-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Sétálóutca   Sétálóutca EmptySzomb. Feb. 13, 2010 8:29 am

Kedvenc városkánk is rendelkezik ezzel a turistacsalogató hellyel, amit csak a "Sétálóutca" névvel illetnek. Az épületek renoválása után határozott úgy az önkormányzat, hogy Karakura vásárlási és szórakozási centrumává varázsolják ezt a helyet. A házak egészen európai stílusúak, a macskaköves útra boltívek vetik az árnyékot, a kényelmes padokra pedig bármikor leülhet az elfáradt gyalogos, ám népszerű a szobrokkal, vagy az élő szobrokkal való fényképezkedés is.
Persze nem csak a boltokban, kávézókban, cukrászdákban, éttermekben és egyéb üzletekben lehet pénzt költeni, az utcán különböző művészek árulják szolgáltatásaikat. Többek között zenészek, élő szobrok, táncosok, ördögbotosok, de akár karikatúrát is rajzoltathat magáról az, aki szeretne. Persze a komolyabb műsorok az utcából nyíló téren kerülnek megrendezésre. Koncertek és nemzeti ünnepek sokaságát rendezik le itt, a szabadtéri bódékban, sörsátrakban és kajáldákban pedig kedvére vásárolhat az ember, ha nem költötte volna el már így is minden pénzét.
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyPént. Feb. 26, 2010 4:25 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =


Az utolsó dolgozatot is belerakta a barna táskába, majd felcsapta a hátára. Valószínűleg mint mindent, ezt is az utolsó pillanatban fogja kijavítani... De a diákok igazán nem fognak rá megharagudni, hiszen ők ajánlják fel, hogy nyugodtan késse le a határidőt... Mondjuk magától értetődik, hogy miért: nyilván nem akarják, hogy rossz jegyet kapjanak. mondjuk, ha néha vennék a fáradtságot arra, hogy tanuljanak...
Becsapta maga mögött az iskola bejáratát, és a sok fiatal között szlalomozva indult el a hét első szabad délutánját eltölteni. Úgy döntött, a sétálóutcán fog egy kicsit lófrálni, hátha lát valami finom kaját és jó cigit... Jelenleg nem volt másra sem ereje, sem ideje... Némán gyújtott rá egy szál cigarettára, és az első pár slukk után megkönnyebbülten tekintett fel az égre. Tisztában volt vele, hogy harmincéves kora előtt tüdőrákot fognak nála diagnosztizálni. Legalábbis abból ítélve így lesz, amennyi cigarettát elszívott már...
Mielőtt átment volna az úttesten, gyorsan körbenézett, és megpillantott távolabb egy ismerősnek tűnő alakot. De az lehetetlen, hogy az Touma legyen... Hiszen ő Amerikában kempel valami divatbemutatón... Ahhoz képest, hogy mennyire ruha megszállott a srác, néhány éve elég jó haverokká verődtek össze. A közös őrültségek és féktelen ivászatok megtették a hatásukat.... Kíváncsi volt, hogy Touma elégette- a a régi sketcheket, amiket neki rajzolt egy - két ruháról. Bár nem lettek szörnyűek, nem gondolta azt sem, hogy valami művészi ruhák lettek volna... Meg arra is tisztán emlékezett, hogy mennyire ellenezte azt az eyepatchot, amit a boltban vett a szemére... inkább vart neki egy sajátot. Lehet, hogy a "made in Touma" címke is felkerült valahová, még mindig nem nézte meg...
Sietős léptekkel átszelte az utat, és kikerülte a részeg csövest is, aki betámadta némi apróért.
- Engedd hát el a Gucci táskát... ajándék volt, ha baja lesz, nem én öllek meg... - morogta, majd arrébb lépett. Más esetben, ha nem egy részeg, hazamenni nem bíró emberrel állna szemben, gondolkozás nélkül segítene. De az ilyen... Tekintetét az égnek emelve fordult meg, és sietett a szőke fejű valaki után. Valószínűbbnek tartotta inkább azt, hogy meghülyült, semminthogy egy régi cimborára találjon ebben az apró, ám hollowoktól felettébb nyüzsgő városban. Még jó, hogy nem mondta el Toumának annak idején ezt az egészet... Nyilvánvalóan beutaltatta volna az első pszichiátriára, amit talál a telefonkönyvben...
- Szevasz, Tomm! - toppant elé, majd megköszörülte a torkát. Ezzel természetesen azt leplezte, hogy kirohamsétálta a tüdejét, és hogy erőt merítsen, gyorsan elővette a cigarettáját, és megnyújtotta. Miután ez első slukk leért a tüdejébe és szénné égette azt, megkönnyebbülten fújta ki a füstöt.
- Mi van veled, ember? Hogy a fenébe kerülsz ide? - kérdezte, majd elvigyorodott. Nem mintha nem örült volna... Egész jó arcnak tartotta Toumát.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyPént. Feb. 26, 2010 10:09 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*Mondhatni, aranyéletem van. Két munkahely, ahol minden kreativitásomat kiélhetem! *.* Imádok élni, mondtam már? A Hell’s Rose által a saját ruhakollekcióm is kiadhatom, s melyik stylistnak ne lenne maga a paradicsom, hogy kedvenc popbandáját öltöztetheti kénye-kedve szerint? Vagyis megfogtam az Isten lábát, vagyis valójában csak azt a hatalmas kézitáskát, amivel kénytelen vagyok végigvonulni a városon. Nagy részét ruhatervek foglalják el, meg egy hatalmas bevásárló lista, hiszen nem elég csak megtervezni a ruhakölteményeket, s nem szeretem másra bízni az anyagkiválasztást. A sétáló utca környékén van is egy megfelelő textilbolt, s már az üzlet tulajával is sikerült barátságot kötnöm. Mindig jól jön némi árkedvezmény. Wink
Persze nem sietek sehová, mert ha Natsuki véletlenül megtudná, hogy kötetlen a munkaidőm, és nem feltétlen szükséges minden nap este 6-ig bent dekkolnom a Hell’s Rose-ban vagy a POPcorp-ban, biztos vagyok abban, hogy aljas módon quincymunkára fogna. De minimum edzésre. Pedig edzek én eleget, ugyanis hogy nézne már ki, ha hájas divattervezők rohangálnak az utcákon?
Na mindegy, szóval nem szeretem, amikor személyi edzőnek nevezi ki magát, mert nekem tökéletesen megteszi az, hogy ő a húgom, és kész. Nem kérek a csalódott pillantásaiból, épp elég büntetés az nekem, hogy amióta visszaköltöztem Karakurába, megint egyre több hollow-val vagyok kénytelen találkozni. A sebességem még mindig a régi, sőt, mintha még gyorsabb lennék napról napra, bár ez számomra már oly lényegtelen… Az erőnek viszont híján vagyok, ahogy valljuk be, a bátorságnak is. Emlékszem, hogy annak idején, amikor New Yorkban megjelent valami hollow, pár pillanat múlva már ott se voltam, még a legnagyobb bulit is ott hagyva. Valami különös oknál fogva sosem sérült meg egyik haverom se, pedig eleinte sokat vívódtam magammal, amiért képes voltam ott hagyni a haverjaim, de amikor már sokadik alkalommal mindenkit sértetlenül láttam, úgy gondoltam, nincs értelme tovább marcangolni magamat s lelkiismeretemet. Persze kínos magyarázkodásokba kellett mindannyiszor kezdenem, hogy hova az istenbe tűntem már megint. Vagyis Cedric nem kérdezett, mert talán már annyira beletörődött a dolgokba, hogy úgy vélte, felesleges magyarázatokat keresnie a különös eltűnéseimre.
A szívroham kerülget, amikor egy Cedric-hasonmás hirtelen az utamba áll, ráadásul még azon a néven is szólít, amit ő aggatott rám annak idején. Mert hát mit is keresne itt Cedric, akinek valahol az USA-ban a helye? Meg amúgy is, szerintem már másfél éve legalább nem láttam, ha nem több. Hallottam olyan hollowkról, akik képesek egy szívedhez közel álló egyén alakját felvenni, de legalább bábként használni, azonban az előttem álló Cedric-klón nem sugároz magából hollow lélekenergiát, azt felismerném.
A kezdeti döbbenet valószínűleg látványosan az arcomra lett festve, ám nagyjából tizenöt másodperc kell ahhoz, hogy rájöjjek, hogy nem képzelődöm, és senki sem akar Cedricnek öltözve megölni, hanem valóban az én drága jó, főleg ivócimborám áll előttem. Persze eközben sikerül kiejtenem a táskát is a kezemből, minek hatására néhány, sebtében belegyömöszölt ruhaterv a földön, a koszos földön landol, s ha ez még nem lenne elég, egy járókelő nem veszi észre, hogy milyen fontos papíron hagyja ott cipője talpának a nyomát.*
- Hogy én mit keresek itt? Te mit keresel itt? Talán rémlik még, de ez a szülőotthonom. Tudod, japán vagyok. - *nevetek rá Cedricre ugyanolyan önfeledten, mint annak idején, néhány feles tequila után. Aztán persze kapcsolok, hisz nem maradhatnak így a ruhatervek sem, kénytelen vagyok felvenni őket a földről abban a reményben, hogy egyik se ment tönkre nagyon. Legalább lesz újabb kifogásom arra, hogy miért nem akarok ismét edzeni.*
- A munka várhat, most viszont irány valami bár, mert olyan nincs, hogy nem iszunk meg valamit, ha már pont a szülővárosomban futok össze veled. Komolyan, öreg, biztos, nem álmodok? - *csapom fel vállamra a táskát, közben pedig meg is csípem magam, hátha felébredek. De ez nem történik meg, és Cedric tényleg itt van. Persze, eddig is tudtam, milyen kicsi a világ, a múltkor például Kouta-kunnal futottam össze egészen véletlenül. De ez azért már túlzás, nem igaz? xD*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Feb. 28, 2010 2:36 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =


Nos, mondhatni cseppet sem lepte meg Touma reakiója. Valószínűleg ő is ilyen WTF?! fejet vágott volna, ha egy régi span eléáll. El is vigyorodott a felháborodott megjegyzéseken, amiket kapott. Megcsóválta a fejét, aztán becélozta az első bárt, amit meglátott. Lehet ennél kellemesebb elfoglaltságot találni? Az egész napos meló után egy kedves alkoholista haverral berúgni? Nem mintha olyan nagy büszkeségére válna az embernek, ha részeg, de hát... meg kell tenni ezt egy szebb jövőért! ><
- Én mit keresek itt? Ember, én is japán vagyok, bár tény, hogy csak félig... Hazajöttem tanítani. Nem emlékszel az egyetemre? - veregette hátba megértően. Úgy tűnt, még mindig nem adta fel a stylistos álmát, de hát fene se bánja, ha befut, legalább lesz egy olyan ember az életében, akivel menőzhet... A szüleiről ez nem mondható el, őt meg messze földön nyomoréknak tartják a sérülései miatt.... Amik inkább kúlságának bizonyítékai. De mit tehet az ember, ha nem akarja bevallani a diákoknak, hogy kedvenc hobbija a hollowölősdi az iskolaudvaron/tetőn? Vagy elmegyógyintézetbe vinnék, vagy elásnák élve, mint a század legújabb és legsúlyosabb skizofrénjét...
Ahogy így elmélkedett, eszébe jutott, hogy a kedves span mindig félelmetesen gyorsan eltűnt a helyszínről, ha hollow jelent meg New Yorkban, vagy akárhol... Bár, mire visszaért, nem volt ott egy hollow sem, mert az elektromos kis drágaságainak hála ki is nyírta őket... Max a füstölgő porukat találhatta meg... Ha nagyon nézett valaki, de hát nem hinné, hogy Touma shinigami... azoknak ott van az a szörnyű kisugárzásuk. Mindenesetre majd kikérdezi, bár lehet, hogy csak a paranoia erősödött fel benne. Ne kell mindenki mögé valami fajt képzelni... Nem, Touma továbbra sem bounto...
Kissé mérgesen gyújtott rá egy következő cigarettára, mert az előző mintha elpárolgott volna a kezéből. Surprised Miután leült a bárban, és leadta az első tequila-körös rendelést, elégedetten fújta ki a füstöt a bárpultban álló képébe. Bögyös hölgyemény volt, ezt első pillantásra meg lehetett állapítani: akkor is látható lett volna, ha nem erre figyel. A nő ugyanis nem sok ruhát viselt magán, és amit mégis, az a kelleténél csak pár számmal volt kisebb... Beleszimatolt a poharába, és az ismerős illattal együtt az ismerős emlékek is felszínre törtek benne. Azok a régi szép idők... amikor semmi más dráma nem volt az életükben, csak az, amikor elfogyott a pénzük és még inni akartak... Neki persze néha dühönghetnékje támadt a felbukkanó hollowoktól, de elintézte őket... egyrészt, mert utálta őket, másrészt meg nem engedhette hogy bármelyiküknek is baja essen. Nem mintha ezen esetek száma olyan magas lett volna...
- Figyelj, ha sikerült beszívnod valahol, akkor álmodsz. Ellenkező esetben nem, és kénytelen leszel seggrészegre inni magad velem... - vigyorgott, és koccintásra emelte a poharát.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Feb. 28, 2010 3:58 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*Valahogy meg se lepődök azon, hogy utunk egyből a legközelebbi bárba vezet. Már-már egészen nosztalgikus a helyzet, s a bár, amit találtunk, még kicsit hasonlít is a The Stake-Out klubra, ami annak idején a törzshelyünk volt. Na jó, azért jóval kisebb nála, de a hangulata azért megvan, s a hangszórókból szóló zene is elég jó. Meg legalább nem olyan hangos, hogy kiabálni kelljen a másiknak, csak hogy felfogjon valamit abból, amit mondani akarsz.
Szóval elég hamar megtaláljuk a helyünket, Cedricben pedig pláne nem kell csalódnom, mert máris rendelt egy kör tequilát. A pincérnőtől egy doboz cigarettát is kérek, a legdrágábból, természetesen. Idejét sem tudom már, mikor gyújtottam rá újra, szerintem amióta ismét Japánban vagyok, azóta egyszer sem. Egyrészt, mert inkább alkalmi dohányos vagyok, és csak néhány bulin engedem meg magamnak, másrészt pedig mert félek, hogy Natsuki letépi a fejemet. Azt hiszem, már így is megorrolt rám egy kicsit, és attól tartok, hogy itt már nem csak a quincy dologról van szó. Valami határozottan nem stimmel köztünk, s hiába töröm rajta a fejem, igazán nem értem, hogy mi ez a feszültség köztünk. Pedig én tényleg nagyon imádom őt, ő viszont… Mintha kifejezetten szégyellne, és félek, hogy teljesen nélkülözhető vagyok számára. Sad*
- Ugyan már, csak nem gondolod, hogy ekkora karrier mellett ráérek csak úgy bulizgatni? - *kutatom elő mindhárom mobilomat a táskámból. Egy céges, egy magáncélra, meg egy plusz, hogy nehogy még egyszer úgy járjak, mint a múltkor. Na igen, elég kellemetlen volt eltévedve császkálni Karakurában, működő telefon nélkül, hogy még taxit se hívhassak. Meg is lett az eredménye, hiszen az a két kicsi lyuk a nyakamon máig emlékeztet arra az utcalánynak kinéző vámpírra. Elég kellemetlen emlék, és a fenéért se lenne képes ez a hülye seb teljesen begyógyulni. >.< Szerencsére ingem gallérja tökéletesen takarja azt a két pöttyöt, nyakam szépségének megrontóját! *drámai karlendítés*
S hogy bebizonyítsam, mennyire fontos nekem a karrierem, látványosan kikapcsolom a telefonokat, és táskám legmélyére süllyesztem őket. Vagyis csak kettőt a háromból, mert Natsukit mindenképp felhívom, hogy kicsit később megyek haza, már ha hazajövök. Gyanítom, elkerülhetetlen, hogy pár óra múlva ne a földön csúszva könyörögjek még több alkoholért, teljesen szétesve. Na meg igazából sosem bírtam a piát, csak hát kínos lemaradni egy olyan törzsgyökeres alkoholistával, mint Cedric. xD*
- A húgomat muszáj felhívnom, mert képes lenne levadászni, ha nem jelzek neki vissza, pillanat. - *pötyögöm be Natsuki nevét keresve a telefonkönyvben, hogy aztán pár mondattal közöljem vele, hogy későn megyek haza, és hogy ne aggódjon miattam. Tud magára vigyázni, és gyanítom, most inkább attól tart, hogy én nem tudok magamra. Persze nem kezdtem bele magyarázkodásba, hogy Cedric-kel találkoztam, mert úgy se hinné el, hogy ennyire kicsi a világ. Wink
A hívás végezte után ezt a telefonom is kikapcsolom, hiszen döntöttem, ma végre bulizok! Elég ritkán adatott meg nekem, és igazából most is anyagokat kéne vennem, hogy tudjak miből dolgozni a Hell’s Rose-ban, most egy igazán extrém menyasszonyi ruhát kell ugyanis elkészítenem, de… az most ráér. Még majdnem két hónapom van arra, hogy elkészüljek vele, a méreteket pedig már levettem a menyasszonyról, ahogy a ruhatervek is megvannak már. Egy nap halasztás igazán nem számít.*
- A helyi gimiben tanítasz akkor? Csak mert a húgom, Natsuki is oda jár. Már meséltem neked róla eleget. Ja, meg egy unokatesóm művészettörténetet és németet tanít. Mori Kouta, talán ismered. - *csukom be a táskám, hogy a mobiloknak, így a karriernek még az emléke se jusson el hozzám. Közben pedig a pincércsaj is megérkezik a tequilával, sóval, citrommal, s a cigarettával. Cedric tekintete elég jól elidőzik a dekoltázsán, bár amennyi ruha van rajta, nem is nagyon csodálom, még az én tekintetem is odaréved egy-két pillanat erejéig. Hiába, egyszerűen szembeötlő.*
- Na jó, hagyjuk a munkát, már kicsit az agyamra ment. Aztán csak óvatosan az adagokkal. Tudod, nem mindenki bírja annyira a tequilát, mint én. - *gyújtok rá egy szálra, majd az első kör tequilát is elfogyasztom. Félek, még elég sok fog következni. confused*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyKedd Márc. 02, 2010 3:31 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =


Némán tömte Toumába a tequilát, nem törődve tiltakozásával. A füle mellett meg elengedte a Natsukiról szóló áradozást, mert már odakint is eleget hallgatta hogy micsoda nagyszerű lány. Valószínű, hogy most itthon él, jóval többet fog tőle róla hallani, mivel az imádott hugicánál lakik...
- Ne áltasd magad. Nem etetsz be, hogy halálosan leterheled magad, különben nem lenne erőd ilyen huzatot levágni... – jegyezte meg, majd belekortyolt a sajátjába. Lehúzta méregzöld kabátján a cipzárt, és rádobta a közeli székre a ruhadarabot. Aztán leült, és rágyújtott. Ez az előbbinél egy drágább cigaretta volt: mindig magánál tartott egy dobozzal, egyfajta ünnepi alkalmakra. Ezt annak tartotta, ugyanis nem mindennap találkozik az ember fiatalkorának egyik legjobb haverjával…
Felé is nyújtotta a koromfekete dobozt, majd kifújta a füstöt. A cseresznyeillatú cigaretta néhány emléket idézett fel benne, amin elmosolyodott. Milyen régen volt már, hogy a féktelen partizásokat megengedhették maguknak… Lassan mindannyian kinőnek abból a korból, és rá kell jönniük, hogy az élet nem játék. Valószínűleg az a lélek sem tekintette annak, amelyik ott állt a sarokba állított fogas alatt. Tekintetével addig kísérte, amíg el nem tűnt a falon keresztül.
Érdekes módon sohasem figyelte meg Touma reiatsuját. Nem nézte meg, hogy magasabb-e az átlagnál, különbözik-e tőlük… Valahogy sosem tartotta ésszerűnek. De most már… nagyon is ésszerűnek tűnt. Ott, kint, ahol mindenki angolul beszélt, ez lényegtelennek tűnt, de ma már igenis elképzelhetőnek tartotta, hogy van benne valami különleges, mondjuk egy – két képesség. Abban biztos volt, hogy nem bounto: rengeteget változott a külseje azóta, mióta legutóbb látta.
- Igen, ott tanítok. Azt hiszem, láttam már azt a srácot… Kezd kicsinek tűnni a világ, hogy ennyi rokonra rátalálsz egy városban… Na meg, hogy összefutottunk… - mondta, miután letette a cigarettát, és rendelt egy újabb kört. Nyakát megmasszírozta kicsit, mivel megint elkezdett fájni – ami nem is volt olyan meglepő, hiszen naponta több órát ül folyamatosan maga elé meredve a jegyzeteire meg a dolgozatlapokra.
- Oké, nálam jobban nem örülhetsz, ha elfelejtkezünk kicsit a munkáról… - vigyorgott, és lehúzta tequilájának felét. Körbepillantott a termen, de jelenleg semmiféle nőnemű lényt nem látott, legalábbis olyat nem, aki érdekelte volna. Természetesen fáradtsága ellenére aktivizálta volna magát, ha talál egy csinos, nőnemű lényt, de sajnos, erről most lemaradt.
Megigazította az eyepatchot, majd rávigyorgott a pultosra, aki ebből már reflexszerűen arra következtetett, hogy jöhet az újabb kör pia. Mielőtt azonban beleihatott volna, egyetlen pillanatra sikerült megdermednie.
Pontosan tudta, hogy mi közelít a bár fölé, az utóbbi időben túl sokszor találkozott ezzel a reiatsuval. Pontosabban nem ezzel, hanem ehhez hasonlóval… Mert ugye a hollowok elég egyszerűen megkülönböztethetőek a többiektől…
Letette a poharat, és a székéről felállva egyenesedett ki. Ép szemével körbenézett, és szinte azonnal meg is látta a bárfalon átnyúló, óriási méretű kezet. Ahhoz hamarosan csatlakozott egy váll, majd egy megnyúlt, hófehér maszkkal befedett fej. A fekete test túlságosan hajazott egy emberére, csak jóval nagyobb és megnyúltabb volt nála. A belőle kiáradó, rekedtes üvöltést hallva az alkohol összes jótékony, bódító hatása agyának egy hátsó zugába vándorolt, és hangos csattanással zárta magára az ajtót.
- Bassza meg… Még itt is előfordul… Kurva életbe… - morogta, miközben tekintetével kísérte a szörnyet. Szinte már várta, hogy valamelyik asztalnál ülő embert megragadja. Vagy talán… csak nem az előbb betévedt lelket követte? Egyszerűen nem hagyhatja, hogy itt garázdálkodjon, vérengzeni kezdjen… Eddig sem hagyta, és különben is… ha pár évvel ezelőtt, Touma mellett is – illetve az első másodpercben mellette, utána már nélküle, ugyanis mindig eltűnt – megölte a hollowokat, most nem maradhat nyugton. Csupán annyi a különbség, hogy itt nagyobb a kockázat. Végülis pár ember láthatja a képességét csak… Kissé még hezitálva állt, aztán pár lépéssel megindult a hollow felé, amelyik egy üvöltés kíséretében az egyik pincérlány után nyúlt… Nyilván, ha nem találta itt a lelket, akkor beéri egy kis előétellel itt is…
Összeszorította jobb öklét, majd ujjain néhány szikra jelent meg, majd tűnt el, aztán tenyerén egy apró, szikrákat vető gömb jelent meg, ami nem is volt olyan feltűnő, hiszen a bárban eredetileg is olyan helyre kerültek, ahol nem voltak sokan…
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyPént. Márc. 26, 2010 1:25 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*Hát na… Sosem bírtam az alkoholt annyira, amennyire kellett volna. Ez persze nem jelenti azt, hogy kihagytam volna bármilyen bulit, de hát japán vagyok, a génjeimben van, hogy a gyenge piáktól is képes vagyok hamar összeesni. Az első kört máris kipirult fej követi, mert mégsem „gyenge” szakét iszunk, hanem valami sokkal erősebbet. Ennél szinte csak a whisky jobb! *.* Ha jól emlékszem, még maradt is egy-két üveg, amit odaátról, a tengerentúlról „csempésztem”. Elvileg csak egy liter alkoholt lehet áthozni a határon, de hát nem kutatták át a táskáim, éppen csak megröntgenezték őket, hogy van-e bennük gépfegyver, meg drogcsempész sem vagyok, szóval a kutyák sem találhattak volna benne semmit. Meg nincs is szerencsére olyan fejem, mint valami drogdílernek vagy banditának, hál’ Istennek. Egy üveggel tehát adtam is Zednek, amolyan békülési szándékból, amit persze közösen meg is ittunk, de az már egyszer biztos, hogy soha többé nem fogok bűntudatot érezni csak azért, mert eltulajdonította tőlem a báty szerepét. Tehetek én róla, hogy piszok nagy mázlim volt már általános iskolában is, és mehettem ki cserediáknak? Nem mintha a szüleim tiltakoztak volna az ötlet ellen. Addig se kellett egy olyan failure-ral foglalkozni, amilyen én vagyok, mert biztosan az vagyok. Natsuki-chan is úgy néz néha rám, mint a romlott joghurtra, és egyre inkább azt érzem, hogy a háta közepére se kíván. Másrészt pedig, amikor nincs ott Zed, és nem kell épp a családi degeneráltságunkról beszélgetni, akkor végre ismét azt érzem, hogy van családom. Hülyülünk, meg minden, és a múltkor Kouta-kunnal is milyen jól szórakoztunk! Nem értem, miért nem lehet minden egyes napom ilyen. Meg miután találkoztam Noa-val, Natsukin is láttam az aggódás nyomait, vagyis biztosan jelentek még neki valamit. Különben nem lett volna olyan dühös… Bár a beígért esti gyakorlatozás gondolatára máris egy gombóc keletkezik a torkomban, amit nem tudok lenyelni, és nem, ez nem az alkohol hatása. Sajnos el tudom képzelni, hogy milyen feladatokkal fog ellátni engem ezen a bizonyos edzésen, és biztos egy olyan időpontot fog választani, amikor nem tudok elmenekülni, és még a fáradtságom se lesz kifogás. T_T
A figyelmem persze nem kerüli el az erre kószáló lelket; hiába, ők is megérzik az átlagosnál magasabb lélekenergiát, azonban nem igazán tudnék neki segíteni. Kénytelen lesz megvárni, míg egy halálisten megjelenik és elküldi őt a Lelkek Városába.*
- Na igen, Karakura már csak ilyen… Mintha a világ közepe lenne, nem igaz? - *vakargatom idegesen a tarkómat, ám nem nagyon akarok belemenni a témába, ami a várost illeti. Vagyis, hogy Karakura tényleg a világ központja, mert Kubi bácsi így tervezte el a világot. A shinigamik is itt őrjáratoznak a legaktívabban, meg Aizen is ezt a várost szemelte ki magának harctér színhelyként, meg minden. De ezt úgyis tudja mindenki.
Az idilli találkozás hatalmas kudarcba, és talán káoszba is fog fulladni, hisz a pultnál benyúló kéz, a hozzá tartozó, fehér maszk, s persze ez az idegen, borzongató reiatsu egyből elárulja nekem, hogy gáz van, ideje tiplizni. Ami viszont ennél is jobban megdöbbentőbb, hogy Cedric is elkezd káromkodni, én pedig falfehér arccal nézem végig, amint Cedric kezeiben villámok kezdenek el cikázni. Nem, nem, ennyitől tuti nem rúgtam be… Arra sincs időm, hogy a fekete színű nikotinrudat elnyomhassam, lábaim automatikusan váltanak menekülő üzemmódra, csupán arról feledkeznek el, hogy előbb fel is kéne állni. Az egészből így egy hatalmas pofára esés lesz, a székkel együtt felborulok, s ösztöneim ezután azt parancsolják, hogy legalább próbáljak meg megidézni egy nyilat. Gondolkozni se lesz időm, a gyenge nyíl repül is a lidérc felé, csak repül és repül, ki tudja, hol áll meg, és a lidércet hogy nem találja meg. Ahogy az lenni szokott, valahol a hollow feje előtt fél méterrel ér földet. Remek, most sikeresen magamra vontam a figyelmét. Vagyis magunkra. Cedric is elkerekedett szemekkel néz rám, mint aki nem akar hinni annak, amit látott.*
- Ugye te nem látod a… - *rebegem halkan, de a mondatot befejezni már nincs időm. A hollow furcsa hangján a quincy szót vicsorogja, míg felénk baktat. Nem, nem, ez már tényleg a vég. Néha a menekülés sem jön össze úgy, ahogyan kellett volna…*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyPént. Márc. 26, 2010 8:50 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

Mintha megfagyott pillanat lett volna abban az apró kis kocsmában, aznap kora délután. Ujjain ott volt a gömb, amely villámok cikázásából állt, tekintetét a nyilat ellövő, dermedt Toumára függesztette. felsimerés csillant ép szemében, és elvigyorodott.
- ... A hollowokat? De, látom őket, elég rég óta. Ahogyan a nyiladat is, Tomm. - morogta, és figyelmét elvonta a földön heverő, döbbent haverjáról a hollow rekedtes üvöltése. Karjaival felé szántott, és éppen elérte a vállát, és gyorsan hajolt félre, mégis szántották a karmok a vállát. Szakadt a ruha, vérzett a seb, Cedric pedig dühösen vetődött a hollow felé, hogy a kis gömbjével kinyírja a dögöt. Ki is nyírta, majd vetett egy pillantást a kocsmában levőkre. Gyorsan pénzt tett a pultra, majd az utca felé vette az irányt. Amint kiért, mély levegőt vett, és cigaretta után nyúlt.
- Retkes anyádat kanold meg te kétfarcsövű degenerált takonyzabáló leszbikus faszkalap... - sorolta bókjait a világnak, és dühödt pillantással dobta a kukába nagy ívvel repülő kabátját.
Fél percig morgott magában és el is szívott egy szál cigit, mikor Touma feltűnően gyorsan mellette termett.
- Apádat... - - mondta, és belerúgott a kukába. Szúrós pillantást vetett Toumára, ami emlékeztethette kedves barátját a régi, kis híján verekedős Cedricre. Nos, nem ő volt az a tipikus ártatlan srác... Inkább az, aki belerúg a kukába, merő heccből, aki bemutatott a nála erősebbeknek, hogy a megverésük által legyen erősebb. Persze azóta kissé benőtt a feje lágya, hiszen egy tanárnak példát kell mutatnia a diákjainak. Hjah, mondja ezt az, akit a diákok országos nyomoréknak könyveltek el...
- Tomm... Te Quincy vagy? Csak mert nem hasonlít a reiatsud semmihez sem, nyilakat lősz, és baszottul kurvára gyors vagy... - mondta, és újabb cigarettára gyújtott rá. Miután tüdejét égette a füst, és megfelelő mennyiségű sejtje rohadt el, megelégedve fújta ki a füstöt... Utálta az összes baszott kis takonytúró gennyedéket amelyik játszotta az agyát... Rohadt hollowok, olyanokra törni akik nem látják őket, hogy szakadna le a farkuk... Vagy rohadna le a melle, ha nőből van a szukája ><
Némán indult el az úton, nem törődve az őt kísérő pillantásokkal. Ömlött a vállából a vér, nem is csodálkozott rajta.
- Süljön ki a szemed, bazdmeg. - mondta a vele szembejövő, kicsit magas egyénnek, és megrántotta sérült tagját. Ezután éles fájdalom áradt szét a testében, és ordíthatnékja volt. Erről ennyit, lassú mint a rüh. Ideje lesz a sebességére gyúrnia, mert kibelezik ha nem vigyáz...
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyKedd Márc. 30, 2010 2:29 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*A döbbenetből még akkor sem sikerül teljesen kilábalnom, miután Cedric lelép a kis kocsmából. Azt a vigyort, amivel gyakorlatilag bejelentette, hogy neki is volt titkolnivalója barátságunk során, sosem felejtem el. Nemcsak a hollowkat látja, de ezek szerint felfedezte a képességemet is. Már amennyiben magaménak mondhatom a dolgot. Hiszen gyakorlatilag ez minden, amit tudok. Már magamnak sem akarom bebizonyítani azt, hogy képes vagyok arra, amire az őseim és a húgom igen. Inkább tartom magam abban a hitben, hogy kötöm magam az egyezséghez, amit a shinigamikkal kötöttünk. Nem avatkozok bele a dolgaikba, és lidérceket sem állok le mészárolni (hahaha), cserébe nem leszek se kísérleti patkány, se zanpakuto vacsora, se semmi. Vagyis egy valami leszek. Normális ember, normális élettel, normális baráti körrel, normális munkával.
A normális baráti körről ennyit. Hihetetlen, hogy évekig sikerült titokban tartanunk a titkainkat egymás elől, bár valószínűleg az lehetett az oka, hogy egy-egy hollow támadás esetén mind a ketten inkább azzal voltunk elfoglalva, hogy a saját alibink meglegyen. Emiatt természetes emberi reakció, hogy annyira figyelünk saját magunkra, hogy fel se tűnik, hogy a másik személyre kéne gyanakodni. Az én esetemben a gyors eltűnések, Cedric pedig… Talán érthető, hogy miért tűntek el mindig azok a hollowk. De mi van, ha valójában Cedric mindig is tisztában volt quincységemmel? Akár valami kormány beépített ügynöke is lehet, csak mert espereket akarnak létrehozni a tudomány segítségével. Azt hiszik, hogy a mágia, vagy akárminek is nevezzük ezt, pótolható. Valahogy nehezen esik elhinnem pont Cedricről, hogy talán az egész barátságunk csak ezen a hülye „örökségemen” alapul, viszont mégis ott motoszkál a fejemben az, hogy valójában mindig is csak megfigyelés alatt álltam. Nem hagyom, hogy válaszok nélkül meneküljön el. Lehet, csak az én agyam kattog megint másképp, mint kéne, és ismételten csak téves következtetéseket vonok le, mint általában mindig, ugyanis valami különös oknál fogva nagy hajlandóságot mutatok az idióta téveszmék kialakításához. Még mielőtt elfajulna a dolog, cselekednem kell. Cedricért és magam miatt is.
Még mindig sápadtan tápászkodok fel, s gyorsan én is kifizetem a számla rám eső részét, aztán felkapom a táskám, sebtében eldugom a cigarettám, hirenkyaku-t használva pedig távozok is, hogy aztán Cedric előtt teremjek.
Ismerem ezt a tekintetet, már hogy a fenébe ne ismerném! Mindig ő volt a „rosszfiú” a csapatban, én meg a „jófiú”, akit bele kellett vinni a rosszba. Azonban ha azt hiszi, hogy ezzel meg tud ijeszteni, akkor téved. Hisz emberek vagyunk, és rám még azokkal a hülye gömbjeivel sincs olyan hatással, mint amit mondjuk egy újra felbukkanó lidérc tudna okozni. Ha emberekről van szó, igenis, a sarkamra tudok állni, és kiállok magamért. Majdnem minden esetben.*
- A sebedet minél hamarabb el kell látni. Szóval ülj le szépen valahova, és engedd, hogy meggyógyítsam. - *kapok máris a zsebemben lévő gintouk után, amikre szükségem lesz a folyamathoz. Már csak meg kell győznöm, hogy üljön le egy padra, és ne az utca közepén kezdjen el kötözködni akárkivel, pláne nem egy ekkora sebbel. Kicsit feltűnőek lehetünk, amire csak rágyúr Rick viselkedése.*
- Amúgy is beszélnünk kell. Már tudtad ezelőtt is a kis problémámat, vagy tényleg csak most jöttél rá? Amúgy meg láttad, mit tudok, ennél többet ne is várj tőlem. Nem vagyok a világ megmentője típus. - *haladok mellette, mert engem aztán nem fog érdekelni, ha semmibe se vesz, akkor sem hagyom, hogy elvérezzen nekem. Ha pedig szerencsém van, sikerül is leültetnem egy padra egy félreeső, kisebb utcában, ahol talán nem leszünk annyira feltűnőek. Még szerencse, hogy a hollow miatti riadalom szinte minden csepp alkoholt eltüntetett belőlem, így tudok tiszta fejjel gondolkozni. A "Die viere Spitzen" parancsszó elhangzása után pedig meg is kezdődik a gyógyulási folyamat, elvégre van még pár percunk, míg teljesen be nem gyógyulnak a sebek. Igaz, a futáson kívül a gyógyítás az egyetlen dolog, amihez igazán értek.*


A hozzászólást Shihuru Touma összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 08, 2010 12:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7000/15000Sétálóutca 29y5sib  (7000/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 1:52 am

Barangolás latin-módra

- A sétálóutca remek ötlet!

*Tapsikolt örömtől felfűtve, továbbra is kigülledt, csillogó tányérszemekkel. Caquel példájára Gabi is megindult egy öltözőkabin felé, hogy magára rángathassa a ruháit. Kisebb szerencsétlenkedés után, megvárva a lányt indultak ki az aquaparkból. Igazándiból még nem tudta, hogyan is kéne, na meg hol is kéne átjutni az emberek világába, de biztos volt benne, hogy ketten csak kitalálnak valamit.
Az óázisba érve végül nyitottak egy átjárót, majd beléptek azon. Az átjáróbeli útjuk inkább telt hallgatással, mint beszélgetéssel. Voltaképp Gabi csak annyit kérdezett meg, hogy mégis merrefelé található a városban az a bizonyos utcácska. Annyira nem szeretett sétálgatni, de mégis hogyan nézne az ki, ha mondjuk, arra invitálná szegény Caquelt, hogy egy rekesz sör társaságában focit nézzenek. Tudta, hogy a nők legtöbbje utálja a focit. Egyébként Gabi sem igazán szereti, de ha már ráveszi a fene, csak megnéz egy-egy meccset.
Miután kiléptek az átjáró túloldalán, Gabi körbenézett, majd amilyen gyorsan csak tudott, Caquel előtt termett.*

- Akkor, most ezt a kis sétát nevezhetjük randinak?
*Tette fel a lánynak a költői kérdést, egy bólogatás reményében. Továbbra is csak óriási, csillogó szemekkel tudott a lány szemeiben pásztázni. Lassan már olyanná válik, mint egy kiskutya. Végül is már csak az a bizonyos póráz hiányzik róla. Na meg aztán a lány zsebében pihenő kutyakeksz...*
- Akkor, akkor mutasd, merre kell mennünk?
*Ragadta meg hirtelen ötlettől vezérelve a lány kezét. Azért imádkozott egy sort a jóistennek, hogy ne keverjen le neki egy orbitális nagyot Caquel, hiszen lehet, hogy sértésnek veszi ezt a kis mozzanatot. *
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7500/15000Sétálóutca 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 4:39 am

Barangolás latin-módra


Szavakkal ki sem fejezhető, mennyire igyekeztem visszafelé Gabihoz, és hogy körülbelül ötszáz watton ragyogó szemekkel bambultam rá. Mint valami vérmacsó extra szuper focista, az én földi angyalom *.* Még mindig képtelen voltam felfogni a mai nap eseményeit, hogy egy ilyen Adonisz bármilyen célzattal is, de találkozni akar velem... Nos, hát az már, mint röpke gondolat is elképzelhetetlen volt. Némán, igazából szorongva álltam mellette, kiváltképp amikor az alagúton át haladtunk. Szerettem volna rátapasztani a tekintetem, le se venni róla, és nyilvánosan csöpögni, de nem volt szabad. Meg különben sem az a fajta voltam... Ugye? >.<
Apró sóhaj szakadt ki belőlem, mikor Karakura köveire léptem, és gyorsan belém is szorult, amint Gabi elém toppant. Fejemben száz apró ötlet suhant át, és már az elsőre szép rózsaszínűre vált a fejem, nemhogy, amikor a "randi szó" elhangzott...
A probléma alapvetően ott merült fel, hogy jártam. Mármint, egy lépés közepén voltam, és megbotlottam, előrezuhantam... egyenesen rá szerencsétlen Gabira, aki előttem állt. Nem mintha nem tetszett volna a szituáció, éppen ellenkezőleg, de elég gáz attrakciót mutattam be... Gyorsan felálltam, leporoltam magamat, és összekulcsolt kezekkel várakoztam a végítéletre.
- E...Elnézést kérek, megbotlottam, béna vagyok... A cipősarok meg a kőn a lyuk... - de aztán el is hallgattam, mert rájöttem, hogy ez mérhetetlenül szánalmas mentegetőzés. Megköszörültem a torkomat, és rápillantottam arra a tökéletes arcra, és elvigyorodtam. Természetesen minden megmagyarázható ok nélkül... Ennyit a szituáció kezelő-képességemről. -.-"
- Ha szeretnéd annak tekinteni, akkor lehet randi. - magyaráztam belepirulva, és kissé elvarázsolva pislogtam az enyémet fogó kézre. Akkor most nekem kellene mutatni, hogy hová menjünk? De akkor most miért ő húz maga után?
- Oké! Menjünk kirakatolni! - kezdtem el szaladni, és magam után húztam életem eddigi legértelmetlenebb csodáját...
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7000/15000Sétálóutca 29y5sib  (7000/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyKedd Ápr. 06, 2010 11:34 pm

Barangolás latin-módra

*Mihelyst átléptek a városba, nem telt bele kevesebb, mint tíz percbe, hogy olyan kínos szituáció alakuljon ki, mint most. Hsizen valami butácska malőr miatt, szegény Caquel megbotlását követően, Gabit kizökkentve állásából terültek el a földön. Természeten pillanatig mindkét fél csak egymást bámulta meredt szemekkel, s moccanni sem mertek. Persze a lány egyből kipirultan magyarázkodni kezdett, mire a muchacho csak hangosan nevetni tudott.*
- Uhuu~gyan már! Ha ilyen kellemes helyzeteket hoz a te ügyetlenséged, nem veszem zokon! E miatt meg ne szégyenkezz, megesik az ilyen.
*Feküdtek még egy darabig egymáson, ahogy Gabi megsimogatta a kínosan rajta piknikező lány buksiját. Mikor sikeredett mindkettejüknek újból, biztos lábakra állniuk, a fiú szabad kezével beletúrva hajába megjegyezte:*
- Azért legközelebb, ha ennyire közel akarsz hozzám kerülni, csak szólj, és előkészítem a terepet…
*Állt ferdén szája mondata feléig, miután nem bírta megállni széles, kaján vigyor nélkül. Reménykedett benne, a lány továbbra is érteni fogja a viccet, és egy újabb oldalba bökésnél erősebbet nem fog bekapni.
Eleinte persze, neveletlen kiskutya képében viharzott előre a muchacho-nk, ám mivel nem tudta merre tart, muszáj volt Caquel-kutyaidomárnénire hagyatkoznia. Így hátrébbmaradva –de a kezét szorosan megragadva!- indultak el valamiféle irány felé. Nem tudta ő mit, hova, miként, miért, és merre tartanak, ám bízott a lány érzéseiben, na meg tudásában.*

- És mondd csak, eddig hány udvarlód volt? És most van? Csak hogy tudjam, mivel múljam őket fölül…
*Tapogatózott… nem, nem, inkább fejest ugrott a mélyvízbe kérdések formájában. Végül is csak nem esik bántódása, mert ilyet mert kérdezni. Na meg bántani merné Caquel, ha bevágja neki a szomorú mexikói kutyafejet? Tuti nem hagyja faképnél.*
- Ja és még valami. Milyenre tervezed a véget? Akarom mondani, ebben a napban gondolkodva! Könnyek közti összeborulós-búcsúzkodósra, vaa~gy… Őrülten kemény szexbe torkolódóra?
*Állt be egy másodpercre a sokkhatású csend, mire Gabi olyan szinten nevetni kezdett, mint a szénanáthás öszvér. Szinte még menni is alig tudott, úgy folytak a könnyei, annyira szenvedett.*
- Jahaa~j, látnod kellett volna magadat! A nézéseddel ölni tudnál! Én majdnem meg is haltam… újból! Jaj, nehogy komolyan vegyél, mi amor, én csak viccelek! Nem tervezek én semmi ilyen brutális dolgot. Nincs szándékomban elrontani ezt a szép napot semmi baklövéssel.
*Igyekezett száját újból alapállásba erőltetni, de a fülig érő mosoly nem akart neki engedelmeskedni. Persze ezért, hogy megnyugtassa a lányt, magához szorította egy pillanatra, ám több drámázást nem is szentelve a dolognak kezdett el nézelődni az új térségen.*
- Whoa! Mennyi ember, és még annál is több kirakat! Úh, az ott meg mi? Életemben nem láttam még ennél rondább szobrot!
*Mutogatott előre, ismét magához ragadva az irányítást. Maga után húzva a lányt szaladtak el egyenesen az említett furcsa „műalkotásig”, ahol Gabi megállt, s bevágta a gondolkodó arckifejezést, egy lassú állsimítással fűszerezve*
- Szerinted, ez mi lehet? Engem ez egy bélcsavarodást kapott makimajomra emlékeztet, akinek az egyik kezében egy korsó sör van…
*Elmélkedett bőszen, mikor mellette a lány felnevetett. Gondolati síkon nagyokat ugrált, és kiáltozott, hogy talán megnyerő a társasága a lány felé. ha továbbra is így alakul a helyzet, talán még több hülyeséget elsüt, hátha a poénokkal célba ér Caquel-nél…*
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7500/15000Sétálóutca 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 12:21 am

Barangolás latin-módra


Szerintem meg sem kell említenem, hogy mekkora erőfeszítésbe telt csendben maradnom, és nem elkezdeni pofázni mindenféle hülyeségről Gabinak. Végülis elég perverz egy egyén volt, azt hitetni meg nem akartam, hogy valamelyik végletbe tartozok én is. Így hát inkább bölcsen hallgattam, bár fogalmam sem volt róla, hogy mivel is teszek jót. Inkább áhítatosan pislogtam rá, és csak akkor kaptam el óla a tekintetem, amikor az őrült szexes dolgot felhozta. Most tényleg csak ennyit érek? Hogy tényleg mindenkii maximum ennyit akar tőlem? Végülis, érthető. Senki sem akarhat a nyakába venni egy olyan szerencsétlenséget, mint én...
Elszontyolodva fontam karba a kezem, és inkább megjátszottam a vidám, pörgős kislányt Gabinak, miközben nyeltem a csalódottságomat. Tekintetemet a kirakatokra függesztettem, és az egyik könyvesbolt előtt meg is álltam, mert az egyik címlap felkeltette az érdeklődésemet. Milyen jó lenne venni egy könyvet *.* Azt sem tudom, mikor volt erőm vagy időm egyet a kezembe venni. Kifejezetten örültem neki, hogy felettem nem a szokványos időjárás az érvényes, és még halálom után is élhettem bizonyos értelemben. Így legalább tényleg kaptam lehetőséget arra, hogy megtaláljam azt az életet, amit élni akartam. Már csak annyi lett volna a kérdésem, hogy jól cselekszek-e, mert attól még, hogy itt akarok lenni Gabival, nem biztos, hogy ez jó is.
Kicsit később jutott el a tudatomig az udvarlós kérdés, mert a könyv hátlapját olvasgattam, és mondhatom akár azt is, hogy megválaszolatlanul hagytam, hiszen azóta Gabi már rég valamiféle ronda szoborról és rengeteg emberről beszélt.
- Az udvarlóim? Ők... hát.... nincsenek. Nem vagyok én olyan feltűnő személyiség, inkább egy kis senki, aki mindenkinek az útjában áll... - fejeztem ki véleményemet jelenlegi helyzetemmel jellemezve. Mert végülis így volt: SS-ben minden második ember a kardja hegyére akart tűzni, vagy rámförmedt, hogy takarodjak az útjából... Nem tudom, miért látom hirtelen megint olyan negatívan a dolgokat. Pedig a kapitányom tényleg olyan sokat tett értem, így már van ott néhány tényleg valódi barátom... Egy nap majd megszokják, hogy Én ott vagyok, és kénytelenek lesznek elfogadni. Mert az Isten sem fog a 10. osztagból...
- Őszintén szólva a nem tudom... Talán egy berúgott szobrász perverz vágyait testesíti meg... - böktem meg a szobrot, hátha él. Szerencsére nem mozdult, így megkönnyebbülve léptem arrébb, és emeltem fejemet az ég felé. Imádtam, amikor sütött a nap és jó volt az idő. Most pedig igenis nagyon jó idő volt Karakurában, tökéletes volt egy randihoz, legyen a vége bármi *.*
- Menjünk be az egyik boltba és vegyünk édességet. Te is szereted, ugye? Mondjuk most szívesen ennék egy fagyit, de biztosan nem árulnak errefelé... - pillantottam kicsit körbe, hátha látok valamiféle árust, majd elszontyolodva tértem vissza Gabi mellé, és kezdtem el vezetni az egyik édességbolt felé.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te52100/65000Sétálóutca 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptySzer. Ápr. 14, 2010 1:08 am

Meglepett, hogy máris indulni akarna. Mi a frászért. Party? Ráadásul a lakásunkba? Embereket hívni oda? Mi ez a szociális élet Nazo? Lehet, hogy valami nagyobb fajankó is arra jár. Pláne ha egy hollow jön. És mivan ha megtalálják a páncéljaink? Nazooooo.... Ennek ellenére egész jó ötlet lenne. Csak meg kell keresni az embereket, és party time. Yuu-sant ha megtalálom egész jó partyt lehetne csapni. Egy kis sót döntöttem a karomra, majd kikészítettem a citromot. Megjött az alkohol is hozzá. Lenyaltam a sót, lehúztam a piát, majd beleharaptam a citromba. Megráztam a fejem, ezzel mutatva, hogy jó volt a cucc. Egyet kaccsintok a pultoslányra, majd felálltam. A két ribi is így tett, és felkapták a MELLesleg jó kabátjukat. Minek ilyen kabát, ha a dekoltázsra nyomulnak. Ezt nem fogom megérteni. Körbe néztem láttam-e valami ismerős arcot... utána körbenéztem Reiatsu szemszögből is... semmi. Ránéztem Nazora, hátha talált valakit, de nem igazán láttam, hogy nagyon érdeklődne a dolgokra. Sokkal inkább a szőke lánykán szánkázott a tekintete. Van egy selytésem, hogy neki nem a hosszú élet a paradicsom része a lélekségnek, hanem, hogy ugyanúgy nézünk ki uszkve 100 év múlva is. Kiléptem a hűvös a levegőre, és összehúztam magamon a zakómat. Benyúltam a zsebembe, majd előkaptam két szál cigarettát. Odadobtam a tesómnak, majd a zippomat is, miután meggyújtottam az enyémet. Malbi. Jó fajta, csak itt nehezen lehet beszerezni, mint a Djarumot és a DH-t. Elég szánalmas. Közben eszembe jutott, hogy összekéne szerelni az egész hangstúdió cuccot. Szerencsére egy központi elszigetelt helyen van, ahol az egész ház audió technikáját kezelni lehet. Laza.
- Na merre menjünk? Különböző mulatóhelyre kéne benézni... - szólaltam meg én a nagy tapasztalatlan. Megvontam a vállam, és unokatestvéremre hagytam a dolgot. Közben a környékünkön lévő reiatsut is figyeltem. Észrevettem három shinigamit, kicsit ittas állapotban. Ezek sem ismernek fel minket az biztos. Irányukba tekintettem, és ott megláttam őket a tetőn hangosan mulatozni. Elővettem még az SS-i telefonomat. Bekapcsoltam, majd jobban megnéztem az alakokat, miközben sétáltam. Áhhá! Harmadik osztagosok... namajd megkapják Mayától a tuti dolgot. Fel is hívtam. Kissé érdekesen nézhetett ki, hogy ott világítok Yuke <3 felirattal, de valahogy nem érdekelt. Kicsengett a telefon. Valaki felvette... nem nagyon érdekelt ki az, de megfogtam és odahajítottam a részeg muksókhoz a tellát. A lányok csak néztek, hogy mit csinálok. Odafennt röhögve elkapták, és mit sem sejtve beleszóltak. Aztán elfagyott a hanguk, és abbahagyták a nevetést. Hát így jár az, aki szolgálat közben iszik. Egy kis kacajt megejtettem, majd tovább haladtunk. Lehet most bemérik a telefonomat, de lényegtelen... Bár ezzel érzékeltem a lelkeket, és a hollowokat. Mindegy végülis már. Aztán Nazo akcióba lendült az egyik mulatozó helyen... Tanácstalanul figyeltem mit tesz.
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyPént. Ápr. 23, 2010 2:11 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =


Mit is tehet az ember fia, hogy ha lebukik? Tagad? Az nem az ő stílusa. Inkább megy vigyorogva fejjel a falnak, már ha jelen esetben létezik bármiféle fal. A töke tele volt már vele, hogy vérzett, meg azzal hogy nézték. Előkotort egy cigarettát, majd egy dühös mordulás kíséretében el is hajította, mert a karjáról lefolyó vér teljesen eláztatta a cigis dobozát. Ha már a hajigálásnál tartott, előkotorta az egész dobozt, és belehajította a legközelebbi kukába, majd morogva ment tovább. Kezdett lüktetni a feje a vérveszteségtől, de nem foglalkozott vele: minél előbb haza akart jutni. Nem lepte meg a tény, hogy Tomm quincy, nem is foglalkozott vele különösképpen. Szívesen belerúgott volna búcsúzóul a hollowba, de már döglött volt, hála az égnek. Ő nagyon nem tolerálta ezt az egészet, nem érdekelte. Ha veszélyeztették a diákjait, akkor kiállt értük, és előbb nyírta ki a dögjét, semmint hogy meggörbíthette volna bármelyik kis purdé haját. Az, hogy ki micsoda, nem érdekelte. Természetesen benne is volt büszkeség, és némi haragot azért érzett Touma iránt, amiért nem szólt neki quincységéről. De nyilván a másik is haragszik rá, amiért ő hallgatott. Lényegtelen, úgyis megbirkóznak vele. Nem bírta a melodrámát, márpedig erősen olyan érzése támadt, mintha benne lenne. Kiváltképp, amikor meglátta a nyomában loholó Toumát.
- Túlélem. Ha hazaértem, ellátom. Volt már ennél rosszabb is, és nézd, itt vagyok. – közölte, és dühösen nézte a mellette elmenőket, kiváltképp azokat, akinél cigaretta volt. Az, hogy nem juthatott hozzá egy szálhoz jelen pillanatban, igencsak felpaprikázta a hangulatát. Nem volt hozzászokva, hogy nélkülöznie kelljen: minden ötödik percben rágyújtott, ha kellett, ha nem.
De Touma csak nem tágított mellőle, még akkor sem, amikor lefordult egy sikátorba. Nem azért hagyta magát meggyógyítani, mert annyira megijedt volna Toumától. Más esetben röhögve hagyta volna ott, ahol van, de jelenleg igencsak sajgott a válla. Nem félt a fájdalomtól, de nem volt mazochista sem, aki azon élvezkedett volna, hogy fáj valamije. Némán szemlélte gyógyulófélben levő vállát, majd ránézett ép szemével Toumára:
- Feltűnt, hogy gyors vagy. Sejtettem, hogy nem vagy ember, de quincynek nem gondoltalak. Inkább saccoltalak volna bountonak. Én sem vagyok az. A te nyilad még így is jobb volt annál, mint amit én produkáltam. – mondta, majd felállt. A részéről elintézetnek is tekintette volna a dolgot, de aztán mégis megállt. Touma semmi rosszat nem tett ellene, nem rajta kellene kitöltenie a mérgét, amiért szétázott a cigarettája.
- Egyébként, nem tervezek ellened semmit sem. Jobb, ha ezt közlöm, mert szoktál hülyeségeken agyalni. Most pedig hazamegyek valami göncért, de az ellen sem tiltakozok, ha te szerzel nekem valamit. Kell egy szál cigi. – jelezte legmélyebb problémáját, és körbenézett, hátha egy olyan bolt közelében vannak, ahonnan vehetne egy dobozzal. Meg egy öngyújtót is, ha már azt is olyan ügyesen elhajította a dobozzal együtt.
Így belegondolva, tényleg rengeteg mindent megmagyarázz a quincy-léte haverjának. Azt is, hogy miért nem ő nyírta ki annak idején a felbukkanó kevéske hollowot. Most közölte, hogy nem világmegmentő-típus, és ez látszott is rajta, legalábbis a kocsmában látottakból ítélve. Nem volt benne biztos, hogy Touma boldog így. Elég feszélyezettnek tűnt, lehet, hogy jobb lett volna neki, ha kint marad New Yorkban. Mondjuk, ha valamelyik haverjuk áldozatává válik egy hollownak, lehet megemberelte volna magát… De jó ez így.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/12000Sétálóutca 29y5sib  (3000/12000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Ápr. 25, 2010 1:55 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

*Mégis miért haragszik? Csak mert nem akartam, hogy bárki is úgy tekintsen rám, mint valami korcsra? Nem akarom, hogy quincyként nézzenek rám. Nem vagyok épp klánom mintapéldánya, és ezzel teljesen tisztában vagyok. Ha tudtam volna, hogy Cedric különleges képességekkel bír, akkor sem osztottam volna meg vele ezt a titkom. Vannak dolgok, amikről jobb, ha nem tudnak mások. Ez csakis rám és a családomra tartozik. Nekem tökéletesen megfelelt a tudatlanság, és boldog lettem volna, ha Rickről sosem tudom meg, hogy látja a lidérceket, meg minden. Nem értem, miért kellett ennek a hülye városnak ennyire megváltoztatnia mindent. Volt egy jó haverom, akiben bízhattam annyira, hogy a normális emberek hétköznapi problémáit megoszthassam vele, erre kaptam a nyakamba valakit, aki majd még jobban lenéz azért, mert egyszerűen nem vagyok jó quincy. Mintha nem lenne elég az, hogy Natsuki és Zed olyan lekezelően kezel. Valószínűleg ő is meg fog utálni azért, mert nem bírom követni a családi hagyományokat, és nem is áll igazából szándékomban.
Tiltakozásával nem törődök, és akkor is begyógyítom a sebét, bár érzem rajta, hogy szívesebben húzna haza, hogy szenvedjen meg káromkodjon egy sort. Aztán mondott valamit. Valamit, amitől mindig féltem, hogy egyszer hallani fogom. Remegő lábakkal állok fel, és nézek rá úgy Cedricre, mintha épp a világomat tette volna tönkre. Hiszen valóban ezt tette; ilyen csúnyát még soha senki sem mondott nekem, pedig elég gyakran szoktam szidalmak célpontja lenni. Voltak, akik a nemi identitásom miatt kötöttek belém, mások a szakmámba vagy a hozzá nem értésembe, s sokan pedig a quincyk igazi szégyenének kiáltottak ki, és egyszerűen gyávának neveztek, mert valljuk be, tényleg az vagyok. De ilyet még soha senkitől sem hallottam, és tökéletesen kifejezte minden aggodalmamat a quincységgel kapcsolatban. A quincyk ezek szerint nem is emberek? Már egy teljesen más faj vagyunk, akik nem érdemlik meg azt, hogy emberként kezeljék őket? Nem lehet sohasem normális életem?
Nem arról van szó, hogy olyan könnyen meg lehet ríkatni, kivéve talán egy-két igazán megható filmmel, azonban a gondolat, miszerint talán még csak nem is születtem embernek, és sohasem lesz jogom normális életet élni, bőven elég ahhoz, hogy kék szemeim elhomályosuljanak. A táskámat a földre ejtem, és nehezen, de sikerül visszaszorítanom a könnyeimet, csupán egy keveset kell letörölnöm arcomról. Ricknek pedig nincs is más problémája, csak hogy egy szál cigarettához jusson. Más esetben vidáman ugrottam volna, hogy öltöztethető babának használjam a srácot, hiszen ez a munkám, és szakmai ártalomnak is nevezhetjük a dolgot, azonban ez az eset más volt. Mintha utasított volna, hogy szerezzek neki ezt meg azt, különben ő jaj, de dühös lesz, és cseppet sem foglalkozik azzal, hogy nekem milyen érzés ezt hallani tőle. Neki meg csak a cigi kell… Hihetetlen. Ő volt az, aki évekkel ezelőtt rávett arra, hogy kipróbáljam ezt a szemetet, bár szerencsére még így is csupán az alkalmi dohányosok táborát erősítem, különben Natsuki tuti eltörné a karom.*
- Sz-szóval szerinted n-nem vagyok ember? - *nézek dacosan rá, bár elég gyakran megcsuklik a hangom. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy bátornak kelljen tűnnöm, de ha azt hiszi, hogy nem merek kiállni magamért még vele szemben sem, akkor most bebizonyítom, hogy merek! Nem csak ő lehet nagyszájú, meg menő, meg mit tudom én, hogy micsoda! És nem csak neki van joga ahhoz, hogy embernek nevezhesse magát.*
- Azt-azt hiszed, hogy nekem nincs jogom úgy élni, mint egy normális embernek? Csak mert van egy kis családi problémám? Szerinted én nem vérzek, ha megsebeznek, és én nem érzek semmit sem, ha megbántanak? Mondtak már rám sok csúnya dolgot, de mind közül ez volt a legfájóbb. - *meredek még mindig mozdulatlanul Rickre, már sikeresen eltüntetve a remegést a hangomból, amit felvált a csalódottsággal vegyes düh. Burkoltan le is hülyézett, ami már csak úgymond olaj volt a tűzre, pedig nem vagyok az! Az egyáltalán nem érdekel, hogy Cedric egyáltalán honnan tud a quincykről, nem is érdekel, csak a jogaimat akarom… Én ember vagyok, akárcsak ő! És jelenleg minden problémám nagyobb annál, mintsem hogy cigarettát adjak neki. Tekintetem elidőzik arcvonásain, még mindig kicsit remegek, de nem igazán értem, hogy a félelem vagy a düh váltotta ki belőlem a dolgot. A véres ruháit tényleg jobb lenne leváltani, mert kicsit úgy fest így, mint valami tömeggyilkos. Aztán arcom sápadttá válik, míg elidőzik tekintetem rajta. Hiszen én sohasem bírtam a vér látványát.*
- Az ott… az ott vér. - *ájulok el kijelentésem után, hisz az eddig a fejemben kavargó gondolatok nem igazán engedték meg nekem, hogy ezzel foglalkozzak. Talán valóban nem vagyok ember. Egy embernek sosem kéne ilyen megaláztatásokon keresztül mennie. Ha ember lennék, sose kellett volna ilyen helyzetbe kerülnöm, és sose kellett volna látnom a lidérceket. Csak hagynom, hogy a Rick-félék elintézzék helyettem és elvérezzenek.*
Vissza az elejére Go down
Cedric Yoshigana
Ember
Ember
Cedric Yoshigana

Férfi
Leo Snake
Hozzászólások száma : 32
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura High School - Pirate's Club
Registration date : 2009. Dec. 30.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Tanársegéd ~ The Half-Eyed Sexy Pirate's Eyepatch Club Elnöke / Bártulaj
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te3000/10000Sétálóutca 29y5sib  (3000/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Május 02, 2010 5:21 am

= Amikor a régi spanok összefutnak.... =

Égnek emelt szemmel hallgatta a Toumából kitörő sértettséget, majd felsóhajtott. Számtalanszor volt már szem és fültanúja annak, hogy mindenféle idióta kicsinységen vérig sértődjön. Ő ilyen volt, és valóban sajnálatos módon a fészkes franc se tudja megváltoztatni régi cimboráját. Lényegtelen, ha eddig el bírta így viselni, ezután is menni fog. Néha még igazán jót is szórakozott rajta, kiváltképp akkor, amikor nem rajta húzta fel magát.
- Ide figyelj… Miért kell neked mindent félreérteni? Te is ember vagy, miféle marhaságról beszélsz…. Tudtommal a Quincyknek nincsenek plusz szerveik. Ugyanolyan vagy, mint én. Annyi különbséggel, hogy te íjjal harcolsz, nem elektromos gömbökkel vagy villámokkal, amiket fel tudsz lobbantani, és sokkal gyorsabb vagy. – fordult vissza még mindig égnek függesztett szemekkel. A sérülése már erőteljesen gyógyulóban volt, és már tényleg csak annyi kellett volna a boldogságához, hogy valahol kapjon egy rohadt szál cigit. De nem, olyan nincs, hogy akárhol is olyan ember mászkáljon, aki dohányzik. Miért is mászkálna itt olyan? Hol vannak a bagósok, amikor szükség lenne rájuk?! Sehol. Vigye a franc a sok jó dolgú senkiházit…
- Mindig kitalálsz valami hülyeséget. Mindenki ember, a hollowokat kivéve, akik valami állattá válnak, vagy mit tudom én… Sosem foglalkoztam a hollowok anatómiájával, nem is akarok, nem vagyok orvos. A Bountok – bár már majdnem kihaltak, örök élettel „megvert” emberek. A Quincyk is emberek, csak az ő családjukban egyazon képesség öröklődik. Ennyi. Nem kell túlkombinálnod, ember… - morgott, majd nekitámaszkodott az egyik épület hűvös falának, és élvezte, ahogyan az hűti a hátát. Végül felnyitotta a szemét, és lehúzta magáról a véres inget. Letörölte vele a felsőtestét, és elégedetten nyugtázta, hogy a nadrágján nem sok vér van, szinte semmi. A teste többi része vérmentes övezet volt, így hátradobta a haját, és kilépett az utcára. Megköszörülte a torkát, és elindult az egyik közeli bolt felé, nem törődve a rátapadó döbbent szempárokkal, meg a néhol felhangzó kuncogással. Már rég eljutott arra a szintre, hogy ne érdekelje a többi ember véleménye. Volt jobb dolga is, mint hogy velük törődjön.
- Egy doboz mentolosat. – morogta oda, és miután fizetett, még a boltban rágyújtott. A gyújtót a dobozzal együtt a farzsebébe mélyesztette, és mélyen leszívta a füstöt, még mielőtt kilépett volna. Volt egy olyan érzése, hogy odakint úgyis megtalálja Toumát. Úgysem bírta volna otthagyni, sértődjön be bármennyire is rá. Ráadásul, ha nem lesz ott, elmegy, megkeresi és megtépi, ha még mindig hisztis rá az előbbi magyarázata után. Nem kívánta azzal tölteni az életét, hogy Tomm bocsánatáért esedezzen, mert nem tett ellene semmit sem. Az, hogy a srácban félreértési kényszer él, az már egyéni szocprobléma, és ahhoz neki nem sok köze van. Azt viszont nem tűri, hogy ok nélkül legyen rá zabos.
- Akarsz átjönni hozzám miután ettem valamit? – szólt hozzá, majd megindult az egyik utcai hotdogárus felé. Egyrészt nem akart étterembe menni hiányos öltözékben, másrészt meg valamivel fel kellett pörgetnie a szervezetét, hogy elkezdje pótolni a hiányzó vérmennyiséget. Bár a legjobb a bor lenne, és van is a hűtőjében pár üveggel, de ahhoz előbb haza kell érnie.
Miután megette a hotdogot, rágyújtott még egy szál cigarettára, és a házáig vezető utat némán tette meg. Aztán elővette a cipőjéből a kulcsot, és kinyitotta az ajtót. Lábbelijét lerúgta, és lehajigálta a holmiját a fürdőszobában, majd alsógatyában felment az emeletre átöltözni, miután körbevezette Toumát, és azzal hagyta magára, hogy „csináljon, amit akar”. A fekete garbó nyakú, vékony pulcsi meg a farmer egészen jól összeillettek véleménye szerint, bár a divat még mindig nem a központi helyet foglalta el az életében. Ezt meghagyta Toumának, aki a hallottakból ítélve kezd befutni. Végül lesétált a lépcsőn, és elővette a hűtőből az üveg bort, majd felbontotta, és egy pohárral adott belőle Toumának is.
- Na és akkor… Mesélj valamit. – mondta, és belekortyolt az italába.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Bello
Arrancar
Arrancar
Gabriel Bello

Férfi
Hozzászólások száma : 49
Tartózkodási hely : Las Noches/Kaszinó
Registration date : 2009. Dec. 28.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 19. Arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7000/15000Sétálóutca 29y5sib  (7000/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyHétf. Május 03, 2010 4:40 am

Barangolás latin-módra

*Teljes extázisban pörgöt-forgott körös-körül. Pillanatra még a hányinger is kerülgette, s majdnem összegubancolódott lábai végezték be sorsát egy óriási bukás képében. Még szerencse, hogy felszínre törtek „Rodeó Rózsi” ösztönei, így két karcsapás segítségével egyenesbe tudta magát állítani. Hatalmas fújtatás kíséretében törölte le homlokáról legördülő izzadságcseppek sokaságát.
Mindezen akciója után ismét figyelme célpontjává helyezte ki Caquel-t és további mozgolódásait. Egy nagyobbacska kirakat előtt ácsingózott, s Gabi számára úgy tűnt, igazán érdekes dolgot fedezhetett fel, ugyanis a lány nózija szinte súrolta az ablaküveget. Ezen felbuzdulva szökdécselt hozzá közelebb, hogy megkoslathassa azt a valamit. Nagy meglepetésére egy könyvesbolt kirakat előtt meredtek meg percekre, ami csak azért is volt különös, mert Gabi nem gondolta volna, hogy rajta kívül még bárkit is érdekelné az olvasás. Igen, akármennyire is meglepő, imádja a cowboyos-vadnyugati történeteket. De még szívesen olvasgat krimiket is. Bár szinte mindenevő volt, leszámítva az atomfizikát, vagy mondjuk a nyálas lányregényeket.
Ugyan nem kifejezetten pont azt a könyvet bámulta, mint Caquel, hanem az eggyel mellette lévő akció-horrort, amiről már sokat hallott, de még nem adódott rá alkalma, hogy begyűjtse. Furcsa módon, ha körbetekintene alaposabban kis vackában, rengeteg könyvet találna szerteszét. Mondhatni ő sem a rend elszánt híve, hiszen férfiból is van, na meg aztán nagyobb baja származna, ha egyszer belevágna a rendet rakásba. Viszont abban az egyben biztos volt, hogy ezt a könyvet kiszúrta magának, és biztosra vette megveszi. Támadt is remek ötlete, körül kéne nézni az üzletben, ám mielőtt megemlítette volna a lánynak a felvetést, ő előbb megszólalt. Érdeklődve figyelte határozatlan válaszát, s csak nagyokat tudott pislogni.*

- Hát, ezt nem is értem.
*Vakarta meg kobakja tetejét továbbra is meghökkent ábrázattal ácsorogva. Mást nem fűzött hozzá a témához, hiszen maga is tudta, nem kell egyszerre minden kártyalapot elsütni rögtön az első alkalommal. Hiszen, ha úgy vesszük még nem telt le egy nap a találkozásuk óta. Igaz az óta sok helyen megfordultak; az étterem, az aquapark, és most egy karakurai sétálóutcában.
Pontosan még nem tudta, hogyan is fog végződni a nap, persze az meg sem fordult fejében, hogy olyasmire vetemedjem, amit nem is olyan rég, percekkel ezelőtt viccként elsütött. Azért már azt megtapasztalta, milyen érzékeny Caquel lelke, azért igyekezett minél kevesebbszer kétértelműen fogalmazni. Annak viszont örült, hogy nem lankadt le kedve. Igaz, eléggé hullámzónak érezte Gabi, ám reménykedett benne, csak a feszültség miatt ilyen. Akármi is volt az igazság, a fiú biztos volt dolgában: minél előbb jó hangulatot akart teremteni. Hiszen érezte, nem igazán tiszta az a bizonyos napfényes égbolt.*

- Édesség? Oké, felőlem jöhet! Igaz, annyira nem vagyok édességfüggő, de szívesen meghívlak! Szóval, ha szembetalálkozunk egy cukrászdával csak nyugodtan...
*Mondatát nem tudta igazándiból befejezni ugyanis a lány már előretört, egy üzlet szembejövetelének reményében. Így Gabi vigyorogva vállat vont, majd csörtetett utána. Eléggé belekerültek az emberek tömegének sűrűjébe, így néha-néha majdnem sikerült neki eltévesztenie a lány képét. Véletlenül még egy vadidegen személynek is megfogta a vállát, amitől kissé –de nagyon- sikerült zavarba jönnie, s nem tudott elégszer bocsánatot kérni. Nem akart sokáig teketóriázni, hiszen semmi kedve nem volt eltévedni, ráadásul amilyen szerencsétlen még Caquel-t sem találná meg. Mikor végre utolérte a lányt igyekezett úgy tenni, mintha végig közel a háta mögött sétált volna utána. Persze biztosan észrevehetően lihegett, de mindent megtett, így kissé kínos mosollyal haladt be egyenesen az üzlet belsejébe.*
- Whoaa! Mennyi színes micsoda! Rágó, cukor, nyalóka, csoki hegyek! Nagyon durva!
*Ámult feltűnően. Persze ismételten nem zavartatta magát, így hát extragyors sebeséggel szelte végig az üzlet minden egyes zegzugát. Tetszett neki a hely, ám visszasietett Caquelhez.*
- Nézz körbe te is, ami megtetszik, mondd bátran, vedd úgy meg vagy hívva!
*Jelentette ki, majd szívecskéket dobáló rózsaszín öröm ködfelhőkben hirtelen jött ötlettől vezérelve felkapta a lányt, pördült egyet, majd jól megölelgette. Műsora befejeztével ismét kitört hatalmas „whoa!”-zásban, és bőszen mutogatott az egyik automata felé.*
- Jégkása! Kellkell! Te is kérsz? Mondd, hogy kérsz! *^*
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te7500/15000Sétálóutca 29y5sib  (7500/15000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyCsüt. Május 06, 2010 12:00 am

Barangolás latin-módra



Tévelyegen pislogva szemléltem a körülöttem megforduló boltot, és csak később, úgy húsz másodperc múlva esett le, hogy engem most felkaptak és meg is öleltek. Bepirultan néztem hatalmasra táguló pupillákkal a latinos hercegkére, amint lelkesen mutogatott a jégkása automatára. Ha lehetett volna választani, én nem jégkását ettem volna, de az ilyen lelkesítő beszéd után képtelen voltam ellenállni neki, hogy ne szekírozzak ki az automatából magamnak egy adagot. Megnyaltam a kis kanalat, amit beszerváltam magamnak, aztán belenyomtam a szívószálam is, és felváltva használtam a kettőt, miközben kioldalogtam az üzletből. Mély sóhaj kíséretében vettem célba az egyik fa alatti padot, és ültem fel rá. először a törökülést akartam alkalmazni, de rájöttem, hogy a szoknya meg törökülés kombóval villantanék, és az nem lenne jó. Legalábbis, biztos kedvére lenne Gabinak meg a többieknek is, akik harmadik lábbal rendelkeznek.
Elmélyülten nyalogattam a poharamban olvadó valamit, és a cipőmet nézegettem közben. Agyamban olyasféle ötletek után kutattam, amik használhatóak lettek volna - nem akartam, hogy a nap további részében Gabica unatkozzon, és úgyis nekem kellett őt szórakoztatni, mivel én vagyok itt a jártasabb. Míg át nem vetődtem Seireteibe, és elvetődtem LNből, úgyis itt voltam pár hetet. Bár akkor sem öltem hollowot, a saját fajtámat ennyiben tisztelem. Nagyobb részt meg megvetem. ><
- Mit szeretnél csinálni, Gabi? várom az ötleteket! - kérdeztem, miközben felpattantam és belehajítottam a kukába az üres poharat. Megköszörültem a torkom, mert bár imádtam mindent, mai édes és finom, a hideg kicsit váratlanul érintett ilyen formátumban. ><
- Banwaaaaaaaaa~ - adtam hangot magamnak, miközben kinyújtóztam. Kicsit fájt a nyakam, de nem annyira, hogy egyből belehaljak. Gabi felé fordultam, és egy kicsit néztem őt, aztán a környező kirakatokat kezdtem el tanulmányozni.
- Hmmmmmmmmmm...... Nééééééézd! - mutattam egy közeli kirakatra, ahol megláttam egy tök aranyos jelmezboltot. Volt ott cowboy, Hamupipőke, fűszoknyás kutya meg mexikói fickói is szombréróval. Vehemens lendülettel vetődtem kedvenc Las Nochesi földimre, és ragadtam kézen, meg kezdtem el húzni magam után, ha először lefagyott kicsit. Felkaptam az első farkasnénis jelmezt, és elrobogtam felpróbálni. Gabit otthagytam, biztos talált valami magának valót...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te52100/65000Sétálóutca 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptySzomb. Május 29, 2010 1:19 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Csodával határos módon, ma egészen tűrhető volt a meló. Napfényes délutánunk volt, és természetesen egy parázsló cigaretta szál állott ki a számból, amit kedélyesen szívogattam. Kellemetes. A boltokat nézegettem, mert akartam venni valami érdekességet Rikának. Valami... nem is tudom. Valami kis biz-baszt, ami jól mutat nála. Miért akarom én ennyire azt a csajt, azt nem tudom. Sűrgösen el kéne mennem egy sztriptíz bárba, de minimum be kell gyűjtenem egy szép leányzót az ágyba. Fenébe! Kezdek úgy ondolkodni, mint Nazo. Halomra falja a lányokat, és sikerességét nem csupán a vére teszi. Köztudott, hogy a Tamachi nemzedék nem igazán a rút fajtája. Szóval olykor olykor benéztem egy boltba, és megkérdeztem, hogy mire jó az, amit a kezembe tartok. Nem is tudom. Ékszert vegyek, vagy könyvet? Fogggggggalmam se nincsen nekije meg. Megrángattam a vállam és magammal kezdtem el törődni. A tea szettembe kerestem pár új alkatrészt. Egy-két eladóval még szóba is elegyedtem, és némelyikük pont olyan jól ismerte a teafüveket, mint én. Nocsak nocsak. A család és a hagyományaik továbbra is nagy tiszteletnek örvend itt Japánban. Hát én megtiszteltem az apámat, és egy rozsdás kardot a torkába toltunk, hogy érmérgezésben meghaljon. Ez van naa ><. Szóóóval szereztem pár jó kombinációt a teafüvekhez, de igazából még mindig a Quincy lány ízlés világán morfondíroztam. Kamillán gondolkodtam némi almával. Vagy ténylegesen nem is szereti a keverékeket? Tisztán kéri? Kitudja. Ekkor megéreztem egy érdekes reiatsut. Valahol a sétáló utcán van. Shinigami lehet. Megköszöntem az eladónak a tanácsokat, és a beszélgetést, meg az ajándék teát, és leléptem. Gyorsan egy levezető utcára léptem ki, és kémleltem mi a franc lehet arrafelé.
-A báci mit cinál?- szólított meg egy kölök mögüllem. Odanétem és egy sötét pillantást vetettem oda. Zakóm alatt ott lapult a páncélzatom, ezért néha egy kis csörömpölő hangot hallatok. Zsebemből elővettem a lélekkapszulámat, és benyeltem. Kiszakadtam a gigaiból, akit arra utasítottam, hogy menjen fedezékbe, bújjon el. Az öltöny eltűnt rólam, és a páncél kapott helyet. Fejemre húztam a csuklyát, és egy erőteljes shunpoval felfutottam a háztetőre. Onnan figyeltem körbe kémlelve a reiatsut. Észrevettem egy járőrőző shinigamit, de nem ő volt az.
-Hadou 50: Rei no Kuron- mormogtam, és megjelent a klónom. A lélekenergia változásra felfigyelhetett, de már késő. A gyors shunpo közben aktivált a klónom egy másik kidout is. Az egyik kedvencem. Hadou 45: Kohaku koutetsu. Nem igazán volt hallható a varázsige, de a látványa egyértelmű volt. A hasába nyomta a gömböt, ami szétszórta pengéit. Azonnali halál. Összerogyott, majd üres tekintettel eltűnt. Nem lehetett észrevenni, halk volt és gyors. A klón eltűnt, és én tovább figyeltem az ismerős reiatsut. Egy fekete hajú úriembert pillantottam meg. Ki a franc volt az?. Csak nem? A láb-controlos 100% tempómat bevetve odashunpoztam mögé, kardot rántottam, majd a torkához szegeztem.
- Üdv újra Morita Kyousuke Very Happy - ha láthatóan nem támadni készült, akkor elteszem a kardot. Ha próbálkozik akkor van egy rossz hírem, meg egy vágásom a torkán.
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te6500/10000Sétálóutca 29y5sib  (6500/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Május 30, 2010 8:03 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Ballábbal keltem fel, aznap de szó szerint. Alig tettem meg néhány lépést az ágyamból máris sikerült valamibe belebotlanom és pofára esnem. Csodálatos kezdet egy csodálatos naphoz. Természetesen a nap folyamán mindent elbénáztam, amit csak lehetett és kaptam is a leszidásokat és a beszólásokat. Hol azért mert neki mentem valakinek és szétszóródtak az iratai és miközben segítettem felszedni neki kaptam a fejmosást vagy, mert ebédkor sikeresen meglöktem egy tisztet, aki kiöntötte az innivalóját és küldött melegebb éghajlatra. Teljesen megszívtam magamat ezért muszáj volt valami kikapcsolódás találnom. Az első gondolat, ami az eszembe jutott, azaz emberek világa. Ott biztos, hogy senkivel se fogok találkozni, aki akár csak egy kicsit is tovább feszítené azt a bizonyos húrt, ami már így is elpattanni készült. Gyorsan a szobámba siettem magamhoz vettem valami kényelmesebb ruhát elszaladtam egy póttestért és járőrözés címszó alatt siettem a Karakurába. Először fogalmam sem volt, hogy mit is akarok csinálni vagy, hogy szándékozok lenyugodni ezért csak elkezdtem valamerre sétálni. Úgy egy óra séta után már egészen megnyugodtam. Ekkora eszembe jutott Miharu-chan gondoltam meglepem valamivel ezért a Sétáló utcát vettem célba, ott biztos találok valamit. Csak sajnos az pont az ellenkező irányba volt, mint amerre én eredetileg elindultam. Na, mindegy sarkon fordultam és elindultam egy kényelmes tempóban és közben azon töprengetem, hogy minek is örülne a legjobban. De mire odaértem rájöttem, hogy teljesen fölösleges ezen gondolkozni, mert közben megváltozhat a véleményem úgy, hogy inkább elkezdtem lesni a kirakatokat. Azonban ezt rövidesen megunom, mert a vásárlás nem nekem lett ki találva nem is szeretek vásárolni főleg nem egyedül úgy, hogy inkább kerestem egy padot és leültem pihengetni. Szép szobrok, vidám, nevetgélő, vásárló tömeg és még az idő is csodálatos volt. Hihetetlenül nyugtató hatása volt rám. Már csak egy jégkrém vagy fagyi kellett volna és a szám a fülemig érne. Egy jó ideig csak ott szétnyúlva a padon nézegettem a járkáló sokaságot. Azonban már eleget lustálkodtam, és ha itt vagyok, akkor már tényleg kéne valamit vennem Miharu-channak úgy, hogy elkezdtem megint a kirakatokat lesni. Eleinte semmi olyat nem találtam, ami különösebb kép felkeltette volna a figyelmemet. De amikor egy édesség bolt elé értem eszembe jutott, hogy milyen vidáman majszolgatta a vattacukrát úgy, hogy veszek neki valamit. Vettem is egy csomag gumicukrot meg egy doboz bonbont. Na, akkor már csak valami értelmes ajándékot kéne találnom, mert a ”körítés” már megvan. Teljesen belemerülve figyeltem a kirakatokat hátha találok valamit, amikor megzavart valaki. Eleinte nem is éreztem, hogy közeledik annyira belefeledkeztem, hogy vegyek valamit Miharunak. Lehet, hogy megtaláltam a ”belső nőt” ami állítólag minden férfiban ott van? O_o Haha, basszus ez még viccnek is rossz. Very Happy
- Mi a?... – fordulok meg, hogy megnézzem, hogy ki szegez kardot a nyakamnak.
- Basszus, Yukezo, a francért ijesztgetsz engem. Majdnem bepiszkítottam a nadrágomat. – és toltam el az egyik mutató ujjammal a kardját a torkomtól.
- Bocsánat, nem is köszöntem. Szervusz és amúgy mi járatban vagy erre felé? És mellesleg nincs kedved visszabújni a póttestedbe, hogy ne tűnjön úgy, mint ha most szöktem volna egy elmegyógyintézetből? Persze, hogy ha van. – tettem fel a kérdéseimet.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te52100/65000Sétálóutca 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Május 30, 2010 8:44 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Rendesen meglepődött. Nem volt bekapcsolva a shikaiom, így észrevehette, hogy nem akármilyen gyorsasággal rendelkezek. Plussz mínusz a páncél amit anno szét vert, most ismét rajtam van. Egy ilyen sztoriban, mint a Bleach ez elengedhetetlen eszköz. Mindenesetre úgyanúgy elmosódó foltként eltűntem mögülle, és a gigaiomba ugrottam. Megigazítottam a nyakkendőmet, a zakómat is helybe raktam, és most "élőbe" is szembe álltam vele. Kezemet nyújtottam, majd egy mosolygással jeleztem, hogy CSUMPI RUDI Very Happy Mikor rákérdezett, hogy mijáratban vagyok errefelé, azonnal felmértem, hogy ő mijáratban van errefelé. Nos. Egy bonbon és egy kis gumicukor lapul a szatyorban.
- Én is ugyanazért, amiért te... Egy lánynak szeretnék bevásárolni. Te kit akasztottál be, hogy így boltba rohangálsz az emberek világába hehh?- vélekedtem a dolgon, majd egy kuncogással lezártam mondanivalóm. Valószínüleg nincs abban a kényes helyzetben hogy a leányzó akit kiszemelt bármelyik pillanatban tűpárnát csinálhat belőle a kis élénk kék világító nyilakkal ><. Miért is gyalázom én Maya emlékét ezzel a quincyvel még mindig nem értem, de olyanyira... áhh nem értem T_T . Megvakartam okos fejemet, majd rákaccsintottam egy hölgyre, aki elpirult a dologtól. Ezzel csak leteszteltem sármomat, hogy valóban működik vagy mi a franc. Vagy az öltöny teszi? Az is meglehet. Ki a francot érdekel nekem... RIKA... KELLL! Körbe néztem pillanatnyi helyzetünkben, és megpillantottam egy könyves boltot. Tudom már mit teszek háhh. Intettem, hogy jöjjön velem, és bezúztam a könyvesboltba. Kinéztem az összes egyiptomi könyvet ami volt, és gyorsan odasiettem a pénztárhoz, elővéve egy köteg pénzt.
- Ezt a meg nem mondom milyen könyvtárba szeretném Tamachi Yukezo néven... itt a névjegy- oszt odaadtam egy kis cetlit. Vette a dolgot, félre rakta az uszkve 30 könyvet, és szólt a Janinak, hogy meló van. Kimentem az üzletből, mint aki jól végezte a dolgát, és Moritára tekintettem.
- Tudod csak azért mentettelek meg a múltkor, mert az volt az első küldetésed... nehogy már ott harapj fűbe. Ez is bizonyítja, hogy az elmegyógyból jöttél most ide. Hogy küldhettek kezdőket ellenem -.-" Amúgy köszi, amit értem tettél utána. Nem akartam még több kárt okozni Seireiteiben... Most miújság van amúgy veled. Én csak élem a könyvelő életemet itt...
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te6500/10000Sétálóutca 29y5sib  (6500/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyVas. Május 30, 2010 10:07 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Éppen hogy elmondtam a mondani valómat már el is tűnt mögülem, de valami hihetetlen sebességgel. Mondjuk idefelé se volt lassú, sőt és szinte már-már hálaimát mormoltam, amiért nem így kellett nemrégiben harcolnom vele, mert úgy patkoltam volna el, hogy azt sem tudtam volna, hogy mi történt. Pár pillanattal később már ott is állt előttem öltönyben. Nem értettem, hogy minek így kiöltözni főleg ilyen jó időben. Már attól levert a víz, hogy csak ránéztem. Kezet ráztunk, majd ha jól láttam szemügyre vette a kezemben szorongatott zacskót és a tartalmát és azonnal megállapította, hogy én mit csinálok és persze ő is hasonló cipőben jár. Szóval egy lánynak jött vásárolgatni kíváncsi vagyok, hogy milyen lány is lehet, de ez még ráér, előbb felelnem kéne a kérdésére.
- Nos, nem hiszem, hogy ismered. Nakashima Miharu a 9. Osztag 6. Tisztje és mellesek az újdonsült barátnőm. – nyugtáztam a mondani valómat egy szerény mosollyal. Ekkor megvakargatta a fejét és egy nőre kacsintott. Mi a…?! Néztem értetlenkedve. Gondoltam, hogy ha egy lánynak vásárolgat, akkor az a barátnője lehet, de akkor minek kacsingat más nőkre? Na, jó ezt én nem értem, de majd rákérdek. Körülnézett és sebesen megindult egy könyves bolt felé, de előtte intett, hogy menjek én is. Követtem is, de én nem mentem be a boltba inkább csak a kirakatból figyeltem az eseményeket. Egy nagyrakat könyvet kapott fel tíznél is többet. Lerakta a pultra és valamit mondott az eladónak és átadott neki egy papirost és egy rakat pénzt. Az igen jól ki van tömve annyi szent. Kijött az üzletből és miután elmondta azt, hogy miért is mentett meg és hogy mi a munkája kicsit meglepődtem. Könyvelő akkor érthető, hogy honnan a sok pénz meg a puccos öltöny. Hát, ha véletlen valami folytán egy minimális kölcsönre lenne szükségem, akkor lehet, hogy hozzá is tudnék fordulni. Mondjuk, én nem vagyok olyan ”vásárolgató költsük el egyszerre minden pénzem” típus, de ha egyszer Miharu beindul, akkor lehet, hogy lecsórósodok.
- Tudod, hálás vagyok, amiért te voltál az ellenfelem, mert ha valaki mással futok össze, akkor én most már alulról szagolnám az ibolyát. Ami pedig az elmegyógyot illeti velem együtt szökhettél meg mivel ki az, aki megmenti az ellenfelét? Amúgy meg az volt a minimum hogy segítettem rajtad, már amennyire tudtam. És ami engem illet én ”őrjárat” címszó alatt vagyok itt, de valójában muszáj, volt kikapcsolódnom kicsit mielőtt valaki tönkretenné a megmaradt kis idegszálaimat és gondoltam veszek valamit a kedvesemnek, ha már erre járok. – néztem körül és tudatosult bennem, hogy ez nem a legjobb hely a beszélgetésre.
- Nem akarunk inkább valami kevésbé zajos és zsúfolt helyre menni és ott folytatni a beszélgetésünket? Esetleg egy jó tea mellett…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te52100/65000Sétálóutca 29y5sib  (52100/65000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyHétf. Május 31, 2010 2:48 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Elhadarta gyorsan miért is van itt. Őrjárat hehh? Akkor nem engem keresett direkt, de keresett xD. Mindegy. Azonnal egy másik helyszínt ajánlott. Felőlem! Itt ismerek a sétáló utcán egy jó teázót. A teaházhoz most nincs kedvem, mert ott már kifogytak a jót ötletekből éééés a vizipipát is újítani kéne. Hanyagolom őket egy kicsit. Különben is... itt adják a legjobb menta teát *-* és az a kedvenceim közé tartozik. Gyorsan elemezni kezdtem a srác viselkedését, és arra jutottam, hogy igazat mondott. Nakashima Miharu a 9. Osztag 6. tiszt. Igazából ismerem.
- Miharu hmm... 35 éves, és egy shinigamit keresett folyton. Az én feladatom volt a nemesek számára információt gyűjteni a lelkekről, akik értették a dolgot. Végül meglelt őt. Végig követtem, őt, majd megcéloztam egy kis reiatsuval, ettől megéhezett olyannyira, hogy összeesett. Utána ott hagytam a fekete hajú shinigamival, aki nyilván az akadémiára vitte. Úgy gondoltam tovább figyelem őt, de megszakadt a dolog, mert ugye most itt vagyok. Hehhe- fejtettem ki emlékeimet arról a lányról. Különösebben nem igazán érdekelt, csak kiváncsi voltam milyen hatást gyakorlok a célzott energiámmal. A halála csak a szokásos esemény volt ami a 16 évesekkel megtörténik. Még élhetett volna annyi szent... Figyeltem a reakcióit, de csak a szokásos fapofát láttam. Igazán hasonlított rám ebben hmm. Betereltem a teázóba, és kirendeltem egy kannát a kedvencemből, meg még egy különlegességet. Vérnarancsos kókuszos ananászos jóságos. Finom, nekem ízlik. Ebből is egy kannát kértem. Megigazítottam a nyakkendőmet, és elővettem a Djaromomat. Ismét megkínáltam vele, de tudtam, hogy nem dohányzik. Kár érte, nagyon finom fajta ez. Kivettem egy szálat, és meggyújtottam. Átjárta a számat az édes kesernyés íz, majd letüdőztem. Végül kifújtam. Ez a metódás megismétlődött, majd rápillantottam a fiúra.
- Igazán izgalmas ez hely. Ahonnan jöttünk kész baromság. És ki az, aki megmenti ellenfele életét? Az aki valóban nemes, és nem szándékozik ilyen módon beszennyezni a kezét- beszéltem képletesen, amit ő nyilván megért. Amit ő tett az a baromság- Amit te tettél azt nem lett volna szabad. Neked nem... Súlyos bűntetés jár azoknak, akik megszegik a parancsokat. A törvények jó részét a Tamachi ház fektette le. Very Happy . Többek között ezt az íratlan törvényt is szabályozták a megfelelő bűntetéssel- aki ezt elmondja a töri tanárának, az bukó repülést hajt végre. Szerencsére senki sem figyelt ide. Családom benne van a négy legnagyobb családban. A törvénykezés és a nagyobb reiatsuval rendelkező lények igazgatása. Ez volt a feladatunk. Nálam senki sem tudja jobban a törvényeket Soul Societyban az biztos.
- Amúgy légy boldog azzal a csajjal hmm... még meg van az a szerencséd, hogy a kor majdnem azonos. Én meg a magam sok évével... \\ujjal mutatom a 219-et\\ Benne vagyok a szopó ágon, igaz 22-nél nem nézek ki többnek. Maya 18 volt, és most még Rika sem több sokkal. Kész röhej.- vélekedtem a dolgon. Szépen kihozták a teákat is, mire én azonnal töltöttem magamnak és mézzel megspékeltem. Ittam egy keveset, és mivel forró volt, így fájt is T_T. Tovább szívtam a cigimet.
- Mond csak... Volt küldetésed?
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Sétálóutca Cl0te6500/10000Sétálóutca 29y5sib  (6500/10000)

Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca EmptyHétf. Május 31, 2010 4:50 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Egyre furcsább kezd lenni nekem ez az alak. Olyan információkat tud, hogy a fülem is kettéáll. Így mondjuk értem, hogy Miharu miért esett össze és lett olyan éhes. Szinte már köszönettel tartotok Yuke-nak. Majd egyszer valamikor talán meghálálom, de természetesen nem fogom megosztani vele hogy miért is. Sőt valószínűleg magától kitalálja majd illetve rájön.
- Hm, érdekes, de azt azért leszögezném, hogy nem fekete, hanem sötét barna és én voltam az a halálisten és nagyon jól informált vagy, mert tényleg az akadémiára vittem. – mondtam mind ezt rezzenéstelen arccal. Semmi érzelmet nem lehetett belőle kiolvasni pedig az igazat megvallva eléggé meglepődtem a hallottak alapján. Közben megérkeztünk a teázóba. Rendelt két kanna teát, egy mentásat és egy vérnarancsos kókuszos ananászos jóságos teát. Elképedve figyeltem, hogy ez mégis milyen teát kér. Ilyenről még életemben nem hallottam és elképzelni nem tudtam, hogy milyen lehet. Én is rendeltem magamnak egy mentásat az majd tuti hogy teljesen lenyugtat és amúgy is, ha jó a tea, akkor jöhet bármikor, bármilyen mennyiségben. Miután rendeltünk megkínált a cigarettával, de én csak intettem, hogy nem kérek bár szerintem ő is tudta, hogy nem fogom elfogadni csak pusztán udvariasságból kínált, meg ami végül is érthető, hiszen nemesi családból származik. Rágyújtott, elszívott pár slukkot majd szóra nyitotta a száját. Igaza volt ez tényleg jó hely és mindig lehet találni valami elfoglaltságot, de azért Sereitei-nek is megvan a maga varázsa. És megint felhozza ezt az életmentősdit de most megpróbálom lezárni és esetleg meggyőzni az igazamról.
- Nos, elhiszed, hogy ha azt mondom neked, hogy nem érdekel az, ha kiderül, és valami büntetést akarnak kiszabni nekem? Néha át kell hágni a szabályokat és azt kell tenni, amit helyesnek vélünk és nem azt, amit mások akarnak. Amúgy meg pont te mondod, hogy nem szabad megszegni a szabályokat, aki már a létező szabály többségét megszegte ráadásul még a te családod találta ki a legtöbbet az elmondásod alapján. Nekem ez eléggé ellentmondásos. – mondtam el a szövegemet még mindig amolyan semmilyen képet vágva. Már nagyon vártam a teámat, mert már kezdett kiszáradni a szám ebben a hőségben meg a beszélgetésben és nem beszélve az előtte lévő órás sétáról. Azonban a teánk még várat magára egy kicsit egyelőre még Yuke storyzgat. Legyek boldog Miharuval, ezzel azt hiszem, hogy nem lesz problémám és igen, szerencsés vagyok, ami egyébként ritka eseménynek számít nálam. Egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor ”ütöttem meg bármiben is a főnyereményt”. De amikor elmondta, hogy hány éves, vagyis pontosabban szólva mutogatta tágra nyíltak a szemeim. 219 évet töltött már be én pedig még csak 37 vagyok. Óriási a különbség, és ami még jobban meglepett, hogy két lányt is említett bizonyos Maya-t és Rika-t, akik még nálam is fiatalabbak 18 évesek voltak. Én el se tudnám magamat képzelni egy ennyivel fiatalabb lánnyal bár ennyire öregnek se tudom magamat elképzelni.
- Köszönöm és emiatt nem kell aggódnod, vigyázok rá, mint a szemem fényére hogy nem jobban. És mit ne mondjak igen szép khm… kort megéltél már és megkérdezhetem, hogy ki az a két hölgy, akit emlegettél? Ne vedd tolakodásnak csak kíváncsiság, és hogy tudjam őket hova tenni, csak mert egyiküket se ismerem, de gondolom ezt mondanom sem kell. – miközben partneremhez beszéltem a teák is megérkeztek. Ki is töltöttem magamnak egy adagot, de én semmivel se édesítettem meg. Kicsit kavargattam majd egy kisebb korty után letettem az asztalra és válaszoltam a közben elhangzott kérdésre.
- Hát nem, nem mondhatnám semmi komoly. Csak egy két kisebb hollowot kellet megszabadítani az életétől. Úgy néz ki, hogy a múltkori kis incidensünk óta nem igen akarnak harcba küldeni, aminek örülök is. Semmi kedvem nincs mostanában hadakozni inkább élem nyugis kis életem. – fejeztem be a mondani valóm és kortyoltam még egyet a teámból.
- És, te az óta harcoltál más shinigamikkal?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sétálóutca _
TémanyitásTárgy: Re: Sétálóutca   Sétálóutca Empty

Vissza az elejére Go down
 

Sétálóutca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Külváros-