-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzer. Jún. 02, 2010 12:57 pm

[Őrjáratozás Suwun módra]

*Hihetetlenek ezek a mai tinédzserek. Ha valóban shinigami lenne, nem merne egy hadnaggyal így szemtelenkedni. Különösen nem velem, hisz általában mindenki tudja, hogy nem érdemes velem packázni. sajnos nem tartozom a türelmes és jámbor emberek közé, akik tűrik, hogy szórakozzanak velük, én nem szoktam második esélyt adni senkinek. S sohasem halasztom el a lehetőséget, hogy Soul Society törvényeit szolgálhassam. Korrupt a világunk, ez tény, de én már letettem az eskümet Soul Society mellett, és nem vagyok egy a sok szánalmas kis ex-shinigami közül, akik azt hiszik, hogy önző érdekeiket maguk felé helyezhetik. Már több shinigami, köztük példás kapitányok is döntöttek úgy, hogy ott hagyják Seireiteit, ezáltal egy halálos bűnt elkövetve. Sajnos egyre többen döntenek így, és a fene sem érti, hogy miért is teszik ezt. Valószínűleg csak szimplán nem alkalmas nem hogy kapitánynak, de még shinigaminak sem, és gyávák voltak ahhoz, hogy ezt formális úton leadhassák. Bizonyára kényelmesebb a gyenge halandók között királyként élniük feleannyi munkával. Pusztuljanak.
Az egyik szemöldökömet alig észrevehető módon felvonom a kijelentésére, miszerint ő nem akar harcolni. Mégis én mikor állítottam azt, hogy harcolni jöttem ide? Csupán egy rendbontót és többszörös szabályszegést elkövető pondrót szállítanék el a 46-ok tanácsa elé, akik majd döntenek sorsa felől, és igen, nagy valószínűséggel halálra ítélnék. Az, hogy kénytelen volt ezért már a kisujját is megmozdítani, hogy a fiúra lőjön egy kidout, már egészen mellékes, ettől függetlenül esze ágában sincs komolyan harcolni egy ilyen méltatlan kis senkiházival. Valószínűleg beledöglene már egy erősebb kidouba is, és a srác feltételezésével ellentétben én nem vagyok gyilkos, nem gyilkolni jöttem, csupán végrehajtani. Ha azt hiszi, hogy nemes cselekedetként fogom elkönyvelni, hogy végzett pár hollow-val és elvégezte a lélektemetést néhány lelken, hát akkor nagyon téved. Látszik, hogy nem igazi shinigami, azokból már az akadémián kirázzák ezeket a gondolatokat. Meg persze azt is, miszerint akár csak esélyük is lenne egy rangban és erőben is jóval felette álló halálisten ellen.
Végül egy ritkán látott, tébolyult vigyor tűnik fel ajkain; az a fajta, gonoszságot sejtető vigyor, amivel nem szívesen találkozik az ember, de az én esetemben ez az egyetlen őszinte mosoly, amire képes vagyok.*
- Olyan erőre, amivel én rendelkezem, senki sem vágyik. - *válaszolom tömören vigyorom kíséretében, s el se rejtem a pár pillanatra fellépő őrületet. Egy kicsit eltompítja az agyam, s elhomályosítja azt, de nem érdekel. Ebben az állapotban szeretek amúgy is a legjobban… hogy is mondta a pondró? Harcolni? Fura, hogy ezzel a kifejezéssel él, amikor tudja, hogy esélye sincs ellenem. Már csak azért is, mert én vagyok az egyetlen olyan shinigami, aki egy ilyen zanpakutoval rendelkezik. Egyrészt Kagami nem lenne hajlandó mással megosztani az erejét és előbb nyírna ki engem, mielőtt megoszthatnám az erőmet akármelyik kis halandóval, másrészt pedig túl nagy a büszkeségem ahhoz, hogy ilyen alantas dologhoz folyamodjak. Még én vagyok az, aki az embereket kíméli azáltal, hogy nem hajlandó az erejéből átadni. Hiszen az én erőm maga az eleven téboly, a reiatsumban kering, a ez minden képességem forrása. Senki sem lenne képes hozzám hasonlóan irányítani ezeket az erőket.
Támadása kicsit váratlanul ér, mindazonáltal már ismét a teljesen közömbös arckifejezésem lesz úrrá rajtam, amiről semmit sem lehet leolvasni, amikor gyakorlatilag reflexből idézek meg egy megfelelő védekező varázslatot a „Bakodou 39: Enkosen” szavak kiejtésével. Gyakorlatilag egyfajta pajzsként használom, ám figyelemre méltó, hogy már majdnem meglepett, és arra késztetett a pondró, hogy egyáltalán foglalkozzak vele. Végtére is, rátámadt egy hadnagyra, szóval muszáj lesz megtorolnom. Kellemetlen, ugyanis ha lehet, élve akarom odahurcolni a 46-ok tanácsa elé. Bár talán az sem érdekelné őket, ha megölném.*
- Gyenge vagy. - *jelentem ki érzelmeket nem sugárzó, teljesen elhűlt hangon, hisz valóban csak a tényeket közöltem neki. Ha egyszerűen gyenge, akkor gyenge, de mit is vár egy igazi shinigami egy ilyen kis pondrótól? Mindazonáltal megmutatom neki, hogy milyen is egy igazi shinigami ereje, s megpróbálok a gyomrába rúgni rögtön támadása után, hogy utána mögé shunpozva, szabad kézzel vágjak rá egy erőset tarkójára arra a pontra, amit ha eltalálok, egyszerűen elájul. Nem fogom arra pazarolni az energiám, hogy még kardot is rántsak ellene.*
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: A kietlen sötét út. Egy váratlan találkozás.   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 7:23 am

Este van, csillagos este. Eltűnődve a múltnak árnyain, nem megemésztve a magam mögött követő bánatot ,azon gondolkodom, hova visz ez a sors még. Az útnak van-e vége? Vagy csak el se kezdődött. Járom az éjszakát, hallgatom a sötét utcák hangjait. Ám akkor történik valami, egy kislány aki bevásárolt a sarki boltba elesik ugyanis csúszik az út mivel takony idő volt kora délután.
Sír sajnálom szegényt, odamegyek felsegítem.

-Szia fogd a kezem. Segítek.*nyújtom karom felé*
*a kislány szótlan elfogadja a segítséget feláll*
-A nevem Kaelina örvendek, téged hogy hívnak.*próbálom a bájos arcom mutatni neki*
-A nevem Senna Hytari örvendek köszi hogy segítesz.
-Ez a dolgom segítek ha tudok ,és szívesen.

-Köcci szia.*azzal elrohan haza*

*csak szótlan integetek. Majd sarkon fordulok ,és elnyel a sötétség.*

Csodás a város ahogy a lámpák fénye megvilágítva falakat visszatükröződik a járdára. Az éjjeli utam megtöri egy hang ami azt sugallja menni kell. Egy lidérc garázdálkodik az egyik szűk sikátorban. Gyenge kis lidérc. Útközben még a sikátor ellőt használva a családom hagyatékát kilököm magam a testemből, és rávetem magam.

*A lidérc gyarló sunyi arccal fél szemel befigyel, majd kitér*

-NA jó most elég legyen!!!!!!!!!*felemelem fegyverem megpörgetem majd elkiáltom mire kardom emgteszi a 360fokos fordulatott felveszi sikaiát.*
-Raitingu gouka inai fuguu, Tendou Jishin!!! (Gyújts fényt a sötétségben, Angyali Áldás)

A lidérc vonyit majd rámvetödik. A támadását egy preciz mozdulatal félrecsapva, lesujtó csapásra készülök. Felugrom majd a maszkját veszem célba.
A lidérc egy nagyon alsobrendű osztályból származott támadásom célbatalált a sötét lélek elpusztult.
Elteszem fegyverem féltérd állásban amikor egy ismeretlen kitt sose látam, megáll ellőtem...
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 8:11 am

Sok dolgom nem volt, ezért elindultam ismét az emberi világ émelyítő éjszakájába. Ostoba ötlet volt, hisz sötétség várt a szobámon kívül is, és persze Karakurában. Ám kicsit ki akartam szabadulni. Shikon furcsán viselkedik mostanában, nem akartam egyedül maradni vele. A lélekenergiám még mindig teljesen érzékelhetetlen volt, és furcsa mód Shikon is visszafogta magát. A levegő számomra friss és csodálatos volt. Még a vizes idő is új volt az örök sivatagokhoz képest. Reménykedtem benne, hogy békén hagynak, és végre el tudok lazulni. Elsétáltam egy hangszerbolt előtt. Ki volt írva a Non Stop. Elkerekedtek a szemeim, és beléptem. Azonnal a legdrágább Gibson gitárhoz léptem. Remegő kézzel értem hozzá. A fiatal ficsúr mellém ugrott, és hibás adatok áradatát ömlesztette a nyakamba.
-Csönd!- Mondtam halkan.- Te ehhez nem értesz… Erősítőt most!
Megvonta a vállát, és előhozta az általam kért eszközt. Összekötöttem, majd pengetni kezdtem. Csodás dallamokat, végül erős rockot. A kétszáz évemben minden számomra gyönyört jelentő dallamot megtanultam. És most mindet lejátszottam. A fiú leült, és némán kerek pillákkal figyelte, amint Creed, vagy netán latinos dallamokat pengettem. Hirtelen megéreztem valamit.
-Rakd félre! Majd eljövök érte! Amúgy nem négyszázezret ér, Hatot adok érte, a többi a tiéd lesz!- Kiáltottam hátra. Aztán hátradobtam a hangszert. Ő ijedten, rettegve kapta el a hatalmas értékű zeneszerszámot. Én elrohantam, valami újat éreztem. Remegő kezemmel nyeltem le egy lélekkapszulát. Azonnal el is hagytam a testem, és futottam, mint az őrült. Befordultam egy sarkon, és megláttam. Egy lány hasított ketté egy lidércet. Döbbenten álltam, és vártam mi történik. Nyeltem egyet, már hosszú évek óta nem láttam ilyen lányt. Erősnek tűnt, és persze gyönyörűnek. Megremegett a karom, még mindig kényelmetlenül éreztem magam nők közelében. Kerek szemekkel figyeltem.
~Ne menj oda… Túl öreg vagy…~ Motyogtam magamnak, és azzal a lendülettel a lányhoz léptem.~ De hülye vagyok…
Idegesen dörzsöltem össze az ujjaim, ha Shikon a kezemen lett volna most felcsendült volna a tücskök nászdala, de szerencsére nem így volt.
-Hello...- Szóltam


A hozzászólást Rajin Loraine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 03, 2010 8:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 8:11 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Vonásaim önkéntelenül is a meglepődöttség maszkjába rendeződnek, azonban megpróbálom palástolni érzéseimet. Egy bólintással jelzem, miszerint ismerem az emlegetett személyeket, legalábbis Hitot igen. Ez a Shin fickó még biztos az előtt lépett le, hogy beköltöztem volna a raktárba. Kétszer is találkozott már a fajtámmal, de még mindig életben van. Elgondolkodtató, nagyobb erővel rendelkezhet, mint amire számítottam. Következő kijelentését egy mosollyal veszem tudomásul, hisz’ nem sok Nálam erősebb lény lézeng a dimenziók között. Türelmesen várom a választ feltett kérdésemre, ami hamar meg is érkezik. A férfi kigombolja fehér felsőjét, ennek köszönhetően láthatóvá válik az alabástrom bőrből kirívó egyes. Immár tudok parancsolni rakoncátlankodó arcvonásaimnak, azonban egyik szemöldököm még így is megemelkedik kissé. Ez megmagyarázza miért nem jelentkezett már hónapok óta Lucho. Valószínűleg megölte az előttem ülő arrancar, vagy olyannyira megsebesítette, hogy már képtelen a harcra. Mindenesetre a történések kezdenek egyre furcsább fordulatot venni, mai napomat nem épp így terveztem el. Egy vállrándítással tudomásul veszem anti-dohányosságát, viszont ettől Én még nyugodtan pöfékelek tovább. Valóban elég ironikus a helyzet, egy Vaizard és egy Espada alig pár méterre létezik egymás mellett, s mégse dőlt még össze semmi. További érdeklődésére egyelőre még nem adok választ, hanem acélkék tekintetem inkább az égbolt felé fordítom. Egy pillanatra lehunyom szemeimet, és miután a csikk pörögve elszáll ujjaim közül, szólásra nyitom számat.
- Sierashi Yuusuke vagyok… - mutatkozom be egyszerűen, nem tartom szükségesnek felsorolni régi címeimet. – Ismerek néhányat a „Nagy Tízesből”, teszem azt Cande-chant vagy az elődödet. Sajnálatos módon egyikükkel sem kötöttem szoros barátságot, de gondolom ez érthető is. Akkor még a Gotei 13-ban szolgáltam, ám azóta megváltozott egy s más. Így van, a harcot nem kerülhetjük el. Nem sok értelme van már az életemnek azon kívül, hogy egy megfelelő ellenfelet keresek magamnak, aki talán elég hatalommal bír a megölésemhez. Ne értsen félre, nem akarok meghalni, azonban szerintem mindenkiben ugyanez az érzés motoszkál, ha a küzdelem szerelmese.
Rögtönzött monológomat egy rövid kacajjal zárom, ezt követően lassan előhúzom katanámat rejtekéből. A hideg acél sírva kúszik elő a sayából, ezüstös élén rögtön megcsillan a napfény. Dotonryuu szokásos pompájában ragyog, tökéletes, mint mindig. Nem félek különösebben az előttem álló harctól, fagyos tárgyilagossággal nézek szembe a jövővel. Ha itt elbukom, az csak azt bizonyítja, hogy nem voltam elég erős. Megvárom, amíg ellenfelem is előhúzza saját fegyverét, mivel úriemberek között ez így szokás. Nem számítok könnyű küzdelemre, hisz’ mégiscsak a Primerával állok szemben. Már Luchóval is meggyűlt a bajom, szóval nem szabad nagyképűen elhamarkodott döntést hoznom. Lassan sétálni kezdek áldozatom körül, kardom hegyével vékony barázdát rajzolva a betonba. A vas szikrázva serceg az aszfalton, azonban éle még ettől sem fog kicsorbulni. Százharminc év alatt még senki sem tudta kettétörni lélekölőmet, pedig nem egyszer sodródtam már a halál árnyékába. Kétségtelenül lelkem legkeményebb darabjából kovácsolódott, nem túlzok, amikor azt mondom: Elpusztíthatatlan. Úgy döntök, eleget járkáltam már, ideje támadásba lendülnöm, mielőtt Adán még bealszik. Elég lassú villámtánccal indulok el beszélgetőpartnerem felé, s könnyed szúrásokkal kezdem el bombázni. Nincs igazi akarat ezekben a csapásokban, egyelőre még csak tapogatózom, megpróbálom felmérni az erejét. Mindig is a vívásban voltam a legtehetségesebb már az Akadémiai éveim során is, ezért ezen a területen nehéz felvenni Velem a versenyt. Ámbátor lehet Ő is e küzdésfajtára specializálódott, ami igencsak érdekes kihívás lehetne számomra. Viszont ha illúziókat használ, akkor bevallottan hátránnyal indulok. Egy laza vágással megkísérlem elmetszeni a torkát, de biztosan kivédi ezen próbálkozásomat vagy egyszerűen eltáncol előle. A kezdeti stádiumban még nem akarom felvillantani az összes ütőkártyámat, így is ismeri már hollowom minimális erősségét. Zanpakutuoink süvítve szántják a levegőt testünk körül, néha-néha összeakadva szikrázó fénytüneményt eredményeznek. Miután meguntam a felesleges kaszabolást egy méretes ugrással kb. tíz méteres magasságba tornázom magam, s mutatóujjamba lélekenergiát koncentrálok.
- Bakudou 61: Rukujyoukourou! – kiáltok fel, mivel úgysem mond semmit ellenfelemnek ez a három szó. A kidou szólítását követően hat fénypallos fog materializálódni a semmiből, hogy ezt követően béklyóba kössék a hollowot. Ez az általam ismert egyik legerősebb ártalmatlanító módszer, ezért remélem lesz valami hatása. Abban az esetben, ha sikerül csapdába ejtenem, shunpómat segítségül hívva jelenek meg mögötte, majd nemes egyszerűséggel egy szép vágást rittyentek a háta közepére, pontosan a két lapockája közé. Ellenkező esetben elpazaroltam egy nagyobb adag reiatsut, de nem csüggedek. Tovább folytatom a támadást, ám ezúttal kizárólagosan a végtagokra koncentrálok. Finom csuklómozdulatokkal operálok, talán még le is tudom fegyverezni Adánt egy váratlan kombinációval. Jól érezhetően vibrál körülöttünk a lég, a szellemi részecskék sikoltozva könyörögnek felszabadításért.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 8:53 am

A Váratlan találkozás
Nézzek hátra. Meglepödök , felegyenesedek. Sarkamon megfordulok elöre lépek pár lépést az új arc felé. Őt Méterre megálok felmérem ki lehet vajon.Hallotam hogy köszönt az idegen.
- Helló.
Majd rászedem magam hogy megszolaljak, de nem merek. A hangom abban apillanatban elcsuklik de erőt veszek magamon.

-Szia. Te meg ki vagy? Mien vándor az aki az éjszakát rója? Mi szél hozott........?

Csak állok némán várom a választ kérdésemre. Meg mi hozta öt ide ezen az éjszakán.
A hangulat fukar volt, a szél csak ugy zugot, fütyült a szük utcában. A hajam lobogot a hold fényében tekintetemből halványkék láng sugárzott a meglepödéstől.
Egy lépést se merek közel menni, hisz nem tudom nem-e rám vadászik valameik osztag.
Idegeim patanásig feszültek. Nem tudom Barát e vagy ellenség. Gondolkodni kezdek valyon mi lesz a következő lépés. Igaz bár kardom eltettem de kezem a tokon a keresztvasnál van kipatintásra készen. Bármi elöferdülhet, hisz fő az ovatoság.Az a hangulat ami elragadott leirhatatlan. Féltem is de egyidöben buzgó is voltam. Ekkor eszembe jutottak apám szavai.

„csak előre kislányom sose hátra,,
''Az út veszélyes amin jársz, de nem járhatatlan,,

''Ha a pánik kerülget, elragad az indulat,a halál jár a sarkadban álj egyenesen tarts élre fegyvered és kiáltsd :Én egy vérbeli shinigami vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekkor kihuztam magam keresztbetettem a kezem ,és kivártam mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 9:31 am

A Váratlan találkozás


Sötét van. Az orromig se látok. Eleinte azt hittem jó buli lesz elhagyni egy kicsit Soul Societyt, de a fene se gondolta volna, hogy itt is ilyen sötét van. Már egy ideje az utcán lófráltam és keresgéltem hollowk után, de amilyen szerencsés vagyok egy kikúrt amorf gecit sem találtam. Kezdtem ideges lenni ezért egyre jobban kezdtem el keresgélni azokat a faszom kis mitugrászokat, amikor megéreztem egy különös lélekenergiát. Az egészben az volt a furcsa, hogy tök közel lehetett. Elkezdtem stírölni a nagy sötétséget és tényleg megláttam egy alakot. Eleinte azt hittem, hogy egy sima ember, de amikor megszólalt rájöttem, hogy nem hétköznapi.
-Szia. Te meg ki vagy? Milyen vándor az, aki az éjszakát rója? Mi szél hozott?- Hallottam a hangját. mivel nem láttam csak a hangjából tudtam kitalálni, hogy nőnemű az illető. Elindultam felé, hogy lássam az arcát, mert így vaksiságban elég szar beszélgetni.
- Szervusz. A nevem Hitoshi Retasu. A 10. osztag tisztje vagyok. – Mutatkoztam be illedelmesen majd megálltam. Nem akartam tolakodónak tűnni ezért megálltam. A holdfény megvilágítja az arcát. Nem is olyan csúnya, sőt elég jó ki csaj, de ekkor megláttam az oldalán lévő kardot.
- Te is Shinigami lennél vagy egy Ex-Shinigami vagy?- Kérdeztem gyanakodva és elővigyázatosságból előhúztam a jól megszokott fegyverem. Ezt azért tettem, mert nem tudtam, hogy barát vagy ellenség és ki tudja mi lesz a reakciója a kérdésemre. Az is lehet, hogy nekem ront, de az is lehet, hogy nyugodtan válaszol. Már egy ideje egymással szemben álltunk mikor a csaj keresztbe tette a kezeit. Mivel ebből a helyzetből elég nehéz egyből fegyvert rántani én is elraktam a sajátom.
- Bocsáss meg, de jobb félni, mint megijedni. - Mondtam majd eleresztettem egy halvány mosolyt, amit szerintem nem igazán látott, hiszen korom sötét volt. Nem tudtam, hogy mit csináljak. Oda menjek, hozzá vagy itt hagyjam egyedül és térjak vissza SS-be a jó kis pihe puha ágyikóba? Mivel a kezei keresztben voltam úgy döntöttem, hogy még közelebb megyek, hogy jobban lássam. Egy embernek se elég annyi, hogy ha a hold megvilágítja két percre a vele szemben álló alak arcát. Meg egyébkén is kíváncsi voltam rá.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 10:23 am

A váratlan találkozás.
Az hagynán hogy megesik összefut a sötétben az ember valakivel. De hogy kettővel?

-Szia hamár ien szépen bemutakoztál. A nevem hytari Takeda Kaelina számüzött , avagy exshimigami ha jobban tetszik. De ki a másik?*fél lábam hátra teszem cipöm orán megálok majd csáposam ajkamhoz emelve a kezem ujjamal rámutatoka másik tagra.

Az éjszaka kicsit melegebb lett amitn megjelent a két tag. Kialakult egy érdekes Delta háromszög a kis utcában. Csak úgy fort a levegő. Gondolkozni kezdtem , ha az egyik barátságos talán a másik is az.Agyalok, agyalok, agyalok. Ekkor leesik.

-Mit mondtál? Tízes osztag tisztje??? Hogy van hofehérke:D*elkezdek nevetni hisz tudom kire gondolok.*

-Ugye egyikötök sem rám vadászik?*teszem fela kérdést két irányba miközben az egyik tagtól még mindig a választ várom*
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 10:24 am

Váratlan Találkozás

A lány megrémült, amikor ráköszöntem. Ki is logikáztam miért, úgy rettegett, ahogy én szoktam, amint egy Shinigami egyenruhás jelenik meg. Már nem szolgált Soul Socaityben. Ahogy én sem, meg akartam nyugtatni, hogy nem támadok rá.
-Szia. Te meg ki vagy? Milyen vándor az aki az éjszakát rója? Mi szél hozott...?- Kérdezte kis várakozás után. Én elmosolyodtam, és közelebb léptem.
-Rajin Loraine… Volt Kidoushuu tiszt… Ma emlék!- Súgtam, nehogy egy kósza szellő meghallja. Már csak pár lépés távolság volt köztünk, ő karba tette a kezét. Meghallottam valami hangot. Valaki más reiatsuját éreztem még ott. Idegesen tekintettem át a lány válla fölött. Egy újabb ismeretlen volt. Nem láthatott már engem a sötétség miatt. Hallottam a kérdéseit, és amint megtudtam, hogy egy Shinigami az, dühös lettem. Szökevényként meg akartam védeni a szintén rejtőzködő társam. Mikor eltette a Shinigami a kardot, én azonnal kapcsoltam. Erősen rámarkoltam Shikonra, és megkerültem a lányt. A kardom egyenesen az ellenfelem felé szegeztem. Tudtam, hogy ezzel megpecsételtem a sorsom, és itt kell maradnom harcolni, ha netán nekem ugrik. A testemmel a lányt védtem. Azonnal képes lettem volna bevetni valamit, hogy megvédjek valakit. Valakit, aki megérthet engem.
-Hé, Hitoshi Retasu. A 10. osztagból örvendek, én Rajin Loraine vagyok, és szökött Shinigami!- Mondtam határozottan. Lassan leengedtem a kardom, de azonnal fel tudtam volna rántani.- Ha nekem ugrik, fuss!
Az utolsó mondatomat a lánynak súgtam, aztán felnéztem. Valószínű a tizedik osztagos megdöbbent, azt gondolta, hogy neki szegezte a lány a kérdését. Már nem számított. Szemben álltunk, de én eltettem a kardom. Nem volt rá szükségem, hisz egy lekötés is elég lehet, ha elég erős.
-És téged, hogy hívnak?- kérdeztem a lánytól, miközben a Shinigami karját figyeltem, hogy a kardjáért nyúl e. Reméltem, hogy nem kell harcolnunk, de nem zavart volna az sem. Véletlenül hátra léptem, és hozzáértem a lányhoz. Furcsa meleg érzés áradt szét bennem. Már rég nem ért hozzám senki, és nem szólítottak meg. Felnéztem a Hitoshi nevezetűre pillantottam.
-Mit szándékozol tenni, hogy megtudtad, mi, és ki vagyok?- kérdeztem. Feltartottam az egyik karom. Már kész voltam egy Kidou lövéssel elhallgattatni, ha megtámadna, bár nem akartam, nagyon nem…

//Maradjon ez a sorrend!!! És, el kell mennem jövő szerdán jutok géphez Sad addig ha játszotok, Hytari Takeda Kaelina rád bízom magam!!! Ha lehet Hitoshival legyél ellenszenves a nevemben, csak kicsit! ha meg tudtok várni, akkor visszatérek, és keményen dolgozok h felzárkózzak…//
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 1:23 pm

A váratlan találkozás
A másik tag is bemutatkozott szökött akár csak én. Egy hontalan hazátlan árva lélek. Megnyugodtam. De a reakció amit amásik Shinigami kiváltott nem vártam. Odakaptam Rajin kezéhez hogy eresze le fegyverét.
- A nevem Hytari takeda Kaelina örvendek a találkozásnak. Nem lesz szükség a fegyverre az eröszak, csak mégtőbb eröszakott szül.

-NEEMMM!!!! Nem érted, ők vadásznak ránk!!!!!!!!!!!!!!!Ők üztek ela lelkekvárosából és te csak így feleded a multat??*rám mordult Rajin miközben legyezgetett a kardjával*

Nem tudtam milesz csak vártam sovártatva hogy ne legyen harc.Sokat látam már keserüséget bánatott hoyg még temetni is keljen. Elkezdtem idegeségemben rángatni Rajin kezét majd félve üvöltve mint egy fruska orditoztam.

-Ne Rajin ereszd le a fegyvered nem szeretnék vért látni. Biztos nem ez a helyes megoldás!!!!!!!!!!!

-De de nem nem lehet amit kaptunk jogtalan volt.Ezek érzéketlen nem emberek.Semmi emberi érzésük sincs csak egy játék vagy a kezükben!!!!!!!!!*probál Rajin érvelni hogy össztönözzön a harcra*

A helyzet valami durván komikusnak nézett ki. Fort a levegő mint a nap felszine ahogy perzsel.
Mint egy kataklizma úgy váltotta fela csendet, a harag, a düh, a szitokszavak amelyek halkan hangzottak. A két fél ált, és méregette egymást miközben Rajin kezét rángatom jelezve hogy ne.

-Rajin Lehet te is Exshimigani vagy de ha rendet akarsz tenni a multadban ,és a béksé jövöt fentartani egy ádáz harc nem vezett megoldáshoz.*rángatom még mindig a kezét hogy emelje már le azt a fegyvert*
-Hmmmm *elgondolkodott Rajin*Lehet igazad van!!!*elteszi fegyverét noszogatásomnak hála*
-Igaza van Kaelinának haljuk kivagy még egyszer ,és mit keresel karakurában?

Szegény Hitoshi gondolom már készült egy jo kiadós harcra de az hogy akivel szembenált végül eltette fegyverét, majd kérdést engedet hitoshi felé normál hangnemben. Nem számitótt.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyPént. Jún. 04, 2010 1:51 pm

A váratlan találkozás

Eleinte azért jöttem el SS-ből, hogy egy kicsit egyedül legyek és, hogy lerázzam azt a sok kretént, akik állandóan rám szállnak, azért mert újonc vagyok. Na meg persze azért is lenéztem ide, mert úgy hallottam, hogy itt minden naposak a hollow támadások, de úgy látom, hogy most náluk és este van és pihikéznek, hogy szopnának ki. Azt hittem, hogy legalább itt Karakurában nyugtom lesz, és nem futok össze egy flúgossal se erre tessék jól beletenyereltem. Két Ex-shinigami, de hollow sehol. Egyedül aligha érnék ellenük valamit, hiszen az egyik Kidou specialista. Én a kidoukhoz semmit sem értek. Örülök neki, ha az alap kidoukat meg tudom rendesen csinálni. Én inkább a fegyveres harcban hiszek. Eléggé felidegesített az a Rajin vagy ki a rák, hiszen egyből rám szegezte a fegyverét. Ez több volt a soknál. Nem is ismert, azt se tudja, hogy mit akarok Karakurába erre elkezd hadonászni azzal a disznó vakaróval. Három lépéssel közelebb mentem és Rajin pofáját néztem.
- Anyád nem tanított a jó modorra? Most azonnal tedd el ezt a disznó vakarót különben nem lesz jó vége. Mondjuk nem harcolni jöttem, de ha nagyon akarod, megmutatom mit is tud egy igazi shinigami. - Mondtam gúnyosan. Direkt csináltam. Fel akartam idegesíteni. Kellett még egy ok azért, hogy kinyírhassam. A csaj meg elkezdett sírni, hogy jaj, ezt ne, jaj, azt ne. Komolyan mondom, elmehetne, hippinek vagy a faszom se tudja. Rajin egyre idegesítőbb szöveget nyom így már tényleg azon gondolkoztam, hogy megszurkálom egy kicsit Mamono Kosakuval hiszen olyan ég szórakoztunk együtt. Komolyan mondom máskor is le fogok jönni, mert ez felér egy szappan operával. A vigyor az arcomon egyre szélesebb. Eleinte azt hittem, hogy végre lesz egy kis Csete Paté, de hála a hippi picsának Rajin elrakta a fegyverét.
- Igaza van Kaelinának haljuk, kivagy még egyszer, és mit keresel karakurában?- Hallatszott Rajin hangja. Most még idegesebb lettem, hiszen azt már hallotta, hogy ki vagyok. Teljesen biztos vagyok benne, hogy már itt volt akkor is mikor bemutatkoztam. A kezem már remegett a dühtől.
- Te komolyan süket, vagy bazdmeg?! Az előbb mondtam, hogy Hitoshi Retasu vagyok a 10. őrosztag egyik tisztje. - Ordítottam le a fejét majd nyugisabbra vettem a hangnemet.- Azért vagyok itt, mert SS-ben sok a baromarcú és kevés a hollow. Azt hittem, hogy itt sok a hollow és kevés a baromarcú erre tessék… Még fél órája se vagyok itt az találkoztam kegy igazán flúgos csávóval, aki mindenáron azt akarja, hogy harc legyen.- Mondtam lenézően majd Kaelinára néztem.
- Remélem, neked se kell elmondanom még egyszer, hogy ki vagyok, mert ha igen akkor esküszöm, hogy itt helyben tökön szúrom magam a zanpaktoummal. – Mondtam majd vártam, hogy mi lesz a válasza. Már kezdett begörcsölni a lábam ezért fogtam magam és leültem a földre.
- Egyébként… Egész este itt akartok szobrozni vagy keresünk valami hollow félét vagy egymással küzdünk meg?- Kérdeztem röhögve majd felálltam, mert nem volt valami kényelmes a föld. Komolyan mondom, hogy ezek agyilag defektesek… Főleg az a Rajin gyerek. Azt hiszi magáról, hogy superman közben meg sehol semmi. Biztos vagyok benne, hogy ha komolyra fordulna, a helyzet én sebezném meg őt először, de ez is csak akkor lehetséges, ha nem bújik a geci kidoui mögé. Mondjuk 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ha rátámadnék, egyből jönne azokkal a hülye kidoukkal. Abban is 50%-ig biztos vagyok, hogy pusztakezes harcban leverném. NE, de inkább térjünk vissza z utcára és ne kalandozzuk el.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyPént. Jún. 04, 2010 11:34 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


Kisvártatva közölte velem kilétét, mialatt ő is az eget bámulta.
~ Szóval Sierashi Yuusuke...~ erősítettem meg magamban a nevet, azután figyelemmel kísértem végig további beszédét. Luchoról már rég óta nem hallottam, szerencsére nem kellett megküzdenem vele, elvégre Aizen-sama eléggé furcsa meggondolásból léptetett elő, csak úgy. Talán már végre észrevette az igyekezeteimet. Bár sajnos, mostanában már nem tudtam akkora bizalmat helyezni belé, mint a múltban
- Értem... Én mindig azt hittem, hogy csak azok jutnak oly hatalmas erőhöz, akik kemény és létfontosságú célokat tűztek ki magul elé. Persze, valószínűleg ez önnek nagyon is fontos. Mellesleg igen, bizonyára mindenki meg akarja találni a tökéletes riválist, aki ellen bizonyíthat.- jelentettem ki, ezzel helyeslő választ adva a vaizardnak. Innentől az események felgyorsultak. Előhúzta a katanáját, aminek hegyével a talajt kezdte karcolni.
~ Hát elkezdődik.~ állapítottam meg elmélkedésem közepette, s nyugodtan álltam fel a lábáról. Egyik kezemmel a fegyverem tokját szorítottam, míg a másikat a markolatra helyeztem, melynek végén az üvöltő farkasfej harcra éhesen nézett ellenfelemre. Megdöntve a tartót, kirántottam a pengét, azután kétszer megsuhintottam vele a levegőt. Egyszer csak, egy shunpo használata után előttem termett, majd megindította felém a bemelegítéseknek nevezhető döféseket. Zanpakutomat megdöntötten kitartva magam elé, próbáltam oldalra lökni a gyengéd szúrásokat. Egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, viszont ez hamar áttért meglepettségbe, amikor a kardja hegye megkarcolta a maszkomat. Szemeim oldalra csúsztak, még a szám is majdnem tátva maradt. Már idejét sem tudtam, mikor volt valaki képes hozzáérni a fehér csontfedőhöz. Ezután egy nyakra irányzott csapással próbálkozott, ami elől először elhajoltam, azután, hogy ne veszítsem el egyensúlyomat, egy hátra szaltóval tértem ki. Kissé összeráncoltam a homlokomat, kezdtem attól tartani, ma nem nagyon fogok többször vigyorogni, legalábbis olyan öntelten nem, mint az előbb.
~ Nyilván valóan nagyszerű vívó, ám egyenlőre úgy vettem ki, az alapokat emelte magas szintre. Ebből adódóan látok egy kicsiny esélyt a meglepésére, amennyiben használom a sajátos stílusomat.~ futottak végig a gondolatok az agyamon, mialatt mélyen a szemeibe tekintettem, kissé begörnyedve, fegyveremet a föld felé lógatva. Pár másodperc után viszont kiegyenesedtem, készen álltam a második körre. Nem egészen úgy indult, ahogyan gondoltam, hiszen egy furcsa támadással ejtett csapdába. Megilletődve bámultam magam körül a fényes nyalábokat, de mozdulni nem tudtam.
- A fenébe!- suttogtam, utána elkezdtem növelni a reiatsumat, majd a jobb karomat sikerült kiszabadítanom. Hallva a mögülem érkező, jellegzetes zajt, azon nyomban hátamhoz emeltem Lobo Azult függőlegesen. A szikrák a fülem mellett száguldottak el. Mikor a támadás véget ért kifújtam magamat, ezt követően széthasítottam a mágikus technikát.
~ Ez meleg volt.~ gondoltam magamban, miközben megvakartam a tarkómat, csakhogy Yuusuke-san azonnal támadásba lendült, még mielőtt teljesen feleszméltem volna előző kombinációjából. Két kezemmel szorítottam a markolatot, mialatt legtöbbször oldalról küldött vágásokat kíséreltem leadni. Ő könnyebben küzdött, ami miatt meg is sebezte a bal csuklómat. Átvágva kemény bőrömet, sötétvörös vérem végigcsurgott ujjaimon, egészen a talajra csöppenéséig.
~ Na jó, ideje lesz komolyabbra venni a dolgokat.~ hoztam egy határozatot, mialatt elugrottam a vaizard elől, hiszen sebzett kézzel nem sokáig húztam volna a kiegyensúlyozott vívásformája ellen. Leguggoltam, miközben katanámat magam mellé eresztettem, azután egy hatalmas lendülettel elrugaszkodtam a betontól, ami beszakadt alattam. Megdőlt fokban pörögtem a levegőben, s eme mozdulatommal egy körívet húztam abban, egészen, amíg odáig el nem jutottam, hogy rá tudjak csapni a férfi pengéjére. Igen, direkt szerettem volna védekezésre kényszeríteni, mert azt akartam, Lobo Azul csapására koncentráljon. Ez csekély ízelítő volt ugyan a stílusomból, ám egy magafajta fickótól elvártam a pontos hárítást. Noha nem két kézzel markoltam Zanpakutomat, a lendület helyettesítette az energiát, így könnyen felérhetett, ama két kézzel kivitelezett hasítássokkal. Természetesen a rugaszkodást is úgy számítottam ki, miszerint ne tudjak a talajra érkezni, és pont belecsapódjak Yuusuke-sanba. Mindezeket viszont csak elterelésnek szántam, ekkor egyik ujjammal felé mutattam, azután a következő szavak távoztak számból:
- Cadenas de Fuego Serpentinas!
A kék tűzben égő láncok megjelentek a semmiből, amikkel szerettem volna csak egy kis időre lebénítani, a velem szemben elhelyezkedő illetőt. Ezek után átlósan az egyik ház falára pattantam, ahonnan tovább manővereztem egy másik épület tetejére. Nem tartottam beszédet, rengeteg olyan emberrel találkoztam már, akik azért rontották el az esélyüket, mert szó szerint elpofázták a lehetőségeiket. Sonidoval az égbe küldtem magam, ahonnan fúrófejként forogva, katanámat erősen szorítva és magam fölé tartva, lefelé kezdtem száguldani. Így egyenesen próbáltam belezuhanni a vaizard mellkasába. Amennyiben a támadásom sikerül, nagyon komoly darálást fogok végrehajtani a fickó szervei között. Ám nem bíztam el magamat, egy ilyen alakkal szemben elmondhatatlanul nagy baromság lett volna.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 07, 2010 4:26 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Örülök, hogy ilyen szinten sikerül megértenünk egymást, ám ez nem akadályoz meg abban, hogy teljes erőbedobással küzdjek. Elégedetten konstatálom, amikor a fénypillérek közrefogják, azonban mégse tudok Neki egy komolyabb sérülést okozni, mivel gyorsan kiszabadítja kardforgató karját, s egy elegáns mozdulattal blokkolja próbálkozásom. Szerencsémre azért nem ússza meg szárazon, mert a fehér egyenruhát hamar bepiszkítja a rubintvörös vér, ami a csuklóján ejtett vágásból indul ki. Ebből levonom a következtetést, miszerint még mindig piszkosul jó vagyok. Ellenfelem szemeiben némi hitetlenkedést is fel vélek fedezni, látszólag meglepte a korai sérülés. Balomat lazán zsebembe rejtem és nyugodtan várom, amíg kifújja magát. Nagyobb lendülettel vetődik Felém, ennek köszönhetően lábai alatt beszakad a beton. Mozdulatlanul szemlélem ténykedését, s amikor kijön a pörgésből, magabiztosan védem ki csapását. Térdemet kissé behajlítom, ezzel vezetve le a töménytelen mennyiségű erőt, amely a támadásból származott. Gyorsan kiderül az elterelés ténye, viszont nem tudok védekezni a számomra ismeretlen technika ellen. Kéken lángoló láncok tűnnek elő a semmiből és szorítják karjaimat a testem mellé, kormos csíkokat égetve felsőmbe, valamint karjaimba. Valószínűleg úgy működik, mint az előző Kidoum, szóval radikálisan növelni kezdem a reiatsumat, eközben Adán ismét búgócsiga módjára közeledik Felém. A láncok hirtelen lefoszlanak Rólam, ám sajnálatos módon elkéstem. Kardom egy lomha csapásával kellően lelassítom a forgást, azonban az ütközés már elkerülhetetlen. Halk szisszenéssel veszem tudomásul az acél érintését mellkasomon, miközben nagyobb porfelhő kíséretében csúszok hátrafelé. Katanámat erőteljesen a betonba vágom, ebből adódóan pillanatok alatt megállok.
Egyetlen pillantással megvizsgálom a sérülés mértéket, s nyugtázom magamban elhanyagolhatóságát. Ezzel ellentétben pólóm tökéletesen tönkrement, közepén egy méretesebb lyuk díszeleg. Lélekölőmet bedugom a ruhaanyag alá és nemes egyszerűséggel kettévágom azt. Így már láthatóvá válik az arrancar akciójának eredménye, viszont kétségtelenül nem azt fogja látni, mint amire számít. Bőröm ugyan megsínylette a találkozást, de csak néhány horzsolás éktelenkedik rajta. Egy gyengébb személyt biztosan felaprított volna ez a kombináció, ezért hálát is adok harcmániámnak, ami ilyen magas szintre emelt. Rövidesen ismét kiegyenesedem és készen állok a következő körre. Villámtáncomnak köszönhetően szinte alig látható mozgással indulok meg az Espada felé, eközben fogást váltok Dotonryuu. A penge hegye immár a talaj felé mutat, azonban nem ekképp akarok különböző csapásokat kivitelezni. Kardom egy döfésével megkísérlem átszúrni lábfejét, ezzel gátolva meg a helyváltoztatásban. Természetesen el is léphet előre, ám akárhogy is legyen, lélekenergiát koncentrálok a bal mutatóujjamba, amit ezt követően a vállához érintek.
- Hadou 04: Byakurai! – szólalok meg emeltebb hangon, s szavaim következtében egy sokkalta erősebb fényvillámot tudok útjára indítani, mintha hangtalanul idéztem volna meg. Terveim szerint eme kis ajándék szépen kilyukasztja a férfi vállát, így okozva egy kellemetlenebb sérülést számára. Nem tudom milyen erős is lehet hierroja, ezért egy szaltóval máris mögötte termek, azután egy fordulatból indított suhintással akarnám derékban kettémetszeni a Primerát. Remélem, valamilyen módon megmenekül az általam teremtett kelepcéből, mivel még alig kezdtünk el harcolni és nagyot csalódnék Benne, ha ilyen hamar elhullana. Támadásaim után egy nagyobb szökkenéssel eltávolodok a srác közeléből, ezután egy szeméttároló konténer tetejére érkezek, tökéletes egyensúlyérzékkel. Egy pár másodpercre kizárom magam körül a külvilágot, nem is foglalkozom veszélyes ellenfelemmel. Újabb szál cigarettát varázsolok elő, s illesztek ajkaim közé. Néma démonmágiával tüzet gyújtok kézfejemen, majd egyik lángoló ujjammal meggyújtom a dohányrudat. Az attrakciót követően néhány rázással eloltom az előbb is említett testrészt, mintha csak valami gyufa lenne. Botorságnak tűnhet a lélekenergia efféle pazarlása, azonban Nekem rengeteg van még belőle, így nem érdekelnek az ilyen aggályok. A Daitenshi nyakékében is felhalmozódott már egy kisebb adag reiatsu, melyet akkor is tudok majd mozgósítani, ha a sajátomból teljesen kifogytam. Ám mivel erre igen kevés esélyt látok, magabiztosan tekintek le a lidércre. Hosszan fújom ki a lent tartott füstöt, kiélvezve annak minden keserűségét. Másokkal ellentétben, Én igenis szeretek pofázni harc közben, mivel a csipkelődésekkel és beszólásokkal könnyedén meg lehet zavarni a koncentrációt, amiből pedig hibák sorozata következik.
- Érdekes a stílusa… - jegyzem meg félvállról, míg ismét beleszívok az energiarúdba. - A forgás lendületét kihasználva gyorsítja fel vágásait, amik ezt követően sokkal erősebben lesznek, mintha csak egyszerűen odacsapna. Ellenben egy gyorsabb ellenfél könnyedén rést találhat a pörgés közben a védelmén és higgye el, ezt Én is meg fogom találni!
Hangom egyáltalán nem fenyegető, csupán tényeket közöltem. Rájönni mások gyengéjére olyan Nekem, mintha levegőt vennék. A kezdetektől fogva, ösztönszerűen tudtam kiválasztani a legmegfelelőbb stratégiát, mellyel már könnyedén végezhettem az utamba kerülő hollowokkal. Persze egyenrangú ellenfeleknél ez nem olyan egyszerű, mert a párharc másik résztvevője is hasonló képességekkel bírhat, így téve keresztbe próbálkozásaimnak.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzer. Jún. 09, 2010 8:52 am

A váratlan találkozás


Az a Shinigami elindított egy különleges érzést bennem. Undorodtam tőle, és kirázott a hideg. Egy férfi képes volt így beszélni egy nő előtt, nem tűrhettem tovább. De a lányra gondoltam, és így visszafogtam az erőszakosabbik énem. Lassan végiggondoltam minden szavát, és minden mozdulatát. Tudtam, hogy kettőnk közt eléggé viharos lehet a viszony. Megvontam a vállam, és óvatosan karba tettem a kezeim.
-Micsoda Shinigamik születnek manapság… Az én időmben a tisztelet mindennél fontosabb volt.- A lányra néztem, valami furcsa érzés fogott el.- Kaelina, hasonlítasz valakire a múltamból… Na de az régen volt…
Megvontam a vállam. Nem akárkire hasonlított, bizony egy lányra, akit oly időkből ismerek, amit a múlt homálya fed. Bizony megropogtattam a kezeim. A Shinigami szemeibe néztem, láttam benne a lehetőséget. Éreztem, hogy nagy harcos válhatna belőle ügyes kezek alatt.
~Egy jó tanítvány…~ Gondoltam, de azonnal elsöpörtem a gondolatot. Ez a fiú nem olyan volt, akit tanítani tudtam volna. Forrófejű, és mocskos szájú. Viszont a lány. Valami furcsa érzés támadt bennem, ha ránéztem. Megremegett a kezem, én azonnal a fülbevalómhoz nyúltam.
-Sajnálom az előbbi kirohanásom, és tudod elég öreg, vagyok már, tehát mondhatnám magam süketnek…- Próbáltam viccelődni.- De sajnos ott még nem tartok, amúgy Hollowokat ölni remek mulatság, ha ártatlanokra támadnak. Ám csak úgy nem végzek velük! Barbár szokás, és éretlenségre vall. Csak akkor lendül a kezem, ha muszáj.
Elengedtem a fülbevalóm, és a kardomra néztem. Nem árulhattam el mi is valójában, bár a Hollowszerű kisugárzását megérezhették. Én a lányt figyeltem. Megremeget a gyomrom, ahogy a tekintetünk találkozott. Én mélyen furakodtam a tekintetében. Valamit ki akartam olvasni belőle, de sokat nem sikerült. Pedig az nagyon ritka volt nálam. Felsóhajtottam, és közelebb léptem hozzá. Shikon kiengedte a reiatsuját. Megmutatva a Hollowszerű auráját. Megszorítottam a markolatát, hogy fejezze be. Reméltem, hogy nem riasztottam meg a lányt. Hirtelen a Fiú felé fordultam.
-Amúgy, Hitoshi nem hiszem, hogy rád ugrottam volna, így nem kéne az ocsmány stílusod bemutatni.- Nyeltem egyet.- Főleg hölgyek előtt nem! Nem megvédeni akarom, csak engem is zavar!
Vissza az elejére Go down
Hytari Takeda Kaelina
Shinigami
Shinigami
Hytari Takeda Kaelina

nő
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 31
Age : 30
Tartózkodási hely : karakura
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Hósszúnak tünik az éjszaka....   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzer. Jún. 09, 2010 10:06 am

*elmosolyodtam, arcomra nyugodt mosoly ült, amint megtudtam nem fog vér folyni*
-Köszönöm hogy lehigadtál tudod az eröszak csak még több erőszakot szül.Sokat megéltem, sokat látam már. Korupciót is mivel, szálka voltam valakinek szemében.
dühös gondolatt fogott el az illető iránt akinek sorsom köszönhetem.Majd nem birtam magamal megszoritottam kardom markolatátt és beleorditottam az éjszakába egy nevet.
-ICHIMARUUUUUUU!GIIIIN!*remeget a kezem a markolaton.
Fura gondolat sorok jártak az agyamban hol Rajinre hol Retasura pillantottam.
-van egy vérbeli shinigamink, meg két kivülállónk. Sztem probáljunk együtt dolgozni...
*mondtam bizakodva, remélve hogy hajlanak az ötletre*
*Ekkor egy furra érzés fogott el ekkora lélek csoporosulást nem éreztem tudtam hogy ittvanak. A kardom hoz nyultam nem cicoztam. Megfordultam tudtam más lesz. Nekiiramodtam félkézel Retatsu válába kapaszkodva átugorva a válla fellet majd kardom kirántva végül azt szolitva lecsaptam a lesben álló lidércet amely nem egyedül volt.*
-Körbevettek!Vigyázatok!*egy támadása elől ugrok el, pont egy másikba szemem sarkából látam ennek nem lesz így jó vége döntöttem*
-Fuguu itto chirasu kyasha(Sötétséget oszlató tiszta fény).*Kardomból amit a lidérc felé lenditek egy fénnyaláb tör ki ami elpusztitja a csufságot*
A harc hosszúnak igérkezik anyira hogy az kiszámithatatlan sokan vanak az ellenségek valoságos túlerő. Jönek, jönek vagy egy tucatnyian vannak. Keserü harc de gyorsan folyik amint két ujdonsult társam is becsatlakozott. Mivel Ichimaru szóba jött fütött a harag aminek ellenségeim láták kárát, miközben váll váll vetve küzdötem Rajinel ,és Retatsuval.


//Eddig nem szóltam, de már nem tudom tovább nézni... Tartózkodjunk a felesleges sorközök, és az indokolatlanul sok írásjel használatától. Hidd el nem lesz tőle szebb és igényesebb a postod, ha optikailag nagyítod fel, és nem lesz erélyesebb a felkiáltás ha millió írásjelet teszel utána Wink - Kawazoe Hanae globális moderátor//
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzer. Jún. 09, 2010 12:18 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "

Támadásom alatt éreztem, ahogyan valamiféle nyisszantás hangja csapta meg fülemet, csakhogy eléggé tapasztalt voltam már ahhoz, hogy a rossz látási viszonyok ellenére is megítéljem, nem találtam tökéletesen célba. A porfelhőt követően megláttam a sebet Yuusuke-sanon, és egy elégedett arckifejezéssel reagáltam a vég kifejlettre. Nem is azért, mert olyan nagyra becsültem a saját sikeremet, inkább a férfi erőssége, ami miatt elvigyorodtam.
~ Alig tudtam megsebesíteni egy ilyen szintű kombinált támadással. Ez kétség kívül jó küzdelem lesz!~ örvendeztem gondolataimban, mialatt láttam, ellenfelem készen állt az újabb menetre.
- Folytassuk!- szólítottam fel egy bólintással megborsozva mondandómat, ezután szorosan rámarkoltam a Zanpakutomra, majd azt kicsit megdöntve helyeztem magam elé. A fényes penge az ég felé szegeződött, telhetetlenül várta a másik fegyverrel való találkozást. Rémes sebességgel közelített felém a férfi, majd megpróbálta a lábamba döfni a katanát. Szerencsére idejében észrevettem szándékát, ezért épphogy el tudtam mozdulni, viszont mikor ismét felnéztem, láttam a bal kezét, valamint egy kidou neve hallatszott. Egy fehér villanás, azután hasító fájdalmat éreztem a vállamban. Nem sokkal később már mögöttem is volt, megkísérelt felhasítani, viszont egy laza szökkenéssel a kardja pengéjére léptem, onnan pedig sonidoval az egyik háztetőre érkeztem meg. Tekintetem a vállamra szegeződött. Egy szép kis lyuk tátongott rajta. Sajnos pontosan jobb kezes voltam, a fénysugár is ott kapott el, aminek nem igazán tudtam örülni. Benyúlva ruhám alá megvizsgáltam a sérülést, de nem tudta teljesen átfúrni a testemet, csupán a húsomba hatolt bele. A csordogáló vérem miatt, kezdett egyre vörösebbé válni a fehér egyenruhám. Kár. Pedig annyira megnyugtató színekben pompázott, s még kényelmes is volt. Ezután mehetek megint új göncért, szerintem már bőven elegük volt belőlem, de nem tehettem semmit. Feltéve, ha élve haza fogok jutni, természetesen. Halálomra próbáltam nem is gondolni, annyira könnyen azért engem sem lehetett kiiktatni, noha egy ilyen erős fickó bizonyára képes lett volna rá. Sajnos nem tűnt annak a kegyes egyéniségnek, sokkal jobban véltem felfedezni rajta a büszke és becsületes harcos jeleit, aki nem kevés önbizalommal rendelkezett. Nem tudhattam neki mi volt a története, noha tekintetéből azt tudtam leszűrni, valami igencsak nagy terhet hordozott. Még egyszer megérintettem a vérző nyílást, szemügyre vettem a saját testem folyadékát, ezt követően megmarkoltam a fegyveremet. Megint rágyújtott. Hát, valóban elég szépen űzte a dohányzás mesterségét.
- Ú, ez rendesen csíp...- jelentettem ki, miközben egy karkörzést végeztem. Boldogan tapasztaltam, nem volt létfontosságú a sérülés, emiatt valószínűleg ugyanolyan ügyesen tudom majd használni kardforgató képességeimet, mint eddig. Esetleg egy-két alkalommal be fog szúrni a fájdalom, csakhogy ezt már megszoktam. Olyan érzéseim voltak, ennél sokkal komolyabb dolgokra kellett számítanom, ha igazi kihívást akartam jelenteni a vaizardnak. Márpedig ez így volt. Nem szándékoztam addig megtámadni, amíg a saját egészségének rontásával foglalkozott, helyette inkább Zanpakutommal lemetszettem felsőm ujját. Katanámat a talajba szúrtam, utána megfontolt mozdulatokkal íveltem át a ruhadarabot a vállamon, ezzel is meggátolva a további vérzést. A cafat végét a fogaim közé vettem, egy fejlendítéssel biztosabbá tettem a csomó tartását. Minél jobban szorított, annál nagyobb segítséget nyújtott. Miután rövid jellemzést adott a stílusomról, elmosolyodtam.
- Nem is várok el mást öntől.- közöltem vele. Nagyjából rátapintott a lényegre, noha annyira hülye nem voltam, hogy kijavítsam, mert a saját gyengémet árultam volna el. A védelmem tényleg nem volt a legjobb, ám az akrobatikus elemekkel próbáltam pótolni eme hiányosságokat. Legjobb védekezés a támadás, szokták mondani, hát ez rám is bőven igaz volt. Noha hárításra eddig sok szükségem nem is volt, hiszen acél keménységű bőrömön kevés dolog tudott áthatolni. Tény, technikám teljes mértékben a harc gyors befejezésére, a lendületes csapásokra volt kitalálva, viszont ez is illett legjobban a személyiségemhez.
- Ez esetben... Csak olyan gyorsnak kell lennem, mint Yuusuke-san.- mondtam ki egyszerűen eme szavakat, de beszélni könnyű volt. Felvenni a ritmust egy ilyen ellenféllel nagyon nehéz lesz, ám meg fogok tenni minden tőlem telhetőt. Hirtelen már a férfi előtt tűntem fel, azután három szúrást adtam le felé. Az elsőt a bal combja felé, a másodikat a nyakához, a harmadikat pedig a gyomra irányába. Nem törődve vele, hogy betaláltak-e, avagy sem, hátravágódtam, majd az egyik villanyoszloptól kilőttem magamat. Jobb kezemet behajlítva tartottam arcom előtt, hátraszegezve katanámat, így fegyveremnek nagyobb erejű suhintást kölcsönözve. Ám mielőtt még meg tudtam volna érinteni a pengével a vaizardot, egy sonido segítségével fölé kerültem, nagyjából két méterrel, s onnan kíséreltem meg leadni ugyanezt a vágást. Amennyiben ez eltalálja, könnyen kettéhasíthatom vele a fejét. Most megpróbáltam nem eltávolodni tőle annyira, mégis hasonlóan nagy lendületeket alkalmazni a környezetet kihasználva. Ezáltal támadásaim ereje nem csökkent, de az ő számára megcsappant a reakcióra szánt idő.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 10, 2010 3:16 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Jól következtettem, mivel ugyan lábát képes elrántani pengém hegye elől, de ezzel elveszíti azt az időt, amivel kitérhetett volna a Kidoum elől. A hófehér villám fényesen izzik fel, ámbátor nem láttam a férfi másik oldalán távozni. A kettészelést is könnyedén hárítja, ahogy katanámra lép, majd onnan egy sonidó segítségével a közeli épület tetejére vonul vissza. A vér jól láthatóan kezdi eláztatni uniformisát, viszont még mindig nem tudtam számottevő sérülést okozni Neki. Az előbbi akciómmal megkíséreltem kiiktatni a kardforgató kezét, azonban nem volt szerencsém. Jól láthatóan tökéletesen tudja használni sebzett testrészét, ráadásul még viccelődni is van ereje. Míg Én cigarettám elszívásával foglalatoskodom, addig Ő rögtönzött kötést eszkábál a vállán tátongó lyukra. Elhanyagolható semmiség igazából, hiszen a rés átmérője nem lehet több két centinél. Mondjuk, ha sikerült volna csontot találnom, az biztos elég zavaró lett volna számára. Lassacskán dohányrudam végére érek, eközben ellenfelem is befejezi önmaga kezelését. Elégedett mosollyal veszem tudomásul válaszát, mely szerint rátapintottam stílusának lényegére. Ámbátor a szemeiben tükröződő villanás az mutatja számomra, hogy csak részben van igazam. Következő kijelentésére csupán a hitetlenkedés kifejezése vegyül a vigyorgásba, valamiért nem tudom komolyan venni. Már Seireiteiben is a leggyorsabb kapitány voltam, s sebességemből azóta sem veszítettem. Jelenlegi szintemen talán még képes lehet tartani az iramot, viszont Shikai-Bankai aktiválást követően már kétlem. Testalkatomnak hála a légellenállással sincsenek problémák, így gyorsabban vagyok képes helyet változtatni, mint a gondolat. Adán-sannak nagyon hajtani kell majd, ha gyorsaság terén akar lefőzni.
Hirtelen támadásba lendül és pillanatok alatt előttem tűnik fel. Kissé elbíztam magam, legalábbis a combomba fúródó acél érintéséből erre tudok következtetni. Kifejezéstelen harccal lépek egy jobbra, nem törődve a lábamba hasító fájdalommal. A nyakam irányába közeledő vágást kardom anyaggal bevont végével térítem el, míg a gyomrom felé közeledőt könnyedén csapom félre. Az arrancar az egyik közeli villanyoszlopra pattan, majd onnan kölcsönözve kellő lendületet lő ki ismét irányomba. Lélekölőmet reflexszerűen emelem védekezésre, ám a csapás nem onnan jön, ahonnan számítottam rá. Az utolsó pillanatban a Primera újra használja sonidóját, s fölöttem jelenik meg. Néhány másodpercig eljátszom a kitérés gondolatával, de hamar elvetem ezt az ötletet. Habár hatalmas suhintással támad, mégis képes lehetek blokkolni. Ellentétes irányból, lentről felfelé indított vágással parancsolok megálljt a másik fegyvernek. A két monumentális erő összecsapásának köszönhetően összesűrűsödik a levegő testünk körül, mintha valami vákuum szívná el a környezetből. Fogaimat csikorgatva tartom magam, de a lábaim alatt fekvő gyenge aszfalt nem Nekem kedvez. Hangos morajlás hallatszik, azután egy méretesebb kráter keletkezik kettősünk körül. Jobbom elernyed egy másodpercre, ezzel közelebb engedve magamhoz a lidércet, ám erre igazából csak azért volt szükség, hogy kellő lendülettel tudja visszalökni. Hiába taszítom el, jól láthatóan három lépés távolságra marad, mivel inkább a közelharc lehet az erőssége. Nos, szerencsére a távolsági küzdelemben is elég profinak mondható vagyok, szóval ideje még jobban kihasználnom e tulajdonságomat. Egy shunpóval kitérek pengéje elől, azután lélekenergiát koncentrálok a bal mutató-és középsőujjamba.
- „Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása, Te, ki az Ember nevét hordozod, faragj iker lótuszt egy fényét vesztett kéklángon. És várj, míg a lángoló tűz eléri a távoli mennyországot.” – kántálom alig hallhatóan az idézést, amit már nagyon régen mondtam fel. A fentebb említett testrészek ezüstkék fénnyel világítani kezdenek, s egy szempillantásnyi idő alatt elérik a kellő töltöttségi szintet. - Hadou 73: Souren Soukatsui!
A parancs hatására pusztító fénysugár indul el, melynek célpontja az alant álldogáló Espada. Szinte a legerősebb támadó démonmágiámat engedtem Rá, így remélhetőleg többet ér majd, mint az előbbi Byakurai. Amíg Adán a közeledő technikával foglalkozik, addig Én egy újabbat készülök aktiválni. Elmémbe a „Hadou 50: Rei no Kuron! ” kidou neve úszik be lomhán, aminek köszönhetően két tökéletes másolat jelenik meg Rólam. Rendelkeznek a tudásommal a harc terén, habár kb. csak erőm harmadát birtokolják, ezért egy halálosabb seb következtében egyszerűen semmivé válnak. Ezen idő alatt dobhártyaszaggató robbanás megy végbe, ami a lángoló energianyaláb esetleges célba érését jelenti. Néma parancsokkal jelzek két hasonmásomnak, majd mindhárman bevetjük magunkat a keletkezett füstfelhőbe. Megpróbálom a rossz látási viszonyokat, valamint túlerőmet kihasználva felülkerekedni. A hollowtól pár méterre megtorpanok, először „segédeimet” küldöm be a darálóba. Valószínűleg nem lesznek hosszú életűek, de nem is ezért teremtettem őket. Egyszerre támadnak, egy-egy szúrást elindítva a férfi lábikrája és tüdeje felé. Kétségtelenül könnyű lesz hárítania, viszont ezek csak elterelésként szolgálnak. Míg ellenfelem ezzel van elfoglalva, addig egy villámtánccal ösztönzöm magam mozgásba, s a második lépést követően egy szökkenéssel kerülök egyik klónom mögé. Különösebb szívfájdalom nélkül döföm át „önmagam”, hisz’ Dotonryuu hegye pontosan Adán szívére mutat jelenleg. A másolat semmisé lesz előttem, ennek köszönhetően még több lendületet tudok belefektetni a támadásomba.
~ Most megvagy!~ - villan fel előttem a diadalittas gondolat, ami lehet túl korai lesz. Biztos rengeteg trükk van még a tarsolyában, ezért meg sem próbálok kesztyűs kézzel bánni Vele. Ellenben akár meg is ölhetem, az sem okozna különösebb fennakadást számomra. Egy érdekes beszélgetőtársat veszítenék el, azonban egyszer úgyis szembekerülnénk a harcmezőn, s jobb előbb letudni az összecsapást, s eggyel kevesebb gonddal megmérkőzni a csatában.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 3:32 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "

Sikeresen találtam el a combját, valószínűleg azért tudtam bevinni egy szúrást, mert nem számított a sebességemre. Ezek után persze azonnal feleszmélt, majd a következő két mozdulatomat már pompásan védte. Az elugrás utáni, föntről irányuló csapásra egy lentről koordinált vágással felet, mely miatt erőink egymásnak feszültek.
~ Ez hihetetlen!~ gondoltam magamban, mialatt megpróbáltam teljes energiáimból taszítani Yuusuke-sant. Mintha egy pár másodpercre megállt volna számomra az idő, de rögtön észbe kaptam, amint a betontömeg már nem bírta a megerőltetést. A körülöttünk keletkezett légtér miatt a hajam is az égnek állt, nem sokkal később a férfi odébb taszított magától. Egy elegáns mozdulattal huppantam a talajra, s guggolásból azon nyomban ellöktem magam, jobb kezemben lévő Zanpakutomat magam elé helyezve. Éreztem, nem szabadott volna hagynom neki az ellentámadást, viszont már késő volt. Egy shunpo segítségével füstölgött el a helyéről, majd egy fékezéssel mentettem meg magamat az orra eséstől. Gyorsan tekintettem körül, ezt követően egy újabb furcsa ige sorai csapták meg füleimet. Nagyra nyílt szemekkel, tátott szájjal bámultam a varázslat irányába.
~ Francba!...~ hangzott el a szitok elmémben, noha nem nagyon mentem vele semmire. A kékes színű nyalábra csak egy védekező pozícióval tudtam felelni, viszont úgy sem voltam képes teljesen megállítani a támadást. A végén csak annak örültem, hogy élek, felsőm cafatokban lógott, mellkasomon egy tetszetős seb volt, de inkább égési sérülésnek neveztem volna. Begörnyedve lihegtem, a látásom megkettőződött, ám egy határozott fejrázás következménye képen ez el is múlt. Köhögni kezdtem, pár lépést meghátráltam, csakhogy erőt véve magamon, megvetettem lábaimat a romokban heverő kőtömbök között. Éreztem, újra eszemnél voltam, habár kilátásaim kezdtek egyre rosszabbá válni. Kissé csalódottan ütöttem bele bal öklömmel az egyik házfalba, aminek oldala enyhén kirobbant.
~ Nem! Még nem szabad feladni! Van esélyem.~ mosolyodtam el, hála az optimista hozzáállásomnak. Hirtelen két vaizard is megjelent előttem, amin eléggé elcsodálkoztam, mivel már helyre állt a látásom, ezért vagy valamiféle illúzióra, vagy klónokra tudtam következtetni. Támadásba is lendültek, az egyikkel könnyedén elbántam. Végighasítottam a gyomrát, utána mögé kerülve a fejére markoltam, s négy barával robbantottam szét. A másikkal összecsaptunk, csakhogy az elkövetkező pillanatban az igazi férfi döfte át saját képmását, megpróbálva a szívemre célozni. A testemben éreztem, ahogyan áthatolt rajtam a kard, noha nem a szívemet találta el, mivel sikerült egy kissé elhajolnom. Számon kifröccsent a vérem, amit egyenesen Yuusuke-san fegyverére sikerült köpnöm, valamint a karomra is egy kicsit. Ekkor egy terv jutott az eszembe, mialatt pillantásomat mélyen ellenfelemébe ágyaztam. Egy nyugodt vigyor tűnt fel számon, mialatt erősen markoltam rá szabadon lévő kezemmel a Zanpakutojára, ezzel nem eresztve magamtól. Beljebb toltam a pengét, egészen, amíg a csuklójáig el nem értem, ahol két ujjammal megérintettem azt.
- Cadenas de Fuego Serpentinas!- hangzottak higgadt szavaim, megpróbálva újból lebénítani az illetőt. Nem szerettem sokszor egymás után ugyanazon technikát használni, viszont most az életem volt a tét. Tudtam, sokáig eme láncok sem fogják tudni visszatartani a fickót, Lobo Azult a talajba szúrtam. Hátrébb lépve párat, kirántottam magamból az acélt, a sebre markolva meginogtam. Erőt vettem magamon, ismét felegyenesedtem, kezeimet kinyújtottam. Előttük egy kék gömb kezdett növekedni, néhány másodperc elmúlásával pedig eme szavak hagyták el számat:
- Cero Esfera!
A sötétkék energiatöltetet előre irányítottam, megkísérelve pontosan a vaizard mellkasáig vezetni. Azután egy sonidoval az égben tűntem fel, bár idő közben már ökölbe is szorítottam tenyereimet, aminek következménye képen a gömbből rengeteg kisebb cero kezdett kiszáguldani. Reméltem, ezen cselekedettel már nagyobb károkat tudtam okozni a férfiban. Levegőért kapkodtam, és amint észleltem, vége van a tűzijátéknak, elugorva fegyveremért vártam a további eseményeket. Természetesen azonnal védekező állásba helyezkedtem, nem tudhattam honnan fog újra támadni Yuusuke-san.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 14, 2010 7:19 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Különösebb érzelemkifejezés nélkül veszem tudomásul Kidoum, valamint szúrásom sikerességét. Igazából a Souren Soukatsui kevésbé sebezte meg, mint gondoltam, ám jól van ez így. A döfés kicsit mellé ment, de még így is tetemes mennyiségű vért tudok vele előcsalogatni a férfiből. A rubintszín testnedv katanámra fröccsen, valamint az arrancar ruhájára. Balomat zsebembe csúsztatom, azután lassan elkezdem kihúzni a hollow mellkasából fegyverem. Nagyképűségemért hamar megkapom a büntetést, amikor ellenfelem a már korábban is használt akadályozó technikát alkalmazza újra. Karjaim ismét az oldalam mellé szorulnak, azonban most már tudom, miképp kell kitörni a béklyókból, így csak idő kérdése, hogy sikerrel járjak. Eközben Adán eltántorog a közelből, jól láthatóan megviselte az előbbi két támadás. Reiatsumat növelni kezdem, miközben a lidérc egy új képességét villantja fel előttem. A koncentrált lélekenergia mennyiségéből ítélve semmi jóra nem számíthatok, ezért fizikai erőmet is segítségül hívom a szabaduláshoz. A lángoló láncok a bőrömbe marnak, ennek ellenére csak tovább feszegetem azokat. Egy-két égett csík nemigen számít, főleg, ha épp darabokra próbálnak robbantani. Fémes pendülés kíséretében kerekedek végül felül a mágián ismét, ámbátor megint kifutottam az időből. A Cero szó elhangzására felkapom a fejem, mivel egy gömb indul el Felém, nem pedig a megszokott sugárnyaláb. A sötétkék színben pompázó támadás hihetetlen sebességgel közeledik irányomba, s a minimális távolság miatt kitérni sincs lehetőségem. Ha mindez nem lenne még elég rossz, beszélgetőpartnerem rátesz egy újabb lapáttal. A golyóból további vékonyabb fénysugarak csapódnak ki, melyek kinézetűk ellenére biztos kemény pusztító erővel bírnak.
Mivel Zanpakutuom elég messze van, így nem tehetek mást, mint megpróbálom puszta kézzel megvédeni magam. A kisebb sugarak gond nélkül az enyészetté lesznek, amint találkoznak az aurámmal, ám a nagyobb halálosztóra ez már nem lesz igaz. Egyszerű alapállást veszek fel, jobb lábamat előre teszem, míg a hátsóval kitámasztom a testem. Kisebb harci ordítást követően kísérlem meg tenyereimet egymás mellé téve meggátolni, hogy ropogósra süljek, mint egy grillcsirke. Monumentális robbanás rázza meg a környéket, majd mindent elönt a füst. Köhögve botorkálok ki a detonáció középpontjából, ezt követően kifulladva támaszkodok neki a közeli épület falának. Futó pillantást vettek alkarjaimra, amelyek ugyan feketéllenek a koromtól, de nem károsultak számottevően. Felsőtestemről ugyanez már nem mondható el, mivel a korábbi égési sérülések mellé egy nagyobb, kör alakú is csatlakozott pont a szegycsont környékén. Pólóm csupán nyomokban emlékeztet régi önmagára, ezért egy-két rántással le is tépem magamról. Ezen idő alatt a Primera összeszedi fegyverét, így jobbnak látom, ha Én is hasonlóképp teszek. Elmém egy gondolatcsápjával kinyúlok lélekölőm felé, ami ezt követően megelevenedik, s villámgyorsan a markomban terem. Szerencsére a Shikaiom egyik képessége miatt képes vagyok egy alapvető telekinézisre, viszont ez csak katanámra érvényes. Pedig biztos nagyon jól állna a Jedik köpenye, ámbátor nem támogatom a zöld bőrt és a nagy füleket. Bocsi Yoda mester, de maradok inkább Vaizard. :/ Muszáj pár pillanatra pihennem, mivel a Cero hárítása igen sokat kivett Belőlem. Az utolsó másodpercben egy Shakahouval szétrobbantottam a gömböt, ebből adódóan tudtam a sérülések mértékét lecsökkenteni. Kétségtelenül sokkal rosszabbul jártam volna, ha az az izé telibe kap.
~Ehh, ezt nem gyengén benéztem… ~ - korholom magam figyelmetlenségemért gondolatban, majd felegyenesedem. Nem törődve a mellkasomat feszítő érzéssel lépkedek közelebb Adán-sanhoz, mivel még nem ért véget az összecsapás. ~Ki kell valahogy kényszerítenem Belőle, hogy a teljes erejét bevesse. A legtöbb támadásom gond nélkül eltalálta, pedig Neki kellene a legerősebb létező arrancarnak lennie. Talán ennyivel gyengébbek Las Noches pribékjei, mint ahogy emlékeztem volna? ~
Elgondolkodva köpök ki oldalra egy adagnyi véres nyálat, valószínűleg elharaptam a nyelvem a nagy erőlködésben. Dotonryuut egy elegáns pörgetéssel támadóállásba fordítom, ezután villámtáncomnak köszönhetően egy szemvillanásnyi idő alatt eltűnők eddigi helyemről és előtte jelenek meg újra. Fegyverforgató öklömmel akarnám állcsúcson vágni, s ahogy elvesztette egyensúlyát, egy csinos kis vágást kanyarítani mellkasára. Az akció sikerességével mit sem törődve pördülök ki jobbra, aztán reiatsut koncentrálok szabad kezembe.
- Bakudou 09: Geki! – szólalok meg emeltebb hangon, egy csettintéssel szabadjára engedve a blokkoló mágiát. Terveim szerint e gyenge Kidouval le tudom annyira lassítani a mozgását, hogy ne legyen képes kellő gyorsasággal elmozdulni csapásaim elől. Egy nagyobb szökkenés kíséretében kerülök mögé, azonban szerencsétlen módon pont a sérült lábamra érkezek, mely nem képes megtartani a súlyomat. A sebből tetemesebb mennyiségű vér fröccsen ki, szerencsétlenségemre biztos valami artériát szúrt keresztül. Fogaimat csikorgatva helyezem át a súlypontom, ezzel minél kevésbé terhelve a szinte használhatatlanná vált testrészt. Mindenesetre shunpóban nem zavar, ámbátor gyorsaságom csökkenni fog. Mentve a menthetőt fordulok meg tengelyem körül és egy vízszintes vágással szeretném elválasztani a fejét a nyakától.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzer. Jún. 16, 2010 11:51 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


~ Hát ez nem igaz... Miért kellett megint kifognom egy ilyen erős fickót?~ merült fel bennem a kérdés, amikor észleltem, hogy Yuusuke-sanon még a saját fejlesztésű cerommal sem tudtam végzetes ütést bevinni.
~ De addig nem fogom használni a végső alakomat, amíg rá nem tudom bírni legalább a shikai használatára.~ gondoltam magamban, mialatt egy halvány mosoly tűnt fel az arcomon. Tudtam, minden erőmet be kell majd vetnem, amennyiben győzni akarok. Pislákolt még bennem a remény, ami arra vonatkozott, miszerint a végén én fogok talpon maradni, csakhogy nem voltam ostoba. Még a hatalmas optimizmusommal sem tudtam figyelmen kívül hagyni az ellenfelem erősségét. A vaizard megint támadásba lendült, először megpróbálta eltalálni az államat egy ütéssel, ami elől könnyedén kihajoltam, majd a mellkasomra célzott vágását egy vízszintes suhintással hárítottam. Egy ideig megint összeszorult a két penge, viszont nem sokkal később az alak kitért előző pozíciójából, majd az egyik kidouját alkalmazta. Testemen egy vörös burok keletkezett, amely nem engedett mozdulni.
~ Mi a fene ez?~ érdeklődtem tanácstalanul. Hiába próbáltam akármit is lépni, egyik végtagom sem engedelmeskedett. Nem volt mit tenni, valahogy ki kellett törnöm a burokból. Egy nagyobb reiatsu kiengedés szétfeszítette a réteget, aminek köszönhetően ismételten szabaddá vált a mozgásom. Yuusuke-san már mögöttem is volt, csakhogy szerencsétlenül a rosszabbik lábára huppant, ami nekem egy csekély időt kölcsönzött.
- Lanza Roja!- hívtam elő bal kezembe egy energianyalábot, amit azonnal megkíséreltem a férfi sérült lábába beledöfni. Sajnos nem voltam eléggé gyors, mivel ő fordulatból kívánt volna kettészelni, de így a lándzsát csapta szét, noha egy kisebb vágás az én oldalamon is keletkezett. Vérem egy része azon sebből is kikandikált, bár ez már hanyagolhatónak tűnt a többi károsodásomhoz képest.
~ Úgy tűnik nem fektettem belé elég energiát. Na nem baj, vegyük komolyabbra a dolgokat.~ hoztam egy határozatot.
- Ha megbocsát...- mondtam, ezt követően egy sonidoval a levegőben teremtem. Kardomat a tokjába helyeztem, ezután villám gyorsan két kezemből barákat kezdtem lőni. Nem kívántam sok erővel megborsozni őket, valójában igazi célomat nem is ővelük szerettem volna elérni. Inkább afféle bénításnak szántam a rengeteg lövedéket, sőt még ez sem a pontos kifejezés. Próbáltam velük egy megadott körzeten belül tartani a vaizardot. Nagyjából ötven gömböt engedtem ki a kezeim közül megállás nélkül, majd abbahagytam.
- Lanza Roja!- hagyták el a spanyol hangzású szavak a számat, eközben öt darab, az előzőeknél jóval nagyobb hatalommal rendelkező, szúró fegyvert idéztem meg testem köré. Ha a látási viszonyok nem is voltak tökéletesek a pesquisa nevű, lélekenergia érzékelő képességemmel pontosan be tudtam mérni a férfi akkori tartózkodási helyét. Egy határozott kézmozdulattal küldtem előre, a rakétaként elszáguldó rudakat. Jobbik esetben sikerült eltalálnom velük az illetőt, aki talán, ha egy kis időre is, de leszegeződik. Nekem tökéletesen elég volt egy fél perc, lehet még ezzel is túl sokat mondtam.
~ Még nem végeztem.~ futott át eme gondolatfoszlány az agyamon, ám szám csupán egy rövidke szó suttogásának erejéig nyílt meg:
- Cero!
Mellkasom elől egy hat méter átmérőjű, sötétkék sugár bocsátódott ki, aminek jellegzetes zaja számomra olyan boldogítónak számított. A technika villám gyorsan száguldott, valamint pusztító erővel rendelkezett. Természetesen nem a gyengébb fajtájúak közül való volt, hiszen nem becsültem le a férfit, mivel az egyenlő lett volna az öngyilkossággal. Kíváncsi voltam hogyan fog reagálni eme lépésemre, de ismét elővettem a kardomat, mert ellenkező esetben könnyen bajba kerülhettem volna a figyelmetlenségem miatt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 6:07 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

A csapásom célt téveszt, s a férfi dereka helyett csupán egy számomra ismeretlen fénytechnikát sikerül félbeszelnem. Mielőtt bármit csinálhatnék egy sonidó segítségével eltűnik a közelből, azután Barák egy kisebb armadáját zúdítja a nyakamba. Mozdulatlanul szemlélem az irányomba száguldó mélykék gömböket, miközben egy fáradt sóhajtás hagyja el mellkasom. Zanpakutoumat kissé feljebb emelem, aztán gyenge csapásokkal minden olyan lövedéket eltérítek, ami veszélyeztetheti a testi épségemet. A célt tévesztett gömbök mellettem, valamint mögöttem csapódnak be, zavaró füstbe borítva ezzel ismét a területet. Szerencsére már nem a szemeimre hagyatkoztam, hanem reiatsu-érzékeléssel lőttem be az életemre törő golyók helyét. Ebből kifolyólag néhány ugyan eltalál, ám az okozott sérülés elhanyagolható, szinte meg sem érzem őket. A gyilkos esőnek hamarosan vége szakad, s Én kilépve a ködből szembetalálom magam öt darabbal az előbbi lándzsás cuccból. Egy laza kézmozdulattal indítja el Felém őket, sebesebben a gondolatnál. Különös módon mégsem érzem, hogy menekülnöm kellene, inkább megpróbálom feltartani Adán-san újabb gyilkossági kísérletét is. Lélekenergiát koncentrálok magam elé, ezt követően elmémen átszáguld a „Bakudou 81: Dankuu!” parancs, aminek köszönhetően láthatatlan fal képződik előttem, ami könnyedén feltartja a Lanza Rojákat. Pajzsom a találatot követően több ezer darabra robban és ebben a pillanatban azt kívánom, bárcsak maradt volna még egy kicsit. Zúgva egy méretesebb Cero igyekszik szétégetni, ráadásul már megint nincs időm kitérni. Kétségtelenül nem ez az Én napom. Talán túlságosan lelassultam volna vagy a Primera gyorsabb a megszokott ellenségeimnél? Halk szitkozódás közepette vágom a földbe lélekölőmet, majd fennhangon elkiáltom magam.
- Me ga sameru, Dotonryuu! Suna no Fusegu tate! – szavaim hatására rögtön aktiválódik kardom Shikaija, ami egy gyors átalakulással is jár. A keresztvason egy faragott sárkányfej domborműve rajzolódik ki, a penge pedig megvastagodik és sziklaszerűvé válik. Nem sokáig lehet gyönyörködni benne, mivel második felszólításomnak hála ezernyi darabra robban, azután egy erős burkot képez körülöttem. A becsapódás pillanatában félő, miszerint a fal áttörik, azonban mielőtt ez megtörténne, hidegvérrel megérintem a „tojás” belső oldalát, s szemeimet lehunyva további lélekenergiát áramoltatok bele. A találat helyén vörösen izzani kezd a kő, de szerencsére kitart. Néhány másodpercig még fülelek, hátha további támadások is érkeznek, azonban minden csendesnek tűnik. Feszülten bontom meg egy pillanatra védelmem, majd miután kellő távolságban tudom az Espadát, egy gondolattal ismét poralakba változtatom lélekölőmet. Biztos nem számított rá, hogy túlélem ezt a kombinációt, ám sajnos csalódást kell Neki okoznom. Mindenesetre hamarabb elérte célját, mint Én, mivel sikerült kikényszeríteni belőlem az első szintet, amíg Ő még mindig alapszinten küzd. Szám szélén fanyar félmosoly árnyéka játszik, hisz’ régen fordult már elő ilyesmi Velem. Másrészről saját maga alatt vágja a fát a lidérc, mivel most már az eddiginél is kétszer gyorsabb vagyok. Jobbomat derékszögbe állítom testemmel, azután egy csuklómozdulattal intek a Földsárkány „pikkelyeinek”, hogy ismét alkossanak fegyvert a kezembe. A kőszilánkok készségesen indulnak el a megadott irányba, aztán ismét egységes felületet alkotnak. Elegánsan mellkasom elé pördítem a szablyát függőlegesen, ezt követően az arrancarra mutatok vele.
- Gratulálok! Az Ön ereje lenyűgöző! – hajtok fejet beszélgetőpartnerem jártassága előtt, mivel elvitatni Tőle ezt az erényt igazságtalan lenne. – Ha kapitányságom ideje alatt találkozunk, biztos nem lettem volna képes legyőzni… Ám mostanra ez az impozáns tudás is kevés ellenem. Mert igazából… - itt egy kis szünetet iktatok be, mely alatt immáron követhetetlen shunpómat segítségül hívva Adán-san mellett jelenek meg és balomat a vállára helyezem - …már látom a kettőnk közötti különbség nagyságát.
Nevetve kapom el karom biztosan bekövetkező csapása elől, azután néhány méterrel arrébb szökkenek a levegőben. A tűző Nap forró sugarai tőrként döfködik a bőröm, nemigen jártam kint mostanában a napfényen. Az üres kezemen tekergőző sárkányalakú heg fehér izzással emelkedik ki környezetéből, örök időkig emlékeztetve arra a bizonyos esetre a Király szemével. Fejem megrázásával elhessegetem a zavaró gondolatokat, most koncentrálnom kell. Zanpakutuom fenyegetően feljebb emelem, aztán egy villámtánc segítségével szelem át a közöttünk lévő távolságot. Néhány méterrel áldozatom előtt kicsit lassítok az iramon, eközben orrom alatt egy újabb parancsot mormolok el.
- Sabaku no Arashi! – motyogom alig hallhatóan, ennek köszönhetően pengém ismét darabjaira hullik és gyilkos fergetegként indul el Adán felé. Shikaiom másik képességének köszönhetően sebességem a duplájára nőtt, ezért egy újabb szökkenéssel termek előtte, s mivel a pengék Engem nem sebeznek meg, különösebb félelem nélkül indítok el egy jobb horgot a gyomorszája felé. Ha az ütés erejétől összegörnyedne, egy könyökcsapással kísérelném meg földre vinni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 6:40 am

[Őrjáratozás Suwun módra]

* Kicsit elgondolkodott azon, hogy miket mondott a hadnagy... még mindig nem tudott túl sokat a Seireiteiről, de úgy gondolta, ha mindenhol olyan emberek szaladgálnak mint ez a hadnagy... akkor valószínűleg iszonyú feszült lehet a légkör, ráadásul senki nem tud nyugalomban lenni.
Mindezek után még abba is belegondolt, hogyha megpróbálják oda elcipelni, azzal semmit nem fog nyerni,
és simán csak kivégzik, még tárgyalás nélkül is... ezek folytán az egyetlen lehetősége harcolni, vagy itt meghalni, és akkor még lehet valami esélye itt túlélni.
Közben méregette hogy a hadnagy igen agya lágyult arckifejezést öltött, vagy inkább ez az ő "sátáni vigyora" amelyet akkor ölt fel mikor élvezi, hogy szembeszállhat valakivel.
Közben hősünk, aki nem volt jó a Reiatsu érzékelésében a maga gyenge érzékeivel is megérezte, hogy rettentő furcsa Reiatsu árad a nőből, és ami még ijesztőbb, hogy rettentően magas is volt az a Reiatsu.
Nem sokkal a beszélgetés, vagy a szópárbaj után rögtön jött is az ellentámadás, hisz ilyen dolgot nem hagyhat válasz nélkül nem hagyhat a hadnagy a nagy önérzetével.
Bekapott egy rúgást gyomorba, de nem maradt tétlen, mivel mikor a kar majdnem a tarkójához ért, rögtön el shunpozott a közeli háztatőre, majd onnan ugrás közben próbált egy, a háta mögül indított felülről lefelé haladó vágással támadni.*
- Majdnem...
* mondta mikor hallotávolságba ért, célozva az előző támadásra, közben pedig ha a támadása nem talált, akkor a földről rögtön az elmozdulás irányába indít egy vízszintes vágást.*
- Nahát... tényleg furcsa ez a Reiatsu... belőlem még talán nem is árad...
*mondta inkább magának, miközben folyamatos támadásokkal próbálta bombázni a hadnagyot, amely valószínűleg mind sikertelenül végződik, de ha egy is betalál az komoly sérülést okozhat, tekintettel a Zanpakuto súlyára és a támadás erejére. *
- És mondja hadnagy... miért akkor annyira elcipelni engem... a szabálysértés egy dolog... de valaha maga is ember volt... legalább is mielőtt meghalt és átkerült a Seireiteibe azelőtt biztos...
* közölte a nyilvánvaló információkat, de ténylegesen kíváncsi volt, hogy mi az a nagyon nyomós indok, amiért ennyire tüske a nő szemében. *
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te16400/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyVas. Jún. 20, 2010 3:46 am

{Séta Iratuza-kunnal}

-Konkrét úti célom nincs. Meg amúgy is egy év alatt biztos sokat változott a város amióta nem láttam.
Sétáltam a fiú mellett. A város, legalábbis nekem úgy tűnt, tényleg sokat változott. Sok új bolt meg miegymás aminek a kirakatai előtt meg-meg álltam. Azt hiszem, hogy a shinigamivá válás sokban megváltoztatott. Talán túl sokban.
~ Szóval itt éltél?- hallottam lakótársam gúnyos hangját.
~ Igen itt. Talán bajod van vele?
~ Hogy ne lenne... a rezidencia sokkal jobb hely ennél. Sőt még a 2. osztagos kis szobád is.-nevetett.
~ Gondolj amit csak akarsz. Én attól ugyan úgy fogom szeretni az Emberek Világát mint eddig.
~ Miatta?
~ Többek közt.-zártam le a beszélgetést, majd miután kinézelődtem magam lassan visszasétáltam a fiúhoz.Egy darabig némán sétáltunk.
-Sok mesélni valóm van. Jó és rossz is. Gondolom neked is van mit mesélj. Üljünk le.-fogtam meg a kezét, majd egy pad felé húztam. Miután leültünk rá, még egy kicsit a némaság lett úrrá rajtunk.
- Kezdjem én a mesélést, vagy szeretnéd te kezdeni?- néztem a fiúra nagy levegővétel után. Valamiért kissé nehezemre esik ránéznem. Talán, mert eddig nem tudtam, hogy ott volt mikor meghaltam?...
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 3:38 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


Yuusuke-san egy erős védőpajzsot vont maga elé, amelynek segítségével hárította a Lanza Rojákat. A barák alig értek valamit ellene, de ezzel nem is volt különösebb probléma. A feladatukat beteljesítették, noha nagy szerepet túlzottan nem kaptak. A kis gömbök sosem voltak a kedvenceim, jóformán semmit nem értek már az olyan ellenségekkel szemben, akikkel szerény személyem találta szemben magát. No, de a cero lövése közben elértem, amit kívántam. Egy hosszadalmasabb parancsszó hangzott el, rögtön tudtam, ezzel alkalmazta a Zanpakutoja shikai képességét.
- Nocsak, Yuusuke-san... Hát végül rászántad magadat erre is.- mosolyodtam el gonoszan, mialatt lehunytam rideg, kék szemeimet. Egy pillanat alatt hullt szét a fegyvere, valamint alakult át egyfajta védőréteggé, melynek segítségével visszaverte a sugarat is, amit küldtem felé. Látványos egy Zanpakutoja volt, még életemben nem láttam ehhez foghatót, hiszen tudta változtatni annak halmazállapotát. Ez igazán tetszett nekem, talán saját magamnak is elfogadtam volna egy hasonlót, csakhogy én nem voltam shinigami... Valószínűleg már soha nem is leszek az, viszont már hallottam olyan arrancarokról, akik csatlakoztak a halálistenekhez. Sőt, egyiküket közelről is ismertem, de hogy életben volt-e még ezekben a napokban, arról nem voltam pontosan tájékoztatva.
~ Szóval Dotonryuu, mi? Nem emlékszem rá, hogy harcoltam volna idáig föld elemű lélekölővel, úgy látszik ennek is eljött az ideje.~ gondoltam magamban, mikor a férfi beszédbe kezdett. Eleinte dicséretnek indult a dolog. Tisztelettudó illetőhöz méltóan, viszonoznom kellett a kedvességét.
- Megtisztelő ezt hallani, egy magafajta szájából.- bólintottam a vaizard irányába, majd a kapitány múltját is belevonta a részletekbe.
- Ne aggódjon! Tudtommal azokban az időkben én a 8. espada voltam, tehát akkor is valahogy így állnának a dolgok.- közöltem vele, miközben jobb kezemmel finoman integetni kezdtem, a ballal meg megvakartam a tarkómat. Kissé komolytalanul fordítottam el oldalra tekintetemet, mialatt egy sóhajtást is véghez vittem. Rögtön mögöttem jelent meg, kezét a vállamra helyezve. Csak szigorúan pillantottam rá a markára, nem kívántam rátámadni, hiszen az alapján, ami ekkor hagyta el a száját, inkább próbált megfélemlíteni, esetleg kibillenteni a nyugalmi állapotomból.
- Nem mintha eddig titok lett volna ez a tény... Már az elejétől kezdve nyilvánvalóvá vált, ki az esélyesebb.- közöltem a fickóval, ám ő egy nevetés kíséretében elhagyta az intim szférámat.
- Na, de azért... Ne hamarkodjuk el a dolgot.- vigyorodtam el, majd vízszintes helyzetbe helyeztem a fegyveremet.
- Muerda su Garganta, Lobo Azul!- hangzott számból az utasítás Zanpakutom felé, majd végigsimítottam annak csillogó pengéjét. Egy óriási lélekenergia kitörés keletkezett. Nem tartott sokáig, viszont egy-két lelket elsöpört, még azok közül is, akik távolabb álltak. Nem akartam az emberek közelében alkalmazni ezt, ám nem volt más választásom. A haláluk szükséges áldozatnak számított azért, hogy két nagyobb erő összemérhesse tudását ezen a napon. Kinézetem nem sokban változott meg. Kezeimen és lábaim csontkesztyűk, valamint lábszárvédők keletkeztek, felsőmön végighúzódott a bundacsík, hátamon meglebegett a fehér köpeny, mely felsőbbrendű érzést keltett. Szemfogaim megnőttek, szemeim fényleni kezdtek, s ezt még az erőteljes napsugarak sem tudták elnyomni. Mikor megfordultam, ellenségem már közelített felém, katanájának egy újabb támadásával. Átalakulásommal nekem is megnőtt a sebességem, ezért képes voltam észlelni az alak mozgását. Éreztem, ahogyan egy kis penge megvágta az arcomat, valamint a combomat.
~ Értem, tehát a levegőben vannak a kardja darabjai. Hasznos képesség.~ töprengtem el, majd villámszerűen kezdtem ütlegelni, és egyben rugdosni is a levegőt, így hárítva az apró, mégis halálos fegyvereket. Szerencsére eléggé sebes voltam ahhoz, hogy védjem azokat, majd egyszer csak Yuusuke-sant láttam, amint megpróbált bevinni egy ütést a gyomromba. A kesztyűmmel megmarkoltam az öklét, s egy őrült vigyorral néztem mélyen a szemeibe. A könyökcsapása eltalálta a vállamat, viszont egy helyben állva néztem végig, amint karja lendülete a semmibe veszett, ahogy megérintett.
Egy óriási rúgást kíséreltem bevinni a nyakához, azután egy öklöst az arcába. Mikor befejeztem mozdulatsoromat, mögötte tűntem fel.
- Cero!- suttogtam, ezt követően kilövellt a sötétkék sugár előlem
.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 4:29 am

{Séta Rosa-channal}

- Hát nem tudom, lehet hogy sokat, de én mindennap látom, így nekem annyira nem tűnik fel a különbség...
* mondta miközben sétáltak az utcán, közben kicsit elgondolkozott azon, hogy mi lehet annyira új ebben a városban, mint régen.
Közben a lány elment és megnézte az új boltok kirakatait, amelyek nagy részében Iratuza nem járta... csak sokszor látta őket, így semmi újdonságot nem jelentettek számára.
Majd miután befejezte a vizsgálódást, visszatért hősünkhöz, majd elkezdte ráncigálni egy pad felé, közben Kamimaru elmerengett azon, hogy a lány már az első találkozásukkor meg most is milyen természetesnek vette hogy a kezét fogja.*
- Tehát... mond csak, mesélj... nekem nincs sok történetem erről az időszakról... a "halálom" után Urahara-san megtalált, aztán meggyógyított, ezek után elkezdett edzeni... egy furcsa tréningnek vetett alá... az elején azt hittem hogy hülyeség az egész, de igaza volt... meg persze ott volt a napit hollow irtás... azon kívül más nem nagyon történt.
* ezeket szépen elmondta, de nem akarta kifejteni hosszan, hisz akkor órákat ülhettek és beszélhettek volna arról hogy milyen kalandjai voltak a hollowokkal.*
~ Jobb ha őt meséltetem, akkor talán el is felejti , amit az előbb a saját hülyeségemből felhánytorgattam.~
* gondolta és a lány szemébe nézett várva, hogy ő majd megosztja vele a tapasztalatait, hogy milyen az akadémia, és ehhez hasonló élményeit, amelyek odaát történtek vele.*
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 13 Cl0te16400/30000Karakura Town utcái - Page 13 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 5:45 am

{Séta Iratuza
-kunnal}[/center]

Csendben hallgattam végig a meséjét. Emlékszem Urahara velem is mindenféle agya tekert dolgot leművelt, majd mintha semmi sem történt volna mosolygott.
- Velem ennél jóval több történt.-vettem erőt magamon miután a tudatomban végigfuttattam az emlékeimet.-Miután meghaltam... a parkban bolyongtam egy darabig és el-el beszélgettem pár emberrel akik láttak engem, addig míg egy shinigami át nem küldött. Átkerülésem után egy Rukongai nevű helyre kerültem. Ez amolyan külváros szerűség. Egy itt élő nemes fogadott be magához... és... elvett feleségül.-itt apró szünetet tartottam, hiszen biztos, hogy meglepődik a fiú ezen a kijelentésen.- Az esküvő után... az apósom segítségével bekerültem az akadémiára. Itt mindent tanítottak amit csak tudni érdemes egy shinigaminak. Sajnos időközben a férjem meghalt. Engem védett meg egy őrült shinigamitól. Akkor kaptam tőle ezt a nyakláncot.-emeltem fel az említett nyakéket.- Azután újult erővel vetettem magam a tanulásba. Egy év alatt sikerült letennem a vizsgákat is így hamarabb "szabadulhattam". A második osztagnál vagyok most hatodik tiszt.
Fejeztem be a mesélést. Közben emlékeimben felvillantak sorra a dolgok. A halálom... Az esküvőm... Férjem halála... A vizsgák. Ugyanakkor az edzés amikor megismertem a hadnagyomat. Persze lehet, hogy másoknak ez csak egy csepp a tengerben de nekem akkor is jelentenek valamit. Na jó... van amit én is szívesen elkerültem volna vagy elfelejtettem volna de mindent nem lehet. De legalább most itt lehetek az Emberek Világában. Találkozhattam valakivel akit ismertem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 13 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-