-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 6:04 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


Már épp azon voltam hogy sarkon fordulok és inkább körülnézek, mivel nem túl sok jelét adták odabent annak hogy bemehetek. Na de már megint nem jött össze.
-Gyere be! - hangzott a kiáltás bentről, legalább is szerintem ezt akarták. Na akkor most vagy soha. Már épp nyitottam az ajtót, közben hallottam hogy nem állt szándékukban megvárni a beszélgetés folytatásával.
- Szóval, mint ahogy az már kiderült, én vagyok a kapitány. A nevem Ninomiya Mitsuko, és amint láttad az előbb is, elég szerencsétlen természetű.
~Na már ennyivel okosabb vagyok. - gondoltam magamban, miközben lassan kinyitottam az ajtót. Ahogy beléptem, szemben álltam a kapitány asszonnyal, vele szemben pedig két, kifejezetten ismeretlen fickó ücsörgött.
~Éreztem én hogy kiscsoportos foglalkozás van. Tudtam hogy nem kellett volna most jönni. Na de most már úgy is mindegy. - mértem fel a helyzetet, majd kényelmesen becsuktam az ajtót, miközben magamra öltöttem protokoll mosolyomat.
~Mégse kapjanak szívbajt tőlem már most. Ráérünk később is. - játszadoztam el a gondolattal, és már meg is jelent egy-két jópofa tréfa amivel elüthetem az időt két küldetés között. Közben a kapitány hellyel kínált, nem is kérettem magam sokáig, leültem a jelenlévők mellé. Nem szándékosan, de sikerült kicsit távol helyezkednem tőlük. Közben a kapitány is eljutott székéig, ezt jól észrevehető hanghatásokkal jelezte számunkra. Amikor már épp azon gondolkodtam, hogy csak ülünk és bámuljuk-e egymást, megtört a csend.
- Ha nem gond, szeretnék néhány dolgot megtudni rólatok.
Miután ezt meghallottam, ösztönösen jött e késztetés hogy válaszoljak. Társaságban utálom a csendet, ezért vettem a bátorságot és nem vártam a többiekre.
- Shinoda Kenji, szolgálatára kapitány. Bár ötletem nincs mire lenne kíváncsi, az életrajzomat szívesen áthozom önnek később, ha igényt tart rá.
Mondaton végeztével végignéztem az irodában tartózkodókon és vártam a reakciókat.
~Remélem szorult egy kis humorérzék ezekbe az emberekbe, különben halálra fogom unni magam.
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzomb. Jan. 16, 2010 6:42 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺

Miután feltettem egyszerű kérdésemen, nem kellet sokat várnom a válaszra.
-Á.. dehogy.. Tudod ez a szokásos ismerkedő cucc
volt.. nem nagy dolog, hogy beléptél csak kérlek dugd el az arcod.-
mondta
a shinigami. Meglepődésemet megpróbáltam eltakarni.
~Mégis mi az árnyékot képzel!? Semmit sem tettem és máris sérteget?! Szóval nagyra tarja magát.- zsongottak fejemben a gondolatok. Legszívesebben a kardomat a szívében forgattam volna, de csak kettő pillanatig merült fel bennem ez a lehetőség, mivel ő csak egy éretlen újonc.
- Hmm…valami baj van aranyapám?- kérdeztem flegmán, kicsit
megigazítva hajam a shinigamit.
- Igen, minden rendben!- szólt a kapitány, ezzel megszakítva gondolatsorom. Egy-két perc múlva jött is vissza hozzánk, és mikorra leült volna, kopogtak.
- Eh… De forgalmas ma az iroda?- gondolkodott a kapitány hangosan.
-Gyere be! – szólalt meg gyorsan a kapitány. Egy újabb shinigami lépett be az ajtón, pechemre őt se ismertem. Kicsit megnéztem magamnak rövid fegyvereit,de figyelmemet újra a kapitányra összpontosítottam.
- Szóval, mint ahogy az már kiderült, én vagyok a kapitány. A nevem Ninomiya Mitsuko, és amint láttad az előbb is, elég szerencsétlen természetű.- közölte velünk a kapitány, a már eddig is tudott tényeket. Miután a kapitány befejezte a mondandóját letessékelte mellén a legújabb „tagot” aki kicsit távolságot tartva ült le mellénk. Közben a kapitány, lehuppant a nyikorgós, bőrrel fedett székére.
- Shinoda Kenji, szolgálatára kapitány. Bár ötletem nincs mire lenne kíváncsi, az életrajzomat szívesen áthozom önnek később, ha igényt tart rá.- mutatkozott be a legújabb shinigami.
-Üdvözletem Kenji, a nevem Yomochin Atsuya. Látom szorult beléd humor az akadémián.- és bemutatkozásom után Retasu felé fordultam.- Téged pedig hogy neveznek aranyapám?- kérdeztem eléggé lenéző hangsúllyal.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te5000/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Jan. 17, 2010 2:30 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


Már-már reméltem, hogy nem kapja fel a vizet, azért mert egy ártatlan beszólás kicsúszott a számon, de sajnos nem úgy lett. N agyon meglepődtem mikor visszaszólt ráadásul egy elég ósdi dumával.
- Hmm… valami baj van aranyapám?- Mondta az unalmas sódert, hiszen ez számomra az volt.. én modernebb időkből származtam, mint ő és ezt onnan tudtam, hogy ilyen régi beszólásai vannak, amiket még a sötét középkorban használtak.
- Semmi csak nem nagyon tetszik a burád haver… ennyi az egész! Am meg tudom, hogy arany vagyok, de az apád biztos, hogy nem én vagyok. - Viccelődtem tovább majd vártam a válaszát, de ekkor a kapitány is megszólalt. Az kiabálta, hogy minden rendben és mikor kijött a fürdőből kiszólt a kopogó embernek. Mikor kinyílt az ajtó egy másik shinigami lépett be rajtam.. Arra gondoltam, hogy ő is egy újonc.

- Szóval, mint ahogy az már kiderült, én vagyok a kapitány. A nevem Ninomiya Mitsuko, és amint láttad az előbb is, elég szerencsétlen természetű. - Mondta a taicho majd rám és Atsuyára nézett és láttam a szemében, hogy aggódik valami miatt. Nem nagyon érdekelt ezek után, hogy mit mondott a mellettem ülő bányarém, de aztán rájöttem lehet, hogy kedvesebbnek kéne lennem, hiszen mégis csak barátokat kellene szereznem..
- Ha nem gond, szeretnék néhány dolgot megtudni rólatok. - Mondta a kapitány majd végignézett rajtunk. Én akartam elkezdeni a bemutatkozást, de az újonnan érkezett újonc megelőzött. Nem nagyon tetszett, de hát istenem.. Elég, ha egy emberrel veszekszem…
- Shinoda Kenji, szolgálatára kapitány. Bár ötletem nincs, mire lenne kíváncsi, az életrajzomat szívesen áthozom önnek később, ha igényt tart rá. - Mondta az, aki nem rég lépett be az ajtón.
~ Szóval Kenjinek hívják.. ráadásul semmi mást nem tudtunk meg róla…~ Gondoltam majd vártam, hogy Atsuya is bemutatkozzon és mondjon valami magáról. Nem is kellett sokáig várnom Atsuya bemutatkozására csakhogy az nem a kapitánynak szólt hanem Kenjinek.

- Üdvözletem Kenji, a nevem Yomochin Atsuya. Látom szorult beléd humor az akadémián.- Próbált viccelődni majd láttam, hogy felém fordul.
- Téged pedig hogy neveznek aranyapám?- Kérdezte elég lenéző hangon ami nekem nem nagyon tetszett így egyből visszaszóltam neki.
- Na idefigyelj bányarém.. Biztos, hogy n em aranyapádnak hívnak.. A nevem Hitoshi Retasu..és a jövőben kérlek ne nézz rám mert nem akarok rémálmokat..- Oltottam le egy kicsikét a gyereket majd Kenji felé fordultam.
- Szasz! A nevem Hitoshi Retasu..- Neki már sokkal, de sokkal barátságosabban köszöntem.




Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Jan. 17, 2010 5:05 am

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

Kezdett elég érdekesre fordulni a társalgás, és egyre inkább úgy éreztem, hogy kitörni készül az Apokalipszis épp az irodám kellős közepén. Már épp azért imádkoztam, hogy jöjjön vissza Yuu-chan, és vegye vissza a helyét, amikor végre betelt nálam a pohár. Igaz, kissé sokáig tartott, még így is türtőztettem magam, de most, hogy már lassan egymás torkának ugranak, nem tudtam csak úgy ülni, és hallgatni őket.
Ki hallott még ilyet, hogy az első kapitány-látogatásukon egymásnak ugranak a tisztek? Hallatlan… Örüljenek, hogy nem tervezem a fogdába dugásukat!
- Na jó! Azt hiszem, hogy ennyi veszekedés, és sértegetés mára elég volt, ha nem szeretnétek mindannyian a hűvösön tölteni az éjszakát. Tessék kibékülni! Az én osztagomban nem fognak a tisztek egymás nyakának ugrani, vili?!
Változott a kissé hisztérikusra hangom, miközben a homlokomon lévő ér hevesen lüktetni kezdett. Legszívesebben mindkettőjüknek levertem volna egy jó nagy tockost, bár nem biztos, hogy ez kapitányhoz illő lett volna. De várjunk csak… mióta érdekel engem egyáltalán a rangom? Ha még most is hadnagy lennék, simán fenékbe billenteném a két bajkeverőt, és feltörölném velük a folyosót.
Fújtam egyet, hogy kicsit lenyugodjak. Még se lenne jó, ha az lenne az első emlékük velem kapcsolatban, hogy hirtelen haragú, és hisztis idióta vagyok, aki mellette még szerencsétlen is. Pedig biztos ez lesz, érzem… Gyorsan felpattantam, majd a kis polchoz, és asztalkához siettem. A tálcáról felkaptam egy üveget, majd jó alaposan meghúztam, hogy kissé lenyugodjak. Természetesen sake volt benne, mi más… nekem a tea, meg hasonlók nem hatnak idegnyugtatóként…
- Szóval, ott tartottunk, hogy bemutatkozás…
Vettem egy mély levegőt, majd kifújtam, hogy ezzel is próbáljam magam nyugtatni.
- Kenji, nem fontos semmilyen életrajzot hoznod, ott van a többi közt, csak ki kéne keresnem. Na meg azért is faggatlak titeket, hogy ne kelljen elolvasnom azt a rengeteg oldalt, mert abba biztos belepusztulnék.
Próbáltam nyugodt képet vágni, és eleresztettem egy barátságosnak szánt mosolyt. Ki tudja, hogy ők mit vettek ki ebből, de nem is érdekelt. Ha félnek tőlem, csak hajrá…

//Atsuya, Kenji, ha kérhetném maradjunk fix sorrendnél, és ne összevissza írjatok... ^^" Előre is köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Jan. 24, 2010 6:51 am

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

-Na idefigyelj bányarém.. Biztos, hogy nem aranyapádnak hívnak.. A nevem Hitoshi Retasu..és a jövőben kérlek ne nézz rám mert nem akarok rémálmokat..- Jött az indulatos válasz eléggé tapló kérdésemre.
~Bányarém?!Rémálom?!Na most véged.~ Húztam fel magam a sértő, ám de jogos válaszra. Mikor nyúltam a kardomért hogy jól megforgassam Retasu szívében, elgondolkoztam azon hogy miért is viselkedek így. Ez nem én vagyok. És ha lenyugodok akkor ezzel is példát mutatnék. Ezekkel a gondolatokkal mozdulatomat abba is hagytam, kezemet újra térdemre raktam. De a kapitány rossz néven vette, hogy a kardomat akarom előrántani és végképp elszakad nála a cérna.
- Na jó! Azt hiszem, hogy ennyi veszekedés, és sértegetés mára elég volt, ha nem szeretnétek mindannyian a hűvösön tölteni az éjszakát. Tessék kibékülni! Az én osztagomban nem fognak a tisztek egymás nyakának ugrani, vili?! -szólt parancsoló és kicsit hisztérikus hangon a kapitány.Amint a kiabálást abba hagyta, gyorsan felpattant, majd a kis polchoz, és asztalkához sietett. A tálcáról felkapott egy üveget, majd jó alaposan meghúzta. Kicsit nyugodtabb arc kifejezéssel és máris újra beszédre nyílt a szája.
- Szóval, ott tartottunk, hogy bemutatkozás…- mondatát befejezve nagyot fújt.
- Kenji, nem fontos semmilyen életrajzot hoznod, ott van a többi közt, csak ki kéne keresnem. Na meg azért is faggatlak titeket, hogy ne kelljen elolvasnom
azt a rengeteg oldalt, mert abba biztos belepusztulnék.- folytatta és egy szép mosolyt lehetett látni az arcán.
-Kapitány asszony-és elkezdtem vigyorogni-lenne egy kérdésem. A hadnagy merre leledzik?-kérdeztem kicsit szórakozottan és eleresztettem egy gyerekes mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Jan. 24, 2010 12:18 pm

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


Jót kuncogtam magamban, miközben ezek ketten épp csak nem ugrottak egymásnak. Gondolatmenetemből azonban hirtelen kizökkentettek.
- Szasz! A nevem Hitoshi Retasu.. - érkezett a bemutatkozás. Kedvesen intettem, majd tekintetem ismét a kapitány felé fordítottam. Feltűnően zaklatottnak tűnt, valószínűleg nem igazán tetszett neki amit ezek ketten művelnek.
- Na jó! Azt hiszem, hogy ennyi veszekedés, és sértegetés mára elég volt, ha nem szeretnétek mindannyian a hűvösön tölteni az éjszakát. Tessék kibékülni! Az én osztagomban nem fognak a tisztek egymás nyakának ugrani, vili?! - csattant fel a kapitány,megelégelve a komédiát, mert számomra ez az volt.
~Na,tud ő ha igazán akar. gondoltam, miközben figyeltem a reakciókat és vártam hogy mi jöhet ezután. Néhány pillanatig csend volt, míg a kapitány a polcról levett egy üveget és húzott belőle egyet.
~Nézzenek oda, még iszik is. Na, szép helyre kerültem.
gondoltam, miközben a kapitány visszafordult felénk és megpróbált barátságos arcot vágni az egész helyzethez.
- Szóval, ott tartottunk, hogy bemutatkozás… Kenji, nem fontos semmilyen életrajzot hoznod, ott van a többi közt, csak ki kéne keresnem. Na meg azért is faggatlak titeket, hogy ne kelljen elolvasnom azt a rengeteg oldalt, mert abba biztos belepusztulnék.
Erre a kijelentésre egy barátságos mosollyal feleltem, miután elég viccesnek találtam a választ. Ekkor jött a következő kérdés.
-Kapitány asszony lenne egy kérdésem. A hadnagy merre leledzik? jött a kicsit feleslegesnek tűnő kérdés Atsuyától.
~Mégis mi ez, kérdez-felelek? Ha ezt tudom, tuti nem most jövök. gondoltam végig a helyzetet, de mivel nem tudtam érdemben hozzászólni a dolgokhoz, csendben figyeltem tovább, hátha történik valami érdekes. Igazság szerint kezdett eluralkodni rajtam a lustaság, szívesebben aludtam volna egy jót, mint hogy ezt a két félkegyelműt hallgassam, ráadásul a kapitány is érdekes jellemnek tűnt.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te5000/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Feb. 28, 2010 1:41 am

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

- Na a jó! Azt hiszem, hogy ennyi veszekedés, és sértegetés mára elég volt, ha nem szeretnétek mindannyian a hűvösön tölteni az éjszakát. Tessék kibékülni! Az én osztagomban nem fognak a tisztek egymás nyakának ugrani, vili?!-Monda a kapitány. A hangja egy kicsit olyan volt mint egy hisztis picsáé, de illett hozzá. Már-már azon gondolkoztam én is, hogy előkapom a katnamat és egy kicsit megmetszem Atsuya bűn ronda arcát, de végül a kapitány miatt úgy döntöttem, hogy nem teszem mert ha megtettem volna biztos, hogy vagy kicsapta volna vagy kinyírtak volna...
- Rendben vagy Taicho....- mondtam majd Atsuya felé fordultam.- Bocsesz haver, de néha nem tudok uralkodni magamon... egyébként nem vagy valami ronda csak számomra furcsa.- fejeztem a be a mondani valómat majd, hogy minél barátságosabbnak tűnjek elengedtem egy mosolyt.
- Szóval, ott tartottunk, hogy bemutatkozás…- Mondta a Taicho s egy nagyot fújt majd elmondta Kenjinek, hogy nem kell az önéletrajza és azt is bevallotta, hogy azért kérdezget minket mert lusta elolvasni a papírokat.
~ Na ez igen... egy lusta kapitány... akinek még a hadnagya sincsen meg...~ Gondoltam majd körbenéztem, hogy kezdi e valaki a bemutatkozást. Senki sem kezdte... Inkább Atsuya tett fel egy kérdést a kapitánynak... Ugyan azt amit már én is feltettem neki. Egyszer csak azt vettem észre, hogy csukódnak a szemeim ami nem volt valami biztató dolog. Éppen ezért nem lrdekelt semmi megszólaltam.
- Elnézést, hogy közbeszólok, de nem bemutatkozásról volt szó? Ha jól emlékszem arról volt szó nem pedig kvíz partyról.... Ha senki sem akar bemutatkozni akkor veszem é a bátorságot. A nevem Hitoshi Retasu.. bár ezt már mindenki tudja... A jellememet is ismeritek így nem mondok mást.- Fejeztem be a mondanivalómat és vártam a történéseket.


A hozzászólást Hitoshi Retasu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 28, 2010 5:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 4:00 am

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

Pillanatnyi hiszti rohamom kezdett alább hagyni, így volt esély arra, hogy újonckáink ne a darálóban végezzék a találkozó után. Igaz, kissé még morc voltam rájuk, de mivel senkire se tudok huzamosabb ideig haragudni, így ez a kevés morcosságom is elmúlt. Halkan sóhajtozva hallgattam, ahogy Retasu bocsánatot kér viselkedéséért. Magamban is sikerült nyugtázni a dolgot, hogy igazából elég hatásosak a dühkitöréseim, főleg ha kapitány vagyok. Bár ha azt vesszük, akkor már akkor is félt tőlem néhány tiszt, amikor még csak hadnagy voltam… Ez van, ha valaki elég agresszív tud lenni embertársaival szemben.
- Örülök, hogy sikerült elszívni a békepipát, most pedig tessék bemutatkozni.
Mondtam vigyorogva, mint valami dilis, azonban ez a vigyor le is fagyott az arcomról, amikor már másodjára hallottam a mai napon azt a bizonyos kérdést. „Hol van a hadnagy?” Komoran bambultam magam elé, és már azt fontolgattam, hogy miként süssem meg egyetlen hadnagyom. Talán a nyársra tűzés hatásos lenne, de az is jó megoldásnak tűnne, ha zsírban sütném ki.
Némi gondolkodás után végül a választ is sikerült megszülnöm a mai vacsoraötletek mellett is, így kissé morcosan – leginkább az eltünedező Katai miatt – válaszoltam is.
- Halványlila fogalmam sincs, hogy hol lehet a hadnagy. Itt létem óta még egyszer se sikerült összeakadnunk, és már kezd az az érzésem lenni, hogy vagy kerül, vagy nem kíváncsi rám, vagy eltűnt, vagy meg nem tudom. Szóval egyre inkább azon gondolkozok, hogy milyen módon öljem meg, amiért nem jelenik meg színem előtt.
Zártam egy barátságosnak szánt mosollyal mondandómat, majd hallgattam, hátha valaki elkezdi most már a beszámolót magáról. Néhány perces néma csend után végre megnyikkant Retasu, s tömören el is mondott magáról mindent, majd türelmesen vártam, hogy jöjjön a következő személyke. Kezdtem kicsit belassulni, szóval úgy döntöttem, hogy fel kéne dobni a „partit” valamivel. Nem… nem kezdtem el levetkőzni… >.>
Amíg mesélt magáról a következő ember, addig elcsoszogtam egy polchoz, és elkezdtem köztük kotorászni. Végül csak megtaláltam az ideális cumót, ami egy dobozban testesült meg. Természetesen az emberi világból származott, hiszen mégis honnan kéne szerválnom ilyen izé játékokat. Igen, pontosan… egy igazi társasjátékot kotortam elő polcom mélyéből, amit unalmas napjaimra tartogattam.
- Van kedvetek játszani? Csak hogy ne legyen ez az egész olyan unalmas.
Tettem le a dobozt, melyen egy hatalmas „ACTIVITY” felirat hirdette a doboz tartalmát. Reménykedtem benne, hogy nem utasítanak vissza, így kicsit ismerkedhetünk is a játék közben. Jó… lehet, hogy nem így kéne szórakozni, miközben ismerkedek az újoncokkal, de akkor is… Ez a normál beszélgetés már tök unalmas volt, így hát ki kellett valamit találnom, hogy ne aludjunk be a másodperc tört része alatt…
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Márc. 14, 2010 12:44 pm

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

A Kapitány hiszti rohama után, Retasu valamiféle bocsánatkérést ejtett el. Eme remek bocsánat kéréskövetően megnyílt a szája Retasunak.
- Elnézést, hogy közbeszólok, de nem bemutatkozásról volt szó? Ha jól emlékszem arról volt szó nem, pedig kvíz partyról.... Ha senki sem akar bemutatkozni akkor veszem é a bátorságot. A nevem Hitoshi Retasu.. bár ezt már mindenki tudja... A jellememet is ismeritek így nem mondok mást.- Ezt a „remek” bemutatkozást követően levontam a helységben lévő emberek szerepét a csatában.
~Tehát, Retasu a tökéletes golyófogó, a kapitány eltereli az ellenség figyelmét a hisztijével és a jó melleivel, míg Kenji szétcsap köztük, és én mindaddig egy árnyékos fa alatt pihenek. Ilyen a jó csata. ~ álmodoztam.
- Örülök, hogy sikerült elszívni a békepipát, most pedig tessék bemutatkozni.
Parancsolt ránk a kapitány. Vagyis inkább csak rám, mivel Retasu és Kenji már „bemutatkozott”. De az én fejembe csak a pipaszó ragadt meg.Very Happy
-Taicho van vízipipája? Egy kis "szívás" jól esne.- Pattant
ki belőlem az ötlet. Továbbra is csak ezen az ötleten gondolkodtam, miközben a kapitány mondott valamit a hadnagy megöléséről, de nem nagyon figyeltem. Mikor a kapitány fölállt azt hittem komolyan hoz egy méretes vízipipát és jót szívünk, de csak a dobozai között matatott.
~ Hmm, sebaj lehet hogy csak egy kis méretű pipája van.~ folytattam a gondolat menetemet. De végül a kapitány egy dobozt rakott az asztalra, amin a hatalmas ACTIVITY „villódzott”.
~Mi ez valami vicc?!~ és a szemem kb 2-szer akkora lett a dobozt felismervén.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te5000/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyPént. Ápr. 16, 2010 5:30 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


A kapitány nagyon örült neki, hogy abba hagytuk a vitatkozást vagyis én ezt vettem ki dolgokból. Mivel én már bemutatkoztam úgy döntöttem, hogy most egy kicsit elüldögélek egy kicsit és várom, hogy mi fog történni. Már-már azt hittem, hogy már mindenki tudja, hogy mi van a hadnaggyal mikor eszembe jutott, hogy Atsuya megkérdezte.
~Istenem, hogy ennyire érdekli őket az a nyamvadt hadnagy. -.-”~ Gondoltam majd vártam, hogy mit fog mondain a kapitány. Mint az várható volt egy kicsit ideges lett, de megadta a választ.
-Van kedvetek játszani? Csak hogy ne legyen ez az egész olyan unalmas.- Mondta a kapitány mire felkaptam a fejemet.
-Taicho van vízipipája? Egy kis "szívás" jól esne.- Mondta Atsuya. Ez a dolog nem nagyon tetszett ugyanis pont a kapitánytól kér vízipipát?.
-Már elnézést, de te kinézed a kapitányból, hogy vízipipázik? Egyébként én benne vagyok a játékba.- Mondtam majd vártam, hogy milyen játék ötlettel drukkol elő a taicho. Először azt hittem, hogy valami kártyás játék lesz, mikor felállt és elkezdett keresni valamit a dobozok között, de mikor lerakta dobozt az asztalra rájöttem, hogy ez nem egy kártya játék lesz, ugyanis a dobozon nagy betűkkel ez állt: „ACTIVITY”.
~ Na jó. Ez biztos csak valami vicc.~ Gondoltam majd megpróbáltam kicsikarni egy mosolyt.
-Elnézést taischo, de ez csak egy vicc?.- Kérdeztem kicsit szemtelen hangnemben.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 17, 2010 1:45 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


Kezdtek érdekesre fordulni a dolgok, főleg hogy a kapitány se tudta mit feleljen a számára kínos kérdések hallatán. Retasu volt a bátor aki megtörte a csendet:
- Elnézést, hogy közbeszólok, de nem bemutatkozásról volt szó? Ha jól emlékszem arról volt szó nem, pedig kvíz partyról.... Ha senki sem akar bemutatkozni akkor veszem é a bátorságot. A nevem Hitoshi Retasu.. bár ezt már mindenki tudja... A jellememet is ismeritek így nem mondok mást. - hangzott a meglehetősen szúrósra sikeredett bemutatkozás. Hallatszott a hangján hogy meglehetősen unja a dolgot, bár ezt nem értettem miért, hiszen most kezdett viccessé válni a dolog. A dolgokat csak fokozta, hogy a kapitány mással sem foglalkozott, csak hogy ez a két őrült kibéküljön, bár tudtommal nem volt kötelező puszipajtásnak lenni mindenkivel az osztagban. Ennek hangot is adott...
- Örülök, hogy sikerült elszívni a békepipát, most pedig tessék bemutatkozni.
Érdekes volt, hogy nem tud leszállni a témáról. Hiszen úgyis minden fontosat tud már rólunk, a többi meg majd út közben kiderül. Ám nem Atsuya lett volna, aki mellettem ül ha nem vág közbe valami égbekiáltó őrültséget.
-Taicho van vízipipája? Egy kis "szívás" jól esne.
Erre a felszólalásra szívem szerint egy hangos röhögéssel válaszoltam volna, de mégsem lehetek ennyire pofátlan pont itt. Majd máskor. Már épp azt gondoltam hogy ennél röhejesebb már nem lehet ez az egész kis összejövetel, mikor Retasu ismét nagyot alkotott.
-Már elnézést, de te kinézed a kapitányból, hogy vízipipázik? - Ezzel kicsit lelohasztotta a kedvemet, dehát nem is vártam tőle, hogy észrevegye a viccet a kérdésben. Hála istennek a kapitány ismét megmentette a helyzetet.
- Van kedvetek játszani? Csak hogy ne legyen ez az egész olyan unalmas. - mondta, miközben előkapott egy Activity feliratú dobozt. Először kicsit furcsán nézhettem rá, közben hallottam a többiek halk kuncogásra hasonlító zajait és elgondolkodtam, vajon mi sülhet még ki ebből . Voltak akik koránt sem bíták ki hang nélkül, így Retasu volt az első aki megszólalt:
-Elnézést taischo, de ez csak egy vicc? - szólt közbe az ismét rettenetes humorérzékről tanubizonyságot tevő Retasu.
Végül nem bírtam tovább és a röhögőgörccsel küszködve kezdtem hozzá mondandómhoz.
-Na most drága kapitány, a vízipipát még megértem, de Activity? Idejét sem tudom mikor láttam ilyet. De ha szerez hozzá egy vízipipát, akkor megoldhatjuk a dolgot. Vagy ha kölcsönadja a szakés butykosát, amit a polcon dugdos. Mert itt szúrjanak le ha ilyen helyzetben csak teázgat ... - hagyták el számat a szavak halk kuncogással kísérve. Nem voltam biztos benne hogy jó ötlet volt lehúzni a kapitány szeszkészletét, dehát most már mindegy. Legrosszabb esetben is annyi bajom eshet, hogy egy lyukkal több lesz a bőrömön. Mondandóm befejezvén óvatosan körbetekintettem a teremben, vajon ki ugrik nekem elsőnek ...
~Remélem a kapitány kezdi, a többiek utána nem jelentenek túl nagy kihívást.~ gondoltam végig a lehetőségeket, majd kényelmesebben elhelyezkedtem ülőhelyemen.
Vissza az elejére Go down
Kumiko Nanami
8. Osztag
8. Osztag
Kumiko Nanami

Férfi
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2010. Jan. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8.osztag 15.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te5000/10000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyPént. Ápr. 23, 2010 9:22 pm

// Új újonc érkezése- Kumiko bemutatkozása a kapitánynak//

Éppen a kapitány irodája felé igyekeztem, már az osztag tagja vagyok pár napja, de még be se mutatkoztam neki. Miközben megyek meglátom az apámat, elakarok futni előle,m ám már ő is észre vett, így felém jött.
- Kislányom! Hová, hová igyekszel? Kérdi apám.
- A kapitányhoz készülök, hogy végre bemutatkozzam neki, hisz még nem is találkoztam vele, mióta az osztag tagja vagyok! Válaszolom ridegen.
- Kislányom, ne legyél már ilyen rideg és mondtam, hogy vedd fel azt a szalagot és azzal kösd össze a hajadat, ne engedd szabadjára. Mondja nekem az apám. Kezdek már ideges lenni, elkel tűnnöm innen.
- Apa! Ne szólj bele, hogy hogyan öltözöm megértetted?! Kérdezem kiabálva.
Nem törődve a megszeppent apámmal megyek a kapitány irodájához. Amikor odaértem kopogtam.
Amikor kihallatszott egy halk "gyere be" Beléptem.
- Jó napot kívánok Mitsuko taicho! Én vagyok az osztag 15.tisztje Kumiko Nanami, már pár napja itt vagyok, de eddig nem jutott időm eljönni bemutatkozni ezt most bepótolom! Mit szeretne rólam tudni? Kérdezem kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/10000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/10000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyHétf. Május 10, 2010 10:55 am

// Új újonc érkezése- Morita csatlakozik Kumikohoz//


Sérüléseimből még nem egészen épültem fel, de már eléggé jól voltam ahhoz, hogy meglátogassam kapitányom. El is indultam a 4. Osztag szállásáról. Sajnos egy-kétszer el is keveredtem, még nem igazán ismerem ki magamat Seireitei-ben de szerencsére tudtam útbaigazítást kérni így nagy nehezen, de végre eljutottam a 8. Osztag szállására. Eléggé izgultam és morfondíroztam, hogy vajon mi is fog történni a kapitányi szobában, és hogy milyen lehet a kapitány. Az addig rendben van, hogy nő meg hogy Ninomiya Mitsuko-nak hívják, azonban ezeket leszámítva semmit se tudtam róla. De olyan hülye vagyok, hiszen azért is megyek, hogy megismerjem és hát természetesen ő is engem. Mélyen elmerengve a gondolataimban haladtam előre a már-már végtelennek tűnő folyóson, amikor nagy hangzavarra lettem figyelmes. Egy meglehetősen aprótermetű lány és egy idősebb férfiforma beszélt. A lány elég idegesnek tűnt úgy hogy jobbnak láttam, hogy ha lehúzódok kicsit, amíg lenyugodnak a kedélyek. Miután befejezték a vitát a lány csörtetve elindult a kapitány irodája felé, majd bement. Pár perc várakozás után én is elindultam, bekopogtam és vártam a hívó szóra.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 12:55 am

[ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ]

Virulva pakoltam elő a társast, és tettem le az asztalra. Azért kicsit reménykedtem, hogy nem néznek túl hülyének, amiért most Activityzni akarok itt velük. De most miért ne? Tök jó ötlet lenne szerintem. Jól elszórakozhatnánk, és még meg is engedném őket, hogy valamilyen módon szívassanak. Azért ilyen nem adatik meg mindennap ennyi tisztnek. Meg egyébként is… ha csak úgy szívatnának, valószínűleg egész éjszaka a rácsok mögött csücsülnének vacsora nélkül.
- Öhm… már miért lenne vízipipám, Atsuya? Egyébként is, rühellek mindent, ami füstöt gyárt.
Pislogok kissé értetlenül újdonsült tisztemre. Ez a kérdés nem enyhén volt hülyeség, hiszen először is, kapitány vagyok, másodszor pedig nem még nem volt rá időm, hogy vegyek vízipipát. Meg igazából nem is nagyon kell. Legalábbis nekem biztos nem, az fix.
Boldogan csomagolom ki a dobozt, és nyitom szét a táblát, közben pedig figyelmesen hallgatok, hátha megint összeugrik a két boxbajnok. Na majd kapnának tőlem rendesen, amiért keménykedni mernek. Itt csak nekem engedett a keménykedés, és kész. >.<
- Már miért lenne vicc, Retasu. Szerintem tök poén ilyenekkel ismerkedni.
Pislogok rá értetlenül. Jó, mondjuk lehet, hogy ez egy kicsit szokatlan, de akkor se kéne sültbolondnak nézniük, mert hát ne nézzenek, mert én azt mondom. De lehet, hogy igazuk van… Lehet, hogy nem is olyan jó ötlet ilyennel játszani, és ilyenkor. Jajj, annyira ünneprontók ezek a mai újoncok. >.< Utálok kapitány lenni >.< Vagyis inkább csak ezt a részét utálom, hogy hallgatnom kell az új tisztek bemutatkozását, meg egyebek. Ha lenne hadnagyom, most valószínűleg rásóznám ezt a munkát, és én meg süttetném a pockom a tetőn, vagy valahol Karakurában a strandon.
- Hagyjatok már ezzel a hülye vízipipával, mert morc leszek.
Kezdek el kicsit morogni, mikor meghallom ismételten ezt a szót. Már kezd kicsi agyacskám azon járni, hogy talán tényleg be kéne egyet szerezni. De nem! Nem fogok a tisztek kedvében járni, mert inkább fordítva kéne. Vegyenek nekem ők vízipipát, bár igaz, hogy sose fogom használni, csak lesz majd magának a polcon, mint ahogy a többi X mennyiségű ismeretlen eredetű cumó is, amit mindenkitől kaptam, meg amik itt maradtak Yuu-chan után.
- Egyébként meg egyrészt nem rejtegetem a sakés üveget, csak nem vettem elő, másrészt meg nem teát, hanem kakaót iszogatok, mert az erőt ad.
Igen, pontosan >.< A kakaó adja minden erőmet. Ez a csodálatos, meleg, barna ital olyan számomra, mintha valamiféle folyékony duracell elem lenne, én meg valamilyen nagy mellekkel megáldott csini nyuszkó. Na jó… kezdek megint túl sok hülyeséget összehordani, de végül is kit érdekel? Engem biztos nem.
Kissé csalódottan kezdtem összepakolni az Activityt, mert látszólag senkinek se tetszett az ötlet, hogy ezzel játszunk. Gonoszok. Pedig olyan jól szórakoztunk volna…
Megijedve ugrottam egyet, ahogy hallottam, hogy újabb személyke érkezett meg az irodába. Remek, még egy újonc, akit végig kell hallgatnom… Már sose lesz vége ennek az egészneeeeeek? T_T
- Először is, Kumiko, maradjunk a Ninomiya taichonál, ha kérhetem, másodszor pedig csüccs le oda, ahol találsz helyet. Szerintem az urak lesznek olyan kedvesek, és átadják a helyüket.
Mondom barátságosan. Ha esetleg egyikük se adja át helyét, hát majd én gondoskodok róla saját, egyedi módszereimmel, hogy Kumiko ledobhassa magát valamelyik helyre. Persze nem kell rosszra gondolni, mert én nem vagyok rossz, vagy valami, de azért megvannak a magam eszközei, hogy miként paterolhatok el egy tökéletes helyről embereket.
Alig érkezett meg az újabb újonc, máris egy újabb hang üti meg a fülem az ajtó irányából. Kopognak… Remek, még valaki. Lassan már olyanok leszünk, mint a szardíniák. Vagy már olyanok is vagyunk? O.o
- Bújj be!
Kiáltok az ajtó felé, majd elvánszorgok ismét az én kincses szekrényemhez, hogy elosztogassam a drága itókáimat.
- Kér valaki valamit inni?
Teszem fel újra a már megszokott kérdést, amit valószínűleg már az utolsó betoppanó személy is hallhat.
Vissza az elejére Go down
Meiun Aion
8. Osztag
8. Osztag
Meiun Aion

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Soul Sosiety
Registration date : 2010. Mar. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te5000/10000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 7:34 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺

Már jó ideje, hogy az osztagnál vagyok, de még nem mentem el bemutatkozni a kapitánynak. Már későnek éreztem, de Ramputori nyüstölt. Nem bírtam ellentmondani neki. Elindultam hát a kapitányomhoz. Már hosszú órák óta edzettem. Elindultam hát. Pont edzés után voltam a tesztoszteron szaga körbelebegett. A szokásos sorozatgyilkos kifejezés volt az arcomon. Néhány Shinigami aki szembejött velem rémülten ugrott félre. Féltek tőlem. Élveztem ezt. Persze nem mindenki félt, csak a gyengék. Gyűlöltem őket. Mindet, akik azt hiszik, hogy kellenek. Nekem egyedül Ramputori kell. Semmilyen másik kapcsolat. Társak? Barátok? Mit jelent mindez? Nem értem, sosem értettem. És nem is akarom!
Lassan elértem a Kapitányi irodát.
~Muszáj ezt?~ kérdeztem meg a belsőm szép részétől.
~Aion… Kérlek, tedd meg értem!
Kopogtattam. Hallottam valamit bentről, aztán nyugodtan benyitottam.
-Mi a…- Szólaltam meg félhangosan.- Itt gyűlés van?
Hetedik újoncként álltam ott. Már azt sem értettem mit keresnek ennyien itt. De nem is érdekelt, csak egyetlen egy dolog.
-Kapitány… Meiun Aion vagyok. Remélem, leküldték az aktám… A bajosabb újoncokét sürgősen szokták nem?- Tettem föl egy költői kérdést. Aztán felsóhajtottam.- Csak be akartam köszönni, mert Nemrég kerültem önhöz. De ha zavarok, elmehetek!
Minden szem rám tapadt. Nem tudom, hogy megismertek e, hiszen mégis őrültnek állított be mindenki. Bár, néhányszor kihallgattak már, súlyos testi sértéseknél. És bizony nem tanú voltam. Felmordultam, ahogy mindenki végigmért.
//Ha én vagyok a sok a tömegben, akkor tudok várakozni! //
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 11:48 pm

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺

Már kezdtem reménykedni, hogy a kapitány rendelkezik egy jobbfajta vízipipával és egy jóféle dohánnyal, mert miért ne? De hát lemormogott.
Nem is kicsit, és az is kiderült hogy mindent, ami füstöt termel, utál. De nem csak a taichonak nem tetszett az ötlet, de még Retasu is leoltott. Hát itt már senki se érti a viccet? Még ilyent. Rettenetesen sajnáltam, hogy leszavaztuk drága kapitányunk játékát. Igazából nem is sajnáltam. De a látszat legyen meg. De az ismerkedés tetőpontjához, Kenji tiszteletlen apró, monológjával érkeztünk. Halk nevetésre késztetett, ahogy barátom nem hagyja békén taicho-samát. De, ahogy hallottam nem nagyon kell félteni a Ninomya-taichot se, mert rendesen leteremtette Kenjit is. Már mikor azt hittem nem lehet rosszabb, kopogás hallatszott.
- Cöh.- jött ki egy halk megjegyzésféleség. Mikor kinyílt az ajtó, ki fiatal fekete hajú, gyerek lépett be. Kedves hangon mutatkozott be. Remélem, nem rakna vele egy küldetésbe. Mintha nem lett volna elég, hogy heringek módjára "ismerkedünk", még a kapitány fel is állít minket, hogy helyet adjunk a friss húsnak. Körbe néztem, ki fog feltápászkodni, és mivel nem indult el senki, magara vette a terhet, hogy álljak. Így lustán és lomhán, de felkeltem, és a falnak dőlve akartam követni az eseményeket. Egy perc se telt bele és újra kopogtak az ajtón.
- Hmm, ez képtelenség. -
mondottam gúnyosan nevetve.
-Nos kapitány mivel kezdünk sokan lenni jobbnak látom, hogy ha átadom a helyem a most érkezőknek, nehogy félre értse, jó önnel beszélgetni, deee, nem szeretek nyomorogva ismerkedni...- és félig
mosolyogva elindultam az ajtó felé. Mikor kinyitottam az ajtót még egy újonc várakozott, aki pont kopogni akart. Még a fáradságot se vette, hogy félre álljon így a vállunk nem kicsit koccant.
- Figyelj!- mormogtam oda neki és tovasétáltam egyenesen a szállásom felé. Rettenetesen elfáradtam ebben a nagy ismerkedésben.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyVas. Jún. 20, 2010 11:42 pm

// Készülj Mitsuko kapitány! Yaken hadnagy hajnali rohama //


Seireitei 8. osztagának területén még nem nagyon zajlott az élet, elvégre csak reggel 5:15 percnél járt az idő. Ám egy bizonyos személynek az ébresztő órája, pont ebben a minutumban kezdett fülsüketítő hangon csörögni. Villám gyorsan ültem fel ágyamban, majd lenyomtam a készüléket.
- Nocsak. Milyen hamar eljött a hajnal.- állapítottam meg, miközben kipattantam a fekvő helyemről, s elmasíroztam a ruháimért. Egy kis reggeli készülődés, valamint mosakodás után elhagytam a szobámat, bezárva magam után a bejáratot. Rápillantottam a karórámra, amely másodpercre pontosan közölte velem, a számomra fontos információt.
- Hm... 5:45. Azt hiszem, pont időben vagyok.- mosolyodtam el halványan, és egyik kezemet gondosan ráhelyezve Zanpakutom markolatára. Amíg sétáltam a folyosón, minden ajtónál dörömböltem egyet, hogy keljenek fel az alacsonyabb rangú shinigamik is.
- Ébresztő! Ki az ágyból! Kezdődik a műszak!- borsoztam meg ordításokkal a dörömböléseket. Talán ettől nem loptam be magamat a többiek szívébe, csakhogy ez nem is volt célom. Mikor elvállaltam a rangomat, eldöntöttem, hogy kemény kézzel, de igazságosan fogok bánni az alattam szolgálókkal. Az atyai szigorból még soha nem származtak problémák. Néhány helyről enyhén negatív visszajelzések érkeztek, viszont nem kívántam foglalkozni az olyanokkal. Perceken belül már az iroda ajtajában szobroztam.
- 6:00. Ezt már nevezem teljesítménynek. Pontosan időben érkeztem meg.- mondtam, persze csak azt követően, miután ismét megtekintettem a bal karomon csücsülő órát. Eddig nem igazán hordtam, ám pár napja már rendszeresen viseltem.
- Jó reggelt taichou! Sakata hadnagy vagyok.- vertem öklömmel finoman az ajtót, azután bátorkodtam behatolni a helyiségbe. Egy meghajolás után eltrappoltam az ablakhoz, majd széthúztam a függönyöket.
- Már a hasunkra süt a Nap. Ideje nekilátni a mai teendőinknek, Mitsuko kapitány!- jelent meg egy nagy mosoly az arcomon, miközben behunytam a szemeimet. A saját asztalomon magam elé készítettem az irathalmot, de előtte elindultam a hely konyhai részlegébe.
- Ha nem bánja, főzök friss teát. Úgy látom ez még tegnapról maradt meg. Milyen ízesítésűre vágyik ezen a csodás reggeli órán, a 8. osztag vezetője?- kérdeztem, mialatt már feltettem melegedni a vizet. Egy pár darab filter előttem volt, noha nem akartam egyiket sem behelyezni a folyadékba, amíg Mitsuko taichou nem adott választ.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 5:12 am

// Hajnali támadás Yaken módra – Muszáj pont most, pont engem? //

Naaagy és finom csoki szökőkút… epertorta vár… vaníliafagyitó… Milyen jó is, ha az ember egy jót aludhat, és milyen kellemes a látvány, az illat, az érzés. Viszont valami igazán furcsát kezdek érezni, mintha valami szörnyű, süti és édességfaló szörnyeteg közeledne a csodálatos birodalmam felé, hogy felfalja azt. De nem, nem engedem neki, hogy megegye, mert ez az egész az enyém, és csak én fogyaszthatom el akkor, amikor és akivel akarom. Mondjuk jelen esetben csak és kizárólag magamban vagyok hajlandó megenni a váram falait. Epertorta… mindennél finomabb, és mindennél jobban imádom, és mindennél jobban szeretném felfalni. Váram azonban hirtelen olvadásnak indul. Lehetetlenség, azonban mégis megtörténik. Olvad, mintha csak jégből lenne, vagy nem is tudom, hogy miből. Szörnyűség, de komolyan! Hogy fogom én így elrontani a gyönyörűséges fogsoromat a sok édes-habos-cukos-epres kajával? Pedig annyira megérdemelnék, hogy a pocakomban partizzanak közösen, de valami ádáz, és alattomos valaki megakadályoz ebben. Gonosz, nagyon gonosz, amiért ennyire el akarja tőlem venni a mennyei élvezeteket! Surprised
Az égből hirtelen valami világosság tör elő, és én próbálom takarni a szemem előle, hogy ne vakítson el, majd egy ismerős hangot kezdek el hallani folyamatosan. Mintha valaki beszélne, csak azt nem tudom, hogy honnan, és kicsoda.
- Hagyj még öt percet aludni, anyus… Ma úgy sincs suli… – motyogom kapálózva a karommal, majd hirtelen puff… lezúgok a kanapéról, és sikerül magamhoz térnem. Kár, hogy vége az álomnak, kíváncsi lettem volna a végére, de így már tökmidegy.
Nyögdécselve kaparom össze magam a padlóról és dőlök le ismét a kanapéra, miközben fejembe húzom az egyik párnát. Ezzel is jelzem, hogy hagyjon aludni, mert nagyon morc leszek. Azonban újdonsült hadnagyom, Yaken valahogy sehogy se akar aludni hagyni. Kezdem azt hinni, hogy talán jobb volt hadnagy nélkül. Habár így legalább lesz valaki, aki megcsinálja a papírmunkát.
- Tök mindegy – morgom bele a párnába. A puha díszpárnát ledobva magamról próbálok ismét feltápászkodni legalább ülőhelyzetbe, majd hadnagyom felé kezdek el pislogni, mint aki most kezd visszaváltani zombimódból alapjáratra. Hangosan sóhajtva állok fel, majd indulok el az asztalom felé, hogy legalább az asztalra csorgathassam félálomban a nyálamat. Már a kapitányt se hagyják nyugodtan aludni ezek a mai hadnagyok… Mondjuk én se biztos, hogy hagytam Akanét aludni bármikor is, bár ez most tökre mellékes. Elérve az asztalomhoz, máris levágódok a székembe. A kellemes, pihe-puha kapitányi székbe, aminél nincs is jobb…
- Kakaót… most! – Koppan egy nagyot a fejem az asztalon, jelezve, hogy megint készülök bealudni. Sőt mi több, már sikerült is, hiszen ismét csak az édességmennyországot látom szemeim előtt. Aztán megint képszakadás. Előttem az íróasztalom barnul. Próbálok nem túlságosan bebandzsítani, hiszen akkor megint hülyén állna a szemem hónapokig, amilyen béna vagyok.
- Amúgy mit keresel itt ilyen korán, Yaken? – fordítom fejem hadnagyom irányába, de még véletlenül se emelem fel az asztalról. Még a végén megint sikerülne előre buknom, és beverni a nyakamon lévő óriási tököt. És ezt valamiért nagyon nem akarom megismételni
- Legközelebb aludhatnál tovább… – mondom, miközben próbálok elnyomni egy ásítást, majd végül úgy döntök, hogy ideje kockáztatni, és felemelni az okos buksimat.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyKedd Jún. 22, 2010 4:38 am

// Készülj Mitsuko kapitány! Yaken hadnagy hajnali rohama //


Úgy tűnt, a kapitány nem igazán akart ébredezni, de az én túlbuzgó törekvéseim mégis arra kényszerítették, hogy kiugorjon az ágyból, s elvonszolja magát az íróasztalig. Egy nagy reccsenés után kijelentette óhaját Mitsuko taichou.
- Igenis! Ahogy kívánja.- válaszoltam a kérésre, ami a kakaóra vonatkozott, majd meg is hajoltam. Elkezdtem turkálni a szekrény fiókjában, ahonnan valami instant kakaó féleséget vettem ki. Belenézve abba, láttam, csak barna por volt benne. Megfordítottam a tasakot, azután jobban szemügyre vettem a jegyzeteket.
- De hiszen ez gyerekeknek való...- suttogtam, miközben megráztam a fejemet, és sóhajtottam egyet, majd megláttam azt is, hogy sok kalciumot tartalmaz, mely a kölyköknek kell, mivel segíti erősebbé válni a csontjaikat. Nem igazán tudtam felfogni, miben volt ez jobb egy forró, frissítő teánál, ám a felettesemmel nem szerettem volna vitába elegyedni már az első hetekben. Az biztosan nem lett volna tanácsos, ráadásul a népszerűségemet sem növeltem volna túlzottan vele.
~ Na, de most mégis mit kezdjek ezzel a sok vízzel?~ kérdeztem magamtól, majd a folyadékot oldalra tettem. Kezeimet a derekamra helyeztem, gondolkodó képet vágva, ezt követően megvakartam az államat.
- Hm... Mindegy. Legfeljebb kiöntöm.- jutottam döntésre, ezután tejet vettem elő, aminek ellenőriztem a szavatosságát. Szerencsére még jó volt, ezért egy elégedett bólintással raktam fel az asztalra. A 8. osztag vezetőjének újabb kérdésére, egy halvány mosoly tűnt fel az arcomon.
- Ejnye kapitány! Miért mond nekem ilyeneket? Üdének kell lennünk, és korán kelnünk, ha mi akarunk lenni a legjobbak. Nincs is jobb a reggeli levegőnél, mert jó sok energiával tölti fel az embert.- próbáltam értelmes választ produkálni. Nem tartottam valószínűnek, hogy Ninomiya Mitsukonak célja lett volna előre törni a Gotei 13-ban, viszont annak ellenére mégis úgy fogalmaztam, mintha egy versengő cég lettünk volna. Érdekes. Magam sem tudtam miért tettem, talán így jobban hangzott az egész. Egy bögrébe tejet öntöttem, amit megmelegítettem, s az egyik kanállal elkavartam benne a port. Az illata valóban ínycsiklandó volt. Amint felettesem felemelte a fejét, letettem elé az italt.
- Parancsoljon.- mondtam, nem sokkal később leültem a saját asztalomhoz, azután megigazítottam a rakat dokumentumot. A következő javaslatra ismételten elvigyorodtam.
- Kérem, első a munka, aztán a szórakozás. Egyébként pedig minél előbb kezdünk, annál több időnk marad majd a lazításra.- közöltem saját meglátásomat a kapitánnyal. Könnyen beszéltem, hiszen előző nap már este nyolckor az ágyamban húztam a lóbőrt, emiatt volt bőven lehetőségem kialudni magamat. Régebbi énem biztosan elfogadta volna a tovább alvás ötletét, viszont egyre jobban haladtam a lustaságom fölötti győzelem learatása felé.
- Akkor, összeállítanám a jövő heti éjszakai őrjáratokat, amennyiben önnek is megfelel.- szólaltam meg, mialatt magam elé helyeztem az egyik iratot. Tollat ragadtam a kezembe, ám közben a taichoura pillantottam.
- Egyébként mi újság önnel? Ha szeretne valamiről beszélni, én szívesen meghallgatom. Nekem kiöntheti a szívét, elmondhatja a problémáit, próbálok mindenben a segítségére lenni. Különben nem dicsekvésből mondom, de feltűnően jó hallgatóság vagyok.- tartottam kiselőadást arról, hogy milyen tökéletes döntés voltam hadnagynak, elvégre egyszerre több dologra is tudtam koncentrálni. Figyelmesen vártam a feleletet, noha ez idő alatt az összeállításon is merengtem.

Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzer. Jún. 23, 2010 9:53 pm

// Hajnali támadás Yaken módra – Muszáj pont most? Pont engem? //


Végre megkaptam a fincsi kakaómat is, így már tökéletesen kezdődött a nap, vagyis inkább kezdődött volna, ha Yaken nem vert volna fel a gyönyörűséges álmomból. Bár lehet, hogy jobban jártam így, hogy nem tudtam meg. Mindegy, most az a lényeg, hogy kortyolgathatom a fincsi kakaómat, amit újdonsült hadnagyocskám gyártott csak és kizárólag nekem. Még ha gyerekeknek is való, az sem érdekel, mert hát én is egy nagyra nőtt gyerek lennék. Nem is biztos, hogy jól járt a Gotei 13 azzal, hogy kineveztek kapitánynak.
~ Yaken kissé túl buzgó… ~ állapítom meg a tényt. Nem nehéz, hiszen máris elkezdett beleadni mindent a munkájába. Talán attól fél, hogy rövidtávon elrúgdalom más osztaghoz, ha nem teljesít jól, vagy mi a csudi? Mondjuk ettől nem kell félni, mert ha én vagyok a tájcsó, akkor jó, ha legalább egy ember végzi a munkáját rendesen. Igaz is! Munka! Nekem most valami papírokat kéne aláirkálnom serényen, nem pedig bambulni ki a semmibe, és úgy kortyolgatni a meleg és kávéhatású kakaómat. Jóhóóó kellemesen meleg kakaó, ami végig csurog összeaszott nyelőcsövecskémen. Olyan ez nekem, mintha energiabombát nyelnék le, szóval innentől remélhetőleg már csak pörögni fogok, mint általában mindig. Na, ár most is pörgök, látszik, ugye? Ugyeeee???? Mindegy… xD
- Hüm… Hát semmi új, csak punnyadok, meg szidom Katait, amiért elment, meg minden, de most már ötülök, hogy itt vagy, mert van hadnagyom, meg minden, és ilynek. – hadarom el egy lélegzetvétellel az egészet. A mondat végén mély levegőt véve próbálom pótolni a tüdőmből szinte teljesen kisajtolt levegőt. Fellélegezve veszem tudomásul, hogy még mindig élek, és habár kicsit káprázik a szemem az oxigén hiánytól, de azért még mindig tudok dolgozni. Csodás, nemde? Mondjuk hülye vagyok, mert minek akarok én dolgozni? Teljesen rám ragasztja a munkamániás izébizét, de most komolyan. Eddig még csak gondolni sem akartam arra, hogy aláirkálok néhány papírt, most meg teljesen önszántamból próbálnék neki állni. Tönkre tesz az új hadnagyom, de most komolyan O.o De majd megoldom, mert azt fogom csinálni, amit Suke… rásózom a hadnagyomra az összes melót, én meg majd süttetem a pockomat a tetőn, vagy elszórakozok a drága párocskámmal. *.*
- Amúgy nincs kedved átvenni néhány papírt, amit át kéne olvasgatni? – kezdek el puhatolózni, hátha sikerül rásóznom a munkának azt a részét, amit nekem kéne elvégezni, mert hát most miért ne? Nekem amúgy is randim van a tetővel, meg a nappal, és a szép, hófehér felhőkkel, és a kék éggel. Még le kell barnulnom az esküvőre, mert különben elveszek a fehér ruhámban. Mondjuk az is igaz, hogy a ruhám nem is fehér, hanem halványnarancssárga, szóval abban már nem tudok hófehéren elveszni, de akkor is… Nekem barnulnom kell és kész! Nem nyitok erről vitát se magammal, se mással! Habár magammal vitázni igen érdekes lenne, tekintve, hogy nincs több személyiségem, és állítólag kattant se vagyok, legalábbis a hangok ezt mondták a fejemben….
A papírokat rendezgetve próbáltam megtalálni azt, amellyel elkezdhetném a munkát. A többségük inkább csak jelentés volt, ami átolvasásra, és aláírásra várt, de mivel egy lusta dög vagyok, akin létezik lajhármód, így egyiket se szándékozom átolvasni, mert majd megteszi ezt a hadnagyom, ha lesz olyan drága, és elfogadja az ajánlatot. Ha már ilyen buzgó, akkor igazán megcsinálhatja az én feladataimat is, nem? Surprised
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:22 pm

// Készülj Mitsuko kapitány! Yaken hadnagy hajnali rohama //


Egy ideig némán bámultam a kapitányt, de azután láttam, még elmélkedett valamin, ezért folytattam a munkámat. Arcom teljesen komolynak tűnt, szinte már tapintható volt a feszült gondolkodásom. Próbáltam a legjobb összeállításokat kihozni, mindent úgy elvégezni, ahogyan az a legjobban ki fogja magát venni a jövőben. Egy csodálatos toll hevert a kezemben, ami az utóbbi napokban igencsak a szívemhez nőtt, mint az órám is. Olyan csöndben voltam, még azt is hallottam, amint a taichou jóízűen kortyolgatja az italát.
- Remélem ízletes lett. A hátulján voltak képek utasításképpen, valamint arról, mennyiféle lehetőséggel lehet elkészíteni a kakaót. A közepes tej-,és por elosztást választottam, nem szerettem volna túl édesre csinálni. Különben pedig, néhány ember bőrének nem egészséges a sok csokoládé.- közöltem Mitsuko kapitánnyal, mialatt arcomon egy halvány mosoly is megpihent, ám ez lefagyott abban a pillanatban, amikor ismételten az általam készülőben lévő dokumentumra kezdtem koncentrálni. Az imént úgy beszéltem, mintha még bőrgyógyászi végzettségem is lett volna, noha csupán a saját tapasztalataimat hoztam fel példának. Végül is valamiféle döntésre jutottam, ezért sikerült felvésnem a "Hétfő" felirat alá az első kijelölt párost.
~ Yomochin Atsuya és Shinode Kenji. Remélem jól kijönnek, bár ez éjjeli őrjáratozás lesz, szóval nem kötelező nekik jóban lenni, csak végezzék el tisztességgel a műszakot.~ gondoltam magamban kissé szigorúan, miközben megvakargattam az íróeszköz végével az államat.
~ Akkor jöhet is a keddi összeállítás!~ töprengtem, majd két újabb nevet firkantottam rá a papírra, közvetlen a hét második napja alá. A shinigamik megnevezése közé persze tettem egy kötőjelet is, nehogy a végén még valaki majd egybeolvassa a neveket.
~ Morita Kyosuke, mellette meg Meiun Aion. Rendben van, még egy letudva.~ futott át a helyeselő foszlány az agyamon, nem sokkal később pedig elégedett bólogatással fejeztem ki egyetértésemet. A felettesem megnyilvánulása boldogsággal töltött el. Örült, hogy itt voltam.
- Nem is tudja, mekkora megtiszteltetés ez számomra.- pattantam fel a helyemről, ezt követően meghajoltam. Visszaülve a székemre észrevettem, a nagy illetődés miatt egy ronda pacát ejtettem a hófehér papíroson. Savanyú mimikával vakartam meg halántékomat.
~ Franc! Ezt elrontottam... Na mindegy, csak rá kell másoljam egy új lapra.~ fogalmazódott meg bennem a tény. Sóhajtottam egyet, s pillanatokon belül összegyűrtem eddigi törekvéseim eredményét. Egy jól célzott dobással, a kukába távolítottam el a hibás iratot. Lendületemet egy ilyen apró baki nem tudta megszüntetni, kihúzva a fiókot, már ki is kaptam az új, tökéletes papírt, majd lefektettem magam elé. A legszebb tudásom szerint firkantottam újra le a régebbi dolgokat. A folytatás előtt láttam, amint a taichou is elkezdett foglalkozni a saját feladataival.
~ Huuhhhh... Ez megnyugtató. Reméltem, hogy nem fogja rám sózni azokat az iratokat. Mert meg kellett volna tanulnom aláírást hamisítani.~ merengtem, majd meghallottam a hozzám intézett kérdést. Valószínűleg túlságosan korai volt az örömön. Tanácstalan arccal bámultam először az osztag vezetőjére, később tekintetem átkúszott, az aszalom sarkában lévő toronyra is. Az ott található dokumentumok még mindig csak rám vártak. Ránéztem az órámra. Már majdnem háromnegyed 7!! Még alig jutottam valahová, erre... Azért mégsem mondhattam egy kapitánynak, hogy "Foglalkozz te a saját dolgoddal!".
- Öhm... Azt hiszem... Vagyis igen. Természetesen segítek önnek.- erőltettem egy vigyort az arcomra, azután egy pár tonna papírral megint meggazdagítottam a gyűjteményemet, bár ezek már Mitsuko kapitány íróasztaláról származtak. Hát, végül mégiscsak nálam kötöttek ki. De szerencsére perceken belül végeztem az őrjáratokkal. Felkelve a helyemről, újból felettesem mellé sétáltam, azután letettem elé a papírt.
- Íme, elkészültem.- húztam ki magamat büszkén.
- Alá tudná írni itt, kérem!? Ja, és egy pecsétet is ide, ha lehetne.- mondtam, ujjaimmal a két helyet megcélozva.
Vissza az elejére Go down
Shinoda Kenji
8. Osztag
8. Osztag
Shinoda Kenji

Férfi
Aries Snake
Hozzászólások száma : 20
Age : 35
Tartózkodási hely : Hol itt hol ott ... sose lehet tudni
Registration date : 2009. Dec. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 6:57 am

☺ [ Tömeges újonctámadás – mi lesz itt, istenem? O.o ] ☺


Kezdtünk kicsit túlságosan is sokan lenni a teremben. És még mindig jönnek. Ha így megy tovább, inkább fogom magamat heringnek érezni, mint egy látogatáson. A drága jó kapitány is kezd kicsit morcos lenni. Lehet hogy nem kellett volna annyira cukkolni, de ez túl magas labda volt ahhoz, hogy ne csapjam le. Most már amúgy is mindegy. Ráadásul ez a semmire kellő Atsuya is meg akar lépni.
-Nos kapitány mivel kezdünk sokan lenni jobbnak látom, hogy ha átadom a helyem a most érkezőknek, nehogy félre értse, jó önnel beszélgetni, de, nem szeretek nyomorogva ismerkedni...
~Na jó , ez már tényleg gáz. Még egy jön? Azt hiszem ideje nekem is elhúzni a bal fenéken. - csattantam fel szép csöndben, amint megláttam hogy a távozó Atsuya mellett befurakodik még egy újonc. Mondjuk még én is annak számítottam, de akkor is, ez már egy kicsit sok.
~De mi van ha a kapitány rossz néven veszi ha én is lelépek ... na de várjunk csak ... érdekel ez engem? - játszottam le magamban a szituációt, s miután rendbe tettem gondolataimat, és megtaláltam a megfelelő kifogást, lassan felálltam és a legmeghatóbb kiskutya arccal a kapitányra néztem.
-Ne haragudjon Taicho, de most jutott eszembe hogy sürgős megrendelésem van egy egyéni egyenruhára.Ne kérdezze kinek és miért, de nekem most varrnom kell . - s az utolsó pár szó közben már az ajtó felé indultam. Nem volt kedvem megvárni, míg leharapja a fejem, így a még be nem csukódott ajtón kicsit összepréselődve ugyan, de kisurrantam.
~Tényleg bocsi Taicho, de jóból is megárt a sok.... - mentegettem magam gondolataimban, miközben meglehetősen gyors léptekkel haladtam szobám felé.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 1:43 am

// Hajnali támadás Yaken módra – Muszáj pont most? Pont engem? //

Hát remek, csodás, meg mindegy egyéb, főleg mert Yaken volt olyan édes, drága, meg tudom is én, hogy átvette tőlem a munkám egy részét. Jó, nem akarom én rásózni az összes melót, de nekem ez rengeteg, és ha már van olyan drága, hogy dolgozik, hát dolgozzon helyettem is. Én vagyok a lusta kapitány, ő meg a szorgos hadnagy. Tökéletes párosítás, akárcsak a 10. osztagban. Bár azért néha sajnálom szegény Verát, hogy mindig rásózza Suke a munkát, de látszólag tetszik neki a dolog. Mármint Verának, hogy egyetlenem segítségére lehet. Fel nem foghatom, hogy hogyan szeretheti valaki ennyire a papírmunkákat, de tényleg… :/
Bamba ábrázattal pislogok hadnagyomra, mikor elém pakolja a papírokat, melyek aláírásra várnak. Miután leesik a dolog, máris fogom a kis tollacskámat, és egyenként írom alá az én gyönyörűséges nevemet, és pakolom rá a szükséges pecsétet. Bárcsak mindig így menne a munka… Valaki mindig ide hozná az aláírandó és lepecsételni való dolgokat, én meg elolvasás nélkül megteszem a szükséges lépéseket. Ja… De hát most is ezt csinálom, csak most épp Yaken végzi helyettem a nehezebb munkát. Amint megvagyok a szörnyen nehéz aláfirkálással és pecsételgetéssel, hangosan nyögve és sóhajtozva dőlök hátra kényelmes kapitányi székemben.
- Yaaaakeeen… – nyöszörgök a székemben félálomban – Kaaajaaa… – adom ki a parancsnak legkevésbé se hangzó utasítást. Kezdek kicsit kaját lenni, na! Surprised És ha már egyszer neki köszönhetem a korai ébresztőt, akkor mindent elkövetek, hogy megbosszuljam ezt a tettét, és most épp abban lelem kedvemet, hogy szemét módon ugráltathatom. Így jár az, aki korán felkelt. >.> Sukének se szoktam megkegyelmezni, ha galád módon felkelt valami oknál fogva hajnalok hajnalán. Akkor aztán nagyon szemét, meg morculós tudok lenni, szóval csak vigyázat!
Nyöszörögve dőltem előre, és buksim igen hangosan koppant ismét az asztalon. Már csak a nyálam kéne a papírokra rácsorgatni, és már tökéletes lenne a kép. Csak a lesifotósok hiányoznának, és már egész Soul Society látná, hogyan csorgatja a 8. osztag kapitánya a nyálát a papírokra munka helyett. Remek lenne, de tényleg… >.> A széken hátra dőlve szenvedek elég látványosan, és csak hogy ne unjam halálra el is kezdek kácsingózni. És mit ad isten… Hátra borulok, mint valami fogyatékos már rögtön a második hátra mozdulás után. Nagyot puffanva érek földet háttal a földön. Szerencsére semmi nem volt mögöttem olyan közel, hogy lefejeljem, szóval kisebb horzsolással sikerült megúsznom a dolgot, ugyanis a karom végigszánkázott az íróasztalom szélén, ami kicsit szálkás volt. Lehet, hogy bele is mászott egy szemét aljas szálka csak azért, mert én voltam az, aki arra járt. >.>
- Minden oké… Jól vagyok… – nyöszörgök még mindig a padlón kalimpálva, és próbálok még mindig félkómásan felkászálódni a földről, de hát nem megy. Béna vagyok, na… Most van vele valami problémája bárkinek is? >.> Igen! Még pedig nekem, mert utálom, ha elbénáskodok dolgokat, mert akkor olyan bénának érzem magam, ami amúgy igaz is.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te6500/15000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptyKedd Júl. 06, 2010 4:21 am

// Készülj Mitsuko kapitány! Yaken hadnagy hajnali rohama //

Valószínűleg a kapitány nagyon örült, amiért egy jól nevelt fickó létemre, magamra vállaltam a munkája egy részét. Habár, jobban belegondolva, eléggé furcsa kifejezés lenne rám, hogy jól nevelt, elvégre végső soron rablók, gyilkosok, és banditák között nőttem fel emberi életemben. Minden esetre próbáltam úgy viselkedni, minek eredménye képen ez egyáltalán ne ríjon le rólam. Szóval ott tartottunk, mikor a papírokat kellett lepecsételnie felettesemnek, én pedig magamtól eltelt vigyorral, cövekként álltam az oldalán.
~ Ha egyszer én is bekerülök a Gotei 13 parancsnokai közé, biztosan nem fogok csinálni semmit. Vajon ki lenne megfelelő hadnagy számomra, a barátaim közül?~ kérdeztem magamtól elmélkedéseim alatt, ám ekkor eszembe jutott, én sosem voltam egy nagyra törő személyiség. Hát, úgy látszik az emberek változnak az idő múlásával, lehet, nekem is csupán a kezdő löketet kellett megadni a létrán.
~ Na, azért ne legyünk nagyravágyóak! A mostani erőnlétemmel, s tapasztalatommal, örülhetek, hogy idáig sikerült eljutnom.~ töprengtem, ezt követően a taichou sikerrel le is ellenőrizte eddigi munkáimat.
- Pompás! Köszönöööm!- nyújtottam meg hangomban a magánhangzót, mintha vidám lettem volna. Újból lehuppantam a saját kis székembe, majd az ezernyi irat közül, lekaptam egyet az oszlop tetejéről.
~ Lássuk csak! Egy jelentés a múlt heti, földi hollow vadászatról. Ez izgalmasnak ígérkezik!~ indultam neki a dokumentációnak, reményekkel teli szívvel. Hosszabban belemerülve rájöttem, annyira nem sok érdekes esemény történt osztagunk azon tagjaival, kikre éppen sor esett aznap. Egy átlagos küldetés, nehézségek nélkül.
~ Szerencsére az akció nem követelt halálos áldozatot, legalábbis tőlünk. Ne legyen panasz ránk, a résztvevők kapnak egy kis fizetésemelést. Minél igazságosabbak vagyunk a beosztottjainkkal, annál jobban fognak dolgozni, így egy erős és szervezett csapatot alkotva, ami egyenes út a siker felé.~ merengtem, még mindig egy bárgyú vigyorral a képemen, nem sokkal később pedig jegyzőkönyvbe vettem az adatokat, plusz felírtam a halálistenek nevét is, akiknek plusz pénzt szántam. Amint a kapitány megszólalt, eleinte bamba mimikával néztem rá, ám egy kis idő elteltével felálltam a helyemről.
- Ó, hát persze, hiszen ön még nem is reggelizett! Sajnálom, teljesen ki ment a fejemből. Csakhogy, aggodalomra semmi ok, azonnal kerítek magának valami ehetőt.- intettem egy nyugtató hatásút a jobb kezemmel, majd ismételten a konyhai részlegben kötöttem ki. Kinyitottam a hűtőt, amibe belenézve eléggé sok dolgot láttam, némelyik egy rémálomhoz hasonlított leginkább.
~ Te jó ég, mi van itt?!~ fogtam fejemet, s erősen tanakodni kezdtem rajta, mi lenne a legmegfelelőbb reggeli a taichounak. Volt egy mély tál, amiben valamiféle folyadék lett tárolva. Kicsit közelebbről odahajolva ráébredtem, valaha a leves nevet képviselte... Sajnos jelen helyzetemben ezt már nem tudtam volna ráaggatni, még a legnagyobb jóindulatommal sem, pedig számomra abból is jutott valamennyi.
~ Legalább már az megvan, hogy mit NEM fog enni...~ gondoltam magamban, ezt követően kivettem a vajat, a szalámit, az uborkát, a paradicsomot, és a salátát. Pár szelet kenyeret is sikerült felfedeznem. Nem valami japános összeállítás volt, bár egy kellemes szendvicsnek akkor sem lehetett ellenállni. Tekintetem a felmelegített vízre szökött, azután behunyt szemekkel elmosolyodtam.
~ Mégiscsak megfőzöm azt a teát. Valószínűleg jól fog esni a kapitánynak, miután elpusztította a szendvicseket.~ hoztam döntést agyamban, majd el is kezdtem megfőzni az italt. Mikor már kész volt, kiöntöttem egy részét a csészébe, hagytam hűlni. Ezek után megkenem a kenyereket vajjal, ráhelyeztem a húst, és mikor már a zöldségeket szeleteltem, egy puffanás érkezett Mitsuko kapitány irányából. Rémületemben természetesen megvágtam az ujjamat, mely vérezni kezdett. Kétségbeesett arccal markoltam rá, másik kezemmel.
- Áááúúúú...- nyögtem egyet, ám rögtön le is kezeltem ujjamat, egy zsebkendővel. Megnyugtatás érkezett a szomszédos szobából, ami tudtomra adta, felettesemmel minden rendben volt. Nem is volt más hátra, egy tálcán kiszállítottam a három, pofás kenyérszeletet, mellékelve hozzájuk, az addigra kellemes hőmérsékletre lépett teát.
- Parancsoljon! Jó étvágyat!- helyeztem le a reggelit a hölgy asztalára.
- Véleményem szerint, le kellene adnunk a rendelést az ebédre, mert hát... Finoman szólva, nem igen maradtak főételhez felhasználható dolgok a hűtőben. Van egy étterem, ahonnan minőségi kaját szállítanak, viszonylag olcsón. Amint ön is úgy gondolja, megkeresem a papírjukat, s miután sikerült választani, felhívom őket.- közöltem a taichouval, eztán végre visszaülhettem, hogy tovább foglalkozzam a munkámmal.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány irodája - Page 5 Cl0te25000/30000A kapitány irodája - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 EmptySzer. Júl. 14, 2010 8:52 am

// Hajnali támadás Yaken módra – Muszáj pont most? Pont engem? //

Jól van na… Tisztában vagyok vele, hogy egy idióta pancser vagyok, amiért képes voltam egy baromi nagyot zakózni a saját székemmel. Az mondjuk nem nagy mentség, hogy máséval is borultam volna, de se baj. Amúgy is, én most tök hulla vagyok. Még mindig morci vagyok Yakenre, amiért volt olyan bátor, hogy fel mert kelteni. De azért csak nem ehetem meg reggelire már rögtön az első néhány hétben, szóval inkább egyelőre várok. Nem akarom elijeszteni már most. Épp hogy lett hadnagyom, és nem akarok megint egyedül szenvedni a munkámmal. Szegény Verát se akarom ezzel terhelni, elég ha Suke rásózza az összes munkáját, nem kell még az enyém is pluszban neki. Szegényt már tökre sajnálom. T_T
- Nálad minden rendben, Yaken? – kérdezem, miután felkászálódok a földről. A székemet megigazítom, majd visszahuppanok, és jó alaposan elhelyezkedem ismét. Ezúttal próbálok nem kácsingózni, hiszen nem szeretném megint lefejelni a padlót. Elég volt nekem egyszer is, nem kell még pluszban koponyatörés is… Így is fáj néha a buksim, nem kell még plusz ok, hogy fájjon.
Amint megkaptam a fincsike szendvicsemet, máris betámadtam, és boldogan kezdtem majszolni. Ha még tovább teljesíti néhány hétig a parancsaimat minden feleselés nélkül, lehet, hogy még szobrot is állítok neki. Nem a szendvicsnek… Természetesen Yakennek! Majd ott fog feszülni egy kis, 20 cm magas miniYaken, aki figyeli minden mozdulatom, és ellenőrzi, hogy dolgozok. Na jó… kezdek kicsit úgy viselkedni, mint egy kis ovis, aki szeretne játszani az új játékával. De a hadnagyom nem játék, és tutira nem fogom megunni két nap után, szóval rendesen fogom neki adogatni a munkát, meg néha adok neki kaját is. Tökre olyan, mintha új házi állatkám lenne. Már ha a házi állatoknál tartunk… Kell nekem egy kutya, vagy egy macska. Akár hányszor megemlítettem Sukének, mindig elutasította az állatka ötletet. Verának meg bezzeg vett. >.> Azt hiszem, hogy féltékeny lennék rá, ha nem tudnám, hogy Kaiért rajong… De most komolyan… Ő kapott egy Macska névre hallgató kutyát, én meg semmit. Egyébként is… milyen ember ad egy kutyának olyan nevet, hogy Macska? Ennyi erővel én is adhatnám a jövőbeli cicámnak azt a nevet, hogy Kutya, vagy hogy Tatu, esetleg Sivatagi vipera, vagy tudom is én, hogy mi… >.>
- Igaz! Surprised Szólni kell az 5. osztagos szakács néninek, hogy küldhet nekem a mai menüből kóstolót! – mondom csillogó szemmel, mert hát Ko-baachan főztjénél nincs is jobb a világon. Egyenesen mennyei, amit alkot a konyhában. ♥
- De azért abból az étteremből is rendelhetsz valami finomat, Yaken. – mondom, miközben arra gondolok, hogy milyen jól fogok én lakni ma. Sok fincsi kaja, meg minden. Maaaaah *.* Imádom az életet, főleg ha ehetek. >.<
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A kapitány irodája - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány irodája   A kapitány irodája - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 8. Osztag-