-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzomb. Jún. 13, 2009 1:37 am

A kocsma nincs messze a lakóparktól. Igaz egy eldugott helyen található, de aki keres az ugyebár talál! Sok a pia és dohány, és a hangulat is mindig szuper! *.* (Pillanatkép: az egyik sarokban már a székekkel dobálóznak, míg a másik oldalon énekelgetnek egy nagy pohár sör felett.) Hát nem barátságos egy hely! *.* Imádom ezeket a "könyvtárakat" *hukk*

Karakura Town Görbe Kocsma John-bull-pub-budapest
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzomb. Jún. 13, 2009 2:00 am




Estefelé járt az idő, a szutyok dohányom is kifogyóban volt, s már már halálra untam magam a kecómban. Úgy voltam vele, hogy mivel semmi dolgom sincs leruccanok a kocsmába, hisz már úgyis rég jártam arrafelé *.* Már hiányzott is az ottani kellemes környezet. Amikor belépsz és megcsapja az orrodat a tömény pia szag, vagy ahogy hallgatod a férfiak torkukszakadtából való üvöltözésének duruzsolását, és a hozzá tartozó csodálatos és felülmúlhatatlan hangulatát.
Magam mögött bezárva az ajtót indultam le a lépcsőn, mert természetesen megint felmondta a szolgálatot a fránya lift. Ez akkor is kiakasztó, ha a másodikon lakok! És mivan ha, mondjuk nekem eltörik a lábam, és tolókocsiban kéne feszítenem! Úristen még mit nem! Ez nagyon nem lenne jó! O.o Bár mondjuk rallizhatnék egy jót *.* Bár lehet hogy, csak még nagyobb gázt csinálnék...
Ahogy ismét belemerültem ezekbe az orbitális gondolataimba, kiértem a lakóház elém, s az utolsó cigarettámat szívva, lassú léptekkel haladtam a kocsma felé. Nem is kellett sokat battyognom, 5 percen belül el is értem a "könyvtárba". Már a szokásos banda fogadott, ahogy beléptem. Zsebre dugott kézzel indultam meg a pult felé.
-Jó estét! Egy sört kérnék!-oltottam el a csikket, s kényelmesen elhelyezkedtem az egyik széken.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzomb. Jún. 13, 2009 2:50 am

Magányosan ballagtam a 2. osztag területén. Elég hosszú volt ez a nap ahhoz, hogy valami kikapcsolódást keressek. Céltalanul bolyongtam az osztagok között, a fejemben ezer meg egy megválaszolásra váró kérdéssel.
Úgy döntöttem, itt hagyom egy kicsit ezt a környéket, és kiszellőztetem a fejem Karakura town-ban.
Tovább indultam, de most már konkrét céllal a fejemben. Egyszer azonban az egyik tetőről egy lány ugrott elém.

-Mi járatban van errefelé?
-Na ez a nap is jól végződik... -bosszankodtam, hiszen nem hittem, hogy bárkivel is összefutok. Nem akartam elmondani, hogy éppen Karakura felé tartok.- Csak sétálok, baj?
-Nem. De szeretem tudni, ki, miért van az osztagunk területén.
-Ja, hogy ez zavar? Akkor már el is tűntem. -fordítottam neki hátat, és egy átjárót nyitottam a ház mögött.
Nem is gondoltam volna, hogy követ. Nagyot sóhajtottam, és bevártam.
-Miért követsz?
-Én nem követem önt, csak gondoltam szétnézek itt. Talán zavarja?
-Nem... -rúgtam bele egy kavicsba.- Tudja valaki, hogy itt vagy?


A hozzászólást Warau Amejisuto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 13, 2009 3:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzomb. Jún. 13, 2009 3:17 am

*Valaki olyan húdefontosnak képzeli magát, hogy az osztagunk területén mászkál. Az ÉN területemen… Pont amikor járőröznöm kell…
Megszólítom, hátha oka is van annak, hogy ez a lila fejű itt tébolyog. Lila fejű… Mikor Verashunak lila szeme van…
A finomkodásnak most nincs helye, tök felesleges megjátszania magát. Minek is színészkedjen akkor, ha nincs az illetővel különösebb szándéka, csak megtudni, miben sántikál?
Azonban ez a homály még csak a nevét se mondja meg… Ahogy az osztagát és rangját sem. A pofátlanság netovábbja.*
”Azt hiszi, nem merek?” - *gondolja Verashu.* - „Hát merek! Attól, mert nem játszom meg magam kedves újoncnak, még nem nézhet levegőnek!”
*Az alak átjárót nyit, Suwun pedig nem habozik, utána ered. Kérdések; mintha ennek a férfinak lenne joga kérdéseket feltenni…
Szája gonosz mosolyra görbül, üveges, lila szemeiben is nyugtalanító fény villan.*
- Amiatt ne aggódjon. Én könnyedén kimagyarázom magam. Magával ellentétben.
*Hamarosan Karakura Town-ba érkeznek. Elképzelése sincs Suwunnak, mi a fenéért jött ide ez a férfi. De az biztos, hogy nem s titkolja hogy követi őt. Legfeljebb ájulást tetetve intézi el… a kedvenc technikájával. Egy kis babrálás az elmében, és megkapja a magáét…*
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyVas. Jún. 14, 2009 4:13 am


Ahogy sikeredik belemerülnöm ebbe a csodálatos látképbe, a korsó asztalra csapásának zaja és a pultos lány csengő-bongó szava ránt vissza az életbe.
-Áh, köszke! ^^ -fordulok vissza a pulthoz, s iszogatni kezdem az itókámat. Pár korty után viszont fellép az erős nikotinhiány, s reflexszerűen a zsebembe nyúlok, s heves kotorászásba kezdek. Nem is telik el, csak bő két perc, mikorra leesik, hogy most oltottam el az utolsó szálat is, így egy fejbecsapás után szempilláimat rebegtetve, csillogó kutyaszemekkel nyüszögök a drága leányzónak. -Légy szíves, egy doboz cigarettát is adni! Öhm, igen az ott jó lesz!-mutogatok hevesen a legfelső polcon ékeskedő dobozra, amit nagy nehezen kézhez is kapok. Annyira boldogan szedem le a nejlont róla, hogy sikeresen leejtettem a földre, így egy sort kommandózok a szék alatt, és visszapattanok kényelmes helyemre. A többség már ezekben a percekben biztos azt hihette, hogy máris beálltam, pedig alig ittam. Viháncolok még egy ideig a helyemen, ahogy végre teljesen kibontom a cigaretta dobozát, s egy szálat a számba véve meggyújtom, és pöfékelésbe kezdek.
Ahogy kezd elfogyni a sör, s már csak az alján van egy kortynak való, fél füllel hallom, ahogy kinyílik az ajtó. Annyira jól elvoltam, hogy lusta voltam még a fejemet is arra fordítani, bízom benne, hogy nem valami balhézós banda, mert vagyok ma olyan idegállapotban, hogy még taknyon csúszva is beállok bunyózni.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyVas. Jún. 14, 2009 8:58 pm

Elég ellenszenves volt a lány, de nem is vártam tőle mást. Én sem jópofiztam vele, minek? Mégsem akartam, hogy egyedül kóboroljon itt. Nem tudom, hogy ki, és milyen rangban van a 6. osztagnál, de még soha sem láttam, így új tag lehet.
Az utcákat jártuk, szótlanul. Okos enged... alapon úgy döntöttem, hozzászólok.

-Na jó, mit szólnál hozzá, ha félretennénk ezt a bunkó stílust?
-Én nem vagyok bunkó. Ön volt az, aki még azt sem árulta el, kicsoda.
-Emiatt loholsz utánam? -néztem hátra összevont szemöldökkel.
-Nem loholok, már mondtam. Csak körülnézek errefelé.
-Jó, akkor megmondom, ki vagyok, és utána hagyjuk egymást. Warau Amejisuto, 2. osztag harmadik tisztje. -néztem farkasszemet a lánnyal, miközben Urahara boltja elé értünk.- Ha nem haragszol, bemegyek ide. Kell egy póttest, hogy az emberekkel tudjak kommunikálni, na meg szórakozni jöttem ide, nem szellemeket irtani. -léptem be az épületbe, ahol kisebb magyarázkodás után végre emberbőrbe bújhattam.
Legnagyobb meglepetésemre a lány is kért egyet. Bambán pislogtam, de különösebben nem érdekelt a dolog. Reméltem, hogy végre leszakad rólam. Sajnos azonban tévedtem.
-Még mindig nem szakadsz le rólam? -lettem egyre dühösebb, hiszen MAGÁNYra vágytam, nem egy pulikutyára.
Tovább baktattunk az utcán, míg egyszer megláttam egy kocsmát.
~Igen, ez kell most nekem! -tört elő bennem a felismerés, és az ajtó felé léptem.


Karakura Town Görbe Kocsma 2uivjus
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyHétf. Jún. 15, 2009 9:03 am

*Verashu továbbra is követi ezt a… harmadik tisztet. Annyit már elért, hogy bemutatkozzon. Hiába magasabb tiszt nála, nem hadnagy, és nem kapitány, valamint nem az ő osztagába tartozik. Nem fog kedvesen mosolyogni és hajlongva bemutatkozni. Még jelét se adja annak, hogy megjegyezte volna a bemutatkozást.
Még hogy ő loholna?! Látszik, hogy ez a férfi is lenézi őt… Amit jobb, ha nem tesz. Nem szívesen használná képességét – még a végén megfejtik, miből áll a kis titka.
A shinigami annak a híres-nevezetes Uraharának a boltja felé indul. Tán azt hiszi, megszökhet előle… Hát téved.
Hamarosan már az utcákon baktatnak. Kicsit nehézkes még a test, Suwun nincs annyira hozzászokva, ám persze semmi sem akadályozza meg őt abban, hogy célpontját kövesse. Mint egy rögeszme… Ismerve Suwunt pedig nem lenn meglepő, ha még Soul Society-ben is az illető csendes árnyékává válna.
Rávigyorog hát a lassan felidegelt férfira, üveges, lila szemeiben szinte látni a nyugtalanul kavargó tébolyt…
Egy szórakozó helyhez érnek, ám ezt Suwun csak akkor fogja fel, amikor már a dohányfüst kellemesen dohos szagát érzi a levegőben. Milyen rég is volt, hogy utoljára elszívott egyet a kártékony nikotinrúdból…
Ám pénz és dohány nincs nála… S ha már itt van, ebben a világban… A kísértés ebben a nyavalyás póttestben pedig sokkal nagyobb… Végül is, mit árthat egy szál?
A kiszemelt egy fiatalnak tűnő, Verashunak háttal ülő férfi; úgy tűnik, társasága van, és hát férfi… Biztos, hogy megkínálja Suwunt egy szállal. Nem lehet ellenállni az aranyos fejnek, melyet ilyenkor tud vágni…*
- Elnézést, uram… - *megy oda mellé, s pislog szépen az idegenre.*
- Remélem, egy szál cigarettával meg tud kínálni…
*Az üveges tekintetnek nyoma sincs. Hisz ezt hívják… alkalmazkodásnak…*
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 2:23 am




A folyamatos bambulásomból hamar kizökkentenek. Ráadásul nem is akárki. Ebben a helyzetben az illetőt simán elküldeném a bús viharba, de a két gyönyörű szempár tulajdonosát teljesen felmérve bűn lenne elhessegetni. A hangja csak tovább fokozza a hangulatot, ugyanis egy ilyen dallamos csicsergésnek ki tudna ellenállni?
-Öhm, persze!-vigyorgok az aranyos tekintető hölgyeményre, majd a dobozta kézberagadva, felé nyújtom. Ahogy kivesz egy szálat belőle, gyors kutakodásba kezdek, hisz meg kéne valamivel gyújtani is azt a cigarettát. Nem sokkal később rá is jövök, hogy a hátam mögött ékeskedik öngyújtóm, így forogva egyet, megragadom, és igyekszek meggyújtani a lány dohányát. Egy halk köszönömet mondva, egy újabb mosollyal nyugtázok, s én is folytatom további műveletemet. A hamutálból kivéve fél szálamat a pöfékelés művészetét szorgosan művelve pillantok rá néha-néha, az immáron mellettem kényelembe helyezkedő nőre. Mekkora szívás, hogy pont ilyenkor megy Hávájra a beszélőkém! O__o Pontosan meg sem tudnám mondani, mikor volt ilyen, körülbelül akkortájt, mikor nyolc évesen kihúzták az egyik tejfogamat, s egy egész hétig csak tőszavakban kommunikáltam. Nem vágtam mi van velem, lehet hogy csak a meglepetés ereje vágott így mellbe. Mivel a söröm is megfogyatkozott, egy újabb kört kezdtem. -Gondolom nem lesz ellenedre, ha meghívlak egy italra!-fordultam oda a hölgyeményhez, miközben eloltottam a csikket. -Csak nyugodtan, kérj azt amit szeretnél, kedves... öhm...? -vakarásztam a fejemet vigyorogva, hátha megkapom a nevét.
Ahogy már épp kezdtem volna belemelegedni a beszélgetésbe, egy atombrutál lila hajzattal megáldott ipse csattant le a másik oldalamra, s kifulladva fújtatott a csaposnak egy jó adag sörért. Nagy szemekkel pillantottam a hátam mögé, kínos arckifejezéssel, cs egy oltári nagy vízcseppel. -Hé, tesó, egyben vagy? -szólítom meg csórikámat.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 8:26 pm

Mikor beléptünk a kocsmába, az ital és a dohányfüst, na meg a testek szaga csapta meg az orrom. Fiatal koromban nagy bulis voltam, de mióta meghaltam, elszoktam ettől a bűztől. Majdnem üdvözöltem egy rókát, úgy felfordult a belem, de bementem. Reméltem az a nőszemély már nem követ. Tévedtem, ott loholt a nyakamba, de miután bezáródott mögöttünk az ajtó, eltűnt. Két szekrény méretű ember állt előttem, valami nagyon nem tetszett nekik rajtam, vagy épp ellenkezőleg.
-Hello fiúcska! -szólalt meg az egyik olyan hanggal, mint valami szerencsétlen kasztrált. Kis híja volt, hogy ne röhögjem pofán, de a testi adottságok közti különbség a mosolyt az arcomra fagyasztotta.
-Öh, hello. -köszöntem vissza, és már húztam is volna a nyúlcipőt, de a másik megragadta a vállam.
-Nincs kedved szórakozni velünk egy kicsit?
Bevágtam a WTF fejet, aztán gyors eszmefuttatást végeztem.
~Itt áll velem szembe két kigyúrt homokos.. És engem akarnak?!?! Azt hiszem, bajban vagyok!

-Kössz fiúk, de vár a barátnőm a pultnál! -mutogattam a velem érkezett nő felé. Úgyse tudja rajtam kívül senki, hogy azt se tudom, ki az a nőcske.- Most mennem kell! -indultam el az emlegetett nő felé, majd szinte már futásba csapott át a menekülésem.
Nem akartam balhét, emiatt inkább a félős takonypóc álcát öltöttem magamra.
Végre sikerült elérnem a székeket, és lehuppantam a két pöfékelős mellé. Ha lett volna nálam cigi, én is rágyújtok, de azt persze nem hoztam magammal.

-Egy nagy korsó sör lesz! -vetettem oda a pincérnek.
Nagyokat fújtattam, a fejem az asztalra hajtottam. Ekkor odafordult a srác, aki mellé letettem magam.
-Hé, tesó, egyben vagy?
Felemeltem a fejem, hogy felé forduljak. Elég érdekes volt az ábrázata, de reménykedtem benne, hogy nem a testemre pályázik, bár nem ez jött le az arcáról.
-Nem, egyáltalán nem. Épp most akart két szekrény méretű meleg meghívni egy körre. -szaladt ki a számon, de hát felesleges lett volna aggódnom, engem úgyse ismer.
-Uh, csórikám! -szívott bele a cigijébe, miközben kihozták a sörömet.
-Lesz még egy doboz cigi is, valami erős, ha lehet! -emeltem fel a korsót, és meghúztam.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyHétf. Jún. 22, 2009 9:05 am

*Cigit megkapja, a szerencsétlen még öngyújtó után is kapkod. Még italra is meghívja. Ahogy számított rá. Férfiak… Elég egy kedves mosoly, s ál-érdeklődés, s ezzel meg is oldva a pénz-probléma.
Sör, cigi… Talán főhősnőnk túlságosan is paranoiás. Ám a meggyőződésének, miszerint a lila hajú shinigami valami áruláson töri a fejét, vége. Már nincs értelme mindenféle összeesküvés elméletet szőni, miszerint egy áruló van köztük. Már sokkal inkább a saját jövője az, amit félthet. Hisz ha a taichou megtudja, merre járt… Járőrözés helyett… Ebben a… kocsmában!
Nem, nem, nem, nem, nem… Azt nem hagyhatja… Minden ennek a másiknak a hibája!
Ezzel a probléma meg is oldva, hisz ha a másik shinigami azt mondja, ő hurcolta el Suwunt, hinni fognak neki. A fény az alagút végén, az igazi megváltás… Hisz kinek hisznek előbb? Az ártatlan, aranyos pofijú újoncnak, vagy ennek a lila hajú ipsének?*
- Nem tudom, mióta vagyok a barátnőd - *suttogja mézesmázos hangon.*
- De ha a taichou mérges lesz rám miattad, seperc alatt összeismertetlek téged két olyan idiótával.
*Fejével a két nagydarab melegre bök. Biztos talál hasonlóakat Rukongai-ban is.
Aztán a megszokott mosollyal a másik férfihoz fordul. Hisz késő, már meghívta őt valamire. S ha már itt rekedt, legalább érezze jól magát.*
- A sör nekem is jó lesz. - *mondja.*
- A nevem Verashu Suwun. Örülök, hogy megismerhetem. És Ön pedig…
*Szemeiben a futó, látszólagos érdeklődés tükröződik. Eddig nem volt beszédes a tag, de talán majd egy kis idő múlva, amikor már eléggé felöntött a garatra. Nem a nő az, akinek erőltetnie kell egy témát. Egy férfi mindig tud beszélni, ha nőről van szó.*

//ehh...ihlethiány//
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyPént. Jún. 26, 2009 12:22 am




Szerencsétlen tesót, nem csodálom, hogy a szívinfarktus kerülgette, nem szívesen randizgatnék én sem két akkora állattal. Már csak azért kell imádkozni, nehogy engem kiszúrjanak... de áh, miért is lenne szerencsém, engem múltkor is jól szemügyre vettek az ilyen homárok, most miért is lenne szerencsééém! Csak tudnám mi a viharverte jó egért engem koslatnak ezek a jómadarak... pedig nincs rajtam semmi olyan, ami kihívó lenne... Vagy lehet, ezek már annyitól készen vannak, hogy az ingemen egy kicsivel kevesebb gombot gombolok be? Szent szar! Lehet következőleg bundakabátba fogok befeszíteni ebbe a kocsmába, jól beöltözve, mint egy töltött zokni! Akkor tuti nem fogok feltűnést kelteni! Ááá biztos, hogy nem...
-Öhm, Kei Gross! Örülök a találkozásnak!-vigyorgok vissza, s megrendelem a hölgyeménynek is a korsó sört. Ki sem nézné belőle az ember, hogy simán lever egy egész korsóval, de már megtanulhattam volna az életem során, hogy mindig is tök más a helyzet, mint gondolnám. Fogadni mernék, ha a cigaretta is megy neki, az este folyamán még négy-öt sört simán lenyom.
Valahogy a hangulat annyira kezd ellaposodni. Mostanában mindig ez van... ha jobban belegondolok, régebben is ez volt... betomboltam a kocsmába, lehúztam két három korsóval, közben szorgosan dohányoztam, és lestem ki a fejemből. Emlékszem is mikor először jártam errefelé, mikor kidobtak a bandából. Annyira magam alatt voltam, neeeem nem is így fogalmaznék, hanem annyira igebeteg voltam, hogy naponta simán elszívtam három doboz cigit, sőt, literszámra vedeltem, mint a vadbarom! A későbbiekben egy csomószor mesélték itteni ivós haverok, hogy hányszor borultam a pultra zokogva. Háát, az úgy nincs előttem, ahogy ott bőgök halomra, de biztos nem hazudnak, kicsit gáz lehettem akkoriban...

-Parancsoljon!-nyomja elém a pultos kisasszony a korsót.
-Nem nekem lesz, eggyel arrébb!-biccentek fejemmel a mellettem pöfékelő Suwunra. -Remélem megbirkózol egy ilyen adaggal!-fordulok felé, s igyekszek szóba elegyedni vele.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzer. Júl. 01, 2009 1:54 am

-Ne hidd, hogy komolyan gondoltam... Ha te lennél az utolsó nő a földön, akkor se kavarnék veled. És ne fenyegess... Ja, és még valami: te vagy a pulikutya, nem én.. Szóval rendezd magadnak a kapitányoddal. Engem hagyj ki belőle! -húztam meg újra a söröm, majd a szónoklat közben megérkezett cigimet vettem kezelésbe: kivettem egy szálat, de ekkor le is esett a retkes tantusz, hogy nincs gyújtóm.
Bambán körbepislogtam, honnan szerezzek valami lángot a dohányhoz, mikor magam mellé pislantottam. Ott söröztek együtt, és úgy tűnt, marhára élvezik a dolgot. Nem akartam megzavarni az idilli pillanatot, de a szükség az szükség. Amúgy se szívlelem ezt a nőt, na meg ő se engem, nem rontom tovább azzal se a helyzetet, ha belepofázok a csávószerzésébe.
-Bocsi, öreg, tudsz adni tüzet? -fordultam felé, de mintha a falnak beszéltem volna. Gondolkodtam, mi a retket csináljak, hogy észrevegyen. Az is megfordult a fejembe, hogy ráverek a fejére, de annyira jó haverok nem vagyunk, kicsit kulturáltabbnak kell lennem. Megköszörültem a torkom, és megbökdöstem a másik shinigamival beszélgetőt.- Kérhetek tüzet? -doboltam a másik kezemmel az asztalon.
Végre észrevette, hogy nem a szél fújja a pofámat, így felém fordult, azonban tekintete kissé homályos volt. Shuwun szemei lilán csillogtak, így levágtam a dolgot.
-Mit is szeretnél? -pislogott a gyerek, mint akinek 6 kiló homok van a szemében, én meg jól pofán röhögtem.
-Csak egy gyújtót akartam, de látom, más dolgotok van. -feküdtem ki a pultra, továbbra is kitartóan hahotázva.
Fogalmam sem volt, mi ütött belém. Tény, hogy sosem voltam normális, de azért csak fura volt ez a nagy kitörés.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzer. Júl. 08, 2009 4:01 pm

*Igen szokatlan a helyzet, hogy egy kocsmában gyakorlatilag férfitársasággal van. Vagyis, hogy van olyan hímnemű egyed, aki a társaságot bámulja, de nem Suwunra fáj a foga. Az ember azt hinné, a férfi attól férfi, mert nőt hódít. Ehelyett az a két, láthatóan a kondiban nőtt gyerek inkább Keit nézi meg magának. Hogy mik vannak…
Egy gondolatbeli fejcsóválás után lerendezi magában a dolgot. Végtére is, nem rá tartozik. Maximum halkan múlat magában a dolgon. Amíg nincs belerángatva szánalmas kis emberegyedek egyéni problémáiba, addig mit érdekli a dolog?
Aztán persze eszébe jut, hogy ő már bele van rángatva. Hiszen ez az agy halott itt mellette azt hazudta annak a kettőnek, hogy ő a barátnője. Csak menekülni akart a kis rohadék. Azt hiszi, eszköznek használhatja őt. A manipuláció mesterét. Sajnos nem számított arra, hogy Suwun Úrnő nem szereti, ha eszközként van felhasználva. Éppen ellenkezőleg. Általában ő az, aki még a saját kapitányát is megvetendő játékszerként használja. Anélkül, hogy az bármit is észrevenne abból, hogy Suwun igazából inkább jó színész, mint megbízható tiszt.
Ráadásul ennek a senkiházinak sem volt kielégítő a válasza. Így hát, inkább csak egy furcsa mosolyt erőltet arcára, amit az ember a legbunkóbb nőszemélytől vár csak el. Nem lenne értelme válaszolni a lila üstökösnek. Nem az ő stílusa gyerekes vitákat folytatni. Azzal nem nyerne semmit. Csak felesleges idő,-és energiapazarlás lenne. Még csak nem is szórakoztató. Hiszen sokkal nevetségesebben festene Mr. Lilasörény, ha az a két homokkupac támadná le ismét. Vajon mit szólnának hozzá, ha kiderülne adoniszukról, hogy Suwun igazból nem a barátnője? Talán dühösek lennének. Talán csalódottak. Vagy tán egy újabb lehetőséget látnának az újonnan kialakult helyzetben… Egyébként is, az a pasi, aki rikító lila fejjel mászkál, az ne csodálja, hogy homokosok szúrják ki őt elsőként a tömegből…
Így hát, Kei ma egy szép napban reménykedhet. Hisz Suwun hajlandó őt megmenteni attól a másik kettőtől, akik még mindig őt stírölik. Lehet, a flört miatt Suwunt csak szimplán ribancnak nézik. Ki tudja? De az biztos, hogy véleményük lesz, és ki is fogják nyilvánítani.
A sört kézhez kapja, amit bájos mosolyával s a „köszönöm” szó praktikus használatával hálál meg. Ha mindenki sörözik, ő nem fog koktélokat szürcsölgetni. Amúgy is, idiótán festene rózsaszín szívószálas és narancssárga napernyős, 2 perc alatt elfogyó italokkal. Egyszerűen nem szereti őket. Igaz, egy hagyományos kis szakézásnál nincs is jobb… Igaz, már alig 3 isshou üveggel bír meginni belőle. Az Akadémia óta leszokott a keményebb ivásokról.*
- Még kicsit idegen nekem ez a hely. - *kezd bele egy témába. Láthatóan Kei megkukult. Ha már ő nem dumál semmiről, majd ő kitalál valamit. Igaz, ezzel némileg megcsorbul a másik férfiassága, persze képletesen. Hiszen a férfi dolga, hogy nagydumás legyen, és állandóan kérdezzen. Lehet, csak Suwun ennyire földhöz ragadt. De amikor ő élt, a férfiak még mertek megszólalni ahelyett, hogy lábuk közé behúzott farokkal ülnének, mint valami szerencsétlen. Húznák be más lábai közé…
Ki érti a hímeket? Az élet s a nőnem nagy kérdése. De legalább a modern fiókákat még megtanították arra, hogy ha nő van a dologban, ők fizetnek.*
- Nem mondom, adhatnának jobb zenét is. - *bök rá arra a vacakra, amit zenegépnek neveznek, s amiből valami elnyújtott balladaszerűség szólt. Aztán, ha valaki a szövegre is figyel, észreveheti, hogy az igazából nem gyászdal, hanem szerelmi bánatról, csalódásról meg efféle emberi dolgokról szól. Olyan érzelmekről, amit Suwun teljesen megvet. Bár igazából mindenféle érzelemtől kifejezetten undorodik. Tán ez teszi őt tökéletesen érzelemmentes, jéghideg lelkű nőszeméllyé. S igen, pont emiatt képes mindenkit az ujjai köré csavarni. Mert igazából nem érdekli őt senki. S mert tökéletesen átlát az embereken.*
- Gondolom, nem csak ilyen zenéket adnak le itt. - *folytatja két slukk között, ujjai közt elegánsan tartva a cigarettát.*
- Bár te biztosan többet tudsz erről a helyről, meg az átlagos hangulatról. Legalábbis, olyan embernek tűnsz, aki járatos ezen a helyen. Hmmm, szerinted lehet kérni valami pörgősebb számot is? – kérdezi, ezután lila szemeivel érdeklődést mutatva, le sem véve a másik tekintetéről, kortyol bele a sörbe.
A padlizsán fej persze belekontárkodik a beszélgetéskezdeményezésbe. Bár csak tüzet kér, az ez utáni gyerekes hahotázása a pulton ismét egy olyan dolog, ami nem tette szimpatikusabbá őt Suwun szemeiben. Mit érdekli őt, hogy ő mit csinál? Törődjön a saját dolgával! Igazából semmi köze ahhoz, hogy Suwun mikor és kivel kavar. Hisz pár perce még azt mondta, hogy… Á, már nem is tudni, mit magyarázott. Suwun csak valami pulikutyákra emlékszik belőle. Biztos az igazi barátnőjéről beszélt.*
- Valami baj van? - *fordítja Warau felé fejét, arcán a legnagyobb nemtörődöm kifejezéssel, szemeiből pedig szinte áramlik a gondolat, hogy „fogd be a pofád”.
Egy megkukult szerencsétlen, egy abnormális padlizsán, s két homokdűne, kik talán Hueco Mundoból szöktek. Keresve se talált volna szórakoztatóbb társaságot…*
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyVas. Aug. 09, 2009 3:31 am



A csajszi nyelve úgy megeredt, hogy szinte ha akartam sem tudtam volna közbeszólni. Úgy voltam vele, hogy jólvan jólvan mondd csak, vagyok olyan illedelmes, nem ugatok bele a mondókádba... ha kérdezel valamit természetesen válaszolok.
-Nos, ami a zenét illeti... Hát, általában ilyen időben csak az idősebb fazonok szokták kezelni a zenegépet... Meg általában találomra bepötyögnek egy számot, aztán mindegy csak valami kattogjon a háttérben...
Szívok bele ismételten a lassacskán elfogyóban levő cigarettámba. Olyan szar... mostanában már a cigaretta méretét is egyre kisebbre csökkentik. Bezzeg az ára meg már az eget verdesi... szép világban élünk... kevesebb nikotin, több kiadás. Mégis, leszokni nekem meg nem lenne túlzottan előnyös... kissé agresszív voltam akkor, mikor belekezdtem. Szerintem mindenki jobban jár, ha odavágja hozzám azt a szükséges mennyiségű dohányt.
-Persze, zenét nyugodtan lehet váltani... De azért ha lehet kérnem ne valami nagyon drasztikus váltást csinálj, mert itt a papák egyből szívrohamot kapnának ijedtünkben...
Vigyorgok egy sort aztán elnyomom a csikket, és úgy döntök rendelek még egy korsó sört. Azt hiszem ma este a szokásosnál is több ideig fogok itt ücsörögni. Hogy teljen az idő néha néha körülnézek a helyen, de egyből vissza is fordulok a pult felé, ugyanis elég rendesen irritál az a két buzigyári... Ilyet... lottón se lenne ekkora mázlim, hogy már engem is nézegessenek... Nincs elég bajom? T.T Miért csesz ki velem folyton a sors? Bezzeg nem a szép csajok néznek felém mosolyogva... bájosan és csábosan, ááá neeem... hanem Karakura Town homokosai... az élet szép, és én mindig kifogom! T.T
A hatalmas kínlódásomat még tetőzi a mellettem ücsörgő tesó hatalmas hahotázása is. Egy értelmes fejjel fordulok felé hogy megtudjam mi a baja, s mint kiderül tüzet akart kérni. Annyira ciki, hogy ennek a nőnek a beszéde ennyire lekötött hogy még azt sem hallottam volna meg hogy hééé ember dől a fa! vagy mondjuk jajj segítség szülök! Bár lehet arra felkapnám a fejem, melyik 60 éves szivarnak indulna be a szülés...
-Jajj ezer bocs! Nálam van gyújtó, tessék!
Adom neki oda, majd ismét visszafordulok a sörömhöz, és hörpintek belőle.
-Ha jól látom ismeritek egymást... öhm, csak nem a barátod? Bár ezekből a hangsúlyokból ítélve... csak nem egy munkatárs?
Súgom oda Verának, hogy végre én is belekezdjek valami beszélgetésbe, mert tényleg ha így haladok hamarosan átvehetem Kuka szerepét a hét törpe közül...
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyHétf. Aug. 17, 2009 8:20 pm

Végre sikerült kissé lecsillapodnom, mielőtt a saját nyálamba fulladtam volna bele. Mikor a kiállhatatlan lányra néztem, egyből elment a jókedvem.
-Nincs. -böktem ki végül egyetlen szót, majd a söröm felé nyúltam, és meghúztam.
~Lehet jobb lenne magukra hagynom őket. Nagyon fura ez a zizzent nő, még a végén a két szemével metszi el a nyakam.
-Köszi!
-gyújtottam meg két a cigimet két gondolatmenet közt, majd gyorsan visszaadtam a gyújtót, mert még a végén abból is baj lesz, hogy el mertem fogadni.
A terem másik végét kémlelgettem, hagyva a két személy bimbózó románcát kibontakozni. Persze elég fura volt "gyertyatartónak" lenni, de nem fogok feltápászkodni. Az egyenesen azt jelentené, hogy a lánytól ijedtem meg, ami persze nincs így.
A két állat még mindig ott állt az ajtó mellett, és minket bámult. Felfordult a gyomrom, mikor elképzeltem, vajon mit is akarhattak... Inkább nem gondoltam tovább az eseményeket, hanem beleszívtam egyet a dohányba. Hát, nem volt valami top 1. helyezet, de a sápítozó tüdőmet kissé csillapította.
Oldalra néztem a bájcseverésző párosra, akik már eléggé elmélyültek egymásban.
~Ez aztán gyors menet lesz. Nem fogom megvárni, amíg végez a sráccal, majd hazamegy, ahogy akar. -ráztam meg a fejem, majd egy újabb kör sört kértem a pincérnőtől.

-Hozhatok esetleg még valamit? -szinte felfeküdt a pultra, amitől dekoltázsa majdnem a képemben landolt.
-Öh, köszi, nem.
-Biztos vagy benne? -hangja már lassan egy doromboló macskára hasonlított.
-Teljesen... -vakargattam meg a fejem, miközben a lány kissé durcásan a csap felé indult, hogy megtöltse a korsómat.
-Parancsolj! -tette le a habzó itókámat, de nem moccant, csak bámult.
-Köszönöm. -néztem egy ideig kissé bambán, majd leesett a tantusz.
Előkaptam egy kis lóvét, fizettem, de még mindig nem ment arrébb.
-Ha mégis szükséged lenne valamire, szólj! -kacsintott, és a pult másik végénél percek óta csápoló fickóhoz sietett.
~Na remek, nem volt elég nekem két homokos, már a pincércsaj is fel akar szedni. Miért is jöttem el SS-ből? -szívtam még egy slukkot, majd mikor oldalra fordultam észrevettem, hogy eltűnt a pároska.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyHétf. Szept. 28, 2009 8:14 am

*A válaszokat szinte azonnal megkapja, s miután Suwun szerez néhány információt a zenegépről, már rohan is egy mosoly kíséretében zenét váltani. Illedelmesen elneveti magát a férfi megjegyzésén, miközben vizualizálja a szívrohamos papákat. Még csak az kéne… Akkor most egyenként el kéne küldenie a lelkeket Soul Societybe, ráadásul a póttestét se hagyhatja csak úgy hátra.
A zenegépnél egy cyber goth számot választ ki, amit valószínűleg nem sokan ismernek, és talán a műfajjal se találkozott egyikük sem, de hát legalább sikerül kicsit kitágítani a világukat. Ezek az emberek még csak azt se tudják, mi van a halál után… Jó, igaz, persze Suwun se tudta, amíg meg nem tapasztalta, de hát… Ez már bőven elég indok arra, hogy magasabb szintre emelkedjen, mint ők. Ráadásul shinigami is, ami igen nagy szó ebben a világban.
Aztán persze visszavonul a pulthoz Kei és a másik shinigami mellé. Még eltelhet akár 10 perc is, mire az ő száma fog következni, azonban addig is megihat még egy koktélt, hiszen néha finomabb italokat is kell inni. Ennyitől biztosan nem fog berúgni, na meg már amúgy is lejárt az őrjárati ideje rég.
Kei ekkor megkérdezi őket, hogy ismerik-e egymást, s lényegében rá is trafál a válaszra; valóban nevezhetőek ők amolyan „munktársaknak”, bár a barátság igen távol áll tőlük. Suwun csak a felszínes kapcsolatok kifejezést ismeri, a barátságot nem.*
- Egy cégnél dolgozunk, igen. - *válaszol neki, aztán a szívószálával kihörpinti az utolsó kortyot a koktélból, hogy aztán a pohár hangosan koppanjon a pulton jelezve a nagy keblű pultos hölgynek, hogy újabb mosogatni valója akadt.
Aztán végre felhangzik az a szám, ami Suwun választása volt. Egy mosoly keretében már int is Keinek, hogy jöjjön legalább egy kicsit táncolni. Elég nyuszi a srác, de Suwun most csak jól akarja magát érezni. Úgyhogy ha jön, akkor jön, ha nem, akkor nem. Minden esetre ő most a kocsma belseje felé indul. Még ha komoly táncba nem is kezd bele, csak laza mozgásba, azért sikerül leadnia egy kis feszültséget. Mert hát, ha shinigami lesz az emberből halála után, számíthat rengeteg stresszre, ami a munkájával jár.*
- Kösz a társaságot, de nekem már mennem kell. - *pillant fel az órára, amikor a számnak vége lesz.*
- Nekem holnap is munka… És azzal a másikkal ellentétben - *fejével most a lila fejű felé biccent* - én nem szeretném másnaposan végezni a dolgom. - *mosolyog, hogy aztán egy integetés után egyszerűen kisétáljon a kocsmából. Nem látja értelmét annak, hogy továbbra is itt maradjon. Mellesleg, sose kerül feljebb a ranglétrán, ha állandóan valami kocsmában dekkol. Nem engedheti meg magának, hogy valami elzüllött, alkoholista némbernek titulálják.*

//igen, tudom, szar reag lett, de szerintem felesleges ideáig húzni a játékot -.- //
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptySzer. Okt. 14, 2009 10:40 pm



Ahogy a hölgyemény elszállt egyenesen a zenegép felé, én folytattam a szorgos pöfékelést. Mikor visszatért, elnyomtam a cigarettacsikket. Perceken belül egy különös zörejt hallottam a zenegépből, majd másodpercek töredéke alatt Suwun arca felragyogott. Talán innen tudtam, hogy ez az a szám, amit ő választott. Furcsa egy dal volt, de valamiért tetszett. Ilyesmit talán még nem is hallottam. Ahogy az ütemet vertem a pulton öngyújtómmal, Suwun szólt.
-Hát... mehetek, de nem vagyok profi.
Vigyorogtam kínosan, és feltápászkodtam a helyemről. Talán az eddig elfogyasztott alkohol mennyisége tehette, mert magamtól nem biztos, hogy nekivetemedtem volna ennek a merész dolognak. A feltűnősködés mondjuk mindig is ment. Amúgy sem ártott sosem, vegyük példának az óriási színpadokon való fellépéseket. Bár azok az idők elmúltak. Most jól is esett az, hogy beálltam a kocsma közepére, és táncolni kezdtem. Igaz, ahogy azt meg is mondtam, nem valami szuper táncos alkat vagyok, a ritmusra mégis tudtam egy-kettőt lépni. Ahogy vége lett a számnak, a nő az óráját bámulta.

- Kösz a társaságot, de nekem már mennem kell. Nekem holnap is munka… És azzal a másikkal ellentétben én nem szeretném másnaposan végezni a dolgom.
-Óh, értem! Én köszöntem! Remélem azért valamikor még össze tudunk futni!
Mondtam kissé elszontyolodva, de a nő, mint a kámfor el is tűnt. Bevágva az atombeteg fejet battyogtam vissza eddigi ülőhelyemre. A korsóban hagyott söröcskét újra számhoz emeltem. Szorgos kortyolgatások után, az üres poharat leraktam a pultra.Ahogy elpillantottam magam mellé, még mindig ott volt a fura hajú ipse. Ha jól láttam, valamiféle zacskóval küzdött. Én továbbra is az értelmes fejemmel figyeltem a szenvedését. Úgy tűnik az a mogyis zacsi nagyon kifogott rajta. Kemény 3perce ott szerencsétlenkedett mellettem, annyira meg voltam hatódva. Mintha magamat látnám. De ekkor fejbe is csaptam magam, hogy ilyenért is elpityeredem.
-Öhm, ember... talán ha tépnéd és nem húznád...
Kezdtem bele az orromat vakargatva.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyVas. Nov. 15, 2009 2:01 am

Eléggé úgy festett a dolog, hogy túl unalmas vagyok ennek a párocskának: nem elég, hogy be sem vonnak a diskurzusba, még le is lépnek egy szó nélkül. Lassan kortyolgattam az itókámat, hiszen nem akartam egyből beállni, aztán valami balfaszságot csinálni. A pultos lány még mindig engem méregetett a kávéfőzőgép mellől.
~Na jó...én unatkozom! -intettem neki.

-Mit parancsolsz? -termett ott szélsebesen, mosolya majdnem kiégette a retinámat.
-Egy zacskó földimogyorót kérnék!
-Rágcsálni szeretnél? Tudok jobbat is ajánlani, mint a mogyoró... -húzta végig jobb a mutatóujját a alsó ajkán.
-Kö-köszi, de a mogyorót kérném! -kezdett el gyöngyözni a homlokom, hogy mindjárt átveti magát a pulton, és leteper a mocskos táncparkettre.
-Úgy látom a tartósított dolgok jobba érdekelnek, mint a frissek. -összehúzta a szemét, majd hátat fodított a raktár felé hátsót-riszálva.
~Be kell vallanom, tényleg csinos! De nem fogom felszedni, hiszen nem vagyok az a 'csábítós, megcsalom az első alkalommal a barátnőmet' típus. Így is elég szarul érzem magam, hogy egy szó nélkül leléptem tőle. -bámultam mereven a pöfékelő nagyiról készült mesteri fotót a falon, mikor előttem landolt a zacskó.
Felnéztem a lányra, aki karba tett kezekkel nézett, de úgy, hogy ha képes lenne rá, már a tekintetével megölt volna. Gyorsan fizettem inkább, mielőtt a fejemmel elkezdi a pultot verni, és a kincsesládám kibontásához láttam.
Mozgolódásra lettem figyelmes mellettem: a srác visszatért, de az idegesítő nőcske társasága nélkül. Nem tudtam mire vélni a dolgot, de nem is nagyon érdekelt, hova tűnt. Jobb nekem nélküle...
Egyre mérgesebb lettem, mert nem tudtam kinyitni a zacsit. Már arra is gondoltam, hogy a pincérnő bosszúból pillanatragasztóval összebaszta, nehogy sikerüljön ennem belőle. Lassan már a fejem is lilult az erőlködéstől, mikor a srác megszólalt.

-Öhm, ember... talán ha tépnéd és nem húznád...
-Azt is próbáltam már... de nem nyílik! -csalapáltam össze-vissza mindkét kezemmel, amik közrefogták a kis műanyagot.
-Add csak ide, majd én megpróbálom! -nyújtotta felém a pracliját.
Kissé meglepődtem, de odaadtam neki. Nem volt jobb ötletem... Vagyis volt, de nem lenne szerencsés most elővennem a zanpakutómat.
-Na látod, hogy neked sem megy! -tettem eleget férfiúi büszkeségem kívánságának, aztán nagy vigyorral felemeltem a korsót, majd ittam.
-Akkor mással próbálkozunk! -villantott egy vigyort, majd nemes egyszerűséggel kiégette a gyújtóval.- Meg is volnánk! -lökte oda nekem a pulton csúsztatva.
-Na igen, így könnyű! -markoltam a kis ropogós magvakba, és pocokmódra zabálni kezdtem.- Kérsz? -ajánlkoztam teli szájjal.
-Nem köszi, edd csak! -vett elő egy szál cigit, majd meggyújtotta.
-Oké... -majszoltam tovább, de néhány perc csend után eszembe jutott, hogy ha már úgyis egymás mellett ülünk bemutatkozhatnék neki.- Öh, bocsi, elég bunkó voltam, még be sem mutatkoztam! Warau Amejisuto vagyok! -vigyorogtam, és vártam...
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:44 am


Gross-i kötelességemnek éreztem, hogy a szenvedőket nem hagyhatom tovább szenvedni! És persze a büszkeségemen sem eshet csorba, így superhero imidzsemet előkapva ajánlottam fel neki a helpemet.
Először próbáltam úgy kibontani a gonosz zacskót, ahogy legelőször tanácsoltam a havernak, de próbálkozásom mind hiába voltak. Nem adhattam fel! Egy hero nem adhatja fel! Főleg nem egy olyan hős, aki a Gross névvel van megáldva! Dagadó izmokkal vetemedtem neki újra és újra. Folyamatosan nyomogatva a restartot igyekeztem, minden erőmmel. Már már csodás neckemen is duzzadt az a pici erecske, de egyszerűen nem bírtam kibontani. Véres verejtéket hullatva szontyolodtam el egy percre. Kifogjon rajtam egy mogyis zacskó... Azt hittem az amcsi chips-nél nem lehet rosszabb, és mégis!
Már-már azon voltam, hogy visszaadom, és megszégyenülve bebattyogok a sarokba deepelni. Azonban a God-i szikra fellángolt kicsinyke elmémben! Olyan világot ellátó lámpácska jelent meg a kobakom felett, hogy már nekem is attól kellett félni, mikor égeti ki teljesen szememet. Gyorsan elő is horgásztam a megváltásra szolgáló tárgyat, egy öngyújtó formájában. A zacsi szélét megcélozva kezdtem el kiégetni a műanyagot. Persze ügyeltem arra, hogy ne sokáig tartsam a fire felett a csomagolást, hisz nem akartam az egész cuccost elégetni. Nem örült volna neki senki, ha egy olvadt műanyag pacát csöpögtetek a pultra. Egy pillanatig ugyan volt olyan büdös, hogy majdnem belefulladtam, de tartottam magam hősi posztomhoz, és tűrtem. Mihelyst végeztem a művelettel, vissza is passzoltam a rágcsát újdonsült haveromnak. Dagadó mellkassal csüccsentem vissza helyemre, és ágaskodtam, mint egy páva. Viszont ez a szerep abszolúte nem volt rám jellemző, így ismét visszahelyezkedtem kényelmes pozícióba. Igaz, ugyan meg is kínált a rágcsiból az ipse, de én illedelmesen visszautasítottam, mert sajnos allergiás vagyok a mogyoróra. Pedig milyen kedves gesztus volt ez, majdnem el is bőgtem magam! Nekem meg galádul vissza kellett utasítanom! It's horrible! It's terrible!
- Jaj! Jaj! Jajajaj!
Csaptam magam arcon, mikor bemutatkozott nekem.
- Még hogy te bunkó! Akkor én mit mondjak?! Én sem mutatkoztam be! Ez de gáááháááz!
Kezdtem bele nyöszörögve.
- Nagyon örülök a találkozásnak, Ameji! Ugye nem baj, ha így hívlak? És akkor én is bemutatkoznék! Az én nevem, Kei Gross!
Pattantam mellé, egy kézfogás reményében.
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 2:22 am

Enyhén szólva majdnem beszaladt a rudi, mikor elkezdett mellettem sipákolni. Azt se tudtam, mi a genya baja van. Elkerekedett szemekkel meredtem rá, hátha látok valami nagy vágást a fején, vagy a kigyulladt haját a gyújtós-akció után.
Ennek ellenére csak a felismerés szikrája égette meg a hátsóját, hogy bizony még én sem tudom az ő nevét.

-Persze, nyugodtan. -nyúltam a felém közeledő mancs felé, amikor a gerincem végigbizsergett.
~Hohó, pajtikám, úgy látszik eddig nem vettem észre, hogy bountoval van dolgom. Remélem nem akar harcolni... Semmi kedvem most hozzá.
Az arcán láttam, hogy ő is észrevett valamit, de nem engedtem, hogy elkapja a kezét. Fel akartam őt mérni, még ha nem is ellenséges szándék miatt.

-És én szólíthatlak Keinek? Ha már így összeismerkedtünk...
-Persze. -kissé még mindig méregető tekintettel vigyorgott.- Erre ihatnánk egy sört!
-Mit szólnál inkább valami rövidhez? Egy kis whisky? Eléggé szar hangulatom van és most valami erős kell. -intettem a szöszinek, aki úgy döntött, inkább a másik pultosnak adja át a rendelésfelvétel lehetőségét.
-Nem hiszem, hogy ez jó ötlet... Lassan haza kéne mennem.
~Biztosan nem szeretne a jelenlétemben mutatkozni, elvégre is ellenségek lennénk, vagy mi a szösz. Én akkor sem fogom engedni, hogy elmenjen!
-Ne légy már beszari! Meg kell innunk a pertut!
-a pultos felé fordultam és rendeltem.- Két whisky lesz! Innen már nincs visszaút! -veregettem hátba "újdonsült barátomat", miközben a vigyort légkalapáccsal se lehetett volna a fejemről levakarni.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te6500/12000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (6500/12000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Dec. 24, 2009 5:44 am



A nagy smile gyorsan az arcomra fagyott, mikor kezet fogtam Ameji-vel. Hisz éreztem, és tudtam. Ő egy shinigami. Először nem is akartam elhinni. Valahogy sokkal barátságosabb volt, mint általában a shinigamik, akikkel találkoztam életem során. Mondjuk én tényleg nem akartam őt bántani, semmi ilyen szándékom sem volt. Csak iszogatni, és partyzgatni akartam. Reménykedtem benne, hogy a bro' sem akar engem laposra ütlegelni.
Bár szó mi szó, nem ártott az elővigyázatosság, így igyekeztem felvenni a rabbit-cipőt, de újdonsült haverkám nemigen engedett. Sőt, még le is akart itatni. itt nem volt mese, muszáj megjátszanom kicsit magam, még a végén nagy bajba kerülhetek! Csináltam is rendesen össze magamat, bár igyekeztem nem mutatni, kisebb nagyobb sikerekkel.
- N-n-najóóó... de csak egy kör, nem több!
Mentem bele ebbe a little játékba. Perceken belül ki is kaptuk a kis pohárka whiskyket, amit háromra mind a ketten le is húztunk. Én személy szerint rendesen húzkodtam a számat utána. Bár nem tudtam felfogni miért, hisz én elvileg bírtam a piát. Talán csak újra bele kell jönnöm a dologba.

- Na mi az? Kijöttünk a gyakorlatból?
- Áh, ez semmi se volt!
Vágtam bele, szájhősködve.
- Az ilyennel szoktam reggel a számat öblíteni!
Helyezkedtem pózba.

- Csak nem valami ütősebb kéne?
- Áh, ez csak a bemelegítés lett volna, nem? Na, jöhet más is! Gyerünk gyerünk! Sőt, tudod mit? Úgyis azt mondtad nagyon shit-tül érzed magad, hát rúgjunk ki a hámból!
Böktem oldalba. És valóban nem volt itt mese, ha belementem egy ilyen játékba, nem tudtam magamat leállítani. Tudtam, hogy ebből csak rossz fog származni, de nem érdekelt. Régen rúgtam be, hát épp itt az ideje! Menőzve a pulthoz fordultam.
- Hé, csapos! Abszintot ide! Sőt, kettőt!
Vissza az elejére Go down
Warau Amejisuto
2. Osztag
2. Osztag
Warau Amejisuto

Férfi
Taurus Pig
Hozzászólások száma : 38
Age : 40
Tartózkodási hely : SS
Registration date : 2009. May. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 1:53 am

Jó volt újra a alkohol égetését érezni a torkomon. Nagyon is. Régen ittam utoljára valami erőset. A poharak szinte egyszerre koccantak a márványpultot, jelezve a pultosnak, hogy majd jöhet a következő kör.
Keire fordítottam a vigyorgós tekintetemet, és láttam, jó estének nézünk elébe: sík részegen fogok valamelyik parkban fetrengeni, holnap pedig olyan fejfájásom lesz, amilyen az elmúlt évtizedekben nem volt. Az abszint hallatán már biztos voltam abban, hogy ő is hasonló véleményen van- be fogunk rúgni ma este. Szinte repdestem az örömtől, hogy sikerült erre a fickóra rátalálnom, különben egyedül kéne vedelnem.
Végre megérkeztek a zöld felesek és szinte kívánkoztak a gyomrunkba.

-Na akkor egészség! -koccintás, majd hörpintés.
-Fuhúú, ez jól esett! -rázta meg a fejét Kei, majd hatalmas vigyorral a fején átkarolta a nyakam.- Na mesélj, mitől van ilyen rossz kedved?
-Nő ügy... Minden szép és jó volt, de közölte velem, hogy nem áll készen egy kapcsolatra. Ekkora balfasz is csak én lehetek.
-Hm, egy nő miatt nem szabad ennyire kiakadni. Van még halacska a tengerben, biztosan akad valaki, akivel összejön a dolog.
-De miért nem ő? Annyira formás, kedves... Jó, mondjuk a főnököm, így elég ciki a helyzet.
-Kikezdtél a főnököddel? Nem vagy semmi öcsém!
-Az első napon...
-Oh my God! Te aztán nem lopod a napot.
-Inkább ne lett volna semmi. -simitottam hátra a hajam, majd a következő körért intettem. Ekkor megszólalt Kei telefonja.
-Szia! ... Igen, hallak! A Görbében vagyok! ... Gyere nyugodtan! Szia!- tette le a telefont- Bocsi, a húgom volt. Ő is jön ide, remélem nem gond.
-Dehogy, elfér mellettünk. Lány létére jár ilyen helyekre?
-Áh, ez semmi! De majd rájössz, nem egy tipikus nő! -vett elő egy szál cigit, majd meggyújtotta.
-Ha te mondod... -markoltam fel pár szem mogyorót és rágcsálni kezdtem, amíg kihozták a piákat.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 7:46 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!


*Van egy pont, amikor úgy érzem, nem bírom tovább, és nem akarok többet az unalmas fehér falak között kóvályogni. Nem beszélve arról, hogy az egyik arrancar, ki tudja már, hogy is hívják, egész nap követett és úgy beszélt velem, mintha valami kishercegnő lennék. Amikor már annyi nyugtot sem hagyott nekem, hogy egy torony tetején ücsörögve fejezhessek be egy bejegyzést a naplómban, azt hittem, felforr az agyvizem. Nehezen fogtam vissza magam, hogy ne intézzem el egy Ceroval, de azt már nem bírtam ki, hogy ne kenjem neki a legközelebbi falnak. Ami pár száz méterre, a következő torony volt ez esetben. Szóval a napló a zsebembe került ismét, hamarosan pedig már nyitottam is a gargantát az emberek világába. Végülis tökmindegy, mit csinálok, csak ne kelljen itt maradnom. Elegem van már a plusz figyelemből. Mindez egy átkozott tetoválás miatt. Röhejes.
Karakura Town is a merő unalom lett volna, mint mindig, ha nem figyelek fel egy ismerős lélekenergiára. Ami viszont még engem is meglepett, hogy mintha még örülnék is annak, hogy valahol a közelben tudhatom Mayát, aki abban a pillanatban mögöttem is terem. Egy félmosollyal nyugtázom a tényt, hogy a shinigami, az egyetlen shinigami "barátom" - már ha nevezhetem annak a kapcsolatunkat - megszólít, a már olyan régen hallott Linzer jelzővel. Szinte hiányzott ez a... kedves... becenév. Valószínűleg persze látja a bal lapockámon virító 5-ös számot, de nem hagyok neki időt, hogy rákérdezzen. Persze az nem kicsit meglep, hogy egy fehér haorit látok rajta. Szóval kapitány lett. Érdekes, mennyire megváltozott az életünk.*
- Remélem, leöltél azért a göncért cserébe egy másik shinigamit, Maya. Bár gondolom, erre nincs sok esély. - *üdvözlöm egy vicsornak is beillő mosollyal arcomon. Bár kezem kardom markolatára téved, tudom, hogy a harcunkra nem most kerül sor. Majd egyszer. De addig is...
Nem kicsit meglep, amikor Maya bejelenti, hogy ő most mindennél jobban vágyik egy kis tombolásra, és hogy van-e kedvem vele tartani mondjuk egy kocsmába. Szívemből beszélt... Most valami miatt nekem is kedvem lenne egy jóleső őrjöngésre, és persze minél több alkohol, annál jobb. Ám kérdés, hogy megoldható-e ez ebben a testben.
Maya mintha számított volna erre, mert elvezet valami raktárhoz, ahol ezeket a bizonyos póttesteket tárolják. Valami olyasmit magyaráz, hogy egy leánybúcsúra szeretett volna elhívni, és azért készített nekem is egyet, szóval igencsak meglepett a dolog, méginkább az, hogy hamarosan ismét emberi testben villoghattam. Furcsa a maszkom nélkül mászkálni, ruházatom pedig az egészen punkos, szaggatott farmerből - aminek az egyik szára rövid, a másik hosszú - , és egy egyszerű, fehér pólóból áll, amire egy kedvenc bandám logója van felírva. S most pedig itt vagyunk; az ajtó hangosan csapódik utánunk, és egy üres asztalt próbálunk találni. Ami nem nagyon van; ebben a füstös kocsmában a tömegtől és a dohányszagtól is alig lehet levegőt venni. Igen, van pofám elorozni egy asztalt, amikor valami tinisrác banda akar leülni oda. Úgy sem mernek belém kötni. Vagy csak próbálják meg. Régen ettem emberi lelket úgyis. Igaz, Maya társaságában nem lenne tanácsos.*
- Na ki vele, mi ez a hirtelen változás? Addig oké, hogy kapitány lettél meg minden, de nem annak a tombolós fajtának ismertelek meg az összecsapásunk folyamán. - kérdezek rá egyből a dologra, miközben Maya elém rakja a sört, amit kértem, és előzőleg ki is fizettem neki. Ugyanis míg ő a pultnál intézte az italrendelést, én addig helyet kerestem. Igaz, hogy nem találtam, de csináltam magunknak. Az olyan kis porbafingóknak, mint azok a tinik, ilyenkor már rég ágyban a helyük.*
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te36000/45000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 8:25 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás! ~ Fordulj ki önmagadból, hátha elmúlik...


Egyszerűen... nem bírtam elviselni az irodámat. Menekültem a szobámba, de még ott is az emlékek égtek előttem. Amikor odahozta a könyvet, amikor zenét hallgattunk, játszottunk, nevettünk, az esküvőt terveztük... Minden, minden emlék megrohant, minden pillanatot újraéreztem újraéltem minden percet, amit együtt töltöttünk. Édeset és keserűt, búsat és nevetőt. Láttam magam előtt a mosolyát, a fülemben csengett a hangja, éreztem a parfümét... és szétmart belül a bűntudat és a harag. Mert ez miattam van. Azért is, amivé váltam. Ugyanakkor... tudtam mindig is, hogy egy nap egyedül maradok. Mert nekem a magány a társam, mellettem nem bírhatja ki sem élő, sem holt... Ha túljut azon az álcán, amit mindenkinek mutatok, megtalálja az üres belsőm. Ahol nincs már semmi sem, teljesen üressé vált. Ordítottam belül, toporzékoltam, és őrült módjára kívántam valami őrületet. Tébolyt, vakmerő ostobaságot. Olyat akartam tenni, amire még nem volt példa. Mindenem sóvárgott azért, hogy ne... Maya legyek, csak egyetlen pillanatig. Azt akartam, hogy jöjjön valaki, és kiszakítsa belőlem ezt a fájdalmat és dühöt. Zombi módjára keltem fel, és mentem ki az utcára, hogy Senkai kaput nyissak. Egyszerűen... nem érdekeltek a következmények. Büntetés? Száműzés? Lefokozás? Jöjjön csak... én egy álmot vesztettem el most. Egy képet a családról, ami az enyém lehetett volna, és közösen lemondtunk róla. Mert túl kevés voltam ahhoz, hogy megóvjam Őt a sötétségtől. Vajon... tudnak még engem bántani? Talán már csak akkor éreznék fájdalmat, ha elszakítanák tőlem Nabe-kunt, Chiyo-chant és Masa-chant. Ők a legfontosabbak nekem... nélkülük képtelen lennék élni. Vagy, ha sor kerülne arra a harcra Slarinnal... Talán, most hagynám magam. Talán hagynám, hogy elragadjon a halál. Mély levegőt vettem, és beléptem a kapuba. Pár pillanat múlva kiléptem Karakurába, és letöröltem az arcomról a könnyeket. Nem volt szokásom sírni, ezt tudhatja mindenki, aki ismer. Az az álnyafogás, amit véghezviszek, pedig csak játék... paródia. Igazi könnyeket évek óta nem hullattam. Megköszörültem a torkom, és visszafogtam magam. Vége. Akárhányszor hangzik el bennem ez a szó, mintha egy kést szúrnék magamba. De ez lesz a legjobb. Még ha most nem is érezzük így, ha... nem is ezt érzem, de így van. Megváltozott Ő is, és... én pedig más lény lettem. Lélekben nem változtam sokat, szerintem. Köhögtem párat, és elindultam. Legalább nem otthon kell lennem most...
Percek óta jártam az utcákat, és ekkor éreztem meg valakit. Eddig még csak egyszer harcoltam vele. Slarin arca ugrott be elém, és végre, napok óta először, őszinte örömmel léptem mögé, és érintettem meg a vállát.
- Szia, Linzer! De rég láttalak, istenem... - sóhajtottam, és örömmel vettem, hogy néhány percen belül a kocsmában találtuk magunkat. Örömmel pakoltam le elé a sört, majd letettem a saját szakémat is. Kérdése nem ért váratlanul, de előtte még inkább más témáról szóltam neki:
- Gratulálok, 5. Espada. Tudtam, hogy rövid időn belül előléptetnek. - mosolyogtam rá. Belekortyoltam a szakéba, és jó felét megittam, egy húzásra. Bár égette a torkom, annyira kellett nekem, mint egy korty víz a sivatagban haldoklónak. Mély levegővétel után belekezdtem a mondókámba is:
- Nem öltem meg senkit sem a címért... Kicsit váratlanul ért, de pont jókor jött a dolog. Csak... nem akarok önmagam lenni egy kicsit. Tudod... ezen az ujjamon nemrég egy jegygyűrű volt. Mára már az is elpárolgott...- mondtam fakó hangon, és újabb korty szakét ittam meg. Ekkor az is eszembe jutott, hogy utoljára tegnap reggel ettem két falat fánkot, azt is kínkeserves szenvedés árán. Ha iszok ennyire üres gyomorra, annak nem lesz jó vége. De... kit érdekel ez most?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma Cl0te48500/65000Karakura Town Görbe Kocsma 29y5sib  (48500/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 9:14 am

Ha a világ ellened fordul, a megoldás a tombolás!

*Nem csodálkozok azon, hogy észrevette a lapockámon lévő tetoválást. Hiába, ez az átka annak, hogy általában összefogott hajjal járok. De senki se tudja elképzelni, hogy mennyi bajjal jár, ha kiengedem a hajam. A maszkom még véletlenül sincs olyan helyen, hogy kényelmesen és fájdalommentesen ki tudjam fésülni, és mire vége a napnak, a fejem mintha egy bozóttá változna, ha nem fogom össze nap mint nap. Nem, nem változtam kényes kiscsajjá, de azért ennyire adok a külsőmre. Mert azért mégis...*
- Gyanítom, hogy Aizen-sama akart likvidálni, miután vesztettem az ellen a Yuusuke ellen, akit már említettem, ezért rám küldte az előző Espadát. Azt hitte, hogy nem merek. Hát merek. Most már nem maradt semmi abból a volt Espadából. - *vonom meg a vállam, ezzel le is tudva a sztorit. Elég tömören és röviden foglaltam össze a lényeget, de végülis minden benne van, ami Mayát esetleg érdekli. Persze a mai napig biztos vagyok abban, hogy Aizen-sama azon a bizonyos napon csak meg akart öletni, de hát... nem igazán van lehetőségem fellebbezni ellene. A hatalma túl nagy ahhoz, hogy szembeszálljak vele. Persze a hűségem továbbra is a régi, mégis, azóta a bizonyos nap óta mintha felnyílt volna a szemem és ismét elkezdtem volna gondolkozni úgy, ahogy azelőtt egyszer sem. Hát csak ennyit jelent számára még a leghűségesebb szolgája is? Ilyen egyszerűen öleti meg őket egymással, ahogyan épp a szeszélyei diktálják? Eddig két privaront ismertem meg személyesen. Az egyik meglépett, a másikat meg kidobták. Vajon mit kell tennem azért, hogy én sose jussak erre a sorsra, vajon mit bizonyítsak be Aizen-samának?
Valószínűleg egyből Ryuunosuke sorsára jutnék, ha látná, hogy most kivel iszogatok ebben a kocsmában. Paranoiára viszont nincs okom, mert mégis kinek állna szándékában követni még ide is? ha egy arrancar itt lenne rajtam kívül, biztosan megérezném. Hiába, az új rang jár annyi büszkeséggel, hogy tudjam, mit engedhetek meg magamnak. Azt mindenképp, hogy szabadidőmet azzal és ott töltsem el, akivel és ahol éppen kedvem támad. Most pedig Mayára esik a sor. Ez van, amelyik arrancar pedig merészel panaszkodni miatta, annak szépen betöröm a koponyáját.*
- Jeggyűrű? Értem. - *húzom meg az üveget, a sör pedig máris vészesen fogyni kezd. Csúnyán elbánt szegénnyel a sors. Először is, shinigami lett belőle, majd kapitány, erre még valami szerelmi baja is van... Biztos egy másik shinigamival kezdett. Jellemző.*
- A férfiakat nem lehet komolyan lenni, bár bevallom, Las Nochesben egy igazit se láttam. Annál is jobb, legalább tudják, ki a főnök. - *kacsintok, majd az üvegem koccintásra emelem.*
- Látom, neked is szükséged van egy kis tombolásra. Talán nem is véletlen, hogy összefutottunk. - *iszok ismét, majd a zenegép felé pislogok nagyokat. Huszonéves srácok nyomkodják rajta a gombokt, főleg mai slágereket meg rock dalokat kiválasztva. Remélem, nem sokáig fogják ezeket a számokat játszani, mert hamar bele fogok unni.
A képbe persze beleront valami ki tudja, milyen idős bácsi. Vagyis, körülbelül egy idős lenne velem, ha nem haltam volna meg, de neki erről nem kell tudnia, meg úgy se hinné el.*
- Nem dohányzom. - *válaszolom meg érzelemmentes fejjel a kérdését, miszerint meg tudnám-e szánni egy szál cigarettával. Bár annak idején dohányoztam, ezzel tisztában vagyok, de így, arrancarként nincs szükségem rá. Bár póttestben lehet, hogy ismét visszatérnek a régi jó szokásaim.*
- És te? - *fordulok ismét Maya felé, hogy megtudjam, ő dohányzik-e. Végülis, annyira én se vagyok gerinctelen, hogy ezt az idős bácsit elküldjem a halál... na, szóval oda. Majd azokat a srácokat, ha még sokat babrálnak a zenegépen. Nem mintha kedvem lenne komoly verekedésbe keveredni, de amíg nem provokálnak, addig biztonságban vannak. Márpedig ez a hely nem tűnik úgy, mintha nem lennének mindennaposak a kocsmai bunyók. Egészen az emberi életemre emlékeztet a feelingje. Már amire emlékszem az emberi életemből.*
- Nem vagyok valami jó vígasztalásban, tudom, de ha gondolod, elmondhatod nekem, ami fontos. Vagy inkább csak... - *matatok a zsebemben az emberi világban használatos pénz után kutatva.*
- *Igyunk meg pár töményt is. Valami miatt megkívántam a tequilát. - *pattanok fel, hogy néhány embert félretolva a pultnál és egy "hé, csapos!" felkiáltással elsőként adhassam le "rendelésem" a bögyös kis pincércsajnak. Lehet, Gabi, az egyik fracciónom rossz hatással van rám. Ha már se nem pezsgőt, se nem bort nem iszok, hanem tequilát, az azt jelzi, hogy itt tényleg gáz van.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town Görbe Kocsma _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-