-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te32500/45000Udvar - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 4:37 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

*Ilyen jutalmat máskor is szívesen osztogatok...* -vigyorogtam magamban, miközben eleget tettem az ígéretemnek. Mivel elég protekciósnak számított köreimben, még ráadást is kapott egy kis arcsimogatás képében.
Aztán rátértünk a csillaglesős projektre. Masaki nem nagyon volt otthon a horoszkópok világában, de hát mondjuk minek foglalkozott volna vele eddig? Nem is akadtam fent ezen a témán, hanem mesteri észjárással próbáltam kikövetkeztetni, hogy milyen csillagzat alatt született.
-Jajmár, ezt nem mi választjuk. Mondhatni így jártál, de ha nagyon morogni szeretnél szidd a Napot, mert az állt épp a halak jegyében mikor születtél. -böktem kicsit oldalba morcos éjféli társam. -Rám sem passzol a horoszkópom...Nem vagyok az a kiondott vérmes oroszlán, mint amilyennek a csillagok szerint lennem kellene. -nyugtatgattam.
De ez még csak az egyik fele volt a dolognak. Létfontosságú információm birtokában nekiálltam kitartóan felfelé bámulni, hogy nagyjából betájoljam hogy hol-mi-merre. Aztán felemelve a kezem kezdtem el hunyorítva számolgatni a fényes pöttyöket jobbra balra, míg végül diadalittasan felszólaltam nagy koncentrációmból.
-Meg is van...azt hiszem. -pillantottam a láthatólag nem igazán motivált Masakira- Gyere megmutatom! -ragadtam karon, majd felugrottam a lépcsőház tetejére.
-Jól gondoltam, itt nem olyan hideg a padló. Mázli, hogy ilyen meleg van napközben, és a tetőt felmelegíti a Nap... -tapogattam meg, majd lehuppantam és lerántottam magam mellé. -Most kicsit megmozgatjuk a képzelőerődet. Járasd egy kicsit máson is az agyad... -öltöttem ki a nyelvem, majd felemeltem a kezem.- Kövesd az ujjam, nézd, ott meg ott ha azokat összekötöd.... -kezdtem el nagyban magyarázni. Majd egy idő után azért oldalra is pillantottam, de egy igencsak fonalat vesztett ábrázatot láttam magam mellett. Igazából tényleg nem volt olyan izgalmas egymás mellett lévő pöttyöket gondolatban összekötögetni, ezért meg is értettem ha nem köti le annyira a téma.
-Tudod mit... -szólaltam meg egy kis idő múlva- Szerintem hagyjuk ezt az egészet, és inkább mondd meg hogy te mit szeretnél csinálni. -fordultam felé mosolyogva. -Mert mióta idejöttünk, egész végig csak bólogattál minden felindulásomra, de még egyszer sem mondtad, hogy te mit akarsz. -szégyelltem el magam kicsit, hogy ez csak most tűnt fel. Szerettem volna, ha az ő kedvére is tehetek valamivel, hamár egyszer megint ennyi mindent elmondott magáról. És ki tudja mikor lesz megint lehetőségünk egy kicsit lazítani.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te53000/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Júl. 12, 2009 1:44 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Tovább osztottam az észt gondolatban, mert kurvára nem akaródzott bevenni a gyomromnak ezt a marhaságot. Már találkoztam párszor ezzel a rohadt nagy gyökérséggel valamelyik csicsás szennylapban, de köbö akkora iq-t tulajdonítottam neki mint egy foghíjas plázakurvának ha rejtvényt próbál fejteni. Pluszban még mindig nem bírta felfogni a rotációs kapa görbületével kikúrt gógyim mi a f*sz hasonlóság van köztem meg egy köcsög hal között. Egyszerűen nem vágtam! Baszottul cserben hagyhatott a kilométeres fantáziám, de mindig csak azok a lábra pattant színes nyálkacsusszanók jutottak eszembe, akik pofázni tudtak meg simán lézengeni a parton abban a gagyi anime-ben!
-Ennek mi franc fejbelőtt értelmiségi szintje van akkor? És mér pont ilyen buzi állatokra kellett rábökniük?-pattogtam tovább ezen a nyomorult jeti üldözős agybajt kapott nagypapi témán, mert nem tudott nyugton maradni a ku*va nagy gyereki agyhelyszintem. Mázlimra százszázalékoséletvitel rám se bagózott, hanem felvonyított egy váratlan pillanatban. Menten azt hittem lezakózom végelgyengülésben úgy belém állította a globális frász kommandót.
-Meg is van...azt hiszem. -
-Heh?-kukkoltam fel, de én csak cseszettül sok villodzó pöttyös labda szökevényt láttam és semmi hal formával próbálkozó pacát nem vágtam le. Lehet a rühes könyezetfan csíkos hadtest is innen szedi a borzalmasabbnál gyilkosabb rajztippjeit, mert azok is szánalmasan bénák. Mielőtt viszont újra rázendítettem volna a raplis óvodás kérdéseihez fel lettem teleportálva a köcsög tetőre, ami azt hittem szenesre gőzöli a ku*va drága csukámat. Utána meg dülledő csipákkal vágódtam be az egyenlítői malacperzselő hőségre. Nyögtem is egy sóhajt miután nem kapta le kapásból a seggemről a bőrt.
-Most kicsit megmozgatjuk a képzelőerődet. Járasd egy kicsit máson is az agyad... -
-Mi máson? Honnan skubizod, hogy valami tiltott zónás terepen tapogatózik a fantáziám?- böktem vissza én is nyelvemet mint egy idióta kiskölyök, ha ki akarja húzni a gyufát és rohadtul kapni akar egy ku*va hónapnyi szobafogságot. Aztán meg foghattam magam és karistolhattam összefelé a pontokat. Kész ósdi pókhálógyártós ratyi játék, de addig is globálisan közeledhettem mocskos suttyó módjára gyümölcslé felé. Igaz két köcsög csík után veszettül eltévedtem a témában, de már nem akartam beugatni annyira bemelegedett a témába az okítóm. Azért erősen ütyködtem, hogy valami szart kihozzak a cuccból, de egy gnóm óriás jött ki és nem egy retkes hal!
Az újabb tervmódosításon csak kani nagyokat villogtam a sasolóimmal, mert még ott jártam, hogy vonal-pont meg baszottul kuka vagyok. Rövid hullacsendet követően fejbe kólintottam magam és odanavigáltam a búrám amerről karattyoltak a lyukas gógyimnak. Megvillantottam az emberölésre alkalmas vigyorom aztán feltápászkodtam az alkalmi ülőhelyemről.
-Nekem bőven elég, hogy veled lehetek.-dünnyögtem a fenébe jó messzire fordulva, mielőtt gázosan zavarba kergettem volna magam.-De ha már ennyire erősködsz...keressünk jégkását!-
-Most?- kapott sokkot a légből kapott elmebeteg tippemre. Bettos nem ilyesmi forgolódott az okos kobakjában, amikor terelgette felém az elfoglaltság cuccot.
-Keh! Baszott nyári turista özönlés van...csak nyitva lesz valami vacakság. Ha meg becumizzuk legalább császkáltunk egyet. Nah?- dugtam a kacsomat az orra alá, hogy felkanalazzam a vakerja után.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te32500/45000Udvar - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyVas. Júl. 12, 2009 2:50 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

-Jégkását? Most? -csodálkoztam el kicsit az ötletén. Nem tudom mire számítottam, de ez valahogy nem merült fel a listán, de határozottan jó ötletnek hangozz, tekintve hogy hiába sötétedett már be a trópusi időjárás csak lassanként akart enyhülni. Meg nyár lévén tényleg nagy esélyünk van rá, hogy nyitva találunk pár cukrászdát, vagy hol lehet ilyet kapni.
-De ehhez be kell mennünk a sétálóutcába tudod ugye? -fogtam meg a kezét és tápászkodtam fel a földről. Masaki nem szólt semmi, csak dünnyögött valamit, de azt nem értettem. Lehet nem is nekem szánta, csak magában morfondírozott.
-Mostanában úgysem jártam arra. -ugráltam le mellette mosolyogva a tetőről, majd ki az utcára, de közben végig fogtam a kezét. Gondoltam ha zavarja úgyis elengedi, ezért hagytam úgy ahogy volt. Út közben nem sokmindenkit láttunk, de hát ez betudható annak, hogy még eléggé a külvárosban voltunk. De ahogy közeledtünk a sétálóutca felé, egyre másra bukkantak fel az emberek és az andalgó párocskák. Nem tudom Masaki hogy érezte magát, de én határozottan kellemesen.
-Tudod, nagyon sokáig nem szerettem emberek közé járni. -kezdett megint ömleni belőlem a mondanivaló- Nem csak azért mert túlzottan antiszociális voltam, jó azért az is, de leginkább azért ültem folyton otthon, mert ha az ilyen embereket figyeltem mindig rosszul éreztem magam. Mondhatni irigy voltam rájuk. Tudtam, hogy elhagyva Seireiteit nem igazán találhatok magamnak újra igazi társat. Itt az emberek világában nem is igazán próbálkoztam a randizgatással és hasonlókkal. -pirultam el kicsit- Mert féltem beavatni az embereket abba ami vagyok. Gondold el, mit szólt volna egy átlagember, ha meglátja a maszkomat? Inkább nem kockáztattam meg hogy rámhívja a mutánsrendőrséget. -dörzsöltem meg a tarkóm.- Az egyéjszakás kalandok pedig nem az én világom... -nézegettem közben jobbra balra, hogy merre találhatjuk meg a frissítőnket. Nagyon hangulatos volt a környék így éjszaka. Sétálgató emberek, kivilágított utca, néhány helyről még valamiféle zene is kiszűrődött. Tisztára mint száz éve.
-Eldöntötted már miféle jégkására pályázol, vagy majd a választék alapján döntesz? -mosolyogtam fel rá a beálló kis csendszünetet megtörve. Igazából nagyon kíváncsi voltam az ő szívügyeire is, de az után a nő után nem hiszem hogy csak úgy megbízott volna bárkiben is. De mindenképp tudni szerettem volna meghallgatni a véleményét, ezért előmerészkedtem a kérdéssel.
-Te mit gondolsz ezekről a dolgokról? -döntöttem a vállának a fejem.- Mármint sose gondolkoztál azon, hogy megismersz valakit?
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te53000/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Júl. 14, 2009 9:54 pm

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Hát olyan döbbenet hagyta el a kicsike szájacskáját, ami azonnal belőtte a tűegyenes sérómat szélharcos büszke gombafrizkójába. Kezdtem is villámgyorsan ásni a gödröm, amibe eltüntetem az idiótábbnál trógerebb ötleteket gyártó hólyagot a nyakképződményemről. Már épp diadalittasan vágtam volna egy gerincreformáló hátast, amikor meg már arról szólt a sztori, hogy tűrhető marhaság pattant ki a gombaházikós kék csávókkal megspékelt vityillómból. Villogott is a kijelzőm világmegváltó betűmérettel, mert rohadtul nem vágtam le ezt a két ellentétes cuccot. Elsőre letekerné a mazsolámat baszott pislantás nélkül a másikban meg mán én vagyok a köcsög földműves paraszt Jani a gátról, aki véletlenül feltalált valami szuperkütyüt és ezért imába kell foglalni a retkes nevét. Ennek a vasutas sztrájkos völgyvizslatásnak köszönhetően nem is nagyon tudtam jegyet lyukasztgatni a tömegbe mész tüntetni kijelentésnél. Elég volt egyszerre egy köcsög rejtvény! Még a végén tényleg gumiszobában fogok ősi jeleket firkálgatni, annyira elmegy az a hangyaseggnyi észkombájnom is aratni Nepálba.
Lepattogva a szutykos kockatákolmányról lódultunk neki a távnak, hogy ku*va nagy igényemet bele tudjuk fojtani egy faszom pohárnyi hideg löttybe! Botorkálva a vakvezetőmentes övezetben, ahol nem csak a kutyákat, de a villanykörtéket is lespórolják csak azon turbóztattam a sasolóimat nehogy összehaverkodjak egy oszloppal. Komplett zabálósort nem kap a ku*va fogtündér! Egyáltalán az a lerobbant defektes ribanc mit kezd annyi elrohadt foggal? Felépíti a hipermenő vízárokkal kirittyentett várát? Mekkora bődületesen szar ötlet...
Némi fénnyel pofán csapva ordították képembe, hogy anarchia faszkalap, menekülj! Mit ne mondjak azt a sok csöpögő összetapadt csókát meg vihorászó picsát szívesen orron gyűrtem volna egy farönkkel. A hideg verte a hátam tamtam dobként, annyira frászt kaptam a rohadt nyáladzásuktól. Na, de nekem jéggel dobált színes vacak kell! Tojtam is inkább a fószerek romantikus maszlagára, hogy minél hamarabb megdönthessenek egy bigét és erősen zoomoltam a teret valami színes gebaszt kavaró mechanikai áramgyilkos után. Ha egyetlen egy sem kerül a baszott szemeim elé és felrobbantom az egész kócerájt! Az idegszökevényes bűnüldözésem közepette azért füleltem a mellettem csoszogó gyömölcsmérgezésre is, mert megint Csendes-óceánnal akarta elönteni a retkes várost.
-Én egyszerűen rühellem őket! Nekik kurvára meg van mindenük és ahányszor a közelükben esz a penész mindig tökön rúg a tény, hogy mik hiányoznak belőlem. És utálok itt flangálva feszíteni, mert nem tartozom ide!- kommandóztam arrébb a seggemet, mielőtt egy tapló csőlátásos nyomorék be nem próbálkozna a borogatásommal. Ha marhára egyedül vagyok betonnyalót gyártok az idióta vakegeréből, de most inkább visszafogtam a túláradó gyilkolási hajlamaimat.
-Erről koptattam a számat! Útban vagyunk mindenkinek...- váltottam sebességfokozatot és trappoltam el egy napfényes Arizonát idevarázspálcázó üvegszörnyedvényhez, ahonnan reméltem végre megkapom a köcsög jégkásámat.
-Jah, és passz milyet akarok...kitalálom, ha megkukkolom a felhozatalt. Neked, valami szívedszottya íz?-nyögtem ki kisebb hatásszünettel. Viszont a másikra nem akaródzott vasvillával kikergetni bármilyen bolhafingnyi választ is. Majd ha lejjebb araszolt a hőgutám lerappelek valami kornyikát, hátha ebben segít a sziruppal fellocsolt cucc.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te32500/45000Udvar - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Júl. 15, 2009 7:48 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

*És én megint nem tudok csendben maradni...*- vágtam magam gondolatban kupán egy hatalmas zongorával, amiért megint sikerült elérnem hogy felidegelje magát. *Talán az lesz a legjobb ha nem karattyolok marhaságokat, hanem csendben élvezem a társaságát. Használnám inkább ki a lehetőséget, hogy nyugalmunk van. De neem, nekem faggatózni kell... Észre sem veszem, de mindig sikerül valami olyat mondanom, ami előhoz egy igencsak kényes témát. Utálom, hogy még mindig nem erősségem a kommunikáció, tekintve mennyire antiszociális voltam eddig. Nem lennék jó pszichológus....* -sóhajtottam egy nagyot, miközben kicsit megszorítottam Masaki kezét. *Ne haragudj Masaki, hogy folyton megbolygatom a sebzett lelkivilágod. De igyekszem tanulni.*- néztem fel rá, hogy végre meg is szólaljak.
-Még én sem döntöttem igazán, de van néhány elképzelésem, mondjuk kivis vagy citromos, esetleg mangós. -gondolkoztam el, mikor befékeztünk egy üzlet előtt. -Remélem itt szerencsével járunk. -lestem be az ajtón, és nagy megkönnyebbülésemre a helyiség túloldalán lévő pultnál megláttam a sokféle színben pompázó gépeket. Kicsit megkönnyebbültem, hogy nem kell még húsz helyre bemennünk. -Amint látom választék is van bőven. kész mázli. -mosolyodtam el kicsit ahogy felnéztem, a még mindig eléggé ideges társamra.
-Gyere vegyük meg minél hamarabb a hűsítőnket. -néztem kedvesen, hogy próbáljam kicsit megnyugtatni. -Aztán elvonulhatunk valami nyugalmasabb helyre. -indultam meg a pult felé. Nem szerettem nézni mikor ilyen, de ha én is elkomorodom, akkor azzal megint csak rontok a helyzeten, mert még bűntudatot is okozok neki, hogy elszomorított. Ezért mosolyogtam továbbra is, mert úgy gondoltam ezzel használok a legtöbbet a helyzetnek.
*Nehéz eset vagy Masaki, de én kitartok melletted. Nem hiszem, hogy van bármi ami el tudna tántorítani tőled*
A pultnál igyekeztem nem sokat pepecselni a választással, de nem is kellett, mert az előbb felsorolt ötleteim közül csak az egyik féle volt megtalálható, méghozzá a mangós. Ki is kértem az adagom, hogy Masaki is sorra kerülhessen. Amint belekortyoltam, egyből kellemesebb lett a hőérzetem.
*Remélem téged is lehűt egy kicsit* -lestem fel szívószállal a számban- *Ha nem morcos, sokkal szebb az arca. Imádom úgy látni* -révedeztem el egy kicsit ahogy bámultam.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te53000/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 12:23 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

A kitörésemmel maximum csak valamelyik várba rontottam volna be faltörő kos mintájára, de ebben az elcseszett pillanatban csak a globális kusst állítottam be. Megint frenetikusan egyedi érzékkel basztam szét az amúgy is vékony jégen zongorázó elefánt hangulatát. Ebben mindig is verhetetlen szerencsétlen voltam. Ha kínos pillanatokat akarsz csak hívd a bunkó Masaki-t! Ő mindent megold! Ha más nem az összes lúzert leüti, mert nem veszik a rádió adását.
A kezem szorongatásától akkora sokkot kaptam, hogy majd nem lesmároltam a szembe jövő oszlopot, de akárhogy sasoltam nem vágtam le miért csinálta éltetőenergiaforrás, bár az a tény határozottan fejbe kólintott, hogy így flangáltam körbe az egész dzsungelt. Végtére is csak ketchup napon érlelt színébe vedlettem át, miután rám zuhant a marha nagy helyzet, de ha már eddig így lézengtem nem fogom tőből letépni és elbújni Gollam mintájára valamelyik sötét sarokba és motyogni, hogy az én drágaságom. Ha neki jól esik, csak fogja!
-A citromostól most keresztbe állna a szemgolyóm...nem savanyú élvezetre vágyom.-nyomultam be a helységbe sereghajtóként és próbáltam lefelé tuszkolni az idegsokkomat. Nem kéne, hogy leüvöltsem az eladó haját vagy öngyilkos legyen a szíve a csodálatos hangulatomtól. Ráadásul Siolé is erőltette a mosolygást, szóval nekem is ideje lett volna összetákolnom valamit.
-Eeeeh...-csoszogtam a cuccok elé unott fejjel. Igazából fingom se volt milyet akarok beszlopálni, de nem akartam válogatós csurkás kispicsát alakítva órákig idegelni az eladót, szóval ráböktem az örök némber vánra az epresre. Miután elém baszták a választásom rázendítettem csörögni. Látszott szegény tatán, hogy az utolsó kenetet adja felfelé magának. Biztos azt hitte a nyomoréka, hogy előkapok valami atombiztos stukkert. Kisebb morgás közepette megtaláltam a megfelelő láncra lógatott bukszámat és kicsengettem az összeget. Aztán felkaptam az adagom és kibaktattam mindenféle kommentálás nélkül.
-Köszönjük szépen! Viszont látásra!-
-Jah!-lóbáltam meg a kezemet és tűntem el a poharam aljában, de azért az eddigi mancsomat visszapakoltam és nyújtogattam ezerrel, hogy ha akarja le tudjon rá csapni. Rosszabb voltam egy befosott kisgyerek, aki figyelemre pályázik csak éppen megnyikkanni nem akar.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te32500/45000Udvar - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 7:05 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Sikerült olyannyira elgondolkodnom és elbambulnom, hogy csak azt vettem észre hogy Masaki eltűnt a pult elől, és hatalmas elánnal az ajtó felé tart. Gyorsan összekapartam magam, és egy gyors meghajlás kíséretében megköszöntem a kiszolgálást és indultam meg én is. Az ajtóban szerencsésen utol is értem, és felzárkóztam mellé. Egyik kezemben a pohárral, másikban a szívószálat tartva kezdtem el sétálni mellette. Azonban egy idő után kezdett furcsa lenni, hogy Masaki feltűnően lóbálja mellettem a kezét. Én csak halványan elmosolyodtam, és szabaddá téve az egyik kezem nyúltam le az övéért. De nem néztem oda, csak kortyolgattam tovább az italomat.
*Nicsak, mégsem hoz annyira zavarba a helyzet mint gondoltam...te nagy gyerek...* -tartottam ki magam elé a poharat, hogy kicsit felkevergessem benne a kását. Kitekintve a pohár mögül körbenéztem a sétálóutcában is, egy szabad padot keresve, de elég nagy forgalom volt itt ma este. Azonban nem messze tőlünk, az egyik lámpaoszlop mellett megláttam egy épp felszabaduló kis magányos padot.
-Nézd, ott, oda leülhetünk. -mutogattam erőteljesen arrafelé, de közben rájöttem, hogy ez nem szerencsés, tekintve, hogy még jócskán tele van a poharam amit lóbálok. Ezért gyorsan abba is hagytam és inkább a kiürítésére koncentráltam, miközben célbavettük a megüresedett helyet. Tökéletesen meg is felelt nekünk, mert a hozzá legközelebb eső ücsörgők is némiképp hallótávolságon kívül voltak már. Talán elég ez arra, hogy Masaki ne álljon neki megint bosszankodni. Jelen pillanatban minden vágyam az volt, hogy sikerüljön újra normál szintre hozom az idegeit.
*Legalább csak egy kicsit lazíts még mielőtt visszamegyünk a raktárba* -lestem fel rá, de hangot adni inkább nem akartam a megjegyzésemnek. Szépen kényelembe helyeztem magam a padon és felhúzott térdekkel a támlának dőlve szürcsölgettem a jégkásámat. Miután ő is elhelyezkedett érdeklődve pillantgattam a pohara felé.
-Megkóstolhatom? -vetettem be egy megnyerő mosolyt- Cserébe én is adok neked ilyet. -emeltem fel a saját poharam. -Nekem is szimpatikus volt az eper, de arra gondoltam hogy ha én is olyat kérek akkor nem tudok tőled kóstolót kunyerálni. Meg a te epred biztos finomabb lett volna mint az enyém. -nyújtottam ki a nyelvem.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te53000/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 2:02 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Miután egy szamár is rájött volna, hogy szívatásból lógatnak elé retkes répát olyan villámgyorsan koppant az üllő préseltkörte haján is. Hiszen egy vak is megneszelte volna a ku*va nagy tettem, akkora szelet gerjesztettem a koncert első soros csápolásommal. Végtére is faszomnak morogtam össze-vissza, mert senki se akart tarkón lőni ha nem adom elő magánszámom, szóval gyakorolhatom ha már ennyire elfajzott terrorista génekkel vagyok megáldva, hogyan kell saját magamat kinyiffantanom. A tenyérpacsit követően elvonszoltak egy túltankolt csiga tempójával felszívó enyelgők helyére.
-Nézd, ott, oda leülhetünk. -navigált a rally-s anyósülésen kotló ananász, én pedig másztam utána mint egy drogelvonós idióta. Voltam akkora szerencsétlen tuskó is, hogy majd nem mellé löktem a seggem mint kellett volna. Tisztára betéptem valamitől, mert úgy szédelegtem mint egy szefós világvége napján, ha meglátja a szökőárt. Pofázás helyett inkább el is tűntem a vacak átlátszó pohárban és szipkáztam felfelé a piros löttyöt. A békés belülről lefagyás se tartott sokáig, mert a következő kérdés annyira tarkón baszott, hogy majd nem belefulladtam a rohadt torokra támadó kiskommandós jégszartól. Az egész valóságshow-s szenvedéseimnek meg a saját vörös karikás fantáziám volt az oka! A nyomorék képzeltem nem elmászott egy olyan vidékre, ahol egyedien nyálas módon adok ízelítőt?! Kurvára nem nagy vasziszdász lekapni ezt a nőszemélyt, de erről hallucinálni?! Jó hogy már nem a köldökömbe borítom az egészet és visítozok repedt sarkú módjára, hogy szívjad bébi! Krákogtam baszottul feltűnően, hiszen a végsó stádiumos rákfajzott tüdőhalott mellé még csatlakozott az agybajos is. Szerencsétlen tipegő rostban gazdag vegyilé meg ott kaméleonozott mellettem hófehérkévé, de most a csöves marka se kényszeríti ki belőlem, hogy törpévé alacsonyodva menőzzek, hogy a farkam nem olyan hangyányi!
Az összes létező élőlény gülüit magamra lézerezve akart valamelyik tetves anyázó kis gennyláda kiirtani, csak tudnám mi a francnak most pattant ki az összeaszalódott tengeri csillag burájából ez a penészes gomba haditerv. Miután szó szerint kiköptem a májamat is úgy tűnt megelégedett a szemétládája ennyi kínzással és hörgések közepette próbáltam helyre rázni a megmaradt szerveimet. Hát mit ne mondjak, úgy kivert még a húgy is, hogy csavarni lehetett volna belőlem a vizet hátha valahol maratonisták ki vannak száradva a környéken és még jó szolgálatot is teszek az rohadt Oscar-díjas alakításommal.
-Jézusom, ne haragudj! Jól vagy?- zsugorodott bolhaszarnyi méretre az önsajnálkozás tengerébe süppedve rakétaüzem. Nekem viszont a hangszálaimon még rodeóztak a jégkockák, szóval csak reszelőre hajazó egérnyiszogás hagyta el pofámat. Le is tettem a vakertolás esélyéről, így a mancsommal csápolva iparkodtam elmorzézni, hogy soha jobban nem voltam még. Köbö mindjárt kihullanak a bagolylesőim és helyben lefejelek egy rakétát, de amúgy minden a legkibaszottabb rendben volt!
Röpke órás kussolást követően már kezdett felengedni a bennem uralkodó Antarktisz, ami után mellesleg járkálhatok percenként bokorba vizelni, ezért kisebb torokköszörülést követően visszamásztam az egész galibát kiváltó kérdéshez.
-Persze, hogy belemászhatsz az adagomba!-vágtam satubarom fejet a saját transzfesztita nyivákolásomat meghallva. Inkább nem is szövegeltem tovább csak nyújtottam a fenébe a poharam. -Bele se köptem! - nyögtem némi biztatást a világfájdalomban szenvedő padtársamnak.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te32500/45000Udvar - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 6:37 am

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Nem tudom már megint mi rosszat mondtam, vagy mi járhatott épp a fejében a kérdésem elhangzása után, de olyanszinten lekötötte hogy elkezdett fulladozni. Hirtelen lesápadtam, és már azt hallucináltam hogy kékülni is kezd a feje, mikor végre abbahagyta és heves gesztikulációval jelezte hogy rendben van.
-A frászt hoztad rám, ilyet ne csinálj többet. -vettem egy nagy levegőt, mert közben azt is majdnem elfelejtettem.- Nem szeretnék szívrohamot kapni melletted. -szürcsöltem bele a poharamba. Ezután megint következett a szokásos pár perces feszült csend. Csak a szürcsölések, és Masaki fulladozásának utóköhécselései hallatszottak. Majd egyszer csak az orrom előtt landolt a piros, és mellesleg isteni illatú jégkása.
-Remeek. -csaptam le a szívószálra csillogó szemekkel- Az sem érdekelt volna. -lestem fel mosolyogva a hozzátoldott kijelentésre válaszolva. Nem akartam mondani, de ha más szituációban nincs bajom a nyálával, akkor most minek reklamálnék miatta, de mivel már ismerem annyira, hogy biztos elkezdene fantáziálni, ezért inkább megtartottam magamnak ezt a megállapítást, és csak egy sejtelmes mosoly jelezte azt hogy merrefelé járnak a gondolataim.
-Aww nem akarom elinni előled az egészet. -engedtem el nagy nehezen a szívószálat, és szemmel lekövetve figyeltem ahogy visszahúzza maga elé a poharat. -Most te jössz. -tartottam oda elé az én üdítőmet.- Vagy nem szereted a mangót? Mert ha nem, akkor kaphatsz érte valami mást cserébe. -gondolkoztam el látványosan.- Ma már úgyis olyan jól bennevagyok a jutalomosztogatásban... -dugtam ki a nyelvem, majd utána nyújtóztam egy nagyot, mert igencsak elzsibbadtak már a lábaim a nagy kuporgásban.
Be kell valljam szörnyen jól éreztem magam ma este, még ezekkel az átmeneti kis csendszünetekkel együtt is.
-Gyakrabban is tarthatnánk ilyen estéket. -szólaltam meg közben, míg a választásra vártam, mert ahogy észrevettem megintcsak elkalandoztak kicsit a gondolatai. -Nagyon jó volt ott az iskolaudvaron eltölteni egy kis időt nyugalomban. És még hintáztunk is. -dőltem hátra mosolyogva.- Határozottan pihentető volt. Remélem azért neked is sikerült kicsit lazítanod. -dőltem neki a vállának lassan, hogy még idejében kitérhessen előle, ha nincs ínyére a cselekvésem. Közben pedig a szívószállal kevergettem az igencsak olvadásnak indult italomat.
-Szóval akkor melyiket válaszod? A mangós löttyöt, vagy egy epres csókot? Vagy esetleg mindkettőt? Szívesen osztogatom mindegyiket -emeltem fel a fejem- Kihasználhatod a lehetőséget, mert nemsokára úgyis indulnunk kellene haza. -néztem rá szomorúan a telefonom világító kijelzőjére.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te53000/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20, 2009 11:54 pm

- - - Egyengúnyás züllés - - -

Akkora lendülettel vetődött ezért a színes trutyiért, hogy azt hittem a karomat tőből tépi le vagy bekapja az egész baszott recsegős pohárszármazékot úgy ahogy van. Komolyan mondom rémisztőek a szomszédos bokorból kimászó némberek, ha ráizgulnak valami nekik kurvára bejövős cuccra. Akkora baszott erővel vetődnek, hogy egy súlyemelős menő csákó helyből összeszarná magát a rémülettől! Engem is képen öntöttek egy vödör szódavízzel a sas lecsap akciófilmes bögyös bigés támadástól. Lestem is kifelé a pilláimat maxi tempón rebegtetve, hogy mi a jó anyám történt. Mire meg újraindult a beporosodott agyi tekervény rendszerem addigra rakétakilövő állás már felszívta a fél adagot. Mit ne mondjak könnyen benyakalta azt a fagyott szobrokat előállító egészségre fokozottan káros szarságot. Ha most kőbunkó lennék hátba veregetném faszákosan nagy elismerésem jeleként, de mivel csak tapló szemétláda vagyok nemes egyszerűséggel csak képen röhögtem. Nem is hiányzott sok, hogy az alsógatyámba borítsam a vackot és járjak tökfagyó kedd táncot, ami után hetekig lesz lelkibeteg a perverzebbik felem.
Összekaparva a könnyeket eregető baszott jó kedvemet estem mély transzba, mivel lövésem se volt melyik lehetőségre csorgassam a nyálam, de minimum Blöki kutya cubákos csonttal álmodott módban! Nem is tudtam figyelni miről járatja a száját vizes pólós nyerőlányka, csak fogyatékosként bűvöltem a falevelet hátha lábra pattan és stepelni kezdi Eminem egyik rohadtul menő számát. Végül megkongatták a fejem mellett az összes létező harangot, hogy ku*va gyorsan kapjam fel a tangámat és loholjak elfelé. Ehhez elég volt érezni a szúnyogzaklatásra hajazó súlyt a vállamon. Sejtettem nem egy rajongóm próbál kicsikarni aláírást ilyen fajta zaklatással, szóval nem láttam neki bakkecske módjára pattogni a szaron.
-Jaj, olyan laza vagyok majd retkes homokozóvá esek szét. Szal kapd elő a szerszámokat!- közben meg hátulról támadós mutogatós idióta mintájára elhorgásztam a sárga marhaságot és ráuszítottam a már jégkorszaki szinten mamutokat üldöző belsőszerveimre. Egész fogyasztható szarság volt, szal rábasztam a tesztelve címkét és visszapakoltam a tulajnak. -Mi lenne ha frenetikusan egyedi koktélt gyártanánk?!- vigyorogtam beszívott kerti törpeként, aztán bepróbálkoztam a tetleges résszel is, hátha nem tenyér landol a képemen. Bár ő ajánlgatta magát én csak suttyó paraszt módjára kihasználom! Dolgom végeztével mint a jó kőműves ha kikocsmázta magát, belőttem a mocskos otthonunkat aztán célba állítottam magam és nekilódultam. Persze a sokkból magához téregető pukkanószínescsodát se hagytam el. Voltam olyan rafkós kis gennyláda, hogy ölbe kapjam. Így legalább akkor indultunk, amikor az egyedi igényesen finnyás kedve tartotta.
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te5000/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 12:48 am

Sikeresen kiborítottam magam valamivel, bár azt már nem tudom mivel. Úgy tűnt a cigi nem elég idegnyugtató most, így elindultam sétálni. Nem figyeltem merre megyek, csak mentem. Szép, meleg, nem túl szeles nap volt a mai. A madarak csipogtak, kocsik nem voltak a közelemben. Mégis anniyra ideges voltam, hogy legszívesebben levadásztam volna minden egyes nyamvadt madarat, amelyiknek hang hagyta el a csőrét. Miután erre gondoltam eszembe jutott, hogy mi az oka a nagy dühömnek. Regel volt, és épp kávét ittam, amikor elkezdett fújni a szél, és a szobámból jó sok papírt kipenderített, egyenesen bele a medencébe. Agyilag kész voltam, így hát muszáj volt megnyugodnom. Mikor kicsit jobban voltak az idegeim, szétnéztem, hogy hol vagyok. Egyből felismertem a helyet. Karakura High School udvarán. Kicsit meglepett, hogy mit keresek itt, de nem nagyon érdekelt. ha már eljöttem idáig, akkor nézelődök is egy kicsit. Éppen sétáltam amikor feltűnt, hogy valaki követ. Nem nagyon izgatott, biztos csak egy diák az. A tető felé tartottam, mivel onnan jól látni a felhőket. Már amik vannak az égen. Pár perc múlva felértem, és megkerestem a legnagyobb pontot. Szépen odafeküdtem. Pár percig néma csend volt, és végre valahára a fejem is abbahagyta a folytonos görcsölését. Ekkor kivágodott az ajtó és egy lány lépett ki a tetőre. Kíváncsian néztem, hogy mit csinál. Amikor észrevettem ,hogy keres valamit úgy döntöttem felfedem magam.
-Szia! Mit keresel?-
Morogtam érdeklődve. Gyorsan felültem. A lány gyorsan felémfordult. Ekkor megéreztem valamit a lélekenergiájában, ami ledermesztett. Ez a lélekenergia olyan, mint egy quincyé!
Vissza az elejére Go down
Shihuru Natsuki
Quincy
Quincy
Shihuru Natsuki

nő
Hozzászólások száma : 68
Tartózkodási hely : Shihuru rezidencia | Raiden háza | Egyetem*.*
Registration date : 2009. Aug. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Fame monster ~ Hollywood's next mascot
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7500/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 1:10 am

Zűrösnek indult a nap, feszült voltam - reggel nem találtam az esszéimet. A végzősök élete pedig kudarcra van ítélve az esszéik nélkül! Első adandó alkalommal beleordítottam Zed képébe:
- Mi a francért pakoltad el a cuccaimat, te gothzsák?! - néztem rá dühösen, és a baseball-sapkáb felhúztam a fejembe. A fekete-fehér csíkos blúzomra egy narancssárga topot vettem, és egy vörös kockás szoknyában díszelegtem. Zed arcrándulással nyugtázta élénk öltözékém, én pedig félrelöktem a fürdőből.
- Maradj már le te rühes dög! - ragadott meg és lökött ki a szobából. Szeme egyetlen rezzenésével utánnamindította a táskámat, én pedig hisztisen rohantam be az iskolába. Tudtam, hogy Ő pakolta el. Tegnap este is ott olvasgatta őket... Alamuszi dögje be se ismeri! Milyen élete lehet íg egy szende diáklánynak?
Az első két óra végeztével úgy döntöttem, hogy felmegyek a tetőre pihenni. Oda tettem el legutóbb a fekete pokrócomat is. Hevesen kezdtem el keresni, és nem törődtem a mögöttem lévő Shinigamival. Egész nap éreztem a reiatsuját, de nem vagyok köteles vele foglalkozni. Biztos az őrjáratát vagy mijét végzi... a legutóbbi ilyen shinigami meg ki akart nyírni. Tehát mindenféleképpen jobban járunk, ha békénhagyom. Felé sem néztem tehát, és kihúztam a zöld csövek mögül a pokrócom. Ez volt a kezemben, amikor meghallottam a hangját:
- Szia! Mit keresel? - mint akibe villám csapott - úgy fordultam felé. Hatalmasat pislogtam fekete szemeimmel, és megnyaltam az ajkamat, mielőtt válaszoltam volna neki.
- Nos, feljöttem ide ejtőzni egy kicsit. És te, Shinigami? - néztem rá érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te5000/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyHétf. Okt. 26, 2009 1:52 am

Amikor meghallottam, hogy shinigami az idegeim megint elkezdtek görcsölni. Nagyszerű! Csak erre van szükségem. Előkaptam egy másik cál szigit, és elkezdtem pöfékelni.
-Nem vagyok .... shinigami. Már jó ideje. Csak voltam... Öhm... Csatlakozhatok hozzád?-
Kérdeztem tőle. Nem volt túl sok kedvem harcolni, és az idegeimnek is jól jönne egy kis pihenés. Végülis ezért vagyok itt. Azok a szemét eladósok ráadásul egyre növelik a cigi árát... A szemetek. De nem akarom teljesen letámadni a lányt. Még a végén szerencsétlen félreértene. Amúgy is ki tudja lehet jól megleszek vele. Végülis ha nem gonosz quincy akkor nem fog bántani. Vagyis ajánlom neki, mert ha még 1 cigit el kell pocsékolnom..... MEG FOGOK ŐRÜLNI. Erőt veszítve elvágódtam a fekvő helyemen a legmagasabb részénél az épületnek. Á hagyjuk mégsem mászok le.
-Hagyd csak el vagyok itt. Öööö jut eszembe neked nem tanulni kéne?-
Morogtam le a lánynak. Remélem elkezd beszélni és nem kell hallgatni a kínos csendet. Egyáltalán lehet azt hallgatni? Végülis nem is ad ki hangot. De a semmit is lehet hallgatni. És mi az, hogy semmi. Addig gondolkoztam ezeken, hogy végül elfelejtettem, honnan is indultam ki. Inkább ellazulok, és bámulom a felhőket. Már amíg meg neme zavar a lány.
Vissza az elejére Go down
Shihuru Natsuki
Quincy
Quincy
Shihuru Natsuki

nő
Hozzászólások száma : 68
Tartózkodási hely : Shihuru rezidencia | Raiden háza | Egyetem*.*
Registration date : 2009. Aug. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Fame monster ~ Hollywood's next mascot
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7500/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Okt. 27, 2009 10:31 pm

Nagyot néztem amikor a Shinigami elvágódott, bele a falba - pontosan ott, ahol az előbb még feküdt. Nem szerettem a fajtáját. De hiába magyaráz nekem, arról, hogy ő nem shinigami, amikor igenis az. Mély sóhajt engedtem magamból feltörni, majd lenéztem az udvarra. Több emeltenyi mélységben láttam pár fekete - piros - lila hangyát a bejárat felé rohanni. Majd meg is hallottam az éles csengőszót, ami jelezte az órakiezdést. Igyekeztem magam elé idézni, hogy végülis milyen órám lenne most. Rajz. Sosem tartoztam a kifejezett művészlelkek közé. Érdekelt sokkal jobban a kémia, a biológia, a matek... Talán pont ezért adtam be a jelentkezést is egy orvosi egyetemre. Aztán, majd kiderül hogy bekerülök-e... Bár ennyi dícsérettel az lenne a csoda, ha nem kerülnék be. Természetesen a félelem ott van bennem. Mondhatnak ugyanis az emberek bármit, soha, semmi sem biztos. Lehetséges, hogy este, mikor Zed nélkül megyek hazafelé, egy nálam jóval erősebb Arrancarr támad meg és győz le. Akkor vége lesz a szép kis tervemnek...
Befejeztem a lefelé hajolgatást, és felegyenesedve visszafordultam a Shinigmai felé. Hátradobtam a hajamat, és elindultam felé. Közben néztem a világoskék, inkább szürkés köveket a lábam alatt, és válaszoltam a kérdésére:
- Tanulni? Nekem már nem sok újat taníthatnak itt... Ráadásul néha az osztály éltanulója is lóghat... - böktem meg lábammal egy földből kiálló valamit. Egy ilyen fekete vasszerűség volt. - Bár ezt nem nevezném lógásnak. - fejeztem be, és felálltam az iskola épületnek szélére. Nem volt valami vastag, mindenesetre én halál nyugodtan szemléltem onnan a világot. Régen majd összeraktam volna magamat, mert tériszonyom volt. Mára már rájöttem, hogy sokkal roszabb dolgok is vannak a magasságnál. - Mondd, csak, mi vagy, ha nem Shinigami? - pördültem fent felé erélyesen, méghozzá úgy, hogy majdnem lezúgtam. A szívem heves dobogásba kezdett, de semmi jelét nem adtam pillanatnyi szívrohamomnak. Inkább békésen szemléltem a szerintem Shinigamit. Felé hajoltam, és igyekeztem minél többet magamba szívni gyér mennyiségű szabadonbocsátott reiatsujából. - Nem érzem rajtad, hogy félig hollow lennél. Az emberek reiatsujától a tied teljes mértékben különbözik. Arrancarr meg pláne nem vagy. - fejeztem be, egészen közel hajolva az arcához. - Szóval? - egyenesedtem ki, és néztem fel az égre. Ha most innen leesnék, egy Gintoum vagy Seelem felhasználva porba érkeznék...
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te5000/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Okt. 28, 2009 12:48 am

Ez a lány nem tud csendben lenni. Bár, ha úgy nézzük nem beszélt sokat, így hát ez még megbocsátható volt. De, hogy baromi kíváncsi, az biztos. De valahogy nem zavart. Furcsa mód, az egész kicseszett héten ez volt az első dolog dolog. Érdekes. Amikor jobban kezdtem koncentrálni a hangjára, megértettem, hogy éppen azt próbálja kideríteni, hogy mi vagyok.
-Vegyünk számításba mindent. Nincs bennem semmi hollow reiatsu. Azt állítom nem vagyok shinigami, és sem quincy, sem pedig bounto. Sokkal erősebb és tapasztaltabb vagyok, mint egy ember, és lélekként nem látnának. Kész rejtély- mosolyogtam. Végülis én sem tudtam, hogy pontosan most mi lennék.
-Ex. Mármint csak voltam shinigami, de most nagyjából annyira utálhatom őket, mint azok akikkel rosszat tettek. Szerinted ha egy shinigamit kitiltanak Soul Societyból, akkor mi lesz belőle?-
Kérdeztem egy érdekes felhőt bámulva. Olyan furcsa, de egyben vicces formát vett fel. Mintha egy ütővel fejbe csapnának valakit. Bár lehet a legtöbbet én képzeltem oda, de mintha megjelent volna az ütő, és ahogy láttam, éppen én ütöttem fejbe az eladóst, aki mindig csal az árakkal. Ez nagyon tetszett, így tovább bámultam. Amikor megfájdult a fejem, abbahagytam a bámulást, és felültem.
-Na és mennyire vagy te okos?-
Fordultam a lány felé, aki érdeklődve nézett rám. Hoppá, dehát még be sem mutattam nagyszerű személyemet!
-Bocsánat, most jut eszembe. A nevem Ikumi Makito, Ex-Shinigami. Kérlek hívj Makinak. Remélem jóban leszünk.-
Kíváncsian pislogtam, hogy mit szól ehhez. Eddig nem nagyon fordult elő shinigami-quincy barátság, még ha nem is igazán shinigami az egyik fél. Szerintem lehetséges, hogy barátok legyünk. végülis nem tűnik egy múltmániás idegbeteg gyilkológépnek. Vagyis hát számomra tök mindegy, mi, ha kedves velem. Elgondolkoztam, és úgy látszott nem voltam egyedül ezzel. Csak épp a lány annyira gondolkozott, hogy megszédült, és éppen le akart esni. Nem volt okom elkapni, de azért vegyük figyelembe, hogy akkor elveszítenék egy érdekes alanyt. Gyorsan mellette termettem és a vállánál fogva visszahúztam. Miután visszahúztam, egyből el is engedtem, és vártam a köszönetét
Vissza az elejére Go down
Shihuru Natsuki
Quincy
Quincy
Shihuru Natsuki

nő
Hozzászólások száma : 68
Tartózkodási hely : Shihuru rezidencia | Raiden háza | Egyetem*.*
Registration date : 2009. Aug. 10.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Fame monster ~ Hollywood's next mascot
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7500/10000Udvar - Page 2 29y5sib  (7500/10000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 4:29 am

Leültem a hideg tetőre, és keresztbe tettem a lábam.
- Mennyire vagyok okos? Nos... erre nem tudok felelni. Remélem annyira igen, hogy az orvosira felvegyenek. - sóhajtottam, és lehunytam a szemem. Szerencsétlen Shinigami félrenézte... Nem volt szükségem a segítségére, hiszen nem eshetett volna bajom: vagy visszalendítettem volna magam, vagy pedig a porba érkeztem volna... Bár az kissé feltűnő lett volna. Nem akartam, hogy megharagudjon rám, ezért egy halvány mosoly kíséretében megkösöntem a tettét:
- Köszönöm, Maki. Az én nevem Shihuru Natsuki. Quincy vagyok, mint már valószínűleg rájöttél. - majd felálltam, és ismét az épület széle felé sétáltam. Már nagyon vártam, hogy véget érjen ez a nap. Nem szerettem sokáig pazarolni az időm, amikor éreztem, hogy újabb hollowok lépnek át ebbe a világba táplálkozni. Dühítő volt. Menni akartam elpusztítani őket... Hirtelen kizökkentem a gondolataimból, és pislogva néztem a mellettem levő ex-shinigamira.
- Miért kellett otthagynod Soul Societyt? - néztem lefelé, és számolgattam az órából hátralévő perceket. Nem sok kedvem volt már lemenni oda, a többiek közé. Szerettem egyedül lenni. Hiszen itt szinte semmilyen barátom nincs, aki rajtam kívül látná a szellmeket... de ha van, az nem az én osztályomba jár. Sajnos....
- Legyünk jóban? Felőlem... De akkor át kell esnünk a hosszadalmas megismerkedési folyamaton. - mosolyodtam el, és néztem le a macskaköves tetőre.
Vissza az elejére Go down
Maximilian Wladhar

Maximilian Wladhar

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 28
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Jun. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: bounto "boss"
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te5200/15000Udvar - Page 2 29y5sib  (5200/15000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Nov. 02, 2010 3:02 am

Az eltévedt hadnagy és a megtévedt shinigami esete.

A nap még fel se kelt mikor én már az irodámban ültem és csináltam azt a nyamvadt papírmunkát. Miután befejeztem úgy éreztem magam, mint a mosott kaki. Már azon gondolkoztam, hogy felgyújtom azt a sok szart, de nem tettem, mert a végén még kibelez a kapitány! Surprised Nagy nehezen kihámoztam magam a székemből és a szekrényemhez siettem, hogy kivegyem belőle azt a jó kis wiskeyt amit még régebben szereztem Karakurában. Miután kivettem az üveget egy egyszerű mozdulattal letörtem róla a kupakot majd öt kortyból megittam az egészet. Kicsit a fejembe szállt, de nem annyira, hogy most itt mindent összehányjak meg stuff… Egyszerűen jobb lett a kedvem. Miután végigvizsgáltam az irodámat és nem találtam semmi munkát felkaptam a zanpakutomat és elindultam kifelé. Rám fér egy séta. Amint kiléptem az ajtómon elkezdtem kémlelni a terepet, hogy a kapitány kint van e mert ha igen és észrevesz nagyon meg fogom szívni ugyanis eléggé pia szagom van! Surprised Nagy szerencsémre senki sem volt a környéken így egy laza sprinttel eltűntem, hogy még észre se vegyenek.
Hosszas sétálgatás után rájöttem, hogy át kéne kukkantanom Karakurána hátha van valami izgi csete paté amiben részt vehetek. Út közben egyetlen egy ismerőssel se találkoztam nagy megkönnyebbülésemre, mert a végén még valamelyik kis spicli szólna a kapitánynak, hogy ittam meg minden! Surprised Mikor megérkeztem a Senkai kapuhoz. Volt ott egy kisebb tömeg, de hála a hadnagyi rangomnak mindenki előre engedett. Beléptem és megkönnyebbültem, hogy tényleg nem találkoztam egy ismerőssel sem.
Megérkeztem, de nem egy ismerős területre. Mikor körbenéztem csak egy nagy épületet láttam ahonnan szálingóztak ki a tinik. Eleinte nem nagyon értettem, hogy hol vagyok, de hosszú gondolkozás után rájöttem, hogy az iskola udvarán vagyok. Sajnos ezt a területet nem ismertem így nem mentem sehova nehogy eltévedjek.

Bocsika, hogy ilyen rövid lett, de rég írtam ezzel a karival >.<
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te52100/65000Udvar - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Nov. 02, 2010 3:58 am

//Az eltévedt hadnagy és a megtévedt shinigami esete//

Otthoni edzésemet egy vörös hajú kis mitugrász zavart meg, akit Nazo engedett be. Arcátlan kölyök! Igen ez az a Jinta nevezetű jó ember, akit Urahara küldött ide. Barátságos is lehetne a kis pimasz, de hát ha ennyire neveletlen nem csoda ha így viselkedik. Mire ez a fenmód nagy ellenszenv vele szemben? A fekvőtámaszaimat egy egyszerű rúgással zavarta meg. Éppen 1120-nál tartottam, és a 2000-re hajtottam. Szemét állat. Elkaptam a torkánál, és gyengéden megkérdeztem tőle a legkézenfekvőbb kérdésem.
- Mit akar Kisuke már megint?- gazdájának a nevét úgy sziszegtem, mint egy kígyó. Érdekes lenne, ha a markom szorítása közben tudna válaszolni, így arrébb dobtam a szerencsétlent.
- Te idióta állat! Ez mire volt jó?! Urahara egy hollowot akar levadásztatni veled, ami Karakura High School felé tart. Hihetetlen gyors azt mondta- na csak kinyögte. Felálltam, és a tusoló felé baktattam. Jó lassan kiélvezve minden egyes cseppjét, lefürödtem, majd felvettem nemesi köpenyemet a „Villám vándor” felirattal. Megmozgattam az izmaimat, és felkaptam zanpakutomat.
~Kisukének rám van szüksége? Vajon miért nem bízik az ideküldött shinigamikban? Mit akarhat? ~ tettem fel magamnak a kérdéseket, majd egy teát bedobva elindultam az iskola felé. Az emberek még csak nem is láthattak háhh. Felugrottam egy tetőre, és onnan mértem be a célpontomat. Úgysem shunpoznék vazze, ráérek nem? Nem is érzek én semmilyen hollowot arrafelé. Inkább mögöttem van a szemétje. Összehúztam a szemem, és megfordultam. Egy kis nevetgélő törpike volt az. Nagyon idióta ábrázata volt hmm... még a hangja is iszonyat irritáló volt. Elővettem a kardomat, de ő azonnal eltűnt. Láttam ahogy arrébb mozdul... teleportál, vagy csak tényleg gyors, ahogyan azt Kisuke mondta. Nem lehet gyorsabb, mint én! Amikor megjelent teli talpakkal rúgott belém, minek következtében én leestem a tetőről. Ahogy zuhantam lefelé, még átfordultam, hogy ne fejre essek. Kissé dühített a kis dög! Láttam, ahogyan felém futott a szemétje, de engem nem vág át... szó szerint sem. Egy gyors shunpoval elkerültem a támadását és a hátára akartam a bélyegemet nyomni. Kellemes hehhe... hogy meglepődött, ahogyan megérezte a hátán azt a két centi mély vágásomat. Utána egy hangos üvöltéssel meg is mutatta a nemtetszését. Lábaival mintha egy gépkarabély lett volna úgy sorozott. Mikor falat értem, éreztem, ahogy a testem átrepeszti a falat. Ki a rák ez? Pár szó fogalmazódott meg a fejemben: Hadou 45: Kohaku Koutetsu. Gyorsan egy fénygömb kezdett megjelenni a kezemben, aztán megfeszültek az izmaim, elkaptam az egyik lábát, és kiáltással a teste felé nyújtottam a karomat aktivizálva a kidoumat, majd felé löktem magam a faltól. Amikor végeztem, a testén egy jó mély félgömb nyílt meg a luk alatt. Szédelgett, és itt volt az idő hogy kivégezzem. Megforgattam a kardomat, és az állkapcsán keresztül az agyába döftem a kardomat. Remek ezzel meg is volnék. Azért még a biztonság kedvéért elmegyek az iskolához is. Shinigamik közelségét éreztem meg, így inkább egy shunpoval elkerültem a tett színhelyét. Az iskolánál is egy shinigamit éreztem, meg még pár hollowot, amint az épülethez tartottak. Remek! Mikor odaértem, a tetőre ugrottam szemügyre véve a lent lévő nyugodt shinigamit. Hadnagyi karszalagján nem volt szám, így csak egyre következtettem. Kidoushuu? Odaugrottam mellé, nyilván meglepve őt, hiszen egy körözött bűnöző vagyok.
- Menj innen, és hagyd rám a hollowokat. Sérülés nélkül megúszhatja fuku-taichou. Ellenem meg ne küzdjön, mert meghal!- mondtam neki halkan, és kardomat el nem téve az égre emeltem a tekintetem, ahol egy kisebb horda közeledett. Megropogtattam az ujjaimat, és vártam, hogy közelebb érjenek a reiatsum fincsi hatása környékére. Nem éreztem a hadnagyban nagyobb erőt, mint magamban. Harcra fel! Lepattintottam lélekenergiámmal a láb-controllom, ezzel elérve a maximális shupomat. Nem vártam meg, míg hozzám szól, hamarabb eltűntem előle a villámtáncommal. Nem tudom milyen gyors, de ezt a sebességet alig ha nem, nem láthatja, mert én ezt sokkal magasabban szinten használom, mint Seireitei 95%-a. Kevés hadnaggyal találkoztam eddig, akik látnak engem. Megérte az életemet tenni erre a technikára. Máris odafennt voltam a hollowoknál, és darabra öltem őket, miközben jól láthatóan túlerőben vannak, és nem ártana a hadnagy segítsége sem, bár megoldanám egyedül is.

Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te6000/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Feb. 01, 2011 12:39 pm

~~Kisegítésből barátság~~
Az életem sokban megváltozott azóta, hogy megszöktem arról a számomra poklot jelentő helyről. Sok új dolgot tapasztaltam, most már a különböző érzések sem csupán üres szavak számomra, amihez semmit sem tudok kötni, még csak egy rossz emléket sem. Viszont amióta itt élek, a szüleimmel, minden megváltozott. Sokkal szórakoztatóbb az élet számomra most, mint akkor volt, hisz hogy ne lenne az, mikor ott a képességem miatt gyilkológépet akartak csinálni belőlem, de aztán meggondolták magukat. Nem is tudom, hogy miért születtem meg. Azért, hogy valakinek a kezében olyan eszközzé váljak aki gátlások és bűntudat nélkül mészárol le bárkit aki az útjába kerül? Vagy csupán egy tréfának amit a természet talált ki. De ez mindegy is, hisz mindez már a múlté. Most van családom, barátaim azok nincsenek, de majd bizonyára lesznek valamikor. Talán. Viszont a képességemet sem hanyagolhatom el, ezért sokfajta sportot űzök az iskola keretein belül, hisz kell a jó kondíció azért, hogy veszély esetén meg tudjam védeni azokat akik fontosak számomra, nem?
Így és ehhez hasonlóan elmélkedtem múltamról és jelenemről, miközben a tusoló alatt álltam és hagytam, hogy a meleg vízcseppek megnyugtassák és ellazítsák az izmaimat. Pár perccel korábban lett vége a teniszedzésnek. Az egyik kedvenc elfoglaltságom lett azután, hogy beírattak az iskolába. Igaz, még mindig nem tudom elhinni, hogy sikerült bejutnom, hisz mindeddig azt hittem, hogy nem tudok semmit. A vizsgákon pedig a kérdésekre bőven feleltem. Talán ezt az egyet köszönhetem azoknak az öltönyös fickóknak, meg a katonáknak.
~Á, dehogy! Az egész annak a professzornak köszönhető aki tanított míg ott voltam.
Törölköztem meg, majd a tükör előtt állva nézegettem magam. Emlékszem, hogy a hajam legalább háromszor olyan hosszú volt mint most, de levágattam és így sokkal jobban tetszik. A tekintetem lassan a karjaimra téved, majd a könyökömre.
~Gyűlölöm ezt az átkozott képességet. Miért nem növeszthetek helyette a semmiből virágot, vagy tudom is én...
Sajnos, ha siránkozással meg lehetne oldani a problémát akkor már rég nem itt lennék, vagyis itt lennék, de nem így ahogy most. A tükörben nem azt fedezném fel, hogy a tudatom játszik velem és saját arcom helyett azét a kristálylényét látom aminek a külsejét fel tudom venni. De már megint csak ezen jár az agyam, még szerencse, hogy üldözési mániám nincs.
Felöltöztem, hisz mégsem járkálhatok egy törülközőbe csavarva, majd az utam egyből az udvarra vitt. Még csak négy óra felé járhatott az idő, és a következő tevékenység ami a napirendemen van legalább egy óra múlva kezdődik, habár a kését beleszámítva ezt nem lehet pontosan megsaccolni. Helyet foglaltam az egyik padon, majd nekiláttam azt a saját kedvem szerint "berendezni". Kipakoltam az ebédes dobozomat, pár lapot a zenefüzetemből, írószert és a számomra oly' drága gitárt is, majd játszani kezdtem. Rájöttem, hogy lassan létfontosságú számomra a gitározás, hisz az el tudja vonni a figyelmemet bármiről, és jó dolog az is, ha leírhatom az újabb és újabb szerzeményeimet. Ha más nem is, de a szüleim örömmel meg szokták hallgatni őket és ez számomra elég is.
Közbe-közbe tartottam egy kis szünetet az ujjaim megpihentetésére és, hogy a kirakott ételből elfogyassza valamennyit aprádonként. Majd egy pillanatra megálltam. Újra bekapcsolt az általam csak hatodik érzéknek nevezett valami a fejemben. Igen, meg szoktam érezni a nagyobb lélekenergiájú személyeket a közelembe és meg is tudom különböztetni őket. Ez talán a képességemmel együtt járhat, vagy valami, de olykor nagyon idegesítő. Gyakran egyúttal fel-fel ébred bennem az automatikus védelmi ösztön és felkészülök a harcra, de általában semmi sem szokott történni. Most is csak egy mély levegőt veszek, hogy megnyugtassam az üzemmódot váltott szervezetemet, majd folytatom a hangszeren való játékot, hisz bizonyára csupán valakinek nagyobb lélekenergiája van az iskolai épületen belül és azt észleltem. Különösebb fenyegetést biztos nem jelenthet számomra. Nem igaz?
Sajnos az igazság mégsem ilyen egyszerű és hát a világ sem épp arról híres, hogy igazságos lenne. A lélekenergia, tulajdonosával együtt, felém tartott. Hogy lehet olyan szerencsém, hogy pont engem szúrjon ki? hisz annyi más ember van a létesítménybe. na jó, délután már nincsenek annyian, de akkor is, most igazán lehetnének még vagy százan, hogy ne én legyek a célpontja annak a bizonyos személynek. Így csak veszélybe sodorja magát és feltehetőleg engem is. Vagy lehet, hogy csak át akar kelni az udvaron. Ez esetben akkor nincs semmi gond, hisz nekem csak a nyugodt és semmiről sem tudó kis diáklánynak kell lennem és akkor békén hagy majd.


A hozzászólást Gouto Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 14, 2011 8:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7700/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (7700/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyKedd Feb. 01, 2011 1:33 pm

~~Kisegítésből barátság~~


Egy újabb nap. Még mindig nem értem, miért kellett nekünk elköltöznünk Tokioból, ott legalább mindenkit ismertem a közelünkben és bár nem mondhatnám, hogy voltak barátaim, de tudtam az útvonalat az iskolába és onnan haza, meg már kiismertem magam az épületben. De itt teljesen ismeretlen vagyok, bamba képpel járkálok a számomra labirintusszerű helyen, órarendemet markolva. Rengeteg társam mellett elhaladok, de az arcok olyan ismeretlenek, ez megrémít. Kettőkor kezdődik a következő órám, de fogalmam sincs, hol lehet a rajzterem. Bár mondjuk, van még időm, hiszen még csak délután egy óra körül lehet. Hirtelen felbukkan a vállamon egy apró, barna szőrcsomó, én pedig majdnem felsikítok ijedtemben.
- Mici, vissza, nyomás! – parancsolok rá apró teremtményemre és tuszkolom be a táskámba.
Remélem nem keltettem nagy feltűnést, még csak az kéne, hogy itt is mindenki elidegenedjen tőlem az első napomon. Még mindig fenntartom, hogy jobban örültem, mikor a régi házunkban laktunk, ma például elkéstem az első, sőt mindegyik órámról, mert egyszerűen nem találtam a termet, ahol azt tartják. A baj, hogy megkérdezni nem merem, olyan sokan vannak! Akár egy rossz szó és én nem létezem többé T-T Áh, én és a különböző rigolyáim -.- Amikor be kellett mutatkoznom az osztálynak, mint új tanuló, akkor is elvörösödtem és össze-vissza dadogtam, borzalmas volt. Legszívesebben elsüllyedtem volna. Csak sajnos mivel erre én nem vagyok képes, be kellett érnem azzal, hogy szépen a helyemre botladozom és inkább a többiekre hagyom az órán való aktív részvételt és csak figyelek. Nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, ennyiben jó a divattervező szakma. Ott a modellek, meg a ruhák vannak reflektorfényben és az embernek csak a nevét említik meg. Biztosan elájulnék, ha egy újságíró is felkeresne, hogy interjút készítsem velem, amilyen szerencsétlen vagyok. De ez még messze van. Igaz, szép rajzokat készítek, meg minden, de abból nem lehet hírnévre szert tenni, hogy egy vastag mappa tele van egy csomó gyönyörű rajzzal, amit senkinek nem mutatok meg, mert túlságosan szégyellős vagyok >< Nem is értem, hogy lesz belőlem így akárki is. Nagy elgondolkozásom közepette észre sem veszem, hogy kitévedtem az iskolaudvarra. Na, ha már itt vagyok, talán találok valakit, aki egyedül van és nem egy csapat másik ember veszi körül. Akkor úgysem tudnék megszólalni és a végén még hülyének néznek, azt meg nem akarom >< Nem jó dolog rögtön az első napon elszúrni mindent, mint mondják, az első benyomás a legfontosabb. Hirtelen gyönyörű gitárszó kezdi csiklandozni a fülemet.
~ Vajon ki lehet az, aki ilyen szépen tud játszani? ~ ezen morfondírozva veszem utamat a hang irányába, miközben előbányászok a táskámból egy zacskó pockyt és a számba dugok egyet.
Ügyet sem vetek arra a furcsa tényre, hogy aki felé közeledem, magasabb lélekenergiával rendelkezik, mint az átlagos emberek. Végül meg is pillantom az illetőt, egy nagyon szép, rövid, lila hajú lányt. Kb. annyi idős lehet, mint én. Hirtelen megtorpanok és bizonytalanság kerít a hatalmába. Hiszen olyan elfoglaltnak látszik! Biztos nem szeretné, hogy ilyenkor zavarjam. De akkor meg hogy találjam meg azt a termet, ami nekem kell? Hát legfeljebb majd megkérdezek valaki mást. Már sarkon fordulnék, de egy gondolat megálljra késztet.
~ Mi van, ha olyan, mint én? Hiszen más, mint a többiek, zsigerien érzem. ~ ötlik a fejembe az ötlet, így nagy nehezen ráveszem magam és botladozva közelebb osonok hozzá.
Egy kis ideig csak tanácstalanul állok a pad mellett és figyelem, ahogy kicsalja a zenét a hangszerből. Aztán végül megrázom a fejem, hogy gyűjtsek egy kis bátorságot, meg jelenbe hozzam a gondolataimat. Kicsit kinyitom a számat, de aztán be is csukom. Mit mondjak neki? Na jó, kezdjük a nevemmel.
- Öhm… szia. Én Tsukatani Midori vagyok és eltévedtem. Gondoltam, hátha tudnál segíteni… remélem, nem zavarlak. Én a zene… vagyis a rajztermet keresem >< - hogy gondolhattam ilyet, nem is tudok hangszeren játszani!
Rákvörös fejjel kezdem fixírozni a talajt, miközben azon gondolkozom, mit is mondhatnék még. Talán megdicsérhetném, ahogy játszik… de mi van, ha azt mondja, semmi közöm hozzá? Igen, ez nagyon is lehetséges. Talán az lenne a legjobb, ha most fognám magam és eltűnnék. De akkor nem tudom, meg merre kell mennem… Gondolataimat csikizés szakítja félbe és nevetve tekintek körül. Már megint Mici, hogy a fene vinné el! De nincs szívem bántani a rajzot, amin alapul, úgy szeretem ezt az apró kis mókust! A kis állat most ügyesen átugrik a lány vállára és őt kezdi szemrevételezni.
- Jaj, kérlek bocsáss meg, rakoncátlan állatka! – kiáltok fel, ahogy egy gyors mozdulattal megragadom a mókust és gyengédem megpöckölöm a feje búbját, mire elporlad.
Ajjaj, jaj nekem, mit csináljak, lebuktam! Már most T-T Kellett nekem kimozdulni a szobámból a mai napon…
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te6000/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Feb. 02, 2011 12:44 am

~~Kisegítésből barátság~~

Azt hiszem, hogy a mai nap nem a szerencsenapom. Mondjuk általában véve egyik sem igazán az, hisz a baj megtalál engem bármennyire is próbálom elkerülni. Meg aztán ez a lány is aki az átlagnál több lélekenergiát birtokol, itt álldogál mellettem és látszólag próbál megszólalni. Ha annyira beszélni akar akkor csak hajrá, majd pár szóban válaszolok aztán mehet amerre lát.
~ Te jó ég! El sem hiszem, hogy ennyire szívtelen vagyok, így sehogy se lesznek barátaim...
Jár-kel ez a gondolat a fejemben, aminek hatására egy pillanatnyi hibát ejtek, de ezt azonnal korrigálom, aggódni pedig nem aggódom hisz nem hiszem, hogy ő meghallaná ezt az apró kis malőrt, meg ráadásul úgyis saját alkotás, így meg tudom úszni a dolgot úgyis.
- Második emelet, jobbra hatodik ajtó.
Mondom szinte gépiesen, miközben megállok a játékban, hisz bármennyire is ügyes vagyok egyszerre nem szeretek beszélni és játszani. Épp készülnék arra, hogy felkérjem a távozásra, mikor nevetni kezd? Azt hiszem ezt hívják úgy, hogy "kínban való nevetés". Ennyire csak nem lehetek ijesztő, legalábbis emberi alakban biztos nem. Azután csak egy árnyat látok, aminek hatására ismét bekapcsol a védekezési mechanizmus. Amikor az a mókus megtelepedik a vállamon először egy pár másodpercig tartó, intenzív "meg fogsz halni" tekintetet kap a részemről. Ez viszont hamar elmúlik felismerve a köztem s a kis állat közti erőviszonyokat, majd a gyilkos tekintetből sokkal inkább kérdő lesz, hisz miért járkál ez a lány egy mókussal iskolába? Azt megértem, hogy különc, de hogy ennyire? Ami pedig egy újabb meglepetéssel szolgál, azon kívül, hogy szinte leordította a fejem, egy pöccintéssel porrá változtatta a mókust. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen, hogy elpusztít egy ilyen kicsi és védtelen állatkát.
- Szegény mókus...
Egyelőre mindössze csak ennyire tellett a hozzászólásból és szomorúan néztem a lehulló porszemcséket. Ami pedig csak szomorúbbá tett az az, hogy nem tudnám feléleszteni, hisz én is csak a gyilkoláshoz értek, habár én nem ölök meg gyenge és védtelen állatokat. Ez a lány viszont képes volt szívtelenül megölni csupán annyival, hogy megbökte a fejét. Azt hiszem, hogy most már nagyobb veszélyben érzem magam, mint eddig.
- Szükséges volt kioltani szegénykének az életét? Igazán nem jelentett veszélyt senki számára. Elég kőszívű cselekedet volt, pláne annak a fényében, hogy az állatka feltehetőleg a te tulajdonodat képezte...
Vontam kérdőre a lányt, hisz még sincs joga csak úgy elvenni más életét. Még ha csak egy mókus akkor se, sőt akkor pláne nem. Én is gyilkosnak születtem, vagy legalábbis valami ilyesmit mondtak, de én mégsem ölök fölöslegesen. Igaz, hogy képes lennék szinte szempillantás alatt végezni valakivel, de nincs szándékomba. Az erőmet csakis akkor használom, hogyha meg kell védeni valakit a hollowoktól vagy más gonosz teremtményektől. És különben is, ki örülne, ha egy ronda kristálylény nézne rá vissza az út másik oldaláról? >.<


A hozzászólást Gouto Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 14, 2011 8:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7700/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (7700/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Feb. 02, 2011 2:04 am

~~Kisegítésből barátság~~


Úgy látszik, tényleg nem nagyon szeretné, hogy zavarjam, hiszen azonnal mondja, rám sem nézve, hogy hol találom. Nagyon jó lehet a gitározásban, ha egyszerre tud beszélni és játszani is. Nem értek hozzá, úgyhogy lehet, hogy még könnyű is és csak én találom bonyolultnak, de amilyen szerencsétlen természetű egy lány vagyok, nekem biztosan nem sikerülne. Amikor Mici hirtelen átugrik a lányra, látom, hogy ő is azonnal odakapja a fejét és megnézi magának apró állatkámat. Rakoncátlan egy mókus, talán rajzolnom kéne neki egy pórázt. Igen, az mindent megoldana. Vagy egyszerűen csinálhatnék neki egy kalitkát a rajzára és akkor nem jönne elő mindig a legváratlanabb pillanatokban. A baj, hogy egyszerűen nincs hozzá szívem, hogy fogságban tartsam, ő is úgy szeret szabadon lenni, nem akarok neki nagy lelki megrázkódtatást okozni. Igaz, hogy csak egy mókus, de nekem a legjobb barátom. Azért még visszatessékelem a rajzába egy pöcköléssel. A lány rögtön kommentálja is cselekedetemet. Szegény mókus? Azt hiszi, bántottam? Várjunk! Akkor nem találja furcsának, hogy egy pöccintéssel „elintéztem” egy állatot? Még ha ilyen apró is? Ezek szerint tényleg olyan, mint én *-* Jaj, de örülök, úgy szerettem volna már rátalálni valakire, aki megért. Olyan egyedül voltam. Bár mondjuk az ismerkedést nem épp azzal kellett volna kezdenem, hogy a szeme láttára küldöm vissza a papírra egyik teremtményemet úgy, hogy az gyilkosságnak látszik >< Áh, de jobban nem is csinálhattam volna, én ilyen vagyok. A lila hajú lány újra megszólal, kicsit követelőző, kérdő hangnemben. Szóval tényleg azt gondolta, hogy megöltem? Jaj, ez egyre jobb lesz T-T
- De én nem öltem meg! Az én rajzom volt, egyszerűen csak visszaküldtem a papírjára, nem tettem vele semmi rosszat >< Nem ártottam neki és nem vagyok kőszívű, tudd meg! – utolsó mondatomat már sírásra görbülő szájjal közlöm vele, majd szemem megtelik könnyel és egyszerűen letottyanok a hideg kőre, a lány előtt.
Hiszen én nem csináltam semmi rosszat, hogy feltételezhet rólam ilyet? Nem is ismer. Hasztalanul törlöm le előbuggyanó könnyeimet újra és újra, csak nem akarnak elfogyni. Igen törékeny lelkem van, csak egy rossz szó és képes vagyok így összeomlani. De hát nem vagyok egy kőszívű, érzelemmentes szörnyeteg, mint ahogy „beszélgető” partnerem hiszi. Néha komolyan úgy viselkedem, mint egy gyerek, de nem tehetek róla, én ilyen vagyok. Valahogy egyszerűen átveszi az uralmat a testem és a gondolataim felett ez a gyerekesség, sőt mindig úgy érzem, hogy nekem kell valaki, aki vigyáz rám. Pedig képes lennék megvédeni magam, de szükségem van valakire, akire támaszkodhatok… Kidörgölöm a szememből az utolsó cseppeket és felállok. Elég buta dolog volt így viselkednem, biztos tiszta hülyének gondol ><
- Gomen nasai… nem volt szép, hogy így kiborultam. Amúgy a mókusnak tényleg semmi baja. Megmutassam? – ülök le mellé és veszem az ölembe válltáskámat, majd kotorászni kezdek benne.
Szerencsére minden rendszerezve van a táskámban, úgyhogy hamar meg is találom vastag mappámat, melyben az állataimat tárolom. Most a táska helyét átveszi ez a papírtartó, amit kinyitok és kis idő után rá is bukkanok a keresett alkotásra. Óvatosan kihúzom a helyéről, majd átnyújtom a mellettem ülő lánynak, hogy lássa, ez tényleg Mici és semmi baja nincs.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te6000/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Feb. 02, 2011 3:03 am

~~Kisegítésből barátság~~

Azt hiszem, hogy kicsit túlzásba vittem a vádaskodást, hisz azért nem akartam ilyen reakciót kiváltani a lányból. Miközben ő könnybe lábadt szemmel ült a földön, én elpakoltam a gitáromat. Igyekeztem nem ránézni, mert így is összeszorult a szívem és esetleg még én is sírógörcsöt kaptam volna és itathattuk volna együtt az egereket. Ennek elkerülése végett gyorsan befaltam egyet a rám jellemző nyalókák közül. Szerencsére hamarosan abbahagyta a sírást, még épp időben hisz ha így folytatja én se tudtam volna megállni.
- Semmi baj, az én hibám volt. És hogy akarod megmutatni, hogyha... eltüntetted?
Váltottam kedvesebb hangnemre, hisz mégsem beszélhetek vele folyamatosan úgy, mintha egy púp lenne a hátamon, még ha az is. Közben felül mellém és kis szerencsével majdnem az ételemet tároló dobozra ül. Szerencsére még időben félreveszem, így a táplálék megmenekül, egyelőre. Így is, úgy is a gyomromban fogja végezni, csak nem biztos, hogy épp most. Majd kézbe kapok egy rajzot amin a korábban már látott mókus szerepelt. Kicsit megnyugvással tölt el, hogy itt láthatom, mert így legalább biztos, hogy a kis állat nem fog eltűnni a feledés homályában. Mondjuk nagyjából minden mókus ugyanúgy néz ki, így az is lehet, hogy ez talán egy másik képviselője ugyan annak a fajnak. A lényeg hogy itt van és ha az ikertestvére is akkor is rá lehet beszélni valakit, hogy higgye azt, hogy ez az eredeti mókus.
- De amúgy hogy csinálod? Életre kelted a rajzaidat, majd akaratod szerint... ömm... visszaküldöd őket a papírra?
Indul be a logikusabb oldalam, amit nem is tudom, hogy mióta ismerem, de legalább van és ez jó. Sokkal könnyebb a matematikai feladatokat megoldani vele, mint azt bárki gondolná.
- Amúgy az én nevem Gouto Asuka, örvendek a találkozásnak.
Most már egész kedvessé válik a hangom és az arcvonásaim is, amit csak tovább fokoz a mosoly amire az ajkaim húzódnak. Azt hiszem, hogy a tanárokon és az osztálytársaimon kívül az iskolában nincs olyan ember aki tudná a nevem. Nem sokat beszélgetek, sőt kifejezetten keveset, de azt hiszem ez a mostani pillanat, amit ezzel a szőke lánnyal töltök kifejezetten az ellenkezőjét hozza ki belőlem. Lehet, hogy többet kéne beszélgetnem vele.
- Tudod én sem vagyok egy hétköznapi lány. Csupán az én képességem, hogy is mondjam, nem igazán hétköznapi keretek közé való.
Fedtem fel kilétemet, már amennyire ezt annak lehet nevezni. Meg máskülönben ha véletlenül azok az öltönyös tudós fickók küldték akkor úgyis tud rólam és maximum megölöm vagy valami. De szerencsére valahol, valami azt súgja, hogy cseppet sincs olyan szándék benne, ami esetleg veszélyt jelenthet számomra, vagy bárki másra. Azt hiszem ez amolyan női megérzés lehet, vagy tudom is én. De azt hiszem most már többet szeretnék tudni róla, hisz nem sok ember van aki képes eltűrni a viselkedésemet. Azt hiszem meg is értem őket, hisz én sem szeretnék magammal túl sokat beszélgetni, ha ilyen válaszokat adok.
- Ezek szerint új vagy itt nem? Hisz nem túl nagy az iskola, legalábbis nekem nem tűnt nagynak.
Kezdtem el a faggatózást, hisz hogy tudhatnék meg róla bármit is, hogyha nem kérdezősködöm? Esetleg gondolatolvasás útján, de nem vagyok telepata, bár annak is jobban tudnék örülni ha az lennék, de nem vagyok. Remélem azért ez a lány sem az, mert akkor elég nagy bajba kerülök. Hamarabb megtudná a képességem mibenlétét és megijedne, majd itt hagyna. Aztán meg ki tudja, hogy mikor fogok egy esetleges barátra újra rábukkanni? Vagy ő rám...


A hozzászólást Gouto Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 14, 2011 8:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te7700/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (7700/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptySzer. Feb. 02, 2011 11:45 am

~~Kisegítésből barátság~~

Mikor magamhoz térek egy kicsit és bocsánatot kérek tőle, amiért így viselkedtem, ő azt mondja, az ő hibája volt. Hát, van benne igazság, de arról ő nem tehet, hogy sokkal labilisabb a lelki állapotom, mint az átlagembereké. Ezért enyhén megrázom a fejem, miközben felülök a lány mellé és kotorászni kezdek a táskámban. Amikor felteszi azt a kérdést, hogy hogy fogom neki megmutatni, hogy nem öltem meg. Hallottam, hogy elgondolkozott rajta, hogy is fejezze ki azt, amire gondol, de nem baj, meg tudom érteni. Tovább keresgélve végül megtalálom a nekem kellő rajzot és átadom a lánynak.
- Hidd el, ez ő. Visszatettem ide. Ha előjön, sokkal halványabb a rajz, alig lehet észrevenni. – mondom neki a magyarázatot, de hát majd előbb-utóbb úgyis meglátja, hogy hogyan is csinálom.
Egészen kedvesnek tűnik és nem is nevez szörnyetegnek, úgyhogy azt hiszem, jó emberre akadtam rá. Remélem már régebb óta itt él és tudok rá támaszkodni, ha el szeretnék valahová menni, mert egyelőre azt sem tudom, hogy van melyik terem… mondjuk, ahol a rajzórákat tartják, azt igyekszem megjegyezni, ha már volt olyan kedves és megemlítette nekem. Amint ő szemrevételezi a képet, láthatóan megkönnyebbül, aminek csak örülni tudok. Nem szeretném, ha korai barátságunk, ha nevezhetem így, azért szakadna meg, mert azt hiszi, hogy egy hazug, szívtelen, gyilkos szörnyeteg vagyok. Még csak az kéne >< Pedig közel sem hasonlítok egy olyan személyre, aki ilyen lehet, sőt még találkozni sem találkoztam olyannal. Azt hiszem, akkor már nem élnék és olyan lennék, mint Chiaki-chan. Kivéve, ha a veszélyt megérezve előjöttek volna a vérengzősebb rajzaim. A baj, hogy őket nem tudom sokáig fenntartani, az nem olyan, mint egy apró kis mókust áthozni ebbe a világba a sík területről. De jó lenne, ha annyira könnyű lenne. Csakhogy nem az. Na mindegy, úgysem kell használnom őket, aminek örülök is, a végén még széttépnék szegény lányt. Most jövök csak rá, hogy eléggé elgondolkoztam és illene válaszolnom a gitárművész kisasszonynak. Tényleg, meg kéne kérdeznem a nevét >< De előbb mondjuk meg neki, amire kíváncsi.
- Igen… Hát először is, kiválasztok egy rajzot, majd hozzáérintem az egyik ujjam és kimondom a Ribingu szót, ő pedig megjelenik mellettem. Ilyenkor a vonalak úgy kifakulnak, mintha nem is lenne a lapon semmi, de meg is mutatom, a szeretnéd. – mosolyodom el, majd óvatosan kiveszem a papírt a lány kezéből, nehogy megvágja a széle a kezét.
Ezután felélesztem az apró állatkát, aki azonnal ráveti magát társamra és felmászik a feje tetejére. Ott aztán elégedett tekintettel elhelyezkedik és nézelődni kezd. Biztos partnerem is jól meglepődött, amin csak kacagni tudok. Nevetve figyelem, ahogy a kis mókus elhelyezkedik barátnőm fejét és onnan figyeli az eseményeket. De abba is hagyom a hahotázást, nem szeretném megbántani a lányt. Nem akarom, hogy azt higgye, kinevetem őt. Ekkor bemutatkozik, mintha csak előbbi gondolataimat találná ki.
- Én is nagyon örülök Asu-chan. Ugye hívhatlak így? – kérdezem tőle kicsit bizonytalanul, de biztosan nem haragszik meg rám, nem olyannak ismerem.
Bár nem vagyunk régóta ismerősök ugyebár, csak egy olyan… tíz-tizenöt perce. Jó barátságnak ígérkezik, és benne azt hiszem arra a személyre találtam, akire most szükségem van. Vagyis arra, ki vigyáz rám, bármikor kérdezhetek tőle bármit, segít nekem és beszélget velem és játszik velem és nem utál, és ami a legfontosabb, a barátom. Ekkor ő újra beszélni kezd és elmondja, hogy ő is különleges. De jó, nem tévedtem, ennek örülök *.*
- Nem értelek. Az én képességem sem épp mindennapi, hát te mit tudsz csinálni? Talán gondolatolvasó vagy? Ugye nem?! – ha igen, nekem végem T-T
Ha mindent hallott, amit eddig gondoltam, az rossz, nagyon rossz. Mert akkor biztos megutál, azért, amik eddig eszembe jutottak. Vagy bántani fog. Nem, azt végképp nem akarom T-T Bár belőle nem tudnám kinézni, hogy ilyet képes lenne tenni bárkivel is, de ki tudja? Áh, nem folyton ilyeneken törnöm a fejem, mert még bele is fájdul, a pesszimizmusba. Auka újfent kérdezősködni kezd és engem már egy kicsit zavar, hogy én csak válaszolgatok neki, de hát mit tehetek, majd a kérdezz-felelek játékban úgyis én jövök előbb-utóbb.
- Igen, nemrég költöztünk ide. Remélem, egy évfolyamba járunk, különben fogalmam sincs, mit fogok csinálni. Nekem ez a hely egy kiismerhetetlen labirintus egyelőre, de majd biztosan megszokom… - beszélnék tovább, de ekkor valami nagyon rossz előérzetem támad.
~ Valami jön… valami nagy és félelmetes… ~ öltik az eszembe és nem tudok szabadulni a zavaró gondolattól, egészen addig, míg meg nem pillantom azt, amitől eddig úgy féltem.
Az a nagy valami. És egyenesen felénk tart. Mit csináljak, mit csináljak, mit csináljak?! O.O A már ájult mókust felkapva és Asu-chan karját megragadva ugrom a pad mögé abban a reményben, hogy a valami nem vesz észre minket. Azonban a lény csak felénk közeledik, úgyhogy kotorászni kezdek a táskámban valami használható rajz után. A fene, ott hagytam a padon! Nem, azok nem veszhetnek el, nagyon értékesek és sokat dolgoztam velük. Így kimászom a fedezék mögül és a mappáért nyúlok. Szerencsésen elérem és ölelgetni kezdem, mikor meglátom, hogy az-az izé már nagyon közel… hirtelen minden elsötétül és előre borulok.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Udvar - Page 2 Cl0te6000/12000Udvar - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 9:20 am

~~Kisegítésből barátság~~

Nagyon örültem az újra megjelenő mókusnak aki rögvest nyugalomba helyezte magát a fejem búbján. De miért pont ott? Ráadásul a hajamat is össze fogja kócolni pedig most mostam meg. T_T Hogy mit meg nem engedek egy ilyen kis jószágnak, ezért ahelyett, hogy levettem volna, csupán megsimogattam a feje búbját. Azt hiszem, hogy nagyon jó kapcsolatban leszek ezzel a lánnyal, legalábbis ha nem fog majd valamikor a jövőben megijedni a képességemtől és nem hagy itt. Lehet, hogy azt nem heverném ki. Sőt biztos.
- Persze, csak nyugodtan. És nem, nem vagyok gondolatolvasó, de sajnos itt és most nemigazán tudnám megmutatni a képességem. Nem épp egy ilyen nyílt helyre való. Nem szeretném ha meglátnák.
Igyekeztem a lehető legrafináltabb módon megkerülni a témát. Kellett is nekem szóba hozni ezt az egészet. De nekem ki kellett nyitnom azt a nagy számat. Rémes, hogy mit ki nem hoz belőlem a társasági élet, talán ez lehet az oka annak, hogy kerülöm az embereket és maximum egy vagy másfél szavas beszélgetéseket zavarok le mindenkivel. A jelen helyzet persze kivételt képez és ez csak tovább erősíti a szabályt.
- Értem. Amúgy nem hinném, hogy egy évfolyamban vagyunk, de attól függetlenül, ha kell nyugodt lelkiismerettel fordulhatsz hozzám segítségért.
Mosolygok rá. Hihetetlenül fura érzés, hisz rég nem mosolyogtam idegenre. Eddig csupán a szüleimre tudtam mosolyogni. Azalatt a nem tudom hány év alatt jóformán kiölték belőlem az összes érzelmet, csupán a haragot, a gyűlöletet és a félelmet tartva meg.
~ A francba...
Töri meg a gondolataimat a hatodik érzékem erős zaklató megnyilvánulása. A felénk tartó hollow elég zavaró tényezőnek számít a beszélgetésünkben és ha nem tévedek akkor a beszélgetőpartnerem is észrevette már a lény közeledtét. Ebben meg is bizonyosodhatok amikor velem együtt a pad mögé ugrik, majd vissza. Visszamászik a rajzaiért.
- Baka! Unmei!
Kiáltom fel, majdmielőtt a képességem parancsszavát kiejteném a kezeimmel megérintem a térdhajlatomban lévő két jelet, aminek hatására a lábaim átalakulnak. mindössze pár másodperc alatt történik meg, hogy elkapva az ájult lányt menekülök kicsivel távolabb, bár ennek hatására és a támadó lidérc végtagjainak köszönhetően a cuccaim már nem fogják megérni a másnapot.
- Vigyáznod kéne. Nem valami jó ötlet szembefutni egy hollowwal. Másrészről pedig úgy tűnik, hogy most mégis megláthatod a képességemet, csupán egy dologra kérlek meg. Miután láttad, maradjunk továbbra is barátok, jó?
Mosolygok még egyszer a lányra, majd a tarkómon lévő jelhez érve és a parancsszó újbóli elmondását követve alakítom át a testem az általam oly annyira gyűlölt formába. Azután nekilendülök, hogy a zavaró tényezőt a lehető leghamarabb eltegyem láb alól. Azt már kitapasztaltam, hogy ez a hollow sokkal lassabb nálam, így előnyben vagyok, ráadásul a karpengéim csapásai is biztos jó hatással lesznek rá.
- Remélem nem ijesztettelek meg.
Jelenek meg újra a lány mellett, miután sikeresen hatástalanítottam a bestiát, majd a tarkómat megérintve és a parancsszó újabb elmondását követve deaktiválom a képességemet és nyerem vissza az emberi alakomat. Száz százalék, hogy a képességemmel szívbaj közeli állapotba hoztam a lányt. Én mindig is tudtam, hogy nem hozzám illő ez a képesség, de ha már így akar megviccelni a természet akkor csak nyugodtan.
- Ezért mondtam, hogy nem hétköznapi keretek közé való a képességem és, hogy nem szeretném, ha meglátná valaki.
Sóhajtottam, majd lassan visszasétáltam a cuccaimhoz, vagy legalábbis ahhoz ami maradt belőlük. A gitárom tönkrement, az ebédemnek annyi, egyedül a táskám úszta meg valamennyire a támadást. Mondhatom ez igazán nagyszerű végkimenetele a harcnak. Valamit valamiért ugyebár. A cuccaim a hollow életéért cserébe. Mondtam már, hogy gyűlölöm a természet tréfáit. Pláne ilyenkor...


A hozzászólást Gouto Asuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 14, 2011 8:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Udvar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Udvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed :: Karakura High School-