-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17500/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Edző Terem   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 2:04 am

Úgy éreztem sikeres volt a csel, amit bevetettem, bár Kidou kicsit meglepett, ez mégsem rontott túl sokat a helyzetemen. Már megtaláltam Naokit, pontosan tudtam, hogy a háta mögött állok, de tudtam ez még így magában nem lesz elég. A Kidou, amit használt körülbelül 1 méteres látótávolságot biztosított neki, így ha nem is lát, akkor is megvan rá az esélye, hogy kiszúrjon egy pillanatban, tehát a lehető leggyorsabban kellett támadnom.
~Na ugye megmondtam, nem de?~szólt Kuro Hebi~Érhetnek még meglepetések.
~Ismerhetnél...Ha nem érnének ehhez hasonló meglepetések, nem lenne izgalmas a harc~erre újra elmosolyodtam~Itt az idő, hogy végre ne csak kisebb trükköket vessünk be...Most már ahhoz folyamodom amihez a legjobban értek...Közelharchoz.
Vettem egy mély levegőt, majd elindultam, amilyen gyorsan csak tudtam, Naoki felé.
Sokat nem veszthettem, mivel ha kivédi, akkor is másik kézzel még tudok támadni, ha nem, akkor meg fölényben leszek, persze most már nem becsültem le Naokit, tudtam jól, hogy Naoki akár még ebből a helyzetből is kitud jönni.
Abban a pillanatban, amint ezt alaposan átgondoltam, rögtön neki rohantam Naokinak, hogy egy fejre mért vágást vigyek be neki.
Vissza az elejére Go down
Shikoku Naoki
11. Osztag
11. Osztag
Shikoku Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Márc. 06, 2009 6:10 am

Naoki pár látott egy méteres körzetben, hátsó szemmel nem rendelkezik. Ezért Kaabel támadását csak akkor észlelte, amikor már mellette állt. Akkor is csak azért, mert a támadás okvetlenül felszabadít egy kis szellemi energiát, bármennyire is próbálja elrejteni az illető.
Naoki nem tudott mit csinálni, villámgyorsan megpróbálta maga elé kapni pörgő kardját.
Ez sikerült is, azonban nem tudta teljesen kivédeni ezzel Kaabel támadását, lelassította ugyan, de a kardja pörgése megállt, ahogy ütközött a másik karddal és a lendülettől Naoki fejének csapódott. A férfi az ütéstől megtántorodott és egy pillanatra el is kábult, de gyorsan összeszedte magát és egy hátraszaltóval eltávolodott ellenfelétől.
*Na ebből elég! Ha ez a füst marad, akkor hamarosan veszíteni fogok. Ki kell találnom valamit.* amíg gondolkozott, újra aktiválta a Tenrant, óvatosan elsétált a legközelebbi falig, majd nekivetette a hátát. *Na, ez most patthelyzet. Támadni nem tud, de sajnos én se. Ezt a füstöt sűrgősen el kell takarítanom.* Kis gondolkozás után rájött a megoldásra. Egy váratlan mozdulattal megfordult és a pörgő kardot belevágta az edzőterem fából készült falába, ezzel jókora lyukat képezve rajta. A fekete füst, azonnal elkezdett eltűnni a teremből, kis idő múlva kitisztult a levegő.
Naoki felemelte a kardját és ismét védőállásba helyezkedett.
- Ez nem volt rossz. De nem elég ahhoz, hogy legyőzz.
Többet nem szólt, csak várta Kaabel reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17500/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Edző Terem   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 2:48 am

Naoki kivédte a támadást, habár nem 100%-osan. Az ütéstől megtántorodott, majd egy pillanatra el is kábult, de azonnal összeszedte magát. Utána eltűnt a füstben, majd újra a Kidout használta és vélhetőleg a fal felé mozgott.
Egyszer csak érzem, hogy friss levegő jut be az edző terembe, és a füst is kezdett eltávozni a teremből. Mikor teljesen eltűnt Naokit pillantottam meg és így szólt:
-Ez nem volt rossz. De nem elég ahhoz, hogy legyőzz.
Erre újra nevetni kezdtem.
-*hehehe*csak, hogy végre megszólaltál, Naoki...Remélem élvezed a harcot, mert én nagyon!-emeltem meg a hangom-Idáig csak apró trükköket használtunk, de itt az idő, hogy most már nyers erővel küzdjünk!
Újra kitoltam a nyelvem, erősen megszorítottam Kuro Hebit, és a támadás még így szóltam:
-Válaszólj az előző kérdésemre.....-majd teljes erőmből megrohamoztam Naokit-.......NAOKI-SAMAAAA?!!
Vissza az elejére Go down
Shikoku Naoki
11. Osztag
11. Osztag
Shikoku Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 3:13 am

Miután kitisztult a levegő a Naokival szemben álló Kaabel nevetni kezdett.
- Csak, hogy végre megszólaltál, Naoki...Remélem élvezed a harcot, mert én nagyon!- itt kicsit megemelte a hangját
- Idáig csak apró trükköket használtunk, de itt az idő, hogy most már nyers erővel küzdjünk!
- Nyers erővel? - kérdezett vissza Naoki csendesen, majd egy pillanatra töprengő fejet vágott.
- Na nem, ez egy edzés, én pedig nem szeretnélek megölni. Azonban kezdem unni ezt a harcot. Ideje befejezni! - még mielőtt elérné Kaabel támadása, villámgyorsan összegyűjt annyi reitsut amennyit csak tud és egy újabb kidout használ.
- Hadou 50: Rei no kuron! - kiálltja, mire egy klón jelenik meg mellette. Naoki felemeli a kardját, hogy védje Kaabel támadását, de még mielőtt leérkezne ellenfele kardja, nevén szólítja a saját kardját:
- Gento akari! - Ennek hatására a kard ezüstösen felvillan és egy pillanatra elvakítja Kaabelt, de nem töri meg a támadását, ezért összecsap Naokival. A támadás ereje egy kicsit el is sodorja, de végül megveti a lábát és megáll.
A másik Naoki, amikor Kaabel és első Naoki kardja találkoztak, félreugrott, majd amikor a támadás lendületétől megállt a 2 küzdő hátulról Kaabelre támadt és a háta felé vágott.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17500/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Edző Terem   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 5:10 am

- Nyers erővel?-kérdezte Naoki halkan- Na nem, ez egy edzés, én pedig nem szeretnélek megölni. Azonban kezdem unni ezt a harcot. Ideje befejezni!
Erre hirtelen egy újabb Kidout szanált:
- Hadou 50: Rei no kuron!-kiáltotta, majd ezután a kardját a magasba emelte, mire én azt gondoltam, hogy támadni készül, de helyette ezt mondta:
- Gento akari!
Azonnal elvakított valamiféle fény, amitől nem láttam egypár pillanatig, de ez nem akadályozott meg, ugyanis, már megtanultam kezelni azt, hogy ha nem látok bármelyik másik érzékszervemmel képes legyek meghatározni az ellenfelem pontos helyzetét. Így hát tovább rohantam és összecsaptam Naokival. Éreztem, hogy a támadás ereje egy kicsit el sodorta Naokit, de aztán megvetette a lábait és erősen tolta a kardját előre. Majd egyszer csak kiszagoltam, hogy valaki más is van mögöttem. Ekkor egy pillanatra gondolkodóba estem. Mivel a 13. osztag kitanított az összes Kidouról fölkerestem meik is lehetett az, amit használt a vakítás előtt. Hamar rájöttem, hogy egy klónt csinált magából.
~De akkor melyik az igazi?~tettem föl magamban a kérdést, ugyanis arra is rájöttem, hogy valószínűleg mi célt szolgált a fény.~Nincs más hátra...-határoztam el magamat arra, hogy elsikítsam magam.
Vettem egy mély levegőt, majd elkezdtem sikítani, de csak annyira, hogy az ne legyen életveszélyes.
Az előttem álló Naoki először csak összezavarodott, majd mikor a mögöttem lévő már ,,sebezte'',egyszerre csak az előttem lévő eltűnt. De mivel ez nem volt elég erős hanghullám ahhoz, hogy megállítsa az eredeti Naokit, ezért ő továbbra is haladt felém a pengével. A penge egyenes vonalban vágta meg a hátam, de csak könnyed sérülést szenvedtem tőlem majd elugrottam, amilyen messze csak tudtam.
-Hogy érted, hogy ,,kezded ezt unni''?-tettem fel neki a kérdést-Hiszen a szemedből is látszik, hogy élvezed a harcot...Ne tettesd az érzelmeidet...AZ HAJT TÉGED ELŐRE!!!-üvöltöttem, mire elkezdtem a lehető leggyorsabban Sonidozni Naoki felé.
Vissza az elejére Go down
Shikoku Naoki
11. Osztag
11. Osztag
Shikoku Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 8:18 am

*Most megvagy* gondolta Naoki amikor hátulról nekitámadott Kaabelnek. Felemelte a kardját és már éppen lesúlytott volna ellenfele hátára, amikor az borzasztóan elkezdett sikítani. Naoki egy pillanatra kizökkent a koncentrációjából és ennek és Kaabel sikolyának a hatására a klónja megsemmisült.
A koncentráció elvesztése miatt a támadást sem tudta tökéletesen befejezni, de még így is megsebesítette ellenfelét, majd villámgyorsan távolabb is ugrott tőle. Amikor leérkezett látta, hogy ellenfele ugyanígy tett.
- Hogy érted, hogy ,,kezded ezt unni''? - Hiszen a szemedből is látszik, hogy élvezed a harcot... Ne tettesd az érzelmeidet... AZ HAJT TÉGED ELŐRE!!! - üvöltötte felé Kaabel.
- Semmit sem értesz - válaszolt Naoki nyugodt hangon. - Az érzelmek nemhogy előre visznek, hanem gyengévé tesznek. Az olyan embernek, aki az érzelmeit nem tartja kordában mindig van gyengepontja. Ezért is foglak most legyőzni. - fejezte be, majd ő is elkezdett shunpozni Kaabel felé.
Félúton összecsaptak és egymás felé csaptak a kardjukkal. Egyszerre mozdultak, egyforma sebességgel. A következő pillanatban mindketten azt tapasztalták, hogy a másik kardja a nyakuknál van.
Naoki elmosolyodott. - Azt hiszem ez patthelyzet. Kicsit ugyan elragadtattuk magunkat, de ez még mindig csak egy edzés. Egyezzünk ki egy döntetlenben, mit szólsz hozzá? - vetette fel a kérdést Naoki és a másik kezét Kaabel felé nyújtotta.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te17500/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (17500/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Edző Terem   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 8:56 am

-Semmit sem értesz - válaszolt Naoki nyugodt hangon. - Az érzelmek nemhogy előre visznek, hanem gyengévé tesznek. Az olyan embernek, aki az érzelmeit nem tartja kordában mindig van gyenge pontja. Ezért is foglak most legyőzni.
~Legyőzni...~erre újra elmosolyodtam~Kordában tartja az érzelmeit...nevetséges...látszik, hogy ott van benne a vágy a harc után...előbb-utóbb csak meglágyul...de előtte...EL KELL DÖNTENÜNK KI AZ ERŐSEBB*hehehe*.
Félúton összecsaptunk, és a következő pillanatban mindkettőnknek a nyakánál volt a másik kardja. Naoki egyszer csak elmosolyodott és így szólt:
-Azt hiszem ez patthelyzet. Kicsit ugyan elragadtattuk magunkat, de ez még mindig csak egy edzés. Egyezzünk ki egy döntetlenben, mit szólsz hozzá?-majd a szabad kezét felém nyújtotta.
-Én is úgy vélem. Remek ellenfél voltál, Shikoku Naoki.-dicsértem meg Naokit, majd én is felé nyújtottam a kezem. Befejeztük az edzést és én indultam vissza az osztagomhoz.
-Kössz az edzést Naoki....-mondtam miközben kisétáltam-De ne feledd...ezt még nem tudtuk le!-tettem hozzá az ajtóban, majd gyors Sonidozással eltűntem és indultam vissza az osztagomhoz.
Vissza az elejére Go down
Shikoku Naoki
11. Osztag
11. Osztag
Shikoku Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 9:40 am

Kaabel elfogadta a felé nyújtott kezet és megrázta.
- Én is úgy vélem. Remek ellenfél voltál, Shikoku Naoki - mondta a férfi, majd az ajtó felé indult, hiszen befejezték az edzést. Félúton még visszaszólt.
- Kössz az edzést Naoki! De ne feledd...ezt még nem tudtuk le!
Naoki csak biccentett búcsúzásképpen.
Amint a férfi kilépett az ajtón, kardját visszacsúsztatta a hüvelyébe, összeszedte a cuccait és ő is az ajtó felé indult.
Amikor odaért még egyszer visszanézett. A falon lévő résre tekintve, amit még ő ütött, megcsóválta a fejét, majd kilépett az ajtón.
*Hogy mit fogok én ezért kapni...*
Vissza az elejére Go down
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 3:23 am

Lassú léptekkel vonult végig az edzőtermek mellett, útját hangos koppanások követték, amint minden egyes talajérintés visszhangja messzire jutott a sima falak mentén. Mintha egy arrancar lett volna, úgy festett fehér ruhájában, csak mellkasáról hiányzott a tátongó lyuk, mely ellenségeik biztos ismertetőjegye volt. Volt már dolga olyanokkal, akik nemcsak kinézetét tévesztették össze, de lélekenergiáját is egy korcs szívtelenének érezték, de mivel ő most itt sétál, a tévedők megkapták hibájukért a bűntetést.
Egy dal járt a fejében, kitörölhetetlenül ette bele magát elméjébe, örjítő dühhel zakatolt a agyában, megszűnni nem akaróan marta egyre mélyebbre magát, mígnem egyszer csak elhallgatott. Shinitenshi alakja jelent meg előtte, s az addig zaklatott elme egy szívdobbanásnyi időszelet múltával akár a csend metafórája is lehetett volna. A férfi csak mosolygott gazdáján, kinek feje szokatlan sebességgel váltott át a káosz lángoló katlanjából a rend tejfehér mennyboltjává. S, hogy miért voltak borúsak Ennichi gondolatai? Lényegtelen, hiszen Shinitenshi jelenléte megoldotta.
- Régen nem használtál már. Talán el is felejtetted, hogyan kell...
- Félsz talán, hogy csatát vesztel miattam?
- Én csak egy kard vagyok, nem magamat félem ... hanem Téged.
Ennichi apró mosollyal és halvány pírrel felelt a kard szellemének, aki feladva addigi kényelmes helyét az edzőtermet körülvevő téglafalon, egy ugrással a másik mellett termett.
- Hívj elő, hadd tomboljam ki magam, hacsak rövid időre is... - suttogta a nő fülébe, olyan közel hajolva, hogy Ennichi érezte volna minden lélegzetvételét, ha Shinitenshinek lett volna tüdeje. - Kérlek...
- Hát legyen! - a Halálangyal azonnal eltűnt, amikor meghallotta a nő válaszát, s Ennichi nem is késlekedett sokat, hogy kimondja kardjának parancsszavát. - Korose, Shinitenshi!
A szavak mennydörgésként hagyták el a torkát, s talán magát is megijesztette, amikor saját hangjába keveredve hallotta Shinitenshi karakteres baritonját. Karja - melyben a még katana formában pihenő kardja várakozott - felemelkedett, s oly biztos módon mutatta a maga előtt lévő irányt, mint ahogyan roppant iránytű találja meg északot. Angyalok kórusa zengett fel, majd hangjuk egyre mélyült, egyre torzult, amint a kardról cseppenő fekete vér átalakította a katanát Shinitenshi shikai alakjára. Ennichi két, egymást keresztető vágással repítette le a mocskot a pengéről, majd alap támadóállásba mozdította testét. Torkát egy kiáltás hagyta el, mellyel elkezdte gyakorló mozdulatsorát.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te6000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (6000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 4:06 am

Éppen az edzőterem környékén jártam amikor megéreztem, hogy valaki szabadjára engedte az erejét. Úgy döntöttem, hogy utánanézek a dolognak, ezért bementem az épületbe odabent egy embert találtam csak, a 9.tisztünket Ennichit éppen gyakorolt a kardjával. Egy darabig csak néztem, de tudtam, hogy rám is férne némi testmozgás.
-Heló mi lenne, ha együtt edzenénk.- Egy kicsit vártam, majd folytattam.
-Persze csak, ha nem gond tudod régen nem használtam a zanpakutomat és már attól félek, hogy be fog rozsdásodni. Mit szólsz hozzá?- kérdeztem tőle az ajtóból. Reméltem, hogy igent mond majd a felkérésemre és végre megmozgathatom papírmunkától berozsdásodott végtagjaimat.
Vissza az elejére Go down
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 8:09 am

A külső szemlélőnek úgy tűnhetett, hogy egyedül edz, pedig ez nem így volt, Shinitenshi szelleme táncolt pengéje előtt, kivédve és elhárítva az összes támadását. Nem figyelt a közeledő másikra, sőt, még akkor sem érdekelte, amikor amaz megállt az ajtóban és figyelte. Számára most nem volt más, mint a kard és önmaga - az egymásnak teremtett két rész, ami csak együtt alkothat egészet. Mozdulatai begyakoroltak voltak, minden részletükben a tökéletességre hangoltak, ennek ellenére minden egyes alkalommal talált magában hibát, amit a következő próbálkozáskor már kijavított. Így lehet az, hogy sosem tud elégedett lenni önmagával, sosem fog megelégedni azzal, amit már elért, s mindig lesz harci tudásán mit csiszolni.
Oly könnyű lett volna hallgatnia a másiknak, oly egyszerű lett volna csendben nézni az előadást, de neki mindenképpen meg kellett szólalnia, mindenképpen zavart kellett teremtenie harcra fókuszált elméjében. Shinitenshi megérezte a pillanatnyi kételyt, az elhivatottság cseppnyi megingását, s azonnal visszavonult, hadd rendezze Ennichi úgy a dolgot, ahogyan ő akarja.
Lihegve szakította meg a pengetáncot, s kardját jobbjában tartva engedte le combja mellé. Hófehér ruhája csodával határos módon nem mocskolódott be a hosszú edzés alatt, s egy porszemcse, annyi sem szürkítette el az igazgyöngy színében pompázó együttest. Hosszú másodperceken keresztül csak állt, némán, a földet bámulva, mintha a válaszán gondolkodott volna, pedig az már rég gondolattá érett a fejében. S a gondolatot tett követett:
- Legyen. - mondta még mindig a hátát mutatva a másiknak, majd egy hirtelen mozdulattal fordult a férfi felé, kardjával pontosan annak szívére célozva. - Hiyou Toujin!
A kard parancsszava megtöltötte az egész teret, melytől Shinitenshi pengéje levált, és feketén izzó nyílvesszőként száguldott Takeshi felé. Ennichi nem várta meg a becsapódást, nem is érdekelte, hogy mi lesz a kilőtt pengével, hanem hosszú lépésekkel megindult a másik felé, miközben kardja újra visszaalakult teljes shikai alakjára. Fejében ezernyi lehetőség közül választja majd ki a következő lépését, persze annak függvényében, hogy a másik miképp reagál első támadására.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te6000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (6000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Szept. 11, 2009 8:59 pm

- Legyen. - Jött a válasz némi hezitálás után és a következő pillanatban a nő megfordult és a kardjával rám mutatott.
- Hiyou Toujin! - Hallottam és a következő pillanatban a kard pengéje felém repült.
-Szóval így, nekem ez is megfelel.- Mondtam és egy shunpoval a terem másik felébe ugrottam.
-Kyoubou! Hoshiryuu.- Mondtam miközben kirántottam zanpakutom hüvelyéből és két kézre fogva kettérántottam azt dupla pengés shikai formájára és felkészültem a következő támadásra. Ennichi megfordult és megindult felém a kezében újra teljes kardjával.
-Tudod ennél azért kicsit többre lesz szüksége ellenünk.- Mondja Hoshi nyugodtan.
-Látom megint biztos vagy a dolgodban Hoshi. Te Ryuu mit gondolsz?-
-Azt, hogy mind a ketten kretének vagytok, ha azt hiszitek, hogy könnyű ellenfél.-
-Nem mondtam egy szóval se hogy könnyű csak azt, hogy ez így gyerekjáték.-
-Legszívesebben darabokra szaggatnám az előbbi húzásért.-
-Nyughass marha nem az a cél, hogy gyufásdobozban vigyék el innen.-
-És abban mi az élvezet ha nem nyírhatom ki?-
-És abban mi lenne az élvezet ha kinyírnád és én meg mehetnék a dutyiba nagyokos?- Nem jött válasz.
-Már itt is van.- Mondta Hoshi a közeledő Ennichire célozva.
Vissza az elejére Go down
Komatsuzaki Ennichi
11. Osztag
11. Osztag
Komatsuzaki Ennichi

nő
Aries Goat
Hozzászólások száma : 9
Age : 45
Registration date : 2009. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 10:01 pm

A repülő penge célját nem elérve száguldott tovább, átdöfve a terem falát, apró égésnyommal tarkított sebet hagyva maga után, majd az épület külső felületén is átszaladva szétoszlott, hogy a lélekenergia visszatérhessen Ennichibe.
Nem voltak érzései azzal kapcsolatan, hogy első támadása nem sikerült, nem volt csalódott, nem volt bosszús ... egyáltalán nem érzett semmit. Csak a cél volt előtte, a legyőzendő ellenfél, osztagának hatodik tisztje és annak különleges zanpakutoja - a két pengés Hoshiryuu. Már hallott a mesteri fegyverről, hiszen a kettős kardok oly ritkának számítanak a shinigamik között, hogy mindegyik jelenléte említést érdemel, s egyfajta kegyként fogta fel azt, hogy harcolhat az egyik ellen.
Nem hagyta azonban, hogy az öröm ezen aprócska cseppje befolyásolja, a boldogság gyűszűvel mért adagja eluralja elméjét, s csak a harcra koncentrálva szaladt Takeshi felé. Miért nem használta a shunpot? Jogos kérdés lett volna, de ha megtette volna, már rég vége lett volna a küzdelemnek, és ellenfele még a kardját sem tudta volna előrántani. A harcért élt, de a tisztességes harcért, melyben a felek egyenlő eséllyel indulnak ... amire a kettős kard előhívása után már minden feltétel adott volt. De...
Mintha a kard előhívása után más dolga akadt volna Takeshinek, az alapbeállást követően statikussá vált, majd mozdulatlanul állt. Nem törődött vele, mindenki úgy harcol, ahogy az neki megfelelő volt, s ha a férfinek csak a shikaira volt hajlandósága, akkor ragadjon le annál a pontnál. Ennichi jó öt méterre lehetett a másiktól, mikor majdnem függősleges irányba ugrott fel, talán elhitetve a férfivel, hogy fentről várhatja a következő támadást. Nem is tévedett volna sokat, ha így tesz, de az ugrás után nemhogy közelebb ért Takeshihez, hanem távolodott, s mintha egy lökéshullám taszította volna hátrébb, úgy repült egyre messzebb ellenfelétől.
- Hiyou Toujin! - adta ki újra a parancsszót, egy újabb feketén izzó pengét taszítva a másik felé, amikor hozzávetőlegesen nyolc méter távolságra lehetett tőle. Egy újabb gyenge támadásnak vélhette a férfi és oly beszédes kardjai, de Ennichi most sem a sebzés miatt hívta elő kardja képességét, hanem ellenfelének a figyelmét akarta elterelni a repülő pengével. Hogy sikerült-e, az csak Takeshi reakciójából fog kiderülni, de addig is várt... Várt arra, hogy mikor indíthatja meg az igazi támadását, mely a shunpo sebességével repíti a férfi mellé, hogy egy lábra mért vágással ejtse az első sebet ellenfelén.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te6000/10000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (6000/10000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 3:35 am

Ennichi felém rohant aztán kb 5 méterre volt amikor felugrott, de nem felém, hanem hátrafelé. Olyan jó 8 méter lehetett a távolság közte és köztem amikor ismét kiadta az előbbi parancsot.
- Hiyou Toujin! - A penge megint felém száguldott, de ez már nem ért váratlanul.
-Higo.- Mondom teljes nyugodtsággal mire védekező kardom kissé megremeg. Mielőtt még a felém száguldó penge elérhetett volna egy fehér pikkelyekből álló felhővé alakult és a penge előtt termett egy fél pillanat alatt, ahol kemény fallá sűrűsödött. A penge egyszerűen lepattant róla és a mellettem lévő falon át elhagyta a termet. A pajzs pedig újra felhővé foszlott szét készen a következő támadás hárítására. Mivel a védekező kardom pengéje nem volt a markolaton ezért úgy döntöttem szabaddá teszem az egyik kezem. Bal kezemmel elengedem az üres markolatot mire a két kardot összekötő lánc egyre rövidebbé vált míg végül a két markolat egymáshoz feszült meghosszabbítva ezzel támadó kardom markolatát.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Júl. 29, 2011 2:26 am

Edzés Juuichibantai módra


- Áhhhh * ásít* - kapom a kezem a számhoz mikor ásítva felkelek. Jaj, de jót aludtam nem is emlékszem mikor aludtam ilyen sokáig. Várunk csak… Neeeee. Odafordulok az óra felé. Elkéstem, de nagy. A francba, hogy tudtam ilyen sokáig aludni. Na, ezért biztos kapok büntetést, de nem a szokásosat. A francba. Halkan lábujjhegyen slisszolok, a fürdőbe nem akarom felkelteni a keresztfiacskámat és az anyját sem. Most először fürdök le a lehető leggyorsabban. Körülbelül tizenöt perc alatt végzek is és már meg is törölköztem mikor észreveszem…
- Hol a ruhám? Hisz behoztam magammal. – kezdek el kutakodni a szennyes kosárban miközben hangok szűrődnek be az a zárt ajtó mögül. Ördögi kacaj kíséretében hallom meg a halk suttogást.
- Ezt keresed? – hallatszik be zanpakutom hangja.
Csak nem? Nem… mikor? És mégis… hogy? Lassan a magamra tekerem a törülközőt. Ügyelek rá, hogy semmi se látszódjon ki majd az ajtóhoz lépek. Tudom, hogy csapda, de nincs mit tenni nem késhetek el még jobban. Kinyitom az ajtót és akkor meglátom Ookami-chant a kezében a ruháimmal és arcán egy ördögi mosollyal.
- Na, jó ne szórakozz, add ide a ruháimat. – lépek át a küszöbön és nyúlok a ruháim után mikor is Ookami-chan elkapja a karom és a mögötte lévő ágyra ránt. Felém kerekedve még mindig a perverz mosolyával szólal meg.
- Ez kéne ? * feltartja a magasba* Akkor mutass érte cserébe. Vagy engedd, hogy…
- Na, szállj le rólam, de most rögtön. – vágom félbe mondandóját. Jól tudom, mit akar ez a perverz, de azt nem engedem. Helyette egy sokkal jobb ötletem támad. – Oh, Ninsei drága hát felkeltél? – nézek Ookami-chan mögé.
- Nin-chan hol? – kapja hátra a tekintetét így le tudom dobni magamról és a ruháimat megszerezve berohanok a fürdőbe és magamra zárom az ajtót.
Miután sikerült felöltöznöm és zanpakutómat leszídni elindultam az osztag területe felé. Szerencsére hamar odaérek a shunponak hála. Halkan lopózok végig, hogy megvizslassam, hogy mit osztottak ma ki rám. Szerencsére egy osztagtárssal se futok össze főleg nem azzal, aki a büntetéseimet szokta kiszabni. Mivel nem osztottak rám ma semmilyen feladatot, utamat az edzőtermek felé veszem. Találok is egy ürest így belépek oda és kardomat a terembe fogom.
- Na, mire vársz? Külön kérvényt nyújtsak be, hogy ember alakot ölts? Bezzeg mikor nem kéne akkor mindig abban vagy. – a kard fényleni kezd majd másodpercek alatt Ookami-chan ember alakba materializálódik.
- Na, akkor kezdjünk neki a hakuda edzésnek. – szólok felé fordulva és támadó állást veszek fel.
Már egy jó félórája edzünk, mikor a figyelmem harc közben az ajtó felirányul így rést hagyva védelmemen Ookami-chan ismét a földre terít.
- Hehe, én győztem már megint. – henceg mikor is én lelököm magamról.
- Haggyál már épp nem figyeltem. - Ülök fel és ismét az ajtó felé nézek ahonnan már régóta reiatsut érzek, na meg az orrom is kiszimatolta ennyi idő után, hogy van ott valaki. – Sokat ácsorogsz még odakint vagy méltóztatsz beljebb fáradni?- szólok az ajtóban ácsorgó kukkolónak.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hageshii Shoukei
11. Osztag
11. Osztag
Hageshii Shoukei

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Aug. 02, 2011 5:30 am

Edzés Juuichibantai módra


Reggel a földön ébredtem, kezemben a zanpakutommal, magamra rántva a takarót ugrottam fel, hogy meg nézzem az időt, de nem tudtam megnézni, ugyanis iszonyú ricsajt hallottam, de nem kintről, hanem a fejemben üvöltött.
~ Hé, gyökér! Hagyd már, abba!~ üvöltöttem rá, Gunsoura.
~ Nem vagyok gyökér, tökmag!~ üvöltötte vissza, majd inkább abba hagyta. Végre csend volt, de az idő már nem érdekelt. Elmentem megmosakodni. Viszont nem találtam a világos barna inget >.>
- Hoool van?!- ordítottam magamból kifordulva, miközben feldúltam a szobát, ami már így is rendetlen, és áporodott szagú volt, ruhák a földön, kajával együtt. Alig egy óra múlva megtaláltam, az egyik ruha kupac alatt, majd diadal ittasan feltartottam a levegőbe, a ruha darabot, és, mint Miyoko hadnagy a kedvenc plüssét, magamhoz öleltem az inget, és az egyen ruhával együtt berohamoztam, a fürdő szobába, és neki csapódtam a mosdó kagylónak, aminek hála, bevertem a homlokom. Fájdalmasan felnyögtem, és megengedtem a vizet, csak nagy pechemre a víz tűz forró (na jó, annyira azért nem Smile) volt, és az alá dugtam be az arcomat, és alaposan leforráztam magamat. Mikor végre végeztem, a reggeli tojás rántottával, is, kihúztam a Zanpakutomat, és a földbe dugtam, leültem, és lehunytam a szememet, majd kicsi meditáció után, már a belső világomban voltam.
- Csá, mi van?!- kérdezte gúnyosan, a Gunsuo. Még megfordulni sem volt időm, máris érkezett, az ököl, aminek köszönhetően, szépen gurultam. Egy pár perces beszélgetés után, visszamentem a valóságba. Felálltam, majd kimentem a szobából, és elmentem venni valami rágcsálni valót. Ahogy az utcán mentem, senkinek a lélek energiáját nem érzékeltem, ezért kedvem volt, kiengedni a Gunsout. Mikor elhatároztam, egy kapitány jött felém úgyhogy inkább nem csináltam, inkább mentem tovább. Alig néhány perc séta után, megérkeztem boltba amit megcéloztam magamnak, hogy a napom még rosszabb legyen, zárva volt. Szomorúan kullogtam az utcán, egyszer csak jó ötletem támadt. Edző terembe, menni. Megcéloztam az edzőtermet, futottam, mint az őrült. Mikor megérkeztem, az épület elé, hangokat hallottam, ezért inkább jobbnak láttam, várni az ajtó előtt.
- Sokat ácsorogsz még odakint vagy méltóztatsz beljebb fáradni?- kérdezte, a lány. Benyitottam, és ránéztem a másik hölgyre is.
- Igee-een? Mit akarsz?- kérdeztem gúnyos, vigyorral.


A hozzászólást Hageshii Shoukei összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 03, 2011 9:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Aug. 02, 2011 7:02 am

Edzés Juuichibantai módra


Az edzésem kezdetét vette Ookami-channal. Mint ahogy mindenben – kivétel a kidou mivel olyat nem tud – a hakudában is sokkal jobb, ami nem is meglepő hisz jelenleg ő sokkal erősebb, mint és. Ezért is szeretek vele edzeni bár az, hogy fölényét aljasul kihasználva le tapperról az már nem olyan jó, sőt egyenesen idegesítő. De nem igazán tudok ellene tenni. Edzésünk közben reiatsut érzek az ajtó mögül így figyelmem arra irányul, és így sajnos nem figyelek zanpakutom támadására, és a földre kerülök. Az ajtón kívül lévőnek szólok, hogy jöjjön be mikor bejön csak annyit, mond:
- Igee-een? Mit akarsz? – ráadásként még gúnyosan vigyorog.
- Nyuu... nézd már, hogy vigyorog a kis tejfölképű. – szólal meg zanpakutom mellettem.
- Mégis mi az, hogy tejfölképű? És honnan vetted ezt a „Nyuu”-t? - kérdem értetlenkedve.
- Hát az csak… hát mit tudom én csak ez jutott az eszembe. – szólal meg a lány sértődötten, majd leül velem, háttal törökülésbe.
- Most meg mi bajod? – kérdem idegesen de, ő csaknem válaszol… hát, ha neki ez, akkor tegye ezt. De visszatérve a kukkolóra… - Jut eszembe mi a jókedved tárgya újonc? Mert az vagy nem? – kérdem a srác felé fordulva. Míg várom a válaszát eszembe, jut valami és odahajolva Ookami-chanhoz el is, mondom neki, hátha neki is tetszik az ötlet. Ekkor ő tekintetét a srác felé fordítja, majd végigméri.
- Rendben benne vagyok de, azért ne legyél vele olyan durva még a végén, megölöd szegénykét. – válasza után visszamaterializálódik katana alakjába melynek hegye a padlóba, vésődik. Rámarkolok a függőlegesben lévő kard markolatára majd álló helyzetbe, tornázom magam a segítségével. Ezután kihúzom a kardot a padlóból, feldobom a plafon felé, és amint visszafelé kezd, esik, elkapom a markolatánál és a srác felé dobom. Gondolom, meglepi előző tettem, hisz miből gondolná, hogy épp felé fogom dobni a kardom. Mielőtt még elhajított zanpakutom sebet ejtene a srácon, vagy egyáltalán hozzá érne egy shunpoval beérem a fegyvert majd ismét csak a markolatánál megragadva, szegezem neki az újoncnak.
- Ha már ráérsz itt vigyorogni, akkor mi lenne, ha inkább csatlakoznál az edzésemhez és megküzdenél velem. Mint shinigami a shinigami ellen? – ejtek meg felé egy gonosz vigyort is majd hátat fordítva neki, beljebb sétálok majd ismét felé fordulva, veszek fel védekező pozíciót ezzel jelezve, hogy ő kezdhet.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Hageshii Shoukei
11. Osztag
11. Osztag
Hageshii Shoukei

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Aug. 05, 2011 9:02 am

Edzés Juuichibantai módra


Az ajtóhoz sétáltam, majd leültem, és hallgatózni kezdtem. Nagyon keményen harcolhatott, a „partnerével” a robajokból ítélve. Néhány perc múlva, úgy gondoltam, hogy már észrevett, és bejött *.* kiordított, a lány, mit tehettem volna, bementem. Vigyorogva bementem.
- Igee-een?...- kérdeztem, még mindig vigyorogva. A két lány heves szócsatája után, a forgató felém fordult.
- Jut eszembe mi a jókedved tárgya újonc? Mert az vagy nem? - kérdezte a lány.
- Az egész napom peches volt, végre edzhetek egy kicsit, amivel levezethetem a feszültséget, és igen újonc vagyok!- mondtam, majd a lány elfordult. Majd pár pillanat múlva a zanpakutoja kard alakba változott, és végül a padlóba fúródott. A lány egy kis műsort csinált vele, és végül felém dobta. Egy Shunpo erejéig már azt hittem megöl, de nem tett így, mivel egy Shunpoval utol érte a szálló pengét, és megfogta.
- Ha már ráérsz itt vigyorogni, akkor mi lenne, ha inkább csatlakoznál az edzésemhez és megküzdenél velem. Mint shinigami a shinigami ellen?- kérdezte, gonosz vigyorral az arcán.
- Rendben, gyúrjuk.- mondtam boldogan. Megfordult, és beljebb ment, és felvette a pozícióját, és úgy tűnt engedi, hogy enyém legyen az első ütés. Én is felvettem a pozíciót, és támadásba lendültem egy shunpos meglepetés, kezdéssel. Nem látszott meglepettnek, csak miután megpróbáltam átdöfni, a veséjét. Persze könnyedén kivédte, ami nem meglepő egy képzett harcostól, ráadásul ilyen gyorsasággal, tudta védeni a csapást. A reakciói is nagyon gyorsak voltak.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te15800/30000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (15800/30000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyHétf. Aug. 08, 2011 10:32 pm

Edzés Juuichibantai módra


Szimatom nem csalt tényleg egy újonccal van dolgom. Alacsony vékonyka egy srác, de biztos tud valamit, ha felvették az osztagba. Bár én se vagyok egy izmos egyén és mégis itt vagyok, plusz én alapból a gyorsaságomra gyúrok, hogy olyan gyors lehessek, mint Yukezo-san. Igazam volt a srác nagyon meglepődik mikor a katanámat feléje hajítom, de nem kell félnie mielőtt, elérné egy shunpoval beérem és elkapom. A kis bemutatómat figyelem felkeltés gyanánt rögtönzőm, hogy utána rávegyem egy közös edzésre. Végül belemegy, és miután hátrébb sétálok, és védekező pozícióba állok, ő már támad is.
Nem ér váratlanul a támadás melyet felém intéz. Jóval lassabb a shunpoja az enyémnél így könnyedén észlelem támadását és hárítom. A vesémre irányuló támadása már meglep, de még így is sikerül kivédenem. ~ Látom, nem tétlenkedik. Jobb lesz, ha felkötöd a gatyád Kira… Ugyan csak váratlanul ér, hogy már az elején egy ilyen támadást vitt be… Aha persze… Na, inkább hallgass! ~ Ordítom le végül gondolataimban zanpakutom. Na, itt az ideje az ellentámadásnak.
Először én magam is shunpot használok és a háta mögé kerülök, majd egy szúrást indítok felé, de még mielőtt elérném vagy megpróbálná kivédeni ismét elsunpozok ismét a háta mögé (mivel a védéshez felém kell fordulnia és így szemben áll velem) és a jobb lábammal egy erős rúgást viszek be az oldalába. Ha minden jól sikerül a srác már a földön lesz.
- Na, gyerünk, támadj. Vagy csak ennyit tudnál?
Ösztökélem támadásra. Bármi legyen is az, amivel támad, vagy ahogyan támad, hogy egy kicsit játsszak vele egy, amikor támad, elhitetem vele, hogy sikerül eltalálnia. Hogy ezt hogyan teszem? Természetesen Utsusemit alkalmazva magam után hagyok egy utóképet így az szenvedi el a sérülést, amit szerzek. Majd mikor a srác már megörül annak, hogy sikerült eltalálnia az utókép eltűnik én pedig katanám hegyét a tarkójához érintem.
- Sakk. Nos, mit lépsz?
~ Hé azért ne öld meg, ha lehet. Még az kéne, hogy kicsapjanak érte… Ugyan nem fogom megölni ne, hülyéskedj. Ez csak edzés és én csak próbálom felspannolni egy kicsit, amíg bemelegítek. ~ míg zanpakutommal társalgom, várok mit lép a srác előző lépésemre. Jó lesz, ha mutat valamit, mert ha nem akkor unatkozni fogok, és ha unatkozom, akkor a lehető leggyorsabban véget akarok majd vetni a harcnak. De amúgy nem a képzetségemmel szeretnék, kérkedni egy újonc előtt hisz még én sem vagyok, olyan jó egyszerűen csak próbálom izgibbé tenni a harcot.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Szept. 09, 2011 2:55 am

~ Ohh jaj látom nehéz dolgom lesz itt, de nem számít nem adom fel.~
Kicsi belső énem büszkén húzta ki magát és most sütkérezik a bátorság és akaraterő fényében. Jobb, mint a napsugár jobb, mint egy fürdés. Talán még annál a páros forró együttlétnél is jobb.
- Lehet, talán igaza van Miyoko-Chanak. Ezért is engem nem érdekel, hogy erősebb az ellenfél, vagy juj, netán sokkal magasabb és nagyobb. Én akkor is neki megyek és hát a többi már nagyon egyszerű. Vagy jól meg vernek vagy én verem meg öt.
Furcsa az egész. Az akadémián soha nem volt ilyen vizsga, persze voltak más célzatúak. Ilyenre nem készítettek fel, Talán nem is tudtak volna. Minden lélek más, nincs két egyforma csak hasonló. Ezért is nem tudnának ilyen kérdésekre felkészíteni senkit. Miyoko- Chanak sajátos érték rendje van és gondolkodás módja is hasonló. Igazából mg lepet, ahogy a helyzetet kezeli. Rendben volt, hogy hadnagy, de a kora és termete még mindig hatást gyakorolt rám egy kicsit.
Ettől független, ha ő képes az én bolond fejem így kezelni úgy érzem, hogy jól megleszünk egymással. Ki tudja, lehet pont ő lesz az, aki majd lenyugtatja háborgó lelkem egy harc után.
- Harcmező az más. Ott mindenek meg van a maga helye. Én.... én olyankor szinte nem is vagyok önmagam. Csak a harc számít. Miyoko-Chan elött elmerem mondani. Mert, hogy még csak most ismertem meg, de tudom, nem nevetne ki ezért.
Én, ahogyan csak erőmből telik, de meg védem azt, aki rászorul. Nem tudom, honnan jön csak az tudom, hogy ilyen vagyok és kész. Nagyon dühös tudok, lenni olyankor mikor azt látom egy erős egyén bánt egy sokkal gyengébbet.
Felemelem a fejem és hadnagy szemeibe nézek. Csak bólintok, hogy értem és már száguldok is a nyomában egyenesen egy edző terembe. Kiszámítható volt egy kicsit, hisz biztos le akarja tesztelni az erőm. Ellene viszont túl gyenge vagyok akkor megint csak egy próbatétel. Nagyot sóhajtok és mosolygok, szemeim csillognak és látszik az izgatottság.
-Úgy hívom, hogy Shiruba Akuma (Ezüst démon). Kicsit nyers, harcias néha vérengző személyisége van. Imád engem meg őrjíteni azzal, amit művel mindig, amikor kezemben van és forgatom, de valahogy én ezt nem bánom, talán kicsit élvezem is.
Bemutattam a lélekölőmet, hogy ő is szerephez jusson végre egy kicsit. Kivonom a pengét és kézbe veszem. Ahogy jobb kezembe vettem szinte azonnal meg kezdődött a suttogás.
~ Es neki ne kíméld, tudod jól, hogy ős is vágyik a harcra. Mire vársz, még rajta sújts le.~
Sok hasonló mondat záporozott elmémben. Halkan sejtelmesen elsuttogva az árnyak homályából.
-Kirikarase, shiruba akuma! (Pusztítsd el ezüst démon.) Remélem így érdekesebb lesz egy kicsit az edzés, és az újabb próba.
Az erőm meg változik, meg ugrik, ahogy shikai parancsát kimondom. Viszont a kard formája nem változik. Ugyan olyan marad, mint mikor kivontam, de még is lehet érezni valami belső változást. Egy tapasztalt shinigami biztosan észreveszi.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyKedd Szept. 20, 2011 4:28 am

Újoncteszt

Pökhendi hümmögéssel vettem tudomásul szavait, mielőtt kirontottam volna az irodából. Még ha az izgalom el is ködösíti a tudatot a csatatéren, a tudatalatti éberen emlékezteti a testet az elme betegségére. Hiába nem veszi észre, hiába véli úgy, hogy máshogyan viselkedik harc közben, mozdulatait akkor is befolyásolják félelmei. Nem képes 100%-os teljesítményt nyújtani, mindig lesz valami, ami kicsit visszatartja őt, éppen csak annyira, hogy ne vegye észre az idegességét. Ha nem lesz képes kiüríteni az elméjét az efféle gondolatoktól, ha nem tud teljes egészében összpontosítani, akkor csak hátráltatni fog másokat. Ha gyenge, hát pusztuljon, de ne rántsa magával az erőseket is. Az ilyeneket gyűlölöm a legjobban... De majd én kinevelem belőle a félelmet, elvégre ez a dolgom, mint a 11. osztag hadnagya. Felkészíteni az újoncokat az osztagban való szolgálatra.
Zanpakutouja aktiválásakor kissé meglepődve húztam fel a szemöldököm. Ugyan megadtam rá az engedélyt, mégse gondoltam volna hogy egyből, minden kertelés nélkül lélekölője teljes erejével fog megtámadni. Persze ettől függetlenül én továbbra sem szándékoztam ennél a közönséges botnál komolyabb fegyvert bevetni, még csak shunpót vagy hakudát sem.
- Miyoko azt kívánja, hogy ne edzésként, hanem élet-halál harcként kezelje ezt a küzdelmet Eiko nee-chan. Gondolj Miyoko-chanra úgy, mint az ellenségre!
Feleltem, továbbra is pörgetve a botot. Nem voltam kíváncsi a lélekölője jellemére, sem az nem érdekelt, hogy érdekes legyen a harc. Viszont látni akartam hogyan viselkedne egy valódi párbajban. Ha ezt ezek között a körülmények között nem fogom megtapasztalni, akkor tenni fogok róla, hogy ellenségként tekintsen rám. Kihívó tekintetem azonban nem csalt ki támadási ingerenciát Eiko nee-chanból, így úgy tűnt, hogy nekem kell elsőnek lépnem. Megilletődött vagy inkább a harcstílusa arra alapult, hogy reagál az ellenfélre? Nem érdekelt ez sem. Lépéseimet úgy irányítottam, hogy közelebb kerüljek hozzá, így egy hirtelen tempóváltással rá tudtam támadni. Botommal először az oldalát próbáltam megütni, majd ezt követően a fegyver kedvező pozícióját kihasználva a másik végét átszúrtam a lábai között, hogy azt magam felé rántva hátulról söpörjem ki a lábát, és ezzel kibillentsem az egyensúlyából. Kombinációmat végül egy felülről lefelé irányuló ütéssel zártam, ami akkor lenne igazán hatásos, ha el is esne, ebben az estben a feje előtt meg is állítanám a botot. Ettől függetlenül azonban minden ütésemet komolyan lendítettem a shinigami felé, így ha nem figyel, akkor komoly fájdalmat tudok neki okozni. Lehet nincs nagy fizikai erőm, de olyan pontokra céloztam, ahol egy relatíve gyenge ütés is fájdalmas tud lenni, és bár csak egy fadarab volt a fegyverem, a napokig érzékeny kék-zöld foltok nem kellemesek.
Vissza az elejére Go down
Shiruba Eiko
11. Osztag
11. Osztag
Shiruba Eiko

Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2011. Aug. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptySzer. Szept. 28, 2011 8:24 am

Újoncteszt

~ Áh végre harc....végre valami izgalom. Fájdalom, vér és adrenalin édes keveréke.~
Elmémet elöntötték az édes érzések. Nem sokan tudták, na, jó talán csak két shinigami az egész lelkek világában, hogy milyen is vagyok. Egy kicsit zakant, és elégé örült legalább is szerintük. Miért őrültség az, ha valaki örömét leli valamiben? Miért örült, ha élvez valamit, még akkor is ha az kissé betegesnek tűnik.
~ Mire vársz még te lány? Hát nem látod arra vár, hogy vérét vedd. Talán már el felejtetted, hogy miről szoktunk beszélni mikor a sötétben egyedül vagy.~
Hogyan is tudnám el felejteni azt, hogy az őrületbe kerget néha a saját kardom. Az, ahogyan sejtelmesen suttog és bele kényszerít dolgokba. Pont mintha fordított lenne a helyzet. Mintha néha én csak egy báb lennék. nem is bánom végül is ha a vágyaim teljesülnek.
- Ahogy kívánod.
Ennyi nem több, további beszéd felesleges lenne. Legalább is szerintem az. Egyenlőre nem támadok, csak készenlétben állok, várom a meg felelő időt és helyzetet. Most épp ehhez van kedvem és mivel az utasítást követni kell, hát legyen. Úgy vélem bármilyen esélyem csak akkor lehet, ha kicsit kitapasztalom a stílusát. Az első csapás váltást tehát át engedem, ami nem is várat magára sokáig.
Hagytam, hogy mikor az oldalam támadja, az betaláljon. Elvileg mást fájnia kellene a találatnak fájt is, de én meg se nyikkantam. Arcomon és szemeimben legkisebb jelét se letehet felfedezni, hogy éreztem volna a fájdalmat. Inkább helyette valami mosoly jelent meg arcomon. Szemeim csillogtak és lehet kicsit perverz módon meg nyaltam ajkaim, de ez a mozdulat a tekintet a mosoly az egész egybe olvadva kihívó volt. Ennyi elég volt, hogy egyre jobban eluralkodjon a harci láz az élvezet, amit a fájdalom okoz. Ami nekem olyan volt akár egy jó és heves együttlét egy férfival vagy nővel hisz csak az élvezet számít semmi más. A lábsöprés elöl sikerült kitérnem, de egyensúlyom még így is elvesztettem kissé. A mozdulat gyors volt és jól kivitelezett. A következő fentről érkező csapást pedig kardom elfordítva annak oldalával hárítottam. A mosolyom csak szélesebb lett mindig mikor Miyoko-chan fájdalmat okozott nekem.
Viszont most én következtem, hogy villantsak valamit egyelőre még szegényes tudásomból. Lehető leggyorsabban, ami csak kitelt tőlem egy felületes és gyakorlatilag elég jól kivédhető támadást indítottam mellkas tájékre célozva. Majd igyekeztem mögé vagy legalább oldalra kerülni, hogy lentről felfelé indított átlós vágásba immár teljes testi erőm és gyorsaságom belefektetve támadjak. Ha a támadásom megakasztja Miyoko akkor kardom csak jobb kézzel fogom. Míg bal kezem ökölbe szorítom, és egyszerű ütést próbálok bevinni.
Vissza az elejére Go down
Atarashi Miyoko
11. Osztag
11. Osztag
Atarashi Miyoko

nő
Virgo Tiger
Hozzászólások száma : 93
Age : 25
Registration date : 2010. Aug. 09.
Hírnév : 35

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te51900/65000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (51900/65000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyVas. Nov. 06, 2011 2:30 am

Újoncteszt

Magasságom sajnos lehetetlenné teszi, hogy folyamatosan fenntartsam ellenfeleimmel a szemkontaktust. Én, aki könnyedén ki tudnám olvasni a másik tekintetéből, hogy mire készül, ilyen akár végzetesnek is tűnő hendikepet kapott az élettől kompenzálásként. Helyette viszont jobb rálátásom van a mozdulataikra, illetve apró termetemnek köszönhetően nehéz célpontot nyújtok, így az előnyei is megvannak ennek a kedvezőtlen porhüvelynek, mely fogságban tartja a lelkemet. Aggódnom ezúttal azonban nem kellett, ki ellenszegült nekem akaratomnak meghajolva, nem okozhat veszélyt számomra. A próbatétel, melyet Eiko nee-channak ki kell állnia, egyikőnk épségére sem veszélyes, rá azért nem, mert csupán egy bottal támadok, rám pedig azért, mert kardja az ő kezében még életlen, csorba fegyver, ha egy olyan zsenire emeli azt, mint én vagyok. Mindent látó ametiszt íriszeim már néhány mozzanatból képesek megállapítani, hogy mennyire érdemes figyelmemre a jövőben a reggeli harmattól felfrissült zöld hajtás, ám első csapásom beengedése még engem is meglepett. Fejemet felkapva pillantottam az arcára, ábrázata groteszk élvezetet tükrözött vissza lélektükreimbe. Egyesek számára még talán ijesztő is lehetne, de engem nem abból a fából faragtak. Csupán szigorú tekintet költözött szemeimbe, ahogy felfedeztem, szándékosan hagyta magát eltalálni, hogy saját magát feltüzelje. Egy valódi karddal ezzel az egyetlen suhintással az életétől is megfoszthattam volna, létfontosságú szervbe hatolt volna pengém.
A továbbiakban semmilyen abnormális cselekedete nem volt, így árgus szemekkel figyeltem mit, hogyan tesz védekezés és támadás közben. Szélesedő vigyorából pedig levontam a következtetést: betegesen élvezi, ha fájdalmat okoznak neki. Rossz tulajdonság, nagyon rossz, igen. Hisz' a test akkor is gyengül, ha az elme eufóriát érez a kíntól. Közben gyenge, gyorsaságra épülő támadása elől könnyedén félregurultam, suta mozdulatán látszott, hogy megerőltetést okoz neki hogy szokatlan magasságban kell lendítenie a magasságkülönbség miatt. Mihelyst talpra pattantam, már jött is a következő, ezúttal sokkal célravezetőbb suhintás. Azonban hiába a kedvezőbb szög, a nagyobb erő és megnövelt gyorsaság, egyszóval a valóban komoly támadás, méretem újra a segítségemre sietett. Egy pördülés és egy lépés hátra, és máris be voltak csapva a felnőttekhez szokott érzékei, elbizonytalanodását pedig nem voltam rest kihasználni. Botommal villámgyors mozdulattal támasztottam meg a kardot, és egy hirtelen felfelé tartó mozdulattal lazítottam meg a fogását, majd oldalra pörgetve a fegyveremet, megteremtetem az erőt, amivel kicsavarhatom a kezéből a lélekölőjét. Cserébe ökle arcon talált, de egy piros folton és némi fájdalmon kívül nem okozott nagy megrázkódtatást a figyelmetlenségem.
- A védelmed gyenge, különösen a lábmunkád okoz neked gondot, Eiko nee-chan. Légy sokkal mozgékonyabb, figyelj oda a lábadra is. Az offenzív kvalitásaidban azonban Miyoko nem talált kifogást, a szintednek megfelelő tudást képviselsz. Csupán az összpontosításod nem volt elég éles, váratlan helyzetekre és szokatlan mozdulatokra nem vagy felkészülve. Eiko nee-chan, köszönöm a játékot, igazán élveztem ^^
Hívtam fel a hibáira a figyelmet, miközben a fájó pontot dörzsöltem, de végül ragyogó mosoly költözött az arcomra. Sokat kell még fejlődnie, de értékes tagja lehet az osztagnak idővel, biztos a papa is elégedett lesz vele. Egy gyors, de illedelmes meghajlást követően sietős léptekkel hagytam el az edzőtermet. A papára gondolva eszembe jutott, hogy éhes vagyok Surprised Abban a tudatban indultam el haza, hogy biztos vár valami finomság otthon *>*
Vissza az elejére Go down
Yamanaka Sozen
11. Osztag
11. Osztag
Yamanaka Sozen

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 54
Age : 33
Registration date : 2012. Feb. 08.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te5900/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (5900/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyPént. Márc. 16, 2012 6:36 am

Egész este alig aludtam, nem tudom mért, de túlteng bennem az energia, éppen ezért, az edzőtermek felé vettem az irányt, hogy kiszórakozzam magam egy kicsit, na meg kifáradjak. Megérkezek a térre, majd belépek a gyakorló terembe, a kardom leteszem, a teremben lévő tárolóba. Nekiállok a bemelegítésnek, kezdésnek, futás 5 kör a terem körül, majd a hátamra veszek, egy telipakolt hátizsákot, ami olyan 10 kg körül lehet, azzal is futás még egy 5 kör. Majd, hogy az erőnlétnek is adjunk valamit: 50 fekvőtámasz, még 50 felülés, aztán még bemelegítem az ízületeket is és nyújtok. Felveszek, egy bokkent, és elkezdem gyakorolni a vágásokat fentről lefelé, a függőleges fejvágással kezdek, és a lábvágásokkal fejezem be, ezután folyamatában, is gyakorlom egy kicsit a támadásokat. Miután ezt befejeztem, még egy 50 fekvő támaszt lenyomok, aztán a fegyverrel való bukfenceket, gurulásokat gyakorlom. Unalmas így egyedül edzeni, kéne valami edzőpartner, aki vagy legalább olyan erős, mint én, vagy erősebb. Ki kell találnom valamit, lehet, hogy inkább elnézek, a peremvidékre hátha ott találok ellenfelet, bár az ottani rablók elég gyengék szoktak lenni. Miután befejeztem ezeket a gyakorlatokat, a terem végében lévő kötelekre kezdek el fölmászni, ezúttal 5kg súllyal a hátamon, ezt háromszor megismétlem. Pihenésképpen egy kicsit játszok a Shunpoval is, a terem egyik végéből a másikba kerülök át vele, és igyekszem minél gyorsabban tenni ezt. Majd újra felveszem a bokkent és ismét nekiállok a vágásoknak, de most már mindegyik vágás után a neki megfelelő védekező mozdulatot is végrehajtom. Ezzel a módszerrel folytatom tovább az edzést, erősítés, majd gyakorlás, megint erősítés, megint gyakorlás. Úgy két óra után, megállok egy 5 percre, pihenni. Lehet, hogy tényleg jobban járnék, a peremvidékkel, azért most már befejezem, majd esetleg utána elnézek arra is. Elképzelhető, hogy Kuro Rai al együtt folytatom az edzést, Starkkal, vívott harcból kiderült, hogy égetően szükségem lenne, egy erősebb távolsági csapásra, legalábbis amíg nem állok magasabb szinten Shunpo ból. Hiába, kellett nekem ilyen korán reggel idejönni, ha később jövök, talán találok itt valakit, aki segít nekem az edzésben. Miután egyet szusszantam, csinálok még 50 fekvőtámaszt, majd felveszem a bokkent, és próbálom, minél gyorsabban végrehajtani a mozdulatokat. Amint végeztem a gyakorlattal, előveszek egy másik bokkent amit a bal kezemmel, fogok meg és gyakorlom egy kicsit a kétkezes technikákat is.
Vissza az elejére Go down
Kagami Eisuke
13. Osztag
13. Osztag
Kagami Eisuke

Férfi
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 120
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 42

Karakterinformáció
Rang: Kagami-ház tagja
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Edzőtermek - Page 2 Cl0te9000/15000Edzőtermek - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 5:44 am

A búzavágás technikája Surprised


*Ami igaz az igaz. Kissé link mesternek tűnhetek sokunk szemeiben, mint a Juuichibantai hadnagya, de mégis bennem is van némi edzés kényszer. Noha háromszáz éve teperem már a port, de valahol mégis ebben az osztagban kezdtem. Sok emlék fűz ehhez a közösséghez, még akkor is, ha ezek annyira szar emlékek ma már, amire mindig rá kell gyújtanom. Szar dolog, ha valakinek a faterja elpatkol, s minden emlék ideköt hozzá.
Ez ellen viszont aligha lehetne bármi nyavalyát tenni, Leginkább csak, amikor olyan kedvemben vagyok..lejövök edzeni a terembe. Ahogyan most is éppen intézem. Hatásos beugróval rúgom be az ajtót, ami mögött éppen egy gyereket látok meg. Vadállat tekintetemet ezt követően kicsit izgalmasabbá avanzsálóm.*
- Na, hogy haladsz te... *Vakarom meg ekkor a tarkómat. Nem igazán jut eszembe a csávóka neve. Ez lehet, hogy az én hibám, de az is lehet, hogy valójában be sem mutatkozott még nekem. Mondjuk tök mindegy mi a neve, a verejtékéből ítélve már szépen lerághatta ezt a termet. Az egyik wakizashimmal kezdek mutogatni felé.*
- Baszki, ha nem törlöd fel a testnedveidet, és eltaknyálok rajta...feltöröltetem veled a padlót, haver! >.> *Szólok rá már így előre, majd beljebb sétálok a kicsiny árnyékból. Csak ekkor nyilvánul meg leginkább, hogy ezúttal melyik tirpák teszi be a lábát ebbe a terembe csak azért, hogy némileg szadulja az izmait. Kell is ide a kanszag, ideje már egy kiadós edzést ejteni meg. Elvégre is, ha úgy vesszük tegnap óta nem edzettem egy kuma garasnyit se. Mondjuk a papírmunka hiányában bent se voltam igazából. Valami tetves hasi panaszokkal teleírt lapot küldtem Miyokonak, mint szabadságkérelem. El kellett vinni Kotomit bulizni, vagy nem? Nem érek én rá mindenféle fakardok általi pöcsparádéra. Igazi kihívás kellene már, de még nem nagyon tudom, hogy hogyan is szerezzek ezt. Kezdetnek mondjuk ezzel a gyerekkel is kezdhetnék valamit, ember, hogy ez a kardot hogy fogja..*
- Lazítsd már le a karod..úgy állsz azzal, mintha valamit karót nyomtak volna beléd. Talán valami problémád lenne a zanjutsu használattal? *Alapvető kérdéssel indítok. Eléggé úgy tűnik, mintha gondokkal küzdene. Azért párszáz éves fejemmel láttam dolgokat, tapasztaltam is. Igaz ez a külsőmön és viselkedésemen naná, hogy nem mutatkozik meg. De ne hogy már ne tudjam valakinek elregélni, hogyan is kell egy kardot tartani! Vagy lehetséges, hogy ezúttal nem is ezzel lenne gond? Az akadémia jut eszembe, és a rengeteg gond, ami annak pénzügyeivel jár. Megdörzsölöm homlokomat, és körbe nézek az itteni szereléseken. Igaz még semmit sem mondott az állapotát illetően, de majd együtt valamit kisütünk, ha annyira szükséges. Valami hadnagyi munkát is kellene már végeznem, nem igaz?*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Edzőtermek - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Edzőtermek   Edzőtermek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 11. Osztag-