-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Geloof kastély

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:04 pm

Geloof kastély


Geloof kastély 2mxh9fp

A csodálatos épület a várostól távolabb helyezkedik el, tökéletes kikapcsolódást nyújtva a megpihenni kívánó vendégek számára.

Magát a kastélyt 1960-ban építette Friedric von Veelbelovend, holland bankár. Eredeti elképzelése szerint családja nyaralójaként tartotta volna fent a mesterséges, ám mai napig lenyűgöző "kúriát". Azonban halálát követően, családja nem tartott igényt a majd 150 hektáros földre. Tehát, a mesterséges tóval és hosszú növény labirintussal (mely a versailles-i kastéllyal mutat rokonságot) felszerelt, román és barokk stílusban pompázó terület, immáron turisztikai látványosság szerepében áll minden látogató rendelkezésére.

Megtekintése semmilyen anyagi vonzatba nem kerül (kivéve idegenvezetés, helybérlés, kosztümös bál). Viszont a rend fenntartása érdekében állandó biztonsági felügyelet; őrség, kamerák, kutyák vigyáznak a rendre. A nyugalmat ezen tény garantáltan nem zavarja!

A kert békessége tökéletes a hosszas sétákhoz, vagy csendes teázásokhoz, viszont méreteire tekintettel ajánlott egy bejáratnál kapható térkép használata. Továbbá, lehetőség nyílik csónakázásra, idegenvezetésre, mely alkalmával betekinthetnek lezárt szobákba is, illetve az óriási teraszon kávézó fogad minden látogatót.
Ha ez nem lenne elegendő szórakozási lehetőség, hétvégente, szombat 15-19 és vasárnap 10-16 óra között, biztosított a korhű (stílusi ütközések miatt barokk) ruhákban rendezett ünnepi részvétel. Sőt, minden nap sötétedésig, fel lehet gyalogolni a kilátóba, ahonnan végtelen rálátás nyílik a városra és környékére.

Nyitva tartás:
    H-P: 7-22
    Sz: 10- 20
    V: 10- 19]


Környezetre való tekintettel, kérjük ne szemeteljenek a kastély területén és csak a kijelölt útvonalakon közlekedjenek!


Kellemes pihenést!


ötlet: Annabelle Kemp
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/15000Geloof kastély 29y5sib  (5000/15000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Jún. 16, 2010 9:16 pm

Úgy esett, hogy... hogy esett? Találka Cicafiúval


- Meglepetés? Még ennél is nagyobb?
Lepődött meg, apró mosolyt ejtve. Miután kezébe kapta a csodálatos virágcsokrot, melyek illatos, gyönyörű orchideákból álltak, igazándiból is zavarba jött. Nem is tudott volna elégszer hálálkodni a macsónak, legszívesebben magához szorította volna. Ahogy kézen ragadta a férfi, csak hagyta magát vezetni. Nem tudta merre tartanak, de bízott Nuri-ban.
Igaz, shinigami-ként rengetegszer megfordult már Karakura-ban, de úgy tűnt, még mindig akadnak felderítetlen pontok. Ez a mostani alkalom ily egy ilyen helyzetnek ígérkezett. Egy eldugott helyen, messze a nyüzsgéstől, letértek egy földútra. Kíváncsian nézelődött körbe a nő, s már azon tanakodott, megkérdezze-e, hova tartanak. Ahogy kiértek a tisztásra, Anna a csodálattól tátva hagyta száját. Egy csodálatos kastély képe tárult szeme elé, ami nagyon emlékeztette régi otthonára. A kellemes, tanyasi idill érzését keltette fel benne. Ahogy egyre közelebb értek az épülethez szembetűnt neki a hatalmas tó, s a falakra rágyökerezett rózsák tömérdeke. A csodálattól csak bámulni tudott, és mosolyogni. Olyan boldog volt, mint talán még soha.
- Nem is tudtam, hogy ilyen fantasztikus helyek is leledznek a városban. Ez egyszerűen hihetetlen!
Tartotta szabad kezét szája elé, ne legyen túl feltűnő csodálkozása. Igazán szép gesztus volt Nuri-tól, hogy idehozta. Egy igazán csodálatos ajándékot kaphatott tőle. Rengeteg apróbb emléket felébresztett benne a táj, leginkább az otthonára tudott gondolni. Megannyi kedves emlék fűződött hozzá, amit legszívesebben most meg is könnyezett volna. De semmiféleképpen nem akarta kínos helyzetbe hozni a férfit.
- Fantasztikus! Szóhoz sem tudok jutni a csodálattól. Köszönöm, Nuri!
Végül boldogan a nyakába borult, köszönetét ezzel is kinyilvánítva.
Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/12000Geloof kastély 29y5sib  (7000/12000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyKedd Jún. 22, 2010 9:39 pm

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

Könnyed és kellően határozott léptekkel rohant tova, fogva álmai ódáját zengő nimfa hibátlan ujjait. Végre szabadnak érezhette harcoktól megfáradt testét. Posztereket kitöltő izmai elernyedhettek a béke perceitől! Tudta, rövidre nyúlt szabadsága nem tarthat örökké, hisz, mint védelmezőt, hamarosan elszólítják életét próbáló kötelességek. Ám, ha lesz, ily anatómiailag gömbölyded hely, melyhez visszatér, érzi boldogan sétálhat halál torkába. Ezentúl lesz válasz a miértre és nem kell magányosan küzdenie a ritkán megadatott hétköznapokkal. Immáron van kit óvnia és szeretnie. Ebben a percben képes lenne minden akadályt leküzdeni. Igaz, ha választhatna, szívből kérné, ne fosszák meg a lelkét újratöltő naptól. Végre kisimulhatnának gránát, penge, pisztoly okozta sebei, melyek testét gyötrik. Ennél többre nincs is szüksége! Így, a holnappal együtt, újult erővel harcolhat! Hős szíve immáron válaszra lelt, de jaj, neki, ha belesik a jótevők hibájába. Bár megszakad a keserédes elutasítástól, kénytelen rá! Nem eshet a rózsaszín köd csapdájába. Mi történne a világgal és kedvesével? Bele sem gondolhat!
Fékezett be a régi épület előtt. Olybá tűnt elkalandozott agyi tekervényei tökéletes világában és a semmi közepére tévelyedtek. Micsoda hiba! Féltése oly méretekre hágott, elvesztette realitás talaját. Mily kegyes a sors, nem támadt rájuk halál árnyéka. Ballépésről hibára képes hős személyében hallgatott és mosollyal nyugtázta a megállapítást. Engedve délceg tekintete szikrájának, valóban földi paradicsom terült lábainál. Méltó hely szerény tekintélyének.
-Valóban nehéz rábukkanni, de megéri a rászánt időt!-
Bólintott a kápráztató napsütésben, Júlia szépségét sugárzó lányra, kinek arcán tükröződött a szívet melengető reakció. Ha nem kapott volna úri neveltetést, tüstént rája vetve magát köszönné meg élete ajándékát. Önnön türtőztetése váratlan, ám, de kellemes következménnyel zárult. A bájos női alak karjaiba vetvén magát, rebegett hálás szavakat. Férfi becsülete megkövetelvén tartását okozott heveny orrvérzést. Ártatlan lelke felkészületlenül állt a helyzettel szemben. Nem tehetett róla, acélon és csatán edzett természete, nehezen fogadta eme gyengédséget. Végül a pillanat múltával, tovább lépett az örökké szívbe zárt formákon, s ölébe véve mézédes nektarinját lépett át a kapun. Teste még remegett az előbbi ütközettől, nem meglepő karjai remegtek a terheléstől -gyakorlatilag meg akart szakadnixD-.
-Merre szépvirágszál? A lovagod bárhová elvisz! Egy gyors kilátás, hogy tudjuk merre tartsunk? Legalábbis azt hiszem az ott fent valami efféle dolog lenne.-
Lépdelt daliásan a kőrengeteg felé. Úgy vélte éles eszével, az épület mellől, vagy abból juthatnak fel. Ha pedig csoda folytán eltévednek, csak találnak kiváló tájékozódását segítő térképet.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyPént. Jún. 25, 2010 11:38 pm

~ A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása ~
Az ember lánya néha elfárad, és csak bambul az előtte tornyosuló papírokra. Néha nem tudja, hogy miért kellene őket aláírni, mert egészen egyszerűen elfelejti, hogy egyáltalán toll is van a világon, vagy hogy esetleg mert kapitány, az ő aláírása hitelesít néhány papírt... ilyenkor jön rá a szegény szerencsétlen, hogy kissé túlhajszolta magát, és itt már a kedvenc mentateája sem segít, hogy a mélyen imádott gyömbéres kekszről ne is szóljunk!
Így esett meg velem az, hogy megfejeltem a papírt, és egészen egyszerűen egy hosszú, hisztis nyüszítést hallattam...
- Nemakarom.... - nyögtem fel, és a kezembe hajtottam a fejem. tiltakozásomat a rám mért csapás ellen szerencsére senki sem láthatta, mert történetesen az irodámban üldögéltem, egy csésze kihűlt tea mellett. Rápislogtam hű társam elhűlt maradványaira, és őszinte mély sajnálattal borítottam ki az ablakon, egyenesen valaki fejére. Ezt onnan tudtam meg, hogy élénk visítás csapta meg a fülem, aminek következtében villámgyorsan visszabújtam a kis kalickámba, és masszázsban részesítettem a mellemet. Miután kellőképp jutottam levegőhöz, felébredt bennem a lázadó kedv, és jobbomat az égnek lódítva visítottam ki, hogy:
- Banzaiiiiiiiiiiiiiiii!! - és zanpakutuomat felkapva átrohantam a szobámba. Itt pillanatok alatt ledobtam magamról shinigami egyenruhámat, és bevetődtem áztatni magamat kicsit a zuhany alá, aztán egy szál törülközőben belebújtam a szekrénybe, valami jó ruát keresni. Meg is lett az eredménye, és miután már cipőt is találtam az öltözékemhez, készen is álltam arra, hogy megtámadjam Karakurát, és elverjem a fizetésemet, ami egy személyre mérve szinte teljesíthetetlen feladat. Tekintve, hogy ki sem mozdultam már hónapok óta az osztagom környékéről, csak imádott Nabe-kunom esküvőjére, ahol még Linzer is ott volt *.* Bár igazán nem értem, mit kellett neki acsarkodni, szóval ezt majd kénytelen leszek leverni rajta. Legalább egy extra gyors hatású aszalt szilva-krémmel, amit meg fog enni, mert meg fog enni, és kész. Ha kell, beálcázom csokikrémnek, neki úgyse tűnik fel az ilyesmi. Hiába, nem is nézi, mit tömök belé... Fránya bizalom, most megjárja, mert acsarkodott az én kebelbarátnőmre... Édes a bosszú! És ebben az esetben büdös is meg folyékony is... :/
No de ezen apró problémák nem téríthetnek el célomtól! felkaptam egy szütyőt, és megtámadtam egy névtelen kis senkit, hogy nyisson nekem senkai kaput. Jót meresztette rám a szemét, mert hát ritkán lehetett engem shinigami-cuccon kívül másban is, pláne így kiöltözve! Ráadásul most kivételesen még némi smink is volt rajtam bár a szájfényt meg szemceruzát nem tudom, mióta kell sminknek nevezni, látva egy-két plázanőt, akiket mellesleg nagyon utálok. Szóval, miután alaposan megbámult, és a nyálát is letörölte a szájáról, megnyitotta nekem a senkai kaput. Ami nem volt túl nagy feladat, és én is megcsinálhattam volna, de akkor meg tiszta retek lettem volna, és kezdhettem volna elölről az egész cécót... Nah át azt már nem, köszöntem szépen! ><
Nagyon lelkesen estem ki a kapuból Karakurában, és hátradobtam hosszú fekete hajamat. Imádtam hogy megnőtt, mert elég rövidke volt mikor Seireteibe kerültem, és most olyan szép meg hosszú meg fényes... **.**
Szóval felettébb lelkesen és dudorászva indultam el a Galoof kastély névre hallgató városi nevezetesség felé, mert úgy éreztem: itt az ideje, hogy egy jót szórakozzak, bármi is legyen annak a módja! Legutóbbi kiruccanásom Linzerrel volt esedékes, és akkor a detoxban kötöttünk ki. Így már nem mondhatom azt semmire sem, hogy lehetetlen - hiszen régen én voltam Seiretei legnagyobb anti-alkoholistája, mára pedig hajjaj.... Az a lényeg, hogy nem kell győzködni azért, hogy belekóstoljak egy-egy finomabb nedűbe.
Szemem-szám elállt a csodálkozástól, amikor megpillantottam a legcsodálatosabb épületet, ami a földre született! Szinte könnyezve kezdtem el térképet kunyerálni valakitől, mert egy egyenes folyosón is eltévedek, hát még itt... Aztán szipogtam egyet, mert az orromat birizgálta az az erős virágillat, ami a helyen terjedt.
- Whoaaaaaaaaa~.... bocsánaaaaaat! - az elején elkezdtem gyönyörködni a csónakázókban és a csónak alatt elterülő víztömegben, aztán a figyelmetlenségem következtében belegyalogoltam valakibe. Ha jól éreztem, alaposan megtapostam szerencsétlen lábát, bár ez az ő hibája is volt... Minek sétált elém, hogy belesétáljak?! Surprised Bűnbánóan pislogtam rá, aztán miután ténylegesen ki is tudtam venni a fejét - a Nap alaposan a képembe tűzött ugyanis-, megveregettem a vállát.
- Ne haragudj, nem akartam. Kirándulok éppenséggel, és hogy ne utálj meg minden, veszek neked egy zacskó cukrot, oké? - rángattam a közeli bódé felé teljes beleéléssel.



A hozzászólást Chizuki Maya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 27, 2010 11:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/10000Geloof kastély 29y5sib  (5000/10000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyVas. Jún. 27, 2010 7:00 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása -

Kezd már kicsit uncsi lenni Krakura, hisz szinte már minden olyan helyet felkerestem, és megszemléltem, ahol szórakozhatok kicsit. Persze ezek közül a vörös lápás negyed nyújtotta eddig messze a legjobb szórakozást, de én nem adom fel, vagy ne legyen a nevem Alex! Ma sincs ez másképp, szokásos napi sétáim egyikére készülődök, mivel Cherise eltűnt valahova, így nekem van egy szabad napom, hogy keressek egy kis társaságot. Na nem mintha Boszika társasága nem lenne jó, de kell egy kis változatosság ilyen téren is. Ezért kelés után egyből úgy döntök, hogy Karakura második legnődúsabb helye felé veszem ma az irányt, vagyis a plázába. Maga az épület rém unalmas, tele hülyébbnél hülyébb butikokkal, kajáldákkal, de a mai nőknek úgy tűnik az jön be, ha órákig pattoghat egy-egy szexszisebb ruhadarab előtt a kirakatnál, hogy aztán rájöjjön arra, hogy valójában nincs elég pénze, mert az előző butiknál már elköltötte mind. Mondjuk nem is az eszük miatt keresem őket, hanem valami egészen más miatt. Sosem lehet elég változatos az ember, jelen esetben arrancar nemi élete! Gyorsan felöltözök, így már kellően divatos, sportos, és macsós is vagyok ahhoz, hogy a mai nap is sikeresen záruljon. Még van egy dolog, amit el kell intéznem, mielőtt útnak indulnék, mégpedig a reggeli. Mint minden arrancarnak, nekem is kell néha ennem, mégpedig lelket, vagy épp arrancart, hollowot, ami épp találok. Bár az idők során megpróbáltam a lehető legkisebbre degrarálni éhségem, van egy minimális mennyiség, amit muszáj teljesítenem nekem is. Valószínűleg ezért is mutatkozok olyan aktívnak a hölgyek meghódításánál. addig is nem az evésre gondolok, hanem másra. Első utam így mégsem a plázába, hanem a városnak arra a felére vezet, amit "gettóként" szoktak hívni. Persze nem olyan értelemben, ez a terület sem sokkal elmaradottabb, mint a város többi része, csak zsúfoltabb, több ember él itt, ezért is szeretik annyira a gyengébb hollowok, mivel itt könnyen juthatnak táplálékhoz. Főleg a gyártelepeket szeretik, így Jómagam is arra veszem az irányt, és türelmesen várok, míg fel nem tűnik egy ocsmányság a közelben. Ezer év után néhány perc már semmi számomra, így jobb híján a telepen mászkáló, szorgoskodó embereket figyelem, mígnem megérzem azt a tipikusan dühös lélekenergiát nem is olyan messze attól a helytől, ahol én tartózkodom. Egy sonidoval útnak is indulok, s pár perc múlva már "teli hassal" állok a hollow teteme fölött, vagyis inkább ott, ahol a hollow tartózkodott néhány másodperce. futó pillantást veszek öltözékemre, szerencsére az nem piszkolódott össze sehol sem, így indulhatok a pláza fele. A plázába érve utamat az első butik irányába veszem. A szőke pultos lány már szinte régi ismerősként köszönt, és kedvesen int egyet. Nem hiába, hisz olyan élményeket szereztem neki, mint eddig senki más! Jó két órás fel-alá járkálás után nagy bosszúságomra be kell látnom, hogy abszolút nincs ma jó "lapjárás" errefelé. Mind kismamák, családanyák járkálnak a plázában. Egyik sem olyan, ami az én ízlésemnek megfelelne, mondjuk 15-25 éves korig bezárólag. Már ott tartok, hogy hagyom az egészet, és hazamegyek, mert egy napot azért ki lehet bírni szex nélkül, mikor az egyik hirdető táblán meglátok egy plakátot, ami egy bizonyos Geloof kastélyról szól. Első ránézésre nagyon kellemes helynek tűnik, biztos sok szép hölgy mászkál arrafelé, és az sem baj, ha férjes, vagy van párja. El lehet intézni, hogy egy-két órán át működésképtelen legyen a kedves hím pár, szóval ez legyen a legkevesebb gondom. Arcomon megjelenik egy boldog mosoly, és már indulok is a Kastély fele. Persze ott sem az vár, amire én magam vártam, de hát ha már eljöttem idáig, nem adom fel egykönnyen. Különben is, ki a rákot érdekel egy több tíz éves épület?! Én idősebb vagyok, engem kéne megcsodálni, hogy így is mekkora jó vagyok. Cool Épp egy csónakot kezdek el figyelni és azon tűnődök, hogy ugyanmár mekkora baromság csak csónakázni, ha felturbózhatnánk a hatását némi szexxel is, mikor hirtelen valaki belémgyalogol. Kissé bosszús vagyok, de csak addig, míg meg nem látom, ki "esett belém", mert akkor egyből elszáll minden ideg az agyamból. Megszólalni sincs időm, meg már húz is valami bódé felé, hogy "kiengeszteljen"
- Okés baby, nem tiltakozom! Egyébként Alex vagyok! Mi járatban errefelé? - szólalok meg immár teljes magabiztonsággal. Egy teljes napig keresek valami értelmes prédát, erre gyakorlatilag magától esik az ölembe. Bár a cukros dolgot nem értem, lehet Nála ez az előjáték. Nyilván nem lehet rossz, így nekem sincs ellenvetésem a dolog ellen, inkább hagyom, hogy hzzon a tünemény maga után, s közben felmérem a "terepet", s megállapítom, hogy pont bejövős!
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyVas. Jún. 27, 2010 11:33 pm

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása -

Úgy tűnik Alex nem ellenezik, így leállítottam a bódé előtt, és teljes beleéléssel kezdtem el neki magyarázni, hogy miért éri meg mentás cukrot venni, majd nem foglalkozva a válaszával azt veszek, és a kezébe nyomom. Aztán rámosolygok, és szépen átpislogok a karja alatti feliratra. Valami kertről volt szó, ami tele van bokrokkal, fákkal.... Egyébként nagyon meglepő, hogy a kertekben az van. Drámai karlendítéssel ragadom meg a karját, és kezdem el húzni magam után.
- Nem gond ha viszlek? Csak szólj, akkor hagylak... Csak elméletileg van valami hőlégballon is és hím-nő párosnak első út ingyenes. Milyen nap is van ma? - gondolkoztam fennhangon, aztán elnémultam az egyik őr láttán. Lehet, mégis kellene venni valami jegyet, vagy nem tudom... A törvényszegést biztosan büntetik még ma is, még ha nem is emberölésről van szó. tény hogy nem igazán alkotunk egy párt Lexievel, de hát az ingyen hőlégballonozásért mindent. Mellesleg nem úgy tűnik, hogy az apró színjáték ellene van, végülis kigúvadt szemekkel pislog hátsó felemre, amikor azt látja. Emlékszem még halvány bókokra kedves ex-vőlegényemtől, de azokat már olyan régen hallottam, hogy az idő szétrágta már régen őket. Szóval némileg jól esett a pislogása, csak egy idő után már kicsit zavaró volt, mert még a végén azt hiszik hogy kufircolni megyünk, vagy valami...:/
Ráadásul megint nem gondolkoztam el rajta, hogy nem ajánlatos vadidegen egyéneket rángatni ide-oda, mert így nem tudom, hogy mi vár rám. Lehet, hogy egy pszichopata baltás gyilkost tuszkolok befelé olyan lelkesen a hőlégballon kosarába? Plusz még a belőle áradó reiatsut se mértem fel... Kapásból egy arrancar, szóval egyre jobb! Mondjuk én eddig se nagyon foglalkoztam ilyesmivel, mert egyik legjobb pajtásom is Linzer volt.
- Izé... ugye te nem vagy egy pszichopata állat? - pislogtam rá, miközben kibontottam a bonbonom, és bekaptam. Annak ellenére, hogy régen tériszonyom volt, elég jól viseltem a kialakuló helyzetet. Tekintve amúgy, hogy megtanultam a levegőn is mászkálni, ami elég alapdolog volt Shinigamiéknál.
Innen a levegőből egészen jól lehetett látni az apróbb vizeket, amiről eszembe jutott a hal, arról meg Miyavi. Szegény macskám, elhanyagolom. Már csak ő van nekem... Lehet hogy én leszek a filmekben látott kövér macskás nő, aki tejfölt zabál a plusz kilói ellen? Surprised
- Éhes vagyok... - sóhajtottam fel, és rákönyököltem a kosár szélre. Úgy tűnt, a veszélyérzetem elszállt, mintha soha nem is létezett volna. Átszellemülten pislogtam kifelé, míg le nem szálltunk, és jót nyújtóztam. Kellett felemelni amúgy a kezem, a feltámadó szél jól fellibbentette a ruha alját, és így jó darab a nyilvánosság elé került a combomból. Nem vettem annyira a szívemre a dolgot, végül is a detox során jóval többet látott belőlem Karakura. Amúgy meg combközépig érő harisnya volt rajtam, szóval.... ><
- Nem akarunk enni valamit? - kérdeztem tőle, majd még egyet nyújtóztam. Végülis úgy döntöttem, hogy: kapitány is vagyok, vaizard is, nem tehet bennem túl sok kárt arrancar koma. Amúgy nem tudom mit akar tőlem, miért nem lépett még le, de tőlem oké... Legalább nem kell egyedül végigmásznom a városon! *.*
- Együnk valami forrót, csípőset! - javasoltam, és megindultam keresni valami kajáldát.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/10000Geloof kastély 29y5sib  (5000/10000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:47 pm

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –

Ennél jobban még csak álmomban sem gondoltam volna! Elindulok reggel, hogy valami jó is történjen ma, és meg kaphassam a „napiszex” adagomat, erre egy ilyen ajándék hullik az ölembe! Gyönyörű napnak nézünk elébe, még ha lassan is indul csak be a dolog. De sebaj, én egy végtelenül türelmes személy vagyok, pláne ilyen téren. A jó dolgokért keményen meg kell dolgozni, és ez itt kétségtelenül jó dolognak ígérkezik, elég ha vetek egy pillantást azokra a lábakra, és egyből tudatja velem az agyam, hogy mit is akarok. Ez a lány tökéletesen megfelel az egyébként most már nem annyira kényes ízlésemnek. Régen még azért megvolt a mérce, viszont manapság már csak üresfejű tyúkok vannak, akik egy mosolyért cserébe boldogan adják oda magukat nekem, szóval még csak törnöm sem kell igazán magam. De most úgy tűnik, hogy végre találtam magamnak egy olyan egyént, akinél meg is kell dolgozni a jutalomért, és ez bőven megéri! Bár a nevét még mindig nem tudom, úgyhogy míg erre fény nem derül, marad a jól bevált „Baby” megszólítás. Szerintem neki sincs ellenére, ellenben már belelépett volna a számba, vagy legalábbis megpróbálta volna. Így hát sugárzó arccal követem, vagyis hagyom magam húzni a bódé felé, majd érdeklődve bámulom meg az édességet, amit a kezembe nyom. Sosem voltam túlzottan édesszájú, - vagyis nem ebben az értelemben voltam édesszájú, maradjunk ennyiben – de azért némi vizsgálgatás után a számba veszem a menta ízesítésű cukorkát, és kénytelen vagyok belátni, hogy nagyon is finom. Jól hallható hümmögéssel adom a Lány tudtára, hogy ízlik. Nem árt, ha a kedvében járok, minél jobb kedve van, annál jobb lesz a dolog majd!
Persze figyelme már máshol jár, így követem tekintetét és valami plakátot látok meg, ami valami légballont reklámoz. Inkább velem kéne foglalkoznia a tetves lufik helyett, de hát mint mondtam, én egy türelmes arrancar vagyok, és a kedvére kell tenni a „prédának”.
- Jah, kell jegy, de ne fájjon a fejed amiatt, Baby! – szólalok fel jókedvűen, majd el is indulok az őr fele, hogy lerendezzem a jegyeket. Úgy tűnik, hogy ma minden ellenem van, mert a csávó bunkó hangnemben közli velem hogy nem nála kell venni jegyet, és amúgy is elfogyott, szóval jobb lesz, ha másfele keresek boldogulást .Világ életemben utáltam ha valaki flegmázott velem, így kissé feldúltan ragadtam meg a férfi vállát, majd szorítottam rajta egy kicsit. A várt hatás nem maradt el, híven tükrözi a faszi lelkiállapotát a kis sárgás csík a nadrágján. Ezek után már persze semmi nem áll az utunkba, hogy hőlégballonozzunk. Ennek rendje és módja szerint be is ülök a Lány mellé a kosárba, majd ennek megfelelően át is karolom. Semmi több egyelőre, nincs hova sietni, ráérünk tapizni később is, nem akarok ajtóstól rontani a házba.
- Gondolod, hogy megmondanám, ha az lennék, Baby? Igaz is…mi a neved?– kérdezek vissza nevetve, majd megrázom fejem. Egyfelől igaza van, tényleg pszichopata vagyok, csak más értelemben! Ezt máshol ”hardcore”-nak szokták nevezni, de úgy tűnik van aki pszichopatának.
A repülés még szórakoztató is lett volna, ha nem tudnék magamtól is lebegni akkor, amikor akarnék, szóval maradandót nem hagyott bennem, de azért hasznos volt, mert így szüntelenül legeltethettem Maya combjain a szemem. Óh, azok a lábak! Szívesen halnék szörnyet köztük! xD
- Én is…szóval együnk valamit, mindegy, hogy mit, csak kaja legyen! - csorgattam a nyálam Maya hátsó felére. Persze más értelemben vagyok éhes, de ezt neki egyelőre nem kell tudnia.
- Kaja után pihenhetnénk egyet! Úgy tudom, nagyon kényelmes lakosztályai vannak ennek a hotelnek, és az ágyak is kényelmesek! – indítványozom a tervem a kaja utánra, és remélem, hogy belemegy Maya is, elvégre fárasztó napunk volt, és le kell tusolni, na meg aludni sem ártana egyet…kettesben!
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyVas. Júl. 04, 2010 3:10 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása -


Vajon helyes-e, ha belelépünk valaki szájába? nem voltam az a típusú lány, aki szerette, ha lebébizik. Pár évtizede már kinőttem a pelenkáskorból, köszöntem szépen! Valamiért biztos voltam benne, hogy Linzer segített volna felkoncolni az illetőt a legközelebbi lámpaoszlopra. No de csak lassan a hevességgel! Nem valószínű, hogy tanácsos lenne beleépíteni a betonba az alanyt, aki a kajámat fogja fizetni. Igen, már körvonalazódik bennem a Terv! Jelenlegi állapotát látva elég lesz rá pár csábos pillantást vetnem, és hajlandó lesz fizetni mindenért, csak lássa még egyszer a combjaimat a harisnyatartóval együtt. Ajkamon bájos mosollyal fordultam felé, és apróbb meghajlással még belátást is biztosítottam a ruhába:
- Chizuki Maya, a szolgálatodra! - a kapitányságomat majdnem kivisítottam, és ez a megszokás miatt volt! Bárki kérdezte a nevem, az egy shinigami volt, vagy az az arrancar, akit éppen ki kellett beleznem. Mély sóhajjal adtam meg magam, és eltöprengtem rajta, hogy menni fog-e nekem a "kiteszem amim van, hadd csorogjon a nyála" akció... Őszintén szólva nem volt a stílusom a többi ember kihasználása, de úgy döntöttem, kipróbálom. Elvégre, ha már Yuu-channak megy, akkor nekem is menni fog!
Mély sóhajjal kezdtem el neki magyarázni, hogy csak a könnyen kapható nők szeretik, ha Babyzik őket, és az eszesebbek kapásból a szájába lépnek. Aztán vállat veregettem neki, hogy azért nem lépek a szájába, mert nem szeretek erőszakoskodni. Kardot is csak azért rántok, ha muszáj...
- Valami finom illat leng a levegőben! - lelkendeztem, és odalebegtem egy utcai árushoz csípős levesért. Én ezzel egyenlőre elintéztem magamat - bár még bőven fért volna belém, csak nem akartam az egész napomat ezzel tölteni.
- Mi van? Szálloda? - esett le a tantusz, és idegességemet csak a rángatózó szemöldököm jelezte. A fene se gondolná, hogy egy szexmániás hímegyéb akar becserkészni! Szóval ez itt kufircolni akar! Surprised
A megdöbbenéstől ökölbe szorult a kezem, egyébként angyalian szépséges pofimon pedig sátáni vigyor terült szét. Fogalma sem olt, hogy kivel kezdett ki- a szó szoros értelmében. Bátran állíthatom, egy ideig nem felejti el ezt a napot, és kiváltképp engem nem. kézen ragadtam, és közben egy sokat sejtető pillantással kezdtem el vonszolni az egyik csónakhoz. Jó nagy volt, elég mély - simán hiheti azt, hogy éppen akciózni megyünk. Imádtam szabadon engedni a szadista énemet....
- Mihez lenne kedved, Lexie? akarsz beöltözni valakinek, és úgy a vízbe ugrani? - kérdeztem, miközben a szó szoros értelmében belöktem a csónakba, é pedig szépen leültem a másik végébe. evezzen csak, ha akar valamit! Igen, elég aljasnak tűnök, de hát… a régóta gyűlő idegesség most így tör ki rajtam. Bűntudatom nincs, hiszen nem hátsó szándék nélkül jön velem. Nekem ne magyarázza csicseriborsó, hogy csak felebaráti szeretetből ölelgetett engem a kosárban!
- Nem tudom, mi legyen a szállodával. Engem otthon vár a saját ágyam, nem szeretek máson aludni. – nyújtóztam nagyot, aztán elkezdtem kotorászni a táskámban egy rágó meg némi üdítő után. Egyre jobban tetszett a kilátás, annak ellenére is, hogy csöppnyi víziszonnyal áldott meg az ég. Vajon Lexie miféle programot szervezne be szívesen? Bár, mivel már sejtettem miért tart velem olyan lelkesen, az elképzelésiem valamiért ruha nélküli testet öltöttek…

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/10000Geloof kastély 29y5sib  (5000/10000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzomb. Júl. 10, 2010 6:28 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –

Nagyon nagyon jól alakulnak a dolgok! Hát mégis lesz ma valami! Legalábbis nagyon úgy fest, hogy egy kis kajával meg miegyébbel le lehet venni Mayát a lábáról. Azok a combok, mmm! Elidőznék egy darabig ott, sőt azt se bánnám ha ott hajtanám fejem végső nyugalomra. Ennél szebbet elképzelni se tudna egyik férfi sem! Ráadásul minduntalan kivillan ez-az a kelléktárból, szóval ennél jobbat keresve sem találhattam volna. ÉS ráadául úgy tűnik, hogy Ő is hajlik a dologra! Ki tudja mikor volt része utolján olyanban, mint amilyen velem lenne. Bizony nagyképűség nélkül állíthatom, hogy mestere vagyok a szakmának, az idők során megedződtem, így már biztos vagyok a dolgomban, no, nem mintha az évek során nem lettem volna az, de ha lehet még magabiztosabb vagyok mostanában. Meghívásomat szívesen fogadta, és igyekeztünk is egy közeli árushoz valami kajáért. Én nem vagyok annyira oda a levesekért, így egy hot-dogot vettem, majd kifizettem a Lány részét is, és csatlakoztam hozzá. Természetesen tovább folytatom hadjáratom, így kaja közben felhozom a szálloda ötletét, mivel gondolom a sok mászkálástól Maya is elpilledt, ezért pihenhetnénk egyet, és a kellemeset összeköthetnénk a hasznossal! Természetesen a kellemes alatt a szexet értem, míg a hasznos a pihenés. Ha valaki másként gondolkodik erről, az sürgősen forduljon orvoshoz, mert valami nincs rendben az agyacskájával. :/ Aztán Maya tekintete megakad valamin, és követve a vonalat meglátom a csónakokat. Hát, mit ne mondjak, kicsit kényelmetlen lehet ott, de végül is, ha más szemszögből nézzük, extrém helyzetek powa! Épp mondanám, hogy hát igen, a szálloda lényegesen komfortosabb egy csónaknál, de más húz is arrafelé...ha neki ott jó, én nem fogok ellenkezni. Cool Természetesen tenyerem mindvégig a hátsó feltáj dombjain szánkázik fel-alá, miközben haladok Maya mellett a csónakok felé. Na nem viszem túlzásba, csak felmérem a terepet, és határozottan egyre jobban tetszik! Bár a csónakba sikerül kissé ügyetlenül érkeznem, a "becsapódás" már úgy történt meg, hogy úgy tűnjön egy külső szemlélőnek, hogy kúl vagyok, és ne úgy, hogy egy lúzer. Jobban érezném magam, ha az ölembe ült volna, de nem panaszkodom, elvégre meg kell dolgozni a jó dolgokért, és estére biztos vagyok benne, hogy elnyerem a jutalmam.
Következő kijelentése ha lehet, még jobban felvillanyoz, bár sok kedvem nincs most fürödni, de felőlem aztán az is lehet.
- És mi lenne, ha mondjuk meztelenül ugranánk egy fejest a tóba? - kérdezek vissza vigyorogva, majd elkezdek evezni az evezőkkel. Nincsenek sokan a tavon, pár ember csak, úgy néz ki a legtöbb férfi lusta kicsit dolgozni az esti kufircért cserébe...lúzerek.
- Hát..nem muszáj aludni..lehet sok más dolgot is csinálni a szállodában! - világítok rá a tényre. Igazából jobb lett volna egyből kimondani, hogy "dugni megyünk, nem aludni", de nem akarom elrontani ezt a kiváló alkalmat. Mivel már kezdem igazán unni a csónakázást, jó lesz, ha felhozok egy másik témát. Van egy másik fajta módja igazából, hogy ágyba csaljuk a kiszemelt prédát, ha az első nem megy.
- Nos, fürdünk, vagy nem? Mert ha nem, van egy kis bár a kastély alsó szintjén, ahol leguríthatnánk pár pohárkával! - adom elő az ötletet, elvégre a félrészeg, vagy részeg csajokat egyszerűbb meghódítani ugyebár. Pár kancsó szaké, vagy bor, sör, esetleg valami erősebb, tömény és máris repülve száll az ágyunkba a kiszemelt lány. Remélem, hogy Maya is szeret inni, elvégre meg kell adni az ilyen alkalmaknak a módját, és szerintem neki sincs ellenére pár korty alkohol!
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyHétf. Júl. 12, 2010 12:12 pm

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –


Ha a kis cukorfalat szándékaival eddig nem lettem volna tisztában, most már biztosan rájöttem volna abból, ahogyan egészen "véletenül" tapogatta a fenekem. Rendes esetben már rég képenvágtam volna, és már egy asztal alatt remegne égnek emelt seggel, kézfejével próbálva csillapítani az orrvérzését. jelen esetben azonban inkább elszántan nyeldekeltem a levegőt, és igyekeztem magamat visszafogni- meglepően jól sikerült! Kiváltképp, miután pár hatalmas nyalókát és sütit vizualizáltam magam elé, kellőképpen nyálazva vonultam hát be a kis csónakba. Szent célt dédelgettem magamban, melynek megvalósítása nem tűrt halasztást. Igenis, elszántam magam rá, hogy alaposan felhergelem ezt a srácot, és aztán jól otthagyom. Gerinctelenség, meg minden, de nem igazán bírom a fajtáját, amúgy meg- az ő hibája, amiért rossz emberrel kezdett ki!
- Attól tartok, túl hideg lenne a víz, ha csak úgy pucéran beleugranék...- vetettem egy sajnálkozó pillantást a víztömegre. Kezdtem elámulni magamtól- vízfóbiám eltussolása tökéletesen működött! Máig nem felejtem el azt az alkalmat, amikor egy vaizardos tömegkatasztrófa során egyedül én úsztam át azt a rühes tavat, és közben minden egyes tempónál azt gondoltam, hogy nekem most van végem... De hála istennek és a belém szorult tetemes mennyiségű vehemenciának, jelenleg itt ülök, és boldogítom Lexet!
- Jól érzem, hogy te arra gondolsz, amit egy pár együtt szokott leművelni? - vigyorogtam rá egyet, majd vállat vontam. Hogyne tudtam volna! Most nyilván tényleg egy üresfejű cicának néz, akit le kell itatni ahhoz, hogy meg lehessen kufircolni. Sajnos szerény személyemben lelkes ivóra talált, és ha már itt tartunk, bőven látok esélyt egy kis sztriptízre- hiszen ha már Yucival ketten fel tudtuk tüzelni a tömeget egy melegfesztiválon, akkor már semmi sem lehetetlen, nem igaz? különben is, szerény kis dimenziónkban valóban bármi megtörténhet, a végén még tényleg ez lesz Lexie szerencsenapja...
- Pia? Ahoj! Rendezzünk ivóversenyt! - nyújtóztam egyet, amint kiértünk vissza a "partra", és ezzel együtt ismét felszabadítottam harisnyakötős lábamat, hadd gyönyörködjön benne a Szűkgatyájú Gumimágus. Lelkesen indultam meg az előzőleg beszélt kis helység felé, és bevetődve egy kisebb üveg szakét kértem magamnak. Miután a meleg ital már ajkaimat érintette, rápislogtam a velem szemben ülőre, majd eltöprengtem. Az addig oké, hogy én be akarom húzni a csőbe. Na de sikerül-e? Bár, eddig talán még az sem nagyon tűnt fel neki, hogy mi vagyok - lehet, hogy neki ennyire mindegy? Ajkamat megnyalogatva pislogtam a pult felé, ahol valamiféle reménykeltő táblát láttam kitéve. Miután már a friss, remélhetőleg ízletes sushi is előttünk hevert, kéjes pillantást vetettem Lexre, és rámosolyogtam.
- Érdekes egy alak vagy te, mellesleg... Már az első pillanattól fogva lerí rólad, hogy mire játszol. Ez a módszer... tényleg annyira nyerő? - kérdeztem kicsit elpirulva a szakétól, majd bekaptam egy falat halat, amit valamiféle szószba mártottam. Ezután úgyis valami szobában kötünk ki... Kikötés... Ahoj, csodálatos napsugár, remek ötletek kezdenek bennem testet ölteni! Efeletti örömömben egy csábosnak szánt mosolyt vetettem kiszemelt kis kísérleti nyulamra - végülis az volt, hiszen azon igyekeztem magamat meggyőzni, hogy mégsem vagyok az a tipikus nyomorék és bányarém keverék, majd egy újabb kis csészényi szakét tulajdonítottam el, melyben legnagyobb meglepetésemre néhány cseresznyefa-virág szirma is volt. Úgy tűnik, a nyitott ablakon át besodorta a szél... Szerintem csak javított az ízén, szóval kedves szemcsillogással felhajtottam a mennyei nektárt.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/10000Geloof kastély 29y5sib  (5000/10000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyPént. Júl. 16, 2010 2:53 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –

Amúgy már egy ideje rájöttem, hogy egy shinigamival van dolgom, meg szerintem neki is feltűnt, hogy mi vagyok, ennek ellenére tök jól elvagyunk egymással. Mondjuk lehet, hogy Maya direkt így csinálja, és elaltatja a gyanúmat, majd egy óvatlan pillanatban megpróbál megölni? Nem kizárt, ahogy az sem, hogy valóban csak egy kis szórakozásra vágyik. Ezt pedig megadhatom neki, még többet is. Na meg elmondhatnám magamról, hogy "megcsináltam egy shinigami csajt!" Tuti, hogy ezzel hencegnék Leonak, mivel mást nem igen ismerek. Cherisenek nem kell tudnia róla, bár Ő se hülye, és szerintem átlát rajtam, ennek ellenére én odavagyok érte, szívem csak érte dobog, a másik agyamért viszont nem tudok felelni, az megy a maga útján. Nem lenne túl jó ötlet felbosszantani egy boszit, márpedig Cherise dühétől még én is képes vagyok megijedni néha, még akkor is ha tudom, hogy engem nem bántana. >.< Maya meg hát, mmmm, nem tudom, meddig vagyok még képes magam visszatartani. Bár általában nagyon türelmes tudok lenni, ha ilyen dolgokról van szó, most már azért kezd kissé elszakadni a cérna, és lehet ,hogy egy óvatlan pillanatban rávetem magam és...mmm. Na de amíg tudok várok, amíg vissza tudom magam fogni, addig türelmes vagyok. Ha már eddig eljutottam, nem akarok mindent a kútba dobni egy hülyeség miatt. bár mintha Ő is visszafogná kicsit magát, legalábbis úgy vetem észre. Nyilván alig bírja már kivárni, hogy velem legyen, mert ugyebár velem első osztályú a szex, nem egy útszéli kis dzsigoló vagyok, aki kínálgatja magát. Én egy vadász vagyok, és most türelmesen becserkészem a vadat, ami a hálómba akadt!
Sajnos a fürdéses kijelentésének kénytelen vagyok igazat adni. Tényleg nem lenne jó ötlet a hideg vízbe beleugrani, de legalább lenne okunk felmenni a hotelba és megszárítkozni. Saját kezűleg melengetném meg a Csajt, az biztos! Amúgy is, egy shinigami úgy tudom, hogy nem tud olyan egyszerűen megfázni, és jóval jobban bírja a természet viszontagságait, mint egy egyszerű ember, szóval ez csak gyenge kifogás. Simán beleugorhatnánk a vízbe és fürödhetnénk egyet, de ha nem, hát nem. Megtalálom más módját a dolognak úgy is, elvégre én egy profi vagyok.
- Egy pár sokféle dolgot szokott leművelni! Közös főzés, tévénézés, satöbbi. Attól függ, mire gondolsz! - tárom szét karjaimat vigyorogva. Egyértelmű, hogy mire gondolt, de nem mondhatom neki azt, hogy "hát igen, dugni szeretnék veled!", szóval terelek egy kicsit, hátha.
Szemem viszont egyből felcsillan, mikor Maya kapva kap az alkalmon, hogy igyunk egy.két-(három) korty itókát. Semmivel sem lehet jobban feldobni a hangulatot, illetve eltompítani az agyat! Nekem aztán jó, én bírom a piát. Jó párszor vettem már részt tömény ivó versenyeken, amiken nagyon jó eredménnyel szerepeltem, szóval nálam jobban nem sokan bírják a piát. Remélem Maya is hamar kidől, aztán rátérhetünk a témára, de ha nem, akkor is meg tudom várni az alkalmat, hisz nincs olyan, hogy egy bizonyos mennyiség után senki sem dől ki. A kérdés csak az, hogy ki bírja tovább! Szóval már eveztem is vissza sebesen a partra, hisz ez a csónakázás amúgy is egy halott ötletnek tűnt már indulásnál is, na de meg kellett próbálni, nem igaz? A útközben még egy kis nézelődésre is lehetőségem nyílik. Úh, nem sokáig bírom már, azok a combok!
Kiérve a partra követem a Lányt a bárba, ahol rögtön rendelünk is sakét. Mi mást? Bár lehet, hogy vodkázni is fogok, mert azt jobban szeretem, meg finomabb is. Viszont egyelőre sakés kancsó van nálam, szóval le is ülök Maya mellé az egyik asztalhoz, és egy kezdő korttyal bele is kezdek az alkohol elpusztításába. Jobb is, hogy a Lány észrevette a sushis táblát, mert kezdtem éhes lenni, és ugyebár éhesen, éhgyomorra sokkal jobban üt az alkohol, mint ha tele hassal kezdenék neki. Szóval jól megtömöm magam ivás előtt, és mikor végzek az adagommal, már jól lakva, elégedetteket sóhajtozva ülök Maya előtt.
- Már hogyne lenne nyerő?! Nekem az. Én jól értek az ilyen dolgokhoz, és jobb vagyok, mint a legtöbb fatökű, aki arra se képes, hogy leszólítson egy Lányt, nemhogy hozzáérjen. Jobb is, több jut nekem. - háborodok fel a Lány kijelentésén, persze csak képletesen, de tényleg meglepődtem a dolgon. Ennek egy jó nagy korty sakéval adok igazat.
- Amúgy meg, ha tudod, hogy mire megy ki a játék, akkor miért járatod velem a hülyét? Okos vagy, nem az a hülye ribanc fajta. Megérdemelnéd, hogy én foglalkozzak veled! - érvelek a Lánynak, majd az érvek elhangzása után félrerakom a sakés csészét, és a kezembe veszem a kancsót, ezzel is meggyorsítva az ivóversenyt.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyPént. Júl. 16, 2010 5:57 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –

Bizonyos szemmel nézve valóban a hülyét kreáltam belelő. Nem akarok vele lefeküdni, csupán adok neki egy leckét- és közben jól érzem magam! Napernyőmmel unottan kavargattam a koktélt, mait az előbb kértem ki, és néha felnéztem rá. Mi lenne, ha belemennék? Lehet, hogy jól sülne el... Biztos nem egy címeres nyomorék, ha ennyire el van telve magától. Én sem lehetek egy bányarém, ha ennyire próbálkozik. Őszintén szólva baromi hízelgő, hogy ennyire révbe akar nálam éri Csicseriborsó, de nem tudom, mit tegyek. A játékot el fogom játszani, de vajon képes lennék-e a szemembe nézni ezután? Nem arról van szó, hogy még szerelmes vagyok Yukébe, isten mentsen meg ettől... túl vagyok rajta, és ami azt illeti, régóta nem találkoztam vele. Nem bántam... legalább tudok felejteni, minden közös emléket bezárok egy kis dobozba, és jó mélyre elásom. Nem fogok örökké rajta dípelni- igaza van Hanának: ennyit egyetlen férfi sem ér meg. Nagy az az állatkert, amiből ő kiszabadult, valamerre biztos van még egy nekem is. Csak hát... hol van? Az kizárt, hogy az előttem ülő Gumihuszár lenne az. Ajkamon mosoly ült, miközben belekortyoltam innivalómba, és felsóhajtottam. Ez a nap sem úgy telik el, ahogyan terveztem, de manapság mi sikerül nekem bármi is úgy, ahogyan akarom?
- Azt hiszem, tőled ez egy bók, nem igaz? - kavargatom tovább a koktélomat. igen, a tipikus macsó felfogás kibújt a zsákból- ez az, amit sohasem szerettem a férfiakban. Így már nem is kérdéses számomra estém mibenléte: otthoni ágyamban fogok pihenni, valami finom kaját majszolva.
- Nem járatom veled a hülyét... Tudtommal nem ígértem meg, hogy lesz valami, és most őszintén mondd meg... Annyira rémesen érezted magad ezalatt a pár órás kaland alatt? - kék íriszeim az övébe mélyednek, s bár arcomon ott égnek az italrózsák, tekintetemből mégis látszik, hogy igenis komoly vagyok- vagy próbálok az lenni. furcsa, hogy az ital most ez hozza ki belőlem... Magányt és fájdalmat. De nem engedhetem, hogy ez felszínre törjön, nem igaz? Különben oda a kis játék, amit kitereltem. ez pedig megengedhetetlen! Surprised
- Szerintem hagyjuk ezeket a kényelmetlen témákat, és szórakozzunk, Barnamaci!- ajándékoztam meg egy névvel, és felhajtottam az italom. Ha már életkedvem nincs, legalább bátorságom legyen... s ezt könnyen meríthetek a magas faktorú piából, melyből egyre többet döntünk magunka. Hatása immár nemcsak rajtam látszik meg, hanem alkalmi partneremen is, így hát egy csábos mosollyal pillantok rá, és javaslom neki, hogy lassan fizetnünk kellene...
- Ha már felhoztad azt a közös filmezést, akkor szedjünk elő valami humoros vígjátékot, oké? Aztán majd alakul valahogy...- kétségkívül kétértelmű volt a mondat, amely elhagyta a számat, de hangszínemből világosan érződött, hogy ezt mégis hogyan értettem. Az épületből kilépve belé karoltam, így legalább a becsiccsentett, könnyű préda képét keltettem. persze hogy meg tudnám magamat védeni tőle! Surprised De nem tudom, mennyire erős, mert fajtája elég rafináltan tudja elrejteni az erejét, szóval... jobb előre gondolkozni. Menetelés közben azon gondolkoztam, hogy melyik csipkés bugyimat vettem fel, - őszintén reméltem, hogy nem a piros szívecskéset, mert az nagyon cink lenne jelen pillanatban-, de miután a kérdéses darab felvillant előttem, magabiztosabb mosollyal lépkedtem Lex mellett...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/10000Geloof kastély 29y5sib  (5000/10000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:47 pm

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –

Jókedvűen iszogatom Maya mellett a sakémat, és közben arra gondolok, hogy megfogtam isten lábát a mai napon. Vagy épp Aizen lábát, hisz elviekben nekünk Ő lenne az éppen kinevezett istenünk. Illetve nekem már nem, hisz régóta független vagyok attól a patkánytól, szóval maradjunk Istennél. Már rég szakítottam LN-el és a több rabszolga arrancarral. Szabad vagyok, és nem kell állandóan annak a nagyarcú köcsögnek ugrálnom, mikor Ő úgy akarja. Most napjaimat itt töltöm Karakurában, és szebbnél szebb Nőkkel találkozgatom, aztán elütjük közösen az időt. Régen is csináltam ezt, de most aztán főleg van rá időm. Habzsolom az életet két pofára, mert úgy kell ,és úgy a legjobb. Itt van előttem egy Gyönyörűség, aki nem rest kivillantani olykor-olykor ezt-azt, éppen mi van soron, szóval igazán nem lehet okom panaszra. Hópár éve nem találkoztam össze ilyen jó nővel! Persze volt, aki megközelítette, de ezt csak akkor tudnám meg pontosan megmondani, ha összejön a dolog majd ugyebár, mert addig csak félsikerről van szó, vagy még arról sem. Én egy végtelenül türelmes személy vagyok, amennyit vártam életem során, megtanultam az unalmas időt mindig feldobni valamivel, jelen esetben épp beszélgetünk. Na nem mintha uncsi lenne, nálam az uncsi azt jelenti, hogy az az időszakasz, mikor épp fűznöm a nőt, és még nem jött össze, mert várnom kell még az esti kamatyig.
Jókedvűen bólintok Mayának, mikorra bókról kérdez. Na persze elég béna volt, de valahogy bele kellett kezdeni. Minden kezdet nehéz, de ha egyszer belejövök, akkor nem lehet még ágyúval sem lelőni. Elvégre 1000 évnyi bók van felhalmozódva bennem, amik közül bármikor elő tudok egyet-egyet halászni, ha épp szükség van rá, de újakat is kitalálok nap mint nap, szóval folyamatosan bővül a bóktárhely.
- Nem, nagyon jó volt, és még nagyon jó is lesz, biztos lehetsz benne! - egyezek bele a témaváltásba, és elhatározom, hogy innentől kezdve duplázott erőbedobással fogok támadni!
Rábólintok a témaváltásra, hiszen ha maradunk ebben a témakörben, nem biztos, hogy olyan jól szórakoznánk. Szóval megemelem a szakés csészét és azért is iszok egy jó nagy korttyal belőle, közben mintha Maya arcán is megjelennének azok a jellegzetes borvirágok, amik ilyenkor szokásosak. Jó úton haladok, még néhány pohár és kitárulnak előttem a menny kapui, és üdvözülve vethetem magam a combok csodálatos világába!
A becenéven kissé zokon veszem, mivel igaz, hogy barna a hajam színe, de nem vagyok macis alkat. Sportos alkat vagyok, ráadásul egy csepp fölösleg sincs rajtam, így abszolút nem jellemző rám a "maci" jelző. Na de nembaj, követem a Lány példáját, és felhajtom utolsó korty szakémat, majd miután fizette ma pultnál, csatlakozom hozzá, és kinyújtom kezem, hogy belekapaszkodhasson. Most vagy a bolondot járatja velem v agy tényleg kissé be van csicsózva. Mindkettő lehetséges, csak nem mindegy, hogy melyik az aktuális a célom szempontjából. Kezd megvilágosodni előttem az út, mikor előkerül a tv téma, hisz ez csak egy dolgot jelenthet! Egyből el is kezdek elmélkedni, hogy vajon milyen bugyit fogok ma leoperálni aktuális partneremről, és lenézek azokra az isteni combokra, de sajnos a bugyivillantás, így marad az amúgy elég durva képzelőerőm. Beérve a hotelba érek is egy közös szobát egy éjszakára, mert hát meg kell adni a módját, pénz meg van még, ha meg elfogy, úgyis szerzek, mert az sem szokott gondot okozni. Felérve ledobom magam az ágyra egyből, nyújtózkodom egyet, majd odamászom a dvd tartóhoz, és kiválasztok valami érdekes vígjátékot. Szemem meg is akad a Kick-Ass-en, vagy mi az, berakom a lejátszóba, és visszamászom az ágyra, és megvárom Mayát is. Ha már filmezünk együtt, akkor összebújva is lehet azt csinálni, sőt elvárom, hogy odabújjon hozzám! Előjátéknak megteszi! xD
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te36000/45000Geloof kastély 29y5sib  (36000/45000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzomb. Júl. 24, 2010 9:08 am

- A naiv - de azért nem idióta - keptön + a hormontúltengő legönd találkozása –


Üdvözlet, oly régen látott kellemes zsibbadás, agyban tengő életérzés! igen, a részegségről próbálok eszmefuttatást tartani, Oké, még a közelében sem járok a Slarin vagy Yutka mellett elért állapotomhoz, szóval még jól vagyunk. Igazából nem tudom, hogy tudnék-e rendesen viselkedni, ha valaki akkor rám mászna. Bizonyos fáziskésés után képen törölném, és beépülne a falba, ez tény. De hogy addig mi történne, azt csak a jó ég tudja... o.O
nyugodt lelkiállapotban kuporodtam fel a kibérelt szoba kibérelt ágyára, és csak azon csodálkoztam, hogy miért egy több csillagos hotelben vagyunk a megszokott, két házanként megtalálható Love Hotel-ek helyett. Nem, mintha oda annyira szívesen mentem volna, de azért itt a dolgozók pillantásai jobban irritáltak itt, mint ott irritáltak volna... nem mintha annyira a szívemre venném az ilyesmit, engem tényleg csak a barátaim érdekelnek, a többi meg kapja be. Mármint oké, nem lehetek mindenki szíve csücske, nem is akarok lenni, elég az, ha cuki vagyok és emiatt pozitív benyomást keltek bennük, nem igaz? Nálam kecsesebben úgysem tudja fogni senki sem a szakés csészét, elég, ha közben rám pillantanak, és máris kismillió szívecske vesz célba felőlük. Szar helyzet, hogy ennyi időbe telt rájönnöm: képes vagyok kihasználni a rám aggatott kilókat, amik talán pont a kellő helyeken rakódtak le. Hiszen kapitány vagyok, sokat mozgok, egyetlen felesleges gramm sem lehet rajtam... Ez már azért is képtelenség, mert hiperaktív vagyok. Rajtam egyszerűen nem lehet túltenni ilyen téren. Az meg, hogy szeretek jót enni és sokat, inkább dicséretes, semmint szégyellni való!
- Jé, ezt az énekest ismerem...- csillant fel a szemem az ostot meghallva. Imádtam a pasit, és ez teljességgel szokatlan Tőlem, a rockertől. Odahaza a szobámban is számtalan óriásplakát díszeleg, a legnagyobb azt hiszem a Sex Pistolst ábrázolja. ♥
- Kellene rágcsálni közben valamit, nem gondolod, Macc? - tenyereltem a mellkasára, és támaszkodtam rá, majd a szó szoros értelmében keresztülmásztam rajta, hogy belenézzek a kis szekrénybe, amibe általában szoktak rejteni valami finomságot. Némi turkálás után találtam egy doboz bonbont, amit habozás nélkül felbontottam, és visszamásztam az ágyra, megszüntetve a plafonra pucsítós effektet.
- Együnk édességet! legalább feldobjuk valamivel a filmet! - helyeződtem vissza előbbi helyzetembe, de azért vagy három centivel közelebb ültem Lexhez, mint előbb. hadműveletem megvalósításának érdekében kénytelen leszek hamarosan újabb áldozatot hozni a saját oltáromon. De jogos, ha voltam olyan hülye, hogy elkezdjek játszani, akkor már illik végig játszani a dolgot, nem igaz?! Szóval visszafojtott lélegzettel beültem mellé, szinte az ölébe, és a drámát megelőzve kezét a vállamra pakoltam. Inkább, mint hogy akkor zavarjon vele, amikor belemerülök a filmbe, mert olyankor ölök, ha piszkálnak. Aki nem hiszi, járjon utána...
A meggyes bonbon piros levének hála nem kellett megerőltetnem magam ahhoz, hogy ajkaim csábos vörösre váltsanak, és eddig is fel tudtam húzni a nehezebb esetben levő hímeket, azt meg kétlettem, hogy Lexhez nagyon meg kellene erőltetnem magam. Szóval piros ajkaimon édes mosollyal, elbűvölő pillantással néztem rá áldozatomra, egy pohár pezsgő reményében. Nem tudom, elhitte-e, hogy részeg vagyok-e, mert az nagyon nem így néz ki. Az már más eset, hogy van bennem. Le s tudnám tagadni, de nem is akarom!
tenyeremet ráfektettem a hasára, csak úgy tök véletlenül, és róla levéve íriszeimet, újra a filmre koncentráltam. Nem volt az a tipikus világsiker, de jót lehetett rajta derülni- nekem jelenleg tökéletes volt. Ha valami szívhez szóló drámát kezdtünk volna el nézni, lehet, hogy kicsit nehezebb lelkivilággal álltam volna neki a szemét akciómnak. De úgy éreztem, meg kell tennem... Ez a hím nekem tipikusan azok közé tűnik sorolandónak, akik képesek megcsalni a barátnőjüket, és aztán arcukon mosollyal visszatérni hozzá. Gyűlöltem az ilyet, meg amúgy is, kijárt nekem némi játék, némi ribanckodás... Ki emlékszik rá? Úgyse találkozok még egyszer Lexievel, tehát no comment.
Fejemet teljesen véletlenül ráfektettem a vállára, ezáltal kedvenc dögös parfümöm illatát felkavartam neki. Bóduljon csak el, annál könnyebb lesz vele a dolgom! Bár tény, hogy biztos nem egy kis szüzikével állok szemben, szóval jó lesz vigyázni magamra... Ha még némi piát dönt belém - értendő: pár litert-, akkor még a végén bedőlök neki... o.O
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/15000Geloof kastély 29y5sib  (5000/15000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyHétf. Aug. 09, 2010 1:24 am

Úgy esett, hogy... hogy esett? Találka Cicafiúval
(valami természetet adva a karinak – csapó egy!)

- Remek ötlet, menjünk!
Csillantak fel szemei, s egyből karon ragadta a fiút, s szaladva indult el a kastély felé. Annyira megörült ennek az aprócska, ám mégis számára sokat jelentő kedveskedésnek, hogy legszívesebben még mindig a fiú nyakába vetve magát teperte volna le, egyenest a szép rózsakert kellős közepén.
Kissé bajosan jutottak el addig a lépcsősorig, mely a tető felé vezetett, hogy onnan kilátást nyerjenek a táj szépségére. A kastély közelebbről még szebbnek tűnt, mint távolról. Anna közel kerülve hozzá végighúzta szabad kezét a falakon, melybe az évek során rendesen belegyökerezett a futórózsa, s a borostyán. A kövezett padón hangosan visszaverődött lábbelijének hangja. Minél előbb fel akart jutni, hogy körbenézhessen. Miután végre megtalálták, hol kezdődik a lépcső, Anna előre igyekezett, fölfelé. Nem gondolta volna, hogy ennyi lépcsőfok van, ezért mihelyt felért, rendesen szuszogott. Nagyot fújtatva kicsit kijjebb lépett, s homlokát megtörülgette kimono-jába rejtett zsebkendőjével.
- Te jó ég. Ez a látkép valami eszméletlen!
Tátotta el száját a gyönyörtől, s zavarában azt sem tudta, honnan is kezdje a panoráma teljes átvizsgálását. Heves mutogatásba kezdett, majd aztán átcsapott Nuri ruhájának cibálásába, hogy tényleg, de tényleg nézzen oda, mint ahova ő is pislog. Hatalmas kölyökkutya szemekkel koslatta végtelen végig a tájat, a legapróbb tintapacaszerű fácskától kezdve, a dombok mögül kikukucskáló háztetőkön keresztül, egyenesen a velük szemben szépen hullámzó, fodros tóig. Áh, a tóról jut eszébe!
- Lenne kedved majd egyet csónakázni? Igaz, egy kissé félek a víztől, mert ugyan nem tudok úszni, de gondolom veled, együtt csak nem fogok nagyon rettegni.
Dőlt neki vállának, miután elregélte vele szembe elhelyezkedve, szempilláit rebegtetve a kérését. Mondjuk sosem szeretett a víz közelben lenni, hiszen gyerekkorában –már amire emlékszik belőle- egy rémisztő baleset miatt, majdnem vízbe fulladt. Ezért ahogy csak tudta, kerülte a nagyobb mértékkel bíró vizek környékét. De ez a kastélyos, idilli kép arra késztette, hogy úgy nem mehet el, hogy ki ne próbálta volna ezen a tavon a csónakázást.
- Viszont előtte, nincs kedved egy kicsit szórakozni?
Pillantott föl rá, fülig érő, sejtelmes vigyorral, majd rohanni kezdett a lépcsők felé, annak reményében, hogy a meglepődött Nuri követni fogja. Kissé gyerekes ugyan a kergetőzés, de most belefér még számára is. Miután leért a csigalépcsőn, egyenesen arrafelé indult, ahol a hatalmas sövény labirintus leledzett. Gondolta mókás játék lesz a bújócska-fogócska. Nem tudta, merre ragadt le a fiú, de azt még pontosan látta, mikor beért a labirintusba.
- Ha megtalálsz, kérhetsz tőlem valamit! Haha~!
Kacagott fel, ahogy egyre beljebb szaladt az útvesztőben
.

Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te23400/30000Geloof kastély 29y5sib  (23400/30000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyKedd Szept. 28, 2010 6:00 am

>>előzmények<<

Randevú a tündérrel

Azok alapján, amit tudok róla, kinézem belőle, hogy mindenféle összeesküvés elméletet gyártana, miszerint biztosan a bőrét akarják nálunk, Soul Societyben, ez pedig csak felesleges félreértésekhez és nem kívánt magyarázkodásokhoz vezetne. Nem szándékozom földön csúszva bocsánatért esedezni, amiért a parancsoknak megfelelően cselekedtem. Már különben is megtettem, amit elvártak tőlem, vagyis itt az ideje a szórakozásnak. Tiltakozás híján egyértelmű, Ama-chan sem tiltakozna délutáni randevúnk másfajta szórakozásba való fullasztásával, de nem várhattam el tőle, hogy koslató szemek előtt tegye közszemlére magát. Különben sem engedhetem, azt higgye, csak egy újabb betömhető lyukat látok benne. Egy időben valóban jellemző volt rám ez a hozzáállás, de hamar monotonná válik, nekem pedig nincs többé szükségem olyan kapcsolatokra, ami a testi élvezeten kívül bármi mást is nyújtana. Nem mintha az kicsit is lényegtelenebb lenne…
- Hát persze… – hallgatom a kastélyos történetét igyekezve nem bevágni a WTF fejet, s inkább egy buksisimivel elégelem meg Ama-chan fantáziáját. Cigaretta ismét szájban, hiszen már vagy húsz perce nem gyújtottam rá egyre sem, ezután pedig irány a ruhavásár, hisz ha nagyon akarnék, akkor sem tudnék ellenállni a kívánságnak. Lovag ugyan nem vagyok, és a pénztárcám is elég szűkös, vagyis még mindenképp meg kell ejtenem egy meglepetés találkozót Chizu taichounál egy üveg szakéval egyetemben, amikor is újraértékelhetjük a munkásságom, az értékeim és persze a fizetésem. ^^ (xD)
Ami a ruhákat illeti, szerintem mindegyik jól állt Ama-chanon, nem mintha értenék hozzá, valami érthetetlen okból kifolyólag nem szokásom divatmagazinokat lapozgatni. Még mielőtt sikerült volna agyonunnom magam, amíg Ama-chan magára erőltette a ruháit (időnként leküzdve a késztetést, hogy segítsek neki levenni a ruhadarabokat a próbafülkében), már készen is állt az indulásra. Ebben a szoknyában legalább nem fog kitűnni a többi ember közül.
- Igenis jól állnak, nincs miért szégyenkezned… Akkor ezek lesznek? – terelem a kasszához néma jelzésként egyben, hogy menjünk innen, hisz elég kellemetlenül érzem magam egy női ruha üzletben. Szerintem teljesen érthető, hogy nem jártam még ilyen helyen, bár bevallom, a fehérnemű részleg felé kicsit többször elkalandozott a tekintetem, mint kéne, csak aztán még elmondanak mindenféle perverznek és kitoloncolnak a boltból. o.O Más se hiányzik nekem egy megaláztatásnál. Nők… Rolling Eyes
- Attól, mert Soul Societybe jössz, még nem muszáj beállnod a Gotei 13-ba. Bár már sokan megtették, akik nem shinigamik. Már rég nem olyan a hely, mint régen… Arrancarokkal barátkoznak, volt espadákkal. Ez tűrhetetlen. – sziszegem inkább magamnak, hiszen valóban elfogadhatatlan, hogy az ellenség soraiból tűrünk meg magunk közt holmi megtért partizánokat. Az egyikük ráadásul már el is árult minket… ahogyan az várható volt. S a másik privaron? Nem izgat, csak ne kerüljön a szemem elé se ő, se a fajtája.
- Különben is, veszélyes meló, szerintem nem neked való… Talán éhes vagy? – rontok be vele ezúttal egy élelmiszerüzletbe azzal a szándékkal, hogy még véletlenül se hagyjak magamnak cigarettára valót a fizetésemből. A készen kapható bentok, néhány anpan és egyéb piknikre valók megvásárlása után pedig irány a giccsesen romantikusnak szánt kastély, s fél perc térképszuggerálás után pedig ki is szemelem a park egy elhagyatottabb részét, ahol már kevesebb az esélye annak, gazdájuktól elszakadt kutyák vagy kiránduló családok megzavarhatnak. A rögtönzött piknik hiányzó kellékei kiütköznek, ám nem zavartatom magam egy pokróc miatt, s leülök a nedves fűre, hogy ezután az elém ülő Ama-chant átkaroljam s megtömjem apró falatkákkal, időnként egy-egy csókot adva a lány arcára.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/20000Geloof kastély 29y5sib  (7000/20000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyKedd Szept. 28, 2010 11:39 pm

 ~ Randevú a hercegemmel ~ 

Képes vagyok azt gondolni, hogy csak egy újabb lyuk vagyok a végtelen tömegben, igen… Miért ne mélyedhetnék bele az önmarcangolásba? Direkt azért nem mentem bele a tömegbe, mert üldöztek volna az ostoba vágyaikkal, erre tessék: saját magam hajszoltam bele ebbe az egészbe. Nevetséges képzetek, amikkel ringatom magamat. Mikor nyugszom már bele végre, hogy kellek neki? Nem vagyunk együtt, tudom jól, hiszen el sem hangzott a szöveg… de annyira egyértelműnek tűnt! Nem kért meg, nem szólt, csak letámadt, mégsem volt sértő. Elragadott, elbűvölt, magához láncolt. Nem értem, miért bánt velem ilyen könnyen, de nem is akartam rájönni. Magától értetődőnek tűnt, hogy hagyom magamat neki… Oda megyünk, ahová menni akar… Ha leláncol, még azt is boldogan tűröm, hiszen úgysem ismertem mást hosszú ideid, csak a cellám falait, amit saját magam kreáltam. Mit nekem néhány fal akkor? Hiába rémlik fel előttem anyám arca, néhány kedves, régi emlék, keserű mosollyal voltam kénytelen a homályba űzni. Emlékek… itt az ideje, hogy újakat gyártsak, ne a régmúltban lebegjek, nem igaz? Keisuke itt van, meg tudom fogni mind a két kezemmel, ő valóság, még ha csak egy röpke pillanatra is… Akkor is, ha csupán mindent megjátszik, és azért visz el Seireteibe, hogy felkoncoljanak, szétvágjanak, kémcsőbe adagoljanak… Kísérletezzenek rajtam, mint az egyik legocsmányabb patkányon. Mit nekem ez? Eltűnök, köddé válok, mert ahol csak egy csöpp víz is van, már megmenekültem. Kezemmel kétségbeesetten kutattam fel Keisukéét, és kulcsoltam össze az ujjainkat. Nem fogom elengedni, nem veszik el tőlem, ő az enyém!
- Igen, köszönöm! - ragadtam meg a szatyrokat, és dúdolgatva léptem ki a boltból, csak hogy hatalmas szemeket meresszek az elém toppanó, gigantikus alakra. Nem féltem tőle, de megdöbbentő volt, ahogy elém vágódott a semmiből, és minden igyekezetével egy sötét sarok felé akart terelni. Szerencsére Keisuke megjelent, mert kifizette a ruháimat, én pedig gyorsan odaloholtam mellé. Nem mintha nem tudnám magamat megvédeni, de hát… nem árt némi fáziskésés, hadd kapjon egy egészséges adag félelmet. Legalább jobban kötődik majd hozzám. Módszeresen kell magunkba bolondítani a hőn áhított férfit, nem igaz?
- Gondolom, de akkor is muszáj valami munkát kapnom, nem élősködhetek rajtad! Miből vennék kaját, ruhát, innivalót? - fogtam meg a kezét, és felnéztem rá. Kétségkívül rossz lenne bekerülni oda, ahol a hovatartozásom miatt gúnyolnának, teher lennék… Nem kívántam eljátszani egy újabb szerepet, amit rám mérnek. Ugyanakkor mohón vetném bele magam ebbe a helyzetbe miatta, nem akartam távol lenni tőle. Nem tudni, mit csinál, kivel, hol, mikor… Bizonytalanságom az egekig ért, nem tudom, hogy joggal-e, de így volt! Látni akartam, ott lenni a nyomában, míg meg nem nyugtat. Olyan volt, mint egy álom, ami bármikor valóra válhat, csak a kezemet kellene érte kinyújtani! Sikerült teljesen beleélni magamat, hogy most itt az újabb esélyem arra, hogy boldog legyek. nem hagyom, hogy ezt is elszúrjam! Ha a helyzet úgy kívánja, egyetlen szempillantás alatt feláldozom magam érte. Nem fogom hagyni, hogy őt is az én hibámból érje baj...
- Nem értem, miért ne lenne nekem való munka? Öltem már hollowokat... Meg meg is tudom magamat védeni! -másztam tőle kicsit arrébb, ezzel vetve véget az etetésnek. Nem volt ellenemre se a vizes fű, se a sok csók amit kaptam, csak hát ez fontos kérdés volt! Nem szeretném, hogy Keisuke azt higgye, teljesen képtelen vagyok megvédeni önmagamat... Tudok veszélyes is lenni, ha kell. Csak aki erről tudna mesélni, az már nem él...

Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te23400/30000Geloof kastély 29y5sib  (23400/30000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:57 am

Randevú a tündérrel

Mókás kis paraszt, aki azt hiszi, egy ujjal is hozzáérhet az én barátnőmre… Igaz is, utóbbira még nem kértem engedélyt, de olyan magától értetődőnek tűnik, hiszen nem tiltakozik, s valahogy még sem kelti bennem azt az érzést, egy újabb olcsó ribanccal van dolgom. Sekélyes nőkből jutott nekem elég, s nem azért, mert őket kutattam volna, de lehet, talán rossz helyen kezdtem a keresést. Megmagyarázni tetteim pedig képtelen vagyok, bármennyire is próbálkozom… Egyszerűen megtörtént, s történik mindez, engedem, hadd ússzak az árral. Csupán néha-néha terelgetem a folyamot a nekem kedvező irányba. S hogy mások mit gondolnak? Kit érdekel? Szopjanak le! Akkor is elviszem magamhoz Ama-chant, ha törik, ha szakad. Különben is híján vagyunk a szövetségesnek… Az állítólagosan megtért arrancarok is elárultak, na meg az a Gandalf figura is lelépett Voldemortot játszani, ebből egyenesen következik, kétes fajokban nem bízhatunk. De Ama-chan, ő más, neki másnak kell lennie… Nem lehet olyan, mint ők. Ő nem lehet olyan gerinctelen csótány, mint azok, akik ily módon meggyalázták a Goitei 13-at. A semmiből bukkannak elő, s hiú reményeket keltenek bennünk, hogy aztán megerőszakolják mindazt, amit hittünk. Nevetséges, szánalmas, tűrhetetlen, csak férgek, s az én feladatom elpáholni őket, megvédeni mindazt, amire shinigamiként esküdtem. Egyszer még nagy tetteket viszek véghez. Megölöm Itsukit, ezzel megszabadítva seregünk egy hatalmas és erős ellenféltől. Bármi áron.
Kétségbeesve szorítom magamhoz közelebb a testet, melyre a boltban egy idegen férfi is szemet vetett. Ő az enyém, hagyja békén… Nekem legalább lesz okom eldicsekedni valamivel: senki másnak nincs olyan gyönyörű barátnője, mint nekem. Végzetes hiba lenne elengedni, hadd szárnyaljon messzire, mikor könnyedén magamhoz is láncolhatom, egy befőttes üvegben is tarthatom, hadd pásztázzanak irigykedő, sóvárgó tekintetek.

- És cigit… – fűzöm hozzá első gondolatom a felsoroláshoz, s már egészen biztos vagyok abban, hogy szükségem lesz arra a fizuemelésre. Még szerencse, hogy ilyen jófej kapitányom van, biztos megérti a dolgot.
- Jó, elhiszem, csak… Nehogy megsérülj nekem a nagy harcban. Idegileg teljesen kikészít, az egyik összecsapásom óta kicsit paranoiás is vagyok. Egy vereség teljesen megtörhet, én pedig nem engedhetem, hogy bajod essen, érted! Surprised – szakad el szorításomból s néz kétkedve felém. Nem kívánok ilyen hülyeségeken vitatkozni, hiszen szerintem felesleges ennyire előre tervezni. Lesz, ami lesz, és majd egyszerűen mindent megteszünk a másikért. Erről jut eszembe, a szobám egy romhalmaz, egy takarításnak azonban már rég nem látom értelmét. Egyszerűbb lenne kidobni mindent és újat venni. Na ja, érik már az a fizetésemelés…
- Hát jó, nem bánom… Majd beszélek Chizu taichouval a dologról, esetleg megkérdezhetem Sukét is. Szerintem kedvelnéd őket. A többi… nos, az már nem rajtam múlik. Nem vagyok olyan rangban, hogy több befolyásom lehessen, és tetszik, nem tetszik, ez van. Azért igyekszek mindent megtenni. – húzom vissza magamhoz, hisz igen rossz ötlet volt, hogy arrébb mászott, bár a felső szolgáltatta dekoltázs, az már annál inkább tetszik, mint a téma. Nem tudom, mit kell ezen megbeszélni… Odamegyünk, megmondjuk, mit akarunk, várunk a végítéletre és kész. Nincs kedvem nagyon belemélyedni.
- Mit szólnál inkább a kilátóhoz, kedves? Bár ez a kastély ízlésemnek már túl giccses. Szépnek szép, de nem ehhez vagyok szokva. Sosem értettem a sznob európaiakat. Bolondok. Esetleg vehetnénk egy fürdőt a tóban is. szemöldökrángatás – húzom fel magamhoz, s szedek le egy barna fürtjeiben landolt virágszirmot, majd térképet és Ama-chan kezét el nem engedve kérésének megfelelő irányba húzom, miközben újabb szál cigarettával rongálom tüdőm.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/20000Geloof kastély 29y5sib  (7000/20000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:36 pm

○○•• ~ Randevú a hercegemmel ~ ••○○

Kedves az irányomban érzett aggódás, még akkor is, ha nem vagyok hozzászokva. Nem szoktak megvédeni, sokkal inkább támadnak, vagy hibásítanak. Nem törődnek velem… legfeljebb csupán azért, hogy könnyen a két lábam közé jussanak némi gyors hancúr kedvéért. Még szerencse, hogy az ilyeneket könnyedén semmibe veszem, nem törődök velük. Szánalmas alakok, akik pillanatnyi ürítés céljából bárkire, bárhol és bármikor rámásznak, már akkor is, ha csak felvillan az esély halvány fonala. Mindig is megvetettem az ilyeneket… Örültem, hogy Keisuke nem ilyennek tűnik. Bár tűnni bármilyennek tűnhet bárki… ha nagyon megerőltetném magam, bele tudnék mászni a fejébe, csak annyit venne észre az egészből, hogy mélyen a szemébe nézek. De nem, nem akartam idáig süllyedni- valakitől akarata ellenére elvenni a gondolatait bűn! Nem mintha nem folyamodtam volna már ehhez az eszközhöz eddig is ezerszer… a túlélésért mindent, nem igaz? Ajkamon szelíd mosoly látszik, miközben tapasztalom azt az apró kis szikrát, azt a jelet, amit reméltem, hogy meglátok- igen, féltékeny volt! Gonosz dolog ennek örülni, mégis, képtelen vagyok bűntudatot érezni emiatt. Helyette inkább elégedetten, boldogan bújtam hozzá, egy apró csókban kifejezve a hálámat. Ezután pedig sorra került A téma… Láttam rajta, hogy idegesíti, el akar felette siklani, mellőzni akarja. Egy-egy falat kaja közben pedig rábólintottam a dologra.
- Megértem, és majd vigyázni fogok magamra, nem kell aggódnod.- emeltem a számhoz egy üveg ásványvizet, és direkt másfelé néztem. Nem vagyok hisztis picsa… nem szoktam rinyálni ott is, ahol nem kell. Egyszerűen csak szeretem tisztán látni a dolgokat, na meg megbeszélni. De ha ez Keisukének kínos, akkor ez van. Nem fogok erőltetni semmit sem- nem fogok ráakaszkodni. Jó volt eljátszani a gondolattal, hogy a vártnál is több időt tölthetek Vele, de nem a rovására. Biztosan meglesz ott a magam élete, új ismerősökkel, ’barátokkal’… Bármennyire is hihetetlenül hangzik most. Úgyis rokonszenves leszek a shinigamik nagy részének.
- Menjünk, nekem se tetszik ez a hely annyira. Csak a növények miatt… - hallgattam el a mondat közepén, és tekintetem a tóra siklott. Nem is rossz ötlet… talán orvosolható vele a hirtelen jött, kissé kínos hangulat? Vagy megint csak Én vagyok paranoiás, és alkotok mindenféle idióta tévképzetet… Kezét megragadva, jellegzetes mosollyal húztam be a tót körülvevő bozótosba, és nem is leplezett céllal karoltam át a nyakát. Úgyis ritkán járnak erre, nem hiszem, hogy meglátnak. Amúgy meg nem is érdekel… láttak már az erdőben is, fürdés közben.
Miután némi idő eltelt, és sikerült belejutni a vízbe is, immár –ami engem illet- tényleg a fürdés céljával, kissé összerándultam. Nem voltam hozzászokva az ennyire hűvös vízhez, pedig a saját bőröm se volt sokkal melegebb. De azért mégsem vagyok ennyire rideg!
- Szerintem mégse fürödjünk itt…- indultam el a parthoz, hogy ruháimat felnyalábolva elbújhassak felöltözni. Rövid idő múlva néhány levéllel a hajamban, de ismét felbukkantam, és Kei kezét megragadva indultam el valami szárazabb helyet keresni, ahol le lehet ülni melegedni, meg enni. Nem szívesen voltam itt, nem tetszett a hely, korántsem volt annyira szép, mint amilyennek állítottam- de ez ár az én problémám. El akartam indulni az új ’otthonomba’, ahol remélhetőleg nagyon is közel fogok lakni Keihez. Ki tudja, lehet, hogy még hasznomat is fogják venni Seirteiben… gyógyítani jól tudok. Lehet, hogy ahhoz az osztaghoz kellene bekuncsorognom magam, ahol ezzel foglalkoznak? Küldetés szinte nulla, így Keisukénak sem kellene azért aggódnia, hogy megsérülök-e. Lelkesen, szemcsillogva osztottam meg Vele is ötletemet, és míg vártam a válaszát, egy péksüteményt igyekeztem teljesen eltüntetni.

Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/12000Geloof kastély 29y5sib  (7000/12000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyKedd Okt. 05, 2010 8:18 pm

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

A gyepen könnyedén lavírozó égi tüneményt, eleinte csak harcokban megfáradt tekintetével követte. Olyan szívet melengető festmény volt, ahogy kecses mozdulataitól lágyan hullámzik ruhája és sötét haja könnyed fodrokkal úszik az égszínkék égen. Igazán megható jelenet volt, melytől kénytelen volt segédeszközökkel elreteszelni orrából kitörő lelkesedését. Minő szégyen lenne, ha ilyen gyönyörű percben hagyná cserben hősi elszántsága! Azt nem tehette! Ki kellett tartania a végsőkig. Hűségesen követnie kellet lelke szimfóniáját. Nem ereszthette messzire, nem engedhette megszűnjön a varázs! Ezért tette, amit a szíve diktált. Állandó csatározásokban megfáradt testét mozgásra ösztönözte és határozott léptekkel sietett a napjait beragyogó Holdfényhez. Nem törődött büszkeséggel, férfi becsülettel. Egyedül az számított ne veszítse szem elől a világ megmentésében ragadt élete kiútját. Igen, biztosra vette, ennek így kellett lennie! Nem a véletlen sodorta ölre menő küzdelme közepébe eme törékeny virágszálat. Azért van itt, mellette, mert így volt rendjén. Minden hős kap mennyei ajándékot, egy nő személyében, aki szeretetével, gondoskodásával és megértő ölelésével elűzi a kegyetlen hétköznapok szürkeségét. Ráadásul minden képregényben ez van! Az ösztönző nő, akiért bármit megtesz a hős, cserébe pedig álmai idomai, olyan tökéletes pillanatokkal halmozza el, melyek felszabadítják lelkét a maró enyészettől. Persze, ez magával vonzza a rosszat is, de Anna kedvéért akármilyen kockázatot felvállal! Ha kell, saját testével védi golyók száza elől, vagy puszta kézzel tépi szét az alávaló gazembert, aki kezet emel szíve dallamára! Apropó, érintett! Hova is mennek?
Tökéletesen ívelt állát előbb jobbra, majd balra fordítva igyekezet tájékozódni és természetes, hogy szuper erős látása segítségével, szinte azonnal észre vette a régi épületben vannak és tartanak valamerre. Magától értetődő éles eszével kapásból tudta mi a cél, főleg, mert előtte hevert az igen meredek, csigára hasonlító lépcső. Veszély szenzora jelezte nem biztonságos, így aggódni kezdett nem a saját, hanem szépséges nimfája egészségéért. Ha tehette volna nem ereszti fel, de nem volt hozzá ereje. Bájosan kérlelő mosolyától bárgyú vigyorral csóválta meg fejét. Ha így állt a helyzet, akkor rá hárult a feladat, őrizze fáradhatatlan kedvesét. Már a mondatban benne van elkötelezettsége, így túl sem kell ragozni füleit hegyezve osont feljebb, feljebb és feljebb. A remek bemelegítéstől gyöngyöző homlokkal ért ki a napfényre, bár a percekig hallatott sípoló hang, csupán tüdeje tisztulását jelezte. Megannyi füstöt, koszt és lőport nyelt el a napok során, tehát nem meglepő kicsit furcsa nesz tört elő vasbeton légző szervéből. Viszont csengőbongó zenéje őszinte reakciója teljes mértékben kárpótolta. A kislányos pír, csillogó szemek, fénylő dekoltázs és földöntúli mosoly! Még az sem tudta kizökkenteni - lassan állandósuló bámulásából - mélységes hódolatából, hogy eszményi ódája vehemens mozdulatokkal rángatta izomláztól lüktető karjait. Abban a percben csak a boldogan csicsergő madárka és ő létezett, aki előbb békésen megpihent sziklaszilárd vállain, majd játékosan elfutott.
-Ho..ho...mi ho...MICSODA?!-
Pislogott értetlenül a női test anatómiájának, már csak volt tartózkodási helyére. A révületből még nem tért magához, főként a víz említése okán. Nem tehet róla! Minden kiemelkedő géniusznak meg van a maga félelme. Őt, amúgy is macska származása készteti arra messzire kerülje a cseppfolyós dolgokat. Azonban védelmére szóljon, hogy a tova futó báj kedvéért még ezzel is megküzdene. Előtte, viszont be kellett cserkésznie, ahogy elvárták tőle. Tökéletes feladat egy gyakorló életmentő számára! Nincs szüksége másra, csak sebes lábaira és állati szaglására! Már indul is! Rögvest utoléri kedvesét, kinek elkerekednek szemei gyorsaságától...
Percek múltán, fáradtan és remegő lábakkal ért ki a zöldellő labirintushoz. Nem hitte a felfelé végzett fizikális plusz munka, így megerőlteti amúgy is kimerült testét. Közel járt hozzá elterülve a pázsiton pihenjen, de elszántsága nem hagyott nyugtot! Meg kellett találnia szépséges királynőjét! Épp, ezért több kísérletet követően, felmászott az egyik bokor tetejére, melyről kémlelve próbált ismerteket szerezni a helyről. Igazán sokra jutott. Megállapíthatta abból a szögből is, minden tele van zöld színnel. Tehát, eme módszerrel nem deríthetett fényt a rejtélyre. Rákényszerül szuper fegyvere, orra bevetésére. Ezer közül képes felismerni az andalítóan édeskés illatot! Vagyis, zsenialitása révén, nincs több dolga, mint követni a foszlányokat! Igaz, érdekes módon, enyhén jobbra húztak -fújt a szél-, de agyafúrtságán ez nem foghatott ki. Megindult és több perces, értelmetlen körözés után, nemes egyszerűséggel belefutott a felé tartó lányba. Hálás volt, ereje révén rábukkant és az ütközet mellel való felfogásáért is, de ő nem egy olyan férfi, aki kihasznál egy ilyen mennyei helyzetet! Amint képes volt összeszedni magát - eltelt azért néhány pillanatnyi élvezkedés - felpattanva borult bele a mögötte található bokorba. Kissé bódult volt, nem kell ezt magyarázni...
-Bo...bocsánat! Nem volt szá-szá-szá...szándékos! Viszont megkérdezhetem az én gyönyörű virágos kertemnek mitől lett ilyen játékos kedve és miért pont az útvesztőt választotta?-
Kászálódott fel, persze csodálatosan kihúzva magát, hogy ne látszódjon micsoda zavar támadt fejében. Szégyent hozna az átlagnál erősebb táborra, ha nem kezelné úriemberhez méltón az efféle kínos eseteket. Bár, megeshet a macskafülein távozó gőz egyértelműen jelezte micsoda hőfok uralkodott el rajta. Már mindegy volt! A kocka el volt vetve a Ceasar fején található gyümölcsös kosárral együtt. Ideje volt inkább azzal foglalatoskodni kijussanak a labirintusból. Ő személy szerint nem jegyezte meg honnan jött. Sőt, egyáltalán oda se nézett hol tart. Már mindegy! Ha szíve zenéje is úgy gondolja, akkor együtt kisétálhatnak. Épp, emiatt tartotta illedelmesen karját, hogy felkarolhassa csinos szökevényét.
-Az út további részében elkísérhetem, vagy újfent megszökik előlem?-
Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te23400/30000Geloof kastély 29y5sib  (23400/30000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 5:36 am

Randevú a tündérrel

Elviselhetetlen lenne a gondolat, hogy Ama-channak valami baja eshet… Elhiszem én, hogy képes megvédeni magát, de megéri a kockázatot? Persze, hogy nem… A hagyományos családmodell továbbra is ridegen hagy s nem várom el tőle, hogy egy konyhába és ágyba kötözött rabszolgává váljék. Az valahogy… nem az én stílusom. Ha pedig tényleg annyira harcolni szeretne, úgy sem tudom megakadályozni, hisz nem vagyok én senki sem ahhoz, hogy megszabjam ezt. Csak reménykedhetek abban, hogy hallgatni fog javaslatomra. Ha neki tényleg az a jó, hogy minden nap kockára teszi a bőrét, hát hajrá, azonban nyugodtabb szívvel engedném el arra a röpke pár órára őt, ha tudnám, nem bonyolódik felesleges küzdelmekbe.
- Ha harcokat szeretnél látni, én nem akadályozlak meg benne. Csak aggódok érted, kedves. – nyomok ajkaira egy futó csókot, míg a tóparthoz igyekszünk, ahol azonban a ruhák levetése nem a beígért fürdőzés miatt lett fontos. Igazán nem akartam ilyen nyilvános helyen ilyen helyzetbe hozni, bár végül is senki sem lát meg, s ő sem tiltakozik. A kölcsönös vonzalom már az első pillanattól kezdve megvolt, s különben is, már vagy másfél órája ismerjük egymást! Surprised Szükségem van erre a nőre, kitulajdonítom, elsajátítom, más nem érhet hozzá többé rajtam kívül!
Magamba szívva a már most rajongott nő illatát túrok bele gesztenyebarna tincseibe, s halászok ki néhány beleragadt, oda nem illő falevelet. A fürdésről kissé letettünk, a hideg víz még nekem sem esik jól, pedig nem a rinyálós fajtából származom, kivéve persze a cigarettahiányt és a kényszer papírmunkát. Bár utóbbit valahogy mégis mindig megoldom, s mióta elég nyilvánosan a főnökeim tudtára adtam, hogy nem szívlelem az aktatologatást, valami különös oknál fogva nem is bíznak rám efféle munkát. Igazán nem tudom, miért, pedig én megbízhatónak tartom magam. Legalábbis, ami a harcokat s edzéseket illeti, egy morgás vagy szisszenés nélkül vészelem át, sőt, élvezem azokat. Vérontás? Inkább tisztítás. Minél több lidércet lekaszabolok, annál kevesebben pusztítják a világot, s ez még nekik is jó. Csak jót teszek számukra. Rendet s békét teremtek, ugyanakkor felszabadítok, hisz nekik is jó, ha végzek velük. Cserébe nem kell tovább szenvedniük. Nem hiába tanították ezt az Akadémián.
- Ahogy gondolod, édes. Nézzük meg a kastélyt közelről. Ne legyünk olyan negatívak, lehet, mégis tetszeni fog. – vonszolom a kastély felé, s ahogy sűrűsödnek az emberek, úgy a kastély hangulata is megváltozik. Sosem jártam ezelőtt mondjuk Európában, mert egyszerűen mindig is csóró voltam. Ráadásul egy nyomorék drogfüggő, de ez most nem érdekes. Már a múlthoz tartozik s csak a shinigami pályafutásom elkezdésének köszönhetem, hogy nem süllyedtem vissza arra a szintre.
- Ugye, hogy nem vészes? – karolom át derekát, miután a szuvenír árusoknál körülnézvén meg is találom a megfelelő ajándékot, ami biztos vagyok benne, Ama-channak is tetszene. Szerintem illik hozzá, s valamit bennem is megindít. Végül is, egymás társaságát élvezzük és már egymás behatóbban való megismerése is megtörtént. Lévén a piknikre való már elfogyott, talán egy kávéra épp megfelelő az idő.

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/20000Geloof kastély 29y5sib  (7000/20000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyPént. Okt. 15, 2010 4:48 am

 ~ Randevú a hercegemmel ~ 

Nem lenne nekem semmi bajom sem, nem egy arrancarnál vagyok erősebb. Rendben van, nem vagyok a közelében sem egy espadának sem, de nem vagyok gyenge. Nem törekedtem függetlenségre vagy magasba törésre- nem voltam hiú és önző céloktól eltelve. Egyszerűen csak ha vele mentem, kellett egy hely, ahol dolgozhattam, tettem azért, amiért befogadnak. Persze nem kürtölöm majd világgá, hogy miből vagyok: nem akarom, hogy hitetlenkedjenek, hogy bizonyítanom kelljen származásom, vagy emiatt kísérletezzenek rajtam. Úgy gondolom, Seiretei nincs olyan helyzetben, hogy elutasítson... ha mégis, ám legyen, nem fog túlzottan bántani a dolog. Élek továbbra itt, a saját barlangomban. Nem terhelem le sem Keisukét, sem senki mást, akihez közöm lenne. Nem akarok teher lenni, csupán vissza akarok térni a kis buborékomba. Túlságosan éles a kinti világ, minden percben az elpusztulással fenyeget. Kinek ártottam én? Nem vagyok azért rossz, mert megvédem azokat az embereket, akiket a hollowok bántani akarnak...
- Nem akarok harcokat látni, csak... keresni magamra! Nem akarok rajtad élősködni, Keisuke. Amúgy meg a 4. osztagosokat amúgy se szekálják küldetésekkel, nem? - bújtam hozzá. Igazán szerettem vele lenni, bár egy másfél órás ismeretség alatt... magától értetődik, hogy minden tökéletes, nem? Álom, rózsaszín köd, idilli hangulat, boldogság, semmi megbánás... pedig sosem tettem még ilyet, hogy ennyi idő után valakivel azt csináljam, sőt... nem is volt még erre példa. Hosszú ideig csak egyetlen alak emlékéből éltem, táplálkoztam, ostoba illúziókkal lakattam jól magam, pedig valójában egyedül voltam. Nem volt mellettem senki sem... ennek a súlyát most kezdtem el érezni, miközben a szétszóródott ruhák után kutattam laposkúszásban. Kellemes, meleg érzés töltött el, amitől még élőbbnek éreztem magam, mint az elmúlt idők alatt bármikor. Szerettem Keisuke illatát, mintha a ruhája öblítőjének, a parfümjének és a cigaretta illatának a keverékéből valami ellenállhatatlan lánc szorította volna magához testem minden egyes sejtjét. Nem volt belőle elég, egyszerűen nem... éhes voltam a közelségéra, arra, hogy megfogja a kezem, hogy ketten társas programokat csináljunk, mint például... főzés, vagy alvás. Jó lesz hozzábújni, már ha megengedi. Mi lesz akkor, ha nem akarja, hogy mellette aludjak? Ha elzárnak tőle? Kétségbeesve szorítottam meg a kezét, hogy még inkább tudatosodjon bennem: itt van. Nem akarom, hogy elvegyék tőlem, nekem ő kell, vagyis... szükségem van rá. Nem tudom hogy ő hogy van ezzel, de úgy tűnik, hasonlóképpen érez ő is. Engedelmesen követtem a kastély felé, ami nekem túl robosztus és tagbaszakadt volt a végtelenül kecses, karcsú, könnyű és halvány fényt sugárzó tündér-épületekhez képest. Nem akartam valami idióta, elkényeztetett kis libának tűnni, így szelíd mosollyal fontam össze a karjaimat, és mászkáltam a boltok vagy bódék között. Egészen addig, amíg Keisuke át nem karolta a derekam, és oda nem adta a világ legcsodálatosabb nyakláncát. Nem volt tele ékkövekkel, nem volt drága sem, és mégis annyira gyönyörű volt...
- Nem, nem vészes, sőt, nagyon szép. Köszönöm!- nyomtam puha ajkaira egy csókot, és megfogtam a kezét. Egy pillanatra se akartam őt elengedni, mert a végén még eltűnik mellőlem... Az egyik közeli padra leülve húztam magamat össze, és néztem az előttünk elhaladó tömeget. Magasak, alacsonyak, vékonyak, kövérek... mind máshogy nézett ki, mégis ugyanazt az életet élték. Vállára hajtottam a fejem, és miközben a nyaklánccal játszottam, felötlött bennem egy fontos kérdés.
- Keisuke, ha elmegyek veled Seireteibe, hol fogok lakni? - néztem rá tanácstalanul, majd a hajába túrtam. Kedveltem, ahogy rám nézett, teljesen más volt, mint az a fagyos pillantás, amit arra az alakra vetett, aki az előbb belém kötött. Szórakoztató elfoglaltság volt, ahogy arcának különböző részeit simogattam meg, és véstem alaposan az agyamba. Miután úgy döntöttem, jobb tovább nem zaklatni Keisukét, akivel úgy-ahogy együtt vagyunk- mert tényleg nem mondtuk ki, mintha azzal valami visszavonhatatlant tennénk, vagy nyomatékosítanánk azt a számomra hihetetlenül egyszerű dolgot, ami köztünk zajlik-, csalódottan állapítottam meg, hogy nincs több péki étel. Igazán érdekesen néztek ki az emberi kaják, és az ízük is változatos volt. Szívesen próbálgattam őket, egyikre se tudtam azt mondani, hogy rossz ízű. Keisuke valami kávét emlegetve vonszolt magával egy boltba, ahol le lehetett ülni. Teljesen máshogy nézett ki, mint a ruhás bolt, vagy a pékes. Sok asztal és szék volt itt, meg egy fura alak, aki kérdezte, hogy mit akarunk. A legmeglepőbb az volt, hogy valami dobozból hangok jöttek ki, és valami macskanyúzáshoz hasonlatos dolgot lehetett belőlük összerakni. Valami "Bad Romance" ismétlődött benne sokszor, biztos ez volt címe. Surprised
- Keisuke, mi az? - mutattam a dobozra csodálkozva, miután valami fagylaltot raktak le elém.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Kemp
Mesélő
Mesélő
Annabelle Kemp

nő
Hozzászólások száma : 61
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Mesélő
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te5000/15000Geloof kastély 29y5sib  (5000/15000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:08 am

Úgy esett, hogy... hogy esett? Találka Cicafiúval

Nevetését nehezen fogta vissza, de tudta, ha nem hagyja abba, Nuri gyorsan rá fog találni. Az útvesztő ajtaján berohanva fordult le jobbra, majd balra, aztán ismét balra. Elég sok zsákutcába belefutott, de lelkesedését egy percre sem lombozta le. Fülig érő mosollyal vett nagy levegőket. Szíve hevesen vert, mert nem számíthatott rá, mikor botlik bele a fiúba. Így ezért néha-néha megbújt egy-egy sarokban. Mikor úgy hallotta nincsen mozgás felpattant, s tovább rohant. Igazán kedvére való volt ez a kis játék, de maga sem tudta még, meddig fog tartani. Eszébe jutott, egy kis csalással még több előnyre tehetne szert, ezért egy pillanatra kardjáért nyúlt. Egy trükkös fénytöréssel akár magát is le tudná árnyékolni.
Tűző napfény nehezítette tájékozódását, amiért sokszor hunyorgott. Végül, mikor újból jobbra fordult, egy nagy falnak ütközött. Pontosabban nem is fal volt, hanem maga Nuri! Kissé meglepődve nézelődött le-fel, s egy értelmes szó sem tudott kipréselődni ajkai közül. Csak nagyokat szuszogott, majd rápillantva a sajnálatáért esedező fiúra, egy jót nevetett.
- Haha, ugyan, nincsen semmi baj! Játékos kedv? Magam sem tudom! De... nem tetszik? Abbahagyjam? És akkor mit csináljunk?
Nézett fel tenyérnyi nagyságú, barna szemeivel Nuri-ra. Örömmel karolt belé, majd szép lassan visszaballagtak oda, ahol bejöttek. Vagyis... szerettek volna. Ugyanis útvesztőben voltak, vagy mi a fene! Igaz, hogy egyszer végigjárták, de melyikőjük figyelte meg pontosan, levélről-levélre az utat? El voltak azzal foglalva, hogy macska-egér játékot játszanak. Az aprócska probléma felmerülése mégsem nőtte ki magát, hiszen kettős erővel pár perc alatt kitaláltak a labirintusból.
- Mondd csak, csónakázás helyett nem ülünk ki arra a dombra? Tudod, nem igazán szeretem a vizet. Vagyis a nagyon sok vizet. Félek, hogy nem tudnék úszni, ha netalán belepottyannék.
Piszkálgatta kézfejét, kissé elpirulva. Ez volt az igazság, s valahogy egyetlen egy porcikája sem kívánta volna azt, hogy vízbe fulladva küldjék vissza Soul Society-be. Na meg aztán, ha hőse ki is mentené, milyen ramatyul nézne ki? Azt az állapotot meg nem engedheti meg magának! Tehét inkább kissé kínos helyzetet alakítva magának bevallja félelmét, s egy szép időt töltenek együtt a dombom ücsörögve. Persze, ha a fiúnak nincs valami jobb ötlete. Ezt meg is említi rögvest, hátha valami sokkal jobb elfoglaltságot tervez kettőjüknek. Apropó, amit megígért fel sem hozta! Kissé morfondírozva a dolgokon úgy döntött, kérés nélkül ad valami elismerő ajándékot Nuri-nak.
Ahogy a fiú bőszen beszélt valamiről, addig Annabelle egy óvatlan pillanatban meg állt, lábujjhegyre állt, s a lehető leggyorsabban egy csókot nyomott Nuri arcára. Úgy gondolta egy aprócska puszitól senki sem fog háborút szítani. De azért reménykedett benne, a hangulatot sem rontja el ezzel. Így ezért vigyorogva ismét kézen ragadta a fiút, s ismét a kastély felé vették az irányt.
- Mondd csak, te Karakura Town-ban élsz? Esetleg csak átutazóban? És bocsánat, ha túl tolakodó voltam az előbb...
Pirult bele, le nem hervadó mosollyal.

Vissza az elejére Go down
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te23400/30000Geloof kastély 29y5sib  (23400/30000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:46 am

Randevú a tündérrel

Kellemes kávézó, ahová eljutunk, s még éppen csak súrolja azt a határt, amit én már giccsesnek tartok. A terasz legalább szabad levegőt nyújt a benti angolos hatás helyett… Sosem jártam Angliában, csak néhány filmben láttam az ottani utcákat, bár neveltetésem miatt azért ragadt rám némi angol, igaz, évtizedek óta nem szólaltam meg azon az idegen nyelven, mert egyszerűen nem volt szükségem rá. Azóta valószínűleg mindent elfelejtettem, bár elégedetten veszem tudomásul, hogy a rádióból elhangzó számok szövegét egész jól megértem, már amíg nem kezdenek el hadarni. A kiejtéssel inkább nem próbálkozok meg, mielőtt akaratlanul is leégetném magam, különben is, fontosabb dolgom van jelenleg annál, mintsem hogy nekiálljak angolt gyakorolni. Felőlem aztán lehet akármilyen fényesre sikálva a kávézó teraszának a padlója, én akkor is megmaradok nemzetiségemnél, már csak shinigami büszkeségből és öntudatból is. Még ezek az európai édességek is olyan idegenek nekem… A wagashikkal ellentétben ezek csak tömegtermékek, és alig különböznek azoktól az instant vackoktól, amikkel amúgy életben szoktam tartani magam. Ennyit az egészségről… Legalább az edzések helyrehoznak, hisz hiába, nekem egyszer még egy espadával kell megküzdenem, és különben is, hogy néz már ki, hogy gyengébb vagyok a saját nővéremnél? Surprised
- Hátööö… Rádió. – mondom ki a nyilvánvalót, majd kínosan fejvakargatva gondolkozom el a hogyan tovább nevezetű kérdésen. Hiába, arra azért nem voltam felkészülve, hogy valóban ne ismerje eme technikai csodákat… Tévé nélkül majdhogynem élet sincs Karakurában! Surprised Egyszer nálunk, shinigamiknál is felvetődött a kábeltévés dolog, de végül azok a faszszopók elvetették… >.> Bezzeg a 12. osztagos lusta dögök ráérnek egész nap tévécsatornákat bámulni a pincéjükben. Rohadjanak meg. Bár amennyit eltöltenek a laborjukban, talán már rég meg is történt.
- Rádiók már az én időmben is léteztek. Itsuki dalait is játszották a helyi csatornák, talán még most is játsszák őket. Itsuki a húgom, mellesleg. Szóval arra jó, hogy zenét hallgass… Tudod mit? Majd szerzek neked egyet, esetleg egy DVD lejátszót. A fagylalt milyen? – fogyasztom el a kávémat, hiszen igazán nincs szükségem az édességre. Ha valami közös van bennem és Itsukiban, az a közös ízlés. Ő sincs oda emlékeim szerint a különböző édes dolgokért, igaz, őt legalább nem kínozza a homár a tüdejében és kávéra se nagyon van szüksége a reggeli felkelésre, míg én valószínűleg megpusztulnék a kettő nélkül. Lehet, hogy szánalmas, de ez van.
- Hát… Én arra gondoltam, hogy majd lakhatnál mondjuk velem. Kicsit kupi van ugyan, de megoldom… – húzom magamhoz a sütemény és a kávé elfogyása után, s hogy honnan jött az ötlet, még én magam sem tudnám igazából elmondani. Egyszerűen jött és kész, mintha egy másik személy mondatta volna velem, vagy egyszerűen beültették volna a szavakat és a gondolatot, a kecsegtető gondolatot a fejembe. Bár végül is… miért is ne? Legalább tényleg csak az enyém lehetne, ott lehetnék vele mindig, nem tehetné rá más a kezét, szem előtt lenne, birtokolhatnám. Egy kényelmes ketrec, mely kettőnk számára lett fenn tartva… S miután a fizetséggel és a póttest elhelyezéssel is megvagyunk, végre átkísérhetem a Lelkek Világába. Számára új környezet ugyan, ám nem hiszem, hogy probléma lenne, hisz nem tiltakozik… Birtokolhatom.

Vissza az elejére Go down
Nuri Wong
Módosított lélek
Módosított lélek
Nuri Wong

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : TOP SECRET!
Registration date : 2008. Nov. 18.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Módosított lélek/Karakura hőse!
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Geloof kastély Cl0te7000/12000Geloof kastély 29y5sib  (7000/12000)

Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély EmptyHétf. Nov. 22, 2010 8:48 am

¤¤¤ úGy EsEtT, hOgY...HoGy EsEtT? tAlÁlKa CsIni BiGéVeL ¤¤¤

Szíve hevesen kalapált a fenyegető rémtől, gyönyörű csengettyűje nem adja fel váratlan meglepetéseit és újfent tova tűnve hagyja a mellesleg képességeit valamiféle blokkoló erővel csökkentő labirintusban. Emiatt és kategorikusan minden más okot elutasítva, arra szánta el fizikai léte sokkal biztosabb védelmet nyújtó felületét, hogy közelebb tartsa magához bódító ritmusát. Nem bocsátaná meg csatákban edzett lelkének, ha egy botor hibából kifolyólag esne bántódása a mézédesen nevetgélő varázslatnak. Be kell vallja, valóban kábító a női báj jó kedvű ringatózása, főként eme távolság képéből. Azonban erős akaratát nem verheti, ilyen könnyed kéj rabláncra! Be fogja bizonyítani nagyságát, még pedig azzal, felemeli dombok közé szorult tekintetét. Egyedül és kizárólag a csodálatosan ragyogó, gesztenye barna me...szemek varázslatára fog koncentrálni! Győzedelmeskedni fog állatias ösztönein! Elutasítja a kísértést, hogy hősi bátorságához és szilárdságához hűen egyenesedhessen ki a hírnév magaslatán, majd onnan illethesse nyugtató szavakkal perceit tápláló forrását. Elvégre, ketté tört volna, akár egy lelkét vesztett penge, ha nem nyújt vigaszt a kétségek között hánykolódó teremtésnek. Számára, oly lényegtelen volt mit tesz. Acél keménységű szíve, akármilyen szavától, mozdulatától, pillantásától, magától a valójától meglágyul. Ha önmaga tud lenni harcos viselkedése mellett, akkor nincs akadály, mit ne tudnának legyőzni az élet tengerén!
-Ugyan, dehogy! Kedvelem a játékos személyiségét! Feldobja a pillanatot és a mosolyát látni, igazi kincs!-
Rögtönzött zavarában még egy hős is képes felbukni útjába gördülő gyökerekben, viszont remek reflexeinek köszönhetően időben eleresztette lelke zenéjét, s mi tehetné semmissé a szerzett sebeket, mint szerette épsége? Valószínűleg semmi, kivéve kegyetlenül sajgó bokája, ami még nem értett egyet a megállapítással. Ám, nem törődhetett vele! Büszkesége gátolta, semmitmondó horzsolással aggassza lenyűgöző kíséretét. Délcegen kihúzta magát és folytatta sétájukat, bár megosztott figyelme révén nehezebben sikerült kitalálniuk a szuper erejét nyelő labirintusból. Viszont a kijutás bizonyítja kitartása és elkötelezettsége halhatatlanságát! Máshogy, sosem jutottak volna ki. Talán, ennek örömére egyezett bele a domboldali pihenőbe. Helyesbítve a kijelentésen, jól esett volna háborúban nyúzott testének némi kettesben eltöltött lazítás és továbbra sem merészkedett volna víz közelébe. Nem szeretett erről a lealacsonyító gyengeségről beszélni, de az még rémesebb lett volna, ha szíve tejszínhabos csücske, származásából arra következtet egy lusta macska! Elsüllyedne szégyenében! Oda lenne keserves munkával szerzett hírneve!
-Kérem ne ítéljen el érte, de hasonló problémákkal küzdöm, így a biztonsága érdekében kerülném a csónakázást. Természetesen, ha kívánja, bármikor legyőzöm a félelmem! Az életét pedig bármikor megmentem, amikor csak szükséges!-
Könnyed mosolyt erőltetve arcára űzte el a komor felhőket, melyek azzal kecsegtettek, játékos tündére, mégis a part felé veszi az irányt. Nem arról lenne szó, ne dobbanna még hatalmasabbat lelke, mert bízik képességeiben, csupán a veszteség lebegett szemei előtt. Maga is halottá válna, ha elvesztené istennő ajándékát. Ekkora végzetes hibát nem követne el, de a rettegés nagyobb, mint, hogy kockáztatni merjen. Ezért, igyekszik finoman a lankás dombok felé terelni útjukat. S, lám akarta előtt fejet hajtanak, amitől sóhaj csúszik ki puha ajkai között. Megfeszült izmai végre elernyedhettek és lazán sétálhatott, míg virágzó cseresznye bimbója, úgy nem határozott meg nem lepi.
A könnyed, arcán landoló csóktól fülei óriásit rándultak és bőrére kiült a kínos vörös szín. Nem tehetett róla. Néhány pillanatra csődöt mondott férfi valója és dermedten -bárgyún- pislogott maga elé. Bűn vagy sem, de hagyta átjárja belsejét az andalító varázslat, ami annyira hathatósra sikerült, percekig nem tudta mi zajlik körülötte. Ráért akkor szégyellni magát, amikor arra eszmélt fel, már zöld mezőn keresztül gázolnak és kedves vezetője lerántja növények takarásába. Ki sem látva megannyi színes virág közül, próbálta megtalálni lágy muzsikáját és felülve élvezni a táj adta békés, megnyugtató látványt.
-Pár éve telepedtem le a külvárosban. Egy otthonos házban lakomon, de mivel viszonylag nagy, megosztottam albérlőkkel. Az egyikük rémesen idegesítő zenész, valószínűleg te sem kedvelnéd.-
Igyekezett megfeledkezni szokásairól, viszont egyre jobban feszélyezte bizonyos szükséglete egyre növekvő követelőzése. Ereje szinten tartása végett naponta többször étkezett és kiruccanásának hála, legalább hármat mulasztott. Nem engedhette meg legyengüljön, de igényével sem akarta elrontani csendes kikapcsolódásuk. A dilemmára pedig remek megoldásként bukkant fel a bejöttük alkalmával észlelt tábla. Csupán annyi dolga van, beszerezzen onnan némi harapni valót és ezen a remek helyen fogyasszák el. Legalábbis, nincs kifogása egy rögtönzött piknik ellen. Azonnal talpra is szökkent, hogy tervét megvalósíthassa. Edzett szervezetének nem fog sok időbe telni a kerülő. Gyorsabban megjárja, mint felütne illatos mandolinjában az unalom!
-Itt várjon! Rögtön jövök!-
Vigyorgott szélesen -farkincája kutyákat megszégyenítő módon járt-, miközben hátra-hátra kacsintva leszökdécselt a mezőről. Meg akarta tartani a titokzatos várakozás lehetőségét. Szándékosan nem avatta be fenséges aranytallérját mire készül. Tökéletesen kivitelezett meglepetéssel akart szolgálni. Még szerencse kiváló látása kapóra jön nehéz perceiben. Nincs mit szépítenie, ez a tökéletesség! Remek memória, csak a hozzá hasonló zseniket képes menteni. Emiatt egyszerű beszereznie a kávézó kínálta, frissen sült pékárut és teát, majd hathatós lendülettel megszabadítania egy asztalt palástjától. Nem, nem fut el fizetés nélkül. Ő az emberek hűséges védelmezője, így göndör könnyeket hullatva, de átnyújtja annak is árát, végül karjait megpakolva térhetett vissza idilli tájkép világába.
-Hoztam harapni valót! Ne haragudjon, se szó, se beszéd elrohantam. Gondoltam örülne egy rögtönzött uzsonnának! Illetve, előző félelmére válaszolva. Nem, nem volt tolakodó!-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Geloof kastély _
TémanyitásTárgy: Re: Geloof kastély   Geloof kastély Empty

Vissza az elejére Go down
 

Geloof kastély

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-