-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te48500/65000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 3:45 pm

Soha többé alkoholt!

*Azt persze eddig is tudtam, hogy vagány vagyok. Úgy alakítottam ki a személyiségem, hogy ezt lássák bennem. Az erős nőt, az igazi vezető egyéniséget, aki nem fog meghátrálni egy-egy kihívás elől, és szórakozni sem érdemes vele. Elértem, amit akartam, most mégis egy aranyos, nyári ruciban feszítek, közszemlére téve lábaimat, s olyan vörös fejet produkálva, amit eddig még soha. Nem mintha nem történne meg gyakran, hogy belevörösödök például egy-egy nézésbe vagy bókba, mert egyszerűen nemigen vagyok hozzászokva ehhez a jelenséghez, pedig igazán hozzászokhattam volna az idők során, és akkor nem kellene égetnem magam minden egyes alkalommal, amikor valaki megdicséri valami tulajdonságom, de azért mégis...
Ebben a hacukában úgy érzem magam, mintha meztelen lennék; igencsak zavaró, hogy a szoknya fel-fellibben, combjaim pedig egymást érintik. Tényleg mintha nem is lenne rajtam semmi, de áhh… úgy sincs más választásom, mit tudok hát tenni?
Azt persze már nem hagyom, hogy Maya egyedül égesse magát. Nem fogom karba tett kézzel várni, míg ő elintézi a kajaszerzést. Jobban sérti ezzel a büszkeségemet, mint ez az átkozott ruhadarab, ami szerintem inkább hasonlít egy rongyhoz, mint ruhadarabhoz. Meg elvégre énekesnő voltam, vagy mi, nem igaz? A kevés emlékem, amik megmaradtak, valami ilyesmire engednek következtetni… bár nem biztos, hogy sikerül ismét olyan szépen énekelni, mint tegnap részegen, de bízzunk benne, hogy így is elérem a kellő hatást. Így is nyafogtam eleget, na meg nem fogom Maya szoknyája mögé bújva várni azt, hogy megoldja helyettem a helyzetet. Amúgy sem hagyhat ki egy ilyen buliból. >.< Legalább lesz mit emlegetni majd a következő találkozónkkor.
Nem is romlott olyan sokat a hangom annak ellenére, hogy másnapos vagyok, és az utóbbi pár évtizedben csak zuhany közben merek énekelni, nehogy valaki meghallja, és szétkürtölje Las Nochesben, hogy miket tudok. Végül egész szép kis előadást sikerül lerendeznünk Mayával, és bármennyire is igyekszem, a fejem ismét bevörösödik, amint a szemébe nézek. Mert hát, nem mindennapi bulin vagyunk túl, és most sem éppen a rangunknak megfelelően viselkedünk. Egy éhező kapitány és espada közösen énekelnek az utcán alamizsnáért, hogy valami kaját szerezhessenek… emellett a detoxból szöktek, és be is törtek egy házba. Szépek vagyunk, mondhatom. Jó, persze, tudom, hogy én lennék az egyik fő gonosz, mert hogy espada vagyok a Bleachben, vagyis a rosszfiú, Aizen oldalán állok, de azért mégis, nem tudnának most az egyszer megsajnálni, mert ilyen dolgokra kellett vetemednem? >< (xD)
Időnként elhalad pár ember előttünk, akik a kikészített sapkába dobnak bele némi pénzt. Jobb, mint a semmi, s egy nem túl laktató, de azért elegendő hot-dogra még éppen csak telik mindkettőnknek. Mivel Maya ennyire hősködni meg pátyolgatni akar, így megengedem neki, hogy ő rendelje a büfénél a kaját. Aztán pedig mond valami olyasmit, hogy menne vissza Soul Society-be, de hogy várjam meg, mindjárt visszajön. De nem ám valami hadsereggel jön vissza ellenem, mert akkor tuti a képébe dobom a szalvétát! ><
Bejelentem neki, hogy maximum egy órát várok, mert nincs kedvem itt dekkolni estig. Csak kicsit összeszedem magam, hogy odahaza ne lássák rajtam, mennyire K.O. vagyok, és kész. Na persze, hogy ne unjam szét magam, míg Maya nem tudom, mit csinál – míg magyarázott, hirtelen rám tört a bambaság, és nem fogtam fel mindent abból, amit mondott - , én is feltalálom magam, hogy ne unjam szét az agyam. Persze takarítani nekem kell, hisz Maya pótteste nem heverhet csak így, a földön. Tíz perc elteltével pedig meg is találom a raktárt, ahol nyugodt szívvel ott hagyhatom a póttestet.
Mire Maya visszatér, addigra egy padon ülök, vastag bőrkabátba bugyolálva, valami rock együttes tagjaival körülvéve. Még kezdők a srácok, az igaz, de ha már ennyire belejöttem az éneklésbe, miért is ne? Amúgy is, ők jöttek hozzám, hogy lenne-e kedvem énekelni nekik, hogy egy kis pénzt szerezhessünk. Nekem már oly mindegy, hogyan égetem magam…
Rendes srácok szerencsére, meg ha nem lettek volna azok, akkor biztosan agyontapostam volna már őket. Amikor látom, hogy Maya megérkezett, odapasszolok neki egy üdítőt, amit ezek az együttes tagok ajánlottak nekem. Hasznos cucc az olyan másnaposoknak, amilyenek mi vagyunk, detox után is.*
- Nyugi, nem az, aminek látszik. Semmi alkohol nincs benne. Ez a lötty kirángat a másnaposságból. Egész jó, próbáld csak ki. - *veszem le közben a bőrkabátot, és búcsúzok el ettől az amatőr zenekartól, hogy sok sikert kívánva nekik a karrierjükhöz leléphessek végre Mayával. Az üdítőt persze abból a pénzből vettem, amit az együttessel kerestünk némi éneklés és előadás után az utcán. Egész jó biznisz, már értem, miért ebből éltem meg ember koromban.*
- Egész nosztalgikus volt az utcán énekelni. Emberként is volt valamilyen bandám, bár az utóbbi évtizedekben nem igazán foglalkoztam énekléssel. - *haladunk Mayával a raktár felé, mikor egy hirtelen feltámadt szél szépen meglibbenti a szoknyámat, hogy sikoltozva kapjak utána. A villanó bugyikból nem kérek, nem vagyok én Marilyn Monroe, bár eme drámai, ám cseppet sem mű jelenet láttán egyesek biztosan a reinkarnációjának hinnének. Vagy legalább valami imitátorának, hisz sikerül ugyanolyan precíz mozdulatsorokkal a helyére erőszakolnom a szoknyát, amilyenekkel a már említett bálvány is megtette azt a múltban, bevésve ezzel a nevét a történelemkönyvbe. Kislányos sikolyom hangszínéből ítélve mintha nem is az én számból érkezett volna; már mindegy, csak hadd tűnjek el innét. Ez nagyon nem az én napom. Legszívesebben Las Noches-i tornyomból lesnék kifelé, sok-sok takaró alá bugyolálva, örökké elzárva magam a külvilágtól… Na jó, csak addig, míg vissza nem tér minden büszkeségem. Már ha hajlandó visszatérni hozzám. Ha én lennék a helyében, már rég búcsút intettem volna saját magamnak.*
- Ugye tudod, hogy ezzel csak még többet tiportál egy espada büszkeségén? - *lángol a tekintetem, már kis híján könnyes szemekkel, ahogy átveszem a szatyrot. Persze sokáig csak szerencsétlenül markolászom azt, mint aki nem tudja, mit kezdjen vele, de végül egy beletörődött sóhaj kíséretében vonulok el a raktár egy rejtett pontjára, hogy felvehessem az egyik farmert, ami mellé egy egyszerű póló dukál. Mennyivel kényelmesebb így! A világ is valamivel barátságosabb most, hogy végre nem kell attól tartanom, hogy valami szőke hajú, döglött filmsztár imitátorának néznek.*
- Bár ezt a ruhaváltós dolgot kihagyhattuk volna… Legközelebb teázni megyünk, és biztosan kidobom az összes spanyol boromat és pezsgőmet a tornyom ablakából, ha visszaértem Las Nochesbe. - *próbálok ismét olyan mosolyt megereszteni, ami igazán én vagyok. A tekintetem is elkeményedik hamarosan, és végre az a Slarin lehetek, akinek Maya a saját bevallása szerint „behódolt”. Az, aki mindig is lenni akartam, s aki tényleg én vagyok.*
- A legközelebbi harcunkban már muszáj lesz legyőznöm téged, már csak azért is, mert arra kényszerítesz, hogy használt göncöket hordjak. - *nevetem el magam, s nyújtózok mellé egyet. Ez a másnaposság elleni lötty tényleg egészen jól hat. Már alig lüktet a fejem, és a torkom is egészen rendben van már. Talán majd egy kis hollowfalás rendbe teszi a gyomromat is.*
- Ugyanitt, mondjuk két vagy három hét múlva? Lesz némi elintéznivalóm addig, és ha sikerül túlélnem – márpedig most le kell győznöm őt - , akkor megejthetnénk a második menetet. Mellesleg volna egy inkább politikai dolog is, amiben a tanácsodat kérném, de legalább a nézőpontodat. - *gondolok vissza terveimre, melyek közt szerepel kedvenc patkány-shinigamim legyőzése, valamint Aizen valódi szándékainak kiderítése. De legalább az, hogy valóban szüksége van-e rám, vagy én is csak egy feláldozható sakkfigura vagyok a markában.
Utunk pedig hamarosan kettéválik; egy nem túl gyors, ám mégis laza búcsú után ledobom magamról a póttestet, bár meglepő, hogy még így is a Maya által adott ruha van rajtam. Nem számít, ettől még nem fognak kinézni, farmert pedig amúgy is szívesen viselek. És merjen csak akárki akármit szólni. Nincs olyan napom, hogy tudjak türelmes és megértő is lenni…*
Vissza az elejére Go down
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te9750/15000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (9750/15000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Feb. 14, 2010 4:07 am

[ A vámpírlédi és a selyemfiúcska – Most már tuti kiszívom a véred! >,..,< ]

Nem feltételezem, hogy ennyire idióta is lehet valaki. Ennyiből nem esik le neki, hogy mit akarok tőle. Még hogy nem vonzódik a nőkhöz? Kit érdekel, nem a testét, hanem vérét akarom magamévá tenni! Ez a jómadár pedig olyan ostobán védekezik… látszik, nagyon el van tévedve. Mindig is tudtam, hogy ezek a gazdag ficsúrok a saját álomvilágukban élnek. Viszont, ha minden csak álom, miért nem esik le neki, hogy vámpírral van dolga? Ezt teszi ez az ocsmány világ! Már bennünk sem hisz senki! Gyűlölöm, óh, hogy gyűlölöm!

- Nem kell a szánalmas pénzed… Ti, emberek, semmi mást nem tudtok, csak ezt a darab papírt bálványozzátok!
Ragadom meg ismét karjánál fogva. Nem fogom hagyni, hogy csak úgy elsétáljon előlem. Talán ha az előbb nyugton maradt volna, lehet csak kicsit kóstoltam volna meg. De így most, igazán feldühített.
- Egyfolytában csak ez megy. Pénz, pénz, pénz. Azt hiszitek, mindent megoldotok vele. Sok elkényeztetett ficsúr! Semmit sem tudtok az életről! Átkoználak benneteket, az utolsó szálig!
Dühös vagyok. Rettentően. Most annyi minden kavarog elmémben. Egész nemzetem gyásza, a mocskos világ képe, az emberiség torz képe. Legszívesebben, ha tehetném, ordítanék. De nem fogok odáig lesüllyedni. Ha már én vagyok az utolsó nemes, nem engedhetem ezt meg magamnak. Maradt bennem még annyi büszkeség, nem fogok az emberek szintjére jutni!
- Annyira elbutít benneteket ez a pénz, hogy már semmiben sem hisztek! Sem erkölcs, sem bizalom, semmi! Régi nemzetünket sem ismeri senki, talán csak réges-régi könyvekből…
Lépek ismét közel hozzá, s vörösen izzó szemeimmel szemeibe nézek.
- Azt hitted mindent elintézhetsz pár cetlivel? Nem a pénzed kell, hanem véred!
Szorítom a falhoz, s meglazított gallérjába tévedek. Az eret megtalálva mélyesztem fogaimat bele.
Végre! Az édes nektár, végre az enyém! Mennyi ideje, milyen rég óta vágytam rá! Erre kívánkoztam, egy nemes vére! Milyen tiszta, milyen édes!
Áldozatom már nem mozdul. Nem is tudna. Lehunyva tartom szemeimet, s szívverésével egy ütemben kortyolom vérét. Ahogy szétárad testemben, megismerem életét. New Yorkban élt, egy zajos, eltorzult világban. Egy quincy sarj lehet. Van egy testvére. Itt lakik vele. Divattervezőként munkálkodik. Igazán becsületes ember, ahogy az emlékei mutatják.
Viszont akkor erősen megdobban szívem, mikor a mostani estéhez érek.

- Utcalány?!
Húzódom el tőle, meglepetten. A kába fiúra, majd magamra tekintek. Meghökkent a tudat, hogy szajhának néztek. Nem gondoltam volna, hogy ezek a jelek teljesen mást idéznek elő. Idióta emberek…
Végül is épp időben szakadtam el Touma nyakától, hisz nem volt szándékomban zombit csinálni belőle. Ám az a tudat igazán lesújtott, hogy utcalánynak nézett. Mikor a férfi magához tér, utolsó cseppeket törlöm le szám széléről. Mint jóllakott óvodás pillantok felé. Kipirultan, ismét acélkék szemeimmel nézek felé. Mosolygok, bár nincs rá túl sok okom. Ilyen vagyok, mikor elszállnak a problémák.

- Touma… minden rendben?
Suttogom elé. Reményeim szerint nem fog nekem támadni, vagy ha mégis, kénytelen leszek megállítani. Bár a kérdéssorozatnak jobban örülnék, mint a harcnak. Ám fizikumát tekintve, nem lehet túl nagy harcos. Viszont ha beszédre kerül sor, én is kérdeznék tőle egy s mást…
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzer. Feb. 17, 2010 8:40 am

Már pedig vannak fura emberek...

A hónap kényelmesen telt, se lidércek, se semmi. Szokásos teendőim végeztem mikor öt napja az emberek között haladva, megéreztem valamit. Két különböző lélekenergiát. Az egyiket tudtam hogy egy halálisten, de a másikat nem tudtam hova tenni. Szokásos útvonalba voltak, így hát nem tettem kerülőt. Ahogy szoktam úgy sétáltam el mellettük, szemem sarkából meg szemre vetem a két lányt ahogy beszélget. Az egyikről leszűrődött hogy épen nem hortyog a piától, na de a másik, az a pillantás a rideg tekintett, a vér is meghűlt bennem. Ahogy ott beszélgetek a hátam mögött miután elkerültem őket az arcuk bevésődött a fejembe.

~Majd egyszer el kéne beszélgetnem ezzel a két emberkével. Ha nem is mind kettővel, az egyikkel biztos.

Hazaértem átöltöztem örültem hogy holnap kimehetek kódorogni a városba. Állómra hajtottam a fejem 23.50 kor.

8-órával, és 10-perccel később reggel 8.

A várva várt nap. Szombat.
Álmosan ébredek elmegyek letusolok, közben bedobtam a reggelim a mikroba. Miután mindent megcsináltam takarítottam egy kicsit, kopognak.

-Megyek már.*üvöltöm a ház túlsó végéből majd ajtót nyitok*

Egy üzletember áll az ajtó ellőt aki nemrég költözött a szomszédba. Nem ismerem az emberkét így udvariasan köszönök.
-Jó reggelt se....*megállt a szavam mivel mondta a problémáját erre nem számítottam, ahogy reagált az hideg zuhanyként ért*
-Jó reggelt hölgyem, tudna segíteni? Tudja most vettem házat ebben az utcában pont itt. Legalábbis itt valahol New Daylight 29 1/A tudja melyik az??*állt az ajtóban egy 180-cm magas öltönyös fickó kezében egy aktatáskával.*

*elgondolkoztam majd válaszoltam szokásos praktikámmal*
-Igen persze a szomszédban van, hármas emelet, balra az ötös ajtó.
-ó Nagyon szépen köszönöm, ha bármi kell csak szóljon profi ügyintéző vagyok.*nagyot mosolygót*
-Mellesleg a nevem David.
*tátva maradt a szám majdnem kiterültem*
-Az enyém Kaelina örvendek ,és nincs mit szívesen.
-Rendben most lekel lépnem még bekel költöznöm majd valamikor cseveghetnénk na viszlát.*elment*

Bezártam az ajtót, majd nekidőltem.
~Kellemes csalódás Erik után, még egy ilyen jó modorú fiatalember költözőn a szomszédba. Aki ráadásul jól is nézz ki? De megtudnám szokni.*sóhajtottam egyet majd visszatérek napi teendőimhez. Úgy döntök nekiállok felsöpörni a járdát*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te3000/10000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (3000/10000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 4:57 am

Open it your eye, honey, or I run over you! ~ but I cleanse you then Wink


Némán rúgta be az ajtaját, majd kapásból lehúzta magáról az ingét, amit átitatott a vér. Egy része természetesen a saját vére volt, mert kénytelen volt eltűrni egy-két apróbb karcolást. Nagy része azonban a hollowtól származott, aminek a heréit sikeresen leszakította. Nem is bánta, hogy ilyen ocsmányul bánt el egy hímtársával... legalább megelőzte egy újabb arrancar születését, ami valljuk be, nem volt elvetendő tevékenység...
- Take my hands... - mormogta, miközben feltett főni egy kávét, és ledobta a szemetesbe az inget. Ezt már felesleges kimosni... Hirtelen elhatározásból kivitte a kukába a szemetet az inggel együtt, így megmutatva a kedves szomszédoknak egészen alaposan megmunkált mellkasát, legalábbis azon részét, ami a trikótól látszott. Aztán visszalépegetett, megetette a kutyáját, és felvett egy fekete inget, majd az egyik angol dalt énekelve magára rángatott egy tiszta farmert. Megragadta a kocsikulcsot, és azzal az elhatározással indult el kaját vásárolni, hogy most nem fog elfeledkezi a kutyakajáról... és néhány tollat is vennie kell a javításhoz. Sajnálatos módon heves vérmérséklete felülkerekedik dolgozatjavításnál, és féloldalas rovásokat ír...
Oda sem figyelve adott gázt, majd indult el kedvenc boltja felé, és közben rá is gyújtott. Az autóban terjengő füsttől szinte semmit sem látott, és éppen ezért nyúlt az ablakleeresztő gomb felé... Éppenséggel annyit látott, hogy valaki felé közelít félelmetesen gyorsan - neki annak tűnt még a 35 km/h is jelenleg,- és őrülten taposott a fékre, ami visítva tiltakozott... megállni azonban már nem tudott, legalábbis nem időben. Sikerült elsodornia a lányt, legalábbis a lábainak nekimenni. Kiugrott a kocsiból, és elkezdett felé rohanni, kerülgetve az összegyűlő embereket...
- Basszátok meg húzzatok már a picsába az útból! Nyomorult buzik... hogy lehetek ekkora parasztfos... Hahó, jól vagy? Vagyis... élsz még? - rázta meg a vállát, és kisimította a haját az arcából. elszorult torokkal vette tudomásul, hogy életében nem látott még ilyen tündérszép lányt, és még nem is ölt meg ilyen szépséget... Mármint nem ütött el... Nem ölt még embert, és nem is szándékozik. Felnyalábolta a lányt, és óvatosan, nagyon vigyázva betette a kocsiba. Előtte persze megvizsgálta, és megállapította, hogy nem tört semmije sem. Csikorgó kerekekkel hajtott hazáig, és óvatosan lefektette a lányt a kanapéra, majd leszedte a felsőjét, és betette a mosógépbe- koszos lett. Tett borogatást a fejére, és gyógyteát főzött, ami jó lesz a lány fejfájására... Mert lesz neki, az biztos.
- Szia! Ne haragudj szépségem, hogy elütöttelek és elhoztalak ide... nem láttam attól a baszott bagótól, hogy szakadjon le a mája aki kitalálta... - morogta, és tölött egy zöld csészébe teát, majd a cukorral együtt letette a lány előtt levő asztalra. Aztán egy félmosoly kíséretében meghajolt előtte, és bűnbánó, őszinte képet vágva szólalt meg:
- Tényleg nagyon sajnálom... Mellesleg Cedric a nevem, és remélem meg tudsz bocsátani...- csókolta meg a lány kezét, majd felegyenesedett.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te14000/15000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (14000/15000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 8:15 am

(Open it your eye, honey, or I run over you! ~ but I cleanse you then) = Me? Surprised

Dolga volt a városban, így egy kora délutáni napon el is hagyta a raktárépületet. Az is igaz volt, hogy már rég járt a központban, s a jó levegő sem ártott volna neki. Hiszen egész nap a sok bagót kell nyelnie. Ami hosszútávon a passzív dohányosok nagy kárára lehet. Ezzel a tudattal, és kisebb feladatával zsebében vágott neki útjának.
Első körben betévedt Urahara boltjába, hisz nagyon rég találkozott a szórakozott emberrel. Már igen hiányolta a sok butaságát, és úgy érezte, jól esne neki egy kedvesebb hangvételű beszélgetés. Még egy kis dobozkát is kapott, mait ugyan nem tudott hogyan kellett kinyitni, de nagyon szépnek találta és örült is neki. Így mikor elszakadt a zöldbe bújt férfitól, a közeli közért felé vette az irányt. Nem tervezte ugyan, hogy vesz is valamit, de az ínycsiklandozó illatú süteményeknek nem bírt ellenállni. Igen, sajnos nagyon édesszájú volt, így nem is kellett sok rábeszélés, hogy jobban szemügyre vegye a pékárus polcot. Egy-két finomnak tűnő falatot kiválasztva lépett ki boldogan az üzletből. Viszont, ahogy az utcácskán sétált, belebotlott egy nagyon kedvesnek látszó virágboltba is. Imádta a virágokat. A színűket, az illatukat! Egy mélyen rejtegetett álma volt, hogy egyszer virágboltot nyisson. De valahogy sosem volt rá lehetősége, így csak csodálni és megvenni tudta a pompás növényeket.
Most nem akart nagyon bevásárolni, ugyanis spórolnia kellett, mert tudta, hogy holnap ő a soros, a bevásárlásban. Így csak egy cserepes tűzliliomot vett. Nem tudta megállni, hogy ne vegye meg. A vérvörös színe egyszerűen hívogatta, és nem tudott volna neki nemet mondani. Igaz, voltak még olcsóbban is liliomok, de őket azért sajnálta, mert vágott virágok voltak. Ő azt akarta, míg csak lehet, ott pompázzon az ablakában egy élő példány. Óvatosan becsomagolta, s elrejtette táskájába. Nem akarta, hogy baja essen, így vigyázva sétált tovább a butikok és megannyi üzletsorok mellett. Már ideje volt hazafelé kanyarodnia, így úgy vélte, a következő kanyarnál átmegy az út másik felére. Viszont úgy tűnt, nem túl alaposan nézett körbe. Bár nem volt benne olyan biztos, hogy csak az ő hibájából történt az, ami bekövetkezett.
Már az út közepénél járt, mikor óriási fékcsikorgás rázta meg a kis kerület nyugodt pillanatait. Csak annyira emlékezett mindenből, hogy egy autó elüthette. Hiszen eszméletét el is vesztette, így nem volt túl meggyőződve arról, mi történhetett valójában.
A következő jelent számára csak annyi volt, hogy egy idegen helyen fekszik. Kényelmes volt a kanapé, ami már magában is gyanús volt. Hisz a raktárépület nappalijában az ülőalkalmatosság már rugóig el volt koptatva. Igen, azt sem ártana már kicserélni, de minden kedves vaizard társa úgy van vele, míg nem fáj, ne dobjanak ki érte pénzt.
- H-hol vagyok?
Szólalt meg végül, mikor észrevette magán, hogy csak egy darab takaró volt. Szó szerint, hisz ruháinak időközben lába kélt. Bele sem mert gondolni, mi történhetett, mikor eszméletlenül feküdt...
- Cedric? Öh, nem t-tudom, mi történt, e-ezért el tudná nekem magyarázni pontosan?
Húzta magára gyorsan a takarót, teljesen elszégyellve magát. Lába fájt kissé, így arra tippelt, biztosan elütötték. Hisz a kocsi fékjének hangjára, s a dudára emlékezett.
- Az én nevem Sachiko... e-egybként...


/következő post már a házba vagy még ide? ^^””/
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Márc. 21, 2010 1:04 am

- Úgy esett, hogy… hogy esett? Találka Cicafiúval –

Kora délelőtti órákban kapta a pokollepkét. Mutatóujját kinyújtva szállt rá az aprócska lény, üzenettel szárnyai között. Anna végighallgatta, majd kiengedte az ablakon. Ahogy kipillantott verőfényes napsütés fogadta, aminek nagyon örült. Viszont egy kissé flusztrálta az üzenet tartalma, hiszen Karakura Town-i hollow támadásokról szólt.
- Ezek a szörnyek megint szórakoznak…
Csóválta meg fejét, s magára húzta kimonóját. Övére kötve kardját igyekezett el az osztagból. Egy tisztásra érve nyitott átjárót, egyenesen a városhoz. Igazándiból nem szeretett hollow-okat hajkurászni, főleg nem harcokba bonyolódni. Ám mégis shinigami lenne, és sokszor a szükség megkövetelte. Mihelyst kilépett az átjáróból, még le sem ért lába, hollow üvöltés fogadta.
- Kedves üdvözlés…
Mosolyodott el, majd villámtáncot alkalmazva igyekezett kideríteni, honnan szól a lény hangja. A tetőkön haladt, egyik kezét a kardja közelében hagyva. Sokszor fordult már vele elő, hogy a semmiből tűnt elő egy szörny, s ha nem volt óvatos még meg is sérülhetett. Így tanulva hibáiból már mindig kardja közelében pihen keze. Egy parkos helyet megközelítve körvonalazódott a hollow teste, így lassított. Körbenézett, mielőtt még megtámadta volna. Számára kecsegtető felállás volt, hisz simán a háta mögé kerülhetett a szörnyek. Viszont az eset hátulütője egy újabb hollow-vacsijelölt volt. Így nem volt sok ideje elmélkedni, vagy tervet kieszelnie Anna-nak, hisz bármelyik percben lecsaphatott a dög.
Cikázva süvített végig az épületeken, majd leszökkenve az utolsó tetőről rohant neki, s ugrott fel a levegőbe, hogy kivégezze a lényt. Egy erős kardsuhintás után a hollow felordított majd porrá lett. Nagyot sóhajtott Anna, mikor látta, a szerencsétlen áldozat is túlélte. Bár abban nem volt túl biztos, hogy jól van az illető, hiszen elég érdekes ábrázattal figyelte őt. Igyekezett tudomást sem venni róla, ám az a kép nevetésre késztette. Így szájához tartva egyik kezét igyekezett elsétálni minél messzebb, újabb hollow-ok után kutatva, ám egy hang utána szólt. Hirtelen meg is fordult, hisz megijedt, ki szólhatott. Rögtön eszébe jutott, hogy az előbbi fura figura lehetett a hang kiadója, s csak meghökkenve visszakérdezett.
- Nocsak, te látsz engem?
Váltott át csábos, enyelgő hangnembe, egy kisebb mosolyt ejtve a különösen lila frizurával megáldott fiú felé...
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 2:08 am

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

Sorsa egyre sanyarúbb ívben fulladt tengerbe. Nem elég észre sem veszik világváltásra termett személyiségét, még nyugton sem hagyják! Amióta albérlője rákényszerítette a nyakörvnek nevezett lealacsonyító masinát, már mosakodni sem képes! Ráadásnak fulladozik a legkisebb erőltetéstől! Ez megbocsáthatatlan bűn, magasztos, isteni fáról leszakított teste ellen! A végén bámulatosan karcsú nyakát egy ronda heg fogja díszíteni! Kibírhatatlan kín belegondolni is! Pontosan emiatt határozta el újra megszökik, de most sokkal jobban felkészült. Hála a behemót rock babérokra törő mániájának korlátlan idő állt rendelkezésére kitűnő terve bevégeztetéséhez! A maradandó halláskárosodás és kották ezrének üldözéses perlekedése, pedig elenyésző áldozat volt! Őt efféle maradi eszközökkel nem győzhetik le! Néhány vatta és formára kreált kartondoboz csodákra képes! Igaz, így nem járhattak női tömegek izmos testét bámulni, amint tejes dobozokat emelget, de szabadulása után első dolga lesz pótolni. Oda megy, ahol paradicsomban érezheti magát, ahol verekedni fognak kegyeiért és ahol, szemeit vígan legeltetheti álomba illő idomok végeláthatatlan sorára! Előtte azonban ideje lenne megkeresnie csenevész emberi bőrét. Könnyet csalt szemébe nem mehet eredeti, férfias megjelenésében. Amit, muszáj, azt muszáj. Rá van kényszerülve a gizda, formátlan gnómra, mivel nélküle esélye sem lenne a mennyei szüzek megtalálására!
Rövid üzenetet hagyva az asztalon fordult körbe. Ez a búcsú pillanata volt! Letörölve visine szempcseppel elért könnyeit kiugrott az ablakon, egyenesen bele az útban hagyott gereblyébe, mely aljas támadásától beborította zseniális elméjét a sötétség. Beláthatatlan idővel később, Michelangelo műhelyében kívánatosra formált arcát tapogatva állt fel. Kissé nem találta helyét a gyep sikongató rajongása közben, ezért arra indult, amerre lába vitte. Még szép fantasztikus érzékei ekkor is tudták hol van hősökre szükség. Egyenesen a város elhagyatott részére masírozott. Egy ártatlan nő sikolya szelte az eget, kinek angyali hangja fennakadás nélkül jutott el hegyes füleibe. Csettintésre magához térve fogta el izgatottság. Ez a bizonyítás ideje! Most megmutathatta milyen fából faragták, szóval felpattant a nőt zaklató túlvilági lidérc mögötti hordóra. Kezeit csípőre téve emelte magasba napfényben megcsillanó állát.
-Te galád szörnyszülött! Felszólítalak ereszd el a hölgyet és küzdj meg a város örökké szeretett, felbecsülhetetlen értékű és mellékesen vitathatatlanul szexi védelmezőjével!-
Bökött a láthatóan bal lábbal felkelt ellenfelére, aki körülbelül most fordult hátra. Kellemetlen meglepetés! Kissé nagyobb volt, mint gondolta. Úgy hitte csak optikai csalódás hatására látszódott méretes rondaságnak. Viszont a helyes betájolás értelmében legalább négyszer nagyobb debella volt, mint a törékeny tinédzser testében ragadt Nasi. Kezdte sejteni nincs esélye, ezért hatalmasat nyelve lépkedett hátrébb magaslati pontjáról, majd megtörtént minden igazságharcos rémálma, leesett! Földön kiterülve. Több kiló port nyelve vetült rá halál árnyéka. Logikai számítások eredményeként jött rá: nem akar csonttá oszlott sírba kerülni! Vagyis jöhetett a kényszerű futás! Természetesen ez NEM menekülés, csupán újraszerveződés! Később visszajön és elintézi! Szorította ökölbe kézfejét elhatározása helyességén és sikított fel a lábaihoz vészesen közel landolt talp becsapódásától. Kitartó menekülésének legalább egy sikere volt! A bájos hölgy megmenekült! Ha más nem ő biztosan vállalja ápolását, csak élje túl!
A terület maximális leamortizálása, és hosszútáv futók tüdejéhez szokott erővel lihegve könyörgött megváltásért. Ápolt, formás lábai már sajogtak a megpróbáltatástól és göndör izzadtságcseppek csúfították el férfias vonásait. Viszonylag gyorsan teljesítették kérését, mert halálisten bukkant fel és szedte darabjaira ellenfelét. Hatalmasakat pislogva háborgott színes kertek tavaszában tündöklő lelke. Elvették munkáját! Ezt nem mutathatta, főként nem gyengeségét, vagyis hősi pózba vágva magát sandított rá a...aaaa...szemei káprázhattak, mert egy harcos amazonok leszármazotta kuncogott szívet melengető dallam búgásával. Egy eszményi festmény, melynek csípőjé lágy ringásától rögvest elindult orra vére. Felkészülve minden eshetőségre dugaszolta el rakoncátlan testrésze lázadását, majd sietett paradicsom fáján ékeskedő almája után.
-El-el..khm...elnézést!-
-Nocsak, te látsz engem?-
Bólintott mérhetetlen boldogsággal, majd kihúzva magát büszkélkedett leleményessége kifogyhatatlan tárházán. Ez a shinigami sem tudott ellenállni férfias kisugárzásának. Csillant meg fogsora széles mosolya vakító fehérségétől. Egyre biztosabb volt lábai elé omlanak még a nap folyamán. Az érzettől pedig pillanatok alatt szökött űrbe magabiztossága.
-Természetesen! Létezik olyan bolond, ki nem veszi észre ezt a meseszép gyémántot?! Elnézést, de kegyed ámulatba ejtően szép!-
Bókolt látványosan közelebb, még közelebb araszolva áldozatához. Győzelem! Megnyerte a fődíjat! Utánozhatatlan szépsége végre társra lelet! Azok a kerek formák végre megfelelő személy tulajdonába kerülnek! Igen-igen! Célba ért! Hosszan tartó, kilátástalan kutatása megérdemelt eredménnyel zárult! Fogta meg hirtelen mozdulattal kiszemeltje kecses kézfejét.
-Megtudhatom megmentőm nevét és valahogy megköszönhetnem neki a segítséget? Kellemes vacsora? Séta? Vidámparki kiruccanás? Valami...más?-
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Márc. 28, 2010 5:47 am

- Úgy esett, hogy… hogy esett? Találka Cicafiúval –

Kedvére való valakinek tartotta a férfit. A mosolya tökéletes, ráadásul a beszéde is igazán kifogástalan. Milyen édesen bókol neki, már igen rég történt meg vele ilyen, vagy ehhez hasonló.
- Oh, kérlek, igazán zavarba hozol!
Pillantott el, csíntalan mosollyal, majd beleigazított kontyába.
- A nevem Annabelle Kemp, de nyugodtan szólíts csak Anna-nak. És igazán nem kell hálálkodnod, bár a vidámparkon kívül, szívesen tölteném veled az időmet...
Rebegtette meg szempilláit, tovább mosolyogva. Szinte biztos volt benne, hogy az égiek akarták úgy, hogy a mai nap összetalálkozzon valaki olyannal, akivel nyugodtan eljátszogathat. Na meg aztán Seireitei-ben nem is igazán volt olyan férfi, akiről azt lehetett volna állítani: romantikus beállítottságú. Tehát még alkalma sem nyílt rá arra, hogy elflörtölgessen valakivel otthon. Szóval mindenhogy nézve, jól tette, hogy meghallgatta azt a bizonyos pokollepkét.
- Én is megtudhatnám a nevedet? Mi lenne, ha egyet sétálnánk itt? Még úgysem jártam körbe soha ezt a helyet. Meg aztán nyugodtan mesélhetsz is magadról.
Fejezte be, kedvesen végigsimítva a férfi kezén. Most, hogy igen közel álltak egymáshoz, volt rá alkalma, hogy arcát is jobban megfigyelhesse. A kisfiús vonalak, nagyon tetszettek neki, hiszen igazán aranyossá tették ettől a fiút. Nem mintha gyerek-komplexusa lenne, csak már amúgy is unta a sok, borostás, férfi-férfit. A változatosság, pedig nem árt senkinek. Aztán pedig, ha emberévekben tekintené, ő is csak a húszas éveiben járna, és ez a fiú sem lehet túl fiatal. Na meg aztán azt sem kéne elfelejtenie, hogy a japánokon nem is igazán látszik az idő. Hiszen a nők is olyan fiatalnak látszanak, még 30 évesen is. A férfiakról nem is beszélve. Ezért kicsit irigyelte is őket, főleg azért, mert így elég nehézkes volt neki beilleszkednie, európaiként.
- Mivel látsz engem, biztosan nem vagy hétköznapi ember. Bár a lélekenergiád magas, mégsem mérhető a shinigami-ékhoz. Megkérdezhetem, hogyan tettél szert ilyen erőre?

Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:34 pm

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

Önimádata tengerében lubickolva talajtornázott, szigorúan gondolati síkon! Hős rangját aláásó borzalom volna, ha megmentett nője szerepcseréjét ennyiben hagyná. Vissza kell szereznie elbukott férfiassága kicsinyke részét. Természetes, hogy megtartott mennyiséghez képest elenyésző volt. Ezt bizonyítja vonzereje régi maradt! Ha elveszett volna, csábos női nem gyümölcse sosem látja meg csúf külseje mögött duzzadó izmait! Mindörökre rejtély marad művészek kezei által formált teste! Micsoda kín lenne! Elviselhetetlen gyötrődés! Nem adhatná meg a rá váró nők hadának a védelem és biztonság érzetét és nem pihenhetne formás dombok zuhatagában! Hullatott lelke sötétje méretes könnycseppet, majd jelenbe térve csillogtak szemei öröm ködében. Álmai nőének bája micsoda szivárványos reggel nevét takargatta lángelméje elől! Annyira egyedi és hangzása olyan idegen, akár az olaszok használta Bella! És valóban! E vénuszi szerelemgyerek vonulati magukban hordozták a gyönyör faktorának űrbe vesző magasságait! Ha földet bitorló gonosz fekete lyukba dobna és Anna velem lenne, magabiztosságom mentőerejének mértékében kijelenthetem: ő még azt is megszépítené! Nimfák kecses mozdulatai és ruhája finom hullámzása képében hullanának köré virágszirmok. Micsoda szívet melengető látvány...
Álmai napfényes tengerpartjáról szörnyű kérdés billentette fagyos vidékekre. Mindig ezen részen hasal el sármos megjelenése. Nem kapott hősökhöz illő nevet! Egyáltalán semmilyen jelzővel sem ajándékozták meg! Egy kirekesztett csoda a társadalom kereteiből! Mostani lehetőségét viszont nem hagyhatta elúszni óceán hullámzásával. Esze labirintusaiban bolyongva vasmacskát ledobva kell tökéletes arcbőre ránctalan tündöklését megtartania. Szóval remegő ajkakkal és említett tengert maga alá izzadva törte kicsiny buksiját álneven. Kiléte őrzése végett egy plakátra bukkant, amin Nathaniel Wong pózolt szemnek is sértő kéjjel! Ő tökéletes ellentéte volt a bájolgó férfinek, mégis rákényszerült bűnös vezetékneve felvételére. Szóval megnyerő mosollyal arcán kiejtette újdonsült nevét.
-Nuri Wong! Ez becses nevem! Viszonyozva kedvességét, megkérném, szólítson Nuri-nak! Továbbá megjegyezném, Önnek angyali neve van! Esetleg elárulná honnan származik?-
Tartotta udvariasan karját. Induljanak, mielőtt valaki megzavarná bimbózó románcukat! Addig lépdeljenek távolabb, amíg vége nem szakad harmonikus pillanatuknak, hiszen óramű pontossággal passzolt hozzá a mennyekből érkező nő. Neki teremtették! Első perctől látta! Együtt öregednek meg és élik hősi életüket, némi világváltás kíséretében. Remélte nem hagyja el, ha elmeséli valódi kilétét. Tapogatta meg fájdalmasan a nyakában éktelenkedő nyakörvet. Tragédia, hogy teste váltását követően sem szabadul meg a különösen villogó szerkezettől. Rosszabb a folyamatosan követő colos fújtatásnál is! Sötétedő hangulatát egy virágárustól terjengő illatfelhő zavarta el. Mondani sem kell szaglása messze felülmúlta minden emberi lényét, így könnyedén kiszúrta a pár percnyire ékeskedő bódét. Ravaszságát bevetve irányába navigálta égi tüneményét. Addig is volt ideje újabb terelő hadműveletet kidolgozni a lélekenergiára kérdésére. Cirógatta egoizmusát néhány perc leforgása alatt rájöttek cseppet sem hétköznapi életére! Micsoda lényegre törekedés és kíváncsiság. Egyre jobban elveszett tündére csodálásában!
-Szert tenni? Semmilyen baleset áldozata nem lettem. Igazság szerint, így születtem. Hiába küzdöttem, tagadtam, mindig láttam szellemeket. Maga szerint ez áldás vagy átok? Jelenleg áldásnak érzem.-
Mosolyodott el vonzereje megnyilvánulásaként és fékezett be az elért árus előtt. Rápillantva a virágokra mélázott választása súlyával kacérkodva. Ha olyat választ, ami nem tetszik áshatja sírját! Elveszíteni nehezen megszerzett álmát felérne egy tarkón lövéssel.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 41
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Ápr. 04, 2010 9:26 pm

°oO Züllés a bountokkal Oo°

Bár nem szándékosan basztam le a földre, mégis ismét őrült bika módra közelített felém az újdonsül haverom, aki lehet, hogy inkább egy koporsóba kívánna, mint sem iszogatna velem ebben a pillanatban. Hátrálva nekimentem egy mögöttem parkírozó szemeteskonténernek, és a fejemben már a végrendeletemet is megfogalmazva vártam az isteni szikrát, hogy most mi a lófaszt csináljak ezzel a gyerekkel. Mert az addig oké, hogy egy-két kidouval megbéníthatnám, de nem akarom egy ilyennel tönkretenni a kezdődő románcomat ezzel a gyönyörű lánnyal. Még engem is meglepett, hogy mennyire védelmezett engem, bár lehet, hogy csak jobbnak látta, ha a tesóját nem darabokban kell hazacipelni. Még a táskájával is megpüfölte- szerencsére (ha jól hallottam) nem volt benne se féltégla, se összecsukható baseballütő. Szegény Keinek elég lesz túlélnie a fejfájást, ami holnap falat bontva támadja le őt.
-Hazafelé going...Ameji help me ágyba tenni! Understood?
A torkomon akadt a szó, látva, mennyire agresszív csajszival hozott össze ez az este, így hát 8x megfontoltam, mit válaszolok neki, nehogy a golyóim a szemüregemben végezzék.
-Igen...-ismét óvatosan összekanalaztam a K.O.-s havert, aztán már vágtattam is a morcos szépség után.
Ha nem vezetett volna, tuti két sarok után eltévedek ebben a paneldzsungelben. Nem értem, hogy lehet egy ilyen helyen lakni? Na mindegy... Furán éreztem magam, főleg amiatt, hogy szenilis agyamnak köszönhetően elfelejtettem, mi a fenét kérdezett még a kis incidens előtt.
~Ne légy már ilyen fatökű! Beszélgess vele! Teljesen kiakadt a tesója miatt! Biztosan jól esne neki egy kis törődés.
Persze egyből beindult az alsó agyam gondolkodása is, de a perverz ötletek most nem voltak sem helyénvalók, sem megvalósíthatók.
-Sajnálom, hogy ekkora zűrt okoztam.
~Idejét sem tudom, mikor hagyta el utoljára ilyen őszinte bocsánatkérés a számat!
-lepődtem meg magamon, és vártam valamiféle reakciót, ami nem érkezett meg.

-Minden rendben?
-Ya, I'm ok. Just a little elfáradtam. Én very love bro, de mikor ilyen, I don't másképp leállítani. I hate, when me semmibe vesz!
-Öhm... értem!
Sajnos a női lelkek vigasztalásban sosem voltam jó- legalábbis pszichésen nem, de testileg annál inkább. Vegyük csak a főnökömet...
~Ajj, te barom, megint témánál vagy! El kellene felejtened a hadnagyot! Ebből már úgysem lesz több, sőt, csoda, hogy ennyi is volt.

-Dehogy érted! -csattant fel Keiko, egy gyors hátraarccal egybekötve, amitől rózsaszín tincsein megcsillant a holdfény.
-Hm, lehet, hogy igazad vaaaaaa~n. -leesett az állam a látványtól.
~Most vagy soha! -a kisördög megint előbújt, de csak részben hallgattam rá: közelebb léptem a lányhoz- bár a csomag miatt elég nehezen ment- és számmal az ajkai felé vettem az irányt.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 10:10 pm

//Világhódító körút buktatókkal//

*Egyelőre sikeresnek tűnik akciója, miszerint ha eléggé lapít a háttérben és csendben marad, elsikkad előző elszólása az emberi világról. A lila hajú srác látványos pofavágásait figyelve egyre jobban megkönnyebbül, elvégre addig sem a vizardra figyelnek, és amúgy is elég szórakoztató nézni, milyen hangulatváltások játszódnak le az alakban, de bosszúsan konstatálja, hogy hamarosan elterelésként(?) más eszközöket is bevet.*
- Hát te aztán honnan tudod, hogy milyen gazda?
*Jegyzi meg gúnyosan, mert ezt már nem bírja megállni belekotyogás nélkül. Felettébb fura, hogy úgy beszél arról a Justinról, mintha régóta ismerné, pedig ez fordítva látszólag nem igaz... Vajon mit titkolhat a lila hajú? Lélekenergiája teljesen átlagos, annyit sikerült róla megállapítania, szóval ez nem ronthatja az összképet. Az meg sem fordul a fejében, hogy esetleg egy módosított lélek emberi póttestben ez a fura srác...*
- Eh, komolyan mondom, olyan érzékenyen érint az a nyakörv, mintha neked kéne hordanod majd...
*Sóhajt fel, fogást változtatva zanpakutóján: nekitámasztja vállának a fegyvert, és úgy figyeli a további eseményeket, áldva az eget, amiért az emberi világgal kapcsolatos elszólása észrevétlen maradt. A macska azonban - vagyis hát a lila hajú hódító, hiszen Shun sem tudja, hogy az alak egyenlő a macskával, - nem felejt, és váratlanul felhozza a témát... Shun pedig köpni-nyelni nem tud hirtelen, így tehát hangos köhögésbe kezd, mintha félrenyelt volna valamit.*
- Izé... Túlságosan belelendültem a live rpg tudatába, és annyira azon gondolkodtam, hogy kicsúszott a számon véletlenül...
*Magyarázkodik kalimpálva, kis híján hanyatt vágódva, arcán pedig sűrű izzadtságcseppekkel kísérve szavait, amiről így ránézésre meg lehet állapítani, hogy valószínűleg kamu az egész...
Aztán Justin a védelmére kel, bár Shun véleménye szerint főleg azért, mert így ismét a Casanova-növendék ellen van. Csak verekedés ne legyen belőle... Mert akkor aztán tényleg közéjük fog csapni úgy, hogy megemlegesse a két, harcos kedvű kiskakas... Fel sem tűnik neki ilyetén gondolatai közben, hogy a Kamill nevű lány milyen csendben, elgondolkodva fordult magába. Amikor azonban váratlanul felordít, Shun enyhén szólva is megijed a hangorkántól... Riadtan bámul a lányra pár másodpercig, majd eszébe jut, hogy előbb hasonló szituációba került saját maga is, szóval inkább egy kis empátiát tanúsít Kamill irányába, és inkább szigorú tekintettel méri végig a két fiút, ezzel próbálva meg kifejezni azt, hogy maradjanak nyugton.*
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 11:16 pm

Úgy esett, hogy… hogy esett? Találka Cicafiúval

- Igazán ritka egy keresztnév. A vezetékneved pedig elterjedtebb kicsit nyugatabbra. Milyen érdekes párosítás.
Mosolyodott el a szokatlan véletlenen. Hiszen Wong nevezetű személyt már megismerhetett, köszönhetően barangolásainak. Ázsiába kerülésekor szinte mindenhol megfordulhatott, így hozta őt össze a sors a kedves, igen művelt Wong öregapóval. Sok érdekes dolgot tanulhatott meg tőle, amit elkövetkezendő útjai során ügyesen fel is használt. Ettől az öregembertől tanulta meg például hobbijává vált ernyőfestést, és porcelánok díszítését. Szabadidejében szívesen foglalatoskodik az ehhez hasonló kreatív játékokkal. Na meg aztán hasznosnak is találta, hiszen többször is felkérték, hogy egy-egy helyiségbe készítsen néhány festett cserepet, vagy edényt. Az ernyőket pedig kimondottan imádta, mint kiegészítő. S a verőfényes napokon pedig jól is jön a feje fölé. Ráadásul az a gondolat is büszkeséggel öntötte el, hogy neki olyan ernyői és porcelánjai vannak, melyekből csakis egyetlen egy készült: a saját két kezével alkotta őket.
- Az újabb bókkal pedig ismét csak lekötelezel. Nevem pedig angol, ugyanis én Angliában éltem. A szülőfalum nem volt túl messze Londontól. Esetleg hallottál már róla?
Pillantott rá, továbbra is bájos mosolyával. Belekarolva a férfi karjába indultak meg. A nő ugyan nem tudta merre tartanak, bár nem is zavarta különösebben. Biztos volt benne, nem fog neki ártani, annyira már megbízott benne. S figyelmét jobban lekötötte a csevely, mint az út figyelése. Azt ugyan látta szeme sarkából, hogy igazán szép helyeken járnak. Rengeteg fa alatt elhaladtak, melyek telis tele voltak virágokkal. A cseresznyefák meg már rikító zöld levelekkel voltak teli. Szerette tavasszal a cseresznyefa virágzását nézni. Mindig is megnyugtatta. Persze a fesztiválokra is szívesen kijárt, hiszen igazán érdeklődik a japán kultúra iránt. Minden egyes nép, és ország kultúrája foglalkoztatta, talán éppen ezért kelt vándorútra. Mégis leginkább álmának Japánt lehetett tekinteni. Hiszen fő célja mindig is ez a szigetország volt. Sajnálta hogy emberi életéből csak egy gonosz emlék dereng neki az országról, de utólag boldogsággal tölti el, hogy mégis így alakult az egész. Hiszen, ha az a tragikus születésnap nem jött volna el, lehet, sosem láthatta volna ezt a csodálatos világot.
- Én is úgy érzem, hogy ez nem lehet más, mint csak áldás. Hiszen ezzel olyat is láthat, mit a hétköznapi ember nem. S milyen véletleneket hozhat a sors…
Viszonozta a mosolyt. A sorsról ő is tudna mesélni. Hiszen mennyi véletlen hozta őt ki a slamasztikából. Valahogy vele mindig is volt egy őrangyal, ki egy pillanatra sem fordította el fejét, aki vigyázott rá barangolásaikor. Akárhová is vettette őt a sors, összességében mindig is ép bőrrel megúszott ellenséges törzsek haragját, vagy éppen egy veszélyes betegséget.
Mikor megannyi ehhez hasonló gondolat futott végig agyában, hirtelen megálltak, így visszazökkentve merengéséből a való életbe Anna-t. Érdeklődve nézett szét, mikor meglátta, hogy egy virágos előtt álldogál. Közelebb lépve a kínálathoz nézelődött körbe a megannyi színes kínálat között. Igazán szereti a virágokat, a szobaablakában is tart néhány cserepes növényt. Ahogy szép lassan körbejárta mindet, csodálkozva állt meg az egyik, színpompás virágcsokor előtt.
- Nahát, mennyi orchidea, és rózsa! Ezzel a fajtával Japánban még nem is találkoztam. Hiszen ez egy angol tenyésztésű virág! Mennyire szép!
Hajolt közel hozzá. Behunyt szemekkel szippantott bele a virágok szirmai közé, derült mosollyal.
- Mennyire finom illata van mindnek! Tudod, nagyon régen, még Angliában volt egy kertem, ahol rengeteg rózsát ültettem. Imádtam nézni, ahogy az idő múlásával milyen csodálatos virágokat hoznak ezek a növények.
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyKedd Május 04, 2010 12:35 am

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

Micsoda bók! El se bírja kicsiny testbe szorult, világot gondozó szíve! Megható, csodálatos és nem várt fordulat. Sosem hitte szerény lelke, ily gyöngéd bók képében látnak át törékeny álcáján. Úgy hatoltak át szavai silány külsején, egészen hősi és nőket különösen védő, kiváló anyagokból született bőréhez, ahogy harmatcsepp pottyan egy ártatlan levélre. Lenyűgöző! Nincs szó, ami leírhatná a gyöngéd teremtést. Ezt az égi tüneményt, aki valamilyen teljesen ismeretlen helyről beszél. Bukott majdnem orra a döbbenettől. Olyan nincs, ő ne tudja hol lelhető fel az édes ajkain kiejtett szó! Kisujjában hordozza az összes víz és szárazföld megnevezését. Hordozza a kifogyhatatlan tudást! Szenved a hatalom súlyától és igyekszik nem felhasználni az emberiség ellen. Egy meg nem értett zseni, ki az emberek boldogulásáért küzd. Hős az ismeretlen takarásában! Ennek fényében a szóban forgó Angliának el kellett bújnia acélon is áthatoló látása elől. Más magyarázat nem létezik rá! Nem ismeri, mert láthatta a világ tetején egyensúlyozva. Azonban mindentudó képességét nem fedhette fel ilyen könnyen. Hova lenne megértése, ha rögtön lebuktatna egy ártatlan teremtést? Nem tehette! Tiltották elvei és a nők tisztelete. Hisz hova tenné küzdelemtől fáradt fejét, ha nem egy tökéletes nő ölébe?
-Természetesen! Egy messzi, messzi...szige?...sziget!-
Bólintott magabiztossága tetőpontján. Ha tévedett is, határozott fellépése el kell hitesse tudja a megoldást, csupán megbotlott nyelve. Rémes természeti erő áldozata lett. Rajta nem múló, láthatatlan kéz tette vele. Elszenvedője és nem indítója a történteknek. Hinnie kell neki! Legalábbis bőszen remélte legördülő izzadtságcseppek és megnyerő mosoly kíséretében. A választól függetlenül, elérték a rókák szaglását leelőző képességével kiszúrt virágárust. Sajnálatos módon azzal nem számolt kiváló érzéke, hogy a hatalmas terrort tüsszentések és könnyezések közepette hálálja meg természete. Rá sem hederített az életét keserítő tényre. Macska énje ezt az illatfelhőt nem bírta elviselni. Túl tömény volt számára a légkör. Ezen gyengeségét el kellett rejtenie, így szorgalmasan elfordulva vakargatta mellső mancsával, vagyis kézfejével irritált szervét.
Kimerítő szenvedése nem lehetett akadály, hogy elvétve csodálhassa rózsabimbója nyíló gyönyörét. Lélegzete is elállt, látva neki rendelt szerelmét, amint kecses ujjaival válogat a színes kavalkádban. Tényleg egy nimfa! A természet őre, akinek lépteitől életre kel az erdő. ~ Micsoda mázlista vagyo~ook! ~ Törölte le szája szélét és fogta vissza szív formában ugrándozó szemeit. Ez nem méltó egy hőshöz! Zárta el orra nyílását és vett erőn magán. Oda sietett a némán hívó hölgyhöz, elvégre egy vak is kiszúrta volna mit kívántak angyali szemei. Ráadásul azaz átélés és szenvedély, amivel ízlelte a virágok szirmait. Bárcsak ő lehetne áldozata! Az maga lenne a csoda...
-A virágok szeretik egymást. Legalábbis úgy hiszem, te is egy bájos, csodaszép és örökké élő virág vagy.-
Mosolyodott némi kábult imádattal. Belezúgott, mint meteor Los Angeles-be! Nem bírt betelni mennyei látványába és szabadulni sem tudott közeléből. Oh, élet! Már tudta, milyen hűséges eb válhat az igazi férfiból, ha megízleli a szerelem tüzét! Libbent áhítattal az árushoz és rendelt tökéletes orchidea csokrot a föld tökéletes gyümölcsének. Egyedül leggyönyörűbb, válogatott virágok illenek szépségéhez! Nincs tovább, nem bír ellenállni bájának. Aztán szikra! Azt említette Anglia! Dereng gyötrelmekkel teli lényének van a közelben hangulatot követő, szabályos rendbe helyezett, egyedi épületsor, melyről minden kósza hang azt súgja izzig-vérig angol.
-Szeretnék egy meglepetéssel szolgálni! Remélem információim helyesek és kellemes ajándékkal szolgálhatok.-
Nyújtotta kezét a világmindenség számára szült csodájának. Az említett helyen járt néhányszor, de a különösen szűk utcák és furcsa épületek nem keltettek benne érdeklődést. Pletykák úgy hívták angol negyed, mert sok gazdag naplopó arra költötte vagyona töredékét, hogy kényelmét külföldi utánzással híresztelje. Mára pedig a hely akkora méretre duzzadt, külön stílusa lett. Éttermek, pub-ok és kávézók nyíltak különös és ismeretlen felhozatallal. Szíve mélyén apró kíváncsisággal várta mit találhat arrafelé. Illetve izgatott szenvedéllyel hitte, végleg elnyeri választottja szívét eme gesztussal.
(Gondoltam így egy karidat kihozom innen! Szólj, ha rosszul tettem. Ja, és mit nyissak? Éttermet, kávézót vagy valami mást?XD)
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te6500/12000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Május 16, 2010 1:38 am

Kijózanodási effect with new bro' n' little sis'

Mit meg nem tennék Keiko-ért. I remember, hányszor áldoztam my life érte. S ez a túlzott aggódás már óvodás koromban elkezdődött. Mintha tegnap lett volna, hogy a little mászkálós baby célba vette a lépcsőket. Teperve vágódtam elé, hogy puhára essen. Szerencsére ő legalább megúszta sérülés nélkül. Kacagva gurult bele a grass-ba én meg szépen össze-vissza ragtapaszozva végeztem. Már akkor megfogalmazódott bennem a superhero gondolata. Tudtam, éreztem, nekem az elesetteket muszáj gyámolítanom, s a bajba jutottakon meg help-elnem kell. When nagyobbak lettünk, eljött az az időszak, mikor a drága bro tök cikivé vált. Ennél nagyobb csapás mi lehetne egy bátynak. Szörnyű, a saját tulajdon húga letagadja és gáznak titulálja! Ezekben az években a csalódottságon túl kellett lépnem, s más tervet kellett kieszelnem. Át kellett állnom a bújdosó megfigyelésre. Emlékszem is arra az incidensre, mikor Keiko fára akart climb-olni, 'cause látott rajta valami fruit-ot. Csak azzal nem számolt, hogy a kiszemelt cherry vékony gallyon ékeskedik. So ismételten a bokorból kiugorva vetődtem a lepottyanni akaró hugi felé, but unfortunately megbotlottam rock-ba. Így végigbukfencezve a talajon zuhant oldalamra sis. Legalább neki nem esett baja. S általában mindig is így volt. Keiko karcolás nélkül túlélt mindent, míg poor bro' kékes-lilás sebekkel végezte.
Még jó, hogy az évek megedzettek. Bár semmit sem változott a helyzet, hiszen most is what's happened? Bro mentené sis-t erre meg leütik! Nem is értem, miért teszi ezt velem. Mindig is én szívok! Ez abszolúte nem fair! But mindenesetre... Keiko jól van. De akkor is! Megint beájultam! >.>"
Azt nem tudtam, where I am, csak abban voltam biztos, hogy oltári sötétség van. Majd aztán valami szikrázó fény akarja kiverni a szememet, s már azon kapom magam, hogy szárnyalok into the sky. Alattam meg valami habos-babos world, s zöld mukik integetnek. Szal, volt ám problem nagy számban, but nosza, miért is ne, hát leszálltam a földre. Én azt még mai napig sem tudtam, hogyan sikerült ilyen "cute" álmot összekreálnom, de nagyon remélem itt nem lesznek őrült koboldok, who meg akarnak engem vacsorára főzni. Nem akarok grillezett Kei lenni! Ahogy ott szökdécselltem a szépségesen megművelt búzamezőn valami furcsa natural disaster-nek köszönhetően csokitenger gyűlt a foot-om alá. Majd aztán cunami-erejű hullám vágódott elém, ami szépségesen, jóságosan elsodort. Én jajveszékelve kezdtem el ficánkolni, s nem megfulladni a chocolate-ocean-ben. Kicsit átment ez a kellemes dream nightmare-be! Sőt, nagyon de nagyon! Jóformán már meg is ijedtem.
- BWAAAAAAAAAAAH CANDYSHAAAAAAARK!!! - ordítottam el magamat, s eszeveszett tempóban kezdtem el kutyaúszásban elmenekülni a wild animal elől. Hirtelen némasági fogadalomban törtem ki, s nagyra tágult szemekkel koslattam végig a helyzetet. Már nem volt csokitenger, sem pedig evil cápa. Csak egy szemöldököt ráncoló hugi, meg egy lakótelep.Viszont az stimmelt, hogy a levegőben vagyok.
- Wááááá, ez mégsem egy álom! - csapkodtam továbbra is aminek az lett a következménye, hogy a torony nose-jában kötött ki nemes hand-em. Nem is kellett több, hogy minden egyes végtagommal, kukacmozgásban akarjak a földre pottyanni.
- Disgusting! - fintorogtam feltűnően, mire azin kaptam magam, hogy a Pisai ferde-tower véglegesen dőlni készül. Így mongúz-effektben szaltóztam egyet, majd kikötöttem a homokban, valami hiper awesome pozícióban.
- My... life... uff... - nyöszörögtem erélyesen. Nem tudtam, eltörtem-e valamimet, vagy csak szimplán a nyakam tekeredett ki. Majd mikor az események sokasága észhelyembe visszaköltözött hirtelen felpattantam és Keiko felé vetődtem.
- Little sisteeeeeeeeer...! - könnyes szemekkel akartam becserkészni, ám ő nemes egyszerűséggel homlokon térdelt.

- STUPID BRO! - ült rám, mire én csak kapálózni tudtam.
- Why teszed ezt veleeem! Csak meg akarlak védenii! - hüppögtem, s itattam a mice-t, aminek következtében nem akarom tudni, mennyire volt sáros a képem. Viszont abban biztos voltam, ha most nem szabadulok ki Keiko csapdájából, hamarosan megfulladok. Ezért egy erőteljes oldalba poke-zés után, a lány felpattant, s csípőjénél elkapva oldalraborítottam.
- Nem engem kell leütni, sis! Nézd, mit tett veled ez a guy! - sivítottam, mint az a pig, amit most visznek a vágóhídra.

- Eressz el! Koszos lesz my clothes!
- I don't care! Le kell, hogy nyugtassalaaaak! - ordibáltunk egymással, miközben gurungásztunk, s egymást cibáltuk a földön. Már csak azért is ki kellett vívnom magamnak a győzelmet. Ezért aljas módon bevetettem azt a technikát, amit a világon a legjobban hate-elt:
- TRICKLE!! - törtem ki csatakiáltásban, majd félig rajta trónolva, anyaszomorítóan csiklandozni kedztem az oldalát.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyCsüt. Május 20, 2010 5:34 am

[Verashu Suwun]



- Nos, én ugyan nem lépek át azon a kapun, és ha át akar menni, hogy utánnam küldjön egy csapat gyilkost, akik a végén majd meg akarnak ölni, akkor most és itt megállítom.
* mondta, persze ebben egy cseppet sem volt biztos, csak egyszerűen úgy érezte, hogy ezt meg kell tennie, ha nyugodtan akar élni, és nem akarja, hogy állandóan őt üldözzék a Shinigamik a Hollowok helyett.
Hisz ő csak segíteni akart, és megvédeni a barátait... temészetesen ha már valakinek menne a segítség, akkor az rögtön a segítő ellen fordul, és meg akarja öletni azt.
Ez egy nagyon furcsa iróniája az életnek. Vagy annak az életnek, amelyet szellemként, Shinigamiként, vagy Hollowként élünk meg.*
~ Opsz.. talán ezt nem kellett volna... egy hadnaggyal nem szállhatok szembe, egyből lecsapna... Így akár meg is halhatok, viszont ha még több Shinigamit küld a nyakamra, akkor megint csak meghalok... Szóval vagy megharcolom most a csatámat... vagy egész életemben üldözni fognak... ~
* gondolt bele, majd egyszerűen kifújta a levegőt... Egyik karját szép lassan felemelte... elővett egy doboz cigarettát, majd rágyújtott. Csak, hogy feloldja a feszültségét, amely hirtelen felgyülemlett benne.*
- Szóval, vagy megpróbál megölni most, vagy nem küld rám gyilkosokat.... Ez a két út van... Természetesen megteheti, hogy megöl, de milyen csodálatos tett lenne ez egy olyan Shinigamitól aki védelmezi az embereket... Nemdebár?
* kérdezte és ekkor kivillant az arcán egy mosoly, bár ezt nem jókedvében, hanem inkább kínjában öltötte. Nem nagyon tudta felfogni, hogy miért lopott erő az, hogy egy Shinigami átadta neki az erejét, hogy megvédhesse magát, és még egy tucatnyi más embert, akiket a Shinigamik nem...
Hiszen sok olyan esethez rohant ki, ahol nem volt egy Shinigami sem, viszont ártatlanok majdnem meghaltak a Hollowok keltette felfordulásban. Hirtelen arra az elhatározásra jutott, hogy közelebb megy.
Szép lassú léptekkel lépett a Hadnagy elé, aki minden bizonnyal eléggé bedurvul az előbbi szavak hallatára.*
- Na akkor mit akar csinálni kedves Hadnagy? Vagy harcolunk... vagy megyünk és eszünk egy sütit.
* mondta és a vége már csak gúnyolódás volt, viszont részben komolyan gondolta, de ennek a meghívásnak volt a lekissebb esélye a nő modorából, és jelleméből adódóan.*
- Természetesen, még mindig nem értem mi a baja ennyire azzal hogy segítem a munkájukat, akár törvény akár nem, ez az emberséghez tartozik.
* vonta meg a vállát majd elnézett egy másik irányba, aztán vissza a Shinigamira és várt.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyPént. Május 21, 2010 1:50 pm

[Őrjáratozás Suwun módra]


*Természetesnek veszem, hogy az úgynevezett „helyettes” shinigami velem tart, s nem gondoltam volna, hogy ellenállásba ütközök. Személye olybá tűnik, nem kíván a 46-ok tanácsa elé fordulni, s viselkedése ismét a shinigamik morálja ellen tanúskodik. Ha ő valóban konyít is bármennyit a halálistenség „szakmájához”, akkor tudatában lenne annak, miszerint neki a puszta létezése is tiltott, s különben sem gondolhatja, hogy megússza büntetés nélkül, hogy ellopja egy másik shinigami erejét. Másik bűne Seireitei iránt – mármint azon kívül, hogy él, létezik, levegőt vesz, és jogtalanul intézi el a hollowkat, ezzel beleavatkozva az igazi halálistenek dolgaiba - , hogy egy hadnagy parancsait tagadja meg. Jól lehet, nem tartozik az osztagom tisztjei közé, sőt, egyik osztag alatt sem szolgál, én az ő helyében akkor sem merném megtagadni a hadnagyi parancsot, hisz a 10. osztag második legerősebb emberével áll szemben. A rangomat jelző karszalag is eléggé árulkodó jel arról, miszerint nem oktalanul kérkedek a hadnagyságommal, amúgy sincs humorérzékem, nem tartanám viccesnek, ha valaki hadnagynak adná ki magát valós alap nélkül.
A gyanúsított pimaszabb, mint a 3. tisztünk, az illetőt lepipálni pimaszságban pedig igazán nagy teljesítmény. Úgy döntött, hogy nem járul hozzá, hogy a tanács elbírálja bűnösségét, pedig igazán jót tenne neki pár hét a Megbánás Tornyában, csak hogy elgondolkozzon azon, hogy mi lett volna a helyes cselekedet. Abba bele se gondol, hogy talán ők is engedékenyebbek lettek volna, ha nem azt hallják vissza tőlem, miszerint többrendbeli szabálysértések mellett még feleselt is, valamint támadni is készült egy hadnagyra. A hierarchia szabályai pedig minimum azt követelték volna meg tőle, hogy kiskutya módjára pitizzen és engedelmeskedjen. De így… Ha szerencséje van, talán megengedik neki odaát, hogy egyszerűen tovább éljen, elfelejtve a lidércirtást és egyéb dolgokat. Nincs joga a shinigamik munkáját végezni, hagyja csak ránk az univerzum nagy dolgait.
A cigaretta látványára eszembe jut, hogy talán nekem is rá kéne gyújtanom, azonban nem fecsérelhetem a munkaidőmet efféle élvezetekre, úgyhogy inkább csak megbizonyosodom arról, miszerint erőszakkal vagyok kénytelen bevinni ezt a kis senkit Seireiteibe.*
- Nem vagyok gyilkos. Ahogyan az igazi shinigamik sem azok. Csupán szolgálom a rendet. Nem azért vállaltam a halálistenség szerepét, hogy bárkit is megvédjek.
*Hangszínem rideg és érzelmektől teljesen mentes, mintha csak egy hivatalos szöveget darálnék le. A kellemetlen vitapartnerem mintha provokálni akarna, csupán nem számít arra a tökéletességre, ami bennem öltött formát. Én nem vagyok képes feldühödni bármin is. Az érzelmek csak hátráltatnak, legyenek azok pozitív vagy negatív kicsengésűek. Szeretet, gyűlölet, féltékenység, öröm, bánat, bizalom… Számomra mindezek ismeretlen fogalmak. Bár könnyedén felismerem ezeket az úgynevezett érzéseket, melyeket főleg hormonok és agyi idegek termelnek, én magam nem vagyok képes átélni őket. Csak hátráltatnának a munkámban, a szeretet és a harag egyformán gyengítő hatással vannak az emberre.*
- Igazán sajnálom, hogy el kell utasítanom, azonban munkaidőmben nem fogadhatom el meghívását. - *válaszolom cseppnyi sajnálat nélkül, és igazán nem értem továbbra sem, miért erőlködik ennyire ez az illető. Különben is utálok minden süteményt. Meg amúgy sem azért lettem shinigami, hogy holmi kis halandókat védelmezzek.
Az természetesen nyilvánvaló, hogy nem fogok egy ilyen gyenge lény ellen zanpakutoval harcolni. Kagami roppantul unná magát, szeszélyes kardom haragját pedig jobb nem kivívni. Ismerem annyira, hogy tudjam, ha ő nem talál valami számára is érdekeset az ellenfélben, akkor nem hajlandó mindent beleadni a támadásaiba, vagyis akkor én miért tegyem? Elégedjen meg azzal, hogy csupán megbénítani készülöm, hogy úgy cipeljem a tanács elé.*
- Bakudou 04: Hainawa. - *szól még mindig érzelmektől teljesen mentes hangom, hogy egy gyengébb kidouval megbénítsam. Különben sem értem, minek dohányzik az ő korában, na meg hogy minek játszadozik azzal a fogpiszkálóval, amit kardnak nevez. A tartásából is látszik, hogy amatőrrel van dolgom. Még nekem kell vigyáznom azért, hogy ne öljem meg. Hallatlan, igaz?*
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyPént. Május 21, 2010 8:58 pm

A nővel ellentétben, Iratuza máshogy fogta fel a dolgot, hisz hittel és lélekkel csinálta a Shinigami munkát, és sosem gondolt arra, hogy nem védelmez valakit, hanem egyszerűen unaloműzésből teszi ezt.
Így hát hősünk nem egy egyszerű ellenféllel állhatott ki, hanem egy olyan ellenféllel, aki érzelmek nélkül tudta volna végignézni sok ártatlan halálát.
Ez nem volt a srác ínyére, de tudta hogy ezen úgysem változtathat, hiszen a hadnagy már lehet több száz éves is, és egy tizenéves kezdő Shinigami nem szólhat bele dolgaiba.*
- Sajnálom, nem tehetek róla, hogy ön így látja a dolgokat Suwun-hadnagy. Ezen felül leszögezném azt, hogy még mindig nem akarnék harcolni...
* itt kis szünetet tartott, majd újrakezdett.* ... de , már sok ember életét megvédtem, sok embert mentettem meg, volt hogy nem is hollowoktól, csak egyszerűen átküldtem a szellemüket a másvilágra, hogy ott ne üldözzék őket a dögök.
Ez pedig engem jóérzéssel tölt el, és hogy maga teljesen úgy áll az egészhez, mintha mások élete csak egy munka lenne, abba nekem nincs beleszólásom, viszont abba, hogy az én életemet akarja tönkre tenni, azt hiszem igenis van. Hisz nem én kértem ezt az erőt, csak ez volt az egyetlen módja annak, hogy megmeneküljek én és még jó pár ember.
* eközben megvonta a vállát majd folytatta.*
- Természetesen tudom, hogy mind ez magát hidegen hagyja, de maga a Shinigami, mondja meg maga, hogy inkább átadta-e volna az erejét, ha a maga és a másik pár ember élete is veszélyben forog, és maga már nem tehet semmit.
* ezzel be is fejezte, majd látta hogy a nő egy Mágia alapú támadásra készült, bár nem ismerte ezen támadásokat, de sejtette hogy egyenlőre nem akar benne kárt tenni, el akarta cipelni a túlvilági tanács elé, hogy ott halálra ítéljék, aztán pedig ő végezhessen vele.
Vagy teljesen más áll az egész mögött, ezt nem tudta eldönteni, de a lényeg, hogy meg kell védenie magát.
Ekkor elő is húzta a Zanpakutoját, és amikor meglátta a Bakudou által kibocsájtott kötelet, nem tehetettt mást, használnia kellett a Shunpot, amely az utóbbi időben tanult meg, és még mindig kimeríti, ha használja.
Így hát a kötelek elől próbált meg eltűnni, gyorsaságban, talán elérte egy kezdő Shunpo használó szintjét, de sok energiát emésztett fel.
Tehát gyors mozdulatokkal próbált el Shunpozni a támadás elől, majd gyorsan oda Shunpozni Suwun hadnagy mellé, és egy felülről lefele haladó vásással rátámadni, bár lehet hogy ez felelőtlen ötlet, de a jelenlegi erejével nem sokat tehet.*
Vissza az elejére Go down
Keiko Gross
Bounto
Bounto
Keiko Gross

nő
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 61
Age : 32
Tartózkodási hely : Kei nyomában*.*
Registration date : 2009. Sep. 25.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Devil Smile énekese
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te6500/12000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyKedd Május 25, 2010 10:51 pm

Karakura Town utcái - Page 12 Pucca2 Züllés with két hímnemű Karakura Town utcái - Page 12 Pucca2

Csodálatosabbnál sweetie hangszálaim kegyetlenül disappear a sötét éjszakában. Céltalanul flew a messzeségbe és még csak good bye-t se mondott! Mindent hátra hagyva itt maradtam alone, mert a két freaky beazonosítatlan élőlény nem számított! They're a pain in my neck! Az egyik totally kiütve mormog és rángatózik. Jesus, mint egy elektrosokkos ebihal! Maybe a telefonja tócsába pottyant és kedvesen megkezeli, ráadásul ingyen and bérmentve! Fantastic! Azt hiszem nem nyúlok hozzá! Neki nem árt, rám viszont harmful. Végén még elvenné amazing képességeim. Mi lennék a charming ruhácskáim, kiegészítőcskéim nélkül?! Egyszerű emberré válnék a Gross családot körbelengő super power hiányától! Kilógnék a family-ből! Rémes volna! Black ship! Nem akarok gyapjas bundát és főleg nem ilyen színben! Mum azt hinné meghalt Kei, mert gyászolok! TERRIBLE! Utcára, sőt erkélyre se mernék menni! Why nem értik meg?! Borzalmasan áll a black szín! Eltakarná pretty testem és wonderful ruháim!
Sápadtan meneteltem a horrible lehetőséget emésztve. Az sem érdekelt Jiji nem answer my kérdés. Now, eltörpült problémám mellett, hogy bűnöző, maffiózó, verőlegény or csaló, lopó, átverő lil fish. What rémesebb happend az egyediségemmel ocsmány köntösben, mint a ship jelmez?! This fact elvette naiv hiúságom lightning éveit! A fiatal years helyét átvette a hole! Eltűnt az everybody érintő esemény. Kilógtam a sorból, jobban mint szerettem volna! Nincs többé elillant, elszállt, elrepült, huss! Lonely super woman! Ez a sorsom! Ha bro felébredne far far far away menekülne új látványomtól, than ásna egy sírt és eltemetne forever! Ezért nem engedhettem az újabb kiss! Akkor played a fool vele. Gyorsan el kellett fordítani my head, amiben only lovely bro segített művészi ébredésével. Csukaugrása in the nothing utánozhatatlan családi hagyomány volt! I remember apa és grandpa csinálta ezt kiskoromban. Valamilyen incredible csatakiáltással vágódtak le a ground or úsztak in the air. Tehát a szívemben proud of him. Bebizonyította vérbeli Gross!
After a rácsodálkozás kezdett derengeni ez gigászi pain, mármint a földet érés. Úgyhogy run hozzá, majd rebegtettem szempilláim egyben van e. Unfortunetly előadta szokásos show, amit már lil koromban is utáltam, so kiverte békességem. Kénytelen voltam hit his head, mert nem akart leállni angry nézésemre. A körülmények áldozata voltam Nem tehettem róla, ennyire bakayaro! Csupán földre kényszerítettem és lefogtam! Vigyázok rá, mint egy angel. Mindent love-ból teszek! Így try kordában tartani féktelen viselkedését. This is a kölcsönös szeretet! Erre what tesz ez a monkey! Hátba támad! I' m so disappointed! Hol a becsület? A férfi büszkeség és kontroll már a past-é?! MY GOOOOSH! Most kill őt! Nincs mese! Végzek bro-val, főleg, mert dirty lett a csodás és megeshet utoljára felvett clothes! Lehet tomorrow már bárány leszek, but nem érdekel! Nem bocsátom meg ezt teszi with me! Ő az egyetlen bad guy ebben a kupacban!
-NAILDEAHT LIAR! I HATE YO! NOTHING AND NEVER CHANGE THIS!-
Villantottam fel rainbow műkarmaim két csikis vergődésem között. Nem hagyhattam magam. Küzdenem kellett és csatakiáltással attacked tesómat. Fájjon csak! Feel a haragomat! Tudja meg how vagyok mérges! Döbbenjen már rá övé a fault! Fel sem ébredt normaly, de már vádaskodik és tönkre teszi own ruháim. Nobody sem lopta el brain! Remélem Jiji done something különben megölöm ezt az idiótát with my hands! And the szőke prince fehér horse hallgatott is néma kívánságomra. Hozzánk pattanva választott szét minket. Egyre jobban like him. This is a felnőtt viselkedés! Micsoda man! Szállingózott el néhány heart, majd sóhajtottam big.
-Mégis mi a szart műveltek ti? Ha szét akarjátok kapni egymást tegyétek otthon. Ingyen műsor szarnak se kell! Miattam meg ne verekedjetek!-
Totally elszégyelltem magam, mert absolutely igaza volt! Összekaptunk mint two pisis az óvodában. What a stupid thing! Micsoda szégyenfolt ez in my life! Nem bírtam adult lenni! Ráadásul vérig sértettem Jiji-t! Nem lepődnék meg ha látni sem akar ezek után.
-I'm sorry, guys!-
Horgasztottam le head-em befelé kandikáló shoes-ocskámat nézegetve. Azt hiszem ugyanannyira my fault ez, mint tesóé. Egyenlőre nem tudom how mászok ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzomb. Május 29, 2010 11:30 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása."


Nagyjából dél körül járhatott az idő Karakura Townban. Az időjárás gyönyörű volt, s eme szombati napon rengeteg ember sétálgatott az utcákon. A tökéletes, felhő mentes, kék égboltot csupán egyetlen fekete folt rondította el. Természetesen ezt senki nem vette észre, vagy csakis az olyan különleges személyek, akik képesek voltak megérezni a reiatsut. Közelebbről megnézve, az nem is egy pacát takart magában, sokkal inkább egy sötét lyukat. Annak belseje felől egy újabb árnyék kezdett kibontakozni. A fényre érve fehér egyenruhát lehetett észlelni. Éppen a garganta küszöbe előtt álltam meg. Kezeim a zsebemben hevertek, éreztem, ahogyan az Emberek világában lévő friss szellő átjárja az egész testemet. Komor tekintetem a városra szegeződött.
- Hát újra itt...- állapítottam meg egy halk suttogásban, majd lassan léptem ki az átjáróból, ami rögtön bezárult mögöttem. Egy kis ideig még álltam egy helyben, valószínűleg ki akartam élvezni minden egyes pillanatot, amit itt tudtam tölteni, elvégre unalmasnak találtam már Hueco Mundot. Ám ezekben az időkben Aizen-sama első számú arrankarjaként tevékenykedtem, így nem mozdulhattam ki túl sokszor. Hogy milyen nagy, és a világ sorsát megpecsételő célból jöttem ide? Igazából semmilyenből... Egy kis kimenő még sosem ártott meg senkinek, viszont azt mondtam a többieknek, egy napnál tovább semmiképpen nem kívánkozok majd lent maradni. Félig lehunyt szemhéjaim alatt megcsillantak kék szemeim, azután egy halvány félmosoly húzódott meg szám jobb oldalán.
- Ideje szórakozni!- szólaltam fel vidáman, utána leereszkedtem az egyik utcára. A járdán ballagtam, viszont kissé irritálónak találtam, senki nem közlekedett olyan tempóban, mint én. Az emberek minden felé rohantak, telefonálgattak, zenét hallgattak. Hiányzott belőlük az a harmónia, amely szükségesnek számított a minden napi életben. Néhányan érdekes arckifejezést vágtak, amikor a közelemben haladtak el, mintha valamiféle rossz megérzés lett volna úrrá rajtuk azokban a pillanatokban. Pedig én a lehető legjobban visszafogtam magamat. Senkinek nem akartam sérülést, bántódást okozni, azt megtehettem a szürke hétköznapjaimban, de akár egy küldetésen is. A furcsa tekintetek észrevételére lesütöttem a fejemet, vagy elfordítottam szemeimet. Nem esett jól, ahogyan bámultak, még ha nem is tudták ki, vagy mi voltam. Sőt, egyáltalán nem láttak semmit. Megálltam egy hely előtt, valószínűleg egy étterem lehetett. Annyi személy volt benn, mind különböző, színes egyéniségeknek tűnt, más stílussal. Én az egyszerűség híve voltam, ezért sosem találtam problémát a Las nochesi öltözködésben. Természetesen, a környezettel már annál inkább akadtak gondjaim. Pár másodpercig még bambultam befelé az üvegen, amíg meg nem pillantottam tükörképemet az ablakon. Szembenéztem saját magammal.
~ Vajon... Tényleg a jó oldalon állok?~ kérdeztem meg a gondolataimban. Amíg a 8. espada voltam, soha nem kerítettek hatalmukba efféle elmélkedések, vakon szolgáltam, teljesítettem a parancsokat, küzdöttem az álmom elérése érdekében, a magasabb rangra jutás miatt. Ám az utóbbi időkben egyre gyakrabban kezdtem azt hinni, rossz irányú célokat kergettem idáig, amiknek megvalósítását lehet, sosem fogom tudni kivitelezni. Béke. Az egyik legnehezebben megteremthető és fenntartható dolog volt az egész világon. Vezetőnk palotájában sokan éltek, akik saját fájdalmukat kegyetlenségük, ridegségük mögé rejtették, s ha talán eleinte nem is, ám később hatalmába kerítette őket a gonoszság, az őrület.
~ Meglehet, ezidáig csak elhitettem magammal a jobb világ lehetőségét, közben pedig végig a helytelen úton jártam. Talán el kellene... Nem! Erre gondolnom sem szabadna. Nem hagyhatom cserben a testvéreimet az önzőségem miatt. Mert, talán vannak olyanok közöttük, akik megbecsülnek, és tisztelnek. Ők számítanak rám.~ futottak végig a töprengések az agyamon, majd egy sóhajtás után az arcomra helyeztem tenyeremet.
- A fenébe... Miért velem történik ez?- kérdeztem tanácstalanul, holott tudtam, nem fogok választ kapni. Ám ekkor...
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzomb. Május 29, 2010 8:43 pm

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]


A Nap korongja fényesen ragyog Karakura városa felett, ezernyi napsugarával szórva a meleget a város lakóira. Délfelé járhat már az idő, legalábbis erre tudok következtetni a kánikulaszerű időjárásból. Sikerült megint ellébecolnom egy napot, már kezdem teljesen megszokni ezt a semmittevést. Épp az egyik tízemeletes épületmonstrum tetején sütkérezek, miközben egy érdekes könyvecske rejtelmeibe mélyedek. Rövid kis kötet, még azt se mondanám, hogy olyan királyul van megírva, ám a Vaizard-lakban ez akadt a kezembe, mivel Lisa és Masaki hentai mangái felé nem is néztem. Nem Nekem való az olyasmi, sokkalta reálisabb beállítottságú vagyok. Már csak alig tizenöt oldal hiányzik a végéből, amikor halk mordulást vélek felfedezni a gyomrom irányából. Először Dotonryuura kezdek gyanakodni, viszont ezt a lehetőséget hamar elvetem, mivel az Ő hangját mindig a fejemben szoktam hallani. Kénytelen vagyok berekeszteni a sziesztát, amíg nem kerítek magamnak valami harapnivalót. A regény farmarom farzsebébe süllyesztem, ezt követően nemes egyszerűséggel levetem magam a ház tetejéről. Néhány másodpercig élvezem, ahogy a menetszél összeborzolja a hajam, majd mielőtt még becsapódnék, egy villámtánccal biztonságosan érek földet. Szerencsére az emberek annyira el vannak foglalva a saját ügyeikkel, hogy észre sem vesznek. Ez nekem pont kapóra jön, semmi kedvem nincs emlékeket törölgetni. Magabiztos, hosszúra nyújtott léptekkel sétálok ki a sikátorból, ezt követően a szemközti étterem felé veszem az irányt.
Belépve kellemes környezet köszönt, ami természetesen el is várható egy ilyen helytől. Hamarosan egy pincér a kiválasztott asztalomhoz kísér, azután egy étlapot tol a pofámba. Megköszönöm a segítségét, végül elhessegetem magam mellől, mert nem tudok kellően ráhangolódni a választásra, ha valaki épp a nyakamba liheg. Végül valami csípősebb halleves, valamint a sültcsirke-rizs kombó mellett teszem le voksomat. A kiszolgáló néhány percen belül kihozza az ételt, így hát nincs más dolgom, mint elkezdeni falni. Gyakorlott mozdulattal töröm ketté az evőpálcikát, s elmormolom az orrom alatt a szokásos „Itadakimasu!” fámát. Az első fogással gyorsan végzek, ezt követheti a kicsit lassabban fogyó főétel. A csirkét egy kicsit túlsütötték, merthogy az alján jól megfigyelhető koromréteg feketéllik. Ennek ellenére nem kezdek el rinyálni, mivel tudom, hogy ebben van a vitamin! Amúgy az ízével nincs semmi baj, egy kis szakéval simán lecsúszik. Desszertnek Kuzumochit választok, ami egy növény gyökeréből nyert keményítő egy kevés vízzel és cukorral összekeverve. Tipikus nyári édesség, amely tökéletesen passzol a mostani időhöz. Miután az utolsó rendelésem is megérkezik az asztalhoz, persze az ingyen zöldteával karöltve, újra előhalászom a nyomdaterméket és megpróbálom végre befejezni. Érzésem szerint a taxisofőr lesz a gyilkos, ám valamiért az újszülött gyermek is gyanús számomra, akinek az anyja megcsalta a férjét annak unokatestvérével és ezért a nővére leszúrta. A történet megértéséhez elég pihentnek kell lennie, szerencsére ez nem okoz Nekem problémát.
Éppen belekortyolnék az italomba, ám ekkor furcsa érzés fog el. Leellenőrzöm, miszerint lélekenergiám kellően vissza van-e fogva, majd miután ezzel megvagyok, a bejárat felé pillantok acélkék íriszeimmel. Jól gondoltam… Egy arrancar szobrozik az étterem előtt, s láthatólag gondolataiba mélyed. Halk szitkozódás kíséretében szórok némi pénzt az asztalra, ezt követően nemes egyszerűséggel betömöm a megmaradt Kuzumochit, azután felhörpintem a teámat és máris indulok a hátsókijárat felé.
~A fenébe, hogy nincs egy nyugodt percem! ~ - fut át elmémen a gondolat, míg Én a konyhán vágok keresztül. A szakácsok és kukták furcsán néznek Rám, de nem foglalkozom Velük. Rövid időn belül már az épület melletti átjáróban ácsorgok, s érzékeimet kiterjesztve próbálom behatárolni a lidércfajzatot. Még mindig nem mozdult el, viszont fogalmam sincs, mire várhat. Rengeteg odabent a vendég, biztos egyfajta svédasztalként gondol a bent lévőkre. Már ezerszer megróttam magam amiért egyfolytában a shinigamik munkáját végzem, de egyszerűen nem vagyok képes sorsukra hagyni bajbajutott embereket. Lassan előkaparok egy cigarettát nadrágom zsebéből, ezt követően gyorsan beizzítom a nikotinrudacskát. Az első slukk után máris érzem az erőt a tagjaimban, ezért nem halaszthatom tovább az akciót. Könnyed shunpóval lépek a férfi mögé, Zanpakutuomat egy szempillantás alatt elővarázsolva rejtekéből. Még épp halom az arrancar kérdését, mely gúnyos mosolyt csal arcomra. A dohányfüst kifújása közben pengémmel a háta közepére célzok, s csak ezt követően szólalok meg.
- Mert az élet sosem igazságos… - adom meg a választ, amire valószínűleg egyáltalán nem számított. Igazából megint Engem néznek bolondnak, hiszen jól láthatóan az ablaküveghez beszélek, miközben egy katanával fenyegetem azt. Remélhetőleg valami félőrült yakuzának néznek, és nem hívják ki rám a rendőrséget. No, nem mintha gondot jelentene meglépni előlük, csupán nincs kedvem ilyesmikre pazarolni azt a drága időmet. Nyugodtan várom újdonsült ellenfelem reakcióját, hisz’ nincs félnivalóm. Tisztában vagyok a képességeimmel, s egyetlen Hueco Mundoi söpredék sem ér fel az erőmmel. Vonásaim ellazulnak, s felveszik a szokásos önelégült kifejezést.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzomb. Május 29, 2010 11:07 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "

Csak bambultam magam elé. Tarkómat kissé égetni kezdte a Nap, hiába, nem voltam túlságosan hozzászokva az efféle kiruccanásokhoz az utóbbi időben, főleg ekkora kánikulában. Bőröm színe amúgy is fakóbb volt az átlagnál, tehát megint csak hátrányba kerültem. Egy savanyú arcot vágtam, ezt követően a jobb kezemmel megsimítottam a nyakamat.
- Talán jobb lenne fedezékbe húzódni.- állapítottam meg halkan, viszont ekkor odébb léptem, mert egy nagyjából öt éves kisfiú majdnem nekem jött. Tátott szájjal bambultam utána, de végül is egy vigyor húzódott meg a számon. Volt idő, amikor még én is ekkora méretekkel rendelkeztem. Mindig arra vágytam, hogy egyszer majd jó magas leszek, azután mindenkire lenézően fogok tekintgetni. Tovább folytattam a bámészkodást az üvegen keresztül. Mintha kicsivel kevesebben lettek volna odabent, mióta utoljára az eszemnél voltam.
~ Hm... Érdekes. Pedig megesküdnék rá, hogy a bejárati ajtón senki nem tette ki, vagy be a lábát. Arra biztosan felfigyeltem volna.~ gondoltam magamban. Elkezdtem elmélkedni, hová kellene még elmennem. Talán egy kis újítás nem ártott volna meg, ezért erősen törni kezdtem a fejemet. Mennyivel könnyebb lenne minden, ha én is rendelkeznék a mindennapokban egy emberi testtel, mint amilyet a shinigamiknak gyártottak. Hirtelen egy suhanó hangot észleltem magam mögül. A jellegzetes zajt azon nyomban megismertem. Shunpo... Hihetetlenül gyors volt, bizonyára semmiképpen nem vettem volna észre az illetőt. Felmerült bennem a kérdés, ki a fene lehetett ez? Nyilván valóan nem tartozott azon pitiáner halálistenek csoportjába, akik általában erre a városra vigyáztak. Egy olyan bizonyára a közelembe sem merte volna dugni az orrát, inkább értesítette volna Seireiteit, hogy küldjenek a nyakamba legalább három kapitányt. Ők persze nagyon keményen felvették volna velem a harcot, s miután lenyomtak egy embert, nagyképűen fűztek volna valami megjegyzést az oszladozó poraimhoz. Hát igen, bátorság felsőfoka. Viszont, ez az alak nem ezt tette, de nem tudhattam nem figyelt-e már régebb óta, mert abban az esetben simán értesíthette a Gotei 13-at.
~ Áhhh... Hát ez csodálatos.~ sóhajtottam egy hatalmasat, miközben két ujjammal megnyomtam szemeimet. Legalább nem az a kuka típusú fickó volt, aki szó nélkül megtámadott volna. Hallotta az utolsó mondatomat, amire egy bölcselkedéssel reagált. Még mindig háttal állt nekem, ám éreztem, ahogyan fegyvere megsuhintja a levegőt. Ebből adódóan valószínűleg már nekem is szegezte. Tehát nem beszélgetni jött... Kár. Az első benyomásra intelligensnek tűnt.
- Heh! Nocsak, milyen igaz.- fejeztem ki egyetértésemet, egy rövid kacajjal borsozva kijelentésemet. Nem mondhattam volna, hogy túlságosan felizgatott az érkezése, nem egy pengével próbálták már kioltani az életemet. Nyugodtan fordultam meg, miközben a szemeibe tekintettem.
- A dohányzás tudtommal káros az egészségre.- közöltem vele egy olyan információt, aminek már ő is régen a birtokában lehetett. A kisugárzása mégis, valahogy más volt. Zsebemből előhúztam egyik kezemet, majd a mutató ujjamat függőlegesen tartva ráhelyeztem az éles vasra.
- Szép katana.- állapítottam meg, nem sokkal később pedig kissé oldalra toltam a hegyét, mivel mégis csak zavarta, a talán egyoldalú társalgást. Nem tudtam felfogni, miért mindenkinek a harcon járt az esze állandóan, csakhogy a létezésem ezzel járt. Egy arrancar voltam, aki ezelőtt már rengeteg lelket falt fel. Lássuk be, én is tettem olyan dolgokat, melyekre nem voltam büszke, ráadásul sokkal rosszabbakat, mint egy jelentéktelen ember megfosztása az életétől. De akkor is! Mindig próbáltam arra törekedni, hogy ezt ne lehessen leolvasni rólam. Nem rendelkeztem valami rendhagyó, őrült kinézettel. Több hónap után először akartam kissé megszabadulni a mindennapok terheitől, erre!
- Na de azért,... ez mégis csak illetlenség, nem gondolja?- érdeklődtem. Komor, higgadt mimikát tanúsítottam. Az utcán járó népek eléggé megbámultak bennünket, pontosabban a cigarettás illetőt, ugyanis engem nem észlelhettek. Az anyák próbálták elvinni a közelből a gyermekeiket, néhányan meg csak értetlen képet vágva, cövekként álltak a járdán.
- Látja máris mekkora feltűnést keltett?- vigyorodtam el egy kis poént is belefűzve a dologba.
- Nem akarok bajt...- közöltem vele, miközben hitelen ismét visszaváltottam a lehető legkomolyabb arckifejezésre és hangsúlyra.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyVas. Május 30, 2010 1:06 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]


Meglepő módon az arrancar nem tűnik rémültnek vagy izgatottnak. Sőt, még egy kacagást követően egyet is ért Velem! Lehet, csak megpróbál megtéveszteni, ezért sem engedem lejjebb kardomat. Lassan megfordult, így pengém pont a szívére célzott. Ismét jön a szentbeszéd a dohányzásról, ám nem épp egy lidérctől vártam volna el, hogy az egészségemmel foglalkozzon. Vonásaim furcsa grimaszba rendeződnek, de inkább szó nélkül hagyom a dolgot. Levezetve a feszültséget beleszippantok egyet az energiarudacskába, ezt követően a férfi arcába fújom a kesernyés füstöt. Halálos nyugalommal dicséri meg, s tolja arrébb a gyilkos fegyvert, mely akár egy szempillantás alatt véget vethetne életének. Valóban igen nagy feltűnést sikerült keltenem, ezért morgolódva elteszem lélekölőmet. Pusztakézzel is kellőképpen meg tudom védeni magam, ha mégis összecsapásra kerülne a sor. Sosem volt erősségem az illem, ezért kérdésére csak megvonom a vállam. Sokan próbálkoztam már a megnevelésemmel, viszont mind-mind elbuktam. Valahogy képtelen vagyok elhinni a hollownak, miszerint nem akar bajt. Hitetlenkedő pillantással mérem végig ismét, valamiféle fejsérülés után kutatva, hisz’ más magyarázatot nem tudok elképzelni az amnézián kívül. Néhány gyilkos szemvillanással mozgásra bírom a bámészkodókat, akik készségesen szaladnak tovább a dolgukra. Immáron üres jobbomat a zsebembe mélyesztem, majd ezt követően oldalra fordulok, mintha a közeli oszlopon kifüggesztett plakátot vizsgálgatnám. Azonban íriszem nem a sorokat pásztázzák, hanem a még mindig mozdulatlanul bámészkodó lidércet figyelik.
- Javaslom, keressünk valami csendesebb helyet… - szólalok meg végül némi gondolkodás után, nem túl hangosan, mivel már így is elég feltűnést keltettem. – Ha valóban igazat mond, akkor egy kis csevej nem lesz ellenére, ugye?
Az eközben leégett cigarettacsikket egy jól irányzott pöccintéssel a közeli szemetesben helyezem el, nem törődve azzal a ténnyel, hogy akár ki is gyulladhat. Mindenesetre nem szemeteltem, mint ahogy szoktam, szóval ez valamiféle fejlődésképp is felfogható a jellememben. Lassú lépekkel indulok el az egyik közeli sikátor felé, azután amint eltűntünk a kíváncsi szemek elől, egy gyors villámtánccal máris a mellettem lévő épület tetején termek. Gondolom az arrancar követni fog, ezért hátra sem pillantva kezdek el egyik építményről a másikra ugrálni. Rövid időn belül a külváros néptelenebb utcai terülnek el alattunk, ahol jelenleg alig lézeng valaki. Hétköznap van, ráadásul alig múlt dél, ebből adódóan most még mindenki az iskolában vagy a munkahelyén tartózkodik. Sajnálatos módon nem vagyok képes megbízni egy lyukashasúban, így hát érzékeim pillanatok alatt kiélesednek, ezzel megpróbálva bármiféle támadásra felkészülni. Még néhány kilométert haladok előre, s itt már megfelelőnek találom a helyszínt. Shunpómnak köszönhetően különösebb megerőltetés nélkül lépek az egyik nagyobb raktárépület árnyékába, ahol a falnak dőlve ismét rágyújtok. Bagóm fele is eltűnik, mire az arrancar is megérkezik, ám ez nem az ő lassúságát, hanem az én nikotin-beviteli sebességem nagyságát jelzi. Dotonryuu jól látható helyen van ellenfelem számára és biztos lehet benne, hogy egy szempillantás alatt elő tudom rántani, ha úgy hozza a Sors. Azonban a fehérruhás még mindig nem tett semmi fenyegetőt, ez pedig érthetetlen módon frusztrál. Eddigi pályafutásom során még egyetlen pacifista homokival sem találkoztam, szóval vannak bizonyos fenntartásaim. Ráadásul évekig shinigami voltam, szinte belém ágyazódott a hollowok iránti gyűlölet. Elgondolkodó arckifejezéssel szívok egy újabb slukkot, majd a füsttől ércesebb hangon újra megszólalok.
- Mondja csak… Mi dolga egy magafajtának itt, az Emberek Világában, ha épp „nem akar bajt”? – szavaim jól érezhetően csöpögnek a gúnytól, meg sem próbálom elrejteni negatív érzéseimet. Első pillantásra is érdekes fazonnak tűnt, valahogy eltér az eddigi ellenfeleimtől, akikkel összehozott a balsors. Még Zelből is egy megfoghatatlan aura árad, pedig Ő Seireitei oldalán áll. Ebben a férfiban nem érzem a gyilkolás iránti vágyat, holott bizonyosan rengeteg lélekkel végzett, különben nem lenne azon a szinten, amit képvisel. Tisztában vagyok az arrancarrá válás menetével, majdnem olyan lehet, mint a Vaizarddá válás. A Hógolyó segítségével eltörlik az akadályt a hollow és a halálisten lét között, ezzel egy magasabb szintre emelve az alanyt. Mindig is a saját fajtámat tekintettem felsőbbrendűnek, mivel démonmágiát is képesek vagyunk használni, amikre a lidércfajzatok nem képesek. Aizen nagy önteltségében mégsem tudott Nálunk tökéletesebbet alkotni, pedig minden bizonnyal ez volt a célja. Másrészről Urahara Kisuke nélkül mostanra már rég alulról szagolnám az ibolyát, vagy ami még rosszabb, esztelen szörnyként kellene tengődnöm. A szívem legmélyén már érzem, miszerint a találkozó során muszáj lesz harcra sort keríteni, egyszerűen tudnom kell milyen erős is az előttem ácsorgó Espada. Igen, kétségtelen, hogy a legerősebbek közé tartozik, hiszen másképp már régen elhúzta volna a csíkot és nem viselkedne olyan fölényesen, mint ahogy teszi.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyHétf. Május 31, 2010 8:05 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "

Egy ideig némán bámultam a fickót, közben egy-két alkalommal az emberekre pillantottam. Végül is leemelte rólam a fegyverét, azután egy plakátot kezdett nézegetni. Nem akart szem elől téveszteni, a lehető legóvatosabban járt el, mintha gondolkodott volna valamin. Ez már jó jelnek számított, mások lehazugoztak volna, és azon nyomban a fejemet kívánták volna venni. Hát, ő nem így tett. Lassan, de biztosan kezdett ismét visszatérni szokásos, rémesen nyugodt fejformám, a halálos komorság tovaszállott a csönddel együtt. Ekkor a férfi megszólalt, javasolva, hogy menjünk el innét, valami kevésbé forgalmas hely után kutatva. Egy mély bólintással jeleztem neki az egyetértésemet, bár nem igazán örültem, hiszen olyan hangon mondta, mintha csak nem közönség előtt szeretne kinyírni. Ám az eztán következő kérdésére már egy nagyon halvány félmosoly is megjelent szám jobb szélén.
- Természetesen nem.- feleltem mégis egyszerűen, pedig máskor annyit szoktam beszélni. Persze, most más volt a szituáció, feszült volt a levegő, így túl sok szó nem szökkent ki a számon. Higgadtságomat tükröző cselekvéseimtől eltekintve, nyilván engem is nyugtalanított a titokzatos alak. Volt benne valami, ami miatt nagyon erősnek tűnt.
- Mutassa az utat, kérem!- tettem még hozzá kiegészítés képen szövegemhez, nagyjából fél perc elteltével. Egy csöppet lemaradva kullogtam az ismeretlen után. Eszem ágában sem volt esetleg elmenekülni, vagy minden esetre megpróbálni, mivel úgyis beért volna, ráadásképp a becsületem sem azt diktálta. Egy sikátorba értünk, azután már a házak tetején is termett, végigkísértem shunpoja gyorsaságát. Eme cselekedetére egy sonido volt a válaszom, melyet ugyanazon objektum tetejére koordináltam. Laza szökkenésekkel követtem a fickót, mialatt gondolataimba merültem.
~ Mégis mi a célja? Egyáltalán ki ez?~ merültek fel bennem a kérdések. Mimikámon is fel lehetett fedezni, keményen elmerengtem magamban, ám a haladásomat ez nem akadályozta, még így is sikerült mindig az épületekre érkeznem. Eléggé hülyén jött volna ki, ha hirtelen lezúgtam volna a mélybe. Rendesen eltávolodtunk a találkozási ponttól, valamiféle raktárnak tűnt a helyszín. A talajra huppanva körbefordultam, hogy pesquisám segítségével alaposabban áttanulmányozzam a helyszínt, ám semmilyen más jelenlétre nem akadtam. Tehát nem próbált meg átverni. Ezt már jó pontnak tudtam venni. Még mindig különösen óvatosnak látszott, noha semmilyen támadási szándékom nem volt. Bár, ha jobban belegondoltam, én sem bíznék meg magamban. Erre a megállapításomra elvigyorodtam csekélyen, pillanatokon belül pedig helyet foglaltam egy kint hagyott ládán. Begörnyedt háttal, karjaimat térdeimre helyezve üldögéltem, még mindig hangtalanul figyelve az ide invitáló egyént. Elvégre ő szeretett volna cseverészni, tehát számítottam tőle valamiféle kérdésre, kíváncsiskodásra. Ellenkező esetben minek hozott volna el idáig? Végül elhangzik az érdeklődés, ami nem is kicsit lett megborsozva gúnnyal. Az ilyeneken már meg sem lepődtem, ostobaság is lett volna felhúzni magamat az enyhe célozgatásokon. Ha mindegyikre kitörésekkel válaszoltam volna, valószínűleg én lennék Las Noches legidegbetegebb arrancarja. Azt meg nem nagyon tudta volna rám mondani senki.
- Nos, előre leszegezem, viccesen fog hangzani, amit mondok...- kezdtem el bevezetőmet, majd a földről felemeltem egy kavicsot, nézegetni kezdtem. Egy kis időhúzásnak szántam, de nem sokkal később el is pöcköltem.
- Csupán kikapcsolódok.- feleltem kurtán a fickónak.
- Na persze, ne értelmezze úgy, hogy ez nálam gyilkolást, vagy zabálást jelent. Arra külön kerítek magamnak időt. Jó volt már elhagyni egy csöppet a rideg, fehér falakat. Mindenki annyira egyhangú. Tudja, Aizen-sama nem igazán szervez nekünk programokat, pedig szerintem néha nem ártana.- mondtam, azután megvakartam a tarkómat, sóhajtottam egyet. Nyilván valóan furán ütött ki a dolog, valószínűleg nem effajta kijelentésre számított az alak. Nem nagyon tudtam, miért lepődött meg mindenki annyira, amikor valami ilyesmit hallott? Túlságosan régóta vagyunk már a világon mi arrancarok ahhoz, hogy mindig ugyanazt csináljuk a gyorsan letelő napok folyamán. Érdekes módon Hueco Mundo is kezdett reformálódni az utóbbi időkben, ez természetesen a három áruló halálistennek volt köszönhető.
- Abban a rangban, amiben szerény személyem jelenleg áll, nem sok szabad időm van. Plusz, még egy igen fontos szervezet vezetője is vagyok, amit mellesleg nem szabad elhanyagolnom, különben komoly problémák adódnának a homoktengeren belül.- fűztem még mindig új információkat az előbbiekhez, hiszen miféle probléma akadhatott volna abból, ha elárulom? Már egy ideje meg voltam győződve arról, a hallgatóságomat képviselő idegen nem tartozott Seireiteihez.
- Ön nem shinigami, igaz?- tettem fel én is egy lényegre törő kérdést, miközben a kék égre szegeződött a figyelmem. Gyönyörű volt. Nem hiányzott belőle semmi. A Las Noches falain belüli áll égbolt, sosem fogja tudni visszaadni ugyanazt a szabadságérzetet, mint ami akkor kerített hatalmába, amikor itt pillantottam rá felhők otthonára.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptyKedd Jún. 01, 2010 8:04 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Lassacskán megérkezik újdonsült beszélgetőpartnerem is, majd ezt követően egy dobozon foglal helyett. Teljesen laza testtartást vesz fel, s még mindig felettébb nyugodtan viselkedik. Talán annyival erősebbnek képzeli magát, hogy egyáltalán nem kell tartania Tőlem? Megrökönyödött horkantás szakad fel mellkasomból, ahogy e gondolat végigcikázik elmémen. Rövid időn belül az arrancar válaszolni kezd, ám előbb felvesz egy kavicsot a földről és azt kezdi vizsgálgatni. Áhá, szóval kikapcsolódni… Erre egy szokásos hitetlenkedő pillantást kellene felvillantanom, de valamiért mégis hinni kezdek a férfinak. Ugyan még mindig ott motoszkál bennem az érzés, miszerint ez az egész megtévesztés, azonban a készültségi állapotot lejjebb engedem és sokkal felszabadultabban szívok ismét bele cigarettámba. Apró köröket kezdek lődözni a makulátlanul kék ég felé, aminek köszönhetően van olyan gatyarohasztó meleg. Egyetlen bárányfelhő sem úszik a boltozaton, ami meggátolható a forró napsugarak perzselését. A kánikula ellenére a lidérc mintha kifejezetten élvezné ezt a környezetet, holott Hueco Mundoban tudvalevőleg hideg és sötét van. Nem épp egy szokásos sivatag, az már biztos. Úgy tűnik, társairól sincs valami jó véleménye, ezzel sikerül egy féloldalas vigyort kicsikarnia belőlem. Aizen sosem volt egy társasági lény, a főgonoszok sorsa már csak ilyen. Szavai kétséget kizáróan tudatják Velem Espadaságát, ezért felesleges lenne rákérdeznem. A szervezet, amit vezet pedig hidegen hagy, amíg nem akadályozzák a Daitenshit a működésben. Utolsó kérdésére elgondolkodó arcot vágok, mostanában mindig ezt szokták kérdezgetni. Természetesen rejtett erőm felfedezéséhez szükség van némi erőre, valamint sokévnyi tapasztalatra.
- Nem, nem vagyok az. – adom meg a választ végül, miközben újabb slukknyi füstöt fújok ki. – Vaizard vagyok, se nem halálisten, se nem hollow. Egy köztes létforma, bár kétségtelenül a legerősebb. Képes vagyok mindkét faj technikáit alkalmazni, hogyha úgy tartja kedvem. A „kedves” főnöke intézte el ezt Nekem, meg néhány társamnak, ám Róluk elég, ha ennyit tud.
Rövid időn belül ez a szál dohányrúd is elfogy, így egy kis bemutatót tartok a férfinak, csakhogy tudja milyen is egy magamfajta. A csikket oldalra pöckölöm, ezt követően immáron szabaddá vált jobbomat a homlokomhoz emelem, majd egy határozott mozdulattal függőlegesen elmozdítom. Szemvillanásnyi idő alatt rengeteg szellemi részecske materializálódik az arcomra, amiknek köszönhetően kialakul a fekete-fehér csontmaszk. Tetemes mennyiségű sötét lélekenergia szabadul fel, mely leginkább az arrancaréhoz hasonlatos. Acélkék íriszeim aranysárgára változnak és szemem fehérje pedig az éjszakánál is sötétebb színben pompázik. Laza mozdulattal fordítom a fejem oldalához a különleges álarcot, ennek köszönhetően vonásaim ismét jól láthatóvá válnak. A reiatsunyomás is hamarosan tovaszáll, amint sikerül stabilizálnom az átalakulást. Idejét se tudom már, hogy mikor volt erre az erőre szükségem mostanában. Olyan szintre fejlődtem már, ahol egy shikai is elég az ellenfelek legyőzéséhez. Régebben egymást követték a hatalmas riválisok, azonban mostanában egyetlen hozzám méltó harcossal sem találkoztam. Már kezdem azt hinni, hogy a zseléshajún kívül nincs is számomra megfelelő ellenség. Sajnálatos módon, Sousukehoz képest még Én is kevés vagyok, ehhez semmi kétség nem fér. Ám csak idő kérdése, s a Gotei 13 asztalán fog díszelegni a feje. Már akkor is elégedett lennék, ha tagja lehetnék azon keveseknek, akik véghezviszik majdan ezt a tettet. Egyáltalán nem érzem az energiavesztést, de mégis eltüntetem a maszkot, mivel jelenleg nincs szükség rá. Tekintetem néhány pislogást követően újra a szokásos fénnyel ragyognak, viszont a mély sötétség jól láthatóan kavarog lélektükreim mélyén.
- Ha nem veszi tolakodásnak… Megkérdezhetem, hogy hányas számot viseli, Espada-san? – teszem fel a kérdést különös udvariassággal. Senkivel nem szoktam így beszélni, azonban tisztelet nélkül is lehet magázódni valakivel. – Tudja, már a kezdetektől fogva észrevettem a különbséget Maga és az aljanép között. A fajtája általában fejvesztve menekül Előlem, ha épp keresztezzük egymás útját.
Utolsó mondatomat egy önelégült vigyorral toldom meg, kivillantva tökéletes fogsoromat. Bezony, egész szép kis hírnévre tettem szert. Igazából inkább hírhedt, semmint híres vagyok a homokiak között. Nem egyszer megfordultam már odaát, azonban eszembe sem jutott mélyebben betörni Las Nochesbe, ahhoz még nincs meg a kellő hatalmam. Talán egy éve még Luchoval is találkoztam, aki akkor Primera volt. Szövetséget ajánlott, ám azóta nem hallottam felőle. Lehetséges, hogy már végeztek Vele, ami nem is lenne olyan meglepő, ismerve a lidércek dimenziójában uralkodó barbár körülményeket. Nevetséges módon próbálják meg leutánozni az emberi világot a műegükkel és a kamu napsütéssel. Szánalomra méltó, ahogy sóvárognak az élet után, miközben napról napra meggyalázzák azt. Rosszallóan megcsóválom a fejem, ezt követően egy újabb szál Black Devilt veszek elő. A dobozt az arrancar felé nyújtom, hogyha akar, akkor vehet belőle. Akárhogy is dönt, Én belököm a sajátomat, azután ezüst gyújtóm egy villanásával bepirosítom végét és ismét élvezhetem a megfelelő nikotinmennyiség bevitelét.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 12 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 12 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:24 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


Furcsa módon nem úgy nézett ki a férfi, mintha nem hitte volna el, amit mondtam. Persze, fölösleges is lett volna hitetlenkedni, elvégre csupán az igazat közöltem. Nem volt okom arra, hogy hazudjak, különben pedig ő maga is láthatta már, nem bántottam egy embert sem a város forgalmasabb részén belül, ahhoz képest lett volna rá alkalmam. Soha nem öltem még ok nélkül, nem leltem élvezetet az esztelen gyilkolásokban, ellentétben a harccal, aminek régebben megszállottja voltam. Mára már eme tulajdonságom is veszített erejéből, inkább a békés megoldások hívévé váltam, noha egy kiadós edzést sosem utasítottam el, ha a barátaimról volt szó. Na, de azért botorság lett volna összekeverni az éles küzdelmet a gyakorlással. Sok mindent nem reagált azokra, amiket a fontos dolgaimmal kapcsolatban mondtam neki, elvégre megint túlságosan is sokat beszéltem. Nyilván valóan elegendő lett volna egy rövid mondatban közölnöm vele idelátogatásom célját, ehelyett újból fölöslegesen járt a szám. Hiába, társasági lénynek véltem szerény személyemet, annak ellenére, hogy már lényegesen messzebb álltam az emberség fogalmától. Azt is bizton állíthattam, eme létbeli elmozdulás nem a pozitív irányba történt meg, viszont én szerettem volna így érezni. Bár, annyi jót mégiscsak láttam az egész dologban, miszerint rengeteg új információra szert tettem halálom által, sikerült megértenem a világ működését. Láthatóan merengeni kezdett érdeklődésem után, de elvártam tőle, hogy ő is őszintén beszéljen velem. Végül közölte, ő is a vaizardokhoz tartozott. Bizonyára úgy hitte, semmit nem tudtam róluk.
~ Hát persze... Most már értem, miért volt olyan fura érzésem vele kapcsolatban. Tapasztaltam már hasonszőrű kisugárzást.~ jutottak el hozzám a gondolatok, mire mélyen az illető szemeibe néztem.
- Ami azt illeti, többet is tudok róluk, mint hinné. Mit mondanak önnek a Hokorashii Hito és Joru Shin nevek?- kérdeztem, mialatt egy mosoly jelent meg az arcomon. Noha Hito volt eddig az egyetlen kedves ismerősöm, aki ezekhez a titokzatos személyekhez tartozott, vele igen jó barátságot kötöttem a múltban, még mikor alacsonyabb szinten álltam mai kilétemtől. Ez nem volt elmondható Shinről, akit megvetettem elvakult eszméi és önteltsége miatt. Valószínűleg Hito soha nem említett engem a társainak, ki hitte volna el neki, hogy élve hagyott egy espadát? Ha pedig meg is tették volna, szerintem nem díjazták volna a döntést, melyet a hozott a mi kis ügyünkkel kapcsolatban. Régebben volt már, ám az emlékek még mindig tiszták voltak a fejemben. Soha nem felejtettem el őt sem, akárcsak a többi ellenfeleim közül a fontosabbakat. Persze, néhányan nem érdemelték ki nálam, hogy megőrizzem őket a memóriámban. Ezt nem is azért volt, mert gyengék lettek volna, sokkal inkább nem akartam rájuk gondolni. Megvolt az a rossz tulajdonságom, miszerint amennyiben egyszer valaki elásta magát nálam, az nehezen, vagy semmiképp nem volt már képes visszanőni a szemeimben. Ekkor a férfi megmutatta hollow maszkját. A reiatsu, amit produkált, engem is ledöbbentett.
~ Hihetetlen...~ elmélkedtem, mialatt szemeim nagyra nyíltak, már nem tudtam leplezni érzéseimet mimikám eltorzításával. Átéreztem, hogy mekkora erővel álltam szemben, de megilletődésem rövidesen visszaváltozott nyugalommá.
- Kétség kívül maga a legerősebb személy, akivel valaha találkoztam.- jelentettem ki egyszerűen. Nem mutatta meg még minden erejét, de ezt simán ki tudtam következtetni, mivel még bele kellett vonnom a pakliba a Zanpakutoja képességeit is. Tekintetem hosszan nyúlott el a semmibe. Sosem féltem bevallani magamnak, amikor egy nagyobb szintű valaki állt előttem. A győzelmet, nem mindig a puszta erő döntötte el. Démoni tekintete reám szegeződött, talán félnem kellett volna, viszont nem így éreztem. Pár pillanat múlva megszüntette a képességet, azután egy kérdést intézett felém. Lassú mozdulattal nyúltam az ingemhez, amit elkezdtem kigombolni, egészen a mellkasom közepéig. Ekkor félrehúztam felsőmet, kivillant a fekete 1-es tetoválás, közelében pedig a szintén oly sötét hollowlyuk.
- Primera Espada, Adán Scytacierto. Örvendek a szerencsének!- mutatkoztam be, és a fickó felé fordítottam szemeimet. Ezután begomboltam a ruhámat, amúgy sem volt rám jellemző a magamutogatás, főleg nem egy férfinek. Komoran hallgattam végig, amint kiemelt engem a többiek közül.
- Köszönöm, igazán hízelgő. Mellesleg ön ismer másokat közülünk?- jelentettem ki és kérdeztem is, vigyort csalva az arcomra, holott tökéletesen tisztában voltam vele, leminősítette a barátaimat, és azokat a lelkeket, akik közel álltak hozzám. Eltelt néhány perc, utána dohánnyal kínált társalgási partnerem, amit egy kézmozdítással finoman elutasítottam.
- Elárulná a nevét, ha már így összejöttünk?- érdeklődtem, hiszen hajtott a kíváncsiság.
- Nem kerülhető el, hogy harcoljunk igaz?- kérdeztem újból még válasza adása előtt, azután a békés mosolyom ismét felkúszott számon.
- Ez annyira érdekes. Talán a mai napon a halállal nézek szembe. Lehet valamelyikünknek ez lesz az utolsó pár órája, mégis udvariasan beszélgetünk egymással, bár mindketten tudjuk, nem menekülhetünk a végzet elől. Elképesztő... Nem találom a megfelelő szót erre.- szólaltam meg, azután egy ilyen csöppnyi problémán kezdtem törni a fejemet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 12 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-