-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 4:40 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 4. fejezet, Mozizzunk!, de előtte mentsünk kölyköt


Egy mosoly kíséretében odajött hozzám és a kardomat visszarakta a helyére. Egy ütést mért az egyik kölyökre, amitől ő természetes módon a falnak repült. Nem volt ebben semmi meglepő, hiszen mi sokkal többet edzettünk, mint ők. Hiába van átlagos arrancar ereje, hiába csak a kardot forgatjuk fizikálisan erősödünk a sok harctól. Ezek után a szépségem azt ajánlotta, hogy hagyjam abba a bábszínházat és harcoljak a saját kezeimmel. Végül is, úgy gyorsabb és állítása szerint mókásabb is. Minden esetre nem szerettem volna plusz melót, úgyhogy próbáltam ellenfeleimmel gyengéden báni.
Rövid időn belül végeztünk is, majd Eli megnyugtatta a szemüveges kölyköt. Ezek után pedig megfogta a kezemet és tovább indultunk a mozihoz. Az, hogy szinte az egész úton fogta a kezem boldoggá tett, olyannyira, hogy meg se bírtam szólalni tőle. Úgy éreztem, mintha a kezeink helyettünk is beszélnének pedig ez teljesen lehetetlen volt. Minden esetre csendesen érkeztünk meg a mozi elé.
- Összesen három moziterem van, így egyszerre három filmet tudnak vetíteni, szóval tudsz miből választani. - Mondom neki, miközben elindulunk a mozin található plakáthoz. Ezen a plakáton rajta volt, hogy mikor mit és hanyas teremben vetítenek.
Itt az igazság pillanat, vajon mit fog választani. Bár ki tudja, lehet, hogy most pont nem vetítenek semmit. Időközben kicsit füleltem, majd hangokat hallottam, a moziból. Ebből levontam, hogy biztos vannak filmet, amit vetítenek. Remélem nem fog csalódni életében először moziban látott filmjében. Bár, remélem, hogy nekem is tetszeni fog.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 5:17 am

~~=Találkozás egy kolonccal.... inkább vegyünk ajándékot >.>=~~

Örömmel telve vonszoltam magam után a fiút. Nem is tudom honnan jött ez a fene nagy öröm. Talán attól, hogy megmentettük azt a fiút... vagy esetleg attól, hogy... egy pillanatra hátra tekintettem rá.... hogy vele vagyok? A mozi elé érve és magamban értelmezve az ő általa mondottakat szemben álltam három plakáttal. Az egyik az illusztrációból ítélve valami horror akart lenni. Azt biztos unalmasnak találnám. Mondjuk ha öreg anyókákat nyúznának meg benne azt élvezném, de nincs ilyen szerencsém. Úgyhogy maradt két másik amiknek nem tudtam megállapítani a műfajukat. Behunytam a szemem, majd találomra választottam egyet a kettő közül. Félszemmel néztem arra amelyiket választottam.
-Ezt ne... A másikat...
Mondtam, hisz jobban megfigyelve a plakáton lévő figurák amúgy sem tetszettek. És ő úgysem tudja, hogy mi zajlott le a fejemben a választás előtt. Most elindultam vele együtt a mozi épületébe. A főcsarnokban megvártam, míg megmondja, hogy merre kell menni, majd elindultam abba az irányba. Úgy látszik jól választottam, mert csak alig egy-két ember volt a vetítőterembe. Az egyik sorba leültem és megvártam, míg ő is leül, de a kezét továbbra sem engedtem el. Csak tudnám miért nem tudom elengedni a kezét. Biztos a sok édesség miatt amit bemajszolt és most ragad tőle a keze és az enyém odaragadt. De különösebben nem is zavar, hisz valamiért jó érzés a kezét fogni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 5:46 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 4. fejezet, Mozizzunk!, de előtte mentsünk kölyköt


Végül találomra választott egy filmet a szépség, majd el is vezettem a plakáton leírt terembe. A helységben nem sokan voltak rajtunk kívül, kisebb meglepetésemre Eli végig fogta a kezemet. Talán a sok rágótól összeragadt volna vagy mi, de végül is nem is baj. Örülök, hogy fogja a kezemet, valamiért boldogsággal tölt el. Egy ideig csak mosolyogtam rá, aztán elkezdődött a film. Helyesebben mondva nem is a film, hanem csak a reklámok kezdődtek el, amik minden film előtt mennek.
A vásznon hirtelen egy horror filmet reklámoztak. Kisebb meglepetésemre Eli közelebb bújt hozzám, nem tudom, hogy a filmtől ijedt-e meg, vagy egyszerűen csak ilyen kedve volt, de örültem, hogy közel került hozzánk.
- Nem kell félned, ez csak reklám. Mindjárt vége lesz. - Mondom neki, majd nem sokra rá vége is lett a bemutatónak. Ezután egy akció filmet reklámoztak. Valami "Rambó" mit tudom én hányat. Utána jött még vagy két három film, aztán elsötétedett minden.
- Mindjárt kezdődik. - Mondom neki, miközben még mindig a kezét fogom. Nem akartam elengedni a kezét és úgy tűnt ő sem akarja. Ez a tudat, egy kisebb örömmel árasztott el. Tudtam, hogy ragaszkodik hozzám, ha nem is olyan nagyon, de ragaszkodik. Úgy döntöttem, amíg ő a vászonra vetíti a tekintetét, addig én megnézem ismét a gyönyörű szép vörös íriszeit. Hosszú, hosszú ideig képes lettem volna még nézni, ám nem akartam, hogy úgy járjak, mint találkozásunk kezdetén. Így inkább én is a vászonra tekintettem. Továbbra is csak a sötétséget láttam. - Már kezdődnie kéne. - Mondom, miközben egy élő ember is ugyanezt mondja el. Minden esetre a kis szinkronbeszéd ellenére is kezdődhetne. Időközben, úgy láttam, hogy a teremből kiment egy fiú. - Amúgy volna kedved valamikor találkozni majd még? - Kérdem tőle, kihasználva, hogy pillanatnyilag semmi nem történik. Lehet, hogy valamit elrontottak a mozisok, vagy egyszerűen megfeledkeztek arról, hogy nem csak a reklámokat kéne vetíteni, hanem filmet is.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 5:58 am

~~=Találkozás egy kolonccal.... inkább vegyünk ajándékot >.>=~~

A vásznon elkezdték a reklámokat vetíteni. Egy pillanatra elengedtem a kezét, majd belekarolva újra megfogtam és a fejem a vállára hajtottam. Valami más hang diktálta ezt a testemnek, de nem akartam ellenkezni ellene és jó érzés is volt. Meg amúgy is unalmas volt a horrorfilm reklámja, legalább rendesen tudnának öldökölni. Végül továbbra is a vásznat néztem. A reklámok után teljes sötétség következett. Itt ültünk kettesben, plusz még egy jó pár ember és a teljes sötétség. Közben Ren az arcomat nézte. Úgy tettem, mintha észre sem venném, de kis idő múlva ő is a vásznat nézte. Biztos attól félt, hogy úgy jár mint kis idővel ezelőtt. Mondjuk azóta sok idő telt el, csak nekem tűnt perceknek az egész.
- Már kezdődnie kéne.
Ren elkezdte és végül egy emberrel együtt fejezte be. Úgy tűnik egy rugóra jár az agyuk. Közben többen is mozgolódni kezdtek. Pár pillanat múlva megkérdett egy olyan dolgot amire akarattal sem mondhattam volna nemet.
- Igen. Nagyon örülnék neki.
Mondtam teljesen elpirulva, miközben jobban hozzábújtam. Valamiért most a sötétség kicsit nyomasztott. Persze ez elég érdekes egy olyan lénynél aki az örök éjszaka világában él, de hát ez van na. Lehet, hogy attól féltem, hogy a látszólagos áramszünet csak azért van, hogy arról az öreg nőről és a korcsáról csináljanak egy filmet, majd másfél órán keresztül mutassák azt nekünk. De kevés esélyt adtam ennek, ehelyett lassan a tekintetemet a mellettem lévő fiúra emeltem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 6:30 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 5. fejezet, Áramszünet!


Eli kérdésemre igent mondott. Rögtön utána pedig elpirult és még közelebb bújt hozzám. Ilyenkor örülök, hogy sötét van a mozikban és nem kell elárulnom, hogy észrevettem a pirulását.Ez nagyon boldoggá tett, eléggé el is vigyorodtam, ráadásul még jobban átöleltem a drágámat. De mégis mikor kéne találkoznom vele? Na meg hol és hogyan? Ilyen gondolatok jártak a fejemben.
- Na és, mikor érnél rá? Mondjuk jövő hét hétfő? - Gondoltam az öt nappal távolabb eső dátumra. Elég hosszú idő, egy ilyen drága szépség nélkül de ki kell bírnom. Nem támaszkodhatom csak rá. azon kívül kapcsolatunk tiltott tulajdonképpen, hiszen mi ellentétes oldalról tartozunk. De vajon miért? Miért rendelte a sors úgy, hogy a shingamik és az arrancarok ellenségek legyenek. Isőközben, mielőtt válaszolhatott volna a drágám, a saját tudtom nélkül kezdtem el simogatni a haját. Olyan selymes volt és lágy. Már az is csodás érzés volt, ahogy hozzáértem. Amint haja "véget ért" és kezem a levegőt tapogatta bűnbánóan néztem rá. Féltem, megint úgy járok, mint amikor túl sokáig tekintettem egy helyre.
Időközben egy férfi lépett be a terembe és törte meg az élők között beállt csöndet.
- Sajnos egyelőre áramszünet van, így legfeljebb fél óra múlva tudjuk indítani a vetítést. - Kicsit elgondolkodtam. Képesek vagyunk mi fél órát várni egy film miatt. Vagy inkább menjünk most rögtön el. De ha elmegyünk, akkor kevesebb időt tölthetek vele. Akkor mégse menjünk. Minél több időt szeretnék vele tölteni.
- Nos, akkor most mi legyen? - Kérdeztem az egyetlenemtől, miközben egyenesen a szemébe néztem. A gyönyörű vörös szemibe, melyek szinte már-már elbűvöltek. Olyan szépek voltak, mint a vörös rózsák. Hipnotizálásra tökéletes lett volna, ugyanis tekintetében szinte elvesztem.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 7:55 am

~~=Találkozás egy kolonccal.... vagy nem is kolonc? :3=~~

Végiggondoltam, hogy mit fogok csinálni a következő napokban. Az biztos, hogy a találkánkra szakítok időt. Kezdem egyre jobban megkedvelni őt. Ám mielőtt válaszolhatnék érzem a kezét a hajamon amint végigsimítja. A semmiből előtört a macska ösztönöm és jobban hozzábújtam. Még szerencse, hogy dorombolni vagy nyávogni nem kezdtem el. Akkor leptem volna csak meg őt.
- Sajnos egyelőre áramszünet van, így legfeljebb fél óra múlva tudjuk indítani a vetítést.
Krákogta egy férfi. Most fél órát kell itt kuksolni... vele. *.*
-Szerintem... maradjunk...
Néztem én is a szemeibe és sikeresen elmerültem bennük. A kezem akaratlanul megmozdult és mikor újra éreztem az ujjaimat azok alatt, már az arcát éreztem, mert közben a kezemet az arcára tettem. A mozdulatot most már készakarva folytattam és megsimogattam az arcát. Közben fel kellett térdelnem a székre, hogy vele egy magasságba kerülhessek és kezeimmel átöleltem a nyakát és a fejemet a vállára hajtottam.
-Nem tudom miért... de szeretek veled lenni. És még egyszer bocsánat azért, hogy megpofoztalak.
Kicsit megemelkedve megpusziltam ott, ahol megpofoztam. Remélem elfogadja ezt bocsánatkérésem jeléül...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 8:18 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 5. fejezet, Áramszünet!


Eli a kérdésemre válaszolva azt mondta, hogy maradjunk. Akarva, akaratlanul is elgondolkodtam azon, hogy mit csináljunk fél órán keresztül. Fejemből teljesen kirekesztettem a perverz gondolatokat, így inkább csak felmértem mennyi édességem maradt még. Elegendő volt fél órára, mind a kettőnknek, így megnyugodtam.
Időközben egy lágy tapintást éreztem arcomon. Egy bársonyos és kellemes érzés futott végig egész testemen. Úgy éreztem, ha most halnék meg boldogan tenném azt. Aztán egyszer csak feltérdelt a székre, hogy egy magasságban legyen velem és kezeivel a nyakamat átölelve fejét a hátamra hajtotta. Ezzel a cselekedetével kimondhatatlanul boldoggá tett. Talán senki a földön nem tudott volna olyan boldoggá tenni, mint amilyen boldog akkor voltam.
Aztán meglepetésemre olyan dolgot mondott, amit nem vártam volna. "Szeret velem lenni". Fejemben ez az egyetlen egy mondat ismétlődött. Ettől még boldogabb lettem, úgy gondoltam, hogy ennél már tényleg nem lehetek boldogabb.
Aztán mégis, egy puszit nyomott az arcomra, oda ahol megütött. Talán így akart bocsánatot kérni, pedig már régen megbocsájtottam neki. Minden esetre jól esett a puszi, tehát nem panaszkodtam. Sokkal inkább még pirosabb lettem, majdnem annyira mint egy érett cseresznye. De annyira piros biztosan nem lettem, mint a gyönyörűséges szeme, melybe pont most tekintettem. Milyen szép szín is a piros. Pont illik a szép hosszú fekete hajához.
- Nem kell bocsánatot kérned, már megbocsájtottam. - Ha lehet ismét jobban elpirultam és a fél kezemmel a fejemet vakargatva mondtam. - Na meg, én is szeretek ... veled lenni.
Próbáltam valami olyan témára terelni a szót, amitől kevésbé pirulok el, talán a következő találkozóról jobb lenne beszélni. Abba talán nem pirulok bele.
- Na és, szerinted legközelebb hozzak pót testeket, csak mert, ha szeretnél étterembe menni vagy valami.- Mondtam, miközben a hátát simogattam, majd hirtelen valami keményet éreztem a hátában. Nem tudom mi volt az, de inkább nem kérdeztem róla.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 9:21 am

~~=Találkozás egy kolonccal.... vagy nem is kolonc? :3=~~

Nagyon örültem, hogy nem haragszik. A boldogságomat talán az is kifejezte, hogy a nyakába ugrottam. Azután a hátamat simogatva tette fel a kérdést a következő találkánkat illetően, hogy póttestben jöjjön-e.
- Habár nem tudom mi az a póttest amiről beszélsz, szerintem inkább hagyd. Nem vagyok épp étterembe való, meg oda nyanyák is járnak és hogy nézne ki ha mészárolnék egy étteremben?
Közöltem vele az álláspontomat, de továbbra sem engedtem el, sőt még az is jólesett, hogy a hátamat simogatja. Most abban reménykedtem, hogy ez a meghibásodás sokkal tovább tart. Addig akarok vele lenni amíg csak lehet. Milyen kár, hogy nem tehetjük meg, hogy mindketten az emberek világába költözünk. itt aztán senki sem zavarhatna minket. De őt visszavárják a shinigamik... engem meg az arrancarok... Mondjuk ha ideköltöznénk akkor megjárnánk mert itt sok a vén nyanya akik a kis korcsukkal sétálgatnak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 10:13 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 5. fejezet, Áramszünet!

Drágám inkább azt mondta, hagyjam a pót testet, mert nem igazán való az étterembe a kutya örült nyanyák miatt. Hát igen, látszólag nem bírja az ilyen embereket, de ez engem nem igazán zavar, hiszen én mindenféle embert utálok. A hátának simogatását még továbbra sem hagytam abba. Hiába volt az a kemény valami a hátának tetején, engem teljesen hidegen hagyott. Hasonlóan, mint az összes többi hibája az én gyönyörűségemnek. Minden bizonnyal, ha meg akarna ölni se bírnék rá haragudni.
- Na és mit akarsz majd csinálni hétfőn? - Kérdem tőle, miközben elgondolkodok, mit is csinálhatnánk. Csinálhatnánk azt, amit ma, járkálhatnánk a városban, aztán pedig kirabolhatnék ismét egy kisebb boltot, majd mozizhatnánk. De az teljesen olyan lenne, mintha csak egy ismétlés lett volna.
Időközben, úgy gondoltam ismét megsimítom a haját a másik kezemmel. A kezemet kiszabadítva a gyönyörű hosszú fekete hajához nyúltam. Nem tudtam betelni a bársonyosságával. Egyszerűen csodálatos érzés volt végigsimítani a kezemet a haján. Miután a kezem ismét szabad lett, fejét kicsit föntebb toltam és homlokon pusziltam a drágámat. - Ezt az előzőért. - Mondtam neki, az ő puszijára utalva. Puszilgattam volna még tovább is, de úgy gondoltam nem kellene. Talán kicsit félhettem, pedig már igazán nem kéne.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:25 am

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

- Nekem, mindegy mit csinálunk, csak veled lehessek.

Mondtam az egyértelmű programtervet annak a személynek akit most, ha akarnék sem tudnék utálni, vagy bántani. Még mindig sajnálom, hogy megütöttem. Ezután éreztem amint újra végigsimítja a arcom, azután az arcomhoz ért, és megpuszilta a homlokom. Először elpirultam, majd az agyamba furcsa dolgok kezdtek szaladgálni és mindeniknek ő volt a témája. Ezer és egy dolog amit tehetnék. Mindenek előtt jobban átöleltem a nyakát és hozzábújtam. Ha tudtam volna most biztos doromboltam volna. Dorombolni? Mégis mi ütött belém? Miért viselkedek így? És miért dobog ennyire a szívem? Egy arrancarnak van egyáltalán szíve? Nem érdekel, csak egy dolgot akarok most. Vagyis nem akarom, de minden porcikám csak arra vár. Lassan megemelkedem és először a szemébe nézek. Sikerül újra elmerülnöm bennük és a tudatos viselkedésem újra a semmivé lesz. Lassan megcsókolom őt, de kis idő múlva el is választom az ajkainkat, hisz ez az érzés új és... ijesztő. Ijedten ülök vissza a helyemre.
-Bo....bocsánat...
Mondom a földet nézve. Most biztosan haragszik rám, hisz olyat csináltam hogy... hogy.... azt nem lehet szavakba önteni, hisz teljes testemben és lelkemben máshol jártam. Valahol ahol... ahol... azt hiszem szeretem.... De mi az a szeretet és miért érezem és miért pont akkor érzem mikor ő itt van és miért teremtettem ilyesfajta kontaktust vele? És lehet kapcsolat egy arrancar és egy shinigami között? Mégpedig ilyesfajta kapcsolat? És vajon ő is szeret engem, vagy csak megtűr maga mellett, mert én ilyen rámenős vagyok? Lehet, hogy nem is akar maga mellett látni? T.T
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:56 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 5. fejezet, Áramszünet!

Azt mondta, neki mindegy mit csinálunk, csak velem legyen. Kicsit meglepett, hogy ő is szeretne velem lenni, és én is vele vagyok a legboldogabb. Ennek ellenére pedig nem köthetjük össze életeinket. Mégis milyen szemmel néznénk "társaink". Egy ilyen párt egyik oldalon se látnának szívesen, de nem értem mégis miért. Hiszen mind a két faj emberként kezdte, majd meghaltak és olyanná váltak, amilyenek most. Csak az elvein különböznek egy kicsit, de az is csak egyetlen egy személy miatt. Az arrancarok teremtője miatt Aizen miatt.
Lelkemben hatalmas fordulat történt, az embert akit eddig istenként imádtak, most egyetlen problémám okozójaként tartok számon. Eldöntöttem, mostantól csupán két célnak fogok élni. Az egyik az, hogy végezzek Aizen Souskéval, a másik pedig, hogy visszaszerezzem Elinek az emlékeit.
Amíg én gondolkodtam, addig egyetlen szerelmem cselekedett. Nem is akármit tett, megcsókolt. Életem első csókja volt, valami mesébe illő érzés volt, ahogy ajkaink összeértek. Bár csak pár pillanatig tartott, a mámor miatt úgy éreztem, mintha egy örökkévalóság lett volna. Ám sajnos hamar véget ért, így nem bántam volna, ha valóban az örökkévalóságig tart.
Ám gyorsan visszaült inkább a helyére, majd bocsánatot kért. Nem tudom miért kért bocsánatot, hiszen, én sem terveztem mást. Bár igaz, nekem nem lett volna merszem megcsókolni őt. De ez egy teljesen más tészta, ez a csók bátorságot is adott nekem vele kapcsolatban.
Kezemmel felém fordítottam és a szemébe néztem.
- Ilyen dolgok miatt, soha, de soha ne kérj bocsánatot! - Mondtam neki, a szemébe nézve mosolyogva. Majd hozzátettem. - Vagy ha mindenképp bocsánatot akarsz nyerni, akkor csókolj meg még egyszer, de most hosszabban.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 6:19 am

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

A szemeibe mélyedten csüngtem a szavain. Ha hagyom magam lehet, hogy a testem magától követte volna az utasításokat, de nem tehettem. Valami gátat szabott annak, hogy a testem tudat alatt cselekedjen.
-Bocsánat, még egyszer.
Néztem a földet, majd visszaültem a helyemre. Valamiért nem tudom megtenni újra. Valami mintha visszafogna és azt diktálná, hogy ez most nem jó, most nagyon nem jó. Lassan a kezeimbe temetem az arcom. Vajon mi lehet az ami miatt ez az érzés gyötör. Mintha csak valami fal épült volna hirtelen kettőnk között. Valami ami miatt nem merek hozzáérni,ami miatt rá nézni sem merek. Talán ez annak a dolognak a visszaütése amit az előbb csináltam? Talán valami olyasmi történt ami nem segít csak ront? Ráadásul most még a sírásomat is vissza kell fogni. Nem akarom, hogy sírni lásson, mert akkor újra hozzámérne. Lehet, hogy most az érintését jegesnek és hidegnek érezném, de mi lehet ez. Mintha elkezdenék félni tőle, pedig tudom, hogy nem akar bántani és ő is azt akarná ami én is, hogy velem lehessen én pedig vele. A fenéért kell ez a furcsa érzés pont most a hatalmába kerítsen. Közben apró könnycseppek gördülnek ki a szememből. Ezek is szökevények, ahogy ő is az lesz ha ott hagyja a shinigamikat. Lehet, hogy attól félek, hogy ő is olyan lesz mint Aizen? Hogy ő is majd csak uralkodni akar és mindenkit elpusztít aki az útjába kerül? De mégis... most szeretem őt... De ha olyan lesz akkor nem tudom mit fogok csinálni. Lehet, hogy nomád életet fogok élni valahol Hueco Mundoban. Aizen biztos örülne neki és Cephalus-sama talán meg is értené az okaimat. Viszont, ha most hozzámér akkor, biztos, hogy megijedek tőle és elszaladok itt hagyva őt...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:00 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 5. fejezet, Áramszünet!


Eli bocsánatot kért, még egyszer. Hát persze, hogy nem akar megcsókolni ismét, hiszen, még nem is ismer teljesen. Most találkoztunk csak először, ő pedig nyilván gyorsan akart cselekedni, vagy nem tudom. Nem vagyok valami nagy társas kapcsolat szakértő, de ahogy hallottam, valami miatt sír. Lehet, hogy valami régebbi miatt, de az is lehet, hogy a mostani szavaim tehetnek róla. Nem tudom, sajnos nem ismerem még eléggé ahhoz, hogy tudjam. De mindent meg fogok tenni, azért, hogy minél jobban megismerjem. Talán, jó lenne ezt neki is elmondani.
- Semmi gond. – Mondom neki, miközben hallom, hogy szipog. Szörnyű érzéssel tölt el a tudat, hogy sír, de úgy érzem, most nem a cselekedeteimmel kell megvigasztalni. – Tudod, nem vagyok benne biztos, hogy annyira gyűlölöm az embereket. Kivéve természetesen a kutyaimádó vén nőket és a perverz férfiakat. – Mondom neki, hátha nevet a „poénon”. De nem hiszem, tényleg, még nem is hallottam nevetni. – Tudod, amióta veled vagyok, úgy érzem, az emberek nem is tehetnek semmiről és nekem annyi is bőven elég lenne, ha csak minden időm veled tölthetném, vagy legalább minden nap egy kis időt. – Mondom neki, hátha megnyugszik, bár szerintem nem ez a baja. Minden esetre, most hogy ezt kimondtam, jobban érzem magam. Nem is tudom miért. Ó, tényleg, már megint a hosszú beszédeim, ennek megint nem fog örülni. Hiszen, valószínű, hogy nem kedvelte meg a hosszas süketeléseket, csak az én kedvemért. – Bocsi, hogy megint túl sokáig beszélek. – Mondom neki fejemet vakarva, miközben ismét elgondolkodom. Pedig ennek pont fordítva kéne lennie, hiszen mégis csak a hölgyek beszélnek többet. De hát, ilyennek születtem, talán azért van ez, mert a fél gyerekkoromban csak hallgatnom kellett és most akarok sokat beszélni. Mindegy, ezen már késő változtatni, hiszen már végigmondtam, így jártam, na meg sajnos ő is így járt. Ezt az egyet sajnálom, hogy nem bírok rajta segíteni …
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:54 am

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

Biztos voltam benne, hogy most haragudni fog rám, hisz azt mondta, hogy örülne ha újra megcsókolnám. Én viszont félek. Félek megcsókolni őt és talán még inkább félek tőle. Szipogva hallgatom végig amint egy újabb szent beszéd hosszúságú monológba kezd. Talán ő az egyetlen akitől eltűrném azt, hogy szentbeszédet mondjon mellettem, vagy nekem. Ugyan semmi változást nem okozott, hisz én is szeretek vele lenni. Sőt mindig is vele akarnék lenni, csak nem ebben a percben. Most félek tőle. Ebben a pillanatban valamiért annak örülnék, ha a sor másik felén ülnék.
-Szerintem lassan mennyünk...
Mondtam halkan, igyekezve, hogy elnyomjam a szipogást és közben felálltam. Csak egy pillanatig tudtam ránézni, majd az ajtó felé néztem és el is indultam arrafelé. Még nem tudom mit fogok csinálni ma miután hazaérek, de biztos, hogy bármi lesz is az a szobámból nem fogok kimozdulni. Cephalus-samát majd holnap látogatom meg. Akkor is van nap. Hamarosan újra az utcán találtuk magunkat. Szótlanul sétáltam, majd az egyik sikátorban egy lépcsősoron felmentem az egyik épület tetejére. Ren követett, vagy éppen mellettem ment. Mikor megpróbálta megfogni a kezem egy könnyed mozdulattal, húztam ki azt a fogásból. Féltem attól, hogy elmondjam neki, hogy félek tőle. Féltem attól, hogy utálni fog emiatt és süllyedhetek el a sötétség legmélyére. Annak a sötétségnek a mélyére ami a lelkemben van és ami most szörnyen fojtogat. Bárcsak tudnám, hogy miért van ez. Valaki mondja meg. Akárki.... bárki....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:03 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 6. fejezet:Búcsú Sad


Beszédem nem nagyon hatotta meg, az egyetlenemet. Magamban elátkoztam a gyengeségemet, na meg azt, hogy meg kellett szólalnom életem első csókja után. Hiszen, elég valószínű, hogy azért dühös. Lehet, hogy hallgatnom kéne egy darabig, talán mindkettőnknek jobb lesz, ha befogom azt a nagy számat. Hallgattam, mást nem tehettem, úgy gondoltam így megfelel neki. Én már megszoktam, hogy körülöttem mindenki hallgat, volt rá alkalmam emberi életem során. Egész hamar kiértünk az utcára, ahol ismét kerülgethettük az embereket. Kínos csönd borult beszélgetésünkre, talán még ismerkedésünk elején történt veszekedés is jobb volt ennél. Ismét csak örültem annak, hogy láthatatlanok vagyunk. Ki tudja, lehet, hogy egész életemben láthatatlan szeretnék maradni. Ahányszor már lettem volna láthatatlan élőként, nem lenne csoda, ha lélekként is szeretnék láthatatlan lenni néha-néha. Vajon mit érezhet most? Miért lehet ennyire hallgatag? Biztos én vagyok az oka. Nem tudom, bárcsak lenne olyan képességem, amivel tudnák a fejében olvasni, akkor nem itt tartanánk. Minden bizonnyal, akkor már sokkal régebb óta szerelmes lennék belé. Na meg az a szörnyű eset se történt volna meg és akkor most nem is állna itt megvigasztalhatatlanul. Hirtelen elindult egy háztető felé, én biztatóan meg akartam volna fogni a kezét, ám elrántotta. Lelkemben, hogy „gyereknyelven” fejezzem ki magamat „egy kis világ dőlt össze”. Hát ennyire megbántottam volna? De nem, ez is az én hibám, hisz ilyen lelketlen egy figura vagyok, azt se bírom megmondani, mit érez az én egyetlen szerelmem. Ahogy ott álltunk a háztetőn ismét a szél jött harmadik félként, immár sokadikra. Már nagyon kezdett idegesíteni ez a dolog, pedig én magam is képes vagyok szelet gerjeszteni, ennek ellenére most mégsem kedveltem.
- Nos, szerintem téged is várnak haza, nem hiszem, hogy sokáig szeretne várni a „főnököd”. – Mondom neki szomorúan, hiába az utolsó pár perc, az elválás mégis nehéz. Talán nehezebb is, mintha akkor válunk el, amikor még boldogok voltunk. Akkor nem úgy váltunk volna el, mintha haragban lettünk volna. – Ó, ne feledd öt nap múlva hétfőn találkozzunk itt! – Mondom neki monoton géphangon. Nem így szerettem volna mondani, de sajnos csak így sikerült.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:28 am

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

Neki háttal álltam végig amíg beszélt. A hangján hallottam, hogy mennyire megbántottam. A könnyeim most már megállíthatatlanul hullottak és a kezemet a szívemre szorítottam. Muszáj elmondanom neki, igaz, lehet, hogy még dühösebb lesz rám de el kell mondanom neki. Ennyivel tartozom neki. Minimum ennyivel.
- Tudod.... megijedtem.... nem is, helyesebb ha azt mondom, hogy félek. Félek tőled, vagyis félek attól, hogy olyanná válsz majd mint Aizen és társai. Ne... ne szólj közbe légy szíves.-akadályoztam meg a magyarázkodását.- Tudom, hogy furcsán hangzik. De így van. Félek, hogy ha Hueco Mundoba jönnél akkor olyan lennél mint ők. Vagy éppenséggel ha a fejedbe szállna a hatalom, mert míg Aizen szolgája vagy addig az arrancarok nem bánthatnak és ezért... és ezért lehet, hogy hajlamos lennél elhajítani engem mint egy rongybabát.
Fordultam meg. A szemeimből már patakokban folytak a könnyek és így néztem rá. Éreztem, hogy még mindig nem tudnék hozzáérni. Pár lépést tettem, hogy kicsivel közelebb legyek hozzá, majd kinyújtottam a kezem. Rá akartam erőltetni magamra, hogy megsimogassam az arcát, de pár centivel azelőtt megállt.
- Látod? Félek... félek, hogy ha arra kerül a sor akkor elveszíthetlek. Így most hozzád sem merek érni. Olyan vagy most számomra mint egy porcelánbaba.
Miután ezeket a szavakat kimondtam a közben beborult égből eleredt az eső. A kezemet visszahúzva és kicsit felemeltem egy gargantát nyitottam pár lépésre tőlünk. Közben az eső már annyira felerősödött, hogy szinte teljesen eláztam. Az esőcseppek a könnyeimmel olvadtak egybe és tehetetlenül, meg szótlanul álltam a fiú előtt. A garganta nagy fekete szája pedig most hívogatóan hatott.
- Mindenképp találkozunk öt nap múlva...
Mondtam halkan és újra felnéztem a fiúra, de nem tudtam sokáig tartani a tekintetét. Most nehéznek éreztem, olyan nehéznek mintha vasból lenne és olyan nyomasztó érzés volt ez számomra. Ráadásul az eső és a beborult ég is csak rátett egy lapáttal. Lassan a garganta felé fordulva sétálva elindultam felé. Vonzott az a sötétség. Vajon meg lehet állni a két világ között?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:43 pm

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 6. fejezet:Búcsú Sad


Drágám végre elárulta, hogy miért is volt, olyan hallgatag ebben az utolsó pár percben. A szavai miatt Aizent és két társát egyenesen meggyűlöltem, mi több, ha a kezeim közé kerültek volna, pillanatok alatt végeztem volna velük. De nem, sajnos ez nem történt meg, nem jelentek meg hirtelen előttem és ajánlották, hogy döfjem át a szívüket. Bár elég érdekes is lett volna, hiszen most sokkal erősebbek nálam, de nem sokáig, egyszer egy szép napon majd túlszárnyalom őket és végzem mind a hárommal. Szavai után az én drága egyetlenem le szeretett volna lépni. Ez volt az egyetlen dolog, amit nem engedhettem meg neki, hogy bennem kételkedve, térjen vissza otthonába. Kezemmel még azelőtt utána kaptam, hogy beléphetett volna a gargantába. Amint a kezét elkaptam, visszahúztam magam felé és átleltem, a melle alatt a hasánál.
- Soha, de soha nem leszek olyan beképzelt túlzselézett pápaszemű, mint Aizen. Ha el fogom valaha is árulni a 13 őrosztagot, azt csakis érted fogom megtenni, nem pedig, azért, hogy segítsem azt a három mamlaszt! Legszívesebben most se engednélek el, de nagyobb biztonságban vagy „odaát”, ahol többen is vigyáznak rád. – Mondom az én drágámnak szinte kiabálva, talán életemben most először kiabáltam. Élő koromban, csak nevelőm és mesterem halálakor kiálthattam volna, ám mikor megláttam élettelen testét, nem siránkoztam, csak a bosszúra gondoltam, melyet véghez is vittem. Gondolataim után, úgy gondoltam, még jobban meg kéne vigasztalnom a szépségemet.
- Remélem most már nem félsz tőlem, a bosszút, melyre eddig áhítoztam már életemben véghezvittem és erre Te ébresztettél rá! Mondd, szerinted képes lennék egy ilyen embert elárulni? Csak mert én nem szeretnék! - Mondom neki, a szemébe tekintve, vele ellentétben én nem féltem tőle. Időközben lassan elengedem a kezét és várom a reakcióját, az esetleges leszidását vagy akár a pofont is.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:15 pm

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

Dühös voltam magamra, amiért képes lennék így itt hagyni őt. Örültem volna, ha valaki most kettévágta volna a testem. Legalább nem bántanék meg soha többé senkit. Még alig tettem meg pár lépést mikor a kezemen az övét érzem, majd magához húz és átölel. Bár féltem tőle, hagytam. Mégsem tehetem meg, hogy kikászálódom a kezei közül és itt hagyom. Összetörném a drága szívét. Kiabált... de tűrtem. A szavai nagyokat koppantak a lelkemben. Elhagyja a Gotei 13-at miattam.... csak is miatta. Egy olyan ember miatt aki ma megharagította őt. Egy értéktelen létforma miatt aki nem képes megálljt parancsolni sem a testének sem az érzéseinek. És azok a gyönyörű szemeik amiket most az enyémbe fúr...
- Hülye... nagyon hülye vagy...
Pofoztam meg olyan gyengén, hogy az leginkább simogatásnak lehetett mondani, majd átöleltem a nyakát és hozzábújtam. Azt hiszem, hogy csak ennyi kellet nekem, hogy az iránta táplált félelmem elmúljon és a szeretetem felerősödjön.
- Miattam nincs értelme, hogy otthagyd a shinigamikat. Akkor csak vadásznának rád és űzött vadként kéne élj. És én nem tudom mit csinálnék ha elfognának és megölnének téged. Ki se bírnám...
Bújtam még jobban hozzá, közben a könnyeim újra eleredtek. Most lehet, hogy eláztatom ezt a kedves teremtést de nem érdekel. Most nem engedem el semmiképp sem. Történhet bármi, jöhet bárki. Akár egy háborút is rendezhetnek itt... Háború... Az égben most az dúl. Hangosan mennydörög miközben az eső felerősödik. Most már teljesen eláztam, de nem érdekel. Amíg itt van elem addig nem érdekel semmi..
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 9:45 pm

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 6. fejezet:Búcsú Sad


Az egyetlenem, természetesnek mondható módon hülyének titulált, miközben a hajamat a víz még jobban összekócolta, de most ez nagyon hidegen hagyott. Ezután pedig egy kis pofont adott, amit én inkább egy simogatásként ismertem volna el tőle. Ez az egyetlen dolog, amit biztosan meg bírok különböztetni, hiszen mind a kettőt kaptam már tőle, pofont és simogatást egyaránt. A gyönyörűségem ismét értem aggódott, ami kissé zavart, hiszen nem vagyok én olyan gyenge. Nem kell értem aggódnia. Ezután még jobban átölelt és a hatalmas vihar ellenére sem akart elengedni. Ahogy én sem akartam elereszteni őt, még hosszú-hosszú ideig vele akarok maradni. A vizes haját megpusziltam, majd fejemet a vállára hajtottam.
Nem, most nem szabad megszakítani ezt a csöndet, ez nem az a kínos csönd, amit alig pár perce folytatunk, ez amolyan romantikus hallgatagság, amit nem jó megszakítani. Inkább csak öleljük egymást addig, ameddig meg nem szakítja valami hatalmas földön túli erő az ölelésünket. Mert, hogy földi erő nem képes most bennünket szétválasztani az is biztos. Időközben a ruhámon az esőn kívül másfajta vizet is éreztem. Minél több esett a ruhámra, annál jobban meg tudtam vizsgálni, hogy mi is ez. Pár másodperc múlva rájöttem, hogy Eli ismét sír, immáron sokadikra ma.
- Ne sírj! Itt vagyok veled és addig maradok, ameddig csak akarod. Nem választhat el bennünket semmi és nem is akar. – Súgom neki nyugtatóan. Ami végül is igaz is volt, hiszen több száz méteres körzetben senki nem látott bennünket.
Ennek pedig külön örültem, hiszen senki nem fog beleavatkozni abba, hogy mi mit is csinálunk. Ismét nyugodtan tölthetjük az időnket. Megint pár nyugodt perc, amit együtt tölthetek avval, akivel szeretnék.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyPént. Júl. 16, 2010 7:33 am

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~

Az eső hamarosan tombolni kezdett és rövid idő alatt nagy számban hullottak az esőcseppek. Most már mindketten át voltunk ázva, de én könnyeimmel látszólag igyekeztem az eddiginél is jobban eláztatni a szeretett egyént akibe most kapaszkodtam. A sírásomban pillanatnyi megállást okozott az, hogy a fiú megpuszilta a fejem, majd a vállamra hajtotta a fejét. Bár teljesen átfáztam a hideg eső miatt, a fejemen és a vállamon mintha bekapcsolták volna a fűtést. Ugyanakkor a mellkasomban is ezt éreztem körülbelül ott ahol egy ember szíve lehet. A szavak, amiket a fülembe suttogott nyugtatóan és felmelegítően hatottak rám. Legszívesebben elvinném magammal, de azt nem lehet. Megölnék... és azt lehet, hogy nem bírnám ki élve. Vagy legalább is megbolondulnék.
-Nem félek ameddig veled vagyok... Ha pedig valaki el akarna szakítani tőled, arra csak a könyörtelen halál várna.
Mondtam rekedt és szipogós hangon. Úgy látszik a hangszálaimat a hideg és az érzelmek egyszerre roncsolják és ezért mondhatni hamarosan tönkre mennek. De ez most nem érdekel. Most bármit hagynék neki, hogy csináljon csak, hogy boldog legyen. Na jó azért mindent nem, mert ha valami hülyeséget csinál amivel megbánt akkor biztos, hogy faképnél hagyom. De ez természetes, hisz nem vagyok egy kéjenc, vagy éppenséggel egy utcalány akivel bármit meg lehet csinálni. De nem félek, ő nem ilyen... Számomra most ő jelenti a mennyországot. Azt a helyet ahol egy ilyen értéktelen lény értéket és helyet nyer. Az a hely, maga az álom.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyPént. Júl. 16, 2010 8:54 am

~~= Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=
Alcím: 6. fejezet: Búcsú Sad


Eli elárulta, hogy amíg velem nem fél és arra, aki közénk áll nem vár más, csakis halál. Megnyugtatott a tudat, hogy nem fél tőlem, mi több ismét képes megbízni bennem. Az eső még jobban rákezdett, mintha nem is azért esett volna ez a rengeteg csapadék, hogy elázzunk, hanem hogy kimossa az egyetlenemből a bizalmatlanságot. Sőt talán a régi rossz emlékek kitörlésére is készült, eme szakadó eső. Milyen jó is volna, örökké így maradhatnánk, vizesen, egymásba gabalyodva, de imádva egymást.
Valószínű ő is rám gondol ezekben a percekben és én sem teszek mást, fejemben csak ő jár, rövid ideig hallgatunk, ez ismét egy olyan csönd, amely az érzelmeké, nem pedig a szavaké. Gyönyörű hosszú haján ismét végigsimítom a kezemet, majd meglepve veszem észre, hogy olyan mintha göndörödne. Eddig egyenes hajszálai, melyekbe beleszerettem, elkezdtek göndörödni. Nem mintha ez olyan nagy baj lenne, de én már így szoktam meg, egyenes hajjal, elég furcsa lenne egy göndör hajcsomót simogatni, mintha egy macska lennék, nem pedig egy férfi. De ha ezen múlna a szerelmünk természetes módon macskaként is viselkednék, bár szerintem nem ezen fog.
- Ha valaha is elválnánk, akkor majd fésüld meg a hajadat!- Suttogom a fülébe halkan. Evvel megtörve a romantikusnak mondható csöndet, de hát sajnos semmi nem tarthat örökké, sajnos minden bizonnyal ez az ölelkezés sem fog. Hiába áldoznánk mind a ketten az életünket az örökkévalóságért, akkor sem maradhatnánk örökké így.
Ekkor olyan dolog történt, amit nem vártam volna, egy nagyobb lélekenergiát éreztem tőlünk úgy száz méteren belül. Nem volt valami, hú de hatalmas, de ahhoz elég ereje volt, hogy hollownak nevezhessem. Hát ez fog véget vetni a gyönyörű perceknek, melyet együtt töltöttünk.
- Sajnálom, hív a kötelességem. – Mondom neki, miközben kissé eltolom magamtól, nagyjából úgy húsz centi lehetett a fejeink közt, nem bírtam teljesen eltaszítani magamtól, nem ahhoz egy teljesen más dolog kellett volna. Minden esetre biztatásképpen megcsókoltam a drága egyetlenemet. Szemhéjamat lecsuktam és élveztem azon hosszú hat másodpercet, melyben az ajkam a szájához ért. Nem, ez még nem a búcsúcsok volt, nem minden bizonnyal még váltunk egy-két szót, mielőtt bármelyikünk is elhagyná ezt a helyet, de ez inkább tőle függött. Én csakis akkor mozdulok el innét, amikor ő átlép a gargantáján és távozik az Emberek Világából.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:50 am

[Őrjáratozás Suwun módra]

*Az eredetiség egy olyan dolog, amit sokan irigyelnek. Persze, ez a XXI. század, s rettentően nehéz önmagadra lelned s rátalálnod a saját stílusodra. Megesik, hogy az embernek megtetszik ez-az, s bizonyos elemeket átvesz mástól, ami teljesen természetes, hisz emberek (vagyis az én esetemben shinigami) vagyunk. Azonban teljesen lemásolni egy bizonyos stílus vagy egy adott téma képviselőjét már talán cseppet túlzás. Szép és jó dolog egy manga főhősét egyfajta példaképként tekinteni, hisz ezért hozták létre, hogy egy igazi példakép lehessen a kis fostosoknak, akik azt hiszik, hogy majd kardokkal fognak hadonászni, ha végre levált a tojáshéj a rusnya fenekükről, viszont vannak, akik annyira beleélik magukat az adott karakter helyzetébe, annyira elvarázsolja őket a téma s annyira hasonlítani akarnak rá, hogy kicsit túlzásba viszik. Teljesen lemásolják kedvenc hősüket, s igyekeznek azt előadni, hogy ez egy eredeti ötlet, hisz ők is szeretnék átélni azt, amit példaképük, ám ezáltal csak saját magukat teszik végtelenül nevetségessé, hisz mindenki számára egyértelmű, hogy kiről is koppintották perszónájukat. Komolyan annyira hülyének nézi a környezetét, hogy majd nem veszik észre, mennyire sekélyes, hogy mekkora egy kis jelentéktelen senki? Egyáltalán annak is örülnie kéne, hogy hajlandó vagyok foglalkozni vele, bár veres pistánk lehet, hogy immunis lenne még magára az Eleven Tébolyra, csak mert azzal áltatja magát, hogy ő jó, hogy ő hibátlan és tökéletes, hogy ő eredeti és semmi baj nem érheti. Itt egyedül Én vagyok az, aki tökéletes, csak Nekem nincsenek hibáim, hiszen én Felsőbbrendű vagyok, s felette állok a földi teremtményeknek. Hihetetlen, hogy képes voltam egyáltalán hozzányúlni a zanpakutomhoz, amikor igazából hakudával is képes lennék elintézni.
Eperke – bár hogy ne keverjük túlzottan össze a narancsfejű tökkelütöttel, akit lekoppint, szólítsuk inkább Málnácskának vagy Szamócának, az olvasóra bízom a döntést – azt hiszi, hogy képes lenne engem meglepni, pedig elég egyértelmű, hogy még kardot is ritkán fogott ezelőtt. Úgy tartja, mint valami kis fostos a ceruzát, na meg ez a testtartás… Jót tenne neki pár év sorkatonaság.*
- Igaza van, nem érdekes… Ön cseppet sem szórakoztató, s még a szenvedése se mulattatna, halandó. - *térek ki sokadjára is a béna suhogtatása elől, shunpomnak pedig mint mindig, most is remek hasznát veszem. Végül egy erős ütés a tarkóra, aztán egy rúgás a gyomorba, persze csak miután puszta kézzel hátrafeszítem a karjait, melyek hangos reccsenéssel adják meg magukat.*
- Látod? Ennyi voltál, aranymoszat… További kellemes napot. - *hajítom el a használhatatlan testet és annak is örülhet, hogy egyáltalán még képes lélegezni. Érdekel is engem, ha beveri a csinosnak nem titulálható buksiját? Az ő baja, minden esetre én mára végeztem, így egy senkai kaput megnyitván még magamban beleröhögök a képébe, nem mintha ilyen távolságból látnám szerencsétlent. Mindegy is, mára még sok a dolgom, az a fránya papírmunka… Rolling Eyes *
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 8:57 pm

~~=Találkozás azzal aki megfordította az életem <3=~~


A fülembe súgott mondat meglepve ért és ezért feltört belőlem a nevetés. Kicsit szorosabban bújtam hozzá. Boldog voltam, hogy vele vagyok, de ugyanakkor szomorú is hisz hamarosan el kell válnunk. Ezt csak megerősítette a feltűnő lélekenergia.
- Majd... megfésülöm...
Nevettem, majd ezután eltolt magától. Nem túlságosan, csak annyira, hogy egy kis hely legyen kettőnk között. Ezután egy olyan dolog történt ami az előbbi beszólásához hasonlóan meglepett, de ez a meglepettség most nem az agyamra hatott. Megcsókolt. A meglepettségem elmúltával lassan lehunytam a szemem és az eddiginél is jobban átöleltem a nyakát. Igaz, hogy nem tartott tovább pár másodpercnél, de valamiért egy egész örökkévalóságnak számított. Miután ajkaink elválasztódtak, még nem engedtem el a nyakát.
-Akkor... öt nap múlva...
Suttogtam a fülébe, majd hozzátettem.
-Addigra már biztos nem lesz göndör a hajam.
Nevettem halkan, majd elengedtem. Jobbomat felemelve újra megnyílt az garganta.
- Ideje indulnunk. Téged vár a kötelesség, engem... engem meg a túloldal.
Pusziltam meg még búcsúzóul majd hátrálva beléptem a gargantába. Még láthattam amint elmegy mielőtt az átjáró szája becsukódott volna. Tüsszentésem azt jelezte, hogy kihatott rám az eső. Ez elég érdekes... hisz az arrancarok is meg tudnak fázni? Vagy ezt a megfázást csak beképzelem magamnak? Visszaérve Las Nochesbe, a szobám felé tartva még intek egy rám köszönő arrancarnak, majd belépek a kuckómba. Miután megszárítottam magam és a hajammal is sikerült elbíbelődnöm, lefeküdtem. Valamiért roppant fáradtnak éreztem magam és ahogy lenni szokott pár pillanat múlva már az álmok szigetén voltam. Erről jut eszembe... az arrancarok tudnak álmodni? o.O
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:34 pm

~~= Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=

Alcím: 6. fejezet: Búcsú Sad


Kérésemre egyetlen gyöngyszemem megígérte, hogy megfésüli a haját. Majd a csók után az öt nap múlva esendő találkozót említette. Boldoggá tett, hogy ő is szeretne minél hamarabb találkozni velem, na meg a mosolynak is örültem, amit felém mutatott a haját említve. Ennek örömére én is elmosolyodtam, talán ez volt az első alkalom, hogy mind a ketten mosolyogtunk. Ritka alkalomnak lehetett volna tanúja, az aki lát minket most. Ám láthatatlanok voltunk a halandók számára, kik körbevettek minket. De nem is volt ez akkora baj, hisz ez olyan volt, mintha szerelmünk egy másik, jobb dimenzióban létezne, amelyről csak mi tudunk.
De nem, sajnos a bosszantó lidércek is tudnak eme titkos helyről. Mielőtt az egyetlenem távozott volna egy puszit nyomott az arcomra majd átlépett, átlépett, ezen napra már véglegesen abban a világban marad. Kicsit megnyugtatott, hogy nem lesz itt, amikor végzek a hollowwal. Nem is tudom miért, de úgy érzem, aggódtam volna érte, pedig valójában sokkal erősebb a hollownál, amely a városban flangál, de hát ez van. Talán ezt nevezik "alap nélküli aggodalomnak", vagy nem tudom minek. Minden esetre emiatt már nem kellett aggódnom, hiszen ő mostanra már a saját világában van. Ott ahol több arrancar fajtársa is körbeveszi és védi. Jobb neki ott, ahol többen is védik, nem pedig csakis én. Egy gyöngyöt rengetegen akarnak megszerezni illetve elpusztítani a maró féltékenység miatt.
Időközben már elindultam a gyilkos szándékú tudatlan lélek nyomába. Ez nála elemi ösztön, ám sajnos én nem engedhetem meg neki ezt az ösztönt, így kénytelen vagyok végezni vele. Talán ha tudatánál lenne, akkor szégyellné magát és ő is végezne inkább magával. Minden esetre eme feladat rám hárul, hála a tudatlan léleknek. Rövid idő múlva utol is érem a galád lényt, majd megállok előtte. Még nem kezdett bele világromboló terveibe, inkább csak felfedezte a környéket. Nem akartam ilyen hirtelen megtámadni őt, éppen városnézés közben, így inkább megvártam, amíg leesik neki, hogy én látom.
Nem telt sok időbe mire észrevette, hogy akarok tőle valamit. Sajnos ennél a pontnál már nincsen visszaút, nem bírom visszaküldeni a Lelkek Világába, hiszen ott sem változna vissza az eredeti alakjára. Minden esetre a lény hirtelen lesújtott a kezével rám, ám ln egy ügyes villámtánccal kitértem a csapása elől. Ennek következtében pedig egy nagyobb lyuk kerekedett a betonban csapása nyomán. Lehet, hogy ez volna a képessége vagy valami, nem tudom. Képességére azonban nem sokára rájöttem, Ugyanis hirtelen egy újabb ütést éreztem magamon, keze mégis ugyanott maradt, ahol eddig volt.
Ideje lenne nekem is bekeményíteni, gondolom majd egy shunpoval előtte termek és megpróbálom levágni a fejét. Ám kezét gyorsan az arca elé emeli, mire én a tenyerébe vágnék, ám az valahogyan erősebb, mint az én acélpengém. Talán ez lenne képességének forrása. Majd a csapás után hátrébb repülök, nagyjából úgy öt métert. Amint visszaérkezem a földre megtalálom támadásának forrását, kezével szinte a levegőbe üt, mire az mintha egy fura alakú energia lövedéket indított volna el. A valami gyors sebességgel tartott felém, ám szerencsére sikerült egy villámlépéssel kikerülnöm majd egy újabbal támadtam. Most szerencsém volt és a támadás miatt nem bírta kivédeni a kezével a támadást.
Miután a lénnyel végeztem és ő már eltűnt nyitottam egy senkait a Tiszta Lelkek Városába. Az estém nem telt a szokásos módon, ugyanis sokat gondoltam a ma történt dolgokon, így nem nagyon bírtam aludni.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 41
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 16 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 16 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 EmptyKedd Júl. 20, 2010 1:14 am

°oO Züllés a bountokkal Oo°

Lassan, de biztosan közeledtem ahhoz az állapothoz, amikor a fülemen át a fáradt gőz süvíteni kezd. Ez a két dilis ovis módra gyilkolta egymást, én pedig már nem bírtam tovább, muszáj volt közbelépni. Azonban ezzel úgy látszik, sikerült megbántanom Keikot. Nem akartam tovább rontani a helyzeten, ezért úgy döntöttem, legjobb lesz, ha minél hamarabb hazakísérem őket.
-Jobb lesz, ha indulunk! -simítottam hátra az összekuszálódott tincseket, majd Keikohoz léptem.
Láttam rajta, mennyire bántja a dolog, hogy így viselkedett. Megsimítottam a karját, figyelve, nehogy Kei meglássa, és a fülébe súgtam.
- Ne aggódj, nem teszek többé semmi olyat, amit nem akarsz.
Jobbnak láttam, ha a cirkusz után inkább nem segítek Keinek a közlekedésben, van két lába, meg két keze.. ha más nem kutyamódra liheg majd utánam. Csak annyi a gond, hogy: hova is megyünk? Megálltam az egyik fa mellett és bevártam őket. Közben azonban volt időm gondolkozni...
~Annyira aranyos ez a lány, de egy ilyen őrző-védő szolgálat mellett nem tudom, mennyi esélye lenne, hogy újra láthassam. Érzem a zsigereimben, hogy ő nem csak egy numera lenne az életemben, hanem többre is vihetnénk... kár, hogy nem shinigami, vagy ember. Jobb lenne eltűnnöm, mielőtt Kei teljesen magához tér, és egy óvatlan pillanatban elszáll az agya. Előttük azonban nem nyithatok átjárót, még a végén követnének, vagy egyszerűen ellenem fordulnának. Mégis el kell őket kísérnem, ha más nem, Kei kiütésével... -töprengtem, mire valaki megkocogtatta a vállam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-