-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te7700/12000Udvar - Page 3 29y5sib  (7700/12000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Feb. 13, 2011 8:35 am

~~Kisegítésből barátság~~


Óriási megkönnyebbüléssel hallom, hogy a lány nem gondolatolvasó. Legalább eddig nincs semmi negatívum a kapcsolatunkban. Óh, istenem, ha valaki meghallaná, amit gondolok, biztos olyannak nézne, aki a lányokat szereti, mert néha elég nem pont odaillő vagy éppen kétértelmű szavakat használok agyalásom közben… Ekkor egy furcsa mondat üti meg a fülemet. Hogy nem szeretné, ha meglátnák? Miért, csak nem valami hatalmas szörny? o.O De valahogy nem tudom róla elképzelni ezt. Olyan… nem is tudom, annyira kedves és gyengéd és jó fej és szép és… szóval egy csomó pozitív tulajdonsága van, ami miatt egyszerűen nem tudom róla azt feltételezni, hogy bármilyen félelmetes képessége legyen. Következő kérdésemre hamar válaszol is. Kár, bár valamiért erre a válaszra számítottam. De annak viszont örülök, hogy azért nem hagy itt magamra, hanem még fel is ajánlja, hogy bármikor segít nekem, csak kérdezzek. De jó *.*
- Köszönöm szépen, Asu-chan, nagyon kedves vagy. – mondom neki.
Egészen felhőtlen boldogságomat azonban megzavarja rossz érzésem, miszerint egy hollow közeledik felénk. Gyorsan beugrom a padunk mögé, ám akkor veszem észre, hogy a rajzaim ott maradtak az ülőalkalmatosságon. Jaj ne, nem veszhetnek el, úgy szeretem őket és olyan sokat dolgoztam velük! Így aztán félelmet nem ismerve ugrom fel és mászok át fedezékünk háttámláján, hogy visszaszerezzem a képeket. Nyugodt szívvel szorítom végül őket magamhoz, mikor meglátom, hogy a lidérc még mindig nem tágított és egyre csak felénk közelít. Ekkor egyszerűen elájulok, lévén fogalmam sincs, mi mást ehetnék. Az eszembe sem jut, hogy talán ráuszíthatnám a legvérszomjasabb alkotásaimat. Az egyetlen baj velem az, hogy egyszerűen képtelen vagyok másoknak ártani, még ha az egy olyan lény is, ami gondolkodás nélkül megölne. Valahogy túlságosan jószívű vagyok ><
Arra térek magamhoz, hogy egy fának döntve ülök és Asu-chan mondd nekem valamit… csak fel kéne fognom, mi is az. Csak néhány szófoszlány jut el az agyamig. Olyanok, mint képesség, hollow, barát, vigyázni… kicsit ködös, mit is akar ezzel mondani, de jó, persze, én szeretem Asu-chant, úgyhogy mindenképp a barátja maradok, hiszen ő sem utált meg, amint meglátta, mire is vagyok képes. Kissé kótyagos vagyok még, így először azt hiszem, hallucinálok, mikor meglátom barátnőm helyén a nem épp barátságosnak kinéző szörnyeteget. Ám amikor az rátámad a hollowra, már biztos vagyok benne, hogy ez a lány átalakult alakja. Szóval ez az a bizonyos képesség. De jó, így biztosan mindig vigyázhat rám, hiszen úgysem tudom magam megvédeni T-T Vagyis hát meg tudnám, csak nem visz rá a lélek, na… Mikor elintézi az a nagy és fertelmes lényt, visszajön hozzám és kedvesen megszólal. Meg kell valljam, először majdnem felsikoltok, de aztán megnyugtatom magam, hiszen ő Asu-chan, nincs mitől félnem! Legalábbis remélem…
- Hát… mit is mondjak… különös képesség. De megvédtél és ezt nagyon köszönöm *.* - ugrom a lány nyakába, szinte hihetetlenül felszabadultan.
Nem minden nap csinálok ám ilyeneket, túlságosan gátlásos vagyok én ahhoz, hogy csak úgy a nyakába ugráljak a barátaimnak. Főleg, hogy azokból nincs valami sok, így szinte kínosan igyekszem mindenben megfelelni nekik. Ekkor magyarázni kezd a képességéről. Igaza van, így már meg tudom érteni. Az emberek biztosan nem nagyon zárnák a szívükbe, ha megtudnál, mire is képes. De nekem tetszik, amit tud. Nem csak rossz dolgokat csinálhat vele, hanem például engem is megvédhet a haláltól *.* Ahogy visszasétál tönkrement dolgaihoz, egy kicsit elszomorodom. Valahogy felelősnek érzem magam, hiszen segíthettem volna neki. Én is odamegyek mellé és a vállára teszem a kezem.
- Tudom, biztosan visszautasítod majd az ajánlatomat, de azért elmondom. Mit szólnál, ha suli után vennék neked egy új gitárt? Végül is, megér ennyit, hogy megmentetted az életemet ^^ - mosolygok rá biztatóan és remélem, tényleg elfogadja, és nem fogja tehernek, vagy alamizsnának érezni.
Túl sok zsebpénzem van, amúgy sem tudom, mit kezdhetnék velük, úgyhogy jó lenne valami fontos dologra költeni és nem csak elfecsérelni. Ezután mintha semmi nem történt volna, letelepszem a földre és kinyitom a tájképeket tartalmazó mappám. Először azon jár az eszem, hogy keresek neki egy szebbet, de aztán meggondolom magam.
- Tessék, válassz egyet. – szólalok meg és átadom neki a tartót.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te6000/12000Udvar - Page 3 29y5sib  (6000/12000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 07, 2011 7:34 am

~~Kisegítésből barátság~~

A hollow leverése nem is volt olyan nagy dolog. Lassan kezdem úgy érezni, hogy a képesség aktiválását követően kissé gépszerű viselkedésem lesz. Azt hiszem, hogy az éveken át tartó tréning nagyon beleivódott a viselkedésembe és a vérembe. Mikor feltűnik a színen egy hollow egyszerűen váltok, hidegvérrel kivégzem, majd folytatom a dolgom, mintha mi sem történt volna. Persze erről a kívülállók semmit se tudnak.
- Ebben semmi különleges nincs. Ez egy átok. - fejtettem ki a képességemmel kapcsolatos véleményemet. Mindig is utáltam. Miért kell pont nekem egy ilyen vérszomjas képességet adni? Egyáltalán hogy néz ki az, hogy egy "hétköznapi" iskoláslány egy szörnyű kristálylénnyé tud átalakulni amikor akar és ilyenkor semmi érzelem nincs benne, csupán a tiszta gyilkolási kényszer. Igaz ez részben azoknak a fránya tudósoknak is a hibája, de erről én már nem tehetek. Ha nincs az a képességem, ami megmentette az életemet akkor most nem lennék itt, hanem egy papíron pihennék, mint egy a sok hibás alanyból.
Miután visszaváltoztam emberi alakomba egy pillanatig csak álltam és néztem a hollow hűlt helyét, majd egy mély sóhajjal kezdtem el összeszedni a cuccaimat. Szerencsére az egyetlen kár amit elszenvedtem az a gitárom tönkremenetele volt. Igaz, ez sem olyan nagy szerencsétlenség, hisz tulajdonképpen pár nap múlva készültem újat venni, így legalább relatíve hamarabb szükségem lesz az újra.
- Semmi szükség rá, Midori-chan. Úgyis készültem újat venni. - válaszoltam mosolyogva, mialatt felvettem a pomponokat a földről. Igaz is, a kis ebédszünetemet követően oda készültem. Ez már a nem is tudom hányadik suli utáni elfoglaltság amit elvállaltam. Persze szigorúan ügyeltem arra is, hogy a szüleimmel is kellő időt tölthessek, hisz több mint tíz évig nem láthattam őket.
- Köszönöm szépen. Ez esetben ezt választanám. - választottam ki a mókusnak egy eléggé hasonló ikertestvérét. Legalább lesz valaki akivel a szobámban beszélgethetek elmélkedés közben.
- Azt hiszem nekem ideje indulnom. A mai napomnak még közel sincs vége. Remélem még összefutunk majd. - öleltem meg a lányt, majd a táskámat a hátamra véve indultam vissza az épületbe. Pár lépés után még egyszer megfordultam és integettem, majd végleg a dolgomra mentem.
Vissza az elejére Go down
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te6500/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Május 25, 2012 5:36 am

Seitokaichou megbízás - alelnök kerestetik


A seitokainak megvan a maga szerepe a diákok életében, és itt most nem arra gondoltam, hogy a tanulók életét igyekszik megkönnyíteni. Sokkal inkább a diáktanács aktuális tagjaira vonatkozott ez a megállapítás most, ahogy eszembe jutott, mennyivel zárkózottabb voltam, mielőtt Karakurába költöztünk, én meg belekeveredtem volna ebbe az őrültségbe. Persze most sem én vagyok az osztály középpontja, és még mindig gondban vagyok, ha valakivel beszélgetést kell kezdeményeznem, ahogy hacsak nem muszáj, nem szeretek otthonról sem kimozdulni. Mégis, azt hiszem mégiscsak léptem egyet előre, elvégre a seitokainak köszönhetően megismertem egy csomó embert, és azt hiszem szereztem barátokat is... meg valahogy akkor is könnyebben megy a kapcsolatépítés, mint korábban. Elég csak Tsukatani-sanra, vagy Gouto-senpaira gondolnom, a két-három évvel ezelőtti énemnek biztosan nem sikerült volna barátságot kötnie velük. Ráadásul akkoriban biztosan nem mertem volna senkit sem figyelmeztetni arra, hogy tűrje be az ingét a nadrágjába, szóval legalább a kötelességek szintjén ennyi bátorság összejött bennem, még ha máskor meg is tartom magamnak a véleményem. Azt hiszem ez viszont így is fog maradni, legutóbb a senpaijal is sikerült összevesznem azért, mert kimondtam, amit gondoltam. Márpedig én nem akarok haragban lenni senkivel, akkor már inkább teszek úgy, mintha semmi baj nem lenne :/ Mindegy, a lényeg az, hogy a diáktanács létezése nem csak magának az iskolának, hanem a tagjainak is jó, hiszen ahogy a saját példámon is megtapasztaltam, fejlődésül szolgál nekik is.
Ezen elvből indultam ki, amikor Himeji-senpai megkért arra, hogy segítsek neki új tagokat toborozni az előző tanévben érettségiző társaink megüresedett helyére. Bár fogalmam sincs, hogy az alelnöki poszt utódját miért velem akarta megkerestetni, amikor az lenne a fontos, hogy ők ketten biztosan együtt tudjanak működni, de ugyebár ki vagyok én, hogy ellent mondjak a seitokaichounak? Feladatot bízott rám, én pedig kötelességtudóan teljesíteni szándékoztam. Azt már tudtam, hogy a kincstárnoki pozícióval Tsukatani-sant akarom felkeresni, mivel úgy gondoltam, segíthet neki egy ilyen munka abban, hogy megtanulja kicsit kezelni a rendelkezésére álló pénzt. Itt nem költhet majd ész nélkül arra, amire jónak látja, meg kell majd terveznie, hogy mire ad ki és mire nem. Már csak az alkalmat kerestem, hogy megkérdezzem tőle, és igazából elég izgatott is voltam miatta, hiszen... Tsukatani-sanról beszélünk. Furcsa, hogy mennyire természetesnek gondolom, hogy egyszerűen odamegyek hozzá és kérdezek valamit, pedig a közelében sokkal kevésbé tudom kifejezni magam, mint szeretném. Paradoxon, de még ha bénázok is egy csomót, mégis várok minden alkalmat, amikor beszédbe elegyedhetünk és hallhatom a hangját, láthatom a reakcióit. Ideges voltam miatta mindig, de mégis feldobott és boldoggá tett, miután a jeget sikerült megtörni.
Most viszont ezt félre kellett tennem, bármennyire is nehéz a szőke, selymes haját és a bájos arcát kiverni a fejemből, ugyanis azon voltam, hogy kiagyaljam, kit kérjek meg alelnöknek. Az első gondoltam persze Gouto-senpai volt, de aztán gyorsan el is vetettem. Az újság és a tenisz mellett nem lenne ideje, arról nem is beszélve, hogy a szabályok követése nem az erőssége, és olyasvalaki nem lehet a seitokai tagja, aki órákról hiányzik vagy nem viseli rendesen az egyenruháját. A második gondolatom... na, olyasmi nem volt. Ilyenkor jöttem rá arra mindig, hogy mennyire nem ismerek senkit. Igazából az is csoda, hogy valakit ismerek egy felsőbb évfolyamból, ilyen sose volt korábban. Ezt is Tsukatani-sannak köszönhettem, azt hiszem Embarassed Ugyan voltak olyanok az osztályban, akikkel előfordult, hogy beszélgettem bizonyos témákról, vagy szívesen... lógtam a társaságukban, de ezek csak felszínes ismeretségek voltak, amolyan haveri kör. Meg hát nem is gondoltam egyikükről sem, hogy szükségük lenne a seitokai jellemfejlesztő tréningjére. Yukina sem jöhetett szóba, egyrészt mert a félénksége és a zárkózottsága még az enyémen is túltett kétszáz százalékkal, másrészt meg szerettem volna, ha levegőhöz jut, és nem fojtom meg azzal, hogy állandóan mellettem van ^^"
Ott voltam tehát, ahol a part szakad, és a homlokomat ráncolva léptem ki az udvarra, kezemben az ebédemmel, miután egész délelőtt hiába agyaltam a megoldáson. Reménykedve pillantottam körbe, hátha beugrik elém valaki, hogy "szevasz, minden vágyam az, hogy én legyek a seitokai alelnöke, kérlek segíts!" vagy hogy "i-izé, szóval én szeretnék valahogy közelebb kerülni Himeji-sanhoz, és mivel mindketten a seitokaiban vagytok, ezért biztos tudsz valamit mondani", de persze erre hiába vártam. Némi séta után azonban megpillantottam az egyik fa árnyékában valakit, aki megragadta a figyelmem most, hogy egymagában láttam. Végignéztem már az összes osztálytársam, gondolkodva azon, hogy mi lenne a ő meg ő lenne a jelöltem, de Robbins-san valahogy a délelőtt folyamán kikerült a látókörömből. Talán pont azért, mert annyira észrevehetetlenül csendes és mert olyan magának valónak tűnik. Meg különcnek. Kékre festett haj Neutral Megráztam a fejem, bármennyire is ódzkodtam az efféle feltűnési viszketegségtől, mégis úgy éreztem, hogy egy próbát megér. A közösségi élet egyik háttérben megbúvó szervezőjeként azért mégis csak rossz volt látni, hogy mennyire kivonja magát minden alól, és egész nap csak a füleséből kihallatszó számokat hallani, ha elmegy mellette az ember, az ő hangját nem. Hátha rajta is segít a seitokai egy picit úgy, mint rajtam! Surprised
A szándék tehát már megvolt, csak a megvalósítás ütközött akadályba. Az sose jelentett nagy gondot, ha valaki megszólított és arra reagálni kellett, de a kezdeményezéshez valaki elfelejtett belém tölteni a bátorságot. Különösen, ha az ellenkező nemről volt szó :/ Hosszú percekig bámultam a fa alatt ülő lányt, tétován egyre közelebb araszolva, majd el is távolodva. Fogalmam sem volt, hogy reagálna, ha megszólítanám, sose beszélgettünk egy másodpercet se, mióta az osztályunkba jár ^^" Amilyen szerencsétlen vagyok, tuti elküld a francba, vagy még rosszabb, és ignorál egy olyan senkit, mint amilyen én vagyok. Idegesen sóhajtottam fel, de aztán végül becsuktam a szemem, vettem néhány nagy levegőt, és határozottan induló, majd egyre inkább elbizonytalanodó léptekkel csak odamentem hozzá, most már minden mindegy alapon ^^"
- Eto... izé... Robbins-san! - szólítottam meg a lányt óvatosan, miközben kezemet tördeltem feszülten. Mivel nem reagált azonnal, már legszívesebben fordultam is volna meg, hogy hát ez nem jött össze, de aztán csak megembereltem magam, és kapott egy valamivel hangosabb megszólítást is, amit talán már meg is hallott a zenétől. Igazság szerint igyekeztem úgy időzíteni, hogy éppen két szám között szóljon a hangom. Még megvártam, amíg felpillantott rám, és csak azután szólaltam meg újra.
- Anou... nem bánod, haaa... itt fogyasztanám el az ebédem, melletted? Mármint, nem úgy értem, hogy izé... csak... - zavarodtam bele a mondókámba, mondhatom jókor ^^" Pedig a kifogásom még egészen jó is lett, mármint az ebédes dolog, csak nem akartam, hogy félreértse, nem szerettem volna, ha téves gondolatai támadnának amiatt, mert vele akarok ebédelni. Nem mintha nem lett volna Robbins-san is szép lány, de én mégis csak Tsukatani-sanba... na jó, hagyjuk Embarassed
- Szóvalll... ööö... észrevettem, hogy mindig olyan egyedül vagy, és arra gondoltam, hogy mi lenne, ha egyszer társaságod is akadna. Persze csak ha nem zavarok Embarassed Ha nem vagyok indiszkrét, van valami oka annak, hogy nem... szóval, hogy mindig így egymadaban... khm... egy-ma-gad-ban vagy? - próbáltam néhány értelmes mondatot kicsalni magamból, miközben letelepedtem a fűre lesütött szemekkel. Nagyon pocsékul indult ez az egész, köszönhetően az összegabalyodó nyelvemnek, de talán a lány nem veszi tolakodásnak a jelenlétem és sikerül valahogy szóba elegyednünk. Ha meg nem... hát legfeljebb felsültem és porig gyalázva fogok elkullogni ._.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te8500/12000Udvar - Page 3 29y5sib  (8500/12000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Jún. 01, 2012 11:52 pm

Szejmojmicsoda? ._.

Úgy éreztem, a napok nem telnek. Egyetlen napot gyűrök végig, az iskolában, otthon, mindenütt. Olyan monoton volt minden. De a napok mégiscsak teltek. Egyre közeledett a havi látogatásom időpontja apánál. Olyan gyorsan múlt az idő, miközben mégsem vánszorgott sehova. Semmit sem értettem. Elveszett voltam, mint még soha az életben. Mindent csináltam, egyszerűen mindent. Megírtam a házimat, elmentem a könyvtárba, könyvet olvastam. Volt jó pár dolog, amit nem értettem. Szótáraztam. Nem voltam önmagam. Fojtogatott az elhagyatottság. De nem szóltam senkinek. Egyébként sem volt közük hozzá. Tou csak szimplán elfoglalt volt, Hibiki aranyos, de pont ezért nem mondhatok neki ilyenek. Kounak is rengeteg jobb dolga akadt, mint az én gyerekes nyűgjeim, és Justin. Vele nem tudom, mi van.
Talán ez nyomta a lelkem. Talán semmi köze sem volt hozzá. Legszívesebben feküdtem volna az ágyamban, és semmire sem gondoltam volna. De akárhányszor oda került a sor, hogy lefeküdjek, végül mindig csak nagy nyűglődés után tudtam elaludni, és akkor is csak keveset. Hirtelen felriadtam az éjszaka közepén, de nem tudnám megmondani, miért. Olyan ez, mint valami rossz emlék, ami örökké kísért.
Fáradt voltam, megint. De aludni nem tudtam. Pedig akár órán is kiterültem volna, ha akad akár egy nyugodt percem is. Ehelyett egy fa alatt ücsörögtem a szünetben, és olvastam. Kivételesen angol nyelvű irodalmat. Azt csak jobban értettem, mint a japánt. Nem volt izgalmas a könyv, nem is igazán figyeltem, miről szól. Aztán letettem. Inkább csak zenét hallgattam. A zenétől mindig jobban éreztem magam, és ez most is bevált. Bár, mióta Justint ismerem, megcsappant a hatékonysága, de még így is megtalálom az érzéseimnek megfelelő zenét.
Ahogy váltogattam a széles választékban, egyszer csak felfigyeltem egy körülöttem mozgolódó árnyékra. Hosszú idő óta ez volt az első alkalom, hogy minden zavaró érzést elfeledtem, és csak a kíváncsiság motoszkált bennem. Próbáltam észrevétlenül meglesni, ki jár ilyen különös táncot felettem. Ekkor láttam meg az osztálytársam, Yuzurit. Igazából még sosem beszéltem vele. Most sem tudtam mire vélni a hol előre, hol hátra araszoló óvatos mozdulatait. Az esemény nem tűnt annyira izgalmasnak, hogy a bennem bugyborékoló érzések ne tudják áttörni kíváncsiságom építette falat. Így végül újra a zenék birodalmába menekültem, és lehunyt szemekkel hallgattam. Vártam, hogy megtalálom a megoldást, de az isteni sugallat helyett, csak egy kissé zavart megszólítást kaptam.
Először nem is hittem, hogy nekem szóltak, de mikor újra a nevemet hallottam két dal közötti szünetben, szemeim azonnal kipattantak, és lassan, kifejezéstelen arccal felnéztem az idegenre. Aki végül is nem volt teljesen idegen. Egy kicsit meglepődtem, de igyekeztem hozni a pókerarcot. Nem tudtam mire vélni Yuzuri különös megmozdulását. Ugyan tudtam, hogy valami buzgómócsingféle, de nem vártam, hogy velem is szorosabb ismeretséget próbál kötni.
Valószínűleg nem segített a szenvtelen arckifejezésem kibontakozásában, mert amit a zenétől hallottam, és láttam az arcából, úgy tűnt, mintha zavarban lenne. Letettem a fülesemet, ne higgye, hogy teljesen bunkó vagyok, és megvártam, míg a mondata végére ér. Nem egészen értettem a nem úgy, hanem részt, de ráhagytam. Csak bólintottam egyet. Tőlem nyugodtan leülhet, ahova csak jól esik neki. Nem bérlem a helyet. Nem zavart, hogy mellettem akart ebédelni, igazából még örültem is neki. Elvonta a figyelmem, kíváncsivá tett, és a béna dadogásával elnyomta az ideget bennem.
- Nem zavarsz. – vágtam közbe mondókájának, aztán elhallgattam, folytassa csak, amit kérdezni akart. Bár nem tudtam, mit gondoljak a felvezetésről, sőt egyáltalán magáról a kérdésről, én magam sem tudtam, mit feleljek. Egy darabig csak néztem magam elé, összeszorított állkapcsokkal, aztán nem volt mit tenni. – Jó étvágyat! – vágtam ki magam egy kis figyelemeltereléssel. Reméltem, hogy kitart addig, míg valamit ki nem gondolok. De bármit próbáltam is, semmi sem tűnt logikus magyarázatnak. Végül csak mondtam valamit, hogy Kouhei is elégedett legyen, és én is tudjak mit felelni legközelebb, ha valaki ismét megkérdezné. – Gondolom, nincs közös témánk. Talán csak úgy gondolják, nem vagyok érdemes rá, hogy velem beszéljenek. És ha ez így is van, jól vagyok ezzel. Sosem bántott még, hogy a többség tudomást sem vesz rólam. Egyszerűen élem az életem, és nem függök senkitől.
Talán sokat mondtam. Talán Kouhei nem tudja megemészteni az információt. Ami igaz, az osztályból senki sem próbált megismerni igazán. Midori-chant ismerem, a többiektől meg nem kaptam pozitív visszajelzést. Ez az első alkalom, hogy valaki más is a közelembe jön az osztályból anélkül, hogy bármiféle bántó megjegyzést készülne hozzám vágni. Bár, még kibújhat a szög a zsákból. De nem tudtam elképzelni Yuzurit valami ádáz Gyúrminátorként, aki az olyan védtelen kislányok megterrorizálására utazik, mint én. Habár… én sem vagyok védtelen, se jó, kislány meg főleg nem. Ennyi erővel ő is lehet Supermen.
- Nekem is lenne egy kérdésem. – igazából nem tudtam, mit akarok kérdezni. Fontos volt, hogy kérdezzek? Csendben is maradhattam volna, de ahogy mostanában nem volt nyugtom, most sem tudtam megállni, hogy ne beszéljek. Yuzurinak szerencsés napja van… azt hiszem. – Miért épp most akarsz velem ebédelni?
Bár kedves volt tőle, igazából egész eddig nem szólt hozzám egy szót sem. Az ember nem változik meg egy szempillantás alatt. Lehet, túlságosan gyanakvó vagyok, de kell, hogy legyen valami oka. Nem hiszem, hogy az bántotta, mindig egyedül vagyok. Bár amit láttam Yuzuriból eddig, nem úgy tűnt, hogy egy számító dög lenne. Nem hiszem, hogy rosszat akarna tőlem. Esetleg valami szívességet kérni, vagy valami hasonlót.
Vissza az elejére Go down
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te6500/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 5:05 am

Seitokaichou megbízás - alelnök kerestetik


Az első akadályt valahogy sikerült leküzdenem, ami már önmagában is felért egy fél sikerrel. A gond az volt, hogy a feladat másik felében rejlettek az igazán komoly akadályok számomra, és kifejezetten ideges is voltam miattuk. A gyomromban érzett nyomás miatt nem kifejezetten voltam éhes, de néhány mély levegővétellel megpróbáltam megnyugtatni magam, hogy legalább ne hebegjek-habogjak, hanem tudjak normálisan kommunikálni. Merthogy bármilyen hihetetlen, képes vagyok rá, ha éppen nem vagyok ideges, nem vagyok zavarban, vagy nem Tsukatani-sannal beszélek éppen. Más kérdés, hogy ez a három állapot túl sokszor fennáll, akár egyszerre is :/ A fűre leülve gyorsan megköszöntem, hogy ideengedett maga mellé és elő is vettem a szokásos ebédemet, amit minden nap elfogyasztok. Tisztában voltam vele, hogy semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire szerencsés a napom, de a babonák már csak ilyenek. Én attól még hittem benne, hogy ettől jobban fog telni az itt eltöltött idő, és még ha rossz napom is volt, rá tudtam fogni, hogy lehetne rosszabb is enélkül ._.
Mondandómban egy pillanatra megakadtam, ahogy a lány közbevágott és megfagyva néztem rá, míg fel nem fogtam, hogy mit is mondott. Nem kicsit idiótán éreztem magam miatta, de aztán kelletlenül folytattam, hiába zökkentett ki. Kellemetlen volt, hogy pont most, amikor olyasmit mondtam, amitől amúgy is kényelmetlenül éreztem magam, de már késő volt visszakozni.
- Itadakimasu ^^ - kívántam én is jó étvágyat, ez volt talán az első bizalomgerjesztő megmozdulásom. Nem voltam türelmetlen vagy ilyesmi, hagytam, hadd gondolkodjon a válaszon, meg hogy egyáltalán akar-e válaszolni. Hozzászoktam már ahhoz, hogy kukán ülök egy lány mellett, csak most legalább nem kellett azon szenvednem, hogy mivel próbáljak szóba elegyedni. A pillanat azonban eljött, hogy reagálni kéne, a kapott válasz pedig olyasmi volt, amire hirtelen nem tudtam, mit is kéne mondanom. Az én számból nem lett volna hiteles, ha elkezdem biztatni, mert pontosan tudtam, hogy miről beszélt. Azt viszont nem hittem el, hogy nem bántja, noha szóvá tenni nem mertem. Nem bíztam benne, hogy okos ötlet lenne, pláne miután csak így idetolakodtam, szóval végül maradtam csöndben és együtt érzően néztem előbb őt, majd a földet, miután rájöttem, hogy Robbins-sant talán nem kéne Embarassed Szerencsém, hogy emlékeztetett arra, hogy miért is jöttem, különben nem jutott volna eszembe, annyira elmerültem a gondolataimban ^^"
- Jaj, ööö... az a helyzet, hogy szívességet szeretnék kérni tőled. Bocsánat, tudom hogy hirtelen, meg minden Embarassed - nyögtem ki, miután felébredtem. A megfogalmazása azt hiszem egyértelművé tette, hogy azt várja, mit akarok tőle, és sajnos nem csak úgy jöttem ide beszélgetni, bármennyire is jobb lenne. Remélem nem hiszi azt, hogy rosszban sántikálok vagy valami, csak mégis, olyan szemrehányóan hangzott számomra a kérdése :/
- Szóval arra gondoltam, amikor így megláttalak egyedül, hogy emlékeztetsz a régebbi önmagamra, és eszembe jutott, hogy hátha szeretnél egy kicsit nyitottabb lenni, ahogy én is szerettem volna. Tudom, hogy furcsán hangzik így, hogy nem is ismerjük egymást, de szeretnék... segíteni, hogy kicsit el tudj vegyülni az osztályban... az iskolában Embarassed - álltam neki kertelni és magyarázkodni rossz szokásomhoz híven, miközben magamban erősen fészpalmoltam. Persze nem kérdezhettem-e meg hirtelen kapásból, amire ki akartam lyukadni, de akkor is úgy éreztem, hogy nem így kellett volna megközelítenem a dolgot. Lehet jobb lett volna, ha írásban kérem meg, azt jobban át tudom gondolni és egyébként is jobban ki tudtam fejezni úgy magam :/
- Eh, remek... :/ - fakadtam ki hirtelen, mivel annyira elbambultam, hogy sikeresen kiejtettem a kezemből az egyik onigirimet. Nem mintha először fordult volna elő, csak amíg az asztalon landol, addig az nem probléma, most viszont a fűben kötött ki. Vagyis nem tudom megenni, tehát az ebédem nem lesz teljes, mivel most pénz sincs nálam ^^""" Robbins-san biztos furcsállja, mennyire elkeseredtem, de ez tényleg olyasmi volt, amit nagyon rossz előjelnek tekintettem a nap további részére. Jaj nekem T_T
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te8500/12000Udvar - Page 3 29y5sib  (8500/12000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyHétf. Júl. 09, 2012 8:32 am

Szejmojmicsoda? ._.


Nem akartam, hogy szánakozva nézzen rám ez a srác. Ha tudná, mennyivel jobban járt, hogy eddig nem próbált velem barátkozni. Túl sok gonddal és bajjal jár, főleg fájdalommal. Velem lenni nem egyszerű, semmilyen szempontból sem. Biztos, hogy ő is tudja. Vagy legalább érzi, ha nem is tudja pontosan, de valószínűleg nem ok nélkül maradt tőlem távol. Tényleg nem zavar, sosem zavart, hogy egyedül vagyok. De lehet, ezt csak magamnak mondom. Nem tudom már, mi is van velem. Elvesztem valahol… valahol önmagam és egy másik Abby között.
Szerencsére eltereltem a témát a szerencsétlenségemről, és még örültem is neki, hogy mással foglalkozhatok. Nem akartam az elvesztett önmagam után kutatni. Pontosan tudtam, mikor és hol volt az a pont, amikor megváltozott valami. De nem számított. Senkinek sem kellett róla tudni. Nem akartam, hogy bárkit is érdekeljen… nem akarhattam, de akkor is. Szükségem lett volna valakire, egyetlen valakire, akivel nem érzem azt, teher lenne számára, ha bármit is elmondanék neki, ami nyomasztja a lelkem. Csakhogy a közelemben senki ilyen nem volt, mindenkit féltettem, akit csak ismertem. Nem akartam őket bántani.
Yuzuri válaszát majdnem el is szalasztottam, annyira elmerültem az önsajnálat mocsarában. Talán mázlim volt, hogy mégis elkaptam a mondat lényegi elemeit. Ez újra felkeltette a kíváncsiságomat, és kicsit el is terelte figyelmem a hülyeségeimről. Néztem rá, mintha még sosem láttam volna embert. Hirtelen bármi érdekesebbnek tűnt, mint gondolkozni. Csak hallgatni, és a részben feldolgozatlan információt átereszteni a fejemen. Egyik fülemen be, a másikon ki. Csak a leglényegesebb dolgokra koncentrálva, a körítés felesleges volt.
Nyitottnak kellett lennem. Amit a fiú mondott… talán épp erre a segítségre lett volna szükségem? Most, hogy nem tudom pontosan, mit is akarok. Bele kellene mennem a játékba? Érdeklődnöm kellene, vagy csak ülni tovább, és figyelmes arcot vágva nézni rá? De miért nem tudtam, mit kell tennem? Miért nem tudtam egyszerűen az lenni, aki eddig is voltam? Nem éreztem úgy jól magam?
- Nem is tudom… - hezitáltam megkavarodva, mikor bekövetkezett a Kouhei-kun számára végzetes baleset. Nem tudtam, miért kenődött el annyira. Az csak étel, bár… lehet, én nem értettem valamit. Már megint. Ez azt jelenti, változnom kellene? – Öhm… miért ilyen nagy tragédia, hogy leesett az onigirid? – kérdeztem kicsit félénken. Nem tudtam, megbántom-e az ilyen direkt kérdéssel. Féltem. – Talán… nem tudnád most helyettesíteni egy almával? – nyújtottam oda neki a táskámból elővett gyümölcsöt. Igaz, kevés vigasz lehetett számára, de talán kisegíthettem, ahogy ő is akart engem.
Hiába nem ismertem Kouheit, valamiért megbíztam benne. Felmerült bennem, hogy csak át akar verni, de semmi veszíteni valóm nem volt. Egyáltalán nem számított, hogy ”megsérülök”-e. Csak azt kapnám, amit megérdemlek. A sors ellen senki sem élhet ellenvetéssel. Nem számít, mit követett el, vagy nem, mindenki megkapja, ami neki jár. Ezért nem volt miért visszariadnom. Yuzuri szívessége sokkal inkább nekem kedvezett az eddig hallottak alapján, semmint neki.
- Tudnál egy kicsit többet is mesélni erről a szívességről? – néztem egyenesen a szemébe, hátha így könnyebben szóra bírhatom. Kicsit úgy tűnt, kerülgetjük a forró kását, de nem bántam. Legalább, míg a közelben volt, figyelhettem rá. Nem akartam most a gondolataimmal harcolni. Érdekesebbnek tűnt az, amit osztálytársam vetett fel. Nem csak azért akartam figyelni rá, hogy ne törődhessek mással. Különös érzés kerített hatalmába. Szerettem volna, ha számomra is akad némi kis remény. Szerettem volna remélni, hogy eljön az az idő, mikor ugyanazt gondolom, amit érzek, és azt is mondom. Talán, amit Kouhei szándékozik nekem mondani, az majd kisegít a gödörből. De talán… az egész csak egy őrült álom. De még ha így is van, már nyakig benne vagyok, és nem hátrálok ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Yuzuri Kouhei
Fullbringer
Fullbringer
Yuzuri Kouhei

Férfi
Pisces Pig
Hozzászólások száma : 50
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Jun. 09.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Seitokai titkár
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te6500/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptySzomb. Okt. 13, 2012 6:49 am

Seitokaichou megbízás - alelnök kerestetik

Irigyeltem azokat, akik képesek megfelelően felvetni egy témát, és úgy vezetni a fonalát, hogy a végén a kérés, kérdés, vagy akármi más teljesen természetesen hangozzon, ráadásul felkeltse az érdeklődését a beszélgetőpartnernek. Igazi művészetnek gondoltam egy ismeretlen ember megszólításának tudományát. Olyannak, amiben én roppantul gyenge voltam. Himeji-senpait ismerve semmi olyan szándéka nem volt, hogy mit tudom én, gyakoroljam az ilyesmit, egyszerűen csak én voltam az, akit bokros teendői közepette meg tudott kérni, mert éppen belém botlott útközben. Szerencsére nem szó szerint, az igazán kellemetlen lett volna. Pedig, ha belegondolok, reális eshetőség lenne, csakhogy természetesen nem igazán lelkesedek érte, ha ilyesféle baleseteket történnek velem. Biztos vannak olyanok az osztályban, akiknek nem lenne ellenére ha lányok esnének rájuk, én viszont kellemetlennek éreztem még azt is, ha Tsukatani-san landolt rajtam, pedig hát... Embarassed Mindegy, hagyjuk, jobb ha nem firtatom tovább. Így is elég rosszat feltételeznek már rólam >.>
Lényeg, hogy hiába a magyarázkodás meg a felvezetés, úgy éreztem, hogy nem fogok tudni oda kilyukadni, ahová szeretnék, csak valahogy sután, laza szálakkal összekötve a mondandómat. Vagy esetleg még harminc mondattal körbeírom azt, amit el lehetne mondani háromban is. Mindkettőre képes voltam, és egyiket sem éreztem előnyösnek. Előbbi furán hangzik, utóbbiban meg elveszik a lényeg. Azonban valahogy sose találtam meg az optimális arányt, és többnyire túlmagyaráztam magam, hiába nem szokásom sokat beszélni. Nem tudom, miért hiszem azt, hogy ha nem magyarázom meg kellőképpen, mire gondoltam, akkor nem fogják érteni... Mondjuk tényleg nem szokták, de az nem azért van, mert ők a hülyék, hanem mert én nem tudok magyarázkodás nélkül tisztán és érthetően a lényegre térni Udvar - Page 3 4079864673 Ez most is látszott, hiszen inkább elbizonytalanítottam a lányt, mintsem felvillanyoztam volna remekbe szabott szónoklatommal. Szóval megint elszúrtam. Csalódottan felsóhajtottam, nem is tudom miért nem tudok nemet mondani, még akkor sem, ha nem vagyok alkalmas valamire :/ Túlságosan szeretek segíteni, azt hiszem.
A további magyarázkodást szerencsére (?) megakadályozta rizsgolyóm földre pottyanása, de úgy éreztem, hogy egyben aláírta a biztos kudarcomat is. Robbins-san nem tudhatta, és mikor rákérdezett, tisztán látszott rajtam a hezitálás. Egyszerűen zavarba ejtőnek éreztem volna elmondani neki, hogy babonás vagyok, az ezt kísérő háttérsztori meg egyszerűen teljesen tökéletesen alkalmatlan volt arra, hogy bárkinek is elmondjam. Hülyeségnek hangzik, hogy ha nem pont ugyanazt eszem ebédre minden nap, akkor rossz napom lesz, pedig szinte mindig beteljesül az átok! Mostanában elég sűrűn előfordulgatott Tsukatani-san miatt, és valami mindig félresikerült aznap :/ Az is lehet, hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen és béna, sőt! De nem érdekel, dili vagy sem, én ilyen vagyok és kész :/
- Gomennasai, nem kellett volna így elragadtatnom magam Embarassed Csak... izé... nem szeretem az ételt pazarolni ^^" Nem kérek almát, köszönöm! - habogtam kicsit zavartan, egyrészt mert nem teljesen volt igaz, amit mondtam, bár az kétségtelenül igaz volt, hogy nem szerettem pazarolni az ételt, csak ugye nem ez volt a bosszankodásom oka; másrészt pedig azért, mert olyan helyzetbe kerültem, amiből nem jövök ki jól. Akkor is rosszul fogom érezni magam, ha visszautasítom az almát, és akkor is, ha nem. Végül azért döntöttem az előbbi mellett, mert több volt a hibaeshetőség abban, ha elfogadom az ajándékot. Például ha nem maradok annyira éhes, hogy a gyümölcsöt is megegyem, akkor hülyén fog kijönni a helyzet.
- Ó jaj, igen, a szívesség ^^" - eszméltem fel arra, hogy kicsit félresiklott a téma tulajdonképpen értelmetlen irányba. Bizonyos voltam benne, hogy azért sürget, mert szeretné, ha gyorsan túl lennénk rajta és nem zavarnám a köreit. A zene garantáltan szórakoztatóbb társaság volt, mint én, ez nem vitás. Én is szívesebben hallgatnék valami zenét, mintsem hogy magammal beszélgessek ^^"
- Szóval öhm... - hezitáltam még egy kicsit - Én arra szeretnélek megkérni, hogy csatlakozz a diáktanácshoz Embarassed - böktem ki, a végét már motyogva. Már most éreztem, mennyire ciki, hogy egy ilyen kérést ennyire gyámoltalanul teszek fel, még napokig járni fog rajta az agyam, hogy lett volna jobb és hatásosabb. Ráadásul csak ekkor eszméltem rá, hogy voltaképpen én most a seitokait képviselem a személyemmel, és a rólam alkotott benyomás egyben a mi kis csoportosulásunkra is rávetül. Méghozzá jó sötét árnyékként, ha azt veszem alapul, amit itt leművelek T_T
- Én nagyon élvezem a dolgot, csak miután a senpaiok elballagtak, megüresedett néhány pozíció, és ezért... Himeji-senpai nagyon jó seitokaichou! - tettem hozzá, tovább rombolva a már eddig is súlyos károkat szenvedett renomémat. Ezek után kizárt dolog, hogy igent mondjon, még csak érdekelni sem fogja. Inkább befogtam a szám, mielőtt még több sületlenség szökne ki ajkaim közül, és inkább a megmaradt onigirim elfogyasztásába mélyedtem.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te16000/30000Udvar - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 5:30 am

Érettség(i)

Narancslé dobozát bámulom. Nagy a csend. Legjobb emberem velem szemben. Asztal lapján járatja ujjait. Ütemesen koppantja fa felületéhez. Várakozik. Beleegyezésemre ácsingózik. Nincs hozzá kedvem. Jobban esik a szótlanság. Érdekesebb a doboz leírása. Hamis szavak a tartalomról. Sütőtök. Mindenki tudja ezt a szart issza. Hangzatos feliratok. Mutatós csomagolás. Guszta gyümölcsök. Mindent a vevő megnyeréséért. Értéktelen az emberi élet. Megdögölhet, csak vegye meg a terméket. Fogyasztás. Ez a kulcsszó. Dagadó barmok lettünk. Disznók. Tömnek a sok moslékkal. Esszük a szemetet. Elverjük a pénzünk jelentéktelen vackokra. Ebből állnak a hétköznapok. Ettől lesz valaki a társadalom részese. Kommunikáció befuccsolt. Elzagyválunk egymás mellett. Nincs kapocs. Lógunk a levegőben és öngyilkosságba menekülünk. Beleőrülünk a magányba. Tönkre megy a szociális és magánéletünk. Családok szakadnék szét. Házasságok mennek gallyra. Tömegesen zavarják el az embereket. Eladósodnak. Utcára kerülnek. Éheznek. Lebetegednek. Közben a rendszer virágzik. Gépekkel dolgozik. Lubickol mások pénzében. Kifacsarja az utolsó csepp munkaerőt is civilizációból. Kisemmiz. Szart se kapsz, csak ígéreteket. Okádnom kell a magasztalt rendszerektől. Egyik sem jobb, vagy rosszabb. Mind ugyanolyan förtelmes. Kihasznál és szemétdombra hajít.
-Miért fontos a személyes jelenlét?-
Dobom félre az üres dobozt. Nem kapok választ. Tipikus. Flegmán elhúzom számat. Hallgatás annyit tesz, kötelező végrehajtani. Elkeserítő. Nyűgösen hátra dőlök székemben. Fejemet támasztom. Meredten bámulok a plafonra. Keresem a repedéseket. Kibújót vadászok. Minden porcikám tiltakozik. Felfordul gyomrom a gondolattól. Messzire kerülném az iskola nagy becsben tartott intézményét. Érettségi. Seggem kitörlésére alkalmas papír. Értéktelen klotyópapír. Nem látom szükségét. Órákra se járok be. Évek óta kerülöm a termeket. Arról sincs fogalmam ki az osztályfőnököm. Osztályomról sincs elképzelésem. Nem iratkoztam be. Személyesen. Elmondottak másról árulkodnak. Apa ragaszkodik hozzá végezzek. Nem értem minek. Még sem kérdőjelezem meg az akaratát. Elfogadom. Szüleimnek sosem mondok ellent. Feltétlen engedelmességgel tartozom. Szigorúan betartom. Nehezemre esik. Elsiklom önkényes hisztim felette. Megdörzsölöm halántékom. Összeszedem magam. Felsóhajtok. Előhúzom mobilom. Megcsörgetem a másik érintettet. Rá is vonatkozik a követelés. Nélküle nem vagyok hajlandó őrültek házába lépni. Jól jön a tartózkodási engedélyéhez. Valami szakmai nyomorékságra is el lesz zavarva. Nincs kedvem a törvény rabszolgáival bájologni. Ezzel lerázhatjuk őket. Egy időre.
-Iskolába megyünk. Hozd az egyenruhákat.-
Nyomom ki a készüléket. Részleteket megtudja később. Addig unatkozom. Álmomban. Papírhalmok. Folyamatosan csörgő telefon. Egymáson keresztül verekedő piti banda tagok. Panaszok. Könyörgések. Ajánlatok. Bla-bla-bla. Szétrobban fejem. Karórámra tekintek. Ingerülten morranok. Mindenesemnek rég itt kéne lennie. Szó nélkül felállok asztalomtól. Faképnél hagyok mindenkit. Jobbom zökkenő mentesen folytatja a tárgyalásokat. Remek. Erre se lesz gondom. Kisétálok a bárba. Intek a pultosnak. Levágódok kedvemre való bokszba. Elnyúlok a hosszú bőr huzaton. Lábaimat fellököm azt asztalra. Hamarosan kihozzák narancslevem. Biccentéssel köszönöm meg. Belekortyolok. Elégedetten hümmentek. Mellkasomra teszem a poharat. Behunyom szemeimet. Pihenek. Kihasználom szabadidőmet. Kellemesen bóbiskolok. Élvezem a semmittevést. Semmiből érkező lódübörgésre oda se figyelek. Beosztottam hangos közeledte nem hozza rám a frászt. Hozzászoktam dúvadként közlekedik.
-Mi tartott eddig?- Nyitom ki egyik szemem. Ráérősen nyújtózkodom. Nyugodtan pattoghat. Lepereg hőzöngése. Egyenruhára pillantok. Kifogástalan állapotban van. Vadi új. Keveset viseltem. Kelletlenül elhúzom számat. Hideg ráz a gondolattól fel kell vennem. Muszáj. Kikapom mindenesem kezéből. Vállamra dobom személyre szabott példányom. Elindulok irodám felé. Kigombolom öltönyöm. Benyitok az ajtón. Kézmozdulattal jelzem, takarodjon kifelé mindenki. Székemre dobom fekete felsőmet. Háborgásokat leszarom. Ebben a leprafészekben én dirigálok. Szarok a lelki világukra. Zavartalanul öltözködöm. Egyenruhát asztalra hajítom. Ingemet valamerre legórom. Nadrágot földön hagyom. Hasamat vakarva lépek az asztalhoz. Fintorral felemelem az iskolai inget. Mérgesen morogva bújok bele. Mindenesemmel nem foglalkozom. Feltalálja magát. Felöltözöm. Nagyjából. Tekintetem megakad az asztalon pihenő nyakkendőn. Hátratekintek. Nyakamba dobom sajátom. Majd elintézem. Min Ki-n van a sor.
-Nincs kibújó.-Lépek elé. Felhajtom inge gallérját. Megkötöm nyakkendőjét. Ismerem. Gyűlöli. Azonos véleményen vagyunk. Most el kell tűrnie. Iskolai buzik sosem nyugszanak. Éberen cseszekednek. Belépésnél végigmérnek mindenkit. Nem követed az előírásokat, kegyetlenül beléd kötnek. Fenének se hiányzik kapunál elhasaljunk. Végezni akarok. Lehető leggyorsabban. Sietek. Rövidre fogom a készülődést. Helyre igazgatok minden részletet. Jól fésült diák. Okádnom kell. Idegesen dünnyögök. Kiszólok jobb kezemnek. Ma ő szállít. Évek óta nem volt erre példa. Kizárólag két embert viszek magammal. Utasításba adom, iskola területére nem jöhetnek. Odakint várakoznak. Alvilág ne keveredjen pisisekkel. Semmi közük az emberi fekáliához. Egyetlen dolog maradt hátra. Pisztolyom asztalra helyezem.
-Fegyverek maradnak. Iskolában nincs helyük. Érthető?-
Szigorúan pillantok mindenesemre. Nem engedek. Nem vagyok kíváncsi engedetlenségére. Féltésére még kevésbé. Oktatási intézményben nincs erőszak. Tiniket sem riogatunk lövöldözéssel. Egyetlen lőfegyvert sem akarok látni. Leszarom veszélyes. Nem kockáztatom meg valamelyik barom ártatlan kölyköt lőjön le, vagy degenerált menőke elszedje valamelyik agyalágyult fegyverét. Diákként kötelező a megjelenésem. Nem főnökként. Nem yakuza-ként. Nem bártulajként. Nem alvilági vezetőként teszem tiszteletem. Betartom a játékszabályokat. Elvárom az embereimtől, ugyanígy viselkedjenek. Nem akarok agyvelőket szétloccsantani, mert nem értenek a szóból. Ezután nagyot sóhajtok. Végeztem. Zsebre dugom kezem. Megindulok kocsim felé. Többiek követnek. Dünnyögve viselem kinyissák a hátsó ajtót. Hátra fordulok Min ki-ért. Előre lököm. Övé az elsőbbség. Nem fosztom meg a rivaldafénytől. Hozzászokott őt illeti a megtiszteltetés főnökként száll be hátra. Eszemben sincs megfosztani tőle.
-Tudod hol az igazgatói?- Dünnyögök az orrom alatt. Jobbom halk torokköszörülésére megforgatom szemeim. Engedelmesen bekapcsolom biztonsági övem. Ritka hisztis vagyok. Tudom. Idegeimre megy ez a felhajtás. Púp a hátamon.
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te10000/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2013 7:44 am

Érettség(i)

Nem mondhatom, hogy unalmas a munkám, de néha azt kívánom, bárcsak ne kellene ennyi minden után pont nekem rohangásznom. Lassan olyan hosszú lesz a kezemben tartott lista, hogy a bokámig fog érni, mégha lábujjhegyre állok is! Kézbesíts üzeneteket, hozd el az öltönyöket a tisztítóból, nézesd meg a fegyveredet, mert már megint nem stimmel valami az egyik alkatrészével. Ezt nagyon utálom. Mióta elkezdtem bűvészkedni a fémekkel, elég sűrűn előfordul, hogy véletlenül a fegyverem is megsínyli. Én próbálom visszamachinálni az eredeti állapotába, de általában többet rontok a helyzeten, mint használok neki… már nem tudok mit mondani a csempésznek, miért kell kicserélni már megint a biztosító pecket. Esküszöm, ha belegebedek is kifejlesztek valami ezer megapixeles felbontású fotografikus memóriát, hogy saját magam is rendbe tudjam hozni az ilyen malőröket. Addig viszont a szakemberekre kell hagyatkoznom, és nem győzöm hogy szégyellni magam. Egészen addig, míg túlzásba nem viszik a megfeddésemet. Azért nem vagyok már gyerek! Attól függetlenül, hogy mindenféle kamut kell kitalálnom, hogy rácsapódott a raktárajtó, keresztülment rajta egy kocsi, még nem így történt! Még ha ezt csak én tudom is… mások azt fogják hinni, hogy egy országos nagy lúzer vagyok. Gratulálok Minki, szépen építed a karriered… Legközelebb esetleg kitalálhatnál valami olyat is, hogy egy heves tűzpárbaj áldozatául esett, vagy mittudomén. De nem, ezek bezzeg nem jutnak eszedbe.
- Mintha szándékosan tenném tönkre! Különben is, amíg fizetünk nem mindegy hányszor kell megnéznie ezt a pisztolyt?! –csattantam fel morcosan az asztalra csapva, majd felkaptam az ott heverő fegyverem, és hátat fordítva, köszönés nélkül távoztam az eldugott pincehelyiségből. Mielőtt felértem volna az utcára, gondosan elpakoltam a felsőm alatt lévő tokjába. Erre viszont mindig kínosan ügyeltem. Főleg azokon a zsúfoltabb környékeken, ahol mindig akadt egy két járőröző zsernyák. Feldobva a napszemcsimet húztam ki magam, és igyekeztem tovább, mikor megcsörrent a zsebemben a telefon. Már nem is törtem magam, hogy egy „tudomásul vettem”-et szolgáló hümmögésen kívül bármivel is reagáljak Junnchi hívására. Úgyse hallgat végig, akkor meg feleslegesen pazarolnám a levegőt. Csak miután letettem esett le, hogy tulajdonképpen mit is kért tőlem.
- Hogy hová?! –kiáltottam rá telefonom sötét kijelzőjére, mert olyan nehezen akaródzott elhinni az úticélt. –Méghozzá ilyenkor? Jut eszembe… éhen halok~ -hördültem fel a pocakomat ütögetve. De most sajnos nem volt időm még arra sem, hogy megálljak egy gyorsétteremnél. Rögvest buszra pattanva igyekeztem Junnie albérlete felé, hogy összeszedjem a kért egyenruhát. Benyitva a kicsi lakásba, amiben úgy két napja jártam utoljára, szokás szerint olyan állapot fogadott, hogy kapásból keresztülestem egy padlón széthagyott farmernadrágban.
- A rendetlen mindenedet… -hámoztam le magamról morcosan kapálózva a támadó ruhadarabot, mire végre sikerült kiszabadulnom belőle. Az egyenruhákat viszont alig találtam meg. Tisztán emlékeztem, hogy lefóliázva suvasztottam be a szekrény leghátsó, legkevésbé használt részébe, lévén nem sokat hordtuk őket mostanság. Kíváncsi vagyok mi szállta meg főnökurat, hogy ilyen hirtelen tiszteletét akarja tenni abban az ördögi intézményben. Átöltözhettem volna itt is, de mivel sietnem kéne, ezt inkább majd a bárban intézem el. Helyette viszont megtámadva a hűtőt kicsempésztem belőle egy dobozos üdítőt és némi instant kaját a polcról. A metrón sebtében megebédelve, ölemben a két összehajtott uniformissal szürcsölgettem a doboz tartalmát. Leszállva a szerelvényről feljebb billentettem a szemüvegem, és egy elegáns mozdulattal a pár méterre lévő kuka felé céloztam a kiürült és összegyűrt dobozzal. Mutatványom sikerességét egy elfojtott vigyorral, és napszemcsim megigazításával nyugtázva sétáltam el a helyszínről a hátamra dobva a zacskókat. Kismiska, bármikor megcsinálom újra. Amint elhagytam alkalmi közönségem látókörét viszont szinte futólépésre fogtam a dolgot, hiszen Junnie már biztosan türelmetlenül vár.
- Tadaimaa~ -csörtettem be a jól ismert bárba, majd a pultossal lefolytatott rövid szemkontaktus után egy intés formájában meg is célozhattam lustálkodó főnökömet.
- Talán az, hogy még mindig nem tudok teleportálni... –jegyeztem meg morcosan felfújva az arcom. Sokat viszont nem hagytak morgolódni, mert erélyesen kiürítve az irodát varázsoltak alkalmi öltözőt belőle. Én sem öltözködtem több kedvvel, mint Junnchi, főleg, mikor a nyakkendőre került a sor. A kezemben tartva, lehorgasztott fejjel méregettem a kínzó akasztókötelet, míg ki nem vették belőle.
- Nem is menne, ha ilyen szorosra kötöd… megfulladok mielőtt kibújhatnék. –nyüglődtem látványosan igazgatva a szörnyű kiegészítőt. Levenni nem mertem, mert nem akartam magamra haragítani Junniet, de annyira sikerült meglazítanom, hogy némi levegőt kapjak alatta. Fegyveremtől fájó szívvel váltam meg, főleg azok után, amin nem sokkal ezelőtt mentünk keresztül. Finoman végigsimítva a fémen eresztettem el egy biztató pillantást, hogy nemsoká jöhet vissza a helyére.
- Oh! –emeltem fel a mutatóujjam, mert eszembe jutott még valami. Ha jól emlékszem az ékszereket sem nagyon díjazták a gimiben, így kioperálva a fülemből a fülgyűrűt, és levéve a kedvenc kabalagyűrűmet csúsztattam bele őket a fegyverem asztalon heverő tokjába. A nyakamban lógó medáltól viszont az életem árán sem váltam volna meg, így gondosan eligazgatva a láncot az ing nyaka alatt próbáltam minél észrevétlenebbé tenni.
- Igazgatói? –ismétlem meg hümmögve a kocsiban dörmögött szavait –Ne mondd, hogy nem emlékszel… szinte hetente megfordultunk ott, míg bejártunk. –nevettem el magam… aztán kínosan elharaptam a végét, mert úgy tűnik, csak engem szórakoztat a nosztalgia.
- Második emelet, 204-es ajtó balra. –szolgáltattam ki az érdemi információkat. De arra még mindig roppant kíváncsi vagyok, hogy mi az, ami miatt most tiszteletünket tesszük, főleg fényes délben. Mondjuk fix, hogy nem bírnék felkelni reggel hatkor, hogy beérjek kezdésre… azt se tudom, régen hogy bírtam. Elmerengve ezen pár percig bámultam ki a kocsi ablakán, de szokás szerint nem bírtam sokáig ezt a feszült csendet.
- Mi baj főnök? –hajoltam közelebb hozzá hunyorítva vizsgálgatva az arcát. Most még annál is nyűgösebbnek tűnik, mint általában szokott lenni. Félelem és racionális veszélyérzet teljes hiányával böködtem meg az arcát egy bátorító vigyor kíséretében.
- Maffiózók vagyunk, mit tehetnek velünk egy középiskolában! –adtam elő a megcáfolhatatlan véleményem. Sokkal magabiztosabb vagyok azóta, hogy utoljára itt jártam, még ha most épp nincs is nálam a fegyverem. Nem csak attól függ! Ha a bárban boldogulok, akkor pár kötözködő suhanc meg se kottyan. Ezen felbuzdulva nagy elánnal vetődtem ki a kocsiból, és cipeltem magam után a továbbra is cseppet se lelkes Junniet. Persze a kapunál elengedtem a mancsát, hiszen hogy nézne már az ki, ha kézenfogva vonulnánk be a főbejáraton… Az folyosók ismerősek voltak, de az ott lézengő arcok már annál kevésbé. Jobban is örült volna, ha addig nem csengetnek ki, míg fel nem érnek az igazgatóhoz. Szemöldöke halovány rángatózása csak egyre erősödött, ahogy főnöke mögött összesúgva hajoltak félre a diákok, ő pedig alig tudta átverekedni magát közöttük.
- Mi az, hogy mindenki csak rád emlékszik… én egy kicsit se voltam híres? Ez nem ér… -fontam össze mellkasom előtt durcásan a karjaimat, miközben roppant gyilkos tekintettel meredtem az utamba kerülőkre.

Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te16000/30000Udvar - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Május 17, 2013 10:32 am

Érettség[i]

Közömbösség. Nem látta hasznát az állami intézménynek csúfolt bolha piac elismerésében. Giccses pecséttel ellátott papír. Kegyes seggbe kúrás, hódolj be a közösség eltipró erejének. Seggét törölhette fényesre a szándékkal. Távol áll tőle beintegrálódjon a társadalom kicsinyes keretei közé. Minek? Gürizzem aktatologató majomként? Elviselje, megalázzák? Felettesei kénye-kedve szerint ugráljon? Unásig ismételje ugyanazt a szemetet az év összes napján? Nincs azaz apai utasítás. Sosem fog néhány nyájasan mosolygó politikus előtt térdre borulni. Semmit sem kell bizonyítania egy hamis rendszernek. Kívül áll rajta. Nincs miről tárgyalni. Látszat? Köpött rá. Töke tele volt a néma szabályokkal. Légy toleráns. Viselkedj mintapolgárként. Keltsd a feddhetetlen látszatát. Színészkedj. Tanúsíts tiszteletteljes magatartást ellenséged felé. Tömény bájolgás. Erre épül minden. Hajbókolsz. Mosolyogsz. Köszönetet mondasz szeretted gyilkosának. Agyrém. Ez a világ, undorító fekély. Növekszik. Megfertőz. Gennyes keléssé puffaszt, aztán szétrobbant. Csodálatos féregként emészti az emberiséget. Rohadt posvány. Ellenszer, nincs. Önkéntesen besétálsz sírgödrödbe, vagy belöknek. Nincs választás.
Elvesztek. Nincs tovább. Emberiségnek befellegzett. Nem környékezi szánalom. Együttérzés még úgy se. Elégtétel. Örömét leli a bukottak hajnalában. Azt kapják, amit érdemelnek. Fejlövés. Könnyed zárása egy végtelen mesének. Nagy kedvvel húzza meg a ravaszt. Vesszen ez a neonnal csicsázott cirkusz. Kell a fenének! Mutatványosok. Parádésok. Artisták. Ócska vásári komédiások. Ahány rendszer, annyi pondró. Unalmas ismétlés. Röhejes irónia a világ. Birodalmak születése, virágzása, hanyatlása, bukása. Gyászos történelem. Feketébe bugyolált fohász. Ima a mindenséghez. Könyörgés a halhatatlanságért. Rohadjon meg az egész. Legyen vége. Boruljon felejtés homályba az emberiség. Szabaduljon meg tőle a bolygó. Lélegezzen fel az univerzum. Egy marhával kevesebb…
Megvető pillantást mért Min ki-re. Zavarta. Idegesítette vihogása. Irritálta dallamos csivitelése. Utálta. Kibillentette gondolatmenetéből. Szögesdrótot tömött volna szájába. Csend. Síri kusst akart. Rövid válaszra vágyott. Nem több, nem kevesebb. Leszarta az sulis történeteket. Rühellte valami hétköznapi szar felértékelődik. Múlt része. Nem kell ragozni. Ami történt, megtörtént. Lezárt ügy. Beszélgetésük szintén. Tett a kommunikáció kényszerben küzdő mindenesére. Hagyta fecsegni. Ráun, befejezi. Nem méltatta figyelemre. Levegőnek tekintette. Kizárta, míg tehette. Arca bökésére ingerülten cümmentett. Elkapta csuklóját. Erélyesen megszorította. Fenyegetőn meredt rá. Tisztázzák a szabályokat. Jelenleg pofa be nevet osztott ki.
-Többet, mint hinnéd.- Ellökte karját. Kibámult az ablakon. Szenvedés. Felhajtást felesleges kínzásnak érezte. Kétszínű talpnyalás. Tiltakozott minden porcikája. Hányingere volt a forgatókönyvtől. Pontosan tudta mi lesz. Végigvonulnak az iskolán. Megbámulják őket. Igazgató nyájasan köszönti. Hajlongva hellyel kínálja. Hízelgő szentbeszédbe kezd, milyen régen látta, mennyire örül a találkozásnak. Érdeklődik egészsége után. Rákérdez családjára. Húzza az időt szaros pepecseléssel. Zsákutcába fut, aztán rázendít mézes mázosan bókolni, micsoda megtiszteltetés náluk fog vizsgázni. Kiszámítható reakció. Félelmében meghunyászkodik. Földre lapulva teszi a szépet. Tart a vipera marásától. Jogosan. Üzleti egyeztetést helyezett kilátásba. Nem majommal kíván kokettálni. Értelmes lények módjára szándékozik tisztázni a részleteket. Micsoda ábránd! Ebben a putriban garantáltan nem találja meg. Féltik szaros fizetésük.
Gúnyos grimasszal lépett ki kocsijából. Hosszú léptekkel sétált beosztottja nyomában. Leszarta bámulják. Az se hozta lázba sugdolóznak róla. Gyenge patkányok. Arcába se merik mondani véleményük. Alantas, mihaszna, semmire kellő csúszó mászók. Azt sem érdemlik, felbosszantsa magát. Átnézett rajtuk. Cél lebegett szemei előtt. Könyörtelenül tört utat az igazgatói felé. Kezét zsebre dugta. Vállal arrébb lökte a kellemetlenkedő csótányokat.
-Hírnév?-Flegmán elhúzta száját.-Eltévesztetted az ajtót.-Bökött néhányszor mindenese halántékára. Bolond volt. Eszét használja, régen lelép. Mellette minden felszínes pompa. Ház, autó, ruhák, haszontalan vackok. Szemet kápráztató mocsok. Üres pénzverés. Gutaütést kapott a yakuza giccsparádétól. Elfogadta. Kötelező volt. Kizárják, ha nem teszi. Alvilág alaptörvénye: minél nagyobb befolyásod, annál pazarabbul élj. Olcsó státusz szimbólum. Rongyrázás, minden szembe jövő szürke egér felismerje, kivel hozta össze a balszerencse. Veszélyes felvágás. Könnyen kiszúrhatták. Elhagyta, amikor tehette. Mindennek meg volt a maga helyes és ideje.
-Spuri.-Bökött az ajtóra.-Kiváló alkalom szerepelhess, idol.-Összefonta mellkasa előtt karját. Türelmesen kivárta cselekedjen. Előre engedte. Meglepetés az igazgatónak. Feldobta napját csalódott képe. Arcára fagyott mosolya, miután mindenese lépett be elsőként. Nem várt fordulat. Kedvelte ezt a hatást. Elégedetten csukta be az ajtót. Fejével biccentett az idős férfinek. Kérésének eleget téve helyet foglalt. Rideg tekintettel hallgatta lelkes kérdéseit. Sorra válaszolt. Röviden. Nem kívánt örökké tartó locsogásba bonyolódni. Töredelmesen mondott néhány szót, közben éreztette térjenek tárgyra. Finom jelzése betalált. Közölték a feltételeket. Megkapták mikor és hogyan érettségizhetnek. Feltételek. Meg sem lepődött. Rezzenéstelen arccal fogadta a listát. Rábólintott. Kezet fogtak. Szabadultak. Pontot téve az ügy végére lépett folyosóra.
-Együnk.-Indult a büfé irányába. Nem kaptak időkorlátot. Aznap kényükre-kedvükre bejárhatták az intézmény területét. Lépcsők szelése közben megosztotta egyik döntését. Háta mögé magyarázott. Egykedvűen közölte a tényeket. Régóta bosszúságot okozott számára az érintett függőben maradt ügy. Idejét látta megoldja. Az nem érdekelte, mi az érintett véleménye. Határozott.
-Kocsit kapsz. Unom késel. Délutánig döntsd el, milyet akarsz. Innen egyenest szalonba megyünk.-Száját elhúzva nézett hátra.-Nincs „de”, világos?-
Tarkóját dörzsölésével nyugtatta idegeit. Feszülten himbálóztak. Szünet volt. Sokan lesznek a büfében. Előre irtózott a tömeg gondolatától. Percekig rostokolhat idétlen majmok társaságában.
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te10000/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptySzomb. Júl. 27, 2013 11:04 am

Érettség(i)

Junnie még a szokásosnál is valamivel kicsit morcosabb kedvében volt, ezt nem volt nehéz leszűrnie abból, ahogy bánik vele. Mármint sosem kedves, de ha valaki olyan régóta van együtt vele, mint Minki, az rengeteg árnyalatát meg tudja különböztetni a hangulatának. Így ahogy általában, most sem vette magára az ingerült lekoptatást a kocsiban. Letudta egy sóhajtással, hogy még mindig nem tesz jót az idegeinek, ha folyton ilyen feszült. De ezt már annyiszor mondta, hogy valószínűleg csak mégjobban felbosszantaná vele Junnchit, ha megint előhozná. Jelenleg inkább lekötötte magát azzal, hogy a folyosókon kanyarogva megtalálja az igazgatói irodát. Na meg persze csúnyán nézve törjön magának utat egy-egy folyosót szinte teljes szélességében elfoglaló trécselő seregleten keresztül. Már szinte ténylegesen is kapart a torka, annyit köszörülte fennhangon. Az oldalról érkező támadásra egy pillanatra összerezzent, mert a nagy koncentrálásban kicsit alábbhagyott az ébersége. Gondolatban jól le is szidta magát, hogy attól, hogy egy iskolában vannak, még nem hagyhatja figyelmen kívül azt, hogy egy magas beosztású maffiózót kísérget. Na meg pláne, hogy a fegyvereik sincsenek náluk… Még eggyel több ok arra, hogy még annál is sokkal jobban figyeljen, ahogy szokott. Ehelyett elmélyülten filozofál. Minki, már megint megérdemelnél egy jó nagy tockost ugye tudod?...
- Ááá tényleg eltévelyedtem! –borzolta meg a haját felhörrenve. –Mármint azt tudom merre megyünk, vagyis már ott is vagyunk. –mutatott rá a velük szemben lévő ajtóra, és inkább legyintett a többire. Szükségtelen kimagyaráznia, mert ez rajta kívül senkit sem érdekel. Helyette inkább az előbb széttúrt haját igazgatta vissza látatlanban valami emberinek érzett formába, mert hát mégiscsak az igazgatóhoz mennek. Nem mintha annyira várná ezt a találkozást, de nem kéne leírnia magukat azzal, hogy slamposan mutatkozik, ha már ennyire kicsípték magukat, hogy még az egyenruhát is felvették. Pedig valószínűleg ennél a látogatásnál nem fognak több időt tölteni az épület falai között. Az viszont már kevésbé tetszett neki, hogy előretessékelték. Úgy érzi félreértették az előbbi megjegyzését. Ő egyáltalán nem arra gondolt, hogy árnyé nélküli rivaldafényben szeretne fürdőzni, pusztán csak arra vágyott, hogy legalább mellékesen megjegyezzék az ő nevét is a megérdemelten hírhedt főnöke mellett. Ennél meg amúgy se tartotta többre magát. Nagyon jól tudta, hogy ilyen gyökerekkel ez is sokkalta VIP-bb pozíció, mint amiről álmodhatott volna. Lemondóan sóhajtva hajtott fejet főnöke akarata előtt, és kopogtatott be az ajtón, majd pedig nyitott is be a szabad jelzés után. De legalább innentől átvették tőle a tárgyalás folyamatát. Nem is nagyon volt tisztában azzal, hogy tulajdonképpen milyen formában fognak papírt kapni arról, hogy elvégezték ezt az iskolát, amit lényegesen többet láttak kívülről, mint belülről. Pedig nem a környéken laknak, hogy naponta elsétáljanak előtte. Szóval lényeg, a lényeg, már megint túl sokat elmélkedik. De hát mit csináljon, ha egyszer egy kukkot sem ért abból a bürokráciai diskurzusból, ami körülötte zajlott. Meg nem is nagyon érdekelte… úgy gondolta annyit már bőven tud innen, amire az életben szüksége van. Amire pedig ezen kívül szüksége lenne, azt itt nem tanítják meg neki. Pedig lenne jó néhány dolog, amiben nem ártana, ha kicsit kikupálnák, kezdve a képessége helyes használatával. De ez megint visszavezet az általános problémakörhöz, amit nem kezd el boncolgatni. Főleg mert Junnchiék a végére látszottak érni a megbeszélnivalónak. Ettől a felfedezéstől roppantul megkönnyebbülve pattant fel a helyéről, és távozott az igazgatói irodából.
- Támogatom! –emelte fel a kezét a levegőbe nyomatékosítván szándékát. Bár jobban örült volna, ha az iskolai ebédlő helyett inkább valami városi étkezdébe mennek. De elégedetlenkedésnek nem volt helye, mert már faképnél is készültek hagyni. A nekiszegezett felajánlás viszont olyan hirtelen ütötte észhelyen, hogy egy pillanatra meg kellett kapaszkodnia a korlátban, nehogy leboruljon a lépcsőn. Nem akart hinni a fülének, hogy egy saját autót akarnak neki venni.
- Legalább valami keretet szabj meg, különben napok alatt se érünk el odáig. –hördült fel annak ellenére, hogy még mindig nem hitte el, hogy tényleg komolyan gondolják. Abszolút fogalma sem volt, hogy miben gondolkodjon. Sem márkát, sem színt, se árkategóriát tekintve sem. Főleg az utóbbit illetve voltak erős dilemmái. Nem akart drága autót, mert egyrészt fél, hogy tönkretenné, másrészt pedig nem a saját pénzéből lesz… De mivel a maffia tagja, ezért nem választhat egy egyszerű kis városi járgányt. Miért kell őt folyton ilyen nehéz döntések elé állítani?!
- Mivel szeretnéd furikáztatni a hátsód? –próbálkozott be némi könnyítés reményében. Neki igazából abszolút teljesen mindegy volt, hogy milyen kocsit tolnak a feneke alá. Őt már maga a gesztus annyira lekenyerezte, hogy nem tudott komolyan gondolkodni a témán. Ez valószínűleg látszott az arcán, miközben az étkezőben zsákmányolt szendvicsét majszolta. Junnie viszont csak egyre feszültebb lett, valószínűleg a zsúfolásig telni kezdő csarnok miatt, így gondolva egyet felpattant a székéről, kezében a szendviccsel, és felkapva főnöke ebédjét, másik kezével megragadta a ruhája ujját, és vonszolni kezdte maga után. Ha még nem alakították át nagyon az udvart, akkor meg kell lennie a kedvenc helyének, ahol a nagyszüneteket szokta tölteni, ha éppen úgy volt bent, hogy Junnchi nem volt vele. Kellően félreeső, de mégis nagyjából belátni az egész udvart onnan. Örömmel konstatálta, hogy nem nyúltak a kedvenc padjához, így jókedvűen le is huppant.
- Az biztos, hogy a csomagtartóban sok mindennek el kell férnie. –hümmögte félhangosan az egyetlen eszébe jutó konkrétumot a szendvicse mögül, ami eszébe jutott a leendő kocsijával kapcsolatban. Azokat a gondolatokat már szerencsére sikerült kihessegetnie a fejéből, ahogy egy vörös Ferrariban feszít a napszemüvegét igazgatva, miközben lehúzott tetőnél sütteti a fejét. Valahogy nem igazán így gondolhatták a végeredményt, mikor előhozták a témát. Na meg mennyi pénz lehet egy olyan autó?! Esze ágában sem lenne annyit költtetni magára. Ettől függetlenül továbbra is tanácstalan volt, amit mi sem fejezhetett volna ki jobban, mint egy mélyről jövő sóhaj, miközben drámaian Junnie vállának döntötte a fejét. Ha megunja a hisztijét, valószínűleg úgyis megindulnak, és a kezébe nyomnak valamilyen slusszkulcsot.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te16000/30000Udvar - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Szept. 06, 2013 1:13 am

Érettség[ i ]

Ráérősen meneteltem. Doboltam ujjammal. Reménykedtem. Elkopik a tömeg, mire odaérek. Szánalom. Ennyire idegesítsen néhány zsibongó tini. Zsebemben matatok. Csalódottan morranok fel. Nincs nálam bogyó. Kocsiban hagytam. Bejárati törzsőrmesterek elszedték volna. Idétlen pojácák. Folyton basztattak. Ezért se jöttem. Drága az a szar. Majd pont nekik adom kukázzák, mer halálra akarom unni magam délután négyig. Szar poén. Bezzeg az elvonós doki. Örömében visongott, amikor telibe szopattak. Folyton arról papolt, remek próba! Tanulás majd elvonja a figyelmem. Pont nem. Unalmas időpocséklás hallgatni a kivénhedt banyák és taták korholását. Erősebb volt a függésem, mint átlagban. Ennyit a hozzáértésről. Inkább be se másztam. Doki hálás lehetett volna. Kerültem a plusz feszültséget. Leszokás így se teljesült. Ez rajtam marad.
-Nincs nálad valami vacak? Orrspray? Vitamin? Kimaradt a reggelim.-
Elhúzom számat. Pocsék próbálkozás. Őrző-védő szolgálat nem él szeméttel. Jól teszi. Ne süllyedjen a szintemre. Pát tiszta órától kikészülök. Zsibbad mindenem. Zúg a fejem. Izzadok. Csikorgatom a fogaimat. Beverném az összes visító picsa fejét. Feszült vagyok. Egyelőre tartom magam. Nem sokára szabadulunk. Nem válna hasznunkra elszállna az agyam. Dörzsölöm a homlokom. Ropogtatom a nyakam. Be szokott válni. Átmenetileg csillapítja a kedélyeket. Megteszi. Annyira féket tesz rám, ne csináljak baromságot. Min ki kérdései úgy sem cseszhetnek fel jobban. Hozzászoktam az idétlenségéhez. Anyagiakat érintő részen felsóhajtok. Jónak magyaráz. Leszarom. Pénzembe Kína népességét be le tudnám rohasztani. Köpök rá, milyen drága verdát néz ki. Az se hoz lázba, mibe ülök. Nem cseszné ki a szemét, mivel járok, hülyeségeket se kérdezne. Hátra fordulok. Ránézek. Ne szórakozzon. Ne folytassa! Dilemmázon az eladónak. Azért fizetik. Engem hidegen hagynak a részletek. Csekket adom. Ez a feladatom. Tovább nem izgat.
-Leszarom!- Tártam szét karjaimat. -Szalonban segítenek.- Flegma fejjel orron pöckölöm. –Szín. Ne legyen feltűnő! Nyisd ki a szemed! Mérd a többiek kocsijához.  Fekete. Nagydarab. Ennyi.-
Kivágok egy széket. Rávetődöm. Kinyitom a narancslevem. Bajlódom a rohadt fóliával. Kiakaszt ekkora átlátszó vacakkal tekerik be. Ötször éhen veszel, mire hozzájutsz. Ezen is több réteg feszít. Ingerülten dünnyögök. Még a csomagolás is ellenem van. Min ki hurrikánról nem beszélve. Mérgesen cümmentek. Megint rajta az öt perc. Elviharzik. Szó nélkül. Eddig rendben, csak cibál magával. Legyen. Vezessen. Összeráncolt homlokkal menetelek utána. Kimentek az udvarra. Fény bántotta a szemét. Hunyorgott. Napszemüvege sem volt nála. Elege lett az egész tetves napból. Nagy volt a kísértés földhöz vágjam szendvicsem. Nem tettem. Erőt vettem magamon. Nekidőltem a pad mögötti fának. Behunytam szemeit. Rátettem tenyerem. Árnyékolta lüktető szememet. Próbáltam lenyugodni. Fél füllel, azért hallgattam Min ki-t. Előadásán gúnyosan elmosolyodtam. Még mindig a szaros kocsin problémázott.
-Kizárlak a házból, ha buzi járgányt veszel.-
Szúrtam oda megjegyzésemet. Ennem kellett. Étvágyam pocsék. Előfordult vadkant megettem volna. Máskor az étel említésétől hánynom kellett. Jelenleg a kettő között lavíroztam. Aztán, ott a fólia. Agyvérzést kaptam tőle. Percekig szenvedtem vele. Szemöldököm belerándult, mire megszabadítottam a szendvicset.
-Fejbe lőném, aki kitalálta ezt a rakás szart…-
Dühösen haraptam a szendvicsbe. Legalább nem száraz. Valami haszna akadt, annak a förtelemnek. Sokra nem jutottam. Néhány falat. Inkább ivás. Kifacsarom a flakont. Rengeteget vedelek. Kiszáradok a sok pirulától. Üres üveggel megkocogtatom homlokát. Unalmas a műsor. Csatornát válthatna. Menyasszony sem rágódik az esküvői ruhán ilyen sokat. Arról letettem gyorsan végeznek. Láthatóan túlspilázza a problémát. Csipkedhetné magát. Örülnék, holnap meglenne a választás. Munka nem vár. Bosszantó, folyton gyalogszerrel futkorászik. Rövidre kívántam zárni ezt a piti ügyet.
-Ne drámázz! Több szalonba benézünk. Ott a net. Kapsz egy rakat szórólapot. Mi kellene még? Feleségül vegyelek?-
Morrantam egyet. Üveget a kuka felé hajítottam. Nem hozott lázba talált, vagy sem. Felálltam a padtól. Min ki eldőlt, akkor eldőlt. Elég volt a lazsálásból. Több időt pocsékoltunk el itt, mint terveztem. Haladni kellett. Esti programot nem lehetett tolni.
-Így sose végzünk.-Felé nyújtom a kezem. Eszembe sincs felsegíteni. Boldogul. -Telefon!-
Nyomatékosítom. Enyémet elhagytam. Meg akartam csörgetni jobb kezem. Jöhetett a fuvar. Mehettünk a legközelebbi szalonba. Értette, hova vigyen. Nekem lövésem sincs a környékről. Kisétálok a kapuhoz. Beülök a hátsó ülésre. Bekapcsolom a biztonsági övet és várok, hol parkolunk le. Útközben előkeresem a bogyóim. Pótolom a kimaradt adagot. Hátradöntöm fejem. Ismert bizsergés. Tompa. Napról napra tompább. Visít az adag növelésért. Még nem kapja meg. Húzom, ameddig lehet. Relaxálok. Érkezésig pihenek. Kocsi fékezésére nyújtózom egyet. Intek Min ki-nek. Ma ő a nap sztárja. Előre engedem. Látják ő száll ki elsőre, azt feltételezik ő a vezető. Könnyed csel. Neki keresünk autót. Vele és ne velem tárgyaljanak. Amúgy se tolerálnám, ha körbe ugrálnának. Okádnom kell a seggnyalástól. Nem törik le az ujjam magamnak nyitok ajtót. Kiszállók és besorolok mögé. Közel hajolok füléhez. Remek játék. Frászt kap, beledünnyögök.
-Te vagy a főnök. Határozottan.-Rácsapok hátsójára.-Hátulról támogatlak.-
Tesztnek sem utolsó. Gyakorolja a posztot. Helyettesem. Tudjon reagálni mindig, ha nem vagyok jelen. Hallom hírét rá se bagóznak az irodában. Itt az alkalom feljebb tornázza az önbizalmát. Szabad a pálya. Zöld utat kap. Úgy ugráltat minket, ahogy kedve tartja. Azért óvatosan. Megvannak a módszereim, hogyan törlesszek.
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te10000/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Szept. 06, 2013 8:42 pm

Érettség(i)

Junnchi ez idáig nem nagyon vitte közelebb a megoldáshoz, szóval szomorúan majszolgatta a szendvicsét, miközben fél szemmel azt figyelte, hogy a másik hogy küzd a csomagolás eltávolításával. Esze ágában sem volt közbeavatkozni, ha a segítségére lenne szükségük, már rég a kezébe nyomták volna, hogy bontsa ki. Arra az apróságra a legérzékenyebb mértékig figyelnie kell, mi az a segítség, amit szó nélkül elvárnak tőle, és mi az, ami már idegesítőnek számító, felesleges és ne adj isten önérzet ellen való vétek. Annak ellenére, hogy Junnie a legtöbb őt érintő szükségletét elég hatékonyan a tudtára szokta adni, még nincs egyszerű dolga, hogy olyan hatékony jobb keze legyen, mint Shengi. Ezután viszont jobb volt fülelnie, mert végre azért mégiscsak érkezett némi elvárás a majdani kocsijával kapcsolatban.
- Na ez már valamivel közelebb vitt! –emelte fel a mutatóujját –És talán leállítja a fantáziámat a vörös ferrariról. –dünnyögte hozzá halkan. Ezt hallva ugyanis egyből más irányba terelődtek gondolatai, és szúrós tekintetű búcsút intett a sportkocsiból feszítő Minkinek. Emlékeit zongorázva próbálta összeszedni, hogy milyen, ezeknek a kritériumoknak megfelelő autókat látott már a tv-ben, kollégáknál, az utcán, a szalonok kirakataiban…
- Ezek alapján maximum csak egy buzi nagy kocsit tudnék választani, Husky-shi. –pukkadozott a saját poénján, hamar összeszedte magát, mielőtt megkorhollják. Főnöke még mindig nem túlságosan volt humoros alkat, belőle pedig úgy tűnik, természeténél fogva dől a hülyeség. Azért arra kicsit kíváncsi lenne, hogy ez családi vonás-e. De nem! Elhatározta, hogy nem tartja a kapcsolatot a családjával, mert csak bajba sodorná őket. Sokkal jobb nekik, ha egyáltalán nem is tudnak róla, hogy a fiuk a helyi maffia vezetőjének házőrző kutyája.. Akit most mégis megint megfeddtek, hogy fogja vissza magát.
- Attól igazán nem változna semmi, csak lenne róla egy papírunk… néha így is egy rossz feleségnek érzem magam, annyit aggódom miattad. –morgolódott félhangosan és tömte bele a szájába a szendvicset, elpusztíva az utolsó morzsákat is. Idő közben azonban köddé vált támasza, így néhány pillanatig a levegőben lógva szürcsölte a saját narancslevét. Hozzá van már szokva ehhez, és elég sokat edződtek a reflexei azok után, hogy jónéhányszor kötött ki egy-egy ilyen mutatvány után a csinos pofiján. Nem akarta magát már húsz éves korára ráncokkal teleaggatni a padok mintázatát utánozva. Nem árt, ha minél gyorsabban tud reagálni a hirtelen fordulatokra. Mint ahogy az sem lepte meg, hogy nem segítő kezet igyekszenek neki nyújtani, inkább egy sürgető intést az indulásra vonatkozóan. Engedelmesen kezébe nyomta a telefonját, és eszébe véste, hogy ezután intézzen egy hívást az illetékesnek, hogy szerezzenek egy újat, és offolják a főnök régi kártyáját, ha netán valaki megtalálná. Kicsit jobban is vigyázhatna a személyes holmijaira… bár mondja ezt pont ő, akinek a nem is akarja tudni mennyibe kerülő fegyvereit kell állandó jelleggel cseréltetni és javíttatni. Úgyhogy mielőtt hangokat formált volna szólásra nyitott ajkaival, inkább elharapta a mondandóját, és a kukába hajította a szemetét.
Sofőrük a jelek szerint tökéletesen tisztában volt azzal, hogy merre tartanak, így Minki lefoglalta magát azzal, hogy az ablaküvegre tapadva nézte a körülöttük elhaladó kocsikat, hátha megszállja az ihlet, hogy mit szeretne magának. Úgy érezte magát, mint a kisgyerek, akit beengedtek az édességboltba. De legalább csendesen lefoglalta magát… na jó, ez erős túlzás… azért mégiscsak róla van szó. Körülbelül csak akkor tud huzamosabb ideig csendben lenni, ha alszik. Bár ki tudja? Lehet még álmában is beszél… meg is kérdezi Junnie-t! Már oldalra is fordult, hogy nekiszegezze a hirtelen jött kérdését, azonban látva a szemeit jelzésértékűen csukva tartó főnökét, jobbnak látta megint magába fojtani a mondandóját. Majd alkalomadtán visszatér a dologra. Hamarosan meg is érkeztek az első autószalon elé. Oldalra pillantva főnökére várta, hogy az kiszálljon a kocsiból, és követhesse, ő azonban nem moccant a helyéről. Kicsit feszélyezve érezte magát attól, hogy előre tessékelték. Hogy érezhetné magát főnöknek, ha itt áll mögötte a tényleges főnöke? És a buzdítás pedig igazán nem sokat javított a helyzeten.
- Hátulról, mi? … -mormogta el a lehető leghalkabban és vörösödő füllel nyüsszentett fel kétségbeesetten egyet. Aztán próbálva összeszedni magát köszörülte meg a torkát, hogy üdvözölje a szalon vezetőjét. Egyáltalán nem arról van szó, hogy nincsenek benne vezetői ambíciók… csak arról, hogy azok általában akkor jönnek elő, ha az úgynevezett beosztottai között tartózkodik. Ez össze sem hasonlítható azzal! Hogy várják el tőle, hogy minibossként viselkedjen, mikor Husky-shi árgus pillantását érzi a hátában. De annyit legalább elértek a hátában érzett pillantások, hogy úgy kihúzza magát, hogy talán még pár centivel magasabbnak is tűnt. Szándékát nem zúdította rá azonnal a szalon vezetőre, csak annyit közölt vele, hogy szeretne körbenézni, és majd szól, ha segítségre van szüksége. Nem tudja mennyire tűnhet tekintélyt parancsolónak egy iskolai egyenruhában… még jó, hogy nem hallja mire gondolhat közben a személyzet. Már csak az tett volna be, ha netán megkérdezik, hogy az édesapja mennyi pénzt adott rá, ja és őt is el kell hoznia aláírni az adás-vételi szerződést. Igazából halvány lila gőze nem volt, hogy mit kell nézni egy kocsin, de roppant koncentrációval járta körbe őket, és nézett bele ide-oda, vagy épp mélyedt el az eléjük kihelyezett tájékoztató lapra. Többféle márka képviseltette magát ebben a szalonban, de igazából eddig egyik sem fogta meg igazán, és ötlete sem volt, hogy mégis mi lenne az, ami talán igen. Már majdnem végigért a felsorakoztatott kínálaton, mikor megakadt a szeme egy Lexus városi terepjárón. Fogalma sem volt, hogy mi, de valami mégis felkeltette az érdeklődését ebben a kocsiban. Közelebb merészkedve hozzá nyitotta ki az ajtaját, és nézett körbe belül is.
- Erről esetleg tudna többet mondani? –fordult az eladóhoz. Az pedig máris sorolni kezdte a mindenféle betű és szám kombinációkból álló halandzsa nyelven, hogy mire képes ez a jármű. Minki egy átkozott kukkot nem értett sem a lóerőkből sem a fordulatszámból se egyéb r-x-h-450-mhz szövegelésből, de ettől függetlenül még hümmögve bólogatott rájuk. Az egyetlen dolog, aminek ismerte a jelentését, az a kocsi kifüggesztett ára volt. Kicsit sokallta, de már túlságosan előrehaladt a képzelgésben, hogy milyen lehet vezetni egy ilyen autót. Egy gyors hátrapillantást intézve főnökére csak egy érdektelen fejbiccentést kapott, hogy még mindig nem szólnak bele a dologba. Fogalma sem volt, hogy hogy működik egy ilyen kocsivásárlás… miket kell aláírni, és hogy mikor kapja meg egyáltalán az autót. Az eladó, miután meggyőződött arról, hogy ténylegesen potenciális vásárlókkal áll szemben, máris sokkal segítőkészebbnek mutatkozott. Minki érezte ám, hogy eddig nem vette komolyan. Nem sok kellett neki, hogy kifakadva az asztalra csapjon, de igyekezett türtőztetni magát, és ezen besértődve emelte fel az orrát.
- Milyen hivatalos köröket kell lefutni? A lehető leghamarabb szükségem lenne erre a járműre. –tette karba a kezeit.
Vissza az elejére Go down
Asahi Shinjirou
Xcution
Xcution
Asahi Shinjirou

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 67
Age : 31
Tartózkodási hely : Titkosított adat
Registration date : 2012. Sep. 04.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: ember, yakuza, bártulaj
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te16000/30000Udvar - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Szept. 08, 2013 2:48 am

Érettség [ i ]

Jelentés értékűen morran egyet. Megjegyzi a választ. Reakciót nem mutat. Magában könyvelte el a hallottakat. Gúnyos mosollyal haladt az autóhoz. Intett bizalmasának. Közel hajolt hozzá. Megsúgta legújabb feladatát. Lemondó sóhajon vállat vont. Nem vonta vissza utasítását. Jobb keze mérgesen elviharzott. Győzött. Elégedetten helyet foglalt. Hátsó ülésen relaxált. Kivárta az első állomáshoz érjenek. Testőre minden részletet tudott. Két napja elintézette vele. Várják érkezésüket. Nem bízta véletlenre. Kiskorúak. Legálisan nem vehetnek gépjárművet. Új személyi. Új papírok. Új élet. Minden okmányt átnyújt sofőrjük. Üzlethez menet átnézi. Halk hümmentéssel jegyzi meg személyazonosságát. Min ki példányát nem adja át. Belső zsebébe csúsztatta. Némán követte újdonsült főnökét. Belépett az üzletbe. Lopva körbepillantott. Zsebre dugta kezeit. Csalódottan sóhajtott. Nála már eldőlt a szalon sorsa. Nem venne semmit. Rühellte a hozzáállásukat. Pénzsóher hiénák. Addig magasról szartak rájuk, míg nem közölték egyértelműen vásárlási szándékukat. Szánalmas. Határozott. Kocsi maradhat. Szalon nem. Ebből a pöcegödörből nem vesznek semmit. Ezeknek a komédiás majmoknak fillért sem tesz asztalra. Minderről hallgatott. Kivárt. Utolsó pillanatig nem tett lépést. Figyelte Min ki-t.
Túlerőltette a felszínes látszatot. Nem ügyelt a lényegre. Logikus kérdéseket kellett volna feltennie. Kilométerekre lerítt róla, szemernyit sem konyít az üzletpolitikához. Lényegtelen baromságokra kérdezett rá. Nem ezeket kellene szem előtt tartania. Még sem vágott közbe. Elvette az autó kikészített tájékoztatóját. Átfutotta a műszaki, töréstesztet, felszereltséget és teljesítményt érintő adatokat. Megbízható járműnek látszódott. Hybrid. Alacsony fogyasztást ígértek hozzá. Légzsákok számával embereket lehetett ölni. Vezethetősége megfelelt. Nyugodt járműnek látszódott. Ízléséhez mérten lomha. Szereti érezni a lóerőket. Ennél a modellnél mindez hiányzik. Akad tempója, de túl visszafogott. Neki unalmas. Átlagos városi terepjáró. Magának nem venné meg. Beosztottja más téma. Nem szólt bele választásába. Engedte csevegjen az eladóval. Akkor hajolt előrébb, amikor elfogytak a kérdések. Mindenese vállára tette kezét.
-Köszönjük. Megfontoljuk ajánlatukat.-
Felállt. Ellentmondást nem tűrően indult a kijárat felé. Akadékoskodásra oda sem figyelt. Háborgás lepergett róla. Autóhoz gyalogolt. Beszállt helyére. Ujjaival dobolva várta meg beosztottját. Érkezését követően egyetlen kérdést szegezett neki. Azt leszarta mit dühöng. Nem nyerte el tetszését a személyzet. Ennyiről szólt a történet.
-Kocsi marad?- Bökött szalonra fejével. -Vagy nézzünk ferrari-t?-
Fűzte hozzá gúnyosan. Indulhattak tovább. Arra esik a választás, következő helyen megveszik. Egyre ment. Ferrari-t akar, megkaphatja. Nem érdekelte. Haladni kívánt. Választól függetlenül gördültek tovább. Utazás alatt megszabadult zakójától. Kigombolta inge felső gombját. Levette nyakkendőjét. Átöltözhetett volna. Nem volt hozzá kedve. Ennyi váltás megfelelt. Elment. Arra elegendő volt gyorsan lerendezzék a vásárlást. Elege lett a piszmogásból. Miután megálltak kivágódott a kocsiból. Bemasírozott az irodába. Asztalra lökte a lexus prospektusát.
-Azonnali átvét. Felár, ha félórán belül szállítható. Egyéni kérés. Nem akarok fémet. Cseréljék az alumínium betéteket műanyagra.-
Ügy további intézését testőrére bízta. Intett neki. Kocsija kulcsát átvette. Távozhatott. Más lett az illetékes tárgyaló fél. Tájékoztatták a részletekről mire ügyeljen. Nem számolt problémával. Ha igen, máshol vesznek kocsit. Innen boldogultak beosztottjai. Neki fontosabb teendője akadt. Befejezésre várt egy igen fontos ügy. Csettintett mindenesének. Pótolhatatlan résztvevője volt a tranzakciónak. Leckének szánta. Jobban ügyeljen szavára. Neki egyre ment. Ugyanígy vélekedtek, tehát megvalósulhatott az üzlet. Rajta nem múlt. Hasznot húzhatott belőle. Akcióval megoldódhatott néhány jövőbeli probléma. Kezdetnek a tartózkodási engedély. Eddig találtak kiskapukat. Ezután is elintéznék. Törvényes úton, mégis kényelmesebb. Nem tiltakozik a kínálkozó alkalom ellen. Előkészített hozzá mindent. Jobb keze néhány perce küldte a jelzést. Zöld utat kaptak. Saját nevükön zajlik a művelet. Törvényes képviselő jelen lesz. Eseményt Léi shēng hitelesíti. Hivatalos szerv képviselője meggyőzve. Mindenre akadt megoldás.
-Innen átveszik. Estére meglesz. Máshol van jelenésed.-
Nincs több magyarázat. Kérdésekre nincs válasz. Elindul aston martin-jához. Beszáll. Elindul. Forgalmi dugóban ingerülten morgolódik. Dühösen cümment a parkolóhely vadászásával. Percekig keres. Leparkol. Bekapcsolja a riasztót. Nyugodtan besétál az épületbe. Magabiztosan menetel a lifthez. Int a biztonsági őrnek. Egyenruhás biccent. Várták érkezését. Zavartalanul továbbhaladhat. Nincs szüksége sorszámra. Megnyomja a kívánt emelet gombját. Nekitámaszkodik a fémláda oldalának. Mindenesére nem tekint. Tisztában van vele, mi jár fejében. Pánikol. Elképzelése sincs mit keresnek ott. Elméleteket gyárt a lehetőségekről. Számba veszi az összes létező képtelenséget. Beszédre nem reagál. Rövidesen magától rádöbben a megfejtésre.
Emeleten mindenese fogadja őket. Átnyújtja a személyes iratokat. Személyi igazolványok. Születési anyakönyvi kivonatok. Tartózkodási engedély. Lakhelyet igazoló lepedők. Kétmaroknyi szemét. Átfutja a dokumentumokat. Flegmán elhúzza száját. Cserepes növényről letép egy virágot. Hátrafordul mindeneséhez. Beletűzi zakója zsebébe. Teljesen rezignáltan közli a rejtély nyitját.
-Hozzám jössz! Kikosarazhatsz…-Vállat von. Neki mindegy. Egyszeri alkalom. Többet garantáltan nem fordul elő. Következményekről nem nyilatkozik. Ismeri, milyen, ha kihozzák sodrából. Garantáltan elérné, ha most oldana kereket. Saját érdekében ajánlja, ne piszkálja az idegrendszerét. Ennek fényében, benyit a zárt szobába. Adategyeztetés. Hitelesítés. Kérvény engedélyezése. Bürokráciai szájtépés. Nem probléma nem tart vele Min ki. Elintézi egyedül. Helyet foglal az iratpatkánnyal szemben. Bájolgásra halvány mosollyal reagál. Hányingere van a nyájas beszédtől. Semmi köze a magánéletéhez. Kitérően válaszol. Hárítja a lelkesedést. Nem kívánja megosztani döntése okát, vagy célját. Átadja az iratokat. Kivárja az adminisztrációs intézkedést. Néhány kattintás. Tenyérbe mászó vigyor. Gratuláció. Megköszönni a kedvesen begyakorolt mondatokat. Faképnél hagyni. Grabancon csípni a problémázó menyasszonyt.
-Irány a nagyterem. Ott közöld a véleményed.-
Tiltakozás ellenére bevonszolni az eskető terembe. Helyet foglalni a bekészített széken. Unottan hallgatni a hivatalos maszlagot. Jelzés értékűen megszorítani a ficánkoló mindenes kezét. Parancsolóan ránéz. Lesz esélye hangosan kifejezni álláspontját. Nem kételkedik benne. Hosszasan fog szövegelni. Felkészült az esetre. Pillanatig csendesen várakozik. Végigcsinálja a kért forgatókönyvet. Kimegy az asztalhoz. Elmondja fogadalmát. Kertelés nélkül rávágja az igent. Aláírja a házasságot hitelesítő papírt. Jobb keze lemondó sóhajjal ácsorog mögötte. Kezében a sebtében szerzett gyűrűkkel. Többi mindenesén múlik. Saját részét teljesítette.
Vissza az elejére Go down
Hayashi Aoi
Ember
Ember
Hayashi Aoi

nő
Aries Tiger
Hozzászólások száma : 77
Age : 26
Tartózkodási hely : Karakura Raizer Team főhadiszállásán, Midori~onee-channél, Karakura Highschool ESUO-ESU clubjában, betámadva Souru Society valamely pontját, helpelni Holmes-mesuta~nak the detectiv feladatokban *3*
Registration date : 2011. May. 15.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Karakura Highschool harmadik évfolyamos diákja, Seitokai - Junior alelnöke, Karakura Raizer Team al'vezetője, Raion tag, Michiwonka szerelmgyár alkalmazottja
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te15000/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (15000/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Szept. 22, 2013 8:19 am

Így jelentkezz klubba Aoi módra! *w*


Now érkeztünk vissza the nyári szünetből and már rögtön sok – sok tanulnivaló zúdult the nyakunkba. The senseieknek nincs haatojuk! T^T Persze Tanaka-sensei the legrosszabb, már második nap hiraganákkal álmodtam and már ötször bent tartott órák után, mert szerinte baddo vagyok, and no árt gyakorolnom, pedig már no keverem the doggu and the kyatto kanjiát! T~T Na mindegy, csak jelentkeznem kell kuraboba, hogy legyen ürügyem no maradni, mert azokat mind elengedi, akik valamilyen kuraboban vannak. Just wan the puroburemu. . . olyan sok kurabo van! Miért van ennyi? T-T Himeko-senpai herupujét kellett kérnem the sukuuru kurabok kigyűjtésére and már wan hete gondolkodok az ideális kurabon the ranningu kurabo and the ESU-ESU kurabo mellett! Ugyanis Holmes-mesuta~, my dadeiim megengedte, hogy jelentkezzek egybe, mert nagyapi hallani se akart the dologról, szerinte hétvégenként haza kellene járnom miko feladatokat végezni, but az olyan uncsii! Pfúj. . . >.>;;;
No puroburemu, Holmes-mesuta~ megengedte and ennyi a lényeg Cool Szóval egész nap azon tanakodtam, hogy milyen kurabot válasszak, amit the Seitokai mellett is űzhetek, mert azt sem hanyagolhatom el, mégis milyen lenne már! Meg tudok készülődni the fesztiválra is the kurasuval, ami pár hét múlva lesz, sose késő megkezdeni the szervezkedést. Cool Fuanii lesz the mi kurasunk programja! *-* Na, but the kurabo! Törd the fejedet, Karakuraizer Tuxedo-cat! >o<’
Éppen the udvaron sétálgattam, elkerülve Tanaka-senseit biggu ívben, nehogy megtaláljon, mert biztos vagyok benne, hogy utánam járja the sukuurut, ezt wan Holmes-mesuta~ herupuje Aoitson megérzi! Mikor the pillantásunk találkozott wan fél másodpercre, tetőtől-talpig lefagytam, but Atamaga~nii edzésein tanultakat szégyeníteném meg, ha no reagáltam volna időben! Rögtön kerestem valami tereptárgyat, ami mögé elbújhatok… ueito csak… miért nincs the udvaron wan árva fa se?! >.>” Fel kell hoznom ezt the biggu puroburemut Himeko-senpainak! Van kertészkurabo the sukuuruban, no? Ültessenek bokrokat, fákat, vagy amiket szeretnének, mert ha Aoitson bújni szeretne Tanaka-sensei elől, vagy the alsós diákok bújócskázni szeretnének – így jobban hangzik – akkor nincs hova elrejtőzniük! Surprised
- ÁÁÁ! – pillantom meg Himeko-senpai kurasutársát, majd rohamozom meg biggu csatasayeléssel, mert már párszor láttam, and, and… mi is the neemuja? scratch No, mindone! - Sorry, sorry, biggu-biggu sorry, senpai! >.< – megfogom the handooját and úgy húzom, hogy Tanaka-senpai no lásson. But így no fogja bevenni, túlságosan későn reagáltam, még mindig erre jön! NOOO! Ekkor biggu raitoban észrevettem the basukettoboorut the másik handoojében. - WÁÁ, Senpai! Majdnem elfelejtettem the toreeningut! – mutattam the boorura. - Hogy lehet ilyen üres fejem? Mikor is lesz?! °O°” – legszívesebben láthatatlanná válnék, miközben lapulva pislogok fel the senpaira, olyan animés arccal, mint amit akkor vágnak, mikor nagyon, but nagyon bajban vannak and biggu herupurure ueitolnak, akár wan Otome geemuban! *3*"
Vissza az elejére Go down
Hwangbo Min Ki
Fullbringer
Fullbringer
Hwangbo Min Ki

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Trinity night club, Junnchi lakása
Registration date : 2013. Feb. 19.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yakuza, mindenes, pincér
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te10000/15000Udvar - Page 3 29y5sib  (10000/15000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Szept. 29, 2013 7:58 am

Érettség(i)

Valamit nagyon rosszul csinálhatott, mert nem igazán hagyták kibontakozni, annak ellenére, hogy milyen nagylelkűen átengedték neki a vezető szerepét az imént. Őszintén szólva nem bánta, hogy megint a szokásos szereposztásba kerülnek vissza a dolgok, inkább csak az küldte sarokba féltetten dédelgetett, de folyton megtépázott férfiúi büszkeségét, hogy csúfosan elbukott a feladaton. Szinte még két komoly szót sem váltott az eladóval, Junnchi már a vállára téve a kezét jelezte, hogy innentől átveszi a dolgot. Kérdőn pillantott hátra a válla fölött mikor a távozásra utaló szavakat hallotta. Egészen kicsit elveszítette a fonalat, hogy miről maradt le, vagy tényleg mit csinált ennyire rosszul, hogy lefújják az egész soppingolást.
- Háh? –adott hangot elveszettségének, miközben az asztaltól felpattanva egy gyors biccentést azért megeresztve a személyzet felé loholt főnöke után. Akkorákat lépett amúgy is, hogy alig érte utol… természetesen mikor beszállt a kocsiba, Shengi már be is indította a motort, és megint nem sokon múlt, hogy őt meg szépen itt nem hagyták, arra hivatkozva, hogy miért marad le folyton. Tehet ő róla, hogy nem él olyan nagy lábon mint ők?? A már járó motorú kocsiba bevetődve húzta be maga után az ajtót, és fordult felháborodva Junnie-hoz.
- De ezt most miért kellett? Azt mondtad én választok, és most mégis megint az van, amit te akarsz… -hisztizett sértődötten karba téve a kezeit a mellkasa előtt. –Így sose lesz belőlem jó főnök, ha mindig megszégyenítesz! Szerinted most mit gondolnak rólam? Nem mintha alapból jó véleménnyel lehettek, de az nem számít! Ajh, akkora hálátlan egy pincsi vagyok! –zárta le gondolatfonalát ezzel a megjegyzéssel. Itt hisztizik az amúgy sem létező büszkeségén, miközben még mindig milliókat szándékoznak költeni a hátsója alá.
- Marad… -morogta az orra alá megsemmisülten összehúzva magát. Junnchi vehemens vetkőzéséből ítélve úgy érezte megint sikerült felbosszantania, úgyhogy az elkövetkezendő jónéhány percben lakatot tett a szájára, és puszta szemlélőként követte nyomon azt, hogy hogy kell határozottan tárgyalni valamiről. Rengetegszer, jobban mondva szinte nap mint nap látja, de minden alkalommal lenyűgözőnek találja, hogy főnöke hogyan képes mindent teljesen az elképzelései szerint alakítani. Bár az is igaz, hogy a langalétaságának is lehet szerepe abban, hogy eleve magasabbról indul, mint ő, ha valakivel találkozik. Féltékeny gondolat, de sosem rejtette véka alá, sőt régebben többször is szóvá tette, hogy Junnie elcsaklizta előle a rá jutó kamaszkori növést is. Ezzel bárki egyetérthet! Ő magasabb mint az átlag, Minki pedig alacsonyabb… ez egy teljesen logikus válasz a fennálló helyzetre.
- NAA?! –csattant fel a fém alkatrészekre vonatkozó rész tárgyalásánál. –Ez övön aluli..  –folytatta tovább a visszahúzódó hisztijét. Az is lenyűgözte, hogy milyen lelkifurdalás és hezitálás nélkül képes a legsebezhetőbb pontjaira tapintani. De ez igenis fontos lenne! Gondoljon csak bele.. egy ekkora kocsit micsoda pöpec pajzsként lehetne használni, ha vártalanul megtámadhatják őket! Akkora a motorházteteje, hogy akár öklömnyi vastagra is össze tudja gyúrni… azon egy golyó sem megy át. Ehelyett egy négy keréken guruló műanyag autóra akarják kárhoztatni. Ez most tényleg érzékenyen érintette.
- Inkább órákat adj főnökségből, aztán majd jegyzetelek. –könyökölte oldalba még mindig kicsit sebeit nyalogató hangulatban miután távoztak a szalonból. Szokás szerintem nem méltatták reakcióra, hanem ehelyett egy kíváncsiságát igencsak felkeltő megjegyzést vakkantottak oda neki.
- Jelenés? Mára nem volt betervezve más program az iskolán kívül… -kutatott emlékezetében tárolt határidőnaplójában. Nem tudott felidézni semmi olyan hivatalos ügyletet mára vonatkozóan, amit főnöke külön kiemelt volna. Majd holnap esedékes egy fontosabb tárgyalás, az amelyikhez egy külső agglomerációbeli wellness szálloda lett lefoglalva. Kíváncsiságtól elkerekedett szemekkel pislogva ült be újfent az autóba, amibe most már csak ketten szálltak be. Kezdtek rossz előérzetei támadni, de igyekezett lecsitítani őket. Információ teljes hiányában el sem tudta képzelni, hogy merrefelé tartanak, egészen addig, míg le nem parkoltak az egyik városi anyakönyvi hivatal előtt.
- elhagytad az anyakönyvi kivonatod? –próbálkozott be egy kérdéssel, ami hirtelenjében eszébe jutott. Nem tudott másra gondolni, mint hogy Junnchi elhagyta az eredeti okiratát, és azt jöttek pótolni… de azt miért intézné személyesen, mitöbb teljesen hivatalos szerveknél? Nem is tudja neki bármelyik személyazonosító okirata látott egy eredeti pecsétet a koreai anyakönyvi kivonatán kívül… Meg ahhoz miért neki lenne jelenése. Fogalma sem volt… teljes tanácstalanságban, már a fülében csengő rossz előérzettel caplatott főnöke után. Mikor pedig az egyik folyosón megpillantotta a papírkötegekkel a kezében már rájuk váró Shengit, a nem létező női megérzései is azt súgták, hogy itt valami nagyon nagy balhé készül. Egy pillanatra megfordult a fejében, hogy talán fel akarják adni a bevándorlási hivatalnál azzal, hogy bemutatják a hamis papírjait. De miért tennének ilyet? Ennyire rossz beosztott lenne? Elfusson? Nem lenne értelme, úgyis megtalálják, és akkor még rosszabbul fog járni, mintha csendben tűrné, ahogy aláírják a halálos ítéletét. A szíve a torkában dobogott, kiszáradt a szája, és akkora gombóc volt a torkában, hogy megszólalni is alig tudott.
- Ennyi év után? –nyikkant fel elhaló hangon, könnyes szemmel tekintve a hátra pillantó főnökére, aki azonban olyat mondott neki, amit fel sem fogott elsőre. Ledermedve nézte végig, ahogy a zakója hajtókájával babrálnak, és próbálta feldolgozni a virág odatűzésével elhangzó szavakat.
- HOGY MI??!! –bukott ki belőle olyan hangerővel, hogy még a folyosó végén elsétálók is megtorpantak egy pillanatra, hogy feléjük nyújtogatva a nyakukat súgjanak össze egymás között. Minki is gyorsan észbe kapott, így a szájára tapasztva a kezét akadályozta meg a további kitörését, és az előbb a szeme sarkában összegyűlt könnycsepp legördülésével az arcán igyekezett lejjebb szorítani plafonon táncikáló idegeit. Értelmes reakciót ki se tudott nyögni, annyira abszurd ez a helyzet, amit viszont Junnie annyira komolyan gondol, hogy közben már a házassági regisztrációs papírt tölti kifelé. Kellett egy kis idő, mire összerakta odáig az eseményeket, hogy valószínűleg az a délutáni meggondolatlan elszólása okozta azt a pillangó szárnycsapást, amiből most az lett, hogy egy öltönyös szemüveges muksóval szemben ül, oldalán az eskü szövegét ismétlő férjjelöltjével. Szemeit inge ujjával törölgetve pislogott hol az egyik, hol a másik félre, míg aztán arra kapott észbe, hogy nekiszegeztek egy hosszú kérdést. Annyira gyorsan érezte száguldani maga körül az eseményeket, hogy gépiesen, és reflexből ismételte a szájába adott szöveget.
- Kitartok mellette jóban, rosszban, egészségben, betegségben, szabad akaratomból… ESKÜSZÖM! –emelte fel a hangját, ez pedig elérte azt a hatást, hogy némileg visszazökkenttette a jelenbe. Hatalmasakat pislogva konstatálta az elhangzó gratulációkat, és húzta meg a kezébe adott pohár pezsgőt. Nem is érezte, hogy egy kicsit megszédült tőle, csak akkor, mikor felpattant a székből, és majdnem vissza is huppant oda. Faltól falig elirányítva magát az ajtóhoz bukott ki rajta, meg sem állva a szemközti ablakig, aminek egy lendületes koppanással nekiütve a fejét túrt bele mindkét kezével a hajába és zuhant össze véglegesen.
- Te jó ég, mit tettem… Tamura-san meg fog ölni. –szipogott megsemmisülten a valahogy út közben az ujjára került gyűrűt nézegetve, mert elég istenesen két tűz közé szorították. Egy részről semmi kifogása sem volt az eskü ellen, még ha morbidul is hangzik, de ha leegyszerűsíti, eddig is eszerint élt. Jóban-rosszban Junnchi mellett, sőt zárójelben megjegyezve olyan dolgokat is szoktak csinálni, ami szintén a házastársak reszortja lenne. De más részről viszont ott van a tulajdonképpeni nevelőapja, aki ennek egésznek biztosan nem fog örülni. De ki örülne annak, hogy a potenciálisan családok egyesítésére házasítható fia önállósítva magát elveszi a házőrzőjét, aki ráadásul szintén férfi? Őrültség… biztos volt valami abban a menzai szendvicsben, amivel elrontotta a gyomrát, és most a kocsiban ülve rémálmodik… más magyarázat nem lehet az elmúlt néhány órákban történtekre.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te13500/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Ápr. 11, 2014 11:18 am

Return

Egykedvűen gubbasztottam a fa tetején, amire csak azért másztam fel, mert az udvar hátsó részében magasodott, és a sűrű lombja jól elrejtett. Kissé kényelmetlenül éreztem magam az egyenruhában, amit muszájból vettem fel, és egyébként mindenhol rövidnek találtam, és egyszerűen alkalmatlannak arra, hogy bárhová is gyorsan eljussak benne. Mély sóhajjal leheltem ki számból a füstöt, ami valami isteni relaxációnak bizonyult a nyüzsis nap végére. Egyáltalán nem voltam hozzászokva ennyi emberhez, ráadásul tanórákon kellett részt vennem, holott az anyag nagy részét már régen tudtam, nagyon régen voltam diák. Akkor is egy egyszerű módszerrel belénk töltötték eme lexikális tudást, de ha egyszer itt kell tevékenykednem, egyszerűbb úgy, ha ténylegesen beilleszkedem, ráadásul, mintha Umi~jii is kicsit megkönnyebbült volna attól, hogy iskolába járok. Érthetetlen. Neutral
Mélyet szívtam a kezemben tartott cigarettából, amit az alvó portástól sikerült elcsennem, lévén csak kódkártyával adna az automata, de ahhoz papírok kellenének, meg egy idősebb személyazonosság, Umi~jii pedig biztosan nem váltaná ki csak ezért. Kicsit erősebben szorítottam a koporsószeget, ahogy arra gondoltam, hogy nem is véletlen talán, hogy ismét találkoztam a férfival… mármint nem Umi~jiivel, mert őt én kerestem meg, hanem a portással, aki egészen meglepően emlékeztetett egy emberre. Pedig én pontosan tudtam, hogy messze sem az. Arra azonban nem is gondoltam, hogy ilyen könnyedén kapcsolatba fogok tudni lépni vele, ez egyszerűen túl szép, hogy igaz legyen. Éppen ezért éreztem azt, hogy a nap már nem bír el több meglepetést, nekem pedig le kell vezetnem a feszültséget, és a tévében láttam egy filmben, ahogy cigarettázó emberek egyre kisimultabbak lesznek, szóval ez nem egészségtelen, egyszerűen levezetés! ˘o˘
Csodálkoztam kicsit azonban azon, hogy ezzel a csodaszerrel egyszerűen már sehol sem lehetett találkozni az én időmben, valahogy teljesen eltűnt. Néha előkerült egy nosztalgikus chatszobában, de azoknak az ingereknek semmi közük nem volt a tényleges hatásához, még az enyhe kaparás is jól esett, elterelte a figyelmem a tényekről. Agyamban egyre inkább villództak a nevek, lévén még nem kezdtem neki a dolgomnak, de nem gondoltam, hogy sürgetne az idő, fel kell építenem szép lassan mindent, hogy semmi se húzhassa keresztül a terveket.
Csupán néhány gondolta erejéig nem figyeltem, és máris éreztem valaki közeledtét, aki mintha csak rájött volna, hogy többek között rajta töprengek, a kényelmes fám alját választotta ejtőzésre. Figyeltem, ahogy maga is füstjeleket küld a sportszertár épülete felé, nem is zavartatva magát, hogy az iskola területén tilos a dohányzás. Nem mertem megmozdulni, nehogy megreccsenjen az ág, azonban a cigaretta ebben a pillanatban gondolta azt, hogy márpedig ő felforrósodik, akkor is, ha az én kezem ezt nem bírja, és nem is bírta. Az átmelegedett csikket szisszenve ejtettem el, mégpedig egyenesen az alattam álldogáló vállára.
- Francba… - Szűrtem ki fogaim között, mert sajnálatos módon az biztos fel fog tűnni a férfinak, ha kigyullad a ruházata, és valószínűleg az is, merről érkezett a gyiloktűz.
Megpróbáltam magam annyira néma levélnek tettetni, amennyire csak ment, de éreztem, hogy szélmalomharcot vívok, és kénytelen leszek majd lemászni a fáról, amint erre felszólítanak. Nem volt sok kedvem ehhez a beszélgetéshez, még nem készültem fel rá teljesen.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te43000/45000Udvar - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 12:15 am

Return

Munka, munka és munka. Ebbe temetkezik azóta, hogy egy számára fontosnak mondható személy eltávozott. Vagy talán nem is temetkezik bele? Csak egyszerűen eldöntötte, hogy nem fogja eltemetni a gyász. Továbbra is a mókuskerékben marad, és folytatja az életét úgy, ahogy eddig is tette. Nem az határozza meg az életét, hogy elveszít valakit, magában tartja az érzéseit, nem lesz befordulva, nem festi feketére a haját, és húzza ki a szemeit, nem lesz belőle egy pöcs emos. Na meg azt se akarja, hogy a többiek megtudják a gyászának a mértékét, kapnának az alkalmon, és habár erővel nem tudnának ártani, de nincs kedve hallgatni a hülye szövegeiket, főleg azt, hogy majd jobb lesz idővel, meg blablabla.
- A picsába, reggel még teli volt a doboz, azóta szívtam hat szálal, és most egyel megint csak kevesebb van. Alvajáró helyet alvacigiző lettem? Az már úgy fasza. Na mindegy, vége a szundinak, még csengetés előtt meg kéne csinálni ezt meg azt. Kezdjük a kapálással, úgyis azt utálom a legjobban, legyünk túl rajta hamar.- beletúrt fehér hajába, majd bekapott egy szál bűzöst, meggyújtotta, mosolyogva nézett rá a karkötőjére, és végül a vállára kapta a kapát, mehet is a dolgára. Aránylag jó idő is van, ezért van rajta csak egy fehér póló, persze a kantáros nadrágja alatt, ami pedig zöld, a térdénél pedig van rajta egy lyuk.
- Hú, talán mégis jó lenne egy kabát, vagy valami, na mindegy már, majd a munkában kimelegszek.- határozottan állította, de annyira mégse jött össze ez a vágya. Mert ahogy meglátta a fát, amit körbe kéne kapálni, inkább úgy döntött, hogy betámadja, és sziesztázik egy jót alatta, de legalábbis a cigijét el fogja szívni. Úgyis óra van még, ha meg csengetnek, majd úgy tesz, mint aki valami nagyon fontosat csinál, vagy ilyesmi. Le is rakja a kapát a fa tövéhez, és készülne az ülésre, csak hogy ebben valami akadályozza. Mégpedig az, hogy egy csikk a vállán landolt. Hamar leseperte, nem akarta, hogy a kedvenc, koszos munkás felsője is megégjen. Ám azért csak lehajolt, hogy megnézze, kialudt-e a cigi, vagy se. Nem akarja, hogy valami itt lángra kapjon, miközben lazul tovább.
- Nicsak, én is ilyet szívok. Váááárjunk csak, azt a propeleres kurva mindenit. Nem csak ilyet szívok, ez az enyém volt.- elnyomja a csikket a cipője talpán, majd messzire pöcköli, és felnéz a fa lombkoronájára. Csípőjére teszi a karjait, és füstöt eregetve rázza a fejét.
- Na akkor, vagy lejössz, vagy hozom a fűrészt, és kikapom alólad, vagy legalábbis megnyesem a koronát.- nem annyira barátságos volt a hangja, ahhoz rossz kedve is volt, meg a cigijét is így pocsékolják, az meg már főleg felháborítja, hogy alvás közben lopták meg. Védtelenül feküdve, kiszolgáltatva bárki kényének és kedvének, hát hova fajul a világ?
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te13500/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 4:09 am

Return

Mély sóhajjal fújtam ki a levegőt, valahogy kiszámítható volt, hogy ez lesz, elvégre a nap előző fele sem volt sokkal jobb, a másodikra mért javulna meg? Neutral Egy pillanatig sem kellett elgondolkoznom azon, hogy fent maradjak-e tovább, tisztában voltam azzal, hogy a férfinak fűrészre sincsen szüksége ahhoz, hogy beváltsa fenyegetését. Egyszerű mozdulattal elrugaszkodtam az ágról, ahol addig guggoltam, és a testem mellett leszorított kézzel közeledtem a föld felé, majd enyhén hajlított térddel talpra érkeztem. Szerettem ezt az időt, minden egyes hely olyan volt, amint nyugodt szívvel használhattam mozgásra, még külön elő is segítették azt, nem úgy, mint a jövő egyenes, göröngymentes fehér kocka épületei. Megigazgattam rövid vászonszoknyámat, ami persze nem volt erre az igénybevételre kialakítva, de mást pedig nem hordhattam, az iskolában szigorúaknak tűntek a követelmények, de meg kellett próbálnom betartani őket. Nem igazán zavartattam magam előtte, elvégre jelen helyzetben fogalma sincs róla, ki is vagyok valójában, bár lehet egyszerűbb lenne úgy, mert akkor nem kellene még egyszer mindent elmagyaráznom, mint Umi~jiinek…
- Nem tenne jót az állásának, ha kiirtaná az iskola fáit… Rolling Eyes - Fontam össze kezem a mellkasom előtt, miközben dacosan farkasszemet néztem vele.
Furcsa volt így látni, mert emlékeimben teljesen más kép élt az espadaról, sosem láttam ilyesféle ruházatban, már-már teljesen emberi volt. Láttam rajta, hogy nincsen jó kedvében, azonban szívem mélyén még sem féltem tőle, egyáltalán nem gondoltam, hogy tartanom kellene haragjától. Tekintetem lassan fürkészte végig, majd megakadt a karkötőjén, amit korábban észre sem vettem. Enyhe mosoly kúszott az arcomra az ismerős ékszer miatt, amitől olyan hirtelen törtek fel az emlékek és a képek, hogy szinte képtelen voltam kiválogatni, hogy most mi valós esemény, és mi az, ami csupán fejemben cikázó korábbi történés.
- Kissé nőies darab, nem? – Billentettem oldalra fejemet kérdés közben, ahogy ismét felfelé pislantottam rá. Nem tudtam igazán, miért is akarom ezzel heccelni, vagy mit szeretnék elérni vele, egyszerűen kicsúszott a számon, mintha csak hiányozna, és vissza akarnám így kapni, pedig ezelőtt sem sok ékszert hordtam.
Igazán nem éreztem sajátomnak, ahogy az akkori énemet se, mert egyszerűen már más voltam. Nem úgy éltem meg, hogy megváltoztam idő közben, sokkalta inkább hasonlított arra, mint mikor valakinek amnéziája van, és mások elmesélik, milyen személy is volt ő. Idegennek, és távolinak éreztem, egy másik személy volt, mégis én, és épp ez volt zavaró. Egyszerre próbáltam a saját szemszögemből szemlélni a dolgokat, és közben elmémbe furakodtak az előző élmények, amiket az az aprócska darab idézett elő. Arra gondolni sem akartam, hogy ez talán nem így van, és a találkozás zavart volna ekképpen össze, mert a későbbiekben szükségem lesz a segítségére.
- Megkínálna egy szállal? – Böktem a cigarettája felé, mintha nem is hallottam volna néhány perccel ezelőtt, hogy ráismert a cigarettájára, elvégre itt még él az ártatlanság vélelme… - Az enyém lepottyant. :/ - Tettem hozzá, bár ezt minden bizonnyal ő is észrevette.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te43000/45000Udvar - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Ápr. 13, 2014 4:47 am

Return

Nem kifejezetten nyűgőzi le az, ahogy a csaj lejön a fáról. Manapság már mindenki ilyen ugráló szart reggelizik, meg sok egyéb marhaságot. Hol vannak már azok a napok, amikor az átlagos, normális volt a divat. Most meg? Most meg minél nagyobb marhaságot csinálnak, vagy hülyén néznek ki, az a tuti. Bah, unalmas. Ezért is unott az arca továbbra is, az meg nem hatja meg, hogy szemtelenkedik a csaj. Egy diák csak ne legyen ilyen a suli egyik alkalmazottjával. Jó, még ha csak ez a másodállása, meg van, hogy nem is nagyon lehet látni, és általában végig szokta aludni a műszakját, meg cigizik is, amikor nem kéne, és be is szól mindenkinek, de attól még itt dolgozik, és na.
- Az állásomat csak ne féltsd, be van az betonozva, és lazán meggyőzöm a dirit, hogy bizony a fát ki kell vágni, főleg, mert denevérek laknak benne. Tövénél kell vágni, így legalább nem csapom le egyik dögnek se a szárnyát.- elég guszta látvány lehet, ahogy a törzs vége elkezd mozogni, és végül kiesik egy vinnyogó, egyszárnyú denevér. Aztán meg szedheti össze, és lökheti ki a kukába, ha meg valami marha állatvédő meglátja, még lenne pofája fel is jelenteni, nem hiányzik ez most neki. Nem mintha tudnának bármit is kezdeni Karasuval, max lelép innen, és hazamegy, és akkor próbálják meg behajtani a bírságot, meg egyéb marhaságokat csinálni. Egyedül a munkáját sajnálná valamennyire, vagy inkább a pénzt, amit ezzel keres, elinni pont elég, na meg kurvázni.
- Szerintem nem.- nézi a kezén lévő karkötőt, és halványan elmosolyodik, amikor arra gondol, hogy kihez is tartozott, de ahogy jött a mosoly, úgy is ment, mint a hasmenéses liba, gyorsan, csak nem húzott maga után barna csíkot. - De ne terelj. Nem kéne a fára mászkálnod, engem csesznek le, ha leesel és balfaszság miatt eltörik valamid. Mert miért nem figyelek, meg ilyen marhaságok, és utána rakhatnék valami kerítést a fa köré, hogy ez ne történjen meg még egyszer, és az meg plusz munka. Hát nézd meg, már basz az ideg.- eldobja a cigijét, és előkap egy másikat és már gyújt is rá. Peeersze most még kunyerálnak is tőle, ez már tényleg elég szemtelenség.
- Ej…- beletúrt a hajába. -… vettem észre, hogy a tied leesett. Egy; rám Kettő; csipkebokor vessző Három; az is az én cigim volt. Miért nem két szálat csórtál? Meg ha adok neked, akkor lehet be fogsz köpni, és akkor már tényleg félthetem a munkámat, szegény macskámnak nem tudok utána enni adni, sőt, nekem kell megenni a macskámat. Na meg persze fel is leszek jelentve, és büntetést kapok, meg lehet be akarnak zárni.- s persze még magyarázott addig odadobott egy szál cigit a csajnak, meg a gyújtót is, és ha visszakapja, el is rakja a nadrágja felső zsebébe, onnan nem esik ki, a telefonja mellett meg is fér.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te13500/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 6:48 am

Return

Szívem szerint a fejem fogtam volna válasza hallatán, mert sok mindent tudtam, és azt bizonyosan, hogy a denevérek nyugalmas környéket szeretik, egy iskola fája pedig bizonyosan nem az. Legalábbis a lexikális tudásom, amit az iskolai évek alatt szereztem, valahogy eképpen szóltak, így rezzenéstelen arccal pislogtam vissza, mintha mi se történt volna.
- Még hogy denevérek… - Motyogtam, de igyekeztem kicsit visszafogni magamat, remélhetőleg csak poénból mondta. Neutral
Nem tettem további megjegyzést a korábban hozzám tartozó ékszerre, inkább megigazítottam kusza tincseimet, mintha ez bármennyit is változtatna a dolgokon. Az emlékeimből kitűnt, hogy más, mint az általam hallott történetek hollowjai, akik vérszomjas szörnyetegekként voltak illusztrálva. Sokban különbözött azonban az emberektől is, olyasmiként tetszett, mint aki megrekedt a kettő között, és még nem igazán hollow, de már nem is ember. Persze ezzel csak becsapnám magam, espadaként bizonyította, hogy fajának egyik legerősebb tagja, így nem szabad azzal hitegetnem magam, tulajdonképpen még emberi. Mély sóhajjal engedtem szabadjára a levegőt, miközben az oly ismerős mondatokat hallgattam.
- Magasabb helyekről sem estem még le, maga pedig nem nevelő, hogy megszabja, hová is mászhatok fel! ˘o˘
Még Umi~jiitől elnéztem, hogy esetleg féltene, vagy hasonló kedvességek, de hogy valaki lebénázzon, az elfogadhatatlan. A majdani épületdzsungelben úgy közlekedtem, mintha szárnyaim lennének, és keresztülrepülnék az égen, holott erről sajnálatosan szó sem volt. Persze a modern technika is segített, és a jó néhány évnyi gyakorlás, ami Cherry-ék mellett elég intenzív is volt, hiszen nem mindennapi erőnlétre volt szükség egyes ugrásokhoz, vagy, hogy egy kiálló rúdon megkapaszkodva elkerülje az ember a cementmérgezést.
Némán vettem el a következő cigarettát, és meggyújtottam, miközben a szememet forgattam szavain. Ismét kaparta a maró füst a torkomat, így az első egy-két szívás után kénytelen voltam néhányat köhögni, de ez sem zavart, valahogy eltávozott a füsttel együtt a bennem addig gomolygó feszültség is. Felnéztem a férfira, aki még mindig sokkal magasabb volt, mint én, pedig egykori önmagamnál jó harminc centivel voltam magasabb.
- Egyrészt nincs is macskád, mert a kóbor hollowokat igazán nem tekinthetjük annak… másrészt nem is emlékeztem arra, hogy ennyire aggodalmaskodó, és hisztis lettél volna. >.>
Összefontam kezeimet magam előtt, és kicsit a cipőmet vizsgáltam, mert kicsusszant mindez a számon. Hiába, sajnos nem volt jellemző, hogy megválogattam volna mondandómat, főként most nem, hiszen a jövő nem attól függött, hogy itt kinek mit és miként mondok, sokkalta inkább attól, mit is teszek. Eldobtam a lassan elszívott szálat, és rálépve tapostam a földbe, mintha csak az tehetett volna az egészről, aztán lopva megint felnéztem, megvakarva fejemet, mintha ez segítene kigondolni, mit is kellene továbbiakban mondanom.
- Öhm… meglepetés? ^////^”” - Próbálkoztam kissé elpirulva egy mosollyal, bár volt egy olyan megérzésem, ez sem sokat segít számára, nem valószínű, hogy rájön, ki is vagyok, így szinte biztos, hogy egy hosszabb beszélgetés vár még ránk…
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te43000/45000Udvar - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 7:23 am

Return

- Nem hiszed? Pedig tényleg így van. Találkoztam már itt is, a suliban velük. Szeretik a réseket, csak inkább este másznak elő, meg vinnyognak körbe, marhára zavaróak tudnak lenni. Még jó, hogy egy se akadt bele a hajamba.- akkor kapna idegzsábát, ha így járna. Lehet vágnia kéne le a hajából, utána meg megint növesztheti vissza, pedig az arcszerkezetéhez inkább ez a hosszabb haj megy. Karakteresebb így az arca, és még keményebbnek is látszik. Az meg nem elhanyagolható, habár már a magasságával is eléggé kiüt az itteniek közül, csoda, hogy ha valakivel sokáig beszél, nem áll görcsbe az illető nyaka. Bár ha Theaval végül csak sikerült volna összejönnie, akkor lehet egy merevítőt is kellett volna szereznie, bár lehet inkább kengurut kellett volna szereznie, de azzal meg nagyon hülyén néztek volna ki. De az igaz, hogy praktikus is lett volna, csóknál tuti. Dugásnál meg annyira nem számít a magasság… ja, még csak meg se volt Thea, szívás.
- Az nem, de nekem kell metszeni a fát is, és azért lecsesznek, ha leesel, és a munkámat fogják basztatni. Arra meg háklis vagyok. Ami meg azt illeti, tilos mászkálni a fákra, meg a falra, és úgy általában a magasabb helyekre, még én se vagyok kivétel, rám se lehet felmászni. Neutral - mondta közönyös arccal. Bár az valójában nem volt tilos, hogy Vexre is rámásszanak, már ami azt illeti fogadta is, ha úgy másztak rá a csajok, ahogy gondolta, de hogy vigye őket a hátukon, na azt nem. Elég volt egyszer, hogy egy diák megpróbálta. Utána mindketten fegyelmit kaptak, a kölyök, mert azt csinálta, Karasu meg mert ledobta a hátáról a kölyköt. Nem igásló, még ha szeretné is, ha páran lovagolnának rajta. De mivel Thea már nincs, így megint csak mehet a sima arrancarokhoz(na jó, ment akkor is, amikor volt Thea, nem volt még köztük semmi se), akik egyből térdelnek, ha egy egyjegyű számot látnak. Jó is ez, nem kell a felesleges randi, meg udvarlás, egyből a lényegre, és mehet a menet.
Elmagyarázta, hogy miért is nem annyira jó a cigi adása, és közben persze adott egy szálat, és Karasu is rágyújtott. Majd rosszallóan rázta a fejét, amikor a csaj köhögni kezdett. Kocabagós, és egy ilyen akar cigizni? Inkább maradjon meg a babázásnál, meg a Dzsüsztin Bibernél, és hasonló kis köcsögöknél. Az való nekik, nem az igazi élet. Majd fog magának valami balekot, aki eltartja, és nem kell még egy szalmaszálat se keresztbe tennie. Viszont attól, amit mondott… hát meglepetten kerekedtek el Karasu szemei, kitárultak az ajkai, és úgy is maradtak, ha nem lenne valamennyire nyálas a cigije, és nem ragadt volna az alsó ajkára, akkor már le is pottyant volna. Pár másodperc kellett, mire magához tért a sokkból. Gyorsan szívott párat, hogy az idegeit nyugtassa, majd bekapcsolta az ösztöneit, és nézett jobbra-balra, előre-hátra, amerre csak tudott. Kereste az esetleges merénylőket. Nem nagyon tetszik ez Vexnek, hogy csak így, ilyet mondjon egy diák, sőt, olyat, ami tényleg igaz Karasura, hogy nincs macska, inkább kóbor hollowok, na meg az, hogy úgy hangzanak a szavak, mintha ismerné. Nagyon kutatnia kell az emlékei közt, de nem talál senkit, aki hasonlítana erre a diákra. Talán még régről, azok a módosított lelkek? De akivel ott találkozott, az se így nézett ki, bár testet találhatott magának, az igaz, de a viselkedése is más volt. Gyanús, nagyon gyanús, már csak a kérdőjelek hiányoztak Vex feje felől.
- Oké, ki is vagy te? Shinigami? Vagy valami más? Jobb lesz, ha semmi mellébeszélés, a lényeget. Vagy darabolhatlak fel és adhatlak oda azoknak a kóbor hollowoknak vacsorára. Kezdheted a neveddel.- mondta komoly arccal, ideges tekintettel, és fenyegető hangsúllyal.- Ami meg azt illeti, nem vagyok hisztis, és aggodalmaskodó, ez csak a munka miatt a szerep. Meg ja, ez meglepetés.- főleg az arca, miért mosolyog, és pirul? Itt valami nagyon nem tiszta, és nem az udvar, azt felseperte már reggel.



Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te13500/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 9:08 am

Return

Végigmértem rövid haját, és el sem tudtam képzelni, hogy bármilyen élőlény akadjon abba, legalábbis egy csigánál nagyobb. Neutral Nem mintha ez bármit is számított volna, csupán csak elgondolkodtatott, amíg a beszédre kellett volna figyelnem, de az olyannyira kívül esett most minden gondomon, hogy hajjaj.
- Már mondtam, hogy nem esem le…
Majdnem félrenyeltem a mondandójának a végére, és kissé elpirulva néztem másfelé, mégis mire gondolhat, mikor ilyesmiket mond?! Úgy nézek én ki, mint aki rá akar mászni? >////> Legszívesebben belerúgtam volna, de jól tudtam, hogy azzal valószínűleg csak magamnak okoznék fájdalmat, mert bár most emberi póttestet viselt, mégis csak a negyedik espada volt. Nyugalomra intettem hát magam, nem volt még itt az ideje, hogy ebben az időpontban ismételten elhalálozzak. Nem igazán tudtam, hogy mennyi idő telhetett el pontosan az itteni halálom óta, de valahogy nem lett volna szórakoztató, hogy mindenfajta előrejutás nélkül érjen véget a küldetésem, elvégre a kezembe volt a jövő.
Bár kis elégtétellel töltött el, hogy végül mondandóm belé fagyasztotta a szót. Szinte hallottam, ahogy kattognak fejében a fogaskerekek, miként próbál elhelyezni a személyek között, akiket ismer, és végül nem sikerül neki. Vicces lett volna nyitott szájából kipöckölni a cigarettáját, de már így is elszívtam belőle kettőt, nem vennék el egy újabbat, amivel amúgy sem éppen egészséges életét rombolja. Kicsit kuncognom is kellett első tippjén, bár nem állt távol az igazságtól, valóban shinigami leszek néhány év múlva, ha erre nem lesz hatással a jövő alakítása, de ebben nem lehettem teljesen biztos.
- Hármat találhatsz, pőcsik vecsernye. Rolling Eyes
Ajkamon továbbra is mosoly játszott, megvártam, hogy erre miként is reagál, bár nem voltam abban teljesen biztos, hogy jó hangsúlyt használtam, a tiszta képek ellenére sem. Felemás érzés volt saját magamat idézni, és kissé meg is borzongtam, nem tudtam biztosan, milyen reakciót váltok majd ki az espadaból. Csak reméltem, hogy még elég friss benne az élmény, hogy emlékezzen a hasonló szavakra, és ne csupa rossz érzéssel párosuljon ez, nem lett volna kedvem megküzdeni vele.
- A nevem nem sokat fog mondani, most Hoshi Tomominak hívnak, és a jövőből érkeztem, de te nyilvánvalóan más néven ismertél engem, amíg ebben az életben léteztem. – Kezdtem bele, mert biztos voltam benne, hogy nem éri be csupán a korábbi megjegyzésemmel. – Nem kell pánikolni, meg koncolni sem senkit, nem vagyok shinigami, ember vagyok… vagyis a legtöbb részem az, némi kiegészítéssel. – Emeltem magam elé kezeimet, nem kívántam felkészületlenül harcba bocsátkozni, de jobb félni, mint megijedni.
Igazából egészen sok mindenre fel voltam készülve, csupán nem így képzeltem el ezt a beszélgetést, valamint még csak valamiféle bizonyíték sem volt nálam a számára az emlékeimen túl. Felhasználhatom persze azokat is, ám sosem veszélytelen az ilyen képek előhívása, mert megzavarhatja a jelenlegieket, összekeveredve velük. Választásom persze nem sok lesz, ha mégis ilyen helyzetbe kerülnék, hiszen meg kell győznöm az espadat, mert a későbbiekben szükségem lesz a segítségére.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te43000/45000Udvar - Page 3 29y5sib  (43000/45000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyPént. Ápr. 18, 2014 11:47 pm

Return

Persze, nem esik le, egyszer félrenéz, és már zúg is lefelé, aztán meg combnyaktörés, vagy valami kellemetlenebb, és még szarni se tud elmenni segítség nélkül, hát még a törlést hogy oldaná meg. Hiába mondják, hogy jó ez így, meg úgy. Persze, a gumikra is azt írták, hogy véd, meg hasonlóak, mégis elbaszta a tagot a busz, hiába volt rajta, na meg így járt Karasu is emberként. Már nem elcsapta a busz, hanem kiszakadt, és csak a végén tudta meg, hogy mi is történt. De mire kiderült volna, hogy apa lesz, vagy se, na akkor halt meg. Azóta se tudja, hogy vannak-e leszármazottjai, vagy se. Bár nem is igazán foglalkoztatja.
Egyik ámulatból, meglepetésből a másikba esik. Nem elég, hogy a csaj a jelek szerint ismeri, de egy Karasu számára fontos személy beszédét utánozta le. Ha eddig levolt döbbenve, és kezdett paranoiás lenni, akkor ez most fokozottan igaz. Már-már nem csak hallani lehet, ahogy forognak azok a fogaskerekek, hanem a szemében látni is lehet. Rohangáltak a fejében a kis emberkék, kiabáltak, papírokat néztek, és pánikoltak. Nem nagyon tudnak mit kezdeni a helyzettel. Ő nem lehet, meghalt, nem is olyan rég, és most ez a csaj utánozza. Kissé rossz viccnek gondolja Karasu. Egyre csak megy fel benne a pumpa, pedig még a WC mellé se ült.
- Na oké, várom a magyarázatot, mert ez kuuuurvára nem jó vicc. Ha nem lesz kielégítő, akkor kapsz pár másodperc előnyt, de tuti, hogy megöllek.- nem, ez most nem üres fenyegetés volt, halálosan komolyan gondolta, hogy megöli. Ha messzire szaladna, akkor tesz mindenre, és akár az egész városrészt lerombolja, megvan hozzá a hatalma, és a technikái. De még türelmetlenül várja a magyarázatot. Aminek a birtokában kezdi azt gondolni, hogy ez a készátverés, vagy valami hasonló marhaság. Minden filmből lettek klisék szedve, vagy mi a franc? Lehet álmodik? Meg is nézi. Fogja a cigijét, és elnyomja a karján. Éppen csak megremeg a szemhéja, de a fájdalom igazinak látszik. Akkor lehet ez mégse álom, hanem egy szívatás.
- Persze, nincs végzet, csak ha bevégzed. Tomomi…- ízlelgeti a nevet. Igen, Karasu Theaként ismerte, vagyis Tomomi azt akarja beadni, hogy Thea volt valaha. Pedig ahogy összehasonlítsa a fejében a két csajt… hát Tomomi magasabb, más a haja és laposabb is. Nehogy be akarja már adni, hogy tényleg Ő. De azért valamennyire érdekli Vexet a többi duma is, ezért se vágja félbe a csajt.
- Oké, játszunk el a gondolattal, hogy elhiszem, hogy te vagy Ő, és időben utaztál. Meg nem vagy shinigami, csak némi extrás ember, bááár nem látom, hogy szilikonos lennél, tuti nem ott kaptál bonuszt. Na mindegy, így is csinos vagy. Tehát, játszunk tovább. Mi a francért jöttél vissza? Minek ide? Ha Thea voltál, akkor tudhattad volna, hogy itt dolgozok, de nem tudtad, tehát lehet nem is Ő vagy. Bizonyítsd be. Valami olyat mondj, amit csak Thea tudhat rólam, valamit, amit csináltam, és csak Thea látta. Akkor talán, mondom talán, elhiszem azt, amit mondtál.- mivel előbb a cigijét elnyomta, ezért egy másikra gyújt rá, és várja a választ a zagyva beszédjére. Na, le van sokkolva, nem nagyon tud most értelmesen összerakni bármit is.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Tomomi
Ember
Ember
Hoshi Tomomi

nő
Hozzászólások száma : 80
Tartózkodási hely : Legtöbbször szemmagasság alatt .__.
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Sanador Equipo helyettes vezetője
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Udvar - Page 3 Cl0te13500/26000Udvar - Page 3 29y5sib  (13500/26000)

Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 EmptyVas. Ápr. 27, 2014 12:35 pm

Return

Mélyet sóhajtottam, és próbáltam kissé megnyugodni. Tisztában voltam vele, hogy nem fog ez könnyen menni, mégis, mintha egyáltalán nem akaródzott volna a nyelvemre jönni egyetlen olyan szó sem, ami meggyőző lett volna. Emlékeztem azokra a pillanatokra, amikor előtörtek az emlékek, és sehogyan sem tartottam megfelelőnek a helyet és az időt, hogy ismét olyasmit éljek át, pedig nagyon úgy tűnt, nincs más kiút a jelen helyzetből, bár felkészültebb is lehettem volna. Furcsa lenne az élettől, ha pont ő ölne meg, miközben engem gyászol…
Valahogy a lényem egyik legtávolabbi részének tekintettem az arrancar lányt, holott az ő képei voltak a leghosszabbak, több mint ezer évet magukba öleltek. De az embersége utáni idő valahogy olyannyira ismerős volt a jövőből, hogy éreztem, ahogy fojtogat belülről. Az üressége, és az emiatti fájdalma annyira közeli volt, hogy ettől akaratlanul is tartózkodni akartam, mind mélyebbre és mélyebbre lökve, mintha nem is számítana. Azok a pillanatok sosem voltak boldogok, vagy nevetéssel telik, és tele voltak vérrel, halállal…
Nagyot nyeltem, ahogy egyre inkább tisztázódott a dolog, az espada nincs tekintettel arra, számomra mennyire nem akaródzik a dolog. Számítanom kellett volna erre, sőt, talán mélyen belül tudtam is, hogy sok emléket kell majd előhívnom a beszélgetések alkalmával, és csak önmagamat próbáltam becsapni, hogy ezek nélkül is mehet. Umi~jii esetében könnyebb volt a helyzet, hiszen a hozzá kapcsolódó emlékeim családiak, a jelenlegi életemből, de a korábbiak, teljesen más esetek.
- Ugyan mi okom lenne a negyedik espadaval viccelődni? Szuicidnak tűnök? >.> - Fontam karba a kezem, hogy kicsit határozottabbnak tűnjek, de inkább csak magamnak szólt, megnyugtatásként. – Ha nem haltam volna meg, most nem lehetnék itt, legalábbis nem ilyen formában. – Túrtam idegesen a hajamba, majd leengedtem a kezeimet, inkább lemondóan, mint támadólag.
Lehunytam a szemem, hogy jobban tudjak koncentrálni, és csak remélhettem, hogy nem ezt az időt fogja arra használni, hogy elfogyasszon. Neutral Mélyeket lélegeztem, ezáltal lelassítva szívverésemet, és az egyenletes hangra koncentrálva nyitottam meg az emlék fájlokat. Így sokkalta nehezebb volt, mint egy konzollal lett volna, de nem válogathatok, ha arról van szó, hogy megélem-e az elkövetkezendő perceket. Egy hosszú folyosó jelent meg szemeim előtt, ami végtelennek tűnt, pedig jól tudtam, hogy véges, hiszen az emlékek tárolására szolgált, és azok véget érnek, ha megszűnünk létezni. Nem akartam azonban erre gondolni, mert sokkal fontosabb volt, hogy megleljem azokat az emlékeket, amik segítenek majd életben maradni. Egy húzást végeztem a levegőben, mire két oldalt mozgásba lendültek az ajtók, mintha csak futószalagon rohannának végig, szemmel szinte követhetetlen volt a mozgásuk, én néhány másodperc múlva mégis előre nyúltam, és megfogtam egy kilincset, mire megállt mindegyik. Elfordítva a kilincset léptem be az ajtón, ahol elborítottak a képek.
Odakint csak annyi látszott, hogy szemhéjam alatt néhány másodpercig mozog a szemem, aztán felnyitva könnyek csordultak végig az arcomon. Nem tükröződött bánat a szememben, nem remegett meg egyetlen arcizmom sem, a könnyek mintha csak a túlcsordult emlékek lettek volna. Még pár másodpercbe telt, mire ténylegesen megmozdultam, és kézfejemmel megtöröltem szemeimet.
- A karkötőd korábban a nyakán volt, de sosem látta senki, nem vetkőzött le, még előtted sem vette le a felsőrészét, nem akarta, hogy tudják hol is helyezkedik el a hollow lyuka, bár te egyszer mégis benéztél a ruhadarab alá…
Halántékomra szorítottam a kezem, mert egyre több és több kép tört elő, pedig már régen nem tartottam a kapcsolatot a fájlokkal, még sem akartak elállni. Megtámaszkodtam a fában, és ismét mély levegőket vettem, mintha csak pánik roham tört volna rám, holott csupán az emlékek hatása volt mindez, mert az érzések mind oda voltak zárva, még ha ő korábban nem is érezte át azokat. Nem voltam hajlandó magamnak nevezni, kellett a távolság, hogy visszazárhassam majd oda, ahonnan elő kellett hívnom, különben félő lett volna, hogy képes eluralkodni a jelenemen.
- Már az első találkozás alkalmával kimutattad vonzalmad, az utolsónál pedig szavakba is öntötted. - A későbbi képeket nem akartam elmondani, tudtam, hogy fogalma sincs, miként halt meg, de jobb is így, ennek így kellett történnie. – Remélem ennyi elég lesz. – Szedtem össze magam, hogy a további kérdésekre is választ adhassak, mert éreztem, hogy ezután még több következik. – Dolgom van ebben az időben, hogy a jövőt megváltoztassam, és ehhez szükségem lesz a segítségedre, ezért is vagyok itt. – Válaszoltam nemes egyszerűséggel, mintha ez elegendő magyarázat lenne, bár nagyrészt ez volt a helyzet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Udvar - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-