-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kardok és Nyilak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 EmptyKedd Dec. 25, 2012 10:17 am

Az ismeretlen férfi, aki már lassacskán 50-es éveit tapossa, megszeppenve pislog rátok. Látszólag nem számított arra, hogy bárkivel is találkozhat ezen a helyen, ahol egy teremtett lelket se találni. Legalábbis eddig így gondolta. Arcán lassan halvány, barátságos mosoly kezdeményei láthatóak, habár igencsak bátortalanok, pláne Raiden letámadása után. Épp szólásra nyitná száját, amint észreveszi, hogy nem az udvariatlan fiatalúr az egyetlen, ezért inkább úgy dönt, megvárja a többieket is. Ez talán nem tetszhet Raidennek, így talán ki is akadhat miatta. Azonban a férfi továbbra is fenntartja azt az igen halvány, baráti mosolyt. Amint mindannyian átérkeztek, már is belekezd a mondandójába:
- Ha jól gondolom, ti vagytok az idegenek, akiket a fiam áthozatott ebbe a világba.
Hagy némi hatásszünetet, hogy legyen mindenkinek az áll lepottyantására, majd egy halk sóhaj után folytatja.
- Sajnos csak úgy lehet innen kijutni, ha eljutunk a palotába. Jómagam már megjártam néhányszor ezt az utat, hiszen csak így tudok beszélni a fiammal, aki a saját maga által kreált világban rekedt. Ha követtek, elvezetlek a kastélyba, ahol majd szabadon távozhattok.
A részleteket nem árulja el, hogy hogyan rekedt itt a fia, s hogy miért csak itt tud beszélni vele. Talán erre rájöhettek, ha út közben feltesztek neki néhány kérdést.
- Ha nem csak ti vagytok ezen a helyen, akkor sajnos nem tudom, hogy hol lehetnek a társaitok. – válaszol mosolyogva Kotomi kérdésére, majd kezével intve mutatja: kövessétek.
Plum csendesen, csipogva ugrál a férfi után. Ha kérdezitek, nem válaszol, hiszen mint ahogy azt már mondta, nem mondhat semmit. Neki csupán az a feladata, hogy elvezessen a Mesterhez.
Utatok innentől kezdve nyugodtan folytatódik, s talán sikerül néhány infót kiszednetek újabb kísérőtökből is. Azonban erre nem sok időtök van, hiszen némi gyaloglás után meg is érkeztek a palotához.

//Ez az utolsó kör, tehát kérnék rá mindenkit, hogy amilyen gyorsan csak tud, reagáljon a mesélésre! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 3 Cl0te30150/45000Kardok és Nyilak - Page 3 29y5sib  (30150/45000)

Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 EmptyPént. Dec. 28, 2012 4:11 am

A középkorú úr kedves alaknak tűnt, halvány, barátságos mosolya arról tanúskodott, hogy ártalmatlan, és talán tényleg ő lehet az, aki segíteni fog nekünk, az elveszett kis csapatnak. Azt hiszem nyugodtan gondolhatom a társaim nevében is, hogy halvány lila gőzünk sem volt arról, merre vagyunk. Még ha Japán egy kisebb vulkanikus szigetén lettünk volna, azt meg lehetne magyarázni azzal a lávás helyszínnel, de ilyen páradús esőerdő tudtommal nincs az országban. Annyira nem nagy, ha halvány emlékeim a középiskolai tanulmányokról nem hazudnak, bár éppenséggel Okinawa időjárása picikét nagyon más, mint mondjuk Tokióé. Várjunk csak... lehet, hogy Okinawa egyik kis szigetén vagyunk? Surprised
- Persze, de hogy jön ide? Ti nem tudtok shunpózni Surprised - kérdeztem vissza ártatlanul pislogva, arckifejezésem viszont ezután fokozatosan átváltott valami másba, ahogy lassan, de biztosan koppant, mire gondolhat Dulifuli. Hosszasan elnyújtott hümmögés jelezte, hogy rájöttem én is, mire lehet használni a lélekrészecskéket, ha a talpunk alá gyűjtjük őket. Például rájuk lehet állni. Esetleg sétálni rajta. Vagy mondjuk shunpózni a segítségével.
- Az úszás egészségesebb Kardok és Nyilak - Page 3 464751818 - közöltem végül, akkor is nekem volt igazam Neutral Meg különben is, ha van valami, amiben aztán tényleg gyenge vagyok, az a villámtánc és a lélekenergiám használata. Sok értelme lett volna úgy átkelni a folyón, ha félúton elcsúszok a banánhéjon és belezúgok a vízbe Arrogáns
Amíg az úr válaszolgatott nekünk, addig is nekiálltam csavargatni a vizet a ruhámból, sőt az egyszerűség kedvéért a kosodémat le is vettem magamról, és ugyanezt terveztem a hakamával is, amíg rá nem ébredtem, hogy ez talán nem annyira erős ötlet, mikor Saki-chant leszámítva csak pasik vesznek körbe. Nem mintha szégyenlős lennék, vagy zavartatnám magam attól, ha fehérneműben látnak, inkább rájuk voltam tekintettel. Zavartan köhécselve, krákogva tartottam magam elé a felsőm anyagát, miután a szárítási procedúra közepén mindez megfordult a fejemben, és egy igazán kedves mosolyt intéztem társaim felé. Nem kell aggódni, jól vagyok, nem fogok tovább vetkőzni Kardok és Nyilak - Page 3 464751818
- Voltak még páran, akiket korábban szívott be valami izé.. vagy hogy is volt? - néztem körül némi segítséget várva, egészen távolinak tűntek az események, amelyek még Karakurában történtek. Pedig nem is történt sok minden azóta, csak hát régen volt. Vagy fél napja Surprised Aggodalom fogott el, hiába hozták rám az idegbajt a 8. osztagosok az egész attitűdjükkel, és az az áruló shinigami hiába végezte volna talán a kivégzők előtt. Kuro-chanról nem is beszélve...
- Mi ez a hely pontosan? Surprised - kérdeztem az úrtól immár az általa emlegetett palota felé haladva, habár előtte kicsit lemaradtam, hogy visszavehessem magamra a kosodét. Nem tudom, biztos rosszul hallottam, hogy egy valaki által létrehozott világról beszélt, teljesen abszurdnak tűnt. Már Soul Society is az volt, azt is nehezen vette be a gyomrom eleinte. Felsóhajtottam, ismét feltűnt nekem, hogy a kis plüss folyton csipog, és a többieket elnézve eléggé bosszantotta ez őket ahhoz, hogy egy határozott és váratlan mozdulattal felkapjam a földről a beszélő játékot, és a kezemben hozzam tovább. Talán nem orrol meg érte, szerintem kényelmes az ölelésem :3
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 3 Cl0te3000/12000Kardok és Nyilak - Page 3 29y5sib  (3000/12000)

Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 EmptySzer. Jan. 02, 2013 5:25 am

Nem úgy érzem, hogy most jött el az ideje, hogy megmagyarázzam Sakai-sannak, hogyan is működik ez az egész. ^^" Ugyan nem tudok sokat a shinigamikról, de azért többet, mint egy átlag ember, eléggé beleverték a fejembe a tudást, amitől nem mondhatnám, hogy sokkal hasznosabb lett az életem, a shunporól pedig tudom, hogy olyasmi, mint a hirenkyaku, csak sokkal lassabb. Próbálok jó pofát vágni, mikor Sakai-san viccelődve azt mondja, az úszás egészségesebb, de őszintén nevetni nem tudok ezen. Azért elég ciki szegénynek, hogy csak neki nem jutott eszébe két lábbal átkelni... ^^"
Kérdéseinkre megkapjuk a válaszokat, de nem mondom, hogy sokkal boldogabb lettem tőle. Ez a mai nap egy kész káosz volt. Lidérceket kellett üldöznöm Natsuki miatt, majdnem beleestem egy vulkánba, elhagytam fél pár cipőm, ráadásul Kouta-kun meztelenül látott anélkül, hogy levetkőztem volna. Mindezt pedig még csak a pszichológusomnak sem tudom elmondani... De legalább a shinigamikban sikerült csalódnom, pozitív értelemben. Sakai-san és Yamasaki-san egyaránt kellemes társaság voltak, na meg inkább beszélgetek vérszomjas shinigamikkal, mintsem Raidennel. Na jó, azért tőle is rendes volt, hogy nem hagyott csak úgy ott, sőt, egész tűrhető volt a jelenléte a szokásoshoz képest... De csak mert a plüssállat és a kialakult helyzet sokkal jobban az agyamra ment, mint ő, és azért még mindig ugyanúgy utálom! >.>
- Palota?! Az égvilágon sosem jutok haza. T.T - reagálok megsemmisülten, amikor megkapjuk a választ az egyébként be kell vallanom, remek kérdésre. A szemeim is kezdenek leragadni, hiszen ki tudja, mióta vagyunk már itt, az időérzékemet pedig teljesen elvesztettem. Nekem igazán csak egy a szándékom, mégpedig odahaza lustulni egy kellemesen forró habfürdőben, olivabogyós-sajtos falatokat csemegézve egy pohár édes vörösbor mellett.
Búcsúra készülve hallgattatom el a zenét telefonomról, lassacskán amúgy is merülni készül, márpedig nekem szándékomban áll taxit hívni a hazautamhoz. Állna, ha mernék mutatkozni efféle megtépázott öltözékben emberek előtt Karakurában... Még mit nem! Inkább gyalog hazahirenkyakuzok. ._. Amit ígértem, azt azonban ígértem, veszek hát elő néhány apró kis névjegykártyát a fellelhető irodám címével. A két shinigaminak odaadom őket, vásárlási utalványt értelemszerűen nem tartok magamnál, hiszen erre való a bankkártya, de ha felkeresnek, mindkettejüket meglepném eggyel-eggyel.
- A segítségükért, és amiért nem hagytak engem itt ragadni és meghalni. Kérem, majd nézzenek be egyszer, szeretném mindkettejüket megajándékozni. ^^ - adom át a kis kártyákat, amúgy is mintha tettem volna egy efféle ígéretet... Vagy már nem is tudom. Hosszú volt ez a nap, és én igazán szeretnék végre hazajutni. Meg aztán, azt is akarom, hogy Kouta-kunt csinálják vissza. Az aztán teljesen biztos viszont, ha a fickó fiával találkozunk, duplán beperelem, ha nem csinálja vissza Kouta-kunt normálisba.
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kardok és Nyilak - Page 3 Cl0te7500/12000Kardok és Nyilak - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 4:29 am

Kotominak valószínűleg eszébe jutott, hogy miért említettem meg a shunpot, hiszen mentegetőzni kezdett. Persze abban igaza is van, hogy az úszás egészségesebb, és igazából lehet, hogy jobb ötlet is lett volna. Valamennyire lehűlhettünk volna a víztől, és felfrissültünk volna, de így gyorsabb volt, és talán gyorsabban is hazaérhetünk. De mindegy… Ha így alakult, akkor így alakult. De szerintem akkor se az eszéért szeretik ezt a csajt… Neutral És még mindig átkozom Koutát, hogy ő kapta a mérget, nem pedig én. Pedig most tök jól ellehetnék Neutral
Az ismeretlen pasas válaszolgatott a kérdéseinkre, amikkel elhalmoztuk. Megtudtuk, hogy a fia irányítja ezt az egészet. Az állam kissé leesett, mikor megtudtam, hogy konkrétan egyetlen egy ember hozta létre ezt a világot, és „tartja karban”. Ilyen tuti nem létezik.
Mikor megláttam, hogy Kotomi nekiállt vetkőzni, azt hittem csak a melegtől hallucinálok, de aztán lassacskán rájöttem, hogy nem, nem képzelődöm, valóban épp rétegenként szedi le magáról a shinigami egyenruha darabjait. Ha nem lett volna épp fontos dolgom, akkor minden bizonnyal leültem volna vele szemben, és néztem volna, azonban most azzal kellett foglalkoznunk, hogy minél hamarabb kijussunk. Irtó nagy idióta voltam, hogy egyáltalán eszembe jutott, hogy egyáltalán elinduljak a szőrpamacs után. Egyetlen egy csaj se ért annyit, hogy az életemet kockáztassam érte. Még Natsuki se. Pedig ő aztán csinos leányzó, csak ne lenne ilyen hiszti gép a testvére… Meg ne utálna annyira… Bár igazából pont nem érdekel, hogy mennyire utál. Neutral
- Mert úgy haza jutunk, ha folyamatosan úgy hisztizel, mint valami 5 éves?! – vágok vissza Tormának, mert már tényleg igazán kezd idegesíteni a nyavalygása meg hisztizése. Persze megértem. Én is haza akarok már menni, de ez már akkor is kezd egy kicsit sok lenni. Túl sok kezd már nekem ez lenni. Ha végre hazaérek, minden bizonnyal elbújok a konyhában, és főzök valami finomat. De előtte lehet, hogy veszek egy jó kis forró fürdőt. Sőt… az oroszlánszagomból ítélve biztos, hogy veszek egy jó forró fürdőt. Ráadásul kikészít ez az időjárás. Neutral
Lassan, és csöndesen értünk a palotához. Plum se csipogott út közben, hiszen Kotomicska volt olyan drága, és felkapta a földről a pelyhes vadállatot, csak hogy végre tényleg csönd legyen.
A palotához megérkezvén végre arra is rájövök, hogy lassan itt van a vége az egésznek, csupán azzal a csökött agyú kölökkel kell beszélni, hogy engedjen mindannyiunkat szabadon. A vénember, meg minden bizonnyal segíteni fog nekünk, ha már idáig elvezetett minket…
- Végre hazamehünk… – nyögöm ki megkönnyebbülve.
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 6:22 am

Sikeresen megérkeztetek a palotához, és elvezettek titeket ahhoz, aki miatt ebbe az egészbe belecsöppentetek. A titeket kísérő férfi is veletek tart.
A komornyik egy díszes szobába vezet benneteket, majd amint kitárja számotokra az ajtót, máris beléphettek. A szobában rengeteg mindent találhattok, ám ami a legfeltűnőbb egy tükör, mely az ágy előtt lebeg, üveglapjával az ágy felé. Az ágyban egy igen betegnek látszó, körül belül 15 és 20 közötti fiú fekszik. A komornyik odalép mellé, majd miután pár szót elmotyog neki, a fiú felétek fordul, és elmosolyodik, majd mikor észreveszi édesapját is, biccent, majd a fal felé fordul, s erőtlenül int egyet. Egy új, lilás fényű átjáró nyílik, ahonnan kiözönlenek azok a shinigamik és quincyk, akiket korábban beszippantottak. Újra együtt a csapat, s így már haza is indulhattok. Az átjáró eltűnik, majd egy újabb nyílik, mely kékes-zöldes színben játszik. Ezen keresztül juttok haza.

~°~

Jutalmazás

2000 LP és 3000 ryou: Sakai Kotomi, You Raiden, Touma Vance McCay
1500 LP és 2500 ryou: Mori Kouta, Yamasaki Shizuka
500 ryou: Oichi Reika

Nem kapnak jutalmat: Rajin Loraine, Shihuru Natsuki, Kuroi Seiun, Shinoda Kenji, Yomochin Atsuya

Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Kardok és Nyilak - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kardok és Nyilak   Kardok és Nyilak - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kardok és Nyilak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Küldetések az Emberek Világában :: Lezárt küldetések-