-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te52100/65000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzer. Jún. 02, 2010 8:50 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Megszegni a törvényeket? Ez szempont kérdése. Igen, öltem shinigamit, igen megszegtem a parancsokat, igen, elkövettem mindent a szabályok ellen, de az első törvény, miszerint az alapvető shinigami törvény, miszerint az összes többi törvény elhagyható, ha az igazságot védi meg, akkor lehet, hogy jogosan tettem mindent. Csak ezt a szabályt sokszor nem veszik figyelembe a 46-ok tanácsa. Lényegtelen. Viszont, hogy ő volt az a shinigami, csöppet sem lep meg. Miért kéne meglepnie hmm... Egyfolytába azokon a lelkeken morfondíroztam, akikkel felvettem a kapcsolatot, és sok tehetséget láttam bennük. Talán magam mellé állíthatom őket, ha Nai Arujit nem találom meg. Azután rákérdezett a két hölgyre, akiket mélyen szívembe zártam. Sötét mimika jelenik meg az arcomon jelezve, hogy igazából ez egy kényes téma. Nem jó poénból hagytam ott Seireiteit. Bűnös lettem... és nem azért meg leszartam pár megírott törvényt. Pusztán azokat hágtam át, amik az alapvető emberi magatartást jelentik. Az elsődleges igazság. Ott KELLETT őt hagynom.
- Mondjuk úgy, hogy ha a harmadik osztag kapitányának felemlegeted a nevem, kibelez...- mondtam már mosolyogva a teámat szürcsölve - Szerettem őt. Talán még most is. Mindenkinél jobban magamba zártam a puszta elképzelését is. Eljegyeztem végül egy nem akármilyen gyűrűvel. Az esküvő előtt voltunk egy pár hónappal... és akkor megérintett újra a múltam, amitől nem szabadott elszakadnom. Ilyenekről nem hallani Soul Societyben. Valószínüleg őrültként könyveltek el számotokra, de ennél sokkal több volt. Az unokatestvérem elmondta mi is történt születésemkor. Apám megölte a bátyját, így elintézve, hogy övé legyen az irányítási jog, meg az örökösi hatalom. Így én lettem a hagyatékos, míg ő vaskézzel irányította a házat. Kegyetlen volt velem is - meglengettem szénné sült karomat, ami be volt bugyolálva a kötésébe- Amikor megismertem a kardomat a pokol tornácáról másztam vissza. Az ő kardja okozta sérülések vittek ebbe az állapotba. Ő volt a legerősebb ostor forgató egész Seireiteiben. A kardja egy különleges pengékből összeállt kötél szerűség volt. Egyetlen csapása félbe vágná a legerősebb acélt is. A suhintása Menos Grandékat küldött a pokolba. Ezen csodálkoztam a legjobban. Unokatestvéremmel puccsot terveztünk ellene, és végre is hajtottuk. Ketten végeztünk a hatalmával. Így lettem én a Tamachi Ház vezetője. Ettől a perctől kezdve nem tudtam Maya szemébe nézni. Nem érezhettem boldogan magamat mellette, tudván, hogy a gyilkosság terhe rajtam van- meséltem mi is történt velem. Szerintem megértette felszínesen mit miért tettem. Apám ennél sokkal többet tett, és most így, hogy hat lábbal a föld alatt van, megértettem mi is történt. Vigyázni akart rám, mert tudta, hogy ez a sors vár rám. Amikor bemutattam neki Mayát, azonnal látta mivel van dolga. Meg akart ölni majdnem. Magamba olvasztottam a kidouját, ezzel örökké megégetve bal karomat. Kemény mi? Ez fáj nekem. A legjobban ez most.
- Hallottál a Quincykről? Akik a reiatsu megzabolázásában a legjobbak? Rika közülük való. Gyűlöli a shinigamikat, köztük engem is, de érzem, hogy nem igazán tűrné a dolgot nélkülem. Nekem is szükségem van rá. Talán szeretni is fogom őt, ki tudja. Mostanában rengeteg más dolgom is. Legkisebb gondom is nagyobb Rikánál- válaszoltam a második lány kérdésre is. És végül befejezem a dolgot az utolsó kérdésével.
- Nem harcolok Shinigamikkal. Neked peched volt, mert elfáradtam dühös voltam, és álmos. Általában menekülök előlük. Megmentem őket azoktól a hollowoktól, akik engem üldöznek, és vágynak arra, hogy megkóstolják Paragon acélját. Azzal, hogy megmutattam neked a Shikait, pláne a Bankait, légy megtisztelve. Egy kezemen megtudom számolni kiknek volt hozzá szerencséje úgy, hogy még emlékeznek is rá. Pusztán a maximális sebességem is olyan, mint egy teleport, de a konkrét térugrás... egy óriási erő. Ezen alapulva a te zanpakuto képességed nem értem. Egyfajta energianyaláb... Lángcsóva, és ahogy összegyűlik, az egy plussz dolog. Összeszedhető egy sugárra, de elszabadítható akár az egész koncentrált központ nélkül. Láttál már Cerot? Szerintem nagyban hasonlít ez a képesség rá. A sötét vörös fekete nyalábok. Tudod mit? Beszélgessünk el, a kardszellemekkel... Menjünk el majd valamerre, és megmutatom milyen amikor négyesben társaloghatunk. Én képes vagyok rá. Mit szólsz hozzá?- tettem fel a kérdést. Mayával már megtettem. Vele is menni fog.
- Neked milyen életed volt itt az embereknél. Mesélj. Milyen volt a múltad.
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te6500/10000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyPént. Jún. 04, 2010 3:18 pm

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Amikor rákérdeztem a két hölgyre Yukezo arca igen csak deprimálttá vált. Lehet, hogy mégsem volt ez olyan jó ötlet. De most már késő nincs vissza út. Azonban amikor elmondta, hogy az első nő, akire rákérdeztem a 3. Osztag kapitánya és ez eléggé meglepett. Ez először tipikusan olyan információnak tűnt ”hogy ha elmondom meg kell, hogy öljelek” kategóriába tartozik. Nem lenne jó elpatkolni pusztán egy rossz kérdés feltétele miatt. De várjunk csak, Yukezo már kisebb mosoly keretében iszogatja a teáját. Óriási kő esett le a szívemről azonban akkor Maya előtt tényleg nem kéne megemlítenem Yuke nevét bár szerencsémre eddig egyszer se találkoztam vele, de ezek után még kerülni is fogom a 3. Osztag területét mondjuk nem, mint ha eddig olya sűrűn jártam volna oda. Eleinte még a hölgyről beszélt, azonban ahogy haladt előre elő jöttek régi emlékek a múltjáról. Hát így legalább betekintést nyerhetek az eddigi életébe meg megtudhatom, hogy miért is lett áruló. A szavaiból tisztán kivehető volt, hogy szerelmes volt a lányba és valószínűleg még most is az. Hiszen esküvő előtt állt és az ember nem kéri csak úgy meg egy nő kezét. De természetes mindig, amikor éppen úgy néz ki, hogy minden jó lesz, jön valami gebasz ami 180°-ban megfordítja a dolgok alakulását, és ami eddig jó volt rosszá válik és olyanra kényszeríti az embert, ami előtte meg se fordult volna a fejében. Yuke esetében az, hogy unokatestvérétől megtudta, hogy régebben mit tett az édesapja és kénytelenek voltak megölni. Szomorú. Mondjuk nem lehetett a saját apja ellen küzdeni és az még tetézte a dolgot hogy még speciális fegyvere is volt és ráadásul nagy erővel is bírt.
- Részvétem az apád iránt, biztos nehéz volt elfogadni a múltban történt eseményeket és megölnöd őt. És sajnálom, hogy emiatt az esküvőd se jött össze. Bár kétlem, hogy bárki sajnálatára rászorulnál főleg nem az enyémre. – mondom lehangoltam, mert hát kit ne hangolna le egy ilyen szívfacsaró történet? Azonban Yuke már folytatja is a második hölgy bemutatásával.
Quincy? Ez nekem új. És még utál is minket shinigamikat, ez vajon miért nem lep meg? Lassan már több ellenségünk lesz, mint szövetségesünk. Elmondása szerint ez a hölgyemény is közel áll.
- Nem, sajnos még nem. De most már ennyivel okosabb vagyok, hogy megtudtam, hogy van még egy ellenségünk. Mondjuk ezen meg se kéne lepődnöm, mindenki utál minket shinigamikat csak azt nem tudom, hogy miért. Bár ha jobban belegondolok, nem is akarom tudni a „tudatlanság áldás”. – mondókám befejeltével kortyolok, párat a teámból majd visszarakom az asztalra. És végül, de nem utolsó sorban választ kapok az utolsó kérdésemre is.
Néha annyira tudom magamat imádnia peches formám miatt. Mindig a legrosszabbkor vagyok a legrosszabb helyen, mert ki más, ha nem én? Mondjuk még se sült el ez olyan rosszul, hiszen örökre szóló emlékekkel ajándékoztuk meg egymást és ezek után még össze is haverkodunk.
- Igazándiból nem igen izgat más shinigamik sorsa. Már, mint nagy általánosságban beszélve, mert van pár bunkó, aki tényleg megérdemli, hogy eltegyék láb alól, mert jobb lesz a világ nélkülük. És nem tagadom, hogy peches voltam, de van ennek jó oldala is. Persze a kis örökre szóló ajándékunkon kívül. – mutatok a mellkasomra ahol volt egy heg amit Paragon ejtett rajtam.
- Nemrégiben vérre menő harcot vívtunk most meg tök nyugisan elbeszélgetünk és teázgatunk. Szóval azért az még se volt olyan nagy pech pláne hogy még a Bankai-odat is láthattam… és tapasztalhattam, amivel egy életre szóló élményt nyújtottál. Éééés ami a kardomat illeti, nos, én se igazán értem és kicsit furcsállom is ezt az erőt, de mivel a közelharcban nem jeleskedem, kénytelen vagyok erre támaszkodni. Ami a Cerot illetni látni nem láttam csak tanultam, hogy az a hollowok legerősebb támadása és mivel az képesség hasonlít rá ez most egy kicsit megrémített, mert eddig bele se gondoltam a hasonlóságba. Amúgy jól hangzik, ez a négyes társalgás csak nem tudom, hogy én képes lennék-e megidézni a kardom szellemét. Bár nem ártana néha elbeszélgetnem szegénnyel és ez az ötleted kapóra is jön. Csak majd mond hol és mikor lenne alkalmas megejteni ezt a kis eszmecserét. – fejezem be vidáman a mondatomat. Ez tényleg jó alkalomnak kínálkozik, hogy egy kicsit jobban összeismerkedjek a kardom szellemével.
Azonban most Yuke faggat, hogy milyen életem volt.
Nos, nem nevezhetném átlagosnak, hiszen a szüleim nem sokkal a születésem után életüket vesztették egy autóbalesetben így hát nem is emlékszek rájuk. Ezek után árvaházba kerültem és rövidesen örökbe fogadtak. Eleinte semmi különös nem történt, éltem a megszokott kis nyugodt életemet és semmiben sem különböztem a velem egyidősektől. Azonban ahogy egyre idősebb lettem fura jelenségekre lettem figyelmesek magyarán furcsa foltokat láttam és hangokat hallottam. Mint később kiderült azok szellemek, vagyis lelkek voltak, akiket úgy tizenhat éves koromra már teljesen láttam és kommunikálni is tudtam velük. Nem messze az akkori lakhelyemtől volt is egy lány szelleme, akit naponta látogattam és virágot vittem neki. Gondoltam elbeszélgetek vele hátha nem lesz olyan magányos. Azonban egyszer csak eltűnt. Reménykedek, hogy átjutott Soul Society-ba és nem egy hollow gyomrában végezte szegény… Még úgy két évig így ment ez. A lelkek jelenléte már mindennapossá vált számomra. És meg is érkeztünk életem legfontosabb eseményéhez a tizennyolcadig születésnapomhoz. Szerencsémre-hétvégére esett szóval a haverokkal megbeszéltünk, hogy kirúgunk a hámból és elmegyünk bulizni. Én vezettem mivel csak nekem volt meg a jogosítványom meg amúgy is én voltam a szülinapos szóval az a minimum, hogy én vezetek. Szépen sorba el is mentem mindenkiért és miután az utolsó embert is felszedtük a következő megálló az egyik szórakozó hely volt. Minden olyan idilli haverok, buli, csajok, pia minden, ami akkor kellett. Én is ittam végül is engem ünnepeltünk, de én azért vissza fogtam magam, mert hát valakinek vezetnie is kellett. Ekkor a srác kitalálták, hogy nézzünk el máshova is. Na, ez nagy hülyeség volt részünkről. Autóba is szálltunk és nekiindultuk az országútnak. Mondjuk tudhattam volna, hogy piásan nem kéne vezetni, de akkor már mindegy volt. Elvesztettem az autó felett az irányítást és egy fának csapódtunk én meg annak rendje és módja szerint ki a szélvédőn és azonnal meghaltam. Pechemre csak én dobtam fel a talpamat, de szerencsére a többieknek komolyabb bajuk nem esett. Pár törés és zúzódás, de semmi komoly. –
a kisebb hegyi beszédem után kihörpintem a poharamban megmaradt teámat.
- ”Röviden” ennyi volt az én kis életem. A mostani helyzetemről meg már nyílván nem kell beszélnem…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te52100/65000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyPént. Jún. 04, 2010 11:34 pm

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Gyorsan elregélte az életét, meg minden mást. Magam elé bámulva hallgattam meséjét, közben agyamban már gondolatok tekeredtek tovább, hogy mit is kezdjek vele. Jellemeztem 50 irányból és ugyanarra jutottam. Azt mondja, hogy hihetetlen szánalmas az élete, de nem igazán érdekli. Legalábbis nem mutatja, és ez egy jó tulajdonság. Egészen hasonlít rám, remélem 200 év múlva nem próbálkozik azzal, amivel én, mert az nagyon nem jön be. >< . Felnéztem rá, majd elgondolkodtam beosztásomon.
- Akár most is mehetünk, ahogy jónak látod- jegyeztem meg, közben azon filóztam milyen érzések kavarogtak bennem akkor, amikor Nazo halálra ítélte a fatert. És most milyen az asztrálom pusztán az emlékére? Tárgytalan. Többé kevésbé meghatároz. Megpróbálkozok kilendíteni a higgadságából.
- Tudod... Megfigyelés alatt tartottalak téged is. Rólad keveset tudtam. Igaz elmesélték azok a lelkek a történeted akiknek elmondtad, de őszintén mindegyik mást mondott. Védtek téged attól, hogy egy shinigami, vagyis ÉN foglalkozzak veled. És ez felkeltette az érdeklődésem irántad, mikor találkoztunk. Sokat fejlődtél tényleg... Lényegesen pusztító a kardod. Ha lenne kedved egy-két titkos edzéssel meg is mutatnám neked hogyan tudod igazán megragadni a képességeid. Az már eddig is tudtad, hogy egy harcban meghatározó a zanpakutod, de te éppolyan lényeges vagy. Neked pedig számtalan dolgot kell egyszerre tudnod. És ezt csak a tapasztalat fejlesztheti. Úgy gondolom sokra viheted még, mert tulajdonságaid leszűrnek mindent körülötted. Más! Érzéseink táplálják az erőnket, ha higaddtan látod át a dolgokat, és nem kezdesz el félni, akkor statikusan egyenletesen gondolkodthatsz a stratégiádon. Én biztosíthatok számodra helyet arra, hogy edzzél. Ha szeretnéd, segítek neked elérni a bankai szintjét- vetettem fel a gyors lehetőséget. Tudom kicsit nehéz lesz, de én gyorsabb vagyok mindenkinél, Paragonban bármi megtörténhet, ami egy edzéshez kell. Jómagam is megértem azt, hogy a bankaiom ellen harcoljak. A zanpakutom brutális! Hmm... Emlékeimben benne van valahol, hogy ő még lélektovább képzős vizsgáján. Amikor áttörték a gátat. Az a nagyobb hollow meglepett. Pokolra került a szörny. Hogy győzhette le, ha engem kiütött. Igen, én voltam az egyik vizsgáztató tiszt, aki lecsaptak. Lehetetlen volt, hogy ő csak így könnyedén elintézte. Utána szálltam hát a pokolba, hiszen dimenziók között szabadon utazhattam. Megtaláltam a hollowot, amint éppen a tűz martalékává válik, és szenvedni fog az örök időkön át. Démonok figyeltek fel rám, de már ismertek. Tudták, hogy velem nem kéne kikezdeniük. Megkérdztem ki ő, mire egyértelműen felelt. Az apja volt Moritának. Ekkor még nem tudtam, hogy ő kicsoda micsoda, de mázlija volt. A lidérc felismerte, pedig születése után nem sokkal halt meg. Nem értettem az egészet. Hollowok képesek magukban tárolni az emléket? Egy ilyen erős kapocs felébreszti őket? Erre még rákéne jönnöm majd valamikor. De most figyelnem kell a velem szemben ülő fiúra is. Morita halálának körülményei is, valahogy az apjáéhoz hasonlított. A sors így szánta, de anyja hol lehet most. Beszélnem kell vele... Valahonnan kell lennie nagy reiatsu forrásnak.
- Kellemetlen lesz majd, mert meg kell küzdened a kardod szellemével. Meg kell győznöd arról, hogy te igenis méltó vagy rá. Nehéz lesz. Én 70 évig küzdöttem Paragonnal. Megérted gondolom, miért volt ilyen nehéz.- nem szívesen gondolok vissza azokra a lehetetlen csatákra, amiket akkor vívtam. Emlékszem még a legelső párbajra. 0,002 másodpercig tartott. Azonnal megölt. Hajjaj.
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te6500/10000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (6500/10000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyVas. Jún. 06, 2010 2:10 pm

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Miközben Yukezonak meséltem rövid kis élettörténetemet az arcáról lerítt, hogy valamin nagyon gondolkozik. Hiába próbálkoznék meg rájönni, hogy min is töri a fejét felesleges és valószínűleg úgy is megtudom a közeljövőben.
- Hát a végeztünk a teánkkal akkor szerintem indulhatnánk is, de a helyszint te választod. És ahogy ismerlek, biztos van már ötleted is vagy valami megszokott kis törzshelyed erre a célra. – mondtam, mert szinte 100%-ig biztos voltam abban, hogy már ehhez is van már valami ötlete.
Engem is megfigyeltettek? Basszus kit nem? Ezek után senki se nevezhetne engem őrültnek, hogy ha üldözési mániám lenne. Sőt még én nevethetném ki őket, amiért nem gyanakodnak minden egyes emberre, aki kapcsolatba lép velük, mert akár ő is kémkedhet utánuk a nap 24 órájában. Inkább nem is gondolok tovább ilyenekre, mert a végén még tényleg paranoiás leszek és rövid úton egy elmegyógyintézetben kötök ki. Hm, mondjuk, ezek a titkos speciális edzések jól hangzanak és remélhetőleg sokkal hatékonyabban tudom majd használni a zanpakutom mint eddig. Azonban csak ezek után csillant fel a szemem, amikor a bankait említette. Még belegondolni is hihetetlen hogy nekem bankai, fényévekre vagyok tőle.
- Létezik egyáltalán olyan ember, aki nem volt megfigyelés alatt? Mert bevallom, ez már azért kezd kicsit sok lenni. Amúgy igen jól hangzik ez a speciális kis tréning és nagyon hálás is lennék érte. Ami meg a bankait illeti, az odébb van, de majd biztosan szólni fogok, hogy ha olyan szintre emelkedett már az erőm hogy képes legyek rá. Azonban arra kíváncsi lennék, hogy ez nekem mibe is fog kerülni, mit kérsz érte cserébe? Mert semmi sincs ingyen, mindennek ára van. – mondtam ezt teljesen komoly arckifejezéssel, ami lássuk be tőlem elég szokatlan. Nem is szeretek komolykodni nem az én műfajom azonban néha muszáj.
- Azt én is tudom, hogy majd meg kell küzdenem vele, és hogy nem lesz könnyű menet azonban nekem még mindig könnyebb dolgom lesz. Szerencsémre nekem nem olyan ellenfelem lesz, aki képes a dimenzióugrásra. El is szöszmötölnék, vele egy jó ideig azt hiszem. – ezt viszont már felszabadultabban mondtam, de még egy minimális komolyság még maradt bennem az előző mondókám után. Ezért nem jó túl komolynak lenni egyszer kezdi el az ember és alig tudja abba hagyni. Olyan, mint egy rossz nátha, amitől szinte lehetetlen szabadulni…
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7000/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 5:01 am

Barangolás latin-módra

*Már épp kezdte törni aprócska koponyáját valami használható ötlet után szorgosan szörfölve, amikor hirtelenjében Caquel felpattant eddigi helyéről. Csöppet majdnem sikerült megijednie a leányzó mozzanatától, s az is pár másodpercébe került, hogy a kézenragadás cselekedete után ne hagyja magát csak úgy vonszolni. Tehát miután már tudta egymás után szedni vékony -ám mégis izmos!- lábait, hamarosan elértek a kiszemelt üzlethez. Kissé meglepődött, ilyen melegben támadt az ötlete Caquel-nek, hogy jelmezeket próbálgassanak. De az a rikító zöld színű plüssanyagból készült dínós jelmeznek egyszerűen nem tudott szemet hunyni csak úgy. Biztos volt benne, addig nem távozik az üzletből, míg azt fel nem próbálja. Így is tett.
Odasietett kiszemeltjéhez, s néhány másodperces megkönnyezés után leakasztotta a vállfáról, s ő is elrobogott öltözködni. Egyszerűen nem tudott viszlátot inteni gyermeteg énjének, s most is dolgozott benne az a bizonyos érzés. Kisebb-nagyobb szenvedések következtek el Gabi életében, amik a jelmez felrángatása képében zajlottak le. Kínlódása végefelé már csak a cipzár felhúzása volt bajos. A tükör előtt manőverezve, természetesen kinyújtott nyelvvel koncentrálva próbálta teljesen felhúzni a kis vasszerszámot. Gyors mozdulattal, és görcsbe állt bal kézzel sóhajtott egyet produkciója után. Diadalittasan ácsingózott a tükör előtt, majd miután fejére lökte a kapucnit is, melyen két bugyuta szem is pihent, nagyot vigyorgott, s valami morgó hangot adott ki. Ám mulatása nem tartott sokáig, ugyanis valami kegyetlenül nyomta a nyakát. Hogy jobban megbizonyosodjon a kiváltó okról, megint megkísérelte a nyakatekert pózt a tükör előtt. Mihelyst sikerült valamicskét meglátnia hátsó részéből, egyből lefehéredett. Észre sem vette, hogy belecipzározta a próbafülkén lógó függönyt is jelmezébe.
Kétségbeesett nyüszítések közepette pörgött-forgott, hátha úgy eléri a cipzár fogóját. Igaz szenvedései nem voltak hiábavalók, ám az anyagot becsípte a fránya szerkentyű. Vörösen izzó feje mellett már egész teste izzott a meleg plüssanyag alatt, s egy óvatlan mozdulatban sikeresen elgáncsolta saját magát a jelmez farkában. Mint valami rosszul megépített torony kezdett el hatalmas sebességgel zuhanni egyenesen kifelé, a szemben kukucskáló próbafülke felé, ahol legjobb tudomása szerint Caquel öltözködött.
Még a függöny sem lassított a bekövetkezendő puffanáson, az is nemes egyszerűséggel megadta magát két kemény és hangos szakadás között. Brutális hang után már csak azt érezte nagyot csattant teste a földön. Miközben köröztek körülötte a csillagok, homályosan ugyan, de két kecses tappancsot látott maga mellett. Miután el tudta hessegetni a csillogós bigyókat, gyorsan felpillantott, hogy felmérje a terepet. Viszont nem mutatkozott túlságosan jó ötletnek. Szerencsére nem volt mersze, hogy végigmérjen mindent, s így csak a lány combjáig jutott el a felderítésben. Nyöszörgések közepette akart arrébb haladni kukacmozgásban, de csak vergődni tudott a belétekeredett függönyben.*

- Aaaaazt hiszem... baj van...
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 1:36 am

Barangolás latin-módra


Teljesen elmerülve toporzékoltam a farkasjelmezen, mert az egészből csak a farkasfül volt jó rám. elképzelhetetlen, hogy legyen bármi is, ami nem jó rám, Seiretei deszkájára! Bár úgy tűnik, mégis van... meg melleim is vannak, ha a cipzárt ezért nem tudom felhúzni >.> Mehetek ki egy újabb jelmezt keresni, amihez passzol a két fül, ami egy hajráfra ragasztva virított a fejem tetején. Pislogva állapítottam meg, hogy sajnos hasonlóságot mutatok a pornómagazinos nyuszilányokhoz, és így bepirulva kalimpáltam egészen addig, míg a blúzomat rá nem borítottam a gigantikus tükörre. Úgy voltam vele, hogy ha nem látom, akkor az nem is igaz, szóval megnyugodva legyezgettem magamat. Éppenséggel azon gondolkozam, hogy mit csináljak, mert hát valamit csinálnom kell, nem maradhatok alsóneműben a fülkében! Surprised Szóval... azon törtem a fejemet nagyon is elszántan, hogy milyen cuccot húzzak magamra, amiben esetleg még tetszenék is Gabicának. Már ha tetszhetek neki akárhogyan is! Fejem pipacspiros lett, mikor eszembe jutott az aquaparki magánakcióm, és fészpalmoltam is egyet, majd motyogva álltam fel, kezemben a farkasjelmezzel.
Ekkor történt. A függöny fülsiketítő recsegéssel leszakadt a helyéről, és egy alak nyögdécselve belepuffant a fülkém aljába. Gabi, a gyilkos terodaptilusz volt az, én pedig az eredetinél is pirosabb arccal pislogtam rá ledöbbenve. Egyrészt sápítozva akartam felvakarni szegényt a padlóról, másrészt valamit fel kellett volna vennem. Nem mintha nem látott volna még alsóneműs nőt, meg engem is látott ilyen jellegben, de hát.... A bikini és a melltartó + bugyi kombó között azért van különbség, amit egyszerűen nem tudok elmagyarázni. Mindenesetre lefagyva pislogtam kedvenc arrancarommá avanzsált félistenre, és a szomszéd fülkében rejtőző lány ruháját lerántottam magamhoz,és gyorsan fel is rántottam. Kicsit kócos voltam a hadművelet után, no de... ennyi legyen a legfőbb bajom!
- Jajj jól vagy? Ugye nincs semmi bajod? - rángattam fel a földről, és pislogtam a képébe. Nagyon érdekesen festett, amit egy visszatarthatatlan mosollyal kifejezésre is juttattam. Aztán kicsit bepánikoltam tőle, hogy érdekes módon senki nem jött ide a zaj ellenére, és még a ruháját sem akarta visszakapni a fülkében rejtőző lány. Gyorsan felnyaláboltam a táskámat meg a cipőmet, és azzal a jelszóval, hogy kint megvárom, faképnél hagytam Gabicát, és kirohantam a boltból. Aztán már csak odakint jöttem rá, hogy a farkasfülek a fejemen maradtak, és hogy kicsit hisztis picsa módon viselkedtem. Ezért első dolgom volt févöltem karjaiba belevetni magamat, és jól megnyomorgatta,.
- Bocsánaaaat hogy randán otthagytalak.... de akkora tehén vagyok hogy nem fértem bele a ruhába, és ez bedípeltetett...- hadartam el egy szuszra, és a végét már nem is értettem. Mindenesetre ebből a pózból tökéletes rálátás nyílt a közeli mozira, én pedig szemcsillogva ragadtam kézen Gabicát.
- Menjünk mozibaaa! Azt nézünk, amit te szeretnél, oké? Ez a kárpótlás hogy hülye voltam! - magyaráztam lelkesen, és míg ő a jegyeket intézte, én elnyargaltam popcornért meg üdítőért. Bár szívesen vettem volna inkább valami húsos kaját, de azzal tuti leettem volna magam, a popcorn meg... popcorn, nincs mit túlmagyarázni rajta. Visszatérvén rámosolyogtam Gabicára, és kinéztem két jó helyet. Bár a film mindjárt kezdődött, még így is volt jó pár szék, ami üres volt, és találtam olyat is, ami egymás mellett volt. Nekünk lett kitalálva! *.*
Beszuszakoltam magunkat, és letelepedvén nagyot sóhajtottam, aztán a popcorn odanyújtottam Gabinak. időközben én is rágcsáltam és bár elszánt voltam, a napi rohangálásnak megvolt az eredménye: rám tört az alhatnék, és bár erőteljesen küzdöttem ellene, ő győzedelmeskedett, és a film negyedénél Gabi vállára bukott a fejem, én meg szépen elszálltam Álomországba...
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7000/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7000/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 3:50 am

Barangolás latin-módra


*Kicsit, nem, nem is... sikerült nagyon megilletődnie, s már érezte is a vérszagot, mikor véletlenül is rá-rápillantott az előtte csápoló lányra. Viszont nem engedhette, hogy kiscsapra váltson orra, ezért hevesen szipogni kezdett, biztos, ami biztos alapon. Végezetül sikeresen kimászott a függöny szorításából, s áttigrisbukfencezett a másik fülkébe, ahol otthagyta levetett ruháit, majd extragyors sebességgel kezdett el felöltözni. Igen, a cipzár még mindig nem akart rendesen működni, de lefelé egyszerűbben lecsusszant, mint fölfelé. Szokásos szenvedései után végre valahára kilépett a fülkéből, majd igyekezett valamiféle mosolyt erőltetni arcára, hátha így nem veszik észre az őrök az okozott kárt. Na meg aztán az sem lenne hátrány, ha élve kijutnának az üzletből. Ezért próbálta mind a két fél egymást sürgetni, kifelé, egyenesen ki az utcára. Hatalmas mázlijukra megúszták a dolgot, bár Gabi számára még mindig felfoghatatlan tény volt, hogy nem vették észre a szemet szúró rongálást.
Nem telt bele pár percbe, hogy Caquel felfedezze a nem túl messze ékeskedő mozit, így másodpercek töredéke alatt lett ismét hónalj alá csapva (képletesen persze), s már robogtak is az épület felé. Gabi emlékeiben kutatva arra a következtetésre jutott, hogy ő még soha életében nem járt moziban, pedig nem egyszer lett volna rá alkalma. Na de ez a fránya kaszinózás már csak ilyen. Azokban már ezerszer megfordult, s otthonosan mozgott abban a környezetben, viszont a mozinál voltak problémái. Legfőképp a bunkerban ülő nőszeméllyel, aki valami kódolt üzeneteket továbbított Gabi-nak, aki alig értett meg valamit belőle. Csak azt hajtotta egyfolytában a nőnek, hogy adjon két jegyet a legközelebbi filmre és aztán Astala Vista!
Megerőltető agytornája után végül sikeresen kisírta a nőnél a két jegyet, ami talán pechére egy túlzottan művészi filmre szólt, amiket igazándiból nem szeretett. Nem volt benne túl biztos, hogy Caquel nem-e fogja bevágni a durcát, ha egy ilyen filmre ülteti be két órára. Végtére is a lényeg az, hogy kettesben lehettek, amitől Gabi egy percre sem visszakozott volna. Miután mind a ketten végeztek az feladatukkal, találka után elbaktattak a terembe, s elfoglalták a helyüket. Ha más nem a film közben majd beszélgetnek, és megeszegetik jóízűen a kukoricát. A film kezdete után nem kellett fél órának eltelnie, hogy Gabi teljesen elunja magát. Már épp azon volt, hogy megkocogtatja a mellette ücsörgő lányt, s ügyes kommandózások közepette kisurrannak a teremből (ami szinte kongott az ürességtől), ám Caquel úgy tűnt, mintha bealudt volna. Ráadásul Gabi észre sem vette, hogy már a vállán pihen a lány feje. Ezen csak mosolyogni tudott, s mikor a vásznon egy-egy fényesebb jelenet tűnt fel, megcsodálhatta mesébe illő gyönyörű arcát. Kissé bele is pirult a fiú, ahogy az ajkaira meredt rá, legszívesebben csókot lopott volna tőle, de muszáj volt tartania magát. Nem akarta elrontani ezt a szép napot.
A következő pillanatban már csak arra eszmélt fel, hogy iszonyú hangosan horkantott föl, s a torkában bugyogó nyáltól majdnem megfulladt. A nagy megijedés után hirtelen körbenézett, ám senkit sem látott maga körül, s már a filmnek is vége volt. Milyen kár... Kissé kómásan ugyan, de próbálta kiszabadítani egyik kezét, majd óvatosan megsimogatta Caquel arcát, s a feje búbjára pedig egy puszit nyomott.*

- Ébredj, vége van ennek a remek filmnek.
*Suttogta fülébe nyugodt hangon, s majd miután sikerült felébresztenie Csipkerózsikát, nem zavartatva magát kézen ragadta, s kisétáltak az épületből. Kint már igen sötét volt, épp akkor kapcsolták föl a világítást az utcákon. Nagyon úgy érezte Gabi, hogy ezek után már csak az elbúcsúzás maradhat hátra, amitől kissé lehangolódott.*
- Nos, akkor... khm... Én nagyon jól éreztem magamat a mai nap folyamán, remélem te is!
*Vakarászta a fejét kínosan, s próbált a lány előtt megállni. Mindig is utált búcsúzkodni, de ez az elköszönés még jobban nehezére esett.*
- Azért... remélem még... még látjuk egymást... valamikor... valahol... mondjuk még ebben az életben...
*Vigyorgott kínjában, majd komolyra változott arca, s elhallgatott. Semmi előjele nem volt, de úgy gondolta úgy lesz szép a nap vége, ha rászánja magát. Kissé lehajolt, rátette egyik kezét a lány vállára, majd óvatosan puszit nyomott a lány ajkaira. Reménykedett abban, nem húzta túl sokáig ezt a cselekvését, hiszen nem akart túlságosan is belemerülni a dologba.*
- Akkor... vigyázz magadra, Caquel!

Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 8:17 pm

Barangolás latin-módra


Könnyű volt szépet álmondi Gabi vállain pihenve, és az ébredés általáos szomorúsága most még nem is volt jelen, mivel hercegem puszija a fejem tetejére száműzte azt. Mély sóhajjal nyújtóztam ki, és pilogtam az engem rögtön kifelé vezető alakra.
- De nem akartam bealudni...- sóhajtottam, és kétségbeesve vettem tudomásul, hogy odakint a Besötétedés névre hallgató szörnyeteg kezd eluralkodni a városon. Kétlettem, hogy Gabi az egész éjjelt a velem való császkálással kívánná tölteni, így mikor megállt, gyorsan nyeltem egyet. A búcsúzás általában nem okoz nekem gondot, csak hát jelen esetben... Mivel kellene megmagyarázni a mellkasomba beköltöző furcsa űrt? Közelebb léptem hozzá, jobbommal megfogtam bal könyököm, és lehajtottam a fejem. Szavait inkább válasz nélkül hagytam - nem tudtam, meg tudnék-e szólalni. Nevetséges voltam, tudom. pár óra után egyszerűen nonszensz így érezni, olyan vagyok, mint valami idióta egy régi szerelmes filmből. Ami azt illeti, nagyon is jól éreztem magam ma, hosszú idő óta először. bár a bepánikolás végig jelen volt, és ki is használtam rendesen a komplexusaimat, Gabit furcsa módon nem üldöztem el vele. Már csak ezért is külön utalmat érdemelne, és a fejemben meg is jelent egy módszer, amivel ki tudtam volna fejezni a hálámat... De vajon neki tetszene-e?
Elpirultan vettem tudomásul, hogy Gabi az állam alá nyúlva emeli felfelé a fejem, és lágy puszit lehel ajkaimra. Karjaim gépiesen a nyaka köré fonódtak, és túl könnyű volt hozzásimulni közben... Fejemet a mellkasára hajtva szorítottam magamhoz, azután hátrébb léptem tőle, és egy rövid ideig a szemébe néztem.
- Én is szeretnélek még találkozni veled... bár kétlem, hogy akarnál látni azok után, amit mondani fogok. - sóhajtottam, és igyekeztem lenyelni a torkomon felkúszó pánikot, amiből kétségkívül azt sült volna ki, hogy jól elsírom magam. Biztos azt fogja hinni, hogy jól átvertem... Még ha ennek az egésznek itt is lesz vége, legalább lesz még egy okom, hogy ne akarjak senkit sem magamhoz közel engedni, és lesz egy gyönyörű emlékem is...
- Gabi, én nem olyan vagyok, mint amilyennek gondolsz. Vagyis nem tudom, milyennek gondolsz, de... - itt kicsit elfulladt a hangom, vagyis inkább elcsuklott. Nem bírtam úgy megmondani neki azt, hogy mi vagyok, míg a szemébe nézek...
- Én nem Las Nochesben lakom, hanem Seireteiben. Egy ideje... eljöttem onnan, mert nem bírtam tovább azt a sok aljasságot, amit Aizen művel. Sajnálom, hogy csalódnod kellett... - mondtam, aztán gyorsan felnéztem rá. Igazából nem sokat láttam belőle, mert voltam olyan ügyes, hogy könnyeket szuggeráljak a szemem elé.
- Te is vigyázz magadra...- mondtam, majd egy mosoly kíséretében hátat fordítottam neki, és elindultam az utcán. Igazán nem tudtam, hová menjek, de ennyi erővel már Gabi előtt is nyithatnék Senkai kaput, nem igaz? Roppant könnyű volt utálni magamat jelenleg... Szegény taichou, biztos nem lesz boldog, ha azt a búvalbélelt fejemet kell néznie megint. De egyszerűen nem tudok ellene tenni, úgy tűnik, született mazochista vagyok...
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 9:51 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Feje felett érezhetően gyülekeztek a felhők és készülődött a tartós esőzés. Hirtelen csúnyácskán rázúdult a díphullám. Nagyon, de nagyon úgy festett kellett neki pár nap a hír feldolgozásához és persze az is, hogy saját maga mondja ki. Furcsállta, de jobban lekötötte szörnyülködjön azon, mi lesz ha ez és az történik vele. Igen, nem szabad felfújni az esetet, mert lehet csak egy szimpla gyulladás, amit néhány bogyóval egy hét alatt elmulasztanak. Viszont képtelen szabadulni a másik véglettől. Még túl sokat tervezett a hangjával! Így is, sok mindent csúsztatott, hogy pont ez ne történjen meg vele. Akkor miért? Miért most keveredett egy jövőt befolyásoló bakiba?! Ráadásul mindennél jobban utál orvoshoz menni. Nem elég egyszer félrekezelték, de egy rutin vizsgálatnál derült ki az anyukája rákos. Fél, sőt retteg attól ő is így jár. Amilyen remek élete van, valahol ki kell ütnie a rossznak, hogy minden egyensúlyba kerüljön. Erre a legkézenfekvőbb az egészsége, hiszen betegen nem turnézhat, nem készíthet próbafelvételeket single-re vagy albumra és messzire kerülheti a média embereit. Bujkálnia kéne a nyilvánosság elől, itthon pedig nem várná más csak az üres ház. Mégis mit kezdene magával?! A zene révén legalább talált valamit, ami lefoglalja és nincs ideje azon keseregni mennyire egyedül érzi magát, de ha lebetegszik, szánalomból minden régen látott ismerős előkerülne, hogy megpaskolja a hátát.
Semmi szüksége állítólagos barátok és rokonok felbukkanására, mert biztosra veszi még ez a hazugság is jól esne neki. Nem akarja az utolsó hónapjait úgy élje le, megint mindenki becsapja maga körül...Ez még NEM biztos! Szóval, itt fog pontot tenni ennek a bugyuta gondolatnak a végére! Nincs baja, csak fáradt! Ennyi az egész! Két hétig szorgalmasan pihen és minden rendben lesz! Sóhajtott fel, miközben azt hitte rávágnak egy hatalmasat hátsójára, akkora erővel mozdult meg a szék Égbemászócicuja alatt. Szerencsére, vagy sem, csak szóban dorgálták meg. Persze a sajátos sértett gyerek stílusában azonnal motyogott választ a kérdésre, bár nem számított sokat. Neki mégis muszáj volt! Nem hagyhatta megjegyzés nélkül az estet!
-Akkor meg nem tudsz koncentrálni a vizsgáidra...Miattam ne bukj meg! Különben is, most elmondtam...-
Duzzogott látványosan, szorgalmasan grimaszolva az érkező buksipaskolásra. Őszintén szólva örült neki, de abban a pillanatban jobban volt sértett kisgyerek, mint hűséges öleb. Hiszen igaza volt! Ismerte már annyira, tudja, ha felhívja abban a percben, azon a semmitmondó érzettel, ami mellékesen eluralkodott rajta, eszét vesztve rohant volna hozzá. Esetleg szépségesen egyest kap az aznapi vizsgán, mert folyamatosan járatja az agyacskáját azon, hogy lehet és nem e csinált valami őrültséget. Akkor se vitte volna rá a lélek zaklassa, ha konkrétan tudja mitől van a baj. Túlságosan szeretné, ha teljesülne az álma! Ő meglesz, mint mindig! Majd ugyanúgy csinálják, mint most. Ha kipipált minden félévi teendőt, találkoznak és beszámol minden történésről. Csak, ez kicsit sok lenne Báránymacsekfelhő idegrendszerének. Szegény még a végén kikészülneT.T Így is sokat aggódik, amiért még mindig imádja! Olyan édes, hogy ennyit gondoskodik róla! Nagyon, de nagyon szereti! Ettől függetlenül, nem megy orvoshoz! Sajnálja, hogy hálátlan, de nem! Csak, ha nincs más út és végképp nem jön rendbe. Számára az a világvége, amikor fehér köpenyest lát. Eddig ötből hatszor, csak még betegebb lett a kórházi, rendelői, orvosi légkörtől! Ki sejtheti, miféle halálos kor tüneteit mutatná?! Ő nem fog heteket tölteni vizsgálatok sorozatával! Á-ááá! Ki van zárva! Semmi pénzért nem fog beutalók tucatjával rohangászni és kismillió ijesztő egyenruhással tartózkodni egyetlen helységben.
Persze az utóbbi jelentet azonnal látta maga előtt, így megrándulva nyösszent fel alkalmi fekvő helyén. Soha, de soha! Ezt biztosra vette! Még szerencse, nem ragozták tovább a témát. Helyette mehettek vásárolni! Végre, valami remek hír a nap során! Kivéve, hogy semmibe se fog beleférni. Pedig, nem evett! Ez szörnyű!T.T Viszont a nézelődés nem kerül pénzbe és hátha talál néhány szexi ruhát Napsütöttemicának! Ráfér a vér frissítés! Itt a nyár! Szükséges néhány csinibb és lengébb darab a szekrénybe! Amúgy se emlékszik már, mikor volt az utolsó alkalom rábeszélte vegye meg azt a dögös nadrágot. Ez tarthatatlan! Nagyon régen lehetett, ha nincs meg a dátum. Micsoda borzalom, hogy mostanában nem vásárolgatott az ő aggodalmas felvigyázójával. Ne is vesztegessék a drága időt! Irány a sétáló utca! Az itt van a közelben és rengeteg csodás ruhaköltemény lapul egy-egy kisebb üzletben!
-REMEK ÖTLEEEEEEEEET! CSAK ELŐRE!-
Pattant fel csillámló, szivárványos, virágos, szívecskés háttérrel maga körül. Vele volt a lendületes shopping láz ereje! Innentől fogva bármi történhetett, őt semmi sem tántoríthatta el a pénzköltéstől! Teljesíteni fogja szent küldetését, már csak ki kellett várnia megérkezzen a számla és mehessenek. Azt pedig szorgalmas toporgások, körömrágások vagy a szék igazgatásával türelmetlenül kivárta. Aztán, már csak annyi dolga támadt, harci kiáltással karon ragadja társát és meginduljon a kívánt, hosszú és boltokkal zsúfolt utca felé. Persze a röpke utazás alatt, nem felejtett el pár közérdekű kérdést elsütni.
-Ééééééés? Mivel indítsuuuunk? Sportos? Elegáns? Lezser? Nagy márkák? Véletlenszerű felfedezés? Van valami elképzelésed, mi jönne jól?-
Pattogott izgatottan fonalat vesztett Csillagcicaboltozat körül. Ettől kissé megszédült és hirtelen hányingere lett, de pár szusszanás és máris ott folytatta, ahol abbahagyta. Valahogy sejtette nem fogják túlzottan kisegíteni, viszont ezt kedvelte annyira a zenészben. Nem szabott gátat a képzeletének és oda vihette, ahova szerette volna. Tulajdonképpen nagyjából mindent felpróbált, bár azt nem kedvelte, amikor boxert válogatott neki. Nem is érti miértT.T. Pedig az a tigris mintás annyira ő volt. Egyszer biztosan vesz neki egyet! Nem úszhatja meg! Lobbant fel szemeiben az elszántság lángja! Érezte ma még hatalmas dolgok fognak történni...
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te6000/12000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:40 am

|Kicsit fantasztikus beszerzőkörút|


Utálom a hétfőt. Mindennél jobban utálom. Ilyenkor még a fű se nő, ráadásul ma is valamikor hajnalban kelhettem. Pontosan nem tudom mikor, túl kómás voltam ahhoz. Igaz, hogy az első adag édesség ami megcsiklandozta kicsiny kis ízlelőbimbóimat, hamar elűzte ezt a hétfő reggeli kómaságot, de átvette a helyét valami más. Egy betegség mit mindenki csak úgy ismer, hogy iskolaundor. Na ez kérem szépen nálam már két oldalira súlyosbodott. Hogy is lehet ilyesmit hagyni, hogy valakinek kialakuljon egy ilyen súlyos betegsége, ami ráadásul gyógyíthatatlan. Igaz, hogy az időtartama rövid, csak addig tart, míg valaki az iskolában, vagy annak körzetében tartózkodik, de akkor is mély lelki sebeket képes okozni bárkinek és az a valaki már mehet is a pszihológusoz, vagy piszológushoz vagy a franc tudja mihez, esetleg még beutalót is kaphat elmegyógyra. Én végül is már két óra tájt végeztem az agyam amortizálásával, ezért vígan ballagtam hazafelé, útközben megálltam egy kis boltnál, hogy feltöltsem azokat az édességkészleteket amik lemerültek. Persze az elárusító még mindig tapasztalatlan. Nem tudja, hogy melyik márka számít jónak és melyik nem, ezért újabb rövid előadást kell tartanom neki a márkák közti különbségről, az arányok fontosságáról ízlelés szempontjából és arról, hogy miket kell figyelembe venni egy édesség becsomagolásánál. Miután elvégeztem a rögtönzött kiselőadást és megvehettem az olyannyira áhított kincseket, boldogan baktattam hazafelé és kedvenc orális tevékenységemet végeztem: az édesség gyors elfogyasztását úgy, hogy az ízeket minél jobban kiélvezhessem.
- Megjötte...e...e....m...
Mondtam, miután hazaértem és átmasíroztam a házon a konyhába, majd épp kinyitottam volna a hűtőt, hogy feltöltsem az ismét lemerült készleteimet, csakhogy egy kis cetlivel találtam szembe magam. Ez volt amitől féltem. Egy cetli amin több dolgot írtak. Alapanyagokat, amik valójában fontosak, csak a sütemény egy olyan mozzanatához szükségesek amit én annyira nem kedvelek. Ez pedig az elkészítés. A cetlin egy lista volt.
- List, cukor *.*, vaj, stb.....
Futtattam át a tekintetem a listán, majd egy sóhajtás keretében zsebre vágtam a listát, feltöltöttem a készletem és elindultam bevásárolni. Az utam sétáló utcán keresztül vezetett. Azért választottam ezt a "rövidítést", mert itt általában olyan ízeket is felfedezhettem az édességek világában amit máshol nem. Milyen jó néha, hogy vannak az utcai árusok, igaz néhányuk olyan silány dolgot csinálnak. Biztos sablon kaja. Fúj-fúj. ><
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 6:39 am

|Kicsit fantasztikus beszerzőkörút|

A hét első napjai számomra ugyanolyan jelentőséggel bírtak, mint az összes többi. Lényegében mindegyiken végigcsináltam ugyanazokat a mozzanatokat, amik néha még ismétlődtek is. Felkelés, felöltözés, fogmosás… végtelenül ismétlődő, fel sem tűnő instrukciók. Álmos pillantást vetettem az órámra, és gitáromat megmarkolva felálltam. A taichou kétségkívül a legrendesebb alak a föld kerekén, mert más biztosan nem engedett volna be az osztagába. Bár az új hadnagy utál a fajtám miatt, igazán remek. Ahogyan az összes többi is… Lehet, hogy végtelenül rossz döntés volt ide jönni Seireteibe? Adtam ki infókat, segítettem, küldetéseztem, de a többség tekintete nem siklott el afelett, hogy én egy privaron espada, vagyis egy ’szánalmas’ arrancar vagyok. Hiába a taichou csodálatossága, nyilvánvaló, hogy az én helyem nem itt van. Hogy pedig mikor találom meg, az már kétséges… de akkor megint csak egy áruló leszek, aki nem kerülhet a taichou szeme elé. Pedig ő fog a legjobban hiányozni mindenki közül, mert ő a világ legnagyobb és legerősebb kapitánya! Tökéletes, nem rasszista, és…és tökéletes! Nem tudom, a tökéleteset említettem már? >.< Na meg megértő, meg minden! Így esett meg az is, hogy kaptam engedélyt átlépni Karakurába, egy kicsit zenélgetni. Ha ő nincs, biztosan nem kezdek el a szobámon kívül máshol is zenélgetni. Biztatást adott, meg önbizalmat! Gabica előtt pedig még mindig nem játszottam, pedig vele vettem ezt a gitárt is. Nem merem magamat beégetni előtte… T-T Ő egyszerűen úgy tökéletes, ahogy van, csak hát… már megint olyan régen nem láttam. Azt se tudom él-e még, hogy lecserélt-e valaki másra, aki csinosabb nálam. Lényegtelen… távol kell tartanom magamtól az ilyen bolond gondolatokat. Egyszer úgyis találkozunk, és kiderül minden. Addig igazán ráérek várni, nem? Ajkamon hűvös mosollyal vettem tudomásul, hogy az ellenszenv még mindig megvolt. Azért a kaput kinyitották, mert ha nem tették volna, akkor jött volna a kapitányom, és… Twisted Evil
Mindenesetre a póttestbe való bebújás után végre nem megrovó, utálkozó, undorodó pillantásokat kaptam, hanem elismerőeket! *.* A sétálóutcán pedig ki is néztem magamnak egy csinos kis helyet, ahová leülve bele is pendítettem a húrokba. Gondolom, nem sokaknak volt az életcélja az utcazenélés, de nekem pont megfelelt. Több tapasztalatot nem is kaphattam volna máshogy, csak így. Az egyik akkord után azonban valami új hatolt be a kis világomba: egy darab cetli hullott elém. Szemöldök ráncolva olvastam végig, majd az egyik alakon megakadt a tekintetem. Nyilván keresett valamit, lehet, hogy pont a kis bevásárló lista volt az?
- Aloha! Azt hiszem, ezt keresed. - nyújtottam felé egy mosoly kíséretében a cetlit, miközben fél szemmel még mindig a gitárom tokját figyeltem. Nehogy ellopják, mert abból kéztörés lesz! A benne levő pénzt vihetik, van elég, legalábbis én bőven kijövök belőle. Nem cigizek, nem iszok… csak némi pipere meg ruha, ennyi az összes kiadásom.
- Nem bánnád, ha veled tartanék? Nem ettem még ma, és szívesen vennék valami sütit, mielőtt hazaugrok. Egyébként, Caquel vagyok, örülök, hogy látlak!- vetettem rá egy alapos szemragyogást. Nem félek, mert hát egy volt espada vagyok, ha valami gonosz alak, minimum el tudok előle menekülni. De amúgy annyira ártatlannak tűnik szerencsétlen, kétlem, hogy bármi rosszat forgatna a fejében. Angyali mosollyal indultam meg, és vetettem bele magamat a boltba.
- Atyaúriste~n! Kérek ebből is, meg ebből is, meg… két olyat is! - adtam fel hűvös álcámat teljesen, és rajongva szorongattam úgy két perc múlva a papírzacskót, amiben a reggelim volt. Édesszájú voltam, le se tudnám tagadni! Taichouval is egy csomó sütit megettünk, meg Gabicával is! Egy pillanatra el is komorodtam, de miután már az egyik csokis fánkot eltüntettem, valahogyan máris derűsebben sétálgattam hátamon a gitárommal Franci mellett. Igazán jó volt végre kiszabadulni otthonról, nem pedig ott vergődni a sok shinigami között. Vidámságom már lassan az egeket verte, és bele is karoltam Franciba, hogy az egyik közeli terrijakis felé tereljem. Azt a kaját egyszerűen imádni kell, és kész! *.*

Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te6000/12000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (6000/12000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyPént. Okt. 08, 2010 6:18 am

|Kicsit fantasztikus beszerzőkörút|


Az különböző édességek anyagi, felépítési, kinézeti és ízlelési tanulmányozása annyira lekötött hogy észre sem vettem, hogy esetleg valami hiányozna. Valami ami nem kéne, hogy hiányozzon. A standoktól jobbra-balra való ugrálás közepette egyszer csak megjelenik egy lány a szemem előtt akit kis híján le is fejelek, de ahelyett egy bravúros előre bukfencet hajtok végre. Mikor meglátom a szemem előtt a kis cetlit gyorsan felpattanok.
- Köszönöm szépen. *.* Megmentetted az életemet.
Vettem el tőle a listát és biztonságos helyre rejtettem. Most volt időm megnézni, hogy ki is az aki ilyen váratlan időben jelent meg és megmentette az életemet. Előttem egy körülbelül velem azonos magasságú, vékony, fekete hajú leányzó állt. Kék szempárja ugrándozott köztem és egy gitártok között. Feltehetőleg az az övé volt. Épp újra szemkontaktust sikerült teremteni, mikor egy férfi akarta eltulajdonítani a lány által féltett tárgyat.
- Azén nevem Franz. Enyém a szerencse.
Miközben jópofit vágtam a ruhám ujjából egy kártyalapot csúsztattam a kezembe, majd úgy, hogy a lány ne vegye észre a tolvaj kezének hajítottam, ezzel térítve el szándékától. Mégse lenne jó, ha ezzel a szép lánnyal az első találkozásom egyben az utolsó is lenne egy jött-ment senki miatt, nem igaz?
- Hogyne örülnék neki. Szívesen meghívlak valamire, ha gondolod.
Igyekeztem visszafogni magam, hiszen a "süti" szó hallatán beindult bennem az ösztön, hogy minél többet és minél hamarabb beszerezzek. Türtőztetve magam előre engedtem a lányt és mielőtt még bementem volna utána összeszedtem a felszerelését, mert biztos, hogy nem örülne neki ha lába kelne.
Ezután nyugodtabban mentem be a lány után a boltba és adtam át neki a felszerelését, majd mind a ketten belelendültünk az édességek válogatásába. Mikor mindez sikerült, fizettem, majd mentünk is tovább. Nagyon örültem, hogy végre találkoztam valakivel aki ennyire édesszájú. Mások már rég ájultan feküdnének, de ő más. Egy angyal.Surprised Hamarosan érzem amint belém karol és vonszol, feltehetőleg a terrijakis a célpontja ugyanis más nem igazán lehet... gondolom. Igaz, hogy olyasmit még nem is ettem, ráadásul azt sem tudom mi az? Sőt a felirat elolvasásáig nem is tudtam, hogy létezik! Annyi minden van ami édes és én nem is tudok róla. Hogy lehet ilyen kegyetlen a világ? T_T
Vissza az elejére Go down
Anshel Zuniga
Arrancar
Arrancar
Anshel Zuniga

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 18
Age : 28
Tartózkodási hely : Even the hell-fire is lit Las Noches will pull my heart!
Registration date : 2010. Oct. 11.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Doll
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te5500/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (5500/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 5:53 am

Biztos, hogy jó lesz ez így? - Shiratori és Anshel találkozása

Ruha, ruha, ruha… Kupacokban álltak a szobámban az általam készített ruhadarabok. Egyre többet készítettem, mert egyre jobban uncsikáztam. Sajnos senki se volt olyan merész, hogy felvállaljon egy napocskára… T-T. Miután elkészítettem egy újabb ruhát×gy döntöttem, hogy feltérképezem Karakurát hátha találok valami szipcsi-szupcsi boltocskát ahol nagyon divatos rucik vannak.
Miután kiválasztottam a ruhámat, amit felveszek bebandukoltam a fürdőbe, hogy megnézzem a fejemet. Már napok óta nem tudtam aludni. Nem tudom mi miatt, de nem is baj. Legalább több időt szánhatok a ruhatervezésre. Mikor megláttam magamat a tükörbe azt hittem szívinfarktust kapok. A szemeim alatt akkora táskák voltak, hogy csak, na! Surprised Lehet, hogy jól esne egy kávé vagy valami! >.< Miután sikeresen kifésültem a madárfészkeket a hajamból felöltöztem és elindultam kávéért. Sajnos a szobámba nem volt kávéfőző, mert nem nagyon szoktam kávét inni. Kiléptem az ajtómon és elindultam pontosan előre hátha találkozok egy értelmes ismerőssel, aki elkísér Karakurába mert egyedül nem valami izgi. Ráadásul így senkit se tudok nyúzni azzal, hogy vegye fel a ruháimat, amiket én szoktam varrni. Már egy ideje bolyongtam és néztem ki a fejemből mikor valamelyik tahó gyerek fejbe dobott egy tojással és azt ordibálta, hogy eltaláltam a buzit.
-Nem vagyok homokos te szemtelen kis görény!- ordítottam utána. Nem értem miért mondják rám állandóan, hogy homokos vagyok. Semmi ferde hajlamom sincs csak annyi, hogy szeretem a divatot és a szeretek ruhákat varrni, de ezektől még nem leszek homokos! Lehet, hogy csak irigyek arra, hogy én tudok varrni ők meg nem! Surprised Ki tudja… Hosszas keresgélés után találtam egy csapot ahol kimostam a hajamból a tojást majd úgy döntöttem, hogy nem keresek tovább egy emberkét se, elindulok Karakurába. Ahogy kiléptem a gargantaból rájöttem, hogy ez a Karakura nem is olyan visszamaradott. Sok embernek jó volt az ízlése, de volt egy pár, akire fájt ránézni. Az utam egyből a jó kis plázák felé vezetett, de amikor az utcán haladtam előre megláttam egy nagyon hülyén felöltözött emberkét. Amint elindultam felé megéreztem egy nagyobb lélekenergiát, ami arra utalt, hogy shinigami van a környéken. Hosszas gondolkodás után rájöttem, hogy az a férfi a shinigami aki felé elindultam. Egy sonidoval előtte teremtem és megszólaltam.
-Szióka! Anshel Zuniga vagyok, arrancar, de nem akarok harcolni. Csak annyit szeretnék mondani, hogy ez az öltözék iszonyatosan gagyi.-mondtam majd eleresztettem egy bátorító mosolyt.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te40600/45000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (40600/45000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:30 pm

Biztos, hogy jó lesz ez így? - Anshel és Shiratori találkozása

Egy csendes, szép őszi este volt, amikor én még mindig az irodámban dekkoltam, mert éppen túlóráztam, hogy másnap kiruccanhassak Karakurába. Még nem rég óta vagyok hadnagy, de rájöttem, hogy nem is olyan könnyű ez a szerep, de talán az kárpótol, hogy parancsolgathatok a tiszteknek. Már-már az utolsó iratot töltöttem ki, de már majdnem leragadt a szemem. Végül még is sikerült megírnom az utolsót is és fel tudtam lélegezni. Nagy nehezen elvánszorogtam a szobámba, egyből bedőltem az ágyamba és elnyomott az álom.
Mikor felébredtem már javában tartott a nap, úgy 11 óra lehetett. Nem tudtam sokat lustálkodni ébredésem után, mert elkezdett korogni a gyomrom. Gyorsan felöltöztem és elindultam a Senkai kapu felé, hogy minél előbb ehessek valamit az Emberek Világában. Most kivételesen vettem egy gigait, amit eddig még nem próbáltam, mert nem volt rá szükségem, de másképp nem tudtam kaját venni, így nem volt más választásom. Elhatároztam, hogy egy egyszemélyes pikniket tartok, a kaja dango lesz, italnak pedig zöld tea. Utamat először az Urahara Vegyesbolt felé vettem, ahol átvedlettem a póttestembe. Az elején egy kicsit kényelmetlen volt, de egy idő után kezdtem megszokni, így elindultam az Urahara úr által ajánlott étterembe. Út közben hirtelen megtorpantam, mert váratlanul egy tizenéves fiú teremett előttem és arrancarnak titulálta magát, ráadásul szépen lefikázta a ruhámat is. Bár ez engem nem nagyon zavart, mert nem vagyok egy divat mániás, ezért inkább megpróbáltam ott hagyni.
- Szia, ha nem tudnád, mi ellenségek vagyunk és ahhoz képest, hogy nem akarsz harcolni, attól még meg próbálod kiprovokálni. Remélem is, hogy csak ennyit akarsz mondani. Na, helló. – mondtam és megpróbáltam elmenni mellette és elkerülni a hülye mosolyát, amit felém mutatott.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/15000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 7:40 am

|Kicsit fantasztikus beszerzőkörút|

Mély levegőt véve toltam el magamtól a tányéromat, amin a sok süti sorakozott addig a percig, míg meg nem ettem az összeset. Nem volt túl nagy teljesítmény, az édességtől szerintem nem lehet jól lakni. Ezt meg is próbálta bebizonyítani Gabinak, de aztán meg elterelte a figyelmemet a sütiről, és valami másba fulladt a nagy bizonyítási akcióm. Mondjuk nem nagyon ellenkeztem, csak kicsit meglepett... Persze nyilván mindenki életében bekövetkezik nagy szerelem és a nagy plusz tizennyolcas karika is, amit persze csodálatos helyzetben akar kiragasztani. Elkalandozott gondolataimat kissé nehézkesen, de sikerült visszaterelnem a rendes kerékvágásba, és mély sóhajt szabadítottam rá a világra, hogy megpróbáljam kiűzni magamból Gabica hiányát. Nem nagyon jött össze, mit ne mondjak. Remélem, nem valami kaszinóban hever félpucér, vagy teljesen pucér nőcik között, akik mindenféle olyan dolgot akarnak vele csinálni, mint amiket mi szoktunk két legóparti között. Nagyon nem vetne rá jó fényt, ha mondjuk valaki más parfümjét érezném meg rajta. >.> Mondjuk, érthető lenne, hiszen egyrészt értéktelen vagyok, csúnya és szerencsétlen. Azt se tudom felfogni, hogy mégis mit akar tőlem ő... még hogy valami megfogta bennem! Surprised Esetleg ha lasszóval kötöztem volna magamhoz, akkor esetleg... Szóval csak akkor vagyok nyugodt, ha mellettem van, és fogja a kezem. Bár akkor is általában csak csendben vagyok és ülök az ágy szélén, amikor éppen nem mást csinálunk, például sütit eszünk! *.*
- Ugyan, semmiség volt. - hárítottam el a köszönetet, vagy azt a kis kijelentést. Hiszen tényleg semmiség volt, csak egy gesztus. Surprised mindenesetre semlegesen vettem át a terrijakis dobozomat, és ültem le az egyik közeli padra, hogy bevárjam Franzot, már amennyiben a továbbiakban is óhajt hozzám csatlakozni. szerettem ezt az árust, mindig tőle vettem az utcai kaját, mert egész jól megcsinálta. Na meg, mire én jól laktam... a rokonszenv már biztos kölcsönös, hiszen egy halom pénzt nála hagytam már. Kicsit azért tényleg súlyos, hogy mennyire eluralkodik rajtam az éhség, maikor az emberek Világába kerülök- ez is csak azért, mert odaát nem érezzük az éhséget. Szuper... Rolling Eyes
- Na és... te hány éves vagy? Mivel foglalkozol? szeretsz itt élni? - szegeztem neki pár kérdést, csak hogy ne legyünk csendben. Nem mondanám, hogy annyira ellenem lenne, csak hát nem biztos, hogy sokáig fog így szeretni, vagy egyáltalán fog-e így szeretni engem Gabica. Tuti nem kell neki depressziós nő, inkább visszamegy a ribancokhoz a kaszinókba... T.T
- Úgy örülök neki, hogy most kivételesen átruccantam ide a gitárommal együtt. Olyan régen ültem már így ki a közönség elé, sőt, ilyesmire még nem is volt példa. - simítottam meg a tokot, amiben kedvenc hangszerem rejtőzött. Ezt még Gabicával vettem, annyira imádom, meg olyan tökéletes, és az a nap is olyan szép volt. Uhh, Gabicának kell hívnom a gitárt az igazi után! *.*
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te48500/65000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:49 am

Egy koncert élményei

Hát jó. Tudjátok mit? Elegem van mindenkiből! Én kérek elnézést, amiért nem vagyok az a fajta, aki heteket agonizál jelentéktelen szarságok fölött. Nekem ha bajom van, megmondom… Nem válok depressziós mócsinggá, legrosszabb esetben is csak összetörök néhány csontot, és ezzel lerendezettnek tartok mindent. Csak már nem kicsit elegem van abból, mint mindig én vagyok a szar, amiért van bennem annyi tartás, hogy megmondjam a másik szemébe a dolgokat. És amiért nincs kedvem hízelegni, ha nem tartanak baráthoz elég méltónak… Semmitmondó, üres vigaszszavak helyett kemény, harsány kritikát adok, de na és, mi van akkor? Nem kezelhetek mindenkit úgy, mint egy hímes tojást, félvén attól összetörik a semmitől. Én annál jobb vagyok, s nem vagyok hajlandó a felszínes kis libák szintjére süllyedni. Szarkavaró kis fruskák, akik azt hiszik, valaha is lesznek olyan jók, mint én… Csesszék meg, sosem érnek a nyomomba. Ezt igazából ők is tudják, s más dolog, realitás talaját sajnos sosem fogják újra érinteni. Bennem aztán nem lesz bűntudat… Hisz én így élem életem. Soha semmit sem kell megbánnom, s számomra nem létezhet szégyenérzet. Kiirtottam, maradt a büszkeség, ég veled, kétszínűség. Nincs szükségem olyanokra, kik csak fél szívvel teszik dolgaikat. Kik nem képesek megbízni benned, ámbár észrevétlenül is, de feleslegesen, önnön magukra ártóan idealizálnak, mintha isteni lény lennél, s fel nem fogják, én is hibázhatok, mintha nem lennék emberi lény. Idealizálásból fanatizáció, majd észrevétlen történik meg adatok összességének kitulajdonítása mondván hahó, ez én vagyok. Ennyit mindenkiről… Csicskák vagytok.
Hogy miért pont Karakura? Mert ott a legkisebb az esélye annak, hogy valami újabb senkiháziba botlok, ráadásul az is esélyes, legalább ténylegesen új arcokkal ismerkedhetek meg. Ezzel jár, ha Las Nochesben mindenki tudja a neved… Aztán az mit érdekel, hogy egyesek kissé beképzeltnek, nagyszájúnak tartanak? Igazuk van… büszke vagyok mindarra, amit saját erőmből elértem. Erős vagyok. De még mindig nem eléggé. Még így sem elég, azt pedig nem hagyhatom, névtelen, rá nem szolgáló undormányok megelőzzenek képességek fejlesztésében.
Bele az éjszakába mottóval követem póttestem felvetése után a zajt, ami valamiféle koncertre utal. Fogalmam sincs, hogy ünnepelnek-e valamit az emberek, mert én nem ünnepelni jöttem, csak végre lazítani egyet anélkül, hogy újabb és újabb megkülönböztetésben részesítsenek egy kibaszott tetoválás miatt… Bár a laza felső és a bőrkabát azt most jótékonyan takarja, és azt különben sem értem, hogy minek van rajta a rangomat jelző tetoválás rajta a póttesten, de legalább hollowságom egyéb jellemzőit sikerül jótékonyan eltakarnom a kíváncsi szemek elől. Így az egyik szemem alatt húzódó festés se látszik, ahogyan hollow lyukam és maszkom is eltűnik. Látszatra nem lehetek másabb a többi, teljesen átlagos járókelőnél. Leszámítva persze, hogy magasságommal kicsit kitűnök a törpe japók közül, pedig csak negyedrészt vagyok spanyol, vagy tudja is a franc, hogy René milyen nemzetiségű. Ja, és nem lóg a számból az a gusztustalan nikotinrúd… fulladjanak bele. Komolyan, mi a jó a cigiben? ¬_¬
Kedvenc bőrkabátom szerencsére rengeteg zsebbel is rendelkezik, amikbe fogalmam sincs, hogy milyen megfontolásból, de csak elrejtek néhány italos üveget. Hogy hogyan jutottam el ideáig, arra nem emlékszem pontosan… Valahogy úgy kezdődött, hogy megláttam ezt a szabadtéri koncertet, és mondjuk az igaz, hogy rég hallottam ilyen tehetségtelen kis kölyköket ugrálni a színpadon, mint a majmok, meg hogy az énekesüknek még csak hangja sincs – bár nem mondom, tehetség kell ahhoz, hogy fél óra alatt egy dobozzal elszívjon és közben krákogjon éneklés címszóval - , de valamiért csak leragadtam, és a többi… hát azt úgyis tudjátok. :/ A zene olyan szar, hogy az már jó – hogy egy röhejes közhellyel fejezzem ki magam - , legalábbis ennyi vodka után már olyan mindegy, hogy mit virnyákolnak a kis pubertáskori mócsingok a színpadon. Ugyan hajam már nincs, hiszen egyesek kikönyörögték, hogy ne növesszem vissza a hajam, csak mert szerinte a rövid séró jól áll nekem, azért még elvetemült fejjel headbengelek és csápolok az első sorban. Ugyan néhány primitív taknyos megpróbál hátrébb vonszolni, sajnos nem tudják, hogy egy espadával kötekednek. Azért csak nem ölhetem meg őket, különben sem vacsorázni jöttem, ám a finom visszalökések csak elfajulnak, míg végül egy kisebb verekedés kezd kitörni a tömegben. Nem mintha érnének valamit azzal a késsel és a sörös üveggel, amit nekem szánnak. Hierromnak hála még egy karcolás sem esne rajtam… Próbálkozzanak csak, mit izgatnak?
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te21500/30000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyVas. Feb. 20, 2011 4:28 am

Egy koncert élményei

A program füzet felső színes, piros fekete sora, harsány betűkkel hirdeti az egyik kedvenc zeném nevét. Felnézek a papírról, egy hatalmas plakátra.
"-Sajnálatosan a fellépő visszamondta az előadást"
- Fenébeeee -.-. - morgolódok. Ha tudnák, milyen nehéz volt feltűnés mentesen eltűnnöm. Komolyan lassan mehetnék továbbképzésre Verasu-hoz settenkedésből és lopakodásból...mert lassan kénytelen leszek mesteri szintre emelnem. Lehet meg kellett volna tanulnom azt az álcázó technikát... hát majd legközelebb ha lesz egy kis szabadidőm a szervezés, fegyelmezés és edzések, kutatások mellet. Kis sóhaj szakad ki belőlem, ahogy a következő kukába bedobom a lapot.
- Moooh...- csüggesztem el a fejem. ha az osztagom tagjai tudnának arról, hogy titokban kiszökdösök az élő világba, csak azért, hogy lazítsak, az biztos nem lenne követendő példa értékű. Seiun is olyan, mint egy macska...néha egérkének érzem magam a saját osztagom falai között, aki egész nap egyik feladatból a másik feladatba rohangál. De jó ez így. Azonban el kellett gondolkodnom. Mert a kutatás, edzés, szervezés, papírmunka teendőkből valamit le kellett adnom, hogy teljesen tudjak figyelni a többire. A sok közül a papírmunkát nem adhatom le... az edzést se...hiszen erősnek kell lennem ahhoz, hogy megvédhessem a mieinket, a szervezés egy része már így is a hadnagyomra hárult. A kutatásaimból kellet leredukálnom sajnos, mély szívfájdalom, de eme áldozatot alázatosan meghozom a többség jólétének érdekében. No, és most a többség jólétének érdekében itt vagyok, hogy levezessem a a káoszt és a zűrzavart, erre nincs itt az amire eljöttem volna. Hát ez áááh, ez csak velem fordulhat elő. Minden esetre az előzenekar itt van, a tömeg is, pia is, csajok is..szóval végül is olyan nagy hiba nem történt. A tömegben előre csattogok a szokásos bőrkabátos szerkómban. Finoman arrébb lökődvén a kellemetlenkedőket, hogy lássam mit is tolnak ezek a suhancok. De ez a vernyákolás minden csak nem zene... ááá szétszakad a fejem. Ehhez túl józan vagyok. Ezt orvosolni vagyok kénytelen... minden áron jól fogom magam érezni, mert legközelebb talán egy hónap múlva tudok elszabadulni... vagy talán soha. Miután gyors vereséget mért rám a vérembe vegyülő vodka, már is sokkal kellemesebb lett a légkör. Odabenn, a lökődő tömegben azonban megvillan egy pillangó kéz. Nagy mázli, hogy a közelben vagyok, egy lány felé irányul. Mire nem jó az elektromosság ... heheheh. Egy kissé illuminált jedi intéssel visszafelé parancsolom a penge útját és az egész véletlenül még a célja előtt a sárba fúródik, úgy mintha csak a használója lenne ügyetlen. Egy finom jobbos váll-lökéssel finoman arrébb tereltem a mocskos férget, aki épp egy ártatlan lányt akart megcélozni. Na most azért olyan férfiasan volt finom, értendő pár méterrel arrébb felnyalta a betont. A másik szörnyen lovagias idióta pedig, aki egy üveggel közelített felé olyan szép kéztővel beadott orrba gyűrést kapott, hogy még az esése közben elered a vére. Persze a sérült egyéneket a tömeg kihúzta, szóval komolyabb bajuk nem lesz.
- Jól vagy?- kérdezem kissé megemelve a hangom a lánytól.
- Mekkora tapírok járnak erre...- csóválom meg a fejem. A fekete pólon, ami most rajtam van, egy nyelvét kinyújtott Einstein fej van, a fejénél egy gondolat buborékkal amiben ez áll: Nem a remény hal meg utoljára
- Ráadásul ez a vernyákolás... és a gitár is hamis >.<"- mondom sötéten miközben a hirtelen mozdulatoktól egy kissé hátra kellet lépnem, mert azért jócskán fejbe vágott az elfogyasztott alkohol tömeg. Ettől persze fullosra úgy nézet ki a mozgásom, mint Jackie Chan-nek a részeges karatemesterben. Na most elárulok egy titkot is. Részegen, szemüveg se kell... mert látok...mármint nem zavar, hogy nem látok... hehe. A homlokomra tolva éktelenkedik a piros keretes okuláré. Igazából meg sem hallgattam, mit válaszolgatott nekem a lány, már is eszembe jutott egy életbevágóan fontos kérdés.
- Mond csak...tudsz énekelni? Mert én már nem bírom ezt a macskanyúzást... ennél még én is jobban tudok .- na jó... tényleg tudok gitározni, meg zongorázni is. Mert ez olyan kulturálisan fontos dolog, így fiatal koromban én is megtanultam, de józanul soha, senki nem vesz rá, hogy kiálljak a tömeg elé húrokat nyúzni, most azonban az egész lényemet bántotta az, hogy nem tudnak zenélni. A kis csaj, aki fenn rövid szoknyában sikongatott.. csak egyetlen pozitív tulajdonsággal bírt, ha kicsit előrébb lépett, bárki a szoknya alá látott... nyilván való, hogy a tömeg jó része nem arra figyelt mit énekelt... de engem meg az izgatott jobban. A héliumtól beszívott hangú lánykát, pedig el kellet volna temetni... lehetőség arccal lefelé, azért, hogy ha valami oknál fogva felébred, lefelé kezdjen el ásni... és soha eszébe se jusson többet megszólalni.... jaj iszákosan de gonosz vagyok hehe >.<". Egye kutya... ezek szégyent hoznak a rock hallhatatlan nevére...
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te48500/65000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyVas. Feb. 20, 2011 5:36 am

Egy koncert élményei

Kis hülyék… azt hiszik, elég jók ahhoz, hogy velem kekeckedjenek. :/ Espada vagyok, bassza meg! Engem nem lehet egy-egy sörös üveggel meg holmi pillangókésekkel kiütni, amikor egy átlag shinigami zanpakutoja sem képes rajtam egy piciny karcolást sem okozni, hierromnak hála.
Gondoltam, most kedves leszek és nem török össze feleslegesen néhány csontot. Elvégre arrancar létem ellenére merem állítani, hogy egész nagy szívvel áldott meg a Hógolyó. Még mindig nem tudom, ez hogy lehetséges, hisz elvileg a maszkom maga a szívem materializálódása, vagy valami ilyesmi volt Kubu legutóbbi agymenése, de lényeg a lényeg, miután végre adjuchassá fejlődtem, visszakaphattam a személyiségem, csak hogy a mai napig attól rettegjek, újra egy legyek azon agyatlan teremtmények közül, akiknek egyetlen lételemük a napi ötvenszeri étkezés. Néha azt kívánom, bár elfelejthetném azokat az időket. Semmi gondolkozás, csak a tömeg követése és a gyengébb felfalása… Adjuchasként és egyszerű lidércként legalább megadatott számomra a szabad gondolkozás lehetősége.
Nem tudom, mióta nézek ki ártatlan, védelemre szoruló kis leányzónak, de Piroska téved, ha azt hiszi, hogy ettől majd a karjaiba omlok. Megoldottam volna magam is, különben is, még nem is vagyok annyira berúgva! Surprised Igazán elszégyellhetném magam, ha tudnám, azt hogy kell, hisz lássuk be, igazából sosem fordult velem elő olyan, hogy bárki is engem mentett volna meg. Inkább én szoktam hős amazonnőt játszani és én mentek meg másokat a… hát amitől épp kell. Vagy a gonosz shinigamiktól, vagy épp a gonosz lidércektől. Jó, hát na, haladó nézeteim vannak, és igenis, büszke vagyok arra, hogy nekem bőven akadnak shinigami spanjaim. Ott van Maya, meg Mitsu, ők meg kapásból kapitányok, ja, meg Ritsu, aki meg valami puccos nemes család sarja, szegényt sajnálom is miatta. Igaz, ő nem tudja, hogy tulajdonképpen a második legrangosabb arrancar vagyok Aizen seregében, és valószínűleg a legerősebb is, mert kétlem, hogy Raúl élve átvészelne egy harcot velem. Más dolog, hogy amúgy nem bántanám régi fracciónomat, mert úgyis olyan szerencsétlen szegény. Szerintem még mindig nem tudja csóri, mit is jelent az a Primera.
- Jól van, szőke herceg… Cseszd meg, jó? Espada vagyok, most oda a repütésönöm… – morgok egyet és húzok elő egy vodkás üveget az egyik belső zsebemből, amit egy baráti és jó erős hátba veregetés után a mellettem álló lovag kezébe nyomok. Nem izgat, hogy mivel egy közönséges emberről van szó, ezért nem kéne tudnia, mi is az az Espada, de nem tűnik teljes japónak, talán tud egy kicsit spanyolul, és legalább a szó jelentésével tisztában van, ha nem is azzal, hogy én aztán nagyon kemény és veszélyes vagyok.
- Tetszik a pólód. Valamelyik egyetemre jársz? – kezdeményezek baráti beszélgetést, miután állon könyöklöm a mellettem lévő, tizenéves vakarcsot, aki merészelt megpróbálni kitúrni az első sorból. Ha tippelnem kéne, simán fizika szakot mondanék. Hiába, sztereotípiák, de na. :/ Sajnos nekem nem volt lehetőségem egyetemre járni, pedig magamat ismerve szintén fizikusnak, esetleg orvosnak mentem volna. Csak hát, amikor én éltem, nem igazán támogatták, hogy a nők egyetemre járjanak és háziasszonyt akartak csinálni belőlem. Ami nem jött össze, mert megléptem, csak mert Keisuke felcsinálta a nőjét. Nem mintha az énekesnői karrier olyan kecsegtető lett volna, de legalább jól szórakoztam.
- Az én időmben még tudták mi az a zene… Ehh, ezeknek még ott a tojáshéj a fenekükön, nem tudom, mit pattognak. – helyeselek szőke lovaggal, majd döntöm le egy húzásra a maradék vodkát, mer mér ne. Még tudok beszélni, rendesen és tagoltan, a májam pedig elég jól van képezve. Na, majd ha már kezd akadni a nyelvem, majd leállok. Hacsak nem kell meghánytatnom újdonsült társaságom, mert nem bírja az iramot.
- Én ne tudnék? Pfff… A mi bandánk sokkal jobb volt ennél. És… várjunk csak! Bassza meg, ez a mi dalunk! Plágium! Mad – akadok ki teljesen, amint meghallom az Én dalomat és az Én szövegemet, amit még Én írtam, és ami még az Én számból hangzott el megannyi koncerten. Mérgemben idegesen szuggerálom a kiscsajt; különleges képességemnek hála elég csak egyszer elkapnom a tekintetét. Gondolkozni most teljesen elfelejtek, s mégis kit érdekelnek a következmények? Az énekesnő ennek hatására fulladozni kezd, az éneklést abbahagyja, s feje is kékes-lilás árnyalatot vesz fel. Ha nem vonszol el valaki, akkor egy hullával több, mert tuti belefullad a nézésembe.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te21500/30000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:06 pm

Egy koncert élményei

Miközben a vész elmúlt, én is megtaláltam az egyensúlyt a lábammal és sikeresen, ügyesen elkerültem a ledobott kést a földben.
- Hopi hopi hopika... mit is mondtál kedves?- Lehet neki is rossz a szeme, vagy már annyira részeg, hogy instant színtévesztő lett.
- Te...te te, énám...vöröss vagyok..piros tudod...az a szín aminek a hullámhossza 625-750 nm között van- hú hát, hirtelen, még is csak eszembe jutott. Jól van nem vallottam fatális kudarcot. Nem oks, izé sok alkalmam volt felönteni a garatra, állítólag ez rombolja az intelligenciát, de nekem húsz pontot kéne belőle veszítenem, hogy zseninek nevezhessenek, szóval nincs miért aggódni.
- Meg Hercegse vagyok...- teszem hozzá finoman aztán kissé kihúzom magam, hogy úgy tűnjön mintha ettől józanabb lennék. Amit utána mond azon kíméletlenül felnevetek. Hehe ez jó, espada, szegény lány honnan vesz ilyet, mi már itt is valami spanyol divat hódít.
- Hehhe.. vicces vagy...na várjál..én meg a tizenkettes kapitány...- nyújtok kezet vigyorogva, meg sem fordul a fejemben, hogy ő is komolyan mondta, én meg csak viccelek.
- Sajnálom, hogy elrontatom a repü... izé.. reütésönödet...kicsit akad a nyelvem. - nézek oldalra, ilyen velem még nem fordult elő. Ki kéne gubancolni rajta a csomót, vagy nagyon gyorsan fel kéne találnom valamit, ami egy csettintéssel kijózanít. De adj isten kellemes hátraveregetés ér, de olyan sok baráti érzés vegyült bele, azt hittem leszakad a tüdőm is tőle. De én sem jöttem ám üres kézzel, hehe.
-Vá vá várjá...be akarom mutatni neked a jó barátomat... üdvözöld Mr Sminoff-ot!- kabát zsebem alól az üveg kicsúszik és cserélünk egyet. újabb adag forrónak ható, valójában hűvös vodka mardos végig a nyelőcsövemen. Aztán utána vissza cserebere és kedvesen megdicséri Einstein-t. Mooh egy intelligens lány, megáll a világ, mekkora mázlim van.
- Tényleg? Öizé...- kis oldalra nézős, hitetlenkedős, elpirulós nézés.
- Még senki soha nem dicsérte meg.>.<...- el se akartam hinni amit mondott, de aztán ki kell javítanom.
- Nemmm... jártam... igazából proff voltam a fizika tanszéken. - húzom ki magam, elvégre ez most nem olyan kocka dolog végre, hanem menő. Végre valakinek ez bejön. Khjaaah.... ^^. Már az is meghazudtolja a fizika törvényeit, hogy egyáltalán szóba áll velem egy lány, szóval most biztosan valami párhuzamos dimenziósíkon vagyunk, ahol nem számít halálos bűnnek a magas intelligencia hányados. De ekkor felcsendül egy új dal, ami egész élvezhető. Ám ekkor kedves beszélgető társam, igencsak felkapja a vizet. Én nem egészen értem először, hogy miért, de hát nem csoda, hogy a gondolataim késnek a véres alkoholomba pár percet.
- Ez a te számod?- nézek rá
- Tök jó...- mondom őszintén és se szó se beszéd, kézen ragadom a lányt
- Ne hagyjuk nekik, hogy lerontsák jó? - mondom majd két orrba pöccintéssel leintézem a secus trollokat, majd felsegítem a színpadra. Azt észre sem veszem, hogy közbe fojtogatja a lányt, de szerencsére eme illuminált valóm, elég rámenős és nem sokat gondolkozott azon, vajon a lány akar é velem jönni, szóval, a nyávogó héliumbomba megúszta. Én már nem érzem elég stabilnak magam ahhoz, hogy csak úgy felreppenjek a színpadra, szóval inkább a lépcsőt választom. A banda többi tagja, már kellően be volt dorgozva és töltikézve ahhoz, hogy eljusson parányi tudatukig, hogy a fickó, aki lekapcsolta a securitit, nem viccel. Hanyatt- homlok menekültek le...
- Ez az... fussatok bolondok... az Erő velem van...meg a Fender Stratocaster.- mutatom fel a szépséget. Ekkora majmot, inkább a vérem hulljon, mint egy egy ilyen gitár más kezébe kerüljön. Halál lazán lekapok a mikrofon állványra ragasztott pengetőfogóból egyet és behangolom szerencsétlen gitárt végre. A dobos srác is kirohanna, de rá nézek.
- Mennyé vissza... fogd az ütőt, de rohadt gyorsan... meeee bajok lesznek!- intettem óva finoman és kedvese, majd új énekes sztráromra néztem.
- Na Béjbe... én kész vagyok, ha te kész vagy. - hát én mint a házi feladat olyan nagyon... de hát kit zavar, engem nem, a többi meg elhanyagolható. De látom a tömeg kicsit meghökkent, nem baj mindjárt csinálunk hangulatot. Igazán készen állnak egy kiadós metál partira. Megropogtatom az ujjaim, aztán benyomok egy gyors Flash-es szólót, hogy visszatérjen az életkedv, aztán után jöhet az éneklés, de ezúttal normálisan. Szól a ritmus, nyúzom a gitárt, kár hogy nem dohányzom, mert ez most jól állna, most nem zavar hogy ez holnap fájni fog, igazából fel se fogom, hogy az előttem éneklő lány tényleg Espada... és én tényleg a tizenkettes osztag kapitány vagyok. Mindez most nem számít, a zenének ekkora ereje van, még így is hót nyugisan bemutathatom a vörös sérós headbeng-et. És ha még tovább fogunk inni utána, lehet hogy egy padon fogok ébredni ezzel a lánnyal karöltve valahol a közelbe... mert hát ilyen részegen csak rövid távon vagyunk veszélyesek és elfilozofálhatunk a kozmológia nagy rejtélyén.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te48500/65000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (48500/65000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 8:52 am

Egy koncert élményei

Jól ismert dallamok, amiket annak idején még ÉN álmodtam meg és ÉN kezdeményeztem a megkomponálásukat… Mert igen, én tényleg megálmodtam a dalokat, mert, hát na, ha álmodok valamit, folyton van benne valami random dallam is, de nem lényeg, ezek a mocskok akkor is lenyúlták az én szerzeményemet. >.> Igaz, hogy legalább negyven éve írtam, meg hogy miután hollow-vá váltam, legyaktam a bandám összes tagját, mert valamiért jó ötletnek tűnt meglátogatni őket a börtönben, emiatt a szerzői jogokat valami vállalat kapta meg, de akkor sem adtam engedélyt senkinek, hogy az én szellemi termékemmel kekeckedjenek. Még hogy feldolgozás, cöhh… Ugyan csak kicsit módosítottak a szövegen – lássuk be, az talán még valamivel jobb is, mint az eredeti - , az agyvizemet máris felforralja, amiért ennyire megaláztak. A kis ribi énekelni se tud… Semmi eredetiség, ráadásul folyton a képembe virít a bugyija, mert a szoknyája csak felvillan újra és újra.
Logikusan gondolkozni most képtelen vagyok, a következmények pedig kurvára nem érdekelnek, hiszen Én Espada vagyok, vagyis bármit megtehetek. Szinte teljes szabadságot élvezek. Elég lenne lélekenergiám kiereszteni, és a hatóságok is elmenekülnének. A koncertnek ideiglenesen vége szakad, a kiscsaj ledermedten cövekel a színpad közepén, s képtelen rólam elvonni tekintetét. Kékes-lilás fej jelzi a fulladás kezdetét, s már csak fél perc híja, hogy teljesen megfosszam oxigéntől a tüdejét. Másoknak talán feltűnhet az, hogy nagyon néz engem, ám de most komolyan, mégis ki az, aki elhinné, hogy szemmel veréssel nyiffantottam ki? :/ Még kegyes voltam, hisz igazi művészhez illően színpadon halhat meg, imádott közönsége előtt. Nem mintha ráérdemelt volna… Legyen boldog, én örülnék a helyében, megtiszteltetés lehet, hogy elmúlása az Én érdemem.
Egy rántó erő az utolsó pillanatban szakítja meg a műveletet. A kapocs megszakad, a kiscsaj a földre rogyva kapkod friss levegőért. Másoknak legfeljebb úgy tűnhet, mintha a sok alkoholtól készülne kidobni a taccsot. Undorító, komolyan… Megbánja még, hogy szájára vette az én dalomat.
- Tök izgi lehetett. Komolyan. Melyik egyetemen voltál prof? És igyál egy frissítőt, Szőke, attól majd nem zsibbad a nyelved! – veszek elő egy kibontatlan sört egy másik zsebemből, amit Szőke kezébe nyomhatok, hogy majd a sajátom is felbontsam menet közben, és egy koccintással jutalmazzam magam. A tömegben persze kialakul a kisebb pánik, mert nem ilyen előadásra számítottak, meg hogy mi az, hogy kalózok módjára elfoglaljuk a színpadot? Ez van, be lehet nyelni, bögyörőkéim… Magatoknak köszönhetitek. Rosszkor vagytok rossz helyen. :/
- Remélem, tudod, mit csinálsz, Professzorkám! És ha még egyszer béjbének nevezel, az ánuszodba feldugom a mikrofont, értve vagyok, Szőke? – figyelmeztetem, s emelem a söröm egy koccintásra, majd a maradékot az erősítőre téve állok oda a mikrofonhoz, út közben megfenyítve a basszerost, hogy maradjon nyugton, és persze rálépve a kis szajhára nyúlok csak oda a mikrofonhoz, hogy azután a dal újra elkezdődjön. A szöveget itt-ott módosították, azonban én legszebb álmomból felverve is emlékszem az eredetire, megilletődöttségnek pedig nem lehet nyoma, hiszen kúl vagyok meg minden. Vigyort csal az arcomra, amikor visszahallom egy-két embertől régi bandám nevét. A végén még elterjed rólam, hogy feltámadtam a síromból, holott ez nem igaz, csupán lélekként másfajta hírnévre tettem szert. Hiába, Japánban nem volt kifejezetten populáris a zenénk, túl nyugatiasnak hatott, de azért mindig volt közönségünk épp elég.
Ugyan az elején kicsit rekedt a hangom, idővel csak belejövök. A közönség kilencvenkilenc százaléka mondjuk éppenséggel amúgy is szarik arra, hogy ki játszik a színpadon és milyen zenét, a lényeg az, hogy játszanak. Hiába, meg kellett akadályoznom, hogy az én szerzeményemmel szerezzenek hírnevet ezek a kis porbafingó tinik.
- Köszönjük a közönséget… Igen, szuperek voltatok. Tudjuk, hogy imádtok. Ööö… mi is a bandánk neve? Jó, mindegy, szóval Slarin és a Szőke Herceg. Te meg ott töröld azt a fényképet a mobilodról, mert tudom, hogy a melleimet fényképezted. >.> – vetek véget az előadásnak, s hagyom, hogy szegény megszeppent dobos és basszeros összeszedegesse a kis bandájának az eredeti tagjait. Bár lehet, véletlenül sikerült kitörnöm a kiscsaj egyik fogát. Most mi van? Útban volt a feje. Meg… arrancar vagyok. Nem kell éreznem bűntudatot. :/
- Nem voltál rossz, Szöszikém! Mit mondtál? Tizenvalahányas, ugye? Én a kettes vagyok. Ja, és Slaru… Slaci… Slana… na, izé… Slarin, igen, Slarin vagyok. – kap egy újabb hátba veregetést, míg lemászunk a színpadról, miközben a jól megérdemelt tapsviharunkban is megfürdőzhetünk. Tudjátok, olyat, amitől egy átlag ember kiköpné a tüdejét és utána percekig fájlalja a hátát. Alkohol hatására már reiatsumat sem bírom visszafogni. Habár profi vagyok benne, a profik profija, igazi mestere, most valahogy még se megy, s erőteljesen szivárog kifelé testemből a lidércekre jellemző aura. Mert mi van, ha megérzik? Majd rám talál egy kapitány? Úgyis megverem…
- Szal akkor vágod a Sztár Várszt is, mi, Szöszikém? Surprised Figyeld csak, mit tudok! Igazi Sith vagyok! *.* – kapom el tekintetét, hogy rövid időre, úgy tíz másodpercre megbénítsam, mert ez most olyan marha jó ötletnek tűnik. Csak tíz másodperc, az még nem sok… annyi időt kibír levegő és beszéd nélkül.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te21500/30000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (21500/30000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 1:15 am

Egy koncert élményei

Kezd bizseregni az ujjam, gondolta a szőke herceg miután lenyomta ivóversenyben a hétpróbás törpét. Ja ez nem az a jelenet, de majdnem. No meg mi az hogy egy szőke herceg lenyom egy törpét ivásba, na mindegy. Megmaradt alkoholban lubickáló, élvezkedő agysejtjeim, most éppenséggel nem oldottak meg semmiféle egyenletet, azon igyekeztek, hogy én ne rontsam el az ütemet, a hangot és valamilyen csoda folytán talpon maradjak mind e közben. a közönségért mindent. Slarinchan édes hangja mélyebb, zöngésebb, és kevésbé koponya kaparó volt mint az előző tündérvirágszálé. Láttam, hogy az én sztárnőm éppenséggel nem bánt vele kesztyűs kézzel, csak jelenleg nem jutott el ez a tudatomig. Becsípve érdektelen és kissé gonosz leszek. Előjön a Darth Raiden énem...=Makase. Ha egyenletbe akarnám leírni, valahogy így nézne ki:

Raiden+^OH=Darth Raiden

Nincs nálam kréta...moh, kár pedig most biztosan le tudnám vezetni az egyetemes gonoszságra vonatkozó megfejtéseket. De a lényeg a lényegben, hogy Slarinnak jól néz ki feneke. Azt hiszem ez most minden állandónál meghatározóbb. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy teljes mértékben aszexuális vagyok és mint egy pap vagy szerzetes, testem lelkem a tudománynak ajándékoztam. Valójában ez most nem is én vagyok, csak éppenséggel a gátlásaim nem szabnak nekem korlátot és nem találom azt a jó nagy nehéz könyvet, amúgy úgy hívnak erkölcsi kódex. A harmadik szólam után, újabb "hatalmas" felfedezést teszek. Hogy ez a lány nem gyenge kisugárzást enged ki magából, erősebbet mint én. És mintha mondott is volna valamit..erről de nem emlékszem. Szegény rövidtávú memóriám most nem működik sikeresen. A lány megköszöni a közönségnek, mikor én még egy utolsót nyúzok a gitáron, tudjátok amolyan utolsó lazulásként. Herceg lettem, meg szőke... hehe na szép. Pedig szoktam borotválkozni és nem a lábamon. Moh... A gitárt végül visszadobom a még mindig megszeppenten nézelődő eredeti zenész kezébe, aki Slarint láthatóan felismerte és nem nagyon hisz a szemének. Mindez engem nem tud meghatni. Én azon koncentrálok, hogy a lábam, hogy jön a másik után.
- Hanyas...? Őőőő tizenkettes... te meg a secunda.- mormogom mikor egy szisszenés következtében kinyílik a nekem passzolt sörös doboz. Az első gondolt ami eszembe jut róla, hogy amennyi energia egy ilyen alumínium doboz előállítására kell elegendő lenne húsz óráig egy villanykörténken. Na jó egy kicsit pocsékolhatunk. Már én se figyelek egy kicsit se a lelki energiám visszafogására. Minek, annyira látszik hogy most le se szarjuk a világot nagy ívbe
- Hát hogy ne, nem lehet nem szeretni a Star Wars-t. Nem vagy... tudod a Sithek elvből gonoszak törvényeik és szabályaik vannak, de meg csak lidérc lettél, nem tehetsz róla, meg különben is én lefogadom, hogy nincsen piros fénykardod... meg nem tudsz telekinetizálni. Na én, jedi vagyok látod? - néztem rá komikusan felvont szemekkel és az éppen bég félig teli sörös dobozt bemagnetizáltam magam elé. Mázli, hogy ötvözetből van és a festékben van vas, különben nem menne... hehe.
- És nálam viszont van...fénykard, legalább is, ha adsz öt percet lesz XD...- vigyorogtam rá. Nem nagy kunszt csinálni. Sima emberekkel nem működne. De igazából kell egy kis szemcsényi vérkő, ami összesűríti a kisugárzott lélekenergiát, aztán egy szabályzómátrix ami az agyunk lesz, meg valami ami úgy néz ki mint egy fénykard markolata. Egyszerű mint a pofon.
- De ha te Sith vagy...én meg Jedi vagyok, akkor nekünk harcolni kell...de nem harcolhatok veled úgy, hogy nincs nálad kard, mert az ellenkezik a kódexxel. X3... móh... na jó, hogy igazságos legyen a küzdelem azt hiszem kénytelen leszek neked is csinálni. Maradj itt, egy pillanatra se szaladj el... kell szereznem egy gyémántot meg egy rubint...- mondtam és a kezébe adtam a söröm... amit egy pillanattal később egy lépéssel arrébb meggondoltam magam és azn nyomban visszaszerváltam. Nő kezébe ne adj semmi fontosat, az életedet a lelkedet igen de sört ne. No meg az alumínium a rubin alapanyaga, szén meg van mindenhol, innen meg csak hő és nyomás kérdése... vajon a forró plazma elég lesz? Bizonyára igen. Szóval felhörpintettem az utolsó kortyot még. Aztán koncentrálnom kellett. Egy meg még egy gömbvillám... züm zümm züzüm.... Rubin, gyémánt kész, és most megint csak hasznos lesz az állandóan nálam lévő vaspor mert abból lesz a markolat, az órámból meg kiveszem a vérkövet és tádám, egy piros meg egy kék kard. Egy pillanatig gondoltam melyik is az enyém, de aztán rájöttem.
- Tessék... ez a tied^^. - aztán hátraléptem két lépést, megfogom a saját karcom és ahogy bekattintom a szabályozót már fel is zümmög.
- Jól tudom hogy veled is ott van az Erő... Very Happy. - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 2:23 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤ újult erővel ismét belelendülve o(>.<)o

Elég volt csak megadni a felhívást, Umi máris belevetette magát a témába. Sky hirtelenjében nem is tudta mit válaszoljon a kérdésáradatra, pláne, hogy köztudottan nincs otthon a ruhák stílusának meghatározásában. Nem egyszer kapott már csúnya nézéseket zenésztársától, mikor nem tudott különbséget tenni egy hétköznapokra való és egy lezser nadrág között. De számára még mindig teljesen egyformának tűnik a kettő, bármennyire próbál rákoncentrálni. Arról nem is beszélve, hogy persze mindkettőt meg kellett venni, és azóta igyekszik az ismertetett rendeltetésnek megfelelő alkalommal hordani őket. De ez is milyen rég volt már. Most hogy így belegondolt csak még régebbnek tűnt, mikor utoljára új ruhát vett. Az interjúkon általában szponzor cégek ruháit kell viselniük, az egyetemen meg senki sem kövezte meg, hogyha egy hónapon belül kétszer felvette ugyanazt a cipőt... Szóval jócskán itt az ideje frissíteni a gardróbot.
-Háát, tudod, hogy ez még mindig nem az erősségem... - szabadkozott szemmel lekövetve az előtte pattogó Umit. -De amondó vagyok induljunk el, és majd vizslatom a kirakatokat, hátha megtetszik valami! -adta ki a szörnyen részletes ütemtervet. De egyelőre csak ennyi telt tőle. Úgyis alakul majd magától, ahogy szokott. Ezért nem is erőlködött túl sokat a témán, hanem megvárta míg társa kicsit lecsillapodik. Umi viszont úgy belelendült, hogy hirtelen mintha bele is szédült volna a nagy lelkesedésbe.
-Minden rendben? -tette a vállára a kezét aggódva, de úgy tűnik nem lett nagyobb baj, mert pár pillanat múlva már ott folytatta ahol abbahagyta. Biztosan túl sokat beszélt és elfelejtett elégszer levegőt venni közben. Így nem tulajdonítva több jelentőséget a dolognak elkezdte körbekémlelni az utcát, hogy merre induljanak először. Most kivételesen úgy sütött a Nap, hogy alig látott valamit az össze-vissza keresztbefénylő kirakatüvegek tengerében, így gyorsan előkapta a napszemüvegét, hogy tisztábban lásson. Mikor már rajta volt jutott eszébe, hogy lehet már előbb fel kellett volna pakolnia, ha csak úgy sétálgatni akar egy ilyen zsúfolt utcán. Szerette ezt a darabot, mert szinte a fél arcát eltakarta, ami elegendő volt ahhoz, hogy ne igazán tűnhessen ismerősnek az esetleges fanok körében. Nem arról volt szó, hogy nem szerette őket, hiszen a legtöbb koncert után tartanak autogramosztást, és a blogján is rendszeresen frissít, de azért nem szeretné ha a úton-útfélen mindig akadna valaki aki félbeszakítja a privát shoppingolásukat Umival. Nagyon vágyott már egy kis kikapcsolódásra, és szerette volna, ha ezt tényleg nem zavarja meg semmi, mégha nem is volt teljesen felhőtlen a boldogsága, a gondolatait halványan beárnyékoló zenésztársa felé táplált aggodalom miatt. Szerette volna rábeszélni, hogy menjen orvoshoz, de annak nem látta értelmét, hogy emiatt csúnyán összevesszen vele úgy, hogy közben még a célját sem sikerült elérnie. Mert abban biztos volt, hogy nem lesz egyszerű dolog. De nem fog egykönnyen lemondani róla... mégha szépen lassan is, esetleg még ha cseles pszichológiai trükköket is kell alkalmaznia, de valahogy eléri, hogy megvizsgálják a társát. Túlságosan aggódott miatta ahhoz, hogy csak úgy szemet hunyhasson a dolog felett. Ennek fényében igyekszik most a lehető legjobban élvezni ezt a túrát. Legalább azzal ne rontsa tovább az egészségét, hogy Sky felől érezhető nyomasztó aggódás miatt bűntudatot kelljen éreznie...
-Hm elsőnek talán megcélozhatánk azt a Codes-combine boltot ott ni! -mutogatott serényen a felfedezett márkajelző címtáblára. Szeretett innen öltözködni, mint még jónéhányan a szakmájukból. Itt mindig talált magának pár kedvére való darabot, remélte most is így lesz. El is indultak felé a továbbra is hatalmas lelkesedéssel csillagokat szóró Umival együtt. Még be sem léptek a bejáraton, ő már vagy három különböző felsővel a kezében topogott Sky előtt, hogy irány a próbafülke. Neki jóformán még ideje sem volt körülnézni, és máris hátraparancsolták, na szép... Viszont az tagadhatatlan, hogy társa minden bizonnyal szakértően profi szemekkel szúrja ki a fellelhető legjobb ruhadarabokat neki.
-Mielőtt majd megyünk, azért én is körülnézhetek ugye? -vigyorgott színlelt morcossággal amint araszolt be a fülkébe kezében a halom ruhával. Tudta, hogy innen most egykönnyen nem szabadul, szóval szépen sorban el is kezdte felvenni a legelső kezébe akadó outfitet.
-Hihetetlen, hogy milyen hamar kiszúrta ezeket, és nem mellesleg tökéletesen passzolnak is egymáshoz... Már csak annak kell a végére járni, hogy hozzám illenek-e. -dünnyögte magának halkan a nagy öltözködés közepette
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 10:09 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Tenyerét összecsapva legyintett a tanácstalan felderítő pontok megadására. Valahogy sejtette ez lesz, de semmi probléma! Pontosan azért volt ott, hogy a helyes úton tartsa és mindenből a legjobbat vegye meg Fodrosfelhőkéje! Úgyis tökéletesen tudta miből mi a mérete. Akadt jó pár alkalom, amikor szembe találkozhatott a híres nevezetes fekete listával, amin mindenki szó szerint számokra volt bontva, plusz elég volt rápillantania. Bár, ha közelebbről szemlélte, mintha megszökött volna néhány kiló, főleg a csípőjéről! Biztos a vizsgaidőszak tette az okos buksijával. Idegeskedett, mint mindig, amitől egy falat se ment le a torkán. Szörnyű! Ha félévente ezt fogja csinálni, végén még elfogyik! Arról szó sem lehetett! Kell, minden áldott nap visz neki reggelit, ebédet és vacsorát és addig fog mérgesen dobolni, amíg ki nem ürül az összes tányér! Az egészségét bízzák csak rá! Szépen fellapoz pár vitamin tippes könyvet, meg újságot, hogy a lehető legjobb bombákat állíthassa össze! Úgyis sokat beszélnek róla, mennyi látást, hallást, memóriát meg hasonló dolgokat megbigyózó vitamin van a gyümölcsökben és zöldségben. Vagyis, ha ügyes és miért ne lenne, elvégre Birkabuborékocskáról van szó, akkor beizzítja a tanulást serkentő Umi segéd gépezetet! Nos, akárhogy is alakuljon neki tetszett az ötlet. Szeretett gondoskodni az ő okos meg egyetemista énekeséről. Szóval, párszor így is, úgy is magánakcióba fog kezdeni! Nem árthat egy-két vitamin nap! Bónuszként, nyomós és hasznos indokkal zavarná. Anélkül látogathatná szörnyűséges bűntudata legyen, mert felesleges trécselési kényszerrel szakítja félbe a tanulását. Ettől, ugye nem lett számító?O.o
Tátotta el száját, picikét aggodalmasan, hátha rossz, ami légből kapottan megfogalmazódott buksijában, de jött a boltba csalogató jelzés. Úszkálópamacs felhívására széles vigyorral felejtkezett el rosszullétről, gondolkodásról, nap bántó tűzéséről. Problémák helyett, csak szivárványos mezőkön szökdécselt az üzletig, aminek kirakatát már azelőtt végigtanulmányozta elérték volna az ajtót. Általában oda a leértékelt, vagyis kifutó termékek kerültek, vagy a frissen kicsomagolt példányok. Tekintve az idei tavasz trendjét, utóbbiról lehetett szó, máris szolgáltatva némi infóval, mikre lehet odabent bukkanni. Az Umi randar, pedig rábólintott a kínálatra. Határozottan azt a benyomást keltette, sok-sok dologra fog akadni, ami remekül fog mutatni shopping társán. Mennyire igaza lett! Alig tették be a lábukat, máris tengernyi gyönyörön akadt fenn divat szeme. Persze nem engedett a csábításnak és célirányosan odarobogott az oldalt összehajtogatott felsőkhöz. Ezeket általában mindenki később szokta észre venni, hiszen nincsenek vállfán és a belépők szemei előtt. Tehát, kevesebb kézben fordulnak meg, plusz jobban van belőlük méret is. Első körben, mindig innen választ, utána jöhettek a közszemlére tett legmenőbb dolgok. Most is, gyorsan haladva a színek között válogatta ki azokat a sorokat, amik szerinte használhatóak voltak, majd tovább szelektált, míg cirka két perc alatt magához nem vett három tökéletes darabot. Csodás szerzeményeivel extázisban pattogott vissza bejáratban szobrozó társához, hogy átadhassa sziporkázó elméje termékeit. Hát, igen. Máshoz nem is értett, vásárolni nagyon tudott. Néha megfordult fejében, ha befejezné az éneklést nyitna egy butikot, vagy elszegődne egybe dolgozni. Túlságosan élvezett másokat öltöztetni.
-Naaah! Ne nézz már így! A vásárlásnak is megvan a maga trükkje! Miután ezeket felvetted, beavatlak!-
Kacsintott rá értetlenül pislogó drágaságára, hogy fél perccel később már terelhesse is a próbafülkék felé. Ideje volt belebújnia az anyagokba! Már nagyon kíváncsi volt, hogy állhat rajta. Na jó, biztosra vette jól fog kinézni, csak attól kellett pindurkányit tartania, nem tetszik őfelsége ízlésének. Pontosan tudta, mennyire visszafogott stílusa van. Emiatt izzasztó munkának számított a kedvében járni. Olyan kis hisztis úri lányka volt az öltözködés témakörében! Nem baj! Azért vannak nehezített pályák, hogy leküzdje őket! Elvégre ő egy igazi divat HERO, aki 안녕 kisejtése nélkül teljesíti tanácstalan emberek szíve vágyát és szerez nekik hozzájuk passzoló megjelenést! Egész vonzó promóként hangzott! Talán el is hinné, ha tovább ábrándozna róla és nem jönne vele szembe Vattakorongocskája számon kérő vigyora. Persze, erre kötelező volt rákontráznia. Nem élni egy ekkora piszkálódási lehetőséggel bűn lenne!
-Talán!-
Nyújtotta ki nyelvét játékosan, szépségesen behúzva áldozatára a függönyt. Reflexszerűen be akart menni ő is, de végigfutott agyán neki üresek mancsai és Csíkoska képes volt segítség nélkül felöltözni. Csak sikít, ha nem boldogul. Addig ő még szétnézett a közeli sorok között. Igazából talált néhány neki tetsző nadrágot, de nem vitte rá a lélek felpróbáljon néhányat. Inkább távolról szemlélt mindent, fel-felbukkanó fintorral arcán. Észre se vette, annyira magától rándultak izmai, ahogy rápillantott egy-egy szűk szárú farmerra, vagy igényesen sokat mutató felsőre. Nem volt ínyére a látvány. Helyesebben szólva az a kép, amikor magán képzelte el őket. A gondolattól kezdett elszökni lelkesedése, úgyhogy gyorsan tervet váltott. Odaaraszolt Puhamancsocska fülkéjéhez és kisebb toporgás után, óvatosan bekukucskált rajta. Feltűnően sokáig szöszölt a ruhákkal és már nagyon érdekelte hol tart. Persze akciójára, áldozata szégyenlős kislányként kapta maga elé a kézben tartott holmikat. Ezen kuncogva forgatta körbe szemeit. Meg tudta volna zabálni, amikor ehhez hasonlóan édes helyzeteket produkált, de látva kicsikét belegubancolódott a felső felvételbe hatalmasat sóhajtott.
-Rosszul fogod! Várj, segítek! Fordulj meg...naaa! Tessék szépen csinálni, vagy sose megyek ki és azt hiszik rosszalkodunk!-
Pislogott ártatlanul, miközben majd megpukkadt a röhögéstől, ahogy ránézett szegény társa ijedt arcára. Több se kellett neki, hatalmas zavarban teljesítse a kérést, hátha hamarabb szabadul az Umi terrortól, aki nem bírva cérnával tört ki hahotában. Néhányszor megveregette biztatóan társa hátát, majd gyorsan elhárította a problémát. Aztán tessék, lássék! Máris ott állt előtte a felsőben! Mellékesen remekül festett benne. Pont ott volt szűkebb ahol kellett. Igazi adoniszként pompázott az ő Tapipapija! A csodálattól eltátotta száját és csillámló szemekkel mérte végig. Férfi szemmel is igen jól nézett ki, hát még az ellenkező nem miként reagálna rá. Szinte látta lelki szemei előtt, mekkora lendülettel bámulják meg a hölgyek, amikor így vonul végig az utcán. Kész szívtipró volt. El se felejtkezett ezt szóban is nyilvánossá tenni, egy hatalmas ölelés kíséretében.
-Fantasztikusan dögös vagy! Bár, nem tetszik...itt túl vékony kezdesz lenni!-
Pöckölte meg a továbbra is szemeit pitiszkáló csípőjét. Nem tehetett róla! Irritálta! Folyton elkapta az aggodalom, mert rémképek villantak be, mennyire nem jut ideje enni a sok-sok tanulás mellett. Próbált tőle szabadulni, de a jelek szerint nem akart sikerülni. Önző énjéhez hűen, még kicsike irigységet is érzett. Ő hiába kezdett futni, tornázni és fogyókúrázni, meg se látszott. Igyekezett lefaragni a súlyfeleslegből, de inkább azt érzi hízik, mint karcsúsodik. Attól pedig nem érezte jobban magát, Égifodrocska önkéntelenül dobálja a centijeit, nála viszont áll a dolog. Hiába erőlködik, semmi látszata. Legszívesebben mindent rejtő zsákban sétált volna. Anélkül viszont maradt a pulcsi, amit rögtön felvenni tervezett, miután kilép a fülkéből. Igen, megteszi, mert úgy helyes. Azt mondta, csak addig pofátlankodik be, míg felműtik a felsőt. Most, hogy ezzel végzett lelkes csillámlást erőltetett magára és kivágódott a kicsike helységből. Igyekezett nem befordulni, hiszen régen látta lelki szolgálatát és szerette volna rá fordítani figyelmét, nem a bugyuta nyűgeire. Úgyhogy, teljesen felhúzta a pulóver cipzárját és türelmesen rágcsálva körmét várta, mikor jön elő alkalmi modellje.
-TÉNYLEG! Tipperke! Neked vannak kényelmes és szellős bemelegítőid? Most jutott eszembe, hogy a turné próbák miatt biztos sokat fogunk táncteremben lenni!-
Csapta össze tenyereit, miután rádöbbent egy igen fontos tényezőre. Szüksége, vagy szükségük volt, néhány strapabíróan trendi kombinációra, amiket viselhettek a tánc és színpadi gyakorlások alatt. Elvégre, vészesen közeledett a koncert sorozat időpontja. az elkövetkezendő hetekben, biztosra vehette sokat fog szenvedni. Állandó gyenge pontja került listára. Nem számított valami jó táncosnak. Igazából, kicsit se volt az. Nehezen tanulta meg a lépéseket és rengeteget ügyetlenkedett. Miatta folyton elhúzódtak a próbák. Vagy, egyszerűen egyik napról a másikra elfelejtette őket. Összeadni se tudja hányszor fordult elő, napokig ugyanazt tanulták, vagy foglalkoztak vele külön.
-Jaaj,de nem hiányzik! A...nem úgy! Fellépések nagyon is, csak a próbák! Annyira béna tudok lenni! Gondolj, csak arra, amikor leestem a színpadról, mert addig számoltam nem néztem az orrom elé. Vagy, fél éve! Megrándult a nyakam egy mozdulattól! Kobe-ban meg a főpróbán átestem egy ásványvizes palackon és eltörtem az ujjam...Kész katasztrófa!-
Mosolyodott el kínosan a saját ügyetlenségén. Már hozzászokott mennyire szerencsétlen. Nem jelentett számára újdonságot. Valahogy a rajongók okozta stressz állandóan megugrasztotta a pancser mérőjét. Látványosabban esett kelt, mint egy kaszkadőr. Kész mázli élő műsorokban nem mutatta be őket. Épp elég volt, Na'chan és a staff tagjai percenként kaptak szívinfarktust. Mi lett volna, ha fan hadak előtt balfék?! Inkább nem szerette volna megtudni. Így is eléggé bántotta hány embernek okozott kellemetlenséget a próba ütemterv akasztásaival.
Vissza az elejére Go down
Torao Sorajin
Ember
Ember
Torao Sorajin

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 65
Age : 36
Tartózkodási hely : Egyetemi könyvtár/Stúdió/Lakása
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Ember, Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te7500/12000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (7500/12000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 10:44 pm

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


A lefelé szedelőzködéssel, és a nadrág felvételével nem is volt különösebb probléma, mert hát azért azon elég egyértelmű melyik az eleje és melyik a hátulja... Viszont mikor a felsőhöz ért Sky tanácstalanul kezdte el forgatni a kezében a furcsa szabású darabot. Nem azért mert olyan kimondottan rossz lenne, csak egyszerűen nem tudta melyik végén bújjon bele, és melyik felének kéne elöl lennie. Egy darabig csak félmeztelenül ácsorogva igyekezett megoldást találni a felmerült problémára, majd mintha csak a segítségére küldték volna, a függöny mögött megjelent Umi bekukucskáló kobakja. Először azonban majdnem frászt kapott, gyorsan maga elé rántva a kezében tartott felsőt, mert nem tudta miféle kukkoló támadt rá. Hirtelen még az is megfordult a fejében, hogy netán rájuk talált valami ádáz lesifotós, aki már társát heves vakuvillogtatással hatástalanítva vette most őt célba. Bele is borzongott az elképzelt rémképbe, bár ez nem is meglepő, tekintve hogy mennyi ideje ácsorog már póló nélkül. De aztán mikor meggyőződhetett róla, hogy ez csak zenésztársa, egy kicsit megnyugodott.
-Jesszusom Umi! Ilyet többet ne csinálj légyszíves, a frászt hoztad rám! Azt hittem valami idegen! -dorgálta meg a férfit, aki viszont láthatóan nem sokat törődött vele, mert máris kikapta a kezéből a ruhadarabot és serényen öltöztetni kezdte. Skynak azonban ez nem igazán tetszett, így elszántan próbált szabadulni a kialakult, odakintről igencsak félreérthetőnek tűnő helyzetből. Hamar kiderült, hogy ez nem csak neki jutott eszébe, viszont a másik félt ez kevésbé aggasztotta mint őt. A fellépések előtt is sokkal jobban szerette ő maga elintézni az öltözködést, nem túlzottan szerette ha mindenféle emberek nyüzsögnek körülötte, mintha nem tudná egyedül felhúzni a zokniját. Az ellen sosem panaszkodott, hogy mit adtak rá, mégha nem is tetszett neki annyira, merthát egy szakember mégiscsak jobban ért hozzá mi mutat jól a színpadon és miben mutatnak jól együtt, de abból akkor sem engedett hogy egyedül öltözködjön...
-Tudod, hogy nem szeretem ha öltöztetnek, inkább csak mondd meg melyik az eleje. -hadakozott tovább, de nem törődtek vele. Pillanatokon belül meg már tökéletesen a felsőbe bújtatva találta magát. Szinte észre sem vette a nagy ellenkezés közepette, hogy Umi ilyen jól boldogult a problémájával. Cseppet tátva is maradt a szája, mert még egy pontot felírhatott volna a listára amit társa a hivatalos stylist-okat megszégyenítő szkilljeire kezdhetne el vezetni. Gyorsan meg is nézte magát a tükörben, de valahogy neki nem volt az igazi. Túlságosan szűk volt a szabása, és hogy fogja hordani, ha még fel sem tudja venni egyedül? Valószínűleg csak a szekrény mélyén állna. Umi ezzel szemben viszont gondolatban már a blokkot is eltette a ruhadarabhoz a reakciójából ítélve. A dorgálása viszont arra késztette, hogy megint belenézzen a tükörbe és próbálja felfedezni amit ő kiszúrt rajta. Nem igazán látott túl sok szembetűnő változást magán, ami ilyesféle megrovásra adhatott okot, így tanácstalanul fordult vissza hogy megpróbáljon magyarázatot keresni a dolog okára.
-Én nem látok semmi különöset, de tényleg ennyire meglátszana, hogy az utóbbi időben eljárok futni? -pislogott érdeklődve- Tudod kellett valami kikapcsolódás a sok magolás közepette, és szörnyen jól is esett egy-egy órácskára teljesen kiverni a fejemből azt a sok pszicho bla-blát, miközben a parkban kocogtam. -magyarázta- Ne aggódj, enni eszem rendesen! -tette hozzá gyorsan, hogy megnyugtassa a valószínűleg emiatt aggódó társát. Bár ez nem volt száz százalékosan helytálló a vizsgaidőszakra visszatekintve. Olyankor tényleg előfordult, hogy szinte egész nap csak egy bögre teán élt, mert annyira belemerült a tanulásba, vagy szorult görcsbe a gyomra egy nehezebb vizsga előtt. De mivel ez nem fordult elő annyira nagyon sokszor, ezért Uminak nem is kell róla tudnia... nem szeretné feleslegesen táplálni az így is kicsit túlzásba vitt aggodalmát az egyetemi dolgai iránt. Amíg valahogy, de sikerül megbirkóznia velük, addig felesleges másokat terhelnie a közben felmerülő kudarcokkal vagy nehézségekkel. Mindenkinek van épp elég gondja azon kívül is, hogy az ő pótvizsgáin aggódjon.
A magyarázattól talán kicsit megnyugodva ismét magára hagyták, hogy felpróbálhassa a másik két felsőt is. Ezekkel már lényegesen könnyebb dolga volt, és jobban is tetszettek neki mint a legelső. Hiába, még mindig sokkal inkább előnyben részesítette az egyszerű de nagyszerű darabokat, mint az ilyen, kissé elborult elmeállapotban születhetett tervezői műremekeket. Megigazgatva magán a ruhadarabot egy pillanatra elhúzta a függönyt, hogy Uminak is megmutassa, mert természetesen ez elmaradhatatlan része a próba-akciónak. De kommentár helyett először egy újabb kérdést szegeztek neki.
-Hát igazából van egy-kettő amiben futni járok, de azt hiszem a turnéra nem ártana beszerezni egy újat. -elmélkedett a gardróbja tartalmán. Meg amondó volt, ha már egyszer eljöttek, vegyenek meg mindent amire szükség lehet. Ki tudja mikor tudnak megint összeszervezni egy ilyen közös kiruccanást. Hirtelenjében úgy bele is merült az otthoni ruháinak számbavételezésébe, hogy nem igazán értette Umi feltörő sóhaját, de hamar megmagyarázták neki mi a kitörő depresszió oka. Szó mi szó nem tudta cáfolni az elhangzott dolgokat, de részéről nem tartott akkora hatalmas tragédiának egy-egy rosszabbul sikerült próbát.
-Jaj, de Umi, tudod, hogy a próbák azért vannak hogy ott hibázzunk! Mi lenne ha mindenki elsőre tökéletesen tudna megcsinálni mindent? Nem is lenne szükség próbákra... És addig egy cseppet se aggasszon a dolog míg elmondhatod, hogy élesben hibátlan vagy! Nem is akármennyire! Arról meg senki sem tehet, ha nehezebben tanulja meg a dolgokat mint a többiek... higgy nekem az egyetemen is ugyanez van. Van akinek elsőre sikerül a vizsgája, van akinek csak harmadszorra, de a végén mindketten jelest kapnak. És ha azt nézzük a végeredmény sokkal többet számít mint az, hogy hányadjára sikerült elérni. Gondolj arra a sok mosolygó arcra a fellépések végén! -kezdett bele megint ösztönösen a léleképítő beszédbe. Nem tehetett róla, akaratlanul is késztetést érzett, hogy felvidítsa a sötét felhőcskéi alatt gubbasztó társát.
-Miattunk meg ne aggódj, hiszen így csak még több időnk van tökéletesíteni a koreográfiát, és kisebb az esélye, hogy netán hibázunk a színpadon. -lépett oda hozzá, hogy biztatóan megveregesse a hátát. Meg is feledkezett arról, hogy nem a saját ruhájában van, de mikor eszébe jutott, gyorsan visszament a fülkébe, mert nem szeretett volna a még meg nem vásárolt ruhákban a boltban mászkálni.
-Gyorsan visszaveszem a saját holmimat, és megnézhetjük a melegítőket, rendben? -dugta ki a fejét, félig már a nadrág leoperálásával küzdve. Nem akarta sokáig váratni társát, így mondhatni villámtempóban öltözködve, nem sokkal később már ismét abban a hacukában volt, amiben érkezett. Kezében két csoportra osztva a ruhákat, cím szerint "amit megveszek" és "ami inkább felejtős", lépett ki és számolt be a próba eredményéről és mutatta meg a két kupacot Uminak. Ezután elbarangoltak azokhoz a polcokhoz ahol sorban összehajtogatva hevertek a keresendő szerelések, közben persze útba ejtve azokat a polcokat ahova Sky szépen visszahajtogatta a nem megveendő darabokat. Mikor elkezdte nézegetni a különféle melegítőket, remélte esetleg rábeszélheti zenésztársát, hogy ő is vegyen magának egyet, sőt még Riinek is vehetnének egyet, hogy egyenmelegítőben még jobban mutassanak ha majd esetleg turné dvd-re szeretnék pakolni a próbákról felvett footage-okat. Szokás volt ilyeneket megörökíteni, hogy visszanézve megállapíthassák, hogy ki mit csinált rosszul, vagy hogy lehetne javítani a csapat összmunkáján.
-Te tudod Rii méreteit is igaz? Mert akkor csinálhatnánk ebből egyenszerelést. -mutatott fel egy kiszemelt példányt.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Sétálóutca - Page 2 Cl0te23500/26000Sétálóutca - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 EmptyKedd Márc. 22, 2011 9:25 am

¤_¤ Pszichoterápia gyakorlat - Tigrisbigris első rendelése ¤_¤


Hatalmas szemekkel dobbantott, úgy felháborodott a kijelentésen. Még, hogy nem feltűnő! Ő észreveszi más is egyből rájön! Ez kikéri magának, nem pár mili, hanem jó néhány centi! Azért ezzel nem kéne, így döfködni felé a semmit mondó kommenteket! Most úgy, de úgy kiosztana egy nevelő célzatú tockost. Az pedig igazán kegyetlen hozzáfűzés volt, futni jár. NÉLKÜLE! Most komolyan, de komolyan ilyen szívtelen, hogy csak így odalökje elé, mint egy véres rongyot? Vagyis, mint egy véres rongyot eldobja. Áh, mindegy! Olyan sértődött már azt se tudja, miként hangzik helyesen. Igenis, jogosan mérges! Évek óta ismeri és tudnia kell! Mi több, neki kell a legeslegjobban emlékeznie, hány éve fut. Oké, kisebb nagyobb megszakításokkal, de akkor is ez az egyetlen sport, amit hajlandó teljesíteni. Elvégre, ez az egyetlen dolog, amiben sikeresnek nevezhette magát! A gimi csapatába is be akarták venni! Szeretett, plusz tudott is rohangászni. Kivéve, amikor rossz volt a kedve, vagy semmire maradt ereje és inkább a paplan alatt gubbasztott. Részletkérdés! Akkor is mélységesen megbántotta, teljesen elfelejtkeztek róla. Még csak fel se vetették neki az ötletet menjenek együtt! Most, akármennyire próbálta pozitívan szemlélni, csak az motoszkált fejében szándékosan hagyták ki. Lassan, már arról ábrándozott, határozottan örültek nincs a közelben. Megszabadulhattak tőle. A kis kolonc végre nem volt a közelben.
-Áháá~...-
Fűzte hozzá, nagyobb erőlködések kíséretében nehogy kitörjön belőle egy számon kérő hiszti. Gyorsan matatni is kezdett a közelben lévő ruhák között, hátha lefoglalja magát annyira, ne látszódjon milyen szinten felkapta a vizet. Ennek maximum a felaggatott anyagok nem örülhettek. A vulkán kitörési állapotnak hála, elég ingerülten tologatta őket jobbra-balra. Épp, hogy esett kézre, miután oda-oda sandított a próbafülkére. Attól, hogy irtó pipa volt, még szemmel követte a számára bemutatott modell felvonulást. Sok véleményt nem fűzött a látottakhoz. Többnyire, hatalmasakat fújtatva jelezte fejével tetszik e neki, vagy se. Azonban néhány kör után már kezdett elszállingózni mérge. Hála a téma kerülésének és a csendnek, szinte teljesen lehiggadt. Amúgy is alkalmatlannak bizonyult hosszútávon haragudni az ő Szőrösmancsocskájára. Békessége, viszont nem tartott sokáig, már miért ne?! Alig merült fel a bemelegítő ötlete, megint az arcába dörgölték a fájón sajgó információt.
-Futni, mi?...Most muszáj ennyit emlegetni?! Nem dereng róla semmi?-
Bukott ki belőle egyre magasabbra szöktetve a mondatok végét. Érzékenyen érintette a téma és nem gondolta ezt érdemli, miközben szörnyen aggódik az egészségéért. Köszöni szépen a helyzetjelentést, de ne hozzák fel ennyit! Pontosan elég neki, sportos életmódot folytat, rendesen eszik, őt meg kihagyják mindenből. Tökéletesen érti, azért fut, hogy kikapcsolódjon, de! Mindegy! Befejezi ezt az okfejtést, mert elege van belőle! Lassan az egész vásárlástól elmegy a kedve. Fújt hatalmasat kényszeresen megigazítva szőke tincseit. Általában, így sikerült levezetnie a feszültségét. Most is használt valamicskét, csak ne támadt volna rá a szédülés újult erővel. Egyenlőre alig érezte. Inkább volt kellemetlen, mintha találomra talpa alá mászott volna egy-egy befagyott tócsa. Kicsit zavarta, de ilyen apróságot még képes volt kicsukni. Szimplán vissza kellett emlékeznie azokra a fellépésekre, amikor ájulás szélén tántorgott fel a ráadásokra. Így már határozottan könnyebben fordult a sportrészleg irányába.
-NA! Nézzük tréning felszerelést!-
Emelte karját széles vigyorral égnek. Kezdett belegondolni mi fog következni. Kiválasztanak sok-sok remekbe szabott és kényelmes ruhát. Sőt, könnyedén megtörténhet, párat viszont láthat a kiadott live dvd-ken, vagy internetes videókban! ÚRISTEN! Már alig várta! Komolyan szeretett volna már egy monitor előtt ücsörögve várni a pillanatra, hogy láthassa az ő szakértő szemmel vásárolt ruháit! Ezt csillogó pattogások közben előzőeken gondolkozó társával is megosztotta, akit körbe ugrálva és gyengéden rázva próbált lelkesedésre ösztönözni. Őszintén szólva, régen túltette magát a futás kérdésén. A figyelmét tökéletesen lekötötte a jövőbeli felvételek csodás anyaggal való megtöltése. Illetve a fanatikus pitizés is kitört belőle, miután nyugtatni kezdték, igenis kiválóan teljesít közönség előtt. Majd elolvadt a boldogságtól! Annyira hihetetlenül meghatotta Sávosfelhőcskéje beszéde, hogy visítva ugrott a nyakába. Jó alaposan meglapogatta, aztán nem bírva a lendülettel iparkodott ismétlést kiharcolni. Túlságosan jól esett a lelki világának. Úgy meghallgatta volna újra és újra!
-HUHUUU! Mond még egyszer! Mond-mond-mond! PROFI VAGYOK?-
Rugózott csillogó szemekkel pucsítva áldozata előtt. Viszont a következő pillanatban már azon legyintgetett vérprofi fogcsillantó mosollyal, hogy tudja e Rii ruhaméreteit. Pont ő ne tudta volna?! Ki van zárva! Kisujjában volt vezetőjük összes adata. Még arra is emlékszik, mikor milyen irányba csökkent vagy nőtt! Isten ments! Perverzek kifelé a post-ból! Nem, nem kukkolt, vagy méregette álmában, csak sokat szokott a tervező műhelyben lenni! Gyakran landolt nála az aktuális számlista! Ha meg már állandóan ellenőrzi a sajátját, csak ráles a többiekére is! Ez teljesen normális! Egyszerű kíváncsiság! Erről magyarázkodnia se kéne, főként magának nem!
-Bízd ide! Ismerem a feje búbjától a kislábujjáig!...ÁÁÁÁÁH! Nem úgy! Jesszusom!-
Kapta vörösödő arca elé tenyerét. Próbált tiltakozóan csalapálni a másikkal, de hamar rádöbbent, drágaságos Égekúszóbáránykája röhögés társaságában már javában válogat a potenciális áldozatok között. Trend szimata nem hagyhatta kihagyják a mókából, ezért csípőjével oldalba lökve társát farolt be nézelődni. A felhozatalon hirtelen, csak állát tudta vakargatni. Nem kapkodhatta el a döntést. Sok múlt a színen, mintán és fazonon. Nem lehetett se túlzottan hivalkodó, de unalmasan sablonos sem. Olyan átlagos kellett, meg nem is! Az a sztáros, mégis hihető kategória, hogy ebben tényleg órákat ugrabugrálnak, nem videó előtt összefércelt kollekció darabjai.
-Trió gatyó?...ZSENIÁLIS!-
Szórt szívecskéket szerelmes extázisban hullámozva. Ennél tökéletesebb ötlete nem is támadhatott volna az ő okos énekesének. Ráadásul az ízlésének is remekül megfelelt a felmutatott együttes. Sőt, ha jól számolt Rii reakciójával, neki se lehetett kifogása ellene. Esetleg annyi, hogy a kedvéért keresnek egy sötétebb árnyalatot. Erről gyorsan tartott egy rövid konzultációt Fehérpuffanccsal, aztán jöhetett a kemény munka. Mindhármuknak találni belőle méretet. Nagyon úgy festett fortuna melléjük szegődött, mert pontosan, de pontosan annyi volt belőle, amennyi kellett. Igaz, szerény személyénél kavarodott némi hezitálás, melyiket kérje az eladótól. Szörnyen kedvesnek tartotta, alig nézett rá XS méretet kiáltott, de abba sose férne bele. Úgyhogy kínos mosollyal, szépen megkérte az "M", mint mutchiri betűzést. Viszont, alig kapta kézhez az anyagot, máris találkozhatott társa hitetlen tekintetével. Ezen már csak sóhajtozni tudott. El lehetett neki hinni. Pontosan jó lesz! Se nagyobbra, főleg kisebbre nem lesz szükség. Örül, ha ebben nem fog bálnának kinézni. Előre tartott a pillanattól ki kell fáradnia a próbafülkéből. Pedig muszáj lesz. Úgy fair, ha megmutatják egymásnak, hogy festenek a közös cuccokban. Vagyis, lenyelte a békát, óriási fintorgással letakarta a tükröt és belevarázsolta magát az eszméletlen puha ruhába. Valami még se stimmelt. Olyan furcsa érzése támadt. Épp fintorogva bele akart sandítani a tükörbe, amikor Karmostalpacskája kiparancsolta fedezékéből.
-VHOA! Nahagyon jól nézel ki! Fordulj, fordulj! Had lássam mindenhonnan!-
Tapsolt lelkesen stírölve a megjelenést. Pontosan szerette volna megcsodálni, nehogy felvételen szembesüljön egy-két öltözködési bakival. Nem akart leégni, meg csalódást okozni Tomátó-nak. Jó tanítványként próbált a legapróbb részletre is figyelni. Ennek hála, az se kerülte el radarállomását, igen nagy szemekkel kezd felé bökdösni alkalmi modellje. Zavarában értetlenül nézett magán végig. Pindurkányit kellemetlen volt neki a helyzet és kétségbe esetten próbált rájönni a megfejtésre. Roppant idegesítette bámulják, amitől egyre hangosabban kongott buksijában a belső hang. Beigazolódott félelme. Óriásinak látszik!
-Hatalmas!-
-MICSODA?!-
-...a nadrág! Hatalmas rád!-
-Ja...JAAA! Nem is! Meghúzom a madzagot és pont jó!-
Könnyebbült meg látványosan, miután infarktussal küzdve kapott szívéhez. Hirtelen tényleg azt hitte igaza van és szörnyen feltűnő a súlygyarapodása. Mondjuk továbbra is feszélyezte a kialakult állapot. Hát, még azután győzködni kezdték próbáljon fel kisebbet. Őszintén szólva egyetlen porcikája se kívánta. Pont azon mesterkedett, elkerülje a rémképet, ahogy tükörből visszaköszön rá a ruhát kitöltő hája. Azonban énekes pacsirtájával se kívánt összeveszni, úgyhogy kedvetlenül belemászott az orra alá dugott tartalékba. Fogalma se volt milyen méret, nem is érdekelte. Túl akart esni a felhajtáson. Úgy is tudta az eredményt. Milyen jól! Körülbelül arcára volt írva mit gondol. Határozottan nem tetszett neki. Vásári sonkának érezte magát, amit belepréseltek egy jóval kisebb szatyorba. Komolyan félt tőle, valahol kiszakítja a mázsáival.
-Mond, mit gondolsz, aztán menjünk! Még szeretnék bőrruhát venni! Megígértem, odafigyelek a védelemre, ha már nem adom el a motoromat. TÉNYLEG! Pár napja vettem egy másikat! Olyan kimondhatatlanul férfias és szép! Egy igazi DUCATI! A kétkerekűek ferrari-ja! Csodaszép!-
Lelkesült fel újdonsült szerelme említésétől. Valahogy sejtette ezzel egyedül lesz. Az ő zenészkéje rühellte a motorokat, főként a tulajdonában lévőket. Biztosra vette kiakad rajta, beszerzett még egyet. Nem tehetett róla. Bement a szalonba, mert elhagyta a Honda szerviz papírjait és rákacsintott az a hihetetlen vörös bestia. Rabul ejtette, annyira kénytelen volt ellenállni a késztetésnek. Elment néhány tesztkörre, amitől még jobban beleszeretett. Muszáj volt megvennie. Ott kell hagynia biztosan belehal! Amúgy is! Jött a nyár! Küszöbön volt a remek idő, hogy kedvenceivel közlekedhessen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sétálóutca - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros-