-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Életeken át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te0/0Életeken át 29y5sib  (0/0)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Életeken át   Életeken át EmptyVas. Aug. 19, 2012 3:30 am

Egy új faj megjelenése, a fullbringerek városa.


Megbízottak:
  • Masachika Ryuutarou
  • Maki Kenta
  • Earl
  • Tachibana Shizune
  • Tamachi Yukezo


Gotei Juusantai

Nagyjából késő délután magasságában egy felelős tiszt az első osztagból a keleti senkaimonhoz szólít benneteket egy fontos ügyből kifolyólag, amit egyenesen a 46-ok tanácsától érkezik. Amikor megérkeztek a helyszínre különösnek találhatjátok, hogy egyetlen kidoushuu tisztnél és a másiknál senki sem jelenik meg. Csupán négyen lehettek a helyszínen, pattanásig feszülő csenddel. Néhány percnyi csendes várakozás után, miután a felelős lefolytatja értelmetlennek tűnő beszélgetését a 12. osztag kommunikátorán keresztül, végre felétek fordul.
- Tegnap Karakura városa mellett fekvő Naruki városában, ismeretlen eredetű lélekenergiát észleltek. A 46-ok tanácsa két osztag együttműködését kérte az akcióban, azonban felettesetek titeket bízott meg a feladattal. Maki Kenta, 4. osztagos tiszt dolga lesz a lélekenergia tulajdonságának feltárása, valamint kommunikálása a 12. osztaggal, ezen az eszközön keresztül. - Csak egy szimpla mobiltelefonra hasonlító eszközt kaphatsz készhez, amelyen keresztül majd a 12. osztag kapitányával fogsz a küldetés során konzultálni a fejleményekről. Ezt követően a tiszt elmondja, hogy a helyi szórakozó helyre kell mennetek beszivárogni és feltárni az esetet. A másik tiszt dolga lesz Kenta-san védelmének feladata, valamint a beszivárgás biztosítása. Egészen könnyű feladatnak tűnhet a számotokra, egészen addig a pillanatig, mígnem közlik, hogy egy ideje megszaporodtak az emberek halála azon a környéken; valamint a Gotei három shinigaminak az ottani eltűnéséről ad számotokra információt. Amint minden információt megkaptok, máris megnyílik előttetek az átjáró a Dangaiba. Az egyetlen kezdeti nehézségeteket a takarító jelenléte okozza, pechetekre éppen rosszkor kell Naruki citybe mennetek.

Insignis Reliquia


Néhány hete csupán, hogy a szervezetbe érkeztél, mint Viclyn Do'ana sodalisa, máris találkozhatsz a mai nap Nocturnnel. Hosszas beszélgetésetek után a célokról és igényekről, a mágus előre dől székében, hogy egy bizarr üggyel bízzon meg téged. Tudomásodra adja, hogy a szomszéd városában, Narukiban egy új szervezet az Execution tűnt fel egy új fajtának tűnő fajjal a Fullbringerekkel. Azonban az egyik szórakozó helyen a kastély ura emberi mészárlásokba kezdett, s mindezt az Insignis kémei derítették ki. Nocturnt igazából az egész ügy nem érdekli, viszont a te feladatod lesz K. Zentat felkeresni egy kisebb diskurzusra. Mivel maga a szervezet alvilági körökben mozog, így az Insignisnek célja a szövetség megkötése. Szívesen menne ő maga is, de akkor mire lennének a circulus tagjai? Azt is megsúgja a számodra, hogy K. Zenta egy tehetős lord. Tehát bizonyára a kincstára felkeltené a figyelmedet. Azt már nem mondja, hogy nem foszthatod ki, vagy tehetsz vele bármit. A te feladatod mindössze annyi lesz, hogy a mágikus, felbonthatatlan esküt rákényszerítsd. Csapdába kell csalnod őket, Nocturn pedig bízik az eszedben. Amint megadta neked a pontos helyet, a kezedbe ad egy tollat, amivel nem lesz más dolgod, mint elhintsd a morzsákat. Alá kell íratnod vele egy szimpla papírt, majd a tekercset eljuttatnod a mágusnak. Ravasz mosolyával küld végül utadra az Insignis rejtélyes szóvivője.

Daitenshi

Már elég jól berendezkedhettetek a legújabb főhadiszállásotokba, amikor egészen váratlanul az első osztagból egy megbízott tiszt érkezik. Nem várja a szívélyes fogadtatást, de az igazán meglepi, hogy gyakorlatilag egyetlen egy Daitenshi tagot vél megtalálni. Amikor szemben találja magát Shizunevel, úgy dönt nem lesz gond azzal, ha őt bízza majd meg a feladattal. Elvégre Sierashi Yuusuke biztosította a Goteit arról, hogy a Daitenshi bármikor képes lépést tenni Soul Societyért. Az eddig kapott jelentésekből, amit Kenta-san Masamune Raidennek adott, a Soutaichou úgy döntött bevonná a Daitenshit is az ügybe. Ebből kifolyólag a tiszt nem kérdőjelezi meg az ifjú hölgy erejét. Azonnali hatállyal bele is kezd jövetelének céljába.
- Fujimoto Masayoshi Soutaichou azt az utasítást adta, hogy a Gotei Juusantai legújabb ügyébe bevonja a Daitenshi egy megbízott tagját is. A cél Naruki city lenne, ahol egy új fajta, nagyon erős lélekenergiát lokalizáltak. Egy szórakozó parkban emberi mészárlások zajlottak titokban, valamint a Gotei elvesztette kapcsolatát a kijelölt tisztekkel. Ezúton téged bízunk meg az eset feltárásában, és szükség esetén a teljes erőd bevonásában. Mivel maga a lélekenergia lidércszerűnek tűnik, de valamiért mégis más; így a vezetőség a kiiktatást szavazta meg. A főkapitány parancsára azonnal indulhatsz a senkaimonotokon keresztül, valamint teljes beavatkozásra kapsz engedélyt. *Miután leadta jelentését a tiszt, bizonyára kissé érthetetlenül állsz az ügy előtt. Mindenesetre saját vélemény nyilvánításod előtt eszedbe jut, hogy mit is jelent a Daitenshi szervezet tagjának lenni. A magam tempójában indulhatsz el Naruki citybe, mit sem sejtve egy titkos társadról.

Yukezo

Szerencsédre a saját tevékenységeidből éppen akkor térsz vissza a főhadiszállásra, amikor a tiszt beszélgetést folytat a saját tenshiddel. Rafináltságodhoz mérten titokban kihallgathatod a beszélgetést a legújabb feladatról. Bár kissé nem veheti jól ki magát az eset, hogy igazából nem küldenél tenshit egy ilyen volumenű küldetésre, mégis megváltozik véleményed, amikor Shizune távozása után a tiszt egész egyszerűen fedi fel kilétedet.
- Általában minden parancsot megfogadok, de a főkapitány nem adta jóvá, hogy hány Daitenshi tagot kell elküldeni Naruki citybe. - Sejtetősen fordul feléd, aztán pedig egy kidou technikát alkalmazva tűnik el a helyszínről. Talán ez neked éppen kapóra jön, hogy legaláisan is beavatkozhatsz a küldetés menetébe, amennyiben szeretnél. Már csak az a kérdés, hogy mindezt Shizune oldalán szeretnéd, vagy esetleg mást találsz ki? Amennyiben úgy döntesz, hogy a háta mögött intézed ezt, rögvest szembesülhetsz te magad is a megnyíló szórakozó parkkal.


~ 1 hét a határidő ~




A hozzászólást Urahara Kisuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 24, 2012 1:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te9000/15000Életeken át 29y5sib  (9000/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyKedd Aug. 21, 2012 5:16 am

Kéretik, kéretik, már maga a gondolat is megalázó a számára, hogy voltak olyan arcátlanok, hogy kéretik. Earlt, a fekete sárkányok atyját, világok pusztítóját, aki ha rendelkezne minden hatalmával, nem lenne szüksége erre a kis színjátékra. S mégis, most kénytelen lenyelni a büszkeségét, ami minduntalan leküzdhetetlen hányingerként akar a felszínre törni. Kevés híja van az öklendezésnek, összeszorított fogakkal kényszeríti magát arra, hogy felejtse el ezt a sértést, és induljon el Nocturnhoz. Nem volt balszerencséje találkozni azzal a szánalmas mágussal, aki ezt a nevetséges… nem is tud rá megfelelő szót, ezért marad a szervezet megnevezésnél. S az illem megköveteli, hogy ne várakoztassa meg, akármennyire is szeretné, ezért a lépteit sietősre vette, és néhány perc elteltével már a közölt helyen volt.
Tudta, hogy nem ok nélkül hívatták, a felesleges körítések pedig inkább zavarták, mint szórakoztatták. Persze az arca erről nem árult el semmit, hamis félmosolya továbbra is az ajka sarkában bujkált, érdeklődést színlelt, a céljait illetően pedig csak annyit árult el, mint annak a drownak, aki beszervezte. Nincs szükség arra, hogy többet tudjanak, sőt, ezt is túl soknak találta, de a kényszer hatalmas úr. Már várta, hogy mikor is térnek rá az igazi okra. S habár nem valami izgalmas feladat, de míg a tervei maguktól kénytelenek haladni, addig ez is jobb, mint a semmi, legalább segít elütni az idejét. Habár az a bizonyos szervezet, az Execution érdekesen hangzik, és a Fullbringer név is hasonlóan, talán még örömét is fogja lelni ebben a munkában. Arra pedig, hogy annak a bizonyos K. Zentatnak nagy vagyona van, nem reagál inkább semmit. Pedig szívesen felvilágosítaná ezt a kölyköt, hogy a legendákkal ellentétben, nem minden sárkány rajong a fényes kincsekért. Nem szarka, habár fekete, de nem tollas, és nem károg. Talán ha találhat valami használható ereklyét, hiába nem tulajdonít nagy jelentőséget azoknak a kókler munkáknak, sajnos ezekre is szüksége van. Bár egy könyv jobban boldoggá tudná tenni, természetesen, aminek a tartalma hasznos. Mivel már nincs szükség a további beszédre, átveszi a szükséges tollat, és a ruhájának a belső zsebébe mélyeszti. Ennek talán még hasznát is fogja venni a későbbiekben, persze számít arra, hogy a feladat teljesítése után vissza kell szolgáltatnia, de addig is van elég ideje tanulmányozni, majd lemásolni. Akkor pedig csak a megfelelő személyekkel kell aláíratnia, és közelebb van a céljához.
Indulás előtt még elgondolkozik, mit is kellene magával vinne, ami segíthet a feladatában. Nem, nem feladat, nem szolga, egyszerűen csak azért foglalkozik ezzel, mert unatkozik. Ám, hogy a témához visszakanyarodjon, arra a döntésre jut, hogy nincs szüksége semmire, elég lesz a saját ereje. A ruházatát lecseréli, de előtte még felfrissül egy kellemes zuhanyban. Ha ezzel a kis szórakozással végzett, akkor ideje lesz egy állandó lakhely után nézni. Nem illik a mostani a személyéhez, hiába egyszerűbb elérni, ha szükség van rá, és lesz is, akkor majd felkeresik. Most pedig végre indulhat.
Az út maga nem volt valami kellemes, de legalább gyors volt, és a helyszín… nos, nos finoman szólva se volt éppen megfelelő. Sokat kell nyelnie, de a jutalom annál édesebb lesz, és fent tartja a jogot arra is, hogy siker esetén kérjen cserébe valamit, és a siker természetesen nem fog elmaradni. Már csak ideje megkeresni azt a K. Zentat kell megkeresni. A neve nem tetszik annak a férfinak, Ő is csak egy nevet használ, a másikat egy betűvel jelöli. Reménykedett Earl, hogy ez a privilégium csak is számára elérhető, és megengedett, és a rovarok egyik példányának semmiféle képen nem. Arcátlanságuk felháborító, de nincs mit tenni.
Sétája közben néha rákérdezett néhány jelenlévőtől (már ha akad ilyen), hogy merre is találhatja meg a kereset személyt. S ha kap választ, akkor arra folytatja az útját. Közben pedig a hasznos rovaron elmélkedik, a magzatokon. Érzi, ahogy fejlődnek, hamarosan eljön az idő, amikor megszületnek, élnek egy ideig, majd elenyésznek. Earl pedig hasznos tapasztalatokat fog szerezni, amiket a továbbiakban felhasználhat. Az nem érdekli, hogy az anya ettől mennyire fog szenvedni, majd szül másikat, ennyi az egész. Szívesen elmondta volna annak a shinigaminak, hogy micsoda megtiszteltetésben volt része, de sajnos az fölösleges kérdéseket hozott volna magával. Ezt pedig nem engedheti meg magának, habár számít arra, hogy a gyermekek halála után, keresni fogják. Ostoba kis rovarok, ha ezt akarják, hát keressék, szerencse és csoda kell a megtaláláshoz.
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te10500/15000Életeken át 29y5sib  (10500/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzer. Aug. 22, 2012 11:19 am

A könyveket rendeztem a polcon, mikor kopogásra kaptam fel a fejemet. Ajtót nyitva, fekete egyenruhás alak nézett velem farkasszemet. Az arca igen komor volt, így érdeklődve hallgattam végig. Küldetés! Ettől a szótól hirtelen dupláját verte a szívem, az adrenalin meg csak egyre följebb és följebb tornázott testemben. Egyből lázba jöttem, s pillanatok töredéke alatt kapkodtam magamra az egyenruhámat. Kardomat magamhoz rögzítve hagytam csapot-papot magam után. Lényegében semmi más nem érdekelt, csak mihamarább megtudjam hova, miért és mikor kell mennem. Kajak. Igazából tök szívesen lökdöstem volna a faszit előttem, hogy gyorsabban lépkedjünk, de két mély levegővétel után lenyugtattam magamat. Türelmes vagyok, tényleg, de ha küldetésről volt szó, akkor alig bírtam magammal. Főleg, hogy alig kapok megbízást. Nem tudom, miért gondolják, a fiatal shinigamik nem valók a harctérre. Harc… ha nem is harcolni kell, de egy laza, kommandós küldibe is simán bedobnám őket. Hagy szokjuk a terepet. Hiszen egyszer majd mi is ott leszünk, mint elődjeink.
Keletre vettük az irányt, én pedig már tűkön ültem. Azaz tűkön álltam. Fel voltam pörögve rendesen. Mikor a helyszínre értünk, magam mellett csak egy korombéli srácot találtam. Hasonlóképpen, semmit sem sejtő arckifejezéssel kísérte végig útját informátorának. Pontosan úgy tett, akárcsak én. Még nem volt szerencsém találkozni a shinigamival, pedig lemerném fogadni, egy velem egyidős srác mellett tuti nem mentem volna el úgy, hogy oda sem köszönök. Egy az, hogy nem stílusom, nem így lettem nevelve. Más pedig a világ legboldogabb embere lennék, ha összebratyizhatnék fiatalokkal. Ez az én nagy bajom: a társaság hiánya. Hogy éljen kiegyensúlyozott életet egy tinédzser, ha nincsenek haverjai? Mekkora fless lenne a tetőre lecsövelni és estékbe nyúlókat vízipipázni, vagy sütögetni. Ezzel a formával kajak le kell pacsiznom! Adja az ég, hogy vevő legyen a dologra. Az úgy nem kóser, ha csak én szimpizek. Hirtelen el is felejtettem, hogy fontosabb dolgok miatt hívattak színre, így két képzeletbeli pofon kíséretében szegeződött figyelmem újra a faszik irányába. Ideje lenne már megtudni, mi a halálért vagyunk iderendelve. Ha majd elmagyarázták az okot, lesz időm bemutatkozni a srácnak.
Hasonlóképpen lett. A magyarázat közben csendben, egyenes testtartással voltam. Minden egyes szót kristálytisztán akartam érteni. Főleg azok után, hogy Naruki városát említették. Hallottam már róla, de eléggé kevés információt tudtam ahhoz, hogy bizalommal betegyem oda a lábamat. Főleg azok után, hogy kilyukadtunk a gyilkosságoknál. Na, ez az, amit nem szeretek. Rejtélyes gyilkosságok, meg eltűnések. Bárki is áll a háttérben azt biztos, nem veszem emberszámba. Már ha ember az illető. Sok bajunk van ám a lidércekkel is, az arrancarokat nem is említve. Ezek azok a lények, akiknek könnyűszerrel lecsapom a fejüket. Az ilyeneket el kell törölni a föld felszínéről, nem pedig csak elhessegetni a közelünkből. Tudnak azok távolról is elég sok problémát okozni. Nekem ezt nem kell megmagyarázni, látom, mi zajlik körülöttem. Bosszús is voltam, meg nem is. Nem akartam hirtelen elkapkodott következtetéseket levonni, de a bosszúvágyam folyton folyvást forrongott bennem. Rosszabb vagyok, mint azok a kis szőnyegcirkáló kölykök, akiktől ha elveszik a nyalókát, már tervezik annak megbosszulását. Ilyen rossz hatással lennének rám a képregényhősök? Lehet túl sokszor néztem meg az Avengers-t. Mindenesetre Lokit szíves örömest lezúznám, mint a szar!
Nagyon úgy tűnt, hogy én kaptam a feladat sürejét, azaz az információszerzést. Tetszett, tetszett, csak nem kívánkozott azt a részt megemészteni, hogy hullaszag árad a városból. Képzelem, milyen lesz az a szórakozóhely. A beolvadással nem lesz para, csak magamat kell adni. Izgalmas dolog elébe néztünk, remélhetőleg védelmemre állított társam is azon lesz, hogy gördülékenyebben menjenek a dolgok. Én csupa pozitív dolgot reméltem. Még szerencse. Kissé cink lenne úgy indítani egy akciót, hogy úgyis belepusztulok. Akkor az ilyen ember ne legyen shinigami, vagy mi. Menjen haza és kötögessen orrmelegítőt. Közben megkaptam a kütyüt is, amit jó alaposan szemügyre vettem. Tényleg hajazott a mostani, modern mobiltelefonokra. Hirtelen olyan érzésem volt, hogy hamarosan kapok egy szmokingot is, meg egy laza, hangtompítós pisztolyt, és a bárban kérhetem a Martinit rázva, nem pedig keverve. Mekkora menő lenne, úgy belimbózni a szórakozóhelyre. Az már persze mellékes, hogy akkora feltűnést keltenék, mintha tigrisek közé sederintenék egy pávakakast. Így információt gyűjteni nem lenne egyszerű. Jól van már, na, ábrándozni még szabad, nem?! (>.>)”
Mindent figyelembe véve, távozás előtt illően meghajoltam, majd miután nem maradt más, csak a srác, felé fordultam és előre nyújtottam kezemet:
- Úgy tűnik, haláli buliban lesz részünk. Maki Kenta, örvendek! - Vigyorodtam el.
Az átjáró megnyílt, nekünk semmi más dolgunk nem volt, mint áthaladni rajta. Nem szerettem itt közlekedni. De tényleg. Sötét is volt, meg nem volt itt semmi, ami bizalomgerjesztő lenne. Félútig még csak-csak elmúlattuk az időt. Megkönnyebbülésemre volt kivesézni való téma. A sráccal valóban gördülékenyen ment a beszélgetés. Ennek örültem. Annak azonban nem, hogy furcsa zajt hallottam magam mögött. Ahogy lassan a hátam mögé fordítottam a tekintetemet, egyre közeledő fénycsóvát láttam. Olyan sebességgel jött felénk, hogy csakis Takarítóra tudtam gondolni. Hirtelen a szavam, lélegzetem, nyálam, minden egyben megállt. Elordítva magamat csaptam társam vállára, majd rohanás közben azt meg is ragadtam.
- Szedd a lábad, haver, különben elcsap ez a szar!
Semmi más nem jutott eszembe, csak az, hogy FUTÁS. De nagyon komáltam, hogy tudok shunpozni. Ha ez a cucc nem lenne, porszemnyi esélyem sem lenne arra, hogy megússzam ezt szárazon. Azért nem vagyok akkora májer, hogy sokáig toljam ezt egyhuzamban. Minden erőmmel azon voltam, hogy kiszúrjak egy pontot, ahova fel tudjunk ugrani, így kicselezve a Takarítót. A biztos halál előtt szlalomozva azért nem egyszerű nyitott szemmel ráfókuszálni a dolgokra. Legvadabb rémálmomban sem gondoltam arra, hogy ez a „hulla jó parti” ilyen korán elkezdődik.

Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te15600/30000Életeken át 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 1:04 am

Ennyit az én csodaszép fetrengésemről. Alig három óráig élvezhettem a veranda baráti szeretetét. Érted? Összvissz HÁROM a huszonnégyből! Felháborító! És miért? Mert Gizmi nem bírja nélkülem. Eszem azt a ragasztóval kapaszkodó rajongását! Nagyon figyelem ám, mennyire rá van kattanva művészien kifaragott hátsómra. Megértem. Miért kéne hibáztatnom érte? Remek az ízlése! Tökéletes pasiért epekedik, csak néhanap közölhetné finomabban. Kis tüzes paripa. Ej, de betöröm egy napon! Szűkös a határidő naplóm, hiszen hív a pipiktől hemzsegő vadon szava, de rá bogarásznék néhány szabad percet. Meg a fül-orr-gégészet szakrendelését. Az a latin cukorborsó! Akkora erővel üvöltött rám a szárnyaló betétként köröző lepke torkából…Kajak félre nyeltem a nyálam! Ez a sárga merénylő egy nemzeti gyásznappá nyilvánított, sajnálatos napon még kicsinál. Nem értettem mire fel ez a hajcihő! Kaptam valami zaklatást, menjek valami kapuhoz. Eddig stimm! Asszem! Lemaradtam mikor lett fukarka a fanklubom elnöke. Nem, azért! Csípem a rajongókat és szerelmi vallomásaikat, de nem ma! Gyerekek! Néha én is elfáradhatok. Uncsi minden nap letörni csinike lányok lelkesedését. Jah! Totál véletlen nem vettem arról a bigyóról tudomást. Most ezért csesznek le? Azt hittem tilos lógnom a melóból! Itt betűzném a tűzni valót! Megérdemelt szieszta nem számít annak! Kőkemény fizikai hóbelebancot végző munkásoknak kijár két óránként szünet! Én csak egybe letudom.
Persze, aranyböngyörő nem szállt le rólam. Kígyót-békát kiabálva fenyegetőzött menjek, de iszkiriben az irodájához. Várnak rám, vagy mifene. Hirtelen, milyen sürgős lett látnia! Eddig az volt a leosztás, tilos bemerészkednem a kuckójába. Rá se sandíthatok! Még csak szóba se hozhatom a nevét. Ezek után ugráltat? Ennyire hiányzom? Nem téma. Felőlem! Nekem nyóc mi a nyűge! Havibajos jelenetétől megkímél, bármire kapható vagyok. Nyomulhatunk vacsizni. Elviszem valami puccos olasz étterembe. Ehhez meg kéne mozdulni. Francba! Mit meg nem teszek Gizmiért. Értékelhetné. Naná, esze ágában sincs. Micsoda meglepetés! Nagylelkűen odaszaglászom mi ez a felfordulás. Én marha! Fejemre sóztak valami titkos ügynököt, kísérgessen. Pöpec! Testőrökre vágyok, kizavarom őket a birtokról. Azokban több az élet. Ez a karót nyelt fatuskó…ÖCSÍM! Meg se nyikkant. Síri csendben vonult. Mint egy rémes gyászmenet. Alapból uncsi a séta, de ezzel! Besír az unalom küszöböm. A placcon meg se puszi, se bikis fotómodellek! Pang az egész. Nehogy már, ne! Csak egy krapekot kapok? Humoros! Szakad a vakbelem. Ha-ha-ha! Oké! Előbújhatnak a gyárilag 90-80-90 rendszámmal futkorászó aranyalmák. Nem? Ez nem járja. Kész átverés! Legalább egy vigasz welcome drink?! Nyesta. Ez aztán a vendégszeretet. Oda ne rohanjak. Az engem nem érdekel mi van narkós vagy milyen városban. Felkoppintottak! Vágod? Pofára ejtettek! Teszek rá, lélekenergia, nyomozás…SZÓRAKOZÓHELY? Jól hallottam?*w* Egye kutya! Leszek olyan jó fej, körülnézzek. Kell egy kis testmozgás. A négyes fazon se rossz. Egész havernak tűnik. Végre egy csíra a sok póré között.
Az elszelelő dumaládának, bájbáj intés. Ámen! Azt hittem sose lép le. Ezek a fekete csuhások az agyi hullámaimat is lefagyasztják. Eskü örömünnep, ha elpárolognak. Arról lecsusszantam mit fogunk csinálni. Nem gáz! A haver figyelt. Asszem. Lekötött a cicik hiánya. Nem bocsesz. Egészséges pasi vagyok. Ki van csukva nem a falatka textilek gazdáit keresgéltem volna baromi uncsi szájkoptatás helyett. Oda se neki! Jöhetett a bratyizás! Hál a menyusnak! Egész csapjunk a szószba öcsibe futottam. E mán tetszik!
-Szasz! Masachika Ryuutarou. Lazán, Ryuu.- Fogadtam az öcskös kézfogását egy haveros pacsival és vállkoccantással. Semmi cécózás. Nem kellenek a csicskás kerülgető körök. Spanolunk? Tegyük stílusosan. Minek szajkózzam a hülyes nemesi tötymörgést. Kell a halálnak. Bőven sok, ha Ji’pó otthon van. –Klaffa, beza! Határ a sugárba okádás! Bírod az éjszakázásokat?-
Nem azért, beugassak. De…ember! Röpke difi vert cölöpöt közöttünk. Pont kidobó alkat vagyok. Télleg! Ajtón nem férek be. Röhej! Komoly ÉN…ŐRIZZEM…ezt a HEGYOMLÁST?! Tuttifrutti. Havert képen röhögik egy seggdugó biztosítja. Szarért nőnek ezek az ázsiai disznók ekkorára! Kajak az összes fekete pingvin leköröz. Szemét Ji’pó! Pont a magasságot kellett kiirtania a spermáiból?! Francért nem vedelt kevesebbet. Erre mit szakít Fortuna a nyakamba?! Belezavarnak a duzzogásba! És még? Hát a csávesz nem bezsákolt kosarazni?! Ájjunk már le! HÉJ MÁR! Épp drámázok, ecsím facsiga! Meg mi ez a rendszer csak hón alá kap?! ÁJJÁ MÁN, ÁJJÁ LE! Fogtam, valami szarról, elcsapásról huhog nekem, de ahhoz mi közöm? Passz! Nyögtem rá egy „HEH?!” tömör gyönyört. Aztán, hát úgy, totál értelmet vesztve koslattam mögénk, mi elől porzunk. Nem tűnt kattant fazonnak. Tuti! Nem az! Ettől pöppet legördült a Himalája. Na, várjá csak! Az ott…az…az…BASSZUS!O_O Benéztük! Istenesen végünk! Azaz izé bedarál. Ki nem recsegett távra, jövünk?! Bevándorló illatot érzek a levegőben! Ez valami Gizmó szadi, besírok! Ne idegeljen a takarító zrt is neki gürizik. Ki van csukva!
-Azt az’annya!- Kibukfencezett. Ez van. Kiakadt a mércém. Egyszer barangolok senki földjén, oszt nekem jön ez a traktor?! Dögöljön meg! Én húzok a fenébe! Pontosabban nyakigláb hátára. Öregem! Ki nem hagynám. Hosszabbak a lábai. ÉRTED?! Gyorsabban sprinter nálam. Majd itt hagyom a fogam. Hősiesen bementem meg bla-bla. Persze! Frászt! Cipeljen csak kifelé! Jön nekem egyel. Ne felesen nyomuljak a testőreként. Kvittek leszünk. Addig, iszkolás! Biztos, ami biztos eleresztem a vezényszót. Csak, hogy tiszta legyen, piszkosul kéne csipkednie magát. Nem kotort elég sietősen. Az a vacak már a csuhám szélét kóstolgatta. Idióta tisztaság mánia!
-Hé-hé, főnök! Nem akarlak belezavarni…de…CSAPJUNK ODA A LÓERŐKNEK! Ez a jéghegy már rohadtul a picsámat kocogtatja! -
Gáz vagy se. Fiatal vagyok a halálhoz. Muszáj neki áldozat, vigye Makkert. Nekem gondoskodnom kell a családom hírnevéről. Ji’pó egészsége se utolsó szempont. NagyP meg egyenesest szörnyet hal, aztán odaát ordítozik velem. Nagy buli lenne. Folytatná a szent beszédeket, ahol félbe hagyta. Héj! Így mellékesen! A nagy fényen túl. Vágom nem a Szent Péter vár, de úgy…CSESSZE MEG!O_O Ugye nem egy baszom nagy fenyő tetején fogunk kikötni?!


A hozzászólást Masachika Ryuutarou összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 25, 2012 1:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te25700/30000Életeken át 29y5sib  (25700/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 9:38 pm

*Néhány nap telt el azóta, hogy elsőre léptem át ismételten Soul Society kapuit. Ismerős volt a levegő, az utcák..minden. minden olyan volt, mint egy újra elkezdődő álom; azonban mindez megtörni látszott mikor Yukenak elhintettem egy olyan morzsát, mit nem lett volna szabad. Sajnos ezen már változtatni nem tudok, egyelőre be kell fognom a pofám. Nagy szerencsém volt azzal, hogy Belial végül nem jelent meg. Komoly bajban lettem volna, ez pedig annak a jele, hogy van még időm. Éppen a reggeli tevékenységeket végzem, egy kis edzést. Erre is csak leginkább azért vetemedek, mert tudtommal most egyedül vagyok ebben a kócerájban. Muszáj valamit kezdenem magammal, jelenleg pedig semmi kedvem ellátogatni a 9. osztagba. Bizonyára jó volna őt látni, de nem most. Túlságosan feldúlt vagyok, amit hamar kiszúrna. Nincs kedvem a magyarázkodásra, egyelőre csak örülni akarok a sikeremnek. Jobbjára éppen egy mozdulatsort gyakorlok, amikor egy Ichibantaios tiszt kecmeredik be a látóterembe. Csessze meg! >.> Vagy is, nyugodtan jöhet. *_* Eszembe jutott végül, hogyha nincs itt senki, és ő ide jött, akkor feltehetőleg valami küldetésről lesz szó. Azonnal abbahagyom az edzést, és oda sétálok ehhez az alakhoz. Jelenleg egy ujjatlan shinigami uniformis van rajtam, de amúgy a többi ruhám a szobámban. Érdeklődve hallgatom a felelős tiszt magyarázatát, s mikor végre kinyögi, hogy mit akar..arcomon egy sejtelmes félmosoly jelenik meg. Egyik öklömet kissé összeszorítom, melyre meg- megroppannak feszültnek látszó ujjaim. Itt az idő végre, na de nem a daitenshi köpenyben.*
- Mondja meg a főkapitánynak, hogy fél pillanat és indulok. Neutral *Hátha már szórakozó park, akkor ahhoz méltón is kellene felöltözni, vagy nem? Egyébként is ismeretes nekem már az emberek világa. Naruki, meg ismeretlen eredetű lélekenergia..áhh, ez mind semmi. Leginkább az foglalkoztat első pillanatban, hogy miképpen is jelenjek meg. Ha kiöltözök, mint valami túrista cicababa, aki szórakozni szeretne..az feltűnő. Nem azért, mert úgy néznék ki, hanem mert a lélekenergia elfedésben nem vagyok annyira jó. Ezért is kaptam Uraharától azt a köpenyem. Viszont elég jó ötletnek tűnik az, hogy egy koptatott rövidnadrágot egy kivágottabb toppal..valamint tornacipővel vegyek fel. Egész faszányosan lehet tornacipőben rugdosni! Cool Na, mikor megtörténik végre a fazonválasztás, rávenném még a köpenyem is, de akkor eszembe jut egy jobb terv. Nekem is és akit keresnem kéne, annak is van lidérc a lélekenergiájába. Tehát felkelthetném a figyelmét egy hasonlóan bűzlőnek a megjelenésével. Vállat rántok, és ott hagyok mindent az ágyféleségen. Felveszek egy napszemüveget és a daitenshi haorit inkább. Nem tudom eldönteni, hogy kell-e az a nyaklánc a nyakamba vagy sem, de tök mindegy. Elindulok végre a senkaimon felé, ami éppen akkor nyílik meg, mikor megjelenek a placcon. Felélénkülve shunpozok be a dangaiba, ami nekem meglehetősen csendesnek tűnik. Egy árva fuvallat sem csap meg, ami némileg azért gyanakvásra ad okot. Elképzelhető, hogy az a baszott nagy vonat járt már erre?! Megállok egy pillanatra, majd aztán elindulok a fény felé. Egy négyzet alakú átjáró után végül megérkezhetek majd az éjszakába. Már egészen kíváncsi vagyok, hogy mi fog fogadni.
Persze, hogy elsőre a köcsög zuhanás az, ami elfog. Szakadjon meg az összes! >.> Nem hiszem el, hogy nem tudnak jól beállítani egy ilyen kaput. Szép zuhanásom után, éppen az utolsó pillanatba sikerül egy kis reishivel visszapöccinteni, de még így is faszán találkozok az egyik ház tetejével. Na ezt szép lesz kimagyarázni, ha valaki meglát, hogy mi a francot keresek a háztetőn. Kellett volna magammal hozni valamit, de egy kis szerencsével biztosan találkozok majd egy társasággal, amibe becsatlakozhatok. Addig is a ház tetejéről már meg is pillanthatom a "csodapark" bejáratát. Rögvest lehuppanok a háztetőről, és megindulok irányába. Csak legyen egyszerű megtalálni ezt a fószert. ._. *
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te52100/65000Életeken át 29y5sib  (52100/65000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 10:35 pm

Szép nap volt a mai. Szabadságot vettem ki, hogy Rei-jel és a lelkek társadalmával lehessek felváltva. Tudtommal Shizune is itt van, és éppen őt keresem. Volt valami nagyon rossz előérzetem azzal kapcsolatban, amikor átugrottam Seireiteibe. Gigaiban voltam, elfelejtettem átvedleni. Egy jóképű öltöny lobogott rajtam, mikor az utcákat róttam, igaz a lélekkapszulám nálam volt, de erre most nem volt semmi szükség. Kit érdekelt, hogy éppen miben is vagyok. Inkább az érdekelt engem, hogy mit is csinálhat itt egyedül Shizune. Edzeni otthon is edzhet, akkor miért maradt itt. Egy hétig eltűnik, majd nemhogy otthon lenne Rei-jel itt van megint. Talán megérintette a családja? Igaz is. Neki van családja rajtunk kívül is. Nem hibáztathatom, hogy ha velük szeretne lenni. Reinek ott vagyok én is, nem kell örökké velünk lennie. Hümmögök egyet majd rágyújtok egy cigarettára. Aktatáskámban két alkarra csatolható fegyver volt, amit még a sellőktől szereztem. Shizunének meg nekem van egy-egy. Ő egy kicsit jobban használhatja, mint én, de én is használok egyet belőlük. Mazokusok ellen is megfelelő fegyver lesz. Ha felveszed normálisan, és hátraszeged a kezed, akkor a szerkezet egy jó negyven centis tűszerű pengét tol előre, ami egy olyan hengerben tartózkodik addig, ami telve van méreggel, így a penge mikor frissen kinyílik mérgezett. A méreg egy nagyon erős izombénító. A sellőlány adta nekem, mielőtt még… hajh. Nehéz a sors. Egy jobb, illetve bal karra valósi. Nekem a bal oldali kell, lévén jobb kezemben fegyver van, a másik mehet Shizunak, mivel ő úgyis ütlegelni akar. Odahuppanunk a célponthoz, és bemérgezzük vele. Akár bele is halhat, vagy csak lebénul. Végülis mindegy. Szóval cigivel a számban, öltönyben, és egy napszemüvegben sétálok Seireitei utcáin. Mindenki megbámul, akivel csak szembe megyek. Ha felismernek, vagy megijednek, vagy csak csúnyán néznek rám. Befordulok egy sarkon, és tudom, hogy már csak 300 méter van a bázisig. Ekkor egy Ichibantaios tiszt rongyol be a bejáraton. Letartóztatnának minket? Shizune! Aktatáskámból felcsatolom bal karomra a mérgező fegyver, majd felmászok a falon. Egy ugrással elérem a tetejét, nem olyan magasak ezek a falak. Felhúzom magam, és onnan figyelek, persze csak szolidan. Mikor meglátom a fehérhajú vaizard lányt, elmosolyodok. Tulajdonképpen nem kell őt féltenem. Ha bármi hátsószándéka van a shinigaminak, hét és fél másodperc alatt verné agyon Shizu. Egy küldetés. Tényleg elküldik őt. Hehh. Hagyom hadd menjen. Ebbe most miért szólnék bele. Mikor lezuppanok a falról, és hallom, hogy a lány bemegy a házba, elsietek a bejáratig, hogy még elkapjon a tiszt. Tudta, hogy itt voltam. Láttam a szemén. Bakker. Hogy csinálta? Miután megtudom, hogy mehetek én is, komolyan elgondolkodom, hogy menjek-e. Najólvan megyek. Körültekintőnek kell lennem, és muszáj titokban maradnom. Nem látok rá sok reményt, hogy Shizune nem fog valami hülyeséget csinálni. Megtudakolom, hogy a dangai túlsó vége hol dob ki pontosan. Miután ezt megtudom, elbújok. Megvárom, míg Shizune elhagyja a környéket, ekkor én beszaladok az épületbe, fölkapom a reiatsu eltakaró köpenyemet, és teleport.

Naruki city. Valóban megjelenik egy senkai kapu, és Shizune kiesik rajta. Megtanulhatná hogy ez nem így működik. Nem véletlenül mindig az égbe rakják a kaput. Jómagam egy háztömbnyivel arrébb érkeztem, de szintúgy a tetőn. Lassan a Nap is lebukik a horizonton. Bebújok egy nagyobb kémény mögé, és onnan figyelem a lányt. Voltam már ebben a városban, viszonylag rég. Üzleti út volt csupán, nem volt időm körülnézni alaposabban. A szórakozó parkba indult egyenesen. Én mondjuk a rendőrségre mentem volna megtudni, hogy mi a kapcsolat az eltűnt emberek közt, hogy miszerint válogat. Egy egyszerű sorozatgyilkosságról van szó, csak a gyilkos a helyi rendfenntartóknak egy kicsit nagy falat lenne. Shizuneee… ha nem követni kéne téged, akkor már a rendőröknél, és a mentőknél lennék. Meg kell vizsgálni a sérülteket is, és akkor azonnal tudjuk, hogy hollow-e avagy sem. Na még van mit tanulnod te lány! Utána megyek, de csak lassan, és halkan, átugrálva az akadályokat, esetleg átmászva rajta. Pontosan láttam őt, de ő még csak érzékelni sem érzékelhet engem. Kardomat deaktiváltam, és eltettem, nehogy gond legyen belőle. Miután ő leugrik, én maradok a tetőkön. Remélem nem találok most azonnal furcsa figurákat itt a tetőn, de legalábbis egyből lekaszálnám őket.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te0/0Életeken át 29y5sib  (0/0)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyPént. Aug. 24, 2012 1:23 am

A szórakozó park


Gotei Juusantai

Utatok a dangaiban kissé rögösnek tűnik a takarító által, de végül megoldjátok a problémát. Noha bármennyire is siettek ama szerkezet szinte pár lépésnyire halad mögöttetek; s mikor végre átlépitek a fehér kaput, méterekkel egy tó felett kezdtek el zuhanni. Ha bármennyit is láttok a helyből, akkor észre vehetitek, hogy a szórakozó parktól alig ötszéz méterre lehettek. Viszont mind a ketten a vízbe zuhantok, amely nagyjából öt méteres, sekélynek számító vízszintet mutat. Kenta-san pechére - mire kikecmereg a tóból - azonban fény derül a kisebb problémára, mi szerint a kommunikációs eszközötök befuccsolt. Vagyis legnagyobb örömötökre, bánatotokra megszakadt a kapcsolat a Gotei Juusantaial. Talán némi szerencsével nem vagytok magasabb rangú shinigamik, így nem kell az erőt lezáró pecsétekkel foglalkoznotok. Végül is a feladatotokat tudjátok, így nem igazán eshettek pánikba, feltéve ha nem vagytok mindehhez hozzá szokva. Amint úgy döntötök végre, hogy elindultok a park felé, szembesülnötök kell a környezeti tényekkel. Elsősorban akadályotokat egy kisebb, meglehetősen sötét erdő okozza, amibe bizony bele lehet látni némi problémát. Nem lesz túl jó a tájékozódási lehetőségeitek, hiszen az erdő lombozata teljesen fedett. A hangok halkak, s minden egyes lépésetekre falevelek sokaságának zörrenése idegesíthet. De volna még itt valami, ami aggodalomra adhat okot, amint megtettétek már lépéseiteket az erdő irányába. Lassan, de biztosan, ahogyan haladtok előre, egyre erősödő lélekenergiát érezhettek. Lidércszerűnek tűnik, mégis tisztán kivehető, hogy ez valami másabb jelleg. Ha ügyesen sikerül rejtőzködnötök, akkor szemeitek elé tárulhat két alak, amint az egyik egy fáklyát tart a kezében.
- Biztos benne, hogy Zenta-sama teljesíteni fogja a feladatát? - Egy idősnek látszó férfi alakja rajzolódik ki szemeitek előtt. Amikor pedig a fáklya fényébe belép a másik, akkor egy szőke, csodaszép fiatal hölgy is kirajzolódik. - ...sama, kérem bízzon Zenta-samaban. Ő teljesíti az Xcution által kiszabott feladatokat. Az ön dolga csupán az, hogy pihenjen. - A nő elég alássan áll az idős férfi előtt, majdan eltűnésük meglehetősen feltűnő. Az egyikőtök mocorgására mind a ketten szinte köddé váltak. Elég sok ködös információnak a birtokába juthattatok. Első sorban, hogy mi az-az Xcution? Másodsorban az mellett sem lehet elmenni, hogy miféle alakok voltak ezek egyáltalán? Nem lehet tudni, hogy itt vannak-e még. Csak most érkeztetek, de máris szembesülhettetek eme helynek a feltételezett rejtélyével. Bizony érezhettek késztetést arra, hogy kiderítsétek mi is történik itt valójában.

Insignis Reliquia


Nos, bár elégedetlen lehetsz a feladatoddal, de végül mégis az mellett szavaztál. Az csak természetes, hogy neked nem csupán a vagyon és a velejárója érdekel, hiszen nem ezért lettél az Insignis tagja. Amint megérkeztél a helyszínre, máris különös dolgokat láthatsz. Egy egész nagy, fényekkel teli parkban találhatod magad; ahol szórakozó helyek egymás hegyén- hátán helyezkedik el. Rengeteg változatos életkorral telített nő és férfi nyüzsög itt, de mindegyikről meg is állapíthatod, hogy valamiben egyikük sem tiszta. Talán némi alkohol, vagy drognak tudhatod ez be; de ha jobban elmerülsz ebben, megláthatod a valódi okot a látens viszonyokban. Úgy tűnik, mintha mindegyik fertőzött lenne. Éppen ezért, amikor oda mész az egyik férfihoz, hogy megkérdezd, nem- e látták Zentát..ő csupán hallgat. Mégis mikor elmész, akkor fagyott tekintetekre figyelhetsz fel. Aztán pedig egy óvatlan lépésednek hála az egyik sátor melletti fűre lépsz. Alul pedig szerencsédre láthatod azt a két alakot, aki éppen bent tartózkodik.
- Igaz, az a hír, hogy Zenta úr manapság nem csak az emberekre, hanem a különlegesekre is kiveti a fogát? - Az utóbbit egészen halkan teszi fel kérdését partnerének, mire az gondosan körbe nézve böki oda a másiknak. - Állítólag kell neki egy mágusféle, vagy valami nagy mágikus képességgel bíró. De nem tudni, hogy miért. Sally, jobb esz ha lelépünk. Olyan, mintha figyelnének! *Bólint végül a hölgy a férfinak, majd mind a ketten egyszerűen köddé válnak. Érdekes információkat hallhattál, amennyiben ügyesen kivettek a környező hangokból. Egyelőre ugyan nem kezdhetsz vele semmit, csupán az járhat előtted, hogy nem feltétlenül veszélytelen a számodra sem ez a feladat.

Daitenshi


Nem valami szépen sikerült a megérkezésed, ami azt illeti. Noha kijavítottad az esélyeid, de még így is elég szép hangot csaptál azzal a tetővel. Nagy szerencséd volt viszont azzal, hogy valami betonerdőben elhelyezkedő területen történt. Így aztán a lenti autózajok ezt mind elnyomták. Kezdeti nehézségeiddel ellentétben jól improvizálsz azzal, hogy máris megláthattad a célpont helyet. Megindulásodkor az első környezeti tényező, ami fogadhat téged, az egy kihaltnak tűnő gazdag negyed. Eleinte olyan volt, mintha csak egy négyemeletes házakkal telített városrészen lennél, de ez nem így van. Ha az utat járod, máris tudhatod, hogy ez bizony a tehetősebb negyed. Ebben a csendben minden lépésed megtöri az utca csendjét, ezzel pedig rövidesen kezdened kell, valamit, ha nem szeretnéd, hogy a bent lakók felfigyeljenek rád. A groteszk csendességet egy oda nem való dolog zavarja meg abban a pillanatban, hogy lábadat az úttestre helyezed. Egy elég jó márkájú, és drága autó száguldására figyelhetsz fel, amint a benne utazó két fiatal hirtelen felfigyel rád. Centiken múlott az, hogy el ne csapjanak, az autó lefékez, ketten pedig kiszállnak belőle, kissé riadtan.
- Jézusom te lány, hatalmas nagy szerencséd volt. Jól vagy? - Már előre érezheted, hogy ez eltarthat némi ideig, így aztán biztosíthatod őket arról, hogy minden a legnagyobb rendben. Na de, bizony a te szemed sem lehet sötétített üvegből. Felfedezheted, hogy két, tehetős és jó kiállású, talán a divatiparban dolgozó férfiről van szó. Téged mindig is vonzott ez a téma, így aztán rögtön beugrik, hogy kik is ők valójában. - Mi éppen a szórakozóparkba tartunk, nincs kedved velünk jönni? Tetszik a felszerelésed. Surprised - Jegyzi meg az egyik úgy óvatosan, hogy remekül összeállítottad a cuccaid. Ha pedig belemész abba, hogy velük mész, az anyós ülésre ültetnek téged meglepő figyelmességgel. Habár odakint picit összevesznek azon, hogy kivezessen, de aztán végre megindulhatsz kettejükkel.

Yukezo

Méltatlankodhatsz mentoráltad badarságán, de még te sem tudhatod, hogy valóban jó ötlet lett volna a rendőrség bevonása ebbe a dologba. Felvethető a dolog, hogyha az emberek bármit is tudnának, akkor mi szükség lenne a shinigamikra? Mindenesetre csendestársként vállalod fel a küldetésed, melyre már az elején látszik, hogy szükséged is van. Mivel kitanultad a lopakodás törvényeit, így nem esik nehezedre Shizunét hangtalanul követni. Az első kis affér ugyan rázathatja veled a hideg, de úgy látszik elég hamar megoldódott a probléma. Azonban te magad felfigyelhetsz arra, miről a mentoráltad egyáltalán nem tud. Amikor a lány beszáll a kocsiba, a két alak nem csupán veszekedni látszik a vezetésen. A zakójuk hátulján, a hold fényében megcsillan egy különös szimbólum. S ahogyan veszekednek a kocsi mögött, úgy az egyik száját elhagyja egy különös mondat.
- Az Xcution nem örülne a belviszálynak. Add át nekem a hölgyet, fivérem. Ígérem, reggelre már Zenta- úr legszebb leányát faragom belőle. - A fivér bólintása után szállnak csak be az autóba, te pedig végre valódi motiváltságot kaptál arra, hogy ne csak hagyd úgy elvészni ezt a dolgot. Tisztán látszik, hogy ezek ketten készülnek valamire; valamint két kérdéssel máris gyarapodtál. Mi azaz Xcution? Ki azaz Zenta? Amennyiben követed az autót, pontosan az történik, mint amire számítani lehet. Egyenesen a szórakozóparkba halad az autó. De mivel te nem természetes úton haladsz, valakinek mégis feltűnik jelenléted. A következő kanyarban egy kéz ránt be téged az egyik sikátorba.


~ Augusztus 31. ~
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te10500/15000Életeken át 29y5sib  (10500/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyPént. Aug. 24, 2012 6:35 am

Habzó szájú lóként vágtattam előre, mígnem azon kaptam magam egyre nehezebben veszek levegőt. Naná, hiszen Ryuu nem zavartatva magát a hátamra vágódott. tök oké, hogy ilyen hamar összespanoltunk, meg minden, de azért álljon már meg a hatlövetű. Én sem vagyok szuperhős, hogy csak úgy minden szemrebbenés nélkül repesszek előre egy ilyen súllyal a hátamon. Viszont a tökömnek sem volt kedve azon aggódni, hogy aranyerem lesz, csak összekaptam magamat, a nadrágomat a hónomig felhúztam, és shunpoztam tovább. Két levegővétel közepette azért szívesen ledobtam volna, olyan laza pankrátoros mozdulattal, mert annyit vonyított a fülembe, hogy kezdtem unni. Mintha nem tudnám, hogy az a rohadék Takarító már a seggünket porszívózza. Annyira még nem örültem szemvakító, hófehér fénypacának, mint amit lassan elértünk. Eskü, az sem bántott volna, ha a pokolban lyukadunk ki, vagy egy tornádó kellős közepébe, csak ne kelljen már többet rohannom! Főleg ne kolonccal a nyakamban. A kapun amerikai focistákat megszégyenítő halálugrással megspékelt tigrisbukfenccel vágódtam be. Ezzel még semmi para nem volt, csak azzal, ami ezek után következett.
Szép kis, íves ugrás a semmibe. Vagyis egy darabig totál a semmiben zuhantunk. Nem volt róla szó, hogy nem adnak kötelet a bungee-jumpinghoz! Nincs is semmi gond az extrém helyzetekkel, már ha biztosítanak róla, hogy nem pusztulok bele. Kár, hogy az ilyen esetekre nincsen valami kúlos billentyű kombó, amivel művészien végrehajtott mutatvány végeztével, két lábon megérkezek a földre. Nem mellékesen egyenes háttal, pont úgy, ahogy az akrobaták szokták. Vagy a ninják. Most mindegy, kit veszek elő. Csak az járt a fejemben, hogy mire számíthatnék. Hiába kapálóztam a levegőben, zuhantam, és vártam, mikor fogom megpillantani a lábaim alatt a hegyes, dárdaszerű sziklákat. Ami ezek után következett, kísértetiesen emlékeztetett arra a napra, mikor Amaya boszival a szökőkútban kötöttünk ki. Annyi különbséggel, hogy több métert zuhantam, és fájdalmasan csapódtam bele a tó közepébe. Hát, nem volt egy kellemes érzés, az tuti. A meglepettségemre helyén volt az eszem, hogy a becsapódás előtti másodpercekben levegőt vegyek. Sok száz buborék kíséretében merészkedtem kinyitni a szememet a sötétzöldes tóvízben, és próbáltam kitalálni, merre vagyok fejjel előre. Idejét sem tudom, mikor úsztam ilyen mély vízben. Az az egy mákom volt, hogy ez sem felejtettem el. Kissé para lett volna epilepsziás lazacként csapkodni a fenéken.
Felszín felé vettem az irányt, és úsztam fölfelé. Ha esetleg Ryuu nem találná a világban a helyét, akkor ismételten megragadom karjánál fogva, és segítek neki a feljutásban. A víz fölé jutva óriási levegő után kapkodtam, és képembe cuppant hajamat gyorsan hátravágtam. Meg persze serényen lapátoltam ki a szemeimből a vizet, ami kellemetlenül csípte azokat. Egy helyben úszkálva vártam be tessát, közben pedig koncentráltam arra, felfogjam, milyen helyre kerültünk. Tuti már Naruki városának közelében lehetünk. Vagyis rohadtul ajánlom, különben mindenkit beperelek. Egyelőre csak annyi volt tiszta, hogy van egy tó, amibe nem szándékoztunk pancsolni, meg a közelben egy erdő. Bár a sötétben csak sziluettjeit láttam a fáknak, de nagyon erdőre hasonlított.
- Hé, tessa, minden frankó? Evezzünk ki, mert jégkockára fagy a tököm.
Kocogtattam a fogaimat, pedig nem volt szándékos. Miután kikecmeregtünk, nem zavartatva magamat váltam meg az egyenruhámtól, és minden erőmmel azon voltam, hogy az utolsó cseppig kifacsarjam belőle a vizet. Hát, mit ne mondjak, szívesebben kempeltem volna le a fűbe, míg megvárjam, a ruhám teljesen megszárad, de nem lehetett. Na meg az éjszaka meg is fagynék. De úgy utáltam, mikor a testemre tapad a nedves hacuka. Olyan, mintha latexban limbóznék. Tiszta pornófilm az egész: sötét van, festői környezet, és nedves, testre tapadó ruha. És két manus szerencsétlenkedése. Nagyon bizarr volt. Iszonyatosan. Miután kimorogtam magamat, és beleszenvedtem újra testemet a vizes egyenruhába, hakama zsebéből kiesett a telefon. El is felejtkeztem róla. de nagyon úgy tűnt, hogy beadta az unalmast. Minden jel arra mutatott, nem szeretett úszni. Remek, kommunikáció tehát nuku, menjünk a saját fejünk után. Egy pillanatig lehetett nyugtom.
Nem volt más választásunk, mint felderítsük a terepet. Legalább egy zseblámpát bepakolhattam volna az én hülye fejemmel. Na, mindegy, majd tapogatózunk a szürkületben, ami nagyon bántotta a szemet, de hát ez van. Nem messze tőlünk hamarosan lépéseket láttam, és egy fáklyát tartó alakot, mire gyorsan a bokrok mögé vágódtam. Haverommal karöltve bujkáltunk, és hallgatóztunk. A levelek között kisandítottam, mifélékkel van dolgunk. A csaj egészen csinosan mutatott, lényegében jobban lekötött a látványa, mint az, miről folyik az eszmecsere. Olyan csöndben akartam kémkedni, hogy levegőt is lassan vettem, azonban rejtőzködésünk pár perc alatt befuccsolt. Egyre jobban kezdett viszketni a karom, már szinte a vállaimig értek a szúrós, kaparást igénylő vörös foltok. Foltok…
- Basszus, ez mérges szömörce!
Telitalálat. Micsoda nyerő páros az, ami képes a rengeteg bokor közül kiválasztani azt az egyet, amitől kipattog. A vihar verje szét ezt az átkozott helyet. Ráadásul a morgásom miatt még az a két alak is felszívódott. Csodálatos, ilyen erővel, spotlámpával verhettem volna ki a szemüket, miközben ordíttatom a vállra felpakolható rádiómmal a ’Gangnam Style’-t.

Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te15600/30000Életeken át 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzomb. Aug. 25, 2012 4:54 am

Értem én, nagy úr a szapora. Tényleg! Totál megértő kölyök vagyok. Elhiszem security-snek lenni kemény meló. Azért, héj mán! Ne rám villogtassa a viperát! Gyerekek! Na már! Ti se csípnétek! Behemót gőzmozdony elrondítja a csudiklasz képeteket. Ej-ej! Övön aluli húzás lenne. Ho-ho~h! Még mennyire! Nincs biztosításom! DIKK!O-O Hogy a fenébe nem jutott eszembe?! Mér vagyok nemes, ha még erre se futja a rezsiből?! Akkor végkép boccser, buldózer! Totálisan ki van zárva elpatkoljak! Kikecmergünk, első dolgom lesz csomót tejelni a testi épségemért. Húzós szakmát űzök. Jár a veszélyességi pótlék! Beadagolom, eszméletlen ügyes katasztrófa védelmis vagyok. Most estem haza a földrengéses, tsunami-s meg tudom is én milyen környékről. Fíling kedvéért vörös keresztet is tetováltatok magamra! Tessék-lássék! Mekkora elkötelezett csávesz vagyok már. He-he-hehe! Pöpec, mi? Tudtam én! Járnánk már ott! Kiakaszt ez a lihegő dobermann. Ne izéljenek! STIPISTOPI! Lárifári! Humptihump! Látomásom van! Megest ezzel a trükkel jönnének? Oh, anyás! Uncsi~h! Elsőre se volt poénos. Jóvan-jóvan! Leellenőrzöm. Ne érje házat kritika, szart se csinálok. Legalább látszata legyen. Lekukkantok Makker talpa alá nem e az a difi, valami lángész futópadot tolt alánk.
Honnan vettem? Na, figyi! Végy egy made in China sensei-t, adjon neki szabad kezet az ősöd és várd a Vezúv kitörését! Ráncos papesz két percen belül szanaszét szadizott. Ja, frankón ráharapott, mivel szedjen rá a mozgásra. Tipp! Sose engedj kicsi, sárga, csinga csungás ürgét a házadba! KICSINÁLNAK! Legközelebb, eskü tai csini pipsi popsis masszázsra fizetek elő. Minek? Viccelsz?! Mit ér a muszkli, ha göcsörtös! Impalampa! Ráérnék révedezni, csak érted. Teher öcsit ne hagyjam már szószban. Együtt érzően veregessem a vállát, olyan zsokésan. Szaglássza mekkora haver vagyok. Háh! Kész, lóverseny! ÖCSÍM! Ez mekkora! Emberi ügetés! Vazze! Rendezni kell egy ilyen meccset. Jó-jó! Nem most! Megvesztél? Hülye leszek játékosként belekeveredni. Most úgy is ott tekergőzünk, megyünk a fénybe. Fantasztikus! Annyira izgi, menten bealszom. Am, haláliéknak üzenem! Belépésnél dobálhatnának napszemcsiket. Ember! Mi a frászt csináljak VAKON?! Tapogatózzak?! Nincs semmi lökhárítós csibe, akit kereshetnék. Majd pont a Makkerról fogok szmoking méretet venni. Persze! Yaoista picsák álmában! Kül is, ledobott! Alig vágódtunk be a reflektorba, lepattintott a hátáról. Asziszi, ettől kifekszem? Ojoj, haver! Neked se volt kínai váza a szobádban! Betámasztva a fejét zsugor szaltóztam előre…na itt jöttek a bajok. Büdös nagy semmiben tollászkodtam.O-o Oké! Fenyő problem kipipálva. De héjló, héjló, hé-hé-héj! MIJEZ A CSEND?! Fogadóbizottság? Közelben bóklászó cérna bikinis tündérvirágok? VAZZE! Nuku motivációs csomag? Legalább repülőből integető légi kísérők lennének. Talán, mondom, TALÁN rávetemednék megerőltessem magam. Van közönség, egy-két pörgés befér. De így? Nem erősségem a szabadesés. Toronyugrásban se jeleskedem. Áh, tökömet! Lesz, ami lesz. Szárnyát tört griffként zakóztam lefelé. Féltávnál befigyelt a víz. Ez az! Ingyen pancsi! Tudom ez vár, hozok tusfürdőt!
Ahogy meg van írva. Jó istenes dirr a közepébe csobbanás, fél medence kiszürcsölése és hörgéses kapálózás az oxigén palackod után. Bevált recept. Mennyire rühellem! Szerinted? Mozogni kell! Nem elég a karod, még a lábad is kell hozzá. HALÁLOS!X-x Azt hittem sose kecmergek ki a partra. Eveztem kifelé. Nem kő itten parázni. Curikkoltam betojásig. Mér? EZ EGY TETVES JÉGKOCKA ADAGOLÓ! Pikkelyesre fagytam! Majd pont ebben alakítok lebegős vízi hullát. Lókukit! Tempóztam unásig. Alig vártam a pillanatot talajt fogva dőlhessek partra. Bevetted? I.J, cimbi! Pont a Makker előtt fogok végelgyengülést kapni. Álmodik a nyomor. Lazára vettem a figurát. Kezdetnek ledobáltam a gönceim. Fog a franc vizes cuccokban lófrálni.
-Minden franya!–Villantottam öcskösnek egy rajos vigyort. Hüvelykujj villantás? Ember! Hol élsz te? Kifaroltunk már a kőkorszakból.-Hé, te Makker! Csak nekem cserkésztábor fílinges ez az erdős tájkép? Tudnám hol van a csajok-pia-Ibiza részleg…Tipp?-
Kapirgásztam a félhomályban, arrafelé van a málnás meg a medve. Kilőtt retinával is leesett sok gally, ág meg hasonló gaz telepszik körülöttünk. Oltári buli! Nuku díszkivilágítás. Semmi jelzőfény. Még táblákra se futotta, melyik elátkozott tóba pottyantunk. Ez aztán a vendégszeretet. Addig nem parázom, míg skót szoknyás csávók nem fújják a skót dudát. Nem kéne elkajabálni, mi? Sejtettem! Alig értem a végére, haver pisszegve legyezgetett, húzzak a susnyásba. Naná! Frászt! Dafuq van ezzel? Még a tipik „heh?!” értelmem is kiszakadt. Mit vársz? Épp szárítom a göncöm, erre Makker fazon bevetődik a dzsindzsába kommandóst játszani. Persze, hogy arra gondolok jött valaki. Túrót! Szobroztam ezerrel, míg be nem rántott és rá nem bökött a bibire. Ja, hát így már vágtam. Eleve ezzel indít, nem akadok fenn a rolón. Valami csini buksza meg másik totál lényegtelen fantomasz enyelegtek „x”-es partiról. Gondolom nem a friss husik beavatási buliját tervezgették. Bár, ki tudja. Az a szemre való gyöngyvirágocska kézbesíti a meghívómatt, oda visz, ahova akar. Kár, hogy bebuktam az üdvözlő kört. Gáz, vagy se! Seggemen nem bírtam maradni. Folyton viszketett valamim. Mifenétől? Passz! Bekaphattam egy tavi nyavalyát.
-Meva?!-Vakarásztam a karomat tudatlan gyökérként. Nekem érthető nyelven beszéljen. Semmilyen mérgest és szemölcsöt nem ismerek. Ha meg kódnyelven tolja, alap ide a használati utasítással. Áh, nem izgatott! Bőven sok ez a kaparászó förtelem. Megveszek tőle. Alig tudtam kimeditálni elhúzzon a két fazon és felüvölthessek. Nem bírtam, vazze! Cseréljünk! Szenvedj te, ha nem tetszik a rendszer. Nekem totál kapóra jött, köddé váltak. Bónusz érte a duónknak. Kajak nem húztam volna tovább…
-Áh! Bedobom a törcsit! Drótkefét, de AZONNAL! -Hogy lehet ettől a rühes kortól megszabadulni?-
Vetődtem közelben lévő fa törzsének. Égő, vagy se. Jól oda dörgöltem hab testemet. Ezzel gallyra vágni a bőröm. Öregem! Tök szívás! Na, de vári-vári-lóvári! Van nekem egy négyesem! Nővérke képzős! Vágnia kell, mit kezdjek magammal. Ő se csengeti ki. Behalok! Így nem fogok élőlények közé csörtetni. Azt hiszik valami fertő ragályos balek vagyok. Meg a nagy pont-pont-vesszőcskét! Radír közben, kicsike témázás befért. Érdekelt mennyit vételeztem félre.
-Hallod, cimbi! Jól kagylóztam Sánta sama „X” faktor tehetség kutatójáról cseverésztek? Ahazért! Az a szöszi roppancs nem volt gyenge eresztés, mi?- Dörgöltem meg az állam. Azt nem észlelni. Bűn, cölibátus, rossz csapatban játszás! Helyén volt a kaszni. Huhuu~h! Nagyon is jó eresztés volt a kicsike.-Folyt köv? Tipegjünk a Százholdas pagonyba életjelet keresni?-
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te25700/30000Életeken át 29y5sib  (25700/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzomb. Aug. 25, 2012 9:14 pm

*Szinte pezsdítő volt belegondolni abba, hogy végre egyedül vághatok neki valaminek. Noha, némi félelemmel is eltöltött a tudat, hogy itt vagyok az emberek világában. Hiszen nyomós okom van arra, hogy mostanában elkerüljem ezt a vidéket. Keres valaki, és nem szeretném, ha meg is találna. De elég nagy rá az esély, hogy egyszer úgyis meg fog találni; és akkor bizony nagyon messzire kell mennem. Nem tudom ,hogy valamikor vissza is jövök majd egyáltalán, de még ez nem következik be, addig szeretném jól érezni magam. Kissé idegesítőnek találom a kialakuló helyzetet, ami a háztetős kezdést és a csendes haladást illeti. Nem vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy mindent egy magam kelljen csinálni. A saját utamat járva nem is annyira egyszerű. Sokkal nagyobb éberséget és alkalmazkodó képességet igényel. Az utóbbiból pedig lássuk be, nekem vajmi kevés jutott. Pedig nem tudom miért, nehezen megyek ela seggfejek mellett. Most viszont egy seggfejet sem találok ezen a környéken, sőt; egyre csendesebbnek tűnik az egész, míg aztán egy baromi csendes és gazdag részre nem kerülök. Hoppá, nem is tudtam, hogy ilyenek még léteznek. >.> Vagyis tudnom kellene Yuke után, hogy bizony az ilyen élet rohadt sok sikkasztással jár. Na de haladok ám előre, egészen addig míg aztán teljesen beesteledik, és a ciőm nem veri fel ezt a rohadt nagy csendet. Öcsém, most mivel kéne álcáznom magam? Talán, ha lélektestbe kerülnék, akkor nem látnának az emberek; viszont ezzel a mesterséges vaizard gigaial tökéletesen meg vagyok elégedve. "Emberként" is tudok harcolni, ebben a küldetésben pedig talán meglehetősen fontos protokoll is lesz ez.
Ha már viszont ilyen csend van, biztosan egyetlen autó sem fog erre jönni. Lelépek végül a járdáról, hogy lassú sétámat az úttesten tegyem. Haha, jó vicc! A peches helyzet pont ekkor ér utol, és szembesülhetek a saját hülyeségemmel. Egy fullos kocsi száguldása lábaimat egyenesen a földbe gyökerezi. Ha ez most el akar ütni, akkor én azt hiszem, ketté ütöm a kocsit. Már készítem is az öklömet, mire aztán a kocsi pár centire tőlem megáll. Nagy levegőt veszek, fejem pedig teljesen elsötétül. Becsukom szememet, s már készítem a visszavágót, míg a pasi hozzám beszél. Lendíteném karomat, amint kinyitom szemeimet. Mindent tettemet tehetem a kukába; azonnal felismerem, hogy kihez van szerencsém. Nagy kerek, fagyott szemekkel pislogok az angol modellre, akiről életemben nem gondoltam, hogy majd egyszer arra jár, ahol én.*
- Jól, de ha még egyszer el szeretnél ütni, akkor már nem leszek ilyen jól. Surprised *Mondjuk azt nem kell hozzá tenni, hogy azért nem leszek jól; mert meg fogom tenni. Szívszorítóan depressziós leszek, de akkorát fogok neki vágni, hogy a fal adja neki a másikat. Persze a tíz méterrel odébb levő fal. Rolling Eyes Szóval ezt most lenyelem a hírneve miatt, meg amiatt is, mert ő lassan egy élő legenda lesz. Bódult gondolataim alatt viszont beugrik egy másik, fehér hajú személy képe. Megrázom fejem, mert muszáj visszaszereznem a józanságom. Ezek is ugyanolyan emberek, különben is nekem más tetszik már. ._. Látványosan elgondolkodok az ajánlaton.*
- Nem is tudom ,hogy meg tegyem- e. Csak akkor megyek veletek, ha meghívtok valami jóra. szemöldökrángatás *Emelgetem fel kétszer a szemöldökömet, hogy stílusosan tegyem fel ellenkező ajánlatomat. ha már meghívnak egy nőt a buliba, akkor már illendő állni a cehhet. Amúgy is majdnem elütöttek, amiért minimum kárpótlást követelhetek. Mondjuk az megint más kérdés, hogy mit kerestem az úttestnek ezen a felén. Szóval beszállok a kocsiba, s míg ők hátra mennek, addig belekezdek egy dologba. Most nem csupán szórakozni, de küldetésen is vagyok. Le kell csekkolnom ezt a két alakot, így lenyúlom az egyik pénztárcáját a hátul levő táskából; majd a ruhám alá rejtem. Még jó, hogy ez a Daitenshis cucc nekem nem testre feszülő, kicsit elveszek benne.*

Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te9000/15000Életeken át 29y5sib  (9000/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyVas. Aug. 26, 2012 2:54 am

Undorodva hordozza végig a tekintetét a jelenlévőkön. Szánalmas teremtmények, nem állnak másból, mint vérből, húsból, vízből, ocsmányak, rejtély, hogy lehettek képesek az evolúcióban győzelmet aratni? Esendők, gyengék, sérülékenyek, olyan… puhák, és mégis, fogékonyak voltak néhány dologra, és csak ezért? Ez a faj megért arra, hogy kipusztuljon, elég csak körbenézni. Olyan épületek vannak jelen, ami elméletileg a szórakozásra lenne hívatott, mégis… más nem jön belőle, csak zaj. Fülnek bántó zajok, és ezt nevezik zenének. Hihetetlen mértékekig képesek korcsosulni az emberek, elvesznek az értékek. A klasszikus zenék, festmények, a művészet. Átveszi a helyüket a romlás, degeneráció. Jelen van itt is, ezen a helyen. Hangyakén nyüzsögnek a halandók, nehogy elmulasszanak egy pillanatot se, ami törékeny életüket a boldogság, kielégülés illúziójába ringassa őket. Habár… habár talán ezek mások, a mozgásuk, az arcukon tükröződő bódulat. Chh, szánalmasak, lehetséges, hogy tudatmódosító szerek befolyása alatt állnak? Mérgezik a testüket, mérgezik az elméjüket, a megfelelni vágyódás miatt hajszolják bele magukat a végletekbe. Feltöltik a testüket mindenfajta anyaggal, míg végül nem lehet eldönteni mi az igazi, és mi a hamis. Megváltás lesz, mikor a testük felhólyagosodik, bőr lemállik a csontjaikról, szemeik kifolynak, és végül hamuvá válnak. Pillanatnyi szenvedés csupán, nem pedig egy életnyi vár rájuk. Ám elsőnek a feladatát kellene elvégeznie. S hiába akart némi tudásra szert tenni, sajnálatosan nem sikerült elérnie semmit.
A férfinak, akitől kérdezett, megfogja az állát, és jobbra, majd balra fordítja a fejét. Szemrevételezi az arcát, majd elengedi, és mivel egy ocsmány lényhez ért, zsebkendőt vesz elő, és törölni kezdi a kezét. S ha netalán ellenkezésbe ütközött volna, némi fizikai erővel szerzet teret az akaratának.
~ Már majdnem érdekes. Ez nem drog, ez inkább valami más. Sokkalta inkább betegségnek tűnhet. Már csak a forrást kellene megtalálni, legyen az mágikus vagy normál eredetű, hasznosíthatónak tűnik.~ néhány pillanatig elmélkedett, és arra lett figyelmes, hogy értelmes hangok érnek el hozzá. Követi a forrást, és egy sátrat pillant meg. Némileg elgondolkozik, hogyan is került ide, ha jól emlékszik, nem füves volt az a terület, ahol gondolkodni kezdett. Hacsak nem túlságosan elmerült a témában, és ezért tért le az útvonaláról. Lényegtelen, inkább a beszélgetéssel foglalkozik. Némileg már kezdi felkelteni az érdeklődését ez az ügy. S mivel a sátor a jelek szerint üres lett, így Earl belép, talán fellelhet valami érdekeset. Habár nagy reményeket nem fűz hozzá, de addig is átgondolhatja a hallottakat, és azt, hogyan is használhatná fel, na meg az se elhanyagolható, hogy itt legalább nem kell azokkal az ”zombikkal” egy légtérben lennie. Legalábbis egy kis ideig nem.
~ Tehát mágiával rendelkező lényt keresnek? Nos, ez esetben, talán segíthetnék is ezeknek a rovaroknak. Könnyebb lesz megtalálnom azt a bizonyos Zentat. ~ s ahogy érkezett, úgy távozik a sátorból, gyalog. Hiába alakult úgy a helyzet, hogy némileg veszélybe is kerülhet. Egyszerűen nem ragad meg benne az a tény, hogy elhalálozhat. Megsérülhet? Talán. Vérezhet, megeshet, de hogy komolyabb kárt tegyenek benne, nem képes elhinni. S ha mégis így történne, akkor egy sárkány haragjával, és lángjaival fognak szembesülni.
~ Hm, talán hagynom kellene, hogy elkapjanak, nem lenne szükség a fárasztó keresésre. Ám előtte…~ szégyen vagy se, de a testének akadnak szükségletei, sajnos emberi alakban az anyagcseréje olyan, mint az embereknek. Kénytelen elmenni, és akármilyen ocsmány is, vizeletet kell üríteni. Nem akar sokat foglalkozni ezzel a cselekvéssel, ocsmány, és az a szag, ami terjeng… hányinger keltő. Orrát befogta, levegőt visszatartotta, és reménykedett, hogy hamar vége lesz. Eltelt egy, vagy két perc, már kész volt, ideje indulni.
Kilépve ismételten megtöltötte a tüdejét levegővel, majd pedig megunva a keresést, némi mágikus erőt kifejtett, éppen csak annyit, hogy ha rendelkeznek arra alkalmas személlyel, akkor feltűnjön, hogy itt van, amit keresnek. Majd pedig abba hagyta, és tovább folytatta a sétáját. Talán láthatja azokat is, akikre szüksége van, és hasznot remélhet belőlük.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te52100/65000Életeken át 29y5sib  (52100/65000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 11:05 pm

Egyre inkább kevésbé tetszik ez a hely. Úgy néz ki, hogy nincs más választásom, maradnom kell. Van valami nagyon furcsa ebben a Naruki városban. Mintha csábítani próbálna. A tetőn suttyomba követem Shizunét. Nem fog észrevenni. Jól el vagyok rejtőzve előle. Én sem venném észre. Kicsit zavar, hogy ő sosem néz körbe. Nekem gyanús lenne az, hogy ha üres az utca. Végül jól szórakozottan elkezd az utcán sétálni. Én ezt el sem hiszem. Esküszöm megtámadom, ne legyen már ennyire felelőtlen. Hümmögök egyet, és úgy döntök, hogy csendben figyelek tovább. Átugrok egy háztömbnyit, és én is a gazdagabb részhez érek. A tetők rendezettek, még erkélyek is vannak. Annyira nem szép ez a város. Karakura sokkal ékesebb. Miért is kellett idejönnünk? Ez a szórakozó park ennyire veszélyes lenne? Motorhangot hallok. Azonnal hátrafordulok, Shizune még semmit sem reagált. Egy kocsi, méghozzá sietősek. Shizune, állj onnan! Ha lebuksz és megölöd őket, akkor nekünk kampec. Neeeem. Persze, hogy nem. Ő az öklét rázza. Odaugorjak? Nem, már késő. Most legyél okos te lány. Nem akar cselekedni, de nem is fél. Kész ennyi volt, lebuktunk. Ekkor fékcsikorgás, és megáll a kocsi. A kocsiból kiszálló srácok nagyon nem tetszettek nekem. Volt valami a szemükben, ami árulkodó jellegű volt. Shizune meg beszáll a kocsijukba. Nagyon helyes. Legalább jó álcát talált magának. De utána meghallok valamit, amitől feláll a szőr a hátamon. Zenta-mester? Xcution? Mi a franc? És holnapra meg Zenta legszebb lánya lesz? Köszönöm ebből nem kérek. Követnem kell őket. Nincs mese. Körbenézek a többiek után, de nem érzékelek semmit sem a környékből. Nem találom a többi shinigamit. Talán nincsenek is? Csak kiküldenek egyet a sajátjaik közül. Egy kapitányt, vagy valakit. Lehet a Niibantaiból jöttek. Ez megmagyarázhatja, hogy miért nem érzem, vagy látom őket. Kis ügyesek. Hirtelen eszembe jut Illiame, és a furcsa társasága. Az a mágus, vagy kicsoda, hogy is hívták? Nocturn vagy micsoda. Jól átbasztuk őt is Yuuval. A Susanoo ökle a mienk. Illiame, veled vajon mi lehet? Szükségem lenne most a segítségedre. A kocsi motorja felmordul, és már indulnak is. Bazzeg. Sietnem kell. Shunpóval könnyedén beérem őket, de tartanom kell az észrevétlenséget. Shizune nem vehet észre. Közbe be-bepillantok a házakba, nem igazán látok embereket. Ezek hova lettek? Estefelé jár az idő, lassan úgy érzem, hogy hűvösödik. A szürkület jótékony hatással van a láthatatlanságomra. Még éppenhogy látok, de ők engem már tuti nem. Halkan lépkedek a tetőkön, nehogy valami újgazdag nyomoréknak felkeltsem az érdeklődését. Bár még mindig inkább a fura csend az, ami zavar. Folyamatosan körbe-körbe kémlelem a területet, mégsem látok semmit. Lehet más is a szürkület előnyeit élvezi? Most hirtelen belémnyilalt az érzés, hogy valaki tudja, hogy itt vagyok. Hiába lépkedek így, tudja, hogy itt vagyok. A szűnni nem akaró érzés mély frusztrációt keltett bennem. Leröppentem a tetőkről. Úgy gondolom az utca jobb rejtek számomra. Mindig egy sikátorba shunpozok be, hogy ne lássanak a kocsiból, hogy követem őket. Shizune, csak okosan. Remélem van terved. A beépülés része látom jól megy, de aztán öljél is ha kell. Minket annyira nem fog a kötelesség, mi gyilkolunk. Ellenségeink száma sosem marad 5 fölött. És éppen beugrok egy sikátorba, mikor egy kéz magával ránt. A szívroham kapott el majdnem. A lendület erejét kihasználva csapok hátra a mérgezett pengémmel, ami a bal karomon feszeng. Emiatt a pontosság odavész, így nem biztos, hogy létfontosságú szervet találok el. De Shizune miatt, most nem ragadhat el egy-egy ilyen időtolvaj. Ha egyáltalán eltaláltam, akkor az a testrésze lebénul egy 20 percre. Ezért érdemes a szívet eltalálni vele, és hátulról támadni. Másképpen érdektelen, de a szívnél halálos.
- Hallod én téged megöllek. Egy okot mondj, hogy ne- darálom neki, és már veszem is elő a kardomat, hogy majd mögéshunpozva beledöfjem, de én fair játékos vagyok, megengedem, hogy kitaláljon valamit a mentségére.
- Ha megmondod mi az az Xcution, és ki az az Zenta úr, akkor lehet, hogy életben hagylak- ti se gondoljátok, hogy életben fogom hagyni. Ha tud valamit akkor azért, ha semmit nem tud, akkor azért. Ha ismerem akkor elfelejthetjük, ha nem, akkor ez van. Shinigamikat se kéne csak úgy lekapkodni, szóval várok, hogy válaszoljon. Ha nem képes rá, akkor a következő másodpercben már holtan fekszik a földön. Ha úgy vélem barátként van itt, és segíteni akar, akkor még várok egy kicsit. Ha majd megmutatja mit tud segíteni, akkor eldöntöm, hogy élni fog-e vagy sem.

Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te0/0Életeken át 29y5sib  (0/0)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyHétf. Okt. 22, 2012 1:10 pm

Daitenshi

Eleinte talán úgy érezhetted, hogy nem bízhatsz meg a férfiakban; ám a jelenlegi helyzeted által kicsit meglágyulhatsz. Pontosan úgy érezheted, hogy a saját körödbe érkeztél; így aztán elméletileg úgy gondolhatod ebből nem lehet probléma. A melletted levő srác néha a visszapillantó tükörből rád pislog, a mögötted levő pedig az egyik kanyarnál egészen közvetlenül melléd hajol.
- Elvihetünk téged a főnökhöz? Egészen szépnek találunk téged egy remek álláshoz. Jó lenne egy olyan személy, mint te egy közös fotózásra. Persze előtte végig kell mennünk a szórakozó parkon. Tényleg, te hova valósi vagy? - Tapogatózik a férfi. Habár egészen átlagos módon, mégis mintha szavainak átvitt értelme lenne. A kocsival egyre jobban közeledtek a helyszínhez. Egy kisebb dombon vagytok, így némi lelátást élvezhetsz a bulira. Innen szinte eszeveszettnek érezheted az ott zajló dolgokat.

Yukezo

A téged visszarántó alak könnyedén tér ki a támadásaid elől. Voltaképpen egy különleges pajzs védi ki akciódat, s közben fél szemével az éppen elhaladó autót kémleli. Mintha csak egy megkönnyebbült sóhajtást hagynának el ajkai, amikor hallja, hogy semmi információd sincs az itt zajló dolgokról. Lassan, jól láthatóan lehajtja arcát fedő csuklyáját; így pedig egy érett, mégis fiatal nő arca rajzolódik ki előtted. Holló fekete haja, s szinte rikító kék szeme bizonyára látványos lehet; ám arcán mély melankólia uralkodik.
- Ez nem ilyen könnyen megy. Te egy shinigami vagy, veszélyes itt lenned. Az Xcution nem szereti a shinigamikat, legalábbis a fajtádat nem. Viszont én már vártam rád. *Aztán egyértelműen az elhaladó autóra pillant.* - Megmentheted, de információk nélkül semmire sem mész. Velem tartasz, lázadó? *Kezét nyújtja feléd, először találkozik komor tekintete a tiedével. Egyszerű embernek tűnik, aki ugyanúgy bizonyos erőkkel bír, mint a te esper társad.

Insignis Reliquia

A morzsát elhintették a számodra, melynek útján elvégezheted feladatod; viszont nehézségekbe ütköztél. A legnagyobb nehézség, hogy szinte semmit nem tudni erről a Zentáról. Látszólag még beszélni sem mernek róla igazán; vajon milyen erőkkel bírhat. Emberi tevékenységed végén, ahogyan kitérsz, a felszabadítasz némi mágiát..látszólag nem történik semmi. Fiatalok haladnak ide- oda, a zene pedig változatlanul dübörög. Sörsátras ösvényen vagy éppen, csigaköves úton. A haladó párokon kívül ahogyan a perspektíva egy ködös horizontba csap át, ott szemeiddel mozgolódást érezhetsz. A ködös csíkon egy démoni kislány rajzolódik ki. Sárga szemeiddel rád mered, majd megszólal.
- Gyere, gyere. Ott, ott van..segíts! Ugye segítesz Earl bácsi? - Hol távolinak, hol közelinek érezheted ezeket a hatásokat. Tán a tervednek valahol mégis megvan az eredménye? A lány megfordul, s egyenesen a nagyszínpad felé veszi az irányt.

Gotei Juusantai

Ezen informácókkal a birtokotokban, amennyiben a szórakozó park felé indultok meg, lassacskán megtalálhatjátok a helyes ösvényt. Némi holdfény kitűnően világítja meg nektek az utat; mindössze néhány ürge által ásott üreg okozhat némi bokaficamodást, ha nem figyeltek. Néhány perc után a természet megadja magát, s a domb után szép kilátást élvezhettek. Alig néhány száz méterrel a lejtő végén láthatjátok a kocsikkal megtömött parkolót, s azon is túl a nyílt teres koncertet. Némi rock dallam ugyan fel hallatszik, de egy erőteljes mocorgás elvonja a figyelmetek. Pechetekre mára akad elég izgalom; most éppen egy ittas hajléktalan képében. Ide- oda dülöngélve közeledik hozzátok. Maga a pasas egy csapzott mikulásra hasonlít, talán hajdanán az éppen mocskos öltözete is erre utal.
- Mocskos fiatalok! Mentek a parkba mi? Pedig én megmondtam, hogy takarodjon el az összes! Na mi van? Ne bámuljatok, kopás van! Mondtam, hogy veszélyes, veszéé, vee... - Magasodott indulata közben félrenyeli a pálinka gyanús italát, s fuldoklani kezd a földön. Mégis mikor érkeztek már meg, nem igaz?

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te9000/15000Életeken át 29y5sib  (9000/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyHétf. Okt. 29, 2012 1:20 am

Felettébb lehangoló, hogy csodás erejéből ízelítőt adott, és mégse kap azonnali reagálást. Már majdnem sértőnek érzi ezt a fokú mellőzöttséget. Csak az undorító rovarok nyüzsögnek egymás hegyén és hátán. S’ nem bírnak szabadulni a bódulattól, amit vagy az a fura jelenség okoz, vagy pedig az alkohol mámoros hatása. Szégyenletes, hogy gyenge szervezetüket tovább mérgezik, miközben tudnák hasznosabban is eltölteni az időt. Felkészülhetnének az esetleges ellenségekre, háborúkra. Ám ostoba népség, nem vitás, megérettek a kihalásra. Eddigi történelmül során alig volt olyan időszak, amikor mindenhol béke honolt. Talán megközelítőleg csak háromszáz évnyi harmonikus évről lehet beszélni. Pedig ha többet foglalkoztak volna azzal, hogy fejlesztik magukat, és kevesebbet az egymás irtásával, akkor még az olyanok, mint Earl se lenne képes ártani nekik. Ám csak maroknyian vannak, akitől tartania kell a sárkánynak, és talán ez az ismeretlen Zenta is közéjük tartozik. Nem csoda hát, hogy annak a jelentéktelen szervezetnek a vezetője igényt tart a férfi képességeire, legyen az akármi.
~ Talán nem lenne ostobaság, ha a saját céljaimra használnám fel ezt a férfit. Nocturn pedig élhet abban a tudatban, hogy a küldetésben elbuktam. Elvégre mit számít, ha azt gondolják, hogy nem vagyok képes még erre se? Szükséges az elismerésük, vagy megbecsülésük? Bah, hasztalan, beképzelt, ostoba féreg mindegyik. Akkor se ismernék fel a lehetőséget, ha az orruk előtt lebegne. Elvégre miből áll a feladatom? Csak az aláírására van szükségem, egy papírlapon. A lapot megtartom, a nevével együtt, utána pedig megtalálom a megoldást arra, hogyan akarja felhasználni Nocturn, és egy szolgával már is több van. Bár… ha sikerül elvégeznem a munkát, akkor követelhetek jutalmat, és áthozhatom, akkor pedig egy lépéssel közelebb kerülök a célomhoz.- mire végére ért az elmélkedésben valami felkelti a figyelmét. Talán mégis csak hasznos volt az a kis kifejtés. Legalábbis a megjelenő démonivadék erre enged következtetni, habár amiket mond… szánalmas. Segítséget kérni, Earltől? Valamit kegyetlenül félreértelmezhettek a személyiségével kapcsolatban. Haszon nélkül nem segít, és jelenleg nem túlságosan látszik hasznosnak a segítségnyújtás. Bár lehet nem is, értelmezték annyira rosszul, és ez csak egy csali, vagy éppen az üdvözlés egy formája. Akkor pedig szükséges rossz, hogy követnie kell a kislányt, még ha nagyon csapda gyanús a kialakult helyzet. Ám van egyszerűbb, és gyorsabb módja annak, hogy találkozzon azzal a bizonyos Zentaval, mintsem az, hogy engedi az elfogását? Pontosan, nincs. Persze felmerülhet még egy dolog, hogy mások is érdeklődnek Zenta felől, és ezt a lányt, azok a személyek küldték, akkor pedig rossz csapdába fog belesétálni. Sajnálatosan az a lehetőség is létezhet, hogy az elfogásakor, valahogy megszüntetik a mágia használatot, így arra nem hagyatkozhat. Szerencsére az eredeti alakja és emberi közt nem a mágia segítségével vált. Népének sajátossága, hogy képes az alakváltásra. Így ez a fegyvere még megmaradhat.
~ Mitől tarthatnék? Miért kellene félnem? Miket is gondolok, nincs olyan, amitől félek, számomra ismeretlen a félelem. Én vagyok az, akitől félni szoktak, hát akkor lépjünk a dolgok elé, és tegyük, amit tenni kell.- kifejezéstelen arccal indul a lány után.
- Segítek apró leány, és ha szükséges… nos, segítek meghalnod is.- magabiztosan suttogta a szavakat, miközben követte a lányt, egyenesen a nagyszínpad felé. Ahol, ha jól tudja, az este leghíresebb fellépő fognak fellépni, és játsszák a zajt, amit zenének neveznek. Talán ha jól fog alakulni ez az éjszaka, majd gondoskodik erről a helyről is, és végez mindenkivel, akit itt talál, természetesen Zentat kivéve, akire még szükség lehet a közeljövőben. Igaz, hogy csak egy rovar, de nem lehetetlen az idomítása, és még hasznos háziállat is válhat belőle. Már csak egy korábbi kérdés maradt fent. Kinek? Kinek legyen a majma? Nocturnnak, vagy Earlnek? Ezt majd eldönti a tapasztalat, és Zenta erejének a mibenléte. Habár, ha képes démonokat idézni, és irányítani is, akkor a mérleg Earl felé kezd billenni. Ő áthozására találhat még más módszert is. Habár, ha ügyesen forgatja a lapjait, akkor két legyet is üthet egy csapásra. Megszerezheti Zentat, és Trollandot is, akkor pedig a legtöbbet ezzel Earl fog nyerni.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te15600/30000Életeken át 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzer. Okt. 31, 2012 7:47 am

Ez aztán a gány! Bevág a fecske címke. Itten kaparászom a kasznit. DIKK! Marad bőröm?O_O Ne már!O_O Kell a kérgem! Ne csupaszítsam már le magam. De vazze! Ezt megállni! Muszáj smirgliznem. Tutkernyák! Önpusztítás felsőfokon. Rühes kutya vicket is pont most kellett benyakalnom vacak piacról. Ecsím! Azt se tudtam mimet reszeljem. Tanács! Sose menj erdőbe! Összeszedsz valamit. Kivétel, pizsi parti! Nincs jobb a forró nyári estéken tartott sátrazásnál. Hö-hö! Szal, okosan! Tanuljatok a hibámból. Ne másszatok susnyásba! Maradjatok a tisztáson! Kerüld a fákat! Ne legyél greenpeace majom! Ez a hely gáz! Őrültek háza! Rászed leépítsd magad. Nízzed! Nem fizettem elő ritmikus gimnasztikára, mégis vakarászom. Érdekli is ezt a nyűgöt nem esetem a gumibugyogó. Tod mit tennék? Bedobnám a gereblyét! Hazahúznék. Szunyálnék rá. Kerítenék kencét. Innék, ennék, buliznék. Itten e szívás vár reám! Öt csillagos töréstesztes pipike is lelécelt. Extra szívás! Nem problem! Felkötöm a vándortacskót! Valamerre csak tetőzik civilizáció. Károgtak énekes palánta neveldéről. Hallogatom! Susnyás mélyéről tüccög a teknő. Arrafelé nyomulok. NANÁ! Mér? Pofonegyszerű! Ezt a megoldást csekkold! Ahol visongató tömeg van ott leledzik pia, csini teremtések és féktelen bulizás. Nah! Mi a teendő? Kotrás! Teperj, mert elfogy az ingyé bólé! Légy jó kutató! Ezeken a partokon nincs rum? Pápá! Fedezzük fel a bennszülötteket. Ismerkedjünk a helybeli vedelési szokásokkal.
-Makesz! Te is arra gondolsz, amire gondolok, hogy gondolunk?-
Böktem oldalba csáveszt. Mi szart hord ez? Derékpáncélt?O_O Belesajgott a könyököm. Vazze! Besírok! Golyóálló mellényben feszít? Fene se tudja. Beztos gyúr a brooklyn-i fílingre. Komálja a rap-et. Bejön neki a gangszta stílus. Rezel 2Pac merénylőitől. Passz! Ráhagytam a zizzentséget. Engem a bikis bestiák izgattak. Mankóként terepre biccentettem öcsisajtnak. Vágja már, miről csicsergek. Ragadozó vigyorral moccintottam be szemöldököm. Indulhatott a mandula! Hogy? Lazán! Oda se rittyentettem még mindig a picsám vakarom. Hold pajtesz kivilágott ösvényére nyargaltam. Intettem csávesznak és szevasz tavasz. Nem azé a két fillérést…DEH! Lehetne egyenletesebb a járda. Rücskös gányokon gázolok. Minek néznek? Gólyának? Ha-ha-ha! Nagyon vicces. Hát, boccser! Nem nyúvadok ki. Hulla parti? Áh! Fenéket! Tarzan és Csita úton poroszkált. Partihordót lékelhették! Pezsgőt behűthették! Sztárok közeledtek.
Célért bármit! Kaszáltuk a dzsindzsást dögivel. Legyen stílusa. Kikaptam tigris szemfogát. Pon jó volt bozót nyesésre. Voldi fájter lát? Bedícsér! Dikk! Tutkóra fiává fogad. Zsírgesztenye lenne. Ezt a vackot másra úgy se használtam. Nesztek, NagyP. Így nyúzzátok a képem, berosál. Tessék! Be van járatva. Aprítsa a zöldet! Kell ennél több? Szerintem se. Bár csövinek majd lekaszáltam a bunkiját. Belém állította cerkát. Mér? Vazze! Rád morran egy bokor a homályban? Ne szórakázz! Gatyába csinálnál. Én csak suhintottam. Néhány kartonját méretre cakkoztam. Asszem be fog ázni. Se gáz! Visszafelé lepasszolok neki párat. Tetőfoltozás felsőfokon.
-Apacs!-Löktem hátam mögé a bűnjelet. Be nem kaszniznak. Totál véletlen volt. Rosszak a fényviszonyok. Vak is láthatta!-Tatesz, nyugesz! Békével jöttünk! Mi is illegális arcok vagyunk! Frissen Mexikóból! Aribaaa~h! –
Emelem a tenyerem. Lassítósan! Olyan jedi-sen. Elme trükk. Franya, mi? Belepődnék, ha beveszi. Bár! Nála lehet setétben nem csíklik a rés annyira, mint nekünk. Oda se neki. Kiakasztott fulladozik. MICSINÁL?O_O NORMÁLIS?O_O Szentségtörés! Istengyalázás! Eretnekség! Kilöttyen a pia! EMBER!O_O Ne idegejjé fel! Masszív alkoholista első számú szabályát szeged meg! Elsétálok? Picsákat! Ez vért kívánt! Nem sétálhatok el mellette! Gazdasági válság van! Heineken is megmondta. Minden csepp számít. Nincs kivételezés! Bünti jár a főben járó bűnért.
-Milyen alkesz vagy te?! Piát pazarolsz?! Adod ide!- Beza! Elkapartam. Csúnya, rossz remete! Nem érdemli meg. -Mér kéne oszlatni? Szarcsi a napszemcsi?-
Ennek a löttynek volt gőze. Szaga marta a légutam. Bruti! Tetszik! Hoho~h! Még mennyire bejövős. Kapásból meghúztam. Mit nekem kolera, lepra, tífusz, tbc! Taknyom nyálam egybefojt a motorolajtól. Ütött! Nem gyengén vöröslött a pofám. Rám gyújtották a kazánt. Secpec hetven fok lett. De öcsím! Élveztem! Oltári eresztés volt. Nekem ez a cucc kellett. Bele is süppesztettem a szerkóba. Hajlékonykának meg kiosztottam a kimenőjét. Szesszel, többet ne baszakodjon!
-Elkoboztam, tatesz! Tanulj a leckéből! Egyetlen mili se csurranhat ki!- Tipegtem arrébb a pogózás asztalához. Köszörű pörgés? Há~t! Jóvan! Nem az én műfajom. Elhúztam rajta a pofám és? Zavar? Haggyá má lógva! Pia van? Probléma megoldva! Intettem havernak szedje csülkét. Fiatal volt az este. Rá kellett hangolni a dolgokra.
–Zúzzunk, Makker! Kerítsünk sörös vályút, lökhárítós szöszkéket és csapjuk szét magunkat! Ácsi-bácsi! Látomásom…LÁTOMÁSOM VAN! Várj, várj…elment! He-he! Am, te tod mit is keresünk?-
Nyomokban földimogyórt tartalmazhat. Bevillant a szikra. Valami küldetésre jöttünk. Mire? Azt nem tom. Elfelejtettem. Semmi vész! Az az új szlogen, igyá mindent! Feladatnak elmegy. Idd lóca alá a rocker állatokat. Stratégiának se rossz. Bevesz a falka, könnyebben szerzel infót. Miről? Mittom! Rögtönzünk!
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te10500/15000Életeken át 29y5sib  (10500/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzer. Okt. 31, 2012 10:57 am

Eddig nem tartogatott túl sok sikerélményt akciónk. Ha jobban belegondolok, eddig egy takarító akart halálra gázolni, aztán majdnem belefagytunk egy sekélynek számító 5 méteres tóba, ám mire kimásztunk belőle a kommunikációs eszköz beadta a kulcsot, majd miután végre összeráztuk magunkat a fagyhalál széléről belegázoltunk egy mérges szömörcés susnyásba. Mi ez, ha nem totális balszerencse sorozat? Lassan meg merném kockáztatni azt, ilyenek még a mesében sem szerepelhetnek. Utunkat továbbá nehezítette az az irgalmatlan nagy sötétség, amelyen vajmi keveset segített a lombok közül kínlódva bemászó holdfény sugarak. Teljes ötlettelenségben vonultam Ryuu mellett. Bárcsak a telefonommal tudtam volna legalább egy keveset előre világítani! Kajak beparáztatott a hely. Annyira éreztem, hogy nem kéne a Slender-rel játszani olyan sokáig! Attól rettegek, mikor fogja a szemem kiszúrni az első cédula a szemközti fatörzsön. Csak ne nézzek hátra, csak ne forduljak oldalra. Beállna az enyhe szívroham biccent egyet az arc nélküli, fehér fejű ipse. Jön a lelkemért. Anyás, nem csokiznék a helyszínre, áh. Inkább nem is akartam ezzel az egésszel foglalkozni, próbáltam magamat lekötni azzal, mit szerencsétlenkedik előttem Ryuu. Az ösvény végén egyre jobban felerősödött valami bitang elvont zene. Ahogy közelebb értünk talán valami fesztivált foghattunk ki, nem tudtam pontosan mit ünnepelnek annyira a feketeruhás emberek, de a hörgésből, nyögésből, és ordításból, na meg gitárnyúzásból ítélve rock koncert folyhatott. Eszem ágában sem volt ilyen vademberek közé keveredni. Bedarálnak és megesznek, mint azok a bizonyos disznók.
Azt már nem is kell részleteznem, hogy összerezzentem, mikor a hátunk mögött egy idős, rekedtes férfihang felmordult. Reflexből hátraugrottam, jöjjön, aminek jönnie kell! Megnyugtatott a látvány, amely nem állt semmi másból csak egy ittas hajléktalanból. Nem értettem az embereket. Hogyan lehet idáig lesüllyedni? Ezeket már szánni sem tudom, sajnálom, dög vagyok vagy sem, ez van. Menjen, melózzon, kezdjen valamit az életével, ne lopja a napot fölöslegesen. Kissé fel is húztam magamat ezen, azonban Ryuu újabb produkciója úgy letaglózott, nem tudtam hányjak, vagy csak szimplán kiröhögjem. Egy biztos volt, kikerekedett szemekkel figyeltem tátott szájjal a kezébe kerülő piásüveg útját mindaddig, míg le nem nyelte az első pár kortyot. Már csak az kell balfék fejemnek, hogy alkoholmérgezéssel kezdjem el kezelni itt az avarban, egy rockfesztivál kellős közepén. Hát mindjárt összecsinálom magam a hitetlenkedéstől! Az ingyen műsor után aztán ismét meglódult a srác immáron kellemes piros színbe fordult tekintettel. Lemaradva tőle nem győztem elnézést kérni szerencsétlen vénembertől, aki továbbra is csak morgolódott majd legyintve egyet, hátat fordított és visszacsoszogott a sötét erdőbe. Hát, én legalább udvarias voltam. Azért kellőképp le voltam meredve, amiért így faképnél hagytak. Nem győztem bevágni a dafuq?! fejet. Gyorsan Ryuu irányába rohantam, aki nem zavartatva magát magyarázott arról, ő úgy be akar karcolni, hogy világáról nem fog tudni.
Ezzel még nem is lettek volna túl nagy ellenvetéseim, hiszen azt csinál magával, amit akar, azonban a küldetés fogalma nyomós indok volt arra, próbáljam lebeszélni erről a tervéről. Kettőnk közül maradjon legalább egy valaki, aki helyes irányba terelgeti duónk egyébként sem egyszerű dolgát. Viszont a srác hajthatatlan volt. Inni, bulizni és nőket hajtani akart. Mit tehettem ellene? Talán, ha hagyom, levezesse magában felgyülemlett fölösleges energiáit, akkor tovább tudjuk folytatni utunkat. Viszont még mindig nem akaródzott számomra az, hogy betegyem a lábaimat azokhoz a barbár teremtések közé. Oké, egy-két sör nekem sem árt, de hogy ilyen zenét hallgassak, meg nőkkel flörtöljek. Hacsak rá is mertem nézni egy-egy normálisabb kinézetű lányra, egyből elővillant Amaya-chan, aki idegbeteg állatként közelít felém egy élesre köszörült baltával. Ettől a képtől pedig nemcsak a csajozástól, de még a levegővételtől is elment a kedvem. Fal fehéren kaptam Ryuu után.
- Te-te-te most komolyan be akarsz izé… oda menni? Rémes ez a zene, és különben is…
Hadartam, ami épp az eszembe jutott. Az volt a baj, nem volt túlságosan meggyőző az előadásom, pedig olyan szépen aerobikoztam mindkét kezemmel. Az arcjátékomba meg senki nem tudott volna belekötni. Mesterien űztem ezt a sportot. Kínos csepp futott végig arcomon, mikor a srác maga mellett rángatott egyenest egy hordó irányába. Nem tudtam menekülni. Összeszorított szemekkel nyomta le a fejemet és ingerülten tukmálta az orrom előtt a csövet. Talán, ha egy kicsit iszom, előbb szabadulok. Gondoltam ezt naivan. Tényleg nem volt hova menekülnöm, főleg miután Ryuu kántálni kezdte, hogy igyak. Innentől körbevettek minket a rocker formák és hasonló ütemes dobogással buzdítottak az agysejtgyilkolásra. Nem akartam, hogy félős nyúlnak higgyenek, így nagy levegővétel után intettem, hagy menjen a menet. Egy kis sör igazán nem fog ártani nekem. Vagyis ilyesmi gondolatokkal akartam megtéveszteni magamat.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te25700/30000Életeken át 29y5sib  (25700/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyPént. Nov. 02, 2012 2:17 pm

*Kicsit azért parázok ettől az egésztől. Mármint nem is tudom mit gondolhattam akkor, mikor úgy döntöttem, hogy beszállok ennek a kettőnek a kocsijába. Most már mindegy! Elméletileg nem árthatnak nekem, hiszen csak két egyszerű embernek tűnnek. S ahogy végig nézek ezen a kocsin, elég jó módúak lehetnek. Picikét elhelyezkedem az ülésen, ami egyébként is annyira kényelmes, hogy simán el tudnék aludni rajta. Hamar el is kezdek pislákolni, talán ezért is nézhetnek rám a visszapillantóból. Mindenesetre kényszeresen fenntartom magam, míg aztán jön egy akkora kanyar, ami felpasszíroz az ablakra. Csúnyán nézek a sofőrre.*
- Azért ne nyírj ki! >.> *Durcásan elégedetlenkedek a dolgokon. Habár örülhetek annak, hogy a küldetés közben nem kell sétálnom a bulizó helyre, mert akkor lehet, hogy jól megszenvedném az egészet. Elvégre is, totál ki lennék egy ilyen séta után. Hiszen nem most ültem már bele a kocsiba, de még mindig nem értünk oda. Kicsit megnyugszom azért. Háhá, legalább kényelmesen érkezem meg a helyszínre! Ettől a gondolattól picit meglágyulok, és máris jobban kezdem érezni magam. Bár a behajoló alak nem könnyíti meg a dolgom. Felhúzom szemöldökömet, mire aztán leesik, hogy pontosan mit is szeretne elérni. Billegetem a fejem.*
- Azt ne mondd, hogy most egyre gondolunk? Ez egy kicsit gyors! *A mellettem ülő kicsit félre is érti ezt, és lassít a kocsival; amire elkuncogom magam.* - Mármint nem a kocsi, hanem a tempó. Ti akkor most komolyan beakartok venni fotózásokra? *Kicsit lelkesedve próbálok az alig hihető dolgokhoz hozzá állni. Bár még mindig ez a legjobb reakció; akárkikkel is legyen dolgom. Ha megkapom a bólintást, máris izgatottabbá avanzsálom magam. Még nem voltam igazából olyan fotózáson. Rám is jön az agybaj, hogy magassarkúban kell majd járnom. Még sosem volt a lábamon, de csak nem lehet olyan vészes, mint aminek be van állítva. Sokan nem tudnak benne tipegni, de ha komolyan gondolják; talán be is tanítanak. A szórakozó park pedig egyre csak közeledik. Gondolataim picit elterelődnek az otthoni dolgok irányában. Az már biztos, hogy ezek után Reihez kell elmennem. Ha keresek itt valamennyi pénzt, és még a küldetést is sikerül véghez vinnem; akkor az első ruhaboltba beszabadulok. Kellene neki venni már valami olyan ruhát, amit tudom, hogy később fel fog venni. Mondjuk a helyi iskola egyenruháját meg lehetne varrattatni neki, egyedibb és szebb formájában. Meg akkor már magamnak is kellene venni valami téli kabátot, mert lassan szanaszét fogok fagyni a sajátomban. ._.
Most is eléggé fázok, de szerencsére a fiúk gyorsan kapcsolnak, és fűtés is lesz a kocsiban. Ezért mondjuk nem rossz, ha valaki foglalkozik is veled. Rolling Eyes Ők legalább észre vesznek olyan dolgokat, amiket Yuke nem feltétlenül. >.> Mondjuk neki nem is nagyon kell mit észre vennie, azt hiszem. :scracth: Szóval ott tartottam, hogy ezek után Reihez kellene mennem. E eltervezésemet csak az fogja meggátolni, amit a lent parkból érzek. Nem, ez nem a veszély szaga; inkább az alkoholé. Nehéz lesz megállnom, hogy ne kóstoljak meg valamit; Rei pedig még nagyon kicsi ahhoz, hogy megmutassam neki milyen egy részeg nő. Mondjuk, nem is szabadna egyébként sem innom, mert szolgálatban vagyok, vagy mi szösz! Azt se tudom igazából, hogy ilyenkor mit szabad és mit nem. Résen kell lennem, mert el kell fogni azt az alakot. Ki tudja, hogy már mennyi fiatal áldozata volt már? Pedig nagyon szép, és jól bevehető park ez; de a Goteinek valamiért nem tetszik. Kíváncsi vagyok, hogy miért? Talán valami nagy mumust láthatnak benne, vagy egyszerűen csak tényleg veszélyes hely ez az egész? Hátra fordulok az egyik sráchoz.*
- Mond csak, mióta van ez a park itt? A szomszéd városból jöttem, de az ottaniak nem beszéltek nekem még erről a helyről; pedig szeretek szórakozni. Ti mióta vagytok itt? *Kíváncsiskodom egy kicsit, vagy nevezhetjük akár tapogatózásnak is; tök mindegy! A lényeg az, hogy hasznos információkhoz kellene jutnom ahhoz, hogy tudjak valami nyomon elindulni. Még a helyi pletykákat sem tudom, pedig a Gotei tartott valami előadást. Túlságosan elfelejtettem dolgokat, mióta ebben a kocsiban ülök. Ez az ajánlat, amit adtak...már várom.*
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te0/0Életeken át 29y5sib  (0/0)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyVas. Dec. 02, 2012 8:55 pm

Gotei Juusantai

Az öreg még egy darabig fulldokol a földön, majd a pia elkobzására mintha semmi sem történt volna, hirtelen józan lesz. Ám a józanságával valami egészen nincs is rendben. Nem csupán az esze tért vissza, hanem az egész személy mintha kicserélődött volna. A szakadt, koldus ruhája egy elegáns öltönyre vált, a csapzott külső pedig ápolt lesz.
- Nos, ha mindannyian így gondoljátok. üdvözöllek titeket a szórakozó parkban! - Tenyerének összedörzsölését a siker szaga koronázza, hogy immáron két legújabb shinigamit ajándékozhat a főnökének. S mint ti el is indultok a szórakozó park felé, úgy be is csatlakozik hozzátok. Már a szarkazmusában sem stimmel semmi, de hát egy szórakozni vágyó fiatal éppenséggel mit fogna fel ebből?
- Szeretnétek valami igazán izgalmasat látni? Segíthetek a tájékozódásban, de ahhoz szükségem lenne valamire. - Az elejétől kezdve erre játszott; bár eljátszott a gondolattal, hogy visszatarthat benneteket a helyes döntéstől (szerinte). Egy füves ösvényen keresztül, végre minden akadály nélkül érkezhettek meg a parkba; ahol ezidáig már egészen oldott hangulat van. A fiatalok, és idősebbek egyaránt mulatoznak, látszólag remekül érzik magukat. A férfi, aki kísér titeket pedig feltűnő figyelemnek örvendhet; szinte sztárként kezelik a helyiek. S az, hogy ti is vele vagytok, a közfigyelem rátok is szegül; közös fotók értelmében. De ez csupán a kezdet azokból a furcsaságokból, ami titeket érhet; eddig csak nyűglődnötök kellett. Az igazi kaland még csak ezek után kezdődik, de hát shinigamik vagytok..nem de?

Insignis Reliquia

Ahogy tőled elvárt volt, nem keltett benned félelmet a pici lány jelenléte. Habár te magad még nem érzékelheted, hogy a lány valójában egy roppant veszélyes démon; Zenta oldalán. Megjelenése csak is egyet jelenthet, a park ura szeretne találkozni veled. Így, ha követed, a terved egy részének ezennel vége lesz. De nem most, előbb meg kell találnod a módját annak, hogy miként tudd meg..nem ver át. A démonok ugyebár csalókásak, és nem feltétlen kiszámítható célokkal rendelkeznek. De ő csupán egy „ártatlan“ teremtésnek tűnhet, ahogyan előtted ugrálva folyamatosan gyermeki dalocskát énekelget. Mondjuk ne keresd okát annak, hogy miért hallod tisztán ezt ekkora zajban, magad is tudod, hogy e világ számtalan hasonló helyzetet tartalmaz. A kislány szépen, játékosan vezet téged a nagy színpadhoz, ahol hirtelen minden olyan kihalt lesz. A tömeg ott van, de mintha te mégsem ott lennél. Akkor mégis mi történhet? A lány csendben megáll, megfordul és rád mosolyog.
- Sajnálom, apu még nem szeretne veled találkozni. Várnunk kell. Ugye a bácsit nem zavarja, ha addig hintázok egyet? Magának is van ám hely! - S ha felnézel a színpadra, a hideg köd ellenére egy két személyes hinta álványt pillanthatsz meg. A kislány felmászik a színpadra, és beül a gyermekek játékába. Egyszerűen hintázni kezd, látszólag ebben nincsen semmi.

Shizune

Gyanakvásaid ellenére a srácok nem fognak magukból megmutatni semmit sem, míg el nem érik céljukat. A játék folytatódik tovább, ők pedig remekül viselik. Vagy talán pont ők lennének azok, akik nem ismerik fel a színjátékod? Az auto hirtelen áttér egy másik, előre nem látható útra. Ez további gyanakvásra adhat neked okot, de bizonyára nem fogsz belőle problémát csinálni. Te az eltűnt shinigamik után jöttél, s lassan kezdet érezni, hogy ehhez bele kell menned a játékba. Az egyik srác bezárja az auto ajtajait, és rád mosolyog. Van valami a mosolyában, ami zavaró lehet.
- Nem is tudom, hogy mióta van itt a park. Mi alig pár hónapja agyunk itt. Igazából ez egy zárt park, nem mindenkit engednek be. Az újságnak meg kimondottan tiltott a híresztelése. A főnök nem szereti a minőségen aluli dolgokat. Nos, ezért választottunk téged Shizune. Remélem jól fogod magad érezni! - Kacsint egyet, majd társa némileg elkapja a kormányt egy élesebb kanyarban. A biztonsági öv természetesen jól visszaránt ebből a helyzetből, de az érzés maga úgyis fojtogató. A hosszú út pedig szépen lassan véget ér, még pedig a park hátsó bejáratánál. Egy parkolóhoz érkeztek meg, egy teljesen kihalt parkolóhoz. A hátsó bejáratot pedig már két biztonsági őr meg is nyitotta.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te15600/30000Életeken át 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyCsüt. Dec. 06, 2012 9:55 am

Ez nem piskóta! Zúztunk lefelé! Parkosítottunk ezerrel! Ottan hasítottuk a gyeptéglát rombuszba. Gázoltunk terepre. Brutális dzsungel kommanók voltunk. Síkságot neszelve Makkernek becsurrant a nerd csipogó. Beztos kersztbe állt a csoki jönnek fakabáték szondáztatni. Oda se neki! Mindenkinek vannak rácsokra gyengusz pillanatai. Nekem élesztőbe nem pattogtatnának kukoricát nemet nyögjek a piára, de hát nem lehetünk egy ízre farigcsálva. Laza gyerkőc vagyok. Elspuriztam a szitu mellett. Megkongattam a védelmi páncélos vastüdejét és szaggattunk népekhez. Jött oszt csövi-csövi Kászper! Ja, az is volt! Vazze, nagyon tavaszi vagdalt lesz ez a buláj. Csóringer hobóka kajak feltámadt! Pislantásra kijózanodott. Brutilapusan küldte a drakula fílinget. Azaz átvedlés! Genyóbukó! Nekem is kell ekkora flash képesség! Csetti-metti és flangálok gavallérosan a placcon. Szart se ér az egész. Mindegy az! Fényeli a simli sisakot. Franya tőzsde cápaként suhanhatnék a zavarosban édi bundába göngyölt pipikre vadászni. Csak lesznek. Ne már, hogy már rocker vénából kiveszett a latex maca. Dögvész a tejcsárdát villantó plasztik szukákra! Eskü nem bánnám papritásan odasózna nekem fesztiváli sörcsapoló vérmes buksza, kinek pöppernyák jódli tehetségéhez nem férhet kétség.
-Okkersárga lesz minden, Makker! Ne parázz, lazázz! Orrcimpán csap az alkohol gőz tevepukit rá, letüsszented a vonós muzsikát!-
Beza ám, hogy vedelünk. Görgetjük a sör szerelvényt. Az más csusza jött velünk a páva mukker. Egészségére. Celebesen pózolt a dísztökökkel. Én meg pofásan belebombáztam az összesbe. Majdan lecsusszanok. Vanillia karikát! Nyomultam befelé a vakuba. Retinám hólyagosra kelt. Betéptem a fény techno-tól. Pontozottan felkiáltójeles lett a mentő szolgálat! Durvásan betéptem a fekete abrosztól. Vaksiztam a sün disznajába. Atommaghasadás volt! Hernyó-bendzsó! Kajak minden mari tépőnek ajánló levéllel lövöldözöm. Aszmás aranyeső gádzsó valami bóvlit akart ránk tukmálni. Mit? Passz! Felesben nyomathatta. Én meg a Makker pajtesz verebeket arrébb seperve vágtáztunk lócához. Nem pattintottam le csórikámat. Szórhatta a jövendölést. Multifunkciós vagy! Érteni! Párhuzamosan skubizok több frontra. Befuccsol? Hát, akkor cuppantós. Valszeg szétcsaptam magam. Dikk! Akkor egy szutymókra se tok vizualizálni ne, hogy csoportos foglalkozáson villogjak.
-Toljad, Kóklerfield! Csupor vagyok! Figyuzok! Mire akarsz minket rá izgetni mozgatni? - Löktem fel a mancsom. Érezze a falkatagságot. Nem közösítünk ki senkit. Nyúlbélára nem hoz lázba mi kínja. Zülleni estem be. Abba befér jótékonysági lebratyizás. –Am, hallasz-dallasz! Jelmez csere! Gecc-mecc! Ez ilyen pia elvonó kampányos cucc?-
Lencsevégre kapatva mekkora zsírpányvás méretű korsót teleportáltak, belém állt a csodálat jogara. Ez nem döfi! Ej-ej-ej! Lesz ám itten torzulás! Ekkora a sör, hány XL beszaratás a centes? JESSZ OKÉ! Komálom a durva harmadnappal kacsintgató partikat. Na, de vári-vári-lóvári! Glugyogáshoz kellett a kendő! Minek? Vazze! Macsó előtető nélkül ki van csukva fejre álljak. Személyi edzőm! Ebből áramlott a hőfokálló burok. Nem kötöm fel, kukázhatom a szórakát. Alaptartozék! Nem baljós árnyaztam, elő kanyarítottam felsőből. Homlokzati formára illesztettem, megkötöztem és csocsi józanság!
-Csapassuk a tobzódást, Picasso!-
Kongattam ököllel a fémkaszni tetejét. Befeszkózott az izgalom. Rágerjedtem a hordós sörre. Innen nincs elcsatangolás. Addig szürcsizzük a nektárt, míg az ucsó csepp is fel nem száguld az agyunkba. Pontyoson! Én meg jó fej vagyok! Előzékenyen pippantóhoz tereltem Makker fazonkát. Jött a látomás meg képek. Szokásos agyzsibbasztó humbuk. Lényeg a lényegtelenségben, neki kellett belökni a nyitányt!
-Hármasra nyomulás! Perecelem meddig húzod egy szuszra!-Öcsipöttynek kilósra megrakták a pampers-t. Kimeszelték a képét mit zagyválok neki. Csak nyögtem rá valami biztatót. Felkukkantottam az idő masinisztáról és mittom. Elregéltem az első foszlányt, ami becsengetett.-Hagyd a rinyát. Teszt kör után bedobom a májam. Fene se marad szárazon! Ja, és ottan tartunk…NÉGY! –
Löktem betoji képébe a csövet. Nyomulhatott a dizsi hajó! Be se lassulunk az első boa kötésig! Jihá~h! Kiváncsian tapadó korongozom meddig nyúzzuk…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te52100/65000Életeken át 29y5sib  (52100/65000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyPént. Dec. 07, 2012 6:27 am

Egyáltalán nem tetszett, hogy ilyen könnyedén semmibe veszi, hogy az imént meg próbáltam megölni. Vajon miért is gondoltam, hogy sikerül megölnöm… pont úgy néz ki, mint valami fontos szereplő. Sosem ölhetek meg egy fontos szereplőt. Fenébe! Csendben hallgatom végig azt, amit az Xcution nevű, vélhetőleg egy kivégző szervezetről beszél. Miért is kéne engednem neki, hogy eltérítsen az utamról?
- Szóval azt mondod, már vártál rám. Tehát tudtál rólam. Mi a biztosíték, hogy nem tartozol az Xcution szervezethez. Vártál rám, mégis lázadónak nevezel. Tudnod kéne, hogy nem vagyok lázadó, és pláne nem egy egyszerű Shinigami. Bármennyire is legyél szép, percek alatt tűntethetlek el az élők sorából, ha megpróbálsz hátba támadni- nézek rá szúrósan, majd vállat vonok, és egy cigaretta után kutatok zsebeimben. Találok is egy majdnem üres dobozt. Az utolsó szál. Elégedett mosollyal nyugtázom, már csak a zippomat kell előturkálnom. Hosszú másodpercek telnek el, és sikertelenséget könyvelhetek el. Nincs tüzem. Erőteljesen szívom a fogamat, majd tüzet kérek a nőtől. Ha nem ad, csak visszateszem, és szitkozódva dörzsölgetem a fejemet. Ismét a nőre nézek, és várok pár információt. Mivel semmi sem történik, így még rá is szólok.
- Akkor most jön a bemutatkozás. Én Tamachi Yukezo vagyok, a Daitenshi tagja. Ha valaha hallottál rólunk, akkor tudod, hogy most mi fog következni. Elárulhatom, hogy egy társam is itt van, éppen most kocsikázik, miattad, nem tudom, hogy hová. Nem érdekel az Xcution, csakis miatta vagyok itt. Ha nem szükséges beleavatkoznom, akkor nem is fogok. Nincs szükségem rád, mert nem egyeznek a szándékaink. Nem érdekel a kis lázadásotok, engem ne sorolj magatokhoz. Ha van valami információd, amit át akarsz adni, hát tedd meg most, vagy akadályoztatás címen lelket faragok belőled pillanatok alatt- mondom továbbra is mogorva stílussal. Engem nem hat meg a melankolikus tekintete, a szépsége, a tervei. Szívesen elvinném egy körre, és ha ezért jött, akkor kap egy névjegykártyát, és később megejtjük a kis esténket, de ha tényleg csak azért van itt, hogy akadályoztasson, akkor nagyon rövid pályafutása lesz. Nem szeretik a fajtánkat, nagyon jó. Viszont ha Shizunét az Xcutionhöz viszik, akkor bezony nagy bajban van. Ez a felismerés mintha tarkón lőtt volna. Kiugrottam a sikátorból, és a kardomat megforgatva visszatettem a helyére. Megropogtattam az ujjaimat, és felshunpoztam a tetőkre ismét. Odaugrok ahol láttam a kocsit befordulni, és ismét próbálok akár a reiatsuja után menni. A tetőkről viszont kiszúrok egy parkot, ahová a kocsi tarthat. Ha nem tudom nyomon követni a reiatsujukat, akkor nem igazán tudom pontosan berögzíteni, hogy merre is lehetnek, szóval az egy nagyon nagy szerencse lenne. Mindenesetre a parkot megközelítem. Ha a kiscsaj valahogy még a nyomomban van, én nem rázom le. Akárhogy követhet, sőt, ha észreveszem, hogy követ, akkor társulok mellé, hátha tudja hogy mit csinálnak Shizunével, de csakis ezért mennék oda. Mindenesetre keresem a kocsit, amiben elvitték a társamat. Egyáltalán jó parkot szúrtam ki? Az csak egy park. Egyáltalán nem tűnik különlegesnek. Fenébe! Ahogy körbenézek, még több parkot veszek észre. Homlokomra csapok. Most már ha eddig nem tudtam hol van a csaj, megkeresem, akár a reiatsuja alapján. Ha megtalálom, eléggé nyugodtan, de neki esek.
- Elvesztettem a nyomot miattad! Ha nem kezded el mutatni az utat, akkor akár kivehetnénk egy hotelszobát, és folytathatnánk onnan a megismerkedést. Hol vannak a lázadó társaid. Shizune nekem mindennél fontosabb. Bárkit elpusztítok érte! De ettől még ne érezd, hogy társulok veled- mondom, idegesítően halk szúrós hangon. Tudnom kell hol van a barátnőm! A barátnőm??? Hogy én ezt honnan a francból gondolom, azt sem tudom! Megint az érzéseim vezetnek, ezt nem engedhetem a későbbiekben, mert nagyon látványos károk fognak keletkezni.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te25700/30000Életeken át 29y5sib  (25700/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyKedd Dec. 11, 2012 9:12 am

*Lassan elég ideje leszek az autóban ahhoz, hogy kezdjem élvezni a helyzetet. Akármennyire is nem vicces, hogy vadidegenek társaságát választottam az helyett, hogy magam boldoguljak a kialakult helyzettel. Mégis szükség volt erre, talán még most is valahol az úton csatangolnék és lejárhatnám a lábamat, mire beérek a szórakozóparkba; átkozott kidoushuu osztag! Mondjuk ezzel az ikeröcsémet is szidom, de ha egyszer nem képesek a senkaimont normális helyre tenni, akkor mégis mit szóljak? >.> Túl kellett esnem valahogy ezen, szóval most ez van. Meg kell valahogyan vezetnem ezt a két barmot, és tovább menn ia shinigamik után. De talán.. talán, ki tudja? Az is lehetséges, hogy nem is oda megyünk, mint ahová ígérték volna? Erre kezdek el gyanakodni, mikor észreveszem, hogy bezárják a kocsi ajtaját. Magamban jót kacagok ezen, mert nem igazán tudhatják akkor, hogy kivel állnak szemben. Sosem voltam a megtestesült arrogancia, de azért egy kocsi ajtó nem fog megállítani, amennyiben távozni akarok. Engem csak Yukezo képes megállítani ilyenkor, de csak mert tud teleportálni és inkább megállok, minthogy elvetemült pillanatában ledobjon valahova. Szóval, először csak figyelem a dolgokat, aztán nem is nagyon tudok mit tenni a helyzettel. Inkább csak várok, míg gondolataim valahová máshová kerekednek a kocsi mellett elhaladó fák által.
E gondolatok haza felé vezetnek, az érkezésemhez a Seireiteit illetően. Tisztán emlékszem arra, hogy milyen volt apám tekintete, amikor végre visszavihetett. Nem is tudom, mintha már az Aizennel folytatott küzdelem óta erre készült volna, s nem is hiába. Az a nyamvadt társaság végre úgy döntött, hogy visszatérhetünk. Mondjuk akkoriban még nem voltam a Daitenshi tagja, csupán idővel lettem az. Mostanra pedig annyira megváltoztak a dolgok, e lét mindennapos. Ingázok a világok közt, s sokszor látom, hogy magamra nem is jut időm. Csak azon vagyok, hogy mindenhol legyek egy kicsit; ebbe az egész történetbe csak Reit sajnálom. Nem tudok mindig a legjobb pót szülője lenni pont az időhiány okán. Néha felöltődik bennem a gondolat, hogy oktalanul vádolom Yukezot. belekóstolva a Daitenshi létbe, lassan megértem, hogy miért is nem lehetett Mayával, vagy a gyerekkel. Mondjuk, ha eszembe jut Maya...valamiért elkap egyfajta természetes ellenszenv, holott nem is ismertem igazán. Semmit sem tudok Rei anyjáról, valóban. Ez egészen furcsa nekem, még csak azt sem tudom, hogy mi az, ami emlékeztetheti rá, hogy volt neki. Mondjuk idővel biztosan elfeledi majd a lány, de vajon később majd mit gondol.. ki lesz az anyja? Ki lesz Tamachi Rei anyja igazából? Talán, talán..talán majd az a nő, aki Yukezo felesége lesz. Szokatlanul kárörvendő mosoly jelenik meg arcomon egy másodperc erejéig, hiszen köztudott, hogy Yukezo nem képes megállapodni, szóval tök mindegy. Reinek sajnos nem lesz az anyja, de anya féleségnek majd ott leszek én. Sóhajtok egyet, s az egyik srácra pillantok.*
- Ennyi ideje itt áll ez a park, és semmit sem hallani róla? Hát..nem tudom, nektek nem lenne ez gyanús? *Billegetni kezdem a fejem, de aztán legyintek egyet. Végül is, mindegy. Eleve tudom, hogy ez az egész kóceráj gyanús; de legalább megtudtam, hogy a hely főnökéhez visznek. Ha azaz alak olyan dologban utazik, akkor végre lesz lehetőségem likvidálni valakit a világból a Daitenshi neve alatt. Első komolyabb bevetésemen lehetek túl, és teljesen egyedül..remélhetőleg. Kicsit igazgatni kezdem a hajamat, majd rákacsintok a beszélőkére.*
- Ugyan már.. biztosan jó móka lesz! *Igen, teljesen jó lesz az ökleimnek; amennyiben olyasmit tapasztalok. Viszont lassacskán történhetne valami, különben rossz vége lesz a dolgoknak. Nem szeretek ennyit várni arra, hogy találkozzak valakivel. Szóval kicsit türelmetlenül dőlök vissza az ülésre, és türelmetlenül pislogok a sofőrre.* - Mikor érkezünk már meg? *Hozzám képest extra finoman kérdezek már rá. S ali, hogy felteszem a kérdést..már egy éles kanyarban majdnem felkenődök az üvegre. Magamban végig szentségelem ezt a tökéletlent, majd kisimítom arcvonásaim. Furcsállom a hátsó bejárat kérdését, de felhúzott szemöldökkel pislogok feléjük.*
- Ugye lesztek a kísérőim? Egyedül biztosan nem találok oda. *Erről szó sincs, oda találnék. De golyófogónak még ők is jók lesznek, ha nyakig merülnek el a levesben. Lehet, hogy tök ártatlan, velem kb. egyidős srácok. Ennek ellenére semmiben sem lehetek biztos, szóval jobb, ha velem jönnek. Tökéletlen taktikának tűnik, de ha valami nem stimmel velük..egyszerre szeretnék elintézni mindenkit. Nem pedig külön- külön vadászni. Elég lesz nekem két részeg shinigamit megtalálni, mert hogy tutira részegek! ._. *
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te0/0Életeken át 29y5sib  (0/0)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyKedd Dec. 11, 2012 10:13 am

Ryuutarou

Érkezésetek biztosan álomként csapott le rátok. A tömeg egyszerűen tombol, és a buli fellegek szinte felettetek sziporkázik. Ennek ellenére akadhat itt olyasmi, amint megakadhat a tekinteted. Az egyik lánynak az arcán érdekes vérfoltokra lehetsz figyelmes; de nem lehetsz mondjuk abban sem biztos, hogy nem- e hallucinálsz? Tán raktak volna valamit a piádba? Mindenesetre, mire visszapillantasz..a társadat egyáltalán nem találod. Mondhatni ez a hatalmas tömeg a színpadhoz közel széttúrta az egységet. Ráadásul már te sem állhatsz rendesen a lábadon. Hányinger törhet rád, és a tömeg; illetve a zene egyszerre válik süketítő zajjá számodra, mintsem kellemes szórakozássá. Lassan meginognak lábaid, és fejed mintha zuhanni éreznéd. A következő pillanatra pedig minden elsötétül, s a külső hangok is megszűnnek. A tömeg kellős közepén ájulsz el, de ők mind megállnak akkor; ha társad is hasonlóképpen végre „elalszik“. Mindkettőtöket valahová elvisznek, de ti magatok nem is tudhatjátok, hogy hová. S akkor cseppen, cseppen, cseppen. Kénes, penész illat. Torz visszhangok, majd éles fények. Az ébredésetek lassú lesz, lassú egy börtönnek látszó kalitkában. A sötétséget mindössze néhány fáklya fénye töri meg, de ettől függetlenül nem sok mindent láthattok. Annyit érzékeltek, hogy méterekkel egy padló fölött lógtok a ti kis „magán zárkátokban“. Hol is vagytok pontosan?

Shizune

Nyugtalanságod ellenére végre megékeztek a kívánt helyre, avagy nem kívánt helyre. Az őrök gondosan nyitnak meg előttetek egy hatalmas ajtót, amiről senki sem tudja, hogy miért építették ekkorára. Kellemes látvány fogad egy luxus nappali képében. A gazdagság mindenhol ott van, a legapróbb tárgyban is. Ettől kicsit feszültebb lehet a légkör, amikor hellyel kínálnak.
- Kérem foglaljanak helyet, Zenta úr még nem készült el. - Egy hozzád hasonló korú, mégis más vonásokkal rendelkező fiatal nő szólít fel benneteket. A veled érkező srcáok viszont lassacskán felemelkednek, és távozóra fogják. Te pedig bármennyire is kérdőre akarod őket vonni, mintha meg sem hallanának téged. Az egyik ajtó mögül pedig lépészajok pattannak el, valaki közeledik. Ahogy egyre jobban közeledik az ajtóhoz, úgy érzed meg az illető lélekenergiáját. Cseppet sem kicsinyke, mégis ismeretlen eredetű. Sosem érezhetett energia ez. Az ajtó pedig szép lassan kinyílik.

Yuke

A rejtélyes alakot kissé furcsán érinti a modorod, mégisem tántorodik el feladatától. Szemeit egyenesen a tieidbe mélyeszti, és jól nyomatékosítva mondatát, hogy a shinigami is megérthesse.
- Nem számít az, hogy mit gondolsz. Ha élve akarod látni a lányt, jobb, ha segítesz nekünk. Kifigyeltelek, láttam mire vagy képes. Ha segítesz, mi is segítünk neked. - Feleli, majd arcába húzza köpenyét. nem akar megtántorodni attól, hogy együttműködésre kényszerítsen. Mégis van a tekintetében valami különös, kérlelő jellegű fény. Szavakkal talán nem fejezte ki szándékát, de a tekintete sok mindent elárult. Bólint egyet ajánlatodra, de inkább ő maga válassza ki azt a helyet, ahol értekezhetnek. Int neked, hogyha akarod könnyen követheted. S ha így teszel, az alak szinte suhanva közlekedik le az épületek közt egy fekete sikátorhoz, ami annyira nem is sikátor. Valami titkos dolognak a lenyomásával egy liftbe kerültök, s míg az lefelé emelkedik, addig leemeli arcáról a „rejteket“.
- A nevem Liz, és a Zenta ellenállás egyik vezetője vagyok. Mi azért vagyunk, hogy akadályozzuk a szórakozó park tevékenységét. Az Xcution ezúttal elvetette a sulykot. A lakosságból agyatlan zombikat gyártanak, és ha nem hallgatsz rám..a lányból is azt fognak csinálni. Egyébként ki az a lány? - Érdeklődik, míg a lift halad lefelé mélyre.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te9000/15000Életeken át 29y5sib  (9000/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzer. Dec. 12, 2012 3:06 am

Legszívesebben nem folytatná ezt az egészet, hogy ezzel a gyermekkel kell töltenie az idejét, ám akármennyire is zavaró a helyzet, alkalmazkodnia kell. De ez nem jelenti azt, hogy bíznia is szükséges, főleg azért, mert egy lányt küldeni elé… hanyagság. Ám feltételezheti azt is, hogy ha meg szeretné támadni ezt az apró férget, akkor képes lenne a védekezésre. Akkor pedig a terve lehet, hogy füstbe fog majd menni. Márpedig nem lenne kedvező a fordulat a terveire nézve pedig, nos, katasztrofális. Még tovább kell nélkülöznie Öt. Nélküled sajnos a többieket se tudja áthozni, így kialakulna egy patthelyzet. Pedig olyan jó lenne, ha az ujjai a lány nyakára tehetné, lassan zárulna össze, mosolyogva figyelné, ahogy küzd a levegőért, a szemei egyre homályosabbak lesznek, még végül a karjai erőtlenül, ernyedten hullnának oldalra, és még láthatná az utolsó leheletet, ahogy az élet végleg eltávozik a testből. Már maga a gondolat is borzongatóan jó érzés. Viszont ebben is jobb Earl, képes uralni a vágyait, nem alacsonyodik le odáig, hogy a szükségletei kielégítése végett rohangáljon. Szánalmas emberek, shinigamik, hollowok, mind, minden élőlény, aki létezik ezen a bolygón, és személyiséggel bír, mind szánalmas féreg, akik csak arra méltóak, hogy egy fenséges cipő talpán bevégezzék.
- Érdeke. A tömeg nem figyel, olyan, mintha nem látnának minket . Mivel nem Én voltam az, aki ezt a remek dolgot megtette. Két lehetőség maradt, Te voltál az, vagy az apukád. Melyik a helyes gondolat?- valamiért az motoszkál a fejében, hogy nem Zenta volt az, aki ilyen hatalommal bír. Valószínűleg a tolvajbanda vezére szólt volna erről, kivéve, ha van olyan ostoba, hogy szereti az ilyen szórakozást.- Nos, akkor, amíg várunk arra, hogy az apukád hajlandó legyen fogadni minket, mit szólnál, ha beszélnél Róla? Milyen is, mit szeret csinálni, és miért olyan udvariatlan, hogy megvárakoztat valakit, aki fontos ügyben járna el. S’ csak nyugodtan.- int a kezével, hogy játsszon csak a lány. Sőt, ha megtalálja a lépcsőt, ami felvezet a színpadra, akkor utána megy. Természetes, hogy nem mászni fog, a végén bemocskolná a ruháját, és utána pedig, nos, beleül a hintába, csak nem löki magát. Ülve mégis kényelmesebb a várakozás.
Várakozás, micsoda undok dolog. Ez a Zenta nevezetű egyre unszimpatikusabb. Megváratni egy vendéget, és egy olyan valakit küldenek elé, aki az apjának nevezi. Méltóságon aluli. Habár, felesleges a háborgás, mit lehetne elvárni egy féregtől? Még ha rendelkezik némi hatalommal, akkor is csak féreg marad. A póknak is van hatalma a légy felet, mégis könnyedén meg lehet ölni. Az ember meg is teszi, ám az ember nem más, mint embernek farkasa. Ám mi van akkor, ha egy olyan valaki érkezik, aki a farkasokat is megöli? Akkor borul minden, sikoltozni kezdenek az ostobák, várják a segítséget. Nem, nem fog érkezni segítség. Csak a lassú, fájdalmas, agóniával teli halál. Végül marad a csend, és a győző fog közeledni. A Világból nem marad semmi, kihalt városok, élettelen testek, rothadó növények, csak por, és hamu. Minden meseszerű lesz, egy újabb diadal, és mehet tovább a következőre, és a következőre, még végül elég ereje lesz arra, hogy áttörve a pajzsot, végre hazatérjen, és vérbe borítson mindent, megölje azt a nőt is, és beolvassza az erejét, hogy felhasználva azt, megbontsa a valóság szövetét, ezzel elindítva egy láncreakciót, elpusztítva mindent, minden dimenziót. Megmarad a hatalmas semmi, az üresség, és ha Earl is belehal ebbe, nos, a célját akkor is elérte, bár kevés esélyt lát a halálra. Győzelme után elkezdi a saját realitásának a felépítését. Ahol csak azok élnek, akiket élni enged, nem lesz több harc, csak béke. Végtelen, és örökkévaló béke.
Csak ne kéne itt várnia, olyan unalmas. Csak ülni, és legjobb esetben nézni, ahogy a lány hintázik. Vagy elképzelni, ahogyan széttépi a mellkasát, majd letépi a fejét, és a mellkason keletkezet lyukba teszi az apró fejecskét. Lehet túl brutális, és nem is elegáns, viszont remek üzenet lenne Zentanak, hogy nem a legjobb ötlet volt megvárakoztatni. Viszont mégsem teszi meg, mert jelenleg ez a féreg az egyetlen kapocs Zentahoz, és előfordulhat, hogy az esetlegesen bekövetkező halál… nos, kellemetlenül érintené az elkövetkező tárgyalásokat. Azt persze nem szeretné senki, hogy ne valósuljon meg a szerződés aláírása, és ezzel a mágia életbelépésének elodázása is bekövetkezne. Bár, egyrészről jó lenne, mert akkor Earl is nyugalomban folytathatja a dolgát, és a tolvajok fejedelme se zaklatná ilyen dolgokkal, másfelől, ha sikerül is, talán több hasznot remélhet, mint a balsikerből.
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te15600/30000Életeken át 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptyPént. Dec. 14, 2012 2:31 am

Beindultak a dolgok. Rendesen csapattuk a dorbézolást. Azt se tudtam hányadán állok. Ha még állok. Sosenem lehet tudni. Az ember könnyen elkallódik a részletek között. Már, akit érdekelnek. Engem spec nem. Toltam a servedelést. Azt bárhogy lehet. Kamu szöveg fekve nem lehet nyomni. Bennfentesként csicsergem simán, hogy megy. Göndör kortyokban kő lifteztetni, ideje se legyen elmerengeni, melyik emeleten akar kipattanni. Ennyike! Ne eresszed gondolkozni a piát. Úgy műkszik a mechanikus narancs, mint a csajok. Addig csavard paplanba, míg be nem találja a kombinatorika. Beüt a cumi, fújhatod. Víged lesz, min a botnak. Ne adj neki időt hezitálni. Vigyed befelé a málnásba, akár örvös bundás barátunk. Másnapok úgy is gázosak. Akkor már tökfőzelék! Zsebre megy, mit pampog a fennáll a közveszély csak szesztől beszépült pipi. Nincs más szitud, lököd az activity-t. Ráböksz az ajtóra, aztán józanság hírnevével! Pápát nyögünk egymásnak és büdös életbe nem ütközünk többet. Cinkes emlékfrissítések becsusszanhatnak. Mindenkivel megesnek foggyer pillanatok. Mondjuk a libatépések nem fajinok. Atomvillanásosan nyomulnak egy baromfiudvari kopasztásra. Brutál csibefájt!
Hallod e! Ettől baromira visszasántikált a látomásom! Gecó! Mákosbukta nem hagytam el! Mére? Várjá-várjá! Mingyá felsejlik! Űberisztik „d” kosaras alma szedő amazonokat látok. Baywatch-osan ügetnek végig a placcon egyenest bele az iszap medencébe. Vazze! Ez kell! Ilyet muszáj! Ezt! MEG! KELL! CSINÁLNI! Kötelező progi. Mingyá előrittyentem ruhaváltó celeb fazont, lökje a cuccot. Durrdefektem sincs hol a széna szálban van. Arról még úgy se én a hol a búbánatos flaskában kavargok. Arról meg egyenesen költői életképem nincs Makker a hordó melyik földrészén kötött ki. Oda se neki! Nobel-díjas tudós vagyok! Feltalálom magam. Nyikorog a szerkezet hogyan, de még üzemel. Az mondjuk nem a legzsírmetéltebb látkép egy luvnya feje tiszta vér. Ijje! Nagyon belekoccanhatott a bunyó pudingba. Már, ha stimmel. Itten e semmi se klappolt. Izzult a talpam lepattanjak, de Makker. Dikk! Az a surmó merre csatangolhatott?!O-o Hát, ez itten egy orbitálisan szöges kérdés. Kondenz csíkját nem láttam. Bár lassan a fülemülét se láttam cinegét kergetni. Becsilingelt a részegség és ez mekkora gázpalack! Kidőltem! ÉN!O_O Engem élő pia még nem győzött le!O_O Mekkora lebőgés. Pedig alig lefetyeltem bele…
Nem baj. Továbbgördültem. Mármint görgethettek. Gyanúsan nagy volt a pisszegésmentes övezet. Síri kuss volt. Ja, meg vízszintben lengedeztem. Azt nem tom merre döglődöm, de nicsak! Ej, buksi! Há, nem meg lett pajti?! Gerincen is küldtem egy tenyeressel, had érezze a szervám. Örvendtem a kótyagos bezombulásnak előkeveredett. Cink lett volna egy szál tuskóként hazaflangálni.
-Jee~j, egy Makkee~r! Hova a tetrarka…hojazistenbe jön ide Petrarca? VAZZE~H!-Dörzsölöm meg fejemet. Puculódhatna kifelé belőle ez a cucc. Valami nem volt vele kóser. Ez valami, nagyon valami volt. Úgy bekuszált! Által masíroztam már jó néhány liter fűtőanyagon, de ez! Hát, ez, hű~h! Mostan nem tom behatárolni. Majdan később visszakanyarintok hozzá. Pont kicsinált a sokk, megláttam a rácsokat. Úgy kitágultak a pupilláim belesüppedt az egész galaxis!
-Mifene poshadt mustot nyomattunk, cimbínyó~h? AZTAZASSZONYSZOMORÍTÓKALINKÁJÁT! Lesitteltek?!-
Mi a szutymurnyákra kövezhetnék?! Rácsok vannak a pofámnál! DIKK!
O_O Ezt, hogy a lekvári rozalindába magyarázom ki?O_O Rendet bontó féle fajta utcai féle fajta tiszta álladék lennék. Megeshet legomboltak valamiért, ami belevész az elborult pillanataimba. Problemtika csak annyiban lebeg, szó szerint, hogy itten mocorog a padló. Hát én nem fizettem elő Buddha felemelkedésre az bokafix! Meg elég bizarrul drogos ipse tervezte a belső teret, ha ez fakabát őrs.
-Na-na-na! Várjá!-Kisandítok már a himbálózó cuccból. Ideje volt a dolgok végére kukkantani.-BASZKI! Hogy a hakapeszi manóba tuszkoltak várbörtön kalitkába?! A~h! Ne-ne! Bedarálom a zsozsim, ha megint a hímáldozó szekta fruskák mószeroltak be! Hosszú sztori!-
Legyintek Makkernak, ne parányoljon. Majd befosatom idő előtt. Fenéket! Vinnyogva röhögnék, ha felesre bebrunyálna, de mese rege előtt fantasztik lenne kikecmeregni, ebből a csőrike zárkából. Kutyagolás közben majd letutajozom a sztorit mi volt. Kattant egy társaság az már tuti.
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Életeken át Cl0te10500/15000Életeken át 29y5sib  (10500/15000)

Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át EmptySzomb. Dec. 15, 2012 5:03 am

Annyira lekötött az, figyelemmel kísérjem Ryuutaro produkcióját, jó darabig észre sem vettem mögöttünk haladó öltönyös alakot. Pislogtam azért kettőt, minek jön utánunk, aztán vállat vontam. Jobban érdekelt az az apróság, hogy fogunk épségben kimászni a rémes, fekete, szegecses fazonok közül. Végül fehér zászlót lengetve a fejem fölött megadtam magamat. Úgy éreztem tök fölösleges minden ellenkezés, hisz megérkezésünk óta annyi badarság történt, ez már csak a hab a tortán. Az öltönyös fazon továbbra is azzal foglalkozott, minél több fotón szerepeljen, én meg csak próbáltam eltekinteni ettől. Abszolút nem éreztem magamban a fényképekhez szükséges motivációt. Elhúzott szájjal tűrtem, mikor, hogyan húzott magához az alak, a vakuk pedig vakítóan villogtak előttem. Jobbnak láttam, ha megtűröm a felhajtást, de mindezek ellenére, nedves sapkámat jobban homlokomra húztam. Minél kevesebb látszik elcseszett fejemből, annál jobb. Belezúdulva a tömeg sűrűjébe már csak azon kaptam magam, csatára invitálva nyomnak hordó elé. Belőle kikandikált egy cső, amit elvileg nekem a számba kellett kapni. Eszem ágában sem volt ilyen förmedvény emberek után pityizálni! Azonban nem volt beleszólásom. A tömeg rémisztően dajdajozott körülöttem, és Ryuutaro sem volt kivétel benne. Egyre erősebben tuszkolta a fejemet a hordóhoz. Megelégelve tettlegességét csaptam a tenyerére, hagyja abba, különben megküldöm egy kidou-val. Fejemet rázva koncentráltam rá végül az elém állított feladatra, ami hozzáteszem még mindig nem volt ínyemre. Megadó sóhajjal fogtam meg a slagot és intenzíven szorgoskodtam rámeditálni a misszióra. Csak az első pár korty esett nehezemre. Rá kellett döbbennem, szomjas voltam. Persze a sör nem a legésszerűbb ital arra, hogy oltsam szomjamat, de kár a gőzért. Sipítozások, ordibálások, és hörgések közepette adták az ütemet alán, bennem pedig felülkerekedett a versenyszellem. Mekkora idióta...
Diadalittasan nyeltem le a sokadik kortyot, aztán ökölbe szorítva kezeimet emeltem a magasba, mint azokban a Rocky filmekben szokás. Nem is tagadtam, és sokan tudták, nem bírom az alkoholt. Ekkora dózisban bekapva meg nem kellett sok időnek eltelnie ahhoz, teljesen bekarcoljon. Szemeim majdnem helyet cseréltek, az emberek előttem hullámoztak, akár a focimeccseken. Azt sem tudtam, merre vagyok előre, de kezeim még mindig fent meredeztek az égben. Nagyon kemény lehettem, pont olyan, akár a napon szárított, hetes baguette. Celebeket szégyenítő lazasággal rúgtam bele a hordóba, amitől majdnem leszakadt az amúgy is kocsonyaként remegő lábam. Hullámvasúton himbálóztam, és éreztem, lassan émelygésem csúcspontján találom magamat. Mindenképp menekülnöm kellett a tömegtől. Ezért nem törődve a következményekkel, kimásztam az izzadságtól csöpögő hónaljszagból. Szőrös állatokon végigcsusszanva aztán egyre jobban éreztem vesztemet. Türtőztetnem kellett, hiszen ki kívánta volna, kitálaljak? Szó szerint… Alázó táncmozdulatokkal bicskáztam ki végül a friss, erdei levegőbe, aminek hála egy pillanatra újra feltöltődtem. Aztán nem volt tovább. A legközelebbi bozótosba támolyogtam, és olyan viharosan ordibálni kezdtem, hogy attól tartottam, a hangszálaimtól is búcsúznom kell. Utálok hányni, így nem könnyített a dolgomon. Könnybe lábadt szemekkel maszatoltam le magamról a szutykot, aztán próbáltam belőni, merre vagyok. Nem mondhatnám, okosabb lettem. Pacák itt, pacák ott, összemosódott valamik úszkáltak előttem. Hát legyen. Nem zavartatva magamat mászkáltam, mint egy holdkóros, valami ülőalkalmatosság után. A szórakozóhely zaja majdnem szétfeszítette a fejemet, nem tudtam volna megmondani, meddig bírom cérnával.
Addig mászkáltam, míg megpillantottam egy alakot a földön fetrengeni. Nagyon ismerős volt, főleg miután közelebb araszoltam hozzá. Mikor végül leereszkedtem négykézlábra, akkor esett le, Ryuutaro az a vergődő valaki. Annyira boldog voltam, végre ismerős alakkal találkoztam, egyből levágódtam hozzá. Erőteljesen röhögtem, meg sem tudnám mondani, miért. Egy volt biztos, nagyon röhögtem. Az okát még mindig nem tudom. Gondolom belefáradhattam a hasfájós nevetésbe, ugyanis mikor fejem a földre ért, abban a szent pillanatban bealudtam. Édesdeden horkoltam, elvoltam, mint a befőtt. Volt egy sanda gyanúm, kiszolgáltatott helyzetemben, bármit tehettek volna velem.
Megérzésem nem is volt alaptalan, hiszen felriadásom után, nemcsak a fejfájás kellemetlensége sújtott. Összeszűkült szemekkel néztem előre, de semmi nem jutott el agyamig csak annyi, sötét van. Pislákoló fényben csak az volt biztos, nem vagyok egyedül. Megnyugtatott a tudat, Ryuutaro ott volt mellettem. Egy pillanat múlva, mintha belém böktek volna, úgy pattantam fel eddigi helyemről. A nyálam szépkellemesen végigfolyt az arcomon, de annyira kómás voltam, nem érdekelt. Eltorzult képpel szisszentem fel és megindultam ellentétes irányba. Lépteim közben már csatoltam szét övemet, miközben nyögdöstem.
- Brunyálnom kell… - motyogtam orrom alatt elégedetlenkedve. Annyira nehezek voltak szemhéjaim, konkrétan csukott szemmel közlekedtem. Egy ponton végül megálltam, és letojva a környezetemet könnyítettem magamon. Dolgom végeztével elégedetten hümmentettem. Végül kinyitottam szemeimet, amitől hirtelen földbe gyökrezetek lábaim. Bevágva a tipikus WTF-fejet bámultam előre. Ritkán pislogtam, majd miután észhez tértem, összekaptam magamat és visszasiettem Ryuu-hoz. Kézzel-lábbal hadonászva tátogtam, akár az aranyhal.
- Hogy a viharba keveredtünk ide? Azt vágod, hogy lehugyoztam innen?! – kajabáltam felháborodva. Totál kétségbe voltam esve. Azt sem tudtam, hova legyek. Számat elhúzva meregettem a szemeimet. Egy pillanat alatt becseszett a mennykő, én pedig olyan szélsebesen kijózanodtam, hogy azt tanítani sem lehetne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Életeken át _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át Empty

Vissza az elejére Go down
 

Életeken át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-