-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te21500/30000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 1:15 am

Egy koncert élményei

Kezd bizseregni az ujjam, gondolta a szőke herceg miután lenyomta ivóversenyben a hétpróbás törpét. Ja ez nem az a jelenet, de majdnem. No meg mi az hogy egy szőke herceg lenyom egy törpét ivásba, na mindegy. Megmaradt alkoholban lubickáló, élvezkedő agysejtjeim, most éppenséggel nem oldottak meg semmiféle egyenletet, azon igyekeztek, hogy én ne rontsam el az ütemet, a hangot és valamilyen csoda folytán talpon maradjak mind e közben. a közönségért mindent. Slarinchan édes hangja mélyebb, zöngésebb, és kevésbé koponya kaparó volt mint az előző tündérvirágszálé. Láttam, hogy az én sztárnőm éppenséggel nem bánt vele kesztyűs kézzel, csak jelenleg nem jutott el ez a tudatomig. Becsípve érdektelen és kissé gonosz leszek. Előjön a Darth Raiden énem...=Makase. Ha egyenletbe akarnám leírni, valahogy így nézne ki:

Raiden+^OH=Darth Raiden

Nincs nálam kréta...moh, kár pedig most biztosan le tudnám vezetni az egyetemes gonoszságra vonatkozó megfejtéseket. De a lényeg a lényegben, hogy Slarinnak jól néz ki feneke. Azt hiszem ez most minden állandónál meghatározóbb. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy teljes mértékben aszexuális vagyok és mint egy pap vagy szerzetes, testem lelkem a tudománynak ajándékoztam. Valójában ez most nem is én vagyok, csak éppenséggel a gátlásaim nem szabnak nekem korlátot és nem találom azt a jó nagy nehéz könyvet, amúgy úgy hívnak erkölcsi kódex. A harmadik szólam után, újabb "hatalmas" felfedezést teszek. Hogy ez a lány nem gyenge kisugárzást enged ki magából, erősebbet mint én. És mintha mondott is volna valamit..erről de nem emlékszem. Szegény rövidtávú memóriám most nem működik sikeresen. A lány megköszöni a közönségnek, mikor én még egy utolsót nyúzok a gitáron, tudjátok amolyan utolsó lazulásként. Herceg lettem, meg szőke... hehe na szép. Pedig szoktam borotválkozni és nem a lábamon. Moh... A gitárt végül visszadobom a még mindig megszeppenten nézelődő eredeti zenész kezébe, aki Slarint láthatóan felismerte és nem nagyon hisz a szemének. Mindez engem nem tud meghatni. Én azon koncentrálok, hogy a lábam, hogy jön a másik után.
- Hanyas...? Őőőő tizenkettes... te meg a secunda.- mormogom mikor egy szisszenés következtében kinyílik a nekem passzolt sörös doboz. Az első gondolt ami eszembe jut róla, hogy amennyi energia egy ilyen alumínium doboz előállítására kell elegendő lenne húsz óráig egy villanykörténken. Na jó egy kicsit pocsékolhatunk. Már én se figyelek egy kicsit se a lelki energiám visszafogására. Minek, annyira látszik hogy most le se szarjuk a világot nagy ívbe
- Hát hogy ne, nem lehet nem szeretni a Star Wars-t. Nem vagy... tudod a Sithek elvből gonoszak törvényeik és szabályaik vannak, de meg csak lidérc lettél, nem tehetsz róla, meg különben is én lefogadom, hogy nincsen piros fénykardod... meg nem tudsz telekinetizálni. Na én, jedi vagyok látod? - néztem rá komikusan felvont szemekkel és az éppen bég félig teli sörös dobozt bemagnetizáltam magam elé. Mázli, hogy ötvözetből van és a festékben van vas, különben nem menne... hehe.
- És nálam viszont van...fénykard, legalább is, ha adsz öt percet lesz XD...- vigyorogtam rá. Nem nagy kunszt csinálni. Sima emberekkel nem működne. De igazából kell egy kis szemcsényi vérkő, ami összesűríti a kisugárzott lélekenergiát, aztán egy szabályzómátrix ami az agyunk lesz, meg valami ami úgy néz ki mint egy fénykard markolata. Egyszerű mint a pofon.
- De ha te Sith vagy...én meg Jedi vagyok, akkor nekünk harcolni kell...de nem harcolhatok veled úgy, hogy nincs nálad kard, mert az ellenkezik a kódexxel. X3... móh... na jó, hogy igazságos legyen a küzdelem azt hiszem kénytelen leszek neked is csinálni. Maradj itt, egy pillanatra se szaladj el... kell szereznem egy gyémántot meg egy rubint...- mondtam és a kezébe adtam a söröm... amit egy pillanattal később egy lépéssel arrébb meggondoltam magam és azn nyomban visszaszerváltam. Nő kezébe ne adj semmi fontosat, az életedet a lelkedet igen de sört ne. No meg az alumínium a rubin alapanyaga, szén meg van mindenhol, innen meg csak hő és nyomás kérdése... vajon a forró plazma elég lesz? Bizonyára igen. Szóval felhörpintettem az utolsó kortyot még. Aztán koncentrálnom kellett. Egy meg még egy gömbvillám... züm zümm züzüm.... Rubin, gyémánt kész, és most megint csak hasznos lesz az állandóan nálam lévő vaspor mert abból lesz a markolat, az órámból meg kiveszem a vérkövet és tádám, egy piros meg egy kék kard. Egy pillanatig gondoltam melyik is az enyém, de aztán rájöttem.
- Tessék... ez a tied^^. - aztán hátraléptem két lépést, megfogom a saját karcom és ahogy bekattintom a szabályozót már fel is zümmög.
- Jól tudom hogy veled is ott van az Erő... Very Happy. - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 2:23 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤ újult erővel ismét belelendülve o(>.<)o

Elég volt csak megadni a felhívást, Umi máris belevetette magát a témába. Sky hirtelenjében nem is tudta mit válaszoljon a kérdésáradatra, pláne, hogy köztudottan nincs otthon a ruhák stílusának meghatározásában. Nem egyszer kapott már csúnya nézéseket zenésztársától, mikor nem tudott különbséget tenni egy hétköznapokra való és egy lezser nadrág között. De számára még mindig teljesen egyformának tűnik a kettő, bármennyire próbál rákoncentrálni. Arról nem is beszélve, hogy persze mindkettőt meg kellett venni, és azóta igyekszik az ismertetett rendeltetésnek megfelelő alkalommal hordani őket. De ez is milyen rég volt már. Most hogy így belegondolt csak még régebbnek tűnt, mikor utoljára új ruhát vett. Az interjúkon általában szponzor cégek ruháit kell viselniük, az egyetemen meg senki sem kövezte meg, hogyha egy hónapon belül kétszer felvette ugyanazt a cipőt... Szóval jócskán itt az ideje frissíteni a gardróbot.
-Háát, tudod, hogy ez még mindig nem az erősségem... - szabadkozott szemmel lekövetve az előtte pattogó Umit. -De amondó vagyok induljunk el, és majd vizslatom a kirakatokat, hátha megtetszik valami! -adta ki a szörnyen részletes ütemtervet. De egyelőre csak ennyi telt tőle. Úgyis alakul majd magától, ahogy szokott. Ezért nem is erőlködött túl sokat a témán, hanem megvárta míg társa kicsit lecsillapodik. Umi viszont úgy belelendült, hogy hirtelen mintha bele is szédült volna a nagy lelkesedésbe.
-Minden rendben? -tette a vállára a kezét aggódva, de úgy tűnik nem lett nagyobb baj, mert pár pillanat múlva már ott folytatta ahol abbahagyta. Biztosan túl sokat beszélt és elfelejtett elégszer levegőt venni közben. Így nem tulajdonítva több jelentőséget a dolognak elkezdte körbekémlelni az utcát, hogy merre induljanak először. Most kivételesen úgy sütött a Nap, hogy alig látott valamit az össze-vissza keresztbefénylő kirakatüvegek tengerében, így gyorsan előkapta a napszemüvegét, hogy tisztábban lásson. Mikor már rajta volt jutott eszébe, hogy lehet már előbb fel kellett volna pakolnia, ha csak úgy sétálgatni akar egy ilyen zsúfolt utcán. Szerette ezt a darabot, mert szinte a fél arcát eltakarta, ami elegendő volt ahhoz, hogy ne igazán tűnhessen ismerősnek az esetleges fanok körében. Nem arról volt szó, hogy nem szerette őket, hiszen a legtöbb koncert után tartanak autogramosztást, és a blogján is rendszeresen frissít, de azért nem szeretné ha a úton-útfélen mindig akadna valaki aki félbeszakítja a privát shoppingolásukat Umival. Nagyon vágyott már egy kis kikapcsolódásra, és szerette volna, ha ezt tényleg nem zavarja meg semmi, mégha nem is volt teljesen felhőtlen a boldogsága, a gondolatait halványan beárnyékoló zenésztársa felé táplált aggodalom miatt. Szerette volna rábeszélni, hogy menjen orvoshoz, de annak nem látta értelmét, hogy emiatt csúnyán összevesszen vele úgy, hogy közben még a célját sem sikerült elérnie. Mert abban biztos volt, hogy nem lesz egyszerű dolog. De nem fog egykönnyen lemondani róla... mégha szépen lassan is, esetleg még ha cseles pszichológiai trükköket is kell alkalmaznia, de valahogy eléri, hogy megvizsgálják a társát. Túlságosan aggódott miatta ahhoz, hogy csak úgy szemet hunyhasson a dolog felett. Ennek fényében igyekszik most a lehető legjobban élvezni ezt a túrát. Legalább azzal ne rontsa tovább az egészségét, hogy Sky felől érezhető nyomasztó aggódás miatt bűntudatot kelljen éreznie...
-Hm elsőnek talán megcélozhatánk azt a Codes-combine boltot ott ni! -mutogatott serényen a felfedezett márkajelző címtáblára. Szeretett innen öltözködni, mint még jónéhányan a szakmájukból. Itt mindig talált magának pár kedvére való darabot, remélte most is így lesz. El is indultak felé a továbbra is hatalmas lelkesedéssel csillagokat szóró Umival együtt. Még be sem léptek a bejáraton, ő már vagy három különböző felsővel a kezében topogott Sky előtt, hogy irány a próbafülke. Neki jóformán még ideje sem volt körülnézni, és máris hátraparancsolták, na szép... Viszont az tagadhatatlan, hogy társa minden bizonnyal szakértően profi szemekkel szúrja ki a fellelhető legjobb ruhadarabokat neki.
-Mielőtt majd megyünk, azért én is körülnézhetek ugye? -vigyorgott színlelt morcossággal amint araszolt be a fülkébe kezében a halom ruhával. Tudta, hogy innen most egykönnyen nem szabadul, szóval szépen sorban el is kezdte felvenni a legelső kezébe akadó outfitet.
-Hihetetlen, hogy milyen hamar kiszúrta ezeket, és nem mellesleg tökéletesen passzolnak is egymáshoz... Már csak annak kell a végére járni, hogy hozzám illenek-e. -dünnyögte magának halkan a nagy öltözködés közepette
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 10:09 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Tenyerét összecsapva legyintett a tanácstalan felderítő pontok megadására. Valahogy sejtette ez lesz, de semmi probléma! Pontosan azért volt ott, hogy a helyes úton tartsa és mindenből a legjobbat vegye meg Fodrosfelhőkéje! Úgyis tökéletesen tudta miből mi a mérete. Akadt jó pár alkalom, amikor szembe találkozhatott a híres nevezetes fekete listával, amin mindenki szó szerint számokra volt bontva, plusz elég volt rápillantania. Bár, ha közelebbről szemlélte, mintha megszökött volna néhány kiló, főleg a csípőjéről! Biztos a vizsgaidőszak tette az okos buksijával. Idegeskedett, mint mindig, amitől egy falat se ment le a torkán. Szörnyű! Ha félévente ezt fogja csinálni, végén még elfogyik! Arról szó sem lehetett! Kell, minden áldott nap visz neki reggelit, ebédet és vacsorát és addig fog mérgesen dobolni, amíg ki nem ürül az összes tányér! Az egészségét bízzák csak rá! Szépen fellapoz pár vitamin tippes könyvet, meg újságot, hogy a lehető legjobb bombákat állíthassa össze! Úgyis sokat beszélnek róla, mennyi látást, hallást, memóriát meg hasonló dolgokat megbigyózó vitamin van a gyümölcsökben és zöldségben. Vagyis, ha ügyes és miért ne lenne, elvégre Birkabuborékocskáról van szó, akkor beizzítja a tanulást serkentő Umi segéd gépezetet! Nos, akárhogy is alakuljon neki tetszett az ötlet. Szeretett gondoskodni az ő okos meg egyetemista énekeséről. Szóval, párszor így is, úgy is magánakcióba fog kezdeni! Nem árthat egy-két vitamin nap! Bónuszként, nyomós és hasznos indokkal zavarná. Anélkül látogathatná szörnyűséges bűntudata legyen, mert felesleges trécselési kényszerrel szakítja félbe a tanulását. Ettől, ugye nem lett számító?O.o
Tátotta el száját, picikét aggodalmasan, hátha rossz, ami légből kapottan megfogalmazódott buksijában, de jött a boltba csalogató jelzés. Úszkálópamacs felhívására széles vigyorral felejtkezett el rosszullétről, gondolkodásról, nap bántó tűzéséről. Problémák helyett, csak szivárványos mezőkön szökdécselt az üzletig, aminek kirakatát már azelőtt végigtanulmányozta elérték volna az ajtót. Általában oda a leértékelt, vagyis kifutó termékek kerültek, vagy a frissen kicsomagolt példányok. Tekintve az idei tavasz trendjét, utóbbiról lehetett szó, máris szolgáltatva némi infóval, mikre lehet odabent bukkanni. Az Umi randar, pedig rábólintott a kínálatra. Határozottan azt a benyomást keltette, sok-sok dologra fog akadni, ami remekül fog mutatni shopping társán. Mennyire igaza lett! Alig tették be a lábukat, máris tengernyi gyönyörön akadt fenn divat szeme. Persze nem engedett a csábításnak és célirányosan odarobogott az oldalt összehajtogatott felsőkhöz. Ezeket általában mindenki később szokta észre venni, hiszen nincsenek vállfán és a belépők szemei előtt. Tehát, kevesebb kézben fordulnak meg, plusz jobban van belőlük méret is. Első körben, mindig innen választ, utána jöhettek a közszemlére tett legmenőbb dolgok. Most is, gyorsan haladva a színek között válogatta ki azokat a sorokat, amik szerinte használhatóak voltak, majd tovább szelektált, míg cirka két perc alatt magához nem vett három tökéletes darabot. Csodás szerzeményeivel extázisban pattogott vissza bejáratban szobrozó társához, hogy átadhassa sziporkázó elméje termékeit. Hát, igen. Máshoz nem is értett, vásárolni nagyon tudott. Néha megfordult fejében, ha befejezné az éneklést nyitna egy butikot, vagy elszegődne egybe dolgozni. Túlságosan élvezett másokat öltöztetni.
-Naaah! Ne nézz már így! A vásárlásnak is megvan a maga trükkje! Miután ezeket felvetted, beavatlak!-
Kacsintott rá értetlenül pislogó drágaságára, hogy fél perccel később már terelhesse is a próbafülkék felé. Ideje volt belebújnia az anyagokba! Már nagyon kíváncsi volt, hogy állhat rajta. Na jó, biztosra vette jól fog kinézni, csak attól kellett pindurkányit tartania, nem tetszik őfelsége ízlésének. Pontosan tudta, mennyire visszafogott stílusa van. Emiatt izzasztó munkának számított a kedvében járni. Olyan kis hisztis úri lányka volt az öltözködés témakörében! Nem baj! Azért vannak nehezített pályák, hogy leküzdje őket! Elvégre ő egy igazi divat HERO, aki 안녕 kisejtése nélkül teljesíti tanácstalan emberek szíve vágyát és szerez nekik hozzájuk passzoló megjelenést! Egész vonzó promóként hangzott! Talán el is hinné, ha tovább ábrándozna róla és nem jönne vele szembe Vattakorongocskája számon kérő vigyora. Persze, erre kötelező volt rákontráznia. Nem élni egy ekkora piszkálódási lehetőséggel bűn lenne!
-Talán!-
Nyújtotta ki nyelvét játékosan, szépségesen behúzva áldozatára a függönyt. Reflexszerűen be akart menni ő is, de végigfutott agyán neki üresek mancsai és Csíkoska képes volt segítség nélkül felöltözni. Csak sikít, ha nem boldogul. Addig ő még szétnézett a közeli sorok között. Igazából talált néhány neki tetsző nadrágot, de nem vitte rá a lélek felpróbáljon néhányat. Inkább távolról szemlélt mindent, fel-felbukkanó fintorral arcán. Észre se vette, annyira magától rándultak izmai, ahogy rápillantott egy-egy szűk szárú farmerra, vagy igényesen sokat mutató felsőre. Nem volt ínyére a látvány. Helyesebben szólva az a kép, amikor magán képzelte el őket. A gondolattól kezdett elszökni lelkesedése, úgyhogy gyorsan tervet váltott. Odaaraszolt Puhamancsocska fülkéjéhez és kisebb toporgás után, óvatosan bekukucskált rajta. Feltűnően sokáig szöszölt a ruhákkal és már nagyon érdekelte hol tart. Persze akciójára, áldozata szégyenlős kislányként kapta maga elé a kézben tartott holmikat. Ezen kuncogva forgatta körbe szemeit. Meg tudta volna zabálni, amikor ehhez hasonlóan édes helyzeteket produkált, de látva kicsikét belegubancolódott a felső felvételbe hatalmasat sóhajtott.
-Rosszul fogod! Várj, segítek! Fordulj meg...naaa! Tessék szépen csinálni, vagy sose megyek ki és azt hiszik rosszalkodunk!-
Pislogott ártatlanul, miközben majd megpukkadt a röhögéstől, ahogy ránézett szegény társa ijedt arcára. Több se kellett neki, hatalmas zavarban teljesítse a kérést, hátha hamarabb szabadul az Umi terrortól, aki nem bírva cérnával tört ki hahotában. Néhányszor megveregette biztatóan társa hátát, majd gyorsan elhárította a problémát. Aztán tessék, lássék! Máris ott állt előtte a felsőben! Mellékesen remekül festett benne. Pont ott volt szűkebb ahol kellett. Igazi adoniszként pompázott az ő Tapipapija! A csodálattól eltátotta száját és csillámló szemekkel mérte végig. Férfi szemmel is igen jól nézett ki, hát még az ellenkező nem miként reagálna rá. Szinte látta lelki szemei előtt, mekkora lendülettel bámulják meg a hölgyek, amikor így vonul végig az utcán. Kész szívtipró volt. El se felejtkezett ezt szóban is nyilvánossá tenni, egy hatalmas ölelés kíséretében.
-Fantasztikusan dögös vagy! Bár, nem tetszik...itt túl vékony kezdesz lenni!-
Pöckölte meg a továbbra is szemeit pitiszkáló csípőjét. Nem tehetett róla! Irritálta! Folyton elkapta az aggodalom, mert rémképek villantak be, mennyire nem jut ideje enni a sok-sok tanulás mellett. Próbált tőle szabadulni, de a jelek szerint nem akart sikerülni. Önző énjéhez hűen, még kicsike irigységet is érzett. Ő hiába kezdett futni, tornázni és fogyókúrázni, meg se látszott. Igyekezett lefaragni a súlyfeleslegből, de inkább azt érzi hízik, mint karcsúsodik. Attól pedig nem érezte jobban magát, Égifodrocska önkéntelenül dobálja a centijeit, nála viszont áll a dolog. Hiába erőlködik, semmi látszata. Legszívesebben mindent rejtő zsákban sétált volna. Anélkül viszont maradt a pulcsi, amit rögtön felvenni tervezett, miután kilép a fülkéből. Igen, megteszi, mert úgy helyes. Azt mondta, csak addig pofátlankodik be, míg felműtik a felsőt. Most, hogy ezzel végzett lelkes csillámlást erőltetett magára és kivágódott a kicsike helységből. Igyekezett nem befordulni, hiszen régen látta lelki szolgálatát és szerette volna rá fordítani figyelmét, nem a bugyuta nyűgeire. Úgyhogy, teljesen felhúzta a pulóver cipzárját és türelmesen rágcsálva körmét várta, mikor jön elő alkalmi modellje.
-TÉNYLEG! Tipperke! Neked vannak kényelmes és szellős bemelegítőid? Most jutott eszembe, hogy a turné próbák miatt biztos sokat fogunk táncteremben lenni!-
Csapta össze tenyereit, miután rádöbbent egy igen fontos tényezőre. Szüksége, vagy szükségük volt, néhány strapabíróan trendi kombinációra, amiket viselhettek a tánc és színpadi gyakorlások alatt. Elvégre, vészesen közeledett a koncert sorozat időpontja. az elkövetkezendő hetekben, biztosra vehette sokat fog szenvedni. Állandó gyenge pontja került listára. Nem számított valami jó táncosnak. Igazából, kicsit se volt az. Nehezen tanulta meg a lépéseket és rengeteget ügyetlenkedett. Miatta folyton elhúzódtak a próbák. Vagy, egyszerűen egyik napról a másikra elfelejtette őket. Összeadni se tudja hányszor fordult elő, napokig ugyanazt tanulták, vagy foglalkoztak vele külön.
-Jaaj,de nem hiányzik! A...nem úgy! Fellépések nagyon is, csak a próbák! Annyira béna tudok lenni! Gondolj, csak arra, amikor leestem a színpadról, mert addig számoltam nem néztem az orrom elé. Vagy, fél éve! Megrándult a nyakam egy mozdulattól! Kobe-ban meg a főpróbán átestem egy ásványvizes palackon és eltörtem az ujjam...Kész katasztrófa!-
Mosolyodott el kínosan a saját ügyetlenségén. Már hozzászokott mennyire szerencsétlen. Nem jelentett számára újdonságot. Valahogy a rajongók okozta stressz állandóan megugrasztotta a pancser mérőjét. Látványosabban esett kelt, mint egy kaszkadőr. Kész mázli élő műsorokban nem mutatta be őket. Épp elég volt, Na'chan és a staff tagjai percenként kaptak szívinfarktust. Mi lett volna, ha fan hadak előtt balfék?! Inkább nem szerette volna megtudni. Így is eléggé bántotta hány embernek okozott kellemetlenséget a próba ütemterv akasztásaival.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 10:44 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


A lefelé szedelőzködéssel, és a nadrág felvételével nem is volt különösebb probléma, mert hát azért azon elég egyértelmű melyik az eleje és melyik a hátulja... Viszont mikor a felsőhöz ért Sky tanácstalanul kezdte el forgatni a kezében a furcsa szabású darabot. Nem azért mert olyan kimondottan rossz lenne, csak egyszerűen nem tudta melyik végén bújjon bele, és melyik felének kéne elöl lennie. Egy darabig csak félmeztelenül ácsorogva igyekezett megoldást találni a felmerült problémára, majd mintha csak a segítségére küldték volna, a függöny mögött megjelent Umi bekukucskáló kobakja. Először azonban majdnem frászt kapott, gyorsan maga elé rántva a kezében tartott felsőt, mert nem tudta miféle kukkoló támadt rá. Hirtelen még az is megfordult a fejében, hogy netán rájuk talált valami ádáz lesifotós, aki már társát heves vakuvillogtatással hatástalanítva vette most őt célba. Bele is borzongott az elképzelt rémképbe, bár ez nem is meglepő, tekintve hogy mennyi ideje ácsorog már póló nélkül. De aztán mikor meggyőződhetett róla, hogy ez csak zenésztársa, egy kicsit megnyugodott.
-Jesszusom Umi! Ilyet többet ne csinálj légyszíves, a frászt hoztad rám! Azt hittem valami idegen! -dorgálta meg a férfit, aki viszont láthatóan nem sokat törődött vele, mert máris kikapta a kezéből a ruhadarabot és serényen öltöztetni kezdte. Skynak azonban ez nem igazán tetszett, így elszántan próbált szabadulni a kialakult, odakintről igencsak félreérthetőnek tűnő helyzetből. Hamar kiderült, hogy ez nem csak neki jutott eszébe, viszont a másik félt ez kevésbé aggasztotta mint őt. A fellépések előtt is sokkal jobban szerette ő maga elintézni az öltözködést, nem túlzottan szerette ha mindenféle emberek nyüzsögnek körülötte, mintha nem tudná egyedül felhúzni a zokniját. Az ellen sosem panaszkodott, hogy mit adtak rá, mégha nem is tetszett neki annyira, merthát egy szakember mégiscsak jobban ért hozzá mi mutat jól a színpadon és miben mutatnak jól együtt, de abból akkor sem engedett hogy egyedül öltözködjön...
-Tudod, hogy nem szeretem ha öltöztetnek, inkább csak mondd meg melyik az eleje. -hadakozott tovább, de nem törődtek vele. Pillanatokon belül meg már tökéletesen a felsőbe bújtatva találta magát. Szinte észre sem vette a nagy ellenkezés közepette, hogy Umi ilyen jól boldogult a problémájával. Cseppet tátva is maradt a szája, mert még egy pontot felírhatott volna a listára amit társa a hivatalos stylist-okat megszégyenítő szkilljeire kezdhetne el vezetni. Gyorsan meg is nézte magát a tükörben, de valahogy neki nem volt az igazi. Túlságosan szűk volt a szabása, és hogy fogja hordani, ha még fel sem tudja venni egyedül? Valószínűleg csak a szekrény mélyén állna. Umi ezzel szemben viszont gondolatban már a blokkot is eltette a ruhadarabhoz a reakciójából ítélve. A dorgálása viszont arra késztette, hogy megint belenézzen a tükörbe és próbálja felfedezni amit ő kiszúrt rajta. Nem igazán látott túl sok szembetűnő változást magán, ami ilyesféle megrovásra adhatott okot, így tanácstalanul fordult vissza hogy megpróbáljon magyarázatot keresni a dolog okára.
-Én nem látok semmi különöset, de tényleg ennyire meglátszana, hogy az utóbbi időben eljárok futni? -pislogott érdeklődve- Tudod kellett valami kikapcsolódás a sok magolás közepette, és szörnyen jól is esett egy-egy órácskára teljesen kiverni a fejemből azt a sok pszicho bla-blát, miközben a parkban kocogtam. -magyarázta- Ne aggódj, enni eszem rendesen! -tette hozzá gyorsan, hogy megnyugtassa a valószínűleg emiatt aggódó társát. Bár ez nem volt száz százalékosan helytálló a vizsgaidőszakra visszatekintve. Olyankor tényleg előfordult, hogy szinte egész nap csak egy bögre teán élt, mert annyira belemerült a tanulásba, vagy szorult görcsbe a gyomra egy nehezebb vizsga előtt. De mivel ez nem fordult elő annyira nagyon sokszor, ezért Uminak nem is kell róla tudnia... nem szeretné feleslegesen táplálni az így is kicsit túlzásba vitt aggodalmát az egyetemi dolgai iránt. Amíg valahogy, de sikerül megbirkóznia velük, addig felesleges másokat terhelnie a közben felmerülő kudarcokkal vagy nehézségekkel. Mindenkinek van épp elég gondja azon kívül is, hogy az ő pótvizsgáin aggódjon.
A magyarázattól talán kicsit megnyugodva ismét magára hagyták, hogy felpróbálhassa a másik két felsőt is. Ezekkel már lényegesen könnyebb dolga volt, és jobban is tetszettek neki mint a legelső. Hiába, még mindig sokkal inkább előnyben részesítette az egyszerű de nagyszerű darabokat, mint az ilyen, kissé elborult elmeállapotban születhetett tervezői műremekeket. Megigazgatva magán a ruhadarabot egy pillanatra elhúzta a függönyt, hogy Uminak is megmutassa, mert természetesen ez elmaradhatatlan része a próba-akciónak. De kommentár helyett először egy újabb kérdést szegeztek neki.
-Hát igazából van egy-kettő amiben futni járok, de azt hiszem a turnéra nem ártana beszerezni egy újat. -elmélkedett a gardróbja tartalmán. Meg amondó volt, ha már egyszer eljöttek, vegyenek meg mindent amire szükség lehet. Ki tudja mikor tudnak megint összeszervezni egy ilyen közös kiruccanást. Hirtelenjében úgy bele is merült az otthoni ruháinak számbavételezésébe, hogy nem igazán értette Umi feltörő sóhaját, de hamar megmagyarázták neki mi a kitörő depresszió oka. Szó mi szó nem tudta cáfolni az elhangzott dolgokat, de részéről nem tartott akkora hatalmas tragédiának egy-egy rosszabbul sikerült próbát.
-Jaj, de Umi, tudod, hogy a próbák azért vannak hogy ott hibázzunk! Mi lenne ha mindenki elsőre tökéletesen tudna megcsinálni mindent? Nem is lenne szükség próbákra... És addig egy cseppet se aggasszon a dolog míg elmondhatod, hogy élesben hibátlan vagy! Nem is akármennyire! Arról meg senki sem tehet, ha nehezebben tanulja meg a dolgokat mint a többiek... higgy nekem az egyetemen is ugyanez van. Van akinek elsőre sikerül a vizsgája, van akinek csak harmadszorra, de a végén mindketten jelest kapnak. És ha azt nézzük a végeredmény sokkal többet számít mint az, hogy hányadjára sikerült elérni. Gondolj arra a sok mosolygó arcra a fellépések végén! -kezdett bele megint ösztönösen a léleképítő beszédbe. Nem tehetett róla, akaratlanul is késztetést érzett, hogy felvidítsa a sötét felhőcskéi alatt gubbasztó társát.
-Miattunk meg ne aggódj, hiszen így csak még több időnk van tökéletesíteni a koreográfiát, és kisebb az esélye, hogy netán hibázunk a színpadon. -lépett oda hozzá, hogy biztatóan megveregesse a hátát. Meg is feledkezett arról, hogy nem a saját ruhájában van, de mikor eszébe jutott, gyorsan visszament a fülkébe, mert nem szeretett volna a még meg nem vásárolt ruhákban a boltban mászkálni.
-Gyorsan visszaveszem a saját holmimat, és megnézhetjük a melegítőket, rendben? -dugta ki a fejét, félig már a nadrág leoperálásával küzdve. Nem akarta sokáig váratni társát, így mondhatni villámtempóban öltözködve, nem sokkal később már ismét abban a hacukában volt, amiben érkezett. Kezében két csoportra osztva a ruhákat, cím szerint "amit megveszek" és "ami inkább felejtős", lépett ki és számolt be a próba eredményéről és mutatta meg a két kupacot Uminak. Ezután elbarangoltak azokhoz a polcokhoz ahol sorban összehajtogatva hevertek a keresendő szerelések, közben persze útba ejtve azokat a polcokat ahova Sky szépen visszahajtogatta a nem megveendő darabokat. Mikor elkezdte nézegetni a különféle melegítőket, remélte esetleg rábeszélheti zenésztársát, hogy ő is vegyen magának egyet, sőt még Riinek is vehetnének egyet, hogy egyenmelegítőben még jobban mutassanak ha majd esetleg turné dvd-re szeretnék pakolni a próbákról felvett footage-okat. Szokás volt ilyeneket megörökíteni, hogy visszanézve megállapíthassák, hogy ki mit csinált rosszul, vagy hogy lehetne javítani a csapat összmunkáján.
-Te tudod Rii méreteit is igaz? Mert akkor csinálhatnánk ebből egyenszerelést. -mutatott fel egy kiszemelt példányt.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 22, 2011 9:25 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Hatalmas szemekkel dobbantott, úgy felháborodott a kijelentésen. Még, hogy nem feltűnő! Ő észreveszi más is egyből rájön! Ez kikéri magának, nem pár mili, hanem jó néhány centi! Azért ezzel nem kéne, így döfködni felé a semmit mondó kommenteket! Most úgy, de úgy kiosztana egy nevelő célzatú tockost. Az pedig igazán kegyetlen hozzáfűzés volt, futni jár. NÉLKÜLE! Most komolyan, de komolyan ilyen szívtelen, hogy csak így odalökje elé, mint egy véres rongyot? Vagyis, mint egy véres rongyot eldobja. Áh, mindegy! Olyan sértődött már azt se tudja, miként hangzik helyesen. Igenis, jogosan mérges! Évek óta ismeri és tudnia kell! Mi több, neki kell a legeslegjobban emlékeznie, hány éve fut. Oké, kisebb nagyobb megszakításokkal, de akkor is ez az egyetlen sport, amit hajlandó teljesíteni. Elvégre, ez az egyetlen dolog, amiben sikeresnek nevezhette magát! A gimi csapatába is be akarták venni! Szeretett, plusz tudott is rohangászni. Kivéve, amikor rossz volt a kedve, vagy semmire maradt ereje és inkább a paplan alatt gubbasztott. Részletkérdés! Akkor is mélységesen megbántotta, teljesen elfelejtkeztek róla. Még csak fel se vetették neki az ötletet menjenek együtt! Most, akármennyire próbálta pozitívan szemlélni, csak az motoszkált fejében szándékosan hagyták ki. Lassan, már arról ábrándozott, határozottan örültek nincs a közelben. Megszabadulhattak tőle. A kis kolonc végre nem volt a közelben.
-Áháá~...-
Fűzte hozzá, nagyobb erőlködések kíséretében nehogy kitörjön belőle egy számon kérő hiszti. Gyorsan matatni is kezdett a közelben lévő ruhák között, hátha lefoglalja magát annyira, ne látszódjon milyen szinten felkapta a vizet. Ennek maximum a felaggatott anyagok nem örülhettek. A vulkán kitörési állapotnak hála, elég ingerülten tologatta őket jobbra-balra. Épp, hogy esett kézre, miután oda-oda sandított a próbafülkére. Attól, hogy irtó pipa volt, még szemmel követte a számára bemutatott modell felvonulást. Sok véleményt nem fűzött a látottakhoz. Többnyire, hatalmasakat fújtatva jelezte fejével tetszik e neki, vagy se. Azonban néhány kör után már kezdett elszállingózni mérge. Hála a téma kerülésének és a csendnek, szinte teljesen lehiggadt. Amúgy is alkalmatlannak bizonyult hosszútávon haragudni az ő Szőrösmancsocskájára. Békessége, viszont nem tartott sokáig, már miért ne?! Alig merült fel a bemelegítő ötlete, megint az arcába dörgölték a fájón sajgó információt.
-Futni, mi?...Most muszáj ennyit emlegetni?! Nem dereng róla semmi?-
Bukott ki belőle egyre magasabbra szöktetve a mondatok végét. Érzékenyen érintette a téma és nem gondolta ezt érdemli, miközben szörnyen aggódik az egészségéért. Köszöni szépen a helyzetjelentést, de ne hozzák fel ennyit! Pontosan elég neki, sportos életmódot folytat, rendesen eszik, őt meg kihagyják mindenből. Tökéletesen érti, azért fut, hogy kikapcsolódjon, de! Mindegy! Befejezi ezt az okfejtést, mert elege van belőle! Lassan az egész vásárlástól elmegy a kedve. Fújt hatalmasat kényszeresen megigazítva szőke tincseit. Általában, így sikerült levezetnie a feszültségét. Most is használt valamicskét, csak ne támadt volna rá a szédülés újult erővel. Egyenlőre alig érezte. Inkább volt kellemetlen, mintha találomra talpa alá mászott volna egy-egy befagyott tócsa. Kicsit zavarta, de ilyen apróságot még képes volt kicsukni. Szimplán vissza kellett emlékeznie azokra a fellépésekre, amikor ájulás szélén tántorgott fel a ráadásokra. Így már határozottan könnyebben fordult a sportrészleg irányába.
-NA! Nézzük tréning felszerelést!-
Emelte karját széles vigyorral égnek. Kezdett belegondolni mi fog következni. Kiválasztanak sok-sok remekbe szabott és kényelmes ruhát. Sőt, könnyedén megtörténhet, párat viszont láthat a kiadott live dvd-ken, vagy internetes videókban! ÚRISTEN! Már alig várta! Komolyan szeretett volna már egy monitor előtt ücsörögve várni a pillanatra, hogy láthassa az ő szakértő szemmel vásárolt ruháit! Ezt csillogó pattogások közben előzőeken gondolkozó társával is megosztotta, akit körbe ugrálva és gyengéden rázva próbált lelkesedésre ösztönözni. Őszintén szólva, régen túltette magát a futás kérdésén. A figyelmét tökéletesen lekötötte a jövőbeli felvételek csodás anyaggal való megtöltése. Illetve a fanatikus pitizés is kitört belőle, miután nyugtatni kezdték, igenis kiválóan teljesít közönség előtt. Majd elolvadt a boldogságtól! Annyira hihetetlenül meghatotta Sávosfelhőcskéje beszéde, hogy visítva ugrott a nyakába. Jó alaposan meglapogatta, aztán nem bírva a lendülettel iparkodott ismétlést kiharcolni. Túlságosan jól esett a lelki világának. Úgy meghallgatta volna újra és újra!
-HUHUUU! Mond még egyszer! Mond-mond-mond! PROFI VAGYOK?-
Rugózott csillogó szemekkel pucsítva áldozata előtt. Viszont a következő pillanatban már azon legyintgetett vérprofi fogcsillantó mosollyal, hogy tudja e Rii ruhaméreteit. Pont ő ne tudta volna?! Ki van zárva! Kisujjában volt vezetőjük összes adata. Még arra is emlékszik, mikor milyen irányba csökkent vagy nőtt! Isten ments! Perverzek kifelé a post-ból! Nem, nem kukkolt, vagy méregette álmában, csak sokat szokott a tervező műhelyben lenni! Gyakran landolt nála az aktuális számlista! Ha meg már állandóan ellenőrzi a sajátját, csak ráles a többiekére is! Ez teljesen normális! Egyszerű kíváncsiság! Erről magyarázkodnia se kéne, főként magának nem!
-Bízd ide! Ismerem a feje búbjától a kislábujjáig!...ÁÁÁÁÁH! Nem úgy! Jesszusom!-
Kapta vörösödő arca elé tenyerét. Próbált tiltakozóan csalapálni a másikkal, de hamar rádöbbent, drágaságos Égekúszóbáránykája röhögés társaságában már javában válogat a potenciális áldozatok között. Trend szimata nem hagyhatta kihagyják a mókából, ezért csípőjével oldalba lökve társát farolt be nézelődni. A felhozatalon hirtelen, csak állát tudta vakargatni. Nem kapkodhatta el a döntést. Sok múlt a színen, mintán és fazonon. Nem lehetett se túlzottan hivalkodó, de unalmasan sablonos sem. Olyan átlagos kellett, meg nem is! Az a sztáros, mégis hihető kategória, hogy ebben tényleg órákat ugrabugrálnak, nem videó előtt összefércelt kollekció darabjai.
-Trió gatyó?...ZSENIÁLIS!-
Szórt szívecskéket szerelmes extázisban hullámozva. Ennél tökéletesebb ötlete nem is támadhatott volna az ő okos énekesének. Ráadásul az ízlésének is remekül megfelelt a felmutatott együttes. Sőt, ha jól számolt Rii reakciójával, neki se lehetett kifogása ellene. Esetleg annyi, hogy a kedvéért keresnek egy sötétebb árnyalatot. Erről gyorsan tartott egy rövid konzultációt Fehérpuffanccsal, aztán jöhetett a kemény munka. Mindhármuknak találni belőle méretet. Nagyon úgy festett fortuna melléjük szegődött, mert pontosan, de pontosan annyi volt belőle, amennyi kellett. Igaz, szerény személyénél kavarodott némi hezitálás, melyiket kérje az eladótól. Szörnyen kedvesnek tartotta, alig nézett rá XS méretet kiáltott, de abba sose férne bele. Úgyhogy kínos mosollyal, szépen megkérte az "M", mint mutchiri betűzést. Viszont, alig kapta kézhez az anyagot, máris találkozhatott társa hitetlen tekintetével. Ezen már csak sóhajtozni tudott. El lehetett neki hinni. Pontosan jó lesz! Se nagyobbra, főleg kisebbre nem lesz szükség. Örül, ha ebben nem fog bálnának kinézni. Előre tartott a pillanattól ki kell fáradnia a próbafülkéből. Pedig muszáj lesz. Úgy fair, ha megmutatják egymásnak, hogy festenek a közös cuccokban. Vagyis, lenyelte a békát, óriási fintorgással letakarta a tükröt és belevarázsolta magát az eszméletlen puha ruhába. Valami még se stimmelt. Olyan furcsa érzése támadt. Épp fintorogva bele akart sandítani a tükörbe, amikor Karmostalpacskája kiparancsolta fedezékéből.
-VHOA! Nahagyon jól nézel ki! Fordulj, fordulj! Had lássam mindenhonnan!-
Tapsolt lelkesen stírölve a megjelenést. Pontosan szerette volna megcsodálni, nehogy felvételen szembesüljön egy-két öltözködési bakival. Nem akart leégni, meg csalódást okozni Tomátó-nak. Jó tanítványként próbált a legapróbb részletre is figyelni. Ennek hála, az se kerülte el radarállomását, igen nagy szemekkel kezd felé bökdösni alkalmi modellje. Zavarában értetlenül nézett magán végig. Pindurkányit kellemetlen volt neki a helyzet és kétségbe esetten próbált rájönni a megfejtésre. Roppant idegesítette bámulják, amitől egyre hangosabban kongott buksijában a belső hang. Beigazolódott félelme. Óriásinak látszik!
-Hatalmas!-
-MICSODA?!-
-...a nadrág! Hatalmas rád!-
-Ja...JAAA! Nem is! Meghúzom a madzagot és pont jó!-
Könnyebbült meg látványosan, miután infarktussal küzdve kapott szívéhez. Hirtelen tényleg azt hitte igaza van és szörnyen feltűnő a súlygyarapodása. Mondjuk továbbra is feszélyezte a kialakult állapot. Hát, még azután győzködni kezdték próbáljon fel kisebbet. Őszintén szólva egyetlen porcikája se kívánta. Pont azon mesterkedett, elkerülje a rémképet, ahogy tükörből visszaköszön rá a ruhát kitöltő hája. Azonban énekes pacsirtájával se kívánt összeveszni, úgyhogy kedvetlenül belemászott az orra alá dugott tartalékba. Fogalma se volt milyen méret, nem is érdekelte. Túl akart esni a felhajtáson. Úgy is tudta az eredményt. Milyen jól! Körülbelül arcára volt írva mit gondol. Határozottan nem tetszett neki. Vásári sonkának érezte magát, amit belepréseltek egy jóval kisebb szatyorba. Komolyan félt tőle, valahol kiszakítja a mázsáival.
-Mond, mit gondolsz, aztán menjünk! Még szeretnék bőrruhát venni! Megígértem, odafigyelek a védelemre, ha már nem adom el a motoromat. TÉNYLEG! Pár napja vettem egy másikat! Olyan kimondhatatlanul férfias és szép! Egy igazi DUCATI! A kétkerekűek ferrari-ja! Csodaszép!-
Lelkesült fel újdonsült szerelme említésétől. Valahogy sejtette ezzel egyedül lesz. Az ő zenészkéje rühellte a motorokat, főként a tulajdonában lévőket. Biztosra vette kiakad rajta, beszerzett még egyet. Nem tehetett róla. Bement a szalonba, mert elhagyta a Honda szerviz papírjait és rákacsintott az a hihetetlen vörös bestia. Rabul ejtette, annyira kénytelen volt ellenállni a késztetésnek. Elment néhány tesztkörre, amitől még jobban beleszeretett. Muszáj volt megvennie. Ott kell hagynia biztosan belehal! Amúgy is! Jött a nyár! Küszöbön volt a remek idő, hogy kedvenceivel közlekedhessen.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyKedd Márc. 22, 2011 10:48 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Meg sem lepődött, mikor ilyen nyilvánvalóan kiderül, Uminak kisujjában van a téma. Beigazolódott a sejtése, hogyha az ő méreteit ilyen pontosan ismeri, akkor nincs az az isten, hogy imádott bandavezéréé ne legyen naprakészen a fejében. Jókedvűen elvigyorodva díjazta a mentegetőzést, hiszen körülbelül mindenki számára ismeretes volt, mennyire körülzsongja, az ennek nem mindig túlzottan örülő zenésztársukat. Feleslegesnek tartva bármiféle magyarázatot kezdett elmélyülten válogatni a ruhák között, míg végül megtalált egy neki nagyon tetsző darabot. Társa lelkes rajongással fogadta a felvetett egyenszerelés ötletét, így már csak az volt a nagy harci feladat, hogy ezeket is felpróbálják, és keressenek egyet Riinek is. Csak nem fogja a fejükhöz vágni...
-Mit gondolsz, neki is megfelelne ez? -forgatta a kezében a kiválasztott darabot nagy hümmögések közepette. Rövidke konzultáció után arra jutottak Umival, hogy a világosabb helyett a kicsit sötétebb szürke mellett teszik le a voksukat. Mivel kitéve csak egy-egy mintadarab volt belőlük a polcra, így keresniük kellett egy eladót, aki segít beszerezni mind a három darabot a bolt másik csücskében ahol megbújtak. Szépen leadta a méretét, Umiét pedig szinte meg sem kellett kérdezni, hiszen egyértelmű, hogy a legkisebb kell ebből az amúgy is kicsit bővebb szabású melegítőből. Ezt még Sky is meg tudta állapítani bármiféle precíz ismeretek nélkül. Éppen ezért, mikor társa nagy szabadkozások közepette a két számmal nagyobb ruhát kérte, csak elkerekedett szemekkel pislogott rá. Valószínűleg az eladóval egyetemben nem igazán értette miért akarja a szabad szemmel is megállapíthatóan nem rá passzoló ruhadarabot megvenni. Csak rá kellett nézni a felsőre, akár még ketten is elfértek volna benne, nemhogy ő egymaga egyedül kitöltse. Szólni azonban inkább nem szólt még egy szót sem, hiszen mindenképp fel fogják próbálni őket. Majd ott rájön, hogy rossz méretet választott. Az is lehet, hogy a kedvenc márkáiban amiket általában visel más a számozás, és azért kért M-eset? Csak erről lehet szó, hiszen annyira össze-vissza írkálják rá a számokat mindenre... semmi rendszer sincs az egyes cégek szabvány számozásai között.
Miután úgy hitte rájött a probléma okára, Sky ismét bevonult a próbafülkébe, hogy meggyőződhessen ő jó méretet választott-e. Amint sikerült belebújnia ki is derült, hogy tökéletesen passzolt rá, így kimerészkedett, hogy szemügyre vehesse a mellette lévő fülkében hallható motoszkálással bajlódó társát. Neki perszer első dolga rögtön az volt, hogy őt számon kérje tartsa meg a szokásos divatbemutatót, amit gyorsan le is folytatott, majd rátérhetett társa öltözékére.
-Umi... nem gondolod, hogy ez egy kicsit nagy rád?... -kérdezte meg félszegen a láthatóan is szörnyen kinéző összképet figyelve. Társa szinte eltűnt a ruhákban. Nem tudja mi üthetett belé, de kicsit úgy érezte, mintha ő sértésnek vette volna az előbbi szavait. Kezdte nagyon elveszíteni a fonalat, hiszen általában az emberek nagy többsége örül hogyha kisebb ruhát kell vennie, mint amire gondolt, hogy kelleni fog. Umi viszont igencsak fintorogva nézett rá az XS-es darabra amit hozott neki az M-esért cserébe. Az eladó arcán is látta, hogy cseppet sem lepődött meg, hogy nem jó a méret... sőt félre sem tette a legelőször mutatott darabot, így egyből kéznél volt mikor Sky kérte.
-Nem tudom mi a problémád vele, de szerintem ez pontosan a te méreted... sőt még talán ez is kicsit szellősebb mint az enyém...-nézett kissé összevont szemöldökkel társára, akinek szemel láthatóan továbbra sem volt ínyére a dolog. Valami mintha nem lett volna rendben, viszont egyelőre nem tudott rájönni mi az. Azonban belső érzéke azt súgta valami valami határozottan hibádzik. Sokszor volt már vásárolni Umival, de ehhez hasonló reakciót még nem igazán látott tőle. De nem hagyták sokáig merengni a dolgon, mert az útiterv következő állomásának ismertetése kishíján a szívinfarktust hozta rá. Elkerekedett szemekkel kérdezett vissza, hogy nem csak képzelte-e ami az előbb elhangzott.
-Ugye ezt most nem mondod komolyan.... -támaszkodott neki a mögötte lévő polc szélének. Eddig is épp elég aggodalomra adott neki okot az az egy példány amivel furikázott, most pedig már kettő is van! Tehát ha mindkettőt ennyire imádja és szeretné használni, akkor kétszer annyi időt fog azokon az életveszélyes szörnyetegeken tölteni összesen. Társát valószínűleg nem lepte meg, hogy ő nem rajong az ötletért, de nem is sikerült elrejtenie az arcára kiült egyet nem értést. És erről is szépen elfelejtett eddig szólni... mintha ez csak úgy működne, hogy veszek egy új cipőt mert megtetszik. Itt igen is sokkal többről van szó! Sky-t valahogy most az sem tudta megnyugtatni, hogy ezután védőruhát venni igyekeznek majd, hiszen attól akármilyen titánium bevonat sem tudja megvédeni ha maga alá sodorja egy ámokfutó kamionos! Te szent ég ilyenekre még csak gondolni sem szabad! Gyorsan meg is rázta a fejét, hogy kiverje belőle ezeket a szörnyű képzeteket.
-Ez most nem tett túlzottan boldoggá... és nincs apelláta, hogy ki fogom választani neked a legtöbb biztonsági védőelemekkel felszerelt ruhát... nem érdekel melyik mennyire jól néz ki -szögezte le az ellentmondást nem tűrő kijelentést. Ebből az egyből nem fog engedni... Ha már néznie kell, vagy csak a tudat kering a fejében, hogy Umi azokon a gépszörnyeken furikázik, legalább a legjobb felszerelésben tegye azt. És ha személyesen győződhet meg tényleg azt választotta-e, és nem egy kevésbé felszerelt, de divatosabb modell, már kicsit nyugodtabb a lelke. Gyorsan vissza is bújt a próbafülkébe, hogy míg átöltözik kicsit lenyugodhasson a hirtelen zaklatottá váló lelkiállapotából. Miután befejezte az öltözködést, a fülkék előtt igyekezett bevárni társát, hogy aztán együtt menjenek a kasszához. A fizetés közben szinte végig szótlan volt, mert úgy érezte megbántotta Umit.
-Ne haragudj az előbbiért... -nyögte ki nagy nehezen mikor kiléptek a bolt ajtaján- De tudod, hogy mennyire aggódom érted, ha ezekről a gépeidről van szó... Nem tehetek róla, de nálam még mindig nem léptek ki a "kizárólag félelmetes és veszélyes" kategóriából. -bámulta a cipője orrát. Várta az ezután következő megfeddést és nem is tiltakozott volna ellene, mert jogosnak érezné. Ennyi idő alatt már igazán megbarátkozhatott volna a dologgal, de nagyon nehezen ment neki. Pedig már utazott is vele egyszer! Mégsem tudta leküzdeni a félelmeit ezzel szemben.
-Tényleg annyira szép?... -kérdezte félszegen felsandítva a sétálás közben továbbra is folytatott cipőbambulásából.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzer. Márc. 23, 2011 8:49 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Egyes egyedül miatta hiúsulna meg a trió terv, ha hisztizni kezdene. Ezt nem hagyhatta! Inkább lenyelte a keserű pirulát és csendes lapítással kosárba hajította az ellenszenvesen kicsi méretet. Úgy gondolta, majd megoldja. Elvégre a próbák alatt bőségesen lesz, ami elterelje figyelmét a ruha hisztériáról. Szóval, kicsinyke fejrázással megindult a pénztár felé. Alig két lépést követően elegánsan rásózta a holmiját Totyitappancsra, mert azt se tudta hol az esze. Jelenleg úgy kellett érteni, könyökig elveszett a női táskákat megszégyenítő motyójában. Emlékezett belehajította indulás előtt, csak már arra nem, pontosan melyik cipzár rejtekébe! Így maradt a sűrű koncentrálással összekötött kutakodás. A témában volt már annyi rutinja, képes volt haladás közben lezavarni a műveletet, anélkül bárkinek, vagy bárminek nekiütközött volna. Sajnos sokszor fordult vele elő. Túl nagy táskákkal mászkált, amikbe találomra beledobált mindenféle lomot. Igen, az állandóan használt dolgokon kívül. Forgalmi, lakás és slusszkulcs, PME belépőkártya, pénztárca, ipod, Kitty, magántelefon, irattartó, cigi, két maroknyi gyújtó, ajakír, testápoló, kézkrém, parfüm, jegyzetfüzet, tollak, meg isten tudja micsodák! Fel se bírná sorolni. Az meg fel se tűnne, ha belebotlana lejárt szavatosságú termékbe. Egyszer négy éves labello-t talált a mobiltartó rekeszben. Azután döntötte el, szelektálást fog tartani. Ez körülbelül két hónapja volt. Ennyit a pakolásról. Fújta el szeme elől frufruját, mialatt fél füllel hallgatta a motorvásárlása keltette felháborodást.
-Jahaj, ne csináld má~r!-
Tekintett fel a Télapó puttonyából engesztelő bociszemekkel. Pontosan tudta, valami hasonló ájulás közeli morgással fog reagálni. Ki nem állhatta a motorját. Mindig hevesen tiltakozott a száguldozási hajlamai ellen. Egészen onnantól kezdte, bejelentette megcsinálja rá a jogosítványt. Aztán a sikeres vizsgát követően, amikor megvette a robogóját. Az öreg tyúkanyó zsörtölődés pedig a tetőfokára hágott, miután ugrott egyet és előbb hatszázas, majd ezres aszfalt cirkálója lett. Hetekig megállás nélkül kapta a féltő megjegyzéseket és kérleléseket váljon meg tőle. Sose felejti el azt az időszakot. Előtte se, utána se volt hasonló adok kapok játékuk. Szinte állandóan felbosszantva hisztizett Baricicával. Hónapokig szó szerint egymás idegein ugráltak. Nem, nem úgy! Egyikük se az a kimondott ordítozós, tányértörő félőrült, szóval csendesen fújtak egymásra. Az a durcás fejjel gubbasztás egymás mellett, amikor bánják az egészet, de nem szólnak kategória. Falra tudott volna mászni! Remélte többször nem lesz benne része. Ötlete sincs, mi történik vele, ha nem oldódik meg az a kilátástalan helyzet. Valószínűleg leugrik egy hídról. Fontosabb neki Cirmosdoromboló, hogy egy hülye motor miatt veszítse el. Ha lehet, egyiket se szeretné, de egyértelmű merre áll, ha minden kötél szakad. Ennek köszönhető, lassan két éve komolyan fontolóra vette eladja Honda-ját. A balesete után, halálra rémült környezete. Főként az ő megnyugtatásukra, plusz Na'chan dobhártyát szaggató üvöltésére morfondírozott rajta. De, mindenki sejti mi lett belőle. Családbővítés!*.*
-Még szép! Egyértelmű a csillagos ötös törésteszt a cél! Pont, ezért viszlek magammal! Praclimra ütsz, ha elcsábulok! Illetve, szeretném, ha saját szemeddel látnád mennyi ilyen-olyan betét van rajtuk-bennük-felettük. Hátha, kicsikét megnyugtat.-
Vigyorodott el megborzolva énekes madárkája haját. Na, meg végre előkerült a bankkártyája! Kész világmegváltásnak érezte a percek óta zajló keresést követően. Már azt hitte, kénytelen lesz kísérőjével megvetetni, vagy hajnalig fog turkálni. Hát, megúszta a nagyobb égést. Büszkén át is nyújtotta a rózsaszín buborékos, elsősorban ruházkodásra szánt hitelkártyáját. Picit érdekesen meredt rá a kasszánál ücsörgő hölgy, de őt maximálisan lefoglalta visszatömködje lomjait táskájába és meglesse mik jutottak túl a szolid szűrőn. Meg se lepődött Szőrpudlija választásain. Csak azzal a tipikus szemforgatással megrázta fejét, fogta a szatyrát és kisétált a napsütésbe. Kicsit tanácstalanul körbe fordult, majd megindult az utca másik vége felé. Tudta, hol van az a motoros bolt, csak nem volt benne biztos. Jól van, na! Kizárólag tippelte! Szóval, belemerült a fejtegetésbe, merre kéne menniük. Valószínűleg, emiatt hitték morcos. Kicsikét meg is lepődött, miért kérnek tőle bocsánatot. Nem mintha, nem esett volna neki jól! Sőt, roppant mód megérintette kicsiny szívecskéjét.
-De édes vagy!-
Fékezett be a zavarában cipőjével babráló Macsekpöttye előtt. Majd megzabálta volna, annyira tüneményes volt. Ettől körülbelül úgy bámult rá, akár édesanya a gyerekére, akinek látványával nem tud betelni. Ölelgette volna egész álló nap, vagy hóna alá csapja és kioszt neki egy játékos barackot. Biztos viccesen néztek volna ki, de ezt majd bemutatja egyszer-talán-lesz csemetéjén. Partnerkéjének, inkább meghagyta a kötekedő, plusz figyelemfelkeltő gyomor pöckölést.
-Semmi gond! Tényleg, de tényleg! Szép-e? ESZMÉLETLENÜL! Mutatok képet! Kitty-n van róla pár remek felvétel! Tessék-tessék!-
Dugta kérdezője orra alá kütyüktől hemzsegő masináját. Muszáj volt lefényképeznie. Olyan lelkes volt és állandó szokása, legújabb dolgairól készít dokumentációt. Szerette őket mutogatni. Rossz vagy se, ő élvezte. Ha meg érdeklődést mutattak iránta, rögtön feltámadt prezentáló képessége. Pelyhespamacs kérdése pedig tökéletesen elég volt, hevesen magyarázza az éppen látott képen, miért mutat dögösen kicsikéje. A nagy előadás lendülete meg egészen a kívánt célállomásig tartott. Onnantól kezdve, már csak az Umi féle csillámló csodálat létezett. A kiállított járgányok között ugrálva visongott. Üvegre tapadva kémlelte az üzlet helységet és kísérője karját rángatva zsongott, mikor mehetnek végre beljebb. Persze, semmivel se csillapodott extázisa a várva várt pillanat bekövetkeztével. Csak állt a küszöbön ámultban szorítva Flitterfelhőke karját. A számára mesés dolgoktól zsúfolt üzlet egyenlő volt a Paradicsommal. Legszívesebben örömében sírva adott volna hálát a technika fejlődésének. Mielőtt térdre borulva fogott bele a dolog teljesítésébe egy tipikus agyontetovált, sörhasas ipse szólította meg őket. Szegény őszülő vénségről távolról lerítt vaskos rendőrségi aktával rendelkezett. A többség biztos begazolt volna tőle, de Umi hozva a papírformát, tartotta lelkes szemcsillogtatását és az eladópultra könyökölve pucsított -alap, hogy húzta magával áldozatát is-. Néha, még az egyik lábát is emelgette, ahogy lendületesen elmagyarázta mire lenne szüksége. Nos, a reakció cseppet sem bővelkedett ennyi életerővel. A feltételezetten büntetett előítéletű férfi kicsit hitetlenül felmordulva mérte végig potenciális vevőjén. Arcára volt írva, egyik jelenlévőből se nézi ki ért akármilyen szinten is a motorokhoz. Mindenesetre komótosan kicsoszogott rejtekéből és kegyesen mutatni kezdte a felhozatalt. Aztán nagy kegyesen hagyta a párost kisakkozzon valami okosságot.
-Na, Tigri? Szerintem ezeket nézd! Azok tele vannak felesleges vackokkal. Amit meg fogsz könnyebben törik, mint a papír!...Hjaaj! Úgy fogok kinézni benne, mint egy felfújt izompacsirta! Nem ér kiröhögni, okés?-
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzer. Márc. 23, 2011 11:17 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Nem igazán erre a reakcióra számított a bocsánatkérése után, így hirtelen kicsit kicsúszva a képből tért magához a társa felől érkező kekeckedő böködésre. Szívesen viszonozta is volna, ahogy azt általában meg is tette, de idekint nem akart megkockáztatni egy esetlegesen kitörő csatározást. Próbák szünetében vagy mikor épp csak valamelyiküknél múlatták az időt megesett, hogy hosszasan próbálták megszerezni az utolsó "szó" jogát miközben egymást üldözték vagy épp menekültek egymás elől. Viszont ez megint egy olyan dolog amire nem emlékszik mikor volt precedens utoljára. Mióta beiratkozott az egyetemre akaratlanul is, de kezdte kinőni az efféle szokásait, hiszen ott egészen más a légkör. Pedig nem szeretné elveszíteni az ehhez hasonló önfeledt szórakozást, mégha mások gyerekesnek is tartják miatta. Az a fontos, hogy ő jól érezze magát, akkor meg nem mindegy mit gondolnak mások? De azt viszont belátta, hogy a majdani hivatására, és a hírnevével járó felelősségre tekintettel nyilvánosság előtt nagyrészt hanyagolnia kell az infantilis megnyilvánulásait. Már amikor sikerül... Na jó, eltekintve talán néhány backstage videótól, de azok is a rajongók szórakoztatására készülnek. Épp ezért fogta inkább most is vissza magát egy kontrától, beérve egy ál-sértődött somolygással, mert mégis csak a nyílt utcán vannak.
Kérdésére hamarost vizuális bemutatóval egybekötött áradozást kapott. Persze csak miután sikerült újra visszanyernie a látását az előkerülő iphone csoda fényvisszaverő hatásának eredményeként bekövetkező traumáról. Shocked Körülbelül mintha vakuval világítottak volna a szemébe, annyira szikrázott az a sok strasszkő ebben a csodás napsütésben a ketyerén. Látta már ugyan ezelőtt, de még sosem volt szerencséje ilyen csodás tündöklésében a közelében lenni, és lehet saját épsége érdekében ezután is hanyagolni kéne, vagy szigorúan csak napszemüvegben tartózkodni mellette... Ez ráébresztette arra is, hogy azt megint elfelejtette feltenni, de most meg már nem is volt értelme, így kicsit megdörzsölgetve pórul járt érzékszerveit fókuszált rá a kijelzőre. Próbálta összeszedni magát, hogy tudjon valami pozitívan értékelhetőt is mondani, mert nem szerette volna megint megbántani a láthatóan teljesen átszellemültséggel érte rajongó tulajdonost. Hiszen ő magának is rosszul esne, bármennyire megérti a másik fél állásfoglalását, hogyha csak negatív jelzőkkel illetnék egy szívének kedves holmiját.
-Nagyon szép a...a színe! -bökte ki nagy nehezen ezt a fenomenális megállapítást. Azonban nem volt meglepő, hogy ezt elég gyér kommentárnak tartotta, így igyekezett még megtoldani a mondatot. -Tényleg olyan mint egy ferrari! -hümmögött. Az említett autótípust sokkal jobban kedvelte, ezért próbált úgy tekinteni rá, mintha egy két kerekű verziója lenne. De hiába próbálkozott, nem jött be annyira mint szerette volna, úgyhogy továbbra is csak figyelmesen hallgatta az egészen aprócska részletekig menő elemzést minden egyes csavarjáról. Olyannyira kimerítő volt a beszámoló, hogy társának még akkor is lett volna mit mondnia, mikor megérkeztek a motoros szaküzlet elé. De innentől mintha elvágták volna a beszélgetés addigi fonalát, Umi úgy tapadt fel a kirakatüvegre mint egy kisgyerek az édességboltéra. Skynak annyit sem volt ideje mondani, hogy "gondolom megérkeztünk" máris elkapva a karját vonszolták befelé a kétkerekű rémségektől hemzsegő boltba. Mivel nem volt ideje felkészülni sem, így kicsit sokkolóan hatott rá a látvány ami odabent fogadta. Hát még mikor feltűnt az üzletvezető! Hirtelen azt hitte valami akciófilmből szabadult rosszfiú akarja megtámadni őket. Ijedten összerezzenve telt bele néhány másodpercbe konstatálnia, hogy ő csak az eladó. Valahogy nem ilyennek képzelte azok alapján amilyen elegánsnak odakintről tűnt az üzlet. Bár tény hogy ezek a fickók értenek a legjobban a motorokhoz... már amennyire ezt a filmek hirdetik. Mindenesetre biztos hogy jobban ért a dologhoz mint ő... Ezért nem is foglalkozott tovább ezzel a kérdéskörrel, hanem követte Umit a pulthoz, hogy minél előbb kiválaszthassák azt a ruhát és mehessenek tovább erről a számára ijesztő helyről. Észrevehetően, legalábbis Sky számára mindenképp szemet szúróan, világos volt hogy a marcona férfi sem igazán zártő őket a szívébe így első ránézésre. De mivel ez volt a munkája, megjegyzések nélkül előpakolta a zenész által kiadott instrukcióknak megfelelő ruhadarabokat, majd visszatért ahhoz amit azelőtt csinált, hogy megérkeztek volna. Így ránézésre Sky nem sok különbséget tudott tenni az egyes márkák és fazonok között, ezért néhányat a kezébe vett, hogy alaposabban áttanulmányozhassa. Elsőre sikerült is egy olyan darabot kiszúrnia, ami biztos hogy nem fog bekerülni a vásárlás esélyes listába. szerencsére ebben társa megjegyzése sem cáfolt rá a véleményére.
-Hát azt érzem... nem tudom ki az aki védőfelszerelés címén ilyen szellősen bélelt ruhát akar megvenni... -tette félre, hogy megvizsgálhasson egy másikat. Az a példány amin ezután akadt meg a szeme, már sokkal inkább megfelelt az elvárásainak, csak a súlyából ítélve is. Kicsit kételkedett benne, hogy elbírná-e egyáltalán Umi, de ha motorral boldogul, akkor csak nem a ruha fog kifogni rajta... Ezzel vigasztalva magát tolta az orra elé az általa kinézett darabot.
-Ugyanmár, fogd fel úgy, hogy ettől biztonságban vagy, és én is kevésbé aggódom miattad. -igyekezett megnyugtatni, bár a mondat második fele megintcsak kegyes füllentésnek szánt bátorítás. -Mit szólnál mondjuk ehhez? Ez már sokkal jobbnak tűnik mint az előző, és szerintem egész jól is néz ki! Bár ebben te vagy a szakértő... -adta oda neki a ruhát, hogy jobban megnézhesse. Remélte elnyeri a tetszését, gyorsan felpróbálja, aztán mehetnek is innen. Valahogy még mindig nyomasztotta ez a légkör, ezért türelmetlenül toporogva tekintgetett körbe, hogy lefoglalja magát valamivel és megtalálja merre lehet a próbafülke, míg Umi döntésre jut.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 4:34 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Szó szerint beleégett lelki szemeibe, ahogy talpig rosszarc szerelésben előkap egy karjával megegyező hosszúságú fegyvert, miközben lassított felvételben szanaszét repkednek a dobozkában hozott vörös rózsák! Persze a látványba belerondított, jócskán lemaradt kisugárzás és izmok tekintetében Terminátor uraságtól. Na bumm! Sose számított férfias jelenségnek. Tisztában volt vele, rengeteg ellenkező nemre jellemző tulajdonsága volt, mégse gondolkodott olyanokon, valójában nő lenne! Néha, igen! Megfordult fejében, milyen lehetne magassarkúban, szoknyában, mellekkel, meg hasonló dolgok. Ettől még nem lett beteges valakicsoda! Mindenkinek vannak ilyen furcsa gondolatai. Igaz?O.O" Remélte, igen. Saját megnyugtatására szóljon, így fogadta el magát és semmi pénzért nem töltené plasztikai szike alatt élete hátralévő napjait, hogy minél tökéletesebb plasztik macát faragjanak belőle. Ez van! Ezt kell szeretni. Tudná, megint, melyik kerülő úton lyukadt ki műtét sorozatnál a biztonságos védőruha kiindulópontjából. Végtére is mindegy volt! Lényeg, újra elkapta a fonalat. Visszatért a jelenbe!
-Drága vagy, hogy a kedvemért hazudsz! A céllal, viszont egyet értek!-
Pöckölte vigyorogva az épp előtte heverő felső cipzárját. Mi tagadás, nehéz és viszonylag igényekre szabottan díszített példányok voltak, mégse tartoztak az ízlés kategóriájába. A szomorú tényektől, eszébe se jutott őrültként beveretni valamelyik gyártó irodájába és készíttetni egyedi felszerelést. Példának okáért, ott volt a mesésen pink bukósisak, amivel azóta szemezett betették a lábukat. Mégse csüngött könyörgő szemekkel a tulaj lábán, csináljon hozzá passzoló fényezést a Honda-jára. A kicsikéit pontosan úgy szerette, ahogy elhozta őket a gyárból. Cicomázhatta volna őket unásig, de nem akarta. Feleslegesnek, sőt műnek tartotta, amitől elvesztenék a badass bájukat. Inkább vigyázott az eredeti állapotukra és maga alkalmazkodott. Tehát, erőt vett magán és csak a fekete-vörös kombinációt ismételgetve válogatott, vagy figyelte énekes társát. Gyapjasfelhőkéje láthatóan elmélyülve, szakértőt alakítva hümmögött. Annyira aranyosan koncentrált, amit muszáj volt "kakkoi" szót éterbe sugározva bámulni. Kész szívet melengető jelenet volt.
-Ohoho~! Szakértő azért nem vagyok.-
Jött zavarba a szerinte valamilyen szinten bóknak szánt kijelentéstől. Legyezni is kezdte arcát, mielőtt paradicsom vörössé nem változik. Valamiért nem szeretett volna elpirulni. Valószínűleg amiatt, ha bepirosodik, egyértelművé válik, maximálisan telibe találták hiúságát. A helyzettől, pedig iparkodott azzal menekülni, gyorsan belemélyedt az orrához halmozott stósz átvizsgálásába. Nagyjából tudta mit szeretne. A szín adott volt és az egyetlen kikötése a két részlet volt! Tapasztalatból tudta, ha egybe cuccot vesz, azzal komoly gondjai támadnak. Nem lehetne kombinálni. Az úgy lenne és kész! A két részesnél legalább tudna csereberélni. Mindennek tetejében, ha zsákot venne, folyton rászorulna valaki segítségére, aki nagylelkűen kiszabadítja, vagy belesegíti. Abból nem kér! Megalázó lenne, ha telefonon oda kéne valakit csődíteni, mert furikázni támad kedve. Így is fennállt a kínos lehetőség, elsőre még a duplázott megoldással se fog egymaga boldogulni. Alattomos anyag a betöretlen bőr! Tiszta merev! Nem is kell taglalni. Inkább érezhette szerencsésnek, vele van zenésze. Legalább elkerülhette a reménytelen kínlódást, vagy eladó befogását. Már csak döntésre kellett szánnia magát. Végső ítéletre várakozott négy példány! Szinte teljesen fekete védelmi bázis a méretezés miatt elsőként hullott ki. Őt követte a két spyke testvér, így maradt árván az átlagnál némileg kisebbszemeske. Ezzel a be nem tervezett probléma körrel megoldódott a hosszas tanakodás! Vagyis, Umi boldogan ölelgetve választottját szelhette keresztül a boltot. Valamiért nem lepődött meg hátul van a próbafülke. Helyesebben szólva, nem foglalkoztatta. Nagyobb hangsúlyt kapott, hogy lendületesen magával rántsa Bundásmicáját. Körülbelül, olyan volt, mint egy vérszomjas cápa, aki lecsap áldozatára. Se szó, se beszéd, csak hátranyúlt, megfogta és ugyanazzal a lendülettel hoplá, behúzta háta mögé áldozatát! Mielőtt felháborodhattak volna tettén, könyörgő bébi kutyus szemekkel kért segítséget. Bár azt nézve, már ott toporgott vele egy légtérben, nagyjából eldöntötte a kérdést.
-Ugye segítesz nekem? Légyszi-légyszi!-
Csapta össze tenyereit hontalan házi állatka tekintete előtt. Nagyon hitelesre sikerülhetett előadása, mert kapásból rábólintottak a jelzésre. Leszámítva azt a néhány másodpercet, amit síri csendben töltött. Valószínűleg feldolgozta, mibe rángatták. Szegényt, picikét sajnálta. Eleve szégyenlős volt. Ennek fényében, biztos kínos lehetett mások öltöztetése. Na, de róla volt szó, nem holmi jött ment idegenről! Ez csak enyhített a körülményeken. Úgyis egyszerű baráti támogatásról volt szó, semmi többről. Sokszor tesznek hasonlót, amikor egyetlen szakember se ér rá a bolondok házává váló öltözőben. Miután, ezzel némileg saját magát is meggyőzte a tett helyességéről, nekiesett kicsatolni bakancsát. Szerencsére nem a végig fűzős, vagy tripla csatos verziót vette fel. Ebből könnyebben ki szokott jutni, csak cipzár nélkül, picit gumicsizma formációban kellett lerángatni. Komoly erőfeszítéssel járó munkáját, nyelvét nyújtva oldotta meg. A sikert azonban leárnyékolta, némileg térden csapta Pamacscicukát a váratlanul felszabaduló erővel.
-JÉZUSOM! Ne haragudj! Nem akartam! Azt hiszem túl heves voltam ezen a szűk helyen! Óvatosabb leszek, ígérem!-
Szabadkozott kétségbe esetten. Nem volt szándékában megnyomorítani társát. Főleg a figyelmetlensége miatt nem. Gyakorlatilag még sehol se tartottak. Odáig se jutottak rajta lenne bármi, erre máris leamortizálta társát. Mielőtt frászt kapott volna, próbálták megnyugtatni semmi végzetes nem történt és folytassa a vetkőzést. Némi hezitálás után teljesítette a kérést. Nagyon precíz harci nyöszörgésekkel megvált másik lábbelijétől, aztán nekiesett nadrágjának. Ekkor már nem volt szükség erőfitogtatásra, csak kisebb tanácstalan fejkörzésre, hol van szabad akasztó. A megfejtés lámpájával feje felett bukkant rá a háta mögött díszelgő kampókra, így hátsóját mutatva Felhődorombolójának igazította alkalmi helyére nadrágját. Alig végzett a fontos hadművelettel, amikor röhögés ütötte meg fülét. Érdeklődve sandított énekes madárkájára mit talál viccesnek abban, boxerban szobrozik előtte. Úgy gondolta egy magyarázatra váró tekintettel és sértett vállon csapással hozzájuthat a megfejtéshez.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 1:44 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Úgy tűnik nem volt igazán hiteles a füllentése, mert szinte egyből kiszúrták, hogy nem mond igazat. Umi ennyire belelátott volna? Vagy egyszerűen csak ennyire egyértelművé vált számára, hogy egyedül akkor lenne nyugodt, hogyha a veszélyes hobbijának tárgyait egy éjt nappallá téve kulcsra zárt garázsban őrizné, anélkül, hogy akárcsak egy karbantartó körre elvinné. De ennek ellenére továbbra is serényen vizslatva a bolt kínálatát arról az egy pontról körbetekintve ahol állt, várt arra, hogy társa kiválassza a próbára érdemes darabot. Számára hosszasnak tűnő hezitálás után végül nem amellett döntött, amit Sky mutatott neki, de ránézésre egy hasonlóan strapabíró darabot választott ki. Ha jól látta az is legalább ugyanannyira fel volt szerelve mint az, amit ő ajánlott. Megint, szinte egy pillanatnyi reakció időt sem hagyva neki, mihelyst megvolt a győztes, máris karon ragadták és bolt végében lévő próbafülkék felé cipelték.
-Szóval sikerült választani? -tette fel az igazából már nyilvánvalóan megválaszolt kérdést, de nem akart egyfolytában csak csendben lenni. Kellett valami amivel levezetheti a felgyülemlett szorongását. Az egyetlen dolog ami vigasztalta, hogy ha megvannak a próbával már mehetnek is! Még oda sem értek a fülke elé, Umi máris maga elé rántotta, és bármiféle tiltakozási lehetőség nélkül betolta maga előtt a két embernek igencsak szűkös helyiségbe. Az ezután érkezett kérdésre megint csak nyilvánvaló volt a válasz, tekintve, hogyha akart sem tudott volna kijutni, mivel ő volt belül... Kissé zavarban volt ugyan, de hát nem ez az első alkalom, hogy öltözködni látja társát, hiszen zenészek...
-Ha már így belerángattál persze... de nem lett volna egyszerűbb csak akkor szólnod ha tényleg nem boldogulsz? Lehet, hogy megúsztuk volna ezt a szorongást... -sandított körbe a szűk helyiség sarkaiba. A legnagyobb jóindulattal sem mondhatta, hogy kényelmesen ácsorognak ott mind a ketten, hiszen maximum egy megtermettebb ember tudott épphogy megfordulni benne. Ők pedig ketten voltak, és egy valószínűleg sokfelé kalimpáló mozgással járó műveletre készültek. Hiszen ha társa már ilyen előre biztos abban, hogy segítségre lesz szüksége, akkor biztos nem lesz egyszerű feladat belebújni abba a bőr hacukába. Épphogy körbeért a tekintete, visszapillantva Umira, azt vette észre, hogy ő már serényen vetkőzni is kezdett. Ezzel csak az volt az egyetlen probléma, hogy a bakancs lerángatása közben egyrészt fél lábon ácsorogva egyensúlyát vesztve, másrészt pedig a cipő kevésbé öltözködésbarát tervezése miatt olyan mutatvány sikeredett belőle, amivel sikerült láboncsapnia Skyt. Nem mintha különösebben fájt volna neki, de a reflex által diktálva egy halk "héé" hagyta el a száját reakcióként.
-Nincs semmi baj, csak iparkodj mert azt hiszem már nem bírom sokáig! -nyöszörögte haloványan kibontakozni kezdő klausztrofóbiával szembesülve. Tényleg úgy érezte, hogyha hosszabb időt kell idebent eltölteni, annak még a végén valami pánikroham lesz a vége. Eddig nem is gondolta volna, hogy efféle fóbiával küzdene, de mondjuk még precedens sem volt arra, hogy egy másik férfivel együtt nyomorogjon egy próbafülkében. De ahelyett, hogy pszichológiailag elemezte volna a helyzetet, inkább próbálta elterelni a figyelmét a problémáról, amiben Umi további vetkőzése igencsak nagy segítség volt. Amint az azóta már lekerült nadrágjának akasztót keresve hátat fordított neki, Sky akaratlanul is rálátást nyert a másik alsónadrágjának igencsak egyedi díszítésére. Hirtelenjében nem is tudta mit reagáljon rá, de aztán pár pillanat múlva halk nevetésben tört ki. Bármennyire nem akart ilyen feltűnően reagálni rá, nem tudta megállni. Teljesen tisztában volt társa végletekig fajuló Hello Kitty mániájával, de azt álmaiban sem gondolta volna, hogy még a kollekcióba illő alsónadrágot is beszerzett. Nem mintha amúgy egyáltalán gondolkodott volna azon valaha is, hogy milyen alsónadrágjai vannak... Naná, hogy észre is vették valamin igencsak jól szórakozik, ezért hamarosan már Umi számonkérő tekintetével tetézett vállveregetés áldozataként érezhette magát. Gyorsan megköszörülte a torkát és igyekezett konszolidáltan véleményt nyilvánítani a szóban forgó ruhadarabról.
-Ne haragudj, csak hirtelenjében...ahogy megláttam az alsónadrágod... de nincs vele semmi bajom! -tette hozzá gyorsan a végéhez, mielőtt megint kapna valami fegyelmezést. Valamivel gyorsan témát kellett váltania, így mivel nem volt más kéznél, felkapta a motoros nadrágot és Umi orra elé tolta.
-Gondolom ezzel akarod kezdeni igaz? -gondolt bele logikusan a kérdésbe, amiben arra jutott, hogy végülis a legtöbb esetben a nadrággal kezdik az öltözködést, akkor a védőfelszereléssel miért lenne másképp. Szerencsére egyelőre csak kisebb dorgálással ugyan, de megúszta az előbbi véletlen kifakadását. Pláne, hogy mivel most következett a munka talán legnehezebb része, az hogy Umit sikeresen belevarázsolják a nadrágba, minden figyelmüket lekötötte. Egy darabig még simán ment, de aztán félúton elakadtak a dolgok. Túlságosan új és merev volt az anyag, hogy csak úgy az ő kényük-kedvük szerint hajolgasson. De nem maradhatott annyiban a dolog, hiszen a méretnek jónak kell lennie, így a zenésznek is bele kell férnie a hacukába.
-Tartsd magad erősebben, különben nem fog belemenni, hiába erőlködöm! -rángatta felfelé a nadrág egyik szárát mellé leguggolva.
-Mindjárt megvan, már csak egy kicsi kell! -merült bele teljesen a nadrágszár ráncigálásába. Olyannyira elmélyült benne, hogy le sem esett neki, hogy miket mond. Csak néhány perces hatásszünettel, egy Umi nyöszörgéstől, és az ő instrukcióitól mentes hatásszünetben ütött be a tantusz, hogy az odakint kószán errefelé tévedő fülek itt igencsak félreérthetik a dolgokat. Azon nyomban fülig vörösödve kezdett el hadonászni, amit társa azonban nem tudott mire vélni, így tanácstalanul szólongatta. Ő viszont csak zavart habogással próbált küzdeni, hogy kikukucskálhasson a fülkéből, van-e a közelben valaki, aki egész eddig fültanúja volt a szenvedéseiknek. De abból kifolyólag, hogy még mindig ő volt a beljebb lévő fél, nem tudott keresztülvergődni a másik férfin. Azonban egyre kínosabban érezte magát a kialakult szituáció miatt, amit nem tudott kellőképp szavakba önteni.
-Te jó ég, lehet hogy odakint..... most azt hiszik.... mi valami... áh csak nem... de ha mégis... meg kell néznem...el kell magyaráznom! -kalimpált bőszen, miközben továbbra is vörös arccal igyekezett kiverni a fejéből a helyzettel kapcsolatban megforduló képzeteket. Nem szerette volna ha bárki is félreérti a dolgokat, amire azonban ezek után igencsak nagy esély volt.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyPént. Márc. 25, 2011 1:36 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Sejthette volna, mi mocorog a háttérben, mellékesen szó szerint. Kapásból kinevették a legújabb alsónadrágját! A bosszantó tetten csípőjére tett karokkal és szája mérges csücsörítésével adott választ. Amúgy is volt annyi bökkenő, nem értette mi ilyen vicces. Határozottan tudta bizonyítani férfi kollekcióhoz tartozik és az eladók szerint nagyon kelendő terméknek számított! Ráadásul nyílt titok volt, mindig tart magánál valamilyen hello kitty formájú, esetleg mintájú mütyürt. Következtetésként levonható, fogalma sincs miért lett ekkora közröhej! Egyedül annyival tudta megmagyarázni, kedves Puhamicuja elszokott a hóbortjától, vagy összekombinálta az ő fejében is lejátszódott Terminátort masnis cica kiegészítőkkel. Na, ez már sok volt! Imádta a cuki állatkát, de a kettő annyira hihetetlen méretben elütött egymástól, amit ízlésficamnak se lehetett nevezni. Rémisztően visszataszító volt! Viszont elmélkedésének hála, baj előtt meggyőződött róla, motorozáshoz szigorúan tilos akármilyen édes bigyuszkát kezébe vennie! Kis részben hálás lehetett társának, mert rávezette erre a nehéz, ám kötelező felismerésre! Emiatt letett róla, további fenyítő megmozdulásokat tegyen. Ráhagyta a nevetgélést és rákészült lelkiekben a bőr gatyót kísérő küzdés jelenségére. Már látványról tudta, ez egy igen hosszas, fáradtságos és nagy erőfeszítéseket igénylő mutatvány lesz. Sejtette volna milyen szempontból...
Alig lépett bele egyik szárába, térd környékén beütött a válság. Szegény feje, majd felborult a vészfék behúzásától, így kisebb rémült sikolyt produkálva borult rá segítője fejére. Egyenlőre megúszta a kellemetlen orra bukást, aminek felettébb örült. Néhány másodpercre komolyan lepergett élete, ahogy elképzelte kiborul a próbafülkéből kicsike alsónadrágját mutatva a térfigyelő kameráknak. Több, mint kínos katasztrófa lett volna. A vész elhárítása viszont nem jogosította fel, tovább nyomorítsa guggoló Felhőcipelőmacsekját. Tehát, produkált egy szánom bánom mosolyt és összeszedte egyensúlyát. Liluló fejig koncentrált nehogy látványos mutatványokba kezdjen és megtartsa testét. Mégis, hiába erőlködött, kapta a puhányságra utaló kritikát. Ez már kilöttyintette a méreg poharat. Nem bírta cérnával az egész felhajtást. Egyszerre kellett figyelnie a tartására, tűrnie a bőrt is lenyúzzák róla és alig moccant valamerre az átkozott nadrág. A mix eredményeként, dühödten csattant fel.
-OH, MÁR! ENNÉL MEREVEBB NEM LEHETEK! Várj! Megkapaszkodom ebben, hátha könnyebben boldogulsz.-
Nyúlt háta mögé a ruhafogashoz. Jobb ötlete nem volt, mivel segítsen. Illetve bántotta, ok nélkül mordult fel. Zenésztársa, csak segíteni akart, ő pedig sipítozva háborgott, mint egy elkényeztetett díva. Nem szerette, amikor így viselkedik. Úgy érezte tőle kihasználja mások önzetlenségét, amit tetéz a cselédeket lenéző hisztijével. Legszívesebben bocsánatért esdekelt, sírt, vagy elsüllyedt volna, de Borúsházicica annyira lendületbe került az eddig veszteglő ruha, rakétából kilőve kötött ki combján. Tehette volna örömmámorban tör ki, elvégre féltávhoz közeledtek. Azonban rádöbbent, másik lába még szabadon van. Ha tovább vándorol énekese, vészhelyzet következik! Lejjebb kellett húzni a cuccot, vagy nem tud belebújni. Ahhoz pedig semmi kedve, valami extrém pózba kucorodjon és még durvább megpróbáltatások érjék. A sokktól levegő nélkül tátogott. Hirtelen hang se jött ki torkán, úgy bepánikolt. Tudta tennie kell valamit, ezért reflexből ütögetni kezdte öltöztetője fejét. Néhány nyöszörgés után, pedig kiszabadult rémült megjegyzése is.
-ÁLLJ, ÁLLJ, ÁLLJ! Még ne! Túl gyors vagy! Majd én...-
Nevetett kínjában, miután elhessegette bamba egyetemistáját a nadrág közeléből. Megpróbálta kivitelezni a bujkálást és ugrálást, amivel reményei szerint az eddigihez hasonló eredményre juthattak. Legalábbis ő ezzel a módszerrel szokott élni, amikor nagyon szűk, nagyon merev és nagyon makacs nadrágot kellett egyedül felvennie. Általában pár perces pattogással elérte várva várt sikerét. Nos, itt nem úszta meg ennyivel. Jó ideig szökdécselt, aztán izegve-mozogva ráncigált, végül lemondó sóhajjal fújtatott párat. Teljesen kifárasztotta magát és szüksége volt kicsike szünetre. Próbált minél hamarabb erőt gyűjteni. Hiába érezte úgy, majd kiköpi tüdejét, arcát legyezve igyekezte csendesíteni szuszogását. Persze, csendes pihenője se maradhatott esemény nélkül. Pelyhespudli a semmiből rátámadó őrülettől, hadonászva akart kijutni a próbafülkéből. Hát, ekkor már teljes döntésképtelenség uralkodott Umi-n elájuljon, szívinfarktust kapjon, vagy eressze ki, hátha pisilnie kell. Válaszok nélkül óriási szemekkel meredt mérgezett egerére. Nem volt más út, várnia kellett mikor un rá és magyarázza el a problémáját. Sajnos, attól se lett okosabb. Felért egy megfejtésre váró rejtéllyel a töredékes gügyögése.
-Nyugalom, Toporgó! Vegyél egy mély levegőt és kezd elölről, mert semmit se értek!-
Pislogott rémülten, sokkosan hablatyoló társára. Lassan beleállította a félszt. Ha eddig nem hitte baj van, már ezer százalékosan biztos lehetett benne! Nagyon furcsán, meg zavartan viselkedett. Alig akadt helyzet, amikor hasonló reakciót mutatott. Általában, mire odamentek volna, hogy lenyugtassák önerőből megoldotta. Szóval, nem sok tipp lapult tarsolyában. Ettől, még nem hátrált meg. Erősen agyalt, mit tehetne az állapota javulásáért. Átmeneti megoldásként a nevén szólogatta és lefogta karjait. Miután ráfigyelt, lassan megkérte újra mondja el, mi történt. Az előadás kiváltója nem más volt, mint a kívülről félreérthető hanghatásokkal tűzdelt munkálkodásuk. Rögtön megkönnyebbülten sóhajtott fel, hogy következő pillanatban "semmi baj" kobak simogatással vigyorodjon el.
-Így rám hozni a frászt! Ejnyeee~! Mik meg nem fordulnak a fejedben?! Micsoda perverz lettél!-
Tette szája elé pracliját, mint egy erényes kislány. Remélte azzal, ha ő nem rendez jelenetet hamarabb csillapodik Bodrosvadorzója pánikja. Bár, amíg tovább szöszölt nadrágjával önkéntelenül is kombinálni kezdett az elhangzott mondatokhoz miféle képeket lehetett társítani. Említeni se kell, kevesebb, mint fél perc alatt, gigászi szemekkel bámulva a földre fagyott le rendszere. A döbbenet hulláma, viszont ezen a ponton faképnél hagyta. Miután visszatért a jelenbe, csak sejtelmes kuncogással teljesítette az első szakaszt. Hála az elmélkedésnek, vagy téma generálta lendületnek, hamarosan, helyre került bőrnaciban ácsoroghatott. Gyorsan megvizsgálta az eredményt, aztán bokszolóként megrázva magát nyúlt a kabátért. Szegényt ugyanazzal a lendülettel földre is ejtette. Pindurkányit elfelejtette nem egy könnyed tavaszi pulóvert akasztott le a fogasról. Ha, pedig még több dráma kell, akkor tessék! A betöretlen mazo nadrágodban hajolj le érte! Legalábbis, határozottan filmekből szabadult önkínzóként festett egy atlétában és retro mód derékig érő, szűk gatyában! Kész rémálom kinézet volt! Arról nem beszélve, micsoda trauma volt, hajoló és guggoló póz közé szorultan felkanalazni. Extraként, meg hűséges segédje, továbbra sem tért teljesen észhez. Úgy gondolta, ha ad neki némi piszkálás mentes percet, szépen egyenesbe billen a lelki állapota, de újra nem stimmelt vele valami.
-Jól van! Mi a ba~j? Ha az előbbi...azzal ne foglalkozz! Többet nem jövünk ide és megszerzem a biztonsági felvételeket, vagy lefizetem a tulajt, hogy hallgasson, csak ne vágj ilyen fancsali képet!-
Tartotta áldozata elé a kabát egyik ujját, hátha ráveheti a haladásra. Nem volt különösebb problémája, de ha ebben az évben végezni akartak, megköszönt volna további segítséget. Tudta, mehetnéke volt és egyesített taktikával könnyebben végezhettek. Már csak két kar volt! Azzal secpec meglehetnének! Holdra lép az űrmaskarájában, leellenőrzi képes e élni benne, megmondja az ítéletet, remélhetőleg fizetnek és máris friss levegőn lesznek. Ezt persze, hangosan is előadta, csillámporos bociszemekkel. Valahogy ösztönözni kellett lefagyott Bébitigrikéjét!
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 10:07 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Persze, hogy társa semmit nem értett a kesze-kusza magyarázatából, így próbált mély levegőt venni és mégegyszer belekezdeni az egészbe. Ehhez nagyban hozzásegítette Umi együttműködő reakciója, miszerint nem kezdett el ő is pánikolni vele együtt, hanem feltűnően nyugodtan viselve a kiborulását igyekezett lecsillapítani. Meg is lepődött rajta, bár azért látszott a szemin, hogy ha nem adja elő gyorsan és érthetően a baját, hamarosan ő is követheti a példáját. Az pedig még inkább nem lett volna előnyös, tehát hamarjában összeszedte magát. Mégsem sikerült most sem túlságosan megszabadítania mondanivalóját az összefüggéstelen hadoválástól, de legalább annyit sikerült elérnie, hogy végre a másik fél is kapizsgál valamit a helyzetből. Viszont Sky számára kicsit meglepő módon őt nem igazán nyugtalanította ilyen mértékben a felmerült probléma. Sőt még inkább ő kapta a lehordást, hogy miféle dolgokat képzeleg.
-Tanultam már egyet s mást az emberi agy működéséről, szóval lehet, hogy meglepődnél ha tudnád mikre asszociálnak ilyen félreérthető helyzetekben az emberek... -sóhajtott egy nagyot ahogy felidéződtek benne a hangzatos nevű szexuálpszichológia órákon bemutatott kísérleti eredmények. Mégha a legtöbb ember nem is vallja be nyíltan, de nagyon valószínű, hogy megfordulnak csúnya dolgok a fejében, függetlenül attól, hogy mennyire perverz... Ez mindenkiben benne van, és nem is feltétlenül beteges dolog, míg túlzásba nem viszik. Nem szeretett volna okot adni arra, hogy netán elkalandozzon az őket odakintről halló emberek fantáziája. Lehet azonban, hogy túlzásba viszi az aggodalmát, és feleslegesen törődik a dologgal ennyire? De mégis teljesen bepánikolt, mert nem szerette volna, hogyha alaptalan pletykák kezdenének el keringeni róla. Hogy fog úgy barátnőt találni, hogyha mindenki azt hiszi majd hogy Umival van? Mert igen, szerepel a tervei között, hogyha megismerkedik egy kedves és szép lánnyal, szeretne randevúzni is. Középiskola óta nem volt barátnője, pedig néha igazán vágyott rá, hogy legyen valaki akivel törődhet és aki vele is ugyanúgy törődik. De minél híresebb annál távolságtartóbbak vagy ellentétes végletként fanatikusabbak vele szemben az ellenkező nem tagjai. Egyiktől sem volt túl boldog. Nagyon sokszor úgy érezte egyedül csak a zenésztársai előtt lehet igazán önmaga anélkül, hogy feszélyezve érezze magát mert ügyelnie kell minden szavára vagy cselekedetére. És Umi talán majdnem annyit törődött vele, mint egy barátnő! De badarság így párhuzamot vonni. Gyorsan meg is rázta a fejét, hogy véget vessen ennek a kínos gondolatmenetnek, mielőtt még kínosabb következtetéseket von le magának. Nem szerencsés dolog egy leendő pszichológusnak magán lefolytatni egy pszichoanalízist... ugyanúgy ahogy egy orvosnak sem szabad saját magát kezelnie.
Behúzódva a sarokba monoton figyelte ahogy társa tovább küzd és végül sikerrel felapplikálja magára a nadrág többi részét. Már csak a valószínűleg sokkal könnyebben felvehető kabát maradt és egy gyors visszaöltözködés után már mehetnek is innen. Nagyon úgy érezte szüksége van a friss levegőre. Legszívesebben már most magára hagyta volna Umi-t de mielőtt hangot adhatott volna annak a kérdésének, hogy innentől ugye már boldogul egyedül, az orra elé tolták a kabát egyik ujját, hogy segítsen belebújni. Nem maradhatott el mellőle az észrevehetően vállára telepedett nyomasztó kérdések okozta rosszkedv iránti aggodalom megfogalmazta kérdés sem.
-Bocsánat, csak kezdem kicsit rosszul érezni magam, azt hiszem szükségem lenne egy kis friss levegőre. -segédkezett közben a mutatvány befejező részében. Mikor ezzel megvoltak elégedetten vethettek egy pillantást a végeredményre a próbafülkében elhelyezett tükörben. Legalábbis Sky semmi kivetnivalót nem látott a szerelésben, hiszen az tökéletesen passzolt társára. Viszont most hogy így jobban megnézte, tekintve hogy a ruha látni engedte, mintha Umi is sokkal vékonyabb lenne, mint szokott lenni. Tudta ugyan, hogy mostanában sokat edz de azt nem gondolta volna hogy ennyire túlzásba viszi, hogy már így lefogyott. Ennek fényében meg pláne nem értette, miért rendezett olyan jelenetet az előbbi boltban. Ennyire vetekedne a hiúsága egy nőével? Bár nem csodálkozna rajta.
-Szerintem ezt mintha rádöntötték volna, és tényleg elég masszívnak tűnik. -kopogtatta meg a kabát hátát, amiben elvileg volt egy gerincvédő betét. Biztos nagyon nehézkes lehet benne a mozgás, de Skyt jobban lefoglalta, hogy elég biztonságos-e. Miután meggyőződött erről, részéről beleegyezve elégedetten bólintott, így már csak Umin volt a sor, hogy ítéletet mondjon a dolog felett. Mivel úgy gondolta itt rá már nincs szükség, hiszen a vetkőzés ezek után már biztos egyszerűbben fog menni, mint az előbbi akció, ezért a férfi vállára téve a kezét igyekezett odébb terelgetni kicsit, hogy kiférjen a fülkéből.
-Megvárlak odakint... ha nem bánod. -szabadkozott, majd kilépett a fülkéből behúzva maga után a függönyt. Szerencsére éppen akkor senki sem volt a közelben, de azt valószínűleg sosem fogja megtudni, hogy mennyien hallották őket az előbb, akik azóta már messze járnak. Ha még szükség lesz rá, úgyis szólnak neki, de addig kihasználja az időt, hogy fújjon egyet.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyVas. Márc. 27, 2011 9:04 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Hatalmas buci szemei rafináltan találtak rést a pajzson. Rövidesen tetőtől talpig bőrben feszíthetett. Kimondottan győzelem érzet suhant végig fejében. Annyi küszködés után, rajta volt! Sikerült! Teljesítették a feladatot! Szorgos hangyákként küzdöttek meg az igazukért. A lehengerlő tettől, szinte rózsaszín buborékokkal kísért örömben kicsattanva lebegett föld felett. Az se tudta leárnyékolni kedvét, igazán furcsán érezte magát. A ruha súlyától komolyabb küszködés volt egyenes háttal állni és tényleg olyan volt, mintha becsavarták volna egy nájlon zsákba. Akár lehetett volna emberrabló kellékként hirdetni védőruháját. Nyikorgott, nehéz robotmozgással tudott közlekedni és bizonyos testhelyzetben még levegőt venni is művészet volt. Ezekkel zsebében megszállta a kétely gonosz koboldja, hogy fog benne vezetni. Komoly teszt, ha elvárták tőle, előbb élje túl a ruha terrorját, aztán küzdjön meg a motorjával. Mégis ki találta ki, romantikus lovagként udvaroljon körbe egy rakás bőrt?!O.O Fordítva lenne, lekötelezve érezné magát, de ne legyen elég imponáló, mindent kockáztatva harcoltak az öltözködéssel? Kicsikét felháborító! Plusz, nehéz! Előre sejthette volna, bele fog telni némi időbe hozzásimuljon a vállára hajított kilókhoz, de na! Azt hitte az a néhány extra meg se fog kottyanni. Hiszen újra edz és úgy gondolta programba építhető! Pötyikét tévedett. Már kapirgálja, szegény háta, hetekig nyögni fogja a túlterhelést. Kellett neki biztonságos sport hacuka! Húzta el száját lemondóan, mialatt tükörből tájékozódva igyekezte korrigálni tartását.
-Meg fogok szakadni!-
Bökte ki csalódottan motyogva orra alatt. Néhány másodpercre elvesztette a témával szemben hordozott lelkesedését. Azonban Loboncosmicája bókkal díszített nyugtató mondatától újratöltődött elszántsága. Hiúságát táplálva nézett végig a "tökéletes" megjelenésén, hátha így nyerhet némi bizonyítékot a mondottakra. Így is lett! Meggyőződve a dolgokról fordult énekeséhez csillámló tekintettel. Kisebb kéz rázással megkínált magyarázatot rittyentett előző kifakadásra. Nem akarta másik pánikba sodorni Felhőszelőpamacsát. Elnézve az okos fejecskéjét, még az összemelegedésük ábrándjából se épült fel. Szegényke! Nagyon rosszul érintette. Teljesen átérzi miért, de attól még kicsikét nem kívánatos piócának gondolta magát. Micsoda meglepetés! Nem hiába jutott arra a következtetésre, neki nincs semmilyen kisugárzása. Mindkét társának volt, ehhez nem kellett zseninek lenni, csak rájuk nézni. Pont ezért zavarta, nála valami hibádzik. Mégis, micsoda? Jól esett volna a lelkének, ha valaki beavatja a titokba. Akkor változtathatna rajta, bár ez nem olyasmi, amit meg lehet szerezni. Vagy van, vagy nincs. A picsuba! Sose fog vonzó lenni!
-Eleinte, csak eleinte! Majd sokat mocorgok! Pár tornagyakorlat csodákra képes! Még szép, hogy masszív! Ez az egyik legjobb márka! Nyugi-nyugi, megbízható!-
Hadart megjátszott vidámsággal, miközben lelki síkon hisztérikusan vergődve vonaglott egy sötét zugban. Mentségére szolgáljon, mindent beleadott rosszkedve elűzésébe. Még demonstráló testnevelés órát is tartott. Rá se hederített az előbb felsorolt akadályokra, bokájához hajolgatott, körzött karjaival, guggolásokat csinált. Összes hirtelen felindulásból eszébe jutó bemelegítő mutatványra kitért. A végén, pedig spontán robot és táncmozdulatokkal ökörködött. Addig pattogott körbe-körbe, amíg szó szerint betont nem súrolta nyelve. Úgy meghajtott néhány percet, kifogyott az összes szuszból és teljesen elszédült. Totál túlzásba vitte a bemutatót és közel állt hozzá, végelgyengülésben dőljön ki. Ezt egyértelmű, nem hagyhatta. Azzal folytatta volna Cukicirmosa frász sorozatát! Nem volt menekvés! Rendbe kellett szednie magát és elűzni társa gyanakvásának legkisebb morzsáját is. Cél érdekében, térdére támaszkodva fújtatott és fújtatott. Játszotta gőzmozdonyt, míg széles vigyorral karon nem tudta csapni szorgos egyetemistáját.
-SZUP~ER! Megveszem!-
Valószínűleg, csak erre a vezényszóra várhattak, mert drága énekese sietősen arrébb tette, hogy kiférhessen a fülkéből. Persze, Umi hatalmas szemekkel pislogott utána. Cseppet se értette mi lelte. Rendben, nagyon menni akart, de csak így faképnél hagyni?! Semmi rosszat nem tett! Ne őt hibáztassa a fantáziája miatt! Na jó, részben lehet. Oké, akár teljesen is, bocsánatot kér érte. Viszont ez a rideg jégcsap viselkedés, nagyon csúnya! Roppant bántó tudott lenni. Ezért se lepjen meg senkit, felháborodva dobbantott lábaival, majd durcás fejjel kezdett kimászni ruháiból. Az is miért ment volna egyszerűen? Kénytelen volt folytatni az ugrálást, hogy lerázhassa magáról. Egyedül az vigasztalhatta, jelentős mennyiségű orrvérzést keltő táncmozdulattal rendelkezett. Ennek hála, kisebb előadást lezavarva könnyíthette meg a bőr útját. Már, csak egy kis hangulatfokozó zene hiányzott. A kintről beszűrődő lassú szám, valahogy nem egyezett a szenvedő nyöszörgéssel fűszerezett mutatványaihoz. Ráadásul az idő haladtával fogyasztotta energiáit. Komolyan jobban megizzadt ettől a próbától, mint öt kilométer futástól. Álmában se fordult meg fejében, hatékony edzés terv naponta kétszer bőrruhát ráncigálni. Illetve azt se, képes lesz megvalósítani a félelmét. Tény, végig ingatag lábakon állt. Tulajdonképpen az egész vetkőzés alatt ott lebegett a borulás lehetősége. Egyszerűen nem volt miben, vagy kiben kapaszkodni. Nehezített pályaként, pedig kapkodott. Nem akarta sokáig váratni a levegőre ácsingózó szökevényét. A végezetes baki gyakorlatilag ott somfordált körülötte. Cikázott a momentumig, amikor megnyugodva lépett ki féllábbal a csempére. A pillanatig, amikor úgy érezhette túl van a felhajtáson. A végzetes mozdulatig, amikor szabadságot köszöntő sóhajjal emelte fel másik gyalogló eszközét. Ekkor esett a rémeset! Ekkor történt a napját nemzeti gyásszá változtató szerencsétlenséget. Ekkor tekeredett leendő védő felszerelése bokájára, hogy maradék egyensúlyától is megfossza.
-SEHEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉG! BOHORULOOOOOOOOK!-
Sikított fel karjával hadonászva. Már későn! Rettenetes rémálomként nem előre dőlt, hanem hátra. Egyenesen hátsóját villantva kiborult Lebegőmacsekja lábaihoz. A baleset okozta fájdalomtól produkált némi fájdalmas hörgést, de szégyenteljes menekülésnél sokkalta jobban foglalkoztatta, dühödten lerúgdossa a gáncsoló anyagot. Sértette büszkeségét egy közönséges nadrág tegyen vele ilyesmit. Gyerekes bosszúra vágyott, amit abban látott teljesülni, ha látványos földön bemutatott kukac küzdelemmel vergődve szabadul meg tőle. Lehengerlő győzelme el se maradhatott! Hamarosan terhétől megválva pattanhatott fel. Elégtételt kapva állhatott, széles vigyorral, egy szál alsónadrágban. Itt már kezdett neki derengni, valami nem stimmel, de még mindig hiányzott az a kicsike szikra. Szóval, szánom kérően társa elé lépett. Egyértelműen az ő hibájának könyvelte el az események szerencsétlen kimenetelét. Miatta történt az esés. Neki köszönhető veszett módon sajog hátsója. Esküszik, ha lesz rajta egyetlen kék-zöld folt is, soha többet nem áll vele szóba!
-Kellett neked idő előtt lelépni! Be se fejeztük. Kénytelen voltam egyedül próbálkozni és nézd meg mi lett az eredménye!-
Csettintgetett a földön pihenő bőr irányába. Aztán visszafordult, figyelmesebben szemügyre vette Felhőjáróvadmacsa falfehér arcát és csodák csodájára gondolkozni kezdett, mi lehet a baj. Főleg, miután nagy erőkkel visszafelé kezdték toloncolni a próbafülke takarásába. Hangosan és tettlegesen is tiltakozott. Korántsem volt ínyére, efféle módszerekkel akarják lerendezni az esetet. Persze, jelenete közben hamarosan bevillant a megoldás homályos képe. Valami nem stimmelhetett kinézetében. Az ügy felgöngyölítése végett, gépiesen végigsandított magán. Enyhe kifejezéssel élve: alul öltözött volt! Nőies sikollyal köszöntve a felismerést kapta karjait maga elé. Rákvörös fejjel bámulva kutakodott megfelelő szavak után. Már, ha létezett volna! Beégett. Illetve, ezer százalékosan rántotta társát is a fazékba! Kettőjük közül, pedig egyértelmű volt, kit fog halálosan megviselni az eset. Sejtette nem kellene megszólalnia, de bántotta a dolog. Bármilyen reakcióért hálás lett volna. Megérdemelt volna lehordást, ütést, bemutatással kísért elsétálást, akármit, csak tudja nem sérült olyan szinten, kisétáljon egy kamion elé.
-Hoppácska! Nem akartam! Bocsánat! Ezt nagyon elszúrtam...igaz?-
Gyűrkészte bűnbánóan a függönyt, néha felpillantva, otthontalan kutyuska szemeivel. Nem akarta ezzel megvesztegetni, csak érezte elég egy fuvallat és elbőgi magát. Különben is állandóan kivert házi kedvencként bámult nagyobb drámák keletkezésénél. Jött saját akaratból. Hozzátartozott a személyiségéhez. Nem véletlen pincsi is szerepelt becenevei között.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te6000/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (6000/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyPént. Ápr. 08, 2011 7:56 am

~∞~Hold túra~∞~

Csend van. Túlságosan nagy csend. Ilyesmit leginkább azokban a krimifilmekben szoktam látni amit édesanyám néz nap mint nap. Azokban van, hogy az ártatlan kislány éppen hazafelé tart amikor a gonosz gyilkos megtámadja. Na persze előtte bejátszanak egy "da-da... da-da" kezdetű zenei részletet, ami egyre gyorsabbá válik ahogy a gyilkos közeledik az áldozata felé. Persze ez csak a filmekben van így és különben is én semmiben sem hasonlítok azokhoz a lányokhoz. Egyrészt nem haza felé tartok, sőt, éppenséggel esti sétámat tartom, amit elég ritkán szoktam megtenni, de hát muszáj na. Másrészről ártatlannak ártatlan vagyok, viszont nem ártalmatlan. Ki nevezne egy olyan személyt ártalmatlannak aki képes felvenni egy kristálylény alakját? Pontosan! Senki. Természetesen már csak abból is kiindulva, hogy még mindig űzött vad vagyok, hisz ki tudja, hogy mikor bukkan fel a semmiből egy hülye ürge akita kormány küldött rám, hogy ismét visszahurcoljon arra az átkozott kísérleti patkánylyukba. Igaz, hogy száz százalékig biztosíthatom arról, hogy nem fogom hagyni, hogy csak úgy elhurcoljanak. Még eggyel több vagy kevesebb azok közül, akik nem tudják megérteni, hogy nem vagyok én kísérleti kis fehér egér, nem számít.
~ Gyűlölöm a képességemet. - jegyzem meg magamnak, hisz tulajdonképp mostani esti sétámat is ennek köszönhetem. Valamilyen oknál kifolyólag ez egy a sok mellékhatásból. Vannak éjszakák amikor egyszerűen képtelen vagyok elaludni. Ha pedig sikerül elaludnom akkor arra ébredek, hogy a képességem aktiválódik. Azt hiszem, hogy ezt is a tudósok számlájára írhatom fel, hisz gyakran volt olyan, hogy éjszakákon keresztül tanulmányoztak és teszteltek. Igazán kár, hogy nem tudtam elpusztítani a rólam készült teljes anyagot. Még a végén a klónjaim fognak szaladgálni mindenfelé a világon. Az szép is lenne mondhatom. >.>
Visszatérve az ártatlan kislány és a gyilkos történetére, most nekem is olyan érzésem van, mintha követnének. Persze én nem nézegetek hátra és szaporázom meg a lépteimet meg tudom is én. Nincs szükségem arra, hogy fölöslegesen idegesítsem magam. Az aki követ hát had kövessen, ha valami baja van velem akkor biztos, hogy meg fogja osztani velem. Ha pedig az életemet akarja, akkor szükséges lesz számára, hogy megharcoljon velem érte. Azért azt nem adom olyan könnyedén.
Végül meguntam a sétát és a közelben levő padra leültem. Ahogy számítottam senkit sem láttam az úton. Az egyetlen fényforrás pedig a hol fénye és a közelben lévő lámpák voltak. Én persze előzékenyen is egy olyan padra ültem le ami közel sem volt egyik lámpához sem, így legalább nem kell annyit szenvednie az engem követőnek, ha egyáltalán követ valaki. Ha pedig nem, akkor üldögéltem egy kicsit itt egymagamban.
- Na jó, most már unom. - sóhajtottam fel, majd egyszerűen abbahagytam a lélekenergiám visszafogását, így ha más nem is, de legalább egy hollow biztos, hogy hanyatt homlok vágtatni fog erre felé friss élelem reményében. Az egy teljesen más tál tészta, hogy nem éppenséggel azt találna itt amire vár. persze akár egy shinigami vagy egy quincy is jöhet errefelé, hogy megnézze mi is folyik itt. Őket majd maximum egy vállrándítással elintézem. Nem is kell ide semmi fölösleges magyarázat.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/15000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzer. Ápr. 13, 2011 3:36 am

~∞~Hold túra~∞~
Az ég a mai napon igencsak borús képet mutat, a Hold ezüst sugarai nem is találnak utat a földre. Higure összeszűkült tekintettel méregeti a járókelőket irodája ablakából, ám erről nem tud senki. Az állami kórház legalsó szintjére nemigen járnak emberek, így a férfi előszeretettel csinálhatja azt amihez kedve van, senki sem kéri Tőle számon, hogy mivel is foglalatoskodik éppen. A jól megvilágított boncasztalon egy felbontott test fekszik, a szervek precízen elhelyezve különféle tárolókban. Ketsueki pillantását a külvilág forgatagáról visszafordítja a még friss holttest felé, azután atyai jóindulattal simít végig a szőke fürtökön. A nő nem lehetett több húsz évesnél, autóbaleset áldozata lett. Szerencsétlen nem kötötte magát, s a frontális ütközés következtében nemes egyszerűséggel kirepült a szélvédőn. Nem szenvedett túl sokat, rögtön eltört a nyaka, amint földet ért. A férfi töprengve vakarja meg borostás képét, miközben köpenye zsebéből egy szál értéktelen cigarettát tol seszínű ajkai közé. Kócos üstöke mindenfelé meredezik, nem készült még olyan fésű, amely képes lenne megzabolázni eme hajzatot. Ellenben nem mindig volt ily’ ápolatlan külsővel megáldva, régen, elfeledett időkben még főúr volt, hadvezér, gróf. Nos, igen. Hősünk mindennek volt mondható, csupán átlagosnak nem. Hosszú élete alatt rengeteg mindent látott, hallott, tanult, tudása szinte már-már elképzelhetetlen méreteket öltött. Természetesen erről nem beszél senkinek, hisz’ életben maradásához egy igen fontos eseményre van szükség. Mások halálára. A bárgyú csőcselék feltehetőleg vámpírnak nevezné Őt, holott semmi szüksége nincs az áldozatok vérére. Csupán az életerőt veszi el, az már úgysem kell egy haldoklónak, így felhasznosítja azt. Ezután a lélek persze semmissé válik, de hát az erősebb győz, ez a Sors rendje.
A boncterem csendes, a hullák nem zajonganak. A levegőben olcsó gin és bagóbűz terjeng, amely összekeveredik a fertőtlenítő fojtogató szagával. Higure nagy odaadással tisztogatja le eszközeit, ezt követően mindent visszarendez a helyére, tökéletes rendet hagyva maga után. Az óra épp egészet üt, véget ért a munka mára. Legalábbis azon része, amit muszájból végez. Patológusként tudott elhelyezkedni ebben a városban, pedig képességei alapján akár fősebész is lehetne. Ám számára nem fontos a feltűnés, alteregójának minél szánalmasabb és jelentéktelenebb képet kell nyújtania. A világítás lekapcsolása után kulcsát kétszer elfordítja a zárban, s a lakat feltételét követően immáron semmi akadálya nincs, hogy elhagyja az épületet. Kedélyesen odaint a kopaszodó portásnak és kissé bicegve hazafelé veszi az irányt. Miután befordult a megfelelő sikátorba, mozgása megváltozik. A korábbi járáshiba megszűnt létezni, tartása feszes, szinte már túlságosan is. Bal kézével hátrasöpri barna tincseit, amelyek érthetetlen módon engedelmeskednek akaratának, s rendezetten simulnak koponyájára. A kis földszinti lakás, amit bérel, nem túl nagy, semmi furcsát nem vesz észre az, aki betéved a házba. Ekképp érkezik meg magányosan a szikár alkat, ki mindig időben fizeti a lakbért, nem hangoskodik, nem csinál bajt. Ketsueki a külvilág felé egy végtelenül unalmas, de azért törvénytisztelő ember képét mutatja. Leginkább csak aludni jár haza, minden idejét lefoglalja nagyon fontos munkája, tudja ezt Róla minden szomszéd. Nem is szokták zaklatni, néha-néha az egyik idősebb lakó lehozza Neki a vasárnapi ebéd maradékát, ami örömmel fogadd el, s felajánlja szolgálatait cserébe. A gondtalan élet mézesmázos képe töretlen.
Ám az est leszálltával valami megváltozik. Egy speciális távirányító segítségével a bejárattal szemben lévő fal oldalra tolódik, felfedve rengeteg méregdrága öltöny, valamint egy különleges ruházat rejtekét. Kedvtelve lépked a finom szövetek között, némelyiket meg is ütögeti kissé, nem járja-e át a moly vagy efféle kártevők. Valójában erre semmi esély nincs, mivel igencsak odafigyel ruházatára, mindennapjaiban mégis lezser ruhákat hord. Mély sóhajtás kíséretében öltözik át, a mai este vadászni készül, régen ejtett már el nagyobb zsákmányt. A vörös selyemingre fekete, hajszálcsíkos öltöny kerül, efölé teríti régi stílusú utazóköpenyét, illetve új szerzeményét is a hátára erősíti. A kardot alig két héttel ezelőtt vette kölcsön egy pár shinigamitól, akik csak elpazarolták volna a benne lévő lehetőséget. Mangetsu azóta rendületlenül szolgálja gazdáját, eddig még nem érkezett rá panasz. Porcelánból készült maszkját, valamint kalapját feltéve immáron készen áll az indulásra, oly’ könnyedén mozog az árnyékban, mintha sohasem járt volna napfényben. A szokásos utat járja be, legújabb célpontját nem sokkal portyázásának elkezdése után megpillantja. Idősödő férfi, nem ér Vele túl sokat, ám egy rövid időre mégiscsak csillapítaná étvágyát. A becserkészés a legizgalmasabb része az estének, ezúttal könnyű dolga lesz. Éppen lecsapni készül, amikor váratlanul egy nagyobb lélekenergia-kitörés vonja magára a figyelmét. Az álarc mögött összeszűkült íriszekkel fordítja fejét a megadott irányba, ezen idő alatt prédájának sikerül meglógnia. Némileg mérgelődve változtat úti célján, s a városközpont felé indul. Az éj ezen szakaszában már minimális a lézengő emberek száma, így remélhetőleg valami felettébb érdekeset talál. A házak tetején szökellve éri el a helyet, ahol a reiatsu tulajdonosának kell lennie. Némi nézelődést követően meg is pillantja a lilahajú hölgyeményt, aki elég felelőtlen módon viselkedett. Alakja karcsú, ellenben ereje remek fogásként aposztrofálható. Ketsueki könnyed, szinte légies mozdulattal veti felé magát, csupán köpenye csattogása buktathatná le, már ha lenne elég ideje reagálni a kislánynak. Kezében villan a szike, egy jó mozdulat, s máris elvérzik a kicsike.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te52100/65000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyVas. Május 22, 2011 8:08 am

// Az élet iróniája, avagy Rika és Yuke találkozik ismét... semmi lövöldözés? O.o//

Szóval egy tea kéne. Meglepett a kis béna akcióm után. Azt hittem most fog engem kicsinálni. Hál’istennek nem így történt. Vajon mit tudnék felajánlani neki? Valami erős kötelék köt hozzá. Bár nem olyan kézzelfogható, és erőteljes, mint anno Mayához, de úgy érzem, hogy újra elindult valami…, valami, ami meglepően nem halt ki belőlem. Talán mégsem vagyok teljesen reménytelen. A pusztulás szélén álltam, erre tessék. Talán ez majd visszahúz a valós életbe. Mindkettőnk egy sötét időszak alján honol, de van egy olyan érzésem, hogy most fogunk kilábalni belőle.
- Tudod… én most élem a második életem. És ennek a sötét másodiknak igenis a része vagy, voltál és remélem leszel is. Beleőrültem volna már ebbe a sötétségbe, ha te nem vagy- jelentettem ki elég halkan ahhoz, hogy komolyan gondoljon - Igen egy tea most jól esne… Van is egy hely, amit még nem próbáltam ki, mert újonnan nyílt, de már ismernek engem azon a környéken- mondtam most már átlagos beszédhangerővel. Felállt, és megragadta a kezemet. Én csak elmosolyodtam, amikor megpillantottam a kis görbületet a szája szélén. Érdekes volt látni, ahogyan az első repedés megjelent a jégszíven. Az éjszaka hűvös fuvallata megborzolta a hajamat, így még Yukésebbé téve azt. Megráztam a fejemet, így némileg helybe tudtam tenni. Lépteim alig voltak hallhatóak, csupán öltönyöm alól az az apró fémes csattanás nesz törte meg a csendet. Nos hát aki páncéllal járja a várost, annak megvannak a hátulütői. Most a Sereg által adott páncélt hordtam, hátha megtámadnak, és azonnal tudok reagálni. Gigaiban voltam ugyan, de a megszokott póttestbeni lét helyett most csak a páncél súlyát éreztem. A sétáló utcák felé vettem az irányt.
- És milyen az első osztag? Azok igen bennfentes tagok. Bár nálatok annyira nem lehet magas a vérdíj a fejemre, mint mondjuk a harmadik osztagnál Rolling Eyes . Mit terjesztenek mostanság rólam egyébiránt?- kérdezgettem, ezzel is próbáltam ápolni a kommunikáció varázslatos hatását. A hangját akartam csupán hallani. Hogy miért? Mert az jó Very Happy. Amikor elértük a kivilágított utcát, ahol szinte egy lélek se járt, megkerestem az üzletet, ami már órák óta zárt volt. Eljött a pillanat, hogy egy kicsit felülírjam az evilág által elképzelt dolgokat. Méghogy biztonsági rendszer. Volt kulcsom az üzlethez. Jó barátom volt a vezetője, hiszen én segítettem neki elrendezni a dolgokat, mint könyvelő, és mint teaszakértő. Kikapcsoltam a riasztót, és kinyitottam a zárat. Csak egy kérésem volt Haraiti-sanhoz. Legyen egy kulcsom nekem is. Kinyitottam az ajtót, és előre engedtem a hölgyet. Hátrairányítottam egy hátsó szobához, ami nem volt bekamerázva, és kellően kényelmes. Apró teaház volt. Lépcsők vezettek föl a felsőbb szintekhez, ahol a vendégek remekül élvezhették a majdhogynem tökéletes eszenciát. A főbejárat is csupán egy szegényes faajtó volt, egy nagyobb üvegablakkal. Magunkra zártam az ajtót, és felkapcsoltam a főkapcsolót. Csupán az egyik biztonsági lámpa vörös fénye borította be a helyiséget. Hátramentem abba a szobába, ahol Rikát hagytam, és elővettem a matt-fekete zippomat.
- Öt perc és itt is vagyok, addig helyezd magad kényelembe- mondtam békésen, majd meggyújtottam hét gyertyát a helyiségben, aminek a fényére azonnal felismerhette a komfortos ülőalkalmatosságot, amit ismertebb nevén kanapénak hívnak. 3 személy is kényelmesen elülhetett rajta, de Rika akár el is feküdhetett rajta. Az alacsony teás asztal előtte foglalt helyet, ahová majd a meglepetés teámat fogom tenni Very Happy . Kivonultam a szobából magára hagyva a gyertyafényben megvilágított gyönyörű lányt. Szememet dörzsölve léptem a konyhába, és felkapcsoltam a villanyt. Feltettem egy kis vizet, és előkészítettem a kamilla készítményt. Hogy miért pont azt? Passz. Kiválogattam a szebbeket, már ha lehet a kiszáradt kamillának és tealevélnek a fonnyadt mivoltját annak nevezni. Elővettem egy tojást, és belehelyeztem a növényeket. Egy kicsit leöntöttem egy feles pohárba a melegedő vízből, és vagy két lapát kristály cukrot beletettem. Az ezáltal sűrűbbé vált sziruppal néhányszor megöntöztem, ezáltal a növény egy kissé megszívta magát. Jót fog tenni a dolognak. Ezáltal jobban kijön az íze a növényeknek. Nekidőltem a másik pultnak, és úgy vártam hogy mi fog történni. A melegtől levettem a zakómat, és a nadrágomat, valamint az ingemet. Ezáltal teljesen láthatóvá vált a páncél amit hordok. Egy gombnyomásomra az aranyozott maszk is a fejemre kerülhetne, de azt most inkább hanyagolnám. Sípolva kész lett a teljes kanna víz. Áttöltöttem egy másik nagyobb kannába, amibe megáztattam a teatojást. Elnéztem ahogy minden egyes rántásomra megsárgul a víz, átadva a csodálatos ízt. Kitöltöttem egy apróbb csészébe akácmézet, és a tálcára helyeztem, amin már rajtavolt a két csésze, meg a tea. Lekapcsoltam a villanyt, és kivittem a tálcát. Teljes öltönyöm a konyhában maradt, és csak a fémes lépések zaja hallatszott. Tuti kiszúrta, de ki is fogja, max válaszolok, ha kérdezi. Beléptem a halovány szobába, és letettem az asztalra Rika elé a teás tálcát. Töltöttem neki, és felajánlottam a méz lehetőségét, hogy édesítse még, ha úgy kívánja. Merhogy én úgy kívántam, és a saját csészémbe a raktam egy másfél kanálnyit. Töltöttem neki is, meg magamnak is, és leültem mellé a kanapéra. És jött a kérdés az első pár kortya után:
- Hogy ízlik?

Vissza az elejére Go down
Negomatsu Rika
1. Osztag
1. Osztag
Negomatsu Rika

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/10000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 4:15 am

~ [Találkozás, egy régi szép szokás....] ~

Mondanám, hogy nem értem a körülöttem levő embereket, de akkor hazudnék. Inkább csak megjátszom, hogy nem tudom, mit miért tesznek, vagy hogy miért cselekszenek. Annyi szánalmas megmozdulás után, amit volt alkalmam szemmel követni- látni, milyen mélyre süllyednek az emberek vagy bármely más kasztba tartozók, egyszerűen kiábrándultam az életnek még ezen formájából is. Nem, nekem nincs rá szükségem, hogy tartozzak több emberhez is- hogy gyenge legyek és sebezhető. Mennyire igaza volt annak, aki azt mondta, a barátok és szerelmek csak sebezhetővé teszik az embert... feleslegesen. Kicsit sem bánom, hogy shinigami létem alatt nem szereztem barátokat, és csak némi kellemetlen érzet volt bennem amiatt, hogy Yukét kihagytam az életemből eddig. nem igazán tudom, hogy mi értelme lenne nekünk hagyni bonyolódni ezt a dolgot: egyikünk sem gondol most sem a következményekre vagy a jövőre, egyszerűen csak sodródunk az árral.. Hagyjuk, hogy egyszerű, ösztönös reakciók, vagy belőlünk kitörő szavak és érzelmek irányítsák a helyzetet, ami lassan már kényes lesz. Úgy kerülgetjük egymást, mint macska a forró kását: mindketten érezzük és tudjuk, mit érez és gondol a másik: kimondatlan, mégis ott lebeg körülöttünk a levegőben.
Fülemet nem kerülte el a fémes csikordulás, és az a képtelen gondolat merült fel bennem, hogy talán valamiféle páncélt hord? Fejemet ráztam a gondolatra- ennyire maradi és bolond nem lehet, hogy ilyet hordjon. Minek, amikor kidouk tömkelege, szolgál a védelemre? S főként, hogy a zanpakutuonak semmi nehézséget nem okoz átvágni egy vékony fémlemezt. Újabb zördülés, hajamat pedig lemondó sóhajjal simítottam hátra. Idióta, tényleg idióta...
- Megvannak a maga szokásai, mint mindegyik osztagnak... De a vérdíj valóban ott a legmagasabb. Bevallom, emiatt mélységesen haragszom rád... semmit nem tettek ellened, csak ott voltak. Ez nemcsak felesleges volt, hanem szánalmas is. - fontam keresztbe a karomat, és próbáltam elfojtani hirtelen feltámadt haragomat. Aztán arra a gondolatra, mely szerint egy gyilkos mellett ülök, megvontam a vállamat: én is ugyanúgy egy gyilkos vagyok...
Fejemet hátrahajtva pihentem, és sikerült majdnem elaludnom, amikor Yuke megjelent a teával. Sejtésem, mely szerint páncélt hord, beigazolódott- arcomon fintorral kevert döbbenet hullámzott át, majd lemondóan felsóhajtottam. Ez a fiú valóban egy gyerek... :/
- Nem kérek cukrot, keserűn iszom a teát... szerintem úgy lehet igazán kiélvezni az ízét.- fogtam kezembe a forró csészét, és lélegeztem be a tea mámorító aromáját. Bárcsak minden nap megtehetném azt, hogy egy puha ülőpárnán elnyúlva egy csésze forró tea mellett relaxáljak... de sajnos a keserű valóság az, hogy papírokkal rohangászom, vagy őrjáratozom... mikor, mit osztanak rám.
- Jó íze van...- néztem rá Yukéra, majd inkább még egy kortyot ittam. Nevetséges... úgy érzem magamat, mint egy bakfis, pedig a képlet egyszerű, csak a megoldás várat magára még... Mély sóhaj után letettem az asztalra a csészét, aztán beletúrtam a hajamba. Egy vállvonás kíséretében hajoltam oda Yukéhoz, és leheltem egy apró csókot a szájára. Tessék, a kocka el van vetve. Sosem szerettem egy helyzetben sokáig topogni, várva a megoldást.. inkább elébementem mindig is mindennek, talán éppen ezért vagyok most shinigami.

Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te52100/65000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 6:14 am

// Az élet iróniája, avagy Rika és Yuke találkozik ismét... semmi lövöldözés? O.o//

Elkalandoztak a gondolataim. Az életemet tekintettem át ismét, mint oly sokszor. Most is csak arra jutottam. Nem tudom ki vagyok. Vérszomj és bosszú irányítja azokat a lépéseimet, amiket a nagy intelligenciámnak kéne irányítania. Utálat fogalmazódott meg bennem a Gotei 13 iránt, de mégis vonzódom utánuk. Vissza akarok térni. Kapitány akarok lenni. Régi énem porcelán babaként tört darabokra. Rátekintettem Rikára, aki tetszését nyilvánította ki. Hogy teheti ezt? Milyen gondolatok irányíthatják vajon a lépéseit. Bármikor vissza akarom nyerni önmagamat, mintha pillangó lennék egy hurrikánban. Hiába keresem a többi pillangót, a hurrikánban nincs mentség. A pusztító örvény széthasítja a szárnyakat, és pusztulásra ítéli a reményt. Felém hajolt, és lehunyta a szemét. Ajkaival az enyémhez ért, és én mindezt fapofával néztem végig. Az apró csók bár felszabadított bennem valamit. Az érzés sorozat amit iránta táplálok sokkal, de sokkal másabb, mint amit Maya iránt éreztem. Szomorkodva felálltam, és megrántottam a csuklómat, az ujjaimmal együtt. Erre a teleszkópos szerkezet a páncélom kéz részét a helyére állította. Ujjaim fémes meghosszabbított karmokban végződtek. Megszáradt vér csúfította a pengéket. Hátpáncélomból aranyozott lemezek nyíltak ki, és csukódtak rá arcomra. Közben nyakam alól vékony fémrudak segítségével egy fülest, egy célzóüveget és egy mikrofont kaptam. Ott álltam a vértezet teljes alakjában. Hátrapillantottam Rikára, aki tettének következményein gondolkozhatott. Az arany koponya alakú sisakból csupán egy mélyreható zöldes tekintet látszott.
- Szörnyű ember vagyok Rika. Nem csak gyilkos... Őrületem határán apámmal is végeztem. A shinigamik, akik Paragon áldozatává váltak, szintén őrületem miatt haltak. A páncél amit hordok, a rejtett életemet fedi. Egy sereg élén állok, aminek a Gotei 13 elpusztítása lenne a kéj. Azt várják tőlem, hogy a Lelkek Világába vezessem őket, mint leigázó haderő. Az egyik ősöm már megtette, most azt akarják, hogy én is megtegyem. Bár a parancsomat követik, bármi is legyen az. Én nem a Gotei 13-ra esküdtem fel, hanem Soul Society védelmére. Elpusztítottunk egy végzetes világleigázó fegyvert társaimmal, akiket nem nevezhetek meg. Mégis üldöznek engem... Jobbat érdemelsz nálam. Gyerek vagyok, és őrült, mégis... ki kell hogy mondjam, Rika, én szeretlek. Teljes szívemből. Nem értem miért, nem értem hogy, de szeretlek, és szeretném, hogy az életem részét képezd. Félek igazából. A shinigamik aljassága téged is belekeverne abba a harcba, amit értelmetlenül vívnak ellenem. Nem akarok ölni. Utálom a pillanatot, mikor kardom lesújt, és végzetes csapást mér arra, aki ellenem van csak azért, mert azt parancsolták. Mindketten tudjuk, hogy ezeket az érzelmeket táplálni hatalmas butaság - monologizáltam neki. A sisak száj részén lévő hangszóró továbbította a hangot, amit én a mikrofonba mondtam, ezáltal egy kis fémes effectet adva a természetes hangomnak. Oldalamra erősített gömbön benyomtam a gombot, és karjaimat egy kényelmes laza helyzetbe tettem. Kezeimről visszahúzódtak karmok, majd egész karomról felcsúszott a páncél része. Lábaimról is hasonló képen tűnt el a fém. A teleszkópos szerkezet megtette a hatását. A sisak is ahogy előkerült, úgy tűnt el. A testi rész alá húzódott minden fém rész, végül zöldes szikrákat hányt a gömb, és apró szkarabeusszerű robotok tűntek fel, és csatolták le rólam a páncél megmaradt részét, és ahogy megjelentek, úgy váltak semmivé. Ruhám most két hihetetlen rugalmas részből állt, amit a páncél alatt hordtam. Arcomat ismét láthatta. Fantáziám egy életet mutattak meg nekem. Ebben az életben Rikával élek együtt a Gotei 13 kötelékében, a hetedik osztag tisztjeként. Lehetséges lehet vajon ez az ideális élet? Rövid ujjú volt a felső részem, így balom teljes egészében mutatkozott meg. Nem ismeretlen számára a szénfekete elhalt kinézet. Szemeit fürkésztem, és próbáltam kiolvasni mit fog tenni. Odaléptem végül elé.
- Nagyon jól tudod ki vagyok. Egy idős gyerek. Gyilkos vagyok igen, de vajon bűnös is? A poklot is megjártam már, és ott megmondták, hogy bűnös vagyok. Szerinted tudok bármit is tenni ez ellen? Vagy az érzéseim ellen? Minden ész érv ellene szól, de én szeretlek- jelentettem ki ismét, és leültem mellé a bal oldalára. Jobb kezemmel átszaladtam a hátán, és átkaroltam a derekán. Igen, megpróbáltam átkarolni, és magamhoz ölelni. Mit tegyek basszus! Ha elmélyül ez a kapcsolat, akkor veszélybe sodorhatom. Semmiképpen nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust. Valóban magányra vagyok ítélve? Valóban bűn az a csók, amit most adok neki? Szeretlek Rika. És nem engedlek el. Megéri... mindenképpen megéri.


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 20, 2011 6:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te6000/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (6000/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyKedd Jún. 14, 2011 5:56 am

~∞~Hold túra~∞~

Ez az éjszaka sem lesz jobb most már. Tisztára úgy tűnik, hogy hiábavaló volt a lélekenergiám felfedése, hisz csupán paranoiás vagyok. Igaz, hogy ez nem is csoda a múltban történt események miatt. Csupán annak örülök, hogy nem váltam valami eszeveszett, irányíthatatlan ösztönlénnyé, aki mást sem csinál csupán gyilkol. Még mindig végigfut a hátamon a hideg, hogyha arra gondolok amit ott éltem át. Még egy mezei orvosi vizsgálat is jobb annál amit ott végeztek rajtam. Szörnyű dolog az, hogyha az ember mást nem tud csinálni csupán ide-oda kapni a tekintetét és hallgatni a rajta kísérletezők beszédét, mivel valami bénító nyavalyát fecskendeztek a testébe.
Annyi hasznom legalább volt az egészből, hogy sok mindent megtudtam a hozzám hasonló emberekről, vagyis az esperekről. Azt viszont kétlem, hogy mindezt azért tudtam meg, hogy tudjam, hogy mit kell elkerülni. Amióta hozzájuk kerültem azóta akartak gyilkológépet faragni belőlem és biztos, hogy valamiféle csoda műve, hogy nem váltam azzá. Talán van a képességemben valami akadály, vagy határ féle amit elérve több mentális sérülést nem enged, vagy csupán a véletlen műve is lehet. Szerintem az utóbbi, hisz az elsővel még nem volt szerencsém máskor és bármennyire is gyűlölöm a képességemet, valami mégis arra késztet, hogy fejlesszem azt. Ennek pedig meg is lett a kellő eredménye. Most már képes voltam arra, hogy a külalakján változtassak annak a lénynek amivé válok, így az már sokkal emberibb, bár továbbra is egy sci.fi filmből szabadult mechara hasonlítok. A pengéket is át tudom alakítani normális karokra, így pár nehézséget is kiküszöböltem, ami eddig nagyon is hátráltatott.
- Unmei! - hagyja el a parancsszó a számat, mikor valami furcsa zavaró érzés lesz úrrá rajtam, majd ezt erősítve furcsa csattogó hangot is hallok. Szerencsére még épp időben aktiválom a képességemet és tűnök el addigi helyemről, hogy kicsivel odébb, eddigi ülőhelyemmel szemben jelenjek meg.
- Ki vagy? - teszem föl az elsző kérdést, amit ilyenkor illik. Sajnos még mindig eléggé gépies hangom van ebben az alakban, így ez mindig kissé megijeszt, de tulajdonképp nem is olyan rossz, hisz legalább hang alapján nem tudnak beazonosítani.
- Második kérdés pedig, hogy mégis milyen oknál kifolyólag akartál rám támadni? - változtatom át jobbomat a harcoknál használt karpengévé, hisz sosem lehet tudni, hogy az ilyen ismeretlen alakok éppenséggel mit akarnak. Sőt abban sem lehetek biztos, hogy esetleg nem-e az állam küldte, hogy újra begyűjtsenek, mint kiskoromban. Viszont most biztosíthatom őket, hogy cseppet sem lesz olyan könnyű dolguk. Még egyszer nem fogom hagyni, hogy elválasszanak a családomtól.
Vissza az elejére Go down
Negomatsu Rika
1. Osztag
1. Osztag
Negomatsu Rika

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Dec. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/10000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyVas. Jún. 26, 2011 7:28 pm

~ [Találkozás, egy régi szép szokás....] ~

Némán, ujjaimmal malmozva fixíroztam a padlót, és nem akartam megszólalni. A helyzet kezdett olyan irányt venni, amit végképp nem akartam... mégis kinek a vágyálma az, hogy az idegei pattanásig feszüljenek, és kínos szituációba keveredjen azzal a személlyel, aki iránt határozottan táplál...valamit? Mindig is megvetette az olyan embereket, shinigamikat, mint Yuke. Gyerekes... hisztis, önző és felelőtlen; a saját érdekeit követve mindenen átgázol, és mindezt ráfogja egy felsőbb célra, s ugyebár a cél mindig szentesítette az eszközt... Száját elhúzva kopogtatta meg a csésze oldalát, majd emelte ajkához és vetett egy kósza pillantást a beszélő shinigamira. ~ Te is csak egy újabb fanatikus vagy... - gondolta, miközben lerakta a csészét, hogy egyazon mozdulattal magára is borítsa a benne maradt nedűt. ~ Nem vághatod csak így, ilyen prózai szöveg lezárásaként a szemembe azt, hogy szeretsz! - háborodott fel, és fonta karba remegő kezeit. Sorolta magban végtelen a szitkokat, s mikor a japánból kifogyott, visszatért a franciára, mely igenis az anyanyelve volt...
Nem, nem bírt ránézni am agán ügyködő alakra: jelenleg apró világát veszélyeztették! Eddig tökéletesen megvolt mindnennemű fajankó zaklatása nélkül is, nem volt rá szüksége, hogy bolond, hisztis csitri módján elkezdjen táplálni érzelmeket. Minek? Csak sebezhetővé, gyengévé teszik, felborítják a racionális gondolkodását, és veszélyhelyzetekben befolyásolhatóvá válik! Szinte már látta is maga előtt, ahogyan egy-egy csata hevében miket művel le csupán egyvalaki védelmében... kelletlen, veszélyes... és hiábavaló. Mert már érzi, nem tagadhatja meg... ~ Miért pont... őt?
- Nézd, Yuke... az elkövetett bűnöket senki sem tudja eltörölni- csak te tudsz javítani a helyzeten azzal, hogy több esztelen dolgot nem követsz el. Mert a gyilkosság gyilkosság, a rossz tett az rossz tett- hiába nevezed máshogy, s hiába aggatod rá a címet, hogy a Célért követed el... gondolkozz logikusan. - törölgette le magáról a teát, és rándult össze a közelgő kar láttán. Torka menten kiszáradt, és csak átkozni tudta magát azért, maiért nem váltott már a szó első betűjénél shunpora. Feje mintha nem is az ő akaratának élne, ráhanyatlott Yuke vállára, és szemét behunyva, szótlanul próbálta megszokni a helyzetet. A páncél régóta tartó viselésének nyomán Yuke illatába menthetetlen beleivódott az a fémes felhang, amit annyira utált- szíve szerint rögtön beledobta volna a shinigamit, ehelyett azonban egyik karjával hajába túrva húzta le magához a fejét, majd néhány pillanat múlva el is engedte. Végülis ezzel a mozdulatával megkímélte magát a további tépelődéstől, hogy megéri-e, vajon helyes-e és satöbbi... egészen egyszerűen akarja ezt a valamit, ami mindkettőjüket még nagyobb veszélybe sodorja, mint amiben most vannak. S kár lenne tagadni, mohó kíváncsiságát csak tovább fokozta az a damoklészi kard, ami fejük fölött lógott.
- Ennek sosem lesz értelme... és még csak értelmesen gondolkozni sem lehet rajta, de egy próbát úgy tűnik, megér...- nézett rá fel szemébe hulló ezüstös haja alól, és elmosolyodott. Bár ez a mosoly korántsem volt nevezhető vidámnak- sokkal inkább keserűnek, szomorúnak; de a végeredmény valójában és igazából egy mosoly volt- a milyenségétől tekintsünk most el.
Rika számára eljött az a pillanat, amikor valamelyest felrúgta addigi énjét: de nem volt-e ez már rég kudarcra ítélve? Akkor, amikor meghalt, és eldöntötte, hogy shinigami lesz? Pont azzá, amit addig mindennél jobban gyűlölt? Előbb képzelte volna el magát arrancarként, mintsem talpnyaló, naplopó, hevenyésző hulladékként... de ami megtörtént, megtörtént, és átgondolatlan döntéseinek köszönhetőn most itt van: éppen megcsókolni készül egy koros gyereket, és csak remélheti, hogy ezentúl sokkal... óvatosabb lesz.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/15000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyPént. Júl. 01, 2011 9:51 pm

~∞~Hold túra~∞~
Teljesen biztos volt sikerében, amikor levetette magát a közeli épület tetejéről. Szinte már érzi is a vér melegét, ahogy az végigcsorog az alkarján és mindent bemocskol. Szerette ezt a látványt, valahogy mindig is magával ragadta a halál közelségének illata, amely másokat undorral töltött el. Gyilkosnak született, erre már akkor rádöbbent, amikor még kölyökként végzett az egyik kislánnyal, akivel néha még együtt is játszott. Természetesen akkor még nem tudta mit tesz, ám ez semmit sem változtatott tettének súlyán. Elborult elméje különlegessé emelte Őt, legalábbis mindig is tisztában volt Önön feljebbvalóságával. Az egyszerű embereknél mindenképpen több volt és bizonyosan valamiféle mutációnak köszönhette természetfeletti képességeit, ám Higure ezt inkább isteni ajándékként aposztrofálta mindig. Nem volt sosem vallásosnak nevezhető, de ettől függetlenül hitt valamiben. Önmagában, valamint életének sorsszerű rendeltetésében. Sosem kapott volna ilyen tudást, ha nem nagy dolgokra lett volna hivatott. Igen, borzalmas, de nagy dolgokra. Az évszázadok alatt már megszámlálhatatlan mennyiségű életet vett magához, viszont étvágya valahogy nem csillapodott. Éhes vámpírként járt egyik városból a másikra, átszelt már több kontinenst is a prédák után kutatva. A vérszopókkal ellentétben Neki nem a rubintvörös testnedvre volt szüksége, hanem a testet éltető lélekenergiára. A reiatsu formálásának művészetével képes volt megakadályozni az öregedést, ezzel megtalálva az örök élet lehetőségének kulcsát. Persze ki akarna halhatatlanná válni más lények kárán? Nos, Ketsueki pont ilyen férfi volt. Különösebb lelki megrázkódtatás nélkül tiport el mindenkit, aki egy kicsit is keresztezte a terveit. Most pedig ez a lány próbára teszi az ügyességét, holott még gyerekcipőben jár.
Szemmel alig tudja követni a mozdulatot, amivel prédája kicsúszik az ujjai közül. Még az utolsó pillanatban képes visszarántani karját, így teljes figyelmével tud a landolásra koncentrálni. Akár egy hatalmas denevér, úgy vitorlázik le hosszú köpenyének hála, majd a termetéből adódóan könnyedén ér földet a pad hátsó támláján. Szemei az indulattól szűkülnek össze maszkja takarásában, sokkalta könnyebb vadászatokhoz szokott mostanában, s be kellett vallani magának, miszerint ellustult az elmúlt időszakban. A Vele szemben álló esperrel igencsak csúnyán elbánt a teremtő, mivel adománya rögtön megkülönböztette egyszerű társaitól. A Holdgyilkos szánalommal telt megvetéssel mérte végig a kristályból gyúrt lény, mely egyetlen aspektusát sem tartalmazta a korábbi bájos alkatnak. Egy szörnnyé változott, pont olyanná, amilyen Higure is volt belül. Némileg meglepődve veszi tudomásul, hogy legújabb étke egyáltalán nem fél Tőle, hiába a rémítő álarc és a sötét öltözet. A többiek ilyenkor már sikoltozva menekülésbe kezdtek, bár kétségtelenül minimális volt azoknak a száma, akik képesek voltak kitérni az első csapása elől. Az ezüst vágóeszközt ujjai köz megpörgetve teszi el ismét köpenye rejtekében, aztán egy könnyed szökkenéssel maga is az utca macskakövére helyezi drága bőrcipőbe bújtatott lábait. A fenyegető penge láttán nincs más választása, maga is előhúzza ívelt pengéjű katanáját, melynek éle vörösen felizzik, amint kapcsolatba lép a férfi lélekenergiájával. Mangetsunál tökéletesebb fegyvert nem is tudna elképzelni magának, hiszen gyilkolásra teremtették. Minél több vér tapadt hozzá, annál erősebb lett a matéria, amiből megformázták. Ketsueki szerette ezt a tárgyat, majdhogynem jobban kötődött hozzá, mint imádott szikéihez.
- Egy ősi árny, eme kietlen világ döntőbírája. – szólal meg halkan, némi gúnnyal fűszerezve mondandóját. – Milyen ok kellhet az oroszlánnak, amikor az antilopra veti magát? Milyen ok vezérli a kobrát, amikor méregtől csöpögő fogait az áldozatába mártja? Nem más kedvesem, mint az éjség hajszolt ide. Erős vagy, ideig érzem az aurád illatát, épp ezért fogok végezni Veled. Ne aggódj, életerőd jó szolgálatot tesz majd Nekem!
Nincs oka titkolózni, mivel szerencsétlen hölgyemény már nem lesz olyan sokáig az élők sorában, hogy elmesélhesse bárkinek is a találkozásuk történetét. Lassú, hosszúra nyújtott lépésekkel kezd körözni az élő gyémánt körül, kardjának pengéje vékony barázdát rajzol nyomában. Jobban teszi, ha előbb felméri az abszolút védelem erősségét, mert máskülönben még beletörhet a bicskája ebbe a falatba. Hirtelen váratlansággal és egy puma fürgeségével lendül támadásba, célja pedig nem más, mint egy két kézzel indított, felülről lefelé tartó csapással kettémetszeni az előtte álló energiaforrást. Egyetlen pillanatig sem fordul meg a fejében, miszerint többnek tekintse az ifjoncot egyszerű tárgynál, amivel mardosó éhségét kívánja csillapítani.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te52100/65000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyKedd Aug. 02, 2011 2:44 am

// Az élet iróniája, avagy Rika és Yuke találkozik ismét... semmi lövöldözés? O.o//

Csókja hideg volt, de édes. A hátamon borzongás futott végig, mikor alsó ajkammal végig simítottam az övét. Az apró száját lassan futotta végig a nyelvem hegye, amivel megérezhettem az apróbb barázdákat az alsó ajakán. Úgy néz kis néha harapdálja a száját, ami a stressz hatására történhet. És most én vagyok a tömény stressz. Plusz nem is tudhat róla. Ami a shinigami létet illeti a quincy lét után valóban furcsa lehet. Igen szomorú, hogy ezt én most a testemen érzem. Ahogy a fejembe kapaszkodik, mintha csak el akarna nyelni. Érzem, hogy szüksége van rám. Ahogy nekem is. Fogalma sincs, hogy mennyire. A tea illata csupán fokozta az érzést, hogy azonnal akarom őt, de akaratlanul is lágyan visszafogom magam. Szinte selymes minden mozdulata, amit a csókja közben tesz. Úgy látszott, most mutatja meg, hogy mi van a jégkülső alatt. Csak nekem mutatja ezt meg, és nem értem miért. Mikor minden amit gyűlöl az megtestesült bennem. Legalábbis azt hiszi, én már rég megváltoztam. Kénytelen lesz elhinni, hogy neki élek. Alig hagyja, hogy szerethessem. Sokkal inkább ő fejezi ki azt, amit én akarok. Mintha az én gondolataimat vetítené vissza. Ilyen különleges csókot még senkitől se kaptam. Volt már agresszív, lágy, kemény, kényelmetlen, jó, rossz, de ilyen élvezetes még sose. Valami van benne, ami az én szívemig is lenyúl, és meg kell mondjam... a meleg helyett iszonyat hideg. Mintha minden lehelete arra való, hogy egy fokkal lejjebb vigye az ajkaim hőmérsékletét. Meguntam hirtelen, hogy egy apró porcelán baba vad ajkait nyalogassam, most úgy döntöttem, hogy megmutatom neki, hogy az én forrón epedő, pezsgő vérem mire is képes. Megfogtam a kezét, amivel lehúzta magához a fejem, és elvettem a fejemtől. Lábammal arrébb rúgtam teás asztalkát... kicsit óvatosabban, mert ha a gyertyák is felborultak volna, akkor Karakura belvárosa csúfos tűzviharban pusztulna el, és hát valamit Aizennek is hagyni kéne. Ajkaimat az övéihez tapasztva másztam el mögülle egyenesen mellé, és karjaimmal átöleltem őt. Megemeltem, és helyet cseréltünk. Hagytam, hogy az ölembe csússzon, lábait a széttárva. Úgymond irányítottam őt, nem engedtem ellentmondást. Mikor elhelyezkedtünk, elvettem a számat az övétől, és halkan a fülébe súgtam.
- Én nem ijedek meg a hűs tekintetedtől, ne is reménykedj- jelentettem ki, hogy nem tud olyat tenni, ami eltántorítana mellőle, és hogy a pontot a mondat végére tegyem, de csak azért mert a dialógusnál az utolsó kijelentő mondat végére nem illik pontot tenni, a nyakára leheltem egy apró csókot... Aztán még egyet, majd még egyet. Az égett bal kezemmel jobbra döntöttem a fejét, és végig csókoltam a vékony bőrét, ezzel elkényesztetve jó pár erogén pontot, majd az arcán keresztül a szájához értem ismét, és most nem a nyugodt lassú kényelmes tempót vettem föl, hanem egy gyorsabb pörgőbb sebességet. Ahogy én éreztem a jeget lecsúszni a torkomon a szívemig, most én égetem végig az övét. Nem kíméltem. Ahol az előbb az ajkaim jártak a nyakán, most a dörzsös sérült bőrt simítottam végig a fejéről a derekáig, direkt úgy megkerülve a melleit, hogy érezze, akár meg is foghattam volna a jobb oldali csodát. Még hagytam, had eméssze a vágy. A vágy, ami mindenkit sarokba szorít. Ez az én stílusom csók közben. Vágy keltése a tovább haladásra, de nem adom meg sosem azt, amit akar. Őrületbe kergeti még a legkeserűbb embert is a vágya. Most ezt használtam Rikán. Hadd dobbanjon meg az fagyott szív. Akkor is megmutatom neki, hogy ki vagyok.
- Míg ugyanazt a Yukét látod bennem, akivel Egyiptomba mentél, akkor tévedsz. Megközelítőleg se. Nincs semmilyen szent cél, nincs ok, nincs gyilkosság fölöslegesen, nincs semmilyen rögeszme. Én csak próbálok mindent megadni, amit lehet. Próbálom hasznosítani magam, hogy bárhol ott lehetek. Én a szerelemből élek. És te az érzésevesztett átmeneti Yukéval találkoztál. Tudd meg, most megtudod milyen is vagyok. Milyen, ha megvannak az érzéseim is a döntéshez, nem csak az eszem, és most engedd el magad- mondtam halk meleg hangon. Aztán mindkét kezemet a nyaka két oldalára helyeztem, és hüvelyk ujjammal hátrahajtottam a fejét, majd egy kicsit megdöntöttem, így a fejem a nyakának az aljával, és a mellkasa tetejével volt egy vonalban. Most odabombáztam csókokat, ahol a legérzékenyebb a nyak. A kulcs-csont fölé, egy picivel, mindkét oldalon egyaránt. Nyelvemmel erősen izgattam a bőr azon receptorait, amik a gyönyört küldték az agyba, egy nem is olyan hosszú úton. Sokat fejlesztgettem már ezeket az apróbb technikáimat. Néha kicsit a melle felé is mentem, fogaimmal a shinigami egyenruha azon részét félretoltam, amik a mellének felsőrészét eltakarnák, így egy kicsit adva intimebb környezetre is párat a csókjaimból. Több kört is tettem, mikor végül ismét az ajkain zártam az én körömet. Mikor abbahagytam, szorosan átöleltem, hogy lenyugodjon a vállamon. Az igen szexuális ülés is csak fokozta a vágyat. A vágyat..., ami mindenkit sarokba szorít.

Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te6000/12000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (6000/12000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 5:18 am

~∞~Hold túra~∞~

Furcsa alak. A kinézetéről leginkább egy horrorfilm fő gonosza jutna az ember eszébe. Igényes öltözék, hosszú köpeny és maszk. Persze mindemellett különleges vagy épp hétköznapi gyilkolásra alkalmas eszközök. Az egyetlen problémája ennek az embernek az lehet, hogy nem félek tőle. Hogyha a neveltetésem nem olyan lett volna, mint amilyen volt, akkor bizonyára könnyű prédaként eddig már elvéreztem volna, vagy legalábbis épp azt csinálnám.
- Ezzel nem válaszoltál a kérdésemre. Megismétlem a kérdést. Ki vagy? - különösebb zavartatás nélkül engedtem el a gúnyt amit a hangjában véltem felfedezni. Viszont a feleletének másik fele szánalommal töltött el. Cseppet sem érzek rokonszenvet a vadállatok iránt, főként azóta, hogy pár évvel ezelőtt, még jómagam is valami olyasféle voltam.
- Tudod, mind ezidáig tartottam egy kicsit tőled. Ahogy neked, úgy nekem is megvannak a magam kis titkai és az életembeni fekete foltok. Igaz, hogy kétlem, hogy van annyi mint neked. - szólaltam meg, mialatt a csapása elől ismét kitértem képességemet alkalmazva. Azt már észrevettem, hogy gyorsaságban én vagyok a jobb. Harci tapasztalatai neki biztosan jobbak, hisz utoljára komolyan csak kiskoromban harcoltam vadállatként. Természetesen ezt sokan nem érthetik, hisz nem élték át azt a mindennapi rémálmot amiben éltem. Vagyis helyesebb, hogyha azt mondom, hogy éltünk, hisz nem én voltam az egyetlen akit az az állami csoportosulás megfigyelt valamint nem csak rajtam kísérleteztek. Én jó alany voltam a képességem harci természete miatt. Sőt, csupán azt a két tigrist sajnálom akiket felnyársaltam. Ők is olyanok voltak, mint én. Kényszerítették őket, csupán akkor és ott én voltam az erősebb.
- Gondolom te megérted, hogy mit jelent "nem embernek" lenni. Ha valóban nem tudnád, hogy mit jelent, akkor nem maszkban üldöznéd az espereket a lélekenergiájukra vadászva. Vadállatnak nem vagy vadállat, mivel tudatában vagy a tetteidnek. Legalábbis remélem, mert különben csak sajnálni tudlak. Viszont nem is vagy olyan helyzetben, mint én. - fejtettem ki a gondolataimat gépies hangomon a férfinak. Tulajdonképp nem is tudom, hogy miért is mondtam el mindezt neki, vagy hogy miért nem fordítok inkább csak a harcra hangsúlyt és válaszolok csak akkor ha kérdez. Persze hiába is várhatnám a kérdéseit, hisz ha valóban csak egy vadászatnak, egy rituális játéknak tekinti ezt az általa feltételezett táplálkozás előtt, akkor nem fog kérdezni. Ezért van az, hogy az én szám jár. Igaz, akár az is lehet, hogy a mondandóim meg a kérdéseim csupán ellebegnek az éjszakában és ellenfelem füle mellett.
Viszont a szójártatás mellett azért mégsem hagyhattam figyelmen kívül azt, hogy valóban ellenfélként kezel és, hogy feltett szándéka engem megtámadni, így jobb híján én is kénytelen vagyok felhúzni a kesztyűt. Vele ellentétben én inkább a precíz támadások híve vagyok, így gyorsaságomat és pengéimet használva próbálom meg tönkretenni az arcát fedő maszkot. Nincs szándékomban megölni, legalábbis még nincs. Az arcát viszont szeretném látni, érdekel, hogy ki az akivel harcolok. Érdekel, hogy ki az aki a maszk mögött ilyen beszédstílust használva próbálja magát felemelni morálisan. Érdekel, hogy ki ő.
Vissza az elejére Go down
Ketsueki Higure
Xcution
Xcution
Ketsueki Higure

Férfi
Aries Monkey
Hozzászólások száma : 15
Age : 44
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Holdgyilkos
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/15000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyPént. Szept. 30, 2011 9:16 pm

~∞~Hold túra~∞~
Dühösen sziszen fel, amikor pengéje ismét csak a levegőn zúg keresztül. A maszk szemrései mögött vörösen izzó íriszei haragosan mozdulnak a gyémánt irányába, aki láthatóan egyáltalán nem ijedt meg Tőle. Élvezettel nyalja meg száját az álarc takarásában, hiszen a mai étkezés sokkalta izgalmasabbnak ígérkezik, mint az eddigiek. Kétségtelenül nem nagyságának megfelelő áldozatokat választott eddig, sajnálatos módon mindig csak gyengébb espereket sodort útjába a Sors. Csalódottan kell konstatálnia azonban, miszerint a nőnek semmilyen érzéke nincs az eleganciához, ekképp nem tudta értékelni kedves kis metaforáját, amivel bemutatta önmagát. Megmondhatná a nevét, nem számítana a későbbiekben, ám ezt a kegyet olyan ellenségek kivégzésénél szokta alkalmazni, akik ismerik Őt és egykoron keresztbetettek Neki. Ismét szembe fordulva a jelenséggel, némileg kíváncsian dönti oldalra fejét, a történet nemigen kelti fel a figyelmét. Olyan ez, mint amikor egy neves borkóstoló meghallgatja a nektár készítésének folyamatáról szóló anekdotát. Fontos dolgokat tudhat meg belőle, azonban az ízek megcsodálása többet mond minden szónál. A lány monológja váratlan megvetést vált ki Higuréból. Arcátlan fruska, hogy meri kétségbe vonni emberi mivoltát?! Ketsueki, bár tettei szörnyűek és visszataszítóak voltak, mindig is büszkén vállalta faji hovatartozását, elégedettnek érezte magát, amikor néha-néha egy-egy hollow vagy shinigami életenergiája került terítékre. Nem tartotta személyét szörnyetegnek, legalábbis a szó szoros értelmében véve biztosan nem. Képességei nem az elkorcsosodás jelei, hanem az evolúció egy újabb lépcsőfoka. A felsőbbrendű emberi faj képviselője Ő, akik majd egykoron vezetni fogják az egyszerű humánokból álló birkanépet.
- Ebben az országban Holdgyilkosként ismernek, azonban hosszú életem során rengeteg egyéb nevet aggattak már Rám. – adja végül meg az olyannyira áhított választ, talán neve végre rémületet kelt majd az ostoba gyermekben. – Ne próbáld meg ledegradálni művészetem csodáját holmi agyatlan, bestiális szintre! Istenként döntöm el, ki él és hal, kezemben van az erő, amivel ezt megtehetem. Valóban, hasonlóságunk kimerül annyiban, hogy mindketten birtokában vagyunk valamiféle adománynak, amit az égieknek köszönhetünk. A különbség azonban ott leledzik, miszerint Te tartasz a saját hatalmadtól, míg Én büszkén emelkedem felül a pórnép esendőségén.
Magabiztosan csengő szavai mély meggyőződésben gyökereznek, minden elhangzott szó valós gondolatot jelenít meg. Ellenfele valószínűtlenül gyors, már-már vetekszik a halálistenek helyváltoztató technikájának sebességével. Viszont ez édes kevés lesz ahhoz, hogy képes legyen túlzottan sokáig meghosszabbítani halandó létét. A kardforgatás művészetét az évszázadok alatt igencsak elsajátította, vívóstílusában szinte mindenféle elem megtalálható, legyen ama fogás francia vagy japán. Ily’ módon ugyan hátrálásra kényszerül, azonban fegyvere mindig időben érkezik és téríti el a gyenge csapásokat, amik egyre-másra az arca irányába tartanak. Rövid időn belül eszmél rá arra a tényre, mely szerint ez az idióta liba csak játszadozik Vele, megpróbálja eltűntetni a maszkot, ekképp fedve fel identitását. Oszladozó lelkének mélyén mindent elsöprő harag lángja lobban fel, belőle nem fog bohócot csinálni senki ezen a világon! Aranyszín izzó aura öleli körül sötét alakját, fekete angyallá emelve kinézetét. Reiatsuja bal kezében sűrűsödik össze, majd rövidesen egy dárda alakját ölti magára. Évek gyakorlatával a háta mögött pördíti meg ujjai között, ezt követően pedig brutális erővel hajítja ellensége irányába. Egyelőre területi pusztítás nem tud elérni eme technikájával, ám a találat még így sem túl kellemes, még ha nem is tépi atomjaira az áldozatot. A találat sikerességétől függetlenül felegyenesedik, aztán mint egy belső kényszernek engedelmeskedve magyarázatba kezd.
- Amenonuhoko. – szólal meg emeltebb hangon. – Nevét Izanagi, a mindenség atyjának díszes naginatájáról kapta, amely elkészítette az első szárazföldet a hatalmas óceánon. Kegyeltjeként azt hiszem bátran használhatom magam is ezt a megnevezést fénylándzsámra. Most már talán megérted, miért fogom a mai estén elvenni az életed. Kiválasztottként tovább kell léteznem, viszont ez csak akkor lehetséges, hogyha elegendő energia van a birtokomban. Ne húzzuk tovább az időt, halj meg végre!
Beszéde végeztével szabad keze a pillanat tört része alatt süllyed el súlyos köpenyének rejtekében, azután három tökéletesen kidolgozott tőrrel tér vissza. Nem sokan tudnak egynél több kést olyan mozdulattal eldobni, amivel minden találat halálosnak számítana, ellenben Higure sok máshoz hasonlóan ezt is szinte tökélyre fejlesztette. A pengedobálással természetesen csak időt akar nyerni, új stratégiát kell kidolgoznia a kialakult helyzetre. Mindenféleképpen egy zárt területre kell terelnie az espert, ahol nem tudja teljes egészében kamatoztatni a gyorsaságával járó előnyöket. Ez a nyitott tér egyáltalán nem kedvez kedvelt Holdgyilkosunknak, viszont a közeli sikátorok remek lehetőségeket rejtenek magukban. Érdemes lenne arrafelé terelni a harcot, s bezúzni a kristályos arcot.
Vissza az elejére Go down
Uchiwa Arashi
9. Osztag
9. Osztag
Uchiwa Arashi

Férfi
Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Rang nélküli tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 3 Cl0te5000/15000Sétálóutca - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 EmptyHétf. Okt. 17, 2011 8:34 am

// Hishikawa Katsukinak a városnéző shinigamitól Very Happy //

Tetőről tetőre ugráltam céltalanul a gondolataimba mélyedve. Nem olyan régen jöttem csak át ebbe a világba, de kezdtem egészen megkedvelni, ez lehet, hogy azért volt, mert eléggé különbözött attól, ahonnan én jöttem. Nagy ugrálásom közepette felnéztem az égre és szépen magamban megállapítottam, hogy hamarosan besötétedik. Egésznap nem csináltam mást, mint tetőről tetőre ugráltam, hollowot hajtottam és a fűben fetrengve gondolkoztam az élet dolgain. Tartalmas napi program. Hirtelen ráugrottam az egyik villanyoszlopra és ott megálltam. Valamilyen furcsa, megmagyarázhatatlan késztetés tört rám egy kis városnézésre, így elővettem a még átjövetelemkor zsákmányolt térképet és megpróbáltam úgy körülbelül betájolni magamat. Okos kis fejemmel azután rájöttem, hogy ez így madártávlatból nem a legokosabb lépés, mert ugyebár innen csak a kilátás a jó, így egy ugrással lejöttem az oszlopomról és elindultam utcatáblát keresni. Nem is kellett sokáig keresgélnem, mert a közvetlen közelemben volt egy sarok és a tábla, valamint a térkép segítségével sikerült magamat betájolni. Okké, első pont kész, második pont, a merre tovább még átgondolandó. Bő öt perces gondolkodás után eldöntöttem, hogy döntsön a vakszerencse. Letettem a térképet a földre, kihúztam a zanpakutomat az övemből és csukott szemmel ráböktem a térkép egy pontjára.
- Sakurabashi, 10. kerület. – mondtam ki hangosan is úti célomat, miközben visszaraktam a kardomat a helyére és felszedtem a térképet a földről. – És mi lenne, hogyha hagyományos módszerekkel mennék oda?
Nah, igen… ez sokkal szórakoztatóbbnak tűnt, mint céltalanul tetőkön ugrálni, így térképpel a kezemben nekiindultam az én kis városnéző túrámnak. Nem tudom, hogy shinigami csinált-e ilyet valaha, de egy biztos, kicsit hosszadalmasabb, mint villámlépéssel közlekedni, viszont határozottan érdekesebb is. Kivételesen nem madártávlatból figyelhettem a várost, hanem ha csak úgy-ahogy, de én magam részesévé váltam. Olyan voltam, mint egy turista és csak ezek után jött az igazi kihívás. Hamar rá kellett jönnöm, hogy a hagyományos módszerekbe bele kell vennem a buszt is, így kerestem egy buszmegállót, ahol viszont komoly problémákba ütköztem.
- Mi ez a sok szám? – azon gondolkoztam, hogy ennek van-e értelme, vagy csak úgy van, de hamar rájöttem, hogy nagyon is sok van neki. Nekiálltam és végignéztem szépen lassan, hogy mi hova megy, de egyik sem oda, ahová én el akartam jutni, illetve volt egy, aminek az útvonalát meg sem találtam. Nem sokáig ácsorogtam ott, mert mellém lépett egy idősebb nő, én meg már reflexből fordultam felé.
- Elnézést, nem tudná… - nem, nem tudná, mert elfelejtettem egy felettébb el nem hanyagolható tényt. – Hopp, igaz is, ő nem láthat engem. Oh, ember… így azért elég bonyolult.
Végül megjött az útvonalmentes busz, én meg gyorsan felugrottam a tetejére, hátha jó helyre visz. Lottóznom kellene, vagy valami, mert ez később a végállomásán derült ki, hogy igen, jó helyen járok. Vigyorogva eltettem a térképemet a kedvenc öngyújtóm mellé, ami ma igencsak mellőzve volt a piromán hajlamommal együtt. Esküszöm, ha így haladok, akkor lassan leszokom, de… áh, még hogy én leszokni… lehetetlen. Már a pirománkodásról való leszokás. Lassan sétáltam végig az utcán, míg végül egy sokkal nagyobb és fényesebbre lyukadtam ki, ami tele volt emberekkel és a kirakatokból kiáradó fénnyel. Most vettem csak észre, hogy mire ideértem, a nap már majdnem eltűnt a horizont mögött. Megvontam a vállamat és sétáltam tovább. Ahogy elnéztem ezeket az embereket, ha látnának, se nagyon lógnék ki a sorból, hiszen nem egy elég furcsa ruhába volt öltözve, így valószínűleg egy fickó fekete cuccban, karddal az oldalán már nem lenne túl kirívó. Pláne ezek az élő szobrok, jót nevettem, amikor az egyik a frászt hozta egy lánycsapatra.
- Ez eléggé veszélyes üzem. – szóltam nevetve, mikor az egyik leányzó egy szépet suhintott a szobor fejére. – Hát, öregem… Rosszal kezdtél ki.
Még egy keveset sétálgattam, majd leültem egy padra és onnan figyeltem tovább a sokaságot. Komolyan, ilyenkor irigylem az embereket, akiknek ilyen hollowmentes mindennapjaik vannak. Most is csak abban reménykedem, hogy nem jelenik meg egy, mert akkor nem is kicsit leszek zabos, mert olyan jó itt üldögélni. Komolyan, most az egyetlen dolog, ami miatt aggódnom kell, hogy esetleg valaki rámül.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sétálóutca - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros-