-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Hiroshi Arishima
Ember
Ember
Hiroshi Arishima

nő
Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Jan. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 01, 2009 7:44 am

* Hiroshi miután hazaérkezett esetleges sebeit bekötötte, nem maradt sokat otthon felvett egy kabátot és kilépett az utcára. Érdekes látványt nyújthat a lány öltözete: vékony kabát,rövid szoknya(azért nem olyan rövid:D) és egy kis kényelmes cipő van rajta. Leül a földre nekitámaszkodik a szomszéd kerítésének.*
~Anyám ez a nap...~ *Gondolkozik magában felidézve a történteket.*
Vissza az elejére Go down
Raizetzu Koroida
5. Osztag
5. Osztag
Raizetzu Koroida

Férfi
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 36
Age : 30
Tartózkodási hely : Ahova a szükség hívja ^^
Registration date : 2009. Jan. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te6500/10000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 01, 2009 8:00 am

A nap gyönyörűen ragyogta be az eget. Az autók és a népség is nagyot csökkent, ahogy egyre kezdett süllyedni a hegyek közé a fénylő égitest. Csak egy lány sétálgatott. Ám a nyugalmas csendnek egy pillanat alatt vége szakadt. Egy sikítozó kis szellemgyerek rohant a lány felé, majd kikerülve a közeli sikátorba menekült. A következő pillanatban egy lidérc sikolya töltötte be az egész területet. Vérfagyasztó, hogy ezek a csúfságok ilyen hangot képesek kibocsátani magukból. Újabb robbaj következett, és a közeli parkból néhány fa az utcára dőlt, s utánuk egyből egy félig kígyó és félig emberi óriási Hollow csapódott neki a régi ház falának, ami éppencsak kibírta.
-Áááárghsssz...Nyamvadt Shinigami...- sziszegi dühösen.
Lassú és halk léptekkel lépek ki a felszálló porfelhőből. Nyugodtan lépem át a kerítést, majd leporolom a vállamat.
-Fejezzük már be...Unom a trükkjeidet...- motyogom dühösen.
-Áááárghsz...Akkor ezt nézd!- sziszegi diadalittasan, s a lány felé vetődik.
Úgy gondolom, biztos nem látja egy a nő, hogy felé tart egy szörny. Milyen halál lehet az, hogy azt se tudod, mi okozza vesztedet? Egy Shunpo-val máris a lány előtt termek és elrugaszkodva három felé vágom a szörny kezeit. Fájdalmasan felsikít a lidérc, és menekülni próbál. Újból használva a Shunpo-t elé kerülök, és Zanpakuto-m élét a maszkjára helyezem.
-Itt a vég...- mondom, és egy határozott mozdulattal kettév vágom a maszkját.
A Hollow még egyszer felsikít, s már el is indult Soul Soucity-be. Sóhajtva rázom le a vért Rankuroi-ról, majd nyugodtan helyezem vissza a hátamon lévő tokba. Mit sem törődve a lánnyal, megfordulok és elindulok.
Vissza az elejére Go down
http://www.narutohunepisode3.proboards100.com
Hiroshi Arishima
Ember
Ember
Hiroshi Arishima

nő
Hozzászólások száma : 19
Registration date : 2009. Jan. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 01, 2009 8:33 am

*Hiroshi éppen ücsörög és pihen mikor megint megjelenik egy óriáshollow. Nemsokára megjelenik egy shinigami is. Hiroshi nagy örömére. Aztán.*
>Akkor ezt nézd! *Szólal meg a hollow és Hiro-chan felé tart. Már éppen támadna a hollow. Ekkor Hiro megidézi védőpajzsát, bár erre semmi szüksége nem lett volna, hiszen a shinigami is elé shunpo-zik közben. Aztán a shinigami elintézi a hollow-t. Hiro feláll és elsétál az utca másik végébe. Közben a shinigami meg pont a másik vége felé megy az utcának. hiro-t nem nagyon érdekli a shinigami ezért megáll az utca végében és leül.*
~Ajj már megint egy...~ *Gondolja magában bár ezt sikerült sérülések nélkül megúsznia.*
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 7:26 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?! O.o//

Néhány nappal ezelőtt engedélyt kértem a kedvenc Superman utánzatunktól, hogy had menjek el egy kicsit az emberek világába. Kíváncsi voltam, hogy manapság hogy teszi tönkre az életét az a sok, degenerált. Irtó jól éreztem magam a sok idióta munkamániás rohadék között. Legszívesebben hánynom kellett volna néhány pláza picsa beszólásától. Már kezdtem a falat kaparni, mikor a negyven kettedik kezdte el mesélni a kedves barátnőcskéjének, hogy sikerült végre időben eljutnia a klotyóra, és még csak véletlenül se terítette be az előszobát az aznapi ebéddel. Azonban rájöttem, hogy az emberek sokkal érdekesebbek, mint a Hueco Mundoban élők, hiszen őket nem irányítja senki, szabadon cselekedhetnek.
- Hogy képesek ezek ennyit dolgozni? Milyen szép, és nyugodt is volt az élet az én időmben… Havonta egyszer kifosztottunk egy hajót, és vígan elvoltunk vele egy egész hónapig, vagy akár két hónapig is.
Gondolkoztam hangosan, hiszen az emberek nem látnak, és nem is hallanak, elvégre arrancar lennék, vagy mi fene… Hirtelen néhány hollow jelent meg a semmiből, és megtámadta az egyik üzletet. Azonnal arra gondoltam, hogy már csak egy szerencsétlen shinigami hiányzik, hogy még jobbá tegye ezt a [irónia]nagyon szuper napot[/irónia]. És mit ad isten… meg is jelenik egy a semmiből… Komolyan… annyira örültem, mint az a rohadék majom a kibaszott farkának. Néhány pillanatig vártam, hátha nem vesz észre, és nyugodtan elhúzhatok innen a francba. Bár amilyen szerencsés vagyok 100% hogy észre vesz…
Vissza az elejére Go down
Arisa Erizawa
9. Osztag
9. Osztag
Arisa Erizawa

nő
Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Feb. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 7:47 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?!O.o//

*Pár hollow jelenik meg és megtámadják az egyik boltot. Aztán megjelenik Arisa is. A hollowokat pedig elkezdi elintézni. Mikor ezzel végzett megérez egy másik lélekenergiát is.*
~Egy... arrancar? Mit keres ez itt?~ *Gondolja magában. Pár méterrel az arrancar előtt megáll. Meg nem támadja. Ha az arrancar támad akkor ő is de egyenlőre csak áll. Aztán meg is szólal.*
-Mit keres egy arrancar itt az emberek világában? *Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 8:11 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?! O.o//

- Cöh… Hát ez az én formám…
Morogtam az orrom alá, mikor kiderült, hogy Hófehérke észre vett, és már kérdőre is vont.
- Tudtommal semmi közöd hozzá, hogy miért vagyok itt, őszanyó. Egyébként meg sétálni is tudnak az arrancarok nem csak ölni.
Jegyeztem meg kissé lenéző hangnemben, ami nálam nem valami szokatlan, majd felálltam, és egy sonidoval a háta mögé kerültem. Néhány pillanat múlva éreztem, hogy ismét érkezni fog egy hollow. Nyugodtan elmosolyogtam, majd hátra fordultam.
- Nyugi kislány… Nem akarlak megtámadni. Viszont ugyan ezt nem mondhatom el a barátomról.
Mondtam vigyorogva, és már hallani is lehetett az épp most érkező hollow velőtrázó kiáltását. Néhány lépést arrébb mentem, és néztem a műsort. Már csak egy jó adag popcorn, és kóla hiányzott, hogy még élvezetesebbé tehessem a showt. Megnéztem volna az embereket, mikor észre veszik, hogy egy tál popcorn és kóla lebeg a levegőben, a sikítások és a rohangálás között valószínűleg nem sok idejük maradt, hogy észre vegyék ezt az apróságot.
- Hajrá, Hófehérke! Ha legyőzöd az utolsót is, megkapod az 50 millás kérdést!
Kiáltottam neki oda. Természetesen egyáltalán nem vagyok hülye, és nem adtam volna neki oda azt az 50 millát még akkor se, ha lenne annyim…
~ Ha az utolsót is legyőzi, talán meg kéne támadnom. Addig meg nyugodtan leshetem, hogy hogy harcol, így legalább ki ismerem egy kicsit a stílusát, és ennyi előnyöm is lesz…
Gondolkodtam el. Időközben valahonnan sikerült kerítenem popcornt is, és azt falatoztam az egyik padon ülve, és néztem, hogy mit alakít a hipózott csajszi, majd mikor végzett, felálltam, megtöröltem a kezem, és lassan elindultam felé.
- Na, hipó reklám most jön a legjobb rész…
Terült el az arcomon az a jól ismert önelégült mosoly, és már húztam is elő a két katart a helyéről.
Vissza az elejére Go down
Arisa Erizawa
9. Osztag
9. Osztag
Arisa Erizawa

nő
Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Feb. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 8:38 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?!O.o//


*Arisa kicsit felvonja a szemöldökét.*
~Minek is kérdeztem hiszen ő csak egy idióta arrancar.~ *Gondolja magában. Mikor az arrancar mögé kerül nem mozdul egyenlőre meg. Aztán jön még jó pár hollow. Elshunpo-zik a hollow-hoz. Elkezdi őket elintézni.*
~Nyah... adjátok már fel könyörgöm. Idegesítetek!~ *Gondolja.Aztán még az arrancar is lehófehérkézi.*
~Nah jól van hagyd már abba te idióta!~ *Mondja magában. Miután a hollowokkal végez még jön az arrancar is. Előhúzza zanpakutoját, az arrancar mögé shunpózik és megtámadja. Valószínűleg azt kivédi az arrancar de nem gond.*
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 8:57 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?! O.o//

A shinigami támadását egy egyszerű mozdulattal kivédtem, majd egy sonidoval kicsit távolabb kerültem. Egy egyszerű sóhaj után sonidoval eltűntem, majd a lány előtt jelentem meg, és a katart úgy próbáltam szúrni, hogy az a lány gyomrába fúródjon. Alig kezdtük meg a harcot, néhány újabb hollow jelent meg a közelben, és ahogy látszott, nagyon ráindultak a kiscsajra, mert pont felénk tartottak.
- Na már csak a pincsik hiányoztak… Lassan nyithatunk egy hollow kiképzőt, mert még azt sem tudják, hogy nem ajánlatos bele avatkozni egy arrancar harcába.
Morogtam egy ideig, majd egy sonidoval eltűntem, és már máris támadtam a legközelebbi hollowot.
- Bocs, de ezt máskorra kell halasztanunk. Előbb meg kell tanítanom a táplálék láncot a kedves vendégeinknek.
Mondtam, és már mentem is a következő engedetlen seggnyalóhoz, hogy elintézzem a búráját. Egy csinos kis szaltóval a hátára kerültem és a katarral kettéhasítottam.
- Na nehogy azt hidd, hogy segítek, csak rohadtul felhúzott ez a sok rohadék azzal, hogy pont most jelentek meg.
Kicsit idegesített a gondolat, hogy egy shinigaminak segítek hollowokat ölni, de valakinek meg kell tanítaniuk, hogy hol a helyük, ha már Aizen-sama nem teszi. Undorodtam tőle, hogy hajdan én is ezek közé a barbár rondaságok tartoztam, de hát mit lehet tenni. Az élet ugye nem fenékig tejfel… Vágtam ketté a következő hollowot, de azok csak nem akartak fogyni.
Vissza az elejére Go down
Arisa Erizawa
9. Osztag
9. Osztag
Arisa Erizawa

nő
Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Feb. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 07, 2009 9:17 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?! O.o//

* Az arrancar kivédi támadását, mint ahogyan azt Arisa gondolta. Az arrancar megpróbálja gyomron szúrni de ő elshunpózik. Aztán még több hollow jelenik meg.*
-Mi a-? *Kérdezi. Felugrik és elintézi az egyik hollowot. Majd a következőt.*
~A francba ezek nem fogynak el!~ *Gondolja magában. Majd a következő hollowot is megöli. Meg így tovább egyenként elintézgeti, de azok nem nagyon akarnak fogyni.*
~Hányan jöttök még?~ *Kérdezi.*
Vissza az elejére Go down
Hrafn Zuniga
Exequias
Exequias
Hrafn Zuniga

nő
Cancer Buffalo
Hozzászólások száma : 52
Age : 38
Tartózkodási hely : Közöd? -.-"
Registration date : 2009. Jan. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Exequias tag
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te13300/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 08, 2009 9:08 am

//Jesszusom! Egy shinigami, és egy arrancar együtt harcol?! O.o//

A hollowok már elkezdtek fogyni, aminek nagyon örültem, főleg mivel már elkezdtem kicsit kifáradni. Miután végeztem az utolsó szeméttel, egy mély sóhaj után, ismét a kis őszanyónak kezdtem nyomni a sódert.
- Na ide figyuzz, Hófehérke. Ha ezt bárkinek is elmondod, hogy én segítettem, meg kereslek, és kiverem belőled a szuszt. Vili?
Néztem rá szokásos morcos ábrázatommal, majd egy sonidoval, már fent is termettem az egyik épület tetején, majd elkiáltottam magam.
- Amúgy meg, csakhogy tudd, Hrafn Zuniga vagyok. Na, csá, Fehérke.
És már el is tűntem az átjáróban. Szerettem volna mielőbb értesíteni a istenkomplexusban szenvedő idiótát a dolgokról. Már ideje lenne a csürhe bandát megnevelnie, mert tele van már velük hótaposó bakancsom is…
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 15, 2009 3:21 am

//Kollektív tetoválási akció - folytatás Shun szobájából//

*Fene se gondolta volna, hogy tulajdonképpen mindenkit érdekel ez a tetováló "túra"... Még akkor is, ha a csapat nagy része csak azért jön, hogy egy jót röhögjön Masakin... Mondjuk az igazán meglepte, hogy Sachiko is velük tart - a béketündérből valahogy nem nézte volna ki, hogy érdekelni fogja...*
- Hm? Jaaa, hogy ezek?
*Tér vissza gondolataiból, amikor meghallja Shiori kérdését, miközben megigazítja a szemöldökében lévő darabot.*
- Nagyjából tízévente csináltatok egy újabbat... Azért van ennyi a fülemben.
*Néz a vizardra, majd elgondolkozva hozzáfűzi:*
- Mostanában akartam még egyet belövetni, szóval még jól is jött Masaki ötlete...
*Lép ki az ajtón kabátját felvéve, majd zsebében kotorászik keveset, és rágyújt egy szál cigire.*
- Izmos herceg?
*Nevet fel, aminek következtében kis híján lenyeli a füstöt, ezért szavai hangos köhögésbe fulladnak. Erre egy újabb lapáttal tesz rá, amikor látja Shinji találkozását az oszloppal.*
- Nem lenne szép halál. Én inkább kihagynám.
*Hallja válaszként Hiyori fenyegetésére maga mellől, és természetesen nem tudja visszavágás nélkül hagyni...*
- Mintha te idegesítő személyiség lennél.
- A te bosszantásod egyszerűen megy.
*Ezzel pedig már el is tűnik kezéből a még majdnem teljes szál tüdőropi...*
- Add vissza!
*Kiált fel nikotinadagja után kapva, de elkésik - addigra már ugyanis a földön van eltaposva a szál.*
- Micsoda pocsékolás...
*Sóhajt fel, ahogy egy újabb szálat vesz elő zsebéből, és ismét rágyújt. Ekkor érkezik meg Yasu kutyafuttában, amit persze nem hagyhat szó nélkül...*
- Nocsak! Mégis kell a letörölhetetlen felirat, hogy emlékeztessen a fanságodra?
- Kuss legyen, piercingtündér! Szabad országban élünk. Oda megyek, ahova csak akarok!
- Ja. És oda, ahol éppen Masaki van...
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te32500/45000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Feb. 15, 2009 5:31 am

//Kollektív tetoválási akció - folytatás Shun szobájából//

- Hm? Jaaa, hogy ezek? -piszkálja meg Shun az egyik piercingjét - Nagyjából tízévente csináltatok egy újabbat... Azért van ennyi a fülemben. Mostanában akartam még egyet belövetni, szóval még jól is jött Masaki ötlete...
-Értem...én a 200. születésnapomra csináltattam a tetoválásomat. Éppen Európában jártam akkor. -tapogattam meg a nyakamat. Majd körétekertem a sálamat. A többiekkel tartva én is felöltözködtem és elindultunk. A raktár előtt már ott várt minket a most is idegbajos Masaki.
Én igyekeztem a tömeg végére maradni, és megint elmerengtem.
*Annyi helyen jártam már, és mégsem sikerült sehol megtalálnom a helyemet. Komolyan nem értem magamat. Annak idején minél távolabb akartam kerülni Seireitei emlékétől, és a vaizardoktól. Shuut is szinte alig használtam. Sosem kerestem a bajt, de ha hollowot éreztem a közelben azt mindig elpusztítottam. Valahogy belefásultam az életbe. Minden nap ugyanakkor kelni, ugyanazt csinálni. Nem vallottam be magamnak, de az a néhány alkalom amikor hollowokat öltem megint fellobbantotta a tüzet a lelkemben, de sajnos hamar újból kialudt.... Nem vagyok itt pár napja és máris megint azt érzem hogy élek. Olyan ez az érzés mintha idegen lenne. Újra élet tölti meg az üres lelkemet. Be se tudom ismerni magamnak hogy mennyire hiányzott. Olyan ostoba voltam hogy annak idején szó nélkül elmenekültem. Miután elvesztettem Haruot azt hittem sosem lehet teljes az életem, de kezdek rájönni hogy tévedtem. Lassan úgy érzem el kell engednem az emlékét, és keresni neki egy helyet a szívemben ahol örökre megőrizhetem, de kitörölni belőle a folyton kísértő fájdalmat és átadni a helyét valami sokkal szebb érzésnek....* -bámultam végig az előttem haladó tömegen elidőzve a menet elején nagyot sóhajtva, ám ekkor Sachiko megszólított.
-Ömm, Shiori!-lép oda mellém -Bocsi, csak nem szerettem volna egyedül kullogni ott a sor végén ^^"-Nahát, hogy hogy van erőd egy szobában lenned Masakival... Csodállak érte ^^
-Szia Sachiko. -mosolyogtam rá, ám kérdésére hirtelen nem tudtam mit válaszolni, mert nem tudtam vajon Masaki örülne-e neki ha elmondanám milyen jó házigazda. Még a végén ezzel is bosszantanák... -Hát igazából ki lehet bírni. -mosolyogtam továbbra is zavarban. Szerencsére a szokásos műsor félbeszakította a beszélgetésünket.
-Újabb szép megnyilvánulásoknak lehettünk fültanúi! ^^"-neveti el magát.
-Hát igen. -bámulom az előttünk veszekedőket.
Majd keresztülszáguld közöttünk Yasu aki közben beérte a díszmenetet. Nagyon kellemes társaság lehettem hiszen ismét a gondolataimba mélyedtem.
-Jaj elnézést ^^" -szólaltam meg öt perc után- Mostanában túl sokat gondolkozom- dörzsölgettem meg a tarkómat.
-Shun hol is van pontosan az a szalon? -léptem oda mellé kérdezősködni.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te53000/65000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyHétf. Feb. 16, 2009 12:46 am

//Kollektív tetoválási akció -Folytatás Shun szobájából//

A folyamatosan vinnyogó gumiszöcskétől kezdett olyan erős migrénem lenni, hogy azt hittem menten kiugrik az agyam. Hagyna egy dögölj meg búcsúcédulát, bemutatna ahogy én tenném és elhúzna a fenébe. Az állapotom rohamosan romlott, hála az időnként oldalba vágó fényes vigyornak. A szemétje élvezte a helyzetet. Beszélt nekem mindenféle marhaságról én meg egyre inkább elsüllyedtem a halálvágytól,hogy valaki végre üsse agyon vagy csapjon bele egy villám, ami persze a kopár tiszta eget elnézve fizikai képtelenség lett volna. Amikor már betelt a füzetem is az újabb bökés következtében, csak fogtam magam és kupán vágtam a bilivel körbenyírt buráját.
-Idegesíts mást, baszd ki!-
-Nah....nah deh! Miért mindig a fejemet ütik?!-siránkozott akár egy tetves óvodás.
-Fogjad már befelé a lepénylesődet!-vetődött rugby meccseket megszégyenítő módon a csurkás rémálom. Ilyenkor már én is képes voltam sajnálni az agyatlan hisztizsákot. Egyrészről kihullanak a gondosan ápolt fogai, másrészt olyan szintű agyrázkódást kap, hogy két hétig nem tudja kicsoda, hol van és mit csinál.
-Gáh...meg van mit kapsz a sokadig szülinapodra nyomifej! Egy bukósisakot! Majd szöszke által tesztelve lesz!-
-Mondjuk a te tégla fejeden!-
-Anyád!-vágtam zsebre a kezeimet és mentem arrébb sietősen, mielőtt rám támadna kedve ugrani szeplő királylánynak. Tisztes távolba kerültem, de már meg a latex cica kezdett el bűbájosan vigyorogni, hogy majd elhánytam magam.
-Mit akarsz?-
-Felvennél a hátadraaa?-
-Álmodj tovább nyomortanya!Mássz az izomkolosszus nyakába engem meg haggyá lógva!-
-Deeeeeee!-kapcsolt be megint a riasztó.
-Bassz! Megyek inkább alvégi friss tehéntrágya levegőt szívni!-
-Ne mááááár! Csontikaaaaaaaaaaaaaaaa!-
-Kuss máááááár!-mutattam be egy nemzetközi jelet a hátam mögé és fékeztem be egy méterre a csürhe mögött. Végre tisztességes távolban voltam az idegesítő nyomorékoktól. Elő is kotortam a telómat, hogy megnézzem rekordot döntünk e, mert az eddigi csúcsteljesítményünk egy háztömbnyi út volt két óra alatt. Hát ettől még messze álltunk, de a megengedhető decibelnyi zajszintet már tutira meghaladtuk. Az üvöltözéstől el is kezdtek kalapálni a bányában a törpék, magyarul még jobban fájt a tetves fejem. Kisebb fajta kínszenvedés után sikerült elővarázsolnom a fülhallgatómat és csak két embert borítottam fel közben, szal fejlődök! Amortizálás után bedugtam a zenét és folytattam tovább a sereghajtói munkámat, úgy tettem mintha nem ismerném az előttem haladó majmokat, bár azon muszáj volt nekem is elmosolyodni, hogy a mutogatós bácsi felmenekült Kensei hátára a szeplős elől. Az idiótája még ott se hagyta abba a grimaszolást, amitől tovább dagadt a csurkás feje és pattogott mint Yoda, mert nagyon szerette volna lerántani a magaslati pontról flegmatársát. Azért gyorsan elkomolyodtam újra, mielőtt valaki meglátná a mosolyakciómat.
-Tényleg nem veszel feeeeel?-
-Na bassz!-vágtam magam látványosan homlokon.-Vesz fel a faszom! Van két lábszerű képződményed?-semmi válasz,csak értelmes pislogás.-Tudsz járni, szal tűnés! Esélyed sincs, hogy felvegyelek zuhanó repülés oktató!-
-Óriáááás maciiiiiiii!-vágtatott előre a tömegben krokodil könnyeket hullatva. Erre nem lehetett mással válaszolni, csak meredt nézéssel és szemöldök rángatással.
-Ez mekkora dedós hisztigyár!-dugtam volna vissza a zenét, de a béke elhivatott követe, aki mellékesen nem volt hippi rám meresztette a bociszemeit.-Egen?! Valami baj van a harmónia szigetén?-
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te14000/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (14000/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 21, 2009 6:00 am

-Egen?! Valami baj van a harmónia szigetén?
-Nem kösz, minden oké... Mi történt veled? A szokottnál is idegesebb vagy...
-Cöh... ku*va jó a megfigyelő képességed!
-Eeehh... ^^" Azok ott elől tudják, hogy merre is van a tetováló szalon, vagy csak mennek az orruk után?-ugrált föl, hátha jobban belátja a terepet.
-Faszom se tudja, de ha két órán belül sem jutottunk sehova...
-Igen, van benne valami... Ám, Shun csak tudja, nem?
-Nagyon ajánlom neki....!
-Na és te...? Hogyhogy hátravándoroltál?-a kérdésére egyszerű választ kapott, mégpedig annyit, hogy a síró lány felé mutatott, és egy jóízűt morgott az orra alatt.
-Ó, értem...-a csönd beálltával, Masaki ismét hallgatni kezdte a zenét, én meg szépen lépkedtem mellette. Elölről megint csak a szokásos brillírozás hallatszott.
-Nah, lépek rendet csinálok, ebben a ku*va nagy barmokból álló társaságban...
-Okés!-lépett el mellőle. ~Én meg azt hiszem megkeresem Shiorit...
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:15 am

//Kollektív tetoválási akció -Folytatás Shun szobájából//

A megszokott hangzavarban igyekeztünk a tetováló szalon felé, ahol majd mindenki halálra tetováltatja magát… Unottan cammogtam a többi vaizard után, és gondolkodtam, hogy Masaki vajon mikor veszi észre, hogy valami nincs rendben velem, hiszen már egy ideje nem is szólok hozzá…
~ Milyen jól el van ott elől a többiekkel…
- Mi van, Yasu? Miért nem vagy Masaki seggében?
Csatlakozott hozzám a pornómangák királynője.
- Szerintem semmi közöd hozzá.
- Szeretnéd, hogy kölcsönadjak néhány mangát? Biztos jobb kedved lenne tőle.
Kérdezte szemöldök rángatva Lisa, aki egy Hiyori segítségével el is tűnt mellőlem, hiszen a szeplő gyáros idióta páros lábbal rúgta fejbe.
- Nem látod, hogy szerelmi bánata van, te vadbarom?
Ordított a szeplők gyöngye Lisával, aki csak állt, és nézte Hiyorit várva, hogy mikor fejezi be a szokásos hisztériáját, közben néha meg-megigazította a szemüvegét is, miközben felváltva rám, és Masakira nézegetett.
- Most meg mit állsz ott, mint kiscsikó a lószar felett, te debil húgyagyú?
Ordított Hiyori Lisával. Egy sóhaj kíséretében elindultam a többiek után, aki azóta már jó messzire jártak tőlünk
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:54 pm

*Elgondolkozva sétálgat a menet legelején, fél füllel a szokásos veszekedést hallgatva, ami miatt aztán a legrövidebb kiruccanás is minimum félóráig tart.*
- Shun, hol is van pontosan az a szalon?
- Háát... Errefelé kell lennie egynek, úgy emlékszem...
*Fordul Shiori felé szórakozottan vigyorogva. Amikor aztán ezt a többiek is meghallják, kitör a vihar...*
- Vagyis nem tudod, merre kell menni?!
- Tudtam, hogy felesleges bármit is rábízni...
- Mi az, hogy "úgy emlékszel", fémgyűjtemény?! Te vagy a legjobban kilyuggatva!!!

*Vágja hozzá Hiyori is fél papucsát. Ezt a támadást ugyan még sikerül kikerülnie, a szeplős istennyila azonban ugyanazzal a lendülettel dobja arra másik papucsát, amit már nem tud kivédeni... Így nemes egyszerűséggel elveszti egyensúlyát, és reflexszerűen próbál belekapaszkodni valamibe, ezzel magával rántva a közelében álló Shinjit is.*
- Miért mindig engem ütnek?
*Siránkozik tovább a fogpaszták ura, miközben felkel a földről.*
- Inkább vigyorogj, az jobban áll...
*Morogja Shun az orra alatt, majd ő is talpra áll, és végül belekezd a magyarázatba.*
- Mégis mit gondoltok, tízévente megjelenek ugyanannál az embernél, hogy kéne egy új piercing?! Egyrészt addigra már rég bezár, de még ha nem is így lenne, mit szólna, ha meglátná, hogy ugyanúgy nézek ki?! Azt hinné, hogy ennyire jól tartom magam?! Cöh...
*Fakad ki bosszúsan, majd előkotorja zsebéből cigijét és öngyújtóját, hogy rágyújthasson.*
- Amúgy meg már el is érkeztünk ahhoz, ami olyan két hete nyílt meg...
*Mutat a nagyjából tíz méterre lévő épületre.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te32500/45000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 1:30 am

- Háát... Errefelé kell lennie egynek, úgy emlékszem...-nézett körül gyanúsan határozottan Shun.
A többiek egyből leordították, hogy hogy képzeli hogy nem tudja, de aztán végül megérthetők az érvei. Ez kicsit hasonlít arra ahogy nekem folyton költözködnöm kellett... Bár azért mégis van némi különbség egy új tetoválószalon keresése és egy új otthon keresése között.
-Egyben vagy még? -kérdeztem miután Hiyori kommentálta. Ő morgott egy sort, majd feltápászkodott.
- Amúgy meg már el is érkeztünk ahhoz, ami olyan két hete nyílt meg...-mutogatott egy már szemmel is jól kivehetően tetoválószalonnak tűnő épületre.
-Jé tényleg! Hiszen én már párszor el is mentem mellette mikor bevásárolni voltam. -esett el a tantusz- Amúgy most akkor mind bevonulunk? Beférünk ennyien egyáltalán? -néztem végig a díszes társaságon.
Yasu még mindig duzzogott, és közben csatlakozott hozzá a krokodilkönnyeit szárogató Mashiro is. Hiyori még mindig Shunt és Shinjit gyepálta. Sachiko pedig Masakival beszélgetett, de úgy láttam felém igyekszik.
-Azt hiszem megérkeztünk ^^ -Mutattam meg Sachikonak is az épületet előttünk- Amúgy látom Masaki még mindig nincs túl beszédes kedvében... -néztem ahogy előresiet és beviharzik a szalonba.
-Hé minket is várj meg! -kiabáltam utána, majd igyekeztem felzárkózni.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te53000/65000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (53000/65000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:01 am

//Kollektív tetoválási akció -Folytatás Shun szobájából//

Olyan jót beszélgettem a békeszerető fruskával, hogy teljesen kiszáradt a szám. Életemben nem karattyoltam ennyit egyetlen emberrel. Gyorsan ott is hagytam a picsába, mielőtt elkezdene egy szentbeszédet, hogy megtérítsen. Előbb vízipipázom egy halott csontvázzal, mint hallgassam a ku*va felesleges bájalgását.
-Pofátokat befogni!-vágtam kupán az Egyiptomból szabadult fáraó növendéket. Néha már komolyan elgondolkoztam azon, hogy belebaszom a képét egy szarkofágba és elküldöm az egyik kibaszott Piramisba vegetálni.
-Inkább te húzzál innen! Rád senki se kíváncsi csipatelep!-
-Te sóderolsz kiskorúkám?! Aszott képű pulcsit kötő nagyi felügyelete nélkül még tv-re se lenne szabad meresztened a gülü szemeidet!Lehet a sok csihi-puhis szaroktól lettél ekkora degenerált...-
-Hallgassá idióta!-landolt a papucs az arcomban.-Ki a franc engedte meg, hogy járasd a pofádat?!-
-Kibaszottul senki, te agresszív törpe terrorista!-kapartam le a cipellőjét és dobtam vissza a feladónak gyorspostával. Erre azt reagálta az óvodás kölke, hogy a nyakamba ugrott és elkezdett püfölni mindkét papucsával. Én csak annyit tudtam tenni, hogy elmondtam egy káromkodás imát és kalapáltam össze-vissza mint egy rotációs kapa, hogy le tudjam dobni a verőgépet.
Végre sikerült elkapnom a bemelegítője gallérját rántottam is azonnal lefelé, de a szeplős banyája vetkőző show-ba kezdett. Ugyanazzal a lendülettel belecsimpaszkodott a kabátomba a karmait és húzta magával. Genius rekodok könyvébe illő attack volt ez a jelenet, mert én még kurvára nem láttam senkit, akiről fél perc alatt lerántják a kabátját a pulcsijával egyetemben.
-Aztaaa...-pislogott kiakadt fejjel újfent a szökött hieroglifa töltelék.
-Cöh...-ütöttem állon, hogy garantáltan szájzárt kapjon a veszett fenevadja.-Megvakultam a baszott fogsorodtól...-kerestem a szemeimmel az alacsonyra nőtt idiótát. Újfent pólóban lézengtem a főutcán mínusz akárhány fokban. Ennél nagyobb figyelemfelkeltést megint nem produkálhattam volna, úgyhogy hipergyorsan bevágódtam a szalonba a csodára váró birkák előtt.
-Szasz!-már a válaszából lejött ez e százas fószer. Úgy "hellozott" mint valami értelmi fogyatékos, akinél beakadtak a magánhangzók. Lényegre térően felvázoltam neki mi a büdös helyzet aztán lerángattam az övemet magamról. Ekkor kezdtek a női tagok morgolódni a hátam mögött, fel is pöccent a vérnyomásom, amint az első hangfoszlány eljutott hozzám. Az övet követték a láncok, telefon, kendők és pénztárca.
-Ejhaa...nálad aztán sok lom van.-
-Eh...-fogtam be villámgyorsan a pofámat a káromkodás tenger kibukása előtt.
-Azért ne kapd fel a vizet, öcsi!-inkább lehúztam a gatyámat, ameddig kell mindenféle válasz helyett, bár a szemöldököm rendesen rángatózott az idegtől.-Tyűűhaa...szép munka!-
-Bámészkodás helyett inkább fejezd be!-
-Oké-oké, csigavér! A többiek? Mindenki rám vár?-a hallószervemtől két centire eleresztett egy füttyöt. Kedvem is lett volna megetetni vele a nyelvét.
-Yoji! Gyere mááááár!-
-Mi a stájsz?-
-Vendégek...-
-Jaaah! Csákosz tesók!-akár egy füves cigivel beadagolt idióta. Előre örültem, hogy a másik flúgos csodabogarat találtam meg előbb. A másik még a végén canabis leveleket képzelt volna maga elé és egy egész ültetvény varrt volna rám.
-Mindjárt bekészítek mindent, addig huppanj a székbe és vedd le a farmert...a boxer marad?-
-Inkább mint, hogy pipsózzak ennyi vadliba előtt.-
-Heh, oltári a szöveged!-
-Kössz, baszd ki!-
-Nincs mit! Szóvaaal...előbb befejezem a rajzot, aztán kibököd, hogy jó e, rendi?-
-Keeeh...nekem kurvára mindegy.-húztam le a boxerom, ameddig csak kellett.
-Olyan fasza, hogy pont az alja maradt le...legalább a fél oldala lenne meg...kicsit könnyebb lenne. Meddig jöjjön le?-rábökök egy pontra.-Heh, bevállalós vagy!-
-Kussolj és csináld!-
-Meglesz...aztán jelezz, ha valami nyűgöd van.-Erre már szándékosan nem nyögtem semmilyen reakciót, úgyis csak káromkodtam volna, hogy a fasznak húzza itt az időt.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzer. Márc. 04, 2009 3:04 am

[Karakura találkozás x)]

* Nem volt semmi a mai nap újabb hollowal kűzdött , persze ez egy igazi shinigaminak meg sem kottyant volna
de neki így is nagy kaland volt mert nincs annyi ereje mint azoknak a shinigamiknak akik megkapták a kiképzést.*
- Újabb nap és újabb ellenséggel kűzdöttem , milyen dolog az hogy minden nap fel akar valami tünni?
* kérdezett csak úgy maga elé és közben megigazította a hátán a táskát , végülis egyik óráról megkellett lógnia hogy elintézhesse azt a behemótot ami a sulitól kicsit beljebb a városban garázdálkodott.*
~ Öcsém még pár ilyen eset és télleg megesz egy hollow , nem sokat tudok ezekről a lélek dolgokról csak annyit amit megtudtam attól aki engem is shinigamivá tett , de nem vagyok egy teljes értékű shinigami , azt mondta hogy ő csak 5. tiszt de akkor a nála nagyobbaknak is milyen hatalma lehet. Én nem is akarok annyira szembekerülni velük ...
remélem nem fogom szúrni a szemüket itt mert takarítom a hollowokat bár az ő dolguk lenne , dehát helyettes shinigami vagyok.~
* gondolta nagybőszen és közben leült az egyik lépcsőre , még korai volt hazamenni , arra nem lakott túl sok osztálytársa amerre ő így egyedül üldögélt egyenlőre a lépcsőn.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzer. Márc. 04, 2009 3:25 am

[Karakura találkozás x)]

Megjelenik az átjáró, majd az ajtó félre csúszik, én pedig kilépek az emberek világába. Abban a különleges póttestben vagyok, mint amiben a legtöbb Vaizard, így nem szükséges kilépnem a testből, ahhoz, hogy harcolhassak.
~Mostanában egyre többet járok ide... No, nem mintha annyi hollow tűnne fel, de akkor is. Jó elszabadulni Soul Societyből, ha csak egy rövid időre is.~ - gondolom magamban, miközben ráérősen lépkedek az utcán. Megigazítom hátamon Zanpakutuomat, azután a zsebembe nyúlok és előveszek egy szál cigit. Miután rágyújtottam, vidáman fújom ki a füstöt, miközben élvezem, ahogy a kora délutáni napsugarak megvilágítják az arcomat. Hirtelen egy lélekenergiára leszek figyelmes.
~Hm... A természetéből ítélve nem hollow. Talán egy shinigami... Mit kereshet itt?~ - gondolkodom, majd egy shunpo után az egyik ház tetején jelenek meg. Elővillantom spéci telómat, amire a parancsok szoktak érkezni. ~Különös... Semmilyen riasztás nem volt mostanában... Akkor viszont már vissza kellett volna térnie... Nah, nézzük csak meg ki kóricál erre!~
Elszívom a cigimet, a csikket pedig lefricskázom a ház tetejéről. Becsukom a szemem és újra koncentrálni kezdek arra a bizonyos energiára.
~Közel van.~
Egyik házról a másikra villámtáncolva //xD// juttok egyre közelebb célomhoz. Pár perc múlva megláttok egy fiút üldögélni egy lépcsőn. Akármilyen különös is a reiatsu kibocsájtója a srác.
~Ez érdekesebb lesz, mint gondoltam...~ - teszem hozzá magamban, majd lelépek a háztetejéről, s használva shunpomat mögötte jellenek meg újra.
- Szevasz, öcsi! - kiáltok rá vidáman. Valószínűleg halálra fog rémülni.


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 04, 2009 8:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzer. Márc. 04, 2009 5:06 am

°.° Karakura találkozás °.°

Szokásos sétámon voltam, mikor a közelben egy ismerős lélekenergiát vettem észre. Természetesen azonnal éreztem, hogy ez nem más, mint Yuusuke-kun. Úgy gondoltam, hogy meglepem, ezért megpróbáltam minél jobban elrejteni a lélekenergiámat.
~ Úgy is észre fog venni…
Pesszimistáskodott Toshi, ami miatt kicsit csalódott lettem, hiszen valószínűleg tényleg észre veszi, hogy a közelben vagyok.
~ Ne legyél már ilyen ünneprontó, Toshi-chan. Fogadjunk, hogy úgy se fog észre venni.
Vigyorogtam huncutul, mikor egyik háztetőről ugrottam a másikra keresve a megfelelő helyet, hogy mikor támadhatom le. Épp mikor megtaláltam a megfelelő helyet, egy fiú tűnt fel, akinek az átlagostól nagyobb volt a lélekenergiája. Nem igazán törődtem vele, hiszen manapság elég sok olyan ember van, akinek magasabb a lélekenergiája, mint a többinek. De hogy halálra ne ijesszem szegény srácot, úgy gondoltam szárazföldön vetem be magam, így egy shunpoval lekerültem a ház elé. Óvatosan kezdtem el Yuusuke-kun felé lopakodni, majd a legváratlanabb pillanatban hátulról átölelem, és elkiáltom magam.
- Szia, Yuusuke-ku~~~n!
Szegény vagy szívrohamot, plusz dobhártya beszakadást kap a kis akciómtól, vagy pedig csak egyszerűen nyugtázza, hogy hátulról letámadtam.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzer. Márc. 04, 2009 9:25 am

[Karakura Találkozás]


- Mi a franc... * fordultam meg ilyedten és közben kicsit a megfordulás után hátráltam *
- Te meg honnan kerültél mögém öreg ? Teljesen halálra rémisztettél .
*ezt csak úgy spontán jött majd mikor jobban felmértem a fickót feltünt valami érdekesség. Még úgy is hogy nem tudok lélekenergiát érzékelni , még így is megcsapott annak a fickónak a lélekenergiája , ráadásul ott volt nála egy Zanpakuto ...*
- Az ott egy Zanpakuto , ki a csuda vagy ? * kérdeztem és közben azon gondolkoztam vajon érdemes lenne e átmenni shinigamiba és totálisan nekiesni , bár nem volt valószínű hogy ebből a szempontból biztos lenne hogy túléli.
Majd egy újabb ember illetve nem ember de ember formájú lény tünt fel , mint tudjuk ő sem volt ember shinigami formában ... Egy csaj tünt fel de hogy mi okból , mint az előző fazon ez is fülsüketítően ráordított az előzőre amit én nem nagyon tudtam volna díjazni . Valószínűleg a Yuusuke név amin a csaj a másikat szólította a neve volt , ez elég eszes következtetés volt.*
~ Nem tudom milyen céllel vannak itt és miért épp velem ilyesztegetőznek ... legyilkoltam pár hollowot és már valamiért idecsődült két nagyobb erejű shinigami , egy másik kérdés pedig hogy miért tudják kinn hordani a Zanpakutojukat a testükön és ez nem lélek alak mivel nem voltak egyenruhában , inkább csak sima emberi cuccokban.*
- Két Shinigami miért keres fel engem ... oké elég nagy a lélekenergiám hogy lássalak titeket de ennél többre én sem vagyok képes . * mondtam egy jó nagyot lódítva , nem akartam azzal kezdeni hogy "Hello bejegyzetlen shinigami vagyok aki csak véletlenül vált azzá" reméltem hogy nem jönnek rá arra hogy van shinigami erőm ... nem tudtam miért de attól kicsit tartottam. De ha annyit tudnak mint gondolom úgyis egykettőre rájönnek.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptySzer. Márc. 04, 2009 10:01 am

-=Karakura Találkozás=-

Miközben várom a köszöntésem által kiváltott reakciót, egy új, ismerős lélekenergia tűnik fel. A reiatsu gazdája egyre közelebb ér, majd feltűnik a hozzátartozó személy is.
- Szia, Yuusuke-ku~~~n! - sikolt a fülembe valaki a hátam mögül és átölel. Vigyorogva dugom az egyik ujjam a bal fülembe, ami sikeresen bedugult az elöző akció során.
- Szia, Aya-chan! - köszönök vissza, miközben félig oldalra fordulok és magamhoz ölelem őt. Eközben az ismeretlen srác is aktivizálódni kezd. Felugrik az eddigi helyéről és riadtan mered rám. Elég bunkó módon még mindig kaján vigyor vírit az arcomon.
- Te meg honnan kerültél mögém öreg? Teljesen halálra rémisztettél. - szól szemrehányóan. Fejemet forgatva nézelődök, majd, mint akinek meggyújtottak egy villanykörtét a fejében, válaszolok.
- Öhh... Onnan fentről! - mutatok a mögöttem lévő háztetőre. Lehet, hogy tényleg nagyon ráijesztettem.
- Az ott egy Zanpakuto, ki a csuda vagy? - teszi fel a következő kérdést. Rövid gondolkozási idő után, úgy döntök az igazat mondom neki.
- A nevem Sierashi Yuusuke. A 13. osztag 3. tisztje vagyok. - kezdtem bele a mondokámba, majd megragadom Dotonryuu markolatát. - Igen, ez egy Zanpakutuo.
- Két Shinigami miért keres fel engem ... oké elég nagy a lélekenergiám hogy lássalak titeket de ennél többre én sem vagyok képes. - mondja, de rögtön levágom, hogy hazudik.
~Nicsak-nicsak... Mibe bontlottunk bele? Ez érdekes lesz...~ - gondolom magamban, miközben újra elvigyorodok.
- Nem tudom, hogy vagy vele Aya-chan, de szerintem ez a fiú át akar minket verni. - fordulok a lányhoz, majd vissza a gyerekhez. - Ha ez mind igaz, akkor mond csak... Honnan tudod, hogy shinigamik vagyunk és, hogy mi ez itt a hátamon?
Miután kimondtam a halálisten szót rákacsintottam Ayára. Semmi kedvem nincs még jobban ráijeszteni a kölyökre. Nem kell tudnia róla, hogy nem vagyunk épp szokásosak. Volt már dolgom megnövekedett lélekenergiájú emberrel, de ennek a srácnak valahogy másabb volt a kisugárzása. Valamiért a shinigamikéra emlékeztet...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 3:55 am

°.° Karakura találkozás °.°

Kicsit csalódottan nézek Yuusuke-kunra, aki mosolyogva fordul felém.
- Nem ééééér! Legalább egy kicsit megijedhettél voltnaaa!
Nyafogok egy sort, majd elengedem, és mellé táncikálok, hogy szemügyre vehessem a másik jelenlévőt.
- Ez ki ez? Te ismered?
Pislogtam értetlenül a fiúra, és Yuusuke-kunra és hallgattam a vallatást is. Kicsit sértőnek találtam a fiú modorát, ráadásul még kérdőre is vont minket.
- Két Shinigami miért keres fel engem ... oké elég nagy a lélekenergiám hogy lássalak titeket de ennél többre én sem vagyok képes.
- Miért keresnénk téged, ha azt sem tudjuk, hogy ki vagy?
Mondtam kicsit morcosan, hiszen sosem szerettem, ha bárki is afelől kérdezget, hogy valyon miért követjük. Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy szegény gyerek kicsit paranoiás, és ezért hiszi azt, hogy utána megyük.
- Nem tudom, hogy vagy vele Aya-chan, de szerintem ez a fiú át akar minket verni. Ha ez mind igaz, akkor mond csak... Honnan tudod, hogy shinigamik vagyunk és, hogy mi ez itt a hátamon?
Yuusuke-kun kacsintásából arra következtettem, hogy nem lenne jó ötlet, ha elmondanánk neki az igazat, valószínűleg vagy hülyének nézne, sírva elrohanna, vagy pedig valami olyat tenne, ami egyikünknek se lenne jó, ezért inkább lakatot pakoltam a pici kis számra.
- Egyébként ez engem is érdekelne... Vajon honnan tudhat egy egyszerű ember ennyit rólunk?
Vettem kicsit gondolkodóra a dolgot, hiszen tényleg nem volt lövésem se, hogy honnan tudhat a shinigamikról egy sima mezei ember.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 7 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 7 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 4:08 am

[Karakura Találkozás]

- Ha a sima embernek már mondott ezekről a dolgokról sokmindent egy másik shinigami a dolgokról ... teszem azt hogy már láttam életemben shinigamit és ő mondta el nekem , akkor azt mondom hogy nem tudok semmi másról csak hogy sima ember vagyok . De mivel te olyan nagy és okosnak látszol .
* mondta semleges hangnemben*
- Inkább nem szórakozom az időt, nem vagyok senki ... csak egy idegen Shinigami .
* mondta majd elővett egy kis pirulát amit bevett majd újra könnyebbnek érezte magát , pár pillanat mulva már nem is volt a testében , inkább csak nézte hogy a helyettesítő hogyan csinálja a dolgát.*
- Ez a test dolog mindíg kikészít * mondta a pótlélek majd az igazi aki már halálisteni egyenruhában volt így szólt.*
- Na vidd el a testemet , esetleg haza ... nagyon útban vagy itt ... nem mintha harcra kerülne a sor csak nem lenne szép ha az én testemben mutatkozva beszélnél bárkivel is.*
- Máris. * mondta majd elindult hazafelé Iratuza testével felszerelkezve.*
- A nevem Kamimaru Iratuza , shinigami helyettes vagyok . * mondta és közben a saját Zanpakutoját a hátára támaszotta amiről még a nevét sem tudta szegényről, mert még arról nem hallott hogy egy Zanpakutonak neve is van.*
- Nos remélem ez elég érdekes volt de nem akarom se azt hogy elvigyetek sem azt hogy bármi hátrányom származzon ebből , csak Karakurában irtom a hollowokat akik idetévednek ... azokból is csak a kisebb fajtát mert a nagyobbak szétcsapnak ... nem vagyok annyira jelentős hogy bármilyen jelentés készüljön rólam .
* mondta és így is gondolta hisz nem akart egyik adattárban sem szerepelni míg meg nem hal a fizikai teste.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-