-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 1:20 am

//Munka, munka, munka... itt az ideje a pihenésnek :/ //

Válaszai ténylegesen meggyőztek végül. A tizedik osztag hadnagya hallucinál. Ezért hisz engem is annak, tehát ez gyakori eset nála. Meg kéne gyógyítanom pár észérvvel, de úgyse menne nála azt hiszem. Ha az egészet álmodná, akkor én mit keresek itt. Lehet én álmodok vele... Viszont akkor nekem kéne hallucinálnom. És biztos, hogy ma már voltam ébren. Láttam a szemében, hogy semmilyen érzelmet nem visz bele ittlétébe. Egyszerűen csak úgy van. Miért tenne úgy, hogy itt lenne. Hmm... Mindegy. Lassan már olyan kérdések merülnek fel bennem, amik valahogy értelmetlenek, miért? Na ez is egy értelmetlen kérdés ^^. Neki dőlök egy pultnak és nézem, ahogy értetlenül álldogál, majd megjegyzi, hogy eleredt az eső. Felnézek a plafonra, majd ki az ablakon. Eltakarja az italát, mintha valami beleesne. Ebből egy következtetést vélek felfedezni... Nem leszek vérnyuszi Very Happy a piától. xD. Megfogtam, az egyik ernyőt a közelben, és kinyitottam, majd a feje felé emeltem, és tartottam. Fejemet kitartottam, hogy ne lássa, bár úgyis csak hallucinációnak hisz, így fel sem tűnne neki a piros körök a szememben, amik bizonyítják dühömet. Milyen lehet vele harcolni. Szerintem a kardképessége ez a dolog, és a "zanpakutok jó hatása ránk" részt én is megszenvedtem. Tehát harcolni is ilyen lehet vele, csak sokkal durvább. Viszont kétlem, hogy gyakran lenne szüksége a kardjára, mert a kardszelleme megkínozza minden egyes alkalommal őt. Egy darabig ezért az okért nem használtam Paragont... Akkor éppen ezért, egyépként mindig találok egy okot, hogy miért ne használjam. Érdekes hmm. A többi ember csak úgy nézett. Egy férfi és egy nő, akik teljesen abszurd dolgokat tesznek. Egy-két manus már le is lépett a nővel, akit itt cserkésztek be. Félre értés ne essék én nem akarom őt megfektetni, csak beszélni akartam vele, de valószínüleg rövidesen elborul tőle az agyam. Szerencse, hogy kardot nem hoztam, de lelkemen nem öltöny van, hanem páncél. Teljesen már helyzet lenne, ha levenném.
- Tudod engem egész Seireitei keres, de csak a te hallucinációidban élek... most mit teszel? Az életed miért ilyen sivár elgondolkodtál már rajta? Ha tippelnem kell, a kardod hatása alatt állsz minden pillanatodban. Vagyis ebből következik a dolog, hogy gyenge vagy. Várj egy picit- mondtam, és elővettem a zsebemből a lélekkapszulámat, majd bekaptam, így a páncélos testem kiszakadt a testéből. Max sebességgel hazamentem, lélekölő kardomat felragadtam, és siettem vissza. Nem volt több 30 másodpercnél. Előhúztam a pengét, és megvillogtattam neki.
-Ébredj, Paragon- szólítottam a fegyverem, ami ezzel felvette shikai alakját. Van egy rossz hírem. Véget ér a kocsmai bájcsevely. Szemem szikrázott egy kicsit, majd megjelent a gömb, amint aktiváltam a támadást. Valószínüleg mindkettőnket elnyelhette... neki csak a lelkét szívta be, így a testek ott maradtak.

Odabent csupán egy dolgot láthatott. A raitsujának megfelelő színben kavargott a felhőkkel borított dimenzió határ. A semmiben lebegve állt. Odaléptem mellé, közvetlen mögé, és a fülébe suttogtam.
- Köszöntelek Paragonban, ahol csak az történik, amit én mondok, és most köszöntsük köztünk a kardszellemed hehhe...- a felhők egyre inkább kavarogni kezdtek, és megjelent a kardjának emberi alakja. Végül Paragon is előtámolygott. Vera koktélját a kezében tartva, amit jó ízűen iszogatott. Eltűntem mögülle, és a zanpakutom lelke mellett termettem. Elvettem az italt, majd a hadnagy kezébe nyomtam vissza. Ez az igazság, és a valóság. A kard szelleme igazat mond, és nincs jelenleg semmilyen hallucinációs hatása Verára. Bár a jelen események csak arra utalnak, hogy igen, ez is csupán egy képzelgés. Kiváncsi vagyok mit fog tenni Very Happy .
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 11:17 pm

[Amnéziás hadnagy hallucinál egy kocsmában, avagy pihenés Vera módra]

*Az emberismeret egy nagy előny másokkal szemben, hisz csupán egy tekintetből s a reakciókból hihetetlen dolgokra vagy képes rájönni másokkal kapcsolatban. S ha az emberismeret megfelelően társul kommunikációs készségeiddel, akkor kevés dolog okozhat neked leküzdhetetlen akadályt. A helyzetfelismerő és emberismerő képességem már valóban többször juttatott olyan előnyökhöz, amihez mások nehezebben járulnak hozzá – főleg még a „Suwunos” időkben, de azért a képességeimnek is vannak határai. Nem értem, honnan tudhatja az albínó, hogy a zanpulelkem mit tesz velem. Nálam jobban senki sem ismeri Kagamit, és bár valóban kicsit szadista, és elég őrült is, pont, mint a „gazdája”, abban az egyben biztos vagyok, hogy nem árulna el, és biztosan nem kommunikál senki mással rajtam kívül. Egyetlen kivétel, amikor Krázussal tárgyalt, de az… üzlet volt. Neki is jó, nekem is jó, Krázusnak is jó lesz egyszer, és a legfontosabb, hogy Kagami volt, aki kezdeményezett. Ő volt az, aki felkereste Krázust, s jelezte nekem, hogy vállaljak közvetítő szerepet. Ezzel persze akarva-akaratlanul is felfedett magából olyan titkokat a mágus előtt, amik csak Rám és kardom szellemére tartoznak. De mégis… honnan tudhatná egy vadidegen, hogy Kagami előszeretettel éli ki rajtam hajlamait, csak hogy jót kuncoghasson rajtam? Erről senki, hangsúlyozom, senki sem tud rajtam, Kagamin és Krázuson kívül. Ez a kapcsolat annyira személyes, hogy még Kainak sem beszélek róla, és természetesen ő sem a sajátjáról. Sokkal mélyebb kötelék, mint azt bárki is el tudná képzelni, különlegesebb, erősebb, megmásíthatatlan és egyedi… S természetesen minden shinigami ugyanígy kell, hogy érezzen a saját zanpakutojával kapcsolatban, de ez így jó. Ez a shinigamik lelkének egy olyan aspektusa, amit senki más nem tud felfedni másról. Még én se, sőt, Suwun sem képes rá, emberismeret ide vagy oda.
Bármilyen kedvesnek is tűnt Albi az eddigiek során, hiszen még italt is vett nekem, sőt, egy esernyőt is tartott a fejem fölé, nehogy megázzak, a mondatai megölték bennem azt a képet, amit eddig kialakítottam róla. Mégis hogy jön Ő ahhoz, hogy köztem és Kagami közé álljon? S legfőképpen, hogy meri azt feltételezni, hogy sivár az életem? Persze, csak egy lélekdarab vagyok, na és? Ezt úgy se tudná megmondani rólam, de hogy gyengének nevezzen, na, azt nem tűröm. Az életem cseppet sem sivár, köszönöm szépen, és a szexuális életem is tökéletesen rendben van, ráadásul még barátaim is vannak, s célom is, amit el akarok érni az életben. Kezd úrrá lenni rajtam a már-már Suwunos sznobság, s az, ahogyan ő az emberekre nézett olykor, hiszen több szempontból igaza van. Nem mindenki érdemli meg, hogy egyáltalán a társaságomat merészelje élvezni. Különösen nem az, aki gyengének titulál egy nála erősebbet. Egy kis kedvességgel és jó szándékkal könnyedén le lehet engem nyűgözni, azonban egy kis futkározással meg holmi más dimenziókkal? Ugyan már… Különben is sokkal több a képességem holmi gyenge kis illúzióknál. Mi bennük a különös? Azokat mindenki látja, míg amiket én teremtek, azok valóban csak a célpont elméjét mérgezik, megtörve és kettéhasítva tudatát, összetiporva a lelkét, s már csak vegetálni képes roncsot készítve belőle. Tudod, milyen az, amikor összedől minden, amit évtizedekig felépítettél magadban, s azt a látszatot, amit magadnak hittél, csupán egy halom ronccsá zúzta az őrület? Én tudom. Mindig emlékezni fogok arra a pillanatra. S arra is, hogy ez alatt látod meg mások valódi személyiségét a sok álarc mögött.
A kocsma képe eltűnik, s ki tudja, milyen alternatív dimenzióban vagyunk. Nem tetszik. Nem tetszik a sok, színes felhő pszichedelikus, émelyítő kavargása, nem akarok itt lenni, vissza akarok lenni. Teljes apátia tükröződik arcomról, ahogy azt a hülyegyereket nézem, aki elcsórta az italomat, s attól függetlenül, hogy utána visszakapom, felettébb illedelmetlen dolognak tartom, hogy valami vadidegen belekortyoljon egy hölgy italába. Kagami aztán nem jön elő, ugyanis nem materiális lény, és lehetetlen, hogy bárki más is megjelenítse az én zanpakutom szellemét, senkinek sincsen joga hozzá.*
- Bunkó vagy. - *locsolom rá Albi zanpakutojának lelkére az italom, már ami megmaradt belőle, s nagyon nem érdekel, hogy ezzel kit és kit nem dühítettem fel. Mert hát… bunkóság volt és kész. Mégis csak hölgy vagyok. Egy hölgy, aki feltalálja magát, mert attól, hogy őrült, még nem hülye. S meg is látom azt a cipzárt, mellyel kijutásomat biztosíthatom, hisz én aztán nem tojok be egy fülembe suttogott mondattól. S a cipzárt lehúzva lám, újra üdvözöl a való világ, s ismét a pultnál ücsörgök, a saját póttestemben, bár igaz, ital nélkül.*
- Tudd meg, hogy ez tapintatlanság volt. Kagami pedig üzeni, hogy feltételesen feltételezhetnéd cselekedeteid és tetteid, szótagjaiban betűi minden betű hang is. - *vágok be sértődött, duzzogó hörcsögfejet, majd morcosan rendelek még egy italt és a kocsma lehető legtávolabbi sarkába telepszek le. Hagyjon békén, egyáltalán nem szórakoztató, és hiába hallucináció, akkor sincs joga zanpakutom lelkét és engem efféle dologra kényszeríteni.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te52100/65000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 2:15 am

//Munka, munka, munka... itt az ideje a pihenésnek :/ //

Nem jelent meg a kardszelleme. A hadnagy arcán végre meglátszott a dühe. Arcon locsolta Paragont, ami nagy hiba volt. A kavargó lila gomolyagok hirtelen narancssárga viharfelhőkké változtak. Villámok cikáztak mindenhol. Amin még inkább meglepődtem, hogy Vera csak úgy távozott innen.
- Megöllek te büdös kurva! Hogy a tetvedék Seireitei osztagod halna ki veled együtt, hogy a pengém csússzon a tetves pasid szívébe!- kiabált, de ezt a lány már nem hallhatta meg. A női kardszellemem tovább szídta, mire én pofon csaptam azzal a megjegyzéssel, hogy nem átkozódunk mások szerelmével. Pláne, hogy hiányzott most Maya... piszkosul. Megtámadt Paragon, de már én sem voltam ott. Odakint még hozzám vágta Kagami mondatát. Tehát megtudtam a nevét.
- Nyertem. Kicsaltam belőled az érzések csekély fokát is Very Happy . Csak ennyit akartam. Megaztán. Kardod nevét sose ejtsd ki szádon ha az ellenség itt fülel. Ha kiismerlek talán a belső dimenziódba is teleportálhatok, és akkor igaz te vagy az istennő, de én a kiskapuk keresésében mester vagyok. Engesztelésül szeretnélek meghívni mégegy finom italra. Nem akarlak se leitatni, se elcsalni, pontosan tudom ki vagy, milyen életed van. Legalábbis a formalitási részét. Természetesen a magánéletedhez semmi közöm.- és válaszát meg sem várva visszabújtam gigaiomba és rendeltem újból. Közben agyam teljesen máson járt, miközben ő mögöttem puffogott.
~ MI AZ ISTEN!!! Ez kiszabadult Paragon dimenziójából. Azt a rohadt életét neki. Ki ez a lány. Mi volt az a rés, amit ott hagytam. Ez lehetetlen... egyszerűen lehetetlen!!!~ gondolkodtam~ Nem tudtam kitépni a lelkéből a zanpakutojának lelkét. Most már biztos, hogy Kagami terrorizálja őt. Minden pillanatban ezt a kapcsolatot erősítik. Egyszerűen én nem tudom felbontani még egy pillanatra se. Képtelenség ez a lány. Huhh. Higgadtság. Gyerünk... lekéne nyugodni!~ folytattam a menetet. Vettem egy mély levegőt, lehajtottam egy rövidet, majd az egyik legfinomabb ital is elkészült, amit ajánlani tudok neki. Sajnos a nevét elfelejtettem, én csak Hullócsillagnak hívom. Kértem még egy Tűzgolyót is. Bocsánatkérésként adtam neki a koktélt. Ha nem fogadja el... akkor leteszem valahová, hogy tudja az ott az övé. Elvonult egy teljesen másik helyre. Mosolyogtam, igaz olyan kidoukat használnék most rajta, amit egy Espadan sem próbálnék ki. Mocskos Seireitei hadnagy. Talán ha előrántom kardomat és neki esek, ártatlanokat legyilkolva, akkor elégtételt kapnék. Még filó, hogy valóban ezt tegyem-e. Megrántottam a vállamat, majd leültem a pulthoz addig, amíg le nem nyugszik. Majd odamegyek.
- Amit mondtam nem gondoltam komolyan, ezt tudnod kell... Csak meg akartam tudni, vajon van-e személyiséged, vagy csak ez az álmosodó egyre nyugvó életet éled. Szerintem klassz ember vagy, csak nehezen értenek meg téged, mindenesetre én úgy gondolom hogy érdekes vagy. Te vagy az egyetlen, akinek ilyen erős kapcsolata legyen a zanpakutojával. Még sosem tapasztaltam ilyet. Mindenesetre nem is szeretnék tovább zavarni. Ha szeretnél valamiről beszélgetni, akkor csak nyugodtan, megvárom, de ha idegesítelek, akkor távoznék is.- ha az utóbbi van, akkor meghajolok, és az ajtón kilépve mosolyogva megyek haza. Ha az előbbi, akkor leülök vele szemben és hallgatom.
Vissza az elejére Go down
Rajin Loraine
Shinigami
Shinigami
Rajin Loraine

Férfi
Hozzászólások száma : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo alatt, Menos erdő kellős közepén, a kupiban
Registration date : 2010. Mar. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te5000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:17 am

A sötét kard

-Rajin Loraine…- Szólt egy hang.- Gyenge vagy! Meg fogsz halni!
-Ki van ott?- kérdeztem határozottan.
-Nem ismersz meg? Ó, Shinigami, megsértesz!- Hallottam a szavakat. Megrendült bennem valami. Már tudtam, hogy kitől származik a hang. Egy olyan embertől, akit már több éve ismertem. Ő volt a kardom, Shikon.
-Shikon, ne merj hozzám érni!- Mondtam hűvösen.- Erősebb vagyok nálad!
-Már nem ez a nevem, és már nem éred el az én szintem!- Mondta őrült szemekkel az arcomba bámuló Hollowszerű lény. Más volt a maszkja. És az alakja is. Fény gyúlt. Apró zöld lángok. Egy körben világítottak körülöttünk. Shikon páncélja fekete volt. Gyönyörű kitines páncél, melyről a lángok fénye visszatükröződött. A karmai mások voltak, mint az enyémek. Mintha ízekből álltak volna. Öt ízből, melyek nem úgy mint a rovarok lábai mereven mozdulatlanul feszültek egymásnak. Pár pillanattal később, már megéreztem az erejüket. Felhasította az arcom jobb felét.
-Hadou…- Hiába kezdtem bele, azonnal megéreztem a hűvös karmokat a gyomromban.
Valami megváltozott bennem. Remegve ültem a földön véresen. Pár perce elaludtam, miután hazatértem Yaken ellen vívott harcom után. Szörnyű rémálmaim voltak, arról, hogy Shikon meg akar ölni. Már nem tart igazi mesterének, mert az álmomban szerzett sebek megvoltak rajtam, mikor magamhoz tértem. Émelyegtem, és dühös voltam. Elindultam hát az emberi világba. Az öcsém megnyitotta az átjárót, és én végül megérkezhettem oda. Reszketve sétáltam az utcán. Nem bírtam tovább a kardom közelségét, így messzire hajítottam. Összegörnyedtem, és lehunytam a szemeim. Felvillant néhány kép. Shikon démoni arca, és a véres karmai. Felugrottam, és a kardomért nyúltam. Megborzongtam, mikor a pengéjére néztem. Nem a saját tekintetemet láttam, hanem egy tébolyult, és gonosz szempárt. Nem figyeltem mi történik körülöttem. Csak a saját félelmeimet éreztem. A kardomtól kirázott a hideg, hisz tiszta gyűlölet áradt felém belőle. Végiggondoltam az életem. És csak egy emlék maradt meg bennem, aminek igazi hasznát vehettem. Az a barlang, ahol először megszelídítettem Shikont. Beszédelegtem egy kocsmába, és némán álldogáltam. Nem akartam inni, csak az egyedüllét, és a csend zavart. Egy hangot hallottam magam mögül, mire én megpördültem ijedten…
Vissza az elejére Go down
Yomochin Atsuya
8. Osztag
8. Osztag


Férfi
Hozzászólások száma : 39
Registration date : 2009. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 7. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te6500/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 12:33 am

A sötét kard


Nos első utam Karakurába. Szép tavaszi délellőt. Mi tud egy ilyen napot elrontani? Hát egy kis hollow vadászat. Mivel egy shinigami általában akkor jön az emberek világába ha, küldetést kap. Már át akartam jönni, de nem volt sok kedvem fogócskázni a célpontokkal, de ezt a küldetést, a drága hőn szeretett taicho adta, és neki nem lehet nemet mondani. Mert biztos, hogy én húzom a rövidebbet. Úgy gondoltam, ha már átjöttem nem a lidércekkel, fogok bíbelődni, hanem keresek magamnak egy kocsmát, elmulatom az idő, és ezt a kis kitérőt majd a keresésre fogom. Tökéletes tervnek tűnt. Laza póttestemben, amin egy alapjában gyűrt fehér ing, egy farmer nadrág, és egy kényelmes cipő volt, és hajamat lófarokba kötöttem, nehogy valaki véletlenül is megismerjen. Szóval, mint mondottam elkezdtem bolyongani Karakura utcáin, mint a gólya fos a levegőben. A baj az volt, hogy nem vagyok ismerős a városban, nem hogy még a környéken. Teljesen elvesztem, ha fogalmazhatok így. De pechemre a célpontom elkezdett randalírozni, így kéntelen voltam utána eredni. Laza póttestemtől megválva elindultam a hollow felé. Imádkoztam, hogy ne valami erős, benga nagy izé legyen. Mikor megérkeztem a helyszínre, szembesültem azzal a ténnyel, hogy a hollow egy zöld paca, az egyetlen szilárd rész rajta az a maszk. Nem tétováztam, egyből kettévágtam és hátrébbugrottam. Ez a támadás nem nagyon hatotta meg. A két részre szakadt szörny össze ált újra eggyé. Rám nézett és üvöltött egy nagyot. Valami csápféleség indult meg felém a lényből, de egy könnyed mozdulattal kettévágtam. De sajnos több ilyen nyúlvány is követte. Kénytelen
voltam vissza vonulni és aktiválni a shikait.
- Takarj el mindent, Yoru no Kage!- szólítottam kardomat. Most már nem volt sok dolgom csak egy egyszerű shadousutoraiku-t kilőni a lényre, ami eme csapástól meghalt, ha mondhatom így. Zanpakutomat visszahelyeztem a tokjába, és elindultam a póttestem felé. Eléggé elfáradtam ebben a röpke 1 perces csatában. Most már tényleg neki állhattam keresni egy kocsmát. Egy jókora séta után találtam is egyet. Barátom Loraine ült bent. Kiáltottam neki, mire ijedten fordult meg.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te25250/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 4:19 am

[Amnéziás hadnagy hallucinál egy kocsmában, avagy pihenés Vera módra]

*Sajnos nem olyan rossz a hallásom, mint azt egyesek feltételezik, így arra a valamire, amit az imént lelocsoltam egy koktéllal, azzal a mély megvetéssel és szánalommal tekintek vissza, amit kevesen érdemelnek ki. Nem szokásom lenézni másokat, Isten ments, nem vagyok egy beképzelt alak, vagyis nem tartom annak magam, jobban mondva már nem vagyok az, szóval ez egy cseppet bonyolult, de a lényeg az, hogy azért van, amikor kifejezetten kiprovokálják belőlem, hogy felsőbbrendűnek érezzem magam. A mostani helyzet pedig kétség kívül az, amikor megengedhetem magamnak, hogy azt a mély ridegséget sugározzam a szemeimből, amit sikerült kiprovokálniuk belőlem. Azzal a tudattal, hogy Kagamival jobbak vagyunk nála, és hogy soha, hangsúlyozom, _soha_ nem fognak a nyomunkba érni, máris bőven elegendő ahhoz, hogy kicsit kellemesebben érezzem magam. Többet tapasztaltam, mint azt bárki sejtené, s az Angyal álarca pedig tökéletes megtévesztés azok ellen, akik azt hiszik, hogy olyan könnyedén ki tudnak használni. Igen, talán néhanapján túlságosan naiv vagyok, és túl sokat érzelgek, de ettől még nem kell feltétlenül rosszabbul éreznem magam, s nem érek kevesebbet a többieknél. Képes vagyok egy olyan betegséggel is teljes életet élni, ami mást ennyi idő alatt már rég az öngyilkosságba kergetett volna. Ám számomra ez a természetes, s el se tudnám képzelni az életem szenvedés nélkül. A fájdalom… nem egy rossz dolog. Nem félek tőle, hisz ugyanúgy az élet része, mint az öröm, a boldogság, a kéj, vagy éppen a nyugalom. Rengeteget szenvedek, az igaz, de amikor végre boldog vagyok, akkor nincs nálam boldogabb ember az egész világon. Ez a tudat pedig bőven elég arra, hogy csak mély sajnálattal legyek képes nézni az olyan emberekre, mint Albi. Akaratát igyekszik másokra kényszeríteni, meg se hallgatva, teljesen elvetve ezáltal mindenki más véleményét vagy kívánságát, nem tisztelve a magánszférát, s gusztustalan, önző, mohó céloktól vezérelve átgázol bárkin, akiben meglátja az ellenséget. Holott csak ő vetíti ki az ellenség képét, hisz igazából nincs, ki gátat szabna valódi céljai elérésének. Talán még ő sem tudja, mit akar, talán csak eltévedt, s arra vár, hogy valaki felkarolja, s végigvezesse a számára kijelölt úton. Könyörög a segítségért, mégis megtagadja azt, s büszkesége és egója mögé bújva elfedi valódi énjét saját maga elől azzal áltatva magát, hogy nem képes változni. Holott messze van a valódi sötétségtől. Nagyon messze. Ám nem én leszek az, ki segít számára megtalálni a holdfény által ezüstös ragyogásban csillogó ösvényt. Csak visszaélne a bizalmammal, s köszönöm, ebből nem kérek. Éppen elég, hogy Kai-t kell ápolnom, s a lelki sebeit gyógyítanom.*
- Nem vagyok szívtelen. Képes vagyok érezni, s mi több… én maga vagyok Az Érzelem, hisz erre születtem, ezért jöttem létre. Kardom neve pedig nem teljes s nem egész, s nem merlini jelszóként funkcionál. Ez csak egy név. - *emelem rá sötétlilán izzó íriszeim, ám a puffogó fejem már eltűnt, hogy immáron a teljes apátia legyen rajtam úrrá. A hangok s a zavaros, kékes örvény mind azt mondják, hogy ideje végképp távozni ebből az álomból, mely kis híján rémálommá változik. Ilyenkor remek hasznát veszem ama képességemnek, miszerint az álmaimban én magam alakítom az eseményeket, s egy-két esettől eltekintve – amikor a stressz s a magánéletem által keletkezett frusztráció mértéke túl magas faktort ér el – nem szoktam rémeket sem álmodni. Inkább csak teremtem őket, én magam gerjesztem s keltem életre mindet, hiszen megtehetem, s ami a legfontosabb, hogy nem ártok vele senkinek.*
- Nem, dehogy, maradj csak, Albi. A vérnyuszik azt mondják, lerágják a fülem, ha nem ébredek fel, de itt nem tudok felébredni, szóval inkább elmegyek. - *jelentem ki, s hagyom, hogy tündéri mosolyom elterüljön az arcomon. Az új koktélhoz már nem nyúlok hozzá, hisz nem kívánok álmomban lerészegedni. Így esett az, hogy amnéziás hadnagy lelépett a kocsmából, hogy öntudatlanul bár, de visszatérjen otthonába, Soul Societybe, hisz őt legalább örökké szívesen várják, s van egy hely, amit valóban otthonának nevezhet.*
Vissza az elejére Go down
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 12:38 pm

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Las Noches? Mit nekem… Szabadságom korlátozva, holott a nagy vezetők értelemmel és logikával megáldatlan, szerencsétlen, patetikus, vértócsát maguk után hagyni kívánó, esztelen, túl sokat okoskodó, másoknak parancsolgatni, a téboly felett uralkodni akaró, agyfaszfakasztó, retkes, picsogó, hataloméhséggel megszállott, unalmas, gyenge teremtmények. Még önmaguk sem ismerik, mégis hogy hihetik, hogy képesek így megfelelő vezetővé válni? Nem kértem, hogy maguk közé vegyenek s azt pedig végképp nem, hogy a maguk mintájára neveljenek… Poshadjanak, rohadjanak, rendezett káoszuk így is-úgyis kitörni készül. Hűség? Rám az nem vonatkozik… Csak saját céljaim számítanak. Lojalitást még Teo-sama felé sem vagyok köteles száz százalékig biztosítani. Én egyszer felsőbbrendűvé válok… Nem nyomorék, manipulálható, gyenge Espadává és a Vasto Lordék sorsa is ugyanolyan hidegen hagy, mint az a néhány rothadó csecsemőfej a hűtőszekrényem mélyén. Felsőbb célok, nagyobbak, mint amit a legtöbb féreg képes elképzelni, túlszárnyalja az emberi képzelet határát, s még annál is tovább repít… Senki sem képes egyáltalán felfogni ennek a jelentőségét. Nem születek újjá, ám nem is leszek többé arrancar, se shinigami, se bármely egyéb faj képviselője. Én valami egyéb leszek, még az éteri lényeknél is több, jelentősebb, s csupán a Golconda kapuját kell megtalálnom ehhez. Már kinyílt előttem, csak utat kell találnom odáig. Utat… Keresni, kutatni, vájni, fájni, tépni, harapni, marcangolni, gyötörni, piros lében lubickolni, áldozatom bőrében fetrengeni, eleven poklot feleleveníteni, magammal rántani, táncolni, énekelni vele, üdvözölni, benne égni, élvezni kéjelegni, tébolyultan őrjöngeni, sötétségben vergődni, s büszkén kijelenteni, hogy nem vagyok más, nem vagyok különb, csak jobb, felsőbbrendűbb, meg nem értett ám nem hamis. Álarcom azonban még sem vetem el, hiszen hasznos kellék, hisz általa mégis csak könnyebb vadászni. Tán Las Noches népessége undorodva fintorog tőlem, húzódzkodnak el a fal tövébe, csak mert meg nem értenek, s rettegnek… Ismeretlen sötétség, uralom, hatalom, őrület, téboly, létforma, életcél, életszemlélet s mindenekelőtt bűzös, taszító, mégis kívánatos, művészi s vonzó halál. Vonzani… Succubusként képes vagyok rá. Nem esik nehezemre ebben a régen megjárt kocsmában ismét az ujjaim köré csavarni az áldozatot. Hogy aztán inait csavargathassam, beleit húzogathassam, szívébe marhassak, agyvelejét robbanthassam.
Emberek? Szánalmasak… Valamivel rövidebb szoknya, kellemes, piros színű, alkalmi ruha, s alantas, testi vágyaktól vezérelve máris ugrik az egyik, ám semmi gáz, vacsorám! Megtisztellek társaságommal, köszönöm az italt… Csók? Abból talán kaphat. Áldozat azért, hogy aztán őt áldozhassam. A női mosdóba befészkelődve viszont nem kéjbarlangot biztosítok ennek az állítólagos multimilliomos étteremtulajdonosnak. Ha valóban így lenne, akkor nem egy efféle putriban piálna…
Sikoltozni nem hagyhatom, hisz a lebukás veszélye még mindig él… Csupán élvezetből beleit szaggatom, miután fejét tépem, s kényelmetlenné vált tűsarkúim hátrahagyva apró, mezítelen lábaim hagyom, hadd lubickoljanak a csúszós, ragadós, sós, tocsogós, nyálkás, bíbor színben úszó lében. A külvilágról megfeledkezve vetem bele magam a táplálkozás rítusába, bár velem egyenrangú partnerem, sötét, démoni hercegem, Pokolból érkezett, rothadó félistenem bizonyára nem lesz boldog, amiért efféle mókából hagyom ki. Viszont neki is megvan a maga magánélete, s partnerségünk nem jelent többet partnerségnél. Szerelem? Az csak egy elcsépelt fogalom… Csak alantas, testi vágyak kielégítése, közös életcélok s az egymás iránti, mély tisztelet, mely összeköt minket. Függetlenség, ez kell nekem! Nem kell beszámolnunk semmiről, nincsenek elvárásaink, s így a tökéletes partnerré válunk őrületben, marcangoló, húst tépő, gyötrelmet hozó, valódi tébolyban! Vért, vért, vöröset, még… Hisz eme képzelt oltáron feláldozott bárány már nem képes sikoltozni, rég halott, így kedvemre trancsírozhatok, lubickolhatok, kéjeleghetek, bájologhatok, élvezhetek, s legfőképp önmagam lehetek. Ajkaim így nyers húsához érhetnek, s ama hitemből, miszerint itt senki nem talál rám, még a magas lélekenergia közelléte sem rángat ki. A nyirkos, hideg falak közt csak az őrület fogja a kezem, mégis, szende szűz módjára, ám friss vértől maszatos arccal fordulok hátra az ajtó nyikorgására.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Aug. 14, 2010 8:35 pm

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Gyarló emberi élet, melyre hibám által lettem kárhoztatva. A tudatlan nép egyáltalán nincs tudatában annak, milyen sors is vár rájuk, csupán néhány társam és Én ismerjük a közelgő veszélyt. Mindazonáltal ennek a létnek is megvannak az előnyei. Rengeteg szórakozóhely áll a szolgálatomra, ha netán mulatni volna kedvem. A Seireitei e tekintetben kissé le van maradva, de mit is várhatunk a feudális Japántól, igaz-e? Legszívesebben Chiyo-chant is magammal hoznám, azonban már találkoztunk a hónapban, s túl feltűnő lenne többszöri eltűnése. Csalódott sóhaj kíséretében szívok bele cigarettámba, miközben céltalanul bolyongok Karakura városában. A különböző kiírásokat vizsgálgatva próbálok dönteni valamelyik hely mellett, ahol eltölthetem az estém. Végül egy kisebb kocsma mellett teszem le a voksom, semmi kedvem nincs a nagy tömeghez és a tomboló tinédzserekhez. Megiszok egy-két csésze szakét, azután hazamegyek, majd szundi. Ezen haditerv kigondolása után egy bólintással egyetemben pöckölöm el a csikket, aztán belépek az épületbe. Ugyanolyan, mint minden kocsma, nem találok benne semmi meglepőt. Magabiztos, lassú léptekkel vonulok a pulthoz és leadom rendelésem. Fél szemmel azért körbetekintek a helyiségben, acélkék íriszemmel rögtön kiszúrom egykori főnökömet a Flamolandnél. Szitkozódva fordulok vissza a csapos felé, nem épp békességben váltunk el, Mercedese oldalát sem a lágy tavaszi szellő karcolta össze. Egy ismerősnek tűnő csajjal kavar, aki elég kihívó ruhában illegeti magát. Sosem voltam prostituáltál, legalábbis nem emlékszem rá, ebből kifolyólag lövésem sincs, miért érzem azt, hogy egyszer már találkoztunk. Talán meg kellene Tőle kérdeznem… Nos, ha így is akartam tenni, lecsúsztam róla, mivel bevonulnak a női vécébe. Szép!
Szerencsétlen flótáson röhögve kérek magamnak valami ütősebbet is, erre innom kell! Sosem volt egy nagy csajozógép, csak rá kellett nézni. Leginkább a pénzével villogott mindig is, gondolom ezúttal is ezt a módszert alkalmazta. Beleprüszkölök a poharamba, míg megfogalmazódik elmémben az idea, miszerint remek két és fél percet fognak együtt tölteni. Annyi szerencséje van a csajnak, hogy nem órabérre dolgozik, mert akkor ennél a csávótól csak az aprót vihetné el. Kezd egyre jobb kedvem lenni, ezt a fél óra alatt elpusztított alkoholmennyiség is bizonyítja. Ma nem ettem semmit, ennek köszönhetően nem gyengén hányingerem van, ezért jobbnak látom kivonulni a mosdóba, mielőtt még összerókázok itt mindent. Egy számomra is érthetetlen megfontolásból a női mellékhelyiségbe vezet az utam, mivel a képen úgy látszik, mintha a bábun egy hakama lenne, s mivel régen hordtam olyat, így egyértelműnek tartom a szabad belépés lehetőségét. Orromat rögtön megcsapja a vér illata, ennek köszönhetően levonom a következtetést, mely szerint valakinek biztos most jött meg a havi csomag. Nem sokat foglalkozva ezzel nyitok be az egyik üresnek látszó fülkébe, azonban az ajtó kinyitása után meglátom a bent tartózkodókat. Hunyorítva próbálom kivenni mi is történhetett itt, de csak egykori munkaadóm véres cafatjait tudom beazonosítani. A kislány még mindig valamelyik testrészén csócsálódik, és úgy néz fel Rám, mint egy kiskutya az állatkerekedésben. Belépve rögtön megcsúszom a véren, ennek hála már nyomnám is a hátast, ha nem lennék ilyet rohadtul akrobatikus alkat! Az esés pillanatában ellököm magam a földtől, majd egy hátra szaltóval mentem meg magam, látszólag. Igaz nem estem el, viszont a lendülettől megtántorodva az ajtóba vágom be kemény koponyám, azt követően pedig előre dőlve szétfejelem a toalett gyenge anyagát.
Fejem ezernyi darabra akar szakadni, miközben felülök és kirázom hajamból a beleragadt dolgokat. A vérben ücsörgés biztos jó szórakozás lehet, legalábbis újdonsült társam nagyon élvezi a helyzetet. Valamiért nem zavar a tény, hogy egy mocskos brókernél több vagy kevesebb szaladgál a világban, s az erős hollow-kisugárzás sem érdekel. Most csak Én számítok, meg a krokodil. Igen, közben sikerült kikövetkeztetnem a gyilkos faját. Valószínűleg a csatornából mászott fel, aztán meg elkapta szerencsétlen flótást, aki csak a dolgát akarta végezni. Biztosan így volt, semmi kétségem nincs a történéseket illetően. Óvatosan bökdösöm meg a vállát, majd miután ujjaim bőrt tapintanak, felsóhajtok, mivel nem csak hallucinálom a hüllőt. Ám az a nézés minden nem létező gátlásomat lebontja!
- Kyaaa~a, de aranyos vagy! *.* - vetődök rá teljes átéléssel, azután karomba zárva szorongatom néhány percig. – Elnevezlek Kornéliának, Te leszel a házi krokodilom. Meglásd, nagyon jó életed lesz Nálam, mindig fogok gondoskodni róla, hogy legyen mit enned, meg játszhass kedvedre, meg-meg…
Hirtelen nem jut több indok az eszembe, de bizony mondom nektek, csuda jól fogunk szórakozni. Elfojtott morgást hallok lentről, kétségtelenül még nincs megszelídítve. Áhá, újabb kihívás Krokodil Yuu-channak! Cool Értek a veszélyes állatokhoz, nem eggyel már élet-halál harcot is vívtam. Viszont ezt valamiért nem tudnám bántani, így a támadásra felkészülve emelem kezem a feje felé, simogatás céljából. Ha netalán tán megpróbálna megharapni, akkor erősen rákoppintok az orrára, csakhogy tudja hol a helye.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyVas. Aug. 15, 2010 1:45 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Lebukás? Megeshet… Ismerős, acélkék íriszek, melyek rám merednek. Magyarázkodás? Felesleges… Bomlott elmém bomlásra ösztönöz, gyenge, porhanyós húsú, vérben gazdag, emberi test szolgál bizonyítékul. Gyilkos vagyok, kannibál, s mindenekelőtt gyarló arrancar, biztosan felismeri a bukott kapitány. Hisz ismerem, magammal rángatott lopott emlékeimben ott szerepel, s igen, ereje lenyűgöző, hatalma eltántorító, pusztításra alkalmas, esélyem nem sok van. Kettéhasadásom erőt nem szolgáltatott, s lélekdarabom fele annyira sem képes, mint a másik énem, másik elmém, másik testem, másik életem. Tán itt a vége, itt ér véget végtelennek hitt életem, ám elmém nem adom át, Félelem! Morogva kapnék a vaizard szeme után, hisz biztosan utál, céltalan, hasztalan, esendő célja megszüntetni patetikusnak is titulálható létformám. Nem adom magam, nekem értékes, szemmel láthatatlan, ám valóságos rendeltetésem van! Kívánok még vérben lubickolni, csecsemőket kórházból lopni s pokolból emelkedett, rothadt lelkű félistenem agyvelejükkel kényeztetni. Nem eszel belőlem, ex-kapitány, fejedet elkapom s szemgödreid kikanalazom, ezt hesszeld, Átok reád! Ám jutalmam már-már megdöbbentő, félreérthető, s Yuusuke ezek szerint nem is oly kiszámítható. Alkoholszagában keresem a választ, tán berúgott? Hátha…
Koporsóban mosolygó halott… Takarodj! Torkát fojtani kezdem, de nem sikerül, bárhogy is igyekszem. El nem nyert éden fájdalom, nem kívánlak hosszan nézni s szótlan. Édes s aranyos? Tévessz más házszámot… Elméje buggyant, tán vak? Meghalhatsz! Mad Nem vagyok krokodil, pók formával rendelkezem! Átkozott póttest, levetni képtelen, kardom így nem tarthatom, s szoros fojtogatásában fulladhatok. Ölelni, engem? Csak ha én is kérem…
- Nem vagyok krokodil. Pók vagyok, te mocsok. – tiltakozok hasztalan, bátortalan. Ér, ér, dagadó, vértől duzzogó, ritmikusan pulzáló ér… Beleharapni megkísérlek, ám ismét csak energiám fecsérlem. Bassza meg, vért akarok, agyvelőt, inakat, nem kell az ölelés, nem kell a szeretet! Nem leszek szolga, nem leszek rabláncra verve, nyakörvet pedig köszönöm, nem kérek… Orrkoppintásra ujjharapás a válasz, hagyjon békén, engedjen el! Ha szerencsém van, már ujját is csócsálhatom, rágdoshatom, nyalhatom, falhatom, csámcsoghatom, ízlelhetem, rágcsálhatom, nyelhetem, vérszomjtól izzó, egy helyben forgó szemekkel élvezhetem, hagyom, hadd andalítson, kellemes, kéjes érzést keltsen, sorvasztom, bomlasztom, omlasztom és fogyasztom. Hisz nekem ez kell, nem holmi olcsó játékok és mesekönyvek! Életem a téboly, romlékony… Lázra bujtani, cigarettára gyújtani, boncolni, beleket korhadt fára aggatni. Játék, nekem ilyen kell, nem haszontalan, két dimenziós vackok, nem holmi csattogós lepkék. Lepkék, abból többé nem kérek. Gyűlöletem irántuk határtalan, tűnjenek el nyomtalan, hagyjanak békén, zavartalan! A vaizard is oktalan, ráadásul modortalan, talán vagyontalan, s legfőképpen mocsoktalan. Gátlástalan kapok döglött étteremtulajdonos fejéért s babusgatom minduntalan bizonytalan, cselekedni kell, haladéktalan! Társaságom komolytalan, méltánytalan, gusztustalan, alkoholtól tudattalan, helyzetem kilátástalan, idegeim cikázása nyugtalan, s tekintek rá barátságtalan. A hely színvonaltalan, a mosdó is lehúzástalan, a fej viszont már gondolattalan, elfogyasztom maradéktalan s nézem „gazdám” bátortalan. Szeretete határtalan? Azt hinném, családtalan, sőt, hogy hajléktalan, ám sajnálatosan nem szándéktalan. Ám nem leszek akarattalan, nem vagyok világtalan, se gyámoltalan.
- Vannak már játékaim. Amint látod, táplálkozok. Lépet, vesét, belső szervet? - nyújtok egy vérben gazdag, ízletes, dús, porhanyós húsú, dagadt szervet a vaizard felé, s kéjtől felajzva csócsálom a szerencsétlen szívét. Nem vagyok háziállat, talán ő is észreveheti, ám életem nem kockáztathatom, s még nem szabadulhatok.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyKedd Aug. 17, 2010 9:05 pm

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Szerencsétlen szertelen, tévképzete esztelen. Rímei alig-alig találnak utat kemény koponyámba, azonban valahogy mégis megértem mondanivalóját. Kevés Discovery Channelt nézhetett, mivel póknak képzeli magát. Atyai mosollyal ingatom a fejem, s hagyom ujjam rágcsálását, úgyse elég erős ahhoz a foga, hogy átharapja lélekenergiával átitatott bőröm. Némely tekintetben a hierrohoz tudnám hasonlítani, ám ez talán még annál is erősebb. Ködös elmémben egy pillanatra felvillan a kérdés, miszerint miért fetrengek itt egy láthatóan örült nőszeméllyel egykori főnököm széttépet maradványai között, ám valahogy sikerül elhessegetnem ezt a gondolatot. Hisz’ ez csak zöldalma-puding, aranyos krokodilom pedig épp egy egész almát nyújt Felém, nem pedig egy pár perce még vígan verdeső szívet. Nem szeretem ezt a gyümölcsöt, szóval egy vigyor kíséretében visszautasítom, hadd egye csak, ettől lesz nagy és erős! Megvárom, amíg elfogyasztja élelmét, azután hirtelen ötlettől vezérelve a földre teperem, majd a csípőjére ülve kezdem el az orvosi vizsgálatot. Megnézem közelebbről a szemét, fülét, orrát, mert ha valami sérülése van, azt gyorsan el kell látni. Hüvelyujjaimmal leellenőrzöm a fogait is, mint ahogy a kutyáknak szokták, nem törődve azokkal a próbálkozásokkal, mellyel el szeretné tüntetni feneketlen gyomrában végtagjaimat. Elég aprócska egyed, láttam már nagyobbat is, persze csak a tévében, hülye lennék csatornákban mászkálni, meg krokikkal birkózni. A Chiyo-channal való szeretkezés is hasonló veszélyeket rejt magában, így nem kell Nekem felesleges izgalom, adrenalin mennyiségem amúgy is a plafonon. Lekászálódásomat követően rögtönzött diagnózist állítok fel magamban, amit meg is fogok osztani Kornéliával is. Pályát tévesztettem, állatorvos vagyok!
- Alultáplált, már-már nyeszlett! – jelentem ki fennhangon, páciensem szinte csont és bőr, szeme karikás, ráadásul mindene pudingos. – Viszont nem kell félned Drága, a Papa itt van és fel fog hizlalni, hogy utána ne kelljen félned a nagyobb aligátoroktól, s egyéb szörnyű lényektől. Tessék, itt van néhány répa, ezek kellenek az egészséges élethez!
Ezzel a lendülettel máris a szájába tömök kettőt az említett zöldségből, melyek valójában szerencsétlen flótás egy-egy ujjai voltak. Csodálkoztam is, hogy milyen szósz csöpög a végükből, de hát nem Nekem kell megenni, mert Én már nagy vagyok és erős. Meg jóképű, ám ez most részletkérdés. Olyan kis aranyosan tud nyámmogni a kaján, amitől egyszerűen a legfagyosabb ember szíve is rögtön felolvadna. Hangos sóhajtás kíséretében ölelem ismét keblemre a prokodilt, mivel már sikerült egy új nevet is adnom az ismeretlen fajnak. Egyértelműen a hüllők csoportjába tartozik, azonban humán jegyeket is fel vélek fedezni Rajta, ebből kikövetkeztethető géniuszomnak hála, miszerint ez egy eddig ismeretlen hibrid lehet. Jobbnak látom letisztogatni, mivel ilyen külsővel csak nem vihetem haza, tiszta ragacsos az egész arca. Mozgásom kissé koordinálatlan ugyan, de ettől függetlenül álló helyzetbe tornázom magam, azután megragadom a lény kezét, s a szemben lévő mosdókagyló felé kezdem hurcolni. Kis talpacskáival egyre-másra az eperlekváros pocsolyákba tapicskol, ám ezzel csak a dolgomat nehezíti meg. Haragos arckifejezést vágva intem rendre, azonban vonásaim csakhamar ellágyulnak, egyszerűen képtelenség haragudni Rá. Olyan kis esendő, csak Rám támaszkodhat, különben elveszne ebben a nagy világban. Új életcélom felett elmélkedve emelem fel a közeli szekrényre Kornéliát, majd véres ingemből letépek egy darabot, s a közeli csapnál jól bevizezem. Józan pillanatomban talán elgondolkodnék a tényen, miszerint így nem fogom elérni a kívánt tisztító hatást, viszont most tökéletesen megfelel az elvégzendő feladatra. Megkísérlem a lehető legtisztábbra dörzsölni az arcát, amit nem igen szeretne, mivel hangos morgással adja tudtomra nemtetszését. Nem félek a harapásától, Tőle sokkal félelmetesebb rusnyaságok is bekóstoltak már.
- Maradj nyugton, Picur, különben tiszta puding marad a képed! – csattanok fel végül megelégelve a kilátástalan harcot, aztán testi fölényemet kihasználva összefogom kapálózó karjait, ekképp akadályozva meg, hogy akadályozhasson. – Úgy látom, oktatásodban mindent az alapoktól kell kezdeni, első lesz a megfelelő higiéniai állapotra való törekvés! Szobatiszta vagy, ugye?
Úgy érzem magam, mint a cirkuszi idomárok! Csak nincs olyan cilinderem, meg a csavart bajusz sem illik az imidzsembe. Egyszer próbáltam szakállat növeszteni, de Chiyo-chan akkor is kinevetett érte, ezért letettem erről a célomról. Pedig olyan királyul néztem volna ki egy olyan szőrtengerrel a pofámon, mint amilyen a Bud Spencernek van! Utána elkezdtem volna brutális mennyiségű babot fogyasztani, s a fényes szelek szárnyán szállhattam volna. Ám sajnos ez is csak álom marad, mint például az is, hogy az ember eljut a Holdra. A múltkor néztem meg egy feldolgozást ebben a témában és még Én is láttam a díszlet illesztéseit, pedig nem vagyok mai gyerek. :/ A televízió egy csodás dolog, ennek hála tudok ennyit a krokodilokról!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzer. Szept. 15, 2010 8:42 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Képtelenség, melyet eddig lehetségesnek hittem: ujjai harapdálására még csak fel sem szisszen! Rosszabb, mint egy szkinhed, nem hat rá az inger, agya láthatóan nincsen, és még azt hiszi, vicces. :/ Alultáplált az öreganyja, táplálkozok eleget, kopjon le az ördögadta, rossz arrancart cseszeget. A helyzetem igencsak megalázó, mondtam már, nem vagyok csúszó-mászó, kopjon le az élvhajhászó, hadd maradjak fennhéjázó! Kénköves Poklot neki, gyötrelmet s szíjakat, hadd ízlelje meg a tébolyt, hadd szenvedjen napnyugtat! Rettegve kéne összehúznia magát csak attól, mert ránézek, ehelyett hasztalan itt lézeng, csak mert seggrészeg.
Ujjak, ujjak, kövér, csontos, vérben szegény ujjak… Vérét ugyanis már elveszejtette, életét elfelejtette, számomra alkotva még egy strigulát gyilkosságaim listáján. Számolni, számolni, mégis minek? Egy ujj, két ujj, még egy ölelés, még egy kis vérengzés… Több kell, ennél jóval több, ám mocsok ismeretlen rossz helyen áll. Messze a test maradványa, így csak körülöttem folydogáló, kiontott vérecskéjében pancsikolhatok strandolni vágyó, ám csak nyamvadt gumimedencét érdemlő loliként.
Morogva ugyan, de elroppantom a csontot, s répának nevezett húsadagom megkapom, ám mily megalázó a helyzet, pedig nem kértem, ezt nem érdemlem! Surprised Újabb idegen mozdulatok, hisz ölelést kapok, pedig nem vagyok én játékmackó, pláne nem krokodil, ám mikor feszes, izmos, erektől duzzogó, kemény, s minden bizonnyal ízletes vállába harapnék válaszképpen, hogy egy jó adagot legyűrve torkomon új erőre tegyek fel, ismét megakadályozza, hogy ezúttal a mosdóra ültessen fel. Persze, az kéne, mi? -.-’ Carlon kívül nem létezik más lény fejemben, ki képes lenne vér áztatta látványomra rágerjedni, lábaim terpesztését azonban megtagadom tőle, s fogaimat összeszorítva hesszelek az idegenre, mint megvadult macska, ki csak területét óvja.
- Szoktam fürdeni, nem vagyok retkes. – vetem oda, majd húzom össze szemöldököm, míg a tisztogatási ceremóniát figyelem. Odahaza tőlem még az Espada is retteg, s ha Aizent sem védené a Szent Hógolyó, tán ő is visítozó, picsogós kislányként menekülne, amint meglát az egyik sarkon befordulni. Csak szerencséje van, mázlista, különben rég felaggattam volna őt is, mint a többit, persze belső szerveinél fogva, hadd szenvedjen, hadd csodálhassa mindenki a káprázatos műalkotást! Puding, mit nekem puding? Tán csak az alkohol teszi, de félő, ez az ember még nálam is őrültebb, nálam is betegebb, hisz mégis ki hallott már olyanról, hogy Én pudinggal kenem össze a képem? Mit nem ért belőle? Nem eszek mást, csak nyers, emberi, arrancar, shinigami vagy vaizard húst!
Prüszkölve az arcom vértelenítő célú elmaszatolásától húzom összébb magam, kicsiny kacsóimból az idegek cseppnyi fájdalmat juttatnak idegközpontomba. Utálom, ha rángatnak, gyűlölöm, ha parancsolnak. Nekem nem mondhatja meg senki, mikor és mit csináljak, nem tartozok rég a társadalomhoz, rám nem vonatkoznak a hülye szabályok és társadalmi előírások, eképpen az is megbocsájthatatlan, hogy valaki méltóztatik megalázni s karjaim szorítani. Megbocsájtást pedig egyértelműen csak akkor nyerhet, ha kellő alázattal viseltetik irántam. Megalázkodás, igen! Az talán visszahozná minden jókedvem, sőt, talán még némi szimpátiát is tanúsíthatok a féreg irányában.
- Csókold meg a lábfejem, halandó szolga. – nyújtom ki egyik rászáradt vértől gyönyörű, bíborszínben ragyogó lábam, karjaim keresztbe teszem, s dacosan pislogok feléje. Arrogancia, mellyel jutalmazom tettét, ám ha rendesen viselkedik, tán azt is hajlandó leszek megengedni neki, hogy a rabszolgám legyen. Láncra vert, mezítelen test, mely mindig a nyomomban járna s akkor pitizne, amikor azt én akarom. Végighúznám Las Noches sivár folyosóin, s büszkén mutatnám be sötét, démoni hercegemnek. Carl biztosan örülne, ha egy efféle háziállattal jelennék meg. Talán be is taníthatnánk, hogy fogja el nekünk azt a beképzelt espadát, ki folyton-folyvást menekül, amint meglát.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 2:44 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Eddig is tisztában voltam vele, miszerint az állattartás egy igen felelősségteljes feladat, hisz’ egy másik életről kell gondoskodni, ami rengeteg időt és törődést igényel. A tisztogatási hadművelet egyáltalán nem úgy jön össze, mint ahogy számítottam rá, a pacsmagolásnak köszönhetően a prokodil egész képe kezdi felvenni a zöldalma-puding ismerős, világos színét. Kijelentését csak atyai mosollyal veszem tudomásul, ugyanis Én látom azt a pár retket, amely kétségtelenül a füléről lóg alá. Viszont amikor megpróbálom leszakítani őket, egyszerűen kicsúsznak az ujjaim közül. Értetlenkedve ráncolom homlokom, ilyen még sosem fordult elő Velem. Egy vállrándítással térek napirendre a dolgon, ha annyira szeretnék retket enni, akkor átmegyek a közeli zöldségesbe, ami valószínűleg már zárva van ilyenkor. Nem nagyon számít, az itteni törvények Rám nem vonatkoznak, akkor és oda török be, ahova és amikor akarok. Önön nagyszerűségemtől eltelve íriszeim céltalanul fókuszálnak a távolba, mintha a mocskos mosdó szemközti sarkában lenne valami érdemes a penészen kívül. Töprengésemből a krokodil hangja ránt vissza, amint lába megcsókolására szólít fel. Jobb szemöldököm magasra emelkedik, miközben egy alkoholgőzös csuklással adom a tudtára, hogy mit is gondolok erről. A taccsot nem fogom kidobni, ahhoz túl drága volt a pia, szóval serényen nyeldekelve próbálom magamban tartani róka komát. Úgy tűnik elkényeztettem, mivel kezd sokat gondolni magáról. Rosszalló pillantás kíséretében hajlítom meg térdeimet, mintha valóban eleget szeretnék tenni a kérdésnek, ám ekkor valami érdekesre leszek figyelmes. Rémülten kapom el alsó végtagját, azután egy laza rántással a lámpa közelébe kormányzom azt. Ezzel egyidejűleg sajnos Kornélia kecsesen beleesik a mosdókagylóba, ám most a testi épsége forog kockán, nem foglalkozhatok olyan apróságokkal, minthogy beverte a fejét!
- Úristen, egy tövis van a talpadban! – kiáltok fel valós kétségbeeséssel, majd mesteri műgonddal kioperálom a lábából azt az apró porcelánszilánkot, amit hierrojának köszönhetően észre sem vehetett. – Nem szabadna mezítláb mászkálnod itt, valaki összetörte az egyik toalettet, tele van az egész helyiség csúnya, szúrós izékkel! Surprised
Miután ködös tekintettel ismét megbizonyosodtam háziállatom neméről, könnyed mozdulattal teszem vissza a helyére, mivel magától úgyse tudna kimászni a kelepcéből. Mutatóujjammal türelemre intem, ezt követően pedig botladozva indulok el a nagydarab almászsák felé. Számomra érthetetlen okból egy széles övvel kötötték össze a tárolóeszköz száját, pedig egy kötél vagy drótdarab sokkal inkább megfelelne egy ilyen feladatra. Mindenesetre ez most kapóra jön Nekem, mivel Korni egyáltalán nem tud magára vigyázni, ezért szeretném mindig magam mellett tudni. Hazafelé menet is elszaladhat Tőlem, mivel mondjuk meg akar szaglászni valamit, s utána csak annyit fogok észrevenni, hogy egy busz átment a fején! Ezt semmi esetre sem engedhetem meg, így kénytelen vagyok egy pórázt csinálni Neki. Szerencsére kézügyességem messzi földre híres, ezért nem jelenthet akadályt illuminált állapotom se. Kissé erőszakosabban kell lerángatnom a bőrből készült nadrágtartót, ennek köszönhetően az almaszósz teljesen beteríti már az arcomat is. Grimaszolva törlöm le képemről a létyót, mivel így nem mehetek emberek közé. Amúgy is mindenki azt fogja Rólam gondolni, hogy valami beteg gyümölcsbarát vagyok, azért viselem testemen borításként is a növényeket. Végül több perces kitartó munka után próbálkozásaimat szerencse koronázza. Elégedett vigyorral fordulok vissza Kincsem felé, aki elég sóvárgó pillantásokkal méreget. Biztosan hiányzik Neki a gazdija! *.* Ezen gondolat által fellelkesítve, szinte szökellve térek vissza szeretetre méltó hüllőmhöz, azután szerény személyemet is megszabadítom az övtől. Az egyiket gyors mozdulattal akasztom a Föld egyik legveszélyesebb állatának nyakába, viszont egy pillanatra sem rémülök meg attól a ténytől, mely szerint akármelyik másodpercben leharaphatná a karom, minden előzetes jel nélkül.
Aprólékos munka kell hozzá, de végül csak elkészülök. Az egyik bőrszíjat erősen a nyaka köré kötöm, ám csak annyira, hogy még ne kezdjen el fulladozni tőle. A másikat pedig az előzőre erősítem, ezáltal képezve egy pórázszerűséget, amely jó szolgálatot fog tenni a hosszú séták során, amiket együtt fogunk megejteni a naplemente narancssárga fényével karöltve. *.* A természetfeletti öröm kifejezésével az arcomon vizsgálgatom művem, miközben itt-ott még módosítok rajta ezt-azt.
- Nagyon csinos lettél Kornéliácska, most már semmi akadálya nincs, hogy társaságban is megmutathasd magad! – szólalok meg Tőlem idegen, csilingelő hanglejtéssel, amitől valószínűleg mindenkinek feláll a hátán a szőr. Ekkor villan elmémbe a gondolat, miszerint előbb hozzá kell szoktatni a járkáláshoz, s csak utána lehet a többi állat közé vinni, mert különben megvadul. Vonásaim igen értelmes grimaszba rendeződnek, amely tükrözi jelenlegi észbeli képességeimet. Ráadásul meg is szomjaztam a nagy hajtásban, szóval egy gyors villámtánccal először az ajtó melletti falnak csapatom magam, azután pedig eltűnök a pult irányába. Eszemben sincs fizetni az italért, ezért olyan sebességgel ejtem meg ez a kis kitérőt, amit az egyszerű emberek képtelenek érzékelni, sőt még a shinigamik közül is csak kevesen rendelkeznek olyan képzettséggel, mely képessé teszi őket egy kapitány szint felett álló személy követésére. Néhány perc elteltével egy egész üvegig whiskyvel térek vissza, ami régi emlékeket idéz bennem. Chiyo-chan születésnapján is benyakaltunk vagy fél-fél litert, azután eltöltöttünk egy igen kellemes délelőttöt. Orrom alatt somolyogva nyitom ki a palackot, majd kortyolok belőle egy embereset. A mozgáskoordináció már amúgy sem megy valami fényesen, kíváncsi leszek mennyire tudom betanítani a vadon szülöttjét ilyen állapotban…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 9:47 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Jól kiérdemelt jutalmam következik; halandó, jelentéktelen féreg, csak egy rabszolga, s nagy megtiszteltetés éri, amint ajkai kecses lábfejem érintik. Hiszen eldicsekedhet mindenkinek, hogy szolgálhatott Engem s én pedig voltam olyan kedves, hogy mindezt számára lehetővé tettem. Ám újabb fájdalom, a mosdóba való borulástól még nem mellékesen fenséges egyensúlyérzékem s tökéletes reflexeim sem mentenek meg. Arra sincs időm, a fájdalmat tompítani tudjam azáltal, hogy sérüléseim részét a jelen pillanatban bizonyára kanjával kufircoló Verára zúdíthassam. Míg ő combjait megnyitva kéjeleg, én kemény csempébe verem a fejem, bíborszín, itt-ott a kiontott vér miatt mélyvörös foltokkal tarkított ruhám pedig a nyitott csapnak köszönhetően még ázottabb lesz, bár a híg, hideg, átlátszó folyadék inkább hirtelen riadalmat, pánikot ébreszt bennem a vér gyengéd, simogató,melengető öleléséhez képest. Tövis a talpamban? Kit érdekel? Szorult belém annyi mazochizmus, hogy röhögve sétáljak át akár izzó üvegszilánkok közt is, s vihogva úszkálnék a forró lávában is – csak mert megtehetem. Kit érdekel, ha ettől kevésbé válok kívánatossá? Elvesztek egy-két végtagot? Na és? Majd visszanő… Legfeljebb következő áldozatom már nem csak az élvezetes élveboncolás, a remek vacsora s a nekrofília lehetőségeit fogja tárni magában. Szórakoztató lenne lemetszett karokat saját csonkjaimra aggatni, csak hogy megnézzem, mi sül ki belőle.
Szúrós izéket a szemedbe, vakságot neked, ténferegj csak, kínlódj csak a fájdalom óceánjában! Megérdemli, miután méltóztatott így becsapni, átveréssel pedig gyötrelem ajándékával válaszolok. Ismételten megpróbálok nagyot harapni feltartott mutatóujjába, edzett fogsorom bármilyen lélekenergia által erősített pajzsot, vagy épp hierrot képes lenne átlyuggatni, s még fogorvoshoz sem kéne fordulnom instant segítségért. A rinyálás nem az én műfajom amúgy sem, ha szükségem van valamire, azt egyszerűen megszerzem. Álnoksággal, aljassággal, szövevényes tervekkel s galád cselszövés útján, másokat sakkbábuként mozdítva képzeletbeli sakktáblánkon, melyet Életnek neveznek. Élet? Mit nekem élet? Rothadást követelek, halált, halált s még több rothadást! Mindezt pedig rád, ki nem képes elismerni felsőbbrendűségem, s megaláztatást újabb megaláztatással tetőz meg.
Nyakörv, póráz? Anyád… >.> Hiába zengem, füleiben nem csengenek szavaim úgy, ahogyan az elvárható. Agyveleje pusztulásra ítélt, hiszen már sokadik bizonygatásomra is csak egy hümmögéssel válaszolt, pedig én türelmesen újra és újra elmondom, _nem_ vagyok prokodil. Az öv, melyet hadakozás árán, de a nyakamba varr, pocakos halott kajáldás szagától bűzölög, már miután szinte egész testét felfaltam, azt hiszem, nekem már úgyis mindegy. Ám nem tűrhetem tovább, bolhás háziállatnak nézzenek, se pedig pikkelyesnek. Nem értem, miért nem retteg tőlem, miért nem hugyozza össze magát, miután gyűlölettől haragosan izzó, violaszínben fénylő íriszeimbe pillant?
A válasz pedig? Gazdám! *-* Hisz én vagyok az ő kis Sayája, ő pedig Funimori-san! Bizonyára ő is elszenvedett egy súlyos autóbalesetet, melynek következtében agya rendellenesen működik; igen, biztosan ez lehet az oka, hogy nem fél tőlem és hogy ízletes, lédús gyümölcsöknek lát mindent, mint abban a groteszk, ám tetszetős történetben! Végre valaki, ki nem fog undorral rám tekinteni, s tényleg szívből, úgy igazán szeret. Nem kell többé megtagadnom önmagam, hiszen ha prédám lenyúzott bőrét is aggatom magamra, valaki még így is aranyosnak lát. Eddig mélyen titkolt vágyam vált valóra, hisz engem a kawaii~ jelzőn kívül minden mással elláttak. Neveztek már szexinek, hívtak már betegnek, s többen suttogták döbbenetükben: Eras, baszd meg! Ám nekem sosem volt eddig részem abban, hogy azt mondják rám, amit kiszőkült énemre már annál inkább. Soha senki sem volt képes meglátni gyermeki bájaimat, pedig igenis, én igénylem ezt a fajta törődést is!
Megszeppenve ücsörgök ismét a vérben, pofikámat pír lepi el, mikor a bókot megkapom. A gazdi szerint csinos vagyok, és neki biztosan igaza van, hiszen ő a gazdi. Míg ő pár pillanatra távoz, úgy döntök, meglepem őt valami széppel, papír híján azonban a tükröt szemelem ki rajztáblámul, hiszen a padlón semmi hely nincs, a WC papír pedig nem elég méltó eme cselekedetemhez. Igen, igen, rajzolni fogok! Én és a Gazdi sétálunk a kénköves Pokolban, elmegyünk a helyi vidámparkba és vesz nekem lufit meg minden! *.*
- Kornélia rajzol neked valamit, gazdám. – mosolygok rá bevetve a legmoébb nézésem, amire csak képes vagyok. Persze bárki más egyből egy kocsi elé vetné magát ördögi vicsorom láttán, de a gazdi az más, a gazdinak biztosan tetszeni fog, hiszen ő a legjobb gazdi a világon!

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 2:25 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Először nemigen tetszik Neki, hogy ilyen módon korlátozom a szabadságát, viszont meg kell értenie, miszerint ez az egész az Ő érdekét szolgálja! Szerencsére hamar megbékél a béklyóval, amit önkényes módon a nyakába akasztottam, s sokkal szelídebben néz, mint előtte. Míg itókám beszerzésével foglalatoskodtam, addig Kornélia is elfoglalta magát és jó háziállatkához híven a helyén maradt, mint ahogy arra meg is kértem egyetlen intéssel. Már régóta világossá vált előttem, minden téren tehetséges vagyok, habár az idomításban még nem volt gyakorlatom. Nos, most ezzel is bővült tudásom szinte már végtelennek tűnő listája. Zavarát nem vagyok képes észrevenni az ujjnyi vastag pudingréteg alatt, de van fontosabb teendőm is ennél, mivel magamba kell erőltetnem még legalább hét decinyi piát. Alkoholista énemet felszínre engedve, némán figyelem, ahogy alkotásba kezd, majd amikor már kezdenek kirajzolódni az alakok és a háttér, valós melegség önti el a szívem. Csillogó szemekkel figyelem a jelenséget, miközben félig végeztem is a whiskyvel. Hangos böffentést követően szeretném tudtára adni tetszésemet, ám szavaim minduntalan érthetetlen mormogássá változnak. Idegesen ráncolom össze homlokom, beszélni akarok, s nincs olyan állapot, ami ebben meggátolhatna. Amíg hangomat keresem, megajándékoz a világ talán legaranyosabb nézésével, mely minden problémámat elfelejteti egy pillanatra. Csupán ködös emlékképként él elmémben az eset, amikor Hitomi-chan egy hasonló kaliberű nézéssel teljesen kiforgatott önmagamból! Ám ennek lehetőségét teljesen kizárom, nem vagyok annyira befolyásolható ember, hogy egy ilyen trükk kétszer egymás után összejöjjön. Hangtalan életre kárhoztatva szorongatom ki ismét a levegőt drága kis prokodilomból, amiért ilyen ügyes! *.*
- Ez csodálatos lett Kornélia, egy igazi tehetség vagy! *.* - köhögöm rekedten, miközben a kezemben lévő üveggel egyszer-kétszer fejbe kólintom szegényt. Egyre jobban szédülök, viszont még így is észreveszem Kornikácska remegését. – Te jó ég, hiszen csurom vizes vagy! Egyre hidegebbek már az éjszakák mostanában, meg fogsz fázni, aztán meg majd mehetünk az állatorvoshoz. Szerencsére fel vagyok készülve az ilyen helyzetekre is, cseppet se félj, amíg Engem látsz! Cool
Nem néztem sajnos elég Animal Planetet, ezért nem tudom, milyen panaszok jelentkeznek, ha egy hüllő influenzát kap. Először is tenyeremet a homlokára fektetem, de láznak nyoma sincs, szóval okosabb lenne megelőzni a bajt, mielőtt még bekövetkezik. Taknyosnak sem látom, viszont a diagnózisom elég hiányos, valahogy meg kellene győződnöm igazamról. Még régen egy láttam egy gyerekeknek készített animációs filmet, amiben a lajhár azt mondta, hogy végig kell nyalni és abból megtudhatjuk mi a baja. Nem vagyok finnyás, de azért egy prokodilt még akkor se kezdek el a nyelvemmel szemügyre venni, ha előtte Én magam tisztogattam meg. Így nincs más választásom, mint általában jó megérzéseimre hagyatkozni, s bízva bízni. Határozott mozdulattal gombolom ki ingemet, ami még úgy-ahogy száraznak vélhető, bár az almaszósz szép foltot hagyott rajta. Kénytelen leszek Chiyo-chancsihoz fordulni ezügyben, mivel semmilyen házimunka nem erősségem. Megpróbálkozhatnék egyedül is ezzel a feladattal, viszont még hordani szeretném eme ruhadarabom, szóval nem kockáztathatok. Igazából megfordulhatna a fejemben a gondolat, miszerint egy vadállat miért visel magán textilt, azonban ez csak mellékes apróságnak tűnik. Biztos talált valamelyik csatornában egy koktélrucit és felvette. Ebből kiindulva viszont azt nem értem, hogy a többi vad miért nem csinál ilyesmit? o.O Mindegy, felesleges ilyen ökörségeken elmélkedni, miközben Prüntyőkém egészsége forog kockán! Ugyan a kihámozásnál akadályba ütközöm a póráz miatt, viszont megoldóképességem mindig is híres volt, ezért nem jelent kihívást ez sem. Ugyan kicsit meglepődöm, amikor fehérneműt is találok alul, valamint nem értem mit keres két grapefruit egy krokodil mellkasán. Most már teljességgel állíthatom, hogy ez egy új hibrid, talán majd a nagyvilággal is megosztom felfedezésemet.
Kisebb-nagyobb nehézségek árán immáron mindketten szárazak vagyunk, Én legalábbis csak mentális értelemben vagyok teljesen elázva. Nem gondoltam volna, hogy az italozás közbeni építő tevékenység ilyen szinten lefáraszthat. Laposakat pislogva intem közelebb Kornéliát, azután az ölembe ültetem, mivel most mesedélután következik. Nagy ásítás közepette hajítom el magam mögé az üveget, ami fülsértő csörömpölés kíséretében törik ezernyi darabra. A hang szinte szétrobbantja a dobhártyámat, így jajgatva szorítom tenyereimet füleimre, ekképp védelmezve magam a fájdalmas érzéstől. Elég furcsának találom, miszerint itt mindenkinek hatalmas a hólyagja, mivel már percek óta senki sem jött a mosdóba. Habár ilyen higiéniai körülmények között nem is csodálom. Miután eleget szenvedtem, megköszörülöm a torkom és bele is kezdek a történetbe.
- Egyszer volt, hol nem volt, létezett egy csodálatos ország, amit csak Prokodilföldnek neveztek. – kezdek bele teljes beleéléssel, míg kobakom egyre lejjebb ereszkedik. – Itt minden szép és jó volt, az állatok békességben éltek, s rajzoltak, amennyit csak akartak. Viszont ekkor jött egy gonosz zseléshajú szörny, ami magához ragadta a hatalmat és… Hrrrgh…
Halk horkantás kíséretében dőlök Kornélia vállának, úgy érzem, ideje pihenni egy keveset. Fogalmam sincs mennyi idő telt el alvással, de amikor íriszeim újra felpattannak, már egy teljesen más környezet fogad. Minden tele van vörös folyadékkal, ami néhol már kezd szilárd alakot ölteni. Szörnyű gondolat fészkeli be magát a fejembe, amitől rögtön elborzadok. Az egész helyiséget teletöltötték eperlekvárral! Surprised
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyVas. Szept. 26, 2010 11:54 pm

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Az én gazdim a legjobb gazdi a világon. Nem csak nagy, erős és okos, de pontosan tudja, hogy mire van szükségem, vigyáz rám és még arról is gondoskodik, nehogy megfázzak a hideg víz miatt! Surprised A gazdi ruhájába betakaródzva folytatom a rajzot, a visszatérő gazdám pedig lelkesen fogadja a műalkotást. Csodás! *.* Carlon s Balthin kívül más még nem ismerte el tehetségem, amikor absztrakt szobraimról van szó, ám olybá tűnik, végül mégis csak megérte minden belefektetett energiát. Hisz mi mást is várhatnék A gazditól? ♥
Refleszből harapok a gazdi keze után, mikor azt lázmérésre használja, nem tehetek róla, beidegződött. Ám a gazdi csak megmosolyogja tettem, s látom rajta, csak aggódik, értem!
- Nem szoktam beteg lenni, mindig jutok elég vitaminhoz, közvetlenül vörös nedvből! Surprised – nyugtatom hasztalan, hisz influenzás még tényleg sosem voltam. Higiéniára pedig igenis, adok, otthon is rendszeresen megmosdok. >.>
Gazdi levetett textilje kicsit véres, de sebaj, hisz következik a mesemondó est, nem hagyom ki, csempefal! Gazdám ölében büszkén ülve gazdi képzeletszülte történetet hallgatom, s lelkesen tapsikolok virgácsaimmal, mikor meghallom, Prokodilföld történetét hallgathatom. Persze attól még pók vagyok, de sebaj, gazdinak hadd legyen egy jó napja, csak ennyi öröme! Surprised Carlnak is megengedtem, hadd maradjon ama hitében, megerőszakolt, holott csak hagytam magam. Empátiám határtalan. Rolling Eyes
Gazdi egyszer csak elhallgat – volt gazdi, nincs gazdi, pedig igenis, nekem kell a gazdi! Éledjen fel, ébredj, akarom a mesém, hisz épp a legjobb résznél jártunk. T-T
- Gazdiiiii~… Kelj fel, gazdi, kérlek… T.T – böködöm hisztérikusan a gazdi arcát, hasát, talpát. Ama tény, hogy elfáradt, elfogadhatatlan, képtelen, neki most Velem kell törődnie, nem ér rá pihenni! Igen, igen, biztosan csak pár percről van szó… Csak kibírok egy fél órát gyilkolászás nélkül, ugye? Csórika étteremtulajdonos pedig idő közben elfogyott, minden ujját, minden porcikáját bekebelezvén tettem arról, rendőrök elől eltűnjenek a nyomok.
Kétségbeesetten kapálózva kénytelen kelletten elfogadom elfogadhatatlan tényét, hogy gazdit nem lehet felkelteni. Még lélegzik azonban s szívének ritmusra való mozgása sem állt még meg, így megkönnyebbülten törlöm le homlokom, hisz nem öltem meg véletlen. Igen, igen, csak egy kis időt… Addig is, amíg a gazdi alszik, addig mondjuk meglephetném valamivel! Lehet, elkapta tőlem a prokodilinfluenzát és most beteg, éppen ezért ennie kell, köteles! Irány a cserkészés, vadászás, csábítás, bűvölés és bájolás, bevonzás és elragadás, tépés, harapás, csontfeszítés, húsba marás, s a lehető legnagyobb ártás! Így gazdit is meggyógyítom, már lesz ugyanis mit ennie, s ha a gazdi egészséges, biztosan boldog is, és ha a gazdi boldog, boldog vagyok én is!
Ajtó hangosan csapódik, nyakörvként körém szíjazott eszköz nem akadályoz a mészárlásban. Sátáni vigyor, démoni tekintet, s kezdődhet a móka! Nem csak kaját szerzek gazdinak, hogy ne legyen éhes, de még bulit, bált is rendezek! Alkimista szimbólumok megrajzolása a levegőben fényes effekteket generál, mely minden embert eltalál, eképpen fosztva meg őket eszüktől, józanságuktól, melyre alkohol csak rátetőz. S lám! Most mindenki mosolyog… Félelmet keltően vicsorog, s vigyorogva kóborol. Kiválasztott préda a mosdóba vánszorog, más az asztal alatt kuporog, s tőlem már senki sem viszolyog. Sok-sok finom hústorony, némelyikük talán homokos, s most mindenki oly humoros! Táncolni, tébolyulni, fékeket kikapcsolni, s így még a gazdi agysejtjei sem sorvadnak el, hisz csak némi aktivitás, ez kell neki!
Harapni, marni, tépni, húzni, csúszni, mászni, nyalni, falni, ragadós lét testből kinyerni… S valóban, miénk a legszebb vacsora. Gazdi pedig már ébredezik, így most moe mosollyal mászok mellé, s ízletes, finom, friss, nyers husit dugok képe elé.
- Kornélia aggódott, ment ezért vadászni gazdinak finomságot. És szereztem új barátokat, megnézed? – vonszolom a gazdit kezét megfogva. A gazdi keze! *.* Finom és hideg és olyan gazdis, biztonságot és valahova tartozást nyújtó, kyaaaa~ szerlmes lány
Gazdinak valószínűleg le kell hajolnia, ha nem akarja nyakát beletekerni mosdóban mindenfelé körültekert belekbe, ám nem lehet nagy feladat. A lényeg akkor is csak ezután jön, hisz egy prokodilföldi hagyományt valósítottam meg. Mosdó ajtaját kinyitva sok vért tároló edényként funkcionáló hústorony táncol, vihong, őrjöng – ők itt mindannyian tébolyom, képességem hatása alatt állnak. Biztos a gazdi is szeret táncolni, sőt, tánc közben akár folytathatná a mesét is!

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 9:19 pm

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Kényszerpihenőmet követően sokkal nagyobb lelkesedéssel térek magamhoz, hasamat vakargatva, félig még mindig lehunyt szemmel tekintek körbe a helyiségben. A forgás nem csillapodott, sőt ha lehet, még rosszabb lett, mint előtte. Ráadásul a hideg és lekváros csempén kell magamhoz térni, ami sokkal kellemetlenebb, mint Kornélia meleg és almaszószos válla. Íriszeim rémülten tágulnak hatalmasra, hiszen új házi kedvencem eltűnt! Szörnyű gazdi vagyok! T-T Szerencsére rémületen végül feleslegesnek látszik, mivel hamarosan visszatér prokodilom, mancsában egy hatalmas szelet epres süteménnyel. Csillogó szemekkel veszem át az ajándékot, azután jól megnyomorgatom kincsecskémet, amiért ilyen jó gondját viseli beteg papájának. *.* Engedelmesen követem a legmoébb lényt a világon, miközben kezemmel elterelgetem fejem fölül a díszítésként használatos színes szalagokat. Csillogó és büszke tekintettel vizsgálgatom a bálteremmé avanzsált kocsmát, s már épp harapnék bele a pitébe, amikor az egyik veszettül vigyorgó csávó Nekem sétál és kiüti a kezemből az étket. Mérgelődve kiáltok utána, hisz’ elég éhes vagyok, ráadásul Kornika hozta, így értéke többszörösére nőtt. Legnagyobb felfedezésem most táncolni kíván, amiben amúgy sem vagyok valami kiemelkedő, ám így, illuminált állapotban valószínűleg még a szokásosnál is rosszabb teljesítményt tudnék nyújtani. Amúgy hallottam már táncoló medvékről, kutyákról és fókákról, de sosem gondoltam volna, hogy a hüllők is képesek ilyesmire. Surprised Ez a mai nap a rácsodálkozásoké, úgy érzem, érdemes volt kimozdulni otthonról. Cipőimet nemes egyszerűséggel rúgom le lábamról, ezeket követik zoknijaim is, melyek már amúgy is át vannak ázva az eperlekvártól.
- Nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet… - kezdek visszakozni, miközben a padlón csúszkálok. Igazán feltörölhetné valamelyik pultos a táncparkettet, mert kiömlött rá valami. – Tudod, elég bamba vagyok, ha az öldöklésen kívül más mozgást kell végeznem. Magam se értem, hisz’ ide-oda fordulva-pördülve levágni az ellenséget nem sokban különbözik, mondjuk a szambától.
Elég morbid dolog a gyilkolászást egy nép kedvelt mozgáskultúrájához hasonlítani. Jelenlegi helyzetemben azonban magasról teszek a spanyolokra vagy portugálok, egyszóval azokra, akik kitalálták azt a sziszegős cuccost. A helyváltoztatás még mindig nem megy túl biztonságosan, de azért Én mindent megpróbálok. Nehézkesen botorkálva állapodom meg a zenegép mellett, azután ködös tekintettel kezdek válogatni a számok között. Valójában nem is látom az apró betűkkel írt feliratot, csak a vakszerencsére bízom magam. Igazából apró sincs Nálam, szóval kölcsön kell kérnem a közeli asztalon fekvő csókától, aki eléggé kiütötte magát, ráadásul valami vörös színű zselé is van a mellkasán, biztos túl mohón akart kanalazni valamiből. Megrökönyödötten csóválom meg a fejem, azután átveszem az irányítást pénztárcája felett, mivel elég kedves férfinak látszik, ebből adódóan amúgy is adott volna kölcsön, ha arról van szó. Miután a fellelhető összes aprót beledobáltam a gépbe, már nincs más dolgom, mint a gombokat kaotikus összevisszaságban nyomkodva remélhetőleg élvezhető zenéket kiválasztani. Pár pillanat múlva máris felhangzanak a masinából az első hangok, amik különös hatással vannak a körülöttünk csoporttusoló emberekre. Mindannyian össze-vissza kezdenek kalimpálni kezeikkel, azután pedig egymásra másznak, függetlenül attól, hogy megegyező vagy különböző nemet képviselnek. Jobbnak látom arrébb mászni ettől a társaságtól, mivel a végén még megrontják Nekem itt Kornéliát. Az apai ösztönök úgy tűnik most kezdenek felszínre törni bennem, szóval könnyedén terelgetem állatkámat az egyik sötétebb sarokba, ahol az egyik közeli asztalon még sósmogyit is találok! Gyorsan beletömök egy marékkal a számba, mivel már kezd kilyukadni a gyomrom az éhségtől. Meg kéne még enni belőle legalább öt kilót, hogy legyen valami hatása, viszont legnagyobb sajnálatomra hamar elfogy. A következő szám különös emlékeket idéz fel, mintha már kellett volna menekülnöm valamik elől, ám ha felkötnének, akkor sem tudnám felidézni most a történteket.
- Képzeld Kornélia, olyan déjà vu érzésem van, mintha nem most találkoztunk volna először! Nem furcsa ez szerinted? *.* - kérdezem lelkesen, míg az egyet jobbra, egyet balra kombót csinálgatom hatalmas beleéléssel. – Legszívesebben most azonnal hazavinnélek, csak nem tudom, mit szólna otthon a feleségem… :/ Nem nagyon szereti, ha szó nélkül hazacipelek minden kóbor állatkát, amit az utcán találok. Bezzeg, amikor Ő szedett össze egy módosított lelket, az nem volt baj. >.>
Igazából nem haragszom szerelmemre, csupán elég rosszul érinti érzékeny lelkemet, miszerint nem tarthatok meg semmit, ráadásul a fiaink elnevezését sem merte Rám bízni. Pedig most sokkal kúlabb lenne, ha Frigyeske és Lázárocska szaladgálna a Seireitei utcáin. Biztosan kitűnnének a tömegből, ámbátor most is ezt csinálják, szóval semmi para. Megragadom prokodilom mancsait, s mivel csak egyetlen táncot tudok teljességgel biztosan alkalmazni, így keringőzni fogunk! *.* Tudásom ellenben meggyengült az évek során, egyre többször lépkedek rá Kornéliácska tappancsára, pedig istenemre mondom, nem szándékos! Surprised
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzer. Okt. 13, 2010 10:42 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Gazdiról gondoskodnom kell, mert más nem teszi meg helyettem, s nem hagyhatom, hogy éhes maradjon. Finom, friss husika az ébren lévő gazdi kezébe nyomva, aztán irány a meglepetés! Sok munka nyilallja a biztos sikert, hisz téptem, haraptam, marcangoltam… így végre véres itt minden! Rögtönzött bélkamra, húsos falú menedék, hullák a földön, az asztalon, s tébolytól vadul hentergő, ringatózó, ritmusra mozgó csőcselék a vörös létől csúszós padlón. Táncolni, szeretkezni, gyűlölni s ölni; tébolyom felszabadító, béklyókat elszakító, korlátokat felfeszítő, s áldozataim ezt őrjöngésükkel hálálják meg. Nem gondolkoznak, csak cselekednek, ringatóznak. Irányítható majmok, hogy legalapabb képességem által így fejre állnak. Bár eddig is mindig képes voltam elérni, amit akarok. Saját akaratom másokra erőltetni, hogy azt higgyék, igazából ez az ő vágyálmuk? Nem nehéz, gyerekjáték. Hisz minden nap ezt csinálom.
- De gazdiiii~, én imádok táncolni, muszáj táncolnod Kornéliával, különben Kornélia nagyon-nagyon szomorú lesz. T.T – hüppögök s csalódottságomban még a kezemben tartott, asztalra dőlő emberből kitépett belső szervet is leejtem, mely éles, borzalmas, undorító hangot hallatva, hatalmas placcsal esik a földre.
Gazdi végül mégis megsajnál, s sikerül rávenni őt, hogy igenis, akarjon velem táncolni, persze csak miután csábító, kéjelgő, férfiszemeket gyönyörködtető csípőringással s erotikus odabújással adom egy varázslatom alatt álló férfi tudtára: ő lehet a következő. Gazdim azonban közbelép, mint egy féltő apuka, pedig én igazán rég láttam az apukám, hisz amióta meghaltam, nem volt szükségem rá. Bár emlékeim alapján apám a háború miatt lábatlanná vált, s nem volt képes velem táncolni, ahogyan a kanokra sem féltékenykedni. Biztos vagyok benne, ha képes lett volna rá, ő is megadta volna ugyanazt a szeretetet, amit imádott s végletekig rajongott, ráadásul egyetlen gazdám megad számomra. Biztosan ő pótolja, hiszen tényleg hasonlít az apukámhoz. Még a markáns arcvonásai is olyanok, mint neki, csak persze fiatalabb, ráadásul még él is.
Gazdi újra és újra a lábamra lép – nehéz a lába, ezért fáj. Néha felszisszenek, de nem panaszkodom, mert a gazdi engem úgy nevelt, hogy nem szabad panaszkodni, ha fáj valami, különben is, az a vicces, ha én adhatok másoknak fájdalmat. A gazdi ráadásul jó magas, de én még kicsi vagyok, és attól félek, hogy sosem fogok megnőni. Cyber goth számra keringőt járunk, bár végül ráállok a gazdi lábfejére, s hagyom, hogy így táncoljunk tovább. Bár kicsit sok bort s szakét ivott, így egy kicsit imbolyog, de csak nem lehet baj. Virgácsaimmal átkarolom gazdit a derekánál, kellemes és meleg, mint a vér.
- Mi már találkoztunk egyszer, gazdi. A játszótéren játszottál velem még régen, csak biztos nem emlékszel rá. Pedig meg is mosdattál, mert koszos lettem. – válaszolom tényszerűen, hisz valóban találkoztunk már ezelőtt, csak az éppen a másik énem volt, s én rendelkezek az ő szinte összes emlékével.
- Ha megmondod neki, hogy szobatiszta vagyok, sőt, szeretem a gyerekeket is, akkor biztosan megengedi, hogy megtarts. – vetem fel a lehetőséget apunak, és azt hiszem, hogy igazán boldog prokodilnak mondhatom magam. Azt hiszem. Nem tudom érezni az érzelmeimet, s épp ezért még azt sem tudom sajnálni, hogy „megerőszakoltak”, mert nem volt olyan borzalmas, sőt, azóta gyakran az én kezdeményezésemre ismételjük meg. Felesleges, de mégis élvezem, Carl is élvezi, s senki sem gátol meg benne… nem elég? Surprised
Lelki szemeim előtt megjelenik a boldog, nyugodt élet, ahogyan otthon várok a gazdira s szorgalmasan boncolgatok, míg ő haza nem ér, csak azért, hogy újra és újra megdicsérje, milyen kis ügyes vagyok. Szorosan ölelem át a gazdit, hiszen jó puha, azonban szerencsésen esünk egyet, minek hatására a gazdi rám borul. Aggódó szemekkel pislog rám s azt kérdezi, jól vagyok-e, és hogy eltaláltak-e. A jeges, acélkék íriszekben (xD) elmerülve azonban elkerüli a figyelmem az a piros színű fénysugár, mely egy rám célzó, gyilkos fegyver által vetődött a báltermembe. Tökéletes arc, s igazán törődik velem… nem kérdés… szeretem! *.*
Nem gondoltam volna, arrancarként képes leszek szerelmet érezni. Ha még meglenne, akár szüzességem is nekiadnám, ám ez a szerelem más, ez nem bűnös, mocskos, s nem csupán önző, felesleges, kéjes, áldásos, vágyakat kioltani, őrjöngeni akaró, nem testi kontaktusra épülő. Ez ártatlan, gyermeki, szűzies, mint a fehér hó! Szűz Mária nyomdokaiba lépve akár isteni gyermeket is szülhetnék neki, hiszen az ő szemében ártatlan, sőt, moe vagyok, mi kell még? Surprised
- Ga-gazdám… – markolok bele szorosan felsőjébe s hullajtok el néhány vérrel keveredett könnycseppet. Nem merem megmondani, még nem. Csupán vörös arcom s vágyakozó, kéjtől izzó, felajzott, szeretetre szomjazó, testi vágyakért epekedő tekintetem jelzi számára, mit gondolok tökéletes alkatáról, orcájáról, s félisteneket idéző, romlott lelkem legmélyére tekintő, ártatlanságom előhalászó, acélkék íriszeiről.
Szerelmi vallomásom kénytelen vagyok elnapolni, hiszen a terroristákat elhárítani rendeltetett, speciális egység megérkezett, hogy a „túszokat” kiszabadítsa. Biztosan megszökött valaki, míg a belezéssel voltam elfoglalva.
A piros színű lézerpötty ezután feltápászkodott gazdim mellkasát célozza be, ám én nem hagyhatom, hogy gazdimnak baja essen, s én magam vetek oda villámgyorsan egy táncoló embert az útjába. A golyó kilöki az áldozat szívét, sok-sok vérrel terítve be gazdácskám isteni alakját s démoni angyalok által faragott, kellemes látványt nyújtó orcáját. Szalvétával kicsit letörlöm képét, a zenét pedig elnyomja a mikrofon által felerősített üzenet, mely a túszok elengedését követeli.
- El akarják venni a játékaim, gazdi, ráadásul bántani akarnak. Nem hagyom, hogy bántsanak! Ne félj, gazdám, majd én megvédelek! – születik meg az elhatározás, míg egy remek terven agyalok. Nem adom nekik a kajám, különben is, mészárszékké változtam, nekem nem parancsolgathatnak, s legfőképpen a gazdámhoz még csak hozzá sem nyúlhatnak!

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyPént. Okt. 15, 2010 3:31 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°


Gondolom mindkettőnk számára sokkal kényelmesebb így, hogy a lábaimon áll, elhanyagolható súlyát egyáltalán nem érzem, ellenben szerencsétlen kis Kornéliának biztos fájdalmat okozott, amikor az Ő tappancsain taposgáltam. T-T Sosem volt olyan háziállat az életemben, akivel úgy igazából foglalkoztam és szeretetet is adtam Neki, hisz’ Csirkében egy őrült tömeggyilkos veszett el, ráadásul sokkal inkább Chiyo-chanhoz kötődik, mint hozzám, s ezt valahol meg is értem, ha szerelmem idomaira gondolok. Egy pillanatra a semmibe réved amúgy is ködös tekintetem, azután bárgyú mosollyal tekintek le Kornikára, aki olyan aranyosan ölelget, hogy még legelkeseredettebb pillanatomban is képes lenne felvidítani. Homlokomat ráncolva próbálok visszaemlékezni előző találkozásunkra, ám sehogy se ugrik be. Egy shinigami nő arca úszik be elmémbe, viszont annak a lánynak sokkal nagyobb mellei voltak elköszönésüket követően, valamint nem volt prokodil, ebben biztos vagyok. Mindenesetre lassan megsimogatom kedvencem buksiját, hadd higgye csak, miszerint találkoztunk, pedig szerintem nem is. Kornika érvelése igazán találó, Nyuszkó biztosan meg fogja engedni, hogy Nálunk lakjon, mivel nem piszkít a nappaliba, valamint a srácokkal is nyugodtan ott lehet majd hagyni, mivel nagyon szelíd, csak még egy kis idomításra szorul a harapások terén. Engem már egyáltalán nem vagy csak elvétve kap meg, azonban ez minden állat védekező mechanizmusának alapja, botorság lenne megróni ezért. Könnyeit és tekintetét nem tudom mire vélni, talán megint éhes vagy az anyukája hiányzik Neki, hallottam már olyan történeteket, melyek szerint a kutyakölykök még napokig sírnak a szülőjük után, ha erőszakkal lettek kitépve az alomból. Vele pont ez történhetett, szóval még szorosabban vonom magamhoz, így adva számára biztonságérzetet, amit már rég elfelejthetett.
A szívhez szóló jelenetet nem várt vendégek zavarják meg, amikor egy megafon hangja hallatszik be az utcáról és a túszok elengedését követelik. Fogalmam sincs, miről van szó, mert ugye ez egy zöldséges kisbolt, ahol a vásárlók ide-oda botorkálnak és válogatnak az almák és eprek között. Hitetlenkedve pislogok egyet-kettőt, amikor valaki szétloccsant egy dinnyét az arcom előtt, ennek köszönhetően az édes lé teljesen beborít, ráadásul egy méretes adag kerül a képemre is. Szitkozódva próbálom kitörölni a pépes cuccot a szememből, amikor Kornélia a segítségemre siet egy szalvétával, aminek köszönhetően sokkal hamarabb tudom ismét megfelelően használni látószerveimet. Alig tudok feleszmélni és máris fegyveres katonák egy egész csoportja vágtázik be a helyiségbe, s karabélyaikkal kettőnkre céloznak. Tudom, hogy az áru frissessége nagyon fontos ezen a piacon, de azért kicsit furcsállom ezt az agresszív fellépést. A szemetek ráadásul meglátva a szétdobált növényi részeket, még elszörnyedve tüzet is nyitnak Ránk. Kapjátok be köcsög Green Peace, Engem aztán biztos nem öltök meg, mert néhány karalábé be lett hajítva a sarokba! Mad Miután prokodilomat elrántom az egyik vészesen süvítő golyó elől, máris támadásba lendülök, hogy puszta kézzel tanítsam móresre ezeket a neveletlen frátereket. Szerencsére feketeöves vagyok a részeges karate terén, s ilyen gyarló puskáikkal akkor sem tudnák átütni a bőröm, ha nem lenne akkora reiatsum, mint amekkora van. Sosem voltam rasszista az emberekkel kapcsolatban, mivel egykor magam is z voltam, ám lássuk be, esélyük sincs egy fejlettebb faj képviselőjével felvenni a versenyt, aki amúgy a tökéletes hibridek közé tartozik. Vicces próbálkozás lesz... Rolling Eyes
Szemvillanásnyi idő sem szükséges hozzá és máris halmokban fekszenek a mozdulatlan testek, csupán a fájdalmas szuszogás csap zajt a zenegép monoton hümmögése mellett. Zihálva rogyok le az egyik bárszékre, miközben a pultból egy üveg szakét rántok magam elé, s nemes egyszerűséggel a felét azonnal a gyomromba küldöm. Jóleső cuppantást követően szemrevételezem Kornéliácskát, aki nagyon ügyesen harcolt, ahhoz képest, hogy a szokásos életkörnyezetében nem sokszor találkozhat effélékkel. Be kell valljam, nem tudom vannak-e a prokodiloknak természetes ellenségeik, de ez a példány biztosan meg tudná védeni magát, ehhez kétség sem fér. Kedveskedve csipkedem meg házi kedvencem arcát, azután kiöntve az egyik sós-mogyorós tálka tartalmát, töltök Neki is a rizsborból, hiszen ha Nekem jó, akkor biztos megfelel egy hüllőnek is.
- Nem tudom mit akartak Tőlünk ezek a gonosz bácsik, de azért jól elbántunk Velük! – szólalok meg nevetve, majd ezzel a lendülettel le is fordulok az ülőhelyemről, azonban puhára érkezek hála az egyik nagyobb kosárnyi narancsnak. –Kornélia, Én úúúúúúúgy szeretlek! *.*
Kijelentésemen nincs mit csodálkozni, volt egy ideig Nekem is kutyám, mint mindenki másnak, de sajnos egyszer találkozott egy teherautóval és anyámék azt mondták, hogy nagyon tetszett Fredericknek a lökhárító, s inkább elszökött. Elég szomorú történet, nem is tudom miért jutott eszembe itt a nagy mulatozás közepén, viszont mégis megtörtént. Kedvem támad jól megnyomorgatni újonnan szerványolt állatkámat, hisz’ megérdemli. Ezen gondolat által vezérelve rántom magamra Kornikát, azután úgy megszeretgetem, mint eddig még senki! Surprised Kezdek belejönni ebbe a gazdiságba, talán nyitok egy menhelyet is! *.*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
River
Arrancar
Arrancar
River

nő
Scorpio Horse
Hozzászólások száma : 106
Age : 45
Tartózkodási hely : Palace of dah Bigboss
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Lemezlovas
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te8000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 3:18 am

°l||l° Prokodil vadászat °l||l°

Nem hagyhatom, hogy szánalmas, semmirekellő, hasztalan s méltatlan korcsok tegyék tönkre tökéletes találkozásom azzal, kit ilyen tisztán s mélyen szeretek! SAT egység ide vagy oda, a gazdi erős, ezért megvéd, ám gigaiban tanyázok, így félő, a póttest nem élné túl a golyócsapást. Tán még hierromról sem pattanna le, mint pattogatott kukorica moziban szomszédjáról morgó, nyugalmat akaró emberről, hiszen nem vagyok erős, csak eszem s csáberőm, valamint felsőbbrendűségem az, aminek megszerzett hatalmam köszönhetem. Hatalom elmék felett… Kielégítő.
Dühödten lököm a hús-vér bábokat a lézerfény útjába, pajzsként használva őket védem meg szeretett gazdim; szerelmi vallomásom ezúttal elnapolom, hát legyen. Csupán mert nem hagynak számomra időt, lehetőséget arra, megfelelően biztosítsam a körülményeket a nagy vallomáshoz fanulásom tárgyára. S hogy közveszélyes vagyok? Meglehet. Számít? Cseppet sem. A gazdi szeret, ahogyan én is őt, mégis mi ebben a rossz? Plátói szerelem, melytől annyira féltem, hisz amíg a SAT-osok nem hagynak, semmi esélyem sincs. Afféle lényegtelenségekkel, miszerint ezáltal a gazdi Japán első számú körözött bűnözőjévé válik, nem foglalkozok, mert nem érdekel. Oldják meg maguk, minket meg hagyjanak… Felesleges izgalommal zaklassanak másokat. Számomra elég lenne néhány érintés, ölelés, kedves szavak gazdám zengő baritonján s jeges, acélkék íriszeiben elmerülve hallgatnám naphosszat a meséjét. Kicsit butácska ugyebár, mert azt hiszi, kisprokodil vagyok, ám ő a gazdi, úgyhogy elnézem neki, sőt, még tetszik is, ahogy gügyög, ahogyan a babáknak szokás. A szerepjátékozásban mindig is jó voltam, még Carllal is képes vagyok elhitetni, szegény, védtelen szűzkislány vagyok, holott már a feltételezés is harsány röhögést váltana ki belőlem. Talán egyszer a gazdit is felvilágosítom… szemöldökrángatás Biztos nem lenne ellenére s képes lenne rám igazi nőként is tekinteni a magam furcsa szokásaival együtt is. Hiszen a gazdi szeret, a kedvéért Kornéliává, a Prokodillá válok, s hatalmas gombszemeimbe is könnycseppeket is csalok, ha ettől még inkább moénak hatok.
A gazdinak természetesen segítek, a beviharzó húskomplexumok közül a túlélőket hamarosan táncra késztetem s kamikaze akciókra. Nem fogom vissza a Tébolyt, levegőbe rajzolt szimbólumok által pedig célpontjaim felé is küldöm legfőbb Aspektusom. Énekeljenek, vihorásszanak, szenvedjenek csak! Röhögve veti így hát bele magát az első a pult mögé ráhasalva néhány széttört üvegre, más pedig egy autó elé ugrik, harmadik nyakát, negyedik koponyáját töri… Fékezhetetlen, de nem is ez a lényeg. Nem én irányítom, én csak felszabadítom. Hogy ők mit kezdenek a delíriummal, már az ő gondjuk… Lőjék csak főbe saját magukat s egymást, én pedig gazdi ölében vígan mosolyogva nézem végig a mészárlást.
- Én is szeretlek, gazdi! *.* Kornéliának nagyon fogsz hiányozni. Majd látogass meg néha, jó? – mosolygok vígan s bújok hozzá a gazdiból, a rizsborból azonban köszönöm, nem kérek. Már az egyik SAT-os fazon puszta kézzel kimart szívét csócsálgatom, hiszen innen szerzem az erőt, s én pedig egyszer még leszek olyan erős, mint a gazdi.
- Kornéliának viszont most mennie kell, mert jön a hajnal, Kornélia pedig vampirista, nem szereti a napfényt. – vonszolom magammal kifelé, miután az utolsó túlélőnek is szétloccsantom az agyát, út közben többször megállva, nyakába mászva, újra és újra megölelgetve. Búcsúzóul neki ajándékozom az egyik SAT-os kitépett fogsorát, amit koponyája meglékelésekor szedtem le róla. A fogsor harapása pedig egy apró kis papírt rejt magában, hisz ugyanennél a hullánál találtam ám rajzolásra kitalált anyagot is; a szívbe keretezett, vérrel felmázolt ábrák pedig a gazdit és engem méltóztatnak megjeleníteni, egy K+G felirattal megbélyegezve. Hátha a gazdi megdicsér, amiért tudok írni, sőt, számítógépet kezelni is. *>*
- Gazdi ugye még játszik Kornéliával? És ugye majd lakhatok a gazdival is meg minden? – szontyolodom el, miután póttestem levetem s gargantát megnyitom, hisz ki tudja, mikor látom szerelmem legközelebb. Addig is meg tudja majd győzni a családját, hogy ártalmatlan vagyok, hiszen tényleg, komolyan! Még a gyerekeket is szeretem megenni! Surprised

Vissza az elejére Go down
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te5000/10000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:01 am

[Találkozásom Akkival]

Egy szabadnapos reggelen, körülbelül kilenckor felkeltem, majd elmentem reggelizni. Tojásrántottát ettem egy pohár teával. Miután befejeztem ezt a kis rituálét felöltőztem egy jópofa kis „ivósruhába”. Úgy döntöttem, hogy átmegyek Karakurába egy jó kis kocsmába. Megnyitottam egy senkai kaput, majd átléptem. Miután átkerültem „felhúztam” magamra egy póttestet, hogy elvegyüljek. Tudtam, hogy a lakópark mellett van egy király kis ivó. Arra is vettem az irányt ahol a kiszemelt hely található.
~Hogyhogy ide jöttél inni és nem mondjuk Kenpachi Ivójába?~ kérdezett meg a zanpakutom hatalmas érdeklődéssel hangjában.
~Azért, mert itt kisebb az esélye, hogy ismerőssel találkozom.~ válaszoltam Akumaraidának.
Miután megdiskuráltuk ezt a hatalmas kérdést, mentem tovább a kocsma felé. Tudtam, hogy azon a helyen mindig van valami balhé, de reméltem, hogy ez ma elmarad, hisz’ én nem vadbaromkodni megyek oda, hanem jól érezni magam. Tíz perc laza séta után már ott is voltam. A névtáblán még mindig ez állt:

Karakura Town Görbe Kocsma
Ez a hely tényleg semmit sem változott. Az üvegen át egy ember repült ki. Benéztem, és kissé letörve láttam, hogy már megint megy a csetepaté. Fittyet hányva a dologra leültem a pulthoz és rendeltem.
- Hé, csapos! Adj nekem egy pohár whiskey-t. De a legjobb fajtából.- szóltam a csaposnak, aki egyből öntötte is az italomat.
Amint megkaptam az alkohol tartalmú nedűt, kicsit körülnéztem. Csak néhány ember őrizte meg a hidegvérét, a többi mind bunyózott. Mellettem két székkel ült egy igen furcsa kinézetű alak. Hátborzongató kinézete ellenére én odamentem hozzá és megszólítottam.
- Hello! Láttam, hogy magányosan üldögélsz itt úgyhogy gondoltam köszönök.- mondtam majd helyet foglaltam.
Kíváncsian vártam a reakcióját. Még mielőtt válaszolhatott volna ismét szóra nyitottam a számat.
- Kissé hangos és eseménydús hely, de én szeretem. Te mióta jársz ide?

Vissza az elejére Go down
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te13000/15000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 1:21 am

// Találkozás Ito-val //



Ahogy ágyán egyik oldaláról a másikra fordul az unalmon ül ki arcára. A Szobája sötét és csendes még a folyosóról sem hallatszódik be semmilyen nesz. Tekintette üres amint fekvő pozíciójából felül és meredtem bámul maga elé.
~ Már megint semmi, kezdek unatkozni. ~ Gondolja miközben egy nagyobbat sóhajt az ágya szélén ülve.
~ Ha nincs más akkor elnézek az élők világába hátha történik valami, akármi. ~ eközben feláll, asztalához lép és felveszi onnan katanáját. Mereven nézni majd pár pillanat múlva egy savanyú mosollyal egybekötve felcsatolja oldalára megfordul az ajtaja felé és elindul. Léptei komorak és lassúak, semmi életkedvet nem sugallnak. Az ajtójához érve lassan kilöki és körbenézz a folyosón. Mivel ez kihalt még bánatosabban csukja be ajtaját és indul el a folyosón a kijárati kapu felé. A Folyosón haladva léptei halkan vízhang szerű neszként követik jelezvén, hogy nincs a környéken senki. Fejét lesüti, tekintetével a talajt bámulja, kezeit a zsebébe helyezi és így folytatja útját a végtelen folyosókon. A homok kellemetlen ropogó hangja téríti magához. Lesütött fejét felemeli és kisebb csodálkozás kúszik szemébe mintha csak azt mondaná "hogy kerültem én ide?" Ekkor gyors, határozott és megszokott mozdulatokkal megnyitja az átjárót és átlép rajta. Tekintetét még egyszer vissza fordítja keresve valamit. A Garganata mögötte a szokásos hangon és módon zárul le.
Lépte komor koppanással jelezte, hogy elhagyta az átjáró sötét és zord belsejét. Fülébe lágy nevetés, ittas emberek ütemtelen énekének hangjai jutnak el. Arca felüdült, tekintettéből eltűnt az üresség. Az átjáró ugyan olyan hangok kíséretében ment össze és tűnt el, ahogyan megnyílt. Körbe nézett és egy feliratra lett figyelmes nem messze tőle.

~ Kakrakura Town Görbe Kocsma, huh? Lehet ide érdemes lenne benézni, ha más nem is lesz legalább élettel teli lesz a helység. ~ Gondolja amint elindul a kiszemelt felirat irányába. Ahogy közelebb ér egy személy tántorog ki az ajtón eléggé instabil állapotban. Háttal neki támaszkodik a falhoz és a zsebében kutat. Pár pillanat után megtalálja keresett tárgyat egy cigis doboz személyében. Arcára az elégedettség vonásai rajzolódnak és néhány sikertelen próbálkozás után sikerül meggyújtani a cigit. Egy jó nagyot szív bele és közben felnéz az egekre. Enzeru elhalad mellette és kinyitja az ajtót. Beérve a tömény cigaretta füst és az alkohol bukéjának kombinációja csapja meg orrát. Körbe tekint a helységen egy sarkot keresve ahova elhúzódhat. A szemei megakadnak a pult túlsó sarkán ahol szinte senki nem ült, de jól lehet látni az egész helyiséget. Elhalad pár iszákos ember mellett akik egymásnak duruzsolnak valamit, azt hogy mit valószínűleg ők maguk sem értik. A másik oldalán páran szóváltásba kerültek és hangosan kommunikálnak egymással. Az egyik feje egészen vörös már a sok ordibálástól. Egy jó kedélyű mosolyt enged meg miközben nézi a civakodókat. Leülve a bár székre szemléli tovább a helységben kibontakozó eseményeket. Leginkább a tesztoszterontól túltengő társaságot nézi érdeklődéssel akik már szinte ölre mennek.
~ Habár nem a legjobb és legcsendesebb hely, de legalább nem unalmas és van látni való ~ Gondolja miközben arcára egy mosoly kúszik. Nem telik el sok idő és az egyik ember megfogja a másikat s mint valami farönköt és elhajítja. Tekintette végig követi a szálló alakot ahogy átszeli a levegőt egy ablak felé közeledve. Az üveg csörgése jelzi, hogy áthaladt rajta és halk puffanás hangja jelzi, hogy a személy áthaladva az ablakon földet ért.
A kitört ablakon keresztül egy alak kukucskál be, arcán kisebb csalódottságot vél felfedezni.

~ A kisugárzása eléggé különös és ismerős. ~ gondolja ahogy a bárpult felé fordul miközben arca kissé komolyabb formát ölt. Szeme sarkából végig követi a személy minden mozdulatát egészen addig míg nem messze tőle foglal helyett és fennhéjázva kér egy italt. Mikor megkapja körbe nézz és elindul Akki felé.
~ Lát engem? ~ teszi fel a kérdést magának miközben az alak egyre közelebb ér hozzá. Ösztönösen kardja markolatához nyúl, de semmi erre utaló jelet nem tesz. Amint leül mellé az alak és megszólítja, de meg sem várva a reakcióját egy kérdést tesz fel.
~ Minden kétséget kizáróan lát engem. Ő egy Shinigami pót testben. De ugyan milyen szándékok vezéreltét ide? Nem tűnik ellenségesnek de jobb lesz ha vigyázok. ~ Gondolja mielőtt megszólalna.
- Neked is helló! Csak benéztem ide, mert úgy gondoltam itt nem fogok unatkozni valamint ez az első alkalom, hogy itt járok. És te mi járatban vagy erre? - feleli udvarias ám gyanakvó hangon, tekintette nyugalmat sugároz miközben jobb keze a pulton míg a bal a katanája markolatán helyezkedik el. A helységben továbbra is megy a balhé, de a kitört ablaknak hála már nem olyan töményen lehet érezni a cigaretta füstöt és a zajok is csendesebben hallatszanak. Nyugodtan ül a székén és várja miként reagál kérdésére az imént érkező alak.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyPént. Feb. 18, 2011 1:49 am

Arany buborék füzérek láncolnak fölfelé. Sok száz éve tapasztalat vegyül bele. Könnyű hab fölözi, kellemesen hideg a korsó. Harmatot izzad a melegben. Ez persze csak a reklám része. Nekem mindegy milyen, csak finom legyen. Az egyik boxban lazán elterülve, fejem hátrahajtva, lábam kényelmesen kinyújtva az asztal alatt egy korsó jéghideg sör az, ami az utolsó gondolatmorzsákat is eltünteti a fejemből. Hajam összekötve, csak egykét kósza veres tincs áll rendellenes szögben a levegőben. Még a szemüveg sincs rajtam, az asztalon pihen. Nem látok most semmit de nem is kell. Egy aktatáska éktelenkedik mellettem, az csak azért kellett, hogy úgy tűnjön mintha kutató munkára indulnék, de nem így van. Igazából fogtam magam és megszöktem egy kicsit. Az a nyüzsgés... meló, zaj... na meg az az incidens a laborban. Sok volt egyszerre. Most, hogy már standardizálódott a munkafolyamat, ki kell fújnom magam. Már képtelen voltam gondolkodni, annyi mindenre kellet figyelni. A kezemen lévő nemesacél órának tűnő kis tárgy, tökéletesen eltünteti a lélek energikus kisugárzásom, szóval az emberek nem lének el előlem, mint egy tudat alatti félelem alatt. Keresnem kellett egy olyan helyet, ahol egy tizenkettedik osztagos tiszt nem talál meg, még csak véletlenül se jutna eszébe keresni. Soul Society nem lehetett...úgy is kiszúrnának, de tudják, hogy ezen a világon is elég sokat lófrálok. Kellett egy zug, ahová elrejthetem az intellektusom. Sompolyogva a kis utcákon megláttam ezt a kis kocsmát, ez teli találatnak tűnt. A zenegépen épp zörög egy zúzós szám, olyan hörgős, vérfolyatós, mindent szidós féle. No, nem én tettem be, hanem az éppen benn tartózkodó rocker népség. Tökre véletlen, hogy most én is tök feketében vagyok. Fekete ing, farmer, öv, bőrkabi. Az utóbbi időkben mintha változáson esett volna át az ízlésem. Fura... már nem kedvelem annyira az édes dolgokat, de sokkal jobban ízlenek a húsos kaják. Ez biztosan Makase műve... hehe. Na mindegy... nekem csak annyi a dolgom, hogy lazulok. Beuraltam a ropit és a sós mogyis tálat, ennyi kijár egy agyonhajtott fickónak mint én. A füstöt vágni lehet, de most még ez sem zavar, halott vagyok, egy kis kátrány nem fog megint eltemetni. Kezemben egy Stephen King könyvvel élvezkedem, most tesztelem az új kontaktlencse funkciókat... ezért van a szemüvegem az asztalon. Észre se veszem, hogy a katonai surranóba bújtatott lábam mozog a zene basszusára. Nyilván eddig sem esett nehezemre a társadalmi kaméleon szerep, de most ezt meglepően testhezállónak érzem. A fiatal fiúk és lányok a körülöttem lévő asztaloknál múlatták az időt, tisztára beillettem közéjük, mintha csak azért jöttek volna, hogy ez én jelmezemet tökéletessé tegyék. Épp annál a résznél tartottam a könyvben amikor a lányt meggyilkolják...amikor két kifestett fűzős goth csajszi érkezik felém egy egy korsóval.
- Szia... nem bánod, ha mi is ide ülünk? Máshol már nem nagyon volt hely...- kérdi az egyik nagy kék szemű lány.
- Gyertek csak... - húzódok arrébb mosolyogva. A kardom most éppenséggel egy átalakító varázslattal sétapálcának van álcázva, amit sikeresen feldöntök, mikor arrébb húzódok. Mázli, hogy a reflexeim igen sokat fejlődtek és most már nagyobb hangsúlyt fektetek a testi edzésekbe is, mert különben biztosan nagyot koppan. Makase azonban nagyon fontos számomra, sokkal közelebb kerültem hozzá mint azelőtt, így figyelmem valahogy mindig védelmébe vette, tudatosan és tudat alatt is.
- Aztaaa... ez az eredeti hajszíned?- kérdi a szemben ülő lány csodálkozva.
-Öhm... igen ^^.- mosolygok rájuk kissé zavartan. Azok összenéznek, mint két prédára leső vámpír.
- Ez nagyon metál...- csápol be a lány egy sátán villával, ahogy piercinges nyelvével lenyalja a sörhabot vérszín rúzsos ajkáról. Ajaj...valaki mentsen meg... vagy ezek kiszívják a vérem.
- Te is bulizni jöttél?- kérdi a másik, miközben vállát kicsit lejjebb ejti. Na most a fűző a történelem legszexisebb fehérneműje. Ezt már tudták régen is és most is. A tény, hogy ezek a lányok ebbe a, hangsúlyozom fehérneműben vannak, ami csupa csipke, meg csupa sötét fodor, eléggé zavarba hozott engem. A másik tény, hogy a fűző mechanikai szorító ereje miatt, a kebleket fel és össze tereli..ami valljuk be elég szép látvány. A visszafogott, fekete gyöngyöcskékből álló nyakékek a hófehér bőrükön... meg csak terelik a szemet a puha völgyek felé.
- Öhm... nem...én csak lazítok a meló után.- vigyorodtam el és belekortyoltam a sörömbe. Nos, ez a két lány mint kiderült Ginny és Hetty, a legrosszabb fajtából voltak. Észre se veszed és itatnak le. De a harmadik pohár utána már teljesen lehidaltak a szövegemtől, előhalásztam az összes létező diszkósokról szóló viccet a tarsolyomból, amikor a munkámról kérdeztek azt válaszoltam, hogy nem mondhatom meg mert akkor meg kell hogy öljem őket. Én nagyon komolyan és őszintén mondtam... >.<" de kinevettek. A végén meg már a kozmológiáról tartottam kiselőadást.
- És akkor, amikor a forró gázok már annyira sűrűek lesznek a fekete lyukon belül, hogy már nem tud benne megmaradni akkor...buuum... és kvazár lesz belőle...képzeljétek el, hogy ez a csóva akkora, hogy simán kettévágná az egész naprendszerünket... de még a tejutat is... - szemléltetem egy ropira tűzött rizspuffanccsal nekik a dolgot. De ekkor megérzek valami irtózatos erőt, s ekkor belép egy fekete hajú pasas az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptyPént. Feb. 18, 2011 6:57 am

Karakura. Japán legerősebb lelkeinek egyik gyűjtőhelye, kedvelt svédasztala a Hueco Mundoból áttévedő hollowoknak. Emberek ezrei járkálnak mégis tudatlanul, szinte vakon a körülöttük lezajló dolgokra, semmivel sem törődve önös céljaikon kívül. Egy többemeletes épület acél vázának egyik ágán álldogálva szemlélem a csupa fény, csupa nyüzsgés várost, ami így az éjszaka közeledtével csak még inkább megélénkül. A munka már rég véget ért ezen a területen, a dolgozók hazatértek, csakhogy következő nap ugyanúgy folytassák a lélekölő robotolást, mint eddig. S mindezt miért? Az a kevés bér, amit kapnak, talán még a családjuk eltartására sem elég, ám Ők ettől függetlenül csak mennek és mennek, gürcölnek látástól vakulásig. Részemről sosem tartottam sokra az ilyen életutat, mindig is a könnyebb időtöltést részesíttettem előnyben. Talán kissé morbidnak hangozhat, de Én jobban jártam azzal a ténnyel, mely szerint évekkel ezelőtt életemet vesztettem abban a bizonyos erdőben. Sokkal másabb lényként születtem újjá Rukongaiban és habár a megszokott értékrendem nem változott meg túlságosan, mégis deformálódott annyira, hogy most egy teljesen más személyiség álljon itt. Régen ráeszméltem már, miszerint korábbi komolytalanságommal immáron nem érhetek el többet, egy vezetőnek a legtöbb esetben higgadtnak és megfontoltnak kell lennie, különben a halálba vezetheti beosztottjait. Könnyű bársonyöltönyöm anyagát meglobogtatja a kellemes koraesti szellő, hátul összekötött tincseimet is egy pillanat alatt az arcomba fújja. Hajzatom ilyesforma viselése egyáltalán nem a divat követését szolgálja, hanem egy emlékeztető, valamint egy időmérő. Vajon milyen hosszú lesz a copf, mire végre ismét a Seireitei földjére léphetek, mint szabad ember, nem pedig, mint üldözött áruló?
Eme kérdésre magam se tudom a választ, ellenben a remény hal meg utoljára. Elmerengve eddigi tetteimen vetem le magam a mélységbe, akár egy jó öngyilkosjelölt. A menetszél füttyszava remek kíséretet adna az eseménynek, sokkal egyszerűbbé válna minden. Ugyan megszűnnék létezni jelenlegi valómban, ellenben egy másik életben talán minden jobb lenne. Viszont ez gyávaság lenne a részemről… Rengeteg ember élete forog kockán, nem hagyhatom cserben azokat, akik számítanak Rám. Sőt, azokat sem, akiknek fogalmuk sincs a történésekről, létezésük mégis kardélen áll. Acélkék íriszeimet alig pár méterrel a kemény aszfaltba csapódás előtt nyitom fel, ezzel elég reagálási időt biztosítok magamnak, hogy még idejében kitörjek a gravitáció bűvköréből. Lazán, szinte légiesen landolok, csupán a talpam alatt fodrozódó por tehet tanúbizonyságot arról, miszerint itt valami nincsen rendjén. Ezt követően komótos sétára fogom haladási sebességem, nem sietek sehova. Karakura térképét néhány nap alatt teljesen megtanultam és az efféle éjszakai portyázások miatt minden utcához tudok fejben egy képet is társítani. Ennek megfelelően elég egy kósza pillantást vetnek a közeli játszótérre vagy a szökőkútra az út túlsó oldalán, s máris vágom, hogy a lakótelepek felé sikerült elkanyarodnom. Egy vállrándítással veszem tudomásul az információt, innen elég messze van a raktár, szóval jobbnak látom beülni valami kocsmába és ott elitalozgatni, minthogy most futólépésben visszasprinteljek a vaizard-lakba, ahol gyakorolhatnám a zugalkoholistaságot. Társaságra vágyom, de mégse, mulatni akarok, ám kedvem alig lenne hozzá. Önön nyomorékságomon merengve nyúlok kabátom belső zsebébe, ahonnan egy már megkezdett doboz cigaretta kerül elő. Bosszankodva kell tudomásul vennem, hogy már csak egy szál van benne, ráadásul az általam látogatott ivó még elég messze van. Az ördögbe!
Ekkor vonja magára a figyelmet az a kis krimó, amiből hamisíthatatlan rockzene dallamai törnek elő. Vonásaimon elégedetlen grimasz fut végig, ez egyáltalán nem az Én világom, azonban a szükség nagy úr! Megadó sóhajtás közepette gyújtom meg az utolsó dohányrudat, majd megszaporázom lépteimet, mielőtt még közelebbi ismeretségbe kerülhetnék egy gépkocsi karosszériájával. Belépve a helyiségbe megcsap a szag, amelyet az olcsó alkohol, a cigarettafüst és az emberi veríték semmivel össze nem téveszthető elegye alkot. Elég egy pillantást vetnem az összegyűlt társaságra, s máris nyilvánvalóvá válik, hogy úgy kitűnök a társaságból, mint albínó zebra a csordából. A hűvös elegancia valahogy nem illik ebbe a kricsmibe, ahol a bőrszerkó a legkedveltebb ruhadarab. Itt még baj lesz…
- Egy Black Devilt és lehetőleg egy tiszta poharat kérnék. – szólalok meg csöndesen, de mégis jól érthetően. – Valamint számoljon hozzá még egy üveggel a legjobb szakéjából.
Höhö, stílusom kellően lekezelő és némi hitetlenkedés is érezhető a végén, amely a minőségi ital létezését hivatott kétségbe vonni. Szerencsére a bagó mindenütt ugyanolyan, legalább ebben nem fogok csalódni. A pulton lévő mogyorós tállal szemezgetek egy ideig, ám mivel nem tudom milyen alkoholisták markoltak bele a mellékhelyiségből kifele jövet, így inkább leteszek azon elhatározásomról, mely szerint valami rágcsát viszek be a szervezetembe. A harsogó női kacajok hallatán oldalra fordítom a fejem, így pillantom meg az égővörös hajú férfit, aki nagyon az irányomba tekinget. Nos, remek, máris megvan az első delikvens, akinek nem tetszik a pofám. Szórakozottan kezdem forgatni a gyűrűsujjamon lévő ezüst ékszert, melynek eredetéről körülbelül semmit sem tudok, ám valamilyen megfoghatatlan ok miatt nem szeretnék megválni tőle. Pedig minden kétséget kizáróan elég sokat érhet, jó kis summát akaszthatnék le érte a zaciban, hogyha nem vetne fel a pénz. Yukezonak, valamint saját összeköttetéseimnek hála a playboyok gondoktól mentes életét élem, legalábbis a külvilág felé ezt az arcomat mutatom. Amit pedig amúgy csinálok, az csak Rám és a Daitenshire tartozik.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te21500/30000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 5:02 am

A sötét üstökű férfi, elegáns, kimért és végtelenül kiégett, kihűltnek hatott. Az ajka szélén himbálózó koporsó szeg volt az egyetlen dolog, ami ezt kissé elrontotta. Mindig úgy voltam vele, hogy fegyelmezett ember nem dohányzik, nincsenek pótcselekvései, ismeri a mértéket és a hölgyekkel finoman bánik. De ami számomra egyértelmű, már igen sokszor megtapasztalhattam, másoknak nem az. Az arckifejezése mesterkélt, szem opálosan üres. Járása laza még is feszes, egy gondterhelt ember jár így, aki amúgy sokkal inkább kívánna könnyedséget. A fúst kékes derengése, ahogy kifújja, egy kis ideig homályba borítja őt. Ginny és Hetty a két fűzőbe öntött vámpír imitátor, őt észre sem vette. Ez számomra megnyugtató, ez azt jelenti, hogy legalább ők, teljesen normális emberek. Míg ő a kátrányos gőz mögé burkolózott, én a bebirtokolt mogyistálból kivettem egy szemet és a hölgyek testének árnyékából a zenegép felé fricskáztam. Nem fogtam vissza magam, nem volt értelme, a speciális óra rajtam tökéletesen elrejti a képességeimet mások elől, neki sem kellene ilyen könnyelműen sétálni. Még akkor sem, ha ilyen nagyon erős. A fricskázott mag, feltűnés mentesen hatolt át a tömegen, benyomva egy másik számot. Valami eredetibbet. Manapság nem tudnak újat kitalálni. Amikor én még éltem, már akkor sem igazán ragadta magával a zene az embereket, nem őrültek meg érte, nem ájultak el sikoltozva, már nem volt meg az igazi életérzés és lázadás benne. Sajnálom ezt a dolgot, ez igazán erős volt. Igazán felkorbácsolta a világot. aztán szépem ez a vihar is elcsendesedett, s mára csupa szappan, csupa szín ,csupa agymosás az egész. Igénytelen, tudatlan, manipulálható tucat. Mára már félreértik a zenei irányzatokhoz kötődő külső jegyeket. Úgy sajnálom az új kort, a fiatalokat, és kedvelem ezeket akik most itt körülöttem vannak. Szerintem jogtalan az undor, ők legalább azt látják, hogy a tömeges agymosás nem jó nekik. Esetlenül próbálják kifejezni másságuk. Ez az öltözet, a viselkedés mind álca, pajzs... arra való, hogy csak az láthasson át rajta, aki érti, különbözni nem bűn. Persze... minden társaságban van férges egyed, aki nem fogja fel, vagy csupán lusta, hogy megerőltesse az agyát hozzá. Közben beteszi a gép a számot
- Mond Riaden-san...te mindenről ilyen sokat tudsz?- kérdezi Ginny vigyorogva miközben leteszi a poharat.
- Áh... egy kicsit se...butább vagyok mint hinnéd...- mondom, majd le nézek az asztal felé, és szinte tudatomon kívül egymás mellé tolom az üres sörös alátéteket, csak úgy beigazítom őket, most már sokkal jobban fest, így rendezetten. Kicsit gondolkodóba estem. Az a fickó, aki bejött elég morcosnak tűnt, mi több morózusnak. Talán jobb lenne, ha lelépnék. Nem akarok bajt, már így is jobban elmulattam az időt, mint gondoltam. Eme füstös dalocska közepette fogtam a sétapálcát, s a könyvet a hónom alá csaptam, orromra biggyesztettem a szemüveget és felkeltem.
- Hölgyeim... fájdalom, de most magukra hagyom önöket!- mosolyogtam rájuk még utoljára, hogy megnevettessem őket egy mókás kis meghajlással.
- Nee... olyan jól elszórakoztunk... maradj még..naa. -Próbáltak marasztalni.
- Sajnálom, tudjátok hogy van... hív az éjszaka. - poénkodtam el vámpírosra a búcsút, majd de kibújtam a hízelgések alól. A pulthoz járultam, hogy fizessek. A csapos mit sem sejtő flegmasággal adta a számlát nekem, miközben az új jövevénynek az italát és a cigarettát szolgálta ki épp. Én még aprópénzeket keresgéltem, végül fizettem, némi borravalóval is. Bár ügyelni akartam arra, hogy az irdatlan erejű fickóval elkerüljem a szemkontaktust, de ott állt mellettem. Ha nem viselkedek természetesen, akkor az lesz a gyanús. Végül csak-csak találkozott a tekintetünk, de csupán pillanatokig, én nem voltam kihívó vele szemben, nekem a mai kiruccanásomnak csak egy célja volt kicsit lazulni. Ez pedig végrehajtottam...úgyhogy ideje menni. Visszatekintettem a kocsmárosra.
- Ugye milyen szörnyűek ezek a péntek esték...- kérdezem a csapostól a tömeg felé biccentve.
- Háh... most még istenes...majd éjfél után...- válaszolja csak odavetve a szavakat.
- Kitartás!- biccentek még felé, megpörgetem a kezemben a pálcát és kissé meghajolok.
- További szép estét mindenkinek!- köszöntem el a társaságtól, majd fütyülni kezdem a Don't fear the reaper című számot szórakozottan, ahogy a pálcával kilököm az ajtót és amint kilépek tovább. Jó kedvem van, ma úgy érzem legyőzhetetlen vagyok, ez pedig nem azt jelenti, hogy én vagyok a legerősebb... csupán úgy érzem, ma senki nem képes igazi kárt tenni bennem, de én se akarok, így hát inkább lelépek. Nem lenne jó, ha az a fickó rajtam vezetné le a feszültséget, elrontaná ezt a szép napot.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 9:45 am

Összetűzés. Felesleges. Nem látom értelmét rátámadni egy emberre, azonban természetesen megvédeném magam, hogyha arról lenne szó. Tekintetemmel ismételten végigpásztázom a helyiséget, s figyelmemet nem kerüli el az a mogyoró sem, amivel egy újabb szám lett a zenegépbe berakva. A felcsendülő muzsika teljesen elüt az eddigi rocktól, ám nem tudnám megmondani milyen stílust képvisel az előadó. Szemöldököm eközben alig észrevehetően emelkedik meg, hisz’ ilyen erővel normális halandó képtelen lett volna ellőni azt a bizonyos rágcsálnivalót. Lomhán követem le a lövedék esetleges röppályáját, így jutok el ismét a korábban már észrevett férfihoz. Valami nagyon nincs rendjén itt, ellenben lélekenergiámat szinte minimálisan visszafogtam, de teljesen elrejteni mindenfelé segédeszköz nélkül nem lehetséges. Igazából ezt sosem tartottam problémának, ha az utcán megtalálnak a shinigamik vagy a hollowok, nemigen tudnának mit kezdeni Velem. Mivel nem szeretném kelteni szükségtelenül a feszültséget, így inkább visszafordulok a pult felé, s vizsgálgatni kezdem a kapott poharat. Úgy látszik, kérésemet kötekedésnek vették, mivel talán az egész kocsmában a legmocskosabb poharat kaptam meg. Íriszeim hideg villanásával veszem tudomásul a dolgot, ám inkább kiengedem az egészen ezidáig benn tartott füstöt, ekképp vezetem le felesleges frusztrációmat. Ingerültnek ható mozdulattal tépem le a műanyag fóliát a vásárolt cigaretta dobozáról, ekkor lép a pulthoz a vörös hajú alak. Eddig egyáltalán nem érzékeltem semmit a környéken, azonban amint a közelebb ér, érzékeimet menthetetlenül megcsapják a halálistenekre jellemző jegyek. Így már sokkal érthetőbb, hogy miért bámult meg annyira és a dobás módjának oka is egyértelművé válik. A kérdés már csak az, hogy mit kereshet itt.
- Tartsa meg a többit… - vetem oda hanyagul, miközben egy nagyobb címletet választok ki, majd teszek a pultra a pénztárcámból. A kikért itallal mit sem törődve indulok Én is a kijárat felé, ahol nem is olyan régen már eltűnt az a másik fickó. Valójában nemigen tudnék válaszolni arra a kérdésre, mely szerint miért nem hagyom egyszerűen lelépni szerencsétlen. Talán túlzottan paranoiás vagyok, egyszerűen csak átnézhetett az Emberek Világába lazítani, mint ahogy azt jómagam is megtettem nem egyszer kapitányságom idején. Másrészt viszont lehet pontosan a második legkeresettebb áruló figyelésével bízták meg, néhány kérdéstől senkinek nem esett még baja, legalábbis nem hallottam még ilyesmiről. Ezen gondolatmenet vonalán elindulva lépek ki az utcára, ezt követően pedig tekintetemmel megkeresem a bőrkabátos shinigamit, aki sétapálcáját fürgén kapkodva próbál minél távolabb kerülni ettől a krimótól. Elég sietősen távozott, ebből arra tudok következtetni, hogy megérezte a lélekenergiám szivárgását vagy egyszerűen vannak még olyan tisztek is, akik tisztában vannak a vezetőségben lezajlott váltásokkal. Bárhogy is legyen, innentől botorság lenne visszafordulnom, ha már egyszer elindultam, akkor végére fogok járni a dolgoknak. Egy gyors szökkenéssel a közeli épület egyik kilógó teraszára kormányzom magam, aztán a hasonló kiszögeléseken átlépdelve pillanatok alatt megelőzöm a fickót, aki remélhetőleg most nem veszi észre a jelenlétem. Amikor már elegendőnek tartom előnyöm, egyszerűen levágódok a saroknál, ahol a járda elkanyarodik. Hátamat lazán a falnak vetve várakozom, hamarosan meg is hallom a pálca ütemes kopogását a kövön. Sötét öltözetemnek hála szinte teljesen beolvadok az árnyékok közé, csupán az energiarúd végén világító skarlát fénypont jelzi tartózkodási helyem.
- Nem tanácsos a Maga fajtájának ezen a környéken járkálnia, Shinigami-san. – szólalok meg kimérten, mialatt a közeli utcalámpa halovány fényköre megvilágítja arcom egy részletét. – Veszélyes az éjszaka, s nemigen szoktak elkóborolni a tisztek őrjárat közben, póttestben pedig biztosan nem. Nos, ha nem vagyok indiszkrét, mi vezérelte ma szerény városunkba?
Ugyan hangomban nincs semmi fenyegető, azonban remélem sikerült egyértelművé tennem, hogy akarata itt egyáltalán nem számít. Mindenképp kíváncsi vagyok a válaszra, és ha azt nem kapom meg a könnyű úton, akkor felőlem beszélhet helyettünk az acél is, hiába nem akartam balhét. Ámbátor eddig fegyvertelennek látszódtam, ez valójában nem így van. A fejemtől kicsivel jobbra jól kivehetően látszik egy katana markolatának körvonala, amit eddig egy okos kis kidou takart el a hívatlan pillantások elől. Valamilyen érthetetlen okból kifolyólag az emberek bizalmatlanul tekintenek arra, akinek egy méretes kard lóg a hátán, holott történelmünk során igencsak nagy szerepet játszott eme nemes fegyver. Lélekölőmet mostanában nem tudtam sose összemérni méltó ellenféllel és első ránézésre ez a férfi sem tartozik az Én kategóriámba. Lévén lételemem a harc, ez eléggé frusztrálóan hat Rám, de nem tehetek ellene semmit, valószínűleg nem is tudnék. Magamra aggathatnék mindenféle korlátozót, ám azzal nem tisztelném meg kellően az ellenfelem. Inkább járkálok kiengedett reiatsuval, hadd tudják, miszerint ez a terület védelem alatt áll! Elkalandozó gondolataimat egy alig észrevehető fejrázás kíséretében próbálom visszaterelni a történések medrébe, remélem bambulásom alatt nem lépett meg újdonsült beszélgetőpartnerem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ajánlott tartalom




Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town Görbe Kocsma   Karakura Town Görbe Kocsma - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town Görbe Kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Szegénynegyed-