-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Nov. 15, 2013 3:06 am

Őszi úszás

- Örülök, hogy megismerhetlek, Akira!- óvatosan lecsúsztatom a takarót a jobb vállamról, és felé nyújtom a kezem. Ez a köszönési forma elég szokatlan, igaz, már találkoztam vele, mostanában az emberek köszönnek így egymásnak. Ebből feltételezem, hogy ez a lány nemrégen halhatott meg, amikor ez már bevett szokás volt. A kézfogás azonban elmarad, helyette egy kagylót ad nekem.
- Nagyon köszönöm!- enyhén meghajlok felé, miközben szemügyre veszem a kagylót. Gyönyörűen néz ki, talán a közeljövőben készülő akváriumomba fogom tenni- nem szívesen hordok ékszert, mert az én munkakörömben az balesetveszélyes, és nagy az esélye, hogy tönkremegy.
Ahogy a lány keze a kardja markolatára siklik, óvatosan leteszem magam mellé a kagylót, és közben észrevehetetlenül közelebb viszem a kezem a zanpakutomhoz. Ha meg akar támadni, és ennyire nyilvánvalóan készül rá, nem lehet túl képzett, de azért ostobaság lenne, ha nem venném figyelembe, hogy most sokkal gyorsabban elő tudja húzni a kardját. A lábizmaim is megfeszülnek, hogy szükség esetén azonnal ugorhassak.
A támadás azonban újra elmarad, valószínű tényleg csak a zanpakutojához akar közelebb lenni azzal, hogy megérinti a markolatát. Néha nálam is előfordul, igaz, én azt mindig úgy csinálom, hogy egyértelmű legyen a beszélgetőpartnerem számára, nem fenyegetem, például a csuklóm érintem hozzá csak a markolathoz, vagy máshogy érintkezem vele úgy, hogy a másik lássa, hogy nem tudom egyik pillanatról a másikra előhúzni.
- Értem. Én sajnos régen értem rá a zanpakutommal foglalkozni, rengeteg dolgom van- már majdnem egy hete nem volt időm bemenni a belső világomba, a szolgálat minden másodperce feszült figyelmet igényel a Féregbolyban, ahogyan a tanítványaim is, nehogy valamit rosszul rögzítsenek, mert azt utána kétszer annyi idő velük elfelejtetni, és újra megtaníttatni velük a mozdulatot jól.
Hirtelen megérzek még egy shinigamit, elég magas lélekenergiával, aki szintén erre tart- úgy tűnik, mégsem annyira magányos ez a hely, mint gondoltam. Holnap még jobban kell figyelnem, hogy elirányítsam azokat, akik errefelé sétálnak, nem csak a gyerekeket kell szemmel tartanom. Nem lenne jó, ha holnap idegenek zavarnák meg az edzésünket.
Ahogy a shinigami fehér haoriban megjelenik, reflex-szerűen kezdek el felállni, hogy meghajoljak felé, csak miután enyhén felemelkedek a földről, és elkezd lefelé csúszni a takaró jut eszembe, hogy nincs rajtam semmi a pokrócon kívül, úgyhogy gyorsan vissza is ülök, és visszateszem a takarót a szabad vállamra is. Nem sokon múlt, hogy felpattanjak, és akkor lecsúszott volna rólam a takaró, amivel nevetségessé tettem volna magam, és a Fon házat is. A jövőben ezeket az automatikus reflexeket is meg kell próbálnom kevésbé automatikussá tenni.
- Semmi baj, taichou-san, csak bementem úszni egyet. Úgy tervezem, hogy vissza is megyek, amint felmelegedtem kicsit.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Nov. 15, 2013 9:53 pm

Őszi úszás

Elégedetten nyugtázza, hogy választása tökéletesre sikeredett, egyértelműen Miho is kellően tetszetősnek találja az átnyújtott kagylót. Öröme mégsem marad sokáig felhőtlen efelett, kérdésre adott válasza mintha valamiért nyugtalanítaná a másikat, bár hirtelen nem tudja, mi rosszat mondhatott ezzel.
- Mintha kicsit feszült is lennél – az okát ugyan nem érti, nem gondolva, hogy bármi olyasmit tett volna, ami ilyen reakciót válthat ki belőle. Kicsit aggodalmasan tekint a szemközt ülőre, arcát fürkészve, szinte már illetlenül bámulva, mintha csak arról próbálná leolvasni, mi nyugtalaníthatja ennyire. Persze számára sem ismeretlen az idő hiánya, így nem is igazán akarja firtatni, mi köti le annyira, hogy ilyesmire, noha fontos lenne, mégsem jut ideje. Ha szeretne, előbb utóbb biztosan magától is mesélni fog róla. Nem szívesen hozná fel a munkát, mikor végre szolgálaton kívül van, hiszen ő sem tartaná kellemesnek, ha szabadidejében is hivatalos dolgokról kellene diskurálnia.
Meglepve tapasztalja, hogy sokkal nagyobb errefelé a forgalom, mint ahogy elsőre tippelte. Úgy tűnik, mindenki egy helyen keresi az egyedüllétet, minek következtében ez egyiküknek sem adatik meg. Nem mintha annyira bánná, eddig lelt társaságára nem lehet panasza. Ugyanakkor Miho sem adta még jelét annak, hogy jelenléte zavaró, vagy teher volna számára.
A feléjük közeledő, majd melléjük érkező kapitánytól viszont határozottan feszélyezve érzi magát. Megnevezni nem tudja ennek miértjét, de bizonyára valamiféle felettesfóbia alakulhatott ki nála, ez állhat a dolog hátterében. Hadnagyával való első találkozása óta viseltet így magasabb rangú személyek iránt. Noha tudja jól, igazából semmi konkrét oka sincs rá, hogy így érezzen, ennek ellenére mégis nehezen, vagy egyáltalán nem képes feloldódni ilyen körökben. Pedig valójában Shiranui-san sem maga a megtestesült mumus, sőt, visszagondolva tulajdonképpen egészen kedves volt vele akkor is, efféle viselkedésével mégsem tud mit kezdeni.
Egyszerre mozdulva Mihoval pattan fel ülő helyzetéből, bár tőle kissé nagyobb elánnal teszi ezt, mint aki legalábbis sündisznóra ült. Őt viszont vele ellentétben semmi nem tartja vissza attól, hogy egyből vigyázzba vágja magát a férfi előtt, illedelmesen meghajolva köszönti is, majd cövekké merevedve húzza ki magát ismét. Bizonyára ez a kapitány sem evett meg még tiszteket reggelire pusztán a létezésükből kifolyólag, ennek ellenére mégis képtelen természetesen viselkedni a jelenlétében. Szerencsére magyarázkodnia már nem kell, a válasz egyből érkezik is mellőle, mi tisztázza a helyzetet. Jobb is így, szusszanásnyi időhöz jutva talán később meg is fog tudni szólalni, ahogy oldódni kezd a torkában és gyomrában érzett görcsös valami. Habár érthetetlenül áll a dolog előtt, hogy a lány újra vissza akar menni a vízbe, mégsem teszi újra szóvá, hogy ezt nem tartja jó ötletnek. Ő egész biztos, hogy semmi pénzért nem merészkedne be a vízbe ilyen cudar időben.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te40600/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (40600/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyKedd Nov. 19, 2013 12:04 am

Őszi úszás

Úgy tűnik egy kicsit elhamarkodottan könyveltem el, hogy valami baj történt a két lánnyal, annak ellenére, hogy nem tudtam semmi konkrétat. Talán az apai reflexek és a kapitányi kötelességtudat, hogy ne hagyjam cserben a segítségre szoruló tiszteket, felülkerekedett rajtam és a legrosszabb esetre gondoltam. Ennek ellenére nem történt semmi baj.
Amint megjelentem a két lány mellett, mindketten elkezdtek felállni ülő helyzetükből, hogy köszöntsenek. Egyikük viszont félúton megtorpant és inkább visszaült, majd megigazította magán a takarót. Egy pillanatra látva a csupasz vállát, egyből leesett, hogy mi is a helyzet és megkönnyebbültem, hogy nem állt fel teljesen, mert akkor el kellett volna fordulnom.
A másik lányt viszont nem akadályozta meg semmi, így vigyázban állt előttem és még meg is hajolt felém fordulva. Nem különösen rajongok az ilyenért, de nem mondom senkinek se, hogy ne csinálja. Ebből következik, hogy nem is jegyzem meg, ha valaki nem hajol meg, mert nekem nem fontos. Ráhagyom mindenkire, hogy akarja-e csinálni vagy nem, mert lehet, hogy valaki élvezi ezt csinálni és nem akarom elvenni az örömüket.
- Nyugodtan leülhetsz, nem kell vigyázban állnod. - intettem a vigyázban álló lánynak, hogy abbahagyhatja, hiszen nem kell feszélyezve éreznie magát a jelenlétemtől. Nem vagyok én sokkal különb náluk, csak egy haorim van, de nem használom ki, hogy ezzel diktátorkodjak. És nem vagyok én olyan ijesztő, mint Akiyama taichou.
Meg is tudtam az egyszerű, bár furcsa okot, miért is vizes a takaróba burkolódzó lány. Nem gondoltam volna, hogy bárki is be mer merészkedni ilyen időben a vízbe. Én bírom a hideget, de ilyet még én sem csináltam, mi van, ha megfáznak?
- Ha nem tudnátok, én Nara Shiratori vagyok. Megkérdezhetem a neveiteket? - érdeklődtem, kikkel is futottam össze, bár azt nem tudom garantálni, hogy meg is jegyzem a nevüket, de talán szerencséjük lesz, és véletlenül megmarad a fejemben.
- És hogy hogy, pont most támadt kedved úszni? Nincs egy kicsit már hideg hozzá? - kíváncsi voltam, mi késztette arra, hogy ma úszni a kelljen. Most nem jut eszembe semmilyen ok, ami miatt most úsznia kéne, de biztos tudja, hogy mit miért csinál.
- És te? Te is úszni jöttél? - a másik lány felé fordultam, hiszen ő eddig még nem mondott semmit, hogy miért van itt. És nem is tűnik vizesnek. Lehet, hogy csak a barátnőjét jött megfigyelni, vagy társaságot adni neki.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyCsüt. Nov. 21, 2013 5:26 am

Őszi úszás


- Csak kicsit fáradt vagyok, nem vagyok feszült Surprised- bonyolult elmagyarázni valakinek, aki nem azt a kiképzést kapta gyerekkorától, mint én, hogy miért figyelek minden apró jelre, gyanús mozdulatra, miért számítok mindig támadásra. Igazán nyugodt talán csak otthon lehetek, a birtokra senki nem juthat be észrevétlenül, mindenhol máshol figyelemmel kell követnem mások mozgását. Ugyan még soha nem próbáltak megtámadni, és belegondolva, olyan túl sok hasznuk nem is lenne velem, nem vagyok értékes túsz, de ha most elkényelmesedek, annak az árát kamatostul fizethetem vissza a jövőben valamikor.
Nara Shiratori. Sajnos, most hirtelen nem tudom, hogy melyik osztaghoz tartozik, de a neve ismerős, úgyhogy egyenruha nélkül is tudnám, hogy kapitány. Természetesen, megjegyzem az arcát is, egyszer még hasznos lehet, ha tudom, ki ő. Persze, kizárt, hogy egy hét múlva, normális ruhában felismerjen, úgyhogy ismerősnek azért biztosan nem fogom tudni nevezni. Az mindenesetre szimpatikus, hogy hagyja Akirát leülni, különösen, hogy valószínű nem ugyanabba az osztagba tartoznak, és a lány nincs szolgálatban, úgyhogy nem is kellene tisztelegni előtte, mégis, jó látni, hogy van olyan kapitány, aki ezekre a teljesen szükségtelen formaságokra nem ad. A tapasztalataim azt mutatják, hogy akik a földet nyalva kúsztak Yuuken-sama elé, és minden mondatban háromszor tudatták, hogy ők mennyire tisztelik őt, haszonlesők voltak, nem úgy, mint például Kaito-sama vagy én, akik csak egy meghajlással köszöntjük, de az életünket kockáztatjuk érte.
- Fon Miho vagyok, a Niibantai Hachisekije- talán a vezetéknevem alapján mégis van egy kevés esélye, hogy megjegyez, igaz, valószínű a memóriájába azt fogja beraktározni, hogy xy rokona, nem azt, hogy én ki vagyok. Az sem sokkal személyesebb persze, hogy az egyik osztag valahányadik tisztje, egy felületes ismeretséget én sem tudok jobban elhelyezni. Nara Shiratori, valamelyik osztag kapitánya. Takagi Akira- talán nála az fog rögzülni, hogy a lány a kagylókkal.
- Néhány gyereket edzek, őket fogom holnap beküldeni, de úgy korrekt, ha előtte én is kipróbálom, Nara-san. Nem akarom, hogy megfázzanak, úgyhogy ki kell tapasztalnom, meddig maradhatnak a vízben- az én szervezetem azért már erősebb, mint egy éppen csak serdülő gyermeké, úgyhogy az általam bent töltött időt talán felezni fogom elsőre, és majd naponta fogom növelni, apránként, amíg egyszer majd eléri azt az időt, amit én töltöttem bent. Ha jól csinálom, akkor ez valószínű bekerül majd a későbbi generációk edzéstervébe is.
Óvatosan kidugom az egyik kezem, és benyúlok vele a törölköző alá: a hajam még nyirkos, de már majdnem teljesen megszáradt, még néhány perc, és visszamehetek. Ahhoz viszont vagy el kell küldenem őket, vagy legalábbis a kapitányt, vagy legalább fel kéne vennem a fürdőruhámat.
- Nincs kedvük csatlakozni hozzám?- persze, fürdőruha nélkül az alsó ruhájuk lesz vizes, és anélkül kell majd hazamenniük, de ez annyira nem nagy kellemetlenség, hogy emiatt visszautasítsák- inkább az lehet a probléma, hogy valószínű el akarják majd kerülni a kellemetlen érzést. Pedig érzem, hogy felfrissültem, úgyhogy azon túl, hogy fázok, még van kellemes oldala is.

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyKedd Nov. 26, 2013 6:25 am

*Nem megszokott, hogy ilyesmikben vegyek rész – bájolgás és higgadt viselkedésmód egy nemessel szemben -. Ámbár mesterem megtanított már, hogy néha a cél szentesíti az eszközt. Volt némi rálátásom általa a nemesek életére, s mai napig azt mondhatom, hogy a hátam közepébe kívánom azt az életet. Nem csupán az etikett és miegymás okán, hanem én csupán szeretem az ösztöneimet követni. Így hát másképpen is tudok, hozzá állni Fon Kaitohoz, mint egy átlag shinigamihoz. Mindenesetre szerény mosoly jelenik meg arcomon gúnyorral átitatott beszéde nyomán.*
- A tanítvány képzettsége a mesteren is múlik. Csak is ön tehet erről Fon-san. Habár tudhatták volna, hogy egy Daitenshis tanítvány ellen a többség nem ultimátum. Taktikai edzésre szorulnának, illetve némi pihenésre. Az ütések során túl feszülő izmokkal találkoztam, ami hátrány egy közelharci vívásban. A folytonos edzés is megárthat.*Szemtelen, mégis hozzáértő szarkazmussal fordulok felé. Igaz is, elvégre nem csupán Yukezotól, hanem az Onmitsukidou hadnagyától is tanultam egy s mást. Ettől függetlenül nem tisztem őket leróni, azért mert hozzám képest gyengének bizonyultak. Egyszerű meggondolatlanság úgymond még megbocsájtható, ha a vereség elfogadott. Sóhajtok egy nagyot, majd kezemet a földön hagyott zanpakuto fölé emelem. A kardom egyik fele a kezembe emelkedik, mintha csak a képességeim még rejtenének ezt azt.*
- Yukenek igazából nem lenne szüksége a szakaszára, mégis abban a kegyben részesülünk, hogy átadja tudása legjavát a jövőnek. Csak remélni tudom, hogy egy nap tanítványból én is mesterré válok. *Kissé hidegen fejtem ki véleményemet, hogy kettőnket nem nagyon lehet közös hasonlatba tenni. Hiszen Yuke már közelít a ruhagalacsin szintjéhez. Közel, mégis oly’ távol..én pedig megelégednék, ha elérném a vaizard resurrecciónt. Addig pedig még hosszú az út, és itt a tenger partja is sok áradást él majd meg.*
- Ha ennyire ragaszkodik hozzá. De előre megjegyzem, hogy ez az első alkalom, hogy egy nemessel sétálgatok Yukezon kívül. Ha valami nem tetszene önnek, akkor így járt. De míg sétálgatunk, mesélhetne otthonáról. *Leginkább az otthon téma az, ami megforgatja a fantáziám. Ugyanis annyi harcban és edzésben volt már részem, hogy semmi kedvem ezekről beszélgetni. Itthon eddig olyan régen voltam már békességben úgymond. Mondhatni semmi kapcsolatom nincs a családommal; érdekes, hogy igazából nem is vágyom rá. A samuraiok világában ezt úgy mondanák, hogy shinobivá váltam. Mai napig pedig meg sem bántam azokat a mondatokat, amiket otthon mondtam. Még mindig nem találtam meg az utam és a hitem; amíg pedig ez meg nem történik, nem térhetek haza, hogy megbocsájthassak saját magamnak. Még annyi mindent el kell érnem, - el kell érnem lelki békém, fejődésem tetőpontján -.*

Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyCsüt. Dec. 05, 2013 1:10 am

Őszi úszás

Mintha a leülésre kapott engedély - mit magában egyfajta parancsként értelmezett- kirúgta volna alóla a lábát, úgy huppan vissza a homokba a másik lány mellé. Nem mintha ettől sokkal jobban érezné magát, mi több, határozottan nyomasztóan hat rá a kettejük közti szintkülönbség, főleg, hogy a kapitány állva is sokkalta magasabb nála. Talán egy kicsivel könnyebb lenne, ha megkérné, üljön le melléjük. De hát hogy jöhetne ő ahhoz, hogy ilyesmit mondjon neki? Furcsa mód, mintha Mihot egyáltalán nem feszélyezné a kapitány társasága, azon kívül, hogy éppen csak még nem tegeződött össze vele, nem okoz neki gondot, hogy teljesen természetesen viselkedjen. Talán ő is megpróbálkozhatna vele, hiszen nyilván nincs miért tartania tőle, mégsem jön olyan ösztönösen, hogy normálisan reagáljon a jelenlétére.
A bemutatkozás hallatán egyből rá is tudná vágni, ha valaki kérdezné, hogy a 9. osztag kapitányával van dolga. Igaz, eddig csupán papíron volt szerencséje hozzá, most már legalább arcot is tud társítani mellé. Bár feltehetőleg az ilyesféle felhalmozott lexikális tudására nem sokan kíváncsiak, rá is főleg a munkájából kifolyólag ragadtak ilyen információk. Ezzel kapcsolatban viszont valami egészen más is eszébe jut, nem mellesleg, hogy ő maga - megint - elfelejtkezett olyan apróságról, mint hogy közölje a saját nevét.
- Takagi Akira, az Ichibantai Gosekije – ha már a kapitány nem foglal helyet mellettük, igaz, nem is kérte rá senki, bemutatkozáshoz ismét talpra kecmereg, annak ellenére, hogy már utalva lett rá, nincs elvárva tőle ez a fajta viselkedés. Mégsem akar tiszteletlen lenni, még véletlenségből sem, nehogy utóbb valamiféle panasz kössön ki róla a hadnagyánál, hogy nem tud illedelmesen viselkedni egy kapitány jelenlétében.
Miho magyarázatát hallgatva megborzong, elképzeli a vízbe parancsolt gyerekeket, ahogy elkékült szájjal jégkockába fagyva sodródnak a hullámokon. Biztosra veszi, hogy a lurkók valami csínytevés következtében szenvedik majd el ezt a büntetést. Elképzelni sem tudja, hogy valaki jókedvében menjen ilyen időben lubickolni, bármiféle nyomósnak tetsző indokkal is. Az edzés az ő szemszögéből egy többnyire kellemes elfoglaltság, a jeges vízben való pancsolást pedig sehogy sem tudja összekötni ezzel. Persze megint csak nem teszi szóvá, hiszen valóban nem az ő dolga, hogy mások miként töltik az idejüket, sem mások egészségéért aggódni nem feladata. Abba sem köthet bele, kinek milyen elképzelései vannak egy kellemes edzésről. Ha a 2. osztagosok számára a hideg tengervíz az ideális közeg ehhez, nem köt bele, inkább csak örül neki, hogy náluk nem bevett szokás az osztag edzésein megfagyasztani a tiszteket.
- Én? Nem, dehogy – kissé szűkszavúan ugyan, de válaszol a kapitány kérdésére. Nem említi meg, hogy azon túl, hogy esze ágában sincs követni másik lány példáját még csak nem is tartja jó ötletnek a vízbe merészkedni. Valódi felelet helyett felé nyújtja a batyuvá formázott sálat, megmutatva annak tartalmát. A kis csomagban jó néhány különböző színű és formájú kagyló és pár mutatósabb csiga rejtőzik, ez talán elég magyarázat lesz.
- Azt hiszem, én inkább szárazon maradnék – igyekszik Miho invitálását udvariasan visszautasítani, s bár az nem hangozhat valami meggyőzőnek, tényleg nem áll szándékában a vízbe merészkedni. Nyomatékosítva maradási szándékát visszakuporodik a homokba, egészen kicsire összehúzva magát mutatja, hogy itt sincs éppen melege és inkább ragaszkodik a száraz homokozóhoz.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te40600/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (40600/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Dec. 20, 2013 2:08 am

Őszi úszás

A két leányzótól kértem egy-egy nevet, hogy megkönnyítsem magamnak a kommunikációt, hiszen nem szólíthatok őket Egyes lánynak és Kettes lánynak. Remélem azért nem vették parancsnak, hogy mondják meg a nevüket, mert egyáltalán nem annak szántam. Ráadásul még az osztagukat és a rangjukat is megtudtam, amit szintén nem kértem, bár nem lehet belőle bajom, hiszen valószínűleg el fogom felejteni. Talán a nevük sem fog sokáig megmaradni a fejemben, ha nem találkozok velük sűrűn, de ki tudja. Amíg itt vagyok velük, addig biztos megmaradnak a neveik.
- Edzés? Nem rossz ötlet. Lehet, hogy én is elhozom valamikor az osztagomat. Erősíti a tűrőképességet, ugye? - helyeslően bólogattam Fon-sannak, hogy egyetértek vele, hogy ez egy jó edzés ötlet és megosztottam a tervemet, hogy lehet én is kipróbálom. Nem tudom, hogy az osztagnak, hogy fog tetszeni, de ha edzésnek fogják fel, akkor biztos ki fogják bírni, mert nem olyan gyengék, hogy feladják mielőtt elkezdték volna.
Fon-sannal ellentétben Takagi-san nem tűnt annyira beszédesnek és látszott rajta, hogy feszéjezve érzi magát a jelenlétemtől. A vigyázban állásból is látszott és abból, hogy kérésemre egy pillanat alatt lehuppant a földre. Pont úgy viselkedett, mint az irodámba érkező újoncok többsége, nem mernek úgy kezelni, mint bárki mást. Mondjuk az igaz, hogy Akiyama taichout én sem kezelném úgy, mint bárki mást, hiszen ő félelmetes és ijesztő. Én viszont nem vagyok olyan, mint ő, ezért nem kell tőlem félni, nem szoktam tiszteket enni reggelire.
- Hát ez sem az a kimondott őszi tevékenység, de szépek. - reagálok Takagi-san kagylóira, miközben lehajolva egyet kiveszek, és jobban szemügyre veszem, majd utána vissza is rakom, nem akarom, hogy azt higgye, hogy el akarom lopni tőle.
- Én szívesen csatlakozok. - jelentettem ki, hogy én is szeretnék egyet úszni a tengerben, annak ellenére, hogy Takagi-san visszautasította az ajánlatot. Pedig minél többen vagyunk, annál jobb lenne. - Én akkor hazaszaladok a fürdőnadrágomért. - elmondtam, miért is fogok eltűnni egy rövid időre, majd egy intés után shunpot használva hazafelé vettem az irányt. Elsősorban persze azért, hogy magamhoz veszem a fürdőnadrágomat, de az is közrejátszott, hogy időt hagyjak Fon-sannak, hogy felvegye a fürdőruháját és ne kelljen neki elküldenie. Útközben volt egy kis időm, hogy összerakjak egy tervet is, amivel Takagi-san is szívesen belemenne a vízbe és velünk együtt úszhatna.
Csak pár percbe telt mire összeszedtem magamat és végül a törülközőt is magamhoz véve, vissza is indulhattam a tengerpartra. A fürdőnadrágomat egyelőre csak az egyenruhám alá vettem fel, de a haorimat ezúttal otthon hagytam, mert arra most nincs szükségem.
- Visszajöttem. - jelentem meg shunpoval nem messze a két lány mellett, majd elkezdtem leteríteni a magammal hozott pokrócot, hogy ne a homokba kelljen leülnöm. Lepakolhattam a magammal hozott cuccot és végül én is helyet foglaltam a tengerparton.
- Sütit? - nyitottam ki a magammal hozott átlátszó dobozkát, ami teli volt mogyorós aprósüteménnyel és nyújtottam oda a lányok felé. Még szerencse, hogy volt otthon elkészítve és nem fogyott el, mert hát azért rá szoktam járni sűrűn, de azért szoktam is csinálni sokat.
- Takagi-sannak pedig hoztam még valamit. - vettem elő a törülközőm rejtekéből Tasu egyik régebbi fürdőruháját, amit már nem hord, de még használható állapotban van. - Ha mégis meggondolnád magadat. Bár nem tudom, hogy jó-e a méret. - nyújtottam át Takagi-sannak a fürdőruhát és remélem, hogy nem hoztam el feleslegesen és tényleg meg tudom hozni a kedvét egy kis úszáshoz. A fürdőruhák pedig elég ruganyosak, szóval remélem, azért lehet valamit csinálni, ha nem lenne jó a méret, bár nem vagyok egy nagy szakértő ebben a témában.
- Akkor én előre megyek. - vettem le magamról az egyenruhát és el is indultam a víz felé, hogy megmártózzak benne. Éreztem, ahogy a jó hideg víz felfrissíti a testemet, de nem foglalkoztam vele sokat, inkább máris nekiláttam a tervem megvalósításának, hogy Takagi-san is szívesebben belejöjjön a vízbe.
Létrehoztam egy téglatest alakú, jó pár méter hosszú Nankant a vízben magam körül, amit a Kyokkouval láthatatlanná tettem, így kívülről ebből nem látszott semmi. Úszás közben pedig mindkét kezemben Shakkahoukat hoztam létre folyamatosan, hogy azok felmelegítsék a vizet. Ezt addig folytattam, amíg a víz langyos nem lett, mert nem szeretem annyira a meleg vizet és langyosan is bőven elég, hiszen így már sokkal elviselhetőbb, mint a hideg víz.
Miután ezzel megvoltam, kimentem a vízből a Nankan végén nyitott ajtón, hogy becsalogassam Takagi-sant a vízbe. Siettem, hogyha beakarna magától is menni a vízbe, akkor is elkaphassam, még előtte, hiszen még fürdőruhát is fel kell vennie és az is időbe telik.
- Takagi-san jöjjön velem. - kiérve a vízből odamentem a lányhoz és szándékosan úgy mondtam, mintha parancs lenne a kérésem. Odavezettem Takagi-sant a Nankan bejáratához, amit persze ő nem látott és legalább azt el akartam érni, hogy a lábát belemártsa a vízbe és megtapasztalja, hogy ez nem is hideg. - Próbáld meg beletenni a lábad a vízbe és meglátod, hogy nem is olyan hideg, mint gondoltad. - most már közvetlenebb stílusra váltottam, hiszen ennyit nem olyan nehéz megtenni, így remélem, nem fogja visszautasítani kérésemet. Csak neki csináltam egy külön úszósávot, bízom benne azért értékeli az erőfeszítésemet.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyVas. Jan. 05, 2014 7:09 am

Őszi úszás
 
 - Fejleszti az immunrendszert, és az akaraterőt. Bizonyos körülmények között elengedhetetlen, hogy ignorálni tudjuk az olyan kellemetlenségeket, mint a hőmérséklet.- emlékszem, hogy gyerekkoromban egyszerűen nem tudtam elviselni a hideget. Csak álltam karba tett kézzel, és dideregtem, semmi mást nem tudtam csinálni. Ezt egy harci helyzetben senki nem engedheti meg magának, különösen mi nem, akiknek hang nélkül kell mozognunk, gyakran harminc méter magasan, fejjel lefelé lógva.
 Egy pillanatra kiült az enyhe meglepettség az arcomra, amiért a kapitány azt mondta, hogy bejön úszni, és el is tűnik a ruhájáért. Nem igazán tudom elképzelni, hogy ezt miért határozta el. Nem is ismer minket, és azt sem tartom valószínűnek, hogy bármelyikünkre rá akarna hajtani. Lehet, hogy ő is azt akarja letesztelni, hogy milyen érzés, mielőtt az osztaga tagjait beküldi. Azért egy felnőtt, képzett shinigamit már annyira nem kell félteni.
 Felállok, és gyorsan megtörölközöm, bár már aránylag megszáradtam, a hajammal pedig nem is próbálkozom meg, úgyis vizes lesz megint, és meg is kell mosni, miután hazaértem. A meleg víz valószínű nagyon kellemes lesz a jéghideg után. Lehet, hogy hozatok holnapra egy nagy lavórt, és megkérem az egyik tűztípusú karddal rendelkező, szabadnapos rokonomat, hogy jöjjön, és segítsen felmelegíteni a vizet a tengerparton, ha rögtön felmelegszenek egy kicsit a tanítványaim, kisebb az esélye, hogy hazafelé megfáznak. Ami engem illet, azt hiszem, kibírom hazáig.
 A törölközőket ledobom a takaróra, és gyorsan felveszem a még hideg, nyirkos fürdőruhát. Akira lány, úgyhogy előtte annyira nem kellemetlen átöltözni, sokkal kínosabb lenne, ha azzal vesztegetném az időt, hogy a takaró alatt próbálom magamra venni a ruháimat, és közben visszaérne a kapitány.
 - Biztos nem akarsz bejönni, Akira? Csak elsőre furcsa, utána kellemes érzés, ha mozogsz közben. Odaadom az egyik törülközőm, ha szeretnéd.- igaz, végig fáztam, de azért mégis kellemes, frissítő érzés volt, sokkal jobban éreztem, hogy élek, ébren vagyok, mint általában. Lehet, hogy ez hiányzott nekem, amikor még az Akadémiára jártam, lehetséges, hogy már kidou mester lennék, ha nem alszom el minden ötödik oldal után. Ahhoz képest, hogy milyen keveset bírtam koncentrálni, és hogy az átlagosra vizsgázók mondták, hogy mennyit tanultak, elképzelhető, hogy osztályelső lehettem volna. Persze, nem a jegy számít, még most sem késő tanulni.
 Kinyújtózom egy kicsit, és közben figyelem, ahogy visszaér a kapitány, ezúttal már a haorija nélkül. Furcsa, de valahogy sokkal másabb így, hogy csak egyszerű shinigaminak tűnik, persze, ha leszámítjuk, hogy még én is érzem a hatalmas reiatsuját. Így nem tűnik másnak, mint egy fiatal, kedves férfinek, sokkal kevésbé érzem ezt a távolságot. Soifon nagynénit is sokkal közelebbinek látom, mióta nem a fehér haorit viseli, igaz, őt amúgy sem azért tiszteltem, mert kapitány volt, sokkal inkább az ereje és a határozottsága miatt nézek fel rá. Mégis, úgy tűnik, a fehér haori önmagában is teremt valamiféle távolságot. Ezt az elméletemet talán igazolja Akira viselkedése, lehetőleg most már nyíltabb lesz.
 - Köszönöm, én nem kérek!- ebédeltem már, úgyhogy nem vagyok éhes, és annyira nem szeretek más ételéből enni. Ez az óvatosság megvéd tőle, hogy valahogy megmérgezzenek anélkül, hogy észrevenném, akkor enni, amikor nem vagyunk éhesek, különben is csak azt eredményezi, hogy furcsán fogjuk érezni magunkat utána.
 Ezúttal nem lassan indulok el, hanem veszek egy nagy levegőt, és gyorsan futok be a vízbe, és amikor már a köldökömig ér, ugrok egy fejest, és tempózok néhányat a víz alatt, mielőtt feljövök levegőt venni. Érzem, hogy a szívem felgyorsult, de nem görcsölt be egy izmom sem, köszönhetően annak, hogy nemrégen jöttem ki. Ezután lebukok, és pár métert úszok még a nyílt tenger felé, mielőtt a víz alatt visszafordulnék a part irányába, és feljönnék megnézni, hogy mit csinál a Shiratori kapitány és Akira. Remélem, a lány bejön végül, úgy tűnik, a férfi ezen dolgozik. Úszva közelebb megyek, hogy megnézzem, mit csinálnak, de azért néhány métert úszok jobbra-balra, miután elértem a kívánt távolságot. Nem szabad egy helyben, mozdulatlanul megállni.



A hozzászólást Fon Miho összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 22, 2014 10:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzer. Jan. 08, 2014 12:25 am

Őszi úszás

Ismét hálát ad érte, hogy az Ichibantai soraiba tartozik, nem pedig kettejük osztagából az egyikbe és reméli, náluk ezután sem terjed el ez a fajta edzésmódszer. Különben is, Shiranui-san biztos nem tenné ki őket ilyesminek, de az a biztos, ha ez az ötlet egyáltalán nem is jut majd a fülébe. Vagy ha mégis, talán akkor sem vezetné be náluk, hiszen ha a fél osztag kidőlne betegség miatt, ki végezné el azt a sok papírmunkát? Persze most is csak magából indul ki, de egész biztos, hogy másnak is –kis túlzással- méteres aktahalmok várnak rendezésre és átolvasásra az asztalán. A gondolat kissé bűntudattal is tölti el, lehet mégsem mára kellett volna kivennie a szabadnapját, vagy legalább egy részét tölthette volna munkával, később is ráért volna kijönni ide. Akkor viszont valószínű, hogy nem ismerkedik össze Mihoval és a kapitánnyal sem, bár egyelőre még nem tudja eldönteni, hogy ez jó dolog-e. Igaz, mindig jó dolog új embereket megismerni, lehetett volna kellemesebb körülmények között is, mondjuk egy fűtött helyiségben, ahol nem támadnak olyan vad gondolataik, mint a jeges vízben pancsolás.
Nem igazán érti, miért ne volna aktuális program akár ősszel is a kagylószedés, hiszen ilyenkor legalább nincs zsúfolásig tele a tengerpart, kagylókat és csigákat pedig ilyenkor is ugyanúgy találni. Ha ilyenkor már nem lehetne belőlük találni, igazat adna a kapitánynak, így azonban nem teljesen érti, miért is kifogásolja, hogy miért most gyűjtöget ilyesmit. A kivett majd visszatett kagylóra utólag már hiába is mondja, hogy szép, nem hangzik túl meggyőzően, nyugodtan meg is tarthatta volna, ha tényleg tetszett neki. Biztosan csak rosszul választott, úgy dönt, majd ő keres neki másikat, ami illik hozzá. Távozására nem reagál különösebben, oda sem nézve integet utána, lázasan keresgélve a megfelelő darabot kotorászik a gyűjteményben. Két darab akad végül a kezébe, mit megfelelőnek találna, elsőre mégsem olyan egyszerű a választás. Az egyik egy, Mihoéhoz hasonló fehér fésűkagyló, a másik egy kevésbé tetszetős formájú, színében viszont nagyon is szép kékkagyló.
Miho kérdésére felnéz a válogatásból, rövid ideig gondolkozik a válaszon, mielőtt olyat mondana, amivel esetleg megbántaná. Erősen vitatná ugyanis a lány igazát, hogy mennyire lehet kellemes érzés a vízben fagyoskodni, mégsem állna le vele erről vitatkozni.
- Köszönöm, még meggondolom – nagyon kedvesnek találja, hogy még a cél érdekében a törölközőjét is megosztaná vele, így ezúttal nem ad kifejezetten elutasító választ, épp csak olyat, amivel nem sérti meg, ha utóbb esetleg mégsem tartana velük. A visszaérkezőre pillantva feltűnik neki, hogy a kapitány ezúttal otthon hagyta a haoriját, valamiért máris kevésbé tűnik így ijesztőnek. Lehet nem is Nara-san, hanem a kapitányi haori az, amit olyan félelmetesnek talált rajta? Nem valószínű, hiszen Naomi-san sem hord haorit, hacsak egy kicsit is, de mégis tart tőle. Minden esetre így most egész másként fest, olyannyira, hogy még csak fel sem ugrik mellőle, ahogy közéjük telepszik. S bár nem illik ennyire megbámulni valakit, alaposan szemügyre veszi a kapitányt, tekintete közte és a kezében tartott kis csomag közt vándorol, mintha valami borzasztóan nehéz döntést kellene meghoznia.
- Köszönöm szépen – Mihoval ellentétben ő szívesen elfogadja a felkínált süteményt, részben mert finomnak is néz ki, emellett persze nem akarja megsérteni sem azzal, hogy nem kóstolja meg. A sütit majszolva végül csak sikerül elhatározásra jutnia, mégsem adódik egyből alkalma, hogy odaadja a kiválasztott kék, gyöngyházfényű kagylót.
- Nekem? – hatalmasra kerekedett szemekkel nézegeti a neki szánt fürdőruhát, újra kissé ijedten, nem is nagyon tudva, mihez kezdjen vele, mégis elfogadja.
- Igazán… – tétovázik egy keveset, mit is mondhatna erre, elsőre a „nem kellett volna”, mi kibukna belőle, de ez elég nagy tiszteletlenség lenne a kapitánnyal szemben. Ajándékot ugyanis legjobb tudomása szerint nem illik visszautasítani.
- Szép. Köszönöm – fülig elvörösödve veszi át a két részes fürdőruhát, hirtelen arról is megfeledkezve, hogy ő is szeretett volna adni valamit. Különösebben nem villanyozza fel az ajándékban rejlő egyértelmű utalás, hiszen így már egész biztos, hogy nem ússza meg szárazon a kis kiruccanást. Ettől függetlenül, mikor Miho és Nara-san is elindul a víz felé, ahogy magára marad, kissé kelletlenül, ám annál gyorsabban megejti ő is az átöltözést. Továbbra sem érti a másik kettő lelkesedését, már egyenruha nélkül is épp eléggé fázik ahhoz, hogy ne akarjon a vízbe menni, még a kölcsönkapott törölköző takarásában sem érzi magát túl kellemesen. Persze ha nem volna a dolognak folytatása, felesleges lett volna felvennie a fürdőruhát, az időjárás ugyanis ezt semmiképp nem igazolja. Viszont még a parton így is kellemesebb, mint a vízben lehet, így egyelőre magától nem kapkod, hogy minél előbb kipróbálja, ott mennyivel lehet hidegebb. Sokáig azonban így sem marad magára, a kapitány személyesen gondoskodik róla, hogy ne maradjon ki semmi jóból. A felszólításra kissé kedvetlenül motyog magában egy „Igenis” választ, újra csak fülig elpirulva, ezúttal hiányos öltözékén, szégyenlősen, maga előtt keresztbe font karral követi a férfit. A vízhez érve nagy levegőt vesz, mintha fejest akarna ugrani, pedig ahogy a kapitány mondta, egyelőre épp csak a lábát akarta belemártani a vízbe. Elsőre fel se tűnik neki, hogy idő közben a másik az eddigi hivatalos hangnemről tegezésre váltott. Legnagyobb meglepetésére viszont elmaradt a kellemetlen érzés, ahogy a vízhez ér, az kellemesen langyosnak bizonyul. Nem igazán értve, ez hogy lehetséges, bizonytalanul bár, de egyre beljebb merészkedik, még inkább furcsa, a víz hőmérséklete jó pár lépéssel beljebb is ugyanolyan, kifejezetten élvezhetőnek találja. Bár a turpisságot nem fedezi fel elsőre, egyelőre nem is különösebben érdekli a magyarázat. Mivel magával a vízzel, mint olyan, egyáltalán nincs különösebb problémája, egyből lelkesebben veti bele magát. Egy röpke pillanatra olyannyira megfeledkezve róla, mit szabadna és mit nem, hogy gondolkodás nélkül fogja kézen a kapitányt is, maga után rántva bukik le vele a víz alá. Utóbb, ha kijózanodik a meglepetésből, biztos bocsánatot kér érte, pillanatnyilag nem zavartatja magát emiatt.

Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te40600/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (40600/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzer. Jan. 22, 2014 10:31 am

Őszi úszás

Nem tudtam, hogy ennyire sok mindenre van jótékony hatással ez a hideg vízben úszós edzés, így már biztos nekem is ki kell próbálnom, legalább egyszer. Már eszembe is ötlött egy kiváló ötlet, hogy is kéne használnom ezt az edzést. Ez csak egy bemelegítő gyakorlat lenne, a valódi edzésen, mondjuk a kidoukat gyakorolnánk, és a kettő között nem lenne szünet, feladat pedig az lenne, hogy felmelegítsék magukat vagy egymást kidoukkal. Így nem csak az edzés miatt csinálnák, hanem azért is, hogy gyorsabban felmelegedjenek.
Viszonylag gyorsan megjártam az utat hazáig és vissza, de persze gyorsabb is lehettem volna, de azért időt akartam hagyni, hogy Fon-san fel tudja venni a fürdőruháját. Így legalább kényelmesen felvehettem az öltözékem alá a fürdőruhámat, lerakhattam a haorimat, magamhoz vehettem egy törülközőt és Tasu egyik régi fürdőruháját, végül pedig a doboz sütimet. Ezért nem is kellett lihegve visszaérnem, hogy mennyire siettem, hogy ne várjanak rám, így elég volt könnyeden shunpozva megérkeznem.
A sütimből csak Takagi-san vett, ezért egy kicsit elszomorodtam, amikor Fon-san elutasította a süti kínálásomat, de annak örültem, hogy legalább Takagi-san vett belőle. Nem hoztam el legalább feleslegesen, ezért egy apró mosoly kúszott az arcomra.
- Igen. - válaszoltam Takagi-san meglepődött kérdésére, amit nem nagyon értettem, hiszen rajta kívül nincs is itt más Takagi-san. Vagy már ránézésre megállapította, hogy nem jó a méret? Én ezekhez nem értek, szóval nem haragszom meg, ha visszaadná, mert nem jó rá, vagy valami.
- Örülök, hogy tetszik. - reagáltam Takagi-sannak, bár elsősorban nem azt néztem, hogy néz ki a ruhadarab, hanem, hogy lehessen benne úszni, de ha tetszik neki, akkor még egy plusz pontot is elkönyvelhetek magamnak.
Miután átadtam a fürdőruhát Takagi-sannak, levettem magamról az egyenruhámat, hogy csak a fürdőnadrágomban legyek. El is indultam a víz felé, hogy ne legyen kellemetlen, ha Takagi-san át akar öltözni, így volt is időm elkészíteni a magán úszósávot. Amint meg is voltam, mentem is ki a vízből, hogy Takagi-sant odavezessem, és meglepetésemre már fel is vette a fürdőruhát, amiben nem voltam annyira biztos, hogy megteszi.
- Jól áll rajtad. - dicsértem meg Takagi-san fürdőruhás alakját, mert úgy tudom, hogy ezt így illik és szeretik is a lányok, ha megdicsérik őket. Nem akartam ezzel semmit elérni, csak egyszerűen kedveskedni.
Amikor Takagi-san készült belemártani a lábát a vízbe, alaposan figyeltem, hogy milyen arckifejezést fog vágni, amikor érzékeli, hogy nem is hideg a víz. Az elején úgy tűnt, mintha egyből a víz alá akarna merülni, ezért egy kicsit meg is ijedtem, hogy elmarad a várva várt hatás, de nem ez történt. Mégis csak a lábát mártotta bele a vízbe, ahogy azt kértem tőle és egyből láttam is az arcán a meglepődöttséget, ami a célom volt. Elégedett mosollyal figyeltem egy ideig, ahogy Takagi-san beljebb megy a vízben, de én is bele akartam menni ezután a vízbe, ezért indultam volna a hideg víz felé, de Takagi-san maga után rántott. Egy kicsit meglepett, hogy a víz alá kerültem pár pillanatra, de nem estem kétségbe és nem nehezteltem Takagi-sanra, ennek ellenére azért amint feljött a felszínre, lefröcsköltem egy kicsit büntetésképpen.
Ha pedig már itt voltam az általam kialakított úszósávban, elúsztam a kialakított tér végéig, mert itt is ugyanúgy tudok úszni, mintha kint lennék, és ha már Takagi-san berángatott, itt is maradhatok. Bár ez nem volt tervbe véve, hiszen csak két sávnak elegendő hely van, egy oda meg egy vissza sáv. Mondjuk, lehet ketten is használni, van annyi hely.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Fon Kaito
2. Osztag
2. Osztag
Fon Kaito

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei/Fon birtok
Registration date : 2013. Jun. 01.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te10000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (10000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyVas. Jan. 26, 2014 5:51 am



Csillagok Virágzása

Ahogy ismét megszólal, kissé elvigyorodok magamban, habár nem látom értelmét, hogy felvegyem ezt a fajta inzultálást. Én tudom jól, hogy miért voltam most olyan, amilyen. Ha tudná, hogy nem én tanítom őket – hiszen nálam ennél sokkal kevesebbért is azonnali hatállyal felmenteném őket még a tanulás alól is – akkor nem fordulna meg ilyesmi a fejében. Nem vagyok én a mesterük. A vezetőjük vagyok, és akár tetszik akár nem, sem időm, sem szükségem nincs egy olyan bandára akik képtelenek az egyszerű parancsokat követni. Sajnos, bármennyire is úgy tartom, hogy a legapróbb homokszemből is lehetséges gyémántot faragni, néha pocsékolásnak látom az időt, melyet rá kellene fordítanom. Ezért csak szelíd mosollyal illetem megszólalását, majd elindulok a part felé. Ahogy a lány megszólal, kissé elmosolyodok.
–  A villámvándor nagy hírnévnek örvend, s ez az ő esetében inkább átok, mint áldás. Azonban nem hiszem, hogy értelmetlen önöket összehasonlítani. Ellenben a megnevezés, inkább a képességeik hasonlósága okán szólt. Őszintén remélem, hogy a kisasszony eléri egyszer azt, hogy ne csupán a mennydörgés legyen a villám mögött, hanem maga a vihar. Hiszen, elébb vagy utóbb, a jó tanítvány túlszárnyalja mestereit. – Közlöm nyugodt hangnemben. Semmilyen érzelmet nem mutatok a szavaim mellé. Nem tisztem eldönteni semmit, csupán véleménnyel illettem a helyzetet. – Hiszen az eltökéltség az ami sokaknak célt ad, nem igaz? – Mosolyodok el, majd tovább lépdelek a holdfényben. Az érzékeim ugyan minimálisan a tájat is pásztázzák, érdeklődésem mégis Nara-san felé fordul. Ez a nő, egyszerűen lenyűgöz, a maga nyers modorával, a mellé párosuló fölényességével. Nem fél, nem retteg, mert bizonyára tudja, a félelem az elme gyilkosa. Minő irónia, hogy a magamfajta orvgyilkosok többsége éppen attól lesz fölényes, ha félnek tőle. Vajon hogy támadnák meg ezt a lányt? Bizonyára esetlenül, s talán sokan tervezgetni próbálnának – helytelenül. Ezt a prédát nem lehet puszta erővel leteríteni. Erős vad a lány. Akár egy tigris a dzsungelben.
– Nem is lenne érdekes a séta, ha a nemesi etikett minden szabályát betartaná Nara-dono. Éppen az adja a dolog értékét, hogy nem szükséges ezekkel a megkötésekkel foglalkoznunk. – Biccentek felé, jelezve, hogy elengedheti magát teljes nyugalommal. Habár én nem szeretem elhagyni ezeket a formulákat, megértem, ha ő igen. – Az otthonomról pedig nehéz beszélnem. Elvégre, mire gondol, mikor az otthonomról kérdez? A Fon házra, melyet minden bizonnyal ismer már, ha csak hallásból is? Vagy a birtokra, ahol a mindennapjaimat töltöm? Nem untatnám ezeknek az ecsetelgetésével, habár órákat zenghetnék róla, a magafajta nyers ifjúnak ezek száraz információk lennének. Sokszor nekem is azok csupán. – Térek ki a kérdés száraz része elől. Sosem szerettem a bájcsevejt – legalábbis nem ebben a formában. A ház ügyeit amúgy sem szeretném kifecsegni neki. A legfontosabb indok, mégis inkább az, hogy valóban nem akarom untatni, s minél előbb szeretném, ha én is megismerhetném őt, s nem csak fordítva. –  Az otthonom a családom. A testvéreim, és a rokonaim. Ugyanígy otthonom a Gotei is. Elkötelezett vagyok feléjük, s ők hűek hozzám. A családom egy kisebb részét az imént is láthatta, habár csupán sokad-ági rokonaim az előbb felvonult suhancok. Nem vagyok rájuk a legbüszkébb, de szükséges rossz az ilyesmi a nemesek körében. Nem úgy, mint a családom más tagjai. A testvéreim, vagy bajkeverő modorú unokahúgom. Ők színesítik a napjaimat. Miattuk válik a birtok otthonná, a vérvonal pedig családdá. Bizonyára önnek is vannak ilyen személyek az életében. Kik alkotják az ön családját? – Kérdezek rá a mondandóm végével.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Feb. 14, 2014 6:26 am


Őszi úszás


Ahogy látom, Akira végül elkezdte magát jól érezni, ahogy bejött a vízbe, sőt, nem is tűnt úgy, mintha zavarná a víz hőmérséklete. Valamit csinált Shiratori kapitány, bár nem érzékelem túl jól a reiatsut, elég egyértelmű, hogy valami kidouval felmelegítette a vizet. Vicces látni, hogy végül a félénk lány fellöki a kapitányt, egy pillanatra eszembe is jut, hogy csatlakozok hozzájuk, de azután meggondolom magam. Úgy tűnik, hogy nagyon jól érzik magukat kettesben, kár lenne belezavarni, és különben is, én azért jöttem, hogy kitapasztaljam a holnapi napra a vizet.
Újra lemerülök, és még egyszer elindulok a nyílt víz felé, és újra lebukok alá, hogy négy-öt tempózás után feljöjjek, és elinduljak kifele. Érzem, hogy enyhén változik a lélegzetem, már nem sokon múlik, hogy megfázzak, de még nagyjából időben érek ki a partra, és burkolom be magam a törölközőmbe, aminek a sarkával gyorsan áttörlöm a hajamat. Mivel kölcsön adtam a másik törölközőm, most nem tudom bebugyolálni, csak nagyjából áttörlöm, hogy kitartson, amíg hazaérek, és beleülök egy kád forró vízbe.
Miután áttöröltem magam, gyorsan leveszem a fürdőruhám, és felöltözöm, most úgysem figyel rám a kapitány, inkább Akirával foglalkozik. Ki tudja, lehet, hogy nekem köszönhetően lesz egy újabb szerelmes pár Seireiteiben néhány órán belül. Jobb is, ha gyorsan kettesben hagyom őket, biztosan össze fogunk még futni. Ha egyszer végre elérem, amit szeretnék, és kapitány leszek, munkatársak leszünk Shiratori kapitánnyal, Akira pedig Kaito-sama osztagtársa.
A vizes fürdőruhát bedobom a szatyorba, magamhoz veszem a zanpakutom, és még a partról integetek nekik, ahogy sietve hazaindulok. Egy pillanatra eszembe jut, hogy talán mégis maradhatnék, a melegebb vízben biztos felmelegednék egy kicsit, hogy ne fázzak meg, de azután inkább hazaindulok.
Lehet, hogy amikor lesz időm, meghívom a bátyáimat, vagy néhány osztagtársamat, hogy próbálják ki ezt a fürdést, csapatostul szórakoztatóbb, mint teljesen egyedül. Vagy ha ők nem akarnak jönni, akkor talán elhívom Akirát, úgy sem nagyon alakult ki maradandó barátságom az Akadémián.


/Köszi a játékot. ^^/
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzomb. Feb. 22, 2014 10:48 pm

Őszi úszás


Nem ütközött különösebb ellenállásba, mikor a vízbe rántotta a másikat. Furcsa is, hogy a kapitány csak úgy hagyta magát, sokkal erősebb is nála, nem kellett volna különösebben megerőltetnie magát, hogy visszatartsa. De mégsem tette, talán ezért is nem kapcsolt időben, hogy ezzel meglehet, kissé messzire ment. Még ha Nara-san ötlete is volt, hogy ússzanak együtt, ezzel meglehet mégis egy kicsit messzire ment, biztos nem egészen arra gondolt akkor, hogy majd egyből le lesz cibálva a víz alá. Ugyan pillanatokra megfeledkezett róla, kivel is van, a víz alá bukva, ahogy újra szembekerült vele, egyből gyorsan rájött, hogy ezt talán mégsem kellett volna. Pár felszálló buborék mögül ijedten pislogott néhányat a kapitányra, ahogy tudatosult benne, mennyire illetlen dolgot csinált, majd gyorsan a felszínre lökte magát.
- Bocsán… – elnézést is kérne gyorsan, de szidás helyett fröcskölést kap, mitől még a mondandóját se tudja befejezni. Utóbb persze ennek is örül, megtorlásképp akár egy kidout is kaphatott volna a két füle közé, hiszen még nem ismeri annyira, hogy ezt a lehetőséget nyugodtan kizárhatta volna. Kicsit meg is lepődik, hogy ennyivel megúszta, más kapitány vélhetően nem így reagált volna ilyen szeleburdiságra. Valószínű, hogy Nara-san egyáltalán nem is vette zokon, hiszen még csak szóbeli dorgálást sem kapott. S ha már szinte mindent szabad, úgy ő is felcsap maga előtt egy kis vizet, viszonozva a fröcskölést, hiszen ez már semmiség ahhoz képest, hogy az előbb kérdezés nélkül a víz alá rántotta. Látszólag már nem is aggasztják holmi rangbeli problémák, önfeledten vigyorog a játszópajtására. A visszavágót azonban már nem várja meg, a következő esetleges „támadás” elől újra a víz alá bukik, az ellenkező irányba úszva menekülőre fogja. Ha legközelebb felbukkan, ide hívja majd Mihot is, bár nem biztos, hogy egyszerű lesz őt rávenni egy kis játékra, talán meg tudja majd győzni.
Néhány méter után viszont valami megtorpanásra készteti, a becsapódást pedig fejjel tompítja, kis ideig értetlenül pislog a víz alatt, hiszen látni nem lát semmiféle akadályt maga előtt, így a felszínre löki magát, hogy ott keressen magyarázatot. De itt sem lát semmi különöset, csupán annyit, hogy valami láthatatlan fal van előtte, annak határán a kinti és a benti víz felszíne másképpen vet hullámot. A legkézenfekvőbb magyarázat persze eszébe se jut, egyből valami rosszra gondol és arra, hogy akármi is legyen az, inkább szeretne kimenni a partra.
- Taichou, azt hiszem elromlott a tenger. Van valami láthatatlan fal előttünk – nem különösebben erőlteti meg magát, hogy elgondolkozzon rajta mi is az, így gyanúját sem sikerül épkézláb módon megfogalmaznia, de reméli, hogy a kapitány így is érteni fogja. Talán jobb is, hogy nem hívta maguk közé Mihot, bár veszélyesnek ez idáig nem találta, sose tudhatja. Hogy maga a környezet pedig telítve van lélekenergiával, szinte fel sem tűnik neki, amit eddig érezni vélt, azt csak Nara-sannak tulajdonította, eszébe sem jut, hogy ő állna a turpisság mögött.
Legyen bármi is a magyarázat, úgy dönt, mégis jobb lesz neki inkább a szárazon, nem nagyon tudva megbékélni valamivel, amit nem ért, így a választól függetlenül, ha van egyáltalán, kifelé kezd úszni. Észre sem vette, hogy idő közben Miho is megunta a pancsolást, míg mással voltak elfoglalva, addig ő már induláshoz készülődött. Kicsit elszomorodik, hogy ilyen hamar ott hagyta őket, persze ha menni akar, nem tartja vissza, búcsúzóul ő is felé integet és reméli, hogy később is látni fogja még. A partra érve sokkal jobban kezd fázni, mint azelőtt, így a kölcsön kapott törölközőt gyorsan maga köré tekeri, fülig bepólyálva lehuppan a homokba összegömbölyödve, míg egy kicsit átmelegszik. Erről újra eszébe jut a másik lány, és hogy a törölközőt valamikor majd vissza kellene adnia, legalább van egy jó ok, miért kell majd újra találkozniuk. És hogy már csak ketten vannak, nem is vesződik vele, hogy ügyes-bajos módon átöltözzön, a fürdőruha nagyjából már amúgy is megszáradt, azt a kis időt, míg hazaér, már abban is kibírja, így arra veszi vissza egyenruháját. Nem tudja, Nara-san meddig akar még a vízben maradni, minden esetre türelmesen megvárja, míg ő is kiér, hiszen nem siet sehova. Ahogy visszaér, gyorsan beugrik neki, hogy az előbbi nagy izgalomban el is felejtett valamit, kis csomagjából újra elővadássza a már korábban kiszemelt kék kagylót, amit a kapitánynak választott.
- Köszönök szépen mindent – át is adja az ajándéknak szánt nagy tenyérnyi kékséget, bár az nem ehető, mint a finom süti, és nem is olyan praktikus, mint a fürdőruha, amit kapott, azért reméli, hogy tetszeni fog neki. Ha nem is úgy töltötte a napját, ahogy tervezte, mégse bánja, hogy így alakult, legalább most már tudja, hogy Nara taichoutól nincs miért félnie, Mihoban pedig talán új barátra is lelt, aminek kifejezetten örül. Ezután kissé lustán bár, de ő is felszedelőzködik, zanpakutoját és sálba bugyolált gyűjteményét magához véve búcsúzóul meghajol, majd ő is hazafelé veszi az irányt.


//Köszönöm a játékot! Smile // 
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 10:05 pm

Csillagok Virágzása

*Leszálló éjszaka tükréban apró különlegességek tárulnak szemeim elé a tájból fel- fel villana. Nem igazán voltam tisztában azzal, hogy a mai nap valamiféle csillagászati esemény lesz. Habár csillagászati esemény itt? Vajon mennyire lehet ez az ég illúzió avagy természetes? Valahogy mostanság egyre többször kerülget egy bizonyos érzés. S eme érzést, ha nem kontrollálom, eljuthat akár a bennem élő lidércig. Erről pedig eszembe jutván, már hetek óta nem találkoztam Raidennel. Beszélnem kellene vele még mielőtt az életem elcsúszna. Még csak saját mesteremmel sem ápolok jó kapcsolatot, lassan talán önmagammal is elveszítem a kapcsolatot. Elgondolkodó tekintettel meredek mind e közben a férfira. Illedelmesen, de még is kissé tolakodó..belül megmosolyogtat.*
- Nézd, számomra nem cél túlszárnyalni Yukezot. Akkor bizony undorító dolgokat is művelnem kellene, sőt, azzá kéne..sokkal jobbá kellene válnom, mint ő. Köszönöm szépen, szerintem már azzal is túlszárnyaltam valahányunkat, hogy a felnőtté válás jó magam számára pikk-pakk volt. *Szarkasztikus mosollyal ajkamon felelek. Azttán kicsit előre sétálok, s kiveszem a hajam a köpeny fedéséből. Lassacskán már elég hosszú ahhoz, hogy fegyverként használjam. Ideje lenne a derékig érő hajat lenyisszenteni, csak nem igazán van most kedvem az emberek világába menni a stylistomhoz. Megint rengeteg munkát bíznának rám, s megint csak ott ragadnék vagy félévig. Egyelőre abba hagytam az emberi munkát. Most inkább vaizard létemre koncentrállok. Még nagyon sok minden áll előttem. Valamit a mesteremmel is kezdenem kellene. Talán egyszer majd megérti a múltbéli cselekedeteim, s kibékülünk. Hiszen a Daitenshiben talán még mindig én vagyok az egyik legnehezebben kezelhető Tenshi. Noha nem azért mert nem követem a protokollt, hanem mert nehéz velem azonos rezgésre jutni.*
- Nem véletlenül kérdeztem tőled ilyesmit. Nyomós okom van rá, amiért szeretnék kicsit többet tudni a nemesekről. *Pillantok rá kicsit keményebben, majd folytatja a mondandóját. Ezek pedig mind olyan érzések, amik feltörnek belőle..amik jó magam számára egy kis ürességet okoznak. Tekintetem fátyolozottá válik a fenti csillagok ellenére. Egy pillanatra talán még láthatóvá is válik a vaizard felem tekintete; ki tudja. Nagy sóhajtás mellett hosszadalmas gondolkodásba kezdek az elmúlt két évtizedről. S ahogyan egyre több gondolat jut eszembe, nyilvánossá válik számomra, hogy igazából valódi családom..nekem csak Rei van.*
- Ne magázódjunk, Shizune vagyok. *Feltétlen előközlm, hogyha már ennyit beszélgettünk és talán a jövőben is fogunk, akkor ne legyen meg ez a magázódási viszony. Kissé kellemetlen nekem így bárkivel is bizalmasabb dolgokról beszélgetni.*
- Látom a kedvenc foglalkozásod az informálódás, s eme információk felhasználása a célszemély ellen. Be kell vallanom, egyik gyenge pontomra tapintottál. Feltételezem szándékosan, hiszen jól tudhattad, hogy a Daitenshi tagjai valamennyien családi problémákkal küzdenek. Tiszta bajos társaság. *Nevetek egy pillanatra, de fedetlenül marad egy igen erős tény, hogy egy könnycsepp gördül le az arcomon, míg az égre tekintek, majd a tengerre.*
- A szüleimmel sosem ápoltam kifejezetten jó kapcsolatot. Bár apámat mindig is szerettem, édesanyám felé előttem is fedett gyűlöletet ápolok már a születésem óta. Van egy ikertestvérem, Hajime, aki jelenleg a Kidoushuu osztag hadnagya. Időnként találkozunk, és aggódik is értem sokat...de tudod elzártam magam előle. Már azt sem tudom, hogy kicsoda ő. Nem ismerem az ikertestvérem, pedig mindig megérezzük, ha a másikkal történik valami. Akkor ott van még Yuu tanítványa Masamune Raiden. Ő a keresztapám, akinek okán lettem ugyebár...valami, ami nem akartam lenni. *Mégis csak mosolygok erősen, pedig nem kellemes érzések keringenek bennem.*
- Aztán ott van Rei, akit Urahara egyszer rám bízott, még én is gyerek voltam...mégis sokáig óvtam és nevelni igyekeztem. Akiről kiderült, hogy végül is Yukezo lánya. Hmm Anao, már el is felejtettem, hogy a 10. osztag kapitánya is a rokonom. *Elhallgatok, majd elé fordulok, hogy a szemébe nézhessek meggyötörten, mégis érdektelenül.*
- Lehet, hogy nekem nincs úgy családom; talán egyedül járom sokszor az utam, mégis sokkal erősebb vagyok valamennyi léleknél. *Eme pillanatot pedig némi nesz zavarja meg az erdős rész irányából. Villanóan fordítom oldalra a tekintetem. A Fon-házból érkezik valaki, egy férfi. csak onnan tudom, hogy bár eltérő a ruházata az előbbiektől, mégis ott van rajta a jel.*
Vissza az elejére Go down
Amatsu Shin
1. Osztag
1. Osztag
Amatsu Shin

Férfi
Leo Hozzászólások száma : 21
Age : 183
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzer. Ápr. 23, 2014 1:26 am

o~:[Bizonytalan lépések]:~o
~ 1. rész ~

Mit jelent az első osztag tisztjének lenni? Nagyjából azt, hogy bármi is történjék veled: 1. Biztos, hogy te tudod meg először a barátaid közül. 2. Gyönyörű gyöngybetűkkel gyűrűzött levélben közlik veled, hogy a kapitány hívat. 3. A kapitányod a főkapitány.
Nem tudom, hogy milyen lehet az, ha egy diákot az igazgatóiba hívnak, de az biztos, hogy ez milliószor rosszabb annál.
A kapitányi iroda ajtaja előtt állva azon gondolkoztam, hogy mit követhettem el amiért a vénembe magához rendelt. Embereket nem öltem, bár akkor a második osztag keresett volna fel személyesen, mind a nem tudom hány száz emberével. :/ A 3. osztag területén minden szabályt betartottam, míg ott voltam, még csak nem is cigiztem, úgyhogy Kagami taichou-sama sem tehetett feljelentést. Ami az itteni dolgokat illeti, a papírmunkával mindig bőven kész voltam a határidőre, inni nem ittam munkaidőben, cigizni pedig cigiztem ez igaz, de azért a vénember biztos nem csinálna egyáltalán felhajtást, nem hogy ekkorát.
- Amatsu Shin, sanseki. - hajoltam meg az asztal előtt miután beinvitált a hadnagy. Gondolom, tisztában vannak vele, hogy ki vagyok, de azért legalább lássák, hogy megbántam a tetteim, amiről nem tudok semmit és, hogy még van remény arra, hogy ne kelljen elzárni engem öt millió évre, vagy azonnal kivégeztetni. Ha így van, akkor a ma reggeli volt az utolsó szál, amit elszívtam. >.<
- Tessék? - az agyam szinte pillanatok alatt zsibbadt le, fagyott le, lőtt ki egymillió nukleáris rakétát (bár azok nem tudom micsodák, e biztos rossz) és füstölt ki. Az alacsony agyi aktivitás mellett még fel tudtam fogni, hogy a főkapitány gratulál, meg, hogy a kezembe nyom egy papírost, majd távozásra szólított fel.
A kétezer éves vízi hulla normálisabban haladt volna végig a folyosón, mint én tettem. Egyenesen nem tudtam menni, nem, hogy normálisan. A tisztek ijedten ugrottak el az utamból, feltehetőleg azt hitték, hogy valami súlyos kórban szenvedek vagy valami. Igazából semmi ilyesmi nincs, csak ezen a papíroson az áll, hogy kinevezés, meg aztán, hogy kidousuu és, hogy kapitány.
- Basszus... -tértem kicsit magamhoz miután sikerült lefejelnem az irodám ajtaját, de úgy jó istenesen. Kegyetlenül fájt, de a jó az volt benne, hogy az agyam újraindult és kezdte feldolgozni az információkat, így rögvest rágyújtottam egy cigire, hogy elősegítsem a folyamat zökkenőmentes haladását.
De mi a franc ez az egész ezzel a kapitányos dologgal. Nem Kami a kapitány ott, vagy mi van? Lemondott? Egyáltalán lehetséges az? Halálhírét nem hallottam, úgyhogy el nem patkolt. Francba...
Mindegy a lényeg, hogy a 46-ok tanácsa úgy döntött, hogy én kellek oda a kidoushuu kobakjának helyére, csak az az icipici gond, hogy ehhez valami bankai féleség is kellene, de egyelőre annak is örülök, hogy a shikait képes vagyok megfelelően használni.
~ Keress valakit és akkor én is segítek. - hallottam a fejemben a hangot. Ő könnyen beszél, hisz ő már ismeri a bankait meg minden francos nyavalyát, de legalább segítőkész. Ez már egy jó pont. De ki a fenét kérhetnék fel... várjunk csak ez az. Magát az eszeveszett fenyegetést, Seiretei és az első osztag ön és közveszélyes tömegpusztító fegyverét, a fukutaichout fogom megkérni. Ő biztos ért ehhez is. Neutral
Rögvest írtam is meghívót meg minden és oda is adtam Shiranui-sannak, mert hülyeség lett volna ezért fizetni egy futárt.
A találkozó a tengerparton volt délután, hisz akkor már mindkettőnk műszakja véget ért nagyjából. Ami azt illeti csak álldogáltam ott és néztem ki a fejemből, mert fogalmam sem volt róla, hogy mit is kéne csinálni. Shiranui-san sem mondott volt semmit, a zanpakutoum is hallgat, mint nyuszi a fűben, én pedig itt állhatok, mint kóró a veteményesben.
- Fukutaichou. - hajolok meg, mikor a várva várt személy megérkezik. Legszívesebben azt hiszem, elfutnék, de akkor már tényleg a második osztag jönne utánam, meg a hadnagy haragja. Ha lehet biztos, hogy az elsőt választanám, az fájdalom mentesebb halál.
- Mit kell tennem? - tettem fel a nyilvánvaló kérdést egyúttal megvillantva értelmi szintem minimumát. Ez a hét lesz életem legszarabb hete, az biztos. :/
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te21000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (21000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Ápr. 25, 2014 12:05 pm

Bizonytalan lépések

Arcomon meleg mosollyal bámultam kifelé az ablakon, ahol a lassan lemenő nap éppen, hogy bevilágított. Gondolataimban a korábban történtek jártak, és Amatsu~san tekintete, ahogy a hírt fogadta, kinevezés van kilátásban számára, méghozzá nem is akármilyen! Bár talán éppen ez rejti magában a legnagyobb problémát is, hiszen ismertem már, mióta az osztaghoz kerültem, megbízható volt, a munkáját mindig ellátta, azonban egy kapitányi vizsgához ennél sokkalta többre van szükség. Kiengedtem az addig benntartott levegőt egy mély sóhajjal, és a hozzám írt levélre tévedt tekintetem, amiben segítségemet kérte.
Jól tudtam, hogy egy ilyen tréning mivel járhat, nem először segítek egy tisztnek a zanpakutojával való kapcsolat javításában, azonban a bankai megszerzése nem lesz olyan egyszerű, mint egy tréning. Ahhoz, hogy el lehessen érni egy ilyen komoly szintet, olyasfajta bizalomra van szükség a használó, és a zanpakuto között, amire nem sokan képesek, ráadásul olyan erők szabadulhatnak fel, amikre nem is számítunk sokszor.
Felálltam, és az ablakhoz sétálva próbáltam kigondolni, mit is kellene tennem… mi lenne a leghasznosabb Amatsu~san számára? Szívesen adok tanácsot, ha felkeresnek, a segítséggel sosem szabad fukarkodni az embernek, hiszen mindenkinek szüksége van a támogatásra, viszont ez a pillanat döntő lesz a férfi számára. Megigazítottam egyenruhámat, majd katonás rendben hagyva asztalomat indultam el a találkozó hely felé. Nosztalgikus volt a gondolat, hogy korábban ugyan azon a helyen egy másik tiszt segítségére kellett sietnem, bár az a helyzet sokkalta tragikusabb volt, mint amilyen ez remélhetőleg lesz.
- Amatsu~san ^.^ - Viszonzom gesztusát magam is a megérkezés után.
Mélyen a szemébe néztem kérdésére, az elszántságot kutatva fel benne, mert kitartásra lesz a legnagyobb szüksége az elkövetkezendő napokban. Sokan hiszik azt, hogy az erő minden, holott, ha ez nem találkozik akaraterővel egyszerűen elveszett az erő, mert csak kontrollálatlanul ömlik ki az ujjak közül. A bankait nem csak megtanulni, de használni is kell, épp ezért nem elegendő, ha egyszer sikerül uralkodni rajta, együtt kell működni vele, és a zanpakutot partnerként forgatva vezetni, és vezetve lenni. Nehéz elengedni a gyeplőt, de a kölcsönös bizalomhoz elengedhetetlen, hogy mindkét fél megtapasztalja a kiszolgáltatottságot, különben ez a törékeny kapocs könnyen eltörhet.
- Mit gondol Amatsu~san, miért született a zanpakutoja? – Válaszoltam kérdésre kérdésére, miközben magam kezembe vettem a sayaval együtt katanámat, és letelepedve az ölembe fektettem. – Vajon azért, hogy megvédje önt, vagy, hogy vele védjen meg másokat, esetleg, hogy maga óvja őt? Furcsán hangozhat, hogy egy fegyvert vigyázni kell, a fegyverről való gondoskodás azonban mégis mindig a velejárója a fegyverforgatásnak.
Elgondolkozva húztam végig kezem a sayan, ami mintha melegebb lett volna benne szunnyadó zanpakutoum miatt, bár lehet csak én magam szerettem volna így érezni. Mimoza mindig is különleges helyet foglalt el a szívemben, nem csupán azért, mert a lelkem része volt, vagy, mert támogatott, amikor szükségem volt rá, hanem, mert egészen egyszerűen oda tartozott. Sosem kellett kételkednem abban, hogy a legjobbat akarja számomra, a döntéseinket mindketten úgy hoztuk meg, hogy figyelembe vettük a másikat, elvégre társak voltunk harcban, és békében.
- A bankai szint elérésével nem csak erőt szabadít fel, amit harcra tud fordítani, sokkal többet jelent a shinigami és zanpakutou kapcsolatában ez a pillanat. – Emeltem ismét rá tekintetemet. – Ön sok alkalommal járt már belső világában, ahol a zanpakutoujának lelke lakozik, azonban ez fordítva nem olyan egyszerű, hiszen ezelőtt sosem hozott ki onnan semmit, nem hogy egy személyt.
Nem tudtam volna megmondani, hogy sikerült-e elérnem azt, amit szerettem volna, de legalább elgondolkozott a hallottakon, ami önmagában jó eredmény. Sokkal könnyebb úgy tanítani, ha a másik szépen, a maga tempójában önnön fedezheti fel az összefüggéseket, és jöhet rá a dolgokra, mert az sokkal inkább megragad, mint egy ezerszer ismételt közhely, vagy lecke. Nincs kész recept, amit használhatna egy zanpakutounál, hiszen minden shinigami más, ahogy minden zanpakutou is, és az ők kettejük kapcsolata. Olyan tényezők ezek, amik mellett nem lehet egyenes utat, csak irányt mutatni.
- Gondolt már úgy a belső világára, mintha az az otthona lenne zanpakutou szellemének? Minduntalan úgy törünk be oda, mintha csupán a miénk lenne, pedig osztozunk azon egy másik személlyel, a lényünk egy másik részével, akire tekintettel kell lennünk, már akkor, amikor érkezünk.
Talán pont ez az oka, hogy Mimoza sincs mindig jelen, mikor megérkezem, elvégre mindenféle illedelmes előrejelzést nélkülöznek látogatásaim, s bár saját otthonomnak tekinthetem, mégis, nem vagyok egyedül. A shinigamik sokszor felejtik el, hogy nem csupán egy fegyvert tartanak a kezükben, amit akár le is cserélhetnek, ha úgy tartja kedvük. Az ember egyetlen személytől nem szabadul meg soha, önmagától, és talán éppen efféle dolgot képviselnek a zanpőakutou szellemek is. Egy tükröt, amit nem minden ember képes elviselni, és nem is mind szeretné.
- Csak akkor lesz képes bármire is, ha hagyja, hogy a másik fele megmutassa, mit is kellene tennie, de ez nem fog megtörténni, ha nem talál viszonzásra az ő ajándéka. Ha ön erőt kap, mire számíthat a másik? Efféle tudásra nem tehet csak úgy szert, ki kell érdemelni.
Ezt bizonyosan ő maga is tudta, mégis ki kellett mondani, hogy nem lesz ez gyalog galopp. Ha pedig még sem szeretné, most még meggondolhatja magát, mert ha egyszer belekezd, nincs megállás, onnantól minden élesben megy, aminek akár rossz vége is lehet, bár reméljük, hogy olyasmi nem következik be.
Vissza az elejére Go down
Amatsu Shin
1. Osztag
1. Osztag
Amatsu Shin

Férfi
Leo Hozzászólások száma : 21
Age : 183
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzomb. Ápr. 26, 2014 11:34 am




o~:[Bizonytalan lépések]:~o
~ 1. rész ~

A hadnagy jelenléte sokban megnyugtatott. Igaz, hogy képes rabszolgahajcsár lenni és, hogy félelmetes lehet a kedves álca alatt, legalábbis ezzel ijesztgetnek néha az osztagtársak, de az biztos, hogy a jelenléte magabiztossággal és a biztonság érzetével töltött el. Végtére is egy osztag egyik vezetőjének ez a szerepe, hogy még akkor is nyugalmat jelentsen a tisztjei számára, mikor a világ összeomlik és a helyzet reménytelen. Igazán kíváncsi vagyok, hogy én képes leszek-e megtanulni ezt a "különleges képességet". Remélem menni fog.
Ami a zanpakutom születését illeti, már azelőtt tudtam a választ, hogy a "lehetőségeket" a hadnagy felsorolta. Lelki szemeim előtt akadémiai éveim egyik nagyon jelentős pillanata villant fel, a szőke lánnyal és a gyilkosával. A kardot lassan húztam ki a hüvelyéből és engedtem, hogy a fény és az emlékeim táncot járjanak a pengéjén.
- Tisztában vagyok vele, hogy Yamiyo miért született. - emeltem a lemenő nap irányába a kardomat és, mintha egy kis sötét derengést is felfedeztem volna rajta. Ami azt illeti, ez nem olyan meglepő, hisz nem egy fénybarát fegyver. Éjsötét. Milyen ironikus.
- Ez a zanpakutou a védelem fényében kovácsolódott. Gondolom olvasott az akadémiai éveimről az aktámban, így tudhatja, hogy miként mutatta meg az erejét a fegyverem. - suhintottam egyet-kettőt a levegőbe vele és, mintha halk dorombolással jelezte volna, hogy egyet ért velem. Kedves tőle.
A hadnagy által kifejtett további gondolatok stabil talajt találtak a fejemben. Tisztában voltam vele, hogy milyen felelősséggel jár egy bankai. Nem egy olyan szint, amit bárki fia-borja csak úgy csettintésre el tud érni. Persze vannak zsenik , akiknek könnyebben megy, mert így születtek ezzel az adottsággal. Ami pedig engem illet, most is azért állok itt, mert a zanpakutoum megengedte, hogy egy próbát tegyek, természetesen jelezve azt, hogy a szabályokat ő diktálja. És már épp akartam valamit a dolgokkal kapcsolatban közölni az oktatómmal, mikor a kezemben levő fegyver egyre gyorsabban remegni kezdett, majd kirepülve a kezemből nyílegyenesen beleállt a homokba köztem és a hadnagy között.
Nem kis meglepettséggel az arcomon figyeltem ahogy cigifüsthöz hasonló valami hagyja el a pengét, majd lassan egy emberi alak formázódott ki és nem sokkal utána egy pipázó, vörös hajú férfi üldögélt a kard markolatán. Vörös színű szemét először rám emelte, majd utána Shiranui-sant vizsgálta meg, mintha csak valami hibát keresne rajta.
- 'hoy! - feltételezem ez valami köszönésféleség akart lenni, hisz mindössze ennyi hagyta el az ajkait miközben díszes ruháját igazította meg és nagyon úgy tűnt volna, mintha az éjszaka hamarabb jönne és sokkal sötétebbnek is ígérkezett.
- Fukutaichou-sa~n engedje meg, hogy a korábban felvetett gondolataira én válaszoljak. - mélyet szívott a pipájából, majd a füstöt a lemenő nap felé fújta és szinte azon nyomban kúsztak a vörös égi gömb elé hatalmas sötét felhők.
- Így már jobb. A nevem Yamiyo, de feltételezem tisztában van a tisztje fegyverének nevével, itteni megjelenésem pedig különleges eset. Shin még nem áll készen arra, hogy képes legyen úgy viselni engem, ahogy azt a bennem rejlő erő megköveteli. Kettőnk kapcsolata még nem áll azon a szinten, de jelen események következtében bizonyos engedmények megtétele módomban áll. - leszállt a fegyverről, majd egy könnyed mozdulattal húzta ki a homokból és tartotta felém. próbáltam a szeméből kiolvasni, hogy mire készül, de valóban úgy volt ahogy mondta, nem ismerem eléggé még, így ez a próbálkozás is fölöslegesnek bizonyult. Csak annyit tudtam kiolvasni, hogy nem akar bántani. Legalábbis nem így.
- Nem fogod tudni használni még a bankai szintet. Amit tanítok neked, az a bankai legalapvetőbb mechanizmusa, aminek köszönhetően a jövőben majd a valódi szintet el tudod sajátítani. - magyarázott nekem, majd megpördülve a tengelye körül a pengét most már a hadnagy felé irányította. - Önnek is fontos szerepe van a tanításban, viszont amennyiben nem rendelkezik a bankai szinttel még, az úgysem jelent hátrányt. Ez a "bankai" nem erős, mint mondtam csak alap mechanizmus. - magyarázatát befejezve egyszerűen elengedte a pengét ami mintha egy tóba hullott volna merült el a homokban egyre nagyobbra növő köröket hagyva maga után. Ebből a pontból négy csík indult meg négy irányba és nagyjából ötven-ötvenöt méterre állhattak meg, majd ugyan ennyit tettek meg egyenesen fölfelé, és visszatértek a kiinduló pontra, csak méterekkel magasabban. Az egész területben sötétség lett úrrá. Az előttem pár lépésre lévő személyeket is csak alig láttam, egészen addig, amíg Yamiyo nem kezdett el fényleni. Vagyis inkább úgy tűnt, mintha minden fény felé irányulna és ő elnyelné azokat.
- Íme az éjsötét. - felelte megmozgatva a kezeit és mindenhonnan különböző fegyverek emelkedtek ki, úgy a padlóból, mint a falakból vagy a plafonból. Csupán a markolatuk volt ugyan olyan, de a keresztvastól lefelé látszott, hogy mindenik más alakú vagy formájú.
- Az első feladatod roppant egyszerű, Shin. Meg kell tanulnod viselni ezt a szintet. - a szavait követően csupán egy sejtelmes mosoly ült ki az arcára és a szemeiben látszott, hogy további segítséggel nem fog szolgálni a számomra.
- Oké~. - vakartam meg a tarkómat, majd a hozzám legközelebb eső fegyver markolatát megragadva emeltem fel a levegőbe, majd, mint holmi rizses zsák, dőltem el hátrafelé a kard nem kis súlyának köszönhetően. Az egészben a legrosszabb és legkínosabb az volt, hogy a fegyver nem volt nagyobb egy tőrnél, de határozottabban nehezebb volt.
- Figyelmeztetném, fukutaichou-san, hogy ön nem képes használni a fegyvereimet és amennyiben mégis szándékozna megpróbálkozni vele, attól félek, sérülést fognak okozni önnek azon nyomban. Így okosabb elkerülni bármiféle fizikai kapcsolatot, természetesen kivételt képez ez alól az a fegyver,a mit Shin visel. - figyelmeztette a hadnagyot a zanpakutou szellem miközben én a lábra állással küszködtem. megfordult a fejemben, hogy hagyom a francba a fegyvert és egy másikat keresek, de valahol biztos voltam benne, hogy egyik fegyver sem lesz könnyebb ennél.
- Hááá~! - kisebb csata kiáltással próbáltam meg az egyensúlyomat és a fegyvert megtartani, de már ez a kis manőver izzadságcseppeket csalt az arcomra. Nem igazán tudtam, hogy hogy tudnék akár egy lépést is megtenni ezzel a fegyverrel, nem hogy esetleg támadást is indítsak. nem tudom mi lehet Yamiyo célja, de biztos nagyon jó oka van, hogy így akar megtanítani valamire.
- Támadhat, fukutaichou-san. - lépett ki végül a kettőnk között lévő térből a zanpakutou és leült az egyik fegyver markolatára és pipázgatott. Kicsit idegesített ez a nagy nyugodtság a részéről, hisz igazán elmondhatta volna, hogy hogy forgassam a "fegyvereit".
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te21000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (21000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzomb. Május 10, 2014 1:14 pm

Bizonytalan lépések

Ha nem olvastam volna az aktáját, valószínűleg akkor is tudtam volna a választ, már Amatsu~san jelleme miatt is. Sokan mondhatják magukénak a védelmezési ösztönt, ami büszkévé is teheti őket, elvégre ez a tulajdonság arra sarkalja az embereket, hogy egymást védelmezzék, és önmagukon kívül mást is képesek legyenek megóvni. Nem tévesztendő ez össze az oktalan ölési vággyal, amikor csak okot keresünk a pusztításra, elvégre ott a nemes érzések szóba sem jönnek.
- Ez a kijelentés talán nem alaptalan, de mindenképpen elhamarkodott, Amatsu~san. ^.^ - Emeltem rá tekintetem. – Nem a fegyver, hanem annak forgatója szeretne megvédeni másokat, de mint bizonyára ön is jól tudja, a zanpakutouk nem csupán egyszerű eszközeik a shinigamiknak. Mit gondol, a zanpakutoujának is az a célja, hogy megvédjen másokat? Vajon ő is ugyan azokat az embereket tartja érdemesnek erre a védelemre, mint ön?
Öreg hiba volt, hogy feltételeztük, a zanpakutou akarata megegyezik a miénkkel, vagy legalábbis hasonló, elvégre a részünk lenne. Azonban ahogy az ikertestvérek sem azonos személyek, úgy a zanpakutouk is egy külön identitást képviselnek. A mi részünk, de nem mi magunk vagyunk, vagyis sokban különbözünk, talán sokkalta több dologban, mint amennyiben hasonlítunk.
A hirtelen felém mozduló fegyverre szinte teljesen reflexszerűen reagált testem, és védekezésre felkészülve feszült harci pózba, bár katanámat nem húztam elő. Nem feltételeztem, hogy Amatsu~san eképpen próbált volna megtámadni, és arckifejezéséből ítélve legalább annyira meglepődött a történteken, mint én magam, így szememet a zanpakutoura függesztettem, figyelve, mi történik a következő pillanatokban. Az előtűnő alakról lerítt, hogy nem shinigami, ráadásul a megjelenése nem hagyott kétséget afelől, hogy Amatsu~san zanpakutou szelleméhez van szerencsém. Már ha ezt szerencsének lehet nevezni, mert a tetszésemet sem a tekintete, sem pedig a tisztelet szemernyi foszlányát nem tartalmazó hanghordozása nem nyerte el.
- Amennyiben úgy gondolja, hogy a kapcsolatuk még nem áll ezen a szinten, talán ezen kellene a leginkább dolgozniuk. ^.^ – Viszonoztam mosollyal szenvtelen tekintetét. – Ez az önök dolga, sajnos tudjak bármennyit is akár a bankai szintről, akár a zanpakutoukról, elkerülhetetlen, hogy csupán útmutatásban merüljön ki a segítség, amit nyújthatok.
Nem kifejezetten az ismeretlen férfinak címeztem a mondandómat, ugyanúgy szólt Amatsu~sannak is, hiszen nem ígérhetek neki olyasmit, amit nem tudok megtartani. Márpedig botorság lenne azt állítani, hogy a kezemben tartom a bankai elsajátításának receptjét. Ahogy minden kapcsolat különbözik, úgy az is, hogy mikor érzik úgy a zanpakotouk, hogy forgatójuk elérte azt a szintet, hogy többet mutassanak neki, ahogy az sem egyforma, ez miként történik meg. Nekem annak idején Mimoza rengeteget segített, és reményt adott azzal, hogy megmutatta, sokkal több erő lakik kettőnk szövetségében, mint azt én valaha is gondoltam. De ez nem jelenti azt, hogy Amatsu~san, és Yamiyo~san között is ez lenne a helyzet.
Nem mozdultam a felém mutató fegyver látványára sem, meg se fordult a fejemben, hogy kért tenne bennem. A feltételezésére továbbra is csak mosollyal válaszoltam, nem szükséges tudnia, hogy sokkal több tudással rendelkezem, mint azt ő feltételezi. A legjobb fegyver a meglepetés, ráadásul korábban senki előtt nem használtam még a bankaimat, talán még a későbbiekben eljöhet az ideje.
Figyeltem az érdekes mutatványát, arcomról nem lehetett leolvasni semmit, de a sötét sem ijesztett különösebben meg, tudtam, hogy Mimoza fényt gyújt a legnagyobb árnyakból is. A rengeteg kardon hordoztam végig tekintetem, úgy tűnt Yamiyo~san a legegyszerűbb módszert, a fizikai edzést fogja alkalmazni, hogy a megfelelő szintre hozza Amatsu~sant. Nem ítélkeztem, ő tudta a leginkább megállapítani, hogy jelen pillanatban mire lehet szüksége a tisztnek. A feladat ismertetéséből is úgy tűnt, ő is annak a híve, hogy a nebuló maga jöjjön rá, mire is szolgál igazából a tanítás. Az első próbálkozásnál majdnem hangosan felkacagtam, de azért sikerült uralkodnom magamon, nem szerettem volna félbe törni a férfi elszántságát.
- Ne aggódjon miattam, Mimozán kívül nincs szükségem más fegyverre! ^.^ - Feleltem, és a sayat rögzítettem ismét az oldalamon.
Katonaként megszokhattam volna a parancsok teljesítését, de mióta hadnagy voltam megszoktam, hogy ezeket a parancsokat általában én adom, így furcsa volt, hogy rajtjelet kaptam. Nem foglalkozhattam azonban ilyen apróságokkal, hiszen amiatt voltunk ebben a helyzetben, mert segíteni próbáltunk Amatsu~sannak, ki így, ki pedig úgy. A közös cél pedig az volt, hogy a tisztem készen állhasson arra, hogy elviseljen egy második fokozatú feloldás, ami nem kis fizikai, és szellemi erőt igényel.
Arcomon továbbra is a könnyed mosollyal lendültem előre, villámtánc közben előhúzva fegyveremet, és a harmadik tisztem felé vágtam vele, még olyan sebességgel, hogy könnyedén képes legyen azt hárítani. Figyelmeztetnem kellett magamat arra, hogy jelen helyzetben nem harcolhatok teljes erővel, mert az nem vezetne semmi jóra, hogyha megsebesíteném a férfit. A zanjutsu legkülönlegesebb mozdulatait mutattam be lassan, mintha csak ráérve vívnék vele, pedig csak láttam, hogy mekkora erőfeszítésbe kerül számára az, hogy megemelje, és valamelyest forgassa fegyverét.
Korábban sosem harcoltam vele, még edzéseken sem, valahogy erre nem került sor, de valahogy úgy éreztem, hogy sokkal inkább koncentrál arra, hogy erőt fejtsen ki, mintsem magára a küzdelemre. Inkább elmerült a problémában, csak azon gondolkozva, miként vészelje át a következő perceket, és mint egy feladványt, úgy fejtegethette zanpakutouja szavait, ám ez nem volt a legjobb ötlet. Egy fél fordulattal tértem ki oldalra, majd villámtáncot használva lendültem előre, és metszettem kettőt, hogy egyenruhájának ujja a földre hulljon.
- Arra figyeljen, amit csinál, különben rövidebbre sikerül ez az edzés, mint azt remélte! ^.^ - Mondtam szenvtelenül, és egy percre sem hagytam, hogy leereszthesse a védelmét. – Ne gondolja túl a dolgokat, csak önmagának nehezíti meg, ha így tesz. A legegyszerűbb, hogyha a tiszta tényekre alapoz, és az alapján cselekszik, amit lát, és megért abból, amit a másik mond. Ne feltételezzen új információkat, képes arra, hogy a némaságból is olvasson…
Az emberek sokkal többet árulnak el már akkor is, amikor meg sem szólalnak, mint hinnék, és aki képes ezekből olvasni, annak sosem kell aggódnia, hogy hazudnak-e neki. Amikor elakadunk, és a másiknál keressük a választ, egy szemvillanásból láthatjuk is, amire kíváncsiak vagyunk. Nem csupán azért, mert az a személy esetleg jobban tudja, hanem mert a szívünk mélyen mi azt szeretnénk, és tudjuk is, mi lesz a választás, épp ezért olvasunk azt. A zanpakutouk rejtvényei is ilyesmik… olyan apró darabok, amik bennünk rejlenek, csak rá kell jönnünk, hogy pontosan melyik is az a darab.
- Gondoljon arra, hogy mit szeretne önnek ezzel mutatni Yamiyo~san! – Adtam további tanácsokat, miközben mozdulataimat nem gyorsítottam meg, de érezhette, hogy ezúttal már több erőt vittem a támadásokba.
Nem szerettem volna komolyan megsebesíteni, de az edzésnek sem lett volna értelme, ha nem törekszem arra, hogy feszegesse a saját határait. Valószínűleg erre akarta zanpakutou szelleme is rávezetni, hiszen a nagyobb súllyal való bánás talán éppen arra próbálja rávezetni a férfit, hogy miként fogja tudni a hatalmas felszabaduló erőt is kezelni, ami majd a bankaival jár. El kellett ismernem, hogy ez az ötlet nem volt rossz, elvégre sokan évtizedekig készülnek a második feloldás elsajátítására, mind elmében, mind testben, éppen ezért előnnyel indulnak Amatsu~sannal szemben. Az eddigi tapasztalataim alapján nem mondtam volna, hogy nincs edzésben, azonban az általános gyakorlatok közel sem készítik fel arra, hogyan kellene a rengeteg reiatsut majd kezelnie.
- Ne csináljon úgy, mintha lassan az ereje végéhez közeledne, hiszen még a shikait sem használtam, fiatal az éjszaka! ^.^ - Gondolataim közepette is mosolyogva folytattam a harcot, várva, vajon tartogat-e még valamit akár Yamiyo~san, akár Amatsu~san.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te40600/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (40600/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Május 30, 2014 9:33 pm

Őszi úszás

Végül csak-csak sikerült betessékelni Takagi-sant a vízbe, vagyis nem feleslegesen vesződtem a leválasztott, melegebb vizű úszósáv kialakításával. Gondoltam, hogy előbb után fel fog tűnni, hogy egy láthatatlan erőtér van kialakítva a meleg vizes rész köré, de nem számítottam rá, hogy egyenest neki fog menni Takagi-san. A víz alatt látva ezt egy kicsit elnevettem magamat, amire pár buborék bukkant elő a számból és indult meg a felszín felé. Én magam is felúsztam, nehogy elfogyjon időközben a levegőm.
- Tényleg. - próbálom eljátszani a meglepődöttet, amikor Takagi-san észreveszi, hogy a víz meg van törve az erőterem két oldalán. Takagi-san meg sem várta, hogy bármit is mondjak még, már indult is el a part felé, ezért én is utána mentem. Útközben láthattuk, ahogy Fon-san elbúcsúzik tőlünk, amire én is intek neki egy-kettőt. Most, hogy csak ketten maradtunk, egy kis tréfát eszeltem ki Takagi-sannak.
- Várj! - szólok oda Takagi-sannak hangosabban, hogy biztos meghallja, és ezzel megtorpanásra késztessem. - Be lettünk zárva. - jelentem ki teljes komolysággal, majd feloldom a láthatatlanná tévő kidoumat és láthatóvá teszem a narancssárga falakat, amik körülvesznem és immáron az elejét is bezártam, ahol eredetileg bejöttünk, hogy tényleg úgy tűnjön, be vagyunk zárva ide.
- Ne aggódj, ki tudom szabadítani magunkat. - előre és egy kicsit felfelé nyújtom a kezeimet és nagy koncentrációt próbálok imitálni, mintha valahogy meg akarnám törni az erőteret. Persze könnyedén meg tudnám törni ezt az erőteret, hiszen a sajátomról van szó, de erre a kis színjátékra valahogy szükség volt. A nagy erőlködés után végül megtöröm a kidoumat, ami így darabokra hullik.
Végül ki is mentünk a partra megtörölközni, de mivel nem hoztam magammal ruhát, így Takagi-sannal ellentétben nem vettem magamra semmit. Csak egyszerűen megtöröltem nagyjából magamat, majd a nyakam köré raktam a törölközőt. Így legalább látni is lehetett a jobb oldalamon elhelyezkedő sebhelyet, amire a legtöbb shinigami büszke szökött lenni. A hideg meg amúgy sem árt nekem, amikor a zanpakutoummal edzek sokkal hidegebb szokott körülvenni, ahhoz képes ez csak kicsit hűvös.
- Ó, köszönöm. - meglepve vettem át Takagi-santól az ajándéknak szánt kék kagylót, ami elég nagyméretű volt. Nem szoktam ilyeneket gyűjtögetni, de nem árthat, ha van ilyenem, majd kirakom az irodában az egyik polcra dísznek.
- Én pedig tartozok egy vallomással. A korábbi erőteret én magam állítottam fel, különben nem lett volna melegebb benne a víz. A színjátékot pedig csak tréfának szántam, remélem nem haragszol. - úgy éreztem igazságosnak, ha megosztom Takagi-sannal, hogy mi is történt valójában. Bár gondolhatta volna, hogy csak kidou lett használva és azért olyan a víz, amilyen.
Ezután elbúcsúztam Takagi-santól, majd visszafelé vettem az irányt. Reménykedtem benne, hogy a visszafelé úton nem fognak nagyon felismerni így, hogy nincs rajtam a haorim. Lehet, hogy nem lenne jó, ha mindenki erről beszélne, hogy félmeztelenül sétálgattam az utcán.
//Bocsi a késői posttért, Embarassed köszönöm a játékot. Smile //
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 8:37 am

Napfelkelte

Egy kicsit megráztam a fejem, és ásítottam egy hosszút, de azért talpra tornáztam magam. Nagy szerencse, hogy lefekvés előtt bepakoltam magamnak, mert különben egészen biztos, hogy most nem lenne lelkierőm elindulni úszni. Reggel héttől kezdődik a műszakom, úgyhogy hajnali háromkor kell kelnem, ha előtte be akarok menni a tengerbe.
A víz még éjjel is jóval melegebb, mint egy hideg őszi délutánon, úgyhogy ma sokkal többet akarok úszni, egy kilométer mélyre akarok beúszni, ott merülni néhányat, és vissza, hogy felébredjek a szolgálatra. Elég fárasztó őrködni még úgy is, hogy a rabok ritkán próbálkoznak velem, egyrészt mert viszonylag kedves vagyok velük, másrészt pedig én vagyok az egyik legjobb közelharcos az osztagban, és tudják, hogy nem érdemes. Az újoncok veszélyesek, ők még nem jöttek rá, hogy bármit tesznek, soha nem jutnak ki.
Leterítem a törülközőm a partra, lerakom a táskám, amiben a zanpakutom és az egyenruhám van, azután elindulok befelé a sötét vízbe. A víz langyos, nem igazán van előttem semmi, úgyhogy nem csinálok mást úszás közben, csak számolok. Mellúszásban haladok, nem túl gyorsan, mire beérek odáig, ameddig akartam, már ezerötszáznál járok. Párszor lemerülök a foszforeszkáló tengerbe, majd elindulok visszafelé, ezúttal már gyorsúszásban.
A pulzusom már száznegyven körül lehet, mire elérem azt a részt, ahol leér a lábam, ott felállok, és a térdemre támaszkodok, úgy várom, hogy nagyjából normalizálódjon. Természetesen, a nyílt víz felé fordulva, hogy nézhessem a napfelkeltét. Minden másodikat láttam már idén, vagy elég korán kelek, vagy elég későn fekszem hozzá, hogy megcsodálhassam. Kellemes érzés látni valamit, amit rajtam kívül nagyon kevesen láthatnak, és ennyire szép.
Miután kifújtam magam, még egyszer visszadőlök a vízbe, hogy kicsit lehűljek, és öt percig lebegek a tetején, mielőtt kimegyek megtörülközni és átöltözni. Kicsit szomorúan kötöm meg az övet a derekam körül, ez a nap túl gyönyörű lesz ahhoz, hogy a föld alatt töltsem, de még mindig jobb helyzetben vagyok, mint a bentlakók. Ők talán azt se tudják, milyen évszak lehet idekint.
Ahogy betűzöm a zanpakutom az övembe, rögtön rá is simulnak az ujjaim a markolatra, ahogy neszt hallok. Nem húzom elő, nem adom jelét, hogy ellenségre számítok, de mint mindig, most is arra számítok. Az Onmitsukidou tagjainak mindig arra kell számítaniuk, ha neszt hallanak a félhomályban. Ugyanakkor, nem szeretném megijeszteni azt, aki itt van, és valószínű szintén csak fürdőzni jött, úgyhogy barátságos hangon igyekszem megszólalni.
- Hahó… ki van ott?

Vissza az elejére Go down
Mitsuke Zarakai
7. Osztag
7. Osztag
Mitsuke Zarakai

Férfi
Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2014. Jul. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Újonc
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptySzomb. Júl. 26, 2014 9:20 am

Napfelkelte


Még mindig nem sikerült teljesen végigjárnom a környező helyeket, erdőket, létesítményeket, amik érdekesnek bizonyulhatnak számomra. Pontosan ezért határoztam el azt, hogy a mai napom elejét egy különlegesebb természeti forrással kezdem meg. Mi is lehetne szebb a napfelkelténél és az alatta végignyúló tengernél, konkrétan semmi sem ha engem kérdeznek. Agresszív lelkemben talán még maradt annyi szépség utáni vágy, hogy egy kicsit kiengedjem az amúgy is folyamatos gőzt a fejemből, ami konkrétan a kardom shikai formáját is élteti.
- Egy haraggal teli halálisten, kinek kardjának pengéjét is az kovácsolta és edzette. Nem sok ember fog így közelebb kerülni hozzám, akár még beszélgetési szinten sem. Talán túl homályos lenne a tekintetem? Talán még nem ismertem ki saját magamat teljesen? Avagy legvégső esetben talán a shikai forma megszerzése volt az az utolsó akadály, aminek a leküzdésével már sohasem lehetek teljes ember? - Eme mondatok harcoltak egymással elmémben, miközben elkezdtem magamra ölteni a shinigami ruhámat a séta megkezdéséhez. A hakamám megkötésénél tartottam, mikor már végképp nem tudtam választ találni az egymással vitázó kérdésekre a fejemben. így elkezdtem ugyanazt ismételgetni magamban. - Miért? - Annyiszor ismételgettem magamban, hogy fogaimat összeszorítottam, izmaim megfeszültek és ösztönös mozdulatból ráfogtam a kardomra, ami mellettem volt az állványon. A dühöm nem hagyott el még ez után sem, csupán akkor vált a haragom félelemmé, mikor felkötöttem a kardot és ismét ráfogtam a markolatára. Pár másodpercig körbevette egy kék kontúrfény, ami minden bizonnyal a dühtől felkavaródott lélekállapotom lehetett. Egyből elengedtem és bámultam magam elé.
- Lehetséges, hogy a puszta haragom mennyiségével felkelthetem a kard erejét? - Ezt semmiképp nem engedhettem meg magamnak és azonnal lenyugtattam magamat amennyire csak tudtam. Másmilyen vizekre kellett terelnem az agyamat és erre a legjobb módszer, ha elindulok a sétára és a friss levegő kimossa. Ez így is történt, mivel a sétán a tengerpart felé olyan szinten megnyugodtam, hogy már csak szedegettem a lábaimat a célom felé, mintha semmi sem történt volna. Hosszabb sétálás után odaértem a parthoz de csodák csodájára fogalmam sem volt, hogy honnan is a legegyszerűbb megközelíteni. Belevetettem magam hát a környező növények karjaiba, hogy minél előbb levághassam a tenger felé vezető utat. Türelmetlen lettem, mert már elegem volt a sétából és megakartam pihenni a parton. Már majdnem odaértem a parthoz, mikor felfigyeltem egy másik személyre, aki épp versenyszinten úszik a tengerben oda és vissza. Pont úgy keresztezte a nap az épp felkelő fényeit, hogy nehézkesen tudtam kivenni az igazi kilétét az illetőnek. Minden esetre egy helyben maradtam addig, ameddig ki nem ússza magát. Már csak azért is jobban tettem, hogy ott maradtam a helyemen mert láttam a holmijait a parton, minden bizonnyal fürdőruhában van akkor és nem esne neki a legjobban, ha megzavarnám.
Ahogy teltek a percek, a nap már majdnem teljesen feljött, kirajzolódott az illető teljes mértékben. Egy nő volt az, aki épp átöltözik a szolgálati ruhájába, azért annyira nem vagyok szemtelen, hogy kifigyeljem már csak azért sem mert ha magasabb a rangja és lebukok, nekem annyi. Csukott szemmel vártam hát, amíg végez de közben a reggeli szelek megborzongatták a hajamat és megakartam vakarni a fejemet de megcsúsztam és a rejtekhelyem kiadta ennek a zaját egyenesen a nő felé.
Meghallottam, hogy szólít és ennek eleget kellett tennem mindenféleképpen. Kimásztam a növényzet közül és mentegetőzni kezdtem azonnal.
- Üdvözletem, Zarakai vagyok a hetedik osztag újonca, csak megakartam nézni a napfelkeltét de láttam, hogy te is itt vagy és nem akartalak zavarni. Nyugodj meg, nem lestelek meg esküszöm. -
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 31, 2014 4:54 am

Napfelkelte

Enyhe koncentrációra van szükségem hozzá, hogy ne áruljak el az arcmimikámmal semmilyen érzelmet a bokrok mögül kisétáló shinigami felé. Az utóbbi időben szerencsére már egyre kevésbé voltam szégyellős, de ettől még nem volt túlzottan szimpatikus a gondolat, hogy valaki a másik nemből figyelt, miközben átöltöztem. Az pedig csak hab a tortán, hogy az ilyen alakokat nem tartom túl sokra, még akkor sem, ha parancsra néha én magam is kénytelen vagyok kémkedni az emberek után. Azt, hogy ő is parancsot teljesít, pedig kizárhatjuk, túl nagy zajt csap hozzá, hogy egy második osztagos tisztre ráállítsák. Néhány másodpercig azon gondolkozok, hogy jól helyben hagyom a fiút, de végül jobb ötletem támad. Szándékosan változtatom el az arckifejezésem, mintha csak most tudatosult volna bennem, hogy látott meztelenül, vagy mintha csak most jutott volna eszembe felháborodni.
- Gyakran szoktál kukkolni, Zarakai a hetedik osztagból?- a ruhám szándékosan összehúzom, hogy még a nyakamból is minél kevesebb látszódjon ki. Gyakran láttam már hasonló reakciót azoktól, akiket valaki látott hiányos öltözékben, mintha ez utólag segítene bármit is. - Mert most elég nagy bajba kerültél. Fon Miho vagyok, a második osztag nyolcadik tisztje, és Seireitei nemességéhez tartozok. Apám a kapitányod jó barátja, csak megemlítem otthon a neved, és a hátralevő életed legnagyobb kihívása egy makacs folt lesz a padlón- egy kicsit túljátszom a felháborodott fordulást, de amikor háttal állok, megengedek magamnak egy mosolyt. Szerencsétlennek valószínűleg fogalma sincsen róla, hogy ki az apám, de azt hiszem, soha nem is találkozott a jelenlegi hetedik osztagos kapitánnyal. Felkapom a táskám, és a hátamra csapom.
Csak két lépést kell megtennem, miközben az arcom egy kicsit bizonytalanabbá, félénkebbé varázsolom egy bátortalan mosollyal. Megtorpanok, és felé fordulok, miközben lassan a földre helyezem a táskámat, és néhány másodpercig ezzel az arckifejezéssel vetek rá párszor egy-egy lopott pillantást.
- Igazság szerint, nem kell mondanom semmit az apámnak…- az elpirulás annyira könnyen megy, mintha tényleg természetes lenne, és tényleg ennyire félénk lennék. Elég sokat tanultam színészkedni hozzá, hogy szinte tökéletesen eljátsszam azt, akinek látszani szeretnék, és biztos vagyok benne, hogy a félénk nemes lányka nagyon jól megy. Talán annyi lehet a bökkenő, hogy elmondtam, hogy hol és milyen rangban szolgálok, de a pozíciómat könnyen betudhatja születési előjognak, főleg, ha tudja a kapitány nevét. - Láttál engem meztelenül. Úgy korrekt, ha én is látlak téged- egy pillanatra lesütöm a szemem, de aztán egy fokkal határozottabban nézek rá, jelezve neki, hogy vagy ez, vagy a padlómosás több száz évig.
Vissza az elejére Go down
Mitsuke Zarakai
7. Osztag
7. Osztag
Mitsuke Zarakai

Férfi
Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2014. Jul. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Újonc
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 31, 2014 6:16 am

Napfelkelte


Nem is kerülhettem volna kellemetlenebb helyzetbe ennél. Nemrég kerültem ide a szürke, megszokott emberek közül de máris belekeveredtem egy újabb hülyeségbe, úgy látszik ezt a tehetségemet sikerült magammal hoznom. Aláírom azt a gondolatot mindenkinek, hogy ritka dolog ha egy férfi szereti a szép, vagy egyenesen nőies dolgokat de nem tehetek róla. Egyszerre vagyok ártatlan és vadállat, a többieken múlik, hogy melyiket hozzák ki belőlem. Amikor a legelső kérdését feltette nekem, máris egyértelművé vált, hogy nem hisz nekem. Persze ki hinné el nő létére, hogy tényleg nem akart egy magányos férfi semmi mást, csak megnézni a napot ahogy felkel. hosszú éveim alatt sikerült elsajátítanom a férfiak talán legnehezebb tulajdonságát, hogy nem a vágyaik irányítják őket hanem a lelkük, szívük. Ha nem így lenne, akkor bizonyára vagy harcolnánk, vagy valami teljesen mást csinálnánk.
- De hát már megmondtam neked, hogy nem lestelek meg. Csak a napot akartam megnézni, ahogy felkel. - Próbáltam mentegetőzni előtte továbbra is, de nem úgy tűnt, mint aki hisz nekem akár egy másodpercig is. Nem nehezteltem a lányra egy pillanatig sem, hiszen csak a saját erényeit védte és valljuk be, hogy a férfiak ennek az erénynek egyenesen a gyilkosaivá váltak. órákat is beszélhetnék neki őszintébbnél őszintébb hangkifejezéssel, nem jelentene semmit sem neki. A tömegstatisztika áldozatává váltam és ami a legrosszabb ebben, hogy saját magamnak köszönhetem. Pontosabban a természet erejének, hiszen miatta mozgattam meg a bokrot. Ahogy végig hallgattam a következő mondatait, arcomra kiült a félelem és a megbánás. Bár nem is tudom, hogy mit bánjak meg hiszen közöm sem volt a lányhoz de ennek már semmi jelentősége. Kezeimet fel-fel emelgettem, ezzel is jelezve a probléma minél előbbi megoldását és a hosszú távú baj elkerülését. Csak a térdre borulásos könyörgés hiányzott volna a jelenetből de arra soha nem lennék képes. Eleve nem csináltam semmit és a semmiért pedig nem fogok megalázkodni, főleg nem egy lány előtt. A szavai áthatoltak rajtam, mint egy penge a lesújtása után és úgy tűnt bennem, mintha el is vágta volna vele a környező szabadságom útját. Pontosan ezért nem építettem ezt a beszámolóját további szavakkal, hanem csak meredten, félve álltam előtte és vártam, hogy megváltozzon a pillanatnyi reakciója és kedve.
Annyira reméltem, hogy megváltozik a véleménye, hogy túlságosan is összejött és a következő lépéseit semmiféleképpen nem tudtam hová tenni magamban. A határozott, céltudatos nőből egyszerre átváltott a félénk, lassabb mozgású lánnyá. Még leírni se tudnám azt a pár másodperces érzésváltozást a levegőben, ami körülöttünk történt. Tippelni se mertem volna arra a mondatára, amit ellejtett nekem a táskája földre tevése után. Már csak az is fura volt, hogy megállt és mosolyogva fordult vissza felém. Komolyan fogalmam sem volt arról, hogy most ez egy megbeszélt átverés e, avagy tényleg nem értünk ennek a végére még. Saját magában megbocsájtott nekem egyik percről a másikra? Nem mondom, hogy nem esett jól és nem volt felszabadító érzés de egy valamit nem értek. Miért volt értelme akkor az előző monológnak, ha most meg úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna? Már azt hittem, hogy végre szóhoz tudok jutni, mikor ránéztem az arcára kicsit tüzetesebben is és észrevettem a pirulást az arcán. Az arckifejezését látva annyit már biztosan tudhattam, hogy nincs szükségem a rettegésre az arcomon, így én is lazábbra vettem a figurát és inkább a figyelem ült ki az arcomra.  megpróbáltam figyelni a pillanatnyi jelenre és mindent ami eddig történt, azt betudni egy átlagos múlt eseményének mert ha most nem tudok jól szerepelni, akkor soha.
Külön figyelemmel hallgattam végig a következő mondatát de annál inkább rázott meg az, hogy pont ő tőle hallok ilyet. Nem vagyok szégyenlős fajta az tuti, nem is mondom a lányt unszimpatikusnak de valami visszatartott.A ruhája mögé bújva és a parton állva igazán gyönyörűséges látványt nyújtott, szinte minden férfi azonnal ugrana ki a nadrágjából és összekeverné a part homokját egy ilyen lánnyal, de én nem. A fejem lesütöttem és csak arra tudtam gondolni, hogy már megint a saját nemem undorító szokásának lettem az áldozata. szégyelltem magam ez miatt és nem volt merszem azt tenni, amire megkért. Levegőt sem vettem, annyira elvoltam havazva a gondolataimmal és szinte megszűnt a külvilág számomra. Én nem fogom magamat elkönyvelni egy tömegembernek, nem vagyok tömegember, nem csinálom amit kért, nem engedek a vágyaimnak soha többé. Belelendültem az ismételgetésbe de ennek egy halkabb morgás volt a külvilági jele.
Felemeltem a fejem, lány felé fordultam, elmosolyodtam és elkezdtem felé gyalogolni. Azt hihetné, hogy belementem a játékába de amikor teljesen lazán elmentem mellette és pár lépéssel mögötte álltam meg, már nem igen gondolhatta ezt. Az eget nézve engedtem ki mindent magamból.
- Elsőnek kimutatod a fogad fehérjét, utána pedig megzsarolsz.- Lágy hümmögést fűszereztem bele a mondatomba majd folytattam.- Szép volt a napfelkelte, megérte eljönnöm erre a helyre miatta. Vannak még szép dolgok a természetben csak az emberek már nem képesek kutakodni utána. Akár itt, akár máshol, akár lent az embereknél...mások lettünk és ez ellen nem tudunk semmit sem tenni. Ami a történetedet illeti, minden tiszteletem a tiéd a rangod és a hovatartozásod miatt Miho, igazán jó kis hírnévre tettél szert, biztosan sokan tartanak tőled de ne haragudj, én nem. A becsületem mindennél többet ér, legalább nekem. A szende nemesi lány és a vadorzó, utca gyerek története. Nem én vagyok akit keresel és nem azért, mert nem vagyok elég rossz, hanem mert túl sok minden szárad a lelkemen már ez miatt.-Megfordultam a lány felé, lekötöttem magamról a kardomat és a lábai elé dobtam a földre. - Azért nem teljesítem amit kérsz, mert ahhoz túl gyönyörű vagy. Hol az a folt mutasd. - Álltam előtte rezzenéstelen arccal.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Aug. 01, 2014 1:13 pm

Napfelkelte

A fiú reakciója őszinte meglepett arckifejezést csalt ki belőlem. Két lehetséges reakciót vártam, az egyik az volt, hogy kiakad, és esetleg még megpróbálhat rám támadni is, de a valószínűbb mégis az volt, hogy teljesíti, amit kértem tőle, és reménykedik benne, hogy én is követem a példáját. A monológját nem igazán tudom hová tenni, nem sok embert láttam még, aki nem ijedt meg egy olyan Onmitsukidou tiszt fenyegetésétől, aki mellesleg a legnagyobb bérgyilkos klán tagja is, és akinek a rokona a kapitány. Persze, ezeket a dolgokat nem tartottam magamban fontos dolognak. Egy pillantást vetettem az elém dobott kardra, de nem akartam felvenni, és visszaadni neki. Nem illett volna a színjátékomhoz, és bármit is tett, nem illik megfogni mások zanpakutoját a tulajdonosa engedélye nélkül, még akkor sem, ha elém dobja. Egy kicsit határozottabb hangnemre váltottam.
- Gyönyörű szavak, de mégis elrejtőztél, amikor arrébb is mehettél volna száz lépéssel- egy pillanatra lepillantottam a kardra, azután hátra léptem néhány lépést, miközben még egyszer végiggondoltam a folytatást. Valószínű már sokszor lebukott, úgyhogy nem eshet nehezére ilyen szép dolgokat mondania, hogy elkerülje a büntetést, volt alkalma gyakorolnia, úgyhogy bármilyen ékes nyelve is van, nem dőlök be neki. A karakter, amit eljátszok, más. Megint piros arccal pillantok fel rá. - Bocsáss meg, sajnálom, ha zsarolásnak tűnt, csak megijedtem… senki nem látott meztelenül tizenkét éves korom óta, azért mondtam csak azokat a dolgokat az apámról- lesütöm a szemem, annyira bűnbánóan és szendén, amennyire csak megy. Már nem akarom annyira véghezvinni a tervem, mint abban a pillanatban, ahogy megláttam, de azért mégis teszek vele még egy próbát. - És én sem láttam soha egy férfit sem meztelenül, gondoltam, hogy ha te megnéztél engem, biztosan nem bánod, ha én is megnézlek téged- jóval kedvesebb tekintettel pillantok rá, mint korábban bármikor, szinte már barátságosan. Figyelek a részletekre is, egyik lábamról a másikra helyezem a súlypontomat, a hátam mögött tördelem az ujjaimat, mintha tényleg valami nagyon izgalmas, tiltott, de nagyon fontos pillanat előtt állnék, és tényleg nagyon vágynék rá, hogy láthassam.
- Senkinek nem fogok beszélni róla, hogy találkoztunk, megígérem! És nem kell mást tenned, csak annyit, amennyit én tettem, levetkőzöl, beúszol egy kicsit, azután visszajössz, megszárítkozol, és felöltözöl- a kezem tördelését magam előtt folytatom, és úgy elpirulok, mintha egész Seireitei látott volna néhány perccel ezelőtt. Úgy teszek, mintha a kedves, féltő mosoly nehezen kúszna az arcomra, mint ahogy a kérdés is. - Ugye tudsz úszni?

Vissza az elejére Go down
Mitsuke Zarakai
7. Osztag
7. Osztag
Mitsuke Zarakai

Férfi
Hozzászólások száma : 19
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2014. Jul. 24.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Újonc
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 EmptyPént. Aug. 01, 2014 1:59 pm

Napfelkelte


Nem a legnagyobb sikert érte el a kivételes őszinteségem a lány szemében, pedig istenemre mondom nem hazudtam abban, hogy nagyon gyönyörű. Hiszi vagy nem hiszi az emberiség, semmi hátsószándékom nincsen a lány felé, számomra sokadik besorolásban szenved az a fizikai aktus, ami másnak koronázott első helyen van mindig. Egy nagy igazságot mondott a lány a monológomat követő mondatával, hogy a rohadt életbe tényleg arrébb mehettem volna. Ez ellen nem tudok védekezni ezt bevallom de korán sem az illetőnek. Az hiányozna, hogy felbátorítsam és kitaláljon nekem száz meg száz dolgot itt a reggeli időben. Bele gondoltam abba a dologba is, hogy nem fogja felvenni a kardot hiszen az szentségtörésként is kinézhet, még bátorító is mert ha már azt levettem, akkor a többit is levehetem. Kevesebb drámát kellene, hogy belevigyek a viselkedésembe de én ilyen vagyok, romantikás és drámás. Példáját is adta a gondolatom, mikor hátrább lépett a kardomtól és már akkor tudtam, hogy még csak most jön az igazi történet.
Keresztbe tettem a kezemet és vártam egy normális választ a több mondatos beszédemre. Nem telt bele egy perc se de már láttam a lányon, hogy megint hangulatváltozáson esik át és készül mondani valamit. Komolyan kérdezem, neki a személyiségváltozás a képessége? Ha igen akkor nagyon magas szinten van benne mert már magamat sem tudom sokáig visszafogni. Amilyen szavak ezek után elhagyták a száját, hogy őt évek óta nem látták, ő pedig nem látott még férfit meztelenül igazán meglepett. Az arcjátéka hozzá már csak hab volt a tortán, legszívesebben megöleltem volna de ez itt már nem az emberek világa. Más helyszín, más törvény, más szokás...sajnos nem élhetek itt ugyanúgy, mint odalent. Miért pont én kerülök ilyen helyzetbe? Miért pont engem vetett össze a sors egy ilyen szép de annál magasabb rangú lánnyal? Kérdezgettem magamban egyre gyorsabban eme mondatokat. A fejemet belemélyesztettem a tenyereimbe és magamra szorítottam. Azt hiszem kijött belőlem a hisztiroham de persze csak módjával, elvégre férfi vagyok. - Mit vétettem istenem, miért büntetsz engem? Jó oké párszor verekedtem, kerestem a bajt de ezt nem érdemlem. - Suttogom magamnak minél halkabban, hogy meg ne hallja de nem tudtam nagyon kontrollálni a hangomat. Kívülről úgy tűnhet, mintha ki lennék borulva azért, mert még itt állok és nem rajta fekszem. Minket férfiakat sem lehet ám egyik pillanatról a másikra kiismerni, akármennyire is hihetetlenül hangzik. A problémázásom után kihúztam a fejem a tenyereim szorításából, ránéztem a szende lányra és tovább kontráztam az esetre. - Ezt nagyon nehezen tudom elhinni az az igazság. Ugye nem azt akarod elhitetni velem, hogy egyetlen egy férfit sem látott egy ilyen alakkal és arccal rendelkező lány, mint te! Rossznak rossz vagyok de nem vagyok hülye! - Szidom le őt még a józan hangok határán belül. Egyszerűen nem fér a fejembe az a tény, hogy egy friss kis barom, mint én fogom megmutatni neki a férfi test adottságait! Na neeeeeem srácok ennyire lüke még én sem vagyok. Az más kérdés lenne, ha legalább őszinte lenne és kilyukadnánk valahová, legalább harc, szex, szókarate vagy valami legyen már mert megpukkadok. Eleve mi az ami bennem vonzó lehetne? A szálka testem, vagy a langaléta kinézetem? Na jó, lapozzunk és majd visszatérünk erre az egészre a fejemben, most koncentráljunk a többi információra, ami felém irányul. Pár másodpercre nyugodott le az agyam és próbáltam a normális emberek módjára állni az éppen eszméletlen szexis lány előtt de ez nem tartott sokáig. Máris tovább durrant az agyam, ahogy meghallottam a következő mondatát. Nem elég, hogy szégyenítsem meg magamat egy olyan dologért, amit meg sem csináltam, még parancsolgat is benne!
Mivel magasabb a rangja, még valahogy le is tudom nyelni ezt a mondatot de a legutolsó, apró kérdésével adott egy nagyon finom kis ötletet. Elmosolyodtam, leengedtem a kezeim, víz felé fordultam és átengedtem az ajkaim a szavaknak. - Igen, tudok úszni. - Megfordultam és a lányra mutattam. - De csak veled tudok igazán jól Miho! - Feleltem neki határozottan és férfias fellépéssel.
Amikor a fagyi visszanyal.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-