-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 6:28 am

{Séta Rosa-channal}

- Özvegy vagy?...
* kérdezte, közben megint csak elhűlt azon, hogy neki még barátnője sem volt ebben az időszakban, amíg a mesélőnek már férje volt, meg ő meg is halt...
Ezalatt tudta, hogy ez eléggé szomorú terep, és ettől a lány is olyan depis forma lesz, mint amikor ő kerül közel a gyengeségeivel kapcsolatos emlékeihez.*
- Én csak tengetem a napjaimat... Semmi érdekes nem történik velem... Továbbra sem vagyok egy igazi Shinigami, de talán változnak a dolgok, mostanság nem akart egy Shinigami sem megölni, ami nagy szó... pedig pár már megpróbált...
* mondta megint egy kicsit elgondolkozva, hisz magában elkezdte számolni a Shinigamikat, akik valaha az életére törtek, de végül sosem született győzelem, vagyis általában azzal végződött minden, hogy Iratuza meglépett valahogy.*
~ Sosem akartam harcolni a Shinigamik ellen, hisz.... talán egy kis hasonlóság van velük... az erőmön kívül persze... de ki tudja... lehet hogy egyszer majd a Seireitei oldalán fogok harcolni valami ellen.~
* gondolta, és mostanság rengeteg ilyen belső monológot folytat le, ki tudja, lehet hogy az az oka, hogy ebben a pár évben mozgalmas lett az élete, és így könnyebb rendszerezni a fejében kavargó rengeteg dolgot.*
- Amúgy én mindig keresek valami célt magamnak, hogy épp miért fejlesszem magam, hogy épp miért küzdjek... és ha az aktuális épp megoldódott, akkor keresek egy másikat...
* itt kis levegőt vett, majd folytatta.*
- Eddig például az volt, hogy meg tudjam idézni a Shikaiom és ezt feltudjam a számomra fontos dolgok, vagy személyek védelmében használni, ez egész jól sikerült is... most pedig a célom...
* itt befejezte, mert egyszer már elmondta a lány jelenlétében, de nem akarta megint a "halál" élményét feleleveníteni benne.*


//Már korábban észrevettem, de most már nem hagyhatom szó nélkül. Folyamatosan három vagy több sort kihagysz a címet követően, holott egy is bőven elég lenne. A postod nem látszik tőle hosszabbnak, szóval szorítkozzunk arra az egy sorkihagyásra. A többit is javítottam. Üdvözlettel, Kuchiki Byakuya, Globális Moderátor//
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 8:53 am

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Elégedett mosoly kíséretében veszem tudomásul a felszabaduló lélekenergiát, ami összekócolja amúgy sem rendezett hajam. Gyors átalakuláson megy keresztül, melynek köszönhetően teljesen más alakot ölt. Vonásai vadállatias jeleget öltenek, s meghosszabbodott szemfogai sem ígérnek semmi jót. Egyfajta lovagi páncélként jelenik meg testén a kőkemény hierro, sisakkal meg mindennel. Érdekes, hogy a nyolcas szám mindkettőnk életében nagy szerepet játszott. Ő volt a 8. Espada előléptetése előtt, Én pedig a megegyező számmal rendelkező osztagot vezettem Seireiteiben. Igazából meg sem lepődöm, amikor könnyedén hárítja ütésemet, valamint a könyökkel bevitt csapásom sem okoz Neki problémát. Villámgyors rúgással próbálkozik, ami valószínűleg gond nélkül eltörné a nyakam, ezért reflexszerűen rántom fel bal karomat a képem mellé, ezzel akadályozva meg a halálos sérülést. Viszont az arcomba kapott öklöst már nem tudom kivédeni, így fejem hátrabukik és egy pillanatra meg is szédülök. Ezen idő alatt mögém kerül, azután újra egy Ceroval próbálkozik. Egy gondolatfoszlánnyal ismét falat próbálok emelni Dotonryuuból a védelmemre, ám elkésem. A sötétkék energiasugár ugyan nem talál el teljes erővel, de a harmatgyenge pajzsszerűségem csak viccnek jó az elsöprő halálsugárral szemben. A becsapódás pillanatában a lehető legtöbb reiatsu koncentrálok az adott területre, s csak reménykedem benne, miszerint nem lyukaszt át Adán-san technikája. Óriási robbanás rázza meg a környéket, majd ezt követően félájultan zuhanok ki a füstfelhőből. Mint egy mázsás kő, olyan sebességgel kezdek el zuhanni a föld felé, lélekölőm szétporladt darabkáival karöltve.
Nehezemre esik kinyitni a szemem, sokkal jobb lenne tovább esni gondtalanul az ölelő öntudatlanság felé. Elég rossz szögben tartok a talaj felé, így biztosan halálra zúzom szerény személyem. Halk káromkodás közben nyílnak tágra íriszeim, amint újra visszanyerem eszméletem. Csuklóm egy intésével az összes sziklapengét magam köré gyűjtöm, majd akaratom megfeszítésével lefékezem magam. Az érdes felület érintése megégett bőrömön fájdalmas szisszenést csal ki Belőlem, de legalább ez is biztosíték arra, hogy még életben vagyok. Meggondolatlan voltam, alábecsültem a Resurrección erejét. Lassan ülő helyzetbe tornázom magam, ám kétségtelenül nem vagyok épp jól. A mozdulatot követően tetemesebb mennyiségű vér tör fel mellkasomból, melyet néhány köhögés után meg is csodálhatok saját markomban. Csodálatos! Szóval nem csak ramatyul nézek ki, de ramatyul is vagyok. Biztos megrepedhetett valamelyik szervem, ami majd még gondot okozhat a továbbiak során. Ugyan ennyitől még nem dobom fel a pacskert, azonban el kell gondolkodnom, mit csinálják ilyen állapotban. Legegyszerűbb lenne olajra lépni, amíg lehet, viszont az szöges ellentétben állna pár perccel ezelőtti kijelentésemmel. Nehézkesen feltápászkodom, aztán laza csapásokkal leporlom magamról a kormot és a port, kisebb-nagyobb sikerrel. Kezdek nagyon Hulkra hasonlítani a tépett cuccomban, csak Én nem vagyok mérges és nagydarab. Még csak zöld sem, mivel jelenleg egy frissen meszelt fal színével vetekszem. Jobbom kézfejével letörlöm a szám sarkából csörgedező rubintszín testnedvet, ezt követően a Primera felé tekintek. Állapotom ellenére magabiztosan lépek a levegőbe, ezzel egyidejűleg „platformom” semmivé válik.
- Yare-yare, ez a fránya nagyképűség fog egyszer a sírba vinni… - szólalok meg emeltebb hangon, habár inkább magamnak címzem a mondatot, semmint az arrancarnak. – Mindenesetre ez a pár karcolás semmiség a valódi formádért cserébe. Most már Én se foghatom vissza magam, igaz-e? Remélem, nem unatkozol, mert az igazi műsor csak most kezdődik!
Balomat arcom elé emelem, miközben másik kezemben ismét kardalakot ölt Dotonryuu. Rövid koncentrálást követően újra előhívom a már látott maszkot, ám most sokkal lassabban áll össze, mint egy fél órával ezelőtt, amikor még teljesen fitt voltam. Grimaszolva veszem tudomásul, ahogy belső lidércemnek hála rögtön gyógyulni kezdek, ezért legalább nem kell annyira aggódnom a már beszerzett sérülések miatt. Két kézre fogom fegyverem markolatát, majd ismét támadásba lendülök. A hollow szólításával újabb szintre emelkedik gyorsaságom, nemhiába alapoztam minden taktikámat ezen előnyömre. Talán a hangnál is sebesebben lövök ki Adán-san felé, spirálisan emelkedve egyre feljebb és feljebb. Az utolsó pillanatban eltűnök a szeme elől, s a háta mögött jelenek meg. A sárkánykarmot formázó markolatgombbal szeretnék a tarkójára sújtani, ezzel szeretném kissé elkábítani vagy összezavarni. Csupán találgatni tudok, milyen kemény is lehet ezen a szinten hierroja, szóval nem vagyok biztos a sikerben. Ezen gondolatmenetet követve – a találattól függetlenül – shunpózok két méterrel arrébb, eközben ismét lélekenergiát gyűjtök kardtalan tenyerembe és némi célzás után elkiáltom magam.
- Cero! – hallatszik a parancs, ami ugyan nem fogja meglepni az Espadát, de remélhetőleg kellő sérülést okoz számára. Nagysága körülbelül megegyezik az általa lőttével, azonban az enyém vakítóan ezüstös színű, s világoskék körvonal öleli körbe a fénynyalábot. Az egyik legpusztítóbb támadásom, de mentőövként még mindig ott van a Bankai, amivel adott esetben eldönthetem a küzdelem végkimenetelét. Nem célom végezni a férfival, viszont elég kemény fából faragták, így nem kell féltenem. Ráadásul még talán szövetséget is köthetek Vele, ha nem barátságot. Hm, érdekes felvetés.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyKedd Jún. 22, 2010 9:04 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~

- Kétségbeejtő... Vagy éppen hogy jó úton járok? Egyáltalán miért beszélek magamban? Hmm lehet társaságra vágyom... - mondom magamnak lebiggyesztett ajkakkal. Mikor jutottam el arra a szintre, hogy a saját érzelmi állapotomat elemzem ki saját magammal? Valami tényleg nincs rendben... Kezdek megőrülni!
- Áhh dehogy, az nem lehet... - mormogom utóbbi gondolatomra. Ekkor kitárul előttem az általam létrehozott gargantana. A másik oldalon Karakura Town egyik utcája található. Átlépek, s mélyen beszívom a Karakurai levegőt. Talán akkor jártam itt utoljára, mikor még gyenge értelmű hollow voltam, s lelkeket faltam. Már nem is igazán emlékszem arra az állapotomra. Vajon mennyire hasonlított az akkori alakom a mostani resurrection-ömhöz?
- Tohhh... - sóhajtok pár lépés megtétele után. Olyan hosszú ideig ki sem mozdultam Hueco Mundo védelme alól, hogy nem is volt időm a világgal foglalkozni. Másokat megismerni.
- Talán félek tőled, élet... - Félek attól, hogy új esélyt kaphatok azután, hogy meghaltam. Az egyik felem azt mondja, hogy rossz ember vagyok, bűnhődnöm kell, s nem szolgáltam rá a megváltó halálra, a másik viszont azt mondja, hogy jó ember vagyok, s folytassam az életemet így. Biztos megvannak az örömei ennek a létformának is. Habár tudásomat gyarapítom Hueco Mundo keretein belül, még most is csak azt merem kijelenteni, hogy a harci és úgy alapjában véve minden tudásanyagom csak elméleti.
Közelebb lépek egy házhoz, s festését figyelem. A földtől egy méter magasságig térkövezve van, s így az egész nagyon szépen mutat. Háh, egyszerű örömök. A ház ablaka kissé ki van nyitva. Kávéfőző fortyogása hallatszik, közben egy fiatal nő megy el mellettem. Utána fordulok. Csinos emberi lény, nem lát engem. De ha látna is, valószínűleg figyelemre se méltatna. Jobban belegondolva, ahogy végigtekintek magamon, egészen emberi az öltözködésem és a viselkedésem is. Mármint, egyszerű fehér póló, ugyan olyan farmer, majd lábamon a szokásos Hueco Mundoi cipő.
Fagylalt illatát érzem, gyerekek zsivaját hallom. Már el is fejeltettem, hogy milyen kellemes a város alapzaja, ami mindig ott van, amit megszokunk, de ha nincs, akkor erős hiányérzet támad bennünk. Kedvem lenne egyszerűen csak leülni valahova, s csak nézni azt, ahogyan az emberek élik a minden napjukat. Nem is tudják azt, hogy közben őrült háborút vívunk a shinigamikkal és úgy mindenkivel, aki nem hollow. Ez is kellemetlen. De mit tehet az ember? Vagyis... Merjem magamat ebben a helyzetben embernek nevezni? Hogy hívhatnám magamat? Az első gondolatom az lett volna, hogy mit csináljunk, ha egyszer egy ilyen életstílusba születtünk bele, s mások már csak faji alapon ítélkeznek feletted, nem pedig azért, aki vagy... Igen, ezen még gondolkodnom kell...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyKedd Jún. 22, 2010 9:45 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~

Ismét egy unalmas nap veszi kezdetét. Megint a szokásos dolgok. Kimegyek az utcára és addig járkálok, amíg egyik felettesem rám nem szól, miért nem viselem az egyenruhát. Természetesen a válaszom mindig a "mert nem tetszik" volt, amiért a feletteseim hazaküldtek átöltözni. Minden estre egyelőre nyugodtan sétálok a Tiszta Lelkek városának utcáin. Hosszú gondolkodás után egy ötlet jutott eszembe, mi lenne ha elmennék egy kicsit Karakurába.
Állítólag az összes általam tisztelt arrancar ott tűnt fel. Talán szerencsém lesz és összefutok egyel civilben is. Végre nyugodtan tudnék beszélni egy "tökéletessel", egy felsőbbrendű lénnyel, amelyek mind egy-egy istenségnek számítanak. Tudásuk szinte kifogyhatatlan és mindegyikük felett egy hatalmas isten áll. Aki még a legjobbak között is a legjobb, személyesen Aizen-sama.Ha csak egyetlen egyszer láthatnám, utána akár meg is halhatnék, hiszen életem legnagyobb célját elértem. Ha nem is lettem hibátlan,láttam őt, aki a tiszteletreméltókat teremti.
Gondolkodásom közepette egy senkai kaput nyitottam és időközben Karakura utcáira is ráléptem. Amit először megláttam az általam gyűlölt emberek voltak. Miért is segítettem rajtuk, hiszen nem tettek semmit értem. Csak kiközösítettek és elválasztottak szeretteimtől. Ezért kéne nekik hálát adnom nekik? Nem, dehogy szerintem inkább a bosszú miatt adott hatalmat az egyetlen isten.
Talán maga Aizen-sama választott ki, hogy én is egy legyek azon halálistenek közül , akik őt szolgálják. De nem, kár is ilyesmiben reménykedni. Én csak egy senki vagyok, egy nulla egy befuccsolt megtört lélek, aki arra vágyik, hogy az egyetlen aki segíthet rajta észrevegye. De nem, ha maga Aizen mester választott volna ki, ennél sokkal de sokkal erősebb volnék. Hirtelen egy hatalmas erőt éreztem. Nem volt átlagos, talán szerencsém van és valóban egy arrancar.
A kezdetbeli örömömet a félelem vette át és lelassítottam. Mi van, ha nem az, hanem csak egy erősebb shinigami. Akkor m,inden bizonnyal egy újabb leszidás és esélyem se lesz megszökni, hogy arrancarrá válhassak. Nem, azt nem hagyhatom, ha egy shinigami az, végeznem kell vele, hogy ne tudjon beárulni. Ha pedig élni akarok a lehetőséggel nekem kell megközelítenem és használni a meglepetés erejét. Egyre csak közeledtem és közeledtem az energiához. Majd végül elértem. Egy arrancar volt, nem volt rajta a shinigami ruha, így biztos voltam benne. Döbbenetemben elállt a lélegzetem. Valóra vált az egyik leghőbb vágyam találkozhatok "eggyel közülük" és nyugodtan beszélhetek vele. Mit mondjak neki, hogy köszönjek neki, leborúljak-e előtte.
Végül a leborulás lehetőségét elvetettem, de továbbra is csak hűlt képpel bírtam állni. Mivel nem volt más ötletem inkább a tájat néztem. A levegőben a madarak szálltak. Igen, azaz ő területük volt. A földön emberek sétálgattak,mit sem sejtve abból, hogy egy arrancar egy hibátlan és tiszteltre méltó lény van, illetve ül, köztük.
Az emberek akár a hangyák, olyan sokan vannak, mégis gyengék és könnyen elpusztíthatók. Ha tehetném minden nap eltaposnám őket, amíg mit sem sejtenek. Most, amíg láthatatlan vagyok pillanatok alatt véget bírnék vetni szánalmas életüknek. Egyetlen vágás és kitörne a fesztivál. Hogy történhetett ez. Ki tehette, eszükbe se jutna, hogy egy ranggal fölöttük álló, ám jóval az arrancarok alatt tartózkodó lény műve. Inkább levettem tekintetemet az emberekről és házaikra néztem az elmúlt pár évtizedben sokat fejlődtek. De még ezek sem voltak tökéletesek. Egy arrancarral könnyűszerrel lerombolja az ilyesfajta építményeket. Számomra mindegyik ház csak egyetlen dolgot jelentett.
Egy az emberek szolgálatára álló építményt, amelyben minden napjaikat töltik és azt hiszik megvédi őket mindentől és mindenkitől. Hosszú ideig tétlenkedtem, ideje cselekedni. Lassan sétálva elindultam a "tökéletes" felé. Végigmértem, egy átlagosnak tűnő férfi volt. Ám ereje isteni lehetett, én leültem mellé és megszólaltam.
- Békével jöttem. - Egyelőre csak ennyit bírtam kinyögni és vártam arra, hogy mit is válaszol a "hibátlan". Lehet hogy lélekéletem itt ér véget, de nem érdekelt, hiszen beszélhettem egy hibátlan élőlénnyel.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzer. Jún. 23, 2010 3:01 am

Szememet becsukom, s a levegőt mélyen beszívom. Már nem is tudom milyen régóta vagyok itt. De nem is érdekel, az időm jobbára végtelen, csak az embereknek kell sietniük, hogy megfeleljenek a társadalmi normáiknak, s eltarthassák magukat, no meg a családjukat.
Egy közeli padot keresek, melyen rövidesen helyet is foglalok. Látszik rajta, hogy nem rég lett újra festve. Piros színe most még virít, de pár év és megint le kell majd festeni. Vajon akkor is lesz még az emberiségnek erre ingere? Akkor is a saját környezetének szépségét részesíti előnyben. Én magam nem tudom rá a választ, de amíg lesznek emberek, akik a saját önzésükön túllépnek, addig az emberiség jó oldalának is van értelme, esélye a fennmaradáshoz.
Különös, rég nem érzett lélekenergia csapja meg érzékszerveimet.
- Ez egy shinigami lesz... - mondom majd kiterjesztve érzékelésem, keresni kezdtem a tulajdonos hollétét. Hozzám közel tartózkodik. Kissé a hátam mögött. De nem érzem, hogy támadásra gyűjtené az erejét. Felderítő lenne? Minden esetre én nem fogok odamenni, nem érdekel, hogy mit csinál itt. Nem érzem rajta, hogy nálam erősebb lenne, ha támad, állok elébe. Engem úgy sem bír megölni... Főleg itt, a városban, ahol minden tele van árnyékokkal...
Az esélyeket latolgatva akaratlanul is mosolyra húzódik a szám. Milyen szerencsém van, hogy pont egy ilyen végtelen erőt birtoklok!
A shinigami ekkor megindul felém. Egyre közelebb ér, de ezen kívül nem csinál semmit. Fokozatosan közelebb ér, majd a kritikus időpontban a padhoz lép, s egyszerűen leül mellém.
Végigmérem tetőtől-talpig. Hétköznapi shinigaminak tűnik, de valódi shinigami kilétét már most megcáfolta azzal, hogy egyszerűen idejött, s leült mellém.
- Békével jöttem. - mondja, majd engem néz. Persze valószínűleg tőlem várja a folytatást, de ezzel a kijelentésével kellemesen meglepett.
Egy ideig nem is tudom, hogy mit mondhatnék erre az egyszerű kérdés jelentésű mondatra. Számomra legalábbis kérdések tárházát veti fel.
- Mi vihet rá egy Shinigamit arra, hogy ilyet mondjon a háború közepén? - kérdem úgy, hogy egyenest a szemébe nézek. Ezt az állapotot nem tartom meg sokáig. Mellettünk ismételtem egy szépséges ember hölgyemény megy el, kinek kisugárzását nem is lehet elkerülni. Vagyis én nem bírom. A beszélgetőpartnernek eddig még nem is mondtam többet, de úgy látom ő is a kérdésemet emészti. Biztos frappáns válasszal akar előrukkolni...
- Felső vezetőségeink biztos nem örülnének annak, ha látnák, hogy mi most itt ücsörgünk, jóllehet nekem semmi kedvem a konfliktusokhoz. - szólalok meg újra. Valószínűleg a shinigaminak is ez járhat a fejében. De vajon miért teszi? Persze mind "emberek" vagyunk, nem fogom én megkövezni, ha nem puszipajtás a többi shinigamival, én se bírom az arrancarok többségét. De azt meg kell vallanom, hogy Sierra-sama nagy benyomást keltett bennem, no meg Eliana del Barros is szép teremtés. Hmm, talán ha többet lógnék Las Nochesben több jó fej arrancart is megismernék. Akkor talán a rosszakarók és bajtársak száma is megváltozna...
- Időnk, mint a tenger, mondd hát, mi célból jöttél? - kérdem a mellettem ülőt. Igazából az elmúlt percek alatt még mindig ez az a dolog, amire a legkíváncsibb vagyok. Talán szövetséget akar kötni? Vagy tudását növelni általam? Nem csodálnám az utóbbit sem, elvégre a shinigamik szociális felépítése más, mint a miénk. Nekik nehezebb erősebb rangokba bekerülni, habár többen is vannak, meg az elérhető rangok száma is több...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzer. Jún. 23, 2010 4:07 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~


Miután megszólaltam egy rövid hatásszünet következett be. Minden bizonnyal a tökéletes létforma sem képes arra, hogy a gyenge és elhanyagolható erejű shinigamik minden következő lépését kiszámolják. Az első gondolata, minden bizonnyal a megbízhatóságommal lehet kapcsolatos.
Mit is csinálhatna egy "átlagos" halálisten egy arrancarral. Talán segítséget kérhet arra, hogy erősebbé válhasson. Esetleg békés módon akar információhoz jutni. Végül is nem mindegyik hibátlan lény kedveli egyetlen teremtőjét Aizen Souske mestert.
- Mi vihet rá egy Shinigamit arra, hogy ilyet mondjon a háború közepén? - Kérdezte a felsőbbrendű. Igen, hiszen háborúban vagyunk velük. Nem szívesen harcolok a mentoraimmal, ám egyelőre nem tehetek. Gyenge vagyok, ahhoz hogy az "egyetlenhez" csatlakozzam. Csak szégyent hoznék a nevére. Még egy gyenge ban-kaiom sincsen.
- Felső vezetőségeink biztos nem örülnének annak, ha látnák, hogy mi most itt ücsörgünk, jóllehet nekem semmi kedvem a konfliktusokhoz. - Nekem sincs kedvem harcolni egy hiba nélkülivel. Biztos vagyok benne, hogy percek alatt elverne. Nem is igazán lenne konfliktus, az erejével játszi könnyedséggel megalázna. Tényleg, ennek a "kiválasztottnak" vajon mi lehet a képessége. Hogyha jól tudom, mindegyik általam tisztelt lénynek más a képessége. Van köztük, aki a vizet bírja irányítani erejével. Minden bizonnyal olyan is van, aki a tűz felett uralkodik. Többen is lehetnek, akik különböző illúziós képességgel rendelkeznek. Az én kis szélkavarásom semmit sem ér ellenük.
- Időnk, mint a tenger, mondd hát, mi célból jöttél? - Kíváncsi arra, hogy mi a célom. Ez a tudat egy mosolyt csalt az arcomra. Eddig még senki nem kérdezett a célomról. Lehet, hogy azért mert jó ideje senkivel nem beszéltem. Igaz is, ha már vette a fáradságot, akkor jó lenne válaszolni.
- Öh, a célom az volna, hogy csatlakozhassak Aizen-sama seregéhez. - Mondtam neki, miközben az arcába néztem. Belenézhettem az arcába, ez már önmagában is hatalmas megtiszteltetés. Én, aki csak egy sima halálisten vagyok, elhanyagolható erővel, belenézhettem, mi több beszélhetek egy fenséges arracarral. - De ehhez még nagyon gyenge vagyok. - Mondtam, miközben fejemet lehajtottam. Hiába vágytam arra, hogy a legfenségesebb lény seregébe tartozzam gyenge voltam. az akarat pedig önmagában nem elég. Kell még hozzá türelem és rengeteg edzés is. De még ekkor sem biztos, hogy elég erős leszek, ahhoz hogy csatlakozzam hozzá. Hirtelen ötlettől vezérelve egy kérdést tettem fel a hibátlannak.
- Na és őtökéletessége miért van itt az emberek világában? - Kérdeztem, nem is, inkább kérdőre vontam egy tökéletes lényt. Nem csodálkoznék, ha ezen cselekedtem után meghalnék. De nem, ez a hibátlan lény, minden bizonnyal nem dühödik be egy ilyen senkiházi kérdésén, mint amilyen én vagyok. Legrosszabb esetben elvesztem egyetlen beszélgető"társamat". Minden esetre hatalmas izgalommal várom a hibátlan lény válaszát, felháborodottságát, haragját, válaszát és bárminemű reagálását.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzer. Jún. 23, 2010 5:51 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~
- Öh, a célom az volna, hogy csatlakozhassak Aizen-sama seregéhez. - mondja kisvártatva a shinigami. Homlokomat erre egy kissé összeráncoltam, de mégsem éreztem magamon, hogy meglepett volna a kijelentés. Sok szóbeszédet hallottam már hasonló akaratú shinigamikról, akik inkább megtagadják Soul Societyt és Aizen seregéhez csatlakoznak... Sőt, perpillanat is vannak shinigamik a mi oldalunkon, igaz jómagam még csak látásból találkoztam velük. Végül is, nincs ezzel semmi baj. Ha nem kémkedni jöttek, vagy belülről tönkretenni a társadalmunkat, akkor felőlem lehetnek ahányan csak akarnak...
- De ehhez még nagyon gyenge vagyok. - Azt hiszem korábban bennem is felmerült ez a lehetőség. Közülük igen is sokan gondolják azt, hogy gyengék. Tekintve, hogy hosszú évekig tart, mire megismerik a zanpakutojuk erejét, majd még tovább mire teljesen kifejlesztik a technikáikat. Nekik még ott van a kidou is. Az hollowok hátránnyal indulnak, szinte csak a saját kardba zárt erejükben bízhatnak. Ezzel én se vagyok másként, nem is tudok egyéb technikát a saját resurrectionomon kívül. Sőt, cerot sem bírok használni, mert nem vagyok elég erős. Az espada szintű arrancarok meg csak csípőből kivágják az ilyesmit. Milyen jó nekik. Na de engem sem kell félteni, felfejlődök olyan szintre, hogy igazán komoly kihívást nyújtsak nekik, sőt mi több, le is győzzem őket.
A shinigami lesüti fejét. Úgy tűnik valóban komolyan gondolja azt, amit mond. Azt hiszem, csak kevés az önbizalma, hogy nekivágjon Hueco Mundonak és találkozzon Aizennel. A "nagyúr" úgy is maga mellé veszi az embereket, ha azt mondják őt akarják szolgálni. Ismerem én őt annyira. Nyugodt ember, és így nyugodtan is lehet vele beszélni. Irigylem, hogy sosem hervad le orcájáról a mosoly.
- Na és őtökéletessége miért van itt az emberek világában? - Ez meg miről beszél? Ha ezt nekem szegezte, akkor durván el van tévedve. Habár, nem érzem azt, hogy gúnyolódással fejezte volna ki magát, ez a megszólítás mégsem tetszik nekem. Magam miatt főleg, ugyan is nincs olyan "ember" aki tökéletes lenne, főleg én nem. Amíg látok magamban hibát, márpedig biztos fogok, addig nem is lehetek tökéletes, már csak a gondolkodás formája miatt sem.
- Nos, ha valóban csatlakozni akarsz, akkor mindenek előtt Aizen-samával kell beszélned. Ő az, akit elfogadtunk urunknak, habár sokan nem tisztelik. Én semleges vagyok ebben az értelemben. - Egyik végletbe sem akarok beleesni. Megteszem, amire a nagyúr kér, de ne várja el tőlem senki, hogy tiszteljem. Még mindig azt gondolom róla, hogy önző. De a többi arracart viszont tisztelem annyira, hogy nem szóljam meg őket ezért. Persze több a tisztelők aránya, így nem lenne jó egy kisebb sereg ellen fordulni. Főleg nem a fanatikusok ellen... Már csak azért sem bírnám őket legyőzni, mert teljes szívükből képesek feláldozni magukat, ha ezzel is Aizen becsületét védhetik.
- Igen, értem, hogy mire gondolsz. Egy shinigaminak nagyon sokat kell küzdeni az elismerésért. De megnyugtatlak, nálunk sincsen ez másként. - És tényleg így van. Az espadan kívül szinte nincs is erősebb arrancar. És nem is tudok olyan arrancarról, aki nevesebb hírt szerzett magának a sikereivel. Az ok egyszerűen azért van, mert gyengék vagyunk... Nincs mese, igen is azok vagyunk. A shinigami civilizáció egy invázió alatt könnyedén lemészárolna valamennyiünket. Számbeli és erőbeli fölényben is vannak. Habár nekünk csodálatos képességeink vannak, egyenként egy egész sereggel kéne szembenéznünk...
- Nem tudom miről beszélsz, mikor a tökéletességet említed. Senki sem tökéletes. De ettől vagyunk azok, akik. Én arrancar vagyok, te meg shinigami. Egyikünk sem tökéletes. Sem a te vezéreid, sem az enyém. - Tulajdonképpen nem is lehetne megfogalmazni, hogy mi az a tökéletesség. Egy tökéletlen világban ismeretlen ez a fogalom. Legalábbis számomra egyértelműen az. Nem tartok senkit sem tökéletesnek, főleg magamat...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzer. Jún. 23, 2010 7:53 pm

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~


- Nos, ha valóban csatlakozni akarsz, akkor mindenek előtt Aizen-samával kell beszélned. Ő az, akit elfogadtunk urunknak, habár sokan nem tisztelik. Én semleges vagyok ebben az értelemben. - Felelete nekem első soron a szerény arrancar. Igaz is, vannak olyan hibátlanok is, akik nem ismerik el Aizen-sama hatalmát. Biztos ez is a különböző hatalmuk melletti világnézet miatt lehet. Aki a tűzet uralja, úgy gondolja a víz az egyetlen aki le bírja győzni, így csak az tudja legyőzni. Ám Aizen-sama nem víz, nem is tűz, nem, ő nem olyan, akit bárhogy is le lehetne írni.Ő egy olyan természetfeletti lény, mely értelmének és hatalmának köszönhetően meghatározhatatlan.
- Igen, értem, hogy mire gondolsz. Egy shinigaminak nagyon sokat kell küzdeni az elismerésért. De megnyugtatlak, nálunk sincsen ez másként. - Nem is gondoltam, hogy nektek is könnyű dolgotok lenne, ám ti arra vagytok elrendelve, hogy a mi gyenge kis seregünket elverjétek. Erőitek jóval a mienk felett van. Hiába vagyunk többen, mint a hangyák, akkor sincs semmi esélyünk az óriásokként fölénk magasodó hibátlanokkal szemben. Bár az arrancarok ezt nyilván másként gondolják. Hiszen egyetlen mesterük mindig is biztosra ment, ha győzni akart. Nem is bízhatott a szerencsében. Korlátlan hatalma mellett nincs szüksége szerencsére, ahhoz hogy leigázza akár az egész világot. Számára ez a "háború", inkább csak egy sakkjáték. A szemében nézve, mi tisztek vagyunk a futók, a lovagok hadnagyok, ami pedig a királynőt illeti, nemén változtatva a főkapitány lenne. A bástyák pedig a tizenkét kapitány volna, amelyek nem főkapitányok. Náluk ez a felállás teljesen másképp lehet, ám sajnos nem ismerem a hierarchiájukat.
- Nem tudom miről beszélsz, mikor a tökéletességet említed. Senki sem tökéletes. De ettől vagyunk azok, akik. Én arrancar vagyok, te meg shinigami. Egyikünk sem tökéletes. Sem a te vezéreid, sem az enyém. - Lehet, hogy igaza van és valóban nem létezik olyan, hogy "tökéletes", ám számomra az arrancarrá válás egy szinte elérhetetlen cél. Nincs lehetőségem arra, hogy arrancar legyek, de még arra sem, hogy a mester seregéhez csatlakozzam. Igen az én vezéreim nem tökéletes, ám Aizen-sama ereje behatározhatatlan,, ilyen módon pedig ijesztően erős. Vajon ki ismerné az egyetlen mester erejének határait. Több mint valószínű, hogy az égvilágon nincsen senki. Kicsit elgondolkodtam mit feleljek neki. Nem akartam megsérteni egy elhamarkodott válasszal, inkább pár pillanatig gondolkodtam. Majd hirtelen ajkaimon keresztül szavak távoztak.
- Igazad van, minden bizonnyal először Aizen mesterhez kéne fordulnom. Akit a te erős fajod tisztel és egyetlen uraként elismer. Ám ehhez még gyenge vagyok, még csak nyűg lennék a mester mellett. Minden bizonnyal még a leggyengébb arrancarnak sem lennék méltó társa. Hiába nem vagytok tökéletesek, a halálisteneknél mindegyiknél erősebbek vagytok. Ebben a háborúban pedig ez az erőfölény elég. Ráadásul ti arra lettetek teremtve, hogy a mi gyenge kis halálisten társadalmunkat elpusztítsátok. Még ha most nem is vagytok elegen erre a feladatra, hamarosan lesztek. - Mégis miket beszélek, végre sikerült találkoznom egy tiszteletre méltó lénnyel és olyan dologról beszélek vele, amihez egyelőre semmi közöm. Először erősebbé kell váljak, hogy segíteni tudjak példaképemnek és az ő oldalán le kell győznöm a shinigamikat. Ám ez még a jövő, így nem érdekel az efféle erőkülönbség. Sokkal inkább érdekel az élete egy arrancarnak. Milyen érzés a példaképem alatt dolgozni. Milyen feladatokat kell elvégezniük. Na meg még sok más dolog is érdekelne. Erőt vettem magamon és levegőt fújtam ki, majd ismét megszólaltam.
- Na és milyen? - "Mégis mi" gondolhatja ő magában, amit teljes mértékkel megértek, hiszen honnan is tudhatná, hogy én mire értem a kérdésem. Hiába erősebb nálam, azért arra nem képes, hogy a gondolataimban olvasson. - Mármint az arrancar lét. Milyen érzés arrancarnak lenni és Aizen souske alatt szolgálni. Mi a feladatod? Mi a többiek feladata? Tudnál nekem mesélni erről? - Kérdeztem tőle, majd elgondolkodtam. Ez most teljesen úgy hangzott, mintha kikérdezném. Biztos vagyok benne, hogy nem fog válaszolni a kérdéseimre. Mégis mit kéne csinálnom, hogy megbízzon bennem, mit kéne tennem ahhoz, hogy legyen egy biztosítékom arra, hogy az arrancarok seregébe akarok lépni. Kicsit hosszú ideig gondolkodtam, addig pedig beszélgető partnerem sem válaszolt, amíg látta, hogy erősen gondolkodok valamin. Majd beugrott egy egész jó ötlet. A kardomat elővettem, mire ő is harci készenlétbe állt. Ez egyfajta reflex lehetett, de nekem nem a harc volt a célom evvel. Kardom egy suhintásával három járókelőt vágtam le.
- Ide figyeljetek férgek! Hamarosan elküldelek benneteket a "Lelkek Világába", ahol majd élni fogtok. Ám fél év múlva adjatok át egy üzenetet Soul Socyeti vezetőinek. Ha ezt nem teszitek meg fejeteket veszem és örökre meghaltok. Az üzenet a következő: Hosijo Ren a 12.osztag halálistene beszélt, mi több információt szolgáltatott ki egy arrancarnak. - Miután ezt elmondtam nekik kardom végével megböktem a homlokukat és távoztak erről a világról. Igen, fél év elég lesz. Nem, elégnek kell lennie. Már nincs visszaút fél éven belül el kell hagynom a Tiszta Lelkek Városát. - Tudom, hogy nincs biztosíték afelől, hogy a három féreg közül egy is eljut a Tiszta Lelkek Városába, ám remélem, hogy most már jobban megbízol bennem.
Időközben a három hullához nézelődök érkeztek. Mindannyiuknak ehült a képe,amint meglátták a testüket átmetsző vágást. Többen fel is jajdultak a nézelődök közül. Jelentéktelen kis senkiházik! Legszívesebben velük is végeznék, de nem nem érnék meg a fáradságot. Inkább nézem, ahogy remegő kézzel tárcsázzák a rendőrök és a mentők telefonszámát. Nem is sejtve, hogy egyikük sem tehet semmit a hallottakért. Minden hiába, hiszen hamarosan több millió ember is hasonló sorsra jut. De az is megeshet, hogy mind a 6 milliárd gyenge kis féreg.
Vissza az elejére Go down
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:14 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


A cerom ugyan valamennyire sikeresnek bizonyult, de Yuusuke-san shikaiának a képessége még mindig kiutat jelentett neki a halálból. Az óriási porfergeteg, amely a technikám hatására keletkezett, végül feloszlott, ezzel láthatóvá téve a kissé lesérült vaizard férfit. Némán figyeltem a cselekedeteit, nem kívántam fölöslegesen beszélni. Tudtam, még nem vetette be ellenem minden tudását, valószínűleg erre nem is fog sor kerülni a közel jövőben. Feltéve, ha túl fogom élni ezt az egész harcot. Jobban belegondolva még nem terveztem a túlvilági életemnek véget vetni, de sajnálatos módon eme téren, a beleszólás joga nem csupán az enyém volt. Minden esetre nem fogom hagyni magamat, azután majd eldől, hogy miként alakulnak tovább a fejlemények. Még csak meg sem fordult az agyamban a fickó lebecsülése, ilyenre még csak gondolni sem mertem. A saját egoizmusára való megjegyzésére, a sajátos jobbra húzódó félmosolyom volt a reakció, valamint egy csöppet oldalra döntöttem a fejemet.
- Na látja, nekem igazán kölcsönadhatna belőle egy keveset.- adtam az ötletet az alaknak, természetesen viccnek szántam a dolgot. Való igaz, nem rendelkeztem hatalmas önbizalommal, inkább egyfajta rejtett arroganciával, amit nem kívántam megmutatni senkinek sem. A felsőbbrendűség érzetem gyakran tört elő, habár inkább próbálkoztam elnyomni azt, s pozitív oldalamat mutatni a többi lény felé, akik körülvettek engem. Érdekes. Akárhogyan is, őt sem próbáltam volna megilletni a tisztátalan jó tulajdonsággal, elvégre valamiért el kellett hagynia Soul Societyt. Ken Aruya, az 1. osztag kapitánya minden bizonnyal nem tiltotta volna ki ok nélkül Seireiteiből, feltéve, amennyiben még ezekben az időkben is ő volt a ott a főnök. Régen találkoztam már 1. tiszt szintű halálistennel, ráadásul nem is nagyon tudtam, hogyan működtek arrafelé azóta a dolgok. Az események mostanában olyan gyorsan zajlottak, régebben sokkal nyugodtabb életet tudhatott magáénak mindenki. Legalábbis az én szemszögemből így volt.
- Unatkozni? Ugyan, kérem! Csak megsértett volna azzal, ha nem vett volna komolyan.- jelentettem ki. Nem igazán értettem miért mondtam ezt, most biztos lehettem benne, valami újjal fog előrukkolni. Talán a Zanpakutoja 2. szintjével? Akkor biztosan jó magam is rá fogok kényszerülni, hogy alkalmazzam a végső támadásomat. De ez nem történt meg. Kezét az arcához helyezte, ezt követően előhozta ama maszkot, melyet már eleinte is megmutatott nekem. Jobban összehúztam a szemhéjaimat világító, kék szemeimen, az arcom feléig érő, fehér színű csontképződmény alól ekképp próbáltam jobban szemügyre venni a fickót. Sok jóra ezzel kapcsolatban nem számíthattam, de nem is sejtettem volna a gyorsaságát, amit pillanatokon belül produkált.
~ Meg kell állítanom.~gondoltam magamban, mialatt vicsorítva tekintettem ellenfelemre, eztán felkészítve jobb karomat, egy erőteljes ütést vittem véghez a levegőben, hiszen Yuusuke-san eltűnt szemeim elől. Ettől egy csöppet előrébb lökődtem. Mögöttem lépett újra színre a vaizard, megkísérelt rám sújtani, de egy határozott, fordulatból indított rúgásnak hála, a talpamat találta el markolatának végével. Egy megkönnyebbült levegőkifújással nyugtáztam, még mindig fel tudtam venni a sebességével a versenyt, ám tőle gyorsabbá már bizonyára nem leszek képes válni. Az eztán bekövetkező lépésére egyáltalán nem számítottam, mivel egy cerot küldött a képembe.
~ Hogyan?~ kérdeztem tanácstalanul magamtól. A meglepődésem miatt nem voltam képes kitérni, viszont két kezemet magam elé helyeztem, egy saját magam által kilőtt energiasugárral válaszoltam az ő ezüstös reiatsulövedékére, ám ilyen állapotban alig ért valamit. Éppen annyira sikerült feltartóztatnia a nyalábot, hogy ne haljak bele. Vakító fény, majd pár pillanatra minden sötét volt. Fájdalmat éreztem, tehát életben voltam. Kinyitottam szemeimet, azután egy óriási átmérőjű kráter közepén találtam magamat. Először kezeimre néztem, amiknek a végén a csontkesztyűk feketés árnyalatot nyertek. Testemen szétfoszlott a felső, bőröm kormos, és véres volt. Lassan tápászkodtam fel a talajról. A lenge szellő még megfújta szépségét vesztett, szétszakadt köpenyemet, melynek pompája immáron a homályba zuhant, s inkább a vereség összképét hordozta magában. Kifújva magamat pillantottam fel a férfi felé, de egy elégedett vigyor villant fel a képemen.
- Yuusuke-san! Hogy állsz a bankaival?- kérdeztem tőle, azután kiegyenesedtem.
~ Mégis mit képzelek? Egy ilyen szintű ellenséget akarok letesztelni? Fene ebbe a kíváncsiságba! No, de egyszer élünk... Tessék. Megint mondtam egy hülyeséget magamban. Inkább nem töprengek tovább, s a tettek mezejére lépek.~ futottak át eme sorok az agyamon. Széttártam karjaimat, majd ökölbe szorítottam kezeimet. A két kézvédőmből ugyanennyi, 60 cm-es penge tűnt elő, amik kék tűzben lángoltak. Sonidoval megjelentem az ellenfelem előtt, nem sokkal később egy erőteljes mozdulattal, x alakú vágást kívántam ejteni a mellkasára. Ki fogom használni a dupla fegyveremet, s kiszámíthatatlanul kívánok majd csapásokat leadni az ellenfelemre, amikkel talán képes leszek sikereket elérni.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:52 pm

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Ütésemet egy igen impozáns rúgással sikerül hárítania, így fegyverem markolata veszélytelenül csapódik be talpába. Ennek ellenére következő támadásomat már nem képes tökéletesen kivédeni. Ugyan egy ellenkező erejű energianyalábot még belelő az enyémbe, azonban a kettőnk közötti minimális távolság miatt a robbanás magával sodorja. Összehúzott szemöldökkel szemlélem, ahogy eszméletlenül kizuhan a füstfelhőből, egyenesen a talaj felé. Hátborzongató csattanással ér földet, maga körül egy méretesebb krátert kialakítva ezzel. Mozdulatlanságát látva megrökönyödött sóhaj hagyja el mellkasom, úgy tűnik mégiscsak megöltem, pedig igazán visszafogtam magam! Már-már elraknám Zanpakutuomat, amikor mozgolódás támad alant. Nocsak, még van benne élet. Maszkomat fejem oldalára fordítom, ezért arcom ismét láthatóvá válik. Jól láthatóan megtépázta a Cero, lassan már mindkettőnkön megmutatkoznak a csata nyomai. Összetűzés nélkül megúszni egy ilyen találkozást elvetélt gondolat volt, ám mégse érzem a szokásos gyilkolási vágyat, mint akkor, ha egy másik fajtájabelivel hoz össze a balsors. Adán-san nem egy szokásos lidérc, erre már az elején rájöttem. Először azt hittem, hogy Ő is el akarja pusztítani az Emberek Világát, akárcsak társai, azonban Ő nem tett semmit, ami erre utalt volna. Érdekes személyiség. Erős harcos, cseppnyi önbizalommal. A legerősebb arrancar, pacifista nézetekkel. Kérdése meglep, azután elégedett vigyort csal arcomra. Válaszolni sajnos nincs időm, mivel az alkarvédőiből elővarázsolt lángoló pengékkel tör az életemre. Majdnem olyan hosszúak, mint egy-egy katana, így jobb lesz vigyáznom, mert különben átszabja a bőrzakómat, ahhoz meg nincs semmi kedvem.
A mellkasom felé tartó vágásokat kardom felfelé rántásával iktatom ki, ezzel törve meg az X-alakot. Lélekölőm szinte követhetetlen sebességgel táncol testem körül, de még így is kissé nehezemre esik kivédeni az összes kiszámíthatatlan döfést és csapást. A Primera kétségtelenül arra alapozta stratégiáját, miszerint az összevisszaság megzavarja az ellenfelet és hibára készteti. Szerencsére elég tapasztalt vagyok, ennek köszönhetően nem képes zavarba hozni. A sziklapenge ide-oda cikázik a kezembe, mindig csak annyira keresztezve a kékes szuronyokat, hogy azok veszélytelenül zúgjanak el testem mellett. Egy pördülésből indított vágással próbálom meg kibillenteni, azután kardom megpörgetése közben egy erőteljes rúgást indítok el a mellkasa felé. Találat esetén kellő távolságra kerül Tőlem, viszont ha nem így történne, akkor egy shunpót követően Én lépek néhány méterrel odébb. Jóleső fáradtság önti el tagjaimat, s a tűző napnak hála úgy ömlik Rólam a veríték, mintha most másztam volna ki a Niagara-vízesés alól. Fél percig a térdemre támaszkodva fújom ki magam, azután újra kiegyenesedem. Kezdem megbánni, amiért Hisou Karitét otthon hagytam, most igazán jó szolgálatot tehetne és kiegyenlítené az erőviszonyokat fegyverszám terén. Nem is tudom, miképp tudnék megfelelően válaszolna a férfi kérdésére, ezért némi ihletért Zanpakutoumra pillantok. Valószínűleg jó úton haladok, hogy teljesen elsajátítsam a Bankai használatát. A vaizarddá váláskor megnövekedett lélekenergiám csalta elő lelkem mélyéről ezt a szintet, s néhány év alatt sikerült úgy-ahogy uralmam alá hajtanom. Viszont kétségtelenül vannak még rejtett aspektusai képességeimnek, ám jelenleg nem vagyok elég tapasztalt az előhívásukhoz. Felesleges ezen görcsölnöm, így is elrettentő erőt képviselek.
- Jól, nagyon is. – szólalok meg végül emeltebb hangon, biztosítva magam arról, hogy minden szavam jól hallja. – Nem tudom tisztában vagy-e vele, ezért inkább elmondom. A Gotei 13 vezetőségébe csak olyan shinigamik kerülhetnek be, akik képesek előhívni lélekölőjük igazi alakját. Nos, mivel jómagam is kapitány voltam, ezért tökéletesen értenem kellett ehhez, valamint a többi halálisteni készséget is tökélyre fejlesztettem. Hála ennek, már elértem határaimat, ezért csak a hollowifikáció nyújt több rejtelmet számomra. Na, de inkább megmutatom milyen is a második szint. Sokkal szemléletesebb, mintha elmesélném, hogy hogyan néz ki, igaz-e?
Lehunyom szemeimet, azután koncentrálni kezdek. A reiatsu ezüstösen kék valójában materializálódik körülöttem, ám néha egy-egy fekete fénycsík is megjelenik. A levegő szinte izzik a visszafojtott töménytelen energiától, így elérkezettnek látom az időt az aktiváláshoz. Íriszeim ragyogva felpattannak, miközben számat elhagyja a jól ismert parancs. Gigászi fényoszlop lövell ki az ég felé, eközben egy nagyobb tornádótölcsér alakul ki alakom körül. Fegyverem újabb átalakuláson megy keresztül, ezúttal egy elegáns vívókard formáját ölti magára. Egyetlen suhintással eltüntetem a forgószelet és a fényjelenséget is, így már jól láthatóvá válok Adán-san számára is. A délutáni napfény visszatükröződik a sima felületről, ezzel adva tündöklő összhatást Zanpakutoumnak.
- Naiyajin Dotonryuu. – mutatom be egy biccentés kíséretében a Bankait, azután rögtön támadásba lendülök. E formának köszönhetően eddig sem elhanyagolható gyorsaságom megötszöröződik, ezzel még veszélyesebbé téve, mint előtte. A szempillantásnál is gyorsabban mozdulok, majd a Primera előtt jelenek meg újra. Tüskés pengém egy csapásával szeretnél mély barázdát húzni az Espadára, a jobb vállától, egészen a bal csípőcsontjáig.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 12:23 am

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


Sokkal tapasztaltabb volt már a harcban attól, hogy a gyenge próbálkozásaimmal sikerüljön megzavarnom. Egy alacsonyabb rangú ellenfélnél bizonyára sikerült volna, viszont most egy vaizarddal álltam szemben, aki mellesleg a múltban kapitányi szintű shinigami volt. Fegyvere villámként szelte a levegőt, amikor megpördült, én pedig a bal karom pengéjével tartottam távol magamtól a felém hasító Zanpakutot. A rúgás éppen ott találta el a mellkasomat, ahol korábban is megsérültem, ezért eléggé meghátráltam, kitárt tenyeremmel a sebemre markoltam. Erősen szívni kezdtem a számat, mert nagyon nem volt kellemes érzés. Éreztem, ahogyan egyre gyengébbé válok, talán túlságosan is húztam az időt, de még el akartam jutni odáig, hogy lássam a férfi bankaiát. Nem sokkal később biztosított arról, miszerint már tudja alkalmazni, majd még egy csekély okítással is megborsozta a szövegét.
- Értem. Köszönöm, ezeket idáig nem tudtam.- jelentettem ki, mialatt behunytam szemeimet, majd egy mosoly tűnt fel az arcomon. Mikor újra kitártam szemhéjaimat, egy maximálisan komoly mimikával rendelkező arrancar nézhetett szembe Yuusuke-sannal. Úgy gondolta, feltárja előttem a lélekölőjének 2. szintjét. Tehát sikerült idáig eljutnom. Ez igen biztató gondolatnak számított számomra.
- Igen, azt hiszem ez lesz a legjobb megoldás.- értettem ismételten egyet a fickóval, noha számomra ez nem jelentett túl nagy biztonságot. Tanúja lehettem, ahogyan elhagyta száját a parancs. A feltörő lélekenergia káprázatos volt, a nyomás, mely keletkezett tőle, engem is megrendített. Egyik karomat, behajlítva, az arcom elé helyeztem, lábaimmal próbáltam lefékezni magamat, csakhogy még így is tolódtam hátra pár centit. Furcsa módon, a sziklakardból egy pompás vívótőr jött létre. Ez a fegyver merően eltért az elődjétől, nem úgy nézett ki, mintha a puszta erőre hagyatkozna. Nyilván valóan sebes és hatásos támadásokra lett kifejlesztve, amik kevés reakciót hagynak maguk után, de mielőtt az áldozat feleszmélne, már indulhat is a következő vágás. Természetesen, ez csupán szerény személyen, első ránézésre történő következtetése volt. Ökölbe szorítottam kezeimet, egy izzadságcsepp csurrant le az arcomon, habár ez nem a forró időjárás hatására ment végbe. Inkább izgultam, mintsem féltem volna, kíváncsivá tett ezen formájának energiateljessége. Egy, a fejemben motoszkáló gondolatfoszlány viszont elnyomta bennem az optimista érzéseket, és próbálta rám erőltetni a halálfélelmet.
~ Nem! Minden rendben lesz! Máskor is megúsztam már, most miért ne lenne így?~ kérdeztem magamtól, mialatt megráztam a fejemet, ezen akciómmal elűzve a kételyeket. Pár pillanatra valóban elbizonytalanodtam, csakhogy ez hamar el is múlt. Végre ismét bátran nézhettem ellenfelem szemeibe. Persze, csupán ameddig láthattam őket, mert nem sokkal később, már csak azt éreztem, ahogyan valamilyen szúrós tárgy hasított a vállamba. Rémes hirtelenséggel haladt átlós irányba a testemen. Bal karom pengéjével éppen, hogy tudtam hárítani, máskülönben belső szerveim összességét már pár méterrel lejjebb láthattam volna viszont, amint hullaként zuhantam volna melléjük a betontengerbe. Kesztyűmet is átvágta a Zanpakutoja, ezzel felsértve a csuklómat. Ha nem olyan pozícióban kapott volna el, talán tőből lemetszette volna a kézfejemet. A levegőben elrugaszkodva pattantam odébb a vaizard elől, miközben vérem eléggé szépen csordogált kifelé.
- Fúú... Őszintén szólva a szívbajt hozta rám, Yuusuke-san!- próbáltam még ilyen helyzetben is előadni magamat, ámbátor egyáltalán nem voltam jól, sőt kifejezetten rossz volt az állapotom. Innentől vált nyilvánvalóvá számomra, semmi esélyem nincs a győzelemre. De, ha idáig eljutottam, büszkén, felemelt fejjel fogom végigharcolni ezt a küzdelmet, egészen, amíg végső kimerültségem miatt a porba nem hullok.
- Most először ijedtem meg rendesen. Legalábbis azóta, hogy a primera espada lettem. Amúgy megjegyezném, igazán csodálatos a pengéje. Nemes, halálos, minden ami kell egy bankaihoz. Még szerencse, hogy nem az az alat...- nem tudtam befejezni a mondandómat, ugyanis köhögni kezdtem. Kezemet odatettem ajkaim elé, a másikkal a hasamat fogtam. A véres nyálam nem volt túl biztató látvány.
- Elnézést... Nem sokára vége az összecsapásunknak.- állapítottam meg, mialatt kissé letört arccal bámultam lefelé, a semmibe.
- Én már felkészültem. Be fogom vetni a végső technikámat. Még nem sokan láthatták ezt, és bizton állíthatom, könnyedén végezhetnék vele a régi, 8. énemmel. Azóta, valamilyen okból kifolyólag tökélyre fejlesztetettem.- közöltem Yuusuke-sannal. Jobb karomat hátrahúztam, azután suhintottam egyet a pengével, a férfi felé.
- Garra de Fuego!!!- ordítottam. Ebben a pillanatban három, farkas karmolásra hasonlító, kék színnel rendelkező lángcsóva kezdett száguldani ellenségem irányába. Nem tétlenkedtem, sonido segítségével mind a négy fő égtájon megjelentem az ex-kapitány körül, ahonnan szintén küldtem felé a támadásból. Így, végső soron, 12 tűzkarom közelítette meg a vaizardot. A képességeim használata után homályosan kezdtem látni, viszont egyenlőre még a talpamon maradtam.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:23 pm

[A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása]

Nem csalódtam a férfiban, számítottam rá, miszerint valahogy meg fogja akadályozni felszabdalását. Pengém ennek ellenére mélyen a vállába mar, s a védekezésre használt csuklója is megsérül. Normál helyzetben most egy véres csonknak kellene a helyén lennie, ám a vágás kellőképp lelassult, így már nem jelentett olyan nagy veszélyt. Igen, most már látszik mennyivel is vagyok erősebb. Alapszinten alig tudtam áttörni a hierroján, most pedig egy egyszerű csapással el tudtam törni a csontkesztyűjét. Adán-san szavai nem lepnek meg, jómagam is láttam a szemében a rémület szikráját, amint észlelte, hogy előtte vagyok. Beletekintve íriszeibe mégsem halálfélelmet érzékelek, hanem valami gyermeteg kíváncsiságot. Kuncogva konstatálom mennyire is hasonlítunk, majd ez átmegy megállíthatatlan, jóízű kacagásba. Lélekölőmet ért dicséretek hatására fegyverem függőlegesen magam elé emelem, azután egy pördítéssel ismét testem mellé helyezem, ezzel mutatva be egy vívótisztelgést ellenfelem előtt. Mindenesetre láthatóan rossz bőrben van, de ez nem is meglepő egy ilyen volumenű összecsapás után. Elég elkenődöttnek látszik, holott eddig a fajtájából Ő bírta a legtovább Velem szemben. Jól láthatóan végső elhatározásra jutott, s szavai nem sok jót ígérnek számomra. Legvégső támadásával képes lenne kiiktatni a 8. helyen álló régi önmagát, ami azt jelenti, hogy gond nélkül végezni tudna azzal a Yuusukevel, aki kapitányságom idején voltam. Ám most nem félek a használni kívánt támadástól, így vagy úgy, de biztos túl fogom élni. Ezért sem teszek semmit a készülődése ellen, hanem inkább megszorítom kardom markolatát és felkészülök a legrosszabbra. A parancsszavak semmit sem mondanak, spanyolból mindig is gyenge voltam.
Alig kapok észbe, s máris tizenkét fényesen izzó karomnyom száguld a testem felé. Valamiért nincs kétségem afelől, miszerint ha ezek elkapnak, az nagyon fájni fog. Nem tétlenkedem sokáig, hanem Én is bevetem Bankaiom egyik támadását. Gyors pördüléssel egy teljes körben idézek meg magam körül legalább egy tucatnyi gyémántkarót, melyek lomhán lebegnek mellkasom magasságában. Beszélgetőpartnerem fényes karmolásai egyre közelebb érnek, ezért muszáj vagyok sietve elindítani a saját kis meglepetésemet. Búgócsiga módjára pörgök egyet, miközben Zanpakutoumból ezüstös energianyaláb indul ki, ami magába öleli a lövedékeket. Hatalmas ordítással karöltve lövöm ki a Naiya Saberu névre hallgató technikámat, amely rövid repülést követően összeütközik a Primera próbálkozásával. Hatalmas robbanás keletkezik, s a füst ismét eltakar mindent a szemem elől. Azonban biztos vagyok sikeremben, mivel a detonáció szelén kívül semmilyen más külső behatás nem éri a testem. Ennek ellenére mégis térdre rogyok és csak szablyámban megkapaszkodva kerülöm el a zuhanással egyenértékű elhasalást. Egyre gyorsabban szedem a levegőt, ámbátor megviselt szervezetemnek nem tesz épp jót a levegőben felszabaduló mérges gázok tömkelege. Nehézkesen ismét álló helyzetbe tornázom magam, majd kibotorkálok a robbanásból. A lidércet is megviselte utolsó támadása, nem sokáig bír már talpon maradni. Hangos recsegés hallatszik, ezt követően hollowmaszkom egyszerűen semmissé válik. Túl sok lélekenergiát használtam fel, már az is rengeteg erőmbe kerül, hogy a levegőben tudjak maradni. Egy nemtörődöm suhintással változtatom vissza Dotonryuut katana alakjába, aztán egy elegáns fordítással visszacsúsztatom a sayába.
- Nos, szerintem kiegyezhetünk egy döntetlenben… - szólalok meg vidáman, miközben letörlöm a szám szélére száradt vért. Valószínűleg még bírnék harcolni, viszont nem látom értelmét. – Remek küzdelem volt, Adán-san, nem is tudom, mikor szórakoztam utoljára ilyen jól! Csupán azt sajnálom, hogy nem egy oldalon állunk. Ön igazán kivételes képességekkel rendelkezik, ennek ellenére, ha a háborúban újra találkoznánk, nem fogok kegyelmezni, ezt megígérhetem. Ettől eltekintve, remélem, még egymás útjába sodor minket a Sors, hisz’ békeidőben páratlan beszélgetőtársat veszítenék el, hogyha nem így történne.
Mély meghajlással búcsúzok el Tőle, holott eddig még senki előtt sem hajtottam fejet. Egy utolsó biccentést követően eltűnök a szeme elől shunpómat használva, azután jó száz méterrel messzebb tűnők fel újra. Ideje hazamenni, mert a sérüléseim bár nem a legsúlyosabbak, de ha nincsenek kellően kezelve, akkor még gondot okozhatnak a későbbiekben. Minden egyes lélegzetvételnél nyilalló fájdalom hasít a bordáimba, valószínűleg néhány megrepedt vagy el is tört. Szerencsére Hacchi ért a sérültek összefoltozásához, ezért teljes lelki nyugalommal száguldok a Vaizard-lak felé. Számomra is érthetetlen módon nem végeztem Scytaciertoval, pedig sokat segíthettem volna ezzel a Gotei 13-nak és Seireiteinek. Viszont ki vagyok Én, hogy ítéletet mondjak egy békés életforma felett? Az elsőszámú Espada is csak azt védelmezi, ami számára a legfontosabb, az már önhibáján kívül áll, hogy pont egy áruló féreg az, ami védelmének élvezőjét jelenti. Hollow-létének ellenére ugyanúgy átláthatja a csata okozta borzalmakat, mint jómagam és jelleméből ítélve biztos nem értene vele egyet. Talán majd máshol, más időben, egy ismeretlen jövőben még vállt vállnak vetve küzdhetünk egy közös cél érdekében. ~Igen, van rá esély…

// Köszönöm a játékot! Very Happy //
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adán Scytacierto
Privaron Espada
Privaron Espada
Adán Scytacierto

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 231
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te15500/30000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (15500/30000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:31 pm

" A Renegát a Primera ellen! - avagy a Sárkány és a Farkas találkozása "


Miután kilőttem a Garra de Fuegokat, még néztem egy darabon, ahogyan a vaizard irányába száguldanak, csakhogy ő is alkalmazta bankaiának egyik technikáját, amivel valószínűleg hárította azokat. Sokat ebből már nem láttam, mivel egy óriási robbanás keletkezett, amikor a összeértek a lövedékek. Szemeim elé helyeztem kezemet, mert ebben az állapotban már a kitörő fények is bántottak. Amikor újból elvehettem a kezemet, azon már nem volt csontkesztyű.
- Hát ennyi volt...- suttogtam, ezt követően egész testemről elmúlt az átalakulás, néhány másodpercre rá pedig már a kezemben találtam viharvert Zanpakutomat. Már eléggé nehezen álltam, inkább csak az akarat tartott lábon. Nem akartam lezuhanni. Nem akartam a semmibe hullani... Remegő kézzel szorítottam a fegyverem markolatát, de nem engedtem el. Eredeti ruhámat már a rászáradt vérem sötétítette el, mocskos voltam, tele sebekkel. Ám nem voltam szomorú, sőt annyira csalódott sem.
~ Én mindent megtettem, nem igaz?~ kérdeztem gondolataimban, és felemeltem a fejemet az ég felé.
~ Egyszerűen csak... Nem futotta többre.~ adtam kielégítő választ saját magamnak, azután feltűnt előttem Yuusuke-san. Hollow maszkja eltűnt arca elől. A mondatára nagyra nyíltak a szemeim, még a szám is tátva maradt. Biztos voltam benne, képes lett volna tovább küzdeni, ehelyett felajánlotta a döntetlent. Eleinte azt hittem, hogy a vérveszteség miatt képzelődtem. Mit mondhattam volna?
- Köszönöm. Természetesen egyet értek.- nyögtem ki, majd egy nyugalommal teli mosolyt csaltam az arcomra. Lassan visszaraktam katanámat a tokjába.
- Ne aggódjon! Próbálok életben maradni. Talán, valamikor a közel jövőben, újra el tudunk társalogni az élet nagy rejtelmeiről. Számomra, igazi megtiszteltetés volt önnel összemérni az erőimet.- jelentettem ki. A férfi meghajolt, mire én behajlítottam a jobb karomat, a hasam elé helyeztem, és viszonoztam a fejet hajtást. Ő elbúcsúzott egy biccentéssel.
- Ég önnel!- köszöntem el, nem sokkal később pedig eltűnt. Ekkor már nem kellett ügyelnem a tartásomra, nagy nehezen elkullogtam az egyik háztetőig, ahol leültem. Fáradt, sérült voltam. Csakhogy ezen dolgok nem tudtak igazán zavarni, ami ennél is rosszabb volt, azok a kételyek voltak, melyek újonnan mardosni kezdték a szívemet.
~ Legyőzött... Egyikünk sem mondta ki, viszont mindketten tudtuk. Az ő céljai, habár nem vallotta be, nemesebbek lehetnek az enyéimtől. Aizen. Ki vagy te? Tényleg csak bábként mozgatnál minket? Valóban vak voltam ezidáig? Jó és rossz, nem férnek meg egymás mellett, még ha egy közös célért törekszenek sem. Én pedig itt ülök, ahol minden kezdetét vette, azzal a gondolattal a fejemben, miszerint a hibás irányba indultam el. Vajon vissza lehet fordulni? Ki lehet törni a homályból? Mert... Én még nem találtam meg a helyem.~ merengtem, viszont úgy véltem, ideje lenne elindulnom Hueco Mundoba. Felálltam, azután egy fény nyaláb keletkezett körülöttem. A Negacion segítségével megnyitottam az átjárót a lidércek világába, s lassan emelkedtem fel a sötétség felé.
~ Ő elismert. Talán az ő oldalán küzdve meglelném végre, hogy hová tartozom? Sierashi Yuusuke, még találkozunk!~ merengtem, ezt követően eltűntem ebből a világból.

// Én is köszönöm szépen a játékot! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyKedd Jún. 29, 2010 3:58 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~

Figyelemre méltó jelenség, ami a szemem elé tárul. Egy shinigami, aki lényének minden egyes oldalával egyetlen egy célért harcol, ami teljesen szembeszáll minden faji hovatartozással. Egy shinigami, aki arrancarrá akar válni. Milyen abszurd dolog már csak így kimondani is. Sosem gondoltam volna, hogy valaha is találkozom egy ilyen indíttatású emberrel.
- Igazad van, minden bizonnyal először Aizen mesterhez kéne fordulnom. Akit a te erős fajod tisztel és egyetlen uraként elismer. Ám ehhez még gyenge vagyok, még csak nyűg lennék a mester mellett. Minden bizonnyal még a leggyengébb arrancarnak sem lennék méltó társa. Hiába nem vagytok tökéletesek, a halálisteneknél mindegyiknél erősebbek vagytok. Ebben a háborúban pedig ez az erőfölény elég. Ráadásul ti arra lettetek teremtve, hogy a mi gyenge kis halálisten társadalmunkat elpusztítsátok. Még ha most nem is vagytok elegen erre a feladatra, hamarosan lesztek.
Uhh, ez most kicsit szíven ütött engem. A szavakból nekem az süt most le, hogy a shinigami arról beszél, hogy végül is semmi értelmünk nincsen, csak az, hogy a shinigamikat kiirtsuk egyetlen egy ember parancsára. Már elnézést kérek, de nekem rohadtul nincsen kedvem semmilyen háborúhoz, vagy mészárláshoz. Amit az erőegyensúlyokról mondtam, azt meg komolyan is gondoltam. A shinigamik többen vannak, de a kapitányok határozottabban erősebbek. Espada szintűek, vagy magasabbak, sőt belőlük több is van és akkor még nem is beszéltünk a kapitány szintű hadnagyokról, akik hasonlóan rátermetteket lehetnek.
- Na és milyen? - kérdi a shinigami. Nem tudom miről beszél, így számat kissé elhúzom, amíg folytatja:
- Mármint az arrancar lét. Milyen érzés arrancarnak lenni és Aizen souske alatt szolgálni. Mi a feladatod? Mi a többiek feladata? Tudnál nekem mesélni erről? - Ó, értem már mire akar kilyukadni. Annyira érdekli az arrancar lét, hogy már szinte az életvitelt is magáénak akarja tudni? Hmm... Végül is, teljesen érdektelen, hogy mennyit tudnak meg a vezetői arról, hogy milyen arrancarként élni. Nem hiszem, hogy lényegesebb információt szivárogtatnék ki, vagy tovább megyek, a háború kimenetelét nem ez foglya eldönteni.
Mégsem érzem azt, hogy holmi kém lenne ez a shinigami, szerintem komolyak a szándékai ezt illetően, mesélni fogok neki, elmondom, hogy mit érzek személyesen én.
Sajnos megszólalni sem bírtam, a shinigami felugrott, s kardja után nyúlt. Ösztönösen én is megmarkoltam sajátom markolatát, de akkor a férfi nem rám támadt, hanem pár járókelő embert vágott le.
Tágra nyílt szemekkel lesem az elkövetkezendő jeleneteket. A shinigami egy üzenetet ad át a lelkeknek, majd gondolom Soul Societybe küldi át őket.
- Tudom, hogy nincs biztosíték afelől, hogy a három féreg közül egy is eljut a Tiszta Lelkek Városába, ám remélem, hogy most már jobban megbízol bennem.
Mondja nekem, majd valószínűleg várja a reakciómat.
- Erre semmi szükség nem volt. - jelentem ki, s elengedem fegyverem szorítását.
- Enélkül is szívesen elmondtam volna azt, ami téged érdekel. Nincs szükség további erőszakra itt. Rendben van, bízom benned. De máskor tartózkodj a hirtelen kiindulásoktól...
Újra kényelmesen elhelyezkedtem a padon, de előtte gondolkodtam, hogy hol is kezdhetném a "mesélést".
- Az első megjegyzésem az lenne, hogy nem tetszik ez az uralkodósdi. Hogy jobban értsd: Nekem Aizen csak közvetetten parancsol. Tulajdonképpen arrancarnak lenni nem sokban különbözik a shinigamiságtól, sem jobban az emberségtől. Nekünk is megvan a saját hierarchiánk, az érzelmeink, a kapcsolataink. Szerelmet mi is érzünk. Habár mi, az állati formáinkkal inkább tartozunk a természethez, mint a shinigamik, akik meg azt hirdetik, hogy az emberiséget meg kell menteni tőlünk. Ez egyrészt hülyeség. Tőlem például nem kell megvédeni, én nem bántok itt senkit. Még az lehet, hogy a későbbiekben találkozom valamilyen utórengéssel. Ez alatt most az értem, hogy te levágtál az előbb három embert. Lehet, hogy évekkel később ők hatalmas erejű kapitányok lesznek, akikkel meggyűlik a bajunk.
Egy-két gondolatomat inkább megtartom magamnak, de vajon mit mondhatnék még ennek a kíváncsi shinigaminak?
- A feladatok többnyire egyszerűek, de Aizen-sama többnyire csak az espadaval tartja a kapcsolatot. Persze, ha valamelyik arrancar egyéni kérdéssel, kéréssel jön, azt fogadja ugyan úgy. Azt sajnos nem tudom, hogy mi Aizen terve ránk és Hueco Mundora nézve. Remélem semmi olyan, ami tönkretehetné a mi világunkat. Az igazság az, hogy szeretem Hueco Mundot és a többieket, már mint azokat, akikkel úgy igazán elvagyok. Milyen mulatságos, hogy pont egy shinigaminak öntöm ki az érzelmeimet ezzel kapcsolatban... Tehát egy a lényeg: Szeretem azt a helyet és nem akarom, hogy a többi békésebb arrancarnak baja legyen. Mi csak egy egyszerű, háborúktól mentes életet akarunk élni...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:16 pm

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~


A tökéletes látva, hogy könyörtelenül végeztem az emberekkel és mit sem törődve velük egyszerű "postásként" kezeltem őket, rosszallóan nézett. Minden bizonnyal megvolt rá a megfelelő oka, hiszen csak úgy nem szoktak így nézni az emberek.
- Enélkül is szívesen elmondtam volna azt, ami téged érdekel. Nincs szükség további erőszakra itt. Rendben van, bízom benned. De máskor tartózkodj a hirtelen kiindulásoktól... - Intett nyugalomra a férfi. Az arrancarok közül is a nyugodtabb fajtába volt sorolható. Ez megnyugtatott. Hiszen így nem Ám azt a rengeteg megaláztatást és félelemmel eltöltött napokat nem bírtam elfeledni. Talán a lelki gyengeségemnek köszönhetem ezt a tényt, de ez ellen nem lehet mit tenni.
- Az első megjegyzésem az lenne, hogy nem tetszik ez az uralkodósdi. Hogy jobban értsd: Nekem Aizen csak közvetetten parancsol. Tulajdonképpen arrancarnak lenni nem sokban különbözik a shinigamiságtól, sem jobban az emberségtől. Nekünk is megvan a saját hierarchiánk, az érzelmeink, a kapcsolataink. Szerelmet mi is érzünk. Habár mi, az állati formáinkkal inkább tartozunk a természethez, mint a shinigamik, akik meg azt hirdetik, hogy az emberiséget meg kell menteni tőlünk. Ez egyrészt hülyeség. Tőlem például nem kell megvédeni, én nem bántok itt senkit. Még az lehet, hogy a későbbiekben találkozom valamilyen utórengéssel. Ez alatt most az értem, hogy te levágtál az előbb három embert. Lehet, hogy évekkel később ők hatalmas erejű kapitányok lesznek, akikkel meggyűlik a bajunk. - A szavaiból azt sikerült kivennem ,hogy bár ellentétes oldalon állunk, minden bizonnyal nem sokban különbözünk egymástól. Mind az élet módunk, mind pedig a hierarchikus rendszert tekintetbe véve. Őket tíz kapitány erejű espada "köti" össze Aizen-sama parancsaival. Nekünk a 13 kapitány közvetlenül parancsol, most hogy Aizen mester végzett a 46-ok tanácsával.
- A feladatok többnyire egyszerűek, de Aizen-sama többnyire csak az espadaval tartja a kapcsolatot. Persze, ha valamelyik arrancar egyéni kérdéssel, kéréssel jön, azt fogadja ugyan úgy. Azt sajnos nem tudom, hogy mi Aizen terve ránk és Hueco Mundora nézve. Remélem semmi olyan, ami tönkretehetné a mi világunkat. Az igazság az, hogy szeretem Hueco Mundot és a többieket, már mint azokat, akikkel úgy igazán elvagyok. Milyen mulatságos, hogy pont egy shinigaminak öntöm ki az érzelmeimet ezzel kapcsolatban... Tehát egy a lényeg: Szeretem azt a helyet és nem akarom, hogy a többi békésebb arrancarnak baja legyen. Mi csak egy egyszerű, háborúktól mentes életet akarunk élni... - Felelte nekem az arrancar. Kicsit elgondolkodtam szavain, mégis minek is harcolunk pontosan. Aizen céljai még nem tisztázottak, de az ő erejével és seregével biztosan állíthatom, hogy világuralomra akar törni. A hibátlanokkal nem tudom pontosan mit tervez, de a háború végével minden bizonnyal nem lenne feladatuk és békésen élhetnének. Ekkor jutott eszembe egy nagyon fontos dolog.
- A nevem Hosijo Ren a 12.osztag 4.tisztje, bár a rangom nem mérvadó. Úgy gondolom ez fontos dolog egy barátság kezdetén. - Mondtam neki, majd egy mosollyal az arcomon kezet nyújtottam neki. Ezek után kicsit a gondolataimba merültem.Visszaemlékezve az emberi életemre és a halálom utáni második életemre is, az jutott eszembe, hogy mindeddig egyetlen barátom sem volt. Igaz, voltak társaim, akik néha-néha segítettek rajtam, ám ez közel sem ugyanaz. A barátok kitartanak egymás mellett és az életüket is kockára teszik egymásért. Egész sűrűn találkoznak és játszi könnyedséggel képesek hosszú-hosszú időn át beszélni. Ebben az élményben sajnos nekem még nem volt részem, ha úgy vesszük, mondhatnám, hogy "nem volt gyerekszobám. Talán itt lenne az ideje, hogy egy kicsit megszabaduljak a gátlásaimtól és szabadon éljek egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Rodrigez Therfore
Arrancar
Arrancar
Rodrigez Therfore

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Jun. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 15. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 5:25 am

~Furcsa alakok furcsa találkozása!~

Úgy tűnik a mondandóm elgondolkoztatta a shinigamit. Ez jó is így, elvégre mit érne a világ akkor, ha a gondolkodást mellőzve csak a szívünkre hallgatnánk? Persze azt se szabad kizárni, sokszor jó, ha a szívünkkel "látunk". Különben is, az érzéseink határoznak meg minket, az érzéseink pedig a gondolkodásmódunkat. Fordítva ezt nehezen lehetne elképzelni... Óhh! Már megint hülyeségeket beszélek!
Miért nem ötlött belém egyből az a fránya felismerés? Hisz' tán pont, hogy erről beszéltem ennyi időn keresztül, még ha nem is szó szerint! Az Aizenhez igazán hű arrancarok ebbe a csapdába vannak esve. Aizen az eszükre hat, ami pedig befolyásolja a hitüket, az érzelmeiket. Ezért van az, hogy elhiszik az összes badarságot és mint fanatikusok szolgálják a "nagyurat". Nekem nem szabad ebbe a hibába esnem, sőt tovább megyek! Bárkit, akit még jobb belátásra bírok győzni, a szívükre hatva lehetséges, hogy tudom őket győzni arról, hogy Aizen valóban nem jó egyikünk számára sem. Hogy csak kihasznál, csak az erőnk kell neki! Igen, így kell lennie, ezt a saját magam küldetésének fogom venni...
- A nevem Hosijo Ren a 12.osztag 4.tisztje, bár a rangom nem mérvadó. Úgy gondolom ez fontos dolog egy barátság kezdetén. - mondja mosolyogva, majd kezét felém nyújtja.
- Én meg Rodrigez Therfore vagyok, a 15. arrancar. Igazad van, ez egy jó barátság kezdete. - mondom én is, majd határozottan kezet fogok újdonsült ismerősömmel. Barátság. Igen. Nem számít, hogy a két ellenséges oldalon állunk.
- Most távozok, éppen eleget voltam távol ahhoz, hogy kérdezősködjenek felőlem. Gondolom érted, hogy mire gondolok... Vannak bőven, akik nem nézik jó szemmel, hogy valaki a saját kezébe veszi az akaratát....
Ahogy ezt kimondom, felkelek a padról. Először leporolom magam, majd körbenézek. A mentő és a rendőrség már megérkezett a helyszínre, s éppen zajlik a helyszínelés.
- Négy nap múlva ugyan itt, ugyan ekkor. - mondom egyszerű hanglejtéssel és könnyedséggel. Mintha már vagy évek óta ismernének egymást, s egy kém filmben lennénk, ahol soha semmi egyebet nem szabad kimondani, nehogy lehallgassanak. Egyébiránt biztos vagyok benne, hogy megértette miről beszélek és itt lesz. Eltávolodok pár lépést a padtól, majd egy mozdulattal megnyitok egy gargantanát. Amint az átjáró kinyílik, belépek.
- A legközelebbi viszont látásra. - köszönök el, s az átjáró bezárul. De nem örökre.
- Ahogy mondtam, négy nap múlva visszajövök ide, hogy újra találkozhassunk shinigami! - motyogom immáron csak magamnak, s mintha várnám a választ, amit már rég megkaptam...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 7:38 am

-
~Furcsa alakok furcsa találkozása!~


Én meg Rodrigez Therfore vagyok, a 15. arrancar. Igazad van, ez egy jó barátság kezdete. - Mondta el nevét a barátom. Szóval Rodrigez, egy igazi arrancar név, hiszen a legtöbbjük spanyol. Így még szép, hogy spanyol nevük is van. Ahogy a shinigamik több nemzetségűek lehetnek, úgy a legtöbb arrancar spanyol.Ráadásul a 15-s számú hibátlan. Ami azt jelenti, hogy nagyon közel van az espadákhoz. Bár igaz, ami igaz, náluk a számot születés alapján adják. - Most távozok, éppen eleget voltam távol ahhoz, hogy kérdezősködjenek felőlem. Gondolom érted, hogy mire gondolok... Vannak bőven, akik nem nézik jó szemmel, hogy valaki a saját kezébe veszi az akaratát.... - Mondta nekem újdonsült barátom, nem örültem neki, hogy távozik, de a biztonság érdekében nem árt. Minden bizonnyal tőlem is meg fogják kérdezni merre voltam, valamit majd kitalálok. Időközben Rodrigez felállt és kicsit arrébb állt. Nem volt kétséges mire készül, egy gargantát nyit Hueco Mundoba. Én nem törődtem a körülöttünk lévő rendőr és mentőkocsikkal, ám ő végignézett rajtuk. Legközelebb nyilván nem rendezek ilyen kirohanást, de hidegen hagyott az emberek sorsa. - Négy nap múlva ugyan itt, ugyan ekkor. - Mondta nekem Therfor, mintha már évek óta ismernénk egymást. Boldogsággal töltött el ez az érzés. Talán azért, mert ő volt az első barátom, vagy talán azért mert arrancar volt. Nem tudom melyik a kettő közül, de örültem neki. - A legközelebbi viszont látásra. - Mondta nekem, majd távozott. Igen, négy nap múlva egy nagyszerű dolog fog velem történni, ismét. De most jobb lenne keresni egy hollowt és elintézni, majd rákenni az itt történt dolgokat. A biztonság kedvéért nem szeretném, ha kitudódna, hogy én intéztem el a három tagot. Hosszú ideig keresgéltem egy lidércet, de végül csak sikerült találnom. Éppen egy lelket akart volna felfalni, ám most nem volt kedvem megvárni, amíg végez az étkezésével, így kénytelen voltam megmenteni a lelket. Egy shunpoval a lélek elé kerültem, majd a frissen előkapott lélekölő kardommal védtem ki a hollow támadását. Az ellenfelem szája elkezdett vérezni és a fájdalomtól hátraesett. Úgy gondoltam jobb lesz neki megadni a kegyelemdöfést és a fejét levágva végeztem vele. Mivel nem jelent meg a "pokol kapuja", így tudtam, hogy egy örülttel volt dolgom, nem pedig egy életében is gonosz lélekkel. Hátrafordultam és végigmértem a lelket, akit át kell küldenem a lelkek városába. Rövid idő után át is küldtem, majd úgy gondoltam ideje nekem is távozni.
Mikor átértem a Tiszta Lelkek Városába hihetetlen sebességgel rohamoztam meg a szobámat. Tekintve, hogy nem volt kedvem beszélni feletteseimmel ez nem is volt meglepő. A szobámban nem volt semmi meglepő, össze-vissza heverő ruhák, romlott kaják a konyhában. A plafonon pedig vagy három palacsintának indult valami terpeszkedett. Talán holnap rendet csinálok, vagy holnapután, valamikor. A szobámba lépve újabb ruhák a padlón, ám itt nem voltak ruhadarabok. Ám tekintve, hogy itt tároltam a kimosatlan ruhadarabjaimat itt is hatalmas bűz terjengett. sőt valójában az egész házamban, de hát ez van. Nincs kedvem olyan helyen takarítani, ahol napi két órát töltök meg alszok. Na meg titokban reménykedem, hogy a shinigamik egyszer belefulladnak a bűzbe. Minden estre bementem lefürödni, majd az ágyba feküdve megpróbáltam elaludni. Négy nap múlva ...


//Kössz a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 02, 2010 3:49 am

a Mocskosszájú vájzárd és a furcsán előléptetett hadnagy találkozása! *<*


Hajamba beletúrva sóhajtoztam az osztagom béliek kreativitásán, és morogva pakoltam össze a dokumentumokat. Nem lehet igaz, hogy összekeverik! Hogyan dolgozzak így rendesen? Nagy rakás idiótával vagyok körülvéve... >.>
- Csitt! Örüljetek, ha nem küldelek benneteket büntetőmunkára, alja, link népség! - tekintetem a vasvillát is megszégyenítően meredt rájuk, és szemet forgatva hagytam faképnél őket. Meghagytam, hogy mire visszaérek, rendesen csinálják meg, különben gyilkolok... Addig örüljenek, míg jó kedvemben vagyok... idegesítsenek fel, a végén a fogkeféjükkel sikálják ki majd Seiretei wc-it!
A senkai kapu megnyitása fél pillanatba se telt, és a póttest megtette a hatását: teljesen látható egyénként mászkáltam az utcákon. Szívem szerint rohantam volna vissza dolgozni, mivel a munkamániás stréberek táborát erősítettem. Szerencsére itt nem véltem felfedezni senki arcán sem a felismerést követő szemfelcsillanást - csöppet elhíresültem sajátos előlépésemről. Hiába, nem mindenki képes megnyerni egy pókerjátszmát baby dollban, egy teremben, ami kissé kanos 12. osztagosokból áll, ráadásul úgy, hogy közben nem is tud játszani! Tökéletességem fénye át kíván vetülni az ismeretlenségen, és bár nem a megfelelő módon, de kezdek híressé válni. Egy nap talán megállítanak autogrammért... Ki tudja, hová jut a világ! Rolling Eyes
Elegáns nyomorékság sugárzott belőlem, amint azon fáradoztam, hogy ne zuhanjak bele a legelső pocsolyába, mai az utamba került - szokásos lassú tempóm is 40 km/h volt, így hát érthető, hogy miért okozott számomra problémát ezen apró szakadékok kikerülése. Számos ember fogja emlegetni azt a napot, amikor a 12. osztag újdonsült pókerangyala átlépett Karakurába.
Mély sóhajjal vettem tudomásul, hogy táskám valami fogságba esett, és oda sem figyelve, egy erőteljes rántással kiszabadítottam- és ugyanezzel a mozdulattal képen is gyűrtem valakit. Elsőként nem a hevesen morgó alakkal foglalkoztam, hanem a tömérdek nyál forrását kerestem, ami a táskámra került. Meg is találtam a becstelen merénylőt egy kétéves kisfiú személyében. Rámosolyogtam, megsimítottam a fejét, aztán arcomon elbűvölő mosollyal fordultam a vulgáris alak felé.
- Ezer bocsánat, nem akartalak megütni! Az egész csupán véletlenek sorozata...- magyaráztam lelkesen, majd adtam a kezébe egy zsebkendőt, hogy letörölhesse a gyereknyálat a képéről. Aquamarin íriszeimet az arcára szegeztem, és megállapítottam, hogy minden bizonnyal egy pszichopata állattal sodort össze a sors. Igazából egy kis pihenésre vágytam, nem arra, hogy valami trágár állat agyonverjen. Sajátos tulajdonságom, hogy képes vagyok rendíthetetlenül mélyen belemerülni a gondolataimba.
- Van kedved velem tartani? Ha fel akarsz akasztani az első fára, azt egy reggeli után is megteheted, nem? - kérdeztem, aztán elindultam, hagyva, hogy a tömeg magával sodorjon. A kora reggel ellenére még így is egy kis tömeg volt jelen az utcán, és elég súlyos vehemenciával rángatták magukkal a magatehetetlen embert.
- Ami azt illeti, nem ismerem ki magam ezen a helyen. Tudnál ajánlani valami... értelmes éttermet, vagy büfét? - kérdeztem szelíd táskalengetéssel, ugyanis egy gyanús külsejű alak vágyakozva kapálózott utána.
Vissza az elejére Go down
Yamato Katsurou
Vaizard
Vaizard
Yamato Katsurou

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 30
Age : 28
Tartózkodási hely : Mindig máshol :| || Karakura Town
Registration date : 2009. Jul. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te11500/15000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (11500/15000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 12:15 pm

a Mocskosszájú vájzárd és a furcsán előléptetett hadnagy találkozása! *<*

Ismét egy unalmas nap. Ismét kora reggel keltem ugyanis nem tudtam aludni. Miután kikászálódtam az ágyból az utam egyből a cigis dobozhoz vezetet, amiben csak két szál cigi volt. Fél kómában fel se tűnt, hogy ez mekkora probléma ezért kivetem egy szálat és egy szék kíséretében leültem az ablakhoz és kinyitottam. A hideg levegő csak úgy áramlott a túlforrósított szobámba. Szépen lassan meggyújtottam a cigimet majd az ágyra dobtam a gyújtót. Szép kis slukkokat szívtam és közben azon gondolkoztam mit is kéne csinálnom ezen az ismét unalmasnak induló napon. Mint köztudott a Vaizard lakban nem lehet semmi elfoglaltságot találni a gitáromon kívül. Miután eldobtam a csikket szépen, lassan felálltam. Semmit sem siettem el. Minek? Semmi értelme sietnem ugyanis sehol se várnak. A nagy rumli dzsungelen átverekedve magam eljutottam a ruhás szekrényemhez. Kinyitottam és elkezdtem keresni valami rövidebb gatyát és valami jó kis pólót. Miután megtaláltam a kedvenc fekete, térdig érő, fekete nadrágomat és kedvenc halálfejes pólómat úgy döntöttem, hogy itt az ideje a hajbelövésnek. Ez számomra egy külön szertartás ugyanis még a boltba se teszem ki a lábam, hogy ha kócos vagyok. Nem tudom miért… talán azért mert ciki. Aztán meg ki tudja. Miután sikerrel magamra rángattam a rohadt pólómat rájöttem, hogy a hajvasalóm nincs a megszokott helyén, ami azt jelentette, hogy ismét túrhatom át az egész kibaszott szobát. A hajbelövésnek ez volt a legutálatosabb része ugyanis ilyenkor olyan helyen találom meg ahol eszem ágába se juta az, hogy megnézzem. Múltkor az ágyam alatt volt, de most még ott se találtam. Kezdtem pánikba esni mikor megláttam a kis villás dugóját a gitár mögött. Lassan, de biztosan elindultam a gitár felé, hogy megnézzem mi is van mögötte. Imádkoztam, hogy a tüzes vas legyen az, de amikor odaértem szomorkodva kellett látnom, hogy az csak a kibaszott erősítőnek volt a kurva kábele. Már az őrület határán voltam mikor megfordultam és azzal a lendülettel pofára is estem ugyanis valami beleakadt a lábamba.
- Mi a jó büdös kurva anyád volt ez?!- Kezdtem el ordibálni. Az őrület át vette rajtam az uralmat így kb. tíz percig ordítoztam és csak az után néztem meg, hogy mibe is akadt bele a lábam. Szépen lassan néztem, hogy mi az. Lábamat felhúztam és megfogtam a kábelt, amiről felismertem, hogy minek is a kábele. Egy erőteljes rántással kirántottam egy ruhakupac alól a hajvasalómat. Úgy vigyorogtam, mint egy pedofil a babazsúron… Ez a hajvasaló volt a mindenem. Ha elromlana nem is tudom, mit csinálnék magammal. Az is lehet, hogy zsákot húznék a fejemre. Miután bedugtam és vártam, hogy elérje a kellő hőmérsékletet pár egyszerű húzással ki is egyenesítettem göndör fürtjeim. Miután minden megvolt felkaptam a lábamra a tuti kis tornacsukámat majd az egyik székről lekaptam a bőrkabátom és a kardom. A kardomat a kabátom alá rejtettem. Már a szobám ajtaját nyitottam volna ki mikor eszembe jutott a cigi. Visszafordultam és villámgyors léptekkel indultam el az ágyam melletti kis szekrényhez, aminek a tetején ott volt a cigis doboz, amiben csak egy szál cigi volt, de ezt tulajdonképp nem is figyeltem. Miután ezt az isteni adományt és a gyújtómat is összeszedtem elindultam kifelé a konyhába. Útközben jutott el a tudatomig, hogy tulajdonképpen milyen korán van ugyanis még senki se ébredt fel rajtam kívül, vagyis lehet, hogy már valaki ébren van, de egyikkel se találkoztam. A konyhában nem nagyon voltam otthon ezért nem s akartam elkezdeni főzni... Ha én nekikezdenék a főzésnek, akkor biztos, hogy felrobbanna az egész Vaizard lak. Kaja reményében téptem fel a hűtőt, de szomorúan kellett látnom, hogy semmi kész ehető kaja nem volt. Ez azt jelentette, hogy most már tényleg sétálni fogok. Indulás előtt még készítettem egy kis koffein bombát, amit egy húzásra meg is ittam majd indultam is egy jó kis bolt felé. Már a forgalmas utcákat róttam és el is szívtam az utolsó szál cigimet mikor tisztázódott bennem, hogy elfogyott a nikotin rudacskám.
- A jó kurva anyádat basznád szájba te tetves kurva, hogy rakjanak, oda ahova én gondolom, bazdmeg… - Kezdtem bele az őrjöngésembe az utcán. Pár ember felém fordult, hogy mi a fene bajom van, de ekkor szépen elküldtem őket a jó kurva anyukba. Tudtam, hogy megbántottam őket, de örüljenek neki, hogy a nagy őrjöngés közepette nem rántottam elő a kardomat és kezdtem el kaszabolni az útba levőket. Pár ember fellökése után elérkeztem egy bolthoz ahol csak cigit tudtam venni kaját nem. De legalább a cigi hiány megoldottam. Amint kiléptem a boltból téptem is le a dobozról azt a kurva fóliát majd kinyitottam és kikaptam egy szálat majd meggyújtottam és egy slukk után rájöttem, hogy mennyire megnyugodtam. Már a szűrőjénél tartottam mikor megéreztem egy közepes lélekenergiát. Ez feldobott ugyanis elég rég harcoltam… Már nem is tudom mikor. Gyorsan akartam odaérni, hogy én legyek az első és ne valami shinigami. Mikor megékeztem boldogan láttam, hogy egy arrancarral lesz dolgom. Nem aggódtam. Egy ilyen huszadrangúval egy perc alatt elbánok, de most ki akartam élvezni a harcot. A kabátomat leraktam az egyik ház falához majd a zanpakutommal a kezemben elindultam az arrancar felé, aki egyből észrevett. Az meglepett, hogy nem egyből támadt. Talán tudta, hogy nem shinigami vagyok? Mondjuk nem nehéz rájönni ugyanis nem shinigami egyenruha van rajtam. Csak azután rontott nekem miután felmérte a helyzetet. Meg kell mondani elég gyenge volt. Egyszerű mozdulatokkal hárítottam a támadásait.
- Most nem tudom, hogy röhögjek vagy nevessek azon, hogy ilyen gyenge vagy te pöcs. - Mondtam majd eleresztettem egy sátáni mosolyt. Az volt a célom, hogy felidegesítsem. Általában minden ellenfelemmel ezt teszem, mert akkor nem figyel oda és csak támad és belead mindent. A tervem bevált olyan ideges lett, hogy csak, na. Így legalább an egy kis kihívás a dologban, vagyis azt hitem. Az ütései ugyan olyan gyengék maradtak, vagyis nem egy kicsit erősebbek lettek, de ez még mindig kevés volt ahhoz, hogy megsebezzen. Az egyik támadása elől el shunpoztam és elvetem egy szál cigit és meggyújtottam. Ez most kivételesen nem az idegesítésére volt, hanem arra, hogy jól érezzem magam ugyanis így elég unalmas volt a harc. Egyre unalmasabb volt, hogy próbálkozott így elhatároztam, hogy megmutatom, hogy mi is az igazi erő. Előhívtam a maszkom, aminek köszönhetően majdnem a kétszeresére ugrott a lélekenergiám és nekirontottam. Nagyon meglepődött és megijedt. Tudta, hogy itt a vég. Nem is védekezet. Kardom úgy vágta ketté mintha vajból lenne. A csontokat elkerülte a vágás, de így is vége lett. Még a támadás befejezés előtt levettem a maszkom nehogy megjelenjen itt valami shinigami vagy valami más. Miközben elszívtam a cigit a részecskéit néztem amint eltűnnek a nagyvilágban. Nem is étem, hogy miért öltem meg. Ő is hollow volt még anno és én félig hollow vagyok és félig shinigami azaz teljesen vaizard. Lehet, hogy most a shinigami énem cselekedett. Nem érdekelt. Minek sajnáljak meg egy ilyen semmirekellőt? Még meg se izzasztott meg semmi. Szánalmas… és Aizen ilyenekkel veszi körbe magát… vajon milyenek lehetnek az Espadak? Jó lenne találkozni velük. Kíváncsi vagyok rá, hogy ők milyen erősek. Ezek a gondolatok kavarogtak a fejemben miközben visszaraktam kardomat a tokjába majd a hátamra és felvettem a kabátom. Ekkor jutott eszembe, hogy miért is indultam…~ kell, valami kaja nehogy éhen pusztuljak.~ Gondoltam majd elindultam keresni egy olyan boltot ahol kaját is lehet kapni. Tíz perc séta után megálltam egy boltnál. Nem volt a legtisztább, de a célnak megfelelt. Benyitottam és elindultam keresni valami kaját. Nem kellett sokáig keresnem. Vettem valami kenyér félét, ami egész jól nézet ki majd elindultam egy sétára. Semmi kedvem nem volt visszamenni a Vaizard lakba. Mit tudnék ott csinálni? Semmit. Maximum idegesíteném a többieket a gitározásommal. Egész kis tömeg volt már az utcákon és elég sokan nézegetek. Szerettem feltűnést kelteni a kinézetemmel, de most nem voltam olyan állapotban, hogy megbámuljanak. Miután rajtakaptam egy férfit, hogy bámul kicsit ideges lettem. Nem értem mi olya furcsa most rajtam a hajamon kívül? Semmi olyat nem vettem fel, ami miatt így meg kell bámulni. Megfordult a fejemben, hogy odamegyek a bámészkodókhoz és nagyon csúnyán beszólok nekik, de annak sincs semmi értelme.. Maximum magamra haragítom, őket aztán majd jön a família „bosszút” állni, azért mert kicsit durván kértem meg arra a taj paraszt geci kis pöcs csávót, hogy ne nézzen már ennyire. Hátranéztem, hogy megvizsgáljam, néz e még valaki. Megkönnyebbülésemre már senki se nézett. Visszafordultam és ekkor olyan dolog történt, amire nem számítottam. Valaki pofán baszott egy táskával, ami ráadásul még csulás is volt.
- Ó, hogy a kurva élet baszna meg, hogy nem tudsz jobban odafigyelni! Hogy a holló játsszon a szemeiddel, bazdmeg.- Fakad ki belőlem és meg se néztem, hogy ki is volt a tettes. Kicsit ideges lettem ugyanis nem volt mivel letörölnöm azt a kibaszott csulát a pofámról.
- Ezer bocsánat, nem akartalak megütni! Az egész csupán véletlenek sorozata...- Hallottam egy női hangot. Először azt hitem, hogy egy pasi volt, akinek nem tetszik a kinézetem.
- Aha, én meg Michael Jackson vagyok. - Mondtam röhögve majd elfogadtam a zsepit és letöröltem az arcomról a nyálat. Sokkal jobb érzés volt, hogy már nem volt az arcomon az a rohadt, tetves meleg folyadék ><. Kicsit elszégyelltem magam, hogy így beszéltem egy nővel ezért gyorsan bocsánatot is kértem majd vártam hátha akar még valamit.
- Van kedved velem tartani? Ha fel akarsz akasztani az első fára, azt egy reggeli után is megteheted, nem? – Kérdezte majd belépett a tömegbe és hagyta, hogy magával sodorják. Mivel nem akartam még bukóbbnak tűnni utána mentem.
- Szívesen megyek veled. Nyugi nem akasztalak én fel sehova… csak egy kicsit ideges lettem, de már lenyugodtam. - Mondtam ezt is vigyorogva. Milyen fura, hogy most ilyen vigyorgós vagyok. Lehet, hogy többet kéne találkoznom vele? Ilyen jó hatással lenne rám?
- Elnézést, de megkérdezhetem a nevét?- Ezt a kérdést kicsit félénken tettem fel. Még soha nem beszéltem így lánnyal ráadásul rossz ponttal indítottam a káromkodás miatt.
- Ami azt illeti, nem ismerem ki magam ezen a helyen. Tudnál ajánlani valami... értelmes éttermet, vagy büfét? –Kérdezte táskalengetés közben. Eleinte nem értettem, hogy miért lengeti a táskáját, de aztán megláttam egy gyanús alakot és odamentem hozzá.
- Na, idefigyelj te gumiszökevény. Ha még egyszer szemezel, azzal a táskával esküszöm, beleépítelek a járdába. - Mondtam kicsit idegbeteg hangon majd gyorsan a hölgyeményhez siettem.
- Ami az éttermet meg a büfét illeti, nos, szerintem jó sokáig kell keresgélnünk ugyanis ezen a téren nem igazán, vagyok otthon. - Mondtam majd eleresztettem egy szégyenlős mosolyt és vártam a reakcióját. ~Nem rossz csaj. Lehet, hogy be kéne próbálkoznom nála?~ Gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:53 pm

a Mocskosszájú vájzárd és a furcsán előléptetett hadnagy találkozása! *<*


Úgy tűnik, enyhén szociopata alakkal sodort össze a sors, és mégsem! Lelkiismeret furdalása azért van, mert olyan kedvesen beszólt nekem, amiért mást már felkentem volna a falra. Mindez jelenleg csak azért nem volt lehetséges, mert Karakurában voltam, ezen kívül nem kívántam felfedni a kilétem! Elvégre is bár valóban elbűvölő személyiség vagyok , modoromban nem lehet találni semmi kifogásolhatót- mégsem mondhatom el, hogy hadnagy vagyok. Valószínűleg a bolondok házába kerülnék rövid úton... Ugyanakkor nem tudtam mgfeledkezni arról a lélekenergiáról sem, ami a férfiból áradt. Roppantul emlékeztetett valamire, csak nem jutott eszembe jelenleg, hogy mire. Igen, valószínűleg kezdem túlterhelni csodálatos memóriámat, ha egy ilyen apróságra nem emlékszek. Ez nem sokáig mehet tovább, hiszen ha ez így folytatódik, a végén még eltörpül a ragyogásom, és akkor mi lesz a világgal? Nélkülözhetetlen vagyok Seiretei számára... Egy valóságos csoda, amely a földre szállt, hogy felkarolja azt! Hiszen ha az esze elhanyagolható tényező lenne- pedig nem az, akkor számon kellene venni szépségemet! Nem kerüli el figyelmem, hogy hány szempár szegeződik rám, mikor mérhetetenül kecsesen elsiklok egy-egy folyosón. Jókedvemen csak erősít az a tudat, hogy tisztában vannak vele: sohasem kaphatnak meg. ráadásul a férfiak valami nevetséges okból rettegnek náluk okosabb vagy éppenséggel erősebb nővel randevúzni. Hiába, akkor felébredne bennük a kisebbségi komplexus, és rájönnének, hogy sokkal szerencsétlenebbek, mint a nők... De ezen elmélet már évtizedek óta vita tárgyát képezi a két nem között, és akármennyire is ajnálom a megállapítást, még hosszú ideig ez az állapot fog fennmaradni.
Figyelmem a rablóra irányul, akinek nadrágján gyanús folt jelent meg az előbbi alak vállmarkolásától. Igazán impozáns védelmező kísérlet, emelem kalapom! arcomon bűbájos mosollyal köszöntem meg akcióját, mely szerint azért gond nélkül elintéztem volna a szerencsétlenjét.
- Kuroi Seiun a nevem. Téged hogy hívnak? - fontam karba a kezemet, majd elindultam. Közben azon törtem a fejem, hogy kicsoda az a michael jackson. Nem ilyesfajta ismeretek megszerzésével múlattam az időmet, mint az látható is volt. Végül arra a meghatározásra jutottam, hogy nyilvánvalóan egy transzfesztita énekesnő, aki szabadidejében embereket támad meg az utcán. Elmagyarázhatnám, hogy hogyan jutottam erre a megállapításra, de túl hosszú ideig tartana, és nem valószínű, hogy sokan felfognák az én csodálatos zsenialitásomat. Számtalan alkalommal értelemzik félre az én csodálatosságomat, és a balgák még kétségbe is vonják mennyei származásom! Hiszen elegendő visszagondolni a pókerpartis öltözékemben elért hatásra, hogy önbizalomhiányom ismét eltűnjön a semmibe. Annyi randevú-kérő pokollpkét még soha életemben nem kaptam, mint az azt követő néhány hétben. Sebaj, legalább volt min gyakorolnom a Hadou 04-et! Surprised
Belekaroltam alkalmi étkezőpartnerembe, mivel nem kívántam elszakadni mellőle - a tömeg sodrása egyre erőtejesebbé vált. Ezért nem járok én az emberek közé, igen... Még azonnal a rabjaimmá válnának! Twisted Evil
- Esetleg van valami javaslatod, hogy mit együnk? Gondolom, mire elérünk valahová, alaposan megéhezünk...- mosolyogtam, majd rápillantottam a szütyőmre. Legalább még megvolt...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 09, 2010 5:05 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=

Ismét egy átkozottul unalmas reggel, amikor az istenverte nap fényére kelek fel. Biztos voltam benne, hogy ennek az égitestnek nem titkolt célja, hogy kisüsse a szememet. A fényének erőssége elég volt ahhoz, hogy felébresszen, de hogy a szemem kiégjen, na azért ahhoz több kell. Még pihentem volna egy-két óra hosszát, ha nincs ez az átkozott fénylő akármicsoda, ám így hiába védtem a szememet a párnámmal nem bírtam visszaaludni. Nagyjából öt percnyi küzdelem után, úgy döntöttem nekikezdek az újabb reggeli háborúnak.
A zuhany kivételesen könnyen ment, sehova nem vertem be a fejem, mi több a törölközőm is megtaláltam. Felélénkülve ezen a dolgon egyik kedvenc dalom dallamát fütyörészve indultam meg a konyha felé. A konyhában azonban elkezdődött a háború.
Amint megtettem az első lépést megbuktam valamiben, aminek következtében a fejemet beverve előre estem. Megnéztem, hogy miben buktam fel, majd meglepve vettem észre, hogy a tettes egy kis emlősállat volt, egy kis macska. Minden bizonnyal este lóghatott be, az ablakomon keresztül és ide fészkelte be magát. El akartam volna kapni, az előző bűncselekedete miatt, ám gyorsabb volt, így egy ugrással az asztalon termett.
Hosszú ideig kergettem, mikor végre az ablakomon keresztül távozott. Fellélegeztem, amikor végre eltűnt az alakja. Túl korán örültem, ugyanis amit maga után hagyott, az nem volt más mint három törött tányér, két üvegpohár maradványai, továbbá az egyetlen vázám cserépdarabkái és a benne tárolt virág széttépázva, továbbá még a kanalaim is a földön hevertek a villáimmal együtt. Sajnos esélye se lett volna belefutni a késbe, így kicsit elszomorodtam. Végül nekiálltam feltakarítani a cuccokat, majd fél óra múlva végeztem is.
Ez a reggel is a szokásos balszerencsével indult. Elég fáradt voltam, ahhoz hogy el se gondolkodjak azon, mit csináljak reggelire, inkább a szobámba mentem egy normális ruháért. Ismét a szokásos ruhámat vettem fel. Miután felöltöztem rögtön az ebédlő felé indultam, ahol szerencsére kaptam is reggelit. Talán azért, mert így biztos nem égetem szét az osztag épületét, talán pedig a rangomnak köszönhetően. Minden esetre megettem azt a valamit, amit ők reggelinek hívtak és távoztam. Nem sokkal volt jobb az én kosztomnál, de ezt legalább meg lehetett enni. Az én "vegyi fegyvereimet" nem igazán nevezném ehetőnek.
Az evés után elgondolkodtam mit is csináljak ma. Elgondolkodtam azon, hogy esetleg megismerkedjem egy-két társammal vagy, hogy segítsem az osztagom kutatásait. Végül inkább úgy döntöttem edzek egy kicsit és meglátogatom a jó öreg Karakurát.
El is indultam egy megfelelő helyet keresni, majd rövid időn belül meg is találtam az edzőtermet és elkezdtem edzeni a testemet, majd pedig a kardommal hadonásztam egy kicsit, utána pedig a kardom lelkével társalogtam. Az edzés úgy két órán át tartott, majd az egyik felettesem vette észre, hogy nem az egyenruha volt rajtam. Én ezek után azt hazudtam, hogy hazamegyek és átöltözöm.
Szerencsére a lakásom épp a senkai kapuhoz vezető útra esett. Így végül is nem tudta eldönteni, hova is tartok. Úgy, ahogy voltam elindultam a kapuhoz és át is léptem rajta,ahol megcsapta az arcomat a Karakurai szél.
Egy mozi előtt álldogáltam, egyedül és láthatatlanul, azt sem tudva, mihez is kezdjek.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 09, 2010 6:38 am

~~=Találkozás egy shinigamival.... egy SHINIGAMIVAL?!!=~~

Reggel korán keltem, legalább is a szokásos dél körüli órához képest korán. Egy ideig tétlenül köröztem a szobámban, mígnem a pici fejecskémbe nem született meg az ötlet, hogy mihez kezdjek magammal. Felkapva a magazint amit pár napja eltulajdonítottam, igen így volt. Nem lehet azt mondani, hogy loptam, hisz nem este történt és nem vették észre és a rendfenntartó erők sem üldöztek utána. Szóval azt magamhoz véve a fürdőszobába mentem. Kellemes hőmérsékletű vizet engedtem a fürdőkádba, azután egy kis ideig elsüllyedtem benne. Miután kobakom és mellső végtagjaim kibukkantak a víz alól lassan kezembe vettem a szerencsémre vízállónak tűnő magazint. Mire nem képesek manapság az emberek. *.* Olvasgatni kezdtem. Sok olyan dolog volt benne amit cseppet sem értettem, de a képek azok jók voltak. Tetszettek a ruhák. Ruhák... ruhák... szöveg... szöveg... szöveg... és nincs több szöveg. Mondhatni "kiolvastam" a magazint, így mivel több hasznát nem vettem csak könnyedén kihajítottam a fürdőszoba ajtaján. Tényleg nyitva hagytam az ajtót... habár a szobám ajtaja úgyis zárva van, meg ha valaki megpróbálna így is bejönni az rövid úton darabokban távozna. Hozzám ugyan egy perverz állat se merjen bejönni mikor fürdök. Legalább ezt az egy pillanatot szenteljék meg. Ezután az orromig elmerültem a vízben. közben azon gondolkodtam, hogy valamikor el kéne hagyjam a szobám nyújtotta menedéket és meglátogatni Cephalus-samát. Valami ajándékot is kéne vigyek, ha már ennyire késésben vagyok.
-Ajándék!
Kiáltottam fel és rögtön két lábra álltam a kádba, ez nem is lett volna rossz alapjába véve, csak a közben elvándorolt szappan sikeresen a talpam alá került. Pillanatok alatt elvesztettem az egyensúlyomat és visszazuhantam a kádba. Fejemet fogva kászálódtam ki a kádból és szárítottam meg magam ahogy tudtam, majd felöltöztem. Azt még mindig nem tudtam, hogy most honnan a fenéből szerzek ajándékot. Gondolkozz... gondolkozz... gondolkozz... Kis idő múlva megjelent a fejem felett az égő villanykörte. Vagy legalábbis gondolom, hogy ott volt, én nem láttam. A lényeg az, hogy rájöttem, hogy hol szerezhetek megfelelő ajándékot. Karakurában. Nem is tétováztam. A plüssök közül melyek a szobám állandó jellegű díszei és lakói nagy nehezen sikerült előszerketálnom a táskámat és a könyvecskémet. Ezek örök felszereléseim. Ezután még az ágy alól kiszedtem a kardomat, hogy ha netalántán be kell jutni valahogy, akkor legyen mivel és már indultam is. A szobámban nyitottam a gargantát sietségemben és máris a város utcáján találtam magam. Már csak egy megfelelő boltot és benne a megfelelő ajándékot kéne megtalálni. Az utcán való futás közben azon gondolkodtam, hogy vajon mit vehetnék az espadanak. Az embereket kerülgettem, ám a hirtelen megjelenő fiú igazán nem számított tényező volt és sikeresen beleszaladtam.
-Gome....masai....
Mondtam a földön ülve és felnézve a fiúra. Valami furcsa dolog miatt, a környezet már nem hatott az érzékszerveimre, miközben végignéztem rajta. Mikor a kardját észrevettem viszont ijedten ugrottam hátra.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 09, 2010 7:18 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=

Érkezésem után nem sokkal egy kis baleset is történt. Belém jött egy lány, egy siető és csinos hölgy. Miután ütköztünk ő hátraesett, ám én csak kicsit meginogtam és nagy nehezen sikerült visszanyernem egyensúlyomat. Mire visszanyertem egyensúlyom a hölgy még a földön feküdt. Felé fordultam, mire ő bocsánatot kért. Ezek szerint lát. Tehát egy olyan személlyel van dolgom, akinek magas a lélekenergiája. Ha szerencsém van, akkor talán egy "tökéletes". Bár nem régen találkoztam Rodrigezzel, nem hiszem, hogy ilyen hamar ismét rám találna a szerencse, hogy civilben bírjak beszélni egy hiba nélkülivel. Gondolataim után, azt vettem észre, hogy a nő gyorsan felpattant a földről és hátraugrott. Ha már ő végigmért engemet, én is megtehetném ugyanezt. Gondoltam, majd szememmel végigtekintettem a leányon. Hosszú fekete haja volt, ami a derekáig ért. Vérvörös szeme volt, ami nemrég még rajtam tekintet végig. Úgy gondoltam bármivel is legyen dolgom, jobb lesz, ha először elnézést kérek. Egy ilyen szép teremtés ne tartson bunkónak, legalábbis én így szeretném.
- Elnézést kérek az előzőért, nem kell bocsánatot kérnie, az én hibám, hogy ilyen hirtelen bukkanok fel. - Mondtam neki egy mosollyal az arcomon. Elgondolkodtam, vajon mitől is kezdhetett el hátrálni. Végignéztem magamon, majd észrevettem, hogy a kardom az oldalamon lifeg, ami nem túl kecsegtető senki számára sem, hiszen mind a boutnok, mind pedig az arrancarok ellenségnek számítanak, nem kevésbé a quincik. Bár, ha nálam van ez a bizonyos eszköz, akkor nem mindig kell félni, hiszen nem vagyok átlagos halálisten. Gondolkodás nélkül kihúztam a kardot a hüvelyéből és leraktam a földre, majd óvatosan arrébb rúgtam. - Fegyvertelen vagyok, remélem kicsit megnyugodtál. A nevem Hosijo Ren és csak, hogy tudd, egyik legfontosabb célom, hogy csatlakozzam Aizen seregéhez. Ha nem hiszel nekem,. - Kicsit elgondolkodtam, mégis mit keres itt, eme csodás nő. Talán egy küldetést kell végeznie, vagy Therforehoz hasonlóan ő is csak itt piheni ki fáradalmait. Bár, ha pihenni jött volna, akkor nyilván nem futkosna össze-vissza. Vagy ha esetleg nem arrancar, akkor valószínüleg itt él és nincs is semmi meglepő vagy különleges itt létében Hogy a hölgy még jobban megbízzon bennem hátraléptem két lépést, így ha harcra kerülne sor, akkor hatalmas előnye lenne. Bár őszintén remélem, hogy nem kell eme gyönyörű teremtényt megtámadnom. - Egyébként szabad megtudnom gyönyörűséged nevét? - Bókoltam az újonnan megismert leányzónak. Teste nem volt túl nagy, sőt egész kicsi volt hozzám képest, testalkata átlagos volt.
Vissza az elejére Go down
Eliziana Aberquero
Espada
Espada
Eliziana Aberquero

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 167
Age : 112
Tartózkodási hely : Hueco Mundo
Registration date : 2010. Jun. 22.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Quinta Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te21950/30000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (21950/30000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 09, 2010 8:20 am

~~=Találkozás egy shinigamival.... egy SHINIGAMIVAL?!!=~~

Látszik, hogy rossz harcos lennék. Más nem bízna ennyire mások szavába és hiszékeny sem lenne ennyire mint én voltam, hogy ilyen könnyen bedőltem a fiú nyájas beszédének. Majd először megijedtem, hogy tényleg harcra kerül a sor hisz előhúzta a kardját. Ezután meglepett, hogy eldobta a fegyvert.
-Nem kéne így bánnod egy fegyverrel. Nem éri meg. Ha nem akarsz harcolni azt szépszerével is elmondhatod, hiszek neked. Ha nem tévedek shinigami vagy... és akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog a kardodnak, hogy így eldobtad.
Szakítottam félbe a neve után, majd lenyugodtam kissé és elkezdtem lepallni a ruhám, hisz úgy látszik itt nem takarítják az utcákat. Közben elengedtem a fülem mellett a dezertálással kapcsolatos mondatot. Soha sem szerettem azokat akik nem képesek valahol megmaradni és elmennek máshova.
-Eliziana Aberquero... de hívj Elinek, mert hanem lehet, hogy felnyársallak...
Sóhajtottam... valamiért nem tetszett ez a túl nyájas beszéd nekem. És az sem ahogy végigmért. De nem baj, úgyis érdekel, hogy hogy nézhet ki egy shinigami szeme és ha így folytatja akkor meg is fogom nézni. Meg az egyik plüssömnek úgyis hiányzik az egyik szeme. Mondjuk varrni nem tudok, de majd megkérem Cephalus-samát ő biztos örömmel varja fel majd a szemet. Egyrészt, mert úgy hallottam, hogy szeret varrni, másrészt mert egy shinigami szeméről van szó.
-És téged, hogy hívnak?
Mivel nem szeretem ezért nem is vagyok képes nyájas beszédre. Kedves tudok lenni, de nyájas nem. Azt meghagyom azoknak akik képesek rá és akik előbb utóbb darabokra szakadnak, ha túlzásba viszik nálam...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Eliziana_Aberquero
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 14 Cl0te5000/10000Karakura Town utcái - Page 14 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 EmptyPént. Júl. 09, 2010 9:15 am

~~=Ismét találkozom egy arrancarral ... nem is akármilyennel, egy arrancarlányal ^^~~=

Miután kérdésemre válaszolt a szemrevaló nőszemély, elárulta, hogy hívjam inkább csak Elinek. Végül is elég hosszú neve van, az Eli sokkal rövidebb és aranyosabb is. Talán egyik ismerőse kérhette meg, hogy rövidítse le a nevét, mert így nehéz kiejteni vagy valami. Mondjuk ez az Eli nem is hangzik rosszul, sőt mondhatni tetszik. Mondtam magamnak, miközben lélekben többször is mondogattam a nevét. Időközben rákérdezett az én nevemre is. Biztos azért nem hallotta, mert épp akkor szakított félbe. De végül is nem baj, legfeljebb kétszer mondom el.
- A nevem Hosijo Ren, egyébként szabad megtudnom, hogy szerény szépséges személyed egy arrancar, ugyebár, ha nem tévedek? - Kérdeztem a beszélgető partneremet, majd közelebb sétáltam hozzá. Úgy gondoltam, most már megbízik bennem, így felvettem a kardomat és visszaraktam a tokjába. - A kardom lelke miatt nem kell aggódnod, nem sértődékeny fajta. - Árultam el a szép lánynak, miközben a kardomat visszahelyeztem. Jobban végigmérve a hölgyet, azt vettem észre, hogy egész nagy kosara van. A felsője emiatt kissé ki is dudorodik, ám gyorsan le kellett kapnom a gömböcskékről a szemeimet, nehogy megsértődjön a finom hölgy. A legtöbb fiatal lány, ugyanis nem szereti, ha azon részét nézegetik. Bár, ahogy magamat ismerem, épp elég időt adtam arra, hogy észrevegye, mit is nézek. Minden esetre próbáltam megjátszani a "szép angyal, jó angyal" srácot. Több-kevesebb sikerrel. Inkább még közelebb mentem a csajhoz, olyan közel, hogy alig volt húsz centi a fejeink között. Így volt alkalmam megcsodálni gyönyörű vörös szemeit. Időközben egy kis szellő meglegyintette mindkettőnk haját. A rövid vörös hajam fürtjei össze-vissza kócolódtak, amíg az ő hosszú fekete haja eltakarta az egyik szemét. - Amúgy szabad megkérdeznem, mit keres itt? Hátha tudok segíteni. - Mondtam a leányzónak, olyan hangon, mintha olyan szuperül ismerném ezt a helyet. Kicsit elgondolkodtam, vajon tényleg bírok rajta segíteni, hiszen egy idő után biztos észreveszik, hogy eltűntem, az pedig nem lenne jó, ha felismernének vele együtt. Már több mint száz éve, hogy éltem, így nem lenne csoda, ha nem ismerném ezt a helyet, hiszen rengeteg átépítés történhetett életem óta. Miközben a lánnyal szemtől szembe álltunk a szívem hevesebben vert. Talán azért, mert már az utolsókat rúgja, mert elfelejtetem meginni a reggeli kávémat, vagy pedig azért, mert ez a nő a nagy melleivel bejön nekem. De talán olyan érzéseket táplálok iránta, amiket nem csak a testi adottságainak köszönhet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-