-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Családi kalamajka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Jan. 23, 2012 5:38 am

Kora délután van, amikor megérkezik az üzenet a Soutaichounak a Shiranui házban történt eseményről. Az üzenetben nem sok információ van a házba betörő és gyilkosságot elkövetni készülő személyről. Teljesen fekete ruhát viselt és az arca is el volt takarva, ráadásul éjszaka is volt. Shiranui Kazuo éppen egy esti sétáról érkezett vissza szobájába, amikor ott talált egy idegent. Szerencséjére egy őr éppen arra járt és meghallotta a segítségért való kiáltását. A fekete ruhás idegen pedig kockáztatta a lebukást, ezért inkább elmenekült.
A Főkapitány nem tartotta olyan fontosnak, hogy saját maga válassza ki a küldetésre küldött tiszteket, így átadta ezt a feladatot a 9. osztag kapitányának. Shiratori kapitány kapcsolatait kihasználva a hozzá közelebb álló kapitánytársaitól kér egy-egy tisztet a küldetésre. Név szerint, Suwun kapitánytól, Yurenai kapitánytól és Shiroichi kapitánytól. Saját osztagát sem hagyja ki, mégis csak ő kapta ezt a feladatot, ezért a jelenleg is az irodájában tartózkodó 4. tisztet és a később magához hivatott 6. tisztet szemelte ki a feladatra. Gyülekezőhelynek a 9. osztagot tette meg, hogy be tudja avatni a tiszteket feladatukba.
- Üdvözlök mindenkit, gondolom a kapitányaitok már tájékoztattak, hogy egy küldetés miatt vagytok itt. A feladatotok nem olyan nehéz, csak egy gyilkossági kísérlet elkövetője után kell nyomoznotok. Viszont elsőszámú feladatotok megvédeni Shiranui Kazuot. Haruki tudja hova kell mennetek, majd ő mutatja az utat. Sok sikert. – mondja el a fontosabb információkat Shiratori kapitány, majd útnak indít titeket. Haruki megy elől, hiszen ő tudja, hol van a Shiranui ház, a többiek pedig követik őt.
Családi kalamajka Shiranuihaz
Odaérve egy kisebb takaros ház tárul szemetek elé, aminek kertjében számos növény látható. Az ajtót egy kedves öregember nyitja ki, aki szívélyesen beinvitál titeket és bevezet a nappaliba, ahol helyet foglalhattok.
- Engedelmetekkel bemutatkoznék. A nevem Shiranui Kazuo és jelenleg én foglalkozok a család ügyeivel. Már vártalak benneteket, esetleg megkínálhatlak titeket egy kis teával, miközben beszélgettünk? – mondta, majd nem is nagyon várta meg válaszaitokat, már indult is, hogy hozzon egy kis frissítőt. Amíg nincs a szobában az öreg, megbeszélhetitek, hogy is szeretnének elkapni az elkövetőt, ha pedig visszaért kérdezhettek tőle is, ha felmerült bennetek valamilyen kérdés.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25700/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25700/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Jan. 23, 2012 6:59 am

A reggeli edzés és eligazítás után Suwun kapitány magához hívatta és közölte vele, hogy szüksége lesz a segítségére, egy nyomozás ügyében. Takashi nem ellenkezett, már igen régóta várta, hogy bizonyíthassa a kapitánynak rátermettségét. A shinigami, ha megbecsülést akar szerezni, kénytelen a kicsi feladatokkal kezdeni, ami nem feltétlen hoz neki azonnal dicsőséget. Arra viszont alkalmas, hogy az olyan tisztek és szemében, mint a kapitány, megbecsülést és némi elismerést szerezzen magának. Egy Genki számára pedig, sokat számít, hogy miként vélekedik róla a saját kapitánya. A gyűlés és további eligazításig volt még egy kis ideje, hát meditációval töltötte. Igazából nem meditált túlságosa mélyen. Inkább felületesen elcsendesítette elméjét, hogy a küldetés során ne zavarja meg semmi, különösképpen ne az érzései. Mire eljutott oda, hogy végtelen nyugalom költözött szívébe, már lassan indulhatott is a megbeszélésre. Egyenruhaként az éjféli bőrruhát viselte, hiszen ez a második osztag hivatalos öltözéke. Felöltötte még a shunpo amput is, így ezen hasznos eszközök lábszárvédőként díszelegtek lábain. Úgy gondolta Takashi, hogy szükség lehet a gyorsaságára, elvégre a gyorsaság fontos. Bármilyen küldetésnek is áll elébe, sebességre szükség van. Övébe tűzve ott pihent elmaradhatatlan társa és legfőbb mestere, Heiwa. A bambusz fuvola roppant megtévesztő, ami külsejét illeti, hiszen ki gondolná, hogy a mívesen kidolgozott fuvola, valójában egy lélekölőkard?! Senki. Az öltözködést tehát, nem vitte túlzásba. A szükséges felszerelés biztosítva van.
Nem telt sok időbe, mire megtalálta a kilencedik osztag kapitányságát, különösen azért nem, mert egyszer már járt ott. Igaz, akkor egy teljesen más okból kifolyólag. A lényeg, hogy amikor megérkezik a gyülekező helyére, csöndben bemutatkozik, miközben egy meghajlással is megtiszteli a jelenlévőket.
- Genki Takashi, a második osztag, hetedik tisztje vagyok.
Ennyit mondott és nem többet. Nem beszél fölöslegesen, hanem csöndben végig hallgatja az eligazítást. Az eligazításból nagyon sok nem derül ki az üggyel kapcsolatban. csak annyi a biztos, hogy gyilkossági kísérlet történt, egy nemesi család feje ellen és ki kell nyomozniuk az esetet, valamint meg kell védeni a sértettet az újabb merénylettel szemben. Összetett a feladat, de nem megoldhatatlan. Akkor sem szólal meg, amikor elindulnak a helyszínre, ahol munkájukat el kell végezni, mégpedig sikeresen. Csöndben követi Harukit és hallgatja a többiek beszélgetését, hogy ő mire gondolnak, már az elején.
Amikor a házhoz érnek és a kedves öreg ajtót nyit, egy főhajtással köszönti a nemest. Még mindig némaságban követi az öreg urat a nappaliba. Shiranui Kazuo gyorsan távozik a teáért és frissítőért, addig magukra maradnak a nappaliban. Ekkor szólal meg Takashi. Most sem beszél túl sokat, csak röviden és tömören közli a dolgokat.
- Lehetne kezdeni a rivális családoknál. Biztos akad valaki, aki fúj a családra és Kazuo-samára.
No igen, nem árt kideríteni, hogy ki lehet az, aki az öreg halálát óhajtja. Nemesek körében gyakori lehet az ilyen viszálykodás. Csak, úgy a semmiért, biztos nem akarja megölni senki az öreget.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te12200/15000Családi kalamajka 29y5sib  (12200/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Jan. 23, 2012 8:19 am

Ma különösen korán keltem, mert előző nap Shiratori-taicho üzent, miszerint van számomra egy érdekes küldetése. Megkért, hogy amilyen hamar csak tudok, jelentkezzek ma az osztagon belüli gyülekezőhelyen, a többi shinigami is ott gyűlik majd. Ahogy felkeltem rendbe szedtem magam, felöltöztem és egy gyors reggeli is belefért. Rohanás vissza a hálókörletembe, nem akartam cserben hagyni a kapitányom az első komolyabb küldetésnél, így mindent szinte futva csináltam meg. A szobámban felkaptam a Zanpakutou-mat, majd elindultam, hogy jelenést tegyek a találkozási ponton. Mikor oda értem néhány másik shinigami már a helyszínen volt, Shiratori kapitány pedig velük szemben foglalt helyet. Nem sok mindenkit ismertem, de egy shinigamit már többször is láttam, volt időm megjegyezni, odaléptem hozzá.
- Üdv, Takeshi. Te tudod mi készül itt? - mielőtt válaszolhatott volna, a kapitány nagyvonalakban elmagyarázta, hogy mi a helyzet. A Shiranui ház fejét megpróbálták megölni. A feladatunk, hogy kiderítsük, hogy ki és miért tett gyilkossági kísérletet, és emellett meg is kéne védeni a nemes embert. A kapitány hozzá tette még, hogy Haruki vezeti a csapatot, mert ő tudja, hogy merre kell menni a Shiranui birtokhoz. Először nem ugrott be, majd leesett, hogy Haruki volt az, aki a hakuda gyakorlást tartotta. Végül elindultunk. Csak páran voltunk, de ez lég volt ahhoz, hogy elvégezzük a feladatot és sikeresen kézre kerítsük a támadót. A nemesi családoknál ez vajon mennyire ritka, illetve azon kezdtem gondolkodni, - bár nem ismertem a Shiranui ház tagjait - hogy ki akarhatja megölni a ház fejét. És mi okból, bár ez valószínűleg egyértelmű egy nemesi család esetében. Egy kiadós menetelés után elértük a Shiranui birtokot. Egy kedves öregember nyit ajtót, bár annak ellenére, hogy megtámadták, egész bátran beenged bárkit. Bevezetett minket a hallba, majd rákérdezett, hogy teát, illetve más frissítőt kérünk-e, de mielőtt válaszolhattunk volna elviharzott és magunkra hagyott. Takashi előjött azzal az ötlettel, miszerint a rivális családoknál lehetne kezdeni a nyomozást. Gondolkodóba estem, mert volt valami abban, amit mond, bár nem sok nemesi családot ismertem, mégsem tudtam elképzelni, hogy valamiért egymásnak esnének, de az ötlet használható. Én kicsit tovább vinném ezt a szálat, és mikor Takashi befejezi, én is felvetek egy lehetőséget.
- Nem lehet, hogy valamelyik rokon akarja rátenni a mancsát a hagyatékra idő előtt? Esetleg egy itt dolgozó személy is elkövethette irigységből. Vagy akár egy szimpla bérgyilkos. - én ennyivel kifújtam. A bérgyilkos teljesen jó módszer, mert nehéz visszakövetni a felbérlőt, így a nyomozás is hosszabb, vagy akár fél úton kudarcba is fulladhat. Mindenesetre, kénytelenek leszünk felosztani a csapatot, hisz valakinek meg kell védenie Shiranui Kazuo-samát. Végig hallgatom a többi véleményt is, majd mikor Kazuo-sama visszatér, udvariasan elutasítom a frissítőt és a teát. Kazuo-sama-tól inkább egyelőre nem kérdezem meg ezeket, nehogy valami galibát okozzak ezzel, hátha valaki más neki szegezi a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te7600/15000Családi kalamajka 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Jan. 23, 2012 9:41 am

Egy újabb csodálatos nap előtt állok. A fontos reggeli teendőim után részt vettem az osztag közös edzésén, majd az eligazításon is. Ezután azonnal a kapitány irodájába startoltam, hátha tudok neki segíteni valamiben. Most is, mint mindig rám tud bízni néhány dolgot. Pár aktát át kellett vinni az irattárba, onnan más aktákat kellet vinni az irodába, meg még más hasonló dolgok vártak rám.
Az egész napom lényegében eseménytelenül zajlott le, egészen délutánig. Ugyanis egy hírnök jön, aki egy feladatot bíz az osztagunk egyik tagjára. Miután Misty meghallgatta a feladatot, azonnal ki is választotta a 6. osztag 5. tisztjét képviselőnek. Én lennék az!
Mivel a kardom, Nene, mindig nálam van, azonnal indulásra készen állok. Természetesen a kapitányom megjegyzi, próbáljak meg társalogni a küldetés alatt, illetve ismerkedni. Számítottam erre a megjegyzésre. Amikor a maradás mellett döntöttem, megígértem neki, hogy elfelejtem a múltat és megismerkedek az itteni néppel. Ezt azonban még nem igazán kezdtem el megvalósítani. Az osztagból csak Őt ismerem, illetve csak vele vagyok beszélő viszonyban. Rajta kívül csak egy ismerősöm van, Genki Takashi a 2. osztagból. Tehát eljött az idő, hogy másokkal is ismerkedhessek.
A kardommal az oldalamon masírozok át az osztagomtól a 9. osztaghoz, majd ott megkeresem a helyet, ahol gyülekeznünk kell. Szerencsére összefutottam néhány emberrel a másik osztagból, akik útba igazítottak, így relatíve hamar megtaláltam a gyülekezőt. Szétnézve meglátom Takát, mint egyetlen ismerőst. Azonnal oda megyek hozzá, majd üdvözlöm.
- Hali! Csak nem téged is kiválasztottak? - kérdezem, bár a válasz egyértelmű. Mi másért lenne itt, ha nem azért, mert őt is ide rendelték?
Nincs túl sok időnk a csevegésre, ugyanis azonnal a lényegre térnek. A Shiranui házban merénylet történt, a mi feladatunk megvédeni a célszemélyt, illetve kideríteni, ki lehetett a merénylő. Az elhangzottak alapján nem profi az illető. Elsősorban arra gyanakszok, hogy valaki valamilyen személyes indítékkal akart véget vetni a célpont életének. Ezt majd meg is osztom a többiekkel, ha ott vagyunk a helyszínen.
A rövidke eligazítás után egy lány vezet minket a tetthelyre. Ez a kislány, Haruki, szintén részt vesz a küldetésben. Nem is lenne ezzel gond, viszont az nem nagyon tetszik, hogy a célpont rokonáról van szó. Jó lesz oda figyelni rá, mert még bajt hozhat a fejünkre...
A célhely igazán szép. A virágok azonnal lenyűgöznek, de természetesen az érzéseimet nem mutatom a külvilág felé. A bejáratban egy idős férfi köszönt minket, akiről kiderül, ő a célszemély. Elégedetlenül megcsóválom a fejem. Nem lenne szabad ennyire óvatlannak lennie.
Azonnal beinvitál bennünket, majd teával kínál minket. Mivel az öreg azonnal elindul, hogy elkészítse, nincs sok választásunk, mint elfogadni azt. Így hát esély van arra, hogy a csapat megbeszélje az eddigi dolgokat. Először Takashi szólal meg. Ő a rivális családokra gondol, majd őt egy másik férfi követi a találgatásokban. Az illető már a rokonok között látja az esetleges gyanúsítottakat, illetve egy bérgyilkos ötletét is felveti. Ekkor érzem úgy, hogy meg kell szólalnom.
- A nevem Hiraikotsu Omote! - kezdek hozzá egy bemutatkozással. - Az eddig elhangzottak egész jó ötletnek tűnnek. Azt javaslom, váljunk csoportokra. Valaki a riválisoknál nyomozzon, míg valaki a családon belül. A bérgyilkos ötletét viszont felejtsük el. Egy bérgyilkost, ha megbíznak valamilyen feladattal, nem fogja megkockáztatni, hogy így észre vegyék. De ha mégis észreveszik, a feladatát mindenképp elvégzi. Jelen esetben a célszemély vette észre, tehát az lett volna a minimum, hogy ott végez vele. Én úgy gyanítom, az illető ismeri a célpontot, aki valamilyen kellemetlenséget okozott neki és jelenleg a bosszú hajtja. Az, hogy szemtől szemben találkozott az áldozattal, megrémítette, ezért menekült el. - ekkor a célpont rokonára, nézek. - Első feladatunk szerintem az lenne, hogy kiderítsük, kinek árthatott valamit a célpont! Annak viszont nem nagyon örülök, hogy a célszemély egy rokona is benne van a nyomozásban, még veszélybe sodorhatja a feladatot az érzéseivel. - fejezem be végül.
A hangom mindvégig érzéketlen, próbálok tárgyilagos lenni. Nem azért vagyunk itt, hogy vidáman cseverésszünk, komoly feladatot kaptunk, ahol egy élet forog kockán. Ha hibázunk, az a célpont halálát is jelentheti!
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te19200/30000Családi kalamajka 29y5sib  (19200/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Jan. 23, 2012 12:04 pm

A mai napon valamiért nagyon hiperaktívnak éreztem magamat. Nem tudom mit kevertek a reggeli teámba, de túlságosan is tettre kész voltam. Balszerencsémre az osztagedzés csak késő délután lesz, így egy kicsit vissza kell fognom magam, hiszen még Shiratori-samával sincs külön edzésem. Mai programnak a papírmunka elvégzése volt kitűzve, ahol majd megpróbálok nem Shiratori-sama agyára menni.
Gyors lépteimmel száguldok végig a folyosón egyenesen a kapitányi irodáig, ahova egyből berontok és üdvözlöm Shiratori-samát, de utána feltűnt, hogy ő még nem is érkezett meg. Mindegy, nem látta senki, így nem tudnak idiótának nézni, aki a levegőhöz beszél. Becsuktam magam mögött az ajtót és rendet rakok az iratok között, mielőtt még Shiratori-sama megérkezik. Nálam ez már rutinban megy, már egy ideje szolgálok Shiratori-sama alatt és volt időm hozzászokni a dolgokhoz. Lassan ő is megérkezik, ezért átköltözök a teázó asztalra egy halom irattal, amit még nem néztem át és átadom a kapitányi széket jogos tulajdonosának. Legszívesebben abban a székben tölteném le a hátralévő éltemet, mivel olyan puha és kényelmes, akár alvásra is lehetne használni.
A következő órák eseménytelenül teltek, amíg nem egy küldönc érkezik az irodába egy üzenettel a Soutaichoutól. Próbáltam leskelődni, hogy mi lehet benne, de Shiratori-sama mindig elfordította, így meg kellett várnom, amíg végigolvassa, és ő maga mondja el, mi történt.
- Valaki meg akarta ölni ezt a Shiranui Kazuot. Ismered? – osztotta meg velem az információt, amire hirtelen nem tudtam reagálni, inkább megdermedtem. – Nekem kell összeállítanom egy csapatot a nyomozásra. Most elmegyek elküldeni pár pokollepkét és üzenek a 6. tisztnek is. – folytatta, majd elkezdett az ajtó felé menni, közben magára húzva az eddig a székén heverő haoriját.
- Nani. – ennyit tudtam kinyögni egy kis fázis késéssel. Ha Ojii-sant megölik, akkor rám kényszerítik a család ügyeinek az intézését és akkor nem tudok többé Shiratori-samának segíteni. Ezt nem hagyhatom. Nekem is be kell kerülnöm abba a csapatba, minden áron.
- Te is készülj, és majd menj a gyakorló tér elé. Ott lesz a gyülekező, ahol elmondom a többieknek az infókat. – nézett vissza az ajtóból, mielőtt még bármit tudtam volna mondani. Eddig is tudtam, hogy Shiratori-sama nagyszerű, de hogy még gondolatot is tudjon olvasni, ezt nem hittem volna. Biztos ő sem akarja, hogy elmenjek mellőle, hiszen akkor több munkája lenne és azt ő se szeretné.
- Hai! – csak ennyit mondtam boldogan, egy mosollyal az arcomon, válasz gyanánt. Mivel nem kellett nagyon készülnöm, így elővettem a házi készítésű tamagoyakit és ettem. Kellett az energia, ha küldetésre megyek és 100%-os akarok lenni. Úgy tűnik, mintha utóbbi időben egyre jobban megkedvelem a tamagoyakit és talán az is lesz a kedvenc ételem. Pedig még Kohaku-dononak azt mondtam, hogy mindent egyformán szeretek. A végén még kialakul az is, hogy valamit megutálok és mi lesz, ha Kohaku-dono, majd azzal akar megkínálni. Teljesen el fogom szégyellni magamat. Ez ellen tennem kell és mostantól változatosan étkezem, de ehhez kellenek könnyen elkészíthető receptek. Hiszen a tamagoyaki egy viszonylag könnyen elkészíthető étel, ezért csinálom olyan sűrűn. Segítségre lesz szükségem, Shiratori-samától vagy Kohaku-donotól vagy akár egy szakácskönyvből.
Viszont most fontosabb teendőm van, a Shiratori-sama által rám bízott feladatot kell teljesítenem. Ezért elindultam a gyülekezőhelyre miután az oldalamra kötöttem zanpakutoumat. Természetesen elsőnek értem oda, mivel ez volt a tervem, hogy a megbeszélt időpont előtt idejövök, így egyenként mutatkozhattam be a csapat többi tagjának, ahogy megérkeztek.
- Szia. Shiranui Haruki, a 9. osztag 4. tisztje. Haruki örül, hogy együtt fog dolgozni veled. – mutatkozok be mindenkinek, persze volt két ismerős is, akikkel bár még csak egyszer találkoztam, amikor beszálltak az edzésbe, amit Shiratori-samának tartottam, legalább tudtam a nevüket, így nekik nem kellett elmondanom a nevemet. Lassan Shiratori-sama is megérkezik és elmondja azt, amit én már tudok, de a többiek először hallják. Miután végzett átveszem a vezetést, hiszen Shiratori-sama is megmondta. És ezzel biztos azt is akarta mondani, hogy én vezetem a küldetést. Tudja, hogy én vagyok a legalkalmasabb és megbízik bennem.
Előre töröm magamat és vezetem a csapatot a célirány felé. Bár én nem a főházban laktam gyerekkoromban, mostanra már tudom hol van, hiszen többször jártam ott. Én a család egy kisebb birtokán laktam, ami majdnem közvetlenül a Seireteit és Rukongait elválasztó fal mellett van.
Amikor megérkeztünk a kapuhoz, nem is kellett semmit mondanom az őr egyből ki tárta előttünk és elénk tárult a szépséges kert. Nem olyan egzotikus, mint Kohaku-donoéknál, de attól még nekem nagyon tetszik. A járdán végigmenve beleszagolok néhány virágba, csak úgy megszokásból, majd bekopogunk az ajtón.
- Konichiwa Ojii-san. – köszöntöm az ajtónyitó nagypapámat. Nem olyan szoros a kapcsolatunk, hogy most a nyakába ugorjak örömömben, de attól még érdekel, mi van vele. Gyerekkoromban nem is találkoztam vele, csak az Akadémia elvégzése után találkoztam vele először, amikor közölte velem, hogy én leszek a család vezetője, mert nincs más vérszerinti rokon, aki vállalná. Azért még mindig hálás vagyok neki, mert helyettem irányítja a családom, annak ellenére, hogy nem vérszerinti családtag, csak beházasodott és felvette a nevet.
Átmegyünk a nappaliba és leülünk beszélgetni, majd Ojii-san elmegy, hogy hozzon egy kis teát, ekkor mindenki elmondja a véleményét, hogyan is kezdjünk hozzá az ügy megoldásához. Az elején csak hallgatok, majd miután befejezték az előttem szólók, elmondom az ötleteikről a véleményem.
- Mivel egy kisebb nemesi családról van szó, így a Shiranui-háznak nincs ellensége. A legtöbb kis nemesi család örül, hogy tartozhat a Négy Nagy Nemesi család egyikéhez és azért küzdenek, hogy megtartsák a nemesi címüket. Haruki szerint a Shiranui család jelenleg nem rendelkezik riválissal. Inkább a békességre törekedik, de Ojii-sant is megkérdezhetjük, ő jobban tudja. A rokonokról nem tudok, mit mondani, nem tartom velük a kapcsolatot, amúgy se vagyunk sokan. A bérgyilkos ötletét pedig Haruki szerint nem kéne elvetni el. Nem feltétlen profi volt a reakciójából ítélve sem. És nem csak profi bérgyilkosok vannak, akár egy kezdő is lehetett. Az viszont igaz, hogy egy bérgyilkos be szokta fejezni a feladatát, ezért is lehet, hogy újra fog próbálkozni. És Harukit nem fogják hatalmába keríteni az érzelmei. Nem olyan szoros kapcsolatban állok Ojii-sannal, persze nem szeretném, hogy meghalljon. – reagáltam az előttem szólók felvetéseire. Nem tetszett, ahogy az az Omote nevezető rám nézett. Talán engem gyanúsít vagy mi, úgy nézett rám, mint a majdnem gyilkosra.
- Talán nem fog tetszeni mindenkinek, amit Haruki ajánl, hogy használjuk csalinak Ojii-sant. Ha egy amatőrről van szó, akkor könnyedén elkapjuk, ha pedig egy rendes bérgyilkosról, akkor is valahogy megbirkózunk vele. – mondom teljes határozottsággal. Talán kicsit furcsállni fogják, hogy pont a célpont rokona ajánlja ezt a lehetőséget, de szerintem egy bérgyilkossal majdcsak elbánunk. Többen vagyunk, mint ő, bár meglehet, hogy ezúttal többen jönnek, ezért nagyon óvatosnak kell lennünk. Persze még nem is biztos, hogy belemennek az ötletembe, de a riválisokról szóló feltevésüket kilőttem, így nem maradt sok, csak a rokonok meg a személyzet. Erre talán, majd Ojii-san ad nekünk választ és utána döntünk a végleges tervről.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25000/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyKedd Jan. 24, 2012 8:21 am

Gondterhelt izzadtságcsepp gördült végig arcomon. Vállaimra nyomasztó súllyal nehezedett a kegyetlen igazság. Légzésem zaklatottan visszhangzott a sötét teremben. Szemeimmel hunyorogva pillantottam körbe, mégis ki merészel velem kegyetlen játékot űzni. Megérzéseim bonyolult rejtély és gyerekes átverés lehetőségét sugták. Ám, magyarázatot nem adtak az elém táruló látványra. A raktár üresen tátongott! ~ Elfogyott a mosásra sorakozó haori?! O.O ~ Teszem fel magamban az érthetetlen kérdést, miközben nagyot nyelve, de bátorságom tetőfokán egy lépést teszek előre. Vesztemre!
Koromsötétnek köszönhetően nem láthattam a talaj fölé kifeszített vékony damilt, melyet kizárólag a fényviszonyok és nem figyelmetlenségem okán, könnyedén átszakítok. A vékony zsinór elpattanó hangjából azonnal tudom, baj közeleg. Gyanakvóan körbepillantva csúsztatom ujjaim Raion markolatára. Készen álltam a rám leselkedő kihívásra. Azonban tettvágyra égő fiatalos lendületem darabjaira törte a másodpercekkel később plafonról lezúduló káposzta – paradicsom – hadtest. Természetesen csodálatos reflektoromnak – reflexeimnek – hála jó néhányat halálba küldtem katana-m borotvaéles pengéjével. Teljes állomány hatástalanításához, legnagyobb sajnálatomra alkalmatlannak bizonyultam. Néhány támadó alattomos módon fejemre pattanva csorbított önbecsülésemen és helyzetem az sem segített, alig vészeltem át a rohamot, újabb érkezett. Előttem egy fehéren sejlő papírrepülő vonalai rajzolódtak ki, ami rövid időn belül orromnak koppanva sorozott meg a benne lapuló kavicsokkal. Több jelzésre nem volt szükséges bíráló - briliáns- elmémnek. Egyetlen személy létezett, ki hasonlóan alantas meglepetésekkel fogadott és egyetlen személy létezett, kivel ádáz harcot folytatok!
~Panaló! ~ Szorítom ökölbe kezemet, hogy ez a vérlázító tette bosszút követel. A felhívásra, pedig válaszolni fogok, de hopp, kaptam valami üzenetet.Surprised Mármint gondolom nem a rajzlapjaiból hajtogatott repülőkkel támad rám, de hát egy vak és kicsi Panna-ról beszélünk! Surprised Azért egy veszett kísérletet tettem, értelmezzem a vörös rengeteget, ne foghassák rám hanyag munkát végzek. Nem említek újat, nem ment! Én mondtam, hogy vak és kicsi ló! Nem megy neki az írás! Ennek semmi köze ahhoz, nekem meg az olvasás. Tökéletesen tudok olvasni, csak még nem jöttem rá, hogyan kell! Egyszer biztosan megoldom, hiszen én mindent megoldok. Ahogy arra is önerőből fogok rájönni mi szerepel a lapon! Rajtam nem fog ki holmi égetni való bokor –fa- . Cool
Győzelmem fényes eredményeként, ami nem annak köszönhető, véletlen szembe jött velem Masa és véletlen megmutattam neki a papírt, ő meg véletlenül elmondta, mi van rajta. Surprised Szóval, teljes mértékig önszántamból és tudásom legjavát nyújtva jutottam el a kilencedik osztaghoz, ahol mostanában kezdek sokat lenni. Itt valami susmus lesz! Jobb, ha odafigyelek miféle cselben törik magukat. Ha abban átcsábítsanak, akkor próbálkozni lehet, mert jól esik, de nem hiszem eljövök. Mi lenne a háborúmmal? Azt hinnék, megfutamodtam!
-A legtüzesebb osztag nulladik, tehát sorban első tisztje, Sierashi Katsuo. Haligali! Cool
Viszonzom a bemutatkozást, mert a gyűlés többi része valamiért nem jutott el hozzám. Talán, nem figyeltem? Surprised Dehogy nem! Nyitva volt a szemem, arról meg nem tehetek a hallásom olyan érzékeny, szeleteli –szelektálja-, mit enged be és mit nem. A körülmények áldozata vagyok. Azon túl úgy se kell többet tudnom küldetés, izgalom, veszély és megmutathatom, mit tudok. Cool Ha már itt tartunk, arra legalább figyelhettem volna hova megyünk. Zavarba, de nem kétségbe ejtő elképzelésem sincs, hova kopogtattunk be. Pontosan ki ez az öreg bácsi? Miért kell védeni? Miért köszön neki, így a kilencedikes? Oh, van sütije!*.*
Gyerekes izgalommal csillan fel szemem erre a szóra, mert koromból adódik, könnyedén elcsábulok, ám akaraterőm erősebb huzamosabb ideig távol tartson a megbeszéléstől. Feléről, így is lemaradtam. A lámpaláz, viszont, olyan tulajdonság, mely nem létezik szótáramban. Cool
-Az is lehet ezt az ellentétet, csak ki akarják használni valami nagyobb vita kirobbantásához. Lehet a nemes nemeseket se kéne kifelejteni. Mármint a főnemeseket, vagy kiket már…-
Tudom is én a nevüket. Nem kíváncsiak rám, akkor én minek jegyezzem meg az övékét? Az összeesküvés elméleteket meg ne kérdezzék, honnan jöttek. Túl sok anime-t nézek. Abban mindig van csavar. Itt is kéne, mert unalmas lesz a küldetés. Főleg, sütemény nélkül. Hatalmas erőket vagyok kénytelen mozgósítani, ne nyúljak hozzájuk. A tea nem foglalkoztat. Még a végén leégetném a nyelvem.
-Akkor terv kell! Surprised
Jegyzem meg államat dörzsölve. Rögtön sokkal jobban hangzik a történet. Végre megvillanthattam szenilis –zseniális- eszemet. Kitalálhattam egy tökéletes elfogási történetet, hogy mindenki láthassa, micsoda felfedezetlen gyöngyszem vagyok. Viszont, gondolkozás közben meg a sütiktől való elszakadás fájdalmában, valami nagyon is az eszembe jutott. Nem tetszett ez a történet. Túlságosan egyszerűen hangzott. A nyomozásokban, mindig itt ütött be a vész. Persze, egyértelmű nem lenne jó, ha a többiek hibájából, újabb fekete pontot kapna Fuji papótól.
-Engem, csak az zavar, nappal volt. A betörő vagy nagyon biztos volt a dolgában, vagy tényleg nevetségesen amatőr. Vagy valami sántít a történetben…Lehet, elkapkodott döntés lenne, bedobni Shir’apót. Mi lenne, ha holnapig várnánk? A tettes mindig visszatér a bűntett helyére! Cool-
Fejeztem be mondandómat egy büszke mosollyal, hiszen magamat is megleptem ezzel a remek végszóval. Tökéletesen illet a mondottakhoz, bár így alapjaiban építettem le az eddig elhangzott ötleteket. Erre mondanám, hoppáré! Surprised Viszont ügyes voltam, szóval ide azzal a sütivel! Megérdemlem!
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzer. Jan. 25, 2012 7:20 am

Ötleteiteket végül sikerül összegyúrnotok és megszületik a végső terv. Ma este őrt álltok és vártok a gyilkosra, hogy visszatérjen. Amint végeztek a megbeszéléssel, éppen visszaérkezik Kazuo egy tálcával a kezében. Szétosztja az öt csésze teát és lerakja a tányér sütit az asztal közepére, majd ő is leül közétek. Mivel Tsuga visszautasította a teát, így azt maga elé vette és, ha nem kéri más, akkor ő maga issza meg.
- Akkor elmesélném, hogy pontosan mi is történt a múlt éjjel. Éppen egy frissítő sétáról tértem vissza a szobámban, amikor ajtóban állva észrevettem egy fekete ruhás személyt. Egyből elkezdtem kiáltani az őröknek és szerencsére az egyik pont a közelben tartózkodott, amire a betolakodó elmenekült. – mesélte el nektek a minapi történéseket, majd egy kis szünetet tartott és folytatta. – Fogalmam sincs ki akarhatott megölni, tudtommal nincsenek ellenségeim. Ezért is kértem a Gotei 13 segítségét. Már nem teljesen bízok a személyzetben sem, a mostani eset után, pedig eddig úgy kezeltem őket, mint a saját gyerekeim. Bár nem szeretném őket vádolni, már nem tudom, kiben bízzak. Ezért sem szóltam senkinek jöveteletekről, csak a kapuban álló őrnek. Neki is azt mondtam, hogy Haruki jön át néhány barátjával. Kérlek, segítsetek! – hajtotta le a fejét előttetek miután elmondta a véleményét és a kérését. Természetesen segítetek neki, mivel ez a küldetésetek és akár együtt is érezhettek vele.
Terveteket megosszátok Kazuoval is, amibe ő egyből beleegyezik, megbízik bennetek, hogy nem hagyjátok cserben. Az viszont zavaró körülmény lehet, hogyha visszatér a betolakodó, akkor valószínű, hogy fel lesz készülve az esetleges extra védelemre és az sem kizárt, hogy többen lesznek. Ez mindenkinek átfut a fejében és már a megoldáson gondolkoztok. megoldás pedig az lesz, hogy elrejtőztök vagy beolvadtok a környezetbe. A lélekenergiátokat biztos vissza kell vennetek minimumra, meglehet hogy egy képzett harcossal is rendelkezik az ellenség.
Még van időtök meginni a teátokat, de lassan gyakorlatba kell átvinni az elméletet. Már érkezésetekkor is már lassan a délután vége volt, most pedig már be is sötétedett. Az akció helyszínének logikusan a hálószobát választjátok, hiszen este általában mindenki aludni szokott. Ez lesz az a szoba, amiben a védelemre szoruló Kazuo próbál meg aludni. Valahol itt kell támadásra készen állnotok anélkül, hogy feltűnőek lennétek.
Hosszú ideig eseménytelenül telik az idő, már kezdhetitek unni a várakozást, amikor egy apró neszt hallotok. Szép lassan osonva érkezik meg a betolakodó és halad Kazuo szobájának ajtaja felé. Amint pár lépést tett a szobában egyből akcióba léptek, nem hagytok neki időt, hogy bármit is tudjon tenni.
Posztolási sorrend:
  • Genki Takashi
  • Tsugahara Nakamura
  • Hiraikotsu Omote
  • Shiranui Haruki
  • Sierashi Katsuo
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25700/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25700/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 6:23 am

Formámhoz hűen, könnyed nyugalommal válaszolok Tsuga-sannak a kérdésére. Annak ellenére válaszolok, hogy a kapitány elmond mindent. De természetesen, csak a kapitány mondandójának elhangzása után beszélek.
- Feltehetően meg akartak ölni egy nemes. Amint hallottad, azért vagyunk itt, hogy megtaláljuk a gyilkost és feltehetően azt is, aki a nemes halálát is akarja.
Nem szaporítom tovább a szót és a közben betoppanó Omotenak is köszönök.
- Üdvözöllek barátom. Igen, amint látod én is itt vagyok. A kapitányom megbízott, hogy járjak el az ügyben. Nem gondoltam, hogy ismét találkozunk, de ezek szerint a téged is alkalmasnak találtak.
Mondtam és a továbbiakban csöndben voltam. Igen, azóta csöndben ülök, hogy elmondtam, hol kellene kezdeni a nyomozást. A társaim persze sok érdekes véleménnyel és ötlettel állnak elő, amire szintén csöndben hallgatok. Úgy tűnik, ők mégis a csak a gyilkost akarják elkapni és nem kideríteni, hogy mégis ki akarja megölni szerencsétlen öreget. Az azonban nyilvánvaló, hogy valahonnan küldték a gyilkost, bárki is legyen az. Elfogadom a teát és halkan figyelem, hogy mit mond az öreg nemes az esettel kapcsolatban. Ez egyre rosszabb, sajnos ötlete sincs, hogy ki és miért akarná megölni. Ezek szerint a megbízó nagyon is okos, hiszen az áldozat nem tud arról, hogy ellensége van. Olyan viszont nincs, hogy senki nem tud indítékról. Ok nélkül senki nem akarhat megölni egy nemest. Az első támadó pedig nagyon úgy tűnik, hogy gyakorlatlan. Hiszen az áldozat amint az őrség után kiáltott, azonnal elmenekült. Shinigami nem lehetett, mert az öreg már régen halott lenne. Az ötletet végül felvázoljuk az öreg nemes lőtt, akinek tetszik, még akkor is, ha az életével játszik egy rakatnyi, ismeretlen shinigami. Lehet, az öregnek van valami tikje. De mindegy is. Az ötlethez van hozzászólásom. Mert, ha mindenkinek el kell rejtőznie valahol, akkor én az öreg szobájában fogok várakozni. Elvégre az ablakon is be lehet jönni. Márpedig, ha valaki bejön abban a szobába és én ott vagyok, legyen, az bárki fel fogom rúgni. Ezt közlöm s a többiekkel.
- Benne vagyok az ötletbe. Annyi kérésem lenne, hogy élve fogjátok el a támadót. Ki kell vallatni, hogy ki a felbujtója. Én ugyanis még mindig kötöm az ebet a karhoz, ok nélkül nem akar senki megölni egy nemest. Legyen az kisnemesi ház, vagy főnemesi. A támadót ki kell vallatni, hogy kiderüljön, ki áll mindezek mögött. Haruki-san, hiába mondja, hogy nincs a családnak ellensége, hobbiból nem támad senki egy nemesre. Arra nem gondolt, hogy esetleg Haruki is veszélyben lehet?
No igen, itt van egy ugyanazon családból két nemesi származású is. Vajon kinek lehet abból haszna, ha megölik a nagypapit? A szolgáknak, akiknek a nagypapi adja a melót? Ugyanakkor nem örökölnek semmit, hiszen nincsenek rokonsági kapcsolatban. Itt van az unoka, neki lenne belőle haszna. De csak nem lehet akkora idióta, hogy valakit felbérel a nagypapi megölésére, mikor meg is mérgezhetné. Szépen lassan, folyamatosan adagolva a szert. A támadó nélkül nem derülhet ki, hogy ki áll a támadás mögött.
- A támadót élve kell elfognunk, ha több támadó van, elég egyet élve elfogni. A többit nyugodtan megölhetik. Én Shiranui-samával leszek a szobában. Nem lenne jó ötlet, ha senki sem lenne vele, miközben megtámadják a házát. Önök hová mennek és hová bújnak, azt majd eldöntik. Én vigyázok Shiranui-samára.
Mondom, és mivel lassan sötétedik, mindenki megy a dolgára. Bizonyára a többiek is kitalálják, hogy hová akarnak állni vagy elbújni. Az ő dolguk. Én, miután az öreg nemes után mentem a szobába az ajtót bezártam és elhelyezkedtem az egyik sarokba. Lélekenergiámat visszafogtam, hogy véletlenül se lehessen könnyen megérezni. Elég gyors vagyok, így a tervem az, hogy amikor valaki belép a szobába és nem koppint előtte kettőt, akkor kiengedem reiatsumat és lesből támadok. Hamar besötétedett és a házra ráborította fátylát a csend és a sötétség. Unalmas percek teltek, amik óráknak tűntek. Végül azonban a támadó mégis csak felbukkant és mivel nem koppintott kettőt, amint meglátom a szobában, kiengedem reiatsumat. Ez megdöbbentheti egy pillanatra, a következő pillanatban azonban mellé shunpozok, majd az Ashige nevű hakuda technikával próbálom fejbe rúgni. A technikát minél gyorsabban hajtják végre, annál nagyobb a hatékonysága. Ennek ellenére, csak remélem, hogy sikerül a technikát úgy alkalmazni, hogy az a támadót lefegyverezze.
- Riadó!
Kiáltom és remélem nem valami éjszakai szobalány, aki hancúrozni jött a nemes úrral.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te12200/15000Családi kalamajka 29y5sib  (12200/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyKedd Jan. 31, 2012 5:44 am

Végül a gyűlésre az utolsó megbízott is befutott. Egy érdekes bemutatkozáson esett át. A legtüzesebb osztag? Ezen pislogtam párat, hisz fogalmam sem volt, hogy most konkrétan miről akar beszélni, mert tudtommal nem nagyon voltak csoportosítva az osztagok, eltekintve a 2. és a 12. osztagtól. Ez a kettő volt az, aminek fontosabb külön szerep jutott a Gotei 13-ban, na de a „Legtüzesebb osztag”. Valószínűleg a 10. osztag tagja lehet, már ami a beállítottságát illeti ilyen téren. Megfordult a fejemben, hogy ez egy öngyilkos küldetés, hisz eleve semmit nem tudunk. Mi van, ha a háttérben sokkal komolyabb dolog áll, mint azt elsőre képzeljük, vagy valami még annál is nagyobb. Jó, nem fogok összeesküvés elméleteket gyártani most rögtön, hisz arra később is ráérünk, csak ilyenkor az ember fantáziája beindul, és akkor nincs megállás. Ahogy láttam mindenki rettentően meglepődött, hogy az öreg Shiranui eléggé óvatlan, de hát ezen én is meglepődnék. Ha az ő helyében lennék, akkor biztos, hogy megkétszerezném az őrséget, és minden mozgósítható őr és hasonló testőrség a közelemben lenne a nap huszonnégy órájában. Még arra a bizonyos helyre is ők kísérnének el, és az ajtó előtt várnának, amíg végzek. Végtére is mindegy, szerencsére nem így alakult, és ha kell meg tudom védeni magam – itt a Zanpakutom markolatgombjára helyezem a kezem, hogy megnyugodjak, meg van még. A teát elutasítottam, de az öreg nem teke-tóriázik, maga elé húzza a nekem szánt csészét, majd ő maga fogyasztja el. Ahogy látom rafkós az öreg, mert ezek szerint magának nem hozott. Egyszer még régen – életemben – megszívtam egy teával. Vagyis a testvérem szívatott meg. Teletette homokkal és még egy apró legyet is sikerült úgy eláztatnia benne, hogy nem lehetett észrevenni, én meg gyanútlanul szépen megittam. Vagyis csak félig, mert éreztem, hogy valami nem stimmelt és rögtön kiköptem. Na persze én vittem el a balhét, hogy miért köpöm ki a teát. Hiába mondtam, hogy ez meg az volt benne, nem hitték el, és én voltam végül maga az ördög, hogy ilyet mertem tenni. A gondolataimat a mini-tanácskozás hozta vissza a jelenbe. Röviden összefoglalta, hogy mi történt előző éjjel, majd elmesélte, hogy nem tud ellenségekről, akiknél olyan messzire fajult volna a dolog, hogy meg akarják ölni. Végül a meséje siránkozásba ment át.
~ Nem bízik a saját őrségében? Az már nagyon nem jó. - Ahogy kinéztem az ablakon, a nap már jócskán vöröses narancsra festette az eget, ahogy éppen lefelé menőben volt, hogy átadja a helyét az éjszakai műszakos holdnak, aki majd álmosan figyel minket, míg melózunk. Ráadásul még rejteket is ad az esetleges támadónak, vagy támadóknak, akik így egy fekete ruhában könnyű szerrel, és észrevétlenül beosonhatnak, majd megkísérelhetnek egy újabb támadást. Sebaj, mi öten elegek vagyunk ahhoz, hogy le tudjuk ezt a feladatot és mindenki ép bőrrel ússza meg a dolgot. Shiranui nyugovóra tér, mi pedig megkezdjük az ismeretlen gyilkossági kísérletet elkövető utáni hajszánkat. A reiatsu-inkat minimálisra vesszük vissza, hogy ne ijesszük el a betolakodót és esetleges társait. Takashi, egy 2. osztagos tiszt úgy dönt, hogy ő lesz bent az idősebb Shiranui-val a hálószobában, így ha valaki az ablakon át akarna megpróbálni bejutni, akkor is lesz legalább egy, aki az útját állja. A terv rendben van, én erre rábólintok, majd én is pozíciót választok magamnak.
- Nos, akkor én a szoba jobb oldalán foglalok helyet, és onnan várok, vagy alkalom adtán rontok majd be. – bár ez fölösleges volt, a jobb oldal lényeges, viszont jobb oldalról könnyebbnek tűnik támadni számomra. Visszavettem a reiatsumat a lehető legminimálisabbra, hisz az sem jó, ha túl alacsony, így próbáltam Shiranui őrei szintjén tartani a lélek energiám. Még egyszer leellenőrzöm, hogy a Zanpakutom biztonságban van-e az oldalamon, majd néha-néha téve egy-egy kört várok, hátha történik valami. Persze semmi. Ilyenkor sosem történik semmi, bár az a kérdés foglalkoztat, hogy mennyire akarják holtan látni az öreget. Lehet, hogy az előző kudarc elvette a kedvüket tőle, és felhagytak, vagy új tervet készítenek, de akkor minimum egy hétig biztonságban van Shiranui. Mikor belekezdenék a következő gondolatmenetembe neszezésre leszek figyelmes. Az öreg hálószobájának ajtajához rohanok, és ha komolyabb zajt hallok, ne adj isten összecsapás hangjai szűrődnek ki, de mégis egyik társam, Takashi hangjára rontok be a háló szoba ajtón, majd előrántom hűséges társam Sanda no Hanmat. Rendesen szemügyre veszem a támadót, leginkább az arcát, hogy ha megint elmenekülne, tudjuk kit kell keresni majd. Minél jobban memorizálom, majd ha támad, egy próbát teszek a támadása blokkolására, aztán lehetőség szerint, egy ellentámadást indítok a fegyveremmel. A lélekenergiámat csak lassan kezdem növelni, épp annyira, hogy bírjak a támadóval, hátha többen is vannak, akkor nem lenne jó, ha mind egyszerre éreznék meg a reiatsu-ink maximumát.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te7600/15000Családi kalamajka 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzer. Feb. 01, 2012 9:38 am

Kicsit meglepett a lány, amikor nem ugrott nekem. Egy ilyen kislánytól azt vártam volna, ha valaki ilyen ridegen közli a tényeket, hogy neki ugrik és megpróbálja megfojtani. Azonban nem így történt, ezért elégedett vagyok. Egy újabb dolog, ami nem az én elképzeléseim szerinte történt. Mivel Haruki ilyen jól válaszolt, teljes mértékben elismerem, hogy itt legyen közöttünk. A terve pedig... mintha gondolatolvasó lenne. Én is hasonló dologra gondoltam.
Elégedetten elmosolyodok a terven, főleg, hogy a többiek is beleegyeznek. Végül visszaér az öreg. Azonnal jelzem, hogy kérek teát, ráadásul a sütiből is veszek. Kell az erő a továbbiakban... Majd a célszemély nekilát, hogy előadja a történetét. Miközben majszolgatok odafigyelek rá. Nagyon gyanús nekem ez a támadás. Fényes nappal valaki átjutott az őrökön. Ez arra utal, hogy az illetőt vagy ismerték és később öltözött be, vagy profi az illeti. Azonban a későbbiekben nem volt képes elvégezni a feladatát, tehát ezért inkább annál a teóriánál maradok, hogy az illetőt nagyon jól ismerik.
Miután befejezzük a csevejt, eljön az idő a cselekvésre. Mindenki keres magának egy helyet, ahol eltűnik a színről. Én a szobának a mennyezetében foglalok helyet. Kiveszek pár lapot a mennyezetből, majd felmászok a gerendák közé. Természetesen a lyukat nem hagyom meg, azonnal eltüntetem(vissza rakom a kivett lapot), majd lecsökkentem a lélekenergiám, hogy ne vegyenek észre. Ezután már csak annyi dolgom van, hogy várok
Sokáig nem történik semmi. Unottan várom, hogy történjen valami, de semmi. Ez nagyon olyan helyzet, mint amikor életemben meg kellett ölnöm valakit. Annyi a különbség, most nem azért várakozok itt, hogy valakit eltegyek láb alól, hanem azért, hogy megmentsek valakit egy gyilkos elől. Végül elérkezik az idő, amikor cselekedni kell. Legalábbis jó lenne. Amint meghallom a közeledő léptek zaját, leemelem a mennyezet egy darabját, csak hogy gyorsabban le tudjak ugrani, ha baj van. A riadót Taka fújja. Valószínűleg a többiek is azonnal ugranak erre, legalábbis a hangokból ítélve felélénkül a lenti közeg. Én is elhagyom az őrhelyem, azonban én nem a betolakodó felé mozdulok. Az is lehet, hogy elterelés, éppen ezért én az ablakhoz vetődök, hátha onnan is jönne valamilyen fenyegetés. Bár amilyen ricsajt csapott Taka, nem valószínű, hogy más is jönne. Fő az óvatosság! A többiek pedig el tudják intézni azt, aki az előbb érkezett.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te19200/30000Családi kalamajka 29y5sib  (19200/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyVas. Feb. 05, 2012 11:37 am

Javában zajlott az ötletelgetés, mindenki elmondta mit gondol az esetről. Ennek igazán örültem, hogy mindent megtesznek, ami tőlük telik, hogy sikerrel záruljon a küldetésünk. Bár nem sokat tudunk az esetről csak azt, hogy egy gyilkossági kísérlet történt, így csak vaktában tapogatózunk és felvetünk minden lehetőséget. Ebből minél többet megpróbálok kizárni, hiszen nekem több rálátásom van a dolgokra még, ha csak egy kicsivel is.
- Miből gondolja, hogy nappal történt az eset Katsuo-san? – tettem fel a kérdést az imént megszólaló fiú felé fordulva. Nem tudom ki mondhatott neki ilyen butaságot, egyértelmű, hogy este történt, hiszen az ilyen akciókra az a legmegfelelőbb időpont. Bár a felkérésben nem volt leírva tudtommal az időpont, akkor még mindenkinek tudnia kéne, hogy mikor szoktak ilyen esetek történni. Ha nappal történt volna, akkor biztos leírták volna azt is, hiszen az szokatlan lenne. Remélem a többiek, ezzel félrevezetve, mondandójukból eddig nem vettem ezt ki, de majd figyelek.
- Ojii-san mondd el végre Harukiéknak, mi is történt pontosan. Csak az alap dolgokat tudjuk. – egyből letámadom kérésemmel a visszaérkező papit, amint elkezdi szétosztani a teát. Miután vére leült elkezdte mesélni a történteket és megtudtam, hogy jól sejtettem és tényleg este történt az eset és nem beszéltem sületlenségeket. Amikor már Ojii-san áttért az érzéseire az esettel kapcsolatban nagyon megsajnáltam őt és mindenképpen segíteni akartam neki, ha nem ez lenne a küldetésem, akkor is megtenném. Ő már elég öreg, nem kéne ilyenekkel felzaklatni őt.
Az viszont elgondolkodtatott, amit a legvégén mondott. Nem a segítségkérés, hanem amit az őrnek mondott. Tudta, hogy én is fogok jönni, vagy ez volt a parancsban? Shiratori-sama biztos mondta volna vagy azt akarta ezzel elérni, hogy vegyem kötelezőnek a feladatot? Tudom, hogy ő milyen kedves és csak nekem akar ezzel jót, de én shinigami vagyok és tudom, hogy a parancs az parancs. Meg amúgy is, ha ő mondja, akkor is megcsinálok mindent.
- Feltételezéseink szerint, ma újra fog támadni a tegnapi illető, szóval Ojii-san próbálj meg a szobádban aludni, addig Harukiék elrejtőznek, és ha megjelenik az elkövető mindent megtesznek, hogy elfogják. – avatom be terveinkbe Ojii-sant, ha már senki nem teszi meg, pedig vártam, hátha más elmondja neki, de ha nem hát nem. Nekem megfelel így is, legalább látszik, ki is itt a csapatvezető.
- Genki-san Harukit nem kell félteni, meg tudja védeni magát. – fordulok a 2. osztagos tiszt felé, hogy megnyugtassam, nem vagyok olyan gyenge, hogy holmi kis gyilkos elkapjon. Attól még, hogy lány vagyok, egy magas rangú tiszt is, aki nem a szép pofijával érdemelte ki a rangját. Ezen kívül még azt is kivettem az előbbi felszólalásból, hogy irányítgatni akar minket. Csak is én főnökösködhetek itt, másnak nem adtam rá engedélyt. Pedig, amikor edzést tartottam Shiratori-samának, akkor viszonylag jó benyomást tett rám, de mostanra ez már elmúlt.
- Ha többen is vannak, akkor sem öljük meg őket. Mi különbek vagyunk náluk és nem vagyunk gyilkosok. Nem ítélkezhetünk felettük, majd a 46-ok Tanácsa eldönti, mi lesz a sorsuk. – szólok be ismételten Genkinek következő parancsolgatásos megszólalása után. Arról nem is beszélve, hogy kétszer mondta el ugyan azt. Az előbb már mondta, hogy élve kell elkapni a betolakodót, most minek kell még egyszer elmondani?
Már be is sötétedett, így kezdhetjük az akciónkat, gyorsan felhörpintem a megmaradt teát a csészéből és indulhattunk is. A csapat neki is vágott az útnak a hálószoba felé, élén Ojii-sannal. Ekkor eszembe jutott, hogy gyorsan el kell intéznem valamit, még mielőtt elkezdjük a terv kivitelezését.
- Az őrök álljanak valahol készenlétben, de ma este ne járőrözzenek. Harukiék fogják védeni Ojii-sant. Ha valami nagy zajt hallanak, akkor azonnal jöjjenek Ojii-san hálószobájához. – kerestem meg egy őrt és adtam neki utasításokat a teendőikről. Minden eshetőségre fel kell készülni, ki tudja mi fog történni. Lehet, hogy éppen az ő segítségükre lesz szükség valamilyen formában.
Érem utol a társaságot egy shunpoval, amikor már majdnem odaértünk a szobához. Búvóhelyemnek egyből kinéztem magamnak az ágy alatti részt. Onnan rá is látok az ajtóra, amit Genki bezárt maga után. Na, ez talán egy talán egy jó ötlet volt, de a betörő biztos ki tudja nyitni. A hangjára pedig egyből felfigyelhetünk és felkészülhetünk az elfogásra.
Jó hosszú ideig kellett várnunk, mialatt majdnem leragadtak a szemeim, de sikerült megtartanom az éber állapotomat. Legalábbis annyira, hogy ne merüljek mély álomba. Egyszer csak meghallom a zár hangját, hogy valaki matat rajta. Tudtam, hogy itt az idő és kivertem az álmosságot a szememből. Végignéztem, hogy szép lassan kinyitja az ajtót és belép a szobába. Már teljesen készenlétbe voltam, kibújtam az ágy másik oldalán és guggolva várta a megfelelő alkalmat. Közben figyeltem a többieket is, hogy ők is készen állnak-e, de persze egyedül is elbánnák vele, csak többen könnyebb. Nem kell megerőltetnem magamat. Amikor már elég közel ért az ajtó és az ágy közötti tér közepéhez, előugrottam és egy rúgást indítottam a hasa felé. Ezzel, majd jó elkapom és kirepítem ahonnan jött. Tökéletes lesz, ha nem sül el valami balul. De nem sülhet el semmi, hiszen én profi vagyok, biztos sikerülni fog.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25000/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyKedd Feb. 07, 2012 4:44 am

~Hoppáré! Megint…~ Bölcsen simítottam végig államat. Aprót jelét se adtam kisíelésem – kisiklásom – jelének. Kialakuló kínos helyzet rossz fényt vethetne rám, ha nem tudnám kezelni. Már pedig én tökéletesen ura vagyok a – történelemnek - történetnek. Számított időhöz képest így is hamarabb buktattam le magam, de nem hiába vagyok én az eredeti és utánozhatatlan, nem pedig fellegbátorító – felháborító – módon külsőmet birkózó – bitorló - Masa! Ő belepirulna ebbe a csúfos kudarcba. Nem emésztené meg, kiderült figyelmetlen volt a tájékoztatáson, meg nagyjából eddig egyetlen szó sem jutott el hozzá. Nem rendelkezett olyan magas fokú zseblámpával – zsenialitással -, mint szerény személyem, aki halált megvető higgadtsággal kezelte az összes nehéz pillanatot. Mást se bizonyít, jelen esetben se szorultam rá imádott édesanyánk szoknyájára, vagy miféle óvásról magyaráztak állandóan. Egyszer kísérletet tettem az óvatosság és szülői szoknya kacsolóját – kapcsolatát - megfejteni. Felvettem anya szoknyáját, de nem tapasztaltam nagyobb biztonságot, csak annyit, fodros ruhák nevetségesen megalázóak és soha nem megyek a közelükbe. Jobb, ha nem bolygatom tovább a fájdalmas múltat és visszakanyarodok a kelengyétlen – kellemetlen – beszélgetésre! Ott tartom, már nem emlékszem mit akartam tenni, de imponálás – improvizálás - mindig profi szinten ment. Némi hitetlen pillantással, teljes ártatlanságban fordulok Shiruki felé. Magabiztosan csengő hangon adom tudtára, önhibámon kívül jegyeztem meg hamis információt.
-Nem akkor lett volna? Biztosan félretájékoztattak!-
Hümmentve csóválom meg fejem, micsoda mulandóság – mulasztás – áldozatává váltam. Még halvány bólintást is megejtek Shir’apó felé, mikor kérésünkre újra elmeséli savanyú – sanyarú – sorsát, mármint csak az estéjét. Be kell vallanom nagy segítség volt. Kicsivel jobb a közérzetem, immáron ismerem a részletek és teljes egészében hallhattam a támadás menetéről. Nem volt benne semmi különös, bár az feltűnt a betörőt meglepte nincs ott Shir’apó. Ezzel ki lett csukva minden este, ugyanakkor sétál. Valószínűtlennek tartom, ne puhánykodták – puhatolták - volna ki, mikor merre jár, hogy a kellő pillanatban csaphassanak le rá. Hacsak nem kerestek valamit, mert tudták mindig tesz egy könnyed vacsora levezető barangolást. Viszont, ha így lenne, akkor újfent jöhetne a hoppáré Surprised , mert nem lenne fikszált – fix – az emberölési kísértet –kísérlet - . Szép kis szalamandra – kalamajka - ! Nyomozós filmekből megtanultan, bizonyítvány – bizonyíték – kellett, ilyesmit bekiabálhassak, csakhogy az nem volt. Ebbe kezdett belesajdulni fejem Túl fiatal vagyok még a stencihez – stresszhez -. Másrészt, rájöttem, én ezeket a „ki a gyilkos” játékokat sose szerettem. Jobban feküdt nekem a rabló, mint panda – pandúr – szerep. Izgalmasabb volt bankot fosztani, mint találgatásokkal lebuktatni az elkövetőket.
-Ne aggódjon, Shir’apó! Elkapjuk!-
Villantottam meggyőző mosolyt szegény idős bának. Attól, cseppet se tetszik bekötött szemmel üldözzük a csacsit, hogy feltűzhessük farkincáját, még nem mutathattam bármilyen jelét az aggodalmamnak. Fejtetősség –felelősségteljes - felnőtt reakcióját követelte a pillanat. Rossz volt nézni, miként hajlong rossz hátával. Meg kellett hinteni egy kis bizakodó buzogánnyal –buzgósággal -. Különben is rögtön jobb lett a kedvem, félre lehetett dobni a gondolkodást. Mehetett az akció! Alig vártam bemutathassam, milyen fantasztikus reflektorokra – reflexekre – tettem szert Panalóval folytatott ádáz harcaim során. Nem beszélve remek ötlet arzenálomról! Az óvodában mindig büntetést kaptam, mert damil, gödör, és pokróc segítségével csapdába ejtettem a többieket. Ők mondták, fogócskázzunk! Arról senki sem szólt, kergetni kell a másikat és nem rejtett csapdákba csalni. Körülmények, na meg lángoló elemem – lángelmém – áldozata voltam.
- Elvágom az egyik menekülési úttól. Az ajtót választom. – Mutattam rá akár a pokemon-ban. Kivéve, hogy nem volt ellenőrzős – ellenzős – sapkám, meg a fa se látszódott fura szavakat motyogó élőlénynek és még labdát se adtak, amit hozzávághattam volna. – Kérhetnék egy hálót? Surprised -
Húzom elő zsebemből a Watta-bá horgász készletből kölcsön kért vékony, hófehér damilt, mert egyszer visszaadom neki! Nem loptam el, csak ott hevert előttem a földön, szóval úgy gondoltam, ha már ott van fel is vehetem. Remekül jött, ha unatkoztam és mondhattam, Raion pók mesterségét gyakorolom. Nem kell rondán nézni. Egészséges gyermeki füllentés, bár mentségemre szóljon, néha tényleg próbáltam formákat fűzni, fonni, vagy minek hívják. Az a kevés gyakorlás tökéletesen elégséges kivételes tehetetlenségem – tehetségem – felszínre hívásához. Nem szükségeltetik több, mint kézhez kapjam a kért, vagy ahhoz hasonló anyagot, melyet kemencének – kelepcének - fogok használni. Több szót nem is érdemelt kivételes tehetségem! Máris nekiláttam damillal felkötözni a dolgot. Persze, ügyeltem, ne csomózzam sehova. Végén nevemhez méltó győzelem helyett kudarcba fulladna fantasztikus tervem. Így, viszont izzóbb – izzasztóbb - melóval járt fellógatni azt a makacs anyagot. Természetesen megoldottam, mert rólam van szó! Már, az éles teszt volt hátra. Ajánlottam a csapdafogónak le is essen, ha eleresztem.
-Felfüggesztve az ajtó fölé. Amikor támadtok, próbáljátok ide terelni és ráhúzom a piszkos lepedőt! Cool
Ahogy kell. A főszereplő mindig késik, de vele van tele az összes címlap, mert övé a végső szó és ő gyűjti be a fő gonoszt. Ha minden gát szakadna, úgy is van „b” tervem, hiszen megtanította Hannibal, mindig legyen takarék – tartalék – ötleted. Fogom és lesokkolom Raion-nal. Hatásos? Cool Igazából, azzal is indíthatnám, behálózom vele az egész szobát, de ha már le kell csökkenteni a lételemet – lélekenergiát -, amit úgy teszek értenék mi lenne, miközben fogalmam sincs miről beszélnek. Biztosan arra, ne használjunk képzelgést – képességet -, szóval Raion marad a helyén. Pedig egyszerűbb lett volna a munka, kipihentebb lehetnék. Utóbbit, gyorsan visszaszívom. Addig álldogálhattam az ajtó mellett, lassan anya varrókészletét éreztem bennük és már erősen készültem leellenőrizni szemhéjam belsejét. Régen láttam! Úgy tűnt rubin – rutin – vizsgálatra szorul, amit egyre készségesebben teljesítettem. Csak, hogy arra sandíthatott fel kék szempáron, valaki tolvaj készlettel vacakol. Mellékesen elég sokáig. Komolyan megfordult fejemben, barátságosan beengedem, ha már útban vagyok. Essünk túl hamar a színészes – szívélyes – fogadtatáson! Szerencsére nem kellet mozdulnom, mert a matatás abbamaradt, majd halk kattanással máris egy fekete alak lépett a szobába. Nagy volt a késztetés üssem le a karnyújtásra lévő vázával, de tartottam a végrehajtó szerepemet és meghúzva magam az ajtó takarásában, vártam a többiek zajos előadására. Igen, kung-fu akcióban nem volt hiány. Már tényleg sajnáltam nem fogtam meg azt az átkozott cserepet – kerámiát -.
-Útban vagy, az ég szerelmére!-
Mordulok fel homlokomra csapva. Berontó társunk igazán sikeresen elrontotta a tiszta elfogás lehetőségét, amire egész eddig készültem. Ettől nem estem pánikba! Annyira nem vagyok alföldi – amatőr - földre dobjam magam és vergődjek. Azt csak akkor teszem, ha elfogyik a csokis kuglóf! Mivel itt kaja nincs, csak kőkemény akció, kihasználom, amíg ő és Shiruki megejtik a kezdeti aligátor – agresszív – köszöntéseket és aktivizálom a shikai-om. Nyugodtan civakodjanak. Addig a kutyának, vagy macskának, vagy milyen állatnak, ha egyáltalán az, szóval neki se tűnik fel, pillanatokon belül rövidre tudom zárni a betörő pályafutását. Az számít, ne mozogjon túl fürgén. Ha az orrom előtt hadakoznak, könnyebben rácsavarom a hálókat, aztán meg jöhet a finom áramütés. Rostélyos lesz a vacsi!
-Ka’bumm! Cool
Ejtem ki erélyesen győzelmemet jelző szavamat, ha sikerrel járunk. Elvégre, arról volt szó gyorsak legyünk, éljen és fogjuk el. Én, csak segítettem a rendelkezésre álló eszközeimmel. Türelmetlenül lázas – lázadó – fiatal vagyok. Neutral
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyVas. Feb. 12, 2012 10:24 am

A betolakodó nagy csöndben érkezett a szobaajtajához éjfekete ruhájában, ami csak a szemét nem takarta. Amikor az ajtózárral matatott lehet, hogy már fel volt készülve egy esetleges csapdára. Ennek ellenére minden előkészület nélkül lépett be a szobába. A szoba közepe felé megállt és várta, hogy történjen valami.
Először Takashi termett mellette és próbált rátámadni egy erőteljes és gyors technikával. Már úgy tűnhet, hogy biztos célba talál, ennek ellenére az utolsó pillanatban a betolakodónak sikerül elhajolnia előle. Ekkor pedig egyből Haruki rúgásával kellett szembe néznie, ami sajnos szintén nem járt sikerrel. Mielőtt eltalálta volna a célpontot, ő megragadta a lány lábát és megpörgette maga körül. Ezt a pörgést először arra használta fel, hogy Takashit eltaszítsa a közeléből és az ajtó közelében álló Tsugára lökje. Néhány forgás után Harukit is elengedte és Katsuora dobta. Ezután az ablakot őrző Omotéra nézett egy pillanatra, majd az ő általa megnyitott mennyezeten távozott.
Ez az egész jelenet olyan gyorsan történ, hogy alig tudtatok tenni valamit ellene, de megpróbáltátok. Mielőtt még észbe kapnátok és utána mennétek, egy dobbanást hallotok a folyosón, mivel a betolakodó nem maradt a mennyezetben. Amint összeszedtétek magatokat, mind utána rohantok és egy másik folyosóra fordulva meg is találjátok egy másik férfival egyetemben.
- Milyen energikusak vagyunk ezen a kései órán. – szólt hozzátok az ismeretlen férfi, majd megvárta, amíg közelebb értek és utána folytatta mondókáját. – Rég nem találkoztunk Haruki-san. Jaj, de milyen modortalan vagyok, a vendégeink még nem is ismernek. A nevem Saito Ryuunosuke, a Saito nemesi család feje. Ennyi elég is lesz magamról, inkább beszéljünk a feltételeimről. – amint félbehagyta mondandóját egy őr jelenik meg mögöttetek, aki a zajok miatt talált rátok, hogy jelentsen valamit.
- Kazuo-sama eltűnt a szobájából. – ebből már sejthetitek mit is értett a feltételek alatt legújabb ismerősötök és miután egy újabb fekete ruhába öltözött személy bukkan fel nála az eszméletlen Kazuoval már biztosan tudjátok.
- Remélem, már értitek, milyen helyzetben vagytok. Ha részt vesztek a kis játékomon, akkor nem esik bántódása az öregnek. Csak el kell jutnotok hozzám és legyőznetek az embereimet. Egyszerű nem? Akkor kezdődhet is a játék. – fejezte be mondandóját, majd az egyik fekete ruhás egy füstbombát dobott a földre, ami elrejtette őket előletek. Amikor pedig elült a füst, már csak hűlt helyüket találjátok. Ahogy jobban megnézitek korábbi tartózkodási helyüket, Omote észreveszi, hogy az egyik helyen más hangja van a padlónak, amikor rálép. Itt rátaláltok egy titkos lejáratra, ami egy földalatti alagútba vezet.
A járat viszonylag keskeny, körülbelül ketten fértek el kényelmesen egymás mellett. Ennek ellenére egy más mögött haladtok egy sorban (a posztolási sorrendet megfordítva, Katsuo az első, Takashi az utolsó). Egy kis séta után elértek egy lépcsőhöz, ami csak néhány lépéssel visz titeket lejjebb. Amint Katsuo leér a legaljára nemsokára egy fal emelkedik fel mögötte, aminek hangjára megfordul, hogy saját szemmel is lássa, mi történik mögötte. Ezután mindenki érezheti, hogy nem tud megmozdulni, teljesen meg van dermedve.
Családi kalamajka Shot0003bj

- Itt is van az első feladatotok! – szólal meg egy hangszórón keresztül egy számotokra ismeretlen hang, majd fölöttetek kinyílik egy-egy rés, amiből sapkák repülnek a fejetekre. – Hármatoknak fehér sapka van a fején, a maradék kettőnek pedig fekete. Csak az szólalhat meg, aki tudja milyen sapka a sajátja. A tippelést nem javaslom, aki rosszat mond, egy csapdát aktivál és magával rántja a többit is. Sok sikert a gondolkodáshoz. Várom a megoldást. – a feladatotok adott és ezúttal csak magatokra számíthattok, nem beszélhettek egymással, mert az is annak számít, mintha a megoldást mondanátok. Csak is előre tudtok nézni és saját sapkátokat nem látjátok, csak a belsejét, ami mindnek szürke és ez nem a jó megoldás.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25700/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25700/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Feb. 13, 2012 11:04 am

Az események eléggé felgyorsulnak. Kezdjük ott, hogy a támadó sokkal gyorsabb, mint azt reméltük. Az ashige elkerülése méghozzá úgy, hogy gyakorlatilag meglepetésként támadtam, arra utal, hogy sokkalta képzettebbnek kell lennie nálam. Akkor viszont mire föl az előző éjszakai bénázás, amiről jelentést tett a bácsika? Ha van egy ilyen jól képzett emberük, miért hátrált meg az előző? Nem tudom gondolatmenetemet végig vinni, ugyanis a támadó elkapja Harukit és meglendíti. Aljas módon Harukival üt meg és esek neki Tsugának. Miért pont Tsugának? Miért nem esett inkább rám Haruki? Ha már nő, legalább a puhább és kellemesebb részével találkoztam volna össze. De nem, ezek a körülmények összejátszanak ellenem. Még jó, hogy nem vagyok paranoiás, mert akkor most hanyatt homlok menekülnék vagy elbújnék egy sarokban és sírnék. De szerencsére ez nem áll fenn. Legnagyobb sajnálatomra Tsugának vágódok nyekkenve egyet. Szerencsére ez ugyan nem halálos ütés, de kicsit megszédülök a hirtelen jött ütéstől. Próbálok feltápászkodni és közben fancsali képet vágok, mert bezzeg a piromániás tizedik osztagosnak meg szerencséje van.
- Segíts már Tsuga, felkelni!
Mondom társamnak, aki valószínűleg megsínylette, hogy találkozott velem. Nekem legalábbis biztosan fáj a fejem a dolog után, mondhatom kellemetlen randi volt. Miután sikerült feltápászkodni, a plafon felől halljuk, hogy végig szalad. Avagy mászik. Elsőként pattanok fel és hagyom el a szobát, gyorsaságom révén erre van is esélyem. A budi felé vezető folyosóra érve össze is találkozom a támadóval és egy jó kedvű hapekkal. A megjegyzésére, hogy mennyire energikusak vagyunk, csak annyit mondanék hirtelen, hogy.
- Hadou 04: Byakurai!
Mire észbe kapok, már ki is mondtam a támadás nevét, a fószer azonban csak mosolyog, amitől roppant meglepődök. Annyira, hogy mire észbe kapok, már minden társam utolért. Ekkor kiderül néhány dolog. Elsőként az, hogy Saitonak hívják és egy nemesi ház feje. Ja kérem, csókolom elég egy idióta alak, ha saját maga jön megölni szegény papit és még be is mutatkozik, öt shinigaminak. Ennyire idióta nem lehet, főleg, mivel Omnitsukidous egyenruhámat viselem. Az is kiderül, hogy Harukit ismeri. Ez még jobban elkeserít, mert ezek szerint mégis csak van valaki, aki nem szereti a nagypapit. Talán Haruki volt udvarlója? Ki tudja? A mai világban, a nemesek között bármi megtörténhet. Ekkor jut eszembe.
- Ki maradt a szobában?
Kérdésemre egy őr adja meg a pontos választ, hogy gyakorlatilag senki. Igaz ezt nem ilyen félvállas kijelentésként közli, hanem aggódva, hogy nagypapi bizony eltűnt.
- Idióták!
Káromkodok szépen, nagyon is jól tudom, hogy egy híres shinigaminál ez bizony nagy duma volt és bírták is az arcát. A nevét azonban elfelejtettem, hogy ki mondogatta, tehát ezt nem is közlöm velük. Nem is tudnám elmondani, hogy ki volt. Lényegtelen, az azonban kiderül a továbbiakban, hogy Saito papa játszani szeretne. Méghozzá bújócskát akar fogócskával vegyítve. Ez az manusz teljesen lökött. Elrabolja nagypapit csak azért, hogy utána bújócskázzon velünk? Ráadásul, ha eljutunk hozzá és legyőzzük az embereit, akkor csak úgy elengedi nagypapit? Mi meg majd nyújtsunk is neki kezet, hogy: jáj, de okos húzás volt tőled. Imádjuk ám ezt a játékot.
- Te nem vagy teljesen komplett. Öt shinigamival akarsz játszadozni? Komolyan mondom, neked elmentek otthonról.
Mondanék neki még valami szépet, de ekkor füstbomba robban és eltűnik Saito, a nagypapi és az emberei is. Hát ez nagyon jó. Ezt imádom. Én kérem, egy gyilkológép vagyok, ölésre neveltek nem arra, hogy játszadozzak egy idióta nemessel, aki kockáztatja, hogy kivégzik. Lélekrablás, könnyű testi sértés, gyilkosságra való felbujtás.... veszem sorra a vádpontokat, amiket eddig Saito nemes papi begyűjtött magának. Élvezet lesz házkutatást tartani Saitoéknál. Haruki felé fordulok.
- Ojji-sannak nincs ellensége, senki nem akarná bántani.
Mondom neki nyávogó hanggal, egyértelműen őt utánozva. Majd hangot váltok.
- Tényleg nincs senki, aki bántaná... csak egy nemesi család feje, meg a kompániája. Tényleg senki sincs, aki bántaná. Most mégis, hol találjuk meg a nagypapit?
Kérdésemre nem kell válaszolni, mert Omote megtalálja a csapóajtót. Más lehetőség nincs, úgy döntünk, hogy kinyitjuk és lemegyünk a ... pincébe? Mégis miféle biztonsági intézkedések ezek, egy nemesi ház életében? Egy másik nemesi ház feje kitűnően eligazodik? Na ne, ilyen nincs.
- Én azon a véleményen vagyok, hogy erősítést kellene hívni.
Mondom, de nem úgy tűnik, hogy egyetértenek velem, mert mire észbe kapok, már mindenki elhúzott délnek, vagyis lefelé. Kénytelen kelletlen muszáj vagyok utánuk menni. Mégsem hagyhatom szegényeket magukra. Alig teszünk pár lépést, amikor kattan valami. Egy fal elválaszt a piromániás sráctól, aminek őszintén szólva én kimondottan örülnék. Ebben a helyzetben ez azonban eléggé gázos. Nem, nem azért mert tegnap rizspálinkát ittam, rizspudinggal, rizsgombóccal és szója hússal. Értsük, nem fingottam tele a pince helyiséget. Egyelőre. Mondanék valamit, de ekkora hangszórós ipse, aki új arc lehet elkezd szabályokról beszélni. Hát a fene egye meg, én azt hittem egyszerű fogócska lesz. Erősen tévedtem, mert ez kezd a kinevet a végén-re hasonlítani. Azzal a különbséggel, hogy a végén én fogok röhögni, mert beperlem ezt a Saito gyereket. Nagy az arca, kíváncsi vagyok mit szól hozzá, amikor belökjük őt meg a slepjét a Féregbe. Csodálatos. Mármint a játék, amit játszani akarnak velünk. Találjuk ki milyen sapka van a fejünkön. Már majdnem megszólalnék, hogy mond már meg Tsuga, mégis milyen sapi van a fejeden, de végül elvetem az ötletet. Nézek magam elé és látom, hogy van egy fekete sapka, meg kettő fehér. Hurrá, ez tiszta jó. Ebből ki lehetne rakni egy sormintát is. A fal mögötti társamat nem látom és a saját sapkám színét sem. Ötven százalék esélyem van arra, hogy jót mondok. Ötven százalék meg arra, hogy nem. Ez cink. Sajnos hülye vagyok az ilyen feladványokhoz. Engem arra tanítottak, hogy törjem el az ellenfelem nyakát, egyetlen csavarással vagy ütéssel. Nem arra, hogy kitaláljam mégis ugyan milyen sapkám van. Igazából rávágnám, hogy fekete, mert szeretem a fekete színt, az jól áll nekem. De amennyiben tévedek, úgy valami ördöngös csapdába keveredünk. Tehát kussolok, ez a legjobb, amit ebben a helyzetben tehetnék. Hülye vagyok az ilyen feladatokhoz. Sosem voltam jó matekból. Más valamin, azonban tudom törni a fejem. Na lássuk csak. Mégis, hogyan lehet Haruki családja, akkora vesztes, hogy hagyja egy másik nemesi családnak, hogy titkos alagutat és rejtett ajtót telepítsen a házukba? Saito embere, miért nem ölte meg a nagypapit, amikor mi nem voltunk bent a szobában? Egyáltalán egy másik nemesi család feje, miért jön el saját maga, hogy aztán feladványokkal szórakoztasson öt shinigamit? Nekem ez bűzlik...
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te12200/15000Családi kalamajka 29y5sib  (12200/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzer. Feb. 15, 2012 1:12 pm

Nos nem ment olyan könnyen ez a dolog, mint hittük. A legnagyobb gondot az jelentette, hogy a csávó, aki igényt tart Shiranui papára, sokkalta gyorsabb, mint mi. Amikor sikerül közel kerülni, és épp Haruki-val, Omote-val és Takashi-val van elfoglalva, épp elindítanék egy kidou-t, amivel elkaphatjuk, ám amivel nem számoltam az az, hogy Haruki-t felkapja és mint egy fura propeller elkezd körözni vele a szobában. Ezzel kizárja, hogy egyáltalán meggondoljam a tüzelés lehetőségét, mert ha Haruki-t találom el, abból semmi jó nem sül ki. Így lemondok a dologról és a következő lépésemen gondolkodom. Még bele sem kezdek, mikor látom, hogy egy hatalmas fekete folt közeledik felém. Rögtön eszembe jut a Micimackó egy dala ”Kicsi fekete felhő az égen…”, de mikor rájövök, hogy ez egyáltalán nem vicces, és a felhő mérete csökken, felismerem, hogy ez nem más, mint Takashi. Ő meg hogy a viharba kerül ide? Ráadásul így. És mikor tanult meg ilyen remekül repülni? Ezeken gondolkodom, amikor éles fájdalom hasít a mellkasomba. Genki Takashi feje vs. Tsugahara Nakamura mellkasa menet első győztese sajnos nem a mellkasom volt, és mikor Takashi beleszállt, azt hittem, hogy kettétörte a szegycsontom, ami valljuk be, nem lenne túl jó, mert akkor már most feladhatnám ezt a harcot a küldetéssel együtt. Gyorsan felsegítem Taka-t, de ekkor már késő. A fickó felmászott a plafonba és menekülőre fogta a dolgot, és mi mit is tehetnénk: rögtön utána vetjük magunkat. Mind az öten nekilódulunk és üldözőbe vesszük a fura alakot. Amikor utolérjük már nincs egyedül. Egy társa áll mellett, aki eléggé vigyorinak tűnik. Saito néven mutatkozik be nekünk. Amikor megpillantjuk, Takashi épp tüzelni készül felé, de Saito még inkább vigyorog. Ez nem jelent jót és gyanúnk beigazolódik. Vagyis Taka ismeri fel a helyzetet, hogy az öreg Shiranui-val senki nem maradt a szobában, és ahogy annak ilyenkor lenni kell, el is tűnt a szobából. Na szép, ezt jól elcsesztük és ez az alak jól beintett nekünk ezzel a kis húzásával. Még nagyobb mosoly terül el a száján, ami egyre jobban idegesít és kedvem lenne letörölni a mosolyt az arcáról, méghozzá úgy, hogy kap egy hatalmas csókot a Zanpakutom Shikai-ától. Nem szeretem, ha valaki ennyire öntelt, és ez sodor olyan vizekre, hogy ilyen drasztikus lépéseken gondolkodjak. Mikor elképzelem a jelenetet, ahogy Saito szája szélesre nyúlik, és hirtelen bekap egy hatalmasat a kalapácsomtól. Ezen a gondolaton én is elmosolyodtam és most kb. úgy nézhet ki az arcom, mint Saito-é. Ám nincs időnk vele alkudozni, mert egy füstbombát dob a földre, ami elrejtő előlünk őket. Köhögök a füsttől, mert sosem bírtam, legyen akármilyen. Rámegy a tüdőmre és elfolyt, majd fulladozni kezdek. Szóval szépen szétkrahácsolom magam, és mikor visszatérek a való életbe, hallom, hogy Takashi neki esett Haruki-nak. Ez nem tetszik és nem is vezet sehova.
- Nyugi, ezzel nem oldasz meg semmit. – próbálom lenyugtatni Takashi-t, remélem, hogy sikerül, bár ezt ő még félre is értelmezheti. Mielőtt válaszolhatna, Omote megtalálja csapó ajtót a földben, amin át Saito elmenekült. Ez hogy lehetséges? Egy nemesi család, hogyan képes egy rejtett csapó ajtót létesíteni nyilván egy járattal alatta, egy másik nemesi család házába. Ez itt eléggé fura számomra, és nem is nagyon tudom hova tenni a dolgot. Lehet, hogy Saito-ék jóban lettek, vagy jóban lennének a Shiranui házzal, és az öreg bízott Saito-ban? Vagy valami más áll ennek az egésznek a hátterében és ez egy totál rossz irány? Irigykedik az egyik a másikra? Nem értem és a sok gondolkodástól lassan megfájdul a fejem. Inkább lehúzok a többiek után. A csapó ajtón túl egy szűk járat vár minket, de ennek mi értelme. Épp hogy egy ember elfér. Egy jobban megtermett, vagy egy sokkal inkább kigyúrt alaknak itt semmi esélye nem lenne. Ilyenkor azért áldom, hogy ilyen kicsi vagyok, legalább nem szorulok be ide. Egy darabig haladunk, majd mikor Katsuo leért a legaljára, egy fal emelkedett fel előtte, és mind megdermedtünk.
- Ez meg mi a halál? – tettem fel a kérdést, és hamarosan a hangszóróban megszólalt egy eddig még ismeretlen hang. Ez volt az első feladatunk. Mindenki fejére került egy sapka – ezt éreztem, mikor rám esett, de nem tudjuk, hogy milyen színű sapit kaptunk. A feladat, hogy kitaláljuk, hogy mi milyen sapkát kaptunk. Nos azt hiszem jobbal nem is kezdhettünk volna, és ha ez az első feladat, akkor milyen lehet a többi? Na mindegy, sűrűn neki esem újra a gondolkodásnak. Megerőltetem az agyam és már szinte minden lehetőség áthalad az idegrendszerem központján. Néha kicsit elkalandozok, ide-oda, hogy ez azért eléggé gáz. Öt Shinigami egy ilyen mocsok markában, és ha rosszul válaszolunk, akkor nagy valószínűséggel meghalunk. Erre rájön még, hogy a hangszórós emberke sem szimpatikus nekem, és nem csak a játéka miatt, hanem úgy általánosságban nem tetszett a hangja. Esküszöm, ha Saito közelébe jutok, akkor tuti biztos, hogy feltörlöm vele a padlót, már csak ezek után is. Na mindegy. Tovább figyelem az előttem állókat, és gondolkodom. Két sapka van előttem, Takashi mégsem szólt egy szót sem. Vajon mi lehet itt a buktató. Ha tehetném, a kezemet most felemelném az államhoz és a nagy gondolkodás közepette az államat dörzsölgetném. De nem tudok mozdulni. És akkor megvan: ha az én fejemen fehér sapka lenne, akkor velem együtt meg lenne a három fehér, tehát Takashi kimondta volna a sajátját, ami abban az esetben fekete. De mivel nem szólt egy árva szót sem, így nagy nehezen kisakkoztam, hogy az én fejemen már pedig fekete sapi csücsül.
- Azt hiszem én kitaláltam a sajátomat. Mivel Takashi nem szólt egy szót sem, ezért az én fejemen nem lehet más, csak fekete sapka. Ha fehér lenne, akkor Takashi oldotta volna meg a feladatot. – teszek hozzá egy rövid indoklást, hogy ebbe se tudjon belekötni az a szemét. Mikor megadtam neki a választ, vártam az ítéletét, bár annyira szikla szilárd volt a magyarázatom, hogy nem fog tudni beleköpni a levesünkbe.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te7600/15000Családi kalamajka 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyHétf. Feb. 20, 2012 9:09 am

Feszülten várom, hogy belépjen az idegen. Végül amikor belép, elfoglalom a helyem, a többiek pedig rávetik magukat. Eddig hibátlan volt a terv. Azonban hirtelen fordulatot vesz a támadás. A betolakodó könnyen elbánik a társaimmal. Ezen meglepődök, de nincs sok időm a töprengésre, ugyanis a célpont meglóg, pont ott, ahol én elrejtőztem. Idegesen felmordulok, majd elindulok utána. Azonban hamar rá kell döbbennem, nem ott kezdődik meg a hajtóvadászat, ugyanis hamarosan a folyosón hallom ahogy padlót ér. Éppen ezért abba az irányba rohanunk.
A folyosón egy másik férfi társaságában találkozunk az ellenfelünkkel. Első feladatom, hogy a fegyverem után nyúlok, de nem veszem azt elő. Harcra készen várom, hogy történjen valami. Ha harcra kerülne a sor, akkor nagyon gyorsan szeretnék belekeveredni.
Azonban nem kerül sor ilyesmire. A férfi, aki az egyik ellenséges klán feje, egy kihívás elé állít minket. Ez amolyan klasszikus, győzzük le az embereit, majd szerezzük meg a védencünket. Ez annyira unalmas, de sajnos nincs más választásunk, mint hogy teljesítjük a megpróbáltatásokat. Amikor befejezi a csacsogást az ellenfelünk, az emberrabló egy füstbombát dob a földre, majd eltűnnek a színről. Elégedetlenül megcsóválom a fejem.
- Látom szeretik az itteniek a Ninjákat utánozni. Sajnos ez nagyon átlátszó trükk már... - mondom, majd elindulok a folyosón, hogy megkeressem a rejtett utat, amerre távoztak az embereink.
Alig haladok el a korábbi tartózkodási helyüktől, arra leszek figyelmes, máshogy koppan a lábam a padlón. Ebből rájövök, hogy egy kis járaton át távoztak. Taka éppen a lányt sértegeti, mivel tényleg téves infókat kaptunk. Ez azonban engem nem érdekel, nem azért vagyok itt, hogy veszekedjek másokkal. Kissé megváltozott a feladatunk, de akkor is teljesíteni kell.
- Nyugalom Taka, ne bántsd szegény lányt, nem tehet erről az egészről. Ő sem tudhat mindent. Ráadásul mindannyian hibáztunk, nem voltunk eléggé felkészültek! - mondom, majd leemelem a járat felől a padlót. - Itt folytatódik az utunk! - Válaszolok a korábbi kérdésre.
Taka azonnal erősítésért szaladna, de mi felülbíráljuk őt és elindulunk lefelé. Így hát neki sincs más választása. Miközben haladunk lefelé, kérdezősködni kezdek az előttem menetelő lánytól.
- Haruki, tudsz erről a járatról valamit? Nem hiszem, hogy ezt a klán ellenségei készítették. Legalábbis eléggé ésszerűtlennek tűnik. Meg kellett volna hallaniuk az itt élőknek a munkálatokat. Ha tudsz valamit erről, akkor azt oszd meg velünk, kérlek! Lehet, hogy a legvégén valami rossz vár ránk, de már az is egy jó dolog, ha tudjuk hol kötünk ki a legvégén.
Mire leér egyikünk a lépcső aljára, valami kiemelkedik a földből és eltakarja előttünk. Sikeresen belesétáltunk egy csapdába... fincsi. Hamarosan megszólal egy hang, ami elmagyarázza mi a feladatunk. Az az igazság, hogy nem sikerült felfognom, hogy mégis mit kell tennünk. Izgatottan várom, mi fog történni, ilyen dologban még nem volt részem. Majd hamarosan megszólal a mögöttem álló és bejelenti, hogy az ő fején fekete sapka van. Nem tudom, helyes-e a megoldása ezért próbálok felkészülni a legrosszabbra, bármi is legyen az.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te19200/30000Családi kalamajka 29y5sib  (19200/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzomb. Feb. 25, 2012 1:41 am

Nagy önbizalommal magam mögött száguldok a betévedt fekete ruhás alak felé egy rúgással egyenesen a hasa felé. Talán nagyon is elbíztam magam, mert ahogy látom, hogy éppen Genki támadásával foglalkozik, már szinte teljesen biztos voltam abban, hogy rúgásom sikerrel fog végződni. Ezért meglepetésként, hogy képes volt megfogni a lábamat és pördíteni rajtam egyet, elsodorva magammal Genkit is. Nem nagyon tudtam, mit tenni a pörgetés ellen, de próbálkoztam, például a másik lábammal megpróbáltam megrugdosni a kezét, amivel tartott. Lassan viszont elszédültem, de szerencsémre nem kellett tovább pörögnöm, mert betolakodó barátunk végre elengedett. Viszont nem csak egyszerűen elengedett, ezt pörgetés közben tette meg, így repültem egy kicsit, de a landolás viszonylag zökkenőmentes volt, hiszen puhán landoltam.
- Jaj, Haruki nagyon sajnálja, hogy összenyomta Katsuo-sant. – mászok le gyorsan a leszállópályának használt Katsuo-sanról, majd feltápászkodás után gyorsan nyújtom felé a kezemet, hogy segítsek neki felállni, ha már így nekem köszönhetően a földre került. Ez a legkevesebb, amit megtehetek érte.
- Őrök! – amint kiértem a szobából egyből kiáltottam az őröknek, hogyha nem hallották volna a csetepaté hangjait. Majd ők vigyáznak Ojii-sanra, nekem most el kell kapnom a betolakodót, hogy megfizessen azért, amit velem tett. Senki sem packázhat velem büntetlenül.
Egy-két folyosón befordulva meg is pillantom az előre szaladt Genkit, aki éppen egy Byakurait lőtt az előtte álló felé. Amint beértem őt, jobban szemügyre vehettem a fickót és egyből felismertem. Egyből az a kérdés jutott eszembe, hogy ő meg mit keres itt és Genki mért lőtt rá egy kidout. A második kérdésre egyből kikövetkeztettem a választ, amikor megláttam Saito mögött a fekete ruhás alakot.
- Csak annyira vagyunk idióták, mint te. Te is ott maradhattál volna. De helyette előrerohantál és nem csináltál semmi hasznosat, mért nem kaptad el őket? – vágok vissza Genkinek, aki leszólt minket, mert nem maradtunk hátra. Mit képzel ez magáról, hogy ő a vezető? Majd, ha piros hó esik, de talán még akkor sem lesz.
A következő, amire figyelmes leszek, hogy egy másik ismeretlen alak bukkan fel és válláról Ojii-san lóg le. Nem tudom, mit akar ezzel elérni Saito, de biztos nem valami jót.
- Mire készülsz Saito? – teszem fel a kérdést a nemesnek kicsit se kedvesen. Eddig se volt a legjobb kedvem, de ettől már tényleg bedühödtem. Mér ugrottam volna neki Saitonak, de neki sikerült eltakarnia magát egy kis füsttel, majd megszöknie.
- Ne beszélj úgy, mintha tudnál valamit is! – markolom meg Genki ruháját a nyaka alatt és kezdek el vele kiabálni. Dühömben még egy kis adagot is kiengedtem a világoszöld színű lélekenergiámból, miközben nem igazán kedves pillantásokat intéztem a megmarkolt ruha tulajdonosa felé.
- Akkor Haruki elmondja, ami tud. – engedtem el Genkit és mentem arrébb tőle pár lépéssel, amitől valamennyire elszállt a dühöm és kezdtem lenyugodni. – A Saito ház és a Shiranui ház szövetséget kötött pár éve és ezt azzal pecsételték meg, hogy a vezetőjük beházasodott a Shiranui házba. De neki ez nem volt elég, felajánlotta, hogy teljesen egyesítsük a két családot, de mi ezt nem fogadtuk el. Nekünk megfeleltek az eddigi körülmények és nem akartunk nagyobb dolgokra vágyni, mint ő. Nem mellesleg ő akart az egyesített család vezetője lenni, ami szintén nem tetszett nekünk. És még Haruki elmond valamit, amit eddig nem tudhattatok, és hogy Harukinak ne legyen több titka. Haruki a Shiranui ház hivatalos vezetője. – kezdek bele monológomba, amiben elmondok mindent, amit fontosnak tartok a jelenlegi helyzettel kapcsolatban. Ettől már tényleg megkönnyebbültnek érzem magam és már a dühömet is sikerült levezetnem.
Időközben Omote-san megtalált egy rejtett alagutat, amiben valószínűleg eltűntek Saitoék. Nem vártunk sokat elindultunk lefelé, hogy kövessük a menekülőket. Bár Genki egyből erősítést akart hívni, én megbíztam a saját erőmben, még ha korábban egy kicsit helyben hagytak. Akkor csak kicsit alábecsültem az ellenfelet, de ezt nem fogom még egyszer elkövetni. Mintha meg se hallottam volna Genkit elindultam az alagútba és próbáltam gyors léptekkel haladni. Persze nem a játék miatt, amiben részt kell vennünk, hanem hogy minél előbb megmentsük Ojii-sant.
- Sajnos Haruki eddig nem tudott ennek az alagútnak a létezéséről, nem tud mit mondani róla. – válaszoltam Omote-sannak, aki a hátam mögött haladt. Mivel nem lakok itt, így nem tudok sokat az itteniekről, csak néha szoktam idelátogatni. A 9. osztagba költöztem, onnan könnyebb tudok munkába menni, hiszen csak néhány lépés és ott vagyok Shiratori-sam irodájába.
Menetelés közben csak arra tudok gondolni, hogy Ojii-sant csak csalinak használja Saito és igazából engem akar. Ha így van, akkor nem engedhetek meg több baklövést. Ebből legalább meglátja Saito, hogy nem tud engem olyan könnyen eltávolítani az útból, nem adom be a derekamat a nyomás alatt.
Lassan elérünk egy pár lépcsőfokos lépcsőhöz, és amikor leérek az aljára, hirtelen egy fal emelkedik fel előttem. Már szaladtam volna közelebb a falhoz, hogy dörömböljek a túloldalon ragadt Katsuo-sannak, hogy jól van-e, hiszen ezzel biztos az a céljuk, hogy elválasszanak minket egymástól, de nem tudtam megmozdulni.
Nem sokára meg is tudtam a miértjét egy hangszóróból érkező hangtól és azt is éreztem, hogy landolt valami a fejemen. Sajnos nem vehettem részt ebben a feladatban, mivel csak a falat tudtam nézni és nehéz lenne kitalálni, milyen sapka van rajtam anélkül, hogy egy tükör lenne előttem. Így nem maradt más választásom, mint várni a mögöttem állókra, hogy kitalálják valahogy a sajátjukat.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25000/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzomb. Feb. 25, 2012 6:53 am

Hiába a sok koncentráció. Kemény munka és hosszas előkészület. Hamarabb vége lett az előadásnak. Kettőt nem tudtam pislantani, már pedig nincsenek problémáim a rekeszizmaimmal – reflexeimmel -. Annyira hirtelen nem érhetett utol az öregkor. Papíron még fel se nőttem! Számokban lehetetlen megmutatni hány évem van, míg alkoholt ihatok, de azt biztos forrásokból tudom, nagyon sok! Persze, ennek semmi köze ahhoz, számolni se nagyon tanultam. Valameddig megy, csak egy idő után belekavarodom. Bonyolult dolog és kinek van rá szüksége? Biztosra veszem, amikor a szükség órája úgy hozza, képletet kell megoldani, velem lesz Masa, aki kegyesen elvégzi helyettem. Ha már alább álló – alávaló – módon lopja külsőmet, ennyivel igazán tartozik. Mellékesen, ezen pillanatban se jött volna rosszul, ha átmenetileg helyemre lép. Megúsztam volna egy földön csúszást és hátam bevágását az ajtófélfába. Korán van még megsérülni. Főleg, ha egyedül én teszem, mert velem fogják fel az ütést. Komoly munka a hősiesség és kezdem érteni Watta bá szavait. Nőkkel csak a baj van. Erre remek bizonyíték panaló. Bár, ő csak egy kicsi és vak ló. Rossz példa! Fene vigye el! Azért tettem egy kísértetet – kísérletet-. Lényeg, a lényegben klónom méltóbb lett volna felpréselődni a falra. Átvállalhatta volna a küldetés fájdalmait és különben is! Jobb viszonyt tápol – ápol - a másik névvel – nemmel -. Pontosan nem tudom ez mit jelent, de remekül boldogul Tsu chan-nal, aki nagyon nem úgy néz ki, mint. Biztosan nem jobb nálam, csak több benne valami, ami komponál – kompatibilis – velük. Másrészt, elhiszem ellenállhatatlan vagyok, meg igazán vonzó, vagy milyen szóval szoktak élni. A felnőttek lököttek. Nevetséges egy mágneshez hasonlítani a kapcsolódást – kapcsolatot -. Csajok az ellenségeink! Ezt megtanultam a játszótéren! Hisztiznek, hajat húzgálnak, meg babáznak és sírnak, ha veszel a csokiból, amivel megkínáltak! Nem azért adják? Ijesztő űrlények! Annyi közünk van egymáshoz, mint triciklinek a biciklihez. Ettől még Shiruki-t nagyon ügyesen begyűjtöm. Nem mintha sok választásom lett volna, amikor egyenesen az ölembe hajították. Anya, pedig azt tanította, ne dobjak el ajándékot, szóval zseblámpásan – zseniálisan – megtartom a kislányt.
-Semmi vész! Kemény fából faragtak! –
Küldöm meg egy győztes mosollyal, csak, hogy helyre tegyem az állást. Nem kell értem aggódni. Jól esne egy forró fürdő, mentolos balzsam a hátamnak és Shirapó sütijéből is szívesen ennék még, de semmi vész. Állom a sarkantyút – sarat -. Azért a bajtársalgói – bajtársi – kezet elfogadom. Lehet, lány meg ellenség, de azt is rendesen megtanították velem, ne utasítsak vissza kedves gesztenyét – gesztust -. Ez biztos annak számított. Felőlem le is pacsizhatunk. Cool Korán se jelenti, megbékélek a csajokkal. Átmenetileg fegyverszünetet köthetek velük. Háborúban az okosabb nyer! Meg, akinek Panalónál nagyobb zöldes –zöldséges- kertje van. Annyi szent, semminek sem vagyok elrontója. Kezet rá, aztán mehet a menet, mert közben szanaszét rohant mindenki. Nulla beszéd, csak fel-alá rohanás. Osztaghoz méltóan, annyit fűzhetnék hozzá égés, de sikeresen mentem a többiek után. Hajtott előre a bordaszellem –csordaszellem -. Nem én, hanem az ösztöneim hibásak. Shirapó elvesztésért, meg mindenki. Mosom kezem, ami az egyéni felejtősséget –felelősséget – illeti. Részemről elfelejtkeztem az öregről és úgy arról is, őt kéne védeni. Ettől függetlenül, mindannyian elrontottuk, szóval közös hoppáré Surprised .
- Genki, mikor lettél nő? Azok nyafognak ennyit. Tisztelet a kivételnek.-
Túrok bele éjfekete hajamba, miután megérzem hátam közepén Shiruki feltérképezhetően –feltételezhetően - szúrós tekintetét. Fő a békesség! Nem hiányzik az előbbi baki után újabbat kövessünk el. Garantáltan áldozat lennék, hiszen az őszinteség nem mindig kifizetődő. Anya tanítása! Nála tessék panaszt tenni. Lehetőleg azt követően túlteszem magam az egész felforduláson. Kicsit sok volt egyszerre. Szerteszét futó halálisteneket nézzek. Utána ránk ordítsanak, elrabolták Shirapót. Aztán jöjjön egy Szántó vagy kicsoda nemes, aki feltételeket szab. Nem igazán kedvelem, ha megkötik a kezeimet. Szabadság párti vagyok. Már emelném a kezem megjegyezzem, nem alkudozunk, amikor Shiruki vérmes sárkányként támad Genki-re. Ez igen! Elismerően kell bólogatnom. Illetve, hálát adok nem rám haragszik. Watta bá fejembe ütögette, nem csak baj van velük, még veszélyes a harangjuk –haragjuk- útjába kerülni! Na, de én okos voltam és fegyverszünetet kötöttem vele. Így jár az, aki nem gondolkozik előre. Cool Milyen jól tettem. Óriásit kell megrögösödésemben – megrökönyödésemben – horkannom. Az még rendben a két ház ilyen ház körüli, vagyis család körüli vitában állt, de, hogy Shiruki a vezető? Nem semmi meglepetés! Kicsit bántja az egészséges ömlengésem – önérzetem -, messzebbre jutott, mint én. Nálam, viszont még ott a korbeli előny! Van még néhány évem beérni.
-Akkor miért nem téged vittek el? Annyira titkos, ők se tudják? -
Fogamat megszívva fojtom vissza tömény véleményem, ami annyit tenne: Ez az egész egy nagy hülyeség! Anya több hétre szobafogságra ítélne, ha kártékonykodnék – káromkodnék -, ezért időben visszafogom szavaimat és idegesen villanó tekintettel pillantok Omote irányába. Titkos járatot talált a fapadló alatt. Titkos csapóajtók, lépcsők, sötét járatok. Akár egy elveszett kincsesbánya. Ha már arra járunk, kifoszthatnánk. Psp-re gyűjtök! Cool Jobban örülnék neki, mint egy olyan játéknak, találjuk ki, melyikőnk a gyilkos. Nem erősségem a türelmes üldögélés. Gondolkodással semmi problémám sincs. Egyszerűen feleslegesnek tartom, ha elintézhető a probléma karddal.
-Ugye nem logikai? Jobban megy a kidobós, fogócska, bújócska…Én vagyok a hunyó? Neutral -
Veszem nyugodtan tudomásul, fal csapódik le mögöttem. Nagyszerűen külön választott a többiektől, csak épp azt nem értettem, mi ennek az értelme. Nem volt sok. Találjuk ki a fejünkön landoló sapka színét. Ennyi? Most viccel? Rajtam nem fognak ki az ilyen egyszerű trükkök. Gúnyosan mosolyognék, ha képes lennék bármimet mozgatni. Álnok csirkefogó, megkötötte az örömömet átlátszó tervekkel. Semmi vész, tudom mi a teendő. Ennek semmi köze ahhoz, elfelejtettem a felfordulásban aktáztattam -aktivizáltam- Raion shikai-át. Még mindig hálózásra készen állt hűséges társam. Ez az igazi profizmus. Kissé nehezített pálya nem látom rendesen merre kéne kötögetnem, de megoldom! Játszóterek kegyetlen világában nevelkedett képességeim tökélyre fejlesztettem. Egyértelmű mit fogok tenni. Raion hálóival felemelem a saya-t és könnyedén leverem a sapkát. Gyerekjáték! Cool
Meg, ahogy kép kereteztem - képzeltem-. Szűknek szűk volt a járat, viszont nem láttam mit matatok hátam mögött. Legnagyobb perecemre -pechemre-, egyedül harapós kard lelkemben bízhattam, aki három tábla csoki értékében vállalta bebódul - behódol - akaratomnak. Szememként mondta az irányzékot, én pedig fejben narráltam - navigáltam - a hálókat. Addig nem kerekedtek bajok, megkaparintani a tokot, aztán levegőbe emelni. Néha hasznos, ragadós köteleim vannak. Az igazi légi paradicsom - parádé - eztán következett. Mire sikerült lepiszkálni sapkámat, legalább tízszer kupán vágtam magam. Mércét -mérget- vennék rá Raion remekül mulatott büszkeségem tépázásán. Később számolunk érte! Egyelőre feszülten tekintettem, mikor pottyan le a fejfedő. Annak rendje és módja szerint, rövidesen ölemben landolt. Útközben sikerült annyit kivenni a szürkületben, nem olvad bele az előttem lévő téglafalba. Tehát, szerzeményem világosabb. Hoh, micsoda logaritmus -logika-.
-Hmm...legalább nem unalmasan telt az idő. Fehér! Kizárásos alapon, nálatok a két fekete. Oh, bíró! Én, miért vagyok külön? Ez diszkalkuláció -diszkrimináció- ? Ja, és a fehér- fekete kombó nem minősül színnek. Nem járt óvodába? -
Szemeimmel körbe tekintve figyeltem, hátha jön valami vész. Nem tettem semmi szabályellenest, de sose lehet tudni. Szántó fazon nem mondta, helyén kell maradnia sapeknak, csak kiáltsuk a színét. Részemről ez teljesítve. Ha az összes feladat ilyen egyszerű lesz, nincs miért aggódni.
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzomb. Márc. 10, 2012 2:36 am

Genki dühből kilőtt Byakuraia a vártaknak megfelelően mellé ment, hiszen az ész nélkül lövöldözött kidouknak általában ez a sorsa, vagy hogy az ellenfél könnyedén kikerüli. Saito se nagyon foglalkozik a támadással, inkább közli veletek a tervét, majd amikor Takashi őröltnek nevezi, amiért játékra invitál titeket, csak egy mosolyt ereszt el, végül pedig Haruki felé fordulva válaszol a kérdésére.
- Majd mindent megtudtok időben. – mondta, majd a füstben köddé vált. Megtaláltátok a lejáratot és kezdetét is vette az első feladatotok. Viszonylag gyorsan bemondta a választ Tsuga, majd később Katsuo is és lassan érkezett is az ítélet a válaszok helyességéről.
- Seikai. Mindkét válasz helyes. Továbbmehettek. – adtam meg nektek az engedélyt a mozgáshoz elkeseredett hangon, bízott benne, hogy nem tudjátok megoldani a feladatot. A felemelkedett fal visszatér eredeti helyére és ismét képesek vagyok mozgatni a testeteket.
Haladtok tovább az alagútrendszerben egy elágazás nélküli úton jó hosszú ideig, amikor megláttok egy ajtót a végén. Benyitva egy hatalmas négyszög alapú terembe léptek, aminek az alagúttal ellentétben földpadlója van és nem kő. Nincs bent semmi, a vastag kőfalakon kívül, amik körülölelik a termet és egy másik ajtón, ami szemben van veletek.
Ha azt hiszitek, hogy egy könnyű séta lesz, amíg átértek rajta, akkor tévedtek. Amikor már csak egy nagyobb karnyújtásra van az ajtó, egyszer csak egy sárga energia kötél jön ki a földből hangtalanul és a lábatokra tekeredik. Pár pillanat alatt a lábatokkal érintkező része megkeményedik és egy szürke, lábbilincsre emlékeztető szerkezetté változik, amiből kilóg a sárga kötél. Ez pillanatok alatt visszahúz titeket a terem közepére, ahonnan egy ötszög alakú szerkezet emelkedett ki időközben, aminek oldalaiban a fogva tartó kötelek végződnek. Az ajtó mögöttetek becsukódik, majd további zajok kezdenek el hallatszani és a négy sarokban, az ajtók két-két szárnyán és ajtó nélküli falak felén egy-egy piros nyomógomb jelenik meg egy-egy kis kőlappal mögöttük.
- Második feladat! – szólalt meg egy újabb hang egy hangszórón keresztül, ezúttal egy nő, aki közli a feladatotokat. – Ha ki akartok innen jutni, akkor nyomva kell tartanotok egyszerre az összes gombot öt másodpercig. Puszi. – a feladat egyszerűnek tűnik, de ott van a lábatokon a nehezítés. A kötelek kapcsolatban vannak egymással. Ha egyikőtök eltávolodik a terem közepétől, akkor a többieket a kötelük közelebb húzza a terem közepéhez. A legjobb esetben is csak egy valaki tud elérni egy gombhoz és egy másik valaki néhány lépésre az egyik gombtól, de akkor a maradék három teljesen a terem közepén ragad.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25700/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25700/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyVas. Márc. 11, 2012 11:00 am

Ahogy végre tovább mehetünk, mert megszületett a jó válasz, vissza emlékezek. No persze nem olyan hosszú időkre emlékezem vissza. Csak alig egy perccel korábbra. Tréfás volt nézni, ahogyan Haruki lábujjhegyre pipiskedett és próbálta ruhámnak nyakát megragadni, hogy megrángasson. Így kellett történnie, másképpen nem érhet föl. Szegény észre sem vettem, hogy térdemet berogyasztottam, hogy egyáltalán felérjen. Hevesen bólogattam, hogy persze, hogy magyarázok. De túlságosan sokat akar kihozni magából, túlságosan nagy valakinek hiszi magát. Társaim pedig túlreagálták a dolgot. Egyáltalán nem nyafogtam. Mindössze gúnyosan megjegyeztem, hogy Haruki tévedett, amikor nem osztott meg velünk minden infot. Mert ugye Haruki szerint nincs ellensége a családnak. Mert Haruki olyan tökéletes. Még azt sem tudja, hogy a fenébe került ide egy folyosó, mindenféle csapdával. Nekem persze van egy elméletem. Kicsit meredek, de igen érdekes. Először is, ha Saito megakarta volna ölni Harukit, miért nem tette? Lehetett volna rá alkalma, most az előbb. Az emberei jól képzettek, nagyon jó harcosok. Miért rémült meg a támadó az első támadásnál? Miért küldött volna egy amatőr lúzert? Miért küldött volna bárkit is, aki képtelen teljesíteni a feladatot, ha ilyen jól képzett emberei vannak? Ha tényleg gyilkosságot akart volna elkövetni, miért nem ölte meg Haruki nagypapáját, amikor alkalma adódott rá? Valamint, miért bukkant föl? Egy nemesi ház vezetője, nem bukkan föl csak úgy. Kockáztatja, hogy túléljük a dolgot és akkor lebukik. Saito ellen jelenleg öt shinigami tudná tanúsítani, hogy gyilkossági kísérletet, lélekrablást követett el. Nem éri meg. Nem és nem fér a fejembe, hogy valaki, aki elméletileg ravasz és megfontolt, miért tesz ilyet. Gondolja, hogy az osztagok nem küldenek ki senkit, kinyomozni az események hátterét, ha ők öten eltűnnek örökre? Gondolja, hogy nem derül ki, benne volt a keze? Ezenkívül nem tűnt volna föl Haruki nagypapájának, hogy egy másik család alagutat és folyosót építtet a házban? Csapdákkal, hangszórókkal?
- Shiranui-san! Bocsánatot kérek, amiért csúnyán viselkedtem önnel szemben. Nem akartam megbántani.
Mondtam és meghajoltam előtte. Célom az volt, hogy leleplezzem ezt a kis játékot. Valami nagyon nem stimmel és ehhez kell Haruki is, hogy kiderítsem.
- Shiranui-san! A nagyapja, feledékeny? Mutatott memória problémákra jelet?
S vissza a jelenbe. Végre haladhatunk tovább és mehetünk meglépni a nagypapival a gonosz Saito elől. Beérünk egy másik terembe, ami első ránézésre könnyű akadályt jelent. Egyszerűen elsétálunk az ajtóig és túljutunk. Semmi több, ebben nincs nehézség. Gondolom én első pillanatra. Közben a nagy fenéket van igazam, mert a lábunkra csavarodik, valami reiatsu szerű valami, ami bilincsként materializálódik a lábunkon és a terem közepéhez van kötözve. Ugyan ott vagyunk. Gondolataim közben nem tévedtek el. Még mindig Saito hülyeségén jár az agyam.
- Shiranui-san! Úgy vélem felelőtlenül bántak a ház vásárlásakor. Nem néztek utána, hogy folyosók és csapdákkal teli alagutak vannak a padló alatt...
Mondom, persze a választól függően újabb kirakós kerülhet a helyére. A köteleket közben feszegetem, hogy meddig tudok elhaladni. A gombtól pár lépésre megállok és előveszem fuvola alakú zanpakutomat, majd könnyedén a gomb mellé ütök vele. Koppan a falon, elég távol vagyok tőle, hogy azt használjam.
- Valaki el tud sétálni még a falig, hogy kézzel lenyomja, de zanpuval is benyomható. Klóntechnika valakinek?
Teljesen egyértelmű zanpakuto távolságban megálltam a faltól és amikor mind lenyomjuk a gombot, akkor én zanpakutommal nyomom majd meg. Ezzel hagytam némi kötelet a többieknek is, hogy közelebb mehessenek a gombjukhoz. Ez a feladat nem túlságosan nehéz. Közben pedig agyalok tovább. Némi eredményem már azért van. Kezd összeállni kép, hogy mik is történnek körülöttünk. Én leginkább Saito gyilkossági szándékában kételkedem, illetve abban, hogy valóban bántani akarja a Shiranui-ház tagjait.
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te12200/15000Családi kalamajka 29y5sib  (12200/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyPént. Márc. 16, 2012 6:32 am

A megoldás helyes volt, és bár nem én voltam az egyetlen, aki bekiabálta a „tippjét”, tovább engedtek. Újra mozoghattunk, és a kőfal, ami Katsuo előtt emelkedett ki a földből, újra visszahúzódott eredeti helyére.
~ Remek, ez nagy mázli volt. Azt hiszem. – gondoltam, majd a többiekkel egyetemben továbbindultam, hogy megfejtsük ennek a támadásnak az okát. Még mindig nem értettem, hogy Saito-nak mi ezzel az egésszel a célja, hisz, ha meg akarta volna ölni az öreg Shiranui-t, akkor nem rabolja el. Ha Haruki a célpont, akkor addig stimmel a dolog, hogy csapdába csalja, de ezek szerint jól keresztül húzhattuk a terveit, hogy öten jöttünk és nem ő egyedül. Totál céltalanul haladunk, és útközben Takashi jobb belátásra tér, bocsánatot kér Harukitól. Ezen kicsit elmosolyodom, de nem szólalok meg. Már vártam egyébként, hogy mi lesz a korábbi események folytatása.
- Mindig ők győznek, mi? – kérdezem viccesen Takashi-tól, majd a folyosó végén egy ajtót pillantunk meg. Igazából nem foglalkozom azzal, hogy mi a fenét keres egy nemesi ház alatt egy másik nemesi ház titkos alagútja csapdákkal és hangszórókkal, és még több titkot rejtő, és titkos ajtóval, amik mögött valószínűleg még több veszély és próba leselkedik ránk. Ahogy belépünk az ajtón, egy négyszögletű szobába érkezünk, aminek a padlója földből van, és nem kőből, mint az előző folyosónak. A szoba szemközti részében egy újabb ajtó, nyilván, amin tovább haladhatunk, de ez így túl könnyűnek látszik. Valószínű, hogy a többiek is így gondolják.
- Nos, ha már csapda, akkor szépen masírozzunk bele. – mosolyodom el, de már csak kínomban. A földből kiemelkedett néhány kötél, majd a bokánkra tekeredett. Próbáltam némi lábrángatással lerázni, de nem igen sikerült, így végül feladtam. A béklyók egy, a terem közepén kiemelkedő oszlophoz voltak rögzítve.
- Ezek ennyire szeretik a földből kiemelkedő oszlopokat? – tettem fel a költői kérdést, majd a hangszóróban ezúttal egy ismeretlen, női hang szólalt meg, és felvázolta a következő feladatot. Ha nem mondja, akkor észre sem veszem a gombokat a falon, amiket le kell nyomni, és nyomva kell tartani kerek öt másodpercig. Nos, ezzel nem is lenne semmi gond, de a bibi az, hogy mindet egyszerre, és ha valaki közelít, akkor a többiek béklyója szorul és nehezebben mozognak. Király, az előző logikai, ez meg még keményebb logikai feladat. Takashi kezd el gondolkodni, miközben én inkább a talajt vizsgálom. Ki lehetne kapargatni réseket, amiben megvethetnénk a lábunkat, így megtámaszthatnánk magunkat, és kevésbé lenne érezhető a húzó erő. A másik, hogy akik rendelkeznek távolsági támadásokkal, azok úgy is kitarthatják a gombnyomást öt másodpercig. Megvakartam a fejem, majd felvetettem az ötleteimet.
- Kiáshatnánk a talajt, amiben megvethetjük a lábunk, könnyebb lenne eljutni a gombokig. Vagy használhatjuk a Zanpakutokat, már aki rendelkezik távolsági támadásokkal, azok talán ki tudják tartani a gombnyomásokat öt másodpercig. – ez a két lehetőség jutott eszembe, mivel egyszerre aligha lenne lehetőségünk odasétálni csak úgy. Megvakartam a fejemet, kifejezve értetlenségemet, és tovább gondolkodtam, hogy mit lehetne ebből az egészből kihozni.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te7600/15000Családi kalamajka 29y5sib  (7600/15000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyVas. Márc. 18, 2012 11:31 pm

Kicsit aggodalommal tölt el, hogy a lány nem tudott ennek a helynek a létezéséről. Így nem igazán tudhatjuk, mi vár még ránk. Majd megkapjuk az első feladatunkat, amit én még felfogni sem vagyok képes. Jellemző... Azonban ketten is megoldják a csapatból, így tovább mehetünk. Eléggé sokáig bandukolunk, mire találunk egy ajtót. Óvatosan besétálok a többiek után, majd alaposan körbenézek és próbálok mindent elraktározni az agyamban.
Nincs bent semmi, a padló kő helyett már föld. Semmilyen érdekességet nem mutat a terem, kivéve az ajtót, ami valószínűleg tovább vezet minket az utunkon. Azonban, még mielőtt kimehetnénk rajta, egy újabb csapda aktiválódik. Megbéklyózzák a lábunkat, amitől nem tudunk szabadon mozogni a teremben.
Az új feladatunkat egy női hangtól kapjuk. A falon lévő gombokat kell megnyomnunk egyszerre, úgy hogy legalább öt másodpercig úgy legyen. Nem tűnik nehéznek a feladat, azonban a kötelek megnehezíthetik a dolgunkat. Amikor meghallom, hogy megemlítik a támadást egy lehetséges megoldásnak, megcsóválom a fejem.
- Szerintem nem lenne jó ötlet támadást alkalmazni. Még a végén kárt teszünk a berendezésben és itt ragadunk örökre. Bár talán ez a jobbik eset, mert még az is meglehet, hogy ránk omlik ez az egész kóceráj és akkor azonnal itt pusztulunk. - okoskodok.
Ezután gyorsan megnézem ki milyen magas, végül a lányom megakad a szemem. Alaposan „letapogatom” a szemeimmel, majd újabb fejcsóválás következik.
- Haruki közelítse meg először a gombot. Mivel ő a legkisebb, neki a legkisebb az esélye, hogy eléri a gombot, ha mindannyian egyszerre nyújtózkodunk. Tehát, ha ő már elég közel van ahhoz, hogy a Zanpakutojával elérje a gombot, akkor lassan, egyenként megközelítjük a hozzánk közel esőt. Amint készen állunk, megnyomjuk a gombot és várunk mi történik. - adom elő az ötletemet, de mindenképpen az ő döntésük alapján fogok cselekedni.
Amikor a saját gombomat kell megközelíteni, nagyon óvatosan teszem, nehogy szegény Harukit elrántsam onnan. Néha azért szemügyre veszem a kötelet, hátha el lehet vágni, mert akkor jelentősen megnőnének az esélyeink a tovább jutásra. Viszont nem próbálom ki, nem tudom mi lenne a következménye, ha csalással jutnánk tovább.
Így hát, amikor kell, megnyomom a gombot és várom, hogy mehessünk tovább.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te19200/30000Családi kalamajka 29y5sib  (19200/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptySzer. Márc. 21, 2012 1:11 am

Lassan hallom is a hátam mögül, hogy Tsugahara megszólal és bemondja elképzelését a megoldással kapcsolatban, nem sokkal ezután pedig Katsuo-san is megszólal. Nem tudom neki, hogy sikerülhetett kitalálnia a sapkája színét, mert ő is ugyanolyan helyzetben volt, mint én. Vagy lehet, hogy a fal másik oldalán egy tükör is volt? Nem az nem lehet, akkor már korábban bemondta volna a megoldást. Biztos valami agyafúrt dolgot talált ki, amire én nem gondoltam.
Ismét megszólalt a hangszórós fickó és megadta nekünk az engedélyt a mozgáshoz és a továbbinduláshoz. Végre ismét megmozgathattam a végtagjaimat, nem volt valami jó érzés megdermedve lenni. Na mindegy, inkább indulunk tovább egy egyenes bár egy kicsit kacskaringós úton, ami csak egy irányba vezet, tehát nincs választásunk, csak előre mehetünk. Bár vissza is fordulhatnánk, de akkor Ojii-san életével játszanánk és követnünk kell a játékszabályokat, amit adtak nekünk.
- Genki-san, Haruki még most az egyszer megbocsájt magának. – feloldozom bűneiből a bocsánatkérő 2. osztagost, bár talán egy kicsit beképzelt volt, ahogy mondtam, de mindegy. Bár megbocsátottam neki, még mindig nem tűnik szimpatikusnak, pedig amikor edzést tartottam Shiratori-samának, akkor jó benyomást tett rám, de a mostani alkalommal azt az egészet lerombolta.
- Haruki nem tud róla, de ez nem jelent semmit. Haruki nem ebben az épületben lakik, és keveset találkozik Ojii-sannal. Csak amikor nemesi ügyeket kell intéznie, vagy ha néha napján haza látogat. Haruki, amióta shinigami lett beköltözött a tiszteknek fenntartott lakóhelyek egyikébe, legtöbb idejét, így a 9. osztag barakkjaiban tölti. – válaszolok az újabb kérdésre, ezúttal Ojii-san feledékenységéről. Fel kellett végre világosítanom őket, hogy én sem tudhatok mindent, még hogyha a rokona is vagyok. Nem az zavar, hogy kérdeznek tőlem, hanem hogy nem adhatok teljesen pontos választ.
- Tsugahara-san, mint egyazon osztag tagjai, megkérdezném, hogy mit gondol Shiratori-samáról? – a hosszú séta közben odamentem osztag társamhoz, hogy beszélgetést kezdeményezzek. Még nem nagyon ismerem, és ha úgy válaszol a kérdésemre, ahogy képzelem, akkor jó benyomást tehet rám. Nem tudom, mért kérdezem meg ezt több mindenkitől is, talán csak azért, mert szeretem hallgatni, hogy jókat mondanak Shiratori-samáról.
- Hiraikotsu-san Haruki hallotta Shiratori-samától, hogy maga jóban van Mistique taichouval. Véletlenül Haruki is a 6. osztagban szolgált, mielőtt a 9. osztaghoz került. – miután befejeztem a beszélgetést Tsugaharával, tovább haladtam a következő csapattaghoz, hogy ott is kezdeményezzem az eszmecserét. Bár nem mondható valami tartalmasnak és csak állításokat mondtam, ami közös bennünk. Talán, ha kedveskedek a többieknek és társalgásba elegyedek velük, akkor elfogadnak vezetőjüknek.
El is telt az idő azzal, hogy próbáltam jó benyomást tenni rájuk, hogy én milyen kedves vagyok, hogy foglalkozok velük és már láttam a folyó végén egy ajtót. Óvatosan benyitunk és elénk tárul egy terem, aminek a másik oldalán ott van még egy ajtó. Az is furcsa volt, hogy az eddigiektől eltérően a padló földből volt. Csak körültekintően mertem rálépni, nehogy elnyeljen a föld vagy valami. Miután meggyőződtem, hogy nem történt semmi, amikor rátettem a lábamat, már megnyugodtam egy kicsit, hogy ne fog semmi történni. A többiek viszont nem nagyon foglalkoztak vele, hogy fog-e itt valami történni velünk. Bár én is beletörődtem, hogy ők alkotják a szabályokat, de ha elkerülhetem vagy kicselezhetem ezeket valahogy, akkor szabályosan én nyerek.
Már kezdtünk közeledni a másik ajtóhoz, amikor valamit éreztem a lábamon. Odanézve egy kidou kötélre hasonlító valami tekeredett a bokámra, amit sehogy sem tudtam lerázni onnan. Egy kis idő után pedig még egy keményebb anyaggá is változott, hogy még jobban megakadályozza a levételét. Miután ez megtörtént, húzást éreztem és a többiekkel együtt közeledtünk a terem közepe felé, ahol valami szerkentyű emelkedek ki a földből. Amint teljesen visszahúzódtunk a gépezetig, újabb hangokra leszek figyelmes. Várom, hogy milyen meglepetésben lesz részünk, de csak valami gombféleségek jöttek ki a falból kis kőlapokon. Hamarosan meg is kaptam a magyarázatot, hogy ezekre mi szükség lehet. A feladat adott volt, egyszerre kellett benyomni mindet. Ehhez már tényleg kellett csapatmunka az előző feladattól eltérően.
Figyelmesen körbenéztem, hogy analizáljam a helyzetet és ne kerülje el semmilyen apróság a figyelmemet. Összeszámolva a gombok száma tíz, így mindenkinek kettőt kellene benyomnia. Biztos a köteleknek is van valami szerepe, ha már ránk kötözték őket, ha nem lennének fontosak, akkor elég lett volna bezárni minket ide. Rövidesen ki is találom az értelmüket, amikor Genki elindul az egyik gomb felé. Hirtelen ismételten húzás érzek hátrafelé és még közelebb kerülök a középponthoz. Ebből máris le tudtam vonni a következtetéseket, ami fontos lehet a feladat megoldásához.
- Erre nem lesz szükség Hiraikotsu-san. – mondok ellent a 6. osztagosnak, hiszen nekem annál jobb tervem van, hogy odamegyek és benyomom a gombot. Különben is mindenki nem tud odamenni egyszerre. Meg is próbálom tesztelni elméletemet azzal, hogy egy kicsit eltávolodok eddigi helyemtől és észrevettem, hogy Genkinél feszült a kötél. – Ha eddig nem vették észre, a köteleink valahogyan össze vannak kapcsolva egymással. Talán még valaki közelebb kerülhet a gombokhoz Genki-sanon kívül, de ennyi. Összesen tíz gomb van, tehát mindenkinek kettőt kéne benyomnia. Aki nem képes távolról nyomva tartani a gombjait és oda sem bír menni, attól Haruki át tud venni kettőt. – adom elő a tervemet a többieknek és már húzom is elő a kardomat, hiszen a gombok benyomásához szükségem van rá. Szépen felültem a középen elhelyezkedő szerkezetre és próbáltam a lehető legkisebb darabot elfoglalni a kötélből.
- Haero, Haru no Nanakusa! – aktiváltam a kardomat, majd egy félkört rajzoltam a földbe magam előtt, amibe természetesen betelepítettem a magvaimat. Már csak egy kicsit kellett várni, addig legalább mindenki átgondolhatja, hogy mit tud tenni és előkészülhet a gombnyomogatásra.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Katsuo
7. Osztag
7. Osztag
Sierashi Katsuo

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 94
Age : 14
Tartózkodási hely : Menj a füst után
Registration date : 2009. Nov. 22.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: 7. osztag, kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Családi kalamajka Cl0te25000/30000Családi kalamajka 29y5sib  (25000/30000)

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyCsüt. Márc. 22, 2012 7:09 am

Nagyon tudtam nem lesz itt semmiféle felhajtás. A körbe tekintgetésem se szólt egyébnek, csak tartottam tőle, megtámad egy kósza légy, aztán elsüti a hálóimat. Nem illett volna hozzám, ha ropogós pecsenyére süt a telek romos - elektromos – kisüppedés – kisülés -, miután sikerült megoldani a feladatot. Köze se volt a vak cseresznyéhez – szerencséhez -, sikerült tovább jutnunk. Azonnal hakama aljáig izzadva tereltem pihenő járatra Raion-t. Nem mutatkozhattam úgy a többiek előtt, lángra kaptam néhány pókhálótól. Tüzesnek tüzes köszöntés lett volna, de nekem jobban áll a tűzoltó szerepe, mint az áldozaté. Meghagyom a lehetőséget Panaló ördögi iratainak, mármint haori mosásra! Mi nem teszünk semmi intellektuálisat – illegálisat -. Ártatlanok vagyunk az ellenünk felhozott vágyakban – vádakban -! Nem, mintha bárki piszkálna minket. Jogosan tartanak tőlünk. A legmenőbb osztaggal nem mernek kekeckedni. Főleg, ha felhozatalba számítom szerény személyem, mert egyértelmű silány utánzatom nem számít. Ezért se hagyhattam, ne a legjobb formámban találjanak meg a többiek. Nevemhez passzentolva – passzolva -, kiegyenesedett háttal, elégedett mosollyal nyújtózkodtam, miközben felbukkantak a fal mögött. Remek forgató bizottságnak – fogadóbizottságnak – bizonyulva intettem nekik. Nem mutattam legkisebb mértékben sem, kételkedtem bennük. Tökéletesen tisztában voltam vele, lesz még bátor jelentkező, aki odaátról helyes megfejtést tippel. Fogalmam sincs, hogy csinálta, de biztos nem talált ki olyan látványosan, mint én.
Semmi vállveregetés, dicséret, csak a rohanás. Más nincs is! Erre mondaná Watta bá, „fiatalok!”. Ötletem sincs, minek emlegette. Rájuk néz valaki, egyértelműen kiderül. Jelezni akarta a gyengén látóknak, háttal állóknak, vagy mi értelme volt? Fogalmam sincs. Követhetetlenek és érhetetlenek a felnőttek. Nem akarok megöregedni! Ezen a szörnyű jövő képen kénytelen vagyok fájdalmasan felsóhajtani. Hangosra sikerült előadásom, viszont mindenki úgy el volt foglalva a számokkal és osztagokkal, rám se hederítettek. Különösebben nem bántam. Bőven mitrilt - migrént – okozott nyomon próbáljam követni, ki melyik számhoz tartozik, tartozott, vagy tartozni fog. Lehetetlen volt követni. Ezért nem szeretek számháborúzni. Fárasztóbb megjegyezni őket, mint kiütni legnagyobb ellenfeled a sorból. Felesleges időhúzás volt az egész. Örök harag annak, aki kitalálta!
-Biztos hobbi építészek. Ettől még különös, idegen család otthonosabban mászkáljon ebben a pincében, mint Shiruki. Bányászok lennének az őseik?-
Kétlem, de nem árt oldani a festészetet – feszültséget- . Engem kérdeznek, amit sajnos nem tesznek, itt valami susmus lesz. Könnyen el tudom képzelni, valami trükk van a dolgok mögött. Nehéz elhinni, ennyi csapda, csapóajtó, földbe sülesztett – süllyesztett - szerkezet legyen itt. Mi szükség lenne rájuk? Nem úgy festett Shir’apó, mintha azzal mulatna szabadidejében veteményeseket – vetélkedőket - rendez az alagsorában. Valamiféle technika lehet a dolgok hátterében. Heti pokemon rész fogyasztásomat rá, nem magától változik ebben a mértékben a hely kinézete!
-Nem tudsz valamilyen különleges képességről vagy technikáról, amiről híres lenne a Szántó család, Shiruki? Térmanipuláció, vagy ez az illúzió keltés, mint a cirkuszokban?-
Bevallom, kapásból a vándor sátrasok jutottak eszembe. Azok bohóckodnak több órán keresztül. Nekik nincsenek ennyire modern cuccaik, mint egymáshoz kapcsolt kötél és piros gomb, de ők a nézőket se vonják be a műsorba! A mostani mókázásban semmi humoros nem volt. Ha nem lenne önköltségem – önkontrollom -, teljesen véletlenül megtalálnám a nálam lévő gyufát és körülmények ágazataként – áldozataként – dobnám el az égő szálakat. Lángoló elmémhez illő megmozdulás volna, de nem vehettem el a megoldás reményét társaimtól. Idegességemet levezettem egy könnyed nevetéssel. Nem adtam meg az örömöt, látszódjon, pillanatokon belül szétrobbanok a méregtől. Rossz shinigami-val próbálnak ujjat húzni. Belőlem nem csinálnak bolondot. Kiderítem mire megy ki ez az óvoda szintjén is hülyének számító játszóház. Tényleg, csúszdás gumilabda medence nem lesz? Profin tudok benne elveszettnek hitt tárgyakat keresni. Cool
-Elkérhetem a saya-kat? Gyártok magamnak horgász botokat. - Még egy ember, akinek nem kell mozognia. Zseniális vagyok! Cool - Mi lenne, ha Merlin-kednétek? Nem vagyok otthon az idézésekben, de csak van valami használható démoni bigyó…-
Kanyarodok vissza a megoldások mezejére. Elmélyülten dörzsölöm államat, mert az én fejemben javában körvonalazódott a kardhüvely összefűzési megoldásom. Mire való a sageo, ha nem arra másik fegyver tokot erősítsek hozzá. Már, csak el kellett kezdenem. Jöhettek a tartozékok, gyerekek. Nyugalom, visszakapjátok a művelet után.

Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka EmptyKedd Márc. 27, 2012 10:23 am

Végül csak-csak mindenki megtalálja, mit tud tenni, hogy benyomjon pár gombot. Már csak az van hátra, hogy koordináljátok a gombnyomásokat, hogy egyszerre nyomódjon be az összes. Ha minden rendben ment, akkor egy szirénát fogtok hallani, ami jelzi, hogy sikeresen vettétek az akadályt, a bilincsek leesnek a lábatokról és az ajtó elkezd kinyílni.
Sajnos nem juttok nagyon messzire, mivel ahogy kiléptek az ajtón, néhány méterre felfigyeltek egy újabbra és valami furcsa érzés lesz rajtatok urrá, mintha valami történt volna veletek, de mivel nem vesztek észre magatokon semmi változást, ezért nem foglalkoztok vele. Amint közelebb értek az ajtóhoz, megláttok egy mintát a padlón, ami a következő feladat kulcsfigurája lesz. Már most jobban szemügyre vehetitek, de nemsokára meg is szólal az ismerős hangszóró.

Családi kalamajka Nvtelenvr
/Igen, tudom, hogy nagyon béna lett a rajz. Sad /
- Utolsó előtti feladat. – szólalt meg először a férfi, majd a nő átveszi tőle a szót. – Ezúttal nem kaptok segítséget, egyedül kell boldogulnotok. – nem gazdagodtatok új információkkal, magatoknak kell kitalálni, mi is lehet a feladatotok. Az ábrákon smileyk vannak, amik egy-egy érzést szimbolizál.
A karakteritek még nem vették észre, de mindenkinek megváltozik az arckifejezése, amikor egy-egy érzést akarnak kimutatni. Omote, amikor unalmat érez, arckifejezése azt mutatja, hogy mosolyog. Tsuga mosolygásánál viszont elsírja magát. Genki sírása pedig egy komoly arckifejezés mögé bújik el. Katsuo komolysága mérges arckifejezésként mutatkozik meg. Haruki mérgessége pedig unalmat sugároz a többiek felé. Rá kell vezetnetek karaktereiteket ezekre a változásokra és ráállítani őket a megfelelő arckifejezésre az ábrán, hogy tovább haladhassatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Családi kalamajka _
TémanyitásTárgy: Re: Családi kalamajka   Családi kalamajka Empty

Vissza az elejére Go down
 

Családi kalamajka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Küldetések Soul Societyben :: Lezárt küldetések-