-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyHétf. Júl. 23, 2012 9:04 pm

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!


Csak fekszem teljes zavaromban, tenyerem mögé rejtett arccal. Embarassed Próbálok nem arra gondolni, hogy az este folyamán tulajdonképpen, amit csak lehetett, azt elszúrtam. Pedig nem is telt el olyan sok idő! T.T Valamiért a közelében még esetlenebbnek érzem magam, ami persze nem újdonság, elvégre időm nagy részében azt próbálom megakadályozni, hogy hasra essek, de mellette mintha ez még gyakoribb lenne. Ma délelőtt is el kellett kísérne a kapitányságra, mert nem találtam oda. >.> S ez a séta is olyan jól indult! Kellemes idő, és társaság, mégis megint ilyen csúfos véget fog érni. Hogy nézzek így Takashi~kun szemébe? T^T
Aztán megérzem a könnyű szellőt a bőrömön, ami kissé hűsít, egészen addig, míg rá nem jövök, hogy a combomon futott végig, ahol tulajdonképpen nem lett volna szabad, elvégre ruha fedi. Nem engedhetem, hogy még jobban elrontsam az estét, s hogy Takashi~kun olyan lánynak véljen, ki mutogatja magát. >//> Így hirtelen mozdulattal felültem, s egyúttal le is rántottam a ruhámat, amit akár sikeresnek is nevezhetnék, ha abban a pillanatban nem koppantam volna valami keményen. Ijedten, s felszisszenve kapok homlokomhoz, de ülve maradok ezúttal. >.<
Fájdalmasan dörzsölgetem a helyet, s reménykedem, hogy azért púp nem fog nőni, amikor megpillantom sétatársam kiterülve. Rémülten veszem tudomásul, hogy a kemény dolog, amivel összeütköztem, az valószínűleg az ő homloka volt. Ilyen az én szerencsém. T-T Felé hajolok, hogy megnézzem, hogy jól van e, s látom, hogy maga is a homlokát simogatja. Jajj, mit tettem? T.T
Furán? Az biztos! >.> De nem a zavarom mutattam ki, csupán szerencsétlenkedtem, mint ahogy az utóbbi időben szokásom. Persze ezt nem mondhatom neki hangosan, s amikor felkacag, kissé meg is nyugszom. Bár annyira nem, hogy vele nevessek, ahhoz még túlontúl zavarban vagyok.
- Igen, Kanae is mondta párszor - vakarom meg vörösödve a tarkóm, majd szinte kiesnek szemeim.
Rararararandi? O.O Az, hogy tulajdonképpen mit is mondott utána, az teljesen kimarad, csak ez a szó visszhangzik fejemben. Rengeteg olvasásomnak köszönhetően tisztában voltam vele, hogy ilyesfajta tevékenységet olyan fiatalok folytatnak, akik romantikus érzéseket táplálnak egymás iránt. Na már most ez azt feltételezi, hogy mi... Hogy mi... O.O
Egyszerűen feldolgozhatatlan számomra ez az információ, s a döbbenet az arcomra is kiül. Én nem gondoltam, vagyis nem éreztem, legalábbis nm tudtam hogy... Már magamban sem tudom megfogalmazni, hogy tulajdonképpen mit érzek, vagy gondolok, csak zagyvaságok keringenek benne össze-vissza. Megrázom, hogy tisztán tudjak elmélkedni. >.< Nem mintha ellenemre lenne Takashi~kun társasága, elvégre kifejezetten élvezem, s kedvesnek találom. De hogy ez több lenne ennél? Erre eddig gondolni sem mertem. Embarassed
Aztán ráeszmélek, hogy tulajdonképpen olyasmin töprengek, amin lehet nincs is értelme. Talán csak a tálakózónkat nevezte ekként, s semmi köze az érzéseihez, csupán ezt a szót használta. Igen, ez lehetett. ^o^"
- A randit úgy értetted, hogy találkozó? - kérdezek rá azért, mert most már tisztázni szeretném a dolgot.
Persze mindezt úgy kérdezem, hogy nagy szemeket meresztve figyelem őt, s bár tisztában vagyok vele, hogy a kérdésem talán értelmetlen, mégis úgy érzem, tudnom kell, hogy pontosan mire is gondol. Elvégre a legjobb ezeket a dolgokat egyből tisztázni, hogy ne legyen félreértés. Embarassed
- Nem direkt volt - motyogom a felajánlására, s elfordítom tekintetem.
Kissé meglep, hogy ezek után is szeretne velem találkozni, elvégre a helyében biztosan régen elmenekültem volna, mégis melengeti a szívem a gondolat, hogy újra láthatom. Na várjunk csak! Mért? >.> Kezdek gyanús lenni saját magamnak, ami kissé furcsa, de így van. Le kell majd otthon ülnöm meditálni, hogy rájöjjek, mi lehet velem...
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te18700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (18700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:20 am

első találkozás a tengerrel tapsol


Verőfényes, forró, nyári napra ébredtem. Egyáltalán de nagyon nem volt kedvem most se megbízatást teljesíteni, sem pedig edzeni. Mindkettőhöz túlontúl meleg volt. Gondolkozni, mozogni nem volt célszerű, mert a forróság ingerlékennyé tesz, az ingerlékenység pedig elkedvtelenít. Kedv nélkül pedig az edzés annyit ér, mintha nem is csinálnám. Tehát kellett valami mozgást csinálni, különben nálam az is ingerlékenységet eredményez, ami pedig elkedvtelenít, és az nem vezet semmi jóra. Amíg ezt végiggondoltam, egy csapat shinigami ment el a szobám előtt. Mind arról beszélgettek, hogy milyen jó lesz a tengerpart, kellenek új fürdőruhát, vigyünk görögdinnyét is, majd a kardunkkal felszeljük, stb., stb., stb.,
Ez felkeltette az érdeklődésemet. Nem a dinnye, vagy a kard nevének hallása, hanem a tengerpart. Felültem az ágyamon, és elkezdtem tervezgetni a fejemben mindent:
1. Fürdőruha
2. Papucs
3. Egy halásznadrág (csak a köntösömhöz tartozó hosszúnadrág van)
4. Venni valami ennivalót.
5. Beugrani a Kinjo-ba egy teára.
6. Megtalálni az utat a strandra.
7. Jól érezni magam.
Mikor ezt elterveztem, felírtam egy listára, hogy el ne felejtsem. Majd elindultam a „bevásárló körútra”. Eltaláltam valahogyan egy nyári boltba, ahol pár ryou ellenében egy zöld lángmintás fürdőnadrágot, egy bézs halásznadrágot és egy nem lábujjközös strandpapucsot vettem. Majd benéztem valami „okashi” édességboltba és vettem pár onigirit. a Kinjoba egy orchideateára. Majd, hogy-hogy nem, meghallottam az ismerős hangokat. Visszaemlékeztem a napomra, és rájöttem, hogy ezek a standra menő shinigamik. Gyorsan megkerestem a hangforrásokat. és követtem őket. Hamar megláttam a kétféle kéket: Az eget és a tengert. A víz és a homok látványa teljesen felvillanyozott. Úgy rohantam a homokpadok felé, mint egy hatéves gyerek. A zacskókat egy árnyékos helyet keresve ledobtam, majd a víz szélén nekifutásból ugrottam egy hatalmasat. Fejesre helyezkedve zuhantam a víz felé. És mikor csobbantam volna, kellemetlen meglepetésben részesültem: a víz itt sekély volt még, és hamar bevertem a kezemet és majdnem a fejemet is. Na, inkább csak lubickolok, majd ha beljebb megyek, akkor fogok ilyeneket csinálni.
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzer. Aug. 08, 2012 4:01 am

Tengerparti pihenő

Kivételes dolog, amikor kapok két szabadnapot egymás után, és nem azért, mert megsérültem. Annak ellenére, hogy nem keresem a konfliktust, három súlyos sérülést is sikerült összeszednem bevetés vagy gyakorlás közben, pedig még egy fél éve vagyok csak shinigami. Igaz, ebből egy elkerülhetetlen volt, két sérülést viszont a társaim kardjai által szenvedtem el. De most legalább van egy kis szabadidőm, amit nem ágynak dőlve kell eltöltenem, és úgy döntök, hogy ebből néhány órát a tengerparton töltök.
Sajnos a családomból senki nem tudott velem jönni, anyáék a ház körül dolgoznak, Higen és Tenshiko szolgálatban van, Sora tanul a vizsgáira, az ikrek meg nyom nélkül felszívódtak. Így sajnos kevésbé lesz szórakoztató, de legalább a kardomnak tetsző környezetben is meditálhatok. Teljesen úgysem leszek egyedül, Kurosame mindig velem van.
Gyorsan keresek egy fürdőnadrágot, felveszek egy vékony, fehér kimonót egy hozzá tartozó nadrággal. Egy hátizsákba gyorsan bedobok törülközőt, egy rossz plédet, egy üveg vizet, egy zacskó chipset és egy kis naptejet. A zanpakutomat becsúsztatom a kimonóm övébe, bár így azonnal látható, hogy shinigami vagyok, biztosan rossz néven venné, ha egy hátizsákban szállítanám. Azért, mert szolgálaton kívül vagyok, még nyugodtan szólhatnak, ha kell valami, a szabadidőm nem ér annyit, hogy valakitől megtagadjam miatta a segítséget.
A tengerpartra kiérve leterítem a plédet, ledobom a kimonómat, és miután bekentem magam a leégés elleni krémmel, leheveredtem a plédre. Először meg kell várni, hogy aránylag megszáradjon a krém, utána tudok csak bemenni a vízbe, ha leázik, rohadtul le fogok égni, és megint nyomorékként fogok mászkálni egy hétig. Előbb-utóbb kinéz egy maradandó sérülés is, ha sokat ügyetlenkedek.
Megérzek egy másik shinigami lélekenergiáját, majd meg is pillantom a tulajdonosát, egy fiatal férfit, aki fejest ugrik a tengerbe, annak ellenére, hogy nem azonnal mélyül, ahogyan az a hullámzásból is látszik. Persze lehet, hogy elesett.
-Jól vagy?-persze kétlem, hogy ennyitől akárkinek komoly baja lett volna, de azért odakiabálok neki, hátha rosszul lett, és azért esett el.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te18700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (18700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyCsüt. Aug. 09, 2012 6:39 am

Amikor bevertem a fejemet, kicsit rajzfilmesen mókás lehetett a partról nézve, ahogy a hullámzás irányába egyenesre merevedett testtel csak úgy eldőltem. Feljőve megéreztem egy Shinigami lélekenergiáját, és hallottam, hogy megkérdezi, jól vagyok-e.
Mivel a hang és a reiatsu naggyon gyanúsan egy irányból jött, arra nézve pedig láttam egy sötétvörös hajú embert. Intettem neki, hogy semmi bajom. Ezt az embert egészen biztosan 500 ember közül felismerni: Sajnálom szegényt. Így nem mehet sehova nyugodtan, mert rögtön kiszúrják és munkát nyomnak a kezébe. Sóhajtottam. Azon gondolkodtam, hogy biztosan nem lennék a helyében. Ilyen külsővel bárhol és bármikor felismerhetnek, és én nem nagyon szeretem a feltűnést. Viszont a kardomat mindig magammal viszem. Nem szeretem, ha nincs velem. Nem arról van szó, hogy félek, hanem arról, hogy a kardom nekem már szinte a testrészemmé vált. Nekem nagyjából olyan a kardom nélkül idegen helyen lenni olyan, mintha másnak kellene evőeszköz nélkül enni. Tehát olyan, hogy valami nagyon hiányzik. Nélküle bedepizel, és nem vagy hajlandó elfogadni, ami történik. Szóval, nem szeretem ezt az érzést. Nem ajánlom senkinek.
És mivel ez az ember elég rokonszenvesnek tűnt, Elmentem a cuccomért, és lementem mellé. Útközben viszont bekaptam egy onigirit, mert éhes voltam. De volt még néhány, úgyhogy őt is meg tudtam kínálni. Valahonnan derengett az arca, azt hiszem a neve valamilyen Shinichi.. Mert ketten voltak ott, mikor láttam őket. Az egyik ő volt, a másik egy kinézetre 12 éves, borzas, fehér hajú gyerek. Nem nagyon volt világos, hogy ki melyik. Két név hangzott el feléjük: Higen, és Shinichi. És mivel ő inkább Shinichinek nézett ki, azzal próbálkoztam. Oda is értem, ledobtam a cuccokat, és a kezemet nyújtottam:
-Raimaru Minashaku, hatodik osztag, rang nélküli tiszt. Önben kit tisztelhetek, uram? Remélem nem zavarok. Lenne szabad hely ön mellett?


Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Aug. 12, 2012 5:43 am

Homlokomat dörzsölve fekszem a homokban és nézem a naplementét, közben hallgatom Hime-chan szavait. Mosolyogva felé fordítom arcomat és ránézek.
- Igen, randit mondtam. Elvégre ez egy randi. Egy fiú és egy lány, a tengerparton sétálnak. Nekem ez randinak tűnik.
Mondom még mindig nyugodt mosollyal. Majd felé fordulok és megtámasztom az államat a homokban. Végig nézek rajta, de diszkréten semmilyen kajánság nincs az arcomon.
- Nem a randit úgy értettem, hogy randevú. Jól érzem magam veled, annak ellenére, hogy megfejeltél.
Újabb nevetést hallatok. Majd lassan feltápászkodom a földről és kezemet nyújtom Hime-channak, hogy felsegítsem a tengerpart homokjából. A segítség szándékosan lendületes, hogy a karjaimba érkezzen.
- Arra gondoltam, hogy randizhatnánk gyakrabban. Örül a szívem, amikor veled vagyok és csak reménykedhetem, hogy te is így érzel irántam.
Mondom és nyugalmamnak ellentmondva elpirulok. Hát tény és való, hogy ritkán bókolok így, egy ilyen szép nőnek, mint Hime. Nem is tudok mit mondani, csak nézem Hime-chan szemeit és remélem, hogy képes kiolvasni belőle az iránta táplált szeretetem lángját. Csendben elmerülök a zöld tekintetekben. Olyan bájos smaragd szemei vannak. Szeretem a zöld színt. Fel sem tűnik, hogy miközben átölelem, hiszen amikor felsegítettem, akkor magamhoz húztam, egyre közelebb kerülök hozzá. Kedvesen mosolygok rá. S csak akkor kapok észbe, amikor homlokunk összekoccan ismételten.
- Milyen jó, hogy ezt nem lendületből tettük.
Mondom tréfásan és a csillogó, élettel teli szemeket nézem. Van egy olyan érzésem, hogy mondanom kell még valamit. De vajon mit mondjak ilyenkor? Nem zúdíthatom rá rögtön érzéseim tömkelegét. Talán még elijeszteném.
- Szép vagy.
Mondom végül igen közel az arcához, már-már csók közelben. Többet nem is tudok mondani, mert lángvörös lesz az arcom. Érzem a zavarom és ez kicsit rossz érzéssel tölt el. de ez az érzés nem rossz. Nem rossz az érzés, hogy a mellkasomban úgy lüktet a szívem, ahogyan még sohasem tette. Ez tehát a szeretet jele? Ez mind annak a jele, hogy szeretem Himet? Lehet benne valami, hiszen ez már-már szerelem első látásra. Igen ez lehet mindennek a magyarázata, hogy szeretem, tiszta szívből.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te24700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (24700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyKedd Aug. 14, 2012 11:40 am

Hime és Takashi,
avagy egy csillagfényes éjszakán!



Fiú és lány, vagyis én és ő. Szóval jól sejtettem, amolyan romantikus értelemben randi. O.O Gondolat menettől egy pillanatra le is fagyok, elvégre nekem fogalmam sincs abban a nagy kuszaságban, ami a fejem és szívem között kavarog, hogy hogyan is érzek Takashi~kun iránt. Egyértelműen kedvesnek, és törődőnek találom, és van benne valami, ami külön bájossá teszi számomra, egy olyan valami, amit nem tudok így megfogalmazni, de ott van. Na és a rejtett érzékenysége, ami akkor bújik elő, amikor játszik, csodálatosan játszik. *-* Gondolataim kissé elkalandoznak, egyserűen nehéz nekik parancsolni, ha egyszer igazán beindulnak. .__.
Ahogy engem néz, ismét teljesen zavarba jövök, nem is tudom mit kellene mondanom neki, hiszen én is jól érzem magam vele, kifejezetten kedvesnek találom a társaságát, de ezt mégsem mondhatom így, mert… mert… Nem is tudom mért nem, egyszerűen csak zavarba ejtő a helyzet. Embarassed A megjegyzésre magam is felnevetek, bár kissé zavartan, hiszen végülis az én hibám volt. ^-^” Amikor feláll tekintetem követi mozdulatait, majd a felém nyújtott kezet nemes egyszerűséggel elfogadom, mert hát olyan kedves tőle. :3 Persze a lendület túl nagyra sikeredik. Ez az én formám, a mai nap másodszor, is sikerül letepernem. -.-” Már a gondolatra is elpirulok, hogy esetleg ismét Takashi~kun felsőtestére érkeznék. Embarassed De szerencsére ezúttal stabilan állt, így engem is meg tudott tartani. Micsoda szerencse. És igen, valóban szerencsének gondolom, hiszen eszemben sem volt ismét elterülni rajta, és nem élvezném! Kicsit sem! >__< Bár kit akarok erről meggyőzni? O.O Senki sem mondott nekem ellen, hiszen Karasut biztos helyen hagytam otthon. .__.
- Én is élvezem a társaságod, nem miattad vagyok ilyen esetlen, mindig ez történik… Mármint nem szoktak férfiakra esni, félre ne értsd! Csupán gyakran huppanok, gyakrabban, mint kéne, vagy mint szeretnék – annyira zavarban jöttem attól, hogy ilyen közel állunk egymáshoz, hogy csak úgy csacsogni kezdtem, pedig én aztán nem vagyok a szavak embere. >__<
Ráadásul ő is zavarba jön, és nem tudom, hogy attól-e, amit ő mondott, vagy attól, amit én, bár kétségtelenül mind a kettő igen zavarba ejtő. Remegő pillákkal figyelem, ahogy mind közelebb, és közelebb hajol hozzám, nem tudom elképzelni, hogy mit is akarhat, vagyis elképzelni el tudnám, csak nem feltételeztem volna róla. Ráadásul nem tudom tekintetem elszakítani az övétől, barna szemei olyan áthatóan néznek, mintha a szememen át a lelkem legmélyét vizslatnák. Elmosolyodik, de a varázst inkább az töri meg, hogy homlokunk ismét találkozik, ám immár semmilyen fájdalmat nem érzek, szerencsére. Bár lehet, az egésznek az az ütközés az oka, és most aléltan fekszem, és ezt csak álmodom, talán tényleg. De ha nem, akkor azt hiszem már értem azt a sok mindent, amiket a könyvekben írnak. Azt az érzést, hogy ránézel és tudod, bár én nm tudom, de azt hiszem, vagyis érzem, legbelül igenis érzem, hogy valami különleges kapcsol össze minket. Valami több, mint ez az este, a tengerpart és a csillagok. Elmosolyodom megjegyzésére.
- Valóban. ^_^
Aztán ismét engem néz, egyenesen a szemeimbe, olyan közelről, hogy az arcomon érzem a leheletét, ami mintha csiklandozna is. Félrekalapál a szívem, hangosan dobog a fülemben, s ettől nem hallok szinte semmit, mintha minden megszűnne. Az éjszaka neszei, a tenger morajlása, csak mi ketten vagyunk, ahogy nézzük egymást, s egy pillanatig egyszerre dobban a szívünk. Nem tudom, hogy melyikünk mozdul előbb, hogy melyikünk hunyja le a szemét, s ki az, aki jobban meglepődik, de mire feleszmélek, ajkaink csókban forrnak össze. Embarassed
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 10:08 am

Tengerparti pihenő

Zúgott a tenger, morajlott az ár,
Elesett egy ember, haja tiszta sár.
Megkérdeztem él-e, segítsek-e rajta,
De felpattant a földről, nincsen kutya baja.

Érdeklődve pillantottam a felém induló férfire, akiről a reiatsu érzékelésemmel gyorsan megállapítottam, hogy nagyjából átlagos képességekkel rendelkező shinigami. Abból, amit mond, azt is megtudom, hogy kicsoda ő, ahogyan azt is, hogy valószínű nem sokat hallott még az illemről: egyrészt először illett volna válaszolnia, hogy jól van, másrészt pedig azelőtt megkérdeznie, hogy nem zavar-e, hogy bemutatkozik. Ha a társasága zavarna, egy cseppet sem érdekelne a neve.
- Én Hakusaya Shinichi vagyok, Gobantai Rokuseki, örvendek a találkozásnak, Minashaku-kun! Üljön csak le, most úgyis egyedül vagyok, lejöttem egy kicsit pihenni, ha már szabadnapot kaptam, sajnos a barátaim és a családtagjaim közül senki nem ért rá. Egyébként nyugodtan tegezhetsz- külsőre öregebbnek tűnik nálam, ami persze Soul Societyban nem jelent semmit, ettől még lehet, hogy fiatalabb, talán a legújabb shinigamik közé tartozik, persze vannak, akik háromszáz év szolgálat után sem kapnak rangot.
- És, hogy szolgál Hiraikotsu-san egészsége?- ha új tiszt az osztagnál, nem biztos, hogy ismeri a Gosekit, nekem viszont nincs másik ismerősöm a Rokubantainál, úgyhogy ez talán közös téma lehet. Persze ha nem ismeri, akkor talán ő fog beszélgetési témát ajánlani, elvégre ő akart idejönni.

Mozdul a tenger, ébred a cápa,
Zörren a kard, Kurosame háza.
A fekete kard felébred, érdeklődve hallgat,
Mit is beszél mestere, a téma merre ballag.

Ráteszem a kezem a zanpakutom tsubájára, jelezve neki, észrevettem, hogy felébredt. A mai nap folyamán még terveztem vele egy edzést a tengerben, a víz közelében sokkalta boldogabb, könnyebben tud engem tanítani, és nem mellesleg én is jobban érzem magam a vízben.
- És, mióta vagy shinigami, Minashaku-kun?- miközben beszél, előhalászom a táskámból a chipses zacskót, és miután kinyitom, megkínálom vele a Rokubantai tagját is. - Vegyél nyugodtan!- akár kért, akár nem, eszek egyet a sózott sültburgonya szeletekből, majd leteszem a zacskót a plédre. Túl sokat egyszerre azért nem akarok enni belőle, nem igazán egészséges, most is csak azért eszek belőle, mert úgyis mozogni készültem.
Kíváncsi vagyok, hogy a hatodik osztag tisztje miért jött egyedül ide, elvégre a tengerpart nem az igazi, ha nincs társasága az embernek, én is csak azért jöttem, mert kötöm a kellemest a hasznoshoz. Persze lehet, hogy neki is víz alapú zanpakutoja van, bár ez az ő dolga. Úgyis el fogja mondani előbb vagy utóbb, hogy mit is csinál itt teljesen egyedül.
Vissza az elejére Go down
Raimaru Minashaku
6. Osztag
6. Osztag
Raimaru Minashaku

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 201
Age : 24
Tartózkodási hely : Pont itt
Registration date : 2012. May. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt (érdemen alul)
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te18700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (18700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzomb. Aug. 18, 2012 9:57 pm

A vörös hajú shinigami egész kérdések sorát zúdította rám. Na, jó, annyit azért nem, de mindenképpen sokat beszélt. Azt hiszem, hogy ez a fej beverés nem volt túl semleges. Akkor úgy éreztem, mintha a világ fejre állt volna, és csak annyit tudtam a beszédéből kivenni, hogy ő Hakusaya Shinichi, az ötödik osztag hatodik tisztje, és hogy örül, hogy megismer, és valami Hiraikotsu nevű shinigamiról kérdezősködött. Azt hiszem, hallottam már róla. ha jól emlékszem, a neve Hiraikotsu Omote. Nem ismertem, és ezt meg is mondtam Shinichinek. Aztán arról kérdezősködött, hogy mióta vagyok shinigami. tájékoztattam, ez a harmadik napom, mint shinigami.
Egyszer csak elővett egy zacskó valamit, engem inkább merev virágszirmokra emlékeztetett. Vettem egy darabot az udvariasság kedvéért, hisz még soha nem ettem ilyesmit, de majdnem kiköptem: viszont sikerült leerőszakolni a torkomon.
- Bocsánatot kérek –szabadkoztam-, de én inkább az édes dolgokat szeretem.
Azzal elővettem a magam hozta nassolni valókat, és én is megkínáltam vele Shinichit. Nem tudtam, hogy ő hogy van az édes-sós pártokkal, de én nem akartam a sós tenger mellett más sót is enni.
- Egyébként – folytattam- Biztos felmerülhet benned a kérdés, hogy miért egyedül vagyok itt. És az ok, hogy miért egyedül jöttem, nos, te vagy a második shinigami, akivel alaposabban beszélgetek, és nem csak köszönök, vagy válaszolok a kérdésekre. És a rang nélküliségnek egy előnye van: nem nyomnak a kezedbe minden folyosó elején-, közepén,- végén a kezedbe nyomni egy halom munkát, és sok a szabadnap. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Így hát, mivel nagyon meleg van, elhatároztam, hogy lejövök ide Pacsálni egy kicsit. Aztán megéreztem a lélekenergiádat, és arra gondoltam hogy egy másik shinigami társaságában talán kellemesebb lenne a fürdőzés. Egyébként hogy szolgál a kedves egészséged? Láttam, hogy a kezeddel a kardodat akartad nyugtatni. Valami baja van?
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzer. Szept. 05, 2012 11:04 am

- Semmi baj, mindenkinek más az ízlése- a gesztus megvolt, ha nem kell neki, az ő baja. Udvariasságból talán nekem is meg kellene kóstolnom azt, amivel megkínált, de valahogy nem tűnik szimpatikusnak, már ránézésre szem. Nem szeretem az olyan ételt, aminek ragadós az íze. - Köszönöm, nem kérek- a kérdéseimre nem kapok választ, de kapok helyette egy nagy rakás teljesen más infót, amiből nagyon gyorsan leszűröm, hogy bizony nagyon kezdő, csak az Akadémiai alapokat tudja, és fogalma sincs arról, hogy működik Seireitei.
- Ön gondolatolvasó, Minashaku-kun, éppen azon gondolkoztam, hogy hogyan nem ismer senkit, amikor évekig az Akadémiára járt. Hasonló cipőben jár, mint az öcsém, szintén túl sokat olvas? A munkát illetően, sajnos, ki kell ábrándítanom, ha nem kap valamilyen rangot az osztagában, akkor bizony minden folyosó végén a kezébe fognak nyomni egy seprűt vagy felmosórongyot, eddig valószínű csak azért kerülte el, mert új. Igaz, többnyire veszélytelenebb bevetésekre küldik a közkatonákat. A tisztek viszont jobb munkákat kapnak, több szabadidővel és jobb fizetéssel. Kezdetnek keresse fel a kapitányát vagy a hadnagyát, ha ők úgy látják, akkor biztosan kap rangot- lehet, hogy elrontom a hangulatát, de ha felhívom a figyelmét a valóságra, talán segítek inspirálni rá, hogy tiszt akarjon lenni. Sok shinigami azt hiszi, kizárólag az erő alapján válogatják a tiszteket és a hadnagyokat, de az, hogy odaadóan végezze a munkáját, legalább ennyire fontos. - Köszönöm, jól vagyok, pár sérülésem volt az utóbbi időben, de semmi komoly, a shinigami lét velejárója. Volt egy harcom nemrégen egy arrancarral, azt örülök, hogy túléltem, a többit elsősorban a saját ügyetlenségemnek köszönhetem- meg persze két idiótának, de nem akarom hozzátenni. Ami az elsőt illeti, én vagyok az idióta, hogy elfogadtam a kihívását, ami pedig a másodikat, akár baleset is lehetett, és azt hihette, hogy kivédem.
- Csak jelezte, hogy ébren van. Úgy gondoltam, hogy a mai nap folyamán szakítok időt rá, régen nem volt időm békés körülmények között foglalkozni a zanpakutommal, bizonyos dolgok pedig nem sajátíthatóak el élesben- gondolom, azokat az alapvető általánosságokat mondom el, amit ő már ezerszer hallott az oktatóktól, és én is tőlük hallottam. Ha újonc, akkor pár dolgot el kell magyarázni neki arról, hogyan folyik itt az élet, miképpen működnek a dolgok.
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Szept. 30, 2012 7:29 am

Fagyott esőcseppek

Hűvös esőcseppek hullnak az égből, hogy kikössenek az arcomon. Fekete felhők gyülekeznek a látóhatáron, itt-ott néha fénybe borul egy röpke pillanatra az ég, ahogy keresztülcikázik rajta egy hatalmas, kékes villám. Vihar készülődik, a felhők sötét köpenye elfedi a Holdat, aminek csak ezüstös árnyéka látszik az árnyak között. A hullámok egyre magasabbak, lassan el fogják érni azt a sziklát, amin állok. Néhány jeges vízcsepp, ami lentről érkezik, már figyelmeztet rá, hogy nem kellene itt állnom, és jobb lenne minél távolabb kerülni a hatalmas víztömegtől. Én azonban nem mozdulok.
Még egy napja sincs a történteknek, titkon még mindig remélem, hogy ez nem más, mint egy ostoba rémálom, amiből fel fogok ébredni. Ott fogok feküdni a saját ágyamon, és nem fogok mást hallani, mint a kalapács és a felhevült fém ütemes, egykedvű csattogását, ahogy túlkiáltja a hajnali záport. Ott fogok feküdni, körülöttem a polcokba rendezett iratokkal, a fegyverekkel és a festményekkel, amik a szobámat díszítik. Ott fog aludni a saját oltárán Kurosame, aki velem együtt ébred fel, majd nyugtat meg a szokásossal: nem kell félned semmitől, én mindig veled leszek. És amikor munkába indulok, hallani fogom, ahogy Nikoja ébresztgeti Sorát, és figyelmezteti rá, hogy egy óra múlva bent kell lennie kidou gyakorlaton, különben megrovást fog kapni.
Azonban egyre jobban, rádöbbenek, akármennyire ellenkezek vele, hogy visszafordíthatatlanul ébren vagyok. Kurosame nincs többé, Sora meghalt, én pedig csalódtam Seireiteiben. Ha a közvetlen felelősöket a mulasztásukért meg is büntetik, a rendszer nem fog megváltozni, soha nem lesz egy közönséges shinigami fontos, csak akkor, ha valamelyik nemesi házhoz tartozik. Biztos vagyok benne, hogy bármilyen kockázatot vállaltak volna, ha egy nemes élete kerül veszélybe. Sora és a két lány nem más számukra, mint néhány archiválandó papírlap. Ezen csak úgy változtathatok, ha a mi családunk is bekerül a nemesség köreibe.
A bekötött jobbommal megérintem Sora zanpakutoját, ami mintha azóta is szólni akarna hozzá, csakúgy, mint azelőtt Kurosame, pont olyan, mint akkor, amikor elértem a shikait. Ezúttal persze nem biztos a dolgom, ez a kard nem a saját lelkemből született, úgyhogy nem egyértelmű, hogy hajlandó-e elfogadni engem, vagy sem. Még az is lehet, hogy a legjobb az lenne, ha holnap elhelyezném Sora teste mellé a végső nyughelyére, talán Shanto-san és Nikoja-san sem fog örülni, hogy magamnál tartom a fiuk zanpakutoját, de szükségem van rá, a segítségem lesz abban, hogy teljesítsem a kitűzött célokat. Ha a társam lesz, azzal életben tudok tartani egy darabot Sorából.
Görcsbe szorult a gyomrom, amikor eszembe jutott, hogy holnap szembe kell néznem Sora szüleivel. Apa, anya, Higen és az ikrek meglátogattak a gyengélkedőn is, de a nénikém és a bácsikám érthető okból távol maradt, gyászolták a fiukat. Vajon hogy fognak hozzám fordulni? Apa és anya mondták, hogy nem az én hibám volt, de én magam úgy érzem, felelős vagyok, hogy nem vagyok erősebb. Megmenthettem volna mindenkit, ha többet gyakorolnék, nem lennék ennyire tehetetlen.
A gondolataim elkalandozása miatt csak akkor vettem észre a közelembe kerülő shinigami reiatsuját, amikor az már csak néhány méterrel állt mögöttem az ostromolt sziklaszirten. Először azt gondoltam, hogy a yonbantai egy tagja jött utánam, és megpróbál majd visszarángatni a betegágyba. A súlyosabb sérüléseimet ugyan már ellátták, de még mindig nem nyertem vissza a reiatsumat, és mivel még új egyenruhát sem kaptam, a szakadt sok helyen fedetlenül hagyta a testemet, aminek egy részét így csak a kötések védték meg a hidegtől és a nedvességtől. Másodszorra viszont felismertem Shiranui-san lélekenergiáját.
- Ha azért jött, hogy visszavigyen a gyengélkedőre, köszönöm, már jól vagyok. Holnapután újra szolgálatba állok- megerőltetem magam, miután felé fordulok, és egy halvány, udvarias mosolyt erőszakolok az arcomra, miközben meghajlok a nemes felé. Ezután hagyom szertefoszlani a hazug mosolyt az arcomon, elvégre a hadnagyom ennél többet érdemel. Ez a mosoly úgyis a társam lesz a jövőben, ha a nemesi címig akarom eljuttatni a családomat. - Köszönöm, amit értünk tett, Shiranui fukutaichou.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te21000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (21000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Szept. 30, 2012 6:12 pm

Fagyott cseppek


Hosszú idő után először jártam olyan helyen, ahol úgy gondoltam, többé nem kell. A fekete árnyak körbe ölelték testemet, és egyre-másra éreztem, ahogy mardosnak belülről, majd mintha mocskos lennék, viszketett a tenyerem. Víz zúgását hallottam, és a sötétben felsejlett egy patak körvonala, amiben megkönnyebbülten mostam meg kezeimet, aztán a Holdat eltakaró felhők arrébb kúsztak, s megláttam a kezemet és ruhámat fedő ragacsos vért. Egy gyerek vére volt, egy törékeny életnek az utolsó jele, ami megmásíthatatlanul beleégett a retinámba.
Csapzottan ültem fel a rémálomból, nem is csodálkoztam rajta, hogy már képtelen vagyok aludni, a hosszú hónapok óta tartó rémálmokban csak a kínzások mibenléte, és nem a megjelenésük változik. A fürdőben megmostam az arcomat, hogy némiképpen magamhoz térjek, bár éjszaka volt, és inkább meg kellett volna próbálnom visszaaludni, úgy éreztem képtelen lennék újra a halott fiú arcába nézni. A lelkem mélyén tudtam, hogy amint lehetett a helyszínre érkeztem, ettől függetlenül a veszteséget képtelen voltam feldolgozni. Talán nem ezek voltak az első halálos balesetek az Akadémia története óta, talán ha nem lettem volna ott, nem is lennének rémálmaim, de ott voltam, és láttam milyen pusztítást végzett az arrancar. Egy olyan lény, akit egy sima tiszt is gond nélkül le kellett volna, hogy győzzön. Mégis hol volt a többi felügyelő? Mi vihette rá őket, hogy egyedül hagyjanak néhány diákot, és Hakusaya~sant?
Bele se mertem gondolni, hogy ő hogyan érezhette magát a történtek után, hiszen az egyik halott közeli rokona. Biztosan marcangolja, hogy nem tudott mit tenni, talán jobban is, mint engem. Ismertem, és megértettem az érzéseit, hiszen nem is olyan régen hasonlóan éreztem, de nem emésztheti fel önmagát a bánatban, shingamiként ennél sokkal többre hívatott. Végül arra a döntésre jutottam, hogy a napot majd azzal kezdem, hogy felkeresem, és elbeszélgetek vele. Valószínűleg még a gyengélkedőn lesz, így majd látogatási időben kell mennem, hogy nyugodtan tudjunk társalogni, nem akarok zavarni, ha a családjával lenne éppen. Gondolataimból egy pokollepke ismerős zaja riasztott fel, az üzenet a Yonbantaiból jött, és először nagyon megijesztett, hiszen Hakusaya~san eltűnt a gyengélkedőről. Féltem, hogy a történtek miatt valami butaságot készül elkövetni, így azonnal felöltöztem, hogy megkeressem. Kivételesen nem a szokásos egyenruhámat vettem fel, hanem az egyik kimonómat, mert éppen az volt kéznél, majd egy plédet is magamhoz vettem, hiszen hűvös volt az este, és minden bizonnyal nem vitt magával meleg holmit.
A házat elhagyva a szóba jöhető helyeket vettem számításba, és azt, hogy mit is tudok Hakusaya~sanról. Céltudatos, becsülettel végzi el a munkáját, és a családja első helyen áll nála, ezért is tartottam attól, hogy esetlegesen kárt tehet magában. A támadás alatt elvesztette zanpakutouját, ami víz típusú volt, talán megpróbálja vele ismét felvenni a kapcsolatot, erre pedig a legjobb hely az, ahol sok víz van, legalábbis így gondoltam. Ha pedig tévednék, még mindig előttem állt az éjszaka, hogy megtaláljam. A Yonbantai tisztnek visszaküldtem egy pokollepkét, hogy egyelőre ne értesítse a családot, majd én kézbe veszem az ügyet, majd shunpoval néhány perc alatt a tengerparthoz értem, ahol meg is éreztem alig derengő lélekenergiáját. Lassítottam a tempón, végül megálltam tőle néhány méterre, és már sétálva közelítettem meg.
-
Nem szükséges megnyugtatnia, vagy hazudnia nekem. Mindketten tudjuk, hogy nincsen jól – Nem láttam értelmét a terelésnek, ezek nem azok a pillanatok voltak egyszerűen mellé álltam, és a vállára terítettem a plédet. – Gondoltam, hogy nem öltözött fel rendesen, de ez felelőtlenség ebben az állapotában.
Néhány pillanatig csendben álltam mellette, s magam is a hullámokat figyeltem, azon tanakodva, hogy mit is mondhatnék neki. Megnyugtathatnám, hogy nem az ő hibája volt, ami nem lenne hazugság, ettől függetlenül valószínűleg már mondták neki, és ez semmit sem segít, nem veszi le válláról a felelősség érzetét, és a bűntudatot sem teszi semmissé. Nincsenek olyan szavak, amik visszahoznának egy halottat az életbe.
-
Ez volt a kötelességem, azt kívánom, bár tehettem volna többet – Nem pillantottam rá, tekintetemet továbbra is előre szegeztem, majd egyszerű mozdulatokkal leültem, és reméltem, hogy követi a példámat. – Hakusaya~san, a múltra nincsen befolyásunk, azonban a jövőnket alakíthatjuk úgy, hogy ne ismétlődjenek meg a dolgok. Amit most mondok, nem vigasznak szánom! Saját tapasztalatból tudom, hogy a veszteségére nincsen ír, és sosem fog a tegnap történtekről megfeledkezni, ahogyan én sem. – Hangom nyugodtan csengett, pedig belül remegtem, még mindig képtelen voltam elfogadni a gyermek halálát, nem értettem az egészet, hiszen elkerülhető lett volna. Akkor miért történt? – Ha szeretne beszélni a történtekről, szívesen meghallgatom, biztos vagyok benne, hogy rengeteg dolog megkérdőjeleződött önben, nem szeretném, hogy a kérdései válasz nélkül maradjanak. A megoldatlan kérdések kételyeket szülhetnek, önnek pedig most ezekre nincs szüksége.
Komolyan tekintettem rá, úgy éreztem nem mosolyoghatok rá, ahogy általában tettem, a mai este az őszinteségé. Talán többet ilyen nem lesz, de ma úgy fogok beszélni vele, ahogy talán még senkivel. Megosztom vele, hogyan győzheti le a fájdalmat, talán neki sikerülni is fog, nem úgy, mint nekem. Igen, még fiatal, biztosan képes lesz felülkerekedni a dolgokon, és valami sokkalta szebbet kihozni belőle. Nagyon remélem.
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzer. Okt. 03, 2012 11:10 am

Fagyott cseppek

Meglepett, hogy Shiranui-san nem szidott le, pedig azt vártam, hogy visszaparancsol engem a gyengélkedőre, és bár így is megkaptam a várható reakciót, miszerint aggódik az egészségemért, és rám is terített valamilyen ruhadarabot, nem úgy tűnt, hogy vissza akar kísérni. A testem nem szenvedett el komolyabb sérülést, a reiatsum is helyre fog állni pár nap alatt Soul Society levegőjétől, a többi sérülésem azonban nem fog begyógyulni. Talán képes leszek együtt élni vele, talán nem, de semmi sem lehet már olyan, mint régen volt. Ennek ellenére jólesik, hogy nem vagyok egyedül, és valaki törődik velem. Még ha nem is biztos, hogy tud segíteni. A jelenléte is épp elég megnyugtató.
Visszagondolok arra az időre, amikor utoljára láttam komoly fájdalmat, szintén a családomban. Az ikrek elvesztették az anyjukat, és ezzel teljesen elárvultak. Még nagyon fiatalok voltak, de már fel tudták fogni, mi a helyzet, és hogy soha többé nem láthatják. Akkoriban ritkán láttam anyát, mindig velük volt, próbálta a gondjukat viselni. Sokat sírtak, amit talán el sem tud róluk képzelni az, aki ma látja őket, de pár hónap elteltével elfogadták, ami történt, és lassan visszaváltoztak azokká a mindig nevető, haszontalan csirkefogókká, akiket ma is láthatunk. Azzal, hogy kiengedték, és megosztották a fájdalmukat, tovább tudtak lépni, én azonban úgy érzem, hogy nem vagyok képes erre. Egyetlen könnycseppet ejtettem csak Kurosaméért, ami talán a megkönnyebbülésemnek volt köszönhető, hiszen úgy gondoltam, hogy nemsokára meghalok, és újra egyek leszünk, a halálom pedig nem is lesz hiábavaló. És mást is érzek az elkeseredettségen, a fájdalmon kívül, haragszom is mindazokra, akik felelősek a történtekért. És haragszom saját magamra is, mert tehetetlen és gyenge vagyok.
- Ön semmiért nem felelős, fukutaichou-san- továbbra is üres tekintettel néztem előre a sötétbe, miközben követtem Naomi-san példáját, és leültem mellé a sziklára. Shiranui-san semmiről sem tehet, nyilvánvalóan nagyon sietett, hogy időben érkezzen, a sietsége elég is volt ahhoz, hogy megmentse az életem. Sőt, talán a megfigyelő osztály sem hibás, elvégre a hollow jelenlétét csak azt követően tudják jelezni, hogy elhagyta a saját dimenzióját. Bár gyávák voltak, az ott tartózkodó tisztek sem biztos, hogy változtattak volna bármin is, csak újabb, értelmetlen veszteség lettek volna. És talán maga a rendszer sem tudott volna többet tenni ennél, és Sora talán akkor is meghal, ha szerencsésebb családba születik. Egyedül az én hibám, felesleges más felelősöket keresni. Ha erősebb lettem volna… ha nem támadok anélkül, hogy analizálom a képességét… ha kétszer ennyit gyakoroltam volna… ha azonnal azt mondom, hogy meneküljünk… vagy ha feláldozom magam, hogy elmenekülhessenek. Túlélték volna. Túl kellett volna élniük. Miattam haltak meg.
- Nekem már nincs jövőm, Shiranui-san. Azt hiszem, az a legjobb, ha őszinte leszek önnel. A zanpakutom végleg megsemmisült, nem vagyok képes ellátni a feladataimat többé- ha nem árulom el, talán soha nem derül ki, elvégre a jelenlegi beosztásom nem igazán kívánja meg, hogy harcoljak, de nem akarok hazudni. Nem vagyok méltó shinigaminak, ahogy talán nem vagyok méltó a családomhoz sem. Talán csak az unokaöcsém zanpakutojával kaphatnék második esélyt, és lennék rá képes, hogy fizessek az életükért, de talán a sorsnak nincsenek nagy tervei velem, csak azért nem haltam meg, mert még azt sem érdemeltem meg, hogy meghaljak.
Nem válaszolok azonnal a hadnagy kérésére, hogy beszéljek a történtekről. A büszke énem, ha meg is tört az előző napon, még mindig nem tudná elviselni, ha elsírnám magam egy nő, különösen Shiranui-san előtt, de aztán veszek egy nagy levegőt, és úgy döntök, hogy belekezdek. Úgy érzem, hogy képtelen vagyok kiengedni, a kétségbeesés, a fájdalom még mindig olyan friss, mint amikor az időközben megalvadt vér ráfröccsent a kimonómra Sora halálakor. - Még most sem hiszem el teljesen, hogy ez a valóság. Nem tudom elfogadni, hogy ennyire gyenge voltam. Nem tudom elfogadni, hogy nincsenek többé. Úgy érzem, mintha égnék belülről, mintha megfagynék, mintha darabokra szakadnék... nem tudom szavakkal leírni, Shiranui-san. Vettem egy levegőt, mielőtt folytattam volna. - Nekem kellett volna meghalnom tegnap, az én feladatom volt harcolni a hollow ellen, nem Soráé. Mindig olyan csendes és visszahúzódó volt, kerülte a bajt, tegnap mégsem tört össze, és mellettem harcolt. Úgy éreztem, mintha a zanpakutoja szólt volna hozzám, de hallom, nem tudom, mit akart mondani.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te21000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (21000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyPént. Okt. 05, 2012 8:35 am

Fagyott cseppek


Rápillantottam, ott ült mellettem, de mintha nagyon távol járt volna, valószínűleg még mindig azon gondolkozik, hogyan menthette volna meg, ahogyan én is sokszor eltöprengtem ezen. Ne csak a diákokkal kapcsolatban, hiszen a saját keresztem is megvolt. Ettől függetlenül tudtam, hogy vannak dolgok, amikért érdemes élni, amik még hozhatnak örömet a mindennapokba. Számomra ilyen volt Haruki~chan, akinek elég volt a nevetős arcába néznem, és máris úgy éreztem, hogy csupán erre van szükségem. Hakusaya~san még nagyon fiatal, nem adhatja fel most, mikor elkezdődne minden, amiért egészen eddig dolgozott.
-
Most nem a feletteseként vagyok jelen, mert abban az esetben már régen visszavittem volna a gyengélkedőre, akarata ellenére is – Visszafordítottam a tekintetemet a hullámzó tengerre. – Hívjon Naomi~sannak, most nem vagyunk szolgálatban, ami pedig a felelősséget illeti, úgy érzem, hogy a Gotei 13 minden egyes fűszáláért felelősséget vállaltam, amikor a Soutaichou mellett kezdtem el dolgozni. Az, ami odakint történt, borzalmas, de megmásíthatatlan.
Tudtam, hogy szavaim talán kegyetlenül hangozhatnak, ettől függetlenül igaz volt. Gyászolhattam a gyermekemet, ameddig csak tudtam, de a halálommal sem lettem volna képes visszahozni őt az életbe, csak annyit tehettem, hogy felépültem, és erősebb lettem, sokkal erősebb. Valahol, a szívem mélyén a mai napig reméltem, hogy odafentről lát engem, és büszke arra, hogy az anyukája milyen erős lett, és hogy sokakat megvéd, még ha őt nem is tudta.
-
Még a hervadt virágnak is van jövője, Hakusaya~san. Elpusztul, hozzásimul a földhöz, egyesül vele, és a következő kikeletkor csodálatosabb virág hajt ki a helyén. Nem csupán a zanpakutou tesz egy shinigamit shinigamivá! Egy valami jelentheti azt, hogy nem képes valamire, ha feladja, és nem harcol tovább.
Ismét rápillantottam, mélyet sóhajtottam, és tudtam, hogy amit most teszek, az talán olyan, amit sosem kellene, hiszen nem ismerem túl régóta ezt a fiút. Ettől függetlenül tudtam, hogy nem adhatja most fel, hiszen ha eddig eljutott, többre is hivatott, mint hogy otthon egy birtokot igazgasson. Persze az sem kis munka, ettől függetlenül én sosem adnám fel a birtokért a szolgálatot, azt, ami vagyok. Mert nem csak Shiranui vagyok, a ház feje, egy család vezetője, hanem Shiranui Naomi, az Ichibantai fukutaichouja, aki több száz életért felelős a Gotei 13-ban. Láttam rajta, hogy nehezére esik összeszednie magát, amit megértettem, én sosem beszéltem senkivel arról, ami történt. Legalábbis úgy nem, hogy elmondtam volna, mit is érzek, hiszen mindenki tudni vélte, pedig elképzelni sem lehet effélét.
-
Talán így van, Hakusaya~san, talán gyenge volt, talán meg kellett volna halnia, azonban nem így történt. – Lehet, hogy meglepte, amit mondtam, de a tagadással sem érnék el semmit. Bizonygathatnám napestig, hogy nem az ő hibája, az érzéseket nehéz szavakkal megváltoztatni. - Mit gondol, mért nem? Ha úgy érzi, hogy Sora~kun a semmiért halt meg, nézzen mélyen magába. Azt gondolom, hogy ő sem szeretné, ha emésztené magát! Ha úgy érzi gyenge volt, szüntesse meg ezt a gyengeséget és váljon sokkal erősebbé, ha úgy érzi üres az élete, töltse meg célokkal!
Senkinek sem fog az ölébe hullani az erő és az önbizalom, keményen kell érte dolgozni. Néha azt kívántam, bár olyan magabiztos lehetnék, mint amilyennek mutattam magam, de talán jobb az, hogy néha elégedetlen vagyok, így tudom, hogy mindig van hova fejlődnöm. Akkor ijednék meg jobban, ha nem lennének kétségeim, azonban ezek nem uralkodhatnak el rajtam, és máson sem szabad.
-
Tudja Hakusaya~san, bár a zanpakotuok a lelkünk részei, előfordul, hogy nem szűnnek meg velünk együtt, mert van még céljuk, mert találnak olyan társat, aki méltó arra, hogy forgassa őket. Ha beszél önhöz a kard, az nem véletlen, figyeljen oda rá, és hallja, de mindenekelőtt értse meg, amit mond.
Nem ez az első eset Seireitei történelmében, hogy hasonló történik, mégis rendkívül különlegesek az ilyen esetek, bár Hakusaya~sannál nem meglepő, hiszen közeli rokona volt az elhunytnak. Reméltem, hogy élni fog a kínálkozó lehetőséggel, nem akartam elveszíteni, hiszen rövid ismeretségünk óta egészen megkedveltem. Éles eszű, és jól nevelt, sok minden rejlik benne, csupán hagyni kell, hogy kibontakozzon.
-
Amit most elmesélek, arról nem sokan tudnak az osztagnál, önnel pedig azért osztom meg, mert a bizalmamat élvezi, legyen erre büszke. – Mély levegőt vettem, és egy pillanatra felpillantottam az égre, ahol a sűrű, sötét fellegektől nem látszottak a csillagok. – Shiranui vagyok, aki büszke a származására, és sokan tisztában vannak nemesi származásommal, és azzal, hogy mielőtt megkezdtem szolgálataimat, hosszú ideig betegeskedtem. Azzal azonban nem, hogy ez alatt az idő alatt mi is történt. Eltemettem a gyermekemet, akit sosem ismerhettem meg, a férjem merényletet intézett a nagybátyám ellen, és veszélybe sodorta az unokahúgomat. Ez alatt én gyenge voltam, arra is képtelen, hogy két lépést arrébb tegyek, csak feküdtem. – Egy pillanatra elhallgattam, még senkinek sem kellett elmesélnem, hogy mi is történt akkor, amikor azt hittem, hogy mindennek vége. – Amikor elveszítettem a gyermekem, meg akartam halni, Hakusaya~san, oda adtam volna az életem, hogy őt visszahozzam, de ez lehetetlen. Amikor pedig Haruki~chan veszélybe került, rájöttem, hogy nem azért vagyok életben, mert méltatlan vagyok halálra is, hanem azért mert vannak még, akik számítanak rám, akiket meg kell védenem. Felálltam, és azt mondtam, hogy erős leszek, hogy megteszem mindazt, amire eddig úgy hittem, hogy képtelen vagyok. Most pedig itt ülök, odahaza vezetem a családot, az Ichibantai hadnagya lettem, de mindeközben sem felejtettem el a legfontosabbat, hogy Haruki~chan mindezek elé való.
Lassú mozdulatokkal felálltam, és ismét a tengerre néztem, úgy tűnt a vihar nem szelídül. Nem bántam, talán az kell, hogy egy kicsit átmosson minket a zivatar, hogy úgy érezhessük, megtisztít minket. Vajon mi jön még ezután? Hányan fognak meghalni még, mire rájövünk, hogy nem hibást kell keresni, hanem megoldást. Egységre van szükségünk, nem pedig ujjal mutogatásra, hogy ki miről is tehet. Lenéztem a fiatal tisztre, akinek még oly sokat kell tanulnia, és máris mennyi mindent megélt. Felé nyújtottam a kezem.
-
Ha erősebb szeretne lenni, segítek, ha tartozni szeretne valahová, gyógyulása után az Ichibantai visszavárja. Mindenkinek kell egy cél, amit el szeretne érni, ha ezt megtalálta, onnantól kezdve egyszerűen tudni fogja, hogy mit kell tennie.
Rámosolyogtam, talán most először szívből, más volt. Reméltem, hogy elfogadja a kezem és a segítséget, hiszen szüksége volt rá. Nem azért mert gyenge, vagy esetlen, hanem mert szüksége van valakire, akiben bízhat. És ha ez én lehetek, akkor büszkén vállalom a feladatot, hiszen ez a dolgom, elvégre minden egyes shinigamiért felelős vagyok, legalábbis így véltem.
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyPént. Okt. 05, 2012 11:49 am

Fagyott esőcseppek

Máskor nagy megtiszteltetésnek tartanám, hogy Naomi-san megengedi, hogy a keresztnevén szólítsam, főleg úgy, hogy az egyértelműen magasabb rangja és társadalmi fokozata ellenére ő is a vezetéknevemen hív, de a jelenleg az ilyen dolgok távoli apróságoknak tűnnek csak, amiket elvisz a szél. Erre minimum azt kellene válaszolnom, hogy ő is hívjon a Shinichinek, vagy Shinnek, de nem vagyok képes ilyen hétköznapi dolgokkal foglalkozni, túlzottan jelentéktelenek. A jövővel foglalkozni éppen ilyen lehetetlenül kilátástalan, amikor ennyire elviselhetetlen a múlt.
Naomi-san szavai azonban ráébresztenek, hogy amit most teszek, tényleg felér a megsemmisüléssel. Ha feladom a shinigami létet, olyan, mintha a hollow engem is megölt volna, és Sorával ellentétben, az én fájdalmam nem múlna el egy pillanat alatt, a feladással sem találnám meg a békémet. Még Kurosame nélkül is lehetek erős shinigami, csak még több időt kell fordítanom az edzésre. El kell érnem valamit, különben semmi értelme nem volt annak, hogy élve tértem haza. De az eddig egyenes út, amin egész életemben biztonságosan haladtam előre, ködbe burkolózott, és nem tudom, merre tovább. Lehet, hogy már vége is van mindennek, és nincs is többé az út? Nem számít, ha kell, a szakadékban fejezem be az életem, de nem fogok lassan eltűnni a ködben.
- Igaza van, Naomi-san, meg fogok tenni mindent, amit lehet- a harci képességeimet a zanpakutom nélkül is feltornázhatom, a kidouimon még bőven van mit fejleszteni, a kardtechnikáim sem nevezhetőek tökéletesnek, ott állnak még mögöttem a klánom technikái is, de ennek ellenére reménytelen a helyzetem. Kurosamével együtt elpusztult a lelkem egy része is, az a része, ami mindig tudta, mit akarok, aki folyton figyelmeztetett, hogy ne adjam fel a gyakorlást akkor sem, ha elfáradtam, aki mindig elhessegette a félelmet, és tartotta bennem a lelket kilátástalannak tűnő helyzetekben. Nem tudom, mit vesztettem még el vele, annyira eggyé váltunk, hogy mindenki más egy személyiségnek látott minket. Már én magam sem tudom, ki vagyok.
A következő pillanatban eltűnik a szemeimből az üresség, és átveszi a helyét a szégyen, amikor egy pillanatra megcsonkolt lelkem tükrei elkerekednek, majd gyorsan lesütöm a szemhéjaim, hogy senki ne láthasson beléjük. Tudtam, hogy nem vád volt, amit Naomi-san mondott, mégis, annyira idegenek voltak a szavai, a rengeteg engem felmentő beszéd után a hideg mondat derült égből villámcsapásként hatott rám. És most először, ahelyett, hogy hibákat kerestem volna magamban, a külső támadás miatt ösztönösen tettem félre ezeket a vádakat, és húztam fel egy pajzsot a külvilág ellen gyenge kifogásokból.
Az egész nem tartott tovább néhány másodpercnél, amikor a sokkhatás elmúlt, de ahhoz elég volt, hogy az üresség meginogjon. Az ösztönös védelmi mechanizmus, ami a valóságtól védett, elkezdte átengedni azt a rengeteg érzelmet, ami eddig ott vívta bennem a háborúját. Az óceánnyi bánatot, a tűzként lángoló fájdalmat és a saját magam irányába táplált haragot. A haragot, amit valójában nem is azért éreztem, mert miattam történtek meg ezek a dolgok, hanem mert elfogadtam, hogy vége van. Azzal, hogy feladom, elárulnék mindenkit. Célok… Megfogadtam, hogy jobbá teszem a klánom életét, a saját családomét éppen úgy, ahogyan Soráét is, és bár soha semmivel nem tudom kárpótolni őket azért, hogy nem voltam elég erős a fiuk megmentéséhez, könnyebbé fogom tenni az életüket, hogy legalább az unokáik könnyebb körülmények között élhessenek, olyan körülmények között, amilyet mind megérdemelnénk.
Egy könnycsepp indult lefelé az arcomon, mint szökevény a gáton ütött résen, majd követte a többi is. Folyókként indultak el lefelé, én pedig a kezeimbe temettem az arcomat. Abban a pillanatban nem tudtam arra gondolni, hogy ez lealacsonyító, szégyenteljes dolog, ahogy apám mondta, egész eddig pedig semmi nem tudta ezt kiváltani, már hosszú évek óta. Éreztem, ahogy csökken a fájdalom, egyre kevesebb lesz a bánat, a haragom pedig szinte teljesen elpárolgott, azokkal a gondolataimmal együtt, hogy hogyan lehetett volna többet, jobbat tenni akkor. Nem tudom, mennyi ideig tartott, amíg végül elapadtak a könnyeim, de végül elfogytam. Továbbra is éreztem az enyhíthetetlen sebeket, de lényegesen megkönnyebbültem. Soha nem fogom elfelejteni a tegnapi napot, soha nem leszek olyan, mint régen, a veszteségre nincs gyógyír. De létezni fogok, felállok a földről, és alkalmazkodni fogok. További reménnyel tölt el, hogy talán mégis egésszé válhatok újra, és ha nem is leszek olyan, mint amilyen voltam, tovább vihetem nem csak a saját álmaimat, de Soráét is, és rajtam keresztül tovább élhet.
- Köszönöm, Naomi-san- ennél hosszabban nem igazán tudtam elmondani a hadnagyomnak, amit éreztem, de azt hiszem, ez a köszönöm volt a legőszintébb, legtöbbet mondó szó, amit egész életemben kimondtam. Naomi-san soha nem érzett terhet vett le a vállamról, és új reményt adott nekem, amivel talán újra tudom kezdeni. Shanto-san és Nikoja-san is képes lesz beszélni a fiával, ha meghallom, amit a zanpakuto mondani akar, legalábbis közvetetten.
Amikor Naomi-san elkezdett beszélni a saját múltjáról, talán először emeltem rá közvetlenül a tekintetemet, és szakítottam el azt a háborgó tengertől. Most, hogy már nem éreztem azt a háborút önmagamban, azonnal felfogtam, hogy mekkora jelentősége van annak, amit a felettesem elmond nekem, ezek a legbelsőbb érzései. Egy gyermek elvesztése talán még fájdalmasabb lehet, mint nekem a zanpakutomé, elvégre számomra ez olyan volt, mintha én magam haltam volna meg, Naomi-san viszont még ennél is borzalmasabb dolgokon mehetett keresztül, és velem ellentétben, őt senki nem mentette meg, azok, akik közel álltak hozzá, elfoglalták magukat egymás gyilkolásával. Talán átkot is hoznék a hatalommal a családomra, nem csak áldást, de bízom annyira a rokonaimban, hogy nem kezdenék ölni egymást, és mindig közel maradnának egymáshoz. Ha a saját élményeim így összetörtek, talán eldobtam volna az életem, ha Naomi-san életét kényszerülök élni. Ebből is látszik, hogy mennyire gyenge vagyok, és erősebbé kell válnom. Elfogadtam a felém nyújtott kezet, és felálltam a földről, közben vigyázva rá, hogy ne terheljem meg a hadnagyot, vagy véletlenül fel ne lökjem, persze fizikailag nem voltam olyan rossz állapotban, hogy ne tudjak önerőből lábra állni.
- Köszönöm, hogy elmondta ezt nekem, Naomi-san, és köszönöm, hogy nem adta fel. Ha ön nincs, elvesztem volna, de újra látok egy apró fénysugarat tükröződni a hullámokon- szavakkal kifejezhetetlen, szinte meghálálhatatlan, amit Naomi-san eddig értem tett, megmentette és visszaadta az életemet, ráadásul a bizalmába is avatott. Többszörösen az adósa vagyok, talán az életem árán sem tudok ekkora tartozást törleszteni, úgyhogy nem is a halálommal kell megváltanom ezt az adósságot, hanem az életemmel. Nem akarok a Gotein belül magasabb rangot, az első osztagban akarok maradni Masayoshi-sama és Shiranui-san alatt, és ha nem is tehetek túl sokat, azt meg fogom tenni értük. Az életem egyik fele a Hakusayáké, a másikat nekik adom.


/Köszönöm a játékot! Surprised/
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 13, 2012 9:01 am

Tűz és víz

Lassan kifújom a levegőt, majd elrugaszkodok a talajtól. Nagyjából hat méteres magasságig emelkedek fel, mire elkezdek visszazuhanni, ezúttal azonban nem szilárd talajra, hanem a tenger ezüstös habjai felé. A délutáni Nap fénye gyönyörű pompában tükröződik vissza a tenger felszínéről, meleg, nyugodt eleganciát sugározva. Eszembe juttatja azokat a napokat, amikor még nem voltam shinigami, nem láttam annyi szörnyű dolgot. Azokat a napokat, amikor még nem nyomta felelősség a vállaimat, amikor még csak egy gondtalan gyermek voltam. Amikor még a Hakusaya klán sem létezett számomra, csupán egy boldog család, akik jól érzik magukat Soul Society leggyönyörűbb pontján, távol mindentől, ami rossz. Ezek azok az idők, amik talán csak az emlékeimben maradtak meg.
- Tatakire, Nikokubi Umiwani!- miközben aktiválom a shikait, reiatsut gyűjtök a talpam alá, és a vízfelszín felett állok meg alig fél méterre. A reiatsum enyhe rezgést kelt a felszínen, apró gyűrűket indítva útjukra, melyek azonban gyorsan elhalnak a folyton mozgó, hatalmas víztömegben.
Sokadszor is szemügyre veszem a shikai kialakítását, ami valahol a könyökömnél ér véget. A kimonóm ujjait felkötöttem a vállamra, ezúttal nem vettem le, Naomi-san nemsokára meg fog érkezni, és illetlenség lenne vele szemben. Viszont így fennáll az esélye, hogy ez az egyenruhám is tönkre fog menni, a most gyakorolni készült shikai technikám még egyszer sem sikerült baleset nélkül.
Lehunyom a szemem, és bár ezúttal nem lépek túl mélyre, megérzem Sora tudatát. Nem érzem úgy, mintha dühös lenne, vagy elégedetlen, nem tudom, miért nem akarja, hogy használjam az egyik technikáját. Talán beszélnem kéne vele ismét, de amikor az előzőt megtanította, azt mondta, hogy mindent biztosítani fog számomra, hogy valóra tudjam váltani az ígéretemet, amit neki tettem, és hogy el tudjam érni a céljaimat. Persze, ezeket talán el tudnám érni enélkül a technika nélkül is, de ennek akkor sincs semmi értelme.
- Shimo Taisen!- a vízsugarat közvetlenül a lábam elé lövöm ki a bal kezemen lévő krokodilfejből, ami természetesen azt eredményezi, hogy a tengervíz felcsap. Megborzongok a felcsapó, hideg vízcseppek érintésétől, de nem értem, ugyanakkor a kék krokodilfejet tartó bal kezemen semmiféle furcsát nem érzek, még minimális hőmérsékletváltozást sem. Ez a víz nagyon hideg, a használóra közvetlenül mégsem jelent kellemetlenséget. A másik technika azonban eddig még csoda, hogy nem okozott sérülést. Veszek egy nagy levegőt, mielőtt újra megpróbálnám.
- Sagiri Taisen!- kinyitom a jobb kezemen lévő krokodilfejet, és kilövöm rajta a forró, gőzős vizet, ezúttal, messzebbre célozva vele. A technika sokkal veszélyesebb, mint a Shimo Taisen, egy-két csepp víz is sérülést okoz, igaz, itt jóval kisebb is a víz mennyisége. Viszonylag pontosan sikerül vele célozni, a probléma nem is ezzel van. Alig egy másodperc telik el, amikor úgy érzem, mintha meggyújtották volna a jobb karomat, a krokodilfej alatti rész elképesztően fájni kezd. Azonnal feloldom a shikait, miközben összeszedem minden önuralmam, hogy ne kezdjen kiabálni, ha Naomi-san a közelben van már, azzal szégyent hoznék magamra.
Ahogy a két krokodilfej újra egy wakizashi alakját veszi fel, ami a bal kezemben materializálódik, azonnal belenyomom a karom a langyos tengervízbe, ami azonban jéghidegnek hat az előző élmény után. A karom ezúttal is gőzölög, és enyhe égési sérüléseket is sikerült összeszednem, amit azonban kidouval gyorsan helyrehozok. Ez már a negyedik alkalom volt, de az előzőekkel ellentétben, amikor szükségem volt a yonbantai segítségére is, most időben sikerült deaktiválnom a shikait.
Miközben leülök a parton egy kőre, és a karomon lévő sérüléseket kezdem eltüntetni, a szemem a zanpakutora emelem, ami mozdulatlanul hever előttem a tokjában. Mit rontottam el, Sora? Nem úgy teszek valamit, ahogy megígértem? Vagy ennél egyszerűbb az oka? Csak el kéne olvasnom néhány fizikáról szóló könyvet, és rájönnék, mi a baj, vagy ez a probléma nem orvosolható?
Higen segítségével rengeteget fejlődtem a kidouk terén, alig néhány perc alatt eltüntetem azt a néhány elsőfokú égési sérülést, ami a karomat borítja, és rátérnék az utolsóra, a tenyeremen, de aztán eszembe jut: azt nem tudom eltüntetni. A negyedik osztag sem volt képes teljesen eltüntetni annak az égésnek a nyomait, amikor rendbe hozták a sebeimet azután az éjjel után. Azt a sebet, amit Kurosame okozott nekem, amikor kényszerített, hogy elengedjem. Talán ennek is valamilyen lélektani jelentősége van, és ezért nem működik a zanpakuto, amit most helyette használok? De ezt a problémát már sikerült egyszer megoldani, elfogadtam, ami történt, ráadásul nem logikus, hogy minden technikám működik, egyet kivéve.
Remélhetőleg Naomi-sannak sikerül rájönnie, mi a probléma, amire én a jóval szerényebb értelmi képességeimmel nem tudtam rátalálni. Lehet, hogy azonnal tudni fogja, hogy egész eddig ostobaságot csináltam, és nem fogok olyan sokat elrabolni az idejéből. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van, ez már tényleg apró probléma, eredetileg is két technikám volt, lehet, hogy be kellene érnem ennyivel az új shikai esetében is. Biztosan sokkal értelmesebb dolgokra is tudná költeni azt a kevés szabadidejét, mint az én idétlen problémáim.
Vissza az elejére Go down
Shiranui Naomi
1. Osztag
1. Osztag
Shiranui Naomi

nő
Pisces Dragon
Hozzászólások száma : 119
Age : 108
Tartózkodási hely : Haruki~chan nyomában *.* || Shiranui birtok
Registration date : 2012. Feb. 15.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te21000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (21000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzer. Jún. 05, 2013 9:05 pm

Tűz és víz


Narancssárgába borult az ég alja, s ilyen árnyalatúnak tetszett a víz is, ami felett még ragyogott a Nap, mintha képtelen lenne abba hagyni. Ekként éreztem mostanában én is a munkával, egyszerűen nem volt megállás, hol az osztagot igazgattam, hol pedig a birtokot, s ha kevésbé lettem volna elhivatott, azt hiszem nem sikerült volna összeegyeztetnem a kettőt. Mélyen beszívtam a tenger felől érkező sós levegőt, és tovább lépdeltem, remélve, hogy hamarosan felfedezem Hakusaya~sant, aki miatt ismét itt vagyok, bár ezúttal teljesen mások a körülmények. Úgy tűnt, az akkori tragédiát, nem csupán a zanpakutoja, de unokafivére elvesztését is kiheverte, remekül visszailleszkedett az első osztag mindennapi életébe. Éppen ezért nem éreztem tehernek, hogy ismét a segítségemet kérte, hiszen a feletteseként az is a dolgom, hogy támogassam, és felügyeljem a fejlődését, elvégre fiatal kora ellenére is tökéletesen megbirkózott az eddigi feladatokkal.
Néhány lépés után végre felfedeztem, ahogy valószínűleg rám várva egy kövön ücsörgött. Emlékeimben még élt az az éjszaka, amikor szintén ezen a helyen kellett lelket öntenem a fiúba, aki a tragédiák sorozata miatt, és a felelősség terheit cipelve már inkább férfivá érik lassan. Az elmondottak alapján nem tudtam volna pontosan megmondani, hogy mi probléma is lehet, de ez igazán nem is számított ebben a percben, hiszen mint felette, felelősséggel tartozom azért, hogy tökéletesen tudja ellátni shinigami teendőit. Mosollyal az arcomon köszöntöttem egy biccentéssel, hiszen nem is olyan régen még az osztagban köszönt el, én pedig követtem, amint időm engedte.
-
Jobban van? – Tettem fel a kérdést, bár elég feleslegesnek tűnt.
Hasonló helyzetben azt hiszem hónapok, sőt évek telhetnének el, míg képes lennék egy efféle kérdésre igennel válaszolni. Hiába világított rá Keo legutóbbi beszélgetésünk alkalmával arra, hogy nem tehetek arról, amit hajdani férjem tett, sem a gyermekem haláláról, még sem szűnik a bűntudat, és a fájdalom, ami szinte mindig jelen van. Lehet, hogy túl sok felelősséget vállalok magamra, és olyan terheket is cipelek, melyeket nem volna muszáj, mégis ezek tesznek azzá, ami vagyok, és ha önfeledt lennék, nem csak másoknak, de önmagamnak is hazudnék.
-
Kérem, mutassa meg, mi pontosan a probléma! ^.^
Igyekeztem nyugodtnak tűnni, bár eléggé aggasztott, hogy ismét zanpakutojával van a probléma. A víz széléről néztem végig bemutatóját, aminek végén elég fájdalmas sérüléseket szerzett, aminek okát nem igazán értettem először. A zanpakutoknak természetesen van olyan fajtája, mely használójára, sőt, akár önmagára is veszélyes lehet, azonban ezek igen ritkaság számba mennek, és nem tartottam valószínűnek, hogy Sora~san efféle erőt birtokolt volna. Emellett elég irreálisnak tűnt, hogy a zanpakutoja ártani akarna neki, hiszen a legtöbb esetben lelkünk tükröződése lélekölőnk, és Hakusaya~sanban minden viszontagság ellenére is megvan az élni akarás, és nem gondolnám mazochista jellemnek.
Besétáltam mellé a vízbe, nem zavartattam magam, hogy vizes lesz az egyenruhám, vagy hasonló, otthon majd lecserélem a tartalékra, ezt pedig kitisztítom. Figyeltem, ahogy kidoukkal begyógyítja a sérüléseit, olybá látszott, mintha nem először tenné mindezt. A vállára tettem a kezem.
-
Igyekszem segíteni, de mint mindig, ezúttal is csak ön lesz képes megoldani a dolgokat, maga helyett nem cselekedhetek. – Azzal mély levegőt vettem. – Mint ön is tudja, lélekölőnk a lelkünk egy része, még úgy is, hogy az öné Sora~sanné volt előtte. A lelkének egy csücskében tovább él az ő emléke, így képes használni, forgatni. A lelkünk érzésekből, mélységekből áll, megélt dolgokból, amik minduntalan formálják, építik, vagy épp ellenkezőleg, rombolják azt. Amikor egy shinigami használja a zanpakutoját, felszabadítja ezeket az erőket, és az érzések átjárják. Figyeljen arra, hogy mit is érez, amikor forgatja, koncentráljon erre az érzésre, mélyítse el, és értse meg, mit is szeretne súgni magának.
Kicsit hátrébb léptem, hogy ismét megpróbálhassa, immár sokkal több belefektetett energiával, és talán megértéssel. Magam is sokszor éreztem, hogy elveszett vagyok, de Mimoza képes volt minden pillanatban a segítségemre lenni, azt hiszem, lelkem legfelelősségteljesebb részeként született újjá. Elég volt csak arra gondolnom, hogy meg kell védenem valakit, és máris könnyebb volt forgatnom, használnom technikáit. Ráadásul erre az érzelmi töltetre még inkább szükségem volt, mióta a második feloldással is rendelkeztem, amit elég furcsa körülmények között sajátítottam el. Közben persze feszült tekintettel figyeltem, miként is hajtja végig ismét a támadást az ifjú shinigami, amikor megláttam, pontosan mi is okozza a problémát.
-
Hakusaya~san! A komoly sérüléseket a visszacsapó gőz okozza, nem? – Intettem neki, hogy fejezze be egy pillanatra a gyakorlást. – Nem tudja valahogy úgy nyitni a fegyverét, hogy a gőz ne csaphasson vissza, vagy gyorsan visszazárni? Az sem gond, ha így kevesebb vizet tud kilőni, idővel úgyis tökéletesíti majd a technikát! ^.^ - Biztos voltam benne, hogy csupán kevéske terelgetésre van szüksége, és ezután nagyszerű shinigamivá lesz képes válni, aki még sokra viheti. – Gyakoroljon szorgalmasan, holnap az edzésen megnézem mennyit fejlődött! – Bólintottam.
Tudtam, hogy innentől kezdve minden csak rajta múlik, több segítséget nem adhatok ebben a pillanatban. Furcsa volt látni, hogy az utóbbi néhány hétben és hónapban mekkora változáson, és fejlődésen ment keresztül, ami persze pozitív változás volt, ettől függetlenül mégis furcsa. Érthető a történtek tekintetében, de egy kevésbé erős jellem valószínűleg összeomlott volna, azt hiszem megfelelő döntés volt, hogy egy pillanatig sem mondtam le róla. Lassú léptekkel indultam haza, arcomon széles mosollyal, hiszen ezúttal Haruki~chan is otthon lesz, és együtt vacsorázhatunk…
Vissza az elejére Go down
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Júl. 07, 2013 11:46 am

Tűz és víz

- Köszönöm a kérdését, már jobban vagyok, Naomi-san!- enyhén meghajlok a felettesem felé, aki tudom, hogy nem udvariaskodásból tette fel a részvétnyilvánításhoz hasonló kérdést, hanem tényleg érdeklem. Seireitei és a soutaichou-sama szerencsések, hogy a parancsnok jobb keze Naomi-san.
Naomi-san kérésére újra kipróbálom a shikaim harmadik képességét, de ezúttal gyorsabban visszazárom, tényleg csak a demonstráció a cél. Ezúttal a kézfejem egy része ég csak meg kicsit, ami nem is fáj annyira, de természetesen begyógyítom. Újabb égés esetén az eleve sérült részek hatványozottan károsodnának, a sérült bőr nem véd jól.
Figyelmesen hallgatom végig a hadnagy szavait. Sosem ismertem eléggé a zanpakutok természetét, előbb a kardom puszta fizikai erejére, később a démonmágiára hagyatkoztam a harcban, a zanpakuto továbbfejlesztésére soha nem gondoltam. A család esze Higen, még ha mostanában nem is fejlődik olyan látványosan, de biztos, hogy ő az, aki arra hivatott, hogy egy napon naggyá tegye a házunkat. Soha nem jutott eszembe, hogy esélyem lenne elérni a Bankait, most pedig, nem az eredeti zanpakutommal, egyenesen képtelenségnek tűnik. Most már nem is a Bankaiért kell tanulnom, hanem hogy legalább a shikaiomat megtarthassam, és shinigami maradhassak.
Ahogy Naomi-san kérte, megpróbálom felidézni az érzéseket, amit egy igazi, komoly harc közben szoktam érezni, amikor megidézem a zanpakutomat. Mint mindenki más, félek. Félek a fájdalomtól, a maradandó sérülésektől, félek, hogy meghalok. De igazán akkor féltem csak, amikor mellettem volt valaki, akit meg kellett védenem. Akit meg kellett volna védenem. Ezenfelül, ugyanakkor érzem azt is, hogy helyes cél érdekében húztam kardot. Nem harcolok semmi másért, csakis azért, hogy megvédjem a törvényes rendet, megvédjem Seireiteit, és szolgáljam a főkapitányt. És persze a családomat is. Ezek az érzelmek nagyon fontosak számomra, de jobban belegondolva, nem a zanpakutommal, és nem is a harccal függenek össze- valamilyen formában mindig megvannak bennem. Egy dolog viszont van, amit cak akkor éreztem, amikor a kezemben tartottam Kurosamét: magabiztosságot.
Nem szeretek különösebben beszélgetni, nem vagyok kezdeményező típus, és a munkámat leszámítva, minimális társasági életem van, elsősorban azért, mert bizonytalan vagyok. Nincs racionális oka, nem tudom, miért, de az a lényeg, ez teljesen megváltozott, valahányszor a kardom a kezemben tartottam. Ez a magabiztosság az új zanpakutommal a kezemben csak akkor áll fenn, ha nem a Sagiri Taisent használom, az első néhány baleset után, igazából már nem is bíztam a sikerben. Talán ez a baj: hiányzik a bizalom a zanpakutommal, és főleg önmagammal szemben.
Halkan kimondom a technika nevét, ezúttal bízva benne, hogy sikerülni fog. Ezúttal, sokkal messzebbre sikerül lőni, mint korábban bármikor, legalább tizenöt méterrel arrébb párolgott csak el a gőzölgő vízsugár maradványa. Az eredmény annyira lenyűgöző, hogy csak pár másodperc múlva érzem megint, hogy ég a karom, és zárom vissza a zanpakutot. Ami meglepő, hogy ezúttal nem égett meg jobban, mint korábban, pedig most lényegesen több ideig, erősebb vizet használtam.
- A gőz csap vissza? Azt hittem, a zanpakuto melegszik túl- belegondolva, azokon a részeken égett meg a karom, ahol nincs közvetlen kontaktus a shikai fegyveremmel. Miután aktiválom újra a zanpakutot, veszek egy mély levegőt, és mint az előbb, most is magabiztosan lövöm ki a vízsugarat. Mivel arra koncentrálok, hogy időben becsukjam a krokodilszájat, csak fele olyan messzire száll, de sikerült elérnem, hogy nem égettem meg magam. Egy meghajlással megköszöntem a segítséget a távozó Naomi-sannak, azután folytattam a gyakorlást, az új módszerrel.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzomb. Júl. 20, 2013 9:53 pm

Üdvözlet! ^v^

Jeleztétek a Lezárások topicban, hogy edzésetek véget ért, szóval jöttem értékelni ^ v ^

Shiranui-chan: Sikeresen rávezetted Hakusaya-kunt zanpakutoja kiismerésének útjára, így edzésedet sikeresnek jegyzem fel. ^v^

Hakusaya-kun: Kicsit többet olvastam volna az új módszer gyakorlásának részéről, de ez nem róható fel nagy hibának. Az edzést sikeresen teljesítetted, jutalmad 500 LP, melyből befolyó képzettségpontot zanpakuto használatra kell tenned! ^v^

További jó játékot! ^v ^
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te25700/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (25700/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Szept. 15, 2013 9:05 pm


Csillagok virágzása


*Beesteledett, szinte már órák óta. S jó magam a Daitenshi szállás egy ablakában ülve bámulom a messziséget, amit Seireitei egei engednek. Gondolkodom az elmúlt időszakomról, és gondolkodom a jövőmet illetően. Napról napra erősebbnek érzem magam ahhoz, hogy tovább küzdhessek. De miért? Mi az én igazi célom ebben az életben? Nem találom; talán önmagamat még mindig nem találom. Mindig meghátrálok, rá fogom egy megfontoltságra, pedig valójában a céltalanság teszi ezt velem. Az egyetlen életem a Daitenshi, mégis úgy érzem, hogy nincs jól ez így. Talán éppen itt lenne az ideje, hogy felálljak és elinduljak közben egy saját úton is. Már feldolgoztam a történteket; itt az ideje annak, hogy saját megrázó dolgokat is műveljek. Így tehát az elhatározásom küszöbén az ablak irányába egy pokollepke repül éppen. Én pedig egy gyors kézmozdulattal lazán elkapom.
Habár a parányi pára nem éppen hozzám igyekezett, attól még a kíváncsiságom nagyobb annál, hogy ne tudjam meg tartalmát. S mikor megtudom tartalmát, már kukába is dobnám, de meggondolom magam. Elvégre is Yukezo ügyeit tisztelnem kell; szóval eligyekszem a szobája irányába, de csalódnom kell. Vagyis hát annyira nem is csalódom, hogy éppen a gazdag birtokán éjszakázik az itteni szállása helyett. Én is szívesebben fetrengnék egy olyan helyen, ahol még a vörös szőnyeges felvonulás is bőven megállja a helyét. Pláne azóta, mióta gyakrabban találkozik az öcsém mentorával. Minő irónia!
De hát ha nincs Yukezo, akkor mégis csak megfordul a fejemben valami. Kagami Ai segítséget kért tőle, hogy Hajime edzésén segítsen be. Az öcsémről van szó, s amit Yukezo tud, azt lehet, hogy még én is tudhatom. Elvégre is a tanítványa vagyok már egy jó ideje; sok mindent elsajátítottam tőle.* ~ S hogy is hangzott az a saját utas gondolkodás? ~ *Mennyünk, erre csak ennyit tudok mondani. Így tehát megtéve az első lépést az élet felé, egy karcsúsított shinigami egyen öltözetet veszek fel; illetve a fekete köpenyem, ami teljesen elrejti a lélekenergiám. Szerencsére a várost ismerem annyira, hogy a tengerparton levő találkozó helyet megtalálhassam. Mondjuk, egy erdőn ugyan át kell menni, de nem vészes. Gyors shunpo léptekkel indulok el a találkozó színhelyére, közben pedig élvezem az éjszakai ellenszél süvítését. Az erdőben azért észre veszek egy eléggé érdekes társaságot; de mivel a Daitenshi youkai csapatához tartozom, így megtanultam észrevétlenül közlekedni, anélkül, hogy észre vennének. Mindenféle eshetőség nélkül sikerül Hajimeékhez oda shunpoznom. Éppen abban a pillanatban, amikor Kagami Ai egy kidout süt el az öcsém felé, én pedig lecsapom azt félre a földhöz. A csuklya a fejemen van bőven, ami alól maximum fehér hajszálak kandikálnak ki. S lévén, hogy sötét van, még férfinak is könnyen nézhetnek azok, akik az erdőben rejtőzve megfigyelik őket.*
- Yukezot nem lehet most elérni, így önkényesen én jöttem. Miben segíthetek? *Eléggé halkan közlöm szándékosan, hogy ne hallhassák a távolról figyelők. Bár látom az arcokon a némi elégedetlenséget, attól függetlenül kis beszélgetés után belemennek abba, hogy én legyek most az öcsém célpontja. Én is jó vagyok shunpoban, a mentora pedig megfigyelheti. A legérdekesebb pedig, hogy amikor belekezdünk az edzésbe, Hajimenek én pont egy jó gyakorlási célpont leszek.
A legkülönfélébb szaltóval, shunpo lépéssel és taktikával kerülöm ki az elsütött kidoukat. Ezzel fejlődik ő is, hiszen rá kell éreznie a harcmodorral rendelkezők mozgására, hogy eltalálhassa. Az utolsó lövése majdnem eltalál, de egy utsusemi mindent megold. Ezt követően pedig Hajime megköszöni nekem a jelenlétem, de sajnálatával közli, hogy még sok dolguk van, így odébb állnak. Én pedig megértően veregetem meg a vállát. Még sokat kell tanulnia az ikertestvéremnek ahhoz, hogy erős legyen. De szerencsére nem egy utolsó shinigami a mentora. Ironikus, hogy kettőnknek olyan mentoruk van, akik együtt vannak. Chh, mindegy! Megvárom, míg ők távoznak, s a fák felé pillantok.*
- Lehet választani, előjöttök; vagy.. *Még be sem fejezem a mondatom, sőt talán nem is hallották, amit mondtam máris kitörnek a fák és bokrok mögül legalább húszan. Mindegyik egy nemesibb öltözetben, mégis a Nibantai hagyományait követvén. Csak találgathatnék, hogy melyik nemesi ház az, de jelenleg ez nem igazán érdekel. Főleg, hogy ezek mind elindulnak felém bizonyos okokból kifolyólag. A csuklyám árnyékában egy érdekes mosoly kandikál ki. Már vártam arra a pillanatra, hogy mikor történik meg velem ilyesmi. Így tehát heves küzdelem mutatkozik meg, de ez a küzdelem mégis annyira egyoldalú. Az ütéseim, s ahová ütök, nagyon úgy mutat, mintha már azért elég sok mindent megtanultam volna a shinigamik testéről. A mesterem, aki kezelésbe vett, megtanított arra, hogyan fegyverezhetek le az ujjaimmal úgy valakit, hogy közben ne ártsak neki. Gyorsan véget vetek ennek az egésznek, de az utolsó csak eléri, hogy a csuklyámat lebillentse a fejemről, s megmutatkozzék a felhők alól végre előbukó hold fényében fehér hajam, s tengerkék színű szemem. Lesújtón tekintek a földön fekvő illetőre.*
- Szerencséd, hogy leszoktam már arról, hogy úgy eltörjem valakinek a karját, hogy többé képtelen legyen bármiféle ütésre. *Leguggolok hozzá, s a gallérjánál fogva emelem kicsit közelebb magamhoz.* - Nem érdekel mi dolgotok a Kagamival, azonban engem el fogtok juttatni a főnökötökhöz! *Oldalra pillant a férfi, én pedig követem tekintetének útját. Egy érdekes fa mögül pedig egy olyan férfi sétál ki méltóságteljesen, akinek a tekintetétől kicsit le tudnék menni a térképről, de nem lényeg.*
- Bizonyára csalódottsággal tölt el, hogy ide jöttem anélkül, hogy sikerült volna észrevennetek. A katonáid nem a legjobbak, azt ajánlom, hogy ne csupán a nyers hakudát sajátítsák el. Vagy talán minden nemes csicskása ennyire alulképzett? *Keménységgel, némi gúnnyal és határozottsággal beszélek felé. Aztán teszek két lépést felé.* - Nara Shizune, a 9. osztag kapitányának lánya s egyben a Daitenshi tagja; Tamachi Yukezo tanítványaként. *Büszkén árulom el, hogy ki vagyok és kb. honnan jöttem. Sosem fogom mindezt véka alá rejteni puszta óvatosságból sem, ha már egyszer az arcomat is megmutatom a világnak.*
- Te pedig? Vagy némán szeretnél ott állni, és azon gondolkodni, hogy vajon az érné meg. ha nem mutatkozom be. Biztosan elmondaná Kagami Ainak, ha elmondanám a nevemet, így jobb névtelenül megmaradni. Amennyiben ezen gondolkozol, szánalmas vagy, hogy azt hiszed engem érdekelnek az ilyen dolgok. Leginkább csak az érdekel, hogy miképp simítjuk el ezt a dolgot, hogy mehessek tovább. Persze választhatjuk az agresszívebb módszert, de mivel a családom a Gotei része, így megteszek annyit, hogy felajánlom  lehetőségét annak, hogy mindenki szépen leteszi a két kicsi kacsóját és csendben kussol a sarokban. míg távozom! *Mosolyogva kacsintok rá, miközben személyiségem alap pillére kívánkozik ki belőlem.*
Vissza az elejére Go down
Fon Kaito
2. Osztag
2. Osztag
Fon Kaito

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Seireitei/Fon birtok
Registration date : 2013. Jun. 01.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te10000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (10000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptySzer. Szept. 18, 2013 3:54 am

Csillagok Virágzása


Seireitei-re sötét gondolatok nehezedtek, s ezt tisztán éreztem. Elmondhatatlan kíváncsisággal ostromolta a elmém a nyomás, mely talán a kapitányok, s tisztjeik lelkét feketítette el, vagy Rukongai lakosságát fertőzte. Éreztem ahogy a gondok megpróbálják tőrbe csalni az elmém, de tudtam jól, hogyan tartsam távol magamtól a terjengő feketeséget. Mindazonáltal élveztem a látványt. Már-már művészi volt az este, ami kellemes változást nyújtott, az elmúlt héthez képest. Kedvemre való volt a néha előbukkanó holdfény, amint kis csapatommal a fák között osontunk, nesztelen.
Egyrészről a családom segítése, másrészről a kötelesség hajtott előre, bár nem éreztem kifejezetten megnyugvást az okok miatt. Ai – a húgom – ma megint a pártfogoltját edzi, s ez jól van így, de kétes érzéseket táplált bennem az, hogy ki fog a segítségére lenni. Egyrészről örültem, hiszen a Daitenshi, aki Kagami szíve választottja, régóta homályos folt előttem. Talány, melynek megfejtése talán több életet is igénybe venne. Most pedig, őt megfigyelve kicsit közelebb juthatok a megoldáshoz. Ai-n keresztül kezdett kiterjedni a látásom a Kagami ház ügyeire is, s sokért nem adnám, ha a híres renegátok egyik tagján keresztül az Arkangyalok közé is betekinthetnék. Mindig is szerettem tudni, hogy mire képesek azok, akiket később szövetségeseimmé teszek. Így aztán módfelett kedvemre tett – mi több tobzódtam a lehetőség keltette örömben. Azonban aggódtam, hiszen nem keveset hallottam már a Tamachi kölyökről. A hírneve pedig – főként az utóbbi időben, kezdett aggasztóvá válni. Nem bíztam meg a húgom döntésében. Még nem. Kételkedtem abban, hogy a viszonya többet fog használni, mint ártani.
Na persze, nem panaszkodtam, hiszen ennek a kis afférnak köszönhetően, többször is alkalmam nyílt összekötni a kellemest a hasznossal. Most sem volt ez másképp, bár a hasznos most módfelett bosszantó volt. Huszonhét ifjú haladt mögöttem, és rettentően zavart, hogy nekik most itt kell lenniük. Csak a gondom volt ezekkel a suhancokkal, de mielőtt büntettem volna őket, még hagytam egy lehetőséget bizonyítaniuk. H most hibátlanul veszik az akadályokat, akkor csak egy kis dorgálást kapnak, semmi többet. Azonban, ha egyszer is elvétenek valamit,emlékezetessé teszem nekik ezt a napot.
Befordultunk hát a fák közé, követve a gyakorlásra induló két alakot. Ahogy ők megálltak, mi is így tettünk, és a tengerpart mellett meglapulva, kiadtam az első néma parancsokat. Nem volt különösebben nehéz értelmezni, egyetlen részt leszámítva. „Maradjatok a helyeteken, amíg én jelzést nem adok!” Ennyi volt a kézjelek lényege, de mindezt kissé nehezebben, szándékosan megtekerve a mondandóm, hogy csak azok értsék, akik ténylegesen értették is a dolgukat. Márpedig – tudván, hogy kiket hoztam magammal – ritka lesz az ilyen a társaságban. Ahogy én a helyükre irányítottam őket, egy alakot pillantottam meg magunk felett. Megérkezett hát a Daitenshi, bár a mozgásából ítélve, nem valószínű, hogy az akire én vártam. Ahogy aztán hozzákezdenek, érdeklődő tekintettel figyelem az eseményeket. Vagy a Tamachi mozog kissé nőiesen, vagy ez a lány valaki más lesz.
A gyakorlat közben végül kikristályosodik, hogy ez az alak, messze nem az akire vártam, ám nem csüggedek tőle. Éppen ellenkezőleg. Felcsigázza a kíváncsiságom, így lelkesen nézem végig az edzést. Nem az akire vártam, azonban még így is messze felülmúlja a várakozásaimat. Ez a lány – mert innen nézve már biztossá vált, hogy férfi nem lehet – kifejezetten megragadta a figyelmem. Amikor aztán megszólítja a fák között megbújt bagázs a maszk alatt széles mosolyra húzódik a szám. Lám-lám, ma nem csak én teszlek próbára titeket. Amikor aztán előugrik az első fekete ruhás a fák közül, bőszen számolgatni kezdem a népeket. Hárman maradnak ki mindössze a verekedésből – bár ezt a szituációt csak erős túlzással nevezhetem így. Konkrétan elverik azt a huszonnégy semmirekellőt, akiket van balszerencsém a testőrség tagjának tudni. Csak egyikük ér el lényegi eredményt, amikor leveri a lány fejéről a csuklyát. Ezüstös fürtök csillannak meg a hold és a csillagok fényében, s tengerszín szemek villannak, szinte szikrázva. Leveszem a maszkomat, s a fejemet borító kámzsát is hátralököm. Ez az alkalom, és ez a nő megérdemli, hogy megmutassam előtte az arcomat. Kilépek a rejtekem mögül, majd halvány félmosollyal az arcomon közelebb araszolok. Egy pillanatra felmérem az alkatát, így szemtől szemben is, de csupán óvatosságból. A hangjától úgy érzem, egy pillanatra megremeg a tér, ami kellemes borzongással tölt el. Na persze, mindezt ő nem láthatja, csupán a mosolyt az arcomon, mikor bemutatkozik. Ismerős volt már nekem ez a lány, ám így, hogy a Tamachi kölyök tanítványa, még inkább fellelkesít. Ahogy előadja a mondókáját, csak picit félrebillentem a fejem, és jobban megközelítem a lányt, majd amint befejezi, megállok előtte, s visszafordulok az elvert rokonaim felé.
- Gratulálok hölgyek urak! Alig másfél perc alatt megverte önöket, egy nő, egymagában, edzés után. Igazán jó látni, hogy ennyi szófogadó és értelmes tanítványt adtak a szüleik a kezem közé. Remek érzés. - Vigyorogtam, és nyájas hangon folytattam a feltápászkodók felé a beszédem. - Mind a huszonnégyen, akik ilyen bátran megszegték a mai este kiadott egyetlen lényeges parancsom, abban a hihetetlen kegyben részesülnek, hogy az elkövetkezendő hetekben az unokahúgommal gyakorlatozhatnak. Ha már annyi eszük van mint egy gyereknek, úgy tartom tisztességesnek, ha olyan oktatásra is kerülnek, ahol az agyi kapacitásuknak megfelelő gyakorlótársakat kapnak maguk mellé. - Széles mosollyal meg is tapsolom őket, tudván, hogy Miho még az egészen fiatalokat oktatja, s sokan azok közül akik itt vannak, még nála is idősebbek, nemhogy a diákjainál. Azonban a parancsszegés, az bizony parancsszegés, és ennek megfelelően jutalmazom, az eddig felhalmozott vétségeket is figyelembe véve. - Azt javaslom ne mondják el neki részletesen, hogy miért kerültek oda. - Mosolyogtam szívmelengetően az elpáholt banda arcába, majd intettem nekik, hogy menjenek. - Ti hárman a fák között, átmentetek a próbán. A továbbiakban nem szeretnék problémát hallani felőletek. Egyelőre kiérdemeltétek a bizalmam, tehát a következő egy hétben Isamu mester fog veletek foglalkozni. Ha nála is megfeleltek a hetedik nap végéig, akkor keressetek fel, és beszélünk a továbbiakról. Gratulálok. - Bólintok feléjük, majd nekik is intek, hogy menjenek. Mikor végre egyedül maradok az ezüsthajú lánnyal, visszafordulok.
- Nara Shizune kisasszony. - Ismétlem el, ízlelgetve a nevet. - Shiratori kapitány gyönyörű lánya. Mindemellett pedig a híres – vagy netán hírhedt – Villámvándor tanítványa. A mennydörgés a villámok mögött. Sokat hallottam eddig a kisasszonyról, de azt a precíz képességét még nem ismertem, mellyel képes szinte még gyerekeknek mondható suhancokat elverni. Egészen lenyűgöző. - Mosolygok rá a lányra, majd kissé komolyabb hangnemet veszek fel. - Ami pedig a nevemet illeti, nem tartok attól, hogy Ai-dono megtudja ki vagyok. Kagami-tól sértés lenne, ha nem venne észre. Nem erről van tehát szó. Csupán elvesztem egy pillanatra a szemének világában, Nara-san. - Biccentek felé, majd bemutatkozok. - A nevem Fon Kaito. Örvendek a szerencsének, habár be kell vallanom, a mesterének a megjelenésére számítottam ma este. Kellemes meglepetés volt a felbukkanása. - Mosolygok, majd ellépek mellette a tenger felé. - Mit szólna egy esti sétához, az edzés levezetéseként?
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyPént. Nov. 08, 2013 11:53 am

Őszi úszás


Veszek egy mély levegőt, ahogy a tengerre nézek. A nyáron békés, kék-fehér vízréteg, ami hűsölést kínált a forróságban, most egészen máshogy festett. A haragos zöld, felkorbácsolt vízen egy méternél magasabb hullámok verdestek, és ma ráadásul még jó idő is van az évszakhoz képest. A shinigami egyenruhámban még egész kellemesnek mondható az időjárás, a szél is kellemesen langyos, de tudom, hogy ez csalóka, és a víz nagyon hideg lehet. De mégis muszáj bemennem.
Holnap szabadnapom van, és az ifjú Fonokkal itt fogunk gyakorolni, akármilyen idő is lesz, és a gyakorlatok alatt be kell menniük a vízbe is. Elengedhetetlen, hogy hozzászokjanak a kellemetlenségekhez, a kényelmes orgyilkosok nem túl hatékonyak. Azonban ki kell tapasztalnom, hogy mennyi ideig szabad bent tartani a tanítványaimat, és erre a legtökéletesebb módszer, ha én magam megyek be.
Leterítem a plédet, és ráteszem azt a három törülközőt, amibe be fogok burkolózni, miután kijöttem. A legkönnyebben akkor lehet megfázni, amikor kijövünk a vízből, úgyhogy minél gyorsabban meg kell törülközni, és azután felmelegíteni a testünket egy kis mozgással. Azért valószínű, hogy senki nem ússza meg egy kis tüsszögés nélkül, de attól is erősödni fognak.
Ahogy ledobom a felsőm, már érzem, hogy hűvös van, és ez a hűvös szél jegesnek fog hatni, ha kijövök a vízből. A szél erősségét is megjegyzem, hogy attól függően maradhatnak bent hosszabb, vagy éppen rövidebb ideig. Meg persze azt is meg kell jegyezni, hogy holnap is borult idő lesz-e, és értelemszerűen számít a hőmérséklet is.
Leveszem a cipőm, utána pedig a nadrágomat is, és lerakom az egyenruhám és a zanpakutom a pléd mellé. A biztonság kedvéért felvettem a fürdőruhám, bár nem tartom valószínűnek, hogy bárki járna erre. A tanítványaimnál természetesen nem lesz fürdőruha, mert akkor rájönnének, mi következik, de a két részes, vékony szövetdarab nem javít semmit a komfort-érzetemen, úgyhogy a tesztet ez semmiben nem befolyásolja.
Határozott léptekkel indulok el a nyáron forró, most hideg, nyirkos homokon a víz felé. Sokkal keményebbnek tűnik a talaj, mint nyáron, a kavicsok pedig sokkal kellemetlenebbek. A víz nem sokkal a lábujjaim előtt húzódik vissza, én pedig megteszem az első lépést a víz által érintett talajra, ami érezhetően sokkal hidegebb. Azután, a következő lépés a vízbe.
Összeszorítom a fogam, ahogy egyre mélyebbre sétálok, de nem lassítok. Térdig kevésbé kellemetlen, az igazán kellemetlen rész utána jön, de nem torpanok meg, és az ösztönös, magam átkaroló mozdulatot sem teszem meg, erőszakkal kényszerítem a karjaim, hogy maradjanak ott, ahol vannak. Azután jön egy hullám, én pedig megfeszítem az izmaim, és felkészülök, de a nyak magasságig érő víz mégis előcsal belőlem egy elhaló, magas hangot. A következőt már nem várom meg, nekifutok, és pár méterrel beljebb fejest ugrok a már egy méternél magasabb vízbe.
A kezdeti, rendkívül kellemetlen érzés elkezd elmúlni, ahogy tempózni kezdek a hideg vízben, és a víz alatt kezdek el haladni befelé. Persze, túl mélyre nem megyek be, megfulladni ugyan még akarattal sem biztos,hogy tudnék, de ha túlzottan eltávolodok, akkor könnyen megfázhatok. Beljebb ráadásul még hidegebb lesz a víz.
Ahogy feljövök a vízfelszín fölé, ahogy számítottam rá, elkap a jeges szél, és bár azonnal leeresztem a kezem a testem mellé, egy pillanatra ösztönösen karba tett kezekkel görnyedtem előre. Kicsit mélyebbre jöttem, mint vártam, úgyhogy ideje elindulni a partra. Újra lebukok a víz alá, és gyors tempókkal haladok kifelé, amíg a víz túl alacsony nem lesz már ahhoz, hogy ússzak. Amikor felállok, már három méterre vagyok csak a parttól, és gyors léptekkel rohanok vissza oda, ahol a dolgaimat hagytam. A törülközők közül kettőt azonnal a vállamra terítek, a maradék eggyel pedig gyorsan megtörlöm a hajam, amennyire tudom, utána pedig bebugyolálom vele. A vizes haj az egyik legkönnyebb módja annak, hogy megfázzunk. A másik a vizes ruha, amitől a következő dolgom megválni, utána pedig gyorsan szárazra törlöm magam, és ahogy leülök, beburkolom magam a nagy, fekete takaróba. Természetesen bemegyek még egyszer, de előtte kell egy rövid idő, amíg felmelegszem.
Viszonylag gyorsan megérzem, hogy nem vagyok egyedül, és ahogy oldalra nézek, ki is szúrok egy shinigamit, nagyjából száz-százötven méterre a tengerparton, és egészen biztos, hogy ő is észrevett engem. A lábaim feljebb húzom a nyakamba, és még jobban magam köré terítem a fekete takarót, így már szinte semmit nem láthat belőlem, csak az arcomat- ráadásul, így mintha kevésbé fáznék. Pont elég lesz az idő így felmelegedni, amíg ideér, és megkérem, hogy menjen tovább, különösen, hogy ebből a távolságból még a nemét sem tudom biztosan.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyPént. Nov. 08, 2013 9:25 pm

Őszi úszás


Az utóbbi időben kissé elhanyagolta kapcsolatát a zanpakutoujával, így a mai szabadnapját teljes egészében neki akarta szentelni. A tengerparton ilyen időben senki nem fogja megzavarni a meditálásban, a hullámok egyenletes morajlásának hangja pedig segít majd a koncentrációban. Legalábbis így tervezte. Noha eredetileg edzeni indult, a parton elszórtan heverő szebbnél szebb csigák és kagylók elterelték figyelmét, már régen elhagyta a sziklát, mit eredetileg kiszemelt magának. Futago no Kaminari még várhat, hiszen hosszú még a nap így bőven lesz ideje még vele is foglalkozni. Biztos nem veszi zokon, ha ezt a tervezettnél kicsit később teszi. Maga sem tudná megmondani milyen messze csalták már a homokban heverő kincsek, egyik a másik után bukkanva fel csalogatták hosszú ideje, megfeledkezve arról, eredetileg miért is jött. Még jó, hogy a hűvös, szeles idő miatt hozott magával egy sálat, mi most kitűnő szolgálatot tesz. Ugyan nem eredeti célja szerintit, de arra is tökéletesen alkalmas, hogy az összegyűjtött kagylókat kis batyut csomózva belőle belecsomagolja. Már tudja is, mit fog kezdeni velük. Biztos benne, hogy Hikarinak is legalább annyira tetszeni fognak, mint neki, hiszen csak a legszebbeket válogatva ki gyűjti össze őket. Ha visszatér, első dolga lesz őket elvinni a kis sírhanthoz, hogy feldíszítse velük az emlékhelyet.
Álmodozva tekint a végtelennek tetsző tengerre, mikor egy felbukkanó alakot lát meg a vízben, nem is olyan messze tőle. De ki lenne olyan bolond, hogy ilyen hidegben a vízbe merészkedjen? Fogai is összekoccannak a gondolatra, hogy valaki ilyen időben a nyílt tenger válassza fürdőzésre. Valami furcsa logika alapján nem lel jobb magyarázatot a látottakra, minthogy biztosan csak egy sellő lehet az, mint amilyenek egykor a nagyapa meséiben voltak. Ez a teremtmény is egy volt a sok közül, mikről kislány korában hallott. Egyike azoknak, amikről esténként hihetetlen történeteket szőtt az öreg. Újra gyereknek érzi magát, mint régen, mikor húgával éjszakánként kiosontak, hogy nyáron, a réten settenkedve tündéreket lessenek, órákat töltve a fűben lapulva, hogy elcsíphessenek egyet, amint a virágok közt lejtenek táncot a huncut zefírekkel. Noha soha egyetlen egyet sem láttak, hitük a mesékben sosem kopott meg igazán, tudták ők is, hogy ha bár nem láthatják őket, valahol mégis ott kell lenniük, csupán ők nem jártak sikerrel felkutatásukban.
A felidézett régi emlékek ismét kissé gyermeteggé teszik újra őt is, ámulva figyeli pár másodpercig, míg a víz felett látja, s ahogy eltűnik, izgatott szívdobogással várja, hogy újra felbukkanjon. Legnagyobb meglepetésére mégsem a vízben látja viszont, hanem a part felé tartva, sietősen hagyva maga mögött a hullámokat. Kis ideig földbe gyökerezve szemléli, ahogy az alak fekete lepelbe burkolózik. A meglepettséget gyorsan lerázva magáról gyermeki lelkesedéssel veti magát előre, futva ez a néhány méter gyorsan behozható. Megtorpanva a fekete „kupac” előtt, arcára fagyott mosollyal méri fel a földön heverő, nagyon is inkább shinigamira, mint sem sellőre valló holmikat.
- Te nem vagy sellő… – mondja ki a nyilvánvalót, hangjából kevés sértődöttség és némi szemrehányás hallatszik ki, arcáról pedig jókora csalódottság olvasható le. Kicsit úgy érzi, átverték. Lelombozva méregeti a takaró alól kandikáló arcot, nem is várva invitálásra telepszik le mellé a homokba. Kiábrándultságában még a jó modorról is megfeledkezve nem a szokásos bemutatkozással kezdi, ahogyan illő volna.
- De akkor mégis mit kerestél a vízben ilyen hidegben? Meg fogsz fázni – veti fel a nyilvánvalót, nem mintha sok köze lenne hozzá, vagy különösebben szívén viselné egy vadidegen egészségi állapotát, valamiért úgy gondolja, nem árt, ha ezt közli vele.
Vissza az elejére Go down
Fon Miho
2. Osztag
2. Osztag
Fon Miho

nő
Cancer Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 64
Tartózkodási hely : Fon birtok, Seireitei
Registration date : 2013. Jun. 14.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Hachiseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te7600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (7600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyVas. Nov. 10, 2013 11:58 am



Őszi úszás


Úgy tűnik, hogy a shinigami nőnemű, ami lényegesen kevésbé kellemetlen, mintha férfi lenne. Abból még valami problémás szituáció is kialakulhatna, ha nem tudnám elhajtani, ez a lány viszont valószínű csak tovább sétál egy köszönéssel… és mégsem, valamiért elkezd felém futni. Alig láthatóan ellenőrzöm, hogy szükség esetén szabad-e a kezem, és ha megtámadna, és elérem-e a kardomat. A hideg azonnal megcsap, ahogy kidugom a kezem a takaró alól, úgyhogy vissza is húzom, ahogy ellenőrzöm, hogy azonnal a kezembe tudom fogni a zanpakutot.
Ez lenne talán a legkellemetlenebb szituáció, amiben valaha harcolnom kellett, félig vizesen, hidegben, teljesen meztelenül, igaz, legalább a fegyverem nálam van, és mivel már sokszor úsztam ezen a partszakaszon, be tudnám csalni nekem kedvező terepre. És, mivel még félig vizes vagyok, jobban bírnám a vízben is, mint ő, a ruhája is vizes lenne, és nehezítené őt. Még az idő is nekem kedvezne, két óra múlva Kaito-samával találkozok, és mivel sosem kések, tudná, hogy baj van. Összességében véve, nincs is semmiféle komoly hátrányom, csak kellemetlenségek, amik semmiben nem befolyásolnák az esélyeimet.
Értetlenül nézek a lányra, ahogy megáll előttem, és úgy néz rám, mintha valami rosszat csináltam volna vele, pedig tökéletes az arcmemóriám, és őt még soha nem láttam. Azt pedig végképp nem értem, mit jelenthet a sellő ebben a szófordulatban- biztos valami játékról van szó, vagy valami álnév, vagy ilyesmi. Vicces, amikor még kislány voltam, sokszor rajzoltam le a sellőket, és pont ezen a helyen vártam mindig, hogy nem bukkannak-e föl. Érdekes egybeesés.
- Nem… nem vagyok…- úgy tűnik, nem akar tovább menni, mert leült velem szemben. Ahogy belenézek a szemébe, és figyelem a mozdulatait, nem látok rajta semmi olyasmit, ami arra utalna, hogy támadni készül. Persze, ettől még nem adom lejjebb a figyelmem, nagyon kevesen vannak ugyan, akik ennyire ügyesen meg tudják játszani magukat, de azért akadnak páran.
- Ne aggódjon, nem fogok megfázni. Egyébként Fon Miho vagyok, önben kit tisztelhetek?- kicsit érdekes, hogy valaki anélkül elkezd ilyen személyes hangnemben beszélni hozzám, hogy elárulná a nevét, ilyet csak az egészen kicsi gyerekek csinálnak. Szerencséje, hogy én kifejezetten utálom a szokásos, tradicionalista megnevezéseket, jelzőket, szertartásokat, így csak kicsit furcsának tartom, nem modortalannak. Az ő szemszögéből én lehetek a furcsa, így elég kicsinek tűnhetek, és talán ő is valami gyereknek néz.
- Ez egy edzés része, segít önfegyelmet tanulni, és javítja az állóképességet- ez persze csak egy apró részlet az igazságból, de ennyi magyarázat bőven elég egy idegennek. Főleg, hogy fogalmam sincs, mit akar. - Te mit csinálsz a tengernél? Surprised Ma elég szeles nap van sétálni- a legvalószínűbb, hogy csak egy átlagos, sétálgató lány, aki tovább fog haladni egy-két percen belül, és akkor pont folytathatom is az edzést.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te13900/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (13900/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyKedd Nov. 12, 2013 2:04 am

Őszi úszás

Elsőre úgy tűnhet, sokat veszít lelkesedéséből, mikor megerősítést nyer, valóban nem sellővel van dolga. De mintha nem ő volna az egyedüli kiben csalódást kelt a tény. Vele együtt a másik lány is kissé kiábrándultnak hat, ahogy közli vele a szomorú valóságot.
- Ugyan, semmiség, emiatt ne bánkódj – nem mintha sütne róla az elkeseredés, hogy nem született sellőnek, valamiért úgy érzi, azért ártani mégsem árt, ha megvigasztalja. Sáljából rögtönzött batyujában kezd keresgélni, néha felpislantva a másikra láthatóan erősen koncentrál valamire. Hosszas matatás és alapos mérlegelés után felragyog az arca, büszkén kihúzva magát felegyenesedik. A bemutatkozás hallatán viszont egy pillanatra kissé összezavarodik. Lett volna annyira illetlen, hogy ő maga ezt elfelejtette? Valóban, ez mintha eddig elmaradt volna az ő részéről. Le sem reagálja a Fon nevet, pedig elsőre sok minden eszébe jut róla, akad köztük néhány kérdés is, ám sokkal fontosabb dolog kell előtérbe kerüljön.
- Milyen udvariatlan vagyok! A nevem Takagi Akira, az Ichi… – elharapja a mondat végét, hiszen most semmi szükség a hivatalos hangnemre, nem valószínű, hogy hovatartozása, rangja, vagy hasonlók most sokat számítanának. Ha utóbb kíváncsi lesz rá, úgy is rákérdez, ha akar, addig felesleges ilyen információkkal dobálóznia. Enyhe főhajtással köszönti a másikat, nem akar arccal a homokban kikötni, helyette inkább kezet nyújt, most ez is megteszi.
- Az most mindegy… Örülök, hogy megismerhetlek – előre nyújtott jobbját tenyérrel felfelé fordítja mielőtt kézfogásra kerülne a sor, utóbb nyilvánvaló, hogy nem is arra készült. Markában egy tenyérnyi, rózsaszín fésűkagyló pihen.
- Pont illik a szemedhez – nyújtja át a gondos válogatás után kiszemelt apróságot. További instrukciókat nem mellékel az ajándékhoz, azt kezd vele a másik, amit szeretne. Bár el tudná látni néhány hasznos tanáccsal, hiszen annyi minden ki lehetne hozni belőle, akár lehetne belőle nyaklánc vagy falidísz is, ő mindig is szeretett ilyen mindenféleségekkel matatni, most mégsem köti a másik orrára, mit kezdjen a kagylóval.
Kissé furcsán néz az edzés említésére, hirtelen nem tudja összekapcsolni a jeges vizet bármiféle pozitív dologgal. Márpedig az edzés igen jó dolog, ellenben ilyen időben a tengerben fagyoskodni koránt sem tűnik annak, így elég nehézkes összeegyeztetnie a kettőt. Mégsem teszi szóvá, hogy őrült dolognak véli a hidegvízben lubickolást. Biztosan van, amit még ő sem tud, így nem szándékozik belekötni, más hogyan gyakorol. Ezt a fajta edzésmódszer viszont biztosan meghagyja másnak, már csupán a gondolattól is kirázza a hideg, hogy akár csak bokáig belemerészkedjen a tengerbe.
- Hogy én? Igazából… – jobbja a kardja markolatára siklik, ahogy elgondolkozik egy pillanatra a kérdésen, mintha el is felejtette volna, miért is indult. Arrafelé tekintgetve amerről jött a messzeséget fürkészi, keresve a már jó rég maga mögött hagyott sziklát, mi eredeti célpontja lett volna, ha bele nem feledkezik a kagylószedegetésbe. Nem mintha a memóriájával lennének problémái, csupán túl könnyen engedi, hogy olykor elkalandozzon a figyelme.
- Csak egy nyugodt helyet kerestem, ahol kettesben lehetünk – biztosan a másik is érti, mire céloz, egyedüliként sétálva nem utalhat más társra a zanpakutouján kívül. Nem is kéne itt lennie, hiszen ha sokáig halogatja, már csak azt fogja észrevenni, hogy véget ért a nap, és minél később teszi tiszteletét kardszelleme előtt, annál barátságtalanabb fogadtatásra számíthat. Egy elhanyagoltságától bosszús iker pedig az, amit legutoljára kívánna maga mellé.
Vissza az elejére Go down
Nara Shiratori
9. Osztag
9. Osztag
Nara Shiratori

Férfi
Gemini Hozzászólások száma : 361
Age : 153
Tartózkodási hely : 9. osztag területe / Kapitányi iroda
Registration date : 2010. Jun. 21.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Cl0te40600/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 29y5sib  (40600/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 EmptyKedd Nov. 12, 2013 10:48 am

Őszi úszás

Az irodámból is érzékeltem, hogy kint a szellő kellemesen fújdogált, ami nem is volt meglepő, hiszen itt volt az ősz. Amikor egy kis szünetet tartottam a papírmunka közben, ki is mentem a friss levegőre, hogy egy kicsit feltöltődjek. A nyári kánikula után ez kész felfrissülés számomra, hiszen ez sokkal kellemesebb, mint a meleg. Lehet, hogy elememből adódik, hogy nem bírom annyira a meleget, de hát ezt el kell fogadnom. A jó oldala viszont, hogy a hideget annál inkább bírom. Amikor más már elkezd fázni, én még kellemesen érzem magam.
Ezért is döntöttem úgy, hogy sétára indulok, egy kicsit ki kell mozdulnom a monoton papírmunka rabságából. Eleinte csak céltalanul bolyongtam az utcákon, ahol immáron egyre kevesebben vannak az ősz beköszönte miatt. Legtöbben inkább zárt helyen tartózkodnak, mert nekik ott sokkal kellemesebb, nem kell félniük a természet viszontagságaitól. Én viszont nem tartozom a többség közé, szívesen vagyok kint ősszel is.
Csak egy olyan hely van, ahol a legjobban ér az őszi szellő, ez pedig a tengerpart. Ott nyitott az egész terület és jól lehet érezni a szelet, amit a tenger magával hoz. Itt még a szél is más, hiszen a tenger illatát lehet bene érezni, ami teljesen más, mint a városi szellő. Bár nem sűrűn szoktam kijárni a tengerpartra, így csak a kevés kis tapasztalatomból tudok beszélni.
Ezúttal is arra veszem az irányt, mert ott kiszakadhatok a tömegből és magam lehetek. Ilyenkor biztos nincs ott, így nyugodt lehetek, hogy nem zavar meg senki. Odaérve a homokon kezdek el taposni szandálomban és a tenger felé fordulva akarom érezni magamon a szellőt. Jó pár perc eltelt, amíg szinte mozdulatlanul álltam behunyt szemekkel a tenger felé nézve. Miután kinyitottam a szememet, végignéztem a tengerpart további részén, hogy milyen csendes és kellemes hely, amikor is meglátok egy pár alakot a távolban.
Elkezdek közelebb menni sétálva, hogy jobban lássam, mit is vettem észre. Amint jobban látótávolságba kerül a korábban látott homályos valami, rájöttem, hogy az két lány körvonala volt. Az egyik egy fekete pokrócba volt burkolózva, a másik pedig szembe ült vele. Ekkor az agytekervényeim elkezdtek járni és azon agyalni, vajon mi is történhetett itt. A pokrócba burkolózó lánynak még a haja is be volt csavarva egy törülközőbe, vagyis a vízben lehetett.
Össze is állt a fejemben a másik lány hőstörténete, ahol vízbe esett barátnőjét menti ki a vízből, ne hogy megfulladjon. Most pedig éppen ápolgatja a megrémült lányt, hogy minden rendben lesz. Ezt az egészet pedig úgy vitte véghez, hogy víz típusú zanpakutouja van, így könnyedén ki tudta menteni a bajba jutottat. Ez teljesen logikusnak tűnik nekem és lehet, hogy tényleg ez is történt.
Viszont az sem kizárt, hogy ennél rosszabb a helyzet és lehet, hogy még valamilyen segítségre szorulnak. Még szerencséjük, hogy én erre jártam és segíthetek nekik, bármi is a problémájuk. Hogy minél előbb odaérjek hozzájuk shunpora kapcsolok és jelenek meg pár lépésnyire a két leányzó mellett.
- Minden rendben van? Valakinek baja esett? - tettem fel gyorsan és kicsit aggódóan a kérdéseimet, de elsősorban a beburkolódzó lánynak. - Beleestél a vízbe vagy mi történt? - további kérdéssel folytatom a kivallatást, mert már tényleg érdekel, hogy mi történt itt. És persze, hogy segítséget tudjak nyújtani, ha szükséges, mert azt sem elhanyagolható tényező.
Vissza az elejére Go down
http://myanimelist.net/profile/LeoWyatt
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-