-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 03, 2008 7:13 am

Egy óriási terembe kísértek minket. Hatalmas kristálycsillárok, bársonyszékek és két szökőkútban csörgedezett a víz.
-De szééép!-estem ámulatba azonnal.-Istenem,de hatalmas! Azok a boltívek csodaszépek! És ezek a gigantikus ablakok...ááááh...és látod a plafonon a freskókat?-
-Igen szívem látom, csak egy vaknak nem bökné ki a szemét.-
-Jól van na!-nyújtom rá a nyelvem.-Amaya látom megtalálta az édességet...Háááh!Nem fog semmit se hagyni!-TTTT.TTTT
-Öhm...-^^"-Szeretnél sütizni?-
-Aham!-bólogatok szorgosan.-De majd később, már ha marad...-
-Felőlem most is mehetsz.-
-Akkor le kéne hajolnom...szóval majd később!-Hisagi a fejére csapva akadt ki látványosan, hogy megint túlkombinálok egy egyszerű helyzetet. Szerettem volna tovább húzni az agyát,de bejött egy érdekes szerzet, aki felajánlotta, hogy megmutatja a kastélyt.
-Juppiii! Ha a többi is ilyen szép lesz és elhalálozok a gyönyörtől!-
-Szívem!-
-Igen?-
-Nyugalom!-
Minden szép és jó volt addig, amíg be nem vitt egy hálószobába, ahol közölte, hogy itt ölte meg a báró feleségét. A mondat hallatán még a hideg is kirázott. A rossz érzés csak tovább fokozódott. Később pedig mintha csak egy moziban lennénk elkezdődött lejátszódni a jelenet. A nőt sikítozása és az,ahogy kétségbeesetten harcol az életéért bőven elég volt, hogy távozzak.
-Ááááá! Ez borzasztó!-sétálok a folyosón valamerre,de körülöttem mintha gyerekek rohangásztak volna. Hol gúnyosan nevettek, hol félelmükben ordítottak és egyre csak közeledtek és közeledtek a hangok. A füleimet fogva kezdtem el lélekszakadva futni, csak szabadulni akartam tőlük.
Egyre jobban úgy éreztem helyet cseréltem a nővel. Pillanatok alatt beképzeltem magamnak, hogy jön mögöttem az a férfi baltával és eltorzult arccal és az egyetlen célja, hogy megöljön. Menekülni kezdtem, mert nyikorogva adta tudomásomra a padló, hogy valaki jön mögöttem. A magassarkút lekapva próbálkoztam gyorsítani a sebességemen. Az egyiket elhagytam a földön a másikat magam elé szorítva haladtam tovább. Hirtelen síri csönd lett körülöttem, ezért a lépcsőfeljáróhoz futottam és elbújtam az ajtó mögött. Semmit sem hallottam. Semmit sem láttam, csak a nyomasztó sötétség vett körül. A magassarkút mellkasomon szorongattam. Fegyvernek szántam, bár gondolhattam volna, hogy nem sok esélyem lesz egy balta ellen egy cipővel. Ahogy feszülten járattam szemem a kis nyíláson megint lépteket hallottam és a folyosó lámpája egy árnyékot rajzolt ki.
-Uh!-bújtam vissza az ajtó mögé.-Csak ne vegyen észre!-suttogtam magamnak.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te20500/25000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Nov. 03, 2008 8:25 am

Miután mindenki bement a kastéyba, egy hatalmas terembe vezették őket. Nem sok időt lehetett ott eltölteni, mivel egy elég torz kinézetű ember jött a társasághoz.
-Először is, körbevezetem magukat... erre tessék.
-Seggem lessék.
Szólalt meg halkan Roku, mire az idegenvezető hátrafordult.
-Parancsol?
-Nem köszönöm nem vagy sem éhes sem szomjas.
-Rettentő humoros... még...
-Hogyan?
-Á semmi-semmi.
A kis szócsata után elérkeztek a báró hálószobájába. Kissé pókhálós volt, és poros is. Roku megállt az ajtóban és onnan "hallgatta", vagyis csak úgy tett, mert ez a dolog nagyon hidegen hagyta, szóval csak bámult ki a fejéből.
-Itt ölte meg a báró a feleségét...
Ezután a mondtat után kezdődtek a gondok, először rossz érzés tört rá, aztán mintha elvarázsolta volna valaki halucinálni kezdett. Az ágynál egy nő volt összekuporogva, egy férfi pedig baltát emelt a fejefölé, aztán lesúlytott. A nő kisérteties sikolya átjárta Roku testét, aztán a szőnyeg átitatódott a nő bordó vérével, az ágyhuzatra is került pár csepp, sőtt még a falra is jutott. Roku szóhoz sem tudott jutni, csak nézte az eseményeket, ám ekkor egy ismerős hang visszahúzta a valódi életbe.
-Tatsu-chan!! Miért nem figyelsz rám?
-Tess...tessék?
-Menjünk ki innen Tatsu-chan!
Kezdett el sírni Amaya Roku nyakában.
-Rendben kimegyünk csak ne sírj.
Karolta át Amayát, hogy ne csússzon le, majd sarkon furdult és kiment a szobából.
-Jól van... nyugi. Már nincs semmi baj...
-De én az előbb láttam... megöltek egy nénit ott bennt.
Mutogatott hevesen a hálószoba ajtaja felé.
-Nyugalom... az csak valami... illúzió volt...
-Az mi az?
-Egyel több volt az az...
Mosolygott rá Amayára Roku.
-Hogy az micsoda... az olyan dolog, hogy valóságosnak látod, pedig nincs is ott. Azok a képek csak itt bennt voltak.
Ütögeti meg egy kicsit Amaya fejét.
-Aham.
-Na mostmár jobban érzed magad?
-Egy kicsit...
-Akkor teszünk azellen, hogy sokkal jobb legyen.
-Na és mivel?
-Azt majd meglátod...
Indult vissza a nagyterembe Roku, egyszer kétszer gyereknevetést is hallott a folyosón, de megpróbált nem foglalkozni vele, nehogy Amaya megint pánikba essen. Mikor visszaértek a terembe, rögtön az édességek felé vették az irányt. Roku letelepedett egy székre Amaya pedig habzsolni kezdte a sütiket.
-De azért ne vidd túlzásba, mert megfájdul a hasad.
-Á nem fog...
-Te tudod.
Egy darabig jól elvoltak a sütikkel, aztán Amaya egy hirtelen ötlettől vezérelve elrohant Rokutól, aki abban a illanatban utánna ment.
-Amaya... gyere vissza... Amaya.
Kezdett el kiabálni, de ezekben a pillanatokban mindenki megvolt kergülve. A falakon megjelent a híres felirat, aztán a véres és elég rémült Hanaéval találta szembe magát.
-Roku mi folyik itt?
-Foggalmam sincs, de az lenne a legjobb, ha... átöltöznél. Bár itt nem is tudom, hogy mit vehetnél föl...
-Na azt én sem tudom... de kezdem úgy érezni, hogy nekem már nem sok kell, aztán kiborulok.
-Öhm... nyugalom, csak semmi pánik... téged nem tudnálak, hogy lenyugtatni... még Amaya elment mert már kiismertem. Jut eszembe... megkell keresnem Amayát, de te is velem jössz.
Ragadta meg Roku Hanae kezét, aztán tovább mentek a folyosón, a falakon már több volt a vér mint a vakolat, és néhányszor előjött a gyereknevetés és sírás.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 04, 2008 8:10 am

Egy érdekes szerzet vezette körbe a jónépet a kastélyban. Először a báró hálószobájába vitte őket, ahonnan spórolták a fényt és az illatosítót, de a port azt nem. Mindennek dohos szaga volt és minden teli volt pókhálóval.
-Itt ölte meg a báró a feleségét...
Hangzott el az eslő mondatocska, és ezzel egyidőben Hisagit egy enyhe rosszullét és szédülés fogta el. Nekitámazkodott a falnak, hogy ne dőlöngéljen, ám ekkor halucinálni kezdett. Egy rémült nő kucorgott az ágy előtt egy férfi pedig épp lesúlytani készül, de ekkor Hana kiborult. Hisagi feleszmélt és felesége után pillantott.
-Várj! Ne menj el!
Kiáltotta utánna, és ment ki ő is a szobából, de minél gyorsabbra vette a tempót Hana is gyorsulni kezdett, levette a cipőjét és eszeveszettül szaladni kezdett. Hisagi megtorpannt sóhajtott egyet aztán folytatta az útját.
-Hana.
Nézett be az egyik szobába, de az üres volt így ment tovább. Leballagott a lépcsőn ott megállt egy pillanatra, körülnézett, majd elindult. Síri csend volt, csak a padló nyikorgott néha egy-két ponton. Aztán elért egy ajtóhoz, lassan rátette a kezét, majd lenyomta a kilincset. Kinyitotta az ajtót, ekkor Hana nekiesett a cipőjével.
-Ne... ne... menj innen fiatal vagyok még a halálhoz. Különben is mit akarsz tőlem?
-Hana... szívem csak én vagyok.
Hisagi elfelejtette levenni magáról a maszkot így Hanát mégjobban megijesztette, ezért teljes erejéből csapkodni kezdte a férje mellkasát.
-Héé... nyugi... a fene ebbe a rohadt maszkba...
Kapta le a fejéről és vágta neki úgy a falnak, hogy az is megrepedt és a maszk is.
-Na látod? Csak én vagyok!
Hanán szűnni nem akaró félelem uralkodott el, már a szemét sem mert kinyitni, Hisagi hirtelen magához szorította és nyugtatni kezdte. Beletelt egy kis időbe, mire rendbejöttek a dolgok.
-Gyere üljünk le.
Mondta halkan, majd leültette Hanát egy székre ő pedig leguggolt elé. Nagy csend volt még mindig, de már a többiek is megérkeztek a "túráról". De valahogy mindenki rémült volt és a zanpakutoját markolgatta. Ekkor a nagyteremben lévő szökőkutak víze vérré változott és a falakon is megjelent az a híres mondat. "Soha nem lesz a tiétek!"
-Mi a pi... fene... jobb lesz ha nem császkálunk el egymás mellől.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 04, 2008 10:15 am

*Erre a reakcióra számított Masakitól, így nem lepi meg túlzottan. Hamar le is ordítja a másikat Lisával együtt.*
- Vagy véletlenül téged nézlek szörnynek, aminek folyományaként testközeli kapcsolatot építhetsz ki a zanpakutommal...
*Villan tekintete a másik felé, amikor már végleg megunja a szivatást.*
- Vajon hogy bírja ki ezeket Lisa?
*Kérdezi meg útban a kastély felé, miközben szorgosan igazgatja ruháját és haját.*
- Ráadásul a sárkány se látszik a vállamon...
*Fűzi hozzá elgondolkodva. Érkezéskor csak biccent a már bent lévők felé, majd érdeklődve figyelni kezdi, ahogy Masaki megvesztegeti Amayát.*
- Lefizetetted a kis csitrit? Jó stratégia...
- Ma még szeretnék életben maradni, Lishun.
- De poénos...
*Ballag arrébb felsóhajtva. Ekkor érkezik meg Mitsuko is. Na, csak ő hiányzott Shun teljes "boldogságához"...*
- Eegen, középiskolásnak... Egyébként meg a ringben még így is villámgyorsan kiütnélek...
*Válaszol bosszúsan, ujjait megropogtatva.*
- Jéé, megérkezett Drakula gróf háziállatkája is...
*Köszönti Yasut. Megkönnyebbüléssel tölti el az, hogy nem az övé a legidétlenebb jelmez...
Ezután nem sokkal a személyzet is felbukkan, látszólag a semmiből, és a nagyterembe vezetik a csapatot. Nem lesz ennek jó vége...*
- Ez is beöltözött?
*Kérdezi súgva Masakitól, amikor megjelenik egy újabb különös figura, és felajánlja a kastélyban való körbevezetést.*
- Ez egyre rosszabb lesz... Te nem érzel valami furcsát?
*Fordul ismét a vaizard felé, ahogy haladnak előre. Maga se tudja ugyan, hogy mi lehet, de biztosan érzi a különöset a levegőben. Talán tényleg a báró és családja kísértene? Ráadásul mintha a lélekenergiákat is rosszabbul érezné...*
- Ebben a szobában ölte meg a báró a feleségét...
*Hallja az "idegenvezető" hangját egyre távolabbról. Meg is szédül, így bele kell kapaszkodnia a hozzá legközelebb eső korlátba kicsit... Nemsokára pedig előszül homályosan, aztán egyre tisztábban megjelenik előtte az egész jelenet, méghozzá igen valóságosan...*
- Nem spóroltak az effektekkel.
*Jegyzi meg alig hallhatóan, ahogy a báróékat figyeli. Próbál rájönni az egész trükkre... A következő szoba sem volt valami kellemes - a hideg rázza a gyereksírást hallva. Továbbra is Masaki közelében sétál, igyekszik nem lemaradni tőle: a meghívottak közül őt ismeri a legjobban, és - bár ezt semmi pénzért nem vallaná be - meg is bízik a másik vaizardban.
Megkönnyebbül, amikor végül visszaérnek a bálterembe, bár ez sem tart sokáig sajnos.*
- "Soha nem lesz a tiétek"...
*Betűzi ki a falon lévő írást félhangosan, majd hozzáteszi:*
- Nem is kellene... Hiyorit és Shinjit pedig megfojtom, ha egyszer kijutok innét...!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 05, 2008 8:51 am

Amikor meglátom a feltünően béna jelmezében Yasu-t csak nagyot sóhajtok és elfordulok remélve, hogy hagy még egy kicsit élni,de persze rögtön kiszúrt a tömegben. Mint a villám kezdett el felém viharzani, a jelmezben majdnem hasra esett,de láthatóan nem zavarta. A kezem idegesen húztam végig az arcomon és forgattam körbe a szemem lemondóan, hogy sikerült még egy sütit tálcát is levernie útközben. Széttárt karokkal akart az ölembe ugrani,de én egy laza mozdulattal kupán ütöttem a korbácsommal.
-Viselkedj már,te idióta!-
-Most miért bántaaaaaaaaasz?-kezdett el hisztériázni,amivel eddig se sikerült meghatnia,de láthatóan nem zavarta és továbbra is kitartóan próbálkozott.-Kuss a szentségit!-ordítom jó hangosan, hogy egy pillanatra néma csend támad a helységben. Szipogva felnéz rám.-Mi? Hagyd a köpenyem...A picsába! Nem zsebkendő te értelmi fogyatékos! Inkább burkolj be pár édességet vagy kergetőzz azzal a másik degenerált marhával!-bökök Amaya felé. Nagyokat pislogva néz rám értetlenül. Ettől szépen dagadtak az erecskék a képemen, úgyhogy kénytelen voltam segíteni a dolgon. Egy elegáns lábmozdulattal a közeli asztal felé irányítottam. A földet érés tökéletes lett, mert belefejelt a sütikbe.-Cöh...-fordítok neki hátat, amikor meg Shun képe világít a képembe.-Hogy az aaaaa....Ma én lettem a baszott babysitter?!-dünnyögve arrébb akartam állni, amikor egy érdekes fazon lépett be.
-Ez is beöltözött?-
-Jah...frissen a temetőből!-vakarásztam unottan a fejem. Nem sok kedvem volt körbemászni az épületet, mert baszott nagy volt nem egy emelettel és rühelltem lépcsőzni.
-Ez egyre rosszabb lesz... Te nem érzel valami furcsát?-
-Amióta csak beléptünk ebbe a tetves épületbe...Kéne a szemüveged! Most nem tudsz majd rendesen kukkolni a környezetet...Kell egy vakvezető kutya?-mentem a tömeg után vigyorogva.
A "kiemelt" látványosságú szobában csak tovább erősödött a kellemetlen érzés,de a sötétben úgy éreztem két perc és bealszom. A szemeimet dörzsölgettem és ásítoztam mint egy hülyegyerek. Egy picit behunytam a szemem. Gondoltam, amíg a vén fószer löki a rizsát hunyok egyet. De csak gondoltam, mert egy pocsék horrorfilmvetítése kezdett élőszereplős előadásban. Csak pislogtam nagyokat.
-Nincs valakinek popcornja?-kérdeztem,de mindenki megbabonázottan meredt előre.-Cöh...-ásítok még egyet. A vetítés olyan gyorsan megszakadt,amilyen hirtelen beindult.
-Nem spóroltak az effektekkel.-
-De nem adtak kaját a surmó disznók!-hagyom el a szobát utolsóként.-Követő üzemmódra álltál?-kérdezem álmosan a mellettem lépegető Shun-t.
A falakon kirajzolódó írás jobban felcsigázott mint az amatőr filmes szarság. Méregettem elégedetten és bólogattam elismerésem jeléül.-Ilyen tapéta nekem is kell, a rohadt életbe is! ku*va jóóól néz ki!-
Vissza az elejére Go down
Mina Tanako
2. Osztag
2. Osztag
Mina Tanako

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 05, 2008 9:20 am

Mina csöndben haladozott a többiekkel, nem volt valami beszédes kedvében. A környezet is kiborította egy kicsit, túlságosan is hideg volt bennt. Mikor a ráncos, vén fazon bevezette őket a báró hálószobájába, beállt a sarokba és onnan hallgatta az "érdekfeszítő" mondókát.
-Itt ölte meg a báró a feleségét...
-De izgi.
Mondta halkan, aztán a képeket kezdte nézegetni a falon, rossz és kopott képek voltak. Az egyik egy szobát ábrázol, mikor letörölte ról a port saját magával nézett farkasszemet.
-Mi a...
Megmozdította a kezét, ekkor a képen is mozdult a másik Mina, kicsit előrrébb húzta a képet, hogy a hátamögé tudjon nézni, de nem talált ott semmit. Ezután visszaigazította a képet, ami ezután következett még bizarabb volt, a képről csorogni kezdett a vér. Mina kicsit hátrébb lépett, ekkor hallott egy női sikítást, az ágyfelé nézett, de akkorra már nem volt ott semmi és senki. Visszanézett a képre, de az mostmár csak egy üres szobát ábrázolt.
-Öhm ^^"" Kezdek megbuggyanni...
Motyogott magának, majd kiment a szobából a többiekkel együtt, az utuk most a gyerekszobába vezetett. Az a szoba is poros és büdös volt. A fazon itt is mesélni kezdett, de a néhai gyereksírás ezt is megzavarta. Mina már a kiborulás szélén állt, ezért kicsit közelebb húzódott a tömeghez. Aztán végre vége lett ennek a förtelmes túrának. Mindenki visszament a nagyterembe, de a szökőkutak víze vérré változott, aztán a falakon is megjelent a híres mondat.
-Milyen jó efektek... de remélem nem csak én látom ezeket. Mert akkor sürgősen felkeresek egy elmeorvost.
De ahogy végignézett a teremben lévő embereken, mindenki a falakat bámulta. Mina megkönnyebbülten sóhajtott egyet, de a kezét a zanpakutojára csúsztatta.
-Talán nem kellene egyedül mászkálnom... itt maradok a többiekkel.
Próbált nyugodt maradni, leült egy székre és a padlót nézegette, mivel ott nem volt semmi vérre hasonlító folyadék.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te25000/30000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 06, 2008 8:27 am

*Miután belépett a ház ajtaján egy eléggé furcsa kinézetű figura érkezett, és vette el a kabátokat, kalapokat és egyéb dolgokat, aztán következett az idegenvezetés, amitől Mitsukot a hideg rázta. Eléggé kísérteties egy hely, de a lány abban reménykedett, hogy ennél kísértetiesebb már nem lehet. De tévedett. Az első szoba a házaspár hálószobája volt, ahol a gyilkosság történt.*
- Ebben a szobában vetett véget felesége, és saját életének a ház ura.
*Mondta vontatottan a komornyik. Valószínűleg már sokszor el kellett mondania, hiszen nem Mitsukoék az egyetlen látogatók a házban. Mialatt a feketébe öltözött férfi beszélt, Mitsuko elkezdett kicsit szédülni, majd megjelent előtte a férj, és a felesége. Hangos sikítások közepette vetett véget a ház ura, felesége életének. A vér szinte az egész szobát beterítette. Mitsuko meredten nézte a gyilkosságot, egy hang sem jött ki a száján. Nem gondolta volna, hogy az emberek ennyire vérszomjasak lehetnek. Miután visszatért a jelenbe, a többiek már a hálószobán kívül voltak. Sietve kiszaladt a szobából, és a többiek után ment. A következő helység a gyerekek szobája volt, ahol néha gyereksírást, néha pedig nevetést lehetett hallani. Elég furcsa volt a kettőt hallani. Mikor a hulla kinézetű férfi befejezte a körbevezetést, eltűnt, minket pedig az előcsarnokban felejtett. Néhányan elvonultak felfrissíteni magukat, aztán hirtelen elkezdett kirajzolódni az a híres mondat.*
- Soha nem lesz a tiétek.
*Mitsuko kicsit megijedt, nem gondolta volna, hogy ez is igaz lenne. Kíváncsi lett, hogy ki, vagy mi írhatja ezt a mondatot a falra.*
- Aha… Majd pont nekem kéne…
*Mondta, közben pedig érezte, hogy kirázza a hideg a helytől.*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te13000/15000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 06, 2008 9:02 am

*Amint meglátja Masakit, máris visítva rohan felé. Mintha évek óta nem látta volna. Természetesen a férfi, fejbe csapta korbácsával, és azonnal üvölteni kezdett vele.*
- Most miért bántaaaaaaaaasz?
*Fakadt ki Yasu, hiszen volt kapitánya folyton csak bántja. A hisztijével nem sikerült Masakit meghatnia, bár ezt megszokhatta volna. A fiú csak könnyes szemekkel nézett rá, és fogdosta a köpenyét, ami miatt Masaki még inkább dühbe gurult.*
- Gonosz vagy!!! És vedd tudomásul, hogy nem vagyok fogyatékos!!!
*Kezdett el még jobban bőgni, ami miatt leginkább egy óvodáshoz hasonlított. Mikor megjelent a fekete, leginkább Drakulához hasonlító vén fazon, rögtön abba hagyta a hisztit, és meredt szemekkel nézett rá. Végül bekísérte, és elvitte őket egy háznéző körútra, ami elég félelmetes volt. Az első megálló az a szoba volt, ahol a ház ura megölte feleségét.*
- Ebben a szobában vetett véget felesége, és saját életének a ház ura.
*Amint befejezte kommentárját Drakula, Yasu kezdte egyre furcsábban érezni magát. A szoba forgott vele, és alig bírta megtartani magát. Belekapaszkodott a mellette álló Masakiba, majd hirtelen megjelent előtte a férj, és a feleség. Yasu nem merte végig nézni a jelenetet, ezért elfordult, de érezte, hogy vércseppek kerültek az arcára. Miután véget ért a jelenet, átmentek a gyerekek szobájába, ahol gyereksírást, és nevetést hallott. Amint ez az egész véget ért, visszatértek a nagy terembe. Alig telt el néhány perc, megjelent a falon a már ismert mondat.*
- Soha nem lesz a tiétek.
*A szöveg láttán elkezdett Masaki felé rohanni, aki épp a tapétát kémlelte, hogy ugyan mitől íródik rá a szöveg.*
- MASAKIIIII!
*Kapaszkodik bele újra a köpenyébe, aminek valószínűleg a kissé könnyen haragra lobbanó ex-kapitány nem túlságosan örül. Majd mikor észre veszi, hogy néhányan őt figyelik kirohanása miatt, azonnal elengedi Masaki köpenyét.*
- Öhm… izé… Nézzétek a falat, vadbarmok!
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 1:59 am

Szerencsére időben érkeztünk ahhoz, hogy részt vehessünk az idegenvezetésen. A túrát a báró és báróné hálószobájában kezdtük, ahol egy fura érzés kerített hatalmába, mintha visszamentem volna az időben. Ott láttam magam előtt a nőt, ahogy közelít hozzá férje, egy baltával a kezében, és lesújt rá.
-Jesszusom..- szorítottam meg Renji kezét, aki mindvégig melletem állt. -Te is láttad?
-Igen, valaki nagyon jól megcsinálta a speciális effekteket.- vigyorodott el, de látszott a szemében, hogy valami neki sem tetszik.
Tovább vonult a csapat a házban, mikor gyereknevetésre lettem figyelmes, majd mikor a szobájuk elé értünk, sikoly váltotta fel az eddigi kacajt.
-Félek..- súgtam a mellettem álló shinigaminak, és szorosan mellébújtam.
-Nincs miért félned, ez az egész meg van rendezve. -próbált megnyugtatni, de amikor a falom megjelent vérrel írva egy szöveg, lefagyott a mosoly az arcáról. "Soha nem lesz a tiétek!" olvastuk el a megjelenő betűket, és egyre jobban elfogott a rettegés.
-Menjünk le, kérlek!
-Rendben.- és elindultunk a lépcső felé, majd le a hallba.
Már szinte mindenki lent volt, és az arcokon borzongás tükröződött.
A teremben található szökőkútra terelődött a figyelmem, mikor megláttam, a víz lassan vörössé válik. És nem csak a színe változott: vér keringett a rendszerben. Elfogott a hányinger, úgy éreztem, mindjárt elájulok.

-Mi baj? Olyan sápadt vagy. Kuro! -kapott utánam Renji, mikor a lábam feladta a szolgálatot.
-Nézd!- felemeltem a kezem, és a szökőkútra mutattam. Mikor rápillantott, elállt a lélegzete.
-Mi a fene folyik itt?


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 9:25 am

Majdnem elvágódtam a csiri-csáré pompát látva. Nem spóroltak semmilyen hasztalan és lenyűgöző kütyü felsorolásával. Ha valaki belépett száz százalékig érezhette, hogy akik itt laktak a bőrük alatt is pénzt cipeltek. Sosem kedveltem az úri ficsúrokat és ők sem engem. Legalább volt egy kölcsönös érzésünk egymás iránt. Ebben a puccparádés kastélyban sem éreztem otthonosan magam. Feszélyezett a túlzott elegancia, de végülis egy koszos csavargó vagyok, mit lepődök meg ezen. Kuro gyengéd érintése rázott vissza a gondolataimból.
-Nagyon elmerengtél...Minden rendben?-nézett fel az arcomra kicsit aggódva.
-Persze...csak a hátamon is feláll a szőr azt a komornyikot nézve.-vigyorodtam el erőltetetten, hogy megnyugtassam,amennyire csak lehet.
Nem tölthettünk el sok időt egymás között a monumentális teremben, mert egy taszító kinézetű alak lépett be. Némi udvarias körítés kíséretében elhadarta, hogy körbevezet minket a kastélyban. Egy lemondó sóhaj után követtem az izgatott tömeget. Semmi kedvem sem volt végigjárni az egész épületet. Nem kedveltem meg, sem a kinézetét sem azt a negatív hangulatot, amit árasztott. "Fehérke" kezét fogva sétáltam csendesen, ezt szóvá is tette kis idő után, úgyhogy összefüggéstelenül beszéltem neki néhány dologról, ami csak az eszembe jutott,de a monológ vége mindig nyugtatgatás lett, hogy az ég világon semmi bajom sincs.
Az egyik sötét hálószobába érve, monoton hangon közölte az idegenvezetőnk, hogy a gyilkosság helyszínén ácsorgunk. Már ettől a mondattól megigazítottam a nyakkendőm. Valami nagyon nem volt rendben a hellyel. A kellemetlen érzés tovább fokozódott, végül lejátszódott az egész esemény. A jelenet lejátszása után elismerően tapsolni akartam, de "Fehérke" ijedten karolt át.
Jobbnak láttam, ha viszonzom a lépést és magam mellett tartom, hátha ez egy kicsit megnyugtatja a közelségem. A gyereknevetés már meg sem lepett. Vártam, hogy mi lesz a következő húzás. A véres felirat feltette az i-re a pontot, Kuro sápadtan,szólított fel, hogy menjünk le a terembe. Hangja parancsoló volt és kemény a félelemtől. Egy bólintás után visszaértünk a helységbe, ahol már a túlnyomó többség fogadott.
-Látom nektek se tetszett ez a lebilincselő előadás...Tipp, hogy mi ez a bolondok háza?-alig fejeztem be a kérdést éreztem, hogy Kuro szinte teljes súlyával rám nehezedik. Lepillantva rá vettem észre, hogy halálra rémülve mered egyetlen pont felé.
-Nézd!-emelte fel erőtlenül a karját a szökőkút felé.
-Mi a franc folyik itt?-kérdeztem,de inkább felemeltem a kábult lányt és letettem egy közeli székre.-Ne félj! Ez csak valami olcsó tréfa. Én pedig vigyázni fogok rád!-simogatom meg az arcát és emelem fel kicsit a fejét.-Kérsz valamit? Tudok tenni bármit, hogy megnyugodj egy kicsit?-
Vissza az elejére Go down
Zealot
Hollow
Hollow
Zealot

Hozzászólások száma : 9
Registration date : 2008. Oct. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 11:20 am

Elég jól alakulhattak a dolgok, hiszen egyik társam energiája sem szűnt meg, tehát bizonyára nem tudják, hogy mi szórakozunk velük. Vagy lehet, hogy tudják, csak annyira a félelembe taszítottuk őket, hogy nem mernek cselekedni. Ezeken gondolkozva, egyre közelebb értem a kastélyhoz, egy varázsige elmondása után vérré változtattam a vízet, ez még nagyobb feszültséget okozott. De még fokoztam az élvezeteket azzal, hogy felrajzoltattam a falra a híres szöveget. Ezután az emeletre mentem, hogy tanácskozzam az ottlévő hollow-okkal.
-Nem engedhetitek ki innen őket, ha valamelyik megpróbál kiugrani az ablakon vagy kimenni a tetőre ti megállítjátok.

-Na de... ha megtámadnak?
-Akkor megvéded magad...
Emeltem föl egy kicsit a hangom, aztán indultam el a folyosón, de ekkor egy kislánnyal találtam szembe magam.

-Nahááát... neked milyen jó jelmezed van... ki csinálta? Hol varrattad? Esetleg te csináltad?
Kezdte el rángatni a kezemet, és a térdemen lévő koponyákat. A mutatóujjam a homlokához emeltem, a körmömmel pedig rajzoltam rá egy x-et.
-Takarodj vakarcs... vagy nagyon megbánod.
Ezután megragadtam a nyakánál fogva és bedobtam az egyik szobába. Aztán folytattam az utam, ekkor két erősebb shinigami erejét éreztem meg, nagy szerencsémre a célpontom mellett volt egy férfi is. Ökölbe szorítottam a kezemet, aztán eltüntem és mögöttük jelentem meg. Megütögettem a fickó válát az pedig kicsit riadtan fordult hátra.

-Mi a??
-Nocsak... nagyon elvagytok merülve a keresgélésben és a rémületbe...
Ránéztem a mellette álló lányra, aki igencsak remegett. A tekintete kétségbeesést tükrözött a lélegzetvétele pedig egyre szaporább volt. Kinyújtottam az ujjamat aztán a válához emeltem és egyre erősebben nyumtam oda. Már majdnem belefúródott a körmöm a bőrébe, mikor a mellette álló fazon előrántotta a zanpakutoját és felém lendítette. Elhajoltam előlle, aztán eltüntem. A nagyterembe vitt az utam az egyik lány mögé álltam. A földet bámulta, de a keze a zanpakutoján volt, ránéztem a többiekre. Elvigyorodtam. A kezemet a lány nyakához emeltem.
-Ha valaki megmozdul neki vége...
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 08, 2008 11:50 am

A rémület elérte a tetőpontot... vagy nem. Amaya találkozott először Zealottal, aki nem kellemes módon adta a tudtára, hogy ne álljon az útjába. Amelyik szobába bedobta őt ott velt a kisgyerek hollow. Az ajtó becsukódott, aztán ismételten gyereknevetést lehetett hallani. Az egyik sarokban megjelent a nem igazán kellemes kinézetű hollow, de háttal volt Amayának.
-Szeretsz játszani? Ugye játszol velem...
Kezdett el beszélni Amayához, közben a falat kezdte kaparni, hangos csikorgás töltötte be a szobát.

Halloween //Lezárva// - Page 2 Demon1

Hanae és Roku találkozott másodszorra Zealottal, aki nem sokat tétlenkedett röhtön lecsapott az egyik kiszemelt áldozatra, de Roku közbeszólt így ők egyenlőre megúszták. De amint továbbmentek, a folyosó látszólag nyúlni kezdett, olyan volt mintha soha nem lenne vége. Mikor megfordultak ugyan az volt a helyzet. Aztán egy erőteljes hörgés hallatszódott a folyosó sötét részéről, majd lépteket lehetett hallani és lassan kikörvonalazódott egy másik hollow.
Halloween //Lezárva// - Page 2 Dantesdemonform

A nagyobb csoport is találkozott Zealottal, de Mina járta meg a dolgot. Az ő nyakához szorította oda a körmeit. Az ajtók gyorsan becsukódtak és az ablakokat is körülvette egy érdekes erőtér. A padló repedeztni kezdett aztán előjött a többi hollow a földből. Aztán a szökőkutakból elkezdett kicsordogálni a vér egyenesen a padlóra. Lassan mindent beterített a bordó vér, a képek a falakon mozogni kezdtek, aztán támadásba lendültek a hollow-ok. De egy érdekesség mindenkinek tüskét vitt a szemébe, a lidércek csak elválasztani akarták a nőket és a férfiakat.

Halloween //Lezárva// - Page 2 Demon
Halloween //Lezárva// - Page 2 Demon
Halloween //Lezárva// - Page 2 Bone_demon_ca
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te18300/30000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2008 5:24 am

Nagyon jól esett Tatsu-chan gondoskodása. Egy kicsit úgy éreztem magam mint régen Kago-channal. Biztonságban éreztem magam, és tudtam semmi sem ronthatja el a jókedvem,amíg mellettem van kapitányom. A sütik kiváló ötletnek bizonyultak a részéről. Élvezettel vetettem magam közéjük. A haditerv egészen addig működött is, amíg újra nem hallottam egy kisfiú nevetését. Azt gondoltam játszópajtást találtam magamnak, úgyhogy villámgyorsan felpattantam és elkezdtem futni ahonnan feltételeztem, hogy jön a hang. Még hallottam magam mögött Tatsu-chan felszólításásait, hogy álljak meg, de nagyobb volt a kíváncsiságom. Meg akartam találni a látszólag vidám hang forrását. Én is nevetni akartam és eltölteni egy kis időt, olyan gyerekekkel mint amilyen én voltam. A lépcső felé futottam. Izgatottan ugráltam fokról-fokra. Felérve egy kicsit azon tanakodtam merre is forduljak, amikor mozgást hallottam. Hezitálás nélkül jobbra fordultam. A hosszú folyosón egy furcsa jelmezbe öltözött alakot láttam kirajzolódni a gyertyafényben. Széles mosollyal az arcomon mellette termettem és a karját rángatva faggatóztam. Tudni akartam minek öltözött, miért és saját maga készítette e a rémisztő jelmezét. Egy könnyed mozdulattal felemelte a kezét és valamit karcolni kezdett a homlokomra. Heves tiltakozásom jeléül csapkodtam és igyekeztem volna bokán rúgni. Egy szörnyen mély, dörmögő hang közölte velem, hogy útban vagyok. Egy erős lökést éreztem magamon, amitől önkéntelenül beestem az egyik szobába. Alig kaptam észbe, hogy földön vagyok az ajtó már be is záródott. A korom sötétben egy hang szólalt meg mögöttem.
-Szeretsz játszani?-kérdezte félénken. Boldogan kaptam hátra fejem,de ekkor fülsüketítő csikorgást hallottam. Mintha valaki valamilyen éles tárgyat húzgált volna a falon.-Ugye játszol velem...-szünt meg egy pillanatra az elviselhetetlen hangzavar.
Nagyon kezdett túlmenni a tűréshatáromon ez az éles hang. Minden porcikámban éreztem, mintha nem falat kaparná,hanem engem.-FEJEZD BE!-kiabáltam kétségbeesetten.-Játszom vele,ha befejezed...ígérem!-fogtam a füleimet görcsösen, hogy végre szabaduljak a hangtól.
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te40500/45000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 09, 2008 6:25 am

-Öhm... nyugalom, csak semmi pánik... téged nem tudnálak, hogy lenyugtatni... még Amaya elment mert már kiismertem. Jut eszembe... megkell keresnem Amayát, de te is velem jössz. -hadarta Roku, majd karon ragadott és elindultunk megkeresni Amayát. Egymás mellett haladtunk a folyosón és én még mindig a karját szorítottam.
-Szerinted Amaya jól van? -kérdeztem félszegen- Ő biztos tud magára vigyázni, de meg kell keresnünk. Szerintem nem is tudja mi folyik itt.
Ekkor megjelent mögöttünk egy hollow, aki hegyes karmait a vállamba akarta szúrni, én teljesen le voltam blokkolva a rémülettől, mozdulni sem tudtam. Az elmém elhomályosult a félelemtől. Ha Roku nem avatkozik közbe, biztos ott álltam volna és tűröm hogy a hollow megtámadjon.
*Mi ez? a külvilág egyre homályosabb, az elmémet elönti a félelem, azt hiszem elájulok, nem bírom sokáig...* Nem volt mibe kapaszkodjak. Ám ekkor valaki elkezdett szólongatni
-Hanae, Hanae ébredj! -láttam magam előtt Yamazakura szemeit- Ne félj, ez csak egy illúzió. Kövesd a hangom és minden rendben lesz.
Ahogy Roku előhúzta a zanpakutouját és a hollow felé lendítette hirtelen visszazökkentem a valóságba. Az agyam hirtelen befogadott minden ingert és reagálni akart rájuk. Egy villámgyors mozdulattal hátrébb ugrottam és a zanpakutoumhoz nyúltam, de erre már nem volt szükség.
-Köszönöm Yamazakura. -néztem le a kardomra.
Hirtelen úgy éreztem teljesen kitisztult a fejem, és az érzékeim újra kiélesedtek. A gyomromat összeszorító félelem kezdett enyhülni. Yamazakura aurája próbálta megtisztítani a fejemet.
-Köszönöm Roku, azt hiszem most már jól vagyok. Ne haragudj az előbbiekért. -néztem rá mosolyogva- Menjünk keressük meg Amayát mielőtt őt is megtalálja ez a szörnyeteg.
Ahogy továbbhaladtunk, a folyosó mintha egyre csak hosszabb és hosszabb lett volna.
-Azt hiszem nemsokára megint valami kellemetlenbe botlunk -jegyeztem meg félhangosan, és nem is csalódtam. Ahogy megfordultam a folyosó mögöttünk lévő sötét részéről hangok hallatszottak, és feltűnt egy hollow.
-Már csak ez hiányzott megint. -morogtam és előrántottam a zanpakutoumat, és támadásra készen vártam mit lép a hollow.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 11, 2008 6:04 am

Közérdekű közlemény!!!!!!!!!
Ne haragudjon meg senki, de nem vagyok hajlandó napokat és heteket várni egy-egy postra... tehát aki nem ír KÉT napon belül azt kiírom a küldetésből...
Előrre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 7:05 am

Na akkor... Suei Nagai és Heijo Kim sajnos kilettek zárva a küldetésből, mert nem vettek részt benne... aztán Daisetsu Hattori-t is kizárom a küldetésből, mert ő sem tette meg azt amire kértem. Sajnos így Kagarai Zekka is kilépett, mivel nem akar Daisetsu nélkül résztvenni a küldetésben. Lehet útálni és örök némaságot fogadni felém... de én írtam, hogy nem fogok megőszülni egy post-ért... sajnálom!! Írhat a soron következő, vagy össze-vissza ahogy tetszik...
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te13300/15000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 14, 2008 9:53 am

~Fenébe! SEjtettem, hogy nem lesz egy sima parti, de azt, hogy ennyi hollow jöjjön...Borzalom. Nah, asszem a köpenyemet is le kell löknöm magamról. Úgy is tettem. Zanpakuto Shikai forma, és fel a harcra.
-Genni, maradj a közelemben!
-De, én....
-NEM ÉRDEKEL! Maradj és kész!
-I...Izé...Rendben!
-Próbálj meg néha segíteni, és ne sokat hátráltass. Nah, ketten megyünk egy hollow-ra//Hisagi képén a 3.-ra//. Genni egy jó kis színjátékot játszott. Elővette a kardját, és átváltoztatta a kardját, ami eltűnt.
-Naaaaah...T_T...Hová lett a karodm?-kérdezte, majd az a rondaság mosollyal a száján nekirontott. Ha bevette ezt a trükköt, akkor a hadnagykám kitartja maga elé a láthatlan kardot, és függőlegesen kettévágj a kezét. H ez valamiért még sem jönne be, én a háttérből kegyetlenül megölöm. Megkarcolom egy kicsit, és elkezd szénné égni. De ha ennyi sem elég, akkor viszont azonnal levágom a kezét, majd feldarabolom, utána jöhet a többi lény. Csak azt tudnám, miért van ez az egész...
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te33500/45000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 16, 2008 7:53 am

Ahogy lenyomódott a kilincs egyre jobban szorongatni kezdtem a cipőmet és azon morfondíroztam legyek e olyan kegyetlen, hogy a sarkával esek neki. Végül úgy döntöttem azt meghagyom az aduászomnak. "Csak légy kemény! Harcolj!" mondogattam magamnak, de amint kinyitódott az ajtó ez a szerep a süllyesztőbe került és rákezdtem a szegény áldozat profilra.
-Ne... ne... menj innen fiatal vagyok még a halálhoz. Különben is mit akarsz tőlem?-ütögettem hol a cipővel, hol a kezemmel, hol mindkettővel a mellkasát.
-Hana... szívem csak én vagyok.- próbálta nyugodt hangon kipréselni. "De ismerős a hangja!" gondolkoztam el egy pillanatra, de azért folytattam tovább a pánikolást. Még magyarázott ott valamit a maszkról, amit jó nagy erővel vágott a falnak.
A puffanás csak még jobban rám hozta a frászt. A szemeimet becsukva szerettem volna a halottat tettetni, már épp el akartam vágódni valami látványos rángógörcsöt bemutatva, amikor az a valaki magához rántott. Elmondtam magamban egy szép imát, ami az illető családfáját szolgáltatta emlegetni. De ahelyett, hogy leharapta volna a fejem, csak átölelt. Most jött a rakjuk össze a helyzetet rész. Ez az jelentette, hogy kinyitom a szemeimet és megnézem végre mi a helyzet.
-His!- ugrottam szegényke nyakába, hogy majdnem elvágódott és bónuszként, annyira szuszkinyomósan szorongattam a nyakát.- Ez, ez annyira rossz volt...az a pasi...Jesszusom! Megölte azt a nőt! Mennyi vér te jó ég! És..és.éés...azt hittem ő jön utánad. Annyira féltem!-
-Nincs semmi baj! Itt vagyok!- tett vissza a lábaimra és simogatta a hátam, hogy hátha könnyebben megnyugszom, de nem ment a dolog valami egyszerűen. Amikor végre elcsendesedtem és a levegőt is viszonylag nyugodtabban szedtem halkan megszólalt, hogy üljünk le.
-De, te guggolsz!- fogtam a kezeit ragaszkodóan. Egy darabig biztos nem fog messzire menni nélkülem, mert akkor sikítani fogok.
-Kezdesz rendbe jönni!- utalt arra, hogy már kötözködöm.
-Alakul.- mosolyodtam el.
Szép lassan megjött a csipet csapat is. Az arckifejezéseiket nézve nekik sem volt kellemes az útjuk és a legtöbben feszülten markolászták a zanpakuto-ikat.
-Ennek rossz vége lesz. Még a végén egymást fogjuk megtámadni...-hallgattam el azonnal és kezdtem szorongatni a férjem kezét. A vérben úszkáló szökőkút és a feliratok mindenfelé. Valahogy nem volt kedvem tovább nézni ezt a gyomorforgató látványt, úgyhogy előre dőlve belefúrtam a fejem Hisagi vállába. -Menjünk haza!-nyöszörögtem csendesen.
A biztonságérzetemnek is hamar vége lett. úgy éreztem mintha vízben tocsogna a lábam ezért lenéztem, de amiben a lábaim bokáig áztak az vér volt.
-Jézusom!- ugrok fel azonnal.-Ez, ez...kezd nekem nagyon sok lenni!- hátráltam kifelé a teremből.
-Hana! Gyere vissza!-indult volna felém Hisagi, de egy hollow a semmiből bukkant fel előtte, így ki volt zárva, hogy utánam tudjon jönni. Én persze minden további akadály nélkül eshettem újra pánikba. Egyre gyorsabban hátráltam és sikítottam fel majdnem, ahogy nekiütköztem a kilincsnek. Ahogy oldalra pillantottam a festmény elkezdett mozogni. A csontos kezek felém kezdtek nyúlni. Halálra rémülve ragadtam meg a kilincset és futottam ki a teremből. A méretes bejárati ajtóhoz szerettem volna eljutni, de kifordulva a folyosóról egy hollow állta az utamat. Egy hatalmasat sikítottam ijedtemben. Még arról is elfelejtkeztem hirtelen, hogy elővegyem a zanpakuto-m. Újra hátrálni kezdtem, de visszafelé. Mintha csak terelgetett volna a lidérc.
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Nov. 22, 2008 7:56 am

Mikor Hana végre kezdett megnyugodni, akkor jöttek a bajok. A padlót elborította a vér, Hisagi is rögtön felállt, de nem engedte el felesége kezét. Szétnézett a teremben ami egyre bizarabb és bizarabb lett. Hisagi elhatározta magában, hogy egy pillanatra sem veszíti szem elől Hanát, de ez gondolatban egyszerűbb volt mint gyakorlatban. Hana hirtelen felpattant a székről és kirohant a teremből.
-Hana! Gyere vissza!
Kiáltott utánna és már el is indult, hogy visszahozza, de egy hollow az útját állta. Rögtön előhúzta a zanpakutóját, jól meg suhintotta már-már a levegőt is ketté szelte, ami lehetetlen. A hollow félre ugrott, ekkor Hisagi ismét elindult, de nem jutott messzire, a lidérc mintgha nem akarta volna tovább engedni.
-Na ide figyelj! Engem nem hatsz meg a hülyeségeiddel, én csak a feleségemet akarom... és van egy olyan érzésem, hogy nem fogsz az utamba állni... ha még is, akkor nagyon megbánod.
A kis mondóka után ismételten elindult. Kiment az ajtón sikeresen, de valaki megfogta hátulról a kezét és visszarántotta. Hisagi egy csattanással érkezett a falhoz. Miután sikerült neki felállni, ránézett az elkövetőre.
-Ezt, nem kellett volna!
A hangjában egy enyhe feszültség volt jelen. Ismét megindult,erősen megmarkolta a zanpakutoját aztán nekitámadt a lidércnek. A nyakához szorította a kardot és a falnak tolta.
-Keress más elfoglaltságot.
Hirtelen megfordult és rohanni kezdett a folyosó felé, ahol Hana volt egy másik hollow társaságában. A lidérc épp lecsapni készült, de Hisagi egy gyors mozdulattal elhárította a támadást. Hana előtt állt és farkasszemet nézett a támadóval.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te21000/30000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyVas. Nov. 23, 2008 6:37 am

~ Már csak ez hiányzott... ~
*Fordul a váratlanul megjelenő hollow irányába, aki éppen Mina nyakát akarja szorongatni. Éppen nyúlna saját zanpakuto-jáért, amikor a lidérc fenyegetően megszólal:*
- Ha valaki megmozdul, neki vége...
*Remek, már meg se moccanhat, ha nem akarja, hogy egy shinigami feleslegesen elpatkoljon... Közönyösen veszi észre az ajtók és ablakok becsapódását a szökőkútból folyó vérrel és a mozgó festményekkel együtt. A többi hollow érkezte harsány káromkodást vált ki belőle, és jónéhányszor kijelenti, hogy ha még egy ilyen marhaságba akarja belevinni Hiyori vagy bárki más, egy egyszerű ceróval fog válaszolni...*
- Hadou 73: Souren Soukatsui!
*Támadja meg egyik kedvenc kidou-jával a leghamarabb közelébe érő lidérceket. Mindig is szívesebben használta a démonmágiát, mint zanpakuto-ját - és jobban is ment neki már az Akadémiától kezdve...*
- Mindig csodálkozom, hogy lehet valaki ilyen ronda dög...
*Jegyzi meg félig a közelében lévő hollownak, félig pedig a mellette álló Masakinak. Ezt követően még néhány Souren Soukatsuit elszór véletlenszerűen fehér villámokkal és Raikouhou-kkal egyetemben, majd előhúzza Herufuaia-t is legvégül.*
~ Na, azt már nem! ~
*Gondolja, amikor feléled benne a gyanú, hogy a lidércek szét akarják választani a nőket és a férfiakat. Méghogy elszakadjon az általa viszonylag jól ismert két vaizardtól és egy csoport női shinigamival legyen egy helyen...*
- Masaki, nehogy hagyni merjétek, hogy elszakítsanak ezek a rondaságok ... különben a nyakadba ugrok! Utána meg rád uszítom Hiyorit...
*Jelenti ki dühösen. Bár a másik vaizard valószínűleg örülne attól, hogy megszabadul Shuntól, azonban ismerheti már annyira a nőt, hogy képes lenne beváltani a fenyegetését...*
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te53000/65000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyKedd Nov. 25, 2008 6:29 am

Elégedetten dünnyögtem tovább nézve a feliratot. Érdekelt milyen anyaggal értél el ezt a hatást, úgyhogy végighúztam rajta a mutatóujjamat. Kicsit meglepődtem, hogy tényleg vérnek nézett ki a dolog.
"Kukuku...kit csapoljak le otthon?!" izzottak szemeim az isteni szikrát követően. A boldogságomat hamar megtörte a tornádóként közeledő Yasu.
-Már megint ez a retardált...-vakarom meg a fejem a becsapódásra várva, ami nem is maradt el. A kis tökmag rávetette magát a köpenyemre és elkezdett egy tengert táplálni a padlóra.
-Ereszd el,te nyomorék!- kezdem el én is rázni a köpenyt fentebb, remélve, hogy ez az idióta lepottyan róla, de hiú ábránd volt. -Azt mondtam kopj le!- visszhangzik az egész folyosó tőlem.- TAKARODJ MÁÁÁÁÁR!- ütögetem a fejét és feszegetem az ujjait.- ELSZAKÍTOD!- a kijelentést vészes reccsenés követte.- HOGY AZ AAAAA....- ment fel végképp bennem a pumpa. A jobb kezemet ökölbe szorítva vágom kupán a hisztériázó vaizardot. Yasu a földre seggelve végre eltávolodott a körzetemből.
-Na, baszd ki!- nézem meg közelebbről a hosszú szakadást a köpenyemen.-Észhez tértél már?- rángatózik a szemöldököm idegesen.- TI MEG MI A SZART BÁMULTOK?!- ordítok a nézőközönség felé, akik ettől végre elfordulnak. - A picsába ezzel a hellyel...a tököm is ki van...Gyere már, te szerencsétlen!- szólok hátra a még mindig földön ücsörgő törpének.
-JÖVÖK MÁR MASAKIIII!- pattan fel és veti magát felém. Egy sóhaj közepette arrébb lépek, így a vörös rém a padlón köt ki. - Nem azt mondtam, hogy RÁM ugorj!- hagyom ott a csalódott idiótát és caplatok vissza a többiekhez.
-Ki vérzett már el?- kérdezem a mellettem felbukkanó színesfém kirakatot, hogy megtudjam, mi ez a vérfolyó. Épp rá akartam egy adagot zúdítani Yasu-ra, hogy ébredjen már, amikor egy kupac szaros hollow bukkant fel.
- Ha valaki megmozdul, neki vége...-
-Cöh...Annak nem örülnék, fáklyafej. Látom csak úgy sugárzik belőled az értelem. Azzal a picsával, még van egy elintézetlen ügyem, szóval ereszd el, vagy kinyuvasztalak!-közben a gyárkémény is begyújtotta a rakétákat, és elszórt pár kidou-t mellettem, végül előszedve a zanpakutoja-t is.
-Ja, és van egy feldühödött nikotin függő luvnyám is, aki kezd morcos lenni, mert fél órája nem gyújthatott rá...- bökök Shun-ra egy laza mozdulattal, akinek a beszólásomtól rendesen rángatózott a szemöldöke. -Egy gyors kérdés. Mi a francért akartok szétszedni minket? Lesz egy sikító meg egy szétverlek szekció?-
-Öhm...ez már két kérdés volt, Masakiii!-
-Kuss!- förmedek rá azonnal a szintén mellém keveredő Yasu-t. Még meg szerettem volna jegyezni, hogy hiába tornyosulnak körém nem fogom törni magam, hogy védjem az irhájukat, de a mérges fémkirakat olyat mondott, hogy padlót fogtam.
-Még, hogy a nyakamba?! Azt merd meg, te füstös nyomorék! Fel se érsz a nyakamig...hozz előbb létrát! Hiyori, szétrúgná a segged, minthogy segítsen...Ne, nevettess már! Engem hagyj ki a gyerekes fóbiádból.-némi szünet után folytatom- Eszem ágában sincs cipelni a csontos seggedet. Inkább mássz Yasu-ra. Ő van olyan idióta, hogy....Mit csinálsz? Maradj ott! Nem hallod!-kezdek el hevesen mutogatni, a lendületből felém futó némbernek.- Távozz tőlem sántán! A picsába!-kezdek el futni előle.
-Nem menekülsz,te anyaszomorító!!!- ugrik el a földtől és rántja hátra egy kicsit a köpenyem, hogy ezzel feljusson a nyakamba.-GYŐZELEM!-
-SZÁLLJ LE!-kezdek el hadonászni.-MÁSSZ LE,DE AZONNAL! NEM HALLOD?-
-Úgyse tudsz leszedni!- a diadalittas szövege, csak még jobban felbőszített.
-LEVAKARLAK ONNAN, MÉG HA BELEHALOK IS!!!-tovább kapálózom.-Gááááááá! MIÉRT VER AZ ISTEN ILYEN ÖKRÖKKEL??-fogom a fejem idegesen. - Nehéz vagy cseszd meg...Most...-újabb idegrángás a szemöldökömben.-MÉGIS, HOGY FOGOK ÍGY VEREKEDNI?!-zeng az egész kastély a kiabálásomtól.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te20500/25000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzer. Nov. 26, 2008 7:29 am

Roku és Hanae egy folyosón barangoltak, de aztán megjelent Zealot is, aki rögtön Hanaére támadt. Roku egy darabig felvont szemöldökkel nézte az eseményeket, aztán mikor megunta a dolgot elővette a zanpakutoját és Zealotnak szegezte. A hollow el is tűnt pár pillanaton belül. Ezután folytatódott az útjuk, de a folyosó egyre hosszabb és hosszabb lett.
~Fogadjunk, hogy a hátunk mögött is egyre hosszabb ez a hülye folyosó...
Bosszankodott magában, mikor megfordultak Roku álla látványosan leszakadt. Megforgatta a szemeit, de ekkor egy sötét alak jelent meg a folyosó sötétebb részében. Morgások és hangos lépések közepette jött közelebb. Hanae magabiztosan megjegyezte, hogy minden rendben lesz és közös erővel kinyírjk ezt a szemetet. Roku mosolygott egyet, aztán egyszerre indultak meg a csúfság felé.
-Két kapitány közeledik feléd... biztos vagy benne, hogy folytatod a küzdelmet?
Nem jött válasz a lidérctől. A három ellenfél vészesen közeledni kezdett, de a hollownak eltökélt szándéka volt az, hogy szétválassza a két kapitányt. Egy kis ugrálás és hadonászás után sikerült is neki. Hanae az egyik oldalán volt, míg Roku a másik oldalra szorult.
-Egy kérdésem lenne... miért választasz el minket?
Semmi válasz.
-Most ez avgy süket, vagy néma... mukkanj már meg!
Kezdett el szaladni a lidérc felé, majd mélyesztette bele a zanpakutoját az oldalába. Ordítás következett. A lidérc csapkodott mint egy bolond. Roku rosszul tette le a lábát, így kicsit meginogott. Ezt kihasználva a lidérc lerázta magáról és a falnak dobta, ezután pedig Hanae felé közeledett.
-Hello... ha egy ujjal is hozzáérsz, akkor nem csak tőlem kapsz, de asszem még mástól is...
Mondta Roku elég idegesen, közben feltápászkodott.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te11800/15000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyPént. Nov. 28, 2008 11:49 pm

-Kezdek jobban lenni. -feleltem, bár még mindig remegett a lábam.
-Helyes, nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
-Nem hinném.. -pillantottam meg a festményeket, és a falakról folyó vért.- Lassan kezdek hozzászokni. -erőltettem egy vigyort a képemre.
Az egyik pillanatban egy ismeretlen hangra lettem figyelmes:
-Ha valaki megmozdul, neki vége..
Egy hollow tartotta karmai közt Minat. Shun támadást indított felé, Masaki heves reakciója követte az eseményt. Majd a lány a nyakába ugrott. Én és Renji is beálltunk a többiek mellé. A földből még előkerült egy pár szörny, akik terelgetni próbáltak minket. Ekkor kaptuk meg az információt, hogy valószínűleg szét akarják választani a hollowok a nőket és a férfiakat, ezért aki csak tudta, maga mellé rántotta kísérőjét.
-Mi hasznuk lehet abból, ha szétválasztanak minket? -kérdeztem, miközben ujjaim közt szorongattam a kardom markolatát.
-Úgy vélem, hogy így akarják elérni, hogy a nők halálra rémülve egymás ellen forduljanak. Én erre tippelek.
-Azt hiszem, ha ezt a partit túléljük, ötször átgondolom, elfogadom-e egy idegen meghívását. -.-'
Ekkor az ajtón át láttam egy alakot a bejárat felé rohanni, mögötte egy nagydarab szörny loholt. Ekkor észbe kaptam, körbenéztem. Nem volt köztünk Hanae, Hana, Roku, Hisagi és Amaya.
~Vajon kit üldözhetett??
-töprengtem, mikor megláttam, hogy egyre közelebb kerülnek hozzánk a minket körbevevő dögök.
-De jó, indul a buli! -jegyeztem meg gúnyosan, miközben elővettem a zanpakutom.


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptyHétf. Dec. 01, 2008 6:34 am

Jobbnak láttam nem otthagyni a falfehér Kuro-t, nehogy még jobban megrémissze, hogy egyedül van. Fogtam a kezét és nyugtatóan simogatta a kézfejét, közben pásztázva a termet, mert egyre erősödött a rossz előérzetem.
-Kezdek jobban lenni.-szólalt meg váratlanul.
-Akkor jó! Nem kell félni, mert minden rendben lesz.-mosolyodtam el, de úgy látszott elkiabáltam, mert megint rémülten meredt a falra. Egy "már-megint-mi-van" pillantás kíséretében fordultam a fal felé.-Valaki nagyon unja az életét...mert meg fogom találni és kinyuvasztom!-egyre jobban kezdett idegesíteni ez a rémisztgető show, bár próbáltam nem aggasztani ezzel is Kuro-t.
Valami vicces megjegyzést akartam tenni a környezetbe való beolvadásról, de a mögöttünk támadt hollow lélekenergia és egy ismeretlen hang ezt belém fojtotta. Újfent ingerülten fordultam hátra és csikorgattam mérgesen a fogaimat, ha tudnék morogni most ezt is előadtam volna. Felálltam és Kuro-t is magam mellé húzva vonultam sietősen a többiekhez.
-Ez az idióta! Még most is műsort csinál...-jegyeztem meg rosszallóan, hogy Masaki megint nem bírta ki kulturáltan és a változatosság kedvéért most egy nő ült a nyakában.
-Mi hasznuk lehet abból, ha szétválasztanak minket? -
-Úgy vélem, hogy így akarják elérni, hogy a nők halálra rémülve egymás ellen forduljanak. Én erre tippelek.-
-Azt hiszem, ha ezt a partit túléljük, ötször átgondolom, elfogadom-e egy idegen meghívását.-
-Na, ezzel teljes mértékig egyet értek...Kezd a teremben lévő shinigami-k száma rohamosan fogyatkozni....- "A fenébe! Ez így rohadtul nem lesz jó!"- Mi legalább próbáljunk együtt maradni, rendben?- emeltem fel a hangom, hogy a többiek is jól hallhassák.
-De jó, indul a buli! -gúnyolódott Kuro azon, hogy a hollow-k egyre kisebb körbe zárnak össze minket.
-Jaaah!- villantottam ki a fogaimat.-Kivel kezdjem a mai vacsorát?-jártak az ujjaim Zabimaru markolatán. Egyenlőre csak a szám járt, mert nem akartam elkapkodott lépéseket tenni. Ha most nekirontok az egyiknek azzal elérem, hogy Kuro-t azonnal elzárják.
Vissza az elejére Go down
Mina Tanako
2. Osztag
2. Osztag
Mina Tanako

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Halloween //Lezárva// - Page 2 Cl0te8000/10000Halloween //Lezárva// - Page 2 29y5sib  (8000/10000)

Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 EmptySzomb. Dec. 06, 2008 6:51 am

Mina egész jól elüldögélt magának a széken, mikor is hosszú éles dolgokat érzett a nyakánál. Felnézett, ekkor egy érdekes látvány tárult a szeme elé.
-Honnan szedted ezt a remek ruhát?
Választ nem kapott csak egy ideges morgást. Merántotta a válait, aztán a többiekre nézett. Már éppen szólni akart, hogy ne a falat bámulják hanem vagyék őt észre legalább egyszer, de ekkor a fölötte álló hollow szólalt meg.
-Ha valaki megmozdul neki vége!
Mina sóhajtott egyet.
-Hát szép életem volt... ugyan is őket nem nagyon érdeklem, különben is... honnan vetted azt a hülyeséget, hogy nem fognak megmozdulni? Főleg a nők...
-Cöh...Annak nem örülnék, fáklyafej. Látom csak úgy sugárzik belőled az értelem. Azzal a picsával, még van egy elintézetlen ügyem, szóval ereszd el, vagy kinyuvasztalak!
-Nem vagyok picsa te barom!
Állt volna fel a székről Mina, de a hollow visszatartotta. Egy kis ellenkezés után sikerült elővennie a zanpakutoját és a lidérc felé suhintani egyet. Természetesen az elugrott onnan így végre elengedte Mina nyakát.
-Na akkor azt hiszem részemről a bulinak vége...
Jegyezte meg halkan és az ajtófelé indult, de egy ocsmány kinézetű hollow az útját állta. Elkezdte őt visszafele terelgetni. Mina ismételten a zanpakutoja segítségét kérte, de a lidérc megfogta a kard pengéjét és kicsavarta Mina kezéből ezután eldobta. Egy ismerős hang pedig elég hangosan jegyezte meg.
-HOGY BASZÓDJ MEG!! HOZZÁMBASZTAD ANNAK A PICSÁNAK A ZANPAKUTOJÁT?
A hollow is és Mina is Masakira nézett akin még mindig ott csüngött a hűséges követője.
-Hogy te mekkora hülye...
Minába belefolytották a szót. Elfordította a fejét, ekkor Zealot képével találta szembe magát. A hasától erős szúrást érzett. Lenézett, Zealot körmei majdnem tövig benne voltak Minában. Lassan felemelte a kezét és a hasára csúsztatta. Valaki kiabált neki, de nem hallotta kristály tisztán. Aztán elájult. Egy üres szobában tért magához, de a falhoz volt láncolva. A seb pedig még mindig ott éktelenkedett a hasán.
-Hol a jó istenben vagyok?
Préselte ki a fogai között halkan a szavakat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Halloween //Lezárva// - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Halloween //Lezárva//   Halloween //Lezárva// - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Halloween //Lezárva//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-