-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te13300/15000Termek - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyPént. Szept. 19, 2008 9:31 pm

Mikor Kamitora-t megpillantottam, láttam, hogy beszél valakivel, de nem tudtam, hogy ki az. Végre leült, mikor tanárnő benyitott. Lopva az órarendre pillantottam, és máris a Bioszt pillantottm meg. Körülbelül ilyen lett a kedvem:- -''''. De nem számít, kibirtam már ettől rosszabb dolgot is. Órán kérdeztem Kamitorát, hogy ki volt ez a lány, de nem volt túl sok kedve beszélgetni róla, én meg nem akartam az unalomtól meghalni. Kicsengettek, túléltem, nagyszerű élmány volt. Kicsit leszakadtam a töbiektől a szünetben, mivel nem nagyon szeretem a társaságot, szeretek magamnak lenni egy darabig. Odajött hozzám egy fiú.
-Csá!
-Mit akarsz-kérdeztem durván és kedvtelenül.
-Nyugi már...csak kérdezni akarok valamit.
-Lökjed!
-Miért mensz mindig egyedül mindenhová?
-Mert nincs kedvem társalogni. Baj?
-Neem...csak fura...ha egy halmaz lenne, akkor egy pöttyött rajzolná...-félbeszakítottam.
-Ha ennyiért jöttél mehetsz innen elfele, különben még a lépcső alatt találnak meg a barátaid!!
-Nah, örülj, te maflasz...Szevasz!-azzal ott is hagyott, természetesen éreztem, hogy volt valamennyi igazság a szavaiban.


A hozzászólást Ken Aruya összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 27, 2008 4:34 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te20500/25000Termek - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyPént. Szept. 26, 2008 7:29 am

Roku pár óra csavargás után betévedt az osztályterembe, de egyből vissza is fordult volna, mert semmi kedve nem volt zsibbasztani az agyát „tanulással”.
-Hova-hova???
Csapott rá Roku vállára a tanár.
-Öhm… csak… WC-re akartam menni.
-Ahha persze… na menj a helyedre.
-Egy nem vagyok kutya, hogy a helyemre menjek, kettő a lányokat miért engedi ki mindig WC-re a fiúkat meg nem? Ez hülyeség…
-Na… ha ennyire beszédes kedvedben vagy, gyere ki felelni.
-Ó, hogy esne össze alattad a szék mikor leülsz…
Kezdett el morogni Roku, mire a tanár visszanézett és felvonta a szemöldökét.
-Mit mondtál az előbb?
-Azt hogy eshetne már a hó, mert jó lenne hóembert építeni…
A tanár megfordult aztán leült a székre kinyitotta a naplót, majd Rokura nézett.
-Na akkor hallani szeretném azt, amit tegnap vettünk…
-Amit tegnap vettünk?
-Igen!
-Hát én azt meg honnan tudjam, hogy mit vett maga…
-Hogy-hogy mit vettem??
-Hát nem azt tetszett mondani, hogy mit vett?? Honnan a jó fenéből tudjam, hogy maga mit vett a boltban…
-Nem a boltban te… hanem itt az órán mit vettünk, milyen anyagrészt.
-Jaaaaaa… hát nekem érthetően beszéljen.
-Na ebből elegem van… inkább ülj le.
-Köszöntem.
Roku hatalmas vigyorral az arcán leült a helyére, ezután csak bambult előre, egy párszor megpróbált arrébb menni a széken, de valami hozzáragadt a hátsófeléhez, felállt a székről és ekkor pillantotta meg a hatalmas fehér rágógumit. Roku feje rögtön vörösödni kezdett és megpróbálta leszedni magáról a rágót.
-KI A FENE TETT RÁGÓT A SZÉKEMRE??
Kezdett el ordítozni a vége felé, ekkor hallotta mag Hana halk nevetését.
-HANA TE VOLTÁL UGYE??!!
-Azt hiszem futnom kéne…
Pattant föl rögtön a helyéről Hana és szaladni kezdett a teremben, Roku persze rögtön utána iramodott.
-Ártatlan vagyok…
-Ezt most el is kéne hinnem??
-Ahham… előbb vedd be a nyugtatódat…
Borította rá majdnem Hana Rokura a padot a nagy futás közepette.
-Majd ha megöltelek!
Ekkor kirohantak a teremből és a folyosón kezdtek el száguldozni, Hana az elkeseredett menekült Roku elől, ekkor hozott egy nagyon rossz döntést. Berohant egy ajtón, de valószínű, hogy a feliratot nem nézte „Biológiai és kémiai szertár”. Roku kajánul elvigyorodott, majd Hana után ment. Hana állt a terem közepén, majd hirtelen felkapott egy csipeszt és Roku felé kezdte nyújtogatni.
-Ne gyere közelebb Roku, mert nagyon megbánod!!
-Na és hogyan fogom megbánni?? Agyon csipeszelsz?
Roku hirtelen kikapta Hana kezéből a csipeszt és eldobta, majd meglátott a polcon egy üveget amiben egy fura lény úszkált. Vigyorogva levette onnan és Hana felé kezdett vele közeledni.
-Jééééé… nézd milyen aranyos, ahogy itt úszkál ebben a szmötyiben…
-Fúúúúújj… Roku te állat vidd innen ezt a felismerhetetlen izét… de undorító… ne merj közelebb jönni vele!!!
-Mert?
Roku lassan közelebb ment a lányhoz, majd hirtelen az arcába nyomta az üveget, Hana rögtön sikítozni és hadonászni kezdett, ennek az lett a következménye, hogy kiverte Roku kezéből az üveget, ami a földre esett és széttörött.
-Ejnye… nézd meg mit csináltál… beárullak a tanító néninek!
-Micsoda?? Te kezdted az egészet… nem kellett volna az arcomhoz nyomni azt az üveget…

-Én kezdtem??? ÉÉÉÉNNN?? Nem is tudom ki tett rágót a székemre.
-Öhm…
Ekkor Roku ismételten nézelődni kezdett a teremben hátha felfedez még valami jó eszközt, ekkor megpillantott egy hatalmas pókot.
-ÚÚÚÚÚ… na itt van Nünüke…
-Nünüke?? Te jól érzed magad Roku?
-Hát persze… soha jobban.
Roku odament a polchoz, majd a kezébe vette a pókot, aztán megfordult és Hana elé tartotta a kezét.
-Köszönj szépen Nünükének!
-Öhm…
Roku szétnyitotta a markát, ekkor bukkant föl a pók, Hana pedig mint egy riasztó úgy kezdett el sipákolni.
-Te állat!!!! Hatalmas barom… vidd innen!!!! VIDD INNEEEEEEEEN!!!
Hanát mintha pisztolyból lőtték volna ki, olyan sebesen száguldott ki a teremből, Roku nevetni kezdett, majd letette a pókot és a lány után rohant. Egy kis keresgetés után ismét felbukkant a szeme előtt Hana, aki ismét hozott egy rossz döntést, berohant a tornaterembe, majd a szertárhoz rohant és kikapta onnan a legközelebbi dolgot.
-Mit akarsz azzal a hullahopp karikával?
-Azt még nem tudom, de ha közelebb jössz akkor tuti kitalálok valami frappánsat!!
-Ahha persze…
Roku elindult Hana felé, aki kétségbeesetten dobta felé a hullahopp karikát. Roku megfogta, aztán letette a földre.
-Jáááj… ne gyere közelebb!!!
Hana ismét futásnak eredt, de ahelyett, hogy kirohant volna a tornateremből elkezdett fölfele mászni egy kötélen.
-Ide úgy sem jössz utánam… béna vagy a kötélmászáshoz!!!
-Na ebben igazad van… de nem dekkolhatsz odafönt egész nap!
Mikor Roku elérte a kötelet felnézett, ám ekkor hatalmas nevetésbe kezdett, mivel Hanán szoknya volt így egy cseppet be lehetett látni.
-Min röhögsz??
-Tényleg tudni akarod?
-IGEN!!!
-Te akartad… szép a kék bugyid!!
Röhögött tovább Roku, ekkor azonban Hana leugrott a kötélről és pont telibe találta Roku fejét.
-BUNKÓ!!!
-Nem én másztam föl a kötélre szoknyában…
-De nem én néztem fölfele…
-Hát ha már egyszer fent vagy akkor nem nézhetek lefele…
-Áhh… hülye!
Jelentette ki egyszerűen Hana, majd kirohant a teremből, Rokunak viszont kellett egy kis idő, mire feltápászkodik a földről, mikor sikerült neki rögtön a lány után rohant.
-Hanaaaa… Hanááácskaaaaa…. Hanucikaaaaa…
Kezdett el kiabálni a folyosón, de Hanát nem nagyon lelte így megállt egy srácnál aki nagyon ismerős volt számára.
-Csáááá öregem!! Nem neked vannak lufijaid???
-Öhm… de nekem vannak!
-na akkor pakold ide szépen a kezembe, ha jót akarsz magadnak!!
A srác nem is habozott sokat rögtön oda adta Rokunak az összes lufiját, aztán ment is tovább. Roku bement a mosdóba telitöltötte a lufikat vízzel, majd Hana keresésére indult, nem sokára meg is találta éppen a falat támasztotta, de mikor meglátta Rokut rögtön futásnak eredt, és ismét beszaladt egy terembe.
-Na… csak meg vagy már… innen tuti nem menekülsz!!
-Hagyjál már… nem kaptam még eleget?
-Öhm… nem!
-De miéééért vagy ilyen szemét?
-Te miért tettél a székemre rágót?
-Hát mert… jó ötlet volt…
-Ahha… na most megtudod, hogy ami számodra jó ötlet mások számára nem nagyon…
Roku felemelte a kezét amiben egy kék lufi volt teli vízzel, Hana szemei elkerekedtek, aztán pislogott párat.
-Az ott vízzel teli lufi??
-Igen!
-És engem akarsz megdobálni vele?
-Igen!
-Most?
-Igen!
-Hülye vagy?
-Ig… NEM!!!
Roku egy hatalmasat lendített a karján, majd Hana felé repült a lufi, de mellé ment. Ezután megsorozta őt, ekkor már több lufi is betalált, de aztán nyílni kezdett az ajtó és az igazgató jött be rajta. Roku még eldobta az utolsó lufit, ami pont Hana combján toccsant szét.
-Ő KEZDTE!!!
Mutattak egymásra rögtön.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te11800/15000Termek - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyHétf. Szept. 29, 2008 6:02 am

Elég mozgalmas volt az első nap a suliban. Hana morcos hangulattal fogadta Renjit, és maga mellé ültette, én pedig leültem egy eddig üres padba. Az egész órát végigbeszélgették, miközben Amaya lecsapott a csontvázra, és még a tanárnő felszólítására sem engedte el, inkább elrohant vele.
Kicsengetéskor Roku kiabálását követően Hana elrohant és nem is láttuk 2. óra végéig. Renji későn eszmélt fel, ezért nem ült át mellém. A japán órán Mitsukot szemelte ki a tanárnő, aki mit se törődve vele bámészkodott, eközben Amaya Masakit terrorozálta a csontvázzal, akit emiatt a tanár elég rendesen leszólt. Hana mikor visszatért, elmesélte az esetét a vizeslufival és az igazgatóval, aki visszaküldte őket a terembe, azzal, hogy majd később számolnak. Engem nem igazán érdekelt, ezért kivonultam az udvarra, ahol kellemes meglepetés ért. Visszafele Renjivel érkeztem, aki bepörgetett a terembe.

-Csak el ne szédülj!-
-Ennyitől?-
-Inkább huppanj le...már hallom kopogni a tanárnő cipőjét!-
-Férfi...-kuncogtam.
-Öhm...akkor érzéki csalódás volt. Tudod mennyire visszhangzik a folyosó!-mentegetőzött.-Eh- - -"-Látom a padtársam már nagyon hiányol.-intett oda a csápoló Hanának. -Holnap melléd ülök! Nem bírok ki vele még egy napot!- kacsintott majd leült a helyére, én pedig visszasétáltam a padomhoz.
Rajzóra következett, és a képemről le sem lehetett vakarni a vigyort. Renji állandóan hátrafordult, és mosolygott. A tanár is észrevette..
-Na akkor Ön.- mutatott rá. -Rajzoljon a táblára egy perspektivikus képet!!
-Öhm.. igenis.. ~most mi a fenét csináljak~-gondolkodott, és egy hirtelen ötlettől vezérelve lerajzolta Zabimarut.
-Elég érdekes felfogás, de a célnak megfelel. Köszönöm..-felelte,- és ha kérhetem, az én órámon ne udvaroljon, hanem figyeljen!- súgta oda neki.
-Elnézést.-pirult el, majd helyet foglalt.
-Na akkor folytassuk! Tehát, amit láthatják, a tér miatt az adott tárgy méreteinek...- lendült bele a tanár a magyarázásba, de az igazgató lépett be az ajtón, és kihívta Hanat és Rokut, az osztályrend pedig felbomlott.
A tanár látta, hogy itt már nem tud mit kezdeni, közölte, hogy majd jön, és kimnet a teremből.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 10, 2008 2:12 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kagari Zekka
Quincy
Quincy
Kagari Zekka

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 93
Age : 36
Tartózkodási hely : műterem, pláza, idolok környékén
Registration date : 2008. Sep. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te10000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyPént. Okt. 03, 2008 9:20 am

-Na nézzük csak milyen óráink lesznek. Az első biológia. Remek, vajon ők hol tarthatnak az anyagban, mert úgyhiszem kissé lemaradva tőlünk. De ez nem baj, hiszen így könnyebb dolgom lesz. -morfondíroztam, majd becsengettek. A tanár bejött és elkezdte az órát. egy darabig minden szépen is ment, míg a shinigamikra nem került sor a feleltetés terén. Néhányan elég szemtelenül szóltak vissza, bár megértem őket hisz jónéhányan akár ötször-hatszor olyan idősek mint a tanár. Daisetsu mesélt nekem egy kicsit már róluk, ezért kicsit meglepődtem mikor az egyikük helyesen válaszolt. Azonban az óra közepén az egyikük ámokfutásba kezdett a csontvázzal amit az osztályn nagy részéhez hasonlóan nem bírtam nevetés nélkül. De sajnos a tanárnak más volt a véleménye így egy rakat házifeladatot kaptunk büntetésből.
Szünetben úgy döntöttem kimegyek kicsit levegőzni, így jártam egyet a folyosón és benéztem a rendes osztálytársaimhoz egy kis beszélgetésre. Kicsit hiányzik a társaságuk, szóval remélem nem kell majd olyan sokáig abba a másik osztályba járnom. Csengetéskor eszméletem rá hogy mennyire leszaladt az idő, így gyorsan visszarohantam a terembe, még mielőtt a tanár odaért volna.
A második óra kicsit nyugalmasabban telt, főleg hogy a fél osztály bealudt az irodalmi elemzésen. Én is úgy éreztem menten elalszom, majd úgy döntöttem keresek valami elfoglaltságot, így letéptem egy fecnit a füzetem sarkából és egy üzenetet írtam rá.
-Van kedved szünetben a tetőn ebédelni? -firkantottam rá, majd egy észrevétlen mozdulattal a mogöttem ülő Daisetsu padjára juttattam. Remélem észreveszi és válaszol rá.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyPént. Okt. 10, 2008 4:35 am

Hana mellett nem volt sok időm unatkozni vagy az órai anyaggal foglalkozni. Újabb és újabb trükköket tárgyaltunk, hogyan lehetne kikészítenie Roku-t. Azért szorgosan ismételtettem vele, hogy az én kezem tiszta ne keverjen bele a gyerekes játékába.
A szünetekben leginkább Kuro-val beszélgettem. A rajzóra nem az én világom,ha finoman akarom kifejezni magam. Nem hiába vagyok a kidou-ban is förtelmesen gyenge. Amihez türelem kéne, az nekem nem megy...Emiatt inkább azzal voltam elfoglalva, hogy Kuro-t nézegettem magam mögött.
-Fejezd már be! Ha ingyen légkondira lesz szükségem tuti neked szólok!-
-Ühüm...-dobtam neki valamiféle választ.
-Mégis mi történt?-fordult felém Hana fürkésző tekintettel.
-Mi-mi?-
-Renjiii! Ne húzd az agyam!-egy pillanatra elgondolkozott, ami reményt kelltett bennem, hogy elvesztette a fonalat,de sajnos nem.-Végre szerelmet vallottál?-bökött jó alaposan oldalba.
-Szerinted agy kurkász?-
-Juhééé!-kiáltotta el magát, amivel már eleve ránk terelte a tanár, amúgy sem figyelmetlen tekintetét.
-Halkabban örvendj!-
-Hoppszá! Már azt hittem vén mama leszek mire bevallod neki...-
-Ne kezdj rá!-
-Ez az igazság! Örülök nektek!-
-Kösszentyű!-
-Jézusom! Ezekre ne szokj rá!-
-Mikre?-
-Semmi...semmi...-
Az órai feléig békésen forgolódtam Kuro felé,de aztán a tanár megunta. Előbb rám szólt, majd kihívott a táblához rajzolni. Teljes zavarban ültem vissza, ahol Hana majd kiesett a helyéről.
-Az Zarbimaru lett volna?-
-Egészen hasonlít...most mit akarsz?-de csak tovább vigyorgott. Ezt egészen addig csinálta,hogy elkezdtek elpattanni az idegszálaim.Végleg megunva a dolgot kicsit ránehezedtem Hana székére, amin hintázott így hátraesett. Jót vigyorogtam a dolgon és elégedetten néztem le rá.
-Teeeee!-pattant fel a földről és kezdett nekem kiabálni. A tanár egy ideig tűrte aztán ránk szólt. Ez a módszer sem bizonyult hatásosnak ezért egyszerűen csak visszaült a székébe és lemondóan bambult maga elé. Nem sokkal később Hana-t és Roku-t kihívták az óráról.
-Szabadság!-terpeszkedtem szét a padban.-Mit műveltek,hogy kihívták őket?-kérdeztem hátrafordulva Kuro-t.
-Biztos nem virágot ültettek a kertben...-mosolygott vissza. Nem foglalkozva tovább,hogy iskolában vagyok megfordítottam a székem és beszélgetni kezdtem "Fehérkével". A tanár egy darabig tűrte, hogy elszabadul az osztály,de végül megadta magát és kirohant a teremből.
-Szegény...vigyünk neki zsebkendőt?-
-Ne gúnyolódj!-
-Mert mi lesz?-vonogattam a szemöldököm.
-Majd megtudod!-
-Már alig várom!-a további mondataimat a csengő zavarta meg.-Egy séta a kertben?
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 6:56 am

[ Meghiúsult kukkolási terv ]

Háta mögött összekulcsolt karokkal hallgatta végig a mondókát, bár fejben kezdett elkalandozni. Egyre többször tört rá kapitánya utáni rohama, ilyenkor pedig legszívesebben egy sarokba vonulva szorongatná a csodálatos shinigami hímről készült fényképét. Mellékesen ezt a fotót engedély nélkül horgászta ki Aki-sama irodájának fiókjából, ami egy meseszép albumban pihent csak arra várva, hogy a látottakat értékelő közönség vegye ujjai közé. Lényeg a lényegben, jobb ha nem látják szerzeményét. Az már úgyis csak az övé! Senki másé! Az ördög kergette kíváncsiság képében tiltott területre, viszont az angyalok gondoskodtak róla, hogy méltó ajándékot kapjon. "Nekem teremtették..."Sóhajtozott rózsaszín ködbe burkolózva. Ebből a magaslati levegőből, pedig nem akaródzott lepottyannia. Mégis megtette! Ő egy küzdő! Képes elszakadni néhány hétre...hétre?...HÉTRE?! Na jó! Nem fogja kibírni, de elsőként a magyarázóra akart figyelni. Torkát köszörülve vágott csábos mosolyt, hogy feltegye az ismétlésre kérő szavait, elvégre szépen kell felvezetnie mekkora bamba. Mégis lenézve rá kellett jönnie a falnál próbálkozik csevegéssel.
-E...eeeh?- kapkodta a fejét jobbra-balra, majd loholt ki a folyosóra, mivel gyanús hangok törtek be a tornaterem ajtaján. Verekedésre, üvöltésre és kiütéses bokszra készen ugrott a színre, ahol már leginkább ápolásra volt szükség. A legfelháborítóbb a perverz mosoly ténye volt! Leszámítva a békés konfliktus rendezés, illetve nem keltünk feltűnést szabályt. Több se kellett Yuem-nak! Közel menetelt a kupac tetején díszelgő tiszthez és osztott ki rá büntető pofont.
-MIÉRT NEM BÍRSZ NYUGTON MARADNI, TE IDIÓTA?!-üvöltözött toporzékolva, akár a sátán kitagadott unokahúga, túlzott hisztéria miatt. Kitombolva feles energiáit, plusz uzsonnára elfogyasztott tábla csokiját, fülön ragadta férfi önbecsélülésének csorbításán túlesett segítőjét, aztán villámgyorsan elrohant bugyuta kifogások kíséretében a legközelebbi női wc-ig. Az ajtót magukra csapva nézte mereven - jelen esetben ijesztő csendben - Hitoshi-t. Hamarosan megunva a céltalan farkasszemezést horkant fel.
-Háh!- fordult el sértődötten. Titkon abban reménykedett ezzel a lépésével valamiféle lelkiismeret furdalást tud kicsikarni áldozatából. Jobban esne egoista szívének, ha tőle kérnének bocsánatot. Bár teljesen felesleges lenne, mivel semmi fatális bakit nem vétettek. Gyorsan be is látta mekkora marha, úgyhogy előhorgászott felsője alól egy dossziét és maga mögé nyújtotta.
-Megfigyelésen vagyok itt. A jelentések, képek, stb-stb...szerint, egyre több hollow bukkan fel az iskola területén. Gondolom sejted, nem lehet átlagos garázdálkodás, ha itt vagyok! Látsz rajtuk valami furát?-termett hirtelen Hitoshi előtt a készített fotókra mutogatva. Mondhatjuk, hogy számító Yume újfent akcióba lendült, mivel azt tervezte belerángatja a kukkolós halálistent is -lemaradt a mondataidról,mert ábrándozott-, hátha dupla ésszel lényegesen kevesebb ideig szükséges mellőznie imádott felettesét.
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te10500/25000Termek - Page 2 29y5sib  (10500/25000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 7:15 pm

Meghiúsult kukkolási terv

Mint sejtettem a hadnagy teljesen mérges lett. Viszont beavatott a küldetésébe. Miközben olvasgattam a jelentéseket, képeket és a többi információkat, feltűnt valami. A háttérben halványan látszott, hogy egy zubbonykabátos férfi, akit az imént láttam, mindegyik képen rajta van. De volt még pár áldozatnak szánt ember is a képen. Meg is említettem ezt a hadnagynak, aki nem nagyon figyelt rám. Viszont eltöprengtem azon, hogy mi köze lehet annak az embernek, a hollowtámadásokhoz. Arra jutottam végül, hogy az illető valahogy tudta irányítani a hollowokat, és saját kiszemelt ádozatokra támadt. Viszont arról lövésem sem volt, hogy mégis, hogy képes erre. Az ötletemet muszáj volt mással is megosztanom, hogy lássam a véleményét. És mivel a hadnagy volt az egyetlen shinigami a környéken kénytelen voltam felhívni a figyelmét valahogy. Elkezdtem dörömbölni az ajtón, és amikor a hadnagy majdnem rámüvöltött, őt megelőzve elmondtam az ötletemet. Kicsit meglepődött, majd ő is megnézte a képeket, és úgy látszott, hogy egyetért velem. Ekkor eszembe jutott a lány, és a kabátos férfi.
-Baj van! Jöjjön!-
Kirohantam a vécéből, majd irányba vettem azt a helyet ahol a késes fickó volt. Mire odaértünk a fickó már eltünt. A lány viszont még ott volt. Rosszat sejtve hátranéztem, és a hadnagy kérdően és mérgesen nézett rám.
-Az imént még itt volt az a férfi... -
A hadnagyon látszott, hogy mérges rám, viszont nem tűnt túl izgatottnak.
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyVas. Okt. 25, 2009 9:54 pm

[ Meghiúsult kukkolási terv ]

A szemmel verés kísérlete hatástalan próbálkozás volt, bár fogalma sincs az abszolút okos hadnagynak, miért várta el szerencsétlen társától, hogy első képekre pillantás után dörzsölt nyomozó képében hetven apró bűnjelet soroljon el. Igaz ebben az esetben egész biztos Yume, csillogó gyermeki szemekkel meredne rá mekkora zseni, de Aki-sama-t nem lehet felülmúlni! Ő az egyetlen, aki ilyesmire képes. "Az én csodálatos hősöm!" Ringatózott elgondolkozva arrébb. Elvégre nem a legnyugtatóbb úgy gondolkozni, amikor egy kíváncsi lény szuszog a füledbe. Kedves húzása kicsivel később mégis átment frontális ütközésbe, mivel addig hintázott arrébb és arrébb, hogy elfelejtkezve magáról koccant neki a falat megtestesítő csempének. Maga elé vizualizált képek sorozatának hála ő teljesen mást látott a térválasztóban, így bőszen próbálta átölelni. A történelmi ökör tettéből Hitoshi kezdődő oktató beszéde zavarta a napfényre és kilométeres zavarában a csempére lehelve igyekezete elhitetni mindenkivel, magát is beleértve, hogy csak takarít. Miért is ne lehetne kedves az átmeneti iskolájával.
Szorgalmasan barátkozva az elmélettel dörzsölte láthatatlan szakállát. Végtére is igaza volt társának. A képek is az ő igazát támasztották alá. Már csak a végleges megerősítés hiányzik. Ideje lenne elcsípniük a "nem-tudni-miért-és-hogyan-ilyen-tápos" srácot akció közben. Halálosan reménykedett, ha szemtől szemben, tisztes távolról szemre vételezhetik a történteket, láthatnak valami leleplezőt. Így is akadtak ötletei, de némelyik még saját fülének is őrültségnek hallatszott. Szóval szelektált közöttük és az elviselhetőbbeket próbálta volna kifejteni, de nem sikerült Hitoshi vészjósló kirohanásának hála.
-Hogy én mindig rohanok egy férfi után...-duzzogott látványosan, azért szorgosan kapkodva a lábait. Befékezve az előbb faképnél hagyott áldozati lánynál megint kényszeresen kerítette hatalmába a nevelő agresszió. Tartva elviselhetetlen tekintetét biccentett a mentegetőzésre, hogy miért is vannak megint itt, majd leguggolt a sikításra kényszerített lányhoz.
-Gyere! Segítek felállni! Nem ücsöröghetsz évekig a padlón!-mosolygott megnyerően és kezét elfogadva állította talpra a még mindig remegő iskolást. Közben folyamatosan azon gondolkozott, hogyan kérdezzen rá az esetre, de jobbnak látta, ha kivételesen a másik shinigami-ra hagyja. Ő volt jelen. Furcsának látszódna, hogy Yume kezd kérdezősködni. Szóval annyit tett a siker érdekében, amiért egészen biztos büszke lesz rá kapitánya. Megnyerő és kedves maradt, ezzel becserkészve az áldozatot, hogy bízzon bennük. Többet kellett tudniuk a rejtélyes srácról.
-Yume vagyok! Ő pedig Hitoshi! És már nem lesz semmi baj! Biztonságban vagy! Igyunk is valamit az automatából! Teljesen kiszáradtam! Tiszta hosszú volt ez a nap! Ja! A vendégem vagy!- bolondozott vidáman szabad kezével maguk után rántva a kicsit kiakadt nyomozó társat. Egyenesen a földszinti bejárat felé sétáltak, ahol a bőség zavara komoly traumát fog okozni Yume-nak
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te10500/25000Termek - Page 2 29y5sib  (10500/25000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzomb. Okt. 31, 2009 9:23 pm

[ Meghiúsult kukkolási terv ]

-Szia
köszöntem a lánynak mosolyogva, hogy lássa, hogy barátok vagyunk, nem pedig ellenségek. Hogy tudjunk beszélgetni erről, keresnünk kellett egy termet, így az első üresbe bementünk. Yume hadnagy kedves álarcot vett fel, hogy kiszedhesse a lányból amit tudni akart. Nem sokat sikerült kiszedni a lányból, mivel ő még mindig a sokk hatása alatt állt. Nagy erőfeszítések árán, annyit sikerült megtudnunk, hogy ismerte azt az embert. Elgondolkodtam ezen a dolgon, és végül arra jutottam, hogy csak két féle képpen keveredhetnek ide a hollowok. Első, ha egy nagy lélekenergiájú lélek van a közelben. Második, ha idecsalogatják őket. Ez pedig egy hollow baittel hozható létre. Meg kell találni azt az embert, és remélhetőleg meg tudjuk akadályozni a többi hollow felbukkanását. De mi köze lehet annak az embernek, ehez a lányhoz. Ráadásul honnan szerzett hollow baitet? Túl sok a kérdés, és túl sok a feltevés. Nehéz küldetés, megértem, hogym iért küldték ide a hadnagyot. Tudok-e egyáltalán segíteni neki ebben a küldetésben? Mindenképpen meg kell próbálnom. Félrehívtam a hadnagyot, és elmondtam neki az ötleteimet. A szemében kétkedés látszott, de csak ez a kettő megoldás volt. Ezzel egyetértett.
-Mindenképpen a lánytól kell megtudnunk, ki az az ember. Innentől tudunk elindulni. Ha nem gond megpróbálnám én, rendben?-
A hadnagy lassan bólintott. Odasétáltam a lányhoz, és belesúgtam a fülébe.
-Kérlek, mondd el nekünk, hogy ki volt az az illető. Megvédünk tőle. Soha nem árthat ezek után neked. Rendben?-
A lány könnyáztatta arccal felnézett, és a szememet fürkészte. Valószínűleg azt akarta kideríteni, hogy hazudok-e.
-Ő az apám barátja. Nem tudom a nevét, de gyakran lófrál a Parkban. Nem tudom mi üthetett belé. Csak így hirtelen megtámadott egy késsel pedig... én...-
És a lány ismét elkezdett zokogni. Ott maradtam, hogy megvigasztaljam, közben tátogtam Yume-nak, hogy menjen előre, majd utána megyek.
// tehát ha nem gond folytassuk a parkban, oké?Smile Ja és bocsi a késői posztért//
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyHétf. Dec. 06, 2010 11:12 am

Ranchitaimu uizu a Hiro


Az asztalra borulva vettem tudomásul a csengő megszólalását, miközben halk szitokáradattal morogtam az előttem fekvő papírlapnak valamit arról, hogy az élet mekkora szívás. Legszívesebben összetéptem volna apró cafatokra ezt a matektesztet, a tetején lévő pirossal írt szám bántóan alacsony az én ízlésemnek, talán még a duplájával sem lennék igazán elégedett >.> De hát nem tehetek róla hogy ilyen szar lett a doga, nem tudtam rá tanulni, de ha tehettem volna akkor sem nyúltam volna hozzá a füzethez csak azért sem! Utálom ezt a hülye tantárgyat, de még jobban gyűlölöm a seggfej tanárt! Látom rajta, hogy ő is utál engem, irigy a sikereimre és arra, hogy még az ő hülye tantárgya nélkül is sokkal többet fogok elérni nála, hiszen én sztár leszek, ő meg egy nyomorék középiskolai tanár marad örök életére Cool Savanyú a szőlő, mert nekem valamiben van tehetségem, vagy talán ő is énekes akart lenni kiskorában csak botfüle volt és a beteljesületlen álmától érzett frusztráltságot vetíti ki rám, arra aki tud énekelni. Meg gitározni, meg cosplay-versenyt nyerni, meg rajzolni, szóval akár mangaka is lehetnék, ha folytatni szeretném a családi hagyományt Surprised Sőt, apu biztos el tudná intézni azt is, hogy lehessek seiyuu! Úúú, annyi lehetőség áll előttem, azt se tudom melyik ujjamat harapjam le *.* Most viszont ebben a retkes suliban kell szenvednem, amihez semmi kedvem nincs >.> Legalább most lesz egy kis nyugtom, hiszen ebédszünet van, de aztán... aztán jön az angol >.> Az egész tantárgyban a tanár az egyetlen jó dolog, imádnivaló überbishie angol srác szerlmes lány Álmodozó ábrázatom viszont nem sokáig maradt úgy, ugyanis rájöttem... hogy nincs kész a leckém o.O Basszus, nem állhatok oda Kyle elé angolházi nélkül! Ijedten pattantam fel és néztem körül a teremben, vadul keresve az áldozatot, akit lehúzhatok egy leckével és cserébe kiszúrhatom a szemét mondjuk egy autogrammal, vagy végső esetben egy dedikált CD-vel >< Persze ilyenkor mindenki rohan ki az udvarra enni, vagy a büfébe kaját venni, így gyakorlatilag senki nem volt a teremben már, leszámítva egyetlen embert. De annyi nekem pont elég, így felvettem a legédesebb és legmoébb arckifejezésemet, odalibbentem a srác padja elé, és lehuppantam az előtte ülő székébe.
- Kazukiiii~ Látom rajtad, hogy kész az angolházid és kölcsön akarod nekem adni, másképp miért is maradtál volna a teremben, nem? Surprised
Szólítottam meg az áldozatom, azaz Hirót, mézes-mázos hangon. Elég bajkeverő-feje van, tulajdonképpen jobb is így, hogy nincs más a teremben, nem biztos hogy szívesen mutatkoznék a társaságában a barátnőim előtt. A célom elérése viszont sürgető, és nem tűr halasztást, hiszen még én is akarok enni, így nem nagyon volt más választásom, be kellett támadnom a fiút. És ha már itt tartunk...
- Téged elég sokat hiányolnak a tanárok, mi szél hozott a suliba ma? Ennyire unatkozol?
Kérdeztem némileg ironikus felhanggal, miközben az asztalára könyököltem, és az államat a kézfejeimre támasztottam. Jó, én is viszonylag sokat hiányoztam az utóbbi időszakban, először a stúdiófelvételek miatt, aztán meg promótálni kellett az első kislemezemet, de Kazukit még ritkábban láttam, mint hímkarikat a K-ON-ban Surprised Kyaaa~ a kicsi Satoshi annyira kawaii volt amikor megtudta hogy Ritsu Júliát fog játszani az iskolai színdarabban *.* Bár nekem is lenne ilyen ölelgetni való öcsikém, de nekem nem jutott tesó, maximum az unokabátyót említhetném, de ő se nem aranyos, se nem ölelgetni való, csak egy savanyú vénember, aki korombeli csajokkal kavar o.O Bár amikor rajtakaptam, hogy Maroon 5-ra táncikál a kis szívecskés köténykéjében a konyha közepén a seprűnyelet tartva... Na az legalább kellően wtf volt ahhoz, hogy sírva röhögjek rajta rofl
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzer. Dec. 08, 2010 12:44 am

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Minden lógásnak megvan a határa, s Én úgy érzem, ma ideje lenne tiszteletemet tenni a suliban, mert már régen basztak le a kedves tanárok, Nekem pedig szükségem van a pozitív megerősítésre, ezt még a reggeli műsorban is kifejtette a nőcske. Igazából semmilyen táskát vagy könyvet nem cipelek magammal, igazából Nálam az órára beülés azt jelenti, amit a szavak közvetítenek. Leülök, és azután nézek ki a fejemből, mint aki azt se tudja, mennyi az annyi. Pedig van némi sütnivalóm, csupán kényelmesebb hátradőlve hintázni a széken, mint angol szavakat mormogni teljesen felesleges módon, szerencsére férfi lévén nem nedvesedek be, ha meghallom a tanár orgánumát, hisz’ testfelépítése inkább idéz egy orángutánt. Bezzeg a többi csitri az osztályomban mind odavannak a bishiekért, s nem is haragszom rájuk ezért, addig sem zargatnak Engem. Jó szokásomhoz híven most is csak ledobtam magam a padba és a matekdolgozattal mit sem törődve kezdtem kibámulni az ablakon. Ezen tevékenységem egy idő után unalmassá válik, így nem tehetek mást, muszáj züllesztenem az osztály rendjét, mert különben nem lenne meg a napi jócselekedetem, az pedig hatalmas törést jelentene a Karmámban. A szerencsét nem veszíthetem el, ezért a kapott papírlapból egy takaros repülőt hajtogatok, majd ezzel kezdem el dobálni az előttem ülő strébert, aki óriási beleéléssel körmöl valamit a sajátjára, pedig annyi más felhasználási módja lenne annak a szeletnyi kivágott fának. Sajnos jókedvemnek hamar vége szakad, mert az a szemüveges pribék rögtön elkobozza a tökéletes repülőmodellemet. Bezzeg akkor Én nem szólok egy szót sem, amikor vinnyogva leskelődik befele a lányöltözőbe, de ennek most vége! Vigyázzon magára kedves Ashigaka tanár úr, nehogy egy fegyelmi tárgyaláson lássuk ismét egymást! Twisted Evil
A csengő mennyei megváltóként érkezik, habár nemigen számít, hogy óra van-e vagy sem. Lábaimat könnyedén polcolom fel a padra, miközben székem hátsó két lábán egyensúlyozva elmélkedem a világ dolgain vagy a női mell kerekségén. Töprengésem már-már perverznek is mondható irányt vesznek, amikor egy zavaró lény jelenik meg. Nem vagyok biztos a fajtájában, ám véleményem szerint pióca lehet vagy valami élősködő, mert csak akkor szól az emberhez, ha valamire szüksége van. Csupán fél szemem kinyitásával vagyok hajlandó a lányra tekinteni, aki még mindig azt az idióta animeszereplőt majmolja; idegesítő. Felvetése teljesen értelmetlen, valamint nélkülöz minden valóságalapot, ám se kedvem, se erőm nincs jól lebaszni, szóval csak a szokásos kedves és követlen módon fogom tudtára adni házim hiányát, amit biztos meg fog érteni, s nem zavarja tovább köreimet.
- Évek óta nem csinálok házit, fogtad? – lököm oda flegmán, azután ismét lehunyom lélektükrömet, ezzel lezártnak tekintve a beszélgetés. Azonban próbálkozásom egyoldalú, csak mondja és mondja a magáét, olyan idegesítő, mint egy moszkitó. – Ha tudni szeretnéd Nakano – bár semmi közöd hozzá -, igen, unatkoztam otthon! Viszont ha már ennyire összejöttünk, akkor Én is feltennék egy kérdést… Mivel tömöd ki a melltartódat, mert rohadtul igazinak tűnik?!
Szavaim lehet nem eléggé célravezetőek, ezért könnyedén dőlök előre, majd mutatóujjammal a megadott célterületre bökök. Már régebben be kellett volna látnia, miszerint az általa annyira fannolt csajszinak semmi melle nincs, ezért Neki sem kéne azt játszania, hogy van. Először is ilyen archoz ekkora cici? Ugyan már! Inkább nézem 12-nek, mint 17-nek, csak azért tudom a valós korát, mert egy osztályba járunk. Nem is túl okos szegény, ezért az osztálylépés ötletét is el lehet vetni egy az egyben. Másodszor ki nem állhatom, ha valaki jobbnak tartja magát a másiktól, s a Velem szemben ülő nőcskéből árad a lesajnálás bűze. Höhö, rossz embert próbáltál lehúzni Csillagom, amit Tőlem kapsz, azért nem jár köszönet. :/ Tűnhetek akár gonosznak is, vagy bunkónak, de van egy sajnálatos betegségem, amivel nem tudok mit csinálni, kétségtelenül gyógyíthatatlan. Leszaromitisznek hívják.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 10:01 pm

Ranchitaimu uizu a baka Hiro


Úgy gondoltam, hogy miért is ne lehetnénk kedvesek és aranyosak a pofátlanul lógó osztálytárssal, amikor éppenséggel simán nézhetném levegőnek is, de már látom hogy hiba volt így közelíteni. Innentől kezdve az, hogy lesz-e leckém, az másodlagos, valahol a lelkem mélyén számítottam is rá, hogy Kazukinak nem lesz kész és másolható házija. Jóképű tanár ide vagy oda, annyit már nem ér a dolog, hogy nekiálljak szenvedni most, amikor a büszkeségem a tét! Úgy gondolom egyáltalán nem érdemlek ehhez hasonló, lekezelő hangnemet, nem tettem érte semmit, csupán egy szívességet szerettem volna kérni, és azt még csak nem is a fiút valójában megillető hangnemben prezentáltam. Most persze nyavalyoghatnék azon, hogy Hiro soha semmire nem fogja vinni ezzel a mentalitással és hogy törődnie kéne a jövőjével, ahogy én teszem, de tulajdonképpen rohadtul nem érdekel hogy egy ilyen idiótával mi lesz majd ha egyszer csak a nagybetűs élet közepén találja magát és már nem lesz ott neki apuci és anyuci hogy eltartsa, meg különben is, semmi okom sincs rá hogy mások érdekeljenek amikor magamért is aggódnom kell. Nem is sejti, hogy mennyire érzékeny pontra tapintott, azaz inkább mutatott rá, merthogy még akkor sem engedném hogy megtapintsa, ha ő lenne az utolsó férfi a világon, szóval hogy mennyire beletaposott a lelkembe ezzel a kötözködő megjegyzésével. Hiába stimmel ugyanis a magasságom, hiába dolgozom a súlyom megtartásán rendületlenül, hiába használok kontaktlencsét és hiába vágatom a frizurámat a megfelelő stílusra, a természet mégis kegyetlenül kicseszett velem azzal, hogy a mellméretemet sokkal-sokkal nagyobbra vette, mint azt én szeretném. Bizony, míg más lányok nagyobb cicikről álmodoznak, addig én pont fordítva. Ezért nem leszek én soha tökéletes Azu-nyan, és igen, nekem ez életem nagy krízise, ne tessék röhögni TT_TT Érthető hát, hogy miközben kezeimet a mellkasom elé kaptam, homlokomon kidagadt egy ér és ugrásszerűen megnövekedett a stressz-szintem. Ha pillantással ölni lehetne, Hiroért jöhetne a hullaszállító, de mivel én nem vagyok Superman, így más módszert kellett alkalmaznom a kívánt cél elérése érdekében. A ziccer persze előttem állt, elég volt egy kicsit lejjebb csúsznom a székemen, hogy lábfejemet Kazuki székének a lába mögé tehessem, és egy hirtelen mozdulattal kirántsam azt alóla, megszüntetve a harmonikus egyensúlyt, amelyet eleddig fenntartott.
- Teme, hogy mersz ilyet kérdezni egy nőtől??? Ne magadból indulj ki, attól még hogy te zoknikkal tömöd ki az alsógatyád, más nem szorul rá az efféle alantas trükkökre! Bár amilyen közönséges paraszt vagy, rajtad semmi sem segítene, még egy eroge-karaktert se tudnál meghódítani, nemhogy egy hús-vér lányt. Hmpf!
Pattantam fel akciómat követően és osztottam ki Hirót vörös fejjel, ha lett volna nálam valami kéznél, talán még azt is hozzávágtam volna feszültségem levezetése gyanánt. Majd pont egy osztályközösség-romboló kis köcsögtől fogom tolerálni ezt a hangnemet, na persze >.>
- Különben is, mi bajod van velem, sérti az egódat hogy hozzád merek szólni, ó, urunk-császárunk? Vagy mindenkivel ilyen bunkó vagy?
Folytattam a tombolást a pillanatnyi szünetet követően, dühösen fújtatva miután befejeztem a fiú kérdőre vonását. Áh, nem is tudom mi a francért húztam fel magam ennyire egy ilyen beképzelt hörcsögön, nem éri meg hogy felmenjen miatta a vérnyomásom és megfájduljon a torkom a kiabálástól. Örülök neki, hogy ilyen segítőkész és kedves embert ismertem meg Kazuki személyében, tőlem akár fel is fordulhat, én végeztem vele -.- Feldúltan caplattam vissza a saját padomhoz, és vágtam le magam a székre, majd kifejezetten erőszakos mozdulatokkal rángattam ki a táskámból egy random light novelt, amibe belemélyedve megpróbálhatom magam lenyugtatni.
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 5:02 am

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Azt hittem ezzel az akciómmal örökre eltávolítom a közelemből, azonban a Sors nem ily’ kegyes hozzám, hogy kapná be a bal herém! Tesztemet követően vigyorogva folytatnám a hintázást, ám ebben megakadályoz Nakano virgácsának közben járása. Amúgy is ingatag a szék, amin hintázok, de amint kirúgja alólam, már menthetetlen vagyok. Hangos csattanás kíséretében vágódok hátra, ám még előtte a tarkómmal letapogatom a mögöttem lévő padot is, biztos, ami biztos. Az ütéstől ugyan megszédülök egy kicsit, viszont ettől eltekintve nincs semmi bajom, csak a megsérült önbecsülésem ordít bosszúért. Kimért, lassú mozdulatokkal tápászkodok fel, nem szabad kimutatnom az érzéseimet, azzal csak a kezére játszanék. Pampogásával nemigen foglalkozom, kaptam már ennél nagyobb kiosztást is, ráadásul érthető okokból nem fogok megilletődni egy hormontúltengős luvnyától, akármilyen nagy hanggal is kotkodácsoljon itt Nekem. Sértő beszólását nem igazán veszem magamra, arról a bizonyos testrészről is csak biztosan valamelyik idióta számítógépes novellájában hallott, s egy valódival szemben azt se tudná, hogy mit kezdjen. Nem kívánok reagálni erre, de azért annyit leszögeznék, miszerint ha netalántán kedvesebb lenne és engedelmes, akkor egy hétnyi tolószékes kúrával ajándékoztam volna meg, mert egy ideig biztos nem lett volna képes a lábára állni önerőből. Ajaj, Kiscsillag, nehogy azt hidd, hogy felszegett fejjel és magasan hordott orral elvonulsz, akkor megúsztad a Kazuki-haragot! Sikerült kihoznia a sodromból, holott erre a szünetre is céltalan henyélést terveztem, ami most természetesen már kivitelezhetetlen, túlságosan is felkavarta a lelki világom az előbbi eset, amelynek hála habtestem a padlóra esett. Megbocsáthatatlan, vendettát hirdetek!
- A stílusoddal van gondom, Kiscsibém, attól áll fel a szőr a hátamon. – lököm oda megvetően, miután a székemet is visszaállítottam az eredeti helyére. – Ráadásul merész kijelentés volt az a meghódítgatós zagyvaság egy olyantól, akinek az egyetlen szexuális kapcsolata feltehetőleg valami animekaraktert ábrázoló vibrátorhoz fűződik. Nem vagyok bunkó, csak azokkal, akiket nem találok méltónak a normális beszédre. Remélem érted, hogy Te melyik kategóriába tartozol. Wink
Egy kacsintással megtoldva teljes a jelenet, amit persze nem láthat, mivel fejét máris bedugta valami ostoba könyvbe, mely kétségtelenül valami nyálas történetet tartalmaz, erre nedvesedik a bugyi. Nem bánik valami finoman azzal a szeméttel, ezért kétségtelenül nincs is rá szüksége, szóval különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül döntöm el magamban megsemmisítésének sanyarú ítéletét. Aztán majd szaladhat valamelyik zsírosnyakú tanárhoz, Tőlem aztán egy fityinget se fog kapni, hogyha meg akarná téríteni a kárát. Talán kicsit elhamarkodott különleges képességemhez nyúlnom, tanítóm biztosan egy atyai taslival intene jobb belátásra, azonban Ő most nincs itt, s valójában már az élők között sincs… A zavaró emlékképet oldalra lökve koncentrálok némi lélekenergiát a balomba, aminek hála egy fényesen izzó íj materializálódik a semmiből. Halk csettintés, ennek hála jobbomban egy vékony, ám annál erősebb vessző is összeáll a környező lélekenergia-szemcsékből. A célzás mindig is erősségem volt, egyszerűen ösztönszerűen tudom, hogy mit és hol érdemes eltalálni ahhoz, miszerint maradandó károsodást okozzak vagy csak felületi sérülést. Természetesen most eszemben sincs megölni ezt a csajt, bármennyire is kihúzta a gyufát, de némi ijesztgetés azért kijár Nekem, ennyi hasznom igazán származhat Belőle. Reményeim szerint összepisálja magát a rémülettől, az azt hiszem elegendő elégtétel lenne számomra. Szám szélén máris gonosz vigyor játszik, amint ujjaim közül kicsúszik a megfeszített ideg, majd ezt követően a szélnél is sebesebben átszeli a kettőnk között lévő elhanyagolható távolságot, ezt követően pedig átlyukasztva a könyv jobb felső sarkát, egyszerűen kitörve az ablakot elrepül a horizont felé.
- Hopplá… - szólalok meg alig palástolva jókedvem. – Mi a fene volt ez?!
Amilyen idióta, biztos egy gömbvillámra vagy az UFOkra kenni majd a dolgot, még csak mentegetőznöm sem kell, hisz’ ki hinné el, hogy a semmiből előteremtettem egy egész felszerelésnyi íjászathoz használatos eszközt, majd ezt követően mindent elpakoltam olyan helyre, ahol senki se találja meg. Na kérem, ezt nevezik tökéletes bűntettnek, haha! Már csak a sírásra görbülő szájacskát akarom látni, s a mai jócselekedetem ezzel véget is ért.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 12:32 am

~ Ranchitaimu uizu a bwaaaaka Hiro ~


Kazuki szánalomtól csöpögő szavaira már oda se bagózok, a büntetését már megkapta tőlem, hiszen akkorát tanyázott, hogy egy darabig sajogni fog minden porcikája, különösen a buksikája. Ezt kapja az a léhűtő, aki nem a legutolsó padot választja közösségbomlasztó tevékenységéhez, nem is tudom miért pont ott ül ez a seggfej, ahol, minden animében és mangában az utolsó padsorban ülnek az olyan bajkeverők, mint ő. Ebből is látszik, hogy Hiro mekkora amatőr, még az efféle íratlan szabályokat se képes betartani. Én úgy gondolom teljesen normálisan közelítettem hozzá, intéztem felé egy kérést mint osztálytárs az osztálytárshoz, erre bunkózást és egy fenn hordott orrot kapok cserébe, a hangnemről nem is beszélve... Nem az én stílusommal van baj, nem én kezdtem a beszólogatást, csak felvettem a kesztyűt, ahogy ezt minden normális önérzettel rendelkező lény tenné. És persze továbbra is áll a mondás, miszerint mindenki magából indul ki, Hirónak biztos csinos kis ona-hole gyűjteménye van otthon, alvás közben meg egy dakimakurát ölelget, és ettől a kombótól már rögtön azt képzeli, hogy volt lánnyal Rolling Eyes
- Irigykedés helyett inkább próbálj meg te is elérni valamit, biztos fájó lehet egy magadfajta nagyravágyó alak számára, hogy szürke kisegérként kell élnie. Mellesleg ha annyira tudsz csajozni, akkor hajrá, bizonyítsd be.
Szúrtam oda azért színtelen, nemtörődöm hangon, csak hogy lássa, azért hallom amit mond, bármennyire is jelentéktelenek és szánalomra méltóak azok a szavak, amelyek kiestek a fiú száján. Ha ez oltogatás akart lenni, akkor van még mit tanulnia a műfaj mestereitől. Különben is, eldöntöttem, hogy nem kapom fel a vizet egy ilyen semmirekellő ficsúron, azzal csak neki okoznék örömet, ha látná hogy vergődöm az ócska beszólásain. Szépen ignorálom és hagyom, hogy forrongjon a saját levében, rittig nem azt fogom csinálni, amire ő számít. Inkább belemélyedek az olvasmányomba, az majd megnyugtat. Ez az idióta valószínűleg fel se fogná, hogy miről szól ez a light novel, a csökött agya nem elégséges ahhoz, hogy feldolgozzon egy ilyen komoly történetet. Különben is biztos azt hiszi, hogy valami nyálas shoujót olvasok, de attól még hogy lány vagyok, az nem jelenti azt, hogy engem azok érdekelnek is. Ha light novel, akkor én a drámák, a rejtélyes történetek és a sci-fik mellett vagyok, ha romantika kell akkor animézek ><
A mögöttem lévő mozgás egészen addig nem igazán érdekelt, amíg egy ismerős hang nem ütötte meg a fülemet. Talán ha nem lyukasztja át néhány pillanat múlva a könyvem lapjait egy nyíl, akkor simán azt hiszem, hogy csak képzelődtem, de mivel ez megtörtént, ezért kénytelen vagyok elhinni, hogy egy quincy nyíl képződésének a zaját hallottam, és a villanás meg is erősített ebben. Kétféle érzéssel küszködtem, az egyik az őszinte meglepetés, hiszen franc se gondolta volna hogy ez a mitugrász is quincy, a másik pedig a röhögőgörcs, mert ez a töketlen barom azt sem tudja, hogy melyik oldalát kéne eltalálnia a könyvnek ahhoz, hogy ne tudjam azt tovább olvasni. Műveletlensége ennél magasabb szinte már nem ölthet, ha azt sem tudja, hogy itt Japánban mi a könyveket jobbról balra, és nem balról jobbra olvassuk, de tulajdonképpen miért is számítottam volna másra tőle? Persze az is lehet, hogy csak nem tudja megkülönböztetni a balt a jobbtól, ami egy kétbalkezes és kétballábas alaknál nem is olyan meglepő, ha belegondolok. Teljes nyugalmat magamra erőltetve csuktam össze a novellámat és tettem azt vissza a táskába, majd az asztalra rátenyerelve álló helyzetbe tornásztam magam. Úgy alapvetően nem érdekelt a károm, majd megveszem újra a könyvet, nem nagy dolog. Viszont az, hogy ilyen felelőtlenül használja valaki a quincyk örökségét, az mindennél jobban kicsapja nálam a biztosítékot. Amint megfordultam, Hiro megláthatta a szememben a sötét tekintetem, amely a fiú halálát jelentené, ha pillantással lehetne ölni. Egy lendületes kézmozdulattal szabadítottam ki az egyenruhám alól a bal csuklómon viselt pentagramot és aktiváltam a segítségével a saját íjamat.
- Baddo rakku Kazuki, engem nem fogsz hülyének nézni. Választhatsz, hogy melyik szemedet lőjem ki, vagy tudod mit? Megfosztalak az erődtől. Egy magadfajta torasshu nem érdemli meg, hogy a quincyk örökségét birtokolja! Ez nem játékszer, amivel kényedre-kedvedre szórakozhatsz hanem adomány, ami felelősséggel jár! Nézz szembe a következményekkel, ha azok ellen fordítod, akiket meg kellene védened vele!
Mondtam dühösen, miközben a megformált nyilat a dereka felé irányítottam. Persze eszem ágában sem volt átlyukasztani azt a két pontot, ami az átlag feletti lélekenergia forrása, csupán az ingét fogom felszabdalni egy kicsit, hogy jól ráijesszek, és megtanulja egy életre, hogy egy halálos fegyvert nem szabad felelőtlenül használni. Azonban mielőtt útjára engedhettem volna a nyilat, hirtelen teljesen elgyengültem és szédelegni kezdtem, a látásom pedig először elhomályosult, majd már csak azt éreztem hogy a padló felé zuhanok tehetetlenül és minden elsötétül...

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 2:45 am

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Ugyan arcomon nem igazán látszik, csupán szemöldököm emelkedik meg egy kicsit, azonban meglep a váratlan visszavágás. Bizonyítsam be, hogy mekkora hódító vagyok? Ajkaim önkéntelenül is gúnyos mosolyra húzódnak, biztos tetszene Neki, hogyha más is járna a lábai között, nem pedig csak a hideg levegő. Az általam tervezett akció nem érte el a kívánt hatást, ugyan sikerült kitörnöm az ablakot, ám a könyv a kezében maradt. Csalódott szusszanással veszem tudomásul a dolgot, miközben lerázom a még mindig balom körül keringő lélekrészecskéket. Már-már hagynám lógva az egész témát, amikor hirtelen felpattan, egy pillanatig azt is el tudom képzelni, miszerint Nekem ugrik, azonban ez elmarad. Helyette Ő maga is megidéz egy íjat, majdnem olyat, mint amilyet néhány másodperccel ezelőtt jómagam tüntettem el. Ez nem várt fordulat a történetben, talán kissé elbíztam magam, sokkal jobban fel kellett volna térképeznem a környéket, mielőtt még ész nélkül lövöldözni kezdenék. Persze teljesen felesleges lett volna, ezt Én is tudom, a fajtánk tökéletesen tudja kezelni a lélekenergiát, ezért nem nagy kunszt úgy elrejteni azt, hogy senki se vegye észre. Hablatyolására oda sem figyelek igazából, inkább a körmeimet kezdem el nézegetni, hátha azok izgalmasabb szórakozást nyújtanak. Sajnos ez nem így történik, ráadásul osztálytársam hangja minduntalan beférkőződik a fejembe, kiűzhetetlenül irritálva a dobhártyámat. Kénytelen-kelletlen fordítom felé a tekintetem, csakhogy ezután rémülten kapjam kezeimet a családi ékszerek elé. Amilyen vadállat, képes lenne megfosztani a legbecsesebb tulajdonomtól, amivel nem csak magamnak, de szerencsés lányok egész armadájának okoztam jókedvet.
- Nem kértem ezt az erőt, Velem született! – vágok vissza ingerülten és amennyire csak lehet, a pad mögé kerülök, ahol védve vagyok valamennyire. – Csak azért irtom a hollowokat, mert személyes elszámolnivalóm van azokkal a férgekkel. Teszek magasról az emberekre, Nekem csak az számít, hogy megbüntessem őket azért, amit a családommal tettek. Ne oszd itt az észt, sokkal több lidércet nyírtam már ki, mint amennyit Te valaha is fogsz.
Szavaim ezúttal valós mérgességet jeleznek, a gyilkosok megemlítése a szokásosnál is rosszabb hatással van Rám, még akkor is, ha szerény személyem szájából hangzott el. Gyors vagyok, nem esik majd nehezemre elkerülni azt a nyilat, emiatt egyáltalán nem aggódom. Érzékeim pattanásig feszülnek, viszont a lövés elmarad, amikor hirtelen fogja magát és összeesik. A gravitáció törvényeinek engedelmeskedve előre dől, ekkora csöcsökkel képtelenség hátraesni. Halk puffanás, aztán csend. Hm, lehet ez valami idióta elterelő hadművelet, bár annak elég gáz. Némi töprengést követően a kivárás mellett döntök, hogyha két percen belül nem ébred fel, akkor tényleg valami baja van. A percek lassan telnek, azonban a kinti zsivajon kívül semmi más motozás nem töri meg a csendet. Most kajak fel kell locsolnom, miután eléggé kifejeztem számára, hogy ki nem állhatom? Mi a rák ez, kandi kamera? Megrökönyödött sóhaj kíséretében mászok közelebb, a legkisebb támadó mozdulatra is tökéletesen fogok tudni reagálni, ezért sem kell mitől tartanom. Látszólag lélegzik, legalábbis a mellkasának emelkedése erre enged következtetni. Talán nem kap rendesen levegőt az egyenruhában, ez is okozhatta az ájulását, az oxigénhiány! Nem hiába kéne orvosira mennem, zsenialitásom már most is az egekben szárnyal. Különösebb érzelem nélkül az arcomon gombolom ki a zubbonyt, ám mutatóujjam véletlenül beakad az ingbe is, így azon is kinyílik egy-két gombocska. Nos, nem ezt akartam, viszont most le tudom ellenőrizni, hogy tényleg nem tömi-e a melltartóját! A cél szentesíti az eszközt, így óvatosan bekukucskálok és Tőlem szokatlan módon, kissé csalódottan huppanok le. Jó lett volna ezzel szívatni, azonban nem ilyen kegyes hozzám a Sors.
- Kíváncsi lennék, hogy mi baja van… - mormogom csak úgy magamnak, miután kétszer egymás után megbökdöstem a fejét. A kis méregzsák biztos strokeot kapott, attól fetreng itt, mint egy partra vetett bálna. Nemigen tudok érte mit tenni, a gyengélkedő kurva messze van, ráadásul a szünetnek is csak az elején járunk, szóval esélytelen, miszerint itt mozgás lesz. Ezen meggondolásból inkább előveszek egy szelet csokoládét valamelyik szerencsétlen táskájából, majd zabálni kezdem. Remélem hamar magához tér, különben magyarázkodhatok a tanárok előtt, megint.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 2:44 am

~ Ranchitaimu uizu a bwaaaaka Hiro Mad ~


Papírzörgés hangja visszhangzott a fejemben, mikor magamhoz tértem. Idegesítően hangos zaj volt, legszívesebben ledugtam volna a torkán a papírt annak, aki csinálta. Azonban jóformán meg sem bírtam moccanni, olyannyira gyengének éreztem magam. Éreztem, hogy fekszem, de nem ágyban, ahhoz ez túl kemény volt. A padlón lennék? Mit keresek én ott? Miért reszketek, talán a szabadban lennék? Lassan ködös emlékek kúsztak az elmémbe, és ennek köszönhetően ráeszméltem, hogy egyáltalán hol is vagyok és mi is történt velem. Bár utóbbira nem tudtam a választ, csak sejtettem, hiszen történt már velem hasonló, de annak már vagy két éve. Túlhajtottam volna magam megint? Nem, az lehetetlen, kizárt dolog. Lehet, hogy nem alszom annyit amennyit kéne, de nem érzem magam kimerültnek esténként... annyira... Basszus, most nem maradhatok otthon hetekig, most nem, amikor végre bemutatkozhatok Karakurának és egész Japánnak. Ejteni fognak, ha miattam csúszni fog az egész Kana-nyan projekt, csak azért mert nekem pihenésre van szükségem. Most nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust -.- De nem, most nem az történt mint anno, egyszerűen felidegesítettek és a stressztől lezuhant a vérnyomásom. Igen, semmi komoly, elmúlik mindjárt. Csak ne fáznék így, meg valamiért levegőt se kapok rendesen -.- Plusz ez a zörgés -.-
A szememet lassan kinyitva először homályos foltok fogadtak, még most is úgy éreztem hogy forog velem a világ. De aztán a képek kitisztultak, és ahogy arra számítottam, nem a gyengélkedő látványa fogadott, hanem az osztályteremé, a zajt pedig természetesen ki más is okozta volna, mint Hiro... Tömte a fejét, láthatóan nem is aggódott miattam. Idióta... Tőle akár meg is halhatnék, le se tojná. Szívesen leüvöltöttem volna a fejét, de nem éreztem hozzá az erőt, így csak néztem kifelé a fejemből. Aztán hirtelen egy nagyon rossz előérzetem támadt, egyedül voltunk a teremben, én ájultan, ő meg... Basszus, nyitva van az ingem?!
- Teme... Csináltál... velem valamit?
Lihegtem erőtlenül, sajnos indulatot most nem tudtam belevinni, örültem hogy képes vagyok megszólalni. Ha kiderül, hogy hozzám nyúlt, én esküszöm hogy lehajítom a tetőről abban a szent pillanatban hogy visszatér az erőm Mad Most viszont úgy éreztem, hogy még a kezemet sem tudom felemelni, minden tagom ólomsúlyúnak hatott. Mélyeket lélegezve próbáltam úrrá lenni azon, hogy nem kaptam rendesen levegőt, bár még így is felszínesnek tűnt a légzésem, legalábbis számomra. Mi a francért nem vitt le az orvosiba ez a nyomorék? Látja hogy pocsékul vagyok, nem? -.- Nem baj, akkor majd én, mindjárt képes leszek talpra állni, mindjárt elmúlik a fáradtság érzése. Ugye elmúlik mindjárt? :/
- Mi... Mi van a... szüleiddel?
Kérdeztem, felidézve a dühvel teli reakcióját, amit a rosszullétem előtt kaptam. A legrosszabbra számítottam, és ha így van, akkor bocsánatot kell majd kérnem, még tőle is, akármennyire is unszimpatikus nekem Kazuki. Talán ő is pont azért ilyen bunkó, amiért Raiden savanyú. Ha ezt teszi az emberrel a szerettei halála, akkor én hálát adhatok az égnek, hogy minden számomra fontos személyt magam mellett tudhatok. És magam mellett is fogom őket tudni, hiszen pont azért lettem quincy, hogy megvédjem őket a lidércektől, akik valószínűleg miattam támadnának a családomra, ha nem lennék képes elfojtani a lélekenergiámat. De szerencsére ilyen még nem történt, és nem is vágyom rá hogy hollowokkal csatázzak. Nem vagyok én szuperhős, hogy kettős életet éljek, én normális mindennapokat szeretnék: népszerű akarok lenni, el akarom érni az álmaimat, és jó úton haladok efelé. Nem érdekel, hogy ő hány lidércet nyírt ki, én boldog leszek akkor is, ha 20 év múlva is nullánál fogok tartani, sőt, akkor leszek igazán boldog, hiszen az azt jelentené, hogy nem sodortam veszélybe a családom.
- F-Fázom...
Jegyeztem meg csak úgy, nem mintha azt akarnám, hogy rám adjon valamit, de tudjon róla hogy izé... na... Meg nem árt megerősíteni az esetleges gyanúját, már ha látja egyáltalán hogy ráz a hideg. Furcsa, mert határozottan úgy érzem, hogy melegem is van, legalábbis mintha verejtékeznék. És még mindig nem tudok felállni, pedig már elegem van abból, hogy a hideg padlón vergődöm, a francba már -.- De egyszerűen nem tudok annyi erőt kifejteni, hogy rátámaszkodhassak a kezemre vagy a lábamra :/ Mindenért Kazuki a hibás, nem ússza meg szárazon, ha végre talpra állok...
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 4:33 am

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Szerencsére éppen a végére értem a nugátos-mogyorós csodának, semmi kedvem nem lett volna osztozkodni egy számomra unszimpatikus személlyel, hiszen annyit még Én is tudom, hogy a csokoládéban lévő cukorból lehet energiát is nyerni. A kiürült csomagolást laza mozdulattal hajítom a hátam mögé, semmi kedvem nincs elsétálni a szemetesig, ráadásul akkor még a fejemhez is vághatná ez a kis fruska, miszerint itt hagytam magában, pedig ilyen-olyan baja lehet, blablabla. Az igazat megvallva nem érdekel túlságosan, lélegzett, a szíve is vert, szóval egy kis fetrengéstől nem lesz semmi baja. A pulzusát akkor ellenőriztem le, amikor a melltartója tartalmát is ergo, ismét sikerült ötvöznöm a kellemest a hasznossal, ám természetesen ezt sosem mondanám ki előtte, annál azért nagyobb az egóm. Lassan mocorgásra leszek figyelmes az oldalamon, ezért némi érdeklődést erőltetve vonásaimra fordítom oldalra a fejem és megpróbálok úgy tenni, mintha érdekelne mi történt Vele. Kicsit sem meglepő módon rögtön Nekem támad, pedig csak koromnak, s nememnek megfelelően viselkedtem, szerintem ebben semmi elítélendő nincs. Nem kerüli el a figyelmem, hogy nincs éppen a toppon, viszont kétségtelenül csak magának köszönheti a történteket, jómagam nem tettem semmit sem ellene, legalábbis eddig nem volt olyan képességem, amivel el tudtam kábítani a közelemben lévőket. Talán az evolúció egy új lépcsőfokát képezem, ezen pedig nem is lepődnék meg túlságosan, mindig is tisztában voltam különlegességemmel. Egy pillanatra ugyan eljátszom a gondolattal, mely szerint beadom a mesét a megrontásáról, azonban amennyi IQ-t tartalmazhat a feje, bizonyosan elhinni, szerény személyem pedig mehetne a dutyiba, ahonnan valószínűleg meg tudnék szökni, ellenben semmi kedvem nincs körözött bűnözőként élni a mindennapjaimat, annál Én többre vagyok hivatott.
- Ne rinyálj, Kiscsillag, nincs olyan szerencséd, hogy Kazuki Hiro vegye el a szüzességed. – szólalok meg vontatott hangon egy gúnyos vigyor kíséretében. – Egyszerűen összedőltél itt, mint valami szarul kivitelezett épület és nemigen tudtam, mi is van Veled. Jobbnak láttam nem csinálni semmit, mert a végén még Rám fogták volna. Nem adom meg a lehetőséget az iskola vezetősége számára, hogy eltávolíthassanak.
Van már néhány rovás a számlámon, egyszerűen léteznek olyan életformák is, akik nem tudják értékelni a kifinomult humort. Ugyanolyan érdektelen tekintettel szemlélem feltápászkodását, ami ugyan csak az ülésig jut el, de ez is több a semminél. Ingerült sóhaj kíséretében veszem tudomásul, miszerint ebben az esetben nem érvényes a rövidtávú memória elvesztése és pontosan emlékszik az elájulása előtti szóváltásunkra. Nem sok kedvem van a családomról beszélni, főleg nem egy olyan személlyel, akitől még a szőr is feláll a hátamon. Természetesen nem a félelemtől, sokkal inkább az idegtől. Ellenben szívesen megnézném a képét, amikor megtudja milyen érzékeny pontra is tapintott. Bármennyire is annak tűnök, nem vagyok szívtelen csupán már megbékéltem a dologgal, s szomorkodás helyett inkább a bosszúra fordítom minden figyelmem, azzal sokkal többet adhatok a felmenőim emlékének, mint a sarokban sírdogálással.
- Halottak… - szólalok meg furcsa rekedtes hangon. – Évekkel ezelőtt történt, pedig akkor már tudtam használni a képességeimet. Tudom, hogy nem menthettem volna meg őket, apám nagy harcos volt, mégse kerülhette el a végzetét. Ellenben megbüntettem a gyilkosát, immáron egyetlen szellemi részecske sem emlékeztet már arra a féregre.
Különös könnyedséggel beszélek a múlt eseményeiről, lelkemben ugyan megvan az üresség, azonban megpróbálom olyan emlékekkel kitölteni ezt a helyet, amelyről a szerető család jut eszembe, még azokból az időkből, amikor fogalmam se volt a maszkos szörnyekről vagy a nyilakat lövöldöző emberekről. A tudatlanság néha jobb, de ez Nekem nem adatott meg, igazából más módon már el se tudnám képzelni az életem. A nagy töprengés közben kissé késve reagálok kijelentésére, először nem is értem, mi közöm van ahhoz, hogy Ő fázik. Rövidesen persze leesik, miszerint a feltételezett gavallér oldalamat keresi, amely nem tűri egy hölgy fagyoskodását a közelben. Kedvem lenne a képébe röhögni, de ennyire nem vagyok bunkó. Egy grimasz kíséretében veszem le egyenruhám kabátrészét, majd arcomat az ellenkező irányba fordítva nyújtom át azt. Legalább majd otthon elbüszkélkedhet vele, hogy végre egy igazi férfi is foglalkozott Vele.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyKedd Feb. 22, 2011 12:54 pm

~ Ranchitaimu wizu a tsundere Hiro? szemöldökrángatás ~


Megannyi dolog járt a fejemben, ahogy ott feküdtem és közben minden bajom volt. Bármennyire is szerettem volna letagadni, ez ugyanolyan volt, mint az a rosszullétem, ami végül ahhoz vezetett, hogy ide, a kisvárosba költöztünk a nagyvárosból. Rohadtul semmi kedvem nem volt valami isten háta mögötti porfészekbe továbbvándorolni, ahol teljesen el lennék vágva mindentől. Városi lány vagyok, és nem kívánok falusi paraszttá átlényegülni. Így is kellően nagy sokk volt a Karakurába való költözés és a különbség még nagyobb lenne, ha még nyugodtabb környezetbe kéne mennünk. Most még legalább Akihabara és a Comiket relatíve közel van, enélkül a két fogalom nélkül pedig nem tudnék élni. Eh, remélem el fogom tudni tussolni a dolgot valahogy, elvégre most maximum pár percig voltam kiütve, biztos nem olyan nagy a baj, mint legutóbb, nem? Nem? Eh, akárhogy is nézem, gyülekeznek azok a sötét fellegek a fejem felett -.-
- Baka...
Bukott ki a számon halkan egy szó, egy egész szó, amelyet a reakciómnak szántam. Nem volt se kedvem, se erőm vitába szállni arról, hogy mennyire degenerált módon gondolkodott, elvégre nem állt fenn a veszélye a gerincsérülésnek, hogy ne lehetne engem mozgatni :/ A szüzességemről meg aztán még annyira se volt kedvem vitát nyitni, főleg nem egy ilyen fiúval. Már 17 vagyok, übergáz lenne ha még nem történt volna meg az első alkalom. Elvégre én nem valami béna, reménytelenül szerelmes kiscsaj vagyok, mint bármelyik random anime női főhőse, aki akár örökké várna arra, hogy együgyű választottja kitalálja az érzéseit. A fiúk úgysem értik a jelzéseinket, tisztelet a kivételnek.
Kérdésemre sajnos pont azt a választ kaptam, amire számítottam, és azt hiszem valóban sajnálatot kezdtem el érezni Hiro iránt, és logikám szerint ez megmagyarázza a viselkedését is. Biztos nehéz volt neki meg minden, akárcsak Raidennek. Nem az ő hibája hogy ilyenné vált, biztos a harcok ölték ki belőle a jómodort meg a kedvességet.
- Ne haragudj... részvétem. Biztos magányos lehetsz... meg... minden...
Néztem rá komoran, és próbáltam valami okosat kinyögni, de elég szánalmasan hangzott. Olyan hülyén éreztem magam, ő kockáztatja az életét nap, mint nap, én meg elvagyok, mint hal a vízben, pedig mindketten quincyk vagyunk. Ettől függetlenül én nem akartam elveszíteni semmit, ezért kerültem a harcot, és csak vészmegoldásként tekintettem az erőmre, ami majd kihúz a csávából, ha történik valami. Addig meg élem a magam ki békés életét, lehetőleg minél tovább, és nem veszek tudomást a hollowokról meg effélékről.
- Hehe, tsundere vagy, mi, Kazuki?
Próbáltam oldani a hangulatot egy kicsit az átnyújtott kabátkát látva, ezek szerint csak nem olyan kőszívű ez a srác, mint azt mutatja. Kihoztam belőle a derét, zseni vagyok Cool Tényleg kezdett az egész olyan lenni, mint egy event egy visual novelből. Igaz csak néha játszom, inkább olvasok és tévét nézek, ha a szórakoztató iparág termékeiről van szó. Mindenesetre úgy éreztem egy fokkal jobban vagyok, így fel tudtam tápászkodni, hogy elvegyem a ruhadarabot, bár még mindig roppantul gyengének éreztem magam. Ám ahogy felültem, szokatlanul levegősnek éreztem a környezetet, és lepillantva felfedeztem, hogy az ingem bizony részben ki van gombolva o.O Fúúúúúúúúúúú >.> Szóval akkor ezért fáztam, mi? Mad
- Ha nem csináltál velem semmit, akkor ez mi???
Kaptam magam elé a kabátot háborogva, bár jelen állapotomban nem igazán volt meggyőző sem a hangerő, sem a hangnem egy kiadós mérgelődéshez, inkább csak valami erőtlen próbálkozás volt. Amennyire tőlem tellett, úgy próbáltam az ingem gombjait összeügyeskedni, de azok minduntalan kicsúsztak az ujjaim közül, így végül inkább feladtam és felvettem magamra Kazuki jócskán bő uniformisának tetejét, azt összehúzva tökéletesen el tudtam magam takarni. Várakozásom ellenére azonban továbbra is rázott a hideg, ám ez sem tudott megakadályozni abban, hogy a pad segítségével talpra álljak valahogy. Ezt bizony nem fogod megúszni egy hatalmas pofon nélkül, drága Hiro, heves vérmérsékletem lankadatlanul vitt előre, dühöm pedig adta az erőt, amire szükségem volt. Csak két lépés, felemelem a kezem és suhintok. Nem volt nehéz mozdulatsor, lelki szemeim előtt már láttam is a tenyérlenyomatom helyét a fiú arcán. A nehéz, de sikeres első lépés után a másodiknál azonban már beleakadt az egyik lábam a másikba, és úgy lódultam meg előre, mint egy ledőlő ólajtó. Tehetetlenül zuhantam rá Kazukira és semmi esélyem nem volt, hogy kontrolláljam az esést. A "becsapódáskor" éreztem, hogy kiesik az egyik kontaktlencsém, de ez mind semmi volt ahhoz a sokkhoz képest, amit az jelentett, hogy szánk összeért. Láztól kipirulva csókoltam egy közönséges idiótát, akihez egyébként bottal sem nyúlnék, miközben ő bámulhat bele a felemás színűvé vált, rémült tekintetembe, és addig élvezhette a helyzetet amíg csak akarta, mert ismét képtelen voltam megmozdulni. Ugye ez csak egy rossz álom? Mad
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyPént. Márc. 18, 2011 9:09 pm

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Nem tudom visszafojtani azt a megvető horkantást, amit kicsal belőlem a lány reakciója. Nem kell Engem sajnálni, tökéletesen megvagyok, köszönöm szépen. Balhés viselkedésem ellenére rengeteg haverom van, fangörlök és csodálók egész seregét tudnám felsorakoztatni ebben a teremben, azonban nincs kedvem most tökéletesen megcáfolni, majd a földig alázni Nakanot. Persze közeli barátaim nincsenek, nem akarom, hogy bárki is tudjon az érzéseimről vagy a rejtett gondolataimtól. Szerény személyemet sem érdekli senki más baja, mindenki oldja meg magának a gondjait. A lidércek vadászatát is csak önös célból űzöm, meg akarom büntetni az összes mocskos férget, akinek akár egy kis köze is van ahhoz a fajhoz, amelynek köszönhetően elvesztettem a családomat. Biztosan másféle viselkedési normákat követnék, hogyha nevelésem nem szakadt volna meg tizenkét éves koromban, de mivel ez így történt, így maradtam bunkó vagány, ez van. Nem nagyon értem ezt az otaku-blablát, ennek megfelelően inkább nem is reagálok rá, mert a végén még kiderülne alulműveltségem ezen a téren. Továbbra is a padnak dőlve szemezek a szemközti fallal, amikor hirtelen beüt a balhé. Érdeklődést színlelve tekintek a másik quincy irányába, szemeim pedig mellmagasságban állapodnak meg. Hm, elfelejtettem volna visszagombolni, miután leellenőriztem, amit akartam? Igen-igen, biztos ez történt, na meg az, hogy egyáltalán nem érdekelt a dolog. Most nem tudom, mit kell ezen ennyire kiakadni, nem vetkőztettem le, csak a felső két gomb van kigombolva, húúde nagy kaland! Ó, látom begőzölt… Nem szokásom csajokkal verekedni, ellenben nem fogom hagyni, hogy lekeverjen egyet, amiért voltam olyan jó fej, s a magam módján vigyáztam rá. Elég suta a mozgása, könnyedén harcképtelenné tudom tenni…
Legalábbis elképzelésemben ez a terv körvonalazódott, de sajnos azt nem kombináltam bele a dologba, hogy ez a szerencsétlen még a lábán sem képes megállni. Természetes jó leszállópályaként funkcionálok, ezért Rajtam landol, aminek köszönhetően jól be is ütöm a tarkóm. A váratlan fájdalom hatására önkénytelenül is felkapom a fejem, ekképp alakul ki az a nevetséges helyzet, mely szerint ajkaink összeérnek. Remek, be van indulva Rám, ezt most már fizikai kontaktussal is bebizonyította. Könnyű lenne leugrania, ennek megfelelően nem is értem, hogy miért nem csinálja, ám amikor az egyszerű szájrapuszi csókba megy át, rögtön levágom mi a helyzet. Szegényke is biztos olyan csúnya derelye vagy mi a szösz, aki eljátssza az utálatos kis csitrit, miközben legfőbb vágya a kiszemelt férfiú közelében lenni. Nos, nem lévén semmi jónak az elrontója, simán lesmárolom, ha már így letámadott. Nem tart sokáig a dolog, amúgy is fáj a fejem, meg minden bajom van, ám ezt a kegyelemdöfést képtelen voltam kihagyni. Kanade képe olyan vörös, mint a frissen főtt homár, íriszei pedig különböző színekben pompáznak. Csodálkozva húzom fel szemöldökeimet, elég hülyén néz ki így, szó se róla. Némi tapogatózás után megtalálom a kontaktlencséjét a homlokom közepén, aminek köszönhetően valószínűleg úgy néztem ki, mint Tenshinhan a Dragon Ball-ból. Bizony-bizony, Én is olvasok ilyesmiket, de persze csak a véresebb fajtából, a nyálas marhaságok egyáltalán nem érdekelnek. Elmélkedésem közepette a padló kezd kényelmetlenné válni, ráadásul az egyenruhám is tiszta szutyok lesz, aztán hallgathatom az idióta osztályfőnököt, miszerint már megint verekedni voltam, s azért nézek ki úgy, ahogy. Igazából bekaphatja, azt csinálok, amit akarok. >.>
- Nocsak-nocsak, Kana-chan… - vigyorgok bele a képébe, kiélvezve a helyzet pikantériáját. – Tudom, nehezedre eshet türtőztetni magad a közelemben, azonban próbálj meg viselkedni! Mi lesz a következő, lerángatod a nadrágomat?!
Höhö, ha ilyen iramban vörösödik a képe, hamarosan a fülei is füstölni fognak. Mondanom se kell, felettébb élvezem a helyzetet, de csak a szituáció abszurditása miatt. El se bírom képzelni, hogy mennyi embernek fogom elmesélni az itt történteket, hetekig fog ezen csámcsogni az egész iskola. *<* Nakano Kanade végre bevallotta valós érzéseit a suli férfiideáljának! – remek szalagcím lenne a diákönkormányzat újságjába, emlékeim szerint van is ott egy gyík, akit még elsőben terrorizáltam, ennek megfelelően remélem még most is olyan serényen segédkezik majd Nekem, mint régen, amikor a házi feladataimat kellett megcsinálnia.
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (7000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 11:00 am

~ Ranchitaimu wizu a hentai Hiro >.> ~


Tehetetlenségem okán a helyzet egyre kétségbeejtőbbé vált, Hiro nem is fiú lett volna, ha nem használta volna ki az alkalmat >.> Annyira nem lehet hülye, hogy azt higgye, direkt alakítottam így a dolgokat, talán emiatt is nem vitte túlzásba a dolgot és kezdett el mondjuk tapizni, vagy ilyesmi. Ennek a perverz rohadéknak a tette azonban így is kiverte nálam a biztosítékot, de tiltakozásképpen csak indulatos hümmögésre futotta, lévén beszélni nem tudtam egészen addig, amíg dühöm fel nem töltött ismét energiával, és el nem tudtam választani egymástól ajkainkat. Olyan nagy pofont még soha, senki sem kapott tőlem, mint most Kazuki, fogalmam sincs, honnan szedtem az erőt, miközben még talpon sem tudtam megmaradni. De legalább most már az ő képe is piros, és vettem némi elégtételt az engem ért sérelmekért, igaz szívem szerint a pokol tüzében égettem volna a srácot minimum ezer évig, vagy bármilyen ezzel egyenértékű szenvedésnek vetettem volna alá... Legalább annyi haszna van, hogy nem kell megkeresnem a kontaktlencsém, ugyanis nagyon ügyesen megtalálta a homloka kellős közepén. Kár, hogy nem voltam olyan hangulatban, amikor képes lettem volna a látványon nevetni, így csupán sietve kikaptam a kezéből, és megajándékoztam egy gyilkos pillantással mellé köszönetképpen. A remegő kezeim miatt meg sem próbáltam visszatenni most, bár abban már nem voltam biztos hogy a gyengeségtől vagy az idegességtől remeg-e éppen... Csak annyit tudtam, hogy nekem most pihenésre van szükségem, méghozzá gyorsan, és lehetőleg ettől az idiótától minél távolabb.
- Na ne fárassz, Kazuki, és főleg ne képzelődj! >.> Baleset volt, eszem ágában sincs veled csinálni, szóval el lehet felejteni, vágod? Azt pedig egyenesen megtiltom neked, hogy becézz! És ha most jót akarsz magadnak, akkor lekísérsz a gyengélkedőre, különben igen csúnyán el fogom ferdíteni ezt a csókot, és hidd el nekem, nem te fogsz a történetből jól kijönni. Lehet tippelni, kinek fognak hinni.
Fenyegetőztem, mielőtt a sok beszédtől elkapott volna köhögőroham, igaz a hangom nem volt túl meggyőző, de remélhetőleg felfogta, hogy komolyan gondolom, amit mondtam. Én biz'isten hajlandó lennék kirúgatni ezt a nyomorékot a suliból, lehet hogy szemétség lenne, sőt biztosan, de elérte azt a szintet pofátlanságban, amikor meg kell mutatnom, hogy velem nem lehet szórakozni következmények nélkül, én nem fogom birkaként hagyni, hogy azt csináljanak velem, amit akarnak...
- Na mi lesz már? Ha ebből a teremből egyedül lépek ki, és megkérdezik mi bajom van, biztos lehetsz benne, hogy nem a rosszullétre fogom fogni az állapotomat...
Hangsúlyoztam ki a fiú számára a szitut erőtlenül, miközben feltápászkodtam a földről egy pad segítségével, noha majdnem egyből vissza is zuhantam, csak nagyon nehezen tudtam magamat megtartani. Ha eljutok az ajtóig, a folyosón már biztos találok valakit, akin megtámaszkodhatok és le is kísér, mi több, meghallgatja az én kis elferdített történetemet. Ha lassan is, de elindultam az ajtó felé, innentől kezdve csak és kizárólag Hirón múlik, hogy itt akar-e leérettségizni. Biztos vagyok benne, hogy van már bőven a számláján, és az igazgatóságnak csak egy ürügy kell ahhoz, hogy kicsaphassa a bajkeverőt, én pedig szíves-örömest megadom nekik ezt a kis lökést. Nem érdekel mit gondol rólam, ő vetette el a sulykot, nem én.
Vissza az elejére Go down
Kazuki Hiro
Quincy
Quincy
Kazuki Hiro

Férfi
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 38
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Fotós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te4000/12000Termek - Page 2 29y5sib  (4000/12000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyVas. Ápr. 03, 2011 9:00 pm

[Ranchitaimu uizu a Riichi]

Egyértelmű, hogy direkt alakította így a dolgokat. Neutral Való igaz, ennél messzebbre is mehettem volna, egy kis simogatás itt, egy kis nyomkodás ott, viszont azzal Rám kenhette volna a szexuális zaklatás vádját, mely persze teljesen alaptalan lenne. A felejthetetlen akcióért járó jutalom ellenben nem az, amit korábban elképzeltem, hisz’ ezúttal az Én képem lesz vörös, de sajnos nem az izgalomtól vagy a szégyentől. Markáns vonásaim együttesét most egy méretes kézlenyomat csúfítja el, pedig jómagam csak azt tettem, amire kényszerített. Az orrom alatt mormogva adom a tudtára, miszerint ezt azért nem kellett volna, hirtelen felindulásból majdnem indítottam is a választ, de eztán eszembe jutott, hogy úriember vagyok és mint olyan, nem bánthatok egy nőt, még ha meg is érdemelné. Ekkora szemétséggel régen volt már dolgom, ez a kis picsa tényleg kirúgatna, csak mert átdugtam a nyelvem a szájába! o.O Egy vállrándítással veszem tudomásul a dolgot, számomra az iskola csak kedves hobbi, akkor járok be, amikor akarok, ráadásul a pótvizsgákon eddig egytől egyig átmentem, azt kell mondjam igencsak egyszerűek voltak. Megadó sóhaj kíséretében rendelem magam alá akaratának, a mai napra nem kéne a balhé, s mivel következtetései helyesek, így tényleg csak ez az utolsó stikli számítana, utána repülnék is, mint a gólyamadár. Nem találkoztam még az övéhez hasonló betegséggel, ezért lövésem sincs milyen módon kapcsolódik össze a köhögés az ájulással, de biztos valami pszichés dolog áll a háttérben, csak rá kell nézni, tiszta stikkes. Segítek Neki visszanyerni az egyensúlyát, miközben teljesen véletlenül jobbom a szoknya alá csusszan, ekképp alulról is támogatva Őnagyságát. Eggyel több vagy kevesebb húzás már nemigen számít, meg amúgy is örüljön, hogy elkísérem egyáltalán. Hihetetlen mit meg nem teszek az embertársaimért!
- Gratulálok, Nakano, ezt a meccset Te nyerted… - sziszegem a fülébe összeszorított fogakkal, mialatt csigalassúsággal indulunk meg a folyosó irányába. - A rosszullétedre pedig tudok ajánlani egy jó gyógyszert, van Nálam nyeles algopyrin, beveheted, ha gondolod. Fogadok rögtön jobban lennél Tőle!
Remélem, levágja azért, hogy mit is fémjeleztem gyógyszer néven, nem lenne kedvem még ezt is elmagyarázni Neki. Abban a dologban igaza volt, mely szerint elég rossz szemmel méregetik kettősünket a népek, vagyis csak inkább Engem, holott sose volt még molesztálási balhém vagy ilyesmi. Legszívesebben bepofáznék az összesnek, viszont nem merem magára hagyni a hercegnőt, nehogy beváltsa korábbi ígéretét. Elmémben a lehető legrövidebb út után kezdek kutatni, amely a gyengélkedőre vezet, ám legnagyobb elkeseredésemre ilyen sebességgel még így is hosszú percekig tart odaérni. Csak tudnám, miért nem a hasmenés kapta el, akkor biztosan szedné a lábát, mint a kisangyal. Ingerült szitkozódás közepette kapom az ölembe, nem törődve az esetleges ellenkezéssel, azután rohamléptekben indulok el a már előre kinézet emelet felé. Lovagiasságom már-már elképzelhetetlen szintet súrol, mondjatok még egy olyan férfiút, aki ilyesmit tenne ebben az iskolában? Na látjátok, egyet se tudtok, szóval mindenki befoghatja a pofáját, s csodálhat Engem! Cool Kana-chan semmiből jött szerelmével még nem tudom, mit fogok kezdeni, valószínűleg összetörne a visszautasítás súlya alatt. Sajnos Én meg az Ő súlya alatt kezdek összetörni, ennek megfelelően az utolsó métereket már szinte háton csúszva teszem meg, mivel korábban sikerült a nagy lendülettől megbotlani. Újabb koppanást érzek a tarkómon, kétségtelenül be fogok szerezni egy kisebb agyrázkódást, az szent. Másrészt elég szerencsétlenül sikerült földet érnünk, így épp a szebbik felét vehetem közelebbről figyelembe, aminek kétségtelenül nem fog örülni, legalábbis eljátssza majd, hogy nem. Megrökönyödött sóhajtás kíséretében adom át magam a kibírhatatlan sipákolás okozta hangorkánnak, miközben egy ágyékvédő beszerzésén elmélkedem. Az igazán jól jönne néha…
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te15000/26000Termek - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 11, 2011 3:02 am

"The meeting der Schülerin"
Szép nyári idő van, gyönyörű napsütötte délelőtt és iszonyatosan meleg is. Helyemen üldögélve legyezem magamat egy füzetből farigcsált legyezővel, miközben szuggerálom a kint fényesen ragyogó napocskát e cselekedete miatt. Lassan már sült halacskává változok ülőhelyemen, amiért a terem kevésbé tud átszellőzni még nyolc nyitott ablak ellenére is. Hamarosan Miyavi-nyan lakomája leszek~ (T-T)
Az asztalon heverésző plüssmacska felé nézek, miközben hevesebben kezdem rázni a kezemet így ultraszellőt hozok létre a „legyezővel” magamnak, hogy az imént tett állításom meg se történjen inkább. Persze, ha megvalósulna az sem lenne probléma, mert az azt jelentené, hogy réges-régre nyúló kívánságom végre valahára teljesülne: Miyavi-nyan életre kelése. *.* Átmeneti örömömmel fényesített gondolataimból a kedves Tanár-bácsi rángat ki otromba kiabálásával és magyarázásával, melyből egy mukkot sem értek. Egyszer sem értettem, hogy mi nekünk, diákoknak, miért is kell nyelvtant tanulniuk. Neutral Csak rákényszerítenek a füzetbe való Hiragana rajzolásra. És sosem értettem miért is nem tetszik neki az, amikor a padtársam Rui nevét kívánom leírni a levélírásnál. Folyton kajabál velem olyankor a megszólítás miatt. Pedig teljesen helyesen írom le: " 風 " (ennek a jelentése „Kaze”, ezt a Hiraganát keveri Rui nevével). Alig vártam, hogy a Tanár-bá végre befejezze a kiabálást és távozzon a teremből. Nem tehetek róla a nyelvtan órákat sosem szívleltem. :/ Amikor végre kívánságomra távozott a teremből a Tanár-úr, fáradtan borultam a padomra egy megrökönyödött sóhajjal kísérve cselekedetemet, mint akire ránehezedett volna hirtelen az egész világegyetem. Három perces röpke szenvedés után igyekszem is összeszedni magamat. Az utolsókat rúgjuk a suliban mégis kész szenvedés az egész, mintha csak év közepe lenne.
Osztálytársaim hirtelen felzendülő nagy sürgés-forgására figyelek fel, s óriási örömbeszédükből csak annyit sikerül kiszűrnöm, hogy az új diákok között a felső évfolyamban lesz egy külföldi lány is, egyenesen Münchenből. Pillanatokig hallgattam csupán a nagy lelkes beszédet ezzel a témával kapcsolatban, nem hagyhattam szó nélkül.
- Mégis miket beszélsz?! – csapom le egy jól irányzott ütéssel a füzet legyezővel osztálytársamat, aki már kész kiáltási műként tekintet a valószínűleg érkező új diákra. – Ez nem egy állatkert. Neutral Sosem tudhatod, miféle háttérrel rendelkeznek az év közben beiratkozók… lehet, hogy… - kis szünetet hagyok a beszédem izgalmassági faktorát növelve ez által. – … egy… bandatag egyenesen Ikebukoroból! Oo – hozom fel az ötletet, melyre mindannyian leintettek. Pedig igazán fantasztikus egy gondolatnak bizonyult. Hisz, tényleg nem lehet tudni, de jobb mintha úgy áradoznának róla, mint egy bolti kirakat akciós árujára.
Egy kellemetlen sóhajtással nézek ki az ablakon, mikor hirtelen mindenki elhallgat a teremben a szokásos zsivajukat berekesztve a látogató miatt. Kíváncsian néztem az ajtó felé, hisz nem sokan szoktak megfordulni az elsőévesek termeiben – persze emiatt szoktam garázdálkodni az iskola többi szegletében nagyobb szünetek esetén, mindig lehet valami jó dologba belekeveredni *3* -. Visszaterelem az érkezőre a figyelmemet, ki első ránézésre egyáltalán nem ismerős, pedig látásból már egész sokakat fel tudok hozni elmémben, mivel a név memóriám rossz, nem az arcmemóriám. Osztálytársam meglepetten mutat felé, közben megosztva velünk, hogy Ő lenne, azaz új külföldi felsős diák, aki csatalakozik iskolánkhoz. Osztályom és az új diák maga is eléggé meglepettnek tűnt és, hogy ne legyünk így befagyva, mint egy öreg számítógép, gondoltam teszek egy első lépést. Megfeledkezve előbbi állításomról a bandákról és társaikról. Főleg, hogy nem tudhatjuk miért is fordult meg erre és az osztályom hírnevéért bármit megteszek! Cool
- Ööö… Good~tage! Mi uindo hozott ide? Ich Aoi desu~ Sie the osztály! *>* And du? - igyekszek összehozni csekélyke némettudásommal egy magyarázatot, mivel nem tudhatom, hogy beszéli e a Nippont, avagy sem. Szóval szerettem volna biztosra menni. Hatalmas tejbe tök mosollyal az arcomon megyek közben elé.
A háttérben ismét elkezdődik az a szokásos zsivaj, mely minden szünetben körbelengi a termet, ezért megkönnyebbülök, mivel ez azt jelenti, hogy sikerült oldanom ezt az átkozott feszültséget.
- Én… hilfe to you, hogyha kell! *>* - folytatom az érdekes beszédstílust, miközben Japán szokásokhoz hűen meghajolok előtte, ami kicsit mélyre sikeredett, de az engem most nem érdekel. A lényeg, hogy ne ijesszem el és mindenben segítse az osztályom, hogyha valami problémája akad/akadt. *.*
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7500/15000Termek - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptySzomb. Jún. 11, 2011 4:21 am

Meine erste Tage in der Schule =)


*Korán volt, de én már is felkeltem, hogy a lehető legjobb formámat hozhassam mikor első nap betoppanok az iskolámba. Remélhetőleg végre nem kell ismét tovább utaznom, szeretnék végre egy helyben megállapodni. Ez így nem élet, jó igaz egy rakat országot és várost láttam már és simán leérettségiznék művtöriből annyi idegenvezetőn vagyok túl, de akkor is. Hiányoznak a barátok, azok az arcok, akik bezenésítik az életemet. Most is nem volt már ihletem semmire csak néhány fűben kántáló szöcskére jutott a rajztudásom, ami tőlem szörnyű. Mikor rajzolok én szöcskéket? Vicces, mikor a felvételire is viszem az olajfestményeimet és egy pár karikatúrát meg egy rakat képregényt. Bár gimnázium, de szerencsére lehetőségem van a rajzszakkörre. nem ártana kivennem ebben a részemet, hogy fejlődjek. Még mindig nem tudok lerajzolni egy gömböt úgy, hogy az élethű legyen. T_T Minden mást már faszántosra fejlesztettem, de a gömbnek az árnyékolása nem megy. :/
Órámra pillantok és pakolászni kezdek, hiszen éppen itt lenne az ideje, hogy elinduljak. Nem szeretnék egyáltalán elkésni, hiszen akkor egyáltalán nem fogom megtalálni, hogy még is hová kéne mennem. Fenébe is, legalább egy suli alaprajzot faxolhattak volna, amiről letudom olvasni, hogy még is hova kéne mennem. De nem baj, majd bekapcsolom a GPS-t a mobilomba és ha mást nem a sulit megtalálom a többi meg semmiség. Cool Csak van valaki, aki elmondja, nem lehetnek olyan ijesztőek szerintem. Elvégre emberekből vannak ők is és ha meg akad köztük pár megemelkedett lélekenergiával rendelkező az csak nekem wunderbar. *.* Betekintek a szekrényembe. Még alig pakoltam ki valamit, de a ruháimat már sikerült. Elkezdek válogatni ismét a megemelkedett hőség miatt. Van egy jó pár válogatni valóm, mire eljutok addig a szintig, hogy nagyjából körvonalazódik bennem mit is akarok felvenni. Egy fehér top sárga csillagos mintákkal; egy kirojtolt szárú, punk farmer rövid naci, színe szegecselt övvel; és a végére jut egy lila félszárú tornacsupa. Természetesen a pilóta napszemüvegemet ki nem hagyhatom. Egy sárga tarisznya válltasiba dobom a mappámat, amelybe a rajzaim vannak. Illetve természetesen tolltartó, filcek, mobil, lakáskulcs, zsepi, fényképezőgép, és üdítő. Lassan csak sikerül elkészülnöm, végül is csak egész reggel hajat vasaltam, körmöt festettem és igyekeztem valami rendet rakni a lakásban meg persze rajzolni is. Ennek is csak az lett az eredménye, hogy most nézhetem magamat, elég csak rápillantani az órára és feldereng a gondolat, hogy "elkésbe".*
- Basszus...basszus...baaasszus már...>.>
*A lassúcska készülődésből az lett, hogy rohanni kezdtem, de olyan szinten, hogy a bejárati ajtó kinyitása után sikeresen átesek a küszöbön és a táskám kirepül a kezemből, annak tartalma pedig a földön landol. Ironikusan elnevetem magam, szép kis bemutatkozás a szomszédoknak. Az egyik ki is nyitja az ajtaját és megkérdezi, hogy nincs e gond. Természetesen én kicsit megszeppenve közlöm vele, hogy csak elestem véletlen. Micsoda gáz! T_T Ezzel elmennék egy stand up commedyre szét agyon nevetnének a kifigurázás miatt. Ciki...fel is szedem inkább a cuccaim és rohanok az éppen jövő buszra.
Néhány perccel később ahogy a nénike mondta a buszon szerencsésen megérkezek az iskola elé. Elég nagy impozáns épületről van szó és nem is bírom megállni, hogy fel ne toljam napszemüvegemet. Meg kell néznem magamnak ezt a szépséget még mielőtt kirobbantják a hollowok. Rolling Eyes Gondolataimban már rég előrébb állok ezért is nyúlok a táskámhoz és csinálok néhány képet. Igyekszem megfogni azokat a pozíciókat, amellyel kiemelhetem az épület szépségeit. Legalább is úgy csinálom a képeket, hogy legyen lehetőségem rendesen lerajzolni. Nem sok képes csinálok, mert a portás néni éppen kinyitja az iskola ajtót és olyan kis mosolygósan üdvözöl. Integetek majd oda megyek hozzá.*
- Guten Tag! Können Sie...Wohin..ich muss gehe?
*Nem tehetek róla, hogy ilyen szaggatottan beszélek hozzá, de jelen pillanatban valahogy megszeppentem. Egyszerűen rám fagyott az a cudar mosoly, amit megengedek magamnak. Kínosan érzem magam a miatt, hogy nem beszélem rendesen a japánt és nem akarok leégni. T_T Ezért is inkább németül mondom hátha megérti.* ~Japánt beszélni német akcentussal? Jaj istenem el jött a világ végeeeeee. >.>~ *Szenvedek egy sort magamban, de azért hatalmas nagy fortunám van nekem, a néni tud németül. *.* Hohó, egy ember aki tud németül, emberek...királyság van! Cool Na azért nem iszok előre a medve bőrére, mert csak most jön a neheze. Találkoznom kell a többiekkel, akik egy teljes fél évre lesznek az osztálytársaim. Már nagyon kíváncsi vagyok ,hogy miféle népség lehet és hogy mivel foglalkoznak szabadidejükben meg hasonló dolgok. *.* Elkalandozó gondolataim gyanánt nem is figyelek, hogy pontosan mit mond a portás csak megyek befelé az épületbe a fejem után. Néhány perc elteltével, mikor hallom, hogy kicsöngetnek és diákok százai lepik el a folyosót nem győzöm kerülgetni a sok japán csajszit. Olyan durva, teljesen hozzám hasonlóak. O.o Végre nem vagyok alacsony a lányok közt, hanem teljesen átlagos, sőt itt még talán magasnak is számíthatok. *.* Teljesen kakkoi, ahogy mondani szokták. Tovább nem is érdekel, az lesz a legjobb, ha bemegyek az egyik közelre eső terembe és ott kérek segítséget. Belépve naná, hogy beáll az a levesmerő. Még is mit csináltam? T_T Csendben végig nézek a diákokon és lépni próbálok, szerencsére megment valaki a totális leégéstől. Ma valahogy kísért a szerencsém azt hiszem vagy valami hasonló. Egy furcsa kislányról van szó. De még mennyire furcsa.. Te jó ég, ez még nálam is szörnyebben beszél! O.O Töri a nyelveket, de úgy össze- vissza rendesen. Egyenesen egy lehidalt meglepettség terül el fatálisan arcomon még pár perc hibernálódás után elmosolyodom.*
- Tschüß..ich besuche meine Klassenzimmer und (Szia...Keresem az osztálytermem és)... na várjunk...őő miért nem beszélünk inkább ezen a nyelven...ez egyszerűbb Wink
*Kacsintok rá és észre sem veszem, hogy japánul kezdtem el beszélni a német akcentusommal, amit még mindig szégyenlek. Mindenesetre azért rákacsintottam biztatóan, hogy tudja több nyelven is beszélek. Hiába is, az uztazásoknak azért van előnyük. Rolling Eyes Leteszem a lábamhoz a táskámat és kezemet nyújtom, ahogy az Európában szokás. Nekem kicsit szokatlan a Japánok meghajlása és úgy alapjába. Eltart majd egy ideig még megszokom.*
- A nevem Karin...és igazából ez az első napom, szóval esetleg volna kedved idegenvezetőt játszani?
*Tekintetem azért kicsit végig pásztázza az osztálytermet. Úgy néz ki ez a hely azért valamiben biztosan szimpatikus lesz. Még pedig abban, hogy itt is szokás a termeket kidekorálni. Rolling Eyes *
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te15000/26000Termek - Page 2 29y5sib  (15000/26000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyVas. Jún. 12, 2011 2:25 am

"The meeting der Schülerin"
Némi reakciót várva beszédemre, melyről még azt sem tudom, hogy az előttem álló megértette e, avagy sem. Mivel úgy néz rám, mint aki egyáltalán nem beszélné a németet mikor, azaz anyanyelve. Pedig igyekeztem csekélyke germán nyelvtudásomat megcsillogtatni még, ha csak egy két szóval is, de hát a szándék a fontos. No meg nem hiába jöhetett Japánba tanulni, csak-csak beszéli ezt a nyelvet, mert alig van egy-két diák – ezek lennének, a jó tanulok - és tanár, aki esetleg megértené, mint például Forest-sensei (Mori-sensei) – mert csak Ő róla tudok eddigi ittlétem során, hogy sprecheli a germán nyelvet Surprised -.
Várva valami frappáns reakcióra az előttem álló felsőbb évestől nézek rá és egy pár pillanatnyi lefagyását követően szóra is méltat, melyre nagyokat pislogok. Oké, megkíséreltem egy aprócska német kommunikálást, de ennyire azért nem vágom ezt a nyelvet. Oo De kész felüdülés volt, ahogy a hirtelen germán beszédből átváltott a Japánba… van Isten – khm… khm… ebben természetesen nem kételkedtem Nagyapi Rolling Eyes - ! *.* Kisebb monoton „ő”-zés után igyekeztem válaszra méltatni, de annyira lesokkolt, hogy jó European szokáshoz híven kezet fogott velem; még a légzésem is megakadt örömömben. *>* Ráadásul Ő is kisebb akcentussal beszél.
- Kaa-nee~chan! *___* - viszonzom a kézrázást, talán kicsit eltúlozva örömömben, mert csoda, hogyha puszta erőmmel nem emelem fel a levegőbe és teszem vissza a talajra szerencsétlent, mivel ilyenkor néha elszalad velem a horse és nem tudom kordában tartani a képességemet. Melyre még Pu-chan igyekezett tanítani, hogy miképpen is foghatom vissza ezt az energiámat. De na… olyan nehéz volt megszokni az itteni Japán szokásokat még Nagyapi is hosszú noszogatás során volt képes rávenni a meghajlásra. Abbahagyván a kézrázást lelkesen tekintek rá, azokkal a hatalmas csillogó szemekkel, melyre csak Én vagyok képes az osztályban. *.*
- Én? Én, mint guide? *__* Hee {japánul: igen? tényleg?}? – kérdezek vissza biztonság kedvéért, de helyeslő válaszra számítva – mivel nem hiszem, hogy csak úgy spontán körbejárná az iskolát beetetve diákokat ezzel a dumával - visszasprintelek az asztalomhoz, ahol felkapom Miyavi-nyant. Hisz Ő elmaradhatatlan számomra. Ha, itt hagytam volna, kitudja milyen sorra került volna, ráadásul a számomra kellő létfontosságú eszközök is benne vannak így még iskolába is szükségesnek találtam magammal cipelni. Főleg az ilyen alkalmakra is mikor idegenvezetésről van szó! Surprised
- Okey! Let’s go! *.* - szólalok meg ismételten mellette állva megfogva csuklóját, majd úgy húzva magam után nehogy lemaradjon itt a nagyszünetben, azt eltévedjen a végén nekem ebben a tömegben. Surprised
– Amúgy, melyik osztályba vagy? Mert tudod ezek az elsőévesek kísértet termei, és mivel idősebb vagy nem hiszem, hogy ezek között lenne a tiéd. ^.^ - vázolom fel neki teljes lelki nyugalommal, miközben azon termek ajtajára mutatok szép sorban, amelyekre vonatkozik ez a „kísértet” jelző. Persze leesik utána, hogy nem ártana megosztani vele e név eredetét így kissé sötétté vált horror szintű aurával, ördögien villózó szemekkel és aljas fél vigyorral az arcomon hajolok hozzá, hogy a rém sztorihoz alkalmas módon osszam meg vele az infókat biztosítva arról, hogy nyomot hagyjon benne. szemöldökrángatás
- Ja, igen… azért kísértet termek, mert rendszerint minden évben egy tanár halálát leli az általuk „idegesítőnek” nevezett diákok miatt és hát a szellemük visszajár… - osztottam meg vele a tényeket, majd holt nyugodtan mentem tovább. Remélem, annyira nem ijedt meg e miatt az ijesztő story miatt. Rolling Eyes
- Mondd csak Ka-nee~chan, hogyhogy ideköltöztél Karakura citybe? *.* I tanulni jöttem ide! Tudod, kevesen jönnek ám’ errefelé külföldről. És, és, hogyhogy Nippon neved van, ha Münchenből vagy honnan származol? Surprised Oh, ezt a többiek mesélték. *>* - szövegelek neki nagyban előrehaladva a folyosón, hogy feloldjam ezt a pár minutumos némaságot, miközben szövegelem, hogy mit merre és hogyan találhat meg az iskola falain belül. Közben reménykedek, hogy egy kellemetlen diákkal sem fogunk összefutni kiket tegnap merő véletlenből, de magamra haragítottam. Szegény deutschból jött diáknak csak egy ehhez hasonló sokk kellene már az első napján Oo
Vissza az elejére Go down
Heinrich Haydn
Különleges karakter
Különleges karakter
Heinrich Haydn

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Jun. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Író
Hovatartozás: Mazoku Szindikátus
Lélekenergia:
Termek - Page 2 Cl0te7500/15000Termek - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 EmptyVas. Jún. 12, 2011 3:39 am

Meine erste Tage in der Schule =)


*Egészen véletlenül, de tényleg nagyon véletlenül az egyik falon egy sehr schön bandát vélek felfedezni mi közben pásztázom a termet. Azon nyomban el is tervezem magamban, hogy amint lesz egy kis időm, majd megkérem a tanárnőt vagy urat, hogy engedjen le lerajzolni ezt a helyet, mert valahogy nagyon, nagyon megtetszett pedig csak első alkalommal vagyok itt. Sajnos ez van, az elsősöknek minden olyan kis ari termük van. >.> Bezzeg nekünk mindig azok a rém unalmas, egyszerű és egyöntetűen fehér jut. Nem és nem, remélem kapok engedélyt az igazgatónőtől, hogy majd az osztályom termét kidekoráljam. Meg igazából szerintem ez egy remek lehetőség a közös munkára, teljességgel csapat építő dolog. nem hiába veszek én részt minden egyes iskolai eseményen, amit csak szervezni szoktak. Egyszer énekeltem is. *.* Jéézus...Fészpalm az milyen ciki volt még úgy is, hogy kaptam dicséreteket a hangomat illetően. Hiába játszok pár hangszeren meg van egy kis hangom én inkább leragadtam a képregények rajzolásánál és egyéb rajzoknál. Az- az én világom és kész. ^^ Nélküle aligha tudnám elképzelni az én kicsiny kis világomat. Színek, imádom. El kell biza telnie egy kisebb hatás szünetnek még vissza térek a valóságba. A művész lelkek gyakori átka, hogy a gondolataik csak úgy cikáznak és nem képesek, akkor figyelni, amikor kimondottan kéne. Rolling Eyes Remélem ezért Aoi- chan nem haragszik meg, csak hát na... O.o Egy szemöldök rángatási roham kap el pillanatokkal később. Úgy néz ki nem csak én vagyok az, aki kissé elkalandozott ebben a néhány pillanatban még kezet rázva álltunk egymással szemben,hanem ő is. Ez enyhén szólva meglepett. Nem vagyok hozzá szokva, hogy más is lehet egy kicsit olyan bamba, mint én, de tetszik. *.* Zsír, lehet még sem nevetnek ki begyöpödöttségem végett? >.> Hohó, hát ez meg?* ~ Ez meg milyen becenév? ~ *Meglepetten kapom egyik ujjamat a számhoz és oldalra billentett fejjel a kézrázás után azon kezdek el morfondírozni, hogy ez aztán a cuki becenév. Ilyet még soha, de soha nem kaptam senkitől, kivéve persze az öcsémtől, de ő azért teljesen más. ^.^ Egy kis hezitálás után csak szimplán elmosolyodom és szemembe húzom a fekete pilóta napszemüvegemet. Semmi bajom azzal, hogy esetlegesen a szemembe nézzenek, csupán már hiányzott a "szem ellenzőm". Nem hiszem egyébként, hogy ez bárkit is zavarna feltehetőleg, ha meg igen úgy is rám szól.*
- Natürlich...nem hiába kértelek meg. Olyan kis szimpin jöttél ide hozzám. Esetleg Brit vagy? tök gut, hogy nem csak én beszélek akcentussal. Vannak még ilyenek az iskolában nem tudod?
*Kicsit idegesen állítok elő az utóbbi kérdéseimet illetően, de hát na...még sem akarok semmi zűrt az első nap. Eléggé kicsi az esélye, hogy... várjunk csak! O.o Mivel én német vagyok így az esetek nagy részében bárhogy kioszthatom őket, ha nem tetszik mert úgy sem értik. szemöldökrángatás Na jó, nem leszek tajparaszt, mint egyesek, de ha feldühítenek tuti az asztalra fogok csapni. Igazából meg tökéletesen attól félek, hogy esetlegesen nem fogadnak be szokásaim miatt. Ilyen például, hogy csak rikán tanulok és, hogy szeretek óra közben beszélgetni meg rajzolni. *>* de ezért csak nem veszik le a fejemet. Ámbár azt mondják, hogy a Japán sulikban nagyon megkövetelik a fegyelmet és, hogy a tanárok ezenkívül kedvesek. No majd meglátjuk mi fog ebből kisűlni. Azért őszintén remélem nem esznek meg az első nap... Figyelemmel követem, ahogy Aoi-chan egy ari plüssállatért megy vissza, majd pillanatok töredéke alatt előttem terem.* ~ jéé..milyen gyors..hozzá képest én egy lajhár vagyok..~ *Állapítom meg magam s közbe nem bírom ki, hogy ne vegyek pár pillantást arra a plüssállatra, amely a kezében foglalta el becses helyét.*
- Rendicsek...ő..izéé...megnézhetem a plüssállatod? Adtál már neki nevet?
*Érdeklődöm feléje és ha esetlegesen van olyan kedves és megosztja velem ezt a darabkát néhány pillanat erejéig, akkor megsimítom, de el nem veszem. Az bunkóság lenne, nem az enyém és azért még is csak érzékenyen érintené, ha már egyszer ennyire cipelgeti. Olyasmi lehet neki, mint nekem a rajzaim. Felbecsülhetetlen értékű, de ez már csak így megy. Mindenkinek van valamilyen, amihez kiváltképp ragaszkodik. Ki ehhez, ki ahhoz...a művészek meg olyan, amilyenek..*
- Húú az igazság az, hogy... scratch *Idegesen beletúrok a hajamba, mert totálisan nem tudom, hogy még is melyik osztályban lehetek, ezért a táskámba kezdek el kutakodni. Benne kell lennie, ha csak nem hagytam el akkor, mikor az szépen deaktiválta magát a kezemből induláskor. Az én hibám, kellett nekem annyira sietnem.. :/ Egy pár pillanatig lelkesen kutakodok még meg nem találom a faxot, amin minden nekem kellő adat megtalálható. Forgatgatni kezdem s a végén csak meg lesz az osztály.*
- A jelenlegi 11/c jövőre meg 12/c...rajz és dráma tagozatos gimnazista osztály...
*Szót sem kell ejteni arról, hogy elkerekedt szemeim vetekednek a kint hét ágra sütő napkoronával. Még jó, hogy elrejtettem a napszemüvegem mögé, különben eléggé zombi képet mutatnék ezzel. Aki tud, az tud! Cool Én már azt hiszem profinak mondhatom magam a megtévesztésekben. Ez van, meg kellett tanulnom hatásosan kilógni órákról a hollow támadások miatt. Rolling Eyes
Egyszer csak a nagy menésben arra leszek figyelmes, hogy Aoi- chan egy rémisztő vigyorral az arcán közelít felém. Érzem, hogy lassan fel megy bennem a pumpa, de inkább csak megtorpanok és kivárom ennek a végét. De csak egy érdekfeszítő story-ról van szó, amelyre nem is bírom megállni, hogy vissza ne térjek témában.*
- S mond csak mi történik ezekkel a szellemekkel? *.* Mert ha minden egyes évben meghal egy tanár..akkor bizony az összes teremben már sok-sok szellem lehet...tényleg hány éves ez az iskola? Surprised
*Mellé szaladok mert kissé lemaradtam ebben a pillanatban s, hogy ne érezzem számat kicsit kiszáradva előveszem a fél literes kiwi üdítőmet és belekortyolok. Persze ahogy végeztem Aoinak is odanyújtom, hátha kér egy cseppet, szívesen megosztom.*
- Hűű...te aztán tudsz kérdezni. Az-az igazság, hogy a szüleim fontos üzlet emberek és sokat szoktunk utazgatni, de ezúttal csak én utaztam ide. Állítólag itt a legjobbak a tanulási lehetőségek, illetve nos..hát úgy nagyjából ezért Wink
*Na jó, szívesen elmondtam volna neki, de olyan keveset tudok még róla, hogy nem szabad. Lehet őrültnek hinne, ha beállítanék egy olyan történettel, mi szerint quincy vagyok és itt van a családom. Nem akarom bekockáztatni, hogy megpecsételjenek előre ebben az iskolában. :/ Az viszont tényleg érdekes kérdés, hogy miért is Japán nevem van.*
- Alapjáraton Karakurai vagyok, csak csecsemő korom óta mindenfelé laktam és német lett az anya nyelvem...de anyum miatt a Japánt is beszélem, még ha akcentussal is. Na és te? Téged mi szél sodort ide?


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Termek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Termek   Termek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Termek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-