-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Gabriela Escamilla
Arrancar
Arrancar
Gabriela Escamilla

Férfi
Hozzászólások száma : 60
Tartózkodási hely : Huecu Mundo
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 60. arrancar; Natalie-sama fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7100/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7100/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Júl. 25, 2011 4:45 am

Találkozás a Taicho-chan nénivel^^


Ez Kuroi-chan olyan buta. Most miatta rosszul mondtam a bemutatkozást ráadásul még ő sértődött meg, mert ő mondta nekem, hogy így mondjam én meg így is mondtam.
~ De ne engem hibáztassál, hisz ha jól gondolom, márpedig én tudom, hogy neked így kell otthon is bemenned az apukád dolgozószobájába, ha vendégei vannak, nem igaz? ~
- Öh, de i… igaz. De ez most nem számít, mejt te mondtad és én meg csináltam.
~ Mi van? Na, mindegy inkább ne folytassuk már az ajtó is nyílik. ~ Hűűű, a nem túl szép ajtó magától kinyílik? Aszta én még nem is láttam ilyet. Nézem tátott szájjal, amint az ajtó magától kinyílik. Ez valami kidou akar lenni vagy valamilyen varázslat. A néni asztat, mondja nekem, hogy üljek le, úgyhogy én lassan odasétálok az asztal előtti székhez. Szépen feltornászom magam rá és leülök.
- Nézd Kuyoi-chan ő nem is ijesztő. – jegyzem meg a zanpumnak miután a néni bemutatkozott és én megtudtam, hogy ő a Taicho.chan néni.
~ Mi… miről beszélsz mégis ki mondta azt, hogy ijesztő? Én nem maximum te. ~ Kuroi-chan már megint engem hibáztat… na de ez most kit érdekel a süti szó hallatára amúgy egy heves bólintással válaszolok és, hogy ne tűnjek még udvariatlannak…
- Igen, kéjek… - gyorsan fel is markolok négy sütit majd meg is köszönöm persze. -… ayigato.^^
Szeretem ezeket a sütiket mert olyan, aranyosak ezek a halacskák és finomak is és a legjobb hogy nincs halacska ízük ami azért fura hisz úgy néznek ki mint a halacskák. Na, de nem szabad most ilyenről gondolkodni, mert most a taicho-chan nénivel beszélek.
A kapitány-chan nagyon aranyosnak tűnik tényleg egyáltalán nem ijesztő nem is tudom, hogy Kuroi-chan miért félt tőle.
~ De én hányszor mondjam még el hogy én nem féltem tőle…~ Jaj mindig bele szól a gondolataimba ez olyan zavaró. Amikor a néni a hajamat kezdi el, dicsérni egy pillanatig furán nézek, rá majd elmosolyodom és tudomásul veszem, hogy szép hajam van. De miért ne lenne az hisz és is szép vagyok, ami azt jelenti, hogy a hajam is szép.
- Köszönöm. A néni haja is szép és még olyan színű is, mint az enyém. – mosolygom miközben a sütiket majszolom. Aztán a lábamnál valami mozgást látok. Odanézek, és akkor meglátom…
- KUTYULÍÍÍ!!! – vetődök le a székről, amin eddig ültem és a kutyát kezdeném el simogatni ám ekkor hangot hallok a fejembe.
~ Aya?! Hol is vagy most? ~ Kérdi mérgesen zanpum lelke.
- Hát a Taicho-chan néninél… - mondom mosolyogva. Azt hiszem, tudom, mire akar kilyukadni Kuroi-chan. – Mmm... Meg simózhatom a kutyust? És mi a neve? – kérdem a nénit.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Aug. 14, 2011 7:40 am

[Aya-chan fogadása]

A kislány talán egy kicsivel lehet idősebb csak Miyokonál, az apró beszédhibája miatt mégis Miyochancsikám kedves barátnője, Rei-chan jut eszembe. Néha igazán nehezemre esik megérteni, mit szeretne mondani, de csak nem rivallhatok rá egy gyerekre, hogy beszéljen tisztán és érthetően. Még csak gyerekek mindketten, majd kinövik. Feltételezem, szüleikben van annyi felelősségérzet, hogy megfelelő taníttatást biztosítsanak saját gyerekeiknek. Egyértelmű, az én Miyo-chanomból nem lehet műveletlen parasztlány, hiszen mégis csak az apja genetikáját örökölte, s ha valaha is bárki úgy dönt, egyetemet nyit Soul Societyben, Miyoko lesz az első, akit be kell majd íratnom, persze csak miután eléggé felnőtt hozzá. Surprised Magamból indulok ki persze, de én kifejezetten élveztem az egyetemi életet, bár maga a szak nem kifejezetten érdekelt. Bár inkább az, mintsem húgomhoz hasonlóan valami konzerv vagy töltény gyárban kelljen elhelyezkednem… Jó nekem a kényelmes papírmunka, semmi stressz, nyugalom, kényelmes aktatologatás, pihentetőként a napi edzések és egyéb feladatok mellett. Hála az égnek, hogy már nem kell az őrjáratokkal foglalkoznom… Megvolt a maga romantikája, de az évtizedek által egyre unalmasabbá vált az egész meg minden. Rendszerint csak az alvó tiszteket kellett szekálnom, amiért szabályt sértettek. :/
- Ha kérsz még, akkor nyugodtan vegyél. A taiyakit a hadnagyunk, Kotomin készítette. Kiismerte már az ízlésemet, tudja, hogy a csokis a kedvencem. Wink – kacsintok rá, s veszek egyet én magam is a finomságból. Ha meg már a sütinél tartunk, igazán szükség lenne már egy teafőzőre, vagy még jobb, kakaóra! Surprised Sajnos nem mindenki szereti a kávét annyira, mint én, ami teljességgel érthetetlen, meg olvastam az egyik női magazinban, hogy gyerekeknek nem szokás kávét adni, úgyhogy mással sajnos amúgy sem tudok szolgálni.
Szabad kezemmel ajkaimat takarom el, s egy kis kuncogást hallatok, amikor megpillantom, amint a kislány Macskára vetül. Általában vagy ez a reakció, amikor végre meglátják, vagy a szoba másik végébe igyekeznek. Nem igazán értem, hiszen teljesen ártalmatlan, s meglátszik rajta, hogy kikezdte őt a kor. Már akkor nagyon idős volt, amikor befogadtam, s azóta csak még többet öregedett. Kész csoda igazából, hogy még életben van, sőt, napról napra rosszabb. Egyre kevesebb a mozgásigénye, meglátszanak rajta az öreg kor jelei. Viszont túl sokat jelent számomra, hogy magára hagyjam.
- Csak nyugodtan, nagyon békés állat, Macskának hívják. ^.^ – válaszolom teljes természetességgel, mintha amúgy csak mellékesen semmi különös nem lenne abban, hogy így neveztem el egy kutyát. Más meg a kedvenc zenészéről vagy meseszereplőjéről nevezi el az állatát, én meg annak nem látom értelmét, mi ebben a baj?
- Bizonyára érdekel, hogy miért is a Mi osztagunkba nyert felvételt. – rendezem el magam előtt Moriyama-san hivatalos iratait. Hangnemem szintén hivatalossá vált, a tegező forma hirtelen kanyarodott el magázásra, mint mindig, amikor komoly dolgokat szeretnék közölni. Ugyanezt én is elvárom a tisztjeimtől, hisz ha munka van, ott nincs helye személyeskedésnek. Hivatalon kívül persze minden más, de én mégis úgy érzem, hogy néha meg kell szabni azt a bizonyos határt.
- Képességeid alapján soroltunk be az Onmitsukidouba, hiszen volt tanáraid szerint elég tehetséges vagy shunpoban. – magyarázom, bár kicsit félek tőle, hogy nem fog mindent megérteni abból egyből, amit most elmondok. Miyokonak persze ez nem jelent problémát, hiszen ebben nő fel, ezt látja tőlem és az apjától is, mégis csak két kapitány gyermeke, azonban nem tudom, Aya-channak mennyit tanítottak, vagy egyáltalán mennyit fog fel az egészből. Nyilvánvaló, néhány rutinfeladaton kívül addig nem kap mást, amíg el nem ér egy bizonyos kort, eszem ágában sincs harcba küldeni egy gyereket. Azonban feladatköre így is olyan képességeket igényel, amit csak korlátozott számú halálisten képes elvégezni. Személy szerint megfelelőnek tartom pozíciója betöltésére.
- Feladatköröd részleteiről Kojiro Kuroda-kun, a Riretai parancsnoka fog beavatni, aki hamarosan bizonyára fel is keres téged a kötelességeket illetően. Az Onmitsukidou fő feladata Seireitei rendjének és biztonságának őrzése. Elég ritka az, ha az Emberek Világában kapunk küldetést, vagyis ritkán van dolgunk lidércekkel, azonban cseppet sem mondanám, hogy unalmas lenne az életünk Soul Society „rendőrjeiként”. Hogy ízlik a sütemény? A mögöttem lévő csapnál kezet is tudsz mosni a kutyázás után. Esetleg körbevezesselek? ^.^ – mutatok hátra a csap felé. Lehet, csak én vagyok ilyen, hogy folyton beképzelem, miszerint megint koszos a kezem, de nem bírom ki, hogy ne mossak kezet bizonyos cselekedetek előtt vagy után. Legyen ez étkezés vagy éppen kutyasimogatás…



Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te30900/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (30900/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Szept. 04, 2011 6:09 am

A nagy találkozás!
Avagy Komamura taichou rokonának tetszik lenni?

Már második alkalommal kerülök ilyen helyzetbe. Azt hiszem rutinosnak kéne lennem a bemutatkozásban, ám még mindig ott van bennem a félsz. Mi lesz, ha egy szörnyeteg a második osztag kapitánya. Hallottam róla néhány cifra dolgot…
Vállamra veszem szobám összes önerőből beszerzett bútorát, s félve indulok meg a hatodik osztag épületéből egyenesen a második osztagéhoz. Félúton visszapillantok eddigi lakóhelyemre, és mosolyogva veszek tőle búcsút.
Bár nem sok időt töltöttem, ezekkel a kedves emberekkel, de mégis megmaradnak a kedves emlékeim. Mikor leégettem magam a hadnagyom előtt, mikor szégyenben maradtam a kapitányom irodájában, vagy mikor összeverekedtem Yuko fukutaichouval a kísérletek miatt. Csupa szép… khmm… emlék. Ebben az osztagban kezdtem el az életem élni. Megismerkedtem a nagy riválisommal Anaoval, aki nem ér fel velem.
A kapun éppen hogy kiférek, mivel a csomagom sokszorosa önmagamnak. Csodálom, hogy nem szakadok meg a páncélszekrény, a hűtő és a szekrényem súlya alatt. Lassan csoszogok új otthonom felé, kicsit félek a változástól. Olyan furcsa búcsút venni eddigi életemtől. De a változások természetesek, ugyan papíron nem lépek elő, hisz harmadik tisztből negyedikké avanzsálódok. Mégis úgy érzem, jobb helyem lesz az omnitsukidou kötelékében.
Szép lassan megérkezek célállomásomhoz, a kaput nyitva találom, mintha csak azt mondaná „Lépj beee~~” De ezt olyan ijesztően mondja T_T. A kapuban már türelmetlenül várakozik, egy rang nélküli osztagtársam, hogy elvezessen a szobámhoz. Mikor meglát elém siet és tisztelettudóan köszönt.
- Yamasaki-san, ha nem tévedek… - bólintok egyet meglepetten, nem hittem, hogy fogadóbizottságot kapok. – Engem bíztak meg, hogy kísérjem a szobájához! – Hát legalább nem fogok eltévedni… - Ne haragudjon a kérdésért Yamasaki-san, de nem túl nehéz a szobája? – Kedvesen mosolyogva próbálok reagálni a sokat beszélő jövendőbeli munkatársamra.
- Nagyon örvendek. A nevem Yamasaki Shizuka, de szólíthatsz Shizukának, és ha lehet, ejtsük a magázást is. A csomagom pedig, igaz, hogy nehéz, de ennél sokkal többet is elbírok. – Elképedt beszélgetőpartnerem kicsit megszeppenve vezetett a szobám felé.
~ Csak nem megijedt? Jajj ne! Nem akartam ijesztőnek tűnni T_T Ne hisztizz légy férfi! De hisz én nem lehetek… Csak próbálj meg úgy tenni. -.- ~ Miután leteszem a batyumat a szobám küszöbén, kedves osztagtársam felvilágosít róla holt találom a kapitányom, majd érzékeny búcsút veszünk egymástól.
Első utam az ágyam felé visz, lendületből ugrok egyet, melynek hatására az ágyam nyöszörög egyet. Nem is rossz kis ágyikó. Az arcom belefúrom a párnába, tiszta és illatos. A batyum felé pillantok, de valahogy nem érzek affinitást a kipakolásához, inkább veszélyesebb vizekre evezek.
Oldalamra erősítem a kardom, - sosem mennék nélküle sehová – a csomagom beljebb tolom az ajtón, hogy az ajtót be lehessen csukni, majd gyors léptekkel indulok meg a kapitányi iroda felé, remélve, hogy nem keveredtem össze mikor nevenincs shinigami eligazított, mit merre találok. Kisvártatva elérkezek egy ajtóhoz melyen az áll „Kapitányi Iroda” nincs kétség, jó helyen járok. Kopogtatok és a másik oldalról különös hangot hallok, mintha valaki kaparna. Mi a fene? Talán a kapitányom rokona a néhai Komamura taichounak?
Kis várakozás után benyitok és egy szőrös képű, nyáladzó berni pásztor csahol az arcomba. Ijedtemben a legközelebbi szekrényre ugrok és onnan próbálok a kapitányom lelkére hatni.
- Nyugodjon meg Kapitányúr én csak… én vagyok az új negyedik tisztje a nevem Yamasaki Shizuka! Kérem, hagyja abba az ugatást és akkor lejövök a szekrényről és adok magának egy fél megcsócsált csontot. – A zsebemből előveszek egy húslevescsontot, melyet valaki szemmell áthatóan már megkezdett, ez olaj a tűzre, és a kapitányom egyre inkább csaholni kezd. Annyira megrémülök, hogy még csak körbe sem tudok nézni, ezért észre sem veszem, hogy a kapitányi széken egy szép hölgy ül és engem figyel.
Vissza az elejére Go down
Gabriela Escamilla
Arrancar
Arrancar
Gabriela Escamilla

Férfi
Hozzászólások száma : 60
Tartózkodási hely : Huecu Mundo
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 60. arrancar; Natalie-sama fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7100/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7100/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Szept. 17, 2011 1:43 am

Találkozás a Taicho-chan nénivel^^


A Taicho-chan néni tényleg nagyon kedves és nem is olyan ijesztő, mint aminek Kuroi-chan beállította. ~ Mi… de még hányszor… *sóhajt* inkább nem is próbálkozom, látom a süti teljesen elvonja a figyelmed. ~ Mondja fejemben sóhajtozva a zanpu bácsi. Igen igaza van, a sütik most tényleg lefoglalják minden figyelmemet, mert olyan fincsik.
Amikor a néni felkínálja én mosolyogva veszek ki még egyet és kezdem el majszolni. Nyam, nyam… nagyon fincsi.
Süti, süti, süti, kutyus. Kutyus? KUTYUS!!*.* Vetem magamat a kutyusra és kezdem el dögönyözni, mint ahogy Ni-chant is szoktam. De aztán Kuroi-chan rám szól. Persze tudom, hogy hol vagyok, de elkapott a nem tudom micsoda… na és hát az a lényeg, hogy nagyon meg akarom simizni a kutyát. Na, de, hogy lássák, hogy nagy kislány vagyok abba hagytam a kutyuli simogatását és a nénire nézve kérdezem meg, hogy megsimogathatom… ja és a nevét is… jó az, ha tudom mi a neve, mert már, hogy nézne, már ki ha nem tudnám annak a kutyusnak a nevét, akit simogatok. De a néni nagyon butus azt hiszi, hogy ez a kutyus egy macska.
- De néni ez egy kutyus nem pedig macska. – világosítom fel a Taicho-chan nénit, mert egy kutyus nem lehet cica az képtelenség, vagy mégsem? Kuroi-chan?
~ Igen az egy kutya nem lehet macska, de ő nem is azt mondta, hogy a kutya macska hanem, hogy a kutya neve macska. Érted?... Hááát nem, de a kutya akkor sem macska. ~ nyugtázom megállapításomat miközben a kutyulit simogatom.
A kutyus dögönyözése közben a Taicho hangjára figyelek fel. Nagyon komolynak tűnik pont, mint mikor apucinak vannak vendégeik, akikkel fontos dolgokról beszélnek. Még Kuroi-chan segítsége se kell ahhoz, hogy tudjam, mit kell csinálnom. Elköszönő leg még megsimogatom, a buksiját a kutyusnak majd a székembe visszaülve hallgatom a nénit. Figyelmesen hallgatom, amit mond és én is próbálok komoly arcot vágni, kisebb nagyobb sikerrel.
Akkor lássuk, hogy eddig mi az, ami fontos. Szóval akkor az a bácsi meg fog engem keresni… aztán elmondja, mit kell csinálnom… és, és aztán mi nem megyünk az emberek világába… aztán mi vagyunk a Soul Society rendőrei… re… rendőrei? De én nem rendőr akarok lenni hanem shinimicsoda. Apa is shinimicsoda volt akkor én is szeretnék az lenni.
- Taicho-chan néni ugye lehetek shinimicsoda is a jendőjködés mellett? Mejt én igazából shinimicsoda szejetnék lenni… Hijouni komakai {Nagyon finom} ^^ - válaszolom mosolyogva majd mikor a kézmosásos dolgot említi, a néni a kezeimre nézek. – De hát nem is piszkosak.
~ Aya, attól, mert te nem látod attól még az piszkos és ezt már egyszer elmondtam neked nem emlékszel. Hayaku {Gyorsan} moss kezet. ~
- Jendben májis. – válaszolom hangosan majd a néni által mutatott csaphoz megyek.
- Hja… huh… nyííí… - erőlködök lábujjhegyen, hogy megpróbáljam elérni a csapot, de sehogy se megy, pedig már majdnem elérem, már csak egy kicsi kellene.
- Naaa… gyejünk! Mindjájt megvan… - aztán feladom. Pedig az ujjaim hegye már elérik. – Taicho-chan néni nem éjem el a csapot segítsen, kéjem. – mondom a Taichora nézve.
- Köjbevezetni? Igen szeretném. – mosolygok a nénire. – És hova megyünk előszöj?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 12, 2011 12:46 am

[Aya-chan fogadása]

Érdekes, mindig mindenki másképp reagál szegény Macskára, leszámítva persze a nevét, mert arra egyaránt mindenki lesokkol. A magam részéről pedig egyáltalán nem értem, miért. Surprised Ahogyan azt sem értem, Kotomin miért szokott ennyire félni tőle. :/ Persze, ez a fajta elég nagyra nő meg minden, ám ettől függetlenül ő a világ legjámborabb jószága, aki még egy macskát sem tudna bántani, sőt, kifejezetten macskabarát.
Világos színű szemöldökeimet kicsit összevonom, miközben a kislányt hallgatom. Kételyeket érzek felőle, ami számomra egyáltalán nem tetszik. Ez itt az Onmitsukidou, itt nincs helye a kételyeknek. Mi is shinigamik vagyunk, akárcsak bárki más a Gotei 13 kötelékén belül, sőt, merem állítani, mi a Goteinél még fontosabb szervezet is vagyunk. Hisz mi vagyunk azok, akik a Goteit is ellenőrzésük alatt tartják. Persze a fülembe jutott némi pletyka, miszerint a Riretai új parancsnoka nem veszi eléggé komolyan a munkáját. Természetesen nem szeretnék semmi rosszat feltételezni Kojiro-sanról, azonban ezt a saját szememmel kell majd látnom. Ha valóban bebizonyosodik róla, hogy munkáját az emberi világ postásaihoz hasonlítja, kénytelen leszek megfosztani őt tisztségétől. A Riretai tagjai nem postások. Nem szerelmes leveleket küldözgetnek egyik shinigamitól a másiknak, s nem is képeslapokat holmi nyaralásokról, amiben elmondják egymásnak az emberek, hogy milyen jó épp Görögországban. Hadititkokat szállítanak. Hadititkokat, méghozzá magas rangú shinigamiknak. Ők azok, akik még szervezettebbé teszik a Gotei 13 életét. Ők azok, akik a kapitányokat értesítik egy-egy fontos gyűlésről, vagy éppen egy elsimítandó ügyről. Gyakran sokkal veszélyesebb, mint aminek tűnik. Annak ellenére, hogy első pillantásra talán nem tűnhet annak, hiszen közvetlen harcba ritkán keverednek, ők még igenis, ugyanolyan szerves részei a Gotei életének, mint bármelyik másik shinigami. Sőt, mi több, egy fokkal még fontosabbak is. Lehet, csak az elfogultság beszél belőlem, végtére is én szívemet-lelkemet a munkába fojtom, másképp nem is tarthatnék ott, ahol, különösen megfelelő háttér nélkül – elődeim többsége ugyanis nemesi házak sarjai voltak szinte kivétel nélkül, míg én teljesen önerőmből küzdöttem fel magam idáig - , de szeretem ezt csinálni. Szeretem a felelősséget, és mindent elkövetek annak érdekében, hogy osztagunk megfelelő képet állítson magáról. Itt pedig nincs helye személyeskedésnek. Ha valaki úgy érzi, az Onmitsukidou nem neki való, akkor egyszerűen nincs itt a helye. Néha még én is tévedhetek a másikkal kapcsolatban.
- Mi is shinimicsodák vagyunk, Moriyama-san. – válaszolom magabiztosan, ám szelíden mosolyogva. Igaz, én mikor nem mosolygok. ^^” – Azonban kételyeket vélek látni rajtad. Amennyiben úgy érzed, az Onmitsukidou nem neked való, egyszerűen értesíts róla. – állok fel az asztaltól; igen, az a bizonyos csap, Miyokonak is rendszeresen gondja van vele. Én pedig anyuka vagyok, természetesen tudom, hogyan kell egy ilyen helyzetben viselkedni. Gyengéden emelem fel Aya-chant, úgy, hogy ne akadályozzam a mozgásban, hogy kezet moshasson, persze előtte ki is nyitom neki a csapot, s kellemesen langyos hőmérsékletre állítom be, hogy ne forrázza le magát. Miután végzett, óvatosan leteszem a földre, s egy törölközőt is adok neki, hogy megtörölhesse a kezét benne. Lehet, egyszer jó barátok lesznek az én Miyokommal. Végtére is egy generáció, miért is ne lehetnének jóban? Surprised
- Remélem, szereted a virágokat. Wink A kertben nagyon sok van belőlük, és megmutatom a szökőkutat is, ha érdekel. Surprised Hmm, és mi lenne, ha megennénk egy haaaatalmas tábla csokoládét? **>** – kötöm eközben Macska nyakára a pórázt, hisz akkor már ő is had sétáljon, valamint a kedvenc labdáját, és egy nagy tábla csokit is magammal viszek. A mai már csak ilyen lazás nap. Igaz, egészségügyi okok miatt most egy darabig úgyis el vagyok tiltva az edzésektől. ^^” Tudom, hogy kínos kicsit meg minden, de na, nem csak kapitány, hanem nő, sőt, mi több, anyuka is vagyok egyben. Surprised

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Nov. 12, 2011 2:00 am

A nagy találkozás - s a megaláztatás

A reggeli edzés okozta kellemes izomlázam heverem ki a papírmunka intézése között. Történt ugyanis nemrégiben egy kis mizéria, amit személyesen nekem kellett elsimítanom, s az ezzel járó formalitásokat utólag vagyok kénytelen pótolni a negyvenhatok számára. Mi pedig büszkén vállaljuk a Gotei legrendezettebb osztaga titulust. Hiszen ez itt az Onmitsukidou. Nem is lehetne ez másképp.
A dolog viszont kicsit szétzúzta az időbeosztásomat, márpedig én nem szeretem, ha másnapra marad a munka, ezeket a jelentéseket pedig még mindig nekem kell átnéznem, hogy aztán aláírjam és pecsételjem őket. Persze a hadnagyomra is rábízhatnám, azonban van neki így is elég gondja. Bőven elég, hogy az osztag edzéseit gyakorlatilag kivétel nélkül rábíztam. Ezt nevezik ideális munkakapcsolatnak vagy minek. És még így is én járok a legjobban vele, hála annak a temérdek süteménynek, amit kapok tőle. **>** Neutral Nos, khmm… Végtére is nem hiába hívnak minket A Sütiosztagnak, hisz rajtam kívül kevesen vannak, akik nem tudnak sütit sütni, s ha valaki mégis van, az egyszerűen csatlakozik hozzám a sütemény megevésében. Neutral
Megfáradtan nyújtózok egyet a székben, bár ez az izomlázam miatt némi fájdalommal is jár, amit csak később konstatálok. A tollam véletlenszerűen ejtem le a földre, lábammal pedig sikeresen elrúgom azt az asztal alá, egy nehezen elérhető zugba. Megadóan sóhajtok egyet, sajnos kénytelen leszek lehajolni érte, hogy felvegyem azt. Mindennek köszönhető az, hogy nem veszem észre azt, hogy valaki benyit az ajtón, s a hangokra épp annyira meglepődök, mint bizonyára a betérő Macskától. Sietve állnék fel, hogy megnyugtassam vagy valami, azonban mindeközben megfeledkezek arról, hogy épp az asztal alatt vagyok, s sikeresen beverem a kobakom az asztal lapjába. Pedig mindig is azt hittem, hogy én nem lehetek ilyen béna… erre mégis. T.T
- Aucs… T^T – tántorodok kissé hátrébb, egyik kezemmel az elgurult tollammal, a másikkal pedig fejem búbját markolászva, a fájó pontnál. Végül szembesülök azzal, hogy egy shinigami, bizonyára egy tisztem, akinek még nem ismerem a nevét, épp az egyik szekrényen! O.O szerencsétlenkedik. Sok mindent láttam már életemben, találkoztam már olyannal, aki tényleg félt szegény, jámbor jószágomtól, ám lehet, ez a lány még rajtuk is túltesz? Surprised
- Nyugalom, nyugalom… Nem bánt, teljesen ártalmatlan. Látod? ^^ – sietek oda, hogy próbáljam valahogy oldani a helyzetet. Kifejezetten fura ez a lány, hogy csontokat tart a zsebében. :/ Az oldalára kötött zanpakuto egyből megragadja tekintetem. Újoncok. Rolling Eyes Rendszeresen elkövetik ezt a hibát, hiszen egy tiszt szolgálaton kívül (őrjáratok, edzések, akciók) nem viheti magával zanpakutoját sehová, pláne nem egy kapitány irodájába, egyszerűen tiszteletlenség. Mivel nyilvánvalóan egy újoncról van szó, így egyelőre viszont elnézem neki mindezt, persze ha ezentúl nem fordul elő. ^^ Mi, az Onmitsukidou tagjai különben sem vagyunk rászorulva annyira zanpakutonkra, mint más osztagok tagjai.
- Én vagyok a kapitány, Yamasaki-san. Verashu Suwun… Az Onmitsukidou főparancsnoka… – világosítom fel őt sértetten. Sértés… Igen, ezt sértésnek veszem. Nem most kapaszkodtam fel a kapitányi székbe, és hatalmas pofátlanságnak érzem azt, hogy a kutyámat hiszik a kapitánynak. Az Onmitsukidou főparancsnokának. Emellett még a padlóm is összekoszolják egy húsleves csonttal, s úgy érzem, ez már kezd kicsit több lenni a soknál. Mi a fegyelem mintaképe kellene, hogy legyünk. Márpedig látom a lányon az osztag egyenruháját, így nem kételkedek abban, hogy ő maga is szerves része kell, hogy legyen az osztagunknak. Sértettségem ellenére is képes vagyok egy csalódott, szomorkás mosolyt megejteni felé. Nem, én nem azért végzem a munkám, hogy aztán így viselkedjenek velem.
- Foglaljon helyet… Öhm… Miben segíthetek, Yamasaki-san? Surprised – ráncigálom vissza Macskát a sarokba, majd egy zsebkendővel én magam veszem fel a földre dobott csontot és dobom a kukába, majd kezet is mosok gyorsan. Bevallom, kicsit tisztaságmániás vagyok, de hát mit lehet tenni? ^^” Bár cseppet megalázónak tartom az egészet… hogy még nekem kell felszednem azt a félig megrágott csontot, amit más a földre dobott. Kézmosásom után pedig vissza is ülök a helyemre, Macskát mindeközben közel tartva magamhoz. Nem akarom, hogy kitúrja a kukából azt a szemetet, vagy valami, mert azért mégis. :/
- Ó, persze… Igen, igen, már emlékszem! A 6. osztag volt tagja, igaz? – próbálom félretenni sértettségemet, miközben naptáramban kutatva jövök rá, hogy tulajdonképpen miért is jött. Bíztam Yurenai taichouban, valamivel stabilabb személyiségre számítottam, mikor egy megfelelő tisztet ígért nekem a pozícióra. – Feltételezem, hakudából még sem olyan képzett, mint ahogyan arról Yurenai taichou beszámolt. Surprised Észrevettem a kardot az oldalán. ^^ – mutatok egyik mutatóujjammal a lány oldalára, majd kezemmel a süteményes doboz felé nyúlok, hogy kényelmesen elfogyasszak egyet. Véletlenül természetesen elfelejtem őt megkínálni, túl nagy sértést követett el egy kapitány ellen. S ez nem beképzeltség vagy arrogancia, csupán tudom, hogy kapitányként ennyit megengedhetek magamnak.

Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25700/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 6:30 am

- Genki Takashi érkezése -


Seireitei utcái nem is olyan kacskaringósak, mint amilyennek belsővilágában látta. Sokkal egyszerűbb járni az utcáit és megtalálni a szükséges épületet. Már, amire Takashinak, most szüksége van. Ez pedig nem más, mint a 2. osztag épülete, azon belül pedig a kapitányi iroda. A Kapitány neve, Verashu Suwun. Az irodát megfogja találni, hiszen amint oda ért a 2. osztag épületéhez azonnal megkérdezett valakit, hogy merre találja a kapitányi irodát. Miután kiderült, hogy merre kell mennie, nem vesztegette az idejét és megindult a mondott irányba. Könnyedén és nyugodtan járt, bár apja szájába rágta, hogy miként kell viselkedni a kapitánnyal szemben, ezt magától is tudja, hiszen számtalanszor elmondta neki az apja és nagyapja is. Az épület folyosóin haladva, megszemléli az edzőtermet. Elég egy impozáns hely és a hátralévő életében itt fog gyakorolni. Elvégre számtalan tanulni valója van még. Nem csak hakuda de shunpo terén is. Nem, szó sincs arról, hogy nem bízna önmagában vagy képességeiben, de azt azért sejti, hogy az Omnitsukidou kapitányához képest azért valószínű van még mit tanulnia. Elvégre ő nem akarja beérni egyszerű shinigamiként. Célja, hogy osztagának megbecsült és magas rangú tagja legyen. Az valljuk be, hogy nem egyszerű elérni, hogy a shinigamiból, mondjuk 4. tiszt legyen. Persze a 3. tisztnek sincs rossz dolga .. no mindegy az álmodozásról letett. Igen, odatalál a kapitányi irodához. Könnyedén megérinti egyenruhájának övébe tűzött fuvoláját. Harmónia meglepően csendes, mondjuk sosem volt valami nagy dumás az öreg, ha öregnek mondható egyáltalán. A frissen végzett shinigamik egyenruhájában megáll a kaptányi iroda ajtajában. Nem szereti ezt a köszönési módot, de erre nevelték, hogyan is dobhatna el egy ilyen beidegződést. Majd, ha a kapitány azt mondja, hogy ezt befejezheti, akkor befejezi. Övében, a fuvola mellett betűzve ott vannak a papírja. A lelkére ... hehe ... szóval a lelkére kötötték, hogy ezeket a papírokat adja oda a kapitánynak. Az akadémiai eredménye, meg a 2. osztaghoz való beosztásról szóló parancs. Takashi kopog, majd miután megengedték, hogy belépjen, a kapitány előtt fel is tűnik az újonc. A férfin, a shinigamik megszokott, fekete egyenruhája van. Takashi atletikus alkatú, izomzata kidolgozott, de nem az izomagy kivitel. Egyetlen különlegessége, hogy kard helyett egy fuvolát hord az övébe tűzve. Az aktájában azonban minden benne van. Amikor behúzta maga mögött az ajtót, letérdel és homlokával szinte érinti a talajt. Konzervatív és tradicionális köszönés, igazi Genkire vall. Bár a Genki család nem nemes, messze híres vagy hírhedt, fanatikus hűségéről és a parancsok szigorúan vett, merev értelmezéséről. A a férfi haja is fehér, minden bizonnyal ő Genki Takashi.
- Genki Takashi, szolgálatra jelentkezem.
S akár egy szikladarab, amíg a kapitány mást nem mond így marad. Akár tesztelheti is, ez a Genki névjegy.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Jan. 03, 2012 5:37 am

- Genki Takashi érkezése –

Botrányos, egyszerűen botrányos! Fel nem foghatom, hogyan képesek egy ilyen személyből kapitányt csinálni. Még mindig nem tettem túl magam a múltkorin, hiszen alig egy hét telt el azóta, hogy Shiroichi taichou majdnem megölte a még meg nem született gyermekem folyamatos hisztériájával és figyelmetlenségével. Nem értem, miért nem látja senki, hogy teljesen alkalmatlan pozíciójára. Bezzeg Watanabe taichou idején ilyen sosem fordulhatott elő… Máig nem értem, akkor ez miért nem jutott az eszembe, amikor az alkalmassági vizsgáján jelentem meg.
Ugyan tegnap már hosszasan elecseteltem sérelmeim Kagami taichounak az esetet illetően, miközben dühömet a lehető legtöbb sütemény elpusztításán töltöttem ki, ez még mindig nem elég. Pedig én igazán nem vagyok egy agresszív személy, mégis, elég egy pillanatra visszagondolnom Shiroichi-kunra és tetteire, hogy ismét elöntsön a méreg, ez pedig nem jó. Számomra mindig is fontos volt a racionalitás, másként nem is lennék alkalmas az Onmitsukidou főkapitányi pozíciójára, de egyre inkább úgy érzem, hogy egyszer csak el fogom veszíteni a türelmem vele szemben. Még csak egy kimerítő edzés keretében sem tudom kitölteni haragom, hiszen el vagyok tiltva mindennemű megerőltető tevékenységtől. Pocakom már igencsak látszik, így tehát érthető, hogy én magam miért nem jelenek meg az utóbbi három hónapban az osztag edzésein. Szerencsére Kotomin állja a sarat, s ha mást nem, a veszéllyel nem járó tevékenységeket így is el tudom látni. Nem mintha nálunk valaha is probléma lett volna a papírmunkával, ugyanis szeretem csinálni és szívesen csinálom, nyugodt szívvel akár aktakukacnak is lehet engem nevezni.
Az utolsó jelentések egyikét futom át, hogy a megszokott aláírás és pecsét kombinációval bizonyítsam hitelességét, amikor felfigyelek a kopogásra; jelzek az érkezőnek, hogy nyugodtan bejöhet, én magam pedig kicsit kiegyenesedek a székemen, fejem pedig felszegem, hogy kellőképpen láthassam az érkező arcát. Emlékszek rá, hogy a mai napra kért időpontot tőlem az egyik újonc, akit én maga személyesen igazítok el, ez pedig arra is megfelelő alkalom, hogy egy kicsit megismerhessem. Nem viszem túlzásba a barátkozást az osztagom tagjaival, és abban sem vagyok biztos, hogy vajon Kotomit egyáltalán tudhatom-e magamhoz olyan közel, mint amennyire szeretném, de azt hiszem, már nem vagyok az a rideg perszóna, aki hajdanán voltam. Tanulnom kellett hibáimból, bár ki tudja, nem szült-e ez a folyamat még több hibát.
A tradicionális köszöntés nem hoz zavarba, igaz, az sem mondható el rólam, hogy hozzá vagyok szokva. Én nem a tiszteletet követelem meg a tisztjeimtől, hanem a teljesítményt. Nem tudom, hogy sikerült-e valaha akár csak egy tisztemtől kivívnom, hogy megbecsülje munkám, de nem is szoktam ilyeneken gondolkozni, hiszen saját munkám kárára mehet, ha ezen aggodalmaskodok.
- Üdvözletem, Genki-san. ^^ – jelzek számára, hogy felállhat. Kedves mosolyommal találhatja szemben magát; öltözéke egyelőre nem egyezik meg az Onmitsukidouban elfogadott egyenruhával, de majd szállásán azt is megkapja. Macska, aki mindeddig az egyik fal mellett hevert, kicsit felemeli a fejét, hogy megnézze magának az új tisztet. Előfordult már, hogy sokan megilletődtek a kutya láttán, de elég békés állat, nem szokott senkit sem zavarni.
- Mint azt bizonyára már tudja, Verashu Suwun vagyok, a második osztag kapitánya, az Onmitsukidou főparancsnoka és a Keigun parancsnoka. – alapjába véve kellemesen mély hangom nyugodtan, kellően határozottan cseng. Lila íriszeimmel egyszer gyorsan végigmérem a tisztet, miközben elraktározom magamban nevét, és anélkül, hogy felállnék, nyújtom felé az egyik kezem, hogy elkérjem tőle iratait. Furcsállom, hogy zanpakutot nem látok nála, de bizonyára erre is van magyarázat.
- A személyes iratait, egy pillanatra. ^^ Sütit? – kérem el tőle a megfelelő papírokat. Hellyel nem kínálom annak ellenére sem, hogy akad egy szék az asztalommal szemben, de terveim szerint nem maradnánk sokat az irodában, tehát nincs jelentősége. Csak akkor szoktam hellyel kínálni a másikat, ha valami hosszadalmas procedúrán vagy lelki fröccsön kell átesnie. Miután pedig elvettem tőle a papírokat, az egyik süteményes tálat tuszkolom felé, mert egyszerűen nem bírok ránézni. Érdekes, hiszen alapjába véve a kedvenceim a csokoládés csodák, de amióta ismét várandós vagyok, egyszerűen nem bírok ránézni, rosszul vagyok a szagától. Nem mondható el viszont ez Kotomin narancsos finomságairól, egyszerűen nem tudom megunni. *3*

Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25700/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Jan. 03, 2012 9:02 am

- Genki Takashi érkezése -[center]

Amikor a kapitány üdvözli, akkor könnyedén feláll. Újabb, aprócska biccentés. Nyugodtan áll és hallgatja a Verasu kapitányt. Az időközben felnéző kutyára nem mond semmit, csak megnézi magának az ebet. Szép jószág. Többet nem is foglalkozik vele, elvégre nem azért van itt, hogy állatsimogatósat játsszon.
- Igen, névről ismerem a kapitányt. Az eligazításon elmondták, hogy Verashu Suwun kapitányt kell keresnem a beosztásom révet.
Mondja nyugodtan, hiszen pontosan ez az igazság. Genki arca közben nyugodt, semmi izgalom nincs rajta. Az elvárható feszültség sem látszik, hiszen most derül ki, hogy mi lesz a feladata. A férfi nyugodtan nézi meg a kapitányt, de ez nem kirívó nézelődés, sokkal inkább azért teszi, hogy megfigyeljen arcvonásokat és úgy megjegyezze a részleteket. Elvégre fontos, hogy remek legyen az arcmemóriája. Genki számára legalábbis fontos. Amikor a kapitány elkéri tőle az iratait, Genki nyugodtan átadja azokat. Valóban szükséges volt magával vinni ezeket a papírokat. Szóval átadja Verashu kapitánynak az iratokat. Benne van az akadémiai eredményei. Na igen kidouban és zanjutsuban nagyon lassan fejlődik. Ellenben kerek-perec benne van, hogy hakudából évfolyam első volt, ahogyan shunpoja is kimagasló a frissen végzettekhez képest. Már, ami az évfolyamát illeti. Egy szó, mint száz mindent megtalál a papírokban, amit szeretne megtudni. Egyedül zanopakutójáról nincs sok feljegyzés. Rövid megjegyzés áll csupán. " Shikai formája: nincs. " Első látásra és második olvasásra is különösen hat. A férfi valójában csak a süti kérdésére illetődik meg és látszik rajta, hogy zavarban van. No igen, őt nem szokták sütivel kínálni, ahogyan az is szokatlan számára, hogy egy kaptány sütivel kínálja. Hosszadalmas, kínos csend áll be, amíg a kapitány olvas és Genki azon töri a fejét, hogy a sütivel vajon mit óhajt tőle a kapitány. No igen, egy Genki számára, akik a kapitányokra úgy tekintenek, mint a tökéletes shinigamik megtestesítőjére, valóban különösen hat ez az egyszerű ártatlan kérdés. De végül, egy utolsó izzadtság csepp gurul végig homlokán és ..
- Igen.
Mondja Takashi és nyugodtan nyúl a sütis tálka felé, hogy levegyen róla egy csokis, édesség bombát.
- Szívesen megkóstolom.
Az első falat süti nehézkesen megy le a torkán, sejtet valami turpisságot a süti kínálásban, hiszen nincs ehhez szokva. De végül, mikor már megbizonyosodott, hogy semmi turpisság nincs a dologban, nyugodtan majszolja el a sütemény csodát. Miután lenyelte a falat sütit, ismét megszólal.
- Köszönöm a süteményt, nagyon finom.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Jan. 06, 2012 2:44 am

- Genki Takashi érkezése –

Ugyan néhány fontosabb iratot, valamint egy akadémiai ajánlást már megkaptam a shinigamiról – mindig időben értesítenek, ha olyan növendéket fedeztek fel, aki alkalmas lehet az Onmitsukidou soraiba. Persze ezek csak eredmények, nem mindig figyelnek arra, hogy jellemileg is megfeleljenek az osztag normáinak. Elég csak arra az apró incidensre gondolnom Kojiro-sant illetően, aki csupán jóindulatomnak köszönheti, hogy nem került a Féregbolyba azok közé, akiket mi elzárva tartunk a társadalom elől. Persze ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy mi, második osztagosok ne tudnánk lazítani, példának okáért ezért is van egy luxus gyógyfürdőnk is az edzőtermünk alatt. A saját kis onsenünk, ahol mindig mindenki jól érzi magát, és ott pedig alkalmunk van igazán megismerni a másikat. Sőt, mi több, talán ez az egyetlen olyan hely az osztagban, ahol erre lehetőség van. Meg persze a vasárnapi süteményes edzések Kotomival. *3* Azt hiszem, sokáig fogom még bánni, hogy nem jelenhettem meg, pedig Kotomin biztosan sok nagyon finom süteménnyel készült ismét. T^T
Az akadémiai eredményeket vizsgálom meg először; ezek alapján valóban helyt tudna állni köztünk, na meg, ha információim nem csalnak, családjából többen is az Onmitsukidou soraiba kerültek. Minderre persze az egyik olyan irat hívta fel a figyelmem, amit még előzetesen juttattak el nekem.
- Nyugodtan vigye csak el az egészet, sőt, örülnék, ha eltüntetné. – tuszkolom még arrébb a süteményes dobozt, mert nekem nem kell, sőt, a szagától is rosszul vagyok. Remélem, odahaza valami csokoládémentes édesség fogad, vagy esetleg egy kis anko pasztás finomság. Surprised
- Amennyiben információim helyesek, családjából generációk óta kerülnek be tisztek az Onmitsukidou soraiba. – veszek elő egy másik iratot a már-már kínosan tökéletesen rendezett íróasztalom egyik pontjáról, majd lengetem meg, hogy Genki-san tudja, honnan szerzem az adatokat.
- Szeretném tehát megkérdezni, hogy Ön mennyit tud az Onmitsukidouról, mielőtt kiosztanám rangját és besorolását. ^^ – teszem vissza az iratot, és mosolygok rá kedélyesen. Nem árt, ha tisztában vagyok vele, mi az, amire fel kell készítenem, és mi az, amire nem. Nekem csak könnyítené munkám, ha nem kell minden apróságot elmagyaráznom, hiszen az eligazítás, amit eddig kaphatott, nem mehetett bele elég mélyen az osztag életének rejtelmeibe. Nekem egy erős, stabil személyiségnek tűnik, akit nem lehet egyszerű megrendíteni, és ez jó. Azonban ennél több információra van szükségem, hogy tudjam, mi az, amihez a legmegfelelőbb képzettsége.

Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25700/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 8:49 am

- Genki Takashi érkezése -

Takashi nyugodtan áll és eltünteti a süteményének utolsó maradékát is. Amikor a kapitány arra tereli a szót, hogy nyugodtan elviheti az egész tálcával, sőt sokkal jobban járnának, ha el is tüntetné kissé megszeppen. Mint vérbeli Genki, ebben a szent pillanatban Byakuray kidout alkalmazna, az hatásos módon eltünteti a süteményt. Azonban a kapitányi irodában van, még sem robbanthatja föl a süteményt. A nyugodtan heverésző kutyára pillant. Nem, kutyák határozottan nem szoktak enni süteményt. Esetleg elvihetné az ebédlőben és ott szét oszthatná a süteményt. Vagy csak szimplán megeszi. Nem egy tálcányi sütit maga sem ehet meg egyedül. Valamit, csak kell vele csinálnia. Na, jó majd az irodából kifele menet majd elviszi magával. Igen, ez lesz a tökéletes megoldás. A kapitánynak teljesen igaza van a következő megállapításban. Családja, valóban hosszú generációk óta szolgálja az Omnitsukidout és a második osztagot. Bólint egyet és röviden válaszol, elvégre nincs szükségük arra, hogy hosszan ecsetelje családja érdemeit.
- Igen, a kapitány jól értesült.
Meg sem lepődik azon, hogy a kapitány tudja, hogy a családja hosszú ideje szolgálja az Omnitsukidout. Először is azért, mert a belső ellenőrzés kapitánya, tehát tudja az ilyeneket, másodsorban pedig azért, mert a második osztag kapitánya az Omnitsukidou főparancsnoka is. Így ezt nem is tárgyalja tovább. Legalábbis nem látja a további magyarázat fűzés értelmét a dologhoz. Aztán újabb kérdést kap, mit tud az Omnitsukidouról? Hát, amennyit hallott róla az eligazításon az valóban nem sok. Családjában se volt túl gyakori ez a téma.
A férfi nyel egyet.
- Az eligazításon annyit mondtak, hogy a Gotei 13 szakaszainak felügyeletével foglalkozik. A törvénysértő shinigamikat fogják el. A második szakasz parancsnoka, a hadnagy. A harmadik szakasznak, a harmadik tiszt és így tovább az ötödik tisztig. Az ön egysége a legrangosabb, a kivégző osztag. A hadnagy, parancsnoka a Járőralakulatnak. Még további három alakulat van, az internáló egység. A híradós egység, amely parancsokat közvetít. A névtelen egység ... a kapitánytól elnézést kérek, a névtelen egység munkája nem ismert előttem. Ahogyan az internáló egység feladatai sem.
Katonás válasz és őszinte. Takashi arca is őszinteségről árulkodik. Nem tűnik úgy, hogy titkolna valamit. S ez így igaz, Takashi példának okáért nem tudja, hogy apja és nagyapja is a névtelen egységnél szolgált. Ez Verashunak azonban evidens lehet, elvégre ő a főparancsnok. A családon belül is fennáll a diszkréció.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Jan. 10, 2012 2:22 am

- Genki Takashi érkezése -


Az újoncról eddig megkapott információim alapján mindenképpen nagy dolgokat várok el tőle. Akinek a családja generációk óta az Onmitsukidouval fűz efféle köteléket, az rendszerint mindig magas rangot ér el az osztagon belül. Példának okáért az egyik volt hadnagyunk és annak ősei is rendszerint ugyanazt a pozíciót érte el, egy hadnagyi rang pedig azért egy igencsak nagy dolognak számít. Ugyanakkor ott van többek között Kamioka-san is, igaz, amennyire én tudom, ő beházasodott a családjába. Talán hosszú idő óta én lehetek az egyetlen nem nemes vezetője az Onmitsukidounak, hiszen amennyire én tudom, Shouboushi taichou is nemesi felmenőkkel rendelkezett. Igazán kár, hogy az történt, ami, én tényleg kedveltem őt, azt hiszem, valamennyire hasonlítottunk is egymásra. Azonban tettei megtorlást érdemelnek, és csupán szerencséjének köszönheti, hogy sikerült elmenekülnie méltó büntetése elől.
Elégedett vagyok mindazzal, amit Genki-santól kapok válaszként. A családja az elmondottak alapján igen diszkrétnek hangzik, ami tulajdonképpen aranyszabály is nálunk, hiszen nem tudódhat ki az osztagon kívülre az osztag féltve őrzött titkainak nagy része. Ebbe pedig nem csak a Féregboly, hanem az edzőterem alatti onsen is beletartozik. Igaz, utóbbiról már úgyis elterjedtek bizonyos pletykák, az önműködő ajtók láttán pedig egy erre tévedő gyakorlatilag már biztosra venné a hír igazát, de ez csak a miénk, a mi privilégiumunk. Surprised
- Látom, kellően felkészítették Önt arra, hogy itt, az Onmitsukidouban szolgáljon. – dőlök egy kicsit asztalomon, miközben egy formai nyomtatványt veszek elő, és csúsztatom az asztal szélére. Csak a szokásos procedúra, egy aláírásra lesz szükségem, hogy hitelesítsem vele, hogy itt járt, felvéve, satöbbi. - Valóban, a mi dolgunk a törvénysértő shinigamik elfogása, ugyanakkor azoké is, akik egyszerűen… veszélyesek. – próbálom megfogalmazni ezt a feladatkört. Remélem, ebből megérti, hogy mire akarok célozni. Azok, akiket mi, vagy éppen a 46-ok tanácsa veszélyesnek ítél, ugyan nem tettek semmit, azonban nincs kizárva a dolog, hogy egyszer még komoly bűnöző válhatna belőlük. Szégyen, hogy nemrégiben kellett saját kezűleg bebörtönöznöm egy kapitányt, akit ráadásul a nőegyletből is ismerek. Néha van bűntudatom emiatt, igen, hiszen a saját lányom legjobb barátnőjének az anyjáról van szó. Azonban kötelességem volt megtenni, mielőtt Soul Society még a mostaninál is nagyobb slamasztikába kerül. Éppen elég, hogy megannyi kapitányt kellett árulónak találni, na meg ott az a zűrös ügy Sierashival és a kis klubjával… Hogy a háború okozta rombolásokról, többek között az Akadémia épületének lerombolásáról ne is beszéljünk.
- Mint azt bizonyára tudja, a törvénysértőknek halálbüntetés jár. Azonban azok, akik még nem tettek semmit, azonban minden bizonnyal közveszélyesek, vagy legalábbis annak lettek nyilvánítva, őket egy titkos börtönkomplexumba, a Féregbolyba szállítunk. Természetesen ha a 46-ok tanácsa úgy ítéli, hogy egy-egy alany ártalmatlan, elengedjük, de a történelem folyamán erre eddig csak egyszer volt példa, Kurotsuchi ex-taichou esetében. – ismertetem Genki-sant a tényekkel. Hangom tárgyilagos, szemeimmel pedig az újoncéba nézek, hogy lássam esetleges reakcióját erre. Mestere vagyok az emberismeretnek, sokszor hasznát vettem már ennek az adottságnak, emberi életemben mégis csak pszichológiát tanultam annak idején.
- A Névtelen Egység feladatai még az osztagon belül is titoknak számítanak. A 46-ok tanácsától közvetlenül kapják meg a megbízásokat, így csupán nekem, valamint a 46-ok tanácsának tartoznak elszámolással. További feladatköreiket Ön előtt is titokban kell tartanom. – egy tollat nyújtok ki felé ezzel szólítva fel őt arra, hogy írja alá a papírt, amit kapott. Természetesen a titoktartás és a diszkréció alap, de ezt talán felesleges is kiemelnem.
- Fontos még tudnia, hogy a Féregbolyba fegyvert nem vihet be, zanpakutoját a Féregboly előtt kell átadnia megőrzésre az egyik tiszt számára. Edzések minden nap, speciális edzések a kiképzőtelepen. Az edzőterem alatt egy onsen található, szabadidejében bármikor felkeresheti szórakozás céljából. ^^ – dőlök kicsit hátrébb, és egyenesítem ki a hátam. Gyakorlatilag a legfontosabb dolgokat már ismertettem vele. Már csupán a rangjának és a feladatkörének kiosztása maradt hátra. S miért is ne? Szerintem képességei pont megfelelőek ahhoz, hogy a saját divíziómban szolgáljon.
- Elkísérem a szobájához. ^^ Ha van valami kérdése, akkor azt út közben tegye fel. Macska, gyere ide. Surprised – az utóbbit persze már a még mindig lustálkodó kutyámnak mondom, aki engedelmesen oda is tolja felém a buksiját. *>* Neutral Szükségem van már egy kis mozgásra, végtére is minden munkával végeztem. Régebben minden nap órákat töltöttem el edzéssel, de most ezt sem szabad nekem az állapotom miatt. Egy séta azonban sosem árthat senkinek.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25700/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Jan. 10, 2012 9:03 pm

- Köszönöm kapitány, igyekezni fogok az osztag javára lenni és hírnevét öregbíteni.
Mondta Takashi, miután a kapitány megdicsérte, hogy remekül felkészítették a szolgálatra. Ez részben kiképzői érdeme, részben a családjáé. Ezután, ami elhangzik elég fontos. Az Omnitsukidou működésének szempontjából nézve, legalábbis biztosan fontos. Elvégre Takashi számára kiderül pár apróság, amiről eddig nem tudott. Túlzottan nem lepődik meg, amikor kiderül, hogy egy börtönt is fenntartanak, a közveszélyes shinigamik számára. Pusztán azért nem, mert szükséges egy ilyen korrekciós intézmény. Legalábbis a férfi így gondolja, elvégre bajkeverők mindenhol adódnak. Ahogyan az ki is derül, hogy a közveszélyesnek ítélt, de még ártatlan shingamik is börtönbe kerülnek. Féregboly. Elég találó név egy börtönnek. Azon már jobban meglepődik, hogy a Névtelen egységnek ilyen titkos a munkája. Bár sejtett valamit az egység nevéből, de hogy közvetlen a 46-ok tanácsától érkezzen a parancs. Az ám a megtiszteltetés, még abban az esetben is, hogy feltehetően roppant veszélyes küldetéseket bíznak a shinigamira. Szivacskén issza a kapitány szavait. Arcáról tisztán leolvasható a kíváncsiság és egy egy komolyabb információ esetén a csodálkozás. Amikor a fegyverére terelődik a szó, akkor elmosolyodik. Majd a kapitány felé tartja a fuvolát.
- A zanpakutom. Ha valaki nagyon fegyverként akarja használni, lehetséges. Nagy előnye azonban, hogy amikor megidézem a shikai formáját, egyszerűen egyesül velem. A részemmé válik. De természetesen értem a szabályzatot, ha ott lesz dolgom leadom a zanpakutom.
Mondja Takashi, majd amikor a szobájára kerül a szó, ismét elmosolyodik.
- Köszönöm, már nagyon várom, hogy elfoglalhassam az itteni szállásomat.
Nyugodtan indul meg a Vera után, amikor az ajtóban megtorpan és visszasétál az íróasztalhoz. Kezébe veszi a tálcát, amin a csokis sütemény van. A kapitány azt mondta, hogy el kell tüntetnie, hát el is tünteti. Mondja is a kapitánynak.
- A parancs, az parancs. S valljuk be szívesen teljesítem, mert nagyon finom.
A dokumentációt, természetesen aláírta. Miért is ne írná alá. Ahogyan sétálnak a szobájához, csendben követi a kapitányt. Jelenleg nincs kérdése.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Jan. 15, 2012 12:42 pm

- Genki Takashi érkezése –

Roppant érdekesnek találom azt, amit Genki-san a zanpakutojáról mond. Még meg is mutatja nekem az apró fuvolát, s ettől egyből megvilágosodik számomra, pontosan miért is mondta azt, hogy nem lehet baj vele, ha véletlenül a Féregbolyba kellene mennie. Valóban, ezzel legfeljebb szép dalokat tudna egy rab fakasztani, nem pedig vérző sebeket. Mindazonáltal a szabály az szabály, és nem teszünk, nem tehetünk kivételeket.
- Áh, értem már! Surprised – csodálkozok rá egy pillanatra; eszembe jut az is, amit olvastam, miszerint a zanpakutojának shikai formája „nincs”. Ugyan nekem is van egy… trükköm, amikor a zanpakutom úgymond egyesül velem, azonban az cseppet más, és csupán egyetlen shikai képességem igényli, hogy ezt tegyem magammal. Nem szeretem használni, és csakis indokolt esetben veszem elő zanpakutomat, ennek ellenére valószínűleg sokkal többet foglalkozok belső világommal, mint a többi kapitány együttvéve. Kénytelen vagyok, ha nem akarom, hogy egyszer ereje ellenem forduljon. Végtére is, az én zanpakutom a legveszélyesebbnek számít, amit shinigami valaha is birtokolt.
- Remélem, nem számítana ostoba, esetleg sértő kérdésnek, ha megtudakolnám, zenélni tud-e rajta? Surprised – kísérem ki a tisztet az irodából és a szállások felé vezetem őt, valamint kutyámat is. Gömbölyödő pocakom lehet, hogy magára vonhatja figyelmét, hiszen biztosan nem erre számított, azonban nekem a család is ugyanolyan fontos, mint a munkám. Nyilvánvalóan teljesen másként viseltetek szeretteim környezetében, ezt pedig ha valaki, akkor a hadnagyom, Kotomi tudja a leginkább. Bár szerencsére úgy tűnik, nem vesz róla tudomást, mégis néha úgy érzem, hogy túlságosan távolságtartó velem szemben. Mintha mellettem másként viselkedne, mint amúgy másokkal. Vagy lehet, csak én vagyok paranoiás?
- Önt a saját alakulatomba, a Keigunba osztom, hetedik tiszti pozícióval. A feladatköréről minden bizonnyal nem kell felvilágosítanom. – pillantok fel rá, miközben bezárom az irodám ajtaját; csak most figyelek fel arra, hogy ő is milyen magas, néha egészen úgy érzem, hogy én vagyok a legalacsonyabb az egész osztagban. T^T A családomban mindenki olyan alacsony volt, mint én, húgom még nálam is kisebb, pedig ő aztán igazán egy vehemens alkat.
- Nem tudom, én olyan savanyúnak éreztem. Lehet, hogy megromlott? :/ – húzom a számat, amikor még egyszer rápillantok a süteményre; természetesen annak semmi baja, csupán a hormonaim szórakoznak velem. Ugyanez volt akkor is, amikor Miyokoval voltam terhes, egyszerűen nem kívántam a csokisat, meg még néhány kedvencemet, ellenben olyan ételeket igen, amiket amúgy nem igazán szeretek. Nem mintha finnyás lennék, bár nem vagyok egy nagy szakács, az uram viszont remekül főz helyettem is.
Néhány percnyi séta után érkezünk meg a szállásokon; Takashi eközben arra is felfigyelhet, hogy az osztag épületei sokkal impozánsabbak, mint a Gotei bármelyik másik osztagáé. Például az ajtók önműködően nyílnak, s a maguk spártai módján is kellően díszített minden épület. Ugyan ez paradoxonnak hangozhat, azonban lényegébe véve talán ez a leginkább illő kifejezés az épületegyüttesekre. Még a kerten is áthaladunk a szökőkút mellett – kiváló hely meditációra, én rendszeresen kijövök ide, ha jó idő van - , mielőtt a szállásokhoz érkeznénk.
- Tehát, ez lenne a szállása. Nagy edzések és küldetések előtti eligazítások a kiképzőtelepen, reggeli edzések pedig az edzőteremben, többnyire Sakai Kotomi vezetésével. Valamint a vasárnapi edzésekre is érdemes ellátogatnia, ha szereti a süteményt. Surprised Az egyenruháját pedig… – bekísérem eközben a szobába; a padlófűtés kellően meleggé teszi a lábunk alatt a talajt. - az ágyán kikészítve találhatja, ahogyan látja. Mindenkinek jár egy külön fürdőszoba. Tehát üdvözlet az Onmitsukidouban. ^^ – a magam részéről befejezettnek érzem a társalgást, így ha nincs más kérdése, elköszönök tőle, és elindulok hazafelé. Állapotom miatt kevesebb felelősséget tudok csak elvállalnom, viszont több időt tölthetek a családommal, ami szerintem egy jó dolog. Hisz ki mással is foglalkozhatnék, ha nem az én kis Miyo-chancsimmal? Surprised

Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25700/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25700/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Jan. 20, 2012 7:37 am

Nyugodtan sétál a kapitány mellett, miközben kezében ott a tálca sütemény. Elég komikusnak tűnhet a helyzet, ahogyan a terhes kapitányt egy követi Takashi a süteményes tálcával. A kapitány kérdésére, miszerint tud-e a zanpakutoján játszani, először csak bólint egyet, aztán bele is kezd a válaszba.
- Még az akadémián jelent meg. Harmadéves voltam mindössze. Képzelheti, hogy meglepődtem. Nagyon sokáig meg sem tudtam szólaltatni, még egy árva hangot sem tudtam belőle kicibálni. De, ahogyan egyre jobban és jobban haladtam azon az úton, hogy végül megismerjem, úgy tudtam egyre több és több hangot kicsikarni belőle. Amennyiben gondolja Suwun-san, játszhatok önnek. Értesüléseim szerint a komoly zene hallgatás jót tesz a terhesség ideje alatt.
Mondja Takashi és egy pillanatra a szemeit a kapitány pocakjára irányítja. Igen, a férfinek le is esett, hogy a kapitánya gyermeket vár. Aztán, amikor a kapitány közli vele, hogy az ő alakulatába teszi, Takashi először majdnem földre veti magát. Csupán azért nem teszi, mert nem szeret hajlongani, és mert a kezében van a sok-sok süti. Igaz így is hatalmas megtiszteltetésnek érzi.
- Köszönöm Verashu Suwun kapitány, hatalmas megtiszteltetés ez nekem és a családomnak. Meglátja, minden igyekezetemmel azon leszek, hogy ne okozzak önnek csalódást.
No igen, egy Genki a végletekig hű a kapitányához, akkor meg pláne, ha közvetlenül a kapitánytól fogja kapni a parancsot. A sütemény savanyúságát, egy csodálkozó pillantással nyugtázza, de végül nem bír magával és vesz még egyet a kezében lévő tálcáról. Nyugodtan a szájába tömi és miután lenyelte a falatot, megszólal. Próbálja kicsit viccesebbre venni a figurát.
- Jelentem, a sütemények elfogva! A kapitány megzavarása miatt elfogyasztásra ítéltem őket.
Halkan kuncog. Reméli a kapitány sem fogja zokon venni, hogy tréfálkozott a süteményekkel egy kicsit. Amikor a szobájához érnek és kapitány elmondja a további tudnivalókat, Takashi leteszi a süteményt egy szekrényre, majd meghajol.
- Köszönöm szépen az eligazítást. Ha bármilyen problémám lesz, felkeresem önt. De úgy érzem, hogy nem lesz semmi komolyabb problémám.
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te19000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: ~ Kazuho Kira Jelentkezése a kapitánynál ~   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 7:00 am

Kissé idegesen, , a körmömet rágva sétálok fel-alá a kapitányi iroda előtt. Ez az első alkalom, hogy találkozok a kapitányommal. Ráadásul az a tudat, hogy egy nő lesz a kapitányom csak még feszültebbé tesz. Minden eddiginél jobban kell igyekeznem, hogy a dadogásomat elnyomjam. Verashu Suwun kapitányasszony előtt nem égethetem le magam. Már az ide út is kissé érdekfeszítő volt, tekintve, hogy majdnem egy másik osztagnál kötöttem ki, mert az egyik idióta rossz irányt mutatott. Nagy nehezen mégis idevánszorgok, erre kiderül, hogy egy kifejezetten gyönyörű teremtés a kapitányom. Ez a nap direkt szívat engem, ebben biztos vagyok. Már mikor felvételt nyertem kiutalták az egyenruhám, és az orromra kötötték, hogy hibátlanul felöltözve jelenjek meg itt és most. Még utoljára ellenőrzöm a felszerelésemet, és kiigazgatom az utolsó ráncokat is a ruhámból. A hajam is félresöpröm a szemem elől, hogy ne okozzak csalódást már az első napon. Vajon jó leszek így? Az utolsó ellenőrzéseket is elvégzem, magamon. Az idevezető út során az osztag szállásának legnagyobb részét láthattam. Az edzőteremben éppen gyakorlat folyt, amibe kicsit belelestem. Tökéletesen megkomponált mozdulatok, és mindent átható precizitás köszöntött a gyakorlaton. Éreztem ez lesz az én helyem. Nekem ide kell tartoznom.

Az egyenruhám tehát rendben van. A fegyverem tökéletes precizitással a lehető legoptimálisabb helyre van kötve, ahonnan az erős szíjazás miatt nem tud elmozdulni. Rásiklik a kezem a bársonyos markolatra. Éji Róka kedves melegsége áraszt el ahogy megérintem. Az Akadémiai vizsgák óta egyre közelebb és közelebb kerültem a kard szelleméhez, aminek kifejezetten örültem, hiszen a jó kapcsolat mester és fegyvere közt elengedhetetlen. Kulcsfontosságú lesz az életemben ez a tőr. Ez a lány. Kissé elmosolyodtam a maszk takarásában, majd az ajtóra pillantottam.

A kapitányi iroda ajtaja fölött függő óra szerint tökéletesen időben vagyok. Még tíz másodperc a találkozó időpontjáig. Végigfutott a szemem magamon. Egy szó jutott az eszembe. Tökéletes. Talán nagyképű dolog, de így láttam. Még öt másodperc. Az ajtóra tettem a kezem, és lassan belöktem. Az időzítés a lehető legjobb volt. 1 másodperccel nyitottam előbb.

Puha léptekkel befele haladtam pár lépést, majd térdre ereszkedtem, és mély tiszteletet mutatva meghajoltam a kapitány előtt. A tekintetem nem emeltem rá, hiszen jól tudtam, ez egyes helyeken tiszteletlenségnek számít. Mélyet szívtam a levegőből, és talán a kapitány illata is átjárta a tüdőmet. De most nem foglalkozhattam ezzel. Meg kell erőltetnem magam hogy ne dadogjak. Muszáj lesz ha jó benyomást akarok kelteni. Nagyot nyeltem még utoljára, majd megszólaltam.
- Kazuho Kira, Szolgálatra jelentkezik kapitány.
Ez az! Ujjongtam magamban. Sikerült tökéletesen, tisztelettel elmondanom. Legszívesebben ugráltam volna az örömtől. De most nem tehettem. Hivatalos megbeszélésen vagyok. Meg kell erőltetnem magam, hogy minden tökéletes legyen. Jó benyomást kell keltenem. Csak ez töltötte ki az agyam. Újra mélyet szívtam a levegőből, és ezúttal azt hiszem tényleg valami meseszép, bódító illatot szívtam a tüdőmbe. A maszkom alatt elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Márc. 02, 2012 12:58 am

Kazuho Kira bemutatkozása

Pocakom már eltakargatni sem érdemes, megszokott egyenruhámat sem vagyok képes így viselni, hiszen az Onmitsukidou egyenruhájának számító bőrruha egyszerűen szorít, ez pedig nem jó se nekem, se a babának. Surprised Természetesen így csak részben vagyok képes elvégezni kapitányi teendőimet, az edzésektől teljesen el is vagyok tiltva Yuki-chan, a negyedik osztag tündéri hadnagya jóvoltából, ráadásul folyton jönnek ezek a hangulatingadozások, és néha úgy érzem magam, mint tinédzser koromban, hiszen akkor volt ez csupán jellemző rám. T.T Talán emiatt nem festhetem jelenleg a legjobb képet önmagamról, mint az Onmitsukidou főparancsnokáról, azonban mellékállásban anya is vagyok, az anyaság pedig éppen olyan fontos, mint a Gotei szolgálata. Ameddig pedig tehetem, legalább kis mértékben hozzájárulok ahhoz, hogy az osztag ne veszítsen fényéből. Úgy érzem, vezetésem alatt sikerült kilépnünk elődeink baljós árnyékából, melyeket itt hagytak nekünk, kezdve egy alkalmatlan kapitánnyal, majd pedig Naraku ex-taichou árulásával. Igaz, az új törvények szerint lehetőségünk lenne felhagyni üldözésével, azonban túl nagy sérelmet tett az osztagunk számára. Nem egészen értem ezeket a vaizardokat, még ha fel is világosítottak mibenlétükről, valamint annak idején a szemem előtt élt ezzel a hatalommal Naraku ex-taichou. Azonban mostanság egyre többször ötlik a fejembe, hogy mi van, ha önhibáján kívül tette azt, amit? Mi van, ha egyszerűen nem bírta kezelni azt az erőt, amihez rejtélyes módon hozzájutott?
Ez azonban nem változtat a tényen, hogy egy szégyenfolt lett az osztag számára, nekem pedig kötelességem helyrehozni ezt, eddig pedig úgy tűnik, sikerrel jártam. Most azonban képtelen vagyok minden feladatomat ellátni, így a papírmunkát leszámítva mindent ismételtem Kotomi-chanra kell hárítanom. Már komolyan rosszul esik ez az egész, hiába mondja, hogy nem zavarja, és hogy boldog azért, mert hamarosan megszületik második gyermekem. T^T Szegénynek így is rengeteg baja van, s személyesen kellett eljárnom egy igen… kínos ügyben. Ugyan a kapitányok tisztában vannak ezzel, s minden bizonnyal a 46-ok tanácsa is pontosan ismeri a helyzet mibenlétét, de gondoskodtam róla, hogy ne legyenek ebből pletykák. Ez nem tartozik másra, addig nem, amíg a Gotei nem lép, esetlegesen a 46-ok parancsára. Személyesen intézkedtem az ügyben, de cseppet sem könnyű úgy védened a hadnagyod, hogy közben teljesítsd azt is, amit a Gotei törvényei elvárnak tőled. Nem fogok letérni a helyes útról. Így hát azt teszem, ami törvényes, valamint azt is, amit jónak látok.
A mai napon egy újoncot várhatok az irodámba. Már rutinmunkának minősül számomra egy-egy új tag számomra, hiszen több éves tapasztalatom van benne, s bevallom, néha már kicsit unalmas, azonban kapitányként – ahogyan annak idején hadnagyként is – kötelességem eleget tenni ennek. Én magam is szeretek új shinigamikat, új osztagtársakat megismerni, s talán nem is baj, ha megtudok róluk egyet s mást. Ha mást nem, legalább az alkalmasságukat. Na meg, nincs is annál szebb érzés, amikor később egy olyan újonc nyer magas rangot, akit annak idején te fogadtál először kezdő shinigamiként.
Pontosan reggel kilencre van bejegyezve a naptáramban osztagom legújabb tagjának bejelentkezése. Pontossága igen meglepő, s kicsit elkerekedett szemekkel pillantom meg a beérkező, szőke hajú ifjút. Nem a gesztusa az, ami meglep, inkább az, hogy az órámra pillantva tényleg pont kilenc van. Finoman elmosolyodom ezen, s kissé fejet hajtok számára, hogy jelezzem, nyugodtan felállhat. Talán elkerülte a figyelmét, de az egyik sarokban Macska, a kutyám pihen egy szőnyegen. Azonban Macska nem tűnik úgy, mintha zavarná őt az érkező.
- Üdvözletem önnek, Kazuho-san. ^^ – arcomon továbbra is ott pihen a megszokott mosoly, s intek számára, hogy foglaljon helyet nyugodtan. Remélem, nem veszi rossz néven, hogy egyenruhám helyett egy díszes, virágmintás, könnyed kimonót hordok, s haorim is a mögöttem lévő fogasra van csupán felakasztva. Pocakom jól látható, második gyermekemmel vagyok várandós, így talán ez sok mindent megmagyaráz számára. Az asztal, ami előtt ülök, alacsony, ahogyan a tradicionális japán étkezőasztalok is azok, azonban terítő nincs rajta, csupán rengeteg, tökéletes rendbe szedett irat, egy tál sütemény, egy csésze kávé, néhány íróeszköz, valamint egy fénykép a családomról. Én magam a földön ülök, egészen pontosan térdelek, levetett lábbelivel.
- Mint azt bizonyára tudja, az Onmitsukidou főparancsnoka, a második osztag kapitánya, valamint a Keigun parancsnoka vagyok. – mutatkozok be neki, bár minden bizonnyal ennyi információt már ismer és tud rólam. – Megkaptam a dokumentumait az Akadémiáról, a tanárai igen tehetségesnek, valamint pont az Onmitsukidouba valónak vélték önt. – az asztalról egy papírt veszek elő, amin általános adatok szerepelnek a tisztről, mint például az akadémiai eredményei, valamint mi az, amit a zanpakutojáról feljegyeztek. Semmi komoly, csupán formális dolgok, azonban elengedhetetlenek, ha itt akar szolgálatot teljesíteni.
- Szeretném megkérdezni, mi az, amit tud az Onmitsukidouról és feladatköreiről, mennyire világosították fel Önt a Titkos Mozgó Alakulat tevékenységeiről? Süteményt? Surprised – nyújtom felé a süteményes tálat, mely állandóan az asztalomon van, természetesen folyamatosan frissülő finomságokkal. A gondolatra én is éhes leszek, de tiszteletlenség lenne venni egyet addig, amíg a tiszt nem teszi ezt meg, így hát megvárom, míg ő is elfogad legalább egy szemet.

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te19000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: ~ Kazuho Kira Bemutatkozása ~   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Márc. 02, 2012 5:07 am

Fél szemmel, illetve csak a szemem sarkából láttam a meglepettségét. Ezek szerint teljes tökéletességgel sikerült belépnem. A maszkom alatt ismét elmosolyodtam, majd megláttam amint a kapitányom jelez, hogy felkelhetek. Kedves üdvözlést kaptam, sőt még hellyel is kínált a gyönyörű nő. Ahogy helyet foglaltam, leoldottam a kardom, és magam mellé helyeztem, hogy ne zavarjon a székben. A maszkomat is levettem, és nem csupán úgy ahogy szoktam, tehát a nyakamba akasztva, hanem teljes mértékben lecsatoltam ezzel is megadva a tiszteletet. A kapitányom könnyed virágmintás kimonóban ücsörgött előttem, míg az egyenruhája egy fogason lógott. Legalábbis úgy tűnt az a ruha hozzá tartozik. Nem nehezteltem rá emiatt, hiszen láthatóan várandós volt. Talán illene gratulálnom hozzá, de nem most. Majd akkor kell kifejeznem gratulációmat, mikor már jobban megismertem, illetve ő is többet tud rólam. Ahogy helyet foglaltam és a szemébe nézhettem, valami hihetetlen érzés fogott el. Azon járt az eszem, hogy milyen gyönyörű, és hogy mekkora mázlim van, hogy ilyen a kapitányom. Mikor ez végigfutott az agyamon rájöttem, nem áldás ez. Korántsem olyan nagyszerű dolog. Inkább nevezném átoknak, főleg azt tudván hogy azt az egy mondatot is alig alig bírtam kinyögni dadogás nélkül. Végighallgattam a dicséretet, és egyszerű félmosollyal köszöntem meg a kedves szavakat. Ám ez a nyugodt és higgadt Kira csupán álca volt, hogy ne látszódjon a valódi nem eszement szorongása. Vajon mi lesz ha meg kell szólalnom? Mire ezt végiggondoltam meg is érkezett a kérdés. Rögtön kettő is. Éreztem, hogy ez a nap nem lesz a szívem csücske. Süteménnyel kínált, melyet el is fogadtam, és hatalmas önuralomról kellett tanúbizonyságot tennem.

- Köszönöm. - Ismét ujjongani és a világból kiszaladni akartam, hiszen sikerült ez is, de tudtam a neheze mg most jön. És ebbe biztosan belesülök. Legyen akármekkora is az önuralmam. Mély levegőt vettem, és úgy éreztem mintha a kivégzésemen ülnék. De nem maradhatok sokáig csendben, hiszen várják a válaszom. Ez a két másodperc pont elég lesz. Jöjjön hát az égés.

- T-t-t-t-teljes körű, f-f-f-felvilágosítást k-k-k-kaptam az e-e-e-e... az alakulatról. - Gyilkos mondatnak véltem a dolgot, és úgy döntöttem nem próbálkozok a továbbiakban sem olyanok kimondásával, mint az "Onmitsukidou", mert az világégés lenne. Viszont most jön csak a neheze. - M-m-m-m-mindent t-t-t-t-tudok ami pu-pu-pu-publikus. Illetve- b-b-b-b-bátorkodtam u-u-u-utánanézni pá-pá-pá... néhány o-o-o-osztagbeli dolognak is. Olyanoknak, mint a feladatkörök, vagy a n-n-n-névtelen alakulat. - Valóban utánajártam ennek annak, amit nem kötöttek az orromra, hogy felkészülten és tájékozottan jöjjek ide. Most viszont nem ezzel kell foglalkoznom, hanem a dadogás leküzdésével. - Persze szigorúan csak amihez engedélyem volt. - Siker. Végre egy épkézláb mondat. Ezt megünnepelve, megkezdtem a sütemény elrágcsálását, és vártam a további kérdéseket, mint mókus az erdőtüzet. Még hallottam a fejemben ahogy Éji Róka kuncog, és belül nagyon is bosszantott, kívül viszont baltaarccal ültem a kapitány előtt. Mindezt a legnagyobb tisztelettel, úgy hogy a mozgásomból semmi flegmaság vagy feszengés ne szűrődjön ki. Tökéletesnek kell lennem. Csak ez járt a fejemben, és ennek mindenképp eleget akartam tenni. Elvégre az osztagom főnökével néztem farkasszemet. Azzal a gyönyörű szempárral. De nem járhatott ezen az eszem, mert akkor lőttek a tökéletes bemutatkozásnak. Ellensúlyozni a dadogást minden mással nem volt egyszerű feladat. De azt akartam, hogy a kapitány lássa igenis képes vagyok tökéleteset nyújtani, még ha ez a kis hiba megpróbál megakadályozni, akkor is. Maximumot kell nyújtanom.
Vissza az elejére Go down
Gabriela Escamilla
Arrancar
Arrancar
Gabriela Escamilla

Férfi
Hozzászólások száma : 60
Tartózkodási hely : Huecu Mundo
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 60. arrancar; Natalie-sama fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7100/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7100/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Márc. 02, 2012 12:12 pm

Találkozás a Taicho-chan nénivel


Hátra hagyva a kutyulit visszaültem a székbe hogy figyelmesen hallgassam a komoly mondani valót. Aztán mikor megemlítem a néninek, hogy nem akarok rendőr lenni a Taicho-chan egy kicsit mérgesen néz rám, vagyis én úgy látom, de az is lehet, hogy nem mérges csak úgy látszik. De ha mérges, akkor vajon miért… rosszat csináltam volna? Pedig… pedig én jó kislány akarok lenni… nem én jó kislány vagyok. Bólogatok magamban helyeselve állításom miszerint jó kislány vagyok.
- Mi is shinimicsodák vagyunk, Moriyama-san. – a néni megint mosolyogni kezdett és én is, mert már nem néz rám, úgy ahogy eddig. - Azonban kételyeket vélek látni rajtad. Amennyiben úgy érzed, az Onmitsukidou nem neked való, egyszerűen értesíts róla.
- Jendben, ha kételyeket találok, szólok majd a Taicho-chan néninek. És ha mi is shinimicsodák vagyunk, akkor jó. Én nagyon jó leszek ám benne, shinimicsoda és Omni… Onn… Onmitsukidou is. Gyojs leszek majd, mint a villám, ííílyen gyojs leszek. – hadonászok a kezeimmel össze vissza.
Majd következhet a kézmosás, mert a Kapitány néni és Kuroi-chan is mondta így nincs mit tenni meg kell tennem. Oda is siettem a csaphoz majd elkezdek nyújtózkodni, lábujjhegyre állni, de bármit is teszek sehogy se érem el. Végül a néni segítségét kérem, aki oda is jön. Megnyitja, a csapot majd megemel, hogy megmoshassam a kezecskéimet. Miután végzek, letesz majd egy törölközőt is ad, hogy megtörölhessem őket, vagyis a kezeimet.
- Remélem, szereted a virágokat. A kertben nagyon sok van belőlük, és megmutatom a szökőkutat is, ha érdekel. Hmm, és mi lenne, ha megennénk egy haaaatalmas tábla csokoládét? – e szavak hallatán még az eddiginél is jobb kedvem lesz. Ez a nap eddig a kedvencem. Ettem sütit, eszek majd csokit és a Taicho-chan néni sem gonosz ~ Aya már megint kezded, még hányszor dörgölöd az orrom alá?! ~ , mint ahogy azt Kuroi-chan mondta, sőt nagyon kedves.
- Iiiiigen nagyon szejetem a vijágokat. Kuyoi-chan is szokott adni szép pijos vijágokat csak azoknak nincs, illatuk remélem, ezeknek van. Ugye… ugye ezeknek van jó illatuk?... Csokííí!!!! Yuppíííí!
- Akkoj menjünk is mije vájunk Taicho-chan néni. – meg is indulok az ajtó felé és mennék is csak még meg kell várni amíg, ráteszi a nem macska, de Macska nevű kutyulira a pórázát. Míg a néni a kutyussal foglalkozik, én úgy döntök, hogy majd kint az ajtó előtt megvárom, őket azonban egy kis gondom akad mégpedig az ajtóval. A probléma pedig igen egyszerű, nem akar kinyílni, ami miatt neki is megyek és beütöm a buksimat. A koccanást követően a fenekemre huppanok így még egy picikét az is megfájdul, de nem annyira, mint a fejecském.
- Ittai… Baka ajtó! – nézek mérgesen az ajtóra, ami nem nyílt ki mikor ki akartam menni rajta. Nem is értem, hogy mi történt hisz mikor bejöttem magától kinyílt anélkül, hogy bármit is kellett volna csinálnom. Hmm… lehet, hogy mondani kell neki és akkor kinyitódik? Egy próbát megér.
Homlokomat mellyel neki mentem az ajtónak megdörzsölöm, egy kicsit hátha elmúlik, a fájdalom miközben felállok, és az ajtóval kezdek el farkasszemet nézni, míg nem aztán ráparancsolok.
- Ajtó nyílj ki! – mutatok rá, hogy neki is leessen, hogy igen is neki szólt a parancs, és ha nem teszi, amit mondok nagyon meg fogja bánni.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Márc. 14, 2012 12:45 am

Kazuho Kira bemutatkozása

Kíváncsian pislogok a tiszte, hogy bemutatkozása után a többi formalitásnak, valamint felszólításomnak is eleget tegyen. Sosem lehetek benne biztos, hogy teljes körű felvilágosítást kaptak-e az újoncaink az Onmitsukidou feladatköreiről, sőt, vannak dolgok, amikről ha akarnák, sem tudósíthatnák őket, hiszen az ellenkezik mind Soul Society törvényei, mind pedig az Onmitsukidou szabályai ellen. Ugyan minden osztagnak megvan a maga kisebb-nagyobb titka, nálunk, az Onmitsukidouban arról is teszünk, hogy ezek titkok is maradjanak. Így hát megválogatjuk azt, hogy kiket veszünk fel; személy szerint nem örülök annak, hogy vannak olyan volt tisztjeink, akik már hadnagyként foglalkoznak az osztagon kívül, azonban nincs más választásom, még én sem szabhatok nekik erre vonatkozóan határokat. Bíznom kell tehát Rosa-chanban és Tasu-chanban is, hogy jó kezekben van náluk az osztag megannyi titka, s nem jutnak ki ezek a falainkon kívülre.
Remélem, Kazuho-san bátran vesz a süteményből, én igazán nem sajnálom tőle, ez pedig nem csak egy kedves gesztus, de már-már egy amolyan beavatási rítusnak is megfelel itt, a második osztagban. Magunk közt néha süti osztagnak is gúnyoljuk, persze csak saját magunkat, és ezt is csak egy egyszerű tréfának szánva, amit mindannyian jól megmosolyoghatunk. Személy szerint alig várom már, hogy megint bizonyíthassak Kotomi-chan vasárnapi sütiedzésén! *>* Persze nyilvánvalóan nekem akkor is kijár a süti, ha nem kell teljesíteni, ezért is kóstolgatom olyan lelkesen a Kotomi-féle narancsos finomságot, amire valamiért teljesen rákattantam az utóbbi időben. Kíváncsian pislogok az újoncra, hogy a kérdéseimre válaszoljon, azonban amikor elkezd beszélni… nos… hát… nem egészen erre számítottam. Arcom egy kicsit sápadttá válik az aggodalomtól, nekem úgy tűnik, mintha rosszul lenne, s remélem, nem kell egy negyedik osztagost kihívni emiatt. Beszédéből nem fogok fel emiatt sokat, csak elváltva veszem ki a szavakat, amiket elmond, de igazából összefüggő szöveg egyáltalán nem kerekedik ki belőle a szőke buksimban. ^^” A névtelen alakulattal kapcsolatos mondandóját még éppen csak sikerül kiértenem dadogásából, az ezután következő, gyorsan és tisztán elhadart mondata pedig feltette azt a bizonyos pontot az i-re, még akkor is, ha nincs itt semmiféle i, meg hirtelen tulajdonképpen azt sem tudom, hogy mi van, s mi történt, csupán abban vagyok biztos, hogy ez nem volt normális. Hosszúnak tűnő, ám rövid másodpercekig falfehér arccal, döbbenten, lefagyott mosollyal pásztázom Kazuho-sant, mint aki nem akart hinni a fülének, egyszerűen annyira képtelenségnek hangzott immáron mindez, hogy egyáltalán nem tudom hova tenni ezt az egészet. A kezdeti döbbentséget felváltja az aggodalom, így miután túlteszem magam az első sokkon, felállok a helyemről – bár már igencsak meg kell kapaszkodnom az asztalban, hogy ez sikerüljön - , s hátrébb vonulok, hogy egy pohár vizet töltsek Kazuho-sannak.
- Jól van? Minden rendben? – sietek mellé a pohár vízzel, amit a kezébe is nyomok azonnal. - Tessék, idd meg ezt a vizet. Hívjak egy negyedik osztagost? – a hátán végigsimítok a kezemmel, hogy megpróbáljam megnyugtatni, és biztosítani őt arról, hogy semmi baj nincs, vigyázok rá, még akkor is, ha nem egészen ez a feladatköröm. Szegény… biztosan sokat szenvedhet. Remélem, rendbe fog jönni. :/

Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Márc. 14, 2012 1:39 am

Aya-chan fogadása

Tündéri a kislány, igaz, az én Miyo-chancsimnál nem tündéribb, viszont kislány, és egyszerűen olyan aranyos, ahogyan beszél! *-* Természetesen boldogan megemelem, hogy elérje a csapot, odahaza Miyokonak is szüksége van egy sámlira, hogy elérhesse, na meg azt hiszem, az én magasságomat fogja örökölni, én pedig egyáltalán nem nőttem nagyra, igaz, ázsiai mértékkel olyan normális vagyok, azt hiszem. Néha kicsit furcsa, hogy még a saját hadnagyom is nagyobbra nőtt nálam, de persze ez nem akadályoz engem semmiben tulajdonképpen, sőt, én szeretek ilyen magas lenni. Surprised A gyerekeket viszont még ennél is jobban szeretem, különösen, ha olyan aranyosak, mint amilyen Aya-chan is. A mosolyától érzem magamon, hogy teljesen elolvadok, s még fel is kuncogok kicsit, ahogyan azt próbálja bizonyítgatni, hogy ő hű, milyen gyors lesz. Természetesen nem vonom kétségbe szavait, azonban jelen pillanatban jobban lefoglal az, hogy ráadjam a pórázt Macskára. Persze ez hamar meglesz, mert miért is ne lenne így, ellenben az ajtó kinyitásával, ami úgy tűnik, okoz némi problémát a lánynak. Egyik kezemet a szám elé teszem, és kicsit felkuncogok ismét, a kawaii faktor kezd az egekbe emelkedni.
A leeső Aya-chan miatt kicsit aggódok ugyan, ezért segítek neki felállni a földről; kisgyermekként én is egy kicsit ügyetlen voltam, igaz, én a csendesebb, magának való típus voltam, nem is nagyon barátkoztam, ez pedig az egész fiatal koromra kihatott. Miyoko ezzel ellentétben cserfes, szeret játszani, látszik rajta, hogy apja lánya. Remélem azért, hogy a magasságomat és a szemeimet kivéve mást is örökölt tőlem, jellemben ugyanis inkább apjára üt, bár nem is csoda, hiszen nagyon szereti az apját. ^^” Persze ha én lennék Kai kislánya, én is nagyon szeretném ám őt, igaz, a felesége vagyok, így aztán még talán ennél is jobban szerethetem őt. Surprised
- Csak óvatosan. ^^ – segítem fel Aya-chant a földről; remélem, nem esett túl nagyot, bár úgy látszik, semmi baja.
- Gyere egy kicsit hátrébb… és látod? Itt. ^^ – világítok rá Aya-channál egy pontra a padlózaton; a padlón valóban ott egy kicsit különálló, kör alakú minta, azonban egyáltalán nem feltűnő a burkolat ezen mintázata, hiszen úgy lett kitalálva, hogy ne legyen az. Ha Aya-chan pedig végighalad ezen a mintán, az ajtó önmagától kinyílik, hiszen ott a kapcsoló az érzékelőhöz. Ha esetleg valami nem működne, beragadni úgy sem fogunk, hiszen az ajtókat kézzel is ki lehet nyitni, akárcsak egy közönséges, hétköznapi tolóajtót is.
Nem túlzom el az osztag területének a bemutatását, azonban mindent megmutatok neki, amit fontos. A kerten át jutunk el az edzőtermekhez, igaz, bemenni nem megyünk most, de biztosan sokat fog így is járni ott. Nálunk elég kemények és kötelezőek az edzések, de nem féltem Aya-chant, hiszen az Akadémián is megkövetelnek tőle ennyit, nálunk pedig csak abban különböznek az edzéseink az akadémiaiaktól, hogy kicsit magasabb szinten, főleg hakudára specializálódva tesszük ezt, valamint a Kiképzőtelepen hetente egyszer végrehajtjuk a különböző, főleg csapatmunkát igénylő feladatsorokat, melyeknek lényege többségébe véve az, hogy engem, a kapitányt, vagy a hadnagyot rejtsék el, hogy meglepetésszerűen tudjunk támadni, és hasonlók. Valamint ott tartjuk a fontosabb elirányításokat is, amolyan osztaggyűléseket, ha valami miatt szükség van rá. Ellenben lazítani is ugyanúgy tudunk, természetesen szolgálati időn kívül, emiatt is van egy külön onsenünk az edzőterem alatt, valamint a kertben is megtalálható néhány pihenő, vagy éppen meditáló tiszt.
Miután a fontos dolgokat bemutattam, a szobájához irányítom el Aya-chant, ahol az egyenruhája is várja, természetesen. Búcsúzás előtt még biztosítom róla, hogy ha unatkozna az osztagban, nyugodtan csöngessen be hozzám, hiszen a lányom vele nagyjából egykorú, és biztosan jól tudnának szórakozni, ha szeretnének. Azonban számomra még hosszú ez a nap, így sajnos ezek után magára kell hagynom őcukiságát. Remélem, sikerül beilleszkednie majd az osztagba. Surprised

//Semmi gond. ^^ Zárót írtam, ha nem baj. >.< Köszönöm a játékot, Aya-chan. Surprised//

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te19000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 8:17 am

Még én is meglepődök a kapitány reakcióján. Olyannyira, hogy rendesen félrenyelem a sütimet is. Ennyire durván még sosem reagáltak a dadogásomra. Egy darabig szenvedek a székben, mire végre komoly köhögések árán megindul a torkomon akadt falat. Szerencsémre lefelé. A víz ehhez pont jól is jön, így sietve hajtom fel a pohár tartalmát. Mikor a kapitány végigsimít a hátamon, és közel hajol, egyszerűen elvörösödök. Gyorsan elfordítom a fejem, hogy ne lássa, és pár pillanatig a kardommal szemezek. Erősen felmerül bennem, hogy használatba vegyem, és elvágjam a saját torkom, hogy végre véget érjen ez a kínos szituáció. Maga a pokol ez az egész. Miért pont egy ilyen gyönyörű nőnek kell a kapitányomnak lennie? Nem szabad ilyeneken gondolkodnom. Nem lesz ugyan tökéletes a bemutatkozásom, de legalább essek túl rajta. Mély levegőt veszek hát és újra arra kezdek koncentrálni, hogy egyben kinyögjek egy mondatot. Vagy kettőt.
- Köszönöm kapitány de minden rendben. - Éljen! Egy mondat tökéletes. Most jöjjön a másik. Hátha ez is megy. - Tud titkot tartani? - És ez is megvan. Úgy tűnik kezdek kilábalni a pokolból. Még akkor is ha a két mondatom közt hosszú szünetet tartottam.
~ Nyugalom csillag. inkább írd le, ha már a beszéd nem megy. Legalább értse a dolgot. Nem igaz? ~ Szólt hozzám Éji Róka nyugtatóan, és meg is lett az eredménye. Olyan ötletet adott, amivel kihúzhatom magam a bajból. Ha leírom neki a helyzetem akkor megérti, és talán nem röhög ki érte. Nos próba szerencse.
Felkapok hát egy tollat az asztalról, és egy üres cetlit amire írhatok. Talán nem veszi tiszteletlenségnek, mikor elolvassa. Talán.
A következő sorokat körmölöm le, méghozzá gyöngybetűkkel:
" Elnézést a viselkedésemért kapitány. Tökéletes bemutatkozást akartam megejteni, de sajnos az élet másképp döntött. Kérem tartsa titokban amit most elmondok önnek. Van egy betegségem - vagy nem tudom minek nevezzem, de a lényeg, hogy mióta az eszemet tudom kínoz. Röhejesen fog hangzani, de sajnos ez az igazság. Ilyen őrületet nem lehet kitalálni.
Nos az a helyzet, hogy valahányszor egy nővel kell beszélnem, menthetetlenül dadogni kezdek. Sajnos nem találtam rá még gyógymódot. Ami súlyosbítja, hogy minél gyönyörűbb a nő akivel beszélnem kell, annál jobban dadogok. Éppen ezért az, hogy az ön közelében nem tudok kinyögni egy értelmes mondatot, talán bóknak is vehető, valamilyen kifordult formában.
Ez azonban a kötelességeim végrehajtásában nem akadályoz. Ugyanúgy harcképes és szolgálatképes vagyok. Tökéletesen képes vagyok végrehajtani a feladataimat, csupán beszélni nem tudok önnel. Pedig minden vágyam az volt, hogy egy tökéletes bemutatkozást ejtsek meg ön előtt. Ígérem többször nem fordul elő, és még egyszer elnézést kérek a viselkedésemért."

Míg mindezt papírra vetem a kapitányt figyelem, és megpróbálok biztatóan rámosolyogni. Ez az egy még megy. Csak megszólalnom ne kelljen.
Végül aztán levésem az utolsó pontot is, majd átnyújtom a kapitánynak. Ugyan kissé izgatottan, és hangyányit remegő kézzel. Sosem mondtam még ezt el nőnek. De a kapitányomban talán megbízhatok ennyire. *
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06, 2012 12:37 am

Kazuho Kira bemutatkozása

Komolyan sikerült megrémülnöm Kazuho-san reakciói miatt, így aztán az a minimum, hogy odamegyek hozzá, hátha sikerül megtudnom, mi a baj. Úgy néz ki, mintha fuldokolna, talán nem kap levegőt… Remélem, nem Macskára allergiás, már így is épp elég szívfájdalom, hogy Kotomi-chan egyáltalán nem szereti a kutyákat, és hát na, rosszul érint… ^^” De Macskát legalább megtűri, igaz, egyáltalán nem értem, hogy képes nem szeretni őt. Elég csak ránézni az ábrázatára, és azonnal dögönyözhetnékem van, hiába, mindig is szerettem ezt a kutyát. Már évek óta velem van, azt hiszem, érthető, miért ragaszkodom hozzá ennyire.
Már azt fontolom a pohár vízzel a kezemben – amit meglehetősen sietve igyekszem Kazuho-san kezébe tuszkolni - , hogy kinyissam az ablakot, hátha úgy érzi, kevés a levegő idebent. Talán a legjobb lenne hívnom egy yonbantai tagot? Yuki-chan bizonyára ura lenne a helyzetnek, ő biztosan tudná, mi lenne a helyes teendő, igaz, nekem is vannak azért fogalmaim a dolgokról. Miyo-chan szerencsére ritkán beteg, egészséges gyermek, nagyon ritka az, ha lebetegedik, hála az égnek érte, igaz, mindeddig az olyan tipikus gyermekbetegségek is elkerülték őt, mint a bárányhimlő, amin viszont jobb lenne mihamarabb túlesni. Úgy tudom, idős korban már súlyosabb is lehet… Mindenesetre ez most egy másik történet, jelenleg az új tisztem egészségügyi állapota kapott prioritást. Hallhatóan megnyugszom persze egy finom, lágy sóhajt hallatva, mikor meghallom, hogy állítólag minden rendben, és biccentek egyet számára, mikor megkérdezi, tudok-e titkot tartani. Megannyi titok őrzője vagyok már egyébként is, köztük talán a sajátjaimat féltem a leginkább, de persze ez titok, különben gyanakodnának, így aztán nem tehetek említést sem erről.
Mivel úgy látom, látszólag minden rendben, visszaülök a helyemre, egyszerűen nehezen esik már felállni, s fizikumomból is veszthettem valamelyest. Igaz, hakudámban nem az erőre, hanem a pontosságra törekszem, s inkább arra specializálódtam, hogy gyors, pontos ütésekkel és rúgásokkal találjam el az ellenfelet főleg idegpontoknál, így tulajdonképpen nem lényeg, ha fizikumomból vesztek egy keveset. Kíváncsian pislogok arra, amikor a tiszt egy tollat és egy papírlapot vesz le az asztalról, nem igazán értem, miért van erre szükség, egészen addig persze, míg felém nem nyújtja azt. Arcomról nem tűnik neheztelés, még kicsit fel is kuncogok a sorokat olvasván. A szöveg megmagyarázza az előbbi viselkedést, azonban én azzal is tisztában vagyok, hogy ezek a dolgok kezelhetőek is. Nálunk persze jobb, ha hozzászokik ehhez, ugyanis nem fog tudni részt venni az onsenünkben a kikapcsolódásokon, ha folyton kijön belőle ez a tünet. Rolling Eyes Ugyanakkor arról nem tudok így látatlanban meggyőződni, miszerint ez munkájában akadályozná-e. Mindezt majd a saját szememmel kell megtapasztalnom.
- Milyen gyakran szoktál meditálni? Van valami kedvenc szabadidős elfoglaltságod? – teljesen véletlenszerűnek tarthatja a kérdésem, azonban én fontosnak vélem. Ezeket a betegségeket – hiszen lényegébe véve arról van szó – lehet kezelni, én pedig jelenleg azt tartom a legjobbnak, ha valóban foglalkozunk vele. Valamiféle trauma hatására jöhetett létre, bizonyára még gyermek vagy serdülő korában. Talán az segítene neki a leginkább, ha megpróbálna beszélni róla? Bár… ha nem képes megszólalni, lényegébe véve olyan mindegy.
- Tudod, régebben nekem is voltak hasonló problémáim. Nem dadogtam, az valami más volt. – nem fejtem ki neki részletesen, erről nem kell tudnia senkinek engem, valamint a volt kapitányomat leszámítva. Az egészet zanpakutomnak köszönhetem, az én lélekölőm ugyanis teljesen más, mint másoké. Jóval veszélyesebb. A részleteket azonban nem osztom meg Kazuho-sannal. Úgy gondolom, éppen elég annyit tudnia, hogy nekem is voltak, sőt, talán vannak is problémáim. Végtére is, én is csak ember, vagyis shinigami vagyok. - Nekem az segített, hogy annak idején a kapitányom szerzett nekem egy kutyát. Tudom, ostobaságnak hangozhat, de nekem ez kellett, valamint azóta már férjes asszony vagyok, és a családom is kitart mellettem. – fejemmel pár másodperc erejéig a sarokban pihenő kutyámra pillantok. Nem szokásom elmesélni másoknak, hogy miért van az, hogy Macska – ez a neve – miért olyan fontos számomra, most azonban készségesen osztom meg a tiszttel ezt a bizalmas információt.
- Nekünk, shinigamiknak, főleg az Onmitsukidou tagjainak rendkívül lényeges az, hogy megtartsuk belső egyensúlyunk. Ugyanakkor mi nem csak katonák vagyunk, hanem lelkek is. Vannak barátaink, családunk, magánéletünk, és az élet gyakran, vagyis a leggyakrabban nem úgy alakul, ahogyan mi azt szeretnénk. – tartok néhány másodpercnyi szünetet, s belekortyolok a teámba. – Kötelesek vagyunk hát a munkát elválasztani a magánélettől és a problémáinktól, ezt pedig a legjobban úgy tehetjük, ha megbirkózunk azokkal az akadályokkal, amiket az élet maga gördít elénk. Ez a betegséged is egy ilyen akadály, melyet le kell küzdened, ha szeretnéd elérni belső egyensúlyodat. Hisz aki zavaros belül, az zavaros kívül, valamint a harctéren is. Bízhatok Önben, ha azt kérem Öntől, hogy próbálja meg elérni saját belső nyugalmát? – finomkodó szavak, ám ha nyers stílusra fordítanám le, valami olyasmi lenne az egész, hogy keressen megoldást a problémájára. Lényegtelennek állítja ugyan, de számomra igenis, lényeges. Foglalkozom a tisztjeim hétköznapi problémáival is, hiszen ha nem teszem, a figyelmük folyton ezen problémák körül fog kallódni. Kazuho-san sem kivétel ez alól, így hát ha jól dönt, türelmi időt kap.
- Az Onmitsukidou kézjeleket gondolom, még nem ismeri. Nem helyettesíti a kommunikációt teljes egészében, azonban küldetéseken gyakran fog találkozni vele. A holnapi napon feltétlenül keresse fel Sakai Kotomi fukutaichout, aki majd megtanítja Önnek azokat. – hangnemem már tárgyilagosabb, a mosolyom azonban mindezen mondandók ellenére sem tűnik el arcomról. Úgy gondolom, egy remek programnak ígérkezik Kazuho-san számára, hogy Kotomi-chan megtanítsa neki ezeket a kézjeleket, minimális verbális kommunikációt igényel, azonban valljuk be, Kotomi-chan igencsak jól néz ki, különösen, ha felveszi azt a ruhát, amit a születésnapjára adtam. Mindezt azonban hagyom, hogy a holnapi napon majd a tiszt is megtapasztalhassa.

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te19000/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Aug. 05, 2012 6:17 am

Eleinte csak feszengve figyelem, ahogy a kapitány végigolvassa a levelem, sőt egyre feszültebbé válok, ahogy felkuncog néha-néha. Már majdnem elvesztem az uralmat a testem felett, és egy pillanatra megszorul a kezem a székem karfáján. Szerencsére nem kezdem el belemélyeszteni a körmeimet, ahogy azt a testem tervezi, így csak csendben tovább várok.
Aztán megszólal a kapitányom mennyei hangja. Istenem egyre gyönyörűbbnek tűnik ez a nő a szememben, noha semmi szándékom nincs vele. Igazából csodálat ez, ami a felettesem felé irányul. Még érzem is, hogy Yogitsune kicsit felhúzza az orrát, habár nem értem miért. De nem is törődök most vele, elvégre a kapitány hozzám szól. Habár kicsit meglepnek a kérdései. Megvárom míg befejezi a mondandóját, sőt mintha egy pillanatra meg is állna. Mintha a múltba révedne, de valószínűleg csak a képzeletem játszik velem. Igen biztosan csak az.
Végighallgatom az instrukciókat az Onmitsukidou-ról, és magáról az életről. Tapasztaltnak tűnik a kapitány, de miért is ne lenne az. Ez teljesen természetes tőle, ahogy az is, hogy zöldfülű újonc álcámban bólogatok, és szívom magamba a tudást, melynek nagy részét már megtapasztaltam. Persze én sem tudhatok mindent, bármennyire is szeretném. Elvégre itt mégis csak új vagyok. Mikor befejezi a mondandóját végül írásba kezdek. Nem merek még megszólalni előtte.
" Köszönöm a bátorítást és a tanácsokat kapitány. Ígérem megfogadom őket. Meditálni minden nap szoktam, habár a Zanpakuto-m, Éji Róka, gyakorta megzavar. Nagyon életvidám és energikus lány, de tudja mi a dolga. Csak néha kicsit szeleburdi. Kedvenc szabadidős elfoglaltságom természetesen van. Imádok folyók és tavak partján elmélkedni. Elmerülni a rendezetlen gondolatok tengerében, hogy aztán visszatérve a hétköznapokba, újra csatarendbe állítsam azokat. Furcsa ezt így leírni, de szeretek néha az ösztöneim után menni, az eszem helyett. Persze szigorúan csak a szabadidőmben. "

Ezek után átnyújtom a levelet, majd felkelek, és bólintok, de tudom, hogy valamit még mondanom kéne.
~ Szólalj meg te kis hülye. Magabiztosság, és a saját formád. Tudod te hogy kell ezt. Gyerünk na! ~ Noszogat a kardom a megszólalásra. Persze tudom, hogy igaza van, mint mindig ilyen téren. Ezért ideje lesz cselekedni is. Had legyen büszke a szőke rókalány, meg persze a kapitányom is. Éppen ezért meghajlok, majd kiegyenesedve szóra nyitom a szám.
- Köszönöm a segítséget kapitány. E-elnézést a kellemetlenségekért. Holnap jelentkezek Sakai-sama-nál. Ígérem nem fog csalódni bennem. - Ezzel megfordulok, és magamban elvigyorodok, hogy sikerült egyetlen akadással elmondani amit akartam. Még bólintok a kutya felé is, majd kilépek az ajtón, és lassan az épületből is kilépek.
Az agyam a kapitány mosolyával van tele, és ahogy kiérek az épületből egyből világgá szaladok örömömben, és mindenkinek elújságolom, hogy mennyire jó dolog is az élet.
Na persze, ezt csupán akkor tenném, ha bolond volnék. A valóságban csupán felteszem a maszkom, és zsebre tett kézzel hazasétálok. Ideje ledőlni pihenni.
Vissza az elejére Go down
Ariwara Hiro
2. Osztag
2. Osztag
Ariwara Hiro

nő
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2012. Sep. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te5000/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 10:12 pm

Egy tökéletes osztag a magamfajtának


Életemben nem láttam még ennyi shinigamit. Mondjuk a halálom utáni időkben megtanultam, hogy semmi sem biztos. Mint azt mondtam, ha meghalnék lehet egy újabb életbe születnék. Minden amit tanítottak nekünk az akadémián végül is egy egészet alkot, de nem is tudom. Ideges leszek, amikor arra gondolok, hogy ezek közül a rózsaszínek közül van amelyik jóval erősebb nálam, vagy jobbak a képességeik. Nincs mit tenni, fel kell venni egy álcát. Ha kevesebbnek mutatom magam, mint ami vagyok, akkor nagy valószínűséggel nálam lesz a kezdeti előny.
Gyanakvó tekinteteket vetve mindenkire aki egy kicsit is közelebb jött, haladtam tovább a cél felé. Pontosan emlékszem merre volt a térképen a kapitányi iroda. Ebben a hat évben mindent meg kellett tennem, hogy formában tartsam magam, és ne felejtsem amit életemben tanultam. Az itteni harc stílus nem az igazi, de hozzá lehet szokni. Minden nap gyakoroltam, hogy formában maradjak, és úgy néz ki jobb vagyok, mint bármikor.
Arcomon nem látszott egy csepp érzelem sem, csak kifejezéstelenül, gyors léptekkel haladtam előre. Vajon milyen lesz a kapitányom. Még emlékszem a régi urunkra. Nem volt túl magas, és széles, de nem ismertem nála gyorsabb, és könyörtelenebb ellenfelet. Állítólag a saját idejében ő volt a legerősebb közülünk, aztán úgy választották a nindzsa szervezet élére. Megtiszteltetés volt alatt szolgálni, aztán pedig az oldalán. Csak azt bánom, hogy nem haltam meg az oldalán. Ha jól emlékszem elfoglaltuk az erődöt. Aztán valami zűrzavar támadt, és mindenki egymást kezdte ölni. A saját csapattársaink. Biztosan árulás lehetett. A franc se tudja. Előbb gondoltam a saját életemre, mint a társaiméra, mivel nem tudtam, hogy ki barát, és ki ellenség. Amúgy sem volt túl sok kedvelőm, éppen ezért, ha ott maradok könnyen idő előtt meghalhattam volna. Remélem a mi kapitányunk jobban, és tisztábban fog látni, és nem esik ilyen hibába. Én viszont mint mindig szolgálok és engedelmeskedem. Csak ehhez értek.
Hosszú léptekkel szedtem a métereket, és hamarosan meg is pillantottam a kapitányi irodát. Könnyen összetéveszthető bármelyik más épülettel. Tökéletes. Így egy támadás során nem tudja bárki, hogy melyik a kapitány iroda. Lehet mégis csak jó lesz ez az osztag. Éppen kopognék az ajtón, amikor az magától kinyílik. Kicsit megijedtem, nem láttam még ilyet. Azonnal elém tárult a tökéletesen elrendezett szoba, a rend csodálatossága. Egyre jobban tetszett ez az egész hely. A kapitány éppen csinált valamit. Nem számítottam rá, hogy így kinyílik az ajtó, így hát rögtön térdre vágtam magam, és két öklömmel a földet támasztva, homlokkal a padlón kezdtem mondandómban.
- Elnézését kérem amiért nem jeleztem, hogy bejövök! A nevem Ariwara Hiro! Az akadémiáról jövök, mostantól a második osztagnál fogom teljesíteni kötelezettségeimet! Kérem bocsássa meg hogy csak úgy betoppantam! Ha akarja vissza jövök egy alkalmasabb időpontban!
Fel sem mertem emelni a tekintetemet. Nem hittem volna, hogy ilyen ez a hely. Ha tudtam volna, előre szólok, vagy kitalálok valamit. Most biztosan tiszteletlennek tart. Nesze Hiro szép volt... Meg csináld az első hülyeséged, pedig ez az első napod.
Arcom teljesen pírba szökött. Szégyelltem magam, amiért csak így berontottam. Még azt sem néztem meg, hogy a kapitányom nő vagy, férfi. Az udvariatlanságom miatti bocsánat kérés előrébb valónak bizonyult.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 2. Osztag-