is vissza keveredni és persze szembetalálkozni az Irusi névre hallgató férfi 'töretlen' érdeklődésével. Mivel láthatatlanná nem tudott változni fészkelődéssel összekötött nyöszörgéssel préselt ki magából rögtönzött választ.
-Banda...volt, de...deeeeh....feloszlottunk? Igen, igen! Szétmentünk.-
Húzza össze újra magát és próbálkozik láthatatlanná válni. Már-már épp az asztal alá szándékozott bújni, hogy szökési tervét végrehajtsa, amikor újabb kérdésként imádott egyetlene került terítékre.
-Ez lenne a gitárod?-
-Bizoooony! Soureinaaaa!-
Kapta magához a gitártokot eddig szemernyit sem mutatott elevenséggel és ölelgette apró lélek buborékocska távozásáig. Kiélve szíve minden szeretetét hámozta elő gyönyörűségét, persze formáját tartva belegubancolódva az emberiségre veszélytelen vállpántba. Kőkemény küzdelme eredményeként szabadul meg a tekergőző kígyótól és nyújtja át remegő praclikkal Fernandes modellkéjét. Úgy gondolta, ha kérik odaadja, bár nem szívesen. Rossz tulajdonsága hímes tojásként óvni élete értelmét. Így is már attól minden baja van, hogy eltartja magától. Mi lenne vele, ha összemaszatolnák vagy elhangolnák?! Egészen biztos depressziós boldogtalanságában vetné le magát egy magas épület tetejéről. Addig is viszont ideje lett volna felállnia az útból, mert a társaság női tagjai távozás mellett döntöttek. Hirtelen ötlet fogytán Irusi kezébe nyomva drágaságát tápászkodott fel. Darabokra hullott szívvel és gyermeteg csalódottsággal ábrázatán ad helyet a lányoknak. Kicsit sajnálja, hogy máris mennek. A nevükön kívül semmit se tudott meg, amin valószínűleg javít, ha rendesen kinyitja szájacskáját. Akkor talán még maradtak volna. Bár be kellett ismernie irtózatosan aranyos volt, ahogy a Justin nevű srác aggodalmaskodott. Olyan figyelmes volt! Csillogtak szemecskéi tisztelete jeleként, majd integetett a távozók után könnyáztatta zsebkendőbe trombitálva.
Helyére huppanva szöszmötölt a tokban és vadászott elő pengetőt is. Ha már volt olyan meggondolatlan és szenzorai ellenére lepasszolta kedvesét, legalább ne legyen bunkó! Nagy a késztetés, de nem olyan szörnyű alak, aki csak úgy kikapja a másik kezéből a dolgokat. Vagyis elszántan hitte, meg bírja állni.
-Ki...ki...kipróbálod? Elvileg nem kéne hamisan csengnie, de lehet addig ráztam, hogy megsínylette...-
Ácsorgott lelki tere sötétjében keservesen hullatva könnyei tengerét, majd fejelte le elemi erővel az asztalt Kei cimborája fulladozó hörgésén. Szegény párát nagyon elkaphatta valami, mert határozottan lilult feje. Persze ezt nem hagyhatta, így egy hurrikán pusztításával mászott át mindenen szeretetteljes hátpaskolás kiosztására. Ütései tengerében pedig aggodalmas anyukaként vinnyogott az ok után kutatva. Elvégre nem szokás csak úgy köhécselni! Lehet félrenyelt valamit, vagy beszippantotta a macskája szőrét.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 12, 2010 8:01 am

//Látnok, WTF O.O//

Gwen rendesen kezd zavarba jonni az egyre sorjánzo kérdéseimtol, és ebbol rájovok, hogy sikerult megint tullonom a célon. Jobb, ha azelott állítom le magamat, hogy faképnél hagy, mert még nekem sem lenne esélyem egy elrontott probálkozás után megtalálni egy ekkora városban. Kozben persze szegény lány zavarában már majdnem egy egész oceánt produkál, majd ujra kisut egy elég hiheto torténetet, amelynek roviden annyi a lényege, hogy a pénz sok gondot megold. Mikozben beszél én végig a koktélomat iszogatom, hiszen végre valahára, el is kellene tuntetnem. Mikor befejezi, magamban eldontom, hogy konnyítek az amugy is alaposan tulbonyolított szovegén, és kicsit más mederbe terelem a beszélgetésnek ezt a részét.
-Sajnálom, hogy ennyit kérdeztem, csak imádom az egzotikus állatokat. Nekem egy karakálom van, mert a macskák a kedvenceim, de minden más is érdekel. - vallom be, mikozben remélem, hogy rákattan a témára és végre lesz egy kis normális csevegés is koztunk. Mondjuk, a normális elég tág fogalom lesz itt, foleg ha figyelembe vesszuk, hogy a téma egy elméletileg tiltott, és a veszélyesztetett állatok listáján lévo állat tartása benne. De jobb otletem egyenlore nincs, szoval azzal kell élnem, amit tudom. Addig is legalább a helyzet mentve van. Már amennyire. Mindenesetre Ciara megszerzésére beadtam eddig mindenkinek egy bombabiztos magyarázatot, és ami azt illeti, ezt nyilván o is feltétel nélkul elfogadja, ha mesélnem kell. Szoval, roviden, meg vagyunk mentve. A tanulság pedig az, hogy ennyire azért nem kell tapadosnak lennem, foleg, amíg biztosra nem megyek, hogy tényleg az, aminek gondolom.
a szulo téma viszont még mindig terítéken van, és szerintem egyhamar nem fog lekerulni, elvégre ez volt az alap. A kedvessége viszont elég jo érzés, elvégre a legtobben csak egy "sajnálom, hogy ez tortént veled" kijelentéssel tudják le a dolgot. A munkám nem csoda, hogy érdekes, kevés ember találkozott már életében katonával. Kozuluk a legtobben elég zárkozottak, és mogorvák, szoval nem éppen az a jaj,de jo, hogy megismerhetek uj emberek vérmérséklet.
-Tényleg nem a legkonnyebb dolog szulok nélkul felnoni, de még mindig jobb, mint ha nincs is esélyed az életre. Azon az elven vagyok, hogy megbocsátok nekik, elvégre így legalább volt esélyem. Ha el is hagytak, legalább nem az abortuszt választották. - probálom kicsit terelni a témát, elvégre tul sok kamuzást nem akarok belekeverni a dologba. Valamennyire ez igaz is, hiszen, talán pontosan azért nem ismerhettem meg a valodi családomat, hogy megkíméljenek a klán elvárásaitol és szigoru szabályaitol, amikkel tonkre tették volna az életemet. A lelkem így legalább ép maradt, és nem rajta szárad ki tudja hány ember halála. Egy bérgyilkos élete szornyu, ezt tapasztaltam, és így még jobban megbékéltem a doglokkal. Bár az a miért kérdés orokre bevéste magát a szívemre, és bármennyire is zsugorodik ossze, megszunni soha nem fog.
Viszont orommel hallgattam az o meséjét a családjárol, akiket nagyon szeret, és nevelték. Én már annyira megszoktam a magam sorsát, hogy eloszor nem is tudtam elképzelni, milyen is lehet egy olyan családban felnoni, ahol a szeretet és minden tag jelen van. De a mesélésébe kicsit sikerult magam beleélnem, így végul már pontosan tudtam milyen családmodell volt az, amiben felnott. Szép gyerekkora lehetett, ugyanakkor nem lett belole egy elkényeztetett nagyvilági lány, akit csak az érdekel, hogy sikeresebb és gazdagabb legyen apucinál. Egy pont a javára ezért. A fius résznél pontosan értettem mire gondol, hiszen a férfiaknak eleve két alaptípusa van, és mindkettobol kaptam ízelítot. Szoval, nekem nem kell magyaráznia mi miatt magányos éppen. Nem olyan konnyu amugy sem az embernek megfelelo partnert találni, nekem jo párszáz év alatt sem nagyon sikerult.
-Szép életed lehetett akkor. Valojában én az ilyet szinte el sem tudom képzelni. Amugy pedig pontosan tudom, mire gondoltál. A fiukat ilyenkor általában nem nagyon érdekli még egy lányban más, csak az, hogy jol néz ki. Nekem sem sikerult még normálisat találni, pedig ott azért vannak idosebbek és komolyabbak is. - probálom vigasztalni, de csak azért, hogy kisussek valami jo indokot a legujabb otlete ellen. Én és az éneklés nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon, és fogalmam sincs, ezt hogyan tudnám neki megmagyarázni. Arra nem hivatkozhatok, hogy pocsék hangom van, mert fél perc alatt leleplezne, de hogy a fenébe magyarázzam meg neki, miért nem ismerem a számok nagy részét. Na jo, talán még van egy esélyem.
-Duett? Nos, nem is tudom. Bevallom nekem nem megy a gyors éneklés, szoval csak akkor lehetoleg, ha egy lassu számot választunk ki. Bár szerintem simán leénekelsz a színpadrol. - jelentem ki, mert ebben biztos vagyok. Ha énekesno, akkor tuti van legalább egy jol képzett hangja...
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 19, 2010 2:41 am

// Shinigami, WTF? O.O //
A lány végig nagyon kedves volt, és vagy nem tűnt fel neki a kamuzásom, vagy rám hagyta, hiszen ekkora hülyeségeket már nehéz volt kitalálni is, lehet nem akarta szétrombolni a légváram, amit ilyen alaposan próbáltam felépítgetni hazugságokból.
Végre olyan téma következett, amiben nem tudtam hazudni, hiszen tényleg halvány lila gőzöm nem volt arról, mi az a "karakál". Biztos nagyon egzotikus lehetett, mert még tényleg életemben nem hallottam ilyen típusú, pontosabban nevű állatról.

- Hát, elég érdekes neve van, viszont el nem tudom képzelni milyen lehet, ha esetleg mondanál róla pár szót, könnyebb lenne összeraknom a képet, így csak sötétben tapogatózom - eresztettem el egy mosolyt. - Viszont, neked hogy sikerült beszerezni? Épp az előbb említetted mennyi űrlap és ilyesmi kell hozzá. Biztos nem volt egyszerű procedúra az egész. Biztosan könnyebb lett volna egy sima macskát tartani. Azután nem kellett volna ennyit dolgozni, de az is igaz, hogy kevésbé lenne érdekes, mint egy karakál.
Abban is igaza volt, hogy rosszabb lett volna, ha a szülei az abortuszt választják, hiszen akkor össze sem futottunk volna, márpedig elég kedves lány ahhoz, hogy akár barátnők is lehessünk. Az abortusz ez szörnyű dolog, persze van, akinek nincs más választása, igaz, hogy én ebben sem nagyon hiszek, mert mindig van választás, csak meg kell találni azt, na de ez csak az én véleményem és sokan mondják az ellenkezőjét.
- Hát, mondhatjuk, hogy szép volt, igen. Sőt, most is az, szerencsére, le is kopogom. A többit pedig majd meglátjuk - kacsintottam rá. - A pasi kérdést pedig ne add fel, tudod... Egyszer eljön az igazi.
Az ellenkezésére, amit a duett ellen mutatott nem tudtam sok mindent mondani, de próbáltam meggyőzni, hiszen rengeteg olyan emberrel énekeltem már, akiknek nem annyira jó a hangja, de nem ez az érdekes benne, hanem a móka!
- Ugyan már, majd visszafogom magam és biztosan beadnak egy lassú számot, ha nagyon szépen megkérjük őket. Különben is, biztosan nincs annyira rossz hangod, hogy ne tudnánk egy ilyet elénekelni! Na, rajta!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 19, 2010 7:19 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤

*Nagyokat mosolygok a tánc közben, hisz ez egy olyan dolog, amit szeretek csinálni. Ilyenkor érzem azt, hogy igazán élek. Érzem, hogy a lelkem egyesül a testemmel, és hogy igazán önmagam vagyok. A tánc egy olyan élmény, amit nem lehet semmi máshoz hasonlítani. Érezni kell a zenét, a lépéseket, a mozgást. Mintha minden egyes karlendítésem a szabadságom materializációja lenne. Kai érintése pedig csak még tökéletesebbé teszi az egészet. S bármennyire is szeretném, hogy ez az egyetlen pillanat, amikor önfeledten örülünk a zenének és a másik társaságának, örökké tartson, véget ér, amikor Kai megpörget. Hihetetlen lazaság sugárzik belőle, és tisztelet. Két olyan dolog, ami nekem sosem adatott meg. Mondhatni, a tökéletes ellentétem. Hiszen én… én csak egy senki vagyok, egy pióca, aki másokra akaszkodik. Még sem vagyok képes elengedni őt.
Sötét gondolatokba merülve ülök Kai mellett; kezeimmel pedig ruhám szélét markolom. Valami… nem stimmel. Azzal tisztában vagyok, hogy Suwun most alszik, bár érzem koslató pillantásait magamon, ahogyan figyeli, mit művelek. Nem akar felébredni, valószínűleg csak azért, hogy rajtam nevessen egy jót. És ezt megkapta. Már a tudattól szorongok, és érzem magamon az egyre nagyobb feszültséget. Ha csak Suwun nem lenne itt… Ha egyszerűen eltűnne, sokkal könnyebb lenne az életem. Igaz, ki vagyok én, hogy a saját jómat akarjam? Mit Suwun, én is magam helyezem mások fölé, itt az ideje hogy változtassak ezen. Az, hogy végre lehetőségem van a felszínre kerülni, egy lehetőség arra, hogy változzunk. Ezt az ajándékot, az élet ajándékát nem pazarolhatom el. Arra kell használnom, hogy néha én segítsek másoknak. S ha már önző módon magammal rángattam Kait ebbe a bárba, teszek arról, hogy jó napot szerezzek neki.
Kai hirtelen a kezembe nyom egy poharat meg egy szál cigit, megszakítva eddigi gondolataim, amik elszállingóznak az éterben. Sikerül egész Suwunosan ránéznem, arcvonásaim viszont ellazulnak, amikor közli, hogy mit akar. Egy pillanatra megremegek, amikor a fülembe súgja, hogy kimehetnénk a friss levegőre; az ajkai szinte érintenek, kellemes emlékként felhozva azt a bizonyos csókot. A testem emlékszik rá, reagál, még ha lélekben nem is én voltam ott. Vagyis nem egészen én. Hisz akkor még mélyen aludtam abban a sötét pincében, lelki börtönömben, amit Suwun nekem rendezett be. De legalább nem a koporsóban fekszek, ahol eddig, évtizedekig, halottnak játszva magam, mélyre eltemetve.
A kapitányom és Mitsu igencsak vigyorognak a jelenetet látva, sikerül elkapnom a tekintetüket. Ennek hatására a fejem vörösre vált, de azért mosolygok hozzá egy sort. Aztán meglátom a színpadot is, ami előtt néhány huszonéves srác áll. Most vagy soha alapon pedig már fel is pattanok, leteszem a cigit és a poharat az asztalra, egy puszit nyomok Kai arcára, csak mert miért ne, utam ezután pedig a színpad felé vezet. Visszafordulva látom, hogy a kapitányom és Mitsu épp készülnek kimenni, így nem hallhatják csodaszép hangomat. Mert valljuk be, azért egész kellemes a hangom, és a dohány sem ront sokat hála annak, hogy nem szívok olyan sokat belőle. Na meg gyakran énekelgetek, ahogyan Suwun is. És persze… a flörtölés sem áll olyan messze tőlem. Pár bájos mosoly meg egy bemutatkozás elég ahhoz, hogy a legtöbben rám figyeljenek, és miután elmondom, hogy csak egy dalt szeretnék elénekelni végre, mert még nem volt rá lehetőségem, boldogan kísérnek fel a színpadra. Az egyikük, egy nálam alig magasabb, ám annál szebb mosolyú srác segít beállítani a dalt is, amit énekelni szeretnék. Egy öleléssel köszönöm meg neki a segítségét, aztán pedig száz wattos, millió dolláros mosollyal, ám már kicsit esetlenül állok a színpadon a mikrofonnal a kezemben. Persze, sokat szoktam énekelni, de sosem közönség előtt. Csak magamnak, a fáknak, meg a kutyámnak…
Vékony hangom végül belekezd a dalba, s idegesen hintázgatok lábaimon egy helyben. Már az is csoda, hogy volt itt egy olyan dal, amit ismerek és szeretek is. De ahogy telik az idő, az önbizalmam is megnő. Mindenki mosolyog, így én is ezt teszem. Itt mindenki a boldog arcát mutatja. Hisz ha pár órára is, de megszabadulhatnak a gondoktól, és a sötétségtől. Én is ezt teszem, még ha nem is fordítok hátat neki.*
- Wishes would be grand, If only they came true, For every time I wish, I wish I had you. - *fejezem be a dalt, a lábaim remegése is megáll. Már cseppet sem tűnök olyan megszeppentnek a színpadon, mint pár perce. És Kai is figyel, érzem magamon a tekintetét. Mintha mosolyogna is. Őszintén. Mennyivel jobban áll neki ez az arc…
A fiúk megtapsolnak, én pedig pironkodva köszönöm meg nekik. Kai legnagyobb meglepetésemre a színpad előtt terem, és ismét a kezembe nyomja a szakét tartalmazó poharat, amit azonban most nem utasítok el, és a cigarettára is rágyújtok.*
- Remélem, a taichouék is hallották… És ugye nem volt vészes? - *kérdezem, mielőtt lehajtanám az italt. Na persze, tudom, hogy a hangom tökéletes, ezt a kérdésemet inkább számításnak nevezném, de egy nőnek mindig kell, hogy legyen egy-két trükk a tarsolyában. Még ha olyan szelíd és ártatlan is kívülről, mint én.*
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:34 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤




Kérdésére Vera azzal reagált, hogy adott az arcára puszit, ami csöppet sem volt az ellenére. Kellemesen égette a bőrét a lány ajka, még el is mosolyodott. Ráadásul ez a mosoly őszinte volt, amit már nagyon régen engedett meg magának. Vagyis, nem volt miért mosolyognia. Ez meglepte, ugyanakkor annyira természetesnek tűnt számára, hogy egyszerűen nevethetnékje támadt.
- Szóval, nem megyünk ki a levegőre, Vera drága?- kérdezte játékosan csillogó szemmel. Lilásfekete szemében csak úgy pattogtak a szikrák, ahogyan az előtte álló lányra nézett. Az egyszer csak elfordult tőle, és megindult a színpad felé. Fejez rázva nézett utána, de le is fagyott egyből: nagyon nem tetszett neki az, ahogy a sok felajzott majom az ő hadnagyát nézegette. Ami pedig egyenesen megdöbbentette, hogy Verának ez tetszett! Mosolygott, kacarászott, ölelgetett... méghozzá másokat, és úy, ahogyan őt nem! Szóval ilyen Suwun másik személyisége... Játszik a férfiakkal. Keserű szájíze lett, és arcáról a tömény megvetés volt leolvasható. Gyilkos tekintettel szemlélte a sok kis suhancot, aki az apró nőt fixírozta. Vajon mit szólnának, ha eltörné a gerincüket? Valószínűleg nem vennék észre a történteket, mert eddig sem használták azt a testrészüket... Elsötétült tekintettel, megvetéssel fordult el, és gyújtott rá egy újabb szál cigarettára, ami meglepő módon villámgyorsan fogyni kezdett. Dühe mégsem csillapodott, inkább valami tompa sajgássá, zsongássá alakult a gyomra környékén. Szerette volna betörni a teremben lévő összes férfi arcát, aki rá mert pillantani Verára. Aztán, amikor megszólalt a lány, és hangja betöltötte a termet, megfordult, és követte a mozdulatait a tekintetével. Tetszett neki a hangja, és úgy döntött, hogy odamegy a színpadhoz. Vajon észre fogja venni a kis sztár a rajongóhímjei mellett őt is?
- Tűnj arrébb, te nyomorék. - szólt cigarettától rekedt, most mégis pengeéles hangon. Könyökével oldalba küldte a srácot, aki becsúszott a többi alá. Észre sem vették a többiek az apró malőrt, a srác pedig dühösen húzta el a csíkot. Miután Vera lelépett a színpadról, a kezébe adott pár dolgot, majd ő lépett fel a színpadra. Közben szelíden mosolyogva tolta félre az egyik aranyos, nagyon szép lányt, aki felállt, hogy énekeljen.
- Szépségem, megengeded hogy átvegyem a helyed? Csak egyetlen dal. - mosolygott csáberejének töredékét bevetve, de a lánynak ez is elég volt. Tudta, melyik számot akarja énekelni, ez volt a kedvencdala.
- I hate feeling like this, I'm so tired of trying to fight this...- zendült fel rekedtes, mély, mégis kellemes hangja, és átengedte magát a dalnak. Olyan volt, mintha a belsejéből szólt volna, és amikor befejezte, leszökkent a színpadról, pont az előbbi lány mellé. Az áhítatosan, rajongással teli tekintettel nézett rá, majd a fülébe súgott valamit, amitől elvigyorodott, majd megrázta a fejét. Utána Verához fordult, és miközben karjával átkarolta, megkérdezte:
- Te gyönyörűen énekeltél, Vera. Rólam mi a véleményed? A hangommal kapcsolatban persze. - mosolygott, majd ujjaival játszani kezdett a lány hajával. Borzasztóan vágyott egy szál cigarettára, és egy pohár tequilára, de jelenleg csak szaké volt kéznél. Így az asztaluk felé irányította a lányt, és közben megkérdezte:
- Jut eszembe, mi lesz a friss levegővétellel? - mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te19800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptyKedd Jan. 19, 2010 8:40 am

//Látnok WTF? O.O//

Már éppen kezdtem benne reménykedni, hogy végre sikerult egy olyan témát találnom, amiol mindketten tudunk beszélni és egyikunk sem fog veszélyes kozelbe kerulni kozben a másik titkaival, mikor bevallotta, hogy jelenleg azt sem tudja pontosan, hogyan is néz ki egy karakál. Nos, rendben, akkor tartok neki egy rovid mesedélutánt, ami alatt elomlengem, hogy mi is valojában Ciara, és miért o a kedvenc kis állatkám. Bár jobb, ha ovatosan taglalom azt a részt rola, hogy hihetetlenul okos, és képes megtenni azt, amit kérek tole, mert erre egy állatot sem lehetne megtanítani elméletileg. Na nem baj, ha nem is tudja milyen állat ez, fel sem fog tunni neki. Meg eredetileg is nagyon okos volt, de az értelme foleg az egeres incidens után bontakozott ki, bár ez csak részletkérdés. Mindenesetre az elozoleg feltett kérdéseket most visszakapom, mázli, hogy pár fonoknek már be kellett adnom, így szinte hiba nélkul fogom szovegként mondani:
-Lássuk csak. A karakál kb. 1 méter magas és 15 kilós macskafajta, homokszínu szorrel és hegyes fulekkel. Nagyon kedves, az enyémet Ciarának hívják, és most éppen valamelyik ujoncot boldogítja szerintem. - ami igaz is, hiszem eloszeretettem hoz frászt az emberekre, ha a szobám kozelében járnak engedély nélkul. - Valojában én egész konnyen szereztem be, mivel illegálisan behozott állatok kozé tartozott, amiket lefoglaltunk. Utána én kaptam meg felugyeletre, mivel tul kicsi volt, és egy kis konyorgés után meg is tarthattam azzal a feltétellel, hogy nem fog senkit bántani. - és ezt be is tartotta, bár pár ember szobáját vagy irodáját már kezelésbe vette. Persze, nem karommal, csak foggal, hogy egy kutyára gyanakodjanak. Én meg nem mondom meg nekik, hogy nem az tette ezt. - Hát másnak lehet, hogy egy sima cica jobban tetszene, de én el nem cserélném semmiért. Elvégre nála jobban semmi és senki nem tudja rávenni a fiatalokat, hogy fussák le a reggeli 10 kilométert, de gyorsan. - mondom nevetve és tok komoly képpel, hogy bevegye. A vége csak vicc, az egyetlen akit eddig megfuttatott, az az elozo hadnagyom volt. Errol azonban Gwennek nem kell tudnia semmit.
A karaokerol azonban még mindig nem tudtam lebeszélni, egyre inkább belelkesult, és megígérte, hogy visszafogja magát. Hát nem tudom mennyire megy ez neki, de nekem eléggé érdekes hangom van ahhoz, hogy vagy uvegtorés vagy taps legyen a vége. Attol fugg milyen lesz a dal uteme és a hangszintje. Mivel nem volt más választásom végul kelletlenul csak felálltam és elmentem a dallistához Gwennel egyutt. Az elso pár számtol elore féltem, de végul az utolso pillanatban találtam egy olyat, ami ismerosnek tunt. Eloszor nem tudtam honnan, de utána rájottem, hogy ezt hallgattam az egyik barátnomnél. Szuper, legalább valamit ismerek is. Persze azonnal kinéztem, hogy ebbe nem sulhetek bele.
-Oké, énekelek, de csak akkor, ha ez lesz az a szám. - mutatok rá, majd elindulok a színpad felé. Bár probálok magabiztosnak tunni, azért eléggé félek még mindig. Ha nem lenne mellettem, tuti nem rángatnának fel oda még daruval sem...

//ihlet nincs nagyon...//
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Cl0te3000/7000Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 EmptySzomb. Jan. 23, 2010 1:57 am

//Shinigami, WTF? o.o //

Most már azt is megtudtam mi az a karakál. Valahogy nagyobbnak képzeltem el, ilyen oroszlán, vagy esetleg tigris méretűnek, ehelyett körülbelül akkora lehet, mint egy német juhászkutya, vagy kisebb. A nagymacskákról alkotott képem, mindig egy oroszlánszerű akármi méreténél kezdődött. Mondjuk én annyira nem is ástam bele magam a témába, az azonban logikus, hogy a nagymacska nagyobb, mint a kismacska, és itt a háziállatként tartott macskára gondolok, tehát akkor a karakál is nagymacska, mivel a szokványos értelemben használt macska, kimerül egy kisebb testű kutya méreténél. Persze nem pont egy zsebkutyára gondolok, mert annál vannak nagyobb kandúrok is. Na, a lényeg a lényegben, hogy nagyobb dögöcskére gondoltam, mint amit Misty leírása alapján kaptam, de elfogadtam.
Azt viszont furcsálltam, hogy az elkobzott dolgokat szétosztogatják a katonák közt, még akkor is ha pitizniük kell érte. Ez olyan abszurd volt számomra... Vajon a pénzzel is ezt csinálják? Akkor én is beállnék katonának! Na jó, persze ez csak egy vicc volt, tuti nem bírnám ami ott van, talán meg is érdemlik az efféle kisebb juttatásokat. Végül is, egy karakál nem nagyon hiányozhat senkinek. Talán jobb dolga is van Mistynél, ahogy mesélte ugyanis nagyon szereti, legalábbis nekem ez jött le. Nem is akartam többet terhelni ezzel a dologgal, de azért, hogy mégse kukán bólogassak az elmondottakra, megszólaltam:

- Nem semmi kis történet. És mekkora szerencséd volt, hogy megkaptad. De a lényeg, hogy jó gazdája vagy - itt bemutattam egy halvány, de őszinte mosolyt.
Ezek után egy kis győzködés után végre belement az éneklésbe. Odakeveredtünk a géphez és kinézett egy számot, ami ismerősnek tűnt neki. Már csak pár lépésre voltunk a színpadtól és reméltem, hogy nem fog meghátrálni az utolsó pillanatban. Felmentem a lépcsőn át a mikrofonhoz és odaálltam annak jobb oldalára, majd vártam, hogy Misty is megérkezzen. A szám nemsokára elindult és egész jól éreztem magam a lány mellett. Míg aztán egy időre el nem akadt a hangom és meg nem rázkódtam egy kicsit.
Jaj, hát nem épp a legjobbkor. Miért pont most kell látomást kapnom?!
A vízió akkor jött, mikor megérintettem a mikrofont, ebből arra következtettem hogy az előttünk lévő énekesek valamelyike szerepelt a látomásban, amiben egy lány és egy fiú, feltehetőleg a lány barátja, sétálnak a járdán. A háttérben feltűnt a bár logója, tehát nem messze onnan fog történni az esemény. A pár séta közben el fog menni egy épület alatt, aminek a homlokzatából egy tekintetes darab fog lezuhanni, mindkettőjüket eltalálva.
Kissé hülyén éreztem magam, hogy olyan, mintha valami szuperhőst játszanék, de nem hagyhattam őket meghalni.
Már vége volt a számnak, mikor megláttam a két ismerős alakot a kijárat felé. Épp távozni készültek. Már csak annyi időm volt, hogy odasúgjam azt a pár szót Mistynek magyarázatul, amit akartam:

- Ne haragudj, de most mennem kell! Kicsit, ki kell mennem a friss levegőre. Itt, nagyon fülledt a légkör.
Ezután gyorsan kirohantam úgy ahogy voltam a bár elé és a távozó pár után kiáltottam.
- Hé! Nem ismerjük véletlen egymást?
Mindketten egyszerre pördültek meg tengelyük körül, majd az integetésemre közelebb jöttek hozzám, hisz a sötétben már nem annyira tudták kivenni ki az az idióta, aki kiabál nekik. Mikor közelebb értek, azonban elég furcsa képet vágtak és kijelentették, hogy fogalmuk sincs ki vagyok. Ezelőtt nem sokkal pedig leszakadt a látomásban szereplő épület homlokzatának nagy része.
- Á, megint csak elnéztem. Bocsi, rengeteg emberrel járok így. Sajnos nem vagyok túl jó arcfelismerő és mindig összekeverek mindenkit mindenkivel!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-