-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te15000/26000Termek - Page 3 29y5sib  (15000/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyHétf. Jún. 13, 2011 9:21 pm

"The meeting der Schülerin"
Hűha~, Kaa-nee-chan is el tud kalandozni, ha jól látom, Mido-onee-chan szokott ilyet csinálni a társaságomban, amikor felfedez valami ihletadó dolgot. Vagy csak nagy a fantáziája neki is? *>* Mert az is jó dolog ám’.
- Nem. Csak félig vagyok English blooded. *3* De, I no beszélni akcentussal. Surprised – felelem neki határozottan, hisz Én tisztán beszélem a Japánt, nem szokásom keverni, esetleg törni az englishel (ego on). Cool Kicsit elgondolkodva másik kérdésén, azon agyalok, hogy ismerek e másokat, akik esetleg ugyan így másik nyelv miatt van furcsa ejtésük a Nipponban, de egyet sem tudok előidézni. – Hát, személy szerint nem ismerek, de biztosan, hogy vannak. Nem egy cserediák vagy külföldi származású van a schoolban. – felelem, majd elsprintelek az indulás előtt azért Miyavi-nyanért, hogy legyen, ki megvéd minket a gonosz emberektől. *3* Majd indulásunk közben még Miyavi-nyan szerzett egy új rajongót is! *-*
- Yes, nyugodtan megnézheted! ^.^ He’s name is super hero Miyavi-nyan (Az ő neve szuper hős Miyavi-nyan). *.* - mutatom be nagy dicsfény kíséretében a little blue társamat Kaa-nee-channak, miközben felé tartom, hogy szemügyre vehesse. Amint Miyavi-nyant megismerte – mivel nem vagyok olyan gonosz, hogy megfosszam kyattot a rajongóktól - csak ezután indulok is tovább, csuklón fogva biztonság kedvéért Kaa-nee-chant mielőtt a végén elvesztjük egymást a tömegben. O_o És mivel eléggé littlemost bevallottam magamnak O.O - vagyok, így eléggé nehezen találhatnám meg a sok diák között, ezért úgy gondoltam, hogy jobb biztosra menni.
Nagy kérdésáradataimat ráömlesztve várom a válaszait, hogy tudjam merre is kell vezetnem, hisz a schoolt már lassan fél év után úgy ismerem, mint a tenyeremet! *3*
- Rajz és dráma tagozat? *.* Mido-onee-chan is oda jár, vagyis még csak elsős vagy második (?), ha jól tudom. *3* I is szeretnék rajzoló lenni! *3* The my dream (Az én álmom)! *>* I irodalom szakra járok, de a nyelvtan… the my big problem (az én nagy problémám). T-T – szövegelek neki, de így legalább tudom, hogy az school mely szegletébe is kell elvezetnem, mivel Mido-onee-chant is arra lehet megtalálni. Ezért gyakran fordulok meg ott. Nagy horror story mesélésem közben osztom meg vele, azt a bizonyos rémtörténetet, mellyel előléptek nálam is az első nap folyamán, nem elijeszteni szeretném ezzel, de úgy gondolom jobb, hogyha tud róla.
- Nem tudjuk. Neutral Sokak szerint itt maradnak kísérteni, de mások azt állítják, hogy jött a Godzilla és megette őket, esetleg Burakku enzeru~k(Black angel-ek = fekete angyalok) karolták fel őket és mutatták meg nekik az uei the afterlife~ (utat a túlvilágra). How old is the school? O_o I don’t know:/ (Hány éves az iskola? Nem tudom). - vonom meg a vállamat, nem tudok túl sokat az iskola történelméről, ezt az infót is csak hallásból ismerem.
- De a legutóbbi souru (soul=lélek), azt mondta nekem, hogy valami ebiru~ (evil=gonosz) csont fejű monsuta- (monster=szörny) van a school környékén és jött a biiig good burakku enzeru (nagy jó fekete angyal) és végzett a monsutaval! *3* - mesélem el neki a lélektől hallott mesét, kivel anno találkoztam az egyik teremben. De, ehh… lehet, hogy most idiotnak fog nézni, mint a régi shoolban az osztálytársaim mikor meséltem a sok sourukról. TT-TT Kis szégyenjelekkel fejem fölött végül rájövök, hogy maximum betitulálja valami ostoba Mende-mondának – ezt fáj így kimondani, mivel igaz story T.T – és nem törődik vele. Inkább feltettem neki pár kérdést, ami hirtelen felötlött bennem, hogy eltereljem a storyról a figyelmét.
- Nagyapi egy biiig sankuchuari~t (big sanctuary=nagy szentélyt) vezet Pu-channal együtt, de Nyu-chan visszavonulóban lévő operett énekes és mivel a falu, ahol laktunk ott az shoolt hatalmas meteorit eső pusztította el, ezért ide kellett jönnöm Mido-onee-chanhez. Surprised Tényleg, mit jelent az, hogy visszavonulni? scratch - vonom fel szemöldökömet és kérdőn nézek Kaa-nee-chan felé az ismeretlen szó miatt, melyet számra vettem, de nem tudom a pontos jelentését.
- Tényleg, Kaa-nee-chan te hol laksz pontosan? *-* És kikkel? Tudod Mido-onee-chan az I unokanővérem, ezért lakok nála. *>* - újságolom el neki a fantasztikus hírt, eszembe sem jutva, hogy nem is ismeri valószínűleg a rokonomat, jómagam meg itt szövegelek róla ezerrel. Fu~haSurprised – vakarom meg zavartan tarkómat, majd folytatom. - Tudod a 11/c a school túl végén van, ezért sétálunk ám’ ennyit! *>*”” – osztom meg vele, mielőtt furcsállná, ezt a hosszú ideig nyúló sétát. >.<”
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te7500/15000Termek - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Jún. 22, 2011 5:03 am

Meine erste Tage in der Schule =)

*Ahogy haladunk a folyosón előrébb és a tömeg egyre csak lohol mellettünk, egyre jobban kezdem azt érezni, hogy egy közösségnek a részesévé váltam még akkor is, ha igazából a tömeg egy teljesen ellentétes kavalkádban halad el mellettünk, meg jó formán nem köztünk. *.* Király újra érezni egy teljesen új iskola illatát, de őszintén szólva remélem, hogy több ilyen nem lesz. Egyszerűen nem akarok már iskolát váltani csak azért mert valami elenyésző indok keretében tovább kell állni. Eddig sem értettem igazán, hogy anyuék miért, de inkább hagyjuk ezt a témát. Most inkább koncentrálok a kis társamra Aoi-chan személyében. Olyan kis aranyos, amit nem hittem volna, mert őszintén szólva nekem furcsa, hogy ilyen kedvesek a diákok. Európában sajnos aligha akad ily' közvetlen arc, aki már első látásra oda jön hozzád és kellőképp üdvözöl, ahogyan az- az igazi Hollywood-i filmekben szokott lenni. Remélem az imént említett városba, majd egyszer eljutok, mint híres neves marvel rajzoló vagy esetleg valami wunderbar mangának a megteremtője. Már vannak ötleteim. amelyeket javarészt a való életből merítek, de ez még közel sincs ahhoz, ami megütné sajnos a szintet. Még gyakorolnom kell, hogy tudásom magasabb szintekre növekedjen. No meg az sem utolsó dolog, hogy közben arra is figyelni kéne, hogy a fejem fölött ne pusztítsák el a világot. ha olyan képességeim lennének, mint anyunak (*_*) , akár elmehetnék egy supergirl-nek is, hiszen kettős életet élni kész hőstett. Ha nem lenne ez a quincy tanács, szerintem nekem már rég kampóztak volna.*
- De jó neked, nekem még mindig nem megy rendesen a Japán, de majd ha szépen kérlek úgy is megtanítasz Wink *Bízom el magam valamelyest, meg igazából rá is csodálkozok a dologra. Nem tudom hirtelen eldönteni, hogy bunkó dolog lenne- e Aoi-chan egoját lerontanom azzal, hogy most igazából nagyon bekeverte a nyelveket vagy nem? Bár tény, abban igaza volt, hogy a Japánt nem akcentizálja. Tehát fogjuk fel pozitívan a dolgokat, még mindig jobb, mintha Görögül magyarázna. Meg sem érteném és addig nem jutottunk volna el, mint most. Azért még így is koncentrálnom kell, de fogjuk rá, hogy teljesen megértem azt, amit mond. A plüssállata! *.* Egyszerűen kakkoi, de olyan mértékben, ha árulnának itt valahol egy hasonlót, még az is lehet, hogy én is vennék. Kicsit csillogó szemekkel meg is simogatom, majd haladok tovább. Közben valami elképesztően jó hírnek lehetek a fülltanúja. Meg is állok egy pillanatra, ahogyan hallom, hogy Aoi-chan rokona is hasonló tagozatos, mint én. *
- Tényleg? na majd akkor egyszer talizni akarok vele *.* a nyelvtan miatt meg ne aggódj, ha gondod van vele csak keress meg Wink
*Kacsintok rá készségesen. Amennyire tudom az én nyelvtan jegyeim csak ötösökből állnak, tehát akkora gázban nem vagyok, hogy ne tudnék neki neki segíteni. Egészen megkedveltem így szívesen is teszem még a rengeteg dolgom ellenére is. Elhaladunk egy elég silányféle terem mellett, ami kissé kihalt. Nos, e mellett hallgatni, ahogyan a halálistenek...Shinigami? scratch Kicsit ki nyílnak a csipáim Aoi-chan storyja mellet. Igazából arra csodálkozom rá, hogy honnan a fenéből tud ilyeneket. No meg...ahogy csak mondja mondja és mondja egy részt ketté a fülem amennyit magyaráz, már részt meg, hogy tudja. Még ha nem is tudatosan...Vuhúúúú olyan jó érzéssel leszek teli, hogy leírhatatlan. Elmosolyodom a szavaira.*
- Tehát shinigami, hollow és képességes emberek..visszavonulni meg azt jelenti, hogy elmenekülni
*Jó, ez most furcsa lehet, de meg szeppenülésembe aligha tudok erre mit mondani neki, mint ezt. Az én lépéseim a hallottak alapján kicsit lelassultak, de azért igyekszem felvenni ismét a lány lépés tempóját. Gyors, meg kell hagyni, de elég hülyén nézne ki, ha miattam kéne várnia, mikor én kértem meg rá, hogy segítsen.* - Ő mit szólnál, ha szavak helyett inkább megmutatnám és közben mesélnék én is valamit neked? *Teszem fel kérdésem s a válasza ellenében el is kezdem húzni, kifelé az iskolából...*
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te15000/26000Termek - Page 3 29y5sib  (15000/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Jún. 22, 2011 9:23 pm

"The meeting der Schülerin"
Végre valahára valaki, aki elismeri remek beszédképességemet és nem állítja azt, hogy némi hibával beszélem a nyelvet, mint például a nyelvtan tanár vagy valamely másik személy, akivel leállok fecsegni. Nem, mert Ő még teacher-i segítséget is kér. *.* Tőlem!*__*
- Naná*.* I szívesen helpelek! *.* I leszek a te Aoi-senseied! *>* - vágom rá lelkesen az ötletre, melyben az I nyelvtudásomat igényelte. *.* Közben Miyavi-nyannak is akadt egy újabb rajongója, szóval elég jó lett a kyatto napja is. Elkezdtem nagy beszédet tartani Kaa-nee-channek a schoolról, miközben lépkedek egyre előrébb és előrébb, mikor megemlítem neki, hogy Mido-onee-chan is hasonló tagozatos, mint Ő.
- Bármikor megoldható! *.* Vele lakok és szerintem jól kijönnétek. *>* És akár rajzolhatnátok super hero Miyavi-nyanról mangákat! *-* - hangoztatom a nagy ötletet, mivel két super rajzolót ki nem fogna be munkára, hogy híresztelje a legközelebb álló személyt az életében? Főleg, Miyavi-nyant?! *.* Befutott híres hős lehetne végre és mindenki ismerné, milyen fantasztikus lenne. *__*
Csillogó szemeim, mellyel Miyavi-nyant illetem, kitűnően elárulják, hogy igencsak eljátszadoztam a gondolattal és kész történetvázlat jelent meg előttem erről. Jó pár pillanatig tartott mire eljutott elmémbe a nyelvtannal kapcsolatos válasz Kaa-nee-chantől emiatt, pedig nekem igencsak jelentős dolog, ha helpelnek nyelvtanból, mert akkor lenyűgözhetném a teachert és nem panaszkodna többet! *-*
- Yes!! *.* Ilyen jó vagy nyelvtanból? *.* Good~ *>* - kérdezek vissza, bár nálam mindenki csak jobb lehet, eléggé nehezen megy a tantárgy így nem lepődnék meg nagyon emiatt. Amint érdeklődött a furcsa esetekről, melyek az egyik teremben igazán gyakori esetek a Burakku enzerukkal~ meg a mounstakkal-. Hosszan nyúló mesémre pedig valami furcsi dologgal reagált, vagyis hát I nem értettem, de elhiszem neki, csak hallásból ismerem őket, látni a sourukon kívül másikakkal nem találkoztam még soha. Nagyapi is csak emlegette őket, bár szegény öreg, ezért biztos, hogy csak a kor játszik vele. De, hogy Kaa-nee-chan is ismeri őket… O_o
- Kaa-nee-chan…? – torpanok meg és szabad kezemet homlokához teszem nagy komoly arccal, hogy megnézem nem e lázas. S, immáron már megbizonyosodva arról, hogy nem értetlenül vakarom meg fejemet, mert ezek szerint tudhat valamit, amiről Én nem, vagyis tudok, csak… na… valami ilyesmi. Neutral
- Ha you mondod… Surprised – reagálom rá kicsit értetlenül, majd inkább folytattam a kérdésáradatot a családjával kapcsolatban, hisz említette őket és biztosan érdekes lehetnek, hogyha Ő is tud azokról a furcsaságokról, melyet a Nagyapi mesélt folyton nekem.
Értetlenül figyelek fel Kaa-nee-chan cselekedetére, miközben éppen azt ecseteltem, hogy a terem pontosan hol is van a schoolban és miért is kell ennyit sétálni miatta. Mivel teljes egészében váratlanul ért az, amikor hirtelen jobbra el kezdett húzni, döbbent arccal meredtem rá. Szinte lebegtem mögötte Miyavi-nyannal, van benne erő az biztos. Oo
- He? – tekintek rá tanácstalanul, de amint megmagyarázta, hogy mit miért is csinál rögtön hatalmas vigyor húzódott az arcomra. - Ok. *.* Nekem nincs ellenemre! *>* - kezdek el utána menni, hogy ne essen nehezére plusz súlyként húznia, bár majdnem leelőztem emiatt, pedig most Ő lett az idegenvezető. >__< Wuhhúú megismerem Kaa-nee-chan familyét!! *>*
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 15, 2011 2:31 am

Éjjeli bagoly

Mit tegyünk, ha pénz kell, és nincs verekedés? Nem nehéz a választ, hát lopjunk, ennyi az egész. Mivel sok helyet nem ismerek, de az új sulimban már jártam egyszer. Így a célra megfelel. Csak van valami informatika terem is, az ottani gépekért meg majd csak kapok egy kis összeget. A munkára szereztem egy furgont, csak ne gyalog rohangáljak majd haza. Az előző napom arra ment el, hogy megfigyeljem magamnak eme nemes tanintézményt. Ahogy észrevettem akadnak biztonsági tagok is, de velük nem lesz nagy baj, hamar kiütöm a pasikat. Gyorsabb vagyok mint az emberek, valami értelmesre is használjam már a quincységemet Cool . Eljött hát a ma éjszaka a kurva életbe is. Ha nem lennék rákényszerülve, ha nem lennének számlák, amit fizetnem kell, meg ennem is néha, plusz a macskák is sokba vannak, a kajájuk, meg az alom, hogy ne összevissza szarjanak, valamiből ezt mind fedezni kell. Bár… megtenném ezek nélkül is, már csak a buli kedvéért. Majd imába foglalja a sok marha aki bejár tanulni, hogy okoztam nekik egy kis szünetet. Baszki, ezért egy kitüntetés vagy minimum három sör járna olyan fasza alak vagyok. Na, go, éjfél van végre, a kocsival a sarkon parkoltam le, ne legyen már annyira feltűnő jelenség.
Gyalog folytattam tovább az utamat, a kapuhoz megérkezve körbenézek, kesztyűt azért felveszek, zseblámpa merre is lehetne? Naná hogy a zsebembe. Tiszta a terep, hopp egy kis mászás és már bent is vagyok. Elsőnek tegyük ártalmatlanná a biztonságiakat, vagyis másodjára, elsőnek jussunk be az épületbe. Anyám, ez egyszerűbb volt mint az ágyba vinni az ostoba tiniket. Az eszem eldobom, az első ajtó nyitva volt. Ez megvan, jöhetnek a védekezők. De jó lenne ilyenkor egy Terminátor szem, kitudnám szúrni könnyen, hogy merre is vannak. Így megyek az orrom után, remélem nem ettek kelbimbót, mert igaz hogy hamar meglesznek, de Én meg meghalok a szagtól. De nem is kell csodás nozikámra hagyatkozni. Hiszen az első itt fordul be, hirenkyakumnak köszönhetően már előtte is termek és küldöm Álomország tengerpartjára. Jöhet a maradék, a következő 20 percem azzal telt el, hogy sorban levertem a tagokat, és elveszem az egyiktől a kapu kulcsát. Kemény meló ez, nekem ne mondja senki, hogy a sötét oldal könnyebb. Akkor most pedig jöhet a vadászat, előszedem a lámpát és keresni kezdem a termet. Nini, egy térkép, ez eddig is itt volt? Itt csak eltudok majd igazodni, tehát, az informatika terem itt van lent, a földszinten. Megvan a terem, oda is értem, be is jutok, és jöhet a pakolás, kezdem a gépházakkal, egyszerre kettőt viszek, a kapunál a földre rakom őket. Jöhet a csoda, szezám tárulj, és a kulcs segítségével ki is nyílt a kapu. Aladdin se csinálta volna ügyesebben. Ismét felveszem a gépeket, és mars tovább, hirenkyakuival gyorsabban érek a furgonhoz, mint ahogy a fing elhagyja a seggemet. Berakom hátulra a gépházakat, és úgy döntök, hogy inkább beállok a kocsival a kapuba, szaporább lesz. A gondolatot cselekvés követte, és már a hatodik gépet rakom befele…


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te33500/40000Termek - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyPént. Szept. 16, 2011 4:53 am

Sült bagoly

Rég nem volt ilyen hosszú és fárasztó napom, és még mindig nem volt vége. Pedig már majd' lefejeltem az előttem világító monitort a sötét szoba közepén. A képernyő fénye volt az egyetlen fényforrás, leszámítva az utcai lámpáknak és a Holdnak köszönhető csekélyke kintről beszűrődő világosságot. Így dolgoztam én, félkómásan, az álommanót pedig csak még erősebbé tette a félhomály. Más kérdés, hogy még ilyen állapotban is képes voltam bonyolult, átlagos emberi ésszel felfoghatatlan kuszaságnak tűnő adatokat elemezni, azaz értékelhető munkát végezni. Egyszerűen ezt az adatfeldolgozást már be akartam fejezni, mielőtt kidőlök a billentyűzetre zuhanva, hiszen már a célegyenesben voltam, három szegmens maradt hátra. Nem az utolsó métereken fogom feladni a küzdelmet, makacsan kitartok, igen Surprised Vagy nem... Talán fél órával ezen gondolataim után tértem magamhoz, az íróasztalra borulva. Elbóbiskoltam, hehe ^^" Azt hiszem bölcs döntést hoztam azzal, hogy felkeltem és kibotorkáltam a fürdőszobába, hogy a jó kis jéghideg csapvizet az arcomra ömlesztve felfrissítsem magam arra a fél órára, amíg befejezem a mára tervezett feladataimat. Oké, túlvállaltam magam, még nem sikerült beintegrálnom az életembe egy korántsem szokványos háziállat beköltözését. Tanultam az esetből, ezt a tapasztalatot beépítem a napi rutinomba és holnap szépen áttervezem a munkabeosztásomat... vagy inkább az edzésre fordított időt ütemezzem át? Ezt azt hiszem nem zombiként fogom eldönteni. Mindenesetre valamivel éberebben léptem ki a helyiségből, mint ahogy bementem oda, és ezt a kevés energiatöbbletet elegendőnek éreztem ahhoz, hogy túlessek a holtponton. Azért biztos ami biztos, még a hűvös, őszi friss levegőbe is beleszagoltam egy kicsit, mihelyst kinyitottam az ablakot.
Most még minden csendes kellett hogy legyen így éjfél táján, bár már nem sokáig, hiszen hamarosan jön a sulifesztivál, és akkor éjjel-nappal zakatolni fog az élet az iskola környékén. Ha már itt lakok egy köpésnyire, én is be fogok oda kukkantani. Diákként rengeteget melóztam régen egy-egy ilyen esemény sikeréért, szóval számomra megéri megtisztelni a fesztivált és élvezni a koncerteket, a színdarabokat vagy éppen a szokásos kísértetház-meido café kombót. Nincs is annál nagyobb öröm, amikor minden jól sül el és tetszik a látogatóknak az, amit te és az osztályod csinált... vagy hát az én esetemben az egész szervezés benne volt ebben.
Azonban ebben a konkrét pillanatban a nyugodt, szokványos városi látkép helyett egy furgont pillantottam meg az iskola épülete előtt, járó motorral. És ha jól láttam, a rácsos kapu is nyitva volt, sőt, valaki épp valamit kihozott az épületből, hogy felrakodja a járműre. Felettébb gyanúsnak tűnt a szituáció, egyrészt az időpont miatt, másrészt azért, mert egy suliból rendszerint nem elvinni szoktak dolgokat Neutral Tanácstalanul fordultam hátra, hogy a rendőrséget hívjam-e, a Raizereket, vagy esetleg én magam nézzek utána, ám minden opciónak volt egy hátulütője. Az egyik lassú, a másik tagjai már jó eséllyel alszanak, nekem meg dolgom lenne. Mattaku... Fejemet ingatva túrtam bele a hajamba, aztán nagyot sóhajtottam és kibuktam az ablakon. Csak rám marad a feladat, úgysem tudnék a munkámra koncentrálni, amíg nem tudom mi van :/ Teleportommal villámgyorsan lekerültem a másodikról a földszintre, onnantól viszont már nyugodt sétával tettem meg azt a cirka 200 métert az iskola épületéig. A sziluett alapján tuti ugyanaz az alak mászkált ki-be, méghozzá emberfeletti gyorsasággal, legalábbis egyértelműen nemnormális tempóban jelent meg újra és újra. Olyan szögből közelítettem, hogy ne vehessen észre, erőmmel elrejtve alakomat, és érkezésemet úgy időzítettem, hogy pont ne legyen ott, amikor az autóhoz érek. A járműhöz hozzáérve egyetlen pillanat elég volt, hogy túlterheljem és tönkretegyem a kocsi elektronikáját, mozgásképtelenné téve azt. Ezután pedig már csak annyi dolgom volt, hogy a furgonnak támaszkodjak és keresztbe tett karokkal bevárjam a tolvajt.
- Konbanwa, látom nagy munkában van, fiatalember. Megtudhatnám, hogy mégis hová viszi ezeket az... iskola tulajdonában lévő számítógépeket?
Böktem fejemmel a hóna alatt lévő tárgyak felé. Ujjaimmal doboltam a karomon, meglehetősen morcos tekintettel fogadtam a hosszú, fekete hajú srácot. Ránézésre nálam valamivel fiatalabb lehetett, és átlag feletti lélekenergiát érzékeltem felőle. A mintája alapján quincy, bár már láttam olyan espert, akiben quincy gének is voltak, szóval ez alapján bármire számíthatok tőle szinte. És csak hogy tudja, nem egy ártalmatlan járókelő vagyok, vagy esetleg a polgárőrség tagja, elengedtem az erőmet annyira, hogy fejem mellett egy íves szikra pattant ki.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyPént. Szept. 16, 2011 5:49 am

Sülve kéred a kolbászt?

Na, már nincs olyan sok gépház, csak a monitorok kellenek utána, és mehetek is haza. Vevőm is akad már ezekre a kis drágákra, de egyet szerintem megtartok, vagy inkább kettőt és majd Karin is kap belőle. Ne mondja rólam azt, hogy szemét tesó vagyok. De csak ritkán kap majd ajándékot, mert a végén el lesz kényeztetve. Kezdetnek megkapja a kiberhelt gépházat, utána majd havonta a többit. Alaplap, winchester, meg videokártya és így tovább. Monitort egyben adok neki, ahhoz nem értek, nem tudnám újra összerakni.
De azért kicsit csalódtam, ennyire egyszerűen ment minden? Ennyire nem figyelnek a közbiztonságra? Na majd akkor szépen körbejárok pár boltot. Csinálok ide egy fasza kis maffiát Cool Én leszek Don Naraku, még a hangzása is jó. Nem fogok többet verekedni, hanem azok fognak akiket kiválasztok. Csak a címvédő leszek, aki végigverő a bandát, jöhet ellenem is. Persze simán legyalázom majd, egy egyszerű ember lószart se tud kezdeni egy quincy ellen, főleg olyan ellen nem, aki inkább az ökleiben bízik. Végső forduló, és utána jöhet majd egy cigi, és folytatás. Igen, ez így jól is hangzik, ha nem lenne egy apróbb akadály. Nevezzük nevén a dolgot, egy csaj, aki a kocsinak dőlve morcikázva néz az arcomba. Sőt, még kérdőre is von. Bár nem tudom, mennyi esze lehet, ha nem vágja a dolgot éppen mi a faszt is csinálok. Ránézek, majd a gépekre, és ismét rá. Azért nem rossz bige, csak lehetne lengébben is öltözve. Bár szerintem így is megfordult benne már pár farok. Komolyságot erőltetek az arcomra, és még úgy is próbálok megszólalni.
- Szeva. Nem is tudod mekkorában, ha gondolod, segíthetsz is. Fogod az egyik gépet? Nem? Akkor jó. Persze, nem titok, éppen szervizbe akarnám elszállítani ezeket. Tudod, vírusirtás, rendszertelepítés és ilyen dolgok. Tehát megköszönném, ha nem zavarnál a munkám közben, bár, míg kihozom a monitorokat figyelhetsz, nem akarnám, hogy valaki ellopja a cuccot.
Eddig bírtam, elvigyorodok és megyek berakni a gépet a kocsiba. Látom ám a kis szikrát. Alig beszéltünk, és máris szikrázik a levegő köztünk. Ejha, tudok valamit Cool , ilyen hamar elértem ezt. Azért nyugi, levágtam, hogy nem egy sima ember, ez még gondot okozhat. Nem okoz nagy gondot bemosni egy nőnek, de most nem terveztem ilyesmit. A végén felkel az őrség, és akkor pucolás. Na de, leraktam a gépeket, és nekidőlök a suli falának és rágyújtok egy cigire, majd megkínálom vele ezt a csajt. Hogy egyem a Zúzáját. Sőt, ezt, hogy kifejezzem még az ajkamat is végignyalom.
- De nem nehéz kitalálni mit is csinálok. Éppen azon vagyok, hogy a sulit megszabadítsam pár felesleges dologtól. De gondolom szerinted ez így nem pont helyes? Tehát, van pár lehetőség. Egymásnak essünk és addig verekszünk, még kiérnek a rendőrök. Engem nem zavar ha megtudják, hogy mi vagyok. A másik, hagysz elmenni. Vagy a szép két szemedért is megtehetném ezt. Esetleg felmegyünk hozzád, lefekszünk egymással, és ha Én élvezek el előbb, akkor mindent visszaviszek, de ha Te, akkor elmehetek a cuccokkal. Ha véletlenül egyszerre mennénk el, akkor addig csináljuk, még valaki nem veszít. Okés?
Kérdezem vigyorogva, utána pedig mélyen letüdőzöm a füstöt. Igen, érzem ahogyan szétárad a tüdőmben ez a méreg, még, érzem a rosszat. Imádok rossz lenni.

- De ilyen szép lányoknak nem kéne ilyenkor fent lenni. Csak ártasz vele magadnak, nem gondolod? Tényleg, bocsi, de a nevem még nem mondtam. Sakamoto "Fucking" Naraku. Elméletileg ennek a sulinak a diákja, de ha sokáig időzök itt, akkor szerintem a C-blokk egyik fegyence.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te33500/40000Termek - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyHétf. Szept. 19, 2011 1:37 am

Sült bagoly Neutral

Minden kétséget kizáróan férfiszemmel mért végig, mielőtt nagy "komolyan" megkísérelt valami hihetőnek hangzó dumával előrukkolni. Persze ő is tudta jól, hogy lebukott, így én is leginkább poénként értékeltem a történetet, amit elém tárt. Ami azt illeti, elég szegényes fantáziáról tett tanúbizonyságot a srác, ennél klisébb sztorit ki sem találhatott volna. És még csak hihető sem volt, mert majd nyilván éjfélkor jönnek a szervizesek cipekedni, ráadásul iskolaidőben? Ez pontosan a nyári szünetre való feladat lett volna, és van egy olyan érzésem hogy a suli rendszergazdája gondoskodott is erről. Meséjét rezignált arckifejezéssel vettem tudomásul, ábrázatommal kifejezve, hogy nem most jöttem le a falvédőről. Nehogy még véletlenül azt higgye, hogy beveszem, a külseje alapján nem egy IQ-bajnok, szóval figyelnem kellett ilyesmire is Fészpalm Közömbös pillantásom akkor sem változott, mikor elvigyorodott a saját hülyeségén, és mintha mi sem történt volna, úgy fejezte be az eddigi tevékenységét, hogy aztán az iskola falának dőlve rágyújtson. Végig követtem a mozdulatait tekintetemmel, készülve arra, hogy esetleg megpróbál lelépni, de helyette a bagójával kínálgatott. Nos, az én szenvedélyem a süti, úgyhogy ezzel a megmozdulásával sem tudott belőlem értékelhető reakciót kiváltani. Sőt, az újabb szövegelését is faarccal hallgatom végig. Máskor talán zavarba jönnék egy ilyen témától, de valamiért ha szimpla huligánok, vagy ehhez a tolvajhoz hasonló alakok szájából hallok ilyesmit, akkor nem tud úgy megérinteni, mint mondjuk Yuu-chan ostobaságai vagy... Teru közelsége... De aztán végül az opcióim hallatán úgy döntöttem, hogy ideje megszólalnom, és prezentálnom hogy valójában milyen lehetőségeket látok ennek a kellemetlen találkozásnak a megoldására.
- Az agressziót én meghagynám utolsó mentsvárnak. Hidd el, nem járnál jól ha megpróbálnál leszerelni. A következő opciók közül választhatsz: egy, visszaviszel mindent oda, ahonnan elemelted és elmegyünk szépen a rendőrségre, ahol feladod magad. Kettő, elmeséled, hogy miért adtad a fejed tolvajlásra, hátha tudok rajtad segíteni. Három, erőszakhoz folyamodsz vagy menekülni próbálsz, ebben az esetben én cipellek a zsarukhoz és feljelentelek. A negyedik lehetőség pedig az, hogy nem a börtön, hanem én veszem el a kedved az ilyen csínyektől.
Hangom cseppet sem volt barátságos, különösen az utolsó ajánlata fényében. Már ezért megérdemelné, hogy ropogósra süssem, de egyelőre türelmes akartam maradni. Nem vázoltam fel neki túl bizalomgerjesztő megoldásokat egyet leszámítva, de ha hagyná hogy megpróbáljak neki segíteni, akkor nem lenne bölcs azzal kezdenem, hogy felborzolom a haját. Ha viszont nem hajlandó együttműködésre, akkor nem fogom visszafogni magam.
- Fucking... találó név... Ám attól tartok, hogy már nem sokáig leszel diák, nem hiszem hogy maradhatsz azok után, hogy erre a gikszeredre fény derül. Nem értem miért akarod ennyire elszúrni az életed. Ahhoz pedig semmi közöd, hogy meddig vagyok ébren.
Közöltem hűvösen, ám az alvás gondolatára kicsit újra elfogott a fáradtság, hiába ébresztett fel ez a is közjáték. Mindennek a nyoma egyelőre csak egy ásítás volt, remélem nem fogja azt hinni Naraku, hogy esélyt kapott arra, hogy meglógjon.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyHétf. Szept. 19, 2011 5:46 am

Még mindig nyers Neutral

Felvont szemöldökkel hallgattam végig a Cica dumáját. Nem mondom, a kiscsajnak van ám arca. Hm, lehet leszbikus? Azok szoktak így dumálni. Haj ez a szerencsém, egy értékelhető csajba botlok, akit simán szúrnék, sőt, még be is mutatnám az ismerőseimnek, olyan lenne, mint egy menő gatya, hordanám az utcán és mutogatnám. De erre sajnos nem fog sor kerülni. Azon viszont röhögnöm kell, hogy segíteni akar? Meg érdekli mi is vitt erre rá? Ja, mindjárt elmondom, hogy szegény gyerek vagyok, a szüleim vertek, az oviban meg mindig ellopták az uzsimat és az építőkockáimat. Ezért elszöktem otthonról ezért, és a bűnözés maradt az egyetlen megoldás, meg a tengerimalacom is megdöglött, és ez vezetett ide, hogy lopnom kell. Jaj, mindjárt elsírom magamat, de helyette csak eldobom a csikket és gyújtok rá egy másikra, és szép lassan guggolásba csúszok és vidáman szólalok meg.

- Bocsi, de azok amiket mondtam, szerintem kellemesebbek, de megértem ha a nőkhöz vonzódsz, nem vagyok előítéletes. Na, de akkor most Én következek, igaz? Egy, vidd vissza ha annyira szeretnéd, nem igen van ehetőségem lelépni velük, így pakolni meg nem fogok. A rendőrségre meg nem megyek, ismernek már, és amilyen szemetek, tuti nem a kedvenc cellámat adnák nekem. Szóval ez felejtős a részemről. Kettő, miért is lopnék? Mi másért, mint a pénzért. Semmi szomorú történet nincs mögötte, egyszerűen csak kell a pénz és ennyi. Sok a macskám, nekem is enni kell valamit, és a húgomnak is kéne pár apróságot vennem. A verekedés nem mindig fizet sokat. Segítségre meg nincs szükségem, ez nem egy hülye manga, amiben a kedves és aranyos csaj megmenti a sötétségtől a hapsit. Van aki a sötétségre született, és elfogadva a dolgokat, a lehető legjobban kihasználja a rossz oldal előnyeit. Három, bocsi, de nem szívesen verekednék veled, túl csini a pofid, és nem szeretném, hogy a barátnőd rámakaszkodjon. Tehát ezt a lehetőséget is kizárnám. Hm, „kivered” ezeket a „csínyeket” a fejemből? Az még lehet nem is lenne annyira rossz lehetőség. Ja, nem a verekedésre gondoltam itt se, Bogaram. A legjobb az lesz, ha elfelejtesz, és ennyi, szépen elmegyek és ezeket meg itt hagyom neked, okés?
Természetese hogy vigyorgok továbbra is(mint az avin). S lustán fújom ki a füstöt, egyenesen felé. Bár ebből a távolságból, még a szájszagom se jut el hozzá. Nekitámasztom a fejemet a falnak és balra fordítom. S komoly hanghordozással csendülnek fel a szavaim.
- Csak egy becenév semmi más. Ha fény derül, ha kiderül. Neked hasznod nem lesz abból, ha feldobsz, ha csak nem vagy egy hülye picsa. Az vagy talán? Angyalom, ismersz vagy tíz perce és három cigi óta. – másodikat eldob, gyújtás a harmadikra. – Ne akarj már nekem prédikálni arról, hogy mit is kezdek az életemmel. Ha elbaszom akkor elbaszom, ennyi. Amúgy se hiszem, hogy befejezném a sulit, így akkor legalább már úgy hagyom itt, ahogy azt illik. Pedig van, ha már itt lopjuk egymás drága idejét, akkor valamicske közöm csak van.
Látom azért csak fáradt, vagy csak felhívás hogy tegyek valamit a szájába? Á a fenéket, a végén leharapja, és akkor meg cseszhetem az élvezetet. Max akkor érezném az erekciót, ha az valaki másé lenne. Nem mindegy, hogy erek közt egy injekció, vagy ínyek közt egy erekció. Visszafordítom rá a tekintetemet, és csak nézem, majd megszólalok, ismételten vidáman.
- Na, mehetek, vagy mi lesz? Vagy jössz velem kocsmázni? Kapsz egy kis Troll sört, azért ez a neve, mert a híd alatt ébredsz fel tőle.

Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te33500/40000Termek - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Okt. 05, 2011 9:35 am

Még nyers bagoly

Morcos tekintet, karba tett kéz, egy-egy szikra. Ezek közül semmi sem hatott a fiúra, egyáltalán nem ijedt meg tőlem. Mondjuk tény és való, nem vagyok egy ijesztő látvány egészen addig, amíg komolyra nem fordul a nevelési célzatom, és ha a srác nem gondolja meg magát előbb-utóbb, akkor kénytelen leszek meggyőzőbb eszközökhöz fordulni. Dumáját hallgatva eleinte csak a homlokomat ráncoltam ahogy minden egyes felkínált opciót megtagadott, ám mire a szövegelése végére ért, addigra már inkább a fal és a járda találkozását vizsgáltam lesütött szemekkel, elpirulva. Egy-egy félreérthetetlen célzást még le tudtam nyelni az ilyen bajkeverőktől, de így, hogy sorozatban vágta a fejemhez a bókokat meg a perverz megjegyzéseket, ez már sok volt nekem, zavarba jöttem.
- Ha-ha a n-nőkhöz vonzódnék akkor... neked is tetszened kéne nekem >.>
Próbáltam visszavágni vörös fejjel, de annyira béna lett a kísérletem, hogy csak még pirosabbá váltam, és inkább a furgon hátuljához baktattam és a kocsiba hajolva vettem szemügyre, mi mindent hozott ki eddig. Legalább az autóval is takartam az arcomat.
- Ha pénz kell, miért nem dolgozol? Fiatal, erős férfi vagy, biztos találnál munkát magadnak. Így csak másoknak okozol kárt és lenéz a társadalom. Miért jó ez neked, hm? És nem, nem érted aggódom >.> Nem szép dolog, hogy gyenge lányokkal cipeltetnél ilyen nehéz cuccokat.
Kérdeztem a kisteherautó belsejéből morogva, miközben felmértem a helyzetet. Ha nekem kéne ezeket visszavinni tartok tőle, hogy tönkretenném a gépeket az elektromágneses sugárzásommal. Szóval ha ő nem viszi vissza, akkor beviszem az autót az udvarra, és majd a diákok reggel visszacipelik. Hamarosan azonban kissé gondterheltté vált az arcom, mert abból kiindulva amit mondott, komolyan gondolta hogy nem kér a segítségemből, pedig én tényleg tudnék neki mondjuk munkát találni. Makacsnak tűnt, ennyit le tudtam szűrni ebből is, egy ilyen gyereknek meg hiába tartok hegyi beszédet, nem fog hirtelen 15 évet öregedni és rájönni, hogy hol szúrta el az életét. A rendőrségtől nem fél, így tehát maradt az erőszak, mint egyetlen lehetőség arra, hogy ráébresszem, miért is nem jó bűnözni. Ám ekkor megütötte a fülemet egy szó, amitől arcszínem ismét teljes egészében rákvörössé vált. Nem tehetek róla, de egyszerűen elolvadok tőle, ha valaki "angyalomnak" hív.
- N-n-nem mehetsz sehova! És nem is fogsz e-e-elvinni magaddal, hogy aztán... hogy aztán... nem!
Bújtam el a furgonból dadogva, alakomat itt-ott szikrák világították meg idegességemben. Tudtam én, hogy mire megy ki a játék, de én nem fogom hagyni magam egy ilyen... egy tolvajnak! Zavarom pillanatok alatt haraggá változott, és a kezemet felé nyújtva aktiváltam a képességemet. A mágneses teret egy apró pontra koncentráltam az arcán, és azzal kitéptem az arcából az egyik piercingjét. Az erőszakos beavatkozás csúnyán felszakította a bőrét ott, ahol a fémdarabkának immár hűlt helye volt.
- Vigyél vissza mindent, különben az összes piercinged kitépem az arcodból, hallod!?
Ingerült megnyilvánulásom mellé kapott egy kisebb adag reiatsufröccsöt is, éppen annyit, hogy érzékeltessem vele, nem ajánlatos velem szórakozni. Ha ennyire fafejű és perverz, akkor viselje a következményeit, nem fogok egy barom fölött anyáskodni.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyPént. Okt. 07, 2011 9:39 am

Most már sérült Razz



Nocsak-nocsak, csak nem a pirulás jeleit látom rajta? Vajon mitől, a szavaimtól, a jelenlétemtől, esetleg mindkettőtől egyszerre? Az elején még csak vigyorgok, tetszik a vöröslése, igazán jól áll neki. Viszont most meg elröhögtem magamat, ez a visszaszólás, hát menten beszarok. Kalitkában nőt fel, és a TV-ben is csak a szappanoperákat nézte? Komolyan egy South Park rész után, rengeteget fejlődne a szókincse.
- Bocsi, hogy ezt mondom neked. De kurva szar volt a visszavágásod. Ha gondolod, adhatok neked pár órát abból, hogyan is szólj valakinek vissza. De ha csak a hajam miatt gondoltad, hogy nő vagyok, akkor ez is elég rossz duma.Valami olyat kellet volna mondanod, hogy "Inkább a nőkhöz, mint hozzád". – haj, már a könnyeket törölgetem a szememből. Ilyen jót is régen nevettem. A röhögést is egy dolog miatt hagytam abba, nevezetesen azért, mert amikor benézet a kocsiba, szépen kirajzolódót az a szép kerek segge. Hm, csak egy nyelv kéne közzé, és már beszélni is tudna.
Eh, már megint jön azzal a szentbeszéddel? Nem tudom egyesek miért nem értik azt meg, ha valaki élvezi, ha rossz lehet? Szemen köpjük a társadalmat, és az ösztöneinknek élünk. Hogyan is neveznek néha minket? Barbárok, ez a jó kifejezés, de mégis a barbarizmus az a formája az életnek, ami mindig volt, van és lesz is. Erősebb kutya baszik alapon, megy az élet már egy ideje. Csak az ilyen angyalkák nem veszik ezt észre.
- Van munkám, csak nem fizet a legjobban, kell a mellékes, hogy etessem a macskáimat, és a húgomnak is vegyek valamit. – ez momentán tényleg igaz – Akkor néz le, ha kiderül, hogy én voltam, habár már így se kedvelnek. Tudod, aki nem illeszkedik be, és nem lesz egy átlagos robot, azt mindig kinézik. Köszi, de ebből nem kérek. Miért jó? Mert szeretem ezt csinálni, élvezem ezt csinálni. Komolyan nem értem? – kérdezem, miközben elvigyorodok - Ha nem értem csinálnád, akkor elsőnek hívtad volna a rendőröket, és utána pedig feltartottál volna a kiérkezésig. Ejej, ki akarod használni a testi adottságaidat? Akkor azt nem az erőddel kéne, hanem valami mással. -ismét csak vigyorgok, és mindkét kezemet felemelem a mellkasomhoz, két gömböt formálva, azt hiszem ez bárkinek, leesne, hogy mire is céloztam.
Amikor ismét meglátom az arcát, felvonom a szemöldökömet, szép vörös lett már megint. Hm, csak hat az, amit mondok. Lehetek a szemében bármekkora fasz, egyes szavaim mindig is jól eltalálják a női szívet.
- Hát akkor maradunk tovább? De nyugi kedvesem, nem csinálnék veled semmi olyat, amiben nem vagy benne. Lehet, ezt nem nézed ki belőlem, de nem használom ki azt, ha egy csaj nincs magánál a piától.
Már megint ment a kocsiba, és nem tudom mit is, kereshet annyira ott. Amikor pedig ismét előjött felém, nyújtotta a kezét. Na, táncolni akar, vagy mi? Chhh, sajnos nem táncolni, hanem egyszerűen kitépte a bal szemöldökömből az egyik piercinget. Mit ne mondjak, ez fájt, nagyon is fájt, bár nem üvöltök meg ilyenek, csak odakapok a kezemmel. Érzem, ahogy a vér lefelé csorog, bele a szemembe. Megejtek egy farkas vigyort, majd enyhén rekedtes hangon elnevetem magamat, amolyan nemsokjót ígérő nevetés ez. Elveszem a szememtől a kezemet, a számhoz „visszem” és lenyalom róla a vért. A seb annyira nem zavar, el van az ott magának, a vérem meg már az arcomon folyik, volt már ennél szarabb sérülésem is.
- Hm, jó évjárat, de ha csak ennyit tudsz, az már régen rossz. Tudod mi van? Nézd meg a kezed, majd az enyémet. Mi az eltérés? Rajtam kesztyű van, rajtad nincs. A te ujjlenyomataid a gépeken vannak, és a kocsin, plusz vérzek miattad. Tehát ha jönnek a rendőrök, akkor simán lehetsz a gyanúsítót is akár, én meg az áldozat. Hehehehe. – kiöltöm rá a nyelvemet és még mutogatok is, hogy aztán megkomolyodjak – Íme az ajánlatom, Piszkosfényű Angyalom. Ha megcsókolsz, akkor mindent visszaviszek akadékoskodás nélkül, nem fogok szökni, és semmi. Sőt, ha elhiszem, hogy tényleg akarod azt a csókot, és beleadsz mindent, akkor nem fogok többet betörni sehova. Áll az alku? – közelebb lépek hozzá, és a kezemet nyújtom felé.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te33500/40000Termek - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 11:44 am

Éjjeli bagoly grillezve


Fú, na ez az utolsó dolog amire szükségem volt, hogy kioktassanak. Lehet hogy nekem nem olyan éles a nyelvem, de a lényeget felfogta, szóval igazán kushadhatna ahelyett, hogy kiröhög. És nem, nem esett rosszul hogy a szellemesnek egyáltalán nem szánt visszavágásom ennyire bénán sült el, csak az egész alak maga idegesített egyébként is >.> Egyáltalán miért baj az, ha valaki nem tud egy épkézláb sértést megfogalmazni, miközben éppen zavarban van? Szerintem neki se menne, sőt egész biztos vagyok benne Arrogáns Na majd fellógatom az iskola kapujára, aztán majd szövegelhet, meglátjuk hogy megy neki a rendőrökkel való feleselés, miközben kattan a bilincs és benyomják a rendőrautóba :/
- Ha nem tetszik, menj vissza a hozzád hasonló IQ-bajnokok közé, ott biztos sértegetitek egymást eleget >.>
Zártam le a témát sértődötten... vagyis nem sértődötten, csak úgy hangzott, mintha az lettem volna, igen. Merthogy nem érdekel ennek a semmirekellőnek a véleménye, az tuti! Kicsit hihetetlennek is hangzik, hogy egy ilyen léhűtőnek van munkája, meg hogy képes valamivel-valakivel törődni, miközben azon van, hogy néhány száz gyereket és az iskolát megrövidítsen néhány számítógéppel. Na meg még ki tudja miket követett el eddig :/ Nagyot sóhajtottam arra a kijelentésre, hogy ő ezt szereti és élvezi csinálni, nagyon úgy tűnt, hogy tényleg felesleges a szent beszéd a részemről. Egy buta lázadó tinit nem fogok tudni meggyőzni pusztán szavakkal, majd tanul a saját tapasztalatából. És meg is érdemli, bunkó, perverz állat, nem is tudom miért akarom a jó útra téríteni. Semmi haszna nem lenne a társadalomnak egy ilyen alakból, szégyen, hogy törvények védik őket.
- Tch... Az utolsó dolog, amit kinéznék belőled, az a becsület...
Jegyeztem meg morcosan, összeráncolt homlokkal bámulva Narakut. Mindent megtett azért, hogy lenézhessem, pedig emberek nagyon ritkán csalják ki belőlem ezt a reakciót. Csak a legelvetemültebb gonosztevőknek sikerült rajta kívül, de valamiért egy olyan idegesítő aura lengi körbe ezt a fiút, ami üvölt azért, hogy utálják. Biztos részben ezért is lett kiközösítve és adta a fejét bűnözésre. No meg ez a fölényes, már-már elmebeteg nevetés... mintha élvezné, hogy megsérült. Yare-yare... még a végén tényleg kénytelen leszek drasztikusabb eszközökhöz folyamodni, pedig azt hittem elég figyelmeztetés lesz ez. És amilyen pofátlan, még próbálja a saját javára is a fordítani a helyzetet, egy nem kevésbé arcátlan javaslattal. Nehezemre esett, hogy lenyeljem a mérgemet, soha, semmilyen körülmények között nem csókolnék meg olyan pasit, akit nem szeretek Mad Naraku még csak jóképű sem volt, a nyomába sem ért még annak a bunkó Zednek sem, pedig ő az utolsó férfi, akit valaha látni akartam, hmpf Rolling Eyes
- Először is, a gépekhez nem értem hozzá, így nincs rajtuk az ujjlenyomatom. Másodszor, nem jelent sokat, hogy a kocsi oldalán és platóján ott vannak, bizonyíték csak az lehetne, ha mondjuk a műszerfalat is végigtapiztam volna. Harmadszor, nem hiszem hogy nagyon szívlelnéd, ha végig kéne menned a procedúrán, aminek a rendőrök tennének ki. Mindkettőnket bevinnének, bent kéne töltenünk az éjszakát, plusz amíg kivallatnak... biztos van jobb dolgod, ahogy nekem is, drága Naraku-san.
Soroltam, hogy hol hibás a gondolkodása, szinte tételenként megtagadva a felhozott érveket. Az egyetlen dolog, amibe bele lehet kötni az a sérülése, de kétségtelenül nekem lenne több szavam, ha azt mondanám, hogy zaklatni próbált, és én csak megvédtem magam. Ha azt hitte, sarokba szorított, hát jó nagyot tévedett, és mivel már szerettem volna aludni menni, ezért a kis meddő vitánkat sem akartam sokáig húzni. Egyetlen pici ellenszolgáltatást sem voltam hajlandó megtenni neki azért, hogy visszavigye a szajrét, sőt, lassan kibontakozott bennem az ötlet, hogy miképp is fogom megbüntetni.
- Ami sok az sok... elég a szép szóból, mikor felébredsz majd a kocsi platóján összekötözve, már reggel lesz... és majd magyarázkodhatsz a zsaruknak...
Körülöttem egyre több és több elektromos kisülés jelent meg, majd ezek kezem köré koncentrálódtak, és onnan a talajba jutva fekete port csaltak elő, ami lassan összeállt egy pengeszerű fegyverré. Vége a figyelmeztetéseknek meg a bohóckodásnak, komolyan feldühítettek. Egyetlen szökkenéssel termettem mellette, miközben fegyverem a betont végigsúrolva szikrákat hányt maga után, köszönhetően a gyorsan forgó részecskéknek a penge körül. Azt hiszem a quincyknek is van hasonló fegyvere, szóval talán tudni fogja ebből, mi a nagy helyzet. Célpontjaim a lábát megtartó izmok voltak, egyszerűen mozgásképtelenné akartam tenni. Azért mégiscsak egy ember, szóval nem fogok neki súlyos sérüléseket okozni...
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyPént. Okt. 21, 2011 1:56 am

Csak egy csók és más semmi, a vágyam csak ennyi….

A kialakult helyzet ellenére még mindig igen vidám a kedvem. Na, hát jól szórakozok, hiába is a szabadságom a tét.
- Tervezem-tervezem, hogy megyek, csak ezt még le kéne tudnunk. Hogy mindketten jól jöjjünk ki ebből az egészből. És képzeld el, néha nem káromkodunk, hanem beszélgetünk is, Bach, Haydn és társairól. Habár kitudja, lehet Neked ezek a nevek, nem mondanak sokat. Te is egy pop és rock imádó vagy, más zenét pedig meg sem hallasz, hallotok.
Komolyan, ki van a faszom is azzal, hogy mindenhonnan azt a nyávogó zenének nevezet valamit kell hallani. Alig-alig hallottam Rise Againts-ot, vagy Three Days Gracet, csak hogy kettőt említsek a kedvenceim közül. Rendben, nem mondom hogy mindegyik egy kalap szar, amit itt játszanak, de a legtöbb, eh, a lemezük poháralátétnek jók, másnak nem. És igen, a klasszikusok ellen sincsen semmi kifogásom. Egy hideg Téli napon, mikor kint nagypelyhekben hull a hó, Én pedig bent a kellemes meleg szobában, egy jó vicces cigivel, mellé még egy pohár whisky, és közben a kedvenc melódiáim szólnak. Vahj, ez oly csodás, és fennkölt gondolat, bele is remeg a testem.
- Márpedig nekem is van becsületem, csak jó mélyre elásva, csal valakinek ki kell hoznia. És tudod, most a szavamat adtam pedig, tényleg megtartanám, csak egy csókba kerülne, semmi másba. És ha ezt csinálod hamar ráncos leszel.
Utalok itt a homlokára, azt már nem mondom, hogy úgy néz ki, mint egy buldog, az már lehet nagy sértés lenne, és többel kötném be, mint egy piercing kiszedve a szemöldökömből. Mi jön most? Fog egy kis sót és rászórja, utána meg citromlevet rá? A kis szadista, ezért fel is fogom jelenteni. Unottan nekidőlök a falnak, és ismét csak rágyújtok.( Kár hogy nem tudok gondolatot olvasni, mert akkor megmondanám Neki, hogy igenis jóképű vagyok, csak más a rajzolásom. )
- Elsőnek, annyi elég, hogy a kocsihoz értél. Azt mondom, hogy Te voltál a megbízom és jöttél ellenőrizni, ezért tapiztad meg a kocsit. Másodszor, nem annyira nagyszám az ha bevisznek, voltam már börtönben, és igazán szórakoztató tud lenni az egész. Legalábbis Én végigröhögtem. Hát, jobb dolgom csak annyi, hogy reggel Én nyitok, bár a jelen dolgok állása szerint, ez igazán kétséges.
Bang-bang, ha csak annyit érek el, hogy lesz majd pár rossz napja a mai éjszaka miatt, akkor már megérte. Persze csak is akkor lesz ez így, ha megyek a sittre, amúgy meg még szimpatikus is ez a kis vérmes csaj, törékeny alkat, de odaszól azért. Igaz tanulnia kéne még egy keveset, de lehetne igazi Rocker Lady is. Bár ahogy elnézem, nem hajlik a további beszélgetésre. Igazán fel van villanyozva, és most is pattognak a szikrák köztünk, hajaj, de rossz lesz majd, ha megtudja, hogy nem lehet semmi érzelemi alapú kapcsolat köztünk. Nos, azt hiszem valamire nem gondolt ez a hölgy se, lehet gyors de Én is az vagyok, elkerülni még talán el is tudom, de előtte még kiteszem az ászomat.
- Fogok is, elmagyarázom, hogy mik azok a quincyk, shinigamik, hollowok, esperek, mindent szépen elmondok Nekik. Bizonyítéknak ott leszek Én, megadom az összes általam ismert quincy család nevét, sőt, a személyleírásodat, és azt is, hogy nagyon esélyes az a dolog, hogy erre laksz. Tehát vagy elengedsz, vagy szar világ lesz mindenkire.
Túl közel van már az a penge, és a lábaimra még szükségem lehet. Nagy távolságra nem is kell mennem, gyorsaságomra hagyatkozva léptem el oldalra, esélyes, hogy még egyszer erre nem lesz lehetőségem.

- Tudod, komolyan mondtam, a saját szabadságomért cserébe, eladom az egész fajtánkat, és a „titkos” háborúról is kipakolok, vagy, kapok egy csókot, és már itt se vagyok, a gépek meg bent. - bár, ha tudná, hogy egy apró kis szót kiejtett volna a száján, simán visszavittem volna mindent. Csak nem szokása senkinek se, kinézni ezt belőlem, hogy hallgatok arra a szóra.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te33500/40000Termek - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Nov. 16, 2011 7:17 am

Nesze neked, "csók" >.>\"

Oh remek, még a zenei ízlésem is terítékre kerül. Való igaz, hogy nem rajongok a klasszikus zenéért, de azért olyan műveletlen nem vagyok, hogy ne ismerném Haydn, Bach vagy Mozart nevét. Ellenben erről a tökfejről sokkal inkább lerí, hogy csőlátása van ezen a téren, nem tudom hol hallhatott ezekről a zeneszerzőkről Rolling Eyes Biztos a rock és metál cédék mellé rakták a kedvenc üzletében a klasszikust, ahonnan lopja, amit hallgat :/ Tény, hogy meglehetősen negatív véleményem alakult ki erről a gyerekről, de bőven rá is szolgált, és nem fogom tűrni, hogy szórakozzanak velem.
- Urusai, sukebe! A lehetetlent kéred tőlem >.>
Zártam le indulatosan a témát, pont az ilyenek miatt veszem csak részben emberszámba a fajtáját. Humanoid alakjuk van, de még a majom jelző is hízelgő lenne számukra. Így, hogy az ő választása ez a fajta életmód és nem kényszerűségből szorul rá, eszem ágában sincs finomkodni. Már nem csak arról van szó, hogy az iskolát és a gyerekeket akarja megfosztani a taneszközeiktől, de engem is megsértett a pofátlanságával és perverzségével. Szerencsére a méreg túllendített a zavaromon annyira, hogy lehiggadjak és működőképes legyen az agyam. Teljesen nonszensz az is, amivel fenyeget, egy rendőr se venné be a dumáját, amikor nekem patyolat tiszta az előéletem, neki pedig van már elég a számláján minden bizonnyal abból kiindulva, hogy ennyire szívesen tartózkodna az őrsön...
Elismerem, talán elvetettem a sulykot azzal, ahogy rátámadtam, elvégre mégis csak egy embertársam, bármennyire is a legalja a társadalomnak. Ezerszer megbántam már a koponyás esetet, noha akkor nem voltam teljesen ura saját magamnak és bőven megérdemelte az a két gazfickó a büntetését. Ennyire drasztikus megoldásokról persze most szó sem volt, de azért mégis, valamilyen szinten örültem neki, hogy sikerült elkerülnie a kardom pengéjét Narakunak. Ez a kis akció segített annyira lehiggadni, hogy megtaláljam a kiutat ebből a csetepatéból.
- Van egy apró probléma a terveddel. Szerinted nem tudják? A város hemzseg a különleges képességű emberektől, a shinigamiktól és a lidércektől. Sorra történnek megmagyarázhatatlan balesetek, fák dőlnek ki, épületek sérülnek meg és mégse olvashatsz az újságokban erről semmit. A nagykutyák ott fenn elhallgattatják a rendőröket és az újságírókat is, így még csak véletlenül se derülhetnek ki a piszkos ügyleteik. Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ezzel ki tudsz szúrni bárkivel is.
Válaszoltam hűvösen a fenyegetőzésére. Én közvetetten ezeknek az embereknek dolgozom, ismerem a kormányzati programokat, amelyek egy esper hadsereg megkreálására törekednek, mi több, ismerek is egy olyan szuperkatonának szánt kislányt, aki kicsúszott a markukból. Azonban a beszélgetést részemről befejeztem, alkudozásnak már nem volt helye. Lélekenergiám felszabadult, és a környezetből nagy mennyiségű vasport hívtam a segítségemre, mely egyfajta hullámként csapott le a fiúra. Könnyen kiszámoltam a becsapódás szögéből, hogy merre fogja elkerülni a támadást, és a kezemben lévő "kard" parancsomra máris megnyúlt, hogy meglepje menekülés közben, és köré tekeredve fogságba ejtse. Ezzel egy időben pedig a vaspor-hullám is eloszlott, hiszen az egész célja csak az volt, hogy megkötözzem.
- Sajnálom, nem hagysz nekem más választást. Rossz emberbe kötöttél bele. Ahogy mondtam, reggel a kocsid platóján fogsz felébredni, számíts erős fejfájásra. Oyasumi.
Közöltem vele tárgyilagosan, majd nemes egyszerűséggel mögé teleportáltam, formáltam vasporból egy méretes lemezt és jól kupán vágtam vele, hogy elájuljon. Miután meggyőződtem róla, hogy tényleg nincs magánál, felraktam a kocsija rakterébe, és bezártam az autóba. Hagytam neki néhány apró lyukat, hogy azért ne fulladjon meg, de egyébként összehegesztettem az ajtót, hogy ne tudjon kijönni. És majd reggel, az első érkezők megpillanthatnak egy feliratot a kocsi oldalán: "A hiányzó számítógépek és a tolvaj."
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te13500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 6:40 am

Valakinek durván megjött Neutral


- Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Bár ha ennyire ellenkezel…. talán szájfájós vagy? Csak nem terjesztesz valamit az ajkaidról? – kérdezem, egy kis megjátszott undorral az arcomon. Na, jó érzés szívni a vérét, hiába vágtam le azt, hogy ebből már csak rosszul fogok kikecmeregni, de leszarom. Ez a csaj azt a végletet jelenti a szememben. Amit csúnyán lenézek. Ugrál a nagyszerű igazságérzetével, azt gondolja, hogy minden fekete-fehér, és közben úgy fekszik le aludni, hogy az ujjaival a bugyijában matat. De csak azért, mert vár a szőke hercegre, aki majd felkapja a karjaiba, és elsétál vele, egyenesen a csodás naplementében. Eeeez de marhaszar elképzelés. A herceg csak egy paraszt, és nem is szőke, hanem lehet vörös, ez van babám.
Hiába is támadt rám, a végső pillanatban, a kezét megfogná az, amit úgy nevez, hogy: BECSÜLET. Az meg, hogy dob egy magyarázatot a fenyegetésemre, vagy valami hasonlót. Elég szánalmas, ha tényleg így gondolja az egészet, tsk-tsk, igazság bajnoka, meg a faszom.
- Babám, a nagy nyilvánosság, mindent nem lehet eltusolni. Megvan annak a módja, hogyan is lehet leszedni a hályogot az ostoba emberek szeméről. Hahó, ez nem egy szar vígjáték, ez a kurvára komoly élet, ja, és az ilyen dumákra, amit most mondtam. Legyen ez egy ajándék, de kapsz egy jó dolgot. Na, mond ezt másoknak: A seggemnek mond ezeket, mert csak ő vevő a szarságaidra. Elhiheted, a szar is beleszorul, nem csak a duma. Oh, és ez csak egy kis ajándék, ahogy mondtam.
Na, kezdi már a hülyeséget, sőt, egy kicsit már kiismertem, életben fog hagyni. Támadjon, ha ettől orgazmusa lesz, hát hajrá. A mellkasom előtt összefonom a karjaimat, és csak vigyorgok, egyenesen bele a kis pofikájába. Taroljon csak le, ha van kedve, megleszek. S elkaptak, jaj, mi lesz most? De legalább a VILÁG ismét megmenekült, hála ennek a Pandurnak. Jaj, most olyan boldog vagyok, legalábbis még magamnál vagyok. Kong, és békés tudatlanság.
Amikor meg felkeltem, hát nem esek pánikba, bent vagyok a kocsiban. Akkor meg mi van? Nem sok, majd valahogyan kiszednek, addig is lefekszek aludni.
Valami zajt hallok, az ajtót zargatják, és végül „szabadság”. Álmos fejjel, félig lehunyt szemmel, nézem, hogy kik is azok, pár diák, meg a diri.
- Ha végeztek, becsuknák az ajtót? Aludnék még egy kicsit, tehát hess. – azzal meg is fordultam, a hátamat mutattam oda, és aludnék tovább, de csak zargatnak. Kimászok a kocsiból, körbenézek, megdörzsölöm a szememet, és hallgatom mit gagyog a diri. Kurvára elegem van már a suliból, és a szabályokból. Rágyújtanék, de a vörösfej (gondolom kicsit mérges) kiüti a számból, kicsit ideges, de az vagyok Én is. Reflexből bemostam neki egyet. Most szépen elterült, eszméletlen, és vérzik az orra. Megvonom a vállamat, és elindulok hazafelé, jaj, majdnem elfelejtettem, a cigi. Rágyújtók, és irány a szabadság, mert van egy olyan kis gyanúm, hogy már nem vagyok diák. De ki nem szarja le? Van két hüvelykujja, és most magára mutat. Igen, Sakamoto Naraku…

Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te10000/15000Termek - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 9:10 am

Év elei fizika óra
Ó, bagett! Nem vágom, hogy lehet ez a vacak ilyen üres, hogy már hatlábú szörnyek laknak benne? -_-’’ Oszt’ amikor az Öregtől mentem volna költőpénzt kunyermálni a létező összes ketyerét utánam vágta, amit valaha kiadott a takarító eszközöket gyártó cég, azzal a címdumával, hogy szerezzek magamnak valami használható állást. Még, hogy én… dolgozzak? Ilyet utoljára akkor tettem, mielőtt kiszabadultam a túlvilági kötelezettség alól, aminél ráadásnak alig fizettek. :/ Tényleg, azután még dőzsöltem a lóvéban… mi történt, hogy ennyire kifogytam belőle?
Merengtem az ötcsillagos szálló előtt ücsörögve a poros talajon a heti újsággal a kézben, amit egy kósza járókelőtől szerváltam el, khm… kértem „kölcsön”, hogy az álláshirdetéseket bújva találjak egy megfelelő helyet. A kérdésre nyomban fellebegett előttem Szépségem <3 gyönyörűséges arca, vidám mosolya, amibe teljesen belefeledkezve révedtem előre a semmibe jó pár percig… De várjunk csak! Zsózsó nélkül nem tudom elvinni menő helyekre! °o°”
Ismét az újságba temetve magamat szúrtam ki a megfelelő állást. Tanárt keresnek a közeli kölyök nevelődében! Höh, nem más, mint engem teremtettek arra a szent helyre a betöltésére, ráadásul a Pöttöm királylány is hamarosan elkezdhet ott szorgoskodni, a többiek meg biztosan repesni fognak az örömtől, ha ott is felügyel rá valaki a szállóból.
Persze ott ülve, az újság előtt, ki hitte volna, hogy felvesznek a betöltetlen állásra? No, igaz, hogy a sorban álló jelöltek között volt egy nagy esélyes, aki igazán egy tenyérbe mászó alak volt és rendkívül jól esett eltenni az útból pár hónapra legalább. Miket fröcsögött már itt a diákok rossz magatartásáról, meg valami szigorításokról, pfeh… ez a hely sem különb az Akadémiánál, már csak egy ilyen karót nyelt alak kellett volna szerencsétlen kölykök nyakába. |-( Ha tudnák mitől mentettem meg most őket, minden bizonnyal itt térdelve előttem, hajladoznának, „köszönömöt” mondogatva folyamatosan. Cool
Bár azt sem vágtam mit értettek azon, hogy a ruházatomon változtassak azért, mielőtt próbaidőben kezdenék, de ők tudják. Ha nekik fekete kell… ._. mi, a fészkes Seretei? Mindenhol ez a halál szín a dívik? Nem ismerik a színskálát, heh? |-( Mindegy, legyen úgy, ahogy akarják, kell a pénz, szóval inkább nem szúrom el már a legelején.
Mindenesetre arra totál nem számítottam, hogy az év első tanítási hetén rögvest azzal kell indítanom, hogy összevont vagy milyen órát tartsak két évfolyamnak. Csúcs.-.- Nem elég, hogy úgy érzem magam, mint a mosott… khm, az, de még ez is! -_-
Felsóhajtva csörtettem be a terembe, ahova küldtek. Késve ugyan, mivel ez az épület kész labirintus, de azért nem kicsengetéskor estem be. Miért nem lehet ilyen nagyszabású intézményeket egyszerű felépítéssel megoldani? Vagy valami útirány mutatóval megtoldani minden folyosó falát?! >.>”
Szinte feltépem az ajtót a hangos zsivaj hallatán, amit már kintről hallhatok a kölyköktől, s ezzel igyekszem magamra vonni a figyelmüket. Vagyis kísérlem meg, mert nem igen vesznek rólam tudomást. Heh, talán igaza volt annak a „tanárnak”, tényleg gond lehet a mai fiatalsággal … ezek mind süketek? ._.”
- Kuss legyen ’ hát! Ne ordibáljatok, másnapos vagyok… :/ - lépdelek a fő-fő asztal irányába, miközben körülnézek a népes bagázson. Az egyik asztalnál megtorpanok, majd szemügyre veszem az ott ülő diák könyvét, hogy megtudjam, egyáltalán milyen órát is kellene tartanom. - Nos, én vagyok az új fizika tanár az idei évben. Biztos hallottatok már rólam, de aki esetleg nem az most jelentkezzen. Neutral – villanó tekintettel vezetem végig a tömegen a bishounen tekintetem érces változatát, majd a szemüvegemet – ami mellékesen nem az enyém, de az álcázáshoz kellett, nehogy felismerjenek az erre járó kósza halálistenek és mi jobb erre a szent célra, ha nem ez? Különben is, ha Supermannek bejött, akkor nekem is befog! Cool Szerencsére az öt csillagos hotelban volt egy bárgyú képű, akinek volt szemcsije, remélem nem haragszik meg azért, hogy kölcsönvettem. Bár jobban belegondolva… kit érdekel? Neutral Kellett, majd vesz másikat, ez úgysem állt jól neki. Cool – megigazítva arcomon vágódok le a tancsi székbe.
- A nevem Teruo Sachiaru, ez annak a bagázsnak, aki nem tudta a nevemet. >.> Egyetlen mázlitok csak az, hogy ez az első tanítási órám és nincs kedvem egyeseket osztogatni már most. – mondom, miközben szemügyre veszem az asztalt. - Rendben, ki tud felruházni egy könyvvel? A sajátomat lent felejtettem a tanáriban. – vágok be a szép szál teremtések irányába egy jóképű mosolyt, hogy meggyőzzem őket arról, nekem valóban szükségem lenne egy tankönyvre. Hehehe, kész színésznek érzem magam, totálisan imádom ezt a munkát! Cool Ráadásul még szép leányzók is vannak itt, akiken legeltethetem szemeimet… szemöldökrángatás
Lefagyva, szinte éreztem Szépségem <3 villámokat szóró, agresszív tekintetét és ütésre készen álló kezét a hátam mögött a kósza gondolatom miatt. Az apró vízió alól, kissé nehézkesen sikerül visszatérítenem magamat a képbe, apró fejrázás kíséretével. Persze ügyeltem arra, hogy nehogy séróm bánja a hirtelen fejmozgást, még csak az kéne, hogy összekócolódjak. :/
- Fuh, nincs kedvem tanítani. Tudjátok mit? Ha már úgy is dupla órában leszek veletek, legyen az a mostani program, hogy… szépen sorjában bemutatkoztok! Csak a szokásos… név, cím, mobil szám, hobbi… blabla. – igyekszem oldani a feszültséget a kölykök között, amiért olyan kis sokkos fejet vágtak. Ők még éljék az életüket, hiszen fiatalok, nehogy már most elkezdjék a karót nyelt állapotra való edzést. Ráér az még! - Ki akarja kezdeni…? Sőt, kezd te cserfes szájú! Legalább nekünk is elmondhatnád, miről fecsegsz a melletted ülővel. – bökök rá az egyik bőszen pletykáló leányzóra. Háh, nem is nehéz ez a tanárosdi. Cool

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te6000/12000Termek - Page 3 29y5sib  (6000/12000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 6:32 am

Declaration of War
Physics class

Szépen lassan kezdenek rutinossá válni számomra a mindennapi edzések. Hitomi elég komolyan veszi az edzésemet meg úgy amúgy mindent, szóval nincs amiért aggódjak, ráadásul jókat lehet vele is beszélgetni, olyan mintha az a pár év korkülönbség nem is létezne közöttünk.
- Azt hiszem ideje indulnom. Viszlát. - köszöntem el, miután végeztünk az aznapi edzéssel, persze tulajdonképp már egy órát így is kihagytam aznap, de azért nem volt kár. Meg sem fordult a fejemben, hogy egy órát végigüljek azzal a banyával és azt hallgassam, hogy milyen szép a matematika és, hogy hogyan változtatta meg az életét. Ha megtanulta volna az összeadást, akkor nem öreglányként poshadna a katedra mögött és untatna minket a monoton szövegével. :/
A tusolást követve már kicsit gyorsabbra kellett vennem az öltözködést, így mindössze csak az alsó három gombot sikerült begomboljam a ingemen és úgy döntöttem, hogy a felsőt majd akkor veszem fel, ha a suliban leszek. Persze ez azzal járt, hogy a kíváncsi szemek olyasmit láthattak, amit amúgy nem szokásom így közszemlére tenni, de most sietek úgyhogy nem tehetek róla, na. >.>
- Mattaku! - ez volt az első megszólalásom miután a suliba eljutva és már majdnem elérve az osztályt pár hím nemű évfolyamtársam vett körbe és valamilyen oknál fogva nem a szememen éreztem a tekintetüket. Valamiért arról sem kellett különösebb mély gondolatmenetet kreálnom, hogy mit is szeretnének tőlem. Nem értem minek néznek engem. >.>
- Elengednétek? - vettem fel az ártatlan lány álarcát, hisz mégsem mutathatom meg a normális embereknek, hogy miféle gyilkológép él és virul a bőröm alatt. Valahogy az sem lepett meg, hogy nemleges választ kaptam. Fogalmam nincs arról, hogy miért nem lehet az ilyen hülye színjátékokat elfelejteni. Még ha valami bishie srácok lennének, akkor meggondolnám, hogy esetleg hagyom magam vagy valami, de így.. :/ Miért kell mindig az iskola legdegeneráltabb egyénjeinek megállítani engem a folyosón, miért nem tud például az a jóképű srác megállítani a szomszéd osztályból, amelyiknek olyan gyönyörű ébenfekete haja van és a kendóklubba jár. Emlékszem, hogy majd szétfolytam mikor interjút kellett vele csinálnom. Meg aztán hazakísért és mivel késő volt és hideg még a kabátját is ideadta. És... és az az illat. Istenem! *>*
- Eressz el! >.> *rúgtam állon az egyik srácot, miután kiszabadultam a szorításából, persze ennek köszönhetően az egyik gomb leszakadt a felsőmről, így már csak kettő tartotta a ruhát egybe. Nagyszerű! -.- Viszont nem volt időm most ezzel törődni, hisz azon a srácon aki az előbb instant KO-t kapott, még volt négy darab akit el kellett intézni. Kana-chan veled is ez történik mindig?
- Chikusou... - sóhajtottam, miután az enyhén hangos verekedés után végignéztem a ruhámon. Azt sikerült észrevegyem, hogy a srác korábbi akciójának köszönhetően, most sokkal több betekintést hagyok, mint eddig. Ráadásul az a vén fizikatanár meg tiszta perverz disznó. Ezért nem járok órára. >.> De nincs mit tenni, muszáj lesz bemennem így. >.>
- Gomen nasai! Bejöhetek? - kopogtam, majd benyitottam. Ugyanakkor nagyon is meglepett, hogy nem az a vén gyökér volt a katedra mögött, hanem egy szőke herceg. *>* ha most szemérmetes kis hölgy lennék rögtön el is pirulnék, de mivel nem vagyok, így csak egy kis kihívó pillantást ejtek az új tanárra, majd megköszönve azt, hogy beenged rögtön helyet is foglalok Kana-chan mellett.
- Miért nem szóltál? Igazán írhattál volna vagy hívhattál volna, hogy egy ilyen gyönyörűség az új fizika tanárunk. - súgtam oda Kana-channak, közben már el is felejtettem, hogy esetleg zavarjon az, hogy mennyire bő belátás nyílik nyálam, sőt, ez most tökéletes lehetőség arra, hogy felkeltsem testi adottságaimmal a tanár úr figyelmét.
- Hai! - csattanok ki szinte örömteljesen, mikor engem szólít fel először, hisz Kana-channal nem győztük dicsérni a sensei adottságait, olyasmit, mint hogy milyen jóképű, milyen jó teste van és hogy milyen gyönyörű a tekintete, *>*
- A nevem Gouto Asuka. Végzős. És a barátnőmmel épp arról beszélgettünk, hogy a tanár úrnak milyen jó teste van. *>* - mondtam, majd még a telefonszámomat valamint a lagcímemet is hozzátettem. Azt hiszem, hogy óránként nézni fogom, hogy hívtak-e. *>* - Hobbijaim közé a gitározás, az újságírás, valamint a Kana-channal való lófrálás tartozik. - miután befejeztem a bemutatkozást és leültem, a táskámból egy nyalókát vettem elő és nem kevés kihívó mozdulattal kezdtem el azt elfogyasztani, miközben a padra felkönyökölve igyekeztem a lehető leginkább elcsábítani a senseit. nem is tudom, hogy mi ütött belém, de jó nagyot üthetett, hisz szabad kezemmel még egy hajtincset is elkezdtem bügyürgetni, mert az már milyen trú már és nem akartam, hogy esetleg Kana-chan nyerje el a tanár figyelmét. Azt hiszem, hogy a kedvéért még azzal is megpróbálkoznék, hogy fizikát tanuljak. De az biztos, hogy szívesen vennék különórákat is. *>*
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te7000/12000Termek - Page 3 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 10:22 am

Dekraré... hülye angol... Hadüzenet
Év eleji fizika óra


Zombiként dőltem le a padra a matekórát követően. Egyrészt alig tudtam aludni, hiszen a késő esti animék most egytől-egyig érdekelnek, ráadásul már tiszta izgatott vagyok amiatt is, hogy holnap megyek egy nyílt meghallgatásra egy seiyuu-szereppel kapcsolatban. Nem egy nagy cucc, csak az egyik mellékszereplő, de teljesen be voltam sózva miatta, mert hype-os shounen anime, és ha nem cseszem el, az egy komoly lépés lehet a pályafutásomban. Amellett pedig, hogy nem tudtam aludni és emiatt kómás voltam, egy mukkot nem értettem az óra anyagából sem. Addig volt könnyű a matek, amíg nem voltak benne betűk >.> Komolyan, lassan irigykedni fogok, hogy Midorit van ki korrepetálja, mert ha ez így megy tovább, akkor bajba kerülhetek Termek - Page 3 4079864673 Mondjuk abszolút nem érdekel most, rohadt messze van még az év vége, addig meg majd megoldom valahogy. Kicsit ijesztő, hogy fősulin kéne már gondolkozni meg ilyesmik, de a karrierem akkor is fontosabb, szóval arra kell és fogok koncentrálni Arrogáns
Szóval semmitől sem zavartatva, unottan lustálkodtam, várva a kövi órát, és persze kisebb sokk volt, amikor az a Yuzuri váratlanul megjelent az ajtóban és bejelentette, hogy összevont óra lesz Midoriék osztályával, mert valami van a fizikatanárral, és kapunk egy újat, vagy mi. Tisztára, mint amikor lecserélték a tesi- meg a matektanárt, csak a nyominger szavai alapján ez nem csak ideiglenes. Hamarosan szivárogni is kezdtek a másik osztályból, én meg aggódhattam amiatt, hogy Asu helyét befoglalják :/ Nem tudom hol lehet, mostanában késegetni szokott, de meg szokott jönni, szóval pofátlan módon befoglaltam azt a padot is és elhajtottam mindenkit, aki oda akart leülni Neutral Bepróbálkozott persze az a srác is, akinek tutira bejövök a pillantásai alapján, de engem csak az idősebb fiúk érdekelnek, szóval hiába próbálkozik, hoppon fog maradni Rolling Eyes Különben is, ott van Naraku, bár azt se tudom éppen hányadán állunk :/
A tanerő késése bezzeg egyáltalán nem zavart, hisz Midorit faggathattam addig az új telójáról, csakhogy amikor belépett a férfi az ajtón - jó hangosan csattant a cucc - elakadt a szavam is. Baszki, miért nem mondták hogy egy félisten lesz az új tanár? **.** A legfelső gombot már-már reflexszerűen bontottam ki az uniformisom blúzán, és kisangyalként viselkedve slisszoltam be a padba. Csak egy ilyen óra van ezen kívül, ahol ilyen vagyok, az az angol. Kár, hogy nem elöl ülök, most úgy kedvem lett volna az első padba költözni *.* Tekintetemet a bishire függesztve méregettem, pont az esetem volt ezzel a hosszú, szőke hajjal. Kár, hogy tanár, és báh, vegye már le azt a pápaszemet, látni akarom a szemét! Felszólítására már emeltem is a kezem, gyorsan meg akartam tudni, hogy ki ez az álompasi *.* Gyakorlatilag ebben a pillanatban esett be Asuka is, odakapva a fejemet úgy tűnt, mintha valami heves menetet zavart volna le valakivel a vécében, komolyan o.O
- Bocsesz, én is csak tíz perce tudom, hogy egyáltalán új tanárunk van :/ Amúgy mit jelentsen ez? - böktem rá meglehetősen merész dekoltázsára, de aztán visszafordítottam a tekintetem a tanárra, mert egyszerűen úgy vonzotta, mint egy mágnes a fémet *.* Nem is haboztunk kitárgyalni a férfit, ez nem várhatott szünetig, ahogy akkor is pattantam, amikor könyvet kért. Megelőztem az osztályfelelőst, biztos rohant volna egy tartalékkönyvért >.> Na nem úgy van az ám, az enyémet kellett hogy tapogassa *.* Sőt, ha már ott voltam, a számomat és az emilemet is belefirkantottam.
- Megtarthatja a sensei Wink - kacsintottam rá, bevetve minden cukiságomat, ami az idol-iparágban ragadt rám, és persze úgy nyújtottam át, hogy lássa, mi van beleírva. Mint aki jól végezte dolgát, úgy ültem vissza, és folytattam a dumcsizást Sachiaru-senseiről Asuval, egészen addig, amíg le nem állított minket >.> Na annyi baj legyen, vele elnéző leszek~ Az már annál nagyobb megrökönyödést váltott ki belőlem, hogy a csaj megmondta, miről is beszélgettünk éppen, sőt, elég volt egy pillantást vetni a testbeszédére ahhoz, hogy tudjam, nem viccelődik o.O Aztaku... Shocked Grrr, nem engedte az egóm, hogy veszítsek vele szemben, ha egy ilyen pasi kegyeiről volt szó >.> Seperc alatt hasonló állapotba gombolkoztam, mint ő, és csak aztán pattantam fel. Szó szerint, nem kell magyaráznom miért Razz
- Nakano Kanade deee~su Termek - Page 3 464751818 Hívjon csak Kana-nyannak, sensei, ezen a néven énekelek! Az én hobbim a munkám, azaz az éneklés, én is gitározok és imádom a jó bulikat, főleg ha Asu is velem tart. Kettőnket bármibe bele lehet rángatni! Wink - mutatkoztam be én is hevesen gesztikulálva, bevetve a trademark Kana-nyan pózt is a maximális hatás kedvéért, annak a végén pedig eleresztettem a sensei felé egy puszit is, mintha a része lenne a mozdulatsornak. Ha harc, hát legyen harc, nyújtóztam egyet, hogy magamon tartsam a figyelmét, tündéri mosolyt küldtem felé és a fülem mögé söpörtem a hajamat, majd a padra tettem a kezeimet és előrehajolva kicsit megtámasztottam a melleimet velük, hogy nagyobbnak tűnjenek. Ezt a két cici csak azért volt nekem, hogy idegesítsenek, hol túl nagyok voltak, ilyenkor meg túl kicsik. Hát baszki :/ Mindegy, mindenesetre én egyelőre úgy döntöttem, hogy hangyányival visszafogottabb leszek és nem provokálok annyira, mint a barátnőm, hátha nem jön be neki a nyomulás. Ha meg igen, akkor simán taktikát tudok váltani Razz
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te8500/12000Termek - Page 3 29y5sib  (8500/12000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 23, 2012 9:53 pm

Halál az iskolában - Első felvonás
Összevont fizika óra

Fáradt voltam. Nem aludtam semmit sem az éjjel. Ez lett volna a kisebb probléma. Viszont iskolába kellett mennem. Pedig nagyon nem akartam. Egyébként is utáltam az iskolában nyűglődni a rengeteg japán kölyök között, akik mind arany életet éltek. Nekik könnyű volt. Jóllehet, már nekem is arany életem van, az nem jelenti azt, hogy elfelejtettem volna, honnan is jöttem. Tönkretettem életeket, elvettem életeket, és most mégis itt vagyok. Mennyire hasonlíthat az ő életük az enyémhez? De nem azt állítom, hogy nem lehet rossz életük, csak a viselkedésük árulkodik erről.
Azért bementem a suliba, mint egy céltudatos kiscserkész. Így senki sem rinyálhatott. Nekem is csak addig kell kibírnom, míg el nem végzem az iskolát, hogy aztán elmehessek fősulira. Persze amerikai egyetemre, nem valami japánra. Nincs bajom velük, én is japán vagyok, de csak részben. Alig tudok beilleszkedni, nekem nem itt van az otthonom. És azért is el akarok menni, hogy azokat, akik fontosak nekem, biztonságban tudjam. Ha nem vagyok a közelükben, nem bánthatom őket.
Beléptem a terembe, még alig voltak. Leültem az egyik ablak melletti padba, és tovább hallgattam a zenét. Schubert Ave Mariája. Hiába egy sokat játszott mű, mindig szívesen hallgatom. Hegedűn a legszebb, és a legkifejezőbb. Kinéztem az ablakon. Pár fiú épp akkor lépett be az iskola kapuján. Egymásnak rugdostak egy focilabdát, és lökdösődtek. Teljesen éretlenek voltak. Nem értettem, hogy lehetnek ennyire gondtalanok. Miért nem érdekli őket semmi. Sokkal fontosabb dolgok is vannak annál, semmint az iskola legmenőbb bishounenének lenni, vagy tini Cassanovát játszani. De hiába is akarom... ők sosem fogják ezt megérteni, és ez így is van jól.
Lement vagy két-három szám, mire kezdett gyűlni az osztály. Épp számot váltottam, aztán már csak azt láttam, hogy araszol kifelé a teremből mindenki. Semmit sem hallottam abból, amit Yuzuri próbált a tudomásunkra adni, de láthatólag a többiek vették az adást. Nekem mindegy volt, mit csinálunk. Felvettem a táskámat, és elindultam arra, amerre az osztálytársaim haladtak. Éljen a csordaszellem! Végül, mivel hajlandó voltam megválni a fülhallgatómtól, legalábbis az egyik felétől, még az előtt megtudtam, hova terel minket önjelölt cowboyjunk, hogy beléptem volna a karámba.
Nem örültem túlzottan az összevont órának. Főleg, miután megláttam, hogy Kanade osztályával kell csoportosulnunk. olyan gyorsan kerestem magamnak helyet, akár a villám. minél távolabb a Kanadetól, és minél távolabb az ajtótól, hogy eszembe se jusson meglépni. Ha már eddig eljöttem, valahogy csak kibírom a napot. Maximum alszom egy jót a leghátsó sorban. Bár jónak nem nevezném az itteni alvást, mert a pad kényelmetlen, a táskám kényelmetlen. Most valamiért örülnék, ha Hibiki itt lenne. Szívesen használnám párnának, és remélhetőleg meg is engedné. Ha nem, akkor úgyis dumálna, azért meg nem szívesen hoznám el az iskolába. Elég volt egyszer.
Míg a tanár nem jött, zenét hallgattam. Nagyon fel sem tűnt, hogy késik, csak miután a negyedik nyolc perces számot daráltam le, és még sehol sem volt kezdett olyan érzésem lenni, mintha valaminek nem így kellene működni. Aztán hirtelen kinyílt az ajtó, és bearaszolt rajta egy szépfiú. Nem mutattam különösebb érdeklődést iránta. Viszont akkor is tény, hogy elég jól nézett ki. Nem szoktam ilyesmikkel foglalkozni, de ismertem magam annyira, hogy tudjam, ha zenész lenne, teljesen odalennék érte. Még szerencse, hogy csak egy fizika tanár volt.
Lazán felnyújtottam a kezem, mikor kérdezett valamit. Ahogy láttam, a többség szintén felemelte a mancsát. A kérdést ugyan nem értettem pontosan, ahhoz kicsit hangosan szólt a zene a fülembe. Attól, hogy csak az egyik fülemben volt, a másikkal nem hallottam sokkal jobban. Persze, eszemben sem volt megválni a kincstári értékű ketyerémtől, csak halkítottam egy keveset a telefonom, és újra visszafordultam a feltűnően nagy népszerűségnek örvendő tanárhoz. Csak ekkor vettem észre a ledér lányt, aki már a helyére igyekezett. Nem néztem meg túlságosan, elég volt egy pillantás, hogy tudjam, többet nem nagyon akarom nézegetni. Nem bántotta a szemem csak nem voltam kíváncsi mások melleire. Ettől függetlenül mindenkinek saját szíve joga, hogy öltözik fel.
Az ablak felé fordultam, és csendesen nézelődtem. Hallgattam, mi zajlik körülöttem, látni azonban nem akartam. Nem voltam kíváncsi a kiéhezett kiscsajok nyálcsorgató rajongására. Annyira mégsem volt jó pasi az új tanár. Például össze sem lehetett hasonlítani a legtöbb J-rockerrel, Justinnal meg pláne nem, de... vele csak barátok vagyunk, vagy azok sem... Nem tudom, hányadán is állunk. Nem fontos, nem emészthetem magam ezen örökké. Biztos, hogy ő nem gondol rám ennyit... nem gondol rám semennyit.
Nagy gondolkodásom közben elkaptam valamit, amit nem akartam. Gouto Asuka, a lenge viseletű csaj és énekes reménységünk, Nakano Kanade teljesen nyíltan rástartoltak a tanárra. Nyálamat félrenyelve vergődtem egy sort a padon, és össze-vissza kalimpáltam, hátha levegőhöz jutok. Az iskola egy rémes hely, mindig is tudtam, de nem hittem, hogy itt fogok meghalni. Soha többet nem jövök ide vissza, ha ezt most túlélem, megígérem a Szenteknek, és az Ufóknak is, mindennek!
Életemért folytatott nagy virgonckodásban még a padról is leestem, és a földön ücsörögve köhögtem halálhörgéseimet, amiknek igazából már oka sem volt, csak a nagy sokk miatt ragadt rajtam ez a kényszercselekvés. Nem értettem, hogy történhet ilyesmi egy iskolában. Ennek a helynek elméletileg biztonságosnak kellene lennie, erre majdnem itt leltem a végem. És a két lány mégis hogy engedhet meg magának ilyesmit?! Nem akartam szólni, már eldöntöttem, hogy be sem mutatkozom, de hogy hagyhatnám szó nélkül, hogy az életemre, és mások szellemi egészségére törnek. Már a megjelenésük is ártalmas a fiatal, és csökött elmére, de ha megszólalnak, még az a pozitív benyomás, amit a külsejük kelthet, is elveszik.
Magamban fortyogva ültem vissza a helyemre, és szorgalmasan ittam a vizet, amit az előttem ülőtől kaptam. Nem zavart most az sem, méreg van-e benne, vagy bármilyen más gyorsan ható szer, csak legalább ne fuldokoljak már tovább. Tüntetően az ablak felé fordultam, és vártam azt a pillanatot, amikor felrobbanok, addig meg jól megszívom magam. Hallgattam, és hallgattam, miközben egyre jobban összeszorítottam szerencsétlen üveget a markomban. Esküszöm, ha bármilyen hasonló szöveggel játszik még valaki, azt úgy megdobom, hogy az életben nem felejti el, mit kapott tőlem.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Amatsuji Youko
1. Osztag
1. Osztag
Amatsuji Youko

Férfi
Aquarius Hozzászólások száma : 63
Age : 511
Registration date : 2011. Jul. 14.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te10000/15000Termek - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Május 02, 2012 4:51 am

Év eleji fizika óra

- Kösszencs, de arra semmi szükség. A végén nem tudnál miből tanulni. Wink – kacsintok a leányzóra, ki volt olyan kedves, hogy megáldott egy tankönyvvel. Bár már a látványától is elment kedvem az óra tartástól. Vajon szegény szerencsétlenek, kik itt tespednek egész nap a padban, mennyi kedvük is lehet most itt ülni és hallgatni a tanár értelmetlen fecsegését a tananyagról? :/ Ehh… én 1000%, hogy unnám, akárcsak anno az Akadémiás években az elméletes órákon. Azok csak egy dologra voltak jók, aludni! Másra nem igazán. :< Remélem lent a többi okos tojás nem fog emiatt prédikálni, különben is… egyszer minden tanár megengedhet egy ilyen laza órát, mint amit most én, nem? Surprised
Kényelmesen henyélve a tanári trónon, hintáztam vele, fittyet hányva arra a kis szabályokat tartalmazó papírosra, melyet hozzám vágtak, mielőtt belekezdhettem volna az aprónép oktatásába. Igen szórakoztató elfoglaltságnak bizonyult, míg hallgattam a lelkes kölykök bemutatkozóit, meg aztán így addig is növelem tanári tekintélyemet. Cool
- Ugyan, ugyan Asuka-chan, ne túlozzatok! ^///^ – adom elő az ártatlan tanárurat, még tarkóm vakarásával is ráteszek a zavarom kifejezésére. Milyen őszinte is ez a mai ifjúság! Surprised Vajon nagyon gonosz lenne szépségemet latba vetve jobb eredményeket kicsikarni belőlük? :< Magamban vigyorgok eget rengető, világmegváltó, zseniális ötletemen, miközben tovább hallgatom a fiatalok szövegét, miközben olykor – olykor még bele is lapozok a tankönyvbe, hogy egyáltalán némi fogalmam legyen arról, hogy pontosan miféle leckét is kellene leadnom a kisnépnek. scratch
Figyelmem mégis hamar a két virgonc leányzóra összpontosul. Nem tagadom, ez a két fiatal igen komolyan elő tudja adni magát. Ha talán pár évvel idősebbek lennének, és nem iskolába járnának, és nem lenne barátnőm, akkor még én is vevő lennék megnyilvánulásukra. Bocsássatok meg szépségek, de nem vagyok pedofil. :/ Engem a törvény büntetne, hogyha valami rosszat tennék és nekem a fontosabb jó érdekében kell a fizu, szóval ez van. Oké, nem vitás, hogy legeltetem egy csöppet szemeimet a dekoltázsokon, egészen addig, míg fel nem ötlött bennem Szépségem <3 szigorú ábrázata, mely nyomban észhez térít és tudatja velem, hogy miért is vagyok itt. De nem tehetek róla! Hűséget fogadtam különben is, nem vakságot! Mutasson a nagyvilág nekem egy olyan bishounen srácot, amilyen jómagam is vagyok, ki nem így reagált volna, ahogy én! :<
- Khm… – torok köszörülve igyekszem gondolataimat helyrevágni, majd abbahagyva a hintázást a pulpitusi trónnal, majd az asztalra könyökölve, jobb kezemmel támasztom meg fejemet lezseren. - Azt mondjátok bármibe? szemöldökrángatás – szemöldök rángatva pillantok rájuk, mellé még el is vigyorodok, ahogy látom szemükben, ahogy gondolataikban felsejlenek a rosszabbnál rosszabb gondolatok. Hehe, fiatalság, bolondság! - Szóval ez alatt a tanulás sem élvez, majd kivételt és aktívan részt fogtok venni a fizika órákon, no meg kedd délutánonként a fizikaklubban is viszontláthatlak benneteket! ^.^ – széles, ellenállhatatlan, boldog mosolyt villantok feléjük, hogy buksijukban még inkább rögzüljön az időpont. Igazán mellékes infó az, hogy majd a legjobb tanuló fogja tartani a klubbot, de nem kizárt, hogy alkalom adtán én is beugrok körüllesni ott. Surprised Erről pedig nem kell tudniuk. Különben is, ha már ilyen lelkesek biztosan szeretik a fizikát. Cool Nem is értem, hogy az előző tanár, miért hagyta itt ezt a tök jó állást. :/ Én biztos nem hagytam volna cserben a rajongóimat! Neutral
Eszeveszett köhécselésre figyelek fel valahol a terem túl feléből, melyre kérdőn kapom oda pillantásomat, hogy mégis, ki akar elhalálozni most az ÉN órámon? O.o” Ne szórakozzanak velem, az elsősegély tanfolyamot kihagytam, két alkalommal is!
Amint kiszúrtam a zaj forrását, nyomban felpattantam ültemből, majd megközelítettem a tarkahajú leányzót, hogy közelebbről is szemügyre vehessem és biztosra tudhassam, nem éppen most akarja feldobni a pacskert. Lehet, hogy a nagykönyvben az időpont most van megírva neki, ha lehet, akkor mégis, halassza el ezt pár órával későbbre, de tényleg. :/ Rögtön oda lenne a fizum, már első nap! ._. Ezt biztos ő sem akarja, ugye? Surprised
- Hinye, leányzó! Mondd a halál kaszásnak, hogy ne az én órámon zargasson és várjon még a túlvilági kiruccanásoddal pár évet! – állok meg a leányzó padja mellett. Eléggé sápadtnak tűnt… lehet, hogy lázas? Eőőee… mi tévő lenne ilyenkor egy tanár? Eh, talán le kellene csekkolni! Nem, ezt biztos, hogy nem, hiszen semmi szakképesítésem nincs az orvoslás terén. @_@ - Olyan fehér vagy, mint a fal. Biztos, hogy minden okés? Ízé, ő… hogy is hívnak? – kérdőn vizslatom az arcát, miközben bal kezemmel homlokához érek, míg jobb tenyeremmel a saját homlokomat fogom meg, de a természetes lázmérés alapján kutyabaja. Ezek szerint tévedtem, ami csak jó most ebben a szituban! Cool - Nem értem, pedig nincs lázad. :< Na, mindegy, ha rosszul vagy, akkor csak sikíts és elküldetlek valakivel a dokihoz az alsó szintre. Biztos lenne rá vállalkozó személy, aki lekísérne a kérésemre, ugye? – mutatok az ajtó irányába önelégült mosollyal a szövegem során, miközben körbetekintek a teremben, hogy lássam az osztályközösség megnyilvánulását lelkes bólogatások képében, mert ugye ezt fogom látni? Surprised Majd ezután vissza is baktatok a tanári trónhoz és egy szempillantás alatt visszatelepedve rá nyomban hintázásba kezdve. Ez után intek, hogy folytassák csak a további bemutatkozó dumákat. Amúgy is ki kell használni az alkalmat a szabad beszédre, nem? Rolling Eyes
- Oké, esetleges kíváncsi fáncsi kérdéseiteket hallgatom, viszont lássuk közben a jegyeiteket! – csapok térdeimre, amint befejeztem a hintázást a székkel, viszont olyasmivel találtam szembe magam az asztalon, ami igazán elkeserítő. - A fene, még a naplót is lent hagytam a tanáriban… ._. – morgom orrom alatt, közben azért átpakolászok rajta, hátha meglelem, csak éppen kedve szottyant átdeformálódni isten tudja mivé, nehogy észrevegyem. - Rendben, ki lenne, azaz önként vállalkozó, ki lenne oly’ szíves és felhozná nekem a két osztály naplóját? ^.^ – túrok bele hajamba, hogy félresöpörjem szemeimet zavaró sérómat, majd vetek egy pillantást a lelkes leányzókra, hátha a kettőjük között valamelyik megejtené a röpke akció végrehajtását.
- Oké, amíg visszaér, addig dumcsizzunk… hm… mi is kerüljön terítékre? – hangos gondolkodásba kezdek, amint sikerült leküldenem valakit a jegyeket tároló könyvekért. - Meg van, ki szereti a fizikát, ki nem és miért? ^.^ – vigyorogva dűlök hátra kényelmesen a tanári trónon, majd kíváncsian hallgatom a diáksereg az igazán érdekes fizika tantárggyal kapcsolatos véleményét.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te53000/65000Termek - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Május 16, 2012 2:09 am

Fika tikkadás - Megdöglesz, ha nem gürcölsz! trollface


Szétevett a budikefe, mi a frászkarikába csapott bele az a sallerral vakolaton szétplaccsantó szoknyapandúr. A legutóbbi zsozsi kunyera után marha poénosan elköppintette valami nyominger fószer becsettintette gépzsír kencésnek. Tetraéderbe csócsálom a cilinderes tökfödőt, ha ez a naplopó szarházi százasra belebukfencezett értelmi gürizésbe, ahol se pia, se luvnya, se macskajaj. Tudja melyik iq huszár gyeptéglát etesse aszott garnélával! Kurvára nem csapatom be az airwaves-en tökfagyasztó vakerját, míg a személyre szabottan elfajzott gülüimet nem tangóztatom retina züllesztő szitura. Brummogóburit tolok rá rohadtul nem vágom, merre terpeszkedik. Rohadt kanyargós rizsa végi pötyözésként akkora kussban sündörgött, mint Dumbó dobhártya szaggatott foggyer öcsköse tai fun szirénázáskor. Azt se csorgatta le humusz alatt csordogáló dróton, hova a mennyekbéli baszásba curikkolt el korong hasadásosan retkes zöldellő harmat csöppentés kurvára kellős epicentrumába piszkító kotkoda kurjantáskor, de hogy sárga sávot rittyentve lefalcolt az hót ziher. Verőállomány csapoló faszom pióca mindenségit! Ezért tutkóra belasszózom a selyempincsi pofáját és cseszettül mintát csettintek vele meló csehó díszpinty meszelésébe. Kaparintsam csak csápjaim tetves sittes kelepcéjébe, ebben a redvás ketyere csöngetésben ledobbantom, kurvára bele fog dögleni! Velem ne szarozzon! Cserkész plecsnis suhanc melója lett, teleregélje szorulásig az „abc”-t mi faszom libeg a hol a geciben!
Bejáratott kuffer billentéssel ki is szaltóztam a rühes csicsika támasztékból. Leügettem itatóhoz és mi a franc csüng rám? Naná, hogy a kincstárian aranyozott bársony paplanon döglesztett fekete lötty tárolóm gányosan mutatóba lógatott teteme! A nikkelbolha görcsös pattogó ütemére! Ezért rohadtul kiherélem azt a szőke enyelgő masinisztát! Cseszettül berángatja a retina csíkomat minden tetves korong besugárzáskor ez a sírgödrös vizuál sokkterápia pattint bagolylesőn. Négyesre levedzett csikóhere rafkósan feltankoltam a készletet. Van tartalék dögivel. Ettől még agyon verem fogpaszta bárót! Ne szórakázzon a spécisen privát szférás lomjaimmal!
-Te rohadt puhapöcs patkány! Poroszkálás előtt atomjaira zuttyantod a bögrémet?! Kampózzalak csak be…olyat kapsz, bekancsulsz!-
Rántok elő kurvára nem cuppantom a képedre merről klón pötyköst százmilliomodot, ebben a redvás naptár koptatásban bevághassam a tetves élesztő mérget. A setít katyvasz után meg téphettem zagyvásban ösvényt gázolni, merre lógatja a mitereszét szűzoltó. Lövésem nem keringett, melyik kurta farkú kufirc röfkös vánkosán túlra kóriszálok, szal nyomultam slájmmájer éterbe pityergett dinamikája után. Aszittem kurvára zsákosba trappoltam, mert ebből tréfarépa se sül ki, de még ennél brutálisabban is beverhetett a húgy csurrantás! Redvás gyépé tenyészet vasrácsos puszipajtesz kerítője toszott hókon. Hát, rohadt tükör villantós baromfi trottyantásként meresztettem a csipáimat, mi a Teréz trapéz gatyesza van már. Nem vágtam minek poshadna ezen a bura tágító fegyenc telephelyen valag risza fanta partner. Valszeg, pon ezért. Takarggyon már! A suttyója már tizes csitrikre teper?! Meg a rusnya muflon sörétessel lyuggatott kandika kukkerját! Belövöm radarral és baszottul kiráncigálom ebből a csőcselék riogatóból! Lazán bemasírozok. Buzeráns körlet torlasz nem csesz ki velem. Meghágom a szemetét és raboskodó lúzerként csörtetek pecóba. Körbesandítok, miféle népek lézengenek, aztán bevillan a kurva nagy stájsz, kéne körmölő moly csuha! Ebben a redvás fa kereszt káromlásos pólóban kivágnak a betkó aljzat törlőre szardíniát szimatolni. Már csak képsíkon belül lófráló kicsi rigó kellett, akit rohadt beton szaggatósan göncön zsebelve koppintottam slozinak.
-Ide a göncöddel!- Villantottam bele gyopper nádi poszáta képébe a merilt táptól veszett fogzománcomat, csekkolja csak lefelé nem cécózok, kitaposom a beleit, ha nem hámozza le tempósan ezt a faszom egyengúnyát. Ráadásnak pofán talpaltam cimbi gádzsóját, nehogy bevillanjon nekik a para rángásos terefere mi a reteknek teperek padkoptató pancser trikójára. Kell oszt cső! Gördüljünk keresztül a foghíjas kombájn viziten! Kurvára csattintsa összefelé a csülkeit nem a szivárványhártya kisütősen vaksiságot beizzító zöldövezetben csupaszítom le. Rácsünghetett erre a baszott tapló küszöb koslatára, mert futószalagosan kaparta csempére a redvás textileket. Én meg vizslatásos pofa húzással magamra ráncigálhattam és téphettem numera faktor csíkjára, ami egy fosos szeda pecóig csordogált. Hát, tököm se vágta ott terpeszkedik, vagy se, bekúrtam a lécet, aztán gülüre veteményeztem valamilyen defeketes vaker csicsergésbe piszkítottam. Laza cümmentéssel secpec végigzongoráztam szarkofág szikiszökevény dns rokonságát, centribe rittyentettem a kocsányaim és kurva lelkesedéstől fosztott szottyerként odacsörtettem pöffeszkedő góréhoz.
-Szasz papesz! Boccser a csusszantásért.- Biccentem nagybratyósan sípoló csonton gatyába süppesztett kacsókkal, mielőtt parasztosan feltehénkednék a cetli támaszára és kurvára szétcincálást morzézó vigyorral bele nem bandzsítok a pofájába.- Csipáznám, ha nem rágna be rám, sensei.-
Köhintem oda kaja roppantó csúcsról. Kaparássza csak dögivel, nem szarozom, itt a napos pipi sérójának koccanok, ha szívózási síkvidéki pernahajder pocsolyába bekóstolgat. Hát, leköpöm mibe csippent mócsing Benőke, én kurvára nem fogok meteor hullásig szobrozni a képénél. Inkább csörgettem tovább a szitut. Meglöktem a díszes bagázst egy faszom se nincs hozzá ingerenciája csülök lóbálással, aztán cimpát pöckölve elregéltem velősre pattintott majmolást, hátha leakadást beelőzve vadregényes távlatokra tolatnak a körzetemből. Kurvára nincs lepacsizós mázli kupon a picsámra hegesztve.
-Csá, balekok! Masaki Sachi. Erre a nyomortanyára curikkoltatott vissza feladós padkoptató! Szaros konyhanyelven cserekölök. Töményen tapló paraszt vok. Kérdés, vagy lesüppedhetek egy ülep meresztőre?-
Tunyulok a marha nagy gány vakerra a lószart. Kipeccintettem egy manus nélkül tátogó fogdát, oszt ösvényt csapatva elnyomultam addig, mert én kurvára nem fogok vásári sügérként a sóder ágyáson kapirgálni. Kipenderítettem a puffot, rávágódtam és surranót felhajítva csekkoltam tanga zsonglőr ábrázatát. Még egy rohadj elemeidre középső pöcök univerzális villantással is bekínáltam. Csekkolja csak, retek berágtam rá. A maradék szarházinak meg ha nyűge van, arra a tetves zónára is lecsörrenthették.
Vissza az elejére Go down
Murasaki Shouko
Daitenshi
Daitenshi
Murasaki Shouko

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 32
Age : 28
Tartózkodási hely : Itt vagy ott
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Seitokai riporter, Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te12500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (12500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:33 am

Az új suli és az új osztály

Még csak most érkeztem meg Karakura Townba, de már most érzem, hogy itt jó helyen leszek. Nem volt kis feladat elcipelni a cuccaimat az iskolai kollégiumba, de megoldottam, nem vagyok én olyan gyenge és ráadásul nem is volt olyan sok csomagom. Mondjuk még így is, hogy kevés ruhám van, két bőrönddel érkeztem.
Első ránézésre tökéletesen megfelel a célnak a kapott szoba. Nem volt se túl nagy, se túl kicsi, pont közepes méretű volt, ami kielégítette az igényeimet. A legjobb pedig az volt, hogy nem volt szobatársam, legalább nem kellett megosztoznom senkivel. Legalábbis eddig. Ha viszont azt nézzük, hogy az tanév közepe van, akkor még az új tanévig nem jön ide senki.
Az új szobámat egy-kettőre be is laktam, kipakoltam a cuccaimat és az ágyamon kezdtem enni egy zacskó chipset. Rágcsálás közben pedig egy mangát olvastam, hogy elüssem az időt. A költözés fáradalmas folyamat, így ki kell pihennem magamat, különben is holnap sok dolgom lesz. Nem csak iskolába kezdek itt járni, de majd fel is kell fedeznem a környéket. A legfontosabb mégis egy közeli kombini, ahol feltölthetem a tartalékaimat.
A nap hátralévő részében nem történt semmi, leszámítva, hogy elfogyott a chipsem és ezért szomorkodtam magamban. Ezért is feküdtem le gyorsan, hogy szépeket álmodjak, meg hogy holnap újult erővel kezdjek bele az új életembe, ami egy normális iskolai napon kezdődik.
Reggel még egy ideig ölelgettem kedvenc eper formájú párnámat, majd egy ásítás után kimásztam az ágyamból. Első utam a fürdőszobába vezetett, ahol megmostam az arcomat, majd elkezdtem fésülni a hajamat, mivel alvás után mindig össze-vissza áll. Elővettem a kapott egyenruhát és miután bepakoltam a táskámba a szükséges dolgokat, magamra öltöttem.
El is indulhattam az iskola felé, ami nem volt messze innen, még szerencse. Első utam a tanári felé vezetett, hogy jelentkezzek az új tanáromnál. Viszonylag könnyen odataláltam, majd megvártam a csöngőt, amikor is együtt mentünk az osztályterem felé. Az iskola úgy nézett ki, ahogy annak ki kellett néznie, ahogy séta közben meg tudtam állapítani.
- Murasaki Shōko~nanoda yo. Tokyo-ból érkeztem és mostantól az osztálytársatok leszek. Yoroshiku onegaishimasu. - miután a tanár vázolta röviden a helyzetet az osztálynak rólam, az új tanulóról, megkaptam a szó és bemutatkozhattam. Csak a nevemet mondtam el és hogy honnan jöttem, ha többre is kíváncsiak lennének, akkor majd kérdeznek. Mondandóm után illedelmesen meghajoltam, majd a tanár egy üres padra mutatott, ami mostantól az enyém lesz, így elindultam arra felé, hogy helyet foglaljak.
Miközben a helyem felé mentem, már elkezdtem kibontani a zsebemben heverő umaibōt a legkisebb csörgéssel, hogy a tanár ne vegye észre. Nem tudom, hogy lehet-e enni órán, de általában nem szokták megengedni. Amiről viszont nem tud, az nem fáj neki, majd elbújok az előttem lévő mögött, bár lehet, hogy úgy is ki fogok tűnni a magasságommal.
- Yoroshiku, Shōko~nanoda yo. - miután leraktam a táskámat és helyet foglaltam, a mellettem lévő padban ülő lány felé fordultam, hogy köszönjek neki külön is elvégre ezen túl a padtársam lesz. - A kedvenc ízesítésű umaibōm a garnélás majonézes. Te? - folytattam egy újabb fontos információval, majd felőle érdeklődtem. Ha megtudtam, hogy hívják máris kitalálok neki egy becenevet és onnantól úgy fogom hívni.
Vissza az elejére Go down
Kaibara Katsuhiko
Ember
Ember
Kaibara Katsuhiko

Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : mindenhol de általában sehol
Registration date : 2011. Aug. 16.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Onmiyouji
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te4000/12000Termek - Page 3 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzer. Szept. 12, 2012 5:55 am

A már nem is olyan új suli és egy új osztálytárs


Katsuhiko ma, is mint minden reggel a Raionban tartózkodása óta korán kel. Harci öltözékét magára véve indul el az edzőterembe. Most csak a nodachiját viszi magával, az lesz a mai gyakorlás eszköze. Geta papucsával megtett léptei végig vízhangzottak a még üres folyosón.
Az edzőteremben sem volt senki bár nem meglepő hisz talán ő az egyetlen most a kastélyban, aki ilyen korán ébren van. De őt ez nem zavarja. Mióta csak az Onmiyoujik magához vették az óta kel korán és minden reggel edzi magát. Régebben a mestere is vele edzett, de ez most nem így van, lévén kettőjük közt kilométeres távolságok vannak. Így hát most egyedül áll neki a gyakorlatoknak. Előhúzva a hosszú pengét majd támadó állást vesz fel a felállított gyakorlóbábu felé fordulva. Támad. Gyors csapása tiszta vágásként szeli félbe a mozdulatlan célpontot. Persze ez így szép és jó, de ő is jól tudja, hogy éles helyzetben nem menne ilyen könnyen a dolog még a bénító talizmánokkal sem. Az edzés folytatódik ezután már a meglévő bábukat megpróbálja nem megsemmisíteni hisz más is szeretné használni őket. Az edzés vége felé még gyakorolta a térszűkítő helyváltoztató technikáját majd verejtéktől csillogó homlokát megtörölve jelezte magának, hogy ennyi elég is. A fegyvert visszacsúsztatja a hüvelyébe majd elindult vissza a szobája felé, hogy lezuhanyozzon és rendbe tegye magát és úgy indulhasson el az iskolába.
Már jó egy hónapja vagy több is van az, hogy Karakurában él a fiatal onmyouji, ám iskolába még csak két hete jár, így viszonylag újnak számít. A többi osztálytársa közt elég furának, de egyben aranyosnak is tűnik a füzettel írásban kommunikáló lány, amire a szemkötője még rátesz egy lapáttal. Egyszóval kedvelik az osztálytársai. Katsu-chan is kedveli őket, ám ennek ellenére mégis feszéjezve érzi magát ott. Ennek oka azonban nem az emberek, hanem az öltözéke. Ha jól megnézi, az ember láthatja is, hogy a lány folyton a szoknyáját húzogatja, mintha nem lenne megelégedve annak hosszával. Nem is csoda Katsuhiko már olyan rég hord kimonót hogy az iskolai egyenruhához járó szoknya rövidsége igen csak zavarba ejtő a számára.
Viszont a történésekhez visszatérve. Ma reggel az óra a szokásosnál később kezdődik el, még ha csak pár perccel is. Ennek oka nem más, mint hogy egy újabb új diák érkezett az osztályukba. A lila hajjal megáldott lány igazán kedvesnek tűnt így első látásra Katsuhiko számára. Kiváltképp tetszett neki a lány hajszíne, de valahogy nem tudta megérteni, hogy őt, hogy-hogy nem zavarja a szoknya hossza?
Mikor a lány feléje közeledik, majd leül a mellette lévő padba Katsu-chan nem is számít a külön köszöntésre így meglepi a dolog, de aztán a filctollát megragadva a padon tartott füzetébe kezdett el írni majd a kész műt felemelte a padról és az új lány felé fordította.
- „Kaibara Katsuhiko desu~. Yoroshiku Murasaki-san. Smile – köszönti a lányt a füzeten lévő írással és egy kedves mosollyal az arcán.

Vissza az elejére Go down
Murasaki Shouko
Daitenshi
Daitenshi
Murasaki Shouko

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 32
Age : 28
Tartózkodási hely : Itt vagy ott
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Seitokai riporter, Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te12500/26000Termek - Page 3 29y5sib  (12500/26000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyHétf. Szept. 24, 2012 7:54 am

Az új suli és az új osztály(társ)

Az új osztályom egész kedvesnek tűnik első látásra, de nem szoktam első benyomásból megítélni dolgokat. Ezt már megtanultam, amikor takoyakis umaibōt vettem és első kipróbálásra nem nagyon nyerte el a tetszésemet, de amikor másodszor keveredett hozzám véletlenül egy, akkor meg ízlett. Biztosan csak egy elrontottat vagy lejárt szavatosságút kóstoltam, pedig mindig megnézem a lejárati időt, így az első a valószínűbb.
Amikor a helyemre ballagtam és bemutatkoztam a mellettem ülő lánynak, ő elővette a tollát és elkezdett valamit írni. Erre nagyon meglepődtem, ahelyett hogy válaszolt volna az udvariasságomra, figyelmen kívül hagy. Még ha el is felejtette megcsinálni a házi feladatát, egy egyszerű köszönésre még lehetne ideje. Ha szépen megkért volna még segítettem is volna neki, mert biztos nem lehet olyan nehéz.
Ezután pedig még jobban meglepődtem, amikor felém mutatta a füzetét. Már készültem volna megharagudni rá és elfordulni tőle, de megakadt az íráson a szemem. Ez érdekes. Így szokott beszélni másokkal. Vajon miért? Nincs hangja? Vagy valami traumája lehet, amitől nem szeretne beszélni? Ez furcsa és ez tetszik, többet meg akarok róla tudni.
- Dōmo, Katsu-chin. - a meglepődött arckifejezésemről eltűntek a képzeletbeli kérdőjelek és egy mosoly kíséretében köszöntöttem becenevével osztálytársamat. Több variáció is átfutott az agyamon a perc törtrésze alatt, de ez hangzott a fejemben a legjobban, így ennél maradtam, pedig általában a vezetéknevet szoktam felhasználni.
Közben el is kezdődött az óra és inkább ideiglenesen felfüggesztettem a beszélgetést, mert nem akartam, hogy már az első napon rám szóljon a tanár. Bár telepátiámmal anélkülis beszélhetnénk, hogy észrevennének, annyira még nem bízok Katsu-chinben, hogy eláruljam neki a kis titkomat. Pedig akkor meghallhatnám a hangját, hiszen a telepatikus kommunikációban nem tud írást használni.
Az óra közben a könyvem mögé bújva vettem elő egy nyalókát és kezdtem el nyalogatni. Nem mellesleg barack ízű volt. Mivel van egy kis eszem, így a legkevesebb zajjal járó nyalánkságot választottam, hiszen nem lenne jó, ha elkapnának. Amikor meg a tanár a padok között sétálgat és közel ér hozzám, egyszerűen elrejtem a tolltartómba, ahol ott van a nyalóka papírja, így nem lesz minden ragacsos. A tervem természetesen tökéletes, előbb kell fölkelniük, hogy engem elkapjanak, nem most jöttem le a falvédőről.
Lassan vége is lett az órának, ami jól is jött, mert már meguntam a nyalókázást, így amint meghallottam a csöngőt, már kaptam is elő a táskámból egy hagymás tejfölös chipset. Már nagyon fájt a fogam erre, ezért nagy élvezettel roppantottam szét a számban az első darabot. Ezután pedig Katsu-chin felé tartottam a chipses zacskót, hátha ő is szeretne belőle.
- Mit szoktál csinálni a szabadidődben Katsu-chin? - kezdeményeztem társalgást padtársammal egy egyszerű kérdésemmel. Nem kérdezhettem meg egyből, hogy miért írással kommunikál és nem beszéddel, pedig arra lennék kíváncsi, de annak is eljön valamikor az ideje. Talán korábban, mint gondolnám.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Pietro Mattiace
Arrancar
Arrancar
Pietro Mattiace

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 13
Age : 24
Tartózkodási hely : lakásom
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te5000/15000Termek - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptySzomb. Dec. 08, 2012 5:45 am

TALÁLKOZÁS EGY TÜNDÉRBOGÁRRAL!
Egyszerűen nem tudtam elfoglalni magamat unalmamban. A számítógépes logikai játékokat meguntam, igazi kihívásra vágytam. Jó, persze, hogy néha a gép többet tud nyújtani, mint akárki más, de más egy élő, valóban gondolkodó emberrel játszani, mint egy hideg, érzéketlen, processzorral hajtott, programokkal „gondolkodó” és működő gépezet. Tanuláshoz jó segítséget nyújtott, de így már unalmas volt. Eleinte izgalomba hozott, mára már csak unalomba taszított a sok kattintgatás. Egy iskolai napon voltam túl, és mivel úgy unatkoztam, hogy a második harmadévi anyagig mindent megcsináltam, dolgom se volt nagyon, aminek viszont nem örültem. Mostanság furcsamód rákaptam a gyerekmesékre, nem azokra, ahol a nézőkhöz beszélnek, azok meg úgy üvöltenek vissza, mintha hallanák a szereplők őket, hanem ezekre a tisztességes japán mesékre, mint például a Pokémon. A főszereplők nyomik, de maga a történet nem annyira rossz. Legalább nem unatkozok. Viszont a bevezető dallama egész fülbemászó volt. Este zuhanyzásnál akaratlanul is elkezdtem hangosan énekelgetni, hogy:
- A célom az, hogy jó legyek. Hű társam oldalán. Várjunk, én mit is csinálok? Ez csak egy buta mese.
Amikor kész voltam, az ágyban elgondolkoztam, hogy miért is fogott meg ennyire ez a dallam, meg ez a rajzfilm.
- Áhh, biztos a nevem miatt.
Morfondíroztam. Sikerült hamar elaludnom. Másnap az órák ugyanolyan unalmasak voltak, kivétel volt az informatika, amit mindig is szerettem, pedig az otthoni játékot már untam. Az utolsó óra matematika volt, ezután pedig összecsomagoltam, úgy, mint mindenki más, és elhagytam a termet, ahogy a többiek, Közben azon morogtam, hogy miért is van tankötelezettség. Sajnos néha hajlamos voltam magamnak válaszolni, hogy ne érezzem magam hülyének, mikor nem vagyok az. Ekkor viszont csörömpölés ütötte meg a fülemet. Benéztem a terembe: egy lány borogatta sorra fel a padokat. Odafutottam, és a karját megfogtam. Meglepően erős volt.
- Még is mi a rákért bántod szegény padokat? Mit ártottak neked?


//Bocsi a kis kari irányításért, remélem nincs harag ^^//
Vissza az elejére Go down
Kirino Sakura
Ember
Ember
Kirino Sakura

nő
Leo Rat
Hozzászólások száma : 29
Age : 27
Tartózkodási hely : Karakura Town, Diáknegyed
Registration date : 2011. Apr. 20.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yousei
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 3 Cl0te3050/12000Termek - Page 3 29y5sib  (3050/12000)

Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 EmptyVas. Dec. 09, 2012 6:21 am

Találkozás egy tündérbogárral


Az iskola továbbra is csak a stresszt növelte benne, a folyamatos színjáték pedig már ténylegesen kezdte megőríteni. Közeledtek a vizsgák is így a szünet előtt, az otthoni háztartási munkáktól pedig már égnek állt a haja. A tündérlétet és a kendot pedig közben a háttérbe kellett szorítania, hiszen akármilyen korán is fekszik le, akkor is túl fáradt lenne ahhoz, hogy a korai edzéseket megtartsa. Eddig ez a két dolog tartotta benne a lelket, most viszont már ezt is elvette tőle az élet, és így már tényleg nem volt képes megtartani magát annak, aminek akarta. A tanórákon gyakran bealudt, vagy egyszerűen csak elbambult, ami miatt csak rosszabbak, és rosszabbak lettek a jegyei. A kendo szakkörből is ki kellett lépnie egy rövid időre, ami miatt a barátai egy kicsit eltávolodtak tőle, hiszen nem szokták meg tőle ezt a viselkedést. Ez a sok ellenszenves, negatív energia már a végén annyira kikészítette, hogy nem volt képes tovább játszani a nyugodt, tökéletes diáklány szerepét, és az egyik tanítási nap után már nem ment haza, mint általában, hanem megvárta míg mindenki kiment az osztályteremből, és miután meggyőződött róla, hogy senki sincs a közelben, egy mély levegővétel után kitört belőle az a düh, és a stressz, aminek már régen kikellett volna törnie. Mostanában nem tudta a kendo szakkör többi tagján levezetni ezt a "fájdalmat", és a tündér formában lévő fárasztó, ám kellemes repülési edzéseket is kihagyta, ami pedig általában leszokták őt nyugtatni. Nem is kell neki más, csak önkéntes boxzsákok, és a hűvös esti szellő kellemes érzése az arcán. Most viszont eljött az ördögi Sakura ideje, és kitörtek belőle rég elnyomott érzései. A kezével erősel elkezdte ütni a krétaporos táblát, ami miatt egy fél perces köhögésbe kezdett, a felszálló fehér por miatt. Ezután a lábával elkezdte szétrugdalni az osztályterem összes padját, és székét, úgy ahogyan csak érte. Nem bírt magával, teljesen megőrült, és mindent csak úgy pusztított, ahogyan csak tudott. Leállásról szó sem esett, hiszen ez annyira kellett már neki, hogy a végén még abba halna bele, ha le kellene állnia. Azonban mégis csak megállt a keze a levegőben, de nem Sakura miatt, hanem egy idegen, hideg kéz határozott szorítása miatt. A lány érezte, hogy egy egyszerű lendítéssel áttudta volna lendíteni a srácot, de nem tette, helyette inkább egy újabb mély levegőt vett, és kiszabadította karját a fiú kezének fogságából.
- Bocsánat..é..én nem tudom miért csináltam ezt. Nincsenek ilyen hajlamaim, esküszöm. Ez az első, és biztos vagyok benne, hogy az utolsó is. Kérlek ne mondd el senkinek. - mentegetőzött ijedten, hiszen nem akart a tökéletes hírnevén egy ilyen sötét foltot ejteni, mint a "pszihopata". Miután már kezdtek lehiggadni az idegei, lassan körbenézett az osztályterembe, és remegő kézzel felállította a mellette lévő széket. Nagy rumlit csinált, de szerencsére annyira mégsem vesztette el a fejét, hogy valamiben kárt tegyen. A táblát le kellene mosnia, a székeket és a padokat fel kellene állítania, és a földön szétgurult krétadarabokat is ki kellene dobnia, és helyettük hoznia egy újat. Sok munka ez, de mit lehet tenni? Ő okozta magának a bajt, így neki is kell helyrehozni. Egy rövid fejvakarás után neki is látott a székek visszaállításához, de előtte még az idegen fiúra nézett, és megszólalt.
- Nem lenne nagy gond, ha segítséget kérnék tőled? Nem szeretném, hogy valaki meglássa ezt a nagy felfordulást, hiszen nagyon sok mentséget nem lehetne kitalálni egy ilyen esetre.. - kérdezett rá, hiszen ha az új ismerőse a kedves, és segítőkész emberek közé tartozik, akkor biztosra veheti, hogy egy tíz perc alatt biztosan rendberakják az egész tantermet, és utána (újra) nyugodt fejjel hazamehet. Most már tudja, hogy nem lehet ennyire hajtania magát, hiszen ennek a vége mindig csak rosszabb lesz, mint amire ő maga is számítana. Nem fogja már zavarni, ha egy kicsit lejjebb fog csúszni az átlaga, inkább edzeni fog többet, és mégtöbb időt fog lazítással tölteni. Na meg meg kellene tanulnia segítséget kérnie, az "állítólagos" barátairól, akik a múlthét óta egy kicsit elhidegültek tőle..bár lehet csak beképzeli az egészet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Termek - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-