-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 4:31 am

-=Karakura Találkozás=-

Érdeklődve figyelem, ahogy a kölyök bevesz egy lélek-helyettesítő kapszulát, s immár shinigami egyenruhában feszít előttünk.
~Áhh, ahogy gondoltam... Szóval tényleg halálisten.~ - gondolom, miközben elmosolyodok és újabb cigarettára gyújtok rá.
- A nevem Kamimaru Iratuza , shinigami helyettes vagyok. - válaszol az előbb feltett kérdésemre. A Zanpakutuoja eléggé nagydarab, valószínűleg egyfolytában shikai formában van. Hirtelen ezeket a következtetéseket vonom le. - Nos remélem ez elég érdekes volt de nem akarom se azt hogy elvigyetek sem azt hogy bármi hátrányom származzon ebből , csak Karakurában irtom a hollowokat akik idetévednek ... azokból is csak a kisebb fajtát mert a nagyobbak szétcsapnak ... nem vagyok annyira jelentős hogy bármilyen jelentés készüljön rólam.
- Öhh... Jelentés? - kérdezek vissza, majd értelmes fejjel Aya-chanhoz hajolok. - Miről beszél ez a kölyök? Nem sok kedvem van papírokat tologatni...
Eközben a lélek-helyettesítő elviszi a fiú testét. Hirtelen megrezzen a teló a zsebemben. Előkapva látom, hogy nem messze innen egy hollow kezd épp alakot ölteni. Vigyorogva teszem el a szerkezetet és társaimra pillantok.
- Úgy tűnik akció van kilátásban... Iratuza, igaz? Mint helyettes shinigaminak követned kell a felettesed, vagyis az én, parancsaimat. - fordulok a fiúhoz, miközben gonosz mosoly jelenik meg az arcomon. - Nos, a parancs a következő... Kis szint felmérés. Szeretném, ha segítenél nekünk elintézni ezt a lidércet.
Mondom, majd eldobom a csikket és meg se várva a válaszát futásnak eredek. Egy villámtánc után máris az egyik ház tetején vagyok. Körülnézve látom, hogy az utcától pár száz méterre, egy parkban, épp materializálódni kezd egy hollow.
- Ne maradjatok le! - kiáltok hátra, s egy shunpo után máris eltűnök.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 8:03 am

°.° Karakura Találkozás °.°

~ Jééé! Shinigami egyenruha! Ezek szerint biztosan shinigami...
Gondoltam, mikor megláttam a shinigamik által hordott egyenruhát a fiún. Szép emlékeket hozott vissza, hiszen egykor én is az voltam. Kicsit bambán figyeltem az eseményeket, és hallgattam a fiú kicsit hosszú előadását.
- Ne tőlem kérdezd... Én ugyan úgy nem értem, mint te. Ha jól emlékszek, utoljára 150 éve végeztem utoljára papírmunkát... És őszintén szólva nem is hiányzik.
Mindig is utáltam papírmunkát végezni, és ha lehetett, mindig a hadnagyra, vagy a legközelebbi balekra sóztam a munkát, én pedig vidáman sétálgattam valahol Soul Societyben. Hirtelen azonban valami rezegni kezdett a zsebemben. Gyorsan elkezdtem kotorászni, és egy különböző dolgokkal díszített telefont emeltem ki belőle. Mikor felnyitottam, láttam, hogy egy hollowot jelez a közelben. Unottan visszacsúsztattam a nadrágom oldalzsebébe a telefont, majd egy nagyot sóhajtottam.
- Úgy tűnik akció van kilátásban... Iratuza, igaz? Mint helyettes shinigaminak követned kell a felettesed, vagyis az én, parancsaimat.
Fordult Yuusuke-kun a fiú felé, huncut mosollyal.
- Nos, a parancs a következő... Kis szint felmérés. Szeretném, ha segítenél nekünk elintézni ezt a lidércet.
Mondta, és már el is tűnt, hogy aztán az egyik közeli ház tetején jelenjen meg.
- Jaaaaj azért megvárhatnál Yuusuke-ku~n!
Nyavalyogtam, miközben egy shunpoval én is felsiettem mellé, és már mentünk is tovább, remélve, hogy Iratuza-kun utánunk jön.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 9:36 am

[Karakura Találkozás]

* Mivel neki nem volt meg a shunpo ezért manuálisan ugrált a háztetőkön és közben remélte hogy utoléri őket ... a villámlépés amit shunponak hívunk nem volt ismert dolog számára de azért
lélekenergia beazonosítás vagyis a nagy lélekenergiák gyönge észlelése még ment neki ezért még tudta követni őket ... a Zanpakuto a hátán.*
- Ez hihetetlen egy hollow futkározik kinn a városban és én nem érek oda időben .
* gondolta és közben simán ugrált továbbra is ... a saját kis lélekenergiájával csoda ha tudott volna egy lidércet megérezni még ha az csak két háztömbnyire lett is volna.*
- Héj merre vagytok ?
* kérdezte mert a fickó azt mondta valamilyen felmérést akart végezni , viszont ő nem volt egy rendes bejegyzett shinigami ezért a parancs dolgot nem értette.
Nos mennie kell ettől függetlenül , ha ezek most nem akarják megölni a hollowot kénytelen lesz ő erre.
Ezzel a gondolattal haladt tovább .*
~ Öcsém mibe csöppentem már megint , ez nekem nagyon megy. Nyugalom Iratuza ezek csak kinyíratnak egy hollowot aztán eltűnnek és vissza sem jönnek többet.~
* gondolta és tovább haladt ezzel a gondolattal..*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyPént. Márc. 06, 2009 3:33 am

-=Karakura Találkozás=-

Örült sebességgel közeledtem a park felé. Aya-channak nem esett nehezére, hogy felvegye velem a versenyt, viszont Iratuza igen csak lemaradt.
~Még az alap kiképzést se kapta meg?~ - gondolom csodálkozva, miközben megállok az egyik közelebbi épület tetején. ~Szerencséje van, hogy eddig még nem intézték el...~
Eközben a hollow még mindig a parkban garázdálkodik. Hál' istennek a legnéptelenebb környéket választotta. Percek telnek el, s a helyettes shinigami még sehol.
- Héj merre vagytok? - hallom meg a kiáltását, valószínűleg csak pár utcával van lemaradva. Gondterhelt fejjel sóhajtok egyet, majd visszafelé veszem az irányt.
~Nem igaz... Miért nekem kell csinálnom mindent?~ - panaszkodok, miközben shunpommal haladok visszafelé, alig teszek meg pár métert, amikor szembe találom magam Aya-channal. Megállok és megvárom, míg ő is így tesz.
- Visszamegyek már és felszedem Shinigami-kunt... Te csak nyugodtan menj előre, s biztosítsd, hogy lehetőség szerint senkinek ne essen baja. Megteszed nekem? - mondom szokatlan komolysággal, de nem bírom sokáig és elröhögöm magam. - Nah, a lényeg, hogy mindjárt jövünk...
Pár perc múlva sikeresen megtalálom a srácot. Szerencsétlen teljesen ki van fulladva, ezért úgy döntök, hogy segítek rajta. Egy villámtánc és máris mellette termek.
- Mi van, öcsi? Kissé lemaradtál... - szólok neki vigyorogva. - Mit szólnál egy kicsivel gyorsabb utazáshoz?
Meg se várva válaszát, megragadom kimonója nyakát és felhajítom a vállamra. Ha még életben lennénk, ez az akció nem menne ilyen könnyen. Viszont így, hogy mindketten shinigamik vagyunk és nekem többszöröse a reiatsum az övének, meg se kottyan. Teljes sebességre kapcsolok és néhány másodperc múlva megérkezünk az egyik fa alatt szobrozó Ayához. Nemes egyszerűséggel ledobom a fiút a vállamról, majd kíváncsian tekingettek a lidérc felé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 7:22 am

°.° Karakura Találkozás °.°

Alig néhány méterre voltam csak lemaradva Yuusuke-kuntól, mert semmi kedvem se volt gyorsabban haladni, pedig simán letudtam volna hagyni, hiszen kapitány voltam, vagy mi... Feltűnt, hogy szegény helyettes shinigami lemaradt, de úgy gondoltam, hogy majd az erős, és bátor Yuusuke-kun majd vissza megy érte. Nem is kellett sokáig várni, hiszen már várt, hogy szóljon, visszamegy szegény Shinigami-kunért
- Visszamegyek már és felszedem Shinigami-kunt... Te csak nyugodtan menj előre, s biztosítsd, hogy lehetőség szerint senkinek ne essen baja. Megteszed nekem?
Mondja a tőle eddig szokatlan komolysággal, majd hirtelen elkezdett nevetni.
- Nah, a lényeg, hogy mindjárt jövünk...
Miután Yuusuke-kun eltűnt, én tovább mentem, hogy hamarabb odaérjek, és megállítsam a hollowt, ha bármi rosszat cselekedne.
~ Muszáj nekünk ilyen lassan menni? Kicsit belehúzhatnál, csiga-biga.
Hallom Toshi-chan hisztis hangját.
-Igen, mert nincs kedvem gyorsan menni... Úgy is odaérünk időben... Nem tudom, hogy mit nyavajogsz.
~ Cseréljünk.
Mondta, és már helyet is cseréltünk. Meg sem várta, hogy válaszoljak, és máris kitúrt a helyemről... Hogy lehet valaki ennyire szemét?!

- Így már azért mindjárt más!
Kiáltom, miközben egyik háztetőről a másikra shunpozok. Mikor megérkeztem láttam, hogy a hollow teljesen tanácstalanul rohangál a néptelen parkban. Az egyik fához léptem, majd neki dőltem és innen néztem az ingyen műsort. Már csak egy csomag popcorn hiányzott.
- Mi tartott ennyi ideig? Azt hittem, hogy útközben elruccantok még Hawaira is...
Morogtam, mikor megláttam a két alakot.
- Vonszold oda a hollowhoz a pici segged, helyettes shinigami. Ez a meló csak terád vár. Aztán vigyázz, ki ne nyírjon, mert nem fogok sietni a megmentésedre.
Mondtam egykedvűen, majd Yuusuke mellé sétáltam, és figyeltem, hogy hogy próbálja legyőzni a fiú a hollowot.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 10:36 pm

- Hogy nektek minek kell engem szintfelmérni azt nem tom de nem is érdeket. * mondta egykedvűen és előzúzta a Zanpakutoját a hátán lévő óriási bőr vagy valami hasonló anyagból lévő tokból majd egykettőre megforgatta a kezében.*
- Héj te ott te nagy büdös hollow gyere ide *kiáltotta és elindult a hollow felé amely kísérletet tett arra hogy elüsse a jelenlegi helyéről de a shinigami lehajolt és ezzel elkerülte a hollow támadását.*
- Mi a rohadt életnek jöttök át ide ... tünjetek vissza a pokolba . * kiáltotta és fordulatból vágott egyet a hollow felé ami ezzel nem sebződött mivel védekezett.
Majd Iratuza felugrott és egy csapást akart mérni a hollow maszkjára de ekkor az egyik öklével félrecsapta és nekicsapódott egy gyerekek által használt játéknak.
Közben a hollow mindenféle hangot hallatott amit lehetett vélni sikoltásnak ordításnak és egyéb másfajta zajnak is .
Iratuza nagynehezen felállt mert lába megsérült a becsapódástól.*
- ÁÁÁ a pokolba is mingyárt kiirtalak te gyökér dög. * kiáltotta és mikor végre tényleg felállt végre tudott futni és elindult a hollow felé . Persze furcsa behatás volt hogy kissé vörösesen látott az egyik szemével és ebből rájött hogy a faja fölött megsebezte a hollow és ezért folyik a vér a szemébe. *
- Rohadék többet itt nem garázdálkodhatsz mert én azt mondtam . *mondta és ezzel valamiért megemelkedett a lélekenergiája. Nem volt nagy még így sem érte el a shinigami szintet de hozzá képes rettentő magas volt. *
- Most pedig kinyírlak. * kiáltotta és ezzel a hollowrá akart támadni hogy leüsse de levágta a karját majd jött az egyik lába is .*
- Na most légy nagylegény. * mondta és a tarkojánál megvágta a hollowot majd az köddé vált. *
- Basszus mért egy nagyon kell szintfelmérést végezni ? *kérdezte magától és közben a Zanpakutoját elejtve leült az egyik kerítésnek támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 08, 2009 12:26 am

-=Karakura Találkozás=-

Vigyorogva telepedek le a mellettünk lévő fa alá, miközben Toshi-chan, a maga kedves módján, elküldi harcolni a srácot. Mielőtt elindulnak, azért még visszaszól:
- Hogy nektek minek kell engem szintfelmérni, azt nem tom, de nem is érdekel. - szól egykedvűen, majd előrántja méretes kardját.
- Talán azért, hogy megtudjam életben maradsz-e a hollowok ellen folytatott küzdelemben. - válaszolok a kérdésére hasonló hangnemben. - Nem ismerlek haver, de valamilyen szinten bajtársak vagyunk. Te is shinigami vagy és én is. Tudni szeretném, hogy nem dobod-e fel a pacskert, ha mi lelépünk.
Eközben támadásba lendül, de a lidérc először visszaveri. Pár méter repülés után egy gyermekjátékba csapódik be. Már épp azon vagyok, hogy felállok és magam nyírom ki a férget, amikor Iratuza mégiscsak lábra áll.
- Semmi taktika, csak nyers erő. - szólalok meg pár másodperc után. Csupán hangosan gondolkodom, de Ayának is címzem szavaim. - Ha így folytatja, mindjárt kinyírják.
Amint kimondtam ezeket a szavakat, csodálkozva veszem észre, hogy a fiú lélekenergiája ugrásszerűen megnövekedik. Nem sokkal, ereje még így is eltörpül a kapitányi szintű erőnk mellett, de helyettes shinigamihoz képest mégis lenyűgöző. Pár másodperc múlva megszabadítja a hollowot egyik karjától, majd egy lábtól is. Ezután tarkón vágja óriási szablyájával, aminek hatására lidérc elpárolog. Ezután fáradtan esik össze, kardja pedig kiesik a kezéből. Feltápászkodok, majd egy villámgyors shunpo után máris előtte termek. Leguggolok és közelebbről is megvizsgálom sérüléseit. A szemöldöke csúnyán felrepedt, így valószínűleg egész idő alatt a szemébe csorgott a vér. A lába csak megzúzódott, nem lesz vele baj.
- Jó voltál fiú! - mondom néhány másodperc szünet után. - Viszont nem sokon múlt. Erős vagy, de egy fontos dolog hiányzik. Ez pedig a tapasztalat. Biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az első féreg, akivel végeztél. De ne csak az erődre hagyatkozz! Készíts tervet, mielőtt harcba indulnál. Ne csak a szíveddel, hanem az eszeddel is küzdj, s akkor nem lesz baj.
Miután elmondtam, amit akartam újra felegyenesedtem és előkotortam az öngyújtómat, meg egy cigit. Ráérősen rágyújtok, azután Aya-chan felé fordulok.
- Aya... vagy Toshi... Nem tudom melyikőtök van most a testben, de szerintem ideje lenne indulnunk... Shinji biztos már a falra mászik, annyira kell neki az a fogkrém. Szerintem ez egy külön kitalált támadása. Olyan fehér a foga, hogy a róla visszaverődő fény elvakítja az ellent! - fejtem ki teóriámat teljesen komoly fejjel. - Jah, nem is mondtam, hogy igazából fogkrémért indultam? XD
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 08, 2009 8:39 am

°.° Karakura Találkozás °.°

Feszült figyelemmel néztem, ahogy az az ostoba kölyök megpróbálja nem megölteni magát, azzal a nem épp erősnek mondható hollowval.
~ Ennyire képzetlen? Egyébként is... ki volt az a vadbarom, aki rögtön a mély vízbe dobta szerencsétlen gyereket?!
Gondolkoztam, de azt hirtelen el is felejtettem, hogy Aya minden gondolatomat hallja.
~ Tényleg elég gyengusnak néz ki, Toshi-chan... Nem gondolod, hogy segíteni kéne neki?
Kérdezte, ami részben igaz is volt, de úgy gondoltam jobb, ha nem avatkozok bele majd csak akkor, ha már tényleg nem bír lábra sem állni. Nem akartam megalázni szegény gyereket, hiszen ez az ő harca... Nagy nehezen legyőzte a hollowot, majd Yuusukével oda mentünk, hogy megnézzük, nem esett-e komolyabb baja. Néhány zúzódással, és egy felrepedt szemöldökkel megúszta.
- Aya... vagy Toshi... Nem tudom melyikőtök van most a testben, de szerintem ideje lenne indulnunk... Shinji biztos már a falra mászik, annyira kell neki az a fogkrém. Szerintem ez egy külön kitalált támadása. Olyan fehér a foga, hogy a róla visszaverődő fény elvakítja az ellent!
Tágra nyílt szemmel néztem Yuusukére, hogy mégis mi a francról beszél.
- Jah, nem is mondtam, hogy igazából fogkrémért indultam?
- Hát ezt valahogy elfelejtetted említeni, zsenikém... Ha az a szerencsétlen nem kapja meg időben a fogkrémét, tuti bedühödik, de úgy, hogy az egész házat porig rombolja.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te3000/7000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyHétf. Márc. 09, 2009 8:44 am

[Karakura Találkozás]

- Tudom ezt a szív erő stratégiát már többen is említettek de ennél erősebb akarok lenni .
* mondta és közben kicsit előrehajolt hogy elérje a Zanpakutoját.*
- A francba hogy lehetek annyira gyönge hogy egy ilyen is ennyire megsebez ...
* mondta maga elég és közben el is érte azt a Zanpakutot majd rátámaszkodott,
feltápászkodom a Zanpakutora támaszkodva.*
- A saját erőm kevés ehez de ha több shinigami eléggé erős lesz akkor biztosan nem lesz rám ennyit szükség.
* mondta*
- A másik dolog pedig hogy mégtöbb harcal valószínűleg csak azt érem el hogy egy idő után megölnek.
* közben pedig visszarakta a Zanpakutot a hátára.*
- Nem hagyom hogy ezek a férgek bántsák a szülővárosomban élő embereket.
* mondta a két másik jelenlévőnek.*
- Fogkrém ??? * kérdezte a kisebb beszéd után és kissé a szemöldöke ugrált.*
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 14, 2009 8:25 am

-=Karakura Találkozás=-

- Nem hagyom hogy ezek a férgek bántsák a szülővárosomban élő embereket. - mondja, miközben feltápászkodik a földről.
- Ez igen dicséretes, fiú. - válaszolok neki egy bólintással. - Ha visszatértem Soul Societybe, majd kiköldök pár embert erre a környékre.
- Fogkrém ??? - kérdezi azután, s olyan fejet vágott hozzá, hogy még én is megijedtem. Pedig az már nagy szó.
- Igen, az. - válaszolok neki félvállról, majd Aya-chan felé fordulok. - -Ideje volna visszamenni.
Eközben újra rágyújtok, mert ez a sok akció kikezdte az idegeimet. Pár slukk után már nyugodtabban nézek vissza a fiúra.
- Nah, vigyázz magadra öcsi. Nehogy meghalj! - szóltam, majd egy villámtánc után az egyik közelebbi épület tetején jelenek meg újra. Megvárom, míg Aya is feltűnik mellettem, majd háztetőkről háztetőkre ugrálva indulunk a Vaizardok búvóhelye felé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te16000/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyHétf. Márc. 16, 2009 4:48 am

°.° Karakura Találkozás °.°

- Ideje volna visszamenni.
Fordult felém Yuusuke-kun.
- Aaaaham! Már tényleg mehetnénk, mert ha Shinji-kun nem kapja meg a fogkrémjét, akkor ott nagy baj lesz… Nem szeretnék megint egy lakásfelújítást.
Mondtam kissé morcosan, és már indultam is előre, de hirtelen megálltam, és Iratuzana-kunhoz fordultam.
- Vigyázz magadra, Shinigami-kun, és sok sikert!
Csápoltam erőteljesen, majd felshunpóztam Yuusuke-kunhoz a háztetőre, és indultunk is vissza a raktárba, hogy átadhassuk Shinji-kunnak a kedvenc fogkrémjét.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 2:56 am

[A nagy dinnyés küldetés]

- Nyáááááááooah.. - Nyújtóztam egy nagyot félálomban. Még fetrengtem volna egy kicsit, de be-be kúszott egy átkos gondolat a fejembe, ami arra sarkallt, hogy végiggondoljam az aznapi teendőimet. Próbáltam elhessegetni, de egyre makacsabbul tuszkolta magát vissza az agyamba, kitúrva csodás álmom képeit. - Papírmunka..? Az van bőven, az biztos.. Mit is hagytam félbe tegnap..? Maaaah, nem emlékszeeeem! - Sipákoltam az ágyban fetrengve, majd mire a saját hangom kiűzte az álmot a szememből, és felfogtam, hogy milyen nap is van tulajdonképpen, ráeszméltem, hogy szabadnapot kaptam mára. Teljesen fellelkesültem, és ahelyett, hogy visszafúrtam volna magam a párnámba, kiugrottam az ágyból, és faltól falig rohangáltam örömömben. Vettem egy frissítő fürdőt, majd a szoba közepére ülve nekiálltam töprengeni, hogy mivel töltsem a nyakamba zuhant szabadidőmet. - *Enni kéne... Mit egyek?* Dinnyee! - jött a hirtelen ötlet, úgyhogy kirohantam a szobából és meg sem álltam egy város széli zöldségesig. Útközben teljesen átadtam magam annak a csodálatos érzésnek, hogy hamarosan egy mézédes, pirosan mosolygó dinnyét fogok falatozni, ezért kissé izgatottan szólítottam meg a pultnál álló öregembert.
- Jó reggelt bácsi, dinnye! Merre vannak a dinnyék?
- Jó reggelt kívánok kisasszony..- hajlongott kissé megilletődve.- Mélységesen sajnálom, de elfogyott az összes dinnyénk.. Sajnos lassan vége a szezonnak, ezért a mélyen tisztelt Toushiro kapitány úr felvásárolta az egész készletet..
Teljesen lesokkolt a hír. Ledöbbenve álltam szegény bácsika előtt, aki kétségbeesetten tördelte a kezét. Próbáltam magam összeszedni, hogy ne ijesszek rá teljesen, de úrrá lett rajtam a bánat és szépen lassan elmerültem lelki defektusomban.
- Eelnézést Kisasszony, ha szabad... Ha szabad ajánlanom, látogasson el az emberek világába, biztosra veszem, hogy ott talál görögdinnyét. - Mondta az öreg, mivel talán úgy vélte, hogy ha nem talál valami megoldást, ott fogok depressziózni egész nap a standja előtt.
- Hogy tessék? - ráztam meg a fejem - De jó hogy mondja! Köszönöööööm! - borultam a nyakába hálásan, mire ő csak zavartan krákogott.
Elköszöntem az apótól, és tovaszáguldottam a körletem irányába abban a reményben, hogy találok egy vállalkozó szellemű egyént, aki elkísérne utamon. Már egy ideje tanácstalanul keringtem, mivel a korai időpontra való tekintettel a legtöbben még az igazak álmát aludták, amikor az egyik szobából hangot hallottam.
- Yuuuu-chaaaaaaan!! - rontottam be kopogás nélkül a szobába, és azzal a lendülettel rávetettem magam a megszólítottra, aki el ugyan nem esett, de a teáját kilöttyintette a földre.
- Yuu-chan, Yuu-chan, Yuuu-chaaan!! - rángatóztam a nyakába csimpaszkodva - Gyere velem dinnyéért az emberek világába, jó? Jajdejó, akkor menjünk már, induljunk most azonnal! - sipítoztam továbbra is a nyakán lógva anélkül, hogy megvártam volna a választ. Talán még egy kicsit kómás volt, mert mozdulatlanul állt jobb kezében a már üres teáscsészével, és néha beazonosíthatatlan, nyekergő hangokat hallatott.
- Yuu-chan? - szólítottam meg, miután abbahagytam a rángatózást
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 3:19 am

[A nagy dinnyés küldetés]

Mint mindig, most is elég kómásan kelek. tegnap egész éjszaka jelentéseket olvastam, meg körmöltem lefele az elmaradásomat. Azonban megint egy új nap van és még sok a teendőm. A fenének kellett nekem elvállalni a 3. tiszti rangot?!
~Először is jó volna lezuhanyozni.~ - gondolkodom magamban, majd a tervemet átültetem a valóságba. Tíz perc múlva, immár frissen, egy szál törülközőben lépek ki a fürdőből és neki látok, hogy főzzek egy teát. Pár perc múlva már a kezemben gőzölög a forró ital, amikor kiáltozást hallok meg kintről. Nem sokkal ezután félrecsúszik a szobám ajtaja és egy felém repülő Chiyo-channal találom magam szemben.
- Yuuuu-chaaaaaaan!! - támad rám egy harci kiáltással, majd a nyakamba veti magát. Nagy próbálkozásomban, hogy magamon tartsam a törülközőt kilöttyintem az össze teámat.
~Oh, pedig most hoztak! Új szállítmány volt... Egy különlegesség! T_T~ - gondolom, miközben az idegösszeomlás jelei kezdenek megmutatkozni nálam.
- Yuu-chan, Yuu-chan, Yuuu-chaaan!! - rángatózik a nyakamba csimpaszkodva - Gyere velem dinnyéért az emberek világába, jó? Jajdejó, akkor menjünk már, induljunk most azonnal! - azután a kezemnél fogva rángat kifele a helyiségből.
- Hé-hé-hé! - kiáltok fel kissé ijedten. - Azért az megvárod, hogy felvegyek valami utcai ruhát?
Majd meg sem várva a lány válaszát visszarohanok a hálószobámba. Néhány perc múlva újra megjelenek ezúttal már ruhában, hátamon Zanpakutuommal. Gyorsan feltörlöm a kiömlött italt, majd újra Chiyoko felé fordulok.
- Felőlem mehetünk, Chiyo-chan! - szólok, miközben a rongyot a mosogatóba hajítom. - Csak még megvárom, hogy Kaabel leadja a jelentését... Utána mehetünk. Így megfelel?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 4:07 am

[A nagy dinnyés küldetés]

Aznap semmi kedvem se volt jelentést írni. Kész hulla voltam és a szememet is alig nyitottam ki. Szép lassan elindultam a polcom felé, hogy levegyek egy üveg Tequilát. Majd elindultam az asztalon heverő papírok felé. Leültem a székembe, kinyitottam az üveget, majd letettem az asztalra.
-Vajon hol lehet?-kérdeztem magamtól, miközben kutakodtam a zsebemben egy doboz nyugtató cigaretta után.-Megvan!-kiáltottam fel örülve, hogy meglett a cigarettám. Majd azt is kietettem az asztalra. Még egyszer fölkellet állnom, hogy elmenjek felöltözni, mert csak a nadrágom volt rajtam és nem szerettem volna fölső nélkül rohangálni.
-Ááá!...Inkább hagyjuk!-estem vissza a székembe, mivel nem volt semmi energiám.
Majd az üvegemért nyúltam. Vettem egy mély levegőt és az egészet egyszerre megittam, nem normális módon, de rám még csak nem is hat rendesen az alkohol. Ezután a cigarettás doboz után nyúltam, hogy a gyors ébredés után kicsit lazítsak is.
A zsebemből előkaptam az öngyújtómat és meggyújtottam a cigit.
-Nah, kezdjük...-sóhajtottam egyet, majd belekezdtem szélsebesen a papírmunkába. Öt perc sem telt el és már végeztem is, az amúgy három órás papírmunkával.
-Na mehetek leadni Yuusukenak...-mondtam miközben összeszedtem a papír kötegeket. Majd mikor meglett az összes csak akkor döbbentem rá, hogy még mindig nincs rajtam felső.
-Á, mindegy...-mondtam, majd megnyitottam a Gargantanámat, hogy Yuusukéhoz siessek. Mikor kiléptem az átjáróból, megpillantottam Yuusukét és Chiyokot. Mivel épp Yuusuke háta mögött voltam nem látta, hogy jövök.
-Felőlem mehetünk, Chiyo-chan!-mondta Yuusuke Chiyokonak.-Csak még megvárom, hogy Kaabel leadja a jelentését... Utána mehetünk. Így megfelel?
-Már itt vagyok.-szóltam Yuusukének, aki biztos kicsit meglepődött, hogy így hirtelen a háta mögül szólalok meg.-Ööö mit zavartam éppen meg?-kérdeztem, miközben ledobtam a földre a papír kupacot két toronyba.-És hova akartok menni?-tettem fel az újabb kérdést miközben az egyik kezemmel egy újabb cigaretta után nyúltam.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 5:23 am

[A nagy dinnyés küldetés]

- Hé-hé-hé!- próbált Yuu-chan lefejteni a nyakáról - Azért azt megvárod, hogy felvegyek valami utcai ruhát?
Ekkor vettem csak észre, hogy egy aprócska törülközőt leszámítva nincs rajta semmi. Lányos zavaromban még zavarba is csak egy kis fáziskéséssel estem, de akkor annyira, hogy kész szerencse, hogy ijedtemben nem amortizáltam le teljesen az egész bútorzatot.
- Yuu-chan, annyira sajnálom, az én hibám, nem kellett volna berontanom, és különben is, mi lett volna ha még alszol, vagy esetleg magánlevelet írsz, és ahogy meglöktelek, ráfolyik a tinta, a levélre, igen, és akkor kárba vész az a sok sok idő, amit azzal töltöttél, hogy nagyon szépen fogalmazd meg a leveledet, és különben is, hogy jövök én ahhoz, hogy csak úgy rád rontsak, ki vagyok én, senki nem vagyok, ne haraguuuuudj! - hadartam össze minden zagyvaságot ami éppen eszembe jutott, miközben leguggoltam a kilöttyent teafolt mellé, és bánatosan néztem arcképem a tükrében. Yuu-chan elviharzott se szó se beszéd, úgyhogy magamra maradtam a földön mosolygó foltocskával. Yuu-chan elég sokáig pepecselt a fürdőben ahhoz, hogy mély barátság szövődjön köztem, és a pocsolyácska között. Szórakozottan nézegettem, és már épp azon töprengtem, hogy ráér még a dinnye, hiszen itt van ez a kedves kis pocsolyácska aki ilyen kedvesen pislog rám, amikor Yuu-chan kijött a fürdőszobából egy ronggyal a kezében, és egy pillanat alatt megfosztott legújabb barátomtól. Először kiderül, hogy nincs dinnye, most pedig az orrom előtt válik semmissé egy kedves barátom.. Ez túl sok trauma volt egy napra. Csak guggoltam mozdulatlanul, tágra nyílt, könnybe lábadt szemmel és meredtem a pocsolyácska immár hűlt helyére. Ekkor egy új hangra lettem figyelmes, ami valami zavarásról meg akarásról hadovál össze vissza, de nem hallottam tisztán, mert a fülem zúgott a leírhatatlan bánattól, amit a kis kedves teafolt elvesztése miatt éreztem.
- Poocs.. - Emeltem könnyes tekintetem az érkezőre, akiben Zelt véltem felfedezni. Nem igen figyelt rám, mert valamiről éppen nagyon beszélgetett Yuu-channal. *Yuu-chan, te szívtelen...* - morzsoltam el egy könnycseppet, és lehorgasztott fejjel megindultam az ajtó felé.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 6:22 am

[A nagy dinnyés küldetés]

- Már itt vagyok. - szólalt meg mögöttem Zel, aminek hatására azt hittem, hogy lefosom a bokámat az ijedségtől. -Ööö mit zavartam éppen meg?- kérdezi, miközben ledobálja a jelentésnek tűnő papírokat a földre. - És hova akartok menni? - tesz fel egy újabb kérdést és épp rágyújtani készül.
- Először is... - kezdek bele a szent beszédbe rángatózó szemöldökkel. - Rühellem, ha nem az ajtón közlekedsz. Másodszor, semmit nem zavartál meg. Harmadszor, Chiyo-chan kitalálta, hogy dinnyét akar, szal' megyünk Karakurába. És negyedszer... Hányszor mondtam már el, hogy az épületekben tilos a dohányzás? Tudom, hülye szabály, de be kell tartani. - mondom, majd kikapom Kaabel kezéből a cigit és belököm a saját számba. Gyorsan előkapom a gyújtómat, s máris vidáman szál fel a füst felőlem. - Gyere te is, ha már itt vagy.
Majd miután elrendezem a dolgokat indulásra készen vagyok. Eközben Chiyo-chan elég kedvetlenül indul kifele a szobából.
~Mi baja lehet?~ - morfondírozok magamban. ~ Az előbb még olyan hepi volt. Azért ennyire csak nem hoztam zavarba.~
Miután ezt így lerendeztem magammal gondolatban, Chiyokot a csípőjénél fogva, magam előtt tolva megyek ki a helyiségből. A kert felé tartok, hogy megnyithassam a senkai kaput. Kezemet egy hirtelen döféssel a semmibe mélyesztem, majd nagy fényesség mellett megjelenik az ajtó. Szárnyai lassan félrecsúsznak, s máris készen áll az átjáró.
- Jössz velünk... - fordulok Zelhez, aki minden valószínűséggel követett minket. - ... vagy inkább az égszaggatós Gargatanával?
Azután meg se várva válaszát beugrok a dimenziókapuba //höhö, szi-fi fíling XD//. Egy idézett pokollepkét követve, néhány másodperc múlva már az emberek világában vagyunk. Remélem Zel is beér minket, vagy így, vagy úgy.
- Nah, szóval Chiyo-cha~~n... - kezdek hozzá igen idegesítő hangon. - Merre menjünk? - kérdezem, mert nem igen szoktam az emberek világában shoppingolni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptySzomb. Márc. 21, 2009 7:30 am

Mikor Yuusuke felelt a kérdéseimre kivette a cigarettát a kezemből, majd betette a szájába.
~Mégis kinek képzeli ez magát?!-gondoltam magamban, miközben az ér már feszült a homlokomon. Majd megláttam a földön zokogó Chiyokot, amint valami pocsolya fölött gubbaszt.~Hát Chiyokonak meg mi baja?-tettem föl magamban a kérdést.
-Gyere velünk te is.-folytatta Yuusuke a mondani valóját, amit én nem nagyon hallottam, mert nem különösebben érdekelt.
-Jól van, úgy sincs jobb dolgom.-majd kikaptam Yuusuke szájából a cigimet, amit ő nekem kedvesen meggyújtott.-Kösz, hogy fölmelegítetted a szűrőjét!-mondtam bunkón Yuusukénak, majd elsétáltunk a senkai kapuhoz.
-Jössz velünk...-kérdezte Yuusuke még a kapu előtt.-Vagy inkább az égszaggatós Gargantanával?
Nem válaszoltam a kérdésre, csak kinyújtottam a jobb kezemet és megnyitottam a Gargantanámat. Majd mielőtt beléptem volna az átjáróba, még visszaszóltam Yuusukeéknak.
-Addig vigyázz Chiyokora.-mondtam Yuusukenak, miközben a még mindig depressziós állapotban lévő lányra néztem, majd beléptem a Gargantanán.
Gyorsan megérkeztem az emberek világába és mivel Yuusukeék még nem értek oda gondoltam lepihenek egy fatövében és sütkérezek. Amúgy sem volt rajtam felső és kicsit fehér voltam mindenütt gondoltam magamban. Leheveredtem a fa alatt, majd rágyújtottam még egy szál cigire és néztem az eget.
-De gyönyörű napunk van...-mondtam, miközben békésen becsuktam a szemem és heverésztem.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 2:21 am

Dolga végeztével Yuu-chan (akarom mondani Sierashi-kun) mögém lépet, és kitessékelt a kertbe, amit egy mogorva fújtatással nyugtáztam. Zel még váltott pár szót a szívtelen pocsolyagyilkossal, majd eltűnt egy gargantában. Yuu.. izé.. szóval Shierashi-kun is megnyitotta a maga senkai kapuját, és fel is szívódott benne egy szó nélkül. Én persze egyre jobban elmerültem lelkem mély és sötét fájdalmában, úgyhogy kelletlenül, lehorgasztott fejjel követtem őt az emberek világába.
Mikor kiléptem a kapun, Sierashi-kun fürkésző tekintettel kémlelte az arcomat olyan ártatlanul mosolyogva, mintha mi sem történt volna.
- Nah, szóval Chiyo-cha~~n... - szólított meg tőle szokatlan, negédes hangon - Merre menjünk?
- Um. - Böktem a fejemmel három óra irányába, és odébb csoszogtam. Mikor észrevettem egy fa tövében a heverésző Zelt, odatrappoltam kedvtelen arccal és fölé hajoltam. Vártam, hátha észrevesz, de nagyon belemerülhetett a gondolataiba, mert ugyan olyan békésen pöfékelt tovább, mint ha ott sem lennék. Mikor meguntam, kivettem a szája sarkában libikókázó cigicsikket, és azzal a lendülettel homlokon pöcköltem vele. Erre persze már magához tért, és miután túltette magát az első sokkon, morcosan dörzsölte a fejét miközben az orra alatt mormolt valamit.
- Nna.. - egyenesedtem ki - Akkor én most megyek, és megnézem, milyen a kínálat. Zel, Sierashi-kun, maradjatok itt nyugodtan.. Nem kellett volna magammal rángatnom titeket.... - mondtam szinte alig hallhatóan a megszólítottaknak háttal állva, majd eltűntem a házak között.
Muszáj volt kicsit egyedül maradnom, hogy kiszellőztethessem a fejem. Sokkal több volt ez a pocsolyácska elvesztése miatti bánatnál, de nem tudtam mihez kötni ezt a letargikus állapotot. Máskor, ha így érzek, az éjszaka közepén is képes vagyok felrángatni Yuu-chant, hogy a butaságaimmal untassam, de most valamiért úgy éreztem, hogy vagy nincs mit elsírnom neki, vagy ha van is, nem oszthatom meg vele. Annyira elmerültem a gondolataimban, hogy legalább három zöldséges mellett is elmentem, mikor egy rémisztő lélekenergiahullámot éreztem a hátam mögül. Lassan megfordultam, hogy szembenézhessek a lélekenergia tulajdonosával, akiben egy különös külsejű arrancart véltem felfedezni. Lesütöttem a szemem, és némán, beletörődötten vártam mi történik.


A hozzászólást Yasuji Chiyoko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 23, 2009 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 5:52 am

- Um. - érkezik az információkban gazdag válasz Chiyo-chantól. Azután a fejét forgatva gondolkodik. Eközben megpillantjuk Zelt, amint gondolataiba mélyedve bagózik egy fa alatt. A lány odamegy hozzá, s fölé hajol. Viszont ő nem nagyon reagál erre a lány kikapja a szájából a cigit. Ezen az akción még én is felhördülök hirtelen, azonban amikor homlokon lövi a csikkel már hangosan röhögök. Nem hiába az együttérzés mintaképe vagyok.
- Nna.. - egyenesedik ki - Akkor én most megyek, és megnézem, milyen a kínálat. Zel, Sierashi-kun, maradjatok itt nyugodtan.. Nem kellett volna magammal rángatnom titeket....
Szól nekünk háttal állva, majd elindul a város felé. Elgondolkodva nézek utána, sajnos lövésem sincs, hogy mi lehet a problémája... Így hát belerúgva egyet Zelbe hívom fel magamra figyelmét.
- Nem tudod, hogy mi lehet a baja Chiyo-channak? - kérdezem, miközben egy cigit felé, egyet pedig a számba hajítok. - Mióta eljöttünk olyan kedvetlennek tűnik.
Osztom meg vele is észrevételemet, miközben meggyújtom először az ő, majd a magam cigijét. Már egy jó fél órája várakozzunk, de a lánynak még mindig nem érkezett vissza. Nagy unalmamban, már fejjel lefelé lógtam a fa egyik ágáról. Ekkor megpillantom az érkező lányt, majd elengedem magam és egy fél fordulattal lábra érkezek. Már így távolból is furcsának tűnt, hiszen annyira akart vásárolni, de mégse vett semmit.
- Mi történt? - kérdezem tőle, de nem válaszol. A mozgása és az a kifejezés, ami az arcán tükröződik... Egyszerűen nem ő az! S amint közelebb ér, már a lélekenergia különbséget is érzem. Ha egy ember már sokat van veled, akkor gondolkodás nélkül is felismered az általa kibocsájtott reiatsut. - Készülj Zel! Baj van.
Fordulok a tiszthez, s kezemet zsebre dugva haladok a közeledő lény felé. Már biztos vagyok benne, hogy nem Chiyo-chan az. Még elszívom az utolsó pár slukkot a cigimről, miközben elállom az utat. Utána ellőve a csikket megszólalok:
- Ki vagy te? Mit csináltál a lánnyal? - teszem fel az egyszerű kérdéseket, majd figyelmesen vizsgálgatni kezdem, hátha van valami meglepetése.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyKedd Márc. 24, 2009 10:18 am

Míg én nyugodtan heverésztem a fa alatt, egyszerre csak azon kapom magam, hogy valaki kikapja a cigit a számból. Erre fölkaptam a fejem és láttam, hogy Chiyoko volt az. Egy ideig dühös lettem, majd pár pillanat múlva visszafeküdtem és hallottam, amint Yuusuke hangosan röhög, de engem nem zavart, csak becsuktam a szememet és pihentem tovább.
-Nna...-sóhajtott föl Chiyoko-Akkor én most megyek, és megnézem, milyen a kínálat. Zel, Sierashi-kun, maradjatok itt nyugodtan.. Nem kellett volna magammal rángatnom titeket...-majd hallottam ahogy elballag a város felé. Egyszer csak éreztem, hogy Yuusuke belém rúgott, valószínűleg, hogy figyeljek rá, de én csak feküdtem tovább csukott szemmel. Majd Yuusuke a számba tolt egy szál cigarettát.
-Nem tudod, hogy mi lehet a baja Chiyo-channak?-tette föl nekem a kérdést.-Mióta eljöttünk olyan kedvetlennek tűnik.-majd meggyújtotta az én cigimet.
~Honnan a francból kéne tudnom?...A te barátnőd.-gondoltam magamban, majd vállat vontam, mivel nem tudhattam mi volt az előtt mi előtt beléptem volna hozzájuk még reggel. Yuusuke és én már egy jó ideje várunk és már halálra untuk magunkat, már ő is a fa tetejéről csüngött le. Egyszerre csak érzek egy különös lélekernergiát a távolból, és érzem ahogy valami közelít felénk. Félszemet kinyitom, hogy lássam ki az aki felénk közelít. Chiyoko volt. Vagyis inkább valami ami ő rá hasonlított. Nem ismertem régóta Chiyokot, de ahhoz nekem egyetlen másodperc is elég, hogy megjegyezzek egy arcot. ez néha eléggé idegesítő, mivel van, hogy túl sok ember arca ugrik be egyszerre és nem jut az eszembe, akire éppen gondolok.
Yuusuke is valószínűleg észre vette a közeledő Chiyokóra emlékeztető valamit és ezért lejött a fáról.
-Mi történhetett?-kérdi Yuusuke.-Készülj Zel! Baj van.-majd hallom, amint elindul a lény felé. Én továbbra sem keltem föl a helyemről, csak becsuktam a szemem és koncentráltam, hogy megtaláljam vagy az igazi Chiyoko lélekenergiáját, vagy, hogy fölmérjem milyen erős lehet a felénk közeledő lény.
~Érzem...-gondolkodtam el magamban.-Ez nem Shinigami...nem is egy egyszerű Hollow...még csak nem is Vaizard...Ez egy Arrancar...Méghozzá azt is tudom, hogy kié.~majd újra a zsebembe nyúltam,hogy előkapjak még egy szál cigarettát. Rágyújtottam, majd körbe néztem egy kicsit.
-Nem gondolod, hogy ez egy kicsit túlságosan is átlátszó?...Csak úgy bűzlesz Aizen szagától...Különben sem rád vall ez...Mustanen!-szóltam, hátha reagál valamit a számomra nem is ismeretlen Arrancar. Majd vártam, hogy mi következik ezután. Már éreztem...ez is csak egy átlagos nap lesz számomra.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 8:45 am

//A nagy dinnyés küldetés - Sanaa Ebru Mustanen//

*Nem törődve Aizen-sama engedélyével és az emiatt várható felelősségre vonással indult el Karakura városába. Festéket kell szereznie bármi áron... A vörös már unalmas, és nem sikerült másféle színt kikevernie... Szóval egyszerűen muszáj volt az emberek világából szereznie valami ilyesmit. És errefelé mindenféléhez hozzájuthat, akár külön-külön is...
Így hát érdeklődve sétál az utcákon, írószert, művészellátót vagy valami ilyesmit keresve. Ekkor azonban egy shinigami lélekenergiáját érzi maga előtt... Fejét arrafelé kapva méri végig a lányt, majd néhány kérdést intéz felé - ezek főleg arra irányulnak, hogy egyedül jött-e, ha nem, merre vannak a társai, és hogy milyen tisztekből állnak. Ha mindezekre választ kapott, szó nélkül otthagyja a halálistent, és elindul arrafelé, amerre sejti a többi shinigamit. Útközben pedig szép lassan magára ölti az előző lány alakját...*
- Azt hiszed, nem tudtam volna jobban álcázni magam, ha akarom...? Látszik, hogy régóta elhagytad Las Nochest...
*Mosolyodik el, ahogy alakja lassan visszaváltozik, és Zel felé fordul:*
- Ó, Zel-kun, hát nem tanultál illemtant? Neked kéne bemutatnod engem az ismerősödnek...
*Áll meg néhány lépésre a párostól és feszülten figyeli mozdulataikat. Ez idő alatt alaposabban is végigmérhetik a gúnyosan mosolygó privaron espadát.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 29, 2009 7:23 am

*Mérgesen sétáltam az utcán. ~Mi a jó ég volt ez?~ Kérdeztem magamtól. Ugyanis az imént láttam egy sötétebbnél is sötétebb alakot, aki csak úgy egyszerűen rám kiáltott. Igen, még a nevemet is tudta. És ez nem elég. Az utca másik oldalán volt és még csak a száját se nyitotta ki a rohadék. Én meg csak néztem, hogy mi van. Már éppen lőttem volna rá, mikor hirtelen megérkezett az egyik helyi járat és a leszálló tömegben eltűnt. Én meg gyorsan eltüntettem az íjamat, mielőtt lelepleznének. Ezután elindultam hazafelé,a milyen gyorsan csak tudtam. És most itt megyek az utcán..jobban mondva loholok. Nem tudom, mi volt ez, de annyi biztos, hogy rohadt félelmetes. Mintha ki akarta volna szívni belőlem a lélekenergiámat. Nagyon durva, de nem is értem, hogy mi lehetett az. Biztosan nem egy hollow....az nem tudott volna így rám ilyeszteni. Nem, ez valami más volt...de micsoda? Mindenesetre az a lényeg, hogy megmenekültem...ha egyáltalán volt veszély. Lehet, hogy csak beképzeltem magamnak az egészet. Bár nem hiszem...ahhoz túlságosan is valósághű volt. ~A fene enné meg! Nem igaz, hogy nem lehet végre egy normális, bajmentes napom!~ Pöröltem magammal. Nagyon ideges voltam és még messze volt a lakásom. És sajnos egyre jobban kezdtem félni. ~Még a végén ez a félelem fog a sírba vinni...de legalább ez jelzi, hogy nem akarok meghalni és hogy még sosem haltam meg. Nem, mint a shinigamik....bár azért ők is féltik az "életüket", ha egyáltalán azt a létformát lehet életnek nevezni. De most húznom kéne haza minél gyorsabban!~ Azzal még gyorsabb tempót kezdtem el diktálni. Már szinte futottam. ~Biztosan hülyének fognak nézni...de nem érdekel!~ Azzal futottam tovább nem törődve a szembe jövőkkel...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 29, 2009 7:37 am

*Épp az egyik kanyarból fordultam ki, amikor letarolt valaki. De nem csak én, hanem az az illető is elterült. Na, gondoltam, más sem hiányzott a napomhoz, mint egy újabb idióta, aki ekkora tempóval nyargal be egy kanyarba. A járda szélén álló lámpa haloványan, és csak pislákolva világított meg minket. Talán ezért sem ismertem föl azonnal a velem összefutót.*
- Mi lenne, ha nyitott szemmel futkorásznál, te idióta!
*A mellettem lévő alacsony betonfalnak támaszkodva álltam föl, és villámgyorsan megállapítottam, hogy nagy szerencsémre egy karcolás sem esett se rajtam, se a ruhámon. Ez annak a mérgezett egérként rohangáló fickónak is a szerencséje, aki úgy letarolt, mintha gyorsvonat kapott volna el. Ha elszakadt volna a szoknyám, vagy a felsőm, de ne adj isten a szandám, akkor kicsipkéztem volna a képét, amilyen baromi jó passzban talál most.*
- Na felállsz, vagy arra vársz, hogy valaki talpra rugdosson?
*A mondat végén azonnal elnémultam. Ennek egyszerű oka volt. Megláttam a fiú arcát, amit eddig az előre sodródott szőke tincsek eltakartak. Hirtelen azt se tudtam, most mi a fenét csináljak. Örültem is, meg nem is. De legalább a kedvem kicsit feldobódott.*
~Pompás... pont az ő fejét kell leordítanom? Ezt a blamázst...~
*Végül segédkezet nyújtottam neki, s mire talpon volt, már egy gyér mosolyra is képes voltam.*
- Helló Taiki! Úgy futsz, mint akit üldöznek...
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 29, 2009 7:49 am

*Ahogy egyre gyorsabban futottam és egyre többen jöttek szembe már alig alig bírtam kikerülni a népet. De szerencsére úgy tűnt, kijutok lassan a nagy tömegből. És igen! ~Végre...legalább nem kell kerülgetnem sen..~ Ekkor egy nagy durranás kíséretében elterültem. Pont az arcomra estem. Jobban mondva az orromra. Fájt is rendesen. ~A fenébe! Biztos eltörött...~ Már éppen nyúltam hozzá, mikor meghallottam egy hangot. Egy ismerős hangot. ~Kinek mentem én neki? Csak nem?~ Azzal egyből felkaptam fejem, s felnéztem az immáron már kezét nyújtó hölgyeményre. ~Ayumi...~ A szám egy pillanatra nyitva maradt, de hamar becsuktam és megfogtam a kezét, hogy fel tudjak állni. Ezután vérző orromhoz kaptam, s úgy beszéltem tovább.*
-Szia...Ayumi....köszi...
*Többet nem is tudtam kinyögni,a nnyira ledöbbentem. ~Na, pont neki kellett nekimenjek? Bár úgy látom, nem haragszik..sőt, még nevet i. Talán örül, hogy láthat?~ Filóztam egy kicsit, amjd felébredve gondolataimból így szóltam.*
-Nos, ami azt illeti, valóban üldöznek..vagyis azt hiszem..vagy nem tudom..nem tudom, mi volt az, de..de..én..én..félek...
*Vallottam be megsemmisülten, majd elővettem egy zsebkendőt a zsebemből, amivel betömtem az orromat. Bár nem nagyon használt, mert egy perc múlva már tiszta vér volt az egész. ~A franc egye meg!~ Mordultam fel magamban, majd kiszedve azt a papírt az ooromból hagytam, hadd folyjon a vérem..majd csak eláll. Az orom helyett inkább Ayumira koncentráltam. Elmosolyodtam egy kicsit, majd így szóltam.*
-Ne haragudj, hogy neked mentem...nem...nem volt szándékos.
*Fura volt, de most már nem féltem annyira. Most már nem éreztem annak a valaminek az erejét. Mintha megszűnt volna létezni...Furcsa nagyon...De legalább Ayumival összefutottam..szó szerint...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 EmptyVas. Márc. 29, 2009 8:04 am

*Elnéztem egy darabig a fiú szerencsétlenkedését, amit az orrából folyó vér ellállítására művelt, aztán fejemet csóválva ragadtam meg, és karjánál fogva húztam magam után.*
- Gyere velem... Majd mindjárt helyre hozzuk az orrodat. *Keresztül mentünk eközben egy sikátoron, majd ráfordultunk arra az utcára, ahol a lakásom is volt.* - Közben mesélhetnél arról, aki, vagy ami üldözött téged. Bár, két percen belül úgy is beléd fogom fojtani a szót.
*Az hirtelen nem is izgatott, hogy ezt a mondatot mire fogja vélni, mert időközben már meg is láttam azt a szép, modern épületet, ahova tartottunk. Sietős léptekkel fordultunk be a kapun, és mentünk be a lépcsőházba, majd föl a második emeletre. Ott kissé kifújtam magam, mert ugye ez a hülye póttest nem igazán bírja az én tempómat, aztán előkaptam a lakáskulcsot. Pillanatokon belül be is léptem az előszobába, magammal vonva a quincyt.*
- Bocs, hogy nem mondtam meg hova tartunk, de nem szeretem nyílvános helyen reklámozni a lakásom hollétét. *gyorsan áttuszkoltam a fiút a fürdőbe, s ott, a drága, szép, és állati kényelmes kádam szélére ültettem. Taiki még továbbra is fogta az orrát, így lehámoztam róla kezét, és egy tisztító kendőt elő halászva a szekrényből kezdtem letörölni a vért.* - Na, most ne nagyon ugrálj, ha lehet. Mert az fájni fog neked.

//A lakásomhoz a köv. hszt, légyszi... Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-