-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyKedd Márc. 31, 2009 5:31 am

[A nagy dinnyés küldetés]

Hiába vártam, hogy az arrancar gondolkodás nélkül lecsapja a fejem, ez nem történt meg, helyette elkezdett faggatni, hogy kikkel érkeztem. Az elején még kedvesnek is tűnt, de mivel nem szándékoztam az orrára kötni olyasmit amihez semmi köze, kezdett egyre jobban begőzölni. Még akkor sem láttam értelmét megtámadni, amikor megütött. Ha esetleg túlélném, akkor is csak erőpazarlásra lenne jó az egész, arra pedig azt hiszem nem igazán volt szükségem, így mozdulatlanul álltam a sarat.
Az arrancar hűvös nyugodtsága kezdett semmivé válni, úgyhogy egyre erőteljesebb csapásokat voltam kénytelen elszenvedni. Láttam az arcán, hogy nem is az információ miatt ennyire dühös, hanem azért, mert nem sikerül megtörnie. Mivel ha végezni akar velem, minden esetben megteszi, ezért rájöttem, hogy fölösleges tovább titkolóznom, amúgy sem megy semmire azzal, ha elmondom kikkel jöttem.
- Két tiszttel vagyok itt... - Köhögtem ki a szavakat a földön térdelve. - Különben is, mit számít..? Yuu-chan ellen amúgy sincs semmi esélyed, pláne nem így, hogy Zel is vele van.
A második név hallatára mintha kicsit elmosolyodott volna, még hümmögött is az orra alatt.
- Nocsak, kicsi a világ.. - Mondta miközben felemelt a nyakamnál fogva. - Hát köszönöm az infót, kislány... - Azzal izomból hozzávágott egy közeli ház falához.
Abban a pillanatban minden elsötétült előttem, de valahol mélyen tudatomnál voltam. *Vajon ennyitől meghaltam volna?* -Tettem fel magamban a kérdést. Ha igen, akkor elég furcsa, mert nagyon nem így képzeltem el. Leginkább olyan volt, mintha beleestem volna egy hatalmas üveg szilvalekvárba. Ahogy így ezen agyaltam, még a szilva ízét és illatát is elkezdtem érezni, úgyhogy nagy erőfeszítésembe került meggyőzni magam, hogy nem szilvalekvárban lubickolok.
- Ejnye Chiyoko... Nem lenne itt az ideje felkelned? - Zökkentett ki merengésemből egy régi, ismerős hang.
- Nishibi-samaaa! -Sikoltottam egy nagyot, majd elkezdtem férfi felé úszni a szilvalekvárban. Rettenetesen megörültem neki, nem is tudom mikor láttam utoljára. Most is ugyan olyan szép és elegáns volt, mint mindig: aranyul izzó öltönyén egy gyűrődés sem volt, egyenes hosszú haja rendezetten hullott a vállára, szigorú arcára pedig kedves mosoly ült.
- Nishibi-sama.... - fúrtam könnyes arcom az öltönyébe. - Annyira de annyira régen nem láttalak! Miért nem szóltál hozzám? Miért nem szidtál le minden butaságért, ahogy szoktad? Már nem is szeretsz, Nishibi-sama? - faggattam egyre hisztérikusabban.
- Ugyan, buta.. - Simított egyet a fejemen, majd egy puha kendővel megtörölte az arcom. - Tudod Chiyoko, elég nagy vagy már ahhoz, hogy hogy egyedül is megálld a helyed. Nem lehetek ott veled mindig, itt az ideje talpra állnod végre, és amúgy is... - hagyta félbe a mondatot, majd megragadta a vállam és a szemembe nézett.
- Itt az ideje felkelni, hétalvó..
Mosolygó arca lassan tűnt el a szilvalekvárban.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 02, 2009 4:06 am

[A nagy dinnyés küldetés]

- Ó, Zel-kun, hát nem tanultál illemtant? Neked kéne bemutatnod engem az ismerősödnek... - szól a lidérc, s sikeresen levonom a következtetést, miszerint ezek ketten ismerik egymást.
- Nincs szükségem rá, hogy bemutassanak Arrancar... - mondom ridegen, miközben alaposabban felmérem az ellenfelet. - Sierashi Yuusuke, 13. osztag 3. tiszt.
Eközben a lassú visszaalakulását nézem. Alsórendű kis féreg, s nagyon megfogja járni, hogyha baja esett Chiyo-channak. Szemmel követhetetlen sebességgel eltűnök és előtte jelenek meg. Egy fémes villanás, és kardom pengéje máris a nyakának feszül.
- Hol van a lány? - ismétlem meg a kérdésem, s közben gyenge nyomást gyakorlok a katanára. Ennek hatására a fegyver kissé a nő nyakába mélyed. Nem annyira, hogy felsértse a bőrét, de azért érzékelhetően. - Ha valóbán Aizen kutyája vagy, ahogy Zel mondta... - kezdek bele még mindig fagyos hangon. - Akkor mond, mit keresel itt?
Valóban elgondolkodtató, hogy miért mindig ott tűnek fel a rusnyaságok, ahol épp vagyok. Már egy szál cigit se tudok elszívni úgy, hogy közben ne tűnne fel 1-2 hollow a közelben. Pedig eléggé el tudom rejteni a reiatsumat... Legalábbis asszem... Viszont ez tényleg aggaszt, hogy mit tett ez a gyökér Chiyokoval. Ajánlom neki, hogy ne essen baja, mert különben elbúcsúzhat néhány végtagjától. Mostanában túlságosan agresszív vagyok. Talán keveset piálok mostanában, és az az oka.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyVas. Ápr. 05, 2009 7:20 am

-Azt hiszed, nem tudtam volna jobban álcázni magam, ha akarom...? Látszik, hogy régóta elhagytad Las Nochest...-mondta az Arrancar nekem, miközben elmosolyodik, közben pedig vissza változik.-Ó, Zel-kun, hát nem tanultál illemtant? Neked kéne bemutatnod engem az ismerősödnek...-majd tett pár lépést felénk, majd előttünk megállt. Én továbbra is csak unottan bámultam.
-Nincs szükségem rá, hogy bemutassanak Arrancar...Sierashi Yuusuke, 13. osztag 3. tiszt.-majd Yuusuke, magához képest lassú tempóban, oda shunpozott Mustanenhez és a kardját a nyakához szegezi.-Hol van a lány?-érezni lehetett, amint Yuusuke egyre idegesebb lesz, bár egy elég rideg hangon beszélt a nővel.-Ha valóbán Aizen kutyája vagy, ahogy Zel mondta...Akkor mond, mit keresel itt?
-*heh*Biztosan festékért jött...-tettem hozzá, miközben szép lassan fölálltam a helyemről. Ezután Yuusuke hideg arcára pillantottam.-Én a helyedben megmondanám hol van Chiyoko...-majd egy jókorát beleszívtam a cigimbe.-Yuusuke nem szokott nagyon tökölni egy ilyen helyzetben...ezen felül...Ha nem válaszolsz én foglak kibelezni!-erre előhúztam a Zanpakutomat és felé mutattam.-Bár...ahogy én ismerlek...a vérünk jobban kell, mint holmi festék.
Gusztustalannak tartottam, hogy valaki vérrel fessen. Főleg mivel én mindig más Hollowok vérét ittam, ezért csak pazarlásnak gondoltam. De ismerhetném a Aizen szolgáit...mindegyik barom, aljas és szívtelen.
Már csak pár másodperc hiányzott nekem, hogy kettévágjam Mustanent. Kezdtem egyre idegesebb lenni, de próbáltam azzal csillapítani, hogy tudtam, hamarosan harcolhatok. Méghozzá egy eléggé érdekeset.
-Yuusuke...bemutatom Hueco Mundo egyik legnagyobb féregjét...Sanaa Ebru Mustanent.
Eközben a cigarettám már elégett teljesen, ezért elpöcköltem, de az Arrancar lány fejének, hátha megszólal végre.
~Gyerünk! Gyerünk! Gyerünk!~gondoltam magamban izgatottan.~Mi lesz már?! Harcolni akarok!~Egyre izgatottabb lettem. A szám már szét repedt a mosolytól, amit az arcomra vettem. És csak vártam mi következik ezután.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:05 am

//A nagy dinnyés küldetés - Sanaa Ebru Mustanen//

- Egész gyors vagy.
Vigyorodik el, amikor Yuusuke a nyakához szorítja zanpakutójának pengéjét. Ugyanolyan higgadt marad, mint eddig; semmi jelét nem mutatja annak, hogy megrémítené a dühös shinigami. Bár egyvalami azért szöget üt fejébe: mégpedig az, hogy a szaga alapján nem tűnik halálistennek a másik... Pontosabban szólva nem tűnik teljes mértékben annak... Ezt azonban nem kérdezi meg, csak az arcára kiülő fura fintorból lehet észrevenni, hogy valami nem tetszik neki.
- Ahol eddig is volt... És nem Aizen kutyája, hanem Aizen művésze, aki eredetileg festéket akart szerezni itt, ahogy Zel-kun is mondta...
Válaszol sértődötten a kérdésekre, és a megnevezett arrancarra néz azok pillantásával, akik meg vannak győződve arról, hogy különbek a többieknél. Nyugodtan ácsorogva tűri a sértéseket, de érzi, hogy nem bírja sokáig elviselni ezt. Ugyan nem akarja felvenni eredeti alakját, mégis elkerülhetetlen lesz ez... Ennek ellenére azért örül, hogy hamarosan harcolhat - már kezdett unatkozni Las Nochesben, és a tudat, hogy egy árulóval találkozott, csak fokozza ezt az érzést... Gyors mozdulattal kezébe veszi legyezőjét, és szétnyitja azt.
- Egaku, Artifice!
Töri meg elégedett suttogása hamarosan a beálló csendet, nemrég még komoly arcára pedig halvány farkasvigyor ül ki, ahogy kimondja a parancsszót. Nem sokkal ezután már eredeti alakjában áll Yuusuke és Zel előtt.
- Tudom, hogy kicsit giccses, de nézzétek el nekem...
Jegyzi meg gúnyosan a színkavalkádra és a csillogásra célozva.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:02 am

- Nyauuuuu... - Nyöszörögtem keservesen, miközben szépen lassan visszanyertem az eszméletem. Fájt minden porcikám, óvatosan lapogattam felrepedt számat, sajgó hátamat és a szétrobbanni készülő homlokomat, miközben feltápászkodtam a földről. Az aktuális állapotomhoz képest így is túl gyors volt a mozdulat, mivel azzal a lendülettel puffantam vissza a hátsómra, majd nyekeregve ismét elterültem. Próbáltam megerőltetni pici buksimat, és térben időben elrendezni az eseményeket, amik következtében nyivákolva gubbasztok egy rakás törmeléken.
- Te jó ég, Yuu-chan, Zel! - Kiáltottam fel kétségbeesetten, mikor végre eljutott a tudatomig, hogy mi is történt. A nagy sietségben megbotlottam egy kiálló téglában, és miután elvágódtam annak rendje és módja szerint, végigbuckáztam a romhalmazon. Már nem érdekelt, mi fáj, hol fáj, amilyen gyorsan csak tudtam, felpattantam, majd megiramodtam abba az irányba, ahol Yuu-chanékat hagytam. Annak ellenére, hogy tisztában voltam Yuu-chan és Zel képességeivel, rettenetes érzések kerítettek hatalmukba. Amikor eszembe jutott, hogy milyen mogorva voltam egy ostoba tócsa miatt, a könnyem is eleredt. Semmi másra nem vágytam csak arra, hogy Yuu-chan és Zel flegmán cigiző képe fogadjon, amikor visszaérek a térre, ahol utoljára hagytam őket. Próbáltam összeszedni magam útközben, de egyre elkeseredettebben itattam az egereket. Csak akkor hagytam abba, amikor iszonyatos lélekenergia jelenlétét éreztem a tér felől. Egy csapásra kitisztult a tudatom. Esélyesnek láttam, hogy ekkora lélekenergia árnyékában csendben meglapulhatok és észrevétlenül közelíthetem meg a helyet, ezért a tempómon lassítva a házak mellett haladtam. A torkomban dobogott a szívem, még levegőt is alig mertem venni, és nem azért, hogy az arrancar ne vegyen észre, hanem mert fogalmam sem volt, milyen látvány fogad majd.
Nagy kő esett le a szívemről, mikor végre rendesen ráláttam a térre. Nekik nem volt ugyan bajuk, de az arrancar már felvette eredeti alakját, ami egy pillanatra elbizonytalanított ugyan, de aztán inkább csak plusz erőt adott.
-Tomoru, Nishibi! - Kiáltottam kardom hívószavát, majd majd a vörösen izzó chakramot a nekem háttal álló arrancar felé hajítottam. Reménykedtem benne, hogy célt ér, de ha mégsem, elég időt időt nyerek Yuu-chanéknak, hogy lépéselőnybe kerüljenek az arrancarral szemben.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 6:43 am

- Tudom, hogy kicsit giccses, de nézzétek el nekem...- szól, miközben felveszi igazi alakját. A felszabaduló energiamennyiség elől hátréb ugrom, s immár messzebbről válaszolok neki.
- Jah... Valóban az. - mondom, miközben hányást színlelek. Ekkor egy kiáltást hallok, és pár másodperc múlva egy tüzesen izzó körpenge is feltűnik. Felismerem a fegyvert, majd fejemet rögtön érkezése irányába kapom. Néhány perc múlva Chiyoko jelenik meg megviselten a szemem előtt. Hirtelen ötlettől vezérelve eltűnök eddigi helyemről, majd a másik nő előtt jelenek meg újra, hogy öklömet bemutathassam az arcának. Ezután újra alkalmazom a shunpot és a lánynál termek. Felszisszenek, amikor közelebbről is meglátom felrepedt ajkát. Fél kézzel végigsimítok az arcán, majd újra megszólalok.
- Nagyon meg fogja még ezt bánni... - suttogom neki, majd farmerom zsebéből előszedem speckó mobilomat. Kinyitom és máris tárcsázom Seireteit. - Itt Sierashi Yuusuke, 3. tiszt a 13. osztagból. 200 egységnyi térfagyasztást kérnék Zel Syneza Kaabel, Yasuji Chiyoko és magam, valamint ellenfelünk köré. Siessenek!
- Igenis, Sierashi-san! - hallatszik a mobilból, azután néhány perc múlva érzékelem, hogy megtörtént a kért lezárás. Hátat fordítok Chiyo-channak, s a fejemet a földre szegezve elvillámtáncolok a közeléből. Egy nagyobb fa mellé érkezem, majd kardommal az arrancar felé mutatok.
- Elkövetted életed eddigi legnagyobb hibáját, művészkém! - kiáltok neki, miközben rettenetes mennyiségű reiatsut szabadítok fel. Nem akarom, hogy azt érezze, akár egy percig is van esélye a győzelemre. - Most meg foglak ölni...
Dotonryuu egy suhintásával, szinte darabokra robbantom a mellettem lévő szerencsétlen növényt. Csupán egy kis erődemonstráció, hogy tudja hol a helye. Korábbi sebességem semmi a mostanihoz képest. Még pislogni sincs ideje, de én máris fölötte vagyok, hogy egy függőleges csapással növeljem az egy négyzetméterre jutó arracarok számát.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 9:03 pm

[A nagy dinnyés küldetés]

-Egész gyors vagy.-mondta ezt Yuusukénak, aki még mindig az Arrancar lány torkának szegezte a pengéjét. Továbbra is idegesítően higgadt maradt.
-Ahol eddig is volt... És nem Aizen kutyája, hanem Aizen művésze, aki eredetileg festéket akart szerezni itt, ahogy Zel-kun is mondta...-felelte sértődötten a kérdésekre. Majd miközben mondtuk a magunkét rám nézett, bár pontosan nem értettem mi volt rajtam olyan érdekes.
-*Heh*...na végre!-mondtam izgatottan, mivel éreztem, hogy Mustnanen cselekedni akar. Ekkor egy határozott mozdulattal kinyitotta legyezőjét.
-Egaku, Artifice!-kiáltotta el magát az Arrancar, majd átváltozott eredeti alakjába.-Tudom, hogy kicsit giccses, de nézzétek el nekem...-értette ezt a színkavalkádra és a különös csillogásra.
-Jah.... valóban az.-tette hozzá Yuusuke. Majd előkapta a zsebéből a mobilját és valószínűleg a Seireteit tárcsázta.
-Itt Sierashi Yuusuke, 3. tiszt a 13. osztagból. 200 egységnyi térfagyasztást kérnék Zel Syneza Kaabel, Yasuji Chiyoko és magam, valamint ellenfelünk köré. Siessenek!
-*Cöh*...-szóltam gúnyosan, miközben Mustnanenre néztem, majd kivettem egy újabb szál cigarettát a zsebemből, valamint az öngyújtómat.-Azonnal Ressurreccion? Szánalmas...-földobtam az öngyújtómat, majd letéptem magamról 3 szíjat és összeraktam a kezemet.
-Erőfeloldás a 3. szinten....a feloldást engedélyezem...NAGEKI!-sikítottam, ahogy csak bírtam, miközben egy jókora erőhullám söpört végig a területen. Remélhetőleg kicsit megtántorodott tőle. Mikor befejeztem a dobhártya hasogatást, elkaptam a leérkező öngyújtómat, majd egy laza mozdulattal kicsaptam a tetejét és meggyújtottam a cigimet. Jó mélyet beleszívtam, majd folytattam.-Ennél több erőt nem vagyok hajlandó pazarolni rád...-tettem hozzá még ezt gúnyosan, hogy mégjobban idegesítsem, majd a gyújtómat összecsuktam és bevágtam a zsebembe.
Ezután érzem, hogy az imént Yuusuke által kért lezárás megtörtént. Majd mindketten megpillantottuk Chiyo-chant.
~Hál Istennek...nincs semmi baja...~gondoltam magamban, amint sóhajtottam egyet, majd visszapillantottam giccses ellenfelemre.
-Elkövetted életed eddigi legnagyobb hibáját, művészkém!-mondta Yuusuke.-Most megfoglak ölni...-erre darabokra vágta a mellette lévő növényt erőfitogtatás képpen.
Én csak előre nyújtottam a kardomat, majd kimondtam a nevét.
-Kuro...Hebi!-a penge fölvette a szokásos formáját, én pedig kiöltöttem a nyelvem.-Nah kezdjük...-erre megnyaltam a számat, majd a lehető leghosszabbra, vagyis olyan 4-5 méteresre.-kislány! És ne fogd vissza magad!*háháháhááá*-elkapott a nevetés, de ez nem egyfajta emberi nevetés volt. Kicsit mintha valami túlvilági lett volna. Mikor elhallgattam, az ujjaimat szét tárva nyújtottam felé a karomat. Majd minden ujjamból Barakat kezdtem lövöldözni. Yuusuke eközben a lány fölé shunpozott, hogy fölülről levághassa. Mikor én abbahagytam a Baraval való lövöldözést, én csak keresztbe tettem a kezemet és figyeltem mi lesz a művészke következő lépése. Valószínűleg csak Yuusuke támadása fogja megsebezni igazán, de ez nem izgatott...Nekem csak az számított, hogy minél élvezetesebb legyen a harc.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 3:53 am

//A nagy dinnyés küldetés - Sanaa Ebru Mustanen//

- Taplók.
*Jelenti ki fintorogva, azzal a lenéző hangsúllyal, amit azok szoktak használni, akik meg vannak győződve felsőbbrendűségükről. Tovább azonban már nem tud értekezni a két férfi viselkedéskultúrájának teljes hiányáról, mivel a háta mögül valami kiáltást hall... Majd egy vörösen izzó fegyver jelenik meg látókörében, ahogy hátrafordul, és megpillantja az előbbi shinigami lányt. Most aztán minden bizonnyal harsányan szitkozódna, ha szokása lenne káromkodni... Így azonban csak felszisszen, ahogy testén áthalad a penge. Majd, mintha mi sem történt volna, gúnyosan vigyorogva fordul Zel felé.*
- Ilyen rövid idő alatt elfelejtetted volna a feloldott alakommal járó előnyöket, Zel-kun? Pedig többször is láthattad már...
*Kezd bele a visszavágásba, majd vészjóslóan felcsillanó szemével végigméri mindhárom ellenfelét.*
- ...most pedig te leszel a szenvedő alanya!
*Fejezi be mondandóját rövid hatásszünet után, és karját a másik privaron espada felé nyújtva egy kisebb cerót indít felé. Ekkor azonban már Yuusuke is erőfitogtatásba kezd, mégpedig egy közeli fát aprít fel...*
- Micsoda önteltség...
*Sóhajt fel színpadiasan, amikor feje felett jelenik meg a shinigami. Előbb még komoly arcán halvány mosoly fut át, majd halkan megszólal:*
- Nem szeretem, ha alábecsülnek...
*Már az utolsó szavaknál is észre lehetett venni, hogy mintha kezdene halványodni alakja, a mondat befejezésekor pedig teljesen eltűnik... Pontosabban szólva olyanná válik, mint amikor egy vödör vizet öntenek ki az utcára... A nő harsány kacagását pedig a következő pillanatban már a háta mögül hallhatja, immáron teljes alakban.*
- Áh, kezdek kijönni a formából... Fénykoromban jóval gyorsabb voltam...
*Jegyzi meg sajnálkozva, ahogy az előbbi állóhelyére pillant. Azt persze bolond lenne elmondani, hogy a lefokozás nemcsak régi sebességének elvesztésével járt, hanem azzal is, hogy ezt a technikát most jó darabig nem lesz képes megismételni, és csak kisebb alakváltoztatásokat fog tudni véghezvinni...*
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzomb. Május 02, 2009 6:43 am

Legszívesebben teljesen elhagytam volna magam, hogy öntudatlanul zuhanjak ismét a földre. Nem akartam, hogy Yuu-chan észrevegyen és aggódjon értem, ahogy azt sem, hogy végig keljen néznem, hogyan harcolnak ez ellen a szörnyeteg ellen. Már késő volt, Yuu-chan mikor észrevett, szájba vágta az arrancart, majd a következő pillanatban már előttem termett.
Annyira szerettem volna valamit mondani, bármi bátorítót, vagy csak annyit, hogy nincs semmi bajom, de csak álltam előtte mint egy idióta, hiába nyitottam szóra a szám, nem jött ki rajta hang. Annyira összezavarodtam, hogy hirtelen sírni sem voltam képes, pedig olyan jó lett volna könnyíteni a szívemen, és belefúrnom az arcom Yuu-chan egyenruhájába.
Miközben Yuu-chan a központtal beszélt, belemarkoltam az egyenruhájába, és épp mondtam volna végre valamit, amikor egy szót se szólva megfordult, és elshunpozott a közelemből.
- Yuu-chan..... - motyogtam halkan, mikor miszlikre aprított egy fát, majd a fal mentén lecsúsztam a földre. Kábán hallgattam Yuu-chan, Zel és az arrancar párbeszédét.
Közben Nishibi bumeráng módjára visszatért a kezembe, miután megsebezte az arrancart. Bánatosan néztem a véres pengét, majd mikor visszaváltozott az eredeti alakjába, visszaraktam a hüvelyébe, és kiscicaként összegömbölyödve próbáltam kiszűrni a harc zajait. Ez sem sikerült sokáig, ugyanis Zel ijesztő nevetésétől megfagyott bennem a vér, térdeim mögül kukucskálva figyeltem, hogy mi történik a csatatéren. Mikor láttam az arrancar rémisztően furcsa manőverét, akaratlanul is felsikoltottam, majd lendületből orra estem.
- Yuu-chan, Zel-kun, nagyon szépen kérlek titeket, vigyázzatok magatokra! Tudom, hogy mire vagytok képesek, de azt is tudom, hogy milyen öntelt egoista módjára szoktatok néha harcolni! Ne most menőzzetek!!! Jó...? - Kiabáltam feléjük olyan hangosan amennyire csak bírtam. Az utolsó szavakat már alig bírtam kimondani attól az undok gombóctól, ami a torkomban csücsült. Nem akartam, hogy már megint sírni lássanak, úgyhogy az egyenruhám ujjával gyorsan eltöröltem a könnyeimet.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te68000/100000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzomb. Május 02, 2009 11:14 pm

Zel Baráival karöltve támadok a lány felé. Nincs ideje kitérni, ezt már akkor észreveszem, amikor kardomat csapásra emelem. Azonban úgy tűnik, hogy nem is akar kitérni. Nem okoz nagy szívfájdalmat levágnom, így meg se próbálom megállítani pengémet.
- Nem szeretem, ha alábecsülnek...- szól, s nem tudom mire vélni szavait. Mindjárt meghal és még arcoskodik is? nem szívbajos az már biztos... Ekkor azonban megértem, hogy miért mondta ezt az előbb. Hirtelen halványulni kezd, majd folyékonnyá válik. Elkerekedett szemekkel esem át rajta, majd nagy porfelhőt kavarva csapódok a talajba. Miközben én kikászálódok az általam készített kráterből, ellenfelünk ismét felveszi eredeti alakját. Elég bambán értem földet, s sikerült felszakítanom pólóm ujját. Kirázom a hajamból a port, majd komor tekintettel nézek az arrancar felé.
- Kezdesz felidegesíteni... - szólok, még mindig kimért hangom, de íriszem vészjóslóan megvillan. Dotonryuut magam elé tartom, majd felveszek egy laza alapállást. - Megfosztalak egy kezedtől, meg egy lábadtól és visszrúgdoslak Hueco Mundoba... Hazudtam neked az előbb... Nem öllek meg, az nem lenne elég büntetés számodra.
Miután elmondtam, amit akartam ragadozó-szerű vigyor jelenik meg az arcomon. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányan élték túl az összecsapásunkat, ha felvillantottam ezt a mosolyt. Katanámon fogást váltok, így most függőlegesen tartom, s hegye a talaj felé mutat. Ragyogó fényoszlopként szabadítom fel lélekenergiámat, ami több kilométerre is ellátszik. Zanpakutuomba összpontosítom az erőt, majd elkiáltom magam.
- Me ga sameru, Dotonryuu! - kiáltom el magam, aminek hatására tornádószerű por és szél vesz körül. Eltakar az arrancar szeme elől, miközben kardom átalakul, s felveszi Shikai alakját. Suhintok egyet kardommal, így tűntetve el a porfelhőt magam körül. Ekkor hallom meg Chiyo-chan szavait:
- Yuu-chan, Zel-kun, nagyon szépen kérlek titeket, vigyázzatok magatokra! Tudom, hogy mire vagytok képesek, de azt is tudom, hogy milyen öntelt egoista módjára szoktatok néha harcolni! Ne most menőzzetek!!! Jó...? - miután befejezi csodálkozva tekintek rá. Hirtelen kiesek halálosztó szerepemből és az elővigyázatosság legkisebb jele nélkül kezdek el beszélni a lányhoz.
- ÉN? Egoista? T_T - kérdezek vissza teljesen összetörten. - Nem is szoktam menőzni... Amúgy is, művészkét csukott szemmel és hátrakötött kézzel is levágnám.
Az utóbbi mondatom teljesen ellent mond az előbbinek, de ez legyen a legkisebb problémám. Visszafordítom a fejem Mustanen felé, s eközben reiatsut koncentrálok a bal kezembe. Mivel aktiváltam Zanapakutuomat, így a gyorsaságom is a kétszeresére növekedett. Szemmel szinte követhetetlen sebességgel mozdulok, hogy mellette jelenjek meg és lőjem ki Byakurayomat felé...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 4:30 am

*Mérgelődve haladtam az utcán. A tegnap esti incidns óta ilyen morcos voltam. Bár, ha jobban meggondolom, már régóta. Na, de akkor is a tegnapi eset tett be leginkább. Egy hollow-val futottam össze, aki ügyesen álcázta magát és lélekenergiáját. Jóformán észre se vettem. Csupán akkor, amikor már majdnem késő volt. Minden ok nélkül megtámadott és elszedte tőlem a szatyrot, amiben a boltban vásárolt cuccaim voltak. Semmi extra. Egy kis kenyér, rizs, tészta meg ilyesféle kaják. Ja, meg persze némi kis ínyencfalat. Pár darab alma,meg pár zacsi abból a finom cukorkából, amit a múltkori boltjárásom során fedeztem fel. Igen ízletes, de most nem ez a lényeg. Szóval fogalmam sem volt, mi ütött az alakba. ~Mi a fenének kell egy hollow-nak cukor meg mindenféle kaja???~ Persze nem álltam neki ezen agyalni, hisz nem igazán volt rá időm. A mocsodék már támadt is rám újból. Én meg alig bírtam összegyűjteni a részecskéket és megformázni az íjamat. Már-már elvesztettem a harcot, mikor végre sikerült eltalálnom a rohadékot. De a szemét csak megsebesült, nem halt meg. Mindenesetre legalább békén hagyott. De akkor is idegesít, hogy elmenekült előlem. ~Mindegy. Vagy újból találkozok vele és akkor kinyírom, vagy valaki más elintézi...Nekem egyetlen célom van: A szüleimet meggyilkoló hollow banda kinyírása, likvidálása, elásása, elpusztítása...vagy ahogy tetszik.~ Ezzel a tudattal sétálgattam a nagy tömegben. A sok ember nem is foglalkozott egymással. Úgy jöttek sorban nekem, mintha ott sem lennék. Nagyon felidegesítettek még ezek is. Nem voltam valami jó hangulatban. Igazából magam sem tudom, miért...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 4:49 am

*Vigyorogva álltam a járda melletti oszlop tetején, és figyeltem az alattam nyomuló tömeget. Nah, ez az egy nem hiányzott az életből, a tömeg. Iszonyodtam a tömegtől már akkor is, mikor még élőnek számítottam. Most viszont, ezen a villanyoszlopon dekkolva egész murisnak tűntek az alant témfergők. Mint valami óriás hangya gyülekezet. Csak ezek nem szorgoskodtak minadnnyian. De még mennyire nem... Láttam, hogy két suhanc megkörnyékez egy idős nőt, és pillanatokon belül meg is szabadították anyagi terheitől egy elegáns zsebeléssel. Na, ezeknek kedvem lett volna lemetszeni tőből a karjukat. De mit tettem? Álltam ott, s csak bámultam, és csak egy-két kisebb mozdulatot tettem csupán. Azt is csak azért, hogy megigazgassam magamon ruházatomat, mely most ugye a shinigamikra jellemző viselet volt. Talán ezért is nézegettek olyan gyanakvón felém a varjak. Bár meglehetősen túlméretezett varjú lennék.
Már azon voltam, hogy agyalni kezdtem, mi a fenét kezdjek magammal, amikor megéreztem valakinek a lélekenergiáját. Erős volt, igen erős, de én csak mosolyra húztam számat az érzéstől. Ó igen... Nagyon is ismerős energia volt az.
Aztán már meg is láttam a közeledő quincyt, aki ki más lett volna, mint Taiki?
~És még mondja valaki, hogy nincs szerencsém. Végre egy quincy, aki nem akarja velem felmosni az utca kövét.~
*Hát vigyorogva bámultam a közeledő fiúra, aki minden bizonnyal rég kiszúrta az én lélekenergiámat, hiszen most nem rejtettem el. És vártam, hogy végre oda érjen ahhoz az oszlophoz, amin ácsorogtam. Egy kissé magaslati levegő, de ebben az állapotban ez úgy sem izgat.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 5:01 am

*Hülye tömeg. Már épp azon voltam, hogy elüvöltöm magamat és mindenkit félrelökök egytől egyig, hogy szép nyugodtan lehessen sétálni az utcán. ~Hát milyen dolog az, hogy nem férek el a járdán? Emlékszem, gyerekkoromban még bőven volt hely és elfértem könnyedén. De azóta...reménytelen a helyzet. Pedig már megszokhattam volna. No, de eprsze ebbe az is közrejátszik, hogy nem sokat mászkálok....~ Így mentem hát tovább. Agyam zakatolt és próbált valami olyan elfoglaltságot kitalálni számora, amivel elüthetem az időt, míg valamelyik kellemesebb helyre nem érek. Esetleg haza. Ahogy így, gondolkozva haladtam a "szardíniák a konzervben szindróma" áldozataként, megéreztem egy erős lélekenergiát. Erőset, de ismerőset. ~Csak nem?~ Kérdeztem magamtól. Körülnéztem, de sehol semmi. ~Vajon hol lehet? Érzem, hogy itt van...vagy csupán egy másik, hasonló erejű shinigami követ engem? Nem...ez biztosan ő lesz.~ Jelentettem ki végül magamban,a hogy egyre közelebb értem hozzá. Amikor már úgy éreztem, nem lehet közelebb, megálltam egy villanyoszlopnál, majd többször is tüzetesen körülnéztem. Még mindig semmi. Kissé ideges votlam alapból, de most meg még jobban az lettem. Belerúgtam hát az oszlopba, ami keményebbnek bizonyult a lábamnál, így elég nagy fájdalmat okozott. Oda is kaptam egy szisszentés kíséretében. De talán ez volt a szerencsém. Ugyanis ekkor meghallottam azt az édes, csilingelő hangot. Ayumi kacagott. Ebből már nem volt nehéz megállapítani, hol lehet. Felnéztem, s lám ott volt az oszlop tetején. Ravaszul elmosolyodtam, majd így szóltam.*
-Nocsak, kisasszony! Hát magácska mit keres errefelé?
*Boldogan meredtem azokba a gyönyörű szemekbe. Nemhiába, a hülye agyammal belé voltam habarodva ebbe a shinigamiba...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 5:24 am

*Síri csöndben néztem végig, ahogy a fiú elér az oszlopig, amin álltam. Láttam, hogy nagyon keres valamit, ami minden bizonnyal én volnék. De egyelőre még nem szóltam neki. Minek is szóltam volna? Hiszen olyan muris volt innen föntről nézni, mit csinál. Aztán úgy tűnt, elvesztette a türelmét. Na, ezt abból szűrtem le, hogy jókorát rúgott a villanypóznába. Kapott is egyből a lábához a fájdalomtól. Én meg el is nevettem magam a látványtól. Aztán a fiú felnézett rám, s megszólalt. Felhúzott szemöldökkel hallgattam őt, majd, amikor elhallgatott, alaposan szemügyre vettem a Taiki mellett elhaladókat, kik igen csak érdekes pillantásokat vetettek rá. Mit ne mondjak, úgy néztek rá, mintha a quincy a zárt osztályról szökött volna.*
~Vicces... Még nem tűnt föl neki, hogy rajta kívül senki más nem lát, mivel most shinigamiként vagyok jelen. De legalább mókázunk egy kicsit...~
*Egy kisebb lendülettel elrugaszkodtam az oszloptól, és a következő pillanatban már lent is voltam a quincy előtt, s széles vigyorral arcomon néztem a szemeibe.*
- Helló Taiki! Rég nem találkoztunk.
*Ez persze csak puszta ténymegállapítás volt részemről, s nem vártam el tőle magyarázatot a dologra, hiszen én mentem el, én tértem vissza a Lelkek városába, s nem ő hagyott faképnél.*
- Tudod, mostanában megszaporodtak erreflé a hollow támadások, ezért ide jöttem utána nézni a dolgoknak.
*Elgondolkodva néztem szét a körülöttünk közlekedők között, aztán ártatlan képpel fordultam vissza a fiúhoz.*
- Bár neked nem igazán van hollow képed, de azért még felfigyeltem rád.
*És most hirtelen nem tudtam, mit is kéne csinálnom, vagy szabad-e normálisan üdvözölnöm. De végül egy pajkos mosoly kíséretében nyomtam a szájára egy futó csókot. Persze nem csak a móka kedvéért, bár érdekes, s főképp mulattató volt elnézni, hogyan bámulnak meg egy olyan valakit az emberek, aki a levegővel smárol. Ja, és ugye még továbra sem jutott eszembe figyelmeztetni jelen állapotomra a fiút. De, hát ha olyan murisan néztek rá az emberek, s nekem ez annyira szórakoztató volt.*
- Bocsika Taiki... Gondoltam, ez a köszöntési forma inkább kifejezi a viszonyunkat. Mert nem hiszem, hogy úgy kellene csinálnunk, mintha semmi nem történt volna közöttünk.
*Somolyogva filóztam hol őt, hol a gyanakvón elsiető embereket.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 5:45 am

*Úgy tánt, hogy Ayumi sincs kisebb örömmel, mint jómagam. Ez legalább kissé jobb kedvre derített. Most már nem nagyon foglalkoztattak azok a mellettem elhaladó emberek, akik az imént még majd' fellöktek. Most csakis az az egyetlen shinigami érdekelt, aki ott állt előttem. Kissé nehezen akaródzott a lánynak megcsókolnia, de végre megtette. ~Hm. Talán valami történt, vagy szimplán furának tartja a helyzetet?~ Kérdeztem magamtól, majd Ayumi ravasz mosolyára pillantva így szóltam.*
-Semmi gond. Érthető voltál előtte is. De persze így sokkal kellemesebb volt a köszönésed. És még szép, hogy nem tehetünk úgy,mintha mi se történt volna...
*Az én szám is egyre feljebb kúszott arcomon. A jókedv és öröm kezdett szétáradni a testemben. Ahogy egyre tovább figyeltem a ravaszkás mosolyát,annál világosabbá vált előttem egy bizonyos dolog. Kacagni kezdtem.*
-Tisztában vagyok vele, hogy az emberek nem látnak téged. De tudod, nem igazán foglalkoztat. Hisz eddig sem voltam nagy társasági quincy. Most sem elszek az.
*Kacsintottam, majd a mellettem legközelebb elhaladóra pillantottam, aki fejcsóválva nézett rám és Ayumi-ra. Persze nem láthatta a lányt, csupán a levegőbe meredt. Én meg csak nevettem magamban.*
-Nos, Ayumi.....már meg ne haragudj, de szerintem átnéztek rajtad.
Kinyújtottam a nyelvemet, majd gyorsan a villanyoszlop mögé bújtam. ~Hát...ha most nem néznek bolondnak, akkor semmikor sem!~ De jelen pillanatban ez annyira nem érdekelt, hogy akár még más dolgokba is belementem volna, amit alapból nem csinálnék meg.*
-Egyébként elvonulhatnánk egy kevésbé zsúfolt helyre....
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te5000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 6:12 am

- Nocsak... Nem vagy társasági lény? Azért remélem, nem lesz sok neked a társaságom Taiki.
*Mondatom végén fel is nevettem, hiszen eszembe jutott, hogy eddig egyszer sem volt ellenére a társaságom. De most, akkor sem cselekedhetek kedvem szerint, mert bármikor megjelenhet Matsuki is. Lévén, hogy vele együtt érkeztem az emberek világába.*
- És milyen helyre is gondoltál azzal az elvonulással?
*Még egy cinkos kacsintást is megengedtem magamnak, s a fiúhoz közel hajolva vizslattam az egyik pasast, aki épp elhaladt mellettünk. Persze ő sem látott engem, de azért vicces módon mégis fújtam párat rá, s a hecc kedvéért, még az egyik kezemet is felé nyújtottam, és imitáltam a karmolást. Aztán a fiatal quincyhez fordultam, kézen ragadtam, és magammal vontam a közeli sikátor irányába haladva. Nem is foglalkoztatott a dolog, hogy Taiki most úgy fest, mintha egy láthatatlan valaki végig vontatná az úton, majd át a forgalmas úttesten. Némelyik agyatlan sofőr még ordibált is felé valamit a bolondokról, meg a zárt osztályról, de mi csak nevettünk rajta. Legközelebb már csak a félre eső sikátorban álltunk meg. Ott elengedtem a quincy kezét, s a falnak támaszkodva merültem el szemeiben.*
- Most nem igazán van lehetőségem az elvonulásra Taiki. De, ha túléled az efölötti csalódottságod... *ravaszkásan hunyorogtam rá közben* - Este már testileg is itt leszek.
*Na, és ezt úgy mondtam, hogy a hanglejtésemből nagyon is kiérezhette, hogy mire is célzok. Már ami a testiséget illeti. Aztán kedvesen rámosolyogtam.*
- Ha szeretnéd, meglátogathatlak a házadban... Mondjuk ma este?
*Természetesen ez nem olyan kérdés volt, aminél alkuba bocsátkoznék, de azt is kétlem, hogy Taiki ellenezné a ma esti találkánkat.*
- Majd Matsukit lerázom valami indokkal, és nálad találkozunk. Ha neked így jó...
~Esetleg feltöltöm a hűtőt sörrel, és már ki is ütöttem a bolondot egész éjszakára... Hihi.~
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te4000/10000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Május 13, 2009 6:34 am

*Megfontoltan, ámde nevetve válaszoltam a kérdésre.*
-Nem,nem vagyoktársasági lény. De azt nem mondtam, hogy ha kettesben vagyok egy olyan személlyel, akit eléggé kedvelek, akkor nem viselem el a társaságát...
*Ahogy kimondtam ezt, már kaptam is a következő kérdést. Viszont mikor erre válaszolhattam volna, Ayumi már kézen is ragadott, s csak vitt magával. Én meg mit tehettem, mentem utána. Nem mintha másfelé is akartam volna menni. De hogy ennél bolondabbnak már nem nézhetnek, abban biztos voltam. Szinte az összes autós rám dudált,mikor az úttesten haladtunk át. De akkor sem zavart. Csak nevettem a shinigamival együtt. Aztán egy ksi sikátorba kerülteünk, ahol eleresztette a kezemet és végre megálltunk. Kifújtam magamat, majd mosolyogva hallgattam szavait.*
-Hidd el, túlélem....És a ma este....nos....tökéletes. Nálam.....hisz hol máshol...oda talán nem fognak bekopogni se barátok, se ismerősök, se senki. Csak te meg én....
*Egyre ravaszkásabb mosoly jelent meg arcomon. Láttam, hogy Ayumi is várja már nagyon azt az estét. Hogyne várta volna. Akámennyire is "különbözünk", attól még csodálatosan el tudjuk "szórakoztatni" egymást. Sokszor szokott hiányozni, mióta elment..vissza, a Lelkek világába. Néha még aludni se bírtam és egész éjszaka virrasztottam. Kellemes is volt másnap a suliban. Mindenesetre túléltem...*
-Ayumi! Ha minden igaz, akkor hamarosan a városba fog érkezni egy új jövevény. Egy qiuncy. Legalábbis így tudom. Talán ő az utolsó nemzetünkből. Nem lehet pontosan megmondani.....No, de ezzel csak azt szeretném mondani, hogy...hogy.....ha esetleg találkoznál vele.....Ha tudsz olyan kegyes lenni.....akkor ne öld meg. Hisz mi ugyanazok ellen harcolunk, csupán más módszerekkel. És mégis egymást gyilkoljuk....legalább mi ne tegyük ezt....
*Nos, kissé kínosnak éreztem a helyzetet. Kábé olyan volt, mintha egy nyolcéves gyerek beszélni a személyemben. Szánalmas lehettem, de már kiejtettem eme mondatokat a számon. Nem tehettem semmit sem. Csak vártam, hoygan reagál rá Ayumi.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te17500/30000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyPént. Május 22, 2009 10:55 pm

[A nagy dinnyés küldetés]

-Taplók.-szólt Mustanen, miközben fintorogva tekint ránk. Majd hátra pillantott az éppen befutó Chiyokora, amitől nem figyelt a felé érkező Barakra. A golyók többsége eltalálta és okozott is sérülés, viszont egy pillanat alatt begyógyultak, hála a Ressurreccionjának. A lány felé pillantott egy gúnyos vigyorral.
-Ilyen rövid idő alatt elfelejtetted volna a feloldott alakommal járó előnyöket, Zel-kun? Pedig többször is láthattad már...most pedig te leszel a szenvedő alanya!-majd karját felém emeli és kilő rám egy Cerot.
-Én ugyan nem felejtettem el, hogy te mire vagy képes...-mondtam halál nyugodtan, miközben még mindig egy helyben álltam és vigyorogtam.-NA ÉS TE, HOGY ÉN MIRE?!-kiáltottam vissza, majd egyenesen nekirontottam a Ceronak. Őrült egy ötlet volt ezt én is tudtam, de hát érdekelt is engem. A kezemmel megpróbáltam visszafogni a sugár nyalábot, de csak félig sikerült és a másik fele elért.
-*Cöh*...Ennyi?-kérdeztem miközben föltekintettem a lányra megvető tekintettel, kisebb sérüléseken kívül, ami a jobb karomat és vállamat érte, semmi bajom nem lett. Ekkor ő még Yuusukéval volt elfoglalva, akinek a támadását szintén kivédte.
-Kezdesz felidegesíteni...-szólalt meg ekkor Yuusuke is.-Megfosztalak egy kezedtől, meg egy lábadtól és visszarugdoslak Hueco Mundoba... Hazudtam neked az előbb... Nem öllek meg, az nem lenne elég büntetés számodra.-fenyegette meg az Arrancar lányt, majd a Zanpakutoját vízszintesbe emelte, ebből már tudtam, hogy szabadon engedi a Shikaiát.-Me ga sameru, Dotonryuu!-kiáltott, majd egy kisebb-nagyobb porfelhő keletkezik, majd Yuusuke egy legyintéssel eltüntette a homokvihart.
-Yuu-chan, Zel-kun, nagyon szépen kérlek titeket, vigyázzatok magatokra! Tudom, hogy mire vagytok képesek, de azt is tudom, hogy milyen öntelt egoista módjára szoktatok néha harcolni! Ne most menőzzetek!!! Jó...?-kiáltozott Chiyo-chan a hátunk mögül.
-ÉN? Egoista?-kérdezte Yuusuke megsértődve.-Nem is szoktam menőzni... Amúgy is, művészkét csukott szemmel és hátrakötött kézzel is levágnám.
-Ugyan már Chiyo-chan! Mi csak játszunk! De lassan ideje lenne véget vetni ennek...-szóltam miközben kinyújtottam a nyelvem, ezzel fölkészülve a Zanpakutom erejének kiengedésére. Majd elindultam Mustanen felé.-Fedd el...- ő megpróbált lecsapni, de mielőtt még elért volna elsonidoztam a háta mögé mögé.-Kuro Hebi!-mondtam ki a kardom parancsszavát, majd a fekete füst mindent beborított. Yuusukével együtt eltűntünk a füstben, de már láttam, hogy éppen támadni készül így még megvártam míg ő beméri. Majd miután már jól ,,láttam" megpróbáltam a lány háta mögé kerülni és a szokásos aljas trükkömet alkalmazom, miszerint Baraval lövöldözöm az egyik oldalról, majd elsoidozok és levágom.
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzomb. Jún. 27, 2009 11:17 pm

//A nagy dinnyés küldetés - Sanaa Ebru Mustanen//

- Látom, kezditek komolyan venni a harcot...
*Szólal meg érdeklődő hangsúllyal a privaron espada. Erre várt a küzdelem kezdete óta, hogy megtudja, miből is áll az igazi erejük, hogy aztán jelentést tehessen róla Aizen-samának. Ami után persze remélhetőleg valamiféle jutalmat is kap... A lány nem igazán érdekli, bár zanpakutója igazán figyelemre méltó lenne, ha hidegvérrel megtanulná használni - egyelőre azonban Sanaa nem érzi nagyon veszélyesnek.*
- Tényleg elég nagy az önbizalmuk...
*Vigyorodik el, ahogy meghallja a shinigamilány kiáltását. A Byakurai-t észrevéve igyekszik úgy alakítani testét, hogy a lövedék valószínűsíthető becsapódási helyén egy szép nagy lyuk legyen, de egy kicsit elkésik ezzel, így sikerül szépen megperzselnie a kidou-nak.*
- Őrült vagy, Zel-kun... Mindig is az voltál... Seireitei nagy hibát követett el, amiért megbízik benned...
*Veti oda megvetően a másik privaron espadának.*
~ Marhák. ~
*Sóhajt fel jól észrevehetően, amikor a fekete füst is feltűnik a közelben, ezzel elválasztva egymástól a küzdő feleket. Úgy látszik, arra egyikőjük sem gondol, hogy ezzel neki is kedveznek, hiszen Sanaa-t sem látják egyelőre... Ki is használja ezt az apróságot, és sonidót használva egy távolabbi fa tetejére kerül.*
- Sajnálom, de mára vége a játszóháznak, drágáim...
*Nevet fel hangosan, miközben gyorsan megnyit egy gargantát, ezt követően pedig sietősen eltávozik Hueco Mundo felé, ellenfeleit faképnél hagyva.*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptySzer. Júl. 01, 2009 4:43 am

Karakura Town utcái - Page 9 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 9 2chube1


Csendesen majszolgatva pocsék reggelijét, ami a börtön kosztjánál is rémesebben festett, alig bírta visszafogni kitörő lelkesedését. Percek kérdése volt és a rotringbél diétára kényszerítő égimeszelő eltűnik majd egész napra órási lehetőséget adva a nyár adta lehetőségek élvezetére hajazó plüssnek. Ugyanis rafinált szivacstestű barátunk sötét titkot rejtegetett a garázs egyik dobozában. Egyenlőre azonban nagyobb problémának bizonyult kivegetálnia a magányra hagyást. Hát igen! Szegény párának ez jutott! Azonban nem kesereghetett, hiszen vártak rá az univerzum rosszakarói szép sorjában. Neki pedig mint kötelességtudó polgárnak és mellékesen hiperdögös szuperképességekkel megáldott számkivetettnek szívbeli feladata volt megvédeni az ártatlan nőket, némi ellenjuttatás szolgálatában.
Türelmetlenül dobolva mancsaival kémlelte szüntelen a falon heverő órát. Amikor pedig meghallotta a várt szavakat kitörő lelkesedéssel kezdett el ugrándozni boldogságában az ablakhoz. Felmászva könyvekből felpolcolt trónjára leste az egyre messzebb száguldozó góliátot, miután pedig eltűnt előle fütyörészve indult meg az ajtó felé. Még hátra volt a dolog neheze! Le kellett jutnia a lomtárolóba! Egyedi, láthatatlanná tévő képességét bevetve csőrtett rohamléptekkel a lépcső felé, szorosan a falhoz simulva, ahogy azt a legjobb kémkönyvek előírják. Meggyőződve a békességről kezdett el kutyagolni a lépcsőfokokon, ami ebbe az apró, izmos testbe zárva komoly megpróbáltatásokat jelentett. Pár karommal és szőrrel kevesebb alkatrésszel leérve az áhított ajtóhoz végre nekiláthatott ördögi terve igazi fázisához. Elemlámpát előhorgászva gigászi hátizsákjából kezdett el kotorászni a papírdobozok között. Határozottan emlékezett ráírt valami kódot, hogy megjelezhesse szerzeményét, de ez a jelölést jobban elbújt mint hitte.
Hosszas kutatás gyümölcseként szemlélte csodáját könnyekbe lábadt szemekkel, majd belevetve magát a nyikorgó kartonba fohászkodott minden szenthez,aki csak az eszébe jutott Ironman-el bezárólag.
-Sikerüüüüüült!-ugrott fel egy iskolás egyenruhába bújtatott fiú lángoló szemekkel. -Rád már nem lesz szükségem!-
-TE MÉGIS KI A FRANC VAGY ÉS MIT FOGDOSOD AZT A SZAROS MACSKÁT AZ ÉN KECÓMBAN?!- sápadt el a fiú óvatosan hátra sandítva. Nagyon vesztésre állt a szénája, mert garantáltan agyonveri a baseball ütővel pacsizó szőkeség akár elmondja ki, akár nem. Hatalmasat nyelve fordult hátra.
- Üldöztem ezt a gyönyörűségesen szép, mesterien kimunkált...öhm macskát! Tényleg tud beszélni olyan dallamosan fület simogató hangszínben?- magyarázott sűrűn pózokat váltogatva és egyre több csöppel a feje körül. "Nincs más út! A hősnek távoznia kell!" Araszolt serényen a kijárat felé.
-Bocsánat, de sokszorosan hányatott sorsú fejemnek most sürgősen mennie kell!- imitált egy bájvigyort és kezdett el eszeveszett tempóban futni. Nem szeretett volna pont abban a percben eltávozni. Annyi női kebel várt még rá!
Az egyik saroknál sugármeghajtással bevágódva természetesen azonnal utol is érte a vész. Fogalma sem volt ki mérte rá az utolsó csapást, de szörnyen zsongott zsenialitással túlterhelt feje és látása sem akart javulni. Sikeresen nekimehetett valami fémmel díszített oszlopnak. A meg-meg csillanó tompa fények erről tanúskodtak...
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te8500/12000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (8500/12000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 12:58 am

▄▀▄▀▄▀ [Világhódító körút buktatókkal] ▄▀▄▀▄▀



Végre egy pár hét meló nélkül. Ennek megünnepléseként összecsődítettük a bandát, s a szokásos placcon egy szupernek ígérkező deszkázás veheti kezdetét. Már kora reggel talpon voltam, hisz a szenvedélyemnek sosem vagyok fáradt. Gyors zuhany, kaja, pia, összekészülődés, s már el is tűztem, Nasi nagy örömére. Nem vágtam minek örül a feje ennyire, hisz nem először lépek le otthonról. Deszkámra felpattanva az utcára befordulva eszembe jutott, hogy otthon hagytam a szutyok telefonom. Így visszasasszézva akartam benyitni az ajtón, de rögtön a fejemhez kaptam, hogy én hülye bezártam, így ötlet híján a garázs félig nyitott ajtaján kommandóztam be. Persze annyi eszem nem leledzett, hogy legalább a hátizsákomat lekapjam magamról, hogy könnyebben beférjek, így egy félperces szenvedés után sikerült a hadművelet. Ahogy fújtattam egyet, odaléptem az ajtóhoz, de amit kinyitottam valami zörgést hallottam a hátam mögött. Reflexszerűen egyből visszanéztem, s az ajtóból beszűrődő fény egy számomra tök ismeretlen ipsét világított meg. Kikerekedett szemekkel kérdeztem magamban hogy ki a bánat lehet az ürge, hisz még életemben sose láttam. Amint viszont megpillantottam a kezében a retkes plüsst, egyből felforrt az agyvizem, s üvöltözni kezdtem a jómadárral. Már mondjuk az furcsa volt, hogy egy dobozban ücsörög, mint aki jól végezte dolgát, de ezek szerint az én szobámban is járhatott, ki tudja még mit lopott el.
Az ordibálásom hatására, mint akinek egy baszott nagy rakétát állítottak volna a valagába, csak úgy repesztett kifelé, a garázs ajtaján, szinte szemmel nem tudtam volna követni. Viszont a legjobban azt nem vágtam, hogy hogy az anyaszomorítóvemhesgörénybe tudott átsprintelni úgy az ajtón, hogy nem baszta be gigászi erővel a fejét, s nem tépte ki annak a helyét.
Nekem sem kellett több, nem hagyhattam hogy a szutykommal meglépjen, meg ki is akartam deríteni, hogy mi a viharnak neki egy szofosógépezet. Egy újabb kísánkodás közepette rohantam a szarcsimbók után. Az utcán még láttam befordulni, így én is arra vettem az irányt, ám mikor ráfordultam, egyből satuféket nyomtam. A kölyök ott volt kiterülve, mint a Nagyalföld, se kép se hang üzemmódba kapcsolva. Talán még a szemei is ikszbe fordultak, s ha jól láttam a lámpa oszlopa is enyhén el volt görbülve.
-Nah jólvan öcsisajt, most szépen magadhoz térsz, és ku*va gyors tempóban elkezded mesélni, hogy mi a jó büdös francot kerestél a kéglimben?!-ráncigáltam fel gallérjánál fogva a külyköt, vérben forgó szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te3000/12000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (3000/12000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 8:10 am

˙·٠•● (Világhódító körút buktatókkal) ●•٠·˙


Ma, hogy kiélvezhessem a szabadnapomat, igen korán keltem. Egyik oka az volt, hogy tombolt a hőség, így egész éjjel csak forgolódtam balra-jobbra, a másik oka pedig a kedvenc butikom akciót hirdetett. Nem is kellett több ahhoz, hogy be legyek sózva. Nyolc órakor már talpon voltam, s sürögve forogva kezdtem el segíteni a rendrakásban és a takarításban. Ahogy ezzel végeztem, lementem reggelizni. Egy egyszerű és nagyszerű hami és pár korty kávé után, visszaigyekeztem a szobámba, hogy felöltözzek és kisminkeljem magam. Előszedtem a szekrényemből egy szoknyát, egy harisnyát, és az egyik kedvenc felsőmet. Szépen felöltözve odaléptem a sminkasztalomhoz, s előkotortam a fiókjából a szempillaspirálomat és a szemhéjpúderemet. A gyors púderezés után a szememet is kifestettem, majd megnéztem magam. Mivel úgy véltem kész vagyok, lebattyogtam, s felhúztam lábamra a csizmámat. Táskámba beledobtam a mobilomat és a pénztárcámat, majd elindultam a városba.
A séta sosem ártott, s még szerettem is, úgyhogy ez a negyed órás bandukolás nem volt terhemre. Ahogy az utcákat jártam, kezdett egyre melegebb lenni, s már ezt én is rendesen éreztem. Szépen ki is pirultam, még jó, hogy nem kentem magamra az arcpírból, mert most úgy néznék ki, mint egy jókora vörös rák. Szabad kezemmel néha.néha legyezgetni kezdtem az arcomat, s a néha feltámadó szellő is segített abban, hogy ne főljek meg teljesen. Ahogy lefordultam az egyik utcába, a magas házak árnyékot adtak, így volt időm ismét lehűlni. Ennek a nagy melegnek köszönhetően egy csomó itt lakó kisgyerek a házuk előtt ücsörögve fagyizott és néhányuk még vízipisztollyal is játszott. Áh, én is ismét kisgyerek akarok lenni! Semmi dolguk sincs ilyenkor nyáron, szünet van, egész nap azt csinálhatnak, amihez kedvük szottyan. Mondjuk miért is panaszkodok pont én? Nekem szinte mindenem megvan, amire csak szükségem lehet, és amire csak vágytam.
Ismerős helyre érek, így már tudom, hogy közel vagyok a butikhoz, ám a saroktól nem is messze valami furcsaságot látok. Ahogy egyre közelebb érek, egy ismerőssel találom magam szembe. Nagy szemekkel rohanok oda a fiúhoz, aki egy másik srác felett szövegel.

-Szia Justin! Hát mi történt itt? Csak nincs valami baj?! Megsérült?-kezdek bele aggódva, s letérdelek mellé.
-Áh helló Kamill! Mi? Áh, nincs ennek semmi baja, mindjárt életet ütök belé!
-Te jó ég, ne bántsd! Nem látod, milyen fal fehér?!-hajolok közelebb hozzá, aminek köszönhetően a lila hajú fiúcska szeme egyből kipattan és szélsebesen felugrik.
-Jé, tényleg nincs semmi baja! ^^
-Jah, hihetetlen, hogy ilyenkor képes magához térni... Nekem ez túl ismerős reakció... Ki a jó büdös bánat vagy?!-szórt szinte villámokat Justin szeme, talán ha nem fogom le, még neki is ront szerencsétlen reszkető srácnak.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te21000/30000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyKedd Júl. 07, 2009 7:27 am

//Világhódító körút buktatókkal//

*Már megint. Csak tudná, mi a fenéért mindig őt zargatják el Urahara vegyesboltjába a legapróbb vackokért is... Arról már nem is beszélve, amikor nagyobb dobozokat kell neki cipelnie, természetesen vak vezet világtalant módjára.
Mostanában azonban az aljas focidrukker bokor-cosplayer és bűnszövetkezete nem éri be annyival, hogy a raktárban pakolásszon, így hát beindította a Shun-féle futárszolgálatot, ami akarata ellenére is kiszállítja a megrendelt, nagyobb termékeket a vásárlókhoz... Így hát most egy akkora pakkal flangál, amiben egy kisebb mikrosütőt könnyedén el lehet szállásolni. És a súlya is olyasmi... Ráadásul mintha a fentiek nem lennének bőségesen elegek a "boldogsághoz", még az is tetézi Shun bosszúságait, hogy nem lát ki a doboz mögül... Ehhez pedig még hozzájárul kinézete is: a minden bizonnyal szadista felmenőkkel rendelkező boltos egy idétlen, fehér-zöld csíkos baseballsapkát is ráerőltetett mintegy reklámként... És ha mindez még nem lenne elég, zanpakutóját nemes egyszerűséggel a csomag tetejére pakolta, enyhén szólva is rémisztgetve így a többi járókelőt.
Ilyen szerelésben járja hát a várost, nem kicsit csinálva újfent komplett hülyét magából, ami miatt szinte látszódnak körülötte a dudorodó erecskék, ikszek, villámok és minden egyéb szimbólum, ami a dühöt jelöli... Aztán egy kanyar után, ahogy az ilyenkor lenni szokott, ténylegesen is beüt a mennykő... Valaki egyenesen nekirohan, aminek hatására egy emlékezetes hátast dob, miközben pedig a dobozt zanpakutójával együtt kiejti a kezéből, ezzel nagy zajt csapva.*
- HÉÉÉ! NEM LÁTSZ A SZEMEDTŐL?!
*Förmed rá az alakra, aki szintén a földre került a találkozásnak köszönhetően, észre sem véve először, hogy idő közben még csatlakoztak kettejükhöz.*
- Csak nem tolvajt fogtam?
*Kérdezi meg a felette álló sráctól, és gyanakodva végigméri az érkező lánnyal egyetemben, majd pedig rögtön kardja után kap, és alaposan ellenőrzi, lett-e valami baja a fegyvernek.*
- Rohadt póttest...
*Morogja orra alá bosszúsan, miközben fejét dörzsölgeti időnként felszisszenve.*
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te7000/12000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (7000/12000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyKedd Júl. 07, 2009 10:32 pm

Karakura Town utcái - Page 9 2chube1Világhódító körút buktatókkalKarakura Town utcái - Page 9 2chube1


A váratlan találkozás jobban mondva frontális ütközés annyira kikészítette a testet cserélt Nasi-t, hogy azt képzelte az oszlopnak gyönyörű és nem túlozva formás idomai vannak, na meg még beszél is. Földöntúli mosollyal az arcán nyújtotta kezeit, mert ellenállhatatlan vágyat érzett némi fizikális meggyőződéshez, de álmai rögtön szerte foszlottak, amikor egy őrült kezdte el rázni. Bátor plüssállatkánk hősöket megszégyenítő módon tűrte a kegyetlen bánásmódot és azt, hogy a satnya reggelijét is kirázzák belőle.
Gyökeresen megváltozott a helyzet egy bődületes csodákkal megáldott szépség felbukkanásakor. Természetesen a látvány azonnal észhez térítette a kábulatból és olyan lendülettel tapadt a látványra, mint egy óvodás a fagyiskocsi üvegére. Így is hatalmas koncentrációt igényelt, hogy ne vetődjön a gyönyörű testre nyálát folyatva, bár biztosra vette ez szerelem első látásra és meglátva az ő kidolgozott felsőtestét és sármos vonásait a másik sem gondolhatta másképp. " A sors akarata! Ezért találkoztunk én szépséges kebelcsodám!" Mint mindig most sem engedték neki képzelet földén való elveszést, mert a sárga óriásnak letörhetetlen szándéka volt szegény Nasi lefejezése. Hatalmasat nyelve pillantott vissza a pokoli hangulatban tomboló őrültre és érezte, hogy még az élet is elhagyja a félelemtől.
- Ne...ne...neeeee...nem tu...tu...tudooooom miről be...beszélsz!-hebegett habogott össze-vissza, miközben meggyőződött arról is, tényleg nem egy oszlopnak ment. Épp szeretett volna hatalmas ölelés kíséretében elnézést kérni tőle, de meglátva a batál fegyvert ahogy tisztogatja inkább letett a dologról. Még a végén leválasztaná egyedien tökéletes fejét a testéről, így két rángatás között csak mélységes bűnbánatot alakítva szólalt meg.
- Szörnyen sajnálom az előbbi borítást! Remélem nem esett baja a formás...izé neked!- mosolyodott el kínosan a szúrós pillantást észlelve. Aztán követhetetlen gyorsaságát kihasználva szabadította ki magát az őrült karmai közül és fogta meg csillogó szemekkel álmai nőjének törékeny kezét.
-Igazán örvendek a szerencsének, szép hölgyem! Lenne oly kegyes és megosztaná velem csodálatos nevét? És megengedné, hogy megölelhessem találkozásunk örömére? - pillantott fel órási kérlelő szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Yasuji Chiyoko
4. Osztag
4. Osztag
Yasuji Chiyoko

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 134
Age : 34
Registration date : 2009. Jan. 23.
Hírnév : 20

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town utcái - Page 9 Cl0te13000/15000Karakura Town utcái - Page 9 29y5sib  (13000/15000)

Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 EmptyPént. Júl. 10, 2009 12:31 am

~A nagy dinnyés küldetés~


Maah, kár volt megszólalnom. Nagyon úgy látszott, hogy a fiúk, az intelmeimet semmibe véve fojtatják az egóhuszrákodást. Ha nem lenne ilyen komoly a helyzet, talán még nem is volna ellenemre, ha az arrancar megpörkölné a hátsójukat egy baraaval, ami talán egy percre letörölné azt az önelégült vigyort a képükről.
Félig hátatfordítva a csatatérnek puffogtam magamban, azon elmélkedve, hogy egyszer úgy is kapnak még a nagy szájukért, és akkor nagyon mérges leszek, húúú, de nagyon mérges, ha valami mondvacsinált hülyeség miatt kerülnek bajba.
A reiatsuk áramlásából és a szemem sarkából követtem nyomon az eseményeket, és valamennyire megnyugtatott hogy úgy tűnt, Yuu-chanék végre kezdik komolyan venni a küzdelmet. Már éppen azon kaptam magam, hogy teljesen visszafordulva, ámulva figyeltem a támadások sorozatát, amikor bumm, egyszerre csak nagy füstfelhő támadt. A heveny köhögőgörcs közben próbáltam rájönni, hogy mi merre meddig hány méter, de nem jutottam semmire addig, amíg kitisztult az ég.
Az arrancar ukk mukk fukk eltűnt, összeszedte a sátorfáját meg vette a kalapját, és angolosan távozott.
Én persze, naiv nőszemély borzasztómód megörültem, amiért nagyobb gubanc nélkül sikerült likvidálni azt a boszit, így a boldogságtól újra erővel megtelő végtagokkal, ragyogó szemekkel rohantam az én hőseim felé. Éppen egy jól irányzott ugrással közeledtem volna Yuu-chan nyaka felé, hogy nagy vidámságomban, és megkönnyebbülésemben a szuszt is kiölelgessem belőle, mikor a talaj és a célpont között valahol félúton feltűnt, hogy Yuu-chan arca egészen eltorzult a benne dúló szörnyű bosszúságtól. Nagy ijedtségemben hirtelen a szokásosnál háromszor erősebb gravitációs erő hatott a testemre, így a földdel nagyjából merőleges vonalat húzva csapódtam a földbe. Hogy én milyen intellektuális vagyok ma, nem is értem, honnan szedek össze ennyi tudományos akármit, amiből egy szót sem értek...
Na szóval újabb bumm, újabb esés, újabb nyekergés.... A határtalan boldogságommal együtt az erőm is elszállt, így keserves pillantásokkal néztem föl az egyre puffogóbb, morgóbb, agyeldurranásra készülő Yuu-chanra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town utcái - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town utcái   Karakura Town utcái - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-