-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 POPCORN Music Corporation (PMC)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyCsüt. Feb. 11, 2010 6:56 am

Íme, a POPcorp, Karakura Town legnagyobb zenei cége. A legtöbb zenész, együttes szerencséjét ez az egyesület hozta. A FaTal erroR, a DevilSmile, és sok más híres zenekar székhelye. A cég különlegessége vegyes és változatos zenei stílusában rejlik.
Az épület Karakura központjában helyezkedik el, ahol igen feltűnő jelenség. A modern épület nemcsak kívül, belül is sok érdekességet foglal magában.

FIGYELEM! Kamerával megfigyelt terület! Belépés csak és kizárólag a cég munkatársainak! Külsős személy esetén egyeztetés kötelező!

Tagsági kérelem igénylése RIICHI SATO-nál!


POPCORN Music Corporation (PMC) Sicksteezybuildings
1. - A FaTal erroR! részlege, Daemon Nagai irodája
2. - A DevilSmile részlege
3. - Egyéb énekesek részlege (még szabad) + irodák
4. - Egyéb együttesek részlege (még szabad) + irodák
5. - Irodák


POPCORN Music Corporation (PMC) Phburexabout
A bejutás az egyetlen bejáraton folyik. Hogy elérj egy-egy együttes, zenész részlegéhez, az irodákon át vezet az út. Az épületben rengeteg lépcső, és sok lift van elhelyezve, ám így sincs könnyebb dolga annak, aki legelőször jár itt. Könnyen el lehet veszni ebben a labirintusban.

POPCORN Music Corporation (PMC) Japanyahoooffice11
Egységes folyosók minden szinten, sok ablakkal, és annál is több ajtóval.

POPCORN Music Corporation (PMC) Office2small160x160tcm8
Az irodák több szinten is tartanak. Mindenhol egységesek. Sok ember, rengeteg papír.



A FaTal erroR! részlege és Daemon Nagai irodája:

POPCORN Music Corporation (PMC) 04335755
Ha sikeresen kikecmeregtél az útvesztő végén, a lépcsőkön feljutva, vagy a liftből kilépve ilyen látvány fogad. A vörös épület sokban eltér a többi közül. Modern bútorok, dizájnos formák, és divatos színek jellemzik. Ez a terem a banda és nagyszámú dolgozóinak pihenőhelyeként van fenntartva. Egy-két automata, csinos székek, asztalok, kényelmes kanapék. Kell ennél több, hogy kikapcsolódjon az ember?

Itt sem szabadulunk meg a folyosók rengetegétől, ám az ajtókat ellátták táblácskákkal, talán így megkönnyítve utunkat.

POPCORN Music Corporation (PMC) Igloomusicstudio2
POPCORN Music Corporation (PMC) Chestnutstudios4640
Az együttes legtöbbet igénybe vett terme, a hangstúdió. Itt folynak a legfontosabb munkák. A hanganyag rögzítése igen nagy erőt vesz ki mindenkiből, ezért úgy lett kiépítve, hogy ez a terem legyen a legközelebb a pihenőhöz. Ebben a stúdióban folynak még Daemon Nagai munkái is.

POPCORN Music Corporation (PMC) Dancestudio1
A táncstúdió. Itt próbálják a fiúk a koreográfiákat, háttértáncosaikkal, vagy hármasban. Ha szabad a terem, akkor itt készül fel Daemon a fellépéseire.

POPCORN Music Corporation (PMC) Bpsstudiomainview3682
Fotóstúdió. Itt folynak a fotózások. Az itt készült képek különböző magazinok, CD borítók, plakátok alapanyagaként szolgálnak.

POPCORN Music Corporation (PMC) Company
Daemon Nagai irodája.




A Devil Smile részlege:

POPCORN Music Corporation (PMC) RecordingStudio02
POPCORN Music Corporation (PMC) Full-Modern-Hippies-Colorful-Beach-House-Design-boys-room-800x600
A banda stúdiója és saját igényükre kialakított "meditációs" terem.


A hozzászólást Riichi Sato összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 31, 2012 3:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyPént. Feb. 12, 2010 9:11 am

[Meeting – Találka az új bohóccal]

Ideges volt. Ideges, mert Umi-t egyszerűen sehogy sem tudták rávenni arra, hogy mozduljon helyéről. Már épp azon kattogott agya, hogy valahonnan beszervál egy pajszert, s felfeszíti szerencsétlenjét. A nagy sírások, és hisztik közepette, már egész feje kongott. Főleg attól, hogy palotapincsije olyan ütemesen verte öklével az asztalt, hogy egy sokat gyakorolt dobos is vehetett volna tőle leckéket. Végül is, Sky győzködésének hála, csak sikerrel jártak, s hónuk alá csapva a puffogó figurát indultak meg a kocsi felé. Ám a kis pszichológusuk, ahogy nagy serényen igyekezett bekászálódni az autóba, akkor jutott eszébe, hogy neki közbe jött valami. Pontosabban mondva, egy felvételiről volt szó. Igen, régóta tervezte, hogy megpróbál bejutni valami elit iskolába, hisz minden álma és vágya volt az éneklés mellett, hogy pszichológus váljék belőle.
Bár a két tag elég nehézkesen akarta elengedni, be kellett látniuk, most a suli fontosabb számára. Főleg Umi... bár min is kéne meglepődni? „Tigrincsmancsocskája” volt a legnagyobb támasza, ha Rii-vel összeveszett. Vagy ha volt valami más nyűge. Nagyon ragaszkodott hozzá, ezért minden egyes távozása erősen szíven ütötte. Rii emlékszik még arra az esetre, mikor csak egy fél órára ugrott le a közeli boltba, egy pár dologért. Az a fél óra nemcsak Umi-nak volt kínszenvedés, de macsónk lelkét is rendesen szétszaggatta.
Egy negyed órán belül Felhőcske el is indult az iskola felé, s könnyes búcsúk után a duó is nekivágott útjának. Persze Umi nagy örömére ismét az anyósülésen trónolhatott, talán Rii nagy szerencsétlenségére. Ugyanis a palotapincsi annyira boldog volt, hogy az már fájt. Igaz, főszereplőnk már hozzászokhatott volna, ám fülét még mindig nagyon sértette az éles hangja. Legtöbbször úgy gondolta, nem lenne vele nagy baj, csak a hanglejtésén változtatna. Vagy legalább leszokna arról, hogy olyan élesen veszi a mondatokat.
Útjuk most már zökkenőmentesen telt. A forgalmat tekintve. Persze a gyerekes civódások nem maradhattak el, főleg akkor, mikor a két fél teljesen mást akart hallgatni. Most talán pont az volt a vesztük, hogy annyi zeneszám volt lementve a lejátszóra. Umi mindenképp lassú számokat akart hallgatni, ám Rii a poposabb számokra hajazott. Vagy percekig tartott a felváltott kapcsolgatás. Végül abban maradtak, hogy rádiót hallgatnak. Abban úgysem lehet kapcsolgatni, azt kell hallgatni, amit adnak. Furcsa módon mindkét fél belenyugodott. Pedig Umi sem volt az a fajta, hogy mindent ráhagyjon a másikra. Sőt.
Rii azért örült neki, hogy a zajos dalospacsirta társa zaklatja őt. Biztosan leengedett volna, ha egymaga vág neki az útnak. És a végén, pedig semmi kedve sem lenne ahhoz, hogy ott jópofizzon az új arcnak. Igen, egyre jobban kezdte azt hinni, tök unalmas lenne az élete Umi nélkül. S ez napról napra erősödött benne.
Egy elágazáson lefordulva értek el a hatalmas épülethez. Jól ismerték már, mint tenyerüket, ám a parkolással mindig is bajok voltak. Rii legszívesebben olyan helyre parkolt, hogyha kinéz az épület ablakából, pont láthassa kocsiját. Ám most muszáj volt a földalatti parkolóba begurulnia. A mai nap még a megszokottnál is többen voltak. Ezért is gondolt arra, nem árt az álruha. Vagyis valami ahhoz hasonló. Umi-ra is gyorsan rádobott egy sapkát és egy sálat tekert nyaka köré. Nem hiányzott volna, hogy valami őrült paparazzi valami félreérthető képet készítsen róluk. S a félreérthető szituáció nem is váratott magára túl sokat, ugyanis ez az apró mozdulatsor, mit Rii csak szimpla felöltöztetésnek vett, kicsit forróbbra sikerült. Hiszen miért ne lenne valami kínos szituáció a két fél között? Rii óvatos mozdulatai szinte lázba hozták társát, akinek arca úgy piroslott, mint a mezei pipacs. Persze ezt egyből észrevette Rii is, így kaján vigyora felcsillant.
Mikor végeztek a beöltözéssel, serény léptekkel indultak meg a bejárat felé. Bent a kártyájukat igénybe véve szelték keresztül az irodák és emeletek rengetegét. Viszont azt ugye nem közölte Rii-vel bolond menedzserük, hogy pontosan melyik irodában fogadja őket. Így részlegük folyosóin nagy kutakodás vette kezdetét...

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyVas. Feb. 21, 2010 8:47 am

[ Meeting - Találka az új bohóccal ]

Nehezen bírta túlélni sziámiatlan rabruhába száműzött ikertestvére egyedül hagyja, ráadásul egy hivatalos ügy intézésénél. Fogalma sincs mit tegyen, amikor nem csimpaszkodhat mellette ücsörgő támaszába, aki készségesen felvállalja az Umi életviteli hibák kevésbé feltűnő csomóinak elsimítását. Vagyis bámulatosan kecses lábfejének kegyetlen taposásával igyekezete mélységes hallgatásra, per villámgyors válaszra ösztönözni árva gyerekek ácsingózásával egy síkon lebegő agyhullámait. Még szép, hogy el is ragadta a gyötrelmes kétségbeesés! Kapaszkodó nélkül meg se mer majd szólalni vagy bármit tenni, csinálni, akár csak elmozdítani a csapó előtt beállított szögből ujjait. Ez pedig kezdte teljesen kikezdeni. Látványosan pánikolva tapadt kicsiny tappancsa lábára, azonban frontemberük hathatós karon ragadás plusz elfordítás és indulási sebesség megadásos terrorja után már csak halványan derengő pontként üvöltözhette agyturkászi babérokat biztosan leakasztó lelki társának, hogy amint kijött csörgessen rá. Elenné a feszült várakozás, ha nem kapna azonnali friss információkat a lezajlott felvételivel kapcsolatban. Illetve kielégíthetné féktelen kényszerét, hogy élete minden apró rezdülését megossza vagy éppen beszerezze Mancsocskával folytatott beszélgetései során.
Feldolgozva harmadik énjük átmeneti elvesztését, a kocsiban lezajlott igencsak szívkiugrós-leállásos-rángatózós-szívecskedobálós sáltekergetést, botorkált be lágyan hajlongva az amúgy nem létező szellőben. Gyenge szervezete hatalmas örömmámorként élte át azt a piciny álcázó hadművelet generálást és Rii tulajdonosi papírral ellátott cuccainak viselését. Teljes mértékig a menny bárányfelhőin pattogva kóricált el a portáig, jobban mondva lepedőbe bújt óvodás esetlen lebegési szárnypróbálgatásaira hasonlítva bukdácsolt át a beléptető kapun. Bár ha azt nézzük már a kártya illesztési helyét is hosszas küzdelem árán találta meg, nem is olyan kirívó ez a malőr...
Liftből kilépve épp a sál részletes elemzésén és a megszokott fűszeres parfüm maradványainak elraktározásán mesterkedett, amikor váratlanul, ádáz módon befékeztek mellette. Umi erről tudomást sem véve barangolt tovább. Útközben egyetlen másodpercre sem mellőzve a fanokat megszégyenítő dünnyögést és anyagban való eltűnést. Talán, ha több időt kap feje búbja se látszódott volna ki a híres nyakmelegítőből. Jelenleg azonban csak hófehérre fagyva bogozta ki magát, miután háta mögül felmordult az imádott hang. Valami olyasmit magyarázott nem tudja hova beszélték meg a találkozót, de ez egy energetikus házi állatkának sosem probléma. Bele sem gondolva hány emelet, mellék folyosó és ajtó leledzik saját körzetükben pitizett könyörgő szemekkel. Menni akart keresgetni. Annyira élvezte a bújócskákat és tök izgalmas mindenfelé bemenni. A témát gyorsan el is döntötte énektársa, hiszen nem akart hisztérikus jelenetet. Szóval hatalmas fújtatás kíséretében útjára eresztette a visítva futkorászó pincsikét, aki cikkcakkban, találomra, vagy egy kitalált, de semmi értelme sincs kombináció szerint nyitogatott különböző helységekbe. Persze fél percnyi sikertelen próbálkozás után már széles vigyorral rángatta maga mögött játszópajtását. Nem hagyhatta ki a mulatásból!
Az elkövetkezendő húsz-huszonöt percben csak magasba szökő "hello-kat", lemondó csoszogásokat, boldog vihorászást és kínos magyarázkodást vagy csörtetést lehetett fülre vételezni. Bizony, bizony kicsi Umi lendületben volt. Kő-papír-ollóval számolgatva döntötte el ki nyisson be, plusz milyen stílussal, amit igaz csak ő tartott be, de attól még szörnyen elnyerte tetszését. Sőt gyakran megtette, hogy átmászott művészkollégája lábai között, mert neki azonnal látnia kellett mi van odabent. Sokezredik hasonló vagy extrémebb helyzet és lángvörös arcszínt begyűjtve rábukkantak a kívánt házszámra, ahol drága menedzserük lapított. Posthősünk gondolkodás nélkül ordította el magát csillogó szemekkel. Még szívesen vetődött is volna, de valamiért visszafogta magát. Inkább szabadon eresztette kíváncsiságát és kukucskált be minden alá-fölé-mögé, mert ideje tudnia kicsoda lesz az új divatdiktátoruk.
-Sziaaaaaa, Anemaneeee! Holvan-holvan-holvan-holvaaaan a meglepíííí?!-
-Nyugalom! Ahhoz át kell mennünk az irodájához...-
-Akkor-akkor miért nem oda hívtál minkeeet?!-
Röpke csendben, mely egyértelműen arra vonatkozott, hogy a lassan elhalálozó Umi érdekében módosult félreeső helyre a találkozó első része. Az ő csillapítására normál esetben Tigriscsepp szolgálna, távollétében ezen megtisztelő feladat viszont tovább szállt Rii-re. Említeni sem kell komoly munkát jelentett számára a szőke nőket felülmúló rajongója meggyőzése, de egy-két praktika igen hasznosnak bizonyult. Végre mehettek is a dizájnstúdióba. Szegény pincsike rugózását elviselhetetlen mértékre növelte a tény, végre mentek. Közeledtek leendő géniuszok fellegvárához. Ettől teljesen bezsongott. Már nagyon-nagyon látni akarta! Szíve ki is hagyott egy ütemet, amikor kinyílt az a fránya ajtó. A hatalmas várakozást darabokra törte az üres helység. Több, mint elszomorító volt, bár alig fordult körbe tengelye körül egy különös, meglepő, leginkább isteni mivoltot hangsúlyozó zene csendült fel...
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyKedd Márc. 02, 2010 1:39 am

[ Meeting – Touma is bringing sexy back]

*A sok telefon, tárgyalás, és a menedzserrel való találkozások végül elérték a kívánt eredményt. Amikor még gólyaként először tettem be a lábam a műhelybe, ahol akadémiai éveim jelentős részét töltöttem, még csak álmodozni mertem arról, hogy valaha egy nagy nevű bandát öltöztethetek, s hogy ez pont az az együttes lesz, akikért odáig vagyok meg vissza… akkoriban csak reménykedhettem abban, hogy van elég tehetségem és egyediségem hozzá. Olyan elérhetetlennek tűntek, s mégis… ma először életemben, találkozhatok velük! *.*
Azt már nem engedem, hogy a lelkesedésemből túlságosan visszavegyen az, hogy csak Ricchannal és Umival fogok tudni találkozni. Elégtétellel tölt el a tudat, hogy Skyt is eleget fogom látni, és teszek arról, hogy a lehető legjobb dolgokat hallja vissza rólam. Hogy fantasztikus vagyok, menő, és természetesen profi! Cool
Az idegesség lassan kezdi átvenni az uralmat felettem, hiszen már rég itt kéne lennie bálványaimnak. Fél percenként a karórámra pillantok, frusztrációm pedig ujjaim tördelésével próbálom levezetni. Már mindent előkészítettem, ami szükséges, így az új „irodám” valóságos paradicsomnak hat egy divatra és szépségre kiéhezett szem számára. Persze az egyik sarkot most egy jókora függöny takarja, ami mögött személyre szabott ajándékaim lapulnak. Hiába, sosem árt, ha az embernek vannak kapcsolatai, a szponzorok pedig örömmel ajándékozták oda ezeket a ruhadarabokat. Farmerek, cipők, felsők, kiegészítők, s egy-egy parfüm, természetesen a legnagyobb cégek ajándéka. Nekik jó reklám, és nekem is jól jön, a srácoknak is, mit kell ezen még taglalni? Cool
Az a tíz perc, amit várakozással töltök, egy örökkévalóságnak tűnik, megunván az ülve maradást a kijelölt dohányzó helyiség felé veszem az irányt. Engedve a csábításnak még egy energiaitalt is veszek, habár gondolhattam volna arra, hogy ez csak felfelé pumpálja az adneralin szintem. Dohányból most is egy drágább fajtát szívok, ami még egy régi buliról maradt meg. Idejét sem tudom annak, hogy mikor gyújtottam rá utoljára, Natsuki miatt nem is nagyon merek, mert tudom, hogy tőből letépné a karom miatta. >.< Meg ez a cigaretta legalább nem hagy rajtam olyan szagot, hogy bárki is észrevegye rajtam.
Az energiaital dobozát összegyűröm, és a legközelebbi szemetesbe dobom, ahogyan a cigarettámat is eloltom, s abban a reményben sietek vissza, hogy esetleg már megérkeztek. S valóban… közeledve az új műhelyemhez egyből megpillantom a nyitott ajtót, s mintha a menedzser terelgette volna befelé a fiúkat…
A háttérből felhangzó zene ironikus módon tökéletesen illik a helyzetemhez, a New York és Japan-os része mindenképp. Tán egy isteni sugallat vezérel csupán, azonban most mégis úgy vonulok be, mintha én magam is egy modell lennék. Fekete farmerom remekül feszít fenekemen, s a fehér ingem mellé tökéletes kiegészítő a zöld és vajszínű, csíkos sálam. Utóbbinak persze funkciója van, hiszen csak pár nap telt el azzal a vámpírral való találkozás óta, és hát a garbós felsőknek lassan lejár az ideje, kénytelen voltam valami megoldást találni a problémára. >.<
Szenvtelen arcomon egy kacér mosoly fut végig, s abban a pillanatban, amikor a dalban is kalapról van szó, egy laza mozdulattal lejjebb tolom azt, majd egyszerűen elhajítom, s az egyik kényelmes puffon talál helyet. Élvezettel nézem végig az ámuló és bámuló pillantásokat, miközben a menedzser facepalmol a háttérben, ám nem zavartatom magam, amiért őt kicsit fárasztja a divatmogul bevonulása.*
- Ricchaaaaaaaaaaaaaa~n! *.* Umiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! *.* - *vetődök a nyakukba, nem bírva visszatartani hirtelen elhatalmasodó rajongásomat, hisz életemben először ölelhetem kedvemre kedvenc énekeseimet. Aztán vörös arccal próbálom rendbe szedni magamat, hiszen mit is gondolhatnak most rólam? Hogy csak egy vagyok a többi rajongó közül? Neeeeem, én jóval több vagyok annál, nekem az ő zenéjük életforma!*
- B-bocsánat, kicsit elragadtattam magam… - *szedem rendbe hajtincseim, s próbálom leplezni vigyorgási kényszerem, persze sikertelenül.*
- Shihuru Touma vagyok, az új stylistotok. New Yorkban tanultam ki a szakmát, a legjobbak közé tartozom. Ez itt pedig az a műhely, amit a jövőben gyakran fogtok látogatni. Világsztárt csinálok belőletek, fiúk. - *vált teljesen komolyra az arcom, mosolyomból pedig egyértelműen kitűnik, hogy nem vicceltem az utóbbi kijelentésemmel.*
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyVas. Márc. 07, 2010 2:47 am

[Meeting – Találka az új bohóccal]

Valahogy semmi kedve nem volt ahhoz, hogy bújócskát játsszon kedves menedzserükkel. Mégis muszáj volt magát megadnia, ha elő akarta keríteni az illetékest. Viszont az óriási komplexum annyi lépcsőt, liftet, és folyosót rejtett magában, hogy még térképpel is simán el lehetett benne tévedni. Természetesen drága barátja még helyette is élvezte ezt az egész kalamajkát. Igaz, Rii nem volt túl szégyenlős, ám az mégis zavarta, hogy megannyi irodán kellett átcsörtetniük pusztán azért, mert nem tudták merre haladnak. Végtére is sikerült megtalálniuk az első liftet. Dolguk itt sem mehet egykönnyen, hisz valamelyiküknek elő kellett keresnie a kártyáját. Ezek a csúcs szuper technikák mindig is kiakasztották a férfit. Sosem akart a fejébe férni, mire ez a nagy felvágás. Még a végén a mosdókra is kártyával működő zárakat fognak feltenni. Az lenne számára a netovább.
Mivel nem arról volt messze földön híres kedvencünk, hogy egyből ugorjon az első szóra, ezért így Umi vállát pöckölte meg, hogy tegyen valamit. Hűséges kiskutyaként kezdett is bele a nagy nyomozásba, a kártyája után. Hevesen kotorászott, ám balszerencséjére semmit nem talált csak bankkártyát és néhány éttermi kupont. Szegénynek nem bírta tovább nézni kétségbeesett arcát, így rá kellett hogy szánja magát arra a megerőltető feladatra, hogy benyúljon farzsebébe, és előhorgássza tárcáját. Vállán kicsit hátrébb pakolva a táskáját nyúlt mélyre, majd mihelyst megtalálta az említett eszközt, túrkászni kezdett benne. Igen, mint minden gazdag embernek, neki sem csak egy bankkártya ékeskedett a bordákban. Ezeken kívül pedig néhány áruházban és moziknál felhasználható kártya is helyet foglalt a fekete, bőr pénztárcában. Belelesve minden egyes bordába találta meg végül a belépőkártyáját. Büszke fejjel és arcán kiült mosollyal is adott ennek hangot. Becsúsztatva a megfelelő helyre a vonalkódos műanyag lapocskát, egy halk csilingeléssel üzemeltette be a liftet.
Mikor megérkezett, belépve az üvegfülkébe lépett hátrébb, hagy élvezkedjen palotapincsije a rengeteg gombnál. Persze azt megjegyezte, hogy nehogy egyesével nyomkodja végig az összest, mert tuti agyvérzést kapna, ha minden emeletnél megállna. Így ugyan kicsit elkámpicsorodva, de hallgatva a nagyobbra választott ki egy gombot, s indultak meg felfelé.
A legfelső emeleten is ugyan az volt a feladatuk, mint az előzőeken: meg kellett találniuk a menedzsert. A legtöbb ajtó mögött csak irodák, s rengeteg dolgozó irodista volt. Igazándiból Rii úgy tervezte, hogy csak óvatosan, és a leghalkabban próbál benyitni, de Umi-tól ez aligha ment. Hiszen társa minden áron elsőként akarta megpillantani azt, hogy mi van az ajtó másik oldalán. Mikor ezt a 10. ajtónál is eljátszotta, a férfi komolyan azt tervezte, hogy a folyosó végi ablaknál kilógatja barátját. Még ha a végén csak gondolati síkon is tette ezt meg, abban azért biztos volt, hogy bosszút áll azért, mert a hátsófelére vert. Neki senki sem fogdossa izmos farát engedély nélkül!
Hosszas nyomozás után a Sherlock és Watson duó rátalált arra az irodára, hol menedzserük lapult. Már ideje volt! Persze Umi egyből letámadta, mint azt, ahogy szokta, de Rii csak unottan és kissé feszülten figyelte az eseményeket. Sokszor elkalandozott gondolatban, hogy vajon kis háziállata milyen elemmel működik. Ennyi energiával lehet, egyszer befogja, hogy mókuskerékben termelje az áramot. Pénzbe sem kerülne üzemeltetni a hatalmas villáját. Egyszerűen zseniális! Mikor végre elindult, az immáron trióvá alakult kis csapat az új emberke stúdiójába, már mind a ketten izgatottan szelték a folyosókat. Igaz, ez Rii-n nem annyira látszódott, mint mondjuk Umi-n. A kis vakarcsot nem tudta volna elcsitítani, még akkor sem, ha a sálat tömte volna szájába. Csak pattogott körülötte, mint valami gumilabda és be nem állt a szája. Még jó, hogy a férfi hozzá volt szokva természetéhez. Igen, viszont az első időkben majdnem idegszanatóriumban végezte. De az évek, és rutin lassan megedzette idegeit, így néha már hallani sem hallja a (jelenleg) szőkeség kalafityolásait.
Kisvártatva elértek a stúdióhoz, ám belépve az ajtón olyan látvány fogadta őket, amire szinte mindenki lehidalt volna. Egy szőke ipse illegette-billegette magát, valami lágyfos zene kíséretében. Ha még ennyi indok nem lett volna elég arra, hogy Rii Umi kilógatása helyett inkább saját maga ugorjon fejest a mélységbe, rásegített az a bekövetkezendő mozdulatsor, amitől a hideg is kirázta. A kis ficsúr önkívületi állapotban vetődött szerencsétlenje nyakába, aki pillanatokig szusszanni sem mert, úgy megijedt. Rii először azt hitte, összedől az épület, vagy ilyesmi. Olyan sokkot kapott, hogy a földbe gyökereztek lábai.
- He-he… l-loo~…
Dadogott levegő után kapkodva. Mindeközben próbálta magáról lefejteni a mitugrászt, aki úgy tűnt még Umi-nál is idegesítőbb személy. Pedig még legrémisztőbb álmaiban sem köszönt vissza ilyen tényező! Mintha egyszerre két Umi venné őt körül! Nem akarta elhinni, hogy ez mind vele történik meg. Gyorsan le is verte a víz, hogy vajon mit fog hozni a jövő, ha tényleg olyan az új divatmajom, mint ahogy azt az előző körben bemutatta. Rá is pillantott egy pillanatra Umi-ra, aki látszólag ismét azért tátog, mint a hal, mert előtört belőle az a tipikus umi-féltékenység.
- Most mivan? Nem történt semmi…
Súgta neki oda mentegetőzve, mintha valami szörnyű bűnt követett volna el. Pedig őszerinte nem erről lehet szó. Mondjuk azért ennyire rajongani nem kéne érte, vagy esetleg kicsit modorálhatta volna magát az ürge… Mindenesetre, mikor az újonc bemutatkozott, és egy kisebb előtörténetet is megosztott velük, kissé megnyugodhatott Rii szíve.
- Nos, Touma, legyen így!
Nyújtotta a férfi a kezét, egy kézfogás reményében.
- Csak hogy letudhassuk a formalitásokat, a nevem Riichi Sato. Remélem, megtaláljuk a közös hullámot munkánk során!
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyVas. Márc. 07, 2010 9:51 am

[ Meeting - Találka a sexy Tomátóval*.* ]

A sejtelmesen lényegre törő zene plafonig csigázta kacsóit arca elé kapó sztárunknak. Ez kész birodalom volt. Otthonos, előkelő, lezser, egyszerűen tökéletes! Minden volt benne, amitől divatosan hangulatosan kellemes volt. Szinte kicsiny háza nappalijába kezdte érezni magát. Ettől viszont csak még inkább nőttek elvárásai a szoba világának tulajdonosával szemben. Nem is meglepő az apró neszekre extázisban rugózva kukucskált magam elé. Látni akarta minél előbb és fani sikolyban kitörve lábai elé borulni. Ugyanis erre a zenére, csak egy isten kerülhetett elő. Legalábbis szerinte. Abból indult ki híres filmekben mindig az olyan szereplők érkeznek látványosan, akikre férfi és nő egyaránt karfát markolászva csorgatja nyálát! Vagyis a zene mondandójából, plusz filmes tapasztalataiból máris kihozta végső megállapítását. Újdonsült stylist-juk kizárólag görög szobor mintájának megfelelő arányokkal felszerelkezett férfit szimbolizáló égi teremtmény lehetett! Biztosra vette igaza van és hattyú hintóval fog lealacsonyodni halandó színük elé! Ő el fog ájulni légiesen könnyed lépéseitől és a megfoghatatlanul csodás lény majd karjai közé véve óvja meg attól csodálatos idomait beüsse a kemény padlóba. Maga lenne az álom! Sóhajtozott és tekergette elgondolkozva piciny szőke tincseit. Ezt is értette tette. Gond nélkül, vagyis kisebb depressziós hétvégével viselte hősiesen sosem látott sztárformálójának kérését. Külön kérte tőle üzenet formájában tegye meg a világos hajszín felé vezető utat. Erre nem mondhatott nemet! Micsoda megtisztelés egyedül neki jött kérés, vagy mégse? Lehet egyes egyedül ő nem volt elég szép? Mi van, ha rútnak találta? Kerekedtek el szemei, főként azért is, mert egy szintén szőke, majd vele azonos magasságú, átlagos férfi rontott be üvöltve. Meg sem lepődött először Rii nyakába vetette magát, bár nem parancsolhatott önálló érzéseinek, amik féltékeny csücsörítés formájában törtek felszínre. Persze zenésztársa magyarázkodására ingerülten dobolt lábával. Sosem bírta, amikor próbálja menteni a helyzetet. Mielőtt ezt szóban kifejezhette volna kicsiny bombájuk őt is letámadta. Eleinte nem tudta mit csináljon, de a szeretetteljes ölelés és kedves visítás meggyőzte barátról van szó. El is tűnt képzeletéből az előbbi jó néhány kép, úgyhogy szertelen boldogsággal pattogva ölelte vissza támadóját.
-Szija-szijaaaaa!-
Visította tetszése jeleként, majd figyelte csillogó szemekkel a bemutatkozást. Lehengerlően tuti volt. Egy világjáró, aki a divat-mozi-zene és minden egyéb központjából jött. Tényleg kedve lett volna lábai elé borulni. Fantasztikus férfi volt! Nincs jobb szó, imádta Tomátót, Traumát vagyis nem bírta megjegyezni a nevét, de nem vehette kedvét efféle apróság. Emiatt azt sem engedte Rii unott morgása letaglózza. Csupán nyelvét nyújtva grimaszolt társára. Ő megszokta általában az összes dologhoz ekkora lelkesedéssel áll hozzá, viszont Tomátó nem bennfentes. Nem kéne már első percében megsérteni.
-Undok vagy, Rii!-
Súgta oda hosszas táncikálást követően. Természetesen mindezt ártatlan, gyerekes mosolyával megspékelve, mintha valami jelentéktelen információ, adott volna túl. Azért némileg arrébb araszolt. Nem viselték jól efféle kitöréseit. Illetve érdekelte "műhely"! Kivételesen jobban, mint Rii lelki állapota. Lehet sokat lesz itt, de ő most akart mindent látni. Tudni szerette volna miféle kincseket rejt magában, mert biztos lesz néhány. Talán kap is ajándékot. Azokat meg szerette minden mennyiségben. Bármi legyen, ő örült neki. Múlt évben születésnapjára kapott, útközben apró darabokra tört lámpa sem landolt kukában. Mai napig összetoldozva-foltozva pihent hálószobájában. De most, most volt! Kíváncsi, izgatott volt. Na meg a helységben beállt csendet meg kellett törnie heves tapsolással. Kívánt figyelem megkapása mellett odarobogott stylelist-jukhoz, akinek kezeit szorongatva tette fel hatalmasat kérdését.
-Mond-mond-mond! Szétnézheteeek? Vagy-vagy vezess körbe! Kíváncsi vagyok mindenre! -
Pislogott rá őszinte rajongással, de rögtön bevillant mit tervezett még. Ujját magasba emelve jelezte készül valamire, majd hátrébb lépve látott neki pörögni, forogni, urgálni. Természetesen saját tengelye körül. Célja annyi volt kiderítse mit gondolnak hajszínéről és előbb kigondolt felvetései mennyire helytállóak. Néhány fordulat után befékezve csillogtak szemei szerinte megnyerő fényességgel.
-És-és-éééééés mit mondaaaaasz? Jó lett? Tetszik? Elmegy?-
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyPént. Ápr. 02, 2010 12:58 am

[Meeting – Touma is bringing sexy back]

*Néha jellemző rám, hogy hagyom magam elragadtatni, hisz ki nem venné a világ legtermészetesebb dolgának, hogy kedvencei nyakába boruljon, ha találkozik velük? Egyszer talán tényleg ez a közvetlenségem az, ami a sírba fog vinni. Hisz gondolhattam volna, hogy Ricchan nem az a személy, aki tűri, hogy a rajongók hada szétmarcangolja szeretetével. Talán én is csak egy közönséges fannak tűnök, pedig nem vagyok az! Több vagyok annál…
A felém nyújtott kezet inkább békejobbnak veszem, talán ad nekem még egy esélyt, mert lehet, kissé nevetségesen festhettem ezzel a bevonulással, mintha csak egy bohóc lennék. Még szerencse, hogy a hangszórókból már valami lazítósabb zene megy, valami kanadai underground együttes kellemes ritmusú számai következtek a lejátszólistán, akiket igazán megszerettem a rock-os hangzású dalaik miatt, na meg az énekesnőjüknek igazán megvan a maga egyedi stílusa, mindig is odavoltam az elegáns ruhákért. Na persze, most nem azért vagyok itt, hogy egy kanadai együttesről áradozzak, hanem hogy kezet rázzak Ricchannal, és őszintén remélem, hogy nem fogja rossz néven venni a bevonulásom, s a most elejtett, kicsit szomorkás és zavart mosolyt. Volt alkalmam megtanulni akkor is mosolyogni, amikor semmi okom és kedvem nem lenne rá, mert általában így nem kérdeztek tőlem sokat, és azt hitték, minden rendben van velem. Azt hiszem, lassan itt is ideje lenne pszichológust találnom, aki legalább annyira jól végzi a munkáját, mint odahaza Dr. Wade.
Umi viszont így, élőben sokkal közvetlenebbnek bizonyul, mint a monitor képernyőjén át. S még mielőtt levegőt is vehetnék, csak hogy kigondoljam, hogy most mi legyen. Szívem megtelik mérhetetlen mennyiségű örömmel, s csak még izgatottabb leszek, amikor bálványom elmondja, hogy ő mindent látni akar, most és azonnal. Még kicsit sikerül is megkönnyebbülnöm, hisz úgy tűnik, hogy őt tényleg érdekli az, hogy mivel is foglalkozok, hiszen voltaképpen az ő javát akarom, s az ő érdekében fogom talán egész lényében megmásítani külsejét. A stylistkodás nem csak abból áll, hogy próbababák helyett élő embereket öltöztetsz divatos és drága göncökbe, sokkal több ennél. Arculattervezés. Minden cégnek, bandának, személynek megvan az arculata, és cseppet sem könnyű ezt tudatosan, mesterségesen befolyásolni úgy, hogy mindez természetesnek tűnjön. A menedzserek, sminkesek, mesterfodrászok mind ezen dolgoznak, hisz nem elég az, ha csak tehetséges vagy. A megjelenésedre és személyiségednek a tükrözésére is ugyanúgy szükséged van, ha igazi sztárrá akarsz válni. Japánban pedig nem találnak nálam jobb szakembert, ezzel pedig a menedzser is tisztában volt, amikor meglátta a jelentkezésem.
Majd Umi látványosan körbefordul, hisz a frissen festett hajáról kéri a véleményem. A probléma viszont ott merül fel, hogy én világosan megüzentem, hogy a barna melyik árnyalatához hasonló színt szeretnék látni, hisz az arcformájához sokkal jobban illene a gesztenyeszín, ennek ellenére Umi most szőkébb, mint valaha. Nincs szívem összetörni a lelkét, úgyhogy máris elhatározom, hogy egyből megpróbálom felvidítani. A világosabb hajszín még nem jelent rikító szőkét, az csak nekem áll jól.*
- Hát… Én inkább valami gesztenyebarnára gondoltam, de sebaj, majd a napokban egyeztetek a fodrásszal. - *jelentem ki, és terelem a témát inkább a szobában található látványosságra, és remélem, hogy Umi elfogadja a tényt, hogy még el kell majd töltenie bő két órát a fodrásznál egy új és sokkal dögösebb frizura érdekében.*
- Hú, hát itt minden van, ami ehhez a szakmához szükséges! Például ezek itt főleg a saját ruhaterveim, mellette pedig magazinok és katalógusok vannak. - *mutatom meg az iratszekrényt, talán kicsit hevesebben is, mint szerettem volna. A lámpalázam fokozatosan kezd elmúlni, úgy érzem, hisz most az én világomban járunk, ahol minden az én személyiségemet és érdeklődésemet mutatja. *
- Aztáááán, amint látod, a szekrény is tele van ruhamodellekkel, meg anyagokkal, bár ez csak néhány darab belőlük, ugyanis a másik munkahelyemen foglalkozok inkább velük, mert ruhákat is tervezek. És persze a kedvenc helyem pedig ez a falrész. - *mutatok az asztal melletti falra, amit rengeteg polaroid fénykép telít be. Igen, láthatóan már kényelmesen berendezkedtem. A fényképekről különböző emlékek köszönnek vissza. Natsukiról és Zedről van a legtöbb, mert hát a húgom az oka annak, hogy egyáltalán hajlandó voltam hazaköltözni, hisz könnyedén le is telepedhettem volna odaát. De némelyik fényképen feltűnően amerikai környezetben vagyok, főleg az ottani barátaimmal, melyek közül a kedvencem a Cedric-kel készült közös képem, amint egy-egy feles tequilát emelünk magunk elé. Meg persze a The Stake-Out Clubról is vannak képeim, meg a régi sulimról, a gimis barátnőmről, mert igenis, volt nekem az is, még ha az akadémiai években kicsit meg is változtam. Meg a befogadó családom, a BBC épülete, Manhatten, szóval millió fénykép, emlékekről, barátokról, családról. El is határozom, hogy ha a fiúk megengedik, akkor készítenék is egy közös fényképet róluk, vagyis rólunk, mert szeretném őket is kiakasztani a falra. A polaroid fényképezőgépem most is itt hever az asztalon, a laptopom mellett. Remélem, hogy ők is legalább olyan lelkesek, hisz annyi mindent szeretnék nekik megmutatni! *.* Mégis kétségkívül a fényképek azok, amik a legfontosabbak számomra az egész műhelyből.*
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyKedd Ápr. 06, 2010 10:54 pm

[Meeting – találka az új bohóccal styleslist-el]

*Nem gondolta volna, hogy még abba is belekötnek, hogy ő legalább komolyan veszi a munkáját. Most tehet ő róla, hogy nem akar lebratyizni már a legelső alkalommal az új beosztottal? Legalább ő végezze rendesen a feladatát. Viszont azt továbbra is teljes homály fedte, miért volt undok. Voltaképp csak annyit mondott, reménykedik abban, hogy normálisan fognak egymáshoz állni. Na meg aztán mi sértő lenne egy kézfogásban? Mindegy is, ő már nem fog többet meglepődni semmin. A végén még azért is megróják, mert magázódik. Lehetséges jobban járna, ha most ő is pacsizna egyet Touma-val, aztán csillogó szemekkel enné-inná minden egyes szavát… áh, KIZÁRT! Még viccnek is rossz volt. Bele sem mert jobban gondolni, amilyen gyorsan csak tudta, el is hessegette ezeket az eszmefuttatásokat.
Az elkövetkezendő idő a körbevezetéssel telt. Nem kell mondani, ez a remek ötlet is Umi-tól származhatott. Voltaképp nem akart sokáig téblábolni a műhelyben, de inkább ráhagyta az egészet a két férfira. Amúgy is igazán nagyon rátaláltak egymásra, ezért nem is vágyott rá, hogy megzavarja a meghitt pillanatokat. Így hát lemaradva bandukolt körbe a többiekkel. Ám mihelyst Touma nagyon belelendült a mesélésbe, Rii akkorra már se kép, se hang effektre váltott. Ugyanis egy-két magazin igazán felkeltette az érdeklődését. Főképp az a pár hasáb, hol azt a sportruházati céget reklámozták, ahol már egy ideje másodállásban is munkálkodik. Valójában nem túl híres egy márka, főként keleten terjedt el. Viszont mindenképp előny a számára, ha szabadidejét fotózással tölti el. Azaz pózolással. Hiszen nem csak az idejét tölti ki, de még pénzt is keres vele. Szóval még annak az esélye is csekély, hogy elszegényedjen. Na de reménykedik benne, ez sosem fog bekövetkezni…
Míg a két fazon egymást szórakoztatta, néha-néha fel-felsandított a rájuk. Szemöldökét ráncolta is rendesen a látvány miatt. Igaz, ami igaz, zavarta, hogy ennyire jól elvannak. Persze azt sosem fogja a tudtukra adni, mi is idegesítette pontosan benne. Ha hivatkoznia kell rá, hát hivatkozik a túlzott baráti közeledésre. Hiszen mégiscsak még egy tök idegen emberről beszélünk! Milyen dolog már az, hogy fél óra sem telik el, és már együtt mennének kocsmázni, vagy fitness klubba vagy akárhova! Az önfeledt kacajoktól pedig a hideg rázta, s legszívesebben az összegöngyölt, vaskos, 85 oldalas magazinnal nagyot kólintott volna Umi fejére. Ezért idővel inkább hátat is fordított mindenkinek, s mint egy gőgös, végigsértett „királynő”, úgy vonult el a szoba túlsó részébe duzzogni. Folytatva a királydrámát kukkantott be az egyik üvegajtós szekrénybe, ahol pár próbababára aggatott holmi volt felállítva. Nem zavartatva magát (hát miért is, végülis ha úgy vesszük, mégiscsak a számukra fog tervezni az ipse) nyitotta ki az ajtaját a bútordarabnak, hogy jobban megkoslathassa az anyagokat. Természetesen egyből az a tipikus Rii-s fintor jelent meg az arcán. Egyáltalán nem voltak menők azok a cuccok! Túl sok csillogós bigyó, meg gyöngy, meg flitter az ujjakon… Ráadásul csúnya, kifakult Milka-tehén-lila színű volt az a testhez simulós kezeslábas. Mint valami elrontott Elvis-szerkó. Egyszerűen ronda volt! Mikromiliméternyire kisebbedtek le szemei, ahogy arra gondolt, ilyen maskarákban kell majd neki fellépnie! Még mit nem! Az addig oké, hogy ez a sztreccs anyag jobban kidobná izmos testének minden egyes zegzugát, de a fazon… *
- Remélem, hogy ez egy farsangra készült, mikor még általános iskolás voltál…
*Szólalt meg hangosabban, továbbra is a ruha csillogó ujját piszkálva. Persze nem fordult meg egy percre sem, csak azzal a szokásos hangsúllyal bökte a párosnak oda. Biztos volt benne, hogy meghallották. Vagyis nagyon remélte. Hiszen ki ne hallana meg egy ekkora lesajnáló hangvételű mondatot? Még a süket is. Nem akarta ő leplezni elégedetlenségét, sem pedig azt, hogy végig, tetőtől-talip sértve lett.
Rég tört már rá ilyen, lehet a napok óta tartó virrasztás az oka mindennek, de ez van. Amúgy sem volt már kedve jópofizni, még talán az elején megfontolta volna, ám ahogy Umi leszólta, inkább meg sem akarta magát erőltetni. Egyébként sem utálhatják már jobban, mint eddig.*
- Egyébként meg nem értem, mi bajod van Umi hajával… Az előző feketénél ezerszer jobb… attól hányni tudtam volna.
*Lökte tovább. Perszeee, ha már egy valakit megsértett, hát miért is ne rúgjon bele mindenkibe? Tisztára logikus. Egyszerűen csak ennek élt. Mindenkit kiidegel, majd megy a következő áldozatra.
Spoiler:
Sajnálatos módon, senki sem érti miért is teszi ezt, hiszen azok, akik nem ismerik teljesen, egy igazán jómódú, úriembert szűrnek le belőle. Érthetetlen miért nem akar senkit sem közelebb engedni magához. Mintha egy kaktuszt akarna megsimogatni az ember, pontosan olyan Rii is. Egy gonosz, szemét természetű ember, aki ha csak egy icipicit is észhez térne, tök szerethető lenne
Spoiler:
*
- … Ráadásul a szőke tipikusan az ő színe…
*Motyogja tovább halkan orra alatt, tovább ballagva a következő polchoz. Szokásához híven, abba is beletúr, majd mikor végignézi az egyik újságot, folytatja a következővel, mindaddig, míg el nem fogynak. Elméjében cikázott a kávé gondolata. Ráférne egy igazán erős gépi. Lehet, attól megnyugodna, vagy esetleg kiütné egy időre. Talán már megváltás lenne a két férfinak, ha legalább csak csöndben gubbasztana az egyik sarokban…*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Ápr. 07, 2010 1:22 am

[ Meeting - Találka a sexy Tomátóval*.* ]

Önfeledt rajongása és csodás megjelenése darabokra hullott. Úgy tört ketté ég felé törekvő büszkesége, ahogy a rugó elpattan. Voltak annyira rémes olvasók félre értelmezték az utasításokat. Pedig naponta ötször tanulmányozva konzultált valamelyik ebédszünetét töltő fodrásszal. Rémes, mennyire elrontották! A legrosszabb nem egyedül tette! Mégse kenhette a csapatra. Ő engedte kenjék fejére az igencsak világos színben úszó festéket. Erről ennyit! Ez az ő hibája volt! Jött is azonnal a reakció! Immáron nem csak ledermedve biggyesztette le száját, de még fejét lehorgasztva készült mély önsajnálatba merülni. Ebből nem más, mint a fantasztikus, frenetikus, eszméletlen Tomátó húzta ki! Őrületes! Máris odáig meg vissza van újdonsült családtagjukért! Sőt, kapásból a szeretni való nagybácsi vagy testvér kategóriába lett sorolva, mert két perc eltelte után tudta, olyan ruhákat fog kapni, amiket mindennél jobban fog szeretni és sok-sok szeretettel készítenek. Dobált szívecskéket elmélázva jövője szó szerint álomszerű jelenetein. Csodás ruhák, finom anyagok, minden, amire csak vágyhat kicsiny szíve. Innentől kezdve, nincs megállás! Visszatérve tervezők birodalmának központjába pitiző kutyuska farkincáját csóválva. Alig várta a körbevezetést! Teljes extázisban araszolt közelebb és közelebb idegenvezetőjéhez. Miután pedig meghallotta kívánt szavait boldog kiáltással, szivárványos háttérrel és hulló virágszirmokkal indult felfedezésre.
Az egész iratszekrény merő újdonság volt. Csomó, csomó rejtett kincs, amit megleshetett! Tátotta el száját fel-fel csillanó szemekkel, tipikus "VHOA!" kíséretében. Kutyafuttában körbelesve a szekrény összes szegletét elégedetten nyöszörgött. Ha nem első alkalom lenne, most bemászna, addig tapogatna, bámészkodna, amíg élvezi! Viszont tudva, ezzel megsértené Tomátót, úgyhogy csak fantáziája mezején ugrándozott a szőnyegszerűen feltekert textilek mezején.
Nagy ábrándozás közben haladni kellett, szóval félig bárgyú mosollyal szökdécselt az emlegetett falhoz. Parkettától plafonig, egyik szélétől a másikig, végestelen végig fényképek díszelegtek. Egyszerűen leírhatatlan. Akármerre nézett mindenhol egy-egy fontos momentum, személyes élmény és őszinte mosoly lapult. Itt volt előtte egy egész élet története! Meseszép! Tátotta el száját és gyűltek könnyek szemében. Megható egy album nézegetése, főleg, ha kincsként falra téve bármikor figyelheted. Biztosra vette, amikor rossz kedve van, csak rápillant és máris jobban érzi magát.
- Fantasztikuuuus! Annyira, de annyira szép! Jahaaaj! Ott a kicsi Tomátó! Milyen édes triciklid vooolt! És-és-és! Ezen ki van? Ki ez a lány? És az a lány? Barátnő? Rokon? Tyűűű! Hol vannak ilyen autósmozira emlékeztető bárok? Aztaaa...mégis mit isztok ezen? -
Kapta szája elé mancsait, ahogy nosztalgikus hangulata átcsapott hisztérikus mutogatásba. Rájött rengeteg érdekes, na meg ismeretlen dolog sorakozik a képeken. Például a személyek! Jó lett volna róluk hallani! Remélte egyszer mesél róluk stylist-juk. Addig, illetve válaszig fel-alá rohangászott fotók előtt. Túl sok volt belőlük. Kicsit irigyelte is a szőke férfit, amiért ennyi óriási dolog történt vele. Tökéletesen szórakoztatva magát, ami kicsivel később térd támasztós kuncogásba csapott rá. Rivaldafényből kiesett harmadik felük, ugyanis felmordulva jelezte nem tetszését. Természetes, hogy természetes egyetlen dolog fordult meg Umi fejecskéjében. Ezen információt nem tarthatta vissza! Muszáj volt megosztani valakivel. Választása, mily meglepő a mellette állóra esett. Odaosonva áldozata füléhez susmusolta világrengető észrevételét: Rii féltékeny! Igaz, kissé csúnyán leszólta egyesek ízlését. Elvégre postunk gazdájának tetszett a kifogásolt kezeslábas. Nem volt vele semmi gondja! Szívesen viselné vagy reklámozná. Ezért véleménye kinyilvánítása képen legyintett ingerül társuk felé. Részéről el volt intézve az eset, de Tomátónak kicsit se volt ínyére a kritika, tegyük hozzá jogosan. Már ekkor kezdte érezni két tűz közé szorult. Ezen érzése pedig fokozódott a további énekes társa szavainak mennyiségével. Álmában se gondolta volna őt húzza elő! Először hajszíne, utána értelmi képessége.
-Igen, jobb...mi-mi-mi...MICSODA?!-
Tátogott óriási szemekkel. Fel se fogta elsőre mit merészeltek szépséges fekete tincseiről mondani. Még, hogy hányattató! Aljas rágalom! Egyáltalán minek kell érzéketlenül hozzávágni? Nem szólhatott volna, ahogy kiszállt a fodrász székéből? Hazudott neki! Mindenféle utalás nélkül hagyta tetszés hitében! Fel se tűnt mindig iparkodik a kedvében járni? Ennyire nem érdekli? Hidegen hagyja, csak szeretné picit boldoggá tenni?! Igen, biztosan buta, hülye, együgyű és sehova se jutott volna, ha nem kezd énekelni, de Rii az egyik legfontosabb ember az anyukája után. Annyiszor megmentette. Azt gondolta barátságból teszi. Erre rákezd őt és a stylist-ot szidni?
-Én?...Színem?-
Sötétedett el szerény személye. Rávetemedett olyan tettre, amit biztosan meg fog bánni. Jelenleg viszont elege volt! Piszkálja folyamatosan a házi libáit! Van neki bőven! Minek kell őt előszedni, ha minden baja van?! Dobbantott morcos ötéves fejével, majd dobbantott ingerülten. Fél percet még hezitált, utána megindulva és fújtatva dekkolt célpont előtt. Ezt is kiheverve milliónyi erecskével feje körül, kisebb tipikus kéztartás, lábemelgetés és tökön rúgta Rii-t. Inkább volt tökön pöckölés gigászi erejét plusz emberekre alkalmatlan bántási hajlamait tekintve, viszont a téma kipipálásához tökéletes volt!
-MINTHA NEKED JÓL ÁLLNA AZ A BÁRGYÚ SZÁJTÁTÁS!-
Tette hozzá hisztérikusan ordítva. Sajnálatos előadásából gondolkozás lett, gondolkozásából pedig következtetés. Ezen megmozdulása biztosan fájhatott! Biztosan megnyomorította! Úristen! Mit művelt? Tönkre tette a központi szervét és senki se kényszerítette. Zuhant kitartó pánikba. Fogalma sem volt mit tegyen. Kétségbe esetten pislogott Tomátó irányába és járt bizonytalanul helyben. JÉG! Villant be mentő ötlete. Minden szó nélkül robogott is zacskónyi mennyiséget keríteni. Fel se tűnt szétszórt eszének Rii már régen pokoli méreggel álldogált, ami megeshet rajta köt ki, ha visszatért...
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Ápr. 07, 2010 3:55 am

[Meeting – Touma is bringing sexy back]

*Persze, egészen más a való életben találkozni azokkal, akiket eddig csak képekről, monitorról, TV képernyőről, újságokból, magazinokból, plakátokból és poszterekről ismertél. Umi úgymond cserfesebb és hiperaktívabb, mint hittem volna, ami nem feltétlenül jelent rosszat, sőt, kifejezetten jól esik érdeklődése. A túlbuzgóságból még sosem volt hátrány, s miért is lenne rossz, ha az, akivel mostantól dolgoznia kell, őszintén érdeklődik a szakmám, sőt, az életem iránt? Valóban, a fényképek pedig mindennél értékesebbek számomra… Ó, igen, az egyik az első kempingezésemnél készült… Akkor próbáltam meg életemben először fára mászni. Tisztán emlékszek arra, hogy mennyi időt kellett utána a kórházban töltenem, csak mert megláttam egy hollowt, és emiatt leestem a fáról. *.* Aztán ott van az első közös fényképem Kamill-chanról, aki természetesen kiemelt helyet kapott a fotógyűjteményemben, közvetlenül egy morgós fejű Natsuki-chan kép mellett. Nagy lelkesedéssel ecsetelem tehát, hogy az egyik szőke lány az én drága kis hugicám, aki most fog érettségizni, és orvosnak tanul, míg a másik szőkeség pedig a világegyetem legcsinosabb és legokosabb nője, aki mellesleg a barátnőm, és magánnyomozó, bár talán sikerül egyszer rávennem arra, hogy modellkedjen, mert minden adottsága és tehetsége megvan hozzá, és szerintem remekül festene a kifutón.
Mégis, hiába kapom meg a 200%-os érdeklődést a társaság egyik felétől, a másik fele viszont teljesen passzívan viselkedik. Persze, nem kötelező érdeklődést mutatni a munkám iránt, nem muszáj úgy tennie, mintha akár egy kicsit is szimpatizálna egy stylist munkájával. Zavart mosolyra húzódnak ajkaim, amikor Umi azt súgja a fülembe, hogy valószínűleg a másik féltékeny, s ezért viselkedik úgy, ahogy. Végtére is, ha valóban csak ennyi a probléma, akkor megvan a megoldás, hiszen van ám nekem életem szerelme, még ha csak most bimbózik is kapcsolatunk, és csak az imént mutattam meg Uminak is a közös képünket! Persze, arról talán jobb nem tudniuk, hogy tulajdonképpen férfiakkal is voltak már kapcsolatom, mert ez még félreértésekhez vezethet, azt pedig ők se szeretnék.
Persze sikerül megtalálnia egy olyan modellt, amit nem véletlen rejtettem el a kíváncsi szemek elől, és egészen mellékesen nem számára készítettem el. Azt hiszi, ő az egyetlen, aki számára arculatot és megjelenést tervezek? Vele ellentétben nekem kemény és fáradtságos utat kellett bejárnom, mire a legjobbak közé kerültem a szakmámban. Talán azt hiszi, csak bohóckodás részemről az egész, pedig nem! El kellett viselnem megannyi elutasítást a siker felé vezető úton, miközben a quincyk terhét is hordozom vállaimon. Nap mint nap igyekszem normális életet élni, s úgy tenni, mintha nem látnám azokat a dolgokat, amiket mások sem. Persze, talán nem vagyok klánom mintapéldája, most mégis megmozzant bennem valami, ami ezelőtt soha. Mégis mit képzel ez a Rii magáról? Mit gondol, kivel beszél? Semmit nem tud a való világról, semmit! Neki csak a rivaldafényből meg a bugyijukat dobálgató fangörljeiből áll az élete, mert azt hiszi, ha beletúr a hajába, és csábosan mosolyog közben, azzal az egész világ a lábai előtt hever. Pénz, pénz és pénz… Tisztán látom, hogy ez lenne az eleminek nem mondható erő, ami mozgatja Riit. Eddig csak szunnyadt bennem quincy büszkeségem, de azt hiszem, hogy már értem, hogy Natsuki miről szokott zagyválni néha. Talán még szerencse is, hogy Noa még nem képzett ki, mert minden bizonnyal eljön annak is az ideje, és van egy olyan érzésem, hogy nem lesz lehetőségem elmenekülni, pedig lehet, hogy így egy évem sincs hátra az életemből. Azt azonban nem fogom hagyni, hogy egy ilyen életre méltatlan, a munkámat lealacsonyító kis senki keserítse meg ezt az egy évet.
Ritka pillanatok egyike, amikor nem mosolygok, mert én még kínomban is vigyorgok általában. Most azonban olyan arckifejezéssel meredek Riire, mintha valami halálos főellenségem, egy riválisom lenne, s épp a végső összecsapásra készülünk, ahol áll vagy bukik minden. Azt ugyan lesheti, hogy pitizve a kegyeit keressem, nem azért fizetnek. A stylistkodásban az a jó, hogy a többi alkalmazottal ellentétben nekik nem szabhatják meg, mit csináljanak, vagyis ha én úgy döntök, Riit ezentúl neonzöld ruhában, vörös hajjal szeretném látni, akkor az úgy is lesz. Szerencséje, hogy nem áll szándékomban Elvis Presley imitátorként megszégyeníteni, hisz rohamosan csökkenne népszerűsége, bár az is igaz, többen lennének kíváncsiak, hogy kárörvendően nevethessenek rajta. Az én munkámat egy közönséges, a világról semmit sem tudó ember csak ne kritizálja, mert bármennyire is nagymenőnek képzeli magát, nem tudna jobbat. Én tanultam ki a szakmát, nem ő. Híres mesterek tanítottak ki, s még több gyakorlaton bizonyítottam, hogy nem csak a lelkesedésem, hanem a tehetségem is megvan. Szívemet és lelkemet is beleöntöm egy-egy ruhába, nem csak rongyokat pakolgatok egymásra, hisz igazi műalkotás, amit végrehajtok. Teljes passzívsággal veszem tudomásul Umi tökönrúgó kísérletét, s ha nem néznék pacifista nézeteket, én is bizonyára szívesen fedném fel valódi kilétemet, viszont a nézeteim megkövetelik, hogy ne csináljak ostobaságot. Elvégre erőszakkal nem oldunk meg semmit, sokkal jobb a békesség, és mindig is inkább szavakkal oldottam meg a konfliktusokat, vagy pedig meneküléssel.
Umi talán ugyanannyira rosszul viseli Rii viselkedését, mint én, mivel igencsak kiakad, s valljuk be, jogosan. Míg ő elszalad, talán rémületében, vagy nem tudom, addig én lassú léptekkel Rii elé állok, már ha sikerül felegyenesednie Umi magánakciója után. Eddig melegséget sugárzó, kék íriszeim most jegesen csillognak, de veszekedni? Nem, az nem az én műfajom. Magyarázkodásra sincs semmi okom, nem tettem semmit, amibe neki beleszólása lehetne. Mellesleg már mindketten aláírtuk a szerződést, szóval kénytelen lesz egy olyan személlyel együtt dolgozni, akinek flitteres ujjú kezeslábasa van a szekrényében.*
- Ha valami nem tetszik, nyugodtan el lehet menni, Mr. Jégcsap. - *hangzik el számból érzelemmentesen az utasítás, mert valóban nem kötelező több időt a műhelyben töltenie. Akárhogyan is dönt, most az egyszer valóban cigarettára van szükségem. Megfordulva gondterhelten túrok bele a hajamba, hisz cseppet sem így képzeltem el a bemutatkozásom. Majd leülve az egyik kényelmes puffra, a hamutálam közelebb tolva magamhoz gyújtok rá egy fekete színű nikotinrúdra, aminek legalább nincs meg az a jellegzetes cigaretta szaga, és illata nem szívja bele magát a ruhákba és a bútorokba. Nem azért jöttem, hogy a kegyeiket keressem, felőlem játszhatunk üzletembereset is. Bár számukra és számomra is elviselhetőbb lenne a munka, ha nem csak tárgyilagosan oldanánk meg az ügyeinket, elvégre művész vagyok, nem jogász.*
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzomb. Május 01, 2010 7:58 am

[Meeting- ....]

*Akcióját követően, olyan dolgok történtek, amire számíthatott volna. Voltaképp lehet felmerült benne ez a verzió is, de a teljes meghunyászkodás képét várta. Az épelméjű ember első gondolata a teljes felháborodás, de Rii álomvilágában máshogy zajlottak le az események. Kirugdalva a tündérmeséből a királyfit zökkent a való életbe, ami nem úgy működik, mint azt, ahogy ő elképzeli. A kritizálásokat hatalmas megtorlások követték. Kezdve Umi feldühödött visszavágásával, majd mindezek után szépen megejtették a kiherélés kísérletét is. Mivel Umi rúgása nem volt több, mint egy lepkehapci, így Rii csak aprót felszisszent. Ám, akárhogy is hitegette magát, nagyobbat is kaphatott volna, ez a rúgás is a legfájóbb pontját célozta be. Kissé meggörnyedve kapta további fejmosás áradatát. Legszívesebben otthagyott volna mindenkit, ezt még Touma-nak sem kellett tanácsolnia. Ám menedzserük a lelkére kötötte, hogy próbálja kibírni ezt a napot. Nem mintha eddig is hallgatott volna rá, de most kivételesen ígéretet tett neki. Így csöndben végighallgatta a duó egyik felének ordibálását, majd a másik megvetését. Rá pár percre az izgágább tag kétségbeesetten szaladgált ide-oda. Voltaképp nem értette, és már nem is nagyon érdekelte mit művelnek a körülötte lévők. Elhatározta a mai nap folyamán nem fog semmit sem csinálni, csak csöndben hallgat az egyik sarokban.
Még az is bizonytalan volt, amit tenni akart. Kissé sikerült összezavarodnia, bár kívülről a sértődöttet mutatta. Eloldalazva kaktusz-effektusban az egyik nagyobb ablakhoz, kotorászni kezdett zsebében. Érezte, neki is rá kell gyújtania, hátha attól megnyugszik, ám ezekben a percekben még kezébe is nehezen vette a szálat, annyira remegett. Még gondolatban sem tudott semmire se gondolni, esetleg egy-egy bugyuta dal jutott eszébe. Szájába véve a cigarettát kereste elő öngyújtóját, majd rákezdett a pöfékelésre. A bent zajló további eseményeket kiszűrve, most az elé táruló város képére koncentrált. Kellemes idő, és lágy szélfuvallat szökött be a nyitott ablakon, ami vörösen izzó arcát kissé lehűtötte. A külső téren zajló élet most még a szokásosnál is nyugodtabbnak tűnt számára. Szívesen ment volna egyet sétálni, vagy kedvére lett volna kiugrani az ablakból, de még az is szóba jöhetett, hogy valamit vagy valakit megreptet. Akárhogy is tenne, egyelőre csak bagózott. Kényelmesebb pozíciót váltott, s lassan végigcsúszott a falon, s a földre érkezve gubbasztott tovább.
Nem sokkal később, ajtó nyitódásának zörejére, majd annak hangos becsapódására figyelt föl, bár rápillantani a kiváltó okra nem akart. A hangokat sajnos nem tudta nem érzékelni, s mindazok hogy inkább elhalkultak volna, egyre közelebbinek, egyre hangosabbnak és egyre szaporábbnak hallotta. Az a valaki felé tartott, majd megállt előtte. Szaporán szedte lélegzetét, majd a föld helyett egy nagy adag jégkockát látott, ami már nem volt messze orrától. Lassan felnézett, mikor maga előtt látta Umi-t. látszólag eléggé kétségbeesett arcot vágott, még Rii-nek is feltűnt. Rii-nek nem volt kedve többet drámáznia, sem pedig nagyobb erőfeszítsébe kezdeni. Csak gubbasztani akart, és cigizni. Talán azt sem hallotta, mit is magyaráz felé a szemben lévő személy.*

- Vedd el! Biztosan fáj, vagy nem kellemes... vagy, vagy... RIIIII!
*Nem volt válasz. Csak lassan, lassan felpillantott rá, s a szemébe nézett. Szemében tükröződött az üresség, majd rápillantott a zacskóba bugyolált, olvadozó jégkockákra. Nem volt benne már düh, semmit sem érzett. Óvatosan nyúlt Umi karja felé, majd azt lassan letolta combjáról, s zörögve landolt a földön. Elpillantva a másik sarok felé fújta ki a füstöt.*
- Nem kell... csak... hagyj békén...
*Mondta halkan. Talán ekkor jutott el tudatáig, mi történt valójában. Gondolati síkon visszament az időben. Az első találkozásuk a suliban, az első közös próbák, a legelső sikerek. Még a kezdetek kezdetén igazán jól kijöttek egymással. Ám ahogy egyre nagyobb hírnévre tettek szert valami megváltozott. Mindvégig, eddig a napig Rii azt hitte, nem ő, hanem a körülötte lévők változtak meg. Csak most tudatosult benne, hányszor okozott fájdalmat, s talán ez a mai reakciója volt az utolsó csepp mindenki poharában. Ha eddig nem, most biztosan megutálta mindenki.*
~ S voltaképp meg is érdemlem...
*Gondolta magában. Talán először érezhetett erősebb lelkiismeret furdalást, mióta egy évvel ezelőtt befutottak volna a zeneiparban. Már az sem lepte volna meg, ha soha többé nem bocsátanának meg neki. Elrontotta.*
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyVas. Május 02, 2010 12:45 am

[ Meeting - Találka a sexy Tomátóval*.*]

Mérgezett egér képében rohant ki a szobából és produkált zavarodott fel-alá futkározást. Konyha kellett neki! Tisztában volt vele, de nem tudott koncentrálni. Hirtelen idegen lett a tizenkettedik emeleti folyosó és nem sejtette melyik ajtó takarja a konyhát. Segítség! Megint nem boldogult egyedül. Ha most ott lett volna Sky, biztosan megnyugtatja, vagy bevezeti a keresett helységbe, de egyedül nem megy. Elveszett és reménytelen. Nem jut a küszöbön túl, ha valaki nem navigálja, de most muszáj lesz összeszednie magát. Szörnyű dolgot tett, amitől érzéketlen rongynak érzi magát. Soha nem ütött, pláne rúgott meg bárkit is. Képtelen volt bántani az embereket és azokra sem tudott haragudni, akik középiskolában folyamatosan bántották. Naiv módon hitte benne van a hiba. Azért ütötték meg, mert elrontott valamit a túlságosan félénk természetével. Most is biztosra vette miatta történt az egész. Ő idegesítette fel Rii-t és emiatt sértette meg Tomátót. A rúgást nem értette. Világ életében tűrt és tűrt, most mi történhetett vele? Semmi válasz. Így csak még rosszabb. Ez a hálája, a sok védelemre. Ezt teszi az egyetlen emberrel, aki annyiszor kiállt mellette és megszerettette vele a zenét, amit mai napig imád. Szörnyeteg. Mielőtt önmagát sajnáltatná muszáj jeget hoznia. Vinnie kell! Meg kell tennie! Nem lehet gyáva! Most nem...
Nyitott be remegő karokkal az utolsó ajtón. Végre meglátta a csendesen zümmögő hűtőt és a jégkocka adagolót. Kicsit úgy érezhette megmenekült. Végre elkerülte a segítség után való könyörgést. Önimádatra mégse futotta. Sietnie kellett. Ki tudja milyen állapotban van áldozata. Gyorsan megtölt egy zacskót. Zacskó? Merre találhat. Újabb akadály. Fújtatott hatalmasat kisebb hisztérikus dobolással. Semmi sem akar sikerülni. Amikor kéne nem megy. Szörnyeteg, de szerencsétlen szörnyeteg. Nyitotta sorra a fiókokat immáron elszántan. Ha tudod az igazságot nem fáj annyira, nem igaz? Vonta meg vállát és emelte ki az átlátszó fóliát. Ideje volt belevarázsolnia a jeget! Mennyi kell egy adaghoz? Kémlelte tanácstalanul a szorgalmasan összeragadó anyagot. Végül is mindegy. Egyetlen lényege, hogy tartson! Tépett le belőle látványos mutatványok mellett.
A munka utolsó fázisa már könnyen ment, csak egy gombot kellett nyomnia. Miután ránézésre elég kocka landolt a fólián, bebugyolálta a csomagot és rohanhatott vissza. Nem tévedt el, nem torpant meg. Aggódott és nem mert azzal foglalkozni ordítozni fognak vele, elkergetik, vagy megszakad szíve a fájdalmas látványtól. Egyedül azt akarta, Rii legyen jobban. Ő nem számít! Nyugodtan adjon neki pofont, csak ne fossza meg a férfit kedvenc elfoglaltságától. Ígéri kiharcol több szabadidőt, hogy csinos lányokkal partizhasson. Bármit megtesz, tényleg mindent, csak ne legyen baja. Jutott elhatározásra a műhely elé fordulva. Kétségbe esetten rontott be és lassítás nélkül menetelt egészen az ablaknál ücsörgő sérülthöz. Hirtelen nem tudta eldönteni mi van Rii-vel. Meredten bámult maga elé, láthatóan semmivel sem törődött. Csak fogadja el a jeget! Nem kell más! Tartotta a férfi szemei elé csomagját, még mindig zihálva. Ideges és sietett, nem tehet róla kicsit sem számít fitt sztárnak. A csoki finomabb, mint a kondiban izzadás! Amúgy is jól néz ki, nem de? Vakarta meg fejét, hosszas fogalmazás és súly problémás gondolatok kereszttüzében. Valami biztatóra volt szüksége! Már csak a mire hiányzott. Attól még szorgalmas magyarázásba kezdett. Körülbelül az én hibám és utálj nyugodtan értelemmel. A vádbeszéd alatt mutatott közömbösség, viszont elvitte azt a kevés türelmét is. Vegye el a jeget és legyen már vége! Hisztizett látványosan, egy végtelenig nyújtott mondat kíséretében. Szokásos elvonulás vagy erőteljes idomítás helyett, csak kiszedték kezéből a jeget, ami rövidesen a padlón landolt. Ez volt az a pont, nem tudta sírjon felháborodottan, vagy szomorú bűnbánással sírjon. Nos, az orr alatti morgás meggyőzte inkább elkeseredetten bőgjön. Küszködött könnyeivel a jeget figyelve. Meggyőzte magát, mindent megtesz érte. Most itt az idő, hogy hasznosítsa elhatározását. Be tudja önmagának bizonyítani önzetlen és tényleg szem előtt tartja mi lesz a jó Rii-nek. Ha nincs útban élheti az általa választott életet. Ha boldog lesz, biztos ő is az lesz.
-Megint a régi leszel, ha békén hagylak? Ne, ne is válaszolj! Megbeszéltük! Nem foglak zavarni! Megígérem!-
Biggyesztett kényszerű mosolyt arcára, majd battyogott oda stylist-ukhoz. Elvégre még nem látott mindent, főleg az ajándékokat nem. Majd eltereli figyelmét, ha látja kedvenc világa alkotó elemeit. Őszintén reméli lekötik annyira, hogy ne kezdjen el sírni. Nem szabad. Ezzel csak leterhelné és lelkiismeret furdalást váltana ki. Tartania kell magát. Most az egyszer. Először és utoljára bírja ki. Nem zuhanhat össze. Tennie kell a munkáját. Mosolyogva játszani a személyre szabott éneklős kisfiút. Ennyi az egész. Tette össze praclijait tengernyi kérdést zúdítva a szőke férfire. Mindegy mi lesz, csak csináljanak valamit.
-Tomátó! Mit nem láttam még? Van valami titok? Uhuuuu! Vagy elviszel fodrászhoz, hogy ne maradjon ilyen rémes a hajam?-
Emelte levegőbe fintorogva egy tincsét. Neki különösebb baja nincs vele, de ha ő azt mondja elrontották, akkor az úgy van. A változás amúgy se jön rosszul. Mindig jelzi valaminek a kezdetét és végét. Bár rá ez nem jellemző. Neki úgy változott haja, ahogy mások szerették volna. Igazából sosem gondolkozott még el ő mit akar. Megfelelt neki, hogy megmondják mit tegyen. Lehet emiatt nem bírják elviselni. Mert igazából egy elkényeztetett modell baba. Semmihez sem ért, megteszi a parancsokat. Kár, hogy azt érzi szét akar szakadni a mellkasa és olyan üres, mint az asztalon heverő kristályváza.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Jún. 30, 2010 12:30 am

[Meeting- … ]

*Amikor még csak kezdő tanoncként, remegő lábakkal léptem be először egy igazi divattervező műhelyébe, felkészítettek arra, hogy a valóság egészen más, mint amit az egyszerű nézőközönség lát. A munkával ugyanis az a kellemetlen dolog jár, hogy felfedik előttünk az illúziókat, s teljesen másképp látjuk a nagy sztárokat, egy olyan oldalukat, ami nem feltétlenül pozitív, s esetenként teljesen ellentétes a média által a nép felé tükrözött personával. Olyan ez, mintha egy bűvészmutatvány trükkjét fednék fel előtted még azelőtt, mielőtt egyáltalán megpróbálnád egyáltalán megfejteni a titok nyitját. Nem, a bűvész trükkökre nem szabad rájönni, addig jó, míg nem ismerjük ki őket, s míg nem tudjuk, mi lapul a háttérben. Hiszen azáltal, hogy már ismerjük, tudatában vagyunk a legnagyobb titkoknak, elveszik a varázs, s minden olyan sivárnak tűnhet, csak az a keserű szájíz az, ami állandó. S persze vannak, akik önmaguk is bűvészmutatványosokká válnak, hogy másokat ámítsanak, s hagyják, hogy apró, de hatásos, s esetenként lélegzetelállító trükkjeik elámítsanak másokat, beléjük fojtsák a szót, s teljesen elkápráztassák őket azáltal, hogy valamiféle külön világot teremtenek, ahol illúzióik alapján ők szablyák meg, hogy mi a valóság – holott ők maguk sem hisznek a csodákban. Azt hiszem, hogy én is egyfajta bűvész vagyok, aki valahogy mégis próbál hinni a csodákban, bár mindez egyre nehezebb a sok pofára esés miatt, amikor szembesülok egy-egy bálványom tökéletlenségével. Márpedig Rii… Ő messze van a tökéletestől, még csak meg sem közelíti azt. Valahol mindig is tudtam, hogy ő csak nyomokban olyan, ahogyan az a Star☆Shine magazinban meg van írva, mégis bíztam abban, hogy most az egyszer nem veszik le rólam a mámorító bűbájt. Tévedtem. Többé nem fordul elő.
Ha nem lennék elfoglalva saját gőgömmel, bizonyára Rii segítségére sietnék, ám jelenleg nem vagyok olyan kedvemben, hogy egy elkényeztetett senki kicsinyes problémáival foglalkozzam. Ideje felnőnie, nem körülötte forog az egész világ csak azért, mert néhány pénzes egyén volt kedves még több pénzt csapolni le róla. Nem ringatom bele magam többé olyan álmokba, miszerint mindig a legtehetségesebbeket karolják fel, hisz hiába tud valaki igazán jól énekelni, ha éppen a személyisége és a külseje nem elég jó ahhoz, hogy lehetőleg még több pénzt csináljanak belőle. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kedvenc bandámba egy cseppnyi tehetség sem szorult, nem erről van szó, csupán arról, hogy inkább a nagy mázlijuknak köszönhetik azt, hogy ideáig jutottak, én pedig a POPcorp többi munkatársával együtt azon fáradozunk, hogy ne égjenek ki egy-két év alatt és ne tűnjenek el csak úgy a süllyesztőbe, ahogyan annyi más énekes és banda. Lehet, még ő sem fogta fel, hogy mekkora munkálatok is folynak a háttérben csak azért, hogy nekik jó legyen. Más részről meg, nem csak mi vagyunk a sztárokért, hanem ők is értünk. Épp ezért nem vagyok hajlandó tűrni, hogy Rii holmi alulfizetett segédszerkesztőnek nézzen, akit kénye-kedve szerint csicskáztathat, s a szerződésem sem arról szól, hogy velem szórakozzon. Puffogjon csak egymagában, felőlem aztán duzzoghat az egyik sarokba letelepedve, s játszhatja a hűvös jégkirályfit, de Én nem fogom hagyni magam, s nem fogok csak az ő kedvéért pattogni a műhelyben, csak hogy valami elégedett vigyort lássak a sunyi képén. Umi viszont megérdemli, hogy emberként kezeljem, s lerí róla, mennyire igyekszik megfelelni, talán túlságosan is. Mindenképp tennem kell valamit azért, hogy lenyugtassam, de legalább eltereljem valamivel a figyelmét, hisz ő igazán nem tehet arról, hogy társa egy pökhendi alak, egy igazi bunkó.*
- Ami a fodrászt illeti, a jövő héten elmehetünk, még időpontot kell egyeztetnem vele. És, hát, nem tudom, mire vagy még kíváncsi a műhelyből, végül is itt csak a legfontosabb dolgaim tartom. Valamint beszélem néhány nagyobb céggel, akik szívesen elvállalnák, hogy szponzorálnak titeket, és küldtek egy kis ajándékot, bár igaz, nem így képzeltem el odaadni, de… mindegy. - *húzok félre egy függönyt, mely a terem egyik sarkát takarta el a kíváncsi szemek elől, bár számítok arra, hogy Rii maximum kíváncsian ideles a gülüivel ahelyett, hogy felemelné a csini popsiját és idetotyogna hozzánk. Na igen, nem éppen így képzeltem el ezt a napot, valahogy túlzottan optimista voltam, amikor azt hittem, hogy majd minden szép és jó lesz, és hogy még esetleg a munkámat is megtisztelik.
Persze, nem olyan nagy dolgok ezek az ajándékok, csak amolyan gesztus néhány cégtől, hiszen szerencsémre elég jó kapcsolataim vannak, ami elengedhetetlen velejárója annak, ha ebben a szakmában dolgozol, és még sikeres is akarsz lenni. A méretes, világoskék reklámtáskák tartalma különböző farmerek, parfümök, kenceficék, ajándékutalványok, sőt, a Citizen-től még egy-egy karórát is sikerült „bezsebelnem”. Nem mintha mindez segítene azon a hamis mosolyon, amit gyakorlatilag álcaként húztam fel, mint mindig, ha éppen rossz kedvem van, s el akarom titkolni a valódi gondolataim és érzéseim mások elől.*
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:55 am

[Meeting - ...]


*A továbbiakban már semmihez sem volt kedve. Nem akart jópofizni, nem akart „segget nyalni”, csak annyit akart, hogy hagyják békén jó hosszú ideig. Legszívesebben ezekben a percekben még arra is képes lett volna, hogy csapot-papot otthagyjon, s mint egy gőgös uralkodó távozzon a helyszínről. Igazán fontolgatta, de egyelőre nem volt hajlandó felállni a helyéről.
Csak bagózgatott, s még a füstöt is mérgesen fújta ki, úgy, hogy az egész helyiséget beterítse. Csak úgy, bosszúból. Első pillantásra sem tetszett neki az új „divatmajom” arca, főleg most, ahogy meglapulás helyett inkább visszaszólt őfelségének. Ha akarta volna, már régen elintézhette volna egy kisebb kézlegyintéssel, hiszen ez a szőke, vékonyka „taknyos” nem jelentett számára nagy kihívást. Legfőképp, ha visszagondol az iskolában eltöltött éveire.
Akarva akaratlanul is hallotta a kettő beszélgetését. És milyen nyugodtan cseverésztek. Akárhogy is akarta tagadni, egyszerűen nem ment neki, hiszen teljes mértékben zavarta az egész. Ez a „tojnak a fejére” hozzáállás valamiért még inkább dühítette. Eléggé össze volt zavarodva lelkileg, hiszen maga sem tudta mit is akar. Jó volt, hogy nem szóltak hozzá, mégis zavarta. Lassan már az utolsó szál cigarettája is elfogyott, de a düh még mindig nem akart alábbhagyni. Azzal akarta elterelni figyelmét a két tagról, hogy valami mással foglalja el magát, ami jelen esetben a cipőjén lógó cipőfűzőre esett. Kissé előre görnyedve nyújtotta ki szabad kezét felé, s pöckölgetni kezdte. Hol a madzagot nézte, hol pedig a padlóval szemezett. Ha már nem is látta a fiúkat, a hangjuk még mindig ugyanúgy hallható volt. Mivel már elfogyott a cigije, tökéletes alkalomnak tűnt a leléceléshez.*
- Én el...
*Nyögte be félhangosan, hogy mindannyian meghallhassák, majd feltápászkodott, az üres cigis dobozt a zsebébe gyűrte, és normális tempóban átszelte a műhelyt. Becsapva maga után az ajtót orientálódott egyenesen a kantin jellegű aula felé, hogy az automatából vehessen magának egy újabb doboznyi nikotinszálat.
Persze útja során még mindig pörgött az agya az előbbiekkel kapcsolatosan, s akármennyire is el akarta hessegetni a gondolatokat, nem bírta. Legjobban nem az zavarta, hogy megsértett egy pökhendi, munkának élő divattervezőt, hiszen bárhol találna nála százszor jobbat. Nem, nem ez... hanem Umi. Persze, persze, ismét ez a dráma. Valamit a fejéhez vág, Umi a stressztől rosszul lesz, és megint ápolgathatják a következő fellépésig. Sokat gondolkozott azon, miért is teszi azt, amit. Hiszen régen abszolút nem így volt. Mindig abban reménykedett, hogy a hírnév nem rontja el személyét, de úgy látszik mégis megtörtént. Lehet csak eddig nem vette észre, milyen valójában?
A töprengése közepette, végre elért a kantinig, s mihelyst megpillantotta az automatát, afelé irányult. Tárcájából elkotort pár aprópénzt, s miután megszámolta és kiválasztotta a megfelelő márkát, beüzemeltette a masinát. A doboz a kicsiny ajtó mögött nagyot puffant, majd Rii benyúlva érte arrébb sétált. Miközben bontogatta a nejlonnal lezárt dobozt, megpillantott egy kényelmesnek tűnő kanapét. Úgy gondolta, most úgysem látják szívesen, na meg neki sincs túl sok kedve a „szöszkéhez”, így aztán lehuppant a bútor közepébe. Sajnos fájdalmasan felnyögött, mert nem volt olyan kényelmes, mint amilyenre számítani akart. A kemény matracba ugyan belesüllyedt, mégis a háta rendesen sajogott a lendülettől. Ráadásul normálisan sem tudott elhelyezkedni, így egy furcsa, szétesett pózban igyekezett helyremocorogni. Közben végzett a dobozkibontással is, így egy szálat kivett magának, majd a többit maga mellé hajította. Az épület ezen része kongott az ürességtől, szóval még attól sem kellett tartania, hogy valaki lenyúlná tőle. Miután meggyújtotta, hozzá is látott a pöfékelésnek. Tekintete hamarosan a mennyezetre szegeződött, onnantól pedig már nem is mozdult. Épp olyan magasságban volt a kanapé háttáblája, hogy a tetejére tudta helyezni fejét. A falra felerősített, érdekes mintájú lámpák között cikázott tekintete, majd aztán egy szemközti pontnál megállt. Agya lassacskán ismét visszarévedt Umi-ra. Annyira elkalandozott gondolatban a közeljövőről, hogy már nem is érdekelte a divattervezős balhé. Csak az foglalkoztatta, hogyan jöjjön ki ezek után zenésztársával...



Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyKedd Júl. 20, 2010 8:51 am

[Ismerkedős MEETING-nek annyiT.T]

Pitizve vetődött megölelni megmentőjét, ahogy felcsendült a válasz. Szörnyen, de nagyon szüksége volt rá terelgessék ezt az egész kellemetlen, pocsék és leginkább elszomorító hangulatot. Micsoda szerencse Tomátó villámsebességgel kapcsolt! Mennyire figyelmes, meg, meg vág ám az esze, mint a penge! Eszméletlen ember! Reméli nem téved, mert eddig rettenetesen megkedvelte a szőke energia bombát. Annyira örülne, ha remekül kijönnének. Tényleg! Nem hazudik! Apropó, ezt lehet fel kéne írnia, mert könnyen felejt, és nem mutathatja rögtön a második héten micsoda lelkesedéssel képes berobogni a stúdióba reggel hét helyett tizenegykor, vagy indul ruhapróbára rádióműsor felvétele helyett. Mindegy is! Szépen elereszti Tomátót és felvési Kitty memóriájába. Legalábbis úgy emlékszik, még tudja melyik menüben van az a bigyula, ami csipog, ha pontosan beállítod a dátumot meg ehhez hasonlóak. Tűnt el telefonja rejtekében, néha kinyújtva nyelvét. Erre maximálisan rá kellett koncentrálni. Meg mit kéne rajta szépíteni? A technikához valójában szőke. Végén még kiderül csak a színtiszta igazságot ordították fejéhez pár pillanattal ezelőtt. De ő nem akar buta szőke lenni...
Sandított a sarokban pöfékelő társára, viszont mellette még meséltek, úgyhogy kényszer vagy se, inkább arra fülelt. Milyen jól tette!*.* Épp beavatták, hogy mekkora szuper stylist-uk van, aki rögtön azzal indít, hogy felkajtat egy csomó jövőbeli támogatót és még ajándékot is hoz! Úristen! Ez hihetetlen! Kapott szájához, gigászi módon csillogó szemekkel. Esélyes a pillanatra jellemző rikító színű háttér és apró virágok, szívek, csillagok, szivárvány sem maradt le. Odáig meg vissza volt, nincs ezen mit szépíteni! Na, meg tombolt benne a kíváncsiság! Szívesen belekukucskált volna a zacskókba, de nem lehetett pofátlan! Kivárja! Reméli ki bírja várni, amíg elé teszik a - jézusom, de megtisztelő módon - személyre szóló csomagot. Most aztán tényleg sztárnak érzi magát. Kapott már promóciós termékeket, na de mindegyikről tudott, mert benne volt az előszerződésben, hogy eddig meg addig a napig és ehhez hasonlóak. Viszont, most ez, teljesen, de teljesen meglepetés!
Toporgott izgatottan a függöny elhúzását követően. Láthatóan rajta kívül senki sem volt extázisban, ettől zavarba nem szokott jönni. Ha egyszer elkapja a rajongás megszűnik az univerzum és csak a kicsiny csomag plusz önmaga létezik. Rögvest rá is zendített becserkészni termetes áldozatait. Hatalmas visongások közepette kotorászott a címkék között, aztán jöhetett a hállelúja, mert szembe találkozott élete párjával. Hosszas szemezés, majd ölelgetés következhetett, aminek azzal vetett véget bele is kukucskált. Ájulás határán vette ki egyik gyönyörű darabot a másik után. Szóhoz se bírt jutni. Felbecsülhetetlen értékű kincseket tartott kezeiben. Fantasztikus! Leírhatatlan dolog! Visított fel hisztérikusan, miközben szó szerint betámadta a furcsán mosolygó Tomátót. Pattogva ölelgette és hálálkodott az ajándékokért, na meg faggatózott mégis honnan tudta a méreteit. Igazából meg se várta a választ, mert rögtön ott kalandozott magára aggathatja e, kipróbálhatja e a kapott dolgokat. Nem bírta ki! Nem ment, hogy bevárja amíg kiduzzogja magát Rii, vagy befusson Tippencske, esetleg hazaérjen. Most kellett körbefogdosnia, felpróbálnia, megszimatolnia mindent!
-SZABAAAAAAD?-
Kuncsizott elsöpörhetetlen lelkesedéssel. Egész biztosan összetörik piciny fanatizmusban ragadt szívét, ha nemet mondanak, de muszáj próbálkoznia. Ennél meg nem bír meggyőzőbb lenni. Nem dőlnek be gigantikus boci szemeinek, amik szó szerint könyörögnek a kedvező végszóért. Ezen pont kissé elmaradt, mert Tomátó helyett gubbasztó csendestárs lökte oda búcsúját. Több se kellett meredeken ívelő kedvének. Immáron, kézzel fogható zuhanásba kezdett és az igen kínos csendben kitartóan kezdte gyűrkészni az elegáns csomagolást. Így hirtelenjében fogalma sem volt mihez kéne kezdenie. Faggassa reménytelin szegény újdonsült családtagot? Az nagyon nem lenne jó. Végképp elvenné a kedvét, hogy itt dolgozzon, meg lehet még kevésbé lenne neki szimpatikus. Pedig nem szeretné, ha azt hinné eszetlen Rii fan, vagy ennyire egyértelmű? Könnyen megtörténhet. Valami olyasmit olvasott külső szemmel rengeteg dolgot észre lehet venni, amit a mit csináló, benne lévő nem fog fel. Igazából nem teljesen érti ezt a dolgot, bár a példából egyszerűbben összerakta a helyzetet. Mindegy is! Ott tartott mitévő legyen. Nem lett okosabb.
Fújtatások közben támaszkodott neki az asztalnak. Ha már ő reménytelen eset, legalább Rii becsületén mentsen valamicskét. Ennyit bármikor megtehet. Évek óta ismeri, szóval van egy kicsike beleszólása a dolgokba, elvileg. Amúgy is! Nem rossz ember, csak most rossz napja volt és ez szegény stylist-on csattant. Semmi több! Nem kéne, hogy emiatt hónapokig rémes legyen közöttük a viszony. Minden okos második esélyről szokott beszélni, hátha el tudja érni, ha mindkettőjükkel vált néhány szót. Igaz, nem tudja miként kell csinálni. Általában Barifelhősegecske intéz minden békítő bigyuszkát, de most nincs itt. Nem várhatja meg.
-Ne haragudj miatta! Nem úgy gondolta, ahogy hangzott! Csak, csak...csak túlságosan feszült. Ez a hét...hááát, rendesen lefárasztott mindenkit. Remélem nem bántott meg. Hjaaaaj, annyira önfejű tud lenni...nem igazán tudom mit csináljak vele...-
Vakarta meg kínjában szőke fejét. Nem tudott már mi mást mondani. Lehet, akadt pár védő szó, de hirtelen nehéz feladatnak minősült mondatokba tuszkolni őket. Általában őt szokták szárny alá kapni és nem fordítva, na meg eleve ott motoszkált benne a Rii-ről van szó hitetlenkedés. Nincs mit szépíteni rajta, nem épp az a személy, aki rászorulna mások közbenjárására. Ehhez túlságosan talpra esett, vagy egyszerűbb visszautasítania a gesztust, mert bántja az önérzetét. Apropó! Ő jelenleg elmondja magának, milyen Sato kun?! ÚRISTEN! Ilyesmire se volt még példa! Kerekedtek el szemei, miközben kiakasztotta saját magát, saját gondolataival. Ez a nap tényleg kezdte kikészíteni az idegeit. Nem elég többszörösen megsértődik és bántalmaz valakit, még olyan vizeken is evez, amiken nem szokása. Mindennek tetejében arra is rászánta magát próbálkozzon megoldani egy hatványozottan rémes helyzetet. Eszméletlenül furcsa! Mi szállta meg? Esetleg beteg lesz? Tette kétségbe esetten homlokára tenyerét. Szerencsére felnézett és látva Tomátó értetlen arckifejezését némileg kizökkent az alakuló pánikrohamából.
-Jahaaaj! Elgondolkoztam! TÉNYLEG! Köszönöm szépen az ajándékot! FANTASZTIKUS VAGY! Mindegyik csodálatos! Amint lehet Tipitopit is behozom értük, ígérem!-
Tette le maga mellé az idáig szorgalmasan fogdosott csomagját. Még mindig nem akaródzott megoldódni a probléma, de már semmi kedve nem volt letesztelni az ajándékokat, meg az igazi se lenne. Senkinek sem fergeteges a hangulata. Ez úgy jó, ha mindenki összegyűlik, bömböl a zene és rendeznek egy szórakoztató divatbemutatót. Milyen szép is lenne! Előbb, ez a gubanc! Ott tartott, gyakorlatilag sehol, ettől nem eshet kétségbe. Szépen kitalál valamit, becserkészi a szökevényt, lelkére beszél, visszajönnek, bocsánatot kér és minden visszatér a helyes kerékvágásba. Túl naiv, de nem érdekli! Megpróbálja, mert nem bírja ezt a sercegő levegőt. Végén még belecsapna egy villám. MÉG MIT NEM!O.O
-Ihizé! Elugrom valami innivalóért, te nem kérsz?...tuhudoooom, hogy átlátszóóóó...Adj nekem, tíz percet, okés? Rendben, rendben, rendben, rendben?-
Tette össze praclijait kérlelően. Veszteni való nincs az eseten, maximum önmagából csinál idiótát, ezt úgyis mindenki megszokta, tehát semmi gond! Viharzott ki az alkotói szentélyből. Igen, a választ elfelejtette megvárni. Micsoda meglepetés túlpörgött és a lényegről lemaradt. Inkább keresztül kasul rohangászott, mint várjon két, netán három másodpercet. Hát, már ez van! Sok sikert a kitartásának, hogy ebben a felhőkarcolóban megtalálja a kívánt tűt. Annyi könnyebbsége azért akadt, egy láncdohányost kijelölt füstölgő helyén keresse. Szóval, megállt az első térképnél és szép sorjában végigjárta az összes létező helységet. Az ötvenedik után már kezdett mérgezést kapni és teljes testközelből átélni a passzív dohányzás hátrányait. Viszont a hatvanadiknál már maga is ingerülten pöfékelt. Nem akart ez a terv sikeres lenni. Akkor maradtak az előterek és automaták, ahonnan beszerezhette a nikotint! Reméli sikeredik, mert újabb két emelet és hullafáradtan esik össze.
Feladás küszöbén masírozott be az egyik folyosóvégi kiülős-lazítós sarokhoz, mindegy vágya az volt leülhessen. Nem is tétovázott! Lendületesen betámadva a szabad fotelt terült ki nyújtózkodva. Hatalmasakat sóhajtozott és körülbelül ez volt az a pillanat, amikor elért hozzá az ismerős aromával felszerelkezett füst. Szembe sandítva végre rájött nem tévedett és visszakapva elpárolgott erejét tápászkodott fel. Láthatóan az előbbi harci vágtából nem sokat fogott fel keresett társa, mert továbbra is fürkészte a mennyezetet. Újabb probléma. Ha most ráüvölt, igen megteszi, mivel zsibong és nem bír normális lenni, akkor szívbajt hoz rá, netán még bele is fullasztja a cigibe. Ha viszont rácsap a homlokára vagy megböki sem lesz jobb. Hát, akkor belehajol a képernyőbe, vagy mégse! Lóbálta meg karját Rii orra előtt. A végén tényleg elhalálozna, ha ott virítana az arca pontosan a semmiből előkerülve. Inkább csak azután hajolt közelebb, hogy felmordultak. Remek, már egész biztos egyben van.
-Bo...bocsi, hogy zavarlak! Visszajöjjek később? Mert, mert...miért vagyok zavarban? Khm...akarom mondani, nem akarlak bosszantani, de jó lenne tisztázni, ezt...ezt a Tomátó-s valamicsodát!-
Hadonászott zavartan, valószínűleg egyre jobban vörösödő fejjel. Nem ért ő ehhez! Most, ha lehetne elfutna. Bár, lehet így is úgyis muszáj lesz, mert ha Rii egyszer csúnyán bemérgesedik, akkor a menekülés igazán hasznos barátod. Ő meg elviekben még mindig remek sprinter. Van remény!*.*
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:32 am

[Closing]

Nem tetszik? Menj csak… Nem fogok földön csúszva kapálózni utána könyörögvén bocsánatáért. Engem nincs joga összekeverni a rajongó tinilányok hadseregével. Persze, neki jutott a pompa és a csillogás… Cserébe igenis köteles úgy ugrani, ahogyan én fütyülök. Végül is a munkatársi kapcsolat még nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó barátokká is kell válnunk, felőlem aztán utálhat, de le nem nézhet, hiszen – még mindig jobb vagyok nála. Csak közös céljaink, nem pedig érzelmeink kötnek össze, s ez az, amely megkülönböztet egy csoportot a tömegtől. Ha pedig valakinek joga van arrogánsnak lenni kettőnk közül, az kétség kívül én vagyok. Többet láttam a világból, mint ő, s képes vagyok kibújni a mesterséges cukormáz alól, ami personámat alkotja. Én irányítok, nem pedig engem irányítanak. Hollywood marionett bábuja, ki azt hiszi, önálló életre kelhet, ám hamar belátja, mennyire téved. Nem vagyok kegyetlen, kifejezetten irgalmas leszek vele, hiszen én nem fogom utálni, csak egyszerűen közönnyel viseltetek iránta. Légy boldog, ha neked ez így jó.
- Menj csak utána, nem érdekes… – búcsúzok ezzel Umitól, ki legalább megpróbált cseppnyi érdeklődést mutatni, s nem fog szerteszét picsogni, ha neki ezt meg azt a szabályt kell betartania. Mert igenis, itt vannak szabályok, mint minden társadalomban, intézményben, csoportban… Ez tartja össze a rendet és a közösséget, ez segít abban, hogy a munka továbbra is gördülékenyen folyjék. S hogy mi lesz szegény, makacs szupersztár kicsiny lelki világával? Nem izgat. Az életben semmi sincs ingyen, s nem fog minden az ölébe hullani úgy, ahogy eddig. Természetesen pontosan tudom, hogyan működik ez a világ, vele ellentétben már rég felnyílt a szemem, hiszen a médiát üzemeltető gépezet egyik legfontosabb fogaskerekét alkotom, ekképpen tökéletes kilátásom nyílik a szakma minden árnyoldalára. Beszélgettem már anorexiával küzdő modellekkel, s nem mondhattam nekik azt, hogy hagyják a fenébe, az egészség fontosabb és gyógyuljanak meg – hisz ez a szakma követelménye. Láttam már hullócsillagot, drogokba menekülő tinédzsert, pénzéhes, művészetet nem értékelő fejeseket. Már nem vagyok holmi naiv tizenéves.
Hideg, tán átlátszó, hazugsággal telített mosoly; a részemmé vált, de így legalább nem aggódnak miattam az emberek. Így búcsúzom Umitól, természetesen csak a következő alkalomig, hiszen nem léphetnek ki csak úgy bármiben egy gálára, de még az utcára sem!
Műhelyem cseppet rendbe téve, a dohány szagát kiszellőztetve hagyom csak el a termet. Félő, a cigaretta szagát még magába szívja a sok anyag és a bútorok, az pedig elviselhetetlen lenne! A munkának mára vége… Nem mintha ez bárkit érdekelne. Otthonnak nevezett Pokol, a családi meghittség cukormázas borítása, fájdalmat és ellentéteket szőnyegként borító kálváriája. Csak ez jutott nekem, hiába.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3500/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3500/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzomb. Jan. 29, 2011 11:24 am

[Meeting - ...]

A mennyezet bámulása egyre érdekesebbé vált számára. Szinte már olyannyira, hogy majdnem bele is aludt... Néhanapján volt kedve, de leginkább ideje olyanokra, hogy kiszúrja a legjelentéktelenebb dolgokat is. Íme a legjobb példa erre a plafon elemzése. Nagyon precízen haladt egyik ponttól a másikra, majd folytatódott mindaddig, míg teljesen fel nem akadt szeme. Egyszerű, fehérre vakolt mennyezet volt, amin simán meglátszódott minden egyes hiba. Valami oknál fogva ezt a tökéletlenséget az emberhez hasonlította. Maga sem volt vele tisztában, mégis minek köszönhető eme eszmefuttatás, de igazándiból legalább ezzel is el tudta egy percre foglalni magát. Hiába oda a hatalmas költségvetés, ha még az épületet sem tudták rendesen kifesteni. Nem kellett nagyon hunyorognia, hogy lássa, milyen trehány munkát végeztek a festők. A mennyezet sarkaiban csúnyán megfolyt a festék. Némely helyeken repedések húzódtak, és valami idióta baleset következtében talán még a kávé is nyomot hagyhatott rajta. Sejtelme sem volt róla, mi módon vitelezték ki ezt a mutatványt, de úgy érezte, hogy aki ezt alkotta, velejében lehetett profi...
Talán azért gondolta azt, hogy a fehérre lekent mennyezet egyenlő az emberrel, mert rengeteg hibát talált rajta. Mint amikor először találkozunk valakivel. Igen leginkább ez járt az eszében. Elsőre minden oké, olyan simának tűnik minden, aztán egyre több hiba tűnik fel. Csak forgatta a szemeit, mikor eszébe jutott, hogy ez az esemény nem is olyan rég meg is történt vele. Pedig igazából nem volt szándékában megbántani Touma-t... főleg nem az első találkozásuk keretei között... De mégis mit tehetne? Ha ennyire csökött az elméje, biztosan nem fog rá több időt vesztegetni. Rengeteg stylist jár-kel Tokióban. Egyet biztosan le tudnának szerződtetni. Már épp azon filózott kihez intézzen egy telefont, hiszen neki csak ennyibe került. Ráadásul olyan telefonkönyv van elraktározva iPhone-jában, hogy plusz memóriát kellett rakatnia belé...
Menüjét lapozgatta, mikor szorgos léptek zaját hallotta. És egyre hangosabb volt. Szinte biztos volt benne, hogy Umi trappog felé, de egyelőre nem volt kedve egyenesbe raknia fejét. Tökéletesnek érezte, ahogy bele volt csúszva a kanapéba, és úgy tudta fejét a háttámlának támasztani. Igaz karja már zsibbadt, hála a gravitációnak köszönhetően, na meg aztán senki se higgye azt, hogy a telefonáló kütyüje olyan marha könnyű lenne... Kívülről talán úgy hatott, mintha hallani sem hallaná azt, amit neki beszélnek, de figyelt rá. Egy idő után megunta telefonjának babrálását, hiszen a rengeteg név átlapozása után is csak a "H" betűig jutott el. Na meg aztán cigarettája végén egyre nagyobb hamu csüngött, ami úgy tűnt, bármelyik pillanatban a zakóján landolhat. Közben pedig Umi mondanivalója is elfogyott. Mintha mi sem történt volna, némán, lassan egyenesbe rázta fejét, ami az úgymond hirtelen pozícióváltástól meg is fájdult, de egy röpke perc után, ahogy ismét vér áramlott bele, zsebébe gyűrte telefonját. Aztán pedig csikkjét is elnyomta. A füstöt kifújta aztán a padlót bámulva végre megszólalt:
- Ott az automata. Hozz nekem egy bivalyerős kávét.
Nem, egyáltalán nem utasításnak szánta. Ő így kér valamit. Eszébe se jutott az, hogy egy 'kérlek' odatűzésével szebbnek hatott volna. Bár ezt is azzal magyarázta volna meg, hogy kedvenc pincsije kezébe nyomta az aprót. Amíg elbaktatott zenésztársa a géphez, addig is volt ideje ismét rágyújtani. Na meg aztán gondolkodni tovább az élet eget verő nagy problémáin, és kérdésein...
- Kösz.
Vette el tőle az áthevült műanyag poharat. Szájába kapta a füstölgő szálat, és úgy próbálta másik kezével kevergetni az apró pálcikával. Amikor úgy gondolta, hogy teljesen elolvad benne az a minimális cukor, akkor áthelyezte kezébe a cigarettát, és óvatosan belekortyolt. Még egy darabig halkan iszogattak egymás mellett. Már addig is eljutottak, hogy Umi ne mellette guggoljon, hanem felmerészkedjen mellé a kanapéra. A kávé végére a cigi is lassan fogyóban volt. Mikor kiürítette teljesen a pohár tartalmát, forgatni kezdte kezében, amivel sercegő hangot keltett a benne csúszkáló pálcika. Ami pedig az alján megragadt a szirupos léből ugyan úgy folydogált. Még azt is felfedezte, hogy a pálcika nagyobb távot tesz meg, mint a kávémaradvány. Ismét a részletekbe merülve pöfékelt, mikor egy lassabb kifújás után megmukkant:
- Szóval adni kéne még egy esélyt, mi?
Tette fel a költői kérdést. Költői, hiszen már rég kitalálta mit fog tenni. Választ nem is várt, csak felpattant, egyenest elballagott a szemetesig, és az összegyűrt poharat belehajította. Azután pedig ő lépett az automata elé. Fejvakarás közepette bújta a sorokat, mutatóujját is segítségbe véve. Egy könnyebb kávé kiválasztása után belepakolta a gépbe a maradék aprót, és nyomott egy gombot. Mikor elkészült visszasétált pajtásához és fejével indulást mutogatott. Eléggé eseménytelenül robotoltak vissza a stúdió felé. Bár egyébként sem volt mit beszélnie Umi-val. Határozottan nyitott be, majd indult meg a szőke srác felé. Úgy gondolta egyszer s mindenkorra rendezi az ügyet.
- Ha megígéred, hogy nem kell teljesen flittercsodába bújnom, akkor felőlem oké. Mondjuk úgy, hiszek a többieknek, hogy profi vagy abban, amit csinálsz. Tegyél róla, hogy saját magad győzz meg engem erről.
Mondta, majd felé nyújtotta a kávét. Nem pont a legfinomabb az itteni, de egy automatától nem várhat sokat az ember. Ha már békepipa nincs, ezzel akarta szimbolizálni...
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyHétf. Feb. 21, 2011 9:24 am

[ Újra lendületben a MEETING ?!(0¸o)]

Remek dolog, amikor a levegővel beszélgetsz, mert a célszemély inkább görgeti a telefonja menüjét, mint rád sandítson. Néha hasznos tud lenni, amikor elpanaszolod egy kaktusznak lelked fájdalmát, mert hűségesen végig hallgat mindent. Viszont azt általában otthon csinálod és pont az a bibi, hogy nincs senki a közeledben. Most meg egy gigantikus kanapénál vagy és veled szemben élőlény ücsörög, csak épp nem érdekli, mit magyarázol! Gonoszság! Most úgy, de úgy kihajítaná azt az idegesítő masinát az ablakon! Lehet, még jól is esne a picurka belső világának. Kivéve, hogy megharagudnának rá és amilyen szerencséje van, eltalálna egy védtelen járókelőt. Na, ehhez már semmi kedve! Kórházba juttasson valakit, mert hisztizni támadt kedve? Á-á! Nincs az a pénz, ami rávenné! Inkább fújtatva letett a merényletről és bőr popsitámasz másik felére csüccsent. Helyesebben szólva, minden idegszálával rákoncentrált, hogy minél nesztelenebbül foglaljon területet. Ha már kizárták a bizalomkörből nem akart azzal figyelmet kiérdemelni, hangos nyiszorgása oda csődítse az egész épületet. Így a szent célra feltéve mindenét feszengett a csücsök legkisebb csücskébe. Úgy tartott a szörnyként kísértő nyekergéstől, megmoccanni se mert. Levegőt is fülén vette volna, ha kivitelezhető lett volna, de még nem teljesen buta. Annyit tudott, ez lehetetlen, szóval karót nyelve fordította oldalra buksiját. Kezdett azaz érzése lenni, ha még sokáig kell ebben a pózban maradnia, valamije törni fog. Emiatt csendesen küldözgette a könyörgő pillantásokat, hátha megszánja Rii ösztöne.
Milyen jól tette!*.* Kitartása eredményeként mehetett kávét hozni! Talán, sosem örült ennyire egy kérésnek. Felállhatott arról a borzalomról és végre hozzászóltak. Most, tényleg, de tényleg boldog volt. Nem is vesztegette a drága időt. Kutyuli farkincáját csóválva levetődött a helyéről és széles vigyorral betámadta az automata erdőt. Legalábbis választékban nem volt hiány. Sok-sok kávé jött vele szembe. Felét kiolvasni se tudta, nem, hogy kiejteni! Úgy festett a nagy helyzet, eltölt némi időt a legjobb megtalálásával. Elvégre, ha őt küldték, nem választhatott találomra! Azt soha! Inkább hatalmas koncentrálással törte fejét nyelvét nyújtva, hunyorogva és mutatóujjával száját bökdösve. Érezte, sikerülni fog, csak szüksége volt némi időre. És voálá! Meg is lett a tökéletes példány! Annyit hagyva a várakozóra, próbálja türelmesen kivárni, amíg elkészül. Nem tehetett róla!>.< Majd kiugrott bőréből. Kíváncsi volt mit szólnak hozzá. Ilyenkor meg, olyan lassan folyik a víz, meg az a sötét cucc, cukor és azt hiszi tej, de nem venne rá mérget!
-KÉSZ IIIIIIS! Remélem jó lesz. Volt rengeteg fajta, de ennek szimpatikus volt a neve. Neked van kedvenced? Legközelebb, olyat hozok!-
Legyintgetett orra előtt zavarában, miközben csillogó szemekkel csüngött Rii-n, mikor kortyol bele és főként, milyen reakciót mutat. Nem túl sokat. Pindurkányit elhúzta ezen száját. Lehet mégse sikerült, olyan jól a választása, de elfogyott és ez a lényeg. Dolga végeztével megkönnyebbülten zakózhatott le és pattanhatott fel lendülettel együtt. Nem kicsit rezelt be a felnyekkenő bőr hangjától. Egyszer komolyan szívinfarktust fog kapni valamelyik hasonló kanapétól! Ő nem akar, így meghalni! Egyáltalán meghalni se akar! Szentséges ég! Túl fiatal még ahhoz is, erre gondoljon! Még szép, elképedve tátotta el száját saját magán. Durván meglepte az agyán átfutó foszlányka. Azt, azért nem bánta, ezzel meggyőzte magát, hosszú és kiadós alvásra lesz szüksége! Pihentető tente előtt, még hátra volt a bonyodalom megoldása. Ami miatt a váróban dekkolt, még távolról sem oldódott meg. Gyakorlatilag sehova se jutott vele kapcsolatban. Próbált rájönni mi motoszkálhatott Rii fejében, vagy mondjon e valamit. Ha meg mondana mit és hogyan. Ha meg nem, mi értelme volt ott ücsörögnie? Bonyolult! Kilátástalanul összekuszált bigyuszban szobrozott. Jó lett volna némi aprócska jelzés mihez kezdjen. Erre nem felálltak mellőle?O.O Ez most a jele volt? Hűh! Igazán meglepő! Nem baj, csak meghökkentően gyorsan kézbesítették.
Az értelem minden szikrája nélkül pislogott, szinte végig, míg a műhelyhez nem értek. Kissé nem bírt napirendre térni az események felett. Hitt véletlenekben, csak épp nem vette biztosra, ezt annak tekintheti. Pár pillanatra az is bevillant neki olvastak a gondolataiban, de gyorsan elvette a lehetőséget. Akkor közelről távolról se állna ilyen hadilábon Rii-vel. Egyáltalán szóba se állna vele a másik énekes. Egy-két fantáziálásától már ő rosszul volt, hát, ha más is látná. Menten elsüllyedne szégyenében! Tudná, honnan jönnek és milyen módon lehetne leállítani őket. Kéne neki egy képzelet kalapács! Biztos fájna, de átmenetileg jobb lenne, mint a semmi. Épp színt próbált választani fegyverének, amikor beértek a műhelybe, így igazán építő kommentárral toldotta meg a beszélgetést:
-Csillámló, szépséges alma zöld...-
Emelte égnek mutató ujját, csodálatosan zakózva a valóság mezején, ahol semmi más nem fogadta, csak egy kiakadt Rii és egy kérdőn tekintő Tomátó. Őszintén szólva nem tudta mi történt az elmúlt percekben. Látta a furcsa arcokat, meg kitartott kávét és körülbelül ennyi. Tovább nem jutott az információszerzésben.
-Hogy mi van?!-
-Nehem érdekes! Jutottatok valamire? Látod, Tomátó? Nem rémes ember! Itt van, mert nem gondolta komolyan és tudja, hibázott! Ugye-ugye adsz neki még egy esélyt?-
Gyorsan visszalendülve a békítésre paskolta hátba -inkább simogatta- társát, miközben maximálisan ragyogott kérlelő funkcióban. Attól se rettent vissza ökleit arca elé kapva hullámozzon, mint egy szerelmes kisgyerek, aki álmai lovagjáról ábrándozik. Persze nem kicsi lelkesedéssel. Jól tudta nem kevés erőfeszítésébe került, beismerje önmagának hibázott és még békejobbot is nyújtson. Büszke volt! Kimondhatatlanul büszke volt az együttes fejére, amiért félre tolta a tapasztalatból ismert és méretes egoját! Most annyira szívesen beölelte volna, mint egy tündéri teddy mackót!*.* Vagyis, inkább ahogy egy koala rácsimpaszkodik a fatörzsre. Mindegy! Részletkérdés! Gyorsan el is hessegette. Maximum gondolatban mert volna betámadni. Ahogy mondani szokták, ez a hajó elúszott, inkább ki se futott...
-Rendben leszünk? Na-na-na?-
Pattogott extázisban egyik félről a másikra tekintve. Nem tudta miféle gondolati hadviselést folytattak, de valaki szóban is felvilágosíthatta volna az ítéletről. Neki nem mentek a néma szuggerálások, vagy micsodák.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te3000/12000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (3000/12000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Márc. 02, 2011 2:00 pm

[Breaking, burst, atrophy]

Bevallom, felszínes vagyok. Felszínes, megvetendő entitás, ki fele annyi tiszteletet nem ér, mint amennyit valójában megkap. Gyarló teremtmény, életre önmaga képtelen, gyenge, s kétségbeesetten kapaszkodik bele mások véleményébe. Gyáva, nem harcra termett – önmagamért sem tudok kiállni, s csupán mások tartanak életben. Mások… Mások, akik idealizálnak, megfestenek, elkönyvelnek, jónak, tökéletesnek, mindig igazat adnak s egyet értenek. Ott vannak, támaszkodnak, védenek, s egyúttal irányítanak. Önkéntelenül ugyan, ám ezzel mégis ártanak. Mégis… mégis én, csakis én, egyedül én vagyok a hibás azért, amiért ilyenné váltam. Mert képtelen vagyok harcolni, küzdeni tovább, új célokat kitűzni, s a hibák, melyeket életem során elkövettem – hisz nem vagyok szent, csak romlott, férges - , csak tovább gyengítenek, megfélemlítenek, s elérik, hogy maradék önbizalmam, önbecsülésem s optimizmusom is kígyózó, szüntelen rémálmokat hozó, bénító, pusztulást s rothadást hozó viperák eledelévé váljon. Viperák, melyek belőlem születtek, s én táplálom őket. Csupán felöltöztettem őket személyiségnek nevezett, mások szemében érdekes, vagy éppen ijesztő, taszító, elrémítő, másrészt mégis csábító kacatokkal. Kacatokból mentsvárat, menedéket! Menedéket, melyben tovább vergődhetek, kacaghatok, sírhatok, őrjönghetek, tombolhatok, nevethetek, létezhetek, lebeghetek, s végre, ott végre lebonthatom a bőrömbe mélyedt maszkot, mely alatt ott lapul az igazi Shihuru Touma. Gyarló, gusztustalan lény, csak inak és vér. Tele hibákkal, melyeket ugyan felismer – mégsem tesz ellenük semmit. Mégis mit tegyen? Ha közben sajnáltathatja is magát, s elnyerheti valaki más szimpátiáját. Újra és újra, egy örökös körforgás részesévé válva, s gyakran észre se veszem, megint csapdába estem. Újra a mókuskerékben, s ugyan menekülök tovább, de nem haladok, egy helyben mozgok. Ördögi körforgás, azonos minták, s mind azt bizonyítják, hogy valamit újra elrontottam. Újra... s ugyanazt.
Nem vagyok szent; szadista vagyok. Élvezem, ha szenvednek azok, akik saját értékrendem szerint megérdemlik. Ugyan maszkom tovább mutatja a megértő barátot, kinek bárki sírhat vállán, hisz kedves és meghallgat, aki sajnál, empatikus, jó ember, szerény, ám az Álarc mögött továbbra is ott settenkedik az alattomos vigyor, kényesen, kecsesen, bájosan s nyájasan kéjelegve azon, ahogy mások megalázkodnak előttem. Azt teszik, amit mondok, s még csak el sem gondolkoznak rajta, hogy valóban jó-e az nekik, amit én mondok. Élvezem, ahogy éljeneznek, ajnároznak, ahogyan sajnálnak, igen. Még ha dacos is vagyok – pedig belülről sírok - , duzzogok, magamban fortyogok, a padlón vergődök, szenvedek, s már csak nem is kapaszkodok. Lássák csak rajtam, mennyire meg vagyok bántva. Hisz oly’ egyszerű szimplán elfordítani türkizkéken lángoló tekintetem arról, ami igazán fontos.
Mégis széthasad bennem valami, ha arra gondolok, bárkit is elveszíthetek. Nem ez lenne az első eset, ám nyomorékságom csak magamnak köszönhetem, ahogyan azt is, hogy képtelen vagyok róla beszélni. Nekem már csak a rémálmok maradtak, múltam szeleteiből. Minden éjjel, újra s újra felbukkanva. Oly mindegy már, mondhatnám, ám ezekben az álmokban néha boldog vagyok… Hisz ott vannak, azok, akiknek csalódást okoztam. Annyi ember, annyi értékes lény. S mindez azért, mert nem tudok talpra állni, s hiába próbálkozok, újra és újra visszaesek. Az a bizonyos körforgás ugyebár… S lám, több év után ismét ugyanott találom magam, mint azelőtt. Lehetek ismét roncs, ki senkinek sem kell. Csak várok, végre érkezzenek meg a hollók, varjak, s vigyék el tőlem az anyagi javakat. Nem kellenek! Nem kell semmi… elég lesz!
Fej szellőztetése után visszatérek, holott agyvelőmben semmi sem csillapodott. Káosz, a megszokott káosz, ám nem baj, hamarosan mindennek vége. Hiszen egy olyan ember, aki senkinek sem kell, miért ne menekülhetne tovább? Bele, a gyönyörű anyagokba, finom kelmékbe, színes szövetekbe! Ők mindig lágyak, mindig ott vannak nekem, s lám, többé nem is vagyok magányos! Szinte megtébolyodva vetem bele magam a munkába, hiszen kollekcióm már elkezdtem, s az ”egyedi” titulussal ismét magamra ölthetek – jelenleg képletesen, hisz egy női ruhában talán még én is nevetségesen festenék, másrészről viszont rólam van szó, s nekem még egy vászonzsák is jól áll - , valami újat, ám megszokottat, ráaggatva arra a csodás förtelemre, amit én személyiségnek nevezek. Takarjon csak, hibákat, sebeket, szadizmust, mindent! Anyag lemérve… Modellhez már korábban igazítottam, s már nincs más hátra, mint megformázni, összegyúrni, a sok darabból egy egészet alkotni. A vágás vonalát kiemelésre használandó tű mégis kiesik fogaim közül. Visszatértek… Oda minden… oda az egésze…
- Ó… Nem hittem volna, hogy még visszajössz, legalábbis nem önként… – helyezem vissza a dobozkába a tűket, s őszinte döbbenettel fogadom el a kávét, melyet nekem szánt, mélyen mindig is imádott popbandám sztárja. Majd pupillák, alig észrevehetően, csak egyetlen pillanatra kerekebbre tágulnak, bár már magam sem tudom, hogy részemről ez formalitás, vagy tényleg őszinteség.
- Én… én… sajnálom, ami az előbb történt… és ígérem, mindent megteszek… Nem hozok csalódást… A holnapi nap, igen… – pakolom el kapkodva, fejemet elfordítva a készülő ruhacsodát, el, az asztal alá, a helyére, szépen összehajtogatva, hogy senki se lássa. A kevesebb, amit tudnak rólam, a jobb, ugyebár. A határidőnaplóm előkutatása után pedig már ki is szemelem a megfelelő időpontokat. Idő, idő, igen, mert erre időt kell szánni! Meg kell tervezni, hogy ki milyen ruhában álljon a színpadra, s Umi haja, igen, azzal valamit kezdeni kell!
- Nem, szóval nektek a holnap nem jó, értem… mondjuk csütörtök? Aznapra csak egy interjútok van az egyik zenecsatornánál, ha jól látom. Mit szóltok hozzá? A délelőtt megfelel? – ejtek meg egy tökélyre fejlesztett mosolyt, mellyel általában mindig el tudtam rejteni, ha valami baj van. Bár számomra minden mosoly ugyanolyan. Csak egy újabb álmosoly. S miután kávém megittam – Riinek azért gratulálok, amiért képes volt ezt az utat anélkül megtenni, hogy kilöttyentette volna legalább egy részét a padlóra - , tollammal határidőnaplómba firkantom a megfelelő időpontot. Az meg talán csak nem tűnik fel senkinek, hogy kezem mennyire remeg…
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te17000/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (17000/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyKedd Jan. 24, 2012 10:52 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Egy liter kávéval az ereiben kóválygott be a lakása ajtaján, hogy bedőlhessen a hálóba és végre alhasson egyet. Hiába itta meg azt az emberes adag koffeint a hotel büféjében, éppen csak arra volt elég, hogy képes legyen hazavezetni, ahol aztán egy jó fél napos alvás elé nézzen. Annak ellenére, hogy még nem aludt, már kezdtek jelentkezni a másnaposságának tünetei is az általános kimerültség mellé. Nem is szöszmötölt sokat, csak lehajította magáról a ruhákat, és hullafáradtan magára rántva a takarót –persze miután gondosan behúzgálta a függönyöket és sötétítőket- nyomta el hamarost az álom. Valamikor a délután közepén, kora este ébredhetett fel arra, hogy háziállata hisztisen nyávog az ablaka alatt. Nemes egyszerűséggel csak ignorálni akarta, sőt egy párnával is becélozta az ablakot, hátha letesz ezen idegesítő szokásáról, és elkommandózik magának egeret fogni, de hamar be kellett látnia, hogy a szürke szőrkupac legalább olyan makacs és csökönyös, mint a gazdája.
- Csak tudnám, miért lógsz még a nyakamon... –tápászkodott fel morogva, hogy beengedje a jószágot, és végre elhallgasson. Viszont most, hogy már így függőlegesbe került, zaklatni kezdte egy újabb szükséglet, amit még kevésbé hagyhatott figyelmen kívül. Gyomra jelezte elég agresszíven, hogy nem ártana némi táplálékkal megajándékoznia, hiszen jóformán egy napja nem kapott semmit az alkoholon kívül. Ennek fényében viszont nem érhette be egy tányér müzlivel, úgyhogy főznie kell… még ha a legkevésbé sem volt hozzá kedve. Úgy ahogy volt, egy szál alsógatyában kivonult a konyhába, és terepszemlét tartott a hűtőben és a polcokon, hogy mit lehetne kihozni a helyzetből, ami hamar meg is van. Míg ezen gondolkodott, szépen bevált módszer szerint nekidőlt a hűtőajtónak, hogy enyhítsen valamit a most már érezhetően égő hátán. Be van már járatva ez a megoldás, hiszen nem először van szüksége ilyesmire egy jól sikerült éjszaka után. Némi fejvakarásos hezitálás után kikötött annál a verziónál, hogy összedob egy egyszerű curry-t rizzsel, mert ahhoz van alapja és tényleg nem kel órákig vesződnie vele. Közben nem feledkezve meg az újabb adag kávéról látott neki a műveletnek, minek eredményeképp már majdnem ismét az éhhalál küszöbén táncolva vágódott le az asztal elé, hogy ehessen. Miután ennek a közérzetzavaró anomáliának a végére is pontot tehetett, továbbra is enyhe migrénnel küzdve vágódott be a nappali egyik kanapéjára, ölébe kapva a laptopját, hogy szétnézzen egy kicsit a fejében megfogalmazódó hirtelen ötlet kibontakozását elősegítendő. Éppcsak fellépett egy népszerű webáruház honlapjára, a szegélysávban máris megpillantott valamit, aminél idegesítőbben tökéletes ajándékot nem is találhatott volna Ciculinak. Merthogy igen, úgy gondolta mivel szülinapjára már megajándékozta, aminek következtében nem várt meglepetésekben volt része neki is, így küld neki valamit emlékbe, amivel még egy darabig bosszanthatja. Rögvest meg is rendelte a mályvalila színű öngyújtót, amit már délután a kezében tudhatott a helyi futárszolgálatnak köszönhetően. Mivel eleve egy helyes kis dobozkában volt, így a csomagolással sem kellett vesződnie, egyedül csak annyit tett hozzá, hogy a tetejébe becsúsztatott egy papírkát a következő személyes üzenettel: „tudom, hogy a seggem a gyengéd, de azt nem tudom becsomagolni… Boldogot Ciculi!” . Egyértelmű volt, hogy ezt a mondatot még fel fogja emlegetni, hiszen ki nem hagyna egy ilyen lehetőséget, amivel mások idegeire lehet menni… és efféle társaságban kínosnak számító elszólásokból akadt még bőven a tarsolyában. Tudja, hogy ez egyoldalúan monopol fegyver, mert neki nem szokása ilyesmiket költeni. Lepakolva szem elé a nappali asztalára nyilvánította késznek az ajándékot, majd elvonult egy könnyed „levezető” edzést tartani, hogy másnap biztos hogy ne jöjjön elő az izomláza. A nyújtás végeztével roppant konstruktívan folytatta az eddig is hihetetlenül eseménydús napját, azaz visszafeküdt aludni. Másnap délelőttig elő sem merészkedett a takarója alól, mikor is jelenése volt a cégnél. Köszönhetően a kiadós pihenőnek, egész emberi időben be tudta vonszolni magát az irodájába, azonban még egy gyors kitérőt megejtett előtte. Gondosan körbekérdezve a folyosón néhány arra tébláboló nőszemélyt, meggyőződhetett róla, hogy cicafiú még nincs bent az irodájában, így nyugodtan benyithatott, és lepakolhatta a meglepetést az asztalára. Eztán, mint aki jól végezte dolgát vonult vissza a saját irodájába, és terpeszkedett el a székében, lábát az asztalon pihentetve, miközben unatkozva böngészett a neten. Ha jól nézte az órát, valószínűleg elszámolta mire kell bejönnie, mert látványosan csend volt körülötte, pedig ahhoz volt szokva, hogy mihelyt beér, már kését hadoválva rángatják el mindenfelé. Most viszont látványosan unatkozva dülleszkedett, egy közben berendelt Latte macchiatot kortyolgatva, mikor egyszer csak hurrikánként csapódott ki az irodájának ajtaja. Hirtelen azt hitte a menedzsere vadászik rá, csak ez az utolsó hely ahol kereste volna, de felpillantva egy másik ismerős és meglehetősen paprikás hangulatú személy látványa fogadta az ajtóban.
- Cső Ciculi! –intett ki neki a pohár és a laptop mögül –Talán nem találtam el a színed? –sandított rá.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Jan. 25, 2012 5:03 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Békésen csordogált nyála, amikor arra volt kénytelen hosszas nyöszörgés után magához térni, csörög ébresztője. Kitartó tapogatózó hadviselés után kitty is előkerült, hogy kómás szemeit fényével ölhesse meg. Nem hiszi el már fel kellett kelnie. Inkább azt nem hiszi el megint eltelt egy nap. Az előbb feküdt le! Mármint megállás nélkül fekszik több, mint huszonnégy órája és most a nappaliban van?O_O Ez a rész valahogy kimaradt, miféle úton kavarodott ide. Bevallja, túlságosan sok mindenre nem emlékszik a tegnapjából a borzasztó másnaposságon és mozgást lehetetlenné tevő tag fájdalmakon kívül. Jézusom! Annyira sajgott mindene járni sem tudott. Az állapota, pedig csak rosszabbodott a kanapén való durmolással. Miért veri a sors?T_T Nem elég fektéből leborulva küzd egyáltalán azért, fel tudjon állni?T_T Életében nem érezte még ennyire nyeszlettül magát. Akadt jó néhány alkalom, amikor létezni képtelenségnek bizonyult egy-egy zúzódástól, de ez ezerszer rosszabb! Nem volt állandó a fájdalom, csak alkalmi. Egész jó fokban lavírozott közérzete, ha egy helyben szobrozott. Gondjai akkor kezdődtek, ha mozgott. Kegyelem nélkül előkerült a hasogató fájdalom. Nem hazudik, szét akart szakadni, mert lehajolt, lépett egyet, vagy megpróbált leülni. Hogy fog, így dolgozni?T_T Egyáltalán bemenni a céghez?T_T
A kezdeti stádium, pedig romlott, romlott és romlott. Szörnyet halt tükörképétől. Jéghideg vízben pancsikolt, hátha a kínzással tompít a fájdalmon, na meg élénkít valamicskét kobakján. Sírógörcsöt kapott, mert elfogyott minden izomlazító kréme. Spanyol kiképzést kapott házi nénitől, aki nehezményezte, nem ette meg a reggelit. Több órás küzdelemmel sikerült megmásznia az emeletet és felöltözni. Ennél is több szenvedéssel járt lejönni a lépcsőn, majd végtelen küzdés árán beülni kocsijába és tömény egy órás gyötrődéssel leparkolni a PMC garázsban. El sem hitte, eljutott idáig. Megkönnyebbülten lélegzett fel, végre vége a tortúrának, melynek örömében izomból fejelte be Lexus-a kormányát. Persze, ebből is ő húzta a rövidebbet.T_T Duplán szisszenhetett fel és már homlokát is fájó tagjai listájára biggyeszthette. Talán, emiatt nyöszörgött kerek másfél óráig ebben az igazán kényelmes testhelyzetben, mire felöltötte eszkimó álcáját. Borzasztóan festett. Nem akarta, így lássa csomó ember, vagy kérdezgessék mi baja. Egyáltalán ahhoz se volt kedve másokkal találkozzon. Nyűgös, hisztis, fáradt és végelgyengülésben küszködő balek volt.T_T Restelli problémázik, amikor délután jön be, ráadásul munkának se igazán nevezné, amit űz, de most nem képes emiatt rosszabbul lenni. Ma hagyják békén. Senkivel és semmivel nem akar találkozni. Annál jobban nem tudja jelezni, orráig körbetekerte arcát kedvenc csíkos sáljával, sötét napszemüveggel rejtegette csíkszemeit, sapkát és kapucnit húzott fejére, illetve hörögve közlekedett. A csoszogásról nem beszélve. Egyszerűen nem bírta emelni lábait. Nem vágyott másra, csak ágyába kerülhessen.
-Ahaja~hvééé~ ! Kávééééé~!-
Fékezett be a folyosó kellős közepén, hogy fájdalmas sóhajjal fordulhasson meg és vonszolhassa vissza magát a büféig. Messzebbre nem megy egy cukor, tejszínhab és tejmentes adagért. Hideg kirázta, szinte üresen fogja fogyasztani. Na jó, az se biztos meg fogja tudni inni. Nagyon reméli! Könyörög a mindenhatóhoz, vagy akárkicsodához meg bírja emészteni. Nem kap valami ébresztőt szervezete, meg fog halni. Nem viccel! Tényleg szüksége van rá. Már, csak makacs gyomrát kellett meggyőznie. Becsületére szóljon, rajta volt a témán. Fejben magyarázta, milyen finom és kell és kávé és még tudja miket hadovált össze, miközben irodájába slattyogott. Minden erejével azon volt győzelemre vezesse a fogyasztási hadviselést, meg hímes tojásként próbálkozzon leülni. Hirtelen elképzelése se támadt, melyik rosszabb. Mindkettő borzasztóan megterhelő és igazán érzékeny pontja volt a napnak. Utóbbit viszont hamarabb sikerült fedél alá hozni, így minden figyelme visszatérhetett a koffeinre.
Újabb szemező kísérletet tartott, majd nagy levegőt véve belekortyolt. Kisebb fintorgás és némi kellemetlenkedés után egész megbékélt vele pocakja. Akadt, még remény! Ettől kicsivel színesebben látta délutánját és lelkesebben kávézgatott. Egész belejött a lassú energiaadagolásba, amikor meglátott asztalán egy dobozkát. Pontosabban felfigyelt az orra előtt díszelgő csomagra. Érdeklődve vette kezébe még is mi lehet. A kicsike üdvözlőkártya végére érve, azonban sugárban köpte ki kávéját. Hangosan fulladozva borult ki székéből és a földön, persze kiújuló fájdalomtól vergődve kerekedtek el szemei. Egy darabig még ebben a pózban szobrozott kővé dermedve. Jó néhány percnek kellett eltelnie, feldolgozza a szavak szorosan kapcsolódnak ördögi leszármazotthoz és még további sokkos riadalom kellett, mire azt a részt felfogta kinek a micsodája gyengéje. Miután ez a hatalmas frász csendesedni látszódott tisztes távolból meredt a csomagra.
Asztal széléről sandítva méregette. Tartott tőle. Jogosan vélte úgy, valami nagyon nagy susmus van a dologban. Kíváncsisága, viszont nagyobbnak bizonyult, mint óvatossága. Úgy döntött, lesz, ami lesz, meglesi. Ennek fényében nyúlt a csomagért és húzta orrához, aztán lassított felvételben belekukkantott. A döbbenettől, felháborodástól, na meg robbanás közeli idegességtől kész hangulat skálát mutatott be. Először, csak szolidan rángatózott szemöldöke. Másodszor már némán tátogva szorongatva a csomagolást. Harmadik nekifutásra, pedig morogva pattant fel, hogy mérgében toporzékolhasson. Most tudatosult benne a kísérő üzenet, gyújtón díszelgő nyulacska és az ő fizikális állapotának kapcsolata. Nem kérdéses, úgy, de úgy felbosszantotta, kapásból dühös pocokként vágódott ki irodájából.
-DÉ…ID….ARGH…SENPA~I!-
Rázta meg ingerülten csomagját, mielőtt nagy fújtatással nekileselkedett volna a távnak. Ki se látszott a morcosságból. Annyira pipa volt, megfeledkezett összes nyűgéről. Sietős sántikálással masírozott el egészen az érintett irodájáig, aminek ajtaját gondolkodás nélkül lökte be. Magyarázatot követel! Mármint, nagyjából már megkapta, de akkor is! Válaszokat követelt! Pontosabban egy érdekelte igazán. Az este maradjon homályban. Jobb, hogy az egészre nem is emlékszik.
-TEH! Te, te, tetete!- Bökdösött rá paprikavörös fejjel. Legszívesebben az egész dobozt a fején verte volna szét. Utálta! Kimondhatatlanul utálta, mert képes volt ilyen mértékben kihozni sodrából. Az elégedett képe, pedig annál is jobban bosszantotta. Uh, de uh! Kifejezni nem képes, mennyire irritálja! Ő fogja a sírba vinni. Biztosra veszi tőle fog agyvérzést kapni. Nem is! Tőle fog idegösszeomlást kapni. Már érzi meg fog őrülni. Soha életében nem üvöltött még másokra. Hangját nem tudta megemelni. Most meg emelkedik és emelkedik a hangja. Egyszer nem hallotta magát így háborogni. Ez nagyon ijesztő.T_T
-A szín…A Szín…. A SZÍNE? Nem érdekel a színe! Ez mégis mi akar lenni?! Rossz vicc? Szórakozás? Piszkálódás? – Fújt egy hatalmasat, hogy kicsivel lejjebb tudja szorítani hangerejét, mielőtt attól pukkanna szét feje. - Mégis minek adtad? –
Lépett oda az asztalhoz és hajtotta le a laptop tetejét. Ha hozzá beszélnek, akkor igen is figyeljen rá sátánka. Most nincs vicces kedvében. Még mindig nyűgös, hisztis, fáradt, fájdogál és már mérges is. Valamint megvilágosodott egy hiányzó puzzle darabkáról! Azok után, mennyire nem kedvelték egymást, pedig végleg nem érti, hogy gubancolódtak össze és minek kapott szülinapi ajándékot. Szóval, lehet röhejes a morcos hörcsög feje, amivel rá mered, de nagyon érdekelné, mi folyik itt.
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te17000/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (17000/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptySzer. Jan. 25, 2012 9:48 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Nem igazán értette ezt a fene nagy indulatot, amivel rárontottak. Igaz, hogy Ciculi nem festett túl jól, de akkor nem úgy tűnt, mint aki foglalkozik azzal, hogy kímélje magát, sőt… Akkor most meg igazán ne sírjon a szája, ha netán erre akar kilyukadni.
- Igen.. én? –vonta fel a szemöldökét, mert felettébb kíváncsi volt a mondat folytatására, ami igazán nehezen akaródzott megszületni. Valahogy nagyon beakadhatott a lemez cicafiúnál, mert beletelt néhány percbe, mire túljutott a felé bökdösős dadogáson. És nem értékelték a humorát… Nem ez volt az első eset, hogy dalospacsirta ennyire semmibe veszi a megnyilvánulásait, tehát lassan már meg sem kéne lepődnie rajta. Még most is váltig állítja, hogy sokkal kellemesebb társaság némi alkoholbevitel mellett.
- Mit kell ezen ennyire túlspilázni?,… -sóhajtott egyet, de kérdőre vonója önkényesen berekesztette a fórumlapozgatását azzal, hogy majdnem az ujjára csukta a laptopot. Még épp idejében kapta el onnan, miközben lábát lepakolva az asztalról, sértődötten pillantott fel a továbbra is paprikás hangulatúnak tűnő félre.
- Neked nincs humorérzéked?... Vagy egy kis fantáziád? –hajolt közelebb hozzá, hogy a szemébe nézzen –Elismerésnek szántam amiatt, hogy megismerhettem egy meglepő oldalad, playboy. –közölte fapofával. Ezután, mint aki jól végezte dolgát, dőlt vissza a székébe a kávéját kortyolgatva. Tényleg nem értette mit kell ezen úgy felkapni a vizet… Egy egyszerű poén az egész, legalábbis ő nem tudott másként tekinteni rá.
- Ha nem kell, akkor dobd ki, csak ne hisztizz nekem miatta. –nyitotta fel újból a laptopot, hogy megnézze milyen letöltését szakította félbe az előbbi Ciculi akció. Neki igazából nincs sok magyarázkodnivalója a helyzetről, így csendesen sandított fel cicafiúra, hogy van-e még valami mondanivalója. Ha nincs, akkor ne ácsorogjon ilyen idegesítően az asztala előtt, ha meg van, akkor se ácsorogjon ilyen idegesítően az asztala előtt, hanem nyögje ki. Nem szerette, ha kertelnek neki, ő sem szokta azt tenni. Ezzel hamar ki lehetett hozni a sodrából, szóval erősen ajánlotta neki, hogy mihamarabb találja ki mit akar, mert rövid úton az iroda előtt találja magát némi rásegítésnek köszönhetően.
Épp az utolsó kortyot hörpintette volna fel a pohárból, mikor véletlenül lecsúszott a teteje, és lecsöpögött az ingére. Morogva vette tudomásul, hogy még ennek a latte-nak is problémája van vele, és mérgesen összenyomva a már üres poharat hajította bele az asztal mellett lévő szemetesbe. Nem igazán zavartatva magát tápászkodott fel a székéből, és lépett oda az ajtó mellett lévő szekrényhez, hogy elővegyen belőle egy végszükség esetére bekészített váltás inget. A vállfát kiakasztva a szekrényajtóra, továbbra sem zavartatva magát kezdte kigombolgatni a leivott ingjét, és elegánsan elhajította a kanapéra. Épp csak lekerült róla a felső, háta mögül máris rémült felnyekkenés ütötte meg a fülét. Hátrasandítva az elkerekedett szemekkel lefagyott cicafiúra vigyorodott el a látványon, mert annyira nonszensznek tartotta, hogy így meglepődjön azon, hogy mit művelt vele.
- Ja és amúgy kösz! Amikor az aktakukac mitugrász meglátott egyből lefújta a mai fotózásomat, amihez amúgy se volt kedvem. –vigyorgott továbbra is –Azt vinnyogta, hogy nem talál olyan fullos sminkest, aki ezt levarázsolja rólam. –bökött demonstrációként a vállán lévő egyik legnagyobb, mostanra már a lila többféle árnyalatában játszó harapásnyomra. –Asszem innen jött a gyújtód… -biccentett a cicafiú kezében szorongatott dobozkára komoly arckifejezéssel félrehúzva a száját. Tökéletesen hozzá volt már szokva ezekhez, bár az való igaz, hogy cicafiú elég rendesen elintézte ahhoz képest, amit általában kapni szokott. De még ennek fényében sem értette miért vágnak ilyen fancsali képet, mintha épp egy életre nyomorították volna meg. Nem látja magát kívülről, és hiába nézett bele akár a szekrényajtón lévő tükörbe is, nem tűnt fel, hogy különösebben az arcára lenne írva, hogy bármiféle problémája van, ami efféle sajnálkozást kéne, hogy kiváltson. Dalospacsirta viszont kezdett megint átváltani abba a tökéletesen feleslegesen túlempatizált állapotba, ami különösen irritálta benne. Majd ő eldönti, és ne aggódjon hangot is ad neki, ha problémája van. Erre már igazán rájöhetett volna, hiszen ha összeadja, eltöltöttek már egy kis időt együtt… hogy kizökkentse ebből, és természetesen nem utolsó sorban, vagyis inkább első sorban a maga szórakoztatására, közelebb lépett hozzá, és a füle mellé hajolva idézte fel az egyik dalt, amit azelőtt hallgatott, hogy rárontott volna.
- ~D is for Delightful, and try and keep your trousers on. I think you should know you're his favourite worst nightmare~ … - hagyta itt abba az ízelítőt, pedig szívesen húzta volna tovább a dal többi részével is. Egyelőre azonban visszavonulót fújva lépett el tőle, és akasztotta le a tiszta inget. Igazából szívesen elflangált volna anélkül is, ha nem január lett volna… Bár nem túlzottan erőltette meg magát, mert csak hanyagul belebújt anélkül, hogy begombolta volna.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 4:38 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Valahogy sejthette volna nem lesz okosabb. Nem kapott értelmes választ, csak, hogy vicc volt az egész és szépen közölték, mennyire nincs humorérzéke. Köszöni szépen a felvilágosítást. Pont arra volt szüksége a világ legnagyobb egoistája világosítsa fel egy besavanyodott szőlő, aki nem fekszik le minden jött ment alakkal és még bosszantja is, „meg volt” listára került neve. Láthatóan, legkisebb mértékben sincsenek egy hullámhosszon. Ha pedig tippelnie kéne, nem javult viszonyuk, csak romlott. Komolyan nem érti, ezek után minek próbálkozik vele beszélgetni. Tulajdonképpen már azt se tudja, mit akart tőle. Mit várt, mit mondanak neki? Rendben nem emlékszik, de nem szexuális zaklatóval áll szemben és semmibe se megy bele, amit ne akarna. Gyakorlatilag mérges, letámadta, amit még mindig nem ért miért, de nem rá haragszik, hanem saját magára. Ezt a bonyolult kört.@_@ Hamarabb rájön, most megkíméli mindkettőjüket egy teljesen felesleges hiszti rohamtól. Igen, ebben igaza volt. Tényleg úgy raplizik, mint a nyalókától fosztott óvodás. Csodálatosan felhúzta a nagy semmivel. Remekbe szabott felismerésétől gőzmozdonyként fújtatott egyet. Valahogy ki kellett engednie az idáig felgyűlt morcosságát, mielőtt távozna. Jobb addig mennie, míg higgadtan képes kommunikálni. Nem szeretné, azzal végződjön, kígyót békát dobálva átkozzák el egymást. Határozottan az idegeit fogyasztja pokoli küldött, de akkor se akar menthetetlen utálatoskodásba kavarodni.
-Nem dobom ki! Az ajándék ajándék marad…és köszönöm.-
Dünnyögte orra alatt, némi sértettséggel. Nem tehetett róla. Hiába határozta el, higgadt marad. Lehetetlen vállalkozásnak bizonyult azt tenni, amit tervezett. Sátánkának elég volt egyetlen szó, hogy felborítsa az előre megírt forgatókönyvét. Nem sejtette, miféle alvilági képességgel rendelkezett, de a legrosszabbat hozta ki belőle. Eszelősen viselkedett a közelében. Még önmaga se tudta megjósolni, miként fog következő mondatára reagálni. Nem pusztán az előtte kávéval morgó férfi számított rejtélynek, hanem az is, mit tesz válaszként. Kiborította! Lehet, igazából nem sátáni leszármazott bosszantotta, hanem az, elképzelése se volt hova tegye. Idegesítette nem képes valamerre besorolni. A körülötte lévőkről kapásból érezte kik számára. Sátánkánál meg csak egy óriási kérdőjel villogott. Remek kilátások. Emiatt döntött úgy, fehér zászlót lengetve távozik. Inkább itt fejezi be a téma vesézését. Nem akarja, borzasztó őrültségek jussanak eszébe.
Megtárgyalva magával mit fog tenni zuttyant vissza az irodába és majd nem a hátsójára. Döbbenten kerekedtek el szemei, amikor ördögi örökös után fordult. Teles tele díszelgett háta mindenféle sérüléssel. Összeverten nem nyújthatott volna pocsékabb látványt. Lélegzete elállt a sokktól. Hát, még miután hozzátette a halmazhoz, ezt mind egy szálig ő készítette. Pár másodpercre ájultan akart befordulni az asztal alá, de szerencsére megelégedett annyival, némán pislogva dőlt a nehéz fának. Felszisszenve meresztette szemét, hiszen előpiszkálta az alvó kínszenvedését és a harapásnyom nem festett barátságosan. Szörnyen sajnálta, bár kapásból meg nem mondta volna mit érez. Túl sok volt neki az egész. Szó szerint lefagyva tekintett végig ördögfi hátán.
-Te jó ég…jól elintéztelek.- Bámult még mindig fennakadva a karmolások, Umi és harapásnyom kapcsolatán. Nehezen emésztette meg. Életében nem okozott hasonló sebeket, főleg nem szándékosan. Na jó, ezt kontrollálni nem túlzottan képes, de akkor is! Egyetlen dolgot jelenthetett az eredmény, tényleg nagyon „hűha” estéjük lehetett. Sőt, ez már annál is vérmesebb kategória. A „hű, de hihetetlen” szint volt.O.O
– Szí…szívesen. A fogorvosom garantáltan örülne ennek az ingyen mintának. –
Hadoválta még mindig sokkosan bűvölve sátánkát. Oda se figyelt, mit magyaráznak neki, csak kicsúsztak száján az első gondolatok, amik eszébe jutottak. Elvégre, ha közelebb merészkedik, nem kizárt, egész fogsorát viszontlátja. Cseppet ijesztő, de főleg elszomorító lenne és remélte, többet nem csinál hasonlót. Megpróbált erről szóban is közleményt tenni, de mire odáig eljutott kinyissa száját, valóságba térítő angol szöveget kapott. Összerezzenve pislogott sűrűn a támadásra, honnan jött, de legalább észhez tért. Megtámadott nyakát, szemrehányóan simogatta, miközben anyanyelvére fordította a hallottakat. Rendben kötelező volt angolt tanulnia, ettől még nem értelmezett profi szinten. Kellett némi átfutási idő, mire az információk tudatában morranhatott fel.
- Inkább a világ legnagyobb egoistája, senpai.- Pakolta karba kezeit, hogy duzzogva elfordíthassa fejét. Azt meg nem bírta megállni, ne szóljon vissza. –Nagyon szívesen írok személyesen neked egy számot, legyen miből idézned…Ha szeretnéd még a Nightmare címmel is felruházom.-
Morgott tovább és tovább egyre látványosan rángatózó szemöldökkel. Na meg, szokásos puffancs hörcsög fejével. Megint kezdődött a bosszankodás. Pedig azt hitte, már kezd rajta túl lenni.T_T Nem baj, megtanulta a leckét. Ne fogadj az ördög leszármazottja ellen! Tényleg kihozza belőle a legrosszabbat. Méghozzá a legváratlanabb és legképtelenebb helyzetekben. Jelenleg is feltűnt neki egy nagyon fontos részlet, ami eddig teljesen elkerülte figyelmét. Inkább annyira természetesnek vette, átsiklott felette. Most, viszont mindennél jobban bökte csőrét az új keletű felfedezés. Elmúlt december, tehát újév vette kezdetét, ami egyenlő volt azzal, érvényét vesztette szerencse kívánsága. Már nem kellett volna pokoli kitérőnek hordania a cicás karkötőt, csakhogy a kicsi figura még mindig ott díszelgett, ahová felbiggyesztette.
-Ha már rémálomnál tartunk. Azt hittem év végéig átkoztalak el, senpai.-
Bökött diszkréten sátánka csuklója felé szúrós pillantással, ami nagyjából eddig a pontig tartott. Annyira elképesztően bugyuta volt törvényszéki ügyvédként, vagy nyomozóként vonja kérdőre. Ettől, cseppet bugyutának érezte magát, de az érdeklődése nem csökkent. Választ követelve tekingetett sátánkára, mert furcsállta megtart valamit, amit mellékesen nem szeretett. Beismeri rossz a tálalás, de izgatni kezdte fantáziáját mi vitte rá egyetlen nappal is tovább hagyja magán, mint kellene.
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te17000/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (17000/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 11:02 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Kicsit elkerekedtek a szemei a megszólítás hallatán. Azt hitte, hogyha már ilyen szépen kiderült, hogy csak részegen barátságosak vele, többet nem is fog előkerülni a senpai jelző. Ennyire nem tudta volna, hogy hogyan szóljon hozzá? Bár azt továbbra is fenntartja, hogy egy fokkal tényleg jobb, mint az idióta… sőt ha kicsit elgondolkozik rajta, még akár hízelgőnek is érezheti. Most, hogy így tényleg szánt is pár gondolatot a dologra, egyből még kedvére valóbb megvilágításba került. Arra viszont még mindig nem tudott rájönni, hogy mi vehette rá Ciculit arra, hogy így szólítsa. Annyira le is kötötte a figyelmét az ezen való elmerengés, hogy a mondat második fele csak némivel később jutott el hozzá. Felettébb simogatta az egóját, hogy egy egész dalt szeretne neki szentelni, mégha előzetes sejtései szerint valami sátáni lidércnyomás megihletőjének tarthatja magát. Attól még kíváncsi lenne rá, és pláne arra, hogy erről a nyilvánosságnak mit nyilatkozna. Nem szokott interjúkat nézni, de sanszos, hogy egy erről folyó diskurzusba belepillantana, már csak azért is, hogy idejében értesíthesse jól bevált sajtósát, ha netán valami hablaty közben bemószerolnák.
- Oh, a múzsáddá is előléptem? Ne hízelegj már ennyit, mert a végén még zavarba hozol. –vigyorodott el a durcás cicafiúra pillantva. Nem tudta megmagyarázni miért, de mindig olyan jól szórakozott azon, ha ezt a duzzogó kisfiú fejet provokálta kifelé belőle. Talán azért, mert ennyire őszintén látszott rajta, hogy nem bírja? De a következő pillanatban meg mindig rácáfol erre valami Teréz anyás benyögésével. Rosszabb volt, mint egy havibajos bige, aki percenként váltogatja a hangulatát. Bár ez sajnos rá is igaz volt, ha a környezetében tartózkodik… Pillanatok alatt képes volt egy-egy megnyilvánulással felbosszantani, mégha pár perccel ezelőtt még tökéletesen jó kedve is volt. Zseniális érzékkel nyúlt bele olyan témákba, amikről Daemon nem az hogy nem szeret, de egyáltalán semmilyen késztetést sem érez az irányba, hogy beszéljen. Alighogy szépen megkerülve őt vágódott vissza a székébe, miközben mancsait feldobta az asztallapra, máris érdeklődő kérdést szegeztek neki.
- Háh? –sandított fel fonalat vesztve, de aztán hamar rájött, hogy a még mindig a csuklóján pihenő balszerencse karkötő keltette fel az érdeklődését. Most, hogy így mondja, észre sem vette, hogy rajta van. Annyi ideje fityeg már a csuklóján, hogy teljesen kiment a fejéből a létezése.
- Hiányozna, a macskámnak, ha nem lenne mit csesztetnie mikor unatkozik… –kezdte el bőszen begyűrni az ingujja alá a morcos kommentár kíséretében. Igazából maga sem tudja miért nem szabadult meg tőle az első adandó alakalommal, hiszen annyira érzékenyen érintette mikor rásózták. Azt meg hülyeség lenne beismernie, hogy megkedvelte… egyszerűen csak arról van szó, hogy megszokta. Tehát akkor hiányozna neki, ha most leszedné? Kár volt az előbb elhintenie azt a kommentárt, mert nagyon úgy tűnik, hogy Ciculinak ezzel mintha kicsit sikerült volna zavarba hoznia. Ehhez marhára nincs hozzászokva, tehát nem is igazán tudta, hogy kezelje. Áh ebbe csak belefájdul a feje, ha agyalni kezd rajta, úgyhogy egy sor levezető morgás után eszébe jutott valami, amit még mindenképp el kellett intéznie cicafiúval.
- Jut eszembe Ciculi! Keresd elő nekem a csillámcsodádban azt az egómájer gyászhuszárt, mert lógok neki pár keresetlen szóval. –biccentett a zsebe felé, ahol a stasszförmedvényt sejtette. Ő viszont láthatóan nem értette mire gondol. Komolyan, ennyire kínaiul beszél?
- Ne nézz már így, valami exed, vagy mi…magas, fekete seggfej… gurigázd ki nekem a nevét és lökd ide azt az izét… -tartotta a tenyerét. Több hintet nem tudott adni, mert körülbelül ennyit jegyzett meg róla, de talán ez is elég volt, mert a másik fél lassan kapcsolni látszott. Némi malmozós várakozás után nála is landolt a kért ketyere, de nem úszta meg kérdés nélkül.
- Mert csak. –adta meg a bőséges választ, majd két ujjal megfogva a lehető legstasszkőmentesebb pontján lepakolta maga elé az asztalra, és bőszen pötyögni kezdett egy üzenetet. Cicafiú persze felettébb kíváncsian sunnyogott a kijelző fölé. Igazából Daemont teljességgel hidegen hagyta, ha megsértődik ezen, ő egyrészt az igazat mondta, másrészt meg ez csak sötét ficsúrra és rá tartozik. Ha dalospacsirta akkor olyan szépen kivonta magát a párbeszédből, akkor ne most akarjon bekapcsolódni. Meg legalább eltereli a gondolatait arról a lüke karkötőről. Azt viszont nem tudta elképzelni, hogy hogy lehet ezzel a valamicsodával normálisan létezni. Ha a sajátja lett volna, már rég a szemetesben pihen az összegyűrt kávéspohár mellett. Egyelőre viszont be kellett érnie némi fintorgással amint az érintőképernyővel babrált. Nem látta el semmiféle aláírással vagy különösebb cicomázással az üzenetet. Valószínűleg az érintett ennyiből is rá fog jönni, hogy kitől származik… már csak amiatt is, hogy cicafiú telefonjáról érkezett. Lepötyögve az utolsó karaktereket, nem kis elégtételt érzett, így a csillámhadjárat által kiváltott fintor is enyhült az arcán, és helyét egy elégedett félvigyor foglalta el.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
POPCORN Music Corporation (PMC) Cl0te23500/26000POPCORN Music Corporation (PMC) 29y5sib  (23500/26000)

POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) EmptyPént. Jan. 27, 2012 6:15 am

Ψ(`▽´)Ψ A dance with the devil ~ Happy Birthday Umi Ψ(`▽´)Ψ

Halvány mosoly futott végig arcán. Nagyon úgy festett, hamarabb zavarba hozta, mint azt örödögi sarj viccelődő kérdésében gondolta. Másnak nem tudta elkönyvelni ezt a morgós, fel se nézős, orr alatt motyogós, csukló takargatást. Az egész képhez társuló, hihetetlenül meggyőző indokról nem beszélve. Eddig mutatott kontráit ismerve, ha nem tapintott volna kínos történetre, biztosan kap valamilyen csípős megjegyzést, mint a „biztosra megyek”, vagy „sose lehet tudni nem e lesznek mellékhatások”, esetleg egyszerűen lerázzák egy „minek akarod tudni” érdektelen arckifejezéssel. Két remekbe szabott találkozásuk alatt túl sokszor masírozott ebbe a viselkedésbe, ne vegye rögtön észre a változást. Feltűnő fordulat volt és nehéz beismernie, aranyosnak találta. Pont, mint a bárban. Arra még emlékszik valahol a külseje egész esetem felismerés és teljes bódulat között megjegyezte magának, igazán furi, amikor zsörtölődik. Határozottan tetszett neki, ahogy most is kicsikét elrévedve figyelte, miként próbálta morgósan eltüntetni a karkötőt. Kénytelen kelletlen muszáj elfogadnia, legszívesebben lendületesen támadta volna be egy öleléssel. Egyszerűen pitiszkálta a késztetés rontson rá és nyomorgassa be.
-A cicusodnak…ha unatkozik…ühüm. Igazán figyelmes gazdi vagy.-
Vigyorgott egyre feltűnőbben, mialatt nyakig bugyogva pancsikolt betámadási kényszerben. Még jó, valamennyire észhez tudott térni. Elvégre, hékás! Mire gondol?O.O Azzal semmi probléma talált ördögfiben valami kedvelni valót, de rögtön azzal kacérkodni rátapad egy szeretetteljes öleléssel?O-O Kiakasztóan ijesztő ötlet! Végre nem szedik szét egymást és normalizálódott a vérnyomása, erre rajongóként rárontana?!O-O Feltételezéstől kirázta a hideg. Képtelen volt megérteni mi ez a nagy fordulat. Egyik percben megfojtaná, következőben tini módra cukkolják egymást, aztán újabb szakadás és már azon kapja magát bárgyú mosollyal pislog rá. Érthetetlen ez az ingadozás. Megeshet valamilyen ördögi varázs. Na jó, ezekben nem hisz. Meg úgy az egész túl komplikált eszemecserével nem tudja hova akar kilyukadni. Jobb egyelőre itt félbe hagyja az elmélkedést. Terelésnek tökéletesen megfelelt rámorrantak egy telefonszám ügyében.
Fejét megrázva húzta fel szemöldökét, miről lehet szó. Nem igazán értette, milyen exéről van szó, tekintettel a szűkszavú leírásra, igazán népes listával szolgálhatott. Különben se tudta elképzelni mi dolga velük szöszinek. Cseppet ez a kettős zavar leszippantotta és hosszú percekre kikapcsolta agyát. Nem gyengén belegubancolódott a két részletbe, keressen elő valami exet és adja meg a számát pokoli hercegnek, akit sehova se tud pakolászni. Komolyan nem jutott túl a „mi van?” állapotán. Fagyott értetlenséggel pislogott maga elé, amikor álmából felzavarodva jött rá, neki dolga van. Hosszas fejvakarással elővette kicsike iphone-ját és sűrű lapozgató hadjáratba kezdett a névjegyzékben. Nagyjából tudta kiket keresgessen, de pontosan meg nem mondta volna, ki lehet az. Egyetlen kapaszkodónak a magasság bizonyult. Legtöbb barátja magas volt, de nála nem volt túlságosan lehetetlen kihívás termetesebbnek lenni. Viszont, ha ördögöcske arról jegyezte meg, amikor ő se alacsony, akkor tényleg szó szerinti zsánerei közül kellett valaki. Azokból is akart pár szál legény, amin fújtatva húzta el száját. Még egy szűkítésre volt szükség. Erre már nem bírt tervet kitalálni. Kiválasztotta a legelviselhetetlenebb magas, fekete hajú srácot és odacsúsztatta elé kitty-t. Gondolta átírja a számot, vagy valami hasonló.
-Talán ő lesz az. Ritka nagy bunkó, de miért kell a száma?-
Töményen velős és semmi lényegest nem közlő pokoli uraság válaszán sóhajtva araszolt közelebb. Ha nem mondja, majd kideríti mi a szándéka. Hallgatással, csak azt éri el, még kíváncsibb miben mesterkedik. Főleg, miért törpindúr telefonján ügyködik. Azt hitte, átmásolja a számot és téma lerendezve, ehelyett békésen pötyög kitty-n. Vigye el a fene, de nem ért semmit. Ez a helyzet meg totál olyan, mintha az ő nevében tárgyalna. Most már, csak azért is kideríti, miről értekeznek. Bár, ne tette volna.T-T Majd elharapta nyelvét, miközben szöszi ördögfi mellé farolva hajolt előrébb, hogy nyakát nyújtva kukkanthasson rá a leütött betűkre. Lesokkolta a szembe köszönő üzenet. Hirtelen hidege melege lett. Azt se tudta hova legyen mérgében, kínjában és zavarában. Száját tátva kerekedtek el szemei, miféle hercehurcába keveredett.
-Igazán hízelgő a megújításomról tárgyaltok és ilyen mélyre hatóan kibeszéltek.-
Rángatózott idegesen szemöldöke, micsoda nyugalommal küld egy volt barátjának üzentet. Pontosabban szólva, milyen üzenetet! Mondjuk, ebből legalább rájött, valamikor találkozhattak. Lehet, ez is a buliban történt, csak nem emlékszik rá? Valószínű. Hol máshol futhattak volna úgy össze és tudná sátáni örökös, kicsoda kavarodott hozzájuk? Kínos. Hihetetlenül égő helyzet. Semmi sincs buksijában erről a társalgásról, még is van egy olyan sanda gyanúja nem lehetett kellemes kaland. Kizártnak tartja, heccből kérné pokol felség helyettese a számát és írna neki efféle szöveget. Valahogy nem passzolna hozzá.
-Köszönöm. – Bökte oda őszintén, de továbbra is bizonytalanul. Nem gondolta ki ezt fogja mondani, csak kicsúszott száján. Körülbelül arra jutott, tippje sincs min diskuráltak, de ez a történet az exe önérzetét karmolászta. Nem szereti a bosszút, viszont azt se állíthatja, nem esett jól elképzelnie miként hajítja el telefonját dúlva fúlva, amikor sorok végére ér. Szórakoztató látványnak bizonyult fejében és kicsikét sajnálta nem láthatja élőben. Jól esett volna kinevetnie. Ezért az élményért, pedig akárhonnan nézi ördögi küldöncnek tartozott köszönettel. Hálás volt, még, ha az ő szempontjából cseppet zavarba ejtőnek és bosszantónak minősült az üzenet tartalma.
-Választ tolmácsoljam, ha érkezik?-
Igazította meg felsőjét titkári fontoskodással, miközben szépen helyére csúsztatta iphone-ját. Pár pillanatig még morfondírozva ácsorgott sátánka mellett. Bökdöste még valami csőrét, csak nem tudta, hogy fogalmazza meg. Azt kérte tőle legyen őszinte. Mármint nem kérte, csak azt a megjegyzést követendő parancsnak vette. Teljes mértékig jogosnak érezte, hiszen ő se szerette, ha kertelnek körülötte, vagy azzal kell az ideje nagy részét töltenie, megpróbáljon rájönni, mire gondol a másik. Elképesztően fárasztó és idegesítő tudott lenni, ha állandóan találgatásokba kellett bocsátkoznia.
-Egy megjegyzés! Sokkal jobb veled beszélni, ha nem harapsz.-
Mosolyodott el kedvesen, hogy éreztesse nem kifejezetten negatív kritikának szánta mondókáját. Sokkal inkább jó pontnak könyvelte el. Tudná, minek kellett megtoldania bugyuta kérdéssel. Legszívesebben betapasztotta volna száját, hogy képes megjátszott hitetlenkedéssel kibökni. Igazán tökéletesen hozta egy kívül-belül szőke pillanatát. Már tényleg csak az hiányzott az összhatásból, ne legyen barna hajszíne. Akkor lett volna igazán tökéletes előadása…
- Lehet veszett ráncos boxer vagy?-
Kínosan nevetett fel ezen az elképesztő hasonlaton, még akkor is, ha a ráncos kutya tőle származott. Megtippelni nem tudja hány őrültséget hadovált össze becsiccsentve, de akadt belük szép számmal. Reméli részegen legalább csendesebb volt. Elképzelni se tudja, hogy bírhatta ki sátánkának, ha abban az állapotban is ontotta magából a fantasztikus mondatokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




POPCORN Music Corporation (PMC) _
TémanyitásTárgy: Re: POPCORN Music Corporation (PMC)   POPCORN Music Corporation (PMC) Empty

Vissza az elejére Go down
 

POPCORN Music Corporation (PMC)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros :: Tokyo Media Center-