-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Júl. 10, 2009 11:24 pm

~A nagy dinnyés küldetés~

Támadásom sikeresen betalál, amit egy gonosz vigyorral nyugtázok. Már épp azon vagyok, hogy mégiscsak levágom a fenébe, amikor sűrű, fekete füst emelkedik. A hirtelen jött zavarótényezővel nem tudok mit kezdeni, s egy nagy slukkot is sikerül beszívnom belőle. Könnyező szemmel botorkálok ki a felhőből, miközben megpróbálok nem megfulladni. Köhögve nézek körül, de már csak azt látom, hogy az arrancar távozik egy gargantánán keresztül. Hirtelen fel sem fogom hogy mi történt. Azután elkezdem felfújni magam. Mi az, hogy csak úgy itt hagy minket? Még csak be sem melegedtem, ez így szemétség! Gyáva módon lelépett, pedig megmondtam, hogy meg fogom bosszulni azt, amit Chiyo-channal tett. Állatias módon felüvöltök, majd rárúgok az egyik közeli padra, ami ripityára törik, így vezetve le a feszültséget, Fújtatva vágom bele a sayába Dotonryuu-t, aki egy mordulással jelzi a fejemben nem tetszését. Eközben Chiyoko valamilyen módon beleágyazódik a földbe. Értetlenkedve pillantok felé, majd egy gyors Shunpoval mellette termek.
- Elnézést, Chiyo-chan! - szólalok meg, azután segítek neki feltápászkodni - Ez a féreg lelépett, és nem tudtam rendesen elintézni.
Veszett mód frusztrál ez a dolog, és az is bassza a csőrömet, amit Zelnek mondott. Vajon mire célozhatott azzal, hogy Seiretei meg fogja bánni, amiért bíznak benne? Áhh, a fenékért is foglalkozom vele! Biztosan csak hazudott, de azért elég frusztráló. Főleg a lenéző stílusa irritált. Nem hiába, Aizen sosem adott az ilyen dolgokra. Ezért sincs meg benne a becsület és a hasonló érzések. Gerinctelen, mint az összes pribékje. Inkább más felé terelem a gondolataimat, mert a végén még felrobbanok. Remegő kézzel húzok elő egy cigit, és lököm be a számba. Csupán második próbálkozásra sikerül meggyújtanom, ami tovább fokozza rosszkedvemet. Miután mégis sikerül rágyújtanom, lábammal dobolok a földön, s egyre nagyobb slukkokat szívok az energiarudacskából. Ennyi idő már biztos elég lesz Kaabelnek, hogy ide érjen és visszahúzhassunk Soul Societybe. Sőt, még a dinnyét se sikerült megvennünk!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyVas. Júl. 12, 2009 8:37 pm

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀


A cinkes találkozás után, szinte csak egyre jobban irritált az ipse jelenléte. Késztető vágyat éreztem az iránt, hogy darabokra szedjem, főleg a szánalmas hebegése után. Már épp pofozható távolságot talált, mikor eltűnt karmaim közül, mint a kámfor. Egy pillanatig csak lestem ki a fejemből, hogy mivva', mikor elnéztem Kamill felé. Hatalmas meglepetésemre az ürge túláradó szeretetét kinyilvánítva kerülgette a szerencsétlen lányt, aki kínos mosollyal arcán magyarázkodott. Szinte már a jelenet is szörnyű látvány volt. A csillagokkal körülbélelt édes páros egyike egyre nyájasabban és inkább nyálcsorgatva udvarolt a csajnak, a rózsaszín, szivárvány színű buborékokkal megspékelt háttér előtt. A másik nőszeméllyel az eseményeket nézve padlót fogtunk. Amikor magamhoz sikerült térnem, szivárgott annyi vér az agyamba, hogy felfoghassam, hogy ez az idióta szórakozik velem. Biztos tisztára hülyére vett.
-Hé ember!-lépek mellé, és ismét fenyegetően emelgetem öklömet -Nem akarom megzavarni ezt a romantikus pillanatot, de asszem nekünk még van egy befejezetlen ügyünk!-vigyorgok rá, vérben forgó szemekkel, s már lendítem a kezem, ahogy a háttérben sipákoló csaj megragad és nem ereszt.
-Áh, fiúk ennek nincs semmi értelme!-kezdi el hangosan osztani az igét. A szöszke szentbeszéde aligha tudna megnyugtatni, de rá kell jönnöm, hogy a Liberot telirakó csávót sajna nem verhetem laposra, így egy sóhaj kíséretében elengedem, és arrébb bandukolok.
-Inkább mondd el szépen, hogy mi történt pontosan!
-Na majd az pont neked fog karattyolni...-morgolódok továbbra is, ahol elrúgok a járdáról egy kisebb kavicsot.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyVas. Júl. 12, 2009 10:33 pm

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙



Kicsit megijesztett a dolog, hogy Justin egyből, se szó, se beszéd, meg akarja verni a fiút, így igyekeztem lecsillapítani. Szinte látszott rajta, hogy hidegen hagyja a nyugtatgatásom, így muszáj volt, hogy cselekedjek. Talán ha nem állok a két fiúk közé, nagy bajok történtek volna. Ahogy igyekeztem szétválasztani őket, Justin úgy látszott, mintha megnyugodott volna. Ám, sajnos a probléma nem oldódott meg, ugyanis a lila hajú fiúcska egy pillanat alatt előttem termett és csillogó szemekkel kezdett nekem nagyon édesen udvarolgatni.
-Nos, hát, izé, kedves vagy de, öhm... A nevem Kamill... de légy szíves, hát nah... ehhe!-ezekben a percekben valahogy nagyon nem akart menni a mondatalkotás, így én is csak össze vissza beszéltem valamit. Még az a furcsa, hogy a nevemet ki tudtam nyögni úgy ahogy. Kínos vigyorral tűrtem a srác bókolását, mikor a szőke méregzsák ismét akcióba nem lendült. Szinte éreztem, hogy most tuti biztos, hogy agyonüti. Az ordibálása után már lendítette is az öklét, de ezt nem szerettem volna végignézni, így próbáltam lefogni. Minek az értelmetlen verekedés, ha talán kedvesen is lehet szóra bírni. Ahogy Justin belátta a dolgokat, hatalmasakat fújtatva sasszézott arrébb. Mikor a vész elmúlt, odaléptem a falfehér fiúhoz és próbáltam valami nem grimaszolós arcot felvenni.
-Inkább mondd el szépen, hogy mi történt pontosan!-próbáltam kitartóan szóra bírni.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 4:26 am

//Világhódító körút buktatókkal//

*Gyilkos tekintettel mered a lila hajú idegen felé nyúló kezére, hogy a legapróbb rossz mozdulat esetén is eltörhesse legalább három ujját a matató kézfejnek... Már éppen megrángatná - cseppet sem finoman - a kósza végtagot, de a másik ismeretlen megelőzi ebben.*
- Nekem nem esett bajom, a csomagnak viszont elég sok szépséghibája lett, amit pár percen belül át kellett volna adom a tulajdonosának...
*Morogja szúrós pillantást vetve a fiúra, akit még ekkor is eszeveszettül ráz a másik idegen. De Shun szerint is abszolút megérdemli a tortúrát... Újabb mázlija a lila hajúnak, hogy semmi nem történt a karddal - ebben az esetben ugyanis minimum felnyársalta volna a sérült Herufuaiával...
Azonban már nem tudja megtoldani szavait ezzel az apró figyelmeztetéssel, az újjászületett Casanova ugyanis a következő pillanatban már a szintén ismeretlen lánynak akarja a szelet csapni. Elkerekedett szemmel figyeli a jelenetet, miközben azért szurkol, hogy most végre jól megkapja az arcátlan fiú. Hajh, ő bezzeg már az első pillanatban úgy pofonvágta volna, hogy az ütéstől látott volna csillagokat, nem a szerelemtől...
Épp itt jár gondolatmenetében, amikor észreveszi, hogy hasonlóképp a padlóra került a szőke srác is a látványtól. Ekkor jut eszébe, hogy mintha a másik lány nevén szólította volna az előbb az idegent... Justin... Hol is hallotta ezt a keresztnevet? Karakurában biztosan nem sétálnak túl sokan ilyen keresztnév tulajdonosaiként...*
- Megvan!
*Kiált fel a kelleténél hangosabban, és a homlokára csap a hirtelen felismerés hatására. A doboz környékéről előtúrja a papírt, ami elvileg a csomagba volt beletűzve, és gyorsan átfutja a szöveget. Hát persze, hogy is felejthette el!*
- Te vagy Justin Awesome?
*Bök a cetlivel egyenesen a szőke ismeretlen felé, majd zsebéből egy tollat is előkotor, és az íróeszközt is felé nyújtja.*
- Ha igen, akkor itt és itt írd alá a papírt, miszerint átvetted az Urahara vegyesboltjában vásárolt valamit, amit rendeltél vagy rendeltek a nevedben...
*Mutogat hevesen Justin orra alatt, és a kezébe nyomja a tollat.*
- Apropó, a csomag átvétele után reklamációt nem fogadunk el...
*Fűzi hozzá mondanivalójához, miután a fiú aláírta az elismervényt, végül pedig diadalittasan megigazítja sapkáját. Lassan kezd alkalmazkodni a zöld ex-shinigami munkamódszereihez: most is csak azután szólt az apró betűs részről, miután már késő Justin számára...*
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Júl. 17, 2009 2:38 am

~A nagy dinnyés küldetés~

~Hát ezt is sikerült megcsinálnom... ~gondoltam magamban mikor láttam, amint éppen eltűnik egy Gargantanában. Tudtam, hogy mindenki, aki Aizent szolgálja gyáva és gyenge, na de ennyire? Ráadásul még csak be sem melegedtem. Miylen harc az ilyen? Ezt nem is lehet harcnak nevezni.
Visszavontam a füstöt, majd körbetekintettem a többieken, hogy ők, hogyan fogadták a hírt, hogy a mi drága Mustnanen barátnénk elhordta magát. Yuu várhatóan ideges volt, Chiyo-chan meg nyugtatni próbálta, bár szegénykém akkorát taknyolt a földön, hogy egy pár napig biztos megfog látszani rajta. Yuusukéhez hasonlóan én is ideges voltam és már azon gondolkoztam, hogy nyitok én is egy Gargantanát és utána megyek, de ránézve Chiyora átgondoltam a dolgot és inkább hagytam.
Aztán eszembe jutott, hogy miért is jöttünk.
-Dinnye! Hmm...De hol? -kiáltottam föl, majd forgolódtam mindenfelé, hogy merre induljak. Végül kiválasztottam egy tetszőleges irányt és elindultam egyenesen. Viszont mindenütt csak puccos butikokra leltem, vagy éppen egy tetováló szalonra, amiről azt sem tudtam, hogy ott van. Lehet egyszer be kéne tévednem oda is, de fontosabb dolgom volt.
Végül mikor már minden remény szerte foszlott megtaláltam egy dinnyés standot, tele mézédes dinnyével. Mivel nem hordtam magamnál a pót testemet, ezért csak szimplán kivettem a zsebemből az összes dinnye árának háromszorosát, leraktam a fickó asztalára, majd fölkaptam a két szekeret, amin a dinnyék voltak. Mivel nem tudtam, hogy melyikből kéne hoztam sima dinnyét és sárga dinnyét is.
Visszaérve leraktam Chiyo-chan elé a szekeret, aki csak csillogó szemekkel bámult. -Na remélem ennyi lesz! -szóltam, majd előkaptam Kuro Hebit és nyitottam egy Senkai kaput, fölkaptam ismét a két szekeret és átvittem a Soul Societybe. Nem néztem Yuuék jönnek-e csak mentem, mert már nagyon leakartam dőlni henyélni. Gyorsba leraktam a két szekeret Chiyo háza előtt, majd el is tűntem gyorsan az egyik közeli tetőre és lefeküdtem aludni. -Kár volt fölkelnem...
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Júl. 17, 2009 6:22 am

//A nagy dinnyés küldetés - pontkiosztás//

Gratulálok a küldetés befejezéséhez. ^^ Mindannyian kaptok 1500 lélekenergiát! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 12:35 am

Karakura Town utcái - Page 10 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 10 2chube1


A szívet melengetően gyönyörű és hatalmasan meseszép keblekkel megáldott nőbe, szinte azonnal belegabalyodott a szerelmet bőszen üldöző plüssmacska. Miközben a boldogság egyre inkább hatalmába kerítette, hogy terve tényleg eredményes és újdonsült testének egyetlen halandó sem tud ellenállni, azt vette észre, hogy a többi hím beleérte a góliát szőkét is nem tud megálljt parancsolni dühének, látva adoniszi vonalai sikerét. Úgy érezte élete legszebb napját fogta ki. Még az sem tudta zavarni, hogy a szintén formás idomokkal megáldott szemre való teremtés a háttérben feltűnően zsörtölődik. Ha nem lenne ilyen szörnyű természete egészen biztos nála is megpróbálkozott volna az udvarlással, de a finom hölgyek jobban izgatták fantáziáját.
Így tovább fogva a tündéri lány kezét olvadozott a zavart válaszán. Szinte elszállt volna, annyira csodásnak vélte a szavait és a neve! Kamill! Mint egy érintetlen és zsenge virág, aminek a puszta nézésével sem bír betelni a hős megmentő! És Nasi mint illemtudó szupererős és hiperdögős jófiú sosem vetemedne megrontani egy ilyen csodálatos virágot, de azért megölelnie még szabad! Vetette rá magát könnyes szemekkel a lányra.
-Micsoda elképesztően beautiful név! Olyan lehengerlően gyönyörű a neve mint, amilyen szépséggel van megáldva!- dobált udvarlás közben szívecskéket, hiszen álmai nőjét ölelgethette és egyenlőre úgy festett ezért nem kap pofont, bár lehet csak időleges a boldogsága, hiszen minden tetőpontot mély lelki zuhanás követ. Azonban ő egy hős, akit nem lehet ilyen egyszerűen összetörni!
Miután szó szerint levakarták a kibérelt pihenőhelyére rongybabként eszet össze a gyönyörtől. Olyan szépen elfantáziált magának az ölelés közben, hogy az agyi kapacitása mínuszba esett vissza. Kivételen hála a szőke túláradó agressziójának észhez tért a rángatástól, így a mézédesen búgó szerelmének hangjára muszáj volt válaszolnia. Közelebb araszolt hozzá, majd kezéhez dörgölőzve fejét kezdett el magyarázni.
-Véletlenül betévedtem annak az idegproblémával küzdő sárgaságnak a házába, mert láttam egy mozgó szőrpamacsot. Te még mindig felhúzható játékokkal szórakozol?! Elég gyerekes, mit ne mondjak!-piszkálgatta a fülét,de szinte rögtön visszatért Kamillás virágoskertjének kényeztetéséhez, vagyis csak a kezének simogatásához.- Szóval roppant nagy elmémben kíváncsiság támadt, hogy felgöngyölítsem a kisállat mibenlétét, így bementem utána a garázsba. Viszont arrafelé akkor a kosz és sötétség, hogy orra is buktam. Próbáltam kikecmeregni a fogságomból, de ez az őrült minden kérdezés nélkül nekem rontott! Ti nem futnátok el, ha egy bekattant megpróbálna megölni titeket?!- hullatott gondosan kitervelt könnyeket és vágott áldozati bárány fejet, hátha meghat bárkit is a jelenlévők közül.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 5:52 am

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀


A surmó akciója továbbra is atommód ingerelt, ám egy pillanat múlva a fekete hajú csajszi bökött oldalba és valamit beszélt hozzám.
-Höh? Jah igen, én vagyok az!-rajzolódik arcomra az értelem, és hatalmas szemekkel meredek a papírra amit hevesen dugdos az orrom alá a piercinges leányzó. -Jólvan jólvan, esetleg elolvasha... eh oksa írom már!-vágódok majdnem hanyatt a szélsebes mutogatása közepette, s szinte a tempót sem bírtam tartani, s eltartott pár pillanatig az, hogy az ezerszáz helyre lekaparjam a nevem. Mire a végére értem, rendesen leizzadtam, majd a kezembe nyomta a cuccost és halkan hozzáfűzte:
- Apropó, a csomag átvétele után reklamációt nem fogadunk el...
-Szent ég! Lehet félnem kéne ettől az... izétől?-jegyzem meg igen halkan, s egy pillanatra fal fehérre vált a színem.
Hogy egy pillanatig se legyen nyugtom, a fura figura ismét elárasztotta a csöpögős szövegeivel szerencsétlen szöszkét, de már úgy voltam ezzel az egésszel, hogy nagyon leszarom. Nem a rokonom a csaj, majd koppan egyet... bár, ha nagyon eldurvul a dolog, biztos megetetem az ipsét az öklömmel... Viszont jobban belegondolva, mégiscsak Matsu nagyon jó barátnője... áh de ku*va zavar most minden!
A további piszkálódása felém, inkább már szánalmasba csapott át, így sóhajtva leültem egy ház lépcsőjére, s onnan lestem a szappanoperába illő jelenetet.
-Ó, ember, de vághattad volna, ha egy ismeretlen ipsét találok a garázsban, első dolgom az, hogy laposra verem, nem? Különben is... hova basztad el Nas... akarom mondani, azt a plüsst?
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 23, 2009 6:37 am

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙



Egy darabig azt mondtam, hogy okééé, bár egyre jobban kezdtem magamat zavarban érezni, amikor meg egyenesen elkezdett ölelgetni, irultam-pirultam a boldogságtól. Kedves fiúnak tűnik, meg minden, de talán túlságosan is aranyos... De mégis miket beszélek! Hisz már alapjában véve is tudnom kell a távolságot... Jaj, szegény srác, biztosan bedepizik, ha megtudja, már foglalt vagyok...
Annyira édesen udvarolt nekem, mint senki más eddig... olyan sok szép szóval bombázott, hogy szinte szóhoz sem tudtam jutni, s csak kínosan vigyorogtam rá, mint a tejbetök... szegénykém, most biztosan egy idióta szőke nőnek néz... Pedig azt nagyon is rühelltem mindig... Igen, ezért is volt egy huzamosabb idő, mikor még GothLolitaként sündörögtem a nagyvilágban... huh az a sok hajszínező és paróka! Nem is tudom, mit is csinálhatnék azzal a rakat gönccel? Lehet majd felteszem egy licitálós weboldalra és hátha kell valakinek féláron... hisz mind olyan szép még... talán egy sincs elkopva vagy elszakadva a ruháim és cipőim közül, tuti elviszik majd!

-Áhám, így már érthető a dolog! Nade akkor sem szép dolog más házába engedély nélkül bemenni!-igyekeztem kedvesen letolni, ám nem sokat ért, ugyanis továbbra is flörtölgetni akart velem. Jaj jobb ha most felhomályosítom a dolgokról...
-Nos, hát izé, kedves vagy meg minden de tudoood...-jajj szegénykémet de nem akarom még én is megbántani...-Aranyos, hogy így udvarolsz, de el kell hogy szomorítsalak, ugyanis már van valakim... tényleg nagyon sajnálom, meg minden, és nem akarlak megbántani, de hát...
-Ohój, milyen drámai helyzet kezd kialakulóban lenni... hova ezt túlspilázni...?-motyogta a háttérből Justin, amire csak még jobban zavarba jöttem és egyre jobban sajnálni kezdtem a fiút. Kínomban lefelé néztem és egy pár lépést arrébb mentem, s igen nagy zavaromban a cipőmmel kezdtem játszadozni.
-De-de-de... barátok még lehetünk, tudod... mondjuk egy tejeskávé is belefér!-pillantottam fel csillogó szemekkel, hisz annyira imádtam a tejeskávét. Azt bárhol bármikor szívesen elfogyasztom, főleg ha valami kis cuki kávézóban tehetem. Persze az ünneprontó Justin ismét mogorván valamit nyöszörgött a fiú felé, aki kisvártatva valamit összegügyögött, majd beütött egy pillanatnyi néma csend. Ha nem lenne elég kínos a helyzet, ez a párbajozó kínos csend még rátett egy lapáttal....
-Öhm, na és téged, hogy hívnak?-vigyorodtam a lila hajú fiúcskára. Remélem hamarosan vége lesz a két srác közti ellenségeskedésnek, ugyanis nagyon nem szeretem a viszálykodó légkört....
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te32500/45000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 6:16 am

[Bevásárlás az újdonsült raktárlakóval]

*Kíváncsi vagyok hány vaizard fog még felbukkanni a raktár ajtajában....a végén itt gyűlik össze a világ vaizardsága és ez lesz a titkos főhadiszállás* -gondolkodtam el nagyban a reggelim közben, ahogy a szokásos ébresztőt még igencsak nehezen viselő Yamato felé pillantottam.
*Fél éve még én voltam ugyanebben a helyzetben...emlékszem hányszor keltem úgy hogy majdnem lefordultam az ágyról a hirtelen feltámadó hangzavartól...vagy épp attól ahogy Masaki fordult le az ágyról. De hamar megtanulta, hogy ez a "hirtelen" hangzavar milyen napokon milyen menetrend szerint várható előre, és sikerült hozzáigazítanom a biológiai órámat. Na meg azóta kicsit jobb helyem is van mint a vendégágy.* -mosolyodtam el.
Igazából egyikünk sem nagyon tudta hogyan vetődött hozzánk, mert nem nagyon kérdezgettük. Idehaza a szociális érzékenység magas fokával állunk szemben, ahol az emberek gyakran még arról sem tudják mikor született akit már többszáz éve ismernek. Azonban én kíváncsi voltam milyen elhatározás vagy hirtelen ötlet vezette ide Yamatot.
-Ma Yamatonak kell főznie igaz? -kérdeztem a mellettem kávézgató Roset, aki általában számon tartja az ilyeneket.
-Úgy hiszem igen. -válaszolta kevés gondolkodás után.
-Értem... -pakoltam be a tányéromat a mosogatóba, majd célbavettem az égimeszelő méretekkel megáldott vaizardot.
-Öhm, Yamato... -szólítottam meg kicsit félszegen- Mivel ma te vagy a soros a főzésben, gondoltam eljöhetnél velem bevásárolni, mert az meg az én feladatom ma. Én megmutogatnám a jó üzleteket a környéken, te meg írhatnál listát, hogy mi kellene a kajához. -bámultam felfelé miközben magyaráztam. Átlagemberhez képest nem voltam alacsony, de most határozottan kisebbségi komplexusban éreztem magam. -Szóóval, ha van kedved, akkor negyed óra múlva indulok. -mosolyodtam el bátortalanul, majd felviharzottam a szobába összeszedni a holmijaimat.
-Biztos, hogy jó ötlet volt ez? -tűnődtem, de aztán meggyőztem magam, hogy kíváncsibb vagyok rá mint amennyire tartok tőle.
-Heh? -tűnt fel a fürdőajtóban Masaki törölközős feje
-Ö jó reggelt! -üdvözöltem felvillanyozódva- Semmi, semmi csak elviszem magammal bevásárolni Yamatot, hogy kicsit jobban megismerjem.
-Mi a büdös szűzmáriának akarod te megismerni azt a seggarcot? -kezdett kicsit rángatózni a szemöldöke.
-Jaj ugyanmár...ha már egyszer ideköltözött, kíváncsi vagyok rá kicsoda, vagy honnan jött... -engeszteltem ki egy gyors puszival, amire szokásosan valami beletörődős morgás volt a válasz. -Igyekszem vissza. Hozok neked epret hogy ne légy morcos. -mosolyogtam még vissza az ajtóból, majd lesétáltam a földszintre hogy megkeressem Yamatot. Vagyis kiálltam a lépcső tetejére és elordítottam magam.
-Yamato, ha jönni akarsz indulok! -kiabáltam, majd leszökdeltem a lépcsőn és az ajtóban vártam hogy elindulhassunk.
Vissza az elejére Go down
Yamato Katsurou
Vaizard
Vaizard
Yamato Katsurou

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Mindig máshol :| || Karakura Town
Registration date : 2009. Jul. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te11500/15000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (11500/15000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 9:31 am

[Bevásárlás az újdonsült raktárlakóval]

Reggel félkómásan kelve, kivánszorogtam a két futóművemen, majd bevetődtem a fürdőszobába, hogy arcot mossak, mert rettenetesen csipás volt a szemem, úgy összeragadt a két szemem héja, mintha pillanat ragasztóval kenték volna be. És, ha már amúgy is ott voltam elintéztem minden egyéb dolgomat, ami csak azon a helyen elvégezhető. Majd miután sikeresen lefürödtem átvetkeztem valami utcai ruhába, mert azt terveztem, hogy járok egyet a városban valakivel. Már ott voltam lassan egy hete, de még mindig alig ismertem szinte senki, bár Masaki ez alól kivétel, őt inkább túlságosan is kiismertem az első napom alapján. Kimentem az ebédlőtérségbe, ahol is Shio reggelizett és mellette Rose kávézgatott.
-Jó reggelt Shio! Neked is Rose! -intettem feléjük, majd hirtelen érzem, hogy rettenetesen ki kell nyújtóznom és ásítanom. Azokat a hanghullámokat szinte mindenhol lehetett hallani, amint éppen kifelé fújtam a levegőt. Majd miután ezt elintéztem és kiropogtattam az elgémberedett végtagjaimat, megtámaszkodtam egy széken, Shioval szemben.
-Ma Yamatonak kell főznie igaz? -kérdezte meg Shio Roset, aki igennel felelt rá. -Értem... -állt föl és közben összepakolta a tányérját a mosogatóba, majd odalépett hozzám, amire én félszememet kinyitottam rá és figyeltem mit szeretne tőlem. -Öhm, Yamato... Mivel ma te vagy a soros a főzésben, gondoltam eljöhetnél velem bevásárolni, mert az meg az én feladatom ma. Én megmutogatnám a jó üzleteket a környéken, te meg írhatnál listát, hogy mi kellene a kajához. Szóóval, ha van kedved, akkor negyed óra múlva indulok. -beszélt fölfelé szegénykém, mivel túlságosan is magas voltam hozzá képest, ezért kicsit rogyasztottam, hogy egy szinten legyünk nagyjából és már éppen válaszoltam volna nagy vigyorral az arcomon, mivel így nem nekem kellett megkérni valakit, hogy jöjjön el velem és amúgy is szerettem Shiori társaságát, amikor ő elviharzott, valószínűleg fel az emeletre. Majd mivel mondta, hogy mindjárt jön ezért gondoltam kimegyek és megvárom az ajtónál. Kiérve a falnak támaszkodva rágyújtottam egy szál cigire, majd csak vártam Shiot. Nem is telt bele sok idő és már hallottam, hogy jön. -Yamato, ha jönni akarsz indulok! -kiabált nekem, de én még csendben vártam tovább. Majd mikor kijött az ajtón engem észre sem vett.
-Itt vagyok. -szólaltam meg mire kicsit megijedt ,majd megfordult és meglátott végre engem is. -No akkor felőlem mehetünk. Örülök, ohgy elhívtál, mert amúgy is el akartam volna menni valakivel, de így nem nekem kellett körbe kérdezgetnem a többieket és örülök, hogy pont te jössz el velem. -mosolyogtam felé, majd megtettem pár lépést. -Akkor megyünk? Te tudod az utat.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te32500/45000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Júl. 31, 2009 9:52 am

[Bevásárlás az újdonsült raktárlakóval]

Ahogy az ajtóban állva Yamato odakintről megszólított úgy megijedtem, hogy hirtelen talán össze is rezzentem.
-Á remek akkor indulhatunk. -varázsoltam az arcomra gyorsan egy mosolyt. Meglepően kedvesen beszélt. Eddig igazából csak Masakival, vagy Hiyorival kiabálni hallottam, ezért ért váratlanul a hangnem. Elmerülve a róla alkotott képem szerkesztgetésében, arra eszméltem fel, hogy eltűnt előlem.
-Akkor megyünk? Te tudod az utat.-pillantottam meg gyors fejrázás és körbetekintgetés után a néhány lépésnyire mosolygó Yamatot.
-Jam, igen, de erre... -mutogattam határozottan az ellenkező irányba, majd egy szórakozott fejvakarás után el is indultunk az utcán befelé a városközpontba. Pár percig csak csendben sétáltunk egymás mellett, de egy idő után nem bírtam ki, és elkezdtem beszélni. rossz szokásom hogyha zavarban vagyok, elkezdek minden butaságról hadválni.
-Gyalog egy kicsit messze van, de villámlépésben hamar oda lehet érni. De ha szép idő van akkor általában sétálni szoktam, legalábbis amíg ki nem érek a belvárosból, mert azért nem akarom hogy az emberek észrevegyék, hogy egyszercsak eltűnök az utcáról. -hadartam a butaságaim, remélve hogy talán szóra bírom Yamatot és nem az ellenkezőjét érem el a fecsegésemmel.- Gondolom az számodra sem újdonság, hogy a magunkfajtának kerülni kell minden átlagostól eltérő szokást, ha épp egyszerű emberek között van...de annak örülök, hogy vannak hozzám hasonlók. -mosolyogtam fel a fiúra.- Tudod én sem rég költöztem ide a vaizardokhoz, és addig egyedül éltem. *Istenem, életem egyik legjobb döntése volt idejönni....* -sóhajtottam egyet elrévedezve, mert a gondolataim kezdtek igencsak másfelé kalandozni, jobban mondva egy bizonyos személyfelé..., de megint gyorsan visszaráztam magam a valóságba, mielőtt elpirultam volna és végre kiböktem egy kérdést.
-Mondd csak, te honnan jöttél? Ha nem veszed tolakodásnak a kérdést... -fürkésztem kíváncsian az arcát. Nem tudtam elképzelni merrefelé élhetett, vagy egyáltalán mióta van az emberek világában.
*Kíváncsi vagyok hogy lett belőle vaizard, de nem áraszthatom el egyszerre ennyi kérdéssel... de biztos azután hogy mi eljöttünk Seireiteiből, mert előtte nem hallottam a nevét...*- tűnődtem miközben a válaszára vártam.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptySzomb. Aug. 01, 2009 8:34 am

//Világhódító körút buktatókkal//

*Megkönnyebbülten figyeli, ahogy Justin szép sorban aláír minden papírt, amit az orra alá nyom. Fene se gondolta volna, hogy Urahara ennyire biztosra akar menni a nyilatkozatokkal... De már legalább eggyel kevesebb dolga van.*
-Szent ég! Lehet, félnem kéne ettől az... izétől?
- Nem biztos, de én a helyedben óvatos lennék az Urahara Vegyesboltból származó csomagokat illetően...
*Válaszol elgondolkodva, amikor meghallja a fiú megjegyzését. Már túl nagy tapasztalata van sajnos az ex-halálisten által forgalmazott termékek terén. Előfordult már miattuk néhány cifraság a raktárban, amiket - érthető módon - senki sem hánytorgat fel inkább...*
- Nem bontod fel? Mármint azt, ami még megmaradt a csomagolásról az ütközés után...
*Kérdezi meg végül, mert a kellemetlen emlékek ellenére igencsak furdalja oldalát a kíváncsiság, hogy mi lehet a dobozban.
Ezalatt természetesen a lila hajú továbbra is igyekszik meghódítani a megszeppent lányt, aki pedig egyre hevesebben próbálja lerázni Casanovát... Néhány másodperc múlva Shun is azon veszi észre magát, hogy érdeklődve nézi az ingyenműsort, ami egyre inkább kezd szappanoperai jellegeket ölteni.*
- Ti nem futnátok el, ha egy bekattant megpróbálna megölni titeket?!
*Hallja aztán rövid idő után a lila hajútól, és reflexszerűen válaszol is a költői kérdésre:*
- Nem, mert hamarabb ölném én meg a zanpa... izé, katanámmal, minthogy ő tudná megtenni...
*Villan tekintete, és bizonyításként kicsit elő is húzza Herufuaiát a kardhüvelyből, hogy a penge apró sárkányvésete még épphogy látszódjon.*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyVas. Aug. 16, 2009 3:40 am

Karakura Town utcái - Page 10 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 10 2chube1


Törhetetlen boldogságban úszva fogta leendő párjának, feleségének, gyermekei anyjának és átkozott életének egyetlen reménysugarának finom kezét. Ennél nagyobb csoda nem is történhetett volna a küzdelmekben, stresszben és megpróbáltatásokban túlzsúfolt napjaiban. A tény pedig, hogy lesz aki forró öleléssel várja küzdelmes csatái után, mérhetetlen büszkeséggel akarta könnyekre fakasztani. Elméjében szinte rögtön úrrá is lett a rózsaszín köd egészségre ártalmas mennyisége. A föld feletti lebegését meg csak a magas góliát morgolódása akadályozta. Amikor pedig belenézett szíve választottja szemeibe és visszagondolt a csodálatos nevére képes lett volna csettintésre elolvadni.
A szerelem mámorító perceiből igyekezett magához térni, hiszen semmit sem érnek az érzései, ha nem mondhatja el őket. Emiatt helyre pofozta agyát a kábulatból és próbált valami utánozhatatlan ötlettel megspékelt randit kitalálni! Bár a felhőkarcoló teteji teadélutánt kizártnak tartotta. Számára ennél sokkal tökéletesebb megoldásra volt szükség. Lassan percek óta állt egy helyben, amikor jöttek az irigyek kommentárjai. Rosszul viselték beárnyékolhatatlan szerencséjét! Álnok szerelem kerülők! Még a játéknak tűnő kardját is megvillogtatta a romlott külsejű nőszemély, de ennyivel nem ijeszthette el a berosált hőst. Őszintén szólva kissé bepánikolt Nasi. Nem normális, hogy nők ilyen védelmi fegyverekkel rohangálnak az utcán. Be is villant a kép, hogy valami ágról szakadt yakuza testőrrel van dolguk. Viszont mielőtt kérdőre vonhatta volna a gyanús külsejű személyt, jött az újabb sokk. Majd nem el is szólta magát, hogy jól van a colos kérdésére. Mázlijára épp akkor csörögtek egyet a dobozzal így halk válaszát remélhetőleg nem hallották.
-Hogy..aaaa...aaaaaaa...-erőlködött tócsát izzadva a földre valami hihető és nem túl kacifántos válaszon. -Amikor rám rontottál ott hagytam? Igen, igen! Így volt!-
Szegezte újfent minden figyelmét élete párjára. Mosolya rövidesen azonban eltűnt arcáról. Álmai nője kegyetlenül kést vágott a szívébe azzal, hogy lekoptatta. Ráadásul úgy, hogy még eleinte reményt is adott nyeszlett plüss fejének. Ennél nagyobb tragédia nem is létezhetett. Minden egyes szava után esett is szépen össze. Megsemmisült reménytelenül magára hagyatott lelke. Végeláthatatlan magányos napjai pedig folytatódni látszódtak. Olyan hős volt, akit mindenki tisztelt, de többet sosem éreztek iránta. Az utolsó szavaknál már egy halom leeresztett papírt megjelenítve hevert vágyálma lábai előtt jelképezve ripityára tört szívét. Boldog percei úgy reppentek el mellette, hogy észre se vette mit rontott el. A barát szó pedig csak tovább rontott a helyzeten, mivel minden reménye volt az egyedülálló bimbózó virág mellett maradni. Viszont ha ezt elfogadja férfiú büszkeségét döngöli a földbe. Döntésképtelenségét tisztán ki is fejezte a sötét tér és hullámzó vonalak tömkelege. Aztán fényesség támadt elméjében! Úgy határozott elfogadja a baráti ajánlatot, mert így maradhat esélye meghódítani a lány szívét! Pont tökéletes feladat az ártatlanok megmentőjének.
-Rendben...-dünnyögte az orra alatt még mindig sajgó szívvel, majd kezét nyújtva gondolkozott el a póttestre írt címke szövegén. Végül nem jutott eszébe így hátrébb húzódott és füle mögül előkanalazva a logót bogozta ki a betűket. Dolga végeztével Kamill mellé pattant és kezét megrázva mondta ki a rövid nevet. - Nuri!-
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Aug. 28, 2009 3:45 am

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀


Szinte már a hányinger kerülgetett, a sok sok nyálas szövegtől, még szerencse, hogy leültem, mert most tuti, hogy már szédelegnék. Persze két öklendezés közt azért szorgosan vizsgálgattam a váratlan csomagot. Először úgy voltam vele, hogy inkább halogatom a kibontását, főleg, hogy még a fekete hajú nőszemély nem túl biztató mondatokat is megejtett.
- Nem bontod fel? Mármint azt, ami még megmaradt a csomagolásról az ütközés után...
-De tervezem, hogy felbontom...
Válaszoltam szinte a legtömörebben. Egy nagyot sóhajtva, gondolatban pár buzdító szót elhadarva neki is kezdtem a csomagolás atomjaira bontásának. A kartondobozt kinyitva az alján egy furcsa mütyürt vettem észre. Ahogy kezembe vettem hatalmas szemekkel néztem.
-Hát ez meg...? Nyakörv? Kinek?
Ekkor már be is ugrott, hogy rendeltem még anno egy igen speckó bolhanyakörvet Nasinak. Már tényleg azon voltam, hogy egy átverés volt az egész és azt a rengeteg pénzt csak benyelték. Ezért volt pár álmatlan éjszakám, és a nappalok is úgy mentek hogyha úgy szóltak hozzám akár keresztbe lenyeltem volna az ember. Most végre megnyugodtam.
-Hát, ha ez az amire én gondolok... akkor Nasi örülhet...
Ekkor kpcsolok, hogy mindenki csak értetlen fejjel néz felém, hogy mi a fenéről is beszélek.
-Nasi aaaa... macskám... igen... És egy kicsit bolhás... kellett már valami ami elűzi róla azokat a dögöket.
Próbáltam ennyivel magyarázni a dolgot. Sajnos ebben sosem voltam jó, de kitartóan próbálkoztam. Remélem a kínos köhintésemet nem fogják nagyon furcsállni.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyPént. Aug. 28, 2009 4:18 am

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙



Ahogy már egyre jobban kezdett előttem összeomlani a fiú, már már azon gondolkodtam, hogy túlságosan is csúnyán koptattam le szerencsétlent. Nade mégis ezt szebben hogy is lehetett volna. Mit is tagadjak azon, hogy már van valakim, nem én tehetek róla, hogy nem ővele találkoztam előbb...
A lábaim előtt hisztiző fiút csak szorgos buksisimikkel tudtam nyugtatgatni, és pár pozitív szóval. Mivel a barátság szó hallatán csak még jobban összetört, inkább csöndben maradtam. Sok sok ismétlődő tarkókaparászás és kínos vigyorok után, mintha az eddigi depressziós fiúka újból életerőre kapott volna, s szikrázó mosollyal felpattant. Annyival sikerült megnyugtatnia lelkemet, hogy a barátság dologba mégis belement. Egy pár mosoly után végül kezet rázott velem, majd be is mutatkozott.

Időközben a durcáskodó Justin is igen belemélyült a doboz kinyitásába. Már engem is fúrt a kíváncsiság mindkét oldalamról. Csodálkozva pillantottam meg a furcsa tárgyat.

-Hát ez meg...? Nyakörv? Kinek?
-Cicanyakörv!
Kiáltok fel, aztán utána rájövök, hogy nem otthon vagyok, sőt nem is a baráti társaságomban, így elszégyellve magamat hátrébb húzódok.
-Hát, ha ez az amire én gondolok... akkor Nasi örülhet... Nasi aaaa... macskám... igen... És egy kicsit bolhás... kellett már valami ami elűzi róla azokat a dögöket.
Eleinte szerintem nem csak én nem értettem kiről vagy miről beszél Justin, de hamarosan rájöttünk, hogy a házi állatkájáról regélhet.
-Nahát, így figyelsz a cicádra? Milyen kedves...
Mosolyogtam egy sort, mert ki sem nézné ebből a gyerekből az ember azt, hogy ilyen gondoskodó a kedvencével.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 8:54 am

//Világhódító körút buktatókkal//

*Újfent kiderül, mekkora szerencséje van a lila hajú Casanova-tanoncnak: amennyiben ugyanis hangosan fejtette volna ki véleményét Shun katanájáról, garantáltan testközeli kapcsolatba került volna a pengével, hogy bebizonyítsa, valódi a fegyver... Ennek folyományaként pedig Nasi méltóvá válna nevére - ugyanis a kis darabkák legfeljebb nassolásra lennének alkalmasak valószínűleg a Shun-féle "kezelés" után...
Így azonban, mivel a vizardnak nem adatott meg a gondolatolvasás képessége, csak mogorva arckifejezéssel visszacsúsztatja a kardot hüvelyébe. Az erőbemutató folytatása helyett pedig inkább unott arccal figyeli továbbra is az egyre jobban kibontakozó szerelmi drámát. Ami az utóbbi percekben egyre melankolikusabb vonalba vált át a kikosarazás hatására...*
- Légy már férfi, te, ha már annyira meg akarod hódítani...
*Jegyzi meg orra alatt a jelenetet látva, tenyerébe fektetve állát. Minden bizonnyal egy csapásra világhírűvé válna a fiú, ha meghívnák szappanoperák forgatókönyvírójának...
Tovább is gondolkozna talán az ismeretlen nőcsábász képességein, ekkor azonban más köti le figyelmét: mégpedig az az észrevétel, miszerint Justin mégis kinyitja a csomagot. Érdeklődve szemléli biztosnak ítélt távolságból a mozdulatsort, zanpakutóját keze ügyében tartva továbbra is, ha valamilyen - Uraharától elvárható - gebasz folytán szüksége lenne önvédelemre.
Emiatt aztán finoman szólva meglepődik, amikor egy ártalmatlan (vagyis inkább ártalmatlannak tűnő) macskanyakörv kerül elő a doboz mélyéről, érzelmei pedig egyértelműen kitelepszenek arcára.*
- Fene se hitte volna, hogy emberi világba való cuccokat is árul Kisuke...
*Füttyenti el magát halkan, majd, miután rájött elszólására, gyorsan megpróbál háttérbe kerülni, hátha nem tulajdonítanak különösebb figyelmet szavainak ezúttal sem.*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 7:06 am

Karakura Town utcái - Page 10 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 10 2chube1


Újabb lendületet kapott az amúgy is méretes önimádata azzal, hogy felülemelkedett a sorsa siratásán és sarkára állva vállalta fel, harcolni fog élete szerelméért! Csillantak fel szemei néha-néha elszánt ötletei kigondolásakor. Teljes terv még nem volt a karmai között, de azt mindenképp tudta komoly bosszút áll a férfin, aki el merészelte előle happolni Kamillt. Ezt a sértést, amit világmegváltó hősként kellett elszenvednie! Tragédiaként gondolt arra, mit meg nem engednek maguknak az egyszerű emberek, miközben sorsukról az olyan eszméletlen dögös férfiak gondoskodnak mint ő. Nem bírta elviselni a tényt mennyire figyelmen kívül hagyják fontosságát. Ezért volt létkérdés, hogy móresre tanítsa Kamill bitorlóját. Látni akarta bocsánatért könyörögve bőgni az aszfalton. Úgy gondolta ettől tökéletes a siker. Hiszen ha jövője egyetlen nője meglátja milyen fatökű a barátja kiábrándul belőle. Neki pedig csak színre kell lépnie tökéletes időzítéssel. Terve szövögetésébe viszont beleszólt egy tényező, "Justin?!" Meredt a góliátra, aki egy nyakörvet rángatott elő.
Ennél nagyobb szíven döfés nem is létezett! Senki sem tudta kicsoda is ő, de a puszta látványtól, hogy így mutogatja azt a ronda szíjat, ami hamarosan az ő karcsú nyakán fog landolni teljesen kiakadt. Ráadásul pázsitjának kósza virágszála még dicsérte is az alávaló óriást, mennyire figyelmes gazda. Orrát emelte is a magasba és karba tett kezekkel morgolódott.
-De még milyen gazda...-jegyzi meg természetesen félreérthetetlenül negatív kicsengéssel, amire egyedül az utcán kóválygó kiskutya nem figyel fel. Miután már egy ideje arcát kémlelték és megváltó személyiségének muszáj volt magyarázkodnia, legördült egy izzadtságcsepp arcán. Ideje volt kétségbeesetten tiltakoznia, amit gyors, de mindenképp előkelő távozással kell zárnia. -Mármint...hogy...úgy...igen, úgy értettem.- hirtelen büszkeségére gondol, így kihúzva magát veszi fel gondolkodó beállását. Erőt merítve szíve dobbanásának ritmusos zavarából csillapította feszült hangulatát. A sikert követve teljesen magabiztosan kezdett szónoklatba.
-Természetesen nem tudom annak a csodálatos állatnak miféle tulaja vagy, de az ízlésedet nézve, rád férne egy divatfrissülés!- kacsint szemével egyenesen a szőke góliátra emelve mutatóujját, nehogy véletlenségből is el lehessen téveszteni a célszemélyt. Végül a furcsa, valószínűleg kényszeres üldözési mániával megáldott őrült nőhöz fordul, mivel manapság nem valami menő fegyverrel rohangálni.
-Mit értettél azon, hogy emberi világ?-próbálkozik a gyanús szempárokat áthárítani és elhagyni a helyszínt, ha siker övezi próbálkozását.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 6:14 am

*Éreztem, hogy valami hiányzik. És hát nem volt nehéz kitalálnom, hogy mi is az. Pontosabban ki.*
~Na igen. Egy ideje nem láttuk egymást. És engem minden nap gyötört azóta az, hogy nem láthatom. Még szerencse, hogy nem futottam össze azóta egyetlen hollow-al vagy egy lidérccel. Az az érzésem, hogy túl könnyű ellenfél lettem volna számukra. Pedig szinte minden nap edzem magam, hogy formában maradjak. De valahogy mégsem vagyok olyan erős, mint régebben. Mint mikor Vele találkoztam.~
*Közben továbbhaladtam, s elértem az első utcasakot. Ott épp egy kisgyereket próbált megverni két idősebb fiú. Először csak simán el akartam mellettük sétálni, de végül mégis közbeavatkoztam.*
-Hé, ti ott ketten! Hagyjátok azt a szerencsétlen fiút! Mi a bajotok vele? Talán nem tudtok elbánni a veletek egykorúakkal, s rajta vezetitek le eme kis feszültségeteket? Hát tudjátok meg, hogy ez nem szép dolog. És ha most azonnal nem tűntök el innen, akkor megtapasztalhatjátok, milyen, ha valakit nála sokkal erősebbek támadnak meg!
*Elég is volt ennyi, máris futott a két idősebb. Nem tudom, talán túl ijesztő vagyok ezzel a fejjel.*
~Lehet, hogy annyira kiülnek az arcomra érzéseim, hogy megijednek, ha csúnyán is nézek hozzá rájuk?! Mindegy...~
*A kicsi elmotyogott egy halk "köszönöm"-öt, majd elszaladt. Valószínűleg hazament. Én pedig folytattam utamat a bolt felé.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyVas. Okt. 04, 2009 2:28 am

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀

-Kezd egyre jobban idegesíteni az ipse...
Jegyzem meg az orrom alatt morogva, fogaimat folyamatosan csikorgatva. Szerencsétlen nyakörv, ha így haladok, úgy megfogja sínyleni nap végére, hogy arra a sorsra jut, mint hugicám ősrégi kacsája... átvándorol a szomszéd bernáthegyijéhez. Amilyen idióta az a kutya, biztosan örülni fog egy szétszakított bolhanyakörvnek, vagy minek.
-Divatfrissülés? Nézz már magadra... Mint egy rossz homokos...
Ütöttem vissza, lesajnálóan és annál inkább flegmábban. Többet nem is törődve ezzel a szalasztottal, kapucnim zsebébe rejtett kezeimmel a csodálatos betont kezdtem el bámulni.
-Mit értettél azon, hogy emberi világ?
Hallottam ismét az idegesítő lila töpszli hangját, amire egy pillanatra felskubiztam.
-Áh... most, hogy leszálltunk Justinról, basztatjuk szerencsétlen csajt... szép felállás...
Brummogtam továbbra is lehajtott fejjel, talán csak én hallottam a saját beszédemet. Mondjuk már talán fel sem fogtam, minek is voltam ott, még mindig. Lehet azt kellett volna tennem, hogy jó alaposan megverem ezt a pöffeszkedő alakot, aztán valahová felaggatom, hagy lógjon és gondolkozzon egy sort, kivel is kezdett ki, a hülyéje. Viszont mindig is voltam olyan toleráns a nomád emberekkel is, hogy először igyekszem erőszak mentesen megoldani a problémákat. Ha így nem menne, nehogy azt higgyék csak hangember vagyok, leütöm egy perc alatt. Már annyi ideje kung-fu-zok, hogy két vagy akár egy ütéssel is kiüssem az ipsét. Főleg egy olyanfajtát, mint ez itt előttem.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 9:50 am

* Simán csak a szokásos napi munkát végezte. Egy hollow tombolt az egyik utca végében , tört zúzott. A normális emberek nem látták, de mind elmenekültek a helyszínről.
Szerencsére, mint mindig , betoppant a helyettes Shinigami hogy megfékezze a garázdálkodó eltévelyedett lelket. *
- Héj, te állj meg egy helyben míg lecsapom a fejed.
* kiáltott rá a hollowra majd fordulásból rávágott egyet a Zanpakutojával, amelynek a neve máig ismeretlen volt számára, lehet, hogy azért mert még nem volt elég felkészült.
De lehet hogy azért, mert a Zanpakuto lelke már rég szólongatja csak ő nem képes a hangját meghallani.
Na de vissza a jelenlegi eseményekhez. A hollow a támadást védte, azonban ezért az egyik karjával fizetett.
Mert ugye ez nem egy erős hollow volt hanem egy alacsony szintű amely egy rendes Shinigaminak semmi nem lett volna, azonban egy tanuló Helyettes Shinigaminak elég gondot okozott.*
~ Mi a franc? Annyian vannak mint a hangyák. Minden nap legalább 3 feltűnik. Fura hogy mostanság ezeket csak én fékezem meg. Ennyire megbíznának bennem a rendes Shinigamik vagy túl gyorsan dolgozom hogy ők kiérjenek? ~
* morfondírozott és közben már fel is emelte a hatalmas Zanpakutot és meglendítette majd leszelte vele a Hollow fejét, majd az egész csak fekete kámforrá vált és köddé vált.
Ez azt mutatta hogy a lélek megtisztult és újra kezdhette a körforgásban elfoglalt helyét.*
~ Ez is megvolna. ~
* mondta kicsit kifújva magát és a hátán lévő tokba rakta a hatalmas kardot.*
- Jaj istenem, így már a tanulás sem olyan könnyű, romlani fog az átlagom a Suliban.
*mondta maga elé mert tudta, hogy úgysem hallja meg senki, mivel lélek volt és nem volt egy sem a közelben egyenlőre.
Ezek után elindult az utcán hátha akad még valahol harcolni való máma, hisz ebben a munkában sosincs megállás.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:31 am

*Azon ritka napok egyike ez, amikor nem az irodai munkára vagyok beosztva. Valószínűleg azért rendeltek ki az emberek világába, hogy nehogy beleőrüljek az iroda légkörébe. Ami azt illeti, már elkéstek vele, mert már akkor őrült voltam, amikor az akadémiára jelentkeztem. De erről egyenlőre még csak a kapitányom tud. Vagyis, ő is csak ennek egy kisebb részét. Addig jó neki is és nekem is, amíg azt hiszi, hogy felépültem. Sajnos elfelejtette megkérdezni, hogy nekem megfelel-e az ilyen élet. Akkor tudta volna, hogy nem kérek senki segítségéből.
Na de most már mindegy, és egész megszerettük egymást a kutyával, akit Karakurából hoztam magammal.
Miután elbúcsúzok a még mindig névtelen kutyától, a senkai kapuhoz sietek, s onnan az emberek világába jutok. S még alig érkeztem meg, máris kapom a riasztást néhány hollow jelenlétéről. Na persze a város egy másik pontjába kell eljutnom, ami kicsit megnehezíti a dolgom, mindazonáltal egy kéjes mosoly kíséretében már haladok is a célom felé. Már tényleg időtlen idők óta nem vettem részt egy kis hollowírtásban. Végre kinyújtóztathatom végtagjaimat; lassan a kardom is berozsdásodik. Ami persze lehetetlen, hiszen az én kardom a legfantasztikusabb mind közül. Még a gondolat is nevetséges; az őrület nem fog olyan egyszerűen eltávozni, és számomra a harctudás is ilyen, lévén az eleven tébolyt használom fegyverként.
Pár percig csak elmerengek magasröptű gondolataimon, miközben a célom felé haladok. Már meg is érzem a hollow lélekenergiáját – és valaki másét is. Meg is pillantok valami teljesen idegen shinigamit, aki épp kettészeli azt a hollowt, akit az imént én szemeltem ki magamnak. Egy közshinigami pedig ne szóljon bele abba a munkába, amit épp én készülök elvégezni.
Egy shunpoval elé érkezek, hiszen ezt nem hagyhatom annyiban. Mintha csak befeketítette volna patyolattiszta nevemet azzal, hogy előttem ért ki a hollow-hoz. Tudomásom szerint pedig ebbe a körzetbe nem rendeltek ki másik shinigamit. Ha pedig szabályszegést követett el az illető, akkor meg kell büntetni.
A szokásos, jéghideg arcomat mutatom, s fennhéjázó tekintet mered a másikra. Annak is örülhet, hogy hajlandó vagyok ránézni. A karomon elég feltűnően virít a hadnagyi karszalag – talán azért, mert képes vagyok minden reggel a lehető legtökéletesebbre, legsimábbra vasalni azt. Ez is csak azt jelképezi, hogy nekem nincsenek gyenge pontjaim. Ami pedig tényleg a gyenge pontom… nos, az mások elől is rejtve marad. Én nem dicsekszek velük, s teszek róla, hogy senki se tudjon az apró problémámról.*
- Verashu Suwun, 10. osztag hadnagya. Tudomásom szerint ha rajtam kívül egy shinigaminak sincs semmi keresnivalója ebben a körzetben. Kérem a nevét, osztagát és rangját, és hogy mit keres itt. - *hivataloskodok. Bár alacsonyabb vagyok a másiknál, mégis süt rólam a fellengzősség. Nem is jogtalanul, hiszen én nem vagyok holmi egyszerű shinigami. Én felettük állok egy szinttel, mivel nem korlátoznak le az érzelmeim. Mégis szíven érint, hogy miatta szalasztom el egy kis gyakorlás lehetőségét. Magamban elvigyorodok; azt hiszem, élvezetes lesz az idegeit húzni. Mintha csak ebből táplálkoznék…*
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 10:51 am


* Nyugodt sétálását egyből megszakítja valami amire tényleg nem számít.
Egy másik Shinigami terem a terepen és felszólítja, hogy mondjon: Nevet, Osztagot és Rangot. Az utólsó kettőt nem értette*
~ Osztagot és Rangot? ~
- Kamimaru Iratuza, Shinigami helyettes, nem tartozom osztagba.
* mondta és közben azon gondolkozott vajon mi lesz ebből. *
- Jah, és itt végzem a dolgom. Irtom a hollowokat.
* ekkor elhúzta a száját mintha kicsit nehezére esne, hogy elmondja hogy ki ő. Mivel nem nagyon ismerte az idegent, sőt soha életében nem látta. De a ruhája vasalt volt, azt egyből észrevette.
Nem volt benne biztos hogy bármikor harcba akarna keveredni egy nála nagyobb erővel rendelkező ellenfél ellen, és úgy sejtette hogyha Hadnagyi Rangja van a mellette állónak akkor valószínűleg elég nagy az ereje.*
~ Istenem, ez egyre bonyolódik. Mostmár hogy csinálom a dolgot ebben a melóban, ilyenkor meg már az a baj... ki érti ezt.~
* közben pedig egy kicsit megvakarta a tarkóját. Persze neki nem nagyon tudtak az idegeire menni, mert mintha kötélből lettek volna, legalábbis néhányan ezt állították róla.*
- Megtudhatnám, Verashu Hadnagy, hogy mi dolga velem?
* kérdezte még jobban megvakarva a tarkóját hisz azt nem értette legjobban, hogy milyen kérdés az egy Shinigaminál, hogy mit keres itt. Főleg hogy a Shinigamik legfőbb dolga a Hollowok irtása, legalábbis Iratuza így gondolta.*
~ Kellemetlen lehet azoknak akik alatta szolgálnak, ha így beszél velük is. ~
* járt az agya, de közben meggyőzte magát arról, hogy viselkednie kell különben pórul jár és bajba keveri magát, és mivel tudott arról hogy a Zanpakutojának van neve, de sajnos nem jött még rá,hogyan kommunikáljon a Zanpakuto lelkével, így a Shikai formát sem volt képes előhívni, és így esélye sem volt. Hisz a hadnagy valószínűleg nagyon jártasan forgatta a Shikai-t így az ő képességei messze elmaradtak a másik mellett.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te25250/30000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 3:08 am

*A másik shinigaminak van képe azt felelni, hogy neki nincs osztaga, se rangja. Mereven, lenézően figyelek rá; csak egy újabb hulladék a sok közül. Ami viszont fontosabb, hogy egy olyan shinigamival beszélgetek, aki elvileg nem is létezik. Mert hivatalosan csak az lehet shinigami, akinek van rangja is, és osztaga is. De ennek az egyednek nincs olyan. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy egy akadémiai tanulóval van dolgom. Méghozzá egy szököttel, ugyanis én nem érzem itt egy oktató lélekenergiáját sem. Egy akadémiai tanonc nem mászkálhat kedvtelésből az emberek világában, s pláne nem gyilkolászhat hollowkat úgy, hogy nincs mellette legalább egy jól képzett shinigami, aki közbelép, ha baj van. Őket hívjuk tanároknak, s ők azok, akik megfigyelik, készen állsz-e egy új szintre való emelkedésre. Nem mintha nekem sokat segítettek volna. Tudjuk jól, hogy én tökéletes vagyok. Igaz, a hollow-k legalább sosem sértettek meg súlyosabban, de azt hiszem, a tanáraimmal sikerült éreztetnem, hogy nem kérek sokat a segítségükből. Már akkor egy szinttel felettük jártam. Sose a harci tudásomra támaszkodtam. A többi tehetségem az, ami biztosítja nekem a kényelmes, hadnagyi pozíciómat, és az irodai székemet. Hiszen mindenem megvan ahhoz, hogy tovább játszhassam a kedvenc játékomat. A fonalakat szövöm továbbra is. Céltalanul bár, s csak a folyamat öröme az, ami boldogít.
Az, hogy ez akis tanonc a keresztnevemen szólít, számomra egy arcpirító trágárkodással ér fel. Nem engedtem meg neki, hogy magázódjunk, vagyis szólítson csak Suwunnak.*
- Egy szóval sem említettem, hogy a keresztnevemen szólíthat. A shinigami helyettes kifejezést pedig most hallom először. Azt ajánlom, most rögtön menjen vissza az akadémiára, mielőtt még nagyobb gondot okoz. Az oktatói már biztosan keresik Önt. Ha nem indul el most, akkor kénytelen leszek én magam visszacipelni Soul Society-be, s teszek róla, hogy ne ússza meg egy enyhe dorgálással a dolgot. - *válaszolom, teljesen meggyőződve arról, hogy Kamimaru csak egy kalandozni vágyó shinigami tanonc. Ideje lenne megtanulnia, hol a helye. Nem az emberek világában, az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 10 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 10 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 EmptySzer. Okt. 28, 2009 8:07 am


- A Shinigami helyettes alatt azt értem, hogy Ember vagyok, aki Shinigami erővel, Shinigami feladatokat lát el.
* mondta miközben kicsit félrefordult hogy megmutassa a Zanpakutoját.*
- Ön szerint, a Shinigami tanoncok ilyen Zanpakutoval járnának? Amúgy, eddig nem is tudtam, hogy a Shinigamikat külön akadémián képzik érdekes.
* mondta miközben egy kicsit az állát kopogtatta az egyik ujjával. *
~ Nem is tudom hogy bírják elviselni az alkalmazottjai.~
* gondolta és közben egy kis izzadtság csöpp jelent meg a halántékán. Majd visszafordult egyenesen a nő felé aki lehet hogy hisz neki, lehet hogy nem , de nem lenne jó dolog, ha megpróbálná átcipelni a Seireiteibe.*
- Nem vagyok számon tartva a Seireitei-ben, így eléggé furcsa lenne ha velem állítana be, Suwun-san.
* mondta miközben megvakarta a tarkóját.*
~ Hirtelen becipelne engem a Shinigami akadémiára és azt mondaná hogy nem hiányzom-e senkinek, elég furcsán jönne ki, mivel utána meg nem tudnának azonosítani.~
- Igazából közöm sincs a Seireitei dolgaihoz.
* ezt már tényleg komoly képpel mondta, de ez nem tartott sokáig, ugyanis ezek után nem bírt ilyen merev maradni, így egy kisebb mosolyt csalt az arcára a jelenlegi helyzet.*
- Még a végén még le is tartóztat mert segítek nekik.
* ezen magában nevetett, de persze nem kezdte el nyíltan, mert ő sem olyan hülye.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-