-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Pietro Mattiace
Arrancar
Arrancar
Pietro Mattiace

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 13
Age : 24
Tartózkodási hely : lakásom
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Termek - Page 4 Cl0te5000/15000Termek - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 EmptySzomb. Dec. 22, 2012 7:23 am

TALÁLKOZÁS EGY TÜNDÉRBOGÁRRAL!
Sikerült szerencsére lehiggadnia a lánynak, szerencsémre, mert ha nem teszi meg, valószínűleg rövid úton én is sérülést szenvedhettem volna el. Kiszabadította a kezét az enyémből, majd zavartan szabadkozott, majd felállította a mellette levő széket, majd a segítségemet kérte. Természetesen segítettem neki. Jót derülte lányos zavarán, de ebben nem volt semmi rosszindulat vagy gúny, csupán csak természetes jókedvűség. Pakolás alatt volt alkalmam jobban megnézni magamnak ezt a lányt. Idősebb kora ellenére alacsonyabb volt nálam, bár ezt az egy év pluszt is csak azért tudtam, mert eggyel feljebb járhattam a koromnál. Szép, karakteres ázsiai arccal, fehér bőrrel, vállig érő fekete hajjal és néhány rámenősebb fiú által „ütköző”-nek vagy „duda”-nak titulált, szép nagyra nőtt kebellel büszkélkedhetett. Mikor már csak krétapor terjengett mindenütt, felajánlottam, hogy elmegyek újért, meglehetősen gyorsan tudtam ugyanis futni. Mikor rövidesen visszaérkeztem, elkezdtünk söpörni, majd a terem tisztább volt, mint ahogy a diákok itt hagyták és azelőtt hogy a takarítók megérkeztek, szóval sejteni lehetett, hogy itt történt valami. Elbúcsúztam, nem örülve ugyan, hogy el kell válnunk, mert rögtön megkedveltem, de a Raion-tól nem késhettem el. Az oda utat megjegyeztem, de rutinmozdulatból előhúztam az összehajtogatott térképet, de, mint ahogy a rutinmozdulatoktól várni kell, elejtettem, és pont azon a felén esett le, amin 10 cm-es betűkkel ott volt, hogy: RAION. persze, most magyarázhatom ezt is. És persze, hogy annak a kicsavarodott nyakú, felvágott erű, zacskós mogyoróval táplálkozó hererákos tokájú mocskos kezű sorsnak nem volt elég hogy ilyen kínos helyzetbe hozott, még meg is gyújtatta velem azt a papírt ahogy érte nyúltam. Megint rám villantotta azt a bűn ronda fintorát, még ezt is magyarázhattam ki. Na meg még plusz takarítani való. Szerencsémre elég gyorsan égett, és nem kapcsolta be a tűzjelzőt. De így is szabadkozhattam eleget, és, hogy az a jó édes sors megint, hogy fojtanám bele egy kis levegőbe, eljártatta a számat, hogy az egész miattam van. Most biztos nagyon jót nevet rajtam. Fel fogom én még gyújtani a haját egyszer. Neutral De nem most.
- Ömm, figyelj, igen, sajnos én okoztam ezt a gyulladást. Sajnos nem mondhatom el, hogy miért, arra sajnos neked kell rájönnöd, hacsak nem tudsz olyan nyomós indokot felmutatni, amiért beszélhetek. Szívesen elmondanám neked, ha lehetne. De kötnek bizonyos szabályok.
Nem akartam ennyire felkelteni az érdeklődését, de sajnos muszáj volt. Egy kíváncsi lánynál többet ért a Raion.
- Szóval, tényleg nem lehet. Annyit mondhatok, nem teljesen az vagyok, akinek te hiszel. Remélem egyszer megtudhatod, hogy mire is célzok. Nem igazán ismerlek még, de megkedveltelek.
Mondtam, és szomorúan elfordultam, majd megindultam a főhadiszállás felé.
Vissza az elejére Go down
Kaibara Katsuhiko
Ember
Ember
Kaibara Katsuhiko

Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : mindenhol de általában sehol
Registration date : 2011. Aug. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Onmiyouji
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 4 Cl0te4000/12000Termek - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 EmptySzomb. Jan. 19, 2013 2:36 am

A már nem is olyan új suli és egy új osztálytárs



Az új lánynak sajnos várnia kell míg Katsuhiko valamelyest olvasható formában leír egy gyors köszöntést újdonsült padtársa számára. Az új osztálytárs arckifejezése, mikor Katsu feléje tartja a füzetet, arról árulkodik, hogy nem épp erre számított, vagyis Katsuhiko ezt véli felfedezni rajta. Mármint arra, hogy egy füzeten keresztül akar kommunikálni. Igen ezt mondjuk már meg kellett, hogy szokja az ifjú ördögűzőnek hisz mikor ide is elkezdett járni ugyan ilyen arcok fogadták többektől mikor a mondandóját nem hangosan, ajkai segítségével, hanem írásban közli másokkal.
~ Katsu-chin? ~ a lányt, aki nem igazán van hozzászokva az ilyen jellegű becenevekhez, meglepi a megnevezés, amitől egy kicsit zavarba is jön. Zavarában enyhén el is vörösödik és egyik keze már megint a szoknyájára téved és kezdi húzkodni. A lány eközben, zavarában nem is tudja mit is csináljon. Netán ö is találjon ki a lánynak egy becenevet? De mit? Még senkit nem hívott úgy, még tulajdon mesterét sem…De késő, mivel a tanóra kezdetét veszi Murasaki-san elfordul tőle. Katsu-chan is hamar visszaül rendesen az asztalához és füzetét letéve vesz elő egy másikat, mely az órának megfelelőt. A tanár neki is kezd a tananyag leadásának, és ahogy minden órán Katsuhiko csendben, és figyelmesen hallgatja és jegyzeteli azt, amit a szükségesnek vél vagy éppen a tanár mondja, hogy írják le.
Persze, mikor rendellenes, nem oda illő mozgást érzékel egyetlen ép szeme felőli irányból, nem tudja megállni, hogy ne nézze, meg mit is csinál új padtársa. A lány nem hisz a szemének, mikor látja, hogy Murasaki-san egy nyalókát ízlelget a tanóra közben, olyan halál nyugodtan, mint, aki nem is csinál semmi rosszat. Pedig a tevékenysége igen csak nem ide illő. Igen, Kastu-chan az ilyen dolgokat is, mint ahogy minden mást is képes nagyon komolyan venni. Mielőtt az iskolába jött még egy egész délutánt is képes volt azzal tölteni, hogy betanulta az iskola szabályzatát, az egészet. Mikor a tanár megindul a padok körül, Katsu érdeklődve és kissé talán izgatottan szeme sarkából azt figyeli, vajon most mit tesz a lány, de úgy tűnik, hogy könnyedén megoldja a dolgot. Csak elrejti a tolltartójában, majd, mikor a tanár nem figyel, újra előveszi.
Az óra véget ért és Katsu-chan szokásához híven a tető felé vette volna az irányt. Azt a helyet még a második napján fedezte fel, és az óta nagyon megszerette. Bár maga az épület közel sincs olyan magas, mint az épületek nagy része, mely az iskola körül foglal helyet, de még így is belátni az egész iskola területét és a város egy kis részét is. Ám még mielőtt elindulhatna, újdonsült osztálytársa ismét megszólítja. A kérdést követően a már kezében lévő füzetre kezd el írni. Írás közben a filc csikorgó hangjából meglehetett mondani, hogy próbál minél gyorsabban írni.
- „Szabad időmben? Hát, általában edzeni szoktam." – jegyzi meg. Igen valóban, sokat szokott edzeni, bár mióta a Raionhoz került ezen szabadidők egy kissé megnövekedtek. Régen még mikor a Date családnál volt, általában őrjáratoztak, na meg különböző személyeknél végeztek tisztítást, ha kérték. Persze azért itt is szokott őrjáratozni, habár nincs a munkaköri leírásában, így jóformán saját szakállra dolgozik és persze, hogy nyugodtabb legyen a város.
Újra filctólla csikorgó hangja hallatszik, majd az elkészült irományt a lány felé mutatja.
- „És te mit szoktál csinálni Murasaki-san?" – teszi fel ő is ugyan azt a kérdést, próbálva folytatni a kis beszélgetésüket.

Vissza az elejére Go down
Murasaki Shouko
Daitenshi
Daitenshi
Murasaki Shouko

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 32
Age : 28
Tartózkodási hely : Itt vagy ott
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Seitokai riporter, Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 4 Cl0te12500/26000Termek - Page 4 29y5sib  (12500/26000)

Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 EmptySzer. Feb. 27, 2013 1:46 am

Az új suli és az új osztály(társ)

Amint megszólítottam újdonsült padtársamat, egyből feltűnt, hogy elpirult a beceneve hallatán, tehát biztos megtetszett neki, hiszen meg sem tudott szólalni az örömtől. Szerencséjére az óra éppen elkezdődött, így másnak lehet, hogy nem tűnt volna fel, de én nem más vagyok, így észrevettem. Ezen viszont nincs, mit szégyellni, hiszen egy lány találhatja a becenevét cukinak.
Nem voltam elég figyelmes, amikor egy időben akartam beszélgetni és chipsel megkínálni Katsu-chint, hiszen ha éppen írni akar, akkor nem tud közbe enni. Meg persze ott van a chipsnek az a hátránya is, hogy összekeni a kezünket és Katsu-chin biztos nem akarta összekenni a kezét, majd megfogni a tollat. Bár nem voltam benne biztos, hiszen nem reagált rá semmit, így még tartottam egy ideig, ha nem vette volna észre. Persze csak addig tartom feléje, amíg nem válaszol valamit, mert utána már biztos megfájdulna a kezem.
- Edzeni? Valami sport klubnak vagy a tagja Katsu-chin? Melyiknek? - lepődtem meg a lány válaszán, hiszen nem tűnt olyan sportos alkatnak, így ez váratlanul ért. Mindenre gondoltam volna, csak erre nem, így kíváncsi voltam, milyen sportot űz Katsu-chin. Ez is példa arra, hogy az élet csupa meglepetésekkel jár. A mesékben is mindig az van, hogy a legfiatalabb testvér győzi le a sárkányt és menti meg a királykisasszonyt, pedig neki kéne a leggyengébbnek lennie a testvérek közül.
- Én? Nincs különösebb hobbym, mindig azt csinálom, amihez éppen kedvem van, például szeretem figyelni az embereket a gyorséttermekben. - válaszoltam a visszafordított kérdésre, bár nem sok konkrétat mondtam, hiszen nincsen egy meghatározott tevékenység, amit mindig csinálok. Vagyis van, a rágcsálnivalók beszerzése és evése, de azt nem kell megemlíteni, vagy de?
Amit megemlítettem, az emberek nézése, csak éppen eszembe jutott, hiszen már többször előfordult, hogy belehallgatóztam mások beszélgetésébe. Jó hallgatni, ahogy mások jól érzik magukat vagy éppen ellenkezőleg összevesznek. Legszebb öröm a káröröm, addig jó, amíg nem velem történik.
- Hogy-hogy írással kommunikálsz, elment a hangod? Remélem nem baj, hogy megkérdeztem? - kérdeztem meg az elejétől foglalkoztató dolgot, mivel ha nem akarja elmondani, akkor nem mondja, ha pedig elmondja, akkor nem kell tovább várnom és meg tudom, amit akartam. Lehet, hogy nem is olyan nagydolog ez az egész, csak egyszerűen megfájdult a torka és most nincs hangja. Az írással pedig megkönnyíti a kommunikálást.
- Tudsz valamit mondani a sulival kapcsolatban, amit jó, ha tudok? - tettem fel ezúttal egy iskolával foglalkozó kérdést, elvégre még új vagyok itt és nem tudok mindent. Minden suli más, így nem lenne rossz tudni, hogy van-e itt valami, ami eltér a többitől.
Vissza az elejére Go down
Kaibara Katsuhiko
Ember
Ember
Kaibara Katsuhiko

Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : mindenhol de általában sehol
Registration date : 2011. Aug. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Onmiyouji
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 4 Cl0te4000/12000Termek - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 EmptySzomb. Márc. 23, 2013 4:16 am

A már nem is olyan új suli és egy új osztálytárs



Hát igen, nem meglepő, hogy Murasaki meglepődik azon, hogy Katsuhiko szabadidejében edzeni szokott. Tényleg ha rá néz, az ember nem éppen arra tippelne, pláne ha tudnák, hogy mit is ért edzés alatt. Filcét meg is ragadva azonnal elkezdi írni a választ. Ám még mielőtt írni kezdett volna, észreveszi amint a lány felé tart egy chips-es zacskót. Katsu-chan pedig, hogy ne bántsa meg a lányt írásra nem használt kezével nyúl és vesz ki egy szirmot.
- „Arigato, oishii. Igen edzeni, Nem vagyok még tagja egy klubnak sem. Ott szoktam saját edzésgyakorlatokat végezni ahol most lakom.” – mutatja a füzetet a lánynak, amin a válasza olvasható. Figyelni az embereket? Érdekes elfoglaltság lehet, bár Katsuhiko nem tudna csak üldögélni és nézelődni, nem így nevelkedett. Egyedül talán akkor ül sokat, ha az iskolában van, vagy ha tanul, illetve ha a levadászandó prédájára vár.
A következő kérdése azonban, meglepi a lány, ami érdekes hisz mikor bekerült az osztályba már sokaktól megkapta ezt a kérdést így már megszokhatta volna, mint azt a kérdést is, hogy miért visel szemkötőt. Katsu hezitál, egy kicsit majd lejegyzi a válaszát, amit elkészülte után máris a padtársa felé mutat.
- „Nem, persze, hogy nem. Nem te vagy az első, aki megkérdezi. A hangommal nincs semmi baj, ez pusztán mentális eredetű…” – csak mentális. Mióta azt a balesetet látta csak nagyon ritkán szólal meg és akkor is halkan alig érthetően és persze nagyon röviden. Az egyedüli személy, akihez eddig a hangján szólt az a mestere és meglehet, hogy ez így is lesz még jó ideig.
- „Amúgy a hobbid biztos érdekes lehet, biztos sok érdekes embert láthatsz. Smile – lapoz vissza egyet a füzetében ahol ez az írás látható, mely mellé még kedvesen is mosolyog. A némaságát előidéző baleset ugyan is mindig eszébe jut, amikor az okokról kérdezgetik így szeretné hamar elterelni mindkettőjük gondolatát erről és folytatni a beszélgetést csak más irányba.
- Nos, ha hiszed, ha nem még én is csak pár hete vagyok itt, így még nem tudnék sok mindent mondani. Talán azt, hogy még pár napig valószínűleg téged is megrohamoznak a különböző klubok tagjai, főképp a kosárlabda csapattól. – fújja ki magát a lány a hosszúra sikeredett irománya után, miközben a füzetet, alját a térdére teszi. Reméli, az utolsó megjegyzést nem veszi rossznéven vagy ilyesmi, de már a lánynak is szemet szúrt Murasaki-san nem éppen átlagos mérete, amivel a kosárlabda csapat biztos maguk közt szeretné, majd tudni őt, független attól, hogy a csapat tagjai egytől egyig fiúkból állnak. Miután kifújja, magát a lány a tábla felé tekint azon belül is a fölötte található órára, majd miután biztosra ment abban, hogy beszéd partnere végzett az olvasással ismét maga felé fordítja a füzetet és egy lapozás után ismét írni kezd.
- „Nincs kedved feljönni a tetőre? Még van elég sok időnk a szünetből, gondoltam beszélgetés közben szívhatnánk egy kis friss levegőt.” – mutatja ismét a lány felé a füzet tartalmát. Viszont csak akkor áll fel a helyéről, ha a másik lánytól beleegyező visszajelzést kap.

Vissza az elejére Go down
Murasaki Shouko
Daitenshi
Daitenshi
Murasaki Shouko

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 32
Age : 28
Tartózkodási hely : Itt vagy ott
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Seitokai riporter, Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 4 Cl0te12500/26000Termek - Page 4 29y5sib  (12500/26000)

Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 11:12 pm

Az új suli és az új osztály(társ)

Örültem neki, hogy Katsu-chin vett a felé nyújtott chipses zacskóból és ezt a kisebb mosollyal is jeleztem neki. Egyértelmű, hogy a chips mindenkinek mosolyt csal az arcára, hiszen finom, még ha sokan azt is mondják, hogy nem egészséges. A legfinomabb dolgok általában nem egészségesek, de ez van, egyszer élünk, nem? Ezután pedig elégetetten figyeltem, hogy mit is ír ezúttal a füzetébe.
- Ezek szerint te sem laksz otthon? Te is a kollégiumba költöztél? - tettem fel kérdésemet, mivel úgy hangzott az előző válasza Katsu-chinnek, hogy hozzám hasonlóan ő sem otthon él. Lehet, hogy most találtam valakire, aki ugyanabban a kollégiumban lakik, mint én? Vagy lehet, hogy egyáltalán nem erről van szó és csak azért használta ezeket a szavakat, mert nem régiben költöztek új házba, de ennek ellenére még mindig a szüleivel él.
- Óhh. - elengedtem egy együttérző csodálkozást és rájöttem, hogy mégsem kellett volna feltennem ezt a kérdést. Látszott Katsu-chinen, hogy nem esett neki jól erről beszélni, ezért gyorsan témát is váltott, amiben nem akartam megakadályozni.
- Nem igazán nevezném hobbynak, inkább csak időtöltésnek, de igen, érdekesek tudnak lenni az emberek. - válaszoltam megválogatott szavakkal és próbáltam nem észrevenni a mosolyt, amit Katsu-chin az arcára erőltetett. Ennyire gyorsan el akarta volna terelni a témát? Mindegy, nem jegyeztem meg, inkább ráhagytam.
- Tényleg te is mostanában költöztél ide? Micsoda véletlen. - döbbenek meg, hogy Katsu-chin is nemrégiben váltott sulit és jött ide. - Ennyire vérengző a kosárlabda csapat? - költői kérdésnek szántam csak megállapításomat, mert biztos ez a helyzet, vagy csak kevés az emberük és nagyon akarnak meccsekre menni. Még amúgy sem akarok sport klubokhoz csatlakozni, mert az fárasztó és folyton edzeni kell, majd talán valamikor a jövőben meggondolom magam.
- Jó menjünk. Mutasd az utat Katsu-chin. - álltam fel a padom mögül, majd vártam, hogy Katsu-chin is ugyanazt tegye és elinduljon, hogy követhessem. Elvégre ő tudja, hova megyünk, én meg még új vagyok itt. Már majdnem elindultam, amikor eszembe jutott, hogy megtömjem a zsebeimet néhány umaibōval, sosem lehet tudni, mikor leszek éhes legközelebb.
- Sokat szoktál felmenni a tetőre? - kérdeztem meg a folyosón mellette haladva és reménykedtem, hogy sétálás közben is tud írni Katsu-chin. Vagy majd megállok és megvárom, amíg ír, vagy meg kellett volna várnom, hogy felérünk, és ott kérdezek?
- Innen be lehet látni az egész iskolát. - amint felértünk a tetőre, egyből odamentem a széléhez, hogy lenézzek és észrevettem, hogy milyen szép a kilátás. - Még a kollégiumot is lehet látni. - mutattam a nem olyan távol lévő épület felé, ahol éppen megszálltam. - Te messze laksz innen Katsu-chin? Vagy lehet innen látni? - fordultam osztálytársam felé, hogy érdeklődjek az ő lakhelye felől. Így legalább lehet megmutathatjuk egymásnak, hol lakunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Termek - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-