-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyVas. Aug. 29, 2010 8:30 pm

Juhééé tengerpart >.< Remélem semmi baja nem esett!!!

Éppen a kedvenc részemnél tartottam, amikor valaki rálépett a lábamra. Nem tudtam mire vélni, lehet, hogy megint én voltam rossz időben, rossz helyen, megesett az ilyen, főleg velem. Mostanában kezdtem olyan lenni, mint a nővére, mindenkinek neki megyek, mindenben megbotlom. Úgy tűnt, hogy ő is éppen olvas és nagyon elmerült benne, vastag atlasznak tűnő könyv volt a kezében.. Eléggé megijedtem, mert hát a lábamra lépett, de az nem is fájt annyira, hanem mikor felbukott abban. A könyv csúszott tovább a homokos talajon, hosszú vörös haja érintette a lábamat.
- Bo... bocsánat O.o...- szabadkozott, úgy vettem észre eléggé zavarban van, mert az arca is kezdett vörösödni, kezdett olyan színt felvenni, mint a vörös haja. Valószínűleg én voltam megint rossz helye.
Felnevettem. Csak tört belőlem a nevetés, hangosan, mintha csak mi ketten lennénk ott, alig tudtam abbahagyni és nyögtem ki pár szót a fogaim közt.
- Semmi baj!! Bocsánat!! Valószínűleg megint én voltam rossz helyen!- szabadkoztam én is, azért is mert nevettem és mert rossz helyen voltam és én sem vettem észre mert, ha látom elhúzhattam volna a lábamat még időben. Majd mikor elengedett, felült és olyan kis aranyos kiskutyaszemekkel nézett rám, úgy láttam a szemüvegét is elvesztette az esés közben. Sietve körbetekintettem és megpillantottam a könyvet és a szemüveget a földön. Felálltam, kicsit megszédültem, mert gyorsan odarohantam a könyvhöz és a szemüveghez, leporoltam a könyvet, a szemüveget meg megtöröltem. Majd visszasétáltam a pokróchoz, leültem és odanyújtottam a szemüveget az idegennek.
- Remélem, nem karcolódott meg!!- mosolyogtam, majd átnyújtottam neki a szemüvegét. –Gondolom ez is a tiéd!!- mutattam a könyvre, ami a kezemben volt. Tudom, milyen rossz lehetet a kedvenc könyvemet a földön látni, tudtam mit érez ezért is éreztem magam kicsit rosszul.
- A nevem, Konami Rika!!- mutatkoztam be és még mindig jót somolyogtam azon, hogy mindenkit így kel megismernem. – Jól vagy???Sajnálom, tényleg. Azt is, hogy nevettem, de mindenkinek vagy neki megyek, vagy megbotlok benne, vagy fordítva.
Becsuktam a könyvemet, ami immár félig becsukottan feküdt a homokos talajon. Majd elővettem 2 poharat és töltöttem mind a kettőbe szörpöt, málnaszörpöt. Nem tudtam, hogy szereti-e de azért megkínáltam.
- Tessék!!- nyújtottam át neki a poharat és mosolyogtam még mindig, valahogy nem tudtam levakarni az arcomról.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te21500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 7:34 am

Én és a kedvesség

Végre kezdek úrrá lenni, mikor a lány elkezd nevetni. Sok sok kis harangocska csendült fel, szép hogy lehetek ilyen béna ?... Valószínűleg velem született tulajdonság lehet ez is. Az arcából és az alakjából, csak homályos foszlányokat láttam, de úgy tűnik igazán jól mulat rajtam -.-. Én csak kapkodom a tekintetem és kezemmel elkezdem keresni a szemüvegem amikor még ő kér tőlem bocsánatot.
- Te rossz helyen? Háttőő...- elgondolkoztam alighogy reggel van... ki az az őrült aki ilyenkor jön ki a partra napozni ? Talán ő sem tudott aludni, vagy csak csöndre vágott, fogalmam sincs, de a lényeg, hogy hasra estem benne... de ciki >.<.
- Nem...néztem, hogy merre megyek ^^...- habogtam halkan az orrom alá, amikor a kis hűs kezecskékben megéreztem a szemüvegem szárát. Végre visszakapom az okulárét és most megpillantom szerencsétlenül járt akadályomat. Hátra simítottam ujjammal a sörényem, és már is a könyvem nyomja a kezembe. Az ólmos fáradság lassan kezdett visszatelepedni a testembe, és újra éreztem a reggeli hűvös csípős szelet. Ez a lány végig csak csacsogott, nagyjából minden második szavára tudtam figyelni mert végig a pofija ragadta magára a figyelmem. Ekkor észbe kaptam, hogy válaszolnom is kéne neki valamit.
- Nem ^^... nem semmi baja a szemüvegemnek ^^.- mondom kicsit még kábán belepislogva a táj messzeségébe ellenőrizvén hogy tényleg így van e, de tapasztaltam hogy szerencsére kutya baja sincs. Szerencsére lassacskán kezd visszatérni a lélekjelenlétem a megrázó történtek után. Bemutatkozik... de közben végig olyan nagyon kedves ^^. Látszik rajta hogy a légynek sem tudna ártani... egyáltalán mit is keres itt egy ilyen lány?
- Én... ő Raiden ^^... Masamune Raiden^^ a tizenkettesektől- de ő csak tovább csacsog... tündéri eszméletlen milyen nagyon el tudja vonni a figyelmem, ez biztos valami titkos képessége Razz
-Tényleg ?^^ hehe- kényelmetlenül érzem magam, van ebben a lányban valami, amitől tisztára úgy érzem magma mint, valami megrontó világ gonosza. Inkább tovább beszélek, hogy elfedjem eme érzéseim vele kapcsolatban.
-...Mármint tényleg mindenkit így ismersz meg ?- ezen egy cseppet sem lepődök meg. Egy ilyen helyes kislányba én is szívesen botlok el Razz. Mint tudjuk véletlenek nincsenek Very Happy . Majd újra csöndben maradtam az újabb édes szabadkozására. A kék szemecskéken legeltettem a szemem
- Áh... semmibaj általában sokan nevetnek rajtam ^^. Én nem szoktam nekimenni és megbotlani másokban... te vagy az első- uhh ez rosszul kezdődik borzasztóan félreérthető.
- Mármint nem arra gondoltam, hogy nem vagy észrevehető, mert nagyon is észrevehető vagy... csak izé kicsi... mármint én voltam nagyon belemélyedve a könyvbe nagyon... nem mintha a könyv érdekesebb lenne nálad ^^...csak rontok a helyzetemen ugye ?-.- - álltam meg, ahogy szinte hallottam, ahogy hadarva ezt lezavarom a lánynak. Inkább csöndben maradtam, Razz és nagyot sóhajtva leeresztetem a fejem. Megsemmisülten ültem, ahogy a kezembe nyomta a negédesen édes illatú málnaszörpöt.
- Köszönöm!- és nagyon gyorsan bele is kortyoltam, hogy még csak véletlenül sem mondjak többet. Közben végig figyeltem a lányt. Némileg megkönnyebbültem ,hogy látom semmilyen bosszút nem akar állni rajtam, nem tart perverznek és egyáltalán nem haragszik...hajnalban könyvet olvas a homokos hideg parton.... Ő az álom nő...egészen addig amíg meg nem látom mit is olvas. Shakespeare könyvek közül az egyetlen olyan darabot, ami szerintem az író fatális tévedése... szánalmasan romantikus, csöpögősen vontatott és felszínesen szenvedélyes. Sebaj ettől még szimpi a csajszi Razz Senki sem lehet tökéletes ^^.
- Nagyon finom^^... látom kedveled a szép irodalmat ^^- nézek a könyvre.
* Ez az Raiden, tereld el a figyelmét, irányítsd a beszélgetést akkor minden rendben lesz és talán nem tűnsz fel teljesen idiótának -.-*
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 9:26 am

Juhééé tengerpart >.< Megint sokat beszélek.


Elégé furcsán éreztem magam, kicsit túl sokat beszéltem, mint mindig, de megfelelő emberekkel ez felet épp könnyű volt. Annyira szégyelltem maga, hogy ilyen rossz ötletem, volt, hogy napozzak ilyenkor. Mikor megtudtam, hogy-hogy is hívják és azt is hogy melyik osztagnál szolgál, úgy gondoltam az utóbbit én is megosztom vele.
- Én a 10. osztagnál szolgálok. – mosolyogtam, mert még mindig nem tudtam levakarni az arcomról.
Elég vicces ez a helyzet, mivel Raiden idősebbnek tűnt nálam, de nem igazán zavart. Tetszett a hosszú vörös haja, és az hogy ő is szeret olvasni, ha bár teljesen mást, mint én.
- Igeeee~n, többnyire így ismerek meg mindenkit, kivétel a nővéremet, kettőnk közül talán ő két ballábasabb, mint én. Nem is tudom miért beszéltem a nővéremről, hisz nem kérdezte, csak feleslegesen beszélek, de olyan könnyű volt.
- Nem, én nem rajtad nevettem!!! Én magamon és rajtad, illetve azon hogy milyen vicces ez a szituáció. Nem rontasz, részben az én hibám is. Ha látlak, hogy közeledsz el tudtam volna húzni a lábamat, de sajnos nem láttam. Bocsánat, hogy ennyit beszélek, de valahogy most olyan könnyű- hadartam kicsivel lassabban, mint ő.
Mikor észrevette a könyvet, eléggé elkámpicsorodott, nem igazán tetszett neki, amit olvasok.
- Szeretem a nyálas történeteket, megfogott a bennük lévő szenvedély és szerelem. Látom, te jobban szereted a tudományt. –pillantottam a kezében lévő könyvre.
- Nincs mit!- miközben a szörpöt kortyolgattuk, le se vettem a szememet róla. –Örülök, hogy ízlett, nekem ez a kedvencem!- megint nem tudtam miért mondom el neki, hisz biztos nem érdekli. Tényleg nagyon örültem, hogy ízlett neki. Chika mindig azt mondja, hogy túl édesre csinálom, de Raiden nem így gondolta.
- Szerinted nem lett édes??
Kezdett megtetszeni Raiden, lehet, hogy idősebb nálam, de nem baj. Hosszú ideig csend volt, csak meredtem a távolban és azon gondolkodtam, hogy milyen lehet madárnak lenni. Repülni a légáramlatokkal, szabadon, elszállni minden baj és bú elöl. Szerettem volna kicsit kipróbálni a tenger vizét, de nem akartam itt hagyni Raident, lehet, hogy elmegy, és többet nem látom. Csodálatos a tenger, ahogy a nap csillog a vízben, ahogy melegítette az arcomat, de közben fújt a szél és immár rövid hajamat alig lengette, csak az első két tincset, ami hosszabb volt, mint a többi.
- Csodálatos. –csak ennyit tudtam mondani, semmi többet. Azt mondják, néha a csend többet mondd, mint a szó.
- Khöm… egyébként csak olvasni jöttél??- borzalmas kérdés volt, hát persze, hogy azért. Nem láttam nála csak egy könyvet. – Szerettem volna kipróbálni a vizet, de úgy tűnik hideg van hozzá.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te21500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyKedd Aug. 31, 2010 12:58 am

Mi is az a romantika ?

Hallgattam a kedves lányt ahogy beszél, és közben kezdett melegedni az idő. A nap feltornászta magát a felhők hátán a kék égboltra, hogy aztán fényét ezer csillámra törje a víz habja.
- Igen a tudományt ^^... tudod, nagyon sok minden érdekel... és néha azt sem tudok mit olvassak, mibe kezdjek. - mondom, ahogy meg simogatom a könyvborítót és megigazítom másik kezemmel a szemüvegem, amely valamilyen oknál fogva néha szeret lecsúszni az orromról.
-Nincs semmi baj a nyálas történetekkel... mármint mindenkinek más tetszik ^^ de szerintem az igazi romantika és szenvedély nem fedi le ezt a könyvet... Shakespear a komédiában volt jó, az tényleg szórakoztató... de ha inkább amolyan megható dolgokat akarsz olvasni sokkal jobban ajánlom a modern film művészetet... ott már nincs tele csöpögéssel, történnek reális dolgok és egyáltalán nem tíz centivel a föld felett lebeg az ember miközben nézi Razz. Nem árt, ha némi iróniával tudjuk nézni az életet Very Happy... mert eddig ahogy láttam, aki így gondolkozik ezen érzésekről nagyot csalódik és utána csodálkozik, ha sötétségbe borul az élete... pedig azért közel sem ilyen fekete és fehér minden. ^^- mondom majd eszembe jut, hogy talán nincs is jogom összetörni egy lány rózsás elképzeléseit a szerelemtől, meg miegymásról és különben is csak most ismerem egyáltalán miért oktatom ki? Háh... jobb lesz ha inkább oldok ezen a nagy feszültségen, agyamra ment a tudálékosság. Lehet nekem is a rejtvény újság fejtésben kéne kamatoztatnom azt a tudást amit úgy szereztem, hogy végtelenül visszafejlődött szociális életem szabad idejét tanulással töltöm.
- Ne is törődj velem... megszoktam, hogy kritikus és statisztikus szemmel nézem a dolgokat, ha neked tetszik, akkor nehogy hagyd magad befolyásolni ^^- mondom

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Image-7C40_4C7CEE1D

Kérdez engem a szörpről. Nézem a sötét rózsaszín színét.
- Valóban édes... de nem hinném, hogy az rossz lenne szerintem egy málna szörpnek ilyennek kell lennie Very Happy, néha nem baj ha valami túl sok ^^- mosolygok kedvesen. Miért akarnánk elvenni a cukrot mindenből. Ugyan túl sok , túl kevés...mindenkinek más. Kutatások szerint, azok nem szeretik az édes dolgokat akik nem merik élvezni az életet. Erről elmélkedve hagytam, hogy a szél zászlónak használj most ha lehet még kószább tincseimet, érdekes módon most már egyáltalán nem zavart a csend... nem éreztem, hogy az kínos, fojtogató vagy fölösleges lenne.
- Igen tényleg az ^^...és igen, olvasni jöttem le... mert kellet egy kis nyugi... és ha tele van a fejem mindenféle természetű káosszal akkor muszáj rendbe szednem... Rika chan^^... örülök, hogy beléd botlottam, de ennek ellenére tényleg nem direkt volt ^^... - kis gondolkozás szünet nem akartam érzékeltetni a lánnyal a nap melegétől rám telepedő láthatatlan súlyokat, de ha még pár percet itt lebzselek vele, félő, hogy a fejem gondol egyet és így ahogy van bedobja a szundít.
- Most már mennem kellene^^... minden reggel le szoktál ide jönni ?Very Happy- kérdezem még utoljára. Jó lenne ha legközelebb nem elbotolva kellene összefutnom a lánnyal, az valahogy sokkal jobbat tenne a férfiúi büszkeségemnek Razz.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:08 am

Kisütött a nap….megyek a vízbe!!!


- Hmm… ilyen szempontból még nem is gondolkodtam. –mosolyodtam el- Nem, ezsem ágában sincs abbahagyni, és nyugodtan örülök, hogy megosztottad velem, még ilyen szemszögből nem is néztem Shakespearre.

Érdekes volt, amit mondott, ilyen szempontból nem is vizsgáltam még a könyveket.
- Nos, örülök, hogy ízlik!!- mosolygok, majd folytattam. –Megértem, én is azért jöttem ide, hogy legyen egy kis nyugalmam! Tényleg nincs semmi baj, ha úgy vesszük én is örülök, hogy megismertelek.
Ez oylan volt, mintha búcsúznák, de nem.Tényleg nagyon örültem, hogy nem vagyok egyedül, és hogy ő is szeret olvasni. Jelen pillanatban a gondolataim ezerrel száguldoztak.
- Ahogy gondolod… látom elfáradtál. Most vagyok lent itt először, de azt hiszem mostantól többször is le fogok jönni. Ha gondolod, találkozhatnánk dél után, persze nem, úgy ahogy ma!- nevettem- Nem kell megbotlanod bennem, viszont azt hiszem, hogy kipróbálom a vizet.
Szánd szándékom volt, hogy berángatom Raident is, de úgy láttam ehhez most nem igazán örülne, így csak megkérdeztem.
- Nem volna kedved kipróbálni neked is???- kérdeztem és közben elővettem a törölközőmet. -Persze nem muszáj, csak ha volna kedved.
Felálltam és elrohantam az egyik fa mögé, szerencsére karcsú voltam így nem látszottam. Majd kiszóltam, hogy ne leskelődjön, amíg átöltözöm.
- Ne leskelődj!!!- szóltam rá majd elfordult.
Pár perccel később már fürdőruhában voltam, kezemben a törölközővel. Elég meleg lett az idő. Pöttyös, piros fehér fürdőruhám volt, az első két tincsemet felcsatoltam, majd visszaültem a plédre és betakartam magam a törölközővel.
- Remélem, nem baj, ha most megyek és úszok egyet. –mosolyogtam, majd egy puszit nyomtam Raidon arcára és útba vettem a tengert.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te21500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (21500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyKedd Szept. 07, 2010 7:10 am

A lány aki nem fél
Már épp felkeltem volna, hogy illedelmesen elköszönjek kedves és magával ragadóan bájos társaságomtól, de ő azzal az ellentmondást nem tűrő gyors és akaratos ártatlannak látszó természetével, azonnal vissza kényszerített. Az én agyamig csak a létfontosságú információ jutott el: " kipróbálom a vizet "
- De... de hát még..- Ezen szánalmas állapotomra, amire mentségem nem sok volt, talán csak annyi, hogy néha én is tudok szerencsétlen lenni, szóban ellenkezni sem volt sok időm, mert jött a kérdés. Hát nyilván ő ilyenkor reggel borzasztó energikus és ahogy szokott lenni, ő simán lever engem a társalgás irányításában folytatott harcunkban. Halovány beleszólási esélyem, még azért maradt, hogy udvariasan visszautasítsam az ajánlatát.
- Öhm... igazán sajnálom Rika-chan...de én egyáltalán nem hoztam semmi mást magammal, csak a személyes varázstalanságom és kopottas atlaszom Very Happy- mosolygok mint egy telibe tök kisgyerek, aki azt hiszi valami világ rengetően új és okos dolgot mondott az óvónéninek.

Várakozásaimmal ellentétben Rika-chan másképp gondolkodott, egészen másképp, mint más lányok. Ezt csupán abból gondolom, hogy se a koromat, se azt egy pillanatra sem vette számításba, hogy számára teljesen vadidegen vagyok. Mert felpattant, akár a túlhúzott rugó és kilőtt az első ölesebb fa felé. Én mint alapjáraton még is csak férfiből vagyok, lelkiismeretemre mondom egészen addig nem esett le ,mit is akar csinálni ott, míg egy meztelen lábikó ki nem bukkant a növény egyik oldalán. Azt túlzás lenne mondani, hogy sokkot kaptam ott helyben, de azért csak így átöltözni !!! Olyan gyorsan rántottam el a fejem, hogy konkrétan éreztem, több nyakcsigolyám is megroppan. S ekkor ráadásul még meg is gyanúsít, s erre szinte azonnali, és hangos nyögés szerű vakkantással válaszolok
- Nem dehogy !...- * Ó öreg most menekülj míg lehet, ez a lány tök zakkant... hol él ez?...nem tudja, hogy a világban minden harmadik lányt megerőszakolnak?*
Ezek a súlyos gondolatok zakatoltak át a fejemben, akár a nehéz gőzmozdonyok. S pár pillanat után minden tisztázódott. Rika-chan, aki talán egész életében ilyen romantikus regényeket olvasgat, bizonyára nincs tisztába a világ gonosz, kegyetlen veszélyeivel! S a legnagyobb baj talán, pont az ilyen ártatlan teremtményekre leskelődik ,mint ő, pont a szeplőtlensége miatt. Még rendesnek mondhatom magam, de mi lett volna, ha más van itt, vajon ővelük is ilyen kedves, vagy csak nekem jár...? Komoly dilemmák elé álltam volna ha éppen nem lép elő a reggeli fényekben ragyogó tini szupersztár fürdőruha modellje.
* Piros, pöttyös...>.< falba veri a fejét , te jó ég, te jó ég, TEJÓÉG!* Magamban ordibáltam, tényleg átöltözött a szabad ég alatt ! Félig már menni készülő ( és most nem kell semmi rosszra gondolni) helyzetemben megragadva, fagytam le, mint valami erősen poszt modern műalkotás.

Már kezdtem azt hinni, hogy a katasztrófa jelenet folytatódni fog, viszont ekkor, csak egy őzike puszit kapok, málna illatú puha ajkakról.
- Nem , öhm semmi baj ^^... tedd, ahogy jónak látod^^- mosolyogtam, hirtelen mintha minden feszültségemet lecsapolták volna egy szelepen át. Kedvem lett volna egy jó nagyot nyújtózkodni, mint a hetvenes évekbeli filmsztárok a szeretőjük mellet az ágyban, s talán a hatás kedvéért rá is gyújtottam volna. Mindebből kifelé csak egy kedvesen mosolygó, meglepett és hálás arc látszott belőlem, enyhén elpirulva a szeplőim körül.

Majd magamhoz tértem egy apró visszafojtott sóhaj szerű légvétellel.
- Igen, mondjuk délután ^^ szívesen... és vigyázz a medúzákkal, ami kicsi és kockás az csíp ^^- mondom és lassan intve elhátrálok és megfordulva egyenesen elindulok vissza szálláshelyem felé.
* Te jó ég! Very Happy*

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Image-E0A7_4C8680F9
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16400/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyVas. Szept. 26, 2010 3:36 am

Tengerparti találka - avagy miért 42 az élet értelme?


Roppant megnyugtató volt, hogy a lány nem illúzió, vagyis nem érzi annak magát. Habár ha illúzió ha nem úgyis azt mondta volna, hogy létezik. Most még az az átkozott Hotaru is besértődött így még ő sem tudná megmondani, hogy a lány illúzió vagy sem. A válasza mellé adott mosoly, csak tovább segített a megnyugvásomban és lassan elraktározódott a fejemben az, hogy őt mindenképp valósnak fogom venni, kivéve, ha egyik percről a másikra eltűnik.
- Örülök, hogy létezel. Tudod mostanában elég sokat hallucinálok.
Fejtettem ki korábbi kérésem okát. Már nem is tudom, hogy pontosan mi váltotta ki belőlem ezt a nagy hallucinációs hullámot. Lehet, hogy megátkoztak?! >.< Egyáltalán létezik olyan, hogy átok? Vagy valakinek a zanpakutouja képes ilyesfajta dolgokra? De ki tenne hasonlót, hisz nincsenek ellenségeim, vagy mégis?
Ezen gondolatok száguldoztak és ütköztek össze a fejemben újabbakat gyártva. A különböző katasztrófameséből a lány kérdése térített magamhoz. Akarva akaratlanul is a tengert kezdtem el nézni és lassan, mintha elmerültem volna benne.
- Valóban gyönyörű.
Tettem hozzá, miközben pár percig még ezt a szépséges csodát néztem. Biztos voltam benne, hogy ez már nem csak egy hallucináció, jóval több és sokkal szebb annál.
- Mond, csak hogy hívnak? - fordultam a lány felé. - Az én nevem Kamioka Rosa. Nagyon örvendek.
Mosolyogtam rá. Ezt a kérdést nagyonhirtelen felindulásból tettem fel ami tulajdonképpen engem is meglepett. Bizonyára őt sem érte úgy mintha erre számított volna, de én akkor is tudni akartam, hogy hogy hívják. Elvégre mindenki tudni akarja, hogy a másik embert hogy hívják neeem? Persze lehet, hogy ez csak egy perszonális probléma nálam, hogy mindenkitől megkérdem a nevét legyen az illúzió, létező személy, vagy állat. Persze az utóbbiak nem igazán szokták elmondani a nevüket. A 12. osztag igazán kitalálhatna valamit erre a problémára nem?
Vissza az elejére Go down
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptySzer. Nov. 03, 2010 9:31 pm

Mivel nem tudok jobb címet: Egy új barát megismerése

Már korán reggel felkeltem, hogy ihassak valamit. Nyűgösen ébredtem meg, mert irtózatosat álmodtam. Gyorsan felkaptam a shinigami egyenruhát, amitől rosszul lettem. Gyorsan elszaladtam kajálni. Finom reggeli volt... Rántotta egy pohár borral. Hamar befaltam az étket, megittam a bort, majd elindultam. Nem tudtam, hogy mit kezdjek a rengeteg szabadidőmmel, ezért felmentem olvasni. Egyetlen könyvem volt, az is valami szerencsétlen fiúról szólt. Hamarjában meguntam és lecaplattam a tengerpartra. Azt kell mondjam oda még sem mehettem ilyen nyomorult egyenruhában. Felvettem a civil ruházatomat, ami csak jobban nézett ki, mint egy fekete "takaró". Tudtam, hogy ez nem teljesen szabályos, de tulajdonképpen nem érdekelt. ~Ajaj, ha ebben meglátnak nekem végem.~ Gondoltam, majd egy shunpoval már el is indultam. Siettem, de egy fránya üveg elterelte a figyelmemet. Bor. A bornak valahogy nem tudtam ellenállni így lementem és megvettem.
- Szép napot! Oda tudná adni nekem azt az üveg vöröset ott jobb oldalt?
- Természetesen.
- Mennyi lesz?
- Csak most, csak magának ingyen.
- Köszönöm. Viszlát!- köszöntem el, majd folytattam utamat a tengerpart felé. Csak reménykedni mertem benne, hogy ha valakivel összefutok az szereti a finom bort. Mert hát ez finom volt. Amint megkaptam meg is kóstoltam. Körülbelül tizenöt perc lassú séta után megérkeztem a napfényes tengerpartra. ~Csak ma ne legyen semmi feladatom. Ez a csodás látvány teljesen megbabonázott.~ Gondoltaimban már fürödtem is a tengerben. Körülnéztem és nyugtáztam, hogy nem vagyok egyedül. Levettem a mellényemet, majd ráültem, majd elővettem egy poharat és kitöltöttem a bort. Ízlelgettem, ízlelgettem, de egyszer csak elfogyott Smile. Elfeküdtem napozni és vártam hátha valakivel összefutok.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 4:23 am

Egy új barátság - lassan minden osztagban lesznek ismerőseim!

~ Ébredj hétalvó! ~ már megint...
~ Nem! Szabadnapom van! Nem fogsz megint kiugrasztani az ágyból, mint az összes többi napon! ~ ellenkezem és a fejemre húzom a takaróm.
~ KELJ FEL, TE LUSTA FRUSKA! ~ na, ezzel újra sikerül kirobbantania fekvőhelyemről.
~ Utállak. Mikor szoksz már le erről? ~ tápászkodom fel morogva a földről.
~ Ez képlékeny. Gyerünk, ha már felkeltél, csinálj valamit! ~ és drága jó kardom ezzel lezárva a beszélgetést, visszahúzódik.
Végül is, igaza van. Csak abban nem, hogy felkeltem. Mivel ő ébresztett fel. Na mindegy. Az ég kivételesen élénkebb színekben játszik, mint az elmúlt napokban, mikor Rakurai felrázott. Becsoszogok a fürdőbe, hogy rendbe szedjem magam, majd mikor ezzel végzek, odasétálok a gardróbomhoz, hogy kikutassak valami ruhát, mivel nem akarom mindennapi egyenruhámat felvenni, hiszen a végén még azt hinnék, hogy szolgálatban vagyok. Végül megállapodom egy szénfekete mini rakottszoknyánál és egy vérvörös hosszú ujjú pólónál. Leemeltem a helyéről szeretett katanám és az oldalamra kötöttem, hiszen ő mindig nálam kell, hogy legyen. Bár, lehet, hogy egyszerűen csak átvettem a paranoiáját és azért. Ki tudja? Nem tudván mit is csináljak ma, elindulok az osztag területéről, be a Városba. Eszembe jut, hogy be kéne néznem a könyvtárba, hiszen ott is rég voltam már. Be is ugrom és lepakolom az asztalra a magammal hozott könyveimet, amiket nemrég kölcsönöztem. A pult mögött álló hölgy csak elkerekedett szemekkel néz rám.
- Máris kiolvasta, kisasszony? - kérdezi hitetlenkedve.
- Igen. Ha nem haragszik, megyek körülnézek még egy pár után. - ő csak bólint és leteszi maga mellé az olvasmányokat.
Besétálok a rengetegbe és ahogy haladok, egyre csak gyűlik a kezemben a kupac. Aztán kiszortírozom azokat, amik tényleg kellenek és visszasétálok a pulthoz. Csak öt példányt teszek a hölgy elé, aki megnézi a címeket és lefirkantja őket egy papírra. Én vidáman sétálok ki a hatalmas építményből és indulok el valahová, ahol nyugodtan tudok olvasni. Hirtelen eszembe ötlik, milyen régen is voltam a tengerparton. Odafelé menet, meglátok egy árust, igen ínycsiklandozó és jó márkájú borokkal és más italokkal. Odasétálok hozzá és elkérem tőle a legjobb borát. Tokaji. Azt hiszem, Tokaj Magyarországon van... ennyit megjegyeztem az iszákos Földrajztanár óráiból. Nem kóstolom meg, ezt meghagyom a tenger viszontlátásának örömére. Mikor odaérek, meglátok egy fiút, aki egyedül ül a földön, szintén egy üveg itallal a kezében. Egészen szimpatikusnak tűnik, úgyhogy odamegyek hozzá és megszólítom.
- Szia! Remélem nem zavarlak. Én is odavagyok a jóféle borért. Óh, milyen modortalan vagyok, hisz még be sem mutatkoztam! Hayakawa Tasumi, shinigami, 2. osztag 6. tiszt, a Járőralakulat tagja. Ő pedig itt Bakuhatsuteki Rakurai, a pengém. Ha jól vettem észre, te is a halálistenek csoportját bővíted. - mosolygok rá a fiúra és letelepszem mellé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 4:51 am

Egy új barátság

Miközben ültem és néztem a tenger gyönyörű csillogását egy hang szólított meg. Sajnos csak későn tudtam reagálni, annyira belefeledkeztem a nézésbe és az ivásba. ~De szép ez a...~ Feleszméltem, majd én is köszöntem.
- Oh, szia! Egyáltalán nem zavarsz. Engem Ito Gorounak hívnak és a 10. osztag tagja vagyok. Sajnos az én zanpakutomat nem tudom neked bemutatni, mert otthon hagytam. Ő amúgy sem illene egy ilyen gyönyörű helyre. Tényleg odavagy a borokért? Én ha tehetném egész életemben bort kóstolnék.- mondtam majd töltöttem még két pohárral.- Tudod nálam mindig van egy üveg plusz két pohár, hátha valakinek van kedve iszogatni velem. Nem tudom, hogy rejteget-e vagy sem, de látom nálad is van egy üveg nedű. Amúgy, ha szabad ilyent kérdeznem te mi járatban vagy erre?- kérdeztem, majd elfeküdtem, hogy az eget láthassam.
- Imádom a Nap csillogását a tenger habjain, annyira gyönyörű.- szóltam elmerengve. Ezt talán csak magamnak akartam mondani, de valahogy kicsúszott a számon. ~Csinos kislány. Bár a ruhája talán egy kissé kirivó, de lehet csak én látom így. Mindenesetre stílusos, szóval nekem tetszik.~
- Látom van stílusérzéked. Nagyon csinos ruhád van.- mosolyogtam rá Tasumira. ~No lám... még könyvek is vannak nála. Tehát nem csak szép, hanem okos is.~
- Szeretsz olvasni?- kérdeztem, majd ismét felültem, sőt fel is álltam. Ennek egyik jelentős oka az volt, hogy elfogyott az üveg borom és ilyen jó időben egy kicsit megütötte a fejemet.
- Elnézést kérek, de egy kicsit megütött ez a finom borocska. Sajnos ilyen melegben nem nagyon bírom a szeszt. Remélem nem baj, hogy kicsit felkeltem.- szóltam, majd mielőtt elindultam még egy kérdést intéztem Tasumi felé.
- [i]Lenne kedved sétálni egy kicsit? Ha van kedved, akkor engedd meg, hogy vigyem a könyveket. Nem szeretem ha egy lánynak cipekednie kell, mikor van mellette egy "férfi"/i].- vicces, hogy ezt jelentettem ki, mivel egyáltalán nem voltam férfi. Fiatal vagyok még, de azért csak erősebb mint egy lány. Very Happy ~Minek beszélek ilyen sokat? Egyáltalán nem jellemző rám, hogy ennyit pofázzak.~[
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 6:10 am

Egy új barátság - lassan minden osztagban lesznek ismerőseim!


Milyen kedves fiú! És helyes is. Hasonlít Takeru-kunra... Na, itt ezt most abbahagyom! Nem szabad mindenkit őhozzá hasonlítanom. Saját magukhoz kell néznem az embereket.
- Köszönöm. Nos, szabadnapom van és nem volt mit csinálnom, aztán eszembe jutott, hogy régen jártam itt, így elmentem a könyvtárba... de ez téged biztosan nem érdekel. Minden esetre, azt hiszem nosztalgiázni és gyönyörködni jöttem. Mellesleg hogy beszélhetsz így a kardodról? Jó hogy nincs itt. A végén még megsértődne. De mindegy, én is szoktam vele veszekedni. - veszem el a poharat és kortyolok bele a vörös italba.
- Nagyon finom. Jó érzéked van hozzá, meg kell mondjam. Én is szeretem, órákig tudom nézni, mindenről megfeledkezve ezt a gyönyörűséget. Azt hiszem, ennél csak a naplemente szebb. - fejtem ki a véleményem elgondolkozva.
- Nagyon köszönöm. Neked sem épp elhanyagolható az, amit magadra vettél, bár én nem szoktam túlzottan nézni. Csak úgy érzésből rátenyerelek egy-két ruhára. Nem vagyok olyan lány, aki órákat képes a tükör előtt eltölteni, csak hogy eldöntse melyik ruha illik egy naphoz. - fogadom a dicséretet pirulva, majd nézek végig én is a fiún.
~ Tényleg elég előnyös ruhákat választott. Kihangsúlyozzák az alakját. ~ gondolom alaposan, de nem zavaróan végignézve partnerem ruházatán.
~ Csak nem készülőben van egy új barát? Ideje már elfelejtened azt a srácot. ~ kotyog bele a gondolataimba Rakurai.
~ Nem! Ne gondolj már ilyeneket, amint szimpatikusnak ítélek egy fiút! ~ szólok vissza neki, de vörös pír jelenik meg az arcomon.
~ Vagy mégis? ~ búgja lágy hangon.
~ Nem! Hallgass már el! ~ zárom le a beszélgetést, még mindig vörösen.
- Igen. Mindenfélét. Ami megtetszik, azt elolvasom. Sokan mondják, hogy könyvmoly vagyok, de a saját bevallásom szerint csak sokat olvasok. Te is szereted a könyveket? - kérdezem, mikor újra meghallom a hangját. Igazán szimpatikus fiatalember. Helyes, kedves, szeret inni, okos, bár mint látom, nem nagyon bírja a piát.
- Semmi gond, én is untam már az ücsörgést. Már nem mintha unalmas lenne a társaságod, csak... - inkább befejezem a mentegetőzést, mielőtt valami hülyeséget mondok.
- Pe-persze szívesen! Hát, ha ragaszkodsz hozzá. - mondom, még mindig vörösen, majd adom át neki a csomagot. Nem csak, hogy jóképű, de még lovagias is. Kevés ilyen fiúval találkozik mostanság az ember.
- És amúgy mit szeretsz csinálni? És nálatok is minden reggel vannak edzések mint nálunk? Milyen az élet a 10. osztagban? Hogy van Watanabe-taichou? - próbálom tovább vinni a beszélgetést, miközben elindulok a parton az oldalán.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 6:46 am

Egy új barátság

- Akumaraida nem hinném, hogy megharagudna rám. Hoztam már ide, de folyamatosan csak azt mondta, hogy, milyen giccses amiket mondok, meg, hogy mennyire undorítóm ez a hely. Hiába egy pokolfajzattól én csak ezt tudom elvárni. Tényleg finom? Akkor örülök, mert tökéletesen választottam. Én viszont annyira nem szeretem a naplementét, mert vége a napnak.- fejezem be már-már fél órás válaszomat. Tényleg utálom a nap végét, mert nem csillog tovább a tenger és a sötét túl komor.
- A kardom viszont éppen az éjjelt szereti, mert olyan sötét, mit ő. Csak egy napot kéne eltöltened vele, hogy megőrülj.Very Happy Én már megszoktam bár eleinte kicsit nehéz volt.- folytattam mondanivalómat.
- Ohh, köszönöm én szeretek a ruhákkal vacakolni. A könyvekkel különös "viszonyom" van. Nem szeretem őket mégis olvasom őket.- szóltam hozzá a ruhákhoz és a könyvekhez.
- Amúgy, ha valaki szeret olvasni az nem feltétlenül könyvmoly. A sétához nem ragaszkodom, csak jólesne.- mentegetőztem. Aztán elindultunk és elkezdett kérdezősködni az osztaggal kapcsolatban, amit nem bántam, mert egyszerűen gyönyörű hangja volt.
- Mit is szeretek csinálni? Hát először is bort inni, zenét hallgatni, elmerengeni a gondolataimban. Reggelente vannak edzések, de nem túl komolyak. Szeretem az osztagot, mert viszonylag lazák a tagok, és Watanabe-taichou remekül van. - válaszoltam szép sorban a kérdésekre. Ahogy sétáltunk egyre inkább sötétedett.
~Mi lenne, h egyszer magaddal vinnél Gorou?~
~Ugyan már Akumaraida, ha ennyire jönni akarsz szólhatnál is. Na most pedig hagyj békén vagy azt akarod, hogy menjek haza érted?~
- Elnézést kérek, de Akumaraida "szólt", hogy mért hagytam otthon. Haza kéne mennem érte, lenne kedved elkísérni?- kérdeztem meg kissé félve a választól. ~Remélem, hogy nem tart nyomulósnak azért, mert elhívtam magammal.~
- És nálatok milyen az élet a 2. osztagban?-tettem fel a kérdésemet, miközben vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 7:48 am

Egy új barátság - lassan minden osztagban lesznek ismerőseim!


A kérdéseimre türelmesen válaszol, amivel szerez magának egy újabb piros pontot. Nagyon élvezem a társaságát. Már most nagyon megkedveltem, ami nálam ritka. Sétánk közben észre sem veszem, de a nap egyre lejjebb ereszkedik az égen.
- A zenét én is szeretem. Mellesleg azt hittem, hogy a fiúknak kevésbé száll hamarabb a fejükbe az ital, mint nekünk, nőneműeknek. Örülök, hogy jól van. Akkor ezek szerint jól kijössz a társaiddal. Már nem mintha rám tartozna, csak kíváncsi alkat vagyok. - mosolygok a fiúra.
- Persze, mehetünk. De visszajövünk ugye? Úgy szeretem a tengert, mikor tükröződnek rajta a csillagok. Olyan szép. Tudom, mondtad, hogy te nem rajongsz a sötétért, de megteszed a kedvemért? Egyedül úgyis unalmas. Kettesben egy fiúval az éjszakai ég alatt, a tengerparton sokkal romantikusabb... vagyis biztonságosabb. Jaj nekem, miket beszélek! - mondom, miközben az arcom színe erősen kezd hasonlítani egy érett paradicsoméra.
- Szigorúak az elvárások és a szabályok, de az osztag tagjai kedvesek. Legalább is, akiket ismerek. És sokan szeretik a sütit. Én is nagyon szeretem. Sőt, fantasztikusan tudok sütni is! De nem akarom nagyon ajnározni magam, a végén még azt hinnéd, hogy egy egoista kis cicababával van dolgod, de egyáltalán nem. És te szereted a süteményeket? Ha igen, szívesen sütök neked valamit. Amit csak kérsz, én szívesen megcsinálom. És nyugodtan szólj, ha sokat beszélek és zavar, mert abbahagyom. Mi is volt az eredeti téma? Ja, igen a 2. osztag. Szóval... hát igen, minden reggel szigorúan ütemezett edzéseink vannak, még hétvégén is, de nem bánom. Én a mozgalmas életmódot szeretem. Például, a papírmunkát utálom. Valahogy iszonyodom tőle... De ez nem ide tartozik. - egyelőre kifogyok a levegőből és a beszédből, úgyhogy most ő is fellélegezhet egy kicsit.
Észre sem veszem és már ott is vagyunk, a osztagának a területén. Én türelmesen megvárom kint, míg ő felmegy a szobájába és lehozza a kardját. Mikor visszaér, újra elindulunk, a vöröslő naplementében a hatalmas kékség felé.
- Örülök, hogy megismertelek. Nagyon élvezem a társaságodat. Örülök, hogy vannak még olyan fiúk, mint te... Mármint, hogy ilyen kedvesek és helyesek és jó ízlésűek. Biztos jól tudsz csók... - szerencsére még időben elharapom a mondatot, mielőtt kicsúszna a számon az összes vele kapcsolatos gondolatom.
- Bocsánat, fecsegek itt össze-vissza, néha még én sem tudom, hogy mit beszélek. - próbálom menteni a menthetőt, újra szederszínben tetszelegve.
Szerencse, hogy már kicsit sötétebb van, de még így is nagyon látszik vöröslő arcom. Hirtelen elfog a rosszullét és rájövök, hogy reggel óta, nem ettem semmit. Olyan hirtelen tör rám az érzés, hogy megtántorodom és szerencsétlen módon, pont ráesem Goroura.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 8:41 am

Egy új barátság

- Hát lehet, hogy más fiúknak nem száll ilyen hamar a fejébe az ital, de hát, azért, ha megfigyeljük kicsit másabb vagyok, mint mások. Meg nem is akarom, hogy jól tűrjem a piát, mert, akkor biztos alkoholista lennék. - mosolyodtam el nagy hirtelen.
- Végül is visszajöhetünk. Én egész éjjel ráérek, de majd ne haragudj meg ha sokszor a gondolataimba feledkezek. Olyankor a kardom fog beszélni a csodás éjszakáról. Mindegy, hogy romantikus vagy biztonságos, mert jó veled lenni.- teljes mértékben mosolyogtam ismét. Reméltem, hogy nem zavarja a sok maszlag amit a lényeg köré kerítek.
- Sütemény? Hát az édes sütiket nem nagyon szeretem, de a sósért odavagyok. Szigorú edzések? Jujj, nekem attól biztos, hogy herótom lenne. Mondjuk én sem rajongok a papírmunkáért.- mondtam és mivel láttam rajta, hogy kezd kifulladni egy kicsit megnyugtattam.
- Nyugalom, nem kell ilyen gyorsan beszélni. Levegőt is vegyél.- mialatt ezt a néhány sort mondtam el is értünk az osztag területére.
- Na egy pillanat és hozom a kardomat.
~Na végre, hogy itt vagy Gorou. Már azt hittem, hogy ide sem érsz.~
~Kuss. Örülj, hogy leviszlek a tengerpartra, sötétben.~ Amint két sorban lerendeztem a kardom gondját visszamentem Tasumihoz. Hát igen már jócskán belefutottunk a Naplementébe, mire visszaértünk. A tenger még gyönyörűbben csillogott, mint délután.
- Istenem...., de gyönyörű.- a szavam is elállt a látványtól.Tasumi közben még mondott rám nézve néhány hízelgő dolgot.
- Ohh, köszönöm. Nem sokszor kapok ilyen dicséreteket. Amúgy miért fojtod vissza azokat a szavakat, amik nem tudom rád vagy rám nézve kínosak.- értetlenkedtem még egy kicsit. Látva, hogy Tasumit elkapta a rosszullét és rám esett... elkaptam, majd leültettem a földre.
- Jól vagy? Megszédültél? Mióta nem ettél?- kérdezősködtem aggodalmaskodó arccal.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:22 am

Egy új barátság - vagy valami több?


Én elégedettséggel nyugtázom, hogy a reflexei nagyon jók, mivel szerencsésen elkap, mielőtt erőmet elvesztve, a földre zuhannék, akár egy zsák. Aggodalmas kérdéseire csak előbbi észrevételemet közlöm vele.
- Azt hiszem, ma a reggelin kívül nem ettem semmit. - mondom még mindig a rosszulléttől kicsit kábán.
Megpróbálok felállni és bizonytalanul bár, de sikerül megállnom a két lábamon.
- Tudok a közelben egy helyet, ami még nyitva van. Igaz, nem egy igényes étterem, de isteni az étel. - mondom és Gorouba kapaszkodva elszántan lépdelni kezdek úti célom felé, mely történetesen egy kis stand, óriási kínálattal. Mikor odaérünk, szerencsére nincs sor, szó szerint teljesen kihalt a hely. Én csak annyit mondok az eladónak, hogy adjon, amit jónak lát. Ő azonnal a kezembe nyom két adag tudom is én micsodát, a lényeg az, hogy meg lehet enni. Én hálásan fizetném ki, de akadályba ütközöm.
- Nem, nem ez az én áldásom kettőtökre, kis szívem. Legyetek sokáig együtt. - mosolyodik el kedvesen.
- De mi nem... Vagyis, hát szóval... - próbálok magyarázkodni, de nem nagyon megy.
- Mindent értek, mennyetek, hess-hess! - azzal már el is fordul jelezve, nem hajlandó erről vitázni.
Én még mindig partnerembe kapaszkodva odasétálok egy közeli padhoz, majd leülök és kényelmesen elhelyezkedem, ezután belenézek a kis ételdobozkába. Valami tészta, az biztos, de hogy milyen, arról fogalmam sincs. Minden esetre fogom a két pálcikámat és ügyesen kiszedek a dobozból egy adagot, majd a számba helyezem az egészet. A gyomrom jól fogadja az ételt, így mohón enném tovább, mikor eszembe jut, hogy van velem valaki, méghozzá egy fiú, úgyhogy jobb betartani az illemet. Csak szépen lassan, megrág, lenyel, szájba tesz… Mért vagyok én ilyen reménytelenül hülye?! Eszembe ötlik, még korábbi értetlenkedése, miszerint miért fojtom magamba az érzéseimet. Ezt jó lenne elmagyaráznom.
- Tudod, én is lányból vagyok és félek attól, hogy ha kimutatom vagy elmondom az ilyen dolgokat, elutasítást kapok. Őszintén szólva, ilyen téren gyáva vagyok… - magyarázkodom, miután lenyeltem egy adag tésztát.
- De, ha nincs ellenedre, megmutatom, mit érzek, és mit gondolok veled kapcsolatban. - szólok és válaszát meg sem várva, apró puszit nyomok az arcára, akár a gyerekek. Majd elmosolyodom és hirtelen, nem érdekel, hogy reagál, de hozzátapasztom ajkaim az övéhez, majd kis idő után elválok tőle és újra piros színben tetszelgő arcomat elrejtem a hajam mögé. Ezután kicsit remegő hangon megszólalok.
- Mondtam, hogy a naplemente a tengernél szebb, mint délután. A világ egyik legszebb természeti jelensége, mikor a nap vörösbe burkolva az eget és meggyújtva a vizet leszáll, hogy átvehesse a helyét a sötét és ijesztő, mégis csodálatos éjszaka, melynek pedig a napfelkeltével lesz vége. - mélyedek el hangosan is kimondott gondolataimban, miközben az egyre lejjebb ereszkedő korongot figyelem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 7:26 am

Egy új barátság - vagy valami több?

~Kaja, most, hogy mondja én is eléggé éhes vagyok.~ Gondolkoztam el első mondatán. Eléggé nehezen, de azért sikerül felállnia, igaz közben belém kapaszkodik. Elmeséli, hogy a közelben van egy nem túl igényes, ellenben remek ételt felszolgáló étterem. Szépen lassan elindult, de mivel még eléggé kába volt segítettem neki menni. Miután odaértünk, nyugtáztam, hogy a hely tök üres így nem kell várakoznunk. Tasumi azonnal rendelt valamit, bár nem mondta meg, hogy mit. Rábízta a bolt tulajára. A pultos hamarjában osztott két adag valamit, amiről fogalmunk sem volt, hogy mi a fene. Tasumi már vette is elő a pénztárcáját, hogy fizet. Nekem, baromnak meg eszembe sem jutott, hogy lovagiasan nekem kéne fizetnem. Már majdnem megszólaltam, mikor a boltos, ingyen nekünk adta, mert azt hitte, hogy egy pár vagyunk. A társam mentegetőzni próbált, hogy mi nem úgy vagyunk együtt, ahogy azt ő gondolja. ~Remek, ingyen kaja. Ennél jobb már nem is lehetne. Nem mintha fukar lennék.~ gondolataimba merülve veszem észre, hogy Tasumi már el is indult egy pad felé. Mivel még mindig belém kapaszkodott én is mentem. Amint leültünk ő egyből felnyitotta a dobozt, amiben tészta volt. Hamarjában elkezdte enni. Megértettem, hiszen reggel óta nem evett. Gyorsan szerette volna enni, de mivel úrilány volt, fékezte magát. Majd én is elkezdtem enni, mikor válaszolt egy korábban feltett kérdésemre.
- Hogyhogy fél kimutatni az érzéseit egy ilyen csodálatosan szép lány?- kérdeztem értetlenkedve. Következő mozdulatsora az volt, hogy először csak egy ártatlan puszit adott, majd utána kaptam egy csókot tőle. Engem ez nem nagyon zavart, de rajta látszott, hogy paradicsom színű rejtőzködő színt vett magára.
- Igen mondtad és, hogy mennyire igazad volt.- válaszoltam kissé remegő hangon.
~Mi van Gorou? Mért remeg a hangod te kis huncut? ~
~Csend legyen Akumaraida, ne zavarj.~ válaszoltam a kardomnak.
Láttam Tasumin, hogy teljesen megbabonázta a Naplemente és, hogy alig várja az éjszakát.
- Én még mindig nem értem, hogy miért jó az éjszaka én nem szeretem.
~Mert hülye vagy.~ kontárkodott bele gondolataimba ismételten kedves zanpakutom.
- Tudtam, hogy mégis csak otthon kellett volna hagynom ezt az idegesítő Akumaraidat.- szólaltam meg kissé ingerült hangon. Csak remélni mertem, hogy Tasumi nem veszi magára az ingerültségemet. Kissé csalódottan nyugtáztam, hogy az én tésztám kihűlt. Kissé fintorogva, de azért megettem. A fintorgás nem az íze miatt volt, hanem, mert én a forró rosszabb estben is a meleg ételeket szeretem.
- Most, hogy ettél, már jobban vagy?- kérdeztem mosolygós arccal.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 9:23 am

Egy új barátság - vagy valami több?

Persze áradozásomra újabb értetlenkedéssel felel. Én persze türelmes vagyok, vele meg főleg, szóval... A minden esetre a csókot jól fogadta az előbb, így biztos lehetek benne, hogy tetszem neki. Bár ezt korábbi kérdése is igazolja, de azért én szeretek biztosra menni, még ha optimista is vagyok. Én persze számba veszem az összes választ, amit adhatok neki.
- Nos, az éjszaka először is hadászati szempontból is tökéletes, hiszen a holdon és a csillagokon kívül semmi nem szór fényt a Földre, így csak nehezen láthatják meg az embert, ha elrejtőzik. Bár kérdéses, hogy az illető mennyire képzett. De ez most lényegtelen. Aztán, mivel az éjszaka sötét, lesből támadásra, illetve más módon, de csendesen végrehajtott vagy legalábbis csendesen elkezdett rajtaütések kivitelezésére pompás. Ami azt illeti, ha telihold van és tiszta az ég, akkor romantikus. Ez összesen három vagy négy érv, a többivel nem akarlak untatni. - magyarázom neki, miközben egyfolytában az eget bámulom.
- Ugyan, ne mondj ilyet. Hidd el, Rakurai is eléggé idegesítő, főleg a paranoiájával tud az őrületbe kergetni, de ha olyat mond ami nem tetszik, ne vedd magadra... - folytatnám tovább a beszédet, de a szavaimat elakasztja a fejembe robbanó sivítás.
~ Nem egyszer megmondtam neked, hogy nem vagyok paranoiás, csak elővigyázatos! ~ csap meg a fülsiketítően magas hang.
~ Oké, oké, csak máskor ne csengjen a fülem. ~ próbálom csitítani zanpakotum pillanatnyi dühét, bár tudom, úgy is hamar megnyugszik.
- Igen, köszönöm. De tudod, mitől lennék még jobban? - kérdezem tőle és válaszképp újra megcsókolom, bár most hosszabban, erőteljesebben.
- Gyere, sétáljunk! - fogom meg a kezét és szinte szökdelve indulok el a part mentén, mikor nem várt apró akadállyal kell újra megküzdenem. Jobb kezes vagyok, így a még emberi életemben kapott eljegyzési gyűrűt is azon hordom, hiszen egyszerűen képtelen vagyok megválni tőle. Őszintén reménykedem benne, hogy mikor megfogtam Gorou-kun kezét, nem vette észre a hideg aranyat, meleg gyűrűsujjamon, ám ha nem is, csodálkozna, miért húzom el a kezem, hogy levehessem az ékszert. És így meg kéne mutatnom neki. Ami pedig magyarázkodáshoz vezetne, hiszen nem minden nap kap egy lány színarany gyűrűt, egy gyönyörű szép csodálatosan csiszolt gyémánttal ékesítve. És nem is hordja állandóan. Néha az ember feledékeny és nem veszi fel még a legkedvencebb ékszerét sem, csak mert nem illik egy ruhához vagy egyszerűen csak megfeledkezik róla. De én le sem veszem! Úristen, hogy fogom én ebből kimagyarázni magam? Egyelőre csak annyit tehetek, hogy nem fedem fel a gyűrű kilétét, míg ő észre nem veszi. Aztán majd elválik. Azért remélem normálisan el tudom majd magyarázni. Remélem azért nem gyanús neki az az apró villanás a szememben, melyet a "lelepleződéstől" való félelem csalt oda. Minden esetre igyekszem fesztelenül viselkedni, akár az előbb, mikor nem fedeztem még fel ezt az apró, ám mégis hatalmas gondot.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 10:35 am

Egy új barátság - vagy valami több?

~Hadászati? Na, ne… remélem, hogy nem akar megölni.~ gondoltam, persze nem komolyan. A csók viszont tényleg jó volt. Azért meglátszik, hogy járőralakulatos, az éjszakában is a harci lehetőségeket veszi észre, elsőre. Másodszorra, pedig a romantikát hozta fel, ami azért csak jobban tetszett, mint a hadászat.
- Khm, azért az éjszaka remélem nem szeretnél felnyársalni, ha már ennyire szeretsz éjszaka harcolni.- mosolyogtam rá Tasumira. Azt viszont kissé nehezemre esett elhinni, hogy az ő kardja is néha idegesítő, meg, hogy paranoiás. Hirtelen elállt a szava és olyan volt, mintha a feje elkezdett volna fájni.
- Jól vagy? Mitől fájdult meg a fejed?- kérdeztem, de láttam rajta, hogy pillanatok alatt jól is lett. Ráadásul azt is nyugtázhattam, hogy most már sokkal jobban van, vagyis, hogy már nincs rosszul. Azt is „elárulta”, hogy mitől lenne még jobban. Ismételten megcsókolt, de most kicsit másabb volt, mert hosszabb ideig tartott és talán szenvedélyesebb is volt. Elindultunk sétálni, bár amit ő művelt nem nevezném sétának. Very Happy Szökellve haladt egy darabig, de utána, mintha kissé alábbhagyott volna lelkesedése.
~Lehet, hogy az a gyűrű az oka? Nem akarta, hogy észrevegyem?~ gondolkoztam, mikor drága kardom ismét beleszólt.
~Elképzelhető, hogy el van jegyezve.~
~Nem hinném, akkor miért csókolt volna meg?~ értetlenkedem zanpakutom okfejtése közben.
~Nem tudom, nem vagyok gondolatolvasó.~ emeli fel a hangját, aminek nem nagyon örülök, ezért abba is hagyom a beszélgetést.
Mentünk, mendegéltünk, de én megálltam és Tasumi kezét az arcom felé fordítottam.
- Nagyon szép gyűrű.- jegyzem meg. Tényleg szép volt és valószínűleg drága. Egyszerűen rejtély volt számomra, hogy kitől kaphatta? Lehet, hogy a testvérétől kapta, már, ha van neki.
- Megkérdezhetem, hogy kitől kaptad?- kérdeztem, de ezzel még nem fejeztem be a mondandómat.- Elhiheted, hogy nem fog zavarni akármit is mondasz.- persze ez őrült nagy hazugság volt. Nem szerettem volna, ha már más eljegyezte. Nem azért, mert én akarom, habár ki tudja. Nanana még csak nem rég ismerem, hogy járhat ilyenen az eszem. Igazából az zavart volna, ha már van barátja én meg itt sétálgatok vele, mintha járnánk vagy valami. Türelmesen vártam a válaszát, mikor a gyomrom összeszorult, és térdre borultam.
~Óóó a francba. Mért pont most kell betegeskednem?~ gondolataimat ismét Akumaraida szakította meg.
~Már megint ezt csinálod? Hagyd már abba, idegesítő.~
~Nem tehetek róla, hogy beteg vagyok~ és ezzel a mondattal ismét lezártam a beszélgetést.
- Elnézésedet kérem, csak kissé betegeskedem mostanában, de lehet, hogy ez csak a bor hatása, ahogy elhagyja a szervezetemet.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 11:12 am

Egy új barátság - vagy valami több?

Azon a kérdésén, hogy meg akarom-e ölni, elnevetem magam. Reméltem, hogy nem veszi észre az ékszerem és egy ideig el is hittem, de sajnos csalódnom kell. Hirtelen megáll, amitől én majdnem elesem, de sikerül megtartanom az egyensúlyom. Megszólal és azt mondja ki, amitől féltem. De szeretnék most elsüllyedni! Következő kérdésére nem tudok felelni. Vagyis nem merek. De valamit mondanom kell neki!
- Kö-köszönöm. Nos... ez egy elég hosszú történtet, ami azt illeti, régi is. Ne-nem akarlak vele untatni. - fejezem be akadozva, hiszen a páni félelemtől teljesen elvesztem a fejem. Következő kijelentésének nem hiszek, nem mondhatja komolyan. Az egyszerűen lehetetlen. Én vagyok a szavak királynője, de most nem tudok kinyögni egy értelmes mondatot... Jesszus, jesszus, jesszus! Mit mondjak?!
~ Rakurai, segíts! ~ kérek tanácsot az egyetlen személytől, akiben ilyen esetben bízhatok.
~ Mondd el neki az igazat. Ha tényleg szeret, el fogja hinni, amit mondasz. El akarja hinni. Hiszen az a leghőbb vágya, hogy veled együtt legyen. Mindent elhisz ennek cáfolására, így akár hazudhatsz is neki... ~ hagyja félbe szándékosan a mondatot, ezzel zárva le a beszélgetés.
- Rendben, elmondok mindent, de nagyon szeretném, ha végighallgatnál. Végig! Szóval... az egész még emberi életemben kezdődött. Elsős korunk óta ismertük egymást és még gimnáziumba is együtt mentünk. Akkor harmadikban jegyzett el és valahogy sikerült áthoznom a gyűrűt is magammal, mikor meghaltam. Röviden ennyi. Azóta csak egyszer találkoztam vele, még a vizsga előtt. Azóta nem láttuk egymást. Kérlek szépen higgy nekem, igazat mondok! És azt hiszem, érzek iránta valamit, de téged is szeretlek és ez annyira bonyolult! De őt kezdem elfelejteni, ez annak is betudható, hogy megtetszettél nekem és még meg is csókoltalak, szóval... remélem, megérted. Egyszerűen képtelen vagyok megválni tőle! Mármint a gyűrűtől. - remélem, nagyon remélem, hogy megérti és nem lesz féltékeny, meg semmi. Már épp kérdezném tőle, hogy ugye nem bántottam meg nagyon, mikor hirtelen térdre borul. Elég borzalmasan fest az ábrázata, amitől az én arcom is hamar falfehérbe vált, ahogy letérdelek hozzá, mikor megszólal. Szóval beteg?
- Úristen! Sokszor vannak ilyen rohamaid? Jaj, nekem mit tehetnék érted? Talán el kéne vinnem a 4. osztaghoz, hogy megvizsgáljanak. Mióta vagy beteg? Uram, atyám, mit tegyek?! Gyere, gyere. - segítem fel és nagy nehezen leültetem a közeli padra, majd óvatosan lenyomom a mellkasánál, hogy feküdjön le.
~ Rakurai, van valami ötleted? ~ kérdezem rettegéstől remegő hanggal.
~ Nincs. Fogalmam sincs, mit csinálhatnánk. ~ kapom a választ.
Így nem tudván mit tegyek, leülök és az ölembe veszem a fejét, majd megállíthatatlanul dőlni kezdenek a szememből a könnyek.
- Jaj, nekem, csak ne legyen semmi bajod. Kérlek szépen, mondd, hogy ez csak egy rossz álom. - motyogom folyamatosan, miközben Gorou haját simogatom.


A hozzászólást Hayakawa Tasumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 06, 2010 7:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyPént. Nov. 05, 2010 11:43 am

Egy új barátság - vagy valami több?


A történet hossza nem igazán zavart, csak tudni akartam, hogy mis is az. Tasumin látszott, hogy kissé aggodalmaskodik, hogy mit mondjon.
~Szerinted hazudni fog, Akumaraida?~ kérdeztem meg a kardomat, gondolatban egy hatalmas sóhajtás mellett.
~Hát ezt a legjobbtól kérded Gorou. Fogalmam sincs. Nem vagyok még mindig gondolatolvasó~ morcoskodik, és lezárja a beszélgetést.
Jellemző rá, ha kéne a segítsége, meghátrál. Na mindegy mindenesetre én vártam, hogy, mit fog mondani. Kissé hosszúra sikeredett a sztorija. Egy ember, akivel szinte az egész életét töltötte. Az nagyon komoly kapcsolat és én akarom ezt az emléket felrúgni? Nem tudtam, hogy hazudik-e vagy sem. A végén szóba kerülök én is. Ennek azért is örültem, mert végre elkezdte elfelejteni ezt a szörnyű dolgot, hogy ennyi idő után így kellett elválniuk… ebben segíthettem talán én. Utána még mond valamit a gyűrűről, de azt már nem hallottam tisztán, mert térdre estem. Nem nézhettem ki túl jól, de hát ez van, ha az ember beteg. Már-már elájultam, mikor láttam, hogy ő is falfehérbe burkolta eddig, olyan gyönyörű néha piros arcát. Nyöszörögtem neki valamit a betegségről. Jöttek az aggodalmaskodó kérdései. Majd miután válaszolni nem tudtam, elvitt egy közeli padra és elfektetett. Az arca egyre inkább hasonlított egy hófedte tájra, mintsem paradicsomra. Nekem valahogy a második jobban tetszett. Az ölébe vette a fejemet. Látni nem nagyon láttam, csak éreztem, hogy elkezdett sírni. Egy-két könnycsepp az arcomon landolt.
- Már elég régóta vannak ilyen betegségre utaló jelek, de nem nagyon foglalkozom velük, mert hamar elmúlnak.- próbáltam nyugtatni a lányt.- A 4. osztagnak meg van jobb dolga is, mint, hogy egy ilyen jelentéktelen dologgal foglalkozzanak.- utolsó mondatom volt, mielőtt lecsuktam szemeimet. Nem aludtam, csak elgondolkoztam az előbbi történeten. Hatalmas sóhajtás közepette ismét megszólaltam.
- Tudod én elhiszem azt, amit mondtál, akár igaz, akár nem.- mondtam. Éreztem, hogy már semmi bajom sincs, de nem akartam szólni, mert jó volt az ölében feküdni.
- Azt hiszem, hogy felhagyhatsz a sírással. Sajnos azt nem mondhatom, hogy ez csak egy rossz álom, de az talán kissé jobb kedvre derít, hogy már sokkal jobban vagyok.- szóltam ismét Tasumihoz, majd felültem. Nem akartam, hogy megfájduljon a lába a nehéz fejemtől.
- Ahogy elmesélted az, akitől a gyűrűt kaptad nagyon fontos személy volt az életedben. Nekem nem nagyon voltak ilyen szeretteim, mert apám már kisgyermek koromban meghalt, és attól kezdve bezárkóztam a világ elől. Nagyjából ez a „sikertöténet” kezdete, hogy shinigami lettem. Lehet, ha ő nem hal meg sosem találkoztam volna veled.- fejeztem be mondandómat, majd felálltam és nyújtóztam egyet.
- Gyere menjünk tovább, nem szeretném, ha megfáznál.- végre mosolygós arccal mondhattam Tasumi szemébe.
~Milyen csodás gyógyulás, gratulálok, te tetszhalott~ szólalt meg hőn szeretett társam.
~Nem szimuláltam, ha erre gondolsz~ csitítom, mert ismét fennhangon szólt hozzám.

Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptySzomb. Nov. 06, 2010 11:07 am

Egy új barátság - vagy valami több?


Úristen, csak semmi baja ne legyen! Folyamatosan ez jár a fejemben, mikor meghallom a hangját. Komolyan, ha nem aggódnék érte ennyire, helyből felpofoznám. Mi az, hogy nem foglalkozik vele?! Te most komolyan. Ez nonszensz.
- Te teljesen megőrültél?! Ha beteg vagy, azzal foglalkozni kell! Mi van, ha harc közben jön rád egy ilyen, ha? Nem lehet mindig melletted valaki, hogy megvédjen, ha esetleg ilyen előfordulna. És ha ez megtörténik, neked véged! Erre sosem gondoltál még? - rovom meg, de emelt hangerőt is csak azért használok, mert egyszerűen aggódom érte. De az utolsó mondata kicsit megnyugtat. Már az a tény, hogy újra ennyit tud beszélni, meggyőz arról, hogy jobban érzi magát. És ha a feje éppen nem lenne az ölembe, a nyakába borulnék, mert igaz nem feltétlenül, de hisz nekem. És ez nagyon pozitív, hiszen hihetné azt, hogy az egész szomorú kis történetet kitaláltam és valójában megcsalom a vőlegényem, ami természetesen, nem igaz. Jobban?! Mondjuk mondta, hogy kevés ideig tart az ilyen rohamok lefolyása, de azt nem gondoltam, hogy ennyire. És persze, hogy ezt bizonyítsa, felül. Először ijedten kapom oda kezem, hátha kell neki a segítségem, de nem. Aztán persze felgyullad a fejemben az bizonyos lámpa és hirtelen gyanakodni kezdek. Lehet, hogy csak szimulálta az egészet? Nem, az arcának eltorzulása, tehát a fájdalma valós volt, de… ki tudja, mennyi ideig? És akkor érzem, hogy elpattan egy húr.
- És te hagytad, hogy aggódjak érted?! Mégis mennyi volt úgy igazából, valós abból, amit láthattam az előbb, ha megtudhatnám?! - kelek ki magamból és emelem fel a hangom, nem is kicsit.
Mikor valamennyire lenyugszom, eljutnak a fülembe a hozzám intézendő szavai is. Rövid történetét hallva egy kicsit elszomorodom, hiszen nem tudhatom, milyen egy szülőt elveszíteni. Azt legalább már megtapasztaltam, mikor az, akit szeretsz, nem vesz rólad tudomást, mert egyszerűen nem lát, nem hall téged. Bár az utolsó mondata megmosolyogtat és ilyen helyzetekre való általános optimizmusom, hiszen erre szokták azt mondani, hogy minden rosszban, van valami jó. Bár azt még nem sikerült felfedeznem, hogy például Gorou betegségében milyen jó dolog van, de majd előbb-utóbb arra is rájövök!
- Igen, tényleg fontos volt. Még most is az. És azt hiszem, ezt a gyűrűt azért hordom mindig, mert soha nem akarom őt elfelejteni. Részvétem apukád miatt. Nem kérdezem, hogy történt, hiszen az csak régi sebeket tépne fel, amire semmi szükség, de viszont ha mondhatok ilyet, akkor az apád halálában is van valami jó. Mondhatni, összehozott minket. - mosolyodom el, de arcom újra aggodalmas kifejezést ölt, mikor Gorou feláll és nyújtózkodik egyet.
- Biztos ne segítsek? - kérdezem, de látom rajta, hogy olyan, mintha semmi sem történt volna.
Én készségesen ugrom fel a padról felkérését hallva, majd az ő ujjait az enyémbe fűzve normális tempóban újra sétálni kezdünk.
- Köszönöm, hogy így gondolsz rám, bár a padon kevésbé fáztam, mint most. - mondom, és ösztönből közelebb húzódom partneremhez, mikor észreveszek egy újabb hiányosságot. Hol vannak a könyveim? Aggodalmasan tekintek körbe, de nem látom őket sehol. A fenébe, azok könyvtári olvasmányok, vissza kell őket vinnem!
- Gorou, nem tudod hová lett az a könyvkupac, ami nálam volt? Teljesen meg is feledkeztem róla, de most hogy így eszembe jutott, aggódom. – szólalok meg, de nem nézek partneremre, inkább kibogozom a kezem az övéből és keresgélni kezdek utánuk.
~ Rakurai, nem emlékszel hol hagytuk őket utoljára?
~ De. A parton tetted le valahová, aztán sétálgatni és enyelegni kezdtetek, ami rendkívül idegesítő volt… de ez most nem ide tartozik. Szóval azt hiszem, ha dél felé kutatsz, mondjuk úgy 10 méterrel odébb, kb. 20 méteres hatótávolságban, szerintem megtalálod őket. ~ mondja, én pedig hálát adok neki, a tökéletes tájékozódási képességeiért, amit nem igen örököltem tőle.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptySzomb. Nov. 06, 2010 7:50 pm

Egy új barátság- vagy valami több?

- Nem erre még sosem gondoltam. De, ha szerinted ez a dolog ennyire fontos, akkor, majd valamelyik nap elmegyek a 4. osztaghoz, hogy csináljanak vele valamit.- mondta, majd nyugtáztam, hogy azért annak ellenére, hogy kissé felemelte a hangját örült, hogy jól vagyok. Ennek szó mi szó én is örülte, mert korai lenne még feldobni a pacskert.
- Elnézésedet kérem, de nem szoktam számolni a perceket. Azt viszont elárulhatom, hogy miután, már nem fájt semmim, még egy kicsit azért feküdtem az öledben, mert jólesett.- mosolyogni nem mertem, mert féltem, hogy kapok egy nagy pofont. Először azt hittem, hogy meg sem hallotta, azt, amit utoljára mondtam, mert közben kissé kikelt magából. Azért látszik rajta, hogy meghallotta, mert kicsit talán elszomorodott. Elárulta, hogy valóban fontos embertől kapta a gyűrűt. Elmondása szerint is jó volt, hogy apám meghalt és már én is így éreztem. Miközben nyújtóztam fél szemem Tasumin volt. Láttam az aggodalmas arcát.
- Köszönöm nem kell segíteni. Azt hiszem már teljesen jól vagyok.- válaszoltam. Épphogy elkezdtünk ismét sétálni, mikor Tasuminak még valami az eszébe jutott. Könyvek. Könyvek? Ja tényleg én ígértem meg, hogy hozom őket, erre nem csak nem hozom, de el is felejtettem őket.
- Őőő. Azt hiszem, hogy a kiindulási helyen maradtak. Pedig megígértem,hogy idehozom. Egy pillanat és itt vagyok.- mondtam, majd egy shunpoval oda is mentem.
~Akumaraida mért nem szóltál,hogy itt vannak a könyvek?~ kérdeztem a kardomat.
~Itt sem voltam, te barom.~ mondta, de sajnos igaza volt.
Na mindegy. Felkaptam a néhány könyvet, majd egy shunpoval ismét Tasumi mellett voltam. A könyveket a jobb hónom alá csaptam, jobb kezemmel pedig megfogtam Tasumi kezét.
- Itt vannak a könyvek, azt hiszem, hogy már semmiért nem kell aggódnunk.- mosolyodtam el.
- Ömmm, te csak bort szereted vagy más szeszes italokat is szoktál inni?- vetettem fel egy újabb témát.
- Csak, azért kérdezem, mert én szeretem a wishkey-t is, de sosem iszok annyit, hogy holt részeg legyek. A sakét azt viszont egyáltalán nem szeretem.-mondtam.
~Még, hogy nem szoktál részeg lenni…~ Akumaraida ismételten beleszólt mindenbe.
~Mért láttál már részegen?~ kérdeztem vissza.
~Még nem, de biztos voltál már berúgva.~ makacsul válaszolt.
~Hát ezt benézted. És ezzel a vitának vége.~
- Ez az Akumaraida kikészít. Mindenbe, amit mondok beleszól.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptySzomb. Nov. 06, 2010 11:49 pm

Egy új barátság - vagy valami több?


Komolyan, kikészít a lazasága, és hogy ennyire nem foglalkozik a következményekkel. De azért örülök, hogy végre gondol egy kicsit magára és valamikor elmegy megvizsgáltatni magát. Az viszont őszintén felbőszít, hogy önkényesen kihasználta az aggódásomat, hogy egy kicsit az ölemben élvezkedjen. Már rákészülök, hogy lekeverjek neki egy akkora pofont, hogy még a víz felszínén fog úgy pattogni, mint egy kacsázó kavics. De aztán meggondolom magam és egyszerűen csak belelököm a vízbe, egy erősebb taszítással. Mikor aztán már kikászálódik, ő is elkezdi keresgélni az olvasmányaimat és sikeresen meg is találja a kiindulási pontunknál. Mit kell, mondjak megfigyeléseim szerint nem gyorsabb a shunpója az enyémnél, bár ez nem változtat semmit a megítélésemen, miszerint jó srác. A gyorsaságot lehet fejleszteni. Mikor visszaér, már a könyvekkel a kezében, újra sétálgatni kezdünk. Ekkor ő felhoz egy újabb témát. Ital.
- Nos, szeretem a sakét, a bort, a whiskey-t, a sört, de a többi szeszt tartalmazó italt sem vetem meg. Csak a pezsgőt nem szeretem. Van benne valami olyasmi íz, ami miatt nem azt mondom, hogy undorodom tőle, de minden esetre tartok a fogyasztásától. Bár megiszom, ha arról van szó. Ne nevess ki, de a gyerekpezsgőért viszont odavagyok. Bár abban nincs alkohol, de úgy gondoltam jó, ha elmondom. - válaszolok kérdésére.
- Nos, szégyenkezve vallom be, de én néha eléggé le szoktam inni magam. Emberi életemben is sokat buliztunk és már ott is volt olyan, hogy a barátaimnak kellett hazacipelniük, sőt az előző napra nem is igazán emlékeztem. Bár ilyen ritkán fordult elő. De mondjuk, másnapos sokszor voltam, még ha nem is hiszed el rólam. És valószínűleg nem hiszed. Hiszen „egy ilyen szép, lány hogy lenne képes ilyeneket csinálni?” Nos, sok dolog van, amit még nem tudsz rólam. - kacsintok és rejtélyesen elmosolyodom.
~ Ne légy már ennyire idegesítő, bakker! ~ hallom meg hirtelen Rakurai hangját, amit nem tudok mire vélni.
~ Én? Szerintem kicsit eltájoltad magad. ~ válaszolok neki értetlenkedve.
~ Nem, nem te, hanem ez az Akumaraida! Komolyan, az idegeimre megy, hogy a srác folyton panaszkodik miatta. Tuti egy állat lehet. Hiszen ugyebár én a legkevésbé sem vagyok idegesítő, csak néha, ez meg állandóan beszólogat szegénynek. Mondd meg neki, hogy ha még egyszer meg mer szólalni, beragasztom a száját! Erősebb vagyok nála, nem tehet majd semmit! ~ fejti ki véleményét pengém lelke.
~ És az egód se nagy… ~ jegyzem meg.
- Rakurai idegeskedik, mert sokszor panaszkodsz és üzeni Akumaraidanak, hogy ha még egyszer beszól neked, beragasztja a száját, bár nem tudom, hogy fogja megcsinálni. – adom át, kicsit aggodalmas képpel az üzenetet, hiszen fogalmam sincs, hogy fog rá reagálni partnerem zanpakotuja.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyVas. Nov. 07, 2010 12:51 am

Egy új barátság- vagy valami több?

Hát, ez remek, hogy belelökött a vízbe. Ennek ellenére én visszahozom a könyveit, de csak azért, mert könyvtári könyvek. Mivel kissé vizes lettem az éjszakai szellő miatt meg kissé fáztam. Kérdéseimre eléggé gyorsan válaszolt is. Megnyugodtam, hogy ő is szereti a whiskey-t és a bort, viszont a saké ellen volt némi kifogásom, de nem említettem meg.
- Nem szereted a pezsit? Szerintem egész finom. A kölyök pezsgőből én csak a szamócásat iszom meg.- reagáltam le pezsgős válaszát.
- Öhm, nem azt mondtam volna, amit te. Elfogadom, hogy néha kirúgsz a hámból, sőt a fejfájásra is van megoldásom, de ezt a titkot megtartom addig, amíg nem kell.- mosolyodtam el, rácáfolva mondataira.
- Amúgy szerintem, nem kell szégyenkezned, azért, mert néha iszogatsz. Viszont az kissé bizarr, hogy úgy cipeltek haza, de ez van.- tettem hozzá előző mondókámhoz. Abban viszont teljesen igaza van, hogy még igen csekély információm van róla. Láttam rajta, hogy eléggé elmerengett a gondolataiban. Talán a kardjával beszélget. Következő mondatán nem kicsit meglepődtem, mondhatni majdnem földhöz csapódtam. Mondjam meg Akumaraidanak, hogy kussoljon? Én már próbáltam, de valahogy nem sikerült.
- Hát, ha a kardod így látja jónak.
~Hé, te Akumaraida. Tasumi zanpakutoja, Rakurai azt üzeni, hogyha nem fogod be a pofádat, akkor majd ő fogja.~ mondtam neki.
~Mi a… hogy mondhat ilyent? Egyáltalán nem vagyok idegesítő.~ morgott
~Mondod te! Szóval kussolj, mert nem vagyok kíváncsi Rakurai erejére és szerintem te sem.~ fejeztem be itt a beszélgetésemet zanpakutommal.
- Nos megmondtam neki, de nem hiszem, hogy nagyon érdekli. Hiába ilyen egy pokolból jött lélek. – mondtam Tasuminak. Azt nem tudtam megmondani, hogy mit fognak reagálni, de csak bíztam benne, hogy nem fog sor kerülni zanpakuto harcra. Következő témám még nem tudtam, hogy mi lesz. Kis gondolkozás múlva újra megszólaltam.
- Mivel túl vagyunk az italok megbeszélésén, kíváncsi lennék, hogy mi a kedvenc ételed és, hogy van-e kedved megmártózni a tengerben?- kérdeztem, majd én elindultam a víz felé. Levetettem a mellényemet, és a pólómat, majd a nadrágomat is. Miután egészen alsónadrágig vetkőztem belecsobbantam a vízbe.
- Azt kell mondjam, mondjam, hogy remek a víz.- mondtam, majd kissé beljebb merészkedtem.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 EmptyVas. Nov. 07, 2010 3:21 am


[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]

Sosem voltam az a kis hercegnő, aki feltétel nélkül hitt a mesékben, és esküszöm, ezután se leszek az! Ezért forgattam meg a szememet arra az alig felismerhető magyarázatra, mely szerint Yuci törülközőjének lehullása nem volt előre betervezve. Komolyan, biztos az volt a szándéka, hogy kiégjen a szemem az elém táruló hiányosságtól...>.> Aljas, galád, romlott alak ez a Yuci...:/ Tuti arra játszik, hogy megrontsa az én ártatlan, tiszta, hófehér lelkivilágom- mert amit én pajkos, ártatlan játszadozásnak tekintek, az nála egyenlő a gyilkossági kísérlettel. Orr-ráncolva piszkálom le magamról a bekómált fejét, és pillantok fájdalmasan a vállamon lecsorgó nyálfolyamra, s miközben azon elmélkedek, hogy miért nem fizet ő nekem veszélyességi pótlékot, egy zacskó szalvétával megpróbálom leapplikálni magamról a lét, ami made in Yuci. eredeti, Originale, 100%os! Talán le kellene palackozni, és jó pénzért eladni a fanörljeinek... Pár üveg potyapia meg pár targoncányi ananászkonzerv biztos kijönne belőle. *.* Ellenkező esetben kénytelen lennék a sikertelen akciót megtorolni Yucin, s magamat ismerve, ez egyáltalán nem okozna problémát. Sőt! Ajkamon angyalinak szánt, valahogy mégis ördögi mosollyal bököm bordán, hogy keljen már fel, s mielőtt kirohanunk a házból, még arra is kerítek sort, hogy a maradékát kidobjam a kukába. Majd Miyavi kiszedi onnan úgyis, és megkajálja... macskák. Vehet nekik az ember luxuskaját, mai drága, ha ők kukázhatnékok, akkor kukáznak... Rolling Eyes Szúrós pillantást vetek a szobám felé vonuló állatra, majd a saját pink festékemmel együtt elkezdek azon munkálkodni, hogy a hatodik osztag egyenlő legyen egy világháborús esemény áldozati színhelyével. S isten legyen rá a tanúm, szörnyű kínok emésztettek, míg megtaláltam a tökéletes osztagot! A sajátomat nyilván nem túrhattam szét, a 4.re Chiyo-chan, a 10.re Nabe-kun, a 7.re Nobu miatt kellett tekintettel lenni... Végül tényleg csak az első és a hatodik maradt- és mivel a főkeptönnel nem szívesen pecóznék ki, ezért maradt a hatodik. Nem is ismerem a kapitányát olyan közelről, egy küldi során mégis a nyakamba borult örömködve... o.O Oké, alattam szolgált egy ideig, meg nem is vagyok ellene a közvetlenségnek, de ohjjé! Álljunk meg egy pillanatra azért... Surprised Bár lehet, hogy egy-két elhullott agysejtem tanúbizonyságot tudna arról adni, hogy valahonnan közelebbről is ismerem- nem úgy...-.- De mivel már elhullottak, titkaikat magukkal vitték a sírba, s én kétségkívül maradok tanácstalan. Azért sikerül értetlenül pislognom, mikor Yuci elkezdi összekötözni a kezem, és már majdnem megijedtem, hogy valami szörnyű rémálom részese lettem, mely értelmében Chiyo-channek képzel- ámde szerencsére kiderült, hogy csak futó hallucináció volt az egész. Még jó is, komoly lelki trauma ért volna, és valószínűleg maradandó szellemi sérülés lett volna a vége a dolognak a részemről... én egyszerűen nem tudom úgy férfinak tekinteni Yucit, szorrí... bár a nemi hovatartozásáról párszor már jó alaposan ellibbentette a fátylat, hála a lehulló törülközőknek és a ledobott alsógatyóknak. Igazán érdekes, hogy a jelenlétemben rátör a felfokozott vágy, hogy nudistáskodjon, de nálam tökéletesen esélytelen... Zelt nem tudja űberelni, még a nyomába se ér. Parajkrémespirítós a világ legszuperebb, legcsodásabb, legaktívabb és legtökéletesebb teremtménye, nekem nem létezik más. *.* Felháborodva fújtatok, amint megérzem a buggyantott tojás-testmasszázs kombót, s valóban méltóvá válok a maszkomra: rúgok, harapok, karmolok, próbálok arrébb evickélni- de a tényen nem tudok változtatni: szinte tetőtől talpig trutyi borít... Térden állva fogok hajlongani a nagy Sabbath előtt, ha sikerül élve megúsznom ezt az őrült kalandot! Természetesen a fenékcsípés megérzését csak egy megrovó pillantással jelzem neki, megérezni épp hogy éreztem- hála a tökéletesen feszes és erős bőrömnek. S ha nem lenne elég, szerény hölgységemet további atrocitások érik! Surprised Mint egy krumpliszsák, avanzsálódok fel a hátára, de itt vesszek meg, ha szörnyű tetteit nem bosszulom meg rajta! >.< Evickélek, fészkelődök, s a ruhadarab hamarosan lehull a kezemről- szabaddá válok. Ördögi mosoly villan fel az arcomon, s életemben először- legalábbis azóta először, mióta megcsináltattam-, elégedett pillantást vetek tűhegyes körmeimre. A vigyor csak szélesedik, amint két kezemet Yuci gatyakorcához helyezem, és egy fölfelé irányuló rántással szépen, lendületesen megcsikarom körmeimmel a hátát. Ez természetesen még csak bosszúm töredéke, ezzel még nem kapta meg méltó büntetését, ami azért jár, mert majdnem kirázta belőlem a vacsorát. >.> Hangos puffanással landoltam a még meleg homokban, és terültem el, hogy kicsit szabad és friss, tojásszagmentes levegőt juttassak megfáradt tüdőmbe. A felállás némi nehézségbe ütközik, miután rám annyira nem jellemző módon megszédülök, s kénytelen vagyok kis ideig ülve szemlélni az elém táruló látványt. Néhány zavaró, tompán sajgó emlék tolul föl bennem- utoljára akkor voltam itt, mikor még Yukéval... de gondolatfonalam menete rögtön megszakad, amint Yuci alsója átszántja a levegőt, s ha nem kapom el a fejem, kétségtelen, hogy a képemben landol a lenge darab! Felháborodottan állok fel, és trappolok el a víz felé, hogy a partra ledobjam ruháimat, s hangos csobbanással adom tudtára a világnak, hogy immár én is a vízben tartózkodom. Arcomról a macskamaszkot lekapom, s hagyom, hadd vigye a víz arra, amerre akarja. Nem érzem szükségét, hogy könnyes búcsút vegyek tőle, csupán azt a célt szolgálta, hogy névtelenségben és arctalanságban tartson- nem szerettem volna lebukni az apró játék után, semmi kedvem nem volt mindenféle nevetséges fegyelmi "tárgyaláson" részt venni. Se holmi idióta csatát vívni a felháborodott kapitánnyal, akit nyilván alaposan helyben tudnék hagyni, amennyiben felidegesítene a szövegeléssel. Arra mellesleg hangulatomtól függően kell várni, de ezzel nyilván mindenki így van. Mély sóhajjal adom magamat át a víznek, majd mély levegőt véve lebukok a felszín alá. Már valóban nehéz visszagondolni azokra az időkre, amikor még valóban komoly nehézséget jelentett az, hogy egyáltalán beledugjam a lábujjam a tengerbe, vagy tóba... igen, történetesen attól rettegtem, hogy megfulladok. Most azonban- lehet, hogy az elfogyasztott pia hatására-, de egészen jól éreztem magam, miközben a jobbomban tartott üveggel evickéltem Yuci felé.
- Tess, szaké. - nyomtam bele a képébe az üveget, alig felemelt karral- nem szerettem volna a felszínre hozni gömbölyded idomaimat- bár komolyan teljesen felesleges ez az utólagos szemérmesség, tekintve, hogy már jó idővel ezelőtt... khm.. a lényeg, hogy úgyse tudnánk olyat mutatni a másiknak, amit még nem látott. Bár, Yuci esetében ki tuja! Lehet, növesztett egy hatodik lábujjat... o.O S ez még csak egy volt a szelídebb lehetőségek közül... Ezután ismét a víz alatti világ következett- természetesen nem az élővilágot akartam felderíteni. Megragadtam Yuci bokáját, és ellenállhatatlan rántásokkal húztam egyre lejjebb és lejjebb, aztán meg elkezdtem bökdösni, meg karmolászni. Miután meg elfogyott a levegőm, felevickéltem venni egy kicsit magamhoz, bár teljesen tisztában voltam tettem következményeivel: minden bizonnyal valami hasonló megtorlásra számíthatok majd, így nem is fog megrendíteni az esemény. Gyorsan lebuktam hát, s igyekeztem afelé a kiálló szikla felé venni az irányt, ami a part közelében van. Megérkezésemet az jelezte, hogy kegyetlenül megsajdult a fejem- sikerült ugyanis beleúsznom a sziklába, ami azért keményebb tárgy nálam, egyenlőre. Gyorsan felmásztam rá, és elégedetten nyúltam el rajta abban a tudatban, hogy van még pár percem addig, míg a nyilván bosszúszomjas exkeptön utolér, efeletti örömömben pedig nem átallottam jót húzni a természetesen magammal hozott szakés üvegből. Bár a fogyasztás előtt némi probléma azért felmerült, mert felettébb galád módon nehezen sikerült leapplikálni a kupakját az üvegnek.>.>
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-