-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Atom Random!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te15600/30000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyHétf. Szept. 16, 2013 3:37 am

Ceh!!! Ba...baba nem skubizik!
Spoiler:
BASZÓGGYÁ MEG! Mijaz, hogy minden mamesz bezsákol valami atomflancos tángálót, csak éne maradok le a szállítmányról?! ANNY'ÁDAAAAT, Boomcsivava! Lökjed gyorsulósan van itten butik, ahun elverhetem a hasut batál mega-szupa-dupa bádábumm katyvaszolóra, mer neked megyek tankkal, vazze!
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Rosui Suzume
Akadémista
Akadémista
Rosui Suzume

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 70
Age : 11
Tartózkodási hely : Papa vagy a mama mellett; Lélektovábbképző Akadémia
Registration date : 2012. Oct. 12.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: másodéves tanuló
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te3500/5000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (3500/5000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyHétf. Szept. 16, 2013 7:33 am

Van vállacska páncélom!! *.* Meg is mutogatom Rain-boomerecskéne, mert a robotocska is nagyon érdekesecske, de ez még jobbocska! *w*
Spoiler:
Biztos-miztos, hogy nekünk a toborzó körutacskával kell tartanunk? Bár ha ezzel megvédegetem az emberecskéket, akkor megyek persze, de biztos-miztos? Surprised
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te13400/15000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyHétf. Szept. 16, 2013 7:55 am

Spoiler:
Mi a ...!?
Spoiler:
Ahh, hát persze, hogy ez nekem miért nem jutott eszembe!?
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te19000/30000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (19000/30000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyKedd Szept. 24, 2013 3:34 am

Mint mondtam, egy akkora pallost találsz mint te magad, ami azért nem törpe fogpiszkáló. Egy kétkezes belezőbárd kb. Plusz jelenleg egyedül nálad van pénz, szóval szerintem összébb foghatnád az arcodat, mert érdekes módon kezdenek gyülekezni feletted a viharfellegek, hogy egy kósza villám megerőszakítson.

Spoiler:

Na a töbiek, szépen megbeszélgetik, hogy mi a helyzet, azonban feltűnik, hogy az Alkomon elveszett a pixisben. Nyilván a hajóban van valahol, de őrültség lenne várni rá. Egyrészről, mert biztosan utolér titeket, másrészről, mert ha egy alkomon sokáig távol van, akkor kár utána indulni, és ezt mind tudjátok. Ennél fogva aztán, ahogy a csapat megegyezésre jut, haladtok tovább a kívánt irányba.

// OFF: Innentől kezdve, bármikor beleírhatok két post közé (és fogok is többnyire), de ettől még nem kell rám várni minden post után. Tessék csak pörgetni, ahogy tettétek eddig is. :DKör végét innentől Piros betűs "Kör Vége!" kiírással fogom jelezni. //
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te15600/30000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (15600/30000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyKedd Szept. 24, 2013 7:55 am

Spoiler:
NYAZSGEM!
Spoiler:
Heee~h?!
Spoiler:
Passziánsz! Csocsivezér megaszondja....én lököm a szitut! Mek, ha tok a bandázásra.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te13900/15000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (13900/15000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyKedd Szept. 24, 2013 9:13 am

Ha River úgy is jobban tudja a járást, javaslom, őt kövessük. Lemondok a túravezetői posztról. Meg amúgy is ő van képben a szituval. Feltéve, ha nem robban fel. Ha sokat babrálod a Quaggabotot, felrobban. Ha magától nem, majd segítek neki.
Spoiler:
Birizga és tapivédelemmel ellátott önmegsemmisítő ketyere. Na, ez van benne, tehát nem nyúlkapiszka. Ha mégsem robban fel, akkor sem marad kezed, amivel maceráld. A biztonság kedvéért megpörgetem az orra előtt a cukiságos mordályt, amit találtam.
Spoiler:
Attól, ha befogod a fülét, még hallja…
Spoiler:
A kurjongatást tartogasd későbbre, másholra.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hidetada Nishigami
11. Osztag
11. Osztag
Hidetada Nishigami

Férfi
Capricorn Pig
Hozzászólások száma : 147
Age : 52
Tartózkodási hely : Valamelyik kocsma, esetleg otthon iszom
Registration date : 2013. Jan. 09.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Alkoholista tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Atom Random!  - Page 3 Cl0te13400/15000Atom Random!  - Page 3 29y5sib  (13400/15000)

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 12:02 am

Az ivászatot folytatva bánkódtam a helyben hagyott sör felett, meg a kiömlött rossz minőségű bor miatt! Bár elég rossz minőségű volt a a bor, meg egyébként sem szerettem, mégis csak pia! Rengeteg gondolat futott át az agyamon, mígnem elfogyott az italom. A pálinka a vodka a tequila (Bár azt se kedveltem meg még mára se) az a fura piros lötty, meg a fekete színű izé, és még oly sok dolog, amelyek emlékezete homályába merültek.
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 EmptySzer. Okt. 23, 2013 1:04 am

Mivel a mesélőnek nincs ideje, így megkért, hogy zárjam le a küldetéseit.
Hidetada Nishigami - 400 LP és 400 ryou
mindenki más: 500 LP és 500 ryou
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Atom Random!  - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Atom Random!    Atom Random!  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Atom Random!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Egyéb helyszínek :: Karakurán kívüli világ :: Küldetések :: Lezárt küldetések-