-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Jún. 03, 2011 10:56 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Nem tudom, nem értem, összefoglalva fogalmam sincs, miért mondok el ennek a férfinak olyan dolgokat, amiket amúgy mindenki más előtt szégyellek. Vagy csak nem akarom megosztani senki mással a naplómon kívül. Borús, még tőlem is szokatlanul nyomott hangulatban meredek előre, államat felhúzott térdeimen támasztva. Nem tudom, mi van velem, mostanában nem nagyon szokásom engedni az érzelmeimnek, most mégsem vagyok képes visszafogni magam. Olyan érzés, mintha Yuke csak azzal, hogy itt van, nyomtalanul eltüntetné ezt a gátat. Csak érzem, ahogy a levegő megmozdul mellettem, s tudom, beszélgetőpartnerem kelt fel mellőlem. Az eddigi, bűzt árasztó rudacska, mely mostanra már csak csikk, pedig a szemetesben landol. Yuke egyetlen másodperc alatt teszi meg a távolságot és már újra itt is van. Ahogy hozzám ér, összerándulok, ilyen megmozdulásra számítottam tőle a legkevésbé. Ahogy kérdő tekintetemet ráemelem, megnyugtató, barátságos mosolyával találom szembe magam. Megszólalása és egyben magyarázata elgondolkodtató, hiszen tökéletesen igaza van. De hogy eldöntsem mit is szeretnék kezdeni a saját életemmel… ezzel kapcsolatban nincs még valami sok támpontom, csak elég erős akarok lenni ahhoz, hogy megölhessem Gabriel-t. Azt viszont még nem tudom, mit csináljak utána. Sokáig azon gondolkoztam, hogy megöletem magam, hiszen ezután mi célom lenne az életben? Saját magammal nem lenne merszem végezni, azonban most még azt az ötletet is elvetem, hogy egyáltalán meghaljak. Legfeljebb majd ráakaszkodom Yukére és életünk végéig nyúzni fogom. Vicces gondolat ez tőlem, főleg, hogy soha nem tenném meg. Mikor már megszólalnék, hogy válaszoljak neki, veszem észre, hogy lefekszik a szökőkút szélére, feje szinte súrolj a combomat. Egy ismeretlen okból, egyre jobban vörösödve fordulok el és kezdem nézni lábaimon pihenő kezeimet. Eléggé csodálkozom előbbi megmozdulásán, de aztán betudom annyinak, hogy elfáradt. Nem tudom, mennyi ideig is üldözték, de már akkor úgy tűnt, eléggé ki volt fulladva, mikor megérkezett ide. Ahogy belekezd következő magyarázatába, rákapom a tekintetem. Mondandója nyomán elmosolyodom. Furcsa… ő épp azt bizonygatja nekem, hogy fajtársaimnak vannak gyengéd érzelmei is, míg én próbálom ezeket minél erősebben elzárni. Mikor befejezi a beszédet, én egy pár pillanatig csak némán nézem őt. Egészen eddig sosem gondoltam volna, hogy egyszer jóban leszek egy halálistennel, még ha az el is hagyta a hazáját.
- Igazad lehet… én is sokat gondolkoztam mára rajta és arra jutottam, hogy a shinigamik igazából a lustaságukat és a tévedéseiket próbálják palástolni azzal, hogy megölnek minden arrancart. A mi fajtánk már eleve azzal az ösztönnel születik, hogy tartsa magát minél távolabb tőletek. A nézőpontok a legfontosabbak ilyen esetben. Emlékszem, nem is olyan régen mondtam egy fiatal shinigaminak, hogy az arrancarok csak azért ölnek, harcolnak, mert meg akarják tartani az életüket. Egy ideig úgy gondoltam, ez csak üres hazugság, újabb kitaláció, hogy valakit az oldalamra állítsak, de nemrég arra jutottam, hogy talán van benne igazság. – fejtem ki neki kissé hosszan véleményem, soha nem gondoltam volna, hogy ezt bárkinek is elmondom.
Fajtársaim nagy része valóban elvakultan gyűlöli a halálisteneket, de nekem különösebb bajom csak azért van velük, mert nem halnak meg könnyen. Szeretem, ha shinigamit ehetek, sokkal finomabb és erővel telibb, mint a sima lélek. Ezt azonban eszemben sincs megosztani Yukével, hiszen nem szeretném bármivel is elérni nála azt, hogy elforduljon tőlem, Leriaton kívül talán ő az egyetlen, aki képes megérteni engem. Elgondolkozásomnak az vet véget, hogy vetkőzni kezd, mire én értetlen, nagy szemekkel nézek rá. Mit akar csinálni? A következő pillanatban, ahogy izmos felsőteste kibukkan a póló mögül, behunyom a szemem és hátrálni próbálok a szökőkúttól. Mikor tisztes távolságban érzem magam a félmeztelen férfitól, megállok és pont akkor hallok egy csobbanást. Beleesett talán a szökőkútba? Nem, inkább azt tudnám elképzelni, beleugrott… Ezt megjegyzem magamban, most már biztos, hogy Yuke sem normális annyira, mint azt én először hittem. Szilárdan elhatározom, hogy még hívogató szavai ellenére sem fogok belemenni a vízbe, ilyenkor még túl hideg a fürdéshez és amúgy is, túlságosan szemérmes vagyok én az ilyesmihez.
- Nem, én neee~! – kiáltom elnyújtott hangon tiltakozásomat, de elkésem.
Érzem, ahogy két izmos karja egy pár pillanatra átölel, majd a következő másodpercben akaratomon kívül is nagyot csobbanok a dísztárgy amúgy jéghideg vizében. Vacogva nyitom ki a szemem és nézek szúrósan a már újra mellettem fürdőző Yukéra.
- Most vizes lettem, boldog vagy? Csöpögve csak nem mehetek haza! – szidom le ingerülten, majd próbálom levenni a teljesen rám ázott ruhákat, hátha meg tudnak száradni, amíg én idebent vagyok.
- Bocsánat, nem úgy gondoltam… tudod, nem vagyok hozzászokva az ilyen gyerekes játékokhoz >.< - húzom magam össze csak úgy egy szál fehérneműben egyre kisebbre.
Úgy szégyellem magam, először leszidtam, most pedig legyerekeseztem őt T-T Hogy oldjam egy kicsit a hangulatot, megpróbálom beleélni magam a helyzetbe és bocsánatkérő szemekkel lefröcskölöm egy kicsit, hogy lássa, azért élvezem és gyorsan megtanulom, mit kell csinálni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 17 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 1:45 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Csak nevetni tudtam, mikor ottan morgott nekem valamit úgy, mint egy ázott veréb. Fázott, mint a rohadt élet. Végülis igaza volt. Hiszen én is fáztam, mint a rohadt élet, de fűtött a hazaszeretet. Najó... az talán nem. Akkor csak annyira fáradt voltam már, hogy nem éreztem belőle semmit. Ő is gyerekesnek mondott, és nem nagyon tévedett, de én leszarom. Very Happy.
- Csak nem éltél még eleget, hogy tudd hogy ez mennyire jó szórakozás, és különben sem tudod, hogy mit akarok elérni ezzel- mondtam neki jól érthetően, a derékig érő és fagyos vízben. Ottan gubbasztott nekidőlve a falnak, igaz fehérneműben, de a legkevésbé sem érdekelt, hogy mi van rajta. Ugyanis engem nem a teste érdekelt, hanem a jókedve. Megráztam a fejem, és átgondoltam az elkövetkezendő cselekedeteket. Fölé shunpoztam. Szinte látszott a vízcső, ami a gyors mozdulatomnak köszönhetően a levegőben egy pillanatra megmaradt. Megfogtam meztelen vállát, és egy kézenállásos átlendüléssel a haját is a vízbe taszítottam. Nyilván teljesen kikészülve fog felbukkanni a vízből.
- Túl sokat gondolkozol Luna. Ragadd meg a pillanatokat, és próbáld élvezni. Nem számít hogy mi történik veled, ha elmélkedni kezdesz a dolgokon, elemészt a dühöd, és sötét gondolatok. Gyilkos szándék lakozik benned. És ha mondjuk kicsinálod azt akit szeretnél, akkor mi van? A gyengeség nem abban mutatkozik meg, hogy valaki felülmúl, hanem a döntésképtelenségben, és abban, hogy nem vagy képes elrugaszkodni az általános életedben. Elszöktél otthonról, csak azért, hogy gondolkozz egy kicsit. Gondolom gyakran csinálod. Hiba! Olyan dolgokon töröd a fejed, amiken nem lenne szabad, mert eldeformálják a jellemed még jobban, és sosem lesz majd visszafordítható. Ha szerelemre vágysz, akkor megszívtad, mert látszik rajtad, hogy ki is vagy valójában, ha hatalomra vágysz, akkor megszívtad, mert már eljutottál arra a részre, ahol elveszett vagy, és kénytelen leszek megölni, ha meg boldogságra vágysz, akkor meg miért nem intézkedsz? Az a boldog ember, aki a pillanatnyi örömöket is kitudja használni. Ti csupán gyerekességnek tartjátok az ilyen megmozdulásokat, de hidd el, szívünk mélyén a boldogság kulcsa néha a gyerekszellem felidézése. És csak hogy átérezd a gyerekszellem erejét, ezentúl nem a neveden hívlak, hanem mondjuk... hmm... - itt felpillantottam az ezüstös kísérő égitestre- Megvan! Ezentúl Holdacskának foglak hívni. Illik a nevedhez is. Nem vagy elveszve még Holdacska. Én látom benned, hogy még van esélyed az életre, és jogod van boldognak lenni- hagytam hogy elgondolkozzon ezen. Egy laza könnyed mozdulattal kiugrottam a jéghideg vízből, mert már kezdtem vacogni. Felkaptam Paragont, shikai formába hívtam, és felkaptam Holdacska kipakolt ruháit is, meg amúgy a saját ruháimat is az alkaromra terítettem. Megidéztem a Paragon dimenzióba vezető átjárót, és intettem az arrancarnak, hogy ha viszont akarja látni a ruháit, akkor kövessen.

Odabent fehér volt minden. Csupán néhány lilás felhő zavarta meg a tökéletes egyszínűséget. Szilárd talajon járhattam, bár a szilárd talaj pusztán a képzelet szüleménye. A semmiben jártam. Egy fregolit teremtettem a semmiből, és kiakasztottam rá Holdacska ruháit. Egy pillanat alatt megszáradt minden ruhája. Két széket, meg egy asztalt is ideteremtettem, és vártam. Borsmentás tea kanna gőzölgött a kis négyzet alakú fabútoron, plusz volt még két csésze, és egy apró virágmintás tálkában méz, fa kiskanállal. Hajszálvékony repedések futottak végig, a lakkozott kanálon. Holdacskát vártam. Ha nem jelenik meg, elpusztítom a gönceit, de volt egy olyan érzésem, hogy meg fog jelenni. Egy cigaretta materializálódott az ujjaim között. Szaga nem volt, csak íze, ereje, meg füstje. Felnéztem a fehérségbe. Felhők jelentek meg képzeletem egyetlen gondolatára, és kavarogni kezdtek. A lila felhők hirtelen szénfeketékké változtak, és mindent elborítottak. A felhők egy egységet alkottak. A következő pillanatban a felhők mögül egy ezüstösen fénylő korong jelent meg. A Hold. Az apró fénypontok a csillagokat jelképezték. Szerencsére ismertem mind a 88 konstellációt, és helyüket, ezért 100%-osnak mondható a terepváltozás. Lábamat egy pillantásomra füves terület csiklandozta. Egy domboldalt alkottam. Gyönyörűszép csillagos éjszakával. Holdacskának biztos tetszeni fog. Fémes csörgés zavarta meg teremtői nyugalmamat.
- Mond Paragon. Mit tehetek érted?- szólítottam meg az aranypáncélt viselő hölgyet.
- Most ezt a kurvát szeretnéd megkúrni?- mondta rosszalóan számomra. Elmosolyodtam.
- Rikába vagyok szerelmes nem Holdacskába. Másrészről, jóbarátnak ígérkezik. De ha most megkérhetlek, akkor ne zavarj be- magyaráztam neki, mire ő egy fekete felhőként szertefoszlott. Azért van egy stílusa neki is. Reméltem perceken belül megérkezik Holdacska.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 17 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Jún. 09, 2011 9:13 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.


A mai nap átlagosnak és unalmasnak indult. Szenvedtem a felkeléssel, a fésülködéssel, az öltözködéssel kapcsolatos problémáim pedig olyannyira tökélyre fejlesztettem, hogy sikerült kívülre húznom a melltartóm és a bugyim, persze a tükör előtt elhaladva azért feltűnt és korrigáltam, de zanpakutom materializálódott alakja így is kinevetett, ahogy az várható volt. Amint kiléptem az ajtón, rögtön egy pokollepke fogadott. Lemondóan pillantottam rá „Nem úszom meg ugye?”. Szerencsére nem egy eget rengető feladatot kaptam, egyszerűen csak el kellett jönnöm Karaurába és átsegíteni egy szellemet a túlvilágra, aki itt rekedt és potenciális holloweleségnek számít. Sóhajtottam egyet, a zanpakutom az oldalamra csaptam és sietve indultam meg, mondván ki korán kel aranyat lel, ráadásul hamarabb is végez. Út közben titkon reméltem, hogy egy szépfiút menthetek meg, aki hálából elvesz feleségül. Persze ez csak elméletben tűnhet ilyen szépnek.
Tehát így kötöttem ki ismét itt Karakurában. Már egy ideje rovom tiszteletköreim, veszélyben lévő bishouneneket keresve, eredménytelenül. Sajnálatos módon egy szemrevaló pasival sem sikerül összetalálkoznom eme szép estén, és ezt nyugodtan postázhatom olyan biztos. Hírtelen sikításra leszek figyelmes, és persze arra a visszataszító hangra melyet a hollowok kiadnak, miközben randalíroznak. Azonnal cselekszek nem késlekedve, hiszen ilyenkor minden perc számít. Az áldozatot pillantom meg először, tekintve, hogy felém rohan. Egy fiatal kislány, copfos masnis és igen aranyos. Több sem kell nekem, felébred bennem az anyai khm… a testvéri ösztön. A kislány még ilyen szorult helyzetben is törődik másokkal, azonnal kiált, hogy meneküljek, addig ő feltartja. Ezek a gyerekek, szeretnek hősködni és olyan őszinték, néha még könnyeket is csalnak a szemembe, de most nincs erre időm, a kislány ugyanis megáll és kitárja két kezét. Még így is aprócska, de van benne kurázsi. A hollow ezt nem értékeli, és azonnal készül hatalmas öklével lesújtani. Ezt nem nézhetem tétlenül, sebességem kihasználva a lányhoz sietek, sajnos nincs már időm elugrani vele, ezért csak kilököm a hollow ökle alól, ez a megmozdulásom kissé erőszakosnak hat, de mentségemre szóljon, a pillanat hevében nem igazán tud ilyennel törődni az ember. Hírtelen előrántom kardom és sikerül visszavernem egy egyszerű suhintással. Mivel tisztába vagyok vele, hogy a kardforgatás a gyengéim egyike, ezért nem kockáztatok tovább, inkább a jól bevált módszerre hagyatkozom.
- Bakudou 04: Hainawa!! – a kúszókötél, mely a kezemből tör elő, azonnal lebénítja ellenfelem, így már könnyen lesújthatok. Így is teszek felugrok a fején található csontpáncélig és egy vágással kettőt csinálok belőle, ezzel elpusztítva a hollowot. A földtérésem is tökéletes, néma és kecses, megérte gyakorolni a shikaiommal, érzem ahogy egyre ügyesebb vagyok, most már talán nem esek el a nem létező cipőfűzőmben. Már meg kellett volna tanulnom, hogy nyugtával dicsérjem a napot, következő lépésem ugyanis csúfosan ér véget, véletlenül rálépek, az egyik kardomról lelógó szalagra és találkozok a földel. Nagy nehezen föltápászkodom miután szentségeltem egyet és körbe nézek, vajon hová tűnhetett a kedves kislány. Kis keresgélés után megpillantom egy közeli fa mögül kukucskálva. Sétálni kezdek felé kivont kardal és mosolyogva. A kislány megrémül és egy fával hátrébb húzódik, ekkor nyugtatgatni próbálom.
- Ne aggódj kislány nem fog fájni. – ehhez a mondatomhoz kedves tekintetet próbálok társítani, de nem sikerülhet túl jól, mert a kislányt még nem sikerült meggyőznöm. Kicsit még fogócskázom, majd megunom és előtte termek, elzárva a menekülés útját.
- Nyugodj meg. Nem bántani akarlak, csak egy jobb helyre küldeni. Itt veszélyes neked, ha itt maradsz sok szörny fog még megtámadni, erősebbek és gonoszabbak. Oda ahová küldelek biztonságban leszel. – Még mindig nem sikerült meggyőznöm. Vajon mitől lettem ilyen ellenszenves? Csak nem a katanám és az előbbi hollowölési akcióm miatt?Leguggolok elé és a kardom magam mellé teszem, majd a zsebemben kezdek kutatni, találok egy finom cukrot, melyet a kislánynak nyújtok, ám ő kiüti a kezemből és a cukor beleesik a sárba. Akik ismernek engem azok tudják, az étel nálam nem játék és igazán durván torlom meg a nem megfelelő viselkedést. A kislányt felkapom a csuklójánál fogva, kardom is magamhoz veszem, és markolatával a lány felé a homlokához érintem, ettől a lány fényleni kezd, majd szép lassan eltűnik. Nyugodtan sóhajtok, ezt a munkát is befejeztem, ám ekkor hírtelen valami gyanús dologra leszek figyelmes. Olyan érzés, mintha nem lennék egyedül. Gyanakodva nézek körbe és kardom erősen szorítom, hogy megvédhessem magam, ha esetleg támadás ér. „Ki vagy? Hol bujkálsz?” teszem föl magamban a kérdéseket, várva, hogy kibontakozzanak az események.
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3700/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3700/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Jún. 10, 2011 3:33 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.



Fárasztó ez a mai nap, nagyon is. Emberek, amint valahol valami akciós és kevesebbe kerül, máris rohannak, hogy költhessék rá a pénzüket. Nem is értem miért kell egy futár cégnek ilyen akciókat bevezetni. Ennyire rosszul áll anyagilag vagy csak szívat a vén dagadék, hogy többet keljen rohangálnom? Csak érjen véget a nap biztos, hogy utána én is megfuttatom… Nem, nem nyugalom nem tehetek ilyet, még a végén egy ilyen incidens miatt találnak meg. Az nem lenne jó.
- Üdv hölgyem Ku-riesa-bisu{Futárszolgálat}. Meghoztam a csomagját. Itt kérem aláírni. – mutatok a táblácskára a magamra erőltetett mosollyal az arcomon. Az egyetlen jó dolog a mai napban, hogy bár sokat kell, ide-oda szaladgálnom legalább sok borravalót kapok.
- Viszlát. – Már indulok is tovább. Lássuk, mennyi van még. Remek még húsz csomagot kell kézbesítenem és már készen is vagyok a mai napra.
A nap hátra lévő részében fel s alá rohangálok a városban, mint a veszett egér, hogy nehogy egy küldemény is késsen. A sok mosolygástól már szinte nem is érzem az arcomat. Fáradtan és a lábamat lejárva vágok át a parkon hazafelé. Balszerencsémre már annyira fáradt vagyok, hogy eltévedek így végül a kijelölt ösvényről letérve egy csendes, nyugodt helyen találom magam. Körbe nézek, hogy hova is kerültem majd mikor megállapítom, hogy nincs itt senki, egy fa tövébe lefekszem és magam mellé ültetve sötét színű öltözékébe burkolt bábomat (a fekete hajú) elalszom. Az idő tökéletes süt a nap és elég meleg van ahhoz, hogy takaró ne keljen. Úgy tervezem, hogy miután felkelek, majd edzem kicsit a képességeimet és a pusztakezes harcot is gyakorolnom kell majd.
Álmomban messze jártam az emlékeim közt. Sarah... mindvégig róla szól az álmom, mint ahogy mindig ám nem tart sokáig. Vörös fény izzik, föl minek hatására felébredek. Álmosan, még de oda-vissza kapkodom a fejem és a bűnöst keresem. Ki volt az? Ki ébresztett fel? Mérges tekintetem végül megállapodik a vöröslő naplementét bámulva. Tehát ez volt az.
- Akkor kezdjük *Ásít* az edzést. - állok, fel majd kinyújtóztatom végtagjaimat. Kezdés képen pár ütéssel kezdek, majd folytatom rúgásokkal. Az edzésben Ningyou a bábom segíti a pusztakezes harcban nagyon jó gyakorló bábuként funkcionál plusz így még közben a telekinetikus erőmet is edzem.
Lassan besötétedik és fényforrás híján abba kell hagynom az edzést. Elindulok, az ösvény felé ám tudomásul kell vennem, hogy mikor ide jöttem annyira fáradt voltam, hogy egyáltalán nem is figyeltem meg hogy merről jöttem. Hát ez gáz. Így az életben nem érek haza.
A sötétben bolyongva néha megbotlok egy-egy fa gyökerében minek következtében éktelen düh tör rám és már-már azt fontolgatom, hogy kitépem a földből mikor nem messze zajt hallok. Elindulok a zajforrás felé. Útközben szerencsére már nem botlok el egy ágban sem, mivel kezdem megszokni a sötétséget, így öltözékem már nem lesz piszkosabb. Halkan húzom, meg magam egy bokorban bábomat pedig a mellettem lévő fa mögé rejtem. Egy kislányt pillantok meg, de nem közönséges kislányt. Mellkasából láncok lógnak ki. Egyből tudom, hogy nem lehet más, mint egy lélek. Mostanában fedeztem fel, hogy képes vagyok látni őket, sőt még beszélni is tudok velük. Már épp indulnék, hogy megnyugtassam az ijedtnek tűnő lányt ám ekkor egy másik alak is feltűnik egy katanával a kezében. Nem fog fájni? Hát ez meg miféle szörnyeteg? Ráadásul egy nő. Csak egy pillanatra fordulok el, hogy kivegyem bábom kabátja alól katanáimat, de mire visszanézek a kislány már eltűnt. Az a rohadék megölte? Na, most megkapja, nem fogok kegyelmezni neki.
A távolság épp megfelelő körülbelül 10 méterre van tőlem. Rögvest aktiválom a reiatsumezőt. Most csak 15 méterre nyújtom ki így a lány már benn is van a az erőm hatósugarában. Észrevett, de mit számít. Kardját mozgatni kezdem a kezében. Ki akarom rántani, de erősen megmarkolta. Nem is baj ez talán egy kicsit megijeszti így a figyelme is alább hagy majd. A fák közül előre indítom a shinigami felé Ningyout majd bal karjából előcsúszik egy katana penge, melynek hegyét az ellenfél torkához érinti. Majd én is előlépek a bokrok közül és nyugodt érzelem mentes hangnemben megszólítom a lányt.
- Te, mit tettél a lánnyal ha? Remélem élvezted, hogy megölhetted, mert én is ilyen élvezettel foglak most megölni.- arckifejezésem is az érzelemmentesség jelét mutatja de igazából nagyon is dühös vagyok erre a nőszemélyre.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 17 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Jún. 13, 2011 4:55 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.

Néma csendben kémlelem a környező fákat, hátha megtalálom azt a bizonyos illetőt, akinek a jelenlétét érzem már egy ideje. Egyszer csak furcsa mozgásra leszek figyelmes, mintha a kardom ki akarna tépődni a kezemből.
- Ribbon-chan mi a fenét művelsz?!- szólok rá ingerülten - Ez most nem a játszadozás ideje! – kardom ingerülten szólal meg a fejemben.
~ Nem én csinálom, valaki.. valaki más. ~ Ettől igen zaklatottá válok. Mi lehet ez? Biztos valami távolsági támadás, egy csapda? Talán már bele is estem? Nem az nem lehet, nem érzek sem fájdalmat, sem semmi jelét egy esetleges… Gondolatmenetem itt abbamarad, ugyanis a fák közül elősuhan egy ismeretlen, ballonkabátos fekte hajú valami. A kardom azonnal magam elé akarom rántani, ám a húzóerő, mely ki akarja rántani a kezemből, még mindig gátol. Így hát a kard kicsusszan a kezemből, és egy lépésnyivel arrébb landol beleállva a földbe. Utána akarok iramodni, az első mozdulatnál azonban megtorpanok, ha kicsit is előrébb lépek, akkor átszúrja a torkom egy kard. Nyelek egy nagyot, mély levegőt sem merek venni, hisz nem akarok meghalni, ha csak egy kicsit elmozdulok, meghalok. Jobban szemügyre veszem az előttem álló hegyomlásnyi lényt. Nagyon úgy tűnik, hogy nem egy élőlény. Sőt biztos, leginkább egy bábra hasonlít. Ez talán egy bounto bábja, vagy esetleg egy shinigami shikaia, még az is meglehet, hogy egy arrancar kieresztett formája. Nem hiszem, hogy bármelyik feltevésem is helytálló lenne, nem érzek olyan erős szellemi energiát, mely megmagyarázná ezt. Behunyom a szeme, így könnyebben megy a bemérés. Egyszer csak az egyik fa irányából megszólal egy hang, azonnal felnyitom a szemem. Azok alapján, amit mondott, egyértelmű, hogy a hollowwal fúj egy követ, nem hittem volna, hogy az a mély hangú hollow nő. Bár ezeknél a hollowoknál sohasem lehet tudni.
- Tehát a társad volt és te most bosszút fogsz állni? Különös, egy hollow mióta szövetkezik egy emberrel? Ilyet még nem láttam. – Próbálom szóval tartani, nehogy én húzzam a rövidebbet. Mikor pontosan sikerül bemérnem, elvigyorodok. Azt hiszi, egy ilyen baba tényleg képes megállítani. Hát akkor most nagyon meg fog lepődni. Míg kiötlöm a tervem, folytatom a beszélgetést, hisz kérdezett, illik válaszolnom.
- Csak a kötelességem végeztem, a feladatom, hogy elpusztítsam az olyanokat mint ő és nem tagadom, szeretem a munkámnak ezen részét. – Mondom teljes meggyőződéssel, nem is sejtve két külön dologról beszélünk. Jól van, ki hinné, hogy valaki, aki képes látni a lelkeket, bábokat irányít és van egy kis szellemi ereje, nem ismeri a shinigami fogalmát. Miközben beszélgetek vele, italálom a megfelelő ellentámadást is. Már csak ezt a hatalmas valamit kell eltávolítanom. Egy alig látható vigyor jelenik meg a szám sarkában. Mivel a shunpo a specialitásom, nem jelent gondot hogy kikerüljem a bábot. A másodperc tört része alatt kardomnál termek, ám kissé elmértem a mozdulatsort, ugyanis a kés mely a nyakamhoz volt szorítva végül mégiscsak célt ért, megvágta kisé a nyakam. Nem vészes, csak egy kicsit vérzik. Kirántom a kardom a földből és Kaori mögött termek, nem tudom mennyire gyors a felfogása, vagy hogy látja-e mit csinálok, de nem is igazán foglalkozok vele. A kardom a nyakához tartom.
- Igazán kellemetlen úgy beszélgetni, ha egy éles fémdarabot tartanak a nyakadhoz. Gondoltam demonstrálom neked. – Hűha, egészen megtáltosodott a beszélőkém, biztos a stresszhelyzet teszi, egyébként nem lennék képes ilyen körmönfont latin szavakat belekombinálni rövidke monológomba. Nem fenyegetem a kardal, csak a nyakához érintem az élezetlen részével. Ez körülbelül olyan, mintha valaki háta mögé lopóznék, és egy főtt virslit tartanék a hátához „fel a kezekkel vagy lövök” felkiáltással. Vajon észreveszi ezt? Türelmesen várom mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te21100/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (21100/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Júl. 26, 2011 2:40 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Kicsit rossz kedvemben voltam. Úgy éreztem, ha még egy másodpercet maradok a szobámban, akkor teljesen biztos, hogy lerombolom azt. Pillanatok kérdésének tartottam csupán, hogy megfulladok a négy fal között, pedig eddig még sosem fordult elő, hogy a klausztrofóbia tüneteit mutattam volna. Most viszont iszonyatos magány és haszontalanság érzet nehezedett rám, és készült agyonnyomni. Nem épp a legboldogabb gondolatok kergették egymást a fejemben, így miután egy beteg kisgyerek ábrázatával, és a fejem felett lebegő sötét, villámokat hányó dípfelhővel beköszöntem Mitsu taichounak, és engedélyt kértem a távozásra, azonnal a senkai kapuhoz rohantam.
Miután átértem Karakura városába, felszedtem a póttestemet, és csak sétálgattam össze-vissza. Mély melankóliába süppedve tébláboltam, de hiába kutattam fejemben szomorkás hangulatom mibenlétét, hiába próbáltam megtalálni, mi okozza ezt a mély elkeseredést, egyszerűen nem tudtam megfejteni. Csak egyedül voltam, nem találtam valamit, de szükségem lett volna rá. Semmi sem segített, bármire-bárkire gondoltam is, bármilyen szép emléket idéztem is fel, mit sem használt, sőt. Már kezdtem attól félni, hogy hamarosan sírás lesz a vége.
A városi park bejárata előtt megtorpantam. Reméltem, talán ha elveszek a fák közt, és egyedül maradok egy kicsit, de teljesen egyedül, akkor megtalálom a titok nyitját, és sikerült leküzdenem ezt a rettentően idegesítő és egysíkú érzésvilágot. Mosolyogni akartam, annyira szerettem volna, mégsem bírtam. Fájt, és ez annyira rossz olt, hogy csak még inkább a béka feneke alatt éreztem magam.
Hogy eltereljem a figyelmem a szánalmas magamról, beloholtam a parkba, átkanyarodtam egy félreeső ösvényre, és teljes erőből nekiszáguldottam egy szerteágazó fa vaskos törzsébe. Na persze, ez nem volt benne a tervben, és nem is esett igazán jól. Visszapattanva a fáról alig bírtam megállni a lábaimon, és szédelgett velem a világ. Egyetlen szerencsémnek azt tartottam, hogy a művi karambolomat senki sem látta, vagy ha mégis akadt valaki, az nem adta jelét. Zsongó fejjel kezdtem tovább botorkálni, leginkább egy részeg melankóliazsákhoz hasonlatos lehettem, de igazán nem tehettem róla, illetve mégis, mert csak magamnak köszönhettem az ütközést, minek következtében kaptam egy arcpirító pofont egy fától, de ez csupán részletkérdés volt.
Végül egy szökőkútnál kötöttem ki, ahol a délutáni hőségre való tekintettel itt is, ott is kisgyerekek úszkáltak színes fürdőrucikban, szemkápráztató színkavalkádot létrehozva. A szökőkút mellett egy kislány sírdogált, lefelé görbülő szájjal, apró, húsos lábacskáival toporzékolva a sütős járólapokon. Egy férfi hajolt le hozzá pont akkor, mire a kislány azonnal a nyakába csimpaszkodott, és csendesebben szomorkodott tovább, hüppögve, szipogva ugyan, de végre megnyugtató ölelésben.
Nagyot dobbant ere szívem, és fájdalmában összefacsarodott. Ledúrtam lábaimról a topánkát, átléptem a szökőkút szélét, majd leültem rá azzal sem törődve, hogy vizes lehet tőle a ruhám. És aztán, ha az lesz! Lehajtott fejjel, szemeimet eltakarva, mert bizony a vízről visszatükröződő nap szemtelenül megpróbált engem is szemtelenné, jobban mondva látásképtelenné tenni, de mégsem hagyhattam neki, hogy elvegye a szemem világát, mert még sok mindent szerettem volna látni a világon, például más személyek csodálatosan csillogó pillantásait.
Hirtelen felemeltem a fejem, és egy rövidnadrágos kisfiúval találtam szemben magam. Épp egy játékvödröt tartott a kezében, ami teli volt vízzel, és gyanúsan üres arckifejezéséből ítélve a kis hamis valami nagy dologra készült. Persze nem olyan nagy dologra, hanem teljesen más jellegűre, de ez csak akkor jutott el a tudatomig, mikor a vödör meglódult felém, a tartalma meg teljesen beborított, átáztatva a ruhámat, kimosva a szemeimet, és befurakodva az orromba, heves prüszkölést váltva ki belőlem.
- Jaj, bocsánat, ne haragudjon! – kapta fel a gyerekét egy fiatal nő, és kezdett vele kifelé rohanni a szökőkútból. – Tényleg nagyon sajnálom! – szólt még vissza, és paradicsom vörös fejjel menekült a játszótér felé.
Reménytelenül pislogtam körbe, és már előre elátkoztam a mai napot, mikor feltűnt, hogy nem én vagyok az egyedüli személy, aki rossz passzban van. Feltűnt, hogy nem messze tőlem, de azért egy kissé mégis távol, a kút másik szélén egy lány üldögélt, ugyanolyan vagy még mélyebb letargiába süllyedve, mint én. Úgy éreztem, nem hagyhatom, hogy egyedül búslakodjon, vonzott hozzá valami belső erő. Felálltam hát, és víztől csöpögő ruhában átvágtam a gyerektengeren, meg a szökőkút vizén. Mikor elé értem, lepillantva rá, kissé elpirulva szólítottam meg.
- Szia! – duruzsoltam. – Ne haragudj, hogy zavarlak! Leülhetek melléd?
Míg vártam a válaszát, kicsavartam egy kissé a pólómat, és zavartan, de azért barátságosan néztem az idegenre.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:50 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Csak egy aprócska táska volt egész holmija, melyet olyan erővel szorított, hogy görcsbe rándult karjának minden egyes izma. A Nap felkelőben volt, amely sejtelmesen világította meg egyre vörösödő arcát. A lassan legördülő, aprócska könnycsepp orcája domborzatán csillagként villant fel, majd álla hegyén a mélybe hullott. Szemhéjait egyre nehezebben tartotta, majd a földet pásztázó, élénk, lila szemeivel már alig látta cipőjének formáját. A felgyülemlett könnyek teljesen elhomályosították. Éppen ezért hirtelen előre görnyedt, majd engedett az érzésnek. Összeszorított szemekkel hagyta, hagy folyjon végig arcán az a megannyi könny, melyek olyan szaporán hulltak le a magasból, mint a nyári zápor. Legszívesebben az ajtó előtt rogyott volna össze bánatában, ám annyi tartás még akadt ismét összetörni látszó lelkében. Nem akart túl sokat időzni a lakás környékén, melyben annyi sok emlék kavarodott. Sachiko úgy érezte minél előbb el kell innen mennie, vissza a Vaizard-lakba...
Útja során alig bírt megnyugodni. Hatalmába kerítette az ismétlődő napok sokasága, melyek olyan erővel húzták le egyre jobban a mélybe, hogy képtelen volt másra gondolni. Talán ha először történt volna meg vele, akkor nem érezné ennyire tragikusan. Viszont ez nem így volt. Cedric előtt igenis volt valaki, aki ugyanúgy elhagyta. Szinte biztos volt benne, hogy el van átkozva. Egy szakítás után bizonyos utcák, helyszínek, sőt egyes napszakok is tabunak számítanak. A város érzelmi aknákkal teli, elhagyott csatatérré válik, nagyon kell vigyázni, hová lép, mert könnyen miszlikbe szaggathatja magát. Ezekkel a gondolatokkal viaskodva nyitotta ki a rozoga, öreg bejárati ajtót. Furcsa módon mindent igen nyugalmasnak látott. Egy pillanatig. Kikerekedett szemekkel pillantott végig a nappalin, ahol hamarosan két ordibáló pár bukkant fel. Azért haja alatt fellélegzett, nem változott semmi. Ismét jöhetett a szürke napok monotonitása. Árnyékként haladt egyenest a szobája felé. Ahogy azt lassan kinyitotta, egy új, de mégis ismerős helyszínen találta magát. Minden ugyan úgy állt, mint azt ahogy ő hagyta négy héttel ezelőtt. Viszont volt mivel elfoglalnia magát. Takaríthatott, hogy ismét rendes szobája legyen! Legalább addig sem gondolkodik a múlton. Beágyazott, a díszpárnákat szépen egymás mellé rendezte, a mosni való holmikat pedig egy kupacba hajtogatta. A szekrényeket és bútordarabokat egy törlőrongy segítségével letörölgette. Elég nagy kosz keletkezett, míg ő távol volt, ezen rázta is a fejét rendesen. Csúnya, szürkés-fekete vizet gyártva menetelt a mosdóba, hogy a vödör tartalmát kiöntse, majd rendbe szedje saját magát. Egy jó hideg zuhanyt engedett, majd ledobva ruháit beállt a fülkébe. Hosszú haját megmosta, aztán mikor végzett a tusolással maga köré tekert egy törülközőt, s még egyet a hajára csavart. Kicserélődve érezte magát, és már szeme sem égett a sok sírástól. Viszont kedve még mindig elég egyhangú volt, de már nem volt görcsös sírhatnékja. Mindezek után végül visszatért szobájába, ahol a szekrény elé lépve egy világos egybe ruhát húzott magára, melyen pasztell színű virágminták csillogtak. Lábára húzott egy barna cicanadrágot, belebújt fehér szandáljába, majd a tükör elé lépett, ahol arcát is elviselhetővé varázsolta. Szemébe lógó hajtincseit egy fehér hajpánttal terelte hátra, a többi fürtöt pedig hagyta, hagy lógjon. Így legalább meztelenül maradt vállait takarta valami. Nem akart túl sok cicomát felvinni, igaz egyébként sem volt az a sokat sminkelgetős fajta. Ezért csak a szempilláit festette ki, még azt is soknak találta. Lényegében kedve se volt túl sok ahhoz, hogy órákat tollászkodjon a tükör előtt, mert csak jobban lelombozta az a fáradt szempár, mely vele nézett farkasszemet. Mivel nem akart még jobban bedepressziózni, ezért úgy határozott sétálni megy.
Karakura Town mindig hangos, és nyüzsögnek az utcákon az emberek. Valahogy Tokió-t is így tudta elképzelni, csak a város duplája ennek. Egy nap szívesen ellátogatna oda is, csak egyedül semmi mersze nem lenne, hiszen sok rosszat is hallott róla. Este pedig biztosan az egekbe szoktak ugrani a bűnözések száma. Szóval az éjszakáit is valahogy úgy tudta elképzelni, hogy a motel ablaka előtt gubbaszt, ahogy figyeli az este fényeit. Abban pedig ugyan semmilyen szórakozás nem származik. Ezt megtehetné otthon is. Leül a televízió elé vagy gyertyát gyújt a szobájában, és akkor ott is láthatna fényeket. Kissé túlreagálva a dolgokat rázta meg fejét, ahogy véletlenül vállának koccant egy alak, miközben a park bejárata felé igyekezett. Nem tudta mire vélni, leginkább csak arra tudott gondolni, biztosan véletlenül mentek neki, mert épp nem nézett az orra elé. Elkerülve a további összeütközéseket nézett előre mereven, mikor meglátta a park egyik legszebb szökőkútját. Önkénytelenül tévedt arrafelé, ahol elég sok kisgyermek szaladgált, és kiabált, mikor egyikőjük a vízipisztollyal sorozta meg játszótársát. A fülledt, meleg nyári napok tekintetére pedig Sachiko úgy határozott, hogy beledugja kézfejét. A víz kellemes volt, és igen tisztának tűnt, ezért nem sokkal később fogta magát, majd leszedte magáról a szandálját, abban reménykedve, hogy nem fogják ellopni, és belelógatta lábait. Igazán jól esett neki, ezért halvány mosoly is megjelent arcán mindaddig, míg pillantásai le nem tévedtek a hullámzó víztükörre. Ismét gondolatai révedt melynek eredménye az lett, hogy ismét keservesen rossz hangulata lett. Ahogy egyre jobban felszínre törtek az emlékei, úgy bicsaklott le egyre mélyebbre feje is, hogy az előre hulló hajkoronája valamiképp takarta arcát. Nem akart sírni, de érezte, hogy a könnyek ismét gyűlni kezdenek szemeiben.
Első pillanatra még nem is hallotta, hogy szóltak hozzá, annyira bele volt merülve saját problémáiba. Mikor végre eljutott tudatáig, hogy talán hozzá szóltak, akkor hirtelen felpillantott. Nem messze mellette egy igen aranyos kinézetű lány ácsorgott, aki azt kérdezte tőle, nincs-e ellenvetése, hogy mellé telepedjen. Mintha a macska vitte volna el nyelvét, egyelőre csak nyitott szájjal nézegette az ismeretlent, majd aztán rájött, jó lenne ha megszólalna:
- Sz-szia... nem, dehogy zavarsz, ülj csak le!
Hebegett, majd próbált magára erőltetni egy mosolyt, hiszen nem akarta elkergetni a lányt a szörnyű képével. Kissé meg volt illetődve, ezért mocorogni kezdett, s lassan pirult is arca. Ezért el is nézett oldalra, nehogy azt higgyék, valami baja van. Miután leküzdötte hatalmas lámpalázát próbált szóba elegyedni a mellette lubickoló idegennel, akit még jobban megnézhetett. Hirtelen kikerekedtek szemei:
- Te jó ég, csurom vizes vagy, nem fogsz megfázni? Ha kell itt van a blézerem, magadra terítheted!
Fordult meg törzsével, hogy elnyúljon apró táskájáig, melyben elég nehezen tudta belenyomorgatni a fölsőt, de ha kell, szívesen odaadja a lánynak. S mivel még nem tudta az illető nevét ezért ismét elpirultan rákérdezett:
- N-ne haragudj, de megkérdezhetem hogyan szólíthatlak? Az én nevem Sachiko.
Keresztezett kezeivel akart félig odanyúlni a blézerig, másik kezével meg félig a lány felé, amely elég vicces eredménnyel zárult, mert Sachiko majdnem lepottyant a szökőkút karimájáról. Ezért ismét elszégyellve magát árasztotta el a furcsállót bocsánatkéréseivel.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te21100/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (21100/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Aug. 05, 2011 8:16 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Bátorkodtam letámadni egy vadidegent, pedig semmi sem volt rendben a fejemben, és mégis, az a valami, ami bennem motoszkált, felé húzott. Igen, egyenesen felé vezetett, én meg hagytam magam, átengedtem a józan eszem egy kósza szimpatizáns kis szalagnak, ami elvezetett a reménytelenség legmagasabb… vagy inkább legalacsonyabb fokára. De lentről már csak felfelé vezet az út, és ez adta meg a kellő löketet ahhoz, hogy teljesen ismeretlenül a fiatal lány elé álljak, és megzavarjak csendes magányában.
- Köszönöm!^^ – pislogtam hálásan az ismeretlenre, amiért helyet adott maga mellett.
Kíváncsi voltam rá, és hasonlóságot láttam benne, és magamban. Kedves volt velem, pedig semmi oka sem volt rá, és nagyon visszahúzódó. Ezért is próbáltam csak lassan tolakodni, visszafogottan. De ott volt bennem az érzés, hogy nem akarom szomorúnak látni, hogy az álca-mosolyait szívből jövővé kell változtatnom, és bár én magam is pont olyan hamis mosolyokat küldök felé, talán még sikerülhetne is felvidítanom.
- Ne-ne fáradj… de, ha már… mégiscsak elfogadom – motyogtam zavartan, egyre vörösödő fejjel, ami csak tovább fokozódott, mikor rájöttem, hogy bunkó módon be sem mutatkoztam.
Rátörtem szegény lányra, és még a nevemet sem mondtam meg. T.T Nem csodálom, hogy kényelmetlenül érezte velem magát, hisz annyira ismeretlen voltam, hogy még egy apró információ-morzsát sem juttattam neki. Úgy elszégyelltem magam, majd beleborultam a vízbe, de azután feleszmélve csak összeszedtem magam, és elfogadtam a felém nyújtott kezet. Meg, hát, csak el kellett kapnom, mikor Sachikónak is majdnem sikerült a másik irányba levetődnie. Gondoltam, pontosabban reméltem, valahogy csak kiegyensúlyozzuk egymást.
- Ééééén kérek bocsánatot. T.T – hüppögtem, és hatalmas szemeimet Sachikóra emeltem. – Rettentő faragatlan vagyok, hogy nem rögtön a bemutatkozással kezdtem. Én… én Ayumu Michiyo vagyok… ööö… nyugodtan szólíts csak Michinek.
Fejcsóválva süllyedtem el magamban, és gyászos véget ért kis chibi énem is a fejemben. Szegénykém elföldelve, nagy kőtáblával fejénél jelezte, hogy egyszer létezett, de inkább megszűnik, semmint továbbra is velem mutatkozzon. Igazat kellett adnom neki, egy roncs voltam, egy béna alak, aki nem ismerte az illemet, pontosabban ismerni ismerte, csak nem használta, mert rendre elvonta figyelmét más, egyszerűen mindent tönkre tett, és senki sem úszta meg a közelében sérülés nélkül. Szánalmas egy alak voltam, éreztem is, hogy gyűlnek fejem felett a dípfelhők, hatalmas sötétséget, ás űrt teremtve a lelkemben.
Hirtelen Sachiko felé nyúltam, és beölelgettem, mint egy kedves plüss-babát. Alig eszméltem rá tettemre, máris könnyezve toltam el magam tőle, és hatalmas bocsánatkérési akciót szerveztem. Mondtam én már mindent, azt is, hogy nem tudom, mi ütött belém, meg azt is, hogy nagyon, de nagyon ne haragudjon rám, és bocsásson meg, és elmegyek, ha akarja, csak mondjon valamit. Úgy szégyelltem magam, azonnal fel is álltam, meg vissza leültem, mert mégsem hagyhattam csak így itt szegényt. Átkoztam magam, hogy mindenféle galibát okozok, és nem tudtam volna inkább a szobámban maradni, de azt mégsem akartam.
- Igazán ne haragudj rám! T.T – kérleltem még mindig szerencsétlen áldozatomat, és hirtelen eszembe jutott füzetkém, amit magammal hoztam. – Én… én szívesen ra-rajzolok neked valamit, ha, ha attól jobb kedved lesz, éé-és ha meg tudsz nekem bocsátani.
Már elő is kotortam néhány színest, meg tollat, filcet, és ami kellett, hátha Sachiko beleegyezik, hogy kiengeszteljem a meggondolatlan viselkedésemért. Hisz azért jöttem ide hozzá, hogy feldobjam őt, nem azért, hogy megszégyenítsem, és még jobban elrontsam a kedvét. Ha már mégis képes voltam erre, természetesnek tűnt, hogy visszafordítsam szégyenletes cselekedeteimet, és alkossak valami olyat, amitől boldog lesz.
- Nem valami nagy a rajztudásom… de… a nyuszik a specialitásom. ^^” – ragadtam meg az utolsó mentsváramnak számító képességemet, majd zavartan a füzetem fölé hajolva húztam néhány vonalat. – Tudod, ennyire rossz napom, úgy érzem, még sosem volt… de remélem, szebbé tudom tenni… és a tiéd is. – mormogtam, mert féltem, mi lesz, ha meghallja.
Idegességemben úgy rányomtam a lapra a ceruzát, hogy annak kitört a hegye, a szép tiszta lapom meg átszakadt. T.T Falfehérre vált arccal néztem, mekkora sebet ejtettem a kedvenc használati tárgyaimon, aztán összeszedve magam, megpróbáltam felnőni az élet kegyetlenségéhez, és pillantásomat feszítő vassal bár, de sikeresen elemeltem a megsebesített lápról, hogy bátorító mosolyt küldjek Sachiko felé.
Vissza az elejére Go down
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 10:03 am

[Parktúra]

Itt ezen a gyönyörű nyári napon, hősünk Toyone Shin sétálni indult a friss és növényekkel teli parkba, ahol úgy érezte kicsit kikapcsolódhat, ha oda leül és egy kis ideig elmereng a dolgain, meg azokon a tényezőkön és hatásokon, amelyek mostanság befolyásolják az eddig sivárnak mondható emberi életét. Ezek a tényezők pontosan a szellem világ ügyei, vagy inkább a szellemekkel való harc… Mivel ő így hívta őket… Nem tudott arról, hogy Hollow a megnevezésük, ezért egyszerűen Gonosz szellemnek nevezte őket. A szaladgáló fekete csuhás alakokat meg simán szellemnek. Nem volt nehéz megjegyezni és még a jelző is találó volt rájuk. Nos tehát… elindulván a park felé, szép lassú kimért léptekkel menetelt. Nem siettette semmi, nem rohant sehova. Ilyen napjai is ritkán adódtak, bár az egyetem mellett nem igazán kellett sokat rohannia, de mióta bejött a Gonosz szellemek irtása, azóta ez a napirend teljesen felborult. Tehát a nyugodt pihenés aztán a reggeli és a késői iskolába menés napirendje. Sétálás közben körülnézett, minden sarkon… nem mintha bármilyen veszélytől félt volna, csak spontánban kíváncsi volt a helyre, és az épp azon megforduló emberekre. Egyszerű emberként volt ideje az ilyesmire, nem voltak olyan kötelességei amiknek mint védelmező harcos eleget kellett volna tennie. Elég volt, hogyha épp belebotlott egy Gonosz szellembe, elgyepálnia, és ezzel le is zárult a probléma. Szerette az ilyen harcokat, nagyon is élvezte, de a jóból is megárt a sok. Mindig vigyázni próbált magára, hiszen nem voltak ott a 4. Osztag emberei, hogy segítsenek rajta. Na meg persze nem is tudott a Gotei 13 létezéséről sem. Nézelődve tehát szépen lassan megérkezett a Park kapujához, amely magas volt és zöldellt az azt benövő növények hadától. Nem gondolkodott sokat, belépve kiszúrta magának az első és egyben legközelebbi padot, majd letelepedett rá. Hátradőlt, majd jóízűen ásított egyet… Hiszen majdnem lecsukódtak a szemei, csak azért jött el sétálni, hogy ne kelljen megint egyedül lennie otthon, Csak unatkozott és amúgy sem tudott semmit csinálni. Sokkal jobb volt ott kinn a friss levegőn. Jobban érezte, hogy mégis csak van egy kis szabadsága. Bár már az egész élete csak a szabadságról szólt, de mégis itt érezte magát a legszabadabbnak. Dolgozott és Egyetemista volt, de ezeket félre tudta tenni, ha kellett neki egy kis szünet. Így jutott el ide.
~Remek a nap… remek a fény… áááá…hülyegyerek mit reménykedsz… úgysem lesz itt semmi akció~ *Gondolta magában, mivel arra vágyott, hogy hirtelen előkerüljön valami Gonosz szellem féle, és annak is szétüthesse az arcát, és ámbár nem volt erőszakos ember, de a harc mánia is egy fajtája a függőségnek. Nehéz leküzdeni, ha az ember nagyon rászokik. És láss csodát, akárcsak az Aladin nevű mesében, a kívánsága teljesült, és egy hatalmas méretű szörny mászott elő az égen a semmiből. Arcán fehér agyarakkal díszített maszk, rajta három vörös csík. Karok híján csápok lógtak ki a testéből mindenhonnan, valami hasonló volt mint egy polip. Shin már korábban is találkozott a fajtájával, de nem ilyen méretűvel... Ez körübelül nyolc méter magas volt és ki tudja hány méter széles… Sejtette, hogy ő ehhez kevés lesz. De mit ad az isten, amennyire idióta volt szerencsétlen, még az esélytelen ellenfelek ellen is felvette a harcot. Így hát bekötötte rendesen a cipőfűzőjét és a zsebéből előhúzott két kesztyűt. Ezeknek fémmel volt bevonva a vége, így ha csak látványra is mégis csak jobban nézett ki. Még a szörny földet sem ért, a srác a földről egy pillanat alatt a feje felett termett és egy jól irányzott rúgással fejbe találta az áldozatát, akinek ez láthatólag meg sem kottyant. Egyik csápját a magasba lendítette majd lecsapott a dermedten álló fiúra. Azért gyorsan kapcsolt és köddé válva újra a fején termett, a csapás pedig pont mellé ment. Lévén, hogy kb. csak két métert volt képes átugrani annak a másodpercnek a tört része alatt. *
- Hát, de büdös vagy… fürgyééé le…. *Kiáltotta, majd újra támadásba lendülve megint csak az iménti eredményre jutott. Megint támadta a polip, azonban már rutinosabb volt és három csáppal támadva egyszerre Shin nem volt képes védeni a támadásokat. Nem fogyott a földre… Meg sem ingott, csak azt vette észre, hogy egy hatalmas csáp lóg ki a vállából… Mikor a Hollow kihúzta a karjából hatalmasat taszítva rajta belegyűrte abba a padba, amit az imént még ülőhelyként tartott számon… Felszisszenve állt fel a földről, majd karját fogva tekintetét újra a szörnyre emelte.*
- Hidd el… a fekete ruhások eljönnek… és akkor neked véged lesz… *Igen igen… emberi naivitás. De hát mit tegyen a drága ha egyszerű ember. Minden egyes alkalommal, amikor számára legyőzhetetlen hollowval találkozott jött egy feketeruhás szó nélkül levágta az ellenfelet és egy pillanattal később el is tűnt. Azonban most mit tegyen, hogy nem biztos a győzelemben… Nem akarta, hogy újabb megmentőre szoruljon. Az eléggé megalázó számára nézve. Így hát harmadszorra is támadást intézett az ellenfele ellen. A rúgás a hollow maszkját érte… Az megrepedt egy ponton, de nem törött el. Shin megint csak visszatért a földre és elemezte a helyzetet.

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 10:30 pm

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Mielőtt még reagálhatnék bármit is, Yuke lenyomja a fejem a víz alá. Hosszú, haragos buborékokat engedek a víz felszínére, miközben már tervezem, hogy fogom Istentelenül megkínozni ezt az idegesítő, ostoba shinigamit! Haragtól vörös fejjel emelem ki a fejem a vízből és bámulok teljesen nyugodt arcába. Magyaráz valamit, megint valami szentimentális baromságot biztos, de egyáltalán nem érdekel, így már a magyarázat vége felé a szavába vágok, szinte ordítva. Jó, hogy nem hallja senki, még valamelyik féreg elterjesztené itt, hogy úgy veszekszem egy shinigamival, mintha csak házastársak lennénk és az nagyon nem tenne jót a hírnevemnek Neutral
- Na idefigyelj… eddig elviseltem a szentimentális, agyalós, ostoba és élvezkedő viselkedésedet, de betelt a pohár, méghozzá véglegesen! Vá-várj… mit mondtál? Holdacska? O.O Soha! Nem lesz becenevem és kész. Én én vagyok, Adora Luna, nem holmi Holdacska, ami szerintem csak egy ostoba házimacska neve lehetne legfeljebb Arrogáns Vagy éppen halnév. Úgyhogy folytasd egyedül a kis ostoba, túlságosan emberi elfoglaltságaidat, én megyek! Nem akarok boldog lenni… tudom, hogy soha nem lehetek az. És ez volt a végszó! Viszlát, ostoba shinigami! – már kászálódnék ki a vízből, mikor meglátom, hogy ő rég itt sincs.
Csodás, akkor én kinek szövegeltem itt az előbb teljesen feleslegesen?! Fú, de megbánja ezt még valaki, de nagyon-nagyon! És… egyáltalán hová lettek a ruháim? Megverem, szétszabdalom, megkínzom, véresre karmolom a hátát Yukének, mert biztos, hogy ő vitte el! Egy dühös mordulással már ki is ugrom a vízből, a cseppek csak úgy záporoznak testemről mindenfelé. A fura átjárón keresztül benyomulok a férfi után és amint odaérek, még mindig dühtől fűtve, jobb kezemet ütésre emelem és elmémre szállt vörös ködtől vakon ugrom neki.
- Meghalsz, shinigami! Add vissza a ruháimat, most azonnal! – őrült támadásom minden bizonnyal nem jár sikerrel, hiszen korábban is konstatáltam már, milyen ereje van a férfinak.
Valószínűleg ez az egész öngyilkos küldetés lett volna, ha kapcsolatunk nem lenne több egy futó találkozásnál. Hátrébb ugrom és akkor veszem csak észre a kissé arrébb lógó ruháimat. Azonnal odairamodom hozzájuk és felkapkodom őket magamra, majd mikor végzek az öltözködéssel, törökülésben letelepszem a fűre, hogy lenyugodjak egy kicsit.
Mikor úgy érzem, hogy minden haszontalan harag elpárolgott belőlem, bocsánatkérő szemeket vetek Yukéra.
- Elnézést kérek, elragadtak az érzelmek. Ritkán, de velem is megesik az ilyen. Amúgy meg… hol vagyunk? És legfőképpen miért? – már érdeklődően nézek körül a furcsa helyen.
Vagyis nem is olyan furcsa, mert nagyon hasonlít a valódi világra, de mégis tudom, hogy valahol máshol vagyunk, ami nem természetes. Elfekszem a füves földön és két kezemet a fejem alá téve bámulni kezdem a hamis Holdat, miközben várom a férfi válaszát. Olyan furcsa vibrálást érzek a helyen, tudom, hogy én nem ide tartozom és ez kicsit idegesít és óvatosságra késztet, de mivel tudom, hogy Yuke nem akar bántani, mélyen eltemetem magamban ezeket az érzéseket. A csillagok olyan gyönyörűen ragyognak, itt talán még szeppen, mint a városok szmogos, ködös bűzében. Rózsaillat csiklandozza meg az orromat, de nem tudom, hogy ezt most a férfi érte-e el valahogy vagy csak egy régi emlék miatt jutott eszembe pont az a virág. Vajon mit csinálnék utána, ha megöltem Gabrielt? Egészen eddig úgy éltem, hogy igyekeztem minél erősebb lenni, túlszárnyalni őt, hogy egyszer végre húsába márthassam a pengét, fürödhessek a vérében, de azon nem gondolkoztam, mi lesz utána? Hiszen ez az egyetlen életcélom, csak ezért maradtam életben és küzdöttem éveken át. Gondolataimba merülve alig hallom, hogy mond-e egyáltalán valamit vagy csak áll továbbra is némán az, aki elvezetett ide.
- Szerinted mit csináljak, ha elértem a célom? Vagy felejtsem el Gabrielt? Mit tegyek? – vonom kérdőre inkább az eget, mint Yukét, de a kérdések neki is szóltak, hátha ő tud rájuk válaszolni, ha nekem már nem sikerült.

// Bocsi, nem lett a legjobb :/ //
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:02 am

[Parktúra]
Gyönyörű, napsütéses reggelre ébredtem, legalábbis ez a kép fogad, miután kilépek a raktár ajtaján, mivel ugye a szobámban nincs ablak, csak egy függöny, aminek funkciója kimerül abban, hogy eltakarja a méretes lyukat a mögötte lévő falon. Egy vandál bandával együtt élni nem épp egy életbiztosítás, s ez nem csak személyemre, hanem minden ingóságomra is igaz. Mindenesetre a mai napot a relaxációnak szentelem, megpróbálom készleteimet a lehető legjobban feltölteni, hiszen már küszöbön áll a nagy összecsapás. Láthatatlanul építik a pilléreket, amelyek segítségével eltranszportálják majd a várost Soul Societybe, ekképp védve meg annak lakóit, valamint ily’ módon akadályozva meg Aizen azon törekvésében, mely szerint elkészíti az Ouken, azaz a Király Kulcsát. Fogalmam sincs, hogy milyen idióta ideától vezérelve akar baszakodni a nagyfőnökkel, de hát ez az Ő dolga. Az enyém pedig az, hogy a rendelkezésemre álló összes eszközt bevetve megkíséreljem megakadályozni elképzelésének megvalósítását. A Mennyei menedékben megejtett kis kaland nem igazán szolgálta az egészségemet, ennélfogva ma duplán nem fogok semmit sem csinálni. Elhatározásommal ellentétben öltözékemet igencsak elegánsra vettem, legalábbis a méregdrága ing-nadrág kombó nem nevezhető éppen köznapi öltözetnek. Szerencsés módon egy nagyobb összeg állt a házhoz a közelmúltban, így egy kis luxust megengedhetek magamnak. Fehér nyakkendőmön végigsimítva némileg tanácstalanul nézelődök körbe a kihalt utcán, azután találomra elindulok az egyik irányba. Nincs kifejezett tervem a délelőtt elcsapására, ezért azt fogom tenni, amihez éppen kedvem van. A szokásoshoz híven első utam Karakura egyetlen teaházába vezet, ahol elfogyasztva a szokásosat elmélkedem az élet rövidségén és mulandóságán.
Az óra hamar delet üt, gyomrom halk morgolódása pedig jelzi, miszerint ideje lenne harapni valamit. Nem tudván ellenállni a szükségnek fizetem ki teáimat, majd hosszúra nyújtott, magabiztos léptekkel veszem fel ismét az út fonalát. Semmi kedvem emberek között lenni, hallgatni az értelmetlen és felesleges csacsogást az élet „nagy” dolgairól, miközben jómagam olyan titkok tudója vagyok, amitől mindegyikük füle kettéállna. Ezen gondolatmenet alapján térek be a Flamolandbe, ahol egy extranagy menüt rendelek elvitelre. Be kell valljam, egész kellemesnek nevezhető eddigi programom, már csak egy jó kis szieszta kéne ebéd után. A park eléggé kihalt helynek számít, főleg a napnak ezen szakában, szóval úgy döntök, itt fogom elkölteni elemózsiámat. Nemtörődöm módon lóbálva a papírzacskót szemelek ki magamnak egy távolabbi padot, amire leülve nyugodtan étkezhetek majd. Nagy nyújtózással kezdem meg az előkészületeket, ezt követően mohón tépem szét a zacskó száját, ám legnagyobb meglepetésemre nem találok benne az ég egy adta világon semmit! Az nem lehet, hogy átvertek, hiszen alig néhány perccel ezelőttig még éreztem is a csomag súlyát! Intelligencia szintem nem hiába átlagon felüli, ennek hála a pillanat tört része alatt eszmélek rá, sikeresen elhullajtottam a becsomagolt finomságokat. Rezignált sóhaj kíséretében csóválom meg a fejem, majd gyorsan álló helyzetbe tornázom magam, amit követően Juliskához és Jancsihoz hasonlóan felszedem az általam elhagyott darabkákat. Nagy buzgóságom közepette a külvilágot teljes egészében kizárom, ekképp eshet meg az a hihetetlennek tűnő momentum, amikor egy összecsapás kellős közepén találom szerény személyem. Kissé bambán kémlelek körbe, azután jó szívemre hallgatva segítséget nyújtok az embernek.
- Te ráléptél az egyik burgeremre… - címzem szavaimat a csápos rettenetnek, mialatt rámutattok az előbb is említett tárgyra. – Máskor figyelj oda jobban! Ó, várjunk csak, mit is beszélek… Számodra nem lesz következő alkalom. :/
Egyszerű, gyenge lidérc, szinte arra sem méltó, hogy lélekenergiát pazaroljak rá. Kénytelen-kelletlen mégis megteszem, mivel semmi kedvem nincs most a kézi tusához, ráadásul bal kezem tele van, ennélfogva rendesen nem is tudnék hakudázni. Jobbomat lomhán felemelve koncentrálok reiatsut mutatóujjam végébe, ezután a közben támadásba lendülő hollow homlokára célzok. A fehér villám fényes villanásként csapódik ki az előbb is említett testrészemből, akkora energiával, ami akár egy gyengébb arrancart is képes lenne darabjaira tépni. Szerencsétlen entitás még egy utolsó elnyújtott ordítással adja a világ tudtára fájdalmát, ezt követően csendesen szellemi részecskék egész armadájára oszlik, eltűnve ezen dimenzióból. Talán sokkal jobb dolga lett volna következő életében, ha lélekölőm segítségével pusztítom el, ám lusta is voltam előhúzni azt, illetve így százszor könnyebb volt megoldani a helyzetet. Nem érzek elégedettséget tettemmel kapcsolatban, számomra ez semmi sem volt. Futó pillantást vetek a vérző vállú srácra, majd zsebembe túrva egy cigarettát halászok elő. A teljesen fekete szálat számba illesztem és meggyújtom azt. Tökéletes nyugalommal telepszek le a legközelebbi padra, mintha az előbbi közjáték meg sem történt volna. Sajtburgereimet magam mellé halmazom, s ezek közül egyet kiválasztva megkezdem ebédem. A szőkének viszont érdemes lenne orvoshoz menni, mielőtt még megmurdel itt Nekem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 4:35 am

[Parktúra]

*Figyelmét teljességgel a következő pillanatok eseményeinek szentelte, amelyek többek voltak annál mint amire számíthatott volna. Merengése közben, hirtelen a szörny elintézte valaki kajáját. És úgy nézett ki, ez a bizonyos valaki nem igazán örül az esetnek. Tehát fogta magát és beszólt a csáposnak, amely meg sem szólalt. Bár Shin nem tudta, de egyes hollowok képesek voltak beszélni, mások annyira elvesztik az emberi tudatukat, hogy nem képesek emberi érzelmeiket megmutatni. Vagyis inkább teljesen elvesztik minden emberi érzésüket. Így hát semmi válaszreakciót nem produkált a férfinak, aki egy cseppet sem zavartatva magát egy egyszerű támadással elintézte a már fenn említett rusnya dögöt. Egyszerűen a sugár útjában volt, és ezért először elfeketedett, majd teljesen elpárolgott. Ezt mind végignézve, Shin azt várta, hogy lesz valami epikus végkimenetel, de mint ilyen szempontból táplált reményeivel általában … most is egy egyszerű befejezéssel zárult a Story. A fickó leült egy padra, és elkezdett kajálni. Megvakarva az arcára tapadt vért hősünk észrevette, hogy az arcán is van pár vágás, de hogy azokat hogyan szerezte arról fogalma sem volt.*
~ Tökmindegy… majd meggyógyíttatom magam… csak találnom kell egy kórházat… de most… itt a lehetőségem hogy leálljak beszélni valakivel, aki szintén birtokolja a szellemi világ erejét… Vajon az lenne a jó döntés, ha elmennék… NEM… most itt az alkalom, hogy végre megértsem, hogy mégis mi folyik itt egyáltalán. Ezt nem hagyhatom ki. ~ *Gondolta és közben végigsimítva a szőke izzadságtól ázott haját… Hát, nem nézett ki épp a legfényesebben. De ténylegesen nem akarta, hogy ez a fickó is hasonlóképp meglépjen, mint az összes feketecsuhás akivel eddig találkozott. Azok olyan érdekesek… Egyik pillanatban feltűnnek, és kinyírják az ellenfelet és indulnak is tovább új feladatok elébe nézni. Természetesen ezt meg is értette, hiszen amennyi ezekből a szörnyekből az utóbbi időben feltűnik… az hihetetlen. Igazából még ő a csekélyke Reiatsujával is érzékelte valamennyire hogyha néha a közelben volt egy. És sokszor volt ilyen ”Rossz előérzete”. Ez pedig azt jelentette, hogy valahol mindig termett egy kis munka a feketéknek. Azonban ez a fickó nem így nézett ki, ezt kiszúrta az első pillanattól kezdve. Emberi ruhákat viselt és a kardját sem hordta magával. Vagy nem is volt neki… ki tudja… de Shin valószínűsítette, hogy valahol mégis csak akad neki egy. Volt valami kisugárzása ami eléggé hasonlított egy feketéhez. Csak valamiben más volt, mint amit belőlük érzett. De mondjuk ez nem is volt jelentős. A lényeg, hogy végre kérdezhet már pár dolgot a dolgok működésével kapcsolatban. Ez azt jelenti, hogy válaszokat is kap és végre lesz pár infója arról, hogy mi folyik a világ hátterében. Így hát pár perc merengés után összeszedte magát és megindult a pad felé ahol a férfi jóízűen falatozgatott. Miután végre megérkezett a padhoz, leült és így szólt.*
- Üdv… Toyone Shin vagyok… és lehet, hogy hülyén fog hangzani a kérdés, de mi ez az egész? Mik ezek a lények, mit akarnak itt, kik azok a feketeruhások és miért védenek meg minket? Válaszolna, ha megkérem rá?
*Tette fel kérdéseit, közben nyugodtan nézte végig amíg a férfi egy cigarettára gyújt rá éppen. Majd mielőtt az öngyújtóját felemelte volna Shin előhúzta a Zippo-ját és egy másodperc tört része alatt a férfi szájában lévő szálra rátörtek a gyújtó lángjai. Majd maga is rágyújtott, de mindent az ép karjával csinált, mivel még mindig fájdalmat okozott neki a másik mozgatása. De ez ostobaság, hogyne fájt volna, azonban mégis jobban hajtotta a kíváncsiság, és tudta, hogy úgysem hal meg, legalábbis nem egy ilyen sebtől. Nem volt olyan súlyos, mint amikor egy ennél is erősebb szörnnyel került szembe. Ez a szörny gyakorlatilag belső sérülések tömkelegét okozta Shinnek, de ennek ellenére ő megint csak talpon van. Bár az alkalommal elájult és nem tudta hogyan, de amikor felébredt mindene meggyógyult és minden ereje visszatért. Ez azóta is rejtély számára, de sejtette hogy megint a feketeruhás alakok ügyködtek valamit. Mert ha van erejük harcolni a szörnyek ellen, akkor valószínűleg ilyen képességük is lehet.*
- Én ember vagyok… de valami oknál fogva látlak titeket… Te is a feketeruhások tagja vagy?
*Kérdezte és várt.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:00 am

[Parktúra]
Mielőtt még öklömön fellángolhatna a démonmágia segítségével életre hívott tűz, a szőke a semmiből egy gyújtót varázsol elő, azután sérülésével mit sem törődve siet segítségemre dohányzási akciómban. Jobb szemöldököm némileg megemelkedik a jelenet láttán, azonban ennél több reakciót nem csikar ki belőlem a dolog. Felváltva pöfékelve és harapva a szendvicsbe mutatom be az egészséges életmód tökéletes ellentétét, amivel az ember rögtön el tud intézni magának egy kétoldali szívinfarktust, meg érelmeszesedést, illetve ezekhez hasonlatos félelmetes nevű kórságokat. Ugyan jól láthatóan érdektelenséget mutatok a sráccal kapcsolatban, ám ettől függetlenül érzékeim kiélesednek, ekképp próbálom feltérképezni kivel is állok szemben. A kapott sebek méretéből adódóan már régen a porban kellene fetrengnie, nem pedig itt ugrándozva tüzet adni Nekem. Habár lélekenergiája elhanyagolhatónak mondható, mégis kiemeli Őt a normál emberek köréből. Bizonyára az előbbi összecsapást képes lett volna túlélni nélkülem is, de akkor feltehetőleg még a mostaninál is rosszabb állapotban lenne. Legnagyobb hiányosságomként könyvelhető el a tény, mely szerint semmilyen gyógyító technikát nem ismerek, lévén mindig is az első sorban harcoltam, nem pedig a harcképtelenné válókat pátyolgattam. Ennek hála nem áll módomban segíteni szerencsétlenen, bármennyire is jó szolgálatot tett öngyújtójával. Eléggé ostobán viselkedik, inkább a kórházba kellene rohannia, nem mellém telepedni, majd teljesen egyértelmű kérdések egész hadát a nyakamba zúdítani. Csalódott sóhaj szakad fel a mellkasomból, ennyit arról, hogy ezen a helyen magányomba mélyedve képes lehetek elkölteni ebédemet. Egy grimasz kíséretében dobom ki a közeli kukába sajtburgerem negyedét, mit sem törődve a pazarlás tényével.
- Gondolom, nemigen van választásom, ugye? – nézek oldalra, tökéletesen figyelmen kívül hagyva bemutatkozását. – Van egy olyan érzésem, hogy addig loholnál utánam, amíg meg nem tudod, ami érdekel vagy amíg össze nem esel a vérveszteségtől… Menjünk ennek elébe, más sem hiányzik, mint egy félhulla a nyomomba. A lényt, melyet az előbb elpusztítottam lidércnek hívják és az éhség hajszolta át ebbe a dimenzióba. A hollowok az emberi lelkekből táplálkoznak, felfalva azokat tesznek szert még nagyobb erőre. Az általad feketeruhásként aposztrofált harcosokat shinigaminak nevezzük, egy katonai szervezet tagjai, aminek feladata megvédeni az Emberek Világát minden ártó akarattól. Egy ősidők óta fennálló ellentét, az folyik itt!
Kissé ismerős a szituáció, hiszen jó pár hónappal ezelőtt egy másik espert avattam be olyan dolgokba, amiről átlagos társaiknak fogalmuk sem lehet. Hitomi-chan persze tökéletesen más helyzet volt, némi alapképzettséggel rendelkezett a Soul Societyvel kapcsolatban, ámbátor ezen irányú tudását halálistenek megölésére használta fel. Hatalmasat fordult azóta az élet kereke, megtalálta a nővérét, egy szinte csak az előbb említett fajból álló csoportosulás tagja lett, s megtudta az igazságot is szülei halálával kapcsolatban. Ereje szemet gyönyörködtető fejlődésen ment keresztül, azt kell mondjam, igazán büszke lehetek tanítványomra, még ha csak közvetve is segédkezhettem képességeinek kifejlesztésében. Hátradőlök, eközben jobb karomat kinyújtom és a pad háttámlájának tetejére rakom. Számban a bagó lassan füstölög, miközben szinte teljesen lehunyt szemhéjakkal élvezem az arcomat simogató napsugarak érintését. Meglehetősen szokatlan időjárás ez az évnek ezen szakaszában, ezért jobb kihasználni, amíg lehetőség van rá. A viharfelhők már gyülekezésnek indultak, s ha még most tiszta is az ég, hamarosan minden felfordul majd. Sziesztámat újabb kérdés zavarja meg, ami önkéntelenül is vigyorgásra késztet. Mind a mai napig csodálattal adózom a humán fajnak, nagy tehetség kell hozzá, hogy ennyire vakon a világ történéseire éljenek gondtalanul. Untathatnám igencsak hosszúra nyúlt élettörténetemmel, ám nem sok kedvem van hozzá, ráadásul a felét sem lenne képes feldolgozni. Helyzetem nem éppen egyedüli, viszont a többi vaizardtól eltérően szerény személyem néhanapján elvégzi a régi feladatokat, ha perpillanat olyanja van. A megszokás nagy úr, illetve inkább küldöm át szakadt plusoknak Rukongaiba őket, minthogy valami agyatlan szörny gyomrát töltsék meg. Jó fej vagyok, ehhez kétség sem fér. Ideje lenne már, miszerint valami jótékonysági szervezetet nevezzenek el Rólam.
- Magasabb a reiatsud az átlagnál, ezért vagy képes érzékelni a körülötted lévő szellemeket. –adom tudtára a nagy talányt megoldását, ami ezidáig biztos megkeserítette mindennapjait. – Nem tartozom a Gotei 13-hoz, minden tekintetben önálló vagyok. Réges régen tagja voltam, ám annak már megvan néhány éve.
Mindennek megvan a maga oka, a Sors útjai kifürkészhetetlenek, ezt Én tudom a legjobban. Egyszer még irányítani is tudtam volna, viszont inkább lemondtam arról a hatalomról, mielőtt még megfertőzhette volna az elmém, s az örök sötétségbe taszított volna. Ismerem önmagam, könnyedén megrészegülnék az uralkodástól, zsarnok válna belőlem nagyon hamar. Elég egy Aizent elpusztítani, nem kell utána rögtön még egy megalomániás őrült. Másrészt a hátrazselézett haj sem passzol az imidzsembe. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:25 am

[Parktúra]

*Természetesen tisztában volt vele, hogy valószínűleg az idegen nem fogja hatalmas túláradó barátsággal fogadni, ettől függetlenül viszont a segítségéért nagyon hálás volt… Azt is tudta, hogy lehet hogy a fickó nem várja végig a mondandóját, hanem egyszerűen lelép mert nem kíváncsi a témára. De nagy meglepetésére nem így lett. Leülve és a kérdéseket feltéve néki. Ha nem is pozitív, de legalább semleges válaszokat kapott a kérdéseire. Megmentője nem mutatkozott be, mint ő de ez nem zavarta. Ismerte már, amikor az emberek nem tartják őt túl nagyra. Ezért hát ügyet sem vetve a gesztusra folytatta tovább a pofa hallgatását. Ő pedig röviden felvázolta, hogy mik is a Hollowok és mik azok a Shinigamik és természetesen azt, hogy ezek a lelkek már réges rég az ősidők óta ellenségesen viselkednek egymással. Ezek a dolgok voltak amik részben érdekelték, hiszen mi másra lett volna kíváncsi, mint amit már korábban is látott, csak nem volt képes felfogni. Eddig csak azt tudta, hogy azok a szörnyek valamiért állandóan elözönlik a várost, és van egy csoport akik megállítják őket. Ezért is állt neki őket likvidálni, mert mégis csak a barátai s ismerősei laknak ebben a városban. Gyerekkorának megannyi emlékét találhatja itt. Tehát nem igazán tudta, hogy mégis miért jönnek és próbálják romba dönteni azokat a dolgokat, amelyek számára annyira fontosak. Viszont most, megvilágosodott, vagy legalábbis úgy érezte magát. Sok részletet összetudott kapcsolni, amit korábbi összecsapásai során felvélt fedezni az ellenfélen, vagy épp a feketeruhásokon.*
- Nem… van választásod, nem kötelezhetlek rá, hogy figyelj rám, vagy egyáltalán tudomást vegyél arról amit mondok. Főleg azután, hogy láttam hogy mire vagy képes, egy ilyen támadással. Biztosan messze erősebb vagy ennél. Viszont én meg ezen a szinten küzdök ellenük… Lehet, hogy nem tudok mindent a szellemekről meg erről a fennálló konfliktusról, de én akkor is azért kaptam az erőmet, hogy harcolhassak ezek ellen. Biztos vagyok benne. *Folytatta gondolatmenetét. Nem hitte, hogy ez különösebben meghatja vagy akár érdekli a férfit, hiszen nem úgy néz ki, mint aki el van ragadtatva tőle meg az erejétől. De azért mégiscsak elmondta ezt neki pont abból a célból, hogy tudja, hogy mik a céljai. Amíg ezen a szinten van, addig nem lehetnek nagyobb tervei, elég ha a kisebb Hollowokkal el tud bánni. Tisztában volt vele azonban, ha a Shinigamik ezekkel a hollowokkal ilyen könnyen képesek elbánni, akkor nem lenne nagy harc mire legyőznék őket. Ebből következik, hogy biztosan vannak erősebb hollowok, akiket nehezebb legyőzni. Ezért is kell, hogy Shin végre tisztán lássa a világ történéseit és ne csak azt a kis részletet, amely épp az ő orra előtt történik meg. Sebe szerencsére nem vérzett annyira, hogy súlyos vérveszteséget szerezzen rövid idő alatt, ezért úgy gondolta, hogy bőven van ideje, hogy beszéljen az ismeretlen férfival, és megtudakoljon tőle pár dolgot. Annak azonban nem látta értelmét, hogy tovább tukmálja a férfira, hogy mégis ki is ő… rövid úton unalmassá vált volna. Főleg hogy pár perccel korábban még azt sem tudta, hogy Shinigamiknak hívják a feketeruhásokat.*
- Magasabb a Reiatsum… az okát viszont nem tudom… ember vagyok csak mint a többi. Nem számít. Biztosan vannak még olyanok mint én… lehetnek hasonló képességű emberek csak mint én… Tehát a Gotei 13… Fogalmam sincs mit jelenthet, de biztosan a Shinigamik… és otthagytad őket… *Bólogatott maga elé, mert még nem döntötte el, hogy most ezt hogyan értelmezze. Szökevény, vagy engedéllyel jött el… Ha eljött, vajon mi ennek az oka? … Ezen kérdésekre is kereste a választ, azonban úgy érezte ez a probléma túl összetett, ahhoz, hogy képes legyen átlátni még akkor is, ha a férfi ténylegesen felvázolja az okait, amiben amúgy is nagyon kételkedett. Hiszen még a nevét sem árulta el, hogy gondolhatja, hogy majd arról kezd el mesélni, hogy korábban miért hagyott ott egy védelmi szervezetet. Fejében kavarogtak a gondolatok ezzel kapcsolatban. Hirtelen ebből a három mondatból több információhoz jutott mint az utóbbi 2 évben, amióta megvan az ereje. Hihetetlen hogy végre talált egy olyan szellemet, vagy kit, aki tényleg megoszt pár információt vele. Még ha ténylegesen rövid és tömör válaszokat ad, akkor is ez azt jelenti, hogy valamennyire érdekli a szitu. Ha annyira terhére lenne Shin akkor már valószínűleg rég eltűnt volna hirtelen és nyomtalanul, akárcsak a többi Shinigami. *

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:06 pm

[Parktúra]
Való igaz, tényleg könnyedén eltűnhettem volna másodperceken belül a helyszínről, azonban miért tettem volna ezt? Meghatározott céllal érkeztem, amitől semmiféle csatározás nem tud eltántorítani. Lényegesen megszaporodtak az utóbbi időben a hollow-támadások, viszont ezen nincs miért csodálkozni, mindenki készül a nagy háborúra a maga módján. Talán félelmet vagy haragot kellene éreznem, amikor a vaizardságomat okozó ex-kapitányra gondolok, ám ehelyett csupán jeges céltudatosság buzog bennem. Semmiben nem lesz másabb a Karakuráért folytatott harc, mint bármelyik eddigi küldetésem. Se csapdák, se találós kérdések, csupán egy egyszerű, de annál nehezebben megvalósítható feladat. Likvidálni az ellenség főparancsnokát még emberi mértékkel mérve sem túlzottan egyszerű attrakció, esetünkben eme kihívás hatványozottan tendál a lehetetlen felé. Jól gondolja a fiú, igazi képességeim messze túlszárnyalják egy Byakurai megidézésének szintjét, akár saját kidoukat is fejleszthetnék magamnak, hogyha lenni efféle ambícióm. Hm, ámbátor néhány új skillnek minden bizonnyal hasznát venném, ezért ez az idea elraktározásra kerül agyam egyik rejtett tekervényében. Kételkedő pillantással illetem, amikor a kapott adomány rendeltetéséről beszél, valószínűleg letörne a lelkesedére, ha elmondanám, hogy kétségtelenül nagyobb szellemi erővel rendelkező egyén közelében volt vagy fejlődése során emberi természetének egy újabb aspektusa nyílt meg, ami miatt különös, szinte varázslatnak tűnő cselekedeteket tud végrehajtani. Semmi köze nincs ehhez a rendeltetésnek, feltehetőleg az is saját döntés volt, miszerint Ő a mai napon leáll egy lidérccel birkózni. Nos, ezt a gondolatmenetet inkább megtartom magamnak, legyen csak hős, rövid életének muszáj értelmet adnia.
- Ha így érzed, talán így is van… - szólalok meg, miközben kissé oldalra döntöm a fejem, s az időközben leégett cigarettát is kiveszem a pofázmányomból. – Ettől függetlenül adok egy jó tanácsot. Amint ennél nagyobb döggel vagy emberszerű, de maszkot viselő entitással találkoznál, fuss, ahogy csak a lábad bírja! Azokhoz képest az előbb kiiktatott hollow ereje semmi, tízszer vagy akár százszor hatalmasabbakat is lehet találni, ezt pedig nem csak a méretükre értem. Szerencsére az úgynevezett jó oldal sem szűkölködik remek harcosok terén, a kapitányokat kevés dolog lenne képes megállítani. Habár… Ők is legyőzhetőek…
Nálam ezt kevesen tudják jobban, s akik ezen limitált számú csoportba tartoznak, azok a szőkéhez hasonlatos gyengécske lelkeket akár reiatsujuk nyomásával is képesek lennének elpusztítani. Hümmögve az általam felvázolt igazságon nyúlok egy másik sajtburgerért, mivel be kell lássam, hiába zavartak meg, ettől függetlenül gyomrom tartalma semmivel sem nőtt meg, ezért ideje félretenni a duzzogást és végre zabálni. Ismervén a Flamohoz hasonlatos gyorséttermek kínálatát, igencsak feltankoltam az általuk elkészített szendvicsekből. Egy tucatnyi úgy elegendőnek könyveltem el és abban az esetben, ha mégse lennék képes eltűntetni az egészet, amit amúgy kétlek, akkor a raktárlakó népség szíves-örömest segédkezne. Ingyenélő banda… Neutral Persze jómagam sem különbözöm tőlük, ám ezt az információt inkább eltusolom, ily’ módon nyugtatgatva lelkemet, miszerint fontos és építő tagja vagyok a közösségnek. Lévén az illem sose volt erősségem, ennek köszönhetően kényszerű beszélgetőpartneremnek simán hagyom, hogy végignézze jóízű falatozásomat, megkínálni biztos nem fogom! Ettől függetlenül, amennyiben szeretne egyet magának is, némi morgolódás után lepasszolom Neki, ám ellenkező esetben se vág szíven az eset, legalább több marad Nekem! Ezen idő alatt a srácban valószínűsíthetőleg túlterhelődött a rendszer, mivel eléggé össze-vissza kezd hablatyolni, az előbb megtudott információkat ismételgetve. Bizonyára rémítő lehet ez az egész számára, még úgy is, hogy valamennyi tudásnak már birtokában volt kezdetben. Az átlagpolgár a korábban elmesélt történetet hallva csupán jóízűt nevetne, azután rögtön hívná is az elmegyógyintézetet, amíg az igazat tovább próbálnám sulykolni belé. A középkorban sokkalta jobban tisztelték a spirituális világot, mostanában a sok high-tech kütyüjük miatt azt képzelik, Ők a világ urai. Pedig durván pofára esnének látva a valóságot.
- Jól van, nyugodj már le, még a végén valami epilepsziás rohamot kapsz… - zárom rövidre a helyzetet egy tasli kíséretében. – Megfelelően következtettél, tényleg nem Te vagy az egyetlen, aki más, különleges. Karakurában működik egy szervezet, a neve Raion és a hozzád hasonlókat gyűjti össze. Pontosan nem tudom megmondani hol is található a székhelye, hiszen nem vagyok a tagja, viszont némi kérdezősködést követően megtalálhatod majd. A Goteijuusantai pedig a már korábban is említett katonai csoportosulás neve, amiben a halálistenek szolgálnak.
Reményeim szerint Hitomi büszke lesz Rám, amikor majd elmesélem Neki, hogy egy eltévedt esper az Én hathatós közbenjárásomnak köszönhetően jutott el ahhoz az oroszlános cucchoz, amibe a genetikus is tartozik. Érdekes módon még egyszer sem néztem körül azon a környéken, holott simán be tudnám kamuzni a képességet. No, majd egyszer, ha épp nem lesz semmi programom.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyVas. Okt. 02, 2011 2:51 am

[Parktúra]

* Úgy nézett ki, hogy a férfinak nem áll szándékában továbbállni, vagy épp nem zavarja őt annyira, hogy úgy ítélje meg tovább kell mennie. Furcsán érezte magát. A teste zsibbadt, de a fájdalom alább hagyott. Természetesen nem halál közelében volt, csak egyszerűen az izgalom már lassan a fájdalmát annyira elnyomta… hogy szinte teljesen eltűnt az az érzés, ami korábban annyira zavarta, főleg amikor leült. Nagyokat szívott a friss és az egyaránt füstös levegőből, majd szemét az égre emelve hallgatta, ahogy a férfi felvázolja, hogy körübelül hogyan is nézhetnek ki az ennél erősebb ellenfelek. Shin pedig megpróbálta megalkotni magában a képet a maszkot viselő emberekről. Na meg arról, hogy vajon milyen erőkkel rendelkezhetnek, ha ez a hollow még csak egyszerű földönfutónak számít a fajtájából. Rengeteg kérdése volt megint csak hirtelen, de az elméjét jelenleg egy ennél is mélyebb gondolatmenet kötötte le… Méghozzá az, hogyha ezek a rosszak mind ekkora erővel bírnak, akkor miért nem próbálnak meg egy összevont támadást indítani a világuk, meg a szellemek világa ellen. Biztosan nagy bajba kerülnénk, ha ezek a szörnyek mind elözönlenék a földet. Egy gyors és koncentrált offenzívát indítva nagyon is gyors eredmények születhetnének. Folytatva a beszélgetés menetét így szólt.*
- Tehát… van egy csomó erős jó fickó… meg egy csomó rossz… te pedig… semleges vagy? *Kérdezte, majd a mellette lévő kukába dobta a cigaretta csikket. Elmerengett, akárcsak egy hatalmas gondolkodó, hogy vajon, milyen háborúkat vívhatnak ezek az erők. Mily elképzelhetetlen energiák szabadulhatnak fel azokon a csatatereken, ahol olyan erejű fickók csapnak össze, akárcsak ez a fickó. Érdekes képeket teremtett a fejében ezekről a kérdésekről, de valószínűleg azok meg sem közelítették a valóságot. Felállt az ülőhelyéről, mert a zsibbadás már kissé kellemetlenné vált számára, meg amúgy sem akart meghalni. Az a tasli, amit Yuutól kapott valamennyire felébresztette. Körülnézve a parkban lévő jelenlévőkön néhányuknak furcsa kifejezés volt az arcán és eléggé megbámulták őket. De ezt meg is lehetett érteni, hiszen egy elegáns férfi, meg egy másik akinek egy lyuk van a vállában elég érdekes látványt mutathatott.*
- Szóval Raion… megtalálom őket… és felveszem velük a kapcsolatot. Mellesleg nem akarom, hogy úgy könyveld el, hogy valami hatalmas igazságérzet hajt engem előre… Baromság, aki ilyesmiben hisz, annak nincs értelmes célja… Az egyetlen szempontom az, hogy hagyják békén a városomat… Amíg itt nem keverik a szart, addig engem sem zavarnak… * Ezt sem tudta, hogy miért mondta el, hiszen a fickóról még mindig sütött az, hogy nem is érdekli, hogy ki ő… De hát, ha már beszélgetnek akkor mégis csak szükséges volt valamilyen témát felvetnie. Bár érezte, hogy lassan a kórház felé kell vennie az irányt, különben ténylegesen meghal… Kíváncsisága a szellemvilág felé, azért annyira nem terjedt ki, hogy meghaljon és úgy nézze meg, hogy mi van odaát, voltak saját tervei és élete. Így aztán inkább elképzelte az életét az életben, mint bármi féle túlvilágon. De ettől még a túlvilág érdekelte,csak nem az élete árán. Mosolyra húzta a száját, majd Yuusuke felé fordult, közben még mindig a régi életén járt az esze, amikor még semmi túlvilági nem történt vele, csak egy egyszerű ember volt. Boldog tudatlanság. Most bezzeg vadásznak rá ezek a szarok, pontosan azért, mert már van lélekenergiája és képes a szellemeket érzékelni… Ez tökéletes célponttá teszi a szörnyeknek.*
- Mit gondolsz? Van rá esély, hogy ezek a szörnyek valaha nagyobb csoportban a többiekkel együtt lerohanják a világomat? Vagy a tiédet? * Faggatta tovább a számára még mindig idegen szerepét betöltő Yuut… *
- Mert ha ez így van… akkor tudnom kell… és fejlődnöm kell rá… hogy használhatóbb erőre tegyek szert… amikor eljön az ideje…. * Előrehajtotta a fejét, és közben elmerült a kételyei tengerében. Hiszen állandóan mások dolgával foglalkozik, amihez igazából köze sincs… De azért még az is lehet, hogy ebből valami jó fog származni… De ez a dolog nem másokra tartozik… ő mint itt élő, nem akart teljesen mások által védve élni, meg akarta védeni a lakóhelyét… Na jó ez egy csupa közhely. De valahol mégis csak van benne valami.*
- Biztosan úgy gondolod… hogy valami önjelölt hőskomplexussal rendelkező srác vagyok… és meg kell mondanom… hogy igazad van… van bennem ez is… na meg az otthonom védelme…
*Ennél a mondatnál megint csak elmosolyodott, majd ép karjával megvakarta a tarkóját.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyVas. Okt. 02, 2011 4:12 am

[Parktúra]
Shin, ha jól emlékszem így hívják a srácot, hamar levágja mi is a helyzet, habár az érdem minden kétséget kizáróan engem illet, elég jól tudok magyarázni, szó se róla. Amíg gondolataiba mélyedve mered előre, jómagam kihasználom a beállt hatásszünetet és tovább folytatom a kajálást. Öltözékemhez egyáltalán nem illik ez a gyorséttermi koszt, ráadásul bizonyosan elég nehéz lenne kimosni, ha véletlenül összemaszatolnám. Alighogy felsejlik elmémben a gondolat, egy galád cseppnyi ketchup máris útnak indul a makulátlanul fehér nyakkendőm irányába. Szemeimben rémült szikre csillan, Chiyo-chan minden kétséget kizáróan végezne Velem, ha megint leenném magam. Az utolsó pillanatban mozdulok félre, ennek köszönhetően a szósz a nadrágomon köt ki. Halk káromkodás közepette kezdek el a szakadt zacskóban szalvéta után kutatni, holott minden alkalommal ez történik Velem, már igazán felkészülhettem volna erre az eshetőségre. Valamilyen furcsa okból kifolyólag felnőtt ember létemre szerencsétlenségi faktorom elképzelhetetlenül magas. Néha igazán elgondolkodom rajta, miszerint ha a mindennapokban ilyen mamlasz vagyok, akkor milyen módon voltam képes végrehajtani azokat a gyilkos küldetéseket… Érthetetlen. Továbbra is morgolódva próbálom letisztogatni ruházatom, mialatt egy újabb kérdés hangzik el. A semleges talán túlzottan erős kifejezés, mivel lényegében a Gotei 13-nak segédkezem még így is, azonban önös céljaim eltérnek attól, amit az általánosságban véve jónak nevezünk. Várok a válasszal, ez nem olyan dolog, amit csak úgy oda lehetne vetni, mert nincs jelentősége. Úgy teszek, mintha a fekete szöveten található folt teljesen lefoglalná a figyelmem, pedig valójában már nem is látszik. Régen töprengtem már hovatartozásomon, éppen ideje volt.
- Igen, akár fogalmazhatunk így is. - adok igazat a szőkének egy grimasz kíséretében. – Az igazságérzet fontos, ám relatív dolog, ezért ne becsüld alá a jelentőségét. Lényegében Téged is ez hajt, amikor azt mondod, nem engedheted, hogy a városodra törjenek. A cél határozza meg a létet, céltalanul élni értelmetlen és felesleges. Te már eldöntötted, megvéded Karakurát és feltehetőleg az itt élő szeretteidet akár az életed árán is... Viszont tévedhetek is ezzel kapcsolatban, s egyszerűen csak idióta vagy, amiért eleven rémségeknek veted magad. Lényegében érdektelen mit miért teszel, ha szándékodnak van értelme.
További sorsa vagy önmaga által kikövezett életpályája nem izgat túlságosan, hamarosan eltűnök ebből a metropoliszból és valószínűleg soha többet nem találkozunk. Legfeljebb majd csak akkor, ha egy ehhez hasonló akciója során véletlen kileheli a lelkét, s egy hozzám hasonló jótét szellem kisegíti, mielőtt még lidérctáp válna belőle. Kissé vontatottan emelem tekintetem irányába, úgy tűnik, még sincs olyan tropán, ha képes volt felállni erről a padról. Arcán valamilyen végtelenül átszellemült kifejezést vélek felfedezni, bizonyára most jött rá az élet értelmére, amit jómagam persze már évekkel ezelőtt megfejtettem. 42. Se több, se kevesebb, pont ennyi és kész. Mélabúsan sóhajtok fel két falat között, igencsak hiányzik már a feleségem, idejét sem tudom mikor láttam utoljára úgy rendesen. Mindkettőnknek megvan a maga fontos teendője, Ő kapitány, vigyáznia kell az osztagára és a Seireiteire, míg Nekem az itteni félőrülteket kell kergetnem. Mit ne mondjak, lenne néhány kellemesebb ötletem az idő eltöltésére, de a kötelesség természetesen mindenekfelett áll. Ez az egyik előnye annak, hogy már nem vagyok shinigami. Azt teszek, amit és amikor akarok, senki sem korlátozhat szabadságomban. Ez így ebben a formában mégiscsak mesterkélt illúzió, mit sem ér, ha nincs kivel megosztani. Melankolikus hangulatom vonásaimra is kiül, egy külső szemlélő tévesen azt a következtetést lenne képes levonni, mely szerint hatalmas világfájdalmamban éppen a halálba készülöm enni magam. Természetesen ez nonszensz, nem szokásom az ehhez hasonló tevékenységek űzése, eddigi pályafutásom során csak egyszer-kétszer fogalmazódott meg bennem ilyesfajta gondolat, viszont azok nagyon a mélyponton jöttek elő. Az árulás utáni első nap vagy amikor régi életem utolsó csillaga is eloszlani látszott. Azok durva idők voltak. Még a rágásban is megállok, csupán a másik férfi hangja indítja be ismét lefagyott fogaskerekeimet.
- Nem is tudod mennyire kényes ez a mostani szituáció. – zendül hangom rekedten. – Az általad említett lehetőség a küszöbön áll, már csak az a kérdés, mikor fognak lerohanni Minket. Stratégiailag Soul Society sokkalta fontosabb az Emberek Világánál, hiszen ha elpusztítják a halálisteneket, vajon ki lesz képes dacolni a hollowok seregeivel? Azonban nem kell aggódnod, vannak még páran, akik hozzám hasonlóan kiállnak majd ezért a dimenzióért is. S ne feledd… Hősnek nem születni kell, hanem azzá válni!
Az nem elég, ha csak gondolja magáról. A tettek beszélnek, minden más csak másodlagos tényező ebben az esetben. Az önzetlenség ideje leáldozóban van, nagyon kevesen csinálnak itt már bármit is anélkül, hogy abból ők ne profitáljanak. Nem tagadom, Én is ilyen vagyok és eszemben sincs az ellenkezőjével áltatni magam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Okt. 03, 2011 7:35 am

[Parktúra]


*Szédületesnek találta, hogy mennyi olyan dolog van a szellemvilágban, amit az emberek nem is sejtenek. Van egy csomó vallásuk, amivel megpróbálják magyarázni a megmagyarázhatatlant, és ezek 90%-a valamiféle hatalmas túlvilág köré épül, amelyben végül mindenki jól él és boldog. Azonban a másik fele a pokol, ahol mindenki szenved, de mégsem ejt szót egyetlen vallás sem hatalmas szörnyekről amik a semmiből előtűnve az emberek lelkére vadásznak. Pedig ezzel a tudással felvértezve talán jobban át tudná most látni a jelen dolgait. Sajnálatos módon ez a jelen elég sötétnek hat, főleg azok alapján amit Yuusuke körülírt, azt jelentette, hogy tényleg közeleg a világvége, vagy legalábbis valami olyasmi. És erről a világban élők mit sem tudnak, bár ki tudja, lehet hogy jobb a boldog tudatlanság. Ha a fejükre szakad a szörnyek hada, elég ha akkor megtudják, ha egyáltalán felfogják mi történt velük. Miután a srác elsütötte, hogy az igazságérzet milyen fontos, csak egy kurtát bólintott, hiszen nem volt sok hozzáfűznivalója a jelen elhangzottakhoz. Felfogta annak értelmét, hogy az emberben meglegyen a megfelelő céltudatosság, hogy megvédje azt, ami fontos számára. Ő pedig csupán akkor is csak egy ember maradt aki nem képes erősebb szörnyekkel elbánni. De ugyan kit érdekel? Ha gyenge vagy, válj erősebbé. Eldöntötte, hogy mostantól ez lesz az elve, és egyszer, majd azon a bizonyos napon ő is harcolni fog azok oldalán akik a világuk védelméért az életüket is feladnák. De természetesen emellett egyetemistaként is kellett gondolkodnia, és készülnie kellett a vizsgákra, így aztán a világ megmentését arra, hagyja akinek van hozzá elég ereje.*
- Természetesen megértem… tehát az elhatározásom fontos. De mégis szemem előtt kell tartanom, hogy vannak olyan dolgok amiket nem hagyhatok kárba veszni… Család, Barátok, Otthon… de ehhez az én erőmet egy magasabb szintre kell, hogy emeljem… És lenne hozzád egy kérésem, ismeretlen-san. Korábban egy öreg Shinigamival edzettem, aki az emlékeit elvesztve tengődött az emberek világában. Szeretnélek megkérni, hogy ha van rá időd, a világmegmentés mellett taníts egy kicsit engem… Hidd el… nem vagyok erő híján, csak fejlesztenem kell és meglásd erős segítőtársad, vagy társatok leszek… Biztos vagyok benne, hogy nem egyedül vagy… *Folytatta egy pillanatra teljesen komoly és felelősségteljes kifejezést öltve az arcára. Mélyen a fickó szemébe nézett, de természetesen csak akkor, ha ténylegesen rá nézett Yuu. Ezek után hátatfordítva az égre emelte a még mindig komoly tekintetét, mintha az máris a hollowok hordáival fenyegetne.*
- Én is… harcolni akarok. Ha majd eljön a világ vége, mert a szavaidból ezt szűrtem le, akkor nem akarok tétlenül ülni és azon gondolkodni, vajon mit tehettem volna, ha itt és most felteszem neked ezt a kérdést… Ezért most erre kérlek… Taníts meg, hogy hogyan használjam ki a bennem rejlő erőt, hogy aztán az arra méltóak védelmére fordíthassam. *Fejezte be és megint a beszélgetőpartnerére nézett. Tudta hogy hatalmas dolgot kért, na meg azt, hogy nem a férfi még arra sem méltatta, hogy elárulja a nevét. Ettől függetlenül úgy érezte mégis csak érdemes ettől az embertől tanulni… Látszott rajta, hogy erős és érdekes a világnézete… De egy részben érezte, hogy kettőjüké fedi egymást. Ez pedig az, hogyha eljön a háború, akkor mindketten harcolni akarnak. Az hogy ki milyen okból, az már teljesen magánügy. Kifújta magát… szinte már nem is fájlalta a sebét, amit kicsit furcsállott, mivel nem tudott róla, hogy regenerációs képessége lenne. És persze nem is volt, csak annyira beizzította a kíváncsiságát, hogy ez elnyomta a fájdalom érzetét, és a vérzés is elállt már. Na jó nem, csak nagyjából. Majd folytatódott a beszélgetés kettőjük közt és a férfi a stratégiai szempontokról beszélt. Mint említette, a Soul Society sokkal fontosabb stratégiai szempontból, mint az emberek világa, mivel a Shinigamik mindkét világ védelmezői és ha ők elbuknak, akkor az a világok bukásával ér fel. Shin ezt jól tudta, és ámbár csak kevés infót szerzett ilyen rövid idő alatt, mégis leszűrte, hogy a Shinigamik töltik be a legjelentősebb szerepet a Seireitei és az Emberi világ életében.*
- Látod, igazad van. Azonban ezt nem tudom kívülálló szemmel nézni, mivel itt élek. Ha Shinigami lennék biztosan osztanám a véleményedet, de számomra ez a hely ezer Soul Societynél is fontosabb. És egyet értek… a tettek beszélnek… a duma pedig csak duma… azt bárki tud… én viszont tenni akarok.
*Fordította elhatározott tekintetét az ég felé, majd végignézett a körülöttük álló embereken, végül a tekintete megint csak Yuura tért vissza.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Okt. 04, 2011 8:56 am

[Parktúra]
Érdekes módon az évek múlása szinte mindent megváltoztat, azonban vannak olyan dolgok, amelyek állandóak maradnak. Emberek jönnek és mennek, kormányok, birodalmak váltják egymást, ám a bátorság mindig jelen van a világban. Talán a tudat, miszerint a halandó lét csak egy múlandó állapot, olyasfajta cselekedetek megtételére sarkall, amiket több évszázadnyi életet követően, s reálisan átgondolva már nem tennénk meg. Félreértés ne essék, nem egy állásponttal ellentétben nem vagyok gyáva, néha-néha gondolkodás nélkül vetem bele magam a legveszélyesebb helyzetekbe is, viszont mostanra már kialudt bennem az a tűz, ami egykoron előre hajtott. Elgondolkodva burkolom tovább a burgert, miközben tekintetem megállapodik a fiún. Régi önmagamat vélem felfedezni benne, még azokból az időkből, amikor kezdő shinigamiként a lehető legjobban akartam szolgálni a várost, mely új életet adott. Feltehetőleg naiv módon álltam hozzá a dolgokhoz, úgy gondoltam a jók nem lehetnek tisztességtelenek, hisz’ a becsület többet ér bárminél. Tévedtem, a Seireitei is ugyanolyan mocskos és korrupt, mint az Emberek Világa, mondjon neve akármit is. Kérése meglep, viselkedési formám a mai napon minden, csak nem megkedvelendő, de ettől függetlenül Ő mégis arra kér, hogy tanítsam. Bizonyára rendelkezik ugyanazzal a potenciállal, amit egykor Hitomiban láttam, ellenben az egy teljesen más helyzet volt. Céljaim elérésének érdekében tökéletesen tisztában kellett lennem új otthonom minden bohózatával és mozzanatával, máskülönben a Dárda utáni kutatás igencsak nehézkes lett volna. Azóta persze változtak a dolgok, jelenleg inkább gondolok a lányra megbízható szövetségesként, semmint felhasználásra váró eszközként. Soul Society elhagyása némileg kivetkőztetett egykori önmagamból, azonban reményeim szerint már kezdek ismét visszatérni a normál kerékvágásba.
- Sierashi Yuusuke, Hachibantai Ex-Taichou… - mutatkozom be kelletlenül, miközben fejben már meghánytam-vetettem a lehetőségek tárházát. – Némi alaptudást tudok kölcsönözni számodra, viszont a valós fejlődést magadnak kell elérned. Megmutatom az utat, amin haladnod kell, de nem leszek melletted. Rengeteg ehhez hasonló összecsapáson fogsz még átesni, mivel az éles bevetésnél nincs jobb tanítómester. Az elhatározással jól láthatóan nem lesznek gondok, ám jegyezd meg, ez nem játék. Ha hibázol, meghalsz.
Első lecke és feltehetőleg az egyetlen is, ami igazán számít. Oktathatom hakudára és zanjutsura, viszont ha nem gyakorol, s nem használja különleges képességét oly’ könnyedén, ahogy levegőt vesz, akkor nincs miről beszélni. Valós terveim messze túlmutatnak a helyi hős kitanításán, nem vagyok Én Szecska mester, feltételezem ez egyértelmű. Mindenesetre a lehető legtöbb kapcsolatot kell kiépíteni, hiszen kitudja mikor hozza úgy a Sors, hogy véletlenül pont Shin segítségére lesz szükségem. Önkénytelenül is megmosolygom az elképzelést, minden kétséget kizáróan egy kezemen meg tudnám számolni azokat a személyeket, akiknek egyáltalán esélye lenne Velem szemben. Megjegyzését nem tudom mire alapozza, bizonyára annyira bizalomgerjesztő képem van, aminek birtokában szinte fizikai képtelenség, miszerint ne tudjak társakat gyűjteni magam mellé. Ezt inkább nem kommentálom külön, így is a szükségesnél többen tudnak már a Daitenshiről, nem lenne szerencsés egy túlpörgött gyermek tudtára adni olyan információkat, amik még veszélyt hozhatnának a nyakába. Természetesen csak szerény személyem értékrendje szerint tekinthető kölyöknek, bár húsznál biztosan nem több, egyszóval még a fajtája között is ifjoncnak mondható. Azt a következtetést hamar sikerül levonnom, mely szerint szerető családban és jó környéken nőhetett fel, lévén ezek szerepelnek védelmi listáján első helyen. Valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag még sosem hozott össze a balsors olyan tanítványjelöltekkel, akiknek ne lett volna egy durva törés a múltjukban. Ez az újdonság erejével hat Rám, mint ahogy az a tény is, miszerint az egyik szendvicsbe duplasajt került, ami minden kétséget kizáróan a jó szerencse jele. Ezen derülve hallgatom tovább monológját, ami rögtön visszaránt a kegyetlen valóságba.
- A múlton való kesergés semmit sem ér, ezt tapasztalatból mondom. – szólalok meg ismét, miután felálltam és rágyújtottam egy újabb cigarettára. – Ha nem kérdeztél volna meg, akkor is minden erődet beleadva harcolnod kellene és akár el is buknod, amennyiben ezzel megvédheted, amit szeretsz. Részemről egyik dimenzió sem áll közelebb a szívemhez a másiknál, mindkettőben találhatóak olyan egyének, akikért bármit feláldoznék. Ettől eltekintve a katonai szempontok adottak, ha tetszik, ha nem.
Sajnálatos módon ez így van. Valószínűleg az emberek észre sem vennék mi történik körülöttük, egy láthatatlan ellenséggel szemben felvenni a harcot majdhogynem lehetetlen, főleg, hogyha nincsenek is olyan fegyvereik, amikkel ez kivitelezhető lehetne. Egy frontális csapás a shinigamik létezése nélkül mindenképpen végzetes lenne. Minden egyes lelket felfalnának a lidércet, majd jó szokásukhoz híven egymás életére történek. Valójában csak várni kéne, sok civilizációhoz hasonlóan biztos elpusztítanák önmagukat. Vagy nem, de ezt sosem fogjuk megtudni, legalábbis nagyon remélem, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzer. Okt. 05, 2011 9:14 am

[Parktúra]

* Végigkémlelve Yuusuke arcát megállapította, hogy valamit mégis sikerült megindítania a férfiben, mint valami szónoknak, aki a nép tetszését próbálja elnyerni. Örömmel tapasztalta, hogy tényleg volt eredménye ennyit fecsegnie. Természetesen amit mondott az utolsó szaváig igaz volt, csupán attól tartott, hogy lassan untatni kezdi az amúgy sem túl érdeklődő társát. Majd a merengésből visszarántva a férfi újabb szavakat intézett Shinhez. Látszott rajta, hogy megfontoltan akar válaszolni, na meg az, hogy talán a régi énjére emlékezteti és ezért tetszik neki annyira a fiú. Kifejtette, hogy a lényege a dolognak, hogy ő nem tud tényleges harci tudást adni, azt csak terepen képes majd megszerezni, bár az alapok megtanítását szívesen vállalja. Vagyis hát… talán szívesen. Még be is mutatkozott egy kissé kelletlen hangon, de a hangszínt Shin inkább elengedte a füle mellett. Ha már Yuusuke-san vállalta, hogy tanítja, akkor fatális hiba lenne a hangsúlyába belekötni ezért ne is témázzunk erről. Így hát megtudta új ismerőse nevét.*
- Örülök hogy megismerhetlek… és ha erre van szükség, ahhoz, hogy megvédjem őket… *Bökött fejével a parkban sétáló emberek felé* - Akkor már megérte az életemet adni. Ezen a szinten viszont esélyem sincs arra, hogy túléljem, ha meg kellene védenem a várost. Ezért erre is lehetőséget akarok magamnak teremteni, hisz ki az a hülye aki meg akar halni csak úgy? … *Kérdezte, de természetesen erre nem várt választ. Tudta, hogy képes lenne életét adni, azért amiben hisz még ezen a szinten is, de mi értelme lenne. Semmi…
Ha nekiáll és feszegeti egy kicsit a képességei határát, fejlődik… akkor még lehet belőle valaki, de addig is tényleg csak a helyi hős szerepét töltheti be, és nem folyhat bele fontosabb és nagyobb méretű eseményekbe. Mint például a háború, ami télre esedékes. Yuusukét fürkészte megint csak, de semmit nem tudott leolvasni a képéről… Talán csak annyit, hogy valaminek örült, talán emlékek öntötték el, talán csak valami vicces gondolat járt a fejében, de tény, hogy jól szórakozott valamin. Shinen végigfutott a gondolat, hogy vajon milyen tréningen fog átesni, ha elkezd a Vaizardtól tanulni, akiről nem tudta, hogy Vaizard… mondjuk azt sem tudta mi az a Vaizard. Vajon nehéz gyakorlatokat fog kapni? Avagy még több szörny pusztítása lesz az ő része a jövőben? Ezen kérdésekre a jelenben nem találhatta meg a választ. Ki kellett várnia, míg eljutnak addig, hogy valami edzés következik. Nem érezte a késztetést arra, hogy bárhova is siessen, inkább várt szépen itt, de szépen kezdett homályosodni a világ, vagy inkább mondanám azt, hogy kezdte elveszteni az eszméletét, de azért keményen kűzdött azért, hogy ez ne történjen meg.*
- Nem merengek a múlton, nem szokásom. Inkább tekintek a jövőben, és amit most látok, az egy mind a kettőnk számára kedvező új barátság kezdete. Mellesleg azt említetted sok harcom lesz… számítottam rá, hogyha veled edzek, akkor ki fogsz tenni ilyesmiben, hiszen ha beledobják az embert a hidegvízbe, akkor az adott dolog vagy gyorsan sikerül neki, vagy szépen elveszik a süllyesztőben. Én ugyan nem fogok elveszni. Harcolni fogok, hogy életben maradhassak, és megvédhessen a saját dimenziómat…
*Szólantak fel az eltökélt szavak, Shin egyre gyengülő és kiszáradt torkából. Most már úgy látta tényleg ideje lelépnie, ezért tett két lépést előre, majd majdnem előre bucskázott. Visszafordult Yuusuke felé, majd így szólt hozzá, újra határozott szavakkal.*
- Most el kell mennem… begyógyíttatni… ezt itt. *mutatott a karjára, majd vizsgálgatni kezdte a nem túl mély, de annál fájdalmasabb sebet, majd folytatta.* - Amint felépültem, megkereslek és remélem kész leszel, hogy valamennyi tudást adj át… abból ami odabenn van…
*bökött Yuu feje felé, de csak tisztelettel.*
- Viszlát, Sierashi Yuusuke-san…
*Mondta majd eltűnt egyik pillanatról a másikra és Karakura kórházánál kötött ki, ahol aztán ellátásba vették a sebét.*


Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Okt. 07, 2011 5:26 am

[Parktúra]
Épelméjű ember valóban nem akarhat ok nélkül véget vetni amúgy is rövidke életének, Shin ezen meglátásával egyet kell értenem. Természetesen az relatív, hogy ki is a normális igazából, viszont ezt nem az Én tisztem eltölteni. Amennyiben ténylegesen városának hőse akar lenni, hát rajta, minden csak azon múlik, milyen eszközöket hajlandó megmozgatni célja elérésének érdekében. Végülis igencsak jó szolgálatot tehet majd a későbbiekben, kitanítását követően, hiszen talán néhány kóbor hollow pont az átteleportált Karakura közelébe keveredik, akkor pedig valakinek mindenképp meg kell védenie az ott lévőket. Gesztusát hallva egy laza intéssel reagálok, jelenleg nem tudom megmondani, miszerint mennyire örömteli Nekem ez az új ismeretség. Remélem azért azzal tisztában van, hogyha nem az elvártaknak megfelelően fog majd fejlődni, akkor a szélnél is gyorsabban hagyom hátra, nincs annyi szabadidőm, sem kedvem, aminek hála egy reménytelen eset pátyolgatásával töltsem az időt. Hozzáállása, s a nagyobb erő kutatása azért valamilyen szinten tiszteletre méltó, habár általában ez jelenti a legtöbb baj forrását is. Halkan hümmögve fojtom magamba az információt, mely szerint feltehetőleg több hátránya, semmint haszna származik majd a megnövekedett reiatsuból. Eddig is a nyakára járhattak a lidércek, ám ezen zavaró körülmény csak tovább fog súlyosbodni fejlődésével arányos mértékben. Ellenben akkora már a gyenge, semmit sem érő Hueco Mundo-i férgek nem lesznek képesek felvenni Vele a versenyt. Nem tudhatom, milyen módon fog alakulni képzése, mint ahogy saját jövőm képe is rejtve van előttem. Az igazat megvallva mindig is örömömet leltem a tanításban, átadni a tudást olyasvalami, amire csak a legnagyobbak hívatottak. Valamint néha még a mester is tanulhat a tanítványától, ami szintén nem elhanyagolható lehetőség.
- Úgy legyen, ne kelljen a szeretteidnek csalódniuk benned. – értek egyet egy lomha bólintást követően. – Menj csak, gyors és szomorú véget érne ismeretségünk, amennyiben a következő utcasarkon feldobnád a pacskert. Keresned felesleges, úgyis csak akkor találhatsz meg, ha jómagam is így döntök. Várj türelmesen, rövidesen kezdetét veszi edzésed, amely nem lesz egy sétagalopp, ezt garantálhatom. Regenerálódj és pihend ki magad, száz százalékos fittséget várok el. Nos, akkor hamarosan… Sayonara, Toyone Shin!
Utolsó szavaimat már csak az üres levegőnek szúrhatom oda, micsoda fejvesztett sietség van itt, borzalom! Kissé ironikus módon pont Én dumálok türelemről, amikor egyáltalán nem tartozik főbb erényeim közé. Bár valójában ez nem sokat számít, de legalább az utódokba megpróbálom belenevelni, az is valami. Hirtelen eltűnéséből pár hasznos következtetést le tudok vonni, példának okáért képességének mibenlétét. Nem ez volt az első eset, amikor teleportációhoz hasonlatos helyváltoztatással találkoztam, szóval küzdőstílusát is ennek megfelelően kell majd kialakítani. Voltaképp nem személyem a legmegfelelőbb edzőpartner a számára, a Daitenshi másik két tagja sokkal megfelelőbb lenne, azonban nem sózhatok a nyakukba egy ilyen kötelezettséget, így is túl sokat várok el tőlük, megérdemlik néhanapján a pihenést. Mondjuk valamilyen mondvacsinált okkal mégis megtehetném ezt, viszont az minden szempontból nézve gerinctelen húzás lenne. Ugye…? Eme gondolatmeneten elmélkedve burkolom még be megmarad sajtburgereimet, majd miután minden szemetet kidobtam a mellettem lévő kukába, feltápászkodom a padról. Ebédem nem lett annyira nyugalmas, mint amennyire akartam, ám lényegében effektív volt. Mivel napomat a minden igényt kielégítő lazulásnak szenteltem, ennek megfelelően indulok el hazafelé. Lassú, hosszúra nyújtott lépésekkel térek rá az egyik kihaltnak számító csapásra, ezután megbizonyosodva róla, hogy senki nincs a közelben, villámtáncra kapcsolok. Alig pár másodperc leforgása alatt már olyan magasságba kerülök, ahonnan alakom már nem kivehető. Lehunyt szemekkel élvezem, ahogy a menetszél hátraszegezi hajzatomat, ennek köszönhetően majdnem közelebbi ismeretségbe kerülök egy váratlanuk feltűnő madárrajjal. Mondanom sem kell, a vadkacsák valamiért nem szívlelik túlzottan a repülő embereket. Micsoda diszkrimináció!
A raktár szokásos elhanyagolt képét mutatja érkezésemkor, feltehetőleg senki sem gondolná, miszerint itt laknak. Ezért is tökéletes álca ez számunkra. Bent már megint balhé van, valaki belefőzte Hiyori papucsát a levesbe és most mindenki ki van akadva. Fejemet csóválva oldalazok el a repülő étkészlet mellett, s a lehető leggyorsabban eltűnök szobám ajtaja mögött. Elégedetten fújom ki a tüdőmben tartott levegőt, azután egy csettintéssel láthatóvá teszem eddig elrejtett lélekölőmet. A lehető legnagyobb tisztelettel rakom vissza helyére a fegyvert, soha nem megyek nélküle sehova. Szeretetteljesen paskolom meg a polírozott fát, utána egy nagy ugrással elhelyezkedem az ágyon. Rövid keresgélés után a távirányító is kezembe akad, így néhány pillanat múlva már kedvenc ismeretterjesztő műsoromra bambulhatok hatalmas lelkesedéssel. No igen, az élet szép!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 9:41 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Minden jel arra mutatott, hogy nemcsak Sachiko van zavarban. Éppen ezért lassan úgy érezte, hogy hiába küldi a lány irányába a nyugtatásra szolgáló mosolysorozatokat. Sőt, jobban belegondolt a dolgokba, és lényegében semmi oka nem volt arra, hogy ennyit mosolyogjon. A történteket pedig ismét felidézve egyre jobban kezdett dobogni szíve, a rosszabbik értelemben. Idejével aztán a felfelé görbülő vonal arcára fagyott, és csak figyelte értetlenül maga előtt az eseményeket. Kissé szórakozott mozdulatai és arcmimikája miatt bizonytalaníthatta el a frissen megismert lányt, ezért nem tudott ezerszer, elégszer bocsánatot kérni tőle. Azonban a továbbiakban valami olyan témára terelődött a szó, ami a rajzolással volt kapcsolatos. Így tehát kissé kíváncsiskodva kezdte el figyelni Michi-t, vajon mit alkothat.
- A nyuszik valóban aranyos állatok. - nyögött ki végül egy értelmesnek betudható mondatot, annak reményében, hogy kissé oldódik kettejük hangulata. Nem tudta, hogy azért, mert megszólalt, vagy valami más oka volt, de hirtelen a ceruza hegye kitörött, és az átszakította a papírlapot, amitől meglepettségében gyorsan a szája elé kapott. Szemeit meredeztetve jajdult fel, és hirtelen azt sem tudta, merre kapjon, vagy mit mondjon.
- Ez most miattam volt? Kérlek, ne haragudj, ha megzavartalak volna, csak... te jó ég... most úgy elszégyelltem magamat. Sajnálom, de tényleg! - húzta egyre jobban össze magát, hol maga elé, a hullámzó vízre, hol pedig a megtépázott lapra terelődött figyelme. - Tényleg valami balszerencse ül rajtam... mindenkinek csak ártok... és mindenkit elmarok magamtól... - sóhajtott könnybe lábadt szemekkel - Lassan már meg sem kéne az ilyeneken lepődnöm... mondd meg, kérlek, miért van ez? Ennyire szörnyű lennék? - sírásra álló szájjal fordult Michi-vel szembe és kérdő tekintetét övébe mélyesztette. Csak lassan jutott el hozzá a gondolat, minek is jártatja feleslegesen a száját. - Hülye vagyok, hiszen nem is ismersz, tényleg bocsánat, annyira össze vagyok zavarodva... mintha egy szörnyű rémálomban szerepelnék, amiből képtelen vagyok felébredni.
Rázta meg fejét. Hirtelen ismét lepörögtek előtte a napok eseményei, és mindhiába kereste a kérdésekre a válaszokat. Nem találta meg őket. Olyan érzése volt, mintha egy kiszáradt tenger fenekén ücsörögne. Láncra verve, fázva, dideregve, teljesen egyedül. Képtelen felkelni és elindulni, járni, előre haladni, annak reményében, hogy majd egy nap eléri a szigetet. Hiszen lábfejein mázsás láncok feszültek. Ezek a súlyok pedig nem engedték, hogy ismét megtanuljon járni. Lassan pedig azt érezte, hogy hamarosan teljesen megtörik, ezen pedig senki nem képes változtatni. Túl sok fájdalom érte ahhoz, hogy ismét merjen reménykedni.
Könnyeit alig bírta már nyelni, és elfojtani. Nem akarta még jobban megrémíteni a mellette ücsörgő művészlelket, így erőt kellett vennie magán, bár utolsó tartalékai is kifogyóban voltak. Hirtelen mosolyt erőltetett arcára és maga mögött legyezett egyik kezével, mintha csak azt akarná mondani, semmi baja. Nem akart még több problémát okozni ennek a kedves lánynak, főleg nem a saját hányatott sorsával. Leginkább az zavarta, hogy bele sem tudott volna fogni abba, hogy szavakba öntse érzéseit a történtekkel kapcsolatosan. Egyelőre az is kérdéses volt, hogy mit tegyen magával. Annyira szégyellte magát azért, hogy akárhányszor akart elköltözni, és bármennyiszer próbált elszakadni a vaizard-laktól, valahogy a sors mindig úgy hozta, hogy végül mégis társai között kössön ki. Magával a ténnyel sosem voltak fenntartásai, csak tényleg szerette volna, ha valaki mellett megállapodhatott volna. Viszont ezt osztotta a sors, ez ellen pedig nem tudott mit tenni. Csak el kell fogadnia, ami a számára a legnehezebb feladatnak bizonyult.
- K-kérlek, ne haragudj... össze vagyok zavarodva... de mindjárt jobban leszek, hidd el.
Hüppögött még néhányat, aztán tenyerével a szemeihez nyúlt, hogy az apró könnycseppeket eltüntethesse. Jobb ötlet híján táskájáért nyúlt, annak reményében, hogy talál benne papírzsebkendőt, hogy kellőképp rendbe tehesse magát. Kínos érzése egyre jobban felerősödött, ahogy idióta módjára hosszú másodpercekbe telt neki, mire megtalálta a kissé nyúzott pzs-t. Aztán már csak nagyokat kellett sóhajtania, hogy megbújva a zsebkendő rejteke mögött egy kicsit elfelejthesse eddigi gondjait. Mélabús ábrázatával most nem kellett foglalkoznia. Erőt gyűjtött ahhoz, hogy felelhessen, ha arra kerülne a sor...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 17 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Jan. 09, 2012 12:14 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Kissé felpaprikázva érkezett meg, és egyből egy szál vizes fehérneműben nekem rontott. Nem hittem, hogy komolyan meg akar ütni. Ha viszont ez így lenne, és harcolni lenne kedve inkább, akkor lelkiismeret furdalás nélkül megfurdalom a hasát egy-egy nyárssal, ami a földből kerülne elé, olyan pozícióban, amilyennek lennie kell. De szerencsére erre nem kerül sor, így inkább szívtam egyet a nemlétező cigarettába. Elmosolyodtam, hiszen most egy szál fehérneműben bolyong itt előttem. Hihetetlenek ezek a nők. Rika... akárhányszor idejövök, lelkem mélyére, te sosem jelensz meg. Hogy is mondhatnám, hogy szerelmes vagyok beléd. Valószínűleg nem vagyok. Csak azt az ostoba hatást váltottad ki belőlem. Pff... Én nem vagyok szerelmes. Hogy is lennék. Már csúnyán pórul jártam vele. Most mégis mihez kezdjek ezzel a lánnyal. Kíváncsi vagyok rá. Ezt nem tagadhatom. Persze nem azért mert eléggé bensőséges ruházatban láttam, bár lehet az is indok. Mire felöltözött, én már majdnem elszívtam a cigimet. Mikor elért hozzám, még egy utolsót szívtam a cigibe, és az elfoszlott a levegőben. Vicces. Én alkottam, hogyan fogyhatott el. A fantáziámra kihatna a valóság? Ez természetesen így van. A képzelet mégsem olyan határtalan, mint ahogyan azt mondják. Holdacskára tekintettem, aki leült mellém. Ő is rám pillantott. Hogy hol vagyunk? Ez vicces. Néha magam sem tudom. Ilyenkor mindig lehet arra gondolni, hogy a fantáziámban, magában az imagináriumban, de hát ez nem igaz. Hogy mit tegyen? Megsúgom neki mindjárt.
- Ez kérlek szépen a tér egy görbülete, egy fajta ficak, amit én készítettem. Egy egyszerű hiba a térben, ami nem is lehetne a fizika törvényei szerint. Egyszerűen semmi értelme, hogy legyen, mégis van. És azért vagyunk mert, mert én így döntöttem, neked meg kellettek a ruháid. Látod? Mindenre van egy egyszerű magyarázat. De egész pontosan neked most túl kell bonyolítanom, hogy miért is vagy itt. Ahhoz, hogy megértsd mi a valóságos világ, ahhoz előbb egy olyat kell átélned, ami illúzió. Az is lehet, hogy már átélted, csupán te hiszed valóságnak. A valóság annyi, amennyit elhiszel. Most, hogy elmondtam, hogy ez illúzió, azért még meg tudsz ijedni- majd felé fordultam, lehajoltam, és csak annyit mondtam "búúú". Nyilván nem ettől fog majd megijedni, de speciel elterelésnek jó, miszerint oldalról egy nyárs közelít felé villámgyorsan, és hát nem pontosan lehet felfogni milyen gyorsan, mert ez csak az én képzeletem. Vagy tíz centire áll meg a tűhegyes nyárs a halántékától. Na ettől már megijedhet. Ha csak nincsenek jobb reflexei Nazonál, aki, mint tudjuk az időt lassítva jobb reflexekre tesz szert. Hehe. Az is jó képesség. Viszont most Holdacskát fürkészem. Ha nem ijedt meg, akkor jól vette a dolgot, de szerintem nincs olyan ember, aki most nem ugrana fel ijedtében. Ezek a túlélői reflexek már csak ilyenek. Igaz azt mondtam illúzió... igazából a tér görbülete... nagyon is valóságos. De ezt most nem kell tudnia. A facövek elfoszlik a levegőben, vagyis a "gubancot" kisimítom. A kezemet nyújtom, hogy felálljon, szerintem most jobban fog esni neki az, hogy ha áll. Ha felpofozni óhajtana tán, most megengedem. Valóban szemétség volt ez most tőlem. Na mindegy ez most nézőpont kérdése.
- Hogy mit tegyél? Három lehetőséged van. Eltemeted magadban minden érzelmedet azzal kapcsolatban, hogy te vérét kívánod venni ennek a Gabriel formának, megkísérled megölni, és elviseled a céltalanság tudatát, vagy elkezdesz keresni egy másik olyan dolgot párhuzamosan, ami életed értelmét adhatná. Egy férfi, vagy nő éppen milyen gusztusod van, esetleg egy jó barát, egy felsőbb jó, vagy rossz elérése, terv a shinigamik elpusztítására, bármi, amihez neked kedved van. De én tanácsolom azt, hogy mondj le Gabrielről, és keress valami mást, amin kiélheted legbensőbb vágyaid. Keress egy olyan valamit, ami mellett valóban magadat adod. Nem kell ahhoz gyilkolni, hogy jól érezd magad. De ha szeretnéd, megkísérelhetsz engem is megölni. Felejtsd el Gabrielt, és próbálj meg inkább engem megölni. Garantálom neked, hogy sosem fog ez sikerülni Very Happy. Azért, mert én egyszerűen nem halhatok meg. Én a felsőbb jót képviselem, és nem, mint féreg shinigami, sokkal inkább, mint egy eszme, amely vágyik arra, hogy jó legyen. Béke. Én a gonosz ellen harcolok, nem ellened. Ezért is. Te nem ölhetsz meg engem- mondtam végig mondani valómat. Ezzel szerintem most megmondtam a frankót. Addig is én jól szemügyre vettem az arcát, az értelem szikráját kutatva. Meg a Hold tükröződését. Igazán elfogadhatná ezt, hiszen láthatja, hogy én nagyon különbözök a shinigamiktól, és nem is vágyok a halálára, és nem is óhajtom kihasználni. Maximum egy éjszaka erejéig Razz. De azt személyétől függetlenül. Ez pusztán a saját intézkedéseim egy része. Mindegy most. Nem én vagyok a minta hős, de hős vagyok. A Daitenshiben én is igazi világmegváltó alak vagyok, mint Yuu, vagy Hitomi. Egyszer már meg is cselekedtük, mindjárt kétszer, és nyilván lesz harmadik eset is. Sőt. Még annál is több. Ő meg egy Arrancar. Remélem nem kell majd meghalnia abban, hogy a felsőbb jó elé áll. Tulajdonképpen senkinek sem kéne meghalnia abban, hogy eljöjjön ez a bizonyos jóságosságosság. Ettől jó. Mégis. Bár mi még senkit sem öltünk meg így konkrétan. Remélem nem is kell majd. Mindig van választásunk. Nem kell gyilkolni. Aizent sem kell megölni. Ez már biztos.
- Amúgy te egy gyönyörű teremtés vagy, nem értem miért ilyen utat választanál. Mi vitt rá téged erre... Holdacska Very Happy
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te9000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (9000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 8:50 am

Viharos érkezés./Vic/



Csodásan és „békésen” teltek a napok ebben a világban. Megvoltak az apróbb kis konfliktusok. Mondhatni az itteni Lucifer is megtette a lépéseket, de hasztalan volt minden, amit véghezvitt. Legyőzték és most elzárva a világtól, szenved, bezárva, mint egy kutya, leláncolva, várva valakire, aki megmentheti. Nos, most nem Ő érkezik.
A város, a világ mintha érezte volna, hogy valaki közeledik. Az időjárás olyan volt, mint egy szeszélyes hölgy. Váltakozva követték egymást a változások, egyik nap még kellemes napsütés, másnap pedig már jeges eső. Kutyák, macskák, madarak tömege szökött meg, sejtették, hogy új sheriff jön a városba, egy igazi ragadózó. Aki jártas a mágiában, és fel tudja fogni csökött intelligenciájával a jeleket. Azt talán nem fogja meglepni, és arra is rájöhet merre fog megérkezni. S eljött a napja végre, amikor egy új világot akar bekebelezni, elszívni az erejét, és pusztulásba taszítsa. Látta mik történtek, Aizen bukását, a shinigamik diadalát. Tanulmányozta a kultúrákat, a népcsoportokat, és az egymásnak feszülő erőket is, csak azért, hogy be tudjon majd illeszkedni, ne keltsen feltűnést, és ne lepleződjön le, míg nem szükséges. Külön választott nevet, egy emberit, Earl S. Az igazi nevének a kezdőbetűje volt az S. De nem kockáztathatta meg a lebukást. Talán valami felsőbb hatalom itt is ismeri a nevét, és keresztbe tenne mindennek, amit tenni akar.
Eljött az éjszaka, jótékony homályát borítja a városra, és azok lakóira. S megérkezett végre valahára. Az égen gyülekezni kezdtek a viharfelhők, elrejtve a Holdat, erősödött a szél, a gyengébb fákat kitépve a helyükről, és odébb helyezte nyugovóra. Villámok cikáztak keresztül az égbolton, dobhártyaszaggató mennydörgés töltötte be a környezetet. A felhők végül engedtek a szél erejének, és egymás felé kezdtek mozdulni, egységet alkottak. Mint egyetlen hatalmas szürke massza, úgy festett az égbolt, csillagokat se lehetett már látni. Végül örvényleni kezdet a felhő, elsőnek még csak egy hatalmas tölcsért formázott meg, s hamarosan egy gömb formáját vette fel.
Mozdulatlanul lebegett az égen, majd egy villámlás, majd még egy, és egy hatalmas bőrlebenyes szárny jelent meg a jobb oldalon, majd az ellentétes oldalon is. Lassú szárnycsapások után kezdet eltűnni az akadályozó felhőréteg. Elsőnek egy tüskés farok bújt elő, utána egy fekete mellkas, végül megjelent… Óriásira tátott szájából fekete lángok törtek az ég felé. Diadaltól teli üvöltése elnyomott minden más zajt, szárnyainak a csapásától erős szél kerekedett. A vastagabb fákat is játszi könnyedséggel törte ketté, vagy tépte ki a földből. Végül ereszkedni kezdett, nem félt hogy meglátják, gondoskodott arról, hogy ebben a formájában az átlagos embereknek ne vehessék észre. Földtérésekor megremegett a talaj, a lábfeje alá szoruló játékokat belepasszírozta a talajba. Farka vad mozgásától még több fát tarolt le, már lassan olyan az egész, mint egy erdőirtás. Vörösen izzó szemeivel a környezetet nézte, orrlyukaiból sűrű füst szállt fel.
Végre megérkezett Karakurába. Ahol az egyik legerősebb volt az erős személyek aktivitása, még ha csak rovarok is voltak a szemében, talán hasznosnak bizonyulhatnak.
~Ideje elhinteni a magvakat, és megrontani pár ártatlan kis lelket. Hiszen nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette. S persze, ez is csak a hasznomra lesz. – ezt tudja jól, valaha a jót szolgálta, de sikerült megrontani a lelkét. S az lett a veszte, elzárták, majd száműzték. Azóta a bosszú lebeg a szemei előtt, és ahhoz erőre van szüksége, ez pedig magával vonzza azt is, hogy ebből valakiknek hátránya fog származni. Sajnos ezek a dolgok nem érdeklik, hisz a legtöbb lénynek nincs jogosultsága az életre. Csak azért létezhetnek, mert valaki szeszélyből megengedte nekik, és most eljött az, aki kigyomlálja ezeket, a férgeket, igaz, ezzel mindenki mást is meg öl majd, de elhanyagolható a veszteség. Főleg, mert az itteni lények nagy része nem is hisz Luciferben. Itt csak egy kitaláció az egész. A Sátán felfedezése vagy kitalálása az emberiség egyik legzseniálisabb teljesítménye volt. Legalábbis azoké a civilizációké, amelyek kialakították ezt a mítoszt. A gonosz és a szenvedés elleni küzdelem egyik legfontosabb eszközévé és fegyverévé vált. Olyan eszközzé, amelynek segítségével a civilizációban élő ember sikeresen csökkentette a gonosz jelenlétéből származó szorongást és félelmet. Szánalmas és ostoba tett volt, megtapasztalhatják, hogy milyen is az igazi félelem, és a gonosz.
Körülötte a levegő vibrálni kezd, majd a szárnyai elkezdenek össze fele menni, a fekete pikkelyek is fakulásba kezdtek, a fején lévő szarvak is eltűnnek, az egész teste összemegy. Csontropogások hallatszanak, repedés hang, törések zaja. Végül pedig ahol egy sárkány volt, ott most egy ember áll. Elegáns, fekete zakóban, alatta egy fehér selyeming, nyakában egy fekete nyakkendő, kellemes fekete nadrág a lábán, és bőrcipő a lábfejein, végül pedig a lábbeliket leszámítva, az egészet elfedi egy szintén fekete, hosszú kabát.
- Áhh…- elégedetten kezdi mozgatni a nyakát, ami halkan ropogni kezd. – Úgy érzem, egy darabig szükséges lesz ez a test. – tökéletes nyugalomról tanúskodik a hangja. Hátranéz a válla felett, megszemléli a rombolást, amit okozott. Hanyagul megvonja a vállát, nem számít neki, hogy a park nagy részét tönkretette, ráfoghatják majd az előző viharra, aminek már nyoma sincs, a felhők eloszlottak, a szél is elállt már.
Belenyúlt a kabátzsebébe, és egy pár fekete bőrkesztyűt húz elő, majd fel a kézfejére, és lassú léptekkel indul meg előre, és egy tűrhető állapotban lévő padra ül, persze előtte leporolja. Hisz nem kellemes, ha koszos lesz az új ruhája. Várja a jelenlévőt, sárkányként igen kifinomult a szaglása, ezért is érezte, hogy nincs egyedül. A kérdés már csak az, ki tiszteli meg a jelenlétével?

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 8:04 am

Viharos érkezés


Eljött az idő. Hogy minek az ideje, arról még ő magának sincs fogalma, azonban képes volt annyit leolvasni a káoszból, hogy tudja, mikor és hol kell lennie. Nem tudja, mire készüljön pontosan, egyedül abban biztos, hogy jobb, ha nyomon követi azt a folyamatot, ami történni fog. Bár valójában ez nem a kezdete semminek, ó, dehogy. Ez csak a folytatása annak a láncreakciónak, mely már évszázadokkal, talán évezredekkel ezelőtt elkezdődött. Most pedig itt történik, az orra előtt, neki pedig ott kell lennie, úgy érzi.
Nem tudja, mire kell számítania, azonban a biztonság kedvéért – ismét – alaposan felfegyverkezik. Az Insignis már-már otthonává vált, menedéke pedig legfeljebb egy utolsó mentsváraként szolgál, ha éppen nem képes a szervezet épületében tartózkodni. Nem érdeklik a szabályok, amik arra köteleznék, hogy engedély nélkül nem hagyhatja el az épületet, nem egy taknyos kölyök fogja neki megszabni, hogy mit tehet meg és mit nem. Ő már döntött, és a zsigereiben érzi, hogy jól döntött akkor, amikor hallgatott a jelekre. Számít arra, hogy egyáltalán nem veszélytelen az, ami rá vár, akár még bele is halhat, de valamiért mégis biztos benne, hogy az, ami történni fog, több hasznot hoz számára, mint kárt. Persze ezt biztosra addig nem tudhatja, míg nincs ott, ahol lennie kell. Még az is lehet, hogy téved. Hiszen nem egy nagy mágus, megeshet, hogy félreértelmezte az eleven káosz által megadott jeleket. Így csupán szerencséjében bízhat, hogy nem így van. S ha valaki, Viclyn igazán szerencsés.
Amint úgy érzi, indulnia kell, a jelek által megadott útirányba jár. Csupán egy véletlennek köszönheti, hogy észrevette ezt a zavart az éterben, egy meditációja során érezte meg, hogy valami nem stimmel ezen a síkon, hogy valami megzavarja azt. Hiszen még ha egy másik univerzumban is történik valami, valamennyire ideát is érezhető, legalábbis ha ők maguk a soron következőek. Ilyen például egy dimenziókapu megnyitása, az előrezgéseit mindig meg lehet figyelni ott, ahol azt megnyitják.
Félúton járhat a park felé – mert érzi, hogy a parkba kell mennie - , amikor vihar kerekedik, holott tisztán emlékszik, hogy napos, felhőtlen napjuk volt. Kicsit jobban összehúzza magán köpenyét, hogy arcát is jobban takarja csuklyája, holott kétli, ezzel a különös időjárással bárki is felfigyelne szokatlan megjelenésére. Köpenye egyúttal fegyverarzenálját is tökéletesen elfedi a kíváncsi szemek elől, holott súlyának jelentős hányadát bizonyára a különböző pengék és pisztolyok teszik ki, hogy kedvenc nyílpuskájáról és mágikus felszereléseiről szó se essék. Léptei mégis puhák, jóformán nesztelenek, hiszen ezt örökölte őseitől, ez teszi őt olyan veszélyes ragadozóvá, amivé nevelték.
Fehér szemöldökeit morcosan összevonja, amikor felfedez az égen egy ismeretlen árnyékot; egy sárkány volna? Már évszázadok óta nem látott egyet sem, különösen nem ebben a világban. Homlokain megszaporodnak ráncai, ahogyan agya a fejleményeken kattog. Léptei sietősebbé válnak, azonban mindig igyekszik a környezete okozta árnyékokban lépdelni, hiszen így gyakorlatilag lehetetlen őt felfedezni. Legfeljebb szagából jöhet rá, hogy a környéken ólálkodik; Viclyn nem álltatja magát, tökéletesen tisztában van azzal, hogy a sárkányoknak jó a szaglásuk.
Lépteit megszaporítja, miután meglátja az árnyék és az alak eltűnését. Vagyis tudja, hogy nem tűnt el, legfeljebb más formát vehetett. Találkozott már sárkánnyal, még ha elég régen is, ismeri már természetüket és trükkjeiket is. Érdekesnek találja, hogy pont ebbe a világba, s pont ebbe a városba érkezett egy. Neki pedig ott kell lennie, hogy üdvözölje őt, ő legalábbis így érzi. Az árnyakba olvadva közelíti meg a parkot, s nem téveszti el szem elől azt az alakot, aki az egyik padon foglal helyet. Mintha egyenesen meginvitálná őt egy társalgásra. S miért is várakoztassa meg?
- Vendui, tagnik'zur. – köszönti őt saját anyanyelvén; ugyan alap szókinccsel rendelkezik a sárkányok nyelvével is, gyakorlatilag sosem kellett használnia azt, legalábbis ritkábban, mint a többi, általa ismert nyelvet. Nem tudja, hogy a sárkány vajon ismeri-e a drowk nyelvét, azonban bízik benne, hogy igen. Akivel ő találkozott, az gond nélkül megértette őt.
Felfénylik vöröslő szeme csuklyája alól, ahogyan egy pillanatra hőlátásra kapcsol érzékelése. A sárkány két világító pontot láthat az egyik, tőle három méterre lévő, nagyjából pontosan előtte lévő árnyékban. Majd a két, vöröslő pont eltűnik, ahogyan a csuklyával arcát takaró alak kilép a fa árnyékának takarásából. Viclyn nem lepődik meg rajta, hogy hőképe még emberi alakjában is hidegvérűségre utal.
- Sejtettem, hogy hamarosan érkezik. A káosz jelei megmutatták. Azonban ez a vadászterület már foglalt. – lép egyet, s még egyet előre. Nem tűnik kifejezetten fenyegetőnek testtartása alapján. - Félre ne értse, a főnök nem én vagyok. Csupán tudom, merre kell keresni. - áll meg nagyjából két és fél méterre a padon ülő sárkánytól. Néhány hófehér, már-már ezüstösen csillogó hajtincse csak-csak előrelóg, hogy a távoli utcai lámpa fénye megvilágítsa azt, nyelvezetéből pedig – ha Earl ismeri fajtáját – könnyűszerrel rájöhet az újdonsült érkező, hogy miféle szerzettel lehet dolga.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-