-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 10:22 pm

Nagyot sóhajtva nyugtázza, hadnagya fel sem tételezi róla, hogy meglógott volna, ha be van osztva szolgálatra. Ami persze igaz is, így tényleg nincs miért aggódnia, megkönnyebbülten mosolyog vissza rá.
- Örülök, hogy ön is eljött, fukutaichou – bár még nem tudja biztosra, mennyire is jó neki, hogy együtt fognak szórakozni, hiszen eddig ilyesmire még nem volt példa. Még mindig szokatlan neki, hogy az utóbbi időben viszonylag jókedvűnek látni Shiranui-sant, de határozottan pozitívnak tartja a változást.
- Szerintem igen jól sikerült a jelmeze, Nara-san – próbálja kicsit megvigasztalni, bár ha megkérdezték volna, nem tudta volna biztosra megtippelni, minek is öltözött a kapitány. Mint kiderül, valóban nem hallotta félre, hogy apja fia lenne, a bemutatásra újra megpróbálkozik nála egy mosollyal, de úgy tűnik nem lesz egyszerű dolga az ifjabbik Narával.
- Talán később – utasítja vissza egyelőre az ex-paripa, most pincér szerepében tetszelgő ajánlatát a körülzsongásra, de vállon veregetve biztosítja róla, ha megszomjazik, úgy is riasztani fogja. A társaságukhoz szegődő negyedik osztagosnak helyet csinálva karon fogja, és maguk közé húzza, ezzel jelezve, van köztük hely mindenkinek.
- Takagi Akira, Ichibantai – hallotta-e vagy sem előbbit, az a biztos, ha már a másik is bemutatkozott, illik neki is. De nem mintha egész idő alatt rajta akarna lógni, úgyhogy amint maguk közé tessékelte, el is ereszti. Figyelmét egy pillanatra az asztalborogatós társaság vonja magára, kissé furcsállja is, hogy azoknak már most sikerült annyit inniuk, hogy viszik a berendezést is. A Nara-sant szöktető furcsa jelmezes figura különös motoszkálást kelt benne, mintha valahonnan ismerős lenne. Nyilvánvalóan eltorzított hangjáról, ráadásul mert amúgy sem lát belőle sokat, egyelőre képtelen felismerni, s ez felettébb bosszantja.
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te20700/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptySzomb. Feb. 08, 2014 11:22 pm

- Köszönöm…Szólíts csak Narának – mondom Druida-sannak, kissé zavartan. Még nekem is szoknom kell az új vezetéknevemet. Tanácsára pedig veszek a csirkés szendvicsekből. - Érdekelnek a régi történetek az Emberi Világból, és szerintem jól válogatta össze jelmezének a darabjait – jegyzem meg. - Magam is a történelemből merítettem név szerint Saitō Hajime egy samurai a Shinsengumi egységének 3. kapitánya anno az Edo korszakból - osztom meg vele, hogy konkrétan kinek öltöztem be. Nem csoda, hogy megfogott a történelmi személy tehetsége, még a keresztnevünk is ugyan az.
Otou-san volt tisztjére kissé megszeppenten nézek, jól megdolgozza gondolataimat, hogy értelmet találjak szavaiban, de eléggé kevés sikerrel szűröm le, hogy mit szeretne. A hódításból gondolok csak arra, hogy talán a nőkről való csevegést vetette fel. Otou-sannak eléggé, öhm... eleven beosztottjai vannak… Oo”
- Öhmmm… anou… é-én nekem tetszik v-valaki – motyogom vöröslő fejjel, és örülök, hogy a jelmezemhez hosszú, vastag sál is járt, mert az mögé rejthettem pipacsszín arcomat. Nem tudom, mennyire lenne hasznos számomra, öhm… Masachika-san (?) segítsége a közvetlen stílusával, így sem igazán tudom, hogy Miyoko-chan milyen típusú férfiakat kedvel Embarassed
- Öhm… nem muszáj, vagyis igazából nyugodtan szólíthat Hayakawának is, ha önnek úgy kényelmesebb é-én tényleg nem kötelezem arra, hogy máshogy szólítson! – hadarom az első osztag hadnagyának. Eszem ágában sincs utasításokat adni neki. Egyre kellemetlenebbül érzem magamat, ráadásul mindezt produkálni Otou-san társaságában, biztos nagyon kellemetlen helyzetbe sodortam most ezzel… Jajj, szedd már össze magad Hajime! >///>
Az asztalnál boruló italok csörömpölésére odanézek és szinte hálát adtam az égnek, hogy most történt ez. Bár nem tűnik olyan nagy dolognak...
- Öhm.. megnézem mi történt - mondom zavart idegességgel, hogy eloldalazzak egy kicsit a társaságtól, még ha a látottak eléggé egyértelművé is teszik a helyzetet.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 12:52 am

~A bolondok mindig is isten kegyeltjei voltak. Elvesztettem a mérgemet, de szerencsére van nálam szálka. Bele is csempészem az ételébe, annak a gyereknek, igen, egy gyerekkel még talán én is el tudok bánni. Megeszi a szálkámat, utána meg mondok egy viccet... Twisted Evil ~

Nara-taichou: Hogyha lélekérzékeléssel a háttér lélekenergiáját megvizsgálod farakas-Batman kérésére, akkor egyértelmű furcsaságot érzékelhetsz, de halványan, ez magyarázza is, hogy egyébként miért nem tűnt fel. Viszont, mint kidou mester jól tudod, hogy a lélekenergia a személyek hangulatát is tükrözi valamelyest, így talán logikus válasz lehet rá többek között az is, hogy ez a ritka, farsangi hangulat lehet az okozója, de természetesen másra is gyanakodhatsz.

Mindenki, aki figyeli a borulókat: A borulást okozó ninja jelmezes shinigami hajlongva elnézést kér azoktól, akiket felborított, az oroszlán és a kalóz egy legyintéssel elintézik, mondván bárkivel előfordulhat. Ezt követően a baj okozója segít a személyzetnek az asztalt rendbe hozni, az épen maradt üvegeket összeszedni.

Hajime: A borulókkal nem történt semmi komoly, s mint kiderült az egyik ninja csupán jelmezében ninjaszerű, mert az ő két ballábassága okozta a bajt. Az asztal is egyben van, csupán a rahta tárolt italok egy része veszett kárba.

Akira, Doru, Naomi, Ryuutarou: A kalóz-shinigami, aki fogadott titeket, valamint az oroszlánjelmezes shinigami az italoktól átpártol ahhoz az asztalhoz, aminél ti is álltok.
- Jarr! - Vigyorog rátok a kalóz. - Bátran egyenek a szendvicsekből, finomak! - Azzal ő is elvesz egy szalámis-uborkás szendvicset.
Az oroszlán leveszi a fejéről a hatalmas maszkot, s hogyha ránéztek egyáltalán nem tűnik ismerősnek, ebből egy valamit biztosra vehettek: nem a ti osztagotokból való. Viszont ő már kevésbé határozott, mint a kapitány, mert kezével nem tudja eldönteni, hogy melyiket is válassza, így ahogy hozzáérne az egyikhez, máris vissza húzza. A keze főleg a csirkés szendvicsek környékén mozog.


Úgy tűnt, hogy Tenkai-san nagyon belemerült a fánkok elemzésébe, így inkább, hogy ne zavarjam úgy határoztam, hogy körülnézek. Viszont mielőtt elindultam volna magamhoz vettem néhány vaníliás piskótát, meg a számba egy pogácsát, s az asztalnak hátat fordítva már mentem is egyet sétálni, hátha találkozok egy ismerőssel.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te18700/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:09 am

Egyelőre nem találkoztam ismerős alakkall, úgyhogy kapva kaptam az alkalmon, és új ismeretségekre akartam szert tenni, ezért odaléptem véletlenszerűen egy, egy vicces jelmezű állatka mellett lépkedő egyénhez, aki szintén a sütikhez jött, mint a szendvicselés után én, és megszólítottam:
- Elnézést, csatlakozhatok?
Láthatta a fánkot, amivel a kezemben odaléptem, tehát biztos nem értett félre semmit. Vagyis lehet, majd meglátjuk. Viszont a háziállatát látva kicsit elkezdtem sajnálni, hogy én nem hoztam Hatarét. Fénygömb formában úgyis tud repülni, és ennek a Zeldás csávónak is volt egy ilyen világítós tündére. Mostmár mindegy. Láttam sokmindenkit, elég fura dolgokat művelve, észrevettem szédelgő nindzsát, meg az osztagtársamat, aki vele játszott sörivósat. Hát mindenhol találkozom vele?


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te5600/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (5600/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:23 am

Hamar egyedül maradat, legalábbis a shinigami társaságot illeti. Nem zavartatja magát, úgy is elég sokan vannak, a fánkok pedig nagyon is lekötik a figyelmét, így arra se nagyon figyelt, amikor valami csörömpölést hallott. Valaki hamar felönthetett a garatra, lényegtelen, inkább eszik tovább, egészen addig, még meg nem szólítják.
- Persze, nyugodtan, van elég mindenkinek.- ám biztosra akar menni, ezért néhányat a zsebeibe kezd tömködni. Az kéne még, hogy valaki felzabálja mindent, mielőtt Tenkai teszi ezt meg.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te13400/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 1:42 am

A baleset után, csupán a megszokott dolgok mentek. Sűrű bocsánatkérés, aztán meg takarítás. Jómagam nem is foglalkoztam a történtekkel, inkább a budira mentem fogyasztani a magam által hozott whiskeymet.
Majd mikor már elégnek éreztem a mennyiséget, távoztam és megpróbáltam valami hozzám hasonlóan jóféle italokhoz szokott kollégát.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:04 am

 Nézzen körül, kapitány. Na ne a szemeivel, azok megbízhatatlanok - hörgöm az ördögnek, áldva az eszemet, hogy vettem magamhoz teát, máskülönben baromi gyorsan berekednék ezzel a hanggal. - Nem érez valami szokatlant? Mintha valami nagyon halvány, rendellenes lélekenergianyom szennyezné be a területet. Vagy tévedek?
Őszintén kíváncsi vagyok a szakértői véleményére. Kicsit izgulok, mert ha nemet mond, az könnyen jelentheti, hogy ő is részese az összeesküvésnek!


A hozzászólást Sayuki Daisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 09, 2014 2:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te21000/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:04 am

- Elnézést! - Biccentettem magam is a társaság felé, és követtem Nara~kunt, miközben fél szemmel Nara~taichout és a vele lévőt figyeltem. Bele fogok zavarodni ebbe a névváltoztatásba.
Utolértem a fiatal tisztet, és látva, hogy igazából semmi probléma nem történt a helyszínen, kicsit megkönnyebbülve konstatáltam a történteket. Ettől függetlenül nem hagyott nyugodni valami, hiszen, ha nem fontos dologról lett volna szó, Nara~taichou nyílván nem hagyta volna magára gyermekét, főként, hogy látta, az milyen kellemetlenül érzi magát.
- Nara~kun, nem táncoltatna meg egy kicsit? ^.^ - Kora és személye miatt tudtam, hogy nem érti félre a helyzetet, és valószínűleg illemből nem is utasít majd vissza.
Amennyiben tényleg sikerült rávennem a táncra, próbáltam arra terelni, amerről furcsaságokat láttam, elsősorban az édesapja és a másik tiszt érdekelt, hiszen egyáltalán nem volt ismerős. Bár lehet csupán azért, mert nem az én osztagom tagja volt, mégis volt valamiféle baljós előérzetem, nevezhetjük női megérzésnek is. Valami bizonyosan nem stimmelt!
-
Úgy érzem, készülődik valami, tartsa nyitva a szemét, Nara~kun! ^.^
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:07 am

A hozzájuk csatlakozó kalóznak biccentve, de kéz feltartva jelzi, köszöni, egyelőre jól lakott, ami igaz is, utolsó szendvicsének a fele, amit lepasszolt, így is kifogott rajta. A tanácstalan oroszlán válogatását viszont nem nézi sokáig tétlenül, rámutat azok közül az egyikre, amelyekkel egyébként is szemezett.
- Az a legfinomabb – bár kóstolni nem kóstolta, ránézésre az tűnik a legjobb választásnak, reméli, ezzel segít eldöntenie a kérdést. Habár azt is mondhatta volna, vegyen bármelyikből, mert mindegyik jóízű, ezzel felehetően nem oldotta volna meg a problémát.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:17 am

Ezerrel bólogattam. Nara ex-boss még mindig fajintos krapek. Azé a csemetéje, se piskóta. Aszittem tökösebb legény. Beállt nála a parapicsa effekt. Höhö!
-Egeen? Ki a szerencsés kicsike? Dúl a láv, vagy még becserkeszés alatt?-
Bedobom már magam. Nyomok neki pár tippet. Ágyba hódítja a bambina-t sec-pec alatt. Máramint, ha már űzi a sportot. Tom is én, mi a menő a nyú ki'ccserkészeknél. Képezném még a kölköt, de friss haver, bedönt valami jelmezes fószert. Felkapok pár szecsót, nehogy mán idefelé érjen a tornádó oszt szevasz a rágcsának.
-Úgy legyen, aranyfonat! Elszontyiznék, ha a szépséges ajkacskáid szomjaznának!- Dobok másik kacsintást. Aztán visszakanalazok ivópajtihoz. Útközben azért odabököm Bella d'italiana-nak a reakcsióm.
-Vili, Piri! Így mán értem a sok textilt!-Dörgölöm be az állam. Tizennyolcas verzsönben jobban csipáznám. Mendegy, sör haver izgibb téma. Anyás!O_O Egy krapek jobban leköt. Na, há ezt nem írnám a csibefasírt piri pont táblázatára.
-Ej, cimbi! Mi szédített mán meg?- Paskolom be a hátát. Semmi gáz. Mindenki alól kificcen az a fránya talaj. Szenya gravitáció! -Az a kókler ninja szemre húzta a csukját! VAKEGÉR, NÉZZÉ MÁN A LÁBAD ELÉ!- Ordítok neki oda, fél füllel meg császárunkat sasolom. Makok ottan valami kukázásról, meg mittom.
-Kössze! Nem az enyimé az érdem. Fanolás!- Forgatom be szemeim.-Azé, hallod! Fő a szerénység, csak így betotyogsz a római góréként! Vigyázzá, nehogy leszavazzon a jelmez szenátor!- Súgom oda neki, csak laza poénként. Csak nem veszi szívinfarktusra.
-Né a dzsungel!- Bökök a szecsót tukmáló sörényesre, még mindig ivócimbit átkarolva. Há, nem tom ki fene a csóka, de én már az se tom, errefelé kicsoda és hogy kuglizik a rangokkal. Inkább bedobom közösbe az új tippem, hátha vevő a Nishi csávó.-Hívjuk a mukeszt is meccsre? Teszteljük, ki a nagyobb király! Caesar! Beszállsz?-
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te20700/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:27 am

Tágra nyílt szemekkel nézek Masachika-sanra, nem találva hirtelen a szavakat a válaszhoz.
- Khm... még nem tisztázódott, egyelőre még csak ízé... egyirányú a dolog? - magyarázom kicsit bizonytalanul. Bár igaz, tényleg nem tudom mit gondol rólam Miyoko-chan, és most, hogy nálunk él kistestvérével csak megnehezítette a helyzetemet... >///>"
Megtorpanok Shiranui-fukutaichou-san hangját hallva. Először körülnézek, hogy a kérése kinek szólhat, nekem vagy Otou-sannak, de mivel Otou-san a furcsa sötét ruhás alakkal jóval arrébb volt, mint én így csak magamra tudtam gondolni. Tétován álltam a kérés előtt, majd zavartan kerestem egy asztalfelületet, ahova lerakhatom az érintetlen szendvicset egy tálra és megtörölhetem a kezemet. Zsíros kézzel udvariatlanság egy hölggyel táncolni, főleg az 1. osztag hadnagyával! O//O"
- Ö-öhmm... p-persze Shiranui-fukutaichou-san, de nem vagyok valami jártas a tánc művészetében >//>" - zavart pírral az arcomon lépek mellé, legszívesebben elsüllyednék, ha tudnék. De most muszáj megemberelnem magamat ennyi ember előtt! Mégse hozhatok szégyen Otou-sanra. Bár rendkívül kellemetlen volt számomra, hogy pont egy ismeretlen dal szólt, melyhez nem is igazán tudtam a tánclépéseket és Shiranui-fukutaichou-sannak kellett vezetnie... >///>"
- Anou... értettem! - eleinte meglepnek a hadnagy szavai, melyben figyelmeztet a helyzetet illetően, ámbár én nem a furcsa sötét alakra gyanakodtam eleinte, bár tény, lehet nem árt a körmükre nézni, miben sántikálnak, remélem Otou-san nem keveredik bele semmi rosszba. Surprised - Összeesküvésre gyanakszik Shiranui-fukutaichou-san? Ugye tudja, hogy az apám a Gotei hű kapitánya, ok nélkül biztos nem keveredne bele semmibe!
Vissza az elejére Go down
Washi Doru
4. Osztag
4. Osztag
Washi Doru

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 14
Age : 28
Tartózkodási hely : Erdőn-mezőn.
Registration date : 2014. Feb. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te5400/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (5400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:33 am

a belekarolást és a lány bemutatkozását egy újabb mosollyal honorálja, majd rábiccent a fiú nevére is, ha Nara, akkor Nara. mi több, még azt is közlik vele, mit is takar a jelmez, bár sokkal többet így se tud.
- Attól tartok, történelmi ismeretek terén még engem is lekörözöl, Nara-san. - őszinte elismerés van a hangjában, valahogy egy kissé azért kevésbé egzakt meghatározást várt. - Én csak legendák és a kultúrtörténet terén kontárkodok bele ebbe a közös hobbinkba.
A fiút aztán átadja Ryunak pirongatásra, ő maga pedig Akirával együtt a baleset irányába fordul. Mikor meglátja az egymáson heverő alakokat, diplomatikusan hümmög egyet.
- Ha a parti után kell detoxot nyújtanom, azzal nincs gondom. De azért legalább addig várhatnának, amíg ezt a narancsot megeszem.
A Burkot nem egészen erre találták ki, de tökéletesen megfelel delikvensek kijózanítására is, még másnaposság sem jár utána. Megvannak a kétségtelen előnyei, ha valaki gyógyító.
Mikor mindenki föltápászkodik, hümmög egy újabbat, és elégedetten hámozni kezdi a Ryu-féle gyümitál egyetlen ehető darabját.
- Bár meg kell hagyni... - egy pillanatra felvigyorog a mellette álló méhecskelányra, aztán a narancshoz visszafordulva visszatér az igyekezetéhez, hogy szemen ne spriccelje magát vele. - ...tajtrészeg főtiszteket kezelni se mindennapos program, azért maradnék egy kötetlenebb esténél.
Közben érkezik egy kalóz és egy oroszlán is, előbbi nem lehet túlságosan hagyománytisztelő, ha holmi szendvicseket részesít előnyben a testet-lelket erősítő tengerészrummal szemben. Utóbbi meg a carolli Gyáva Oroszlánnak öltözhetett, mert nagyon döntésképtelennek tűnik.
- Azokat javasolnám. - iet a segítségére és int a csirkés szendvicsek felé, miután kezdi megszánni a figurát.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te40600/45000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 2:47 am

- Ennyire azért nem rossz a szemem. Arrogáns  - jegyzem meg az ismeretlen farkasdenevérembernek, bár nem tudom, hogy honnan tudja, hogy rossz a szemem. Egy 2. osztagos kémről van szó? o_O
- De valamit érzek itt, de nem tudom, honnan jön ez a furcsa érzés. Tartsa szemmel a helyzetet, én is azt teszem. - ahogy kérték megnéztem lélekenergia érzékeléssel a környék lélekenergiáját, de mivel sokan vagyunk, ezért nem lehet pontosan bemérni honnan is jöhet.
Vissza is mentem oda, ahol eddig álltam, de Hajime időközben elkezdett táncolni Shiranui fukutaichouval, ezért csak Takagi-sanhoz tudtam szólni.
- Jól mulatsz? - fordultam Takagi-sanhoz és ittam egy kis teát közben, de mivel aggódtam Hajime miatt, nehogy történjen vele valami, ezért közelebb akartam menni hozzá, de ő éppen középen volt ahol táncoltak.
- Nincs kedved táncolni? - nyújtottam a kezem Takagi-san felé, hogy jöjjön velem táncolni, bár nem vagyok benne valami jó, de valamit majd csak összehozok.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:22 am

~A gyerek eltűnt, de őrizetlenül hagyta a szendvicsét... :twisted:Kár, hogy csak egy szálkám van, amit már elrejtettem...~

A szendvicses asztalnál:
- Köszönöm, a segítséget, mind kettejüknek. - S hogy se Akirát, se Dorut ne bántsa meg, ezért mindkettejük által ajánlott szendvicsből vett egyet-egyet, s azokat kezdte enni, miközben a kalóz is egy újabb szendvicset vett magához.
- Rumra fel, pajtik! Jarr! - És már indult is vissza az alkoholos asztalhoz. Még láthatjátok, hogy mind az oroszlán, mind a kalóz valami oda nem illőt talált a szendvicsében, de hogy mit, azt már nem.


~ Nem igaz! a saját csapdámba estem bele, majdnem. >.> De legalább újra nálam a szálkám. ~

Mina és Tenkai: Hogyha véletlenül nem a sütikkel foglalkoztok, akkor ti is észrevehetitek, hogy az oroszlán valami olyasmit talált a szendvicsében, ami nem oda való.

Daisuke: Látod, hogy a kalóz a szendvicsében valami oda nem illót talált. Egy "arrancar" sétál el melletted, s egyenesen a teás asztal felé tart.

Mindenki: A zenék kezdenek egyre inkább talpalóvá válni.


Azok az ismerős arcok, - Nara-taichou, Takagi-san, Shiranui-fukutaichou, - kiket láttam, mindannyian mással voltak elfoglalva, így hát a maradék piskótákat is megettem "bánatomban" és indultam teázni, hogy valamit igyak, valami nagyon finomat. Tudtam, hogy mit fogok kérni vanília teát. *>*
- Üdvözletem, vaníliás teát szeretnék kérni. ^^
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te18700/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (18700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:34 am

Miafene? Egy izé egy oroszlán szendvicsében? Miafene? Egy oroszlán? Néztem nagyokat, miközben két fánk között kicsit körülnéztem. Megböködtem sütizőtársamat:
- Csak szerintem Nem kéne egy oroszlánnak szendvicseznie? Szerintem ez nem jelmez, tényleg egy oroszlán.
Mondtam, amíg újra beletemetkeztem az újabb fánkba.


A hozzászólást Raimaru Minashaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 09, 2014 3:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te13400/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (13400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:37 am

Különösnél különösebb jelmezek, én meg csak egy mezei meleg pávának öltöztem! Kicsit talán többet kellett volna agyalnom a jelmezem, de hát így jártam. Mivel táncolni nem tudok, s nem akarok, így inkább várok még egy kicsit az italpultnál, hogy alakuljon a buli.
Vissza az elejére Go down
Sayuki Daisuke
Shinigami
Shinigami
Sayuki Daisuke

Férfi
Scorpio Hozzászólások száma : 102
Age : 277
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2013. Mar. 31.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Kensai
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te11400/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (11400/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:46 am

Csupa aggasztó jel. A kapitány megerősítette feltételezésemet, és többen is oda nem illő dolgokat (mérget?) találtak az ételükben. Nincs más hátra, lépre kell csalnom a leendő orgyilkosokat. Leteszem az asztal szélére a teáscsészémet, mintha csak ingerelni kívánnám az esetleg lesben álló méregkeverőket, és ellibbenek szendvicsért is. Pontosabban tányérért, amit némi lélekenergia befektetésével telekinetikusan mozgathatóvá teszek, majd elküldöm, szerezzen szendvicset magától. Jómagam közben az arrancarjelmezes fickó mellé lépek, gondosan úgy fordulva, hogy se a teásbögre, se az eddigre remélhetőleg már szendviccsel megrakottan a levegőben lassan felém araszoló tányér ne legyen a látóteremben. Lélekenergia-érzékelésemmel azonban gondos figyelemmel kísérem, hogy ki közelíti meg ezeket, és ha úgy ítélem, hogy valaki az ildomosnál több időt tölt a közelükben, arra rálesek, hátha sikerül tetten érnem. Addig azonban jelentéktelen bájcsevegéssel múlatom az időt.
 Milyen kellemes parti, nem gondolja, arrancar-san? - fordulok a mellettem állóhoz.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te5600/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (5600/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 3:54 am

- Naaaa...- nem is figyel arra, amit a másik sütibetyár mond, csak legyezget a kezével a bökés irányába. Jobban lefoglalja az evés, mint más, és már Killer is felmászott valahogy az asztalra. Leült a kis hátsójára, farkincáját a lábba mellé rakta, és egymásután kezdi enni a fánkokat.
- Kell majd valami innivaló is, erre a sok cukorra, nem… Tündérborz?- kérdezte vigyorogva, de most egyikük se ér rá nagyon a másik piszkálására, még sok fánk vár arra, hogy megegyék őket. Nem maradhatnak szégyenbe, hogy nincsenek elfogyasztva. Csak kinevetnék őket a többiek, és szegények nem jutnának a fánkmennyországba.

Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te13900/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (13900/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 4:05 am

- Én nem vesződnék velük – von vállat a negyedik osztagos megjegyzésére, hogy józanítóan lépne fel a borogatókkal szemben. Talán azért sem érdekli, mi lesz velük, mert maguknak csinálták a galibát, hogy nem tudnak mértékkel inni, ráadásul kevesebb empátia is szorult belé, mint egy gyógyítónak általában. Persze ha ettől a fiú még a segítségükre sietne, biztos nem fogja visszatartani.
- Azt hiszem megvagyok, köszönöm – hogy mire gondolt a kapitány egész pontosan mulatás alatt, nem nagyon tudja értelmezni, így a válasz is kissé bizonytalanra sikeredett.
- Táncolni? – elkerekedett szemekkel felel kérdéssel a kérdésre, egyrészt, hogy pont ő, meg ilyenek és igazából táncolni sem tud, nem is érti, hogy Nara-san miből gondolta, hogy ő erre alkalmas lenne. Kérés volt ugyan, nem parancs, a felé nyújtott kezet mégis úgy érzi, nem utasíthatja vissza, hiszen az nagyon illetlen volna egy kapitánnyal szemben. Tétovázva egy pillanatig, de felé nyújtja kezét, vonszolni ugyan nem kell, de láthatóan nem túl lelkesen követi táncpartnerét.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te15600/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 4:26 am

Tempósan hátraarcba tolatok vissza kicsi csákó mellé. Intek a kalóz meg dzsungel fájternek tiplizzenek előre. Majdan tépek utánuk. Melóm akadt. Lájkolom ezt a tini csajozós témát! Majdan a nagymenő csurrant némi kábító útmutatót.
-Told csak be a vitamint, császárka! Nem kerget a tatár!-Naná, hogy lecsapatok a kövi elhintésére. Van még remény SS-ben, vazze!-Háhá, cimbi! Nem kő azokat pesztrálni! Röhögés a nyerő, míg be vannak tintázva. Aztán lekoccanni, ne téged kaparjanak elő, mér hagytad sárgára vedeljék magukat...-
Mán télleg rája álltam a kis Nara ivadék képzésére. Vazze! Ebben a tömegnyomeszban kész meló arról szövegelni, amit betervezel.
-Egy ilyen kis tökös krapekot pofára ejtenek?! Azta a leborult rumos flaskát! Eztet mán nem hagyhatom!- Akadok le a sörös fazonról. Nem komálhatja a haveri békejobbom, mer rám se bagózik. Nyominger!-Behódítjuk a kicsikét! Csapass valamit róla! Milyenek a lökhárítói? Mit komál? Ho-ha-hó!-Átkarolom öcsköst. Bizalmas a szitu, nem kéne itten belemászkáljanak mindenféle népek.-Azé mán csiviteltél vele, ugye?- Bízom a kölökben, csak még se teljesen. Közben meg sasolom, mit hókuszpókuszolnak a szecsós placcnál. Anyacsavar! Ezeknél beakadt a HP szalag. Vajon melik bumburnyák hiszi magát Potter fazonnak? Meg a két iszákos kaparászott aranyat a nasiból. Na, vazze!O-o Mi a szutyok gubancolódott a zabába?
-Te öccser!- Vágom be a marhára értelmetlen pofámat, itten valami nagyon bűzölög a halászlében.-Szented ez kattant parti, vagy tanga úszott a nagyi bugyik közé? -

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te40600/45000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 4:50 am

- Masachika-san Takagi-san akar veled váltani pár szót. - böködtem meg Masachika-san hátát, miután átkarolta Hajimét és próbáltam tőle megmenteni feláldozva Takagi-sant, hiszen ők már ismerik egymást. Persze pár bocsánatkérő pillantást idéztem Takagi-san felé, hogy ne haragudjon meg rám, hogy bele kellett kevernem.
Takagi-san beleegyezett, hogy táncolhatunk, ezért odavezettem, ahol Hajime és Shiranui fukutaichou táncolt, hogy a közelükben legyünk. Meg nem is tudom, hogy kell erre a számra táncolni, ezért megpróbáltam leutánozni amit Hajime is csinál, az biztos nem lehet annyira rossz.
- Sajnálom, hogy korábban átpasszoltam neked Masachika-sant, csak nem akartam, hogy rossz hatással legyen Hajimére. - szóban is bocsánatot kértem Takagi-santól.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te21000/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 5:03 am

Kicsit elcsodálkoztam Nara~kun heves reakciójára, igazán szokatlan volt tőle, de nem vettem rossznéven. Magam is bizonyosan így reagáltam volna, ha hasonlót feltételeznek a családomról, bár én nem feltételeztem semmi rosszat Nara~taichouról.
- Ne aggódjon Nara~kun, meg sem fordult ilyesmi a fejemben. ^.^ - Mosolyogtam rá. - Nem ismerem jól az édesapját, de biztos vagyok benne, hogy sosem tenne ilyesmit.
Fel is fedeztem az emlegetettet, ahogy mellénk érkezett Takagi~san társaságában. Kapóra is jött ez, főként, hogy tudtam, bízhatok a tisztemben. Kicsit még közelebb kormányoztam az ifjú hadnagyot.
- Mit szólna egy párcseréhez? ^.^ - Azzal Nara~taichoujék felé fordultam, és Takagi~sanra néztem. - Lekérhetem a kapitányt?
Szinte biztos voltam benne, hogy egyáltalán nem ütközik ellenállásba felvetésem, bár nem tudhattam, milyen viszonyban is vannak egymással. Romantikus lenne a kapcsolat? Nem feltételeztem ilyemist egyikőjükről sem, mert Takagi~san sosem kezdene gyermekes férfival, legalábbis nem olyannal, akinek felesége van! Nara~taichouról sem tudtam elképzelni hasonlót, így nem volt miért gyanakodnom... Megint a kapitényra mosolyogtam, és igyekeztem hagyni, hogy a fiával ellentétben, ezúttal ő vezessen a táncban.
-
Nem tudom ki volt, akivel korábban beszélt, de úgy gondolom, hogy jobb nyitva tartani a szemünket, nem lehet véletlen, hogy itt vagyunk. Több vezető beosztású tisztet is felfedeztem, nem tartja ezt furcsának?
Vissza az elejére Go down
Nara Yuki Hajime
Kidoushuu
Kidoushuu
Nara Yuki Hajime

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kidoushuu osztag vagy a Hachibantai területén
Registration date : 2011. Jun. 12.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Fuku Kidouchou
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te20700/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (20700/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 5:17 am

- Masachika-san öhm... - Hiperaktivitása számomra szokatlan volt, ráadásul a kifejezések, amiket használt roppantul távol álltak tőlem, ez a tömény szleng valahogy nem az én világom. Nem akartam megbántani azzal, hogy visszakérdezzek minden egyes szavára, hanem próbáltam leszűrni mondanivalójából, mit is szeretett volna. Bár igencsak értetlenül álltam a dolog előtt és hebegtem-habogtam válaszadás helyett, mert nem igazán tudtam dűlőre jutni a mondatok megfejtésében, de szerencsére Otou-san éppen idejében szólt közbe. Nem tudom, hogy szándékos volt, avagy sem... mindenesetre hálás pillantásokkal néztem felé egy megkönnyebbült sóhajt kíséretében.
- Szívesen beszélgetnék önnel még erről a közös hobbiról, Druida-san, ha nem bánja, de utánanéznék a dolgoknak - mondom a jelmezesnek, kivel kiderült, hogy van némi közös érdekeltségi körünk.
Shiranui-fukutaichou-sannal való tánc során azonban lehet, hogy elhamarkodtam magamat. De nem szerettem volna, hogyha a hadnagy téves következtetéseket vonna le apámról! Surprised
- Ő-őszintén elnézését kérem Shiranui-fukutaichou-san, nem úgy értettem >///>" - A párcserét így érthetőnek is találtam, gondolom, maga szeretne meggyőződni igazomról, így nem bántam. Főleg, hogy Otou-san megint azzal a nővel volt. >///>" Amennyiben beleegyeztek a partnercserébe, kissé feszülten néztem Takagi-sanra, ahogy a megfelelő kérdést igyekeztem megfogalmazni magamban.
- Honnan ismerik egymást Otou-sannal? Neutral - igyekeztem a lehető legudvariasabban és vádaskodó nézés nélkül feltenni a kérdésemet. Otou-sant nem úgy ismerem, hogy Okaa-san mögött kikezdene más nőkkel, szóval... >///>
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te17600/30000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (17600/30000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:27 am

~Lebegő szendvicses tál... o.o Ekkora mázlim nem lehet, vagy mégis? Twisted Evil~

Nishi: Látod a kalózt közeledni a szendvicses pult felől. Úgy tűnik korgó gyomrát feltöltötte, hogy rumozhasson végre.
- Fenékig, cimmbora! Jarr! - A ruhája alól vesz elő egy méretes laposüveget, s a tartalmából kettő pohárba is töltött, és az egyiket neked nyújtja. Nem sokkal azután hogy lehajtottátok láthattok egy szendvicsekkel megrakott tálat ellebegni előttetek. S akár hiszel a szemednek, akár nem a kalóz bizony közelebb lépett a tálhoz, s olyan mozdulatot tett, minthogyha elakarta volna venni az egyiket, de mégse tette.

Daisuke: Bár nem tökéletesen, de érzékelted, hogy valaki gyanúsan közel merészkedett a szendvicseidhez, hogyha oda nézel láthatod, hogy éppen a kalóz az, aki ellép tőle. Ellenben a poharad az érintetlenül ott van a helyén.

Tenkai: Még a fánkmennyország fényein keresztül is látod, hogy bizony vészesen kezd fogyni a hőn szeretett péksüteményetek. De kisvártatva szemed sarkából észreveheted, hogy egy felszolgáló egy újabb tál fánkkal közeledik felétek.

Mindenki: A hangszórókból a zene elhalkul, de csak addig, míg egy férfi hang megszólal:
- Kedves vendégeim, sajnálom, hogy én nem lehetek jelen, de érezzék jól magukat. Aki tud táncolni és aki nem, az is ragadjon partnert magához és táncoljanak egyet, mert innentől csak talpalávaló zene fog szólni! - Azzal a hangszórókból újra felcsendül egy zeneszám.

~Jó utat, szálkám, akadj a lebegtetőd torkán. Twisted Evil Mi ez a felbolydulás? o.o?

Mindenki: Láthatóan megtöbbszöröződnek a tánc partnerek száma. Viszont kisvártatva mindenki megáll, s egy lassan repülő, fénylő tüneményt kezd figyelni, ami egyenesen a süti asztalnál álló szőke fiú felé halad.

Nishi és Daisuke: Ti a felbolydulás előtt még láthattok a kalóz arcán egy gonosz mosolyt átfutni az arcán. De hát ő mégis csak kalóznak öltözött, így talán mégsem annyira szokatlan.


Miközben várom a teámat valaki mellém lépet.
- De, de nagyon is kellemes egy party, Farkasember-dono. - Csak egy nemes farkasember lehetett a jelmeze, hiszen akkor miért lett volna rajta köpeny? o.O? - Valamint szerintem nagyon hasznos is, hiszen így a munkától leterhelt shinigami-k, akiknek nem kellett most szolgálatot teljesíteniük, pihenhetnek egyet, s a munka feszültségét elfelejthetik, és egymással is ismerkedhetnek úgy, hogy se rang, se osztag nem számít. Ez nagyon hasznos dolog. ^^ - Egy hang megkért mindenkit, hogy táncoljon, mert olyan zene lesz hallható, de én nem kerestem magamnak táncpartnert, nem csak azért, mert táncolni sem tudok, hanem azért is, mert nincs itt olyan, akivel így tudás nélkül is táncolnék...
A fénylő valamire én is felfigyeltem, s csodálkozó, tágra nyílt szemmel néztem.
- Ön szerint mi lehet ez? - Kérdeztem alkalmi beszélgető partneremet.
Vissza az elejére Go down
Mizushima Tenkai
10. Osztag
10. Osztag
Mizushima Tenkai

Férfi
Hozzászólások száma : 29
Tartózkodási hely : Általában az osztagnál.
Registration date : 2013. Sep. 23.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Farsangi jelmezes party - Page 2 Cl0te5600/15000Farsangi jelmezes party - Page 2 29y5sib  (5600/15000)

Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 EmptyVas. Feb. 09, 2014 7:42 am

Egy fél fánk lóg ki a szájából, amikor észreveszi a rémes tényt, hogy itt bizony nagyon merénylet esete forog fent. Fogynak a fánkok, pedig még mindig férne a zsebébe. Rémült szemekkel néz Killerre, aki a jelek szerint ezzel nem nagyon foglalkozik. Utána már mindketten a hangszóróból áradó szövegre figyelnek, és mikor ismét felcsendül a zene, Tenkai ránéz a borzára, megvonják a vállukat, majd Tenkai a fejével biccent Killernek, irány a tánctér, ahol ha nem is éppen a zenére megfelelően, de mindketten ugyanúgy kezdenek táncolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Farsangi jelmezes party - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Farsangi jelmezes party   Farsangi jelmezes party - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Farsangi jelmezes party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-