-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Életeken át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te25700/30000Életeken át - Page 2 29y5sib  (25700/30000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzomb. Dec. 15, 2012 8:13 pm

*Eléggé elkap már a nyugtalanság érzete, nem tudom merre tartok. Meg azért az is zavar, hogy várnom kell arra, hogy itt elrendezzem a dolgokat. Én pedig nem vagyok a nyugodtság bajnoka. Bármi, amit eddig nekem kellett intéznem..az egyáltalán nem volt a nyugodtságról híres. Most pedig itten van ni..nyugton kell maradnom. „Fáradtan“ sóhajtok fel, s inkább nem is mondok semmit. Már a puszta gondolat is, hogy várnom kell..kikészít. Mégis meddig kell ezzel szórakoznom? Körültekintőnek tünhetek, ahogyan a kapu felé haladunk. Az ott álló két testőr meg is nyitja azt, s két oldalamon két sráccal végre beléphetünk a kastélyba. Felhúzom ugyan szemöldököm, de inkább érzem magam ekkora épületben kellemetlenül, mintsem jól. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mi a küldetésem, csak.. eszembe jut hirtelen valami. Ahogyan elhaladunk a relikviák, festmények mellett valami megszorul a gyomromban. Alig látható melankólia terül el arcomon.
Ez a gazdaság egészen emlékeztetni kezd Yukezora. De valahogy én nem érzem magam ebbe bele illőnek. Most először fut végig rajtam az érzés, hogy mégis mit keresek én a férfi életében? Mármint csak a tanítványa vagyok, de mégis? Mit fogok tenni majd, ha egyszer elvisz a házába? Azt sem tudom, hogy Soul Societyban a nemesek hogyan öltözködnek, és miképpen viselkednek. Semmit sem tudok róluk, meg azt sem értem, hogy Yukezo miért foglalkozik velem. Látszólag mindene meglehet, nem tudom valahogyan megérteni a szenvedését. Hiszen nem él szegénységben, és családja is van..vagy nem? Talán még sincsen családja. Talán az egész egy fajta tévedés, és csak önmagamat ámítanám azzal, hogy neki megvan mindene. Tekintetem, s lélektükreim fényei valamiképpen megváltoznak. Hiányérzet keletkezik bennem, amivel nem is tudok mit kezdeni. Gondterhelten sóhajtok egyet.
Lassan megérkezve a nappaliba, leülök az egyik fotelbe, de egyenesen kiráz a hideg. Kicsinek érzem magam itt, most először. Nem szoktam csak így..de most valahogy igen. Megváltoztak a dolgok egy kicsit, valamiért. Ahogyan bámulom a padlót, a gondolkodásom mintha egyenes ellentétet vetnének. Végezni akarok, még pedig a lehető leggyorsabban. Mondanom kell Yukezonak valamit, azt hiszem. Habár még nem tudom, hogy hogyan állok elé ilyesmivel; de majd megoldom. Szóval eléggé „érzékenyen“ érint, amikor egy nő sétál be, és közli, hogy Zenta még nem jön. Pompás! Még mindig várnom kell, addig legalább van időm gondolkodni más dolgokon. Marha jó! Magam előtt keresztbe fonom karjaim, és megpróbálok türelmesen várni, hogy ne kelthessek semmiféle feltűnéses dolgot. De mielőtt bárki meg is érkezne, a két srác feláll a helyéről, s láthatóan elindulnak valamerre. Rögvest felkapom magam a fotelból.*
- Hé! Nem úgy volt, hogy itt maradtok? *Ám válaszra sem méltatnak, csak kiviharzik mind a kettő a teremből. Egyik kezem ökölbe szorul az idegességtől. Nem is az a baj, hogy nem válaszoltak; hanem inkább az, hogy itt hagytak egy ilyen helyen. Mégis meddig kell majd várnom arra az alakra? Örök időkig én sem maradok, meg nem is akarok. Nem fogom megkockáztatni, hogy nem sikerül majd a küldetés. Ennek sikerrel kell végződnie! Mégis mit szólna a Daitenshi, ha nem tudnék egy ilyen esetet egyedül megoldani? Nem akarok örökké Tamachi Yukezo árnyékában létezni. Muszáj kilépnem az árnyékából egyszer, és vinnem a magam útját. Igaz, nem tudom még, hogy miféle út az..mit választani fogok egyszer..de biztos vagyok abban, hogy nem hagyom magam. Dönteni akarok arról, hogy mi az, amit elhiszek ebből a történetből..vagy sem. Ha ez nem történne meg, akkor Yukezo árnyékában maradok..sajnos. Mindenesetre nem ez a terv, szóval küzdeni akarok, önmagamért. A szüleim, ikertestvérem mind elértek valamit az életben. Nekem noha többet kell küzdenem majd, de bízok benne, hogy menni fog. Fejemet egy kicsit kezeimbe temetem, egészen addig, míg valakinek a közeledését meg nem érzem.
Abban a pillanatban felkapom magam, és az ajtó felé nézek. Furcsa, ilyen lélekenergiát még sohasem éreztem. Nem csupán magas, de ismeretlen eredetű is. Pedig találkoztam már quincyvel, shinigamival, vaizarddal, arrancarral, emberi lélekenergiával..de ez a lélekenergia annál undorítóbb. Már ha lehet ilyesmiről beszélni. Ennek ellenére a köpenyem alatti wakizashira csúszik kezem. A léptek pedig egyre közelebbről hallhatóak, a lélekenergia pedig jobban érződik. Nesztelenül az ajtó mellé lépek, s készenlétbe teszem kezem. Amikor azt érzékelem, hogy az alak átlépte a küszöböt, kivillannak ujjaim és határozottan berántom az ajtón. Egyenesen neki vágom a falnak, de a lendülettől nem igazán tudom, hogy kiről is van szó. Mindenesetre az első csapás legyen az enyém. Nem érdekel, ha esetleg megszívom..az első ütés az tőlem származzon. Habár tényleg jó ötlet volt így berántani valakit az ajtón? Az ajtó persze becsukódik, de a fogadtatásom nem éppen kedves. Elkerekednek szemeim, amikor meglátom, hogy kit rántottam be éppen.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te52100/65000Életeken át - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptyKedd Dec. 18, 2012 1:41 am

Viszonylag hamar reagál, és ez igazán tetszik. Egyelőre. Nem igazán szimpatikus nekem ez az alak, de hátha kitudok belőle csikarni valami tényleg hasznos információt. Ekkor valami kibökte a fülemet. És szélesen kezdek mosolyogni tőle. Halkan kuncogok csupán a mondatára. Hogy ha segítek, akkor ők is segítenek? Ez valami egészen új verziót nyit meg. A másik, hogy kifigyelték mire vagyok képes. Ez még inkább felvidít, ahogyan tervem egyre inkább gyorsabban szövődik furfangos gondolatmenetemben. Ránézek a nőre, és csak vigyorgok. Valami viszont van a tekintetében, ami elárulja magát. Csóválom rá a fejemet. Nagyon szépek a szemei, és ez méginkább csak arra ösztökél, hogy segítsek nekik. De régen elmúltak már ezek az idők. Úgyis ágybaviszlek te nő! Vagy legalábbis valami olyan helyre, ahol senkit se zavarunk. Az se lenne mondjuk probléma, de nem érzem lehetetlennek, hogy elcsábítsam magammal egy 40 percre Lizt. Még a nevét is tudom. Ezt azért nem sokan mondhatják el magukról. A tegnapi esetem is csak egy számot kapott. De hogy melyiket, már arra sem emlékszem. Ezen gondolatok után követem Lizt, egészen a sikátorba.
- Nem igazán értem, hogy miért nem őket követjük?- vetem azért ki az engem zavaró apró kis részletet. Odafelé vezető úton kicsit jobban megnézem magamnak a várost. Miért ilyen kihalt? Könnyedén követem a nőt, de azért még nekem is nyitva kell tartanom a szememet, ahhoz, hogy pontosan tudjam hova lépked. Nagyon sejtelmesen mozog, ez a suhanó ugrálások meg egyenesen kiborítanak. Megdörzsölöm a szememet, majd megpróbálom tényleg csak őt követni. Befordulunk egy sikátorba, én azért még hátranézek, hogy követett-e valaki. Mert ha nem, akkor szegény Liz most nagyon rosszul járt. Gonosz tekintettel fordulok utána, és lépek be a liftbe. Halkan kuncogok. Majd miután végig mondja mondandóját, egyenesen láthatóan megjátszott félelemmel fordulok felé.
- És miből gondolod, hogy nem követelőzhetek? Nem vagytok olyan helyzetben, hogy kérjetek tőlem bármit is. Azt hiszed az a lány magától nem jönne ki? Látni akarom csupán, és ha valami olyan üt be, akkor segítsek. Nem hiszem, hogy olyan ütne be, amibe bele kéne avatkoznom, mert akkor ti már halottak lennétek, ellenkező esetben nem lenne rám szükség. És mivel van, ezért igazándiból nem kölcsönös munkáról van szó. Nekem nem kell semmi sem, csak az információtok. Ha nem adjátok, kiszedem belőletek. Ha akkor sem adjátok, akkor magam kutatom fel a helyet, a saját módszereimmel, de nem ígérem, hogy a város úgy marad, ahogy eddig. Ha valóban ilyen veszélyt jelent ez az Xcution, minthogy magyarázod, egyetlen egy szavamba kerül, és az egész Daitenshi itt terem, és eltöröljük őket a föld színéről- magyarázok, és rá se nézek közben. Ezzel közöltem velük, hogy az egyetlen, aki követelőzhet, az én vagyok. Pláne, hogy egy vezetővel van dolgom.
- Az a lány szintúgy a Daitenshihez tartozik, vagyis a Youkai csapathoz. Besurranás, és belső likvidálás. Jelen pillanatban is beépül közéjük, hogy aztán egyetlen egy lépéssel letépje a kígyó fejét. És jobb ha hiszel nekem, képes rá. Szóval adok egy fél órát nektek. Ha ezalatt az idő alatt nem mondjátok el mit tudtok, mi az amit tenni kéne, és milyen stratégiákat óhajtotok kidolgozni, akkor a saját utamon fogok eljárni, és egy kalap alá kerültök az Xcutionnal, lévén most már tudom hogy hol a rejteketek. Egy szó, és a Daitenshi is tudni fogja- folytatom tovább, és közben a lift tükörben összekócolom a hajamat, mintha eddig jól fésült lett volna. Megropogtatom jobb kezemen az ujjaimat. Most Liz felé fordulok, és hátrasimítom a haját. Békésen és barátságosan mosolygok rá.
- Fél óra… tikk-takk-tikk-takk- mondom, és tényleg egyik legkedvesebb mosolyommal nézek rá. Egyike vagyok a legerősebb shinigamiknak. Csak nem gondolja, hogy ellenállhatnak nekünk. Pláne a Daitenshinek!

Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te0/0Életeken át - Page 2 29y5sib  (0/0)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 1:19 am

Gotei Juusantai

Jellemeteknél fogva nem ijedhettetek meg a helyzettől, melybe keveredtetek. Talán az első alkalom, hogy a féktelen mulatozásotoknak veszélyes következménye lett. Valaki, avagy valakik átvágtak titeket; s a legbosszúsabb, hogy utatokon mindig egy omenbe ütköztetek. Emlékeztek az erdőben hallottakról? Vagy arra, ahogyan a részeg öreg próbált titeket megállásra invitálni? Most már késő! K. Zenta immáron fogságba ejtett titeket egy ismeretlen helyen, amiről igazából nem is tudjátok, hogy micsoda. Vaksötétséget néhány fáklya töri meg odalent, némi reménységet adva a szabadulásra. De nincs nyugalom, mert ébredésetek eljut valakinek a fülébe. S az idegen lassacskán megindul a kacskaringós lépcsőn, hogy megszemlélhesse legújabb vendégeit. Léptei nem túl hangosak, ám a falak ezt mind visszaverik. A hátborzongató koppanás pedig egyre közeledik, ami fokozhatja mindannyitok kíváncsiságát; mert nem vagytok egyedül. Ha egy kicsit megerőltetitek magatokat, máris kivehetitek az erős sötétségből még néhányat, a ti börtönötökhöz hasonlót. Ahogy pedig az idegen közeledik ahhoz a teremhez, melyben ti is vagytok, úgy a tőletek nem messze levő néhány zárkában lassacskán felélednek.
- Már elmúlt a vacsoraóra, mégis jó indok egy kis játékra. De az álmok nem szülnek valóságot, rajtatok a sor, hogy teljesítsétek kívánságom. Ébredjetek, ébredjetek gyermekeim. - Egy mély, dallamos férfi hang cseng fel messziről; a terem fényei pedig felgyúlnak, de ezúttal megfordul a kör. Lent sötétség keletkezik, oda fent pedig apró világító gömbök nyújtják a „kellemes“ felismerést. A mennyezet egy jól érthető freskót ábrázol, valamiféle mitológiáról a halott gyűjtő lélekrablókról. Igazi mestermű, ami még lefesti az ellenséget is, shinigamik formájában. Sok tanulság, és igazség van benne; de igazából nem ez fogja elemelni tekinteteket a kialakult helyzetről. Sokkal inkább esik le állatok a köralakban elhelyezett börtönök által, miknek középpontjában a ti zárkátok van. Gyönyörű, kívánatos lányok; mind mezítelenül. Hosszú hajuk, ártatlan szemük és bőrük akárki arcára pírt idézne. De eme lányok amilyen csodálatosak, annyira kegyetlenek is. Lassan kattan a zár; kattan az övéik, s kattan a tietek is. Látványos suhanással ketten átlépnek a ti börtönötökbe. Pont olyanok, melyek az esetetek vala. Nos, valaki kegyetlen játékot űz veletek; de milyen édes is ez a játék. A léptek zaja ahogyan erősödött, úgy is szűnik meg. Ő immáron felkeltette a sziréneket, ideje végre mással foglalkoznia; a shinigamik eszközök csupán, terve véghez vitelében. Nyilvánvaló tény, hogy szándéka valakinek valamiért itt tartania benneteket.

Insignis Reliquia

Várakozás senki számára sem kellemes, ha az ügy, melyért itt van, kicsit előrébb való bárminél. Olybá tűnik egyszerű lenne elintézni; csak egy szerződést kell aláiratni. Ám benned is felmerülhet a kérdés, hogy mi az oka annak, hogy Zenta késlelteti találkozásotokat. Bizonyára már ő is megérezte a különleges erőt, amelyet birtokolsz. Mindenesetre a lány továbbra is kedves marad veled, pedig ha látnád igazi valóját, te magad sem gondolnád úgy, hogy kislány még ő. S te beleesel a lány csapdájába, így aztán nevezheted magad bármennyire is ősnek; vannak még olyan lények, kik képesek kis instabilitást előidézni egy sárkányban. A hintát bár nem hajtod, érezheted, ahogyan ereidet egy új fajta, még nem ismert erő mérgezi. Voltaképpen többé - legalább is mostanában - nem leszel képes felállni a hintából. A kislány pedig rád mosolyog, ahogyan hajtani kezded; egészen kiszolgáltatottá váltál.
- Maga aztán nagyon kíváncsi az apukámra. Viszont apu nem szereti a hazugokat. Olyan gonosz bácsi maga! T.T - A hinta pedig elindul magától, függetlenül attól, hogy hajtanád vagy sem. Mindez a lány akarata volt, miképpen kicsit kiborult a sok kérdéstől. Egyszer fent, majd lent. De mit is keres egy színpadon egy hinta? Elsőre talán nem jöhetsz rá ennek értelmére, de a hintázás közepette történik valami, mi változtat ezen. Lassan a világ szemeid előtt eltorzulnak. A lét, melyben szemeid hittek semmivé foszlik. Felég a színpad, felég a hinta; majdan felgyulladsz te magad is. Kiáltanál, ha éreznél is valamit; helyébe viszont alakod porrá aszalódik, s mély álom uralkodik el rajtad. A sötétség lesz a te csapdád, ami néhány óra múlva majd semmivé foszlik. S akkor majd felébredhetsz egy hihetetlenül gazdag szobában, jól felcicomázott franciaágyban.
- Bácsi! Bácsi! Bácsi, nézze! - Rángat ki a kislány az ágyadból, hogy mutathasson valamit az ajtónál. De mire odamennél hozzá, addigra ő átlök azon az ajtón, majd semmivé foszlik. Valaki pedig beránt egy másik terembe; mi történik most már?

Nara Shizune

Ugye milyen nehéz? Itt, egyedül. Egyedül vagy, s nem tudd, hogy merre tovább. Ezért nem válhatsz még Daitenshivé, túlságosan sokat kell még tanulnod ahhoz, hogy felülkerekedj önmagad balgaságain. Hajt a véred, ez pedig könnyen lehet a veszted. De szerencséd van, hogy olyan Daitenshid van, aki képes lenne érted halálba menni. Így aztán még te a kastélyban próbálsz az ügyek végére járni, addig ő tevékenykedik valahol. De ideje, hogy meglátsd azt a személyt, aki sikerült átrántanod az ajtón keresztül. Egyeőre még nem tudhatod a nevét, de ő Earl. Nem az lesz, mint akire számítanál; de honnan is udhatnád, hogy ki is ő valójában? A kezdőlépést sikeresen elvégezted, azonban már megtanultad, hogy nem hihetsz szemeidnek. Most akkor hogyan tovább? De valaki, valahonnan még benneteket is figyel.

Yukezo

Sokáig meg sem szólal a nő, nehogy megzavarjon téged beszédedben; de bizonyára ő is eléri a hallgatás határait. S akkor, abban a pillanatban szembefordulsz vele, s időről beszélsz. Ő megragadja kezed, s pillanatok alatt a földre kényszerít; voltaképpen teleportálni sincs időd. Márha tudnál teleportálni, mert feltűnhet az érzés, mintha minden próbálkozás itt blokkolva lenne. Mégis hová tarthattok? A nő rövidesen elenged téged, majd rendezi hosszú szőke haját némelyest. Tiszteletet parancsoló tekintettel tekint le rád, majd hanyagul nyújtja a kezét, hogy jó lenne, ha felállnál.
- Nem hinném, hogy jó ötlet lenne ide hívnod a barátaidat. Ha te az embereket véded, akkor tudnod kell, hogy a Daitenshi megjelenésével pár száz ember rögvest elhullna. Jobb, ha nem szájhősködsz és együttműködsz végre! Az a lány komoly bajban van, pont azért, mert óvatlanul egyenesen a kastélyba ment. A kastély pedig a démon otthona. Komolyan azt hiszed, hogy másnak a világában azt tehet, amit akar? Egek, te tényleg idióta vagy! - Reménytelenül indul ki a liftből, minek után végre megérkeztetek a helyszínre. Egy kör alakú, föld alatti csarnokba érkeztetek, ahol a mennyezetig érve kőoszlopok emelkednek több méter magasságig. Az oszlopok tövében, nagyjából térd magasságig, természetes köd oson mindenfelé. Lassacskán pedig eléggé sok közember sétál ki mindenfelől felétek. A nő int egyet, s az emberekből tízen kiválnak. Ruházatuk hasonló, mint a nőé, mégis mintha alacsonyabb rangban lennének.
- Elhoztam végre azt a személyt, ki képes lehet megállítani a démont. Viszont egyedül nem képes bejutni a kastélyba észrevétlenül. Így hát barátaim, háborúba szólítalak benneteket! Egy háborúba, ami a felszabadulásunkért van. Egy háború, amely végre felszabadítja végre házainkat, családjainkat az átok alól. Segítsetek nekem, hogy Zenta végre felnyithassa szemét. - Harsány éljengezés zaja lepi be a teret. A nő pedig ismét hozzád sétál, hogy aztán félre menjetek a zajoktól. - Nem lett volna semmi baj, ha nem hagyom el. Ha nem hagyom el, akkor nem történik ez a lakókkal. Ugye segítesz nekünk? Csak annyi a feladatod, hogy míg mi eltereljük a démon figyelmét; addig te betörsz a kastélyba és..és megmondod végre Zentának, hogy élek. - Visszatekint a tömegre.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te15600/30000Életeken át - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzer. Jan. 16, 2013 9:06 am

Aztapaztacipőpaszta! Nem gondoltam volna! Itten sokkolódom a szekta banyeszoktól, mikor másznak elő vacsi alapot tapernyászni, erre…na, erre! KAMPÓ, KÉS, RÖVIDZÁRLAT! LEHÚZZA A KONDENZ CSÍKOT! Hallod! Ilyet én még nem szaglásztam sörös hordó után. E már súlyosnál is debilebb másnaposság! Kifektet! Beszabehu, paréj! Padlóra küld a szitu. Vazzeg! Ez oltári! Itt csinálom össze meg visszérbe magam! Hát, ez! Öcsím! Be nem veszem! Elhajtom a güzübe, ha ezt nekem lesztorizzák! Eztet, ember, L-Á-T-N-O-D kell! Kísz vok! Tegyed e felfelé a jótyúkra! Ne gyere a csillámpírokkal! Bázzeg! Ide mereszd mind a két szál levendulád! Olyat látsz, de olyat! DIKK! Szemem ríkattam könnyesre. Tenyerem csapattam veres Pityura! Fel-alá görgedeztem, ebben a veremben. Ez a jelenet! Eskü! Ez kínzás! Lehugyozott! ÉRTED?! Lecsurrantott! Makkesz fogta a vízágyút és aggyad neki! Lazán kilógatta a lompost. Had folyjon a Niagara! Minek itten cenzúra csíkra gyúrni. Naturalisztikusan! Gecó! Ez mekkora! ATOMLAZA! Lenne nálam kandesz kamera nyomatnám a napi fostalicskára! Nincs menekvés! Nem nyuvadhatsz ki, míg nem marja véresre retinád az istenverte röhögő görcs! Oda se nekije! Majdan a mobájlom kincstári procija megőrzi a babapopókáknak. Barom vagy?! Naná, hogy nyomattam a vöri pöttyös csippantást! Le nem csúzliznak a meglepi csomagról! Beizzasztottam a felvételt, ahogy annak siklania kő a havon. Aztat nem tom milyen pointilista vagánykodásban mentettem le a kövesz generációnak, de nyaljanak bélyeget! Termosztáttal is harmadnaposan coloztam. Nem, úgy van az, hogy csak nesze már te~je!
-Drága jövendőbeli csírás zacsi, „így csináljad franyán!” sorozatunk első részét sasseroltad, Makesz őszapó seggedelmével!-
Így e! Legjobb cimbesz vigyor a lencsébe és csapó! Valami növelje már a cucc eszmei értékét. Tod, ne csak egy, hanem két agysejt szambázzon rajta. Hö és hö! Ez pacsker poén lett. Egye libatoka. Visszatért brunyilda. Kapott is haveri vállon paskolást. Dagadjon a melle! Ez a műsor! Gallyra vágta a spicces húzásaimat. Van ez így! Frankesz ösztönzés magasabb szintre spurizzak. Nem lököm be a lyukas gereblyét. Haggyá mán! Visszatérek! Rossz gomb nem vész el. Ottan rohad a zsebedben és szart se tudsz vele kezdeni. Így jártál! Ryuu csicska nem tágít! Nem szabadultok a szefóstól!
-Lengéscsillapító! Egész Középfölde csekkolta, Slagi! Nem para! Ha hív a természet…Mijámámué~h!-
Tolatok kacsintást, mielőtt kötőhártya csomót kapnék a pilácsgyújtástól. Gyékény szálkányit bekészít a neon rodeó. Oppáré! Erről jutrinkázik futrinkába: Tűzés van! Ideje lenne fogni azt a lécet…El kéne huhogom, lehetségesen, hogy esetleg szektás pipikék grill fütyi pác receptjéhez lettünk bekészítve. Azt nem veszem be, hűvösre tettek. Szarni le a szektás sztori, csak mínuszban hitelesebb banánnyálka. Menőbb domina szerkós csibe popók elől szelelni. Rendőr szerkó már nem menő. Nekem ne lóbáljanak gumibotot a képembe! Tegye, ahova gondolom a viperáját! Úgy is jött a jeti! He~h?!O_O Mi a Franken tanya van már itt?! Egész Jurassic park itten telel? Há nem hiszek a fülemnek. Zúg a Volga! Ez a trappoolás! Szétrottyantja a koponya létyómat. Vegyed mán le a hangerőt! Nyakaljál hangtompítót! Emeleten másnaposok lábadoznak. Ettől a dübörgéstől besajog a fejem bal kétszáztizennyolcadik hajszálának hagymája!
-Pszt, he, hé~j!-Csettintgetek ábrádos éjszaka orra előtt. Ne mostan essen mán nekem transzba. - Csipázz ide! Bigék nyomulnak, menkűjjé~h! Nulla para, tityitotyi, csak el a végbélbe! Ezek a Falloszinák cérnametéltre hentelik mikkamakkát! Benyomulnak nukurucicsakapicsa harmadfokú egyenletként, aztán vérpitonként kitépik a gigádat és még a képlet felírásig se gördültél!-
Jobb parázni, mint pánik rohamot kapni. Én már tom. Bedarált a mókuskerék. Ezek a szivolák sose látott matchbox-odat is kiszürcsölik belőled! És mér? Há, hallod! CSAK! Cicomásan kattantak! Beáldoznak valami hablaty triceratopsznak a venezuelai filharmonikusok egyesületének ajánlásával. Gázos! És e~héj, már mi a kend tyúkanyó! Több cucc is lengedezett a környéken.O_O Túrórudi! Pöröspöttyentés a gigászi! Nagyon benne vagyunk a kopasztóban. Gyűjteményt duzzasztanak. De, ácsi mán! Mér kalitka? Mikor lettem Csőrike?!O-o Állítsák le magukat sürgetősen! Tiltakozom. Ja! És, kabbe Tunsgram! Nyominger migrénes vakondot gyártasz belőlem. Válna le a cipőd talpa mozgólépcsőn! Meg annak is, aki karattyol. Annyát neki! Tudja ki a kölke! Mi a szamaritánus lelkész fuvolájáról hadovált még? Passz! Kukkantást nem szotyiztam ki, minek kéne ébredni! Fent vagyok, vazze! Nem csak költőien! Á~h! Agyfosást kapok!
-Ez a fazon ütősebb gyepet szívott, mint mi…-Csapatom homlokon a pofázatomat. Ezt már nem húzom cérnaszállal. Kell a fogselyem. Szal, húzzunk! Betelt a csuprom. Másznék is annak rendje-módja szerint ajtó felé, erre kőtroll! Fotelnak jobban vigadtam volna! Nesze nekem! Azt se kapok. Besomfordál valami, hát, olyan izé. Tod az a fogalmad sincs! Értem én nem telt jobb kasznira, azért ez! Sértés! Szúrom a csini kapuk gólvonalát. Ettől még! Hajló~h! Összekutymálták a rab listát. Ez nem a kivénhedt agg zárka! Csoda hangú, rusnya szemölcsös sziréneknek jobbra kettővel. Engem frankón nem bizsergésbe, hanem öklendezésbe hoztak. Vízi uszony megkombózva tengeri betegséggel haverok között is taccsos chips. Hát, én se lógtam ki! Megbolygatta a méhkasom. Lazán beingatta fészek bunkit és még testileg halmozottan hátrányos. Rossz, oltári rossz cucc! Felborította a gyomor háztartásom. Olyan sugárban terítettem vásznat a képére, hogy iha~j! Nagyon csoda lett! Végig lehetett görgetni az egész menümet. Művészi csicsa a javábúl!
-Jobban festesz, aranyalma! Miss Univers Brünhilda! Jee~j! –Tapsika a csodalánynak! Meg nekem! Szponzorként fedeztem fel a külsején lakozó rútot! Jó vagyok! Utánozhatatlan! Igazi hózenkókler! Ettől a rókavadászattól kajak jobban lettem. Kipucolta a koponyám! Így feltámadtam. Bedobnám közösbe a kérdést. Nálam becsilingeltek a mamut fenyők!O-o Mit téblábolnak itt szirének?O-o Víz alatt vergődünk?O-o Na, ne már, hogy ne! Halluzásnak is van lakatlan területe! Ennyi elég volt mára! -Rád is böffentsek, vagy leszel annyira tündérfalat, arrébb tipegsz és nem nyisszantom le az ótvar pofikád a torzan ráncosodó tarkódról?-
Allé-opp! Finom voltam és tajparaszt! Remegek az izgalomtól! Hasson be, min a cifrafosás! Csettintésre beverek neki, csak már, érted! Legyek uriatlan ember! Előbb pofázzak, aztán pofozzak…
Vissza az elejére Go down
Maki Kenta
4. Osztag
4. Osztag
Maki Kenta

Férfi
Capricorn Horse
Hozzászólások száma : 71
Age : 33
Tartózkodási hely : Jaa~h...
Registration date : 2009. May. 22.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: 4. osztag 4. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te10500/15000Életeken át - Page 2 29y5sib  (10500/15000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzer. Feb. 06, 2013 9:44 am

Támolyogva fogtam fejemet, és alig láttam el tovább, mint az orrom hegye, mikor ott, a távolban, de csak homályosan, felfedeztem egy telefonnal csápoló tökmagot. Csak másodpercekkel később esett le a dolog, az a valaki nagyon sokat sejtően Ryuutarou-ra hajazott. Röhögött, mint a hiéna, én pedig baromira nem vágtam az egészet. Ekkor zuttyantam bele a szituba, ez azon derül jókat, hogy nyomorékul lecsurgattam a ketrecből. És felvette! Eszem megáll ezen a kölykön! Hát kajak besírtam az akciótól! Maradék erőmet összekaparva tántorogtam közelébe, hogy zsiráf kezeimmel átkaroljam a nyakánál fogva és intenzíven megbarackozzam. Megmerészeli lépni, feltölti youtube-ra az alkotásomat, leitatom és rábírom arra, letolt gatyával rohanjon végig a Nőegylet székházában. Alap, hogy felveszem! Ennyi reváns nekem is járna. Azért bizakodtam, nem tálal ki a nagyvilágnak. Az kéne, esetleg Amaya-chan összetalálkozzon ezzel a videóval. Nem akarom! Kizárt! Full ciki ez a szitu! Testvériesen el kell titkolni a nép elől. Igen, semmi más nem foglalkoztatott, csak lakat alatt tartani ezt a felsülést.
Sokat nem tudtam már hozzátenni a cucchoz, mert arra lettem figyelmes, akkora zaj van, hogy majd’ kiesett az agyam a helyéről. Gondolhatjátok, mit érezhettem másnaposan. Harangot kalapálnak a fejem fölött, és táblán csikorgatnak műkörmöt. Ezt megfűszerezve egy hajókürttel. Valami hasonló érzésem volt, és hiába nyomtam fülemhez mindkét tenyeremet, esélytelen volt menekülnöm. Csak az terelte el figyelmemet, mikor Ryuu előttem csettintgetett. Nagyon titokzatosan susmorgott, ezért kíváncsian odakucorodtam hozzá. Valami misztikus, szektás nőkről dumált. Kicsit durva, ilyenekkel összehozta a sors. Remélem nekem nem kell ilyen gyilok bukszákkal bizniszelnem. Semmi kedven ahhoz, irhámat mentsem egy diótörő elől. Főleg nem ilyen állapotban! Még a végén lezúgok a húgyba, aztán pancsolhatok, mint nyári hülyegyerek a tócsában. Mekkora szívás lenne! Nagyokat pislogva a sztorizgatáson végül különös, ismeretlen lélekenergiákra kaptam fel fejemet. Új „pajtik” közeledésére csak hátrafordítottam bukómat, hogy jobban szemügyre vehessem az alakokat.
Semmi fantáziát nem láttam azokban a nőknek titulált… izékben. Fogalmam sem volt róla, minek akarnak amazonasit játszva illegni előttünk, de mindenképp bizarr látványt nyújtott a két elfuserált lény. Nagyokat pislogva ácsingóztam, mint akinek gőze sincs szándékukról, és próbáltam felfogni a körülöttem zajló eseményeket. Addig stimm, ezek tuti nem kő-papír-ollózni invitálnak, de több ötletem meg nem akadt szándékukról. A biztonság kedvéért óvatosan kardom felé nyúltam, hát ki tudja, minek köszönhető bájosnak sem mondható fogcsikorgásuk. Az már csak hab volt a tortán, mikor Ryuu minden előjel nélkül kitálalta belsejében felgyülemlő menüsorát, azzal megküldve a legközelebbi bestiát. Nekem meg aztán nem is kellett több, hogy beszálljak a buliba. Fintorogva kaptam el tekintetemet, mert éreztem, még egy másodpercig nézem a showműsort, kajak nagy balhé lesz. Újabb szédülés, két bátortalan lépés, és rókacsalád minden tagja riadót fújva evezett felfelé, és gátakat áttörve rúgta ki az ajtót. Csudiklassz, szivárványmintás szépséget kiköpve szörcsögtem, mint asztmás bulldog.
Nem mondhatnám megkönnyebbültem az esettől, de legalább nem kavargott tovább gyomrom. A fejfájásom tovább lüktetett, és könnyeimet törölgetve fordultam vissza haverhoz, aki időközben fenyegetően kérte föl távozásra a rozzant picsákat. Nekem sem kellett több a szajkózásra, elő is horgásztam szépséges kardomat, ha sor kerülne egy kis favágásra. Az biztos, ha sokáig húzzák az agyamat fogpiszkálót faragok belőlük. Nálam nem működik ez a humbug dolog, csábítgatás, meg ilyenek. Csak rájuk kellett nézni. Na ne szivassanak már! A szememet kikaparnák otthon, ha „bűvöletbe” esnék. Mekkora cink lenne! Pont ilyenekbe… öregem. Gáz egy helyzet. Minden esetre hevesebb fellépésem után vettem egy nagyobb levegőt. Bőven elég volt lehiggadjak. Kíváncsi voltam két nyomi mit akar összealkotni. Voltam már annyira józan, megküldjem őket egy-két kidou-val, de most szívesen elröhögtem volna magamnak, ahogy végignézem a kínlódásukat. Nem hiszik el, túl nagy falat lennék nekik. Olyan naivak ezek az aberrált szörnyek. Poénosra véve a figurát, oldalba böktem havert, ne legyen olyan idegállat. Várjuk ki a műsoruk végét. Szívesen vennék magam elé popcornt meg 3D-s szemüveget. Premier plánban láthatom a két rozoga lotyó aszott riszálását. Az évszázad poénja! Megveszem kilóra, ha előadják. Ennek a moziban a helye! Nagyobbat alakítanak, mint én a slagolással meg a rókával együtt. Tovább szerencsétlenkednek, kajak bepózolok eléjük, píszt mutogatva. Ryuu meg csaphatja a fotót a telóval, egy „pózolj repedtsarkú bányarémekkel” címszó alatt. Veretnénk a niggaságot, az már hót ziher!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te52100/65000Életeken át - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2013 12:19 am

Már éppen tovább számoltam volna a perceket, mikor megragadja a kezemet, és reakció meghagyása nélkül a földre teremt. Azt hiszem kezdek rá neheztelni. Igen nagyon. Szóval nem hinné, hogy jó lenne idehívni a barátaimat? Elment az esze? Egy ilyen akció után örüljön, hogy nem égettem porrá az egész kócerájt. No megállj csak, mindjárt iderobbantok valami bombát. Paragon? Őőő… tulajdonképpen miért is nem tudok teleportálni? Ez megint egy olyan blokkolás, mint a Végzet Völgyébe volt? Hogy nekem miért kell mindig olyan helyekre másznom, ahol a kardom gyakorlatilag hasznavehetetlen?
~ Majd rásegítünk erre a dologra is~ szólítom meg a zanpakutou lelkemet, aki mintha meg se hallott volna. Hát szép. Valószínűleg csak lustaságból nem válaszol, csak hogy legyen min rágni a körmömet. Méghozzá tövig, ahogy így elnézem!
Kiszállunk a liftből, és ettől a borongós ködtől a hideg kirázott. Hogy is mondjam? Hadd menjek haza légysziiiii… Szóval a kevésbé megbízható szőke csaj, egy igen megbízható helyen bázisol, egy csakugyan megkérdőjelezhető bizalmat tulajdonító bagázsnak. És még én segítsek nekik megváltani a világot. Akkor miért is kéne elbújniuk? Ennyire erős lenne az árnyak hatalma, hogy még a jóknak is el kell bújniuk? No ez nekem nagyon nem stimmel. Amint végeztem ezzel a kastéllyal, szerintem ezt a bandát is kipucoljuk Yuuval meg Hitomival. Jelentenem is kéne rögvest, de még egyelőre információkat gyűjtök, aztán rádobok egy sms-t Yuura, hogy készítse fel Hitomit egy kis purgálásra. Mielőtt még megszólalnék, most inkább a csendes fajtát játszom, és megfontolom minden cselekedetemet. Ez eddig volt játék, most már munka. És ez a Liz örökre megbánja, hogy ujjat húzott velünk. Zenta ellenállás. Ki lehet ez a Zenta? Ekkor összehív egy kisebb csoportot, és háborúra szólítja fel őket. Megrázom a fejem. Mit is akarnak ezek tőlem? Jó hadvezér vagyok ez tény, de még sok mindent kéne megtudnom, hogy irányítsam őket, szóval nem igazán gondolom, hogy ezt akarják tőlem. Miután én magam is megkapom a tudást, hogy mi a teendőm, megvonom a vállam, és ismét egy cigi után kutatok, de nem igazán találok, hiszen már az előbb is elfogyott. Sóhajtok egyet. Szóval be kéne törjek, és meglátogatni ezt a Zenta akárkit.
- Összefoglalva ki ez a Zenta? Addig bizony egy tapodtat sem lépek afelé az ipse elé, amíg el nem mondod ki ő, és hogy néz ki. Utána eltűnök, és felkeresem Paragonból a kastélyt, és benne Zentát, és átadom az üzeneted. És utána mi történik? Mi a garancia, hogy nem fognak Shizunéból agyatlan zombit csinálni?- kezdek neki most már eggyel barátságosabban. Na most aki ismer, az tudja, hogy ha én barátságosabb vagyok, az valami nagy turpisságot jelent. Ahogyan ez a Zenta ellenállás sem tetszik nekem. Mégis milyen hatalom ez, hogy meg kelljen dönteni. És hol vannak ezek az agyatlan zombik? Nem fogok lakosokat mészárolni, és ha ezt ők is megteszik, akkor nem feltétlen lesz végük. Elterelhetik a démon figyelmét, de addig én mit csináljak? Sétálgassak a kastélyba, hátha rábukkanok?
- Nomeg kellenének térképek a kastélyról, hogy tudjam merre kell menni. De pontos legyen ám az a térkép- mondtam ezt is szinte kérésszerűen. Nem is tudom, hogy miért nem gyanítanak az együttműködésem mögött semmit se. Csak tudjam Yuut hívni, és utána levan a gond. Nem igazán tervezek harcba keveredni senkivel, bár ha Shizu megint hülye lesz, akkor kénytelen leszek. Már a sellőknél se jött be minden úgy, ahogy azt szerettem volna. Másrészről:
- Öhm igazán sajnálattal kell közölnöm, de tudod én a Daitenshi tagja vagyok. Szerintem jobb lenne ha aláírnánk valami olyasféle szerződést, hogy a kastélyra már senkinek sem lesz szüksége. Csak mert legutóbb mikor egy kastélyban jártam, kihalt a teljes faj, akinek a királya lakott benne, és a teljes élőhelyük a tengerfenéké lett… mindegy hosszú történet. A lényeg, hogy nem vállalok felelősséget az épület épségéért. Nem kell ide a vezetőm, hogy leamortizáljak mindent, egyedül is képes vagyok rá. Ezzel azért számoljon- mondtam neki halkabb szánakozóbb hangon, de hát vegye tudomásul, hogy ez sajnos igaz. Soha a büdös életben még nem maradt meg épen az helyszín. Már a pokolban is olyanokat hajtottunk végre, hogy szerintem azt azóta is építik odalent. No mindenesetre a következendőkben próbálok vigyázni. Végül őket is meg kell öljük, hogy ha nem vigyáznak magukra.

Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzomb. Május 25, 2013 5:46 am

Earl & Shizune

Rafinált kislány sodor titeket kellemetlen helyzetbe. Egymással kell farkasszemet néznetek, miközben semmit sem tudtok a másikról. Felmerülhet bennetek megannyi kérdés, vajon ellenséggel, netán szövetségessel hozott össze a sors. Marad időtök némi puhatolózásra, hiszen kettősötök sokáig nem zavarják meg. Békésen üldögélhettek az elegáns kastély fogadó szobájában, míg halkan kopogtatnak az eddig falnak hitt ajtón. Idős inas lép elő a rejtett helységből. Tiszteletteljesen meghajol előttetek.
-Zenta úr köszöni türelmüket és örömmel venné, ha megtisztelnék jelenlétükkel.-
Mutat kimérten a szomszédos helységre. Nincs más teendő, mint felállni és belépni a hangulatos dolgozó szobába. Küszöbön túl végtelen nyugalmat árasztó látvánnyal szembesültök. Veletek szemben, hatalmas ablakok találhatóak. Nagy üvegek miatt az egész tér fényárban úszik. Minden tökéletesen látható, kivéve vendéglátótokat. Közvetlenül a nyílászáró elé helyezett, nagy műgonddal faragott asztal mögött áll. Sötét alakjából kivehető hátát mutatja nektek. Udvarra mered derekánál összefont karokkal. Tekintetekkel körbepásztázva a helységet, mindenhol földtől plafonig húzódó polcsorokat láthatott, dugig rakva könyvekkel. Plafonról drága kristálycsillár lóg le, míg lábatok alatt néha megreccsen az idős fapadló. Kedvetek szerint nézelődhettek. Senki sem siettet titeket. Kifejezetten hosszú csend telepszik a szobára, mielőtt vendéglátótok rekedtes hangon felszólal.
-Mostanság roppant keresett személyiséggé váltam.-Jegyzi meg fanyar humorral. Végre megfordul, ám arcát továbbra sem láthatjátok. Kezét barátságosan előre emeli a kikészített két darab szék felé.-Foglaljanak helyet. Arra kértek, hallgassam meg az Önök óhaját, mellyel irányomba kívánnak fordulni. Nos, miben állhatok szolgálatukra? Ha információm nem csalnak, Ön üzleti ügyben érkezett.-Fordítja fejét előbb Earl, majd Shizune felé.-Ön, pedig hívatlan vendégeim kiváltásáról kíván egyezkedni.-
Közelből önfeledt gyereknevetést hallhattok. Néha felerősödik, máskor távoli nesz és még gyakrabban körülöttetek cikázó morajlás. Azaz érzésetek támadhat, mintha a hang tulajdonosa egyenest fejetekben trappolna. Tompa migrént válthat ki a bosszantó nevetgélés. Zavarhatja összeszedettségetek és koncentrációtok.

Yukezo

Nő idegesen járkál fel-alá. Orra alatt dünnyög. Láthatóan saját magával folytat kőkemény tárgyalásokat. Eleinte észre sem veszi hozzá intézett kérdéseidet. Kizárólag Zenta nevét ismételve tér végre észhez. Álmából felocsúdva ismétli el néhányszor a bűvös szót, majd fejét megrázva szedi össze gondolatait.
-Az átváltozások mestere. Nincsenek pontos adataim, most hogyan festhet. Legutóbbi jelentések alapján őszülő, nagyjából ötven éves férfiként sétált a kastély parkjában.-
Némi keresgéléssel fényképet húz elő. Átnyújtja a távoli felvételt, melyen valóban idős férfi sétálgat háta mögött összekulcsolt karokkal. Előtte szokatlan kinézetű kislány fut. Arcán széles mosoly, szeméből boldogság sugárzik. Valami fenyegető még is árad egész lényéből. Egyszerű képen keresztül észlelhető, megmagyarázhatatlan veszélyforrás. Képet tartó nő szomorkás mosollyal simogatja meg a kicsiny gyermek arcát. Elveszik gondolatai mezejében, ahonnan szavaidra ijedten kiált fel.
-Ne! Ne használd a képességed! Azonnal lebuksz! Egész épület hemzseg az érzékelőkben. Jelenlétedet már lélekenergiád elárulja. Zenta előbb tudja ott vagy, mint egy lépést tennél. Ne nehezítsd dolgod, kezükre játszol és pontosan megadod tartózkodási helyed. Rejtsd el magad, amennyire lehetséges! Így lehet esélyed.-
Válladat erőteljesen megszorítja. Biztatni próbál, ám Shizune említésére tekintete elsötétül. Fejét lehajtva mély sóhaj hagyja el száját. Hezitál a válasszal. Nehezére esik megmondani az igazat, vagy bármilyen támpontot szolgáltatni. Maga sem tudja mi vár rátok. Szótlanul dobál hátizsákjába néhány holmit.
-Nincs garancia! Magunk vagyunk és a jó szerencse! Minél előbb odaérünk, annál nagyobb az esély megmentheted a lányt!-
Viharzik ki a helységből odakint sorakozó embereihez. Mindenki indulásra készen várakozik vezetőjükre. Nő méltóságteljesen kihúzza magát, felrúg egy ládát és tetejére helyezi a kastély területének alaprajzát. Magabiztosan lát hozzá terve ismertetéséhez, de biztonság kedvéért hátranéz, figyelsz szavaira. A térkép szerint a kastélyt legkönnyebben a hátsó kapun keresztül lehet megközelíteni. Elmondja kicsi mosodás furgonnal mentek, mert minden héten ezen a nap viszik be a ruhatisztítóba adott ágyneműket és függönyöket. Felveszik a szállítók szerepét, majd az alagsorban található raktárból a szemétledobón keresztül másznak fel a konyhába. Onnantól kezdve az épület padlóját érintik, összesen harminc másodperc szükséges felfedezzék őket. Rájuk támadó biztonsági erőket lefoglalják, addig Yukezo-nak lehetősége nyílik elszakadni tőlük. Készségesen megmutatja, hogy a konyhából ételfelvonó liftek üzemelnek. Az aknában felmászhat a második emeleti tálalóba. Onnan jobb kéz felé óriási festményt talál. Mögötte titkos ajtó lesz, amin keresztül eljuthat Zenta irodájába. Több mondandója nincs. Összehajtja a térképet és megindul az autóhoz. Rajtad áll támogatod tervében és hallgatsz tanácsára, vagy külön utat választasz. Az azonban egyértelmű, hogy a kastélyhoz vezető utat, kettőtök közül ő ismeri.

Maki & Ryuutarou

Igazán látványos módon fejtettétek ki véleményetek látogatóitok iránt. Két pórul járt áldozatotok valóban nem szépségével hódította meg a férfiak szívét, ám ennyire arcátlan műveletre maguk sem számítottak. Felháborodottan próbáltak megszabadulni az undorító anyagtól, mely arcukon landolt. Haraggal és undorral meredtek rátok. Észlelhetően nem felemlítette meg őket Maki erélyes felszólalása, inkább tovább fokozta haragjuk. Sértett fújtatással csaptak testük mellé. Szájukat beszédre emelték, ami felérhetett halálos ítéletekkel. Köztudott a szírének mennyei hangjukkal bűvölték el a tengerészeket. Van némi sütni valótok előbb cselekszetek, mielőtt elhagyná torkukat az első hang. Könnyű célpontok, ráadásul forr bennük a harag. Nem fordítanak figyelmet a védekezésre.
Abban az esetben, bemutatnátok, van még némi eszetek és könnyedén elintézitek ellenfeleitek, nem marad egyéb feladatotok, mint lejutni a plafonra függesztett kalitkából. Könnyed tíz-tizenkét méteres távolság választ el tőle. Kreativitásotok eddig is megmentette életetek, így bízva sikeretekben ugrok arra a pillanatra szilárd talajt értek. Föld alatt húzódó börtönhelységből hosszan tekergőző lépcső vezet felfelé. Látási viszonyok nem a legjobbak. Fáklyák adnak némi fényt, de a nyirkos kőpadlón ettől még könnyű elesni. Utatok megdöbbentő módon szabadnak látszódik. Semmi nem hallatszik. Elindulhattok a lépcsőn, mely egyenest előkelő hálószobába vezet. Stílusosan titkos ajtón léptek be az elegáns, ám rózsaszín lakba. Mindenhol játékok, plüssök, babák és igazi hercegnős berendezési tárgyak. Szoba közepére kicsike játékasztal van bekészítve. Rajta teáskészlet és sütemény, mintha vártak volna rátok. Körülötte három szék, amihez rövidesen kislány fut. Fogalmatok sincs, merről került elő. Egyszer csak ott termett.
-Apa, nem szeretné tovább menjetek. Arra kér, várjatok és játszatok velem.-
Bájosan mosolygó, átlagos úri kislány. Nincs benne semmi különös fenyegető szemeim kívül. Valahogy érzitek menten nektek esik, ha ellent mertek neki mondani.

Határidő: 2013. 06. 02.
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te9000/15000Életeken át - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptyHétf. Május 27, 2013 12:27 am

Türelmesnek gondolja magát, ám azért, ha valaki egy ostoba kislány társaságába kényszeríti, aki ráadásul még csak nem is ember, így az elfogyasztása is igazán komplikált, az már túl megy néhány határon. S’ habár leült a hintába, felállni nem fog, erre utal, az idegen érzés, ami végighalad a testén. Ám aggodalom, félelem, esetleg harag, nem, egyik se látszik az arcán, továbbra is unott kifejezés ül rajta.
- Érdekes, azt mondanám, hogy ez valami kötőátok lehet. Bár nem értem, hogy miért is van erre szükség. Oh, és gonosz? Nos, nézőpont kérdése az egész. Van, aki szerint az vagyok, van, aki szerint nem. De nem gonoszabb, mint azok, akik onnan származnak, mint Te, kedvesem.- ez a lánydémon kifejezetten idegesítő, ám nem közelíti meg azokat, akikkel már találkozott. A Hetek mellett eltörpül, erőben, és ahogy elnézi Earl, még gonoszságban is. Csak egy ostoba, neveletlen alsóbbrendű démoni sarj, aki kiéli magát.
~ Hm, de mi szüksége lehet Zentanak egy ilyen lényre? S’ ha már sikerült „elkapni”, akkor miért nem jön elő? Már majdnem érdekes kezd lenni az egész.- a hinta megmozdul, Earlt pedig ez nem nagyon érdekli, ahogy az se foglalkoztatja különösebben, hogy mit keres ezen a színpadon a hinta. Látott már pár érdekes fellépést, ahol ennél érdekesebb kelékek is voltak, egy hinta már szelíd is. Már ha azért van itt, inkább a démon szórakozását hívatott szolgálni, vagy talán más az oka. Esetleg ez hozta működésbe az illúziót. Oldalra döntött fejjel figyeli, ahogy a lángok nyaldosni kezdik a színpadot, a hintát, végül a testét. Felemeli balját, és a lángokat bámulja, ökölbe zárja az ujjait, majd kiegyenesít őket. Nem túlzottan tartja fontosnak ezt a kis közjátékot, járt már rosszabbul, nem holmi, kis tábortűztől fog megrémülni.
- Oh…- ennyit mond csak, és a világ eltűnik a szemei elől. Sötétség ölei körbe, mintha csak ismét láncokkal fognák le, zárnák el mindentől. Annyi eltéréssel, hogy most tudja, nem egy hegybe börtönözték, csak elaltatták. Némileg tényleg szánalmas, hogy ilyen gyenge mágiák is hatnak az elméjére, testére. Sajnálatos, hogy nincs az ereje teljében, akkor nem szorulna rá egy kincsvadász társaságra, és gyér lehetőségekre, amiket nyújtani tudnak. Ám az élet néha nem képes a megalkuvásra, akármennyire is méltó erre Earl. Már csak a fajtájánál, évei számánál fogva. Ám mégse, most az érme nem a megfelelő oldalára esett. Viszont valami olyasmi történik, amire az életében rég nem volt példa. Álmodott. Ősi emlékeit álmodja újra. Ahogy próbálja győzködni a testvéreit, hogy kössenek szövetséget Luciferre, tiporják el az angyalokat, egytől-egyig, hajtsák igába az embereket, és foglalják el az őket megillető helyet a Világban. Természetesen nem sokan voltak, akik ezzel egyet értettek. Sőt, egyedül csak a saját sarjai és még néhány másik ifjú volt az, aki hajlandó volt erre. Legalább az erőviszonyok megfelelőek voltak. S’ a kép vibrálni kezd, immár más a helyszín. Felperzselt erdő, sok elpusztult sárkány tetem, angyalok, démonok, és már csak Earl volt ott, Earl és a fivérei, nővérei. Megsebezve, legyengülve, készen a halálra, ám nem kapta meg a megérdemelt véget. Láncok szakadtak fel a fölből, átdöfték a végtagjait, a teste köré csavarodtak, elfogták, leláncolták, mintha valami állat lenne, és végül elzárták…
Lassan nyílnak a szemhéjai, és a látvány, ami fogadja, némileg még a kedvére is való. Némileg kissé túlcicomázott az igaz, de legalább már jó ízlésre utalt. Ám az összképet, az apró kis démonlány zavarja, ki minduntalan zaklatja Earlt. Nincs mit tenni, legalábbis még nincs, előtte találkozni kell Zentaval, majd utána ráér végezni ezzel a förtelmesen idegesítő teremtménnyel. Addig pedig követi az ajtóhoz, amin nemes egyszerűséggel átlökik, és ha nem lett volna elég, hogy így is gyűrött lett a ruhája, nem, valaki még megragadja, és nekinyomja a falnak. Idegességgébben alig láthatóan megremeg a szeme, egy pillanatra már elgondolkozik azon is, hogy hagyja az emberi álcát és felveszi az eredeti alakját, majd mindent porrá éget. Ám ez csak egy pillanatra gondolja, hamar megnyugvást erőltet magára, majd végignéz azon, aki volt olyan barbár, hogy egy olyan drága zakót, mint amit Earl visel, képes legyen még inkább összegyűrni. S’ ahogy végignéz a férgen, már elkönyveli magában, hogy másra se jó, csak lepedők gyűrésére. Bár lehet más ebben a helyzetben a fájdalmat említené meg, ami a falnak nyomás okozott, de nem Earl.
- Khm, ha lenne szíves elengedni, nos, azt igazán nagyra értékelném. Esetleg, ha Mr. Zenta küldte, akkor remélem nem fog megsértődni, amiért szóvá teszem majd, hogy a cselédlányai nem kifejezetten kedvesen bánnak a vendégekkel. Ha lehetséges, akkor mihamarabb vezessen hozzá. Túl sok időmet rabolta, szeretném mihamarabb megkötni a szerződést.- tudta, hogy nem egy cseléddel van dolga, érezte a féregből áradó energiát, ám magát se akarta leleplezni, és valakin ki kell töltenie a mérgét. Hiába volt beszéd közben a hangja mindvégig nyugodt, sőt, kedves, de már kezdte érezni a minimális késztetést, hogy némi káromkodást eleresszen, és csekély agressziót kiadjon magából. S ha végre elengedik, akkor megigazítja a zakóját, majd a nyakkendőjét, és vár, hogy reagáljon valamit a féreg.
~ Alig hiszem el, hogy idáig süllyedtem, hogy egy féreggel kell összedolgoznom. Méltóságon aluli.- ám nem háborog tovább, inkább helyet foglal, és lassan dobolni kezd a szék karfáján, még végül csak meg jelen valaki, aki a ruházata alapján egy inas lehet. Hamar fel is állt Earl, és elindul a mutatott irányba, hogy végre láthassa azt, aki miatt ennyit kell küszködnie. S’ csalódnia kellett, csak egy hátat lát, semmi mást. Magára a helyiségre csak egy futó pillantást vetett, ennyiből meg tudja állapítani, hogy anyagi javakban tényleg nem szenved hiányt Zenta, és él a felkínált lehetőséggel, helyet foglal. S’ természetes, hogy mivel Őt kérdezték elsőnek, így Earl fog belekezdeni a mondandójába. Nyugodt, barátságos hangon.
- Valóban jól informált. Aki küldött, szeretne egy kölcsönösen előnyös megállapodást létrehozni. A részletekbe tökéletesen nem mehetek bele, tudja, vannak nem teljesen publikus dolgok is. Amiket már nem Velem, hanem a megbízómmal kellene megbeszélnie, feltéve, ha hajlok a tárgyalásra, ha igen, akkor csak annyit kell tennie, hogy aláír egy papírt, amit majd Én el jutatok a megfelelő személynek, és a kézbesítés utáni napon már is megkapja a további részleteket. Az új találkozó helyét, idejét, és az ajánlatot.- belenyúl a zakója belső zsebébe, és előveszi a tollat, amivel le kell írnia a nevét Zentanak.- Parancsoljon.- nyújtja a tollat a férfi felé, közben pedig próbálja kizárni a fejéből az idegesítő gyerekhangot.





Vissza az elejére Go down
Masachika Ryuutarou
Daitenshi
Daitenshi
Masachika Ryuutarou

Férfi
Aquarius Tiger
Hozzászólások száma : 80
Age : 37
Tartózkodási hely : Ji'pó 10km-es körzetében
Registration date : 2012. Mar. 14.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Yuu házi bolondja (Tenshi)
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Életeken át - Page 2 Cl0te15600/30000Életeken át - Page 2 29y5sib  (15600/30000)

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptyHétf. Május 27, 2013 10:27 am

Azt a tetűkaparó sorsjegyét! Ihaj~ja, csuhaj~ja! Polcosan beálltam a sarokba. Nuncsakura triplában picsa fájtoltak muff…inkák. Potyapötty harmadnapnak! Rasnyábbak nem lettek. Ez mán dörrenés! Alapozás úgy is betette nekik a gereblye fokát. Csoda masszásan virult a pofikájukon. Úgy, de úgy neon sugárzott az íccakában, akár a falra okádott smarties. Kajak nyomathatnánk a kiwisun cicamaca placcot. Megzsíroznánk a deszkát némi pít és árcsi stájsszal, amivel ezeket a kozmosz csótányokat is top klasszos bukszákká rittyentenénk. Minek a mekis zacsa?! Küld be taccsal! Eskü, vinnék, mint a koca cukrot. Bevadulnának érte! Ostyára! Tarhálj okosan, gecó! Nekünk dőlne a hasu! Partiarcok meg némi szeszfőzdével beoldanák az esti tangacsenést. Franya Nero! Lubickolhatnánk az arany tavban, akár „a” a „szú” felett. Nagyon vágeszolom a bizniszt. Oda ne csurrantsak magamtól. Platinás csávesz vagyok ám! Mán, csak be kő viselni romlott táp szimatú metró sáskájékat. Én tolattam nekik a limót, botorkáljanak arrébb. Há, nem vették az utilaput. Fogzománc koccanna rájuk. Attól se szorult beléjük a para, Makker kivillantotta a colost. Há, öregem! Korán beciccentette a nagyágyút. Mi gecivel fogunk cérnát metélni, ha mán most bedarálja a népeket csonkoló5000-el?! Ájjunk mán le! Be is fogantyúztam cimbesz kacsóját. Lövöldöztem nekije a szkájp pittyegést, ne bomoljon. Motyóztam atomflegma profil kép rázással, ezekre aztán ne szívja fel a balhé uzsi csomagot.
-Csigatakony! Dögvész vagyon!- Pontyosan elegendő cécó beficcentem a muszkLee figuranduszt. Be is villantottam a kicsikéket. Vágja a témázást. Itten se fog lézengeni pihi faktor. De-de-de! Ha mán adunk a fílingnek, csapassuk neki dzsentlömanusosan. Felvillantottam szuperfónt és bedobbantottam pajkos paréjt a deszka laskák markába. Nyomattam nekik a flancolós rinyát, pózoljanak oktopusszal, osztán, amikor kiszenvelegték magukat, meg úgy öcsiburgonya is héli üstököst látott a kaja túráztatástól, bedörrentettem a negyven karátos szövegem.
-Sztárpóz, böfi röfik!-Csak lazán! Semmi kapkodás. Úgy, hogy általában úgy van, mert ebben a réz bödönben nem lesz kasztrálós fütyi nógatás. Szal, tövig nyúltam a kijelzőn, durvásan bedurrantsa őket a reflektor. Keresgessék csak a pettyes rakott szoknyát. Béna cédák! Besírok a robot denszükön! Lájkosan tolták! Vergődtek Jacko-san a tipi tapizásban.-Kenj oda neki egy tejfölös bödönnel, Makker!-
Kacsintottam komámuramra, hátha csekkol valamit a szituból. Ha nem, há nem! Akkor sincs problematika. Oda maséztam a löttyedt valagukhoz és elfajzott sutyokként tosszantottam ketchup-nak a hozzám közelebbi csíragizdát. Rozzante kapálózott helikopáteresen, de neki nem osztottam beugatást, mitet alkosson. Sasoltam a körözését, aztán beküldtem a csonkolóba. Felcsimpaszkodtam a fém rácsra és kitessékeltem. Annyira talpra simult, mint az ekg-m. Pottyanhatott a süllyesztőbe. Bájbáj, szása! Makker, addig csak lebicsfáltolt másik transzival. Androgüna, ennyire nem villódzott táposréti zsemle szindróban. Csócsálják lefelé a menetet! Rájuk hagytam a tollba rímelést. Én csekkoltam, hogy a kenderkócba landolunk földszinten. Ez a tragacs nem szelelt biztonsági övvel. Recskás abs-t se pattintottak hozzá. Maradt a bokatekerős zuttyanás, hacsak lady Gége poshadt tincseiből nem imprózunk mászókát. Én komáltam a tippet. Bibircsók a hosszanti szálkákban csengetett be. Macsupicsuba! Pedig ultraLOL lett volna. Majdan a kövi ütközetben. Blőe~h! Kétszáz hektolétra pia se dönt be. Ki van reteszelve! Én tépek a havi bajba, erről a gyomortanyáról. Tökösrétes se tudja hogyan, de megoldjuk. Géniuszok vagyunk! Kecmecre berázzuk a dugulás elhárítást.
-Dúl még a háború karalábé ültetvényen?-Hátra sasolok cimbire. Lencse végre kaparintottam szemközti falnál valami buzeráns kötelet. Passziánsz minek fityeg ottan. Kapóra jött. Ennyi a tippmix. Aszondom akasszuk rá a hentes zsámolyt. Rája is lököm a kijelölő colosomat. Tépnünk kellett. Méghozzá tarzan fokozatban. Réztalicska egyik végéből nyomulhattunk a másikba. Csicsásan be kellett mozgatni a kicsike csípőjét. Érezze a ritmust. Nekem nem volt cinkes, de azért Makkert lapockájára csomagoztattam egy písz tockost, üssön off-ot a róka nemzedékére.
–Pattanunk, Pompom! Dülöngéjjé, min eddig és lazán szaggathatunk a végbélbe!-
Nyomattam be a tervezetet, miközben kattant sügérként robotoltam kalitkában. Beszabehu, mekkora szappan kutakodás legyűrni a gravi pajti nyomulását, meg a bodicsek hajlamokkal kurvuló lábaidat. Aszittem helyből lekapom orral a fémkasznit. Azé nem! Molylepke ne kérdezze, hogy a gránitba védtem ki a gázos szitut. Az a tutifranya állás, belőttük a cuccot és kireptettem Makkert kötélre. Forró káromkodással ajánlottam neki sugármeghajtással kússzon lefelé, mert robbantam.
-TABLETTÁSBORÁTKÁRA!-Csincsás matricaként cuffantam neki Makker ábrázatának. Cseresznye szárára! Ez gány! Turbánosan feltekeredtem cimbi tricepszére. Aszittem lentebb kúszik, de meg se moccintotta a kisujját. Úgy bombáztam le, ahogy a bulldózer hasi tasiban le van körmölve. Aj, hogy, jaj, hogy besírok! Felbőgetés a javábúl! Tízből szájas! Há nem elég rezesen kong a benti king. Szétzsibbadt az agyam. Látnok lettem, mert kajakra csekkolom az ötödik dimenziót. Jaj, és slusszpoén! Kótyagosan kavargom a légtérben. Erre élesztő porként kellett a kötélmászókás cimbi kebelre döntés. Übertörpisztikus! Na, de elég! Satufék! Én húzok! Lecsörgök innen, mer rám támad a felhő kommanó. Cécózott a halál! Megeresztettem a repesztő szelepet. Legyalultam a gyékényt. Aszittem spontán fellángolok a siklástól. Öcsím! Az aztán odatoszott volna. Volna! Bele nem nyalok a rizikó köcsögbe. Lájtosan legörögtem, utána nyomattam a szent remixet Makkernak, nyomasson rá nitrót a tempójára, mielőtt seggen küldenek a lábtörlő blökikkel.
Naná! Be se lepődöm. Felesben téptem a farpofám. Sehun senki. Pizsilövőldözés lehetett szikla falviáknál. Síri légyzizzenés se komfrontálta a nyominger pisszegő gyökérkedésünket. Mér ne?! Dupla balherék már csak úgy szelik kockába a lépcsőfokokat, egymásra bőgnek, tegyék alapjáratra a szellőzőt. Cinkes! Beloccsantottam homlokom az élvezeti szintezéstől. Inkább sprinteltem előre. Begórtam az ajtót és cserkészkedtem a terepet hova kevertük a megyszószt. Hát! Tünci maca vityillójába! Ecsím! Odavágott! Na’jó chan bezöldült volna a magenta mágnes pofikájával…
-Kölykök!- Tárom szét karjaimat lesajnáló grimasszal. Ez odacseszett. Nem elég a gikszeres díszlet még pattogatott rikácsolóval is megtoldották.-Tiara zsúr?!- Vágeszolom a pofákat ezerrel. Aztán beüt a lazsa. Felőlem! Pofásabb klíma. Szintet ütő házikofa. Bejövősebb, mint a lenti bányász népesség. Le is dobbantottam picsám a törpe székére. Tolhatta a babázós diszkográfiát. Által vészelem. Kajak kibírom.
-Mi lesz a menü, Csuporka?-Intek cimbesznak csatlakozzon. Ennél osztóbb dzsuvába úgy se süppedünk. Kiccsaj hisztérika áriájától mentsen a jóságos szamaritánus botja. Meresztem a picsám, csak ne bömböljön. Az kékne még…Végítélet!
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 EmptySzer. Jún. 05, 2013 4:38 am

Figyelembe véve, kezdeményezést Shizune előzékenyen átengedi a másik vendégnek, férfi is kizárólag felé fordítja fejét. Miután Earl szűkszavúan közli a részleteket, szintén helyet foglal az asztalnál. Székét reszkető ujjakkal húzza kintebb. Láthatóan küzd az öregkorral járó erőtlenséggel és ízületi problémák tömkelegével, még is személyéből magabiztosság árad. Óriási erő sugárzik belőle. Kétség sem férhet hozzá vérbeli vezető, aki foggal-körömmel harcol igazáért. Magától értetődően, tárgyalóasztalnál. Ebben a pillanatban sem retten vissza az elhangzó szavaktól. Tartalmatlan fecsegésnek könyveli el. Csalódottan hümment egyet, majd pecsétgyűrűvel díszített ujja segítségével visszatolja Earl elé a papírokat. Ilyen egyszerűen nem lehet megvesztegetni.
-Páratlan humorérzékkel áldotta meg a sors. Sértésnek vehetném szavait, ám vendégszeretetem jeléül, szabadon eresztem Önöket.-
Székében kényelmesen hátra dől. Fáradt kezeit karfán pihenteti. Nem közli, de igen kellemetlenül érinti reszkető végtagja. Bosszantja az idő vaskereke. Nem szökhet előle és napról napra közelebb érzi vesztét.
-Ajánlatát fontolóra vesszük. Ne aggódjon, megbízója értesül döntésünkről.-
Gondosan csukva tartott száján halvány mosoly körvonalazódik. Könnyed intéssel búcsúzik el asztalvendégeitől. Alakja fokozatosan halványodik az egész házzal egyetemben. Szoba körvonalai elmosódnak, majd ezernyi tükördarabkára esnek szét. Mindketten az érkezesetekkor látott park füvében találjátok magatokat. Tőletek nem messze Shizune küldetésének két díszvendége hangoskodik. Mindkét shinigami sértetlen, egyikük kezében apró porcelán poharat szorongat. Néhány száz méterrel arrébb, pedig a csalódott ellenállás dühöng. Láthatóan elkéstek, mert a kastély nyomtalanul felszívódott. Yukezo későn érkezett, de pont időben, láthassa sértetlen tanítványát.
Egész környék békés. Nyoma sincs a tömegnek, féktelen tombolásnak. Sörsátrak, színpadok, fesztiváli hangulat köddé vált. Kizárólag a távolról fejetekben cikázó kislány nevetése emlékezetet rá, ténylegesen járhattatok Zenta kastélyában.

Értékelés:
  • Nara Shizune: 2000 lp, 2500 ryou
  • Tamachi Yukezo: 2000 lp, 2500 ryou
  • Earl: 2000 lp, 3000 ryou
  • Masachika Ryuutarou: 2500 lp, 3000 ryou
  • Maki Kenta: 2000 lp, 2500 ryou
Köszöntem a részvételt!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Életeken át - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Életeken át   Életeken át - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Életeken át

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-