-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Családi kalamajka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te7600/15000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyPént. Júl. 13, 2012 3:20 am

Hevesen ver a szívem. Minden reményem a védő technikámban van, bár tudom, hogy nem elég erős. A robbanás túl erős, ez a képesség pedig nem ilyen támadások kivédésére van kitalálva. Végül a félelmem beigazolódik. A lángok elérnek és a technika csődöt mond. Szinte azonnal hatalmas fájdalmat érzek, pár pillanatra még az eszméletemet is elveszítem. Szerencsére tényleg csak pár másodperc volt, így nem végeztek velem.
Kissé csalódva fogadom az életpont veszteségemet, de jelenleg nincs időm búslakodni. Így hát támadásba lendülök újfent. Shunpoval a nő mögé kerülök és sikeresen megbénítom. Végül már majdnem leszúrom, de ekkor lángnyelvek csapnak felém. Azonnal kitérek az irányukból, de így sajnos nem sikerül a tervem. Rövid időre megfordul a fejemben, hogy még így is leszúrom, de akkor lehet hogy később valami máshogy kerülök bajba. Ráadásul az égési sérülések nem kellemesek. Így hát életben marad Azura.
A nő próbál beszélgetni, de én nem válaszolok neki. Csak állok némán és őt figyelem. Sajnos van még néhány trükkje, így amikor meglátom a lángoló ostorokat, kissé elfanyalodok. Ez aztán az én formám. Nagyon óvatosan kerülgetem a felém záporozó csapásokat. Nem lenne jó, ha eltalálna. Gondolom az a tűz is nagyon fájdalmas, ráadásul akár még a ruhám is lángra kaphat. Most két dolgot tehetek: vagy távolról lövöldözök rá kido-t, vagy valahogy a közelébe férkőzök. Az utóbbi lenne a legjobb, mert ha előtte állok, akkor nem tudna olyan könnyen csapkodni az ostoraival.
Végül Taka és az ő „pajtása” is csatlakozik hozzánk. Ekkor nagy meglepetésemre a 2. osztagos lecsap a nőre hátulról. Ezt a lehetőséget használom ki, hogy én is támadásba lendüljek. Shunpoval kioldalazok Azura baljára, majd szabadjára engedek egy kido-t.
- Hadou 04: Byakurai! - aktiválom a képességet.
Amint kilőtte az energia lövedékemet, máris Shunpozok a másik oldalára és lerohanom. Így nem tud azonnal felém csapni. A Byakurai elől könnyedén ellép, így az nem talál be, viszont én felém túl későn fordul, így megereszthetek egy támadást. A kardommal nagyjából mell magasságban suhintok fel, egy félkörívet írok le ezzel. Ha a támadásom sikerül, akkor még ketté is vághatom, vagy egyszerűen csak megvágom a testét, jelen esetben a kebleit. A kardomnak van még egy képessége, amit nem használtam ki, de azt szeretném megtartani később. Legyen egy titkos fegyver is a tarsolyomban.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te25000/30000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 5:05 am

Nem panaszkodhattam, tervem egészen bevált. Némi porszem belegördült a gépezetbe, így nem vehettem elő szivattyút – szivart- , Hannibálosan kijelenthessem „Imádom, ha egy terv sikerül!”. Idézettel felmerülő kérdésre senki sem tudja kábeles tv-n szoktam régi sorozatokat nézni, anya tudta nélkül. Valamiért nem szívleli, ha erőszakos műsorokat nézek, mert folyton azt mondja leépíti a szellemiségemet, ami azért fura, mert nem szoktam lepedőbe bújva másokat ijesztgetni. Fel kéne már villanyosítani – világosítani - kinőttem ebből a korból. Ha már átlátszó akarok lenni kerítek egy tizenkettedik osztagos vegetáriánust, akit pár fazék brokkoliért cserébe meggyőzhetek adjon nekem valami menő találmányt. Háborúban is szükségesek az egyezkedések. Nem jelenti azt galád árulóvá lettem, mert az én osztagom egyértelműen a legjobb és köpenyes okoskák nem fölözik le a mi zseblámpásan – zseniálisan – szikrázó lángoló elménket, pusztán élek a kölcsönös kihasználás elvével, ami fogalmam sincs mit jelent, de egész jól hangzik. Amúgy sem jött volna rosszul valamilyen asztal alatt átnyújtott takarmány – találmány-. Odáig minden tökéletesen működött rabul ejtettem a láncot, csak, hogy Merlin-nel van dolgom és előhúzott kalapból még egyet! Erre aztán nem számítottam, bár szívesen látnék hasonló trükkösen váratlan ketyerét a karácsonyra kért popcorn gép mellé.
Barátságosan eltátottam számat és mehetett a hoppával Surprised megfűszerezett szemöldök ráncolás, mert akkor se ér, nekik ennyi rejtett tartalékuk van! Legalább sértő mód engem másoló klónom itt lenne, őt hibáztathassam! A hiányá miatt, be kellett érnem a hangos felhorkanással és Shiruki nevű sebes vonat gázolással felérő becsapódásával. Több sebből vérzett az az elképzelés toljam el, máshol placcsanjon földre. Kezdetnek az esélytelenek nyugalmában sodródtam az árammal – árral -. Esélytelen volt kitérhessek előle. Aztán anya két hónapra szobafogságra ítélne, ha nem védelmeznék bajba jutott nőket, pedig Shiruki nem is nő, de anyával nem vitaminozok – veszekszem -. Végül, békét kötöttem vele és rossz húzás lenne pont szorult helyzetben felrúgni. Watta bá unásig ismételgette sose bosszantsak fel egy nőt harc közben, mert az nekem nem jó, csak nem értem miért nem. Tényleg nem tudom követni a felnőttek gondolkodását. Mindent túlbonyolítanak!
-Kezdem megszokni, Shiruki! Beajánlhatom magam a személyes hordágyadnak (hordárodnak)?-
Kászálódtam fel a földről széles mosollyal. Ennyivel nem törik meg a lelkesedésem. Úgy is eldöntöttem részletekre szedem azt a kaszát! Felbosszantottak a részükre hajló bűvész fegyver arénával –arzenállal-. Innentől fogva ha törik, ha szakad, szó szerint szakad, megpörkölöm a hátsóját! Fél füllel hallottam azt mondta Shiruki-nak tömény fából van a fegyvere. Nem, azért szemtelenül felvágottat adjak – felvágjak -, de ha már könyveket bújó másolattal töltöd napjaid, ragad rád némi piszok, így a felfedező körútjaim során olyan informátorok – információk- jutottak fülembe, mint fa ellen remek működik a tűz. A leglobbanékonyabb osztag tagjaként, pedig büszkén vállalom fel a szerepet és kezdek heves gondolkozásba. Azok a fránya rap szövegek! Nem lehet őket megjegyezni! Amíg gondolataimba mélyedtem, még is, hogy a nem mondom ki hangosan, mert anya zöldellőre – zöldséggel – büntet, szóval, mit és merre motyogjak üzembe állítottam Raion-t.
-Darth Maul és Darth Amul! Ki mondta a fára pályázunk…-kacsintottam a kaszás párosunkra megrántva a pengémből induló fonalakat. Magas biztosítással – magabiztosan – hazudni mindig jól ment. Két év a játszótéren megtanított rá, remek létesítmény tani – lélektani- előny, ekkora arcként jeleskedni. Nem, mintha nagy lenne a fejem, de térjünk vissza arra, törtem az agyam és reményem fonalaimba vetettem. Nem láttam mennyire fogták közre krampuszt és újonnan betévedő cselgáncs művészt, így azt sem mennyire lesz ellenük hatásos. Igazából, némi idő kellett, összerakjam a varázslabda hókuszpókot, közben elszenvedve egy Shiruki tornádót. Elképzelésem sincs mi üthetett belé, de nagyon sietősen távozott. Megjegyezhetném bántó viselkedése, de biztos azért tette, mert látta egyedül is boldogulok. Természetesen, úgy is lesz, amint kitalálom a mondókát. Pont eléggé sértőnek éreztem ilyenekkel paráználkodik – pedálozik- kaszás ellenfelünk, mint titokban titkosított második lánc, vagy féltávnál behívott csapattárs. Másnak nem áll jól, ha felvág! Az a tuti, szenvedjenek a folyamatos sokkolással, hiszen ahány fonalat érintenek, annyi áramütés csapja meg őket. Nem tudom előre, meddig köti le sötét olalhoz tartozó erejüket a hálószövevény, pont ezért vettem sietősre a vers tanulást. Feszülten fókuszáltam a célra és azt se vettem hirtelen észre Tsuga mellém keveredett. Szó szerint megilletődve kerekedtek el szemeim, amikor felpillantottam és semmiből jött vándorként ott ácsorgott. Veszélyes sport ez a ninja közlekedés. Nekem se ártana már megtanulni.
-Játsszunk torpedósat! Én megrohamozom az ötárbocos kaszást egy varázslasztival, utána kopaszd meg a kis vitorlást! – Fordultam felé széles vigyorral. Reméltem nem talál ki mást, mert a nyitányt neki adom, utána lefoglalom magam a másik kemény legénnyel. – Éééés…indulás! – fejeztem be a motyogást látványosan felsóhajtva, ami nem azt mutatta unnám a banánt. - Hadō no gojūyon: Haien!-
Dobtam meg nagy nehezen a fa kaszás gyerkőcöt idézett varázslattal, amit verejtékes munkával sikerült összehozni. Más teendőm már nem akadt, csak felcsatolni a shupo-mat, aztán két lépés között fejbe vágni egy kis ringbe került törmelékkel. Mire nem jó a jedi erő! Cool Némi halántékkal –csalással – beidézett tárgy mozgatás, na, de nekik arról nem kell tudni van egy remek karkötőm, amivel kicsike bigyókat reptetek. Mialatt a csodával volt elfoglalva, vagy épp arrébb próbálta őket paterolni, erre nem tudok egyértelmű választ adni, mert nincs tenyér méretű üveggolyóm. Lényeg az én is megérkeztem a nyakára, hogy hasba vághassam Raion markolatával. Valami oknál fogva nem sikerülne, mert ellenfelem felkészülten várna, netán előkerülne néhány trükkje megpróbálom egy Geki-vel lefagyasztani. Már, ha marad időm elhadarni a mondókát.
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2012 9:51 am

Spoiler:

Genki:
Ahogy vártad, Azura megtámadásánál Newton a megmentésére siet, így esélyed volt használni rajta az Ashige nevű technikát. De mivel ez csak egy 3D-s játék, ezért nem tudsz neki maradandó sérülést okozni, csak a pontjain látszik meg esése közbe, hogy megtámadtad (-12 pont). Amikor viszont a tarkójába akarsz lőni egy Byakurait, valami eltaszít onnan és csak néhány pillanat múlva veszed észre, hogy egy hatszögű pajzs védi Newtont.
- Csak nem gondoltad, hogy védtelenül hagyom testem azon részét, amit nem látok? - Newton gúnyos mosolyával teszi fel a költői kérdését feléd irányítva. Közben volt ideje felállni és készen állni a harc folytatására. Kinyújtotta feléd a kezét, amiből öt sárga egy méter hosszú kötél indult meg azzal a céllal, hogy megkötözzenek.

Omote:
- Mi van elvitte a cica a nyelvedet? - továbbra sem akarja feladni Azura, hogy beszédre késztessen. A tűzostorok csapásait ügyesen elkerültek, de az egyik majdnem eltalált.
Ügyesen időzítetted a támadásodat, arra az időpontra, amikor Genki is rátámad a lányra, de ez csak egy pillanatig tereli el Azura figyelmét, mert észreveszi, hogy Newton már a segítségére is sietett, így elkerüli a Byakurait. Viszont az ez után következő gyors helyváltoztatás és újabb támadás meghozta gyümölcsét és levett 9 pontot. Azura azonban nem adja fel ennyitől, így egyik tűzostorát átformálja egy tűzkarddá, hogy közelről is jól tudjon támadni.

Katsuo:
Ellenfeled már látta a képességedet, így mielőtt megmozdulna, megpörgeti a kaszáját, hogy szabad utat nyisson magának. Kidoudat is kaszájával akarja elintézni, de amikor átvágta, az felrobbant és ezért 3 pontot vesztett. A törmelékekkel is hasonlóan járt el, de szerencséjére azok nem robbantak fel, így megúszta sérülés nélkül. Kihasználtad a pillanatot, amíg nem figyelt rád és sikeresen bevittél neki 5 pontnyi sebzést a kardod markolatával.
Ellenfelednek nem tetszik, hogy ilyen könnyen megsebzed, ezért kaszájába koncentrálja a lélekenergiáját, amiből így suhintásra egy világoskék energianyaláb indul meg feléd. Nem csak egyszer csinálja ezt, hanem többször is felbosszantottad és minél előbb el akar intézni.

Tsuga (előző körben NJK-ként funkcionál):
Elkezdett harcolni ellenfelével, közben a mérgezett alma miatt 10 pont lement a kör végére, de ekkor végre elmúlt a hatása és több gondot nem okoz.

Mindenki:
Haruki harci kiáltására lesz mindenki figyelmes, amikor is a játék félbeszakad. Ismét az igazi testeteket irányíthatjátok, de egyből észlelitek is a lélekenergiátok csökkenését, mert amit a játékban elhasználtatok az most tűnik el a testetekből. Ellenfeleitek elkezdenek menekülni a kijáraton keresztül, amin érkeztek. Az ex-csuklyás hátra marad, hogy kardjából kilövellő lávával állja az utatokat és időt nyerjen a többinek a menekülésre. Mielőtt azonban elmenekülnének Newton és Azura összehangolja erőiket és egy elektromos ráccsal állít meg titeket.
Nem maradt más hátra, mint megpróbálni áttörni az akadályotokba állított rácsot. De vajon sikerülni fog?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te19200/30000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (19200/30000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2012 9:55 am

Spoiler:
Eddigi stratégiámmal ellenfelemnek csak a kardját sikerült eltalálnom, de most nem fogok kudarcot vallani, hogy őt magát is megsebezzem az ostorommal. Csak egy jól irányzott csapást kell bevinnem és meg is könnyítettem a helyzetet. Persze csak a sajátomat, ellenfelemnek ezzel csak sokkal rosszabb és keservesebb lesz, mert én úgy akarom, hogy legyen.
Éppen ezt készülök végrehajtani, miközben egyre közelebb érek a gyilkoshoz. Minden csak pár pillanat volt, de úgy tűnt, mintha néhány percig is elhúzódott volna meglepődésemtől. Ahogy elindítom ostoromat, már abban a másodpercben védekezésre emelte a kardját, így megint nem sikerült eltalálnom. Oldalra nézve láthattam a földön heverő fámat, amit átégetett vagy inkább átmart a kardjából kiengedett lávával.
Miután rájöttem, hogy megint nem fogom tudni közvetlen a testét megsebezni, gyorsan hátra shunpoztam, nehogy esélyt adjak neki a támadásra. Ismételten csak a kardját találtam el az ostorommal, így cseppet sem kerültem közelebb a célomhoz. Ezt viszont ismételten felhasználhatom eltereléshez, még ha nem is fogják sokáig kibírni az indáim, egy kis időd biztos fogok tudni velük nyerni.
Már indultam is volna támadni, de amikor a magvaimat aktiváltam volna, észrevettem, hogy nem történik semmi. Nem sokáig álltam értetlenül, mert leesett mi is történt. A kardja belsejébe juttatott magvakat is megsemmisített a lávájával, így azokkal már nem tudok mit kezdeni.
- Hadou 50, Rei no Kuron! - idézek meg magamból két klónt, majd elkezdünk körözni ellenfelünk körül shunponk segítségével a megfelelő alkalomra várva, hogy támadhassunk. Valahogy majdcsak sikerül megvágnom, még ha meg is kell többszöröznöm hozzá magamat.
Egyszerre indítjuk meg ostorainkat a középen álldogálóra, hogy legalább egyikünknek biztosan sikerüljön eltalálnia. Ha pedig az megvan a legkönyörtelenebb kínzásokban lesz része. Megtudja, hogy milyen érzés, amikor egy inda végigmegy a bőröd alatt. Ebben a témában nem ismerek könyörületet.
Támadásainkra egy forgással válaszol, miközben kardjából lávát enged ki a támadóira. Szerencsénkre csak ostorainkat találta el vele és azoknak kisebb égési nyomokat leszámítva semmi bajuk, hiszek zanpakutouk, amik nem olyan könnyen törnek el. Miután ez a támadás sem sikerült néhány méterrel hátrább kerültünk a célponttól, hogy újabb stratégiát eszeljek ki.
Most már rájöttem, hogy az lesz a legjobb, ha lenyugszom, és nem forrófejűen támadok rá, mert abból nem sül ki semmi jó. Logikusan kell gondolkoznom és megkeresnem a gyengepontját, ami nem lesz könnyű, hiszen a lávadobálgatáson kívül nem mutatott még semmi. Rejtegetné az igazi erejét, vagy éppen csak lebecsül, hogy anélkül is le tud győzni? Nekem mindent be kell vetnem ellene, ha győzni akarok, de balszerencsémre kardom képességei nincsenek hatással rá a lávája miatt. Vagy nem mindegyik?
Úgy tűnik, hogy ő nem tervezi, hogy rám támad, ezt pedig a saját javamra fordíthatom. A klónjaim takarásában a kardommal a hátam közepét enyhén megvágom, majd onnan növesztek ki egy árvácskát. Bár ez a pályán mindenkire hatással lesz, de ők észre se fogják venni, hiszen mindkét harcoló félre hatással lesz, így ugyanolyanok maradnak az erőviszonyok, mint eddig, leszámítva az enyémet, mert nekem jobb lesz.
Ezután elgondolkoztam, hogy is kellene támadnom és legfőképpen, hogy mivel. Elgondolkozás közben a kezemre pillantva meg is találom a választ kérdésemre. Nem csak az árvácskám az egy dolog van, amit használhatok, hiszen nekem nem csak zanpakutoum van, hanem még itt van Obaa-chan gyűrűje is. Bár nem mindennap használható, most itt az ideje, hogy bégre használatba vegyem.
A virágom aktivizálódásához még kellett egy kis időt nyernem, de jobbnak láttam, ha a gyűrűt most használom, legalább azzal szerezzek magamnak egy kis győzelemérzést. Már készültem volna támadásba lendülni, de ekkor ellenfelem megzavart benne.
- Várj, nem te voltál az a gyerek, akinek kinyírtam a szüleit? - mondta, mintha semmiség lenne ez egész, erre én teljesen feldühödtem és harci kiáltásom visszhangzott a teremben, amire klónjaimmal együtt megindultunk. Ők elterelésként szolgáltak, amíg én mögöttük előkészítem a támadást.
Fölülről érkeztünk és miután kardjával eltűntette a két klónomat láthatta, ahogy kezembe a lélekenergia egy gömb formáját ölti. Nem sokáig szemlélődhetett, mert egy shunpoval elé kerültem és egy kiáltás kíséretében a hasába engedtem a lélekenergia sűrítményt.
A végeredményt már nem csodálhattam meg, mert ekkor az egész játék összeomlott. És, hogy miért is volt ez? Igazi testemből is valamilyen oknál fogva lélekenergia áramlott és kiszabadította magát béklyójából. Nem ábrándoztam sokat a történteken, hiszen még mindig itt vannak ellenfelem velünk szemben, csak éppen nagyobb formában. Amint elmozdultam eddigi helyemről érezhettem, hogy lélekenergia szintem megesett, de nem foglalkoztam vele, csak is a shinigami fajzat érdekelt. Mert hát ő ugye az volt? Rendelkezett zanpakutouval tehát halálistennek számít. Osztaghoz viszont nem hiszem, hogy tartozik, mivel nincs rajta egyenruha. Na, de nem is tudom ezt minek hoztam föl, ez most nem érdekes, majd később utána nézek.
Ahogy menekülő ellenfelek után eredek, a gyilkos állja utamat a lávájával, amit ugyan könnyedén kikerülök, de ő is pont ezt akarja, mert így elég idejük volt elmenekülni és lezárni a kijáratot, amin ezt megtették. Nem estem kétségbe, hogy most elmenekültek, egyből a rács áttörésének módján kezdtem el gondolkozni. Figyelembe kellett venni, hogy áram van a rácsokban és csak úgy nem érhetünk hozzá. Valami távolról indítható támadásra van szükségünk, vagyis egy kidoura.
- Hadou 54, Haien! - egy tűzgolyót lövők a rács egyik részére, mivel ennél jobb ötletem most nincs és csak most tűnt fel, hogy majdnem az összes lélekenergiámat elhasználtam a korábbi harcnál. Tehát még ha át is tudunk jutni ezen a rácson, nem biztos, hogy el tudjuk kapni a menekülő bagázst. Nem tudom, hogy többiek milyen helyzetben vannak, de ők is elhasználták a lélekenergiájuk egy részét.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te25700/30000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptySzer. Aug. 08, 2012 11:28 pm

Minden úgy történt, ahogyan elterveztem. Amikor Azura mögé kerültem és látszólag támadást intéztem a lány ellen, Newton azonnal annak segítségére sietett. Én azonban cselesebb voltam és Newton háta mögé kerültem, hogy az Ashige nevű technikámat használhassam rajta. sajnálatos módon arról teljesen megfeledkeztem, hogy ettől nem fog szétroncsolódni egyetlen belső szerve sem. Ez csak egy játék. Az azonban kárpótolt, hogy az életerejéből 12 pontot sikerült elszednem. Legalább érzik a törődést. A kidoum sajnos nem találta el Newtont, ugyanis egy pajzzsal védte magát hátulról. Gúnyos szavait nem kommentálom, nem tud felhúzni. Azonban nincs sok lehetőségem gondolkodni, vagy válaszolni, mert Newton valami kidouval nyúl ki felém. A kötelek egyáltalán nem kecsegtetnek jóval. Kimondottan rossz érzésem van. Semmi kedvem megkötöződni. Hoppá! Az viszont leesett, hogy Newton feltehetően lassabb nálam. Elvégre nem látta, hogy készülök megrúgni. Ha igazam van és Newton tényleg lassabb nálam, akkor van rá esélyem, hogy egy újabb meglepetéssel, további pontokat húzzak le tőle. Az Utsusemit használva, hátra hagyok egy kabócát, amit Newton feltehetően örömkönnyek közepette jól meg is kötöz. Én azonban már rég nem vagyok ott, hiszen hátulról próbálom egy magas rúgással fejbe rúgni és ezzel újabb pontoktól megszabadítani ellenségeinket. Hiába zseniális tervem Shiranui-san felől különös kiáltást hallok. De nem csak én, mindannyian halljuk. A kiáltás után közvetlenül a játék meg is szakad. Pár pillanatig csak erőteljesen pislogok és lesek magam elé, hogy most akkor mi is van. Hamar kiderül, hogy az ellenség menekül. Üldözni kezdenénk őket, de az egyik ellenfelünk egy lávafolyamot önt elénk, amibe kellemetlen lenne belelépni. De mire van a shunpo, ha nem arra, hogy ugrásunka hatótávját megnöveljük és átugorhassuk a lávafolyamot. Én így is teszek, shunpom segítségével felgyorsulok és megpróbálom átugrani a lávamezőt. Remélhetőleg a többiek is így tesznek. Ez azonban nem a vég, hanem a kezdet, ugyanis Newton és Azura erőiket egyesítik és egy elektromos rácsot hoznak létre, a kijáratot elzárva. Haruki kidouval próbálja semlegesíteni. Én sajnos nem vagyok túl jó a kidouk elhárításában, de megpróbálkozom hozzá tenni a kísérlethez. Lélekenergiámat ujjaimba koncentrálom és ellövöm, egyetlen támadó kidoumat.
- Hadnou 04: Byakurai!
Remélhetőleg sikerül meggyengíteni a rácsot. De akár sikerül, akár nem, egy pokollepke idézésébe kezdek. A pokollepkét Verashu Shuwun-taichounak címzem, az üzenet pedig tartalmazza, hogy Shiranui Kazuo-t elrabolták, őt és Shiranui Harukit életveszélyesen megfenyegették, az életükre törtek. Ezt Shiranui Harukin és rajtam kívül, további három shinigami tanúsíthatja. A két nemes életére Saito Ryuunosuke vezetésével törtek. Egy kidou akadály miatt a menekülésben előnyre tettek szert, ezért kérem Verashu Suwun-taichout, hogy emberrablás, gyilkossági kísérlet és a Gotei 13 öt tisztje életének veszélyeztetésének vádjával, adjon ki elfogatási parancsot Saito Ryuunosuke ellen. Miután eme üzenetet sikeresen elküldtem a pokollepkével, már csak abban reménykedem, hogy sikerül ezt a rácsot mielőbb megtörni és utolérni a menekülőket. Erősen kétlem, hogy Shiranui-san ne lenne hajlandó tanúskodni Saito ellen. Evégre az a férfi meg akarja ölni őket. Ráadásul gyáva módon még el is fut, jogos büntetése elől. Abban is kételkedem, hogy a kapitányom ne venné komolyan az üzenetemet, elvégre nem szokásom vaktában vádaskodni. Mi előbb utóbb szabadulunk a ketreces csapdából és megpróbálhatjuk utolérni Saitot. A pokollepke azonban feltehetően gyorsabban jut el a kapitányhoz. Így a galád nemes, kis szerencsével, egyenesen a Keigun karmai közé szaladhat. Onnan pedig nincs menekvés. A rács megszüntetéséhez többet sajnos nem tudok hozzátenni, de a pokollepke feltehetően megteszi a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te25000/30000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyKedd Aug. 14, 2012 8:08 am

Torpedó felhívásom nem ismerhette Tsuga, ugyanis nem sűrűn regenerált – reagált - már, ha egyáltalán tett valamit. Lefoglalt a saját fejemre kiszögezett részem. Mondjuk, nem értem, hogy nem értette, amit magyaráztam neki. Pedig azt állította anya, ezt a játékot régóta üldözik – űzik -, sokan ismerik és eredetileg kockás papíron csinálták. Besatíroztak rajta különböző számú legyes rácsokat – négyzetrácsot -. Most ne kérdezze senki, miről próbálok beszélni. Semmi értelmét nem látom. A hajók soha nem voltak csúcsosak, mármint van csúcsuk, ahol az a szobor szokott lenni, általában hiányos öltözékű nőként. Anya nem is szokta engedni odanézzek. Persze, amiről nem tud az nem fáj neki. Ebben semmi rossz nincs, pusztán a természetes kívánságom – kíváncsiságom – éledt fel bennem és férfihoz méltón hallgattam hívó szavára. Teljesen ezt a mondatot se bírom élelmezni – értelmezni -, mert a természet miért hívogatna? Mivel akarná felkelteni a figyelmemet? Rám küldene méheket, medvét, vagy madarak csipognának fülemnél? Bonyolult a felnőtt élet. Szerencsére távol vagyok tőle. Nem kapkodnám el a felnőtté válást. Keresztanyus gyakran magyarázza lényegében azok vagyunk, csak nem teljesen. Elképzelésem sincs mire gondolt ezzel. Lehet valami került a teájába és attól beszélt furcsaságokat.
Tökéletesen megegyezve magammal, mely szerint felnőtt is vagyok meg nem is, csóváltam meg fejemet. A sok idős furaság összezavar. Nem nekem való a fejem használata, kivéve, ha jótékony célra használom. Markolattal történő támadásom követően remek szövetben – szögben – volt kaszás játszópajtásom egy könnyed fejjel történő biccentéshez. Remek lezárásnak véltem, de annyira belesajnálkozott – belesajdult – homlokom a szokatlan használatba, hiszen kemény felületek fejelése és egy másik koporsó – koponya – között nagy különbségek adódtak. Lángra gyulladó ötletemtől keresztbe fordult szemekkel tántorogtam hátra néhány lépést. Ismeretlen formában köröző kókuszomat támasztva győzködtem igencsak kilengő egyenlőség érzékelésemet - egyensúlyérzékemet – megszokott körhintába – kerékvágásba – térésre. Erőteljesen rázva fejemet küzdöttem a fokváltással – fókuszálással -, minél tisztábban láthassam egyre mérgesebb fújtatással ácsorgó ellenfelem. Igazán nem volt ínyére a támadásom, de azt kell mondanom, nekem se. Legközelebb meghagyom vonásaimat galád módon utánzó másolatomra a fejelés szörnyűséges bűvészetét – művészetét -. Mindennek tetejében arról is elfelejtkeztem, eredetileg bénító varázslást akartam rajta bevetni. Ezek szerint elkapott a szemirámisz – szenilitás -? Bár anya szerint ez a dolog, csak idősebb korban lép fel, de azt egy szóval se mondta mennyi az annyi. Nem mintha különösebben tudnám, ha kapok egy számot. Még mindig nem fejtettem meg a számolásnak nevezett rejtvény működési elvét. Végtére, ami késik, nem múlik, legalábbis gyakran hallom ezt a leglángolóbb üstökösként fényló osztag területén belül.
Újabb gondolatmenetemet immár megkönnyebbülten zárhattam le. Sokkal jobban éreztem magam. Nem akartam oldalra borulni és fekete csuhás barátom is visszakerült a normális látképbe, ahol rögtön azzal szembesültem lecsapni készül. Gyorsan kivitelezett hoppáréval karöltve fogtam szorosabbra Raion markolatát. Konzerváltam – koncentráltam – következő pengét érő támadására. A csalás segítségével láncokkal bővült fegyveres harc helyett, azonban varázslabdákhoz hasonló energiával rontott felém. Erre ténylegesen érkezhetett a döbbent hoppáré, de nem szállt inamba balgaságom – bátorságom -. Ujjaimmal történő csettintgetések között mélyedtem elmém rejtekébe. Biztos voltam benne ismertem a nekem kellő védőburkot felállító szöveget, pusztán kicsiny idő szükségeltetett, ami mellényesen – mellékesen – nem állt rendelkezésemre. Mindezek tudálékosságában – tudatában – két lehetőségem volt: elugrok a csapás elől, vagy tovább bíbelődöm a verssel. Más esetben az elsőre vokáloznék – voksolnék -. Kevesebb erőlködéssel járna, de jelenleg bántaná becsületem, ilyen egyszerűen megfutamodom a kihívás elől. Kocogtattam – kocogtattam -, méghozzá félsikerrel. Mire sikerült rábukkannom a teljes rím képletre, túlságosan közel került Haláli energia lövedéke. Az enkosen-nek nem volt ideje rendesen felállni és bevámolom – bevallom -, eredetileg se lett volna erős. Különösebben nem lepődtem meg becsapódást követően szinte azonnal szétesett. Körben járásának – közbenjárásának – köszönhetően, így is kisebb mértékben ért a találat. Ettől még nem állítanám nem fájt. Hosszan tolt a ringben és igencsak megtépázta testemet. Összesen egy találattól kisebb-nagyobb felületeken válhattam meg bőrömtől. Nem értettem a sebek behatárolásához, de kísértetiesen hasonlított arra az esetre, amikor lóval húzott tricikliről vágódtam le és sokáig csúsztam a porban.
Rémes emlékek igazán ösztönösen – ösztönzően – hatottak, ne akarjak még több bombát magamra robbantani. Már pedig, ha ellenfelem múlott volna, garanciával – garantáltan – csúfosan végzem. Persze, senki se mondta ne találnék ki valamit. Kidobós alatt nyert tapasztalataimra építkezve, tudtam, ha valaki ideges kapkod és ha valaki kapkod, bizony hajlékony – hajlamos – rontani. A tervem máris összeállt. Zavaró mozgással kérvényezem – kényszerítem - további lövöldözésre, miközben igyekszem paradicsomos – paprikás – hangulatban tartani. Ehhez nem volt másra szükségem, mint a villámos lépkedésre és csempényi – csipetnyi – kerámiára – kreativitásra -. Bosszantóan elmosolyodva emeltem testem elé karomat, majd jeleztem ujjaim behajlításával, támadjon. Hallgatva a felhívásomra, több energia lövedék szállt felém. Innentől fogva nem volt más lehetőségem, mint gyorsaságomban bízva körbe-körbe futkározni ellenfelem körül. Nem a legjobb ötlet, hiszen haláli isten mérleggel – mércével - lassúnak számítottam, de összesen néhány körre volt szükségem. Próbáltam minél sietősebben szűkíteni a távolságot és gyermeki csínytevésből egy-egy tarkón landoló tockost kiosztani, mielőtt jobban figyeltem volna a rap mormolásra. Mozgás folyamatosan belezavart. Nem emlékeztem az elejére, közepére, esetleg végére. Fogalmam sincs hanyadik alkalomra sikerült eltalálnom teljesen és kiálthattam fel bűvölettől – büszkeségtől – dagadó mellkassal.
-Bakudō no kyuu: Geki!- Látva Palpatin császár merevvé váló testét örömtelin morrantam fel. Teljesen elégedett voltam teljesítményemmel, de még hátra volt a java. Ki kellett kerülnöm az utolsó bombát és nem értem miért pont ezt választottam. Biztos a virtuális izomlázam érdekében ütöttem állcsonton az összes létező erőmmel és lendületemmel. Akkora öngyilkos merénylőként szálltam bele még én is hátsóra csüccsentem. Biztonság kedvéért hamar feltápászkodva készültem újabb támadásra, ha nem lett volna elég kaszásnak. Azonban Shiruki akkorát üvöltött jégszoborrá fagyva bambultam ki fejemből. Lehengerlő erejétől még a számítógépes környezet is becsődölt. Nem akartam elhamarkodott következményeket – következtetéseket – levonni, de ismerve a női dühöt, kissé félve sandítottam ki sisakom alól. Egyenest Shiruki-t kerestem és a kiabalás okát. Válaszok nem érkeztek, csak igen sebes távozás. Összes ellenfelünk fülét-farkát behúzva menekült. Nagyon imposztor – improvizáns – látványt nyújtottak és szívesen élveztem volna a siker ízét, csakhogy a többiek ugyanolyan lendülettel indultak utánuk. Engem némileg akadályozott a fordulással keletkező fájdalom. Ezek szerint nem csak nagyfejű énem szenvedett sérülésektől. Jobban örültem volna ez a rész megmarad a ketyerék világában.
Mindez nem akadályozhatott az akció folytatásában. Oda se figyelve a tompa lüktetésre és fáradtságra indultam a többiek után. Lelkesen tekintettem végig a társaságon van e valakinek terve, esetleg tudnánk telefonálni Yoda-nak. A feszülten előre szegezett arcok egyértelműen közölték, nincs csapatmunka. Elfogadva a szabályzót – szabályzatot – mentem az orrom után, míg a Kenny által kreált lávánál rá nem vettek befékezzek. Követve Shiruki példáját, elegáns kerülőt téve jutottam át rajta, sajnos későn. A keletkező erőtérre csalódottan sóhajtva túrtam bele éjsötét hajkoronámba. Többiekhez hasonlóan nem úszkáltam erőben. Összességében egy próbálkozásom lehetett és arra se ártott felkészülnöm.
-Van valakinél víz?- Tettem fel a legutóbbi tv-t tönkre tevő balesetünkön nyert tapasztalatomat. Teljesen véletlen löttyintettem a kábelekre. Az nem az én hibám útban volt a pohár és pont ott játszottam hadvezért. Persze nálam pont nem volt folyadék. Anya végre leszokott róla dobozos innivalót tegyen a bento-s dobozomhoz. Ezen kívül más ötletem nem volt. Kivéve a túltöltést. Áramot az áram, csak összekuszálja valahogy. Nem értek hozzá, mert nem volt üveges az édesapám, ettől egy próbát megért. Minden létező erőmet Raion-ba koncentráltam és annyira fonalat tekertem a falra, amennyit csak tudtam. Dolgom végeztével nem volt más dolgom, mint elegánsan megrántani a zsinórokat és elégedetten szemmel követni a cikázó villámokat.
- Aki mer, az nyer!- Törlöm meg szám szélét elégedett mosollyal. Részemről ez volt minden, amit tehettem. Reméltem volt valami haszna. Mérges leszek, ha feleslegesen pazaroltam el a maradék erőmet.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka - Page 3 Cl0te7600/15000Családi kalamajka - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyVas. Aug. 19, 2012 4:52 am

Nem foglalkozok a nő kérdésével, megpróbálok a harcra koncentrálni. A tervem egyik lépését a másik után valósítom meg, de sajnos nem sikerül azt a sikert elérnem, amit szerettem volna. Viszont így is megszabadítottam 9 ponttól. Viszont most már egy kardot is megformázott magának a lángokból. Ez bizony baj, így nehezebb lesz vele a dolgom. Valami újjal kell próbálkoznom! Elég ciki, hogy nem bírok el vele. A többiek biztos sokkal jobban állnak, mint én.
- Ne haragudj, de nem vagyok a szavak embere! - válaszolok a nő kérdésére kissé megkésve. - Egy vacsora mellett szívesebben beszélgetnék veled, de így hogy ellenfelek vagyunk, sajnos maradok néma. - mondom, majd elhallgatok.
Ezután újra aktiválom a kardom egyik Shikai képességét, a Hang Liliomot. Amint aktiválódik a hanghullám, mozgásba lendülök. Azonnal eltűnök a szeme elől, így viszonylag biztonságban közelítem meg. A lángostort folyamatosan pörgeti maga körül, ezért gyakran kell hátra ugranom, illetve néha még meg is kell állnom. Olyankor felém csap a fegyverével , de szerencsére a képességemnek köszönhetően nem tud eltalálni.
Amikor már előtte vagyok, egy erőteljes csapást mérek rá, de azt éppen hogy hárítja. Azonban ha már itt vagyok, nem elégszek meg ennyivel. Megragadom a csuklóját, majd amennyire csak tudom, próbálom megfejelni. Viszont ekkor egy sikoly zavar meg. Pár pillanat múlva felismerem a hangot, Haruki az. Azonnal oda nézek felé, de ekkor kissé émelyegni kezdek. Sikeresen kikerültünk a játékból, úgy tűnik elismerik hogy jobbak vagyunk. Sajnos azonban szinte egyből menekülőre is fogják a dolgot. Az egyik tag egy lávafolyamot zúdít felénk, amibe nagyon nem akarok belelépnin, éppen ezért követem Genki példáját és a shunpo segítségével átugrok fölötte. Majd jön a következő akadály, egy energia rács. Mérgemben felüvöltök:
- Elég volt a játékból! - kiáltom. - Nene, Oto Bakuha!
Érzem a korábbi harc hatását, azonban a kardom eddig titkolt erejét még bőven képes vagyok használni. Az aktiválással egy időben suhintok egyet a fegyveremmel, mire egy áttetsző gömb repül a rácsok felé. A hanghullám hatalmas erővel csapódik az akadályába, szinte magamon érzem az erejét, de vajon elég erős-e, hogy áttörjön a rácsokon?
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyVas. Aug. 26, 2012 6:05 am

Bár támadásaitok erősek voltak, mégsem tudtátok előhozni technikáitok teljes erejét a korábbi harcból szerzett fáradság miatt, így nem tudtátok áttörni a rácsot. Ha nem lettetek volna fáradtak valószínű, hogy meg se kottyan közös támadásotoknak ez a rács. Most csak nagy füstöt sikerült előteremtenetek, ami elrejtette előletek a rács egészét.
- Álljatok hátrébb! - hallatszott a rácsok mögül az ismerős hang. - Hadou 63, Raikouhou! - az eddigi masszív rács kirobbant a helyéről egy villámcsapásszerű támadás kíséretében. A füstben egy alakot pillantotok meg, aki egyre csak közeledik felétek. Amint kiért a füstből, ti is láthatjátok, hogy Shiratori kapitány az teljes életnagyságban.
- Szép munkát végeztetek. A gaztevőket már sikerült elkapnunk. A küldetésetek sikerrel végződött. - mondandója után megsimogatja Haruki fejét és a kijáraton kinézve valóban láthatjátok a megkötözött ellenfeleiteket.

Most viszont ugorjunk egy kicsit vissza az időben, hogy mi miért is történt. Amint a Shiranui ház szolgálói észrevették, hogy Kazuo-sannal mindenki más is eltűnt, aki őt védelmezte, értesítették a Gotei 13-at. A 9. osztag néhány tisztje azonnal el is indult kapitányával az élen.
Amikor Saito csapata menekülőre fogta a dolgot, Newton és Azura minden csepp lélekenergiáját felhasználta a rács létrehozásához, így eszméletüket vesztették és a társaiknak kellett őket cipelni. Ezért a 9. osztagosoknak könnyű dolguk volt foglyul ejtésükben.

Amint készültetek elhagyni az alagsort a Genki által hívott 2. osztagosok is megérkeztek, hogy átvegyék a foglyok elszállításának feladatát. Elégedetten térhettetek vissza otthonaitokba, hiszen sikerült megállítanotok a merényletet.
~ Vége ~

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 EmptyVas. Aug. 26, 2012 10:49 am

Üdv!

Mivel véget ért a misszió, így LEZÁROM azt. Gratulálok a küldetés sikeres teljesítéséhez! Jutalmatok a következőképpen alakul:

Genki Takashi, Shiranui Haruki és Sierashi Katsuo: 3000 LP és 3500 ryou
Hiraikotsu Omote: 2000 LP és 2500 ryou
Tsugahara Nakamura: 1500 LP és 2000 ryou
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Családi kalamajka - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Családi kalamajka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-