-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Nov. 01, 2009 8:13 am

*Egy gyenge magyarázatot kapok arról, hogy mik azok a shinigami helyettesek. Tudom, hogy nem léteznek, ugyanis nem ma kezdtem a szakmát. Magyarán ez a kis féreg vagy teljesen hülyének néz, vagy megint egy morbid képzelgésbe kerültem bele. Hiába, a skizofrénia komoly betegség, még ha én nem is veszem komolyan. Bár arra még nem volt példa, hogy egy tárgy emberi alakot vett volna fel. Valamint érzem a lélekenergiáját is. Elég gyenge, még a shikai-omat se kéne használnom ahhoz, hogy leterítsem, de hát ez nem is kérdéses. A reiatsujában pedig nem érzek hollow energiát, vagyis nem egy gyenge hollow trükknek vagyok szem és fültanúja.
Aztán eszembe jut, hogy egy shinigami képes átadni az erejét másnak. Igen, előfordult már a történelem folyamán, s természetesen halálra ítélik azt a shinigamit, aki ilyet merészel tenni. Ez az egyike a legfőbb shinigami bűnöknek. Tudom már, hogy mi a teendőm; ezek után valóban kénytelen vagyok elvinni ezt az állítólagos helyettest Seireiteibe, ahol majd a felsőbb vezetők döntenek életéről vagy haláláról.*
- Igen, az lenne a feladatom, hogy letartóztassam Önt. Mellesleg Önnek még mindig hadnagy vagyok. - *válaszolok, s flegma képpel nézem meg a zanpakutoját a másiknak.*
- Én semmi különöset nem találok az Ön kardjában. Én is ilyennel mászkáltam az akadémián. - *folytatom. Valóban, szinte ugyanúgy néz ki az összes zanpakuto, amíg nincsenek shikai vagy bankai formában. Nem tudom, hogy mit akar rajta annyira mutogatni. Nem lennék büszke a helyében. Na jó, láttam már életem során egy-két extrém arcot, akik kicsicsázták a kardjukat. A zanpakutojuk ezért cserébe volt olyan hálás, hogy azóta sem fedték fel előttük titkukat s rejtett képességeiket. Szánalmasak.*
- Ahelyett, hogy a tudatlanságát fitogtatná, inkább örüljön annak, hogy nem szándékozom Önt erővel elvinni Seireiteibe, ahol majd döntenek a sorsáról. Rangon aluli lenne, ha egy magafajtára pazarolnám a képességeimet. Engedelmével már meg is nyitom a senkai kaput. - * fordítok hátat, hogy megnyithassam az utat a Lelkek világába. Nem tartok attól, hogy esetleg hátba támad. Merje csak, és nem leszek vele ilyen elnéző csak azért, mert kicsit tudatlan. S merjen ellenkezni, hogy aztán kézipoggyászként szállítsam a világunkba.*
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:16 pm

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙


Kezdett egyre feszültebb lenni a hangulat. Mindenki egy pillanat alatt olyan morci lett, hogy én csak álltam ott kukán és bambulásztam a többiek egymás szapulását. Egy pillanatra el is szomiztam, és nem tudtam mi tévő legyek. Valahogy ki akartam őket békíteni, de a butus fiúkák annyira belemerültek ebbe a "vérszívásba", hogy megmukkanni sem tudtam. Kínos mosollyal arcomon igyekeztem tűrni a hatalmas morgásokat, amit a két fél eredményezett, több kevesebb sikerrel. Mikor már azt hittem befejezték, A fekete hajú, szépike zöld szemű lánnyal kezdett el "cseverészni" a lilácska fiú. Úgy tűnt Justin drága durci lett. Gondoltam arra, hogy lecsüccsenek mellé, de olyan cuccocska volt rajtam, hogy nem mertem megkockáztatni ezt az akciót. Még a végén kilátszana a bugyikám. Az órácskámra pillantva meghökkenve vettem észre, hogy egy csomó idő eltelt. Kétségbeesetten nyüszítettem is egy sorocskát, hisz a kiszemelt hiper-szuper-csidi-csuda butikom már nyitott. El is kezdtem rendesen depikézni, mert féltem attól, hogy azokat az édi-bédi cuccokat egy pillanat alatt el fogják kapkodni.
-PÉNZÉHES SZUKÁK!
Ordítottam fel, akaratlanul, mire mindannyian rámkukucskáltak, hatalmas szemecskékkel. Vörösödő arcikával maradtam csöndbe, kezecskémet a szájikámhoz csapva. Ebben a pillanatban azt éreztem, legjobb lenne szépen elsüllyedni a föld alá. De legalább addig is csöndben voltak a "fiatalok", és nem egymást piszkálták. Viszont jól leégettem magamat ezzel. Kínomban a lila bőrtáskámba révedtem, és kotorásztam, mintha valamit is keresnél.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:26 am


- Én biztos, hogy ki nem teszem a lábam ebből a világból, engem nem visz innen senki sehova, és magamtól sem megyek.
* mondta és közben jól megbámulta a hadnagyon mivel nem látott semmi különöset.*
- Szép kis hadnagy mondhatom... Még azt sem veszi észre hogy egy Zanpakuto 15x akkora mint kéne lennie, a legtöbb Shinigami képes a Zanpakuto méretét kontrollálni én nem, vajon egy Shinigami tanulónak nem kell ezt megtanulnia?
* kérdezte egy kicsit félrefordított fejjel, mivel tényleg egy kicsit furcsállotta hogy egy ekkora különbséget nem vett észre már a kezdetekben.*
- Ön engem nem tartóztathat le, mivel nem tettem semmit, ezért nincs is rá joga.
* mondta és közben húztam a számat.*
- Suwun Hadnagy...
* közben pedig már neki is támaszkodtam egy falnak hogy onnan engem el nem mozdítanak.*
- És még valami, ha a hollowok irtása bűn akkor én nagyon nagyon furcsának tartom ezt a maga világát.
* ez kicsit gúnyos volt, és a Seireiteinek ez talán tényleg egy hibája, de nem állt szándékában, elmenni innen és valami más világbeli bíróság előtt részt venni egy tárgyaláson, olyan vétkekkel , amelyek nem is vétkek.*
~ Hát ez poénos, vagy inkább nevetséges, ha ilyen minden Shinigami akkor én tényleg nem vagyok igazi.~
* gondolta miközben azon gondolkozott vajon mivel próbálna védekezni ha erővel próbálnák áttuszkolni azon az átjárón.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Nov. 15, 2009 12:32 am

*Nem csak hogy makacs a kis helyetteske, de ráadásul okoskodik is; annak ellenére, hogy egy akadémiai tanuló szintjén áll, és azt állítja, hogy ő „ember”, elég sokat tud a zanpakutokról. Kíváncsi vagyok, vajon ki az, aki ennyi mindent tanított neki. A Seireitei fogalommal láthatóan tisztában van, és azt is tudja, hogyan kell hollow-t irtani. S a zanpukról pedig úgy beszél, mintha az akadémia egyik mestere lenne. Biztos vagyok abban, hogy egy másik shinigaminak van a keze a dologban. A törvényeket pedig ismerjük; valószínűsítem, hogy Kariotoval meg a rejtélyes shinigamival legközelebb egy bizonyos hegyen fogunk találkozni egy bizonyos okból kifolyólag. Úgy se láttam még kivégzést. Biztosan mókás lehet. Igen, én képes vagyok fapofával végignézni, sőt, magamban még vigyorognék is egy sort.*
- Mit gondol, mégis miért tanulnak a shinigami jelöltek az akadémián? - *emelem meg hangom, s válaszolok neki.*
- Azt hiszi, mindenki kapitánynak születik? Gondolja, az akadémiai tanulók közt nem fordult még elő ilyen soha? - *oktatom ki. Valami miatt nagyon egyedi példánynak tartja magát ez a Karioto, csak tudnám, mire tartja annyira fontosnak magát. Jogom pedig… Hadnagy vagyok, és azt tartóztatok le, akit bűnösnek találok. Ön pedig minden bizonnyal lopott shinigami erővel rendelkezik. Nincs kedvem harcolni, szóval vagy megkönnyíti a helyzetemet, és átlépi velem a kaput, vagy a hátralévő életében üldözni fogják Önt, mint a vadnyulat. - *fejezem be, s várom, hogy döntsön. Nem kívánok tovább az emberek világában maradni. És már harcolni sincs kedvem. Majd kihívok egy értelmesebb ellenfelet Seireiteiben. S ha nem jön velem, akkor egyedül lépem át a kaput – hisz nem maradhat ilyen sokáig nyitva. Persze teszek róla, hogy pokollá tegyem a helyettes életét.*
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te10500/25000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (10500/25000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Nov. 22, 2009 3:39 am

A mostanában történt dolgok annyira felzaklattak, hogy nem tudtam eléggé a munkára koncentrálni. Ez persze eléggé látszott. Ezt az összeragasztózott papírok, valamint a kávéval leöntött jelentések tömege bizonyítja. Kényszerpihenőre küldtek, hogy pihenjem ki magam, menjek el Karakurába, és amint magamhoz tértem, térjek vissza dolgozni. Ennek persze örültem is, meg nem is. Örültem, mert nem kell dolgoznom. Bár kissé idegesített, mivel ha ennyit lógok a végén annyi lemaradásom lesz, hogy egy álló hétig dolgozhatok. Annyira felidegelt ez a dolog, hogy már az emberek világából szerzett prémium újságom- ami kevésbé felöltözött magamutogató hajlamokkal rendelkező nőket mutatott be- sem volt képes felvidítani.
*Ideje meglátogatni a jó öreg Karakurát!* gondoltam, és hamarosan már úton is voltam a célpont felé. 20 perccel később meg is érkeztem a szállásomhoz. Nem volt sem túl nagy, sem túl giccses, de nekem attól még pont megfelelt. Mivel még elég korán volt –kora reggel 11 óra- ledőltem picit szundítani. Mikor elaludtam, éreztem, ahogy zuhanok. Nem tudtam hova, de nem éreztem félelmet. Tudtam, hogy ahova megyek, ott nem érhet akkora fájdalom. Legalábbis erre gondoltam, mikor egy ördögi arc jelent meg, és mély eltorzult hangján kacagni kezdett. Megjelent egy kéz ami a torkom felé száguldott. Elkapta a torkom, és éppen azon ügyködött, hogy a legerősebben szorítsa. A kezeimmel odakaptam, hogy lehámozhassam magamról. Ekkor kinyitottam a szemeimet, és éreztem, ahogy a valóságban is fuldoklok. A takaró rátekeredett a torkomra. Gyorsan lerángattam magamról, majd megkönnyebbülve szívtam tele a tüdőmet az édes levegővel. Még mindig ott kavargott a fejemben az az arc. Nem emlékszek rá, hogy valaha láttam volna. Mikor megéreztem, hogy a gyomrom úgy dübörög, mint egy feldühödött rinocérosz alatt a talaj. Odatotyogtam a hűtőhöz, és az ajtaját kivágva hajoltam le kajáért. Meglepődve konstáltam, hogy egy szál étel, vagy ital sincs a tároló eszközben.
- Ennyit SS szolgáltatásairól…- morogtam kicsit mérgesen, majd az asztalon pihenő pénzt, amit még SS-ben kaptam, hogy el tudjam látni magam, a zsebembe vágtam. Hamarosan már utcákat hagytam magam mögött, ahogy gyorsan kapkodva a csülkeimet siettem a legközelebbi boltba. Mikor beértem szét sem nézve, odaszáguldtam az ételnek tűnő részleghez, és a lehető legtöbbet összefogva odaléptem a pénztároshoz. Az eladónő kicsit meghökkenve bámult rám. Ám a villanó tekintetemre reagálva, máris hozta a szatyrokat, majd pedig az áruk árának az összegét összeszámolva adott egy blokkot. A papírdarabon szereplő számnak megfelelő összeget nyomtam a nő kezébe.
- Köszönjük a vásárlást!- hajolt meg mosolyogva. A szatyrokat a bal kezemre pakolva indultam el. Miután kiléptem a boltból, megnyújtóztattam a végtagjaimat, majd kicsit éberebb pofával körbepislogtam. Észrevettem egy különös módon ismerős arcú idegent. Éppen valamit tuszkolt a zsebébe, mikor egy biciklis száguldott el mellette. A kezét a zsebéből kitépve, lépett arrébb, és a szemével villámokat szórva nézett a biciklisre. Azután pedig ment tovább. Feltűnt, hogy az idegen elejtett valamit. Bizonyosan azt amit megpróbált beletuszkolni a zsebébe. Mivel éppen nem voltam olyan kedvemben odabattyogtam a tárgyhoz, majd felvettem a földről. Egy doboz jó minőségű cigit tartottam a kezemben. Kíváncsian felhúztam a szemöldökömet, majd az illető után néztem. Eléggé siethetett, mivel már jó messze járt.
*Istenem, miért vagyok ma ilyen rendes?* tettem fel magamnak a kérdést, azzal teljes erejű sprinttel az idegen után iramodtam. Pár perc múlva be is hoztam. Gyorsan kifújtam a bennmaradt levegőmet, és beszívtam egy újabb adagot. Megpöcköltem a szerencsés áldozatom hátát, aki megdermedt, majd elképesztően dühös szemekkel nézve fordult hátra.
- Bocs, de elhagytad a cigid.- mondtam magabiztosan, átnyújtva neki a cigit. De furcsa mód nem szólalt meg, és nem is nyúlt érte. Megdöbbent szemekkel bámult rám. Ekkor esett le honnan is ismerős ez az ember. Az álmomban az Ő arcát láttam! Én is ledermedtem a hirtelenjében megtudott infótól, bár én hamarabb magamhoz tértem.
-Mivan, most kell vagy sem?- emeltem fel kicsit mérgesebben a hangomat. Azért ne játssza már nekem itt az agyát! Ennyire megdöbbeni azon, hogy valaki odaadja neki az elejtett cigijét… Bár be kell vallani felkeltette az érdeklődésemet.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptySzer. Dec. 02, 2009 9:25 am

¤ A Shihuru klán egyesül, avagy Natsuki és Touma találkozása ¤


*A több órás repülőútnak végre vége… Nem tudom, hogy merészelik ételnek nevezni azt a vackot, amivel megpróbáltak megtömni, és még fel is háborodtak, amikor bejelentettem, hogy én csak a saját bubimentes ásványvizem vagyok hajlandó meginni. Azonban még nem vagyok elég bálványozott ahhoz, hogy megengedhessem magamnak a magánrepülőgépet. Majd eljön annak is az ideje.
A repülőtérről való elszabadulásom után már húzok is ki az utcára, azonban alig négy bőrönd meg egy kézitáska van nálam. A többit külön szállíttatom régi otthonomból; úgy néz ki, most sokáig maradok, és itt kezdem el építeni a karrierem. Vagyis folytatom, amit New Yorkban elkezdtem. Mert nem vagyok kezdő, de nem ám! Wink A szakma legprofibb profijaitól tanultam, hogy mi tesz igazán menővé egy stylistot. Nem hiába, a legjobbaktól tanultam. Wink*
- Hugiiiiiiiiiiii! - *vetődök Natsukira, amint meglátom a reptér előtt. A bőröndjeimet ezek a kedves fiatalemberek cipelik, akiknek mondjuk az a munkájuk, hogy más emberek cuccait cipelgessék. Úgyhogy miután szépen kifizetem őket és megköszönöm a segítségeket, első dolgom megölelni a régen látott húgomat. Semmit se változott tavaly óta. Az én szememben még mindig ugyanaz a néha kicsit morci hugi, mint aki tavaly is volt. ^^*
- Már hiányoztál, nyuszifül. Persze hoztam neked sok-sok ajándékot megint. Na de nem most… gyorsan hívok egy taxit, aztán majd otthon megkapod őket. - *kutatom elő a mobilomat a kézitáskámból. Amerikai kártyám van, szóval előbb-utóbb be kell szereznem egy másikat is. Mégiscsak spórolok így a számlával.
A repülőúton persze ki volt kapcsolva, de most ismét bekapcsolom; míg a pinkódot pötyögöm, folytatom a dumálást. Élőben mégis más, mint interneten.*
- Jól esne egy jó fürdő, meg majd rendelünk házhoz kaját. Ma ennyi utazás elég volt. Ne tudd meg, milyen kínzó tud lenni a repülőút, drágám… Igaz, már hozzászoktam, de ritkán megyek ilyen hosszú utakra. Kajás is vagyok nagyon; ennél a légitársaságnál sem utazok többször. Bár mostanában úgy se fogok sokat repülni. Hiszen most hosszú időre jöttem. És nyugi, nem ez az összes cókmókom… a héten még hozzák a többit is, hiszen nem fért bele minden ruhám ennyi bőröndbe. - *mondom, miközben nagy vigyorokat eresztek meg Natsukinak. Valóban, most idehaza készülök befutni. Na jó, többet voltam kint amcsiban, mint itt, Japánban, de azért még talán az otthonom. Remélem, hogy Natsuki tényleg szívesen fogad. Holnap meg első dolgom lesz munkát keresni; biztos vagyok abban, hogy van olyan hely, ahová az én tudásom kell. A stylistokra és divatgurukra mindig szükség van.*
- Mondd csak… mi is a taxi száma? - *nézek rá kérdőm húgomra., miközben megfáradtan huppanok le az egyik bőröndömre.*


A hozzászólást Shihuru Touma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 05, 2009 10:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te53000/65000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (53000/65000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyPént. Dec. 04, 2009 6:42 am

// Mi a szart akarsz?! - "Randevú" a halálosztó nyomoronccal! //

Betolva a dobhártya szaggató blaupunkt pamacsos, járgány végében szexuális életüket mocskosul a világ tudtára adó figurákat, dübörögtem slipknot metál férgek segédletével. Persze meteor házszámtévesztési cikivel vágódtam az atmoszférába bolygót pusztítani, ergo leszartam hány fogatlan banya dől ki csodálatos, egoista, városi paraszt személyiségem bevágódásával, Karakura szemétlerakóval egyenlő közterületén. Egyszer úgyis égnek kell küldeniük a pacskert! Ha meg már ingyenmunkás-élő szemétláda sikkasztó banda vezére vagyok, akkor áfa nélkül számolom fel a halálozó díjamat. A vén járókeret koptatók meg legyenek hálásak! Így a betegbiztosító sem fogja nyomorék kölykeik bútorait eladni az e-bay vackok részlegén! Csak tudnám, mi a francért vagyok ilyen 'áldott, jó' vaizard?! Mondjuk, mert mocskosul fülig törne a vigyorom egy emberiség katasztrófa, népesség fogyasztó vírus zakatolása után. Mekkora felbecsülhetetlen értékű élmény lenne, úgy végigrepeszteni ezen a kibaszott kétszáz méteres bolt-bunker sávon, ha egyetlen robotfokban ragadt seggdugó se arcoskodna könyökölésekkel. Valahogy nem csattan rajtuk a felismerés, nekik kurvára jobban odabasz ez a délutáni muri. Kihúzza valamelyik suttyó a gyufát én hipersebességgel rekordelek be és pucolom csillanó tisztára ezt az ótvart, de hogy ő x-be fordult bagolylesőkkel fog vonaglani, az hót ziher! Jelenleg, amúgy is éttermi menü rittyentésre alkalmas agyvízzel vonszolom magam, szal inkább ne vartyogjon be a nyugodalmaztatott járókeret szekció!
"Ki a halál halott erről a törvényes rohadásról?! És minek az én seggemet kell folyton elkatapultálni?! Majd perszeee! Hirdetést ne adjak fel? Egy pszichopata, frissen mázolt örült keresi odaadó munkaadóját, aki két köcsög percnél tovább képes egy szeletben túlélni egészségre fokozottan káros szenvedélyeit...Bassza meg!" Túrtam elő egy rákokat gerjesztő cerkát. Kurvára betermelek egy karton kátrány lerakót! Nem izgat, mit nyávog össze pukassztottaggódólufi, kell oszt szünet! Rinyálni akar menjen valamelyik műszigetre kotort zárdába! Most nem kajálom be a szentfazék szövegeit. Csá-csumi-fakereszt!
Egész pofásan dühöngtem a magánzárkámban, persze látványosan ontva gyárkéményt lepipáló szmogot. Már-már kezdtem beképzelni ereszt a fejem. Ennek köbö itt nyírták ki azt a orsó tángáló realitás táptalaját! A bikadöfő színével kipécézve szambázó szemcsíkomat lakatolt le dobozva csiribúzott pálcika lény! Kaptam is az ördög kitagadott bal lábfejének tizedik bütykét, egy bevert képű tüskeböki személyzetében. Oda se akartam sasolni. Aszittem valamelyik földi szivárvány képviseletében tömnének krishna virnyíkolással, de az erőszakos sziklaszirt nem tágított. Verte a nyálát a vállaimon! Muszáj is voltam lecsekkolni mi a hézag, mert fél perc múlva koszorút butikolhatnak nyeszlett rokonai.
-He? Mi a szart akarsz?-
-Bocs, de elhagytad a cigid.- ennél a résznél elnyomhatatlan szugeráló spirál késztetésem támadt beletaposni a pofájába. Szinte ordított érte az igazításra várólistás állcsontja. Mázlija, hogy hozzám baszta nikotinropit! Kapartam is kifelé a cuccom, aztán húztam elfelé mint a vadlibák. Még a végén rám tapad ez a csóka vagy kiderül róla, hogy nálam is nagyobb kattant. Aztán vakarhatnám lefelé hígítóval! Kösz, mamlasz, de elég egy csicska a háznál, amit mellesleg a piros célka tökéletesen betölt.
-Cöh...Nagy a pofád, türelmetLenke! Tán autogramot vársz? Húzz már innen! Ne várd el, hogy fényesre nyaljam a segged...-
Nem mozdul, takarod én! A hátamon mászkáltak a borsók ettől a fazontól. Valamerre már villoghatott előttem, mert piszkosul derengett a halogén lámpa. Attól még frászt kaptam tőle és nem homokos szeretet rohamot. Difi lehet vele, vagy közöttünk. Esetleg elkentem már a száját. Passz! Lényeg a lényegben, teleportálom a valagam minél ívesebb távra, mert nem csípem ezt az ösztönös viszketőpor szorongatást. Viszont ő nagyon komálhat, mert a nyomomban kotort lerázhatatlan lelkesedéssel. Néhány másodpercig precízen viseltem a szitut, de ki a halál bírna az üldözési mániával? Behúztam a gatyaféket és leüvöltöttem a fejét. Kezdheti lökni a sódert, hátha hagyom lelécelni az alvégre...
-Kurva élet! MIVAN MÁR?! Lyukas a tetves bőröm is?! Csipázz ide, vilike! Atom gyorsan láss neki ugatni, hogy mi az anyádért követsz!-
Vissza az elejére Go down
Shihuru Natsuki
Quincy
Quincy
Shihuru Natsuki

nő
Hozzászólások száma : 68
Tartózkodási hely : Shihuru rezidencia | Raiden háza | Egyetem*.*
Registration date : 2009. Aug. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Fame monster ~ Hollywood's next mascot
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te7500/10000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (7500/10000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 6:36 am

¤ A Shihuru klán egyesül, avagy Natsuki és Touma találkozása ¤ - avagy: Natsuki feje sűrűn meg fog fájdulni a jövőben...


Mint minden nap, a mai is ugyanúgy indult: Valaki erőteljesen lerántotta rólam a takarót, én pedig nyöszörögve dugtam a fejem a párna alá.
- Kelj már fel! Ma jön az öcséd, bátyád, húgod, mittoménmid! - zendült fel az ismerős, ingerült hang, majd megemelték a lábam. Hálóingem még az ilyen terrorizáló élet hatására se voltam hajlandó pizsamára cserélni, ezért harcias hévvel rúgtam tökön Zedet, aki fájdalmasan feljajdult.
- Mit keresel itthon? Nem a fősulin kellene lenned? - kérdeztem őszinte érdeklődéssel, és hatalmasra tágult szemmel. Értetlenül figyeltem a rám dühös pillantásokat vető Zedet, majd felemelt kezekkel jeleztem:
- Hékás! Pontosan tudod, hogy még félálomban sem vagyok felelős a tetteimért! Miért ébresztgettél? Magadnak köszönheted! - mondtam undokan, és lerántottam magamról a hálóingem. Zed rákvörös fejjel, heves szóáradatot zuhított rám, és kifordult a szobából, én pedig elégedetten vettem fel a hálóing alatt rejtőző fekete alsóneműre azt a rövid kis ruhát, amit még előző nap este hajítottam ki a szoba közepére azért, hogy legyen miben fogadnom a bátyámat. Mert igen, nekem olyan is van. Eléggé megdöbbentő tény, és le voltam sokkolva, mikor X évesen megtudtam. Sokszor, szinte napi állandósággal megfájdult a fejem, amikor vele beszéltem. Vannak szegénynek hülyeségei az tény. De bárki mond rá bármi rosszat, szétverem. Az én egyetlen élő, vér szerinti rokonom. Az sem érdekel, hogy kicsikét homokos, merthogy szerintem az. Mondjuk tényleg annyira nem foglalkoztat... még jókat szórakozok rajta, hogy úgy - ahogy szerinte ki a jó pasi. Alig várom, hogy meglássa Zedet, orrvérzésben fog meghalni! *.*
Tény, hogy az én lelkem egy iszonyat jó karakterű és kisugárzású, stílusú és szava járású hím. Nem is tudom, mi lenne velem nélküle...
Mielőtt kiléptem volna az ajtón a feszült srácot megölelgettem, sőt, még egy baráti puszit is nyomtam a képére- ilyen elég rég fordult elő, ugyanis örökké szivatjuk egymást. Ezt az emberek hajlamosak félreérteni, pedig mi valóban csak szeretetből szemétkedünk a másikkal...
Megadó sóhajjal szemléltem a leszálló gépet, amin valószínűleg Touma is rajta ült. Amint leszállt a gépről, azonnal felismertem: szőke haja vakított, és a nyomában loholó rakodók is árulkodó jelek voltak. Mosolyogva vártam, és akkor is mosolyogtam, amikor a nyakamba vetődött. Megöleltem, és kicsit úgy is tartottam - hiszen már egy örökkévalóság óta nem öleltem át a testvérem. Aztán engedtem, hogy szenvedjen a telefonjával.
- Te is hiányoztál, homokbaba. Nyugi, a kajával nem lesz gond. Zed és én csodákra vagyunk képesek együtt a konyhában! Tegnap takarítottuk ki a harmadik szobát - már másik lakásunk van. Tágasabb, itt még nem jártál. Több a holmid, mint a fél városnak összesen! - morogtam a végét, amint megláttam a bőröndhalmokat. Még nem tudtam elképzelni, hogy milyen is lesz az életem a bátyámmal. Most már hárman fogunk együtt lakni. Érdekes lesz. Kicsit révedezve nyögtem be neki a taxi számát, majd bepakoltunk, és el is indultunk - út közben pedig hallgattam, amint eddigi napjairól mesélt.

// Csinálok házt nekünk, majd ott folytatjuk *.* //
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyHétf. Dec. 14, 2009 3:54 am

| A vérszívó és a selyemfiú, avagy a tálcán kínált vacsora xD |


*Bár már sötét van, és már mindkét lábam majd leszakad a sok sétától, a szokásos vigyorom töretlen marad. A napocskát majd odaképzelem a fejem fölé. Igaz, sikerült eltévednem, és sehogy sem jutok haza, ráadásul nem gondoltam volna, hogy szükségem lesz az amerikai telefonomra, hiszen abban van csak elmentve a taxi száma. Egy szó, mint száz, már órák teltek el azzal, hogy egyszerűen nem találok haza. A bankkártyámon pedig sikerült elérnem a levehető összeg határát, s nem engedi, hogy egy kicsivel többet szedjek le róla. Hiszen szükségem volt a bútorokra, nem alhatok örökké azon a kanapén. A gerincbetegségek is valahogy így kezdődnek. Már így is elaludtam a hátamat.
A kevés készpénzből, ami nálam van, csak némi gyorskaját veszek meg egy üvegm ásványvizet. Az éttermeket részesítem előnyben, de már arra sem emlékszem, merre van a pláza, vagy bármilyen népesebb utca, ahol normális kajálda van. gyanítom, már valahol a város legszélén vagyok; kicsit gettó-fílingű ez a hely, és nem tetszik, ahogy az emberek néznek rám. Keménykalap és sétabot, ami kiegészíti angol stílusú öltözékem. Hiába, ha üzletről van szó, az elegancia csak előnyt jelent nekem.
A hosszú, barna kabátom is meglibben a szélben, ahogy kerekre tágult, kék szemeimmel próbálok valami kiutat találni. Bár igazán nem lehet panaszom, hiszen hollowmentes napom volt. Ráadásul ma Natsuki is elfelejtett a quincy dologgal nyaggatni. Na persze,talán csak azért, mert már kora reggel bejelentettem neki, hogy ma egész nap távol leszek, hogy éjjel már az új ágyamban aludhassak.
Szóval, hollowmentes, de annál stresszesebb napom van. Kínomban még mindig vigyorgok nagyokat, a sétabotom pedig azért szorosabban markolom meg, amikor elhaladok egy-egy csoport mellett. Hihetetlen, hogy még annak a taxinak a számát se jeleztem fel magamnak. Pedig odafele taxival mentem. Legközelebb nem próbálkozok azzal, hogy egyedül hazasétáljak.
Ekkor látok meg egy kedvesnek tűnő nőt. A frizurája igazán stílusos, a 90'-es éveket, vagy egy sci-fi film főhősnőjét idézik, azonban az erős smink meg a ruhája szerintem kicsit ízléstelen. Na mindegy, ha segít útba igazítani, talán én is segítek neki egy-két jótanáccsal.*
- Jó estét kívánok. - *szólítom meg, hatalmas mosolyom persze nem lankad. Azért azt nem akarom, hogy azt higyje, hogy fel akarom szedni. Nekem tényleg nincs olyan szándékom. Én csak haza akarok végre jutni.*
- Nem tudna véletlenül segíteni? A helyzet az, hogy csak nemrég költöztem a városba, és sikerült kicsit eltévednem. Sokat segítene, ha útbaigazítana, vagy legalább egy taxit fel tudna hívni. - *kérem a segítségét ennek a nőnek. Biztosan segít majd nekem. Bár innen közelről nézve azért kicsit félelmetesnek tűnik. Onnan messziről nem néz ki ilyen ijesztőnek..*
Vissza az elejére Go down
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te9750/15000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (9750/15000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyKedd Dec. 15, 2009 2:11 am

| A vérszívó és a selyemfiú, avagy ma nem maradok éhes *,..,* |


Terveztem, hogy ma éjjel az utcákat fogom járni. August is vágyott már a friss levegőre, s nekem sem árt a séta. Na meg persze azt sem utasítanám vissza, ha egy fiatal egyénnel összefutnék. Ezekkel a gondolatokkal indulok el esti túrámra. Az épület tetejére megyek, s a házak tetején ugrándozva figyelem a tájat. Most a szokottnál is nagyobb a csönd. Pedig hétvége van. Lehet a nyirkos idő teszi. Engem különösebben nem zavar, ugyanis jobban leköt a telihold látványa. A fénye szinte megtölt energiával, mitől a kedvem is jobb.
A parkot elhagyva egy kieső utcába tévedek. Igen, ismerem már annyira a várost, hogy tudjam, merre járok. Mivel egy lélek sincs itt rajtunk kívül, így leugrom, s az úton folytatom utamat. A tájat kémlelem, miközben gondolatban terveket szövögetek. Mostanában igen le vagyok gyengülve, ideje lenne áldozat után néznem. Persze sokszor megesküdtem, hogy csak vészhelyzet esetén folyamodom a vérszíváshoz, de tablettákon sem élhetek! Mondhatnak rá bármit, az nem tudja pótolni, egy fiatal, életerős férfi mézédes vérét.

- Jobb lesz, ha abbahagyom a képzelgést, mert tényleg megéhezem...
Intem magam rendre. A kivilágított utcácskán egy kisebb butiksorhoz érek. Az egyik kirakathoz húzódom, s lassabban haladok. Ahogy nézelődöm, hirtelen valaki a hátam mögül megszólal. Mondanom sem kell, rendesen rám ijesztett, hisz eddig még egy kósza falevél sem tanyázott az utcán. Hátrafordulva pillantom meg egy kétségbeesett egyén arcát. Furcsa, hogy mostanában csak szőke, gavallér férfiakkal akadok össze. Bár nem lenne ellenemre, ha ez tovább is folytatódna. Kezdem megkedvelni ezeket a rangos embereket.
- Önnek is jó estét!
Kezdem el játszani szerepemet. Lassacskán már egészen belejövök ebbe a színlelésbe. Mondjuk ideje is lenne, hisz ha az emberek közelébe akarok férkőzni, nem árt ha úgy viselkedem, mint ők.
- Nos, taxit nem tudok hívni, ugyanis... öhm, sajnálatos módon otthon felejtettem a mobiltelefonomat.
Kezdem el kimagyarázni magamat szorult helyzetemből. Sajnos a rögtönzés még nem az igazi.
- Viszont szívesen elkísérem, csak mondja el merrefelé lakik.
Mégsem hagyhatom, hogy egy ilyen fogást csak úgy hagyjak elmenni. Még hasznomra is válhat a férfi. Minden esetre nem rontok neki rögtön. Hagy higgye azt, hogy egy segítőkész hölggyel van dolga.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyKedd Dec. 15, 2009 4:16 am

| A vérszívó és a selyemfiú, avagy a vacsora lassan tálalva *.* |


*A nő készségesen segít nekem hazajutni. Talán túl készségesen. Azért mégis csak gyanússá tesz egy nőt, ha a sötét éjjelen nem hogy nem visszakozik, de ráadásul felajánlja, hogy ő maga kísér engem haza. A lámpás pedig kigyulladt a fejemben. Hiszen ez mindenre magyarázatot ad. Az erős smink, rikító haj, meg az ízléstelen, sokat mutató ruhák, de még az a böhöm nagy csizma is, amit személyes véleményem szerint máglyán kéne elégetni, mert olyan ronda.
Szegény lány... most, hogy már többet tudok róla - vagyis inkább csak sejtek, de hát csak nem tévedhetek ilyen dologban, New York-i fiú vagyok - , már egészen más a véleményem a helyzetéről. Biztos tele van az élete keserűséggel, hiszen mégis csak utcalány... Megannyi fiatal nő kerül erre a sorsra, hol balszerencséjük, hol tehetetlenségük miatt, életü pedig igazi pokollá változik. Sokan talán nem is veszik észre, hogy mennyire tönkretette őket ez az életforma.
Azért azt remélem, hogy ez a nő nem egy új kuncsaftot lát bennem - az is feszültté tesz kicsit, hogy tudom, a futtatója bármelyik sarokban figyelhet, s követhet minket. Mert hát így működik ez az ipar, ezt mindenki tudja. Azért én megpróbálok fesztelenül viselkedni, s úgy kezelem majd, ahogyan őt valószínűleg nem sokan - emberként. Meg hát tényleg nem akarok tőle semmilyen szolgáltatást igénybe venni, nem beszélve arról, hogy engem nem igazán érdekel olyan értelemben a női nem. Persze volt már barátnőm egy-kettő, még a gimiben, de amikor az egyetemre készültem, rájöttem, hogy nekem tényleg nem való egy barátnő. Szóval ha azt veszem észre, hogy közeledni próbál felém - például meg akar csókolni, vagy flörtöl velem, vagy nem tudom - , majd bejelentem neki, hogy nincs olyan szándékom, és tényleg csak kíséretre van szükségem. Pár ezer yen készpénz még maradt nálam, majd adok is neki egy kis pénzt hálám jeléül. Meg hát, ha épségben hazajutok, akkor megéri nekem az a kis kiadás. Most már édesmindegy, hogy taxira költöm azt a pénzt, vagy idegenvezetőre.*
- Egyébként a nevem Shihuru Touma. És Önt hogy hívják? - *mutatkozok be, s biccentek egyet. Nőkkel azért nem illik kezet fogni. Kivéve, ha üzletről van szó. Én pedignem szándékozok vele olyan üzletet kötni, ami az ő szakmájához illik. A formalitások nagy részét most mellőztem; nem akarom, hogy úgy tűnjön, felvágok a szakmámmal, meg azzal, hogy hol tanultam. Még a végén kibrulna, amiért ő csak egy kis város egyik szajhája, pedig ő orvos akart lenni. Bár így utólag visszagondolva, lehet, jobban járt volna. Akkor legalább észrevette volna, hogy az egész életét elrontotta, s helyre akarná hozni azt azzal, hogy kilép abból az ördögi körforgásból, amibe belekeveredett.
A bemutatkozásom után elmondom, hogy melyik utcában van a ház, ahol lakok, s hogy valahol a kertváros környékén lehet, viszonylag messze a belvárostól. Tudom, mert taxival is volt vagy 10 perc, mire a plázába értem. Még szerencse, hogy ott is volt IKEA. >.<
Ezután ez a szegény lány - ki hirtelen inkább mély sajnálatot, mintsem félelmet kelt bennem a szokatlanul merész külsejével - elkezd vezetni, én pedig lépést tartok vele. A sétapálcámmal s kedvenc kalapommal igazán elegánsnak nézek ki. Szerintem Noa-n is jobban álna egy estélyi, mint ez a cucc.*
- Sosem gondoltam volna, hogy Karakura ilyen nagy város... Bár már jártam itt párszor, annak idején egy másik környéken laktam. Pedig térképen olyan kicsinek tűnik... Na és Ön? Meséljen kicsit magáról. Szívesen meghallgatom. - *próbálok beszélgetést kezdeményezni. Kicsit kényelmetlen ez a magázódás, de nem ismerem a nőt annyira, hogy tegezzem, s kedvenc beceneveimmel nyaggassam. Azért remélem, legalább annyival sikerül jobbá tennem az életét, hogy kicsit felnyitom a szemét. Bele se merek gondolni, hogy akár Natsuki is kerülhetett volna ilyen sorsra. Isten áldja a Marks & Spencer-t, amiért még a gyakornokoknak is nagy fizetést adnak.*
Vissza az elejére Go down
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te9750/15000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (9750/15000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Dec. 20, 2009 4:50 am

| A vérszívó és a selyemfiú, avagy ma nem maradok éhes *,..,* |


- A nevem... Noa... Noa North.
Mutatkozok be én is, hisz ha már megkérdezték, illendő megmondani. Igaz, mindig is utáltam az e fajta formalitásokat, de az emberi élet már csak ezzel járt. Új emberekkel ismerkednek meg, hát muszáj a fontosabbakat elmondani mindkét félnek. Persze, akik meg jobban ismerik egymást, azok meg már többet is tudnak. De remélem, nekem nem kell túl sok mindent kitálalnom a férfinek, hisz egy porcikám sem kívánja, hogy megtudja, valójában ki vagyok, és mire készülök. Ezért továbbra is óvatosnak kell lennem, mit is kötök az orrára.
Mihelyst végzünk a bemutatkozásokkal, Touma egyből el is kezdi nekem magyarázni, azt a helyet, ahol ő lakik. valahogy a magyarázásába kezdek belekavarodni, viszont ahogy kitartóan kezdi el részletezni, kezdek rájönni, hogy melyik helyre is gondol. Egy gyors útvonaltervezés után, rá is jövök, hogyan is lehet a legegyszerűbben eljutni oda.

- Ezen az úton kell elindulnunk...
Mutatok el egyenesen. Két perc séta után el fogunk jutni a főutcáig, ahol egy levezető úton simán eljuthatunk a parkig. Azt csak át kell szelni, és pár perc séta után ott is leszünk azon az utcán, ahol elvileg a férfi lakik.
Összeszedve magamat útnak is indulok, így Touma is megiramodik. Mellém érkezve, egy ideig csöndben haladunk. Nem szoktam túl sokat beszélni, így most sincs sok kedvem a fölös cseverészéshez. Úgy gondolom, ha valamit is akar, majd kérdez ő.
Ahogy sétálgatok, a nagy csönd hatására egyre jobban kezdek elmerengeni. Furcsállom, még mindig, hogy olyan nyugalom uralkodik a városnak ezen felén. Hiszen, mikor én itt jártam, nem is olyan rég, az ilyen órákban is nagy mozgás volt. Sok kocsi megfordult itt, és a kivilágított járdákon rengeteg emberke járkált össze-vissza.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptySzer. Dec. 23, 2009 5:02 am

| Az utcalány és a selyemfiú, avagy a vacsora már pácolva G_G |

*A neve pont olyan, mint amilyen egy utcalányhoz illik; ezekkel az egzotikusnak tűnő nevekkel legalább elérik szerencsétlenek az inkognitót. Bár még így sem értem, hogy miért van szükség ezekre az álnevekre, alteregókra. Gusztustalan a férfitársadalom, hogy erre gerjednek. Mondjuk az én "fajtám" se sokkal jobb; már kicsit unom, hogy minden meleg pasit Kevinnek hívnak. Kár, hogy nem veszik észre magukon, hogy mennyire szánalmasak.
Noa esetében viszont csak illedelmesen bólintok és mosolygok; igyekszem cseppet sem mutatni, hogy valójában mennyire feszült vagyok a közelében, mert hát nem vagyok hozzászokva az olyan nők társaságához, mint ő. Persze, találkoztam már ilyenekkel, meg láttam elég szerencsétlen kislányt is, akik modellek akartak lenni, de inkább eladták a testüket valami ügynöknek egyetlen szereplés miatt. A nagy részük persze ki lesz kosarazva, mert nagy a fenekük vagy van egy anyajegyük a combjukon, meg ilyen apró ügyek. Hiába, ennek a szakmának is megvannak az árnyoldalai. Mondjuk én nem nagyon tehetek ezekért a kislányokért semmit sem. Nem én döntök a sorsukról, az én szerepem ebben a világban egészen más. A tervezés, s az öltöztetés a képzelőerőm s a művészet segítségével! *.* Talán Noa - bár ki tudja, mi az igazi neve - is szeretne elegáns s divatos ruhákban járni! Lehet, nincs is szüksége másra, mint egy jó mentorra, ki észhez téríti, hogy neki ez a foglalkozás nem való! Senkinek nem szabadna ilyen szintre lealacsonyodni! Hisz minden emberben megvannak az értékek. Az értékek, amiktől egyedivé válik. Csupán ki kell aknázni ezeket, hogy a társadalmunk fontos részeivé válhassanak. Biztos vagyok abban, hogy ez a szerencsétlen lány is többre vihetné! Lehet, hogy remek kozmetikus válhatna belőle, vagy idegenvezető, sőt, akár ápolónő is lehetne! Csak kell valaki, aki elvállalja azt a megterhelő, ám nemes feladatot, miszerint felrázza őt álmából! Ám ki az, ki vállalná a konfliktust? Úgy látom, rajtam kívül nincsenek itt angyalkák, kik szárnyai alá veszik ezt a szerencsétlen kislányt. Mert bizony Noa még csak kislány; hiába bújik a sok smink mögé, én még látom a tekintetében azt a riadt gyermeket, ki segítségért kiált. Natsuki folyton azzal jön, hogy ideje hősként viselkednem. Ha már quincynek nem vagyok jó, talán jótevőnek jobb leszek. Igen, ezt az utat kell járnom! Jótékonysági rendezvények ezrei, melyek egy-egy nemes célt szolgálnak. Igen; így végre szüleim is nyugodtan alhatnak a sírjukban...
Csendesen telik az idő, miközben saját épségemet a nőre bízom. Ha bebizonyítom neki, hogy én megbízok benne, talán én is elnyerem az ő bizalmát, amikor majd a segítségemet ajánlom fel. Semmiképp sem engedhetem, hogy holmi tapló férfinak nézem, aki csak meg akarja őt dönteni. Én nem vagyok olyan, mint ők. Én nem tekintek a nőkre úgy, mint egy eszközre, amivel kedvem szerint csillapíthatom vágyaim. Csupán ezt Noának is be kell bizonyítanom.
Az utcák most különösen kihaltak; a feszült csendet csak néha zavarja meg egy-egy autó távoli zaja. Kezdem egyre kellemetlenebbül érezni magam. Valami akkor is van ebben a nőben, ami nem tetszik. A kisugárzása talán? Lehet. Pedig igazán nem kéne így viszolyognom egy szerencsétlen lánytól, aki az utcára került. Igyekszek nem mutatni, hogy mégis kicsit távolságtartó maradnék, hiszen nemrég még azt határoztam el, hogy teljes mértékig megbízok benne. Különben hogy fogom szegényt kihúzni ebből a borzalmas körforgásból, amit ő életnek nevez?
Gondolataimból egy érintés ráz fel; egy kisebb sikolyt megejtve ugrok hátra, sétapálcámat szorosan markolva, amikor rájövök arra, hogy mi is volt a kiváltó ok. A kellemetlen érzést csupán egy falevél váltotta ki, mely a nyakamhoz ért; valóban sok fa van a környéken, és mintha kezdene hasonlítani a környék ahhoz, ahol én lakok. Nem mintha esti fényben sokat láttam volna belőle.
Zavartan vakargatom a fejem; kínos nekem, hogy egy ilyen apróság miatt kellett most beégnem. Talán azt kérdezi majd, hogy hogyan is tudom őt megvédeni, ha még egy falevéltől is megijedek, s magammal se tudok mit kezdeni.*
- E... Elnézést... Azt hiszem, a mai nap kicsit az idegeimre ment... - *mentegetőzök, s mosolygok kínosan. Hiába, kezd elfogni valami rosszérzés. Mintha valami szokatlan és veszélyes dolog készülődne.*
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Dec. 27, 2009 4:56 am

//Világhódító körút buktatókkal//

*Egyelőre úgy tűnik, siker koronázza próbálkozását, miszerint ha meglapul, akkor elsikkad előbbi elszólása a két srác vitájának hevében. Ez pedig eddig valóra is látszik válni, hiszen lassan már verekedéssé fajul az ellentét...*
~ Egész jó ahhoz képest, hogy ilyen nyiszlett... ~
*Figyeli látszólag unottan a szőke csapásait, halkan el is füttyentve magát. Azonban ekkor az a gondolat üt szöget fejében, hogy talán mégse ilyenkor, szemtanúk láttára kellene gyilkolnia egymást a párosnak... Még a végén Shun lesz a rossz, amiért nem állította le őket, és még többet kell majd túlóráznia Uraharánál...*
- Eh... Talán nem most kéne férfiak módjára elintézni az ügyet...
*Dörzsöli meg tarkóját, és ismét szemrevételezi az erőviszonyokat, majd megállapítja magában, hogy kétségtelenül ő lenne az abszolút nyertes - még akkor is, ha ketten állnának ki ellene.*
- Ne akarjátok, hogy szétcsapjak köztetek...
*Támaszkodik zanpakutójára, kis idő után pedig jól láthatóan átveti vállain a fegyvert, utalásként arra, hogy nem fogja majd vissza magát, ha neki kell szétválasztania a két embert... Igaz, hogy az átlagosnál magasabb a lélekenergiájuk ember létükre, de akkor is.*
- Mi?
*Sápad el, amikor a lilahajú mégis felhozza az "emberi világ"-témát, amit az előbb elkottyantott véletlenül. Agyában veszettül kezd el kutatni bármiféle viszonylag értelmes magyarázat után - mert hát, valljuk be férfiasan, azt nem valószínű, hogy elhiszik, hogy ő egy "bukott" halálisten (egy aprócska grátisz képességgel), aki most Karakurában tengeti napjait, hiába ez az igazság...*
- Jaaa! A haverokkal megbeszéltük, hogy munka után összeülünk live szerepjátékozni kicsit... Azért van itt a zanpa... izé, katana is...
*Vágja ki magát hebegve-habogva, és nem túl meggyőzően, majd igyekszik kifarolni a helyszínről mihamarabb. Bár nem valószínű, hogy ez sikerülni is fog neki... Legszívesebben egy cerót eresztene a vesztét okozó srácba, de fájdalom, nem teheti meg, mert akkor a másik két embernek kezdhetne magyarázkodni...*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Dec. 27, 2009 11:30 pm

Karakura Town utcái - Page 11 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 11 2chube1

Lelke mélyén még mindig a domina felszerelésekhez vételezett nyakörv miatt sajnálta sorsát. Ha nem kéne álcáznia magát, már réges régen fakénél hagyta volna a szőkét, de óriási bánatára egy hősnek elsődleges feladat a hétköznapi, semmitmondó élet fenntartása. Azt azt igazán megköszönné, áll gazdája nem halmozná el mindenféle haszontalan holmival. Persze a törődés eredeti faktorával cseppet sem foglalkozik! Még csak egy kedves fülcirógatást sem szokott kapni és az ételt is magának kell lopkodni! Ráadásul milyen aljas vádakkal illetni! Még, hogy homokos! Ez csupán a szexepil kiterjesztése! Megnyerő külsővel, legfrissebb divat elegáns darabjaiban sétálva garantáltan nők erei borulnak lábai elé! Vajon miért olyan menő az Axe dezodor? Ugyan-ugyan, kedves Justin barátom nagyon nem tudja mitől döglik a légy! Hiszen hozzá hasonlatos ápolatlan külsővel egy muslicát sem hódítana meg! Szót sem említve elviselhetetlen bunyó központúságáról! Egy agresszív nyápiccal senki sem menne sétálni, mert a végén még rátámadna ártatlan öregekre. Bár akkor szuper erőmet bevetve megalázhatnám! Beégne szeretett nője és az egész város előtt! Ezután pedig nem merne kilépni szobájából, szabadságot adva nekem, hiszen ki mást küldene le boltba?
-Hogy micsoda?! Csupán egyszerű kérdést intéztem a hölgy felé,de intelligenciád alacsony szintjéből kiindulva valószínűleg nem tudsz megkülönböztetni egy kijelentő és egy kérdő mondatot...-
-Anyádat! Szerinted mégis ki szedi ki a magas vinnyogásodból mikor, hogyan szájalsz?!-
-Aljas rágalom!-
Háborodott fel némán járatva száját. Még hogy, az ő mély orgánumát macskanyávogásnak nyilvánítani! Ha így folytatja góliát kénytelen lesz cakkosra karmolni arcát! Több megjegyzést nem tolerál! Mielőtt határozatát kinyilváníthatná, a katana-val rohangászó örült ordítja el magát. Megfontolandó az ajánlata, hiszen nemesi orcáján nem lenne világmegváltóhoz méltó egy hosszú vágás hege. A sötét felhők gyülekeztétől gyorsan megköszörüli torkát. Ideje volt békejobbot nyújtani, felszínesen. Nagyon felszínesen!
-Lásd nagylelkűségem! Megbocsátok neked!-
Jelentette ki széles mosollyal arcán. Azonban gesztusa néma fülekre talált, mert a szőke létra szemöldöke kitartóan járt. Sejtette ez rosszat jelent, de mielőtt csodás hajzuhatagának estek volna szépséges óceáni kagylószeme kétségbeesetten felordított. Minden sérelméről elfelejtkezve siet hozzá és kezeit megragadva kérdez rá lágy hangon problémájára.
-Mi történt, kedves? Fáj valamid? Bántott valaki?-
Aggodalmaskodik némán, fél füllel a sután magyarázkodó nőre figyelve. Minő meglepetés, hogy egy őrült élőben próbálkozik a helyét betölteni. Bosszantó amatőr! Legalább húzná ki magát, vagy lebegtetné köpenyét szélgéppel. Azonban érdeklődését felkeltette a játék! Egy virtuális világ, ahol elismernék tehetségét! Ez többet érne minden megmentett nő csókjánál! Érdeklődése csúcspontján fordult csillogó szemekkel a menekülő felé.
-Milyen játék? Mi a lényege? Hogy lehet odajutni?-
Pitizett a nő lábát megfogva. Nem engedhette pont most megszökni! Szükséges volt az információkra!
Vissza az elejére Go down
Kitai Panji
Különleges karakter
Különleges karakter
Kitai Panji

Férfi
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 46
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. May. 29.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: különleges karakter, Műsorvezető
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te9750/15000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (9750/15000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 2:46 am

[ A Vámpírok Királynője, kit utcalánynak néznek, és a selyemfiú esete, avagy ma nem maradok éhes *,..,* ]

Rendkívül furcsának vélem a férfit. Nem tudom, mi az, de érzem, hogy teljesen átjárja a félelem. Csak szánni tudom ezt a szerencsétlent. Nem is telt bele csak pár száz év, s az egykori lovagokat ilyen nyeszlett férfiak váltották fel. Hova süllyedhet még ez a romlott világ? Egyszerűen hányni tudnék tőle! Az ilyenek miatt szégyenkezik a férfiak legnagyobb része. Nyeszlettek, még katonák sem voltak. Csak ezeknek a mostani elektromos kütyüknek élnek. Egész nap bent gubbaszt mind, s les ki a fejéből. Szánalmasak. Egyszerűen szánalmasak! Persze ez számomra a legfelfoghatatlanabb, hisz a századok elmúlása számomra olyanok, mintha csak egy hét telne el. Megvisel ez a teher. Sokat gondolkoztam már azon, jobb lenne abba a másik világba eljutni. Ám mindig volt valami, minek fényében nem valósíthattam meg ezt a gondolatomat. Talán jobb is. Reménykedek még benne, hogy egyszer ez a világ lesz olyan tökéletes, mint hajdan. Lehet ennek is köszönhető, hogy hatalmas fajunk pillanatokon belül ilyen szörnyűen megfogyatkozott. Nem telt bele pár száz év, s a vámpírok eltűntek. Talán meg is érthetném ezt az egészet. Hisz kinek lenne kedve egy olyan elesettnek venni a vérét, mint például a mellettem haladónak? Csak a rangunkat nézve is szégyen! Ám, ezekben az időkben nem tehet mást az a vámpír, ki túlélte a szörnyű csapások sorát. Ezt én is jól tudom. Hogyne tudnám, hisz királynőként nekem sem egyszerűbb a sorsom. Sőt, talán pont az enyém a legnehezebb. Az a maréknyi vámpírt kell még összetartanom. Öntenem kell beléjük a lelket, hogy minden megváltozik egy nap. Hisz száz évvel ezelőtt megjósolták. Ebben a tudatban kell ébredniük minden egyes átkozott nap! S nekem kell ebben a legjobban hinnem. Muszáj. Nem kételkedhetek a régi jósok tudásában. Hinnem kell, hogy egy nap, ránk köszönt a vámpírok hajnala! Mikor majd mi fogjuk irányítani a világot, s ezt a belsőkig romlott földet olyan magasságokba emeljük, hogy még a régi századok sem lesznek mérhetőek hozzá. Mindazonáltal első körben, muszáj leszek valamit kezdeni ezzel a férfival. Hamarosan úgyis hazajut, így igyekeznem kell a tervem kitalálásával. Nem akartam, hogy ilyen könnyedén kicsússzon a markaim közül, hisz megérzéseim szerint, ő is valamiféle nemesi család sarja lehet. Habozok. Habozok, hisz ő mégiscsak egy szerencsétlen, ki még megküzdeni sem tudna velem. Az pedig szégyenletes lesz a száméra, hogy seperc alatt a vérét veszem. Végül is a vámpírok faja sosem a könyörületről volt híres, s királynőként olyan utat kell mutatnom a megmaradtaknak, amit ők is követni tudnak. Ennek fényében eszeltem ki galád ötletemet. Igaz, könyörtelen leszek, de megszégyenülni sem fogok!
Befordulva az utcába érkezünk egy lakottabb területre, hol a férfi útmutatásával el is érünk az otthonához. Nincs kedvem a színdarabhoz, de még egy kicsit, muszáj ezt tennem. Még nem jöhet rá, hogy mire készülök. Ám a félelem, mi átjárja, egyre többször tör elő belőle. Éreztem, hogyha most bármit is elrontok, minden hiábavaló volt.

- Nos, megérkeztünk, köszönöm szépen a segítségét!
Mondta, s egy kis hezitálás után lassú léptekkel haladt felfelé a lépcsőkön. Érzem az ereiben a vér egyre szaporább lüktetését. Tudtam, hogy ízletes. Nem bírom már tovább, így lefelé nézek, s lehunyom szemeimet. Koncentrálok. Próbálom átérezni testének minden egyes porcikáját, hogy tudjam mikor a legsebezhetőbb. Hangosan veszem a levegőt.
- Még nem végeztünk...
Suttogom magam elé, mire meghallom, hogy megáll, s lassan hátrafordul. Érzem, hogy egyre hevesebben ver a szíve, s leveri a víz.
- Miért nem akarsz behívni egy kávéra?
Pillantok fel, már akkor vörösen izzó szemekkel. Szélsebes lépéssel előtte termek, s vállánál fogva a falhoz nyomom.
- Mondd csak, tudod milyen a nemesek csókja?
Suttogom fülébe, majd félelemmel teli szemeibe nézek. Elvigyorodom. Vigyorgok, minek következtében kivillannak éles szemfogaim. Tudtam, hogy ő is észrevette, ami csak még jobban felvillanyozott. Csak a nyakán duzzadó érrel tudtam a továbbiakban szemezni. Muszáj voltam mihamarább a gallérja rabságából kiszabadítani. Éreztem, ha pillanatokon belül nem jutok a véréhez, meghalok.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Jan. 10, 2010 4:31 am

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀

Szívem szerint porrá atomjaira zúztam volna a lila bugis ipsét. Életem folyamán talán ő az egyetlen, aki ilyen szinten fel tudott húzni. Najó, leszámítva Nasi-t, mert ő bármikor, bármelyik percben képes arra, mire más nem. Általában nyugodt vagyok, és nehéz kihozni a sodromból, de ennek a két élőlénynek olyan könnyedén megy, mint a karikacsapás. Még szerencse, hogy nem ismerik egymást, mert akkor már régen az egyik idegszanatóriumban üdülhetnék, egy jókora infúzióval a karomban.
- Tudod, kit sértegess, nyomorék!
Kezdtem bele az ürge fejének leordításába, s néha-néha még a kezem is lendült felé. Szinte már láttam magam előtt, ahogy fetrengve a földön az életéért könyörög. Az tuti, ha a piercinges-csoda nem fenyít be, addig ütöttem volna, míg mozog.
- Még, hogy nagylelkű… hánynom kell…
Mormogtam orrom alatt, mérgesen. Nem neki kéne megbocsátania, hanem épp ellenkezőleg! Azt kéne tennie, hogy a porban csúszva a lábaim előtt könyörögjön az ÉN bocsánatomért! Mégis mi képzel ez magáról?! Csak nekem lehet olyan mázlim, hogy ekkora barmokkal hozzon össze a sors. Legfőbb ideje lenne nyitnom egy McDonalds-ot, és az összes marhát beledarálni a vevők hambijába! Kajakra olyan szinten teli lennék, hogy a nyáron a Hawaii-szigeteken süttethetném a kockás hasamat!
A pali képéről simán lezúztam volna azt az undorító mosolyát, ám pillanatok alatt már le sem szart, ugyanis ismét megtalálta szerencsétlen Agyatlankát, aki valami pszichológiai beavatkozás csúnya baklövése révén kiváltott fel-feltörő hisztirohamok egy újabb csodáját mutatta be csoportunknak. Ráztam is utána az öklömet háta mögött, hogy csak ilyen könnyedén faképnél hagyott. Ha csak egy kicsit elfordulna a ninját játszó csaj, olyan csodás seggberúgást tudnék véghez vinni, hogy rögtön bekerülnék az egyik híres focicsapat kezdő 11-ébe.
Mindeközben visszatérve a fekete fészekhajú vasgyárashoz, valamit igen bőszen magyarázott. Hallgattam ugyan, de nagyjából leszartam az egészet. Tiszta ciki volt! Milyen már, hogy egy felnőtt nő ilyen marhaságokat játszik, hogy élő szerepjáték? Ráadásul itt szaladgál a városban egy igazi katana-val! Aztán meg majd kiugrik a pult mögül az eladó, ha egy kiló kenyeret akarna venni! Eszem megáll! Hova süllyedhetnek még az emberek. Végül is minek lepődök meg mindenen? Íme a süllyedés netovábbjai itt ebben a percben vesznek körbe! Egy jelmezbálból szabadult homokgyári, egy kocka szerepjátékos piercing-csoda, és egy tipikus szőke liba. Csodás társaság, ilyet még kívánni sem kívánhatna az ember!
Hogy dobjunk még a hangulaton a Milka-tehén kérdésekkel kezdte el bombázni a csórikámat. Olyan csillogó szemekkel faggatta, hogy muszáj voltam elővenni a szemüvegemet, mert ez hosszútávon tuti kifolyatta volna a látószerszámomat.
- Csodálatos csapat…
Csaptam magam fejbe, s igyekeztem minél messzebbre kerülni a zsenik köréből. Viszont valaki megint az utamat állta, személyesen a Műcica. Hatalmas sóhajok kíséretében kutattam fel előbbi ülőhelyemet és vártam, mikor lesz ennek az őrületnek vége.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Jan. 10, 2010 4:39 am

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙


Annyira szörnyűségesen megrémisztettek a fiúk ezzel a nagy csihi-puhival, hogy már erősen fontolgattam azt, hogy sikítva elszaladok és valahol az utca végén hívom a rendőrséget. Szerencsénkre a fura kinézetű lány intésére csak lecsillapodtak a kedélyek, de még mindig érezhető volt az a nyomasztó aura.
Az előbbi kirohanásom pedig nem maradt nyom nélkül, ugyanis a hivatásos udvarlóm kétségbeesetten loholt elém.
- Jaj, ne haragudj, nem direkt volt. Csak eszembe jutott valami és, hát… túl hangosan gondolkodok!
Kacarásztam kínosan, s egyik kezemmel csapkodtam magam előtt, ezzel is nyugtatgatva a lelkecskémet. Szerettem volna, ha a fiú inkább a másik lány beszédére figyel, így úgy tettem, mintha engem is érdekelne válasza, és őt figyeltem. Szerencsémre megmentett a nő válasza, ugyanis Nuri nagy csodálattal hallgatta végig, s pillanatokon belül további infókért könyörgött előtte. Vicces egy fiú, meg kell hagyni. Elég furcsa megmozdulásai vannak, de e mellett nagyon szórakoztató.
A két párost figyelve egyszer csak elém tolatott Mogorva-úrfi, akit ha nem kerülök ki, simán letapossa a csodálatos cipőm még csodálatosabb orrát. Ha ez bekövetkezett volna, tényleg sírógörcsöt kaptam volna. Nem fer, ha egy vadiúj pipellőt tesznek tönkre a lábadon! Justin szerencsére csak hátranézett, így sóhajtozva ugyan, de befarolt az ülőhelyére és csöndben figyelte a további eseményeket. Én sem tettem másként. Csak figyeltem a vicces embereket. Viszont a sok ácsingózástól már kezdett igen fájni a lábam. Igen, sajnálatos módon a cipőmet nem tudtam rendesen betörni, így nyomta a lábacskámat. Jobb ötlet híján, úgy döntöttem, hogy lecsüccsenek a morcos fiúka mellé. Nem akartam, hogy egész végig csak üljünk és lessünk ki a fejünkből, ezért már vettem volna a levegőt, hogy majd gagyarászok neki valamit, mikor megelőzött.

- Csodálatos csapat…
Mondta megvetően.
- Jaj, Justin nem kéne idegeskedned. Főleg nem ilyenért. Lendülj már túl rajta!

- Ja persze, mintha az olyan könnyű lenne. Én aztán nem hagyom, hogy egy ilyen baromarc szívasson.
- Hát tudod mit? Ha már én is úgy érzem sok lesz, fejbe verem a cipőmmel. Na? Csak akkor ne morgolódj!
- Remek ötlet, Szöszi. A másikat meg nekem kölcsönadod?
- Eszedbe se jusson! Még a végén kevesebb feje lenne szegénynek!
- Kit zavarna?
- Ne szemétkedj!
Böktem oldalba, csak úgy, tanítás szándékával. Az kéne még, hogy csóri Nuri fejébe állítsa a cipellőm sarkát! Viszont legalább már azt elértem, hogy jobb kedve legyen. Az pedig már fél siker volt, hogy nevetgéltünk egymás hülyeségén.
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyVas. Jan. 17, 2010 12:10 pm

„Egy lány szokásos minden napja”

Hazafelé tartok a szokásos úton. A házam a Kurosaki klinikától két saroknyira van délnek, a szeretett városomban, Karakurában.
Minden nap, amilyen peches vagyok, velem történik mindig valami. Fordulok be a szűk utcába, amelyen keresztül rövidíteni szoktam. Felém fut egy csapat játszadozó suhanc.
-Háhá úgyse kaptok el. Mindig én nyerek.
*Vigyorog hátra éppen kikerül, majdnem fellökött*
-Most úgyse nyersz!!
*Kergetik valami fogócska szerű játékban. Rohan felém az öt gyerek, elég szépen fellöknek. A válltáskám leesik, én el, a füzetem tollam minden ami benne volt kiborul a földre. Én meg be agyilag. Üvöltök utánuk.*
-Hé Figyelnétek a szemetek elé!!! Eszetlen kölykök!!!
*Elütnek a sarkon azt se mondják fapapucs, én meg azt hitem egy bocsánatkérésre méltatnék legalább, de azt se kapom meg*
*g*-Hülye gyerekek nem tudnak viselkedni. Á nem mondok erre inkább az égadta világon semmit.
*Szedem össze a tatyóm tartalmát, majd felállok leporolom magam, és az irányt hazafelé veszem.

Megyek az utcán minden csendes, békés, csodás. Esteledik, ez van, ha az embernek nyolc órája van
na meg két óra lógás a városban, az osztálytársaimmal. Ránézek az órámra amiről már mondom magamban. Fiatal még az este, de mindjárt hazaérek.
Hazaérek. A házam egy egyszobás földszintes a legszerényebb otthon ami létezik Karakurában.
Nyitnám ki az ajtót kulccsal. Kattanás helyet egy nagy reccsenés, és letörik a kilincs. A Szívbaj kerülget.
-Hogy az a mennydörgős hét meg a nyolcszázát! Most meg ez is!
*toporzékolok üvöltözök de cseppet se néznek hülyének sőt magamat se veszem észre mit csinálok, majd kettőt fújok, amitől lenyugszom. Hideg fejjel gondolkodva sóhajtok egyet*
*g*Még jó hogy megvan a szomszédban élő fiatalember száma, mert lakatos.
előveszem a telefonom *g*Nem azért az egy fillérért de megcsinálhatná a rohadt csengőjét a gondolatól buzgón felhívom, kicsöng, majd felveszik.*
*ásít*-Igen Zewran Soyusake lakás.
-Hello Zewran, bocsi hogy ilyenkor felzavarlak, de eltörött az ajtóm kilincse, meg kéne csinálni.
-Gondolom nem tudsz bemenni se?*komoly hangjában érezhető a vidámság, épen hogy nem röhög*
-Nem, légyszíves segíts, úgyis lakatos vagy.
*Ásít*-Várj kiverem az álmot a szememből, aztán megcsinálom. Őt perc, és lent vagyok.
-Oké nagyon szépen köszi. Hello.
-Rendben. Hello. *azzal letette ásitva a telefont, majd eljött a lakásomhoz*
Zewran egy rendes úriember lejött megcsinálta az ajtómat, és még semmivel se tartoztam neki.
Ritka az ilyen. Végre betudok menni a lakásomra, ahol aztán letudnék dögleni aludni egy hosszút, egy jó vacsora után. Próbálnék aludni, de sehogy se megy. Nem tudom kiverni a fejemből a múltat. rém álmaim vannak, melyben előkerül mindig az a gúnyos arc, akinek mindezt köszönhetem. Kimegyek egy pohár vízért, ettől a sok rossz emléktől kivert a víz. Tükörbe nézzek abban reménykedek hogy ha Ichigo képes volt a törvényekkel szembeszállni, nekem is sikerülhet.

Nem szeretnék mást, mint egy tisztázást, elnyerni a megbocsátást azért, amiről nem is tehetem akkoriban.
Egy óra ébrenlét után, végre ismét álomra tudom hajtani a fejem. Reménykedek benne, hogy este csak már nem történik semmi.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyHétf. Jan. 25, 2010 11:13 pm

| Az utcalány vámpír és a selyemfiú - miért én vagyok a vacsora? T_T |

*New Yorkban már egészen hozzászoktam az alvilági élethez. Szerencsére egy jobb környéken nevelkedtem, ahol a szigorú rendvédelem tett arról, hogy ne nagyon történjen semmi zűr, ám a külváros, a park, vagy épp Manhattan már a metropolisz egy másik oldalát mutatja a városlakónak. Mindennapos bandaháborúk, drog és leánykereskedelem, szex és vér mindenütt. Néha saját magamtól viszolygok, amiért képes voltam egy ilyen helyen élni, de a vidéki kirándulások befogadó családom nyaralójánál mindig helyrepofozta ártatlan belső világom. *.*
Szóval nem ez az első alkalom, hogy egy ártatlan utcalánnyal vet össze a sors. Azonban a New York-iak cseppet sem néznek ki úgy, mintha meg szeretnének menekülni sorsuk elől, hiába akarnál nekik segíteni. Elnézve a trampli tartását gyanítom, hogy nincs esélyem világmegváltó tervem véghez vitelében. Neki ezek szerint teljesen jó, ha annyi férfi megy keresztül rajta. Szánlmas életforma, ám azzal, ha pénzt adnék neki, nem érek el semmit. Na jó, ha kér, akkor biztosan adok egy kis aprót, de különben ne számítson sokra.
Mivel még csak pár napja költöztem ide, nem volt alkalmam hozzászokni a helyi légkörhöz. Egy igazi nagyvárosban már nem sok veszély fenyeget; ismerem a járást, és tudom, hogy egy-egy helyzetet hogy kell kezelni. Tudom, hogyan kerüljem el a bandákat, valamint hogy a rendőrségre mikor számíthatok. Ám itt... ez egészen más. Az éjszakák csendesek, az állandó forgalom zaja nélkül pedig nemhogy kellemetlenül érzem magam, de képes vagyok minden apró, egyéb nesztől megriadni. Pedig csak egy macska haladt el mellettem, vagy éppen egy kutya ugat rám...
A környék végül egyre ismerősebbé válik, s az utolsó három házsarkon igazából kísérőre se lenne szükségem. Amikor azonban szólásra nyitom a számat, hogy bejelentsem, innen már elboldogulok, mintha gyilkosan méregetne az utcalány jelezve, hogy még nem végeztünk. Inkább befogom tehát, és szorosan markolom sétapálcámat, mellyel minden egyes lépés után koppantok egyet a földön, hogy még véletlenül se legyek képes lehiggadni ebben a félelmetes csöndben.*
- Nos, megérkeztünk, köszönöm szépen a segítségét! - *köszönöm meg, amit értem tett, és baktatok felfelé a lépcsőn, elégedett vigyorral. Amit igazából csak kínomban viselek, ami lehet, hogy látszik is rajtam, de csak akkor fogok megkönnyebbülni, ha végre már bent vagyok, és betámadhatom a szobámat, hogy kipihenhessem a mai nap fáradalmait. Mégiscsak lejártam a lábaim, ráadásul ez az utcalány is... meg ez a furcsa hangulat...*
- Kávéra? De hiszen késő este v... - *válaszolok megfordulva, mikor az utcalány hirtelen már mellettem terem, és hát... eléggé látszik, hogy mit akar elérni. Azonban hiába próbál felizgatni; jobb, ha most tudja meg az igazat, mielőtt késő lesz. Mondjuk én már kifejezetten erőltetettnek találom a kiélesített fogait. Miféle elmebeteg képes arra, hogy agyarakat alkosson a lányai fogaiból, csak hogy a perverz, vámpírfétisshel rendelkező kuncsaftjai jól érezzék magukat? Mondjuk így már világos a sok steampunk. Meg aztán, végülis már Japánban vagyok. Lelki szemeim előtt felrémlik, ahogyan a lányt nekomiminek is beöltöztetik, csak mert itt arra gerjednek a férfiak. Annál még a vámpír öltözet is jobb. A vöröslő szemeket meg biztos csak beképzeltem; kezd az agyamra menni a munka. Vagy talán a kontaktlencséi trükköztek. Ki érti a helyi fényviszonyokat?*
- H-Hölgyem, kérem, nyugodjon le. Azt hiszem, félreértette a szándékaim. Tudja, én... nem igazán vonzódok a nőkhöz. - *taszítom el a kezeit, amik már ingem gallárjánál matatnak, hogy szabaddá tegye a nyakam. A nemesek csókja, mi? Érdekes dumákkal adják a helyi lányok a férfiak tudtára szakmájukat. Remélem, hogy már nem akar mindenáron megerőszakolni a pénzért cserébe.
Előveszem a pénztárcámat, és elkezdem számolgatni a maradék készpénzem. Azt mondja hogy... holnap szükségem lesz taxira, reggelire, kávéra, a többit meg majd kiveszem bankból. 1500 ryouval szerintem bőven elégedett lehet.*
- Ezt a segítségért kérem, fogadja el. További szép estét. - *nyújtom csuklóm a kilincs felé. Az ablakokból fény szűrődik, vagyis Natsuki és Zed valószínűleg a konyhában vannak, rám várakozva. Hol máshol lennének...
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyKedd Jan. 26, 2010 5:11 am

„A dolgozat amit nem kívántam a hátamra...”

Reggel három nappal később, álmosan fáradtan ébredek. Nem tudom mennyi az idő, azt sem hol vagyok , kell pár perc míg magamhoz térek. Kin keservesen, nehezen elhagyom az ágyat utam konyhába visz, ahol remélhetőleg lesz erőm lefőzni egy kávét. Nekiállók a főzésnek semmi baj nincs egészen addig, míg az ajtóval szembe lévő faliórára nem pillantok. Várom a kávét, az órát lesem nem akar leesni hogy hét óra múlt negyven perccel. Megiszom a reggeli nedűt, majd kirontok az ajtón bezárom a lakást ,és nekileselkedek az előttem álló útnak ami nem más végállomással rendelkezik mint az iskola. Tudom hogy sietnem kell így nem szórakozhatok. Van húsz percem odaérni, az út ami a legrövidebb úgyis harminc perc. Rohanok árkon boron keresztül. Sietségemben nem félek felrúgni a közlekedési szabályokat se. Átgázolás a piroson átkelőhelynél, korlátokon átugrálás amibe egypár magánterület sértés is belekerül. Úgyis lehet kifutok az időből még szerencse hogy mindezt nem látja rendőr.
~Remélem hogy odaérek, szakdolgozat lesz fizikából nem akarok elkésni.

A suliban eközben folyik az óra menete névsor olvasást tart Yakazisi tanár úr.
-Aki itt van jelezze.
*Ellövette a naplót majd megkezdte a névsorolvasást.*
Yun, Sota, Irina, Hosi, Zen, Takeuchi, Osen, Kitachi, Son. A tanár olvasgatja a neveket amikre válaszok jönnek. Folytatódik a névsor ellenőrzés. Rush, Retzi, Hizati, Kanesuchi, Sotchuta, Alirin. Fogynak a nevek eddig mindenki van, csak én nem végül úgy tűnik elkések ám meglepetés nem marad el. Soren, Kaenza, kin, Owen, Hytari Takeda Ka- be se fejezte mikor lihegve széthajtva beesek az ajtón.
-Jelen!
-Hol járt maga félkegyelmű na üljön le aztán írják meg a dolgozatot. Kapnak rá két órát. Aki elrontja vegye úgy, hogy megbukott az év végére is.

Mondta miközben osztotta a papírokat. Elkezdődött annak a rettenetnek a megírása ami eltartott nem kevés ideig. Majd a szokásos úton kimentem hazának kódorogni egyet a városba.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te48500/65000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyPént. Feb. 05, 2010 3:43 am

Soha többé alkoholt!



*A helyzet igen komoly. A pénzem elfogyott, és ha jól értem Maya szavait - mondandóját inkább sejtem, mint vágom - , ő is elitta minden pénzét. Vagyis ketten ittuk el. mindkettőnk pénzét. Ettől persze én vagyok a legokosabb és legjópofább ember a kocsmában, hiszen minden, amit mondok, az olyan vicces. El is röhögöm magam, miután látom a nagy feszültséget. Hiszen vicces, nem? Minden pénzünk elfogyott. De legalább a gatyám még megvan. Hehe. Ráadásul golyóálló is vagyok. Ez a legjobb az egészben. De tényleg! Most még egy bankai sem pusztíthatna el, mert én vagyok Slaru Slerissia... vagy... álljunk meg csak, valami nem stimmel a nevemmel! Surprised Na mindegy, értitek.
A haditerv egyszerűnek hangzik. Maya tábornok, vagy ezredes, vagy mindegy, micsoda, elcsábítja a bögyös pultos csajt, akinek majdnem akkorák a mellei, mint nekem. Addig én lenyúlom azt a két üveg tequilát, sótartót már csempésztem a zsebembe. Citromot is kerítek valahogy, maximum átmászok a pulton. Ha jól emlékszem, az egyik alsó pulton tartja a citromokat a nő.
A terv megvalósítása megkezdődik. Maya hihetetlenül csábos tud lenni, és ismét kezdek elbizonytalanodni nemi identitásomban, de végül megrázom a fejem, és odaosonok inkább a pult másik feléhez. Egészen óvatosan sikerül lekapnom onnan két üveg tequilát, amikor viszont a citromért próbálok benyúlni, már feltűnik a pultos csajnak is. Leborítom a sörcsapot a földre, ami így ripityára törik, a két üveg mellé pedig sikerül szereznem egy egész citromot, sőt, néhány doboz cigarettát is beletömök a zsebeimbe. Nem tudom, minek, mert nem dohányzok, de miért is ne vihetném el? Espada vagyok, baszd meg, ESPADA! Megtehetem, és kész, szóval pofát befogni, és úgy tenni, mintha mi sem történt volna.
Már nagyon nem tudok arra ügyelni, hogy visszafogjam a lélekenergiám, ami jelen esetben legalább abban segít, hogy a nálunk épelméjűbb, józanabb, és amúgy gyorsabb üldözőink ne bírjanak a közelünkbe menni. Ezután már képszakadások következnek, fekete lyukak ivódnak az emlékezetembe. Az egyik pillanatban még futok a tequilákkal, azután pedig cigarettát dobálunk Mayával, meg az egyikre rá is akarok gyújtani, csak sajnos a rossz végét sikerül lángra lobbantanom. A pocsék ízt a számban a tequilával próbálom kompenzálni, meg valami miatt, amikor felkelek, citromhéjdarabkákat érzek a számban. A legutolsó emlékem az, hogy sokadjára biztatom Mayát, hogy hányja ki azt, amit megivott. De hogy utána elaludtam, vagy mi történt, arra nem emlékszem...
Felkelve a hajam tequilaszagától émelygek valami vadidegen helyen, és jó kérdés, hogy miért látok fehér szemcséket loboncomban. Talán a só az... sőt, közelebbről megnézve biztos, hogy só van benne. Kis híján ki is adom a taccsot, zöld fejjel ülök fel a kórházi ágyon. Vajon mi történhetett? És egyáltalán, mi ez a sok, furcsa szike meg minden vacak, a fehér lepedő, és ez a furcsa ing rajtam? Mégis hol a ruhám?
A betegek számára kitalált felső még csak nem is takar rendesen. Nem kicsit kellemetlen, hogy átlátszanak a mellbimbóim, mert hát véletlen sem csinálnák ezeket rendes fehér anyagból, ami nem átlátszó.*
- Hol a póló~m? - *kapok hirtelen a fejemhez, hiszen rájövök, hogy eszméletlenül fáj. Évtizedek óta nem voltam másnapos... Már majdnem elfelejtettem, hogy milyen rohadt szar érzés. A torkom kaparása pedig csak rásegít a helyzetre.
Fásult tekintetem Mayára szögezem, amikor jelzi nekem, hogy le kell lépni. Ám mielőtt még megtehetnénk, egy nagy darab nővérke szambázik oda hozzánk, teljesen érzelemmentes pofával, mint aki már megszokta volna, hogy minden nap detoxra kerül hozzájuk egy kapitány meg egy espada. Csak hogy ő nem tudja, mi a fene az az espada, szóval nem érek el semmit a már megszokott "beszólsz=meghalsz" módszerrel. Így aztán, csak egy bamba, és kíntól vergődő nézésre futja, amikor a nővérke bejelenti, hogy az életem megmentéséért cserébe pénzt kell fizetnem. Manapság már a detox sincs ingyen.
Szívesen elmagyaráztam volna neki, hogy én már vagy 50 éve halott vagyok, és hogy csak egy póttestet használtam egy jó bulira, de ezzel az iszonyatos fejfájással küszködve semmi kedvem prédikálni a dagadéknak. Miután röviden elmondtam, hogy nincs pénzem, és kitaláltam valami kamu nevet és címet, ahova küldhetik a csekket - mert persze személyim meg ilyen irataim még véletlenül sincsenek, hiszen meghaltam, vagyis már nem is létezem az emberek szemében - , bejelenti, hogy még itt akarnak tartani, de hogy holnap mehetünk. Na azt aztán nem várom meg. Csak kerítsek valami ruhát valahonnan, és elhúzom innen a belem, vissza Las Nochesbe.*
- Hazaérve első dolgom lesz kidobni a spanyol boraimat és pezsgőimet a tornyom ablakából... Soha többé nem iszok. - *huppanok vissza megfáradtan a párnába, a fejfájásom pedig még mindig nem csillapodik. És a sok zaj, ahogyan az emberek mászkálnak... Úgy érzem, mindjárt szétrobban a fejem.
Aztán eszembe jut, hogy hányszor is fogadtam meg életem során, hogy nem iszok többé, és egy keserves kacajra görbül a szám.*
- Neked is citromhéjdarabok vannak a szádban? - *fúrom bele arcom a párnába és szenvedek egyet látványosan. Életem és halálom egyik legnagyobb berúgásán vagyok túl, hadd pihenjek még egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te36000/45000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyPént. Feb. 05, 2010 4:32 am

Soha többé alkoholt!


Citromdarabok? Mert... csináltam én valamit? Ehh?! Jaa, hogy... tejóisten. Igen, pontosan most jutottak eszembe a tegnapi emlékek kimaradt részei. Szégyentől vörösödött a fejem. Miért nem hánytam ki? TT.TT
- Nem, egyenlőre nincsenek... mármint biztos voltak, de biztos kipotyogtak... vagy megettem őket. Nem is akarom tudni... - motyogtam a végét, és visszahanyatlottam. Ami engem illet, a bűntudat is elkezdett mardosni. Mintha valami rosszat tettem volna, valami undorítót... közben meg nem. Jogom van ehhez, mert... jogom van! Nem kell senki orrára kötnöm, hogy miért... Mert egy elhagyott menyasszony vagyok... Hát gyönyörű. Már megint ezen a marhaságon agyalok?! ÉS AKKOR MI VAN? Élek. Sőt,túlestem életem első detoxán is! Bár nem valami felemelő élmény, annál is rosszabb, mint amit elképzeltem.
- Slariiin, mennünk kell! jönnek valami rendőrök, mert mittudomén! - ugrottam vissza az ajtóból, és rántottam le arrancar barátnémról a takarót. Legalább nem csak rajtam volt átlátszó ez a ruha... Nem értem, az orvosoknak ennyire perverz a fantáziájuk, hogy az ilyen izéket átlátszóra csinálják?! Szegény mellem T.T Megint közszemle >.>
Szerintem Linzwer is belegondolt, hogy valószínűleg az előző esti kis ramazurink miatt jöttek ide, mert valahogy értesítették őket. Végülis, itt más szabályok élnek. Lehet, hogy a rendőrség hozatott be minket? O.o Nem mintha félnék a földi erők szerveitől, de azért elég kínos lenne, ha a póttesteink a karmaik közé kerülnének. Érdekes lenne, ha az orvosok felfedezéseket tennének...
Odarohantam az ablakhoz, és kirántottam a helyéből. A keletkezett kárral most nem tudtam törődni. Szerencsére csak az első emelten voltunk... Az én irodám meg elég magasan van, és még annak az ablakából is kiugrálok... Felkaptam a csizmám a hálóingre, majd nekifutásból kiugrottam. A cipő sarka letört, és bele is dobtam az egészet az első kukába, amit találtam. Minek tartanám meg? Körbepislogtam, és megnyugodva láttam, hogy jön Linzer is. Francot hagynám itt >.< Most az sem érdekelt volna, ha belefutok Aizenbe, és lepattannék a hasáról... Fognám kézen barátném, és uccu! >.<
Azért... elég érdekes, ahogy minket néznek az utcán az átlátszó hálóingben. Néha le-lepillantottam, hogy ellenőrizzem, van-e rajtam még ruha. Szerencsére volt, de azok a tapadó pillantások igenis irritáltak. Bár megszabadulhatnék tőlük! Bár szereznék egy ruhát, tiszta ruhát, meg egy jó forró fürdőt! Miközben rohangáltam az utcákon keresztül -kasul, eszembe jutott a ház, ahol annak idején éltem. Pár éve voltam is itt, igen, a volt vőlegényemmel. Furcsa... fáj, baszottul fáj, de mégis... mintha könnyebb lenne. Lihegve fékeztem le az egykori házam előtt. Mert félig az enyém volt... A vér szerinti bátyám adta el. Nem akartam róla tudni... ami érdekelt, az hogy él-e és jól van. Azok számára, akik meghaltak, az élők megszűnnek létezni. Így szűnt meg a számomra ő is.
- Ide! Itt biztos van ruha, meg meleg víz is! - magyaráztam, majd bemásztam a nyitott ablakon. Persze nem vagyok ennyire vakmerő: előtte alaposan körbenéztem, és ellenőriztem, hogy üres-e a ház. A szerencse úgy tűnik, hozzánk szegődött. Miközben magyaráztam neki, hogy pár évtizede én itt éltem, és pár éve még jártam is itt, felbaktattam az egyik szobába, és kinyitottam a szekrényt. Úgy tűnt, még mindig ugyanaz a család lakott itt, mint akkor. Elővettem egy fekete blúzt meg egy kék szoknyát fekete szandállal, és berohantam a fürdőszobába letussolni. Miután végeztem, átszellemülten mutattam Slarinnak, hogy mit hol talál. A pokoli fejfájás is szűnni kezdett, bár el nem múlt. A sok fogkefe közül eggyel a fél fogkrémmel kisikáltam a számat, és már nem éreztem benne semmi undorítót, hála a jó égnek *.* Míg a hajam beszáradt - hullámosra, igen. Mert féljapán létemre nyomorék vagyok, tudom - Írtam egy cetlit, hogy ne haragudjanak meg egyebek. Aztán összetéptem és elégettem: valószínűleg csak újabb galiba lenne belőle. Miután Linzer is megjött, odatoltam elé pár ruhát, amiből nyugodtan válogathatott kedvére. Elég drága ruhák voltak. D&G, Vivienne Vestvood - én természetesen az utóbbi márkái közül választottam magamnak, és volt olyan érzem, hogy ezek lesznek ruhatáram legmegbecsültebb darabjai. Hiszen ezekből egyetlen darab is egy vagyonba kerül!
- Akkor, szerintem lépjünk, mielőtt hazajönnek! - indítványoztam, és az ablakon át távoztam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te48500/65000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:33 am

Soha többé alkoholt!

*Az éjjel elkövetett bűnök listáját úgy tűnik, még mindig tudjuk hova fokozni. A következő pont a szökés az ápolónő és persze a ránk várakozó rendőrök elől. Bizonyára elvárják tőlünk a kártérítést a tegnapiért. Talán sikerült eltörnünk pár srác csontját a verekedések közben, meg azért a berendezése is károsulhatott egy kicsit a kocsmának, és hát valakin be kell hajtani a károkat. Ha nem lett volna annyi szemtanú rá, tuti nem hiszik el a rendőrök, hogy két lány intézte el azt a helyet, de lehet, csak az én időmben volt így. Változik a világ...
A tény, hogy nem csak az én gatyám tűnt el - enyém valószínűleg a kórházban maradt ereklyeként - , egy kicsivel több önbizalmat ad ahhoz, hogy letiporhassam. Betegekre aggatható, átlátszó fehér hálóing-szerűségben trappolunk végig Karakurán, a maradék büszkeségem és önbecsülésem is eltiporva ezzel. A betörés pedig már meg sem hat, mert ha legalább rendes ruhát szerzek, az is jobb a semminél. Persze, persze, elhiszem, hogy valaha itt lakott Maya, azonban ha jól értem, már valaki más lakik itt. Jobban érdekel az, hogy mikor fog hazaérni a ház ura, és hogy milyen ruhái vannak. Meg persze hogy jók-e rám egyáltalán.
Szóval minden önbecsülésemnek annyi; másnaposan, szemlesütve másztam végig egy átlátszó hálóingben Karakurán, és most valaki más cuccai közül kell guberálnom. Amíg Maya lezuhanyzik, muszáj ennem egy falatot, és valami szendvicset találok is a konyhában. Nem a legjobb, meg hányingerem van tőle, de érzem, hogy muszáj ennem egy keveset. Mennyire másképp festek így, az emberek világában! Az arrancar ruhám helyett egy ilyen átlátszó izében, mezítláb vagyok kénytelen egy idegen lakásában szendvicset és ruhát lopni, csak hogy emberibbnek nézzek ki. A büszke tartásom is teljesen odalett. Ha most látnának a fracciónjaim, vagy bármelyik arrancar társam, valószínűleg mindent elkövetnének azért, hogy letaszítsanak a helyemről, én pedig a szégyenérzetemmel együtt elbújhatnék egy barlangban valahol a Menosok erdejében. A sok Gillian biztosan elfogad barátjuknak. Milyen jó is volt egy lenni közülük... Egy a sok közül, és nem kell gondolkoznod, csak tenni, amit a többi is tesz. Nem fognak kinevetni, ha egy átlátszó hálóingben, mezítláb, sós hajjal állítok be hozzájuk. Elfogadnak olyannak, amilyennek a sors teremtett. Milyen szép is lenne...
Maya után én következtem a fürdőben, bár a forró víz nem esett jól a még mindig égő gyomromnak. A fejfájásom nem akar szűnni, mintha egy vonat járna körbe-körbe a fejemben, idegesítő és állandó zakatolása pedig iszonyú fájdalommal jár. De legalább lezuhanyozhatok, és frissebbnek érezhetem magam! Egy szekrényben pedig találok egy nem használt fogkefét is, így végre eltüntetem a citromhéjdarabokat a számból. Olyan csodás...
Persze a betörés nem fenékig tejfel, ahogyan törölközőben kimászok a hálószobába a Maya által kiterített ruhák közül választani. Először egy nadrágot kapok fel, vagyis kapnék, de persze nem lenne olyan a mérete egyiknek sem, ami jó lenne rám. >< Nem vagyok kövér, csak túl magas hozzá, ebből fakadóan szélesebb a csípőm, így az először kiszemelt farmernadrág, és persze a többi sem jó rám. Tekintetem pedig az egyik nyári ruhára téved...
Nem! Kizárt, hogy én olyan ruhát felvegyek. >_> Én nem vehetek fel szoknyát. T_T Oda lenne az imázsom, és, és... mondjuk inkább az, mint az átlátszó hálóing, és azok után, hogy azt felvettem, és végigmásztam benne Karakurában, az a ruha sem lehet annyira szörnyű...
Pár perc múlva vörös fejjel, a fehér, krémszínű virágokkal díszített ruhában lépek ki Maya elé. Soha nem volt ilyen vörös a fejem, a tekintetem pedig végig a földre szegezem, mintha egy tizenéves, antiszoc szűzlány lennék, pedig nem vagyok az. Idegesít, hogy a ruha csak a térdemig ér, pedig ha nem lennék ilyen magas, talán a bokám is elfedné. a dekoltázsom is többet mutat, mint ami nálam megengedett. Még a kezeim is remegnek, ahogyan a ruha szélét markolászom. Ez határozottan nem én vagyok, és a ruha sem az én ízlésvilágom, de... tényleg nincs más választásom.*
- Ne röhögj ki, jó? És ne szólj erről senkinek... Nem szoktam ilyen ruhákat felvenni. - *pironkodok, és fúrom bele szemeim Mayáéba. A tsunedereségem határozottan kezd visszatérni, pedig tegnap egész jól megszabadultam tőle, azt hiszem.*
- Amíg nem hozom magam teljesen rendbe, nem vagyok hajlandó visszamenni Las Nochesbe. És mi van, ha így látnak? Végül is, nekem példát kéne mutatnom, vagy mit. Minimum a fracciónjaimnak. Ha Lala és Lily így látnak, addig nem nyugszanak, míg szét nem kürtölik egész Hueco Mundban. Azért valahova elmehetnénk enni, vagy nem tudom... - *hozza ki belőlem a nyafogást ez az átkozott ruha, amit igazán nem engedhetnék meg magamnak. Mert nem szokásom. Ahogyan ennyire elpirulni sem. Mikor lesz vége ennek a rémálomnak, mikor?*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 11 Cl0te36000/45000Karakura Town utcái - Page 11 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 EmptyKedd Feb. 09, 2010 6:30 am

Soha többé alkoholt!


Értetlenül pislogtam Slarinra, majd kirángattam az ablakon át, magammal együtt.
- Jól van, senki nem tudja meg. Tényleg nem illik a személyiségedhez, te ehhez túl... vagány nő vagy. De pont ezért hódoltam be neked. - kuncogtam egy nagyot, majd elégedetten nyújtóztam. Fejemben felvillant egy hatalmas adag gőzölgő ramen képe, és a gyomrom éhes kordulással reagált erre is. Póttest... megnövekedett igények. Mennyire jó is lenne most enni valami finomat *-*
- Okés. Majd hazaugrok, hozok neked valamit az én holmimból, oké? valami... nadrágot. Mondjuk farmert. Végülis majdnem egyforma magasak vagyunk. - mosolyogtam, és eldöntöttem, hogy eszünk. Lejjebb húztam magamon a csöppet punkos ruhát, és otthagytam Slarint: azt nem akartam volna, hogy ő is égesse magát. Leültem szépen az utcán egy forgalmasabb bolt előtt, és énekelni kezdtem egy szomorú, bús balladát, ami tökéletesen ráillett a helyzetemre. Egy lány életét és halálát mesélte el. Furcsa volt ezt énekelni... mintha tudat alatt úgy alakítottam volna a sorsomat, hogy pontosan az övé mása legyen...
Nem is csodálkoztam annyira, mint szoktam, amikor pár jen hullott elébem, és dal végén mosolyogva köszöntem meg, majd szaladtam egy hot-dogos standhoz, és egy extra-sajtosat belenyomtam Slarin kezébe.
- Bocs hogy eddig kellett várnod! - mosolyogtam, majd beleharaptam a saját kajámba. Szerettem ezt az ételt, ez a kedvenc külföldi kajám...
Miután meg sikerült legyűrnűnk az adagunkat, egy sikátorba sétáltunk, ahol ledobhattam a póttestet és ellóghattam valami jó ruháért haza Slarinnak. Kicsit sem néztek rám érdekesen, de vidoran köszöntem nekik. Az ismerős hely látványa máris visszavetette a jókedvemet, de éreztem, hogy már sokkal jobban vagyok. A mellkasomon tátongó lyuk összehúzódott, és mintha a seben is friss, rózsás bőr lenne...
- Tessék, ezek remélem tetszenek. - nyomtam a kezébe egy szatyor ruhát, amiből nyugodtan tudott válogatni.
- Köszönöm a tombolást, Slarin... még a levegőre se volt ennyire szükségem még soha, mint erre. Azt hiszem, erre a legmegfelelőbb partner voltál te. Különben se akartam mással tébolyulni. - mosolyogtam, bár nem voltam benne biztos, hogy hallotta-e, hiszen még mindig bent matatott valamit. Némán nyúltam a zsebembe egy szem cukorért, majd egy félmosollyal állapítottam meg, hogy abból már rég kifogytam. Egy rövidebb morgás után azon kezdtem el gondolkozni - miközben lekuporodtam az utcára, és dúdolgatni kezdtem,- hogy nem kellene-e más alakba fejlődnöm. Úgy értve, hogy más viselkedést kialakítanom... végülis a jelenlegi és a régi sem megnyerő.
- Slarin! Mit szólnál, ha majd egyszer újra összeeresztenénk magunkat? - kérdeztem egy félvigyor kíséretében. Igen, ami még kellett volna nekem, az egy féktelen és őrült harc...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 11 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-