-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A shinigamik nőegyletének székháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te16300/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 8:03 am

Jól van, nem vettem észre Anao-chant, túlságosan el voltam foglalva azzal, hogy kövessem társamat >< Tudom, igazán illett volna, főleg mikor kiabált nekem… na jó, rendben észrevettem, de nem volt időm foglalkozni vele, láthatta, hogy dolgom van, de mégis követett. Nem értem a mostani újoncokat, mindenbe beleütik az orrukat, ami amúgy nem tartozik rájuk… hopp, ez rám is igaz ><” Meggondolatlanul lépek be a helyiségbe Rosa-chan után és azonnal meg is pillantom. Akárcsak ő engem. Kellett nekem egyáltalán ezt az egészet elkezdeni :/ Elszégyellve magam, vörösödöm el, a dorgálást hallva, hiszen igaza van, borzalmasan hülye dolog volt tőlem, hogy gondolkodás nélkül megyek a célpont után, akárhová is lép be. Mi lett volna, ha ez a hely valami csapda, amit direkt Rosa-chan csinált, hogy végre leszálljak róla?! o.O Gyakorolnom kell, ez nem kétséges. Fejem leszegve telepszem le mellé, még mindig paprikavörösen. Ekkor Anao csak tovább rontja jelenlegi helyzetem, mikor hirtelen betoppan az ajtón és nagy lelkesen arról érdeklődik, kit követtem az előbb. Megtörten temetem az arcom két tenyerembe, hogy eltakarjam fáradt pillantásomat, melyet Anaora vetnék, amiért lebuktatott. Mintha én nem tettem volna magammal :/ Mielőtt azonban egy szót is szólhatnék, egy számomra igazán félelmetesnek tűnő asszonyság jelenik meg az ajtóban. Fülem-farkam behúzom és úgy meredek rá, mint egy kisgyerek, akit megszidott az anyja, pedig még meg sem szólalt. Már bemutatkoznék, mikor katonás hangon parancsolgatni kezd. Meg is kérdezi, kik vagyunk én meg Anao, de már is be vagyunk terelve egy másik szobába, úgyhogy nem nagyon jut időm rá. Ott Rosa-chan rögtön rá is kerül egy kanapéra, én meg ledermedve nézem a jelenetet és várom, hogy akkor most nekem mit szabad és mit nem.
~ Talán még sem volt olyan jó ötlet idejönni. ~ jut eszembe a nagyon is valós gondolat, azonban mielőtt elhúzhatnám a csíkot a shinigami hölgy újfent megszólal.
Jól hallottam? Ueshima… Kohakut mondott? o.O Nem, ez egyszerűen lehetetlen, egy álmom válna valóra, ha találkozhatnék az 5. osztag legendás szakácsnőjével! Micsoda csodás nap ez, már megérte követni annyi időn keresztül Rosát, hiszen itt van az én példaképem, akit mindenkinél jobban tisztelek és szeretnék a tanítványa lenni. Gyorsan levágok egy hihetetlen nagy fankodást gondolatban, majd csillogó szemekkel veszem el a lapot Ueshima-senseitől, de továbbra is őt figyelem. Egyszerűen hihetetlen. A kérdés, amit Rosa-chanhoz intéz, viszont ez pillanat alatt ránt le a fellegekből. Baba? Ez valami vicc… ez csak valami vicc lehet, biztosan ezzel akar engem megleckéztetni. Ennek a lánynak furcsa egy humora van. Azonban beletart egy időbe, míg rájövök, hogy ez egyáltalán nem tréfa, hanem véresen komoly. Ledöbbenve meredek előre, megmozdulni sem tudok. Egy… terhes nőt követtem? O.O Hogy tehettem ilyet, szívtelen boszorkány vagyok! Nem hagytam békén, nem volt élete, követtem mindenhová, biztosan nagyon idegesítette, engem is zavarna, hogy ez nem jutott eszembe T-T De a másik 2. osztagos lány mondata visszatérít a valóságba. Azt hiszem, illene bocsánatot kérnem tőle… vagy ilyesmi ><
- Rosa-chan… nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem hagytalak békén, nem volt szép dolog tőlem. – fordulok a lány felé és hajolok meg mélyen mondandóm után.
- És… gratulálok, ehhez az áldáshoz, nagyon szerencsés vagy ^^ - próbálom még menteni a menthetőt.
Ezután igyekszem másra terelni a figyelmem, így fogom magam és keresgélni kezdek a szekrényekben, teljesen meg is feledkezve a jelentkezési lapról, amit a zsebemben rejtettem el. Szóval az, amit keresek, egy magazin, amiben receptek vannak. Biztosan nincs belőlük olyan sok, hiszen gondolom több is van, amiben különböző receptek vannak, de Ueshima-senseinek csak egy kell, nekem pedig meg kell találnom a megfelelőt, hogy imponáljak neki, mert nagyon szeretném, ha tanítványának fogadna. Én is szeretnék olyan jól főzni, mint ő, ehhez viszont bizonyítanom kell. Elszánt tekintettel kezdem el szortírozni azt a harminc darab magazint, amit percek leforgása alatt sikerült összeszednem. Nem is tudom, milyen receptet kell keresnem o.O Így kissé félve fordulok oda az asszonyság felé, hogy informálódjak tőle.
- Elnézést kérek, Ueshima-sama… de konkrétan milyen receptet is keresünk? Merthogy találtam egy párat >< - szólalok meg kicsit félve, a nő haragjától.
Remélem nem gondolja azt, hogy le akarom nyúlni, vagy ilyesmi >< A biztonság kedvéért azért odapakolom elé az összeset, amit találtam, hátha benne van valamelyikben az, amit a mester keres. Bizonytalanul helyezem a testsúlyom egyik lábamról a másikra, lévén eléggé félek nyíltan megmondani neki, hogy mennyire tisztelem, meg egyebek. Végül azonban elszántan – vagyis inkább annak próbálva tűnni – szólalok meg.
- Ueshima-sama, nagyon tisztelem magát és nekem ön a példaképem, olyan jól szeretnék egyszer főzni, mint maga *.* - fankodom egy sort gyorsan és tárom napvilágra hatalmas szenvedélyem a sütés-főzés iránt, illetve óriási tisztelem Kohaku-sensei iránt.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te40700/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 02, 2011 3:18 am

Feltett kérdésemre a számomra ismeretlen hölgyemény válaszolt, amiért Tasu-chan erősen fészpalmolva a helyzetre igyekezett feldolgozni a tettemet, gondolom emiatt nem volt hozzá ereje válaszolni. Nem hittem, hogy megalapozatlan sejtésem tényleg igaz lesz… Tasu-chan követett valakit, ezt sose gondoltam volna róla… Surprised Jaj, de akkor most lebuktattam szegényt! Shocked De, várjunk csak, hogyha ilyen nyilvánvalóan felelte Ő, hogy Tasu-chan követte, akkor nem én voltam a ludas, aki felfedte. Belső zaklatott énemet sikerült hamar lecsillapítanom és ismét az eseményekkel foglalkoznom.
- ÉrtemSurprised - mondom elnyújtva feleletemet a magyarázatra, ezzel jelezve, hogy sikeresen elért hozzám attól még, hogy bele vagyok merülve a szoba tanulmányozásába. Kíváncsian szemlélő személyemet egy újabb idegen zavarja meg, akitől igyekeztem félreállni, nehogy útjában legyek, miközben az általam név szerint eddig nem ismert másik tiszthez ment segédkezni. A parancsolgatására az újonnan érkezőnek nem tetszésemet fejeztem ki szám elhúzásával, de jobbnak láttam nem kötekedni vele és tenni, amit mond. Egyik szobából a másikba vezetett minket, ami sokkal kellemesebb hangulatú volt, mint az előbbi, ezek szerint az csak valami várószerűség volt, ahol voltunk? Tekintetemet még visszavetem az elhagyott teremre, de aktív figyelésre invitál az utasítgató hölgyemény hátborzongató szemvillanása. Ijedten nyelve egyet hallgatom végig mondandóját és fogom meg kezeimben a lapot, amit időközben a kezembe nyomott. Szinte már gyökeret eresztek arra a szent helyecskére, ahol állok és igyekszem felfogni a dolgokat.
~ Ááá’ még egy papíhihihir~~~ TT-TT… mi ez a hely? Hova jöttem? Milyen klub…? És… ~ elkerekedett szemekkel szakítom félbe gondolataimban felmerülő kérdések sorolását, amiket nem tudom, miképp megfogalmazva tehetném fel, hogy azért ne égjek be annyira, közben lassan a Rosanak hívott tiszt felé nézek.
- B…ba-ba?!Shocked - bököm ki magamból szaggatottan a meglepő hírt hallva, ez alatt egészen az első falig hátrálva, részben rátapadva. Gy… gyerek, három évnél fiatalabb kisgyerek… ijesztő – O… omedetō…! – ejtek el egy bugyuta vigyort, jobb kezemmel egy siker jelet ábrázolva közben, hogy ne legyen túl észrevehető a hirtelen felszínre törő fóbiám. Nem tehetek róla… rettegek, félek azoktól a kicsi, bőgős, rendesen járni és beszélni képtelen gyerkőcöktől. Amint a fóbiám tombolása alábbhagy, egy nyugodt sóhaj kíséretében helyezem magam normális álló helyzetbe nem játszva tovább a falra festett freskót. Igyekszem gondolataimat a feladatra koncentrálni Rosa-san tanácsát hallva, miszerint valami receptet kell előkeresnünk Tasuval karöltve. Egy bólintást téve indulnék is a felfedező körútra, hisz ki tudja mire nem képes ez a főnököskődő Ueshima, hogyha valaki nem azt teszi, amit mond, de első lépésemet sem tudom megtenni, amiért az ülésre kényszerített tiszt megfogja kezemet. Elsőre, majdnem kiugrottam bőrömből, amiért váratlanul ért a dolog, de amint eljut az agyamig az aprócska kérése, rögtön visszaállok normál önmagamba. Lehet, hogy a gyerekektől félek, de a kismamáktól nem! >_< Meghatódva nézek rá, amiért egy szívességet, mert kérni tőlem, mondjuk, még nem ismer így nem sejthette, hogy kicsit furcsán állok hozzá egy ilyen dologhoz.
- Persze, hozok neked, ne aggódj! ^_^ - felelem lelkesen, majd már indulok is egy íróeszközért. Okosan levezettem magamban a dolgot, hogy ahol van íróasztal, ott valószínűleg lehet toll is. Az asztal felé emeltem tekintetemet, majd ravasz vigyor kíséretében indultam is oda, viszont felmerült bennem, hogyha nem azt teszem, ami Ueshima-san mond, akkor rosszul is járhatok, így igyekeztem észrevétlenül eljutni az asztalig, ami furcsa betörők által használt tolvaj mozdulatokat írt magába… virágok mögé bújás, földön való csúszkálás és társaik. Bő öt perc alatt sikerült megtennem az utat így az asztalig, pedig bizonyára, hogyha mellőztem volna a furcsa mutatványaimat közben, pár másodperc leforgása alatt elértem volna oda, de ezt külső szemlélő nem értheti meg! Surprised Rögtön keresni kezdtem egy íróeszközt, nehogy lebukjak, hogy én nem keresem az említett receptet. De ez a feladat most sokkal, de sokkal fontosabbnak bizonyult nálam. Az asztal felszínén nem vettem észre a keresett eszközt, így merészkedtem megtekinteni a papírok alatt is, hogy netalántán ott van e… és jő siker, a toll előkerült! *>*
- Megvan! *________* – emelem lelkesen a magasba az íróeszközt hatalmas sikercsillogásokkal a hátam mögött. Fél percig tartó sikerörömöm után lassan elfehéredek, amint ráeszmélek, hogy az egész kommandózási műveletemet valószínűleg most döntöttem romokba, ezen hangos kijelentésemmel.
Vissza az elejére Go down
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te6000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 10:21 am

Szóval belépnének, eeeh? Na mindegy, most már túl késő megbánni, legfeljebb pár hónapnyi mosogatásra kárhoztatom őket, ha valaha is szeretnének részt venni a kreatív foglalkozásokon. A munka legalább halad, minden elképzeléseimnek megfelelő… Terhes nő eszik, mindenki más keres, és ha ügyesek, akkor találnak is. Lelkes a csapat, meg amúgy is kellett már a vérfrissítés, még mielőtt azok a vécészökevények elkezdenének szervezkedni ellenünk. Neutral Még csak az kéne, hogy valami olcsó bosszút forraljanak ellenünk… Természetesen minden próbálkozásuk már most el van kárhoztatva, világuralmi terveinknek pedig a csillagos ég sem szab határt. Neutral De azért jobb félni, mint megijedni, a problémát megelőzendő pedig lehet, hogy még több hirdetést kéne feladni.
A papírmunkát sosem én végzem, azt meghagyom a szemüveges meg a szőke kislánynak, ők valamiért élvezik az aktákat tologatni. Én nem. Viszont ha muszáj, akkor muszáj, ráadásul a fokozott biztonság miatt be se tudnak lépni a jövőben, ha nem kapják meg azt a vacak kártyát. Továbbra sem értem, minek túlbonyolítani az egészet, én pedig nem értek a modern ketyerékhez, mármint a palacsintakeverőt meg a sütőt meg a Tupperwarét leszámítva. Szerintem elég lett volna pár eunuchot kiállítani, oszt’ ha illetéktelen akar bejönni, levágják a fejét. Neutral A mai fiatalok túl radikálisnak tartják a jó öreg és bevált módszereket. Aztán még csodálkoztak, amikor pár éve a fiúk elkanászodtak itt nekünk.
A leglelkesebb lány, franc emlékszik a nevére, a képembe nyomja a keresett magazint, amit olyan tökéletesen semmilyen arckifejezéssel veszek el tőle, majd belelapozgatva keresem meg benne az elfeledett mártás receptjét. Igen, igen, tudom, hogy nagyszerű vagyok, de azért nem kéne ennyire túlzásba vinni imádatom kimutatását, még a végén elpirulok. :/ Tekintetem le sem veszem az áhított újságról, hisz most mindennél fontosabb, hogy memorizáljam az összetevőket és vizualizáljam az elkészítési módot. Hiába, még a magamfajta profik is tudnak ám tanulni. Aki meg mást mond, az hülye. Erről van szó, kérem szépen.
- Jól van, jól van, azért ne vidd túlzásba, inkább ülj le. – nyomok a buksijára egy alapos buksisimit, majd kicsit erőszakosan nyomom le őt a terhes lány mellé a kanapéra. A magazint ezután az egyik asztalra teszem jól látható helyre, hogy biztosan emlékezzek arra, hova tettem. Arról úgy egész véletlenül elfelejtek szólni a harmadik kislánynak, hogy a programnak vége, mert megvan a magazin, amit kerestem, de az ő hibája, ha nem figyelt. Majd így megtanulja, hogy figyelni is kell, nem csak nézni.
- Minden szerdán főzőleckéket adok az egyletben. Gyere el nyugodtan, ha tanulni szeretnél. A házirendet majd megtudod. – varázsolok elő csak úgy a semmiből egy nagy adag almás rétest, mert kicsit fakónak tűnnek a körmei, vagyis biztosan A vitamin hiánya van, tehát neki most almát kell ennie. Meg mert én azt mondom és kész. Azt ráér megtudni, hogy mik a tanfolyam szabályai, például hogy tilos bepofáznia, amikor én beszélek, és hogy Akane lyányom mindig rivaldafényben legyen, meg ilyenek.
- Neked pedig gratulálok. Majd gyere el a baba-mama foglalkozásokra. - teszem hozzá a terhes kislánynak, aki ajánlom, hogy továbbra is a pitét majszolja, különben nagy baj lesz. A harmadik kislány, akinek szintén nem emlékszem a nevére, mert képtelenség egyszerre ennyi nevet megjegyezni, eredeti feladatától eltérően nem a missziójára figyelt, hanem arra, hogy a terhes lánynak hozzon egy tollat. Persze, persze, szép dolog, hogy segít neki, éppen ezért lehet, hogy meg kéne kímélnem őt a további felesleges munkától, de jogosnak érzem a büntetését azzal, hogy hagyom, hadd keresse tovább azt a receptet, amit már megleltem. Fogja fel próbának, ha nem veszi észre, akkor így járt. Megérdemli.
- Ha a papírokat kitöltöttétek, akkor pár nap és megkapjátok a belépőkártyátokat. A faliújságon van a programfüzet, minden nap mást lehet itt csinálni. Ha fiúknak pletykáltok, meghaltok. Kérdés? Neutral – teszem hátam mögé kezeim olyan katonásan, s tiszteletparancsolóan nézek végig a lányokon. A vérfrissítés megérkezett, a nőegylet fénykorát éli, világuralmi terveink senki sem tiporhatja szét. Cool

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te16400/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (16400/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 11:14 am

A mai nap bőven tartogatott számomra meglepetéseket az biztos. Igaz nem minden volt meglepetés, hisz azt, hogy Tasu-chan követett az már egy elég régi meglepetés volt. Ami viszont meglepetésnek számított az először is, hogy Kohaku-san a semmiből képes volt ínycsiklandozó ételeket elővarázsolni. Ez körülbelül olyan mint, hogy Vera-chan képes egy halom filmet és édességet elővarázsolni a fiókjából. Lehet, hogy tartanak itt olyan foglalkozásokat ahol ezt tanítják? Surprised Ha így van akkor én is meg szeretném tanulni. ***.***
A második dolog ami meglepett az Tasu-chan érthetetlen rajongása volt Kohaku-san iránt. Azt tudtam eddig is, hogy a lány szeret főzni és Verától is hallottam már Kohaku-san fölülmúlhatatlan főzési tudományáról, amit, őt idézve, "Kai biztos felül tud múlni". Nem igazán tudom, hogy Kai-kun hétköznapi ételei, úgy értem azok az ételek amik nem édességek, milyenek lehetnek, de az édességei elsőosztályúak. De már megint eltértem a tárgytól, na szóval ez a túlzott fannulás eléggé zavarható lehetett az asszonynak, talán ezért is intézte el a lányt egy buksisimivel és nyomta le mellém, majd adott neki valamit, hogy betömje a száját. Legszívesebben elrejtettem volna az arcomat, hogy ne lássa a lány az előbbi jelenettel kapcsolatos véleményem, de mivel rám parancsoltak, hogy egyek, így nem tehettem mást, mint, hogy a másik fele forduljak, hogy legalább ne láthassa. Ekkor találkoztam össze a harmadik meglepetéssel. Egy sóhajtással kellett konstatáljam, hogy nem Tasu-chan az egyetlen aki képtelen a kommandó hadműveleteket véghez vinni, ugyanis a másik tiszt egy hihetetlenül feltűnő színjátékot vitt véghez. Most sajnáltam igazán, hogy a nyomkövető egység parancsnoka vagyok, hisz alig száz hibát találtam a műveletben, minimum. Még szerensce, hogy nem második osztagos és, hogy nem az én egységemben van, mert ha edzéseken vagy ne adj isten, küldetéseken viszi ezt a bravúros cselekménysorozatot véghez biztos lehetett volna abban, hogy az azt követő büntetőmunkáknak hála legalább egy hétig nem aludt volna. De hát mit lehet tenni, ami nem megy azt nem kell erőltetni, de végül mégis sikerült nagy nehezére eljuttatni hozzám az írószert.
~ Vajon először háromig, vagy egyből ötig tanítsam meg majd Miyako-chant számolni? - kezdtem el az értelmes gondolkodást, mialatt a pitét ettem és a kitöltendő lapot olvasgattam.
~ Lehet, hogy hülye ötlet lesz, de muszáj megkérdeznem. Ez most honnan jutott az eszedbe? - formált a monológomból dialógust Hotaru. hangjában érződött, hogy cseppet sem érti a logikámat bármennyire is egyértelmű az. Nem is értem, hogy miért kérdezett rá. Surprised
~ Hogy honnan? Hát ha jobban megnézed a pappíron ott írja a 3-as és az 5-ös számokat is. Ebből kiindulva jutottam el addig, hogy feltegyem a kérdést. De most hogy mondod lehet, hogy egyből tízig kéne megtanítsam neki a számokat. - fejtettem ki neki Nobel díjas gondolatmenetemet és egyúttal felfedeztem egy újabb lehetőséget.
~ Szerintem marad majd egyelőre a háromnál. nem kell túlterhelni szegényt. - válaszolta, majd eltűnt. Mármint nem eltűnt, hanem elbújt az agyacskám valamelyik szegletébe, de igaza van, maradok annál, hogy először megtanítom háromig számolni, hisz fontos, hogy betéve tudja a kettest és a hármast, mert a kettőnek az összege az öt. Igen, matematikai zseni lesz a kincsem. *.*
- Kö...köszönöm szépen. Biztos, hogy eljövök. - hadartam gyorsan, hisz közben feltűnt, hogy nekem szóltak. Ugyanakkor körmölni is kezdtem a lapra, hisz nem akartam, hogy pont én adjam be utoljára, bár ez megvalósíthatatlan volt, hisz az a másik lány még javában keresi a magazint amit Kohaku-san már megkapott.
- Ömm... nekem lenne egy. Kérhetnék még a pitéből, mert ma is sikerült kihagynom a reggelit. ^^" - jelentkeztem elpirult arccal. Igazából már napok óta kihagyom a reggelit, bár ezt Tasu-chan kéne tudja hisz folyton követ, és meg is van az okom rá, hisz általában minden reggelemet az Unohana és Ukitake büfében töltöm egy édes innivaló társaságában egészen délig. Szó mi szó azért ott töltöm és nem mondjuk egy reggeli mellett, mert legelőször is ott találkoztam Raidennel és gondoltam, hogy most is ott lesz, de sajnos a sok napi újra próbálkozás alkalmával rá kellett jönnöm, hogy sajnos ez nem egy állandó hely számára. Vagy az is lehet, hogy mivel kapitány lett ezért talán túlságosan elfoglalt. Biztos ez lehet az ok...
Mialatt ez a logikai eszmefuttatást végigjáratom bizony önkénytelenül is jobban elpirulok, valamint nagyon is elbambulok. Gondolom az engem eddig követő lánynak ez nem lesz egy szokatlan látvány, hisz minden reggel körülbelül ugyan ezt produkáltam egészen addig amíg Unohana-san le nem ült velem beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te16300/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (16300/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptySzer. Május 11, 2011 9:48 am

Ueshima-sama fantasztikus és elképesztő, egyszerűen nem tudok betelni a gondolattal, hogy egy szobában lehet vele, ő tisztára olyan nekem, mint az Emberi Világ hírességei, akik olyan elérhetetlenek az átlagember számára, hogy csak alulról nézhetik, amikor a színpadon van. Csillogó szemekkel nézek példaképemre, eléggé hasonlíthatok egy cukorkát váró gyerekre, de jelenleg ez egyáltalán nem érdekel. Áhítattal próbálkozom belelesni az újságba, hogy mégis mi a fene az, amit ennyire keresnem kellett. Nem látok az égvilágon semmit, de legalább megtaláltam és Ueshima-sama most boldog, még ha nem is mutatja ki, ez nekem tökéletesen elég *.* Elégedetten huppanok le Rosa-chan mellé, arra nem is gondolva, hogy elég nevetséges volt az a jelenet, amit az előbb produkáltam, de osztagtársam elfordulásából le tudom venni, hogy igen, az volt TT-TT Kínos elpirulva kezdem el majszolni a semmiből elém kerül almás pitét, amit bizonyára ettől a fantasztikus asszonytól kaptam, bár nem tudom, hogyan tudott ennyit sütni ilyen kevés idő alatt o.O Meg hogy eddig hol tárolta egyáltalán. Attól eltekintve, hogy nem tudom, honnan került ide, vitathatatlanul a legeslegjobb almás rétes, amit eddig ettem. Nem szeretném kinevetni Anao-chant, de akciója rosszabb, mint az emberi filmekben, pedig abban is vannak ám érdekes dolgok, rájuk férne egy erős edzés Rosa-channal… már nem ha nekem nem kéne valami ilyesmi Fészpalm Majd ha osztagtársam megszül és újra szolgálatba áll és lesz egy kis szabadideje, elmegyek hozzá és megkérem, hogy gyakoroljon velem, olyan jó akarok lenni, hogy még ő is nehezen vegyen észre *.* Kicsit késve esik le, hogy Ueshima-sama nekem szólt, de legalább eljutott és sikerül meg is értenem.
- Köszönöm szépen, mindenképp elmegyek *.* - válaszolok neki, majd tömöm újra magamba az isteni rétest, nem tudok betelni vele.
Jól láthatóan Anao észre sem veszi, hogy már elég rég végeztünk a kereséssel, úgyhogy először jobbnak látom szólni neki, de aztán inkább mégis hallgatok. Biztosan a többiek azért nem értesítették, mert nem akarták, de nekem akkor nem kéne? Teli szájjal, enyhén fészpalmolva saját tépelődésemen próbálom legyűrni a torkomon a kaját, hogy meg tudjak végre szólalni.
- Khm… Anao-chan… már megtaláltuk (megtaláltam *.*) az újságot, amit Ueshima-sama keresett. – értesítem végül a nagy hírről, miután sikerült lenyelnem nagyjából az összes ételt, ami a számban volt.
Tovább eszegetve eszembe jut, hogy nekem van itt még egy kitöltendő papírom, amit meg kéne csinálni, különben nem lehetek tag. Nem valami nagy lelkesedéssel fogok neki a dolognak, sosem szerettem a papírmunkát, de na, ezért megéri egy kis szenvedés. Szorgos körmölésemet példaképem szavai szakítják meg, úgyhogy egy időre felfüggesztem az írást, mert Ueshima-samara figyelni kell. Én csak megrázom a fejem, nekem ennyi édesség tökéletesen elég volt reggelire és ebédre is, ellenben Rosa-channal. Én is kihagytam mindkét étkezést, mert hát na, fontosabb dolgom volt… osztagtársamat figyelni! Ma van az utolsó napja, hogy követem, most jobban kellett volna teljesítenem, de erre sokkal rosszabbul végeztem :/ Tökéletesen megértem a lányt, neki kettő helyett kell ennie, én meg megelégszem egy adaggal, úgyhogy őt megerősítve bólogatok, hogy tényleg nem evett egy falatot sem. Egyedül azt nem értem, hogy mindig Unohana és Ukitake-sama büféjében ejtőzik délig, akkor miért nem reggelizik? Mindegy, nem értem én a terhes nő-logikát, sose volt gyerekem és remélem, nem is lesz, csak jó sokára. Szeretem a babákat meg minden, de nem tudom, mit kezdenék azzal, ha lenne egy sajátom, végülis nem lennék neki túl jó példa az erőszakos, lobbanékony természetemmel :/ Mikor újra Rosa-chanra pillantok, már megint a semmibe meredő tekintettel pirul el, mint olyan sokszor, abban a bizonyos büfében. Eddig még nem tudtam rájönni, hogy mi válthatja ki belőle, de úgy látszik, ez már sosem fog kiderülni, hiszen tartom ahhoz magam, hogy nem követem többet… egy ideig.
- Elnézést, mégis lenne egy kérdésem! Hallottam egy bizonyos Férfiegyletről, de nem nagyon láttam tőlük eddig még semmit. Mit csinálnak ők? – kérdezősködöm feltartott kézzel, mint az iskolában szokás.
- Jaj és mire kell a belépőkártya? – jut eszembe az eléggé evidens dolog, nem is tudom, mit várok rá válaszként Fészpalm
Jobbnak látom egyelőre elhallgatni, a végén még őrültbe kergetném szegényeket a hülyeségeimmel, amire rajtam kívül biztosan mindenki tudja a választ.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te40700/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Május 23, 2011 12:42 am

Azért olyan hatalmas lebukásban még se volt részem, örömódám elhangzása után, ami szerencse, hisz igyekeztem kevésbé feltűnően megközelíteni az íróasztalt a Kismamának keresett eszköz megszerzéséért és emiatt lebukni, hát… mit ne mondjak ciki lett volna. >.<”
A tollat végül is sikeresen eljuttatom hozzá, majd igyekeztem bekapcsolódni az eredeti misszióba. Egy bizonyos magazin megkeresése, ez lett volna az igazi feladat, és mivel nem akarom, hogy lusta jelzővel illessenek, így inkább szorgoskodni kezdek. Fel se tűnik, hogy a becses feladatot már Tasu-chan réges-rég elvégezte, míg jómagam kommandóztam az íróalkalmatosságért. Így merészkedtem ezúttal a rambózást felváltani vérbeli detektív mozzanatokra, óvatos lépkedés és minden egyes sarok megnézése, no meg többek között az egyik lényeges alapfelszerelés, egy semmiből előkapott nagyító! *_* Oké, oké az imént találtam, de ezt mégse vallhatom be. Surprised
Az újabb akciómat, melyet kifejezetten élvezek, mondjuk az előző is izgalmas volt a lebukás veszélye miatt, de ez még jobb (*_*); remélhetőleg sikerült véghezvinnem, ahogy megtalálnom a feltételezett keresett magazinokat, amik az egyik asztalra voltak kitéve. Kezembe véve az egyiket ismételném el azt a cselekvés sort, illetve örömszöveget, melyet a toll keresés befejezése során is tettem, de sajnos nem lehetett. T-T Ugyanis, Tasu-chan közbeszólt, mielőtt bármi nemű sikerkitörésbe belekezdhettem volna, de legalább volt olyan kedves, hogy megosztotta velem ezt az infót, melyet minden bizonnyal a többiek véletlenül elfelejtettek átadni, vagy csak Én voltam bamba? O_o Nem, az nem lehet! Surprised A világ legjobb toll kommandósa és magazin detektívje vagyok, kizárt dolog, hogy figyelmen kívül hagytam volna efféle létfontosságú adatot! Ilyen soha, de soha nem történhetne meg!
- Tényleg? Surprised – kérdezek azért vissza, csodálkozva Tasu felé fordulva a misszió végét illetően, nem mintha zavarna, hisz ezzel kihúzva egy munka és, ahogy tekintetemet ráemeltem láthattam, hogy van süti~ *__* Ami ugyebár fontosabb. >.<
- Akkor remek, mit kell csinálni még? *>* - kérdezem nagy lelkesen, miközben hatalmas vigyorral az arcomon odamegyek a kanapéhoz, ahol a többiek most kezdenek okosodni Ueshima-san beszédéből, melynek felét nem is tudom hova tenni hirtelen, hisz azt sem tudom eredetileg, hogy pontosan mi is ez a hely! Surprised Bár belépő kártyákból és programokból merészkedek valami clubra kikövetkeztetni, mely persze csak merő feltételezés bennem, de Tadu-chantól megtudom, hogy van, valami Férfiegylet is… hm :/… akkor vajon mi lehet, talán… lehetséges, hogy… ez egy… ez egy játék Sereteiben? *__* De, jó! *>*
Hatalmas cicamosollyal az arcomon szerválok valahonnan azonnal egy íróeszközt és lehuppanva a földre, kezdem el kitölteni a jelentkezési papírt, melyet az elején megkaptunk már, csak akkor még azt sem tudtam, hogy mi az isten lehet ez. Meg úgy, amúgy is leakadtam annál, hogy „Jaj, ne ez papír”. Rolling Eyes Mondjuk, ez szerintem teljesen érthető reakció… De, nem lennék Anao, hogyha egy efféle izgalmas gameben nem vennék részt, így ki kell használnom minden egyes lehetőséget, még akkor is, ha egy szobányi iratot is kellene ezért megírnom! *_*
Hatalmas lelkesedéssel és bátorsággal, amiért épp egy fontos papírt töltök ki és karikázgatok, meg minden hasonló, szinte a kérdéseket el se olvasva, csak spontán rápillantva, azt a kezem meg cselekszik saját magától módon csinálom meg. Menő vagyok. Cool Az általam gyűlölt íratok családjába tartozó lapnak a kitöltéséhez külön fantasztikus képességem van. *>* Ténybe tény ehhez hasonlót még az életben nem töltöttem ki és igazán remélem, hogy jól fog sikerülni. *_*
Amint befejeztem a ritka érdekes, vagyis inkább egyedi módon kitöltött papírt, mely a furcsábbnál-furcsább kiméra élőlények, csillagok és ehhez tartozó gyerekgondolkodásból származó firkák ékesítik a lap szélét, teszem le azt az asztalra. Ezt követően pedig, emelem is jobbomat a magasba jelentkezés formájában, ezzel jelezve, hogy szólni szeretnék, mint egy iskolában a tanulók. *>*
- Ano~… itt miket lehet, majd pontosan csinálni? Valamiféle klán háborúk lesznek? Esetleg toborzunk? Vagy mik-mik? *>* – teszem fel a kérdést meg se várva, hogy engedélyt kaphassak a beszédhez, de mielőbb fel akartam tenni, mielőtt elfelejtettem volna, hogy pontosan miről is akarok érdeklődni, mely igazából nagy mesterségem, ezért merészkedtem kockáztatni. Kíváncsi vagyok és lusta vagyok kivárni holmi program tábla vagy minek a megnézését, így egyrészt ezzel a könnyű utat választhatom. >.<
Vissza az elejére Go down
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te6000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptySzomb. Május 28, 2011 3:39 am

Fiatalság bolondság, ahogy tartja a mondás. Néha tarthatna valami mást is, mert már baromira unom, hogy mindig minket, öregeket nyesztetnek. Öregember nem sültkrumpli, vazze! Igazán foglalkozhatnátok mással és vakargathatnátok a szőrtelen tökeiteket másutt, pondrók. Áh, mai fiatalság, már csak a nagy cickók a fontosak, aztán csodálkozzon az ember, ha a párocskák évente repdesnek szét válási papírokat lengetve. Hol marad a tisztelet, a félelem az idősebbek iránt? Arrogáns seggfejek, túl nagy a büszkeségük.
A terhes nő rendesen végzi a dolgát, szorgosan töltögeti a papírt a többi lókötővel ellentétben, fülkagyóim mégis megrándulnak ama hallatlan és elképzelhetetlen, egyenesen felháborító dologról, miszerint terhes nő létére kihagyta a reggelit. Amint az utolsó aláírását is odafirkantja a lap jobb alsó sarkára, olyan nyugatias mintára véve az egészet, egyszerűen kirántom a kezéből a lapot nem foglalkozva bárminemű reakciójával, sem azzal, hogy közben a becses magazin becstelen megtalálója tovább hadonászik meg hablatyol előttem a fene tudja, hogy miről. Most épp nem rá figyelek. Ezt le kell nyelnie, de itt még mindig én vagyok a főnök. Kukuku. Neutral
Na mindegy, most, hogy nálam van a papír, egy felületes végigolvasás után találom meg a terhes kislány nevét, amit amióta elfelejtettem. Gyöngybetűivel a Rosa név kacskaringózik a lap alján. Aztán ugyanezt a másik kettő papírjával is megcsinálom, az pedig más kérdés, hogy észrevétlenül sikerül magamban felcserélnem a lapokat az arcokkal, még véletlenül se tudjam megjegyezni a másik kettő nevét.
A teljes kiőrlésű gabonából készült cipónál nincs is jobb a világon, pláne, ha az általam nagyon kedvelt, növénycsírából készült, vegetáriánus pástétom kerül rá egy kis parmezánnal meg némi zöldséggel és fűszerrel egyetemben, hisz egy kismamának kötelessége vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag étkezéssel jutalmaznia magát és a benne növekvő kisgyermeket nap, mint nap. Már csak ezért sem vagyok hajlandó engedni, hogy elbliccelje nekem itten az étkezést, úgyhogy most egy gigászi szendvicses tálcát rántok elő csak úgy a semmiből, és hogy hogyan, az legyen csak az én saját titkom.
- Amíg nem eszed meg mindet, addig nem tanácsos beszélned, kislányom. Csak feleslegesen pazarlod az energiáidat. – figyelmeztetem bájosan és kedvesen, körülbelül ilyen képpel: Neutral Valódi jelentése persze az, hogy ha meg mer szólalni, amíg nem ette meg a tálcán virító szendvicskéket, akkor nagy bajban lesz, még akár kidobni is hajlandó leszek az épületből, amit biztosan nem akar.
Hogy jobban csússzon a szendvics, majd szólok később az egyik kislánynak, hogy készítse elő a teaszettet, ám jelenleg minden adott ahhoz, hogy a vendégsereg kevésbé infantilis részét egy kis süteménnyel kínáljam. A pités tál eltűnik és apró rizsgolyók váltják fel a helyét. Egy kis nassival kínálom jutalmul a magazin megtalálóját. Ebből természetesen csak neki és a terhes lánynak jár. És persze nekem. Neutral
- A férfiegylet, eeeh? – tartom egészen véletlenül jó magasra a tálcát, hogy az ide igyekvő Anao úgy egészen véletlenül ne érhesse el. Mindezt pedig úgy, mintha csak a véletlen műve lenne, hogy én pont akkor tartom távol a tányért, amikor ő odanyúlna érte. Mert hát ki merne erőszakkal átnyúlni az onigirihez, amikor az én kezemben van az? Te mernéd? Na ugye, hogy nem.
- A Férfiegylet valaha, a régi időkben legnagyobb ellenségünk volt, ám ők mára már történelem. Önző törekvéseiket megakadályoztuk, a csatákat megnyertük, mostanra pedig már teljesen fel is oszlattuk őket. Ne is törődjetek vele. Ha pedig találkoztok valakivel, aki a férfiegyletből valónak mondja magát, ne mondjatok rólunk semmit, és haladéktalanul jelentsétek az egylet specialistájának a dolgot. – válaszolom meg egy szuszra, miközben felváltva tömöm meg Rosát és Tasut szendviccsel és onigirivel, gondosan kihagyva Anaot a táplálékfelkínálás okozta láncból.
- Édes kis szivecském, drága aranyoskám, mit mondtam neked? Faliújság, Tasumi, faliújság! – dorgálom meg Anaot (akiről azt hiszem, hogy az ő neve Tasumi, de a fene emlékszik rá, rég olvastam azokat a nyamvadt papírokat), majd rámutatok a tőlünk néhány méterre lévő parafa táblára, ami különböző versek, idézetek meg kivagdosott újságcikkek mellett az eheti programokat tartalmazza. Úgyhogy viszem magammal a két nem terhes kislányt, mert hát olyan nincs, hogy Rosa most felállhat az ülőhelyéről, majd a többiek felolvassák neki, miket is lehet itt csinálni. A tábla hatalmas betűkkel hirdeti, hogy „A Shinigami Nőegylet Programjai”, ez alatt pedig egy szép kis táblázatba foglalva ott virítanak a heti lehetőségek listája. Részemről mást nem tudok hozzáfűzni a dologhoz, különben is, fiatalok, találják már fel magukat az Isten szerelmére!

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te51050/65000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (51050/65000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 10:31 pm

*Egy teljesen új nap virrad Soul Society-ben, mint minden egyes áldott nap, midőn az éjjel felváltja a nappal és a messzeségben a horizont fölé bukkan a napkorona, amely narancsos sugarával belepé a Seireitei utcáit. Noha a mai nap egy kicsit zord a nyári hőség ellenében, de ennek azért viszonylag mindenki örül, nem de bár? Elvégre is, ki az, aki munka mellett izzasztó hőséget akar?! Jó ez a napsütéses, de szeles időjárás teljesen. Ahogy a reggeltől már elvárhattunk, nem sokan vannak, akik hajnalban kezdik a munkát, de azért megnyugtató szemeimnek, hogy még is vannak oly' elkötelezett shinigamik, melyek képesek rendesen elvégezni a teendőiket és nem délben neki állni a kötelességnek, amikor már majdhogy nem a jelentéseket kell leadni s kapkodni kell kezet, lábat. (Már amelyik osztag felettesei így végzik dolgukat). Véleményem szerint pedig nem véletlen született meg a gondolat Kohaku-san fejében, hogy tenni kell a sziesztázó rendszer ellen. Hiszen mi nők, még számtalan téren jeleskedünk, addig a férfiaknak nem sok dolga akad. Ezen változtatni kell. Persze a természet rendjébe nem kell beleszólnunk. Aki teheti szüljön, aki nem elég fáradt foglaljon helyet a konyhában és segédkezzék. (Persze rajtam kívül, nekem erre nincs időm.) Bár igen csak felvetnék ezzel bizonyos problémákat, miszerint a férfi népség is képes lenne főző tudományán csiszolni, hiszen valahogy végre minimum egálba kéne lennünk. Rolling Eyes Ha már szülünk és a Goteit szolgáljuk, tán az otthoni munkát igazán elvégezhetnék helyettünk. (Természetesen nekem nincsenek ilyen gondjaim.) Nem beszélve arról, hogy manapság mennyi ostoba fordul meg az egyöntetű utcákon. Gyengébbik nem? S még is lettek már jó páran elfogva, hogy "élvezhessék" a nőegylet nyújtotta "reinkarnálódási" kúrát. Egy szó, mint száz, ha a nők kezében lenne teljes mértékben az irányítás ez nem így lenne. Akkor bizonyára mindenki megtanulná a maga korlátait és végre a Seireitei utcáin nem kéne félnie egy "gyengébb" nőnek se az éjjel, mikor át halad...
Tehát egyenjogúság? Balgaság. Itt vagy mi, vagy az a csökevényes ésszel megáldott férfiegylet nyeri meg a csatát. De, hiszen eddig mi nagyon is fölényeskedtünk..s ha rajtam múlik, meg társaimon ez így is marad. Mert a még a nőegylet áll, addig az ő terveik szabotálva lesznek, ez teljesen biztos. Nagyjából efféle gondolatokkal érkezem meg a nőegylet szállására egy egyszerű világoskék yukatában. A kapuhoz érve biccentek egyet a Kagami őrnek s majd belépve az előtérbe egyenesen oda igyekszem, ahol ülésezni szoktunk különböző témák kapcsán. A mai nap ugyan gyűlés nincs megbeszélve, de egy bizonyos hír már elterjedt. Az elnökhelyettes lemondott posztjáról, ki tudja milyen okokból kifolyólag. Ám legyen, nem az én dolgom eldönteni, hogy ez jól van e így. Úgy is látni fogjuk feltehetőleg a legközelebbi össznépi megbeszélésen. Azonban a megüresedett és talán egyik legfontosabb helyezést eme szervezetben valakinek be kell töltenie. Hazugság volna, ha azt mondanám nincs meg bennem az ambíció. Viszont tudom a képességeimet úgy szint az időbeosztásomat, amibe még a rengeteg teendő mellett is bele fér e fontos "tisztség" elfoglalása. Ugyanakkor bennem van az is, hogy igazán nem vagyok már annyira új tagja ennek a szervezetnek, hogy ne vállalhatnám el. Elvégre bizonyítottam már, hogy mennyire is egyetértek a nőegylet elveivel. Tehát a nagy parafa táblára, amin az üzeneteket szoktuk hagyni kitűzök egy aprócska levelet és ezt követően távozom is, mert akadt egy kis dolgom a Nanabantai senkai kapujával..:


Tisztelt Nőegylet társaim!

Bizonyára mindenki elgondolkodott már azon, hogy ki is volna közülünk megfelelő az elnökhelyettesi pozíció elfoglalására. Azonban, a szabadakarat okán szeretném magamat megjelöltetni és a megfelelő voksokkal a hátteremben el is vállalni ezt.
Tehát felhívnám figyelmetek a szavazásra!

Üdvözlettel.: Kagami Ai
Vissza az elejére Go down
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te6000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 11:38 pm

*Az egylet faliújságához totyog, hogy kirakja saját hirdetményét, melyet csupán az imént gépeltetett le Tomoko aranyoskájával, hogy nagy egyetértés közepette tárgyalták le a következő egyezményt. Egyenesen felháborítónak és egyben nevetségesnek tartja már magát az elképzelést is, miszerint ilyen előfordulhat, hiszen már évekkel ezelőtt lerendezték az ügyet. Teljességgel lehetetlen bármiféle változás, bizonyára csupán egy ambíciózus troll tehet arról, hogy a rémhírek ellepték egész Soul Societyt. Azt pedig nem engedheti, hogy az általa oly sok szeretettel alapított és pátyolgatott kis klubjában efféle pánikot keltsen néhány álhír, még a végén széthúzzák azt az igen erős hadsereget közösséget, amit ő kemény munkával elkezdett felépíteni. Igaz, a vezetést már évtizedekkel ezelőtt leadta, hogy a fiatalabb korosztály, az Új Generáció lendítse fel szeretett egyletének életét, hadd vezessék és építsék tovább mindazt, melynek annak idején az alapjait lefektette. Újító, merész ötletek jelentik a fejlődést, még akkor is, ha Kohaku kicsit régimódi bizonyos dolgokat illetően. Ám senki nem várhatja el tőle, holmi nyitott szandálú cafkákat engedjen sokak által bálványozott fiacskája közelébe.*

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

TISZTELT ELVTÁRSAIM!

Ezúton szeretném megcáfolni azon rémhíreket, miszerint a Férfiegylet él és létezik. Az alaptalan pletykák csupán közösségünk szétrombolását szolgálják, bizonyára egy féltékeny rosszakarónk, talán a férfiegylet szétszéledt maradéka, néhány túlélője szolgáltathatta.
A Shinigami Nőegylet nem hajlandó elfogadni a Kawashima Ichika által indított partizánakciót egyenrangú, hivatalos egyletnek, vagyis a Shinigami Férfiegylet nem létezik. Hiányzó okirataik, állandó szék(let)helyük és megbízható vezetősége csupán plusz indok arra, amiért az előbb említett lázadási próbálkozást nem vagyunk hajlandóak komolyan venni.
Így hát felkérném minden nőegylettársamat, hogy vegyék semmibe a fent említett személy és társai próbálkozásait. Amennyiben mégis konfliktusba keverednének velük, tegyenek jelentést Ueshima Kohakunál, aki majd gondoskodik a béke fenntartásáról.

U.i.: A holnapi foglalkozásra mindenki hozzon saját tamagoyaki sütőt, mert kelleni fog.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.


*Csak ezután veszi észre a másik kiírást, az apró betűket pedig csak közelebbről megnézve tudja elolvasni. Igen-igen, emlékszik erre a lyányra, nagyon szorgosan hozza neki a békítendő hímegyedeket, hála kitartó munkájának és nagyratörő mohóságá… ambícióinak, az 5. osztag konyhája sikeresebb, mint valaha, na meg Eijinek is mindig van játékszere. Arra a fura, alig látható grimaszra, amit a fecni végigolvasása után vág, már-már a mosoly jelzőt is lehetne aggatni, minden esetre az egyik közeli asztalra kikészített tollat a kezébe ragadja, hogy ráfirkantsa beleegyezését a fontos dologgal kapcsolatban.*

Jól van, aranyoskám.

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te33500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyKedd Jún. 28, 2011 2:16 am

Ma elhatároztam, mert muszáj és, mert szükségem van rá, hogy az ebédszünetem arra áldozom pontot teszek egy hetek óta húzódó ügy végére! Igazából még nyújthatnám. Tulajdonképpen nem kérték rajtam számon. Azt se értem, minek jött rám a normálatlan öt perc, hogy nekem kötelező döntenem. Tisztára meg vagyok húzatva. Mondjuk kereszt szellőztetésben nem nehéz kifújatni a menekülési ösztöneim. Hát, na! Van ez így! Megteszem a kellő óvintézkedéseket, mint végrendelet írása, Karin gyámságba helyezése, búcsú levél szeretett barátaimnak és egy robbanó meglepetés bomba Byakuya-nak, csak, mert nem halhatok meg anélkül, ne kergetném őrületbe az utolsó percemben is. Aztán ráfekszem az agytekervényeimet sikító frászba űző gondolatra. Nem teszem tuti biztos annyiban marad a nagy lelkesedésem. Lelkesedés? Komolyan ezt írtam, gondoltam, nem tudom mit csináltam vele? Most már hétszentséges totyogógalamb elkaptam valami igazság bajnoka vírust, ami elszippantja minden ösztönös tiltakozásom! Beteg vagyok! Agy változatos már nem, legnagyobb sajnálatomra, az már nincs, de valami, valami mikroszkópikus Hana-ra speckós kis baci tüsző itt ólálkodhat körülöttem. Majd köszönök neki, ha csoda folytán meglátom. Előtte, azért nem ártana határozatra jutnom megyek e, vagy sem. Végül is, tök mindegy! Ha akarnak secpec megtalálnak. Szebb lenne, ha önként és dalolva vonulnék a szívemre pályázó vadász elé! Igen, tartok Ueshima Kohaku-tól. Lúdbőrös frászt kapok tőle. Már a neve is vészjóslóan cseng. Az a "haku" mindig arra emlékeztet, ahogy varjú károg feletted, csak azt magyarázva dögölj már meg, mert rád kívánja vetni magát. Okés, róla nem tudnám elképzelni fán trónolva hangol. A mamik, amúgy is agresszívek! Nem cécóznak, lekongatnak, ha nem tetszik nekik valami. Legártatlanabb, tündéri anyókában is ott lappang a vérszomjas terminátor! Szerintem az említett néniben egész kannibál üst fortyog kitörésre várva. Elvégre, miért lenne velem kedves? Hanyagolom a munkámat és még csak be se mutatkoztam neki. Szégyellem ám magam! Nem kell megakadni a menekülési útvonalakat tervező felszínen! Sőt, azt se kell számításba véve belépő kártyát hamisítva igyekszem megúszni az egyértelmű lebukást, vagy kemotox-al lefújt légyként körözök...
Valami hasonlatosan nagy babszemmel a hátsómban kóvályogtam a nagyon nagy és nagyon nagyon nagy bajt sugárzó portához. Azt, azért idebökném lábjegyzetben, állam padlót verte. Szembe jön velem valaki és azt mondja uncsi hely, leverem, mint vak a poharat. Annyi látnivaló van itt! Tele van őrjáratozó celeb-ekkel az egész udvar! Kicsit behozza egy NATO telep meghitt katonai varázsát, de ha léteznek csigák, min kéne meglepődni?! Persze, hogy semmin! Tökéletesen egyet értek...magammal? Legalább nincsenek ellentétek. Örüljek neki nem veszekszem saját fejben. Durva meccs lenne! Most, így belegondolva, egyszer kipróbálnám. Érdekes lehet! Előtte, mondjuk az egyetértő fejecskémet kéne megtartanom, hiszen áteresztettek a biztonsági kapun. Ezek szerint még nem járt le, meg körözött listán se vagyok. Akkor tuti besípol a kütyü, meg jönne a sok vörös fényes riasztás! Tényleg, átvizsgálós kapu nincs? Az nagyon poén lenne. Kicsit behangolna a katana-ra, apróra, kulcsra, fülbevalóra, meg anyám tyúkja kincsére. Eskü beülnék popcorn-nal és röhögnék azon, mennyi mindent szednek el egy-egy embertől. Tomoko krucifix fél tonna tehertől szabadulna fel. Az utánpótlásról meg gondoskodnék! Kizárólag, olyan iratgyűjtőket és lefűzhető tartókat kapna, amiben van fém! MVAHAHA! Ördögien jó móka lenne!
Én meg azt hiszem nem tudom merre akarok menni. Tulajdonképpen mehetnék, mert teljesítettem a küldetést: bejöttem. Csak, van az a fránya halálos korom, amit kíváncsiságnak hívnak. Felfedezhetnék már az ellenszerét. Néha életveszélybe sodor! Például most, mert láblógató vezetőként osonok szobákba kukucskálva. Ráadásul kajára specializálódott érzékeim egyenest, olyan terembe csalogatnak, ahol néhány sós süti árválkodott. Szegénykék! Annyira magányosak voltak egyedül. Nem hagyhattam ott őket. Főleg, amikor rám kacsintottak azokkal az örökbe fogadásért pitiző sajtreszelék szemecskéikkel! Anyai kötelességem volt védő szárnyaim alá venni mindegyiküket és masszív pocakba helyezni a rájuk leselkedő vészek elől.
-Huvaah...nyamm...ÍZ ORGIA!-
Szavakba nem lehet írni, micsoda élmény volt elcsócsálni, akarom írni biztonságba pakolni őket. Hihetetlen érzéki babrálás! Élőlény nem lett volna képes hümmögő kommentár nélkül kibírni. Brutálisabb támadás volt az ízlelő bimbóim ellen, mint egy mester szakács évtizedeken keresztül tökéletesített specialitása. Nem tudom kicsoda, micsoda és honnan csinálta, de lábai elé borulok. Ez valami kaja mennyország volt! Csak vége lett! Későn jöttem és nekem csak maradék jutott. Fenéért nem jöttem hajnalban! Lehet úgy működik az üzem, mint a pékség! Na, majd legközelebb! Ezért még félkarú rabló bűnözési tehetsége, visszatérek! Túl finom és nyálduzzasztó! De irány, valami jelet hagyni, itt voltam. Meg látni kéne mi történt mostanság. Tekintve gyilok villanás szorgoskodik hangyaként, tuti gördül a boly szekere. Kérdés merre? Jó lenne tudni, mit csinálok, amit nem csinálok, pedig kéne! Elfelejtettem, na! Senki, ne kezdjen kombinálni milyen úton találkoztam ufókkal, akik hónapokra eltérítettek, mert arra én is kíváncsi lennék. Vészesen kezdek szenilis lenni, vagy a cica elvitte a határidő naplóm, ami a tv-men volt, amit meg ellopott egy betörő! Tökéletes magyarázat és jéj, egy faliújság! Ráadásul, vhoa, telis tele hirdetésekkel. Hülye leszek az összest elolvasni, de a két legfrissebbre még jut az energiákból.
-Nézzenek oda meg vissza! Új elnök-helyettes! Amaya lemondott...jó tudni! Hát, most ez...höhö, tudom már!-
Lángelmémben kapásból megfogalmazódott a rafinált tervezet, miként reagáljak a hírre. Elvégre jeleznem kellett az álláspontom, de jobban féltettem az irhám Kohaku-tól, hogy ülést kezdeményezzek. Maradt a néma Bob megoldás! Körbe kuksoltam jön e élőlény az eddig feltűnően kihalt folyosón, majd filctollat ragadva véleményeztem az esetet. Rajzoltam egy tündérien mosolygó vérvirágocskát, amint "like"-ot mutatva feszít. Ennél pöpecebbül senki nem érzékelteti a pályázat elfogadásomat. Ha igen, esküszöm megeszem a parafa táblát! Ez olyan tökéletes módja művészetem kifejezésének, amit három éves kisgyerek megirigyelne! Ráadásul, gondoskodtam róla, végképp ne ússzam meg a merényletet. A rajzocska alá felvéstem: "Itt járt, Hana!". Szét fognak kapni, mint kölyök kutya a játék malackát, de egyértelműen közölnöm kellett én voltam és igennel voksoltam! Védelmemre szóljon, másik felhívást nem bántottam! Túlontúl megmozgatta a fantáziám elrontsam valamilyen vörös csillagos egyenruhában, ostort csattogtató pálcikaember firkálással.
-"Tisztelt elvtársak?" Aszta-paszta, kicsi diktátor néni! Nagyon, cukker! Holnap elrejtek neki egy teleszkópos pálcát, amivel mindenkit elér és meg tud csapkondi!-
Bizony-bizony! Haditervem a lassú és bepróbálkozó visszaépülés. Fix nem fog sikerülni, de azt a pálcát meg kell kapnia! Ha más nem az lesz az utolsó kívánságom. Csak tudnám, hogy néz ki Ueshima Kohaku! Remélem nincs köze az NDK-s úszónőkhöz. Összetörné a képzelgéseim, ha egy magas, bajszos hímnő lenne félelmetes méretekkel. Milyen lenne már, megfogna és kitenne az ablakon, mint egy papír galacsint. Nem érne! Legyen kedves néni, akiről senki se hinné sátán küldötte. Azok a legjobbak! Átsegíted a zebrán, aztán sötét sikátorban ver agyon a járókeretével! Plusz, alacsony! Úgy mehetne lenti pontokra! Esélye se legyen a férfi egyletnek. Micsoda áltimét fegyver! Királyságos! Most, viszont sprint kifelé! Nem bukom le! Még nem! Azt hiszem...
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te51900/65000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyKedd Jún. 28, 2011 4:12 am

Hosszasan időzve válogattam kiegészítőim között ezen a csodálatos, napfény által bearanyozott reggeli napon. Fontos nap volt ez, hiszen Soul Society legbefolyásosabb és leghíresebb szervezetében, a Gotei 13-ban Nőegyletben mozgolódás van a vezetőségben. Mint az egylet jeles tagjának, nekem is fontos volt, hogy kifejezzem a véleményemet, ezért nem volt mindegy, hogy milyen külsővel is jelenek meg. A Kotomi-chantól "kapott" hajpánt túl egyszerű volt az ízlésemnek, a piros nyuszifüles hajpántom pedig... talán túlságosan komolytalan. Frizurám átalakítása sem jöhetett szóba, hiszen nemrég voltam fodrásznál (sajnos nem Gedeon bácsinál T_T), rövid hajammal nem sok mindent lehetett tenni. Gondterhelt arccal kutattam ruhatáram legeldugottabb szegleteiben, mire végre megakadtak violaszínű íriszeim a tökéletes eszközön: a koponyás szemkötőmön ***.*** Öklömmel a tenyerembe csapva fejeztem ki megvilágosodásom ezen pillanatát, és máris cselekvésre határoztam el magam. A rózsaszín eye-patch felhelyezése után azonnal kutatni kezdtem temérdek plüssöm között Inko-chan, a papagájom után, majd jöhetett a műkampó, amelyet bal kezemre felerősítve készen is álltam. Miyoko, a Gyerekegylet kalózkapitánya útra kész Cool Távozásom előtt persze még sietősen felkaptam a papírlapot, melyre a mami segítségével került fel ugyan a szöveg, de tökéletes illusztrációként szolgáló firkálmányaim, a vörös tintával rajzolt koponyák és a zebráim mégis az én művészi alkotásommá tették az irományt.
A Nőegylet főhadiszállására céltudatos léptekkel csörtettem be, szerencsére nem állt senki az utamba, mert ha így lett volna, akkor bizony kénytelen lettem volna kampóm éles hegyével megismertetni az engem akadályozó nee-sanokat, akik fontos küldetésemben akadályozni mernek. A faliújság előtt megtorpanva, szememet meresztve kezdek el bogarászni a kriksz-krakszok között, hátha felismerek néhány kanjit, de mindhiába. Indítványozni fogom, hogy az egylet fiatalabb tagjai érdekében kötelező legyen hiraganával írni az összes hirdetményt >.>\" Körülbelül öt perc szemlélődés után sikerült megtalálnom az egyetlen pályázatnak tűnő közleményt, így előbányásztam a kampóra emlékeztető rajzszögeimet a zsebemből, és azzal tűztem ki az oda illő, égetett szélű, megsárgult papirost a másik aljához.

Ahoy! Ti szárazföldi patkányok, hosszas, alapos megfontolás után alkalmasnak, megfelelőnek találtuk az elnökhelyettesi pozíció betöltésére, így amennyiben nem jelentkezik más, úgy a Gyerekegylet teljes, maximális gőzzel támogatja Kagami Ai néni pályázatát. Yo-ho-ho!

Deadleg Miyoko, kalóz'ezér


Ugyan a hosszas megfontolás mögött csak saját véleményem állt, de a demokrácia teljes hiányáról elég, ha csak én tudok. Elvégre hogy nézne ki, ha a matrózok parancsolnának a hajón, és nem a kapitány? Micsoda nonszensz, ez lázadás lenne! Ám úgy éreztem, ezzel még nem végeztem, így a kifüggesztett filctollat megragadva gonoszul megmerényeltem az egyik közleményt is, amiből csak annyit tudtam kivenni, hogy valami Férfiegyletről szólt. Nem ártott kicsinosítani az unalmas, gépelt szöveget egy rajzzal, még ha az olvashatóság rovására is ment az a mágikus pecsét, amit felfestettem. Elégedetten pislogtam a művemre néhány pillanatig, majd fülig érő vigyorral hatoltam beljebb, hátha Kohaku-samát rá tudom venni egy kis mahjongozásra *.*
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te33500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyVas. Jan. 20, 2013 4:31 am

Emlékszem! Az nem kérdés, hogy van eszecském, mármint erre hasonlító rózsaszín szivacs Spongyabob ajánlásával, akit nagyon szeretek, még, ha kedvenc elfoglaltsága is azzal terrorizálni szét akar pukkanni. Útjavítási munkákkal felérő beton tördelést játszadoztak szorgos agyagkatonák csontos koponyám fedezékében, de ez sem akadályozhatott benne, derengjen az energiatakarékos lámpa, valamire nagyon készültem ma. Ezt hűségesen sulykolta belém Tomika egyetlen szorgos méhecském ajánlatos végrehajtani bevásárló listája, mely ottan virított arcom előtt, méghozzá hátamra erősített pecabotról, ami fogalmam sincs milyen kacskaringós hegyi úton kerülhetett rám, de hatásos fegyver lehetett, mert itt vagyok az irodámban! Kissé szétcsúszva, másnaposan, asztalra folyatott nyálban kapálózó sellőként, mindenféle tollas csirke sálban és cowboy kalapban, de itt vagyok! Semmi kifogásom ez ellen, de az felettébb érdekelne, hogy a csorbult bögre törött szájára keveredtem pont a munkahelyemre?!O-o Nagyszerű talányos kérdés, amire semmi foganatos ötlet mazsolám sincs, ahogy arról sem mi történhetett a harmadik üveg súlyemelgetését követően, meg úgy egyáltalán hova tűnhettek el a többiek, hiszen élnek bennem esti élmény képek egész népes tiszti táborral szálltuk meg Kenpachi ivóját.
Felfedezve az ujjakat fésűként tökéletesen használható funkciót és bivalyerős kávé egeret sem ébren tartó képességeit colozgattam Tomcsi irományát. Bevörösödött, na meg bucira kelt szemhéjak közül kész rejtvény feladvány volt megtalálni a tökéletes szöggel társított távolságot, elolvashassam miféle elhalaszthatatlan, hazafias kötelesség szólít a pontosan nem tudom hova, de mivel imádott szemüveges Tomaszom tollából származott, néhány óra alatt sikerült kikövetkeztetnem egyleti teendőim lőtték égboltra a dupla „v” betűt, így nincs menekvésem, most, de azonnal indulnom kell! Már csak pár órát aludtam az előkészületekre, biztos, ami biztos alapon, aztán nőiességem makulátlan állapotában, körülbelül ugyanolyan broadway sztáros tehenész kislányként csörtettem végig a rajtam csüngő kiegészítőkkel egyetemben, ahogy titokzatos módon bekeveredtem irodámba. Sose lehet tudni, lehet megteremtem érdekfeszítő kinézetemmel a következő divathullámot az „aggass magadra minden lomot és vonszold hátsód bokán lőtt tapírként” jelszóval! Ha már a férfiak lazán flangálnak kerítés lécekkel a fejükön ez igazán visszafogott irányzatként fog hódító és bódító körútjára indulni, mert alap, hogy ahány tartozékot elhagysz, annyi felest iszol meg! Nem ám, hogy kihagyjuk belőle a lényeget, ami az egész koncepció alappilléreként húzódik a háttérben! Ennek pontosan, így kell működnie, mert én azt mondtam, és ha tiltakozol megbeszéljük fini sake mellett!
Törött nyakú hattyú kecsességével kitartóan végigcsörtettem egész Seireitei-en, benyomulhassak az egyre extrémebb technikai útakadályokkal felszerelkezett egylet kapuján. Bőszen fütyörészve galoppoztam keresztül a marhára nagy udvaron, minél kevésbé érjen az éjszakai szemem világát bántó napfény, majd őrült fújtatással eshessek be szeretett épületünk ajtaján, hogy ott még néhány óvintézkedéssel becsoszoghassak a hosszú folyosóra. Csodálatos cikk-cakk mozdulatokkal keresztül szárnyaltam a végtelen történetekkel felérő járatot, hogy a gyűlésteremben filctoll, papír, kifestős könyv, zsírkréta, abrosz, textil, bármilyen írásra alkalmas dolgot találhassak, de a végén rájöttem, én még hulla zombiként is kreatívabb vagyok ennél. Fogtam néhány csinos virág mintás zsebkendőt, szépen kihajtogattam őket, majd előkotorásztam a pókháló mennyiségből kiindulva előző életemben itt hagyott smink szütyőmet. Némi turkálással előrángattam belőle vörös szemceruzámat és hathatós együttműködésével fantasztikus gyöngyvonásokkal véstem le Tommer utasításai alapján üzenőfali felzajgatásomat. Azért a szépséges lánykák, érezzék mennyire szeretem őket és továbbra sem minősíthetnek beszámíthatónak, csillámos szemhéj zselével áthúzgáltam a legfontosabb szavakat és szívem minden Kupida szeretetével rúzsos ajak lenyomatott cuppantottam aláírásom helyére. Elégedetten szemre vételeztem csodával határos módon egész olvasható szövegelésem, aztán határozott vezetői mozdulattal biggyesztettem ki kikerülhetetlen üzenet.

„Édes bogyókáim!
Itt az egy és utánozhatatlan női szövetségünk világhírnévre, ragyogásra, csillogásra, világuralomra és jelenleg igen komoly detox kezelésre szoruló vezetője csicsergi a gigantikus szent törvény mennyeien zengő paragrafusát! Annyira nem, mert még se háborúba készülünk, csak kedvesen agyonverő terjeszkedésre, de most nem ez van napirendi pontként feltűntetve! Pótolhatatlan Tomcsink, akinek még mindig pusszancs a szorgos pocakjára, valahogy eljutatta hozzám, mit kéne tennem, aminek történetéről tarthatna valamelyik délután egy felvilágosító előadást, mert én semmire se emlékszem! Szóval, drága titkárian dögös nőnk kérésére felséges hívást intéznék hozzátok.
Arra lenne szükségünk, de nagyon, hogy adjatok bele apait-anyait és árasszatok el mindenféle tüneményesen megfogalmazott orvosi ajánlással a következő patyolat tiszta és gyermekien ártatlan ügyletekben:
    -Jól jönne egy logó, jelkép, szimbólum! Annyira örvendenék, ha lenne saját megkülönböztető jelzésünk azon túl, hogy nők vagyunk, szépek, kedvesek, bámulatosak, lenyűgözőek, imádatra termett természeti képződmények!
    -Közös tárgy, kicsike apróság, mint kitűző, hajdísz, amivel jelezzük egyletünk szentségéhez való tartozásunk.
    -Tagsági megerősítést, mert már lassan elveszek a névlistában és azt se tudom hol a fejem, nem, mintha általában tudnám, csak legyen meg a látszata.

Áldás és békesség reátok!
Kuchiki Hana”


//Minden Nőegyleti tagtól kérnék egy tagsági megerősítést részemre, pü formájában! Akitől nem érkezik semmilyen jelzés automatikusan kikerül, köteles leadni a bónusz pontját, és újra kell jelentkeznie! Mindezt megteheti nálam vagy Ueda Tomoko-nál.
Továbbá jó lenne egy saját arculatot kidolgozni. Ez alatt azt értem, hogy szeretnék arra javaslatokat kapni mi legyen az egylet szimbóluma és miért. Valamint ötleteket arra vonatkozóan, milyen jelképpel jelezzék a hölgyek tagságukat - például kitűző, hajdísz, szalag-. //
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te33500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyVas. Feb. 03, 2013 6:21 am

Toborzás mesterfokon! – Tagságot az újoncnak…XP

Ördögien szarvas fondorlat lékelte meg a kobakomat, mégis, hogyan kéne tovább duzzasztani nagyszerűen utánozhatatlan és fényűzően csodálatos egyletünk számát. Cselesen összegubancolom a tisztek felvételezését, kellemest a hasznossal apróságként, tehát, aki hatosékhoz kerül, annak egyenes út vezet mindenféle két lábon járó, színesfém zúzdával teletömött feminista propaganda vállalkozás szent céljainak talpazatához, ergo jön ide, ha akar, ha nem, mert én aztat mondom, kicsiny osztagunk második elől járőröző fejeseként. Így is lubickoljon, kancsal halacskaként a szatyriban nem árasztom el szerelmetes gyáros, vagy rózsásan kardos prospektussal, hova tessék következő szabi napon elvonszolni a csinoska hátsó fertályát, méghozzá szigorúan végleges jelentkezés elszántságában lobogva. Mondjuk, ezzel, hogy mostan felhoztam magamnak a ráma margarint, már érzem a bennem munkálkodó láncra vert hirdető tábla masinát, azért is, csak úgy, rohamozza meg frissen meszelt erődítmények tanácstalan pofikáját. Kezeimben érzem a remegést, készíteni fogok kicsike „fogjad, jól nézzed!” csomagot a leendő friss húsos pogácsáknak. Erre kapásból, de nagyon támadott is ötletem, szóval véletlenségből érintetlenül hagytam az asztalomon árválkodó papír piramisokat és villanó léptekkel keresztül cakkozva SS beporosodott macskaköveit robbantam be üde tavaszi hurrikánként Tomika nyomdájába, hiszen nekem oda szabad a bejárásom, még, ha szigorúan ki is vagyok tiltva.
Szanaszét libbenő iratok között lassított felvételben libbentem a mérgesen puffogó gépezethez, minél ellenállhatatlanabb mosollyal vegyem rá az előtte orrát törölgető tintától indián harci lázban égő szép szál, de nem igazán amazonok esetét, legyen, olyan aranymoszatos kedves segéderő, nyomasson le nekem pár száz példányt a még meg se fogalmazott szórólapocskáimból. Cseppecskét sem aggódtam bele sülnék elbűvölően kedves ajánlataim sorozatába, mivel, ha akadályoz nagyszerűen fantörpikus tervezetemben, úgy hajíntom Pince nevezetű tengerparti vityillónkba megérdemelt hétvégi sziesztára, sarka nem érinti a zöldellő gyep édeni szegletét. Jobban teszi, ha nem húzza ki a gyufántos piromániámat és bölcs bagolyként él gyönyörűségesen nőies oldalam kedvességével, vagy megemlegeti a napocskát is, amikor berongyoltam a mögöttem hagyott ajtócskán, totál véletlenül szanaszéjjel reptetve mindenféle hanghatásból ítélve fontos papírlapot, amiket honnan tudhattam volna ott vannak?!
Érezhette rajtam a totális ártatlanság összes árulkodó jelét, melyeket sűrű kérlelő pislantásokkal adtam tudatára, ezért ügyesen bólogatva minden tüneményes szavamra készítette el csudiklassz papírlapkáimat, hogy szélsebesen repeszthessek bűntettem helyszínéről, lehetőleg Tomika érkezte előtt. Jobb nem pitiszkálni a parázsló tűzvészt, mert én nem tettem törvényellenest, csak, épp picikét másabb dolgokra kellett volna használni a ketyerét, de hát már ott se voltam reám villanhasson szemeinek ideges rándulása. Messzi partokra menekültem, ami ebben az esetben egyleti székházunkban magánhasználatra kinevezett szobámat jelentette, ahová néhány doboz sütivel ölemben rendezgethettem el tutkóságos „üdvözlégy, maris” csomagocskáimat. Nem cécóztam a példányszámmal. Dugig tömködtem az összes létező egyleti tatyit, had legyen tartalékos katona, ha szólítana a bevételi kötelesség. Mennyire, de nem baj, így jártam el és okoskaként előre gondoltam lustasági rátámra, mivel rövidesen belibbent fekete szárnyas haverom, közölhesse új leány csengetett be osztagunk portájára.
Tenyereimet galád bosziként felcsillanó szemekkel csaptam össze és csíptem el kimerült Hermészemet, illegjen el cukiságos teremtéshez, aztán ügyeskén vezesse császárnői színem elé, had tesztelhessem legújabb agymenésem élő áldozaton. Lesz ám itten, nem csak feszengés, de buláj is, mert én már tudom, hogy tudom ám, új tagot fogunk köszönteni. Addig innen el nem megy, míg be nem száll magasztos céljaink elérésének göröngyös útjába és az sose hátrány, ha nem szívleli a férfinak nevezett alattvalókat. Ezen a mennyei jövőképen éterbe eregetek egy hangos hahotát, miközben türelmetlen dobolással várom a hamarosan ezen helyre befutó tisztemet. Már kipattintottam, mivel fogom porba döngölni mészáros elvárásait, ami úgy fog kinézni, nagyon lazásan belevágódott székembe, felkönyökölök asztalomra és igazi hóhérként rezgetem meg hangszálaim, had remegjenek bele a falak, mekkora szadista perszóna vagyok. Tetszetős tervem előre elnyerte gigantikus szerelmemet, ezért foggal körömmel ragaszkodtam hozzá. Ahogy meghallottam a halk kopogást, rögvest felvettem a belépő pózomat.
-FÁRADJON BE!-Tárom szét karjaimat nagyon menőséges felettesként, mielőtt felröhögve tápászkodnék fel, hogy elé caplatva mérhessem végig. Államat dörzsölgetve vizslatom a színem elé járult haderőt és könyvelem el hümmögések közepette a nagy semmit, mert ezzel aztán semmi célom, csak jól esik. Kiszórakázva magamat ütögetem vállon tüneményes virágszálat, majd nyomom orra alá személyre szabott tatyiját. Benne mindenféle cukorságos paperanduszt talál a nyuszimintás Michiwonka gyárról, vagy a Rózsás kardos fakanál forgató képzőről, meg persze pár apróságot legeslegtutibb, egyeduralkodó egyletünk napi rendjéről, tagjairól, tevékenységéről és persze csak mellékesen egy jelentkezési lapot is, hátha nem akarna szóban belépni, vagy kedve támadna megerősíteni tagságát írás formájában.
-Akkor most elhadarok néhány felesleges, de muszáj adatot, csak úgy, ne legyenek félre értések, meg esetleges kavarások, aztán fájjon mindenki feje.-Fonom össze mellkasom előtt karjaimat, mutogassam mennyire eszméletlen komoly felettes lennék, ha nem épp rólam lenne szó.-Egyetlen szabály, nincs kész a papírmunka, tagadj mindent! Nem tudod ki mulasztott, nem tudod, hol a kapitány és hadnagy, te ott sem voltál! Aztááá~n! Minden héten kötelező vélem jótékony sake kúrára jönnöd, hogy karban tartsuk a stresszben megfáradt lelkünket. Nőegyleti gyűlésről, nyesta mulasztás, vagy összeakasztjuk bajszocskát, már pedig nem szeretnéd, hogy mérges legyek, mert olyan aranyos, édes, szép, törékeny virágszál vagyok.-
Mosolygok megnyerő piaci kofaként, mielőtt torkomat köszörülve felé nyújtom a sütis dobozkámat, hátha kér belőle. Igazából eddig tartott a nagyszerű lendületem, mert nem készültem hegyi beszéddel, miféle barokkos körmondattal fényezzem az osztagot. Ezt még se mondhattam oda, szóval totál szolidan elbújtam az újoncok papírjai között, hátha rájövök, kihez lett szerencsém, mert, hát arról kicsikét elfelejtkeztem be kéne mutatkozni, ne nézzenek már teljesen szenilis vén boszorkának!
-Az még az előbbi hablatyból lemaradt, hogy én vagyok a hadnagy, aki nagyon hadar és kissé szellemes jelenség, így a lelkek között, bár ez most gyengus poén volt, na de, az a tutkó, hogy én Hana meg Kuchiki, te pedig vígadj fülig érő vigyorral kicsiny családunkban!- Villantok be rendetlenség kedvéért benyerő písz jelzéses kacsintást, hátha veszi a lapot nem kell komolyan venni, kivéve, ha betonkemény cuccot tol és annyira tompa, mint tövig kopott ceruza hegye. -Mit teleregéljek kicsiny társaságunkról, ami elvileg bennfentes infó és másnak nem kéne versikeként felmondania?-
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te33500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 12:15 am

*Fejébe húzva az egyik jelmezes boltból nála maradt katonai satyekot vág hihetetlen komolyságos és gyilkos fejet. Szemébe igazgatva az eszméletlen ijesztő és tekintélyt parancsoló kiegészítőt botorkál ki irodája ajtaján. Kénytelen fejét kissé megemelni, ne essen hasra minden fűszálban, de ez sem szegheti kedvét, ne vágtasson szélvészként az egylet főhadiszállására. Óriási tornádót kavarva repeszt végig a folyosókon, miközben fini sütit majszol, amit az istennek se árulna el honnan szerzett be, nehogy sodrófa általi halállal lakoljon. Hatalmas fújtatással berobog a terembe, ledob asztalra jó néhány, viseltes, pecsét foltos, gyűrődés nyommal gazdagított papírost, majd a fa felületére csap, szintén remek kölcsönzőből nála maradt nádpálcájával. Csendet követel, bár röhögése elárulja nem igazán megy neki a szigorú vezető szerepe, meg kellett volna hagynia Tomika aranyfonalnak...*

Hölgyeim! Azért gyűltünk ma egybe, ezen töpörödött törpördög teremben, hogy oxigén hiányos állapotban fulladozva görnyedjünk Egyletünk jövője felett, mely mindegyikünknek szívügye, hiszen ha bármelyik jelenlévő mást merészelne mondani, Tomika és Pince haragja csapna le reá! Tyehehe! Témára kanyarítva a mellékesen és csodálatosan elhúzott felvezetést! Az van édeskéim, hogy biztosan kellemesen fogjuk érezni magunkat, mert hoztam...gyümölcslevet!*torkát köszörülve elfordítja a műanyag flakonban díszelgő sake-t, nehogy Tomcsinak szemet szúrjon a lázadási kísérlet.*Mai első és legfontosabb napi rendi pontunk, végre megfelelő, kiemelkedő, magasztos státuszba helyezzük bámulatos csoportosulásunk és nagyon puccos dolgokat válogassunk össze, mint egyleti címer és tagsági jelzés, vagy mikor ihatunk...*csendesen fütyörészve előhúzza a viseltes lapokat*Voltatok, olyan édesek a felhívásomra rengeteg frenetikusan észbontó ötlettel álltatok elő, amiket most ügyesen, bár kissé nyúzottan színetek elé ciheltem, hogy hangos kajabálással, üvöltözéssel, baráti csacsogással és papírgalacsin dobálással eldönthessük, melyik legyen a befutó! Mehetnek a javaslatok, vagy lenne más kérdés, óhaj-sóhaj, felvetés, jelenteni való? Kémkedő szarkáink hogyan állnak a férfi...csorda felmérésével?*állát érdeklődése tetőfokán vakargatja nádpálcájával, hátha érkezik valami szaftos pletyka a kérdésre, amire kötetlen formációban, bárki válaszolhat, akinek észrevétele van az üggyel kapcsolatban*
Akkor mostan jöhet a nap sztárja! Dobpergést!*asztalon csapkodva várja a lelkes önkénteseket, akik hangzavarral kísérik felvezetését*Itten lesznek a csokorba szedett ötletelések, persze név nélkül senki se jöjjön kislányos zavarba!
Tagsági összetartásra a következő szépségek futottak be:
  • Hajdísz
  • Kanzashi
  • Gyűrű
  • Bross
  • Kitűző
  • Hajcsat
  • Hajráf (nyuszikásX"D)
  • Bira bira (lógó jellegű kanzashi)
  • Hirauchi (hajtű jellegű kanzashi)
  • Medál (nyakláncon vagy karkötőn)

Szimbólumra, pedig a kövi cukkerságos ínyencségek érkeztek be:
  • Valamilyen virág
  • Díszes kard, melyre rózsa van tekeredve
  • csavar minta (magyarázat:az erős köteléket szimbolizálja, mely kitart akkor is, ha viselői távolra kerülnek egymástól)


Illetve a virágokhoz némi kiegészítés, amiért ezer hála és köszönet szorgos kis hangyusz, alkesz barátosnémnak Namie-csupornak! Az ő felvetése az volt, ezek alapján lehetne akár kombinálni a virágokat, vagy kiválasztani a színek, hónapok, évszakok, fajta szerint a virágunkat, ha erre voksolnátok inkább! Alap, hogy alap nincs megkötve a kezetek és ha ezek alapján még tutibb dolog jut eszetekbe, körmöljétek le bátran! Epekedve várom a javasolanduszokat!
¤ virágok nyelve
¤ varriálás
Vissza az elejére Go down
Kohaku
Shinigami
Shinigami
Kohaku

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : Konyha, pince
Registration date : 2010. Jul. 13.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Démonmágia oktató
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te6000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 1:54 am

Hívja őt a kötelesség, hogy szeretett egylete még több fényben ragyogjon. Igaz, nem ért az elektromos kütyükhöz, még Heroldot sem tudja kikapcsolni, hiszen senki sem magyarázta el neki, hogyan is kell azt a távolról parancsolót használni, így inkább veszi a fáradtságot, hogy ő maga caplasson oda a készülékhez, hogy kikapcsolja azt. A mozgás öröm! Öregasszony meg nem rántott hús, amíg pedig van benne energia, nem érdekli, miket mondanak neki a negyedik osztagnál, él és virul! Neki még sok dolga van az életben. Az egyik most éppen ide vezeti.
Még önmaga is ölt ostoba maskarát, katonai sisak fedi fejét, hiszen be kell vallania, jó móka. Mintha újra fiatal lenne. Meg aztán mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. Amíg meg nincs unoka, addig ő akkor sem öreg. Bár jobban belegondolva szeretne már öreg lenni. Kell neki az unoka. Kapott is már ígéretet, éppen ideje behajtania azt. Jó lenne persze, ha a kedves menyecskét is megismerné, hogy megtudja, vajon mennyire is kedves. Még csak az kéne, valami sehonnai cafka caplat az ő Takeoja után.
Feszülten várakozik a gyűlés kezdetére. pislogás nélkül tekint egyletük vezetőjére. Micsoda nő, mennyi erő! Egészen önmagát látja benne. Tetszik neki, ahogyan ifjú szíve hevesen lángol a női felsőbbrendűség és világuralom megszerzése iránt, imponál neki ez a hév, és akárhogyan is, de büszke arra, hogy egyletüket Hana vezeti. Csodálatos nőszemély, már-már könnyeket csal ki szemeiből lelkesedése és heves harciassága láttán. De aztán valahogy mégse. Neutral
Az ötleteket önmaga nem tartja kifejezetten fenomenálisnak, feminista énje mégis azt mondja, muszáj állást foglalnia. A férfiegyletről szerzett legújabb információit is hasznosnak véli. Nemrégiben szállítottak a Pincébe egy oktalan, pimasz vakarcsot, hogy vakarjon hagymát, meg aztán szeletelje is fel. A HAGYMA-213-as fogoly pedig megtörni látszott csípős könnyei alatt, ő pedig megtudta azt, amire szüksége van. Nem beszélve azokról az undorító, alattomos partizánakciókról, amiket elkövettek egyletük ellen. Még hogy rózsát Valentin napra! Hah! Csupán azt nem tudja még biztosra, hogy tényleg ilyen babalelkűek kedveskéi, vagy csupán tanultak Trója és a faló esetéből. Ők viszont nem falhatnak be csapdákat! Ez ellen tenniük kell.
- Mucikáim. Neutral - kezdi meg felszólalását, ráncos kezével pedig megigazgatja sisakját. Talán kicsit nagy neki, de hiszen majdnem mindenki visel ilyet, akkor neki is illendő.
- A H-213-as foglyot kikérdeztük. Azt merészelte állítani, a kanbagázsnak békés szándékai vannak. Csokorba szedett rózsákat és ízletes bonbonokat küldözgetnek nekünk. Azt akarják, egyenrangúak legyünk. Hah! - prüszköl egy nagyot kijelentése végére, majd rendezi arcvonásait, hogy folytassa az információ közhírré tételét.
- Senki ne higgyen nekik, csupán csapdába akarnak minket ejteni. Neutral Papucsok mind! Megszavaznám a "Férfiegylet" új szimbólumának a papucsot. Azt, ott, amelyikkel azt szoktam fejbe csapni, aki nem igyekszik eléggé. Neutral - mutat rá saját papucsára. Sodrófája mellett kedvenc fegyvere.
A javaslatokat, hogy elolvassa, felveszi vastag lencséjű okuláréját. Hiába, a látása kezd romlani, olvasáshoz mindig visel egyet. Végül tollát tintába mártva ír le néhány szót egy fecnire. Neki a leginkább a - feltehetően Chappy nyuszis - hajráf tetszik, igaz, elég ostobán nézne ki rajta. Ami a szimbólumot illeti, igazán egyik sem fogja meg. Nincs köztük madár... egyik sem madár. Pedig a madarak olyan szépek! Már-már majdnem szebbek, mint a nők. A hattyú és a páva pedig köztudottan a két legszebb madár, így ezeket vési le a papírra. Hogy mások is tudják javaslatát, persze hangosan is morog egyet azon, hogy szerinte egy páva vagy egy hattyú akkor is sokkal jobb lenne. Persze a virágok sem rosszak, szépnek elég szépek. Ő azonban még mindig a pávák szerelmese.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/t1837-a-pince
Yamakida Tsuki Leiko
12. Osztag
12. Osztag
Yamakida Tsuki Leiko

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2011. Aug. 15.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te6000/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (6000/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 2:48 am

Apa valamiért elég furcsán reagált rám, amikor megmondtam neki, hogy ma labor után nem megyek haza, hanem a Nőegyletbe megyek, mert valami jó kis muri készül ott, amiből én semmiképp sem akarok kimaradni. Surprised Még sem tartottam olyan szokatlannak, hiszen ő az én apukám, akinek mindig vannak ilyen furcsa dolgai, ezt az anyu is megmondta, amikor még annak idején róla mesélt, amikor még nem ismerhettem őt egyáltalán. Azt legalábbis már kiderítettem, hogy tőle biztosan nem örökölhettem azt a sok eszemet, tehát egészen biztosan az anyukámtól van minden! *.* Még ha ezt eddig nem is árulta el, de az is lehet, csak nem szeret tanulni, vagy csak jól titkolja, vagy nem tudom, de akkor sem olyan, mint amilyennek az apu beállította. Neutral
Beállítok hát én is, no nem valami furcsa masinát, azokhoz Yoriko-chan sokkal-sokkal jobban ért, hiszen ő a mechanikus kettőnk közül, engem meg a gépek annyira nem érdekelnek, csak azok, amikkel dolgozom, például a kedvencem, a reishiolátor, de ezúttal nem erre van szükség, hanem a csodálatos jelenlétemre a Nőegylet székházában, hiszen ha valakit, akkor engem nem szabad kihagyni egy ilyen jó kis partyból! *.* Riko~chan azt is mondta, hogy ott lesz Kohaku-san is, akinek a legeslegfincsibb süteményei vannak az egész városban, bár az anyuéinál talán még mindig nem finomabb. Bízva és reménykedve abban, hogy talán elcsipegethetek valamennyit az egyik finomságból, és még jól is fogom érezni magam, követem a nagyokat a gyűlés helyszínére, na persze egyszer majd én is olyan nagy leszek, mint ők, ha jól számoltam, úgy 34 év és huszonhárom hét múlva.
Kicsit ijesztő Hana-chan ezzel a katonai sisakkal, szerintem annyira nem áll jól neki! T.T Olyan komor tőle, hogy húdenagyon, sőt, még ijesztő is, és hát csúnya dolog lányokat ijesztegetni, főleg, ha egy másik lány csinálja azt. Tudom én, hogy mi kell neki! A mindenféle vackokkal teletömött asztalon kezdek el kutatni, a múltkor is itt csináltunk valamit, azt hiszem, üdvözlő kártyát karácsonyra, meg maszkot farsangra, és bizti-biztos, hogy lesz itt még valami, ami feldobja azt a csúnya, komor sisakot! Némi kutatás - na nem a hollowenergia felé - után pedig rá is akadok sok-sok matricára, hogy aztán odaballagjak Hana-chanhoz, és sisakjára ragaszthassak egy hatalmas, szép, boldogan mosolygó napocskát! *.* Hát sokkal szebb így, máris nem olyan komor. ^w^
Hogy a gyűlés rendben folytatódhasson, ücsörgök a székemen, és készítem ki rózsaszín, műanyag poharam, amikor gyümölcsléről van szó.
- Én narancslevet kérek. Surprised - pislogok ártatlanul, hiszen egészen biztos, hogy az egylet vezetője narancslevet hozott nekünk, nem igaz? Az úgyis annyira egészséges.
Nem mindig tiszta, miféle pincéről beszélnek, azokat úgy sem szeretem, tele van porral, piszokkal, mocsokkal meg pókkal, én meg csupa kosz leszek, és még csak az kéne. Kéne, kéne, nekem most szavaznom kéne. Rózsaszín fecnire firkantom, hogy nekem mik tetszenek a legjobban, mert nagyon sok jó ötlet van. Legszívesebben az összesre szavaznék, de azt ugyebár nem lehet, mert hát milyen dolog lenne már? Így aztán a nyuszis hajráf, a kitűző és a csavar minta mellett adom le a voksom. Ékszerem így is nagyon sok van, meg aztán ott az a hajcsat, amit Yorikotól kaptam, de a nyulakat mindenki szereti, és még a kitűzőnél is cukibb, és nem olyan könnyű elhagyni. Igaz, a kitűzőn akár csavarminta is lehetne.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te25250/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 28, 2013 3:34 am

Nem foglalkozok azzal, milyen ostobán nézhetek ki benne, hadi sisak helyett katonai egyenruha mellényt öltök magamra. Erősítenünk kell nőtársainkat abban, hogy helyesen cselekszünk, és ezzel szimbolizáljuk felkészültségünket a férfiegylet ellen. ^.^ Többet nem érhet minket meglepetés, és semmiféle atrocitás, hiszen még csak az kéne, hogy még egyszer valami megalázót próbáljanak tenni ellenünk... No persze, ennek intézését meghagyom egyletünk elnökére, hiszen jobb szeretek itt a különböző foglalkozásokkal bíbelődni, mint a virágkötő tanfolyam, a teaszertartások, vagy éppen a főzőleckék. Utóbbiban már egyre jobb vagyok, hiszen nem égetek mindig mindent oda, és még az is lehet, hogy egyszer végre megtanulok palacsintát sütni. ^.^
Míg a gyűlés el nem kezdődik, egy hosszú papírosra kezdem el leírni a házirendet egy tervezett találkozóra. Nem szeretem én, ha bármiféle veszekedés van körülöttem, különösen akkor nem, ha számomra két kedves személy teszi ezt egymással. Márpedig én nem fogom hagyni, hogy így viselkedjenek egymással. ^.^ Már ki is találtam mindent... sőt! Frenetikus ötletem akár itt, a Nőegyletben is beválhat. Lelkesen írom össze a házirendem, melynek szövege sorról sorra apróbb betűkké zsugorodik. Úgy tervezem, a legalját már csak nagyítóval lehessen majd látni, s természetesen az a rész tartalmazza majd a legfontosabbakat. Például, hogy tilos sötét-gyilkos aurával ránézni a másikra, vagy tilos csúnyát mondani egymásnak. Aki pedig ezt megszegi, majd egy szerencsekeréken pörgethet, hogy milyen büntetést kap. El kell mondania a sérelmezettnek, hogy mi az, amit szeret benne, vagy épp nagyölelést kell osztogatnia a másiknak... Tele lesz az egész mindenféle vidám, csapatépítő dologgal. Szerintem igazán jó móka lesz az egész. ^.^
Amikor Hana-chan elkezdi a gyűlést, ideiglenesen abbahagyom a házirend írását, illetlenség lenne nem odafigyelni. Nem is tudtam róla, hogy kémeink vannak a férfiegyletnél. o.O Ártani nem árthat, nekünk semmiképpen, mindenesetre önkéntelenül is megejtek egy mosolygósan gyilkos pillantást Shiroichi-taichou felé. Még mindig nem tudtam neki megbocsájtani, és továbbra is felelőtlennek tartom kapitány létére. És én még képes voltam Miyokot rábízni! Nem csoda, hogy meg is fázott a kis kirándulásuk alatt szegény...
Nem igazán fűzök hozzá bármit is, jelenleg nincsen semmilyen mondanivalóm. A listát tanulmányozom a választható ötletekkel, s több percet is adok magamnak gondolkodási időként. Mindegyik ötletet elég színesnek tartom, mégis az egyszerűbbet tartom a legjobbnak. Az ékszereket nagyon szeretem, igaz, csak szabadidőmben hordok ilyesmiket. A hirauchi[ mellett döntök végül, habár a kitűzőt is jó ötletnek tartom. A szimbólumot illetően kicsit elmosolyodom Kohaku-sama javaslatán, a madarak pedig valóban szépek, de jómagam nem újat jelölök, hanem a megadott listából választok egyet, ami igazán megfog. A virágok ötlete igazán tetszetős, az sem véletlen, hogy a Gotei osztagainak szimbóluma is egy-egy virág, bár bevallom, kicsit nehézkesen asszociálnék a Nőegyletre, ha egy olyat választunk, amit valamelyik osztag már használ önmagának. A rózsás, díszes kardot és a csavarmintát is igazán dekoratívnak tartom, de mintha hallottam volna egy Kardok és Rózsák nevű egyletről, túlságosan hasonlónak tartanám a szimbólumot az övékhez, már ha van nekik. Nehezen döntök végül, hogy a virágokat, vagy a csavarmintát válasszam, hiszen a virágokkal remekül lehet kombinálni, a csavarmintának pedig nagyon megkapó a szimbolikája, de végül az utóbbinak jobban meggyőz a jelentése, így amellett teszem le a voksom.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te18300/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyPént. Márc. 08, 2013 9:14 am

Csudiszép nőcis ruhákat próbálgattam a kedvenc boltomban. Közelről távolról sem SS körzetszámában, hanem a szomszédos világ legszínesebb és csajosabb üzletsorán, úgyhogy kissé szíven ütött a Makkernyáktól kapott csipogóm vészes vernyogása. Arra az esetre kaptam, ha valaki nagyon szeretne halaszthatatlanul fontos ügyben elérni, csak épp házon kívül tartózkodom. Tekintve nem sok élőlénynek adtam meg a kicsike lila szerkentyű elérhetőségét, hamar leesett vagy Kiwi chan nem talál, vagy langalétának támadt kedve életbe vágó filmezéshez. Meg se erőltettem magam elkapkodjam az előhorgászását, bár azt be kell nőiesen vallanom apró sikoly elhagyta számat, miután édesen hack-elt szerkentyűmből dobhártyaszaggató erővel csendült fel imádott pop együttesem legtökéletesebb tagjának férfiasan tökéletes hangja, ahogy épp arról áradozik, milyen szuper lenne, ha fogadnám hívását. Ötletem sincs merről szerezett efféle szöveget kockaböki, de az a nagy igazság cseppet se bántam és madarakat lehetett velem fogatni, néha hallhatom szexi legényem selymesen könnyed beszédét, csak nem ebben a pillanatban és helyzetben. Azt hittem helyben kiborulok a próbaterem takarásából.
Félig felpróbált felsőben ugrándoztam visszanyerhessem elvesztett egyensúlyomat, ami féli meddig sikerült a függönyben történő megkapaszkodással. Szerencsére az anyag kibírta az extra terhelést. Az hiányzott volna, leszakadjon, én pedig kivágódjak a fülkéből egy szál melltartóban. Azt a szégyent sosem éltem volna túl és még el is vesztettem volna kedvenc butikomat. Ezerszeres sorscsapás lett volna, bár ezt nem kellett előre leszögeznem, mert látva a Kiwi chan-tól befutó nőegyleti felhívást, olyan eszeveszett pánikba estem, frissen próbált ruháimban vágódtam ki az üzletből. Persze az egész rendszer besípolt és három utcán keresztül üldöztek biztiboy-ok, de miután sikeresen kimásztam póttestemből, hogy sietősen átjárót nyissak, már csak bottal üthették nyomomat.
Végeredményként, gazdagodtam új holmikkal, maradt pénzem, viszont legalább ötven évig nem merészkedhetek arra a környékre. Lelombozó hír, amitől kissé orromat lógatva kutyagoltam be három szatyrommal egyletünk székhelyére. Még mindig frászt hozza rám a védelmi rendszer, de ha ez kell, hát ez kell. Azon már igazán semmiség ehhez képest, teremben kész katonai felvonulás vette kezdetét. Szégyellem magam saját felszerelésem nincs nálam, de már nem akartam hazaugrani értük. Kitérőt tettem volna az osztag felé, tovább szaporítom késésemet. Nem szerettem volna teljesen elkésni. Ezért, csak lemondóan sóhajtok a felpörgött vezérkaron és illedelmes hajlást követően helyet foglalok valamelyik szabad szegletben. Vezetőnk szokásosan hosszúra, főként fárasztóra nyúló lelkes bevezetése alatt hasznossá teszem magam. Egyesével letépkedem a ruhán maradt címkéket és imádkozom a magasságoshoz hájtech zseninél legyen lopásgátlót leoperálható ketyere, mert nincs kedvem műanyag vackokkal rohangászni.
Alapító pillérünk jelentésén nagyokat pislogok, hiszen számomra semmi fura nincs abban, így próbálnának a férfiak kedveskedni. Örülnék, ha hasonló gesztussal fogadnának, tekintve szinte sosem kaptam bonbont és virágot is összességében egyszer kaptam. Néha úgy érzem, szörnyen le vagyok maradva a többiekhez képest. Például Vera taichou már többszörös anyuka és még mindig hihetetlen szép meg fiatalos. Valahogy ez a dolog nekem nem jön össze, biztos ijesztő lehet a lila hajam. Nem igazán tudom, de jelenleg az fontosabb odafigyeljek a gyűlés menetére, ahol egymást érik a javaslatok. Kissé elkerekednek szemeim a papucs jelképén, mivel nem hinném, bármikor lábbelivel akarnám a férfiakat csapkodni. Lényegében nem értem a kettő között az összefüggést. Nem tekintek rájuk eltaposni való hangyaként, vagy lecsapandó rovarként. Én jobban örülnék, ha inkább együtt mennénk piknikezni és ők ütnék le a tényleges hangyákat.
Kicsike lány lelkes javaslatára felcsillannak szemeim. Nekem sem kell kétszer mondani, éljek a lehetőséggel. Lelkesen kiáltok, becsatlakozzak az üdítő kérő akcióba. Viszont a felszólalásomat mély hallgatás követi. Valahogy nem terveztem előre, ekkora feltűnést fog kelteni ez a kicsike kérés. Szinte belém fojtja azt a kevéske lelkesedésemet, amivel meg merészeltem szólalni.
-Ha választhatunk…-Tartom fel megszeppenten karomat.-…ba…baracklé.-
Kissé frusztráló mindenki egy személyként pislant rám. Teljesen zavarba jövök, ettől a rémes helyzettől és próbálom minél jobban összehúzni magam, nehogy megszóljanak, minek zavarom a tanácskozás menetét. Aprócska hangya méretére zsugorodom, észre se vehessék jelenlétem és kitartóan tanulmányozom a felmerülő vezetői ötleteket, mit nevezzünk ki szimbólumunknak. Ebben a dologban nem mondhatnám, nagy szakértő lennék. Ötletek összessége tetszik, mindegyiket szívesen hordanám, ha erről van szó. Persze azt sem akarom, megint mindenki engem nézzen, miért nem tudok bármit választani. Ujjaimat sűrűn tördelem, ahogy erősen fókuszálok az előttem álló feladatra. Nagy erőkkel válogatok a felhozatalban és gondolom végig ezerszer, melyik lenne, azaz egyetlen dolog, amit legszívesebben látnék magamon. Igazából nagyon szépnek tartom a különböző kanzashi-kat és mindig vérzett szívem sajátért, de valahogy nem érzem úgy, állandóan viselném. Valahogy ez a dolog túlságosan ünnepélyes, meg régi, komoly, mármint felnőttes. Cseppet sem gondolnám nőies nő lennék, akinek jól állna, mert, hát ez még is csak a szép és igazán japán nők jelképe. Ennél sokkal gyerekesebb vagyok. Testhez állóbb lenne nekem a hajcsat, vagy hajráf. Azokat szinte mindig tudnám hosszú bozontomban hordani és általában mindig van benne valamilyen apróság, ne lógjon szemembe. Viszont a mintával kapcsolatban már komoly bajban vagyok. Virágok szépe. Tényleg csodálatosak és naphosszat tudom őket bámulni, de elhervadnak, meg különösebben nem vagyok értük odáig. Csavar minta tetszik. Közelebb érzem a modern lelkemhez, bár a hattyú felé is húzott szívem. Kicsiként annyira imádtam a Hattyúk tavát meg a Rút kiskacsát, hogy ügyesen meggyőztem magam tovább nehezítem vezérünk dolgát. Átkombináltam két ötletet arra, legyen csavar mintánk, aminek közepén a fogatnál álomszép hattyú ücsörögne!
Vissza az elejére Go down
Shiranui Haruki
9. Osztag
9. Osztag
Shiranui Haruki

nő
Taurus Dragon
Hozzászólások száma : 105
Age : 24
Tartózkodási hely : Shiratori-sama mellett
Registration date : 2011. Jun. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te19200/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (19200/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 14, 2013 2:05 am

A mai napon a szokásosnál egy kicsit korábban eljöttem az osztagból, pedig még szívesen maradtam volna segíteni Shiratori-samának, de hívott a kötelesség. Jobban mondva, a Nőegylet gyűlést tart, amiről nem maradhatok le, mivel Kuchiki fukutaichou azt mondta, hogy fontos lesz. Ezért nekem is jelen kell lennem, nem maradhatok le, ilyen lényeges eseményről.
A többi jelenlévőhöz hasonlóan én is helyet foglaltam egy széken és vártam, hogy megérkezzen az elnök. Ezen idő nagy részét azzal töltöttem, hogy gyilkos pillantásokat intéztem Yamakida Tsuki felé, mivel a helyemről éppen jó rálátásom volt az övére.
Időközben valahogy a fejemre került egy katonai sisak, ami nagyon rondán állhatott a fejemen, mivel a két copfom megakadályozta, hogy teljesen a fejemre simulhasson. Az első adandó alkalommal inkább csak leraktam magam elé az asztalra, és ha valamiért mégis fel kéne vennem, akkor megteszem, de csak akkor.
- Haruki támogatja Kohaku-dono ötletét a Férfiegylet szimbólumában. jelentem ki egyetértésemet Kohaku-donoval, hiszen teljesen egyetértettem vele, ebben a témában és ha már felszólaltam, akkor folytatom is a beszédet. Lehet, hogy nem fontos és nem is mostanában történt, de Haruki tudomást szerzett róla, hogy Keisuke fukutaichou be akarta szervezni Shiratori-samát a Férfiegyletbe, de persze ő nem ment bele. osztom meg információ foszlányomat az egylet többi tagjával és bár azt mondtam, hogy nem biztos, hogy fontos, ez mégis az, hisz Shiratori-samával kapcsolatos. Természetesen semmi sem kerüli el a figyelmemet, ami Shiratori-samával történik, így ez sem. Bár arra az edzésre nem tudtam elmenni, mivel járőrözni voltam, de a vége felé már sikerült visszaérnem, viszont nem akartam betrappolni az edzésre, mikor már elkezdődött. Egy fa lombkoronájában tökéletesen megfigyelhettem az edzés végén történt eseményeket, így azt is láttam, amikor valamit odaadott Keisuke fukutaichou Shiratori-samának.
Amikor a gyümölcslevekre terelődött a szó, én is kértem egy kicsit, bár nem voltam annyira szomjas, de biztos koccintani kell vagy valami. Az íze mellékes volt, mivel szinte az összest szeretem, de abban biztos voltam, hogy nem akarok narancslevet, mert Tsuki is azt kért. A végén még azt hinné, hogy le akarom utánozni, na persze.
Bár én magam nem küldtem be javaslatokat, mivel az utóbbi időben egy kicsit elfoglalt voltam. Otthon is sokat segítettem és az osztagnál is, ezért nem sok időm jutott volna ötleteken gondolkozni, így ezt most kihagytam. Választani viszont én is fogok, hogy ezzel is támogassam az egyletet. Figyelmesen végignéztem, hogy milyen ötletek érkeztek be és a szimbólumon nem is kellett sokat gondolkoznom, hiszen számomra egyértelmű volt, hogy valamilyen virágot választok. Azon viszont néhány pillanatot elidőztem, hogy milyen fajtákat válasszak. Végül a tulipán és az árvácska mellett maradtam, mert azokat szokták összefüggésbe hozni a törődéssel és a gondoskodással, ami a nőkre jellemző.
A másik választáson egy kicsit elidőztem, mivel nem tudtam mi lenne a legjobb. Abban viszont biztos voltam, hogy nem akarok olyat, ami megzavarhat a harcban. Nem lenne jó, ha Shiratori-sama előtt hibáznék. Hosszas tűnődés után a hajdíszre adtam le a voksomat, hiszen bizonyára jól állna a piros masnim mellett valami dísz.
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te23400/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (23400/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 10:41 am

Egy tök, két tök, nem tökölök, öntök!

Hajnalok hajnalán keltem ezen a fényes reggelen, még a kukorékszó sem hiányzott, köszönhetően a legújabb ébresztőhangomnak, amit külön erre az alkalomra állítottam be! :O Az öltözködéssel is mintha fél perccel többet pepecseltem volna, a hajammal pedig ismételten elszórakoztam annyit, hogy úgy tűnjön, mintha természetesen állna be így. Frissen, fessen, üdén kezdek neki a napomnak, hogy a tervezett helyen, a tervezett időpontban találkozzak azzal, akivel megbeszéltem a mai napom.
Szokásos rutinnak tűnhet, ahogyan - még mindig tetőtlen - irodám felé tartok, a már ott várakozó, szőke, valamint üstökösök azonban nyilvánvalóvá teszik, ez mégis egy különleges nap. Az eddig kezemben hurcolászott tárgyat csörömpölve a földre rakom, hogy egy kezelés után a sok sikert cigarettámra rágyújthassak. Szent küldetésünkhöz nem csak kitartásra, de szerencsére is szükségünk lesz, én azonban nem futamodok meg olyan apróságoktól, mint néhány felbőszült rinocérosz.
- Yo! Látom, meghoztátok az anyagot. - gyors kezelés után mérem fel az eszközeinket, Keo valóban bevetette minden befolyását, hogy megszerezze, amire szükségünk van. Ahogyan Zuo is teljesített, s elhozta azt, amit megbeszéltünk.
- Mindenki tudja a versét? Akkor nyomás. Cool - töltjük meg a vödröket a hordozható, kifogyhatatlan újratöltővel vízzel, amint megérezzük NaoNao közelgő reiatsuját. Tudjuk jól, hogy számításaink szerint fog erre jönni, NaoNao nem létező rutinjában mi tévedhetetlenek vagyunk.
- NaoNao! ***>*** Képzeld, mi történt, készültünk neked egy meglepetéssel. Cool Persze a napokban engem is megleptek, de még mennyire, hogy megleptek, de majd le ne sokkolódj rajta, ha hirtelen kettőt látsz belőlem. Mindegy, tökmindegy... ma ünnepelünk. Hallgass meg tőlünk egy verset. Cool - csapom fel a napszemüegem, majd torokköszörülve jelzek egy intéssel magunknak, hogy kezdhetjük a verselést. No persze, azon tegnap vita volt kissé, hogy melyikünk melyik verset mondja, de végül természetesen az én ötletem győzött, hiszen az enyém volt a legjobb az összes közül. Cool
- Húsvét hétfő napján mosolyog az ég is, Adjatok egy fél decit, mosolygok majd én is! Cool - villantom meg az ezer wattos vigyoromat NaoNao felé, majd mikor nem számít rá, kapom elő a hátam mögé rejtett, teljes vödör vizet, s a nyakába öntöm az egészet mindenestül. **>**''''' Azonnali rohanás, még csak az kéne, hogy elkapjon, na nem mintha félnék, legfeljebb befenyítem, hogy idén a Mikulás helyett a Mumus látogatja meg, ha bántani fog, de hiszen engem sosem bántana, hiszen ő az egyetlen NaoNao a világon, én pedig túlságosan kúl vagyok hozzá, hogy így tegyen. Cool
Ha már útban van, mert hát Hime~chan elég sokaknak van rendszeresen útban, mert egyszerűen így alakul, pedig nem is igazán tehet róla szegényke, hiszen igazán érthetetlen, miért van ez így, mert még csak nem is kövér... o.O Gyerekeket elláttuk kellő mennyiségű csokoládéval, elterelés és örömokozás sikeres. S mikor Hime~chan éppen azzal foglalkozik, hogy örömködjön rajta, milyen kedvesek vagyunk, mert még az eljolieskodott gyerekének is hoztunk némi finomságot - bár korából ítélve lassan a szakézgatásra is megérett - , kapott ő is a jóból, kellemetlen, hideg zuhanyból. Szegény döbbenetében nem örömködhetünk sokat, hiszen még a végén ránk ereszti azt a Takashit, vagy kicsodát, bár ha van egy kis mázlink, ő is mókának fogja fel ezt az ősi, európai szokást, és ha még nagyobb mákunk van, akkor még csak itt sincs.
A 10. osztag körbelocsolása után - igazán különleges dolog ám a sok tűzeset után - következő célpont saját követelésemre az egyetlen Kotomi-chan, akire bevallom, még mindig kicsit morcos vagyok, amiért nem volt képes felismerni. Neutral Onmitsukidousokat megszégyenítő módon osonunk és lopakodunk, alig bírván ki, hogy ne fedjem fel magunkat. Nem bírtam ki, hangosan utána ne kiáltsak, amikor már elérhető közelségben volt, némi felkészülési időt hagyva ezzel számára az elkövetkezendő zuhanyra. Édes volt a képe, amikor felém fordult értetlen arccal tétlenkedve, hogy mit is akarok én most tőle, és egyáltalán mit keres itt, pedig azt hinné az ember, hogy örül, amint újra láthat. Teli vödröt lendítem, tartalma pedig gyönyörűen hullik rá Kotomira, hogy aztán sprinteléssel fussak tovább, nehogy utolérjen. Félek tőle, hogy egyszer még kikapok ezért, de ez legyen a legkevesebb. Azért a fejért ez totál megérte. Cool
Második osztag körbelocsolása után az első osztagot látogatjuk meg. Az Onmitsukidou után az ő figyelmüket is lazán magunkra vonhatjuk. Érdemes persze itt is a legrangosabb tiszttel kezdeni, mielőtt a többi tisztje beárulna minket. >.> Verselésekkel persze már rég nem foglalkozunk, hiszen alternatív shunpo edzésként gyakoroljuk a gyorsaságot és a menekülést, Naomi fukutaichou haragja elől. Még szerencse, hogy Masa~jii ekkora jó arc, és feltartóztatja nekünk talán picit felbőszült hadnagyát. Remélem, megbocsájt ezért Keonak. Mi tényleg csak jót akarunk. :3
Zuo-san érdeke első sorban a 3. osztagban van. A kapitányával az oldalunkon az ellenünk talán eddigre már kiadott körözés ellenére sem okoz problémát bejutni. Jól tudom, hogy itt két hadnagy is akad, egy csendesebb, és egy szeleburdi típus. Egyszerre kettőt fragelni... hát belátom, elég nagy teljesítmény. Cool Ezúttal Keo vállalja magára a minimális figyelemelterelő szerepet, hogy aztán hátulról ketten Zuo-kunnal meglepjük a hadnagyokat egy-egy vödör vízzel. Majd persze, amint felénk fordulnak, Keotól is kapnak egyet. Wink Nem időzhetünk itt sokáig, hiszen alig van már csupán néhány óránk, és még annyian kívánják a locsolást! :O Példának okáért a 13. osztag vezetősége, ahol a hadnagytól, Namie-santól ugyan nem tartunk, Hanae-san haragja azonban már inkább veszélyes lehet. o.O Vagy éppen az ötödik osztagban, különösen Rosa-chant meglepve a kis meglepetéssel. Mégis csak családanya, és beválik nála ugyanaz a trükk, ami Hime~channál, és a 9. osztagnál is működött. Neutral A csokoládéval még Haruki-chan figyelmét is lehet, sikerült kellően elterelnünk valódi tevékenységünkről... Bár itt kissé para is volt, hiszen annak ellenére, hogy azt hittem, vak, elég ügyesen kiszambázott az első vödör víz elől. Még szerencse, hogy Keo magával hozta az önújratöltő, kifogyhatatlan vízágyút, igaz, ezt első sorban arra használjuk, hogy újra és újra töltjük vele a vödröket. Túl egyszerű lenne vele. A 8. osztagnál főleg Tasumi-chant, valamint Mitsuko-chant nem hagytuk ki a jóból, de még a nőegylet elnökét is belátogattuk néhány kedves másodpercre. No persze, illetlenségnek tartottuk volna, ha sokáig ott maradnánk, még csak az kéne, hogy elkapjon minket, aztán ki tudja, mit művelne velünk. o.O De nem is számít... megérte. Mindenért megérte.
Küldetésünk azzal fejeződik be, hogy minden egyes nőszemélyt megleptünk, aki a Gotei 13 bármelyik őrosztagában szolgál. Gyerekeket természetesen nem bántunk, de csokival lefizettük őket, hiszen nekik úgyis hisznek majd az anyukák, ha azt mondják nekik, hogy jó arcok vagyunk. A nap tetőpontja persze Kenpachi ivójában ér minket, ahol megkönnyebbülten, a mai, futkosásokkal teli nap kielemezgetésével, és a kocsma szaké készletének elpusztításával telik el. Jövőre is sok ilyet! Én mindenképpen élveztem. Cool

Credits: Nishinek és Yuunak a versekért
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuo
Kidoushuu
Kidoushuu
Yamasaki Shizuo

Férfi
Hozzászólások száma : 21
Registration date : 2012. Jun. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te11500/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (11500/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 11:09 am

Egy tök, két tök, nem tökölök, öntök!

Ez a nap több okból is különlegesnek számít. Kezdjük azzal, hogy Shizuo ezúttal nem maradt benn előző este a könyvtárban éjnek évadjáig, s ebből kifolyólag korán reggel máris talpon van. Na persze, most sem azért, hogy munkáját végezvén a könyvtárban ücsörögjön. Ó nem, nem, annál sokkal fontosabb programot egyeztetett két cimborájával. A megbeszélt időpontban már ott is van Keisuke irodájánál, és ezúttal hajlandó eltekinteni attól a ténytől, hogy az irodának nevezett helyiség némileg romos. Ameddig a tulajdonosra vár Keoval, felveszi a napszemcsijét, hogy legalább a stílusosság érzete meglegyen.
– Bezony, minden a helyén – válaszol az üdvözlő kézfogás után a tizedik osztag hadnagyának. A vezényszó elhangzásával a többiekkel együtt betárazza mai „fegyverét”, hogy mehessen a menet. Nem lesz egyszerű, de mindenképpen megéri majd. Remélhetőleg. Biztos alaposan átgondolta ezt a kis mókázást? Biztos, határozottan! Még akkor is, ha garantáltan ki akarják majd nyírni érte. Cool És az első célszemély már közeleg is. *.*
Szegény Naot, kicsi védelmezettjét már előre sajnálja, hiszen ő a testőre, de hát ha egyszer nőből van és felnőtt, akkor bizony neki is kijár a hideg meglepetés, mert ez egy ilyen nap. A bevezetőt persze meghagyja Keisukének, neki már van gyakorlata a beszédben, ő elég, ha a versikéjét elmondja. A megfelelő jel után persze, amire szintén nem kell túl sokat várni.
– Zöld az erdő, zöld a páfrány, meglocsollak Házisárkány! Cool - a kicsi kapitány hadnagyához hasonlóan elvigyorodik, majd egy gyors összenézés után már önti is a vödör tartalmát a kapitányra. Nem várja meg, míg a kicsi lánynak leesik, pontosan mi is történt az imént, azonnal shunpora vált, hogy még véletlen se kelljen szembenéznie haragjával, mert azért egy mumusűző feketepéter-bajnokkal már mégsem kellene huzamosabban kekeckednie.
Ha már osztagnál vannak, a következő áldozatnak Keisuke 3. tisztjét pécézik ki, mert miért ne? Csakcsupán néhány gyerek állhatná útjukat, de szerencsére gondoltak ők a kölkökre már korábban is. Némi csokival talán ők is rávehetők az együttműködésre, s ha az elterelés sikeres, már a Hime nevű célszemély is kapja a nyakába a hideg zuhanyt. És így tovább a tizedik osztag minden nőnemű shinigamijával. Ha már ősi szokás, minden hölgyeménynek kijár. Cool
Következő napirendi pontként a második osztagot jelölik meg, mivel egyik főkolomposuk – merthogy hárman vannak – türelmetlen az ottani célpontot illetően. Annyi baj legyen, legfeljebb végigkergeti őket a fél Gotei, ezért a kis szórakozásért, nem probléma. Legalább nem kell bemennie a legközelebbi shunpo edzésre, meglesz az most. És ami azt illeti, osonásból is tökéletes kiképzést kap ennek a melónak hála. Fene abba a jól szervezett ninja-alakulatba. ._. Ráadásul az egyik legrangosabb tiszttel kell kezdeni, de hát legyen meg Keisuke öröme. Sakai-san megöntözésébe ő is beszáll a maga adagjával, szép mennyiségű hideg vízzel a vödörből. S már rohanhatnak is tovább ismét.
Az Onmitsukidou után pedig az első osztag következik. Semmi baja az ottani hadnaggyal, de hát ha egyszer ő is nőből van, neki is kijár a mai napra előírt zuhany. Még szerencse, hogy a főkapitány legalább érti a tréfát, különben igencsak nagy bajban lennének már most, pedig a java még hátra van. Az nem lenne vicces, ha ezen a ponton máris elkapnák őket. Ráadásul mielőtt a kedves kishúga is kaphatna a jóból… T-T
De pont ezért vannak hárman, így az első osztagot is sikeresen kipipálhatják és mehetnek tovább a harmadik osztagba. Még szerencse, hogy az ottani kapitány is az ő oldalukon áll, és így hátulról lephetik meg a két hadnagyot. A gyors kereket oldás előtt még rávigyorog kishúgára, tőle merőben szokatlan módon. Végülis, ha már itt vannak, és úgyis találkoztak Shizukával, akkor megérdemli, hogy tudja, kitől kapta a vizet a nyakába. De persze innen is ideje tovább lépni, mielőtt komolyabb lincselésben részesülnének. Elvégre ő tudja jól, hogy a húga mesteri hakudás, és a legkevésbé sem óhajt a karmai közé keveredni ez után a műsor után. Az nem lenne túl szép. Neutral
Következő áldozataik között is igencsak nagy nevek szerepelnek, úgy mint az osztagok vezetősége. Legalábbis közöttük vannak azok a személyek, akiktől valamennyire tart, főleg abból a szempontból, hogy képes lesz-e idejében elshunpozni előlük. Mert példának okáért a 13. osztag kapitánya, Hanae, vagy az ötödik osztag kapitánya, Akane elől meglógás mutatványa már kissé veszedelmes, mi több hazárdőr vállalkozásnak minősült a szemében. Neutral De még Rosa-san sem épp a legkönnyebb esetek minősítését érdemelte ki, pedig ő is előkelő pozíciót foglalt el a mai célpontlistáján. No de menekvés nincs, bizony elkapnak ők mindenkit, hála Keo kis kapcsolattal szerzett kütyüjének. Mázli, hogy egyesek jóban vannak a 12. osztaggal, főleg, hogy őket is meg kell látogatniuk. Persze a kapitány ott is gyerek, és ugyanúgy lekenyerezhető egy kis csokinyuszival, mint azt például Haruki-channál is remélik. Cool
Még a nyolcadik osztagos Ninomiya-sant és Hayakawa-sant is sikerül meglepniük, nem is beszélve a hatodik osztag kedves hadnagyáról. Utóbbi szintén parakategóriás házisárkány, akinél igencsak bajos lenne, ha elkapná őket, hiszen ki tudja, miféle szörnyűségeket művelne velük. O.o Na nem, azt azért jó lenne nem bevállalni, ameddig még működik a vízágyú, és képesek shunpozni. Nao óta már nem is nagyon bajlódtak a versekkel, a meglepetés ereje hasznosabbnak bizonyult, ha futni kellett. De szerencsére a veszedelmesebb perszónákig ezt már sikerült kitapasztalniuk, így talán annyira nem volt életveszélyes a dolog.
A nap végére, mire nagy fáradtan Kenpachi ivójába térnek, már sikeresen teljesítettnek minősül a küldetésük is. Lehet, hogy ezért jó sokat kellett shunpozni, és jó sok sakét érdemelnek miatta jutalmul, de abszolút sikernek könyvelhető el a program. Majd jövőre még furmányosabbat találnak ki, hogy valami újat vigyenek a buliba. Cool

Credits: Himének és Yuunak a versekért ^^
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 31
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te21100/30000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (21100/30000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 6:23 am

(>°o°<) Nőegyleti banzáj *w*

Csudi csillámosan klassz volt, hogy ilyen nőegyleti izébigyócskát tartunk. Smile Igazából az úgy volt, hogy a Gyárban voltunk, mikor Kupida fedőneves társam, aka Hana-chan közölte, hogy muri lesz ma-holnap, mert hogy úgy állunk, ahogy. Hát menten legurultam kis szőrgombóc pajtásaimhoz puffancs fotelemből, hogy keblemre szuttyongassam őket, hiszen majd én totálisan érdekképviselni fogom a nyuszkókat az egyletben.
Végül elérkezett a várva várt alkalom, és harci díszbe öltözve, nyuszifüles hajráffal a fejemen el is baktattam fürge nyusziugrásokkal, meg nagyon csillámos gurulásokkal a Nőegylet székhelyére. Igazán nem meglepő volt, hogy mindenki nagyooon komolyan vette ezt az igazán izgis összejövetelt, és én is pont nagyon igyekeztem nem arra gondolni, hogy mennyire szívesen hoztam volna el Bubu-chant is magammal, mert minden szavazat számít, szóval nem csak én voltam harci díszben, hanem a fél társaság, ha nem az egész. ^w^
Tiszta heppi tájmot tartottam, miközben kerestem a sokaságban egy nekem tetsző helyet, bár igazából mindegyik nagyon kis pofás volt, de egy olyanra volt szükségem, ahol mindenki jól megfigyelhette a csillámnyuszis hajráfomat, bizony. Very Happy
Míg páran megbeszélték a nem fontos dolgokat, meg a gonosz dolgokat, addig én rajzoltam néhány csillámnyuszit, mert bár pontosan tudtam, hogy nyilvánvalóan nincs szükség ilyesmire a töretlen hírnevű kis nyuszó-muszóknak, azért még bevetettem magamat, nehogy magukra maradjanak az édes kis jószágaim, ami teljes képtelenség.
Mire körbeküldtem az asztaltársaságon több irányba indított nyusziplakátokat, igazán bele is csöppentünk a ragadósába, és már ott kalimpáltam mélyvízben, miféle választ kellene a honnan. O_o
Kicsike hatásszünet gonggal lezárulta után csapódott be: a legfontosabb részről fogok lemaradni, ha nem kapcsol be vészriasztó rendszerem, még szerencse, hogy nem is volt ilyenem. Azért csak eljutott a hang üresjáratban hozzám is, mire tantusz akkorát koppant, majd betörte a padlót. Rögtön böngészni kezdtem a választékot, micsoda csudiklassz holmival szereljük fel magunkat, amitől majd kitűnünk a tömegből.
Alapos megfontolás után úgy döntöttem, mégsem javaslom a szivárványszínre festett hajkoronát, még úgy sem, hogy tudomásomra jutott, biztosan mindenkinek tetszene. Azonban mit láttak szemeim, valami egészen különleges dolog is felsorolásban ékeskedett, nahát, hogy is kerülhetett oda, áldott lélek, aki az ötlettel előrukkolt, természetesen én mit sem tudtam a dologról... Azonnal le is adtam voksomat a nyuszikás hajráf mellett, nehogy levegyék a listáról, bár igazából egy nyuszis hajcsattal is megelégedtem volna, némi töprengés után mégis módosítottam javaslatomon, mert csak. Surprised
Helyette inkább továbbloholtam a listán, és miután úgy láttam, hogy az irigységem nem annyira sárga már, a medál szó eléggé megtetszett, hogy azt ajánljam fel a nyuszikás hajráfért cserébe. Lefüleltem Kohaku-samát, mikor csinatos reppencsekről elegyedett beszámolót tartott, és megtoldottam medálomat egy tollas definícióval. Ha már kicsi tubikák olyan nőisesek, akkor mondjuk, lehetne valami szép tollacska medált viselni, és szimbólumként pedig mindenképpen virágot, mert azok szépek, illatosak, és nekem semmilyen buta mese nem magyarázza be, hogy a virágok gonoszak, mert nem azok, pont, mint ahogy mi sem, csak véletlen direkt. Míg agyaltam a virágmárkán, fejembe kúszott komoly hadvezérünk, Hana-chan, akinek serpenyője is lehetne akár jelképünk, de végül ez mégsem lenne jó, mert a serpenyő az csak Hana-chan, és mindenki nem lehet egyforma, mert éppen az a szép, hogy attól, hogy különbözőek vagyunk mindannyian, mégis össze tudunk fogni, és sok jó dolgot tudunk csinálni közösen. *w*
Ezzel aztán tényleg annyira összezavartam magam, hogy hát, ha mindenki egyedinek jó, akkor hogy válasszak valami egységeset, így aztán fejemet lehorgasztva lengettem meg fehér nyuszifüleimet a ring fölött. Surprised
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te40700/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (40700/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 8:09 am

A mai nap az a hír fogadott, hogy nekem hivatalos jelenésem van a Nőegyletnél, mert valami nagy banzai lesz ott csapva. Olyan menő, nem rég győzedelmeskedtem Shizcchin felett kártyában a Férfiegyletnél, most meg mi tartunk nagy össznépi gyűlést. Lehet, hogy megint nagyszabású, vidám akciót tervezünk, amolyan háborúsdit? *>* De vicces lenne! *w*
Mikor megérkeztem első dolgom volt megkörnyékezni Kohaku-donot, hogy kaphassak a fincsimincsi süteményeiből, mert ő készíti az egyik legfinomabb citromos édesség egyikét, és ha nem aratnék felemelkedő sikereket, akkor Kocchant fogom nyúzni vele, amint megérkezik, mert buli nincs citromos süti nélkül.
Immáron elemózsiával felpakolva, letéve magamat egy székre majszolom az édességet és így hallgatom Hanacchan beszédét valami egyletes jelekről és szimbolikáról, ami az osztagoknak is van meg minden, de én erről nem is hallottam. °o° Bár mintha rémlene valami… :sratch: Ennek ellenére nagy komolyan bólogatok és hümmögök is mellé, hogy ne látszódjak annyira butácskának a témában. Ekkor fedezem fel, hogy mellettem egy rózsaszín hajú kislány ücsörög, ki kihasználva az alkalmat narancslevet kér itókának.
- Én is azt szeretnék!! – kiáltom két falat között kapálózva a levegőbe jobb kezemmel, nehogy kihagyjanak a sorból, majd oldalba bököm a leányzót. Most jut csak eszembe, hogy őt már láttam, sőt mi több, már tudom is, hogy ki ő: Rikkocchan egyik barátosnéja, ebben biztos vagyok.
- Kérsz sütit? Nagyon fincsi, főleg narancsléhez – kínálom meg citromos nyámmognivalóval, míg nem túloldalán Yukko szigorú pillantásával szembesülök, melytől majdhogynem mellényelek ijedtemben. Még itt a Nőegyletben sem vagyok biztonságban, hidegvérrel ütne rajtam, ha tehetné, ebben biztos vagyok, csak túl sok lenne a szemtanú. TwT Azaz igazság, hogy Rikkochannak pórázon kéne tartani, mert ön-és közveszélyes, ezt még Simán Csak Keisuke-sama mondta, bár nem értem, hogy lehet valaki egyszerre magára és másokra is nagy veszély. Surprised
Morcosan, számmal csücsörítve fordulok inkább előre és nem merülök vele vitába, nehogy elcsúfítsam ezt a szép hangulatot. Ezután szemem sarkából fel-felpillantva nézem, ahogy mindenki a választékkal foglalatoskodik, mellyel igazából nekem is kellene, de túl sok a felhozatal és nehéz dönteni és úgy gondoltam meglesem, ki mi mellett fogja leadni a szavazatát, de S-S-Suwun taichou rám nézett! °o° Nem mintha baj lenne, mert persze, hogy nem, csak eszembe jutott a cseresznyefa, amivel lógok neki, és a… és a… és a… szóval minden és olyan ijesztő. Wááá, hová bújjak? Hová fussak? Merre meneküljek? T^T
Remegve, mint a nyárfalevél kuporodok le inkább az asztal alá, hogy ott hozzam meg a döntésemet. Valami nagyot akarok választani, mert azzal elfedhető az arc és kevesebb az esélye annak, hogy S-Suwun taichou felismer például. Igen, ez lenne e legeslegjobb megoldás! De mindegyik olyan kis apróság volt, hajba valóm pedig nekem is van, még Himmecchantól kaptam ajándékba, szép virágmintás meg minden. A gyűrű a szerelmeseknek való, ezt még Himmecchan gyerekei is tudják, szóval én a medál mellett döntök, mert az szép és olyanom nincs még, de a szimbólum…
Megvan *>* ha a csavarmintát keresztezzük mondjuk a Nefelejcs virággal, akkor az olyan, mintha egy örökké összetartó, soha el nem felejtő társaság tagjaként jeleznénk magunkat. Így senkit sem felejtenénk el, aki ennek a cuki közösségnek a tagja, én még S-S-Suwun taichoura, sőt még Yukkora is szívesen emlékeznék vissza, ha ránéznék, majd a jövőben erre a mintára mikor egyedül vagyok. :3 A Férfiegyletnél vajon miért nem választanak ilyen muris dolgokat? Szerintem nagyon aranyos lenne és még Kohaku-dono ötlete se lenne rá rossz. :3
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te40500/45000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 8:01 pm

Bocsánat, hogy nem írok rendes IC postot, de mivel volt egy olyan lehetőség, hogy egyszerűen csak foglaljunk állást a témában, én pedig már elég régóta lógok a véleményemmel, inkább ezt a verziót választottam ^w^
Hm igazából annyira nehéz átgondolni. Hanae személy szerint az összes lehetőséget támogatja, szóval nem könnyítette meg a dolgom. Az eddigi válaszokból viszont úgy nézem a hajba való megoldás vezet. Ez nekem is tökéletesen megfelel, szívesen hord a kari bármi ilyesmit. (Ezen kívül ami még a legszimpatikusabb verzió volt az a bross. Igazából azért mert az nem igényel különösebb hajkezelési szokásokat. Na ez most kicsit hülyén hangzikXD Szóval aki esetleg nem fordít annyi figyelmet a frizurájára, vagy nem szereti az ilyeneket. Egy ruhára kitűznivaló pedig még az egyenruhát is feldobja egy kicsit)
A mintára vonatkozóan pedig, még mindig nem nagyon vagyok otthon a szimbólumokban, szóval ebben nem is nagyon tudok nyilatkozniXD A csavar minta, valamilyen virággal vagy madárra a közepén, ahogy eddig olvasgattam nagyon csinosan nézhet ki>-<
Lényeg a lényeg, hogy nekem tökéletesen okés az eddigi állás a végeredményre vonatkozóan XD Ne haragudjatok, hogy ennyire konstruktív véleményt nyilvánítottam #__#
Vissza az elejére Go down
Yoshida Yuko
12. Osztag
12. Osztag
Yoshida Yuko

nő
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 103
Age : 28
Tartózkodási hely : A megfigyelőrészlegnél vagy a laborban, robbanásoktól védett és pillangó mentes övezetben
Registration date : 2011. Feb. 12.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag, 3. tiszt, a Megfigyelőrészleg vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Cl0te12900/15000A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 29y5sib  (12900/15000)

A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:19 pm

Ragyogóbbnál-ragyogóbb kiépítéssel és kialakítással gazdag környezetben gyűlt össze csodálatos egyletünk tagjai, mindezt férfimentes zónában. Imádott elnökkisasszonyunk pedig most sem bíz semmit sem a véletlenre: Sasha öltözékben tette tiszteletét nagyszerű társaságunkban. Némi bűntudat elevenedik fel bennem, ahogy belegondolok, hogy így a véletlenre bíztam magamat és nem tettem meg az esetleges szükséges óvintézkedéseket, hiszen a férfiegylet tagjai bármikor rajtunk üthetne bosszúként azért, mert tettlegességben fejeztük ki legutóbb csekély színes és kirobbanó véleményünket.
Örömmel nyugtázom, hogy a fiatalabb generáció közül is akad lelkes érdeklődő az egylet irányába, többek között unokahúgom unokatestvére, ki mellett helyet foglaltam. Cseppet sem irigylem Tsuki-chant; tekintve, hogy édesapjával kell egy házban élnie, bár Kawashima-taichout még a jobbak közé lehetne sorolni, ha nem ütné össze a levet a többi hímegyeddel. ^ v ^ˇ
Érdeklődve hallgatom végig egyletünk vezetőjének beszámolóját, melynek a témája már sejthető volt az utóbbi időben, hisz legutóbb nem hiába lett felvetve, mint megbeszélendő téma. Igen, valamivel éppen itt az ideje, hogy kiemelkedjünk a férfiak közül, valamivel, ami pontosan hölgyekhez méltó és illő. A hímegyedek ahelyett, hogy ilyesfajta szervezettséget állítanának össze egyletükben, illetve dolgoznának össze a fejlettségért, inkább elisszák az idejüket. Háh, férfiak Neutral Persze ehhez hatalmas evolúciós egyedfejlődésen kellene átesniük, mely még jócskán távol áll a többségétől. Így ezzel a lépéssel is előrébb kerülhetünk az alkoholista pereputtynál.
- Én támogatom Kohaku-dono felvetését – kézfelemeléssel jelezem egyetértésemet a férfiegylet szimbolikájával kapcsolatban, hisz ők maguk sose találnának megfelelő jelet, mellyel kiemelhetnék magukat a szürke tömeg közül. Rolling Eyes
Mielőtt az egylet jelképére és annak tárgyba való átültetésének felhozatalára terelem a figyelmemet, tekintetem megakad a 10. osztag túlbuzgó kapitányán, kit automatikusan egy rosszalló pillantással illetek, amiért merészelt kapcsolatot teremteni apró távoli rokonommal és mérgező anyaggal megkínálni. Azonnal tört fehér színű kabátom belső zsebének egyikébe nyúltam, hogy egy koponya formájú szőlőcukrokkal teli zacskót halásszak elő belőle, melyet átadok Tsuki-channak. Sokkal egészségesebb és serkenti az agyműködést és remek az íze a narancslével is, ráadásul attól sem kell tartania, hogy kilyukadnak tőle a fogai, mint akár egy citromízesítésű süteménytől, teljesen fog-és gyermekbarát. ^ v ^
Elmémet ezek után rögtön a választékra terelem, melyek közül a döntés cseppet sem egyszerű. Tekintve, hogy már büszkélkedhetek egy hajékkel unokahúgom: Yoriko-channak köszönhetően, így mindenképpen valami apró ékszerben gondolkodnék, esetleg kitűző, avagy karkötőre rögzített medál képében. Bár az iménti a munkámban is zavarhat… Ám’ miért ne vegyíthetném bira birával a hajamban tündöklő csodát? A kettő együtt csak nem mutatna rosszul. ^ v ^
Szimbolika terén leginkább a csavarminta fog meg, valamilyen mintával. Többek véleményét meghallgatva, mellyel ékesíthető az alábbi, mindegyik tetszetős volt, bár inkább valami virágminta felé vonzza a szavazatomat, a hajamban függő dísz figyelembe véve. Ugyan Kohaku-dono madarai sem ígérkeznek rossznak, hisz a hattyú is kecsességet, szépséget sugároznak, akárcsak mi magunk. ^ v ^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A shinigamik nőegyletének székháza   A shinigamik nőegyletének székháza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A shinigamik nőegyletének székháza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Shinigami egyletek-